PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Ali Özcan
28.08.2006, 12:10
evet stichus bekliyoruz...andersen den masallar...

karayamayman
28.08.2006, 12:11
Başka tranfer falan yapılmayacak. Ulan koca koca adamlar maskara olduk burada.

Ben tahminlerimi yapayım.
Bu hafta Beşiktaş maçından sonra Lazaroni gider. Az biraz sonra da yönetim. Artık seneye bakarız. Yeniden yapılanırız. Ne bileyim bir kez daha öze döneriz. Sonra o da olmaz yerlinin yerlisini deneriz. Sonra sıra tekrar yabancıya gelir. Bu böyle sürer gider. Bir süre sonra da ben ölürüm zaten. Malum ömür kısa.

Çocukken Beşiktaşlı bir arkadaşım "Trabzon hiçbir zaman şampiyon olamayacak" demişti. Ben de olur mu öyle şey, yaşım daha 10-12, "herhalde oluruz biz de" diye düşünmüştüm. Şimdi yaş 30 oldu. Eh günde 1,5 paket sigara, stresli iş, düzensiz hayat 60'ı bulmam herhalde. 80. yılda şampiyon olursak onu göremeyeceğim yani:)))

Bu saatten ve bu kadar rezaletten sonra transfer yapılsa da birşey değişmez.

stichus
28.08.2006, 12:16
:)
andersen de masallar öyle mi?
evet arkadaşlar.. işleri üstlenen, yaparım diyen, sonra yapamayınca bile artistlik yapanları ben de hiç sevmem..
bu yüzden artistlik yapmadan özür dilemeye çalışacağım..
aldığım duyumlar doğrultusunda burada hiç ama hiç yalan söylemedim..
fakat olmadı.. olmayacak diyemem.. ama pazartesi imza atılması değil pazar günü burada olacağını söylediğim brezilyalı oyuncu pazar günü burada değildi.
bundan dolayı, üzgünüm özür diliyorum..
sebeplerini uzun uzun anlaymaya gerek var mı bilmiyorum ama en genel tabirle işbilmezlik diyebiliriz.
kimin işbilmezliği?
benim elbette..
gevelemeye gerek yok.. yerdeyim.. sizi dinliyorum..
transfer edilecek oyuncular söylediğim oyuncular da olsa durum değişmez..
hayal tacirliği yapmadım ama hayal kırıklığı yaşıyorum.
elbette birileri alınacaktır.. ama böyle olması iyi olmamıştır..
buradayım işte... buyrun bakalım..

Oğuzhan Görkan
28.08.2006, 12:17
andersen de masallar öyle mi?
evet arkadaşlar.. işleri üstlenen, yaparım diyen, sonra yapamayınca bile artistlik yapanları ben de hiç sevmem..
bu yüzden artistlik yapmadan özür dilemeye çalışacağım..
aldığım duyumlar doğrultusunda burada hiç ama hiç yalan söylemedim..
fakat olmadı.. olmayacak diyemem.. ama pazartesi imza atılması değil pazar günü burada olacağını söylediğim brezilyalı oyuncu pazar günü burada değildi.
bundan dolayı, üzgünüm özür diliyorum..
sebeplerini uzun uzun anlaymaya gerek var mı bilmiyorum ama en genel tabirle işbilmezlik diyebiliriz.
kimin işbilmezliği?
benim elbette..
gevelemeye gerek yok.. yerdeyim.. sizi dinliyorum..
transfer edilecek oyuncular söylediğim oyuncular da olsa durum değişmez..
hayal tacirliği yapmadım ama hayal kırıklığı yaşıyorum.
elbette birileri alınacaktır.. ama böyle olması iyi olmamıştır..
buradayım işte... buyrun bakalım..

belliydi zaten madem olmucak bu işler
kimmiş bu isimler söyle bakalım..

gerçekefsane
28.08.2006, 12:19
Pelikan efsanesinden sonra stichus efsaneside sona erdi. Sıradaki efsane kim:eek: :eek: :eek:

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 12:20
hahaa haaa işte geldim buradayım demekki benim gibi biriyle aynıı takımı tuttuğuna şaşıyorsun asıl ben seninle aynı takımı tuttuğuma inanamıyom
bu sitede bol keseden sallama sitesi oldu gitti

karayamayman
stichus

Kimsenin seni suçlayacağı yok. Ben samimiyetine güveniyorum. İyi niyetle duyduğun birşeyleri söyledin ama olmadı. Tekrar buraya gelme cesaretini göstermen de önemli. Şimdi bildiklerinin ayrıntılarını bizimle paylaşırsan seviniriz.

Bahtiyar
ya stichus bilusan söyle kaç yabancı geliyo. içinde kaleci varmı musamba varmı?:D :D :D

İslam Sezer
hacıosmanoğlu çıksın istifa etsin başkan adayıyım diyerek yeni yönetim adaylarını toplasın.planlarını yapsın.en azından mevcut yedek olduğu için yönetimin dolayısı ile lazarıninin gitmesi kolaylaşır.istikrar için kalsınlar demek içimden gelmiyor artık.bu yönetim bu hocayla bu anlayışla gidemez,transfer anlayışları tamamen plansız.başka takımların transferlerine bakınca yönetim becerisi açısından ne kadar şanssız olduğumuzu anlıyorum.son güzel örnek sakaryaspor ve transferleridir.

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 12:21
bu arada demmeki bilgin var diye benden üstün değilmişsin bazen bilgilerde adamı yanıltır

stichus
28.08.2006, 12:21
en çok da sana sevindim tanyıldızı.. bayağı bir gerilmiştin.. ihtiyacın vardı bana galebe çalmaya..
buyur bakalım, keyfini sür!

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 12:22
sürecem tabi

Naim
28.08.2006, 12:23
en çok da sana sevindim tanyıldızı.. bayağı bir gerilmiştin.. ihtiyacın vardı bana galebe çalmaya..
buyur bakalım, keyfini sür!
boş konuşmaya gerek yok
Olmadı
Olmamış olabilir
kimseyi suçlamıyoruz
Hiç değilse arkadaşların meraklarını dindir
Neler oldu neler bitti onları bilsinler
sonuçta mesele Ne olduğu değil
Nasıl olduğu

Ali Özcan
28.08.2006, 12:23
ya stichus senin 1001 gece masalların 3 gece masalına döndü...bizim transferlerde yandı bitti kül oldu...

Oğuzhan Görkan
28.08.2006, 12:24
Pelikan efsanesinden sonra stichus efsaneside sona erdi. Sıradaki efsane kim:eek: :eek: :eek:

abi onlar sahte efsaneler burda sen warken onlara laf düşmez!
GERÇEKEFSANE:D

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 12:24
dostum seni kırdıysam özür dilerim hepimiz kardeşiz önemli olan bi arada durabilmemiz

stichus
28.08.2006, 12:28
bu arada hala bilgimin olduğunu da farketmişsindir herhalde tanyıldızı..
şaka bu.. kusura bakma.. takılıyorum..
arkadaşlar evet sakaryaspora bedava jef i vermeye çalışırken kolombiyalı bir kaleciyle anlaşmak üzereyiz demişlerdi.. arkadaşı akşam izledim.. canım sıkıldı. cangeleyi çok beğenmedim.. sıradan topçu bence.. halısahada bacakarası ben de yapıyorum..:)
denizli maçında çok ama çok üzüldüm..
yukarıdaki yorumlardan birinde hacıosmanoğlu aday olsun falan yazılmış..
bunlara gerek yok bence.. o şahsı tanıyarak yazıyorsanız, akrabası iseniz.. saygı duyarım. dğeilse tanımadan görüntüye aldanarak yorumluyorsanız sizinle aynı kanaatte olmadığımı da söylemeliyim.
dun akaşm itibariyla sanıyorum kafkas ve kahraman (marcelinho işinin ikilisi) hollandaya gittiler. bu sabahtan itibaren görüşecekler.. sanıyorum anlaşma sağlanır ve musampa ile dönerler..
ciddi anlamda dünya yıldızı bir oyuncudur.. iyi karşılanacağını umuyorum havaalanında..
öteki meseleler karanlık.
ama yalan söylemedim. tarzım değil.
buralarda size izah vermek yerine keyifle puro içip benden sitayişle bahsedişinizi izleme fırsatını kaçırdığıma yanıyorum.

Volkan Albayrak
arkadaşlar altyapıdan artık yönetici e yetiştirelim böyle olmuyor

Sefaenes
Belki stichusun yazdiklari dogru cikmadi zaten bende inanmiyorum bu yönetime ama kendisine özelden hakaret edildisi bu cok yazik. Burada hepimiz trabzonsporu seviyoruz bir birimize özelden hakaret ediyorsak bunlari taraftar olarak görmuyorum, onlar benim icin birer hasta, en kisa zamaninda doktorlara gitmeleri gerekir. Gerci lazaroni de gitmesi gerek ama o ayri bir konu

Volkan Albayrak
28.08.2006, 12:29
yani sadece muşamba mı geliyor

stichus
28.08.2006, 12:31
dostum sen yanlış anlamışsın.
bana hakaret edilişi cumartesi günü..
ben bazı transferlerin pazartesi yapılacağına inandığımı söylüyorum ya, adam pazartesiye bırakmıyor işi.. cumartesinden sövüyor..
acaba nereye şikayet edebilirim?

gerçekefsane
28.08.2006, 12:31
@stichus

BMN de tanınma mesajı yazdıktan sonra burada yazdıklarınızın benim için önemi yok. Söylediğiniz transferler yapılsa bile benim için önemi yok.

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 12:33
bu arada hala bilgimin olduğunu da farketmişsindir herhalde tanyıldızı..
şaka bu.. kusura bakma.. takılıyorum..
arkadaşlar evet sakaryaspora bedava jef i vermeye çalışırken kolombiyalı bir kaleciyle anlaşmak üzereyiz demişlerdi.. arkadaşı akşam izledim.. canım sıkıldı. cangeleyi çok beğenmedim.. sıradan topçu bence.. halısahada bacakarası ben de yapıyorum..:)
denizli maçında çok ama çok üzüldüm..
yukarıdaki yorumlardan birinde hacıosmanoğlu aday olsun falan yazılmış..
bunlara gerek yok bence.. o şahsı tanıyarak yazıyorsanız, akrabası iseniz.. saygı duyarım. dğeilse tanımadan görüntüye aldanarak yorumluyorsanız sizinle aynı kanaatte olmadığımı da söylemeliyim.
dun akaşm itibariyla sanıyorum kafkas ve kahraman (marcelinho işinin ikilisi) hollandaya gittiler. bu sabahtan itibaren görüşecekler.. sanıyorum anlaşma sağlanır ve musampa ile dönerler..
ciddi anlamda dünya yıldızı bir oyuncudur.. iyi karşılanacağını umuyorum havaalanında..
öteki meseleler karanlık.
ama yalan söylemedim. tarzım değil.
buralarda size izah vermek yerine keyifle puro içip benden sitayişle bahsedişinizi izleme fırsatını kaçırdığıma yanıyorum.

kardeşim sen puronu içmeye devam et bizce bi mahsuru yok sadece ciğerlerin ve seninle alakalı bişey bu arada puro içtiğine göre albayrağın yakın arkadaşlarından birisin

Volkan Albayrak
28.08.2006, 12:33
alın size ii haber Oyuncumuz Hasan Üçüncü sarı kart cezası nedeniyle UEFA Kupası 1.Tur ilk karşılaşmasında Osasuna’ya karşı forma giymeyecek.

stichus
28.08.2006, 12:34
bakın..
kaleci musampa ve bir orta saha yine de olabilir.. ben size pazartesi bitecek dediğim için mahcubum.. yoksa işleri boşladıkları yok.. hala uğraşıyorlar.. gerçekleşme şansı yüksek işler bunlar.. ne yani kimseyi almadan mı bitecek transfer sezonu?
adamın adını jester bildi. onunla da paylaştım zaten..
takıma destek vermek gittikçe zorlaşıyor arkadaşlar..
radikal kararlara doğru hızla yol aldığımızı düşünüyorum..
hayırlısı..

Oğuzhan Görkan
28.08.2006, 12:34
artık uzatmayalım bu konuyu bence biri çıktı salladı bişyeler ortalık karıştı yine boşa konuşuldu ama değişen birşey olmadı.artık somut şeyleri tartışsak iyi olur bu başlıkta.

Volkan Albayrak
28.08.2006, 12:35
ya beyler burada kimsenin yalan konuşacağına inanmıyorum herkes bi yerlerden duyduğunu söylüyor sonuçta transferi pelikan yada stichus yapmıyor ya bunlara niye kızıyoruz

Naim
28.08.2006, 12:36
Ahmet Ağaoğlu Konuşuyor Radsporda
Hesabta Trabzonspor konuşacak
ulan 30 dakika oldu
Fb den geçemedi trabzonspor konuşmaya
Bu adam boyle tongaya düşemezdi
spikerin gazına geldi olayı bitirdi

güya Trabzonspor Konuşacaktı hesabta

Ali Özcan
28.08.2006, 12:36
ama ben stichus a kızmıyorum çünkü bizi bu hale getiren transfer hakkında hiçbir açıklama yapmayan ve bizi bilgilendirmeyen yöneticilerdir.Şu durumda bugün stichus efsanesi,öbür dün pelikan,taka vb... mutlaka olacaktır...

AyhanPe
28.08.2006, 12:37

önümüzdeki transfer dönemlerinde icersin insallah sorun degil.bu arada sana neden yüklenildigini anlamis degilim..yönetime kim yakin olsa transfer dönemi baslar baslamaz anlasilan yildiz?! oyunculara imza atilacak merak etmeyin derdi ama olmadi..yakin olmaya gerek yöneticilerimiz kendileri diyordu :D
yapacak bisey yok..kimsede bosuna strese girmesin.

Volkan Albayrak
adamın adı ne...

Naim
Bu arada Banada laf soktu
Salak spiker Yazdığım cümleyi yanlış anlattı
ahmet efendide golfu anlatamamışız bu arkadaşa dedi
neyse sağlık olsun :D

Bahtiyar
28.08.2006, 12:38
ya beyler burada kimsenin yalan konuşacağına inanmıyorum herkes bi yerlerden duyduğunu söylüyor sonuçta transferi pelikan yada stichus yapmıyor ya bunlara niye kızıyoruz

bende her ne kadar kızsam. tek kelimeyle müthişsin.sağduyulu davranmana hayran kaldım.

Volkan Albayrak
28.08.2006, 12:39
beyler bende bi duyumumu sizle paylaşım 31 ağustosta jun geri dönüyomuş

Bahtiyar
28.08.2006, 12:40
beyler bende bi duyumumu sizle paylaşım 31 ağustosta jun geri dönüyomuş

tam az daha söcedim.:D :D :D

gerçekefsane
28.08.2006, 12:40
@stichus

jester'in söylediği oyuncu kim. Bizde bilelim. Jester bilmiş, burdada söyledin,bizde bilelim

Brezilya'lı genç oyuncu kim

Travelair
28.08.2006, 12:42
Ben iddia ediyorum 1 eylül'e kadar transfer yapacağız :)

UğuR
28.08.2006, 12:42
@stichus

jester'in söylediği oyuncu kim. Bizde bilelim. Jester bilmiş, burdada söyledin,bizde bilelim

Brezilya'lı genç oyuncu kim

VE GERÇEKLEŞME ŞANSI HALA DAHA VARMI ?

gerçekefsane
28.08.2006, 12:43
Musampa'yı Kanca karşılasın :eek: :eek: :eek:

stichus
28.08.2006, 12:44
bmn tanışmaya yazmak da nedir?
öyle birşey yazdığımı hatırlamıyorum. ama sen nasıl istersen öyle olsun efsane..
puro içenlerin albayrakın arkadaşı oldukları sonucuna varmak biraz garip, zira albayrak sigara bile içmez.
aldığım duyumlara göre musampa imzalamış..
hayırlı olsun..
pazartesi bitmedi değil mi daha:)

Berat
28.08.2006, 12:44
Kimi alırsak alalım.. Lazaroni bu takımdan uzaklaştırılmadan bi halt olmaz bu takımdan..

