PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54

coolank
31.08.2006, 10:19
ülker mevzusu ile ilgili cevabı aldın sanırım arkadaşım bende aynı şeyi yazmıyayım... üstelik şunu düşünün başkanın ülker grubu ile arasının iyi olmasının acaba kulube niye hep zarar saglıyacagını düşünüyorsunuz ...ergun ata olayına gelince ben ilk yazıda cevabımı vermiştim çok şey yazarım ama olmaz .. sadece şu kadarını söylüyeyim .... insanlar hep alma agacının altında yetişmeyecek biraz da verme agacının altında yetişecek .... son cümlem yatsın kalksın trabzonspora dua etsin .... agır yazmak istemiyorum .. sonra sanki sürekli çok yaşa başkanım durumuna düşüyorum ... ama zorla yazdıracaklar adama ... iddaa ediyorum trabzonspora gelmiş en iyi başkanlardan biri bu başkan .. zaman içinde de göreceksiniz ... haaaaaaaaaaaaa hatası yok mu var tabii ki kıyamet gibi ...onları da yazdım ben kendimce ama artısı çok ...

Sefaenes
31.08.2006, 10:24
Bence getiremiyecek ama yeni yenge getirecek. :)

stichus
31.08.2006, 10:27
:)
istanbulda kapalı ir hava var.. rezil de bir trafik.. kahvemi içiyorum, tiyatroyu izliyorum. basını artık siz de anlamışsınızdır, tamamı akşama kadar peşinizde haber diye dolanır durur.. ondan sonra da sizden duyduğu bir kelimeyi büyütür kocaman haber yapar kendisi de inanır.
tüm bunlardan haberi olmayanlar yarın arouca neden alınamadı da son dakikada adını duymadığımız bu carlos alındı derler. basın böyle bir şey.
proje epeyce bir mesafe aldı arkadaşlar.
hava kötü buralarda ama,
herşeyçokgüzelolacak!

Sefaenes
31.08.2006, 10:29
herseyin güzel olmasi icin Adam akilli teknik direktor alinmali,yoksa 11 yildiz alsan lazaroni bunlari kaleci olarak oynadir

coolank
31.08.2006, 10:29
sefaenes kopardın beni ya .... kahkaha attım allah senden razı olsun .....simko gittiğine göre yeni brezilyalı geliyor kanca amca getiriyor ... bavula koymuş getiriyor .... bakacagız nasıl adam buradaki arkadaşlar çok ii diyor ama bakacagız ... gerçi özellikle trabzonolog adlı üye arkadaş maşallah her tarafdan haberi var ...kim nerede nasıl oynuyor biliyor onun referansı ve stihus un referansı ii .. görecez ... musa kuş haberini bende okudum ... ben hala tek merak ettğim haber kaleci haberi ... artık yazmıyorum ama bana hala olacak diyorlar...zaten ben hep onu soruyordum ve hala olacak diyorlar .. ne bileyim ya artık utanıyorum da yazmaya buraya ...olacak diye yani

coolank
31.08.2006, 10:32
Transfer dönemi uzatılabilir
FIFA’nın açıkladığı takvime göre, birinci transfer dönemi yarın sona erecek. Ancak başta Vestel Manisaspor olmak üzere, bir çok kulüp, bu sürecin bir hafta daha uzatılmasını istedi.

Federasyon, bu sabah toplanarak, kulüplerin talebini değerlendirmeye alacak, gerekirse daha sonra FIFA’ya başvuracak.

BAŞKAN kadroyu bu 1 hafta da 50 ye tamamlar .)))))))))))))))))))))

sarman61
31.08.2006, 10:33
Ergun Atayı oldu olası sevmem. Yazılarını dikkate bile almam. Allah bilir hangi yoneticinin yalakasıdır. Aklıma bir isim geliyor ama neyse.

Sonuc olarak ergun Ata= Boş ADAM

Telha TANYILDIZI
31.08.2006, 10:34
istanbulda kapalı ir hava var.. rezil de bir trafik.. kahvemi içiyorum, tiyatroyu izliyorum. basını artık siz de anlamışsınızdır, tamamı akşama kadar peşinizde haber diye dolanır durur.. ondan sonra da sizden duyduğu bir kelimeyi büyütür kocaman haber yapar kendisi de inanır.
tüm bunlardan haberi olmayanlar yarın arouca neden alınamadı da son dakikada adını duymadığımız bu carlos alındı derler. basın böyle bir şey.
proje epeyce bir mesafe aldı arkadaşlar.
hava kötü buralarda ama,
herşeyçokgüzelolacak!

offff offffff bekle bekle bekleeee

A.Gökhan AKIN
31.08.2006, 10:34
evet uzun bir bekleyiş sonunda üyeliğim aktiflendi :))
ne zamandır forumların sadece bir okuyucu olarak takip ediyorum çok koyu bir ts li olarak,ve gerçekten bu forumları takip eden bir ts li kesinlikle kafayı yer ve bende yedim yada yemek üzereyim :)) her kafadan onlarca ses çıkıyor sürekli birirleri gönderilip birileri alınıyor takıma artık bunları takip etmekte ayrı bir meziyet.Ts li hiçbir spor yazarının takımımız hakkında olumlu bir görüşü yok yani bunları hepsi iyi gün yazarı ne zamanki bir şeyler kötü gitmeye başlıyor o zaman kürekleri ellerine alıp ölü topraklarını takımın üzerine serpmeye başlıyorlar ama iyi gidişatta doğru dürüst sesi çıkmıyo hiç birinin sadece helal olsun diyorum....

Kimdir bu Ergun ATA beyefendi ne faydası olmuş bugüne kadar ts ye? rhat koltuklarında oturup saçma sapan birşeyler yazmaktan başka?

tek dileğim bu Carlos Albertonun Alınması iyi adam gerçekten

Burhan61
31.08.2006, 10:39
carlos alberto'nun 16 dk.'lık görüntülerini izledim. kesinlikle bizim ön libero ihtiyacımıza cevap verecek bir adam değil bana göre. onun yerine die alınsa daha iyi olurdu. hayırlısı olsun.

Naim
31.08.2006, 10:46
selamlar,
..
ergun beyin nuri albayrak ı beğenmesi mümkün değildir. hayat tarzıyla problemi var. canı sağolsun. ...

ben birebir katıldığım için Ergun beyin eleştridiği konulara
buradan cevap vermemde bir sakınca görmedim
biz Sağolsun başkanı çok eski zamanlarından tanıyoruz
Dizi dizi inciyim ihalede birinciyim gününden beri
neyse benim hayat tarzım o zamanlarda da şimdide başkana hiç de yabancı değildi o nedenle başkanı bu amaçla eleştirmediğim bilinir
Bunun yanında bazı arkadaşlarımızın telkin ettiği gibi
Ofludur hemşerindir Akrabalarındandır destek olmak gerek körü körüne laflarına da kulak asmadık
(Ben Trabzonsporu ailemin OF a olan bağlarından çok sevirim
Kaldı ki Babamdan da çok severim de konumuz o değil)

kaldıki fener-tayyip-albayrak ilişkilerinden dolayı başkana ilk zamanlar bizde tepki gösterdik sırf bu zihniyeti sebebi ile
fakat TFF seçimi sonrası başkanın uzaktan kumanda olmadığına kanaat ettik ve destek olmaya bekleyip görmeye karar verdik
Sezon bitimiyle başlayan kabus gibi Hoca- Transfer - Yönetim Sarmalını az çok herkes yaşadı o konular çokda değinmeyeyim başarısı başarısızlığı herkes tarafından takdir edilir
Benim değinmek istediğim konu Profesyonel ve kurumsal çalışmalarda ki başarısızlıklar
Geçenlerde açıklanan rakamlar gösterdiki Trabzonspor A.ş leri büyük kar getiren ve piyasa değeri milyon dolarlar üzeri bir kurum
ama her ne hikmetse böyle bir kurumda
Genel müdür
Pazarlama müdürü
ve bircok idari kadro boşta
başkanın iki adet hızlı danışmanları bu işleri tek başlarına halledebilecekleri izlenimini vermiş ki yönetime kimse bu resmi koltuklara bir iki Profesyonel koyma telaşında değil
hadi geçtik profesyonelleri Kendi Basın sözcüsünü Yönetim kurulu kararı diyerek Yalanlayan ilk Resmi site haberini yapan
Trabzonspor formalarını Tanıtma gereği duymayan
Resimlerini iki kartona sıkıştırıp silip don muamelesi yapan karaktersizleri klubde tutan profesyonelleri de değiştirmek telaşında da değil yönetim

Fatihi Sat o gün Transfer yap çene kapa
Transferin son günü geldi Transfer yap çene kapa
koskoca Atayı bir Jun yedi demiş Ergun ,bir anortosis bir jun Atayı götürdü
Bir apoel bir lazoronide albayrağı götürüyorduki Yattara ipten aldı

Stad konusunda körü körüne eleştirenlere kaşı çıktık diye bir çok iyi ilişkimiz bozuldu Sağlık olsun
ama bekliyoruz eylul ayı sonu firmaya verilen süreninde sonu proje ortaya çıkıp ihale süreci başlamazsa o zaman stad da başkanı götürür
gönül isterki
Göreve başlama sebepleri ne olursa olsun başkan ve ekibi başarılı olsun
Sonra gitsin bakan mı oluyor başkan mı oluyor biyerlere olsun
Trabzona yapılan iyiliğin ödülü gecikmez
ama kötülüğün cezasıda ağır olur
kimine iki yumurta düşüyor
kimine iki mermi
ama mutlaka düşüyor hissesine bir şeyler yapılan kötülüklerin
iyilik yapanlarmı
zaten onları Bakanlıktan aşağısıyla ödüllendirmiyoruz

birde ufak bir parantez açayım ülker konusu ile alakalı
(efendim ülkerle Stad için büyük çaplı görüşülüyormuş bunlar kamuya bilgi verilemden yapıyor
Sanırım başkan bilmiyor biz Taraftarız ama aynı zamanda bu kulubun bir üyesiyiz Dernekler Kanunun bize verdiği haklar bellidir
Onun yanında bir de hissedarız
SPK nın verdiği haklarda bellidir
Yani ben gizliden kapaklıdan bir şeyler yaparız
sizde mecburen yersiniz tavırları Trabzonspor Camiasının yöneticilerine yakışmamalıdır
Ondan sonra hangi menajer kime junu kime langeye kime djokayı gagaladı diye hesap sorarlar adama Divanda da Genel Kuruldada)

İslam Sezer
31.08.2006, 10:49
ßu arada Sn.Faruk Kanca ßreziLya Kastamonu değiLdir oradan Tuttuğunu getiremezsin!Getirsende ßiz yemeyiz

kardeş ben kastamonuluyum ve bu yazdığın ifadeden dolayı seni kınıyorum...

Naim
31.08.2006, 10:51
kardeş ben kastamonuluyum ve bu yazdığın ifadeden dolayı seni kınıyorum...

Bende bir Trabzonlu olarak "omerkucuk" u kullandığı deyimi nedeni ile kınıyor ve ceza verilmesini talep ediyorum

Ozan Yazıcı
31.08.2006, 10:53
bakıyorum da stichus ve ekürisi forumda havayı çabuk değiştirdi.. başkanı yolda görse eğilip eline sarılacaklar çoğaldı.. helal sana hocam, sıkı bağlamacı çıktın.. araya ülkeri falan da sıkıştırıp akladık, herşey tamam oldu maşallah..
bu arada ergun atadan ne isteniyor anlamadım.. bir spor yazarı ne yapabilir ki ts için yorum getirmekten başka.. satılmış - yalaka fenerbahçe yazarları gibi başkana mı tapsın adam.. yoksa yazılanlar bazılarının işine mi gelmiyor..?
neyse, süre uzatılmazsa kaldı bir gün.. bakalım kimler gelecek, kimler gidecek.. ve bakalım lazaroni emice (koy köy kahvesine, al sana emice) bu gelenleri nerelerde oynatıp kimyalarını nasıl bozacak..bakalım inönüde neler olacak..

stichus
31.08.2006, 10:57
hemşinli bana bağlamacı mı dedin?
ne oldu senin tahsil işi?
mezun oldun mu yoksa hala devam mı?
cehalet tamamen gitmiş.. söylemiştim değil mi.. ilim almış cehaletini..

Naim
31.08.2006, 11:01
uzun mesajları okuyup cevap vermekde zorlanılıyor her halde
ee kaldede her zaman jeff yokki atılsında gol olsun

Anlayana:cool:

stichus
31.08.2006, 11:06
zor değil dostum..
zor değil de gerek yok. ben genel kurul üyesi ve sermayedarım hukuki bilgi edinme haklarım var dedikten sonra o haklarını kullanmanı bekliyorum. oralardan alıverirsin bilgiyi.
kulüp ve kurumsallıkla alakalı söylediklerine katılıyorum. başkanı ben de eleştiriyorum o meseleler açıldığında. bana göre de hemen çözülmeli. o genel müdür neydi adı burak gürdal mıydı kaliteli bir arkadaşımızdı. nasıl oldu da gönderildi anlamış değilim. kulübe daha fazla kaliteli ve piyasada karşılığı olan bir yönetim anlayışını hakim kılmalıyız.
diğer söylediklerin benden cevap beklediğin için değil. bazı arkadaşlarımızın özel mesajlarda yaptığı 'aslında ben de bazı şeyleri biliyorum' gösterisinin genel forum versiyonu benim için..
köylerde benim de anlaşamadığım aileler vardır. komşuyuz, dedemle otuz yıllık 'sinör' davaları var mesela.
hemşerimdir, iyi tanırım. ee? sevmez misin?

ts_fan
31.08.2006, 11:07
ironmaster'ın söylediklerini burada günlerdir yazıyoruz ama birileri daha önce de söylediğim gibi körü körüne Başkan'ı savunmaya devam ediyor.

Arkadaşlar Allah için yapmayın, bu camiada ölümüne savunulacak tek değer vardır, O da Trabzonspor'dur.Açın gözlerinizi lütfen!!!

Naim (ironmaster) yazdıklarına cevap verileceğini sanmıyorum, çünkü bu yazdıklarına cevap verilebilecek bir durum söz konusu değil.Yazdıklarının hepsi kapı gibi doğrular.
Başkan'ın borazanlığına HAYIRRRRRRR!!!

DURAS
31.08.2006, 11:08
carlos alberto'nun 16 dk.'lık görüntülerini izledim. kesinlikle bizim ön libero ihtiyacımıza cevap verecek bir adam değil bana göre. onun yerine die alınsa daha iyi olurdu. hayırlısı olsun.

bende izledim, bu adam yeteri kadar hızlı, teknik, çok koşan,aldığı pasları olumlu kullanan,kurnaz,oyunun iki yönünüde oynayabilen komple bir futbolcu tipi çizdi bana.(kaset görüntüleri yanıltabilir).ayrıca brezilya u20 nin kaptanı.saygılar

coolank
31.08.2006, 11:08
hemşinli arkadaşım eküri olarak beni mi kast ettin bilmiyorum .. ama beni kast ettin sanırım çünkü mesajları üst üste koyunca öle bir hava çıkıyuor san cvp vermem gerek .... önce ben stihuc adlı üyeyi ( adını da hep yanlış yazıyorum ) hiç tanımam bilmem o da beni tanımaz bilmez ...ama eger bazı konulara bakış açımız aynı ise ve sende bundan dolayı eküri lafını kullanıyorsan sana şaşırırım ... bir yazında ben şöle çok okul okudum vs gibi bir şeyler yazmıştın işte yedim yuttum anlamında ....ben bir şey yemedim yutmadım işte iyi bir üniversite bitirdik o da şansımıza yani senin kadar yemek yutmak nasip olmadı kusura bakma ....ama senin gibi çok ii ünv okumuş bitirmiş saygıdeger bir arkadaşımız eküri kelimesinin anlamını bilmeden kullanması beni hayretler içinde bıraktı ...senin gibi okumuş yemiş yutmuş bir haza beyefendi arkadaş eküri kelimesini böyle bu anlamda yanlış kuulanırsa benim gibi cahil cüheyla zor şer okuyan bir adam yolda gördüğü zaman başkanın eline yapışmaz mı ?? eh o kadar olsun yani değil mi ? ama yazık diyorum sana önce beni kast ediyorsan ekuri diye benim yazılarımı okumanı tavsiye ederim ... ekuri lafını niye üstüme aldım onu da açıklıyayım yani ben öle atlamam saga sola ... ergun atanın yazısına karşı ilk cvp yazısını ben yazdım iron un koyduga yazıya yani ...sonra baktım stihuc da aynı meyanda cvp vermiş sonra keza aynı şey ülker konusunda da olunca ben ekuri olarak beni kast ettiğini düşündüm... herhaldde yanlış düşünmedim

Dursun Ali Bahçekapılı
31.08.2006, 11:09
İnşallah dışardaki ve bmndeki karamsar, kasvetli havayı dagıtacak güzel haberleri alırız bugun.

murat
31.08.2006, 11:10
Arkadaslar tekrar hatirlatiyorum, burasi transfer basligi kurumsallasma veya stad projesi ile ilgili bir baslik degil!

