PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54

keles76
28.08.2006, 22:40
beni gördünüz. ama tanımıyorsunuz. tanımazsınız.. öyle tanınacak biri değilim..
takımın basın sözcüsü olmayı isterdim ama değilim. sanıyorum ilk demecimle altı ay hak mahrumiyetini yapıştırırdı federasyon suratıma.. öyle bir doluyum ki, yitip giden şampiyonluklarda dönen dolapları anlatamam.. sürekli ceza alan bir basın sözcüsü takıma fayda değil zarar verir. başkanın en beğendiğim yönü uzlaşmacı tavrıdır. fakat manisa maçından sonra sert konuştu hakikaten.. kendisini tanımayanlara küçük bir ipucu: o demeci veren adam gerçek nuri albayraktır.. diğeri başkanlık yapıyor, bazen zorlansa da..
neyse.. bazı arkadaşların rahatsız olduklarını gözlemliyorum.. ısrarla gerginliğe gerek yok diyorum ama biraz da ben sebep oldum sanırım..
küçük bir bilgiyi de paylaşayım.. musampa yarın istanbul üzerinden trabzona geçecek. ve imza töreni yapılacak.. biletleri gönderilmiş sanıyorum.. bir diğer ayrıntı da şu.. federasyonun transfer süresini on gün kadar uzatabileceği söz konusu imiş.. şimdi işler karışıyor tabii..
forumdaki arkadaşlardan rica etsem bana yeni kredi açarlar mı acaba?
:)
şöyle birbuçuk haftalık bir kredide bahsigeçen projeler güçlenebilir.. biraz takviye ile olur gibi duruyor bu işler de.. o bakımdan:)
(bu sefer unuttum kinayeli konuşmayı travel.. sen alın üstüne birşeyler buradan artık:))

Büyüksün umut fakirin ekmeğidir bu fakiri sevindirdin

Ali Özcan
28.08.2006, 22:40
İnşallah Musampa yarın Türkiye de olur...Ya da sen git onu al gel Stichus...

gerçekefsane
28.08.2006, 22:43
Transfer süresini neden uzatacaklar ki, ligler ara verildi, maçlar oynanmayacak diye mi :(

eren_61
28.08.2006, 22:44
kesin birilerinin talebi vardır.mesela cincon!

stichus
ben bu işlerin daha profesyonelce yürütülmesi taraftarıyım. şahsen hector cuper le görüşmek istedim zamanında.. çok istedim.. fakat hazret çok büyük adam çok.. nasıl bir para var, nasıl bir para istiyor, nasıl şartları var.. savunacak hiçbirşeyini vermedi bana.. beni de bıktırdı yani düşün.. amerikalarda tatil yapan arjantinli hoca var ya.. takım çalıştırmıyor, boşta.. ama burnundan kıl aldırmıyor.. şu an onunla beraber asılıyorduk sigaraya kulübede.. gelmedi.. nasip!
birini gidip alıp gelmek o kadar zor ki..
takdir ediyorum ben zeyyat beyi.. boşu yok dikkat ederseniz:)

Mehmet_Mercanlı
:D
Transferde M harfiyle gidiyoruz. Murat Ocak, Musampa, Marcelinho, Mustafa Keçeli, Musa Büyük :eek: :eek: :eek:

Minerio'yu istiyoruz.:) Gelenek bozulmasın :D :D
adamım benim sen olmasan güleceğimiz yok ..:D :)
helall:D

Özer Öztekin
28.08.2006, 22:46
Hakikaten çok iyi basın sözcüsü olurdun; zeki, hazır cevap, tersden düşünebilen,dikkatli ve sabırlı..Ama oralara gidenler taraftarı hep un(y)utuyor...

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 22:46
İnşallah Musampa yarın Türkiye de olur...Ya da sen git onu al gel Stichus...

ulaa szymek sende bi alemsin hee:D :)

Ali Özcan
28.08.2006, 22:47
ben bu işlerin daha profesyonelce yürütülmesi taraftarıyım. şahsen hector cuper le görüşmek istedim zamanında.. çok istedim.. fakat hazret çok büyük adam çok.. nasıl bir para var, nasıl bir para istiyor, nasıl şartları var.. savunacak hiçbirşeyini vermedi bana.. beni de bıktırdı yani düşün.. amerikalarda tatil yapan arjantinli hoca var ya.. takım çalıştırmıyor, boşta.. ama burnundan kıl aldırmıyor.. şu an onunla beraber asılıyorduk sigaraya kulübede.. gelmedi.. nasip!

Kardeş hala yönetime yakın olan gizemli adamsın...İnan antu da ya da webaslan da olsan çoktan banlanmıştın ama bizim adminler nedense müsade ediyor sana.Kimbilir anlattığın hikayeler belki de onların da hoşuna gidiyor...Ümit bizim ekmeğimiz konumuna geldi malesef...

stichus
28.08.2006, 22:48
bir evvelki basın sözcümüz ibrahim bey miydi.. şu beyin cerrahı hani.. tanışmadığıma üzüldüğüm ender adamlardandır.. kendisine çok büyük saygım vardır. öyle ki bu yönetimde bulunmasını çok arzu etmiştim.. davet mi etmediler, o mu kabul etmedi bilmiyorum.. fakat cidden çok kaliteli bir yöneticiydi.. bildiğim en kaliteli yönetici odur benim..

champions
28.08.2006, 22:48

bide radomir antiç vardı ona ne oldu

Laz_61
28.08.2006, 22:49
..........

Mehmet_Mercanlı
Stichus... şu yönetime söylede bi ÖN LİBERO ALSINLAR ACILEN sana zahmet bi arayı ver zeyyat beyi.. musatafa geldi solda pek sorun yaşamayız öncelik önlibero

Travelair
(bu sefer unuttum kinayeli konuşmayı travel.. sen alın üstüne birşeyler buradan artık:))

Ne yaparsan yap. Herkesin yaptığı kendine. Artık senle uğraşamayacağım. Tavırların beni rahatsız ediyor ama buradakiler senden haber alma uğruna onca yıldır beklenen "krallarını" karşılar gibi karşılıyorsa benim için bir sorun yok. Artık önemli değil Sen sağ ben selamet

ts_fan
28.08.2006, 22:51
Son Dakika!!!

Musampa yarın geliyor.Kaynak, Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın danışmanı Fuat Guguloğlu (şimdi telefonda konuştum)

Haberi kaynağı ile vereyim dedim:)Bu arada ''Transfer çalışmaları devam ediyor, bir kaç isim daha gündemde'' dedi:)

Çok fazla kafa kurcalamadan bilgileri paylaştım, iyi akşamlar.

keles76
28.08.2006, 22:52
Hakikaten çok iyi basın sözcüsü olurdun; zeki, hazır cevap, tersden düşünebilen,dikkatli ve sabırlı..Ama oralara gidenler taraftarı hep un(y)utuyor...

bu taraftar uyumaz ve unutmaz sadece takımın menfaati için sabreder.Unutmadığını zannedeler asıl sorundur bunlar sadece işine geleni hatırlar ve sürekli sorun oluşturur.

keles76
Son Dakika!!!

Musampa yarın geliyor.Kaynak, Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın danışmanı Fuat Guguloğlu (şimdi telefonda konuştum)

Haberi kaynağı ile vereyim dedim:)Bu arada ''Transfer çalışmaları devam ediyor, bir kaç isim daha gündemde'' dedi:)

sende büyüksün hocam iyiki girmişim internete

stichus
radomir antiçten haberim yok..
ts fan kaynaklı veriyor haberleri maşaallah..
sevindim, güzel haber:)

Travelair
28.08.2006, 22:53
Son Dakika!!!

Geri aldım

Özer Öztekin
28.08.2006, 22:53
Bu Guguloğlu, bizim Stichus muş meğer...ne komik olurdu...

gerçekefsane
28.08.2006, 22:55
@stichus

Fransız Teknik direktör Santana vardı. Niye almadılar.

Samsunspor'dan Adnan'ı alsınlar. H.Üçüncü'den daha yararlı olur. Samsunspor parayla verir. Takasa yanaşmaz. Feridun, Cem ve para veririz

keles76
28.08.2006, 22:55
Son Dakika!!!

hocam kaynak güzel ama biz zaten renkdaşımıza güveniyoruz keşke kaynağınızı açıklamasanız yerin kulağı.İlişkileriniz bozulmasın

stichus
28.08.2006, 22:56
adını duymuşluğum var. gazeteci bir arkadaşımız sanıyorum. onun bu kadar vakti olabilir mi nette takılmaya onu da bilmiyorum.
birşey sormak istiyorum..
gerçekten kim olduğumla neden ilgileniyorsunuz? cidden anlamak için soruyorum. kim olduğumu düşünüyorsunuz? sıradan bir vatandaş ve taraftar olduğuma neden kimse inanmıyor?

Ali Özcan
28.08.2006, 22:57
Son Dakika!!!

ts_fan abim böyle kaynaklı haberler verme birilerinin karizması sıfırlanıyor...Aaaaaaa yapma lütfen...

Özer Öztekin
Hocam Santana sı mı kaldı Montana sı mı, Aad de Mos u mu, Lucescu su mu!! Hatta bildiğime göre Lazaroniyi bile istemişler....Kendisi gelmemiş de müsveddesini göndermiş...

Mehmet_Mercanlı
ulaa bunlar doğruysa BMN bir devrim geciriyo buyuk gelişme ilkdefa bir taraftar sitesinde başkan ve yönetimle bire bir temasta olan uye
ama yok doğru değil ise bu..............um ................im..... .... ......... ......... ........ ...................

Ali Özcan
28.08.2006, 22:59
ulaa bunlar doğruysa BMN bir devrim geciriyo buyuk gelişme ilkdefa bir taraftar sitesinde başkan ve yönetimle bire bir temasta olan uye
ama yok doğru değil ise bu..............um ................im..... .... ......... ......... ........ ...................

malesef o boşlukları doldurmak zorunda kalıcaz mercanlı kardeş...

Laz_61
28.08.2006, 22:59
Son Dakika!!!

usta stichusmudur nedir onu gectin ya...ya haberi dogru dürüst verin yada hic yazmayin kim bu isimler...

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 23:00
ulan yoksa FARUK SENMİSİN...... korkma söylee

gerçekefsane
28.08.2006, 23:00
Stichus'un halkla ilişkilere değinmesini kutluyorum. Bu eksikliğin giderilmesi gerekiyor. Bizim cağrı merkezimiz vardı, faaliyeti devam ediyormu :):)

The Londoner
28.08.2006, 23:01
sıradan bir vatandaş ve taraftar olduğuma neden kimse inanmıyor?

Gaipten haber verenlerin siradan insan olduguna inanilmaz genellikle :) Siz de bu transferler sayesinde kutsal bir nitelik kazandiniz anlasilan (!)

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 23:01
:D
malesef o boşlukları doldurmak zorunda kalıcaz mercanlı kardeş...

ben yazdım boş cıktı. neyse yarın bida yazarım :D

stichus
28.08.2006, 23:02
benim karizmam şimdi mi çizildi?
bir karizmam vardı yani..
eh bu da güzel.. travel.. uğraşıyor musun benimle şimdi.. hayır bileyim, ona göre alacağım gardımı..
malum.. avatar!

keles76
28.08.2006, 23:03
adını duymuşluğum var. gazeteci bir arkadaşımız sanıyorum. onun bu kadar vakti olabilir mi nette takılmaya onu da bilmiyorum.
gerçekten kim olduğumla neden ilgileniyorsunuz? cidden anlamak için soruyorum. kim olduğumu düşünüyorsunuz? sıradan bir vatandaş ve taraftar olduğuma neden kimse inanmıyor?

hocam kim olduğun sanada bence kimliğinin önünde bir sanal kişilik olmuşsun sana laf yetiştirmeye çalışacağız diye forum hızlandı hareketlendi hatta hızına alamayanlar küfür bile etmiş bence kendini tanıtma hayat çok şey gösterir aynı ortamda belki küfür edenlerle karşılaşırsın utanç verici olur bu sanal ortam bazılarının cesaretini artırır bazılarınında örfünü ananesini unutturur ama siz sürekli uslubunuzu çok bozmadan götürüyorsunuz devam nerde hareket orda bereket

gerçekefsane
28.08.2006, 23:03
Stichus

BMN'nin İstanbulda düzenlediği etkinliklerde sizi görmek isteriz. :)

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 23:04
ulan yoksa FARUK ....! SENMİSİN...... korkma söylee = stichus =FARUK KANCA

?????????????????????????????????????????????????? ?????

eren_61
28.08.2006, 23:06

koptum :D :D :D allah da seni güldürsün ts mizin şampiyonluğuyla inşallah

champions
28.08.2006, 23:07
çok iyi hatırlıyorum kanca 27 temmuzda yarı finalin 2. maçının ardından dönecekti tam 1 ay + 1 gün geçti hala bişey yok bu adam ne zaman gelecek kimle gelecek aman tek başına gelmesin

stichus
28.08.2006, 23:08
büyük bir keyifle katılırım. zaten nasıl olmuşsa olmuş.. cep telefonuna mesajlar gelmiş.. yakalanacağız diye ödüm koptu..
şaka bir yana, taraftar gruplarıyla birşeyler yapmaya çalışmak lazım. bir yerlerinden tutmak lazım bu işleri.. bir parçası olmak lazım.. inanmak lazım.. örgütlü hareket etmek lazım.. nuri albayrak bile olsa kişilere bağlı kalmadan ayakta duracak bir kulüp için kurumsallığa önem vermek lazım.
yeniden yapılanmak lazım.
acil eylem planı oluşturmak ve krizi iyi yönetmek lazım.
bmn nin etkinliklerinden kastınızın ne olduğunu bilmiyorum ama arkadaşlarla bir yemek organizasyonu ayarlanabilir.
bunun için biraz zamana ihtiyacım var ama..
o toplantıda canımdan endişe etmemeliyim.. transferler biterse zaten foruma pek girmem.. o durumda da keyifle bir yemek organize edebiliriz.

Özer Öztekin
28.08.2006, 23:08
Sen kendini gizli tutmaya çalıştıkça sana karşı olan merak artacaktır Stichus..Tabii neden kimse benim ya da bir başkasının kim olduğumuzu sormuyor da seninki soruluyor diye düşünülebilir...Tabiri cabizse el alem arka arkaya bombalar patlatırken bizim tarafta yaprak kıpırdamıyordu....Sen öyle bir geldin ki foruma, umutsuz ve karamsar (takımdan, oyundan, transferden, yönetimden ümidi olmayan) taraftar inanmadı sana....hatta küfürler ettiler, dalga geçiyosun zannettiler, rakip takım ajanıdır diye düşündüler...Ama hakikaten çok ikna edici bir üslubun var, ve olayların iç yüzünü bildiğine dair verdiğin bilgiler seni bizimle yönetim arasına bir yere koydu...Tabii bu farklı tavır ve konum da merak uyandırıyor...Umarım bu merak her iki taraf için de hayırlı olur...