Volkan Albayrak
28.08.2006, 12:45
stichus allah aşkına asrarengiz konuşma şu adam kimmiş onu bi söyle

Volkan Albayrak
28.08.2006, 12:46
Kimi alırsak alalım.. Lazaroni bu takımdan uzaklaştırılmadan bi halt olmaz bu takımdan..

+hüseyin çimşir

Oğuzhan Görkan
bmn tanışmaya yazmak da nedir?
öyle birşey yazdığımı hatırlamıyorum. ama sen nasıl istersen öyle olsun efsane..
puro içenlerin albayrakın arkadaşı oldukları sonucuna varmak biraz garip, zira albayrak sigara bile içmez.
aldığım duyumlara göre musampa imzalamış..
hayırlı olsun..
pazartesi bitmedi değil mi daha:)
sürpirz oldu bu bizim için hiç beklemiyorduk bu transferi nerden çıktı şimdi bu musampa.verdiğin bilgi için sağol.kendileri kalede mi oynuyor acaba???

gerçekefsane
@stichus

mesajlar silinmiş C.tesi günü BMN'de amacım tanınmaktı, bunu başardım mesajını siz yazdınız mı ? yazmadıysanız özür dilerim. Arkadaşların kızgınlığı bu mesajınızadır.

Pazartesi bitmedi biliyorum. Bundan sonra transfer olsa Trabzonspor için transfer bitmez diyorum. Yeteri kadar çile çektik.

UğuR
28.08.2006, 12:47
yÖNETİME YAKINSIN,Yönetimin Lazorini hakkında düşünceleri ne,memnunlarmı yoksa göndermeyi düşünüyorlarmı ve Lazorini hakkında senin düşüncen ne ?

Travelair
28.08.2006, 12:47
Ah ah

....dun akaşm itibariyla sanıyorum kafkas ve kahraman (marcelinho işinin ikilisi) hollandaya gittiler. bu sabahtan itibaren görüşecekler.. sanıyorum anlaşma sağlanır ve musampa ile dönerler..
ciddi anlamda dünya yıldızı bir oyuncudur.. iyi karşılanacağını umuyorum havaalanında......

Eminim ciddi anlamda dünya yıldızıdır. Zaten şaşarım aksi olursa. Kimi transfer etsek dünya yıldızı mübarek

Volkan Albayrak
28.08.2006, 12:48
transferi sanatiğe bıraksınlar kralını yerinden kalkmadan alıp gelmesse adam değilim

Bahtiyar
28.08.2006, 12:48
+hüseyin çimşir

ya bu forum komedi gibi bişey mi sizi okurken gülmekten ölüyom. bide ben ekleyeyim. +hasan

firidin
28.08.2006, 12:49
mustafa keceli sanırım iyi futbolcu oldugunu herkese gösterdi .. bu adamı sezon başında almadık .. 1 trilyon idi bonservisi ....bizim yönetim vermedi o parayı gitti müthiş stoper çagdaşa 750 .000 dolar verdi ...kaleci konusunda ben hala ısrarlıyım şimdi 2 yabancı alacaklar ama kimleri ve nereye ? mesela acaba hüseyin in insanlıktan çıkmasındaki sebeplerden biri takıma önlibero alınması mı ????bu musabma hazretleri ( ben hiç istemiyorum bu adamı ) önlibero tarzı oynayabiliyor sanırım ?? şimdi musabma beyin alındıgını düşünürsek jeffi yollandıgını düşünmememiz lazım çünkü basın sözcüsü 2 yabancı dedi ...jeff giderse ya dediğim kaleci gelecek (zaten gelmezse rezil oldum foruma )ya da sayın ömer kanca hazretlerinin bonusu gelecek çünkü ben o adamın yerinde olsam eger transfer yaptıramazsam gelir gelmez istifa ederim derim ki siz benle alay mı ediyorsunuz 45 gündür brezilya da bekliyorum sonra bir şey yapma gel trabzona .)))) adama sövseler daha iyi idi ..)))şimdi şöyle bir şey olur mu acaba ....

1)MUSTAFA KECELİ Yİ becerip alabilir mi ? maçtan sonra haşim sayitoglu konuşacakmış denizli başkanı ile ...zaten ancak konuştular .)))zor ama bekliyelim

2) hırvat kaleci yi alabilecekler mi ? dediğim gibi bu aslında çoktan bitmiş transferdi ...hala da öyle ... zaten bu kaleci olayı yönetimi patlatacak asıl sorun burada çıkıyor yönetimde de ...ben ısrarla bittiğini söylüyorum çünkü duyumum öle ve saglam ama bakalım son dk da kaleci istemeyenler gol atar mı ??? jeff i bedelsiz dahi yollamayı göze almıştı başkan .....

3)bu musabma beyfendinin lütfedecegi belli sanırım ...kaleci ve mustafa keçeli yi alırsa yönetim aslında hiç musabma ya ilgi göstermemek gerek .. kale tamam hırvat kalede sol taraf tamam olacak mustafa keceli işte o zaman tek yabancı hakkımızı ( jeff e bye bye olacak ) sayın sabırlı yönetici kancalinho bey hem de rezil olmadan kurtarmış halde minero ile kullanırsak takımda kale önlibero ve sol taraf çok şık olur... hatta şuna da razıyım keceli olsun sol taraf tamam gene kale olsun önlibero da ne kadar oynarsa oynasa bile hüseyin ve hasandan ii olacak musabma ya dahi razıyım ....

4) bu takıma kaleci almayan yönetim ve yönetim kurulu üyeleri takımı sabote edip İHANET içindedir ....kim bu jeff ya da tolga ???????????????????????????? lütfen şöyle bir geçen seneye dönün kaç maç bizi yaktılar biraz düşünün ama ii düşünün ben sadece çok bariz olanı yazayım tolga nın istanbul da oynadıgı gs maçı .... şimdi bana genç kaleci pişicek vs demeyin burası fırın değil o zaan gitsin nerede pişerse pişsin ...bu kadar kötü 2 kalecimiz var ve hala yönetimde tartışma var .... hayret ya hayret ki hayret .. hadi lazaroniyi anlıyorum adam adamını tutuyor bizimkiler neyi tutuyor .....................???????????????????? iddaa ediyorum gidin sorun defans adamlarına bunlardan sizi kurtaralım mı diye sorsunlar adamlar allahhhhh der ... bu kadar kötü kaleciler bizim kalede ve bizim taraftarda ( bazıları ) hala ii diyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... allah allah vay anasını yani hayret ....

5)minero nun bonservisi aralıkta bitiyormuş .. tam alınmalık durumda yani ... o adam bedelsiz kalırsa bize gelmez illa ki bir yer bulur bas şimdi parayı 3 5 bi şi kap adamı .. alma musabmayı al keceli yi kaleciyi iş tamam işte .. herkes rahatlar ...hem brezilyalı lazaroni hazretleri ister nasıl olsa ...

6) KALECİ KİMDİR ? MARTİNEZ VE HASABAGİÇ ... işte sorular işte cevap ....sakarya adamı nasıl almış gelmiş....adam bagırıyor ben kaleciyim diye ... keza antep in kalecisi de öle ... ikisi de çok ii kaleci .. hem bunlara verilen paraları biz kesin rahat rahat verirdik ..ölmedik henüz sakarya ve antep in veridğini 50 kat veriririz ... ama işi bilen adam yok ki bizde sakarya ya 500 defa helal olsuın onun başkanı çaykaralıdır ...demek ki her bizim oaralı kötü başkan çıkmıyor .. adam 3 oyuncu almış 3 de 3 ya ....böle bi şi var mı .. sayın başkanım git bari sakarya başkanına de o adamları bize versin bizim oralı nasıl olsa bir kıyak yapar hatta sırf kaleciyi verse de razıyız ...

SAYGILARIMLA ..

arkadasım yazdıklarının bi çoguna katılmakla beraber musampa ve mustafa keçeli arasındaki kıyaslamaların musampa hakkında pek bi bilginin olmadıgını gösteriyor....musampa diyerek bahsettigimiz arkadas avrupada çok iyi takımlarda oynamıs ispanya ve ingiltere gibi futbolun üsdüzey oynandı yerlerde kadroda yer almıs bi adam......

taamam mustafa keçeli iyi olabilir ama asla ve asla musampayla kıyaslaama yapılamaz....şu bi gerçektirki su anda hiç bi Türk futbolcusu ispanya yada ingilterede oynıcak durumda diildir(istisnalar hariç)ama bu adam bukadar önemli liglerde kendine 11 de yer bularak ne kadar iyi oldugunu göstermiştir.....

ve eger TRABZONSPOR osasuna gibi bi takıma karsı zafer hedefliyorsa kesinlikle ve kesinlikle bu iş mustafa keçeliyle filan olmaz !!!!!!!bence musampa kariyeri vede oyun stiliyle TRABZONSPORUN forvet dısında mutlaka alınması gereken bi bolgesinin en iyi adayıdır...ondan daha iyisini bekleyenlere soylüyorum sol açıga musampadan iyi (kariyeriyle)TRABZONSPORUN bu basiretsiz yönetimin alabilecegi daha iyi bi oyuncu varmıdır___????

herkesin egri oturup dogru konusması lazım umutta bize gelmeden iyiydi ömerde ama bazı şeyler sırf iyi futbolculukla olmuyor işte hep beraber görüyoruz (çünkü bu oyuncuların tecrübeleri yok)mustafa keçelide öyle!!!!

ama dedigim gibi bence ispanya ve ingiltere 11 de top oynamıs bi oyuncunun asla ve asla mustafayla ahmetle mehmetle kıyaslanamıcak durumda olduguda asikardır......

herkese saygılarımlaaa....

Volkan Albayrak
28.08.2006, 12:53
umut ii oyuncu ama sen adamı tüm savunma arasına tek başına koyarsan ne yapacak allah aşkına dün akşamki maçta serberst vuruştan orta yapılıyor ceza alanında bizden iki kişi var denizli kontraya çıkıyor bizim ceza alanında 3 tane denizlili var aradaki farka bakın

gerçekefsane
28.08.2006, 12:53
stichus

Jester'in bildiği ismi yazmak istemiyorsan, Jester'e sorarız.

Volkan Albayrak
28.08.2006, 12:54
stichus alooo nerelerdesin şu adamın ismini söyle işim var gidecem

coolank
28.08.2006, 12:55
naklovv : müjdeli haberin için çok mersi gerçekten ii haber bu hasan üçüncü ile ilgili olan .....

ıloveyouszymek : bak güzel kardeşim kaleci % 100 bitti diyen benim ... ben hayatım boyunca karnımdan konuşmadım yalan da konuşmadım ... burada yazdıgım şeylerin hepsi de son derece dogru duyumlardı ve bir gazeteci agzından vs yazılmış şeyler değildi direk bir daha yazıyorum direk yönetimin içinden alınan duyum haberlerdi ... ve hala daha da kaleci işi bitmiş değil bunu da biliniz ...niye olmadı dersen o zamanda yazmıştım yönetimin içinden anlamsız bir şekilde kaleci alınmasına karşı çıkanlar var bunu anlamak mmümmkün değil ...çok istersen sana sadece bir isim vereyim en büyük muhalif karşı çıkan yani haşim sayitoglu .....ve tek başına değil ... ve mustafa keceli işi de tam iptal olmuş değil ...musabma konusunu ise ben sormuyorum dahi yazmıyorumm çünkü o konuyu hem hiç sormadım hem de hiç ilgilenmedim ...kaleciyi almazlarsa zaten bir daha foruma girmiyecegimi de söyledim çünkü yalan konuşan kişi durumuna düştüğüm için bunu kendime yediremem ha eger olursa bu senin mahçubiyetin olsun ...ısrarla hala yazıyorum kaleci % 100 bitti veya bitmişti bu kadar açık net ve kesin ...bekleyip görecegiz sebeplerini de yazdım eger olmazsa ...hatta dediğim gibi mustafa keceli de olabilir halaaaaaaaaaaa....

SAYGILARIMLA ..

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 12:58
şu transfer dönemi bitsede bir birimiz yemeyi bıraksak ne desiniz hoş olmazmı

Ali Özcan
28.08.2006, 13:01
naklovv : müjdeli haberin için çok mersi gerçekten ii haber bu hasan üçüncü ile ilgili olan .....

ıloveyouszymek : bak güzel kardeşim kaleci % 100 bitti diyen benim ... ben hayatım boyunca karnımdan konuşmadım yalan da konuşmadım ... burada yazdıgım şeylerin hepsi de son derece dogru duyumlardı ve bir gazeteci agzından vs yazılmış şeyler değildi direk bir daha yazıyorum direk yönetimin içinden alınan duyum haberlerdi ... ve hala daha da kaleci işi bitmiş değil bunu da biliniz ...niye olmadı dersen o zamanda yazmıştım yönetimin içinden anlamsız bir şekilde kaleci alınmasına karşı çıkanlar var bunu anlamak mmümmkün değil ...çok istersen sana sadece bir isim vereyim en büyük muhalif karşı çıkan yani haşim sayitoglu .....ve tek başına değil ... ve mustafa keceli işi de tam iptal olmuş değil ...musabma konusunu ise ben sormuyorum dahi yazmıyorumm çünkü o konuyu hem hiç sormadım hem de hiç ilgilenmedim ...kaleciyi almazlarsa zaten bir daha foruma girmiyecegimi de söyledim çünkü yalan konuşan kişi durumuna düştüğüm için bunu kendime yediremem ha eger olursa bu senin mahçubiyetin olsun ...ısrarla hala yazıyorum kaleci % 100 bitti veya bitmişti bu kadar açık net ve kesin ...bekleyip görecegiz sebeplerini de yazdım eger olmazsa ...hatta dediğim gibi mustafa keceli de olabilir halaaaaaaaaaaa....

SAYGILARIMLA ..

Coolank sana inanıyorum ben.Sorun yok...Umarım pletikosa alınır.yapılmayan transferler ve bir türlü yapılmayan açıklamalar dengemizi bozabiliyor...Kusura bakma umarım dediğin gibi olur...

UğuR
28.08.2006, 13:02
Sayın @stichus şu üç soruma cevap verirseniz çok sevinirim.
1- Brezilyalı oyuncunun ismi ve halen olma şansı
2-Yönetimin VE sizin Lazorini hakkındaki düşünceniz
3-Szymek in parasal yada psikolojik sorunlarımı var varsa ilgileniyormu?

Saygılar şimdiden teşekkürler.

gerçekefsane
28.08.2006, 13:03
Hasan Avrupa’da cezalı
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/280806hasan.jpgOyuncumuz Hasan Üçüncü sarı kart cezası nedeniyle UEFA Kupası 1.Tur ilk karşılaşmasında Osasuna’ya karşı forma giymeyecek.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
2.Ön Eleme turunda oynanan iki Apoel karşılaşmasında da birer kart gören futbolcumuzun cezası UEFA tarafından kulübümüze tebliğ edildi.

