PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

temelyilmaz
15.05.2006, 13:58
SOK!

Tomas Jun Çek Milli Takiminin FIFA Dünya Kupasi Finallerine katilacak kadrosundan yok.

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=39&a (http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=39&go=21321) mp;a mp;go=21321

Trabzonspor'umuz bu futbolcuyu zarar etmeden nasil elden çikaracak? Olan 2 bag lahana satip maça gelmeye çalisan Trabzonspor taraftarinin paralarina olacak. Of ofsmileys/smiley7.gif

ahanda patladi elimizde yazik yazik bu parayi gidip bu adami kim getirdiyse ondan alacaksin yazik ya 3,5 milyon euro bu parayla nasil transfer yapilir varya yazik yaziksmileys/smiley7.gif

Ahmet AYDIN-28
15.05.2006, 14:07
sefa türkmen her zamanki gibi türkiyede topladigimiz genc yeteneklerden biri ayni ali güzeldal,aykut akgüngibin bir ara sefada a takimlan antrenmana cikmisti ama su an nerde oldugunu bilmiyorum aslinda kiralik olmali o listedeki en iyiler ve gelen sezon bizim a takimda oyniyabilecekler emrah kol,ufuk bayraktar,enis kahraman,ali sen kandil ve tabiiki mehmet yilmaz

Bu sefa devre arasinda alinmis ve daha 15 yasinda. Neden profesyonel imza attirilmis bu yasta onu anlayamadim.

Volkan Albayrak
15.05.2006, 14:41
ne transferi ya jun+symek+eller+jef+dokaj yabancilar var kadroda bunlar elden çikmadan nasil transfer olacak hoca insallah luce olur da bu takima gol yememeyi ve takim savunmasi nasil yapilir onu ögretir. lucescuya karsi olanlar defans yapiyor diye itiraz ediyolar ama adam o sistemle g. sarayin salak kadrosunu sampiyon yapti.

ozcan_asanoglu
15.05.2006, 14:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Sivasspor 7 oyuncuyla yollarini ayiriyor</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Sivasspor Genel Menajeri Bülent Uygun, futbolculari Hayrettin için Galatasaray, Besiktas ve Trabzonspor'dan resmi teklif aldiklarini belirterek, bu kulüplerle büyük ihtimalle hafta sonu görüseceklerini söyledi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>15 Mayis 200613:35</TD></TR></T></TABLE>

Ömer SEVİNÇ
15.05.2006, 16:35
<UL>
<LI>FatihTekke artik Avrupaya gitmeli.neden gitmesi gerektigini herkes biliyor zaten. Kafasinda Trabzonu bitirmis</LI>
<LI>Gökdeniz bu sike olaylarindan sonra kulübün imajini düzeltmek için gitmeli.Futbolcular kulübün agirligini bilmeli</LI>
<LI>Szymek kalmali bence. Ben adamin dünya kupasi için kenidini sakladigini düsünüyorum. O sakatliktan sonra tekme yemekten korktu bence.</LI>
<LI>Yattara ise taraftar için kalmali. Taraftari acayip gaza getiriyor. Tek hareketiyle maçi degistirebilecek bir isim. Nihayetinde o yedek kulübesinde mükemmel bir silah.</LI>
<LI>Jefferson'a sabir göstermeliyiz. Daha çok genç ve tecrübe kazandikça kendini gelistirecektir. Çok yetenekli bir kaleci. Bir de su karsi karsiyalarda çikmasi gerektigini artik ögrense.</LI>
<LI>Lee,Djokaj ve Celonun hepsini birden yollarsak sol kanatta zafiyet çekeriz.Türk oldugundan Celo kalmali. Lee Djokaja kapi gösterilmeli.</LI>
<LI>Hüseyin de kalmali. Oraya bir yabanci alamayacagimiza göre kalmali. Ben ondan daha iyi bir Türk önlibero tanimiyorum.Top kullanamasa da.</LI>
<LI>Adem,Hasan,Ferhat üçlüsünden biri en azindan kiralik gitsin yada takasta kullanilsin.</LI>
<LI>Mehmet Yilmaz yetersiz. Taliplisi mutlaka olacaktir.Yine takas olabilir.</LI>
<LI>Ali ve Ergin de kiralansin. Onlara yazik. En azindan biri mutlaka kiralanmali.</LI>
<LI>Ömer Riza MUTLAKA kalmali. Olaganüstü hizli ve çok iyi bir kontratak silahi. Hirsi bile yeter.</LI>
<LI>Gelecek olan Eller ve Jun muhtemelen gönderilecektir. Ama uyum saglarsa Eller'in çok iyi bir defans oldugunu düsünüyorum. Uyum saglayacaksa kalsin. Jun ise Lucescu gelirse mutlaka takimda kalir. Buraya yaziyorum.</LI>[/list]

Biraz uzun oldu amakusura bakmayin...

ozcan_asanoglu
15.05.2006, 17:54
bjk maçinda oynayanlar asagida;

Jefferson, Ufukhan, Erdinç, Stepanov, Lee, Hüseyin, Adem(dk.65 Ömer Riza), Szymkowiak(dk.82 Hasan), Yattara(dk.88 Ferhat), Gökdeniz, Fatih Tekke

bu adamlardan lee, erdinç, hasan, adem ve ferhat'in yerine mutlaka 1. sinif kalite oluncu alinmali..

hasan-adem-ferhat üçlüsünün yerine orta sahaya bir beyin ve uzun boylu forvet yeter..

erdinç'in yerine yine uzun boylu, hizli bir adam..

lee'nin yerine çok iyi bir sol kanat..

fatih belki gider, giderse yerine bir adam..

gökdeniz kalmali..çok hirsli, seneye bize çok faydasi olur..

Murat'
15.05.2006, 18:13
fatih gitsin yaa gitmerk istiyor bu saatten sonra onu bir avrupa takiminin formasini giyerken görmek beni daha çok gururlandirir

selcjK
15.05.2006, 19:13
fatihi satalim 5 milyon euroya seneye aliriz bedavaya

talha28
15.05.2006, 19:19
fatih bu sene giderse yerine kim gelecek?.bence fatih bu sezonda kalmali zor transferi teke düsürelim ortasahaya çok kaliteli bir adam alinmali bikaçtane yerli transferle isi bitirmeli yönetim.

gerçekefsane
15.05.2006, 19:20
desire job smileys/smiley2.gif

hay1699
15.05.2006, 19:34
job fatihin yerini doldurabilecek mi ki, middlesbrough!da 112 maçta 22 gol atmis sadece...

talha28
15.05.2006, 19:43
FATIH BU SEZON GIDERSE DEGIL SAMPIYONLUK ILK BESE BILE GIREMEYIZ

Travelair
15.05.2006, 20:02
Fatih ayrilirsa ilk 5'e neden giremiyoruz anlayamiyorum. Fatih 1. sinif oyuncu. Ama yerine gelecek de 1. sinif isimli bir oyuncu olacaktir. Üstelik Avrupa'da 1. sinif oyuncu 1000 tane iken Türkiye'de 2 3 tane. Bu da fiyat konusunda da bize esneklik saglar. Fatih'in sik sik sakatlanmasini, takim oyun kurgusunda yarattigi olumsuzluklari ( tüm toplarin onda ve Gökdeniz'de toplanmasi) veevvel ki sezon sonu verdigi beyanatlarda da gönülsüz kaldigini söylemesi gibi bu sezon da ayni demeçleri verdigini de göz önüne alirsak hayirlisiningitmesinden yana olacagini düsünüyorum. Ve yerine gelecek isim iyi seçilirse Fatih'in kalitesine bile ihtiyaç yok. Yeter ki takim düzeni ve taktik varyasyonlar takim futbolcularinin özelliklerine göre kurulsun. (Örnek: Nobre sanki Fatih'ten iyi oyuncumu ki sanki her sene bi o kadar gol atiyor? Hayir takim taktiklerine uyan tipte bir oyuncu, ondan bu kadar performans aliniyor.). Oyuncu seçimi verecegi performans gözetilerek olmali yoksa adi yildizlarla veya adi büyük oyuncularla karinca yol alamayiz. Örnek: Anelka.Sonuç olarakfiyat/performans esas alinmali Edited by: Travelair

talha28
15.05.2006, 21:20
fatih giderse yönetim üst düzey iki topçu alamaz söylemek istedigim bu ortasahaya mutlaka kaliteli adam almaliyiz bu transfer yapilirsa seneye fatih bu takima sart arkadaslar eger giderse yeri dolmaz dolduracak oyuncu mutlaka vardir ama alacak para kimde

selcuk
15.05.2006, 21:22
fatihden 5 degil 10 milyon alacagimiza bayaga eminim fatihe yedekmi diyorsunuz en iyisi emrah kol bakin oynatilsin nasil patliyacak

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="bold">selcuk Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">sefa türkmen her zamanki gibi türkiyede topladigimiz genc yeteneklerden biri ayni ali güzeldal,aykut akgüngibin bir ara sefada a takimlan antrenmana cikmisti ama su an nerde oldugunu bilmiyorum aslinda kiralik olmali o listedeki en iyiler ve gelen sezon bizim a takimda oyniyabilecekler emrah kol,ufuk bayraktar,enis kahraman,ali sen kandil ve tabiiki mehmet yilmaz</TD></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

Bu sefa devre arasinda alinmis ve daha 15 yasinda. Neden profesyonel imza attirilmis bu yasta onu anlayamadim

ist. kö.peklerinlen psv gibi takimlar pesindeydi ayni ergin keles felan filan önümüzdeki sezon olmasada ondan sonraki sezon a takimda oynar sanirim daha ne istiyon bizi secti aynisi ergin psv gelmisdi onu almaya ama ts e imzayi basti ama niye oyniyaniyorlar ts de desdek olmuyoruk diye ali ergin ufukhan aykut feridun emrah ufuk enis sefa bunlar su an türkiyede degil avrupada genc oyuncular olarak en iyiler bunlara destek olalim bu sezon degil belki ama gelen sezon eski ts i önümüde görebilirik bide sana simdiden diyim yine sasma niye genc bir oyuncuya kontrat verildigine su an adini hatirlamiyorum ama bakirköyde oynuyor ins kaba bilirik o bize gelmek istiyormus ama bakirködü sanirim yin bonservisde sacmaliyormus 16 17 yasinda

sefa bizim yildizlar takimizda su an oynuyormus

http://www.zaman.com.tr/?bl=bolgehaberleri&amp;alt=karadeniz (http://www.zaman.com.tr/?bl=bolgehaberleri&amp;alt=karadeniz&amp;trh=20060202&amp;hn=2 52379) &amp;trh=20060202&amp;hn=252379 Edited by: selcuk

mini FaNaTiK
15.05.2006, 21:27
Arkadaslar ne Fatihler gördü bu külüp o kendine de bize de yazik ediyor artik.Her maç sonrasi ben Avrupa'ya gitmek istiyorum demesi bile bence gönderilmesi için yeterli bir sebep!!

Bülent Bayraktar
15.05.2006, 21:27
fatih gitmesse simdi sneye bedava gidecek o zmn ne yapacaz

Emre B.
15.05.2006, 22:49
Fatih bu sene gönderilsin.Kafasinda Trabzonu bitirmis.Onun yerine çok iyi bir forvet almaliyiz

hcicek61
16.05.2006, 04:20
arkadaslar cok iyi bir konuya degindiniz dusunce ve onerilerinizi takip ettim benimde bazi dusuncelerim var paylasmak istedim zaman ayirirsaniz sevinirim. transferde adi gecen bazi futbolcular takima pozitif etki yapacak oyuncular fakat bazilari ise bana luzumsuz geldi mesela m.yozgatli ve bilal bence ts faydasi dokunmaz nedeni ise mehmetin bolgesinde yattara zaten var bilal ise o kadar iyi futbolcu degil benim izlenimlerime gore. adi gecen diger oyuncular wome" selcuk" delgado" cok kaliteli oyuncular bunlara birde benim onerim halil ghibi bir yildiz eklenirse gercekten tas gibi takim oluruz. tabi bunlar benim dusuncelerim. saygilarimla

selcjK
16.05.2006, 09:12
ben söylemekten biktim siz sallamaktan bikmadiniz be takip ettiginiz bise yok gelip buraya isim yaziyorsunuz, halilin sözlesmesi bu sene bitti 321312312313143244353 ay önce schalkeye anlasti söylemeyin artik su adamin adini

geronimo_61
16.05.2006, 09:30
ya valla ne diyeyim artik bilemiyorum her sene basi ayni her sene sonu ayni her devre arasi ayni, ölülerimiz ayni, sikintilarimiz ayni gözyaslarimiz ayni, umutlarimiz ayni.........verilen sözler ayni....

sade bir gerçek var ortada futbolcularimizin aldigi ücret her sene artiyor.....

Oğuzhan Görkan
16.05.2006, 09:31
fatihten umut yok artik onun yerine dolurabilecek bir oyuncauya ihtiyacimiz war ins. yönetim bu olayi önceden düsünüp bi çözüm bulmustur jun ile ömer riza ile olcak is degil

Ahmet AYDIN-28
16.05.2006, 09:46
fatihden 5 degil 10 milyon alacagimiza bayaga eminim fatihe yedekmi diyorsunuz en iyisi emrah kol bakin oynatilsin nasil patliyacak

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="bold">selcuk Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">sefa türkmen her zamanki gibi türkiyede topladigimiz genc yeteneklerden biri ayni ali güzeldal,aykut akgüngibin bir ara sefada a takimlan antrenmana cikmisti ama su an nerde oldugunu bilmiyorum aslinda kiralik olmali o listedeki en iyiler ve gelen sezon bizim a takimda oyniyabilecekler emrah kol,ufuk bayraktar,enis kahraman,ali sen kandil ve tabiiki mehmet yilmaz</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>

Bu sefa devre arasinda alinmis ve daha 15 yasinda. Neden profesyonel imza attirilmis bu yasta onu anlayamadim

ist. kö.peklerinlen psv gibi takimlar pesindeydi ayni ergin keles felan filan önümüzdeki sezon olmasada ondan sonraki sezon a takimda oynar sanirim daha ne istiyon bizi secti aynisi ergin psv gelmisdi onu almaya ama ts e imzayi basti ama niye oyniyaniyorlar ts de desdek olmuyoruk diye ali ergin ufukhan aykut feridun emrah ufuk enis sefa bunlar su an türkiyede degil avrupada genc oyuncular olarak en iyiler bunlara destek olalim bu sezon degil belki ama gelen sezon eski ts i önümüde görebilirik bide sana simdiden diyim yine sasma niye genc bir oyuncuya kontrat verildigine su an adini hatirlamiyorum ama bakirköyde oynuyor ins kaba bilirik o bize gelmek istiyormus ama bakirködü sanirim yin bonservisde sacmaliyormus 16 17 yasinda

sefa bizim yildizlar takimizda su an oynuyormus

http://www.zaman.com.tr/?bl=bolgehaberleri&amp;alt=karadeniz &amp;trh=20060202&amp;hn=252379 (http://www.zaman.com.tr/?bl=bolgehaberleri&amp;alt=karadeniz&amp;trh=20060202&amp;hn=2 52379)

Arkadas beni yanlis anlamissin. Ben niye 15 yasinda bir çocuga profesyonel imza attiriliyor diye elestirmiyorum. Keske Ajax gibi böyle futbolculari bulsak yetistirsek. Benim sasirdigim böyle bir futbolcu aliyoruz ama ben Trabzonspor'u elimden geldigince takip etmeme ragmen 4 ay sonra duyuyorum. bjk 10 yasinda bir çocuk buldu ronaldinho gibi tanitildi günlerce mansetlerde yeraldi. Ben de Sefa Türkmen'i duymadigimdan kim oldugunu bilen var mi diye sordum. Nasil biridir kimdir diye. Sonuçta profesyonel liglerde takimi olmayan bir iliden alinmis. Biraz arastirinca o yasinda amatör ligde top oynayip takiminin sampiyonluguna büyük katki yapan bir yetenek oldugunu ögrendim. Keske Sefa, Ergin, Ali, Ufuk, Ufukhan, Aykut, Emrah, Enis hatta Emre Aygün, Alisen gibi kardeslerimiz bu takimda yer edinse.

geronimo_61
16.05.2006, 10:11
ister misiniz bjk de bize boboyu kiralasin böylece ödesmis oluruz.

olur mu olur

aman ha olmasin....

TSunami
16.05.2006, 10:20

olur mu olur

aman ha olmasin....
eger tomas jun onlarda kalacaksa olsunsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

TSunami
16.05.2006, 10:40
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor Kaptani?nin ayrilik sinyali vermesi bordo-mavili yönetimi harekete geçirdi. Yildiz oyuncuya gelecek tekliflerin degerlendirmeye alinacagi bildirildi
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>Bordo-mavili yönetim, Fatih Tekke?ye gelecek transfer tekliflerine kapisini ardina kadar açti. Ingiliz kulüplerinden ciddi öneriler alan, ancak dönemin baskani Atay Aktug tarafindan transferine izin çikmayan Fatih Tekke?nin bir yil daha mukavelesi bulunuyor.

Satma karari
Nuri Albayrak yönetimi, her defasinda ayrilik sinyali veren Fatih Tekke?ye talip olan kulüpleri degerlendirip, kulüp çikarlari dogrultusunda kendisini satma karari aldi.
Fatih Tekke transfer döneminde satilamazsa, gelecek sezon serbest kalacak ve Trabzonspor yildiz futbolcudan para kazanamayacak. Besiktas maçi sonrasi 4 yildir çok yoruldugunu belirtip, "Artik kafa olarak rahat olmadigimi net olarak söyleyebilirim. Bu yil olmazsa gelecek yil Avrupa?ya gidecegim. Bu sene kulübüm izin verirse, takimdan ayrilabilirim" diyen milli oyuncu yönetime üstü kapali mesaj göndermisti.
radyospor.com</TD></TR></T></TABLE>
-----------------------------

bize acilen teknik direktör lazim. geçen sonuna kadar lucescuyu bekleyecegiz türünde bir haber vardi. insaallah ayni zurawski türü böyle bir bekleme olmaz.hoca meselesinin 3-5 gün içinde belli olmasi lazim. daha takimi taniyacak eksikleri belirleyip adam isteyecek ooo.

ve Fatih Tekke. ne olumlu ne de olumsuz yorum yapmak istemiyorum. söyleyecegim tek sey zorla güzellik olmaz. eger kafa olarak bitirmisse kalmasinin ne bize ne kendine faydasi olmaz.

takimin yas ortalamasi çok düsük çok tecrübesiz. bu takima maç kazandiracak, zor zamanda sorumluluk alacak, taraftara ve oyuncuya güven veren tecrübeli oyuncu lazim.Edited by: TSunami

Travelair
16.05.2006, 12:41

olur mu olur

aman ha olmasin....

Bobo az buz bir oyuncu degil. Her an gelisim içinde ve su haliyle bile hiziyla, fizigiyle, gücüyle, çaliskanligiyla çok yararli bir futbolcu. Brezilya Ümit Milli idi.Keske biz de öyle oyuncular bulabilsek

halil ibo
16.05.2006, 12:49
Yeni hoca gelmeden tüm transferler haberleri ''hayal mahsulü''.Haberiniz ola...