Transfer sezonu bitsede kapatsak su basligi demedende edemiyorum...

Ozan Yazıcı
31.08.2006, 11:12
aynen öyle dedim, iltifattır yanlış anlama..
taktın benim tahsilime, nesin sen pedagog mu..?
bu arada sen necisin, bir ara açıkladın da ben mi kaçırdım? arala bakayım şu sır perdesini.. yönetimdeysen veya bir şekilde bağlantılıysan dün söyledim zaten söyleyeceğimi..yok değilsen gazlayıp durma milleti burda.. senin başkanı aklama operasyonun bana sökmez..

ozcan_asanoglu
31.08.2006, 11:17
başkanı eleştirme hatta karalama hakkı kadar kadar övme, destekleme veya "aklama" da en doğal haktır.

hatta bir Trabzonspor taraftar forumunda çok çok doğaldır.

Naim
31.08.2006, 11:17
zor değil dostum..
zor değil de gerek yok. ben genel kurul üyesi ve sermayedarım hukuki bilgi edinme haklarım var dedikten sonra o haklarını kullanmanı bekliyorum. oralardan alıverirsin bilgiyi.
kulüp ve kurumsallıkla alakalı söylediklerine katılıyorum. başkanı ben de eleştiriyorum o meseleler açıldığında. bana göre de hemen çözülmeli. o genel müdür neydi adı burak gürdal mıydı kaliteli bir arkadaşımızdı. nasıl oldu da gönderildi anlamış değilim. kulübe daha fazla kaliteli ve piyasada karşılığı olan bir yönetim anlayışını hakim kılmalıyız.
diğer söylediklerin benden cevap beklediğin için değil. bazı arkadaşlarımızın özel mesajlarda yaptığı 'aslında ben de bazı şeyleri biliyorum' gösterisinin genel forum versiyonu benim için..
köylerde benim de anlaşamadığım aileler vardır. komşuyuz, dedemle otuz yıllık 'sinör' davaları var mesela.
hemşerimdir, iyi tanırım. ee? sevmez misin?

TRABZONSPORUN asıl derdi kurumsal yapıdır
mademoyle yönetim ağzıyla konuşuluyor burada
oyle transferden haber verirmiş gibi yapıp ağızlara bal sürmek kimseye fayda sağlamaz
bir sene sonra bu topculardan bir kaçının form durumu berbat olur gitsin diye klup ararız ama diğer kurumsal sorunlar taş gibi durur yerinde geçiştirir durursunuz

Nasıl olduda Burak Gürdal gönderildi diyorsun
eee Ergun Ata yı başkanla yaşam biçimleri örtüşmüyor diye eleştiriyor diyerek suçluyorsunda burak gürdalın Hayat görüşünü başkanın beğenmeyip gönderdiğini niye bilmiyorsun?

Yazdıklarımı bende bir şeyler biliyorumun genel gösterisi olarak görmüşsün
Kimin ne bildiğinin gösterisi yaptığı ortada
kiminde bildiklerini bulunduğu konumu gösteri için değilde Klubun menfaatlari konusunda kullandığı da ortada

Bizim bu gune kadar burada ki arkadaşlar klubun bazı konuları için yaptıklarımızı bilen biliyor hiç anlatma gereği duymadım
ama sırf birkaç kapı arkası laf duymanın itibar gördüğünü sanırım sen çözüp buralarda anlatma gereği duymuşsun

Birde bizim muhalif olarak yapılan yanlışlara karşı çıkmamızı hala kişisel sebeplere indirgemeye çalışıyorsun
Belki sizin klube bakış açınız kişisel yakınlıklarla alakalıdır
ama bizim bakışımız
klubu yönetenlerin dünya görüşü veya kimlik bilgileri ile alakalı değildir
Biz eleştrimizide övgülerimizide sadece Trabzonsporun menfaat ve çıkarları dorğultusunda yapıyoruz
Birileri sırtımızı sıvazlasında şak şak alalım diye değil
Bilen Biliyor

gultekinsurul
31.08.2006, 11:19
valla ne diyeyim. foruma çok uzun zamandır yazmıyorum. açıkcası yazılanları da okuyunca yazmamaya da devam edecem. hep aynı teraneler. guruplaşmalar, birbirine üstünlük kurma çabaları.... neyse hayırlısı olsun. inşallah bir gün düzelir. Kalın sağlıcakla

coolank
31.08.2006, 11:22
bu musa kuş da nereden çıktı acaba ...

My
31.08.2006, 11:22
Forum manyak ilerliyor valla :D

Gazete, tv bahane. Takıl BMN'ye gerisi hikaye :D

Tartışma olur, karşılıklı zit fikirler çarpıştırılır. Güzel de olur. Tabii ki saygı esastır :) BMN'ye yakışanından yani ;)

En azından kendi adıma buraya sürekli bilgi aktaran arkadaşların tümüne teşşekür ederim. Stichus'a ayrı bir teşekkür :) Sayesinde en güncel transfer haberlerine erişiyoruz.

Keleşoğlu
31.08.2006, 11:34
walla transferin son gununde transfer istemiyorum simek kalsın yeter!!

Keleşoğlu
31.08.2006, 11:36
BU Arada ;

Transfer dönemi uzatılabilirmis..
FIFA’nın açıkladığı takvime göre, birinci transfer dönemi bugün sona erecek. Ancak başta Vestel Manisaspor olmak üzere, bir çok kulüp, bu sürecin bir hafta daha uzatılmasını istedi.

Federasyon, bu sabah toplanarak, kulüplerin talebini değerlendirmeye alacak, gerekirse daha sonra FIFA’ya başvuracak.

Murat Hızal
31.08.2006, 11:39
Bu en güncel transfer haberleri birde gerçekleşse tabi.Musampa ve mustafa keçeli için nerdeyse bir aydır uğraşılıyor.Transfer dönemi başından beri ne transfer haberleri atıldı ortaya ne isimler duyduk.
Gerçekten herşey çok güzel olacak mı?Kendi soruma kendim cevap vereyim,bence lazaroni gönderilmedikçe hiç bir şey güzel olmayacak.

oktay çavuşoğlu
31.08.2006, 11:45
ben şunu merak ediyorum bakalım sizler nasıl düşünüyorsunuz?
sizce takımımıza böyle isim yapmış oyuncular mı alınmalı yoksa isim çokta önemli değil daha kolay uyum sağlayabilecek (şimek,yattara,milan vb) futbolcularmı alınmalı?
tabi hem isim yapmış hemde katkısı olabilecek oyuncu olması iyi olur.ama genelde bu tip oyuncuların uyum sorunu olması,geldiği ülkeyi ve takımı küçük görmesi gibi etkenlerden dolayı başarısız olabiliyorlar.
bunun tersi olarakta isim yapmamış oyuncular daha ilk geldiklerinde "nereden buldunuz bu garibani " gibi espirilerlen karşılıyoruz ve acaba ne olacak diye bekliyoruz.
bence bu durum iki ucu ..oklu değnek misali.yani her ikisinden birini yapan yöneticilerin kesin başarılı olma garantiside yok.bu göz ile bakarsak bence fazla eleştiri yapmamamız gerektiği ortaya çıkar.ama bu gerçek lazoroniyi olumlu görmemi sağlamıyor.bence en büyük handikabımız lazoroni.

Naim
31.08.2006, 11:52
kafkas radyosporda
şimek konusunda net bişi yok
bugun netleşicek diyor
kendiside bazı klublerle görüşüyor
eğer anlaşırsa izin vereceğiz
Alternatif oyuncumuz hazır
ama şimeki eski şimek gibi olacaksa takımda kalmasını isteriz
diyor

Alternatifler brezilyadan
2 adet isimleri vermeyeyim
Sabırlı olsun diyor taraftar
Ferden yetenekli oyunculardan ekip kurduk
uyum sorunumuz var
biraz sabır diyor
takıma sahip çıkın diyor

Keleşoğlu
31.08.2006, 11:55
zaten bugun son gun netlesmesi lazım:) ama bu adamı 400 500 bin dolar gibi rakamlarla satalarsa yazık bu adamın kalitese bu degil

ozcan_asanoglu
31.08.2006, 11:55
şimek'in ne zaman düzeleceği belirsiz..1.5 yıldır bekliyoruz.yerli olsa kadroya almazsın olur biter ama yabancı kontenjanı bu şekilde heba edilemez..

A.T.R
31.08.2006, 11:57
yaw bu takımı sampıyon yapmak ıstemıyolar herhalde ...

aurelıo , tolga , fatıh we 1 kac tane daha degerlı topcu gonderıldı ...

sampıyon olmak ıcın en degerlılerı elınde bulundurman lazım ... bu bılerek mı yapılıyo bılmıyorum ama sankı Trabzonspor'un sampıyon olmasını ıstemıyolar

Bu saydıklarından hangisi "ben bu takımda kalmak istiyorum ama yöneticiler beni satıyor " dedi??
Aurello: Özkan Sümer'i çingene pazarlıları ile delirten menejeri vasıtasıyla ( anlaşılan fiyat 3 kez 50 şer bin dolar artıldı) trabzonu terketti.
Tolga :Benim için en üç kağıtçı olanı bu dur. Bu benim son şansım başka transfer yapamam hem maddi olarak iyi hem de yurt dışı deneyimi istiyorum diyerek Aktuğ Yönetimini dolayısı ile Takımımızı yüz üstü bıraktı.Şimdi Layığını buldu cincoonun yedek kulübesine demir attı.Ağlatıp da gülen olamaz.Samimi olsaydı kiralık da olsa ben Trabzonspora gitmek istiyorum diyebilirdi .DEMEDİ
Fatih: Bu konuda söylenebilecek her şeyi buarda söylediler uzatmaya gerek yok.Fatih Kaptan "Trabzon bitti bu kadar basit" fazla söze hacet yok
Lütfen duygusal olup gerçekleri göz ardı etmeyelim.

A.T.R
31.08.2006, 12:04
ergun ata hazretleri bunları daha yeni mi görüyor ... veya şöyle mi sorayım anca mı aklına gelmiş .. bu konuların bir çogu bu forumda yazıldı hattta tartışıldı .. şimdi bu hazret yeni bir oyuncak bulmuş onla mmı oynamaya çalışıyor ...bence yazıyı saklasın 1 hafta sonra 1 daha yazsın nasıl olsa aynı konular sürekli açık konular ....hayatında bir tane koyuna sahip olabilmiş mi * idarecilik yapmış mı ? ancak yaz ... yazdıkları da zaten yoruma ve tartışmaya çok açık .... şimdi ben de buradan ergün ata ya diyorum ki eger bu takım sana ragmen hatta senin gibilere ragmen başarılı olacaksa olursa hiç bu takım üstünden prim yapmaya kalkma tv lere çıkmayacaksın arkadaş .. yok öle iş .... hem muhalefet et her şeyi eleştir ( sanki hayatında hiç bir idarecelik yapmış gibi ) al eline bir kalem yaz allah yaz ... o kadar dolu ki hazret limandan girmiş ülkerden çıkmış ... sanki yeşil mi vermemişler ya da başka bir şeyler mi var kestiremedim ... hani bir dönemde bir gazeteci olaya tamamen siyasi bakıyordu ....neyse şimdi eskiyi kurcalamayalım .... biz büyük takım olmuşuz hem de çok büyük ....

Ergun Ata gazeteciliğinin hiçbir döneminde ( hatta küme düşme potasında olduğumuz dönem de dahil) hiç bir yönetimi bu yönetim gibi sadece hatalarını ön plana çıkararak -yapılan hiç iyi bir şey yokmuş gibi-eleştirmedi.Ben kendisine daha önce mail attım ve tamamen siyasi mülahazalr ve zıtlar ile yazılarını yazdığını söyledim kendisi de hayır asla siyasi olarak bakmadığını falan ifade etti. Ama milleti kör alemi ahmak sanıyor. Benim için Trabzonsporu kendi siyasetine maşa yapmaya çalışan kim olursa olsun bit kadar değeri yoktur.Buna şuan ki yönetim de dahil.Eger onlar da böyle bir şeye yeltenir trabzonspordan siyasi nema almaya ugraşırlarsa onların da ahirette iki elim yakalarında olur.

Mehteroğlu
31.08.2006, 12:10
MEHMET TAN ve ORHAN KAYNAR'dan sonra okuyacak adam kalmadı ne yazıkki...ruları şad olsun...

Murat Hızal
31.08.2006, 12:19
Lütfen kendi adınıza konuşun ben Ergun Ata'yı büyük bir zevkle okuyorum.Kesinlikle okunmayacak bir adam değil,şu anda trabzonsporu yazan yazarlar arasında taraftarın nabzınıda tutan kendine has bir duruşu var.

Mehteroğlu
31.08.2006, 12:21
kendi adıma konuştum zaten : ) başkalarının adına nasıl konuşacaksak?
ergün ata var evet, ama öncekilerin yerini dolduramıyor bende...

Murat Hızal
31.08.2006, 12:24
Ben direk sizi hedef almamıştım.Neyse,söylemek istediğim anlaşılmıştır zaten bu konuyu uzatmanın anlamı yok.

cipses
31.08.2006, 12:25
sabır sabır sabır
ya sabır

EmrahYalçınalp
Konu "transfer" değerli üyelerimiz... Dikkatlerinize.

sarman61
Lütfen kendi adınıza konuşun ben Ergun Ata'yı büyük bir zevkle okuyorum.Kesinlikle okunmayacak bir adam değil,şu anda trabzonsporu yazan yazarlar arasında taraftarın nabzınıda tutan kendine has bir duruşu var.

Muahakkak okuyorsundur zaten birileri okuyorki hala orada yazıyor gerçi trabzonspor hakkında o kadar boş insan köşe yazarlığı yapıyor ama nafile inanın şu forumda bu köşe yazarlarını cebinden çıkartıcak o kadar adam var ki.

Ama gazete sahipleri kendi işlerine gelen yorumu yapan adamları saklıyor gazetelerinde.

Mehteroğlu
31.08.2006, 12:26
transferler aslında bence tarihin en iyileri...

marcelinho, musampa, ersen, umut, musa, m.keçeli..içinde bu futbolcuları bulunduran bir 11'e karşı şansımız olur muydu eskiden ? ben sanmıyorum...
bir de brezilyalı geldi mi adem'in yerine deyme keyfime...
burnu havada kayserililer dışında istediklerimizi aldık...

bundan sonra takımın ısınmasını bekleyelim derim...birşey söyleyeceğim ayrıca,
sanki yabancı çokluğunda jeff gidecek ve yerine "TURK bir kaleci" transfer yapılacak gibi geliyor...ne dersiniz symek yerine daha mantıklı değil mi?

