PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

emre1inci
24.08.2006, 10:00
usta yönetimimiz birkez daha başarısını göstererek gönderdiği oyuncuyu geri çağırmış..musampa hayırlı olsun diyelim..

Jester
24.08.2006, 10:19
Musampa konusunda;

Ben yanlış bir transfer olduğunu düşünüyorum. Umarım yanılırım.

1- İsmi önceden duyulmuş oyuncu alma kompleksini aşmamız lazım. Bu mantıkla Milan, Szymek ve Yattara'yı gönderelim yerlerine 35 yaşında dünyaca ünlü am gözden düşmüş şöhretleri getirelim.
2- Musampa alınıyor ama hala en önemli mevkilerde eksiklerimiz aynen duruyor. Hatta ben diyorum ki sol kanat sorunumuz dahi devam ediyor.
3- Bence transferde hedef menajere haddini bildirmek değil, doğru mevkiye doğru adam almak olmalı.
4- Takımımızın hala en büyük sorunu defansif direncinin düşüklüğü ve Musampa bunu artıracak bir futbolcu değil.
5- At. Madrid'de takıma girememesini önemsemiyorum, Türkiye'de şu an At.Madrid forvetinde oynayabilecek adam yok. Ancak bu oyuncuya hiçbir talip çıkmamasını şüpheyle karşılıyorum. Tek mantıklı açıklama ise oyuncuya en cazip teklifi bizim yapmış olmamız, ki bu da menajere haddinin bildirildiği teorisini çürütüyor.

Sonuç olarak omurgasız takımımıza makyaj yapmaya devam ediyoruz.
Evet gerçekten çok renkli bir takım olduk.
Bu takım şu haliyle ancak plaj turnuvalarında iddialı olur...

selçukabi
24.08.2006, 10:25
Resmi siteden yayınlanmadan hiçbir habere inanmıyorum.Ama bu oyuncu gerçek gücünü yansıtırsa orta sahada çok ciddi bir katkı sağlayabilir takımımıza.

frango
24.08.2006, 10:40
evet resmi sitede musampa hakkındda bı haber yok olursa bende sevınırım çunku transfer donemı bıtıyo onuda almazlarsa kımseyı almayacaklar barı onu alsınlar

Jester
24.08.2006, 10:47
Kaleci transferi konusunda;

İyi bir kaleci alınmazsa ilk beşe zor gireceğimizi düşünüyorum. O yüzden kaleci transferi olmamasını düşünmek bile istemiyorum.

1- Pletikosa alınırsa çok faydalı olur, ama alınabilecek tek iyi kaleci o değil.
2- Akşam S. Liege elendi, bu yüzden Pletikosa'nın bu saatten sonra oraya gitmek isteyeceğini hiç sanmıyorum. Zaten Pletikosa transferinde bence asıl sorun oyuncuyu ikna etmek değil(tek pürüz de dün akşam giderilmiş oldu), Jeff'in kime ve nasıl gönderileceği.
3- Jeff'in hocasının desteğini de alarak gitmekte sorun çıkarabileceğini tahmin ediyorum, bu da bu kadar geç kalmanın bedeli.
4- Cincon maçlarında dikkat ediyorum, her maçta Mondragon'un çıkardıklarından en az ikisi için "bizimkiler olsaydı kesin goldü" dediğim pozisyonlar oluyor.
5- Pletikosa alınırsa Milan ile karşılıklı olarak birbirlerinin performasını artırmaya yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
6- Daha çok erken olabilir ama Pletikosa gelirse ileride takım içinde bir 'eski doğu bloku grubu' yapılaşması olabileceğini düşünüyorum.

Sonuç olarak, Pletikosa veya başka bir çok iyi kaleciyi hafta başında Trabzon'da görmek istiyorum, aksini düşünmek bile istemiyorum.

İslam Sezer
24.08.2006, 10:50
bu arada bizim yabanci kontenjanimiz dolmadi mi? yuksek sesle dusunuyorum arkadaslar:Pletikosa gelirse jeff gidecek ama nerye.Ayrica yedek kaleci yine tolga olacaksa pletikosanin sakatligi durumunda yine kaleci sorunu ile karsi karsiya kalacagiz.

gerekirse 5 kuruş almadan kiralasınlar.bu saatten sonra cazip bir fiyata zaten satamayız ama belki eller ile birlikte ileride uygun bir fiyata satılabilir.lazaroni taş koyuyor jeff.in gitmesine de biri ona iki yabancı kaleci oynatamayacağımızı anlatmalı.kale boş oynayamacağımızı anlamıyorsa önce o kovulmalı.mevcut yardımcımız bile daha iyi yönetir takımı.yabancı kontenjanı sorunu olmasa 2 yabancı kaleci birde tolga olurdu.mevcut 3.kaleci ahmeti satardık geriye büyükşehire.

Travelair
24.08.2006, 11:05
@Jester

Yazına katılmadığım noktalar:

"*Yabancıları gönderelim 35 yaşında şöhretlerini getirelim ( Burası Katar mı? )
*Trabzonspor plaj turnuvalarında iddialı olur
*Pletikosa iyi ama başka iyi kaleciler de var
*At. Madrid'de takıma girememesini önemsemiyorum, Türkiye'de şu an
At.Madrid forvetinde oynayabilecek adam yok(??)
Pletikosa alınırsa ilerde "Eski doğu bloku grubu" yapılaşması olabilir..."

Yani iyiniyetle yazdığınızı biliyorum ama her konuda fikir üretmek eleştiri yapmak veya komplo teorisi üretmek zorunda değiliz değil mi?

Gürkan
24.08.2006, 11:07
bazen bazı kelımeler yada cümleler yerlesır yıllarca devam eder.

şimdide biri omurgadan bahsetti,artık hangı sorun cıksa hangı transfer yapılsa,hangı mac kaybedılse yada kazanılsa.

soyle cumlelerı cok duyacagız.
omurgası olmayan ....

taki yeni bir deyiş bulunana kadar.

her sorun omurgaya baglacak.şimdiki gibi.

biri buldu bir kelime iyi de yaptı yoksa kac senedır futbol tartısılır eskılere bakın belkı 1-2 yerde omurga lafı vardır.ama bır kac gunudr .her yazıda omurga dan bahsedılır oldu.

bılet fıyatları pahalı olsa.Omurgası olmayan tyakım da ucuz ols anolur.
macı kazansak.omurgası olmayan takım kazansa nereye kadar.
puma formaları begenılmedı.senın takımının omurgası yok forması ıyı olsa ne yazar.
kalecı alındı.eee omurganın dıger yerlerı eksık.
stad ne zaman yapılacak.daha takımın omurgası olusmadı stad ta olmasın.

madem her iş omurga da bitiyo ise.
(tabiki takımın bir iskeleti olmalı sakın buna karsı oldugumu sanmayın) ,,

yani
1 kaleci
1 defansın beynı
1 oyunu kuran orta saha
1 bıtırıcı forvet.

tum ıs bunlarda ıse futbol neden 11 kısı ozaman fazlaık var.

oyna 6 kısı ıle olsun bıtsın.

kısaca demek ıstedıgım bır omurga tutdurdunuız baska laf etmıyosunuz.omurga onemlı daha dogrusu takın ıskeletı onemlı.ve oyun duzenı onemlı.

Jester
24.08.2006, 11:08
Keçeli konusunda;

1- Alınırsa sol kanat sorunumuzu çözecek bir futbolcudur.
2- Şu anki kadro yapımıza bakarak Keçeli solbeke konur, önünde Musampa veya Murat oynar. Hucüm yönü de olduğu için istenirse orta sahanın solunda da oynar, ceza sahasına çok güzel top indirir. Çift yönlü oyuncu olduğu için Musampa'nın(veya Murat'ın) verimini de artırır.
3- Sanırım şu an Denizliyle pazarlıkta konu onlar para istiyor bizimkiler takasla bitirmeye çalışıyorlar.
4- Denizli şu an maddi krizde, normalde takviyeye de ihtiyaçları var ve bu nedenle aslında Keçeli'yi satmayacaklardı, kriz nedeniyle sıcak bakıyorlar ama takasın onlar için cazip yönü yok.
5- Yönetim yine bir taşla iki kuş vurmaya çalışıyor ama bence yine yanlış hesap yapıyorlar, takasla bu iş olmaz.
6- Benim önerim Keçeli için oyuncu + para teklif etmek, kabul edilmezse parayı bastırıp almak. Yine karlı çıkarız çünkü Denizli'ye nakiti bastırırsan Keçeli'yi normal fiyatından daha ucuza alırsın, göndermek istediğin oyuncuları da başka kulübe gönderir, oradan da bir miktar para alırsın.
7- Ümit ediyorum ki bizimkiler takas olmazsa olmaz diyip vazgeçmesinler.

Sonuç olarak Keçeli transferi şöhret meraklısı taraftarımızı ayağa kaldırmayacak ama takıma çok önemli katkı yapacak bir transferdir.

Umarım yönetim üç beş kuruş için ve Musampa'da menajere çekilen restin gazıyla bu işten vazgeçmez.

Gürkan
24.08.2006, 11:09
Kaleci transferi konusunda;

İyi bir kaleci alınmazsa ilk beşe zor gireceğimizi düşünüyorum. O yüzden kaleci transferi olmamasını düşünmek bile istemiyorum.

1- Pletikosa alınırsa çok faydalı olur, ama alınabilecek tek iyi kaleci o değil.
2- Akşam S. Liege elendi, bu yüzden Pletikosa'nın bu saatten sonra oraya gitmek isteyeceğini hiç sanmıyorum. Zaten Pletikosa transferinde bence asıl sorun oyuncuyu ikna etmek değil(tek pürüz de dün akşam giderilmiş oldu), Jeff'in kime ve nasıl gönderileceği.
3- Jeff'in hocasının desteğini de alarak gitmekte sorun çıkarabileceğini tahmin ediyorum, bu da bu kadar geç kalmanın bedeli.
4- Cincon maçlarında dikkat ediyorum, her maçta Mondragon'un çıkardıklarından en az ikisi için "bizimkiler olsaydı kesin goldü" dediğim pozisyonlar oluyor.
5- Pletikosa alınırsa Milan ile karşılıklı olarak birbirlerinin performasını artırmaya yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
6- Daha çok erken olabilir ama Pletikosa gelirse ileride takım içinde bir 'eski doğu bloku grubu' yapılaşması olabileceğini düşünüyorum.

Sonuç olarak, Pletikosa veya başka bir çok iyi kaleciyi hafta başında Trabzon'da görmek istiyorum, aksini düşünmek bile istemiyorum.

ne yapalım alınabılecek tek ıyı kaleceı o degılse hepsını almak zorunda mıyız.bırını alsak yetmıyomu.
laf ola berı gele. henry yı alalım desek alınabılecek tek ıyı oyuncu o degılkı.
dimi

YERBORDOGÖKMAVİ
24.08.2006, 11:15
musampa bugun imza atıyormus.hepımıze hayırlı olsun.en azından orta sahada hem hucuma hem de defansa önemlı olçude yardım edebılecek bı oyuncumuz oldu.

Volkan Albayrak
24.08.2006, 11:16
musampa nasl bi oyuncu arkadaişlar

gerçekefsane
24.08.2006, 11:19
Cinkaya'dan Ali İpek'e tepki..

Denizlispor Kulübü'nün eski 2. Başkanı Yasin Cinkaya, Kulüp Başkanı Ali İpek'in yeşil-siyahlı kulübü felakete götürdüğünü belirterek, "Benim tepkim Denizlispor'a değil, başkan Ali İpek ve kulübün yönetim şeklinedir" dedi..

Beşiktaş maçının hasılatına icra getirdikten sonra yeşil-siyahlı yönetim tarafından suçlanan Yasin Cinkaya, Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Basın Merkezi'nde bir basın toplantısı düzenleyerek, suçlamalara cevap verdi.

Denizlispor'a bugüne kadar yaklaşık 600 bin YTL verdiğini, ancak yönetimin bu borcu ödememek için direndiğini ileri süren Yasin Cinkaya, "Bugüne kadar Denizlispor'a maddi ve manevi olarak büyük destek sağladım ve bundan pişmanlık duymuyorum. Benim tepkim Denizlispor'a değil, başkan Ali İpek ve kulübün yönetim şeklinedir. Denizlispor'a yardım için bankadan faizle para aldım. Bu para zamanında ödenmediği için sürekli faiz ödemek zorunda kaldım. Aylarca param ödenmediği için kulübün bazı alacaklarına temlik koydurmak zorunda kaldım. Çünkü Ali İpek ve yönetimi kesinlikle borç ödemek gibi bir niyet içinde değil" diye konuştu.

Kulüp Başkanı Ali İpek'in Denizlispor'u felakete götürdüğünü ileri süren Cinkaya, "Ali İpek, verdiği hiçbir sözü yerine getirmiyor. Şanlı Denizlispor'un adı şikeyle ve borçlarını ödemeyen bir kulüp olarak anılmaya başlandı. Bu beni çok rahatsız ediyor. İşadamları küstürülüyor. Benim korkum, Ali İpek'in ve bazı yöneticilerin tavrı yüzünden bir süre sonra bu kulübe sahip çıkacak tek bir işadamının kalmayacak olmasıdır. Sayın İpek'e sesleniyorum. Bugüne kadar cebinizden kaç kuruş para çıktı? Sizin işadamı ahlakınızda borç ödememek var mı? Benim tavrım Denizlispor'a Ali İpek ve bazı yöneticileredir. Denizlispor camiası şunu çok iyi bilsin ki, Yasin Cinkaya ve Faber Mermer Ailesi olarak Denizlispor'un eski parlak günlerine dönüş yapması için maddi ve manevi desteğe her zaman hazırız. Bu kulübü yönetme konusunda ısrarlıysanız, sizin kulübün üstünde değil, kulübün sizin üstünüzden yükselmesi gerekiyor. Pamuk ellerinizi cebinize atıp borcunuzu ödeyin. Kuru kuruya yöneticilik olmaz" ifadelerini kullandı.

Şike mektubunun kendisi tarafından yazdırıldığı iddialarına da tepki gösteren Yasin Cinkaya, "Mektubu yazan kişileri ne gördüm, ne tanıdım, ne de konuştum. Hiçbiriyle tanışmıyorum. Zaten mektubu yazanlar benim ismimi hiç ağızlarına bile almadılar" dedi.

Denizlispor başkanlığına aday olması gibi bir düşüncesinin olmadığını belirten Cinkaya, "Benim yaşım genç ve öğrenecek çok şeyim var. Şu anda böyle bir düşüncem yok. Başkan adayı olabilmem için çok para biriktirmem gerekiyor" diye konuştu.

ajansspor.com

Telha TANYILDIZI
24.08.2006, 11:21
henry yı alalım desek alınabılecek tek ıyı oyuncu o degılkı.
dimi

işte bu süperdii dostum mükemmelsin tek kelimeyleee

Ömer Aydın
24.08.2006, 11:22
Musampa konusunda;

Ben yanlış bir transfer olduğunu düşünüyorum. Umarım yanılırım.

1- İsmi önceden duyulmuş oyuncu alma kompleksini aşmamız lazım. Bu mantıkla Milan, Szymek ve Yattara'yı gönderelim yerlerine 35 yaşında dünyaca ünlü am gözden düşmüş şöhretleri getirelim.
2- Musampa alınıyor ama hala en önemli mevkilerde eksiklerimiz aynen duruyor. Hatta ben diyorum ki sol kanat sorunumuz dahi devam ediyor.
3- Bence transferde hedef menajere haddini bildirmek değil, doğru mevkiye doğru adam almak olmalı.
4- Takımımızın hala en büyük sorunu defansif direncinin düşüklüğü ve Musampa bunu artıracak bir futbolcu değil.
5- At. Madrid'de takıma girememesini önemsemiyorum, Türkiye'de şu an At.Madrid forvetinde oynayabilecek adam yok. Ancak bu oyuncuya hiçbir talip çıkmamasını şüpheyle karşılıyorum. Tek mantıklı açıklama ise oyuncuya en cazip teklifi bizim yapmış olmamız, ki bu da menajere haddinin bildirildiği teorisini çürütüyor.

Sonuç olarak omurgasız takımımıza makyaj yapmaya devam ediyoruz.
Evet gerçekten çok renkli bir takım olduk.
Bu takım şu haliyle ancak plaj turnuvalarında iddialı olur...

Kardesim Kiki Musampa orta-sahanin solunda görev aliyor,forvet degil...

Bilmeden konusmayalim lütfen!

Bahtiyar
24.08.2006, 11:26
arkadaşlar derdini nedir anlayamıyorum. şu anda avrupa basını bile bizden söz ederken ne oluyor. daha 1-2 sene evvele kadar böyle transferleri rüyamızda göremezdik. katettiğimiz yola kimse bakmıyo arkadaşlar lütfen bide geri dönün bakın.

Jester
24.08.2006, 11:29
Gkalmuk kardeşim sanırım okuduğunu yorumlama konusunda biraz sıkıntılı bir günündesin. Eğer yazdığıma dikkat etseydin ben alınabilecek tek kaleci o değil derken bunu Pletikosa'ya bir eleştiri anlamında değil, Pletkiso olmasa da başka iyi bir kaleci de olur, yeter ki kaleci alınsın anlamında yazdığımı anlar, laf ola beri gele gibi eleştirel ifadeler kullanmazdın. Kaldı ki benim yazımın bütününden bütün iyi kalecileri almak zorunda olduğumuz veya tek kalecinin yetmediği anlamını nasıl çıkardın, gerçekten enteresan..

Ayrıca omurga konusundaki yaklaşımın da ilginç. Omurga konulu yazı yazma konusunda belli bir limit var da bizim mi haberimiz yok? Biz görüşümüzü yazıyoruz, beğenmezsen sen de alternatif görüşünü yazarsın, tabii tercih edersen.

Travelair kardeşim, görüşlerime katılmamana saygı duyuyorum, zaten bu forumun da amacı farklı fikirlerin tartışılması değil mi? Sen de farklı düşüncelerini örneğin yazdıklarımdan hangilerinde yanlış düşündüğümü düşündüğünü yazarsan belki biraz daha yol alırız.

Telha TANYILDIZI
24.08.2006, 11:31
arkadaşlar derdini nedir anlayamıyorum. şu anda avrupa basını bile bizden söz ederken ne oluyor. daha 1-2 sene evvele kadar böyle transferleri rüyamızda göremezdik. katettiğimiz yola kimse bakmıyo arkadaşlar lütfen bide geri dönün bakın.

değimi daha da geriye dönüp bak istersen peşpeşe şampiyonluklara geçmişin bize bi faydası olmaz sen geleceğini düşün kardeşim

Soner Kurt
24.08.2006, 11:33
Renkdaşlarım gönüldaşlarım yeni bi transfer haberide ben vereyim;
Son zamanlarda dikkatimi çeken bir şey var Son zamanlarda bizim bu transfer sezonu topiğine üyelerden daha çok misafirler girmeye başladı bilmem dikkatinizi çekiyormu.yeni taraftarmı transfer ediyoruz yoksa bizans uşaklarımı giriyor bukadar anlamadım valla:)

yok güzel kardeşim sen misafir olarak beni görmüşündür. bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum bir bordo-mavi olarak. eh karadenizli kanı olunca insan arada bi çıldırıyo istemediği sonuçlarla karşılaşınca. çenemi tutamayabilirim neme Lazım ters bişe yazarız banlı user olmaktansa misafir olmak daha iyi :D

Herşey Bordo için...