Travelair
16.05.2006, 12:58
Besiktas'in Fransiz hocasi, yönetimin 3 yillik ön sözlesmeye imza attirdigi Basel'de oynayan Arjantinli yildiz Delgado'nun transferini "Ofisimi mi dinliyorsunuz" diyerek dogrularken, siyah-beyazli takima büyük güç katacagini söyledi. Tigana, "Delgado, yönetimin önerisiydi. Arastirdim, izlettirdim. Çok iyi bir orta saha oyuncusu, alin dedim" diyerek Arjantinli yildizi istedigini ifade etti. / fotomac

Bu ismi arkadaslar aylar öncesinden ifade etti. Nedir bizim sorunumuz neden su transferleri her dönem en son dakikaya sikistiriyoruz? YoksaBaskan Sinan Engin'legereginden fazla mi sohbet etti? Hep yanlis hep acemi isler

selçukabi
16.05.2006, 13:01

olur mu olur

aman ha olmasin....

Bobo az buz bir oyuncu degil. Her an gelisim içinde ve su haliyle bile hiziyla, fizigiyle, gücüyle, çaliskanligiyla çok yararli bir futbolcu. Brezilya Ümit Milli idi.Keske biz de öyle oyuncular bulabilsek

Bobo zaten bejekede kiralik bize kiralayamaz yani, gidip parasini verip aliriz...

Colakoglu
16.05.2006, 13:05
Delgado iyi futbolcu fakat yabanci tercihinde kullanilacak kadar iyi
futbolcu oldugunu söyleyebilirim,FC Baselin maclarini takip ediyorum
herzaman, cok hirsli bi futbolcu ama türkiyede yapabilirmi orasini
bilmem Ahmet Hassanin arjantinlisi diyelim,oyun stili tamamen ayni, sac
modelidesmileys/smiley36.gif

bahadır2561
16.05.2006, 13:06
alin size bas bas bagirdik delgado gitti kargalara muhtesem bi oyuncuydu yönetim uyuma....

bahadır2561
16.05.2006, 13:52
yazacagim futbolculardan bi kaç tanesini aldik mi(bu kadar eminim)bu is burada biter...

j.aghaowa(shaktar), nuri sahin(dortmund), d.rincon(d.kiev), d'alessandro(wolfsburg), gavrancic(d.kiev), m.izmailov(l.moskova), f.cavenaghi(s.moskova), odemwengie(lille), a.farnerud(strasbourg), p.feindino(st.ettiene), f.mansare(touluse), j.utaka(rennes), k.kaalstrom(rennes), .....erzhakov(zenit), a.tymoshchuk(shaktar), athirson(b.leverkusen), m.zidan(mainz),umut bulut(a.gücü)tolga seyhan(shaktar), emre(a.gücü), m.çakir(g.birligi), bilal kisa(malatya)

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ozcan_asanoglu
16.05.2006, 13:56
kamp 6 haziranda basliyor..yani 21 günlük bir süremiz var...yönetimin hizli davranmasi gerekiyor..

Ibo61
16.05.2006, 14:05
Dün Ahmet Agaoglunun dedigi gibi: Bütün yeni transferler yeni sezon kampinin ilk gününde kampa katilmalari gerek.

Ama bizde yine gecen sene oldugu gibi transferler son günlere birakilir.

Aslinda su ana kadar yeni antrenör ve futbolcularin cogu belli olmasi lazimdi.

Bizden yine birsey olamaz!Her sene bosuna ümitleniyoruz.

Erbay
16.05.2006, 14:20
Parasi yok denilen gs bile Robert'i almis.Bence sol kanatta süper bir futbolcu.Frikikleri de mükemmel.Bizim de sol kanata böyle futbolcu almamiz lazim.Djokaj gibi degil

TSezgin61
16.05.2006, 15:27
yaaa 23 senedirayni hyalle yasiyoruz, hep ayni seyleri diyoruz, am ne yazikki herzaman ayni senaryo, nedense biz bunari görüyoruz ama yönetime gelenler göremiyor. 23 senedir birkerede taraftarn dedigi olsaydi biz simdi dünya kulübüydük. ve bu sene ayni senaryo. yine hazirlik kampina kadar alinamiyacak futbolcular, belkide hoca. ooooooooffffffffffffffsmileys/smiley7.gifve nice 23 senelere....allah sonumuzu hayir etsinsmileys/smiley19.gif

Tahir
16.05.2006, 15:34
bos söz yalan vaad vermek bizim yöneticilerin kazandigi en önemli özelliklerden biri.açik örnegi hoca konusunda b plani olan yönetimin düstügü hale bakin.hani yildiz alacaklardi ya o da yalandir.niye mi öyle bir is yapmaya kararli yönetimler dünya kupasi kadrolari açiklanmadan bu isi bitirirler de ondan

sbay
16.05.2006, 15:36
su anda en önemli transfer hoca .bu hafta içinde halletmeleri gerekir.

Travelair
16.05.2006, 15:44
Büyük kulüplerin B plani olmaz. Herkes geldigi yeri bilecek!

ctmeoy
16.05.2006, 15:54
fatih tekkenin gitme durumu var eger yönetim ikna edemeyip yollarsa yerine cok kaliteli bir adam almak sart gerci ne kadar kaliteli olursa olsun fatih bu takimin kaptani takim evirip ceviriyo onun yerini kimse dolduramaz bence bizim jefferson,stepanov,ufukhan,fatih akyel,hüseyin,szymek,yattara,gökdeniz,fatih(kalirs a)bu kadronun üzerine 2 kaliteli yabanci biri forvet digeri sol kanat alirsak defansin ortasina ve soluna da iyi yerli aldik mi takim ilk 2 ye her halukarda oynar kimsenin süphesi olmasin yeter ki alinacak hoca azimli caliskan basariya ac bir hoca olsun yabanci olsun

volkanferhan
16.05.2006, 16:01
LUCESCU YALAN OLDU BENCE EZIKBAHÇEDE ISIN IÇINE GIRMIS DAHA NEBEKLERSIN O ADAMDAN BENCE SANTINI GELSIN ABI HIÇ LUCE ILE FALAN UGRASMASINLAR SANTINI KENDINI VE BU TAKIMI GÖKLERE ÇIKARTIR TABIKI ÇOK III TRANSFER YAPTIKLARI ZAMAN..http://www.trabz&#111;nspor.com/images/wallpapers/ts17.jpg

BENIM EN BÜYÜK KUDRETIM SENIN SAHIDEN SEHRIMDE OLDUGUNU BILMEKTIR...
<!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
if(SymReal&#079;nLoad != null)
SymReal&#079;nLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

SymReal&#079;nLoad = window.&#111;nload;
window.&#111;nload = Sym&#079;nLoad;

//-->

enmavi61
16.05.2006, 18:34
beyler su takim bu takim araya girmis falan topçu falan gelmez bize nede teknik adam gelir biz devam edelim hayal kurmaya o gelsin bu gelsin diye baska bisey yok zaten insallah sasirtir beni yönetimde deadam gibi topçu getirir bu takimaaa

Travelair
16.05.2006, 19:11
beyler su takim bu takim araya girmis falan topçu falan gelmez bize nede teknik adam gelir biz devam edelim hayal kurmaya o gelsin bu gelsin diye baska bisey yok zaten insallah sasirtir beni yönetimde deadam gibi topçu getirir bu takimaaa

Bu yazinin aynisini belki 20 defa görmüsümdür. Dostum eger bu basligi begenmiyorsan yazmazsin veya dersin ki bu baslik saçma. Ne demek "Biz devam edelim hayal kurmaya"? Hayal kirikliklarini anlatmaya çalisirkentakimini, taraftarini, yönetimini yakip yikiyorsun böyle olmaz

Bartuğ13
16.05.2006, 20:14
bence çok basit konusuyorum anlayana yattara ve fatih tekke satilmali.

sampiyonlugu getirebilecek oyunculardan bir stoper,bir sol bek,bir sag kanar,bir oyun kurucu iki tane de forvet almaliyiz.

Nytre
16.05.2006, 20:16
eger lucescu fb.ye giderse çok gülerim

61*TS*61
16.05.2006, 22:18
bazilarimiz ömer riza denen futbolacuyu cok elestiriyor neden???

kac mac oynadi simdiye kadar takimda, neden bu oyuncu kötü diyorsunuz anlamiyorum, yeni gelmisti ve ilk maclarina cikmistir hemen süper oynayamazya, ben ömer rizayi cok begeniyorum cok hizli tesrpbeli hraika bi oyuncu, o bize cok lazim insallah satmazlar onu, gelecek sezon iyi isler yapacak buna inaniyorum...

Tahsin Armutcu
16.05.2006, 22:31
turkiye liginde omer rizadan daha suratli ve daha iyi capraz kosu yapan bir forvet var mi?acimasizca eristiriyoruz yine adami.bence omer riza kalmali.

agahozlu
16.05.2006, 22:50
simdi kim fatih tekke satiilmali derse trabzonspor haini ilan
edilebilir.fatih tekke nin kabiliyetini konusmak ayip olur.kimsede
olmayan yetenekler onda var.çok açik gözüküyor.attigi gollerde ki
teknige bakin görülür.bizle bir sezon daha anlasmasi var.lig tv nin
bordo mavi adli programinda dinledigime ve fatihin yaptigi açiklamalara
göre kaptanimizi avrupada oynamak istiyor.ve açik açik diyor eger bu
sene beni göndermezseniz seneye serbest kaliyorum.fatih tekke gibi bir
oyuncuyu elinden çikarmak elbette akil kari degil ama bu adam illa ki
ayrilacak bizden ve para ederken elden çikarilabilri.çünkü fatih tekke
bir daha ki sene serbest kalacak ve hiç bir kar edemeyecegiz.fakat
simdi satilirsa en az 4,5-5 milyon paund eder.herkes kendine göre bir
düsünsün saglikli fikre varir.tabi biz burda ne dersek diyelim bizim
dedigimiz olmayacak.biz sadece taraftar olarak olaylara degisik
açilardan bakiyoruz.kaptanimizin satildigini düsünürsek o parayla iyi
isler yapilmalidir.herkes diyebilir fatih tekke nin yeri doldurulmaz
evet bende kesinlikle katiliyorum buna asla doldurulmaz ama onun gibi
takimi sirtlayan diyelim oyuncular zaten zor bulunuyor yok dünyada ne
mutluyuz ki biri bizde.bu yazidan fatih i sevmedigim düsüncesi
çikartilmaz insallah.aksine herkes kadar bende kaptanimizi çok
seviyorum.smileys/smiley32.gif

61_dnc_TS
16.05.2006, 22:54
Aurelio alinamaz mi acaba????

Colakoglu
17.05.2006, 00:20
turkiye liginde omer rizadan daha suratli ve daha iyi
capraz kosu yapan bir forvet var mi?acimasizca eristiriyoruz yine
adami.bence omer riza kalmali.

Sürat ve capraz kosularin, son vuruslarda ve topu kontrol etmede
oldukca becerisiz olan bi futbolcuda ne ise yaradigini bi anlatirmisin
??

Bence Gökhan Ünal kesinlikle alinmali ve ömer riza gönderilmeli...

Zurawski
17.05.2006, 00:37
Fatih Tekke giderse kesinlikle Gökhan Ünal alinmali Mehmet Yilmaz la Ömer Riza her zaman iyi birer yedek olur hatta Mehmet Yilmaz satilabilir Anadolu takimlarindan birine 1 milyon dolara.

Zurawski
17.05.2006, 00:45
Az önce lig özetlerini izledim Fransa liginde çok çok iyi futbolcular var Fransiz bir hocayla anlasirsak bu nimetlerden faydalanabiliriz bence:).Yurt disindan alinacak futbolcularda hatirlarsaniz Besiktasin Uefa grubunda Rusyadan Zenith diye bir takim vardi Forvetlerinde Kerzakov diye bir oyuncu var.Adama Shevshenkonun varisi gözüyle bakiliyor yasi da çok genç.Istatistiklerini takip ettim çok da golcü bir futbolcu.Bu tür futbolculari büyük takimlar kesfetmeden bulmamiz lazim.Ama izleme komitesinde saolsun Lemi Elleri getirdi bize.

ctmeoy
17.05.2006, 00:47
yaw arkadaslar ömer rizayi begenen arkadaslar ömer riza bir kontra atak oyuncusu bos alanda top tasiyabilen bi oyuncu ayni gökdeniz ve yattara gibi. demek istedigim bize gereken santrafor ilerde top tutabilecek arkasi kaleye dönük oynayan kafa hakimiyeti olan ilerde pres yapabilen bir oyuncudur.

fakat ömer rizanin son vuruslari etkili olabilseydi kalmasini isteyebilirdim

kesinlikle göderilmeli gerci yeni gelen hoca kararini verir.

bumepaf
17.05.2006, 01:10
Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transfer olacagi yönünde bazi söylentiler var. Bazi Fenerbahçeli yazarlar Türkiye'de alinabilecek tek oyuncunun Fatih Tekke oldugunu söylüyorlar. Bundan 2 sene önce Gökdeniz'in Fenerbahçe ile ön protokol yaptigini düsünürsek ve Fatih'in son yaptigi açiklamalardan sonra bu söylentiler dogru çikabilir.

İleli
17.05.2006, 01:57
Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transfer olacagi yönünde bazi söylentiler var. Bazi Fenerbahçeli yazarlar Türkiye'de alinabilecek tek oyuncunun Fatih Tekke oldugunu söylüyorlar. Bundan 2 sene önce Gökdeniz'in Fenerbahçe ile ön protokol yaptigini düsünürsek ve Fatih'in son yaptigi açiklamalardan sonra bu söylentiler dogru çikabilir.

kaptan ezike transfer olsun bende Trabzonsporu birakirim abi!

AyhanPe
17.05.2006, 02:01
gitmez..bu fb nin sampiyonlar ligi sampiyonu olmasi kadar olanaksiz bir seydirsmileys/smiley4.gif

Erdem Keser
17.05.2006, 02:08
turkiye liginde omer rizadan daha suratli ve daha iyi capraz kosu yapan bir forvet var mi?acimasizca eristiriyoruz yine adami.bence omer riza kalmali.

Sürat ve capraz kosularin, son vuruslarda ve topu kontrol etmede oldukca becerisiz olan bi futbolcuda ne ise yaradigini bi anlatirmisin ??

ya arkadasim omer riza topsam kac dakika oynadiki trabzonda adam zaten bi manisa macinda doksan dakikaya yakin oynadi o mactada tek basina maci cevirdi denizli macinda fatihin omer rizaya attigi bitane pasa sahit oldun mu ne gokdeniz ne fatih omere pas vermiyo dogal olarak adamda soguyo ve kopuyo oyundan haksiz yere adami elestirmeyelim

FANATIK61
17.05.2006, 02:13
Az önce lig özetlerini izledim Fransa liginde çok çok iyi futbolcular var Fransiz bir hocayla anlasirsak bu nimetlerden faydalanabiliriz bence:).Yurt disindan alinacak futbolcularda hatirlarsaniz Besiktasin Uefa grubunda Rusyadan Zenith diye bir takim vardi Forvetlerinde Kerzakov diye bir oyuncu var.Adama Shevshenkonun varisi gözüyle bakiliyor yasi da çok genç.Istatistiklerini takip ettim çok da golcü bir futbolcu.Bu tür futbolculari büyük takimlar kesfetmeden bulmamiz lazim.Ama izleme komitesinde saolsun Lemi Elleri getirdi bize.

Yahu bende bunu anlamiyorum. Hemen hemen herkes Avrupa'da oynanan Maclara bakiyoruz, bizim Yönetim ne yapiyor acaba. Buradaki Üyelerimiz gercekten cok iyive Trabzonspor'a faydali olabileck Futbolcular öneriyor. Kolayi varken bizimkiler niye hep zora kaciyorlar. Sizler (Yönetim)secildiniz, bizden daha iyi analiz yapmaniz gerekir.

Cok mu zor Szymek, Yattara ve Stepanov gibi Futbolculari bulmaya. Hepberaber Yönetime söyle bir güzel BilgisayarManager Oyunu gönderelim'de bari oynayarak alinmasi gereken Futbolculari arastirirlar.

antagonist
17.05.2006, 02:30
Rüstü Reçber Trabzonspor'da...

Bunla ilgili bir gelisme var mi?Edited by: suleyman

Colakoglu
17.05.2006, 02:37
turkiye liginde
omer rizadan daha suratli ve daha iyi capraz kosu yapan bir forvet var
mi?acimasizca eristiriyoruz yine adami.bence omer riza kalmali.

Sürat
ve capraz kosularin, son vuruslarda ve topu kontrol etmede oldukca
becerisiz olan bi futbolcuda ne ise yaradigini bi anlatirmisin ??

ya arkadasim omer riza topsam kac dakika oynadiki trabzonda adam
zaten bi manisa macinda doksan dakikaya yakin oynadi o mactada tek
basina maci cevirdi denizli macinda fatihin omer rizaya attigi bitane
pasa sahit oldun mu ne gokdeniz ne fatih omere pas vermiyo dogal olarak
adamda soguyo ve kopuyo oyundan haksiz yere adami elestirmeyelim

"Haksiz yada hakli elestiri " ben sadece görüsümü söyledim...görüsümü
begenmeyebilirsin ama galiba benim kafamda canlandirdigim
trabzonsporlan seninkinin arasinda biraz fark var Sampiyonluga oynayan
degil Sampiyon olan bi kadroya ömer rizayi koyarmiydin...yada senin
kafanda canlandirdigin takim nasil bi takim,? önce onu bi söyle..

keramiya
17.05.2006, 03:09
ya messi geliyo desem inanir misiniz..walla bi o kaldi..

selcuk
17.05.2006, 08:25
UEFA Kulüp Lisansi aldik
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/160506UEFA.jpgKulübümüz, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu?nun bugün yaptigi toplantida UEFA Kulüp Lisans Kriterleri çerçevesinde lisans almaya hak kazandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

2006-2007 sezonu için yapilan lisans basvurularini degerlendiren Futbol Federasyonu Trabzonspor A.S disinda, Ankaraspor A.S., Besiktas A.S., Denizlispor, Fenerbahçe, Galatasaray A.S., Gençlerbirligi, Kayserispor, Kayseri Erciyesspor, MKE Ankaragücü ve Samsunspor kulüplerine de lisans verilmesini uygun gördü.

Yönetim Kurulu toplantisinda ayrica, Turkcell Süper Ligi'nde 2006-2007
futbol sezonunun 4 Agustos 2006 Cuma günü baslamasi ve 27 Mayis 2007 Pazar günü sona ermesi karara baglandi.

Ilk kez yapilacak Süper Kupa Finali'nin Turkcell Süper Lig Sampiyonu Galatasaray ile Fortis Türkiye Kupasi Sampiyonu Besiktas arasinda 30 Temmuz 2006 tarihinde Almanya'nin Frankfurt kentinde oynanmasi kararlastirilirken, 2006-2007 futbol sezonunda Lig A kulüplerinin Azerbaycan, Kazakistan, Kirgizistan, Türkmenistan ve Özbekistan uyruklu iki futbolcuyla sözlesme imzalamalarina da onay verildi.

yani 2 türkiye statüsünde oynamayan oyuncu daha alinabilirEdited by: selcuk

geronimo_61
17.05.2006, 08:32
UEFA Kulüp Lisansi aldik
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/160506UEFA.jpgKulübümüz, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu?nun bugün yaptigi toplantida UEFA Kulüp Lisans Kriterleri çerçevesinde lisans almaya hak kazandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

2006-2007 sezonu için yapilan lisans basvurularini degerlendiren Futbol Federasyonu Trabzonspor A.S disinda, Ankaraspor A.S., Besiktas A.S., Denizlispor, Fenerbahçe, Galatasaray A.S., Gençlerbirligi, Kayserispor, Kayseri Erciyesspor, MKE Ankaragücü ve Samsunspor kulüplerine de lisans verilmesini uygun gördü.

