PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54

DİNÇ
30.08.2006, 15:32
'Symek gitmeyecek diye ben söylüyorum....
Evet Symek gitmeyecek...
Kimin haklı olduğunu ak koyunu,kara koyunu yarın saat 18:00 da göreceğiz...'
:)
peki.. senin dediğin gibi olsun..
ben hiç isim vermedim biliyorsun.. jester kendisi buldu.. bunu niye mi söylüyorum? şu anda bu bilgi bu forumdan başka biryerde yok da.. o açıdan.. tarihe not düşelim istedim.. hani szymek giderse neden gidiyor, kim geliyor da o gidiyor sorularının cevabı olarak!
ak koyun meselesi değil.. sen de ben de bu takım için yüreği çarpan insanlarız. iddiaya girecek değilim.. sadece benim inancım bu diyorum..
senin dediğin gibiyse ben gelir yanılmışım derim.
benim dediğim olmuşsa da fena olmamıştır.. beraberce seviniriz inşaallah..
haydi kolay gelsin..

Sana da kolay gelsin ama bu symek meselesini sormak için tam 25 dakika telefonda bekledim...Daha sonra 3-5 kişiye aktardılar ve en sonunda yetkili ile konuştuğumda:
BMTEAM:Efendim symek ile ilgili gönderileceğine dair bazı duyumlar aldık...
Yetkili: "Kardeşim sizde her duyduğunuza inanıyorsunuz..."
BMTEAM: Ama siz bir açıklama yapmıyorsunuz ki...Herşeyi en son taraftar öğreniyor...
Yetkili:"iyi de bir alış-veriş yaparken 50.000 kişiye mi danışacağız"
BMTEAM: hayır onu demek istemedim...Taraftar bir bilgi alamayınca çeşitli söylentilere inanıyor...
Yetkili:"Boş verin onu bunu siz takımı destekleyin...maçlara gidin..."
BMTEAM: symek gitmiyor yani...
sessizlik...
Yetkili:"şu anda böyle birşey yok...zamanı gelince herkes gider...ama şimdi böyle birşey yok..."
BMTEAM:Teşekkür ederim efendim...İlgilendiğiniz için...
Çatt telefon kapandı...Bir daha arama der gibisinden...

not:Cümleler biraz farklı olabilir...Aklımda kalanları yazdım...

Göktuğ Altuntaş
30.08.2006, 15:33
ligt tvden izledim can karyağdı szymek gidiyor dedi az önce ...

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 15:33
1:kendi evinde topu alıp korner köşesine götüren ve zaman geciren ÖMER RIZA kadro dişı bırakmayan adam
2:antepe 2-1 yenik durumdayken MARCELİNHO U beke ceken adam
3:kendi sağ ve seyircisi onunde forvetsiz oynayan
4:SZYMEK i solda oynatan
5:YATTARA'yı oynatmayan
6:HÜSEYİN'i ve HASAN'ı 11 cıkaran
7:ŞANPIYONLUK BUSENE HAYAL DİYEN
8:JEFFERSON'u beğenen
...............
...........................
......................
istifaaa

Özer Öztekin
30.08.2006, 15:35
bmteam sen telefonu kapatınca zamanı gelmiş demek ki...

DİNÇ
30.08.2006, 15:36
bmteam sen telefonu kapatınca zamanı gelmiş demek ki...

Yok adam benimle konuşmak istemiyordu sanki...Nereden buldu telefonumu der gibiydi...

Erinç
Musampa 16.00'da imzalıyor
Kulübümüzün anlaşma sağladığı, Hollandalı futbolcu Kiki Kizito Musampa bugün saat 16.00'de sözleşme imzalayacak.

Dün akşam Trabzon’a gelen ve bugün Fatih Devler Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçen Musampa’nın imza töreni Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.

Telha TANYILDIZI
arkadaşlar burada bi arkadaş var yönetime buradan bilgi sızdırıyor bakın başkan demişki biz futbolcu bulamıyoz gidin şu bmn ailesinden bi kaç futbolcu adı alın gelin diye bu stichusa vermişler görevi oda her yönetici gibi aldığı bu görevi eline yüzüne gözüne bulaştırdı

Keleşoğlu
30.08.2006, 15:37
lig tvda syzmek gonderiliyo dedi az once:( bi futbolcu bu kadar cabuk harcanmaz!!!

Naim
Transfersporlular gözünüz aydın
resmi siteyede haberi koydular
Yaşasın
Şak şak şak

düh be yazık oldu
Daha ne konuşacaksınız?
Artık siz kendi kendinize miyadınız doldurdunuz
imha edebilirsiniz kendinizi

sarman61
bmteam abi bu telefon konuşmasından benim anladığım gideceği. Admlar neden herşeyi acıklasın birşey kesin olarak gercekleştimi soyluyorlar zaten.

Yunus Emre AYAZ
ligt tvden izledim can karyağdı szymek gidiyor dedi az önce ...

hatta brezilyalı bir orta saha oyuncusunun gelebileceğini de söyledi ;)

Naim
30.08.2006, 15:40
ulan elinize yüzünüze bulaştırdınız her şeyi
rezil kepaze ettiniz kendinizide bizide
baripazarlamasını yapın
siteye 3 tane resim 2 satırla olmaz bu işler
koyma 20 dakika daha formalı fotoları koyarsın
o kadar aklı olan adam yok
biliyoruz yönetimde
Profesyonellerin hiç yokmuş anlaşıldı

Özer Öztekin
30.08.2006, 15:40
Haydaaaa....Musampa kim yaaa? Nerden çıktı şimdi? (Resmi siteye soruyorum)

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 15:41
Stichus ' FARUK KANCA ile bir tanışıklığın varmı. ????

Özer Öztekin
30.08.2006, 15:42
Arkadaşlar dikkatinizi çekerim Stichus kayboldu...Musampa imza atarken oralarda görebiliriz kendisini....

Mesaj kalabalığı yapmamak için buraya yazıyorum, Mercanlı; Stichus la Kanca arkadaşlar, eğer geçtiğimiz pazar günü Kanca dönmüş olsaydı güzel bir akşam yemeği yiyeceklerdi birlikte kendileri...

degok
30.08.2006, 15:45
30 Ağustos 2006 14:28Trabzonspor'un dün Hollanda'da 3 yıllık ön protokol imzaladığı ve Trabzon'a getirdiği Kiki Kizito Musampa, sağlık kontrolünden geçti.

Kongo asıllı Hollandalı oyuncu kulüp sağlık kurulu başkanı Köksal Güney ile birlikte Fatih Devlet Hastanesi'ne gelerek bazı testlerden geçti.

Güney, futbolcunun sakatlığı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, ''Ortopedik olarak da kontrollerini yaptık. Bu konuda herhangi bir sorun yok'' dedi.

Berat
30.08.2006, 15:55
form durumunun çok kötü olduğu bir gerçek ama bu kadar kısa sürede bir adam gözden çıkarılıp alelacele yollanmaz, yollanamaz, yollanmamalı..Szymek gönderilirse çok yazık etmiş olurlar.. (Belki de formsuzluğunun sebebi gitme ihtimalinin olduğunu bilmesi, kimbilir..)

sarman61
30.08.2006, 15:55
Yahu bu adamla neden bu kadar cok ugraşıyorsunuz anlamadım.

Meyva veren ağac taşlanır misalimi yoksa

Travelair
30.08.2006, 15:56
Hayırlı olsun

gerçekefsane
30.08.2006, 15:56
Arkadaşlar dikkatinizi çekerim Stichus kayboldu...Musampa imza atarken oralarda görebiliriz kendisini....

Mesaj kalabalığı yapmamak için buraya yazıyorum, Mercanlı; Stichus la Kanca arkadaşlar, eğer geçtiğimiz pazar günü Kanca dönmüş olsaydı güzel bir akşam yemeği yiyeceklerdi birlikte kendileri...

stichus, basın sözcümüz olabilir mi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

sarman61
30.08.2006, 15:57
form durumunun çok kötü olduğu bir gerçek ama bu kadar kısa sürede bir adam gözden çıkarılıp alelacele yollanmaz, yollanamaz, yollanmamalı..Szymek gönderilirse çok yazık etmiş olurlar.. (Belki de formsuzluğunun sebebi gitme ihtimalinin olduğunu bilmesi, kimbilir..)

Nede berat abi symekten daha iyi adam alacaklarsa gitmesi iyi olmazmı. Tabi bunu bilemeyiz uyum suresi filan ama zaten symekin formunu tutmasını beklemek gibi birşey olur gelen oyuncunun takıma alışması

Travelair
30.08.2006, 15:59
stichus, basın sözcümüz olabilir mi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ben de Musampa olduğundan şüphelendim. Baksana bu oyuncuyu kendisi tavsiye etmiş. Burda Clark Kent takılıyor imza töreni yaklaştığı için fırladı gitti tabi :D

omerkucuk
30.08.2006, 16:02
Herkes stichus'un "inanmadığını iddaa etsede bişeyLer söyLemesini ßekLiyor; ...O zaman YaLandan oLsa söyLe Be stichus ,Hoşumuza gidiyor ße!!!

firidin
30.08.2006, 16:03
yaa bari karadeniz kanalları canlı yayından verselerdi:(

sarman61
30.08.2006, 16:04
Herkes stichus'un "inanmadığını iddaa etsede bişeyLer söyLemesini ßekLiyor; ...O zaman YaLandan oLsa söyLe Be stichus ,Hoşumuza gidiyor ße!!!

Dediğine katılıyorum

gerçekefsane
30.08.2006, 16:04
Szymek'i Ankaragücü'ne verip Emre ile para alsınlar.

Muhammet_61
30.08.2006, 16:08
Szymek'in gönderilmesine aslında ben de karşıydım ama gerek form grafiği, gerekse bazı avrupa takımlarının kafasını karıştırması, yerine başka birisinin düşünülmesini gerektiriyor. Onun gibi kaliteli bir isim alacaklarsa gönderilebilr. Ama yok ne idüğü belirsiz birisi gelecekse Szymek'in ölüsü yeter.

Özer Öztekin
30.08.2006, 16:08
Lazaroni nin Szymek i göndermek istediği hazırlık kampından beri yazılıyordu...Yattarayla bile uğraştı ama yemedi...Anlaşılan takımdaki Brezilyalı sayısını artırmak istiyor...

Berat
30.08.2006, 16:11
Anlaşılan takımdaki Brezilyalı sayısını artırmak istiyor...

Olay budur..Hakan Kulaçoğlunun son yazısında da şöyle bir ifade var "kendi hemşerisini takımın 1 numarası yapmak için Yattara'yı küstüren,onu kenarda oturan ... "

Ayrıca başkanın tüm ısrarlarına ve Hırvat Milli Takım kalecisi Pletikosa'yla anlaşmış olmasına rağmen Jefferson'u takımda tutma inadı da cabası..

gerçekefsane
30.08.2006, 16:13
Lazaroni nin Szymek i göndermek istediği hazırlık kampından beri yazılıyordu...Yattarayla bile uğraştı ama yemedi...Anlaşılan takımdaki Brezilyalı sayısını artırmak istiyor...

Lazaroni'nin Trabzonspor'a imza attığı dönemde basın açıklamalarında
Brezilyalı oyuncularla çalışmak istediğini söylemişti.

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 16:13
musanpayı kim istedi hocamı????
hayır neden alındı ???
başkan ihtiyaç olduhunu gördü ve aldı dimi..??
eee bu başakan kaleci eksiğinide görmüş !!!
kimi bekliyo hala .... ???
lazaroni ihtiyacım yokdedi diyemi almıyo ???

emre1inci
30.08.2006, 16:14
allah rızası için bir sağbek alınsın ya,sol sol dendi ama sağ tarafımızda yok bizim,ferhat oranın oyuncusu değil,oynayamıyor orda,szymek i isteyen varsa hiç düşünmesinler..ondan busezon fayda gelmez..hemen birtane sağ tarafa oyuncu almaları gerekiyor...

cabri
Sana da kolay gelsin ama bu symek meselesini sormak için tam 25 dakika telefonda bekledim...Daha sonra 3-5 kişiye aktardılar ve en sonunda yetkili ile konuştuğumda:
BMTEAM:Efendim symek ile ilgili gönderileceğine dair bazı duyumlar aldık...
Yetkili: "Kardeşim sizde her duyduğunuza inanıyorsunuz..."
BMTEAM: Ama siz bir açıklama yapmıyorsunuz ki...Herşeyi en son taraftar öğreniyor...
Yetkili:"iyi de bir alış-veriş yaparken 50.000 kişiye mi danışacağız"
BMTEAM: hayır onu demek istemedim...Taraftar bir bilgi alamayınca çeşitli söylentilere inanıyor...
Yetkili:"Boş verin onu bunu siz takımı destekleyin...maçlara gidin..."
BMTEAM: symek gitmiyor yani...
sessizlik...
Yetkili:"şu anda böyle birşey yok...zamanı gelince herkes gider...ama şimdi böyle birşey yok..."
BMTEAM:Teşekkür ederim efendim...İlgilendiğiniz için...
Çatt telefon kapandı...Bir daha arama der gibisinden...

not:Cümleler biraz farklı olabilir...Aklımda kalanları yazdım...

Bu yetkilinin haberi yok ama diğer yetkili-ler şimek için birşeyler düşünüyor, kanca eli boş gelmeyecek şimek e takım bulunursa tabi. Hala gelmemiş olması da bunu gösteriyor.
Telefondaki yetkili taraftara da gönderme yapmış... işimize karışmayın önünüze ne koyarsak ondan yiyceksiniz.
Can Karyağdı ismini vermediği bir yöneticiden aldığı bilgiyi aktardı. Şimek için pazarlıklar sürüyor. Almanya kampından beri gündemdeymiş bu konu. Hiç kazanmak için uğraşmadı lazaroni... elindekinin kıymetini bileceksin önce.
Gelen gideni aratmaz umarım.

