PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

cemka
22.08.2006, 23:05
Bu Zeyyat Kafkas'a katlanamıyorum artık.

bendeeeeeeeeeeeeeeeeee...
nerden buldular bu o....ağızlıyı... Hiç hoşma gitmiyor... acaip itici geliyor bana yaa...birde o gülmesi yokmu hasta oluyoruuum....

Hami_41
22.08.2006, 23:09
yaa coolank'ın dediklerine bakıyorum birde zeyyat'ınkilere kaleci alınmıycak demiş bu adam

Travelair
22.08.2006, 23:10
Birincisi, "herhalde o kadar futbolcu sattıktan sonra Alex'i vermezler adamları kalmayacak yoksa" kuralı herhalde bir tek bize işliyor millet istediğini alıyor

İkincisi lafa bak, "Puma yetiştirecem dedi ama ortada görünen bişey yok belki de yetişmez". Yöneticimiz yönetici olduğundan habersiz

Bizim hoca da Marcelinho ve Ricardinho birlikte anlamsız olur gerek yok demiş. Herhalde bir Tigana akıllı Delgado ile Ricardinho'yu birlikte anlamsız bulmuyor!

Artık canımı sıkmaya başladılar

Emre B.
22.08.2006, 23:12
Eller'in gelmesi bence iyi olur.Ön liberoda oynatırız.

The Londoner
22.08.2006, 23:17
'The Londoner' el ayak çekmeden önce şu transfer konusunda görüşlerini en çok önemsediğim kişiydi.. Jester sizi tanımıyorum ama transfer konusunda itibar edeceğim bir kaç kişiden birisiniz yazdıklarınızla.. sağlam tüyolar olmalı ki yukarıdaki gibi yazdınız ya da toz pembe hayallere daldınız bir ara:)
Nedense ben de sizin gibi düşünüyorum.. Ve bu transferler olursa şampiyonluğu sonuna kadar kovalamak için tek gerek ve yeter şart kalıyor geriye Lazaroni'nin gitmesi.. Yukarıdakilerin alındığını varsayarsak BMN'den herhangi birini koyun biizm kulübeye şampiyonluğa oynatır takımı:)
Umarım yazdığınız gibi olur herşey..

Cenk (Muhalif) bize yine tas atmis:) Evet bu islerden el etek cekeli uzun zaman oldu. Bu konuyla ilgili yine Cenk`in bir takilmasi uzerine 28 Mayis tarihinde bu basligin 71. sayfasinda goruslerimi belirtmisim. O tarihten bu yana yaklasik 3 ay gecmis ve ne yazik ki soylediklerimin cogunda hakli cikmisim (her ne kadar bu sozu sevmesem de!) Bu nedenle, yeni bir yoruma gerek duymadan eski yaziyi bir kez daha-ozellikle-Cenk`in dikkatine alintiliyorum.

Herkese iyi geceler!

.............

Dogrudur, bu Zurawski meselesinden sonra bu islerden el etek cektim. Dahasi, transferin gerceklesmemesinde kendime de pay bictim. Yonetimin kendine pay cikaracagi yoktu cunku...

Basta sen olmak uzere bircok arkadas gibi onceki sezonun devre arasinda gerceklestirilebilecek bir Zurawski transferininuzun yillar sonra camiamiza sampiyonlugu getirecegine ve dolayisiyla sampiyonlar ligine dogrudan katilma hakki elde edecegimize dair kuvvetli bir inancim vardi. Herseydenonemlisi tum bunlarinkulubun sinif atlayabilmesi icin onemli bir firsat oldugunu dusunuyordum. Transfer olmayinca ciddi bir hayal kirikligi yasadim, bu hayal kirikligi, kiritik maclarda bitirici elemanimiz olmamasi nedeniyle sampiyonlugu kilpayi kacirmamizdan sonra daha da katlandi. "Olsun, sezon sonu transferi hallederiz"dusuncesiyle kendimizi avuturken bir darbede sezon sonunda yedik. Is bitirici (!) yonetim ve Trabzon sevdasi icin ilke ve prensiplerinden taviz veren (!) Gunes hocanin perde onu ve arkasi cekismeleri bu defa bize pahaliya mal olmus, birak Zurawski`yi dise dokunur bir transfer yapmadan kendimizi Sampiyonlar ligi on elemelerinde bulmustuk. Sonrasinda kimsenin aklindan gecirmedigi gerceklesmis; adini ilk defa duydugumuz ve cok kucumsedigimizbir Rum takimina elenerek sanli tarihimize karabir sayfa eklemistik. Takke dusup kel gorunmustu: camianin yoneticisinden, hocasina, futbolcusundan taraftarina ne kadar kirilgan oldugu gercegi bir kez daha suratimiza carpmisti. Bundan sonrasi asla hatirlamak istemedigimizkapkara bir sezondan ibaret...

Boyle bir sezondan sonra gelecege dair cok buyuk umutlar beslemek bence insanin bunyesine zarar verir. Kaldi ki yonetimin su ana kadarki icraatlari umutlanmamiz icin hicbir gerekce uretmiyor. Daha hoca meselesi cozulmemisken yildiz futbolcu (!) transferi beklemek abesle istigal olur.Su asamada kendimi olabileceklerin en kotusune hazirlamis durumdayim. Her pozitif gelismeyi piyangodan cikmis ikramiye gibi gorecegim.

Eylul ayindanberi, kulubun bitirdigimiz sezonu en az hasarla kapatip, yeniden yapilanma icin saglam adimlaratmasigerektigini savunuyorum. Bunu yaparken gozardi ettigim bir gercegi simdi cok daha iyi goruyorum. Trabzonspor`un meselesi kisiler, degisen yonetimler degil, bir turlu degismeyen ve degistirilemeyen sakat zihniyettir. Artik kafamizi kumdan cikarip, o gormek istemedigimiz aci gercegi kabullenmekte fayda var: Sarkli kurnazligiyla TrabzonsporDunya Takimi olamaz!

Buyuk yildizlar da gelse, zihniyet degismedigi surece en ufak tokezlemedebir anda basa donecegimizi gorebiliyorum. Zihniyetin ise bir gunde, bir ayda ya da bir yilda degismesinin mumkun olmadigini bildigimicin bu sezona donuk beklentilerimi minimumda tutuyorum ve bu defa yanilmayicok istiyorum!

Evet Cenk, bu sene transfer komitesinden affimi istiyor (!), genclere ve bu is daha iyi yapacaklara firsat verilmesi gerektigini dusunuyorum Yeni yuzlere yeni isimlere ihtiyacimiz var!

Dogrudur, bu Zurawski meselesinden sonra bu islerden el etek cektim. Dahasi, transferin gerceklesmemesinde kendime de pay bictim. Yonetimin kendine pay cikaracagi yoktu cunku...

Basta sen olmak uzere bircok arkadas gibi onceki sezonun devre arasinda gerceklestirilebilecek bir Zurawski transferininuzun yillar sonra camiamiza sampiyonlugu getirecegine ve dolayisiyla sampiyonlar ligine dogrudan katilma hakki elde edecegimize dair kuvvetli bir inancim vardi. Herseydenonemlisi tum bunlarinkulubun sinif atlayabilmesi icin onemli bir firsat oldugunu dusunuyordum. Transfer olmayinca ciddi bir hayal kirikligi yasadim, bu hayal kirikligi, kiritik maclarda bitirici elemanimiz olmamasi nedeniyle sampiyonlugu kilpayi kacirmamizdan sonra daha da katlandi. "Olsun, sezon sonu transferi hallederiz"dusuncesiyle kendimizi avuturken bir darbede sezon sonunda yedik. Is bitirici (!) yonetim ve Trabzon sevdasi icin ilke ve prensiplerinden taviz veren (!) Gunes hocanin perde onu ve arkasi cekismeleri bu defa bize pahaliya mal olmus, birak Zurawski`yi dise dokunur bir transfer yapmadan kendimizi Sampiyonlar ligi on elemelerinde bulmustuk. Sonrasinda kimsenin aklindan gecirmedigi gerceklesmis; adini ilk defa duydugumuz ve cok kucumsedigimizbir Rum takimina elenerek sanli tarihimize karabir sayfa eklemistik. Takke dusup kel gorunmustu: camianin yoneticisinden, hocasina, futbolcusundan taraftarina ne kadar kirilgan oldugu gercegi bir kez daha suratimiza carpmisti. Bundan sonrasi asla hatirlamak istemedigimizkapkara bir sezondan ibaret...

Boyle bir sezondan sonra gelecege dair cok buyuk umutlar beslemek bence insanin bunyesine zarar verir. Kaldi ki yonetimin su ana kadarki icraatlari umutlanmamiz icin hicbir gerekce uretmiyor. Daha hoca meselesi cozulmemisken yildiz futbolcu (!) transferi beklemek abesle istigal olur.Su asamada kendimi olabileceklerin en kotusune hazirlamis durumdayim. Her pozitif gelismeyi piyangodan cikmis ikramiye gibi gorecegim.

Eylul ayindanberi, kulubun bitirdigimiz sezonu en az hasarla kapatip, yeniden yapilanma icin saglam adimlaratmasigerektigini savunuyorum. Bunu yaparken gozardi ettigim bir gercegi simdi cok daha iyi goruyorum. Trabzonspor`un meselesi kisiler, degisen yonetimler degil, bir turlu degismeyen ve degistirilemeyen sakat zihniyettir. Artik kafamizi kumdan cikarip, o gormek istemedigimiz aci gercegi kabullenmekte fayda var: Sarkli kurnazligiyla TrabzonsporDunya Takimi olamaz!

Buyuk yildizlar da gelse, zihniyet degismedigi surece en ufak tokezlemedebir anda basa donecegimizi gorebiliyorum. Zihniyetin ise bir gunde, bir ayda ya da bir yilda degismesinin mumkun olmadigini bildigimicin bu sezona donuk beklentilerimi minimumda tutuyorum ve bu defa yanilmayicok istiyorum!