EmrahYalçınalp
31.08.2006, 12:27
Bu saydıklarından hangisi "ben bu takımda kalmak istiyorum ama yöneticiler beni satıyor " dedi??
Aurello: Özkan Sümer'i çingene pazarlıları ile delirten menejeri vasıtasıyla ( anlaşılan fiyat 3 kez 50 şer bin dolar artıldı) trabzonu terketti.
Tolga :Benim için en üç kağıtçı olanı bu dur. Bu benim son şansım başka transfer yapamam hem maddi olarak iyi hem de yurt dışı deneyimi istiyorum diyerek Aktuğ Yönetimini dolayısı ile Takımımızı yüz üstü bıraktı.Şimdi Layığını buldu cincoonun yedek kulübesine demir attı.Ağlatıp da gülen olamaz.Samimi olsaydı kiralık da olsa ben Trabzonspora gitmek istiyorum diyebilirdi .DEMEDİ
Fatih: Bu konuda söylenebilecek her şeyi buarda söylediler uzatmaya gerek yok.Fatih Kaptan "Trabzon bitti bu kadar basit" fazla söze hacet yok
Ağzına sağlık... Tamamen katılıyorum.

cipses
31.08.2006, 12:30
transferler aslında bence tarihin en iyileri...

marcelinho, musampa, ersen, umut, musa, m.keçeli..içinde bu futbolcuları bulunduran bir 11'e karşı şansımız olur muydu eskiden ? ben sanmıyorum...

sanırım bütün bu saydığın adamların başında lazaroni gibi bir hoca olsaydı biz geçen sene halilhodziçle bu takımı rahat yenerdik

Murat Hızal
31.08.2006, 12:35
Arkadaşlar,bu kadar çok transfer yapılmış iyi güzel hoş marcelinho ve umut hariç diğerlerine kuşkuyla baksam bile iyi olacaklarını umut ediyorum.Tarihimizdeki en iyi transferler olduğunu kabul etsek bile bu takıma hala acele kaleci,ön libero,forvet ve hoca lazım.Bu mevkileri iyi bir şekilde dolduramadıktan sonra solda üç tane adam olsa ne olur?

cipses
31.08.2006, 12:37
arkadaş beklemedeyiz
herkesin yıldız olduğu noktasında birleştiği marcelinhodan bile bi numara göremedik daha
bekliyoruz

ahmetansu61
31.08.2006, 12:44
şimek erdinç celaleddin out carlos alberto in.
hadi yönetim yap şu işi. boyle adamı bidaha trabzon bulamaz. bizim butun orta sahayı topla carlos alberonun 10 da 1 i yapmaz.

cipses
31.08.2006, 12:45
şimek erdinç celaleddin out carlos alberto in.
hadi yönetim yap şu işi. boyle adamı bidaha trabzon bulamaz. bizim butun orta sahayı topla carlos alberonun 10 da 1 i yapmaz.
tanıyor musun ki

Analyzer
31.08.2006, 12:46
arkadaş beklemedeyiz
herkesin yıldız olduğu noktasında birleştiği marcelinhodan bile bi numara göremedik daha
bekliyoruz

Denizli maçını aldı ya işte:) O olmasa gol mol atacağımız yoktu.

cipses
31.08.2006, 12:48
Denizli maçını aldı ya işte:) O olmasa gol mol atacağımız yoktu.
sezon başından beri yerine bizim sıradan transferlerden birini koysaydık şimdi sıralamada daha iyi bir yerde olabilirdik ama
o da var!

uslanmazlaz61
31.08.2006, 12:50
kaliteli bir ön libero ve ortasahada oyun kurucu görevini üstlenecek topa hakim(tugay kerimoglu gibi)bir futbolcu alınırsa bu takım iş yapar derim.burada muşamba nın ne çıkacagı bana göre meçhul bekle gör takitigi

cipses
31.08.2006, 12:54
bir de tesbih alsınlar taraftara
çevirsin dursun
ya sabır ya sabır

antagonist
31.08.2006, 12:57
Topice baştan bi bakayım dedim,sadece ilk 10 sayfada geçen(Basında çıkan,taraftarın istediği) isimler bunlar:

Musa Büyük
Mehmet Yozgatlı
Selçuk Şahin
Bilal Kısa
Alhassane Keita
Mehmet Topuz
Mustafa Keçeli
Umut Bulut
Halil Altintop
Gökhan Ünal
Fahri Tatan
Hayrettin
Burhan
Selçuk
Wederson
Hasan Kabze
Ibrahim Akin
Mehmet Topuz
Fatih Egedik
Ibrahim Akin
Hasan Kabze
Berbatov
Bayramovic
Klose
Klasnic
Kanute
Samaras
Marcelinho
Zurawski
Landrau
Feindounu
Tümer Metin
Tolga Seyhan
Kamber
Emre Güngör
Hasan Şaş
Rivaldo
Altan Aksoy
Allesandro Parisi
Thomas Klasener
Musa Kuş
Emre Belözoğlu
Rui Costa
Okan Öztürk
Jevriç
Kemal Aslan

Ne kadar adamın ismi geçmiş :mad:

bordoomavii
31.08.2006, 12:57
Mustafa Keçeli sözleşme imzaladı
Takımımızın prensipte anlaşma sağladığı Denizlisporlu sol bek Mustafa Keçeli bugün saat 12.00’de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle resmi sözleşme imzaladı. Törene Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Uğur Zihni ve Serhat Akçay da katıldı.

Mustafa imza töreninde yaptığı konuşmada her futbolcunun hedefleri olan bir takımda forma giymek isteyeceğini belirterek, “Yaklaşık bir senedir Trabzonspor benimle ilgileniyordu. Bu ilginin sonucu gelişen transfer görüşmeleri yaklaşık 3-4 gün önce sonlandı. Ben de Trabzonspor’un büyük hedeflerine katkı yapabilirsem çok sevineceğim” dedi.

Törende açıklama yapan Serhat Akçay, Trabzonspor’un bu sezon üç cephede mücadele verdiğini vurgulayarak, “Bu nedenle kadromuz geniş olmalı. Mustafa’nın da Trabzonspor’un hedeflerine ulaşmasına büyük katkı yapacağını düşünüyorum. Her iki taraf için de hayırlı olsun” görüşünü seslendirdi.

Ahmet Uğur Zihni ise, Mustafa’nın gelişinin transferin bittiği anlamına gelmediğini açıkladı ve ekledi: “Kulübümüz gerek gelen gerekse giden oyuncular bakımından aktif bir dönem geçiriyor. Asbaşkanımız halen görüşmelerini sürdürüyor. Her an bir gelişme yaşanabilir.”

ahmetansu61
31.08.2006, 12:59
http://www.bisbr.com.br/espanhol/videos.htm
carlos albertonun görüntüsü. izleyin bi sonra karar verin.

sanatik
31.08.2006, 13:00
Topice baştan bi bakayım dedim,sadece ilk 10 sayfada geçen(Basında çıkan,taraftarın istediği) isimler bunlar:

Musa Büyük
Mehmet Yozgatlı
Selçuk Şahin
Bilal Kısa
Alhassane Keita
Mehmet Topuz
Mustafa Keçeli
Umut Bulut
Halil Altintop
Gökhan Ünal
Fahri Tatan
Hayrettin
Burhan
Selçuk
Wederson
Hasan Kabze
Ibrahim Akin
Mehmet Topuz
Fatih Egedik
Ibrahim Akin
Hasan Kabze
Berbatov
Bayramovic
Klose
Klasnic
Kanute
Samaras
Marcelinho <-----
Zurawski
Landrau
Feindounu
Tümer Metin
Tolga Seyhan
Kamber
Emre Güngör
Hasan Şaş
Rivaldo
Altan Aksoy
Allesandro Parisi
Thomas Klasener
Musa Kuş
Emre Belözoğlu
Rui Costa
Okan Öztürk
Jevriç
Kemal Aslan

Ne kadar adamın ismi geçmiş :mad:

haklisin gercekden, topiki bastan okuman iyi zamanda almisdir ama listeyi böyle görmeye degdi, tesekkürler,

ancak marcelinho isaretlenmemisdi.

NOT:

yukardaki carlos alberto icin direkt link ( 34 MB ):

http://www.bisbr.com.br/videos/carlosalberto.wmv

Analyzer
31.08.2006, 13:00
Törende açıklama yapan Serhat Akçay, Trabzonspor’un bu sezon üç cephede mücadele verdiğini vurgulayarak...

Lazaroni gitmezse "cephe" sayısında önemli bir düşüş yaşayacağız.

coolank
31.08.2006, 13:04
arkadaşlar bir şey dikkatimi çekiyor sadece bu topic için konuşmuyorum ... bazı arkadaşlar kendilerine şöyle bir rol biçmiş sanki .. sürekli ve hiç tempoyu düşürmeden muhalefet etmek ... isim vermiyorum özellikle takip ettim bazı arkadaşları yahu insan 1 tane iyi şey olmuş yazmaz mı .. her şey hep kötü mü ? anlamak çok zor ... bir de işin komiği bu tip arkadaşlara gerçi olmaz ya oldugunu var sayalım yönetimde görev versek veya yetkili olsalar bir yerde acaba ne yapacaklar .. muhalefet iyidir ama bunu ad soyad gibi benimsemek psikolojik rahatsızlık olur ...bardagın dolu tarafını görmek de gerek .. hep boş boş diye yakınmak olmaz .... transfere gelince ben kaynagımın yalancısıyım ama hala kaleci alınacak diyor ...artık zaten sormuyacagım 36 saat kaldı anlarız .. ama kaleci konusunda çok arkadaş çok şeyi biliyor bende kısmen yazdım epey şeyler .. kaleci alınmıştı bitmişti yani dogru idi o haberler .. ama olmuyor işte malesef .. bekleyip görecegiz ...

Miraç Atalay Çiftçi
31.08.2006, 13:08
carlos alberto ismi nereden çıktı?
celo-erdinç-szmek bencede gitmeli.Szmeki biteren trabzonspor degil kendisi oldu.Umarım baliçin madridten sonraki durumuna düşmez.Sakatlıktan sonra kendini bulamadı.Gitmesi iki taraf içinde hayırlı olacak sanırım.
Yerine kim mi alınır.Onu bilmiyorum.Bi son dakika süprizi yaşıyabiliriz.
Bu kadar bekledik ee bir 24 saat daha bekleriz...

cipses
31.08.2006, 13:10
arkadaşlar bir şey dikkatimi çekiyor sadece bu topic için konuşmuyorum ... bazı arkadaşlar kendilerine şöyle bir rol biçmiş sanki .. sürekli ve hiç tempoyu düşürmeden muhalefet etmek ... isim vermiyorum özellikle takip ettim bazı arkadaşları yahu insan 1 tane iyi şey olmuş yazmaz mı .. her şey hep kötü mü ? anlamak çok zor ... bir de işin komiği bu tip arkadaşlara gerçi olmaz ya oldugunu var sayalım yönetimde görev versek veya yetkili olsalar bir yerde acaba ne yapacaklar .. muhalefet iyidir ama bunu ad soyad gibi benimsemek psikolojik rahatsızlık olur ...bardagın dolu tarafını görmek de gerek .. hep boş boş diye yakınmak olmaz .... transfere gelince ben kaynagımın yalancısıyım ama hala kaleci alınacak diyor ...artık zaten sormuyacagım 36 saat kaldı anlarız .. ama kaleci konusunda çok arkadaş çok şeyi biliyor bende kısmen yazdım epey şeyler .. kaleci alınmıştı bitmişti yani dogru idi o haberler .. ama olmuyor işte malesef .. bekleyip görecegiz ...

bardağın dolu tarafı yok şu an
alınan ve iyi olduğunu taraftarların hepsinin benimsediği adamlar bile kötü oynuyor
bardağın dolu tarafının içine lazaroniyi katınca su içilecek gibi durmuyor

Volkan Albayrak
31.08.2006, 13:19
ne oluyor arkadaşlar haber varmı kanca dan

keles76
31.08.2006, 13:22

yazdıklarının altına imzamı atarım. Asıl sorun bu bu üç yıldız görüntüde para için kulübü bıtraktılarsa bence para politikası değiştirilmelidir demem o ki yıldıza ver maç başı büyük para ,takıma girmesi zor olana da alacağını maç başı olarak anlaşma .Şimdi biz bu gelmesi muhtemel genç brezilyalıdada aynısını yaşayacağız başkan bu konuda artık yeni yaklaşımlar ortaya koymalı şimdi celo 1.200 alıyor fatih 1.75 olurmu adam gidecem diyor fiyatı artırıyorlar hangi işyerinde işçi sürekli anlaşılan fiyatın üstüne çıkmaya akiti bozmaya çalışır . birde bu fiyat politikasıyla yıldız alınması kesinlikle büyük başarı çünkü rakiplerimiz 1.5 katını veriyorlar.

coolank
31.08.2006, 13:25
ben olaya belki çok iyi niyetli bakıyorum ama takımın oldukça iyi oldugunu düşünüyorum .. yani şu yeni brezilyalı dedikleri kadar ii ise ve bir de kaleci alırsak ben takımın lazaroniye ragmen epey ama epey iş yapacagını düşünüyorum kadroya şöyle bakınca çok şık bir kadro .. pek öle kimsenin kötü kadro demiyecegi bir kadro sırf yabancıları yazsak yattara marcelinho stephanov musampa yeni brezilyalı carlos alberto sanırım ve malesef işte malesef jefff gerçi umudum var hala kurtaracaz ondan ... illa yabancı gidecekse jeff gitsin simko kalsın kaleye de yerli kaleci alalım almasak bile tolga ile onun jeff in arasında ne fark var .....al birini vur ötekine .. 2 lig de oynayamazlar veya işte 2 de oynarlar ..ayıp olmasın ... şimdi sırf yabancılara bakarsan ben şık ve iyi olarak görüyorum bu bile iyi bir şey yani dolu taraf ....belki ben hayatım boyunca hep yapıcı olmaya çalıştıgım için ...

cipses
31.08.2006, 13:26
ben olaya belki çok iyi niyetli bakıyorum ama takımın oldukça iyi oldugunu düşünüyorum .. yani şu yeni brezilyalı dedikleri kadar ii ise ve bir de kaleci alırsak ben takımın lazaroniye ragmen epey ama epey iş yapacagını düşünüyorum kadroya şöyle bakınca çok şık bir kadro .. pek öle kimsenin kötü kadro demiyecegi bir kadro sırf yabancıları yazsak yattara marcelinho stephanov musampa yeni brezilyalı carlos alberto sanırım ve malesef işte malesef jefff gerçi umudum var hala kurtaracaz ondan ... illa yabancı gidecekse jeff gitsin simko kalsın kaleye de yerli kaleci alalım almasak bile tolga ile onun jeff in arasında ne fark var .....al birini vur ötekine .. 2 lig de oynayamazlar veya işte 2 de oynarlar ..ayıp olmasın ... şimdi sırf yabancılara bakarsan ben şık ve iyi olarak görüyorum bu bile iyi bir şey yani dolu taraf ....belki ben hayatım boyunca hep yapıcı olmaya çalıştıgım için ...

2. olsak sevinir misin yoksa şampiyonluk kaçtı diye üzülür müsün?

Volkan Albayrak
31.08.2006, 13:27
carlos alberto kim ya anlaşılmışmı

cipses
31.08.2006, 13:31
carlos alberto kim ya anlaşılmışmı
arkadaş ben şimdi videosunu izledim
hani her topu taca vuran bir adam ya
hiç güzel hareketi, golü filan yok mu bunun be!
bizim türklerin ne farkı var ki bundan, al alt yapıdan birini koy hasanın yerine
herhalde senelerdir futbol eğitimi alan biri topu taca göndermesini bilir

keles76
31.08.2006, 13:31

Kimse kendini başka yerde konuçlandırmasın hepimiz aynı gemideyiz gemi batarsa hepimiz batarız ama birileri sürekli gemi battı diyor bazılarıda bir iki haftaya batacak diyor bence sadece dalgalı bir ortamdayız ve işler trabzonspor şartlarında normal seyrediyor. bazıları kendilerin real madridde yada barçe zannettiğinden olacak sürekli sıkıntıların varlığından söz ediyor (bu sıkıntılar vardır ama normaldir biz standartlarımızda olan her kulüb yaşar).Keşke bizim takaya transatlantik muamelesi yapılıp bir bardak suda sürekli tusunami oluşturulmaya çalışılmassa. Ben olumlu biri olmamdanmıdır yada sürekli kulübü takip ettiğim ve tarihimiz iyi bildiğimdenmidir olan vakaları normal karşılıyorum marce olsun musampa olsun alınışlarınada fazlasıyla seviniyorum. Tekrar diyorum biz en büyük takımız ama bizim yapımız farklı bunu böyle algılamazsak hataya düşeriz.