Murat Acar
28.08.2006, 23:09
beni gördünüz. ama tanımıyorsunuz. tanımazsınız.. öyle tanınacak biri değilim..
takımın basın sözcüsü olmayı isterdim ama değilim. sanıyorum ilk demecimle altı ay hak mahrumiyetini yapıştırırdı federasyon suratıma.. öyle bir doluyum ki, yitip giden şampiyonluklarda dönen dolapları anlatamam.. sürekli ceza alan bir basın sözcüsü takıma fayda değil zarar verir. başkanın en beğendiğim yönü uzlaşmacı tavrıdır. fakat manisa maçından sonra sert konuştu hakikaten.. kendisini tanımayanlara küçük bir ipucu: o demeci veren adam gerçek nuri albayraktır.. diğeri başkanlık yapıyor, bazen zorlansa da..
neyse.. bazı arkadaşların rahatsız olduklarını gözlemliyorum.. ısrarla gerginliğe gerek yok diyorum ama biraz da ben sebep oldum sanırım..
küçük bir bilgiyi de paylaşayım.. musampa yarın istanbul üzerinden trabzona geçecek. ve imza töreni yapılacak.. biletleri gönderilmiş sanıyorum.. bir diğer ayrıntı da şu.. federasyonun transfer süresini on gün kadar uzatabileceği söz konusu imiş.. şimdi işler karışıyor tabii..
forumdaki arkadaşlardan rica etsem bana yeni kredi açarlar mı acaba?
şöyle birbuçuk haftalık bir kredide bahsigeçen projeler güçlenebilir.. biraz takviye ile olur gibi duruyor bu işler de.. o bakımdan:)

Şuan itibarıyla mustafa keçeliyi transfer eden yönetim hangi mantıkla musampayı transfer ediyor bunu açıklarmısın bana .madem sol kanada adam aldılar yabancı kontenjanını neden o mevkiye kullanıyorlar.forvet olsun kale olsun önlibero olsun bas bas bağırıyor ama yönetim aynı bölgeye ikinci adamı hemde yabancı kontenjanını doldurmak pahasına alıyor yoksa bu işi inadamı bindirdiler gurur meselesimi yaptılar.bi açıkla stichus!!!!!!!!!!!!!!!!!

ts_fan
28.08.2006, 23:09
Sevgili Trabzonspor'lu renktaşlarım stichus nickli arkadaşımıza yüklenmemenizi isterim, ben kendisini olduğu gibi kabul ettim, herkes öyle kabul etsin.Bence bu ortama güzelde bir hava katıyor, daha yeni katılmış aramıza, çok fazla bir mazisi yok ama gelin görün herkesin dikkatini çekmiş, herkesin yüreğine heyecan getirmiş, bence kendisine daha yakın davranmalıyız.Eminim kendisi ile 5. hafta İstiklâl'den İnönü'ye inerken kol kola olacağız;)Gelmeyenler de çok şey kaçıracak, stichus'u görmek istemeyen var mı aranızda?

Ali Özcan
28.08.2006, 23:10
çok iyi hatırlıyorum kanca 27 temmuzda yarı finalin 2. maçının ardından dönecekti tam 1 ay + 1 gün geçti hala bişey yok bu adam ne zaman gelecek kimle gelecek aman tek başına gelmesin

abi var ya Kanca elini kolunu sallaya sallaya gelirse çok komik olacak...Yıkılırım gülmekten.Sakalları falan da uzamıştır şimdi Robinson Crouso gibi olmuştur...Ama ben oradan bir futbolcu geleceğini düşünüyorum...Kontenjan problemi var ama jeff gider kale Tolga ya kalırsa oradan bi eleman gelir...

gerçekefsane
28.08.2006, 23:11
Sevgili Trabzonspor'lu renktaşlarım stichus nickli arkadaşımıza yüklenmemenizi isterim, ben kendisini olduğu gibi kabul ettim, herkes öyle kabul etsin.Bence bu ortama güzelde bir hava katıyor, daha yeni katılmış aramıza, çok fazla bir mazisi yok ama gelin görün herkesin dikkatini çekmiş, herkesin yüreğine heyecan getirmiş, bence kendisine daha yakın davranmalıyız.Eminim kendisi ile 5. hafta İstiklâl'den İnönü'ye inerken kol kola olacağız;)Gelmeyenler de çok şey kaçıracak stichus'u görmek istemeyen var mı aranızda?

Tabi, görmek isteriz. :)

stichus
28.08.2006, 23:12
tüm bunları yapmadığım diğer forumlarda ne yazdığımla neden ilgilendiniz peki?
eskiden ne yazdığımı hatırlamaya çalışmakla geçti tüm öğleden sonram..
sadece güncel transfer haberleriyse burada travel e katılıyorum. size yeni hiçbirşey söylemedim. ( bu arada siz söylemediniz ama benim dikkatimi çekti.. sanki ben daha önce söylememiş miyim musampanın yarın istanbul üzerinden trabzona geçeceğini.. travel? karizmama dokunma lütfen!:))
bilmediğiniz hiçbirşeyi söylemediğim halde neden ısrarla kimlik sorgulamasına tabi tutulduğumu merak ediyorum hala..

Özgür Öztürk
28.08.2006, 23:13
Bu stichus sakın yönetim tarafından foruma gönderilen biri olmasın. Malum denizli maçı sonrası yönetim ile taraftarın sürtüşmesini bir nebze olsun yatıştırmak için. :):)

Ne yalan söyleyim söyledikleri benim içimede bir nebze olsun su serpti ama yine bir kuşkudur gidiyor bende.

gerçekefsane
28.08.2006, 23:14
Stichus

musampa topicinde musampa'nın Trabzonda olacağını yazdım. Kaynağımız stichus yazdım.

stichus
28.08.2006, 23:15
ben inönüdeki maça gelmeyeceğim..
iki sebebi var.. birincisi geçen yıl kongredeydim gelememiştim yağmur çamur yattara ile aldık maçı.. ondan önceki yıl stadtaydım ve celo sağolsun doksan artı da aldı topu içeri.. kalakaldım.. kurutmayayım şimdi takımı en ihtiyacı olduğu anda..
ikincisi.. inönüde çok maç izledim..
allah muhafaza, olmaz ya.. nuri beye laf olursa ben tutamayabilirim kendimi.. emniyet vali girmeyelim birbirimize orada!

Travelair
28.08.2006, 23:17
tüm bunları yapmadığım diğer forumlarda ne yazdığımla neden ilgilendiniz peki?
eskiden ne yazdığımı hatırlamaya çalışmakla geçti tüm öğleden sonram..
sadece güncel transfer haberleriyse burada travel e katılıyorum. size yeni hiçbirşey söylemedim. ( bu arada siz söylemediniz ama benim dikkatimi çekti.. sanki ben daha önce söylememiş miyim musampanın yarın istanbul üzerinden trabzona geçeceğini.. travel? karizmama dokunma lütfen!:))
bilmediğiniz hiçbirşeyi söylemediğim halde neden ısrarla kimlik sorgulamasına tabi tutulduğumu merak ediyorum hala..

Ben senle ilgilenmiyorum dostum

stichus
28.08.2006, 23:17
efsane şaka yapmıştım yahu.. guguloğlu ile bilgi yarıştıracak değilim..
musampa ile keçeli aynı noktaya yapılmış transferler değildir..
musampa appiah tarzı bir serbestlikte oynayacaktır. joker gibi yani.. önliberonun da hasıdır kendisi..
bir arkadaşımız benden daha iyi takip etmişti.. o bilgi verebilir sanırım.. malagadan beri izlemiş kendisini.. orada da orta sol iç oynuyordu sanırım.

Harun-61
28.08.2006, 23:18

abi, normal bir taraftar senin verdigin bilgileri nasil verebilir ???
inanilabilecek gibi degil...

ha bizlekafa buluyorsan, mah$erde yapi$irim yakana-duygularimiz ile oynadigin icin en yüksek mahkemeye $ikayet ederim seni, ona göre...:D

ts_fan
28.08.2006, 23:20
stichus bence artık kimseye cevap vermeyin, kabul edin burada çok gizem yarattınız, Allah razı olsun insanları da heyecanlandırdınız:)

Beşiktaş maçında aramızda olup Bordo Mavi sevdamızı beraberce destekleme şerefini bize bahşederseniz, eminim buradaki çoğu arkadaş size söylediklerinden (bu söylenenleride çok görmüyorum, dedim ya gizemlisiniz:))biraz olsun utanacaktır.Sonuçta siz, size söylenenleri burada bizle paylaşıyorsunuz, ben hiç bir şekilde bu paylaştıklarınızın atmasyon (asparagas) şeyler olduğunu sanmıyorum ve size saygı duyuyorum.

10 Eylül'de hep beraber İstiklâl'den İnönü'ye kol kola yürümek ümidiyle;)

Özer Öztekin
28.08.2006, 23:21
Burda herkes birbirini tanır...pek de kimseler uğramaz bizim bu mekanlara...En son Yavuz Sultan Selim şöyle bi uğrayıp geçmişti Mısır a giderken...Buralarda pek hareket olmaz senin anlayacağın...Şu I love you szymek mesela, Szymek de szymek diye uyuklar bir köşede...Gerçek efsane akşamları bize efsane kadroyu anlatır uykumuz kaçsın da oturalım diye..Trabzonspor un Transfer forumu burası yol geçen hanı mı? hele hele yönetime yakın olabileck biri mi? Ne işi var burda..

Adını verdiğim arkadaşlar yanlış anlamasın, sadece espri mahiyetinde adları geçiyor, kendilerine karşı herhangi bir imada bulunmam söz konusu değil...Yavuz Selim hariç...

stichus
28.08.2006, 23:25
şimdi anlıyorum.
ben de hergün bir sürü yeni adam giriyor, neden adama nikiyle değil de recep şeklinde adıyla hiatp ediyorlar diyorum. daha evvel yazı yazdığım forumlara pek benzemiyor. destursuz bağa girmişiz biz yani.. mahcup oldum şimdi. olorta salonun orta yerinde ayakta duruyoruz ve de görülmediğimizi sanıyoruz yani..
o zaman şöyle yapalım..
ben şimdi gideyim..
şöyle bir kaç kez uğrayayım haftada.. selamlaşmak için.. sizlerden de özür dileyeyim. herkesin birbirini tanıdığı bir forumda ismini söylemeyen tek üye olmaktan dolayı cidden mahcup oldum.
hakkınızı helal edin.
tadında bırakayım hakkaten.
sevgiyle,
stichus

ts_fan
28.08.2006, 23:28
Ne o nereye gidiyorsunuz stichus?Sizle 5. hafta randevumuz var, el ele kol kola.Oyun bozanlık yapmayın, isim söylemek zorunda değilsiniz şimdilik, zaten isim söylemekle de birşey kaybetmezsiniz, bunu zamanla anlayacaksınız.Bu telaşenin anlamı ne?Durun durduğunuz yerde, burda öyle destursuz gelip destursuz gitmek olmaz.Bizde bir kere destursuzluk olur ikincisi olmaz.Ben şahsen helal etmem hakkımı size, ta-nı-şa-ca-ğız:)

Özer Öztekin
28.08.2006, 23:29
Ben bu adamdan huylandım arkadaşlar takip etmeye gidiyorum...Hadi iyi geceler arkadaşlar....

ts_fan
28.08.2006, 23:33
Bu arada ben maça geldim mi yeniliyoruz falan demişsiniz, takımı kuruturum demişsiniz.Kurursa da kurusun, böyle hurafelerle takımı kurutan binlerce taraftarımız var, orasını takmayın bile kafanıza;)Nuri'ye de küfür olmaz en fazla istifa sesleri yükselir, hem O'na sıra gelene kadar Lazaroni var:)

Bu arada siz değil miydiniz ''Herşey güzel olacak'' diyen?Bu ne çabuk pes ediş, yakıştıramadım size stichus;)

Berat
28.08.2006, 23:35
Sabahtan beri gidiyor zaten vatandaş.. Bu arada madem bejeke maçında nuri beye(!) söylenebilecek herhangi olumsuz bir lafta kendini tutamamaktan korkuyosun,gel "yönetim hakkındaki görüşlerimiz" bölümüne de icraatlerini, nasıl başkan olduğunu tartışalım..ama sen önce bir "vaatlerin takipçisiyiz" başlığını oku da neler sallamış sayın başkan bi hatırla istersen..

Murat Acar
28.08.2006, 23:36

abi, normal bir taraftar senin verdigin bilgileri nasil verebilir ???
inanilabilecek gibi degil...

ha bizlekafa buluyorsan, mah$erde yapi$irim yakana-duygularimiz ile oynadigin icin en yüksek mahkemeye $ikayet ederim seni, ona göre...:D
HE YA bende onu anlamıyorum gerçekten bende varım yapışanlardan mahşerde..tabi zebanilerden kurtarabilirsem kendimi... :)

Analyzer
28.08.2006, 23:42

zuhahhahaaa, muhahahhaa ve hatta puhahahahaha:):)))))
muhteşemdi bu yaw, sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün:)))

Analyzer
28.08.2006, 23:46
stichus'u görmek istemeyen var mı aranızda?

İmza günü düzenleyip forumda yazdıklarını imzalasa bile gider görürüm, imzasını isterim, hayranınızım felan deyu yalakalık bilem yaparım bea:D Kanca'yı bile geçti yahu stichus. Şimdiden efsane oldu:) Hani serbest kürsüde "Yeni oyunumuz: Faruk Kanca nerede?" diye bir topic var ya, yeni bir topic açılsa "Yeni oyunumuz: Stichus kim?" diye... Rekor kırar o topic benden sölemesi:D

Özsu
28.08.2006, 23:48
1-wiya
2-oz_gur
3-FatihTekke9

çarşaf liste bukadarmı lazoronının gıtmesını ıstıyenler haydee

Şahinoğlu
28.08.2006, 23:49
Bugün akşam saat 21.00 de karadenizin sesi radyosunda spor programı vardı ve konuğuda Lazaroni ve Jefferson'un menejeri Ayhan Yeşilbaş'tı kendiside Trabzonlu'ymuş ilk defa öğrendim daha önce Aurellioyu filanda o getirmiş kendisine maille gelen soruları yanıtlaması istendi Lazaroniyi sordular iyi hoca filan dedi fakat istediği adamlar alınmadı dedi Wagneri istedi hoca ,olmadı dedi Mossoroyu istedi hoca oda olmadı dedi , sence niye olmuyo dediler Ayhan Yeşilbaş'a yönetimlerin düşüncesi hep acele etmeyelim transfer mevsiminin sonuna doğru fiyat düşer bizde hem ucuz hemde iyi oyuncu alırız prensibi olduğu için Trabzonspor ilgilendiği listenin başındaki oyuncuları değil hep listenin alternatifindeki oyuncuları alıyo sorunda burdan kaynaklanıyo filan dedi Cumaya kadar transfer olucak dedi ama büyük ihtimal Brezilya olucak gibi imada bulundu yani Mustafa Keçeli'yi aldıktan sonra Musampa'yı alıcaklarını sanmıyorum orta sahanın ortasına olucak bence yabancı transferi bakalım kimi alıcaklar.

Murat Acar
28.08.2006, 23:50
İmza günü düzenleyip forumda yazdıklarını imzalasa bile gider görürüm, imzasını isterim, hayranınızım felan deyu yalakalık bilem yaparım bea:D Kanca'yı bile geçti yahu stichus. Şimdiden efsane oldu:) Hani serbest kürsüde "Yeni oyunumuz: Faruk Kanca nerede?" diye bir topic var ya, yeni bir topic açılsa "Yeni oyunumuz: Stichus kim?" diye... Rekor kırar o topic benden sölemesi:D

Aç gönüldaşım böle bi topic denemesi bedava nası olsa BMN yönetiminden dokunulmazlık almış zaten baksana hala banlamadılar... :)

coolank
28.08.2006, 23:59
arkadaşlar hala niye ön libero arıyorsunuz ?? musapma gelmiş yani bitmiş iş kaç tane arkadaş dedi ....e bu adam ön libero da oynuyabiliyormuş .. sol taraf da tamam ... başka isimler gündemde imiş ... acaba simko ile jeff i yollayıp hırvat kaleci ile kancolinho adam mı alıp gelecek ... simko kalması sorun olmaz da jeff in kalmsı büyük sorun

Sinan Akyıldız
29.08.2006, 00:00
1-wiya
2-oz_gur
3-FatihTekke9

1-wiya
2-oz_gur
3-FatihTekke9
4-l@st_cowboy

Travelair
29.08.2006, 00:03
Arkadaşlar bu akşam neden bunca yıldır şampiyon olamıyoruz bir kez daha anladım. Bu farkındalığa ulaşmamda yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum gerçekten benim için önemli bir deneyim oldu. Herkese hayırlı geceler

marcelinhots
29.08.2006, 00:07
musampa derken mustafa keçeli çıktı.vay anasını ya.bari fatihin paralarını çıkartın meydana.