Evet Cenk, bu sene transfer komitesinden affimi istiyor (!), genclere ve bu is daha iyi yapacaklara firsat verilmesi gerektigini dusunuyorum Yeni yuzlere yeni isimlere ihtiyacimiz var![

KuĞu
22.08.2006, 23:18
alex i ersun yanal çok uzun zamandır izletiyormuş ve teklif bile vermişler bizden çok daha fazla veriyorlarmış elemanın biri bunu çok iyi biliyorum dedi
diğeri manager oyunu olabilir diyor vs.vs.

apoel maçı için 20 bin k.k.t.c ve türk bayrağı yapıtırılmış, bayrakların üstünde reklam var şeklinde bişeyde duyar gibi oldum

Hami_41
22.08.2006, 23:19
kimin yerine oynatçan ellerini kimiyollıycaz

Özer Öztekin
22.08.2006, 23:24
Diğer forumlarda yazan Stichus u farkettiniz mi bilmiyorum...Genelde yönetimle ilgili konularda yazıyor...Yönetim içinden olmayabilir ama bana başkana yakın birisi gibi geldi...Aynı zamanda zeki ve mantıklı birisi...En azından tüm forum içerisinde birinci ağızdan yazan tek kişi.''Kaleci alınacak'' diyor başka bişey demiyor...Kafkas da habire tam tersini söylüyor...Bu durumda bu konuda yönetim bölünmüş imajı veriyor...Transferlerin Cuma gününe (Apoel maçı sonrasına) bırakılması mantıklı...Çünkü yönetim bu maçın ciddiyetinin farkında ve konsantrasyonu bozmak istemiyor zannediyorum...Ama iyi transferler yapılabilecek mi doğrusu çok merak ediyorum...

KuĞu
22.08.2006, 23:27
http://www.youtube.com/watch?v=kTqK1PCZ1vA

Emre B.
22.08.2006, 23:29
;)
kimin yerine oynatçan ellerini kimiyollıycaz

Pletikosa alınırsa Jeff yollancak.1 yabancı hakkımız daha olucak.Bu saatten sonra başka yabancı oyuncu alabilceklerinede inanmıyorum.

AKSOY_61
22.08.2006, 23:31
merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum
ilk mesajıda buraya yazdık .
keşke yeni yapılan bi transfere hayırlı olsun mesajı yassaydık ama yakında buda olcak inşallah
ben üye oldum ya kesin olur

Hami_41
22.08.2006, 23:32
bence yabancı hakkımızı ellerle doldurmamlıyız daha önemli ihtiyaçlarımız var sol kant gibi

My
22.08.2006, 23:34
zeyyat kafkas kuzey tv ye bağlandı
transfer işini cumaya kadar dondurduk önümüzdeki hafta 1 2 transfer yapmak istiyoruz dedi
kalecilere güveniyorlarmış kaleci alınmayacakmış
kanca eller işini hala çözememiş eller ocakta gelecem oynayacağım diyormuş
çubuku formalar apoel maçına yetişecek demiş puma ama görünürde bişey yokmuş yetişmeyebilirmiş

Aıhh... Midem... Başım... Allah'ım bitsin bu işkence...

Emre B.
22.08.2006, 23:34
bence yabancı hakkımızı ellerle doldurmamlıyız daha önemli ihtiyaçlarımız var sol kant gibi

Sol kanat için Mustafa Keçeli'nin ismi geçiyo.Olmadı Murat Ocak sol kanatta oynar.

Hami_41
22.08.2006, 23:38
öle olsa bile eller iyi bir libero değilki onun yerine başka birini almamız daha iyi fatihten gelen parayla kimler kimler alınır daha apiih gibi birini alırız

Emre B.
22.08.2006, 23:41
Bence Eller çok iyi bir adamdı.Kürşatla Erdinç'in yanında çürüdü adam.

majes
23.08.2006, 00:14
Jorge Wagnerin sözleşmesinde 600 bin euroya serbest kalır maddesi varmış!! Klub de onu düsünmüyormus gelecek sene için ama adam Betis le anlaşmak üzere!!! Kanca koyayım o kafaya bi odun emi!!!!! Ne kamil adam bu kanca yaw!!!

Lazo73
23.08.2006, 00:27
bence bu zayif defansin arkasina iyi bir kaleci, ya da simdiki kalecilerin önüne iyi bir defans gerekiyor !!!
almanyanin ücüncü liginde(regionalliga) o kadar iyi kaleciler var ki akil almaz iyi , ve en önemlisi ucuz (hani para yok ya) .
ortasahaya takviye cok önemli sol kanat ve bir önlibero acilen lazim .

Harun-61
23.08.2006, 00:32
bu arada, @ selcukabiyi esnefle kiniyorum ;)

bir ba$lik acti, rekora ko$uyor, guinsess kitabina girecek kesin, i$in ilginc tarafi, ba$ligi acan abimiz ortalikda yok :D

ihsanbayram
23.08.2006, 00:33
ne düsünüyor bu beyinsizler ????????????????????????????????????????????senol günes den beri bu beyinsizlerin yüzünden pfaff haric dogru dürüst bir kalecimiz oldumu???????????????????????????????????????????? ??????????????

her macta dokuz dogruyoruz,tolga daha genc ama bir sey olacagida yok ,antep macinda kaleye 3 top geldi ikisi gol oldu
kaleci dedigin ,takim kötü oynarken takimi ayakta tutabilmeli bir kac mutlak pozisyonu önlemli tutulacak toplari tutmali ,bizimkiler birak mutlak pozisyonu önlemeyi ,tutulacak toplari bile tutmuyorlar .

rezil olduk rezil !!!!!!!!!

ah ulan yillardan beri BEYINSIZ YÖNETICILER sayesinde cektigimiz kahira bak

aklima gelenler

kanca : iki aydir brezilyada ,sonuc sifir
ömer sari : kendi kaprisleri yüzünden ,murat bozoglu gibi ici ts aski dolu birini küstürdü
özkan sümer :aurelio yu 50000 dolar yüzünden fenere kaptirdi (yaziklar olsun)
faruk özak 93- 96 yilllarinda süper ilk 11 e alternatif 3-4 oyuncu alamadi kulübeye (sampiyonluklar gitti)

mali :83-2000 yillari arasinda her zaman ts nin önde geleni oldu ama iyi bir kadro hic bir zaman kuramadi ,ÜNAL ve CAMPELL haric hep vasat futbolculari bize süper star diuye yutturdu

nuri albayrak : tamam fatihi sattin hani nerede onun yerine aldigin golcü????
abdullah tan beri bir sol kanat oyuncusu bulamadik kis geldi sen hala brezilyada
bedava futbolcu arattiriyorsun.
allah askina su kalecilerin hangisine güveniyorsunuz ??? masaya parayi vurup ta alsaniza iyi yapili biraz deli hirsli takimi atesleyecek bir kaleci

ahmet agaoglu :bu sene yönetimin yaptigi en büyük hata lee eul yongu göndermesidir diyor ,burada iste bu adamin futboldan hic birsey anlmadigi ortaya cikyior
ts sampiyon olmak istiyorsa bu isler lee gibi vasat sol aciklarla olmaz

senol günes : o da hep ts nin icindeydi kendisi kaleci idi ,bir tane kaleci su takima kazandiramadi ,gecen sezon jefferson gibi cahil bir kaleciye onay verdi
96yi yanlis taktik le mahvetti ,4 sene milli takimin basindaydi ,türkiye genelinde ekibi ve kendisi tarafindan o kadar futbolcu izlenesine ragmen ,baska takimdan ts ye hic bir oyuncu kazandiramadi

ziya dogan :tolga ,szymkoviak
halilhodzic :stepanov
samet aybaba :fatih tekke

fatih terim olmasaydi murat ocak i almayacaktik ,oysa gecen sezon murati hüsnü özkara calistiriyordu ,,,ama nerede bizimkilerde futbolcuyu kesfetme kabiliyeti ?????

coolank
23.08.2006, 00:33
tarbzonolog yazdıgı yazı

Diğer forumlarda yazan Stichus u farkettiniz mi bilmiyorum...Genelde yönetimle ilgili konularda yazıyor...Yönetim içinden olmayabilir ama bana başkana yakın birisi gibi geldi...Aynı zamanda zeki ve mantıklı birisi...En azından tüm forum içerisinde birinci ağızdan yazan tek kişi.''Kaleci alınacak'' diyor başka bişey demiyor...Kafkas da habire tam tersini söylüyor...Bu durumda bu konuda yönetim bölünmüş imajı veriyor...Transferlerin Cuma gününe (Apoel maçı sonrasına) bırakılması mantıklı...Çünkü yönetim bu maçın ciddiyetinin farkında ve konsantrasyonu bozmak istemiyor zannediyorum...Ama iyi transferler yapılabilecek mi doğrusu çok merak ediyorum... ...

arkadaşlar kaynak söylüyemem kusura bakmayınız biliyorum kaynak istiyorsunuz ama söylemem yakışık olmaz ama şunu çok ii söylüyeyim eger kaleci alınmazsa yönetim içinde çok büyük sıkıntı olacak yani öle böle değil bu güç kavgasına döndü .. yukardaki yorum çok dogru .. zaten malesef bizde her zaman yönetim arasında kavga eksik olmuyor geçen atay başkanın zamanında da olmuştu ve malesef o kavgayı kazananlar TRABZONSPORa şampiyon olma şansını kaybettirmişti .. gene aynı film oynuyor .. zaten sık sık kaleci alınmayacak açıklanmasının sebebi sizce ne ?????seyredin eger kaleci alınmazsa yönetimdeki kavgayı .... m keceli konusu da dediğim gibi bizim maçtan sonra bitecek havası var o da çok anlamsız ya neyse .... ikinci yabancı gelip gelmemesi başkana baglı ... orada ki sorun da önlibero mu forvat mi orada da sıkıntı var işin komik tarafı hocayı çok fazla dinlememeleri imiş ....)))kaleci istemeyenler bu tarafta ... diger taraf hem kaleci hem sola adam ama m keceli ye soguklar ... işte bööyle bir durum ... nasıl düşünürsünüz artık ....

saygılarımla

Kasım Hilal
23.08.2006, 00:39
http://www.youtube.com/watch?v=kTqK1PCZ1vA

Baba bu ne Allah aşkına..