Nytre
24.08.2006, 11:34
musampa geçen yıl a.madridte top oynadı mı

coolank
24.08.2006, 11:40
musabpa umarım takıma katkı saglar ...ben hiç ihtimal vermiyorum ya neyse inşaallah iyi olur .. en azından rekabeti artırsa bari .....tv de alex i seyrederken maç sırasında içimden dedim ki bizim bu adamı almamız mümkün değil malesef alamadık zaten ... ha alsa idik faydalı olur muydu bilemem belki de iyi olmayacaktı bu musabma ne kadar faydalı olacak onu da görecegiz ...ben faruk kanca konusuna başka bir açıdan bakıyorum hatta 2 açıdan 1) yönetimde brezilyalı istemeyen ( yani memleketi önemli değil avrupa oynasın anlamında ) yöneticiler var ....avrupa futbolundan adam alalım diyenler ......bunlar baskın geldi sanırım 2) ben sayın faruk kanca nın yerinde olsam trabzona geldiğim zaman her şeyi açıklayacagım bir basın toplantısı yapıp istifa ederim .. ayıp ya biz dahil tüm basın yorumcular adamla kafa geçti adam kendi keyfine gitmedi sanırım oraya takım için gitti gönderdiler gitti 40 gün orada dur sonra hiç bir şey yapmadan geri gel ..yani şöyle mi sanıyorsunuz faruk kanca gitti alamadan geldi buradan adama işi bitir denmezse adam ne yapacak .. ben gerçekten acıdım adama .. kendini çok kötü kullandırdı ...adam ne yapacaktı başkana ve yönetime ragmen adam alıp gelecek hali yok ....bu da değişik bir bakış açısı yani ... haaaaaaaaaaaaaaaaaaa faruk kancanın backround u iidir bu işleri bilir demiyorum o konular daha başka ......kaleci konusunda ise hep dedim gene diyorum iş % 100 bitti zaten bu kadar zamandır bunu böle diyorum olmazsa istifa edecegim forumdan yalancı durumuna düşmeyi sevmem ben oldukça saglam bir kaynaktan öğrenip yazıyoruım bunları çünkü ....yazdıgım gibi de m keceli konusunda takas üzerinde çalışıyorlar ama çok da ısrarcı değillermiş olursa olur mantıgı ....lazaroni kaleci arayışım yok demiş şimdi bu hocanın ya iyi niyetinden şüphe edip vatandaşını korudugunu düşünmek lazım ya da rum maçı sonrasını bekliyorlar ....benim duyduguma göre başkan bu işi kafaya koymuş hatta jeff konusunda para alma peşinde değil kiralık bedelsiz vermeye hazır hatta ve hatta satmaya da...sayın başkan takım eger kötü giderse aralıktaki kongre de başına gelecekleri iyi biliyor ....gerçi devamm ederse de bu yönetimin yarısı olmayacak .. son olarak şunu söylüyeyim başkan işi öğrenemedi daha tam çok etki altında kalıyor herkesi dinlemeye çalışıyor ...bazı laflara dikkat edin sanki başkalarının lafı oldugu çooookkkkkkk belli ....bazı arkadaşlarının gözünden kaçmamıştır sanırım...velhasıl böyle işte .. umarım akşam bir kazaya ugramayız ..hem elenme hem rum takımı hem 2. kez .....alllah muhafaza ... düşünmesi dahi kabus ....

saygılarımla

Adem CAKIR
24.08.2006, 11:42
Hala transfer edilme yöntemine fena halde takılsamda umarım Musampa bir Jun vakası olmaz ve takımımıza yararlı olur. Bizde onu baştacı ederiz.

Yönetim hadi birde kaleci. hadi be. Yap bir güzellik ayağımız alışsın... :D

champions
24.08.2006, 11:43
1-musampa transferi yapılış şeklini yani gelip gitmeleri bi kenara koyarsak iyi bi transferdir pazarlık konusu normaldir fakat bu konunun bu kadar
uzatılması yanlıştır sadece sol kanat alınaksa bu oyuncunun musampa olması olumludur sadece hücum değil defansif özellikleri de olan bi oyuncu fakat bu oyuncunun alınması rağmen takımda hala önemli bi önlibero eksikliği var
2-oyuncunun son performansıyla ilgili olumsuz düşüncelere katılmıyorum
musampa 24 ü ilk 11 olmak üzere 27 maça çıkmış ve 1 gol atmış atılan gol üzerinden performansının düşük olduğunu söylemek yanlıştır şöyle bi örnek verelim musampanın oynamamasının nedenlerinden biri olarak gösterilen atleticolu martin petrov(bana ve birçok kişiye avrupadaki en iyi sol kanatlardan biri )bu sezon 30 u ilk 11 olmak üzere 34 maça çıkmış 2604 dakika oynamış ve 1 gol atmış (musampanın petrovdan farklı olarak defansif yönüde var )
3-takımda hala bi önlibero eksiği var mevcut kadrodan bunun çözülmesi zor kancanın brezilyadan bu mevkiye transfer yapması gerekiyor (bu durumda szymeğinde gitmesi gerekiyo ama hangi takıma ne zaman gidecek belli değil )

selcuk
24.08.2006, 11:53
musampa nasl bi oyuncu arkadaişlar

normal formunda oynadiginda solda oynayan bi appiah olarak tanimlayabilirim iyi formunda appiahyi kolaylikla gecer bence ama duruma yeniden gelebilirse

musampa geçen yıl a.madridte top oynadı mı
son sezon ve ondan önceki yarim sezon man. cityde kiralik oynadi
man city de son sezon 28 mi neydi macta oynamis bunlarin %90 inda ilk onbirde ama sezon sonuna dogru bi form düsüklügü yasamis bence nedeni ingiliz ligi her hafta 2 mac oyniyacan kisin serbest yok oda bunu hayatinda 1. kez yasadigindan ayak uyduramamisdir

oguzkoc
24.08.2006, 11:54
Jester arkadaşım

Keçeli konusunda
mustafa keçeli 4-4-2 lik sistemde oynayabilcek bir oyuncudur. yani onu sol kanatta ortasahada oynatırken içeriye doğru girmesini fazla bekleyemeyiz. yattara 3 seneden sonra anca içeri girmeyi, çizgiden çıkmayı öğrendi bide keçeliyle uğraşmayalım. musampa ceza sahasına ortadanda girebiliyor.keçeli alınırsa iyi olur belki musampanın yedeği olarak oynatılabilir ama gökdenizde zaten musampanın yedeğidir bence...

Kaleci konusunda
Pletikosa tecrübesiyle zaten bize yetecek bir oyuncu. avrupa maçlarında tolga yada jeff gibi titremeyecek ayağı yere sağlam basacak bir oyuncu. ama ben iyi bir türk kaleci alınıpta önliberoya savaşan ve çok iyi paslar atabilen bir oyuncu alınarak yabancı kontenjanını kullanmaktan yanayım. brezilyalı minerio örnektir buna. türk kaleci içinde en tecrübelisi Ömer yada Gökhan gibi kaleciler. ama şuan onları alamayacaksak Ankaragücülü Orkun alınabilir...

Bahtiyar
24.08.2006, 11:57
Nihayet dönüyor
Transferde Musamba ile bu kez sorunların çözülmesine en çok sevinen isimlerden biri yönetici Faruk Kanca oldu. Bugün itibarıyla 41 gündür Brezilya’da olan ve sayısız oyuncuyla görüşüp anlaştıktan sonra yönetime gönderdiği liste için hala onay bekleyen Bordo-Mavili ekibin idarecisi, artık ülkeye döneceği günü iple çekmeye başladı. Transfer konusunun kapanması üzerine Kanca’nın en geç hafta başında Trabzon’a ulaşması bekleniyor

Travelair
24.08.2006, 12:01
Lütfen bana Ömer'i kaleci diye söylemeyin :)

Soner Kurt
24.08.2006, 12:01
Nihayet dönüyor
Transferde Musamba ile bu kez sorunların çözülmesine en çok sevinen isimlerden biri yönetici Faruk Kanca oldu. Bugün itibarıyla 41 gündür Brezilya’da olan ve sayısız oyuncuyla görüşüp anlaştıktan sonra yönetime gönderdiği liste için hala onay bekleyen Bordo-Mavili ekibin idarecisi, artık ülkeye döneceği günü iple çekmeye başladı. Transfer konusunun kapanması üzerine Kanca’nın en geç hafta başında Trabzon’a ulaşması bekleniyor

Trabzondaki arkadaşLar musampa'yı boşverin Faruk Kanca'ya karşılama töreni düzenLiyeLim

Gürkan
24.08.2006, 12:11
Gkalmuk kardeşim sanırım okuduğunu yorumlama konusunda biraz sıkıntılı bir günündesin. Eğer yazdığıma dikkat etseydin ben alınabilecek tek kaleci o değil derken bunu Pletikosa'ya bir eleştiri anlamında değil, Pletkiso olmasa da başka iyi bir kaleci de olur, yeter ki kaleci alınsın anlamında yazdığımı anlar, laf ola beri gele gibi eleştirel ifadeler kullanmazdın. Kaldı ki benim yazımın bütününden bütün iyi kalecileri almak zorunda olduğumuz veya tek kalecinin yetmediği anlamını nasıl çıkardın, gerçekten enteresan..

Ayrıca omurga konusundaki yaklaşımın da ilginç. Omurga konulu yazı yazma konusunda belli bir limit var da bizim mi haberimiz yok? Biz görüşümüzü yazıyoruz, beğenmezsen sen de alternatif görüşünü yazarsın, tabii tercih edersen.

Travelair kardeşim, görüşlerime katılmamana saygı duyuyorum, zaten bu forumun da amacı farklı fikirlerin tartışılması değil mi? Sen de farklı düşüncelerini örneğin yazdıklarımdan hangilerinde yanlış düşündüğümü düşündüğünü yazarsan belki biraz daha yol alırız.

ben değil asıl sen sıkıntılı bir günündesin galiba hiç kimse bir sorun görmezken nerdeyse biti gibi bakılan bir futbolcu alımı için
(yani pletikosa) baska ıyı kalecılerde var gıbı bır acıklama yapmanı ole yorumladın.sen istediğin gibi yazabılırsın bende bunu ıstedıgım gıbı yorumlarım. her dogru laf soylenmesı mı gerekır.zamansız soylenen her kelıme elestırı alır.

şuan pletıkosa gundemde,ben alınmasını engelleyecek bır durum gormuyorum.yarın bır gun pletıkosa alınamaz baska takıma gıderse, ve birileri cıkıp nasıl olurya pletıkosayı almadık ıyı kalecı ıdı derse sende cıkıp.

kardeslerım tek ıyı kalecı o degıl uzulmeyın sunlar sunlarda var alınabılır dersın. kaldıkı sadece ben oyle yorumlamadım yazını.

ayrıca hıc bır konuda ahlakı sınırlar dısında bır sınırlama yok.bende zaten sınır getırın demedım.herseyı one yormayın dedım.ornekte verdım.

ama galıba sıcaklar anlatamama ve anlayamama sorunu yapıyor.

UğuR
24.08.2006, 12:12
ARkadaşlar Musamba konusunda kafama takılan şeyler var.Madem bu adamın bonservisi elinde ve iyi futbolcu ise daha doğrusu eskiden iyiydi ama şimdi o kadar iyiyse niye taliplisi olmadı.bizde anlaşamadıktan sonra Hollandaya döndü gene kimseyle anlaşamadı daha doğrusu isteyeni olmadı mı acaba ? bu iş de bir bit yeniği var ama anlayamadım.Hayırlısı neyse o olsun.

Gürkan
24.08.2006, 12:12

kaçırmısım bırı ömer mi dedi.

ah o sıcaklar.

champions
24.08.2006, 12:14
1-musampa transferi yapılış şeklini yani gelip gitmeleri bi kenara koyarsak iyi bi transferdir pazarlık konusu normaldir fakat bu konunun bu kadar
uzatılması yanlıştır sadece sol kanat alınaksa bu oyuncunun musampa olması olumludur sadece hücum değil defansif özellikleri de olan bi oyuncu fakat bu oyuncunun alınması rağmen takımda hala önemli bi önlibero eksikliği var
2-oyuncunun son performansıyla ilgili olumsuz düşüncelere katılmıyorum
musampa 24 ü ilk 11 olmak üzere 27 maça çıkmış ve 1 gol atmış atılan gol üzerinden performansının düşük olduğunu söylemek yanlıştır şöyle bi örnek verelim musampanın oynamamasının nedenlerinden biri olarak gösterilen atleticolu martin petrov(bana ve birçok kişiye avrupadaki en iyi sol kanatlardan biri )bu sezon 30 u ilk 11 olmak üzere 34 maça çıkmış 2604 dakika oynamış ve 1 gol atmış (musampanın petrovdan farklı olarak defansif yönüde var )
3-takımda hala bi önlibero eksiği var mevcut kadrodan bunun çözülmesi zor kancanın brezilyadan bu mevkiye transfer yapması gerekiyor (bu durumda szymeğinde gitmesi gerekiyo ama hangi takıma ne zaman gidecek belli değil )

Gürkan
24.08.2006, 12:15
ARkadaşlar Musamba konusunda kafama takılan şeyler var.Madem bu adamın bonservisi elinde ve iyi futbolcu ise daha doğrusu eskiden iyiydi ama şimdi o kadar iyiyse niye taliplisi olmadı.bizde anlaşamadıktan sonra Hollandaya döndü gene kimseyle anlaşamadı daha doğrusu isteyeni olmadı mı acaba ? bu iş de bir bit yeniği var ama anlayamadım.Hayırlısı neyse o olsun.

şöyle diyelim.belkı onu alabılecek (maddi olarak) takımların o mevkıde oyuncuya ıhtıyacı yoktur.

Engenius
24.08.2006, 12:18
Pardon Hangi Dosya????

selcuk
24.08.2006, 12:20

feyenoordun istedigi kesin ama hollanda basinina göre son anda yine man. city onu yine pazarliga cagirmis ve oda ingiltereye ucmus ozamanda onlarda baskasini aldi kiki de man. cityle anlasmamis son 3 haftada ne oldugu ortada yok ama ondan önce man city ve feyenoordlan pazarlik icindeymis yani biraz acgözlüye benziyor

61viya
24.08.2006, 12:23
Eee hani,yok öle bi haber resmi sitede? Kiki ile ilgili yani?

Bahtiyar
24.08.2006, 12:27
bence bu akşamki maçtan önce yayınlamazlar remi sitede ve bu maçtan sonra da herhalde bayağı bi gelişme olcak.
takım bu akşamki maça acayip kitlenmiş. zaten elenirsek bence nuri t.d. den başlayıp bayağı bi kişinin ipini çeker. bu kadar tepkiyi kaldıramaz.

selcuk
24.08.2006, 12:27
ee bizim resmi site imza atilmadan nerde görüldü imza attigi daha demek %100 belli olan bi durum yok ortada

61viya
24.08.2006, 12:28
ee bizim resmi site imza atilmadan nerde görüldü imza attigi daha demek %100 belli olan bi durum yok ortada

Hani ersenle musa da yazmışlardı ya,o bağlamda demiştim ;)

akdin
24.08.2006, 12:30
Asıl sorun;takımda sorumluluk alacak-alabilecek futbolcu azlığıdır,Avrupa'da oynamış futbolcuların bu özelliği,genelde daha gelişmiş oluyor.Hocanın bu anlayışı gerçekleştirmek için ideal 11 i belirlemesi gerekir,bu mantıkla Musampa yararlı olabilir,ancak bu oyuncuya tavırlı olursa bu da onun sonu olur.....

selcuk
24.08.2006, 12:34
Hani ersenle musa da yazmışlardı ya,o bağlamda demiştim ;)

demek onlar garantiydi
ve artikda bence bizim resmi sitenin imaji oldu bu sadece bitmis yada % 1000 lik olaylari yazmalari , tabiiki resmi sitede cok sey degismeli moderinlaesmeli daha dinamizim olmali ama bu degismemeli aslinda güzel bi imaj bakan herkes biliyorki burda okudugum dogruyu yansitiyor ve bugünün dünyasinda böyle bi imaj kurmak cok zor bi olay

61viya
24.08.2006, 12:43
Bi de şeye kıl oluyorum he,mesela bi futbolcuyu alıyoruz ya biz(ki nadir zamanlarda oluyor bu :D ),ertesi gün tüm gazeteler yazıyor,ilk biz yayınladık die..Ula zaten işkembedeb sallayıp duruyprsunuz günde 10 isimle,yok şunla görüşüyor ok bunla anlaştı diye,biri tutmazsa biri tutuyor zaten :D

Burçak
24.08.2006, 12:45
Transfer zamanı 150 tane isim için manşetten haber yapıyolar . sonra 1 tanesi tutunca biz demiştik oluyo. komedi bunlar. :)

gerçekefsane
24.08.2006, 12:46

Ömer'mi bırakın Bursaspor'da mutlu olsun :)

BMN Futbol üstadları kaleci önerime karşı çıkacaklar. Futbol cahiliyim, Pletikosa olmazsa JEVRIC . :rolleyes: :rolleyes:

Telha TANYILDIZI
24.08.2006, 12:55
[QUOTE=

BMN Futbol üstadları kaleci önerime karşı çıkacaklar. Futbol cahiliyim, Pletikosa olmazsa JEVRIC . :rolleyes: :rolleyes:[/QUOTE]

bunada şükür zdrakov demedin ya

Gürkan
24.08.2006, 12:56
bunada şükür zdrakov demedin ya

samsunda bıde alı uyanık vardı turk vatandası olmustu hemde.

oguzkoc
24.08.2006, 12:57
Ömer'mi bırakın Bursaspor'da mutlu olsun :)

BMN Futbol üstadları kaleci önerime karşı çıkacaklar. Futbol cahiliyim, Pletikosa olmazsa JEVRIC . :rolleyes: :rolleyes:

jevricten önce hasagiç var hiç olmadı fadhel var.. oda olmadı petkoviç var ve onu türk de yaparız... jevriç kim yaw?:)

Emre B.
24.08.2006, 12:59
Petkoviçi geri alalım.

sulo61gun
24.08.2006, 12:59
la jevriçi ne hatalı goller yiyor haberin var mı?son tsyd kupasında. o yüzden kovdular adamı zaten.

gerçekefsane
24.08.2006, 13:03
Oliver Khan'da, Barthez de hatalı goller yedi, ülkesinin milli takımlarını koruyorlar.
JEVRIC iyi kaleci. Jefferson'dan, Tolga'dan ve bir çok kaleciden daha iyi kaleci. Almanya'da yabancı kaleci yok, Alman Milli takımın kalesinde Oliver Kahn var.
bak nasıl bildim :D BMN futbol üstadları karşı çıkacak:) Futbol cahiliyim futbol ;) o zaman ciddiye alma. :)

Can basten
24.08.2006, 13:08
Beşiktaş'ın Asper diye İsveçli bir kalecisi vardı, yarım sezon oynadığı Türkiye'de müthiş bir performans göstermişti adam. Şimdi Malmö'de oynuyor, transfer yapacak bir yönetimimiz olsa ben kaleye onun alınmasını isterdim.

