PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

FANATIK61
28.05.2006, 16:34
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. TRABZONSPOR KALE IÇIN ANLASTI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Besiktas'tan olayli bir sekilde ayrilan Cordoba, 5 Haziran'da Türkiye'ye gelip baskan Nuri Albayrak ile masaya oturacak. </TD></TR></T></TABLE>

AyhanPe
28.05.2006, 16:34
yönetim istifa baska söze gerek yok

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Yine basliyoruz galiba.

-Yönetim istifa, Hoca istifa

hangi hocasmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

uslanmazlaz
28.05.2006, 16:36
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>eOMER Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>macka61 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>yönetim istifa baska söze gerek yok</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Yine basliyoruz galiba.

-Yönetim istifa, Hoca istifa</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

hangi hocahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

hayl ürünü bunlar:D

Mayls
28.05.2006, 16:37
yönetim istifa baska söze gerek yok

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Yine basliyoruz galiba.

-Yönetim istifa, Hoca istifa
<DIV>

hangi hocasmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>orasini karistirma oda simdiden istifa etsinsmileys/smiley4.gif</DIV>

AyhanPe
28.05.2006, 16:39
okacha cifte vatandas 32 yasinda..türk pasaportu varmis adida muhammed yavuz aslindasmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Weitere Angaben: WM-Teilnehmer 1998 +2002. Hat die
türkische Staatsbürgerschaft angenommen als er bei Fenerbahce Istanbul
spielte, ist nun Doppelstaatsbürger. Okochas Türkischer Name (auf
seinem Türkischen Pass) ist: Muhammed Yavuz

<hr color="#000066" size="1">

kutoz
28.05.2006, 16:43
'Ibrahim Akin'i vermiyoruz'

Besiktas 2. Baskani Murat Aksu dün yönetici Sinan Vardar'in sahibi oldugu Jolly Tour'un, Etiler'deki subesinin açilisina katildi. Burada takimla ilgili açiklamada bulunan Aksu, "Ibrahim Akin kesinlikle Besiktas'ta kalacaktir. Hocamiz onun için, 'gelecegi olan bir futbolcu hiç bir yere göndermeyin' dedi. Biz de hocamizin raporu dogrultusunda bu oyuncuyu kadromuzda tutacagiz. Gelen teklifleri reddettik. Zaten bu yaz evleniyor. Hayati artik daha da düzenli olacak" diye konustu.
(Kyn:milliyet)

Ümit Küçük
28.05.2006, 16:48
kendi oyuncularina gelince ........ler yildiz satmayiz diyo bu itler niye bizm yildizlarin yakasindan düsmüyo

ssmuratss
28.05.2006, 16:59
bence umut mutlaka alinmali gerekirse 5m verilsin ömer riza nin yaninda hüseyini de versinler hatta ama umut alinsin neden? bizim takimda fatihten baska gol atan adam var mi?

yok bize sezonda 15-20 gol atabilecek birr yerli forvet lazim ömer riza golcü degil sag açik oynuyo gökdeniz ve yattarayi kesebileck mi seneye

yönetim kurulu da gitmk isteyen tüm futbolculari satmali bizi istemeyenin nerede oynadigi hiç farketmez bizi o saatten sonra alacagimiz para ilgilendirir.

Muhalif
28.05.2006, 17:09
The Londoner'e Çagri

Sevgili Abdullah Abi..

Biz ettik sen etme abi.. Zurawski transferindeki basarisizliktan sonra vurdun kendini daglara.. komitesi, tercümani var kulübün/kulübün isine karismam begim.. diyerek çekildin bir kenara... ama gördügün gibi yalan da olsa o günlerdeki heyecani bile yasayamiyoruz artik.. o zamanlar hersey tamam bir Zurawski'miz eksikti... simdi teknik direktörümüz de yok..gel tekrar geç basimiza, Ingilizce,Lehçe,Sankritçe,Çince,Arapça ve daha sayamadigim bilimum dünya dillerinden tercümelerinle bizlere isik tut... bak henüz 88. sayfadayiz.. daha da transfer mevsiminin basi sayilir.. yarin çok geç olmadan gel abi..

Zurawski Transferzedelerine Çagri

Zurawski transferi zamaninda bu sayfalardaçile çeken kiymetli dava arkadaslarim.. Safta toplanin.. Biz ki devletin televizyonu TRT haberlerinde 'Zurawski Trabzonspor'da' denilecek kadar, TFF listesinde Zurawski'nin Trabzonspor oyuncusu olarak gözükmesini saglayacak kadar yaklasmistik finise.. Gün bugündür yigitler.. 'Birlik ve beraberlige en çok muhtaç oldugumuz' su günlerde is yine basa düsmüstür.. simdiki isimiz dünden daha zor.. zira öncelikle teknik direktör meselesini halletmeliyiz.. Haydin erenler.. Biliyorum o Pc basinda sabahlanan saatleri unutmadiniz daha.. tarih derslerinde Lehler'in en ünlü komutani soruldugunda Zurawski dediniz, Orhan Ayhan'in boks maçi anlatirken Zurawski transferine degindigini iddia ettiniz, bir türlü kabul görmeyen banka teminatlari böldü uykularinizi, sonunda sinirleriniz bozuldugunda Zuhahaharawski diye koptunuz... Ama geçti erenler.. o kutsal savasi kaybettik belki ama yenile yenile yenmeyi ögrenenler var tarihte bilirsiniz.. Bu sefer basaracagiz!!!

Hadi topyekün seferberlik ilan edelim tekrardan... Kemençenin de dahil edildigi Mehteran takimi çagirilsin (metehan abi mehteran basi olsunsmileys/smiley4.gif), bilimum 61 uzantili kullanici adlari buraya.. Transfer taarruzunu baslatalim artik... 'hatti müdafaa yoktur sathi müdafaa vardir' siariyla çikalim sanal transfer seferine.. öncelikle bir hoca bulmaliyiz..medyada ortaya atilan isimlerden birine yogunlasalim.. google da yedi sülalesini arastirip dökelim ortaya.. ve bu sefer basaralim..

Vira Bismillah!

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

champions
28.05.2006, 17:10
STEPENOVUN YANINA BI BASKA SIRP A MILLI OYUNCUSU

<TABLE =s cellSpacing=0 cellPadding=0 width="90%" align=center>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD id=mcol>
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #ccc 1px solid; BORDER-TOP: #ccc 1px solid; MARGIN-TOP: 8px; BORDER-LEFT: #ccc 1px solid; BORDER-BOTTOM: #ccc 1px solid" cellSpacing=0 cellPadding=8 width="100%">
<T>
<TR vAlign=top>
<TD width="50%">http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/lequipe/20060522/15/1057396832.jpg
<H3>Milan DUDIC</H3>15 | Etoile Rouge Belgrade Defender
Height: 1.83m. Weight: 77.00kg. Nationality: Serbia-Montenegro
Born: 01/11/1979 in Kraljevo
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

#10 Fietra
28.05.2006, 17:14
The Londoner'e Çagri

Sevgili Abdullah Abi..

Biz ettik sen etme abi.. Zurawski transferindeki basarisizliktan sonra vurdun kendini daglara.. komitesi, tercümani var kulübün/kulübün isine karismam begim.. diyerek çekildin bir kenara... ama gördügün gibi yalan da olsa o günlerdeki heyecani bile yasayamiyoruz artik.. o zamanlar hersey tamam bir Zurawski'miz eksikti... simdi teknik direktörümüz de yok..gel tekrar geç basimiza, Ingilizce,Lehçe,Sankritçe,Çince,Arapça ve daha sayamadigim bilimum dünya dillerinden tercümelerinle bizlere isik tut... bak henüz 88. sayfadayiz.. daha da transfer mevsiminin basi sayilir.. yarin çok geç olmadan gel abi..

Zurawski Transferzedelerine Çagri

Zurawski transferi zamaninda bu sayfalardaçile çeken kiymetli dava arkadaslarim.. Safta toplanin.. Biz ki devletin televizyonu TRT haberlerinde 'Zurawski Trabzonspor'da' denilecek kadar, TFF listesinde Zurawski'nin Trabzonspor oyuncusu olarak gözükmesini saglayacak kadar yaklasmistik finise.. Gün bugündür yigitler.. 'Birlik ve beraberlige en çok muhtaç oldugumuz' su günlerde is yine basa düsmüstür.. simdiki isimiz dünden daha zor.. zira öncelikle teknik direktör meselesini halletmeliyiz.. Haydin erenler.. Biliyorum o Pc basinda sabahlanan saatleri unutmadiniz daha.. tarih derslerinde Lehler'in en ünlü komutani soruldugunda Zurawski dediniz, Orhan Ayhan'in boks maçi anlatirken Zurawski transferine degindigini iddia ettiniz, bir türlü kabul görmeyen banka teminatlari böldü uykularinizi, sonunda sinirleriniz bozuldugunda Zuhahaharawski diye koptunuz... Ama geçti erenler.. o kutsal savasi kaybettik belki ama yenile yenile yenmeyi ögrenenler var tarihte bilirsiniz.. Bu sefer basaracagiz!!!

Hadi topyekün seferberlik ilan edelim tekrardan... Kemençenin de dahil edildigi Mehteran takimi çagirilsin (metehan abi mehteran basi olsunsmileys/smiley4.gif), bilimum 61 uzantili kullanici adlari buraya.. Transfer taarruzunu baslatalim artik... 'hatti müdafaa yoktur sathi müdafaa vardir' siariyla çikalim sanal transfer seferine.. öncelikle bir hoca bulmaliyiz..medyada ortaya atilan isimlerden birine yogunlasalim.. google da yedi sülalesini arastirip dökelim ortaya.. ve bu sefer basaralim..

Vira Bismillah!

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

smileys/smiley36.gif

Süper bence de baslayalim o günlerde burada olanlardan biri olarak "Vira Bismillah"

kutoz
28.05.2006, 17:15
Cenk, hakikkatten ya. Geçen yili hatirliyorum da, nöbet tutuyorduk burada. Ben bilgisayara yine balkona çikardim. Adsl kablosunu da çektim balkona. Hazirim artik transfer taarruzuna...

The Londoner Ingiltere'den, Sanatik Almanya'dan dis transferi yürütsün. Iç transfer için temsilci belirlemeye gerek. Türkiye'de hepimiz transfer yapmayi ögrendik. smileys/smiley4.gif

#10 Fietra
28.05.2006, 17:17
Evet Gölge Oyunu-The Crow nerelerdesinizsmileys/smiley36.gif

eys_61
28.05.2006, 17:26
...bilimum 61 uzantili kullanici adlari buraya.. Vira Bismillah!

geldik bakalim smileys/smiley1.gif

champions
28.05.2006, 17:53
STEPENOVUN YANINA BI BASKA SIRP A MILLI OYUNCUSU

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="90%" align=center ="s"><T>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD id=mcol>
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #ccc 1px solid; BORDER-TOP: #ccc 1px solid; MARGIN-TOP: 8px; BORDER-LEFT: #ccc 1px solid; BORDER-BOTTOM: #ccc 1px solid" cellSpacing=0 cellPadding=8 width="100%"><T>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD width="50%">http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/lequipe/20060522/15/1057396832.jpg
<H3>Milan DUDIC</H3>15 | Etoile Rouge Belgrade Defender
Height: 1.83m. Weight: 77.00kg. Nationality: Serbia-Montenegro
Born: 01/11/1979 in Kraljevo </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

macka61
28.05.2006, 18:01
minik fanatik konusmalarina dikkat et ben burda fikrimi beyan ettim katilir katilmazssin ona ben karismam ama usturublu cevap yazalimne demek sizin gibi taraftarlarda gitsin ben bu kulübü karsiliksiz sevdim elimden geldigi kadar detekliyorum her ay dergiyi alirim ts clubdan ürün alirim maça giderim bu ay içinde üyede olcam bizler böyle taraftariz sen sizler kendinize bakin bir muhalif düsünce oldugunda baskalarini hemen kovacakmisiniz bu böyle olmaz sevgi ve saygi çercevisinde tartismaliyiz

The Londoner
28.05.2006, 18:49
The Londoner'e Çagri

Sevgili Abdullah Abi..

Sevgili Cenk alemsin.smileys/smiley1.gif

Dogrudur, bu Zurawski meselesinden sonra bu islerden el etek cektim. Dahasi, transferin gerceklesmemesinde kendime de pay bictim.:) Yonetimin kendine pay cikaracagi yoktu cunku...

Basta sen olmak uzere bircok arkadas gibi onceki sezonun devre arasinda gerceklestirilebilecek bir Zurawski transferininuzun yillar sonra camiamiza sampiyonlugu getirecegine ve dolayisiyla sampiyonlar ligine dogrudan katilma hakki elde edecegimize dair kuvvetli bir inancim vardi. Herseydenonemlisi tum bunlarinkulubun sinif atlayabilmesi icin onemli bir firsat oldugunu dusunuyordum. Transfer olmayinca ciddi bir hayal kirikligi yasadim, bu hayal kirikligi, kiritik maclarda bitirici elemanimiz olmamasi nedeniyle sampiyonlugu kilpayi kacirmamizdan sonra daha da katlandi. "Olsun, sezon sonu transferi hallederiz"dusuncesiyle kendimizi avuturken bir darbede sezon sonunda yedik. Is bitirici (!) yonetim ve Trabzon sevdasi icin ilke ve prensiplerinden taviz veren (!) Gunes hocanin perde onu ve arkasi cekismeleri bu defa bize pahaliya mal olmus, birak Zurawski`yi dise dokunur bir transfer yapmadan kendimizi Sampiyonlar ligi on elemelerinde bulmustuk. Sonrasinda kimsenin aklindan gecirmedigi gerceklesmis; adini ilk defa duydugumuz ve cok kucumsedigimizbir Rum takimina elenerek sanli tarihimize karabir sayfa eklemistik. Takke dusup kel gorunmustu: camianin yoneticisinden, hocasina, futbolcusundan taraftarina ne kadar kirilgan oldugu gercegi bir kez daha suratimiza carpmisti. Bundan sonrasi asla hatirlamak istemedigimizkapkara bir sezondan ibaret...

Boyle bir sezondan sonra gelecege dair cok buyuk umutlar beslemek bence insanin bunyesine zarar verir. Kaldi ki yonetimin su ana kadarki icraatlari umutlanmamiz icin hicbir gerekce uretmiyor. Daha hoca meselesi cozulmemisken yildiz futbolcu (!) transferi beklemek abesle istigal olur.Su asamada kendimi olabileceklerin en kotusune hazirlamis durumdayim. Her pozitif gelismeyi piyangodan cikmis ikramiye gibi gorecegim.

Eylul ayindanberi, kulubun bitirdigimiz sezonu en az hasarla kapatip, yeniden yapilanma icin saglam adimlaratmasigerektigini savunuyorum. Bunu yaparken gozardi ettigim bir gercegi simdi cok daha iyi goruyorum. Trabzonspor`un meselesi kisiler, degisen yonetimler degil, bir turlu degismeyen ve degistirilemeyen sakat zihniyettir. Artik kafamizi kumdan cikarip, o gormek istemedigimiz aci gercegi kabullenmekte fayda var: Sarkli kurnazligiyla TrabzonsporDunya Takimi olamaz!

Buyuk yildizlar da gelse, zihniyet degismedigi surece en ufak tokezlemedebir anda basa donecegimizi gorebiliyorum. Zihniyetin ise bir gunde, bir ayda ya da bir yilda degismesinin mumkun olmadigini bildigimicin bu sezona donuk beklentilerimi minimumda tutuyorum ve bu defa yanilmayicok istiyorum!

Evet Cenk, bu sene transfer komitesinden affimi istiyor (!), genclere ve bu is daha iyi yapacaklara firsat verilmesi gerektigini dusunuyorum :) Yeni yuzlere yeni isimlere ihtiyacimiz var!smileys/smiley2.gif

oflubektas
28.05.2006, 18:55
Kaldi 2 gün, sali günü bombalar patliyor. smileys/smiley2.gif

Onda ne süphe! ... smileys/smiley4.gif

BOZOHAN
28.05.2006, 19:06
dünya kupasi bitsin trabzonsporun yildizi ancak ozaman gelir hoca bu gidisle yerli olur. yurt içi transferde ise ibrahim akindan baskasi yalan.

BDiler61
28.05.2006, 19:14
bende zurawskizedelerdenim ama bu sene daha çok aci çekecegiz gibi

AyhanPe
28.05.2006, 19:24
Cenk, hakikkatten ya. Geçen yili hatirliyorum da,
nöbet tutuyorduk burada. Ben bilgisayara yine balkona çikardim. Adsl
kablosunu da çektim balkona. Hazirim artik transfer taarruzuna...