@FLU
23.08.2006, 00:55
Baba bu ne Allah aşkına..

sorma ya yeni transferler heralde :)

@FLU
23.08.2006, 01:07
abi transfer forumu gözümün önüne gelince deliriyorum

Uluhan
23.08.2006, 01:38
ön libero diyorum başkada bişey demiyorum!!!!!

Laz_61
23.08.2006, 02:51
Claudio Pizzaro.ayrica Stuttgartin durumu hic iyi degil bu sene maddi sorunlari var kalecileri Thomas Hildebrand kaleye müthis bir transfer olurdu ama gelirmi ?

Kasım Hilal
23.08.2006, 03:11
sorma ya yeni transferler heralde :)

Yıldız transferi desene..

Stuttgartin durumu hic iyi degil bu sene maddi sorunlari var kalecileri Thomas Hildebrand kaleye müthis bir transfer olurdu ama gelirmi ?

Vallahi süper olur ama hakikaten gelir mi?
Pletikosa'dan daha yararlı olacağı kanısındayım hatta..

BDiler61
23.08.2006, 04:29
klasik bir trabzonspor transfer donemi var ortada.ben alistim her gelen alacagiz diyor ama brezilyaya giden birt turlu geri gelmiyor ne hikmetse

Doğan BULAT
23.08.2006, 09:02
Hani bu ricardinho denen adam çok pahalıydı.. Hani dünya kupasından sonra transfer görüşmesi yapılacaktı.. Hani yıldız alacaktınız.. Hani Alexle anlaşılmıştı..Hani vagner geliyordu... Hani en iyi teknik direktörle anlaşılacaktı.. Hani A B C D E F .......Z planınız hazırdı.. HANİ ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN BİR EKİP KURACAKTINIZ????

tek kelime : YÖNETİM + LAZORONNİ = İSTİFA

karayamayman
23.08.2006, 09:23
41 kere maşallah! (Milliyet)

Trabzonlu yönetici Faruk Kanca, Brezilya'da 40. gününü doldurdu. Anlaştığı isimler için bir türlü onay alamayan transfer komitesi üyesi bitkin düştü

Bordo-mavili kulübün transfer komitesi üyelerinden Faruk Kanca, Türkiye hasreti çekiyor.
Brezilya'da transfer çalışmalarını sürdüren Kanca, bu ülkede 40. gününü doldurdu. Trabzonsporlu yönetici, Güney Amerika'da birçok isimle görüşüp, ön anlaşma aşamasına gelmesine rağmen yönetim son transfer Marcelinho'yu Almanya'dan renklere bağladı. Wagner ve Mossoro için yapılan çalışmalar da sonuç vermedi.
Artık "dön" çağrısını bekleyen Kanca'yı, Lazaroni'nin tutumunun da sıkıntıya düşürdüğü öğrenildi. Trabzonlu yönetici, bugüne kadar 4 oyuncuyla anlaştığını, ancak Brezilyalı hocanın onay vermemesi nedeniyle transferin gerçekleşmediğini söyledi. Kanca, Lazaroni'nin şu ana kadar listedeki tek olumlu rapor verdiği isim olan Internacional'de oynayan Alex'le ilgili pürüzleri çözmeye çalışıyor.

Sabah sabah okuduğumuz habere bak...tövbe tövbe

Ali İhsan
23.08.2006, 09:24
Brezilya’da 39. günü dolduran yönetici Faruk Kanca, polisler tarafından silah çekilerek durduldu ve kimliğine bakıldı
22.08.2006

Transfer için gittiği Brezilya’da 39. günü dolduran yönetici Faruk Kanca, önceki gece ciddi bir tehlike atlattı. Türkiye’den gelecek haberi dört gözle bekleyen Trabzonspor idarecisinin, kendisine bu ülkede yardımcı olan menacerlerle sohbet ettiği bir sırada hiç hesapta olmayan bir gelişme yaşandı. Kanca ve beraberindekilerin içinde bulunduğu aracın etrafını sarıp silahlarını çeken polisler, “dışarı çıkın” ikazında bulundular. Sıkıntı dolu anları FANATİK ile paylaşan Faruk Kanca, olayın devamını şöyle anlattı:

Polisler silah çekti
“Bir anda ne olduğunu anlamadık ve büyük bir şaşkınlığa uğradık. Ardından kendimizi tanıtıp, kimliklerimizi gösterdik. Doğrusu büyük bir tehlike atlattık. Çünkü bulunduğumuz bölgede çetecilik olayı bir hayli yaygın. Emniyet kuvvetleri de bu nedenle çok katı tutum sergiliyor. Soğukkanlı tavrımızla belki daha ciddi bir tehlikeden kurtulduk. Türkiye’den gelecek haberi bekliyorum. Takımdaki eksikler doğrultusunda temasta olduğumuz futbolcular var. Bu hafta sonuna kadar yurda dönmeyi planlıyorum.”

http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&HID=4&HaberID=410565

Doğan BULAT
23.08.2006, 09:32
Brezilya’da 39. günü dolduran yönetici Faruk Kanca, polisler tarafından silah çekilerek durduldu ve kimliğine bakıldı
22.08.2006

Transfer için gittiği Brezilya’da 39. günü dolduran yönetici Faruk Kanca, önceki gece ciddi bir tehlike atlattı. Türkiye’den gelecek haberi dört gözle bekleyen Trabzonspor idarecisinin, kendisine bu ülkede yardımcı olan menacerlerle sohbet ettiği bir sırada hiç hesapta olmayan bir gelişme yaşandı. Kanca ve beraberindekilerin içinde bulunduğu aracın etrafını sarıp silahlarını çeken polisler, “dışarı çıkın” ikazında bulundular. Sıkıntı dolu anları FANATİK ile paylaşan Faruk Kanca, olayın devamını şöyle anlattı:

Polisler silah çekti
“Bir anda ne olduğunu anlamadık ve büyük bir şaşkınlığa uğradık. Ardından kendimizi tanıtıp, kimliklerimizi gösterdik. Doğrusu büyük bir tehlike atlattık. Çünkü bulunduğumuz bölgede çetecilik olayı bir hayli yaygın. Emniyet kuvvetleri de bu nedenle çok katı tutum sergiliyor. Soğukkanlı tavrımızla belki daha ciddi bir tehlikeden kurtulduk. Türkiye’den gelecek haberi bekliyorum. Takımdaki eksikler doğrultusunda temasta olduğumuz futbolcular var. Bu hafta sonuna kadar yurda dönmeyi planlıyorum.”

Ya artık brezilya polisi bile kıllandı Kancadan.. Ajan mıdır nedir? 4o gündür ne yapıyosa orda şüpğhelendiler tabii:D :D :D :D

oskanonur
23.08.2006, 10:08
Kanca nin isi, colugu cocugu yok mudur.adam kac aydir ortada yok.hic mi merak eden yok bu adama taraftardan baska:)

Bahtiyar
23.08.2006, 10:10
Kanca nin isi, colugu cocugu yok mudur.adam kac aydir ortada yok.hic mi merak eden yok bu adama taraftardan baska:)

brezilya da kahve toplama sezonu açılmış. kanca ameleliğe kalmış.:D :D :D

Jester
23.08.2006, 10:14
Coolank dostum, akşamki yazını yeni gördüm, bilgiler için teşekkürler. Yönetime ulaşabilme imkanını veya buranın karar vericiler tarafından okunma ihtimalini düşünerek belirttiğin iki konuda görüşlerimi aktarmak isterim:

1) Keçeli'ye karşılık takas konusu: Öncelikle prensip olarak bu kadro şişkinliğinde takas gayet mantıklı. Kimi düşünüyorlar bilemiyorum ama benim önerilerim: Kiralık için Ergin, Feridun, Ufuk; satılık olarak da Celo, Ömer Rıza olabilir. Bu isimlerin arasından yapılacak seçimler kanımca hayırlı olur.

2) Ön libero mu forvet mi konusunda ise -gerçekten çok iyi bir adam alacaklarını varsayıyorum- kesinlikle ve kesinlikle ön libero. Sebebi de forvet alınırsa yalnızca o mevkiye çözüm getirir ama iyi bir ön libero ile takımdaki 3-4 mevkide taşlar yerine oturacaktır, daha da önemlisi bu şekilde tekrar takımı sahada 'futbol' oynarken görebiliriz, endişem odur ki forvet alınır da ön libero alınmazsa takımımız asimetrik ve 'sirk takımı havasındaki' görüntüsünden uzaklaşamayacaktır. Tabii böylesi bir durumda alınacak olası iyi bir forvet bile bir süre sonra beklenen performansı gösteremeyecektir.

Tekrar vurgulamak istiyorum, artık günümüz futbolunda şu an bizim takımın olduğu gibi 'dirençsiz' takımların başarılı olma şansı yoktur. O yüzden orta sahada hem Hüseyin'i hem Hasan'ı yedek bırakacak transfer operasyonu yapılmadığı sürece karnımız ağrıyarak maç seyretmeye devam ederiz.