Küçükalioğlu
Bu Konuyu 43 Aktif Üye Görüntülüyor 43 (30 Üye ve 13 Misafir)
‎KÜÇÜKALI, ‎61hikmet61, ‎antagonist, ‎bordoylamavi, ‎cabri, ‎emre1inci, ‎Ertan1982, ‎forever61, ‎gerçekefsane, ‎gkalmuk, ‎horizon, ‎isots1978, ‎mackali_81, ‎mackdali22, ‎mercanli, ‎omerkucuk, ‎PELE-SENK, ‎Prens-32, ‎RMZTS61, ‎Sonercan, ‎SürmeneKöprübaşı, ‎Travelair, ‎tswonder, ‎ts_unami61, ‎tunganyan, ‎yasinfiridin, ‎yatttara, ‎YavuzHan, ‎ıloveyouszymek

ehhhh maşallah varmı kalan :D

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 16:16
Olay budur..Hakan Kulaçoğlunun son yazısında da şöyle bir ifade var "kendi hemşerisini takımın 1 numarası yapmak için Yattara'yı küstüren,onu kenarda oturan ... "

Ayrıca başkanın tüm ısrarlarına ve Hırvat Milli Takım kalecisi Pletikosa'yla anlaşmış olmasına rağmen Jefferson'u takımda tutma inadı da cabası..

bu adam yakımda gökdeniz'i hasan'ı hüseyin'i boyar bırezilya'lı diye oynatır
eeee yabancı kontenjanı dimii

Bahtiyar
30.08.2006, 16:17
arkadaşlar bence vazaroni bir veye iki maç daha daha yapsın aynen postalayacaklar. ben en fazla bir ay sabır diyorum. çünkü son günlerde her yerden vazoroni ile başkan karşı karşıya, vazoroni topun ağzında gibi çok söylemler gelmeye başladı.

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 16:20
arkadaşlar bence vazaroni bir veye iki maç daha daha yapsın aynen postalayacaklar. ben en fazla bir ay sabır diyorum. çünkü son günlerde her yerden vazoroni ile başkan karşı karşıya, vazoroni topun ağzında gibi çok söylemler gelmeye başladı.

zaten maçtan sonra BAŞKAN OYUNU BEYEN MEDİĞİNİ VE BUNUN BÖYLE GİTMİCEĞİNİ SÖYLEMİŞTİ
gider seee... gider yani

Burçak
edit___________

keles76
Szymek'i Ankaragücü'ne verip Emre ile para alsınlar.

Ankara gücünden kimseyi almasınlar hocam aldıklarımızdan hiç biri performans gösteremedi Szymek satılacak adam kesinlikle değil ama şartlar onu getiriyor ya gökdeniz yedek olacak yada szymek ikisi oynayınca marce santrafor oluyor

Özer Öztekin
30.08.2006, 16:21
musanpayı kim istedi hocamı????
hayır neden alındı ???
başkan ihtiyaç olduhunu gördü ve aldı dimi..??
eee bu başakan kaleci eksiğinide görmüş !!!
kimi bekliyo hala .... ???
lazaroni ihtiyacım yokdedi diyemi almıyo ???

Musampa yı Stichus istemiş...Diğer sorularını cevaplamak için yeterli istihbarata sahip değilim...Cevaplarsam atmış olurum, mesela son sorunun cevabı ''kem, küm'' ama bilgiye dayanmıyor bu söylediklerim...atıyorum..anladın?
her şey çok güzel oldu mu?

gerçekefsane
30.08.2006, 16:22
RACING ZIGIC'İ ALDI!.. 16:30http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/14539_1_060830163045.jpg
İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Racing Santander'de, Sırp oyuncu Nikola Zigic ile 4 yıllık sözleşme imzalandı.

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, Zigic, gelecek hafta Avrupa Şampiyonası elemelerinde Azerbaycan ve Polonya ile karşılaşacak olan Sırbistan Milli Takımı'nda forma giydikten sonra takıma katılacak.

Sırbistan-Karadağ Milli Takımı ile son Dünya Kupası'nda mücadele eden ve 2003 ile 2005 yıllarında ülkesinde en iyi futbolcu seçilen Zigic, aynı zamanda 2.02 metrelik boyuyla Avrupa'nın en uzun oyuncusu olarak biliniyor.

Bu arada, Racing Santander, yeni sezonun ilk maçında Atletico Madrid'i 1-0 yendi.

maraton.com.tr

muhalif'in kulağı çınlamıştır :) :)

keles76
30.08.2006, 16:22
zaten maçtan sonra BAŞKAN OYUNU BEYEN MEDİĞİNİ VE BUNUN BÖYLE GİTMİCEĞİNİ SÖYLEMİŞTİ
gider seee... gider yani

Başkanı bunu söyledise artık ayağı yere basar ve gerçek aklındaki takımı oynatır yada inat eder o zaman zaten destek biter.

stichus
30.08.2006, 16:28
internet sayfası ile ilgili bir çalışma başlatıldı bildiğim kadarıyla. güzel bir sayfa olur herhalde. bu tarz eksiklikleri raporlarsanız kulüp bunları değerlendirecektir arkadaşlar..
bu arada.. szymekin gitmeyeceği ile alakalı iddian şu aktardığın görüşmeye mi dayanıyor dostum?
:) alem adamsın vallahi.. iyi de telefondaki adam bilmediği bir şeyi senden duyunca şaşırmamış mıdır sanıyorsun?
demek şimdi bir kaleci bir musampa bir de szymekin yerine ( burada bir açıklama yapmak lazım.. szymek alınacağına o adam alınmıyor.. szymek zaten kadroda.. ve hasan gibi değil.. kontenjan işgal ediyor.. anlayışlı olalım lütfen.. bu oyuna yedyüzbin dolar+bir yabancı kontenjanı trabzon için lükstür) bir brezilyalı ortasaha alınıyor öyle mi..
eee..
herşeyçokgüzeloluyor mu o zaman?

gerçekefsane
30.08.2006, 16:29
merak ediyorum imza töreninde Musampa hangi formalarla çıkacak.:rolleyes: :rolleyes:

vse61
30.08.2006, 16:30
Bi lazaroninin aklına uyup syzmek gönderilmez. yok mu şu takımda azcık futboldan anlayan..ayrıca yine bir yönetim başarısı.. madem satacaktın kardeşim adam gibi satardın dünya kupası zamanı.. şimdiki gibi 5 paraya gitmezdi...yarın öbür gün salatasaray alır, kafayı yeriz merak etmeyin

Berat
30.08.2006, 16:30
demek şimdi bir kaleci bir musampa bir de szymekin yerine ( burada bir açıklama yapmak lazım.. szymek alınacağına o adam alınmıyor.. szymek zaten kadroda.. ve hasan gibi değil.. kontenjan işgal ediyor.. anlayışlı olalım lütfen.. bu oyuna yedyüzbin dolar+bir yabancı kontenjanı trabzon için lükstür) bir brezilyalı ortasaha alınıyor öyle mi..
eee..

gelen adam bedava mı oynayacak?

Küçükalioğlu
30.08.2006, 16:31
internet sayfası ile ilgili bir çalışma başlatıldı bildiğim kadarıyla. güzel bir sayfa olur herhalde. bu tarz eksiklikleri raporlarsanız kulüp bunları değerlendirecektir arkadaşlar..
bu arada.. szymekin gitmeyeceği ile alakalı iddian şu aktardığın görüşmeye mi dayanıyor dostum?
:) alem adamsın vallahi.. iyi de telefondaki adam bilmediği bir şeyi senden duyunca şaşırmamış mıdır sanıyorsun?
eee..
nasiii :D adamım iki dakkada iskeleti değiştirdin yaw. gerçi iskelet diye bişey yoktu ama :D

stichus
30.08.2006, 16:33
Alıntı Stichus

"elalem onyedi yaşında dünya arenasında kaleye geçip dimdik duruken benim ki gol yiyip ağlıyor.. baskıyı kaldıramıyor.. kaldırma!"

Buna katılamam. Türkiye hariç dünyanın hiçbir yerinde bu kadar küfür eden, futbolcuya hakaret eden ve Türkiye'de sayılı sayıda kişinin yapabildiği işini öğretmeye çalışan binlerce insanın arasında.

Baskı dediğimiz bu. Ağlaması bu yüzden, yoksa işinle heyecanıyla, toyluğuyla ilgili bir mesele değil. İsterse 37 yaşında olsun, bu düzende futbolcunun başarılı olması zor. Fatih'in röportajını inceleyin o da aynı şeyden şikayetçi diğer yurtdışına çıkan topçuların açıklamaları gibi
fatih tekke konusu oldukça hassas bir konu. görüşlerimi burada açıklayamam..
ama sevgili travel (artık benimle ilgileniyorsun gibi geldi bana.. ne dersin?) söylediklerine yüzdeyüz katılıyorum. taraftar baskısında ağlamadı tolga yalnız. onu belirtmem lazım..
orhanın hoca olarak çıktığı istanbuldaki galatasaray maçında üstüste dört gol yiyince ağladı kalede.. vahid hoca yeni gelmişti.. anlaşmıştık.. hocamızdı yani.. haber yolladı orhana.. kaleciyi öldürme, çıkar, genç çocuk diye..
orhan sağolsun..
çıkarmadı tolgayı.. dünyanın en büyük hocası olduğunu gösterdi hepimize(!)
eleştirim o maçla ilgiliydi..

emre1inci
30.08.2006, 16:33
arkadaşlar szymek konusunda duygusallığa yer yok,adam formsuzluk ötesi bidurumda,hiç top yapamıyor ya,trabzon onun formunu bekleyemez.sağ tarafımız yok kimse bundan bahsetmiyor,ferhat ile bu iş olmaz,ufukhanda 4 ay yok,derhal transfer lazım oraya..acil...

DURAS
30.08.2006, 16:34
eee..
bu brezilyalı inşallah, kancanın diyeti değildir.brezilyalının ne kariyeri varmışta syzmekten iyiymiş,syzmekin o iyi halindan daha iyisi, nedveddir, yani bu brezilyalı nedeved ayarındamıdır.yazık oldu symeke.

gerçekefsane
30.08.2006, 16:36
arkadaşlar szymek konusunda duygusallığa yer yok,adam formsuzluk ötesi bidurumda,hiç top yapamıyor ya,trabzon onun formunu bekleyemez.sağ tarafımız yok kimse bundan bahsetmiyor,ferhat ile bu iş olmaz,ufukhanda 4 ay yok,derhal transfer lazım oraya..acil...

sağ tarafa transfer lazım, bunu bir çok kez dile getirdim.:rolleyes: :rolleyes:

emre1inci
30.08.2006, 16:37
Kafkas'tan Faruk Kanca'ya teşekkür..

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Brezilya'da transfer çalışmaları yapmak üzere bulunan yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca'nın son derece sağlıklı bir çalışma süreci geçirdiğini söyledi..

30 Ağustos 2006, 15:20

helal olsun sana kanca bizdende teşekkürler sana...

keles76
30.08.2006, 16:40
bakın olaya bizde birini türk yapsaydık szymek kalırdı ama eğer yabancı sıkıntısı olmasaydı bunlar yaşanmazdı szymek gidecek adam değil ama optimumu bulmak zorundayız .
şimdi benim düşüncem
1-) jeff gider yeni kaleci
2-)stephanov banko
3-)marce banko
4-)yattara banko
5-)szymek oynadığı mevkide şu an formsuz ve gökdenizde orada oynar
6-)musampa yeni
bu durumda ya yeni transfer yapılmaz yada szymek gider
Bence star alınmıyacaksa kesinlikle transfere gerek yok ama gelecek futbolcu iyiyse zaten herkes bu durumda okey veriri
İnşallah hayırlısı olur.

Mehteroğlu
30.08.2006, 16:42
nasiii :D adamım iki dakkada iskeleti değiştirdin yaw. gerçi iskelet diye bişey yoktu ama :D

arkadaşlar symek ne yaptı şu son bir yıl içinde??? manisaya attığı deplasman golü dışında hiçbir şey hatırlamıyorum...

kalitesi daha kötü olsa da hasan çok koşarak idare ediyor ve türk, ama symek yabancıdır, iyi değilse taviz verilemez bu kadar basit ...

bence iyi bir ortasaha gelecekse (şöyle koşan aurelio tarzı) hemen gitsin hem de...

Mehteroğlu
30.08.2006, 16:43

4 hafta yok...

Berat
30.08.2006, 16:44
kesin(!) zaten Aurelio tarzında çok iyi bir adam bulabileceğimiz..Hemen yollayalım Szymek'i, kazanmaya çalışmayalım..Yeni adamla deneyelim şansımızı..Olmadı onu da yollarız..

ps: Szymek deplasmanda Manisa'ya gol falan atmadı..Manisa deplasmanında golleri Ömer Rıza ve Ferhat attı.. (konuyla alakası yok ama düzeltmek istedim)

keles76
30.08.2006, 16:45

Hocam daha öncedende cevaplandı eğer çağdaş ve erdinçten biri form tutarsa fatih akyel zaten sağ bektir ve o mevkiye çekilir.

Naim
kesin zaten Aurelio tarzında çok iyi bir adam bulabileceğimiz..Hemen yollayalım Szymek'i, kazanmaya çalışmayalım..Yeni adamla deneyelim şansımızı..Olmadı onu da yollarız..

ps: Szymek deplasmanda Manisa'ya gol falan atmadı..Manisa deplasmanında golleri Ömer Rıza ve Ferhat attı.. (konuyla alakası yok ama düzeltmek istedim)

Manisa denildi de
Zalenka yı alsınlar
madem şimeki istemiyorlar
Değiş tokuş etsinler
varsa Manisada o kadar salak bir teknk ve yönetici heyeti:D

İslam Sezer
yazdıklarından yeni kaleci geliyor anlıyorum.sence bunun gerçekleşme yüzdesi kaç?nedir tahminin stichus?

keles76
30.08.2006, 16:48
Manisa denildi de
Zalenka yı alsınlar
madem şimeki istemiyorlar
Değiş tokuş etsinler
varsa Manisada o kadar salak bir teknk ve yönetici heyeti:D

kesinlikle zelenka szymek takası olmaz zelenka kim ya kim ne yapsın onu szymek 5 basar.

gerçekefsane
30.08.2006, 16:49
holosko - szymek takası olsun.

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 16:49
stichus kancanın getireceği adam önlibero olduğuna emin misin
ve kaleci konusunda senden başka hiç biryerde gelişme yok.

emre1inci
30.08.2006, 16:52
Hocam daha öncedende cevaplandı eğer çağdaş ve erdinçten biri form tutarsa fatih akyel zaten sağ bektir ve o mevkiye çekilir.

arkadaşım ama fatih orda oynamıyor!ileride oynayacağıda meçhul..en baştan oraya bir adam alınmalıydı..

Muhalif
@gercekefsane
Zigic konusunda kulaklarım çınladı evet:D
@stichus
Arkadaşım sen bir kaleci gelecek ehrşey çok güzel olacak de tamam biat ediyorum ben sana kimse inanmasa da.. ama yeter ki bir kaleci gelecek de ve yeter ki bir kaleci gelsin.. Szymek işine ben karışmam böyükler daha iyisini bilir.. ama kalecisiz olmaz,olmaz,olmaz...

Travelair
@ stichus

Dostum ben kimseye kin tutmam. Ama daha önceki rahatsızlıklarımı belirttim. Kendimce yanlış gördüğümü de söylemem lazım.