The Londoner Ingiltere'den, Sanatik Almanya'dan dis transferi
yürütsün. Iç transfer için temsilci belirlemeye gerek. Türkiye'de
hepimiz transfer yapmayi ögrendik. smileys/smiley4.gif

gercekefsaneyi ve beni unuttunuz be arkadaslar..bizde vardiksmileys/smiley4.gif

tsmaniac
28.05.2006, 19:27
dünya kupasi bitene kadar deliririz artik

SDanışmaz
28.05.2006, 19:33
dünya kupasi bitene kadar deliririz artik

Dünya kupasi bitene kadarsa yine iyi...

emre1inci
28.05.2006, 19:54
bombalar içimizde patlicak galiba!!!nedir bu transfer konusundaki beceriksizligimiz ya...herzamanki gibi geç kalindi,güya transfer listemizde olan futbolcular bir bir baska kuluplerle imzaliyolar..bizim elimizde var bitek çagdas???

emre1inci
28.05.2006, 19:57
arkadaslar okachayi getirebiliyolarsa hemen gelsin vala..faydasi olur..yasini bosverelim..2 yil yeter bize o,bide türk statüsünde oynarsa daha ne olsun..

poetricus
28.05.2006, 19:57
Bu arada hangi dünya kupasi. Bu senekinde pek ümitli degilim de...
Transfer babindan!

poetricus
28.05.2006, 20:01
Okaça meselesinin iç yüzünü ben anlatayim: Yönetim kurulu üyeleri toplantida yildiz adaylarindan bahsederken maliyetleri yüzünden alinamayacaklarindan sikayet ediyorlarmis. O arada birisi Çagdas Akin gibi bir yildizin alinmasi gerektiginden bahsetmis. Baskan da: "O kaça?" diye sormus. Tabii sonuç malum. Okaça olayinin iç yüzü bundan ibarettir. Jay Jay Okaça ile alakasi yoktur.
Bilginize!

fanatikdevri
28.05.2006, 20:14
umut bulut u kaciricaz elimizden gitti gidiyor

AyhanPe
28.05.2006, 20:49
öyle bisey yok ama bunlar menejer oyunlari..ajax in resmi sitesinde de böyle bisey yok!!

Edited by: ölümüne_ts

guera
28.05.2006, 20:58
Anderlecht sucht auch in der Türkei nach Verstärkungen. Dieses Mal haben sie Interesse am 23-jährigen türkischen Stürmer Umut Bulut. In der vergangenen Saison traf er 20 Mal für seinen Verein Ankaragucu.

Der Vertrag von Bulut läuft im Sommer ab, also bräuchte keine Transfersumme gezahlt zu werden. Ebenfalls Interesse zeigt bereits Ajax Amsterdam. Trabzonspor soll im Moment aber die besten Chancen haben, um Bulut zu verpflichten.

tercumesi;

anderlecht turkiyede takimi guclendirmek icin oyuncu ariyor ve bu kez ankaragücünden gecen sezon takimi adina 20 gol atan 23 yasindaki turk oyuncu umut bulutla ilgileniyorlar.

takimiyla anlasmasi gelecek yaz sona erecek olan umutun bonservisi icin gelecek yazpara odenmesi zorunlu olmazdi.onunla ilgilenen baska bir takim ise ajax amsterdam ama su an da onun transferinde sansi en fazla olan takim trabzonspor...

Emre B.
28.05.2006, 21:30
Pazartesi günü hoca isini hallederler

Colakoglu
28.05.2006, 22:17
hangi pazartesi ?? hep nedense pazartesi hallediliyosmileys/smiley1.gif dogru nede olsa pazartesiler bitmiyo...

Emre Emiroğlu
28.05.2006, 22:23
Pazartesi IS Bayisa Ondah :)))) Tmm Igrençtismileys/smiley36.gif

macka61
28.05.2006, 22:36
agziniza saglik

metehan
28.05.2006, 23:46
The Londoner'e Çagri

Hadi topyekün seferberlik ilan edelim tekrardan... Kemençenin de dahil edildigi Mehteran takimi çagirilsin (metehan abi mehteran basi olsunsmileys/smiley4.gif), bilimum 61 uzantili kullanici adlari buraya ...

Sevgili Cenk, mehteran konusunda herhangi bir tecrübeye sahip degilim. Ama bana bu görevi layik gördüysen yapacak birsey yok, görevden kaçacak degiliz smileys/smiley1.gifHatirlarsan, Zurawski konusunda devre arasi transferinin son saatlerinde müjdeli haberi vermistim. Bize imza da atmisti adam ama yöneticiler, bir teminat mektubu bulamayinca mahçup oldum size karsi smileys/smiley1.gif

Gelelim bugüne. Ilk bombayi patlatiyorum : Istanbul Büyüksehir Belediye'den Murat Ocak.Estonya maçinda 90 dakika sahadaydi. Maç sonrasi Fatih Terim, O'nu övmekle lafa basladi. Aranan solbek bulunmustur. Baskanin ikinci takimindan oldugu için transferinde de sorun yok smileys/smiley4.gif

bordoomavii
29.05.2006, 00:02
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=522>
<T>
<TR>
<TD style="BACKGROUND: url(images/balk_bg.gif)" vAlign=center width=522 height=25>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=522>
<T>
<TR>
<TD =yellow8 width=494>26Onur Kaya-Middenvelder</TD>
<TD width=14>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=522>http://www.vitesse.nl/images/balk_bottom.gif</TD></TR>
<TR>
<TD style="BACKGROUND: url(images/tekst_bg.gif)" width=522>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=14 width=522>
<T>
<TR>
<TD width=522>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=494>
<T>
<TR>
<TD width=494>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=494>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=287>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=287>
<T>
<TR>
<TD width=287>http://www.vitesse.nl/images/smallbalk_top.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =yellow8 style="PADDING-LEFT: 14px; BACKGROUND: url(images/opsommingbalk_bg.gif)" vAlign=center width=287 height=16>Paspoort</TD></TR>
<TR>
<TD width=287>http://www.vitesse.nl/images/smallbalk_bottom.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=287>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=287>
<T>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#000000>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD>
<TD width=5>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD>
<TD width=275>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=275>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=275>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=275>
<TABLE style="PADDING-LEFT: 8px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=275>
<T>
<TR>
<TD =black8 vAlign=top width=100>Geboorteplaats</TD>
<TD =black8 vAlign=top width=175>Brussel (Belgie) </TD></TR>
<TR>
<TD =black8 vAlign=top width=100>Geboortedatum</TD>
<TD =black8 vAlign=top width=175>20-4-1986 </TD></TR>
<TR>
<TD =black8 vAlign=top width=100>Rugnummer</TD>
<TD =black8 vAlign=top width=175>26</TD></TR>
<TR>
<TD =black8 vAlign=top width=100>Positie</TD>
<TD =black8 vAlign=top width=175>Middenvelder</TD></TR>
<TR>
<TD =black8 vAlign=top width=100>Lengte</TD>
<TD =black8 vAlign=top width=175>1,67 meter </TD></TR>
<TR>
<TD =black8 vAlign=top width=100>Gewicht</TD>
<TD =black8 vAlign=top width=175>69 kilogram </TD></TR>
<TR>
<TD =black8 vAlign=top width=100>Contract tot</TD>
<TD =black8 vAlign=top width=175>30-6-2006 </TD></TR>
<TR>
<TD =black8 vAlign=top width=100>Debuut Vitesse</TD>
<TD =black8 vAlign=top width=175>12-2-2006</TD></TR>
<TR>
<TD =black8 vAlign=top width=100></TD>
<TD =black8 width=175>(sc Heerenveen-Vitesse4-1)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=275>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=5>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD>
<TD width=1 bgColor=#000000>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=287 bgColor=#000000>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=20>http://www.vitesse.nl/images/transparant_dot.gif</TD>
<TD vAlign=top width=175>http://www.vitesse.nl/sitemanager/images/spl1_49.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>BENCE SOL KANATA ILAÇ OLACAK BIR FUBOLCU YÖNETIMIN DIKKATINE</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Berat
29.05.2006, 00:14
Cihan neyin oluyo, itiraf etsmileys/smiley4.gif

Özkan Erdem
29.05.2006, 00:50
The Londoner'e Çagri

Hadi topyekün seferberlik ilan edelim tekrardan... Kemençenin de dahil edildigi Mehteran takimi çagirilsin (metehan abi mehteran basi olsunsmileys/smiley4.gif), bilimum 61 uzantili kullanici adlari buraya ...

Sevgili Cenk, mehteran konusunda herhangi bir tecrübeye sahip degilim. Ama bana bu görevi layik gördüysen yapacak birsey yok, görevden kaçacak degiliz smileys/smiley1.gifHatirlarsan, Zurawski konusunda devre arasi transferinin son saatlerinde müjdeli haberi vermistim. Bize imza da atmisti adam ama yöneticiler, bir teminat mektubu bulamayinca mahçup oldum size karsi smileys/smiley1.gif

Gelelim bugüne. Ilk bombayi patlatiyorum : Istanbul Büyüksehir Belediye'den Murat Ocak.Estonya maçinda 90 dakika sahadaydi. Maç sonrasi Fatih Terim, O'nu övmekle lafa basladi. Aranan solbek bulunmustur. Baskanin ikinci takimindan oldugu için transferinde de sorun yok smileys/smiley4.gif

Bu sene erkenden biter transfer diye ümitleniyorum aslinda, yine ayni bekleyisler, geceleri sabah etmeler, tercüme ugraslari ve yapilamayan transferler yasanmaz diyeumuyorum, insallah öyle olacak.

Transferler disinda buradaki bekleyisin, arastirmanin bize üzüntünün disindabiraz güney amerika, biraz leh diline yatkinlik sagladi.

Bu transfer sezonunun da cümlemize hayirli olmasini, yildiz arayani gökyüzüne baktirmamasini diliyorum. smileys/smiley1.gif

AyhanPe
29.05.2006, 01:12
amin

Colakoglu
29.05.2006, 01:20
Lee Young hakkinda bilgi varmi,kaliyomu gidiyomu ??

AyhanPe
29.05.2006, 01:34
oda kalirsa kimi gönderip yildiz alacaklar??

Colakoglu
29.05.2006, 01:36
djokaj,thomas jun bunlar kesin gönderilmeli leeden önce gönderilecek cok kisi var...

AyhanPe
29.05.2006, 01:39
thomas junla 7.yabanci ellerle 8 yabanci oluyor..djokaj giderse 1 yabanci hakkimiz daha oluyor..oda yeterli degil.

Colakoglu
29.05.2006, 01:41
e tamam iste jun,eller,djokaj gittimi yeterli bence

AyhanPe
29.05.2006, 01:47
o zaman yine 5 yabanci kaliyor..yani 1 tane daha alabilirler. lee de
gitmeli ama onun yerine dedikleri yildizi alacaklarsa. o zaman 6 yerli
2 yabanci transferiyle sezona baslariz diye düsünüyorum.jef kalmali
eger symek iyi bir fiyata satilirsa yerine bir yabanci daha alabilirler.

chigannes
29.05.2006, 01:48
jun eller djokaj jefferson lee besi de gidiyor

yattara-symek-stephanov kaliyor sadece

3 tane yabanci alincak

bir oscar cordoba kaliyor iki tane

onlarda bir brezilyali bir arjantinli yildizlarimiz(?)

Colakoglu
29.05.2006, 01:50
jun eller djokaj jefferson lee besi de gidiyor

yattara-symek-stephanov kaliyor sadece

3 tane yabanci alincak

bir oscar cordoba kaliyor iki tane

onlarda bir brezilyali bir arjantinli yildizlarimiz(?)

nasil böyle kesin konusabiliyosun peki ?? i bildiginmi var

AyhanPe
29.05.2006, 01:53
evet iste bizim hesaba uyuyor.ama cordobayi almalarina hic gerek
yok.tolgada iyi jef de ve cok daha iyi olacaklar.bize sola aciga
bir yabanci lazim forvete lazim...eger symek cok iyi bir fiyata
satilirsaki bence satilacak o zaman onun yerine yildiz bir oyun kurucu
almalari gerekli.ayrica türk statüsünde oynayan okachada alinsa süper
olur.32 yasinda ve türkiyede is yapar.bazen tecrübeli oyuncularin
olmasi da gerekli.symekte 30 olmus iste.jun yerine zamaninda zelenkayi </span>alsaydik keske.bize öyle bir adam gerekliydi cünkü zaten fatih cogu kez pivot forvet oynuyor..

Edited by: ölümüne_ts

chigannes
29.05.2006, 01:59
görünen o kesin bisey yok ama öyle olcak gibi

ki olmasi gerekn de bu zaten bence

Colakoglu
29.05.2006, 02:30
insallah dedigin gibi olur ne diyim ama cordobaya karsiyim istanbul takimlarindan futbolcu alinmasina karsiyim.

My
29.05.2006, 03:54
Evet Gölge Oyunu</span>-The Crow nerelerdesinizsmileys/smiley36.gif

Valla ben buradayim da biraz format degistirdik smileys/smiley4.gif

Karadeniz Gazetesi'nden bir haber. Inaniip inanmamak size kalmis smileys/smiley2.gif;

<table style="border-collapse: collapse;" id="Aut&#111;number13" bgcolor="#ffffff" border="1" bordercolor="#808080" cellspacing="1" height="10" width="100%"><t><tr><td colspan="2" style="border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="34" width="100%"> EMORSON BOMBASI</font></td>
</tr>
<tr>

<td style="border-right-style: n&#111;ne; border-right-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" width="42%"> http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1266.jpg</td>

<td style="border-left-style: n&#111;ne; border-left-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" valign="top" width="58%"><div align="justify">
IKINCI GÖZDE </span>Trabzonspor'da yeni sezon öncesi güçlü bir kadro kurmak
için çalismalar gizli gizli sürerken, Baskan Albayrak'in, yildiz
sözünün yani sira, bomba bir transfer daha yapmayi planladigi
ögrenildi. Albayrak'in Brezilyali yildiz Ricardinho ile söz kestigi
iddia ögrenilirken, Bordo-Mavili ekibin baskaninin yeni gözdesinin
Juventuslu Emerson oldugu dile getirildi.

TAKIM SERBEST!</span> Italya'da bu sezon sampiyonluk ipini gögüsleyen
Juventus kulübünün sike olaylarina karismasi ve ünlü kulübün bu nedenle
küme düsürülmesi gündemde. Juventus'un küme düsmesi halinde ise
Siyah-Beyazli kulüpte forma giyecek oyuncular serbest kalacak. Bu du</font>rum 30 yasindaki Emerson'un transferini cazip hale getiriyor.</font></div></td></tr></t></table>
Edited by: My

CAFER ÖZER
29.05.2006, 08:44
Estonya Maçinda Bize gol atan oyuncu Bizim denemek için getirdigimiz oyuncu galiba,Hani begenmemistik Estonya ligi nedir Estonya Kimdir diye dalga geçmistik.Dün AKSAM yenemedigimiz takim.

TheCrow
29.05.2006, 09:02
Evet Gölge Oyunu-The Crow nerelerdesinizsmileys/smiley36.gif

Ben bende degilim Osman'im...Transfer sezonu bitene kadar bir magarada inzivaya çekilme karari aldim smileys/smiley1.gif...

TheCrow
29.05.2006, 09:05
Arkadaslar birsey diyeyim,bu Ricardinho var ya,tamamen uydurma,ama simdi uyduran kisi bile inaniyor böyle bir transfer çalismasi olduguna.Yönetim bu ismi ilk defa duyuyor ama onlarin da isine geliyor, millet oyalaniyor iste.Her sene ayni seyleri yasadigimiz halde nasil hala umut dolu oluyoruz anlayabilene askolsun,bizim yönetim seçimleri de ayni genel seçimler gibi oldu : "bir de bunlari deneyelim" mantigi...

Faik Yılmaz
29.05.2006, 09:32
brezilyali hiç bir milli, takimda oynamis futbolcu alabileceklerine inanmiyorum....

bunlar yildiz alamaz....

Dursun Ali Bahçekapılı
29.05.2006, 10:04
Estonya Maçinda Bize gol atan oyuncu Bizim denemek için getirdigimiz oyuncu galiba,Hani begenmemistik Estonya ligi nedir Estonya Kimdir diye dalga geçmistik.Dün AKSAM yenemedigimiz takim.