Sefaenes
29.08.2006, 00:11
stichus ya kisa zamanda meshur oldun burada ya. ben belki 1 senden yapamadigimi sen 1 haftada yaptin :) saka bir yana meshur olmak istemiyorum. Ya Transferler bosa eger lazaroni kovulmadikca yoksa bu adam mustafa keceligi kaleci diye bize yutturmaya calisir

A.T.R
29.08.2006, 00:12
Arkadaşlar bu akşam neden bunca yıldır şampiyon olamıyoruz bir kez daha anladım. Bu farkındalığa ulaşmamda yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum gerçekten benim için önemli bir deneyim oldu. Herkese hayırlı geceler
Neden olamıyoruz Travel?Seçici değiliz her söylenene inanıyoruz( ya da inanmak istiyoruz) bir türlü gerçekleri göremeyip masallara ve hülyalara dalıyoruz bundan mı?Peki çözüm önerin nedir? Ne yapmalıyız?Bunu cidden soruyorum. Her ne kadar sitchusla yıldızın barışmadı ve bence biraz fazlaca alınganlık ( ya da ne bileyim kızgınlık) gösrmişsen de ben gercekten senin fikirlerini önemsiyorum ve o yüzden bütün samimiyetimle soruyorum .Nedir çözüm önerin?Nasıl şampiyon oluruz??

sarman61
29.08.2006, 00:14
Arkadaşlar anlamadım şimdi siz bu saate kadar stichus ile yönetimimi tartışıyorsunuz hll olsun size siz ne istiyorsnuz yönetimden. Anlamadım. ani yonetim istediklerimizi yapacak ama sabır bu kadar sabırsızlık neden acaba. AZİZ YILDIRIM EZİKBAHCEYİ BU HALE GETİRİRKEN 4 TANE GS ŞAMPİYONLUĞU GORDU AMA SONUNDA ŞAMPİYON YAPTI TAKIMI HEMDE TAKIMI MODERN BİR KLÜP YAPARAK. Bizlerde biraz sabredeceğiz gerçi 23 yıldır sabrediyoruz diyeceksınız ama yapacak birşey yok her sene bir hoca bir yönetim deiştirirsek olacağı bu. Ben umutluyum bu yönetim ayın 31 ne kadar transfer bombalarını patlatacak. Şayet patlatamazlarsa benim sabrım patlayacak zaman :D

ts_fan
29.08.2006, 00:15
Bence herkes istiareye yatsın.

Herkes bir güzel dinlensin, inşallah yarın bugünden daha güzel olacak.Ben çıktım, hepiniz Allah'a emanet olun, sakın birbirinizi kırmayın;)

maskeli61
29.08.2006, 00:16
1-wiya
2-oz_gur
3-FatihTekke9
4-l@st_cowboy

5-maskeli61

(bu adam ne biliyoda bize ne verecek kandırmayın kendinizi yönetimde pişman ama sözleşmeye öyle bi madde koymuşlarki adamı kovamıyolar bile tazminatını cebinden versinler kovsunlar bu adamı trabzondan 10 yaşında bi çocuk bile çalıştırır bu takımı yazıklar olsun size 22 senedir göremedigim şampiyonlugumuz oldugu halde bu sevgimiz hep çogaldı ama bıktırmayın bizi artık....

Kasım Hilal
29.08.2006, 00:24
Arkadaşlar anlamadım şimdi siz bu saate kadar stichus ile yönetimimi tartışıyorsunuz hll olsun size siz ne istiyorsnuz yönetimden. Anlamadım. ani yonetim istediklerimizi yapacak ama sabır bu kadar sabırsızlık neden acaba. AZİZ YILDIRIM EZİKBAHCEYİ BU HALE GETİRİRKEN 4 TANE GS ŞAMPİYONLUĞU GORDU AMA SONUNDA ŞAMPİYON YAPTI TAKIMI HEMDE TAKIMI MODERN BİR KLÜP YAPARAK. Bizlerde biraz sabredeceğiz gerçi 23 yıldır sabrediyoruz diyeceksınız ama yapacak birşey yok her sene bir hoca bir yönetim deiştirirsek olacağı bu. Ben umutluyum bu yönetim ayın 31 ne kadar transfer bombalarını patlatacak. Şayet patlatamazlarsa benim sabrım patlayacak zaman :D

E bak sen bile sabredemiyorsun..
Ayrıca Azize başkanları feneri yaktı, ama o ayrı, bizi ilgilendirmez..

maskeli61
29.08.2006, 01:18
ben anlamıyorum ya bu yönetimin bizi devamlı kandırması bugündü yarındı deyip oyalaması ve bizi salak yerine(tabiri caizse) koyması hoşum(n)uzamı gidiyor???

neden hala bu yönetimi savunuyorsunuz ne yaptıda savunuyorsunuz???

ben hala şunlara cvp bulamadım

fatihten gelen para nerde???
stad haziranda başlıcaktı biran önce halledilecekti hani nerde???
10 milyon euroluk yıldızlar gelecekti nerde???

ve

şu bitmek tükenmek bilmeyen birezilya macerası ve anlaşılan dünya yıldızları ha geldi gelecek diye bizi oyaladıkları hani NERDE???

önce bunlara cvp verin ve bu yönetimi neyi dogru yaptıını yazın ona göre bizde bilelim

ayrıca acı gerçekler... eger apoele yenilseydik ve elenseydik burda yönetimi savunanlar ne yapacaktı açık ve net cvp verin ama ??

BİZ HEPİMİZ BURDAYIZ ÇÜNKÜ TRABZONSPORLUYUZ VE HEPİMİZ AYNI ŞEYİ İSTİYORUZ ...o zaman neden bu farklılık neden aynı şeyleri görmüyoruz????

saygılarımla arsinli......

Özsu
29.08.2006, 01:33
ben anlamıyorum ya bu yönetimin bizi devamlı kandırması bugündü yarındı deyip oyalaması ve bizi salak yerine(tabiri caizse) koyması hoşum(n)uzamı gidiyor???

ve

şu bitmek tükenmek bilmeyen birezilya macerası ve anlaşılan dünya yıldızları ha geldi gelecek diye bizi oyaladıkları hani NERDE???

önce bunlara cvp verin ve bu yönetimi neyi dogru yaptıını yazın ona göre bizde bilelim

ayrıca acı gerçekler... eger apoele yenilseydik ve elenseydik burda yönetimi savunanlar ne yapacaktı açık ve net cvp verin ama ??

BİZ HEPİMİZ BURDAYIZ ÇÜNKÜ TRABZONSPORLUYUZ VE HEPİMİZ AYNI ŞEYİ İSTİYORUZ ...o zaman neden bu farklılık neden aynı şeyleri görmüyoruz????

kesinlikle destekliyorum...

keles76
29.08.2006, 02:43
Trabzonspor'un flaş transferi Marcelinho, Denizlispor'a karşı attığı güzel golle takımını 3 puana taşırken, kendisinin de stres attığını söyledi. Ligin ilk üç haftasında girdiği pozisyonları değerlendiremediği için sıkıntıya girdiğini ifade eden Brezilyalı oyuncu, "Bu gole çok ihtiyacım vardı. Çok rahatladım. Üzerimden büyük bir yükün kalktığını söyleyebilirim. Şimdi çok mutluyum. Artık kendime geldim. Gollerim bundan sonra da gelecek" diye konuştu. Marcelinho, kendisine asist yapan Gökdeniz'e de teşekkür ederken, ilerleyen haftalarda hem ligde hem de Avrupa'da takım olarak daha da iyi bir futbol sergileyeceklerini söyledi.

HASAN ÜÇÜNCÜ CEZALI

Öte yandan Trabzonspor'un orta sahasında yer alan Hasan Üçüncü, UEFA Kupası'nda Apoel'le oynanan maçta sarı kart görmesi nedeniyle, bordo-mavililer'in bir sonraki turda kendi sahasında oynayacağı Osasuna maçında forma giyemeyecek. Bu mücadelede takımını yalnız bırakacağı için üzgün olduğunu ifade eden Hasan, "UEFA Kupası'nda her oyuncu forma giymek ister. Ancak bazen cezalar oyuncuları böylesi önemli maçlarda oynamasını engelliyor. Hocam şans verirse İspanya'daki maçta oynamak istiyorum" dedi. Bu arada, Trabzonspor, milli maç için Süper Lig'e verilen arada 3 gün izin yapacak.

Yattara 3-6 hafta sahalardan uzak

Denizlispor maçında sakatlanarak oyundan alınan Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara'nın MR'ı çekildi. Kulüp sağlık kurulu başkanı Köksal Güney, Yattara'nın 3 ile 6 hafta arası sahalardan uzak kalacağını söyledi. Güney, Yattara'nın sağ kasık adalelerinde yırtık ve kanama tespit edildiğini belirterek, "Yattara'yı, tedavilere vereceği cevaba göre UEFA Kupası 1. turunda Osasuna ile yapacağımız maça yetiştirmeye çalışacağız'' dedi. Böylece Gineli futbolcu, ligin 5. haftasında Beşiktaş ile yapılacak karşılaşmada takımdaki yerini alamayacak. Yattara, sakatlığı nedeniyle de Gine Milli Takımı kampına da gidemedi.

Taraftar haklıdır

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Denizlispor karşısında ligdeki ilk 3 puanlarını aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Trabzonspor'un en büyük gücünü taraftardan aldığını söyleyen Başkan Albayrak, "Futbol bu, çok iyi oynadığımız maçları da kaybettik. Önemli olan 3 puanı almamızdı. Bu hafta 2 gün arayla 2 maç yaptık. Biz daha iyi olacağımıza inanıyoruz. Öncelikle 3 puanı aldığımıza seviniyoruz" dedi. Trabzonspor'un UEFA Kupası'nda Osasuna takımıyla eşleşmesini de değerlendiren Başkan Albayrak, Osasuna'nın çok güçlü bir ekip olduğunu, ancak Trabzonspor'un da güçlü takımlara karşı daha iyi futbol oynadığını söyledi. Albayrak, 15 günlük süreçte takımın daha iyi hazırlık yaparak daha iyi olacağına inandığını da kaydetti.

Keçeli'nin transferi bitti Musampa için bekleniyor

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Denizlisporlu Mustafa Keçeli'nin transferini olumlu sonuçlandığını söyledi. Büyük bir olasılıkla bu oyuncuyla bugün sözleşme imzalanacak. Sayitoğlu, anlaşmaya vardıkları Musampa için de menajerinden yetki belgesini beklediklerini ifade etti.

Yenişafak

keles76
29.08.2006, 02:46
Trabzon'da Yattara şoku yaşanıyor

Denizlispor maçının son dakikalarında sakatlanan ve dün sabah MR'ı çekilen İbrahim Yattara'nın yeşil sahalardan 3 ile 6 hafta arasında uzak kalacağı belirtildi.

Denizlispor maçı sonrası ambulansla Özel Karadeniz Hastanesi'ne kaldırılan ve geceyi burada geçiren Yattara'nın Karadeniz Ultra MR Merkezi'nde çekilen MR sonuçları açıklandı. Yıldız futbolcunun sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, Gineli yıldızın 3 ile 6 hafta arası sahalardan uzak kalabileceğini söyledi. Güney, "Yattara'nın sağ kasık adalelerinde yırtık ve kanama tespit edildi. Tedavilere vereceği cevaba göre UEFA Kupası 1. tur ilk karşılaşmasında oynayacağımız Osasuna maçına yetiştirilmeye çalışılacak." dedi. Yattara, sakatlığı nedeniyle Gine Milli Takım kampına da gidemedi.

Bu arada Trabzonspor, Denizlispor karşısında ligdeki ilk galibiyeti almasına rağmen, oynanan oyun Başkan Nuri Albayrak dahil kimseyi memnun etmedi. Başkan Nuri Albayrak, maç sonrası yaptığı açıklamada, Denizlispor karşısında oynanan oyundan memnun olmadığını söyledi. Albayrak, "Takımımız yorgun olduğu için Denizlispor maçında kötü oynadık. Çok iyi oynadığımız maçlarda bile kaybettik. Önemli olan üç puandı. Biz de bu 3 puanı aldık." diye konuştu. Taraftarlarsa, Teknik Direktör Lazaroni'nin korkak futbol oynattığını iddia ederek tepkilerini dile getiriyor.

Maçın sona ermesinin ardından bazı taraftarların teknik direktör Sebastiao Lazaroni'yi istifaya çağırması ve yedek kulübesine pet şişe ve çekirdek kutularını atması, önemli bir sıkıntı olarak değerlendirildi. Brezilyalı teknik adamın, ilerleyen haftalarda tepkilerin artması üzerine görevini fazla sürdüremeyeceği iddia edildi. Teknik direktör Lazaroni, Denizlispor karşısındaki kötü futbolu Apoel maçının yorgunluğuna bağlarken, taraftarların tepkisini de, "Bu, Trabzonspor taraftarlarının sevgisidir." cevabını verdi.

Öte yandan Trabzonspor, uzun süredir kadrosuna katmak istediği Denizlisporlu Mustafa Keçeli'nin transferini olumlu sonuçlandırdı. Kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Mustafa için Denizlispor ve futbolcuyla anlaşma sağladıklarını söyledi.

Zaman

Oğuzhan Görkan
29.08.2006, 02:55

ve

walla yönetim bayağıda bi oyalıyor ve kandırıyor bizleri bu stichusuda taraftarı yatıştırsın bi kaç haberle kandırsın die yollamıs olmasın:Dyapar mı yaparlar:D

bu başlık bu belirsizlik adamı kanser eder...

Berk Akçay
29.08.2006, 02:58

ve

bizi kandırıyor devamıda gelicek bence kardeş bu nedir böyle yeter artık yönetim

marcelinhots
29.08.2006, 04:33
terim ergünüde milli takıma almış.vay anasını be.

Mehteroğlu
29.08.2006, 08:42
terim ergünüde milli takıma almış.vay anasını be.

sizce hala musampa gelir mi? gelirse ön liberoda mı oynar? iki sol açık alınacak hal yok herhalde...umarım alınmaz ön libero oynayamıyor ise ve brazilden bi ön liberoyla gelinir...

emre1inci
29.08.2006, 09:00
allah rızası için birtane sağbek alın!!!

Naim
29.08.2006, 09:03
allah rızası için birtane sağbek alın!!!
Musa ve Ufukhan varken neden sağ beke ihtiyacımız olduğunu söyleyebilirmisin?

ha birde ihtiyaç varsa fatih akyel dahi en klas toplarını sağbek olarak oynamışken bu ülkede

ErayAkyüz
29.08.2006, 09:28
Trabzon Francismar'ın peşinde!
Marcelinho transferi ile bomba patlatan, ardından Kiki Musampa'yı Trabzon'a getiren fakat anlaşma sağlamakta zorluk çeken Trabzonspor transfer sezonun kapanmasına 2 gün kala sürprizini yapmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe'nin Edu Dracena'yı Cruzeiro'dan Türkiye'ye getirmesinden sonra Edu'nun takım arkadaşı Francismar'da Türkiye yolcusu.

