PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54

sarman61
28.08.2006, 16:41
Şimdi sonuç olarak kezman geldiği takımında sorunluydu aynı bizim marcelinho gibi. Ama bizim marcelinho ahlaki açıdan sorumluydu. Benim bildiğim kezman ise a.madridin forvet için yetersiz olduğu için gönderildi.

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 16:46
Şimdi sonuç olarak kezman geldiği takımında sorunluydu aynı bizim marcelinho gibi. Ama bizim marcelinho ahlaki açıdan sorumluydu. Benim bildiğim kezman ise a.madridin forvet için yetersiz olduğu için gönderildi.

torres oynuyo normal yani oynayamaması..

Analyzer
Kanca öldü yaşasın stichus:) Kanca Brezilya'dan bir futbolcuyla dönerse "Kanca Reloaded" veya "Kanca Strikes Back" filmlerini de çekerizdir bmn olarak kimse merak etmesindir.

Nette dolanırken stichus'un başka bir siteye yazdığı bir yorumu gördüm. Sadece bmn'ye yazmıyormuş, buyrun tnn'e yazdığı bir yazıdan ufak bir bölüm, Tekke'ye sallamış biraz ama hemen yüklenmeyin, Tekke konusundaki görüşlerine ben de katılıyorum:) :

----------------------------
stichus (18/08/2006 10:42)
tekke konusuna gelince: bana bir fener maçı bile almadığını hatırladım, rumlurı avni akerde yenemediğimizi, kralın bir turlu iki gol atamadığını hatırladım. kiev maçında hakeza.
kelle koltukta idmana cıkamam, gitmem lazım dedi. taraftarım, ne kellesi? ne koltuğu diye sormuyor. ilişkiler mafyayı normalleştirmiş.
kör ölmuş, badem gözlu olmus. bana tekkeyi anlatma!
gol kralı diyorsan bu berbat ligde zafer biryol da hem de ikinci sınıf bir takımda oldu. takımda her top ona oynanırkın değil.

Laz_61
bu keceli transferi nerde yaziyor????..

sarman61
28.08.2006, 16:47
Saygıdeğer yöneticimiz Kanca ne zaman dönüyşor. Benim bildiğim geçtiğimiz 2 pazardır dönecek ama hala dönemedi. Tam TARİH ÖĞRENİLİRSE Kancayı karşılayalım. Yani sonuç olarak adam 45 gündür ailesinden ayrı. Bence oda meraklı değildir bu konuda. O yüzden ona süper bir karşılama yapalım. En azından Trabzonumuz için yaptığı fedekarlık için teşekkür etmiş oluruz.

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 16:48
Kanca öldü yaşasın stichus:) Kanca Brezilya'dan bir futbolcuyla dönerse "Kanca Reloaded" veya "Kanca Strikes Back" filmlerini de çekerizdir bmn olarak kimse merak etmesindir.

Nette dolanırken stichus'un başka bir siteye yazdığı bir yorumu gördüm. Sadece bmn'ye yazmıyormuş, buyrun tnn'e yazdığı bir yazıdan ufak bir bölüm, Tekke'ye sallamış biraz ama hemen yüklenmeyin, Tekke konusundaki görüşlerine ben de katılıyorum:) :

stichus (18/08/2006 10:42)
tekke konusuna gelince: bana bir fener maçı bile almadığını hatırladım, rumlurı avni akerde yenemediğimizi, kralın bir turlu iki gol atamadığını hatırladım. kiev maçında hakeza.
kelle koltukta idmana cıkamam, gitmem lazım dedi. taraftarım, ne kellesi? ne koltuğu diye sormuyor. ilişkiler mafyayı normalleştirmiş.
kör ölmuş, badem gözlu olmus. bana tekkeyi anlatma!
gol kralı diyorsan bu berbat ligde zafer biryol da hem de ikinci sınıf bir takımda oldu. takımda her top ona oynanırkın değil.

:):):) sadece isim benzerliğidir:) ben boşuna yüklenmedim bu adama:)
nuri başkanın oğlu varmı?
oğlu olmasın bu stichus:):)

champions
28.08.2006, 16:49
topçu falan olmaz demedim abartılacak bi transfer olmadığını söyledim
iyi değilse chelsea niye alsın yanlış bi düşünce chelsea aldı iyi oyuncuydu peki niye gönderdi chelsea işe yarayan oyuncusunu gönderirmi diyelim ki uyum sorunu ki ben buna inanmıyorum madrite gitti ordadamı uyum sorunu yaşadı o zaman gittiği heryerde sorun mu yaşıyo bu adam fenerdede yaşar o zaman şimdide fenere geldi sence atletico kendisi için önemli olan oyuncusunu verirmi hemde fenere torres gibi bi yıldızı ellerinde tutmayı başardılar onca süper teklife karşı ...

Turan AKYILDIZ
28.08.2006, 16:49
arkadaşlar boşuna yazılar yazıp bibirimizi üzmeyelim.artık durumumuzu kabullenelim.maalesef trabzonsporumuz her yönüyle iflas etmiştir.nereye el atsan elinde kalıyor.ne hale getrildi o güzelim geçen yıl hariç önceki iki sezonun futbolcu kadrosu.yöneticisiyle futbolcusuyla ve maalesef biz taraftarıyla bu takım artık fooos.izinden yeni döndüm işyerinde kimseyle görüşemiyorum adamlar bir hoşgeldin diyeceklerine görür görmez başlıyorlar takımımmızla alaya.ne olacak haliniz mahalle takımına döndünüz diye.iyiki izinde izlememişim trabzonsporun maçlarını yoksa iyice kafayı yerdim valla.denizli maçını gördükten sonra.kafayı yedim akşam ya benim trabzonsporum bu olamaz diye.artık bu takımı transfer mıransfer kurtaramaz.dediğim gibi bu senede iflas iflas iflas ettik daha lig başlamadan.umutlar başka bahara yine.ee nede olsa alıştık artık kandırılmaya.

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 16:51
"Sahamızdaki maçlara baskı altında çıkıyoruz"

Trabzonspor'un başarılı orta saha oyuncusu Hasan Üçüncü, kendi sahalarında baskı altında oynadıklarını, bu nedenle istedikleri futbolu sahaya yansıtamadıklarını söyledi..

kaynak:ajansspor

al işte bi delide bu hasan..yaw sorarlar adama..sahanda baskı altındasında deplasmanda her maçını aldınmı:):)
yaw gönderin bu adamı..

sarman61
28.08.2006, 16:51
torres oynuyo normal yani oynayamaması..

Evet güzel bir cevap açıklayıcı. Tores gibi bir adamı kesemediğine göre fatih tekkeden de kaliteli olmadığına göre o zaman stichus un sözleri haklı olduğunu çıkartıyor o kadar büyütülecek bir transfer değil.

Klasik fener transferi luganoyu abarttılar ulan dedim bu adamı r.madrid nasıl kaçırdı gözünden.:D fENERBAHÇE ALDIĞI HER TOPÇUNUN REKLAMINI YAPTIRIYOR.

Analyzer
28.08.2006, 16:52
:):):) sadece isim benzerliğidir:) ben boşuna yüklenmedim bu adama:)
nuri başkanın oğlu varmı?
oğlu olmasın bu stichus:):)

http://spor.tnn.net/review_all.asp?Section_ID=8&SecSubID=1527140&ItemName=Marcelinho%3A+%22Bir+an+%F6nce+gollerime+ ba%FElayaca%F0%FDm%FD+d%FC%FE%FCn%FCyorum%22&SecName=Spor&SBox=2&cat=SPO&strKod=&LepsID=&Limit=5&RetUrl=http%3A%2F%2Fspor%2Etnn%2Enet%2Fhaber%5Fdet ay%2Easp%3FID%3D1527140%26cat%3D#Anch

isim benzerliğ değil yaw, işte stichus'un yorumlarını alıntıladığım link. üsluptan anlarsın ki bu stichus bizim stichus'umuz:)

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 16:53
topçu falan olmaz demedim abartılacak bi transfer olmadığını söyledim
iyi değilse chelsea niye alsın yanlış bi düşünce chelsea aldı iyi oyuncuydu peki niye gönderdi chelsea işe yarayan oyuncusunu gönderirmi diyelim ki uyum sorunu ki ben buna inanmıyorum madrite gitti ordadamı uyum sorunu yaşadı o zaman gittiği heryerde sorun mu yaşıyo bu adam fenerdede yaşar o zaman şimdide fenere geldi sence atletico kendisi için önemli olan oyuncusunu verirmi hemde fenere torres gibi bi yıldızı ellerinde tutmayı başardılar onca süper teklife karşı ...

ahh o torres yok mu yemiş bitirmiş beni yaw nebiçim topçu bu adam çok beğeniyorum deseler torres trabzonspora gelecek yannız sen sol kolunu verecen düşünmeden veririm

champions
28.08.2006, 16:54
unutmadan fenere göre souzada avruapada ünlü bi yıldız!!! ve aynı zamanda brezilyanın yetiştirdiği en yetenekli isimlerden biri...

Özer Öztekin
28.08.2006, 16:55

Abi senin anlıycan bu Kezban var ya abi...aynı bizim Hasan gibi bişeymiş işte...hatta ondan daha da kötüymüş diyorlar.Aramızda kalsın, bizim Hasan topun peşinden deliler gibi koşuyor ya...hah işte bu Kezban da topu görünce ödü kopuyomuş..Peşinden Hasan koştururmuş gibi kaçıyormuş....PSV deyken iyiydi diyorlar da ordan sonra Çelsi ye mi nereye giderken şey olmuş....ııııhmm...işte bişey olmuş diyorlar top göğsüne mi çarpmış ne....ondan sonra toparlayamamış....ben de inanamadım ilk duyduğumda....

Göktuğ Altuntaş
28.08.2006, 17:00
Valla Faruk Kanca geri dönemez bu gidişle cünkü habire kendi etrafında dönüyormuş!

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 17:02
http://spor.tnn.net/review_all.asp?Section_ID=8&SecSubID=1527140&ItemName=Marcelinho%3A+%22Bir+an+%F6nce+gollerime+ ba%FElayaca%F0%FDm%FD+d%FC%FE%FCn%FCyorum%22&SecName=Spor&SBox=2&cat=SPO&strKod=&LepsID=&Limit=5&RetUrl=http%3A%2F%2Fspor%2Etnn%2Enet%2Fhaber%5Fdet ay%2Easp%3FID%3D1527140%26cat%3D#Anch

isim benzerliğ değil yaw, işte stichus'un yorumlarını alıntıladığım link. üsluptan anlarsın ki bu stichus bizim stichus'umuz:)

he valla bizim stichus ta kendisi:)
forumdan foruma gezer albayrağı korurmuş meğersem..:)
stichus kardeşim canım kardeşim..yahu düz mantık zor değil bi düşün bak hak vereceksin!!
eğer trabzonda yönetim ve teknik direktör iyi olsa savunulacak yanı olsa trabzon bu halde olmaz:) diyosun yönetimin zamana ihtiyacı var diye..yahu 1 seneye yaklaşıo başımızdalar.. verilen ve tutulmayan sözler cabası:)

coolank
28.08.2006, 17:03
JESTER alıntı .::Benim gönlümden geçen hala : Pletikosa + Mineiro + Keçeli

buna söylenecek bir şey yok .... sabah da yazmıştım keceli hala daha olabilir bilmiyorum son durumunu ... ama sanırım dün gece itibarı ile yol alınmıştı bu transferde...kaleci konusunda ise belki çok arkadaş gülecek ya da inanmayacak ama ısrarla bittiğini gene söylediler ....fakat şu gerçek ki yönetimde iki başlılık var .. onun için bu haberler sürekli yanlış haber durumuna düşüyor .... sticus sanırım nicki arkadaşın yalan yanlış haber yazdıgını düşünmüyorum ...bu arada sticus biraderim şunu söylüyeyim sana ben de kongre üyesiyim ve şimdiki sayın başkana oy verdim bir çok üye gibi ... ama gel gör ki şu an seçim olsa sayın başkan bu oyu almakta zorlanır bence tabii ki ...yönetime bu kadar yakınsan fatih tekke nin asıl gitme sebebini bilirsin bilmen gerekir ... acaba fatih niye tutturdu illa gidecegim diye ...? gerçi bu konuları açmanın hiç bir anlamı yok artık o iş bitti ... maçlarda taraftarın bagırması da yanlış ... ama şunu söylemem gerek ki başkan her şeye ragmen fatihi satmayacaktı yani 8.5 milyon euro ragmen ... fakat fatih çok da haklı sebeplerden dolayı gitti ....fatih kafasında bazı sebeplerden dolayı trabzonu bitirmişti ..başkanın kalması için çok ısrar ettiğini biliyorum yani tabi ki görüşmede yoktum ama asla yalan konuşmayacak kişilerin bana söylediği ...son 1 cümle .... belki çok ısrarla yazıyorum ama kaleci olmazsa siz bakın asıl o zaman yönetimdeki kavgaya .. belki almayacaklar ama ki şu an alınma ihtimali % 51 eger alınmazsa yönetimin nasıl birbirine girdiğini görecegiz malesef çünkü olay artık kaleci kavgasından çıktı gene güç kavgasına dönüştü ...bekleyip görecegiz ...

SAYGILARIMLA ....

coolank
28.08.2006, 17:04
bir sorum da musabpa yı tanıyan arkadaşlara ... ben gerçekten bu adamı bilmiyorum ... bu adam acaba önlibero oynama kabiliyeti yetenegi var mı ?