Yoksa çok sıkı bir golcü bizim de gönlümüzden geçiyor ama şu an yabancı transferine göre orta saha daha kritiktir. Bir de inansak ki yönetim gerçekten işi bitirmek istiyor, diyicem ki gitsinler bunların üzerine Ümit Karan'ı alsınlar, 2-2.5 milyon Euro'ya cincon hemen verir, kendisi de 1-1.5 milyon alır, bu paraya arzulanan kalitede bir yabancı golcüyü de hayatta alamayız.

Sonuç: Pletikosa + Keçeli + Mineiro

zafercalikoglu
23.08.2006, 10:21
adamdam brezilyalılar bile sıkılmış sıkacaktılar nerdeyse topuklarına ,
:)
boşu boşuna durma buralarda diye uyarmışlardır onu

zafercalikoglu
23.08.2006, 10:22
simkovyak gitsin ,ondan bişey olmaz zaten dunya kupası maclarındada yoktu dogru dürüst,biz ademi keşke vermeseydik hiç yoktan şut atıyordu ,şimdi şut atan adamda yok

Telha TANYILDIZI
23.08.2006, 10:30
bencede symek gitmeli para ediyoken
farkındaysanız beşiktaş ve fener brezilyalı oyunculara yöneliyor
bizde bunu yapmalıyız tanınmış oyunculardan bahsetmiyorum bobo örneğinde olduğu gibi

champions
23.08.2006, 10:37
yönetim 2 yabancı düşünüyo 2 değil 3 yabancı olmalı biri kesinlikle kaleye diğeri kesinlikle önliberoya 3. için bana göre forvet öncelikli ama sol kanada olabilir mesela defansın ortasınada olabilir

gerçekefsane
23.08.2006, 11:05
Szymek gitmesin, Syzmek'i oynatamayan teknik heyettir, Szymek'in ücretini iyileştirmeyen yönetimdir. Bir çok oyuncunun ücretini iyileştireceksin, Szymek'in iyileştirmeyeceksin, profesyonellik bir yere kadar.

M.Keçeli ismini ilk söyleyenlerden biriyim. Bu takıma bir tane sağ tarafa oyuncu lazım. Yattara afrika kupasına gitsin 3-4 maç oynamasın, sağ taraftaki eksikliği göreceksiniz. Zaten Yattara'nın oynamadığı maçlarda bariz belli oluyor. Yattara takımda olduğu için göremiyorsunuz. Yattara'nın yerine oynatacağınız oyuncuyu kim olacak Gökdeniz mi, Ufukhan mı, Fatih mi, Ömer Rıza mı

Szymek kalmalı. Takımı oynatamayan teknik heyettir. Szymek polonya milli takımına seçilecek, siz szymek'ten verim alamayacaksınız. Szymek gibi yıldız oyuncu alacaksın.

Bu takıma oyuncu alacaksan Sobis gibi yıldızlar alacaksın. Sobis'i de ilk söyleyenlerdenim.

Bilemedin Pascal'ı alacaksın, Pascal da afrika kupasına gidecek, Pascal'ın alternatifi bulursun Yattara'nın alternatifi yok.

Szymek'ten futbol bekleyeceğinize, iyileştirme yapılan oyunculardan futbol bekleyin.

futbol cahiliyim, futbol cahilinin yazdıklarını dikkate almayın. Ne de olsa futbol üstadları çok.

bahadır2561
23.08.2006, 11:10
okan koç kadro dışı kalmış a.gücünde...
alınsın yedekte bekler yattara olmadıgı zaman oynar..

sanatik
23.08.2006, 11:14
22.08.2006

Polisler silah çekti

vay garibim vay, bir transfer icin degermiydi cetecilerin arasina girmeye.

Telha TANYILDIZI
23.08.2006, 11:16
okan koç kadro dışı kalmış a.gücünde...
alınsın yedekte bekler yattara olmadıgı zaman oynar..

kardeş bende okan koç'u çok beğeniyorum kalite var adamda

gerçekefsane
23.08.2006, 11:19
Okan Koç' mu hiç gelmesin, geçen ara transfer döneminde, Yattara var diye Trabzonspor'un teklifini kabul etmeyen oyuncu hiç gelmesin. Teklifte yapmasınlar. Önce kabul etti, sonra vazgeçti.

bahadır2561
23.08.2006, 11:26
kardeş bende okan koç'u çok beğeniyorum kalite var adamda
zamanında g.birliğinde esiyordu yaw...
gelipte bide defansın sağına monte edebilirsek manyak olur

gerçekefsane
23.08.2006, 11:30
Yurt içinden defansa oyuncu mu istıyorsun Ankaragücü'nden Emre'yi alacaksın.

Travelair
23.08.2006, 11:30
Olembe de gündeme geldi
Tecrübeli kalecinin de Trabzonspor'da oynamaya sıcak baktığı öğrenildi. Pletikosa, "Trabzonspor beni uzun süredir takip ediyor. Türkiye'de futbol oynamak isterim. Eğer kulübümle anlaşma sağlanırsa benden yana sorun çıkacağını sanmıyorum" ifadesini kullandı. Yakın çevresinden Trabzonspor hakkında bilgi alan Pletikosa duyduklarının hep olumlu şeyler olduğunu da vurguladı. Öte yandan Marsilya'da forma giyen Kamerunlu Olembe'de gündemde.

////

Okan Koç'un yeteneklerine birşey diyeceğim yok. Ama bu durumda olmasının nedeni genç yaşta şöhretin ve paranın ağırlığını kaldıramamış olması. Hala da takımlarında kadro dışı kalmaya devam ediyor. Ayrıca gece hayatına düşkün. Böyle bir transfer bize yararlı olamaz

bahadır2561
23.08.2006, 11:33
okan koç bence akıllanmıştır eski gece haytlarını felan bırakmıştır...
en azından öyle umut ediyorum..

gerçekefsane
23.08.2006, 11:34
Olembe kaleci mi, Kamerun milli takımında oynuyormu, oynuyorsa transfer edilmesin ikinci yarıda 3-4 maç yok,Yattara yok, kaleci yok. Tolga ve Ahmet Şahin'e kalmayalım.
Kamerun afrika kupasında yarı final oynar.

champions
23.08.2006, 11:36
olembe milli takımda oynuyo bence sallama haber

Travelair
23.08.2006, 11:38
Olembe sol kanat

gerçekefsane
23.08.2006, 11:38
Kaleye Dudek'i alırsan Syzmek verimli olur. Dudek iyi transfer olurmu ?
BMN transfer komitesi, futbol üstadları ne diyor.:confused:

Dudek'in gelmesi, Szymek'in performansını arttırır. Forvetmi alacaksın Zurawski için teklifte bulunsunlar, belki gelir, özlem ve hasret biter.:D :D

CENI'yi de alsınlar razıyım.:rolleyes:

gerçekefsane
23.08.2006, 11:41
Olembe sol taraftamı oynuyor:eek: . WOME'yi niye almadın.:eek: :eek: :eek:

akdin
23.08.2006, 11:43
Şu aşama da hoca degiştirmek yararlı olmaz,takımdaki sıkıntı,herşeyin çorbaya dönmesi,elimizdeki futbolcular kötü değil,sadece zamana ihtiyaç var.Alınacak 1-2 futbolcuyu kurtarıcı olarak görmek hayal kırıklığı yaratır.Şöyle ki şu kadro da Jun Marcelinho ikilisi iş yapardı,futbolcu almak değil,onu mutlu etmek,asıl mesele.Ellerin yararlı olabileceğini daha önce belirtmiştim,geri gelsin......

gerçekefsane
23.08.2006, 11:47
Jun, bu takımda kesinlikle çok faydalı olurdu. Trabzonspor'a şanssız bir dönemde geldi. Bu kadroda çok rahatlıkla oynardı.

Abi geliyor diye bağırırsan futbolcuyu strese sokarsın. Atacabileceğin golü de atamazsın.

Adem CAKIR
23.08.2006, 11:50
Arkadaşlar bence yerine daha iyisini koyabileceğimiz her adam gönderilebilir. Evet daha iyi adam daha çok para demek. Ama daha iyi adamlar daha çok başarı demek. Daha çok başarı daha çok gelir demek.

Ama hayalci de olmamak lazım. Daha biz kimseyi satmadan sol tarafa bir oyuncu almayı beceremedik. takım tek kanatlı kuş gibi. Yalpalaya yalpalaya uçmaya çalışıyor ama daha yerden havalanmayı beceremedi...

Bu noktada görünen o ki, Symek'in, Yattara'nın yerine daha iyilerini koymak mümkün değil. Çoğunun beğenmediği(bende dahil) Hüseyinin yerine daha iyisini bulmak bu saatten sonra zor. Ya biz Lee 'nin yerine, Lee'den daha iyi adam bulamıyoruz anlamak, çıldırmamak mümün değil.

Para ediyorken gönderelim !!!
Bunun ölçüsü nedir ? LigA'dan aldığımız cem'le M.Ocak'lamı şampiyon olacağız...

Bu sene içinde Alınacak iyi bir yabancı (Tercihan ortanın soluna) ve mümkün olursa Jef'in yerine iyi bir kaleci bu takımın havalanmasına yeter.
Bu sene için daha fazla transfer hayal etmek, hayal kırıklığından başka bir şeye yaramaz.

Umarım yönetim son iki yılda yapılan transfer hatalarından büyük dersler alır. Önümüzdeki sene takımı komple değiştirmek yerine, yedek kulübesine adam almak yerine öncelikle bu takımda alındığı mevkiide direkt oynayacak, Türkiye'de mevkiisinin en iyi 2-3 adamından biri diyebileceğimiz nokta transferler yapılır. 2 sezon önce Türkiye 2.si olup şampiyonlar ligine şanssız bir şekilde veda eden takım nerede, bu günkü kadro nerede ? iyidir kötüdür onu kastetmiyorum. Son 6 ay içinde 3-5 oyuncusu hariç 11'i tamamen değişen bir kadro'dan bahsediyorum. Futboldan az çok anlayan herkes bir takımın 11'i ile bu kadar oynanmaması gerektiğini bilir.