Tolga konusuna gelince, aynı görüşte değilim, eğer iddia ettiğin gibi Vahid hoca "Onu çıkar yazık harcama" dediyse ve Orhan hocamız da çıkarmadıysa doğrusunu yapmıştır. Diğer türlü, çıkarsaydı bu Tolga'yı camianın önüne atmak olacaktı, başarısızlığının ispatı olarak görülecekti ve daha büyük bir yıkımla birlikte ipi de çekilmiş olacaktı

İlgilenme konusuna gelince, önceki yazılarına göre bugünkü yazıların daha az sinik, daha birleştirici yazıyorsun. Ama seninle insanların daha çok ilgilenmesini istersen daha önce sarfettiğin "Başkan yıldız sözü filan vermedi nerden çıkartıyorsunuz" sözünü geri almanı bekliyorum

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 16:55
erdinç-ömer-celo-jeff-ahmet-hasan = cordoba işte ozaman hem temizlik hem içraat yapmış olurlar..

gerçekefsane
30.08.2006, 16:59
Erdinç'i artık göndersinler, her sene erdinç, erdinç :confused:

taraftarda rahatlasın, yönetimde, futbolcuda.:(

turkercan
30.08.2006, 16:59
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4139trabzonspor.jpg

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Brezilya'da transfer çalışmaları yapan Faruk Kanca'ya teşekkür etti. Szmykowiak için ise net mesajlar verdi...

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Brezilya'da transfer çalışmalarında bulunan yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca sayesinde ciddi sportif ve maddi hataların engellendiğni söyledi.

Zeyyat Kafkas, Faruk Kanca'nın yönetim kurulunun verdiği görev gereğince Brezilya'da kaldığının belirterek, "Sayın Kanca da bu doğrultuda çeşitli temaslarda bulunmuş, yerinde gözlemler yaparak bize göre son derece sağlıklı bir çalışma süreci geçirmiştir" dedi.

Brezilya'da transfer sürecinin Avrupa'dakinden farklı işlediğini vurgulayan Kafka, "Kulübümüzün geçmiş yıllarda yaşadığı tecrübelerden bu doğrultudaki zorlukların bilincindeydik. Yönetim kurulumuz kurum adına yanlış kişilerin eline düşmemek için Sayın Kanca'yı Brezilya'ya göndermiştir ve bize göre de en doğru davranışı sergilemiştir. Futbolcuların değerleriyle kimlikleri arasında yaşanması muhtemel çarpıklıklar yerinde gözlem yöntemiyle etkisiz hale getirilmiş, ciddi sportif ve maddi hataların yapılması engellenmiştir. Biz yönetim olarak futbolcu almak için transfer yapma anlayışının uzağında bir politika izliyoruz. Bu doğrultuda Sayın Kanca'nın Brezilya temasları fahiş hataların yapılmasını engellemiştir." dedi.

Kanca'nın hem ortamı tanıma hem de geniş bir oyuncu portföyü oluşturma doğrultusunda yararlı çalışmalar yaptığını hatırlatan Kafkas, "Sayın Kanca, oradaki tüm izlenimlerini ve yaptığı temasları günü gününe kulübümüze raporlayarak ciddi bir çalışma örneği göstermiştir. Bugün elimizde Brezilya Ligi ile ilgili son derece kapsamlı bilgiler toplanmıştır. Önümüzdeki süreçte mutlaka bu bilgilerden faydalanılacaktır. Zaten kurumsal devamlılık da bu anlayışı zorunlu kılmaktadır" diye konuştu.

SZMYKOWİAK GİDEBİLİR
Musampa'nın transferiyle yabancı kontenjanı dolan Trabzonspor'da, Polonyalı oyuncu Szmykowiak'ın başka bir kulübe verilmesi halinde Brezilya'dan transfer yapılabileceği öğrenildi.

Polonyalı oyuncunun bir takıma verilmesi halinde Fluminenseli 20 yaşındaki orta alan oyuncusu Arouca Da Silva'nın transferinin gerçekleşebileceği öğrenildi.

Silva'nın olmaması halinde alternatif isimlerin bulunduğu da kaydedildi.

kaynak:internetspor.com

verildiyse kusura bakmayın görmedim.

Küçükalioğlu
30.08.2006, 17:03
Bu Konuyu 52 Aktif Üye Görüntülüyor 52 (31 Üye ve 21 Misafir)
‎KÜÇÜKALI, ‎Berat Tekke, ‎bmteam, ‎cyberentalpi, ‎Dönme-Bana-61, ‎Ertan1982, ‎gerçekefsane, ‎gurbetçi 61, ‎hekimoğlu, ‎Laz_61, ‎Mc_YuNuS, ‎mercanli, ‎nuri45, ‎oktay çavuşoğlu, ‎oz_gur, ‎Sonercan, ‎stichus, ‎Strada_Di_Sogno, ‎sulo61gun, ‎SürmeneKöprübaşı, ‎tanyildizi, ‎the cotanak, ‎Travelair, ‎TS-KINGS, ‎ts_unami61, ‎turkercan, ‎yasinfiridin, ‎yatttara, ‎ıloveyouszymek

gel vatandaş yetişen alıyor :D stichus gece gir arkadaşım foruma çökme tehlikesi yaşıyoruz :D

Ali Özcan
30.08.2006, 17:03
bu arada lig tv deki habere göre ailton trabzonspor a geliyormuş arkadaşlar.Şaka değil çok ciddiyim...

Berat
30.08.2006, 17:04
Brezilyalı ya..hiç şaşırmadım..

Ali Özcan
30.08.2006, 17:04
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4139trabzonspor.jpg

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Brezilya'da transfer çalışmaları yapan Faruk Kanca'ya teşekkür etti. Szmykowiak için ise net mesajlar verdi...

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Brezilya'da transfer çalışmalarında bulunan yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca sayesinde ciddi sportif ve maddi hataların engellendiğni söyledi.

Zeyyat Kafkas, Faruk Kanca'nın yönetim kurulunun verdiği görev gereğince Brezilya'da kaldığının belirterek, "Sayın Kanca da bu doğrultuda çeşitli temaslarda bulunmuş, yerinde gözlemler yaparak bize göre son derece sağlıklı bir çalışma süreci geçirmiştir" dedi.

Brezilya'da transfer sürecinin Avrupa'dakinden farklı işlediğini vurgulayan Kafka, "Kulübümüzün geçmiş yıllarda yaşadığı tecrübelerden bu doğrultudaki zorlukların bilincindeydik. Yönetim kurulumuz kurum adına yanlış kişilerin eline düşmemek için Sayın Kanca'yı Brezilya'ya göndermiştir ve bize göre de en doğru davranışı sergilemiştir. Futbolcuların değerleriyle kimlikleri arasında yaşanması muhtemel çarpıklıklar yerinde gözlem yöntemiyle etkisiz hale getirilmiş, ciddi sportif ve maddi hataların yapılması engellenmiştir. Biz yönetim olarak futbolcu almak için transfer yapma anlayışının uzağında bir politika izliyoruz. Bu doğrultuda Sayın Kanca'nın Brezilya temasları fahiş hataların yapılmasını engellemiştir." dedi.

Kanca'nın hem ortamı tanıma hem de geniş bir oyuncu portföyü oluşturma doğrultusunda yararlı çalışmalar yaptığını hatırlatan Kafkas, "Sayın Kanca, oradaki tüm izlenimlerini ve yaptığı temasları günü gününe kulübümüze raporlayarak ciddi bir çalışma örneği göstermiştir. Bugün elimizde Brezilya Ligi ile ilgili son derece kapsamlı bilgiler toplanmıştır. Önümüzdeki süreçte mutlaka bu bilgilerden faydalanılacaktır. Zaten kurumsal devamlılık da bu anlayışı zorunlu kılmaktadır" diye konuştu.

SZMYKOWİAK GİDEBİLİR
Musampa'nın transferiyle yabancı kontenjanı dolan Trabzonspor'da, Polonyalı oyuncu Szmykowiak'ın başka bir kulübe verilmesi halinde Brezilya'dan transfer yapılabileceği öğrenildi.

Polonyalı oyuncunun bir takıma verilmesi halinde Fluminenseli 20 yaşındaki orta alan oyuncusu Arouca Da Silva'nın transferinin gerçekleşebileceği öğrenildi.

Silva'nın olmaması halinde alternatif isimlerin bulunduğu da kaydedildi.

kaynak:internetspor.com

verildiyse kusura bakmayın görmedim.

Zeyyat Kafkas Szymekle ilgili bişey söylemedi.Basın uyduruyor.Resmi sitede Kafkas ın açıklamaları var zaten...

Travelair
30.08.2006, 17:06
bu arada lig tv deki habere göre ailton trabzonspor a geliyormuş arkadaşlar.Şaka değil çok ciddiyim...

Bjk onu Ailton'un menejerlik şirketine 200 bin YTL 'ye sattı. Ama o adam makine düzeninde fayda sağlar. O göbekle o yaşta nereye koşacak?

Mehmet_Mercanlı

:eek: :eek: yok okadar değil
benim bildiğim önlibero oynıyamıyo ????? dimi??

stichus
kaleci konusunda bir gelişme bekliyorum şahsen..
ama kimsenin duygularıyla oynamayalım. geçtiğimiz pazartesi günü için söylediğim şeylerin arkasındayım.
biraz geciktiğini görüyorum, ama arkasındayım. bu işlerin neden geciktiğini de öğrendim. artık şaşırmıyorum olup bitene..
bu forumdaki taraftarın tamamının memnun edilmesi bile mümkün değilken herkesi memnun edecek kararlar alınmasını beklememek lazım. bir doğru çizer uygularsın. szymek kararı şu anda en doğru karar bana göre.. hocanın da istediği iyi bir genç oyuncu gelecektir. szymek real e gitse ben alınan kararı tartışmam.. sezon başladı hadi dedik sakatlık.. sezon bitti hadi dedik dünya kupası.. orada da oynamadı.. hadi dedik bir ümit.. ama bu kadar olmaz ki.. marce geri gelip top aldı, szymek saklandı..
iyi adamlar derneği değil burası arkadaşlar!
hasana hüzeyine anaavrat sövmek ne oluyor o zaman? karaktersiz mi bu adamlar? gelmiş geçmiş en karakterli adamlardandı bana göre karel dehaine..göndermekle kötü mü yaptık?

uslanmazlaz61
30.08.2006, 17:07
Basın Sözcüsü Kafkas: "Kanca'ya teşekkür ediyoruz"
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, son günlerde medyada Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu üyemiz Faruk Kanca üzerinde yoğunlaşan spekülasyonlar üzerine bir açıklama yapmayı uygun gördü.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/180806zeyyat.jpgKafkas, açıklamasında Kanca’nın yönetim kurulunun verdiği görev gereğince Brezilya’da kaldığının altını çizerek, “Sayın Kanca da bu doğrultuda çeşitli temaslarda bulunmuş, yerinde gözlemler yaparak bize göre son derece sağlıklı bir çalışma süreci geçirmiştir” ifadesini kullandı.

Brezilya’da transfer sürecinin Avrupa’dakinden farklı işlediğinin altını çizen Kafkas, “Kulübümüzün geçmiş yıllarda yaşadığı tecrübelerden bu doğrultudaki zorlukların bilincindeydik. Yönetim kurulumuz kurum adına yanlış kişilerin eline düşmemek için Sayın Kanca’yı Brezilya’ya göndermiştir ve bize göre de en doğru davranışı sergilemiştir. Futbolcuların değerleriyle kimlikleri arasında yaşanması muhtemel çarpıklıklar yerinde gözlem yöntemiyle etkisiz hale getirilmiş, ciddi sportif ve maddi hataların yapılması engellenmiştir. Biz yönetim olarak futbolcu almak için transfer yapma anlayışının uzağında bir politika izliyoruz. Bu doğrultuda Sayın Kanca’nın Brezilya temasları fahiş hataların yapılmasını engellemiştir” dedi.

Kanca’nın hem ortamı tanıma hem de geniş bir oyuncu portföyü oluşturma doğrultusunda da yararlı çalışmalar yaptığını hatırlatan Kafkas, “Sayın Kanca, oradaki tüm izlenimlerini ve yaptığı temasları günü gününe kulübümüze raporlayarak ciddi bir çalışma örneği göstermiştir. Bugün elimizde Brezilya Ligi’yle ilgili son derece kapsamlı bilgiler toplanmıştır. Önümüzdeki süreçte mutlaka bu bilgilerden faydalanılacaktır. Zaten kurumsal devamlılık da bu anlayışı zorunlu kılmaktadır” diye konuştu..
işde gerçek açıklama

keles76

belkide iyi olur bakarsın alırız atar 30 gol olmaz olmaz dememek lazım ama olacak iş değil adam beşiktaşta sorun yaşadı bize uyarmı bilemiyorum ama herişin hayırlısı

gerçekefsane

iyi bir ailton, Trabzonspor'da çok iş yapar. Yattara, Marcelinho, Musampa, Ailton. heyecan yaptı :) :) :)

Beşiktaş maçında oynamaması için, Beşiktaş bir istekte bulunurmu

Remzi
30.08.2006, 17:09
ailtonun gelmesini sitemem baksanıza eziktaşa yaptıklarını aynını trabzona da yaparsa n'olur?

uslanmazlaz61
30.08.2006, 17:10
ailton bize gelirse geçen seneki jun gibi olur buraya yazıom

Keleşoğlu
30.08.2006, 17:10
ne oluyo yaw besiktasın coplugune donduk .. 2 sene once bjk da boyleydi 15 20 oyuncu alırdı her donem ona donduk

stichus
30.08.2006, 17:12
ailton gelirse hakikaten köşeme çekilirim ama.. uzaktan izlerim takımımı.. hayatımda en nefret ettiğim topçu tipi.. diğerleri için bakınız: jardel, nobre, klinsmann, tanju, bierhoff, kluivert, vieri, feyyaz, beckham..
uzar gider bu böyle:)

İslam Sezer
30.08.2006, 17:13
ailtonun gelmesini sitemem baksanıza eziktaşa yaptıklarını aynını trabzona da yaparsa n'olur?

bu kadar yaşlı ve koşamayan adamı napıcaz genç bir ön libero lazım ve bir de kaleci.forvet artık geçti çeşke alsaydık çok mükemmel bir forvet ama yabancı kontenjanı mevcut değl ki zaten. eldekilerle idare edicez onu da ara dönemde düşünüp alsınlar...

stichus
bu arada ailton falan imkan vermiyorum ben.. inanmıyorum.. sakinim yani..