Evet dün Milli takimimiza karsi golu atan Nemelov bizim devre arasinda denedigimiz futbolcu idi.

geronimo_61
29.05.2006, 10:33
abi neler oluyor ya anlamiyorum çildirmak üzerereyim crow kardesim gibi bende kendimi daglar vuracagim en sonunda amma velakin oda olmuyo yaaaa...

hasta olacagim yeter yaaaaaaa............

neyse bu transfer bölümüne uygun bir sarki yazayim

90-60-90

bu kizin akil biraz noksan

90-60-90

sana sana yanarim

yaninda horlarimmm..

him yanarim... him oksarim..

bu ne yaaa ancak bunu bulabildim

Emorfo
29.05.2006, 10:47
Geçen transfer döneminde yazmistim Emorson alinmali tam Trabzonspor'a uyan kisiligi futbol zekasi herseyiyle dört dörtlük alinmasi ihtimali çok düsük olsada bir umut iste...

poetricus
29.05.2006, 10:59
Ah! Biri Umut mu dedi yine?

selcuk
29.05.2006, 11:14
umut`lar tükeniyor

Burçak
29.05.2006, 11:18

Evet dün Milli takimimiza karsi golu atan Nemelov bizim devre arasinda denedigimiz futbolcu idi.

Nemeolayi geçen sezon tesislerde giresunspor ile yaptigimiz hazirlik maçinda denemistik. sonra gönderilmisti yetersiz diye. gerçi bi maç gol atti diye çok iyi bi futbolcu oldugu anlamina gelmez. dogru düzgün izleyemedigimiz için ben bi yorum yapamam fitboluna.

selcuk
29.05.2006, 11:25
bayaga zayif oynadi bize karsi diye geldiginde teknigi vardi oda yoktu bizim defans bi ortada onu serbest birakinca saaten uzun boylu atti bitane ts de oynamasi icin gelismeli ama yetenekliye benziyordu ozamanda yazmisdim bonservissis ucuz oyuncu alib kiralayalim elimizde bulunsun yapilmadi kendini gelistirirse o boylan gelecekte biseyler yapabilir

Murat'
29.05.2006, 12:44
adam da çok sevindi haaa ama sanki siz mi beni begenmezsin gibisinden

kudu_61
29.05.2006, 13:43
Her kafadan bir ses çikiyor bosversenize Murat OCAK ne zaman gelip imza aticak bana ondan bahsedin en yakin gözüken transfer o gerisi fasa fiso hersene ayni senaryolar ben sahsen biktim çekilir rezalet degil bu helal olsun samet hoca sana yakisan açiklamayi yaptin tebrik ederim ben de olsam aynisini söylerdim yabancilar bitti simdi döndük ersuna ersunu da vestel vermeyecek hadi samet gel sanki samet bit pazarina düstü oda olmayacak giray hoca yerlinin yerlisi bence en basta olmasi gereken en sona kaldi bu takima yabanci olmaz adam ikiay sonra "Burada kasap bile teknik drektör " deyip kaçisa zemin hazirlamaya baslayacak her sene ayni senaryolar üzerinde hayal kurup duruyoruz EN BÜYÜK TARAFTAR GERISI SAHTEKAR NE AGAOGLU, NE MAY, NE CEVAHIR, NE ULUSOY NE DE ALBAYRAK TRABZONSPORU BIZIM GIBI KIMSE SEVEMIYOR BECEREMIYORLAR

Murat'
29.05.2006, 13:54
evet yaa biz dün milli takimda oynayan murat ocakla anlastigimizi duymustum o is harbi dogru mu

Colakoglu
29.05.2006, 14:01
abi neler oluyor ya anlamiyorum çildirmak
üzerereyim crow kardesim gibi bende kendimi daglar vuracagim en sonunda
amma velakin oda olmuyo yaaaa...

hasta olacagim yeter yaaaaaaa............

neyse bu transfer bölümüne uygun bir sarki yazayim

90-60-90

bu kizin akil biraz noksan

90-60-90

sana sana yanarim

yaninda horlarimmm..

him yanarim... him oksarim..

bu ne yaaa ancak bunu bulabildim

evet sonunda trabzonspor tarafarini yönetim ne hale getirdi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

eren_61
29.05.2006, 14:05
ancak hepimiz ayni hale gelmek üzereyizsmileys/smiley36.gif

Naim
29.05.2006, 14:11
sabahtan aksama kadar stresle geçiyor
gece yatmadan Trabzonun transferyaptigi kupa aldigi sampiyon oldugu masallariyla uyutabiliyorum kendimi
off biraz hareket gözünü seveyim yönetim

sbay
29.05.2006, 14:46
emersonu real madrid ,inter, man utd ve barcelona da takibe aldi....smileys/smiley2.gif

MAÇKA_61
29.05.2006, 14:56
Kardesler bu nasil istir yav.Tamam Tekn.dir. bulamadiniz anlasamadiniz vs...Iyi de ne zamandir Umut'un pesindeler hala ses yok.Umut' almak için tekn.Direk. beklemeye gerek yok. Beceriksizliklerini hoca bulamadik ,bulduktan sonra transfere hiz verecegizdiye kapatiyorlar.Yav yav biz büüyügüz siz deTrabzon gibi büyük bir takimin yöneticisi iseniz biraz liyakat.

Özkan Erdem
29.05.2006, 15:07
emersonu real madrid ,inter, man utd ve barcelona da takibe aldi....smileys/smiley2.gif

ama emerson'un gönlü trabzonda smileys/smiley2.gif

Erbay
29.05.2006, 15:08
Ya daha Umut'u alamiyoruz ne Emersonu Allah askinasmileys/smiley4.gif

sbay
29.05.2006, 15:10

ama emerson'un gönlü trabzonda smileys/smiley2.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

CAFER ÖZER
29.05.2006, 15:23

Zaten mesele orda Çok iyi tanimadigimiz adama demedigimizi birakmamistik,Ben onu söylüyorum.Iyi oyuncuydu alinsaydi demiyorum.Sirf elestirmek için Demedigimizi birakmamistik.Estonya ile ilgili neler demistik.Neticede Dün gördük TÜRKIYE1- ESTONYA 1

Benim anlatmak istedigimde bu kimseyi küçümsemeyeceksin,Anortisis için izlemeye gerek yok köy takimi dedik elendik.GS TROMSÖ için elenirsek Türkiyeyi terkederiz dedi elendiler.Benim anlatmak istedigim.Bilmeden göremden kimseye BIR SEY DEMEMEK LAZIM.

Nemeolayi geçen sezon tesislerde giresunspor ile yaptigimiz hazirlik maçinda denemistik. sonra gönderilmisti yetersiz diye. gerçi bi maç gol atti diye çok iyi bi futbolcu oldugu anlamina gelmez. dogru düzgün izleyemedigimiz için ben bi yorum yapamam fitboluna.

kudu_61
29.05.2006, 15:23
1.Faso Fiso = Halil hoca giderse gitsin (B) planimiz var...(Z) planina geldik ortada hoca yok

2.Faso Fiso = Futbolcuyla anlastik hocayi bekliyoruz...Talip oldugumuz topçular hep gidiyor ki elin yabancisi gelse ki gelmeyecek murat ocak i antepli faruk u malatyali bilali ona nasil anlatacaksiniz da hoca bekliyosunuz

morientes
29.05.2006, 15:28
Ben söylüyorum ve tekrar tekrar söyleyecegim ,bunlardan degil yönetici faroza muhtar olmaz.Ey gidi Trabzonum kimlerin eline kaldin sen Trabzon gibi bir takimin tek transferi yok ben böyle rezilik görmedim. Ula birisini getirin habu takimin basina olmassa yardimc hacayi.Ne zaman yapacaksiniz transfer heyyyyyyyyyyyy

emre81
29.05.2006, 15:34
Bizden bir halt olmaz artik bunu kabullenip hedef mi küçültsek bu takim hayal krikligindan baska hiçbirsey vermedi bana ben iyice kil olmaya basladim bizlere .......... muamelesi yapiliyor olmayacak bu is böyle

halil ibo
29.05.2006, 15:35
Tek dilegim bu saatten sonra bizim haksiz,yönetiminse hakli,güçlü ve basarili olmasi.

Volkan Albayrak
29.05.2006, 15:39
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">geçen sene ben o kadar bu lafi dedimki brezilya transferlerinde ama sonuç ortada</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=12d0beed>
Tek dilegim bu saatten sonra bizim haksiz,yönetiminse hakli,güçlü ve basarili olmasi. </BLOCKQUOTE>

Emre7
29.05.2006, 15:44
arkadaslar su yazilarinizi lemanyak dergisinde okusam bu kadar gülmezdim .....

ey saygi deger (!) yöneticiler.... bu hafta final haftam sinavlarim berbat lan Allah rizasi için iyi bir haber verinde gaza gelim çalismak için... yaw siz trabzonsporlu degilmisiniz. çikin da diyinki su tarihte bitecek biz de onu bekleyelim....ula 4 gün dediniz,ne geçmez gündü bu 4 gün la uaçaga binen yildiz yok nasada tanidiklar var bi uzay gemisi ayarlayalim mi oyyy....

selçukabi
29.05.2006, 15:53
Kardesler bu nasil istir yav.Tamam Tekn.dir. bulamadiniz anlasamadiniz vs...Iyi de ne zamandir Umut'un pesindeler hala ses yok.Umut' almak için tekn.Direk. beklemeye gerek yok. Beceriksizliklerini hoca bulamadik ,bulduktan sonra transfere hiz verecegizdiye kapatiyorlar.Yav yav biz büüyügüz siz deTrabzon gibi büyük bir takimin yöneticisi iseniz biraz liyakat.

Olur mu ekspertiz raporu alindi senin haberin yok mu? Ömer Riza+2 milyon USD fazlaymis.Biz böyle çok daha transfer yapariz bu memlekette...Öyle 3'ün 5'in pesinde kosulursa bu isler olmaz.Adam gibi futbolcu izleme kadron olsaydi da Murat Ocak gibilerini çikarsaydin ortaya kimse duymadan imzalari attirsaydin yöneticilik odur...

KuĞu
29.05.2006, 15:55
2. yari baslar yillarca tüm yönetimler simdiden transfer çalismalarina basladik derler sözde liste bellidir ama gel görki is icraata gelince hepsi son dakikaya kadar beklemekten bahseder bu nasil bir transfer anlayisidir bu islerin içinde olan biri bize nasil oluyorda 6 ay öncesinden baslayan transfer çalismalari son dakikaya kadar beklenir ve elden kaçan kaçar uydurma transferlerle göz boyanir bunu anlatsa iyi olur geçen sezon ön anlasma sampiyonuyduk neredeyse 200 futbolcuyla ön sözlesme imzalamistik bu sene buda yok ne istir anlamadim. anlasilan trabzonda ömer saridan bol bisey yoksmileys/smiley5.gif

sbay
29.05.2006, 15:55
murat ocakla ön protokol yapilmis bildigim kadriyla.dün aksam milli takimda da iyi oynadi.

Tahir
29.05.2006, 15:58
bunlarin tarih vermeye yüzleri mi kladi sonra tarih verseler deseler ki cuma günü hoca geliyor kim inanir hiç kimse kendileri bile buna inamaz.bu adamlarin isi çok zor güven saglamalari zor artik Allah yardimcilari olsun.

Tahir
29.05.2006, 16:02
murat ocakla ön protokol yapilmis bildigim kadriyla.dün aksam milli takimda da iyi oynadi.

evet bende begendim adami iyi transfer olur

Colakoglu
29.05.2006, 16:11

ön protokolu ne bok..ma yaparlar anlamiyorum attirsinlar imzayi iste önprotokol laflarina fazla inanmayin..

emre81
29.05.2006, 16:21
Arkadaslar üzgünüm ama ben bunu arada bir yazicam artik BIZDEN BIR HALT OLMAZ

kutoz
29.05.2006, 16:45
Yarin hem Teknik Direktör belli olacak, hemde alinacak futbolcularin isimleri IMKB.ye bildirilecek. smileys/smiley2.gif(Cuma günü 4 gün denmisti, o bakimdan yarin)

TSunami
29.05.2006, 16:49
Yarin hem Teknik Direktör belli olacak, hemde alinacak futbolcularin isimleri IMKB.ye bildirilecek. smileys/smiley2.gif(Cuma günü 4 gün denmisti, o bakimdan yarin)
abi 4 is günü olmasinsmileys/smiley4.gif. o zaman persembeye sarkar.

Ali İhsan
29.05.2006, 16:51
Forum sayesinde espri kabiliyetimiz gelisiyo... Yönetim sagolsun

Özkan Erdem
29.05.2006, 17:16
abi 4 is günü olmasinsmileys/smiley4.gif. o zaman persembeye sarkar.

smileys/smiley36.gif

selçukabi
29.05.2006, 17:18
ben yeni bir tartisma konusu açmak istiyorum izninizle, yönetim istifa basligi ne zaman açilir, Haziran mi Temmuz mu? Ne dersiniz...

metehan
29.05.2006, 17:21
ben yeni bir tartisma konusu açmak istiyorum izninizle, yönetim istifa basligi ne zaman açilir, Haziran mi Temmuz mu? Ne dersiniz...

Seni gidi "sabirsiz TS taraftari" seni smileys/smiley4.gif

Hekimoğlu
29.05.2006, 17:27
ben yeni bir tartisma konusu açmak istiyorum izninizle, yönetim istifa basligi ne zaman açilir, Haziran mi Temmuz mu? Ne dersiniz...bu kadarkaramsar olmayalim.

metinulusoy
29.05.2006, 17:34
ne kadar sabirsizsiniz arkadaslar.daha transfer sezonu bile açilmadi.kaldi ki rakiplerin de kesinlesen bir trabnsferi yok.üstelik ezikbahçenin birak teknik direktörü, baskani bile belli degil.gaysede zaten para yok.kargalar ise yine 20-30 adam alir seneye onlarida dagitir.yani bu kadar karamsar olmaya gerek yok.

Bülent Bayraktar
29.05.2006, 17:40

bncede iiyi adam hele sol tarafa

ssmuratss
29.05.2006, 17:59
evet simdiden baslayalim biz yönetimi nasil istifaya zorlariz da arkalarina bile bakmadan nasil kaçiririz bence her sey belli oldu bunlar bisey yapamayacak o yüzden4 günde(!) plan yapalim sonra uygulayalim ama plan tek olsun alfabenin diger harflerini rahatsiz etmeyelim yönetime benzemeyelim

Ömer SEVİNÇ
29.05.2006, 18:19

MAYIS!!!smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

BDiler61
29.05.2006, 18:35

bu gidisle 2. anortohisis faciasini yasayacagiz ondan sonra baslik açilirsmileys/smiley5.gif

Bülent Bayraktar
29.05.2006, 18:48
Trabzonspor?un Besiktasli Ibrahim Akin?in transferini bitirmek...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Trabzonspor?un Besiktasli Ibrahim Akin?in transferini bitirmek üzere oldugu iddia edildi. Genç yildizla temaslarini sürdüren Bordo-Mavili yönetimin, Besiktas?la da pazarliklarina devam ettigi ve önümüzdeki günlerde bu transferin bitebilecegi dile getirildi. Umut?la ilgili de sorun kalmadigi iddia edilirken, Malatyaspor?dan kaleci Bora, Bilal, Evren ve Mustafa Özkan'la da görüsmeler hizlandirildi.