CAFER ÖZER
31.08.2006, 13:32
Aslına bakılırsa Trabzonsporda öncelikle iyi bir teknik adam ihtiyacı var bu yerli olabilir.
Ama asıl olan Yapılacak Transferin 33-34 yaşlarında Takıma abilik yapacak takıma cesaret verecek Dünyaca ünlü bir oyuncu alınması mesele ZİDAN gibi bir oyuncuyu getireceksin,Hem Türkiyede hem avrupada başarılı olursun,
GS ın HAGİ ile beraber şaha kalktığını,Hagi nin avrupada işi bitmiş Ama Türkiyede nasıl oynadığını hepimiz gördük,
Düşünsenize ZİDAN la beraber bizim oyuncular yanyana ve onlardaki cesareti bir düşünün avrupanın devlerine kafa tutarız,GS hagi ile bu işi yapmıştı,Yoksa O dönem o başarılar Fatih Terimden ziyade Hagi ye aitti,
Asıl transfer o olur işte
Bir FİGO-bir Zidan vs 5 tane adam alacağına böyle bir oyuncuya para ver tek transfer yap bence başarının yolu burdan geçiyor.

coolank
31.08.2006, 13:33
benim için tek başarı ölçüsü vardır o da şampiyonluk ikincilik ile beşincilik arasındaki fark sadece şampiyonlar ligidir ...o da ancak o lige kalıp başarılı olursan olur ... yani ziya dogan ın müthiş taktiği ile kapısından döndüğümüz gibi değil .... ya şimdi sinirlendim işte hala daha ama hala daha ziya dogan diyen var şenol güneş diyen var giray bulak diyen var ya .... şimdi bunları genç yaşı genç arkadaşlar dese bi şi demiyecegim .. bakıyorum yaşı da 30 ve 30 a yaklaşmış arkadaşlar da var .. hepsine saygım sonsuz ama yani bu kadar mı çabuk unutuluyor bazı şeyler ... geçen seneki transfer fiyaskosunda atay aktug belki en az kabahatlı adam ben en başa şenol güneşi koydum arkadaş ...giray ın transfer bombaları malum ...ziya daha büyük bomba bjk olayları .. korkak futbol hangi büyük maçta korkmadan oynadı .. adam kendinden korkuyor ... konu nerden nereye geldi ya

cipses
31.08.2006, 13:37
Kimse kendini başka yerde konuçlandırmasın hepimiz aynı gemideyiz gemi batarsa hepimiz batarız ama birileri sürekli gemi battı diyor bazılarıda bir iki haftaya batacak diyor bence sadece dalgalı bir ortamdayız ve işler trabzonspor şartlarında normal seyrediyor. bazıları kendilerin real madridde yada barçe zannettiğinden olacak sürekli sıkıntıların varlığından söz ediyor (bu sıkıntılar vardır ama normaldir biz standartlarımızda olan her kulüb yaşar).Keşke bizim takaya transatlantik muamelesi yapılıp bir bardak suda sürekli tusunami oluşturulmaya çalışılmassa. Ben olumlu biri olmamdanmıdır yada sürekli kulübü takip ettiğim ve tarihimiz iyi bildiğimdenmidir olan vakaları normal karşılıyorum marce olsun musampa olsun alınışlarınada fazlasıyla seviniyorum. Tekrar diyorum biz en büyük takımız ama bizim yapımız farklı bunu böyle algılamazsak hataya düşeriz.

biz en büyük takımız diyen biri trabzonu bir takaya barcelona reali bir transatlantike benzetmemeli
eğer bu benzetmelerin nedeni mali durumlarıysa fenere de bir lüks yat muamelesi yap öyleyse
eğer tarihimizi çok iyi biliyorsan o transatlantik diye adlandırdığın gemilerin karadenizde nasıl battığını da biliyorsun demektir

futbol 11 kişi oynanıyor, her takım sahaya 11 kişi çıkıyor
artık takımlar arasında dediğiniz uçurum yok
sevilla trabzondan kaç gömlek üstün bir takım ki, uefayı da alıyor, barçayı finalde rahat rahat 3-0 yenebiliyor
yunanistan kim ki avrupa şampiyonu olabiliyor

kendinize denk olarak sıradan anadolu kulüplerini aldığınız ölçüde küçülürsünüz ve bir gün gelir o takımlar sahanızda sizi güle oynaya yener giderler

ve siz transatlantiklere el sallamaya devam edersiniz küçük takanızdan

Telha TANYILDIZI
31.08.2006, 13:40
biz en büyük takımız diyen biri trabzonu bir takaya barcelona reali bir transatlantike benzetmemeli
eğer bu benzetmelerin nedeni mali durumlarıysa fenere de bir lüks yat muamelesi yap öyleyse
eğer tarihimizi çok iyi biliyorsan o transatlantik diye adlandırdığın gemilerin karadenizde nasıl battığını da biliyorsun demektir

sevilla trabzondan kaç gömlek üstün bir takım ki, uefayı da alıyor, barçayı finalde rahat rahat 3-0 yenebiliyor

kendinize denk olarak sıradan anadolu kulüplerini aldığınız ölçüde küçülürsünüz ve bir gün gelir o takımlar sahanızda sizi güle oynaya yener giderler

gözlerim yaşardı beeeaa
alkışlıyorum abimmi :) ;) ;)

DURAS
31.08.2006, 13:45
bizim türklerin ne farkı var ki bundan, al alt yapıdan birini koy hasanın yerine
kusurabakma arkadaşım ama, bende izledim o topiği ,ben beğendim bu adamı, hertopuda taça attığı yok,izlemek isteyen arkadaşlar için

akdin
31.08.2006, 13:45
Öyle bir takım olmalı ki Lazoroni'ye rağmen maçı almalı,takım havası oluşana kadar hazırlık maçları yapar gibi oynayacağız,kaleci yerine orta sahaya alınması iyi olur,sağbek sorunu arada kaynadı gitti,F.Akyel sağbek oynarsa stoper kim oynayacak???

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 13:46
Hayal EttİĞİn Kadar İlerlersİn...

coolank
31.08.2006, 13:49
fatih akyel artık sag bek oynamıyor ... allaha şükür onu anlatmışlar hocaya fatih stephanov kolay kolay bozulmaz sanırım artık

akdin
31.08.2006, 13:51
fatih akyel artık sag bek oynamıyor ... allaha şükür onu anlatmışlar hocaya fatih stephanov kolay kolay bozulmaz sanırım artık

sağbek kim oynayacak?

Berk Eren
31.08.2006, 13:52
kusurabakma arkadaşım ama, bende izledim o topiği ,ben beğendim bu adamı, hertopuda taça attığı yok,izlemek isteyen arkadaşlar için
http://www.bisbr.com.br/espanhol/videos.htmcarlos albertodan bahsedıyorsunuz renkdaslarım?oncelıkle adam on lıbero,gol atmak onun ısı degıl!!ki benım izledigim videoda her yere kosan pres yapan bi topcu..her topu taca atmıyor,ama topu taca atması cok normal cunku adam on libero,yanı gorevi rakibe bos alan bırakmamak ve rakibi oynatmamak!!ve bence en buyuk artısı adam topu cok ıyı kullanıyor,cok ıyı pas yapıp oyun kurabılıyor..tabıı alıstık ya hasanla huseyının sacmalıklarına,carlos albertoyu begenmıyoruz...
NOT:bu carlos alberto portoda oynayan degil...

turkercan
31.08.2006, 13:53
sağbek kim oynayacak?

denizli maçındaki performansından sonra musa oynar sanırım

cipses
31.08.2006, 13:53

pazarlama işinden azıcık anlayanınız varsa bu adamın hiç bir işe yaramayacağını çözer

bu tür tanıtımlara adamın en iyi maçlarındna görüntülr konur değil mi?

şimdi düşünün hasan üçüncüyü satacaksınız
geçen senelerde sonradan oyuna girip gol attığı bir çok maç var hem de güzel hareketlerle, üç beş tane de top kaptığı görüntüyü koyun, al sana süper topçu sanırsın

bu adamın bir tane off be dedirtecek hareketi yok, 15 dakikalık görüntü hazırlamışlar be!

ya tanıtım firması çok kötü, ya da adam tam tabiriyle odun

akdin
31.08.2006, 13:56
Bizim önce defansı oturtmamız lazım,Stephanov'un milli takımdaki partneri kimdi bilen var mı?

DURAS
31.08.2006, 13:56
carlos albertodan bahsedıyorsunuz renkdaslarım?oncelıkle adam on lıbero,gol atmak onun ısı degıl!!ki benım izledigim videoda her yere kosan pres yapan bi topcu..her topu taca atmıyor,ama topu taca atması cok normal cunku adam on libero,yanı gorevi rakibe bos alan bırakmamak ve rakibi oynatmamak!!ve bence en buyuk artısı adam topu cok ıyı kullanıyor,cok ıyı pas yapıp oyun kurabılıyor..tabıı alıstık ya hasanla huseyının sacmalıklarına,carlos albertoyu begenmıyoruz...
NOT:bu carlos alberto portoda oynayan degil...

oh ya arkadaşım, bende kendimden şüphe etmeye başlamıştım, başka birininmi videosunu izledim diye, birşeyler daha ekliyeyim, adam futbolu heriki yönlüde oynuyor, ayrıca tilki gibide kurnaz, daha öncede bir kıyas yapmıştım yine yapayım.aurellonun çok üstünde bir futbolcu.

keles76
31.08.2006, 13:59

Hocam şimdi konuşulan hatalar hep parasaldır ve benim yazımda kesinlikle mali içerikli yoksa sahaya 11 kişi çıkılır bunlarda iyi topçularsa zaten maç kazanılır yada kaybedilir.
ben de sana bu yazdıkların sadece bir kaç istisnadır bunlarda futbolu güzelleştirir desem yani trabzonun avrupa devlerinden hangisini elediğini yazarsan sevinirim yani burada oynamışızdır hemde takır takır ama tur gelmemiştir(aston villayı eledik onun dışında) ama bizden rumlarra elendik.Ben istisnalar üzerinden konuşmuyorum.HA birde yalaka feybenin benim standartım hiçbirzaman yeri olmaz ben bir futbolcuya 30-40 milyon euro veren barçeyi yazdı reali yazdım bu adamların tarihine bak bizim yazarlar gibi olayı yok yıldız transferi başarı getirmez geyiğine dökmeyelim bu olay doğru olsa 100 tarihlerine her kupadan 10 tane koymazdı milan juve ereal barçe manchester.
Bizim takıma yıldız lazım biz real gibi 25 yıldızdan oluşmuyoruz.
Hayır neden ben hepimiz aynı gemideyiz diyorum sen kendi takandan elsalla gibi hoş olmuyan bir yorum yapıyorsun yani beraber değilmiyiz iki görüşümüzü yazamıyacakmıyız. Yani benim demem basit bizim gerçeklerimiz bize özgü biz bunlar yokmuş gibi yorum yapamayız laf olsun torba dolsun yorum yapmıyorum sanki böyle bir yorum varmış gibi takımdaşına sırf cevap yazma isteği ile gönül kırmaya çalışmanıda anlamıyorum biz bu coğrafyanın efendi ve sağlıklı insanlarıyız üç beş istisna yorum üzerinden genel mantakliteyimi değiştirelim.
(TAKA:sadece benzetmeydi buradan bizansa model yat geliştirmeyelim. Demem biz nevi şahsına münhasır bir takımızdı)
Sevillaya cevap yazmıyacaktım ayıp olur diye yazayım ispanyanın en iyi altyapısına sahip takımı takım her sene bir kaç topçusunu kaybrtmesine hatta bu sene çok başarılı hocasını kaybetmesine rağmen bence betisle canım endülüsün cordobasına(kurtubasına) çökmüş ispanyanın iyi takımıdır hatta maradonada orada oynadı ve bizle emsaldir ben hayatımın hiçb,r döneminde trabzondan büyük takım düşünmedim zaten onu tutardım.

Berk Eren
oh ya arkadaşım, bende kendimden şüphe etmeye başlamıştım, başka birininmi videosunu izledim diye, birşeyler daha ekliyeyim, adam futbolu heriki yönlüde oynuyor, ayrıca tilki gibide kurnaz, daha öncede bir kıyas yapmıştım yine yapayım.aurellonun çok üstünde bir futbolcu.

alirsak cok iyi olur ama alabılecegımız sanmıyorum..bu oyuncuyla ılgılendıgımızı kım dedı?kaynak saglam mı bılen var mı?

TheCrow

Kesinlikle yanlış video izlemişsin.Benim izlediğim videoda 10 kadar gol bir o kadar da mükemmel uzun pas,bunların yanında sayısız top kesme ve top çalma var.
Olayın şu yönü de var tabi,ben bile kendime kaset hazırlasam herkes hayranlıkla seyreder,ama en azından adamın kumaşı iyi mi değil mi anlaşılıyor,ve kesinlikle çok yetenekli bir adam ve çok genç.

ozcan_asanoglu
31.08.2006, 14:01
şöyle 3-5 maçını izleyen yok mu bu adamın..aurelio-appiah tarzında adam bize çok lazım..

ISTS
31.08.2006, 14:08

Adam bence de her yönüyle süper. Eğer alınabilirse Trabzonspora çok büyük katkı sağlar. Takımın ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak, çok rahatlıkla söyleyebilirim ki (tabi seyrettiğim videoya göre) bu sezonki en büyük transfer olur. İnşallah olur

Berk Eren
31.08.2006, 14:09
Marcos Arouca da Silva...
bu adam hakkında bilgisi olan var mı,bu adamın gelecegı yazıyor bazı gazetelerde..ama ben carlos albertoyu cok begendıim,insallah alırız...

cipses
31.08.2006, 14:12
Adam bence de her yönüyle süper. Eğer alınabilirse Trabzonspora çok büyük katkı sağlar. Takımın ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak, çok rahatlıkla söyleyebilirim ki (tabi seyrettiğim videoya göre) bu sezonki en büyük transfer olur. İnşallah olur
siz burada linki verilen videoyu izlemediniz mi?
yoksa başka video mu var

atlantis
31.08.2006, 14:15
Merak ettim şu adamı ama görüntüyü çekemiyorum kotayı geçeli 1 hafta oldu :) 34mb fazla geldi

Berk Eren
31.08.2006, 14:15
yoksa başka video mu var

burda en alttaki karde carlos albertoya bakacaksın renkdasım..
bence yanlıs vıdeo ızledın cunku bu adam tam bıze gore ve cok ama cok iyi bi r ön libero..

murat
31.08.2006, 14:18
ayagina top guzle yakisiyor hemde iyi mucadele ediyor, tabi tamamini izlemedim goruntulerin ama iyi oyuncuya benziyor. Bazi arkadaslarinda dedigi gibi en iyi goruntuleri koyarak odun olanida iyi gosterebilirsin ama odun olana Brezilya formasini giydiremezsin arkadaslar...

Zaten aldigimiz falanda yok...

cipses
31.08.2006, 14:19
ayagina top guzle yakisiyor hemde iyi mucadele ediyor, tabi tamamini izlemedim goruntulerin ama iyi oyuncuya benziyor. Bazi arkadaslarinda dedigi gibi en iyi goruntuleri koyarak odun olanida iyi gosterebilirsin ama odun olana Brezilya formasini giydiremezsin arkadaslar...

jefferson diyorum sana yalnızca

champions
31.08.2006, 14:20
videoyu bende izledim (sadece bu videoya bakarak yorum yapmak yanlış olabilir ama kanca daha fazlasını izlemiştir herhalde) bu na göre yorum yaparsak bu adam mükemmel bi oyuncu bi önliberonun hücuma bu kadar katkı yaptığını pek göremezsiniz aynı zamanda çok teknik hızlı eğer bu iş olursa artık maçları izlemerken kanser olmaktan kurtulucaz bu adamı izleyipde beğenmeyen arkadaşlar ya başka birini izlemişler yada onların futbol bilgisi daha üst düzeyde

champions
31.08.2006, 14:22
cipses
tutturmuşsun bi jefferson gidiyo her gelen onun gibi olacak değil ya bu örneğe bakarak brezilyadan transfer yapmayalım o zaman

cipses
31.08.2006, 14:23

arkadaş ayağına top güzel yakışıyor demişsin 15 dakika boyunca iki kere topu sürmedi

iyi mücadele ediyor demişsin
hüseyinin bir maçta kazandığı topları koysan bu adamın videosundan fazla eder, ama topu kullanamıyor

bu adamın off süper diyebileceğiniz ne hareketini gördünüz ki, kaç tane maç koymuşlar

kaçırdığı goller de cabası, aynı maçta 4 kere kaleciyle karşı karşıya kaçırdı ya

vasat bir oyuncu ya

trabzonu iyice küçük takım yaptınız, iki top yapan adamı yıldız diye takıma getirteceksiniz be

siz demek musampanın ajaxtaki maçlarını izleseniz ne yaparsınız bilmem artık

cipses
31.08.2006, 14:23
cipses
tutturmuşsun bi jefferson gidiyo her gelen onun gibi olacak değil ya bu örneğe bakarak brezilyadan transfer yapmayalım o zaman

eller diyelim o zaman

DURAS
31.08.2006, 14:24
yoksa başka video mu var
hayır aynı link yalnız bakış açılarımız farklı, sen her topu taça atıyor diyorsun, bende her top olmasada taça attığı toplara ilk müdahelesi mükemmel diyorum.ve taça attığı toplarda genelde çizgi kenarındaki müdahaleler.

sulo61gun
31.08.2006, 14:24
yoksa başka video mu var

kardeş sen ya futboldan anlamıyorsun ya da sırf muhalefet için eleştiriyorsun adamı.her topu taça vuruyor demişsin.dikkatle izlersen topu kazandıktan sonra kullandığı uzun topların hepsi olumlu.şimek kadar iyi pas atıyor.ama şimekten fazlası var adam aurolle dan hızlı ve onun gibi mücadeleci yapısı var.gol de atmış görüntülerde şutta çekebiliyor sağdan bindirmeleri çok etkili ayrıca daha ne olacaktı patrick Vierayı alacak halimiz yok ya.Ha bi yerde söylemişsin bende kendime kaset yapsam veya hasana kaset hazırlasam böyle görüntüleri yaparım diye .buna katılabilirim.Bence adamın 2-3 maçının çıplak gözle izlenmesi gerekiyor ki bunu da Kanca bey 1.5 ay kladığı brezilyada yapmıştır herhalde. ama görüntüleri eleştirmeni anlayamadım.eleştiri yaparken biraz tutarlı olalım lütfen.