Trabzonspor yönetiminin Brezilya'nın Cruzeiro takımında forma giyen 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Francismar Carioca de Oliveira için Cruzeiro yönetimine resmi teklifi yaptığı ve Brezilya ekibinin cevabının beklendiği belirtildi.

Orta sahanın sol kanatında görev yapan genç Brezilyalı geçtiğimiz yıl America-Mg takımından Cruzeiro'ya gelmişti. Cruzeiro formasıyla 52 maçta 5 golü bulunan Francismar'ın futbolundaki en önemli özellik hızlı koşuları olarak gösteriliyor.

ozcan_asanoglu
29.08.2006, 09:37
keçeli'nin transferinden sonra sol tarafa yabancı transferi lüks ve gereksiz olur.brezilyadan ön libero veya forvet alınmalı artık...

Rasim YILMAZ
29.08.2006, 09:42

ve

ben zaten hep bunu savundum..ne yaptılarki 9 aylık dönemde?kocaman bir hiç ve takımın hali ortada...

bordoylamavi
29.08.2006, 09:50
keçeli'nin transferinden sonra sol tarafa yabancı transferi lüks ve gereksiz olur.brezilyadan ön libero veya forvet alınmalı artık...
katılıyorum. özellikle ön libero sorunumuz çok daha büyük bence

eren_61
29.08.2006, 10:00
ya bende şunu anlıyamıyorum neden brezilya.baaşka ülke mi yok?

The Legend
29.08.2006, 10:05
keçeli transferinden sonra bende arkadaşlara katılıyorum ve ön liberoya transfer yapılmasını istiyorum.

Sevgi
29.08.2006, 10:11

ŞU ACI GERÇEĞİ GÖRÜN APOELE ELENMEDİK.

Gürkan
29.08.2006, 10:14

ve

sene sonu sampıyon olsak o zamanda dıyeceksınız kı olamayasakdık savunanlar nerdeydı(yonetımı savunmuyorum yanlısları cok ama elestırırken dogru soyemler lazım bence)

Rasim YILMAZ
29.08.2006, 10:15
bu musampa ön libero oynuyormuş öle diyen arkadaşlar var daha niye o zaman ön libero arıyoruz yani ön libero da oynuyabilirmiş
abi musampanın ön libero falan oynadığı yok..sol iç oynuyo en fazla..yani şimdi gökdenizin oynadığı yer..ne ön liberosu..ön libero denilen adam iyi top keser..kolay çalım yemez bu adam da yok bunlar en büyük özelliği..soldan içeri girebilip kaleye şut vurabilmesi.. ön-libero falan deil..
bu adam gelince yattara,syzmek,marcelinho,gökdeniz den ikisi yedek kalacak..çünkü dahi(!) lazaroni hasan ve hüseyini yine çift ön libero oynatacak.. ha yine maçlara santraforsuz çıkarız derseniz sadece biri yedekte kalır:D

bordoylamavi
29.08.2006, 10:19
ankaraspor dan ersen le musa büyüğü alacağımıza ankaragücüne giden brezilyalısını alsaydık ya tita mıydı adamın adı zehir gibi.süper fırsattı aykutla anlaşamadığı için ayrıldı yoksa süper oyuncu bence. işte ankara takımı olduğu için sıcağı sıcağına halleti ankaragücü adam ankaraspor kapısından çıkar çıkmaz soluğu ankaragücünde aldı

gerçekefsane
29.08.2006, 10:22
abi musampanın ön libero falan oynadığı yok..sol iç oynuyo en fazla..yani şimdi gökdenizin oynadığı yer..ne ön liberosu..ön libero denilen adam iyi top keser..kolay çalım yemez bu adam da yok bunlar en büyük özelliği..soldan içeri girebilip kaleye şut vurabilmesi.. ön-libero falan deil..
bu adam gelince yattara,syzmek,marcelinho,gökdeniz den ikisi yedek kalacak..çünkü dahi(!) lazaroni hasan ve hüseyini yine çift ön libero oynatacak.. ha yine maçlara santraforsuz çıkarız derseniz sadece biri yedekte kalır:D

gazetede okudum. Sao paolo'nun 1992'de forvetsiz şampiyon olduğunu söylemiş.:eek: :eek:

Bahtiyar
29.08.2006, 10:25
arkadaşlar akşam gazetesinde yöneticilerin çoğunun oynanan futboldan vazaroniyi sorumlu tuttuğu ve göndermek için planlar yaptığı bildiriliyor. tek sorun mukavelesindeki 850 bin dolarmış.

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 10:29
çarşaf liste bukadarmı lazoronının gıtmesını ıstıyenler haydee

Beni o listenin en başına ekleyin yettim gayrı
cezalıydık göremedik

Selman
29.08.2006, 10:35
Yahu şu Fanatik'teki Trabzonspor sayfasını görünce bile sinirleniyorum.Özel yer ayırmışlar Kanca'ya.Her gün haber yazıyorlar aklında.Bir üstdeki renkdaşın bilmediği gün sayısı 46:mad:

Rasim YILMAZ
29.08.2006, 10:36
lazaroniyi başımıza kim bela ettiyse o kişi geri göndersin bi zahmet

BÜyük başkanımız cebinden iki dünya yıldızı alıcaktı bunların toplamıda en az 15 milyon dolar olacaktı..ee 2.5 milyonunu marcelinhoya verdi..geri kaldı 12.5 milyon:D yıldız mıldız almasın sadece lazaroninin 800 bin dolarlık tazminatını cebinden versin..başka iyilik istemiorum ben..yıldızı sultandan gelen 8 milyon euro ile alır herhangi biri..bende alırım yani.. misal santander sobisi 6.5 milyon euroyamı ne aldı yanlış bilmiyorsam:confused:

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 10:38
ŞU ACI GERÇEĞİ GÖRÜN APOELE ELENMEDİK.

Sevgi elenmedik ama ben eskiden oynadığımız avrupa krupaları maçlarını hatırladıkca yine de kann ağlıyorum. bu apoeli bu kadar zorlanarak elediysek durum ortada fazla anlatkmaya gerek yok. nerde 3-4 biten LYon TS maçları nerde zar zor 1-0 biten Ts Apoel maçı yorum sizin

Haaa alabiliyorsak futbolcu değil takımda oynayanlara ruh satın alalım

oskayb
29.08.2006, 10:38
stıchus nerede ? pazartesi bitti ,salı geçiyor , zaman daralıyor ,hiç bişey güzel olmuyor ,bmn'nin afyonu stichus nerede ?

Rasim YILMAZ
29.08.2006, 10:39
gazetede okudum. Sao paolo'nun 1992'de forvetsiz şampiyon olduğunu söylemiş.:eek: :eek:

der o akıl hastası lazaroni:D
ee o zaman yapsın abi şampiyon:)tutmıyalım kendisini gitsin vatanına sao paolosuna yenide şampiyon yapsın onları forvetsiz..

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 10:41
sene sonu sampıyon olsak o zamanda dıyeceksınız kı olamayasakdık savunanlar nerdeydı(yonetımı savunmuyorum yanlısları cok ama elestırırken dogru soyemler lazım bence)

Keşke biz şampiyon olsak ben bu forumda bulunan 12 bin küsür kişiden tek tek özür dilerim.
Ama kabul edelim bunların ne yöneticilikle ne de aldıkları hocanın T.D ile ilgisi var. Adamdan teknik traktör bile olmaz

Rasim YILMAZ
29.08.2006, 10:41
stıchus nerede ? pazartesi bitti ,salı geçiyor , zaman daralıyor ,hiç bişey güzel olmuyor ,bmn'nin afyonu stichus nerede ?

gelir gelir şimdi müjdeleri vermeye:D :D

Telha TANYILDIZI
29.08.2006, 10:45
slm millet hepiize günaydın bugün çok güzel geçeceğe benziyor gün benim için güzel başladı inşallah trazonumuz içinde güzel bi gün olur

My
29.08.2006, 10:45

92 yılımıymış ne o zaman. O zaman ki futbol anlayışıyla şimdikinin arasında çok fark var. Ayrıca kaç tane örnek var ki böyle. Çok çekeceğimiz var bu adamdan. Lazaroni hakkında eski yazıları okurken sistemsizlik, ne yaptığını bilmemezlik, oyuncuların mevkileri salata yapmak gibi şeyler okuduydum da febe abartması diye düşünüyordum :rolleyes:

Turan AKYILDIZ
29.08.2006, 10:47
eyvah ki eyvah..yattara 1 ay yokmuş yandık ki ne yandık.vallahi bir ay bu takımın maçları izlenmez valla.izleyenler kahırlarından ölür herhalde takımlarını görünce.izleyebilenlerin allah yardımcısı olsun.ha bu arada 20 gündür izindeydim yazamadım.daha önce yazdığım mesajlar yüzaltmışı falan bulmuştu.dün foruma girdiğimde gönderilen mesaj sayısı 100 olarak göründü.bunun sebebi ne acaba bilgi verebilecek bir arkadaş veya yönetici kardeşimiz varmı.yazdığım mesajların hiçbiri silinmemişti o zaman çünkü.şimdi niye 100 olarak görünüyor.bilgisi olanlardan bir açıklama lütfen.açıklama yapacak arkadaşlara şimiden teşekkürler.

Turan AKYILDIZ
29.08.2006, 10:48
eyvah ki eyvah..yattara 1 ay yokmuş yandık ki ne yandık.vallahi bir ay bu takımın maçları izlenmez valla.izleyenler kahırlarından ölür herhalde takımlarını görünce.izleyebilenlerin allah yardımcısı olsun.ha bu arada 20 gündür izindeydim yazamadım.daha önce yazdığım mesajlar yüzaltmışı falan bulmuştu.dün foruma girdiğimde gönderilen mesaj sayısı 100 olarak göründü.bunun sebebi ne acaba bilgi verebilecek bir arkadaş veya yönetici kardeşimiz varmı.yazdığım mesajların hiçbiri silinmemişti o zaman çünkü.şimdi niye 100 olarak görünüyor.bilgisi olanlardan bir açıklama lütfen.açıklama yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Naim
29.08.2006, 10:51
........ha bu arada 20 gündür izindeydim yazamadım.daha önce yazdığım mesajlar yüzaltmışı falan bulmuştu.dün foruma girdiğimde gönderilen mesaj sayısı 100 olarak göründü.bunun sebebi ne acaba bilgi verebilecek bir arkadaş veya yönetici kardeşimiz varmı.yazdığım mesajların hiçbiri silinmemişti o zaman çünkü.şimdi niye 100 olarak görünüyor.bilgisi olanlardan bir açıklama lütfen.açıklama yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Serbest Kürsüye
Yazmış olduğunuz mesajlar toplam hanesinden düşüyor
bununla beraber Genelden Serbest Kürsüye Taşına Son Dakika Haberleri gibi Başlıklardaki Mesajlarınızında sayıları düşürüyor
Ayrıntılı bilgi http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3982

gerçekefsane
29.08.2006, 10:52
----------

gerçekefsane
29.08.2006, 10:55
Sao Paulo da forvetsiz şampiyon olmuştu

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, takımda yer alan forvet oyuncularına sonuna kadar güvendiğini ve bu futbolcularla başarıya ulaşacaklarını ifade etti. Denizlispor maçında forvetsiz oynamadıklarını kaydeden Brezilyalı teknik adam, “Klasik forvet anlayışı isteyenler daha önceki maçlarda kaçırdığımız golleri hatırlamalı. Bu arkadaşları gol kaçırdıkları için oynatmamak gibi bir düşünce içerisinde olmadım. Futbolcularımın ligde ve UEFA’da gösterdiği performanstan memnunum. ” derken forvetsiz oynayan bir takımın da başarılı olacağını “Sao Paulo da 1992 yılında forvet oyuncusu olmadan ligi şampiyon olarak bitirmişti” sözüyle dile getirdi.

yenisafak.com.tr

Doğan BULAT
29.08.2006, 11:04
Bu saaten sonra buı takıma en faydalı transfer hoca transferi olur herhalde

Küçükalioğlu
29.08.2006, 11:06
stichus arkadaşa bi sorun bakalım kahve falıda bakıyor mu:D

gerçekefsane
29.08.2006, 11:09
Samsunspor'dan Adnan'ı alsınlar. H.Üçüncü'den daha iyidir. Brezilya'dan oyuncu alacağınıza Pascal'ı alın. Bildiğimiz oyuncu.

Bundan sonra her alınan oyuncuyu H.Üçüncü ile kıyaslayacağım. Yedek kulubesine gidene kadar.

Avni Aker'de baskı altında oynuyorlarmış. H.Üçüncü unutma orası AVNİ AKER stadı. Oynadığın şehrin ve takımın farkında değilmisin. Şikayet edene kadar futbolunu oyna. G.Antep'te demi baskı altında oynadınız, Kayseri'de baskı altındamı oynadın.

selçukabi
29.08.2006, 11:12
Bu saatten sonra yönetimin yediği b..ları temizlemesi ancak Hocayı gönderip Samet-Ziya-Giray üçlüsünden birisini getirmesi ve Emre Belezoğlunu ne pahasına olursa olsun transfer etmesi ile olur.İşte o kadar...

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 11:15
yahu bu arada Hasan Üçüncü UEFA ilk maçında cezalıymış bir üzüldüm bir üzüldüm hiç sormayın.

Muhammet_61
29.08.2006, 11:16
son 2 gün. M.Keçeli ile soldaki sorunu çözmüş sayarsak sağlam bir ön-libero ve szymek'in gönderilmesi durumunda golcü bir yabancı forvet. Bunlar alınırsa durdurulamayız. Tabi zaman daralıyor ellerini çabuk tutmaları lazım.
Uyuma Yönetim!!!

Muhammet_61
29.08.2006, 11:20
yahu bu arada Hasan Üçüncü UEFA ilk maçında cezalıymış bir üzüldüm bir üzüldüm hiç sormayın.

Nedir bu Hasan düşmanlığı ya. Nedir bu kendi evlatlarımıza ihanet! O kadar futbolcu geldi geçti. Hangisi yıllarca klübede kalmayı dert etmeyerek, çalışarak, azim ederek, küsmeyerek formayı zaman zaman kaptı? Her zaman iyi bir alternatif oldu? Hataları olsa da 90 dk. mücadele edip terini son damlasına kadar akıttı?

Her futbolcu gibi o da formsuzluk yaşayabilir Ancak bir daha bu forumda Hasan hakkında haksız ithamlarda bulunursa cevabım çok daha ağır olacaktır.

gerçekefsane
29.08.2006, 11:22
son 2 gün. M.Keçeli ile soldaki sorunu çözmüş sayarsak sağlam bir ön-libero ve szymek'in gönderilmesi durumunda golcü bir yabancı forvet. Bunlar alınırsa durdurulamayız. Tabi zaman daralıyor ellerini çabuk tutmaları lazım.
Uyuma Yönetim!!!

2+1 gün daha var 1 eylül de bitiyor.

stichus, transfer süresinin uzatılması düşüncelerinn olduğunu yazdı

melrok
29.08.2006, 11:22
son 2 gün. szymek'in gönderilmesi durumunda golcü bir yabancı forvet. Bunlar alınırsa durdurulamayız. Tabi zaman daralıyor ellerini çabuk tutmaları lazım.
Uyuma Yönetim!!!

hocam yönetim forvet alsa bile lazoroni oynatmaz. yedek klubesinde bekler iyisimi biz ya ortaya yada defansa alalımki maksimum verimi alıp verdiğimiz paranın hakını alalım. yaw takım içi denge menge derken acaip dengesiz bir teknik adamımız oldu hayırlısı

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 11:33
Her futbolcu gibi o da formsuzluk yaşayabilir Ancak bir daha bu forumda Hasan hakkında haksız ithamlarda bulunursa cevabım çok daha ağır olacaktır.