O yüzden şimdi mümkünse kimseyi satmayalım önce Sol açığı ve Kaleciyi alalım.

Muhalif
23.08.2006, 12:02
Sonuç: Pletikosa + Keçeli + Mineiro
Sonuç: Pletikosa+Keçeli+Mineiro-Lazaroni olsaydı küsüratsız,kesirsiz net bir sonuç olurdu bence:)
Yönetime biri şu 3 oyuncunun adını yazdırsın.. Kanca da uğraşmasın oralarda boş yere.. versin parayı 31 yaşında falan bakmadan alsın gelsin Mineiro'yu.. Marce ile birlikte 2 sene oynasalar yeter.. Keçeli için de 'Celalettin,Ömer,Feridun' u versinler takasa.. Pletikosa zaten alınmış da açıklanmıyor gibi bir hava var ortamda..
Lazaroni ye rağmen ilk 2 ye kalıp Şl'ye girebilir bu kadro.. Lazaroni haricinde herhangi biri de şampiyon yapar :)

akdin
23.08.2006, 12:05
"Keçeli için de 'Celalettin,Ömer,Feridun' u versinler takasa" Kim bu Keçeli,saydığın oyuncular çok iyi alternatifler,yazık olur.....

firidin
23.08.2006, 12:06
Şu aşama da hoca degiştirmek yararlı olmaz,takımdaki sıkıntı,herşeyin çorbaya dönmesi,elimizdeki futbolcular kötü değil,sadece zamana ihtiyaç var.Alınacak 1-2 futbolcuyu kurtarıcı olarak görmek hayal kırıklığı yaratır.Şöyle ki şu kadro da Jun Marcelinho ikilisi iş yapardı,futbolcu almak değil,onu mutlu etmek,asıl mesele.Ellerin yararlı olabileceğini daha önce belirtmiştim,geri gelsin......

ya hocam yapma yaa JUN mu_?

ben sana bi başlık söyliyim sana en güzel cvp olur sanırım....

tarihi hatırlamıorum sanırım günebakışın haberiydi'''MÜJDE JUN 628 dk sonra SUT çekti'''''' ya bi futbolcu ne kadar kalas olursa olsun fatihli gokdenizli YATTARALI SZYMEK li kadroda en azından 1 ŞUT çekerdi yaaa!!!!!!!GOLÜ filanda geçtim sadece ŞUT!!!!

o adam benım gördügüm en kabiliyetsiz forvet....bi golcü 6 pasın içinde eger topu arkasındakine bırakmayı düsünüyorsa bence o salıklı ii bi golcü diildir.....saygılarımla

Sevgi
23.08.2006, 12:07
kaleci ve sol kanat oyuncusu eksiğimiz var evet ama daha önmeli taraftar transferi şart.maç esnasında fatih tekke tezahüratları yapılmayacağını bilen, resturantta karşılaştığı futbolcuya kazma diyemeyeceği bilincinde olan taraftar şart.En az 15 bin taraftar transfer etmeliyiz.
Birisi şampiyonluk mu dedi!!!Mümkün değil bu taraftarla ilk dörtteki yerimizi alırız o kadar.

gerçekefsane
23.08.2006, 12:07
Celalleddin, Feridun ve Ergin Keleş gider. Ömer Rıza'yı bırakmazlar.

selçukabi
23.08.2006, 12:09
Takip etmiyorum ama, Thomas Gravesen alınırsa Orta sahada problemimiz kalmaz diye düşünüyorum.Ama Szymek'in gitmesi tehlikeli olabilir.Oyun kurabilecek bir oyuncu daha giderse pas yüzdemiz düşebilir.Gravesen tam oyun kurucu değil çünkü.Sol kanatı da yerli bir oyuncu ile çözebilirler belki.Aslında Emre Belezoğlu da tam bizim orta sahaya ilaç olabilicek oyuncu.Yönetimden böyle büyük şeyler beklememek lazım tabii.Böylece sol kanatta da yabancı hakkı kullanılabilir.

Kemençeci
23.08.2006, 12:10
Yok abi Szymek denen kişi bir an önce tasını tarağını toplayıp gitmeli böyle adamlara ihtiyacımız yok.

akdin
23.08.2006, 12:15
ya hocam yapma yaa JUN mu_?

ben sana bi başlık söyliyim sana en güzel cvp olur sanırım....

tarihi hatırlamıorum sanırım günebakışın haberiydi'''MÜJDE JUN 628 dk sonra SUT çekti'''''' ya bi futbolcu ne kadar kalas olursa olsun fatihli gokdenizli YATTARALI SZYMEK li kadroda en azından 1 ŞUT çekerdi yaaa!!!!!!!GOLÜ filanda geçtim sadece ŞUT!!!!

o adam benım gördügüm en kabiliyetsiz forvet....bi golcü 6 pasın içinde eger topu arkasındakine bırakmayı düsünüyorsa bence o salıklı ii bi golcü diildir.....saygılarımla

Değerli Kardeşim Jun kaç dakika,hangi şartlarda oynadı dikkat ettin mi? İyi oynayamadıysa bu bizim hatamızdır,tavsiyem marcelinho-Jun ikilisi.....Unutma ki "hayattaki başarı biriktirme ile olur,harcama ile değil",elindekinin kıymetini bilip onu en iyi şekilde kullanacaksınız .Yıllardır harcıyoruz halimiz belli,farklılık yaratmalıyız.......

Kemençeci
23.08.2006, 12:16
Abi yaşına saygım var da -Silinmiştir- Allahını seversen ya. Ne Jun'u:mad:

gerçekefsane
23.08.2006, 12:18
kaleci ve sol kanat oyuncusu eksiğimiz var evet ama daha önmeli taraftar transferi şart.maç esnasında fatih tekke tezahüratları yapılmayacağını bilen, resturantta karşılaştığı futbolcuya kazma diyemeyeceği bilincinde olan taraftar şart.En az 15 bin taraftar transfer etmeliyiz.
Birisi şampiyonluk mu dedi!!!Mümkün değil bu taraftarla ilk dörtteki yerimizi alırız o kadar.

Trabzonspor, yeni stad yapılana kadar iki seneliğine Trabzon'dan ayrılsın, taraftar Trabzonspor'u özlesin. Trabzonspor, İstanbul'da ilk yılında en kötü ihtimalle ikinci olur. Trabzonspor iki sene boyunca maçlarını İstanbul'da oynasın.

Travelair
23.08.2006, 12:23
Ergin'in mutlaka oynayabileceği bir takıma kiralanıp tecrübe kazanması lazım. İlerde çok iyi olacak Cem Demir de Ersen alındıktan sonra kiralık verilmeli tecrübe kazanmalı güçlenmeli. Ömer Rıza takıma kazandırılmalı. En azından kenarda iyi bir joker ve ateşleyici bir güç.

Gönderilen 2 forvet yerine 1 tane çok kaliteli forvet alınmalı. Ayrıca oyun kurabilen bir ön libero şart ( Zaten ön liberonun varoluş amacı oyun kurabilmesidir, biraz komik oldu ama şartlar gerektirdi bu cümleyi bana kurdurmaya :) )

Kanat konusunda Mustafa Keçeli konusuna pek katılmıyorum Murat Ocak ile birlikte sol kanatta 2 ofansif eleman sıkıntı yaşatır. Bunun yerine Murat Ocak'ın sol kanada çekilip yerine sol bek aranması daha mantıklı

UğurB
23.08.2006, 12:23
Afrika Kupasi olayina takilanlara. Afrika Kupasi 2 yilda 1 yapilir. 2006 da yapildi bundan sonraki 2008 te...

Naim
23.08.2006, 12:27
Abi yaşına saygım var da afgurma Allahını seversen ya. Ne Jun'u:mad:

Terbiye bu forumun üyeleri için Meziyet değil Mecburiyettir
dikkat edelim

gerçekefsane
23.08.2006, 12:28
Afrika Kupasi olayina takilanlara. Afrika Kupasi 2 yilda 1 yapilir. 2006 da yapildi bundan sonraki 2008 te...

Afrika kupasının iki yılda bir yapılması iyi de, sorun çözülmedikçe sorunun ertelenmesi olur. Sorunu çözeceksin, bu kadar basit. Yattara'nın yerinde oynayabilecek oyuncu şart.

Jester
23.08.2006, 12:29
Akdin kardeşim, Muhalif dostuma cevaben "Keçeli için de 'Celalettin, Ömer, Feridun' u versinler takasa" Kim bu Keçeli, saydığın oyuncular çok iyi alternatifler,yazık olur..... demişsin.

Sana şöyle izah etmeye çalışıyim;

1) Keçeli hem defansif hem de ofansif yönü olan, çok istikrarlı bir sol kanat oyuncusu. Alırsan ister solbek oynatırsın, ister orta sahanın solunda. Bir süperstar değildir ama alındı mı sol taraftaki başağrına ilaç olur.

2) Lig ve kupada 4 maç oynadık. Yukarıdaki arkadaşların gönderildiğinde yazık olacağına dair bir ışık gördün mü sen?