Ama neredeeee...:mad:

Ozan
24.08.2006, 13:10
Beşiktaş'ın Asper diye İsveçli bir kalecisi vardı, yarım sezon oynadığı Türkiye'de müthiş bir performans göstermişti adam. Şimdi Malmö'de oynuyor, transfer yapacak bir yönetimimiz olsa ben kaleye onun alınmasını isterdim.

aa evet can abi benimde aklıma getirdin o adam süper kalecilik yapıyodu . hatta bizim bjk ile maçda da devleşmişdi onun yüzünden yenilmişdik . süper olur onu alsak . ama dediğin gibi nerdee.

antagonist
24.08.2006, 13:10
Kaleci,kaleci,kaleci...Bu sezon Jeff ve Tolga'yla geçmez.
Bakın geyse'ye Mondragon kaç yıldır kalede.Aynı şekilde bejeke de Cordoba'yı almıştı.
Peki Biz bu arada kaç kaleci değiştirdik?Metin Aktaş,Petkoviç,Hasan Sönmez,Ahmet Şahin,Tolga Zengin...
Güven veren bir kaleci bir takımın en önemli unsurudur.Bence Jeff'i gönderip çok iyi bir kaleci almamız lazım.

gerçekefsane
24.08.2006, 13:11
CENI'yi alalım. Hem forvet, hem kaleci

penaltıcımızıda olur ;). Bir taşla iki değil üç kuş :D

Dudek'i alsalarda olur, Szymek'in verimi de artar:)

61viya
24.08.2006, 13:12
CENI' yi alalım. Hem forvet, hem kaleci

penaltıcımızıda olur ;) . Bir taşla iki değil üç kuş :D

:D:D:D Bizim yöneticiler onu üç defa trabzona getirtip geri yollarlar :D

TSknbkTS
24.08.2006, 13:13
şuradaki kaleci adylarını gördükten sonra iyikide yönetici falan değiliz kulübe diyorum.Ne fadhel i arkadaşlar kendinize gelin.ya dudek yada pletikosa gerisi yalan...

akdin
24.08.2006, 13:13

Bildiğim kadarıyla,Asper'in kronik sakatlığı var...

İslam Sezer
24.08.2006, 13:14
takıma kaleci istemeyen teknik direktörün yöneticinin taraftarın futbol bilgisinden şüphe ediyorum.artık takke düştü kel göründü.acı gerçek var gücüyle bağırıyor:kral çıplak artık.herkes gördü bu gerçeği ama bazıları hala görmemek için direniyor:kale boş-kale boş-kale boş
son bir hafta yani 7 gün.yönetim kaleci al bu takımı aynı zamanda kendini riske atma.

ERDİNÇ_82
24.08.2006, 13:18
O FrİkİĞİ Atan Da Yattara

ERDİNÇ_82
24.08.2006, 13:19
Sankİ Tekkenİn Şutlari Çok Mu Serttİ Sİzce? Hava Hakİmİyetİ Çok YÜksektİ Bence Ersenle Yattara İlerİde Forvette Çok Etkİlİ Olacak

Ustaalioğlu
24.08.2006, 13:21
Trabzondaki arkadaşLar musampa'yı boşverin Faruk Kanca'ya karşılama töreni düzenLiyeLim

super fikir, acaip geyik olur valla..

Berk Akçay
24.08.2006, 13:23
oliver kAHN alınabilir kaaleye adam en azından türkiyede ki en iyi kaleci olucaktır

Can basten
24.08.2006, 13:24
Arkadaşlar Musampa konusu çözümlenmiş mi kesin olarak, geliyor mu?

Resmi sitede bu konuyla ilgili bir haber göremedim de kaynak belirtirseniz sevinirim.

ozayarda
24.08.2006, 13:26
ya arkadaşlar hatalı gol yemeyen kalecimi var.....ama çok yiyen var az yiyen ve de kale ye geçtiği zaman güven veren kaleci olmalı fiziğiyle duruşuyla mesela cordobayı hiç beğenmem ama takdir etmeliyimki kaleye geçtiğinde güven veriyor ve de çok soğuk kanlı hemde aşırı sırf bu yüzden belkide olmadık goller yiyordu.....ben hala nikopolidis ve kahn gibi tecrübeli kalecilerden yanayım...hiç bişey yapamıyorlarsa petkoviçi geri alsınlar daha iyi.....

gerçekefsane
24.08.2006, 13:28
Milliyet gazetesinde uruguay milli takımın ikinci kalecisi Fabian Carini'yi menajerler önermş.
Kimdir bu kaleci gelirse iyi olurmu :)

61viya
24.08.2006, 13:28
Arkadaşlar Musampa konusu çözümlenmiş mi kesin olarak, geliyor mu?

Resmi sitede bu konuyla ilgili bir haber göremedim de kaynak belirtirseniz sevinirim.

Can günün en popüler sorularından birini soran 500. kişi sizsiniz..Tebrikler :D:D

Ya bizim site biraz fazla resmi olduğundan yazmıyor maalesef...Bulursam bi kaynak,500. lüğün şerefine ilk sana söylücem,söz ;)

frango
24.08.2006, 13:29
hoca ben kalecı istemıyom dıyo başkan alacam dıyo ıkısıde farklı tellerden çalıyo ama transfer donemıde bıtıyo ne yapacaksanız bır an once yapında bızde bilelim

gerçekefsane
24.08.2006, 13:30
Fabian Carini kimdir ?

Cordoba'da ilk geldiğinde çok hatalı goller yemişti :)

Can basten
24.08.2006, 13:31
Can günün en popüler sorularından birini soran 500. kişi sizsiniz..Tebrikler :D:D

Ya bizim site biraz fazla resmi olduğundan yazmıyor maalesef...Bulursam bi kaynak,500. lüğün şerefine ilk sana söylücem,söz ;)

Puhahah:D 500. ha! Tarihe geçtik desene Begüm... Alemsin...

Bugün kışladan çıkarken Nizamiye'de duran Oflu bir nöbetçi asker "Komtanım Musampa'yı almışız, hayırlı olsun" dedi. Benim de elimdeki tek kaynak bu şu an...:D

61viya
24.08.2006, 13:34
Puhahah:D 500. ha! Tarihe geçtik desene Begüm... Alemsin...

Bugün kışladan çıkarken Nizamiye'de duran Oflu bir nöbetçi asker "Komtanım Musampa'yı almışız, hayırlı olsun" dedi. Benim de elimdeki tek kaynak bu şu an...:D

Asker diyorsa doğrudur :D:D
Eee artık işi gırgıra vurmaya başladık,yoksa topluca sinir hastalıklarına kaldırılacaz be Can :)

Allah bu maçta yüzümüze baksın ;)

champions
24.08.2006, 13:35
bu arada carini şu an interde 3. kaleci durumunda bi ara juvede oynamış hiç izlemedim daha doğrusu adam hiç oynamadı ki

sobis i de avrupanın en büyük kulüplerinden olan!!! racing santander almış bize gelince yok milan istiyo yok bilmem kim ispanyanın sıradan takımı nasıl alıyo bu adamı

selcuk
24.08.2006, 13:41
son sezon calgiarideydi eminmisin interin oldugu
bir iki macini görmüsdüm son sezon ama yani pek takib edmedim ama hatali pozisyonunuda görmedim yani

Travelair
24.08.2006, 13:48
Oliver Khan'da, Barthez de hatalı goller yedi, ülkesinin milli takımlarını koruyorlar.
JEVRIC iyi kaleci. Jefferson'dan, Tolga'dan ve bir çok kaleciden daha iyi kaleci. Almanya'da yabancı kaleci yok, Alman Milli takımın kalesinde Oliver Kahn var.
bak nasıl bildim :D BMN futbol üstadları karşı çıkacak:) Futbol cahiliyim futbol ;) o zaman ciddiye alma. :)

Dostum kim sana futbol cahili dedi gerçekten merak ettim. Bana sadece isim ver gerisine karışma ;)

gerçekefsane
24.08.2006, 13:51
Dostum kim sana futbol cahili dedi gerçekten merak ettim. Bana sadece isim ver gerisine karışma ;)

Son günlerde BMN'de futbol bilgisi ispatlama yarışı var. Futbol bilgisi olarak ezme yarışındalar. ;)

champions
24.08.2006, 14:00
Trabzonspor'da Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni' nin yönetimden kesinlikle kaleci transferi istemediğini söylemesi ve kaleciye ihtiyacı olmadığını vurgulamasına rağmen yönetimin kaleci arayışlarını sürdürmesi ortaya ilginç bir durum çıkardı.

LAZARONİ İSTEMİYOR

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni' nin, göreve geldiği günden bu yana takımın Brezilyalı kalecisi Jefferson' a güvendiğini her fırsatta dile getirmesi ve vatandaşını göndermeyi düşünmediğini söylemesine rağmen yönetimin tutumu dikkat çekiyor. Lazaroni, her basın toplantısında takımın üç kalecisine de güvendiğini belirterek, "Kaleci istemedim, istemeyeceğim. Bu takımın kalecisi var. Jefferson, Tolga ve Ahmet' e güveniyorum. Kaleci alınacağı söylentileri hakkında bilgim yok. Zaten kaleciden önce başka mevkilerde takviyeye ihtiyacımız var" dedi. Ancak Brezilyalı teknik adamın kaleciler konusundaki kararlı tutumuna karşın başta Başkan nuri Albayrak' ın kaleci arayışlarını sürdürdüğü kamuoyuna sık sık yansıdı.

PLETİKOSA FAVORİ

Nuri Albayrak' ın Almanya kampında Lazaroni ile yaptığı görüşmede ilk kez açtığı kaleci konusundaki çalışmalarını artan bir hızla sürdürdüğü biliniyor. Lazaroni' ye, yapılan toplantıda, "Kalemiz güvenli ellerde olmalı. Bu yüzden tecrübeli bir kaleci alacağım" diyşen Nuri Albayrak' ın hayalini kurduğu kalecinin ise Hırvatistan Milli takımının kalesini koruyan Pletikosa olduğu biliniyor. Pletikosa konusundaki çalışmalarını sürdüren Albayrak' a ayrıca menacerlerin son olarak İnter' in Uruguaylı ikinci kalecisi Fabian Carini' yi önerdiği ifade edildi. Carini' nin transfer şartlarını öğrenmek için talimat veren Albayrak' ın, Pletikosa ile görüşmeleri de adım adım takip ettiği ifade edildi.

KALECİLERİN MORALİ BOZULUYOR

Başkan Nuri Albayrak' ın bizzat yürüttüğü kaleci transferi çalışmalarının takımda görev alan Jefferson ve Tolga' nın moralini bozduğu da ifade edildi. Antrenmanlar öncesi basın mensuplarına, "Kaleci arayışlarında durum ne. Alyacaklar mı gerçekten" şeklinde sorular soran kalecilerin, kaleci arayışları nedeniyle maçlara tam konsantre olamadıkları ifade edildi. Son Gaziantepspor maçında Tolga' nın hatalı goller yemesi bu tartışmaların getirdiği konsantrasyon eksikliğine bağlanırken, Lazaroni' nin kalecileri maçlara motive etmek için olağanüstü çaba harcadığı vurgulandı.

24.08.2006

Kaynak : DHA

Gürkan
24.08.2006, 14:02
Son günlerde BMN'de futbol bilgisi ispatlama yarışı var. Futbol bilgisi olarak ezme yarışındalar. ;)

herkes fikrini söyleyecek.bilgisi olsun olmasın herkes fikir beyan edebilir.tabi iş inada binince bir süre sonra taraflar birbirni cahillikle suçluyo.

tabıkı herkesın futbol bılgısı bırbırınden farklıdır.

Travelair
24.08.2006, 14:03

Evet farkındayım sırf eleştiri yapanların yanısıra kendini böyle gerçekleme isteğinde olanlar var ama zamanla düzelir sanıyorum

Gürkan
24.08.2006, 14:04
Trabzonspor'da Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni' nin yönetimden kesinlikle kaleci transferi istemediğini söylemesi ve kaleciye ihtiyacı olmadığını vurgulamasına rağmen yönetimin kaleci arayışlarını sürdürmesi ortaya ilginç bir durum çıkardı.

LAZARONİ İSTEMİYOR

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni' nin, göreve geldiği günden bu yana takımın Brezilyalı kalecisi Jefferson' a güvendiğini her fırsatta dile getirmesi ve vatandaşını göndermeyi düşünmediğini söylemesine rağmen yönetimin tutumu dikkat çekiyor. Lazaroni, her basın toplantısında takımın üç kalecisine de güvendiğini belirterek, "Kaleci istemedim, istemeyeceğim. Bu takımın kalecisi var. Jefferson, Tolga ve Ahmet' e güveniyorum. Kaleci alınacağı söylentileri hakkında bilgim yok. Zaten kaleciden önce başka mevkilerde takviyeye ihtiyacımız var" dedi. Ancak Brezilyalı teknik adamın kaleciler konusundaki kararlı tutumuna karşın başta Başkan nuri Albayrak' ın kaleci arayışlarını sürdürdüğü kamuoyuna sık sık yansıdı.

PLETİKOSA FAVORİ

Nuri Albayrak' ın Almanya kampında Lazaroni ile yaptığı görüşmede ilk kez açtığı kaleci konusundaki çalışmalarını artan bir hızla sürdürdüğü biliniyor. Lazaroni' ye, yapılan toplantıda, "Kalemiz güvenli ellerde olmalı. Bu yüzden tecrübeli bir kaleci alacağım" diyşen Nuri Albayrak' ın hayalini kurduğu kalecinin ise Hırvatistan Milli takımının kalesini koruyan Pletikosa olduğu biliniyor. Pletikosa konusundaki çalışmalarını sürdüren Albayrak' a ayrıca menacerlerin son olarak İnter' in Uruguaylı ikinci kalecisi Fabian Carini' yi önerdiği ifade edildi. Carini' nin transfer şartlarını öğrenmek için talimat veren Albayrak' ın, Pletikosa ile görüşmeleri de adım adım takip ettiği ifade edildi.

KALECİLERİN MORALİ BOZULUYOR

Başkan Nuri Albayrak' ın bizzat yürüttüğü kaleci transferi çalışmalarının takımda görev alan Jefferson ve Tolga' nın moralini bozduğu da ifade edildi. Antrenmanlar öncesi basın mensuplarına, "Kaleci arayışlarında durum ne. Alyacaklar mı gerçekten" şeklinde sorular soran kalecilerin, kaleci arayışları nedeniyle maçlara tam konsantre olamadıkları ifade edildi. Son Gaziantepspor maçında Tolga' nın hatalı goller yemesi bu tartışmaların getirdiği konsantrasyon eksikliğine bağlanırken, Lazaroni' nin kalecileri maçlara motive etmek için olağanüstü çaba harcadığı vurgulandı.

24.08.2006

Kaynak : DHA

yedikleri gollere bahane hazır.kaleci arayısı.
ulan siz o golleri yedınız dıye aranıyo o kalecı.

sız gol yedınız kalecı aranıyo kalecı aranıyo sız gol yıyonuz.

tavuk yumurta meselsı gıbı oldu.

since1967_
24.08.2006, 14:41
kaleci alın kardeşim kaleci alın bu kadar basit.

Bahtiyar
24.08.2006, 14:48
inşallah bu kaleci transferi yönetimle vazaroninin arasını açarda vazorini gider

guera
24.08.2006, 14:48
Bordo-mavili yönetim, Trabzon'a getirtip, anlaşamayınca geri gönderdiği Kizito Musampa (Kiki) ile sorunları giderdi.
Peşinat krizi çıkması nedeniyle vazgeçilen Hollandalı oyuncu geri adım atmasının ardından yeniden Türkiye'ye çağrıldı. Tarafların bugün üç yıllık sözleşmeye imza atması bekleniyor.
Bu arada transfer haberinin Lazaroni'nin yönetime eleştirisinin hemen ardından gelmesi dikkat çekti. Trabzon'un hocası, "Ricardinho'yla görüştüm, Beşiktaş'a gitti. Wagner de Betis'e gidiyor. Gilberto ve Mossoro ile de konuştum. Ancak görüşüp, oyuncuyu getiremezsek olmuyor. Benim de ülkemde ismim var. Hiç kaleci istemedim" demişti.

emre81
24.08.2006, 14:59
Pletlikosa çok iyi bir kaleci en önemlisi dengeli bir adam hatalı gol çok nadiren yer olağanüstü kurtarışları filan yok ama kalesinde güven verir tek zaafı geri paslar çünkü ayağını kullanamıyor. Alınırsa tecrübesiyle de çok faydalı olur Pletlikosa ve Musampa'yı, eğer alınabilirse Keçeli ile birlikte alıp artık tam olarak konsantre olalım istiyorum lige ve bu takımın yapılan transferlerle kaliteli bir takım olacağına inanıyorum.

since1967_
24.08.2006, 15:01
inşallah bu kaleci transferi yönetimle vazaroninin arasını açarda vazorini gider

amin. bu duaya amin denir.

Gürkan
24.08.2006, 15:08
http://www.showtvnet.com/spor/

anket katılalım

Bahtiyar
24.08.2006, 15:09
zaten gitmese adam değildir. sen bu takımda kaleci transferine ihtiyaç yok diyosan ve yönetim bunu dinlemeyip kaleci arıyosa seni kimse si...yo demektir. gurur varsa gider.

bide vazoroni demişki daha başka mevkilerde önemli eksiklerimi var. ulan sen dünya karması yapsan kalen boş olduktan sonra ne işe yarar. en önemli mevkinin neresi olduğunu bilmeyen adamdan t.d. olur mu?

Adem CAKIR
24.08.2006, 15:27
http://www.showtvnet.com/spor/

anket katılalım

Eee hadi beyler...

coolank
24.08.2006, 15:39
böyle yazmak belki hoş değil ama bu takıma kaleci almayan veya ENGELLEYEN yönetim kurulu üyeleri trabzonspora ihanet içindedir ... ihanet edenlerin durumu da bellidir .. bırakınız hocanın demeçlerini o kaleci istemeyenler tarafından konuşturuluyor tıpkı onu getirenler gibi ... bir laf vardır gavurun ekmegini yiyen gavurun kılıcını salllar

Küçükalioğlu
24.08.2006, 16:53
BMN anasayfasında kiki musampa Trabzon da diyr resmi sitede aha bi icraat yok BMN nerden almış bu haberi. belli bir kaynağı varmı. özeleştiri yapalım biraz herkesten kaynak isteyip BMN den istememek olmaz.

Emre B.
24.08.2006, 17:05
Aslında İbrahim Akın alınsa çok iyi olur.Ricardinho alındığı için sol kanatta oynayamıycak.Bizde forvettede de oynaz.Zaten Trabzonsporlu.

oskanonur
24.08.2006, 17:09
arkadaslar bir konuda fikrinizi alacagim, sizin yetersiz oldugunuzun konusuldugu ve alternatif cozum onerilerinin tartisildigi bir ortamda hirslanip eksiklerinizi gidermeye mi calisirsiniz yoksa isinizi tamamen askiya mi alirsiniz.Ben kopek gibi calisir ve eksiklerimi gideririn valla.ama bizim kaleciler oyle degil.bahane de kaleci arayisinin verdigi moral bozuklugu.bizde yedik.

İslam Sezer
24.08.2006, 17:13
arkadaslar bir konuda fikrinizi alacagim, sizin yetersiz oldugunuzun konusuldugu ve alternatif cozum onerilerinin tartisildigi bir ortamda hirslanip eksiklerinizi gidermeye mi calisirsiniz yoksa isinizi tamamen askiya mi alirsiniz.Ben kopek gibi calisir ve eksiklerimi gideririn valla.ama bizim kaleciler oyle degil.bahane de kaleci arayisinin verdigi moral bozuklugu.bizde yedik.

aynen katılıyorum: +1967

Ali İhsan
24.08.2006, 17:16
trabzon bu sezona damgasını şimdiden vurdu bile. 1/9 unu alarak puanların....