Sen avukatımısın arkadaş, benim şahsi görüşümdür bu saygı duyulmalı diye düşünürüm ve de hakkımdır. Nasıl ki birileri de senin görüşüne saygı duyuyorsa. Bilmem Denizli Maçını seyredebildinmi, sadece tek başına ben saydım 11 top kaybını en kriutik noktalarda yaptı, bir tane olumlu hareketi yok. Adamda hırs olabilir, keşke diğerlerinde de o kadar hırs olsa,ama beceri yok.

gerçekefsane
29.08.2006, 11:33
Nedir bu Hasan düşmanlığı ya. Nedir bu kendi evlatlarımıza ihanet! O kadar futbolcu geldi geçti. Hangisi yıllarca klübede kalmayı dert etmeyerek, çalışarak, azim ederek, küsmeyerek formayı zaman zaman kaptı? Her zaman iyi bir alternatif oldu? Hataları olsa da 90 dk. mücadele edip terini son damlasına kadar akıttı?

Neden bu kadar kızıyorsun

Avni Aker stadında baskı altında oynadıkları mazeretlerini, bende kabul etmiyorum. Orası Avni Aker Stadı. H.Üçüncü kaç yıldır Trabzonspor'da oynuyor. Şikayet edene kadar futbolunu oynasın. Baskı altında oynuyorsa yedek kulubesinde otursun. Oynadığı şehrin ve takımın yeni mi farkına varmış. Gitmek istiyorsa yönetimden izin istesin, gitmek istiyorsa da yolu açık olsun.

Eleştriye açık ol. Burada hakaret yok.

Rasim YILMAZ
29.08.2006, 11:40
Neden bu kadar kızıyorsun

Avni Aker stadında baskı altında oynadıkları mazeretlerini, bende kabul etmiyorum. Orası Avni Aker Stadı. H.Üçüncü kaç yıldır Trabzonspor'da oynuyor. Şikayet edene kadar futbolunu oynasın. Baskı altında oynuyorsa yedek kulubesinde otursun. Oynadığı şehrin ve Takımın yeni mi farkına varmış. Gitmek istiyorsa yönetimden izin istesin, gitmek istiyorsa da yolu açık olsun

Eleştriye açık ol. Burada hakaret yok.

hasanıda istemiyorum, musampayıda ,keçeliyide, kalicideeee istemiyorum..
sadece AYKUT KOCAMANI istiyorum takımın başında..
Aykut artık tecrübeli ve trabzona yakışır saygılı efendi ve hırslı bir kişiliği var...
Trabzonu o toplar..

ozcan_asanoglu
29.08.2006, 11:40
hasan komik olmasın..duyan, deplasmanda gidene 3 gelene 5 atıyoruz sanacak.

çıkın adam gibi top oynayın, mücadele edin bırakın baskı maskı masallarını...aldığınız paranın hakkını verin...

Şenol YİĞİT
29.08.2006, 11:43
herkesin kendi şahsi görüşü vardır...isteyen sever(hasan üçüncü)isteyen sevmez herkesin düşüncesi farklıdır...
ben hasanın futbolunu beğenmeyen birisi olarak nasıl senin görüşüne saygı duyuyosam sende diğer görüşteki arkadaşların görüşlerine saygı duyman gerekir...
birbirimizi kırmanın manası yok...hepimiz trabzonsporluyuz

turkercan
29.08.2006, 11:47

hasan gidebilse dururmuydu sanıyosun :) hasanın trabzondan başka bi şansımı var? başka bi takım hasanı alırmı oynatırmı sanıyosun? ben hiç sanmıyorum ;)

Dursun Ali Bahçekapılı
29.08.2006, 11:55
hasan gidebilse dururmuydu sanıyosun :) hasanın trabzondan başka bi şansımı var? başka bi takım hasanı alırmı oynatırmı sanıyosun? ben hiç sanmıyorum ;)
Haksızlık ediyorsun gecen sene Malatyaspor istemişti Hasanı

Soner Kurt
29.08.2006, 11:57
nedir bu stichus muhabbeti zamanında pelikan vardı bu arkadaşta onun kaldığı yerden devam etmek istiyor sanırım. nostradamus u geçtiniz valla. sallayın bakalım. oynayın bu taraftarın umutlarıyla. en fazla 1 eylül e kadar. başkan ı savunun bakalım nereye kadar gidicek bu düşünce. albayrak son 2 gün kalana kadar sözlerini tutmadı. 2 günde hepsini gerçekleştircek sanırım. bu oyunla 2. ligde oynasak süperlige çıkamayız gerçekleri görmek lazım

Telha TANYILDIZI
29.08.2006, 11:57
hasanda teknik denen zımbırtıdan hiç yok kişilikli iyi niyetli güzel hoş bi adam olabilir ama kimse kusuruma bakmasın hasan 2. lig futbolcusudur

Bahtiyar
29.08.2006, 12:01
işite trabzonsporun yıllardır şampiyon olamayışının sebeplerinden biri hasan, hüseyin gibi futbolculardan medet umması. futbolcu vardır gelecek vaad eder oynadımı takıma çok faydalı olur. ama hasan hüseyin kapasitesi belli gitsin bi anadolu klübünde ligde kalmaya oynasın bu tipler bu takımdan elenmediği sürece şampiyonluk hayal. bide benim anlamadığım çoğu mesajlarda trabzon çocuğu gibi deyimler. bunu hala göremeyenler var ts artık bir marka ulusal takım artık trabzonun malı değil üretmiş olduğu bi markasıdır. bu zihniyette düşünenler ancak gençlerbirliği gibi senelerce ligin orta sıralarında sürter şampiyonda olamaz lidende düşmez. artık bazıları bakış açısını değiştirsin, zihniyetler gelişsin.
unutmayınki insanları lider yapan peşinden koşan topluluklardır.

Rasim YILMAZ
29.08.2006, 12:03

hedefi 5. lik ile 18 .lik arası olan her süper lig ekibinde oynar..ama trabzonu kaldıramıyor..çünkü önlibero bir takım için en önemli yerdir..oyunu yönlendiren atak kesen ön liberodur.. hele hele hüseyinle beraber kesinlikle oynamamalıdır...

Küçükalioğlu
29.08.2006, 12:08
işite trabzonsporun yıllardır şampiyon olamayışının sebeplerinden biri hasan, hüseyin gibi futbolculardan medet umması. futbolcu vardır gelecek vaad eder oynadımı takıma çok faydalı olur. ama hasan hüseyin kapasitesi belli gitsin bi anadolu klübünde ligde kalmaya oynasın bu tipler bu takımdan elenmediği sürece şampiyonluk hayal. bide benim anlamadığım çoğu mesajlarda trabzon çocuğu gibi deyimler. bunu hala göremeyenler var ts artık bir marka ulusal takım artık trabzonun malı değil üretmiş olduğu bi markasıdır. bu zihniyette düşünenler ancak gençlerbirliği gibi senelerce ligin orta sıralarında sürter şampiyonda olamaz lidende düşmez. artık bazıları bakış açısını değiştirsin, zihniyetler gelişsin.
unutmayınki insanları lider yapan peşinden koşan topluluklardır.
burda arkadaşında dediği gibi Trabzon'lu olması çok şey ifade etmiyor benim için tabiki gönül ister takımında kendi öz evlatları olsun ama sırf Trabzonlu diye de insan takıma alınmazki. Çıkarabiliryomusun arda gibi yetenekler, oynatmadığın zaman biz tepkimizi veririz zaten. futbolun artık bir yaşam biçimi olduğu bölgemizde altyapı da yapılan yanlışlar nedeni ile verim alınamıyor ve nice gençler hasan ve hüseyin örnekleri yüzünden kaybolup gidiyor.

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 12:11
Eyvah Berat TEKKE buralarda yine banlıyacak adam arıyor millet dikkatli olun:):):)

Telha TANYILDIZI
29.08.2006, 12:13
trabzonda sadece trabzonluların oynamasını bende isterim ama trabzonlu olan futbolcunun diğerinden daha iyi olması durumunda isterim
bu benim için önemli değil diyen arkadaşlar geniş düşünemiyorlar bu arkadaşlar trabzonsporun büyüklüğünü anlayamamışlar bence ben trabzonspor bi şehir takımı değildir büyük ve her ilde taraftarı olan bi takımdır

Soner Kurt
29.08.2006, 12:13
burda arkadaşında dediği gibi Trabzon'lu olması çok şey ifade etmiyor benim için tabiki gönül ister takımında kendi öz evlatları olsun ama sırf Trabzonlu diye de insan takıma alınmazki. Çıkarabiliryomusun arda gibi yetenekler, oynatmadığın zaman biz tepkimizi veririz zaten. futbolun artık bir yaşam biçimi olduğu bölgemizde altyapı da yapılan yanlışlar nedeni ile verim alınamıyor ve nice gençler hasan ve hüseyin örnekleri yüzünden kaybolup gidiyor.

Sana hak veriyorum kardeş. Ben Trabzonsporluyum demekle olmuyor. Fatih'te Trabzonsporluydu. hemde en hasından. hak ettiğinin çok altında para alıyordu bana göre. yönetim sana 100 lira verecez diyorsa futbolcuda yok ben 50 lirayada oynarım diyen adam Trabzonsporludur. Oynayamayıpta Trabzonsporlu olsa nolur. Sorarım size ey BMN sakinleri hepimiz Trabzonsporlu değilmiyiz. Çıkıp bizde oynayalım o zaman...

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 12:15
Hasan ÜÇÜNCÜ Topiğinden Berat Beyden alıntıdır
Yer:Trabzonspor M.A.Y. Tesisleri..

Hasan Üçüncü jipiyle tesislere giriyor,güvenlik kulubesinin yanindaki barikati geçtikten sonra otoparka dogru giderken tesislerin içinde yürüyüs yapan Özkan Sümer'i görüyor ve arabayi durduruyor.. Cami açarak kendine has sivesiyle "günaydin baskanim!"diyor.. Özkan Sümer Hasan Üçüncü'ye dönüyor,agzindan sakayla karisik su sözler dökülüyor;

"Bana günaydin deme evladim,futbolu biraktim de!"

Nadir Bekar
29.08.2006, 12:17
BÜyük başkanımız cebinden iki dünya yıldızı alıcaktı bunların toplamıda en az 15 milyon dolar olacaktı..ee 2.5 milyonunu marcelinhoya verdi..geri kaldı 12.5 milyon:D yıldız mıldız almasın sadece lazaroninin 800 bin dolarlık tazminatını cebinden versin..başka iyilik istemiorum ben..yıldızı sultandan gelen 8 milyon euro ile alır herhangi biri..bende alırım yani.. misal santander sobisi 6.5 milyon euroyamı ne aldı yanlış bilmiyorsam:confused:

12,5 milyon doları boş verin de fatihin transferinden gelen para ne oldu bilen var mı?
bir de başkan cebinden marcelinhoyu alacak tı da neden fatihin transfer olmasını bekledi...?
Acaba marcelinhoyu fatihin transferinden gelen para ile mi aldık?
kusura bakmasınlar bu kadar kötü yönetim kötü gidişat olunca benim aklıma böyle sorular geliyor...

sulo61gun
29.08.2006, 12:18
apachi süperdi
sabah sabah güldürdün beni

Bahtiyar
29.08.2006, 12:19
beyler transfer yokmu sabah sabah yeter hasan hüsayin muhabbeti ama yukarıda geçen söleşiye bayıldım.

keles76
29.08.2006, 12:21
Hasan ÜÇÜNCÜ Topiğinden Berat Beyden alıntıdır
Yer:Trabzonspor M.A.Y. Tesisleri..

Hasan Üçüncü jipiyle tesislere giriyor,güvenlik kulubesinin yanindaki barikati geçtikten sonra otoparka dogru giderken tesislerin içinde yürüyüs yapan Özkan Sümer'i görüyor ve arabayi durduruyor.. Cami açarak kendine has sivesiyle "günaydin baskanim!"diyor.. Özkan Sümer Hasan Üçüncü'ye dönüyor,agzindan sakayla karisik su sözler dökülüyor;

"Bana günaydin deme evladim,futbolu biraktim de!"

süpermiş ben özkan sümeri böyle olduğunu bilmezdim başkan bravo

halil ibo
Olmayan transfer politikamız ve dosyamız birkaç güne kadar kapanacak.Bizlerde şu gitsin,bu gitsin demeye başlayacağız.Sonrada gelsin devre arası fiyaskosu.Zaten kim iyi oyuncusunu ara transferde bırakır.O zaman bekleyelim sezon sonunu...

Rıza ÇOLAK
apachi süperdi
sabah sabah güldürdün beni

Keşke Bütün taraftarımız her zaman senin gibi gülse

Nytre
29.08.2006, 12:22
hasan hüseyin fatih gökdeniz gibi futbolcular azalırsa bu takımın futbolcuları taraftarın gönlünden geçeni bilemez ve bizi kaale almazlar..

Telha TANYILDIZI
29.08.2006, 12:24
hasan hüseyin fatih gökdeniz gibi futbolcular azalırsa bu takımın futbolcuları taraftarın gönlünden geçeni bilemez ve bizi kaale almazlar..

evet haklısın bu taraftarın gönlünden geçen devamlı yan pass yapması takımın bunu hüsyin çok iyi bildiği için devamlı yan pas yapıyo

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 12:26
alın size bir Hasan Fıkrası daha Aynı Topicte ErhanITS den alındı

'' özkan hoca altyapi hocasi hasan üçüncü dönemleri o zaman saha kenarinda koltugunda idmani izliyor.. takim mac yapior.. fakat özkan hoca cok sinirli oyunu begenmiyor.. yaninda herzaman olan dügünle maci durduruyor ayaga kalkiyor sahaya girip hasan ücüncünün yanina geliyor.. yakasini kavriyorr ve basliyor bagirmaya..

'' Buldummmm Buldummm Takimin Anasini ...... Buldummmm! ''

keles76
29.08.2006, 12:27
arkadaşlar HASANdan kulübte daha iyisi olsa o oynar neden takıntı haline getirip futbolcunun moralini bozuyoruz.Bu adam torpilli değil alın teriyle kapmış formayı aynısı kaptan içinde geçerli lütfen herkesten maradonalık beklemeyin adam kendi performansı içinde en iyisini ortaya koyuyor bencede o mevkiye emre belezoğlu alınmalı benim hayalimdi olmadı kimse bu adamın topuna laf atıp eldeki prinçten etmesin bizi.Lütfen destek sonuna kadar destek. ben forumda yeni şeyler yazan katılımını arkadaşların bekliyorumm( stichus)

Bahtiyar
29.08.2006, 12:28

'' özkan hoca altyapi hocasi hasan üçüncü dönemleri o zaman saha kenarinda koltugunda idmani izliyor.. takim mac yapior.. fakat özkan hoca cok sinirli oyunu begenmiyor.. yaninda herzaman olan dügünle maci durduruyor ayaga kalkiyor sahaya girip hasan ücüncünün yanina geliyor.. yakasini kavriyorr ve basliyor bagirmaya..

bu ne ya :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

emre81
29.08.2006, 12:29

Musampa önlibero oynadı Malaga ve M.City deki il sezonunda geçen sene seyretmediğimden yorum yapmıyorum fakat top kesmek konusunda da eksiği yok tam bir ön liberodur kendisi üzerine konuşmaya bile gerek yok. Hatta Ogay Tarhan'ın geçen sene başında kendisiyle ilgili yaptığı yorumlar da buna kanıttı. Seyretmeyen arkdaşlar varsa Davids'in sitiliyle benzer özelliklerde bir oyuncu. Ama şunu tekrar ekleyeyim bu adam idmansız ya da sakat olabilir bu mevkide kondisyon önemli olduğundan şu an ne derece verimli olıur bilemem

keles76
29.08.2006, 12:30

buda iyiymiş

champions
29.08.2006, 12:30
anlatılanlar güzelde transfeler ne alemde bilen yok kaldı 3 gün yönetimin bi an önce jet hızına ulaşması lazım bu hızla ancak devre arasına biter transfer o zamana kadarda bizim için herşey bitmiş olur

Soner Kurt
29.08.2006, 12:34
bu saatten sonra ronaldinho yuda alsalar zidane ı futbola geri de döndürseler ben bu yönetime ısınamam

MahmutHSO
29.08.2006, 12:36

Valla yarıldımm...