Özkan Erdem
29.05.2006, 19:18
Malatya'yi komple alalim bari, düsen takim oyuncularina ayri bi sempatimiz vardir eskiden beri...

uslanmazlaz
29.05.2006, 19:20
ya su hoca gelsede parali yönetimin kimi alcagini görsek ya çok merak ediom yildizlari ama ilk yildizi aldik çagdas peh yildiz anlayisi buysa yandiksmileys/smiley36.gif

Ümit Küçük
29.05.2006, 23:59
parali yönetim paraya kiyamazsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif özkan sümeri o kadar elestirmistim simdi bunlari görünce o elestiriler icin kendimden utandim
en büyük taraftar yöneticiler sahtekar
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Berk Eren
30.05.2006, 00:03
ben biseye cevap bulmak istiyorum yardimlarinizla renkdaslarim;biz umutu,bilali,murat ocaki... ve bir kac futbolcuyla anlastik ama hocanin belli olup onay vermesini bekliyoruz ya,peki ozaman cagdas neden alindi hemen??hoca belli bize mi soylemiyorlar ve bu hoca cagdasi mi istedi?

benim fikrim mi??neyaziiki henuzhicbir futbolcuyla anlasamadiksmileys/smiley5.gif

macka61
30.05.2006, 00:26
bencede anlassakta alamiyoruz varmi böyle bir durum baska takimlarda yönetim ilkleri yapiyor gurur duyalim

ctmeoy
30.05.2006, 00:29
ben artik bu transfer topigine yazi yazmayi mantikli bulmuyorum cünkü bu yönetimin kesinlikle takimin yararina ve taraftarin yildizini alacagini zannetmiyorum

Colakoglu
30.05.2006, 00:47
ben artik bu transfer topigine yazi yazmayi mantikli
bulmuyorum cünkü bu yönetimin kesinlikle takimin yararina ve taraftarin
yildizini alacagini zannetmiyorum

bende senin gibi düsünüyorum bizim yaptigimiz bi haber cikana kadar geyik yapmak,ve sinir bozmak..

champions
30.05.2006, 07:55
UMUT ELDEN GIDIYOR YÖNETIM NE YAPIYOR

<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Umut?a müthis teklif </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Ingiltere Premier Ligi takimlarindan Manchester City, Ankaragücü?nün yildizi için 3 milyon Euro?yu gözden çikardi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>30.05.2006</TD></TR></T></T></TABLE>Teklifi degerlendirmeye alan Baskent temsilcisi, gelecek hafta içerisinde son kararini Ingilizler?e bildirecek

Anelka?dan sonra...
Süper Lig ekiplerinin uzun süredir pesinden kostugu Ankaragücü?nün golcü futbolcusu Umut Bulut?a Ada?dan talip var... Premier Lig?in köklü temsilcisi Manchester City, yildiz oyuncu için Sari-Lacivertliler?e 3 milyon Euro önerdi. Anelka?nin Fenerbahçe?ye transfer olmasindan sonra gol yollarinda büyük sikinti yasayan Ingiliz ekibinin teknik direktörü Stuart Pierce?in Umut?u izleyerek çok begendigi ve mutlaka kadroya katilmasi yönünde yönetime rapor sundugu belirlendi.

Trabzonspor?a ret!
Ankaragücü Yönetimi, teklifi degerlendirmeye alirken, gelismenin ardindan Trabzonspor?un Umut için önerdigi 2 milyon Euro arti Ömer Riza seçenegini reddetmeyi planliyor. Umut Bulut?un ise Manchester City?nin kendisiyle ilgilenmesinden dolayi çok mutlu oldugu ve Ada?da futbol oynamanin hayalleri arasinda yeraldigi ögrenildi. Umut, transfer gerçeklesirse, Hakan Sükür, Hakan Ünsal, Emre Belözoglu ve Tugay Kerimoglu?nun ardindan ülkemizi Ingiltere?de temsil eden 5. futbolcu olacak</TD></TR></T></TABLE>

selcuk
30.05.2006, 07:57
birakin gitsin usak hayallerini gerceklestirsin

champions
30.05.2006, 08:09
ÇILDIRMAK ÜZEREYIM HER GÜN AYNI SEYLER YÖNETIM ÇIKIP

DAHA ZAMAN VAR GEÇ KALMADIK DIYE LAF YAPIYO BASKA BISEY BILDIKLERI YOKTRABZONUN RESMI SITEDE BI B...K YOK

BU NASIL IS YA BI KEREDE SITEYE GIRIP VAY BE HELAL OLSUN YÖNETIME DEMIYECEK MIYIZ

FOTOFENER GAZETESI HERGÜN FATIHI FENERE YOLLAR

GÖKDENIZI DE BJKYE YOK NEMELODAN MESAJ VARMIS

ADAM BI GOL ATTI HEMEN TRABZONA KAKALA NE GÜZEL

BU ARADA SU 4 GÜN MESELESI NE OLDU 4 GÜN 14 GÜN OLMASINDA

BU SAATTEN SONRA KIMI GETIRIRLERSE GETIRSINLER DE BIR AN ÖNCE TRANFER BASLASIN

noname
30.05.2006, 08:09

MAYIS!!!smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Istifa için bir sonuç görmek gerekir. Transfer sezonu bittiginde elimizdekilere bakip o sekilde harekete geçerseniz o zaman sizi hakli bulurum. Ama hemen istifadan bahsetmeye hakkimiz yok.

emre1inci
30.05.2006, 08:32
çagdas gündemi doldurmak için yapilan bir transferdi galiba?baksaniza anlastik dedikleri diger adamlara bir türlü imza attirmiyolar zaten onlarda birbir baska kuluplere imz atiyolarsmileys/smiley36.gifbu arada ibrahim akinda besiktasta kalmis,onu da beceremediler bee...

champions
30.05.2006, 08:33
BESIKTAS?LA 2?NCI KAPISMA!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/besiktasla2.kapisma.jpg <DETAILS>

Trabzonspor dis transferde bu sezon özellikle Besiktas ile büyük bir yarisin içine girdi. Ilk mücadeleden galip ayrilan ise Siyah-Beyazli yönetim oldu. Besiktas, Bordo-Mavililerin de talip oldugu Çaykur Rizesporlu Fahri Tatan, Fenerbahçeli Marcio Nobre, Antalyasporlu Burak Yilmaz ve Gençlerbirligi?nden de Baki Mercimek ile sözlesme yapmisti. Bu transferler Trabzonspor?a önemli bir darbe olmustu. Yönetim ise ikinci raundu lehine çevirmenin mücadelesini veriyor.

Simdi de Iki Yabanci Savasi
Bordo-Mavililer ile Siyah-Beyazlilar arasindaki ikinci büyük transfer savasi ise Gineli Pascal Feindouno ile Arjantinli Mattias Emilo Delgado için yasaniyor. Trabzonspor, Isviçre?nin Basel takiminda forma giyen Delgado?ya 2 ay öncesinden kancayi takmisti. Fransa?nin St. Ettienne takiminda oynayan Pascal Feindouno?yu da devre arasindan beri takip edilirken bu kez isinin bitirilmesi için büyük çaba sarfediyor. Ancak yine karsisinda Besiktas?i bulmanin saskinligi yasaniyor

Demirören?e ?Aradan Çekil? Ricasi
Trabzonspor kurmaylari sözlesmesinde, ?3 milyon avro?ya serbest kalir? maddesi bulunan orta saha oyuncusu Delgado için Yildirim Demirören?e, ?Aradan çekil, bu savas size de zarar verir? ricasinda bulunuldu. Demirören ise özellikle bu oyuncu için büyük mücadele verdiklerini ve isini bitirmeye çalistiklarini vurguladi. Bordo-Mavili yöneticiler ise Delgado için son bir atak yaparak bu hafta içinde isini bitirip, Besiktas?dan rövansi almaya çalisacak.

Pascal Için de Büyük Kapisma
Devre arasinda alinmasi için büyük çaba gösterilen Pascal Feindouno?yla ilgili olarak Besiktas?in devreye girmesi isleri arapsaçina döndürdü. Trabzonspor kurmaylari, ?Pascal ve Delgado ayni alanda oynuyor. Besiktas da bu iki oyuncuya talip? Hem Delgado, hem de Pascal için mücadele veriyoruz. Birini alacagiz. Delgado olursa, Pascal?i Besiktas bitirebilir. Ama onlar Delgado?da israr ederse bu kez biz Pascal Feindouno?yu renklerimize baglayacagiz? dediler

Faik Yılmaz
30.05.2006, 09:05
valla bildigim bi sey varsa biz yildiz futbolcu alamayiz...

anlasilan bütün futbolculari besiktas alacak.... o alamazsa biz de alamayiz zaten...

MAÇKA_61
30.05.2006, 09:19
Yav kaedesler ne bu yav.biktim serzenmekten ama olmuyo olmuyo.Baskanimiz çok ince dokuyormus,geçen sene de öyle yapiliyordu sikdokunuyordu neoldu Çek yildiz Jun'u aldik çok büyük yildiz canaim.Geçn sene geç kalmanin faturasini Famagusda da ödedik , bakalim bu yil nerde olur.

MahmutHSO
30.05.2006, 09:23
Baskan ince dokumaya devam etsin.Konusmaya sira gelince mangalda kül birakmiyor masallah.Vahid hocanin gidecegi belliyken,nasil olurda ozamandan beri bir hocayla anlasilmaz halen anlamiyorum.

Alpayer
30.05.2006, 09:33
Baskan ince dokumaya devam etsin.Konusmaya sira gelince mangalda kül birakmiyor masallah.Vahid hocanin gidecegi belliyken,nasil olurda ozamandan beri bir hocayla anlasilmaz halen anlamiyorum. Olurmu öyle sey.Yönetimin B plani hazirda bekliyorlar.Halilhodzic kararini açiklar açiklamaz harekete geçecekler.smileys/smiley7.gif

Emorfo
30.05.2006, 10:35
TRABZONSPOR, TRANSFERDE BOMBALARI PATLATMAYA HAZIRLANIYOR...
- BASIN SÖZCÜSÜ ZEYYAT KAFKAS:
- "TRANSFERDE GEÇ KALMIS DEGILIZ, ARKA ARKAYA TRANSFERDE BOMBALARI PATLATACAGIZ"
- "TEKNIK DIREKTÖR SORUNUNU 48 SAAT IÇINDE ÇÖZECEGIZ"
- "KALECI CORDOBA ILE ILGILENMIYORUZ"

TRABZON - Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, teknik direktör sorununu 48 saat içinde çözeceklerini ve ardindan da arka arkaya transfer bombalarini patlatacaklarini söyledi.
Trabzonspor'un transferde yavas davrandigi seklindeki yorumlarin dogru olmadigini ifade eden Kafkas, henüz hiçbir seyde geç kalinmadigini ve çalismalarin sürdürüldügünü kaydetti. Trabzonspor'un yeni teknik direktörünün 48 saat içinde belirlenecegini belirten Kafkas, bu ismi yönetim kurulunda alinan karar geregi Kulüp Baskani Nuri Albayrak'in açiklayacaginin altini çizdi.
Yeni teknik direktörün belirlenmesinin ardindan siranin futbolcu transferlerine gelecegini belirten Kafkas, "Transferde geç kalmis degiliz. Ön protokol yaptigimiz futbolcular var. Arka arkaya transferde bombalari patlatacagiz. Bu yönde taraftarimiz rahat olsun. Hiçbir seyde geç kalmis degiliz" diye konustu.
Besiktasli futbolcu Ibrahim Akin'in transfer edilmesinin de Teknik Direktör Jean Tigana'nin bu oyuncuyla ilgili kararina bagli oldugunu dile getiren Kafkas, Ibrahim Akin'in serbest birakilmasi durumunda mutlaka Trabzonspor formasi giyecegini vurguladi.
Besiktas'in Kolombiyali eski kalecisi Cordoba ile ilgilenmediklerini kaydeden Kafkas, "Aksine Cordoba bize mesaj gönderdi. Türkiye'de çok haksizliga ugradigini, hirsli oldugunu ve Trabzonspor'da oynamak istedigini bize iletti. Ancak biz Cordoba'yi düsünmüyoruz" diye konustu.

saka gibi smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

selcuk
30.05.2006, 10:39
laflara artik inanmiyorum önce herseyi gerceklestirsinler sonra konussunlar

kutoz
30.05.2006, 10:40
Besiktas'in Kolombiyali eski kalecisi Cordoba ile ilgilenmediklerini kaydeden Kafkas, "Aksine Cordoba bize mesaj gönderdi. Türkiye'de çok haksizliga ugradigini, hirsli oldugunu ve Trabzonspor'da oynamak istedigini bize iletti. Ancak biz Cordoba'yi düsünmüyoruz" diye konustu. saka gibi smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Ve kendesine, "Biz senden daha iyi kaleci olan Malatyasporlu Bora ile ilgileniyoruz." cevabini verdik...

Hakikatten saka gibi ya...smileys/smiley4.gifDers çalismak için izne ayrildim, burnumdan geldi. Hayatimi yedin Trabzonspor...

Semih GÜL
30.05.2006, 10:41
.
Besiktasli futbolcu Ibrahim Akin'in transfer edilmesinin de Teknik Direktör Jean Tigana'nin bu oyuncuyla ilgili kararina bagli oldugunu dile getiren Kafkas, Ibrahim Akin'in serbest birakilmasi durumunda mutlaka Trabzonspor formasi giyecegini vurguladi.

Su satir dogru olsa da tigana yollasa ne sevinirim yaa

selcuk
30.05.2006, 10:46
yollamasinlar daha iyi seneye bonservissiz gelecek biz ne rezil olur ozaman bjk

Emorfo
30.05.2006, 10:47
Düzenimiz kalmadi bu transfer yüzünden her sene sikinti sikinti her sene acaba bu senede mi çaresizlikleri oynayacagiz. Bu yönetimde mi bos çikti düsüne düsüne kafayi yiyecez... Umarim su bombalar ellerimizde patlamaz ancak bu tedirginlik nedeniyle de asiri tepki vermenin bir anlami yok...

Yönetim kendine bir yol haritasi çizgi sportif basariyi öncelik olarak kabul ettiler ve buna göre hareket ediyorlar ve ya etmeye çalisiyorlar sonuç alinincaya kadar bütün camia arkalarinda olmali sonuç beklenildigi gibi çikarsa o zaman elestiriler daha da siddetlenir. Umarim hayal kirikligina ugramayiz...Edited by: Emorfo

AyhanPe
30.05.2006, 10:48
umut bulut uda bonservissiz alacagiz diyorlardi devre arasinda hani bu sezon sözlesmesi bitiyorduya

selcuk
30.05.2006, 10:50
yarida imza atti ya

Badaloğlu
30.05.2006, 10:53
Milli takimda oynayan Murat Ocak'i kesin transfer etmek isterler.Ne de olsa B.B.Istanbulspor baskanin eski kulübü.Bu ise baliklama atlarlar.Yildiz diye bu adami almayalim?

Emorfo
30.05.2006, 10:57
Son Dakika:

ANKARAGÜCÜ, DAVOR VUGRINEC ILE SÖZ KESTI...
Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Ankaragücü, bir dönem Trabzonspor formasi da giyen Hirvat golcü Davor Vugrinec ile prensip anlasmasina vardi.

AyhanPe
30.05.2006, 10:59
iyi umutu bize versinle aslinlar vugrinecismileys/smiley4.gif

Özkan Erdem
30.05.2006, 11:00
Milli takimda oynayan Murat Ocak'i kesin transfer etmek isterler.Ne de olsa B.B.Istanbulspor baskanin eski kulübü.Bu ise baliklama atlarlar.Yildiz diye bu adami almayalim?

Baskan istanbul belediyenin çikarlarini düsünüp baska kulübe sattirmasin sakinsmileys/smiley7.gif

Dursun Ali Bahçekapılı
30.05.2006, 11:00
Vugrinec cok yaslandi ankaragücüne pek faydasi olmaz.Ama bu transfer gerçeklesirse Umut'u satacaklar demektir

selcuk
30.05.2006, 11:32
Son Dakika:

ANKARAGÜCÜ, DAVOR VUGRINEC ILE SÖZ KESTI...
Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Ankaragücü, bir dönem Trabzonspor formasi da giyen Hirvat golcü Davor Vugrinec ile prensip anlasmasina vardi.

buradada red bull salzburglan anlasti yaziyor bakalim ne olacak

Travelair
30.05.2006, 12:45
BESIKTAS?LA 2?NCI KAPISMA!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/besiktasla2.kapisma.jpg <DETAILS>

Trabzonspor dis transferde bu sezon özellikle Besiktas ile büyük bir yarisin içine girdi. Ilk mücadeleden galip ayrilan ise Siyah-Beyazli yönetim oldu. Besiktas, Bordo-Mavililerin de talip oldugu Çaykur Rizesporlu Fahri Tatan, Fenerbahçeli Marcio Nobre, Antalyasporlu Burak Yilmaz ve Gençlerbirligi?nden de Baki Mercimek ile sözlesme yapmisti. Bu transferler Trabzonspor?a önemli bir darbe olmustu. Yönetim ise ikinci raundu lehine çevirmenin mücadelesini veriyor.