AyhanPe
31.08.2006, 14:30
arkadaş ayağına top güzel yakışıyor demişsin 15 dakika boyunca iki kere topu sürmedi

trabzonu iyice küçük takım yaptınız, iki top yapan adamı yıldız diye takıma getirteceksiniz be

görüntüler bi yana adamin üzerinde san marino formasi yoktu sanirim :D

omerkucuk
31.08.2006, 14:32
ArkadaşLar bu aLßerto CarLos oLayı doğrumudur ya?Eğer görüntüLerdeki gerçekten oysa Faruk Kanca için ßütün söyLedikLerimi söyLeyecekLerimi geri aLıp özür diLeyeceğim :)

Şahinoğlu
31.08.2006, 14:32
Cenk kadro dışı kalmış yabancı forvet alamıycağımıza göre bence hemen alınmalı bazı arkadaşlar eleştirmiş küçük takım golcüsü diye idda ediyorum Ümit Karandan bile yeteneklidir Cenk ama biraz papaz topçudur o yüzden adam olamadı zaten inşallah alırlar .

cipses
31.08.2006, 14:34
kardeş sen ya futboldan anlamıyorsun ya da sırf muhalefet için eleştiriyorsun adamı.her topu taça vuruyor demişsin.dikkatle izlersen topu kazandıktan sonra kullandığı uzun topların hepsi olumlu.şimek kadar iyi pas atıyor.ama şimekten fazlası var adam aurolle dan hızlı ve onun gibi mücadeleci yapısı var.gol de atmış görüntülerde şutta çekebiliyor sağdan bindirmeleri çok etkili ayrıca daha ne olacaktı patrick Vierayı alacak halimiz yok ya.Ha bi yerde söylemişsin bende kendime kaset yapsam veya hasana kaset hazırlasam böyle görüntüleri yaparım diye .buna katılabilirim.Bence adamın 2-3 maçının çıplak gözle izlenmesi gerekiyor ki bunu da Kanca bey 1.5 ay kladığı brezilyada yapmıştır herhalde. ama görüntüleri eleştirmeni anlayamadım.eleştiri yaparken biraz tutarlı olalım lütfen.

son derece tutarlıyım bence

adama bir iyi bir kötü dediğimi gördünüz mü ?
muhalefet yapmak için muhalefet diye bir şey yok,bu muhalif görünenleri susturma demagojisi
adamın 15 dakika görüntüsünü izledin, sen söylesene hasana bir kaset hazırlasak daha güzel görüntülere sahip olmaz mı?
şurda on dakikalık, öyle çarpıcı bir görüntüsü bile olmayan bir adamı izlediniz- hemen trabzon bu adamı almalı naraları yükseldi
işte sizin gibi düşünen yöneticiler yüzünden lazaroni başımızda

Bahtiyar
bu alberto carlos gerçekten geliyo mu?

champions
eller diyelim o zaman
elleri milli takımda opynadığı içinmi aldık yada milli takımda kaç kere oynamış
ellerin kötü olduğunu nerden çıkardın brezilyadaki maçlarını izledinmi şimdi bu adam nerde oynuyo premier ligde mi dersin ama adamın suçumu brezilyalı olması
daha 20 yaşında

DURAS
31.08.2006, 14:35
[quote=omerkucuk;442095]ArkadaşLar bu aLßerto CarLos oLayı doğrumudur ya?Eğer görüntüLerdeki gerçekten oysa Faruk Kanca için ßütün söyLedikLerimi söyLeyecekLerimi geri aLıp özür diLeyeceğim :)[/quote

kaynak stichus.önce arracuda isimini zikrediyordu.dün akşam o isimden vazgeçildiği,carlos alberoyla ilgilenildiğini ve işin bittiğini yazdı, günebakıştada bu haber olunca oyuncuyu araştırmaya başladık.özeti bu

cipses
31.08.2006, 14:37
görüntüler bi yana adamin üzerinde san marino formasi yoktu sanirim :D

evet zaten her sene o formayı giyen adamları transfer ediyoruz ve ertesi sene kime nasıl satsak diye bakıyoruz

bu breziyadan futbolcu arama furyasını da özkan sümer başımıza bela etti
4 tane brezilyalı getirdi, bir aurelio iyi topçu çıktı, ama bunların iyi top oynayanları da adam çıkmıyor işte, bastı fenere gitti

cipses
31.08.2006, 14:38
elleri milli takımda opynadığı içinmi aldık yada milli takımda kaç kere oynamış
ellerin kötü olduğunu nerden çıkardın brezilyadaki maçlarını izledinmi şimdi bu adam nerde oynuyo premier ligde mi dersin ama adamın suçumu brezilyalı olması
daha 20 yaşında

o zaman elleri getirsinler
madem taraftar çok beğeniyor, ne de olsa hala bizim adamımız

Soner Kurt
31.08.2006, 14:39
[quote=omerkucuk;442095]ArkadaşLar bu aLßerto CarLos oLayı doğrumudur ya?Eğer görüntüLerdeki gerçekten oysa Faruk Kanca için ßütün söyLedikLerimi söyLeyecekLerimi geri aLıp özür diLeyeceğim :)[/quote

kaynak stichus.önce arracuda isimini zikrediyordu.dün akşam o isimden vazgeçildiği,carlos alberoyla ilgilenildiğini ve işin bittiğini yazdı, günebakıştada bu haber olunca oyuncuyu araştırmaya başladık.özeti bu

ismi zikredilenler gelseydi 5 - 6 tane takım kurardık heralde.

DURAS
son derece tutarlıyım bence

adama bir iyi bir kötü dediğimi gördünüz mü ?
muhalefet yapmak için muhalefet diye bir şey yok,bu muhalif görünenleri susturma demagojisi
adamın 15 dakika görüntüsünü izledin, sen söylesene hasana bir kaset hazırlasak daha güzel görüntülere sahip olmaz mı?
şurda on dakikalık, öyle çarpıcı bir görüntüsü bile olmayan bir adamı izlediniz- hemen trabzon bu adamı almalı naraları yükseldi
işte sizin gibi düşünen yöneticiler yüzünden lazaroni başımızda

bu oyuncu kasetten alınmıyor, bu görüntüleri biz izledik, herhalde kanca bu siteye girip futbolcu seçmiyordur.orada kasetten futbolcu beğenmiyordur.

omerkucuk
maç içerisinde sürekLi aktif ve maç içerisinde devamLıLığı var pas atıp ßırakmıyor, 20 metrede rakibine 5 metre fark atıyor, her iki tarafta da ters kademeye giriyor kazandığı topLarı oLumLu kuLLanıyor yani hücum hattına gönderiyor ßazıLarı gißi ßurnunun dißindeki arkadaşına pas oLarak değerLendirmiyor!görüntüLerin sunduğu ßiLgiLer ßunLar ve eğer faruk Kanca değİLse ßiLe ßen ßu adama kefiL oLaßiLirim :) Hüseyin'i görüpte ßanane yau ßen niye koşayım demesse :)

champions
31.08.2006, 14:40
işe bak görüntüler iyi olsa 15 dakikalık görüntüye bakılmaz (doğruluk payı var )
kötü olsa zaten bu adamın neişi var bizde

adamın görüntülerde iyi olmasının ne gibi bi kötü yönü var tabiki transferi bu görüntülere göre yapmıyolardır kanca 45 gündür bu adamın bikaç maçını izlemişdir herhalde

cipses
31.08.2006, 14:40
maç içerisinde sürekLi aktif ve maç içerisinde devamLıLığı var pas atıp ßırakmıyor, 20 metrede rakibine 5 metre fark atıyor, her iki tarafta da ters kademeye giriyor kazandığı topLarı oLumLu kuLLanıyor yani hücum hattına gönderiyor ßazıLarı gißi ßurnunun dißindeki arkadaşına pas oLarak değerLendirmiyor!görüntüLerin sunduğu ßiLgiLer ßunLar ve eğer faruk Kanca değİLse ßiLe ßen ßu adama kefiL oLaßiLirim :) Hüseyin'i görüpte ßanane yau ßen niye koşayım demesse :)

sanırım başkan da lazaroniye böyle kefil oldu

champions
31.08.2006, 14:41
konuyu neden değiştiriyosun ben eller gelsin gibi bişey söylemedim

ayrıca lazaroniyle bu transfer arasında nasıl bi ilişki kurdun anlamadım hocanın böyle görüntülerinimi izlemişler

Faik Yılmaz
31.08.2006, 14:42
fatihin satışında elde edilen para 7.5 milyon euro

marcelinyo transferi toplam maliyet 3.5 milyon euro
musampa toplam maliyet 2.5 milyon euro
m. keçeli transferi toplam maliyet 0.6 milyon euro (800 bin dolar )
toplam : 6.6 milyon euro

bu şekilde klübü ben yönetirim. kimse yıldız aldım filan demesin... görüldüğü üzere yapılan transferler fatihin parasından yapılan transferlerdir. yönetimin kendi yaptığı bi şey yoktur.

keles76
31.08.2006, 14:43
ben adamı izledim top kesmesi harika zamanlaması müthiş ve hemen top kimde ise basıyor atağa kalkıyor buda appiahı hatırlatıyor topla iyi olduğuna karar veremedim ama kesinlikle bu hali doğru yansıltılmıssa hüseyinle beraber oynarlar çok ta iş yaparlar kesinlikle hırslı ve iyi niyetli bir oyuncu bu tip adamlar genelde taraftar tarafındanda çok tutulur. TAbi daha 20 de bu mevkide yaş ilerledikçe kendini daha belirginleştirirsin . Ön liberonun kıymet,i gidince anlaşılır gelince ne aldığını pek bilemezsin bunun ne işi var denir sonra gidince mesele çözülür.

omerkucuk
31.08.2006, 14:43
sanırım başkan da lazaroniye böyle kefil oldu
ßaşkanın ya da ßaşkasının kefiLLiğiyLe ßizim kefiLLiğimizin arasında çok ßüyük fark var diye düşünüyorum

Telha TANYILDIZI
31.08.2006, 14:44
bu adamı beğenmeyen kişinin aklına şaşarım ben

AyhanPe
31.08.2006, 14:45

bir defans oyuncusunun partneride cok önemlidir..ellerin partnerini erdincti simdi ise stepanov olurdu..iyi bir ikili olusturabilirler..yabanci sayisi artarsa neden gelmesin..eller brezilya milli takimin formasini bir kere giymis bi hazirlik macinda.jeff kötü kaleci degil ama trabzonda acayip bi baski var hele kalecilere cok daha fazla..bu baskidan kalecilerin olumsuz etkiledigi bi gercek.

omerkucuk
31.08.2006, 14:45
ben adamı izledim top kesmesi harika zamanlaması müthiş ve hemen top kimde ise basıyor atağa kalkıyor buda appiahı hatırlatıyor topla iyi olduğuna karar veremedim ama kesinlikle bu hali doğru yansıltılmıssa hüseyinle beraber oynarlar çok ta iş yaparlar kesinlikle hırslı ve iyi niyetli bir oyuncu bu tip adamlar genelde taraftar tarafındanda çok tutulur. TAbi daha 20 de bu mevkide yaş ilerledikçe kendini daha belirginleştirirsin . Ön liberonun kıymet,i gidince anlaşılır gelince ne aldığını pek bilemezsin bunun ne işi var denir sonra gidince mesele çözülür.

Hüseyin'i de adamın sırtına yıkmayın arkadaşLar yau :) ZorLa takıma sokmaya çaLışıyosunuz şu ruhsuzu gökdenizi de yanına aLsın zenith'e saturn'e mi nereye gidecekse gitsin !!!

keles76
31.08.2006, 14:46
Hüseyin'i de adamın sırtına yıkmayın arkadaşLar yau :) ZorLa takıma sokmaya çaLışıyosunuz şu ruhsuzu gökdenizi de yanına aLsın zenith'e saturn'e mi nereye gidecekse gitsin !!!

Hocam ben sadeceye hocanın ne yapacağını eğer tabi alınırsa yazdım. HÜeyin olmazsa hasan olur

omerkucuk
31.08.2006, 14:48
bir defans oyuncusunun partneride cok önemlidir..ellerin partnerini erdincti simdi ise stepanov olurdu..iyi bir ikili olusturabilirler..yabanci sayisi artarsa neden gelmesin..eller brezilya milli takimin formasini bir kere giymis bi hazirlik macinda.jeff kötü kaleci degil ama trabzonda acayip bi baski var hele kalecilere cok daha fazla..bu baskidan kalecilerin olumsuz etkiledigi bi gercek.
Tandem de iki stoperden ßiri çaßuk oLmak zorundadır miLan ve eLLer ikisi de ağır miLan La çağdaş aynı şekiLde ancak eLLEr dersen doğru ßi tespit oLur ßu ;)

keles76
31.08.2006, 14:50

ben de çok düşündüm eller getirilse iyimi olur diye adama pek şans tanımadık ben birazda sol ayaklı liberoya biraz farklı bakıyorum ama yabancı sınırı olmasas neden olmasın adam hep altın kadroda internacionalde en göze batanlardanmış (forumdan birkaç yorumda geçti).
Ama jeff mayası iyi ama bize olmadı gönderseydik onun içinde bizim içinde iyi olacak diye umuyorum.

DURAS
31.08.2006, 14:51
biz burada carlos albertoyu hararetli bir şekilde tartışıyoruz ama alınacakmı oda var

firidin61
31.08.2006, 14:55
fatihin satışında elde edilen para 7.5 milyon euro

marcelinyo transferi toplam maliyet 3.5 milyon euro
musampa toplam maliyet 2.5 milyon euro
m. keçeli transferi toplam maliyet 0.6 milyon euro (800 bin dolar )
toplam : 6.6 milyon euro

bu şekilde klübü ben yönetirim. kimse yıldız aldım filan demesin... görüldüğü üzere yapılan transferler fatihin parasından yapılan transferlerdir. yönetimin kendi yaptığı bi şey yoktur.

arkladasım sen öyle diyosun ama marcelinho transferini kendi bütcemden üstlendim diye bi açıklama yaptı başkan!!!ya tamam adam söz verip sözünü tutmayacak karakterde bir insan ama yuhh yani kendi bütçemden karşıladım diyipte klübün bütcesinden alcak kadar alçakta olamaz!!!!

kesinlikle katılmıyorum sana!!!

bu arada yasinfiridin=firidin61

bi sorun olduğu için eskisine giremiyorum:(

cipses
31.08.2006, 14:58
ben de çok düşündüm eller getirilse iyimi olur diye adama pek şans tanımadık ben birazda sol ayaklı liberoya biraz farklı bakıyorum ama yabancı sınırı olmasas neden olmasın adam hep altın kadroda internacionalde en göze batanlardanmış (forumdan birkaç yorumda geçti).
Ama jeff mayası iyi ama bize olmadı gönderseydik onun içinde bizim içinde iyi olacak diye umuyorum.

herkese yeni bir şans tanınması havası içinde olanların lazaroni konusunda 2 haftada karar verdiklerini görmek beni şaşırtıyor

Naim
31.08.2006, 14:59
Tandem de iki stoperden ßiri çaßuk oLmak zorundadır miLan ve eLLer ikisi de ağır miLan La çağdaş aynı şekiLde ancak fuckyeLL e eLLEr dersen doğru ßi tespit oLur ßu ;)
mesajını editle arkadaşım

Rasim YILMAZ
31.08.2006, 15:12
arkadaslar takip edemiyorum işim yüzünden forumu..
son durum ne? stichus un herşeyçokgüzelolacak projesi nası gidio?
syzmek gittimi?carlos alberto geldimi?son 27 saat transfer için?
yoksa herşey çok güzel olmıyacak mı?

arkadaslar bilgilendirirseniz sevinirim..az vaktim var çünkü..işi gücü bıraktım açtım forumu:D

Telha TANYILDIZI
31.08.2006, 15:14
arkadaslar takip edemiyorum işim yüzünden forumu..
son durum ne? stichus un herşeyçokgüzelolacak projesi nası gidio?
syzmek gittimi?carlos alberto geldimi?son 27 saat transfer için?
yoksa herşey çok güzel olmıyacak mı?

arkadaslar bilgilendirirseniz sevinirim..az vaktim var çünkü..işi gücü bıraktım açtım forumu:D

hiç bi halt olacağı yok sostum sen işine bak burayı hiç merak etme stichusta burada değil sallayacak kimsede yok

durito
31.08.2006, 15:27
Tandem de iki stoperden ßiri çaßuk oLmak zorundadır miLan ve eLLer ikisi de ağır miLan La çağdaş aynı şekiLde ancak fuckyeLL e eLLEr dersen doğru ßi tespit oLur ßu ;)

bu nasıl bir dildir, merak ediyorum bizden baska herhangi bir takımın taraftarı kendi futbolcusuna bu şekilde isim takar mı? isim takmanın ötesinde hakareti bu kadar aleni ve durup dururken yapar mı?