Gürkan

buda bence rezalette son noktadır.

keles76
30.08.2006, 17:14
ailton gelirse hakikaten köşeme çekilirim ama.. uzaktan izlerim takımımı.. hayatımda en nefret ettiğim topçu tipi.. diğerleri için bakınız: jardel, nobre, klinsmann, tanju, bierhoff, kluivert, vieri, feyyaz, beckham..
tutar hoca lazım bana derse ne olacak

Analyzer
İki hafta önceki G.Antep maçından sonra Lazaroni "Takımın %75 i santrforudur. Bu kadar pozisyonda topu içeriye atacak adamımız olmadığı için galip gelemedik" demişti. Ailton'a şaşırmadım. Tamamen Lazaroni'yle ilgili bir transfer olur bu olursa.

Gürkan
bu arada ailton falan imkan vermiyorum ben.. inanmıyorum.. sakinim yani..

inşallah.
imkan verme.
imkan olusursada haber ver biz vermeyelim.

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 17:15
ne ailton ' ligtv de neyapıcanı şaşırmış şaçmalıyo bize önlibro lazım (öncelikle)

Berat
30.08.2006, 17:16
tutar hoca lazım bana derse ne olacak

derse de şaşırmam..Sonuçta Ailton Brezilyalı..Lazaroni'nin transferi kabul etmesi ya da istmesi için yeterli sebeptir diye düşünüyorum.. fiyatı da ucuzdur, hem eski de olsa yıldız..Tam yönetimlik yani.. "2 yıldız sözü vermiştik, 3 tane Dünya çapında yıldız aldık" diye açıklama yaparlar kesin..

Ailton olayına inanasım gelmiyor ama olursa da hiç şaşırmam..Bu yönetimden ve teknik heyetten her türlü karar beklenir..

keles76
30.08.2006, 17:16
ne ailton ' ligtv de neyapıcanı şaşırmış şaçmalıyo bize önlibro lazım (öncelikle)

bu ara moda oldu luciano beşiktaşta şimdi ailton trabzonda

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 17:19
bu takımda ailton oynarsaa bende oynarım. bende futbolu 3 sene önce biraktım odaa

Umut ÖZTÜRK
30.08.2006, 17:20
yok be abi ne ailtonu balon asparagas haber

stichus
30.08.2006, 17:22
ailton falan mümkün değil arkadaşlar.. cesedimi çğnemeden olmaz!
sanıyorum yarın ikindi de(şimdi biri çıkıp zaten son gün yeni birşey mi söylediğini sanıyorsun derse bağırırım ama:)) istanbulda olur şu adam asmaca oynadığımız jester in elemanı!
böylelikle ben bir konuyu daha (musampa) foruma alnımın akıyla getirmiş oluyorum..
şimdi mola..
kaleci için uğraşmalarına değinmiş miydim?

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 17:22
nerden çıkardınız ailtonu o adamın nurada işi yok burası çöplük değil

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 17:24
elimizde bir ersen martin var.. tamam belki çok iyi forvet değil ama umuttan daha iyi iş yapar şu anda bence...

Küçükalioğlu
30.08.2006, 17:24

iyide jardel dediğin adamın kaçırdığı gol pozisyonu yok galatasaray dan gittiği sene portekizde yanlış hatırlamıyorsam 40 ın üzerinde gol attı, tanju bu ülkede 240 gol atmış bahsettiğin futbolcuların hepsi koşmayan tipde olduğundan yazdın herhalde bu isimleri bizdede bi mehmet yılmaz vardı deli dana gibi koşuyordu ama bi faydasını gören olmadı varsın forvet koşmasın geleni tıksın içeri yeter zaten.hatta biz buna halk dilinde bitirici forvet diyoruz.

firidin
30.08.2006, 17:26
yuhh yani bu adamları diil almak transfer için bi anlık bile düsündülerse yazıklar olsun o YÖNETİME!!!!!

Ali Özcan
30.08.2006, 17:27
hABERİN DOĞRU MU YANLIŞ MI olduğunu bilmiyorum.lig tv de üstelik Beşiktaş haberinde Ailton un Trabzonspor la anlaşmak üzere olduğunu söylediler.Bu durumda Jeff gönderilip yerli bir kaleci alınacak...Doğru olup olmadığı konusunda yorumu sizlere bırakıyorum ben lig tv den izlediğim haberleri sizlere aktarıyorum o kadar...

My
30.08.2006, 17:27
MUSAMPA İMZAYI ATTI !..

Bir gitti bir geldi derken hakkında bir çok spekülasyon yapılan Hollandalı futbolcu Kiki Musampa sabah saatlerinde geçtiği sağlık kontrolünün ardından kendisini Transoznspor'a bağlayan sözleşmeye imza attı.

30 Ağustos 2006, 17:01

Kongo asıllı Hollandalı oyuncu kulüp sağlık kurulu başkanı Köksal Güney ile birlikte Fatih Devlet Hastanesi'ne gelerek sabah saatlerinde bazı testlerden geçti.

Güney, futbolcunun sakatlığı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, ''Ortopedik olarak da kontrollerini yaptık. Bu konuda herhangi bir sorun yok'' dedi.

Trabzonsporlu yönetici İbrahim Batur ve menajerleriyle birlikte önce İstanbul'a oradan da Trabzonspor geçen Hollandalı futbolcu ön protokolün ardından saat 17:00'de kendisini Trabzonspor'a bağlayan sözleşmeyi de imzaladı.

Daha önce de Türkiye'ye gelen ancak peşinatta anlaşılamadığı için transferi gerçekleşmeyen Musampa, ikinci kez geldiği Türkiye'de bu sefer kalıcı oldu. (Ajansspor)

Ajansspor'a göre imzayı atmış :) Hepimize hayırlı uğurlu olsun :)

keles76
30.08.2006, 17:28
kahraman altuntaş yaralanmış geçmiş olsun diyorum daha yayınlandımı bilmiyorum ama yeni milliyette okudum.

Tansu Onur Erdoğan
30.08.2006, 17:29
hABERİN DOĞRU MU YANLIŞ MI olduğunu bilmiyorum.lig tv de üstelik Beşiktaş haberinde Ailton un Trabzonspor la anlaşmak üzere olduğunu söylediler.Bu durumda Jeff gönderilip yerli bir kaleci alınacak...Doğru olup olmadığı konusunda yorumu sizlere bırakıyorum ben lig tv den izlediğim haberleri sizlere aktarıyorum o kadar...
İNSALLAH DOGRUDUR AİLTON super adam umutla ersenden gol beklersek cok bekleriz

Telha TANYILDIZI
30.08.2006, 17:34
ailtonu alacağımıza romarioyu alalım haahahaaa keyfe bak yaw ailton muş tontonlar takımımı bizim kulüp yalan haber

Travelair
30.08.2006, 17:34
Feyyaz Klinsmann da koşan oyuncular. Bişey anlamadım ben de

Remzi
30.08.2006, 17:35
MUSAMPA İMZAYI ATTI !..

Bir gitti bir geldi derken hakkında bir çok spekülasyon yapılan Hollandalı futbolcu Kiki Musampa sabah saatlerinde geçtiği sağlık kontrolünün ardından kendisini Transoznspor'a bağlayan sözleşmeye imza attı.

şerefsiler haberi keşke vermeseymişler TRansoznspor denilirmi kardeşim

DİNÇ
30.08.2006, 17:36
MUSAMPA İMZAYI ATTI !..
30 Ağustos 2006, 17:01
Advertisement

Musampa 3 yıllık kontratı imzaladı !

Sağlık kontrolünden geçen ve hiç bir sorunu olmadığı tespit edildikten sonra ön protokol imzalayan Kongo asıllı Hollandalı oyuncu aynı gün saat 17:00'de kendisini Trabzonspor'a bağlayan resmi sözleşmeyi imzaladı.

Daha önce de Türkiye'ye gelen ancak peşinatta anlaşılamadığı için transferi gerçekleşmeyen Musampa, ikinci kez geldiği Türkiye'de bu sefer kalıcı oldu.

Trabzonspor ile 3 yıllık kontrat imzalayan Kiki Musampa Bordo-Mavili ekipte 14 numaralı formayı giyecek.

İmza töreninin ardından yaptığı açıklamada "Herşeyden çok mutluyum, biraz uzun bir süreç oldu ama sonunda imzayı attım ve çok rahatladım. Artık sadece futbolu düşünmek istiyorum. Bundan sonra benim ve Trabzonspor için başarılı yıllar olmasını diliyorum" dedi. Musampa'ya bir sakatlığının olup olmadığı sorulduğunda ise Hollandalı futbolcu "Benim tek derdim kafamda, şu anda çok yorgunum, çok uzun yollardan geldim ve biran önce dinlenmek istiyorum" dedi.

Musampa perşembe günü takım arkadaşları ile tanıştıktan sonra Amsterdam üzerinden Madrid'e giderek eşyalarını toplayacak ve pazartesi günü Trabzon'a dönecek.

Bu arada Musampa kendisine nasıl hitap edilmesini istediği sorulduğunda da "Madrid'de bana herkes Kiki diye seslenirdi. Burada formamda Musampa yazacak ama bana Kiki denmesini seviyorum" dedi.

Tansu Onur Erdoğan
labiliyolarsa jardeli alsınlar portekiz liginde oynuyo su an ama doğru siz kimseyi beğenmiyosunuz jardelide istemezsiniz ersen martin daha iyi ya

stichus
şu ailton meselesinden bile.. almayı düşündüler ya.. yazıklar olsun.. şeklinde bahsedebiliyorsun öyle mi yasin?
adamın biri uyduruyor, menejerin biri bize kakalamaya çalışıyor.. sen peşinde koştuklarımız resmi sayfada yayınlanana kadar küçümseyip ondan sonra da imzada bu adam hasta herhalde diyenlerden misin yoksa?
ailton falan yok!
jester in adamı yarın geliyor..
szymek de gider..
kaleci konusu sıcak hala! çalışılıyor.. hem de oldukça iyi isimlerle temaslar var..
ama taraftar da destek namına birşey göremiyoruz maalesef.. ailtonu almayınca teşekkür edersiniz başkana artık:)

Telha TANYILDIZI
30.08.2006, 17:37
mineiro gelsin başka bişey istemem ben kaleci önemlii ama iki işi bi arada yapamaz bizim yönetim jeff. gönderecekte pletikosayı getirecekte (bu arada gelmesini en çok ben isterim) bide ön libero alacakta bunları bi arada yapabilecek yönetimimiz yok malesef ben inanmıyorum hem neden hep transferi son güne bırakıyoz buda ilginç anlamıyorum ben bu son gün ayağını

Burçak
30.08.2006, 17:37
edit_______

kutoz
30.08.2006, 17:38
AILTON BELA OLDU!..

Lig TV'nin haberine göre Beşiktaş aylardır çözüm bulamadığı Ailton'u Trabzonspor veya Konyaspor'a vermenin yollarını arıyor. Ancak Brezilyalı oyuncu "Hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum. Benim için gideceğim takımdan çok yaşadığım şehir daha önemli. Ben sosyal bir insanım" diyerek yönetimin başına dert oluyor.

"KALDIĞIM YERDEN DEVAM EDİYORUM"
Brezilyalı futbolcuyu elden çıkarmanın yollarını arayan siyah beyazlılar "Kulüp bulamadım yeniden İstanbul'a gelip antrenmanlara çıkacağım." diyen Ailton için "Eğer bu futbolcuyu bedelsiz olarak bırakırsak juanfran'da olduğu gibi çok zarar ederiz. Camiadan da çok tepki alırız. Ya satalım ya da yararlanalım" dedikleri öğrenildi.

"AİLTON'U ASLA İSTEMİYORUM"
Ailton'u ne pahasına olursa olsun takımında görmek istemediğini yineleyen Teknik Direktör Jean Tigana ise "Ben Pascal Cygan'ı istiyorum. Ailton'u bir an önce gönderin" dediği yöneticilerinde bu konuşma sonrası Ailton'a talip olan Trabzonspor veya Konyaspor'dan birine göndereceklerine dair söz verdikleri iddia edildi.

"YAŞAYACAĞIM ŞEHİR ÖNEMLİ"
Bu arada Brezilyalı futbolcunun siyah beyazlı yöneticileri arayarak "Ben kulüp bulamadım. 1-2 gün içinde İstanbul'a gelip antrenmanlara kaldığım yerden devam edeceğim. Hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum. Benim için gideceğim takımdan çok yaşadığım şehir daha önemli. Ben sosyal bir insanım" dediği belirtildi.

"AILTON'U BEN İKNA EDERİM"
Yakın çevresine Pascal Cygan'ı 2 gün içerisinde transfer edeceğini söyleyen ikinci başkan Murat Aksu'nun Ailton için çözüm bulamadıkları için büyük sıkıntı yaşadığını söylerken "Ailton'u ikna etmekten başka çaremiz yok." şeklinde konuştuğu ifade edildi. (Kyn:www.maraton.com.tr)

stichus
30.08.2006, 17:38
kiki musampa kaynadı arada.. süper transfer işte.. değil mi?
başkanın yıldız sözü yoktur demedim. başkanın iki tane üç tane şu paraya bu paraya yıldız sözü yoktur dedim. açıkladım da detaylarını.
kaldı ki başkanın iki yıldız sözü vermiş olduğunu varsaysam bile, teşekkürü haketmiştir.. zira marce ve kiki dünyanın öteki kısmında yıldız sayılıyor... burada sayılmasa da:)

Küçükalioğlu
30.08.2006, 17:40
şu ailton meselesinden bile.. almayı düşündüler ya.. yazıklar olsun.. şeklinde bahsedebiliyorsun öyle mi yasin?
adamın biri uyduruyor, menejerin biri bize kakalamaya çalışıyor.. sen peşinde koştuklarımız resmi sayfada yayınlanana kadar küçümseyip ondan sonra da imzada bu adam hasta herhalde diyenlerden misin yoksa?
ailton falan yok!
szymek de gider..
kaleci konusu sıcak hala! çalışılıyor.. hem de oldukça iyi isimlerle temaslar var..
ama taraftar da destek namına birşey göremiyoruz maalesef.. ailtonu almayınca teşekkür edersiniz başkana artık:)

pardon kusura bakma ama konuya biraz fransız kaldım herhalde bu jester in adamı kim bi kaç yazında daha gördüm jester in adamı. mahalleden tanıdık filanmı :D

omerkucuk
30.08.2006, 17:42
stichus; FutßoLcunun adı yok mudur ya? şimdi Jester'in adamı diye forumda o nu mu arayacağız.Net ßi açıkLama ßekLiyoruz :)

stichus
kaleci konusunda temas halinde olunan isimleri burada zikretmek bir tarafa, imalı adam asmaca bile olmamalı.. en azından geçen haftadan böyle bir ders çıkardım kendime..:)
kimseye de elindeki bilgiyi satması yahut hava atma aracı olarak kullanmasına müsaade etmemeliyiz..
neticede sadece bulunduğu konum itibarı ile takıma fayda vermeyecek bir şekilde isim verenler, geçmişte takımı zora soktular..
ben yatan iş biliyorum, yayıldığı için!