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 17:06
unutmadan fenere göre souzada avruapada ünlü bi yıldız!!! ve aynı zamanda brezilyanın yetiştirdiği en yetenekli isimlerden biri...

neyse izleyip görücez artık:) ama bana kalırsa gercekten iyi topçular..
çok çok yaşlıda değiller:)

champions kardeşim son olarak sana bi soru sorup eziğin transferlerini konuşmıcam artık..gerçi ben yönetimin başarısını gösterdim bizimkilerle karşılaştırdım.bu konu ondan açıldı..

champions kardeşime soru:

Kezmanın trabzona gelmesini istermiydin istemezmiydin? dürüstçe cevap ver:)

sarman61
28.08.2006, 17:06
Arakadaşlar verdiğiniz sitede ki yazıları okudum. Güzel yorum yapıyor yani ağzı laf yapıyor. Hll olsun arkadaşımıza.

stichus
28.08.2006, 17:07
daha evvel de bir arkadaş tnn de yazdığımı ilan etmişti. ona da aynı cevabı vermiştim.. sizlerin de gezdiği sayfalara girmemde sakınca mı var? sakladığım bir şeyi mi buldunuz? bu zahir hafiye yaklaşımları nereye götürecek bizi?
o forumlarda da farklı forumlarda da hep aynı nickle saklanmadan yorum yapmışlığım vardır hamdolsun..
nuri albayraktan önce de yazıyordum. trabzonlu doğmamdan kaynaklanıyor olabilir.. ne şimdi bu? çelişkili bir ifademe mi rastladınız? utanılacak bir şey mi yapmışım?
ulusal kanallarda kulüp başkanımı savunmak ve bazen diğer takım taraftarlarıyla yazı ile de olsa tartışmak gocunduğum birşey değil..
vesselam..

champions
28.08.2006, 17:07
kaleci tamamde ne zaman atıcak imzayı malum 3 gün kaldı geriye

trabzonsporun başarılı olamamasının en büyük nedenlerinden biride kendi içinde bi bütün olamaması adamlar sanki trabzonspor için değilde kavga etmek için geliyolar oraya

Analyzer
28.08.2006, 17:12
http://spor.tnn.net/review_all.asp?Section_ID=8&SecSubID=1328849&ItemName=%DDskender+%D6nal%2C+Trabzonspor+Ba%FEkan l%FD%F0%FD%27na+aday&SecName=Spor&SBox=2&cat=SPO&strKod=&LepsID=&Limit=5&RetUrl=http%3A%2F%2Fspor%2Etnn%2Enet%2Fhaber%5Fdet ay%2Easp%3FID%3D1328849%26cat%3D#Anch

Burada da sevgili stichus'un Albayrak'ın kongrede aday olduğunu tnn'den öğrendiğini görüyoruz:) Sanırım ima edildiği kadar bir yakınlığı yok Albayrak ile. Listeden bahsettiğine göre listeye giren birilerinden haber alıyor anlaşılan.
Ufak çaplı araştırmalarımdan anladığım, stichus'un kolpa, bizimle kafa bulan bir adam olmadığıdır.

Rasim YILMAZ
daha evvel de bir arkadaş tnn de yazdığımı ilan etmişti. ona da aynı cevabı vermiştim.. sizlerin de gezdiği sayfalara girmemde sakınca mı var? sakladığım bir şeyi mi buldunuz? bu zahir hafiye yaklaşımları nereye götürecek bizi?
o forumlarda da farklı forumlarda da hep aynı nickle saklanmadan yorum yapmışlığım vardır hamdolsun..
nuri albayraktan önce de yazıyordum. trabzonlu doğmamdan kaynaklanıyor olabilir.. ne şimdi bu? çelişkili bir ifademe mi rastladınız? utanılacak bir şey mi yapmışım?
ulusal kanallarda kulüp başkanımı savunmak ve bazen diğer takım taraftarlarıyla yazı ile de olsa tartışmak gocunduğum birşey değil..
vesselam..

abi o sorun değilde sen şeyi anlamıyosun..trabzon kötüye gidiyor..ama sen yönetim iyidir diyosun..değil abi vallahi değil billahi değil abi..hatalarını saysan bitmez..sende biliyorsun bende biliyorum bu hataları..
yönetim iyi değil abi çok acemi..
tamam albayrak abi çok iyi bir insan olabilir ama trabzonu yönetecek bir insan değil baksana nasıl iç kavga var yönetimde(kaleci meselesi)

stichus
benim bildiğim kadarıyla yönetimde güç kavgası falan yoktur, olamaz! tekkenin transferinde bilinmeyen hiçbirşey yoktur. kaleci yüzünden belki gerginlikler yaşanabilir ama o yönetimde başkana rağmen iş yapılamaz. başkanın da kaleci ile bizzat ilgilendiğini söyleyebiliriz. atama müessesesi varsa, istifa müessesesi de vardır. beğenmeyen istifa eder. bu kadar basit. yönetim kendi birlik ve beraberliğini koruyamazsa olan yönetime olur. bunu değerlendirebilecek kadar yönetimden anlayanların oluşturduğu bir liste olduğunu düşünüyorum.
nuri albayrak yönetim kurulu listesine pek müdahale etmemiştir. haşim beyle de ters düştüklerine pek ihtimal vermiyorum.
yönetim bu olup bitenlerden ders almalı ve hiç değilse bundan sonra yuvarlanmayı bırakıp plan programla hareket etmelidir.

Keleşoğlu
28.08.2006, 17:14
transfeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Özer Öztekin
28.08.2006, 17:15
O forumda Fatih aleyhindeki yazılarını okuyunca Stichus a karşı iyice soğudum....İlla ki başkanı destekleyeceğim diye, Fatih i Rum maçında iki gol atamadı diye suçlamak komiklik değil, yalakalıktır...Kimse kusura bakmasın....Fatih ameliyat nedeniyle ilk maçta oynayamamış, o iki gol atamadığı ikinci maça da doğru dürüst antrenman bile yapmadan çıkıp oynamıştır.Hele o maçtaki '''''tek''''' golünden sonraki yüz ifadesi (hatırlayanlar vardır) en çok Stichus a dokunmuş anlaşılan....Stichus ta o zamanlar satmış Fatih i....

champions
28.08.2006, 17:19
rasmuty
evet avrupada bilinen isim yapmış bi oyuncu ama en başından beri söylüyorum ben kezmanı beğenmiyorum çok iyi bi golcü olduğunu düşünmüyorum trabzon alsaydı da aynı şeyleri düşünürdüm tabiki belli bi kalitesi var bunu inkar etmiyorum türkiye de çok iş yapar yapmaz onu bilemem ama avrupada bana göre soru işaretidir öyle abartıldığı kadar süper bi forvet değil fenerbahçenin bu transferi planlı olarak yaptığına inanmıyorum
ne oldu anelka gitti geldi paralar nerde oliviera milanda böyle bi isim almassan taraftar tepkisi artar para peşin madridte satmayı düşünüyo bastılar parayı aldılar mesela alamadıkları ricardo olivieranın kezmandan daha iyi olduğunu düşünüyorum fenerin olivierayı aldığı söylendiğindede çok iyi bi golcü aldıklarını söylemiştim ama adamı milan kaptı aynı şekilde sobis de kezmandan iyidir santanderli oldu sobisi almak bana göre kezmanı almaktan çok daha başarılı bi transfer olurdu

Analyzer
vesselam..

Sevgili stichus, araştırma yapmamın nedeni "acaba kekleniyor muyuz?" sorusuna yanıt aramaktan başka birşey değil. Kimsin nesin, neyin nesi kimin fesisin söylemediğin için araştırmak durumunda kaldım, alınganlığa gerek yok:) Ayrıca saklanmadan yorum yaptım lafı da süper olmuş. stichus nickinin arkasına saklanıp, gerşçek kimliği konusunda zerre ipucu vermeyip, sonra da hiç saklanmadım ben demek de ne oluyor. Herneyse, bir kaleci gelecek, bir ön libero, bir de Musampa. Herşey güzel olacak:) Bizim ilgilendiğimiz kısım da bu zaten:)

Rasim YILMAZ
benim bildiğim kadarıyla yönetimde güç kavgası falan yoktur, olamaz! tekkenin transferinde bilinmeyen hiçbirşey yoktur. kaleci yüzünden belki gerginlikler yaşanabilir ama o yönetimde başkana rağmen iş yapılamaz. başkanın da kaleci ile bizzat ilgilendiğini söyleyebiliriz. atama müessesesi varsa, istifa müessesesi de vardır. beğenmeyen istifa eder. bu kadar basit. yönetim kendi birlik ve beraberliğini koruyamazsa olan yönetime olur. bunu değerlendirebilecek kadar yönetimden anlayanların oluşturduğu bir liste olduğunu düşünüyorum.
nuri albayrak yönetim kurulu listesine pek müdahale etmemiştir. haşim beyle de ters düştüklerine pek ihtimal vermiyorum.
yönetim bu olup bitenlerden ders almalı ve hiç değilse bundan sonra yuvarlanmayı bırakıp plan programla hareket etmelidir.

son cümlene dikkat cekiyorum....yani bundan sonra.....bundan sonrası kalmadı bir senemiz daha gitti..uçtu...
eğer ben bunları çekmeyi hakkediyorsam bunları bana ve bize çektiren yönetimde gitmeyi hak ediyor..unutmadan lazaroniyide yanlarında götürerek gitsinler..
he bak şöle dersen tamam..başkan lazaroninin tazminatını cebinden ödiyecekmiş..duyum aldım dersen tamam abi..sende kal yönetmde kalsın..ama ilk iş şu lazaroniyi göndermek olmalı..lami cimi yokkkkkkk:D :D yoksa bu 3 zorlu maçtan sonra en erken, en geç ise bir dahaki kongreye gitmek zorunda kalacaklar ve iyilikle anılmayacaklar trabzon tarihinde emin ol!!

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 17:22
rasmuty
evet avrupada bilinen isim yapmış bi oyuncu ama en başından beri söylüyorum ben kezmanı beğenmiyorum çok iyi bi golcü olduğunu düşünmüyorum trabzon alsaydı da aynı şeyleri düşünürdüm tabiki belli bi kalitesi var bunu inkar etmiyorum türkiye de çok iş yapar yapmaz onu bilemem ama avrupada bana göre soru işaretidir öyle abartıldığı kadar süper bi forvet değil fenerbahçenin bu transferi planlı olarak yaptığına inanmıyorum
ne oldu anelka gitti geldi paralar nerde oliviera milanda böyle bi isim almassan taraftar tepkisi artar para peşin madridte satmayı düşünüyo bastılar parayı aldılar mesela alamadıkları ricardo olivieranın kezmandan daha iyi olduğunu düşünüyorum fenerin olivierayı aldığı söylendiğindede çok iyi bi golcü aldıklarını söylemiştim ama adamı milan kaptı aynı şekilde sobis de kezmandan iyidir santanderli oldu sobisi almak bana göre kezmanı almaktan çok daha başarılı bi transfer olurdu

teşekür ederim kardeşim..forumun amacıda bu..ben isterim bizde görmek böyle bir futbolcuyu sen istemessin..tartışacağız tabi..:)

noname
28.08.2006, 17:26
biz zaten alışkın değil miyiz arkadaşlar.. pelikanlar, jefforsonsefa lar.. şimdi de stichus. bizi heyecanlandırdıkları için hoşumuza gidiyor. ama hep lafta kaldığı için deliriyoruz, tahammülümüz kalmıyor.

stichus
28.08.2006, 17:27
başkan trabzonsporun başkanıdır. taraftarın saha sonuçlarına baktığını bilir. aslolanın parasal konularda takımın menfaatini korumak değil, güçlü bir takımla şampiyonluğa oynamak olduğunu da bilir..
beni kırmakla ne kazandığınızı bilmemekle beraber fatih tekke konusundaki düşüncelerimin arkasında olduğumu ifade etmek isterim. komiklik de yapmıyorum, yalakalık da.. mezkur dönemde şenol güneş hocaydı atay bey de başkan.. araştırmacı yorumcularımız o dönemlerdeki yazılarımı da bulup çıkarabilirlerse aynen destek verdiğimi görebileceklerdir.
fatih tekke konusuna ayrı bir başlık açılsın, ben de oraya yazayım. konunun hassas olduğunu biliyorum, burada meze olmasına gönlüm razı olmaz.. kiev maçında çok sağlıklı olduğunu da bilirim kaptanımın altay maçını da ankara maçını da.. uefaya katılmayı rizenin galibiyeti için telefonlarda kaldığım izmirdeki beşiktaş maçında garantilediğimizi de bilirim..
sen de bilirsin de.. canın sağolsun senin..
ben kaptanımı severim.. hep sevdim.. ama bu konuda epeyce bilgi sahibi olmamdan dolayı gitmesine sevindiğini görüyorum.. onun adına mutluyum..
başka nerelere yazmışım ben sahi?
bıraksam mı yazmayı artık?