Simdi de Iki Yabanci Savasi
Bordo-Mavililer ile Siyah-Beyazlilar arasindaki ikinci büyük transfer savasi ise Gineli Pascal Feindouno ile Arjantinli Mattias Emilo Delgado için yasaniyor. Trabzonspor, Isviçre?nin Basel takiminda forma giyen Delgado?ya 2 ay öncesinden kancayi takmisti. Fransa?nin St. Ettienne takiminda oynayan Pascal Feindouno?yu da devre arasindan beri takip edilirken bu kez isinin bitirilmesi için büyük çaba sarfediyor. Ancak yine karsisinda Besiktas?i bulmanin saskinligi yasaniyor

Demirören?e ?Aradan Çekil? Ricasi
Trabzonspor kurmaylari sözlesmesinde, ?3 milyon avro?ya serbest kalir? maddesi bulunan orta saha oyuncusu Delgado için Yildirim Demirören?e, ?Aradan çekil, bu savas size de zarar verir? ricasinda bulunuldu. Demirören ise özellikle bu oyuncu için büyük mücadele verdiklerini ve isini bitirmeye çalistiklarini vurguladi. Bordo-Mavili yöneticiler ise Delgado için son bir atak yaparak bu hafta içinde isini bitirip, Besiktas?dan rövansi almaya çalisacak.

Pascal Için de Büyük Kapisma
Devre arasinda alinmasi için büyük çaba gösterilen Pascal Feindouno?yla ilgili olarak Besiktas?in devreye girmesi isleri arapsaçina döndürdü. Trabzonspor kurmaylari, ?Pascal ve Delgado ayni alanda oynuyor. Besiktas da bu iki oyuncuya talip? Hem Delgado, hem de Pascal için mücadele veriyoruz. Birini alacagiz. Delgado olursa, Pascal?i Besiktas bitirebilir. Ama onlar Delgado?da israr ederse bu kez biz Pascal Feindouno?yu renklerimize baglayacagiz? dediler

Bundan bir ay kadar önce, tv8'de Sinan Engin Trabzonspor taraftarina müjdeyi verdi:

Trabzonspor Baskaniyla konustum. Çok önemli futbolcularin pesindeler.

Ben de eyvah bu adam Bjk'nin adami demistim.

Ardindan bombalar patlamaya basladi: Fahri, Baki, Burak, Nobre...

Simdi de yabancilar. Benim anlamadigim muhtemelen futbolcu paylasimi için yapilan bu görüsmede bize "lütfedilen" isimlerin ne oldugu? Hepsini Bjk aldi zaten?

Bir diger anlamadigim bizim baskan saf mi Trabzonspor'un listesindeki adamlari rakibine açikliyor?

Artik iyice bu yönetimin kapasitesinden süphe etmeye basladim

champions
30.05.2006, 13:06
BIRKAÇ IYI HABER

RICARDINHO ILE PRENSIPTE ANLASILDI

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Brezilyali oyuncu Ricardinho' nun transferinde sorun olmadigini söyledi. Brezilyali oyuncu ve menajeri ile yaptiklari görüsmede her konuda anlasmaya vardiklarini söyleyen Baskan Nuri Albayrak, "Seçim öncesi verdigimiz yildiz sözünü gerçeklestirecegiz. Bu konuda Ricardinho ile prensip anlasmasina vardik. Dünya Kupasi maçlarindan sonra herhangi bir aksilik olmazsa sözlesme imzalayacagiz. Ricardinho' dan kupada üstün bir performans bekliyoruz. Ancak bu performansin kendisine yeni talipler çikartmasini istemiyoruz" dedi.(BU KONU BIRAZ SAKAT KUPADA IYI OYNARSA SAKATA GELEBILIR)

CORDOBA ILE ILGILENMIYORUZ

Trabzonspor' a transferi gündemde olan kaleci Oscar Cordoba için yönetimden açiklama geldi. Basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, "Cordoba ile kesinlikle ilgilenmiyoruz. Sadece o bizi bir kere arayip Trabzonspor' a gelmeyi çok istedigini söyledi. Bizde olumsuz cevap verdik. Onun disinda baska bir gelisme yok" açiklamasinda bulundu. Kafkas ayrica Besiktas' dan Ibrahim Akin ile her konuda anlastiklarini ve transferin gerçeklesmesi için siyah - beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana' dan cevap beklediklerini ifade etti.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636><T>
<T>
<TR>
<TD ="D2">IBRAHIM AKIN?LA ANLASTIK??

Zeyyat Kafkas, bu arada, ?Besiktas?in milli futbolcusu Ibrahim Akin?la her konuda prensipte anlastik. Transferinin gerçeklesebilmesi için de siyah beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana?dan cevap bekliyoruz? dedi. </TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=center align=middle>
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

macka61
30.05.2006, 14:15
hayirlisi olsun ne diyelim

halil ibo
30.05.2006, 14:18
''Ricardinho' dan kupada üstün bir performans bekliyoruz. Ancak bu performansin kendisine yeni talipler çikartmasini istemiyoruz" dedi.

Bu ne yaman çeliski !

zafercalikoglu
30.05.2006, 14:23
biz bisey alamayiz,

Emre Emiroğlu
30.05.2006, 15:02
2. Ligden Bilal ile Murak Ocak'i Alamayan Yönetim Yildiz Transferi Nasil Yapacak Bilmiyorum

Bluefire
30.05.2006, 15:05
aynen öyle bu Kafayla Yönetimin bir b.k becerecegi yok.

kuzey_lee
30.05.2006, 15:07
''Ricardinho' dan kupada üstün bir performans bekliyoruz. Ancak bu performansin kendisine yeni talipler çikartmasini istemiyoruz" dedi.

Bu ne yaman çeliski !

yerse yapiyorlar..devre arasinda transfer zor dediler.simdi de dünya kupasindaki performans cart curt hikayeleri var..ee bahane hazir

sbay
30.05.2006, 15:10
cordoba nin yerine dudek transferi daha iyi olur.ayrica murat ocak trabzonspora faydali olacaktir....

Emre Emiroğlu
30.05.2006, 15:14
Dudek mi smileys/smiley36.gifKaleye Yildiz Alabilecegimizi mi Saniyosun Arkadasim Ya

sbay
30.05.2006, 15:18
bence dudek alinabilir.nerde oynuyo dudek.liverpoolda oynayabiliyomu...tam bilmiyorum.alinirsa kale defans sorunu hallolur...

halil ibo
30.05.2006, 15:32
Konyaspor Kulübü Basin Sözcüsü Memduh Oguz, Besiktas'in kaleci Özden'in transferi konusunda sundugu teklifi geri çektigini söyledi.

Oguz, Besiktas'in, kaleci Özden'in transferi konusunda sundugu teklifi, kaleci ihtiyacini bir baska oyuncuyla karsilamasi nedeniyle geri çektigini, zaten kendilerinin de Özden'in Besiktas'a transferi konusunda istekli olmadiklarini vurguladi.
Kaynak: Internetspor

Birakin Malatyanin 8.kalecisiBora'yida,gerçeklesmeyecek transfer Dudek'ide alin size koç gibi kaleci: Özden.Karsiliginda Ahmet Sahin'i bedelsiz Jeff'ide kiralik verirsiniz olur biter.

sametaydin
30.05.2006, 15:39
yaw kaleci bi kere türk olsun bence. ömer çatkiç olabilir. türkiyede kaleci yetismiyoki. yania gelebilecek en iyi türk kaleci ömer çatkiç. tolga zengin in bira zdaha zamana ihtiyaci var. o da simdilik yedek olur.

ssmuratss
30.05.2006, 16:00
murat ocak besiktasla anlasmis klüplerde anlasmis

bu yönetim 2 ligden bile futbolcu alamaz

bizim yönetim bizim paf takimdan bile adam alamaz A takima

fatih te gidecekse gitsinkimse trabzonspor dan büyük diil

Ömer SEVİNÇ
30.05.2006, 16:07
BIRKAÇ IYI HABER

RICARDINHO ILE PRENSIPTE ANLASILDI

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Brezilyali oyuncu Ricardinho' nun transferinde sorun olmadigini söyledi. Brezilyali oyuncu ve menajeri ile yaptiklari görüsmede her konuda anlasmaya vardiklarini söyleyen Baskan Nuri Albayrak, "Seçim öncesi verdigimiz yildiz sözünü gerçeklestirecegiz. Bu konuda Ricardinho ile prensip anlasmasina vardik. Dünya Kupasi maçlarindan sonra herhangi bir aksilik olmazsa sözlesme imzalayacagiz. Ricardinho' dan kupada üstün bir performans bekliyoruz. Ancak bu performansin kendisine yeni talipler çikartmasini istemiyoruz" dedi.(BU KONU BIRAZ SAKAT KUPADA IYI OYNARSA SAKATA GELEBILIR)

CORDOBA ILE ILGILENMIYORUZ

Trabzonspor' a transferi gündemde olan kaleci Oscar Cordoba için yönetimden açiklama geldi. Basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, "Cordoba ile kesinlikle ilgilenmiyoruz. Sadece o bizi bir kere arayip Trabzonspor' a gelmeyi çok istedigini söyledi. Bizde olumsuz cevap verdik. Onun disinda baska bir gelisme yok" açiklamasinda bulundu. Kafkas ayrica Besiktas' dan Ibrahim Akin ile her konuda anlastiklarini ve transferin gerçeklesmesi için siyah - beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana' dan cevap beklediklerini ifade etti.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="D2">IBRAHIM AKIN?LA ANLASTIK??

Zeyyat Kafkas, bu arada, ?Besiktas?in milli futbolcusu Ibrahim Akin?la her konuda prensipte anlastik. Transferinin gerçeklesebilmesi için de siyah beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana?dan cevap bekliyoruz? dedi. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>

Basit biröngörü ile sizebir süresonra falan yönetimin diyeceklerini söyleyeyim.

1- Ricardinhonun dünya kupasindaki performansindan sonra takimi fiyat yükseltti. Biz de vazgeçtik. Simdi yeni adaylarla ilgileniyoruz. 3 gün içinde olay netlik kazanir...

2- Cordoba gibi bir kaleciyi begenmedik.

3- I. Akin'la anlasmistik fakat sayin Tigananin birakmamasindan dolayi transfer edemedik...

Bülent Bayraktar
30.05.2006, 16:08
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Son gözde Murat Ocak </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Önceki gün oynanan Estonya maçinda ilk 11?de sahaya çikan ve gösterdigi basarili performansin ardindan teknik direktör Fatih Terim?den övgüler alan Murat Ocak?in Bordo-Mavili takimin gündeminde oldugu ortaya çikti. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Çorumspor?da kesfedilen ve teknik direktör Hüsnü Özkara tarafindan sahaya sürülüp sezonu Istanbul Belediyespor?da tamamlayan 24 yasindaki futbolcunun sözlesmesinin 2009?a kadar oldugu belirtildi. Samsun dogumlu olan Murat ile temasa geçildigi ve teknik direktör konusu çözüme kavustuktan sonra baskan Nuri Albayrak?in eski kulübü Belediyespor ile masaya oturulacagi bildirildi.

sbay
30.05.2006, 16:09
murat ocakla ön protokol yapilmis olarak biliyorum.milli takim kampi sonrasi da imzaya gelecek

morientes
30.05.2006, 16:24
fotomaç gazetesinin internet sayfasindaki mansete bir bakin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My
30.05.2006, 16:40
Ricardinho</span> transferi ile ilgili konusulanlar var. Mesela devre arasinda Ricardinho</span>'nun bize teklif edildigi ama bizim kabul etmedigimiz. Üstelik bonservisininde elinde oldugu bir dönemde kabul etmedigimiz. Simdi ise çok yüksek bonservisiyle birlikte devre arasinda bedavaya alinabilecek Ricardinho</span>'nun fahis fiyatlara maal edilmeye çalisildigi. Açikçasi yönetimimizin transfer politiikasindan pekte birsey anlamadim. Eeger bu konusulanlar dogruysa hiçte akillica bir politika degil. Yok, durum farkli da bize çaktirmadan transferde sessiz sedasiz firtinalar koparticaklarsa buna da o zaman sapka çikarilir. Bakalim zaman neler gösterecek bizlere...

Salih Kara
30.05.2006, 16:43
bütün bu transfer haberlerine inanmak istiyorum ama inanmiyorum ricardinho(alex ten daha iyi) ve i.akini alirsak kimse bizi tutamaz ama bence bunlar gerçeklesmeyecek bi de tümer gitmisken i.akini bize vermezler

bahadır2561
30.05.2006, 16:46
bu ne kardesim ya sabahtan beri pc'deyiz hiçbir haber yok...ALLAH'im sabrimizi mi ölçüyorsun?

morientes
30.05.2006, 16:52
< = src="http://ads1.sabah.com.tr/ad/ad.php?what=z&#111;ne:163&amp;style=simple&amp;align=right&amp;vali gn=top&amp;padding=2&amp;padding=2&amp;shifth=0&amp;shiftv=0&amp;close =f&amp;nobg=t&amp;noborder=t" =text/>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=778>
<T>
<TR>
<TD align=right width=190 background=/i/bg_logo.gif>http://www.fotomac.com.tr/i/logo_ani.gif (http://www.pasfotomac.com.tr/)</TD>
<TD vAlign=center align=middle width=578 background=/i/bg_banner.gif height=100>
< = =text/>
<!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads5.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hMDA5ZmIzNiZ3aGF0PXpvbmU6MTM3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads5.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hMDA5ZmIzNiZ3aGF0PXpvbmU6MTM3&amp;exclude= ," =text/>
http://adsim.sabah.com.tr/adimages/tkvm_468x60_spor_2.gif (http://ads5.sabah.com.tr/adserver/click.ads?YmFubmVyaWQ9MTc4JnpvbmVpZD0xMzcmc291cmNl PSZkZXN0PWh0dHA6Ly93d3cudGFrdmltLmNvbS50ci9zcG8wMC 5odG1s)
<DIV id=beac&#111;n_178 style="LEFT: 0px; VISIBILITY: ; : ; TOP: 0px">http://ads5.sabah.com.tr/adserver/adlogYmFubmVyaWQ9MTc4JmNsaWVudGlkPTEyMyZ6b25laWQ9M TM3JnNvdXJjZT0mYmxvY2s9MCZjYXBwaW5nPTAmY2I9YTIwZTF jOTkwZDA3MDZlOGNmMjc4MzU5YzJjZWQzNmE%3D</DIV><NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjEzNyZhbXA7bj1hMDA5ZmIzNg%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=a009fb36')</NO></TD>
<TD width=10 bgColor=#b7b7b7>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=778>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top background=/i/ara_bg.gif>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=618>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=right width=130 background=/i/bg_sol.gif>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=120>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ff9900>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD bgColor=#ff9900></TD>
<TD bgColor=#ff9900></TD>
<TD bgColor=#ff9900></TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD height=4>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD align=left></TD>
<TD align=left></TD>
<TD></TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=center align=left width=25 height=26>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_fb.gif</TD>
<TD align=left>Fenerbahçe (http://www.fotomac.com.tr/fen00.html)</TD>
<TD width=15></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=1>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD align=left bgColor=#cccccc colSpan=2 height=1></TD>
<TD bgColor=#ffffff height=1></TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=center align=left height=25>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_gs.gif</TD>
<TD align=left>Galatasaray (http://www.fotomac.com.tr/gal00.html)</TD>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD align=left bgColor=#cccccc colSpan=2></TD>
<TD bgColor=#ffffff></TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=center align=left height=25>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_bjk.gif</TD>
<TD align=left>Besiktas (http://www.fotomac.com.tr/bes00.html)</TD>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=center align=left height=25>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_trb.gif</TD>
<TD align=left>Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/tra00.html)</TD>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=center align=left height=25>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_sprlig.gif</TD>
<TD align=left>Süper Lig (http://www.fotomac.com.tr/sup00.html)</TD>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=center align=left height=25>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_2lig.gif</TD>
<TD align=left>2. &amp; 3. Ligler (http://www.fotomac.com.tr/iki00.html)</TD>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=center align=left height=25>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_aktuel.gif</TD>
<TD align=left>Aktüel (http://www.fotomac.com.tr/akt00.html)</TD>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=center align=left height=25>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_yazar.gif</TD>
<TD align=left>Yazarlar (http://www.fotomac.com.tr/yaz00.html)</TD>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=center align=left height=25>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_solmenu_takimlar.gif</TD>
<TD align=left>Fikstür (http://www.fotomac.com.tr/tak00.html)</TD>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=12>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_burada.gif</TD>
<TD vAlign=center align=left height=25>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_asayfa.gif</TD>
<TD align=left>Ana Sayfa (http://www.fotomac.com.tr/ana00.html)</TD>
<TD></TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD></TD>
<TD></TD>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#cccccc>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD bgColor=#aeaeae></TD>
<TD bgColor=#aeaeae></TD>
<TD bgColor=#aeaeae></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=130>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top align=middle width=488 bgColor=#aeaeae>
<TABLE height=30 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
<T>
<TR>
<TD width=10 height=30>
<TABLE height=30 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=10>
<T>
<TR bgColor=#ff9900>
<TD width=10 height=10></TD></TR>
<TR bgColor=#aeaeae>
<TD width=10 bgColor=#aeaeae height=10></TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=10 bgColor=#aeaeae height=10></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top align=left width=194 bgColor=#ffffff height=30>http://www.fotomac.com.tr/i/arama_manset.gif</TD>
< =/arama/arama_pasfotomac.cgi method=get>
<TD vAlign=center align=right width=204 bgColor=#ff9900 height=30>
<TABLE height=20 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR align=right>
<TD vAlign=center align=right height=20>< =1 id=query size=45 name=query height="5"></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=center align=middle width=70 bgColor=#ff9900 height=30>< =image height=20 width=52 src="http://www.fotomac.com.tr/i/but&#111;n_tamam.gif" border=0 name=image22></TD></>
<TD vAlign=top align=left width=10 bgColor=#ff9900 height=30>
<TABLE height=30 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=10>
<T>
<TR bgColor=#ff9900>
<TD width=10 height=10></TD></TR>
<TR bgColor=#aeaeae>
<TD width=10 bgColor=#aeaeae height=10></TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD width=10 bgColor=#aeaeae height=10></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/header_manset.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width=10 rowSpan=4></TD>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2 height=284>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/30/im/78A4EED789B3754290A43EDDb.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Fener ile anlastim</TD></TR></T></TABLE>
Milli yildiz, "F.Bahçe'den gelen teklif, Wigan ve Everton'dan çok daha cazipti. Yerimde kim olsa bu öneriyi kabul ederdi. Kulübüm de izin verirse Fener'e gidecegim" dedi..