Yönetim Kurulu toplantisinda ayrica, Turkcell Süper Ligi'nde 2006-2007
futbol sezonunun 4 Agustos 2006 Cuma günü baslamasi ve 27 Mayis 2007 Pazar günü sona ermesi karara baglandi.

Ilk kez yapilacak Süper Kupa Finali'nin Turkcell Süper Lig Sampiyonu Galatasaray ile Fortis Türkiye Kupasi Sampiyonu Besiktas arasinda 30 Temmuz 2006 tarihinde Almanya'nin Frankfurt kentinde oynanmasi kararlastirilirken, 2006-2007 futbol sezonunda Lig A kulüplerinin Azerbaycan, Kazakistan, Kirgizistan, Türkmenistan ve Özbekistan uyruklu iki futbolcuyla sözlesme imzalamalarina da onay verildi.

yani 2 türkiye statüsünde oynamayan oyuncu daha alinabilir

bu nasil kriter kardesim bende adam gibi bir sey zannaettiydim ya,,,

galatasarayida listede görünce afalladim açikçasi neye göre veriliyo bunlar....

ahmetto
17.05.2006, 08:38
yönetim elini çabuk tutmassa alabilecegimiz hiç bir kaliteli transfer kalmaz bence

selcuk
17.05.2006, 08:40
imkanlarin listesi veriliyor ve o imkanlar inandirici gözükürse lisanas veriliyor

diyelim burada simdi 10 milyon dolar borcu olan takima verilmedi gs 170milyon varmis bjkninda 50 60milyon varmis dortmundun bilen 70milyon borcu var yinede gs kadar para harcayamiyor yani bizim kulübler adam gibi yönetilse parasal olarak almanyanin bilen üstünde olabilirik

selcuk
17.05.2006, 08:59
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>

özbeklerin en iyilerinden bir yetenekliymis son olarakda zska moskau da kiralik oynamis yani terübeside var

Aleksandr Geynrih</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Geburtsdatum:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>06.10.1984</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Alter:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>21</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Grösse:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,82</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Nationalität:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/180.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=180) ! Usbekistan</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Fuss:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>rechts</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>Status:</TD>
<TD colSpan=2>Akt. Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/180.gif ?Spiele</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
<HR color=#000066 SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Verein:</TD>
<TD vAlign=center colSpan=2>FK Khimki</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Position:</TD>
<TD colSpan=2>Sturm</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Positionsdetails:</TD>
<TD colSpan=2>Mittelstürmer</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Im Team seit:</TD>
<TD>2004</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Vertrag bis:</TD>
<TD>? </TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Marktwert:</TD>
<TD colSpan=2>900.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Spielerberater:</TD>
<TD colSpan=2>?</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/15.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width=700>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=5>Transferhistorie (* während der Saison)</TD></TR>
<TR>
<TD =guues>Saison:</TD>
<TD =guues>von:</TD>
<TD =guues>zu:</TD>
<TD =guues>ausgel.:</TD>
<TD =guues>Ablöse:</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>04 / 05*</TD>
<TD>FK Khimki</TD>
<TD>ZSKA Moskau (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=2410)</TD>
<TD align=middle>war</TD>
<TD>-</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>04 / 05</TD>
<TD>ZSKA Moskau (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=2410)</TD>
<TD>FK Khimki</TD>
<TD align=middle>ist</TD>
<TD>ablösefrei</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>02 / 03*</TD>
<TD>Pakhtakor Tashkent</TD>
<TD>

ZSKA Moskau (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=2410)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>ablösefrei</TD></TR></T></TABLE>

bu kaleciyi hepiniz taniyorsunuzdur en azinda benim hosuMA GIDIYOR iyi biri
<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =ues align=left>Persönliche Daten</TD>
<TD =ues align=right>Stand: 07.02.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_25028_2005_1.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/21.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/932k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Aleksey Polyakov</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>28.02.1974</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>32</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,89</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/180.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=180) !http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/141.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=141) (Doppelbürger)</TD>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>Torwart</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Länderspiele: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/180.gif 17Spiele</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>Lokomotive Moskau (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=932)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Torwart</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Torwart</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>2004</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>2008</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>500.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/26.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD =ues align=left colSpan=13>Einsätze in der Saison 05/06</TD></TR>
<TR>
<TD =guues align=left>Wettbewerb</TD>
<TD =guues align=middle>Spiele</TD>
<TD =guues align=middle>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/tor.gif</TD>
<TD =guues align=middle>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/eigentor.gif</TD>
<TD =guues align=middle>Torvorarbeit</TD>
<TD =guues align=middle>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/gelbe_karte.gif</TD>
<TD =guues align=middle>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/gelb_rote_karte.gif</TD>
<TD =guues align=middle>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/rote_karte.gif</TD>
<TD =guues align=middle>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/einwechselung.gif</TD>
<TD =guues align=middle>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielakti&#111;nen/auswechselung.gif</TD>
<TD =guues align=middle>Spielmin.</TD>
<TD =guues align=middle>ø Min. pro Tor</TD>
<TD =guues></TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD align=left>UEFA-Cup</TD>
<TD align=middle>3</TD>
<TD align=middle>0</TD>
<TD align=middle>0</TD>
<TD align=middle>0</TD>
<TD align=middle>0</TD>
<TD align=middle>0</TD>
<TD align=middle>0</TD>
<TD align=middle>0</TD>
<TD align=middle>0</TD>
<TD align=middle>270</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD align=middle>Details (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_statistik.php4?spieler_id=25028)</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>04 / 05</TD>
<TD>Krylya Sovetov Samara (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=2696)</TD>
<TD>Lokomotive Moskau (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=932)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>?</TD></TR></T></TABLE>

bunuda taniyorsunuzdur ve bence forvetdeki sorunlarimizi cözebilecek oyunculardan biri ve uzun boylu

<CENTER>
<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=right>Stand: 04.01.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/nobody.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/16.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/338k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Maksim Shatskikh</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>30.08.1978</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>27</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,89</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/180.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=180) ! Usbekistan</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Länderspiele: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/180.gif 14Spiele</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>Dynamo Kiew (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=338)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Offensiv-Allrounder</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>1998</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>? </TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>2.500.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/16.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>98 / 99</TD>
<TD>Baltika Kaliningrad</TD>
<TD>

Dynamo Kiew (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=338)</TD></TR></T></TABLE></CENTER>

amerikada oynaya azeri bir yetenek

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=right>Stand: 11.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/nobody.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/17.gif</IMG>
<TD colSpan=2>Yura Movsisyan</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>06.07.1987</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>18</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>? </TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/13.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=13) Aserbaidschan</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>?</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>Kansas City Wizards (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=4284)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>? </TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>2005 während der Saison</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>? </TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/sturm.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>05 / 06*</TD>
<TD>Pasadena City College</TD>
<TD>Kansas City Wizards (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=4284)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>?</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=5>
</TD></TR></T></TABLE>su an bunlar bulabildim

enmavi61
17.05.2006, 10:03
jun fiyaskosundan sonraa çok para harcanmayacagi bizi bildigimiz futbolcularin alinamayacagi belli yildiz adayi topçulari bulmasi gerekir yönetiminn

emre81
17.05.2006, 10:47
2 senedir söylüyorum dilimde tüy bitti hiçbirsey yapilmadi.

Emre Güngör: 2 sene önce genç milli takim maçinda seyrettim Telekomda oynuyordu ozaman süper bir stoper diye yazdik Ankaragücü'ne gitti sonra simdi bir sürü takimin listesinde gelecekte milli takimin stoperi olacak 2 sene önce alsak bedavaya gelecekti, simdi bay para isterler ama biraz daha zaman geçerse kesinlikle 3 büyükten birine gider bizde seyredip iç çekeriz.

Burak (Antalya): Valla bu adam Allah'i var bizim yöneticilerin de dikkatini çekmis ki geçen seneden beri listemizde ama Besiktasla anlasti nasil istir bir türlü anlamiyorum zaten listemizdeki futbolculari alsak en az 1 uefa kupamiz vardi simdiye dek. (bkz. Poborsky, Shevcenko, Nedved)

Bilal: Izmirspor'dan beri takip edip çok begendigim bir oyuncu hadi Izmirdeyken almadik Maltya'ya 2 tane futbolcu verdik bu adamin sözünü alamamak bir yönetim becerisidir bence çünkü o zaman Maltya can çekisiyordu.

Umut: onu zaten anlatmaya gerk yok bayadir istiyoruz ama nedense bir türlü aksiyona geçemedik Cemal Aydin ile anlasip bu adami alamazsak çok dövünürüz bu sene patlama yapacak bence ve süper bir oyuncu olacak kesinlikle almaliyiz.

Selçuk: Oda genç milli takimin yildizlarindan di zamaninda Hasan Kabze ve onu almamak en büyük hataydi simdi Hasan'i almak hayal oldu ama belki ugrasirsak Manisa'dan Selçuk alinabilir ve Tugay kalitesinde bir ortasaha oyuncusuna sahip oluruz.

Caner (V.Manisa): Valla bu adam için fazla söze gerek yok Nuri SAhinle birlikte genç milli takimin yildiziydi çok para isterler onun için ama gelecekte bunun hakkini verecek kalitede bir oyuncu alinirsa süper olur.

Bu adamlar ortalarda geziyor , yildiz sözü veren yönetimin anlastigi tek yabanci yok ve en kötüsü daha bu takimin Teknik direktörü yok umarim alfabe bitmeden en azindan Z planini yakalayip birseyler yaparlarda aklimizi oynatmayiz.

CaMoKa
17.05.2006, 13:41
bence bu sene ne kadae elimizi cabuk tutarsak ei çünkü rakiplerde aksiyona geçmis degil hemen transfer isini bitirip takimi komple calistirmak lazim...erken kalkan yol alir hesabi...

bahadır2561
17.05.2006, 13:45
daha cok rus bloguna yönelmemiz lazim daha dogrusu dogu blogu..özellikle ukrayna...

Tahir
17.05.2006, 13:49
bizde plan var içraad yok. planlarimizi ifade etmek için üç dört alfabeyi kullaniyoruz ama içraadlarda üç tane alt alta yazamiyoruz.ilk etap kampina transferlerin hepsi yetistirilmeli yoksa aci son yine bizi bekliyor.

Erdem Keser
17.05.2006, 14:11

Sürat ve capraz kosularin, son vuruslarda ve topu kontrol etmede oldukca becerisiz olan bi futbolcuda ne ise yaradigini bi anlatirmisin ??

ya arkadasim omer riza topsam kac dakika oynadiki trabzonda adam zaten bi manisa macinda doksan dakikaya yakin oynadi o mactada tek basina maci cevirdi denizli macinda fatihin omer rizaya attigi bitane pasa sahit oldun mu ne gokdeniz ne fatih omere pas vermiyo dogal olarak adamda soguyo ve kopuyo oyundan haksiz yere adami elestirmeyelim

"Haksiz yada hakli elestiri " ben sadece görüsümü söyledim...görüsümü begenmeyebilirsin ama galiba benim kafamda canlandirdigim trabzonsporlan seninkinin arasinda biraz fark var Sampiyonluga oynayan degil Sampiyon olan bi kadroya ömer rizayi koyarmiydin...yada senin kafanda canlandirdigin takim nasil bi takim,? önce onu bi söyle..

arkadasim senin kafandaki yada benim kafamdaki trabzon diye bisey yok ortak noktamiz bu takimin sampiyonluga oynayacak bi kadro kurmasi herzaman sunu israrla soyluyorum bu takimda fatih oldugu surece yaninda oynayan hiç bi adam on plana cikamaz buna omer rizada dahil ama omer rizanin tek basina oynadigi 2 macida sayisiz pozisyonla kazandik ve omer o maclarda tek basina maci aldi ama tekrar soyluyorum bu takimin omer rizaya ihtiyaci var cunku zaten takim cogu macta one gectikten sonra kontra atak futbolunu oynuyo ve bu tarzda oynayan bi takim için omer riza bulunmaz bi nimettir ama sana da hakveriyorum cunku omer riza gereken sansi bulamadi ve elestiri normal ama mehmet yilmaza tanidigimiz sabrin yarisini gostermeliyiz bu adamabu takimda ben inaniyorum yeni sezonda cok daha basarili olacak omer riza

Murat'
17.05.2006, 14:48
yine bir sürü isim var bakalim ne olacak ilk önce teknik direktör isini halletmek lazim

morientes
17.05.2006, 14:57
bjk delgadoyu aldi bizde hala tik yok

Murat'
17.05.2006, 15:02
Volkan Yaman (Antalyaspor), Murat Ocak (B.S. Belediyespor)

fatih hoca ikinci ligden milli takima adamlar aliyor bunlari mi alsak acaba

Bülent Bayraktar
17.05.2006, 15:08
hiç bir gazete oyuncu ismi ortaya bile atmiyo

Murat'
17.05.2006, 15:13
aynen yaaa ortada isim bile yokkk yaaa

bumepaf
17.05.2006, 15:14
Arkadaslar, transfer duasina çikmak için herkesi Cuma namazindan sonra meydanda bekliyorum.

sbay
17.05.2006, 15:21
ÇOK iyi bir önlibero yönetim tildiz diodu galatasarayin parasi yok veronun pesindeler.biz alsak çok iyi olurdu.

dudek

ufukhan ö.turaci stepanov wome

VERONsmileys/smiley32.gif szymek

yattara gökdeniz

feindouno tekke

uffff.....bu kadro olacakki ne uefa ne lig kalir

Dursun Ali Bahçekapılı
17.05.2006, 15:36
7yabanci olmus ama olsun iyi kadrosmileys/smiley9.gif

Murat'
17.05.2006, 15:39
orta saha çoook kötü bence orta sahada mücadele edecek oyuncu birakmamaissin

sbay
17.05.2006, 15:42
ÇOK iyi bir önlibero yönetim tildiz diodu galatasarayin parasi yok veronun pesindeler.biz alsak çok iyi olurdu.

dudek

ufukhan ö.turaci stepanov wome

VERONsmileys/smiley32.gif szymek

yattara gökdeniz

feindouno tekke

uffff.....bu kadro olacakki ne uefa ne lig kalir

yabanci sayisi fazla olmus wome'nin yerine sivasli hayrettin olabilir

Tekke
17.05.2006, 16:25
Klasnic.

gerçekefsane
17.05.2006, 18:10
Bir gazetede Devran dün Trabzon'a gelmis diyordu smileys/smiley18.gif

Colakoglu
17.05.2006, 18:21
turkiye liginde omer rizadan daha
suratli ve daha iyi capraz kosu yapan bir forvet var mi?acimasizca
eristiriyoruz yine adami.bence omer riza kalmali.

Sürat
ve capraz kosularin, son vuruslarda ve topu kontrol etmede oldukca
becerisiz olan bi futbolcuda ne ise yaradigini bi anlatirmisin ??

ya arkadasim omer riza topsam kac dakika oynadiki trabzonda adam
zaten bi manisa macinda doksan dakikaya yakin oynadi o mactada tek
basina maci cevirdi denizli macinda fatihin omer rizaya attigi bitane
pasa sahit oldun mu ne gokdeniz ne fatih omere pas vermiyo dogal olarak
adamda soguyo ve kopuyo oyundan haksiz yere adami elestirmeyelim

"Haksiz yada hakli elestiri " ben sadece görüsümü
söyledim...görüsümü begenmeyebilirsin ama galiba benim kafamda
canlandirdigim trabzonsporlan seninkinin arasinda biraz fark var
Sampiyonluga oynayan degil Sampiyon olan bi kadroya ömer rizayi
koyarmiydin...yada senin kafanda canlandirdigin takim nasil bi takim,?
önce onu bi söyle..

-arkadasim senin kafandaki yada benim kafamdaki trabzon diye bisey
yok ortak noktamiz bu takimin sampiyonluga oynayacak bi kadro kurmasi
herzaman sunu israrla soyluyorum bu takimda fatih oldugu surece yaninda
oynayan hiç bi adam on plana cikamaz

-acaba
bu takima fatih tekke ayarinda yada ondan daha iyi bir golcü
alsak,fatih tekkenin performansi katlanmazmi ? nede olsa bu takimda
benden iyisi yok deyip,BJK macinda oldugu gibi (maci ciplak gözle
izleyenlerin söylemlerine dayanarak ) sahada laubalice istedigini yapan
bir fatih tekke ve o macin ardindan BEN ARTIK AVRUPAYA GITMEK ISTIYORUM
(bu takimda benden iyisi yok,beni asmiyo,sampiyonluk falan
yasayacagimizda yok) gibi bir aciklama yaparmiydi
zannediyorsun...Benden iyisi yok deyip kendini trabzonsporun üzerinde
görürmüydü saniyorsun ?? Takimda Fatih oldugu sürece degil biz Fatihin
ayarinda hatta ondan daha iyi bir golcu almadan tabiki fatihin yaninda
kimse önplana cikamaz buda demektirki biz fatihi muhtaciz,fatihin olasi
bir kötü günündede gol atacak adamimiz yok demektir..buda ona gurur
verir ve bu böyle 4 sene devam ettimi beni buralar asmiyo ben gitmek
istiyorum fikirleri dogar....

</span></span>

tekrar soyluyorum bu takimin omer rizaya ihtiyaci var cunku zaten
takim cogu macta one gectikten sonra kontra atak futbolunu oynuyo ve bu
tarzda oynayan bi takim için omer riza bulunmaz bi nimettir

- Takim öne gectikten sora kontra adak futbolu oynatan teknik direktörler yok artik

</span>
<>ama sana da hakveriyorum cunku omer riza gereken sansi bulamadi ve
elestiri normal ama mehmet yilmaza tanidigimiz sabrin yarisini
gostermeliyiz bu adamabu takimda ben inaniyorum yeni sezonda cok
daha basarili olacak omer riza

-Mehmet yilmaza gösterdigimiz sabirin yarisi 2-3 sene gibi bisey oluyo sence okadar zamanimiz varmi ?? Bence yok

Forvet dedigin getireceksin takima koydugun andan itibaren golleri siralayacak...

</span>

NOT: fikirlerine saygi duyuyorum seni görüsündür,sadece dogru bildigimi savunmak istiyorum...

</>

Ycandan
17.05.2006, 18:30
Daha erken bile olsabu senede çok önemli futbolcular alamiyacaga benziyoruz.Önemli ülkelerintakimlarindan futbolcu almak zor oluyorsaAcaba geçen sezonun avrupada flas takimlari olan stau ve rapid bükres,cska sofya ve zenit gibi takimlarin iyi futbolcularini alamazmiyiz.Bu kadar basarili olan takimlarin muhakkak iyi futbolculari vardir.

nuri45
17.05.2006, 18:33
wome bremene gitmis az önce alman sayfalarinda yaziyodu

Colakoglu
17.05.2006, 18:38
wome bremene gitmis az önce alman sayfalarinda yaziyodu

dedimya bizim alacagimiz futbolculan kimsenin ilgilenmemesi
gerekiyor,nezaman baska bir talihlisi ciksa ( kim olursa olsun,hatta
siradan takimlar bile ) biz o futbolcuyu almayi beceremiyoruz.. hatta
taraftar olarakta öyle bir duruma geldikki eger istedigimiz bir
futbolcunun baska bir talihlisi varsa icimizden o is yatti
diyebiliyoruz,bu ne becerisizliktir ??

sametaydin
17.05.2006, 18:51
aslinda fenerbahceden önder turaci alinabilir.

forvet olarak birçok arkadasin söyledigi ivan klasniç iyi olur.