Telha TANYILDIZI
başkanın yıldız sözü yoktur demedim. başkanın iki tane üç tane şu paraya bu paraya yıldız sözü yoktur dedim. açıkladım da detaylarını.
kaldı ki başkanın iki yıldız sözü vermiş olduğunu varsaysam bile, teşekkürü haketmiştir.. zira marce ve kiki dünyanın öteki kısmında yıldız sayılıyor... burada sayılmasa da:)
dostum senin yıldız anlayışın nedir merak ediyorum marce ye bi nebzede olsa yıldız diye biliriz istersen ben sana yıldız denilen futbolcuları sayayım marstata bunlara yıldız derler
1 hagi
2 zidane 3totti 4 thuram 5 hanry 6 hasan üçüncü

keles76
30.08.2006, 17:43
ailton falan yok!
szymek de gider..

kesinlikle yönetim ailton hakkında hiçbir düşüncesi olmadığı düşüncesindeyim ama forvet lazım diye bu haberleri çıkarıyorlar. Ben kimsenin bunun olacağına kanaat getirmemesine rağmen tepki koydu bence bu tepkiler yararlı olur son dakikada oluşabilecek hataların önüne geçebilir.

stichus
30.08.2006, 17:44
bu forum da gelecek adamın adını ilk bilen yer olmuştur..
olmamış mıdır arkadaşlar?

Ali Özcan
30.08.2006, 17:45

stichus sen yenisin burada gündem hızlı değişir haberin olsun.Biz bir transfer yaptıkmı daha onu konuşmayız hemen yenisi gündeme gelir...Trabzonspor hızlı takımdır ayak uydur bize.Bak ailton gündemde,Türk kaleci gündemde,Arouca gündemde falan...

hızlı yaşa çok transfer yap...

keles76
30.08.2006, 17:45
dostum senin yıldız anlayışın nedir merak ediyorum marce ye bi nebzede olsa yıldız diye biliriz istersen ben sana yıldız denilen futbolcuları sayayım marstata bunlara yıldız derler
1 hagi

bu starlarda kendi içinde süper star ve star diye ayrılır birde her daim iyi topçu vardır bu adam iyi topçulardan yani isteyen star der abartı olmaz oynadıkça taraftar olarak adını net koyarız.

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 17:46
bu takımda uyum sorunundan ve td nin başarısızlığından bahsederken hala transfer olmasından bahsediyoruz... önce elimizdekileri oynatalım...daha hiç bişey göremedim ve korkarım ki durum çok kötü görünüyor...

champions
30.08.2006, 17:47
alıcamız brezilyalı oyuncu;
Nom complet Marcos Arouca da Silva
Naissance Le 11.08.1986
à Duas Barras [RJ]
Taille 169
Poids 65
Club actuel Fluminense [RJ]
Poste Milieu défensif

omerkucuk
stichus sen yenisin burada gündem hızlı değişir haberin olsun.Biz bir transfer yaptıkmı daha onu konuşmayız hemen yenisi gündeme gelir...Trabzonspor hızlı takımdır ayak uydur bize.Bak ailton gündemde,Türk kaleci gündemde,Arouca gündemde falan...

hızlı yaşa çok transfer yap...

Süpersin aynen :)

Mehmet_Mercanlı
stichus neden her yazına gülücük ekliyosun cokmu komik söylediğin şeylerde gülünecek bişe yokii

Telha TANYILDIZI
30.08.2006, 17:48
Naissance Le 11.08.1986
à Duas Barras [RJ]
Taille 169
Poids 65
Poste Milieu défensif

ya ben bu oyuncuyu bir kere cm oynarken almıştım takıma iyi şutlarda çekiyordu

Umut ÖZTÜRK
239

Yakıştı be forma :)

DİNÇ
Trabzonsporlu Musampa...
Hayırlı Olsun....

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300806musamba15.jpg

stichus
30.08.2006, 17:50
stichus neden her yazına gülücük ekliyosun cokmu komik söylediğin şeylerde gülünecek bişe yokii

senin hemen her yazdığın çok acı ama..
musampa tam olarak nerede oynuyor çözebildin mi bari.. dört gündür adama yer arıyordun..:)
(bak komik işte.. değil mi?)

Burçak
30.08.2006, 17:51
@stichus

ben yazdığım kaleci yi editledim. özelden isimlerinide yazdım sana. en azından doğrumu diye bi cevap yaz yani. jestere olduu gibi :)

keles76
30.08.2006, 17:51
bu musampada çok iş var bu adam çok iş yapacak bekle bizi bejeke geliyoruz hemde çok değişerek

Telha TANYILDIZI
30.08.2006, 17:52
Trabzonsporlu Musampa...
Hayırlı Olsun....

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300806musamba15.jpg

adamın kotuna bi bakın yaw yazığım geldi aramızda şuna para toplayalım pantolon alalım

Ali Özcan
30.08.2006, 17:52
Musampa orta sahada ve defansif olarak da oynayabildiğini söylemiş.Ön libero budur arkadaşlar.Keçeli solda ve nurat ocak defansın solunda (ya da tam tersi )

stichus
30.08.2006, 17:53
bu transferler hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar..
takıma katkı yapacağına kişisel olarak ben de kefilim..
ama mevcut takımın performansını sorgulamakta da sizinleyim.. gökdeniz de oynamalı adam gibi.. diğerleri de.. musampa değil sadece yani..
neyse..
herkese iyi akşamlar diliyorum.. umarım yarın 'jester in eleman' istanbul üzerinden trabzona geçtiğinde beni hatırlarsınız..
bu adamı bu forum buldu.. bizim oyuncumuz bu.. dersiniz:)

DİNÇ
30.08.2006, 17:55
adamın kotuna bi bakın yaw yazığım geldi aramızda şuna para toplayalım pantolon alalım

Kardeş o kot kim bilir kaç paradır...Geçenlerde ben de Diesel markalı kot alayım dedim o yırtık pırtık modalı kotlara 450 YTL fiyat çektiler...

Mehmet_Mercanlı
senin hemen her yazdığın çok acı ama..
musampa tam olarak nerede oynuyor çözebildin mi bari.. dört gündür adama yer arıyordun..:)
(bak komik işte.. değil mi?)

gercekler acıdır...
dimi kardeşim sen iyi bilirsin

AkYaZiLi61_Ts
kim bu jesterin adamı çok merak ettim...

cipses
arkadaş nedir bu albayrak sözcülüğü
kraldan çok kralcı olmaya gerek yok
başkan kötü bir yönetim göstermiştir
trabzonla adı anılan dünyaca ünlü,çağdaş futbol oynatan o kadar teknik direktör varken geri kafalı bu adamı bir anda takımın başına geçirmiştir. sonradan pişman olmuş olacak ki hüsnü özkarayla durumu toparlamaya çalışmıştır.
gerekli yerlere transferi gereken zamanda yapmamıştır
eminim bunun o bile farkındadır
ama gel gör ki hala içimizde kraldan çok kralcılar var
bugün trabzonun oynadığı bu futboldan, taraftarın içine düştüğü bu umutsuzluktan başkan sorumlu değil de ben mi sorumluyum?
takım süper top oynasa, mükemmel transferler yapılmış olsa omuzlara ben mi alınacaktım o mu?
lazaroniyi seçerek başkan bir kumar oynadı, kaybetti
taraftarın yüzüne bakamayan başkanın klübün başında oturmaya hakkı yoktur
lazaroninin tazminatını versin ve gitsin

champions
30.08.2006, 17:57
kim bu jesterin adamı çok merak ettim...
Naissance Le 11.08.1986
à Duas Barras [RJ]
Taille 169
Poids 65
Poste Milieu défensif

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 17:58
teşekkür ederim...şimdi onu almak için symek mi gönderilecek....

cipses
30.08.2006, 17:59
Naissance Le 11.08.1986
à Duas Barras [RJ]
Taille 169
Poids 65
Poste Milieu défensif
arkadaş bu ne böyle
fizik olarak ailtona benziyor
menajerler ailtonun adını değiştirip kaktırmasın bize

coolank
30.08.2006, 18:01
arkadaşlar şimek zaten gitti ya da son konuşmalar yapılıyor bu belli .... ben hala kaleci konusunda ısrarımı sürdürüyorum ... umarım mahçup olmam .. az bir ümit de olsa ..

champions
nerden çıkardın ailtona benzediğini ama siyahi olmasıyla benziyor olabilir

My
Naissance Le 11.08.1986
à Duas Barras [RJ]
Taille 169
Poids 65
Poste Milieu défensif

Ha bu uşaan resmide bu herhalde :)

http://www.fifa.com/images/cms/proshots/Brazil---Argentina03.jpg

stichus
30.08.2006, 18:02
cipses.. hazmetmeye çalışmalısın..
genel kurula kadar böyle bu iş.. sen dedin diye iş yapılmaz.. gel güzel bak olaylara.. transferlere sevin.. takım yenilse de başkan gitse diye düşünme.. sen taraftarlık yap, yap ki başkana eleştiri getirmeye hakkın olsun..
ben musampanın bir gün trabzona geleceğine ihtimal vermiyordum ama elbette gelirse bazılarının burun kıvıracağını biliyordum..
başkan denizin üstünde yürüse yüzme bilmiyor diyeceksin..
şu başkanın yaptıklarını sen yapsan sana ne derdin acaba?
eleştirilecek çok yönü var, elbette doğru.. ama sen bırakınca beşikteşlı savunmayacak takımı.. ben savunacağım..
ne acı ki sana karşı senin takımını savunacağım..
kraldan çok kralcı bensem eğer..
kralcıyım..

keles76
30.08.2006, 18:03
bu çocuk ümit milli bir futbolcu alınırsa çok hoş olur brezilyalı bir milli oyuncumuz olsun belki bizden sonra a milliye çagrılır .

turkercan
30.08.2006, 18:04
eğer bu o adamsa brezilya milli takımında oynamış sanırım :) ama ümit milli yada daha altı :) valla ben formayı milli formaya benzettim

http://www.nos.nl/noswktot20/images/Marcos-Arouca-da-Silva99_tcm47-175278.jpg

cipses
30.08.2006, 18:05
genel kurula kadar böyle bu iş.. sen dedin diye iş yapılmaz.. gel güzel bak olaylara.. transferlere sevin.. takım yenilse de başkan gitse diye düşünme.. sen taraftarlık yap, yap ki başkana eleştiri getirmeye hakkın olsun..
ben musampanın bir gün trabzona geleceğine ihtimal vermiyordum ama elbette gelirse bazılarının burun kıvıracağını biliyordum..
eleştirilecek çok yönü var, elbette doğru.. ama sen bırakınca beşikteşlı savunmayacak takımı.. ben savunacağım..
kralcıyım..
trabzonun yenilmesini hazmedebilirim
ama kendi sahasında bile ezik oynamasını asla
sen hazmedebiliyorsan et!

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 18:05
tarafsız olarak ortaya bir konu atmak istiyorum..bu sezondan öncesine kadar bu takıma verilen yıldız sözlerinin hiçbiri gerçekleşmemişti.. ama bu başkan değişik bir yöntemlede olsa dediğini yapmadımı... takımın gidişatı kötü olabilir ama...elbet düzelecek...

champions
30.08.2006, 18:06
eğer bu o adamsa brezilya milli takımında oynamış sanırım :) ama ümit milli yada daha altı :) valla ben formayı milli formaya benzettim

2003 de brezilya 17 yaşaltı milli takımında oynadı

coolank
30.08.2006, 18:08
ben başkanı destekliyorum en baştan beri ve şimdi de .. ama yönetim de çok başı dertte bu da bir gerçek ... başkan şu kaleciyi bitirsin çok ii olacak hadi başkanım gayret vur masaya yumrugunu yoksa bu kadar emek boşa gidecek .. simko da gitti zaten ...

cipses
30.08.2006, 18:08
tarafsız olarak ortaya bir konu atmak istiyorum..bu sezondan öncesine kadar bu takıma verilen yıldız sözlerinin hiçbiri gerçekleşmemişti.. ama bu başkan değişik bir yöntemlede olsa dediğini yapmadımı... takımın gidişatı kötü olabilir ama...elbet düzelecek...
bundan önce takıma kim yıldız sözü verdi?

Ali Özcan
30.08.2006, 18:09
Stichus Manisanın yabancı kontenjanı doldu...Szymek için alternatif takım aramaya başla sen !!!!!!!

Manisaspor'a Yunanlı golcü!
Vestel Manisaspor'da kalp spazmı geçiren Meduna'nın sezonu kapatma olasılığını düşünerek golcü arayışını sürdüren yönetim, Ajax'ın Yunanlı santrforu Angelos Charisteas'la anlaşma zemini arıyor.

Yunanistan Milli Takımı'nda da forma giyen ve 2004 yılından bu yana Hollanda'da top koşturan Charisteas Yunanistan Milli Takımı'nda 46 kez forma giyip 12 gol attı.

Bu arada yönetimin Samsunsporlu Rafael defterini kapatmadığı bildirildi. Karadeniz kulübünün 1.5 milyon dolar istediği bu oyuncuya Manisa'nın 750 bin dolar önerdiği, uzlaşma sağlanması halinde transferin gerçekleşebileceği belirtildi. Alternatif isimler arasında İtalya'nın Siena takımı oynayan Arnavut golcü Bogdani ile Bayern Leverkusen'de oynayan Ukraynalı Voronin de yer aldığı açıklandı.

Öte yandan Asbaşkan Kenan Yaralı'nın emekli öğretmen olan annesi Neval Yaralı, Çeşme'deki yazlığında kalp krizi sonucu vefat etti. Neval Yaralı dün toprağa verildi.

30.08.2006

Kaynak : DHA

AkYaZiLi61_Ts
hangi yönetim vermedi ki...

cipses
2003 de brezilya 17 yaşaltı milli takımında oynadı
bu jeffersonu da böyle aldık zaten
adamların genç takımları sabit bir kadro değil ki
her maçta başka kadroyla oynuyor neredeyse
hasbelkader oynamamıştır umarım

firidin
30.08.2006, 18:10
ailton falan yok!
szymek de gider..

bak canım arkadasım veya abim cümle aynen sundan ibaret;

http://bordomavi.net/images/reputation/reputation_balance.gif

http://bordomavi.net/images/icons/icon1.gif
yuhh yani bu adamları diil almak transfer için bi anlık bile düsündülerse yazıklar olsun o YÖNETİME!!!!!

düsündüler(SE) kısmı ne anlama geliyor biliyosundur kesin, cahil bir insana benzemiyosun üstelikte iiyi niyetlisin umarım tekrar okursun ve kurdugum cümleyi anlarsın!!!!!

saygılarımla.....

keles76
30.08.2006, 18:10
kralcıyım..

eleştirmek istersek herkesi eleştiririz önemli olan takıma menfaati olan eleştiriyi ortaya koymak yani şimdi yönetim gitsin demenin kime ne faydası var ben takıma destek sonuna kadar destek diyorum. Empatiyle herşey çözülür yeterki bu empatiyi kurunuz.Halil hoca bir ara taraftar için kendini real madrid taraftarı zannediyor diye birşey söylemişti.Bende arkadaşlarla konuşunca bu etki hiç oluşmadı sürekli bizden birşey olmaz o giderse düzelir bu giderse düzelir mantığı var ve kim gelirse gelsin insan olunca eksiğide olacak artısıda sürekli eksiler niye öne çıkarılıp bu işten zevk almamızı engelliyoruzz.Bencede trabzonspor en büyük kulüptür. Çünkü başka trabzonspor yok.