Rasim YILMAZ
24.08.2006, 17:34
Keçeli konusunda;

1- Alınırsa sol kanat sorunumuzu çözecek bir futbolcudur.
2- Şu anki kadro yapımıza bakarak Keçeli solbeke konur, önünde Musampa veya Murat oynar. Hucüm yönü de olduğu için istenirse orta sahanın solunda da oynar, ceza sahasına çok güzel top indirir. Çift yönlü oyuncu olduğu için Musampa'nın(veya Murat'ın) verimini de artırır.
3- Sanırım şu an Denizliyle pazarlıkta konu onlar para istiyor bizimkiler takasla bitirmeye çalışıyorlar.
4- Denizli şu an maddi krizde, normalde takviyeye de ihtiyaçları var ve bu nedenle aslında Keçeli'yi satmayacaklardı, kriz nedeniyle sıcak bakıyorlar ama takasın onlar için cazip yönü yok.
5- Yönetim yine bir taşla iki kuş vurmaya çalışıyor ama bence yine yanlış hesap yapıyorlar, takasla bu iş olmaz.
6- Benim önerim Keçeli için oyuncu + para teklif etmek, kabul edilmezse parayı bastırıp almak. Yine karlı çıkarız çünkü Denizli'ye nakiti bastırırsan Keçeli'yi normal fiyatından daha ucuza alırsın, göndermek istediğin oyuncuları da başka kulübe gönderir, oradan da bir miktar para alırsın.
7- Ümit ediyorum ki bizimkiler takas olmazsa olmaz diyip vazgeçmesinler.

Sonuç olarak Keçeli transferi şöhret meraklısı taraftarımızı ayağa kaldırmayacak ama takıma çok önemli katkı yapacak bir transferdir.

Umarım yönetim üç beş kuruş için ve Musampa'da menajere çekilen restin gazıyla bu işten vazgeçmez.

ya bu keçeli denen adam nedir ya??son beşiktaş maçında döküldü bu adam..alıp yedek oturtacaz yani almıyalım daha iyi..

UğurB
24.08.2006, 18:04
Bu saatten sonra bence olmasi gerekenler:

1. Musampa sanirim alinmistir.
2. Sol kanadin 4. ismi eksiktir. Bunu Mustafa Keceli ile tamamlayabiliriz.
3. Kaleci en buyuk sorundur. Pletikosa nun gercek olmasi Allahten en buyuk dilegimdir.
4. Bence yedek bir stopere daha ihtiyacimiz var, savunmanin ortasi en az bes kisilik rotasyon ister.

Bu dusuncelerim dogrultusunda sezonun geri kalaninda olmasini diledigim kadro:

Oyun sistemi 4-2-3-1

GK: Pletikosa (Tolga / Ahmet)
DSag: Fatih A. (Ufukhan)
DSol: Murat Ocak ve ya Mustafa Keceli ve ya Celaleddin (hangisi olsa fark etmez)
DC: Stepanov (?)
DC: Cagdas ve ya Erdinc
On libero: Huseyin (Hasan)
On libero: Szymek (Ferhat)
AMR: Yattara (Omer Riza / Musa)
AMC: Marcelinho (Gokdeniz)
AML: Musampa (Murat veya Keceli)
Forvet: Umut (Ersen / Cem Demir)

Jefferson serbest birakilir; Enis ve Ufuk Bayraktar kiralik, Feridun satilabilir. 26 kisilik bol alternatifli bir kadro. Bu saatten sonra ne yapar derseniz, uyum sorunu ve istikrarli bir sistem saglanirsa sampiyonlar ligi icin mucadelemizi sonuna kadar surdurur, UEFA da (Allahin izniyle bu aksami atlatirsak ceyrek finale kadar gidebiliriz)

Adem CAKIR
24.08.2006, 18:05
Aslında İbrahim Akın alınsa çok iyi olur.Ricardinho alındığı için sol kanatta oynayamıycak.Bizde forvettede de oynaz.Zaten Trabzonsporlu.

Geçen hafta takım arkadaşının attığı gole üzülen adam değil mi bu ?
TS'un tek eksiği buydu, onuda alalım tam olsun ?..

Gürkan
24.08.2006, 18:06
Bu saatten sonra bence olmasi gerekenler:

1. Musampa sanirim alinmistir.
2. Sol kanadin 4. ismi eksiktir. Bunu Mustafa Keceli ile tamamlayabiliriz.
3. Kaleci en buyuk sorundur. Pletikosa nun gercek olmasi Allahten en buyuk dilegimdir.
4. Bence yedek bir stopere daha ihtiyacimiz var, savunmanin ortasi en az bes kisilik rotasyon ister.

Bu dusuncelerim dogrultusunda sezonun geri kalaninda olmasini diledigim kadro:

Oyun sistemi 4-2-3-1

GK: Pletikosa (Tolga / Ahmet)
DSag: Fatih A. (Ufukhan)
DSol: Murat Ocak ve ya Mustafa Keceli ve ya Celaleddin (hangisi olsa fark etmez)
DC: Stepanov (?)
DC: Cagdas ve ya Erdinc
On libero: Huseyin (Hasan)
On libero: Szymek (Ferhat)
AMR: Yattara (Omer Riza / Musa)
AMC: Marcelinho (Gokdeniz)
AML: Musampa (Murat veya Keceli)
Forvet: Umut (Ersen / Cem Demir)

Jefferson serbest birakilir; Enis ve Ufuk Bayraktar kiralik, Feridun satilabilir. 26 kisilik bol alternatifli bir kadro. Bu saatten sonra ne yapar derseniz, uyum sorunu ve istikrarli bir sistem saglanirsa sampiyonlar ligi icin mucadelemizi sonuna kadar surdurur, UEFA da (Allahin izniyle bu aksami atlatirsak ceyrek finale kadar gidebiliriz)

jeff serbest bırakılmamalı.en azından kıralık.

Adem CAKIR
24.08.2006, 18:09
jeff serbest bırakılmamalı.en azından kıralık.

Jef 'i kiralayacak kadar şapşal bir birinci lig takımı bulursan kiralarsında neredeeee!...

Gürkan
24.08.2006, 18:09
Geçen hafta takım arkadaşının attığı gole üzülen adam değil mi bu ?
TS'un tek eksiği buydu, onuda alalım tam olsun ?..

arkadasının attıgı gole degıl sansı az bulmasına ragmen kacırdıgı gole uzuldu bence. hocayla araları bıraz serın galıba hoza pek sans vermıyo.rıcardınhoda gelınce ıyıce gerıde kalcak.o pozısyonda sırslıydı top dırekten donuncede moralı bolzuldu.

sankı takım arkadası gol atmasına sevınmedı deyınce baska sekılde anlasılıyo.

bence alınsa yaralı olur.gercı sız sımdı onuda begenmezsınız.bjkden gelme dıye.
bızım begenmemız ıcın en az 3 klubun ıstedıgı bırı olmalı.zor almalıyız.

tek eksıgımız o degıl tabı ama bu dusunceyle hıc bır transfer yapılmaz kı.kalecı alınacagı zaman tek eksıgımız kalecımı de denebılır.

Gürkan
24.08.2006, 18:10
Jef 'i kiralayacak kadar şapşal bir birinci lig takımı bulursan kiralarsında neredeeee!...

sen bole dersen bulamayız tabı.:D

takımları bılmıyorum ama kalede sorunu olan bır takım vardır elbet.burası turkıye.

Adem CAKIR
24.08.2006, 18:12
arkadasının attıgı gole degıl sansı az bulmasına ragmen kacırdıgı gole uzuldu bence. hocayla araları bıraz serın galıba hoza pek sans vermıyo.rıcardınhoda gelınce ıyıce gerıde kalcak.o pozısyonda sırslıydı top dırekten donuncede moralı bolzuldu.

sankı takım arkadası gol atmasına sevınmedı deyınce baska sekılde anlasılıyo.

bence alınsa yaralı olur.gercı sız sımdı onuda begenmezsınız.bjkden gelme dıye.
bızım begenmemız ıcın en az 3 klubun ıstedıgı bırı olmalı.zor almalıyız.

Beğenmediğim doğru ama sorun BJK'den gelmesi vs. değil. Bu adamın bende bıraktığı izlenim sorunlu olduğu. Ayrıca Jimnastikçiler arasında geçen yıldan itibaren yeterince şans bulamadım deme hakkına en son sahip futbolcu.

Gürkan
24.08.2006, 18:14
Beğenmediğim doğru ama sorun BJK'den gelmesi vs. değil. Bu adamın bende bıraktığı izlenim sorunlu olduğu. Ayrıca Jimnastikçiler arasında geçen yıldan itibaren yeterince şans bulamadım deme hakkına en son sahip futbolcu.

yeterınce degıl ama hakettıgınc e bulamamıs olabılır mı.

bırde sorunlu oldugunu nerden cıkardın.bılelım.

Adem CAKIR
24.08.2006, 18:14
sen bole dersen bulamayız tabı.:D

takımları bılmıyorum ama kalede sorunu olan bır takım vardır elbet.burası turkıye.

Kardeş inşallah.
Paralı parası hiç farketmez gitsinde nereye giderse gitsin...

Ozan
24.08.2006, 18:17
bence jefferson u kiralık olarak verelim ilerde faydalı olabilir . şimdi onu direk satalım o herif işe yaramaz derseniz . fabiano eller diye bi insan var onu kiraladık bunu mu satacaz derim size ondan dolayı öyle diyecek olanlar baştan demesin ;)

Adem CAKIR
24.08.2006, 18:19
yeterınce degıl ama hakettıgınc e bulamamıs olabılır mı.

bırde sorunlu oldugunu nerden cıkardın.bılelım.

Aga yapma
Sebep ne olursa olsun takımın gol atıyor sen orada ben atamadım diye tafra yapıyorsun. Sorunu olmayan bir topçunun yapacağı işmi ?

Gürkan
24.08.2006, 18:38
Aga yapma
Sebep ne olursa olsun takımın gol atıyor sen orada ben atamadım diye tafra yapıyorsun. Sorunu olmayan bir topçunun yapacağı işmi ?

zaten sorunu var demın soledım.baska varmı dıyorum.sorunu banko oynayamamak.

UğurB
24.08.2006, 18:49
arkadaslar kiralik olayini sadece genc futbolcularimiza uygulasak. Profesyonel sozlesmeli olarak takimda 41 oyuncu var (TFF web sitesine gore http://bim.tff.org/cgi-bin/db2www/tmp/atff-2006/PKLIG.mac/QUERY4?durum=N&oyuncu=Oyuncular&klplig=1&klpkod=000154&klpad=TRABZONSPOR+A.%DE. ). 13 tanesi baska takimlarda kiralik. Iclerinde en onemli olanlar Djokaj, Aykut, Hasan Sonmez ve Tayfun Cora. TFF de Eller takimin kiralik oyunculari listesinde gozukmuyor.

vse61
24.08.2006, 22:47
arkadaslar kiralik olayini sadece genc futbolcularimiza uygulasak. Profesyonel sozlesmeli olarak takimda 41 oyuncu var (TFF web sitesine gore http://bim.tff.org/cgi-bin/db2www/tmp/atff-2006/PKLIG.mac/QUERY4?durum=N&oyuncu=Oyuncular&klplig=1&klpkod=000154&klpad=TRABZONSPOR+A.%DE. ). 13 tanesi baska takimlarda kiralik. Iclerinde en onemli olanlar Djokaj, Aykut, Hasan Sonmez ve Tayfun Cora. TFF de Eller takimin kiralik oyunculari listesinde gozukmuyor.

Ademi satıp Djokaj'ı kiralamak büyük marifet..

diskus
24.08.2006, 23:11
bize acilen ön libero lazim bunu anlamayan yönetim ve teknik drektör den ne beklenirki zaten.

antagonist
24.08.2006, 23:12
Kaleci,ön libero,santrafor alınmalı.Musampa olmasa da olur...

Murat Acar
24.08.2006, 23:14
bize acilen ön libero lazim bunu anlamayan yönetim ve teknik drektör den ne beklenirki zaten.
o ön libero transferi lazımda takım içinden lazım.bu yerin asıl adamı lazaroni yönetimince çok maçta yedek soyunuyor yada mecburiyetten oynatılıyor ön liberonun en iyi adamı elimizde kimmi????
SİMKOWYAK.
vislada o mevkide oynuyordu zaten...

Mustafa Ayazoğlu
24.08.2006, 23:24
Apoel maçında da görüldü ki bu lig UMUT BULUT ile bitmez..

Hasan kesinlikle TRABZONSPOR formasını giyecek düzeyde değil..

Hüseyin e de bişiler oldu..

Symek saha da gezio turist gibi..

selcuk
24.08.2006, 23:27

orasida tam güvenilir iste degil
bide akcaabata 3-4 oyuncu hediye ettik bu sezon ama kontratlara göre istedigimiz zaman parasiz geri alabiliyoruz

oguzkoc
24.08.2006, 23:40
bu takımın herşeyi fatih tekkedir. şimdi çıkıp kimse bana ukalalık yapmasın yok fatih gitti, yok artık onu anmayın..biz ondan para kazandık. satarak iyi yaptık

si..... o parayı, si..... öyle aklı

fatih tekke bu takımın ruhunu sağlayan adamdır, fatih tekke bu takımın abisidir, fatih tekke bu takımın sadece futbolcusu ve kaptanı değil, t.direktörü ve psikoloğudur. fatih tekke tek başına ttrabzonspordur. takımı oynatan hoca değil fatih tekkedir... fatih tekke satmazsanız benden para kazanamazsınız demiş... istemiorum ben para filan, para varda noldu hani. ben ruh istiorum. bu sene fatih gene çıkar, adam akıllı oynar ve takımı da oynatırdı. bunuda herkes bilsin. kimse bana hava atıp fatih üzerinden kazandığımz parayı söylemesin....

Analyzer
25.08.2006, 00:31
İbrahim Akın iki senedir doğru dürüst top oynamıyor. Bir futbolcunun kariyeri kaç yıl ki zaten? 2 sene çok uzun bir süre. Bizde oynayamaz.

stichus
25.08.2006, 01:13
bu takımın herşeyi fatih tekkedir. şimdi çıkıp kimse bana ukalalık yapmasın yok fatih gitti, yok artık onu anmayın..biz ondan para kazandık. satarak iyi yaptık

fatih tekke bu takımın ruhunu sağlayan adamdır, fatih tekke bu takımın abisidir, fatih tekke bu takımın sadece futbolcusu ve kaptanı değil, t.direktörü ve psikoloğudur. fatih tekke tek başına ttrabzonspordur. takımı oynatan hoca değil fatih tekkedir... fatih tekke satmazsanız benden para kazanamazsınız demiş... istemiorum ben para filan, para varda noldu hani. ben ruh istiorum. bu sene fatih gene çıkar, adam akıllı oynar ve takımı da oynatırdı. bunuda herkes bilsin. kimse bana hava atıp fatih üzerinden kazandığımz parayı söylemesin....

yok onu söylemeyelim.. şuna ne dersin mesela?
' ben gitmek istiyorum.. elimden gelen her şeyi yaptım.. evim arabam kurşunlandı.. kelle koltukta idmana çıkmak istemiyorum artık.. eğer beni göndermezseniz benden verim alamazsınız.. ayrıca ocak ayında -sözleşmesindeki boşluğu kastediyor- elimi kolumu sallar giderim..'
ee?
sen ne derdin?
'abi.. sen bu takımın herşeyisin.. trabzon sensin... allahını seversen kal.. oynama.. ocakta git'
böyle söylerdin sen.. onun için sen taraftarsın albayrak başkan işte!
:)

k@ndemir
25.08.2006, 02:15
golcü aranıyorsa bu takıma türkiyeden cenk işler derim!

noname
25.08.2006, 08:43

Milli takımında o bölgede de oynayan Szymek var. Daha seveceği bir mevki olacağına eminim. En büyük transferimiz olur bence.

Gürkan
25.08.2006, 09:13

ya siz küfürsüz kendinizi ifade edemiyomusunuz.kımın aklına küfrediyosun...

Murat Acar
25.08.2006, 09:18
Transfer yanlışları

Trabzonspor'da en büyük problem transferde yapılan yanlışlardır. Bu transferleri kim yapıyor, niçin yapıyor anlamak mümkün değil. Son gelen oyuncu Musampa'nın özelliklerinde takımda çok futbolcu var. İhtiyaç olan mevkilere değil de başka yerlere transfer yapılıyor. Transfer çok büyük sorumluluktur. Bunu yapabilmek için bilgiye, eğitime, uzun yıllar futbolun içerisinde bulunmak ve bu tür çalışmalar yapmış olmak gerekiyor. Yani uzun yıllar bu işi yapmak ve yaşamak gerekiyor. Maalesef Trabzonspor'da transferlerin birçoğu yetersiz ve gereksiz olduğu gibi aynı bölgeye aynı özellikle çok oyuncunun transferi takımındaki dengeyi, yani balansı bozmakta, bir türlü dengeli bir 11 ile sahaya çıkılamamaktadır. Fatih gibi sorumluluk bilinci yüksek, sahada bir lider, arkadaşları üzerinde etkili bir oyuncunun olmayışı nedeniyle takım bir türlü kolektif mücadele gücünü ve takım ruhu anlayışını özümseyip sahaya yansıtamamaktadır. Bu dağınık takım görüntüsü böyle devam edecek gibi gözüküyor.
----------------------------------------------------------------
ŞİMDİ KÜÇÜK BİR AYRINTI SUNMAK İSTİYORUM;
Benmi yanlış hatırlıyorum geçen yılki brezilya seferinde lemi ağabeyimizde yokmuydu acaba.Daha sonra bu transferler yanlış diyende kendisiydi geçen sezonun ortasında böyle bir demeç vermişti.Ne diyeyim bilmiyorumkii?

emre81
25.08.2006, 09:20
Ya arkadaşlar bu Musampa zaten ön libero istemeyenler beğenmeyenler neye göre istemediklerini söyleyebilirler mi acaba? Eğer geçmiş performansına göre yorum yapılıyorsa alınmasın demenin imkanı yok ve adam geçen sene de oynadı zaten bizim bilmediğimiz bişey mi var sakat mı bu tarz bişeyden dolayımı alınmasını istemiyorsunuz eğer gerekçelerini de söylerseniz ben kendi adıma sevineceğim, Symek konusuna gelince tamam adam wisla'da da önlibero oynadı ama bu sene maçları seyreden birinin onun önliberoyu götüreceğini söylemesi mümkün değil çünkü hiç koşmuyor ilk olarak onun sorunları halledilmeli ve nerede oynayacaksa bir an önce orası için motive edilmeli. Kaleci konusunda da bence Pletlikosa kesin alınmalı tek korkutan yanı geri paslarda yaptığı hatalar.

emre81
25.08.2006, 09:28
Transfer yanlışları

Trabzonspor'da en büyük problem transferde yapılan yanlışlardır. Bu transferleri kim yapıyor, niçin yapıyor anlamak mümkün değil. Son gelen oyuncu Musampa'nın özelliklerinde takımda çok futbolcu var. İhtiyaç olan mevkilere değil de başka yerlere transfer yapılıyor. Transfer çok büyük sorumluluktur. Bunu yapabilmek için bilgiye, eğitime, uzun yıllar futbolun içerisinde bulunmak ve bu tür çalışmalar yapmış olmak gerekiyor. Yani uzun yıllar bu işi yapmak ve yaşamak gerekiyor. Maalesef Trabzonspor'da transferlerin birçoğu yetersiz ve gereksiz olduğu gibi aynı bölgeye aynı özellikle çok oyuncunun transferi takımındaki dengeyi, yani balansı bozmakta, bir türlü dengeli bir 11 ile sahaya çıkılamamaktadır. Fatih gibi sorumluluk bilinci yüksek, sahada bir lider, arkadaşları üzerinde etkili bir oyuncunun olmayışı nedeniyle takım bir türlü kolektif mücadele gücünü ve takım ruhu anlayışını özümseyip sahaya yansıtamamaktadır. Bu dağınık takım görüntüsü böyle devam edecek gibi gözüküyor.
----------------------------------------------------------------
ŞİMDİ KÜÇÜK BİR AYRINTI SUNMAK İSTİYORUM;
Benmi yanlış hatırlıyorum geçen yılki brezilya seferinde lemi ağabeyimizde yokmuydu acaba.Daha sonra bu transferler yanlış diyende kendisiydi geçen sezonun ortasında böyle bir demeç vermişti.Ne diyeyim bilmiyorumkii?