Buna göre Hasan 14 Eylül 2006 tarihinde Trabzon’da oynanacak olan maçta görev alamayacak.

trabzonspor.org.tr

H.Üçüncü ilk maçta oynamayormuş, büyük eksiklik :eek: H.Üçüncü'nün yerine transfer lazım :eek: :eek: :eek: Osasuna macında şimdi ne yapacağız kara kara dşünmeye başladım :eek: :eek:

Volkan Albayrak
28.08.2006, 13:04
nu arada yöneticiler bayrak yapımı ve pankart yapımı olayı hangi forumda bi adres verilirse sevinirim

Naim
28.08.2006, 13:05
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=436403#post436403

nu arada yöneticiler bayrak yapımı ve pankart yapımı olayı hangi forumda bi adres verilirse sevinirim

Ustaalioğlu
28.08.2006, 13:13
Ahmet Ağaoğlu Konuşuyor Radsporda
Hesabta Trabzonspor konuşacak
ulan 30 dakika oldu
Fb den geçemedi trabzonspor konuşmaya
Bu adam boyle tongaya düşemezdi
spikerin gazına geldi olayı bitirdi

güya Trabzonspor Konuşacaktı hesabta

politikadir, bahsedecek iyi bisey yokki...

bordoylamavi
28.08.2006, 13:14
umut ömer rıza bunlar küçük takımların büyük oyuncularıydı bu bir gerçek. trabzonspor şu andaki takımla olmasa bile camia taraftar ve geçmişi ile bu tip oyunculara 1 gömlek büyük gelir. geçmişte de bunun örnekleri yaşandı agustin de ankaragücünün golcüsüydü bizde 3 yılda sadece 1 gol atabildi. umut un kaç şutu kaleyi tuttu hepsi aut ömer rıza kaç şutu kalede.bi geçmişe bakalım trabzonun son 10 yılındaki golcülere bakalım hami şota fatih şimdi sizce umut ömer rızanın isimleri bunların yannda nasıl duruyor

Ustaalioğlu
28.08.2006, 13:15

aynen katiliyorum, bu kadronun eksikleri olsa da simdikinin en az iki katini yapabilecek kapasitede...

Volkan Albayrak
28.08.2006, 13:15
stichus bari gerçekleşme şansı nedir onu söyle

gerçekefsane
28.08.2006, 13:16
Jun'a bile razıyım. Jun'u geri çağıralım. :)

eren_61
28.08.2006, 13:22
ya şimdi biz kimleri yada kimi alıyomuşuz ben kaçırdım banada biri anlatsa

bordoylamavi
28.08.2006, 13:24
bir de bizim bi özelliğimiz var. oyuncu küçük bir takımdayken dikkat çeker yıldızı parlar biz onunla ilgileniriz ama alamayız bi türlü. sonra diğer takım o oyuncuyu alır bir yıl oynatır oyun kondisyon teknik ve disiplin olarak hiçbir verim alamaz. sonra satışa çıkarır işte o arada biz gider bu oyuncuyu alırız. sanki bize gelince değişecekmiş gibi. kısaca takımların kadrolarından çıkarmay çalıştıkları kişileri alırız ve adı transfer olur. örnekler mi : kürşat, çağdaş, fatih akyel eskilerde sergen recep

stichus
28.08.2006, 13:26
adamın adını birazcık ipucuyla bulan jester a sevgilerimi sunuyorum. evet. adını ondan öğrenebilirsiniz. eğer söylerse.. ama ben söyleyemem. hala bir çalışma yürütülüyor mu? bu konularda en ufak bir şey söyleseniz bile mesele ortaya çıkar. sorularınıza cevap veremediğimi üzülerek söylemeliyim.
takımda bazı problemlerin olduğu doğrudur. kaptan bütün maç kendisine söven taraftarın yanına gidememiş ve özür dilemiştir. hata mı dersin sigara mı yakarsın senin bileceğin iş..
destek vermek lazım.. ısrarla destek olmaya çalışıyoruz.
aldığımız bir galibiyetten sonra gerçekleri gören bir taraftarımız olduğu için gururluyum. galibiyetten çok oyunu onemsediğimiz için de..
hocaya destek veriyor yönetim bildiğim kadar.. ama onlar da bazı konuları araştırıyorlar.. szymekin hasta olduğu doğru değildir. bazı psikolojik sorunları var. aşacaklar inşaallah.
ne diyeceğimi bilemiyorum. umarım musampa yı güzel karşılarsınız. umarım kendi evinde forvetsiz oynamadan rakibe top yüzdesiyle ezilmeden, bizim ekmeğimizi yediği için dağlara taşlara top atacak rakip forvetleri aramadan da maç izleriz.
ne diyeyim?

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 13:29
iyi hoşta bizden gurur duyuyosunda sen kimsin onu bize açıkla bakalım biz senin le gurur duyuyormuyuz

Travelair
28.08.2006, 13:31
Lazaroni'ye neden destek verdiklerini tahmin edebiliyorum

stichus
28.08.2006, 13:31
bazı bilgilere ulaşabildiği için bu bilgileri artislik yapma aracı olarak kullanmak bize yakışmaz. ben böyle yapmadım, yapmıyorum. yönetimin gayretle uğraştığını bildiğim bazı konuları sizinle paylaşıyorum hepsi bu. yoksa adamın adını neden söylemeyim?
arkadaşlar bu işler göründüğü kadar kolay değil.
sadece şunu billelim.
bizim bildiğimiz herşeyi ama herşeyi tüm yöneticiler de biliyor.
onların ve özellikle başkanın bildiği herşeyi biz bilmiyoruz.
daha çok şey bilenin aldığı kararlara makul gerekçeler aramak zorundayız. aksi takdirde onların kötü niyetli oldukları sonucu çıkar..
benim bildiğim trabzonspor kongre delegeleri kötü niyetli insanlara görev vermezler.. mesele budur..

Ali Özcan
28.08.2006, 13:33
Stichusssssssssssssssss sssssssssssuuuuuuuuuussssssssssssss !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 13:34
yaptıkları yapacaklarının teminatıdır bizde yaptıklarına bakarak yapabileceklerini ve sonuçlarını tahmin ediyoruz

vatandas61
28.08.2006, 13:39
adamın adını birazcık ipucuyla bulan jester a sevgilerimi sunuyorum. evet. adını ondan öğrenebilirsiniz. eğer söylerse.. ama ben söyleyemem. hala bir çalışma yürütülüyor mu? bu konularda en ufak bir şey söyleseniz bile mesele ortaya çıkar. sorularınıza cevap veremediğimi üzülerek söylemeliyim.
takımda bazı problemlerin olduğu doğrudur. kaptan bütün maç kendisine söven taraftarın yanına gidememiş ve özür dilemiştir. hata mı dersin sigara mı yakarsın senin bileceğin iş..
destek vermek lazım.. ısrarla destek olmaya çalışıyoruz.
aldığımız bir galibiyetten sonra gerçekleri gören bir taraftarımız olduğu için gururluyum. galibiyetten çok oyunu onemsediğimiz için de..
hocaya destek veriyor yönetim bildiğim kadar.. ama onlar da bazı konuları araştırıyorlar.. szymekin hasta olduğu doğru değildir. bazı psikolojik sorunları var. aşacaklar inşaallah.
ne diyeceğimi bilemiyorum. umarım musampa yı güzel karşılarsınız. umarım kendi evinde forvetsiz oynamadan rakibe top yüzdesiyle ezilmeden, bizim ekmeğimizi yediği için dağlara taşlara top atacak rakip forvetleri aramadan da maç izleriz.
ne diyeyim?

her konuya güzel aciklik getiriyorsun, tebrik ederim.
belkide nuri albayrak sin. Mesela baskan giripde kendini foruma üye yapsa kim nerden bilecek ;-)

stichus
28.08.2006, 13:40
kim olduğum sorusunu anlamakta zorluk çekiyorum. ben stichus um. ötesinde merak edilen nedir? yaşım mı? nerede yaşadığım mı? ne iş yaptığım mı? nereli olduğum mu?
yazdıklarımdan bu sonuçlar çıkmıyorsa açıklayayım.. istanbulda yaşayan bir trabzonluyum. iyi bir tahsilim ve işim var. evliyim. ötesi nedir? yönetime yakınlığımın derecesi mi? bu bilgilere ulaşabilecek kadar yakınım.
bu forumda (bazı kinayeler ve espri temelli yazışmalar hariç) yalan söylemedim.
hiç yalan söylemedim. kimsenin yalan söylediğini de sanmıyorum.
trabzonda işler çok hızlı değiştiği için bazı şeyler yalan gibi duruyor. hepsinin izahı var, hem de hepsinin.. ama açıklanamıyor maalesef..
bir fıkra ile örnekleyeyim:
adamın biri bir köyden diğerine giderken bir çeşmede mola vermiş. çeşmenin oluğundan bir eşşek çıkıp kulaklarını sallayarak geri girmiş oluğa. adam olay çıkarmış. eşşek var çeşmenin oluğunda demiş. hemen apar topar adamı hastaneye yatırıp yaftayı yapıştırmışlar deli diye. neden sonra adam tımarhaneden kurtulma amacıyla gördüklerini inkar etmiş. deli misiniz ne eşşeği ne çeşmesi. hiç koca eşşek girebilir mi çeşmenin oluğuna demiş. uzatmayalım adamı iyileşti diyerek bırakmışlar. adam yıllar sonra yine aynı çeşme başına geldiğinde oluktan kafasını çıkarmış bizim eşşek.. kulaklarını şöyle bir sallamış. tekrar içeri girmiş. adam şöyle bir bakmış etrafına. bağıracak olmuş. sonra düşünmüş.. ' ulan' demiş.. ' eşşoğlu eşşek, ordasın.. ordasın ama söyletmiyorlar adama!'

Burçak
28.08.2006, 13:40
aklımdan geçmedi değil bu :):)

ctmeoy
28.08.2006, 13:43
her konuya güzel aciklik getiriyorsun, tebrik ederim.
belkide nuri albayrak sin. Mesela baskan giripde kendini foruma üye yapsa kim nerden bilecek ;-)

yaw bizim baskanın agzı bu kadar laf yapamaz ki

stichus
28.08.2006, 13:43
başkan olabilirim elbette.. hayalim de budur.. sizlerin de aynı hayali taşıdığını sanıyorum..
iki yönü var bu olayın..ilki güzel.. başkan taraftarla nette tartışarak politikalarına yön veriyor..
ikincisi farklı bakış açısı.. buralarda vakit öldüreceğine bağla şu kaleciyi be başkan!
( hayır, tanımamışsın.. başkanın ağzı bundan daha iyi laf yapar.. yapar da söyletmiyorlar adama!)

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 13:45
o zaman gelip bunları bize anlatmayacaktın anlattıysan ne olduğunu açıklayacaksın sn. doktor pardon işi ve eşi olan doktor abicim

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 13:48
unutma ne olursan ol bi trabzonsporlu olduğun için seni seviyorum başkanda olsan odacıda olsan bi trabzonsporlusun onun için seviyorum seni ne olursan ol umrumda değil ama lütfen bundan sonra ortaya laf atma yok bu olacak yok bu bitecek gibi

DİNÇ
28.08.2006, 13:56
başkan olabilirim elbette.. hayalim de budur.. sizlerin de aynı hayali taşıdığını sanıyorum..
iki yönü var bu olayın..ilki güzel.. başkan taraftarla nette tartışarak politikalarına yön veriyor..
ikincisi farklı bakış açısı.. buralarda vakit öldüreceğine bağla şu kaleciyi be başkan!
( hayır, tanımamışsın.. başkanın ağzı bundan daha iyi laf yapar.. yapar da söyletmiyorlar adama!)

Ama iyi ün sahibi oldun...
Ben Trabzonspor kongre üyesiyim ama tanıdığım tek yönetici (Eski yönetici) eski topçumuz Serdar Abi...Onun dışında kimseyi arayıp bir şey soramam...Ama Serdar abiden birşeyler öğrenirsem buraya açık açık yazarım...Ama şu anda Serdar abinin de bildiği birşey yok...Sadece Musampa işi okey...Onu da zaten dün öğrendik...O kadar....Başka birşey yok...
Sevgili arkadaşlar...Boş vaadlere kanmayın...

antagonist
28.08.2006, 13:57
Hocam madem doktorsun;bu taraftara ACE inhibitörü getir,yoksa hepsi hipertansiyondan ölecek...

horizon
28.08.2006, 13:57
http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&@=243100

Sakaryaspor kalecisinin ilginç bir golü mevcut linki buraya koyuyorum, hani belki golcü bir kalecide düşünebiliriz diye, hiç aklımıza gelmedi ne dersiniz?

Emre B.
28.08.2006, 14:10

Sakaryaspor kalecisinin ilginç bir golü mevcut linki buraya koyuyorum, hani belki golcü bir kalecide düşünebiliriz diye, hiç aklımıza gelmedi ne dersiniz?

O golü Sakarya'nın kalecisi mi atmış?:confused:

eren_61
28.08.2006, 14:10

anlış videonun başında bizim szymek var golü polonya yemiş

stichus
28.08.2006, 14:13
doktor değilim.
ünlü olmam sadcee pazartesi yapılaağını iddia ettiğim kaleci musampa ve brezilyalı ortasaha vaadimden mi ileri geliyor? bir başkası da bu iddiaları dillendirse o da ünlü olacak mıydı?
ben sizleri kandırdım mı? inanıyorum dediğimde aslında inanmıyor muydum?
sadece palavra sıkan birinin yazdıklarına mı bu ilginiz?
sadece brezilyadan geleceğini sandığım adamın adını vermedim diye mi özelde küfür yedim?
bakın ben bu transferler gerçekleşmezse burada olurum ve bildiklerimi söylerim dedim. yalan söyler kurtulurum demedim. musampa yı zaten biliyoruz, eski haber diyenler gerçekleri bilmemenin rahatlığıyla mısampa işini küçümsüyor.
hatalar yapılabilir, ama trabzonspor senin benim tekelimizde değildir.
herkesi memnun etmek mümkün değildir. önemli olan doğru olduğuna inandığın şeyi yapmaktır. trabzonda bazı problemler var. çözülmesi biraz zaman alacaktır.
sizlere yalan yanlış magazinel topçu transferlerinden odacı olduğu için duyduğu isimleri aktararak bahseden bir yazarsam eğer.. bu kadar zamanda yeni yalan bulmalı değil miydim?
başkan taraftar haklıdır dedi mi?
herşey çok güzel olacak dedi mi?
demek ki yol alıyorsunuz..
hakikaten desteğe ihtiyaç var arkadaşlar.. ciddi desteğe..
tabii duaya da..

Berat
28.08.2006, 14:13
Tamam işte, Polonya yedi o golü,Kolombiya'dan.. kolombiya'nın kalesinde de Martinez vardı..