Colakoglu
17.05.2006, 19:28
Ivan klasnic cok iyi olur ama onu biraz zor aliriz,ya her konuda cok umutsuzum ama napalim artik...

poetricus
17.05.2006, 19:39
Arkadaslar erkenden hayal gemisine bindik ve gemi erkenden su almaya basladi. Insallah ben yaniliyorumdur ama görünen köy kilavuz istemez. Önce Teknik Direktör Vahid Halilhodziç'le birlikte arastirma, sorusturma yaptiklarini transfer çalismalarini büyük bir gizlilik içinde yürüttüklerini söylediler. Ayni günlerde Hoca'nin gitme ihtimali göz önüne alinarak bu çalismalari yönetim kurulundan birilerinin yürüttügü söylendi. Simdi ise yönetim sadece hoca meselesine kilitlenmis durumda ya da öyle görünüyor. Bu arada basina yansiyan, bir kismini yöneticilerin de teyit ettigi isimler birer birer gidiyor. Hatta iki yildir listemizde olanlar, bonservisi elinde olanlar bile gidiyor. Futbolcu almak bir tarafa kaptan gitmek istedigini söylüyor. Simdi eldeki verilerden hareketle iyimser olmak mümkün mü? Bu arada iki yildiz mi demistiniz? Neden içimde bu filmi daha önce seyretmisim gibi bir his var acaba?

cınar#7
17.05.2006, 19:39
forvet

Frei(Rennes),feindouno(st.etienne),Verpakovskis(di nomo kiev),Keita(Lille),Utaka(Rennes-Nijerya),Umut,Kanu(West bromwich albion)

ortasaha

fode Mansare(Toulouse-sol kanat),Nakamura(celtic-japonya),Rui Costa,caner(v.manisa).timuçin(k.erciyes),ilyas(diy arbakir),b ilal(malatya),Recoba

Defans

Emre(giresunspor),Mihajlovic(inter),Wome

Kaleci

Isaksson(Rennes),Dudek

T.direktör

LE GUEN,Santini,Ersun Yanal,Souness

alpi53
17.05.2006, 20:09
ey allahim nedir bu cektigimiz ..millet haril haril transfer yapiyor buzum daha hocamiz yok ..

bu nasil istir anlamadimm..

takimin en iyi oyuncusu lideri ben gidecem diyo .. sezon ortasinda yol verilennler gelsem olurmu diyo ..

birakip kacan hocalar yarim kalan islerim var diyolar ..

hayirlisi diyelim ne diyelim ..

Erdem Keser
17.05.2006, 20:18

"Haksiz yada hakli elestiri " ben sadece görüsümü söyledim...görüsümü begenmeyebilirsin ama galiba benim kafamda canlandirdigim trabzonsporlan seninkinin arasinda biraz fark var Sampiyonluga oynayan degil Sampiyon olan bi kadroya ömer rizayi koyarmiydin...yada senin kafanda canlandirdigin takim nasil bi takim,? önce onu bi söyle..

-arkadasim senin kafandaki yada benim kafamdaki trabzon diye bisey yok ortak noktamiz bu takimin sampiyonluga oynayacak bi kadro kurmasi herzaman sunu israrla soyluyorum bu takimda fatih oldugu surece yaninda oynayan hiç bi adam on plana cikamaz

-acaba bu takima fatih tekke ayarinda yada ondan daha iyi bir golcü alsak,fatih tekkenin performansi katlanmazmi ? nede olsa bu takimda benden iyisi yok deyip,BJK macinda oldugu gibi (maci ciplak gözle izleyenlerin söylemlerine dayanarak ) sahada laubalice istedigini yapan bir fatih tekke ve o macin ardindan BEN ARTIK AVRUPAYA GITMEK ISTIYORUM (bu takimda benden iyisi yok,beni asmiyo,sampiyonluk falan yasayacagimizda yok) gibi bir aciklama yaparmiydi zannediyorsun...Benden iyisi yok deyip kendini trabzonsporun üzerinde görürmüydü saniyorsun ?? Takimda Fatih oldugu sürece degil biz Fatihin ayarinda hatta ondan daha iyi bir golcu almadan tabiki fatihin yaninda kimse önplana cikamaz buda demektirki biz fatihi muhtaciz,fatihin olasi bir kötü günündede gol atacak adamimiz yok demektir..buda ona gurur verir ve bu böyle 4 sene devam ettimi beni buralar asmiyo ben gitmek istiyorum fikirleri dogar....

tekrar soyluyorum bu takimin omer rizaya ihtiyaci var cunku zaten takim cogu macta one gectikten sonra kontra atak futbolunu oynuyo ve bu tarzda oynayan bi takim için omer riza bulunmaz bi nimettir

- Takim öne gectikten sora kontra adak futbolu oynatan teknik direktörler yok artik

&lt;&gt;ama sana da hakveriyorum cunku omer riza gereken sansi bulamadi ve elestiri normal ama mehmet yilmaza tanidigimiz sabrin yarisini gostermeliyiz bu adamabu takimda ben inaniyorum yeni sezonda cok daha basarili olacak omer riza

-Mehmet yilmaza gösterdigimiz sabirin yarisi 2-3 sene gibi bisey oluyo sence okadar zamanimiz varmi ?? Bence yok
Forvet dedigin getireceksin takima koydugun andan itibaren golleri siralayacak...

NOT: fikirlerine saygi duyuyorum seni görüsündür,sadece dogru bildigimi savunmak istiyorum...
</>

arkadasim iyi yazmissinda biz fatihin nesine muhtaciz fatihin yaninda kimse on plana cikamaz derken fatihin gokdenizden baska kimseye pas atmadigini denizli macinda 3 tane musait pozisyonda omer rizaya pas vermedigini soyluyorum yani fatih bencil davraniyo üstelik biz fatihe muhtac falan da degiliz fatihsiz ciktigimiz maclardada ciktik aslanlar gibi mucadele ettik fatih eger puan kaybettigimiz gencler macinda ve konya macinda kendi vurmak yerine bosta olan arkadasina verseydi bu iside son maca birakmazdik

Travelair
17.05.2006, 20:26
Defans: Ivan Campo (Bolton)

Forvet: Yoshito Akubo(Mallorca), Kerzhakov (Zenit),Ever Guzman, Milevsky, Mista, Camarra.....

Ortasaha: Bilyaletdinov (Lokomotif Moskova-Kanatlar), Gusev (sol kanat-Dinamo Kiev)

Mert67
17.05.2006, 21:14
arkadasalar sanki bu sene adam gibi transfer yok gibi gözüküyo.daha erken ama ins ii birini aliriz.

Oğuzhan Görkan
17.05.2006, 21:42
arkadasalar sanki bu sene adam gibi transfer yok gibi gözüküyo.daha erken ama ins ii birini aliriz.
aynensmileys/smiley19.gif

Colakoglu
18.05.2006, 00:12
[/QUOTE]

arkadasim iyi yazmissinda biz fatihin nesine muhtaciz fatihin
yaninda kimse on plana cikamaz derken fatihin gokdenizden baska kimseye
pas atmadigini denizli macinda 3 tane musait pozisyonda omer rizaya pas
vermedigini soyluyorum yani fatih bencil davraniyo üstelik biz fatihe
muhtac falan da degiliz fatihsiz ciktigimiz maclardada ciktik aslanlar
gibi mucadele ettik fatih eger puan kaybettigimiz gencler macinda ve
konya macinda kendi vurmak yerine bosta olan arkadasina verseydi bu
iside son maca birakmazdik[/QUOTE]

Bu konu uzar gider sana icimden geceni söyliyeyim Fatihde gitsin Ömer Rizada..

bumepaf
18.05.2006, 00:20
Sen oyna Nuri sen oyna.

Ömer Aydın
18.05.2006, 00:30
Baskan...

Yildiz alma o zaman görelim seni.

Taner Gündoğdu
18.05.2006, 00:44
uefa kupasindasin... takimin en büyük silahi,kaptanin gitmek istedigini açik açik söylüyor... "istikrar" diyerek yola çikip 10'un üstünde futbolcuyu gönderildi... teknik direktörle yollar ayrildi... yenisi kim olacak hala belirsiz... stad dendi hale ses yok... bu kadar olumsuzluk içinde hangi "dünya yildizi"üstelik trabzon gibi hiçbir cazibesi olmayan bir sehre gelir? kendimizi afrikali"yildiz adaylarina" alistirmaya baslasak iyi olur!!!

izmirdenayhan
18.05.2006, 01:11
Sota yi görmek istiyorum takimimizda

gerçekefsane
18.05.2006, 01:17
devran smileys/smiley2.gif

Taner Gündoğdu
18.05.2006, 01:21

alinmismi? yoksa senin istegin mi?

gerçekefsane
18.05.2006, 01:25

alinmismi? yoksa senin istegin mi?

Trabzon'daymis,Samet Aybaba döneminde taliptik smileys/smiley2.gif

Ümit Küçük
18.05.2006, 01:35
süper yildiz aldik süperrrrrrrr devran ya bildigin ronaldinho gibi adam
yok ya biz birakin yildiz almayi transfer bile yapamayiz
bizim transfer anlayismiz yanlis biz futbolcu alirken adamin nasil oynadigina degil nufus cüzdanina bakim aliyoruz sirf dogum yerim trabzon diye yakinda beni bile fatih tekkenin yerine alacaklar teklif geldi ordan biliyom
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif
alik artik ii bi oyuncu yeter yaaaaaaaaa

Muhalif
18.05.2006, 01:43

Trabzon'a mi gelmis? korkmayin yahu almayiz.. böyle gelmis böyle gider bu Devransmileys/smiley4.gif

Taner Gündoğdu
18.05.2006, 01:46
samet aybaba döneminde adam kendisi bile trabzonspora gelmek istedigini sölemistide rize baskani izin vermemisti transfere. gelsin ama yedek kalir, hani baskanim "yildizlar" alacak ya!!!

Oğuzhan Görkan
18.05.2006, 08:40
uefa kupasindasin... takimin en büyük silahi,kaptanin gitmek istedigini açik açik söylüyor... "istikrar" diyerek yola çikip 10'un üstünde futbolcuyu gönderildi... teknik direktörle yollar ayrildi... yenisi kim olacak hala belirsiz... stad dendi hale ses yok... bu kadar olumsuzluk içinde hangi "dünya yildizi"üstelik trabzon gibi hiçbir cazibesi olmayan bir sehre gelir? kendimizi afrikali"yildiz adaylarina" alistirmaya baslasak iyi olur!!!

çok haklisin
geçen sene sampiyonlar ligi için mücadele ederken bile transfer yapamamis mehmet yilmaz ile anorthosis maçini oynamak zorunda kalmis ve yenilmistik fatih ligin basinda yoktu sakatlik falan takimin hali berbatti fatih eger bu sene giderse ve yerine adamakilli biri alinmazsa halimiz harap...smileys/smiley19.gif

Naim
18.05.2006, 09:00
Arkadaslar
GS zafer Sarhosu
Fener Kaynar Kazan baskan gitti hoca gitti
Bjk Haril haril Transfer yapiyor çalisiyor
Bizimkiler uyuyormu
yabanci diye tutturmaya gerek yok olmuyorsa hemen yerli bir hoca ile anlasma yapsinlar
bu sene zaman kaybina tahammülümüz yok

ozcan_asanoglu
18.05.2006, 09:12
nedir bu panik havasi anlamadim, her sene süper transferler yapiliyor ya, lig biteli 3 gün oldu, yapilmayinca kiziyorsunuz.

bjk son üç yildir transfer rekorlari kiriyor, herkesi topluyor, sonuç ortada..bu kadar mi unutkan olduk, gündelik yasiyoruz...

Naim
18.05.2006, 09:28
nedir bu panik havasi anlamadim, her sene süper transferler yapiliyor ya, lig biteli 3 gün oldu, yapilmayinca kiziyorsunuz.

bjk son üç yildir transfer rekorlari kiriyor, herkesi topluyor, sonuç ortada..bu kadar mi unutkan olduk, gündelik yasiyoruz...
bu sene sezon her zamankinden erken baslayacak 4 agustosta
sDünya kupasi nedeniyle alinabilecek tüm futbolcular genelde kupada oalcak ve önceden Transferleri halledilmis olmasi gerekiyor kupaya katilacak bir ülke topcusu alacaksaniz
Uefa için ön eleme oynayacaksiniz ve buda erken br tarihde olacak
Sezon öncesi kampi erken baslayacak
ve hala teknik direktörün kim olacagi konusunda yönetimde benim kadar bilgi sahibi

halil ibo
18.05.2006, 09:33
@ ozcanasanoglu

Güzel kardesim panik havasi degilde taraftarimizin herzamankisabirsizligi sözkonusu.Fakat bu kez sabirsizlikta bendeçogunluga katiliyorum.Gündemdeki isimlere dikkat edin birer birer kulüpleri belli oluyor,belkinormal sartlarda da alamayacaktik,ama simdi hoca belli olmadigi için transfer yapamadik mazaretine siginmalarindan korkuyorum.

Senin hocanin gidecegi belli ve malayani bir çaba içindeLucescu ile ilgileniyorsun.Sonra diger adi geçen T.D.lerin gelmeyecegi belli zaman kaybediyorsun.UEFA ön eleme yakin ne zaman transfer yapacaksinda kampa yetstireceksin.

Bir seneyi daha kaybetmek istemiyoruz.Bütün sikintimiz budur.Eminim yönetimde böyle düsünüyordur.

ozcan_asanoglu
18.05.2006, 09:53
yönetimle birliktesin galiba, birlikte toplantilar, görüsmeler yapiyorsun ki yönetimin bizim kadar bilgi sabibi oldugunu söylüyorsun..

kahbe basinin haberleriyle hareket etmeyelim..yaklasik 20-25 günlük zamanimiz var, 6 haziranda basliyor kamp..

mahmuter61
18.05.2006, 09:56
Kimsenin panik yaptigi yok.Insanlar yönetici diye geçinen TV lere çikip kendini Türkiye tanitma ugruna Trabzonsporu ve obüyük taraftar kitlesini kullanmalarini hazmedemiyor.Sivasli Hayrettinle anlastiklarini aylar önce beyan edenler simdi susuyor.Santininin cepte oldugunu beyan edenler nerede?Bu yönetim kendi aralarinda ortaya bisey atiyo sonrada buna kendileri inaniyor!Arkadaslar yildiz beklemeyin bunlar 2.ligden bir takimin kaptanini alir bizlerede yildiz diye yutturur!Temelin isi gibi yaparlar.22 senedir bu böyle bi 22 senede geçse neolur?Bu yönetim gider yeni daha büyük atan birileri gelir.Ama bakin biz buradayiz iyi birer dinleyiciyiz.Benim babam herkezi döver!!!Anlasildimi arkadaslar?

selcuk
18.05.2006, 10:40
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=978>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD width=332></TD>
<TD>
</TD>
<TD width=636>
<DIV align=left>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636 align=left>
<T>
<TR>
<TD>http://www.radyospor.com/resimler/clear_pixel.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=right>ana sayfa (http://www.radyospor.com/index.asp)</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.radyospor.com/resimler/clear_pixel.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Kayseri Erciyesspor?da transfer çalismalari kapsaminda, Trabzonspor ile anlasamayan Devran?in takimda kalmasina kesin gözüyle bakilirken, Bulgaristan?da bulunan teknik direktör Mustafa Ugur?un Romanya?ya geçecegi bildirildi.
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2> Basin sözcüsü ve transfer komitesi üyesi Askin Genç, AA muhabirine yaptigi açiklamada, ligin bitiminin ardindan baslattiklari çalismalarin istedikleri gibi gelistigini söyledi.
Teknik heyetin verdigi rapor dogrultusunda transfer komitesi üyelerinin girisimlerde bulundugunu, bunlardan bazilarinin futbolcunun durumu nedeniyle gizli tutuldugunu kaydeden Genç, yakin bir zamanda transferleri noktalayacak konuma geleceklerini belirtti.
Iç transferde Devran?in Trabzonspor ile görüsme yaptigini, bundan dolayi da kendilerinden süre istedigini ifade eden Genç, sunlari söyledi:
?Devran?in takimda kalmasini istiyoruz. Menajeri araciligiyla bizden süre isteyen Devran, Trabzonspor ile yaptigi görüsmelerden sonuç alamadi. Bizden istedigi süre doldu. Cuma günü Devran ve menajeri ile son görüsmemizi yapacagiz. Futbolcunun ve menajerinin bize ilettigi bilgilere göre Devran takimimizda kalacak.??
Askin Genç, futbolcu izlemek üzere Bulgaristan?a giden teknik direktör Mustafa Ugur?un, daha önceden gündemlerine aldiklari bir stoperi izledigini anlatti.
Ugur?un, buradan Romanya?ya geçecegini dile getiren Genç, ??Hocamiz, Romanya?da da bir forvet oyuncusu izleyecek. Hem Bulgaristan hem de Romanya ile ilgili olarak bize iletilen rapora göre hareket edecegiz?? diye konustu.
</TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR></T></TABLE>

ozcan_asanoglu
18.05.2006, 10:55
Kimsenin panik yaptigi yok.Insanlar yönetici diye geçinen TV lere çikip kendini Türkiye tanitma ugruna Trabzonsporu ve obüyük taraftar kitlesini kullanmalarini hazmedemiyor.Sivasli Hayrettinle anlastiklarini aylar önce beyan edenler simdi susuyor.Santininin cepte oldugunu beyan edenler nerede?Bu yönetim kendi aralarinda ortaya bisey atiyo sonrada buna kendileri inaniyor!Arkadaslar yildiz beklemeyin bunlar 2.ligden bir takimin kaptanini alir bizlerede yildiz diye yutturur!Temelin isi gibi yaparlar.22 senedir bu böyle bi 22 senede geçse neolur?Bu yönetim gider yeni daha büyük atan birileri gelir.Ama bakin biz buradayiz iyi birer dinleyiciyiz.Benim babam herkezi döver!!!Anlasildimi arkadaslar?

hala basinin agziyla konusmaya devam ediyorsun..hangi yönetici santini cepte demis veya hayrettinle anlastigini..

kendi baskanina da reklam yapiyor diyeni ilk kez görüyorum, maksat üzüm yemek degil..onu açikça söyleyin çekinmeyin..

Adem Erdoğan
18.05.2006, 11:39
Yaw millet götürüyo mali bizimkiler hala uyuyolar.Nobre bjkye aurelio gsa adamlar veronu bile alacaklar nerdeyse.Yaw kardesim alamiyosan salla bisey alacam diye.Artik patlasin bombalar tek tek.

Travelair
18.05.2006, 12:09
Bunlar biraz da bizim "ISTEMEZÜK" takiminin düsünceleri sonucu olusuyor.

Nobre'yi alalim. Istemezük! Nobre Feybeli.

Fahri Tatan? Istemezük! Fahri altyapi feybelisi

Aurelio? Feybeli zaten bizi istemedi

Lazarov? O kim ki Istemezük!

vesaire vesaire. Sözüm meclisten disari ama eminim yönetim içinde de böyle futbolculari profesyonel anlayis disinda ayiran insanlar var. Futbol profesyonellesti ey camiamiz hatta globallesti. Uyumayin treni kaçirmayalim. Bu çekismeler yüzünden kimbilir kaç futbolcu kaçirdik artik akilciligi ön planda tutalim

temelyilmaz
18.05.2006, 12:18
bence yönetimin acilen alinacak futbolcularla bi görüsme yapmasi lazim bunun içinde acilen takimin basina hemde çok acil olaraj bi td getirmesi lazim ismi cismi önemli diil gitsinler ziya dogani getirsinler nedenine gelince dünya kupasi baslayip bitene kadar piyasada topçu kalmaz bizde öyle alelacele bi jun aliriz olur biter

aslinda ben vahidi su yöneden begeniyodum bizim eller kiralik eller topu oyuna çok iyi sokabilen biri vahid onu bi kaç maç hüseyinin yerine libero olarak oynatti orda ikisiyle hüseyin çok iyi is. yapar defansa tolgada geldigi vakit tabi alinabilirse çok iyi olur hüseyinin en büyük eksigi topu oyuna sokamiyo hasanda da var o hastalik ama iyi bi eller sorunlarindan arinmis bence çok iyi isi ypar çünkü oyuna topu çok iyi sokuyo bileklerine hakim defansifyönüde güçlü o zaman kolay kolay gol yemeyiz adam gibi bi orta sahaylada ve forvetlede bence iyi isler yapilabilir yeterki innç olsun

sweetrose
18.05.2006, 12:42
Yönetim geçen seneki gibi transferi son ana birakirsa!! yine tomas jun'lara kaliriz biz Edited by: sweetrose

hakanh
18.05.2006, 13:05
Bunlar biraz da bizim "ISTEMEZÜK" takiminin düsünceleri sonucu olusuyor.