İşte tam olarak söylemek istediğim buydu Musampa defansif bir ortasaha oyuncusu Davids ile tamamıyla aynı mevki ve özelliklere sahip (onun kadar iyi oyuncu olmadığı kesin tabi) çok koşuyor,teknik ve ileri çıkışları etkili kanat bindirmesi de yapan sol ayaklı bir oyuncu. E bizim en büyük sorunlarımız ortasahadan ileri top çıkmaması ve takımın genel itibarıyla durarak oynaması. Musampa ön liberoda oynayarak defans ve ortasahadan top çıkarma işini rahatlıkla yapabilecek bir oyuncu yani bu soruna çare olabilir. Takımın durarak oynaması problemini çözecek olansa Lazaroni.

NOT: Bu yorumlar tamamıyla Musampa'nın sağlıklı olduğu düşünülerek ve geçmiş performansları değerlendirilerek yapılmıştır. Musampa'nın mayıs ayından beri boşta olduğu ve ciddi bir antreman eksiği olduğu unutulmamalıdır. Yani onun bize faydalı olması 3 haftayı bulur.

Ali Özcan
25.08.2006, 09:47
kaleye Pletikosa
sola Kiki Musampa
Forvete Cenk İşler alınır ve futbolcular yerli yerinde oynatılırsa bundan sonra maç kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum...

ERDİNÇ_82
25.08.2006, 10:21
yaw tayfun cora dün acayip oynadı bizden giden iyi oynuyor bize gelen saçmalıyor

melrok
25.08.2006, 11:05
Transfer yanlışları

Trabzonspor'da en büyük problem transferde yapılan yanlışlardır. Bu transferleri kim yapıyor, niçin yapıyor anlamak mümkün değil. Transfer çok büyük sorumluluktur. Bunu yapabilmek için bilgiye, eğitime, uzun yıllar futbolun içerisinde bulunmak ve bu tür çalışmalar yapmış olmak gerekiyor. Yani uzun yıllar bu işi yapmak ve yaşamak gerekiyor. ----------------------------------------------------------------

ulan lemi Allah seni bildiği gibi yapsın git papuada filan yazda seni adam sansınlar. geçen seneyi unutuk sanki. gördük senin yeteneklerinide. bilgi eğitimiş. önce akıl olacak akıl sonra futbolu takip edeceksin lemi ah lemi ah

gerçekefsane
25.08.2006, 11:09
Lemi'ye kızmayın:) rivayetlere göre robinho'yu keşfetmiş. Lig başlamadan transferleri gerçekleştirdi. Seçtiği futbolcular iyi olmasada lig başlamadan transferleri sonuçlandırdı.
Bu sezon 4.haftaya girdik, transfer yapılacak.

Trabzonspor için transfer bitmez. Her yıl bu sözü duyuyoruz :)

melrok
25.08.2006, 11:12
Lemi'ye kızmayın:) rivayetlere göre robinho'yu keşfetmiş. Lig başlamadan transferleri gerçekleştirdi. Seçtiği futbolcular iyi olmasada lig başlamadan transferleri sonuçlandırdı.

nasıl biti hocam jun lemi döneminde brezilyadan yok david yok kahe ahada obinyo yok yok onun bonservisi yok şöyle böyle derken gelmedimi. üstelik en öncelikli transfer ihtiyacımız forvet değilmiydi.

Ali Özcan
25.08.2006, 11:15

önemli olan transferi bitirmek değil ki...bana Türkiye de transferi bitirmiş tek bir takım söleyin hadi...yok ki herkes daha oyuncu arıyor buna bjk dahil...fener daha transfer yapmadı lugano dışında 3 kontenjanı boştu...gs gitti parasızlıktan komik bi adam aldı geldi...bjk toplama takım oldu ama en iyi transferi onlar yapıyo...Lemi oturduğu yerden sallar...Pletikosa ve Musampa gelecekse beklenmeye değer...Bu sen uefa yı alırız seneye de şampiyon oluruz bu kadroyla...

mahmuter61
25.08.2006, 11:15
Arkadaşlar www.showtvnet.com bu ankete girin sonuncuyuz bursa bile bizden önde.Burdan sporu seçin oy verin.

gerçekefsane
25.08.2006, 11:18
nasıl biti hocam jun lemi döneminde brezilyadan yok david yok kahe ahada obinyo yok yok onun bonservisi yok şöyle böyle derken gelmedimi. üstelik en öncelikli transfer ihtiyacımız forvet değilmiydi.

Jun lig başlamadan transferi yapıldı. Ömer Sarı Lig başlamadan brezilya'dan geldi. Kanca Brezilya'da:eek: aradaki fark bu.:eek:

lemi ve kanca'nın karşılaştırması yaptım. Hangisi iyi soruyorsan Lemi ve transfer ekibi. Bana göre ikiside kötüde, karşılaştırma yapıyoruz :)

ARAF
25.08.2006, 11:22
pletikosadan haber yokmu ???
birde şotayı istiyorum ben heberiniz olsun

Gürkan
25.08.2006, 11:23
ulan lemi Allah seni bildiği gibi yapsın git papuada filan yazda seni adam sansınlar. geçen seneyi unutuk sanki. gördük senin yeteneklerinide. bilgi eğitimiş. önce akıl olacak akıl sonra futbolu takip edeceksin lemi ah lemi ah

tam leminin o yazısı için foruma girdim.yahu bu lemi daha önce transfer komıtesınde falan degılmı ıdı ve brezılyaya gıtmemısmı ıdı.

o zaman bunları bılmıyomuyduda sımdımı ogrendı.yahu bu ıste bırsey var oraya gıden salterı ındırıpte ıs yapıyolar.yoksa lemının aklına baska bır seygelmedı galıba.

www.showtvnet.com/spor/ (http://www.showtvnet.com/spor/)

tunganyan
25.08.2006, 11:24
Arkadaşlar www.showtvnet.com (http://www.showtvnet.com) bu ankete girin sonuncuyuz bursa bile bizden önde.Burdan sporu seçin oy verin.
arkadaşlar demek ki ne kadar gerçekçi bi anketmiş..ne yani ilk sırada mı olcaktık arkadaşlar eğer gerçekçi bi ankert olsun istiyorsak zaten trabzonspora oy vermememiz lazım haa sadece tuttuğumuz takımı yazcaksak ozaman trabzonspor verebilirizz...ama trabzonspor bu haliyle lige hiçbişe vuramazz!!!

gerçekefsane
25.08.2006, 11:25
tam leminin o yazısı için foruma girdim.yahu bu lemi daha önce transfer komıtesınde falan degılmı ıdı ve brezılyaya gıtmemısmı ıdı.

o zaman bunları bılmıyomuyduda sımdımı ogrendı.yahu bu ıste bırsey var oraya gıden salterı ındırıpte ıs yapıyolar.yoksa lemının aklına baska bır sey gelmedımı.sayfamı dolduruyo.

Lemi rivayetlere göre Robinho'yu keşfetmiş. Zurawski'nin transfer görüşmelerinin yapıldığı dönemde robinho'yu keşfetmiş.:eek:

oskanonur
25.08.2006, 11:27
ne bisicm is ya ben anlamadim, hala musampa icin resmi bir aciklama yok,lazaroni transferleden haberim yok, 4 futbolcu ile anlastim ama alinmadilar diyor.Zeyyat kafkas da herseyden bilgisi oldugunu, o futbolcularin neden alinmadigini hoca cok iyi biliyor diyor.Bu arada kaleci ve yedek kaleci istiyor bu takim acilen.

Bahtiyar
25.08.2006, 11:51
arkadaşlar biz kiki ile anlaştıkmı? anlaştıysak niye hala gelmedi? belki de sitemizi ziyaret etmiştir vazgeçmiştir adama çok çamur attık. ne dersiniz.

bordoylamavi
25.08.2006, 13:13
zamanında hans sommers i niye gönderdiğimizi anlamamıştım bir daha da trabzona onun gibi sol kanat gelmedi
iki senedir utrecht te çok başarılı oynuyor onun trabzonu sevdiği kadar biz onu sevemedik heralde kendi web sitesinin ana sayfasında trabzonspor formalı resmi var http://www.hanssomers.be/home.htm

Nytre
25.08.2006, 13:54
bir msg yollasaydın... kaç yaşında şimdi

sulo61gun
25.08.2006, 14:30
Geçmiş olsun bize

Osasuna

Özkan Erdem
25.08.2006, 14:41
Transferin önemi 2 katına çıktı ey yönetim.. Rakip Osasuna..

Jester
25.08.2006, 15:17
Ve Kanca'dan haber var..

Evet Brezilya'ya gittiğinden beri Brezilya basınında transfer çalışmaları ile ilgili tek bir haber çıkmamıştı.
İlk ve tek haber bugün çıktı, hem de inanmayacaksınız ama haberde Faruk Kanca diye ismen verilmiş.
Haberde diyor ki, Kanca Inter'li Alex'e 4 yıllık transfer teklifinde bulunmuş ama Alex milli takıma seçilme şansım burada daha fazla diyerek teklifi reddetmiş.
Hepsi yalan bu doğru..
Ayrıca Alex'te fıtık çıkmış, yarın ameliyat oluyormuş, 3 hafta sonra sahalara dönecekmiş.
Ben Kanca'nın adını daha önce duymadığımız bir oyuncuyla hafta başında döneceğini düşünüyorum.(Mineiro duam hala geçerli)
Stichus, ne diyorsun, yanılıyor muyum?

champions
25.08.2006, 15:21
Jester
amin inşaallah alırlar şu mineiroyu bizde rahat rahat maç izleriz özellikle osasuna gibi bi takım karşı çok ihtiyaç duyarız mineiroya

poetricus
25.08.2006, 15:32
Ayrıca Alex'te fıtık çıkmış, yarın ameliyat oluyormuş, 3 hafta sonra sahalara dönecekmiş.

Alex'e ne oluyor fıtık olması gereken biziz! Sen neymişsin be Kanca?!..

cabri
25.08.2006, 15:55
Ve Kanca'dan haber var..

Evet Brezilya'ya gittiğinden beri Brezilya basınında transfer çalışmaları ile ilgili tek bir haber çıkmamıştı.
İlk ve tek haber bugün çıktı, hem de inanmayacaksınız ama haberde Faruk Kanca diye ismen verilmiş.
Haberde diyor ki, Kanca Inter'li Alex'e 4 yıllık transfer teklifinde bulunmuş ama Alex milli takıma seçilme şansım burada daha fazla diyerek teklifi reddetmiş.
Hepsi yalan bu doğru..
Ben Kanca'nın adını daha önce duymadığımız bir oyuncuyla hafta başında döneceğini düşünüyorum.(Mineiro duam hala geçerli)
Stichus, ne diyorsun, yanılıyor muyum?

Az önce ligtv de Sayitoğlu konuştu.. 1-2 saat içinde ispanyada musampa ile ön protokol imzalanacak.
Bu durumda yabancı kontenjanı dolmuş oluyor, Kanca nın eli boş geleceği kesin.

frango
25.08.2006, 15:56
evet yonetım lutfen kurayıda gordunuz bak azbıse kaldı yapın yapacak olacagınız transferleri

cabri
25.08.2006, 15:59
Yabancı transferi bitmiştir bu saatten sonra jefi gönderip kaleci almaları bu yönetimin iş bitirme hızına bakılırsa çok zor. Ama yerli transfer yapılır zannediyorum.

Herşeye rağmen Marce,musampa,umut ve ersen transferleri, önemli bir adım olarak yeni stad projesi başkan ve yönetimin artılarıdır. Yiğidi öldür hakkını ver.

Transferde çok geç kalmış olmaları ve Fatih in ikna edilememiş olması ve Lazaroni seçimi eleştirdiğim hatalarıdır..

Travelair
25.08.2006, 16:05
Musampa takımında hazırlık kampına katıldı mı bari?

Bu adam dedikleri gibi Mayıs'tan beri oturup duruyorsa 2 ay da hazır olması için bekleriz

since1967_
25.08.2006, 16:09
mustafa keçeli işi ve pletikosa da bitmeli o zaman biraz toparlarız.

GolaMTuRi
25.08.2006, 16:16
trabzonsporlu taraftarlar olarak para toplayip hasan ve huseyini transfer edip en nefret ettigimiz takima bedelsiz verelim.duzluge cikmamiz icin bu sart..bu 2H ilk 11de oldugu muddetce takim iflah olmaz...

Ali Özcan
25.08.2006, 16:17
fener Kezman ı aldı...kusura bakmayın çok önemli olduğu için buraya yazdım

cabri
25.08.2006, 16:19
Musampa takımında hazırlık kampına katıldı mı bari?

Bu adam dedikleri gibi Mayıs'tan beri oturup duruyorsa 2 ay da hazır olması için bekleriz

Sayitoğlu nun dediğine göre antremanlara çıkıyor.

selcuk
25.08.2006, 16:20

kaynak ne ?????????

GolaMTuRi
25.08.2006, 16:20

tuncayin bir ust modeli, bence yine ellerinde patlar..cok savruk oynayan bir oyuncu..

poetricus
25.08.2006, 16:21
Trabzonsporlu taraftarlar olarak para toplayıp Hasan ve Hüseyin'i transfer edip en nefret ettiğimiz takıma bedelsiz verelim. Düzlüğe çıkmamız için bu şart... Bu 2 H ilk 11'de olduğu müddetçe takım iflah olmaz...

Çok doğru!
Parayı hangi hesaba yatırıyorduk?
İstediğimiz kadar yatırabiliyor muyuz?

Ali Özcan
25.08.2006, 16:21
kaynak ne ?????????

cnn turk
ve internetspor.com

champions
25.08.2006, 16:23
fener kezmanı aldı iyikide aldı bu adam bazılarına göre gol makinesi olsa chelseade ve madridte futboluyla tam bi gol kaçırma makinesi inşallah doğrudur bu haber yine çok büyük bi kazık yemek üzereler afiyet olsun

Travelair
25.08.2006, 16:29
Kezman yakın zamana kadar çok tuttuğum bir oyuncuydu. Dediğin gibi son zamanlarda bir formsuzluğu var ama feybede çok iş yapar. Nobre'nin yerini fırsatçılığı ile kapatır. Keşke biz alsaydık

Jester
25.08.2006, 16:30
Fazla dalga geçmeyelim, bizimkiler de Kezban'ı alırlarsa kötü oluruz...

Mert67
25.08.2006, 16:32
Fazla dalga geçmeyelim, bizimkiler de Kezban'ı alırlarsa kötü oluruz...
sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün.
bu gerçekten süperdi.:D :D

ISTS
25.08.2006, 16:52
Pletikosa'yı alırsak UEFA maçlarında oynayamayacak herhalde di mi

champions
25.08.2006, 16:54
niye oynamasın alınırsa oynayacak (avrupa maçlarında oynamadıki)

Ali Özcan
25.08.2006, 17:02
Pletikosa yı alabilirsek oynayacak da ah bi alabilsek şunu...

marcelinhots
25.08.2006, 17:26
evet fenerbahçe kezmanı almış cnn türkde söylediler.Vay anasını fıttırıcam.

marcelinhots
25.08.2006, 17:28
fener kezmanı aldı iyikide aldı bu adam bazılarına göre gol makinesi olsa chelseade ve madridte futboluyla tam bi gol kaçırma makinesi inşallah doğrudur bu haber yine çok büyük bi kazık yemek üzereler afiyet olsun

hocam bu biraz züğürt tesellisi,herif psv tarihinin maç başına atılan gollerde en yüzdeli oyuncularından bir tanesi.Hollanda liginde o kadar gol atan adam bu ligde maalesef neler yapar.

:(

champions
25.08.2006, 17:32
bu ligde ne yapacağını bi önemi varmı sence fener bu ligde forvetsizde çok rahat gol atar eee avrupa maçlarında ne yapacağı hakkında çok büyük bi soru işareti var hollanda ligindeki perfromansı tamam iyidi onun için chelseayi geldi zaten sonra ne oldu ordan madride orda ne yaptı hiçbişey iyi performans gösterdiği dönem 3 sene önceydi buda 30 golde atabilir 10 golde onun zaten bi önemi yok
şuna inanki züğürt tesellisi falan değil bu adamı hiç beğenmem aynen di vaio ve frei gibi

karayamayman
25.08.2006, 19:08
niye oynamasın alınırsa oynayacak (avrupa maçlarında oynamadıki)

Offfffffff offfffffffffff yine hiçbir gelişme yok...topluca cinnet geçireceğiz en son o olacak...

Ömer Aydın
25.08.2006, 19:33
Musampa olayinda gelisme var mi?

firidin
25.08.2006, 20:34
arkadaslar bi gelişme yokmu yaaa___???

Mayls
25.08.2006, 20:38
oyuncunun durumu bir kaç gün içinde netlik kazanacak ve büyük ihtimalle haftaya Trabzona gelip imza atacak bence

Travelair
25.08.2006, 21:05
Acele etmeyelim 1Eylül'e daha çok var. Araştırmalarımız devam ediyor :D Ah yönetim küçük fikirlerle büyük kulüp yönetmeye çalışıyorsunuz :mad:

cınar#7
25.08.2006, 23:19
keşke jeffersonu gonderip Petkoviçi alabilsek:( onun oldugu hiçbir zaman kalede sorun yaşamamıştık http://www.sivasspor.org.tr/oyuncular/kucuk/Petkovic.jpg

sanatik
25.08.2006, 23:46
Offfffffff offfffffffffff yine hiçbir gelişme yok...topluca cinnet geçireceğiz en son o olacak...

kusura bakmayin gülesim geldi :--) , topluca halimizi düsünüyorumda, hep birarada, daha tarif etmeye gerek varmi, ...

cennetmi cinnetmi ?

A.T.R
25.08.2006, 23:51
Arkadaşlar Bu Musampa konusunda kimsenin vereceği bir haber yok mudur? Yöneticilerimiz uyuyor mu :) alooo Yönetici grubu lütfen bir şeyler söyleyin.Faruk Amca eli boş mu dönecek? Miniero yu getirme duru mu hiç yok değil mi? :(

gerçekefsane
26.08.2006, 00:22
Bir Cuma gününü daha geride bıraktık:rolleyes: Önümüzdeki cuma'ya bakalım. Pazartesi transfer hikayesi başlar. :D
Musampa'dan haber yokmu? Pletikosa'dan haber yokmu ?:eek: :eek: :eek:

Travelair
26.08.2006, 00:59
Musampa'yı inek içmiş. İneği Pletikosa yemiş. Pletikosa dağa kaçmış. Dağ yanmış bitmiş kül olmuuş

unyelimetin
26.08.2006, 01:07

Bazı arkadaşlar Kezman için kötü ifadelerde bulunmuşlar ama Fb Anelka'dan gelen 15 milyon dolar ile Kezman'ı alıyor.Bana göre de çok büyük bir iş yapıyor.