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 17:31
arkadaşlar iyice abarttınız bu stichusu uzatmayalım artıkk sıktı bu adam beni
artık dayanabildiğim kadarıyla yazıları hakkında yorum yapmaktan vaz geçmeyi düşünüyorum sizin bugün nasıl biri olduğunu zorla anladığınız stichusu ben cumartesi günü ne olduğunu söylemiştim bu bir palavracı

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 17:33
başkan trabzonsporun başkanıdır. taraftarın saha sonuçlarına baktığını bilir. aslolanın parasal konularda takımın menfaatini korumak değil, güçlü bir takımla şampiyonluğa oynamak olduğunu da bilir..
beni kırmakla ne kazandığınızı bilmemekle beraber fatih tekke konusundaki düşüncelerimin arkasında olduğumu ifade etmek isterim. komiklik de yapmıyorum, yalakalık da.. mezkur dönemde şenol güneş hocaydı atay bey de başkan.. araştırmacı yorumcularımız o dönemlerdeki yazılarımı da bulup çıkarabilirlerse aynen destek verdiğimi görebileceklerdir.
fatih tekke konusuna ayrı bir başlık açılsın, ben de oraya yazayım. konunun hassas olduğunu biliyorum, burada meze olmasına gönlüm razı olmaz.. kiev maçında çok sağlıklı olduğunu da bilirim kaptanımın altay maçını da ankara maçını da.. uefaya katılmayı rizenin galibiyeti için telefonlarda kaldığım izmirdeki beşiktaş maçında garantilediğimizi de bilirim..
ben kaptanımı severim.. hep sevdim.. ama bu konuda epeyce bilgi sahibi olmamdan dolayı gitmesine sevindiğini görüyorum.. onun adına mutluyum..

yönetimin iyi olduğunu savunma yanlışın dışında beni hiçbirşey ilgilendirmiyor..:D kendi görüşündüür yazarsın tartışırsın..ama takımın bu durumundan sorumlu olan yönetimin başarısızlığını tartışmam senle kardeşim ne dersen de..kusurada bakma..sen yönetimi her savunduğunda ben mevcut yönetimin hatalı olduğunu söylemeye devam edeceğim..sitede olduğum sürece tabiki..;)

coolank
28.08.2006, 17:33
stichus biraderim .... yönetimde kavga güç kavgası derken yumruk yumruga kavga demedim .. ama güç kavgası yok diyorsan yanılıyorsun ...o zaman şöyle sorayım o listeyi sayın başkan mı yaptı ??????????? yapmadıgını biliyorsun ...... evet kaleci olayını direk başkan ilgileniyor peki sence niye bitirmedi daha yani aslında bitirdi de bitirmedi ...???? fatih tekke konusunda ise kusura bakma ama sanki taraflısın gibi geldi bana ...ama bu konuyu kaşımanın bir anlamı yok ... kapandı bitti gitti ... benim sayın başkana halen daha kendi çapımda ciddi bir destegim var ... başkan dogru adam dogru başkan ama adamı rahat bırakmıyorlar hatta diyorlar ki davul senin boynunda olacak tokmak bizim elimizde .. acaba sayın başkan bugün kongre olsa o listeyi mi yazardı ...İLK KEZ BURADA YAZIYORUM YALAN YANLIŞ BİLGİ DEĞİLDİR ... SAYIN BAŞKAN ÇOK CİDDİ OLARAK BİR DÖNEM SİNAN ENGİN İ DÜŞÜNMÜŞTÜ VE DEFALARCA TELEFON VE YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜLER ÇOK DA ŞAHİTLERİ VAR BU OLAYIN .....İSTANBUL DA YAŞIYORSUN SANIRIM KULUBE DE YAKINSIN BAŞKAN SİNAN ENGİNİ CİDDİ DÜŞÜNÜYORDU AMA KİMSEDEN OLUMLU BİR HAVA ALAMADI ALTERNATİF İSİM OLARAK HEMEN NECMİ PEREKLİ ORTAYA KONDU BAŞKAN DA KABUL ETMEDİ SONRA HERKESİN BİLDİĞİ CAN ÇOBANOGLU İSMİ ÇIKTI AMA O DA VETO YEDİ .... şimdi başkan acaba yönetime bu kadar hakim olsa senin de dediğin gibi kaleci mevzusunda yani bizzat ilgilendiği işi bu kadar uzatırmıydı ???? menajerlik müessesini kurmazmıydı ??bizim başkanı ben aziz yıldırımın ilk dönemlerine benzetiyorum adamı kuşattılar her kafadan bir ses masaya da yumrugunu tam vuramıyor ... bu konuda son bir olay şöyle .... şimdi siz bir klubun başkanlıgına adaysınız ve karşınızda da başka adaylar var sonra seçimler oluyor başkan seçiliyorsunuz ve karşınızdaki adaylardan birini alıp kulupte bir yere getiriyorsunuz bu şimdi sizin gücünüz karşısında kabullenilme olarakk görülebilir pekiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ya sayın başkan ya öle ama sonuçta eski başkan bu adam hemm seninm rakibindi yanına al baskıları çok yogun olursa ve siz de gerçekten bazı dengeleri kaybetmeyi göze alamazsanız o zaman kabullenmek zorunda kalırsınız .. her ne kadar bu sizin lehinize olmuş gibi gözükse de ......

SAYGILARIMLA

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 17:34

bence de artık bırak yazmayı çünki yeter bu kadar milletin beynini bulandırdığın yeterrrrr

sarman61
28.08.2006, 17:37
Peki şöyle bir durum olsa bu adamın yazdıkları doğru çıkarsa ne olacak. Bu arada tanyildizi kendi adına konuş valla acıkca söylemek gerekirse ben yazalırını zevkle okuyorum. Stichus sen yazmaya devam et. Senin yazılarını herkez okuyor.

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 17:41
Peki şöyle bir durum olsa bu adamın yazdıkları doğru çıkarsa ne olacak. Bu arada tanyildizi kendi adına konuş valla acıkca söylemek gerekirse ben yazalırını zevkle okuyorum. Stichus sen yazmaya devam et. Senin yazılarını herkez okuyor.

umut dünyası..oku kardeş oku...devam et okumaya:)

Ali Özcan
28.08.2006, 17:41

kardeş stichus la msn de görüşebilirsin çok istiyorsan ama bu forum bu adamın çok bilmişliklerine daha fazla katlanamayacak.mADEM tRABZONSPOR sevdalısı bu arkadaş bugüne kadar neredeymiş yeni mi aklına gelmiş üye olmak...üyeliğinin bir ayı dolmadan ortalığı karıştırdı...Siz msn den sohbet edin...biz ilgilenmiyoruz...

h@msi61
28.08.2006, 17:45
oldu olacak stichus yazmaya devam etsin mi etmesin mi diye bir de pool acalim...

stichus
üyelik tarihim o kadar eski değildir. bugüne kadar üye olmak aklıma gelmemiştir doğru. bunun takımı sevmekle alakasını ise sayende yeni yeni kurabiliyorum.
ortalığı karıştırmak sanırım tek başıma yapabileceğim bir şey değil..
yazmak için izin almak zorunda olduğumu sanmıyorum. ama yazma derseniz gideriz, çok zor değil..
daha evvel de söylemiştim.. amacım tamamı trabzonlu bir sitede gerginlik yaratmak değildir. belki biraz düşüncelerimi açıklamak ihtiyacı hissetmemdendir. zararlı olduğumu düşünenlere de saygılıyım ancak bu forumun yöneticisi bana yazma derse ısrar etmem.
ayrıca transferlerin gerçekleşmesi durumunda keyifle ayrılacağımı da belirtmiştim sanırım.
:)
sevelim, sevilelim.. dünya kimseye kalmaz..

ahmetto
yine transfer haberri yok yaw kafayı yiyecem yattara sakatlandı ne yapacaz biz şimdi ah başkan ah kahrettin bizi niye o sözleri veripte bizi heyacanlandırdın ki yazıkyazık

Ali Özcan
28.08.2006, 17:49
bizim transfer konusundaki kaynaklarımız olsa olsa Halil Şanlı ve Hakan Yoloğlu olabilir.Yaşasın Trabzon tv...Her ne kadar bugüne kadar böyle bir kanalı izlemesemde her akşam bu foruma girip TTV den haber var mı diye bakmak heyecanlı oluyor...

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 17:49

kardeş bu adamın dedikleri doğru çıksın ben eşşek gibi anırırım burada bu bi ikinncisi söylediği şeyler gennelde bilinen şeyler o zaman bende söyle diyeyim önümüzdeki 4 gün içerisinde en az 2 transfer yapılacak buna bi itirazı olan varmı aklı alan herkes önümüzdeki 4 gün içinde transfer olacağını bilir zaten söylediği isimlerde medyada duyduğumuz isiler olayı abartmayın bence

Analyzer
28.08.2006, 17:50
Burası forum yahu, herkes aynı fikirde olmak zorunda değil ki. Ben araştırdım, stichus un bir anda ortaya çıkmış kolpa biri olmadığını linkleriyle yapıştırdım buraya. "Yalaka" olduğunu da düşünmüyorum şahsen, Tekke hakkındaki yorumları yüzünden adama yalaka yaftası yapıştırmak terbiyesizliktir. Tekke konusunda ben de aynen stichus gibi düşünüyorum, ve yönetimi de zerre beğenmiyorum. Yalakalık iftirası hemen çürüyor görüldüğü gibi. Hep de saygın bir üslupla görüşlerini savunuyor, duyumlarını aktarıyor adam bize, yazmaya devam eder, okumayan okumaz yahu. Kimsenin yorumlarını okumaya macbur değiliz ki. Benim bu forumda nickini görür görmez yazısını es geçtiğim sürüyle yazar var, bir tanesine de yazmasın bu demedim. Sakin yaw biraz.

sarman61
28.08.2006, 17:50
Yahu ne alaka herkez burada düşüncesini ortaya koyuyor. Yani birisinin düşüncesi seninle çakışıyorsa yazmayacak mı. Ama bizler bazılarınızın bana göre yanlış olan düşüncelirini okuyorum o zaman ne diyecem sen git düşünceni msn de mi yaz diyecem. Burası demokratik bir platform. Herkez istediğini yazar. Herkezde istediği kişiye destek verir.

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 17:51
taraftar kafayı yedi
ulan burda yazışmakta bağamlılık yapıyo transfer konusunda yazdığımız şeylere bak transfer yok ama hergun sayfalarca yızı yazılıyoo
BEN bu TRABZONSPOR taraftarını cok seviyorum ne olursa olsun inadına TRABZON

Travelair
28.08.2006, 17:53
Kafam karıştı ben sözleri stichus verdi sanıyordum :D

Bir de demiyor mu 2de bir isterseniz yazmayayım ha diye. Tehdit mi ediliyoruz? Yazmazsan yazma ne yapalım? İstersen gel birlikte maça gidelim. Ama aa biz senin terbiyeni bozmayalım küfür filan öğrenirsin.

Hasılı, kim kimi kırıyor kim kırılıyor bir tart bakalım. Senin üslubunda "hasılı, bakalım" dedim. Rahatsız oluyorsan sen de üstten yazmazsın, hem sen kırılmazsın hem biz

sarman61
28.08.2006, 17:54
Evet bir konuya dikkat ettim stichus un yazılarının okumamın sebebi terbiye uslubunu hiç kaybetmemesi. Kraşısındaki insanı eleştirirken kelimelir çok iyi seçiyor. Ama ona cevap veren kişiler adamı yerden yere vuruyor. Hakaret ediyor. O yüzden stichusun yazılarını okumayı seviyorum ve her yazısınıda okumaya devam edecem.

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 17:55
ulan FARUK taraftarı birbirine duşurdun gel artık

Vkgz
28.08.2006, 17:55
hiç olmazsa bari elden düşme carruscayı alın sola . kumaş vardı adamda ardanın gümbürtüsüne gitti çocuk

Ali Özcan
28.08.2006, 17:56
Ya arkadaşlar ben bu stichus arkadaşımız kolpa falan demedim...Çıksın desin ki ben şuyum ve şu şu ş u kişilere yakınım,onlardan aldığım duyumlara göre şunlarla ilgileniyoruz.Ama herşey muallak...Ben de yarın değişik bi nick le yeniden üye olurum...Derim ki böyle böyle ister inanın ister inanmayın.Bu arkadaşımız bizim bilmediğimiz bişey yazmadı henüz.Yoksa bizim şikayetimiz yok herkes yazsın...

stichus
28.08.2006, 17:57
üstten yazmak tabirini biraz açabilir misin?
bana herşeyden bir şekilde haberi olan adam pozisyonunu siz verdiniz.. ısrarla almamaya çalıştığım pozisyon yüzünden tonla hakaret yedim, yiyorum..
çok net ifadelerle hayal kırıklığı yaşattığımı düşünen arkadaşlardan da özür diledim. kendimi sevdirmek gibi bir derdim de yok..
tehdit..
bak yine avatarın takıldı gözüme..
yoksa ben tehdit ne demek, bilmem bile!

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 18:01
bana herşeyden bir şekilde haberi olan adam pozisyonunu siz verdiniz.. ısrarla almamaya çalıştığım pozisyon yüzünden tonla hakaret yedim, yiyorum..
çok net ifadelerle hayal kırıklığı yaşattığımı düşünen arkadaşlardan da özür diledim. kendimi sevdirmek gibi bir derdim de yok..
tehdit..

hadi yaa bize gösterebilirmisin bu misyonu bizim sana yüklediğimizi birden ortaya çıktın ve bilginliğini konuşturmaya başladın necisin diye sorunca bitek kelime etmedin sadece okumuş işi olan ve evli olan biri olduğunu söyledin hatta bi cümlende benimle aynı takımı tuttuğuna inanamadığını söyledin ve şimdi kalkıp işin içinden çıkacan öylemi

stichus
28.08.2006, 18:01
ben stichusum.
adımı soyadımı vermem neden gerekiyor anlamadığım için ısrarla nickimin arkasında duruyorum. başkanın ailesine mensup değilim. kendisini tanırım. otuz yıldır istanbulda geniş sayılabilecek bir çevrede köyümün takımını savunuyorum. futbolu seviyorum. elde ettiğim bilgiler kah başkan kah yönetim kurulu kaynaklıdır. yüzde doksan değil, yüzde yüz doğru bilgilerdir. kimseye bilgi satmaya uğraşmadım.
ısrarla söylüyorum..
bu kulübün halkla ilişkileri sıfırın altındadır.
kendi taraftarıyla bu kadar kopuk bir kulüp olamaz..
bu sorunun çözülmesine katkı vermeyi de çok arzu ederim..
yine inanarak söylüyorum.
herşeyçokgüzelolacak!