sanırım bizlere bazı şeyler fazla....
(transfer ile ilgili baslıkda bunları yazdıgım için özür dilerim)

Rasim YILMAZ
31.08.2006, 15:28
hiç bi halt olacağı yok sostum sen işine bak burayı hiç merak etme stichusta burada değil sallayacak kimsede yok

yok abide olmuyo işte..yarın fabrikamızın denetlemesi var. aklım burda:)alacaklar benden bölüm sorumluluğunu ..neyseki müdürde trabzonsporlu..yoksa kesin işten atılırdım..
stichusa gelince..neyse hiç gelmiyim stichusa polomiğe çok girdim stichus kardeşimle..bi işe yaramıyo:P havalarda şimdi o herkesin bildiği musampa transferini söledi bildi ya:P herneyse...
abi teknik yok gibi ama hasandanda hüseyindende iyi gözüküo..en azından basıyo sahanın heryerinde..top kesmeleri iyi..ee son dakikaya kalmış transferde bu kadar olur...
son olarak stichus kardeşimi kızdırayım biraz daha : stichus kardeşim bu acemi yönetim ve lazaroni ile hiçbirşeygüzelolmayacak kısa vadede..e bizede kısa vadede başarı lazım ki takım hepten dağılmasın....;) ;) yoksa bir daha toplamak için en az bi 3 sene lazım:P

stichus
31.08.2006, 15:38
daha önündeki işi doğru dürüst yapmıyorsun be rasmuty.. alsınlar tabi senden o sorumluluğu:)
atsınlar işten seni.. sen de kancayı bul, öldür.. rahatla..
cipses o videoda oynana oyun pazarlama açısından bile zayıf diyor haklı.
ben cipses e şunu söylüyorum.
yazdığının güzel ve kendi içinde tutarlı olması başka şeydir, doğru olması başka.. yazdıkların kendi içinde tutarlı ve güzel..
elbette çıplak gözle de defalarca izlenmiş bir oyuncu.
ben yalnızca videosunu izledim.
senin futbol bilgin (benimki de sende öyledir eminim..) eksi bana göre.. sıfır bile değil.. istediğin kadar da kızabilirsin.. durum değişmeyecek.. kusura bakma. topun taca atılması için dua ettiğin maçlarda da aklına gelsin bu söylediklerim..:)
proje devam ediyor da arkadaşlar.. ben pek müsait olamıyorum..
bu arada dün geceden aldığım bir dersi bugün uygulamaya koyuyorum..
herkese cevap vermiyorum.
nasıl?

keles76
31.08.2006, 15:42
transferin son zamanı bugün 18:00 değilmiydi

Vkgz
31.08.2006, 15:42
daha önündeki işi doğru dürüst yapmıyorsun be rasmuty.. alsınlar tabi senden o sorumluluğu:)
yazdığının güzel ve kendi içinde tutarlı olması başka şeydir, doğru olması başka.. yazdıkların kendi içinde tutarlı ve güzel..
senin futbol bilgin (benimki de sende öyledir eminim..) eksi bana göre.. sıfır bile değil.. istediğin kadar da kızabilirsin.. durum değişmeyecek.. kusura bakma. topun taca atılması için dua ettiğin maçlarda da aklına gelsin bu söylediklerim..:)
nasıl?

katılıyorum

Mert67
31.08.2006, 15:43
stichus brezilyadan bi haber varmı.yani yeni transfer filan.

sulo61gun
31.08.2006, 15:46
bu adamı beğenmeyen kişinin aklına şaşarım ben

bende bunu @cipses e söylemek istemiyorum ama zorla söyletmek istiyor kendisi.
Ayrıca yazımda da belirttiğim gibi bu Kanca 45 gündür brezilya sahillerinde samba yapmıyor herhalde adamı çıplak gözle izlemiştir. ve adam 20 yaşında .bi de hasan hüseyinle bu adamı karşılaştırmayalım.adama hakaret oluyor.doğru düzgün top süremiyor demişsin la adam sağdan sağdan vızz vızz gidiyor arapası atıyor şut çekiyor.uzun pas atıyor daha ne yapacak.o bayla kafa topu bile alıyor.mantıklı olun biraz.ama ben herşeye rağmen kasetten izlemyle futbolcu alınmasına karşıyım tabiiki o yüzden kanca kesin izlemiştir maçlarını ona göre bu yorumu yapıyorum.ve trabzondaki spor yazarlarına göre de kanca futboldan anlayan biri futbol oynamış biri.tabi adam geldiğinde görecez hep birlikte.

cipses
31.08.2006, 15:47
nasıl?

evet ben bir adamın 15 dakikalık videosunu izleyip, kayda değer tek bir karesi olmayan bu tanıtım videosunun sonunda, evet bu adam süper bir adammış diyecek kadar futbol bilgisine sahip değilim.
bu kadar futbol bilgisine sahip olmadığım için de kendimle övünüyorum
keşke başkanımız ve yakın çevresi ve yakın çevresinde olduklarını idia edenler de bu kadar az futbol bilgisine sahip olsalardı da lazaroni gibi bir antrenör bizim başımızda olmasaydı.

beni de o cevap vermediğin kişiler listesine alırsan sevinirim stichus
hatta buna bu mesajla başlarsan daha makbule geçer

keles76
31.08.2006, 15:49
biri bana söylerse sevinirim bugün saat 18:00 son değilmiydi lütfen

Ayhan Yüksek
31.08.2006, 15:52
Hayır yarın akşam son,hatta bi ihtimal bir hafta uzatılabilir

Vkgz
31.08.2006, 15:53
1 eylul aksamı son

poetricus
31.08.2006, 15:53
Arkadaşlar burada rastlayamadığım için belirtme ihtiyacı hissettim. Şayet benden önce yazılmışsa özür dilerim. Akşam TTV'nin Şanlı sunucusunun verdiği habere göre: Celalettin'i Beşiktaş, Erdinç'i Gaziantepspor istiyormuş ve bu iki futbolcu içi pazarlıklar devam ediyormuş. Beşiktaş Celalettin'i neresine sokacaksa!.. Sahadaki mevkii kastettim; yanlış anlamayın! Bu arada a Ankaragücü, Sakaryaspor ve Vestel Manisaspor dışında bir de Avrupa kulübü talipmiş. Ancak Vestel'e daha yakınmış. Şayet Szymkowiak giderse yerine Kanca Brezilya'dan 21 yaşında bir ön libero getirecekmiş. Gelecek olan futbolcu uyum sorunu yaşayabilirmiş ama bir iki yıl içinde Marco'nun aynısı olabilirmiş. Burada acaba performansını mı yoksa bedava Fener'e gideceğini mi kastettiler?
Bu arada Halil Şanlı'ya göre: Szymkowiak'ın problemi tamamen ailevi imiş. -Nasıl oluyor da Trabzon dışına çıkınca bu ailevi problem düzeliyor orasını da anlayamadım ya neyse!...Bu ifadeden birkaç dakika sonra aynı Şanlı'dan başka bir ifade daha: "Szymkowiak'ın durumu farklı ama her şeyi söyleyemem. Trabzonspor'un menfaatleri çok önemli!"

Doğru mudur? Ne kadarı doğrudur? Allah bilir! Bekleyip göreceğiz.

coolank
31.08.2006, 15:55
nasıl?

stichus kopardın beni .)))))

omerkucuk
31.08.2006, 15:55
SöyLediğimin arkasındayım admin arkadaşLar ceza vereßiLir parayLa oynayan ßir FutßoLcudur ve asLa TraßzonsporLu değiLdir.
Her ne kadar kıvırma yanLısı oLsa da söyLediği sözLer ve o sözLeri sarfederken ki yüz ifadesi gözümün önünden gitmiyor ve ߀n onunda gökdeniz Karadeniz denen vatandaşında ßu takımda forma giymesini istemiyorum ha ßunlar ßenim isteyip istememLe oLacak işler değiL o ayrı bi mevzu seLametLe

Vkgz
31.08.2006, 15:56
szymek tamamda celalettinde dursun canım okadarda değil

akdin
''Gelecek olan futbolcu uyum sorunu yaşayabilirmiş ama bir iki yıl içide Marco'nun aynısı olabilirmiş.''Trabzon rehabilitasyon merkezi mi?

sulo61gun
hayır yarın saat 18.00

Naim
31.08.2006, 15:57
SöyLediğimin arkasındayım admin arkadaşLar ceza vereßiLir parayLa oynayan ßir FutßoLcudur ve asLa TraßzonsporLu değiLdir.
Her ne kadar kıvırma yanLısı oLsa da söyLediği sözLer ve o sözLeri sarfederken ki yüz ifadesi gözümün önünden gitmiyor ve ߀n onunda gökdeniz Karadeniz denen vatandaşında ßu takımda forma giymesini istemiyorum ha ßunlar ßenim isteyip istememLe oLacak işler değiL o ayrı bi mevzu seLametLe

Doğru söylemekle Küfür etmek arasında k farkı anlatmak mı lazım?

Rasim YILMAZ
31.08.2006, 15:58
nasıl?

çıkmasın önüme zaten o kanca.. bulursam karayemiş sopası ile kovalıcam:)
carlos alberto paşa ise kaliteli bir oyuncuya benziyor..ama işallah aruca gibi ondanda vazgeçmeyiz..vazgeçe geçe adam kalmıcak brezilyada..gerçi geçsek geçsek 1 gün daha vazgeceriz en fazla..süre doluyorrrrrrr..yönetimimizin dikkatine!!!
syzmek ve jeff hala kontratlı oyuncularımız;) proje muallakta:)
iş konusuna gelince sen nasıl forumla işi bir arada yürütebiliosan bende yürütürüm kardeş..ama bugünlerde sıkışık biraz işler..iso 14001 çevre belgesi alıcazda yarın..temiz ortam temiz futbol tenmiz fabrika...bunların babası dedesi hakem..çete olmuş bunlar aklıma geldi..temiz futbol deyince:D başkanımızın yaptığı tek olumlu hareket bana göre..iyi oturttu lafı ceza pahasına..e bazen karadenizliliği tutuyomuş bari:rolleyes:

Telha TANYILDIZI
Arkadaşalar burada rastlayamadığım için belirtme ihtiyacı hissettim. Şayet benden önce yazılmışsa özür dilerim. Akşam TTV'nin Şanlı sunucusunun verdiği habere göre: Celalettin'i Beşiktaş, Erdinç'i Gaziantepspor istiyormuş ve bu iki futbolcu içi pazarlıklar devam ediyormuş. Bu arada Szymkowiak'a Ankaragücü, Sakaryaspor ve Vestel Manisaspor dışında bir de Avrupa klübü talipmiş. Ancak Vestel'e daha yakınmış. Şayet Szymkowiak giderse yerien Kanca Brezilya'dan 21 yaşında bir ön libero getirecekmiş. Gelecek olan futbolcu uyum sorunu yaşayabilirmiş ama bir iki yıl içide Marco'nun aynısı olabilirmiş.[/i] Burada acaba performansını mı yoksa bedava Fener'e gideceğini mi kasdettiler?
Bu arada Halil Şanlı'ya göre: [B]Szymkowiak'ın problemi tamamen ailevi imiş. -Nasıl oluyor da Trabzon dışına çıkınca bu ailevi problem düzeliyor orasını da anlayamadım ya neyse!...Bu ifadeden birkaç dakika sonr aynı Şanlı'dan başka bir ifade daha: "Szymkowiak'ın durumu farklı ama her şeyi söyleyemem. Trabzonspor'un menfaatleri çok önemli!"

Doğru mudur? Ne kadarı doğrudur? Allah bilir! Bekleyip göreceğiz.

dostum onu stichus beye soracan doğrumu?

firidin61
stichus arkadaşım symek konusunda bi gelişme varmı_?

bu konudan haberdarmısın_?veya baska arkadasların bi haberi varmı_?

çünkü szymek gönderirlerse kesin bir oyuncuyla anlasılmıs demektir!!!!!!!!/yanı en azından öyle umuyorum:(

sulo61gun
31.08.2006, 16:00
[QUOTE=akdin;442259]''Gelecek olan futbolcu uyum sorunu yaşayabilirmiş ama bir iki yıl içide Marco'nun aynısı olabilirmiş.''Trabzon rehabilitasyon merkezi mi?[/QU

Tam olarak öyle demedi.marco ile aynı ayarda. 1-2 yıl sonra ondan daha iyi olabilir dedi.Çünkü yaşı daha 21 .ama halil şanlının verdiği isim Auroca idi.

Vkgz
31.08.2006, 16:01
demekki szymek kesin gidici. anlaşılan bu.

Ayhan Yüksek
31.08.2006, 16:01
Ortaya bi laf atıyorlar sonra çık işin içinden çıkabilirsen,kardeşim neymiş Şimek in derdi gerçekten bildiğin birşey varsa söyle yoksada sus yalan yere konuşup bizi darlandırma zaten yeteri kadar darlanmışız.Halil Şanlı denen zat Trabzonun menfaatleri söylemememi gerektiri diyor bu nasıl iş ya nedir olayki böyle bi laf ediyor ya gelde sinirlenme...

sulo61gun
31.08.2006, 16:03
ben açıkçası transfer döneminin uzamasını istemiyorum .çünkü bizimkiler yine son günü bekleyecekleri için 1 hafta daha bu tarftar eziyet çekemez.

omerkucuk
ßen traßoznspor taraftarıyım kardeşim mevzuyu uzatma savunduğun ßu herif zamanında genLLeme yaaparak ßana sana ve tüm trabzonspor taraftarına diL uzatmıştır ve ßen ßu Lafı yemiyorum sen yiyorsan o da senin sorunun kişiseL görüşüm ßeni ßağLar sen istediğin şekiLde hitap edeßiLirsin kendisine Lafım yok mevzuyu kapattım Laf atma

Burçak
zaten 2 oyuncu ile görüşülmüş ve problem yok. adamlar haber bekliyo bizimkilerden. sorun o değilki . şanlının dediğine göre şimko giderse lazaroninde vereceği karara göre bu hazırda bekleyen 2 adamdan biri gelecekmiş.

sulo61gun
31.08.2006, 16:06
zaten 2 oyuncu ile görüşülmüş ve problem yok. adamlar haber bekliyo bizimkilerden. sorun o değilki . şanlının dediğine göre şimko giderse lazaroninde vereceği karara göre bu hazırda bekleyen 2 adamdan biri gelecekmiş.

aman lazoroninin kararına bırakmasınlar Kanca versin kararı auroca ve carlos hangisini alacaksa.

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 16:10
arkadaşlar bu vidyo'yu kim hazırlamış bilgisi olan varmı.

Rasim YILMAZ
31.08.2006, 16:12

gübre gelecek gelecekse gelsin artık gideceksede gitsin..ben daha bu kadar uyuz olduğumu hatırlamıyorum bir transfer döneminde..bunun suçuda yönetimdir kim ne derse desin sözler yerine getirilseydi yada başka bi deyişle zamanında yerine getirlseydi kimsecikte uyuz olmasdı:)

My
31.08.2006, 16:23
Şu Carlos Alberto'nun videosunun tamamını şimdi izledimde bu adam çok iyi ya. Valla tam bizim aradığımız adam bu. Topa müdahaleleri , pasları gayet iyi. Ayrıca dikkatinizi çektimi bilmiyorum, milli takımının da kaptanı.

Özer Öztekin
31.08.2006, 16:23
arkadaşlar bu vidyo'yu kim hazırlamış bilgisi olan varmı.

Bu linki dün akşam ben vermiştim...Link, ''Brasil International Sporting'' adlı bir menajerlik firmasına ait...Özellikle başta Figueirense'den olmak üzere, Brezilya'lı futbolcuları Avrupa ve Asya'ya pazarlıyorlar...Figueirense'nin tüm futbolcularını bunlar pazarlıyor!!...Yani bizim Kanca şu anda bunlarla temasta olsa gerek...Video için sağlıklı yorum yapmak zor, objektif hazırlanmamış olacağından...Stichus da bu linkden izlemiş galiba bu oyuncuyu...Belki yönetim bile burdan izliyor olabilir, Kanca eğer başka görüntü yollamadıysa...Kendimi bu transferde biraz sorumlu gibi hissetmeye başladım...

Bu arada videoyu, yukarıdaki firmadan Lucas Canettieri adında genç bir öğrenci arkadaşımız hazırlamış...Kanca bile bilmiyodur bunu...Zira kendisi büyük ihtimalle, 6 kişilik bu şirketin yöneticisi konumundaki JC Lages ile pazarlık yapıyodur...