Mehmet_Mercanlı
29.08.2006, 12:38
bu saatten sonra ronaldinho yuda alsalar zidane ı futbola geri de döndürseler ben bu yönetime ısınamam

yani affedilir bir tarafı yok bu adamlar böyle işte şimdi gidip RONALDIHO getirse afmı edicez yanı bugune kadar yaptıkları yanınamı kalacak yada duzelecekmı????
bunlar kendileri hala 2.ligte sanıyoo

Soner Kurt
29.08.2006, 12:46
yani affedilir bir tarafı yok bu adamlar böyle işte şimdi gidip RONALDIHO getirse afmı edicez yanı bugune kadar yaptıkları yanınamı kalacak yada duzelecekmı????
bunlar kendileri hala 2.ligte sanıyoo
Adamın tek taktir ettiğim şeyi bu olaydı;

Vestel faciası sonunda..

Albayrak, hakemlerin böyle maçlar yönettikçe tartışılacaklarını
belirterek, şunları söyledi:

''Geçen hafta yenildik hiç hakemi tartışmadık. Tebrik ettik. Temiz bir maç yönetti, ama bu farklı. Adamın babası hakem, oğlu hakem, torunu hakem, kardeşi hakem, çete olmuş bunlar. Söylenecek başka bir şey yok.''

atlantis
29.08.2006, 12:49
prensipte 200 futbolcuyla anlaştılar birini getiremediler.
Belki son bir hamle olur ümidiyle bekliyoruz.
çok daha bekleriz diyemiycem 2 gün kaldı şurda..

Travelair
29.08.2006, 12:53
Hüseyin altyapıdan ortasaha olarak çıkmış, defansif yönü daha kuvvetli olduğundan ön libero mevkisine çekilmiştir.

Hüseyin'i ortasaha olarak eleştiriyorsanız buna katılırım. Hücum vasıfları yok. Ama ön libero olarak eleştirirseniz ön libero sorumluluklarını o kadar da kötü yapmıyor

Bildiğiniz gibi futbol sistemlerinde duran oyuncu vasfının ortadan kalkmasının ardından ve rakibi oynatmayan, rakibi bozma yapısına dayalı prese dayalı futbol anlayışından dolayı, sistemlerde kullanılan libero mevkisi defans kurgusunun arkasından çekilerek defans çizgisinin önüne çekilmiştir. Böylelikle ön libero mevkisi ortaya çıkmış oldu

Ön libero mevkisi, yukarda anlattığım futbol şartlarından ötürü, hem ortasahaya yardım etmek hem de defansa yardım etmek gibi bir öneme haizdir.

Hüseyin konusuna geri dönersek, elbette ki ön libero veya defansif ortasaha oynayan elemanların kaleye şut çekmeleri, çalım, adam eksiltme ve ileriye pas gibi ofansif atraksiyonlarının olması mükemmel bir futbolcu tanımlamasına uygun olur, ama ön liberonun asıl görevi defans ile ortasaha arasındaki bağlantıyı kurması, her iki taraftada çalışarak, her iki tarafı da kalabalık tutarak güçlü kılmaya çalışmasıdır.

İşin diğer yönüne bakarsak, ön liberonun bu görevleri yerine getirebilmesi için ortasaha ve defans elemanlarının performansları çok önemlidir. Defansta eğer elemanlarınız ileriye top vurmaktan başka birşey yapmıyorsa, o toplar duvara çarpar gibi geri dönüyorsa burda oyun kuramamanın günah keçisi Hüseyin ilan edilmemeli. Pres karşısında pas yetisi olmayan elemanlar burda
asıl faktördür.

Ofans konusunda olan eleştirilere geri dönersek, daha önce dediğim gibi ön libero mevkisinin görevinde ofansif özellikler ekstra özelliklerdir. Burda Hüseyin'in sürekli baskı yemesi ise ortasahanın yeterli düzeneği ve presi yapmamasından ileri gelmektedir. Üstüste 2. olduğumuz, şampiyonluğu kaçırdığımız seneleri hatırlayın. O zamanlarda Hüseyin'i takdir etmiyor muyduk? Ediyorduk. O zaman ne değişti diye sormamız lazım. Ne değişti? O zaman ortasahada yapılan müthiş presli oyundan bugün eser yok. Sorun burda. Ortasaha elemanları pres yapmadığından, rakip ortasahayı çok kolay geçip defansımıza yüklenebiliyor...

Sonuç olarak suçlamamız gereken en son bölge ön libero mevkisidir. Sorun özellikle ortasa
hanın pressiz ve etkisiz oyunundan kaynaklanmaktadır. Transferlerimiz kaliteli ortasahalar üzerine yoğunlaştırılırsa eminim çok daha sağlıklı bir düzenle başarılı sonuçlar almamız kaçınılmaz olacak, bunları bilmemizde ve hatırlamamızda yarar var diye yazdım, ilginize sunarım

sulo61gun
29.08.2006, 12:54
ilk haberi gene ben vereyim
Musampa ile anlaşıldı. bu sabah hollanda uçağı ile geliyor yolda.
kaynak ttv: altyazı geçti

Rasim YILMAZ
29.08.2006, 12:57
FATİH TEKKE YİNE SAHNEDE !..

Fatih Tekke, bir hafta aradan sonra gollerine devam etti.. Zenit forması altında oynadığı 3 maçta 2 gol atan ve sadece son haftayı boş geçen milli yıldız, takımının sahasında Amkar'ı 2-0 yendiği maçta, ilk gole imzasını attı..

ENKRALTS
29.08.2006, 13:14
benim marcelinho yla istediğim bir tane futbolcu vardı.o da ailton.ailton un golcülüğü herkesçe malum.beşiktaşta başarılı olamadı ama o beşiktaşın suçu.biz onu alsaydıkmarcelinho nun önünde ailton.çok muhteşem olurdu.ikisi de brezilyalı ve ikisi de senlerce almanya da top koşturmuş ikisi de çok kaliteli futbolcular.çok iyi anlaşırlardı ve şu an gol sıkıntısı çekmezdik.üstelik bedavaya albilirdik.ama bizim yonetim dar düşünmeye devam ediyor.ben halen daha istiyorum.forvetten iki adamı yollayalım alalım onu.hala istiyorum ve eminim çok başarılı olur.

Özer Öztekin
29.08.2006, 13:18
Stichus nerdesin? Hadi çık ortaya...bak bugün kimse kızmıyor sana...sana da alıştık...Tamam dediklerin çıkmadı ama biz zaten biliyorduk olmayacağını...hayal kırıklığına uğramadık yani...Yoksa sana da mı söz verdiler de sözlerini tutmadı bazı yöneticiler?
Hem sen bizden çok fazla süre istemedin ki? Pazartesi dedin, biz de bekledik olmadı...tamam bunda bişey yok...biz alışkınız buna...bize kimler ne pazartesiler, ne cumalar dediler de biz onlara da inanmıştık...ama onlar çıkıp bir defa bile özür dilemediler hiç birimizden....Sen özür de diledin, kendi kendini de cezalandırdın...ha artık adının efsaneleşme şansı kalmadı diye üzülüyorsan sen bilirsin...
Hadi artık çık ortaya da bizi biraz bilgilendir...sen bizim ''sanal basın sözcümüzsün''...
hadi artık yaz bişeyler...bak biliyorum arada bir ''misafir'' olup çıkıyorsun foruma, ama senin mutlaka söyleyeceğin bişeyler de vardır bizlere...
Yoksa Plautus'un Stichus'u gibi sen de mi bir hayal ürünüsün? Ya da aslında Pamphilus'sun da ''error in corpore'' yi mi örnekliyorsun bize?

İslam Sezer
29.08.2006, 13:23
benim marcelinho yla istediğim bir tane futbolcu vardı.o da ailton.ailton un golcülüğü herkesçe malum.beşiktaşta başarılı olamadı ama o beşiktaşın suçu.biz onu alsaydıkmarcelinho nun önünde ailton.çok muhteşem olurdu.ikisi de brezilyalı ve ikisi de senlerce almanya da top koşturmuş ikisi de çok kaliteli futbolcular.çok iyi anlaşırlardı ve şu an gol sıkıntısı çekmezdik.üstelik bedavaya albilirdik.ama bizim yonetim dar düşünmeye devam ediyor.ben halen daha istiyorum.forvetten iki adamı yollayalım alalım onu.hala istiyorum ve eminim çok başarılı olur.
yabancı kontenjanını pili bitmiş ailton ile gidermek intihar olur,bizde pili biten adam çok.örnek:şimek şimdi de kiki musampa alınıyormuş,merak ettim keçeli alındığına göre nerde oynaycak bu adam.bu arada lazaroni bu yeni gelenlerle iyiçe saçma bir kadro kurarsa hiç şaşırmam.ersen martin e hiç şans tanımayan bu adam belki keçeliyide muşampayıda oynatmaz,garantisi var mı oynatacağının.adamın ne yapacağı belli değil ki her maç saatli bomba.en iyi transfer bu yavaşlatan lazaroni traktöründen kurtulmak olur bence...

Şahinoğlu
29.08.2006, 13:24
Hasan'a yükleniyoruz doğru Hasan bizim takım için yetersiz bir oyuncu kendiside arkadaşımdır ama bazı arkadaşlar Özkan Sümer'i Hasan'ı beğenmiyo gibi göstermesin Hasan'ı Sürmenespor'dan alan şahıs Özkan hazretleridir bilginize yani Hasan gökten zembille inmedi :)

Mehmet_Mercanlı
29.08.2006, 13:28
hasan bitane HASAN'ın kişiliğine lafyok. ama lutfen sürmene spor'a geri dönsün şanpıyonluk kadrosunda yeri yok olmuyo işte yılardır burda olmuyo yetenek yok onurlu şerefli namuslu halsiyetlı ve tam bir TRABZON SPOR .lu ve muhteşem bir insan ama futbolcu değill

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 13:32
Hasan'a yükleniyoruz doğru Hasan bizim takım için yetersiz bir oyuncu kendiside arkadaşımdır ama bazı arkadaşlar Özkan Sümer'i Hasan'ı beğenmiyo gibi göstermesin Hasan'ı Sürmenespor'dan alan şahıs Özkan hazretleridir bilginize yani Hasan gökten zembille inmedi :)

Arkadaş biz sadece latife olsun diye yazdık onları.Yoksa Özkan Hazretlerinin Hasan ı Sürmene den aldığına itirazımız yok

MahmutHSO
29.08.2006, 13:35
Ya kimse hasan ın kişiliğine laf etmiyorki.Anlamıyorum yaa.Hasana laf denince hemen "hasan şöyle adam böyle adam" denilmeye başlanıyor.
Koyun adamlığını bikenara.
Hem iyi adam hem de iyi futbolcu olsaydı keşke ahh

firidin
29.08.2006, 13:39
ilk haberi gene ben vereyim
Musampa ile anlaşıldı. bu sabah hollanda uçağı ile geliyor yolda.
kaynak ttv: altyazı geçti

:) :) :) kardesim sabah sabah yüzümü güldürdün ALLAH senınde yüüzünü güldürsün(yeni kalktım dün transfer dosaysını baya uzun takip ettim )

ama fanatikte musampadan vaz geçildi diyor bi billgisi olan varmı?

Burçak
29.08.2006, 13:40
fanatik fotomaç gibi gazetelerde çıkan habeleri herzaman benim gibi tersten yorumlayın.

Özkan Erdem
29.08.2006, 13:41
Resmi siteyi beklemek en doğrusu, dünkü gibi çabuk davranırlar inş.

İslam Sezer
29.08.2006, 13:50
biz bu musampa yı mustafa keçeliyi aldığımız halde hala neden alıyoruz bunun mantıklı bir açıklaması var mı?yok mu baska yetersız kalan mevkimiz?

Özer Öztekin
29.08.2006, 13:55
Lazoroni nin yedek bekletecek ya da sağ açık oynatacak sol kanat oyuncusuna ihtiyacı varmış galiba...

sulo61gun
29.08.2006, 14:02
arakadaşlar sabahtan beri ttv 100 kere alt yazı geçti musampa ile ilgili.adam uçağa da binmiş. istanbula geliyor.ama gene geri döner mi onu bilemem bu saatten sonra böyle bi fiyasko olmaz herhalde.
Ama benim endişerlerim var.takımda baya sol ayaklı oyuncu var.bende amatör kümede 15 yıl top oynamış biri olarak bir takımda bu kadar sol ayaklı topçu ile başarılı olmak zor.olmaz demiyorum ama zor ihtimal
musampa+m. keçeli+celo+marcelinyo+m. ocak+çağdaş bence en fazla 3 tane olmalı.zaten kadro çok şişkin oldu. ama eksik yerlere transfer hala yapılamadı bence ön libero ya Aurello tipinde biri şart.kaleci şart forvet de olabilir.Umarım bazı arkadaşların dediği gibi musampa ön libero oynayabiliyordur.Ya da acil olarak şimek göderilip minero alınabilir ki ttv de şimek in gönderilebileciği dün söylenmişti.şu takımda 2h ın yerine aureloo +appiah gibi iki topçunun olduğunu bi düşünün takımın yüzde yüz perfermansı değişir.

ozcan_asanoglu
29.08.2006, 14:09
kiki alınırsa lazaroni keçe'liyi ön libero oynatır...

Mehmet_Mercanlı
29.08.2006, 14:11
lazaroninin kafası calışsa forvetsiz cıkmazdı...
bunun öyle şeylere kafası calışmaz

Travelair
29.08.2006, 14:21
lazaroninin kafası calışsa forvetsiz cıkmazdı...
bunun öyle şeylere kafası calışmaz

Ona göre 2 forvetle çıkmış. Yattara forvet Marcelinho forvet. Size de forvet beğendirilemiyor cık cık cık :) Adam bir sonraki maça bakalım nereyle oynayacak

Bahtiyar
29.08.2006, 14:23
şu anda isterim ki başkan masa yumruğunu vursun
1- szymek gitcek(yerine kanca getircek)
2-jeff gitcek(kaleci alıncak)
3-vazoroni göndercek(yeni başarılı bi t.d.)

Telha TANYILDIZI
29.08.2006, 14:24

kardeşim sende çok şey istiyosun adam ister ama biraaz makul şeyler ister

Ozan
29.08.2006, 14:25
Resmi siteyi beklemek en doğrusu, dünkü gibi çabuk davranırlar inş.

dünki transfer normal bir transfer olduğu için öyle çabuk yazdılar . musampayı imza atacağı tarih belirlenmeden her türlü anlaşma sağlanmadan yazmazlar siteye öyle anlaşıldı trabzona geliyor görüşüp imza atılcak diye .