A.T.R
28.08.2006, 14:18
antagonist ve Tan Yıldızı yahuu sizler mükemmelsiniz ben neyi gözden kaçırdım diye Stichus'un yazdıklarını tekrar tekrar okudum ama iyi bir iş ve eşe sahip olduğunu anladım ama DOKTOR olduğuunu çıkartamadım siz nasıl yaptınız Walla Korkulur sizden.
Bu arada Sitchus'un en azından kaliteli bir adam olduğuna şüphem yok.Kim olduğunun da bir önemi yok aslında. Ama kibar bir beyefendi imiş ki bizim burada habersizlikten kıvranıp en ufak bir umuda mutlulukla sarıldığımız şu dönemde bilgisi dahilinde olanları olabilecek olanları bizimle paylaşma inceliği gösterdi. Teşekkür ediyorum şahsım adına.Saolsun.

eren_61
28.08.2006, 14:18
doktor değilim.
ünlü olmam sadcee pazartesi yapılaağını iddia ettiğim kaleci musampa ve brezilyalı ortasaha vaadimden mi ileri geliyor? bir başkası da bu iddiaları dillendirse o da ünlü olacak mıydı?
ben sizleri kandırdım mı? inanıyorum dediğimde aslında inanmıyor muydum?
sadece palavra sıkan birinin yazdıklarına mı bu ilginiz?
sadece brezilyadan geleceğini sandığım adamın adını vermedim diye mi özelde küfür yedim?
bakın ben bu transferler gerçekleşmezse burada olurum ve bildiklerimi söylerim dedim. yalan söyler kurtulurum demedim. musampa yı zaten biliyoruz, eski haber diyenler gerçekleri bilmemenin rahatlığıyla mısampa işini küçümsüyor.
hatalar yapılabilir, ama trabzonspor senin benim tekelimizde değildir.
herkesi memnun etmek mümkün değildir. önemli olan doğru olduğuna inandığın şeyi yapmaktır. trabzonda bazı problemler var. çözülmesi biraz zaman alacaktır.
sizlere yalan yanlış magazinel topçu transferlerinden odacı olduğu için duyduğu isimleri aktararak bahseden bir yazarsam eğer.. bu kadar zamanda yeni yalan bulmalı değil miydim?
başkan taraftar haklıdır dedi mi?
herşey çok güzel olacak dedi mi?
demek ki yol alıyorsunuz..
hakikaten desteğe ihtiyaç var arkadaşlar.. ciddi desteğe..
tabii duaya da..
bu taraftar gerçekten bu takıma destek veriyo ama gelmiyen şampiyonluk artık milletin sabrını taşırdı.artık yeni nesil trabzonlu olmuyor.buna kendi çocuklarımız yigenlerimiz de dahil.haklılar anlıyamıyolar çünkü kulüpte başarı yok.trabzondaki taraftarımız yemeğinden kesipte maça geliyo.para veriyor.ama takımı öyle seviyoki öyle destekliyoki başarısızlığını hazmedemiyor.neden trabzon başarılı olamıyo bunu bilip yanlışları yapmamak lazım.sorun ders çıkartmamak

Analyzer
28.08.2006, 14:19
Bana bir masal anlat Stichus, içinde kaleci ve ön libero olsun...

firidin
28.08.2006, 14:20

ya arkadasım sen her ne olursa olsun eger bu yönetimin arkasındaysan ve onlar tastikliyorsan hiç başkan adayı filan olma zaten!!!!!zira bu taraftarın 2.albayrak vakkasına ayırcak ne zamanı nede sabırı kaldı eger illada bu klube baskan olucaksan ne biliyim git barcelonanın baskanını real madridin baskanını takip ette bari bi işe yarasın!!!!!!hani takip ede ede huyun suyun bu adama benzerse bide baskan olma sansını filan yakalarsan yandık:( :(

Muhalif
28.08.2006, 14:21
Hah sonunda beklenen oldu ve işler geldi dayandı duaya:) bir keresinde de takımımız için dua edelim konusu açılmıştı eskiden.. hey Allah'ım.. sen tedbirini al,transferini yap sonra takdiri Allah'tan bekle.. kalede Jeferson her maç öncesi yapıyor zaten dua.. biz onun kalede olmasından ötürü zaten dua ediyoruz bir hata yapmasın diye.. Ama kaleci gelecek herşey güzel olacak diyen stichus da dua'ya ihtiyaç var diyor:) Demeyim diyorum ama Fb'lilerin duası bizden çok tutuyor herhalde hep şampiyon oluyorlar!
Stichus ya bir kaleci getir ya da dua etmiyoruz kardeşim:)

stichus
olur analyzer..
en kaliteli pazartesi azarı seçiyorum bu mesajını müsaadenle..
bu arada güzel düşüncelerinden dolayı hotleo ya teşekkürler..
kalkayım mı artık yerden?
yeterince çektim mi cezamı?

Özer Öztekin
Sevgili arkadaşlar ve Sevgili Stichus,
Bir umut ışığı görünceye kadar yazmayacağım demiştim, ama olmuyor...yapamadım....Ama yine de eski şevkim kalmadı...Neyse en azından Stichus'ta bir umut ışığı gördüm (başkan olacağına dair)...
Stichus un ilk mesajını gördüğümde, çok zeki ve espirili biri olduğuna ve yönetime yakın (Stichus bu tabiri sevmiyor) biri olduğunu söylemiştim, yazılarına dikkatinizi çekmek istemiştim...Tabii cumartesi günü yaptığı açıklamalarkla zaten doğal olarak gündeme oturdu...
Stichus oldukça iyi niyetli ve taraftarla yönetim arasında bir köprü görevi üstlenmek istiyor...Bu takımı (burada itirazım var; bu artık sizin köyünüzün takım değil; ben Kayseriliyim (sizin köyden değilim) ve Trabzonspor benim de takımım, Türkiye'nin her yerindeki insanların takımı olabileceği gibi) gerçekten seviyor....Ayrıca şunu da belirtmem lazım başkana da özel bir saygısı var (tüm diğerlerinden ayrı tutuyor)...
Stichus a gerek burada gerekse özel mesajla seviyesiz mesajlar yazanları kınıyorum, ve onlar adına Stichus tan özür diliyorum...Ancak belirtmek gerekir ki Stichus bu forumda yeni olduğu için bazen bu forumun frekansıyla uyum sağlayamadı...bazı yazdıklarını da (aslında espiri idi) bazı arkadaşlar yanlış anladı...Her iki tarafta da karadeniz insanının tez canlılığı var....Bir de önceki mesajlarını okumadan hemen cevap yazdı arkadaşlar...eskiden birbirimizi daha sık uyarırdık falanca sayfaya bak diye...çoğu arkadaşımız bir önceki bıraktığı yerden tüm mesajları okuyarak gelirdi..
Her neyse Stichus un sonu 'a' ile biten oyuncusunu Jester gibi ben de tahmin etmiştim...Hatta ben bir adım daha ileri gidip isminin baş harfinin de 'a' olduğunu söyleyebilirim...Ama bana göre 'R' ile başlayan öbür adam daha iyi gibi....Ben de Stichus un ısrarla isim telaffuz etmemesinde bir hayır olduğunu düşünerek bu isimleri söylemiyorum ancak merak ettiğim bir şey var....Stichus, Jester a özel mesaj attıktan sonra Jester ortalıktan kayboldu...Hiçbir mesaj yazmadı, tek laf etmedi....Acaba ısrarla istediği ön libero alınamıyor diye mi kızdı ve hayal kırıklığına uğradı, yoksa Stichus mu tembihledi yazmamasını?...
Her neyse ben Stichus a inanıyorum...Söylediği transferler gerçekleşmese bile bizlere yardımcı olmaya çalıştı...
Teşekkürler Stichus....Yönetime kızgınım ama sana değil...

stichus
28.08.2006, 14:24
muhalif avatarın çok hoş yahu..
okurken seni yansıttığını düşündün mü hiç?
bu memnuniyetsiz ifadenle dua pek hayırla neticelenir görünmüyor ama..:)
yahu o elbette inanarak söylenmiştir.
başından alayım..
bir önliberoyla bir kaleci için çalışmaların sürdüğünü söyleyebilirim sanırım. aslında zorluk onları transfer etmek değil.. farklı sıkıntılar var..
neyse..
cezalıyım ben zaten.. başka palavra yok!
beni gidi hayal taciri benii!

Analyzer
28.08.2006, 14:24
Tamam işte, Polonya yedi o golü,Kolombiya'dan.. kolombiya'nın kalesinde de Martinez vardı..

Polonya'nın kalecisi golü yedikten sonra midesi bulanmış gibi ağlara doğru eğiliyor, arkasında da yaklaşık olarak "Kusacak" yazıyor. Ahaha harbi kusacak galiba lan diyosun izlerken:D

Travelair
28.08.2006, 14:27
Ben hala olumsuz düşünüyorum. Stichus kimsin nesin bilmiyoruz. Ağustos'un başında üye olmuşsun. ve kim olduğunu bilgileri nerden aldığını açıklamadan bazı sözler sarf ediyorsun. Herkes de yelkenleri suya indirmiş zaten ne dersen inanıyor. Medya mısın, yönetimden misin, muhalefetten misin, başka takım taraftarı olup bizimle dalga mı geçiyorsun belli değil. Ne olursa olsun perdeler arkasından böyle söylemlerde bulunmak, burayı "manipüle" etmek doğru değil

eren_61
28.08.2006, 14:28
muhalif avatarın çok hoş yahu..
okurken seni yansıttığını düşündün mü hiç?
bu memnuniyetsiz ifadenle dua pek hayırla neticelenir görünmüyor ama..:)
yahu o elbette inanarak söylenmiştir.
başından alayım..
bir önliberoyla bir kaleci için çalışmaların sürdüğünü söyleyebilirim sanırım. aslında zorluk onları transfer etmek değil.. farklı sıkıntılar var..
neyse..
cezalıyım ben zaten.. başka palavra yok!
beni gidi hayal taciri benii!
tamam abim biliyorum bunların isimlerini vermiceksin ama bari olma ihtimallerini ver.yada ne durumda.biz tez canlı insanlarız dayanamuyruk daaa

gerçekefsane
28.08.2006, 14:29
R harfiyle başlayan romerito mu, roger mi

a harfiyle başlayan a harfiyle biten ön libero kim acaba :)

Berat
28.08.2006, 14:31
kendisi bizden daha fazla bilgi sahibidir, yönetimden yakın tanıdıkları vardır, bunlara kimsenin itirazı yok.. İtiraz ettiğimiz nokta oluşturulan gizemli hava..Eğer bizimle birşeyler paylaşmak istiyorsan isim vererek paylaşabileceklerini paylaş.. ama bazı konularda madem isim veremiyorsun; o konuları hiç gündeme getirme.. ilk harfi şuymuş, son harfi buymuş vs vs.. Hiç söyleme o zaman..İlk harfini söylediğinde mutlu mu oluyoruz zannediyorsun?

Sinan Akyıldız
28.08.2006, 14:31
bence de fazla konusturmayın arkadaşımızı , çünkü o konuştukça biz fıtık olucaz ...

"Kehanet, muhtemel bir olayı kesin bir bakış ile görmekten başka şey değildir. Hava ya bulutlu olacaktır, ya da güneş açacaktır"

Bir Kızıl Derili ata sözüyle duruma katkı yapmak istedim , yani musampa transferi ya olacaktır yada olmayacaktır bunu bilmek için kahin yada yönetime yakın biri olmak gerekmez , kaleci transferi olabilirde olmayabilirde ...

Saygılarımla ...

stichus
28.08.2006, 14:32
ben de sana teşekkür ederim..
duygulandım cidden.. köyümün takımıdır. ama sen de destekliyorsun.. inşallah sen başkan olursun bu kulübe bir gün..
diğerlerinden başkanı ayırdığım doğrudur. onu saygı ile korumaya kollamaya çalıştığım da.. senin de çok rahat gördüğün gibi o isimle alakalı tek ipucu verilemezdi. başharfi de son harfi de a demek benim aklıma da gelmiştir elbette. takımın söylesen de hemen bulunurdu. ama sadece adının son harfi a dememe rağmen jester onu buldu ve bana yazdı bu mu diye.. ben de kendisini tebrik ettim.. uğraşması takımını sevmesinde kaynaklanıyor.. ben az uğraşmadım brezilya ile aramızdaki altı saatlik farkı günlük hayatımda engel olmadan takip için..
benden özür dilemene gerek yok..
seviyesiz adamlar her yerde var..
üç kuruş verip takımına destek için tribüne koşmayan beni evimde kanser eden taraftarda da hata var (ve tolere edilebilir), geri geri gidip bir yusufu doğru düzgün tutamayan hüseyinde de(ve tolere edilebilir).. forvetsiz avni aker maçı olur sanan lazaronide de hata var, ben burada oynamam diye gezinen gökdenizde de..
tüm bunların hepsi de tolere edilebilir..
başkanda da hata vardır..
tolere edilebilir mi?

Analyzer
28.08.2006, 14:33
a harfiyle başlayan a harfiyle biten ön libero kim acaba :)

Christina Aguilera olabilir:) Olursa iyi olur, kombine satışları patlar:D

A.T.R
28.08.2006, 14:33
Uff Yaa amma kazık ip uçları veriyorsunuz Trabzonolg bey kardeşim ben yaşlı başlı adamım ihtiyarladım artık bu sudoku bulmacalar zor geliyor bana yormayın beni Allahınızı severseniz. A ile başlayıp A ile biten bi birezilyalı tanıyordum o da yıllar önce Futbolu bıraktı ( hehe yaşlı olduğum ortaya çıktı işte ) o da Aldana idi.Yeni nesil Futbolcuları pek tanımıyorum brezilya isimlerine de o kadar aşina değilim.Yeter insaf yormayın beni :)
Hepinize ayırmaksızın sevgilerimi sunarım.
Ayrıca Lütfen Sitchus başta olmak üzere biribirimize özelden ya da forum içerisinde hakaret içeren ifadelerde bulunmayalım.Bu bizi sadece bizi alçaltır.
Ve Sitchus Bey, Neden yerdesiniz ki kim sizden diz çökmenizi ve bir suçlu gibi azar yemenizi talep etti.Bir Trabzonsporlu ve Bir Müslüman Ancak Rabbi karşısında diz çöker ve çökmeli.
Selam ve Dua ile kalın

DURAS
28.08.2006, 14:34
Transferin sonuna kalmış şurada 5 gün.Sabredersek transferlerin olup olmayacağını zaten göreceğiz. Daha öncede yazdım, bu takımın transferden çok kurumsallaşmaya, tesisleşmeye ve alt yapının canlandırılmasına ihtiyacı var. Bunlar olursa başarı zaten gelir.Bu durUmdaki trabzonsporumuza yapılan transferler ancak günü kurtarır, geleceği değil. Saygılar

gerçekefsane
28.08.2006, 14:36
Kalmış burda bugünü de sayarsak 5 gün. İsmi yazın olsun bitsin. 50 gündür Brezilyadan transfer yapamayan yönetim transfer yapamamış, bundan sonramı yapacak. Adı a ile başlamış, r ile başlayan oyuncuları A-L-A-M-A-Z-L-A-R

A.T.R
28.08.2006, 14:37
Ben hala olumsuz düşünüyorum. Stichus kimsin nesin bilmiyoruz. Ağustos'un başında üye olmuşsun. ve kim olduğunu bilgileri nerden aldığını açıklamadan bazı sözler sarf ediyorsun. Herkes de yelkenleri suya indirmiş zaten ne dersen inanıyor. Medya mısın, yönetimden misin, muhalefetten misin, başka takım taraftarı olup bizimle dalga mı geçiyorsun belli değil. Ne olursa olsun perdeler arkasından böyle söylemlerde bulunmak, burayı "manipüle" etmek doğru değil

Travel air bu bir ilk olmalı ya da ben ilk kez görüyorum.Sen ..Sen...sen hiç bu uslubu kullanmazdın.Gayet sakin ve mutedildin.Sen de mi gazabın bal gibi tadına kananlardan oldun :)

champions
28.08.2006, 14:37
yöneticilerin hollandaya gittiği doğru galiba işte haber
Musampa'ya Gittiler

Bordo-Mavililer, daha önce Trabzon'a getirip anlaşamadığı sol kanat oyuncusunu getirmek için dün yönetici İbrahim Baturoğlu'nu Hollanda'ya gönderdi. Musampa, salı günü imzaya geliyor..
MENAJERLERİ BÜYÜK SORUN
VE Trabzonspor'da Musampa transferi bitmek üzere. Yaklaşık 10 gün önce Hollandalı sol kanat oyuncusunu Trabzon'a getiren Bordo- Mavililer, anlaşma sağlayamayıp geri gönderdiği Musampa için sona yaklaştı. Birden fazla menajere yetki verdiği için transferinde sürekli sorun çıkan Musampa'dan tek isim için belge istendi.