En iyi teklif Fenerbahçe'den
Trabzonspor'un süper forveti Fatih Tekke, sonunda sessizligini bozdu ve "F.Bahçe ile anlastim" dedi. Fatih, ara transfer döneminde Wigan ve Everton'dan da transfer teklifleri aldiginin altini çizerek, "Ancak F.Bahçe'den öylesine cazip bir öneri geldi ki, yerimde kim olsa bu teklifi kabul ederdi. Ben de F.Bahçe
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
.write ("http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</NO></TD></TR></T></TABLE>ile sartlarda anlastim. Kulübümle bir yillik daha sözlesmem var. Eger yönetim kurulumuz da gitmeme izin verirse, yeni sezonda F.Bahçe formasini giyerim" dedi.

Albayrak da sicak bakiyor
Fatih Tekke'nin, Milli Takim'la birlikte gittigi Almanya'da da yakin çevresindekilere Fenerbahçe ile ön protokol anlasmasi yaptigini söyledigi ögrenildi. Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ise dün yaptigi açiklamada "Fatih Tekke ile F.Bahçe'nin ilgilendigi dogrudur. Fatih konusunda kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edecegiz. Yönetim kurulumuz bu futbolcumuzun gitmesine izin verirse, Fatih de gitmek isterse, bu transfer gerçeklesir" ifadesini kullandi.

</TD>
<TD vAlign=top align=left width=10 rowSpan=4>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=right colSpan=2 height=5>
<TABLE height=30 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=155>
<T>
<TR>
<TD width=84>http://www.fotomac.com.tr/i/but&#111;n_haberdar_et.gif (http://www.fotomac.com.tr/ana101.html#)</TD>
<TD width=91>http://www.fotomac.com.tr/i/but&#111;n_editore_email.gif (http://www.fotomac.com.tr/ana101.html#)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=middle colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/but&#111;n_cikti_al.gif (http://www.fotomac.com.tr/print_p.php)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2 height=10>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=422></TD>
<TD vAlign=bottom align=right width=26></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=618>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=200 background=/i/bg_futbolcular.gif>http://www.fotomac.comi/fut_aktuel_alt</TD>
<TD vAlign=top width=408 bgColor=#ffffff>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD align=right bgColor=#ffffff colSpan=7>http://www.fotomac.com.tr/i/header_diger_aktuel.gif</TD>
<TD width=10>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD align=right bgColor=#ffffff colSpan=7></TD>
<TD width=10>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width=22 bgColor=#ffffff>http://www.fotomac.com.tr/i/ik&#111;n_top.gif</TD>
<TD align=left width=384 bgColor=#ffffff height=22>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifCampbell F.Bahçe'de (http://www.fotomac.com.tr/ana102.html)</TD></TR>
<TR>
<TD width=10></TD>
<TD width=384></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR height=10>
<TD align=middle width=10></TD>
<TD></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#aeaeae></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=618>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=130 background=/i/bg_sol.gif></TD>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#aeaeae></TD>
<TD vAlign=top width=468 bgColor=#ffffff></TD>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#aeaeae></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle width=468 bgColor=#aeaeae>http://www.fotomac.com.tr/i/footer.gif</TD>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#aeaeae></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top align=left width=160 background=/i/bg_sag.gif>
<TABLE borderColor=#ffffff cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e17b00>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150>
<T>
<TR>
<TD align=middle>
< = =text/>
<!--
.write ("http://ads5.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hOTA3MDUwNyZ3aGF0PXpvbmU6MjM2");
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads5.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hOTA3MDUwNyZ3aGF0PXpvbmU6MjM2&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjIzNiZhbXA7bj1hOTA3MDUwNw%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=a9070507')</NO></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE borderColor=#ffffff cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR></TR>
<TR>
<TD colSpan=5>http://www.fotomac.com.tr/i/header_yazarlar_combo.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=5>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle width=10>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=38>http://www.fotomac.com.tr/i/y/yf/1290.gif (http://www.fotomac.com.tr/yaz1290-50160-108.html)</TD>
<TD align=middle>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD align=middle>
<DIV align=left>Saran korkusu (http://www.fotomac.com.tr/yaz1290-50160-108.html)
Fenerbahçe Yönetimi, aldigi bu kararla Sadettin Saran' dan korktugunu...</DIV></TD>
<TD align=middle>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle width=10>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=38>http://www.fotomac.com.tr/i/y/yf/1291.gif (http://www.fotomac.com.tr/yaz1291-50120-116.html)</TD>
<TD align=middle>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD align=middle>
<DIV align=left>Geri dönecektir (http://www.fotomac.com.tr/yaz1291-50120-116.html)
Aziz Yildirim, Fenerbahçe taraftarinin bu denli içten çagrisina...</DIV></TD>
<TD align=middle>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle colSpan=5>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD vAlign=center align=middle></TD></TR></T></TABLE>< =combo id=yzr_cmb ="MM_jumpMenu('parent',this,0)" name=yzr_cmb> < ed>Hizli Erisim</>< value=yaz1322-50120-109.>HASAN ALI ATASOY</>< value=yaz1291-50120-116.>HAKKI YALÇIN</>< value=yaz1235-50130-107.>ILKER ATES</>< value=yaz1243-50130-118.>TURGAY DEMIR</>< value=yaz1257-50140-109.>NECMI PEREKLI</>< value=yaz1290-50160-108.>HINCAL ULUÇ</></>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD vAlign=center align=middle height=10></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD width=150 colSpan=5>http://www.fotomac.com.tr/i/header_transfer_dosyasi.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=150 colSpan=5>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=45>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/30/im/9E66309E8EDFAB4F8075E7B3l.gif (http://www.fotomac.com.tr/fen101.html)</TD>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#ffcc66>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top borderColor=#ffffff align=left width=75 bgColor=#ffcc66>
<DIV align=left>Scolari favori (http://www.fotomac.com.tr/fen101.html)
Daum' un yerine en kuvvetli aday...</DIV></TD>
<TD width=10 bgColor=#ffb417>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=45>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/30/im/60D95FF2D27C6D4385B701FEl.gif (http://www.fotomac.com.tr/fen102.html)</TD>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#ffffff>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top borderColor=#ffffff align=left width=75 bgColor=#ffffff>
<DIV align=left>Daum: Güven duymuyorum (http://www.fotomac.com.tr/fen102.html)
Kalçasindan ameliyat olduktan...</DIV></TD>
<TD width=10 bgColor=#ffffff>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=45>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/30/im/AD06F8CAB6947D47A4CDEA09l.gif (http://www.fotomac.com.tr/gal101.html)</TD>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#ffcc66>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<DIV align=left>Istanbul büyüsü (http://www.fotomac.com.tr/gal101.html)
Türkiye için tereddütleri olan...</DIV></TD>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=45>http://www.fotomac.com.tr/i/takvim_d.gif (http://www.fotomac.com.tr/gal102.html)</TD>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#ffffff>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<DIV align=left>Taraftar bu kez ümitli (http://www.fotomac.com.tr/gal102.html)
Hagi' den beri dünya...</DIV></TD>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=45>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/30/im/CC6EAE26E56C4243AAC68D2Dl.gif (http://www.fotomac.com.tr/bes101.html)</TD>
<DIV align=left>Ona kefilim (http://www.fotomac.com.tr/bes101.html)
Fransiz hoca, Ingiliz Jason...</DIV></TD>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=45>http://www.fotomac.com.tr/i/takvim_d.gif (http://www.fotomac.com.tr/bes102.html)</TD>
<DIV align=left>Bobo kiralansin! (http://www.fotomac.com.tr/bes102.html)
Besiktas' in Fransiz...</DIV></TD>
<TR>
<TD colSpan=5>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle width=468 bgColor=#aeaeae>
<T>
<TR>
<TD background=/i/bg_footer.gif height=100>
Fenerbahçe (http://www.fotomac.com.tr/fen00.html) | Galatasaray (http://www.fotomac.com.tr/gal00.html) | Besiktas (http://www.fotomac.com.tr/bes00.html) | Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/tra00.html) | Süper Lig (http://www.fotomac.com.tr/sup00.html) | 2 &amp; 3 Ligler (http://www.fotomac.com.tr/iki00.html) | Aktüel (http://www.fotomac.com.tr/akt00.html) | Yazarlar (http://www.fotomac.com.tr/yaz00.html) | Sayisal loto (http://www.fotomac.com.tr/piy00.html) | Süper toto (http://www.fotomac.com.tr/piy00.html) | Sans topu (http://www.fotomac.com.tr/piy00.html) | Ana Sayfa (http://www.fotomac.com.tr/ana00.html)

Copyright © 2003, 2004 - Tüm haklari saklidir.
Merkez Gazete Dergi Basim Yayincilik Sanayi ve Ticaret A.S.
Üretim ve Tasarim http://www.fotomac.com.tr/i/logo_mbg_fotomac.gif
</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#aeaeae></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top align=left background=/i/bg_sag.gif></TD></TR></T></TABLE>

Mert67
30.05.2006, 16:57
arkadasim birak su ezik fotomaçi haber diye koymaya deymez............. fotomaçsmileys/smiley7.gif

ahmetto
30.05.2006, 17:01
YA SU FOTOMAÇIN E-MAIL ADRESI YOKMU HADLERINI BILDIRELIM BIZANS USAKLARINA

Bülent Bayraktar
30.05.2006, 17:07
oy oy oy su fotomaça bak

Volkan Albayrak
30.05.2006, 17:08
bizim yönetim memur mantigiyla çalisiyor saat 11 de bi açiklama sonra bitti. bak elin azizesine adam gece ayartmis tümeri ama bizimkiler yarin görüsürüz

bi hafta süre falan ver ohhhh

macka61
30.05.2006, 17:09
gidecekmi kalacakmi bi karar verilsinde bizde rahatlayalim artik

Barış
30.05.2006, 17:34
ricardinho ya da onun tipinde bi yildiz gelirse girayla ziyayla çalisir mi,onu ne derece takar o da ayri bi sikinti.

CeSS
30.05.2006, 17:44
bu ne kardesim ya sabahtan beri pc'deyiz hiçbir haber yok...ALLAH'im sabrimizi mi ölçüyorsun?

Aklima sanatik arkadasimiz geldi . Geçen sene günlerce pc basinda sabahlamisti. Transferdeki son gelismeleri sicagi sicagina bizlere yetistiriyordu. Yönetimin bütün planlarini izlemisti. A planindan tutunda Z planina kadar. Geçen sene transfer topigi 500 sayfanin üzerindeydi ve yaklasik 200 küsür sayfasida silinmisti. Bu sene biraz daha hareketsiz geciyor burasi. sanirim tüm sevkimizi geçen seneki yönetim kirdi. Bu yüzden mevcut yönetimede tepkimizi gösteremiyoruz...

Dip Not :Sanatik nerelerdesin smileys/smiley1.gif

selcuk
30.05.2006, 18:08
tercumanda murat besiktasa gidecek yaziyorsmileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
30.05.2006, 18:13

Aklima sanatik arkadasimiz geldi . Geçen sene günlerce pc basinda sabahlamisti. Transferdeki son gelismeleri sicagi sicagina bizlere yetistiriyordu. Yönetimin bütün planlarini izlemisti. A planindan tutunda Z planina kadar. Geçen sene transfer topigi 500 sayfanin üzerindeydi ve yaklasik 200 küsür sayfasida silinmisti. Bu sene biraz daha hareketsiz geciyor burasi. sanirim tüm sevkimizi geçen seneki yönetim kirdi. Bu yüzden mevcut yönetimede tepkimizi gösteremiyoruz...

Geçen yazin yorgunlugunu kimse atamadi anlasilan.. smileys/smiley18.gif

SDanışmaz
30.05.2006, 19:43
Geçen yaz bir baskaydi. Zurawskiyi bi aLmistik bi aLamamistik smileys/smiley4.gifAma maLesef geçenki yönetim bu transferi gerçekLestirmedi smileys/smiley11.gif

champions
30.05.2006, 20:51
YA SU YÖNETIM NE ZAMAN ÇIKIP EZIKLERE BU FUTBOLCUYU SIZE VERMEYECEGIZ DIYECEK

FENERDE FATIH TEKKE GIBI BI FUTBOLCU OLSA ACABA TRABZON

FENERDEN ALABILIR MI BI DÜSÜNÜN BAKALIM BIRAKIN ALMAYI HABERI BILE ÇIKMAZ

ÇaGaTaY
30.05.2006, 21:44
tercumanda murat besiktasa gidecek yaziyorsmileys/smiley5.gif

bizim baskan eski takimindaki oyuncuyu da alamayacaksa yuh artik.ben o transfere kesin gözüyle bakiyodum...

Cenkhan
30.05.2006, 23:06
Haber çikmasiyla, çikmamasiyla büyüklük olmaz. Bu tip saldirilar bitmeyecektir. Yönetimi yipratmak için, oyuncunun aklini bulandirmak için, taraftari gaza getirmek için. e biz de gaza geliyoruz.

ctmeoy
30.05.2006, 23:19
murat ocak kesin bizde kimseninsüphesi olmasin tabi eger alinmasi gerekiyosa onu hoca belirler ama hoca da yok.

söyle bir durumda bjk alabilir onlar daha cok para verirlerse sayin nuri albayrak kulub menfaatlerini ön planda tutarak bjkye satabilir cünkü kendisi hala ist. büyüksehir bel. sporu yönettigini zannediyo büyük kulup böyle yönetilmez...............

Volkan Albayrak
31.05.2006, 09:08
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bakin yönetimin beceriksizligi yüzünden kalou yu chelse ye kaptirdik </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

MAÇKA_61
31.05.2006, 09:32
Abi bu ne kadar acizlik,ne kadar düzensizliktir ki dün Ibrahim AKIN'la bi z anlastik deniliyor,bugün resmi sitede hayir biz ilgilenmiyoruz,etk kurallara uymazSorarim size yeni sezonda etiklik.Bi de Ricardinho'yla anlasilmis ama dünya kupasinda iyi oynarsa çok korkuyoruz talipleri artar diye.Iyi de hani anlastinizya yoksa sözünüze itibar mi yok .Sizi dikkate mi almiyorlar.Ama ne yapacaksin herkese büyüklügüne göre deger.Sunu bilin kiTrabzonu küçültemezsiniz buna hakkiniz yok.

champions
31.05.2006, 10:19
Trabzonspor, Denizlispor?un orta saha oyuncusu Yusuf Simsek?le her konuda...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Trabzonspor, Denizlispor?un orta saha oyuncusu Yusuf Simsek?le her konuda anlasma sagladi, imza için yeni hoca bekleniyor
Hoca arayislarini yani sira transfer çalismalarini da sürdüren Trabzonspor yönetiminin Denizlispor?un tecrübeli oyuncusu Yusuf?u da listeye aldigi ögrenildi. Can Çobanoglu vasitasi ile bu oyuncu ile görüsmelere baslayan Bordo-Mavili yönetimin, Mustafa Keçeli için de çalismalarini sürdürdügü belirtildi. Yusuf?la anlasildigi, Denizlispor?un da ikna edilmesi halinde bu transferin gerçeklesecegi kaydedildi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

Umut Uzunoglu
31.05.2006, 12:02
yahu her transfer gelecek hocaya baglanmis durumda hoca ne zaman gelecek onu da bilen yok anlasdigimiz futbolcular birer birer elimizden uçup giderken biz arkalarindan bakiyoruz.Yönetim su hoca konusunda bir sonuca ulas artik.

bahadır2561
31.05.2006, 12:10

Geçen yazin yorgunlugunu kimse atamadi anlasilan.. smileys/smiley18.gif

geçen yil baskaydi..bu yil sevk kalmadi...smileys/smiley5.gif

EMRE06
31.05.2006, 12:40
Boyle transfer politakasina ne denir? yeni baslik bu olmali bence

Bülent Bayraktar
31.05.2006, 14:10
Ibrahim Akin tamam Ricardinho yolda

Ibrahim Akin ve Besiktas yönetimiyle büyük ölçüde anlasma saglayan Trabzonspor, transferi son asamaya getirdi.