Rasim YILMAZ
29.08.2006, 14:26

bizim başkan?yumruk vuracak masaya? hemde bu 3 konu hakkında?
bizim başkan ancak trabzonun 1-0 zorla yendiği maçlarda utanmadan takım iyi delip alkış yapmak için iki elini birbirine vurur:D

A.T.R
29.08.2006, 14:36
süpermiş ben özkan sümeri böyle olduğunu bilmezdim başkan bravo

Ohoooo Daha neler Var Özkan sümerden. Al bu da benden
Şenol Futbolu bırakmış Trabzonspor bir türlü kaleci bUlamıyor adam gibi.İhsan , Alepr falan boğuşuyor Trabzon kalseini doldurmak için.Bir Gün M.A.Y tesisleri kalede alper geleni içeri alıyor geleni alıyor Özkan sümer İsyan ediyor çık ulan kaleden senin yerine Sandalyemi koysam senden daha çok top kurtarır diyor ve gerçekten de kalye sandalyesini koyuyor ve oturuyor .Çift kale antrenman devam ediyor tam bu sırada Özkan sümerin oturduğu kaleye ilk şut geliyor ve top sandalyenin bacağından dışarı gidiyor. Özakan Sümer Alpere dönüyor " bak gördün mü kalecilik nasıl oluyor " diyor :D

gugula
29.08.2006, 14:37
bu adam hala ucuyormu... inemedimi uçaktan haberi olan yokmu????

Burçak
29.08.2006, 14:39
havada molamı verdiler yaaa.

keles76
29.08.2006, 14:41
arakadaşlar sabahtan beri ttv 100 kere alt yazı geçti musampa ile ilgili.adam uçağa da binmiş. istanbula geliyor.ama gene geri döner mi onu bilemem bu saatten sonra böyle bi fiyasko olmaz herhalde.
Ama benim endişerlerim var.takımda baya sol ayaklı oyuncu var.bende amatör kümede 15 yıl top oynamış biri olarak bir takımda bu kadar sol ayaklı topçu ile başarılı olmak zor.olmaz demiyorum ama zor ihtimal
musampa+m. keçeli+celo+marcelinyo+m. ocak+çağdaş bence en fazla 3 tane olmalı.zaten kadro çok şişkin oldu. ama eksik yerlere transfer hala yapılamadı bence ön libero ya Aurello tipinde biri şart.kaleci şart forvet de olabilir.Umarım bazı arkadaşların dediği gibi musampa ön libero oynayabiliyordur.Ya da acil olarak şimek göderilip minero alınabilir ki ttv de şimek in gönderilebileciği dün söylenmişti.şu takımda 2h ın yerine aureloo +appiah gibi iki topçunun olduğunu bi düşünün takımın yüzde yüz perfermansı değişir.
EĞER MUSAMPAYI HOCA ALDIRDIYSA BENCE SOLA ALDIRDI AMA İHTİYACA BİNAEN ÖN LİBERO OYNAR AMA O ZAMAN SENİN DEDİĞİN SORUN ORTAYA ÇIKAR 5 SOL AYAKLI OLUR çAĞDAŞ,MURAT,MARCE,MUSAMPA,KEÇELİ BUDA BAKALIM NE GÖTÜRÜR.

DURAS
29.08.2006, 14:44
takvim gazetesinde, musampa ile iigili haberde, bu futbolcunun kronik sakatlığı olduğu ileri sürülüyor. herhalde bizimkiler arkadaşı tefferuatlı bir kontrolden geçirirler.:confused:

gugula
29.08.2006, 14:51
hakkaten dostum bende merak edip baktım şimdi

Musampa Kronik Sakat

Trabzonspor'un bitirmek üzere olduğu Hollandalı yıldızın ciddi bir sakatlığının bulunduğu öğrenildi..

İstikrar sağlayamadı
Trabzonlular dikkat!... Bordo- Mavili takımın bitirmek üzere olduğu Hollandalı futbolcu Musampa'nın kronik sakatlığının bulunduğu öğrenildi. Bu nedenle bu oyuncunun birkaç sezondan beri istikrarı yakalayamadığı ve sürekli sakatlandığı belirtildi. takvim

İslam Sezer
29.08.2006, 14:51
takvim gazetesinde, musampa ile iigili haberde, bu futbolcunun kronik sakatlığı olduğu ileri sürülüyor. herhalde bizimkiler arkadaşı tefferuatlı bir kontrolden geçirirler.:confused:
bi de sakatlığı varsa yandık derim ama yönetim sakat futbolcu transfer edecek akdar kafayı sıyırmış olamaz...

A.T.R
29.08.2006, 14:52
ya herif bi geldi gitti heralde sadece bu sefer gitmesin diye sağlık kontrolü yaptırmadan sakat bir adamı transfer etmezler. Yani Yuh ötesi bir durum olur bu

champions
29.08.2006, 14:54
adam geliyomuş sağlık kontrolünde sakatlığı ortaya çıkıyomuş sonra geri gidiyomuş nasıl ama olurmu olr valla

Muhalif
29.08.2006, 14:57
Bence Musampa gelmiş ve çoktan anlaşamayıp geri dönmüştür bile arkadaşlar..

DURAS
bu kadar peşin para istemesi hayra alamet değil zaten.

Murat Acar
hakkaten dostum bende merak edip baktım şimdi

Musampa Kronik Sakat

Trabzonspor'un bitirmek üzere olduğu Hollandalı yıldızın ciddi bir sakatlığının bulunduğu öğrenildi..

İstikrar sağlayamadı
Trabzonlular dikkat!... Bordo- Mavili takımın bitirmek üzere olduğu Hollandalı futbolcu Musampa'nın kronik sakatlığının bulunduğu öğrenildi. Bu nedenle bu oyuncunun birkaç sezondan beri istikrarı yakalayamadığı ve sürekli sakatlandığı belirtildi. takvim
Son dakika haberlerinde bu haberi eklemiştim ben sabahtan orada yazıyor hatta yorum bile yapıldı inşallah yalan haberdir diye... :)

Özgür Öztürk
29.08.2006, 14:59
Musampa Kronik Sakat

İstikrar sağlayamadı

Asıl Kronik (beyin) Hastası Takvim gazetesinin taaa kendisi. Bu gazetenin bizim hakkımızda hiç olumlu bir haberini görmedim. Ne diyim artık; çekemiyorsanız sizde (takvim) bir digitürk alın.

oktay çavuşoğlu
29.08.2006, 15:04
bu musampa dan da niye vazgeçmediler anlamadım.tamam anladık sezon başında sol tarafımız eksikti.ama şimdi bir sürü adam oldu.keçeli alınmış zaten.musampa eğer yine solda oynatılacaksa neden alındılar.inşallah başka mevkide de oynayabilir.yoksa çok fuzuli çağrılmış derim

Bahtiyar
29.08.2006, 15:09
bu kezmanı göklere çıkardılar gazete çok satacak diye manşetlerden verdiler. bunu takvim mi biliyormuş. hem akıl var mantık var kim bile bile sakat adam alır.

gerçekefsane
29.08.2006, 15:11
Denizlispor başkanının açıklaması, M.Keçeli için 550.000 dolar almışlar

milliyet gazetesinde çıkan haber

Özgür Öztürk
29.08.2006, 15:11
BETIS'TEN SOBIS ATAĞI!..

İspanya Ligi La Liga takımlarından Real Betis, Güney Amerika'da Libertadores Kupası'nı kazanan İnternacional'in iki yıldız ismini kadrosuna katmak için harekete geçti..

İspanyol ekibi İnternacional'in golcü ismi Rafael Sobis ile imza aşamasına gelirken, başarılı orta saha oyuncusu Jorge Wagner ile her konuda anlaştı. Betis Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre Wagner ile bugün sözleşme imzalanacağını, 21 yaşındaki golcü Sobis'in de iki kulübün anlaştığı, ancak oyuncu ile ufak pürüzlerin kaldığı belirtildi..

MARATON.COM.TR

gerçekefsane
29.08.2006, 15:17
Kanca, İnternacional'den Tinga veya Fernandou yu da mı göremedi. :( :(:(

selçukabi
29.08.2006, 15:24
Valla takımın orta sahasında defansif yönü kuvvetli ve pas yüzdesi yüksek bir adama ihtiyacımız var.Bu saatten sonra kimi alırız bilemiyorum ama Volkan Aslan hiç fena olmaz sanırım.Bildiğim kadarıyla bonservisi elinde kulübüyle anlaşamıştı.Denizli de çok para istiyor diye vazgeçti.Bence kaliteli bir oyuncu iyi bir teknik adamın elinde pırlanta gibi parlar.

Bahtiyar
29.08.2006, 15:24
kanca bence çok futbolcu beğendi ama al demediler, adam da meraklı değildir 46 gün orda beklemeye. onun yerinde olsam gelir istifa ederim.

gerçekefsane
29.08.2006, 15:26
Valla takımın orta sahasında defansif yönü kuvvetli ve pas yüzdesi yüksek bir adama ihtiyacımız var.Bu saatten sonra kimi alırız bilemiyorum ama Volkan Aslan hiç fena olmaz sanırım.Bildiğim kadarıyla bonservisi elinde kulübüyle anlaşamıştı.Denizli de çok para istiyor diye vazgeçti.Bence kaliteli bir oyuncu iyi bir teknik adamın elinde pırlanta gibi parlar.

Volkan Ankaraspor'la anlaştı :)

yalnizsimitci
29.08.2006, 15:26
Denizlispor başkanının açıklaması, M.Keçeli için 550.000 dolar almışlar

milliyet gazetesinde çıkan haber

gecekce yazik,cok yazik,cok cok yazik...

keles76
29.08.2006, 15:30
gecekce yazik,cok yazik,cok cok yazik...

HOCA 1.2 MİLYON .STİYORLARDI İYİ ALMIŞLAR

yalnizsimitci
29.08.2006, 15:32
HOCA 1.2 MİLYON .STİYORLARDI İYİ ALMIŞLAR

sence 550.000 eder mi hocam ? yarisini vermisiz ama yine de cok para degil mi ?

murat
29.08.2006, 15:38
sence 550.000 eder mi hocam ? yarisini vermisiz ama yine de cok para degil mi ?

oynayinca hepimiz gorecegiz degip degmedigini. Boyle onyargili olmak bize bir fayda getirmez..

Bluefire
29.08.2006, 15:38
arkadaslar az önce Transfermarkt.de Musampanin TS´ile 3 Yillik sözlesme imzaladigini acikladi. Tabi bu haber ne kadar dogrudur bilemem.

yalnizsimitci
29.08.2006, 15:40
oynayinca hepimiz gorecegiz degip degmedigini. Boyle onyargili olmak bize bir fayda getirmez..

onyargi degil,belki de super oynayacak ancak oyuncu almak icin pazarlik yapacaksin,butceni bileceksin...bak istanbulun efendileriyiz diye gecinenler pesin para ile adam aliyor.sonuc ??? sifira sifir....bu kulubun bosa giden her kurusu gozyasimizdir !

korsan61
29.08.2006, 15:43
onyargi degil,belki de super oynayacak ancak oyuncu almak icin pazarlik yapacaksin,butceni bileceksin...bak istanbulun efendileriyiz diye gecinenler pesin para ile adam aliyor.sonuc ??? sifira sifir....bu kulubun bosa giden her kurusu gozyasimizdir !

zaten hep böyle üç beş kuruşun hesabını yaparak transfer bile yapamadık büyük kulüpsen basıcan parayı alıcan

akdin
29.08.2006, 15:43
Bence;Lazaroni kendini kovdurmak istiyor tazminatını alıp gitmek için.....Bizim denk bir takım kurmamız lazım, yıldız transferi ile iyi olacağını düşünmüyorum.....

champions
29.08.2006, 15:44
arkadaslar az önce Transfermarkt.de Musampanin TS´ile 3 Yillik sözlesme imzaladigini acikladi. Tabi bu haber ne kadar dogrudur bilemem.
daha önce aynı şekilde bi 3 yıllık daha imzalamıştık ama bu kez doğrudur

murat
29.08.2006, 15:44
'Kiki Musampa kan tekenen bij Trabzonspor'

29/8/2006 9 :11

Voor Kiki Musampa ligt een contract klaar bij Trabzonspor, meldt De Telegraaf. Bij de Turkse club kan de voormalig Ajacied voor drie seizoenen tekenen.
Musampa staat nog onder contract bij Atlético Madrid, maar bij de Spaanse club maakt hij geen deel uit van de selectie. De laatste anderhalf jaar speelde hij op huurbasis voor Manchester City.

Zaakwaarnemer Humphrey Nijman hoopt dinsdag de laatste details af te ronden, zodat de 29-jarige Musampa aan de slag kan bij de nummer vier van vorig seizoen.

yani Musampa icin 3 yillik kontrat hazirmis ve her an imza atabilirmis.

yalnizsimitci
29.08.2006, 15:45
zaten hep böyle üç beş kuruşun hesabını yaparak transfer bile yapamadık büyük kulüpsen basıcan parayı alıcan

degeri neyse bastirip alican,dogrudur ancak hepimiz avrupada futbolcu fiyatlarini biliyoruz,okuyoruz...buyukluk para bastirarak olsaydi fener ve chelsea CL'nde final oynardi

gerçekefsane
29.08.2006, 15:48

550.000 dolardan aşağıya daha ne kadar indireceksin, en fazla 100.000 dolar indirirsin. Makul bir ücrettir.

Milyon dolarlık oyuncu almıyoruz. Szymek'e verilen ücretin biraz üstü.
Szymek'in Trabzonspor'dan aldığı ücretten biraz fazla.

yalnizsimitci
29.08.2006, 15:51
derdimi anlatamiyorum
mustafa keceli iyi futbolcudur veya degildir...bu ayri bir konu (iyidir ayrica)
ancak avrupa'ya satmaya kalksan kimse 550.000 usd vermez

gerçekefsane
29.08.2006, 15:53
Mustafa Keçeli'yi Avrupaya satma gibi niyetimiz yok. Szymek'e verilen parayı kıyaslarsak bazı futbolculara hiç para vermemiz lazım. :)

Telha TANYILDIZI
29.08.2006, 15:53
iyi etmez diye almayalım kimi alacaktın ne yani 50000 dolaramı geleceğini sanıyodun yeter yaw herşeyede muhalefet olmaz ki arkadaşım yeterrr iyi fiyata almışlar bence

Ali Özcan
29.08.2006, 15:54
Veröffentlicht am 29.08.2006 um 13:33 Uhr
Quelle: Transfermarkt.de exklusiv / ms

Musampa zu Trabzon

MUSAMPA İMZALAMIŞ !!!!!!!!!!!!

Kizito "Kiki" Musampa wechselt von Atletico Madrid in die erste türkische Liga zu Trabzonspor. Er erhält einen Vertrag bis 2009. Trabzonspor hat in dieser Sasion auch schon Marcelinho von Hertha BSC verpflichtet.

gerçekefsane
29.08.2006, 15:55
Feridun'u ve Cem'i de ( kiralık ) göndersinler Adnan'ı alsınlar

champions
29.08.2006, 15:56
derdimi anlatamiyorum
mustafa keceli iyi futbolcudur veya degildir...bu ayri bir konu (iyidir ayrica)
ancak avrupa'ya satmaya kalksan kimse 550.000 usd vermez
önemli olan iyi oyuncu alması her oyuncu için bu düşünce yanlış zenit fatihe 7,5 milyon euro verdi avruapadan bi takıma satabilirmi hayır

bordoylamavi
29.08.2006, 16:00
http://www.transfermarkt.de/news/news_text.php4?id=13984 evet musampa bu alman sitesine göre 3 yıllık anlaşma yapmış hayırlı olsun

Ali Özcan
29.08.2006, 16:02
ARKADAŞLAR AYNI SİTENİN HABERİNE göre Musampa nın market değeri 7,5 milyon Euro olarak görünüyor.bİZİM BU PARANIN 5 TE 1 İNE BU ADAMI ALMAMIZ BÜYÜK BİR Transfer başarısı bence...

yalnizsimitci
29.08.2006, 16:03
önemli olan iyi oyuncu alması her oyuncu için bu düşünce yanlış zenit fatihe 7,5 milyon euro verdi avruapadan bi takıma satabilirmi hayır

zenith hata yapmissa yapmis,bizdemi yapalim hocam ??

neyse bu konu uzar gider.
faydali,verimli,iyi niyetli,golcu + yurketen oynasin yeter

Oğuzhan Görkan
29.08.2006, 16:03
resmi sitede bi görelim hele acele etmeyin derim ben!