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 18:02
ben stichusum.
adımı soyadımı vermem neden gerekiyor anlamadığım için ısrarla nickimin arkasında duruyorum. başkanın ailesine mensup değilim. kendisini tanırım. otuz yıldır istanbulda geniş sayılabilecek bir çevrede köyümün takımını savunuyorum. futbolu seviyorum. elde ettiğim bilgiler kah başkan kah yönetim kurulu kaynaklıdır. yüzde doksan değil, yüzde yüz doğru bilgilerdir. kimseye bilgi satmaya uğraşmadım.
ısrarla söylüyorum..
herşeyçokgüzelolacak!

ne yani trabzonsporu bi köy takımı olarakmı görüyon sen

Oğuzhan Görkan
28.08.2006, 18:02
sayın adminler gerçek dışı gerçekle alakası olmayan gereksiz mesajlara neden olan yazıların silinmesini talep ediyorum.kimse de duyumlara göre hareket etmesin lütfen somut şeyleri yazalım şuraya.payalaşılmayacak bişey içinizde kalsın milleti bu kadar heyecanlandırmaya sabrını sınamaya kimsenin hakkı yok.

champions
28.08.2006, 18:04
şurda 3 günümüz kaldı ama hala transfeler belli değil kaleci gerekli olduğunu hoca ve bazı çok bilmiş yöneticiler dışında göremeyen yok brezilyada bulunan yönetici kimlerle anlaştı belli değil şu belirsizliklerden ne zaman kurtulucaz 1 eylülde biticek ama bitmesi önemli değil olumlu bi şekilde bitmesi önemli olan

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 18:05
ben stichusum.
ısrarla söylüyorum..
herşeyçokgüzelolacak!

Bende yine inanarak söylüyorum bu yönetimle herşeydahadaberbat olacak...yaptıkları yapacaklarının garantisidir baabında..;)

Muhammet_61
Ya arkadaşlar şu gereksiz atışmalara bi son verin. Yeni bir haber varmı diye bakıyoruz okuduğumuz şeylere bak!

Emre B.
Sticus gibi çok kişi yazmıştı.Hiç biri doğru çıkmadı.İnşallah bunlar doğru çıkar.

Oğuzhan Görkan
28.08.2006, 18:06
Ya arkadaşlar şu gereksiz atışmalara bi son verin. Yeni bir haber varmı diye bakıyoruz okuduğumuz şeylere bak!

bi saattir bunu anlatmaya çalışıyorum!!!post sayıları aldı başını gitti walla gereksiz şeyler yüzünden...adminler stichustan sonra yollanan postların silinmesini talep ediyorum.ve somut haberlerin yazılmasını!

champions
28.08.2006, 18:07
yönetim bi kerede bizi utandırın ve normalde beklediğimiz ama sayenizde olacağına inanamadığımız işleri bitirin

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 18:07
Trabzonspor, uzun süredir kadrosuna dahil istediği Denizlisporlu Mustafa Keçeli’nin transferini olumlu sonuçlandırdı.

Kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine, Mustafa Keçeli konusunda Denizlispor ve futbolcuyla anlaşma sağladıklarını söyledi.
Trabzon’da bulunan futbolcuyla büyük olasılıkla yarın resmi sözleşme yapılacağı öğrenildi.

birazda olmuş gercekleşmiş transfer konuşalım.....

kaynak: aa

Travelair
28.08.2006, 18:08
tehdit..

Konuyu uzatmak istemiyorum. Hakaret yediğin kişilerin icabına moderatörler bakar şüphen olmasın. "Üstten yazmak" tabirini daha önceki yazılarımda belirtmeye çalıştım ordan inceleyebilirsin. Avatarımdan korkmana gerek yok bu kadar sevmediğin bir kişi ise o tarafa bakmamaya çalışırsın olur biter

champions
28.08.2006, 18:09
keçeliyi aldık güzel ama şartları çok merak ediyorum 3 futbolcu + 1 milyon euro falan değildir inşaallah

Ali Özcan
28.08.2006, 18:09
Trabzonspor, uzun süredir kadrosuna dahil istediği Denizlisporlu Mustafa Keçeli’nin transferini olumlu sonuçlandırdı.

Kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine, Mustafa Keçeli konusunda Denizlispor ve futbolcuyla anlaşma sağladıklarını söyledi.
Trabzon’da bulunan futbolcuyla büyük olasılıkla yarın resmi sözleşme yapılacağı öğrenildi.

birazda olmuş gercekleşmiş transfer konuşalım.....

kaynak: aa

evet iha ya da düştü haber hadi hayırlı olsun diyelim...

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 18:11
evet iha ya da düştü haber hadi hayırlı olsun diyelim...
hayırlı olur işallah:) oyna ve utandır beni keçeli:)

Küçükalioğlu
28.08.2006, 18:12
bu topik bu hızla giderse emin olun sonu metin abinin sarı kiliti olacaktır. gerçi şunun şurasında 3 gününüz kaldı bol bol yazın :D eylül 1 den sonra ara transferde kaldığınız yerden devam edersiniz. hayde size iyi akşamlar.

ts_fan
28.08.2006, 18:13
stichus sizin burda; şu şu adamlar şu zaman alınacak veya şu adamlarla görüşmeler yapılıyor demeniz, bunu site ahalisi ile paylaşmanız çok abes bir şey değil.Ki bu bilgilere gerçekten de yönetim kanadından birileri vasıtasıyla ulaşıyorda olabilmeniz kuvvetle muhtemeldir.Bu bilgilerin doğru çıkmamış olması da tabii ki sizin hatanız değildir.

Diğer taraftan site üyelerinin çok fazla beklenti içinde olmasını da yadırgamamalı ve özellikle transfer sezonunun sonuna yaklaştığımız şu dönemde size gösterilen tepkileri çok görmemeli.Zaten bu durum karşılıklı iki tarafın anlayışı ile çözülebilecek diye düşünüyorum.İki tarafta (özellikle siz) daha temkinli yazmalı;)

Bu arada yönetim içinde güç çatışması yok demekte size pek yakışmadı:)Ya kulübün selameti açısından bazı şeyleri gündeme getirmeme taraftarısınız ya da 3 maymunu (teşbihte hata olmaz) oynuyorsunuz.

Saygılar...

Bahtiyar
28.08.2006, 18:17
arkadaşlar bugün şimdi keçeli ve kiki transferleri gerçekleştimi kesin olarak?

Emre B.
28.08.2006, 18:18
Mustafa Keçeli alındıysa çok iyi olmuş.Ama karşılığı ne olucak?

coolank
28.08.2006, 18:21
yönetimi kutluyorum keceli iyi transfer ... darısı kaleciye ....kiki olur artık bu saatten sonra sekmez pek sanmıyorum ama ben kaleciyi bekliyorum ısrarla

coolank
28.08.2006, 18:22
kimi verdi iseler versinler hüseyin hasan dahil hatta ..... haydi başkan al şu kaleciyi vur yumrugunu masaya ... dinleme kimseyi

Ömer Aydın
28.08.2006, 18:24
Mustafa Keceli tamam mi?!

tunganyan
28.08.2006, 18:24
keçeliyi aldık güzel ama şartları çok merak ediyorum 3 futbolcu + 1 milyon euro falan değildir inşaallah
demek ki musampaa yalan olduu..bide takımınn tek önemli oyuncusu ibrahim yattara sakatlandıı bundan sora işşimiz daha da zorr.attığımız bütün gollerde onun imzası var o gitti çok korkuyorum şimdi ne olacak!!!!

Travelair
28.08.2006, 18:25
Yattara’dan kötü haber
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/280806yattara.jpgDenizlispor karşılaşmasının 83.dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Yattara’ya bugün MR çekildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Yattara’nın sağlık durumuyla ilgili Medya Merkezimize açıklamada bulunan Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, oyuncumuzun 3 ile 6 hafta arası sahalardan uzak kalabileceğini vurguladı. Güney, “Yattara’nın sağ kasık adalelerinde yırtık ve kanama tespit edildi. Tedavilere vereceği cevaba göre UEFA Kupası 1. Tur ilk karşılaşmasında oynayacağımız Osasuna maçına yetiştirilmeye çalışılacak” dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/280806yattara1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/280806yattara2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/280806yattara3.jpg

Çok istiyoruz galiba, Yattara da sakatlandı. Biz transfer istedikçe evdeki bulgurdan oluyoruz bu ne şanssızlık

frango
28.08.2006, 18:25
evet spor merkezleri transferi doğruladı hayırlı olsun dün akşam bizim maçta ıyıydı geç oldu ama hayırlı olur inşallah

Ali Özcan
28.08.2006, 18:26
keçeli sol kanat için alındıysa Musampa mnerede oynayacak.Bu adam ön libero da oynayabilir bence...Hasan yada Hüseyinden birine bye bye...

Bahtiyar
28.08.2006, 18:27
ya cevap veren yokmu musampa ne oldu?

stichus
28.08.2006, 18:28
pekala..
keçeli tamam.. takas değil, parayla yapılmış bir transfer.. rakamı abartılı değil.. makul fiyat.. musampa tamam.. bizim şartlarımızla.. makul fiyatla.. kaleci konusu başka konularla bağlantılı dolayısıyla sıkıntılar sürüyor.. ama çabalar da sürüyor..
pazartesi hala bitmedi.. ama ben bittim açıkçası..
daha temkinli yazmaya gayret edeceğim, anlaştık.. arkadaşların sitemlerini de mazur görüyorum.. ama hakaretler.. hayır kabul edilemez..
bu takım çok daha güçlü olacaktır..
başkana desteğim sürüyor, sürecek..
halkla ilişkilerini düzenlemek lazım bu kulübün..
cefakar taraftara da saygım sonsuzdur.. kulübe her daim sahip çıkanlarla biz aynı saftayız..
herşeyçokgüzelolacak!

cabri
28.08.2006, 18:29
keçeli sol kanat için alındıysa Musampa mnerede oynayacak.Bu adam ön libero da oynayabilir bence...Hasan yada Hüseyinden birine bye bye...

çok kolay çalım yediği söyleniyor, ön libero için savaşcı lazım bize. kaleciden de önemli takımın savunma gücü artırılmalı.

Ali Özcan
28.08.2006, 18:30
Musampa ve Keçeli...bence biri fazla...yani gereksiz

stichus
28.08.2006, 18:31
musampayı izledikten sonra sözlükteki savaşçı tabirinin yanına parantez içinde musampa yazacaksın dostum.. bekleyelim görelim.. şimdi iyi bir karşılama lazım.. şöyle ezikleri utandıracak bir pazarlama karşılaması..
ah bir de vikash dhorasoo yu alsaydın be başkan!
alem topçu görseydi!

Ömer Aydın
28.08.2006, 18:32
Ya ben harbiden sevdim stichus arkadasimizi.

Herkes üstüne üstüne gidiyor,adam cikip olaylari anlatiyor..

Birakalim stichus arkadasi,bence bize bilgi veren adamdan zarar gelmez...

stichus abim sen devam et böyle,benim gözümde 1 numarasin :-)

Oğuzhan Görkan
28.08.2006, 18:34
Ya ben harbiden sevdim stichus arkadasimizi.

Herkes üstüne üstüne gidiyor,adam cikip olaylari anlatiyor..

Birakalim stichus arkadasi,bence bize bilgi veren adamdan zarar gelmez...

stichus abim sen devam et böyle,benim gözümde 1 numarasin :-)

ne bilgisi vermiş?ben rastlamadım

ts_fan
Kalecide en büyük sorun Lazaroni ve O'nun en büyük destekçisi Sayitoğlu.Lazaroni Jefferson'dan kesinlikle memnun olduğunu beyan edip ardından şayet yerine başka kaleci alınırsa sorumluluk kabul etmeyeceğini, Jeff'in gitmesi durumunda Marcelinho'nun dahi performansının düşeceğini söyleyip (tehdit burda, sorumluluktan kaçma burda, ...), özellikle kaleci alınmasını isteyen Başkan'ın elini kolunu bağlamıştır.Sayitoğlu ve Trabzon'daki sözde yöneticiler gerekli baskıyı yapabilselerdi Pletikosa çoktan kalecimizdi, Jeff'e kulüp bile bulunmuştu.

cabri
pekala..
keçeli tamam.. takas değil, parayla yapılmış bir transfer.. rakamı abartılı değil.. makul fiyat.. musampa tamam.. bizim şartlarımızla.. makul fiyatla.. kaleci konusu başka konularla bağlantılı dolayısıyla sıkıntılar sürüyor.. ama çabalar da sürüyor..
pazartesi hala bitmedi.. ama ben bittim açıkçası..
daha temkinli yazmaya gayret edeceğim, anlaştık.. arkadaşların sitemlerini de mazur görüyorum.. ama hakaretler.. hayır kabul edilemez..
bu takım çok daha güçlü olacaktır..
başkana desteğim sürüyor, sürecek..
halkla ilişkilerini düzenlemek lazım bu kulübün..
cefakar taraftara da saygım sonsuzdur.. kulübe her daim sahip çıkanlarla biz aynı saftayız..
herşeyçokgüzelolacak!

Brezilya dan yabancı haberi gelmeden olmaz stichus :D 31 ağustos a kadar gerçekleşsin benim gözümde yeterlidir. söylediklerin gerçekleşmiş kabul edip teşekkür edeceğim. benim öncelik sıram savaşcı ortasaha-ön libero-, sol açık, kaleci..
sol açık tamam... sırada savaşcı orta saha.

champions
28.08.2006, 18:39
ne yağmur yağıyo ya gökde gürlüyo bilgisayarı kapatmak zorundayım açınca müjdeli haberler görürüz inşaallah amin

akdin
28.08.2006, 18:39
Samsunlu Adnan'dan bir haber yok mu,birara gündemde idi.......

stichus
28.08.2006, 18:40
savaşçı ortasaha musampadır..
aslında dhorasoo alınsa ben trabzona yerleşeceğim ama neyapalım ki buradan bu kadar oluyor..
ts fan enteresan şeyler söylemiş.. yazdıklarının bir kısmına-önemli bir kısmına- katılıyorum.. ama aşacağımıza da inanıyorum..
bu takıma bir kalecinin şart olduğunu görmemek için lazaroni olmak lazım galiba..
hayırlısı..
gün doğmadan neler doğar!
(terim bağlamında kullandım.. umut vermek kastıyla değil)

stichus
28.08.2006, 18:41
o arkadaş için samsunspor trabzonun bazı ilçelerinin tapusunu istedi:)
nakit sekizyüzelli milyar (geçmiş gün, yazmakta beis yok) istediler..
siz ne derseniz başkan da onu dedi samsuna!