Nobre'yi alalim. Istemezük! Nobre Feybeli.

Fahri Tatan? Istemezük! Fahri altyapi feybelisi

Aurelio? Feybeli zaten bizi istemedi

Lazarov? O kim ki Istemezük!

vesaire vesaire. Sözüm meclisten disari ama eminim yönetim içinde de böyle futbolculari profesyonel anlayis disinda ayiran insanlar var. Futbol profesyonellesti ey camiamiz hatta globallesti. Uyumayin treni kaçirmayalim. Bu çekismeler yüzünden kimbilir kaç futbolcu kaçirdik artik akilciligi ön planda tutalim

Travelair,

Umut Bulut ? Isteruk !
Gokhan Unal ? Isteruk !
Hayrettin (Sivasspor) ? Isteruk !
Ugur Boral ? Isteruk !
Wome (Inter) ? Elbette Isteruk !

Lucescu ? Elbette Isteruk !

Dee... Hani ???

Her neyse,, su, Aad de Mos denen antrenorun kariyerine bakinca, bayagi etkilendim.
Her ne kadar, basarilari cok eskilerde kalmis olsa da, son derece etkileyici basarilar ;

1981- 1982: Dutch Champions (Ajax)
1982- 1983: Dutch Champions (Ajax)
1982- 1983: Dutch Cup Winners (Ajax)
1984- 1985: Dutch Champions (Ajax)
1986- 1987: Belgian Cup Winners (KV Mechelen)
1987- 1988: European Cup Winners Cup (KV Mechelen) -
<A href="http://www.aaddemos.com/AaddeMos_press_1.htm" target="_blank">KV Mechelen 1-0 AFC Ajax
UEFA Cup Winners' Cup Final, 11 May 1988
Meinau Stadium, Strasbourg</A>
1988? 1989: European Super Cup (KV Mechelen)
1988- 1989: Belgian Champions (KV Mechelen)
1989- 1990: Final European Cup II (Anderlecht)
1990- 1991: Belgian Champions (Anderlecht)
2002- 2003: Crown Prince Cup (Al-Hilal)

(Not: bilgiler kendi sitesinden; http://www.aaddemos.com/indexold.html)

Gecmisi basarilarla dolu (Trabzonspor gibi).
Trabzonspor gibi, O da yeniden kendini ispatlamak ve eski basarilarini yeniden kazanma mucadelesi verebilir gibi, geldi bana.
Ayrica son yillarinda, dunyanin 4 bir yaninda calismis oldugunu ogrenince (Japonya, Suudi Arabistan, BAE)acaba oralardan yetenekligencleri de getirebilir mi, diye dusunuyorum.
Umarim, Trabzonspor'umuz icin en hayirlisi olur..

Tahir
18.05.2006, 13:15
su an hoca konusunda çin alfabesinde ilk harfin temsil ettigi plani uyguluyoruz.olmazsa arap alfabesi var.transfer konusunda ise daha çok alfebeyi kullaniyoruz sikintimiz yok planimiz çok.benim anlamadigim hoca istanbulda çalismayacagini söylamis (20 gün önce) biz alfabeleri azberleyip onlarin üzerine plan kuracagimiza neden bir iki hocayi imza asamasina grtirmemmisiz.Simdi son yillarda turist ömer gibi dünyayi dolasan moosu getireçeklermis takimin basinabu gidisledaha çok vururuz basimizasmileys/smiley7.gif

ayoga
18.05.2006, 13:21
arkadaslar bence hem hoca hemde topçulari yönetim basinda olmayan kisilerden seçecek. yani sürpriz olacak

aha benden söylemesi

Ahmet AYDIN-28
18.05.2006, 13:24
Yaw millet götürüyo mali bizimkiler hala uyuyolar.Nobre bjkye aurelio gsa adamlar veronu bile alacaklar nerdeyse.Yaw kardesim alamiyosan salla bisey alacam diye.Artik patlasin bombalar tek tek.

Az önce NTV'de altyazi geçti. Nobre bjkye 3 yillik imza atmis. Aurelo'da fbde kalmis.

Travelair
18.05.2006, 13:34
Travelair,

Umut Bulut ? Isteruk !
Gokhan Unal ? Isteruk !
Hayrettin (Sivasspor) ? Isteruk !
Ugur Boral ? Isteruk !
Wome (Inter) ? Elbette Isteruk !

Lucescu ? Elbette Isteruk !

Dee... Hani ???

Bugünlerde herkes bi alingan olmaya basladi. Dostum o dedigin isimleri elbette isteriz. Ama söyle ki;

Umut Bulut: 6 milyon $

Gökhan Ünal: 10 milyon $

Hayrettin: en az 2,5 3 milyon $

Ugur Boral: Feybeli diye istenmedi zaten o da istemedi

Wome: Werder Bremen istedi orayi tercih etti

Lucescu: Senelik 3 milyon $ aliyor. Futbol takimi tas gibi. Sampiyon olmus. Bir dedigi 2 edilmiyor. Takim sahipleri mafya zaten basarisiz olma ihtimalleri yok

Hepsini aldik diyelim, kendi alacaklari parayi da dahil et 30 milyon $

Ben daha çok sözlesmeleri bitmis "0" maliyet oyunculardan bahsettim. Bir tek Lazarov'un sözlesmesi 2007'de bitiyor o da ihtilafli oldugu için ucuza gelecek ve hepsi kaliteli oyuncular. Neyse benim anlatmaya çalistigim aslinda ayri bir düsünceyi sorgulamakti. Anlatamadiysam hata bendedir

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
18.05.2006, 14:19
hem ucuz olacak
hem de yildiz olacak...

onu ancak özkan sümerayarlar brezilyadan 5-10 kopil toplar getirir... smileys/smiley36.gif

arkadaslar isimler mühim degil en az 15 milyon $ harcamadan sampiyonluk düsünmek en iyi ihtimalle polyannaciliktir.
bugün vasat üzerinde bi görev adami bile 3-4 milyon$'dan ucuz degil
yildiz dedin mi en az 7-8 milyon $ ki o da sansin varsa

hayale gerek yok dostlar..

halil ibo
18.05.2006, 14:22
Sevgili arkadaslarim,

Fahri,Baki,Burak hattaGökhan Güleç'i bile bu isimlere ekleyebiliriz.Basarili oldugumuz dönemlerde bu tip basarili olacak isimleri biz bulup yildiz yapardik.Bu yönetim en azindan bu isimlerden 1 yada 2'sine imza attiramazmiydi ? Bunlardan herhangi birine gelecek olan hocaninda hayir diyecegini zannetmiyorum.Evet henüz çok kisa zaman geçti.Fakat su gibi akan zaman bana hep geçen seneki yaz dönemini hatirlatiyor.Çünkü saygideger Aktug yönetimi beyinlerimizde öyle bir travmaya yol açti ki hep geç kalmaktan korkuyorum.Depresyonda miyim acaba ?

hay1699
18.05.2006, 14:22
Yildiray Türkiye'ye göz kirpti
Almanya 1. Futbol Ligi Bundesliga takimlarinda Herta Berlin'de forma giyen milli futbolcu Yildiray Bastürk, önümüzdeki sezon sartlar uygun olursa Türkiye'de forma giyebilecegini söyledi.

Hedefinin Sampiyonlar Ligi'nde forma giymek oldugunu ifade eden yildiz futbolcu, bunu bu sene ya da önümüzdeki senelerde mutlaka gerçeklestirmek istedigini söyledi. Fenerbahçe'nin ve Bayern Münih'in kendisiyle ilgilendigini basindan ögrendigini belirten milli futbolcu, bunun kendisini sevindirdigini, bu durumun kendisinin sezon boyunca sergiledigi performansinin bir bedeli oldugunun altini çizdi.

Bir gün mutlaka Türkiye'de futbol oynamak istedigini vurgulayan Yildiray, "Mutlaka bir gün Türkiye'de oynamak istiyorum. Bu sene mi olur önümüzdeki yillarda mi olur onu bilemem. Bunu söylemek için henüz erken. Bir kaç ay içinde önümüzdeki sezon nerede oynayacagim belli olur. Bu sene sonunda 28 yasina giriyorum ve Türkiye kesin olmaz demiyorum" dedi.

Yildiray, Fenerbahçe ve Bayern Münih haricinde sampiyonlar liginde oynayan birkaç kulübün daha kendisiyle ilgilendigini belirterek, "Ilk önce kulübüm kulübü Herta Berlin'le oturup konusacagim. Onlarin önümüzdeki yillar için hedeflerini ögrenip ona göre bir karar verecegim" diye konustu.

Milli futbolcu Almanya'da yapilacak olan 2006 Dünya Kupasi'yla ilgili olarak ise "Kaliteli bir sampiyona olacagini düsünüyorum. Kupadaki favorim bugüne kadar resmi ve hazirlik maçlarinda çok iyi bir performans sergileyen Brezilya. Brezilya'nin disinda Arjantin ve Italya'nin da sürpriz yapabilir. Almanya Milli Takimi'nin da yari finale kadar çikacagina inaniyorum. Almanya bir turnuva takimi 2002 yilinda da gördügümüz gibi hazirlik maçlarinda kötü görünseler de turnuvalarda iyi seyler yapabiliyorlar. Kupanin Almanya'da oynanmasi da onlar için bir avantaj ve bunu degerlendirip yari finale kadar çikabileceklerini tahmin ediyorum" dedi.

18.05.2006

yildiz diye buna derim ben..

Fatih Akgün
18.05.2006, 14:25
arkadaslar siz ne düsünüyosunuz ama ben burda kuduruyorum resmen herkes birseyler yapiyor bizimkilerde ses yok yaziklar olsun

ahmetto
18.05.2006, 15:05
al bende de o kadar daha teknik adami bile netlestiremedik .bu gidisle trasfer yapacagimiz dosyadaki tüm oyunculari cizmis olucaz galiba

bari bilal-umut-gökhan-hayrettin bu saydigim dört ismi alsalar. Teknik direktörün gelmesini beklerlerse geç olur yoksa ellerini çabuk tutsunlar.bjk deli dana gibi heryere saldiriyor.

Su saydigim dört ismi hangi t.drektör begenmez

sbay
18.05.2006, 15:12
devran kim ya?o mu bizi sampyonluga tasiyacak.böylebaslarsak biz yine seneye ligi erken bitiririz.

Fatih Akgün
18.05.2006, 15:15
nihayet herkez yönetimin transfer politikasini yavas yavas anlamaya basladi bunlarin transferi sadece lafta icraat yok yine bize hüsran var arkadaslar hazirlikli olun

Ümit Küçük
18.05.2006, 15:17
arkadaslar merak etmeyin en kisa zamanda cok ii transferler yapacagiz mesela asas spordan hakki 3 amator kumeden hakki zewahir gibi
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif
yok arkadaslar bu adamlar transfer yapamaz
bunlar bize bu sene yeniden alfabeyi ogretecekler transfer yapmayi degil

Travelair
18.05.2006, 15:22
Arkadaslar sabirli olalim. Benim de canim sikiliyor ama bu yönetim geçmis yönetimler gibi isimleri basina sizdirip fiyatlarini arttirmiyor. Agizlari siki. Eger kamp dönemine yetistiremezlerse kaliteli isimler o zaman veryansin ederiz smileys/smiley20.gif

Murat'
18.05.2006, 15:24
bizimkilerin transfer falan yapacagi yokk anlasilan

Naim
18.05.2006, 15:26
bu hafta sonuna kadar hoca için süre tanidim kendimce
kamptan 1 hafta öncesine kadarda Transferler içinsüre tanidim kendimce
yok o zamanakadar gerekli adimlar atilmazsa o zaman açarim agzimi

Erdem Keser
18.05.2006, 15:33
beyler sabirli olalim bu zamana kadar gecmis yonetimler butun transferleri basina yansittigi için gerceklestieremedi zurawski obina bunlardan bazilari insallah baskanimiz eniyisini getirecek yeterki biraz destek olalim

Tirapzone
18.05.2006, 15:51
BUYUK TRABZONSPOR TRANSFER ISTIYORUZZZZZZsmileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

TSezgin61
18.05.2006, 15:57
BUYUK TRABZONSPOR TRANSFER ISTIYORUZZZZZZsmileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

ENTERESAN, AMA HER SENE ISTIYORUZsmileys/smiley18.gif

sweetrose
18.05.2006, 16:01
Yine sona kalmayalimda; Tomas Jun olayina dönmesin

sweetrose
18.05.2006, 16:03
Yine sona kalmayalimda; Tomas Jun olayina dönmesin

Murat'
18.05.2006, 16:05
gerçekçi olmak gerekirse trabzonda öyle büyük yabanci oyuncular gelmez ne varsa türk oyuncularda var bence gençleri kesfetmek lazim onlari vitrine çiktiktan sonra almak bizim için hayaldan öteye gitmiyor hiç birzaman..Çok iii hatirliyorum bundan üç sene mehmet topuz gündemimize gelmisti ama nedense biz bu oyuncuyu almamistik simdi adamlarsa alsinlar

selçukabi
18.05.2006, 17:48
Yönetimin transfer için mazeret torbasi

1-) Takim içi dengeleri gözetmeliyiz, Tekke 1,8 milyon ytl aliyorsa alacagimiz yildiz da ona göre olmali.(Bkn. febe'de tuncay 1 milyon dolara oynarken Apiah Anelka gibi yildizlar 3-4 milyon dolara oynuyor) Takim içi denge sadece bizde var galiba.

2-) Yasi geçmis emekliligi yaklasmis futbolculardan bize fayda gelmez.( Bkn.George Hagi(32) ve Van Hoijdonk(34) gittikleri rakiplerimizi ligde sampiyon yapmislardir).Adam gibi yildiz alirsan seni de sampiyon yapar.Gidip de adi duyulan ama orta sinif adamlari alir getirirden avucunu yalarsin tabi

3-) Takimimiza uymaz, Trabzona gelmez

4-) Teknik direktörümüz istemedi.

Arkadas iste sana firsat Yildiray Türkiyeye bile gelirim demis, vereceksen yilda 2 milyon Euroyu bak nasil geliyor.Bu baskan söz vermedi mi bir tane yildiz kendi cebimden kulübe hediye edecem diye.Al sana yildiz.

bumepaf
18.05.2006, 18:20
Arkadaslar, bizim sorunumuzun teknik direktör ya da transfer edecek futbolcu bulamamak mi oldugu zannediyorsunuz? Yok Yildiray'i alin yok onu alin. Bizim sorunlarimiz :

1- Para

2- Akil

Ikisi de yönetimimizde mevcut degil. Sayin Albayrak parali baskan söylemiyle delegelerden oy almis. Simdi birsey söyleyecegim gene günah keçisi olacagim ama söylemecegim. Bu yönetim su ana kadar ne zaman elini cebine attiki transferde atacak. Harcanilacak para Trabzonspor'un parasindan baska birsey degil. Konusturmayim beni. Biraz aklinizi çalistirin.

zahido
18.05.2006, 18:21
Bilal Kisa olayi nooldu yaaa Biz geçen yönetimi niye istememistik? çünkü is bitiremiyolardi.. Bunlarin birbirinden farki yok.. Bi bilal kisayi alamiyolar yaaa Ondan sonrada yildiz futbolcu alicak diyolar. De gidin isinize bee..

Emiroğlu
18.05.2006, 18:26
Hikaye

Yalan

Millet Transferlere Coktan Basladi Biz Henüz Hoca Bile Alamadik.Bizim Transfer Isleri Yine Son Haftalara Kalacak.. 1 Tek YIldiz Bile Beklemiyorum. Istanbul Takimlari Gizli Gizli Birbirlerinin Futbolcusunu Alirken Biz Anadoludan Topcu Bile Alamiyoruz. ( Umut,IBrahim Akin,Bilal Vs.)

bumepaf
18.05.2006, 18:27
Bakin sunu anlamakta güçlük çekiyoruz. Bir futbolcu düsünün. Transfer teklifileri aliyor. Takimlardan biri Trabzonspor birisi Besiktas diyelim. Hangisini seçer? Hem de transfer piyasasinin kizistigi su dönemde siz diger kluplerle bas edebilir misiniz. Ha söyle olur basinizda Abromovich vardir digeri ne derse 2 kati der alirsiniz. Ama senin Besiktastan ya da baska bir takimdan daha yüksek bir ücret teklif etme gibi bir durumun var mi yok. Simdi mesela bilal kisa. Adam gözünü Istanbul'a dikmistir. Oradan gelecek bir haber için bavulu çoktan hazirlanmistir. He gelmedi o zaman seve seve Trabzonspor'a imza atar.

kaanarda
18.05.2006, 18:35
bence hagi gelsin kardesim hem hirsli hem türkiyeyi iyi biliyor santini moss gelecek türkiyeyi taniyacak falanda filanda ayrica artik sundan eminim trabzonu türk olarak sampiyon yapacak tek hoca senol günestir...

morientes
18.05.2006, 18:45
bizden bi cacik olacagi yok yine toplarlar kazakistan,novakistaan ,beyaz rusya ,sari gürcistan gelirler .Türkiyeden de çanakkale,pazarspor,orduspor... alsana harika transferler derler 24.seneyede yeni umutlarla gireriz...

coach
18.05.2006, 18:45
bence hagi gelsin kardesim hem hirsli hem türkiyeyi iyi biliyor santini moss gelecek türkiyeyi taniyacak falanda filanda ayrica artik sundan eminim trabzonu türk olarak sampiyon yapacak tek hoca senol günestir...

Futbol dünyanin her yerinde ayni kurallar ile oynaniyor iyi hoca yabancilik çekmez uyum ,sorunu yasamazama iyi hoca..

kaanarda
18.05.2006, 18:52
<H3>Santini kovuldu!</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor ileadi geçen Fransiz teknik adam Jacques Santini Auxerre takimindan kovuldu. Fransiz ekibiyle lige iyi baslamasina karsin sonunu getiremeyen Santini'li Auxerre Avrupa kupalarina katilamadi. Santini daha önce Fransa mhttp://http://www.superspor.com/detailType=1&amp;kategori=36&amp;takim=116&amp;go=21503http://http://www.superspor.com/detailType=1&amp;kategori=36&amp;takim=116&amp;go=21503illi takimini ve Tottenham Hotspur'u çalistirmisti</DIV>

akdin
18.05.2006, 19:04
Uzun zamandir forumu okuyarak takip ediyorum, çok az yazdim,birçok arkadasimiz Trabzonspor'un farkliligini biliyor.Trabzonspor bir futbol kulübünün ötesinde Trabzonlunun,Trabzonsporlunun kendini ifade etme araci olmalidir.Baska örnekleri taklit ederek bir yere varilamayacagi asikardir.Yerlinin yerlisi,kariyerli hoca,showman hoca.....Bu tanimlara uyan birçok hoca geldi geçti.Kimi yararli oldu,kimisi de kovuldu.Bize gerçekleri konusan,açik sözlü,ayaklari yere basan,zeki bir hoca gerekir.Bu durum futbolcu transferinde de geçerlidir.Her futbolcu bu formayi giymemelidir.Akli Istanbul takimlarinda olan futbolcuyu alsan ne olacak?Yönetim konusundaki elestirilerin bir kismina katilmiyorum.Bu yönetimin akli da parasi da var.Fakat bunlari Ts için kullanacak mi;onu görecegiz.Gelelim takimin durumuna;ilk önce Tugay tipinde bir futbolcuya ihtiyacimiz var.Kaleci ihtiyaci yok,forvete Fatih satilip iki transfer yapilmali,bir stoper ,daha sonra kulübeye transfer gerekir.Elimizdeki gençleri daha verimli kullanmaliyiz.Bu anlayisla basarili olma sansimiz var,öyle önüne gelen her futbolcuyu almak gerekmez........