Bahtiyar
29.08.2006, 16:05
elin alman sitesinden banane resmi sitede yok, haber kanallarına, haber sayfalarına düşmedi güveneniyom.

selcuk
29.08.2006, 16:11
transfermarkt.de cok güvenilir bi site degil onlara göre ricardinhoda 1bucuk ay önce bizdeydi

Özsu
29.08.2006, 16:21
iyi etmez diye almayalım kimi alacaktın ne yani 50000 dolaramı geleceğini sanıyodun yeter yaw herşeyede muhalefet olmaz ki arkadaşım yeterrr iyi fiyata almışlar bence

Bencede her şeye karşı gelmeyelim artık. Bi yerdede hakkını werelim insanların

Travelair
29.08.2006, 16:24
zenith hata yapmissa yapmis,bizdemi yapalim hocam ??

neyse bu konu uzar gider.
faydali,verimli,iyi niyetli,golcu + yurketen oynasin yeter

Ne kadar verilseydi iyiydi mesela?

İslam Sezer
29.08.2006, 16:28
yalnizsimitçi kızma ama simit parasına kimseyi alamayız,çoğunluk transfer yok yetersiz(bende dahil)diye eleştiriyor bir de kimseye para vermeyin almayın diyenler çıkarsa yönetimin ekmeğine yağ süreriz şurda kalmış 3-4 gün zaten.((((yönetim kaleye acil transfer yap))))

yalnizsimitci
29.08.2006, 16:41
Ne kadar verilseydi iyiydi mesela?

bonservis bedeli odenmeden yerli oyuncular alinmali,alinabilmeli
ornek mi ? fahri ! ornek mi ? ugur boral

ayrica sabir gostermedikten sonra bu yl x i alirsin seneye z yi...surer gider

yalnizsimitci
29.08.2006, 16:47
yalnizsimitçi kızma ama simit parasına kimseyi alamayız,çoğunluk transfer yok yetersiz(bende dahil)diye eleştiriyor bir de kimseye para vermeyin almayın diyenler çıkarsa yönetimin ekmeğine yağ süreriz şurda kalmış 3-4 gün zaten.((((yönetim kaleye acil transfer yap))))

niye nicin neden kizayim
hersey trabzon icin diyen biz degil miyiz ?

coolank
29.08.2006, 16:50
musampa alındı ise hayırlı olsun .. fakat bu adamı nerede oynatacagız ??ön libero oynuyorsa iyi ok ama yoksa orada keceli yi aldık ve bence çok çok ii tarnsfer keceli hep beraber görecegiz ...musampa ön libero oynarsa ki çok arkadaş oynar diyor o zaman ön libero işini de çözmüş oluruz ...sadece kaleci kaldı haydi başkan al bir kaleci ...ama ben nedense faruk kanca nın boş gelecegini sanmıyorum sanki biri ile gelecek ... bu konuda duyum almadım sadece tahminim yani boş gelirse tuhaf olacak ama birini alıp gelirse kim gidecek jeff i kale için yollarlarsa o zaman geriye simko kalıyor ki ben onun gitmesini istemiyorum en azından devre arasına kadar ..

Naim
29.08.2006, 16:51
tek bir adet Sol kanatımız yokdu
bir günde 2 tane oldu
maşallah nazar deymesin
Gecen sene hiç sol kanat elemanımız yoktu
bu sene 5 adet oldular

Ali Özcan
29.08.2006, 16:53
musampa alındı ise hayırlı olsun .. fakat bu adamı nerede oynatacagız ??ön libero oynuyorsa iyi ok ama yoksa orada keceli yi aldık ve bence çok çok ii tarnsfer keceli hep beraber görecegiz ...musampa ön libero oynarsa ki çok arkadaş oynar diyor o zaman ön libero işini de çözmüş oluruz ...sadece kaleci kaldı haydi başkan al bir kaleci ...ama ben nedense faruk kanca nın boş gelecegini sanmıyorum sanki biri ile gelecek ... bu konuda duyum almadım sadece tahminim yani boş gelirse tuhaf olacak ama birini alıp gelirse kim gidecek jeff i kale için yollarlarsa o zaman geriye simko kalıyor ki ben onun gitmesini istemiyorum en azından devre arasına kadar ..

Mirus Szymek,hiiiiç gitmesinnnnnnn !!!!!!!!!!!!!!!! (tabi önce iyi oynasın,yoksa illaki olmayacaksa gitsin :( )

yalnizsimitci
29.08.2006, 16:53
tek bir adet Sol kanatımız yokdu
bir günde 2 tane oldu
maşallah nazar deymesin
Gecen sene hiç sol kanat elemanımız yoktu
bu sene 5 adet oldular

lee young !

Travelair
29.08.2006, 16:54
bonservis bedeli odenmeden yerli oyuncular alinmali,alinabilmeli
ornek mi ? fahri ! ornek mi ? ugur boral

ayrica sabir gostermedikten sonra bu yl x i alirsin seneye z yi...surer gider

Fahri Bjk'yi tercih etti Uğur Boral ise feybe'yi tercih etti. Haklısın ama artık onlar yoklar.Keşke dediğin gibi kaliteli bonservissiz elemanlar alabilsek. Ama şu da var mesela. Kiralama da yapılabilir. Mustafa Keçeli'ye 550bin dolar vereceğimize 100 bin verelim kiralayalım değil mi? Bu da bir fikir. Hem iyi de.

Lakin her yiğidin yoğurt yeyişi farklıdır derler. Yönetimin tasarrufu da bu. Belki uğur Boral tercih etmedi veya Fahri'nin gözü döndü bjk denince. Bunları bilmeden yorumlamak yanlış olur.

Dış ülkelerde bir kısım gençler arasında "Gotik" yaşam tarzı bir süredir hali moda. Umarım bize de sirayet etmez. Olumsuzluk herzaman bulunabilir ama olumlu taraftar beslendikleri sürece yeşermeye devam ederler

oskanonur
29.08.2006, 16:59
sadece bir fikir arkadaslar: Madem Mustafa keceli alindi, bence artik yabanci hakkimizi yine sol taraftan degil on libero mevkiinden kullanmak daha mantikli diyorum.Tabiki kaleci problemi de biranonce cozulmeli

yalnizsimitci
29.08.2006, 17:03
Fahri Bjk'yi tercih etti Uğur Boral ise feybe'yi tercih etti. Haklısın ama artık onlar yoklar.Keşke dediğin gibi kaliteli bonservissiz elemanlar alabilsek. Ama şu da var mesela. Kiralama da yapılabilir. Mustafa Keçeli'ye 550bin dolar vereceğimize 100 bin verelim kiralayalım değil mi? Bu da bir fikir. Hem iyi de.

Lakin her yiğidin bir yoğurt yeyişi farklıdır derler. Yönetimin tasarrufu da bu. Belki uğur Boral tercih etmedi veya Fahri'nin gözü döndü bjk denince. Bunları bilmeden yorumlamak yanlış olur.

Dış ülkelerde bir kısım gençler arasında "Gotik" yaşam tarzı bir süredir hali moda. Umarım bize de sirayet etmez. Olumsuzluk herzaman bulunabilir ama olumlu taraftar beslendikleri sürece yeşermeye devam ederler

eger sistemi surekli tuketmek uzerine kurarsin tukenirsin...kaynaklarini hep iyi kullanacaksin...kaynak sadece para degil,ayni zamanda dusunce zenginligidir...

fahri ve ugur ornek,yani istersen bulursun
gsaray yillardir yerli oyunculari bonservis vermeden aliyor mesela
dogru veya yanlis ama yapilabiliyor

m.g.pedersen
29.08.2006, 17:05
ARKADAŞLAR AYNI SİTENİN HABERİNE göre Musampa nın market değeri 7,5 milyon Euro olarak görünüyor.bİZİM BU PARANIN 5 TE 1 İNE BU ADAMI ALMAMIZ BÜYÜK BİR Transfer başarısı bence...

aynı site hasan üçüncünün değerini de 2 milyon euro olarak gösteriyor, basarıyı değerlendirirken bunu da düsünelim bence

Berat
29.08.2006, 17:05
Manchester City'nin taraftar forumunda City'lilere Musampa'yı sordum.. Fazla cevap veren olmadı ama cevap verenlerden birinin yorumu aynen şöyle "Ortasahanın göbeğinde daha iyi oynar..İyi bir oyuncu ama City için yeterli değildi..Forma için değil para için gelmişti zaten.. "

Yani yorumdan anlaşıldığı kadarıyla, asıl mevkisinin ortasahanın solu (FM diliyle ML) olduğundan adım gibi emin olduğum Musampa'nın ihtiyacımız olan bölgede oynama ihtimali yüksek...

Mehmet_Mercanlı
29.08.2006, 17:06
sadece bir fikir arkadaslar: Madem Mustafa keceli alindi, bence artik yabanci hakkimizi yine sol taraftan degil on libero mevkiinden kullanmak daha mantikli diyorum.Tabiki kaleci problemi de biranonce cozulmeli

sana cümle cümle kelime kelime hece hece katılıyorum
kesinlikle mustafa bek murat acık oynamalı celo ise iyibir alternatif
musampa bu saatten sonra gereksiz yani adama lafım yok ama önlibero böyle gitmez kalede öyle

DURAS
29.08.2006, 17:09
biz burada istediğimiz kadar kendimizi yırtalım.bu seneki önliberolarımız, lazaroni tarafından belirlenmiş(hasan,hüseyin), ona göre böyle bir sıkıntı yok. musampa önlibeo değil, onu alıpta devşirme önlibero yapmak hiç mantıklı değil.musampa önlibero oynayamaz.ayrıca lazaroni maçsonu, pas yüzdemiz artsın diye sntraforsuz oynadım demiş ama hata yapmış, pasyüzdemizi azaltan, hasanla,hüseyindir.:D

My
29.08.2006, 17:15
Ufukhan iç menisküsmüş. Yarın ameliyat oluyormuş. 3 ila 4 hafta sürermiş sahalara dönmesi.

Gürkan
29.08.2006, 17:17

Lakin her yiğidin yoğurt yeyişi farklıdır derler. Yönetimin tasarrufu da bu. Belki uğur Boral tercih etmedi veya Fahri'nin gözü döndü bjk denince. Bunları bilmeden yorumlamak yanlış olur.

uğur boral belkı sırf paraya belkı ıstanbul ısıkları ıcın bızı tercıh etmedı. buda onun saglıklı dusunemedıgını gosterır.gelse banko oynayacagı bır klub yerıne belkıde toplam sezonda 10 mac oynayamayacagı bır klubu tercıh ettı.bence 2 seneye kalmaz genclere doner.turkıyede ugur boral bıtmıstır. fahrı su trabzonlu dene cocuk dımı oda bjk yı tercıh ettı demkkı trabzonlu ama trabzonsporlu degılmıs bosverın gıtsın.bır ara baskan aramadı oda gıttı denmıstı ama gercekten ıstese arar bjk ıstıyo benı ıstıyomusunuz dıye sorardı.(tarıhte bole cok transfer gordum futbolcu gıtmek ıstedıgı yere bı sekılde sınyal verır.bu saatten sonra ne bıze ne turk futbıoluna faydası olmaz.fahrı belkı ama ugur boral bıtmıstır.bkz.fenere gıden dıger gencler)gıdene daha dogrusu gelmeyene uzulmeyın.gıtsınler ıstedıklerı yere bıze bızı ısteyen adam lazım.adem kocak gıbı bıze gelıp ıstanbul hayalı kuracaksa bızden uzak olsun allah yakın olsun.

ozcan_asanoglu
29.08.2006, 17:19
musampa gerçekten ön libero oynayabiliyor mu? ciddi olarak bilgisi olan var mı acaba? eğer öyleyse iyi olur...

Vkgz
29.08.2006, 17:20
musampa = yattara . önlibero diyene şaşarım . yattaranın sol versiyonu. geri gelmez pek

emre81
29.08.2006, 17:20
biz burada istediğimiz kadar kendimizi yırtalım.bu seneki önliberolarımız, lazaroni tarafından belirlenmiş(hasan,hüseyin), ona göre böyle bir sıkıntı yok. musampa önlibeo değil, onu alıpta devşirme önlibero yapmak hiç mantıklı değil.musampa önlibero oynayamaz.ayrıca lazaroni maçsonu, pas yüzdemiz artsın diye sntraforsuz oynadım demiş ama hata yapmış, pasyüzdemizi azaltan, hasanla,hüseyindir.:D

Arkadaşlar Musampa ön liberodur Malaga (TRT ispanya ligini yayınlarken Malaga) ve Manchester City maçlarını seyredenler zaten görmüştür ve çok iyi bir ön liberodur. Eğer sakat değilse 2-3 haftada hazır olursa çok faydalı olur

selcuk
29.08.2006, 17:23
musampa gerçekten ön libero oynayabiliyor mu? ciddi olarak bilgisi olan var mı acaba? eğer öyleyse iyi olur...

daha hic oynamadi ama özelliklerini düsünürsen oyniyabilir basarili olurmu o baska bi hikaye bi önceki yazimda saaten yazmisdim solda oynayan bi appiah olarak tanimlayabilinecek bi oyuncu ve iyi formda oldumu onuda gecer bence yazmisdim
ortada daha hic oynadigini görmedim ve duymadim ama neden olmasin o özellikleri olan bi oyuncu denene bilir neden olmasinki

oskanonur
29.08.2006, 17:25
aslina bakarsak elimizde ozellikle turcel super lig icin alternatifli bir kadro var, sadece yapilmasi gereken bu futbolculari surekli hazir tutabilmek.bunu yaptigimizda da sorunlar cozulecektir.

selcuk
29.08.2006, 17:26
musampa = yattara . önlibero diyene şaşarım . yattaranın sol versiyonu

bu kesinlikle yanlis musampa defansif gücü yüksek bi oyuncu ve hicde yattara kadar tehnik bi oyuncu degil derinliklere girme yerine kaleye sut cekmeyi yada son cizgiye hizla inib orta yapan oyuncu

Telha TANYILDIZI
29.08.2006, 17:32
bu kesinlikle yanlis musampa defansif gücü yüksek bi oyuncu ve hicde yattara kadar tehnik bi oyuncu degil derinliklere girme yerine kaleye sut cekmeyi yada son cizgiye hizla inib orta yapan oyuncu

kesinlikle katılıyorum önliberonunda kralını oynar bu adam siz merak etmeyin mükemmel bi adam tabi sadece alacağı parayı düşünmezse

Mehmet_Mercanlı
29.08.2006, 17:32
ya sız akılan mıcaksınız bu yönetim her an herşeyi yapar bekleyin daha imza atmadı ulaaa bi adam için 200 sayfa yazı yazdık helebi gelsin

Burçak
29.08.2006, 17:34
ya uçaktaydı . düştümü bu uçak nerde kaldı yaaa