Naim
31.08.2006, 16:30
Şu Carlos Alberto'nun videosunun tamamını şimdi izledimde bu adam çok iyi ya. Valla tam bizim aradığımız adam bu. Topa müdahaleleri , pasları gayet iyi. Ayrıca dikkatinizi çektimi bilmiyorum, milli takımının da kaptanı.

evet Menajer tuzağına düşen bir Geleceğin Yöneticisi Profili
:D

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 16:32
Bu linki dün akşam ben vermiştim...Link, ''Brasil International Sporting'' adlı bir menajerlik firmasına ait...Özellikle başta Figueirense'den olmak üzere, Brezilya'lı futbolcuları Avrupa ve Asya'ya pazarlıyorlar...Figueirense'nin tüm futbolcularını bunlar pazarlıyor!!...Yani bizim Kanca şu anda bunlarla temasta olsa gerek...Video için sağlıklı yorum yapmak zor, objektif hazırlanmamış olacağından...Stichus da bu linkden izlemiş galiba bu oyuncuyu...Belki yönetim bile burdan izliyor olabilir, Kanca eğer başka görüntü yollamadıysa...Kendimi bu transferde biraz sorumlu gibi hissetmeye başladım...

bende onu söylemeye calışıyorum ben şimdi HÜSEYİNE bir vidyo yaparım barca ya satarız o vidyoyla yanliş anlaşılmasın ben de beyendim adamı ama sadece bu vıdyo ile alındıhına inanmıyorum inanmak mumkundeğil oyuzden vıdyoyu izleyip beyendim diyen arkadaşalar yanılabilirler..

ozcan_asanoglu
31.08.2006, 16:35
sonuçta doğru olan belli...menejerlerin önerdiği futbolcuyu izlersin videodan. sonra gider 3-5 maçını da sen izlersin, hakkında detaylı araştırma yaparsın olur biter...

Berberoğlu
31.08.2006, 16:41
Erdinç Yavuz Sakarya yolunda..

Trabzonspor'da disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan ve Sakaryaspor'la görüşen Erdinç Yavuz'un, yeşil siyahlılarla anlaşmaya vardığı öğrenildi..
kaynak: ajansspor
--------------------------------
Erdinç gidici galiba, hayırlısı olsun..

coolank
31.08.2006, 16:44
ohhhhhhhhh erdinç den de kurtardık .. güle güle ... yeni takımında başarılar ... tolga gittiğinden beri bayılttı bizi be ...

Naim
31.08.2006, 16:46
sakarya nın aklı varsa Kayseri spor maçlarında oynatmaz

Soner Kurt
31.08.2006, 16:47
sakaryaspor mu almış erdinç i eh be ne güzel kadro kurmuslardı bu sene. erdinç i napacaklarmış anlamadım. Bir sakaryalı olarak pek hoşuma gitmedi.

ISTS
31.08.2006, 16:47
Bu transfer sezonu bir hafta uzayabilir diyoruz ya o zaman UEFA açısından da uzamış oluyor mu?

My
31.08.2006, 16:48
evet Menajer tuzağına düşen bir Geleceğin Yöneticisi Profili
:D

Valla yazdıktan sonra da bu aklıma gelmedi değil he :D :D :D

cipses
31.08.2006, 16:50
Bu transfer sezonu bir hafta uzayabilir diyoruz ya o zaman UEFA açısından da uzamış oluyor mu?
bizim federasyon uzatma kararı verirse fifaya başvuracakmış
ölme eşşeğim olayı yani

coolank
31.08.2006, 16:52
galiba uefa listeyi 1 eylül de alır belki de izin alırlar bilememdim .. ama daha uzamadı tarnsfer yarın saat 18 00 son

cipses
31.08.2006, 16:57
uzatılması için başvuran manisa
muhtemelen szymeki almak için bir formül bulmaya çalışıyorlar

ISTS
31.08.2006, 17:01
Bizim bu brezilyalı işi olacaksa, Kancayla bu adamın bir an önce yola çıkması lazım. 20 saatte falan anca varırlar Trabzon'a

cipses
31.08.2006, 17:03
arkadaş şu sayfalardaki diğer elemanlara baktınız mı

murat
31.08.2006, 17:04
Bizim bu brezilyalı işi olacaksa, Kancayla bu adamın bir an önce yola çıkması lazım. 20 saatte falan anca varırlar Trabzon'a

Bu devirde faxlada oluyor imza isi ;)

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 17:08
steyen 2 saate bitiro arkadaşlar fax var intenet var noter var dimii istiyen yapıyo

Muhalif
31.08.2006, 17:15
Transfer sezonunun uzamasına kesinlikle karşıyım.. Cumartesi Ronaldinho'yu alacağımızı bilsem bile karşıyım:D Yeter yahu.. psikopata bağlıyoruz her gün burada.. acaba ne oldu diye.. Eskiden de Türkiye gazetesi spor servisini arardım ben bu transfer dönemlerinde:) Andre Flo ismi geçmişti bir zamanlar Mehmet Ali Yılmaz dönemiydi sanırsam.. Gelecek oldu bitti falan dedilerdi, çocuktuk herhalde keklemişler bizi:D Flo futbolu bıraktı belki de hala gelecek..
Neyse Kanca'ya da yazık.. bir hafta daha uzarsa adam oralarda canına kıyacak vatan hasretiyle diye korkuyorum:)
Ama stichus icad olalı Kanca da rahatladı biraz laf aramızda.. transfersiz geçen her günün hesabı Kanca'dan soruluyordu, şimdi stichus a yöneldi oklar:)
Bu arada kaleci alsak da her şey çok güzel olsa artık yahu:)

coolank
31.08.2006, 17:18
Bu arada kaleci alsak da her şey çok güzel olsa artık yahu

KESİNLİKLE ..........

Mehmet_Mercanlı
Transfer sezonunun uzamasına kesinlikle karşıyım.. Cumartesi Ronaldinho'yu alacağımızı bilsem bile karşıyım:D Yeter yahu.. psikopata bağlıyoruz her gün burada.. acaba ne oldu diye.. Eskiden de Türkiye gazetesi spor servisini arardım ben bu transfer dönemlerinde:) Andre Flo ismi geçmişti bir zamanlar Mehmet Ali Yılmaz dönemiydi sanırsam.. Gelecek oldu bitti falan dedilerdi, çocuktuk herhalde keklemişler bizi:D Flo futbolu bıraktı belki de hala gelecek..
Neyse Kanca'ya da yazık.. bir hafta daha uzarsa adam oralarda canına kıyacak vatan hasretiyle diye korkuyorum:)
Ama stichus icad olalı Kanca da rahatladı biraz laf aramızda.. transfersiz geçen her günün hesabı Kanca'dan soruluyordu, şimdi stichus a yöneldi oklar:)
Bu arada kaleci alsak da her şey çok güzel olsa artık yahu:)

kardeş sana ronaldınho harıç herkonuda katılıyorum:D

sarman61
Muhalif sana katılıyorum yani 1 hafta daha cekilmez bu stres. Bu arada abi imzana koptum superdi yaw. :D

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 17:20
Bu arada kaleci alsak da her şey çok güzel olsa artık yahu

KESİNLİKLE ..........

güzel bir önlibero ve kaleci alsak ne güzel olur varyaa
işte ozaman hoca da zordurumda kalır. başarı kacınılmaz olur.

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 17:22
hoca konusunda acele etmeye gerek yok onu transfer sezonu kapandığı zamanda alabiliyoruz ................

Yunus Emre AYAZ
31.08.2006, 17:26
vallaha kafamda bi 11 var hoca bu 11 i oynatırsa her maçı almamamız gibi bi durum yok.

------------------- jefferson --------------------------

------- fatih a. stepanov çağdaş m.ocak -------

------- gökdeniz musa hüseyin musampa -------

---------------- umut bulut marcelinho -------------

not: yattara ve ufukhan kadroda olmayışı sakatlıklarındandır.

ISTS
31.08.2006, 17:26
Bu devirde faxlada oluyor imza isi ;)

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

coolank
31.08.2006, 17:27
ön libero aldık ya .. carlos mu ne işte .. onu aldık diyorlar ya ... ya da digerini biri gelecek işte ....o tamam da kaleci hala olmadı ama ısrarla bekliyorum ... hem musampa da ön libero oynuyabilirmiş....çok arkadaş dedi .. 2 tane oldu bile ..))

DURAS
31.08.2006, 17:33
bende onu söylemeye calışıyorum ben şimdi HÜSEYİNE bir vidyo yaparım barca ya satarız o vidyoyla yanliş anlaşılmasın ben de beyendim adamı ama sadece bu vıdyo ile alındıhına inanmıyorum inanmak mumkundeğil oyuzden vıdyoyu izleyip beyendim diyen arkadaşalar yanılabilirler..
tabi yanılabilirler biziim itirazımız bu videoyu seyredipte adama odun diyenlere, bu videoyu izleyipde iyi oyuncu ama ben hasanada öyle video yaparımki(bu hasandan 16 dakikalık görüntü yapılabilirmi!!!:) )ondan iyi görünür dese amenna

sanatik
31.08.2006, 17:35
Dönüş biletimi alayım, kafama sıkın (F.KANCA)

yuhaha :--)

sarman61
31.08.2006, 17:36
Arkadaşlar iddaa ediyorum fatih terim hüseyini oynatmayacak. Sırf bize inat olsun diye aldı.

Arkadaşlar şu linkteki videoyu izlermisiniz ben cok guldum.
http://video.google.nl/videoplay?docid=3623107754523614655&q=TROMSO+galatasaray/

cipses
31.08.2006, 17:37
tabi yanılabilirler biziim itirazımız bu videoyu seyredipte adama odun diyenlere, bu videoyu izleyipde iyi oyuncu ama ben hasanada öyle video yaparımki(bu hasandan 16 dakikalık görüntü yapılabilirmi!!!:) )ondan iyi görünür dese amenna
adamın tek bir estetik hareketini gördün mü ?

coolank
31.08.2006, 17:38
inat değil zaten hüstin in oynama şansı sıfır

champions
31.08.2006, 17:42
adamın tek bir estetik hareketini gördün mü ?

ne yapıcan estetik hareketi bu adam önlibero sen hiç makalelenin gattusonun veya essienin estetetik hareketini gördünmü ben görmedimde

cipses
31.08.2006, 17:44
ne yapıcan estetik hareketi bu adam önlibero sen hiç makalelenin gattusonun veya essienin estetetik hareketini gördünmü ben görmedimde
görmediysen sorun sen de kardeş
ben gördüm

Selman
31.08.2006, 17:44
Geçenlerde Tigana güzel bir laf etmişti."Videodan oyuncu izleyip almam.Kendi videomu yapsam 50 milyon euro ederim" diye.

Yapmayın arkadaşlar bir pazarlama şirketinin internet sitesi sanırım bu.Kazmalıklarını koycak halleri yok ya.Maçtan kırp kırp koy.

coolank
31.08.2006, 17:46
yahu bu forum beni müthiş açtı .... çok koptugum laflar oluyor ... inanılmaz bir kıvrak zeka var ..)))) vallahi bravo .... bu arada son 24 saat haydi bakalım ... başkan kaleci bombanı bekliyoruz ..alamazsan vaz geçersen yani daha dogrusu çok yazık olacak takıma

cipses
31.08.2006, 17:48
Geçenlerde Tigana güzel bir laf etmişti."Videodan oyuncu izleyip almam.Kendi videomu yapsam 50 milyon euro ederim" diye.

Yapmayın arkadaşlar bir pazarlama şirketinin internet sitesi sanırım bu.Kazmalıklarını koycak halleri yok ya.Maçtan kırp kırp koy.
yok işte sorun burada
bu adamın videosu bile 250 bin dolardan fazla etmez :)

champions
31.08.2006, 17:48
görmediysen sorun sen de kardeş
ben gördüm

evet sorun bende haklısın ben körüm göremiyorum önlibero mevkisinde oynayan oyuncu için bi estetik hareketini göremedik diyecek kadar görüyosun
burda senin kadar herşeyi gören varmıdır acaba

cipses
31.08.2006, 17:54
evet sorun bende haklısın ben körüm göremiyorum önlibero mevkisinde oynayan oyuncu için bi estetik hareketini göremedik diyecek kadar görüyosun
kardeş sen bu adamı nasıl videodan izleyip
ooo mükemmel adam diyebiliyorsan
ben de 15 dakikalık videosunda bir tek estetik hareketini görmedim diyebiliyorum
işini mi bozdum, niye sinirleniyorsun ki
ben beğenmedim
sen beğendiysen al
alla alla

cipses
31.08.2006, 17:56
ve böyle bir takım yorumların sonuna eklenen ve aşağılamaya çalışan vurgular çok yanlış
benim hakkımda yorum yapma
oyuncuyla ilgili bir şey söyleyeceksen söyle
burada mevzu ben değilim
adını bile hatırlamadığım bir brezilyalı

keles76
31.08.2006, 18:00
Bu arada ailtonu kızılyıldız almış

cipses
31.08.2006, 18:00
bizim brezilyalı nasıl talep etmedi hayret

firidin61
31.08.2006, 18:01

ohhhh beeee içim rahatladı bi ara baya baya korkmustum alıcaklar diye:):D

champions
31.08.2006, 18:08
kardeş sen bu adamı nasıl videodan izleyip
ooo mükemmel adam diyebiliyorsan
ben de 15 dakikalık videosunda bir tek estetik hareketini görmedim diyebiliyorum
işini mi bozdum, niye sinirleniyorsun ki
ben beğenmedim
sen beğendiysen al
alla alla

ben videodaki görüntüye göre çok iyi bi oyuncu olduğunu söylüyorum sende çoğu kişinin aksine görüntülerdeki futbolcunun çok kötü olduğunu söylüyosun
tamam transfer bu görüntülere bakılarak yapılmıyo bunu bizde söylüyoruz kanca izlemiştir en azından bikaç maçını
estetik hareketten bahsediyosun estetik harekete ne gerek var diyorum önliberoda oynayan bi oyuncu için ( chelsea taraftarı da makalele ve essien için bunları niye aldık ya bunların bi estetik hareketini görmedim diyormudur)

bu benim işim değil futbolcuyuda ben almıyorum ama sen istiyosan çok iyi estetik hareketler yapan bi oyuncu alabilirsin

tirabzonli
31.08.2006, 18:09
Yedi bela Ailton!

Beşiktaş'ın kurtulmak için bonservisini 375 bin euroya düşürdüğü Brezilyalı haber gönderdi: "Bonservisimi bedava verin. 200 bin euro da para isterim".

Beşiktaş'ın bitmeyen çilesi Brezilyalı Ailton tekrar siyah-beyazlı kulübe dönüyor. Takım bulmak için Almanya'ya giden Brezilyalı golcü, yaptığı görüşmelerden bir sonuç alamayınca, yılda 1 milyon 600 bin euro aldığı siyah beyazlı kulübe haber gönderdi: "Bonservisimi 375 bin eurodan değil sıfır bedelle verin. Ayrıca 200 bin euro da para istiyorum. Sadece bir kulüple görüşüyorum. O da olmayabilir. Anlaşamassam Cuma günü Türkiye'ye dönerim." Ailton'un 3.5 milyon euroluk bonservis bedelini 375 bin euro gibi bir rakama düşürülmesine rağmen, kulüp bulamaması ve bir de fazladan para talep etmesi siyah-beyazlı yönetimin iyice canını sıktı.

TRABZON&KONYA'YI
İSTEMEDİ
Bu arada Trabzon ve Konya'nın Ailton'a teklifte bulunduğu öğrenildi. Özellikle Konyaspor bazı önemli isimleri de araya sokarak Brezilyalı futbolcuyu ikna etmeye çalıştı. Ancak Ailton'un "Yaşayacağım şehir benim için çok önemli. Türkiye'de İstanbul haricinde başka bir ilde oynamak istemiyorum. Hem Beşiktaş'ın verdiği parayı bana kimse veremez" diyerek Almanya öncesi teklifleri reddettiği ortaya çıktı. Beşiktaş, Ailton'u elden çıkaramazsa yabancı kontenjanı dolu olduğu için başka bir futbolcu alamayacak. Bu arada PFDK'nın 2 maç ceza verdiği İbrahim Toraman için Kartal, Tahkim Kurulu'na gitmeye karar verdi.