3) Alternatif oyuncu, adı üstünde alternatiftir. Yani önce bir mevkide sağlam bir adamın olur, ondan sonra bu adamın sakatlık, formsuzluk vs. gibi durumlarında sahaya sürdüğünde seni çok üzmeyecek, hatta gençse zaman içinde asıl oyuncuyu formuyla tehdit edecek adama alternatif denir. Yani bir mevkide doğru dürüst bir adamın yoksa eğer, "alternatiftir, dursun" mantığıyla adam tutamazsın. Şu an itibarıyla bu takımın solbek mevki boştadır çünkü Murat'ın defansif yönü çok zayıftır, Celo da defansif olarak çok kötü olmasa da ileriye attığı her topu rakibe ya da taca attığından alternatif bile olamamaktadır. Bu durumda ben alternatiftir dursun mantığıyla Celo'yu tutacağıma, hizmetleri için teşekkür edip Celo'yu gönderir, Keçeli'yi alır, alternatif olarak da Ferhat'ı düşünürüm.

4) Her halikarda adı geçen üç arkadaşımız da şampiyonluğa oynayan bir takımın ilk onbir oyuncusu değildir. Omurgası ve ilk onbiri oturmamış bir takımda alternatif diye tutulmaları da lükstür.

gerçekefsane
23.08.2006, 12:34
Mustafa Keçeli'yi Trabzonspor'un Türkiye kupasında Denizlispor ile oynadıkları maçı hatırlasınlar, Yattara'yı çok yıpratmış, tartışma çıkmış, ikinci yarıya başlarken kulübeye alınmıştı. Eren Malatyaspor'dayken Yattara-Eren tartışması olmuştu.

akdin
23.08.2006, 12:36
Akdin kardeşim, Muhalif dostuma cevaben "Keçeli için de 'Celalettin, Ömer, Feridun' u versinler takasa" Kim bu Keçeli, saydığın oyuncular çok iyi alternatifler,yazık olur..... demişsin.

Sana şöyle izah etmeye çalışıyim;

1) Keçeli hem defansif hem de ofansif yönü olan, çok istikrarlı bir sol kanat oyuncusu. Alırsan ister solbek oynatırsın, ister orta sahanın solunda. Bir süperstar değildir ama alındı mı sol taraftaki başağrına ilaç olur.

2) Lig ve kupada 4 maç oynadık. Yukarıdaki arkadaşların gönderildiğinde yazık olacağına dair bir ışık gördün mü sen?

3) Alternatif oyuncu, adı üstünde alternatiftir. Yani önce bir mevkide sağlam bir adamın olur, ondan sonra bu adamın sakatlık, formsuzluk vs. gibi durumlarında sahaya sürdüğünde seni çok üzmeyecek, hatta gençse zaman içinde asıl oyuncuyu formuyla tehdit edecek adama alternatif denir. Yani bir mevkide doğru dürüst bir adamın yoksa eğer, "alternatiftir, dursun" mantığıyla adam tutamazsın. Şu an itibarıyla bu takımın solbek mevki boştadır çünkü Murat'ın defansif yönü çok zayıftır, Celo da defansif olarak çok kötü olmasa da ileriye attığı her topu rakibe ya da taca attığından alternatif bile olamamaktadır. Bu durumda ben alternatiftir dursun mantığıyla Celo'yu tutacağıma, hizmetleri için teşekkür edip Celo'yu gönderir, Keçeli'yi alır, alternatif olarak da Ferhat'ı düşünürüm.

4) Her halikarda adı geçen üç arkadaşımız da şampiyonluğa oynayan bir takımın ilk onbir oyuncusu değildir. Omurgası ve ilk onbiri oturmamış bir takımda alternatif diye tutulmaları da lükstür.

Keçeli çok gerekliyse;parayla alınsın o zaman,şampiyonluğa oynayacak takımın,lükslere ihtiyacı vardır,onları tutacak gücü de olmalıdır.....

champions
23.08.2006, 12:42
sezon içinde takımın hiçbir işine yaramayacak sadece kulübede oturacak futbolcuların bu takımda işi yok bu takım kadrosundaki herkesin bu takım az veya çok katkısı olmalı

cipses
23.08.2006, 12:57
arkadaşlar
lazaroniyle almanyadaki kamp sırasında gazeteciler arasında geçen bir anektot geldi aklıma

gazeteciler soruyor
mossoro ve wagner transferi ne oldu diye
adam da saha kenarında gezen iki yöneticiyi gösterip işte wagnerle mossoro diyor

o zamanlar gülmüştüm buna, ama sanırım haklıydı.
yöneticiler saha kenarında gezmekten başka bir şey yapmıyor

geronimo_61
23.08.2006, 13:07

aslında en klasik yöntemlerden birisidir. çok büyük bir gruptan küçük örnekler alarak yorum yapmak ve yargıya ulaşmak. kolaydır ama gerçekçi değildir. olmayacaktır.

başka kütlelerdeen örnek vermeyi sevmem ama. geçen senenin lig birincisi olan takımın ne taraftarı vardı ne de adam gibi yönetimi. futbolcusu küfür de yedi tokatta. ama kimse o takıma taraftar transfer etmedi. sonuçta ortada.

yanında yuvarlanan topa ayağını uzatmayan bunun yanında aynı zamanda yeteneksiz olan, fakat her ne hikmetse transfer masasında tüm hünerlerini gösteren futbolcuya taraftarın tepkisini çok görürsünüz. taraftar da transfer edersinin. stad da, kale direği de.

hangimiz sahada yürüyen futbolcuya kızmıyoruz. suçlu taraftar olmadı, olmayacakta. dolmuş parası bulamadığımız için maçtan sonra vakfıkebir'e yürüyerek giden taraftarlar da var. öğle yemeği parasını bilet parasına da yatıran var. her yerde her zaman bu takıma herşeyini veren taraftar da var. ama kusura bakmayın trabzon için her şeyini veren futbolcu daha göremedim...

Kemençeci
23.08.2006, 13:29
Terbiye bu forumun üyeleri için Meziyet değil Mecburiyettir
dikkat edelim

ironmmaster terbiyeyi senden öğrenecek değilim. Kaldı ki benim yazdığımda terbiye sınırını aşan bir şey yok sadece mizahi bir takılma var. Konuşmuş olmak için konuşma Allahını seversen.

Sevgi
23.08.2006, 13:31
dolmuş parası bulamadığımız için maçtan sonra vakfıkebir'e yürüyerek giden taraftarlar da var. öğle yemeği parasını bilet parasına da yatıran var. her yerde her zaman bu takıma herşeyini veren taraftar da var. ama kusura bakmayın trabzon için her şeyini veren futbolcu daha göremedim...

foruma ilk üye olduğum dönemlerde(takımın en iyi dönemiydi) yukarda vermiş olduğunuz örnekleri vererek kimsenin taraftara haydut demeye eleştirmeye hakkı yok diye az tartışmadım öyle tartışma ki sonu ceza almaya kadar gitti.Şu forumda geçirdiğim iki yıl sonunda çok bilen TRABZONSPOR taraftarının aslında hiçbirşey bilmediğini gördüm.Geçen zaman içinde çok bilen taraftarın maç 1-1 oynanırken kulübü tehdit ederek giden bir futbolcuya tezahürat ettiğini gördüm, geçen zaman içinde daha takımda 25 dk oynayan futbolcuya kazma denildiğini gördüm ve daha neler neler.Taraftarlık öyle ben bilirim edasıyla oturup çekirdek çitletmeyle oluyorsa eyvallah, taraftarlık giden futbolcu yüzünden sahadakini baskı altında tutmayla oluyorsa eyvallah, taraftarlık şehre yeni gelen bir futbolcuya hakaret etmekse eyvallah.Tartışmaya girmek istemediğim için başka bişey yazmaya gerek duymuyorum ve ekliyorum kesinlikle taraftar transferine ihtiyacımız var :cool:

CAFER ÖZER
23.08.2006, 13:41
foruma ilk üye olduğum dönemlerde(takımın en iyi dönemiydi) yukarda vermiş olduğunuz örnekleri vererek kimsenin taraftara haydut demeye eleştirmeye hakkı yok diye az tartışmadım öyle tartışma ki sonu ceza almaya kadar gitti.Şu forumda geçirdiğim iki yıl sonunda çok bilen TRABZONSPOR taraftarının aslında hiçbirşey bilmediğini gördüm.Geçen zaman içinde çok bilen taraftarın maç 1-1 oynanırken kulübü tehdit ederek giden bir futbolcuya tezahürat ettiğini gördüm, geçen zaman içinde daha takımda 25 dk oynayan futbolcuya kazma denildiğini gördüm ve daha neler neler.Taraftarlık öyle ben bilirim edasıyla oturup çekirdek çitletmeyle oluyorsa eyvallah, taraftarlık giden futbolcu yüzünden sahadakini baskı altında tutmayla oluyorsa eyvallah, taraftarlık şehre yeni gelen bir futbolcuya hakaret etmekse eyvallah.Tartışmaya girmek istemediğim için başka bişey yazmaya gerek duymuyorum ve ekliyorum kesinlikle taraftar transferine ihtiyacımız var :cool:
Sevgi söylediklerine aynen katılıyorum.
Hiç kimse Trabzonspordan büyük değildir.Havalanında 70 milyonun gözü önünde
"TRABZONSPORDAN AYRILIYORUM BU KADAR BASİT" diyen bir futbolcuyu gönderdi diye hemde kulübü zarar ettirmeden gönderdi diye Yönetimi tehdit etmeye kalkan Traftar ın yerine Takımına sahip çıkacak tafaftar transferi yapılmalı,Sorun nerdeyse o çözülmeli,
Yönetimi daha göreve başlamadan eleştirenler,Geçen sezon Tüm maçlarda ne kadar mahkum oynadığımız günleri unuttular,Geçen seneki şansın onda biri olsaydı şu anda 9 puanla liderdik,
Kim ne derse desin elbette hiç kimse 4x4 lük değildir.Bu kadrodan bu yönetimden eksiklerine rağmen umutluyum,Teknik direktör için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ama En azından Halil hodziç den daha iyi tek söyleceğim budur.

cipses
23.08.2006, 13:44
arkadaşlar
taraftarlık konusunda ankette bir bölüm açıp tartışmak istiyorsanız sizi tutan yok
ama burası kimin taraftar olduğunu tartışacak yer değil. burda transfer politikamızı,ki öyle bir politikamız olduğunu sanmıyorum, dolayısıyla nasıl olması gerektiğini tartışıyoruz
ilginize ve dikkatinize teşekkürler

littlebighorn
23.08.2006, 14:05
Ergin'in mutlaka oynayabileceği bir takıma kiralanıp tecrübe kazanması lazım. İlerde çok iyi olacak Cem Demir de Ersen alındıktan sonra kiralık verilmeli tecrübe kazanmalı güçlenmeli. Ömer Rıza takıma kazandırılmalı. En azından kenarda iyi bir joker ve ateşleyici bir güç.