Telha TANYILDIZI
keçeli iyi transfer bide stichus dhorasoo mu dedin onu alabilirsekön liberoda 2 kişi oynatmaktan kurtuluruz amaa neredeeee

coolank
Kalecide en büyük sorun Lazaroni ve O'nun en büyük destekçisi Sayitoğlu.Lazaroni Jefferson'dan kesinlikle memnun olduğunu beyan edip ardından şayet yerine başka kaleci alınırsa sorumluluk kabul etmeyeceğini, Jeff'in gitmesi durumunda Marcelinho'nun dahi performansının düşeceğini söyleyip (tehdit burda, sorumluluktan kaçma burda, ...), özellikle kaleci alınmasını isteyen Başkan'ın elini kolunu bağlamıştır.Sayitoğlu ve Trabzon'daki sözde yöneticiler gerekli baskıyı yapabilselerdi Pletikosa çoktan kalecimizdi, Jeff'e kulüp bile bulunmuştu.

bravo işte olay bu .... başkan ama işi çözecek çok ciddi umudum var ...bu arada bu musabma ön libero oynar mı ...

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 18:43
musampa ön liberonun en alasını oynarda lazaroni oynatabilirmi onu bilmem

stichus
28.08.2006, 18:43
musampa bulunmaz hint kumaşıdır coolank..
ayıptır söylemesi, öneren de benim:)

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 18:44
musampa bulunmaz hint kumaşıdır coolank..
ayıptır söylemesi, öneren de benim:)

başka kimleri önerdin acaba mahsuru yoksa öğrenebilirmiyim

Travelair
28.08.2006, 18:45
A Milli Futbol Takımı’nın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:
"Rüştü Reçber, Volkan Demirel, Can Arat, Mehmet Aurelio, Tuncay Şanlı, Tümer Metin (Fenerbahçe), Tolga Seyhan, Orhan Ak, Arda Turan, Ergün Penbe, Hakan Şükür (Galatasaray), Gökhan Zan, İbrahim Toraman (Beşiktaş A.Ş.), Mehmet Topuz, Gökhan Ünal (Kayserispor), Özden Öngün (Konyaspor), Hüseyin Cimşir (Trabzonspor), Yıldıray Baştürk (Hertha Berlin), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Nihat Kahveci (Villarreal), Fatih Tekke (Zenit Petersburg), Halil Altıntop, Hamit Altıntop (Schalke 04)".

Hüseyin Milli Takım'da Gökdeniz hala yok. Nobre de yok

Ömer Aydın
28.08.2006, 18:46
Ben dhorasoo`ya karsiyim.

Adam 32 yasinda...

Paris St.Germain cok fazla para ister onun icin,iyi isler yapiyor Fransada...

Ama yasli iste o yüzden kalsin kaldigi yerde :D

coolank
28.08.2006, 18:46
adnan önemli değil bence .... şu kiki iyi çıkarsa yani ii işller yaparsa keceli zaten ii takım toplanıyor arkadaşlar ...))))))başkan sadece bir kaleci kaldı haydi başkan .. dinleme kimseyi ...sen işini bilirsin ...

Ali Özcan
28.08.2006, 18:48
bence keçeli alındığı için Musampa yı almayacak bunlar...Ve bütün bu bekleyiş boşa çıkacak diye korkuyorum...

gugula
28.08.2006, 18:50
karşılığında hasan hüseyin + 2 miyon euro yok yok 5 milyon euro... yeterki gitsinler...

stichus
28.08.2006, 18:51
otuziki değil otuzüç yaşındadır..
önerdiğimiz topçulardan biridir..
milanın topçusudur.. hint asıllıdır.. gökdenizi otuzla çarp, öyle hızlıdır.. szymeki onla çarp, öyle de teknik..
üzerine -alınabilecek- topçu tanımam..
kiralık oynuyor kazma pauletanın takımında hamallık yapıyor zavallı..
fransız milli takımında final oynamıştır son dünya kupasında..(zidane kırmızıyı görmese mutlaka girecekti oyuna ama yedekte kalakalmıştır)
hint asıllı olması avantajdır.. zira burnu havada olmaz rahat gelir diye düşünmüştüm.. irtibata geçildiğinde bir yıllık kiralık alınmasını önermiştim.. olmadı.. ricardinho ve denilson sıcaktı o aralar.. bağrımıza taş bastık..
bu takıma destek verme sebebim bitmez benim..
köyümün takımından kastım aidiyet duygumu izah içindir.. yoksa küçültme iması benim kitabımda olmaz trabzon için..
herşeyçokgüzeloluyor mu hakikaten arkadaşlar?

Telha TANYILDIZI
arkadaşlar bence hüseyine fazla yükleniyoruz

coolank
musampa yerine mineroyu alsalar süper olur .. ama kiki bitmiştir bu kadar ugraştıktan sonra boş çıkmaz ...

stichus
28.08.2006, 18:52
inandırıcılığımızı yitirdiğimiz gün gibi aşikar..
yoksa hala musampa işini soran olmazdı herhalde..

Travelair
28.08.2006, 18:52
Mustafa Keçeli sol tarafı biraz karıştırdı. Büyük ihtimal Murat Ocak ile birbirlerini tamamlayacaklar. Hayırlı olsun

61viya
28.08.2006, 18:54
Ben dhorasoo`ya karsiyim.

Adam 32 yasinda...

Paris St.Germain cok fazla para ister onun icin,iyi isler yapiyor Fransada...

Ama yasli iste o yüzden kalsin kaldigi yerde :D

Dostum literatürden bu sözcüğü çıkar bence :yaşlı...eo bundan kaybettik zaten,Zurawski,Şota için bir ara,şimdi de bu :D:D Olsun yaşlı olsun,ruhlu olusun;)

karayamayman
28.08.2006, 18:54
Hadi bakalım ben gidiyorum. İnşallah hayırlı haberler alırız.

Stichus kalbini kırdıysam kusura bakma.

Herkes iyi niyetli ve Trabzonspor için en iyisi olsun istiyor aslında. Sadece sezon başından beri yaşanan rezillikler sinirlerimizi yıprattı.

Saygılarımla.

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 18:55
milanın topçusudur.. hint asıllıdır.. gökdenizi otuzla çarp, öyle hızlıdır.. szymeki onla çarp, öyle de teknik..
fransız milli takımında final oynamıştır son dünya kupasında..(zidane kırmızıyı görmese mutlaka girecekti oyuna ama yedekte kalakalmıştır)
hint asıllı olması avantajdır.. zira burnu havada olmaz rahat gelir diye düşünmüştüm.. irtibata geçildiğinde bir yıllık kiralık alınmasını önermiştim.. olmadı.. ricardinho ve denilson sıcaktı o aralar.. bağrımıza taş bastık..
köyümün takımından kastım aidiyet duygumu izah içindir.. yoksa küçültme iması benim kitabımda olmaz trabzon için..

kardeş seninle anlaştığımız tek konu bu dhorasooo hakkındaki fikirlerindir

Özkan Erdem
28.08.2006, 18:55
Keçeli'yi aldıktan sonra Musampa'ya ne gerek var.. Ön libero almalıyız..

Remzi
28.08.2006, 18:56
keçeli alındıysa musampa alınmıycak ve onun yerine de pletikosayı kiralarlar belki...artık hangisi hayırlıysa o olsun..

stichus
28.08.2006, 18:57
ben de çıkamıyorum ofisten.. sen de kusura bakma..
kalp kırıklığı falan mesele değil.. gol olunca sarılacak adam aradığım istanbulda yaşıyorum ben.. buradan alırız diye az bağırmadım kalabalık kafelerde.. oradan alamasak da çıkmışımdır o kafelerden hep.. ayakta kalmak nedir iyi bilirim..
hatırlatmakta fayda var.. trabzonluyum ben!
bu arada tekrar etmekte fayda var..
musampayı aldı trabzonspor.. inanmıyorsunuz demek..
üzülüyorum ama:)

Travelair

Yazılarını okurken içim daralıyor :) Lahavle çekiyorum her seferinde. Senin tavsiyen mutlaka. .. Neyse saygı kısmı müstesna

O kadar iyi değil diyebiliyorum ortasahayı toparlar ama masal kahramanı da değil muhakkak

firidin
bence keçeli alındığı için Musampa yı almayacak bunlar...Ve bütün bu bekleyiş boşa çıkacak diye korkuyorum...

arkadasım aynı seyleri düsünüyoruz fatihi satarkende boyle oldu fatihi satmadan marcelinhoyu getirdilerki tepki olmasın aynı sey şimdide geçerli musampayı almıcaklar işte mustafa keçeli dicekler boylelikle bu dosyada kapanıcak!!!!!!!bunların bizans oyunuda bu!!!!yanılmayı o kadar çok istiyorum ki ama alametler hep bu sonuca cıkarıyor!!!!:(

umarım keçeli alınmaz çünkü murat ondan daha iyi bir futbolcu yeter artık takım DÜZ TOPCUDAN geçilmiyor yaa!!!!!!!!!!!!:mad: :mad:

dedigim gibi bu keçeli alınırsa musampa nın yerinde oynıcak gibi görünüyor!!!!

boylede olursa yeter ama ya alsınlar tasını taragını çeksimler klubten ellerini zaten yeteri kadar yararlanmadılarmı_????????????????????

yönetim istifaaaaaaaa

turkercan
28.08.2006, 18:58
mustafa keçeli alınırsa sol kanatta sorun kalmıcak.. faruk kancada hala dönmediğine göre brezilyadan biri gelio demektir..

coolank
musampa ön libero oynar diyorsanız bu iş tamamdır daha başka söze hacet yok ... sol taraf da murat ocak mustafa keceli oh be iki tane top yapan adam sol taraf tamam kiki de ön libero o da tamam ...( ben bu adama karşı önyargılıyım gerçi ama herkes ii diyorsa birşeyler var demek ki ) başkan dinleme kimseyi al şu kaleciyi de sana karşı esen olumsuz hava da tersine dönsün ...ve başkan gelecek yönetimde listeni sen yap başkaları değil ... o zaman böle sıkıntın olmaz ...

DURAS
benim anlamadığım şey şu cevaplarsanız sevinirim;dhorosoo senin hayalinmi, yoksa yönetim bu transfer için hala uğraşıyormu.saygılar

Analyzer
28.08.2006, 19:00
Arkadaşlar Astronomi Konseyi Pluton'un gezegen olmadığına karar verdi. Acaba bunun bizim yıldız transferleriyle bir ilgisi var mı?

Pluton tahkime gidip kararı değiştirtmeye çalışıyomuş. Ayrıca biz isteyince bir anda 8-9 tane menajeri peydah olmuş. :-(

Ömer Aydın
28.08.2006, 19:00

Dhorasoo 32 yasindadir. 10.10.1973 gününde dogmustur yani su an daha 32 yasindadir.

Milanin topcusu DEGILDIR. Gecen sene bonservisi ile aldi onu Paris St. Germain.

Tam 3.200.000€ ya.

93 senesinde le havre takiminda profesyonel olmustur. 1,68 m boyunda,yani kücük bir oyuncudur kendisi. Topla asiri derecede hizlidir birader. 98 senesinde lyona transfer olmustur. orda tam 5 yil kaldiktan sonra antrenörü santini ve futbolcu gregory coupet ile kavga ettikten sonra Girondins Bordeauxa kiralik verilmistir.

1 sene Girondins Bordeauxda kiralik oynadiktan sonra tekrar Lyona döndü. Paul le Guen altinda tekrar ilk onbire girdi ve o yerini hic vermemistir. O yüzden Milan onu almistir 2004 senesinde ama Dhorasoo orda hic mutlu olmamistir ve tekrar Fransaya döndü, ilk önce kiralik ondan sonra bonservisi ile PSGnin oyuncusudur...

Ne oldu stichus Abi,herseyi tam tamina bilmiyorsun ne yazik ki...

Bende tam adamimi buldum diye düsündüm...

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 19:01
benim anlamadığım şey şu cevaplarsanız sevinirim;dhorosoo senin hayalinmi, yoksa yönetim bu transfer için hala uğraşıyormu.saygılar

tahminimce yönetime bunu alın demiştir :D

firidin
Keçeli'yi aldıktan sonra Musampa'ya ne gerek var.. Ön libero almalıyız..

yazık yaa musampadan bekledikleriniz 10 da 1 ini gösteremicek bi futbolcuu için musampaya ne gerek var diosunuz bu düsünce hasıl oldugu zaman boyunca TRABZONSPOR (umuz) KÜÇÜLMEYE MAHKUMDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stichus
benim hayalim.. yönetim uğraşmıyor.. musampa önliberonun dikalasını oynar, oynamıştır, oynayacaktır..
şu anda sadece kaleci ile uğraşılıyor..
allah başkana sabır versin, uğraşıyor adam!

keles76
28.08.2006, 19:02
futbolcu iyi ise yaşı sorun olmaz yeterki müzmin sakat olmasın kendine baksın en çok iş yapanlar bu yaşı gelen yabancılardır çünkü oynadığı dakikanın kıymetini bilir

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 19:02
Dhorasoo 32 yasindadir. 10.10.1973 gününde dogmustur yani su an daha 32 yasindadir.

Milanin topcusu DEGILDIR. Gecen sene bonservisi ile aldi onu Paris St. Germain.

Tam 3.200.000€ ya.

93 senesinde le havre takiminda profesyonel olmustur. 1,68 m boyunda,yani kücük bir oyuncudur kendisi. Topla asiri derecede hizlidir birader. 98 senesinde lyona transfer olmustur. orda tam 5 yil kaldiktan sonra antrenörü santini ve futbolcu gregory coupet ile kavga ettikten sonra Girondins Bordeauxa kiralik verilmistir.