BATUROĞLU HOLLANDA'DA
YILDIZ oyuncuyla her konuda anlaşmaya varan Bordo-Mavililer, dün yönetici İbrahim Baturoğlu'nu Hollanda'ya gönderdi. Hollanda Federasyonu'ndan transfer için onay alacak olan Baturoğlu, en geç yarın Musampa ile birlikte İstanbul'a gelecek. Buradan da Trabzon'a geçecek olan 29 yaşındaki yıldız oyuncu 3 yıllık resmi imzayı atacak. star

Travelair
28.08.2006, 14:41
Travel air bu bir ilk olmalı ya da ben ilk kez görüyorum.Sen ..Sen...sen hiç bu uslubu kullanmazdın.Gayet sakin ve mutedildin.Sen de mi gazabın bal gibi tadına kananlardan oldun :)

Üslubumun nesi var?

gerçekefsane
yattara 3-6 hafta yok. herkese geçmiş olsun. Sağ tarafa oyuncu lazım dedik. Kimle dolduracaksınız.

Analyzer
A ile başlayıp A ile biten bi birezilyalı tanıyordum o da yıllar önce Futbolu bıraktı ( hehe yaşlı olduğum ortaya çıktı işte ) o da Aldana idi.

Aldana diyince aklıma geldi, Adamo diye bi şarkıcı vardı bi zamanlar. A ile başlayıp O ile bitiyodu ama ismi. Teeyy teyy. Harbi yaşlanmışız yahu:)

DURAS
28.08.2006, 14:44
yattara 3-6 hafta yok. herkese geçmiş olsun. Sağ tarafa oyuncu lazım dedik. Kimle dolduracaksınız.
lazaroni için iyi haber.takımayerleştirmek istediği defansif ve korkak futbol sistemine hiç uymuyordu.

DİNÇ
28.08.2006, 14:45
ben de sana teşekkür ederim..
duygulandım cidden.. köyümün takımıdır. ama sen de destekliyorsun.. inşallah sen başkan olursun bu kulübe bir gün..
diğerlerinden başkanı ayırdığım doğrudur. onu saygı ile korumaya kollamaya çalıştığım da.. senin de çok rahat gördüğün gibi o isimle alakalı tek ipucu verilemezdi. başharfi de son harfi de a demek benim aklıma da gelmiştir elbette. takımın söylesen de hemen bulunurdu. ama sadece adının son harfi a dememe rağmen jester onu buldu ve bana yazdı bu mu diye.. ben de kendisini tebrik ettim.. uğraşması takımını sevmesinde kaynaklanıyor.. ben az uğraşmadım brezilya ile aramızdaki altı saatlik farkı günlük hayatımda engel olmadan takip için..
benden özür dilemene gerek yok..
seviyesiz adamlar her yerde var..
üç kuruş verip takımına destek için tribüne koşmayan beni evimde kanser eden taraftarda da hata var (ve tolere edilebilir), geri geri gidip bir yusufu doğru düzgün tutamayan hüseyinde de(ve tolere edilebilir).. forvetsiz avni aker maçı olur sanan lazaronide de hata var, ben burada oynamam diye gezinen gökdenizde de..
tüm bunların hepsi de tolere edilebilir..
başkanda da hata vardır..
tolere edilebilir mi?

Yaw arkadaşım bir isim şehir oynamadığımız kalmıştı...Sonunda onu da yaptırdınız bu taraftara...Helal olsun....
Yok a harfiyle başlayacak r harfiyle bitecek...Bu ne yaw...Dalga mı geçiyorsunuz bizimle...
Varsa bir bildiğin açık açık yaz...Allah'ın bildiğini niye kuldan saklıyorsun...Sen biliyorsan daha bir çok insan biliyor demektir...Birkaç kişi fazla olmuş ne çıkar....
Bu taraftarı bu hallere düşüren utansın...(Utanacak yüz varsa)

ayrıca musampa dışında yabancı bir futbolcu da zor....Kimi gönderecen ki...

A.T.R
28.08.2006, 14:45
Üslubumun nesi var?
hiiç yanlış anlama başkaları bu tarzda ( yani biraz sert) yazsa dikkatimi çekmezdi.Senin genelde bütün mesajlarını okurum ve bu tarzda -ya DA DOZda demek daha dogru olur heralde - hiç mesajına şahit olmamıştım sadece şaşırdığımı ifade etmek istedim hepsi bu:)

Özer Öztekin
28.08.2006, 14:47
Bence önümüzdeki birkaç gün başkanın son şansı...İyi niyetinden şüphem yok ama bir şekilde sanki yeterince etkin olamıyor diye düşünüyorum...Çatlak sesler çok fazla...İyi niyeti hem kendine hem takıma zarar vermeye başladı...Artık insiyatifi tamamen ele alıp şu transfer işini taraftarın beklentisi doğrultusunda sonlandırmalı...M.Keçeli, Pletikosa, 'a' ve Musampa (bu arada Musampa ismi gereksiz yere yıpratıldı) ile bu takım herkesi yeniden canlandırır...Taraftar bunu istiyor...Başkan da istiyorsa etrafa kulaklarını tıkayıp bunları gerçekleştirmeli...Taraftar da arkasında olur...Öbür türlüsünü hiç kimse tolere edemez gibime geliyor...

gerçekefsane
28.08.2006, 14:48
Mehmet Yozgatlı'yı kiralık olarak alırız. Fenerbahçe'de kadroya zor girer. İ.Akın'ı alalım. :eek: :eek: :eek:

Analyzer
28.08.2006, 14:49
ayrıca musampa dışında yabancı bir futbolcu da zor....Kimi gönderecen ki...

musampa denmeyecek açık açık. kaç kere söylücem yaw? adı m ile başlayıp a ile biten hollandalı futbolcu diyeceksiniz.

Travelair
28.08.2006, 14:50
Hotleo dostum bence yazım sert değil yani anlayamadım neden sert bulduğunu. Bir tepki var evet doğru, şöyleki;

Kim olduğu belli olmayan biri, birden ortaya çıkıp, yönetim perdesinin arkasına sığınıp yok başkan şöyle insandır, şunu yapacaktı olmadı, kendi seçmedi yönetim kurulundakileri, yok td gecikti çok kızdı başkan Lazaroni'yi aldı, yok şu transferler olacaktı ki aklınızın almayacağı problemler çıktı. Siz anlayamazsınız ulu insanlar anlayabilir, sizin bildiğiniz ve bilebileceğiniz sözlerin hepsini yöneticiler biliyor ama siz onların bildikleri bilmiyorsunuz......

gibi "sindirme" tarzında yazılarla karşılaşmak bende tepki doğuruyor. Birileri size netice yerine haticeyi anlatmaya başlar ise bilin ki bunun arkasında düzgün gitmeyen birşeyler vardır

gerçekefsane
28.08.2006, 14:52
Musampa imzayı atar. 2-3 gün eşyalarını hazırlamak için süre ister. :( Pletikosa'yı almak için niye bekler bu yönetim. :( :(

Özer Öztekin
28.08.2006, 14:52
Stichus, izninle bu isimi açıklayabilir miyim? Tabii benimki sadece tahmin, doğruluğunu bilmiyorum...Taraftarı bu kadar sıkıntıda bırakmak doğru olmaz..Bu arada eğer benim dediğim oyuncu ise çok tanınmamış ancak gelecek vaadettiği söylenen genç bir oyuncu...

gerçekefsane
28.08.2006, 14:54
açıklayın bitsin nasıl olsa alamayacağız :)

Pascal'ı alın, Pascal

champions
28.08.2006, 14:54
2. harfi r olması lazım

DİNÇ
28.08.2006, 14:55
Demek istediğim işte bu.

Yönetim perdesinin arkasına sığınıp yok başkan şöyle insandır, şunu yapacaktı olmadı, kendi seçmedi yönetim kurulundakileri, yok td gecikti çok kızdı başkan Lazaroni'yi aldı, yok şu transferler olacaktı ki aklınızın almayacağı problemler çıktı. Siz anlayamazsınız ulu insanlar anlayabilir, sizin bildiğiniz ve bilebileceğiniz sözlerin hepsini yöneticiler biliyor ama siz onların bildikleri bilmiyorsunuz......

gibi "sindirme" tarzında yazılarla karşılaşmak bende tepki doğuruyor. Birileri size netice yerine haticeyi anlatmaya başlar ise bilin ki bunun arkasında düzgün gitmeyen birşeyler vardır

aslında başkan da çaresiz...Ne yaptıysak olmuyor havasında...hem kendisi işi bilmiyor hem de güvendiği insanlar...Birşeyler yapıp eline yüzüne bulaştırıyor...Asıl ben 1 Eylül den sonrasını düşünüyorum...

eren_61
Stichus, izninle bu isimi açıklayabilir miyim? Tabii benimki sadece tahmin, doğruluğunu bilmiyorum...Taraftarı bu kadar sıkıntıda bırakmak doğru olmaz..Bu arada eğer benim dediğim oyuncu ise çok tanınmamış ancak gelecek vaadettiği söylenen genç bir oyuncu...

madem sadece tahmin açıkla o zaman belki doğru yada değil der

Sinan Akyıldız
Allah Allah ya bi izin istemediğimiz kalmıştı , yapmayın etmeyin arkadaşlar :mad:

Özer Öztekin
28.08.2006, 14:56
Ya hayır, zaten bahane arıyorlar, Trabzonolog söyledi de adamı meşhur edip fiyatını artırdı, o yüzden alamadık diyecek bizimkiler diye korkuyorum...

eren_61
28.08.2006, 14:56
hee ole diyosan doğrudur bu suçuda sana atmasınlar açıklama:D

gerçekefsane
28.08.2006, 14:57
Ariel Ortega mı :)

Sinan Akyıldız
28.08.2006, 14:58
Valalha burası günü eğlencesinden daha komik bi hal aldı , resmen komik duruma düşüyoruz arkadaşlar yapmayın etmeyin yazdıklarınıza bir bakın kendinize gelin
yok birinci harfi bilmem ne ikinci harfi bilmem ne son harfi bu en iyisi bu konuya günün eğlencesinde devam edin hatta başlıkta hazır "Faruk beyin 45 gündür peşinde koştuğu ismi zartla başlayan zurtla biten transferin adı nedir " biraz uzun oldu ama

He bu arada iznini de alalım arkadaşın ...

Analyzer
28.08.2006, 14:59
Augustine Okocha?

firidin
28.08.2006, 15:00
:) :) ya suraya bbak yaaa adam sanki paşa izin filan istenilyor:) :)

komik arkadaşlar çok komik şimdi yönetime hak verdim işte daha dün yönetim hakkında konusan arkadasların bugun yaptıkları yönetimin tutumundan çokmu farklıdır_?????daha aramızda bir isim açıklamaya çekiniyor TRABZONSPOR taraftarı ,sonra baskanın çıkıp koskoca TÜRkİYEYE açıklama yapması bekleniiyor!!!!

sakın açıklamayın o ismi alamayız sonra burdan bir soylenti giderse klubune bonservisine zam filan yaparlar sakın haaa!!!!!güldürmeyin adamı yaaaa:)

komik oluyosunuz arkadaslar komik:mad:

champions
bi siyahi oyuncumuz daha olacak ne güzel

stichus
benimle alakalı problemi net olarak ortaya koymak lazım..
avatarındaki yöneticinin tavrını bana yansıtman hoş değil!
yazma deyin yazmayalım.. biri adını ver diyor, verilmez doğru olmaz diyoruz.. hiç yazma o zaman diyorsunuz.. özelde adını soran sorana.. kime söylemişim ki adını ben? kendi bulan jester a.. jester in o kadar hukukunu korumayalım mı?
ayrıca bilgiyi nereden aldığımı yazınca ne olacak?
gerginleşmeye gerek yok yahu..
bana izin verirseniz cezamı çekmeye devam edeyim bir müddet daha..
zaten transferler ben söylemesem de gerçekleşecketir. arkadaş kızıldıerelilere atıfla aktarmış doğruyu..
burada sabırla cezamı çekeceğim..
pazartesi biteceğini duyurduğum transferler gerçekleşmediği için üzüntüm bir tarafa, bu vaadime inanarak hayal kırıklığı yaşayan tüm arkadaşlardan kamil manada özür diliyorum..
travelair..avatarındaki yöneticinin tavrı sana çok yakışıyor.. ama bana yakışmıyor.. sana laf yetiştirmeye çalışmayacağım.. zira gerginlik istemiyorum..
ama sana bilgi milgi yok:)

Analyzer
Ya hayır, zaten bahane arıyorlar, Trabzonolog söyledi de adamı meşhur edip fiyatını artırdı, o yüzden alamadık diyecek bizimkiler diye korkuyorum...

Vallahi de derler billahi de derler.

DİNÇ
AnelkA olabilir mi?

TSknbkTS
28.08.2006, 15:01
bir atasözümüzü anımsadım birden
bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış.
bizimkide o hesap.Transferde olacak olan nedir?
Son gün gider milyondolarlar verir iki uyduruk topçu alırız.Bomba transfer diye avutulutuz.bu kadar basit.Yormayın kendinizi beyler...

Özer Öztekin
Stichus un online olduğu halde sessiz kalmasını ''sükut ikrardandır'' sözüne yorup, ''tahmin ettiğim'' ismi açıklıyorum;

'' Arouca''
Allah'ım beni bağışla...

eren_61
AyalA olmasın??

A.T.R
28.08.2006, 15:02
neyse Arkadaşlar ben fatura yatırmaya gidiyorum. Anlaşılan bu transfer işi bizi daha cook hülyalara daldırır olmaz gazap üzümleri yeriz olmaz lanet olsun der bu seneden de gecti seneye Allah kerim der avunuruz. Sonumuz hayrolsun.Hoşcakalın

eren_61
Stichus un online olduğu halde sessiz kalmasını ''sükut ikrardandır'' sözüne yorup, ''tahmin ettiğim'' ismi açıklıyorum;

'' Arouca''
Allah'ım beni bağışla...

oda kim desem ayıp olur mu?

gerçekefsane
....................

champions
28.08.2006, 15:05

'' Arouca''
Allah'ım beni bağışla...
ne yaptın şimdi piyasası yükselicek en 5 katı isterler şimdi

karayamayman
Bu son yazılan mesajlar, topluca kafayı yediğimizin işaretidir.

Ben demiştim bu taraftar toplu cinnet geçirecek diye bundan 3-5 gün önce. Sanırım oldu.

bir tahmin de ben yapayım.

AngurA (Hıyar anlamında kullanılmıştır)

Allahım sen bize sabır ihsan eyle.

Analyzer

'' Arouca''
Allah'ım beni bağışla...

Arouca kim yaw? Erdoğan Arıca Brezilya vatandaşlığına geçip Arouca mı oldu yoksa?

h@msi61
28.08.2006, 15:06
forumda bi adam asmaca oynamamistik, o da tamam oldu...

eren_61
arkadaşlar lütfen terbiyemizi koruyalım.birbirimize hakarek etmeyelim.