Cakirmelik
18.05.2006, 19:19
<table ="sgross" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr ="aufzaehla"><td align="center" height="29">http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/11.gifhttp://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/27k.jpg</td><td colspan="2">Zé Roberto - José Roberto da Silva Junior</font></font></td></tr><tr ="aufzaehlb"><td width="110">Geburtsdatum:</td><td colspan="2" valign="top">06.07.1974</td></tr><tr ="aufzaehla"><td width="110">Alter:</td><td colspan="2" valign="top">31</td></tr><tr ="aufzaehlb"><td width="110">Grösse:</td><td colspan="2" valign="top">1,72</td></tr><tr ="aufzaehla"><td width="110">Nationalität:</td><td colspan="2" valign="top">http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=26) !</font> Brasilien</td></tr><tr ="aufzaehlb"><td width="110">Fuss:</td><td colspan="2" valign="top">links</td></tr><tr ="aufzaehla"><td width="110">Status:</td><td>Lizenzspieler (L) (http://www.transfermarkt.de/fussball/anmerkung_los.htm)</td><td align="left" valign="middle">Akt. Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif 73Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3439) / Nr: http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/11.gif</td></tr></t>
</table>

Bu adami alalim...Münihle yollarini ayirmis..bonzervisi elinde..gelirmi acabasmileys/smiley2.gif

Jackdaniels
18.05.2006, 19:28
Ze robertoymus hahahaha komik olma arkadas biz daha parasiz gaysenin elinden hayrettini alamadik kaldi ze roberto...Bu yönetim elindeki fuybolculari tutsun siz allaha dua edin.

samway
18.05.2006, 20:29
ya akadaslar tamam hepimiz sabirsiz davraniyoruz ama bence daha cok erken degerlendirme yapmak icin di mi .)

Selçuk Sarı
18.05.2006, 20:30
Vallahi benim bu takima israrla istedigim tek bi isim var..Tekrar anlastimi? gidiyormu? fiyati nedir? bilmiyorum ama kleberson bizim takimda gerçekten is yapacak bi futbolcu...Onun gelmesini gerçekten isterim..

gerçekefsane
18.05.2006, 20:36
Denizlisporlu Burak V.Manisa'ya gitti smileys/smiley19.gif

Muhammet_61
18.05.2006, 21:26
Trabzonspor?un Transfer Dosyasi
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Umutsuzluk için henüz erken, ancak son iki sezonda yasadigimiz fiyasko, bize sabirsizlanmamiz için büyük bir neden. Son iki sezonda yapilan veya yapilamayan transfer hatalarina bir bakalim.

Sezon 2003-2004. Ligi 2. tamamlamisiz. Önümüzdeki yil sampiyonlar liginde mücadele edecegiz ve genis bir kadro kurmak sart. Önce gidecekler belli oldu: Maxim Romaschenko, Hans Somers, Emre Toraman... Gelenler: Lee Yong, Thijs, Celaleddin, Adem. Genis kadro dediler, gönderdikleri kadar adam alamadilar. Kaldiki gönderdikleri adamlar, aldiklarindan daha verimli isimler. Maxim?in kalitesi belli. Sol kanatta Lee, Celaleddin, Volkan, Djokaj gibi isimlerin çok üstünde bir futbolcu. Emre Toraman Erciyes?teki formuyla milli takima yükseldi. Somers yerine alinan Thijs ise basli basina bir fiyasko. Somers?ten asla daha kaliteli bir adam degil. Neyseki fazla sakatlik ve cezali olmamasi sebebiyle (Bu büyük bir sanstir.) 2004-2005 sezonu kazasiz atlatildi.

Sezon 2004-2005. Ligi yine 2. tamamlamisiz. Yeniden Samp. Ligindeyiz. Bu sefer daha tecrübeliyiz. Genis kadro kurmanin gerekliligi artik herkes tarafindan biliniyor. Gidenler yine gelenleri fazlasiyla aratiyor: Petkoviç, Tolga, D?haene. Ocak ayindan Temmuz?a kadar Polonya?ya 10 sefer düzenleniyor. Ancak 3,4 milyon dolar fazla bulunup Zurawski bir türlü alinamiyor. Daha sonra Jun?a daha yüksek bir rakam 3,5 milyon dolar veriliyor. Transfer geciktigi için Samp. Ligi ön eleme maçinda tribünde oturmak zorunda kaliyor. Baska bir heyet de Brezilya?da çalisiyor. Iki aylik arastirma sonucu dünyaca ünlü iki süperstar olan Jefferson ve Eller getiriliyor. (Ben bu adamlarin, Brezilya?da bizim yöneticilerin kaldigi oteldeki garsonlar oldugunu düsünüyorum.)

Sezon 2005-2006 devre arasi. Takimda büyük bir revizyona gidiliyor. Yedek kulübesi komple degistiriliyor. 8 adam gidiyor, bir o kadar da aliniyor. Sadece bir-iki tanesi takimda yer buluyor. Ara transfer bitince yildiz sözüyle basa gelen baskan Mart ayi itibari ile gelecek sezonun transfer çalismalarinin baslayacagini açikliyor. Mart gelip geçiyor, Mayis da neredeyse bitiyor, ortada hala somut bir sey yok. Takimdaki yildizlarin kalip kalmayacagi ise hala belirsiz. Hoca konusunda ?B? plani bir türlü yürürlüge giremiyor. C,D,E;F.. diye gidiyor.
Bu Tabloya Bakip da umutsuzluga kapilmamak mümkün mü?

Oğuzhan Görkan
18.05.2006, 22:15
<DIV style="BACKGROUND-IMAGE: url(/images/nokta_gri.gif); OVERFLOW: ; BACKGROUND-REPEAT: repeat; HEIGHT: 1px"></DIV>
<DIV id=habericerikbaslik>http://www.ajansspor.com/resim/zeroberto001.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Ze Roberto Bayern'den ayriliyor..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Bundesliga'da sampiyon olan Bayern Münih'de oynayan Brezilyali milli futbolcu Ze Roberto, takimindan ayriliyor.. Bayern menajeri Uli Hoeness, yildiz oyuncuyla yeni sezon için anlasamadiklarini söyledi..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=tarih>18Mayis2006, 19:19</DIV></DIV></DIV>
<DIV id=haberic><&#076;INK href="../css/icerik.css" type=text/css rel=stylesheet target="_blank">

Uli Hoeness, sözlesmesi 30 haziranda sona erecek Ze Roberto ile yeni sezon için anlasamadiklarini söyledi.

Brezilya Milli Takim kadrosunda yer alan Ze Roberto, 4 yil önce 9,5 milyon avro karsiliginda Bayer Leverkusen takimindan Bayern München'e transfer olmustu. </DIV>

poetricus
19.05.2006, 01:37
Sayfa 59 ve elde var 0.
Trabzonspor'un Transfer Dosyasi, Bordomavi.net yayinlari. Yakinda kitapçilarda.

FANATIK61
19.05.2006, 03:02
Takimda 8 yabanci futbolcunun bulundugunu kaydeden Sayitoglu, ?6 yabanci oynatmak durumundayiz. Fabiano Eller kiralik, ocak ayinda sözlesmesi bitiyor. Lee Yong'un sözlesmesi bitti. Sayi 6'ya düsüyor, ancak yabanci transferi için 1-2 oyuncu kontenjanimizi açabiliriz? dedi.

Özkan Erdem
19.05.2006, 03:11
Djokaj ve Jun gitsin. Dünya kupasindan sonra Szymek'in durumuna da bakilir.

Egemen
19.05.2006, 03:19
szymek ve stepanov disindaki yabancilarin alayini göndersinler..

yerlerine yenilerini almak kosuluyla tabii..

champions
19.05.2006, 07:51
STEPENOV DISINDAKI BÜTÜN YABANCILARI GÖNDERMELERI GEREKIR

SZYMEK DÜNYA KUPASINDAN SONRA SATILMALI DAHA GENÇ BIRI ALINABILIR JEFFERSON KIRALIK DA GIDEBILIRYERINE KESINLIKLE YERLI IYI BI KALECI ÖMERI ALABILIRLER

Berk Eren
19.05.2006, 10:13
yaa bir saatlik rizedeki fahriyi alamiyoruz daha ne olsun..yonetim sen uyumaya devam et..fatih tekke sende cikda bi aciklama yapda artik nedir hergun fenere gidiyosun gazetelerde(yeri burasi diil ama sinirime hakim olamadim kusura bakmayin)

Yönetimm uyuma,artik uyan..

Emre B.
19.05.2006, 10:17
Djkoy, Jun, Eller satilmali, Jeffersoonda kiralik verilmeli.Belki ilerde iyi kaleci olur.

The Legend
19.05.2006, 10:52
yönetimcevap ver. nerde hoca, nerde transferler.smileys/smiley7.gif

Travelair
19.05.2006, 11:16
<T>
<TR>
<TD>http://www.radyospor.com/pic_lib/18.05.2006_kerl&#111;n.jpgIngiltere Premier Ligi?nde son iki sezondur hayal kirikligi yaratan Manchester United "yeni Ronaldihno" lakabi takilan Brezilyali Kerlon Moura Souza?yi almak için için harekete geçti. Kirmizilar?in transferde son noktaya ulastigi ve transfer için mali detaylarin büyük oranda asiladigi kaydedildi. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>

Ingiliz gazetesi The Times, gelecek sezon bile Chelsea ile basa bas mücadelede güçlük geçecek olan Manchester United?in, en azindan genç bir yildizi kadrosuna katmak üzere oldugunu yazdi. Ingiliz gazetesi Cruzeiro da forma giyen ve "Yeni Ronaldinho" ile Manu yönetiminin anlasmak üzere oldugunu belirtti.

Haberde, Manu delegelerinin Güney Amerika?ya giderek Cruzerio yetkilileriyle bir araya geldikleri ve önümüzdeki bir kaç gün içerisinde imzanin atilacagi belirtildi.

The Times Cruzerio baskan yardimcisi Zeze Perrella?nin"Kerlon?la çok sayida ilgilenen takim var. Bir ingiliz ekibine gitmesi çok yakin. Ancak para konusunda tam anlasma saglayamadik" ifadelerini kullandi.

Ronaldinho?nun yetistigi Cruzerio?nun dünya futboluna bir baska armagani olarak gösterilen Kerlon Moura Souza, yine Ronaldinho gibi ortasahada ve forvette görev yapabiliyor.

Teknik, taktik ve hiz olarak Brezilya otoritelerinin Tanri armagani bir yetenek olarak degerlendirilen Souza, maç sirasinda kafasiyla topu tasimasiyla da taniniyor.

Cruzerio taraftarlarinin kahramani Souza, geçen yil yapilan Güney Amerika 17 Yas-alti milli Takimlar sampiyonasinda hem gol krali olmus hem de, basin mensuplari tarafindan turnuvanin en degerli oyuncusu seçilmisti.

Gazetede ayrica United?in, Kerlon?un yanisira Cruzerio?nun takim kaptani ve defans oyuncusu 24 yasindaki Edu Dracena?yi da transfer etmek istedigi haberi yer aldi. </TD></TR></T></TABLE>

Kerlon da gitti Yönetim uyuma smileys/smiley36.gifSaka bir yana umarim biz de böyle transferler yapabiliriz

Travelair
19.05.2006, 12:02
Arkadaslar müjdemi isterim. Rüyamda bu futbolcu ile ilgilendigimizi gördüm smileys/smiley36.gifHayirlisi

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=left></TD>
<TD =ues align=right></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_24465_2005_1.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/17.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/156k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Valeri Domovchiski</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>10.05.1986</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>20</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,78</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/28.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=28) Bulgarien</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>beidfüßig</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Akt. Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/28.gif ?Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3394) / Nr: http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/17.gif</IMG></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>Levski Sofia (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=156)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Mittelstürmer</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>? </TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>2009</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>2.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Bozhinov, Iliyan (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=933)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/15.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR></T></TABLE>

Nytre
19.05.2006, 12:46
bjk daha lig biteli bir hafta olmadan 4 oyuncuyla anlasti resmen bizimkiler "bekler" de bekler....

yok ince eleyip sik dokuyoruz yok bize katki saglayacak oyuncu ariyoruz derler....

hep ilk tercihlerimiz alamadigimiz için kaybediyoruz...

bir t.direktöre teklif götürdüler (lucescu) olmadi simdi baskasina götürecekler o da olmayacak iyice kalite düsecek asagiya dogru...

sonra bakarsiniz yerli t.direkör derler.

yaranozlu
19.05.2006, 13:43
anlasildi ki bu yönetim fos çikti. ben atay aktugu hep savunmustum, öle bosa konusan bi adam deildi, nitekim görevde oldugu iki senede kil payi sampiyonlugu kaçirdik. hani transferler, fahriyi alamadiniz. umutla gökhan da yakinda birileriyle anlasir. gerçi transfer yapmamiza ne gerek var. denizliden mehmet geri gelmis, onu unutmusum!!!. ya bi de kaleye ömeri aliyolarmis. birakin bu isleri de bari petkoviçi geri alin. yildiz mildiz da istemiyoz, eli ayagi düzgün oyuncular alin. Lazarov kim yaaaa... ne diyeyim size ama sene baslamadan havlu atcaz gibi.. bu takimda Yattara, Symek ve Stepanovdan baska yabanci da kalmasin. eger rasgele alincaksa hiç almayin veya türkiyedeki yabancilardan die veya douglas alinabilir.

Berat
19.05.2006, 13:50
yeni teknik direktör belli olmadan,onun onayi alinmadantransfer yapilmamasi kadar mantikli birsey olamaz.. Insallah yeni teknik direktörümüz belli olana kadar hiç transfer yapmazlar ya da bazi oyuncularla anlassalar bile imza için teknik direktörün onayini beklerler..

sheva
19.05.2006, 14:03
alelacele karar verip takimin isine yaramayacak futbolcularin alinmasindansa ben de teknik direktörün beklenmesi taraftariyim. daha lig biteli 1 hafta oldu insaf edin arkadaslar. önemli olan çok degil yararli transfer yapmak bence. simdi alinacak futbolcular hocayla anlasamazlarsa verilen paraya ve harcanan emege yazik olacak. su anda sabirli olmak gerekiyor. hele bir durun daa

Tahir
19.05.2006, 14:09
kampa kadar bu isi bitirsinler yeter ister hemen yapsinlar tranferleri ister kampin ilk günü

selçukabi
19.05.2006, 14:15
@Gülcan ve Berat;

Atladiginiz bir nokta var, Yeni teknik direktörümüz muhtemelen yabanci, diyelim ki Santini.Yerli piyasadan da hiçbir oyuncuyu tanimiyor.Yani bu adamin çiplak gözle oyuncu izleme sansi da yok.Fahri, Umut, Gökhan, Hayrettin, Yildiray gibi isimlerin almak için hocayi beklemeye hacet yok diyorum.Yabanci transferini hoca yapar zaten.Adamla anlasana kadar ati alan üsküdari geçebilir.

Travelair
19.05.2006, 14:23
Bari bu oyuncuyu alsinlar. Dünyanin en hizli defans oyuncularindan. Yasi 20 Iran A milli olma sayisi 48!! Kontrati da bitiyor anladigim

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=right>Stand: 01.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_24643_2004_1.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>
<TD colSpan=2>Hossein Kaebi</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>23.09.1985</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>20</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,74</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/71.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=71) ! Iran</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Akt. Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/71.gif 48Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3582) / Nr: http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/13.gif</IMG></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>Foolad Khuzestan</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Abwehr</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Außenbahn rechts</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>? </TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>2006</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>1.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Reza`s Sportmanagement (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=79)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/19.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR></T></TABLE>

SDanışmaz
19.05.2006, 14:39
Sayfa 59 ve elde var 0.
Trabzonspor'un Transfer Dosyasi, Bordomavi.net yayinlari. Yakinda kitapçilarda.

Geçen sene 80 sayfada 1 oyuncu aLmistik...

yaranozlu
19.05.2006, 14:44
travel nerdn buluon bu adamlari allah askina, izledim deme nerde izlicen... smileys/smiley36.giftransfer mevzusuna gelince hocayi beklemenin bir anlami yok. bugune kadar hoca ayarlanmasi gerekirdi. bize acele kaliteli oyuncu lazim, umut ve kayserideki oyunculardan(bülent, m.topuz ve gökhan) almak gerekir baskalari almadan. fahri gitti, en azindan bunlardan almak gerekir. yabanci oyuncu konusuna gelince hoca beklenmelidir diye düsünüyorum ama lazarovu alirlarsalar da birakalim bu seneyi de. niye kendini ispat edememis oyuncularin pesine düserler anlamam...

SDanışmaz
19.05.2006, 18:05
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon'da yabanci operasyonu...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250></TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk></TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>Gelecek sezon sampiyonluk ve Avrupa'da basarili almak için mücadele edecek Trabzonspor'da yerli oyuncularin sözlesmeleri noktasinda sikintisi bulunmazken, Ibrahim Yattara ve Milan Stepanov disindaki yabanci oyuncular gözden çikarildi.

Trabzonspor'da sezon sonu sözlesmesi sona eren tek oyuncu Lee olurken, Bordo-mavili yönetim bu oyuncunun yüksek para istemesi üzerine bu oyuncuyla görüsmeleri askiya alarak kendisine kulüp bulmasini istemisti.

Bordo-mavili kulübün elinde, sözlesmesi devam eden 7 yabanci oyuncu bulunuyor. Bordo-mavili yönetim tarafindan 2008 yilina kadar sözlesmesi bulunan Gineli oyuncu Ibrahim Yattara ve 2010 yilina kadar sözlesmesi bulunan Milan Stepanov'la devam karari alinirken; Szmykowiak, Eller, Tomas Jun, Djokaj ve kaleci Jefferson için gelecek olan tekliflere açik oldugu belirtildi.

Gelecek sezon alternatifli ve kendi içinde rekabet eden bir kadro kurmayi planlayan Baskan Nuri Albayrak'in oyuncu sayisini 28'de tutmayi amaçladigi, elindeki yabanci oyuncu kalitesini de artirmak istedigi ögrenildi. Bu nedenle hayal kirkiligi yasadigi yabanci oyunculardan vazgeçmek isteyen Trabzonspor, kaliteli yabanci oyuncularla anlasma saglanmasi için gelecek yeni teknik direktörü beklerken, yeni hocanin raporu dogrultusunda hareket etmeyi planliyor.

Tomas Jun'da da büyük bir zarara ugrayan Trabzonspor Kulübü, bu oyuncunun Dünya Kupasi maçlarinda oynamayacak olmasinin sokunu yasarken, Çek oyuncunun Alman klüpleri ile görüsmelere basladigi belirtildi. Polonyali oyuncu Szmykowiak'in ise Dünya Kupasi'nda gösterecegi performans, Bordo-mavili yönetimin bu oyuncu hakkindaki kararinda etkili olacak. Diger yabanci oyuncular hakkinda gelecek teklifler ise degerlendirmeye alinacak.