Gönderilen 2 forvet yerine 1 tane çok kaliteli forvet alınmalı. Ayrıca oyun kurabilen bir ön libero şart ( Zaten ön liberonun varoluş amacı oyun kurabilmesidir, biraz komik oldu ama şartlar gerektirdi bu cümleyi bana kurdurmaya :) )

Kanat konusunda Mustafa Keçeli konusuna pek katılmıyorum Murat Ocak ile birlikte sol kanatta 2 ofansif eleman sıkıntı yaşatır. Bunun yerine Murat Ocak'ın sol kanada çekilip yerine sol bek aranması daha mantıklı
Oynayabileceği takıma derken bence bu Akçaabat olmamalıdır. Akçaabatı pilot takım, gençlerin yetişeceği takım olarak düşünüyoruz ama orada oynayan gençlerimiz nedense kendini geliştiremiyor. (Bu konuda Trabzonda yaşayan arkadaşların yorumları olabilir) Bence farklı şehirlerde takımları denemek gerekiyor. Bkz. Arda-Manisa. Biz de daha önce Fatih- Altay, Hüseyin- Antalya örnekleri. Her ne kadar bu başlığın konusu değilse de önemli gördüğüm için belirtmek istedim.

EmrahYalçınalp
23.08.2006, 14:07
Bence de Trabzon'dan uzak kalmalarında fayda var. Nedenini bilmiyor ve açıklayamıyorum ama Sebat'ta yeterli tecrubeyi kazanıp bireysel olarak da olgunlaşacaklarına pek ihtimal veremiyorum niyeyse.

cipses
23.08.2006, 14:19
bence bu transfer dosyasını takıma yararı dokunmayacak ve gelecek senelerde kurtulmak için üstüne nerdeyse para vereceğimiz adı sanı duyulmamış abuk subuk adamları almadan kapatmak lazım.
keza transfer döneminin kapanması yaklaştıkça alınacak adamlar genelde böyle olur.
çünkü dünyanın bir çok yerinde ligler başladı ve başlamak üzere ve bütün takımlar alacaklarını aldı satacaklarını sattı, geriye kalanlar ya beş para etmez adamlar veya acaip sorunlu kişilikler.

he iyi futbolcu mu, sezon sonunda 5 liraysa şimdi 10 lira. hem bu satten sonra takımı görecek tanıyacak, şehire alışacak, uyum sorunu dil sorunu derken, sene sonunda ancak alırız verimi adamdan.

taraftar yönetimi transfer baskısı altında tutmamalı,elindeki kadroya sonuna kadar destek olup neticesini görmelidir.

inanıyorum ki takım form tutsa, elimizdeki çoğu oyuncular, istanbul takımlarında oynayan oyunculardan daha değerlidir.

akdin
23.08.2006, 14:29
bence bu transfer dosyasını takıma yararı dokunmayacak ve gelecek senelerde kurtulmak için üstüne nerdeyse para vereceğimiz adı sanı duyulmamış abuk subuk adamları almadan kapatmak lazım.
keza transfer döneminin kapanması yaklaştıkça alınacak adamlar genelde böyle olur.
çünkü dünyanın bir çok yerinde ligler başladı ve başlamak üzere ve bütün takımlar alacaklarını aldı satacaklarını sattı, geriye kalanlar ya beş para etmez adamlar veya acaip sorunlu kişilikler.

he iyi futbolcu mu, sezon sonunda 5 liraysa şimdi 10 lira. hem bu satten sonra takımı görecek tanıyacak, şehire alışacak, uyum sorunu dil sorunu derken, sene sonunda ancak alırız verimi adamdan.

taraftar yönetimi transfer baskısı altında tutmamalı,elindeki kadroya sonuna kadar destek olup neticesini görmelidir.

inanıyorum ki takım form tutsa, elimizdeki çoğu oyuncular, istanbul takımlarında oynayan oyunculardan daha değerlidir.

Sizi kutluyorum,görüşlerinize katılıyorum,hep daldaki kuşa bakarak,elimizdekinden de oluyoruz......

firidin
23.08.2006, 14:32
Değerli Kardeşim Jun kaç dakika,hangi şartlarda oynadı dikkat ettin mi? İyi oynayamadıysa bu bizim hatamızdır,tavsiyem marcelinho-Jun ikilisi.....Unutma ki "hayattaki başarı biriktirme ile olur,harcama ile değil",elindekinin kıymetini bilip onu en iyi şekilde kullanacaksınız .Yıllardır harcıyoruz halimiz belli,farklılık yaratmalıyız.......

bak arkadasım bi futbolcuyu oynadıgı dk basına bakarak diil de top ayagındayken ve topsuz alanda yaptıklarına bakılarak o oyuncu hakkında fikir edinilebilir.bi oyuncu uyum sorunu yaşasa bile en azından 1 e 1 de bi adam geçer bi olumlu top kullanır kaleye sut çeker anlarsın adamın ii olup olmadıgını!!! mesela gökdeniz en kötü maçlarında bile topu ayagına aldıgında dikine oynar adam geçer topuda kaptırırdı hee bu oyuncuya takıma alışsın toplarıda ii kullanır dersin.ama bi golcü gol atamıyorsa(hakan şükür örnegi)en azından gol kaçırır da saçbaş yoldurur bilirsinki bu adam gol pozisyonuna giriyorsa birini mutlaka atıcaktır ve kendine gelicektir.ama bahsettigimiz oyuncu(JUN)Türkiyenin en ii asist yapan tam 4 futbolcusuyla beraber oynadı...(dikkatini çekerim)buna ragmen ben hatırlamıyorum sen hatırlıyosan söyle kaç gol pozisyonuna girdi____????

bak sana semih örnegi semih fb deyken jun un TRABZONSPORDA oldugundan daha fazlamı görev aldı__?veya sana bi örnek daha gs hasan kabze ,jundan daha fazlamı süre aldı ama bu sürelerde bi JUNun yaptıklarına diyemiorum yapamadıklarına bak bide bu soyledigim alelade adamların yaptıklarına bak!!!!bence ali güzeldal yetersiz bu futbolcu TRABZONSPORUMUZ için ama jundan 10 kat daha ii bi futbolcu....

sözün kısası bi futbolcu maç esnasında topu ayagına aldıgında kendini gösterir.!!!!jun bunu yapmaktan aciz bi topcuydu........

TRABONSPORUN alt yapısını bi karıştırsan 10 tane jundan iyi forvet görürsün....bunlar bize yetmedigi için A takımda diilken JUN (bu ne perhiz bu ne LAHANA turşusu)dedirtmekten baska hiç bi işe YA-RA-MAZ!!!!

saygılarımla........

Telha TANYILDIZI
23.08.2006, 14:38
noluyor millet birbirinize düşmüşsünüz allahtan korkun hepimizin amacı aynı neden birbirimizi yiyelim yaww ayıptır bi fenerli forma girse venları görse bize neresinden güler biliyormusunuz
allah mutlaka yardım eder merak etmeyin

akdin
23.08.2006, 14:40
bak arkadasım bi futbolcuyu oynadıgı dk basına bakarak diil de top ayagındayken ve topsuz alanda yaptıklarına bakılarak o oyuncu hakkında fikir edinilebilir.bi oyuncu uyum sorunu yaşasa bile en azından 1 e 1 de bi adam geçer bi olumlu top kullanır kaleye sut çeker anlarsın adamın ii olup olmadıgını!!! mesela gökdeniz en kötü maçlarında bile topu ayagına aldıgında dikine oynar adam geçer topuda kaptırırdı hee bu oyuncuya takıma alışsın toplarıda ii kullanır dersin.ama bi golcü gol atamıyorsa(hakan şükür örnegi)en azından gol kaçırır da saçbaş yoldurur bilirsinki bu adam gol pozisyonuna giriyorsa birini mutlaka atıcaktır ve kendine gelicektir.ama bahsettigimiz oyuncu(JUN)Türkiyenin en ii asist yapan tam 4 futbolcusuyla beraber oynadı...(dikkatini çekerim)buna ragmen ben hatırlamıyorum sen hatırlıyosan söyle kaç gol pozisyonuna girdi____????

bak sana semih örnegi semih fb deyken jun un TRABZONSPORDA oldugundan daha fazlamı görev aldı__?veya sana bi örnek daha gs hasan kabze ,jundan daha fazlamı süre aldı ama bu sürelerde bi JUNun yaptıklarına diyemiorum yapamadıklarına bak bide bu soyledigim alelade adamların yaptıklarına bak!!!!bence ali güzeldal yetersiz bu futbolcu TRABZONSPORUMUZ için ama jundan 10 kat daha ii bi futbolcu....

sözün kısası bi futbolcu maç esnasında topu ayagına aldıgında kendini gösterir.!!!!jun bunu yapmaktan aciz bi topcuydu........

TRABONSPORUN alt yapısını bi karıştırsan 10 tane jundan iyi forvet görürsün....bunlar bize yetmedigi için A takımda diilken JUN (bu ne perhiz bu ne LAHANA turşusu)dedirtmekten baska hiç bi işe YA-RA-MAZ!!!!

saygılarımla........