Sinan Akyıldız
ya vallaha çok komiksinizzzzzzzzzzz yapmayın etmeyin arkadaşlar ya bırakın ismi filan olmayacak dua ya amin diyosunuzzzz " BU KADAR BASİT" biz pelikanı da gördük filikayı da transatlantiği de olursa başımızla beraber , ama olmazsa yine size hüsran olur isim tahmını yapıp kendinizi de bizide komik duruma düşürmeyinnnnn :mad:

cabri
zor dostum zor... musampa işini halletsinler öpüp başımıza koyalım. yahu şurda 5 gün içinde takımdaki 2 yabancıyı gönderip yerlerine 2 yabancı alacak kadar becerikli ise bu yönetim şimdiye kadar nerdeydi!!! peh... bırakın bu işleri. :D

Umut fakirin ekmeği... şimek ikna edilip anadoluya kiralık giderse yerine appiah vari bir ön libero bize iyi gelirdi. Ama hiç umudum yok o ayrı tabi :)

Berat
28.08.2006, 15:07
Arouca Da Silva.. Fluminensenin ön liberosu..86 doğumlu..merak eden arkadaşlar için yazdım bu bilgileri.. Arouca olduğundan emin olduğumdan ya da bildiğimden falan değil..

champions
28.08.2006, 15:07
Arouca kim yaw? Erdoğan Arıca Brezilya vatandaşlığına geçip Arouca mı oldu yoksa?
kendisi 20 yaşında fluminensede oynar ve ayrıca siyahidir maalesef daha fazla bilgi yok

Özer Öztekin
28.08.2006, 15:08
Yönetici arkadaşlar Lazbalıkçı nın son mesajını siler misiniz?..Seviyenin bu kadar düşürülmesine gerek yokkk..

Sinan Akyıldız
28.08.2006, 15:11
"Kehanet, muhtemel bir olayı kesin bir bakış ile görmekten başka şey değildir. Hava ya bulutlu olacaktır, ya da güneş açacaktır. "

Ne sen kahinsin nede biz koyun bize bilgiler aktarmaya çalıştın bi sebeple haksız yada yalan sölemiş konumuna düştün transferler ya olucaktır ya olmıyacaktır isim şehir oynayıp komik duruma düşmeye gerek yok

Arkadaşlarımda rica ediyorum isim tahmininde bulunmayın :mad:

cabri
28.08.2006, 15:11
Küfüre hayır!!!!!

adam doğru yada yanlış, bildiklerini burada paylaşmış... isteyen inanır isteyen inanmaz...bu kadar gaza gelmeye ne gerek var yahu! doğru çıkarsa alkışlarız. olmadı kızarız. bu kadar... abartıya gerek yok.

stichus
28.08.2006, 15:14
a ha.. açıktan da küfür yediğimize göre.. ufaktan yol almak lazım buralardan..
rabbim hakkımızda hayırlısını versin..
her şey gönlünüzce olsun!

Sinan Akyıldız
28.08.2006, 15:16
http://www.nos.nl/noswktot20/images/Marcos-Arouca-da-Silva99_tcm47-175278.jpg

Buda ismi zikredilen arouca ...

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 15:16
yazma deyin yazmayalım.. biri adını ver diyor, verilmez doğru olmaz diyoruz.. hiç yazma o zaman diyorsunuz.. özelde adını soran sorana.. kime söylemişim ki adını ben? kendi bulan jester a.. jester in o kadar hukukunu korumayalım mı?
zaten transferler ben söylemesem de gerçekleşecketir. arkadaş kızıldıerelilere atıfla aktarmış doğruyu..
pazartesi biteceğini duyurduğum transferler gerçekleşmediği için üzüntüm bir tarafa, bu vaadime inanarak hayal kırıklığı yaşayan tüm arkadaşlardan kamil manada özür diliyorum..
travelair..avatarındaki yöneticinin tavrı sana çok yakışıyor.. ama bana yakışmıyor.. sana laf yetiştirmeye çalışmayacağım.. zira gerginlik istemiyorum..

arkadasım tamam..yeter artık değilmi..bırak germe milleti;) sen istanbulda iyi işine devam et..çünkü bu yönetimdende teknik direktördende cacık olmaz..biz kendimizi yeriz ancak burda..yönetim a.....a yı alır belki senide halı sahada maça çağırırlar halı sahada oynarsınız beraber..
çünkü trabzonda sorun transfer falan deil.. traftar takıma küsme aşamasına geldi bu çok kötü..bunun suçlusuda senin savunduğun yönetimdir..bakınız ezikbahçe yönetimi...kezman deivid ve edu..bir günde transferi bitiriliyor..savunma artık yönetimi..trabzon spor taraftarı futbolu bilir..sadece futbolu değil futbolun her öğesini bilir..
Sözün Özü bu kadro bile şampiyonluğa değil ama ilk 3 e kesin oynar yeterki lazaroni ve yönetim başında olmasın..
isterseniz ufak çaplı bi anket yapalım burda yönetim ve lazaroni aynı anda hatta şimdi gitsinmi die;) ;)

champions
28.08.2006, 15:17
ortada küfür edilecek bi durum yok böyle bi durum olsada buraya yazmak yanlış zaten inanırsın inanmazsın bunuda söylersin

Analyzer
28.08.2006, 15:18
a ha.. açıktan da küfür yediğimize göre.. ufaktan yol almak lazım buralardan..
rabbim hakkımızda hayırlısını versin..
her şey gönlünüzce olsun!

Selametle dostum:) Buldu bi delik hemen kaçıyo dicekler arkandan bak. Benden söylemesi:)

Travelair
28.08.2006, 15:18
@ stichus

Sana yazma diyen yok. Perdelerin arkasından insanların kafasını bulandırma diyorum sadece. "Sana bilgi yok" kısmına gelince, senin bilgine ihtiyacım yok dostum ben buradaki insanlara üzülüyorum.

Öyle bir noktadan yazıyorsun ki karşındaki sanki elini öpecek. Senin bu padişah mantığın yüzünden Trabzonspor ilerleyemiyor. Şimdi yönetimden olduğuna inandım. Yalnız burası dalkavuklar mekanı değil. Manipülasyon mekanı da değil. Laf çevirip durmakla olmuyor bu işler. Bilgi bulduysan senin olsun

champions
28.08.2006, 15:19
http://www.nos.nl/noswktot20/images/Marcos-Arouca-da-Silva99_tcm47-175278.jpg

Buda ismi zikredilen arouca ...

2003 de 17 yaşaltı dünya şampiyonasında oynamış resim ordan galiba

Ustaalioğlu
28.08.2006, 15:20
elemana cevap verilmesin bence, yoksa bu isimsehir sabaha kadar surer...
5 gun sonra belli olur akkoyun karakoyun...

Analyzer
28.08.2006, 15:21
Bu Erdoğan Arouca'yı gelmeden önce çabucak pişmesi için mikrodalga fırına versinler. Geldikten sonra daha genç bu diyip Sebat'a kiralarız pişsin diye mazallah.

champions
28.08.2006, 15:21
elemana cevap verilmesin bence, yoksa bu isimsehir sabaha kadar surer...
5 gun sonra belli olur akkoyun karakoyun...

isim zaten ortada Marcos Arouca da Silva

Özer Öztekin
28.08.2006, 15:23
Sivasspor, Hollanda Milli takım formasını giyen Ajax’lı Nordin Wooter’i renklerine bağladı....Son günlerde de iyi transfer yapılabiliyor...

karayamayman
28.08.2006, 15:27
Bu Erdoğan Arouca'yı gelmeden önce çabucak pişmesi için mikrodalga fırına versinler. Geldikten sonra daha genç bu diyip Sebat'a kiralarız pişsin diye mazallah.

Ya benim yazdığım AngurA ismi niye kabul görmedi ?

champions
28.08.2006, 15:27
Sivasspor, Hollanda Milli takım formasını giyen Ajax’lı Nordin Wooter’i renklerine bağladı....Son günlerde de iyi transfer yapılabiliyor...
bende biraz önce duydumda hollanda milli takımında böyle bi adam hiç görmedim bir dönem giymiştir herhalde

Jester
28.08.2006, 15:29
Evet arkadaşlar döndüm, birşey yok sadece işlerim yüzünden Internet erişimim yoktu bu arada.

Yazılanları okudum da hakikaten çok sıkıntılı olduğumuza bir kez daha kanaat getirdim, gerçekten bu şartlarda kafayı yememek elde değil.

İsme gelince, evet arkadaşlar Fluminense'li Arouca doğru tahmin, nitekim benim gibi araştırma yapan diğer bazı arkadaşlar da ulaşabildiler isme.

Nasıl biri mi? Yazılanlara ilavem şu olur: Brezilya 20 yaş altı milli takımında oynamış, 1.69 m boyunda ama çalışkan ve tekniği yüksek iyi bir oyuncu. Defansif yönü daha güçlü ama çift yönlü bir orta saha oyuncusu.

Gelse nasıl mı olur? (Yorumum): Bence çok iyi olur, yaşı dışında bir handikap göremiyorum. 2H'den birini keseceği için bence çok faydalı olur. Hatta bence Musampa'dan daha faydalı olur.

Bu transfer gerçekleşir mi? Onu ben bilemem, ama o mevkiye bir adam almazsak bu yıl aramızda kalp ve kanser vakaları artacak orası kesin.

Bu arada Musampa'ya hala karşıyım. Hazır olmadığını tahmin ediyorum ayrıca en acil ihtiyaç duyduğumuz bölgelerin adamı değil.

Benim gönlümden geçen hala : Pletikosa + Mineiro + Keçeli

Özer Öztekin
28.08.2006, 15:29
Stichus yönetime olan hıncımızı senden çıkaracak arkadaşlar galiba...Sen iyisi mi şu transferler yapılıncaya kadar ortalıkta pek gözükme....Bu arada ben arkadaşları oyalarım...

Travelair
28.08.2006, 15:33
Fikirlerimi söyledim artık yorum yapmak istemiyorum

stichus
28.08.2006, 15:34
vay jester gelmiş..
ismini zikrettiğiniz oyuncunun takıma transferi oldukça zor artık. takım hakkında konuşmam yasaklandı gibi ama şunu söylemeliyim.. keçeli ve musampa olabilir.. bir de pletikosa olabilir..
zaten bildiğiniz şeyler bunlar..
güzel takım oluruz o zaman bana göre..
benim de cezam biter belki, hep birlikte maçlara gideriz.. ben de sizlerin arasında oturup taraftar ne düşünüyor öğrenme fırsatı bulurum.. biraz da küfür öğrenirim hem:)

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 15:36
yaw ben artık yorumları okudukça iyiden iyiye kızıyorum bu yönetim ve lazaroniye..bela oldular başa..
çıldıracam kafayı yiyecemmmmmmmmmmmmmmm....

champions
28.08.2006, 15:36
Jester
arouca gelirse mineiroya yer kalmıyo galiba ama bu oyuncu hakkında söylediklerine bakarsak çok kaliteli hemde 20 yaşında belkide brezilyadan ilk defa iyi bi futbolcu alıcaz(belkide alamayız genellikle iyi oyuncular gündeme gelir amabiz en kötülerini alırız ) bu yorumu duyduklarınlamı yoksa izlediklerinlemi yapıyosun bana göre sol kanada alınacak musampadan daha çok iyi bi golcüye ihtiyacımız var bizim ama musampa gelirse hiçbir işe yaramaz diyemem

DİNÇ
28.08.2006, 15:37
vay jester gelmiş..
ismini zikrettiğiniz oyuncunun takıma transferi oldukça zor artık. takım hakkında konuşmam yasaklandı gibi ama şunu söylemeliyim.. keçeli ve musampa olabilir.. bir de pletikosa olabilir..
benim de cezam biter belki, hep birlikte maçlara gideriz.. ben de sizlerin arasında oturup taraftar ne düşünüyor öğrenme fırsatı bulurum.. biraz da küfür öğrenirim hem:)

Kardeş ne oluyor ne cezası anlamadık yaw...
Kim sana ceza verdi...Yardımcı olalım...Kim küfür ediyor...Açıklarsan biz de kimle muhatap oluyoruz bilelim...

champions
28.08.2006, 15:39
vay jester gelmiş..

nasılda tahmin ettim ama eğer gündemdeki iyi bi oyuncuysa biz onu kesinlikle alamayız buna eminim bu takıma önlibero lazım arouca olmadı mineiro olmadı bilmem kim işe yarayan birini alsınlar yoksa çok sıkıntı çekeriz

sarman61
28.08.2006, 15:40

mühüm deil abi. Biz bu forumda yada transfer sezonu diyeyim çok haber duyduk. Ama gerçekleşmedi. Senin ki çokmu olmuş. Sana biz teşekkür deriz. Bir güzel haber duymuşsun bizimle paylaşmak istemişsin bizleri düşündüğün için teşekkür ederiz.

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 15:40
vay jester gelmiş..

allahım yarabbim yaw..zoramı girmiş transfer?
yazık ki ne yazık..:)
abi gelme artık milletin üstüne yaw yeter daaa:):)
tamam teekürler bildiğini paylaştın bizle yarım yamalakta olsa..gerçi zora girmiş transfer ama:):)

yukarda senin yazına yazdığım şeyler aynen geçerli hala arkadasım yaw..sen yönetimle konuşta lazaroniyi göndersinler hemen..o önemli bak..bide bi kerecik ersenle umutu çift forvet denesin lazaroni:D :D senden yegane isteğim budur..
bide ezikbahçeden öğrensinler transfer yapmayı..sadece 24 saat ve deivid,kezman,edu.. bizde bitmeyen 48 saatleri kovalarız..:D :D

Ali Özcan
28.08.2006, 15:42
lig tv ye göre Keçeli şu anda Trabzonda ve anlaşma imzalamak üzere Sayitoğluyla

since1967_
28.08.2006, 15:43
bunların kimseyi almaya kabiliyeti yetmez maalesef yazıklar olsun yönetime

stichus
cezayı ben kendime verdim. hani pazartesi gelip yapılmayan transferlerin hesabını vereceğim demiştim ya.. o bakımdan.. küfür konusunu da kapatayım.. acındırma hissiyle yaklaştığım sanılmasın..
rahatsız olduğum şey, padişah gibi davranmakla eleştirilmem.
bir de tabii perde arkasından kafaları bulandırmam..
son derece basit oysa.. bu adamların hepsiyle cidden de anlaşma yolları aranıyor. szymek de gönderilemiyor benim anladığım.. bu noktada farklı problemler var.. makul çareler üzerinde çalışılıyordur..
kulüp çok ciddi bir iletişim derdi çekiyor, çok..
hayrolur inşaallah!

Özer Öztekin
oh be nihayet bir iyi haber...

sarman61
28.08.2006, 15:44
Stichus yönetime olan hıncımızı senden çıkaracak arkadaşlar galiba...Sen iyisi mi şu transferler yapılıncaya kadar ortalıkta pek gözükme....Bu arada ben arkadaşları oyalarım...

Abi alem adamsın. :D

Berat
28.08.2006, 15:45

bu Keçeli'nin adı ne? hepsini birden söyleme ama, ilk harfi ne son harfi ne?

saglam

Dün akşam Ferhat'ı peşine takıp gezdirmişti. Gerçekten yararlı olur alınabilirse.

Muhalif
stichus'a uzanan eller kırılsın:D
ama rasmuty doğru söylemiş eksik kalsın transfer Lazaroni'yi gönder, dile bizden ne dilersen:)

Rasim YILMAZ
bomba transfer keçeli:):) ferhat ikinci yarı biraz düzeldi adama orta yaptırmadı..66. dakika çıkarıldı ama olsun:):) bu adam boş..bjk denizli maçını izledim katletti oyunu..neyse onuda deneriz sol bekte:):)

Jester
28.08.2006, 15:46
Champions kardeşim bin defa yazdığım gibi benim birinci tercihim Mineiro..
Arouca hakkındaki bilgiler araştırmayla, yoksa maçını seyretmedim.
Bence ön libero/orta sahadaki eksiklik o kadar bağırıyor ki oraya iyi bir adam alınsın da kim olursa olsun noktasındayım. Çift yönlü iş yapacak her kaliteli adama da razıyım, ismi duyulmuş olması falan hiç önemli değil.

Bu arada stichus gidersen senin tercihin ama gitmemeni öneririm. Birincisi öyle ya da böyle bilgi alabildiğimiz başka doğru dürüst kaynağımız yok. İkincisi de gidersen edilen küfürler prim yapmış olur.

Ayrıca Trabzonolog dostum, senin de geri dönüşüne çok sevindim, doğru karar..