VAHAP HACIOĞLU Sabah

İslam Sezer
31.08.2006, 18:09
ohhhh beeee içim rahatladı bi ara baya baya korkmustum alıcaklar diye:):D

aynen öyle,bu arada şu diyokajı da geldiği yere yani kızılyıldıza geri postalasak diyorum,daha jun var eller var ya yabancı transferı yapmakla iş bitmiyor ki uyum sağlayamayınca geriye nasıl yollarız diye düşün taşın işin yoksa.

cipses
31.08.2006, 18:20
hurdalığa döndük

coolank
31.08.2006, 18:24
transfer bitmeden sanırım bizde epey adam satarız kadro biraz boşalır zaten satalım da yazık o kadar adama verilen para .. bu gidişle kadro 50 kişi olcak kiralıklar vs ile

sulo61gun
31.08.2006, 18:26
@cipses e katılmam mümkün değil.bi ön libero estetik olmak zorunda değil.ve bu adam savaşçı iyi top kullanan şut çeken vs. özellikleri olan bi adam gözüküyor ama bunu sadece videodan anlıyoruz.sen bunu anlamıyorsan başka gözle izliyorsun demektir.Ayrıca bu adamın kanca tarafından izlendiğini varsayıyorum ve 21 yaşında olduğunu da hatırlatıyorum. estetik hareketleri bi 10 numara (alex gibi) veya bi santrafordan bekleyebiliriz.bizim aradığımız ön libero Vierayı da alamayacağımız göre.
neyse beyler henüz alınmamış bi adam için sıkmayın canınızı 2 saat sonra ttv de belli olur neler olduğu gidenler kalanlar.

coolank
31.08.2006, 18:29
BUYRUN BAKALIM ... MARATON

"BAŞI SIKIŞAN OYUNA ALIYOR!.."
31 Ağustos 2006 18:05

İstanbul'da Bioder firmasının Bioxcin'in ürününün tanıtımı için katıldığı toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yattara, iyi oynamasına rağmen neden yedek kaldığını şöyle açıkladı: "Ben hiçbir zaman neden yedek kaldığımı anlamıyorum. Ama onların tercihidir saygı duymak gerekir. Ancak ben inanıyorumki her hoca ne zaman oyun zora giriyor. Sıkıntıya giriyor beni oyuna alıyor. Ben profesyonel futbolcuyum" Transfer teklifi alıp almadığı şeklindeki bir soruya ise Yattara, "Ben şu anda Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcusuyum. Sözleşmem devam ediyor. Herşey olabilir ama sözleşmem bulunuyor" diye yanıt verdi.

Sakatlığından dolayı 4-5 hafta sahalardan uzak kalacağını dile getiren Yattara, Osasuna ile oynanacak UEFA Kupası maçında forma giyemeyeceği için üzgün olduğunu belirterek, "Bu sakatlık beni üzdü. İspanya takımı ile oynayacağım maçta forma giyemeyeceğim. Bugün sakatım ama ilerleyen günlerde iyileşirim. Benim yerime oynayacak arkadaşlarım benim yokluğumu aratmazlar" diyerek sözlerini tamamladı.

MARATON DA COM DA ÇIKTI HABER .....

YATTARA NIN 31 05 2008 E KADAR SÖZLEŞMESİ VAR ... AMA HAKSIZ MI DEDİKLERİNDE ... ŞU CÜMLE KÖTÜ HER ŞEY OLABİLİR AMA SÖZLEŞMEM VAR ...

vahit_ts
31.08.2006, 18:30
arkadaşlar bu carlos alberto adına ne düşünüyosunuz pek anlamadım ama bnm düşüncem videodan tam anlaşılamaz bu doğru ama hızlı bi futbolcu gibi topa gol vuruşlarıda düzgündü özellıkle sıfıra inerken yaptığı vuruş ama bunları her futbolcu hayatnda bi kere yapabilir ama benım asıl kriterim adamın milli takımda kaptan olmasıydı bnce her futbolcu hayatında bi kere bu hareketleri vuruşları yapabilir ama her adamda milli takımda kaptan olamaz......inşallah trabzonumuz için hayırlısı olurr..

cipses
31.08.2006, 18:33
türkiye 19 yaş altı milli takımının kaptanı kim

Ozan
31.08.2006, 18:35
Yedi bela Ailton!

Beşiktaş'ın kurtulmak için bonservisini 375 bin euroya düşürdüğü Brezilyalı haber gönderdi: "Bonservisimi bedava verin. 200 bin euro da para isterim".

Beşiktaş'ın bitmeyen çilesi Brezilyalı Ailton tekrar siyah-beyazlı kulübe dönüyor. Takım bulmak için Almanya'ya giden Brezilyalı golcü, yaptığı görüşmelerden bir sonuç alamayınca, yılda 1 milyon 600 bin euro aldığı siyah beyazlı kulübe haber gönderdi: "Bonservisimi 375 bin eurodan değil sıfır bedelle verin. Ayrıca 200 bin euro da para istiyorum. Sadece bir kulüple görüşüyorum. O da olmayabilir. Anlaşamassam Cuma günü Türkiye'ye dönerim." Ailton'un 3.5 milyon euroluk bonservis bedelini 375 bin euro gibi bir rakama düşürülmesine rağmen, kulüp bulamaması ve bir de fazladan para talep etmesi siyah-beyazlı yönetimin iyice canını sıktı.

TRABZON&KONYA'YI
İSTEMEDİ
Bu arada Trabzon ve Konya'nın Ailton'a teklifte bulunduğu öğrenildi. Özellikle Konyaspor bazı önemli isimleri de araya sokarak Brezilyalı futbolcuyu ikna etmeye çalıştı. Ancak Ailton'un "Yaşayacağım şehir benim için çok önemli. Türkiye'de İstanbul haricinde başka bir ilde oynamak istemiyorum. Hem Beşiktaş'ın verdiği parayı bana kimse veremez" diyerek Almanya öncesi teklifleri reddettiği ortaya çıktı. Beşiktaş, Ailton'u elden çıkaramazsa yabancı kontenjanı dolu olduğu için başka bir futbolcu alamayacak. Bu arada PFDK'nın 2 maç ceza verdiği İbrahim Toraman için Kartal, Tahkim Kurulu'na gitmeye karar verdi.

VAHAP HACIOĞLU Sabah

böyle ailton gibi diskodan çıkmayan adamların trabzonda işi olamaz zaten . gelmesin trabzonu kirletir .

Erbay
31.08.2006, 18:39
Transfer dosyamız kapandı artık.Bu saatten sonra gelen ve giden olmaz bence

gerçekefsane
31.08.2006, 18:43
Transfer dosyamız kapandı artık.Bu saatten sonra gelen ve giden olmaz bence

1 eylül, gece 12 ye kadar transfer yapabiliyorsun :D

gerçekefsane
31.08.2006, 18:50
Erdinç Yavuz Sakaryaspor'a kiralandı

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310806erdinc.jpgDefans oyuncularımızdan Erdinç Yavuz Turkcell Süper Lig kulüplerinden Sakaryaspor'a bir yıllığına kiralandı.
http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

trabzonspor.org.tr

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 18:50

5 aydır yapmadılar son saate neyap caklar

gerçekefsane
31.08.2006, 18:56
5 aydır yapmadılar son saate neyap caklar

Erdinç gitti :eek: :eek:

Erinç
31.08.2006, 18:56
erdinç yavuz kiralanmış. ..
ee güzel bi sene pişsin dibi tutunca gelir bize yine :(

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 18:57
ne oldu ÖN LİBERO haber yokmu..?

Erbay
31.08.2006, 18:58
Bunlar da benim yazmamı beklediler herhalde:D

canim TS
31.08.2006, 19:01
Erdinc zamaninda iyidi kimse lamu lumu okumasin. Erdinc topiclerine girin görün Milli takima bile gönderdik onu.

Tabi gecen sezon cok kötü performans gösterdi ve Kayseri macinda kendine tutamadi. Coguna göre art niyet var.

Bencede gitmesi iyi oldu, eski tolgali erdinc yoktu zaten, onun gitmesi iyi oldu bana göre.

Şuşoğlu
31.08.2006, 19:03
transfer uzatılmıyorrrrr hayırlı olsunn:))))

Özer Öztekin
31.08.2006, 19:06
Son libero dan haber yok mu arkadaşlar?
Carlos Alberto ile ilgili eleştirilerde katıldığım ve katılmadığım taraflar var ama ben genel olarak beğendim bu adamı, defansif ve ofansif yönleri var, hele sağda Yattara ile çok iyi işler çıkarır gibi geldi bana....Çok teknik değil,topu alıp 2-3 kişiyi çalımlamıor ama bu da gerekmiyor...Ancak süratiyle adam geçebiliyor...Tabi nasıl çalım yiyor onu göremedim videoda...

sulo61gun
31.08.2006, 19:06

çok iyi oldu valla

Mert67
31.08.2006, 19:07
oh be çile bitiyo artık.:)

sarman61
31.08.2006, 19:09
Son libero dan haber yok mu arkadaşlar?
Carlos Alberto ile ilgili eleştirilerde katıldığım ve katılmadığım taraflar var ama ben genel olarak beğendim bu adamı, defansif ve ofansif yönleri var, hele sağda Yattara ile çok iyi işler çıkarır gibi geldi bana....Çok teknik değil,topu alıp 2-3 kişiyi çalımlamıor ama bu da gerekmiyor...Ancak süratiyle adam geçebiliyor...Tabi nasıl çalım yiyor onu göremedim videoda...

Kardeş şu avatarı deişsen bayağ kotu duruyor insan tiksiniyor.

fetvaci
31.08.2006, 19:10
ya neyıne erdıncı gonderıolar anlamadım ztn defans dökuluo bı sakat olsa yerıne oynıcak adam yok hala orta sha forwet dusunulo bu takımda DEFANS YOK DEFANS...

Bahtiyar
31.08.2006, 19:12
transfer bitiyo bunlar yarın mı brezilyadan adam getircekler.faks bile çeksen brezilyadan bi günde gelmez.:D

Rasim YILMAZ
31.08.2006, 19:12
çok iyi oldu valla

biri gelip sallasada forum hızlansa yine ne bu böle yavaş yavaş..
jeff ve syzmek hala sözleşmeli futbolcularımız transfer döneminin bitmesine 23 saat kala..yönetim bu adamları verip yerine alamazsa en büyük hatalarından birini daha yapmış olur ki biz alıştık artık bu yönetimin acemiliklerine..bu iki adamı bu kadar basının taraftarın önüne atıp,göndereceğiz diye haber çıkarmaya teşebbüs edipte bu kadar yıprattıktan sonra bir performans bekliyemeyiz heralde değil mi? Ben bu futbolcular yerinde olsamda oynamam..
ah be nuri paşa.. şu işleri kıvır bari..2 yabancı kontenjanı boşa gitmesin bu sene...:( :(

Erkin
31.08.2006, 19:24
Son saatler bakalım ne olacak..

ISTS
31.08.2006, 19:26
Bu bizim Brezilyadan gelecek futbolcunun adı Carlos değil mi. Tamam işte. Bunun iyi futbolcu olduğunu anlamak için videoya mideoya gerek bile yok. Bu Carlos isminden kötü futbolcu pek çıkmaz, genelde hep iyi olur bunlar.:) Bunun için birbirinizi kırmaya, bizleri de üzmeye gerek yok.

Umut ÖZTÜRK
31.08.2006, 19:26
varya bu seneki transfer dönemi kadar hiç bir sene bu kadar sıkıntı yaşamadık ya taraftar bekleme kanseri oldu bu yönetiide tebrik ederim tıpta devrim yeni bi hastalık keşfi BEKLEME KANSERİ

Sinan Akyıldız
31.08.2006, 19:28
http://video.google.nl/videoplay?docid=-5898042311857034481&q=ceni

Konuyla alakası yok ama Ceni :D Rabbim bizede böyle bi kaleci nasip etsin ,sadece gol atmıyo bu adam yav :D

Özer Öztekin
31.08.2006, 19:30
Bu bizim Brezilyadan gelecek futbolcunun adı Carlos değil mi. Tamam işte. Bunun iyi futbolcu olduğunu anlamak için videoya mideoya gerek bile yok. Bu Carlos isminden kötü futbolcu pek çıkmaz, genelde hep iyi olur bunlar.:) Bunun için birbirinizi kırmaya, bizleri de üzmeye gerek yok.

Ciddi misin? Kanca'yı boşuna mı gönderdik yani?

Özer Öztekin
31.08.2006, 19:34
Kardeş şu avatarı deişsen bayağ kotu duruyor insan tiksiniyor.

Peki seni kırmayım, iyi bir avatar bulayım, genç arkadaşım...Ama yazdıklarımın içeriği ile ilgilensen bulantına da iyi gelebilir...Bak ben hiç kimseye neden nick'in kedi adı gibi demiyorum...

Selman
31.08.2006, 19:35
Ünü Dünya çapında bir kaleci.Videoda yediği golleri göstermiyorlar tabi.Ama şu sonlara doğru kurtardığı bir pozisyon var.Havada asılı kalıyor adam ya.

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 19:35
http://video.google.nl/videoplay?doc...7034481&q=ceni (http://video.google.nl/videoplay?docid=-5898042311857034481&q=ceni)
BU NE YAA
işte bunu alalım 1 taşla 2 kuş vurmuş olalım

Mehteroğlu
31.08.2006, 19:39
CARLOS ALBERTO mpeg'ine baktım, adam iyi! sağa yakın oynaması daha da iyi, biliyoruz ki sağ kanadımız yattaradan dolayı defansif anlamda zayıf...
hem koşuyor hem adam geçiyor hem kesiyor hem pas atıyor hem hücuma katılıyor...videodan da olsa kumaş kendini gösteriyor...olur inşallah..
ne kadar özlemişim oralarda top yapan adamı...

coolank
31.08.2006, 19:40
http://video.google.nl/videoplay?doc...7034481&q=ceni

Konuyla alakası yok ama Ceni Rabbim bizede böyle bi kaleci nasip etsin ,sadece gol atmıyo bu adam yav

yahu bu nasıl bir kaleci vay vay vay vay ..... aynı bizimkiler :mad:

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 19:42
hasan-hüseyin oynamasında ne olursa oolsun..

zanoylu
31.08.2006, 19:45
Ergün Penbe ayrılacağını söylüyordu ,hayatımda böyle bir adamla çalışmamıştım diyordu Gerets için bu haberi hiç takip eden oldumu arkadaşlar..

coolank
31.08.2006, 19:45
transfer uzatılmıyor 1 eylül saat 18 00 de bu topis işlevini yitirir .))) herkes rahatla r... başkan hadi az kaldı patlat şu kaleciyi

coolank
31.08.2006, 19:47
Turkcell Süper Lig'de yer alan kulüplerin, Futbol Federasyonu'ndan transfer süresinin uzatılması için istediği ek süre teklifine olumsuz yanıt geldi.

Buna göre futbolda 1. transfer dönemi yarın sona erecek.

Profesyonel liglerde yer alan kulüpler, anlaştıkları oyuncularla yarın mesai saati bitimi olan 18.00'e dek sözleşme imzalayabilecek.

Futbolda ara transfer dönemi olarak bilinen 2. transfer dönemi ise 1 Ocak 2007'de başlayacak ve 1 Şubat tarihinde sona erecek.

Ömer Aydın
31.08.2006, 19:48
http://video.google.nl/videoplay?doc...7034481&q=ceni

Konuyla alakası yok ama Ceni Rabbim bizede böyle bi kaleci nasip etsin ,sadece gol atmıyo bu adam yav

yahu bu nasıl bir kaleci vay vay vay vay ..... aynı bizimkiler :mad:

Adam frikik ve penaltilardan 64tane gol kaydetti...

Bizim forvetlerden daha da tehlikeli :D :D :D

firidin61
31.08.2006, 19:53
erdinç yavuz kiralanmış. ..
ee güzel bi sene pişsin dibi tutunca gelir bize yine :(

arkadasım bunda kızıcak bişey yok erdinç uzun süredir forma giyemiyordu TRABZONSPORumuzda, bonserviisiyle versek para etmicekti belkı sakaryada iiyi oynarsa şimdi satıcagımızdan çok daha fazla bonservis bedeline gönderebiliriz!!!! bence doğru yapmıslar.....

bu arada erdinçin sözleşmesi ne zaman bitiyor oda önemli.......

gerçekefsane
31.08.2006, 19:55
Adam frikik ve penaltilardan 64tane gol kaydetti...

Bizim forvetlerden daha da tehlikeli :D :D :D

Ben diyorum size CENI'yı alalım gelelim:rolleyes:. Brezilyalı, kaleci ve forvet.:eek:

bir taşla üç kuş :D :D

DURAS
31.08.2006, 19:57
türkiye 19 yaş altı milli takımının kaptanı kim
özgürcan....................

Analyzer
31.08.2006, 20:02

:D Muhaha:D Belki Kanca'yı Brezilya'ya gönderirken "ordan herhangi bi tane Carlos bul, tut kolundan getir" demişlerdir:)