Besiktas Kulübü?nün, ?Tigana ile son bir kez daha görüsüp fikrini soracagiz? ifadesine karsin, Fransiz hocanin Ibrahim Akin?i yeni sezon kadrosunda düsünmedigi vurgulandi. Etik açidan sözlesmesi süren futbolcular için önce kulüpleriyle anlasma zemini aramayi tercih eden Trabzonspor?un hafta sonundan önce Ibrahim Akin?a resmi imzayi attirmasi bekleniyor.

Ricardinho transferi ise Dünya Kupasi sonrasi
Göreve gelmeden önce yildiz oyuncu sözü veren baskan Nuri Albayrak?in listesindeki isimlerden biri olan Ricardinho?nun transferinin ise Dünya Kupasi?ndan sonraya kaldigi ögrenildi. Kisa bir süre önce Sambaci?nin menaceriyle yapilan görüsmenin son derece olumlu geçtigine dikkat çekilirken, Almanya?da forma giymesi beklenen Corihthias?li yildiz konusundaki en büyük endise ise, kupada gösterecegi yüksek performansin ardindan yeni taliplerinin belirme olasiligi

selçukabi
31.05.2006, 14:26
Ibrahim Akin tamam Ricardinho yolda

Ricardinho transferi ise Dünya Kupasi sonrasi
Göreve gelmeden önce yildiz oyuncu sözü veren baskan Nuri Albayrak?in listesindeki isimlerden biri olan Ricardinho?nun transferinin ise Dünya Kupasi?ndan sonraya kaldigi ögrenildi. Kisa bir süre önce Sambaci?nin menaceriyle yapilan görüsmenin son derece olumlu geçtigine dikkat çekilirken, Almanya?da forma giymesi beklenen Corihthias?li yildiz konusundaki en büyük endise ise, kupada gösterecegi yüksek performansin ardindan yeni taliplerinin belirme olasiligi

Palavranin önde gideni de bu olsa gerek, Ricardinho oynasin ilk 11 de ben disimi kiracam.

Muhalif
31.05.2006, 14:33
Ya bu yoklukta yildiz diye bir isim duymus taraftarin hevesini kursaginda birakmayim diyorum ama yazmak zorundayim... Ricardinho Bordoeux da oynamis, yurt disinda pek tutunamamis.. Ben aradigimiz yildizin bu olduguna inanmiyorum.. hiç izlemedim ama mantik olarak böyle düsünüyorum.. Tr liginde birseyler yapar, Avrupa'da pek bir faydasi olmaz gibime geliyor.. eger bahsedilern 12 milyon dolar falan dogruysa çok daha süper adamlar alinir bu paraya..

Kisaca Ricardinho gelmesin kardesimsmileys/smiley4.gif

Volkan Albayrak
31.05.2006, 14:34
ricardinho kim ya ben il defa duyuyorum nasil bi adam nerde oynar brezilya milli takiminda oynayabiliyormu

Bülent Bayraktar
31.05.2006, 14:38
<TABLE id=Aut&#111;number4 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number5 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">Baskan Nuri Albayrak ise Brezilyali Ricardinho'nun transferinde sorun olmadigini söyledi</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%"></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number6 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="50%">

<TABLE id=Aut&#111;number10 cellSpacing=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=justify width="65%">Brezilyali oyuncu ve menajeriyle yaptiklari görüsmede her konuda anlasmaya vardiklarini söyleyen Baskan Nuri Albayrak, söyle
konustu:

?Seçim öncesi verdigimiz yildiz sözünü gerçeklestirecegiz. Bu konuda Ricardinho ile prensip anlasmasina vardik. Dünya Kupasi maçlarindan sonra
herhangi bir aksilik olmazsa sözlesme imzalayacagiz. Ricardinho'dan kupada
üstün bir performans bekliyoruz. Ancak bu performansin kendisine yeni
talipler çikartmasini istemiyoruz.? </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

serseerii
31.05.2006, 14:39
ben bi ark konustum brazilya ligi maçlarini izliyen alex kosanini düsünün dün gece brazilya milli takiminin maçi varda dakka60 girdi fazla etkili degildi ama türkiyede alex in san yaptigi bi yerde çok rahat yildiz olyr

Bülent Bayraktar
31.05.2006, 14:40
ricardinho kim ya ben il defa duyuyorum nasil bi adam nerde oynar brezilya milli takiminda oynayabiliyormu

çok iyi bir adam

Ömer SEVİNÇ
31.05.2006, 14:42

Ricardinho olaganüstü bir sol kanat-forvat arkasi oyuncusu. Eger uyum saglayabilirse mükemmel bir transfer olur. Su an dünya kupasi kadrosunda bulunuyor. Dün aksam 8-0 biten Brezilya-Isviçre Karmasi maçinda 60 küsürüncü dakikada Ronaldinho'nun yerine oyuna girdi ama pek bir varlik gösteremedi...

sbay
31.05.2006, 14:43

dün aksam brezilyanin maçi vardi sonradan oyuna girdi..alexin çagirilmadigi yerde o yine oynayabiliyo...

Volkan Albayrak
31.05.2006, 14:44
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ii o zaman bu adamla ilgili bi web sitesi varmi </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

selçukabi
31.05.2006, 14:49
Ya bu yoklukta yildiz diye bir isim duymus taraftarin hevesini kursaginda birakmayim diyorum ama yazmak zorundayim... Ricardinho Bordoeux da oynamis, yurt disinda pek tutunamamis.. Ben aradigimiz yildizin bu olduguna inanmiyorum.. hiç izlemedim ama mantik olarak böyle düsünüyorum.. Tr liginde birseyler yapar, Avrupa'da pek bir faydasi olmaz gibime geliyor.. eger bahsedilern 12 milyon dolar falan dogruysa çok daha süper adamlar alinir bu paraya..

Avrupada basarili olamayan bir de Alex var ama febede döktürüyor.Yattara da Avrupada basarili olamadi ama taraftarin gözbebegi, bunlar ölçü degil hocam.Adam Brezilya Milli Takimi kadrosunda yer bulmus.Hemi de Alex yok.Kadroya bir baktim da bugün kimler var kimler...Ronaldinho'larla Robinho'larla Adrianolarla top oynamis adami istemiyecen birak bu islerismileys/smiley17.gifgelsin de bak Trabzon sehri 2 gece uyumaz..smileys/smiley17.gif

Volkan Albayrak
31.05.2006, 14:49
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sanatik nerdesin hakikaten geçen sene kim gündeme gelse videolar özelliklerini veriyodun seni çok özledik</TD></TR>

sbay
31.05.2006, 14:52
ricardinho gelirse 10 numarali forma satisinda patlama olabilir.szymek ozaman celtice gidebilir.dünya kupasinda da iyi oynadimi ricardinho nun parasini çikartiriz

Şentürk
31.05.2006, 15:02
ricardinho gelirse 10 numarali forma satisinda patlama olabilir.szymek ozaman celtice gidebilir.dünya kupasinda da iyi oynadimi ricardinho nun parasini çikartiriz

abi szymekle bir oynasalar olmuyormu ya!!

neden hep birilerini gönderip yerine aliyoruz, bu kadroyu koruyup üstüne kaliteli fut. alsak olmuyor mu??

Volkan Albayrak
31.05.2006, 15:06
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ricardinho ve symek yanyana hüseyin yedek olmali</TD></TR>

champions
31.05.2006, 15:14

neden hep birilerini gönderip yerine aliyoruz, bu kadroyu koruyup üstüne kaliteli fut. alsak olmuyor mu??

szymek dünya kupasindan sonra kesinlikle gitmeli yoksa elimizde kalicak kendisi de gitmek istiyo zaten

bu arada ricardinho en az alex kadar iyi oldugunu söyleyebilirim

dünkü maçta 60 ta girdi pek belli olmamis olabilir çünkü yaninda robinho adriano juninho ve kaka vardi

mancini ve onun gibi bir sürü yildiz adam varken onu kadroya almalari ne kadar iyi oldugunu gösterir

Volkan Albayrak
31.05.2006, 15:18
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">o kadar ii se hemen bi anlasmaya imza atmasi lazim adam manyak bi çikis yakalarsa d.k. nda siçariz</TD></TR>

Ömer SEVİNÇ
31.05.2006, 15:23
<TABLE width=369>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD =v11 width="60%">
<H2>20 RICARDINHO</H2>
<HR color=#999999 noShade SIZE=1>
Date of birth:23 May 1976
Height:176cm
Weight:73kg
Position:Midfielder
Current Club:Corinthians (BRA)
Int'l Goals: 1 (as of 29-May-2006)
Int'l Caps:18 (as of 29-May-2006)
First Int'l Cap:Colombia v. Brazil (28-Mar-2000)
</TD>
<TD align=right width="40%"></TD></TR></T></TABLE>
<H3 =secti&#111;nTitle>Profile</H3>Ricardinho is a left-footed midfielder and a vastly experienced member of the Brazil squad.

He received a late call-up for the 2002 FIFA World Cup? after then captain Emerson was injured on the eve of the tournament but was restricted to substitute appearances in Brazil?s successful campaign.

Won the Brazilian league title with Corinthians in 1999 and 2001, the Brazilian Cup in 2002 and the 2000 FIFA Club World Championship. Has played in France, England and for various Brazilian teams in his long career.

Adam daha bu devre arasinda Santos'tan Corinthians'a geçmis. Ayrica son 2-3 sezonda 4-5 defa takim degistirmis. Bunlarin nedeni mutlaka arastirilmali...

telha23
31.05.2006, 15:24
insallah olur ama zor bi ihtimal gibi geliyor bana

sbay
31.05.2006, 15:25

yabanci kontenjani bosalirsa szymek kalablir.ama szymek le beraber oynarsalar o zaman da orta saha da hamallik görevini kim yapacak.bu ricardinho da szymek de bunu yapmaz o yüzden hüseyin oynicak.yedekte bekleyen yabancinin da hiç bi önemi yok.o yüzden szymek dünya kupasinda kendini gösterirse gidebilir....

Volkan Albayrak
31.05.2006, 15:41
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">hamalligi o zaman symek yapar polonuada o mevkide oynuyor</TD></TR>

Ömer SEVİNÇ
31.05.2006, 15:50
Polonyada o mevkide oynuyorDU. Artik 10 numarali formasiyla forvetin arkasindaki yerini aldi...smileys/smiley2.gif

hay1699
31.05.2006, 16:40

mehmet yilmaz ne olacak bizim on numara o degil mi smileys/smiley4.gif

bahadır2561
31.05.2006, 17:00

mehmet yilmaz ne olacak bizim on numara o degil mi smileys/smiley4.gif

mehmet'e laf yoksmileys/smiley36.gif...o istedigi her numarayi giyer...smileys/smiley4.gif

Ömer SEVİNÇ
31.05.2006, 17:07
01'den 99'a kadar hiçbir formayi giymesin Mehmet...

Ya da, 10 numarayi giysin yaa. Ama Ankaragücündesmileys/smiley4.gif

Tahsin Armutcu
31.05.2006, 17:10
lutfen mehmet hakkinda boyle konusmayin.o bizim bu sene ki yildiz transferimizsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bahadır2561
31.05.2006, 17:14
lay lay lay lay MEHMET YILMAZ lay lay lay

satilmamalismileys/smiley9.gif

Travelair
31.05.2006, 17:15
Mehmet 5 6 kilo atsa eski günlerine döner. Trabzonspor'a geldi top takip etmeyi unuttu kivrakligi gitti

Ömer SEVİNÇ
31.05.2006, 17:22
Mehmet 5 6 kilo atsa eski günlerine döner. Trabzonspor'a geldi top takip etmeyi unuttu kivrakligi gitti

Eski günleri???smileys/smiley17.gif Hangi günler?

halil ibo
31.05.2006, 17:23
Yedek kulübesi kendilerine gaz yaptida o yüzden kilolu görünüyor.smileys/smiley36.gif

bahadır2561
31.05.2006, 17:29
ha bu bizim tolga'ya ne oldusmileys/smiley5.gif hiç ses seda cikmayi ukraynada ki usak alip getirsinler da yoksa baskasi kaparsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Tahsin Armutcu
31.05.2006, 17:32

hamsi gibi kivrak olmali di mi???smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ÇaGaTaY
31.05.2006, 17:42
bugün fotomactaki fatihin fenere transfer haberi ne derece dogru?yeni okudum da

Ömer SEVİNÇ
31.05.2006, 17:47

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Iste haftanin esprisi...Edited by: eOMER

Emre Emiroğlu
31.05.2006, 17:49
bugün fotomactaki fatihin fenere transfer haberi ne derece dogru?yeni okudum da Hala Fotomac Okuyosun Yani ?

Tahsin Armutcu
31.05.2006, 17:52
fotomac fanatik bu gazetelere para veren arkadaslar, soyle eski sayfalara bir donsun rica ediyorum.dun otobuse binerken fotospor aldim degisiklik olsun diye sinirden otobuste biraktim.eve gelecekken babama gazete alacaktim aklima yaptiklari sere.sizlikler geldi.biraz daha hassas olalim su gazetelere prim yaptirmayalim arkadaslar.ozellikle trabzondaki arkadaslar.burada biz almasak fenerlisi gidip aliyo ezikler zaten karinca surusu gibi heryerden cikiyolar.protestomuzu bir sekilde belli etmeliyiz.