Biz ne borsadan gelen 20 milyon dolardan bir adam alabildik,ne Fatih'ten gelen 7.4 milyon avro ile alabiliyoruz!

Ömer Aydın
26.08.2006, 01:12
Bazı arkadaşlar Kezman için kötü ifadelerde bulunmuşlar ama Fb Anelka'dan gelen 15 milyon dolar ile Kezman'ı alıyor.Bana göre de çok büyük bir iş yapıyor.

Biz ne borsadan gelen 20 milyon dolardan bir adam alabildik,ne Fatih'ten gelen 7.4 milyon avro ile alabiliyoruz!

Burasi Trabzon,...Yok öyle hazir hazir transfer..

Önce taraftara cektir cektirecegin kadar,ondan sonra....

Adamlar bizi o cekirdek yiyen "taraftar" haline getirecek galiba..

Kafayi yiye yiye beyin kalmicak bu gidisle...

Berk Akçay
26.08.2006, 01:41
bizim takımdakiler ancak para yesinler biz enayiyizya

Özsu
26.08.2006, 01:49
yaw ben şaşarım ricardinhoya şaşarım hanı buadam 7-8 mılyon dolardı. hanı yılda 4-5mılyon dolar istiyordu... bİZİ nasıl kandırdıkları belli oldu

Laz_61
26.08.2006, 02:07
adamlar aliyor helal olsun....bizim dalga gecmemiz gereken fenerbahce kulübü degil trabzonspor kulübü...Musamba ve kezman arada daglar kadar fark var...adamlar her yönüyle bizden üstün helal olsun.....

GolaMTuRi
26.08.2006, 02:16
adamlar aliyor helal olsun....bizim dalga gecmemiz gereken fenerbahce kulübü degil trabzonspor kulübü...Musamba ve kezman arada daglar kadar fark var...adamlar her yönüyle bizden üstün helal olsun.....

bunun nedeni son yillardaki yonetimlerin trabzonu siradan bir anadolu klubu olarak gormesidir..trabzonsporu bizim kadar buyuk gormuyorlar, vizyon gittikce kuculuyor..her sene sampiyonluk parolasiyla milleti kandirip duruyorlar..hep laf hep laf, hicbir yonetim tam anlamiyla trabzonspora yakisacak transferler yapmadi...hepsine koca bir yuh.

Kemal Musaoğlu
26.08.2006, 04:59
MUSAMPA KOMEDİSİ

MENAJER BOLLUĞU
? Trabzonspor?da Kongolu oyuncu Kiki Musampa krizi bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz hafta Bordo-Mavili yönetimle anlaşmak için Trabzon?a gelen ancak fiyat konusunda anlaşamayan Musampa, bu kez menajerlerinin azizliğine uğradı. Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Musampa?yı kadrolarına katmak istediklerini belirtirken, ?Oyuncu ile maddi konularda büyük oranda anlaşma sağladık. Ancak bir anda oyuncunun 8-9 menajeri ortaya çıktı. Hepsi de bizimle ayrı ayrı pazarlık yapmak istiyor? dedi.
ROTA AVRUPA
? Sayitoğlu, Musampa ile görüşüp, menajer sorununu ortadan kaldırmak isterdiklerini de belirtirken, ?Musampa ile görüşüp, menajerleri devreden çıkartmak için bize taahhütname vermesini istedik. Bugün son kararını bildirecek. Eğer teklifimizi kabul ederse transferi gerçekleştireceğiz. Aksi takdirde 8-9 menajerle uğraşacak zamanımız yok? dedi. Trabzonspor?da Musampa?n
ın transferinin gerçekleşmemesi halinde rotanın Avrupa?ya çevrileceği öğrenildi

GULER
26.08.2006, 05:33
MUSAMPA KOMEDİSİ

MENAJER BOLLUĞU
? Trabzonspor?da Kongolu oyuncu Kiki Musampa krizi bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz hafta Bordo-Mavili yönetimle anlaşmak için Trabzon?a gelen ancak fiyat konusunda anlaşamayan Musampa, bu kez menajerlerinin azizliğine uğradı. Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Musampa?yı kadrolarına katmak istediklerini belirtirken, ?Oyuncu ile maddi konularda büyük oranda anlaşma sağladık. Ancak bir anda oyuncunun 8-9 menajeri ortaya çıktı. Hepsi de bizimle ayrı ayrı pazarlık yapmak istiyor? dedi.
ROTA AVRUPA
? Sayitoğlu, Musampa ile görüşüp, menajer sorununu ortadan kaldırmak isterdiklerini de belirtirken, ?Musampa ile görüşüp, menajerleri devreden çıkartmak için bize taahhütname vermesini istedik. Bugün son kararını bildirecek. Eğer teklifimizi kabul ederse transferi gerçekleştireceğiz. Aksi takdirde 8-9 menajerle uğraşacak zamanımız yok? dedi. Trabzonspor?da Musampa?n
ın transferinin gerçekleşmemesi halinde rotanın Avrupa?ya çevrileceği öğrenildi

ben bu isten birsey anladiysam...
yuh be ne diyim artik!
bu arada fb ezikleri bombalari patlatiyor..
kezman ile deivid de souza(sporting lizbon)
demek ki bu eziklerden yonetim olarak ogrenecegimiz cok sey var
yazik valla cok yazik icimden aglamak geliyor ya

Gürkan
26.08.2006, 08:35
ben bu isten birsey anladiysam...
yuh be ne diyim artik!
bu arada fb ezikleri bombalari patlatiyor..
kezman ile deivid de souza(sporting lizbon)
demek ki bu eziklerden yonetim olarak ogrenecegimiz cok sey var
yazik valla cok yazik icimden aglamak geliyor ya

onlar kurumsallasmıs. baslarında parasız ama ısı bılen bır baskanları var.

anlayana.

mhayri
26.08.2006, 09:20
Kötü bir takımız,çook kötü yönetiliyoruz...Çok berbat bi hocamız var...Kim ne bekliyorsa beklesin ama beni 96 dan sonra futboldan ikinci kez soğutan , maçlarını izlersen midemi bulandırıp utancımdan kusma hissi uyandıran (Bunu pek çok arkadaşımdan duydum çok gerçek bir his) bu takımla artık ilgilenmiyorum. Ben her hafta sonu moral motivasyonumu kaybetmiş, amleyiyat masasından kalkmış hastaya dönmek istemiyorum arkadaş...Ben sağlıklı bir insanım ve öyle kalmak istiyorum... Ey trabzonun yöneticileri; 10 yıl önce bu kadar medya imkanı yoktu ve her şeyi bilmiyorduk... Artık herşeyi sizden iyi biliyoruz...ve sizinde beceriksiz ve siyasi ikbal peşinde olduğunuzu da 1-2 ayda hemen anlayabilioruz... Bu taraftar salak değil en azından kendi adıma BEN SALAK DEĞİLİM... VE SİZİ TERKEDİYORUM ...ALIN TAKIMINIZI BAŞINIZA ÇALIN...

Ustaalioğlu
26.08.2006, 09:25
bunun nedeni son yillardaki yonetimlerin trabzonu siradan bir anadolu klubu olarak gormesidir..trabzonsporu bizim kadar buyuk gormuyorlar, vizyon gittikce kuculuyor..her sene sampiyonluk parolasiyla milleti kandirip duruyorlar..hep laf hep laf, hicbir yonetim tam anlamiyla trabzonspora yakisacak transferler yapmadi...hepsine koca bir yuh.

Ozkan hocanin attigi temellerle bir iki sene gitti bu takim, sonra gene eski haline dondu. Ozkan hoca su anki pozisyonundan (ne oldugunu acikcasi bilmiyorum bile) daha faal bir gorev almasi lazim, yonetim kurulu dansimanligi, transfer komitesi baskanligi ya da bunlari yonetecek bir konum olabilir...

Ustaalioğlu
26.08.2006, 09:28
hocam bu biraz züğürt tesellisi,herif psv tarihinin maç başına atılan gollerde en yüzdeli oyuncularından bir tanesi.Hollanda liginde o kadar gol atan adam bu ligde maalesef neler yapar.

:(

toplamda kac gol atmis?? boyle bir istatistikte murat bolukbasida fenerin mac basina atilan gollerde en yuzdeli oyuncularindan olabilir mesela :))

piranha61
26.08.2006, 09:50
Kötü bir takımız,çook kötü yönetiliyoruz...Çok berbat bi hocamız var...Kim ne bekliyorsa beklesin ama beni 96 dan sonra futboldan ikinci kez soğutan , maçlarını izlersen midemi bulandırıp utancımdan kusma hissi uyandıran (Bunu pek çok arkadaşımdan duydum çok gerçek bir his) bu takımla artık ilgilenmiyorum. Ben her hafta sonu moral motivasyonumu kaybetmiş, amleyiyat masasından kalkmış hastaya dönmek istemiyorum arkadaş...Ben sağlıklı bir insanım ve öyle kalmak istiyorum... Ey trabzonun yöneticileri; 10 yıl önce bu kadar medya imkanı yoktu ve her şeyi bilmiyorduk... Artık herşeyi sizden iyi biliyoruz...ve sizinde beceriksiz ve siyasi ikbal peşinde olduğunuzu da 1-2 ayda hemen anlayabilioruz... Bu taraftar salak değil en azından kendi adıma BEN SALAK DEĞİLİM... VE SİZİ TERKEDİYORUM ...ALIN TAKIMINIZI BAŞINIZA ÇALIN...

sakin ol birader
sadece sen değilsin neler döndüğünü bilen idrak edebilen
hiç birtrabzonsporlu takımından memnun değil zaten
hayatımın en berbat maçlarını izliyorum bende yeni trabzonsporlu değiliz
korku ve acıyla ossasunadan içerde dışarda kaç tane yeriz onu hesap ediyorum sabahtan beri
peki sana soruyorum bu foruma neden üye oldun?
sen ben o bu şu bir araya gelmezsek bu futbolumuza şehrimize yapışmış kene kılıklı adamlardan nasıl kurtulacağız
sen kaçarsan ben kaçarsam bu işin sonu nereye gidecek?

ben senin gibi söyleyenleri çok gördüm. trabzonsporluluk öyle bi ara galeyana gelip gösterilecek bir sevgi değil malesef.. için yana yana sevmeye için acıya acıya her maçı seyretmeye devam edeceksin. sende biliyorsun böyle olacağını kendini kandırıyorsun. bunun ilacı yok kardeşim..

champions
26.08.2006, 09:57
eğer şurda kalan 5 günde adam gibi transfer yapmazsalar tura inanmıyolar demektir bu kadroyla ve bu oyunla çok zor

Erinç
26.08.2006, 10:04
pazartesiyi bekliyelim... nasıl olsa bu son pazartesi

stichus
26.08.2006, 10:05
yine ne oldu yahu? neden kötü yönetildiğimizi düşünüyorsunuz? bakın bence şöyle bir problemimiz var bizim..
başkan falancaya şöyle demiş ve şöyle yapmış.
hatta somutlaştıralım.
başkan musampayla anlaşamamış.
yuuu neden anlaşamadı beceriksiz..
bakın şimdi bu olayı tahlil edelim. yöneticilerin taraftara göre en büyük artısı daha çok ve kesinlikle güvenilir bilgi sahibi olmalarıdır. taraftar sadece kulaktan dolma ve bazı işgüzar yöneticilerin kendi kıt beyinleriyle yorumladıkları yandaş basın mensuplarının dedikodularından okuma yoluyla bilgi sahibi olabilir. çoğu zaman parçaları biraraya getiremediğinden hemen kendi yöneticisi ve başkanına güzelce söver. olay çözülmüştür..
ben ise her zaman ve her zemindeki yöneticiler için aynı şeyi düşünürüm.
onların bildiği kadar bilmezsem olup biteni, kararı değerlendiremem.. eğer onların bildiği herşeyi bilirsem, o zaman kararı değerlendirir ve yöneticileri eleştiririm hatalı davrandıklarını düşünüyorsam!
mesele bilmektir. bilgidir.
ben çok olayda şahit oldum, adam bağırıyor çağırıyor maç izlediğim yerde başkana ağzına geleni sayıyor.. yanına gidip o konu hakkında( misal ricardinho) ne bildiğini soruyorum.. bana söyledikleri külliyen yalan haberlerden derleme bir dedikodu yumağından seçmeler.. çekiyorum kenara, anlatmaya başlıyorum. hemen her yerde aynı tepki: abi vallahi ben böyle olduğunu bilmiyordum.. abi vallahi özür diliyorum şimdi ayakkabımı satar gene giderim apoel maçına.. destek veririm abi..
mehmet ali yılmaz zamanında bu takımı bırakmaya çalıştım. galatasaraydan fethiyi alması beni kanser etmeye yetmişti o zaman. bir süre takip etmemeye çalıştım. maçları izlemedim. iki maç sonra artık dayanılmaz bir meslee olmuştu. anladım ki kopulamıyor takımdan.. daha çok sarıldım. çözüm bu.. daha çok alaka.. anlamaya çalışmak..
sene başında halilhodzici gönderemeyecekler diye çok korktum.. hayatımda gördüğüm en medeni adam, en rezil hocaydı. delirtti beni. nefret ettim ondan.. ama ersun gelecek dedikleri anda bastım yemini.. ersun gelirse tutmuyorum bu takımı dedim(laf işte, nereye tutmuyorsun?) gelmedi allahtan.. paraya taptığı için pürüz çıktı, ödemedi tazminatını..
hasılı bu takım bizimdir.. her şeyi bilene kadar yönetime sahip çıkalım. mesela ersun yanal veyahut hector cuper meselelerinin her yönünü bildiğimden dolayı ben hector da yönetimi haklı ersunda haksız buluyorum. ama buna hakkım var zira her boyutunu bilip öğrendikten sonra yapıyorum bunları.. gazete haberleri veyahut albayraktan nefret eden muhalif ruhların dolduruşlarıyla değil!

Küçükalioğlu
26.08.2006, 10:32
Değerli adminlerimizden bir ricam var bu topik cumartesi ve pazar günleri kilitlensin. Kanser oluyoruz burda yalandan yere çernobile topu atıyoruz bizim kanser nedenimiz belli oda Trabzonspor malasef. cumartesi pazar zaten transfer olmaz. Şükürler olsunki haftaya cuma derdimiz yok. bi pazartesi kaldı arkadaşlar az daha sabır ondan sonra şöyle bir açıklama duyamıyacaksınız cuma günü Türkiyede olması bekleniyor :D bişe değil faruk kanca kaç cumadır geliyor orda cami de yoktur kaç cuma namazı kaçırdı haberi varmı adam kafir olup çıkacak.

ctmeoy
26.08.2006, 10:56
transfere ne hacet baksanıza rum takımını eledik hohoho yasasın oley oley oley ne kadar cahil taraftarımız oldugunu persembe gecesi anladım resmen dökülen takımın sanki barcayı yenmiş gibicesine alkıslanması bence garip...

firidin
26.08.2006, 11:07
yine ne oldu yahu? neden kötü yönetildiğimizi düşünüyorsunuz? bakın bence şöyle bir problemimiz var bizim..
başkan falancaya şöyle demiş ve şöyle yapmış.
hatta somutlaştıralım.
başkan musampayla anlaşamamış.
yuuu neden anlaşamadı beceriksiz..
bakın şimdi bu olayı tahlil edelim. yöneticilerin taraftara göre en büyük artısı daha çok ve kesinlikle güvenilir bilgi sahibi olmalarıdır. taraftar sadece kulaktan dolma ve bazı işgüzar yöneticilerin kendi kıt beyinleriyle yorumladıkları yandaş basın mensuplarının dedikodularından okuma yoluyla bilgi sahibi olabilir. çoğu zaman parçaları biraraya getiremediğinden hemen kendi yöneticisi ve başkanına güzelce söver. olay çözülmüştür..
ben ise her zaman ve her zemindeki yöneticiler için aynı şeyi düşünürüm.
onların bildiği kadar bilmezsem olup biteni, kararı değerlendiremem.. eğer onların bildiği herşeyi bilirsem, o zaman kararı değerlendirir ve yöneticileri eleştiririm hatalı davrandıklarını düşünüyorsam!
mesele bilmektir. bilgidir.
ben çok olayda şahit oldum, adam bağırıyor çağırıyor maç izlediğim yerde başkana ağzına geleni sayıyor.. yanına gidip o konu hakkında( misal ricardinho) ne bildiğini soruyorum.. bana söyledikleri külliyen yalan haberlerden derleme bir dedikodu yumağından seçmeler.. çekiyorum kenara, anlatmaya başlıyorum. hemen her yerde aynı tepki: abi vallahi ben böyle olduğunu bilmiyordum.. abi vallahi özür diliyorum şimdi ayakkabımı satar gene giderim apoel maçına.. destek veririm abi..
mehmet ali yılmaz zamanında bu takımı bırakmaya çalıştım. galatasaraydan fethiyi alması beni kanser etmeye yetmişti o zaman. bir süre takip etmemeye çalıştım. maçları izlemedim. iki maç sonra artık dayanılmaz bir meslee olmuştu. anladım ki kopulamıyor takımdan.. daha çok sarıldım. çözüm bu.. daha çok alaka.. anlamaya çalışmak..
sene başında halilhodzici gönderemeyecekler diye çok korktum.. hayatımda gördüğüm en medeni adam, en rezil hocaydı. delirtti beni. nefret ettim ondan.. ama ersun gelecek dedikleri anda bastım yemini.. ersun gelirse tutmuyorum bu takımı dedim(laf işte, nereye tutmuyorsun?) gelmedi allahtan.. paraya taptığı için pürüz çıktı, ödemedi tazminatını..
hasılı bu takım bizimdir.. her şeyi bilene kadar yönetime sahip çıkalım. mesela ersun yanal veyahut hector cuper meselelerinin her yönünü bildiğimden dolayı ben hector da yönetimi haklı ersunda haksız buluyorum. ama buna hakkım var zira her boyutunu bilip öğrendikten sonra yapıyorum bunları.. gazete haberleri veyahut albayraktan nefret eden muhalif ruhların dolduruşlarıyla değil!:rolleyes:

kardesim senin bilmedigin sey bu takım yönetimin diil bizlerindir.

kardesim senin bilmedigin şey ligin 3. haftasında olmamıza ragmen sondan 1. oldugumuzdur(heralde yoksa boyle rahat mesaj atmazdın heralde)

kardesim senin bilmedigin sey (veya bilipte göz ardı ettigin sey)verilen sözlerin tutulmamasıdır.ben anlamam kardesim yok oyuncu söyle problem çıkardı yok boyle problem çıkardı yok menejerler sorun çıkarıyor.sen söz veridiysen gidip kralını alıp dönceksin bu camia ya yoksa defolup gidiceksin....BİZİ BU HALLERE DÜSÜRMEYE HAKKIN YOK!!!!

daha 3. haftadan sampıonluk gitmis yazılan yazılara bak yaaaa.!!!!!arkadasım yönetim senin gibi düsünen taraftarlar oldugu sürece bu iş bilmezligiyle hep bizi kahredecektir...bu saat olmus hala ayvanın sapı üzümün çöpü diyorsa bi baskan o baskanda bi problem vardır.TRABZONSPOR tarihinde hiç bu kadar kötü olmadı arkadaslar elinizi vicdanınıza koyun biraz yaaa...

bu baskan diilmiydi 2 tane 10milyon dolarlık futbolcu sözü veren bu baskan diilmiydi transferler hazırlık dönemine yetişecek diyen!!!! sen bi tekniktrektör bile getirmeyi beceremiyosan bu BUYUK CAMİA diil baskan olmak top toplayıcı bile olamassıın ya o söz verilen vaadlere kandık:( umut fakirin ekmeyidir dedik yedik ama şimdide kıvranıyoruz işte.......