1 sene Girondins Bordeauxda kiralik oynadiktan sonra tekrar Lyona döndü. Paul le Guen altinda tekrar ilk onbire girdi ve o yerini hic vermemistir. O yüzden Milan onu almistir 2004 senesinde ama Dhorasoo orda hic mutlu olmamistir ve tekrar Fransaya döndü, ilk önce kiralik ondan sonra bonservisi ile PSGnin oyuncusudur...

Ne oldu stichus Abi,herseyi tam tamina bilmiyorsun ne yazik ki...

Bende tam adamimi buldum diye düsündüm...

kardeş sen hangi futbolcudan bahsediyon stichus dhorasoo dan bahsediyodu

keles76
28.08.2006, 19:04
yazık yaa musampadan bekledikleriniz 10 da 1 ini gösteremicek bi futbolcuu için musampaya ne gerek var diosunuz bu düsünce hasıl oldugu zaman boyunca TRABZONSPOR (umuz) KÜÇÜLMEYE MAHKUMDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kesinlikle bizim yaptığımız gerçekten ferrariden inip eşşeğe binmek.
Trabzon ferrarisini satan adam olarak nirvanaya ulaştı.

stichus
28.08.2006, 19:04
milanın topçusu diye biliyordum.
ama mutlu oldum verdiğin bu bilgilerden.. böylelikle insan olduğum da anlaşılmıştır:)
dhorasoo yazacakken musampa yazmışsın bu arada.. halbuki ben beklerdim. bu kadar aceleyle bana laf yetiştirmen bile aslında benden hoşlandığının bir göstergesi bana göre.. ne dersin?
iyi anlaşıyoruz seninle, kaçırma bakışlarını:)
nasıl topçu? yılan değil mi?

_tonyali_61
28.08.2006, 19:05
selam arkadaslar burdaki herseyi okudum yazdıklarınızı da bu stichus ne demeiş önceden de yüklendiniz ona anlamadım biri ne olur anlatsın

turkercan
28.08.2006, 19:06
FatihTekke9 tarafından yazılan

73 te doğdu ve 32 yaşında :confused: vah vaaah ne hallere düştük :mad: 2006 bitio arkadaşım ne 32 si ?

Gürkan

acaba bu dhorosoo ıcın hala umut varmı yanı olablırmı hanı bır ara ısımler degısebılırgıbı bır laf donuyodu.

keles76
Allah başkana ve yönetime yardımcı olsun ama mustafa keçeli kim ben musampa alınacaksa yada başka sol kanat tamam iyi yedek ama bu adam bizi hasta eder.sol yol geçen hanı olur.

stichus
dur ben anlatayım..
hafta sonu ben çıktım aldığım duyumlara göre başkan brezilyadan genç bir ortasaha oyuncusu ve pletikosa ile musampayı pazartesi bitirecek ve szymek de gönderilecek demiştim.
pazartesi oldu..
olan budur yani dostum..

Travelair
28.08.2006, 19:07
Sinan Engin dün yine seslendi Trabzonsporlulara. 2 tane kaliteli forvet alın şampiyonluğa oynarsınız. 1 tane alın 3-4.lüğe oynarsınız dedi. Keşke ortasahamız iyi olsaydı da forvete de 2 tane kalite alabilseydik

Mert67
28.08.2006, 19:07
selam arkadaslar burdaki herseyi okudum yazdıklarınızı da bu stichus ne demeiş önceden de yüklendiniz ona anlamadım biri ne olur anlatsın
arkadaş yönetime yakın olduğunu iddaa ediyo ve transferler hakkında bilgi veriyo.

stichus
28.08.2006, 19:08
mert bir de tutuyor sözünü.. uğramaz bir daha foruma demiştim ama geldi.. diyecektin.. unuttun herhalde:)

Mert67
28.08.2006, 19:09
dur ben anlatayım..
hafta sonu ben çıktım aldığım duyumlara göre başkan brezilyadan genç bir ortasaha oyuncusu ve pletikosa ile musampayı pazartesi bitirecek ve szymek de gönderilecek demiştim.
pazartesi oldu..
olan budur yani dostum..
ben bişey sormak istiyorum şimdi bu musampa olayı bitti mi?
daha önceden sorulduysa özür dilerim.
ama cevaplarsan sevinirim.;)

Ömer Aydın
28.08.2006, 19:09
milanın topçusu diye biliyordum.
ama mutlu oldum verdiğin bu bilgilerden.. böylelikle insan olduğum da anlaşılmıştır:)
dhorasoo yazacakken musampa yazmışsın bu arada.. halbuki ben beklerdim. bu kadar aceleyle bana laf yetiştirmen bile aslında benden hoşlandığının bir göstergesi bana göre.. ne dersin?
iyi anlaşıyoruz seninle, kaçırma bakışlarını:)
nasıl topçu? yılan değil mi?

Estf. Abi...

Ben az önce demistim senin yazi stilinden hoslandigimi..

Ben seninle alay eder gibi yazmak istememistim,yanlis anlama lütfen.

Kalbini kirdiysam hakkini helal et..

Sadece birsey bildigimden dolayi hemen yazim dedim :D

cabri
28.08.2006, 19:10
sevgili stichus ağzından bal damlıyor. musampa orta sahanın ilacı olur inşallah. dediğin gibi savaşcı özellikte ise rahatladım. keçeli de sol kanatta sırıtmaz. kaldı kaleci.... vallahi güzel olacak inşallah.

Mert67
28.08.2006, 19:10
mert bir de tutuyor sözünü.. uğramaz bir daha foruma demiştim ama geldi.. diyecektin.. unuttun herhalde:)
:o özür dilerim.

_tonyali_61
28.08.2006, 19:12
ok stichus simdi anladım arkadasım ama sen kafadan mı attın yoksa harbiden bilgimi geldi keske kendini riske atmasaydın bu baskan bisey yapamaz onun yıldızı pendikli cem dir .

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 19:12
bu arada stad yapımı ne aşamada stichus biliyomusn

Gürkan
28.08.2006, 19:13
musampa oldu dıyosun,kecelıde oldu 2
kaldı pletıkosa symek ve genc brezılyalı orta saha 3

hadı hayırlısı... symeke uzulecegım ama ılk gunku symeke.

stichus
28.08.2006, 19:13
estağfirullah..
özür dile diye değildi..
bak nasıl duygusallaştı forum birden bire yahu..
hayrolur inşaallah..
dhorasoo hakkında bu kadar şey bilmen beni ziyadesiyle memnun etti. kimlere adamı anlatırken nasıl daraldığım geldi aklıma.. hey gidi günler..

Travelair
28.08.2006, 19:14
bu arada stad yapımı ne aşamada stichus biliyomusn

Stadı bana soracaksın ben önerdim stadı :p

akdin
28.08.2006, 19:15
küme düşmeye oynayan takımların futbolcularını alırken,bizim oyuncuların çok kolay gözden çıkarılması iyi bir taktik olsa gerek.........Takım çorba oldu,eldekilerden neden verim alınamadığı konusunda kafa yormak gerekmez mi?

stichus
28.08.2006, 19:15
stad konusu en az endişelendiğim konudur.. avam proje gelince hollandalılarla oturacak başkan..
ha ben stad bitince de 'bu ne la.. hani niye hem stad hem uzay mekiği olmuyor bu?' yollu memnuniyetsizlikler bekliyorum ama.. yakışıyor artık en kralını istemek bize.. o açıdan da mutluyum paradoksal olarak!

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 19:16
:D
Stadı bana soracaksın ben önerdim stadı :p

abi özür dileri hangi stadı önerdin söylemesi ayıp değil rahat rahat söyle:D :D

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 19:18
stad konusu en az endişelendiğim konudur.. avam proje gelince hollandalılarla oturacak başkan..
ha ben stad bitince de 'bu ne la.. hani niye hem stad hem uzay mekiği olmuyor bu?' yollu memnuniyetsizlikler bekliyorum ama.. yakışıyor artık en kralını istemek bize.. o açıdan da mutluyum paradoksal olarak!

her hangi bi stadı örnek alıyolarmı yoksa türünün tekk örneğimi olacak stadımız

coolank
28.08.2006, 19:19
şimek in gidecegini hiç sanmıyorum hem de hiç ..bence sadece kaleci kaldı .. gerçi bu kancalinho hala teşrif etmedi ama belki birini alır gelir ... şimek kalsa da olur ama jeff i hemen uçaga koyup başka uçakla da hırvatı alıp gelmemiz lazım o kaleci çok önemli .. haydi başkan son bir atak daha .. sayın başkan sakın yönetime sorma yoksa cvp malum

stichus
28.08.2006, 19:21
bu konu hakkında bilgim yok elazığlı dostum.. ama konu ısınsın.. haberimiz olur sanıyorum.. o zaman detaylı haber veririm sana.. adam asmacanın değişik versiyonlarını deneriz:)

turkercan
28.08.2006, 19:22
resmi sitede yayınlandı mustafa keçeli tmmdır

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 19:26
bu konu hakkında bilgim yok elazığlı dostum.. ama konu ısınsın.. haberimiz olur sanıyorum.. o zaman detaylı haber veririm sana.. adam asmacanın değişik versiyonlarını deneriz:)

bu arada ne zaman dost olduk unuttun mu bi hasım iki kardeş trabzonsporluyuz

stichus
herkese iyi akşamlar..
sabahtan beri klavye başında olduğumu farkettim.. eve gitmem lazım..
herşey nasıl olacaktı yahu?

Travelair
Mustafa Keçeli’yle anlaşma sağladık
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/280806mustafa.jpgYönetim kurulumuz Denizlispor’un başarılı sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli ve kulübüyle her konuda anlaşma sağladı. Buna göre bugün yapılan son görüşmenin ardından eşyalarını ve ailesini almak üzere Denizli’ye gidecek olan Mustafa perşembe günü kulübümüzle resmi sözleşme imzalayacak.

A.T.R
28.08.2006, 19:27
bu arada Stichus sitenin hit ini yükseltiyor...Bir pazartesi saat 16 da bu kadar kalabalık oldu mu site acaba ...ya ben de Albayrak ın gazete satın aldığı gazeteciyim...Şimdi size son duyumlarımı aktarıyorum...Baş harfi "ğ" alacağımız adamın...Hadi tahminleri alayım...Dengem bozuldu...

Mehmet Ali Erbillllll hehehe

Travelair
bu arada ne zaman dost olduk unuttun mu bi hasım iki kardeş trabzonsporluyuz
Boşver aldırma her lafında iğneleme var

Mert67
resmi sitede bir devrim bu transfer yapıldığı gün haberi çıktı.

A.T.R
28.08.2006, 19:30
herkese iyi akşamlar..
sabahtan beri klavye başında olduğumu farkettim.. eve gitmem lazım..
herşey nasıl olacaktı yahu?
Değerli sitchus Eger gercekten yönetime tavsiyede bulunabilcek kadar yakınsan Lütfen söyle bu Lazaroniden derhal kurtulalım .Eger bu gercekleşirse taraftar da bir miktar sakinleşir çünkü bu takıma kimsenin fazlaca itirazı yok ama takımı bu şekilde ruhsuzlaştıran evinde Denizlispora bile santraforsuz oynama korkaklığını gösteren Lazmoroni ye isyan cok

Gürkan
28.08.2006, 19:32
nasıl yani.
yapılacak stad,hem de uzay mekiği olmayacak mı.

resmi sitede bir devrim bu transfer yapıldığı gün haberi çıktı.

belkide transfer bir kaç gün önce yapılmıstır.

Oğuuz
28.08.2006, 19:32
hakikaten desteğe ihtiyaç var arkadaşlar.. ciddi desteğe..tabii duaya da..
valla stichus gardaş birkaç aydır üyeyim şu üyeye şu sitede senden daha aklı başında birini görmedim, forumlarda gezinirken hep güzel yazılarda senin ismini gördüm, hatta bi yazından sonra dost listemede ekledim ( ne işe yarıyorsa).. yani artık bmn sayesinde bir çok düşman! kazandın belki ama bide hayranın var..:D

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 19:35
valla stichus gardaş birkaç aydır üyeyim şu üyeye şu sitede senden daha aklı başında birini görmedim, forumlarda gezinirken hep güzel yazılarda senin ismini gördüm, hatta bi yazından sonra dost listemede ekledim ( ne işe yarıyorsa).. yani artık bmn sayesinde bir çok düşman! kazandın belki ama bide hayranın var..:D

bin tanede bi tanede olsun artık

Özsu
28.08.2006, 19:35
bazı bilgilere ulaşabildiği için bu bilgileri artislik yapma aracı olarak kullanmak bize yakışmaz. ben böyle yapmadım, yapmıyorum. yönetimin gayretle uğraştığını bildiğim bazı konuları sizinle paylaşıyorum hepsi bu. yoksa adamın adını neden söylemeyim?
arkadaşlar bu işler göründüğü kadar kolay değil.
sadece şunu billelim.
bizim bildiğimiz herşeyi ama herşeyi tüm yöneticiler de biliyor.
onların ve özellikle başkanın bildiği herşeyi biz bilmiyoruz.
daha çok şey bilenin aldığı kararlara makul gerekçeler aramak zorundayız. aksi takdirde onların kötü niyetli oldukları sonucu çıkar..
benim bildiğim trabzonspor kongre delegeleri kötü niyetli insanlara görev vermezler.. mesele budur..

''yönetimin gayretle uğraştığını bildiğim bazı konuları sizinle paylaşıyorum ''
diyorsun ya paylaşma... Yönetim her şeyle gayretle uğraştı galiba ama bişe yapamadı. Misal: Ersun Yanal, Lucescu,we nice yabancı teknk hocalar... Dewid de souza, Ricardinho, Burak Yılmaz, Gökhan Ünal... Bişelerde açıklama şimdi. İyi yönetim bunlardan birini getirir. ki hepsini istiyordu zaten

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 19:37
özgür kardeş avatarın süper oturmuş yazdıklarının üstünee

gerçekefsane
28.08.2006, 19:49
M. Keçeli alınmış, iyi transfer. Kaleciyide değiştirin. 18'in içersine hakim olan bir kaleci alınsın.