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 18:12
trabzonspor kelimelerle anlatılamaz...

coolank
30.08.2006, 18:13
arkadaşlar bu yeni gelecek olan brezilyalı hiç seyretme şansına ulaşan var mı ??? kimdir bu adam ? yani neten bilgileri alıp koyuyor arkadaşlar ama nasıl adam özelliği ne nasıl oynar iyi bir simko dan iyi midir ? hatta simko nun şimdiki halini de aratmasın bize ... hiç olsun simko düzelecek diye ümidimiz vardı adam eger kafadan kötü ise yanarız simko ya ..

Bahtiyar
30.08.2006, 18:14
bence
trabzonspor un bu başkanı desteklememek gibi bi şansı yok. çünkü adam türkiyenin en zenginlerinden biri tahminimce. yani azize ile bile yarışabilir para konusunda. (para ile dinin imanın kimde olduğu belli olmaz diye bi laf var) sanırım albayraklarıda türkiye de duymayan yoktur. bence Trabzonspor bu şansı iyi değerlendirmeli. Bunlar başkanın bir yakını, tanışı falan olduğum için değil savunmak da değil amacım. sadece kendi görüşüm.

cipses
30.08.2006, 18:14
hangi yönetim vermedi ki...
hiç bir yönetim trabzona yıldız transfer sözü vererek seçilmedi
ne özkan sümerin buna parası vardı
ne atay aktuğun
ama yattara diye biri var trabzonda sanırım
nedense yıldız transferden sayılmayan bu adama taraftar herkesten fazla güveniyor
benim başkana kızgınlığım yıldız transfer sözünde durmadığı için değil
hatta yıldız transfer sözünde durduğu söylense itiraz etmem
ama bir soru sorayım
lazaroniden kim memnun ?

sarman61
30.08.2006, 18:16
Bizim taraftarımız kusursuz bir hoca arıyor bulurlarsa soylesinlerde alalım. Bu takımın başına ricard gelse vede bu sonuçları alsa yine aynı konular konuşulurdu. Hocayı gondersin diye. Bizim taraftarımız sabırsız olduğundan biz hep böyle olduk. Her sene hoce deiştir yonetim deiştir. Ouzden şampiyonluk gelmedi. Bu gidişle biz daha cok bekleriz. Yeni çeriler gibi kellesini isteriz diye sokaga cıkarsınız yakında.

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 18:16
lazaroninin gelişini bende anlamadım cuperlerden bahsedilirken birden lazaroni geldi... zaman kaybedileceği düşüncesinden mi bilemem.. onu en iyi yönetim bilir...

gerçekefsane
30.08.2006, 18:18
@stichus

söz, oyun oynamayacağım, foruma yazdığıma pişman oldum.

Kaleci transferi olursa bu taraftar yıldız transferden daha çok sevinecek bunu bilmelisiniz. Oyunu foruma neşe olsun, stresten uzaklaşmak için yazmıştım, alınacağınızı bilmiyordum.

stichus
30.08.2006, 18:20
'yuhh yani bu adamları diil almak transfer için bi anlık bile düsündülerse yazıklar olsun o YÖNETİME!!!!!

düsündüler(SE) kısmı ne anlama geliyor biliyosundur kesin, cahil bir insana benzemiyosun üstelikte iiyi niyetlisin umarım tekrar okursun ve kurdugum cümleyi anlarsın!!!!!

saygılarımla.....'

yasin o hengamede gözden kaçmış bir (se) nin muhasebesini çok güzel tutmuşsun.. seni tebrik ediyorum..
bu arada cevabi mesajımla kırdığımı düşünerek bir de özür diliyorum tabii..
ailton mailton.. sinirlenmişiz o ara.. kusura bakma!

Travelair
30.08.2006, 18:21
Taille 169

Boyu 1,75in üzerinde topçuya talip olsak kafamı kesecm. Ne bu her talip olduğumuz oyuncu 1,70 :)

ISTS
30.08.2006, 18:22
Ben yönetime güveniyorum. Son senelerdeki en başarılı yönetimdir bence. Yalnız lazoroni konusunda büyük hata yapmıştır. O hatanın sebebide td konusunda çok geç kalmış olmamızdı, o zaman da büyük taraftar baskısı vardı ,acele karar verildi ve yanlış seçim oldu bunun yönetimde farkında bence

EN BÜYÜK BAŞKAN BİZİM BAŞKAN

champions
30.08.2006, 18:23
@stichus

Kaleci transferi olursa bu taraftar yıldız transferden daha çok sevinecek bunu bilmelisiniz. Oyunu foruma neşe olsun, stresten uzaklaşmak için yazmıştım, alınacağınızı bilmiyordum.
ne yazdın ne zaman yazdın neyi kaçırdık

bordoylamavi
30.08.2006, 18:24
1 hagi
ya ciddi ciddi okuyordum yazdığın yıldızları en sonunda çok güldüm kahkahayı patlattım güzel espriydi gerçekten

coolank
30.08.2006, 18:30
@stichus

gerçekefsane yazmış yukarıdaki cümleyi

katılıyorum hatta yeni brezilyalı olmasa bile kaleci olmalı mutlaka kaleci şart

Küçükalioğlu
30.08.2006, 18:32
arkadaşlar biri bana jester in yıldızı nı söylemesin vazgeçtim ben ondan jester kim yaw onu söylesin. bi jester dir gidiyoruz 2 günden beri.

cipses
30.08.2006, 18:32
Bizim taraftarımız kusursuz bir hoca arıyor bulurlarsa soylesinlerde alalım. Bu takımın başına ricard gelse vede bu sonuçları alsa yine aynı konular konuşulurdu. Hocayı gondersin diye. Bizim taraftarımız sabırsız olduğundan biz hep böyle olduk. Her sene hoce deiştir yonetim deiştir. Ouzden şampiyonluk gelmedi. Bu gidişle biz daha cok bekleriz. Yeni çeriler gibi kellesini isteriz diye sokaga cıkarsınız yakında.
arkadaş
siz sabırla bir yerlere varmış takım biliyor musunuz?
milan sabırla mı bir yerlere geldi
juventus öyle mi
fener sabırla mı bu derece yükseldi?

dünyada manchesterdan başka örnek var mı
ki o da 15 sezona avrupada sadece tek kupa sığdırabilmiş
ama fergusonun başarısına gölge düşürmek haddimize değil

bu işler sabırla olmaz
bakmayın siz üç beş tane ne söylediğini bilmeyen yazarın sabır söylentisine ki onların bile sabrı kalmadı trabzon konusunda

milan fatih terime yarım sezon dayanmadı
adamlar ertesi sene hem şampiyonlar ligini hem ligi aldılar
barcelona rüştüye 2 hafta dayanmadı,3. hafta 3. kalecisi yaptı ilk fırsatta kovdu
futbol çok acımasız bir oyundur
bu oyunun içindeyseniz acımasız olacaksınız
çünkü size kimse acımaz
trabzon bugün bu hale geldiyse kanayan yaralarını kesip atamadığı için geldi

şike olayından sonra yönetim gökdenizin biletini kesseydi, takım geçen sene bu durumlara düşmezdi. ne geçen sene(zaten büyük bölümünde oynamadı ama oynadığı dönemde de takıma hiç katkısı olmadı) ne de bu sene takıma hiç katkısı olmadı. takım içindeki huzursuzluğun asıl kaynağı gökdeniz değil mi ?

biz bir önceki sene 77 puan topladık. o kadrodan iki tane adam verdik, 4-5 tane adam aldık. nasıl oluyor da 52 puan topladık. o iki oyuncu bu kadar kritik miydi?

o gün gökdenizi kesip atamayan trabzon bunun bedelini ağır ödedi 25 puan birden kaybetti.

şimdi kanayan yara yalnızca gökdeniz değil, trabzonun her tarafı yara bere dolu. yönetiminden teknik kadrosuna hatta bir çok oyuncusuna kadar!

şimdi bu yarayı kesip atmazsak
ilerde kangren olmuş bir trabzon bulursunuz ona göre

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 18:35
o seneki apoel faciasını unutma....

Soner Kurt
30.08.2006, 18:36
1 hagi

abi o neydi ya kaşlar çatık mahkeme duwarı suratla okurken forumu 6. maddede yazılanı okuyunca kendimi hasan üçüncünün uçan tekmesini yemiş gibi hissettim. bu halde de güldürdün ya helal olsun yani :D

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 18:37
pardon anorthosis faciası demek istedim...

stichus
30.08.2006, 18:37
cipses..
tüm söylediklerine katılıyorum.. aynen katılıyorum hem de.. değiştirmeden..
hepsine aynen katılıyorum..
hala farklı bir yerde duruyorum ama. bu meselelrin hepsinin birden çözüleceğine inanıyorum. bir plan yapılırsa.. yapıldığını da düşünüyorum doğrusu..
acımasız olmamak lazım..
iyi bir başkanımız var..
ben söylüyorum yahu.. inanmıyor musunuz?

cipses
30.08.2006, 18:38
bu yabancı teknik direktörlerin en sevmediğim yanı bu;
ne zaman gideceklerini bilmiyorlar

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 18:39
teknik direktör konusu daha önemli bence... bu adamın oyuncularla bir ilişkisi yok gibi... onları ateşleyemiyor...

gerçekefsane
30.08.2006, 18:39
.............................

Telha TANYILDIZI
30.08.2006, 18:41
peki stichus sana başka bişey daha sorayım madem başkanın fikirlerini düşüncelerini projelerini biliyorsun dostum neden lazaroni biz taraftarların gönlünde yatan teknik adam türk genç ve gelince en az 3 yıl takımın başında kalabilecek bi adamdır bunu sn. albayrak bilmiyormuydu yada bu seneyi lazaroniden geçirelim seneye kendini kanıtlamış bi türk gencinimi takıma getiririz diye düşündü?

sarman61
30.08.2006, 18:41
Ne yapalım o zaman topu tüfeği alıp yonetimi aşağı indirelim işler duzelir dimi. Bizler ne zaman sabretmişiz. Fenerbahce 4 sene gesenin şampiyonluğunu gordu sonra şampiyon oldu azizeye sabrettiler. Ama biz olamaz sabredemeyiz hemen gitsin biz bekliyoruzki bizi gelen başkan gelir gelmez şampiyon yapacak. Kimse kusura bakması ama bu hayalcilikten oteye gecmez. Şu anda takımı desteklemekten başka ne yapabilirz. Nitekim bunuda yapamıyoruz.

Telha TANYILDIZI
30.08.2006, 18:43
Ne yapalım o zaman topu tüfeği alıp yonetimi aşağı indirelim işler duzelir dimi. Bizler ne zaman sabretmişiz. Fenerbahce 4 sene gesenin şampiyonluğunu gordu sonra şampiyon oldu azizeye sabrettiler. Ama biz olamaz sabredemeyiz hemen gitsin biz bekliyoruzki bizi gelen başkan gelir gelmez şampiyon yapacak. Kimse kusura bakması ama bu hayalcilikten oteye gecmez. Şu anda takımı desteklemekten başka ne yapabilirz. Nitekim bunuda yapamıyoruz.

kardeş sn. yıldırıma sabretti ama hep yarışın içinde oldular bunlar hep iyi futbolcuları aldılar değilmi ondan sabrettiler hediye bi 4.lük almadılar

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 18:44
takımı ve başakanı sonuna kadar desteklemeliyiz...çünkü başaka trabzonspor yok...

stichus
30.08.2006, 18:44
tanyıldızı.. seninle son durumumuz neydi? küs falan değiliz değil mi..
neyse.. sormuşsun cevaplamaya çalışayım.
başkan bu yıl hatta belki kiralama yoluyla bile iş yapacak yaşlı futbolcular ve kariyerli hocayla kısa vadeli başarı peşinde olmalıyız diye düşünüyordu..
düşünüyordu..
sonra ben dalmışım..
uyandığımda geleceğin takımı filan gibi bir proje vardı masada..
neler oluyor dedim.. hızlandırılmış bir 'trabzon şehri ve gerçekler' kursu verdiler bana.. kendime geldiğimden beri bu taraftara yaranmanın bir yolu var mıdır onu araştırıyorum..
bulsam.. hemen onu yapmasını sağlayıp istifası için yalvarmayı düşünüyorum başkana!

AkYaZiLi61_Ts
30.08.2006, 18:47
beyler hepinize iyi akşamlar... kendinize iyi bakın... ben kaçıyorum...birliğe dönim artık...

Travelair
30.08.2006, 18:47
Arkadaşlar biraz da bana sorun olmaz böyle :)

stichus
30.08.2006, 18:48
evet benden de hayırlı akşamlar..
ben de yemek yemeliyim.
böyle beslenemiyorum..