DİNÇ
28.08.2006, 15:47
cezayı ben kendime verdim. hani pazartesi gelip yapılmayan transferlerin hesabını vereceğim demiştim ya.. o bakımdan.. küfür konusunu da kapatayım.. acındırma hissiyle yaklaştığım sanılmasın..
rahatsız olduğum şey, padişah gibi davranmakla eleştirilmem.
bir de tabii perde arkasından kafaları bulandırmam..
son derece basit oysa.. bu adamların hepsiyle cidden de anlaşma yolları aranıyor. szymek de gönderilemiyor benim anladığım.. bu noktada farklı problemler var.. makul çareler üzerinde çalışılıyordur..
kulüp çok ciddi bir iletişim derdi çekiyor, çok..
hayrolur inşaallah!

Kardeş sadece yönetimde değil biz taraftarda da iletişim problemi var...
Ayrıca M.Keçeli okeylenmiş ama Denizli 1.2 milyon Euro ya da Ö.Rıza(Kiralık) + Celaleddin(Kiralık) + 800 bin Euro istiyormuş...Başkana soracaklarmış...

stichus
28.08.2006, 15:47
kızmazsanız fenerin nasıl transfer yaptığını da anlatmak istiyorum.
iki ay önce anlaştığı -evet iki ay- adamlardır şu imzalayanların hepsi..
anelka ile uğraştılar biraz. ciddi zarar ettiler.. kıyaslamak için değil ama çok başarısız bir transfer dönemi geçiriyorlar.. o parayla alınacak topçular değil aldıkları.. deivid geçen sezon neredeyse hiç oynamamıştır.. kezman da biz alsak memnun olmayacağınızı adım gibi bildiğim bir ariften bozma forvettir..
peşinden koştuklarını alamayınca, bitirelim artık şu işi deyip atılmıştır imzalar..
peşpeşe olmalarından anlamak lazım..

since1967_
28.08.2006, 15:48
hoca gitsinde kimse gelmesin en büyük transferimiz hocayı göndermek olur beyler. bu nedir ya defansı ceza alanı içinde kuruyor avniakerde deli olacam valla.

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 15:49
Kardeş sadece yönetimde değil biz taraftarda da iletişim problemi var...
Ayrıca M.Keçeli okeylenmiş ama Denizli 1.2 milyon Euro ya da Ö.Rıza(Kiralık) + Celaleddin(Kiralık) + 800 bin Euro istiyormuş...Başkana soracaklarmış...

yani ömer rıza+celo 400 bin euro mu edio:D :D o kadar kızıyoz lazaroniye haklıymış bu iki topçuyu oynatmamakla:D

sarman61
28.08.2006, 15:50
Bak stichus abi bende kezman için dediklerinin aynısını sabah işyerinde çalışan fenerli abiye dedim. Yani kezman iyi forvet olsa chelsa kadrosundan çıkartılırmıydı. Bu arada bizim ersan martin kezman dan daha iyi forvet. Ama serdar balinin dediği gibi biz bu madeni işleyimiyoruz.

firidin
28.08.2006, 15:51
bu keçeliyi alırsak murat nerde oynıcak_;_??? çok merak ediyorum bu keçeli murattan iyimi diye......ben dün maçı izledim saolsun ferhat sayesinde adam pele görüntüsü verdi(tamam biraz abartı oldu)ama sonu digerleri gibi olucak(inş olmaz)alnırsa bunu hepimiz görücez.....yine bosuna adam alınıcak ya!!!!!!!! musampayı aldıktan sonra (alabilicegimizde malum)keçeliye keçesize filan ihtiyacımız yoooooooooooooooooookkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1

hee musampa yı bi şekilde alamıcaklarsa bak en azından keçeliyi aldık diye çıkmasınlar bu seferde karsımıza(belkı bi teori ama olmıcak dşyede bişey yok)

tekrar soyluyorum eger sorun sol açıksa kesinlikle AVRUPA deneyimi olan MU-SAM-PA ilaç olur diğerleri cacık bile olamaz heee eeger sol bekse murat celalettin yetmiorsa 3 yü alsınlar zaten düz topcudan geçilmiyoruz 1 kesiz 1 fazla ırgalamaz artık bizi!!!!!!!!

saygılarımla.......

stichus
keçeli atar imzayı sanıyorum.. uğraşıyorlar..
bana göre de alelade bir topçu keçeli.. defalarca izledim.. ama hayırlı olur inşaallah.. bu arada brezilyadaki topçunun transferinde brezilya kaynaklı bir sorun yoktur.. pazar akşamı gayet de güzel yemek yerdim kendisiyle istanbulda yani.. olmadı.. olamadı..
ben o fıkrayı misal olarak anlattım... komik mi değildi, yoksa konuyla bağlantı mı kuramadınız?
meseleyi bilmek yetmiyor arkadaşlar.. söyletmiyorlar adama!

DİNÇ
yani ömer rıza+celo 400 bin euro mu edio:D :D o kadar kızıyoz lazaroniye haklıymış bu iki topçuyu oynatmamakla:D

Kardeş belki inanmayacaksın ama bilgi denizlili bir muhabirden geldi...Denizlinin acil paraya ihtiyacı varmış..Neden olduğunu yazmıyor...ama para lazımmış adamlara...Bir de ne koparabilirsek kardır diyorlarmış...

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 15:52
anelka ile uğraştılar biraz. ciddi zarar ettiler.. kıyaslamak için değil ama çok başarısız bir transfer dönemi geçiriyorlar.. o parayla alınacak topçular değil aldıkları.. deivid geçen sezon neredeyse hiç oynamamıştır.. kezman da biz alsak memnun olmayacağınızı adım gibi bildiğim bir ariften bozma forvettir..
peşinden koştuklarını alamayınca, bitirelim artık şu işi deyip atılmıştır imzalar..

evet doğru haklısın deivid 2 gün önce sporting de son maçında 2 gol attı..bi işe yaramza 5 atmalıydı..kezmanda sırp milli takımında kukla görevi yapıor..
:) abi sen her yönetime el atmışın..
bu arada anelkadan zarar falan etmediler..15 milyon dolara gitti adam:):)
zararı eden biziz jun dan sen karıştırıyorsun galiba!!

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 15:53
Kardeş belki inanmayacaksın ama bilgi denizlili bir muhabirden geldi...Denizlinin acil paraya ihtiyacı varmış..Neden olduğunu yazmıyor...ama para lazımmış adamlara...Bir de ne koparabilirsek kardır diyorlarmış...

yok abi sana bişe demiom benim dalgam lazaroniyle:)

sarman61
28.08.2006, 15:53
Bence topçulardan versinler daha iyi olur. Paramızı heba etmeyelim.

Özer Öztekin
28.08.2006, 15:54
bmteam: Ayrıca M.Keçeli okeylenmiş ama Denizli 1.2 milyon Euro ya da Ö.Rıza + Celaleddin + 800 bin Euro istiyormuş...Başkana soracaklarmış...
Ben Yattara ile Fatih ten gelen parayı da isterler diye korkuyordum...
Stichus: peşpeşe olmalarından anlamak lazım..
4 gün kaldı...biz alırsak bizimkiler de peş peşe olacak O yüzden adamları hep birlikte kol kola getirelim...yan yana dursunlar...

since1967_
bırak stichus şu komplo teorilerini yönetim ve hoca tam bir fiyasko yazıklar olsun.

Ali Özcan
bu Keçeli'nin adı ne? hepsini birden söyleme ama, ilk harfi ne son harfi ne?

Berat kardeş bu millet Stichus tan çok çekiyo bi de ben çektirmeyeyim ama bi ip ucu vereyim de kolay tahmin edin adı Musampa ya benzeyen Keçeli...

Mert67
ömer rıza verilmesin zaten forvet yok.

h@msi61
Bak stichus abi bende kezman için dediklerinin aynısını sabah işyerinde çalışan fenerli abiye dedim. Yani kezman iyi forvet olsa chelsa kadrosundan çıkartılırmıydı. Bu arada bizim ersan martin kezman dan daha iyi forvet. Ama serdar balinin dediği gibi biz bu madeni işleyimiyoruz.

bu mantikla dusunursek dunya da transfer olan hicbir futbolcu iyi degildir, cunku iyi olsalar zaten takimlari onlari birakmazdi. boyle birsey yok Kezman ariften bozma filan degil Turkiye liginde peynir ekmek gibi gol aticak kalite de bir forvettir. boyle bir transfere bizim taraftarimiz bile olumsuz birsey demezdi...

Berat
28.08.2006, 15:55
Celo var, Murat Ocak var..Keçeli bunlardan çok çok üstün bir adam mı ki kiralık 2 oyuncu (ki bunlardan birisi bana göre keçeliyle en kötü ihtimalle eşdeğer bir futbolcudur) + 800. euro para vereceğiz?? maksat taraftara birşeyler yapmış gibi gözükmek mi? o kadar parayı o adama vereceğinize Lazaroni'nin 800.000 Euro'luk tazminatını verin de yollayın..Ondan daha büyük bir iyilik yapamazsınız şu anda..

champions
hazır konu kezmandan açılmışken benim en beğenmediğim forvetler arasındadır kendisi benim için gol kaçırma makinesidir kariyerinde psvdeki gol kralı olduğu 2 sezondan sonra doğru düzgün oynamaıştır chelsea oynayamadı oynadığı zamanlardada bol bol gol kaçırdı madridte aynı şekilde onların yönetimde taraftarın gözünü iyi boyuyolar anelka gitti hemen transfer yapıldı ne hikmetse adamalr okadar abartıyolarki yaptıları transferleri avruapada tanınmayan souza için ünlü yıldız ve brezilyanın yetiştirdiği en iyi yetenek falan diyolar yuhhhh
bu adam brezilyanın iyi golcülerinden biri bizde transferde ismi geçtiği için tanıyoruz geçen seneden

stichus
karıştırmıyorum. anelkadan ciddi zarar ettiler.. deivid iki gün önce gol atamadı demedim. o ligde dangalak jardel gol kralı olmuştur ayrıca..
bakın avrupa idmanı yemeyen hiçbir brezilyalı adam gibi performans sergileyemez.. deivid de geçen yıl -demin de geçen yıl demiştim sanki- oynamadı dedim ben..
musampa var ya musampa..
bu adıgeçen topçuları top diye oynar!
bu kadar açık söylüyorum..

DİNÇ
28.08.2006, 15:56
Celo var, Murat Ocak var..Keçeli bunlardan çok çok üstün bir adam mı ki kiralık 2 oyuncu (ki bunlardan birisi bana göre keçeliyle en kötü ihtimalle eşdeğer bir futbolcudur) + 800. euro para vereceğiz?? maksat taraftara birşeyler yapmış gibi gözükmek mi? o kadar parayı o adama vereceğinize Lazaroni'nin 800.000 Euro'luk tazminatını verin de yollayın..Ondan daha büyük bir iyilik yapamazsınız şu anda..

Biz vermiyoruz daha onlar istiyor...Bizimkiler başkana soracaklarmış...

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 15:56

abi yanlış anlama da ağzını öpeyim..ben yazıcaktım tam:):)800 bin euroyu görünceee:D :D

Laz_61
28.08.2006, 15:57
abi bu ne ya 1.2 milyon mercedesmi aliyorsun...keceli kim 1.2 milyon euro kim yine bos bir tansfer..

Berat
28.08.2006, 15:57
Ayrıca Kezman dediğiniz adam ilki 17 yaşında olmak üzere Sırp Ligi'nde 2 yıl gol kralı olmuş,daha sonra da 2 sezon Hollanda Ligi'nde gol kralı olmuş, daha sonra da Chelsea ve Atletico Madrid gibi takımlarda oynamış bir futbolcudur. konuyla alakası yok ama söylemeden edemedim..

Analyzer
28.08.2006, 15:58

Yahu yorum yapmayayım dedim, dayanamadım yine. Atletico Madrid'in gözden çıkardığı Kezman Arif'ten bozma forvet oluyor da, yine Atletico Madrid'in gözden çıkardığı Musampa dünya yıldızı oluyor öyle mi? Adamlar Kezman'ı aldı işte, bildiğiniz Kezman, Musampa'dan da daha ünlü ayrıca. Artı Deivid De Souza nın 2 ay peşinden koştuk alamadık geçen sezon. Adamlar şak diye aldı işte, eveleyip gevelemenin ne anlamı var? Eğer Deivid'i veya Kezman'ı biz almış olsak ve aradan çatlak sesler çıksa, "Trabzonspor'a adını önceden bildiğim 2 adam geldi, çok mutluyum, siz de kimseyi beğenmiyorsunuz" diyecektiniz Stichus adım gibi eminim bundan. Neyse, hayırlısı olsun ne diyelim:)

stichus
kezmanın bir tane imrendiğin golunu gördün mü? fenerin tüm kanallara dilendiği ve görüntü aradığı bu transferlerin vay anasını diyeceğin(bkz marcelinho) hareketini gördün mü?
olsa görürdün çünkü..
neyse konu dağıldı.
keçeliyi alsın mı şimdi yönetim?
alsa bir kısmımız söveceğiz..
almasa hepimiz..
yöneticilik bu işte arkadaşlar!
daha az sövülecek kararları tespit edip uygulamaya çalışmak!

tamuğ yamtar
karıştırmıyorum. anelkadan ciddi zarar ettiler.. deivid iki gün önce gol atamadı demedim. o ligde dangalak jardel gol kralı olmuştur ayrıca..
bakın avrupa idmanı yemeyen hiçbir brezilyalı adam gibi performans sergileyemez.. deivid de geçen yıl -demin de geçen yıl demiştim sanki- oynamadı dedim ben..
musampa var ya musampa..

Çok konuşuyorsun.

DİNÇ
Bence denizliye Hüseyin + Hasan + Lazoroni + 800 bin Euro versek???

Berat

peki o dangalak dediğin jardel türkiye ligi'nde başarısız mı olmuştu?? Türkiye Ligi Portekiz Ligi'nden çok mu üst düzey bir lig?

Emre B.
28.08.2006, 15:59
Jardel Türkiye Liginde gol kralı olmamış mıydı?Bence çok iyi bir forvetti.

champions
28.08.2006, 16:00
anelkada psg, real madrid,arsenal liverpool gibi kulüplerde oynamıştı

Ali Özcan
28.08.2006, 16:00
Kezman ı beğenmeyenler de çıktı...Olabilir saygı duymak lazım ama duya duya saygı da kalmadı bende...Hayırlısı olsun...

Adem CAKIR
28.08.2006, 16:01

Vereceklerin arasında Celo ve Jef eksik :D

DİNÇ
28.08.2006, 16:01
Vereceklerin arasında Celo ve Jef eksik :D

Onları da verirsek takımın dengeleri bozulur...

firidin
28.08.2006, 16:02

bak buna her türlü varım!!!!!!üstüne para toplmayıp denizliye vermeye bile varım yeterki GELECEGİMİZ kurtulsun !!!!bide onları verip keçeliyi almazsak deymeyin keyfime!!! ondan sonra TRANSFER istersem kafama poşet geçirmeden dısarı filanda çıkmam......nerde o günleeerrr

stichus
28.08.2006, 16:03
deivid i biz geçen yıl alamazken süper topçuydu, şimdi bozuldu. bir yıl sakattı o adam! bizim için bu iki oyuncuyu almakta hiçbir sıkıntı yoktu arkadaşlar.. menejerler ellerinde bu topçularla geziyorlardı iki ay evvel... musampa evet hepsinden topçudur.. atleticoyla problemini bilmiyorum, hoca kaynaklı olabilir.. ama adamı defalarca izledim. futbol anlayışlarımızın farklı olabileceğini düşünmekle birlikte herkesin beğeneceğini sandığım bir topçudur musampa!
ne yani en iyisi zicoydu da ondan mı aldılar zicoyu?
zaman daralınca en kolay alabileceklerini peşpeşe imza etkisiyle de hava yaratmak için aldılar..
biz kenara anlaştığımız askıya aldığımız oyuncu koyamadık.. belki hata olarak bu da söylenebilir.. daha zengin bir seçim şansımız olurdu o zaman!

sarman61
28.08.2006, 16:04

Bak bu güzel fikir yani ama denizli almaz bunları hade topcuları aldık diyelimde lazorani yi almaz. Lazoroni elinde patladı senin. Bu arada bizim şu anki taraftar lazoroni ilişkisi bana fenerbahçe daum ilişkisini anımsattı.

stichus
sen de az konuşuyorsun.. ama etkilisin hani.. korktum..
bu arada jardel satmak için galatasarayın akla karayı seçtiği bir topçuydu. ankaragücüyle anlaşmak için istanbula geldiğini ve geciktiği için geri döndüğünü de hatırlarım..
forvet önündeki adamı geçip gol yapabilmeli.. tekke gibi!