ALLAH ını seversen(iz) aç(IN) gözlerinizi yaaa!!!!!!

YOKSA KANDIRILMAK HOŞUMUZA MI GİDİYOR_?(Bu msj dan sonra buna kanaat getirdim)

saygılarımla............

akdin
26.08.2006, 11:37
:rolleyes:

kardesim senin bilmedigin sey bu takım yönetimin diil bizlerindir.

kardesim senin bilmedigin şey ligin 3. haftasında olmamıza ragmen sondan 1. oldugumuzdur(heralde yoksa boyle rahat mesaj atmazdın heralde)

kardesim senin bilmedigin sey (veya bilipte göz ardı ettigin sey)verilen sözlerin tutulmamasıdır.ben anlamam kardesim yok oyuncu söyle problem çıkardı yok boyle problem çıkardı yok menejerler sorun çıkarıyor.sen söz veridiysen gidip kralını alıp dönceksin bu camia ya yoksa defolup gidiceksin....BİZİ BU HALLERE DÜSÜRMEYE HAKKIN YOK!!!!

daha 3. haftadan sampıonluk gitmis yazılan yazılara bak yaaaa.!!!!!arkadasım yönetim senin gibi düsünen taraftarlar oldugu sürece bu iş bilmezligiyle hep bizi kahredecektir...bu saat olmus hala ayvanın sapı üzümün çöpü diyorsa bi baskan o baskanda bi problem vardır.TRABZONSPOR tarihinde hiç bu kadar kötü olmadı arkadaslar elinizi vicdanınıza koyun biraz yaaa...

bu baskan diilmiydi 2 tane 10milyon dolarlık futbolcu sözü veren bu baskan diilmiydi transferler hazırlık dönemine yetişecek diyen!!!! sen bi tekniktrektör bile getirmeyi beceremiyosan bu BUYUK CAMİA diil baskan olmak top toplayıcı bile olamassıın ya o söz verilen vaadlere kandık:( umut fakirin ekmeyidir dedik yedik ama şimdide kıvranıyoruz işte.......

ALLAH ını seversen(iz) aç(IN) gözlerinizi yaaa!!!!!!

YOKSA KANDIRILMAK HOŞUMUZA MI GİDİYOR_?(Bu msj dan sonra buna kanaat getirdim)

saygılarımla............

Aynen katılıyorum......

stichus
26.08.2006, 11:44
estağfirullah, saygı bizden:)
iki tane on milyon dolarlık veyahut euorluk transfer sözünü bu başkan vermedi..
(istersen bir daha yazayım..)
öyle bir söz yok..
gidip kralını almaya gelince: kralı alındı. başkan cebinden ödedi..
sakin olmak lazım.. beştrilyonu verdi diyorum.. sen benden korktu vermek zorundaydı yoksa oy vermem süründürürüm diyorsun sanki..
takıma daha evvel söz veren kimse yokmuş gibi konuşuyorsunuz.. fatih tekkeli kadromuzlara rumlara tarihimizde ilk defa elenmemişiz de siz de o başkana sabretmemişsiniz gibi konuşuyorsunuz.. daha evvel(pfaff ı kenara alıyorum) adını bildiğiniz bir adam transfer etmişsiniz gibi konuşuyorsunuz..
verilen sözler tutulmadı diyorsunuz!
şampiyonluk sözünü mü kastediyorsunuz? stad sözünü mü? yıldız sözünü tuttuğunu iddia ediyorum da ben!
öyle darlanıp takımı aslında ne çok seviyorum yakarım ortalığı ben tavırlarını bırakın.. maçta gördük takımı ne kadar sevdiğinizi.. yüreğiniz ağzınızda çekirdek yiyordunuz!
taraftar uyuma, yönetime sahip çık!

akdin
26.08.2006, 11:51
Beş trilyonluk adam aldı,iyi güzel,kaç trilyonluk hoca aldı,hazırlık kampına kaç transfer yetişti,hazırlık kampında hangi ciddi maç yapıldı?Bu liste çok uzar,bazı şeyleri yazmıyorsak polemik olmasın diyedir.Duran saat bile,günde iki kere doğru gösterir.....

Gürkan
26.08.2006, 11:54
arkadaslr baskanın verdıgı sozun oldugu röportajı bulan varsa burada yayınlasın.bakalım verdımı gercekten ole bır soz, yoksa baskasımı verdı o sozu.

kutoz
26.08.2006, 11:56
Bu saatten sonra yapılacak transfer, hata doğurur. Haziran başından beri transfer yapamayanlar, şimdi yapacakları transferlerle sadece Trabzonspor'u maddi zarara uğratır.

Hiç kimse iyi futbolcusunu, ligler ve avrupa kupa maçları başlamışken vermez. Alacağımız futbolcu, kadro dışı kalan, formsuz yada sorunlu futbolcu olur.

Mehmet_Mercanlı
26.08.2006, 12:00
AYNEN KATILIYORUM bu saatten sonra bela transfer edriz

stichus
26.08.2006, 12:17
öyle bir söz yok arkadaşlar.. bilgiyle söylüyorum.. öyle bir söz yok!
anlamadığım şu! trabzona başkan olmak için bol keseden vaat verdiğini mi düşünüyorsunuz? başkan aday olduğu gün başakna seçileceğini biliyordu desem sanırım biraz katkı olur sizlere.. çok güçlü emarelerle seçimi kolayca alacağını biliyordu. rekor oy hesaplamamıştı tabii ki ama durum budur..
kongrede yaptığı konuşmaya bakarak oy verildiyse orada öyle bir söz yok.. istanbul takımlarıyla yarışmaktan bahsetmez başkan! tek başına olmaktan en büyük olmaktan bahseder!
bakın tekrar ediyorum.. başkanın nereden uydurulduğunu bilmediğim iki tane onmilyonluk yıldız sözü yoktur! başkan yaşayan hiçbir topçunun onmilyon euro edeceğini düşünmez! bu fiyatların piyasa şartlarında değil uyuşturucu gibi kayıtdışı paraların baskısıyla oluştuğunu düşünür..
fatihe onmilyon istemediği için kimsenin o parayı edeceğini düşünmez!
başkan için bir topçu iyiyse edeceği en fazla yedi sekiz milyon eurodur! onmilyon onun tarzı değil yani, onu anlatmak istiyorum..
kampa yetişmeyen oyuncular konusunda haklısınız..
hoca konusu da gariptir.. lucescuya kilitlenmişti başkan.. ne pahasına olursa olsun alalım demiştir. lucescu ile anlaşılması esnasında shakthar ın şampiyonluğu söz konusu idi.. o takımın başkanı şampiyonluk sonunda altmış milyon euro luk bütçeyi koymuş lucenin önüne.. dünya takımı yap bizi demiş.. luce nuri beye bütçeyi sorarak durumu aktardı.. nuri bey de seçim senin ama bizde yalan yok, o bütçe bize uzak dedi. olay budur. nuri beyin çok üzüldüğünü söyler yakın dostları o sırada..
sonra souness ve santini ile uğraşıldı.. ikinci başkan komitede olmanın gereğini yaparak avrupada tam dört defa tur yaptı. santini ile, souness ile, hector cuper ile(ah ulan cuper.. nasıl da inanmıştım olacağına) çok iyi görüşmeler yapıldı. iş imzaya gelince herkesin bir dünya kupası sonrası mazereti koyması delirtti başkanı.. hoca bulamaz hale gelecek ve mesela leo benhakker için temmuz sonunu bekleyecektik..
bir menejer lazaroniyi önerdi..
şimdi düşün.. kararı sen veriyor ol!
kim bu adam diyorsun.. fiorentina dahil çalıştımış, brezilya milli takımını çalıştırmış, son yıllarda hep kısa süreli anlaşmalarla çalışmış( iyi bir şey, hemen uyum sağlıyor anlamında) türkiyeyi tanıyan( başkanın en önem verdiği konudur) fenerbahçe ile avrupada en üst noktaya çıkmış bir hoca..
hemen gelir mi?
yarın burda abi..
ok gelsin..
bunun üzerine ikinci başkan da kongreyle getirildiği görevlerden değil yalnızca transfer komitesindeki görevinden istifa etmiştir..
olayın içyüzü budur..
hoca şu performansına devam etsin.. başkan ona da bir hal çaresi bakacaktır!

Travelair
26.08.2006, 12:26
öyle bir söz yok..
gidip kralını almaya gelince: kralı alındı. başkan cebinden ödedi..
sakin olmak lazım.. beştrilyonu verdi diyorum.. sen benden korktu vermek zorundaydı yoksa oy vermem süründürürüm diyorsun sanki..
takıma daha evvel söz veren kimse yokmuş gibi konuşuyorsunuz.. fatih tekkeli kadromuzlara rumlara tarihimizde ilk defa elenmemişiz de siz de o başkana sabretmemişsiniz gibi konuşuyorsunuz.. daha evvel(pfaff ı kenara alıyorum) adını bildiğiniz bir adam transfer etmişsiniz gibi konuşuyorsunuz..
şampiyonluk sözünü mü kastediyorsunuz? stad sözünü mü? yıldız sözünü tuttuğunu iddia ediyorum da ben!
öyle darlanıp takımı aslında ne çok seviyorum yakarım ortalığı ben tavırlarını bırakın.. maçta gördük takımı ne kadar sevdiğinizi.. yüreğiniz ağzınızda çekirdek yiyordunuz!

Ben biliyorum deyip duruyorsun dostum ama biz senin hala kim olduğunu nerden bildiğini hala bilmiyoruz? Kimsin nerden biliyorsun bunları da açıklarsan daha samimi olur.

2 yıldız sözü şuydu:

Kongre günü ben bunu tv'den takip ettim. Daha önce de çarşaf çarşaf bu sözü medyaya yansıdı. Kendisi maliyeti 10 milyon $'a kadar bir yıldızı takıma kazandıracaktı. Diğer yönetim kurulu üye adayı da ( Ali Ağaoğlu ) aynı şekilde bir yıldızı takıma kazandıracak. Hatta o tv yayınında kendisini yayına alıp kendisine onaylattı. Ama Ali Ağaoğlu bir medya mensubuna " Ben öyle söz vermedim vermedim vermedim" diyebiliyor

Hasılı, öyle bir konuşuyorsun ki dediklerin mutlak doğru, o zaman bu bilgileri nerden alıyorsun yönetimde misin değil misin bunları da açıklaman lazım

Burçak
26.08.2006, 12:28
hadi diyelim vermedi o sözleri. peki arkadaşın dediği gibi bu sözler çarşaf çarşaf gazetelerde tv programlarında manşet olurken niye çıkıp demedilerki bizim bu şekilde sözlerimiz yok.
bana hiç samimi gelmiyo yönetim.

Travelair
26.08.2006, 12:33
Çok mutluyum
F.Bahçe'ye gelecek olduğu için kendisini mutlu hissettiğini belirten Kezman, "F.Bahçe'nin büyük bir takım olduğunu biliyorum. Deivid de Souza ile harika bir ikili olacağız" dedi.

///

Bu bizim Souza mı? Edit evet geçen sene talip olduğumuz adam
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_6800_2004_1.jpg

Bahtiyar
26.08.2006, 12:37
biz kiki yi alırsak onlar muşamba derse bizde kezban deriz. bilmem artık kezban kiki yi görünce ne yapar veya marce yi.

stichus
26.08.2006, 12:40
sanal bir ortamda yazışıyoruz arkadaşlar.. kim olduğum ortada.. trabzonspor taraftarı trabzonlu bir kardeşinizim.. kim olduğumdan çok söylediklerimel ilgilenmelisin bana göre.. yönetici veya başkan isem başka, basın mensubu isem daha başka, sade bir taraftarsam daha başka mı yorumlayacaksın?
sen de yazıyorsun ben de..
ben risk alıp söylediklerim doğrudur, tahmin değil bilgidir diyorum..
sen yazdıklarına böyle imza atablir misin? hayır.. çünkü bilmeden yazıyorsun..
net ifade ediyorum.. ali ağaoğlu meselesini daha evvel izah etmiştim.. şahitli ispatlı sözünü yemiştir ağaoğlu, ama başkan onu taraftarın önüne atmaz, atmadı.. hala yıldız peşinde..
pazartesi takım kadrosuna bakacağız..
yıldızları ayıklayacağız..
söylenecek nedir biliyor musun.. ' eh işte.. biz zorlamasak almazdı.. belki bunlar biraz kurtarır onu..vs.'
neden?
yahu bu kadar mütevazı bir başkan olur mu allah aşkına..
askerlik gibi yahu! görev diye yaptırıyorlar..
tamam, o da bu camiaya borcunu ödüyor, ama bu kadar da hakir görülmez ki canım..
anlı şanlı ne kadar iş adamı ne kadar gelmiş geçmişse.. kulübün defterlerinden bakılabilir.. beş trilyon hibe eden tek kişi yoktur..
beş trilyon sözünü veren elli adamdan, sözünü tutan tek başkan budur!
nesi ağır geliyor şu adama sahip çıkmanın, bir anlayabilsem!

Bahtiyar
26.08.2006, 12:44
arkadaşım ağzından bal damlıyo aha heyecanlandım ben pazartesiyi de bekerim sorun değil inşallah dediğin gibi olur.

Gürkan
26.08.2006, 12:48
hangı gazete ıdı bulamadım ama secımden once bır ropartaj yayınlanmsıtı 10 mılyona kadar dıye bır sey okudugumu hatırlıyorum ama netten bulamadım.ben o sozu verdıgıne ve ali ağaoğlunuda o sozu verdıgıne ınanıyorum. simdiye kadar yalanlanmayan sopz sımdımı yalan oldu.bekleyelım zaten bu son hafta o zaman bekleyın dıyenler ne zamanı soyleyecek.ocak ayı demezler ınsallah.

@FLU
26.08.2006, 12:53
sanal bir ortamda yazışıyoruz arkadaşlar.. kim olduğum ortada.. trabzonspor taraftarı trabzonlu bir kardeşinizim.. kim olduğumdan çok söylediklerimel ilgilenmelisin bana göre.. yönetici veya başkan isem başka, basın mensubu isem daha başka, sade bir taraftarsam daha başka mı yorumlayacaksın?
net ifade ediyorum.. ali ağaoğlu meselesini daha evvel izah etmiştim.. şahitli ispatlı sözünü yemiştir ağaoğlu, ama başkan onu taraftarın önüne atmaz, atmadı.. hala yıldız peşinde..
söylenecek nedir biliyor musun.. ' eh işte.. biz zorlamasak almazdı.. belki bunlar biraz kurtarır onu..vs.'
neden?
tamam, o da bu camiaya borcunu ödüyor, ama bu kadar da hakir görülmez ki canım..
anlı şanlı ne kadar iş adamı ne kadar gelmiş geçmişse.. kulübün defterlerinden bakılabilir.. beş trilyon hibe eden tek kişi yoktur..

kardeşim güzel savunuyorsun başkanı ama yönetim başlı başına acemi görmüyormusun her işi ellerine yüzlerine bulaştırdılar ... ben başkan olucam böyle bir t.d. almak gibi bir hata yapıcam ve 5 maç 6 maç ona katlanıcam ya soruyorum size bu t.d. ne kazandırdı bu takıma ne ya pas yapamayan şut çekemeyen rakip kale yerine kendi kalesine gitmeyi tercih eden paso yan top yapan ruhsuz mücadele den eser olmayan bir takım ... ben şunu söylerim bu adam 2-3 hafta daha kalırsa bundan sonra kimse toplayamaaz o takımı futbolcular da küser birbirleriyle birbirine düşer ayrıca bir yöneticimisin bize dediği bir laf varki söylemiycem

Travelair
26.08.2006, 12:56
neden?

Koyulaştırdığım kısımda ilginç laflar ediyorsun. İlk önce kardeşinizim diyorsun, sonra beni birşey bilmeden yazmakla suçluyorsun. Sonra demogoji yapıp ben yöneticiysem başka medyaysam başka mı yorumlayacaksın diyorsun. Halbu ki hala bu bilgileri nerden alıyorsun kimsin nesin hala bilmiyoruz. Tek görünen, dozajını arttırarak başkanın adeta sözcülüğünü yapmaya devam etmen. Risk alıyorum diyorsun neyin riski? Daha bu bilgileri nerden öğreniyorsun onu bile söylemiyorsun. Oysa ki hal böyle iken bana birşey bilmeden yazıyorsun diyebiliyorsun. Ben başkanın sözünü defalarca tvlerde ağzından duymama rağmen.

Trabzonspor'a gelen yöneticiler gerektiğinde iflas ettiği halde evine ipotek koydurdu, yüksek paralar da hibe etti. Yani senin dediğin gibi 5 trilyon para hibe eden sadece başkan olmadı. Ama hiçbir başkan da ben şu parayı ödedim demedi

Hasılı, bu bilgileri nerden bildiğini, yönetime yakınlığını söylemediğin sürece benim gözümde başkanın sözcüsü konumundan öteye gidemeyeceksin.

Samimiyet, sevgi ve saygılarla

@FLU
26.08.2006, 12:57
hangı gazete ıdı bulamadım ama secımden once bır ropartaj yayınlanmsıtı 10 mılyona kadar dıye bır sey okudugumu hatırlıyorum ama netten bulamadım.ben o sozu verdıgıne ve ali ağaoğlunuda o sozu verdıgıne ınanıyorum. simdiye kadar yalanlanmayan sopz sımdımı yalan oldu.bekleyelım zaten bu son hafta o zaman bekleyın dıyenler ne zamanı soyleyecek.ocak ayı demezler ınsallah.

ya arkadaşlar kendi cebinden de almasın onu da istemiyoruz fatihden gelen para bize yeter de artar hala orta da bir transfer yok istanbulu fet etmeye yola çıkıyoruz fatihimiz yok

fatihsiz istanbul feth edilmez

Özsu
26.08.2006, 13:00
Mateja Kezman ( Nataşa Kezba:) ) buara dewid de souza bizim alamadımız souza. hani şu ricardinho yu alamadığımız gibi... Alala yaa

poetricus
26.08.2006, 13:01
Arkadaşlar Astronomi Konseyi Pluton'un gezegen olmadığına karar verdi. Acaba bunun bizim yıldız transferleriyle bir ilgisi var mı?

stichus
26.08.2006, 13:05
samimiyet sevgi ve saygı.. same here der amerikalılar.. bilmukabele yani..
başkanın sözcüsüyüm, evet.
artık beni ciddiye almayacaksın yani!

@FLU
26.08.2006, 13:07

bu durumda ben de almam kendi takıma küfür eden yöneticiler olduğu sürece o külüpte benim de işim olmaz

Gürkan
26.08.2006, 13:08
Mateja Kezman ( Nataşa Kezba:) ) buara dewid de souza bizim alamadımız souza. hani şu ricardinho yu alamadığımız gibi... Alala yaa

bu ezıkler bızı ızlıyo galıba bız buluyoruz onlar alıyo.gs de sımdı musampyı alırsa sasırmayın.