Murat Acar
28.08.2006, 19:52
''yönetimin gayretle uğraştığını bildiğim bazı konuları sizinle paylaşıyorum ''
diyorsun ya paylaşma... Yönetim her şeyle gayretle uğraştı galiba ama bişe yapamadı. Misal: Ersun Yanal, Lucescu,we nice yabancı teknk hocalar... Dewid de souza, Ricardinho, Burak Yılmaz, Gökhan Ünal... Bişelerde açıklama şimdi. İyi yönetim bunlardan birini getirir. ki hepsini istiyordu zaten
Gerçekler bunlar Haklısın hemde çok haklısın.Bizim bilmediğimizi biliyolar o muhakkakki bejeke ye febe ye gidiyor hep bizim alamadıklarımız.ricardinho de souza bunlar hep bizim yönetimin listesindeki futbolcular ama onlar almadı diğerleri aldı bu olsa olsa beceriksizlik hadi daha desturlu olayım plansız programsız işyapmak değilde nedir?

melrok
28.08.2006, 19:52
yaw süper hala işteyim, bir ara vereyim ve forumda ne oluyor diye bakayım dedim demez olaydım. saatlerdir sadece bu başlığı okuyorum haliyle mesai boşa gitti hadi hayırlısı.
umarım yapılan, yapılmakta olan transferler ile problemlerimiz biter. gerçi transfer olmasa da lazoroni değişse belki transfersizde biter:)

Umut ÖZTÜRK
28.08.2006, 19:54
fatih tekke yine çaktı. zenit: 1 amkar: 0 ilk yarı sonucu

akdin
28.08.2006, 19:56
Ferhat'ı önliberoda kullanabiliriz,bize çok iyi bir forvet lazım......

Travelair
28.08.2006, 19:57
fatih tekke yine çaktı. zenit: 1 amkar: 0 ilk yarı sonucu

Tebrikler Fatih

Ali Özcan
28.08.2006, 19:59
tRABZON tV DEN HABER BEKLİYORUM ....hAYDİ ARKADAŞLAR.......

gerçekefsane
28.08.2006, 20:01
bu hafta maçlar yoksa, takımın toparlanması lazım. İyi bir takımla hazırlık maçı yapsınlar. A.Sebatspor'la yapmasınlarda :)

M.Keçeli'nin alınmasına en çok Yattara sevinmiştir. :)

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 20:04
arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar allaha emanet olun herkesin dediğine ananmayın

keles76
28.08.2006, 20:05
iyi bir şey olsa yazmaz ya sakatlık yada ceza ölüm haberleri benim içinde bu haberde böyle ben gelene değil gelmiyene ağlarım.Musampa,alex minero

turkercan
28.08.2006, 20:06
tRABZON tV DEN HABER BEKLİYORUM ....hAYDİ ARKADAŞLAR.......

trabzon tv de şu anda bi dengesiz var dünki maçta sahanın yıldızı hasanla hüseyindi dio, murat ocakla ferhat uyuyodu dio :mad: neresiyle izlediyse artık :S

Ali Özcan
28.08.2006, 20:11
trabzon tv de şu anda bi dengesiz var dünki maçta sahanın yıldızı hasanla hüseyindi dio, murat ocakla ferhat uyuyodu dio :mad: neresiyle izlediyse artık :S

Spor bülteni saat kaçta acaba ?

turkercan
28.08.2006, 20:12
şu anda spor hattı die bi program var canlı yayın

turkercan
28.08.2006, 20:15
bu arada lazaroninin anlaşmasında şu madde varmış. lazaroni istifa ederse 800 bin euro verecekmiş trabzonspora. trabzonspor sözleşmeyi fes ederse lazaroniye 800 bin euro verecekmiş. lazaroniden istifa beklemiyelim artık

selcuk
28.08.2006, 20:17
bu arada lazaroninin anlaşmasında şu madde varmış. lazaroni istifa ederse 800 bin euro verecekmiş trabzonspora. trabzonspor sözleşmeyi fes ederse lazaroniye 800 bin euro verecekmiş. lazaroniden istifa beklemiyelim artık

öyleyse gelen antrenmana bi organizasyon yapilsin ve tesislere sokmiyalim ozaman istifa eder yada karsilikli fesh ederler ama artik bisey yapmaliyiz

Ömer Aydın
28.08.2006, 20:18

öyle sözlesme yapanin,...

ts_fan
28.08.2006, 20:19
Lazaroni istifa ederse 800 bin euro tazminat mı ödeyecekmiş?
Akıl akıl, gelde ...... ..... takıl:mad:

Bu doğruysa kocaman bir ohaaaaaa bu vasıfsız yönetime, öyle sözleşme mi olur?Adam neden istifa etsin de 800 bin euro ödemek zorunda kalsın, kendini kovdurup 800 bin euro kazanmak varken.

Tövbe Ya Rab'bel Alemin, ne hallere kaldık!!!:mad:

turkercan
28.08.2006, 20:20
bu akşam yönetim kurulu toplantısı varmış sanırım şu anda gerçekleşiyo toplantı

Özgür Öztürk
28.08.2006, 20:20

Taraftar olarakmı toplasak bu 800 bin euroyu. :)

gerçekefsane
28.08.2006, 20:23
M. Hacıoğlu Ankaraspor'da

Ali Özcan
28.08.2006, 20:28
Lazaroni istifa ederse 800 bin euro tazminat mı ödeyecekmiş?
Akıl akıl, gelde ...... ..... takıl:mad:

Bu doğruysa kocaman bir ohaaaaaa bu vasıfsız yönetime, öyle sözleşme mi olur?Adam neden istifa etsin de 800 bin euro ödemek zorunda kalsın, kendini kovdurup 800 bin euro kazanmak varken.

Tövbe Ya Rab'bel Alemin, ne hallere kaldık!!!:mad:

Evet böyle bir madde olduğunu ben de duymuştum.Ben bmn olarak ortak bir hesap açmayı ve bu parayı aramızda toplamayı teklif ediyorum...12.300 üyemiz var.100 er milyon versek tamamdır...

champions
28.08.2006, 20:30
lazaroniyi başımıza kim bela ettiyse o kişi geri göndersin bi zahmet

Burçak
28.08.2006, 20:35
yaa biz onu kovsak 800 bin avro vermek mantıklıda, o istifa ederse bize 800 bin avro verecek olması bana mantıksız geliyor. tuhaf.

coolank
28.08.2006, 20:42
champions kimin bela ettiği söylüyeyim ... haşim sayitoglu ve ekibi ... kaleci konusunda muhalefet olan ekip .. ne tesadüf değil mi .)))

Rıza ÇOLAK
28.08.2006, 20:43

Eyvah kurtulamayacağız şu adamdan desenize
buna 800 bin Euro verilirmi?bu maddeyi bu anlaşmaya koyanın ben ............Aklını Seveyim

Özsu
28.08.2006, 20:43
özgür kardeş avatarın süper oturmuş yazdıklarının üstünee

eywallah kardeşim

sulo61gun
28.08.2006, 20:45
simek in gönderilme durumu varmış .sitilichus da böyle demişti galiba
kaynak ttv

gerçekefsane
28.08.2006, 20:46
800.000 Euro'yu yönetici sayısına bölün, kişi başına 55.000 euro kendi ceplerinden ödesinler.

Nihat Güneş
28.08.2006, 20:48
champions kimin bela ettiği söylüyeyim ... haşim sayitoglu ve ekibi ... kaleci konusunda muhalefet olan ekip .. ne tesadüf değil mi .)))

bu seyitoğlunun ataları brezilyalı mı kardeşim..ne bu brezilya sevdası yaaa...

gerçekefsane
28.08.2006, 20:50
55.000 Euro Trabzonspor yönetimine giren birisi için fazla bir meblağ değildir.

champions
28.08.2006, 20:50
haşim sayitoğlu ve zeyyat kafkas ikilisi bu yönetimden çıkarsalar yönetimin çok daha iyi işler yapacağını düşünüyorum takıma zarardan başka bişey vermiyolar

Özer Öztekin
28.08.2006, 20:51
Musampa ön liberoya mı alındı arkadaşlar? (Stichus dediğine göre alındı kabul ediyorum).Kaleci de alınırsa Lazoroni nin gidişi hızlanır..

Özsu
28.08.2006, 20:51
Taraftar olarakmı toplasak bu 800 bin euroyu. :)

Ben waRım... Çarşaf liste yapıyorz. organızasyon=)

1-wiya
2-oz_gur

champions
28.08.2006, 20:52
simek in gönderilme durumu varmış .sitilichus da böyle demişti galiba
kaynak ttv

szymeğin gitmesi gerekiyoda boşalan kontenjana kimi alıcaz önemli olan bu inşaallah herşey tamamdır ve 1-2 gün içinde kadro tamamlanır

coolank
28.08.2006, 20:57
haşim sayitoglu zeyyad kafkas var daha 3 kişi daha ama onlar sessiz sesleri çıkmıyor .....bunlar çıksa takım bir rahatlayacak ...sitcus kardeşin dediği gibi güç kavgası yok falan değil yani ... hem de oldukça ciddi bir çekişme var .. .. bunu o da biliyor .. saygı duydum saklamaya çalışıyor ama taraftarın da artık bilmesi lazım ...son söz bir arkadaş demiş ki 55.000 euro ceplerinden versinler ... eger 5.500 euro versinler ben hiç bir şey bilmiyorum ..

saygıalrımla

Bahtiyar
28.08.2006, 20:58
eğer szymek gidiyorsa brezilyadan birileri gelebilir. kiki kontejanı doldurdu, kaleci gelcekse kjef gider, szymek gidiyorsa bişeyler vardır gibime geliyor. artık dedektif gibi olduk kanca gel artık.:D :D :D

Kobalas61
28.08.2006, 20:59
oooofff of adam gibi bir defans ve bir forvet oyuncusu almalıyız yoksa hiç bi halt edemeyiz bu senede

Özer Öztekin
Szymek gidecekse yerine forvet düşünülüyo olabilir,Jeff de gönderilip yerine iyi bir kaleci de alınırsa kadronun önemli eksiklikleri giderilmiş olur...Ha bir de fazlalık var kenarda; Lazaroni...

stichus
benim bildiğim o rakamın euro değil dolar olduğu. yönetime girenler için yine de büyük rakam ama.. onu da belirtmek lazım.
szymekin gönderilmesi ve bir de kaleci alınması meseleleri hala masada.. ben bu iki konuda pek ümitvar değilim açıkçası.. ortam pek müsait değil.. herkesin kendi çerçevesinden baktığı konular bunlar.. asla sadece kaleci meselesi değil artık.. bağlı meseleler oldu çıktı sanıyorum..
yine de söylemek lazım..
herşeyçokgüzel olsun.. hakediyoruz bunu..

Bahtiyar
28.08.2006, 21:01
Szymek gidecekse yerine forvet düşünülüyo olabilir,Jeff de gönderilip yerine iyi bir kaleci de alınırsa kadronun önemli eksiklikleri giderilmiş olur...Ha bir de fazlalık var kenarda; Lazaroni...

bu lafa katılıyoru ve kahkahayla gülüyorum :D :D :D

coolank
28.08.2006, 21:03
stichus birader bir yanlış yazı yazmışım gerçi sen bir şey yazmadın ama yazdıgım cümlede biraz nezaketsiz var .. şöle bir cümle kurmuşum .. bunu o da biliyor diye senden bahsederken .....kusura bakmayınız ...sizi tanımadıgım halde samimi ve kaba bir cümle kurmuşum .. saygılarımla

Özsu
28.08.2006, 21:04
bu lafa katılıyoru ve kahkahayla gülüyorum :D :D :D

gerçekten gitsede daha fazla gülsek, hep beraber

stichus
28.08.2006, 21:06
stichus birader bir yanlış yazı yazmışım gerçi sen bir şey yazmadın ama yazdıgım cümlede biraz nezaketsiz var .. şöle bir cümle kurmuşum .. bunu o da biliyor diye senden bahsederken .....kusura bakmayınız ...sizi tanımadıgım halde samimi ve kaba bir cümle kurmuşum .. saygılarımla

?
şaşkınlığımı mazur görürseniz.. yazdıklarınızda kaba cümle aradım bulamadım.. izahınıza baktım.. şaka yapıyor olmalı diye verdim hükmünüzü..
bak bir konuda anlaşalım seninle, kaba yazmamaya dikkat ederim, ediyorum tamam..
ama senin kadar da nazik olamam, bekleme yani..

Kobalas61
28.08.2006, 21:06
arkadaşlar konu dışı olcak özür diliyorum ama herkese ulaşabilmek için sık kullanılan konulara yazmak ii olur diye düşündüm.marmara üni. de trabzonsporlu tanıdığı olan varsa irtibata gecersek cok ii olur.

Ömer Aydın
28.08.2006, 21:07

1-wiya
2-oz_gur

1-wiya
2-oz_gur
3-FatihTekke9

Burçak
evet ismi bulunmuştur..
bundan böyle ona (lazaroni ye) Kenardaki diyelim.
belki alınırda gider.

gerçekefsane
benim bildiğim o rakamın euro değil dolar olduğu. yönetime girenler için yine de büyük rakam ama.. onu da belirtmek lazım.
szymekin gönderilmesi ve bir de kaleci alınması meseleleri hala masada.. ben bu iki konuda pek ümitvar değilim açıkçası.. ortam pek müsait değil.. herkesin kendi çerçevesinden baktığı konular bunlar.. asla sadece kaleci meselesi değil artık.. bağlı meseleler oldu çıktı sanıyorum..
yine de söylemek lazım..

dolar mı , yöneticiler için daha iyi dolar. 1.500 den hesaplarsak 82.500 YTL
Euro 1.900'den hesaplarsak 104.500 YTL

20.000 YTL daha az para ceplerinden çıkar ;)

Burçak
28.08.2006, 21:09
arkadaşlar konu dışı olcak özür diliyorum ama herkese ulaşabilmek için sık kullanılan konulara yazmak ii olur diye düşündüm.marmara üni. de trabzonsporlu tanıdığı olan varsa irtibata gecersek cok ii olur.

buraya yazarsan daha kolay ulaşabilirsin.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=40&page=6

stichus
28.08.2006, 21:09
hesap doğru, doğru da..
yönetimin ödeme gücünde değişiklik yapmıyor bu indirim..