Elindeki yabanci oyuncularin sözlesmelerinin 2009 yilina kadar olmasinin ise Bordo-mavili kulübü bu anlamda sikintiya sokmasi bekleniyor. Bu oyunculari zarara ugramadan elinden çikarmayi planlayan Trabzonspor yönetiminin, yurt içinden veya disindan gelecek olan kiralik tekliflerine de açik bulunacagi ögrenildi.

Kaynak: IHA</TD></TR></T></TABLE>

-------

Symek'i biLe gözden çikarmisLar... AsLinda son haftaLardaki performansindan doLayi bunu yapmakta haksiz da degiLLer...

Bülent Bayraktar
19.05.2006, 18:07
symeki göndermezler bnce

morientes
19.05.2006, 18:18
artik bir gelisme olsun daaa bjk aldi bütün iyi admlari bizimkiler yine zirvaaa

halil ibo
19.05.2006, 18:21
Dikkat edersen kargalar 2-3 senedir transfer sampiyonu.Is transferle bitmiyor.Insallah isabetli transferleri zman geçirmedenyapariz.

BDiler61
19.05.2006, 18:30
szymek gibi adam bir daha zor bulurlar

TSunami
19.05.2006, 18:32
<T>
<TR>
<TD>LIG A?da sampiyon olarak Turkcell Süper Ligi?ne çikan Bursaspor?un oyuncularina transfer teklifleri yagmaya devam ediyor. Trabzonspor?un Yesil Beyazli takimin basarili file bekçisi Yavuz Eraydin ile savunma oyuncusu Ömer Aysan Baris?i transfer listesine aldigi ögrenildi. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>
<DIV id=metin>

2 yil aradan sonra tekrar Süper Lige çikan Bursaspor?un oyuncularina Süper Lig?in büyük takimlari talip oluyor. defans oyuncusu Egemen Korkmaz?i Galatasaray transfer etmek isterken, Yavuz Eraydin ile Ömer Aysan Baris?i ise Trabzonspor?un transfer etmek için harekete geçtigi ögrenildi. Iki basarili oyuncu yaptiklari ortak açiklamada Trabzonspor gibi büyük bir takimin transfer listesinde yer aldiklari için onur ve mutluluk duyduklarini belirterek, "Hayirlisi ne ise o olsun" dediler.

1976 Trabzon dogumlu olan basarili file bekçisi Yavuz Eraydin, 1.86 boyunda, evli ve üniversite mezunu. 1994 yilinda profesyonel olan Yavuz, simdiye kadar Trabzon Telekom, Edirnespor, Istanbulspor, Adanaspor, Istanbul Büyüksehir Belediye, Sekerspor, Sivasspor ve Bursaspor?da forma giydi. Bursaspor?un savunmadaki basarili ismi Ömer Aysan Baris ise 1982 Izmit dogumlu ve lise mezunu. 2000 yilinda profesyonellige Kocaelispor?da adim atan Ömer Aysan, simdiye kadar Gölcükspor, Kocaelispor ve Bursaspor?da forma giydi.</DIV></TD></TR></T></TABLE>

TSunami
19.05.2006, 18:34
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>LEE ILE YOLLAR AYRILDI.. LAZAROV IÇIN HAREKETE GEÇILDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzon, gelecek yil Türk vatandasligi hakki kazanabilecek olan Bulgar Lazarov için israrli. Bordo-Mavililer, Gaziantepli stara yilik 1 milyon dolar teklif etti. Öneriyi olumlu karsilayan Lazarov?un cevabini birkaç güne kadar vermesi bekleniyor. Istanbul Belediyesporlu Murat Ocak?in Milli Takim?dan döndükten sonra imza atmasi bekleniyor. Faruk için de Gaziantep ile pazarliklar sürdürülüyor. Öte yandan Trabzon, Koreli Lee ile yollarini ayirdi.</TD></TR></T></TABLE>

Ümit Küçük
19.05.2006, 19:01
lee ayrildigi icin hem sevindim hem üzüldüm simdi biz bu adamin yerine baska birinide alamayiz haa

Ümit Küçük
19.05.2006, 19:30
he hesmileys/smiley2.gif fotosporu okudum cok guldum trabzon gokhan unali almis bide rui costayla anlasmis hocayi bekliyomus imza icin he he
yaw bu haberlerin dogru olmadigini bilmesine biliyom ama yine cok hosuma gidiyo yalanda olsa transfer haberi duymak cok gusel usaklar

selcuk
19.05.2006, 19:57
yaf kiralik oyuncularimizi secmek icin bunlar diye bu yil kamp yapacakdilar hani 1 hafta oldu lig biteli bizimkiler ne transferde ne hoca isinde 1 adim öne atabildi

Erdem Keser
19.05.2006, 19:57
rui costa kimmis baba ya bizim baskan en kralini getirir merak etmeyin

Erdem Keser
19.05.2006, 20:03
bu arada sozlesmesi bu sene biten lyonlu wiltordla gorusmelere baslanmi bu ytransfer hem cok guzel olur hemde gercekci olur digerlerine gore

kaynak:internetspor

Erdem Keser
19.05.2006, 20:09
TRABZON

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>

<T>

<TR>

<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/06/im/91F1E5D885BCE74EB3FA5960b.jpg</TD>

<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>

<TR>

<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>

<T>

<TR>

<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>

<TR>

<TD vAlign=top>Wiltord geliyor</TD></TR></T></TABLE>

Besiktas'tan sonra Trabzonspor da Wiltord'un pesine düstü. Bordomavili yöneticilerin, 10 gün önce Lyon'un yildizi ile görüstükleri belirlendi. Yillik 3.5 milyon euro isteyen Wiltord'a Arsenal da talip.

<DIV align=center>***</DIV>
Wiltord atagi

Bordo-mavililer, Lyon ile sözlesmesi bitecek olan 31 yasindaki golcü için 3.5 milyon euro fiyat aldilar.

Menajer devrede
Gelecek sezon sampiyonluga oynayan bir kadro kurmak isteyen Trabzonspor, Besiktas'in da talip oldugu Lyon'un golcüsü Sylvain Wiltord'un pesine düstü. Lyon ile bu sezon sonu sözlesmesi bitecek olan 31 yasindaki tecrübeli golcünün Dünya Kupasi öncesinde baska bir kulübe gitmek istedigini açiklamasi Trabzonspor'u harekete geçirdi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right>

<T>

<TR>

<TD>

< = =text/>

<!--

if (!document.sbnr_used) document.sbnr_used = ',';

document.write ("<" + " ='' ='text/' src='");

document.write ("http://ads1.sabah.com.tr/adserver/sbnr.ads?");

document.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");

document.write ("&amp;exclude=" + document.sbnr_used);

if (document.referer)

document.write ("&amp;referer=" + escape(document.referer));

document.write ("'><" + "/>");

//-->

< = src="http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ," =text/>

<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</NO></TD></TR></T></TABLE>Bordo-mavililerin geçen hafta, Wiltord'un Fransiz menajeri ile temasa geçtigi ve yillik 3.5 milyon euro'ya futbolcunun 'evet' diyebilececegi ögrenildi.

Ikna edilecek
Trabzonspor'un, Fransiz golcü için menajerden süre aldigi dile getirildi. Besiktas Teknik Direktörü Tigana'nin bu futbolcuyu israrla istemesi Trabzonspor için büyük engel teskil etse de Hodziç'in bu oyuncuyu yakindan tanimasi ve Trabzon'dan ayrilsa bile transfer için yardim sözü vermesi bordo- mavili yöneticileri umutlandirdi. Wiltord'un menajerinin Türkiye'yi düsünmeyen Wiltord'u ikna etmeye çalistigi ve 15 Mayis'a kadar bordo-mavililer için bir kez daha golcüyle görüsme yapacagi söyleniyor.

Ali İhsan
19.05.2006, 21:07
Besiktas yine yigmaya baslamis hehe....20 futbolcudan fazlasi yalan...Tabi bizim gibi 11-12 futbolcuyla oynamak da.

Bülent Bayraktar
19.05.2006, 21:47
bjk gene dedgin gibi takimi doldurmaya dewam ediyor son 2 senedeki gibi ama ortada bisey yok

Özkan Erdem
19.05.2006, 22:03
Türkiyede 5 yil oynayan yabancilarin yerli statüsünde oynamasiyla ilgili yasa kabul olursa alinmasi gereken ilk adam Lazarov'dur.

KuĞu
19.05.2006, 22:03
yerel basina göre ortada ciddi bisey yok smileys/smiley5.gif

mustafa_aydin
19.05.2006, 22:15
vallah syzmeki gonderirsek isimiz bitti. durmadan oyle kotu transferler yaptik ki halimize bak. oyuncular alti ay kaliyor, sonradan hemen gonderiliyorlar. trabzonun bukadar amatorce yonetilmesi beni sinir ediyor. bu oyunculari hic kimse seyretmiyomu da gidip dunya kadar parayi veriyoruz?

poetricus
19.05.2006, 23:42
Bence Milan Stefanov ve Yattara disinda bütün yabancilari gönderelim.

Bluefire
19.05.2006, 23:54
@Gülcan ve Berat;

Atladiginiz bir nokta var, Yeni teknik direktörümüz muhtemelen yabanci, diyelim ki Santini.Yerli piyasadan da hiçbir oyuncuyu tanimiyor.Yani bu adamin çiplak gözle oyuncu izleme sansi da yok.Fahri, Umut, Gökhan, Hayrettin, Yildiray gibi isimlerin almak için hocayi beklemeye hacet yok diyorum.Yabanci transferini hoca yapar zaten.Adamla anlasana kadar ati alan üsküdari geçebilir.

------------------------------------------------------------ ------

aynensmileys/smiley32.gif

ShadoW
20.05.2006, 00:30
Adi: Ederson Honorato

Lakabi: EDERSON

Takimi: NICE (FRANCE)

Pozisyonu: Ofansif Orta Saha

Dogum Tarihi: 13/01/1986

Dogum Yeri: Parapuã (SP)

Boy: 1.81 m

Kilo: 71 kg

Ayakkabi No: 41

Özellikleri: Brezilya'nin u-17 ve u-20 takimlari formasini defalarca giyen bu oyuncu kulüp takimlarinda da çok iyi performanslar sergiledi. Su anda Fransa'da Nice takiminda kiralik ve inanin mükemmel bir performans sergiliyor. Bu oyuncuyu yönetime öneriyorum. Ayri baslik açmamin sebebi de bu ismin yönetimin dikkatini çekmesini istedigimdendir. BMN'nin medyadan ve Yönetimden çok takipçisi oldugunu düsünürsek bu basligi neden ayri açtigimi daha iyi anlarsiniz. Yöneticilerin inisiyatifine birakiyorum konunun gidisatini.

Resimleri

http://www.rsfutebolclube.com.br/editorias/atletas/images/emprestados/foto/eders&#111;n10cadasite2.jpg

Erdem Keser
20.05.2006, 01:02
bence takip edilmesi lazim boyle yildizlari kacirmamaliyiz

Colakoglu
20.05.2006, 02:01
Biz hangi yildizi aldikki bunu kacirmayalimsmileys/smiley5.gif

ctmeoy
20.05.2006, 02:04
Biz hangi yildizi aldikki bunu kacirmayalimsmileys/smiley5.gif dogru söze ne denir

benim anlamadigim bise var biz taraftar olarak böyle yildiz futbolculari bulabiliyoruz da o yönetime gelen insanlar bunlari nasil görmüyo?

Colakoglu
20.05.2006, 02:09
kardes bulmasina buluyoruz hatta ben medyada cikan her isimin yalan
oldugunuda inanmiyorum,ama öyle bi durum varki ortada biz bi futbolcuya
talipsek ve herhangi baska bi taliplisi cikarsa,bu kim olursa olsun
siradan takimlara bile kaptiriyoruz o futbolcuyu,yani bizim alacagimiz
futbolcuya sadece biz talip olmamiz gerekiyo,zurawskiye sadece biz
talipken ha oldu olacak diyoduk transfer devre arasi 2 ay sürdü sora
sezon bitti 3 ay sürdü sora celtic cikti ortaya 1 haftada halletti
isi..Beceremiyoruz...

Egemen
20.05.2006, 02:13
61. sayfa kusura bakmayin :)::):):)

İleli
20.05.2006, 02:13
Adi: Ederson Honorato

Lakabi: EDERSON

Takimi: NICE (FRANCE)

Pozisyonu: Ofansif Orta Saha

Dogum Tarihi: 13/01/1986

Dogum Yeri: Parapuã (SP)

Boy: 1.81 m

Kilo: 71 kg

Ayakkabi No: 41

Özellikleri: Brezilya'nin u-17 ve u-20 takimlari formasini defalarca giyen bu oyuncu kulüp takimlarinda da çok iyi performanslar sergiledi. Su anda Fransa'da Nice takiminda kiralik ve inanin mükemmel bir performans sergiliyor. Bu oyuncuyu yönetime öneriyorum. Ayri baslik açmamin sebebi de bu ismin yönetimin dikkatini çekmesini istedigimdendir. BMN'nin medyadan ve Yönetimden çok takipçisi oldugunu düsünürsek bu basligi neden ayri açtigimi daha iyi anlarsiniz. Yöneticilerin inisiyatifine birakiyorum konunun gidisatini.

Resimleri

http://www.rsfutebolclube.com.br/editorias/atletas/images/emprestados/foto/eders&#111;n10cadasite2.jpg

boylme gencleri buyuk taklimlar cocuklugundan beri izletiyorlar..Allah bilir su genci hangi buyuk takimlar takip ediyordur?

Colakoglu
20.05.2006, 02:16
Akillara simdi su soru geliyo biz büyük takim degilmiyiz ve biz neden
bu futbolculari uzun zamandan beri izletmiyoruz ve neden transferini
öncelerden halletmiyoruz ???????

İleli
20.05.2006, 02:21
Akillara simdi su soru geliyo biz büyük takim degilmiyiz ve biz neden bu futbolculari uzun zamandan beri izletmiyoruz ve neden transferini öncelerden halletmiyoruz ???????

buyuk takimlar dedigim barcelona,real madrid, juventus, milan, man utd gibileri...

Tirapzone
20.05.2006, 02:37
Yildiz mi ?

Guldurtmeyin beni ya , bu yonetimiz'mi yildiz alacak , dur daha TD bile alamadik sen yildizi birak helesmileys/smiley1.gif

Colakoglu
20.05.2006, 03:10
Akillara simdi su soru
geliyo biz büyük takim degilmiyiz ve biz neden bu futbolculari uzun
zamandan beri izletmiyoruz ve neden transferini öncelerden
halletmiyoruz ???????

buyuk takimlar dedigim barcelona,real madrid, juventus, milan, man utd gibileri...

Peki biz neden bi juventus.real,barcelona olmayalim cokmu zor ya ...

ShadoW
20.05.2006, 03:11
Trabzonspor'da teknik direktör arayislari ile transfer çalismalari birlikte yürütülüyor.Yönetim, bir süreden beri görüstügü Ankaragücü'nün genç oyuncusu Umut ile anlasmaya vardi. Bu futbolcunun 1 Haziran'da Trabzon'a gelin sözlesme imzalamasi bekleniyor. Ayrica Yattara'nin milli takimdan arkadasi, Fransa'nin Saint- Etienne'nin geriye dönük sol kenar oyuncusu Pascal Feindouno ile de prensip anlasmasina varildi.[/B]

Bu arada, teknik direktör konusunda Trabzonspor'da belirsizlik sürüyor. Asbaskan Hasim Sayitoglu, Fransiz Santini'yi gündemlerinden çikarttiklarini söyledi. Sayitoglu 'Gündemizde Add De Mos, Stewens ve Iskoç Sounnes var. En geç pazartesi günü bu üç isimden biri Trabzonspor'un hocasi olacaktir. Bu üç hocayla da görüsmelerimiz devam ediyor. Bizim yapimizi en uygun bu isimlerden birini tercih yapacagiz. Telas etmeye gerek yok' dedi.
<HR color=#c0c0c0 SIZE=1>
Kaynak: HALKA VE OLAYLARA TERCÜMAN

--------------------

Ayrica Ederson'un takip edildigi dogru olabilir fakat bu adam su anda RS FUTEBOL takiminin mali. Ve en fazla 1-1.5 milyon dolarlik bir bonservisi var...

iZzY61
20.05.2006, 03:11
gene tomas jun gibi yaparlar transferin son gunu paralari havaya hatarlar verirler 3 milyon dolari moloz topculari getirirler . bu ilk deyil hep boylesmileys/smiley19.gif

iZzY61
20.05.2006, 03:35
eger tomas juna 3.5 milyon euro verdiyseler, bunlarin tanesine 10 milyon verirler artik . imkansizzz , adamlar stad mi yapsin teknik direktor mu bulsun yoksa transfermi yapsin sasirmislar sampiyonluk zorrrrr

mustafa_aydin
20.05.2006, 06:49
Sayitoglu 'Gündemizde Add De Mos ve Iskoç Sounnes var. Evet bunlarin ikisinin nekadar kotu teknik direktorler oldugunu biliyoruz, ama ne yapalim iste butun trabzonsporlulari kandirmadan bu is olmaz. Sounessin gecen sezon basinda 50 milyon sterling harcadigi, ve takimini azdaha ligden dusurdugunu de biliyoruz, ama bizim nekadar aptal oldugumuzu henuz anlayamadinizmi? Bizim futboldan anlayisimiz yok, onun icin bizden hicbirsey beklemeyin'.

bu yonetim sounessi gercekten dusunuyorsa onlari simdi istifaya cagiriyorum. bunlarin trabzonspora kesinlikte faydasi olamaz. simdi gitsinler.

Emre B.
20.05.2006, 08:48
Lig biteli daha 1 hafta olmadi arkadaslar.Biraz sabirli olun

Dursun Ali Bahçekapılı
20.05.2006, 09:58
Ibrahim Akin haberlerde ortalarda dolasiyor olursa iyi bir transfer.Zaten kendisi de Trabzonsporlu.forma için mücadele eder

Naim
20.05.2006, 10:07
bu sene En arzu ettigim Transfer olur Ibrahim akin
Keske BJK böyle bir hata Yapsa
smileys/smiley4.gif

Sevgi
20.05.2006, 10:09
Golcü diye Ibrahim Akin'imi transfer edecegizsmileys/smiley11.gif

Miraç Atalay Çiftçi
20.05.2006, 10:17
Sayitoglu 'Gündemizde Add De Mos ve Iskoç Sounnes var. Evet bunlarin ikisinin nekadar kotu teknik direktorler oldugunu biliyoruz, ama ne yapalim iste butun trabzonsporlulari kandirmadan bu is olmaz. Sounessin gecen sezon basinda 50 milyon sterling harcadigi, ve takimini azdaha ligden dusurdugunu de biliyoruz, ama bizim nekadar aptal oldugumuzu henuz anlayamadinizmi? Bizim futboldan anlayisimiz yok, onun icin bizden hicbirsey beklemeyin'.

bu yonetim sounessi gercekten dusunuyorsa onlari simdi istifaya cagiriyorum. bunlarin trabzonspora kesinlikte faydasi olamaz. simdi gitsinler.