Ali Özcan
bu arada Stichus sitenin hit ini yükseltiyor...Bir pazartesi saat 16 da bu kadar kalabalık oldu mu site acaba ...ya ben de Albayrak ın gazete satın aldığı gazeteciyim...Şimdi size son duyumlarımı aktarıyorum...Baş harfi "ğ" alacağımız adamın...Hadi tahminleri alayım...Dengem bozuldu...

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 16:05
musampa var ya musampa..

anelkayı 5 milyon euroyamı ne almışlardı..15 milyon dolara sattılar..nası zarar bu yaw..bizde edelim böle zarar:)
görecez abi musampayı:) işallah oynarda ben yanılırım..çünkü takım keçeliyide aldı bak..sol kanat gider öyle böyle..ocakı sol açık oynat bak neler oluyor:)gökdeniz ite kaka oynuyor..celalettin sol açık oynardı bize gelmeden önce:) e bide ufuk var biraz yedirtip içirtmek lazım cüsse yapsın....
abi kimse anlamıyo..transfer yapmasalarda olur.nasılsa bu sene şampiyon olamıyacağız..acı ama gercek..lazaroni gidecek ya kariyerli bi yabancı gelecek yada genç bir türk..samet miş denizliymiş olmaz!!ve sezon ortasında bu aşırı şişkinlik giderilip iyi transfer yapılacak ama şimdi değil sezon ortasında..yoksa korkarımki şu an yapılacak transferler göz boyamak için olacak ve biz bunlardan kurtulma yolu arıcaz harıl harıl yine..bakınız jun ve djokaj transferi:)
en önemliside taraftar küsyo takımla..barıştırmak t.d re düşer ve bu ak saçlı lazaroni dede bunu yapamaz.. bu nasıl bişeydir yaa adam hüsnü hocayı basın toplantılarına almıyor varmı böyle bişey..ben bunu yediremiyorum abi...
hala sözlerimin arkasındayım bu yönetim ve bu teknik direktör trabzon tarihinde en kötüler arasında ilk 3 te dirrrrrrr... ve hemen gitmeleri lazımmmmmm...

since1967_
28.08.2006, 16:06

sekizyüzbin avro bizde kalsın jeff ile celoyuda verelim süper olur valla.

Laz_61
bu arada Stichus sitenin hit ini yükseltiyor...Bir pazartesi saat 16 da bu kadar kalabalık oldu mu site acaba ...ya ben de Albayrak ın gazete satın aldığı gazeteciyim...Şimdi size son duyumlarımı aktarıyorum...Baş harfi "ğ" alacağımız adamın...Hadi tahminleri alayım...Dengem bozuldu...

Ronaldinhomu acaba ;)

DİNÇ
deivid i biz geçen yıl alamazken süper topçuydu, şimdi bozuldu. bir yıl sakattı o adam! bizim için bu iki oyuncuyu almakta hiçbir sıkıntı yoktu arkadaşlar.. menejerler ellerinde bu topçularla geziyorlardı iki ay evvel... musampa evet hepsinden topçudur.. atleticoyla problemini bilmiyorum, hoca kaynaklı olabilir.. ama adamı defalarca izledim. futbol anlayışlarımızın farklı olabileceğini düşünmekle birlikte herkesin beğeneceğini sandığım bir topçudur musampa!
zaman daralınca en kolay alabileceklerini peşpeşe imza etkisiyle de hava yaratmak için aldılar..
biz kenara anlaştığımız askıya aldığımız oyuncu koyamadık.. belki hata olarak bu da söylenebilir.. daha zengin bir seçim şansımız olurdu o zaman!

Musampa yı ben de çok izledim geçen sene...Ama çok kolay çalım yiyor be kardeşim...Tamam hızlı bir adam ama kolay çalım atıyorlar...Belki premier ligdeki hucumcular çok kuvvetli ondandır...Tek güzel yanı isabetli şut çekiyor...

firidin
28.08.2006, 16:07
Bak bu güzel fikir yani ama denizli almaz bunları hade topcuları aldık diyelimde lazorani yi almaz. Lazoroni elinde patladı senin. Bu arada bizim şu anki taraftar lazoroni ilişkisi bana fenerbahçe daum ilişkisini anımsattı.

ya arkadasım herif öyle veya boyle sampıyon yaptı takımı(daum)!!!daumun 34 haftada kaybettirdigi puanları biz ilk 4 haftada kaybettik!!!!!zavallı biz:(

Ali Özcan
28.08.2006, 16:07
özelden yaz ya bu duyumu herkesle niye paylaştın.Tahminleri özelden yazarsak iyi olur...AAAA fiyat artırıyorsunuz ama...

Ali Özcan
28.08.2006, 16:08
Ronaldinhomu acaba ;)

özelden yaz ya bu duyumu herkesle niye paylaştın.Tahminleri özelden yazarsak iyi olur...AAAA fiyat artırıyorsunuz ama...

Özer Öztekin
28.08.2006, 16:09
Brezilya kanadında sorun olmadığı halde o adamı alamıyorsak, Faruk Kanca eli boş dönecek demektir.Sorunun buradan kaynaklı olduğu anlaşılıyor.Oysa ben Eller'den kaynaklandığını zannediyordum...
Her neyse, Musampa ve M.Keçeli ile kapatırız büyük ihtimalle...Pletikosa biraz gönülsüz anladığım kadarıyla..Hırvat kaynaklarında İspanya ya da İtalya ya gitmek istiyor diye yazıyordu...

sarman61
28.08.2006, 16:09
Arkadaşlar paniğe gerek yok bence yani ne kadar konuşursak konuşalım birşey değişmeyecek yönetim bir plan çizmiş ve bu planı uygulamaya çalışıyor. Bu plan için kalan süreleri belli perşembe gecesi son. Herşey perşembe günü son bulacak.

Bu arada ben siteyi hafta içi bu saatlerde hiç bu kadar kalabalık görmemiştim.

Laz_61
28.08.2006, 16:10

bak benimde düzenim bozuldu....ne bilim aldiklari her oyuncuyu dünya yildizi olarak tanimliyorlar...onlar dünya yildizi ise acaba Ronaldinho,Lapard,Eto nedir acaba..

karayamayman
28.08.2006, 16:11

Kimse bana transfer politikasını savunmasın...bu anlayış yüzünden bu başlık altından adam asmaca oynadı millet.. Yok ilk harfi A son harfi de A'imiş.

Arkadaşım zaten sinirimiz harap oldu, daha fazla asabımızı bozacak şeyler yazıp durma.

O herşeyi bilirim havalarından da sıkıldım artık. Yönetim kendini savunacaksa anlı şanlı basın sözcüsü ile çıkıp yapsın bunu.

Gayiplerden getirdiğin haberler, sizin bilmediğiniz hikmetler var yönetimin her adımında imaları beni rahatsız etmeye başladı. Bir iddiada bulundun olmadı, şimdi susarsan daha yararlı olacak.

stichus
28.08.2006, 16:12
sitenin kalabalık olması güzel bir şey değil mi?
pletikosa evet nazlanıyormuş biraz galiba.. mülkü elinde olanı ikna etmişler ama eleman biraz direniyor.. hüseyinle konuşmuş olabilir:) yoksa neden beğenmesin gül gibi trabzonu değil mi?

stichus
28.08.2006, 16:12
tamam. sustum. oturuyorum kabahatimle..

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 16:15
sen de az konuşuyorsun.. ama etkilisin hani.. korktum..
bu arada jardel satmak için galatasarayın akla karayı seçtiği bir topçuydu. ankaragücüyle anlaşmak için istanbula geldiğini ve geciktiği için geri döndüğünü de hatırlarım..
forvet önündeki adamı geçip gol yapabilmeli.. tekke gibi!

forvet aynı zamanda adam geçmeden 18 içinde topu buldumu golde atabilmeli..bakınız..jardel,tanju,kezman :) ümit karanıda bu örneklere dahil edebilirim:):)

Laz_61
28.08.2006, 16:15
sitenin kalabalık olması güzel bir şey değil mi?
pletikosa evet nazlanıyormuş biraz galiba.. mülkü elinde olanı ikna etmişler ama eleman biraz direniyor.. hüseyinle konuşmuş olabilir:) yoksa neden beğenmesin gül gibi trabzonu değil mi?

sen kesin Cem Yilmaz sin...;)..bagirsaklardan atip atip duruyorsun be kardes....ayrica marcelinhoyuda dünya yildizi olarak tanimlamiyalim...iyi olsa Hertha onu 2.5 milyon gibi ucuz bir fiyata satmazdi..satsa bile baska alacaklarida cikardi...alabilseydin o zaman 2 sezon önce en az 15-20 milyon öderdin...

Muhalif
28.08.2006, 16:16
Avrupa'da idman yememiş Brezilya'lıdan hayır gelmezse ne diye uğraşıyoruz başı A, sonu A olan adamla stichus:)
Öyle ara ara yaz sen.. herkese cevap yazmaya kalkınca meşakkatin daha da artıyor:)

champions
28.08.2006, 16:17
tamam pletikosa nazlanıyo anladımda transfer dönemide bitiyo dünyada alınabilecek başka kaleci yok mu

Burçak
28.08.2006, 16:17
herkesin dengesi bozulmuş valla :p dol be 5 gün dolda kurtulalım şu eziyetten

Şenol YİĞİT
28.08.2006, 16:18
walla ben kaleci alacaklarını hiç sanmıyom...

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 16:19
abi gol atamıyoruz anlamıyormusun:) yapma allah aşkına dünya kabul etmiş bu adamları..yapma etme..psv de izle gollerini kezmanın..:)
onu bırak bu lazaroni elimizdekileride küstürüyo..trabzon lig sonuncusu denizliye forvetsiz çıkıo..kendi sahasında hemde?sen kabul edebildiysen dünkü oyunu bişey demiyorum..ama ben trabzonu seviyorum ve içim acıyor böyle oldukça..ve artık sende anla arkadasım trabzon acemice yönetiliyor..bu her yönden anlaşılıyor..transferlerden.t.d seciminden..birbirini tutmayan açıklamalardan.. ama sonunda trabzonsporumuza ve bizlere yazık oluyor..

karayamayman
28.08.2006, 16:21
Avrupa'da idman yememiş Brezilya'lıdan hayır gelmezse ne diye uğraşıyoruz başı A, sonu A olan adamla stichus:)
Öyle ara ara yaz sen.. herkese cevap yazmaya kalkınca meşakkatin daha da artıyor:)

ya eskiden isminin yanında Kanca resmi vardı? Ne oldu sen de ümidini kestin mi adamdan?

champions
28.08.2006, 16:25
kezmanın nesini dünya kabul etmiş anlamadım psvden sonra nerde ne yapmış
chelseade ne yaptı şimdi chelseade kimse oynayamaz diyeceksin chelseadeyken doğru düzgün forvetleri yoktu ama adam yine de oynayamadı oynadığı zamanlar vardı gol kaçırmaktan başka bişey yapmadı zamanında üstün performans göstermiş bi forvet sonrası yok fenerden başka isteyen varmıdır acaba hani bi transfer yaptığımızda sorulan bi soru bu fenerin verdiği parayı başka hangi kulüp verirdi ona bi düşün bakalım göz boyama işlemi devam ediyo bu transferde abartılacak bi durum yok türkiyede iş yapabilir(nobrede yaıyodu bunu )ama avruapada soru işareti

Muhalif
28.08.2006, 16:29
@Karayamayman artık moda stichus:)
Kanca öldü yaşasın stichus:)
Bağrımıza taş bastık Kanca yerine..
Şimdi halden memnuniyetsiz bir Morinho fotoğrafıyla idare ediyoruz avatarı..
Stichus çok sevdi zaten.. ilerde başkan olursa beni de yönetime alır belkim avatarım yüzü suyu hürmetine:)
Bu arada sen Kıbrıs'da konsolosluktaydın galiba.. Kanca'dan uzak dur bence.. Brezilya konsolosluğuna atanmış Kanca.. yarın bir gün Kıbrıs'ta oyuncu izlemeye gelirse seni de işinden gücünden eder maazallah:)

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 16:33
kezmanın nesini dünya kabul etmiş anlamadım psvden sonra nerde ne yapmış
chelseade ne yaptı şimdi chelseade kimse oynayamaz diyeceksin chelseadeyken doğru düzgün forvetleri yoktu ama adam yine de oynayamadı oynadığı zamanlar vardı gol kaçırmaktan başka bişey yapmadı zamanında üstün performans göstermiş bi forvet sonrası yok fenerden başka isteyen varmıdır acaba hani bi transfer yaptığımızda sorulan bi soru bu fenerin verdiği parayı başka hangi kulüp verirdi ona bi düşün bakalım göz boyama işlemi devam ediyo bu transferde abartılacak bi durum yok türkiyede iş yapabilir(nobrede yaıyodu bunu )ama avruapada soru işareti

tamam kardeş kezmandan topçu falan olmaz..feneri kazıkladılar..
(işallah bize atmaz:D :D :D ) yaw bu adam iyi değilse neden chelsea alsın bu adamı..hani uyum sorunu denen bişey vardır..bizim marcelinho hala yaşıo..gerçi bize gelen çoğu topçu yaşıo.. abi ben diorum bu adam türkiyede acaipte gol atar..

Naim
28.08.2006, 16:40
Van Bommelin 6 milyon € ya Bayern munihe gittiği bir ortamda Transfer yapmak o kadarmı zor ya

karayamayman
28.08.2006, 16:41
@Karayamayman artık moda stichus:)
Kanca öldü yaşasın stichus:)
Bağrımıza taş bastık Kanca yerine..
Şimdi halden memnuniyetsiz bir Morinho fotoğrafıyla idare ediyoruz avatarı..
Stichus çok sevdi zaten.. ilerde başkan olursa beni de yönetime alır belkim avatarım yüzü suyu hürmetine:)
Bu arada sen Kıbrıs'da konsolosluktaydın galiba.. Kanca'dan uzak dur bence.. Brezilya konsolosluğuna atanmış Kanca.. yarın bir gün Kıbrıs'ta oyuncu izlemeye gelirse seni de işinden gücünden eder maazallah:)

:) :) :) Eyvallah, Yunanistan Atina'dayım ben. Tavsiyelerini tutacağım. Buralara uğrarsa kendisiyle özel görüşme yapacaktım ama vazgeçtim.

Brezilya'daki kalışı bir süre daha uzarsa Brezilya'daki Sefaret'te çalışan arkadaşlarla akıbeti konusunda temasa geçmeyi düşünmekteydim aslında.

Teşekkürler Sayın Yönetim, bizlere bu zor zamanlarda bile gülme fırsatı yarattığın için.