Telha TANYILDIZI
30.08.2006, 18:49
tanyıldızı.. seninle son durumumuz neydi? küs falan değiliz değil mi..
neyse.. sormuşsun cevaplamaya çalışayım.
başkan bu yıl hatta belkiş kiralama yoluyla bile kısa vadeli başarı peşinde olmalıyız diye düşünüyordu..
düşünüyordu..
sonra ben dalmışım..

dostum ben kimseye küsmem kolay kolay ne güzel seninle tanıştık sonuçta ufkumu artırdın sen benim neden küseyim ben sana ha ara sıra sana takılıyorum sadece hepsi bu
kısa vadede başarı düşünüyordu demekki benim şahsi görüşüm sen katılmayabilirsin size bu lazaroniyi getiren menejeri bidaha kulüp binasına sokmayın tek tavsiyem budur biz ilerde sefa süreceksek bugün cefa çekmeye hazırız ama ölene kadar üzülmek istemiyorum

Küçükalioğlu
30.08.2006, 18:50
yaşasın jesteri buldum:D töbe töbe yaw adam BMN üyesi senin benim gibi 2 gündür jester de jester diye tutturdunuz jerter denilen arkadaş günde 2,77 mesaj ortalaması ile oynayan :D bir BMN kullanıcısı.

cipses
30.08.2006, 18:54
cipses..
tüm söylediklerine katılıyorum.. aynen katılıyorum hem de.. değiştirmeden..
hepsine aynen katılıyorum..
hala farklı bir yerde duruyorum ama. bu meselelrin hepsinin birden çözüleceğine inanıyorum. bir plan yapılırsa.. yapıldığını da düşünüyorum doğrusu..
acımasız olmamak lazım..
iyi bir başkanımız var..
ben söylüyorum yahu.. inanmıyor musunuz?
arkadaş yani başkanın kişiliğine diyecek sözüm yok
tanımıyorum çünkü
ama yani o kadar sene büyükşehirle ilgilenmiş
ama futbol bilgisi zayıf gibi geldi
biz hiç birimiz futbolcu değiliz, faal olarak yönetimde bulunmuş da değiliz
ama yani lazaroni geldiğinde şu taraftarların içinde şok yaşamayan kim var?
lazaroniye güvenen kim var ?
e yani futbolla taraftarlık dışında bir ilgisi olmayan biz farkediyoruz da yani yıllardır bu işin içinde olan biri nasıl farketmez bunu!
ya ben trabzonun bütün maçlarını izledim bu sene,
geçen sene izlediğim hiç bir maçında bu kadar kötü oynamıyordu
şampiyonluk parolasıyla girdik daha ligin 4 haftası geçti havluyu attık hemen.
yani her insan hata yapabilir ama her hatanın da bir bedeli vardır öyle değil mi?
sen kırmızı ışıkta geçince trafik polisi sana ceza keserken her insan hata yapar mı diyorsun?
trabzon yıldız transfer etmek istiyorsa yıldız bir teknik direktör transferi yapması gerekmez miydi?
şimdi bakıyorum hasan hüseyin diyor herkes, sanki onlar gitse takım süper
o hüseyin dediğiniz adam hala milli takıma çağırılan tek trabzonlu değil mi?
ikisi de çok kötü oynuyor, ama o kadar kötü futbolcu değiller. takımda herkes olduğundan daha kötü oynuyor. yattaradan başka kim iyi bir performans gösteriyor ki!
bunları başkan görmüyor mu?
kimse takım yeni,teknik direktör yeni diye bahaneler söylemesin bana
şampiyon olmak istiyorsanız bahaneniz olmamalı
gerets geçen sene takımıyla ligin ilk 9 haftasında 8 galibiyet 1 beraberlik aldı ve o takım şampiyon oldu.
o teknik direktör yeni değil miydi?
takım yenilebilir, futbolda şansın büyük rolü var bunu kimse inkar edemez.
ama trabzonun şansı olmasaydı biz ligin sonuncusu da olabilirdik şu anda ve forumda trabzon-osasuna diye bir başlık da olmayabilirdi

firidin
30.08.2006, 18:56
bu aksam fluminense nin maçı var Marcos Arouca da Silva orda oynuyodu dimi_? bu adam bu aksam maça çıkarsan (kendi görüsüm) TRABZONSPORumuza imzalamaz...ayrıca maçı bi kanal veriomu_?*

ya bu kanca yüzünden brazilya ligi abonmanlığı varsa alıcam en sonunda!!bu adam dönsede kurtulsam :mad:

cipses
30.08.2006, 18:58
takımı ve başakanı sonuna kadar desteklemeliyiz...çünkü başaka trabzonspor yok...
arkadaş ne alakası var
ben albayrakçı değilim trabzonsporluyum
takımım sahadayken elbette trabzon yensin istiyorum
ezsin 5 atsın,direkten topları dönmesine rağmen fark atsın istiyorum
ama görüyorum ki rakip bizi eziyor, yüzde yüzlük golleri kaçırıyor ve teknik direktörümüz hala çıkıp takımın iyi yolda olduğunu söylüyor
ben ne takımı görüyorum sahada ne de yolu
öyle lambur lumbur oynuyor
buna sinirleniyorum
buna sinirlendikçe bu herifi takımın başına getiren adama sinirleniyorum
işte
trabzonu ne kadar seviyorsan o kadar erken ölüyorsun

gerçekefsane
30.08.2006, 18:59
Agali yazılmıştı, Agali Ankaragücü'ne gitti.

turkercan
30.08.2006, 19:03
bu aksam fluminense nin maçı var Marcos Arouca da Silva orda oynuyodu dimi_? bu adam bu aksam maça çıkarsan (kendi görüsüm) TRABZONSPORumuza imzalamaz...ayrıca maçı bi kanal veriomu_?*

ya bu kanca yüzünden brazilya ligi abonmanlığı varsa alıcam en sonunda!!bu adam dönsede kurtulsam :mad:

hangi kanalda veriyo arkadaşım?

coolank
30.08.2006, 19:04
BRA 01:30 3 Goias - Fluminense bizim adam oynarsa yarın nasıl tarbzonda olacak ....lig tv veriyordu galibe bu maçları ya da tv 8... ilk önce cruzero dan bir futbolcunun adı geçiyordu şimdi bu mu oldu

firidin
30.08.2006, 19:05
hangi kanalda veriyo arkadaşım?

arkadasım bende onu soruyorum bi kanal veriyormu die_?

littlebighorn
30.08.2006, 19:07
Takımı desteklemek ayrı ,yönetimi desteklemek ayrı:

Bu yönetimin doğru bulmadığım icraatları:

1. Geçen sene ara transferde alınan oyunculardan biri haricindekilerin takıma katkısı olmaması. (Trabzonspor' un parasının boşa harcanması)
2. Halillodzic konusunda hatalı davranılması. Sezon ortasında ya bu sezon için anlaşılacak ya da geçen sezondan bu sezon için TD işi bitirilecekti. (Bu 3. hatanın da sebeplerinden birisidir.)
3. Sezona yetiştirilmek için acele ve hatalı bir seçimle kariyeri tartışmalı ve başarısız Lazoroni TD olarak seçilmiştir. Son derece hatalı bir seçimdir.
4. Sezon hazırlıkları yetersizdir. 2. ve 3. sınıf takımlarla hazırlık maçları yapılmıştır.
5. Transferler çok geç yapılmıştır. Musa Büyük, Ersen Martin, Murat Ocak, Umut Bulut, Cem Demir transferleri takıma dorudan katkı yapacak transferler değildir.
Son güne kadar transferleri bırakmanın Trabzonspora ne gibi yararı olmuştur? Zararı sezonun ilk 4 maçında 8 puan kaybıdır. Bu arada 2. bir Rum faciasından kıl payı kurtulmuşuzdur.

Bu 5 madde yönetimi başarısız bulmam için yeterli.

Bu arada STICHUS'a :

Yönetime yakın, gelecekte Trabzonspor başkanlığını düşünen, iyi eğitimli, iyi bir işi olan ve de puro içmekten hoşlanan biri olarak bu sezon için yaptırılacak bayrak ve pankart kampanyasına şöyle iyi bir destek vermeni hatta sponsör olmanı bekliyorum.

cipses
30.08.2006, 19:12
Takımı desteklemek ayrı ,yönetimi desteklemek ayrı:

Bu yönetimin doğru bulmadığım icraatları:

1. Geçen sene ara transferde alınan oyunculardan biri haricindekilerin takıma katkısı olmaması. (Trabzonspor' un parasının boşa harcanması)
2. Halillodzic konusunda hatalı davranılması. Sezon ortasında ya bu sezon için anlaşılacak ya da geçen sezondan bu sezon için TD işi bitirilecekti. (Bu 3. hatanın da sebeplerinden birisidir.)
3. Sezona yetiştirilmek için acele ve hatalı bir seçimle kariyeri tartışmalı ve başarısız Lazoroni TD olarak seçilmiştir. Son derece hatalı bir seçimdir.
4. Sezon hazırlıkları yetersizdir. 2. ve 3. sınıf takımlarla hazırlık maçları yapılmıştır.
5. Transferler çok geç yapılmıştır. Musa Büyük, Ersen Martin, Murat Ocak, Umut Bulut, Cem Demir transferleri takıma dorudan katkı yapacak transferler değildir.
Son güne kadar transferleri bırakmanın Trabzonspora ne gibi yararı olmuştur? Zararı sezonun ilk 4 maçında 8 puan kaybıdır. Bu arada 2. bir Rum faciasından kıl payı kurtulmuşuzdur.

Bu 5 madde yönetimi başarısız bulmam için yeterli.

kardeş tebrikler

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 19:19
STICHUS cıktı sıtenin neşesi kaçtı. dunde beri negüzel eyleniyoduk..

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 19:22
littlebighorn
Bu arada STICHUS'a :

Yönetime yakın, gelecekte Trabzonspor başkanlığını düşünen, iyi eğitimli, iyi bir işi olan ve de puro içmekten hoşlanan biri olarak bu sezon için yaptırılacak bayrak ve pankart kampanyasına şöyle iyi bir destek vermeni hatta sponsör olmanı bekliyorum

cipses
30.08.2006, 19:39
bu bölüme her girişimde
selçukabi tarafından 23.03.2006, 12:49da yazılmış yönetimden erken atak başlıklı yazıyla karşılaşıyorum
bu beni daha da sinirlendiriyor

erken atak!

akdin
30.08.2006, 19:44
bu bölüme her girişimde
selçukabi tarafından 23.03.2006, 12:49da yazılmış yönetimden erken atak başlıklı yazıyla karşılaşıyorum
bu beni daha da sinirlendiriyor

erken atak!

Niye sinirleniyorsun,arkadaşım?Önümüz ve sonraki seneler için erken atak

cipses
30.08.2006, 19:47
Niye sinirleniyorsun,arkadaşım?Önümüz ve sonraki seneler için erken atak
evet eminim marcelinho önümüzdeki sene kariyerinin en iyi futbolunu oynayacaktır

lucarelli
30.08.2006, 19:50
sevgili renktaşlarım, bu dönemde yapılcak olan transferlerin ismi ne olursa olsun,(birçok arkadaşla paralel olarak) tamamen kumar olduğunu düşünüyorum. Ancak mevcut kadro konusunda ve şampiyonluktan koptuğumuz yolundaki eleştirilere katılmıyorum. Mevcut kadro da çözülme ihtimali olmayan ve transfer yapılması gereken tek mevkii kaleci. Şu an ihtimal dahilinde midir (hala ilgileniyormuyuz) bilmiyorum ama Pletikosa alınabilirse bjk maçı bu kadro için sıçrama tahtası olabilir.

cipses
30.08.2006, 19:55
sevgili renktaşlarım, bu dönemde yapılcak olan transferlerin ismi ne olursa olsun,(birçok arkadaşla paralel olarak) tamamen kumar olduğunu düşünüyorum. Ancak mevcut kadro konusunda ve şampiyonluktan koptuğumuz yolundaki eleştirilere katılmıyorum. Mevcut kadro da çözülme ihtimali olmayan ve transfer yapılması gereken tek mevkii kaleci. Şu an ihtimal dahilinde midir (hala ilgileniyormuyuz) bilmiyorum ama Pletikosa alınabilirse bjk maçı bu kadro için sıçrama tahtası olabilir.
allahtan başka kim umut veriyor ki sana
sen trabzonun hangi maçını izledin de bu ışığı gördün

lucarelli
30.08.2006, 20:02
şu an kadro çok yeni tek tek isimler olarak baktığında kadro yetersiz değil. daha eski sezonlardan da örnek verbilirim ama sadece 03-04 sezonun daki başlangıcı hatırlarsan ikinci hafta TRABZON da oynadığımız fener maçında net pozisyonumuz yoktu o sezon ilerleyen haftalarda oynadığımız topu hatırlarız neyse, gördüğüm bi ışık yok ben sadece kadroyu isim isim ele aldığımızda olabilirliğini söylüyorum

Özer Öztekin
30.08.2006, 20:05
Ailton haberi nerden çıktı anlamadım ama böyle birşeye ihtimal dahi vermiyorum...Ailtonton o kiloyla iki gün içinde kalkıp oralardan Trabzona gelecek bir de imza atacak...Musampa bile bu işi 15 günde yaptı...Ailtonton'un bu aşamadan sonra yapacağı en iyi iş ekmek fırını işletmek...Musampa eğer form tutarsa önemli bir transfer, kaleci konusunda kim gelecek bilmiyorum ama Pletikosa da sorun var galiba...Ama iyi bir kaleci bu takımın havasını değiştirir...Szymek konusunda tereddütlerim var...Eski Szymek'i biliyoruz ama uzunca bir süredir göremiyoruz...Asıl yerinde oynatılmaması sebeplerden biri olabilir...Takımın genel form durumunu da gözönünde bulundurmak lazım; bir tek Yattara var, eskisi gibi olmasa da biraz da Milan...Szymek'in ''Bu haliyle'' takıma faydası yok, hatta yabancı kontenjanını dolduruyor fikri de doğrudur..Sebepler araştırıldı ve çözüm yoksa gönderilmesi de bence doğrudur...Ancak bu işte Lazaroni ye güvenemiyorum...Yerine alınacak adam sıradan biri olmamalı...Arouca'yı tanımıyorum, o yüzden yorum yapamayacağım...Sonuç itibarı ile yönetimin geç de olsa bir şeyler yapmaya çalıştığı ortada...Umarım bu dar zaman içerisinde sağlıklı karar verebilirler...Umarım son kararlar takımımıza hayırlı olur...

cipses
30.08.2006, 20:11
şu an kadro çok yeni tek tek isimler olarak baktığında kadro yetersiz değil. daha eski sezonlardan da örnek verbilirim ama sadece 03-04 sezonun daki başlangıcı hatırlarsan ikinci hafta TRABZON da oynadığımız fener maçında net pozisyonumuz yoktu o sezon ilerleyen haftalarda oynadığımız topu hatırlarız neyse, gördüğüm bi ışık yok ben sadece kadroyu isim isim ele aldığımızda olabilirliğini söylüyorum
o maçta trabzon hojdoonkun frikiğinden çok salak bir gol yemişti ve maçı 10 kişi tamamlamıştı
fenerin de bir pozisyonu yoktu zaten
ama şimdi trabzon en küçük rakibine bile en az 5 tane net gol pozisyonu veriyor
takım 2 pas yapamıyor
ben bir televizyon kanalında çalıştığım için bütün takımların maçlarını izleme imkanını buluyorum, istediğim pozisyonu geri sarıp tekrar tekrar izleyebiliyorum

bu ligde trabzon kadar kötü oynayan bir takım daha görmedim
üzen bu
yoksa yenilirsin yenersin bu iş biraz kader,şans
10 pozisyon bulur atamazsın, rakip iki sefer gelir atar.
tıpkı antep maçının ikinci yarısı gibi

ama işte 4 maç oynadı trabzon, hatta apoel maçlarını da say 6 maç oynadı trabzon, antep maçının ikinci yarısı haricinde rakibine üstünlük kuramadı, hatta çoğunda resmen ezildi

sinir bozucu olan şey bu

Remzi
30.08.2006, 20:14
hatta o maçta agustine vardı hatırladığım kadarıyl iki tane kaleciyle karşı karşıya net pozisyonları kacırmıstı.