Telha TANYILDIZI
26.08.2006, 13:10

kardeşim siz tekrar istanbul b.s.b. yönetin burası size bi kaç gömlek büyük geliyor

Telha TANYILDIZI
26.08.2006, 13:12

bide çok sevdiğin başkanına sor bu ricardinhoyu neden alamadı bide bu faruk kancanın günahı neydide adam 43 gündür ailesinden uzakta sanki adama 2. bi askerlik yaptırıyosunuz bırakın bu laf salatalarını bi marce ile bu iş olmaz

Gürkan
26.08.2006, 13:14
bide çok sevdiğin başkanına sor bu ricardinhoyu neden alamadı bide bu faruk kancanın günahı neydide adam 43 gündür ailesinden uzakta sanki adama 2. bi askerlik yaptırıyosunuz bırakın bu laf salatalarını bi marce ile bu iş olmaz

43 gun paralı askerlı gıbı bır sey mi:D

Burçak
26.08.2006, 13:15
acaba şafak kaç :)

Ali Özcan
26.08.2006, 13:16
arkadaşlar stichus kardeş şaka yapıyordur başkanın sözcüsü şu anda Faruk Kanca ile Brezilya da.Ha Stichus kardeş Brezilya dan yazıyosa onu bilemem...

Ya yukarda biri Cumartesi pazar transfer olmaz demiş.Biz Marcelinho yu da Cumartesi almıştık.Niye olmasın ki olur bal gibi olur...

Telha TANYILDIZI
26.08.2006, 13:16
ula sizde herşeyi gırgıra alıyorsunux yaww:)

Telha TANYILDIZI
26.08.2006, 13:18
arkadaşlar stichus kardeş şaka yapıyordur başkanın sözcüsü şu anda Faruk Kanca ile Brezilya da.Ha Stichus kardeş Brezilya dan yazıyosa onu bilemem...

Ya yukarda biri Cumartesi pazar transfer olmaz demiş.Biz Marcelinho yu da Cumartesi almıştık.Niye olmasın ki olur bal gibi olur...

kardeş sana bişey soracam sen symekin kuaförü falanmısın avatarında symekin saç sekilleri hep farklı merak ettimde

Burçak
26.08.2006, 13:18
naaapalım denge kalmadı ki.

Ali Özcan
26.08.2006, 13:20
yo kardeş ben kuaför değil ingilizce öğretmeniyim.Ben sadece Szymek hayranıyım o kadar...

karayamayman
26.08.2006, 13:21
öyle bir söz yok..
gidip kralını almaya gelince: kralı alındı. başkan cebinden ödedi..sakin olmak lazım.. beştrilyonu verdi diyorum.. sen benden korktu vermek zorundaydı yoksa oy vermem süründürürüm diyorsun sanki..

Yav nedir bu cebinden ödedi meselesi?

Kimse cebinden futbolcu alsın derdinde değil artık. Basit bir aritmetik hesap bu ve forumda çok kez yapıldı. Klubün gelirleri ve Fatih'ten gelen para belli. O parayı kullanın yeter diyor herkes.

Biz kurumsallaşma istiyoruz, kimse cebinden bir şey almasın, ama mevcut paranın nasıl kullanıldığının da hesabını versin.

Son 1 hafta kaldı. Pazatesi-Cuma diye oyalıyorlar herkesi. Çıksın birisi transfer falan yapmayacağız, eldeki malzeme bu, onu kullanacağız desin, bizi de rezil etmesin. Musamba'nın 8 menejeri varmış da o sebeple Avrupa'ya yönelecekmişsiz. Latin Amerika'da garibim Kanca 1,5 aydır ne yapar haberiz yok. Yönelenecek kıta kalmadı yaw. Yarın da Okyanısya'ya yöneliriz. Bu saatten sonra neyin transferi hem, nasıl geciken adalet adalet değilse, geciken transferin de bir kıymeti yok.

gerçekefsane
26.08.2006, 13:22
Kanca'nın alacağı genç oyuncu kim? Haftaya Beşiktaş maçı var. Biz daha transferi bitiremedik.

Ahmet Erkan Sezgün
26.08.2006, 13:27
Kim ne biliyor,hangisi doğru,gazeteler mi yalan yazıyor,yoksa yönetim mi yalan söylüyor,teknik direktör yönetimi mi suçlu göstermek istiyor yoksa t6eknik direktör yalancı mı ..... o kadar uzar gider ki bu mesele şaşar kalırız sanırım.
T.D. çıkıp ben 4 oyuncu ile anlaştım,gelmeye razı ettim ama alamadılar diyor resmen ama yönetim tam tersini iddaa ediyor.Hangisi doğru söylüyor ? Eğer T.D. yalan söylüyorsa,art niyetli kendi başarısızlığının faturasını yönetime yüklüyor demektir.O zaman hemen bavulunu kapının önüne koyarsın,alırsın Brezilya uçak biletini (ki bizim son yönetimlerin en iyi bildiği şey Brezilya'ya nasıl gidileceği) gönderirsin adamı.Hayır yönetim yalan söylüyorsa işler çok vahim demektir !
Birde şunu anlamak istiyorum bu forum sayfalarında , neden kıyaslama yapılıyor hep ? Bundan öncekiler zaten iyi olsaydı kalırlardı,yani si... yarıştırmanın bir anlamı yok ki.Şahsım adına böyle bir şeyi mantıklı bulmuyorum ve bence eleştiri yapılacaksa şuan olan ve olmayan olaylarla ilgili eleştiri yapmak gerekir diye düşünüyorum.Bun yönetimin diğerlerinden çok farklı olduğu kanaatinde değilim,onlarda aynı hataları yaptılar ve gittiler,bunlarda aynı hataları yapıyorlar öyleyse bunlarda gidecek demektir bu.Sadece iyi niyetle koskoca kulüp yönetilmez ! Bu kulüp kimsenin staj yapma yeri değil,gitsin herkes stajını başka yerde yapsın sonra bu kulübün başına geçsin.Nasıl ki bir oyuncu futbolu bırakınca takımın başına geçmediği gibi.Herkes haddini bilecek......
1984'den sonra gelen başkanlar içerisinde gidişine gerçekten üzüldüğümüz kaçtane başkan var acaba ? Sırf bu bile takımın neden bu hallere geldiğinin açık bir göstergesi.Bunlardaq giderse eminim birkaç kişi hariç kimse üzülmez.Tabii esasen bu üzülenlerinden neden üzüldüğünü irdelemek gerekir !
Dostumuzun birisi yalan-yanlış bilgilere sahip diye birçok insanın yanlış yorumlarda bulunduğunu idda ediyor.O zaman yönetimin görevi kendi resmi sitesinde olaylara açıklık getirmektir.Radyo programlarına katılıp açıklama yapmak değil.Ben eğer ki kendi resmi sitemde gelişmelerle bilgi alamıyorsam bu yönetimlerin ayıbıdır.O zamanda elin oğlu istediğini taşır sütunlarına.Musampa denilen oyuncu geldi görüştüler,anlaşamadılar gitti ama benim resmi sitemde bununla ilgili tek kelime yok ! O zamanda kardeşim hep yalan haberlere inanıyorsunuz,İstanbul basını yanlı yazıyor diye feryat edemezsin.Bu adamla neden anlaşılmadı,ne istedi,neden böyle oldu gerçekten bilen var mı (herşeyi 1. ağızdan aldıklarını söyleyenler dışında ki onların ki de ne kadar doğru tartışılır !) ? Bu sayfalarda birileri güya doğruları,gerçekleri anlatıyor,yönetim sanırım sadece onlara bilgi veriyor ! Hayır çağdaş kulüp,dünya kulübü denilen kavramın bu olduğunu hiç zannetmiyorum.Eğer böyle ise zaten varsın ben çağdaş ve dünya kulübü olmayayım.
Başkalarının söylediklerini yalan-yanlış veya eksik olarak nitelemek kendi söylediklerini doğru kabul ettirmeye çalışmakta çok ilginç cidden.Herkes ne hikmetse yanlış bilgilendirilmiş sadece o 3-5 kişi işin aslını biliyor ve yönetimde bu işden sonderece memnum !

Özsu
26.08.2006, 13:29
bu ezıkler bızı ızlıyo galıba bız buluyoruz onlar alıyo.gs de sımdı musampyı alırsa sasırmayın.

Ne biliyim , gerçi bjknın kanında war. en dandık junu bile izliyolardı biz alırken. ezıkbahce bırını ıster bunlarda ıster gaysaraylılar ıster bunlarda ıster.. şaşırmadım rıcard almalarına. ama en cok koyanda bızım aylarca uğraşıp alamadığımız adamı söylenen fıyatın çeyreğinden daha az bir ücrete almaları. 3 ezik takım hepsi aynı. Biz Trabzonsporlular kimin istedğine gözümüzü diktik. gerçi biz kendi istedğimizide alamlıyoruzda oda ayrı mewzu...

littlebighorn
26.08.2006, 13:30
neden?
Cebinden 1 yıldız söz vermiştir. Zaten Marce.nin transferinden sonra yapılan açıklamada "başkan verdiği sözü tuttu" ifadesi vardır.

Bence buraya fazla takılmamak lazım. Sayın başkan kongrede şampiyon olacak bir takım sözü vermiştir. fakat ne yapmıştır 1 teknik direktör, 14 tane yeni oyuncu alıp (1 tanesinin bonservisi kendi cebinden diğerleri Trbazonspor kasasından) takımın en büyük yıldızını satmıştır. 14 tane yeni transfer yapmasına rağmen takımın en az 5 pozisyonu SOS vermektedir. Teknik Direktörü zaten konuşmaya gerek yok. bu saatten sonra yapacağı transferlerin de takımı sözünü verdiği hedefe götüremeyeceği açıktır. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

Ben 4 -5 gol yediğimiz maçlarda, sezonlarda bile umudumu kaybetmezdim. Bu sezon gerçekten umudumu kaybetmek üzereyim. Gördüğüm kadarı ile camia üzerinde genel görünüm de bu şekilde.En önemli konu budur. Umudu silerseniz sıradanlaşma sürecine girmişsiniz demektir. Bu başkan ve yönetimin yapacağı en büyük başarısızlık ve kötülük bu olacaktır.

Not: Anladığım kadarı ile yönetime yakın bir arkadaşımsın merak ettiğim konu: Acaba sayın başkan bu göreve isteyerek mi talip oldu?

Saygılar

Travelair
26.08.2006, 13:39
Carini de gündemde fotomac

Lazaroni'nin "Kaleci lazım değil" açıklamasına rağmen yönetim kaleci arayışlarını sürdürüyor. Pletikosa ile görüşmelere devam eden yönetimin, İnter'in 2. kalecisi Carini ile de temasta olduğu iddia edildi. 27 yaşındaki Carini, geçen sezon kiralık olarak Cagliari formasını giymişti.

Erdinç'e 3 kulüp talip

Disiplinsiz davranışlarda bulunduğu gerekçesiyle Denizlispor maçının 2 gün sonrasına kadar kadro dışı bırakılan Erdinç'in Trabzonspor ile yol ayrımında olduğu belirtildi. Lazaroni ile yıldızı bir türlü barışmayan genç futbolcuya Sakaryaspor, Ankaraspor ve Kayserispor'un talip olduğu iddia edildi.

Ali İhsan
26.08.2006, 13:50
Bu forumun bu muhabbetlerinin bi kitabını çıkarmak lazım. Uşaklara anlatmaktan yoruldum...

bahadır2561
26.08.2006, 13:52
carini yanılmıyorsam inter'e gitti...

since1967_
26.08.2006, 13:54
erdinç güle güle hemen defol klüpten

gerçekefsane
26.08.2006, 13:54
Mehmet Topuz'u alalım. Erdinç ve para teklifinde bulunalım. kaleci, M.Keçeli ve Mehmet Topuz'u alıp transferi kapatalım. Yabancı oyuncudan vazgeçtim. Mehmet Topuz

Berk Akçay
26.08.2006, 13:55
bizim transfer dosyamız da MUŞAMBA GİBİ oldu zaten sarılı kaldı bir futbolcu alamadık bu kadar rezil bir yönetim görmedim

since1967_
26.08.2006, 13:58
rezalet tek kelimeyle rezalet.

gerçekefsane
26.08.2006, 13:59
Mehmet Topuz'u transfer edelim. Kaleci dışında yabancı oyuncuya gerek yok. Erdinç'i verelim, Tayfun'un bonservisini de verelim. Mehmet Topuz'u alalım.

karayamayman
26.08.2006, 14:04
Mehmet Topuz'u transfer edelim. Kaleci dışında yabancı oyuncuya gerek yok. Erdinç'i verelim, Tayfun'un bonservisini de verelim. Mehmet Topuz'u alalım.

Kayseri buna razı olmaz. Kimse kusura bakmasın ama bizden çok daha iyi şekilde yönetiliyorlar. Herşey iyi giderken takımda banko oynayan bir adamı bize vermezler. Paraları da var isterlerse Erdinç'i bastırır parayı alırlar. Zaten yeni bir stad da yapacaklarmış.

gerçekefsane
26.08.2006, 14:12
Kayseri buna razı olmaz. Kimse kusura bakmasın ama bizden çok daha şekilde yönetiliyorlar. Herşey iyi giderken takımda banko oynayan bir adamı bize vermezler. Paraları da var isterlerse Erdinç'i bastırır parayı alırlar. Zaten yeni bir stad da yapacaklarmış.

sözleşmesi 2007'da bitiyorsa, Kayserisporla mukavele yenilemeden şimdiden ön sözleşme imzalatalım.

Mehmet_Mercanlı
26.08.2006, 14:15
kayseri hiçbir topcusunu satmıcanı sezon başı acıklamıştı bencede vermez zaten bizim yönetim onlardan oyuncu alamaz anca verir
bizden gidende topcu oluyo anasını satım cora" 80 metre koştu orta yaptı hertopu kesti bi ara keş böyle defan adamımız olsa dedim yanlişlıkla

Laz_61
26.08.2006, 14:20
Beş trilyonluk adam aldı,iyi güzel,kaç trilyonluk hoca aldı,hazırlık kampına kaç transfer yetişti,hazırlık kampında hangi ciddi maç yapıldı?Bu liste çok uzar,bazı şeyleri yazmıyorsak polemik olmasın diyedir.Duran saat bile,günde iki kere doğru gösterir.....

hazirlik maci dedinde Austria Lustenau diye bir takim ile burda hazirlik maci yaptilar,oynadiklari sahada afedersiniz ama inek bile yayilmaz, ya zaten en fazla sakatliklarda o macda oldu fatih akyel sakatlandi Ufakhanin omuzu cikti yattaranin disi kirildi tam bir rezaletti ya...Büyük Trabzonspora bunlar yakismiyor....ayrica basin Sözcümüz yani bence dünyanin en beceriksiz laf yapan kisisi Zeyyat Kafkasin yanina havadan yaklasilmiyordu...adam Taraftar ile tenezür edipte konusmadi....Bence Fatih Tekke Avrupanin en iyi Forvetlerinden olmasina ragmen adam secmeden resim cekinmek olsun imza vermek olsun cok mütavaziydi cok efendi birisi....onu cok arayacagiz....

Mehmet_Mercanlı
26.08.2006, 14:21
bizim acılen bir ÖNLİBERO almamız gerek kesinlikle sol kanat oyuncusundan daha fazla ihtiyacımız var bence bizim sırasıyla
1=ÖN LİBERO
2=KALECİ
3=DEFANS
4=FORVET
5=SOL KANAT
şeklınde olmalı ilk 2 sıra busene için cok önemlii
MURAT OCAK kesinlikle cok güzel bir SOL ACIK oyuncusu onu bekte oynatmak hata neden ona güvenip solacık da denemıyoruz anlamadım adam cok yeteneklı belli ama defans değil oda belli

Laz_61
26.08.2006, 14:23
Insallah bu Musampa denen oyuncuyu almazlar.Bitmis adami ne yapacaksiniz anlamiyorum ya.Transfer denilsin diye Transfer yapiyoruz,Denilsonun ölüsü bunu 10 ceker bu adam bitmis ya...

61viya
26.08.2006, 14:25
Futbolcuyu cebindfen almış almamış? Mesele bu değil,ki zaten eğer mesele buysa bile yapmak zorunda!! Çünkü bu vaatelrle,çünkü illetin gözünü boyaya boyaya geldsi başkan o koltuğa! Öyle kolay değil başkan omak,hele ki Trabzonuma,hiç !

Yeter ki bize katkı yapack adam alsınlar! Gerekirse biz de öderiz BMN olarak! Sonra sezon sonunda da il il dolşatırırız Szymko nun forması gibi :D:D:D Nele ryapmadık ki BMN olarak be? Yeter ki alsınlar!

Gelin be Topular,bize yarayın da,kim olursanız olun,gelin!! :D:D:D

Mehteroğlu
26.08.2006, 14:25
bizim acılen bir ÖNLİBERO almamız gerek kesinlikle sol kanat oyuncusundan daha fazla ihtiyacımız var bence bizim sırasıyla
1=ÖN LİBERO
2=KALECİ
3=DEFANS
4=FORVET
5=SOL KANAT
şeklınde olmalı ilk 2 sıra busene için cok önemlii
MURAT OCAK kesinlikle cok güzel bir SOL ACIK oyuncusu onu bekte oynatmak hata neden ona güvenip solacık da denemıyoruz anlamadım adam cok yeteneklı belli ama defans değil oda belli

FENER süper bi şile giden nobre ve anelka yerine kezman ve bizim! deivid'i aldı.

biz ise HATA YAPARIZ diye tarnsfer yapamaz haldeyiz...kaldı 5 gün ve lanet olsun!

Sefaenes
26.08.2006, 14:31
ben inanmiyorum bunlarin futbolcu alacaklarina. Diyeceklerki bize yakisan futbolculari bulamadik. Lig ortansinda kanca yi yine Brezilya ya yollarlar maglum Karneval zamani yaklasiyor orada karneval icin hazirlancak kizlara bakmasi gerekiyor ama Transfer edmiyecek yinede. Neyse biz galiba cile cekmek icin dogmusuz ne diyeyim.

Mehmet_Mercanlı
26.08.2006, 14:32
.....................jeforson..................

FATİH...STEPANOV...CAĞDAŞ....CELO

.....................SZYMEK....................

YATTARA......MARCELİNHO.......MURAT
...............ERSAN......GÖKDENİZ.........

butakıma oyun kurucu bir ÖN LİBERO lazım BİDE KALECİ BUNLAR ACIL OLANLAR
DEFANS VE FORVET 2. aşamada

Şenol YİĞİT
26.08.2006, 14:35
.....................jeforson..................

FATİH...STEPANOV...CAĞDAŞ....CELO

.....................SZYMEK....................

YATTARA......MARCELİNHO.......MURAT
...............ERSAN......GÖKDENİZ.........

butakıma oyun kurucu bir ÖN LİBERO lazım BİDE KALECİ BUNLAR ACIL OLANLAR
DEFANS VE FORVET 2. aşamada

iyi kadro hasan ve hüseyinsiz...

Fatih Akgün
26.08.2006, 14:38
arkadaşlar küfür yasak olmasa bi başlayacam bunlara sövmeye ve bi nebze olsun rahatlayacam ama yasak neyse herkes anladı herhalde ben böyle öküz bi yönetim ne trabzonun başında nede başka bi takımda gördüm bunlar trabzonumu nasıl batırırız nasıl bu taraftarı salak yerine koyup oyalarız onun peşinde koşan basiretsiz beceriksiz öküzzzzzz bi yönetim görmedim herhalde bundan sonrada görmem

Mehmet_Mercanlı
26.08.2006, 14:41
ben eski takımı özledim topu alıp korner köşesinde zanan geciren takım istemiyorum ------