Ilk yapilan görüsmede adeta servet isteyen Souness, Trabzonspor?un israri tutumuyla yumusadi. Souness iki gün içinde imza atabilir...Trabzonspor?da teknik direktör arayisi her geçen gün yeni bir boyut kazaniyor. Dört koldan çalismalarini sürdüren Bordo-Mavililer?de önce Mircea Lucescu defteri kapandi. Takimini Ukrayna sampiyonu yapinca Baskan Ahmedov, Rumen teknik adami kesinlikle birakmadi. Lucescu?ya çok güvenen ve ailesiyle çikacagi Italya seyahatine bile özel uçagini tahsis eden Ahmedov?u ikna etmek Trabzonsporlu idareciler için iyice zorlasti. Santini ve Fernandez?den haber bekleyen yönetim için Souness defteri de yeniden açildi.

Saunders?la birlikte
Newcastle?dan kovuldugu için tazminatini alan Iskoç teknik adam ile yapilan ilk görüsmede, tecrübeli hoca adeta servet istemisti. Ancak Souness, yavas yavas Türkiye?ye gelmeye sicak bakmaya basladi. Bir dönem Galatasaray?da da futbol oynayan Dean Saunders ile birlikte Bordo-Mavili ekibe yesil isik yakan Souness?in durumu iki gün içinde netlik kazanacak. Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu ise yaptigi açiklamada Hollandali teknik adam Aad de Mos ile kesinlikle ilgilenmediklerini, bu ismi ilk kez duydugunu dile getirdi

Kaynak:Fanatik

buyur burdan yak !!!

The Legend
20.05.2006, 10:18
i.akin genç ve yetenekli bence yararli olur.

bordoomavii
20.05.2006, 10:21
bize en çok hami,hagi,hoijdounk gibi firikikçi lazim.

Harun
20.05.2006, 10:45
Oflu Baki gitti bagira bagira,bari Denizli'den Burak'i alaksmileys/smiley5.gif

ts_fan
20.05.2006, 11:01
Burak'i, Ersun Yanal Manisa'ya istiyordu, sanirim anlasmislarda.

coach
20.05.2006, 11:12
i.akin genç ve yetenekli bence yararli olur.

Karadenizli olmamiz mahiyetinde hepimiz futboldan biraz anlariz,Ibrahim Akin'i emin ol bir besiktaslidan daha fazla severim ama futbolunu degil,karekterli usaktir maçlardan sonra basinla hasir nesir olmaz,paparazi magazinsel bi kisiligi yoktur...

Ama gel gelelim futboluna,iyi bir yetenek,cigerli futbolcu,düz-çapraz kosulari güzel fakat bencil topçu bencil !

Iyi bir futbolcu takimin selayeti için golunü baskasindan kiskanmaz,müsayit arkadasina pas çikarir,Ibrahim Akin çok bencil bir futbolcu..

Bizim takimimizda oynar mi ? OYNAR ! ama çok saç bas yoldurur.

MahmutHSO
20.05.2006, 11:31
Ibrahim Akin alinabiliyorsa,kesinlikle alinmali.

Benden söylemesi.

My
20.05.2006, 11:54
<table style="border-collapse: collapse;" id="Aut&#111;number13" bgcolor="#ffffff" border="1" bordercolor="#808080" cellspacing="1" height="10" width="100%"><t><tr><td colspan="2" style="border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="34" width="100%"><table style="border-collapse: collapse;" id="Aut&#111;number13" bgcolor="#ffffff" border="1" bordercolor="#808080" cellspacing="1" height="10" width="100%"><t><tr><td colspan="2" style="border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="34" width="100%"><table style="border-collapse: collapse;" id="Aut&#111;number13" bgcolor="#ffffff" border="1" bordercolor="#808080" cellspacing="1" height="10" width="100%"><t><tr><td colspan="2" style="border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="34" width="100%"> BIRYERE GITMIYORUM</font></td>
</tr>
<tr>

<td style="border-right-style: n&#111;ne; border-right-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" width="42%"> http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/777.jpg</td>

<td style="border-left-style: n&#111;ne; border-left-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" valign="top" width="58%"><div align="justify">
YENI SAYFA</span>

Teknik Direktör Hodzic ile yildizi barismayan ve Trabzonspor'dan
ayrilmasi gündeme gelen Celaleddin, Bordo-Mavili takimda mutlu oldugunu
söyledi. Celaleddin, bir yere gitmedigini belirtirken, "Yeni gelecek
hocamizla ben de kendime yeni bir sayfa açip, formami geri alacagim"
diye konustu. </font></div></td></tr></t></table>
WOME'DE SORUN YOK</font></td>
</tr>
<tr>

<td style="border-right-style: n&#111;ne; border-right-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" width="42%"> http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/768.jpg</td>

<td style="border-left-style: n&#111;ne; border-left-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" valign="top" width="58%"><div align="justify">
1.250 BIN EURO</span> Bugüne kadar 60 yabanci oyuncunun forma giydigi
Trabzonspor'da transfer çalismalari büyük bir gizlilik içinde
sürdürülürken, Interli savunma oyuncusu Pierre Wome ile büyük oranda
anlasildigi iddia edildi. Yillik 1 milyon 250 Euro önerilen ünlü
yildizin bu rakami kabul ettigi kaydedilirken, yeni teknik direktörün
belirlenmesinden sonra bu oyuncuya hemen imza attirilacagi belirtildi.
Eger bu transfer gerçeklesirse, Trabzonspor'un 61. yabancisi, Kamerunlu
oyuncu Wome olacak.
</font></div></td></tr></t></table>
HAYRETTIN SAVASI</font></td>
</tr>
<tr>

<td style="border-right-style: n&#111;ne; border-right-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" width="42%"> http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/767.jpg</td>

ALBAYRAK ATAKTA</span> Trabzonspor, Galatasaray ve Besiktas ile Sivasspor'un
yildiz oyuncusu Hayrettin için kiyasiya bir yarisa girdi. Daha önce
Kulüpler Birligi'nin toplantisinda Sivasspor Baskani Mecnun Odyakmaz
ile görüserek Hayrettin'e resmen talip olduklarini anlatan Trabzonspor
Baskani Nuri Albayrak'in Odyakmaz ile yeniden baglantiya geçtigi
ögrenildi.

CIDDI TEKLIFLER</span> Besiktas yönetiminin Ali Tandogan, Mehmet Sedef ve
500 bin dolar, Galatasaray'in ise bir oyuncu arti 750 bin dolar teklif
ettigi genç sol kanat futbolcusu için, Bordo-Mavili kulübün, Feridun ve
Tayfun'u takasta kullanmayi istedigi belirtildi. Bu arada Sivasspor</font> 'un Mehmet Yilmaz'i istedigi ögrenilirken, bu gelismenin Hayrettin'in transferinde belirleyici rol almasi bekleniyor.(Karadeniz</span>)</font></div></td></tr></t></table>

TSezgin61
20.05.2006, 12:18
yaa bu wome isi bittimi, hani bremen aldiydismileys/smiley5.gif

poetricus
20.05.2006, 12:33
Hayrettin için Mehmet Yilmaz'i mi istiyorlar? Ula habu yönetim daha ne bekler? Üstüne de Hüseyin'i verip alin be!

geronimo_61
20.05.2006, 12:52
ahanda simdiden 62 yi vurduk

bakalim bu sene nasil geçecek of ulen offf

geçen sene hoca belliydi en azindan

ama simdi hoca da yok

Erdem Keser
20.05.2006, 13:52
usaklar habu ibrahim akin alinirsa cok iyi olur yaa adam kendisi haber yolluyo beni alin diye hem trabzonsporlu ve trabzonsporlulugunu delikanlica aciklayan adam gibi adam bence sezonun transfer bombosini patlatiriz bide umut gelsin daha ne isterim be

sametaydin
20.05.2006, 14:26
tümer bi ara besiktastan ayrilacak gib seyler duydum. eger böyle bi durum varsa bencxe trabzonspora faydali olur tümer. ayrica ibrahim akin da iyi bir futbolcu.alinabiliyorsa o da alinsin bence de.

TSezgin61
20.05.2006, 14:29
yau yönetim hadi daaa yaaaaa, yap bir süpriz utandir bizi yaaaaa, getir teknik direktörü, yanindada ibrahim akin, tümer, avrupadan 2 isim, aglat bizi da yaaaaaa..... yeter artik yaaa, her sene yapmayin yaa, bu senede sasirinsmileys/smiley7.gif

İ.Öztel
20.05.2006, 14:37
ibrahim akina evet ama Tümere hayir. Ben onun bizim takimda oynamasini asla ve asla istemem smileys/smiley7.gif

Emorfo
20.05.2006, 14:44
Gazetelerde çikan transfer haberlerine çok fazla inanmayin bu haberleri ciddiye alipta burda bu gazeteleri kaynak olarakta göstermeyin. Tamam belki bu transfer haberleri haz veriyordur sanalda olsa bir heycan yapiyordur da gerçeklik orani çok düsüktür bunu unutmamak lazim...

Bir diger konu ise her transfer döneminde foruma yeni arkadaslar katilip yazilariyla renk katiyorlar bu arkadaslarimizin forumda baki kalmalarini temenni ediyoruz. Günah çikarma ve ya önüne gelene sallama ve rahatlama mekani degildir burasi... Bu yüzden her haberi gerçek olarak algilamayin bosuna caninizi sikmayin veya bosuna heycan yapmayin..

Özgür Öztürk
20.05.2006, 15:30
<table style="border-collapse: collapse;" id="Aut&#111;number13" bgcolor="#ffffff" border="1" bordercolor="#808080" cellspacing="1" height="10" width="100%"><t><tr><td colspan="2" style="border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="34" width="100%"> WOMEN'DE SORUN YOK</font></td>
</tr>
<tr>

<td style="border-right-style: n&#111;ne; border-right-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" width="42%"> http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/768.jpg</td>

1.250 BIN EURO Bugüne kadar 60 yabanci oyuncunun forma giydigi
Trabzonspor'da transfer çalismalari büyük bir gizlilik içinde
sürdürülürken, Interli savunma oyuncusu Pierre Wome ile büyük oranda
anlasildigi iddia edildi. Yillik 1 milyon 250 Euro önerilen ünlü
yildizin bu rakami kabul ettigi kaydedilirken, yeni teknik direktörün
belirlenmesinden sonra bu oyuncuya hemen imza attirilacagi belirtildi.
Eger bu transfer gerçeklesirse, Trabzonspor'un 61. yabancisi, Kamerunlu
oyuncu Wome olacak.

EN FAZLA SAMBA Bugüne kadar 5 kita, 28 ülkeden 60 yabancinin görev
yaptigi Bordo-Mavili ekipte, bu transferlerin en çogu ise 7 oyuncu ile
Brezilya </font></div></td></tr></t></table>
<br style="font-weight: bold;">Wome Werderle anlasti </span>
http://www.werder-online.de/aktuelles/werdertv/player/index. php?id=1710','845','550'

Erbay
20.05.2006, 16:04
Tümer zaten Türkiyeden ayrilmak istiyor.Istesek de gelmez.

yakup midi
20.05.2006, 16:34
ibrahim akin haberi dogruysa çok iyi olur...

Bülent Bayraktar
20.05.2006, 16:55
wome we i.akin kesin alalim

bahadır2561
20.05.2006, 16:59
delgado ve kerzhakov diyorum baska da bisey demiyorum...

selcuk
20.05.2006, 18:12
<TABLE ="sgross"><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4 ="ues">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center ="sgross"><T>
<T>
<TR>
<TD align=left ="ues">Persönliche Daten</TD>
<TD align=right ="ues">Stand: 09.03.2005</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_2713_2005_1.jpg</IMG></TD>
<TABLE cellSpacing=0 width="100%" ="sgross"><T>
<T>
<TR ="aufzaehla">
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/10.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/86k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Johan Micoud</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>24.07.1973</TD>
<TD align=middle bgColor=#fffff7 rowSpan=5 border="1">Jetzt das Trikot bestellen
http://www.transfermarkt.de/bilder/hemden/hhv_86_2005.gif</IMG> (http://www.trikotmarkt.de/?cat=112&amp;art=112.11.9000.06)http://www.transfermarkt.de/bilder/hemden/hav_86_2005.gif</IMG> (http://www.subsidesports.de/de/store/product_details.jsp?pid=216172782113784067&amp;portal= 210010742)</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD>32</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>1,88</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/50.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=50) Frankreich</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>beidfüßig</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD width=110>Status:</TD>
<TD>Lizenzspieler (L) (http://www.transfermarkt.de/fussball/anmerkung_los.htm)</TD>
<TD vAlign=center align=left>Länderspiele: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/50.gif 17Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3377)</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE width=700><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=0 width="100%" ="sgross"><T>
<T>
<TR ="aufzaehlb">
<TD vAlign=center colSpan=2>Werder Bremen (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=86) / 1.Bundesliga (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/wettbewerb_uebersicht.php4?wettbewerb_id=L1) (http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/40.gif)</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD colSpan=2>Mittelfeld</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD colSpan=2>Spielmacher</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD>2002</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>2007</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD colSpan=2>8.500.000</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD colSpan=2>Wacker, Alexander (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=592)</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

micoud ayrilmak istiyormus bremenden aradigimiz 10 numara bence gelecekde vaadedmiyorsmileys/smiley2.gif32 yasinda tecrübeli
<DIV =title>Micoud will weg</DIV>
<DIV =introducti&#111;n>
<HR =top noShade>
Der französische Mittelfeldregisseur Johan Micoud will nach Informationen der Tageszeitung "Die Welt? (Samstag-Ausgabe) den Bundesligisten Werder Bremen nach vier Jahren zum Saisonende verlassen.
<HR noShade>
</DIV>
<DIV>http://www.kicker.de/s.gif</DIV>
< = =text/>
<!--
OAS_RICH('Middle1');
//-->

<NO>

</NO>
<DIV =image-left style="WIDTH: 240px"><A ="return overlib('<nobr>Großansicht</nobr>', WIDTH, '60', LEFT)" onmouseout=nd() href="javascript:openImage('/content/news/artikel_bild.asp?f older=3100&amp;object=332779&amp;liga=1&amp;saison=2005%2F06 &amp;spieltag=34&amp;spielpaarung=332779&amp;gruppe=23714', ' 420','350')">http://photodb.kicker.de/photodb/news/normal/332779.jpg</A>
<DIV =bu>
<DIV =right><A ="return overlib('<nobr>Großansicht</nobr>', WIDTH, '60', LEFT)" onmouseout=nd() href="javascript:openImage('/content/news/artikel_bild.asp?f older=3100&amp;object=332779&amp;liga=1&amp;saison=2005%2F06 &amp;spieltag=34&amp;spielpaarung=332779&amp;gruppe=23714', ' 420','350')">http://www.kicker.de/library/skin/magnify_1.gif</A></DIV>Gibt er Werder - wie hier Duisburgs Bodzek - das Nachsehen? Johan Micoud will weg.</DIV></DIV>
<DIV =text>"Ich weiß noch nicht, zu welchem Club ich gehe, aber unser Sportdirektor Klaus Allofs ist momentan am verhandeln", zitierte das Blatt den 32 Jahre alten französischen Mittelfeld-Regisseur.

Micoud, der an der Weser noch einen Vertrag bis 2007 besitzt, wolle auf eigenen Wunsch wechseln.

Der Nachfolger für den Spielmacher steht laut "Welt" bereits fest: Der Brasilianer Diego vom portugiesischen Spitzenclub FC Porto soll in der kommenden Woche zu einer sportmedizinischen Untersuchung nach Bremen kommen.</DIV>
<DIV>http://www.kicker.de/s.gif</DIV>
<DIV>http://www.kicker.de/library/images/ask_logo_news.gifMehr zu Werder Bremen (http://de.ask.com/web?o=3006&amp;qsrc=999&amp;q=Werder+Bremen), Johan Micoud (http://de.ask.com/web?o=3006&amp;qsrc=999&amp;q=Johan+Micoud), Thomas Schaaf (http://de.ask.com/web?o=3006&amp;qsrc=999&amp;q=Thomas+Schaaf) bei Ask.com</DIV>

buda iste haber yazana göre bremenden ayrilmak istiyor hangi kulübe gidecegini bilmiyorun henüz diyor bremende onun yerine adam bulmus bilen brezilyali diego haftaya bremene imzayi basacakmis fc portodan

morientes
20.05.2006, 18:17
BUADAM IÇIN ÖMRÜMDEN BIR SENEYI FEDAYA HAZIRIM AMA ALAMAZLAR........

Egemen
20.05.2006, 18:19
keskeee ama nerdeeee

selcuk
20.05.2006, 18:28
yaw niye alamasinlarbütün sezon bremende sorunlari cikmisdi eminimki bremen 5 milyona razi olur kurtulmak icin alinabilecek bir star varsa o da budur bunu alamayan baskasinida alabilecegine inanmam

selcuk
20.05.2006, 18:45
a bide stuttgart jesper grönkjear i göndermeyi düsünüyor panathinaikos athen talibmis stuttgarta 3 milyon euroya razi olabilecegini yaziyor onlarda son yil okadar onun icin ödemisdi

<CENTER>
<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=right>Stand: 24.04.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_3137_2005_1.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/22.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/79k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Jesper Grønkjær</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>12.08.1977</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>28</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,87</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/39.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=39) Dänemark</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>beidfüßig</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Status:</TD>
<TD>Lizenzspieler (L) (http://www.transfermarkt.de/fussball/anmerkung_los.htm)</TD>
<TD vAlign=center align=left>Länderspiele: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/39.gif 59Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3436)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>VfB Stuttgart (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=79) / 1.Bundesliga (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/wettbewerb_uebersicht.php4?wettbewerb_id=L1) (http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/40.gif)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Mittelfeld</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Offensiv-Allrounder</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>2005</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>2008</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>4.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>FIMO (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=200)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></CENTER>

oynadigi kulüpler

<T>
<TR>
<TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>05 / 06</TD>
<TD>Atletico Madrid (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=13)</TD>
<TD>VfB Stuttgart (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=79)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>3.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>04 / 05*</TD>
<TD>Birmingham City (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=337)</TD>
<TD>Atletico Madrid (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=13)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>2.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>04 / 05</TD>
<TD>FC Chelsea (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=631)</TD>
<TD>Birmingham City (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=337)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>3.300.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>00 / 01*</TD>
<TD>Ajax Amsterdam (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=610)</TD>
<TD>FC Chelsea (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=631)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>11.850.000</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>98 / 99</TD>
<TD>Aalborg BK (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=1053)</TD>
<TD>Ajax Amsterdam (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=610)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>?</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>95 / 96</TD>
<TD>eigene Jugend</TD>
<TD>Aalborg BK (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=1053)</TD></TR></T></TABLE>

tsmaniac
20.05.2006, 19:13
bizim yönetim ne anlaaaaaaaar bu topçulardan onlarin anladigi yobolspordan veli, tonyaspordan cemal, yolspordan mustafa o söylediginiz futbolculari hayatlarinda bile görmemislerdir

selcuk
20.05.2006, 19:22
okadarda olmaz grönkjear jundan bile ucuz harika bir sol acik bence abdullahdan bilen yararli olur sola ortayada micoudlan feindouno yu ondan sonra bizi sadi tekelioglu bilen sampiyon yapar su anki transferpiyasasina göre söyle bi takim kurulabilir

tolga

akyelstepanov tolga seyhan ufukhan

yattarahüseyin fendouno grönkjear

micoud

gökdeniz

Mollasalihoğlu
20.05.2006, 19:44
forvetsiz takim olmus ,olmaz böyle..

Zeki Çelenkoğlu
20.05.2006, 19:47
ayrica szymek i silmis takimdan.. böyle kadro bira zor is yapar...

Travelair
20.05.2006, 19:55
33 yasini temmuzda bitirecek oyuncuya 5 milyon ? biraz fazla keske serbest olsaydi smileys/smiley4.gif