ÇaGaTaY
31.05.2006, 18:11
biliyom abi hepsi se ref siz (özellikle fotomac) ama abi öyle inandirici yaziyolar ki ulan acaba diyorum

gugula
31.05.2006, 18:26
gündem oluşturmak için bunu hep yapıyorlar. merak ediyorum yarın fotomac bu günkü gelişmelerden sonra hangi yüzle fatih haberinin arkasında duracak.
bir zamanlarda gökdeniz i alet ettiler hatırlarsanız bu serfsizler...
en çok got olan gazete diye araştırma yapılsa bunlar 1. liği kimseye kaptırmazlar heralde smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif

macka61
31.05.2006, 18:31
vallah nedir bu haber furyasi bitmiyor bunlar azizden para aliyorlardir

Tahir
31.05.2006, 18:32
gündem olusturmak için bunu hep yapiyorlar. merak ediyorum yarin fotomac bu günkü gelismelerden sonra hangi yüzle fatih haberinin arkasinda duracak.
bir zamanlarda gökdeniz i alet ettiler hatirlarsaniz bu serfsizler...
en çok got olan gazete diye arastirma yapilsa bunlar 1. ligi kimseye kaptirmazlar heralde smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif

az demissin serefi olmayan kendisine her gün birilerinin (özellikle bizim )küfretmesaini isteyen asagilik insanlar.

stuttgartli
31.05.2006, 19:01
bize hangi mevkide futbolcu lazimsa ordan almaliyiz hangi takimdan olursa olsun fatihb akyel ornegi onumuzde adam oynuyor daha onemlisi ilk hocayi almaliyiz hoca gelmeden de olmaz

Travelair
31.05.2006, 19:21
fotomac'i neden suçluyorsunuz? Belli ki çok sevdikleri feybe yöneticilerine güvenerek haber yapiyorlar. Keske bize de lütfetseler de sorsalar ne de olsa azicik bizim oyuncumuz di mi smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

Muhalif
31.05.2006, 19:27

Avrupada basarili olamayan bir de Alex var ama febede döktürüyor.Yattara da Avrupada basarili olamadi ama taraftarin gözbebegi, bunlar ölçü degil hocam.Adam Brezilya Milli Takimi kadrosunda yer bulmus.Hemi de Alex yok.Kadroya bir baktim da bugün kimler var kimler...Ronaldinho'larla Robinho'larla Adrianolarla top oynamis adami istemiyecen birak bu islerismileys/smiley17.gifgelsin de bak Trabzon sehri 2 gece uyumaz..smileys/smiley17.gif

Walla selcukabi Jun da Nedved'lerle, Pires'lerle falan oynuyordu ama pek hayrini görmediksmileys/smiley4.gifHa Türkiye liginde is yapar Alex gibi.. ama eger bahsedilen meblag dogruysa çok fazla.. çok daha ucuz bir fiyata alinabilecek olan Gravesen'i tercih ederdim sahsen..Ben muhalefet serhi koyuyorum bu adamasmileys/smiley4.gif

Erdem Keser
31.05.2006, 19:36
bence ricardinho gelirse bu ligin tozunu attirir alex gibi 3 tanesini cebinden cikarir eger tv 8 de brezilya ligini takip ettiyseniz ricardinhoyu tartismazdiniz gobekten arapaslari ve calimlari muthis tam bir playmaker

talha28
31.05.2006, 20:15
stresten saçlarim dökülmeye basladi ya artik ne olacaksa olsun bu gidisle kel kalacagim bu yasta oda önemli degilde korkuyorum sapka yerine sürahiyi takacam kafaya müslümana gavur eziyeti yaptiklari

Miraç Atalay Çiftçi
31.05.2006, 20:24
su millli takimdaki sol kanat murat hakkinda bi önerim var sayin albayraka.

ahmeti verelim murati alalim.üstüne biraz da para versin albayrak eski takimina hem ahmetten kurtuluruz hem murati kazaniriz :)

guera
31.05.2006, 20:54
richardinho cok iyi bir oyuncu... brezilyali oyuncular genel anlamiyla bazi liglerde sorun yasayabiliyorlar! fransada ve ingilderede derby country de oynamis ancak ingiliz ligi ve fransiz ligi brezilyali oyunculara ters geliyor anladigim kadariyla! böyle bir transfer bize cok sy katacaktir! hem de düsündügümüzden daha cok ssey ancak ben baskanin aciklamalarinda belirttigi bir nokta yüzünden bu transferin gerceklesme olasiligini sifir olarak görüyorum! baskan diyor ki ! bir aksilik cikmazsa dunya kupasindan sonra onunla anlasacagiz" bana göre hayal kurmayalim derim...

kutoz
31.05.2006, 20:59
Basin kuruluslarini protesto etmek için bir mailde siz atin.
Tiklayiniz (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5892)

Bülent Bayraktar
31.05.2006, 21:18
bu ist. basini ezikfbyle birlesmis bizlen ugrasiyo ama bizi ezemezler biz onlardan çoook büyüküz

Cüneyt Canlıca
01.06.2006, 12:07
murat ocak'i dün milli maçta seyrettim gayet düzgün bir futbolcu

Lazio61
01.06.2006, 12:15
ne olacasa olsun artik..insallah ricardinho olurda bi yönetimde sözünde durmus olur..hadi hayirlisi..

Özgür Öztürk
01.06.2006, 12:19

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Iste haftanin esprisi...

Haftanin degil son yüzyilin espirisini yaptilar. smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

kutoz
01.06.2006, 12:25
Ricardinho ile ön protokol yapildigi, dünya kupasindan sonra muhtemelen sözlesme imzalanacagini beyan etmisti Sn.Baskan. Dünya kupasi ne zaman bitiyor; 09 Temmuz 2006... Brezilya bu muhtemelen final en kötü ihtimalle yari final (04-05 Temmuz 2006) oynayacak. Biz sezonu ne zaman açiyorus; 25 Haziran 2006'da. Dünya kupasindan sonra anlasma yaptigimizi varsayarsak, Ricardinho'nun takima katilmasi 1 hafta ailesiyle tatil yaptigini da hesaba katarsak, 20 Temmuzu bulacak.

Bu iste bir plansizlik var arkadaslar. Öncelikle bu transfer olacaksa, dünya kupasinin sonu beklenmemeli ve kamptayken transferi bitirilmeli. Dünya kupasi sonrasi performansina istinaden baska bir avrupa kulübünden teklif alirda sözlesme imzalamaktan vazgeçerse, bunun hesabini kim verecek, o saatten sonra yönetim kurulu kimi alacak.

Bu sebeplerden dolayi, ben darlaniyrum usaklar...

pelikan
01.06.2006, 12:45
Iyi transferler yolda. Bomba transfer olmasa da, yavas yavas ve saglam basiyor yönetim. Hep beraber bekleyelim, görelim. Transfer aceleye gelmez. 06-07 sezonu sampiyonluga aday bir Trabzonspor'umuz yolda. Sampiyon oluruz demiyorum, ama son haftaya kadar bu yarisin icinde kalacak, izleyenlerin heyecan duyacagi, mücadeleci bir Trabzonspor kurmak icin kollar sivandi. Lütfen taraftarimiz sabir göstersin, diyorum. Lütfen ama.

kutoz
01.06.2006, 12:48
Iyi transferler yolda. Bomba transfer olmasa da, yavas yavas ve saglam basiyor yönetim. Hep beraber bekleyelim, görelim. Transfer aceleye gelmez. 06-07 sezonu sampiyonluga aday bir Trabzonspor'umuz yolda. Sampiyon oluruz demiyorum, ama son haftaya kadar bu yarisin icinde kalacak, izleyenlerin heyecan duyacagi, mücadeleci bir Trabzonspor kurmak icin kollar sivandi. Lütfen taraftarimiz sabir göstersin, diyorum. Lütfen ama.

3 basliga bu cümleleri yazdiniz. Sanirim kaynak saglam. Kaynaginizi bizimle de paylasirsaniz, belki bizlerde sizin gibi sogukkanli davranabiliriz. Çünkü buradan bakildiginda isler yolunda gitmiyor gibi gözüküyor. Demek Almanya'dan farkli gözüküyor.

Size bu bilgileri veren birisi mi var, yoksa sizin öngörünüz mü?

Mert67
01.06.2006, 12:54
ricardinho umut ve i.akin gelsin yeter zaten

pelikan
01.06.2006, 12:56
Sevgili kutoz,

Almanya'da yasiyorum, ancak kaynak konusunda lütfen bilgi istemeyin. Ben burada duydugum degil, bildigim bazi seyleri yazmak istedim. Cok uzun zamandir takip ediyorum bu siteyi,ama yazmak kismet olmadi. Üye olmak istedim, "yeni üye alimi yoktur" gibi bir hatayla karsilastim. Bunun üzerine, cok sevdigim bir akradasim, "abi benim üyeligim altinda yazabilirsin" dedi. Insallah bir cezasi yoktur.

Kaynak konusunda, yorum yapmak istemiyorum. Umarim anlayisla karsilarsiniz.Transfer ismi deveremem -henüz-, kaynak ta. Hatta kendi ismimi vermem dahi spekülasyon yaratabilir.Eger cezai bir yaptirimi varsa, herkesten özür dilerim.

Saygilarimla

kutoz
01.06.2006, 13:05
Sevgili kutoz,

Almanya'da yasiyorum, ancak kaynak konusunda lütfen bilgi istemeyin. Ben burada duydugum degil, bildigim bazi seyleri yazmak istedim. Cok uzun zamandir takip ediyorum bu siteyi,ama yazmak kismet olmadi. Üye olmak istedim, "yeni üye alimi yoktur" gibi bir hatayla karsilastim. Bunun üzerine, cok sevdigim bir akradasim, "abi benim üyeligim altinda yazabilirsin" dedi. Insallah bir cezasi yoktur.

Kaynak konusunda, yorum yapmak istemiyorum. Umarim anlayisla karsilarsiniz.Transfer ismi deveremem -henüz-, kaynak ta. Hatta kendi ismimi vermem dahi spekülasyon yaratabilir.Eger cezai bir yaptirimi varsa, herkesten özür dilerim.

Saygilarimla

Özür dileyecek bir durum yok ortada. Her türlü sevindirici habere ihtiyaç duydugumuz bu ortamda, verilecek bir kaynak biraz olsun nefes almamiza yardimci olacaktir düsüncesiyle, kaynak sormustum.

Anlayisla karsiliyorum, davranislarini. Insallah sonu hayirli olacaktir.

Emre Emiroğlu
01.06.2006, 13:07
Abi Kaynak Resmi Site Olmadiktan Sonra Kaynagin Ne Önemi Varkismileys/smiley1.gif

Bülent Bayraktar
01.06.2006, 13:12
i. akin olmayacak herhal;

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
<T>
<TR>
<TD width=12>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Akin kaliyor </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor?a transfer olacagi iddia edilen Ibrahim Akin hakkinda Besiktas?tan resmi açiklama yapildi: 'Sözlesme uzatacaktir...' </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

A Milli kampta
Trabzonspor?un transfer listesinde bulunan ve Karadeniz temsilcisine transfer olacagi iddia edilen Ibrahim Akin, Besiktas?ta kaliyor... Teknik direktör Jean Tigana?nin Akin?in yeteneklerine inandigi ve gönderilmesini istemedigi belirtilip, kesinlikle gelecek sezon Siyah-Beyazli formayi giyecegi ifade edildi. Su anda Almanya?da A Milli Takimi?nin kampinda bulunan yildiz oyuncunun da Kartal?da kalmak istedigi dile getirildi.

3+2 yillik kontrat
Siyah-Beyazli kulüpten yapilan açiklamada Ibrahim Akin?in Besiktas ile 1 yillik daha kontrati bulundugu hatirlatildi. Bu duruma ragmen genç futbolcu ile en az 5 senelik yeni bir sözlesme daha yapilacagi belirtildi ve ?Ibrahim Akin konusunda ne Trabzonspor ne de baska bir kulüp ile herhangi bir görüsmemiz olmamistir. Kendisi ile en az 3 yillik sözlesme yapilacaktir? ifadesi kullanildi. Akin bu sezon ligde forma giydigi 25 maçta 4 gol atmisti.

Ahmet Erkan Sezgün
01.06.2006, 13:12
Merhabalar,

Üstad resmi sitemiz maalesef hikaye,çogu haberi buradan takip ediyorum,görüyorum sonra resmi sitede yayinlaniyor ! Hatta Baskan ve Yönetim bile söyleyeceklerini baskalarina söylüyor,resmi siteyi onlar bile kaale almiyor.Resmi sitemiz ne ise yarar,hangi amaca hizmet eder belli degil.smileys/smiley1.gif

ÇaGaTaY
01.06.2006, 13:15
Ricardinho ile ön protokol yapildigi, dünya kupasindan sonra muhtemelen sözlesme imzalanacagini beyan etmisti Sn.Baskan. Dünya kupasi ne zaman bitiyor; 09 Temmuz 2006... Brezilya bu muhtemelen final en kötü ihtimalle yari final (04-05 Temmuz 2006) oynayacak. Biz sezonu ne zaman açiyorus; 25 Haziran 2006'da. Dünya kupasindan sonra anlasma yaptigimizi varsayarsak, Ricardinho'nun takima katilmasi 1 hafta ailesiyle tatil yaptigini da hesaba katarsak, 20 Temmuzu bulacak.

Bu iste bir plansizlik var arkadaslar. Öncelikle bu transfer olacaksa, dünya kupasinin sonu beklenmemeli ve kamptayken transferi bitirilmeli. Dünya kupasi sonrasi performansina istinaden baska bir avrupa kulübünden teklif alirda sözlesme imzalamaktan vazgeçerse, bunun hesabini kim verecek, o saatten sonra yönetim kurulu kimi alacak.

Bu sebeplerden dolayi, ben darlaniyrum usaklar...

ama sizde hem yildiz oyuncu olsun diyosunuz hemde hemen gelsin diyosunuz,adam brezilya milli takiminda oynuyo.sen merak etme o adam gelsin antremansiz bile tozunu attirir smileys/smiley2.gif

Emorfo
01.06.2006, 13:30
Pek zannetmiyorum Ricardinho olayina...

Hatta yönetimin dünyaca ünlü bir yildiz oyuncuyu alabilecegini hiç sanmiyorum... Yildizdan ziyade takim oyununa uygun faydali üretken pes etmeyen futbolculara ihtiyacimiz var...

Fatih Akgün
01.06.2006, 13:46
ben artik hiçbirsey alamayacaklarina çoktan inandim ve ona göre kendimi sartlandirdim bile ileride hayal kirikligi yasamamak için

Murat'
01.06.2006, 14:43
iki hafta önce anlastik denilen umuttan o günden sonrea ses çikmadi

KELER_61
01.06.2006, 14:58
MALESEF YINE KIMSEYE ALAMICAK TRABZONSPOR YA.HER SENE AYNI HIKAYE.!! HER SNE BI YILDIZ BEKLIYORUM ALINMASINI AMA NERDEE..!! UMUTTU BILE ALAMIYOR YA DUNYA ÇAPINDA BI YILDIZ NASII ALCK ÇOK MERAK EDIYORUM FATIHI SATIPMI ALMAYI DUSUNUYOR.ÖYLEYSE HEÇ ALMAYILDIZ DAHA IYI.

Tahir
01.06.2006, 15:05
yalan atip duruyorlar bize lütfen artik verdigi sözü yerine getirecek insanlar bu takimin basina gelsin.

champions
01.06.2006, 15:32
HANI TRANSFER SEZONU BASLAYINCA ÖN ANLASMA YAPILAN OYUNCULARLA IMZA ATILACAKTI HANI NERDE BEN MI GÖREMIYORUM

RESMI SITEYE GIRIYORUM BELKI BISEY VARDIR DIYE

YOK MAYIS AYI ISTATISLIKLERIYMIS YOK BILMEM NEYMIS

TARAFTAR BUNU MU MERAK EDIYO HEM DE BU DÖNEM DE

BU YÖNETIM SIMDIYE KADAR YAPAMADIKLARIYLA TARAFTARIN GÜVENINI KAYBETTI VE KAZANMAK IÇIN DEBIRSEYLER YAPMASI LAZIMBU SAATTEN SONRA HIÇ BI BEKLENTIM YOK

NE OLURSA OLSUN BENIM IÇIN SÜRPRIZ OLUR

Mayls
01.06.2006, 15:36
taraftar yönetimin pek umrunda deil gibi

Eyüphan
01.06.2006, 15:49
Streslere girmek üzereyim....
Bu takimi bu yüzden çok seviyorum

Murat'
01.06.2006, 15:54

ÖSS stresi YDS stresi bide bizim takimin stresiyle ölecem valla ne yapacam ben yaa

Tahir
01.06.2006, 16:02

ÖSS stresi YDS stresi bide bizim takimin stresiyle ölecem valla ne yapacam ben yaa

kalmis 18 günüm ben ilgisayarin basinda bekliyorum.zaten sinav stresi var bir bu yönetim kanser olacam.kazanamazsam bu yönetim sorumlu abi

Eyüphan
01.06.2006, 16:24

kalmis 18 günüm ben ilgisayarin basinda bekliyorum.zaten sinav stresi var bir bu yönetim kanser olacam.kazanamazsam bu yönetim sorumlu abi
Usaklar Allah yardimcimiz olsun..Benim finaller bugün bitti..Sinavlardan kurtardim fakat birkaç dersten kaldigim için yazi Trabzon yerine Ankara'da geçirme cezasina çarptirildim..
Sizin isinizde zor ya.. Kazanmasi bir dert okumasi bir dert..

Nytre
01.06.2006, 16:30
Sevgili kutoz,

Saygilarimla

sitemizi belki menajerlerde ziyaret ediyordur . kim bilir?

macka61
01.06.2006, 16:36
vallah ya bu dertler adami ölmeden mezara sokuyor

Erdem Keser
01.06.2006, 17:12
allah oss ve yds yada diger sinavlara girecek arkadaslara yardim etsin hem sinav stresi hem transfer stresi cok kotu ya allah yardimciniz olsun

kaanarda
01.06.2006, 17:56
arkadaslar bence hemen yönetimi elestirmeyelim hele bi bekleyelim görelim sözlerini tutmazlarsaondan sonra tepkimizi gösteririz....yoksa adam dedigin yapar yildiz getirirse söylediklerimizin gölgesinde kalmayalim....