cipses
30.08.2006, 20:16
hatta o maçta agustine vardı hatırladığım kadarıyl iki tane kaleciyle karşı karşıya net pozisyonları kacırmıstı.
doğrudur
o da ne büyük bir hayal kırıklığıydı kardeş ya
nerden deştin bu yarayı

Mehmet_Mercanlı
30.08.2006, 20:18
hiç acmayın okunuları sınırlerim bozuluyo

gerçekefsane
30.08.2006, 20:18
TRT3'te Trabzonspor - Denizlispor maçı var. Sinirlenmek istemeyen seyretmesin.:rolleyes: :rolleyes:

lucarelli
30.08.2006, 20:19
Ailton haberi nerden çıktı anlamadım ama böyle birşeye ihtimal dahi vermiyorum...Ailtonton o kiloyla iki gün içinde kalkıp oralardan Trabzona gelecek bir de imza atacak...Musampa bile bu işi 15 günde yaptı...Ailtonton'un bu aşamadan sonra yapacağı en iyi iş ekmek fırını işletmek...Musampa eğer form tutarsa önemli bir transfer, kaleci konusunda kim gelecek bilmiyorum ama Pletikosa da sorun var galiba...Ama iyi bir kaleci bu takımın havasını değiştirir...Szymek konusunda tereddütlerim var...Eski Szymek'i biliyoruz ama uzunca bir süredir göremiyoruz...Asıl yerinde oynatılmaması sebeplerden biri olabilir...Takımın genel form durumunu da gözönünde bulundurmak lazım; bir tek Yattara var, eskisi gibi olmasa da biraz da Milan...Szymek'in ''Bu haliyle'' takıma faydası yok, hatta yabancı kontenjanını dolduruyor fikri de doğrudur..Sebepler araştırıldı ve çözüm yoksa gönderilmesi de bence doğrudur...Ancak bu işte Lazaroni ye güvenemiyorum...Yerine alınacak adam sıradan biri olmamalı...Arouca'yı tanımıyorum, o yüzden yorum yapamayacağım...Sonuç itibarı ile yönetimin geç de olsa bir şeyler yapmaya çalıştığı ortada...Umarım bu dar zaman içerisinde sağlıklı karar verebilirler...Umarım son kararlar takımımıza hayırlı olur...

bu saatten sonra szymek in yerine adam aramanın, almanın kumar olduğu görüşündeyim (yılın transferi de olabilir fiyasko da) ama kaleci konusunda Pletikosa olmazsa yönetimin alternatif olarak sunduğu Carini nin inter de toldo nun arkasında 3. kaleci dahi olamadığını (ki italya da kalecinin önemi bellidir pişsin diye 28 yaşındaki adamı göndermezler) bizim Jeff ten daha yetersiz olduğunu düşünüyorum acaba 3. bir kaleci alternatifi olabilir mi

cipses
30.08.2006, 20:22
bu saatten sonra szymek in yerine adam aramanın, almanın kumar olduğu görüşündeyim (yılın transferi de olabilir fiyasko da) ama kaleci konusunda Pletikosa olmazsa yönetimin alternatif olarak sunduğu Carini nin inter de toldo nun arkasında 3. kaleci dahi olamadığını (ki italya da kalecinin önemi bellidir pişsin diye 28 yaşındaki adamı göndermezler) bizim Jeff ten daha yetersiz olduğunu düşünüyorum acaba 3. bir kaleci alternatifi olabilir mi
abi kaleci bir tane hatalı gol yedi diye ne kaleci arayışına girdiniz ki
her maçta rakibe 5 tane net pozisyon veriyorsun
önce bir defansı düzelt bakalım
rakibe pozisyon verme
kalecin hala olmadık yerden gol yerse o zaman değiştir
defans elek gibi biz kaleci arıyoruz
o pozisyonları verdikten sonra kaleye iki tane kaleci bile koysan gol yememen imkansız

gerçekefsane
30.08.2006, 20:22

Kaleci olarak CENI'yi alsınlar. ;) ;) Dudek'te olabilir.;)

cipses
30.08.2006, 20:23
TRT3'te Trabzonspor - Denizlispor maçı var. Sinirlenmek istemeyen seyretmesin.:rolleyes: :rolleyes:
sağol kardeş uyarın için
yanlışlıkla açmayalım

lucarelli
30.08.2006, 20:23
o maçta trabzon hojdoonkun frikiğinden çok salak bir gol yemişti ve maçı 10 kişi tamamlamıştı
fenerin de bir pozisyonu yoktu zaten
ama şimdi trabzon en küçük rakibine bile en az 5 tane net gol pozisyonu veriyor
takım 2 pas yapamıyor
ben bir televizyon kanalında çalıştığım için bütün takımların maçlarını izleme imkanını buluyorum, istediğim pozisyonu geri sarıp tekrar tekrar izleyebiliyorum

bu ligde trabzon kadar kötü oynayan bir takım daha görmedim
üzen bu
yoksa yenilirsin yenersin bu iş biraz kader,şans
10 pozisyon bulur atamazsın, rakip iki sefer gelir atar.
tıpkı antep maçının ikinci yarısı gibi

ama işte 4 maç oynadı trabzon, hatta apoel maçlarını da say 6 maç oynadı trabzon, antep maçının ikinci yarısı haricinde rakibine üstünlük kuramadı, hatta çoğunda resmen ezildi

sinir bozucu olan şey bu

söylediklerinin hepsine katılıyorum ama tekrar tekrar söylediğim şu: tek tek baktığımızda bu günkü kadro çok da yetersiz değil

lucarelli
30.08.2006, 20:25
rakibe pozisyon verme
o pozisyonları verdikten sonra kaleye iki tane kaleci bile koysan gol yememen imkansız

iyi de bir kaleci de her topu altıpasa tokatlamaz

cipses
30.08.2006, 20:27
bilmiyorum walla
kalemizde gördüğümüz pozisyonları bir gözünüzün önüne getirin, kaleye de en beğendiğiniz kaleciyi koyun, kaç tane gol yemiştik şimdiye kadar diye hayal edin
trabzon 6 maçta 5 gol yedi

KuĞu
30.08.2006, 20:27
smek kesin gidecek, eşiyle ilgili ciddi sorunları var düzelecek gibi değil

ENKRALTS
30.08.2006, 20:29
ben de az önce öğrendim celtic yolcusuymuş.

cipses
30.08.2006, 20:30
bu takımda yattara haricinde gitmek isteyip de aman ne olur gitmesin denilecek futbol oynayan bir tek kişi yok
yattara da tek devrelik adam işte

gitsin bakalım szymek

KuĞu
30.08.2006, 20:30
celaladdin bjk ye erdinç antep e gidiyor

gerçekefsane
30.08.2006, 20:34
Erdinç takas mı yoksa bonservisiylemi veriliyor

Rasim YILMAZ
30.08.2006, 20:39
brezilya milli takımını çalıştırmış olmasına kanmış olabilirler desem.. daha aydınlatıcı olur mu acaba?
hem kariyer konusunu da sanırım kapatmış oluruz..
değil mi apache?
kırmadan dökmeden anlaştığımız için de mutluyum hani..

bişey yazmıyım dedim ama..abi ne kariyeri..lazaroni nedir ya?ne başarısı var avrupada..bırak stichus bırak bu işleri..lazaroninin savunulacak yanı yok..hemen bırakıp gitsin bugün bare milli maç nedeni ile verilmiş arada yeni t.d takımı tanır..;)

KuĞu
30.08.2006, 20:40
2 side 1 tril. üzerinde alıyor bişey vermiyor diye stılıyorlar 2 tril. yakın satıştan para bekleniyor alacakları da hesaba katılırsa 4 tril. kar elde edilmek isteniyor

Rasim YILMAZ
30.08.2006, 20:44
2 side 1 tril. üzerinde alıyor bişey vermiyor diye stılıyorlar 2 tril. yakın satıştan para bekleniyor alacakları da hesaba katılırsa 4 tril. kar elde edilmek isteniyor

valla kaba tabirle iteliyebilirsek ne ala:D ama almazlar gibime gelio..

gerçekefsane
30.08.2006, 20:44

sağol. Yönetim doğru karar almış.;)

korsan61
30.08.2006, 20:46
bundan iyi haber olamaz çok karlı bir iş yapmış oluruz

Bahtiyar
30.08.2006, 20:47
bu parayla da vazoroniyi göndersek iyi olur

cipses
30.08.2006, 20:48
kardeş sen kimsin bu arada?
kaynak ne?
milletin kafsını karıştıracak şeyler yazmasanıza şuraya
bilgi içeren bir şey yazıyorsan kaynak göster
yok yazdıkların hayalinse onu bilmem

KuĞu
30.08.2006, 20:54
kardeş sen kimsin bu arada?
kaynak ne?
milletin kafsını karıştıracak şeyler yazmasanıza şuraya
bilgi içeren bir şey yazıyorsan kaynak göster
yok yazdıkların hayalinse onu bilmem

her yeni gelene kendimizimi tanıtacağız, ben de seni tanımıyorum, üyelik tarihi ve post sayısına bakarsan kafadan sallama haber yazmayacağımı farkedebilirsin, bu saatte trabzondan haber yazılıyorsa yerel medyadan ve genelde trabzon tv dendir.

champions
30.08.2006, 20:57
celo ve erdinç gitsinler güzel olur ama yerlerine adam alınsın erdinçin yerine ankaradan emre alınabilir celonun yerinede faruk

vse61
30.08.2006, 20:58
Kampa götürdüğümüz adamların yarısını değiştirdik heralde :) bu rekor olabilir bence bi guiness'e soralım..

Rasim YILMAZ
30.08.2006, 20:58
ktu_ts
serbest oynuyor .. fırsat buldumu sallıyo . bazen ıska oluyo ama :) yinede kalecilerin korkulu rüyası :)
abi tek tek yorumları okuyorum 485 .sayfada koptum hala toparlanamıom..:):)
yukardaki alıntı sticuhus a yapılmış:)

uğraşmayın adamla yahu..yeter artık..ama bide lazaroniye gelmiş geçmiş en kariyerli t.d demeseydi daha iyidi be:(

Travelair
30.08.2006, 21:00
rakibe pozisyon verme

Kaleci iyi değil ama gelecek kaleci de fazla birşey fark ettirmez. Bugün okuduğum en yerinde mesaj. Tebrik ederim

stichus
30.08.2006, 21:00
kağıt üzerinde daha evvel trabzona gelmiş geçmiş en kariyerli teknik adamdır diyorum. sen de değildir dersin..

champions
30.08.2006, 21:01
transfer 1 eylül akşam saat 17:00 a kadar yapılıyo değil mi yarın son günmü yoksa

gerçekefsane
30.08.2006, 21:03
transfer 1 eylül akşam saat 17:00 a kadar yapılıyo değil mi yarın son günmü yoksa

Transfer sezonu 1 Eylül'de mesai saati bitiminde bitiyor. 1 Eylül'de noterde imzalanan sözleşmeler geçerli, mesai saati aranmıyor.;)

stichus
bu arada sizinle acı bir haberi de paylaşmam gerekiyor sanırım.
şu jester in adamı var ya.. hani benim 'herşeyçokgüzelolacak' projemdeki szymekin yerine anlaşma sağlanan brezilyalı genç ortasaha.. hani şu yarın ikindide istanbulda olacak dediğim..
çok üzgünüm arkadaşlar, bir saattir de çok şaşkınım..
ama iptal ettik o işi..
şimdi bu proje nasıl devam edecek.. hep birlikte göreceğiz..
:(

Selman
kağıt üzerinde daha evvel trabzona gelmiş geçmiş en kariyerli teknik adamdır diyorum. sen de değildir dersin..

Bu sözleri Lazaroni geldiği gün birkaç arkadaş daha söylemişti.2 hafta doğruyu buldular.Sizin ne zaman doğruyu bulacağınızı merak ediyorum.:)

antagonist
30.08.2006, 21:04
Bu topicdeki 500. sayfamız.Bana kalırsa transferler iyi ama T.D. kötü ötesi...

Travelair
30.08.2006, 21:05
Kariyeri 20 sene geride kalmış. Varsayalım kariyeri var ne değişir? feybe'den bir adım öteye gitmemiş. Kabul et artık yönetim hata yaptı. Kariyerine sarma tartışmayı

champions
30.08.2006, 21:05
şu jester in adamı var ya.. hani benim 'herşeyçokgüzelolacak' projemdeki szymekin yerine anlaşma sağlanan brezilyalı genç ortasaha.. hani şu yarın ikindide istanbulda olacak dediğim..
ama iptal ettik o işi..

alternatifler hazırdır herhalde bizde alternatiften bol ne var
yoksa hiçbişey güzel olmayacakmı

gerçekefsane
30.08.2006, 21:06
ama iptal ettik o işi..

Biz alışığız, üzülme :eek: Ailton her an gelebilir diyelim mi :eek:

Umut ÖZTÜRK
30.08.2006, 21:06
inşallah cuma akşam 17 00 ye kadar bi ön libero alınır. hasan ve hüseyine tahammül edemeyeceğim artık

cipses
30.08.2006, 21:09
her yeni gelene kendimizimi tanıtacağız, ben de seni tanımıyorum, üyelik tarihi ve post sayısına bakarsan kafadan sallama haber yazmayacağımı farkedebilirsin, bu saatte trabzondan haber yazılıyorsa yerel medyadan ve genelde trabzon tv dendir.
o zaman yaz kardeşim trabzon tv diye
bu kadar zor mu geliyor bunu yazmak

gerçekefsane
30.08.2006, 21:09
inşallah cuma akşam 17 00 ye kadar bi ön libero alınır. hasan ve hüseyine tahammül edemeyeceğim artık

gece 12'ye kadar yolu var :eek: noterde onaylanan tarihe bakıyorlar ;)

cipses
30.08.2006, 21:11
burada 500 sayfa dolmuş
takım bir arpa boyu yol katetmemiş
yazalım bakalım bir gün elbet duyan olur

Rasim YILMAZ
30.08.2006, 21:11
ah o kağıtlar..agustine de bize gelirken süper ligte 15 ten az gol atmamıştı:) marcelinhoda boş kaleye topu hep gönderirdi kağıt üzerinde..
abi adam boş..

Rasim YILMAZ
30.08.2006, 21:12
ama iptal ettik o işi..
canı saolsun bizim başkanımızın:D :D
de gedin hade yaw:)