Özer Öztekin
28.08.2006, 21:10
Sanırım yönetimde restleşmeler oluyor; kaleci alınacaksa ben yokum falan gibi...Bazıları kendi kaprisleri yüzünden takımın çıkarlarını gözetemiyor galiba...İşte bu noktada başkanın sorumluluk alıp son sözü söylemesi lazım...Yoksa kendisi de o girdapta kaybolacak dahası kısır çekişmeler içinde olan Trabzonspor a olacak...Bu son transfer hamleleri (buna Lazaroni de dahil) yönetimin bence artık son şansı...Böylece hiç olmazsa olumsuz saha sonuçları açısından da zaman kazanılmış olur...Yoksa cuma gününden sonra Aktuğ yönetiminin başına gelenler hızlandırılmış olarak tekrarlanacak gibime geliyor...

champions
28.08.2006, 21:10
yine de söylemek lazım..

hem kalecinin hemde szymeğin kesinlikle gitmesi gerekiyo yabancı bi kaleci ve diğer kontenjanada bana göre forvet ama musampanın önliberodan çok solkanat olduğu düşünülürse önlibero mevkisine de transfer olabilir ortam müsait değil ne demek bu işin ortamımı olur o zaman müsait bi ortam bulsunlar bütün bunları yapmak için

ts_fan
28.08.2006, 21:11
@stichus

Samimiyetinizle yanıtlayacağınızı düşünerek size çok net bir soru soracağım;
Gerçekten yönetim içinde bir güç kavgasının olmadığını mı iddia ediyorsunuz, yoksa bu konular hiç gündeme gelmese daha mı iyi olur düşüncesindesiniz?

gerçekefsane
28.08.2006, 21:14
Bu katkıyı yapmayacak olan Trabzonspor yönetim kurulu üyesi olmasın.

eski yöneticilerimiz Trabzonspor'a verdikleri parayı bağışladılarmı ?

Bir ara M.Bozoğlu ve Ömer Sarı'nın gazetelede, televizyonlarda para bağışlama tartışmaları vardı :)

Burçak
28.08.2006, 21:14
FB'den Aurelio'yu geri alabiliriz mesela.
şaka mı bu. adamlar onu Türk yapmışlar birde. öyle bi adamı verirlermi ya :)

antagonist
28.08.2006, 21:16
"2006-2007 transfer dosyası" Bu dosya çok kabardı yaaa.Yeter artık,kim alınıyorsa alınsın;bu dosya da kapansın!!!

Özgür Öztürk
28.08.2006, 21:22

1-wiya
2-oz_gur

Paramın son damlasına kadar varım. Yeter ki gitsin. Onun gitmesi için vereceğim parayı aksi taktirde yakında psikyatri uzmanına vermek zorunda kalacam.

Özer Öztekin
28.08.2006, 21:25
Birisi sanki H.Sayitoğlu ve Z.Kafkas'a ''herşey çok güzel olacak'' demiş gibi...

Erinç
28.08.2006, 21:26
kafalar karıştı ben son durumu bi toparlıyım:
Kaleci
Musa Milan F.Akyel M.Keçeli
Ön Libero
Yattara Musamba Marcelinho M.Ocak
Umut

Ön Libero ve Kaleci şart. Şu durumda Gökdeniz yedek gözüküyor. Solda Keçeli eğer açık oynarsa sol bek yine sıkıntı olur bence.
Sonuç : iyi bir td lazım bize kadro baya bi derinleşti

Özer Öztekin
28.08.2006, 21:36
Kendimi Lazaroni gibi hissediyorum, Musampa'yı sol kanatta mı liberoda mı oynatacağımıza karar veremedim? Sadece 800 euro verirseniz bu sorunu çözmekten vazgeçerim...

coolank
28.08.2006, 21:51
bu musampa ön libero oynuyormuş öle diyen arkadaşlar var daha niye o zaman ön libero arıyoruz yani ön libero da oynuyabilirmiş

Özer Öztekin
28.08.2006, 21:56
Lazaroni ye güvenemiyorlardır, olur ya Yattara sakatlandı O'nun yerinde oynatır adamı...

firidin
28.08.2006, 21:59
arkadas ttv uyduda varmı varsa frekansı yazabilirsenız sevinirim yoksa bu transfer haberleri hakkında hiç bi fikrim olmıcak!!!!!!

Harun-61
28.08.2006, 22:03
Mustafa Keçeli’yle anlaşma sağladık
Yönetim kurulumuz Denizlispor’un başarılı sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli ve kulübüyle her konuda anlaşma sağladı. Buna göre bugün yapılan son görüşmenin ardından eşyalarını ve ailesini almak üzere Denizli’ye gidecek olan Mustafa perşembe günü kulübümüzle resmi sözleşme imzalayacak.

28.08.2006 19:01:00

resmi site

A.T.R
28.08.2006, 22:04
evet ismi bulunmuştur..
bundan böyle ona (lazaroni ye) Kenardaki diyelim.
belki alınırda gider.

Aslında bundan evvel 2 mesaj da ben bu adama isim koymuştum ama pek reiting almadı ama yine de ısrar ediyorum

LAMORONİ (lütfen MORON kelimesinin baş tarafındaki kısım alınganlık vesilesi olmasın çünkü o kısım bizi ilgilendirmiyor aynen orjinal ismindeki Laz kısmı gibi)

stichus
28.08.2006, 22:05
yönetimde bir güç kavgası yoktur olamaz bana göre.. tartışmalar olur.. her türlü başkanlık divanında tartışmalar olabilir hatta belki de olmalıdır. güç kavgası yönetimin diğer unsurlarıyla başkanın denk olduğu durumlarda sözkonusudur bence. yani kavga denk güçler arasında olur, diğeri düpedüz dayak diye adlandırılmalı:)
güçlerin denk olduğunu söylemek bir tarafa, başkanı kenara alırsam ortada güç olarak niteleyebileceğim bir şey göremedim ben.. yöneticileri derinlemesine tahlil etmiş değilim.. ama böyle bir güç olsaydı eğer, çoktan hissettirirdi kendisini diye düşünüyorum.. bu yönetim bir kadro hareketi değildir. başkan merkezli bir yapılanmadır.
taraftar olarak bizlere düşen de takımıza sahip çıkmak ve her platformda desteklemektir. bunu şu ana kadar pek sağlıklı uyguladığımızı söyleyemeyeceğim kusura bakmazsanız..
ama musampayı karşılama töreninde mahcup olmayı da çok arzu ediyorum doğrusu..

DURAS
28.08.2006, 22:10
mustafa keçelinin alınmasıyla musampanın transferi askıya alındı.yabancı hakkı santrafordan yana kullanılacak, ilk aday rafael sobis

DURAS
28.08.2006, 22:11
mustafa keçelinin alınmasıyla musampanın transferi askıya alındı.yabancı hakkı santrafordan yana kullanılacak, ilk aday rafael sobis

keşke öyle olsaydı ama öyle bir şey yok.sabahtan beri bu başlıkta kayboldum.bende hayalimi yazdım.kusura bakmayın kardeşler.

gerçekefsane
28.08.2006, 22:13
keşke öyle olsaydı ama öyle bir şey yok.sabahtan beri bu başlıkta kayboldum.bende hayalimi yazdım.kusura bakmayın kardeşler.

Bir an heyecan yaptım:eek: . Rafael Sobis ismini görünce işte gökyüzündeki yıldızım, Rafael Sobis:D

Yönetim Rafael Sobis'i getir. Başka yabancı transfer istemiyorum.

stichus
28.08.2006, 22:13
ilginç bir yöntem..

firidin
28.08.2006, 22:14

ALLAH iiyiligini versin yaa bi anda gözlerim açıldı:) :)

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 22:16
ulaa bu yönetim bu seneyi 5 yabancılla tamamlar.. ben artık umidi kestim

Özer Öztekin
28.08.2006, 22:16
Musampa olayının uzaması taraftarlar arasında biraz bıkkınlık yarattı...İlk geleceği akşam hiç bir resmi açıklama olmamasına rağmen bazı arkadaşlar İstanbul da havaalanına kadar gitmişler ancak, biraz geç kalmışlardı...Şu anda hala resmi bir açıklama yok...Ne zaman geliyor?

stichus
28.08.2006, 22:17
ben ne zaman geleceğini bilmiyorum. ama öğrenmeye çalışırım. haberdar ederim siteyi de inşaallah..
tabi biraz sıkıntılı bir şöhretimiz var, pek inandırıcı olamıyoruz ama..

gerçekefsane
28.08.2006, 22:18
gazetelerde salı günü yazıyordu. Futbolculara izin verilmiş, çarşamba günü gelir, eşyalarını hazırayacak.

Travelair
28.08.2006, 22:21
@stichus her lafında bir alaycılık bir sataşma veya sitem var. Bu genelde son cümlende oluyor. Neden bunu yapıyorsun? İnan çok merak ediyorum. Boş yok her mesajının son cümlesinde bunu yapıyorsun. Neden?

Özer Öztekin
28.08.2006, 22:22
İkna kabiliyetine diyecek yok doğrusu Stichus...Bir de şu Pletikosa ile Brezilya lı alınsaydı, adına fan club lar açılırdı...İnandırıcı olamama senin değil, yönetimin bir sıkıntısı...Özellikle şu transferler o kadar uzadı ki, hiç kimse artık inanmıyor iyi transfer yapılabileceğine...

A.T.R
28.08.2006, 22:22
Merak etme sitchus algıladığım kadarı ile pek de antipatik ve kötü şöhret sahibi olarak algılanmıyorsun hatta etrafında kocaman bir sempati halkası oluştuğunu söylemem pek de abartı gibi durmaz gibi geliyor bana :)

eren_61
28.08.2006, 22:24
ne antipatigi ne kötü şöhreti bundan sonra ondan haberler beklicez.baya bi heyecan yapıyoz ama olsun.:D tezcanlıyız olacak o kadar

gerçekefsane
28.08.2006, 22:26
stichus'un basın sözcümüz olduğunu düşünmüyor değilim.:confused: :)

Ali Özcan
28.08.2006, 22:27
Bizim bilmediğimiz tek bir bilgi ya da haber vermedikçe Stichus 1001 gece masallarını anlatanlardan öteye geçemez benim için.Tekrarlıyorum gözlerden kaçtığı için :Musampa nın alınacağı yere Keçeli yi aldığımız için Musampa dan vazgeçebilir yönetim.Beklentilerimizin de makul olması gerekir...

Özer Öztekin
28.08.2006, 22:28
Hakikaten ben de merak ediyorum, Stichus seni görsek tanır mıyız? Bildiğimiz bir isim misin?

Travelair
28.08.2006, 22:29
Arkadaşlar herhalde şaka yapıyorsunuz size inanamıyorum

keles76
28.08.2006, 22:32
ben ne zaman geleceğini bilmiyorum. ama öğrenmeye çalışırım. haberdar ederim siteyi de inşaallah..
tabi biraz sıkıntılı bir şöhretimiz var, pek inandırıcı olamıyoruz ama..

hocam sen olmassan zaten gazeteden başka haber yok zaten bence ne varsa sende var.

keles76
28.08.2006, 22:33
stichus'un basın sözcümüz olduğunu düşünmüyor değilim.:confused: :)

Zeyyat beymi imkanı yok bu forumda onun yediği küfürü kimse yemedi ki ben katılmıyorum (kimse küfrü hakketmez)

gerçekefsane
28.08.2006, 22:36
Transferde M harfiyle gidiyoruz. Murat Ocak, Musampa, Marcelinho, Mustafa Keçeli, Musa Büyük :eek: :eek: :eek:

Minerio'yu istiyoruz.:) Gelenek bozulmasın :D :D

stichus
28.08.2006, 22:37
beni gördünüz. ama tanımıyorsunuz. tanımazsınız.. öyle tanınacak biri değilim..
takımın basın sözcüsü olmayı isterdim ama değilim. sanıyorum ilk demecimle altı ay hak mahrumiyetini yapıştırırdı federasyon suratıma.. öyle bir doluyum ki, yitip giden şampiyonluklarda dönen dolapları anlatamam.. sürekli ceza alan bir basın sözcüsü takıma fayda değil zarar verir. başkanın en beğendiğim yönü uzlaşmacı tavrıdır. fakat manisa maçından sonra sert konuştu hakikaten.. kendisini tanımayanlara küçük bir ipucu: o demeci veren adam gerçek nuri albayraktır.. diğeri başkanlık yapıyor, bazen zorlansa da..
neyse.. bazı arkadaşların rahatsız olduklarını gözlemliyorum.. ısrarla gerginliğe gerek yok diyorum ama biraz da ben sebep oldum sanırım..
küçük bir bilgiyi de paylaşayım.. musampa yarın istanbul üzerinden trabzona geçecek. ve imza töreni yapılacak.. biletleri gönderilmiş sanıyorum.. bir diğer ayrıntı da şu.. federasyonun transfer süresini on gün kadar uzatabileceği söz konusu imiş.. şimdi işler karışıyor tabii..
forumdaki arkadaşlardan rica etsem bana yeni kredi açarlar mı acaba?
şöyle birbuçuk haftalık bir kredide bahsigeçen projeler güçlenebilir.. biraz takviye ile olur gibi duruyor bu işler de.. o bakımdan:)
(bu sefer unuttum kinayeli konuşmayı travel.. sen alın üstüne birşeyler buradan artık:))