Haklı olabilirsin,benim söylediğim;Jun'u kazanmak için ne yaptık?Bu futbolcunun maliyetini dikkate alarak yeterince ısrar edilmediğini düşünüyorum,Hakan Şükür gsye geldiğinde 9 hafta gol atamadığı halde ilk 11 oynamıştı!!!!!!!!!!!!!!!!Bir de asist vardır ve de asist vardır...............

Mert67
23.08.2006, 14:53
MUSAMPA ŞARTLARI KABUL EDERSE"
Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, önümüzdeki 1 veya transfer yapabileceklerini söylerken, kaleci arayışlarının olmadığını belirtti.. Kafkas, Kiki Musampa'nın şartlarını kabul etmesi durumunda yeniden masaya oturabileceklerini de söyledi..
kaynak ajansspor

gerçekefsane
23.08.2006, 14:55
Jun'un alışma döneminde, Gökdeniz cezalı, Szymek ayağı kırıldı, Fatih tekke'nin sakatlıkları, Lee kaç maç iyi oynadı. Trabzonspor Jun'suz ne yaptı. Yattara, fatih, gökdeniz, szymek'li beraber kaç maç oynadı.
Jun, Trabzonspor kadrosundan oynayan bir çok oyuncudan daha iyidir. Trabzonspor kadrosundan kaç tane oyuncu milli takıma seçilmiş, Jun ülkesinin milli takımına seçilmiş oyuncu.Trabzonspor altyapısından son yıllarda kaç tane oyuncu yetişti.

Herkesin fikri var, beğenmek zorunda değilsiniz, İkili tartışmaya girmeye gerek yok. Jun'u beğenmeyebilirsin, ben beğeniyorum.

BMN'de bu sık olmaya başladı, herkes futbol bilgisini ispatlamaya çalışıyor.

Futbol üstadı değilim, futbol bilgim çok fazla yoktur.

Bahtiyar
23.08.2006, 15:03
Kafkas, transfer çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, "Kaliteli oyuncu arayışımız devam ediyor. Tahmin ediyorum ki önümüzdeki hafta içinde kadromuza 1 yada 2 futbolcu katabiliriz. Gümdemimizde birçok isim var. Bu oyuncularla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ancak şu bilinmelidir ki kaleci arayışımız kesinlikle yok. 3 kalecimize de güvenimiz sonsuz. Şu anda Faruk Kanca arkadaşımız Brezilya'da Eller'in bonservisini İnternacional'a vermek için temaslarını sürdürüyor. Eller'in kiralık sözleşmesi Aralık ayında dolacağı için şu an yabancı kontenjan hakkımız dolu. Bu sorunu biran önce ortadan kaldırmak istiyoruz. Yönetici arkadaşımızın Brezilya'da bulunmasının en önemli nedenlerinden biri de budur" dedi.

MUSAMPA TEKRAR GÜNDEMDE
Mutlaka bir sol kanat oyuncusu transfer edeceklerini dile getiren Kafkas, "İyi bir kadromuz var. Ancak bazı noktalarda eksiklikler var. Bu eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz. Daha önce görüşüp anlaşamadığımız Musampa' nın Trabzonspor' da oynamaya sıcak baktığını öğrendik. Zaten kendisi düne kadar İstanbul' daydı. İspanya' ya yeni gitti. Eğer bizim şartlarımızı kabul ederse tekrar kendisiyle masaya oturabiliriz. Çünkü Musampa kaliteli bir futbolcu" diye konuştu.
kaynak=ajanspor

Burçak
23.08.2006, 15:07
yaa önceden kızardım bunlara ama artık gülüyorum. aynı şeyleri aylardır söylüyolar . ne yapmaya çalışıyo bunlar yaa. herzaman hafgtyaya transferler tamam. cuma günmü hallediyoruz. p.tesiye kaldı. cuma günü bitiyor. al işte yine haftaya deniyor.

Gürkan
23.08.2006, 15:09
Olembe de gündeme geldi
Tecrübeli kalecinin de Trabzonspor'da oynamaya sıcak baktığı öğrenildi. Pletikosa, "Trabzonspor beni uzun süredir takip ediyor. Türkiye'de futbol oynamak isterim. Eğer kulübümle anlaşma sağlanırsa benden yana sorun çıkacağını sanmıyorum" ifadesini kullandı. Yakın çevresinden Trabzonspor hakkında bilgi alan Pletikosa duyduklarının hep olumlu şeyler olduğunu da vurguladı. Öte yandan Marsilya'da forma giyen Kamerunlu Olembe'de gündemde.

////

Okan Koç'un yeteneklerine birşey diyeceğim yok. Ama bu durumda olmasının nedeni genç yaşta şöhretin ve paranın ağırlığını kaldıramamış olması. Hala da takımlarında kadro dışı kalmaya devam ediyor. Ayrıca gece hayatına düşkün. Böyle bir transfer bize yararlı olamaz

trabzonda adamın gece hayatımı olur be.istanbul gibi değilki osursan etraf taraftar.bence gece hayatı olan bır futbolcu bırakmak ıstıyorsa trabzon en ıyısı.tum gozler ustunde burnunu evden cıkarsan taraftar tepene bıner.

Telha TANYILDIZI
23.08.2006, 15:13
bizim transferlerin durumu neye benzedi biliyormusunuz hani bi atasözü vardır 'halamın bıyıkları olsaydı amcam olurdu' şimdi bizdede aynı durum halamın 3 tel bıyığı var 2 tane daha çıkarsa amca diyecem

bide bi şarkı vardı (ah şuu papatya fallarıı ) diye

Bahtiyar
23.08.2006, 15:22
Transfer çalışmaları ile ilgili sorular üzerine Lazaroni, "Geçen gün bir gazetede benim ve Brezilya'da bulunan yönetici hakkında bir haber çıktı. Transferleri ben engelliyorum şeklinde. Herkes kendi işine baklamalı, sorumluluğunu bilmeli. Ne kadar ben istesem de kulüp sorumluluğunu biliyor. Ben de halen beklemedeyim. Transferde ekonomik bölüm benim dışımda kalıyor. Teknik olarak ben gelecek oyuncunun Trabzonspor'a fayda sağlayıp sağlamayacağına bakıyorum. Benim de bu anlamda Brezilyalı bazı futbolcularla görüşmem oldu. Bunların isimlerini de şu an size veriyorum. Beşiktaş'a gelen Ricardinho ile görüştüm ve Trabzonspor'a seve seve geleceğini söyledi. Vagner, Massaro, Gilberto ile görüşmem oldu. Bu oyunculardan da olumlu cevap aldım. Ben herkesle konuşup da buraya getiremezsem olmuyor. Çünkü benim de Brezilya'da bir ismim var" diyerek yönetime göndermede bulundu.

Lazaroni, kaleci talebi olup olmadığı ile ilgili soruya Türkçe "Yok" diye cevap verirken, toplantı sonunda ise yine Türkçe olarak, "Trabzonspor'a başarılar diliyorum" diyerek basın toplantısı bitirdi.
ajanspor

Gürkan
23.08.2006, 15:22
başka kütlelerdeen örnek vermeyi sevmem ama. geçen senenin lig birincisi olan takımın ne taraftarı vardı ne de adam gibi yönetimi. futbolcusu küfür de yedi tokatta. ama kimse o takıma taraftar transfer etmedi. sonuçta ortada.

yanında yuvarlanan topa ayağını uzatmayan bunun yanında aynı zamanda yeteneksiz olan, fakat her ne hikmetse transfer masasında tüm hünerlerini gösteren futbolcuya taraftarın tepkisini çok görürsünüz. taraftar da transfer edersinin. stad da, kale direği de.

hangimiz sahada yürüyen futbolcuya kızmıyoruz. suçlu taraftar olmadı, olmayacakta. dolmuş parası bulamadığımız için maçtan sonra vakfıkebir'e yürüyerek giden taraftarlar da var. öğle yemeği parasını bilet parasına da yatıran var. her yerde her zaman bu takıma herşeyini veren taraftar da var. ama kusura bakmayın trabzon için her şeyini veren futbolcu daha göremedim...

bu yazıya taraftarlarla ılgılı baslıkta degınmek gerekırdı ama.gs gıbı bır takım taraftarına ve yonetımıne ragmen parasaızlıkta sampıyon olurken.bızım beyzedeler strese gırıp mac alamazken.onunden gecen topa kosmayıp uzanmayıp yenılgının faturasını taraftar baskısına cıkarırken.ve bazı taraftarlar (ki bende çekirdek çitleyen yani bagırmayan taraftardan şikayetçi iken) tüm başarısızlıkları sadece taraftara yüklemekteler.

yani stada çekirdek sokulmasa şampiyonuz.

Bahtiyar
23.08.2006, 15:25
Transfer çalışmaları ile ilgili sorular üzerine Lazaroni, "Geçen gün bir gazetede benim ve Brezilya'da bulunan yönetici hakkında bir haber çıktı. Transferleri ben engelliyorum şeklinde. Herkes kendi işine baklamalı, sorumluluğunu bilmeli. Ne kadar ben istesem de kulüp sorumluluğunu biliyor. Ben de halen beklemedeyim. Transferde ekonomik bölüm benim dışımda kalıyor. Teknik olarak ben gelecek oyuncunun Trabzonspor'a fayda sağlayıp sağlamayacağına bakıyorum. Benim de bu anlamda Brezilyalı bazı futbolcularla görüşmem oldu. Bunların isimlerini de şu an size veriyorum. Beşiktaş'a gelen Ricardinho ile görüştüm ve Trabzonspor'a seve seve geleceğini söyledi. Vagner, Massaro, Gilberto ile görüşmem oldu. Bu oyunculardan da olumlu cevap aldım. Ben herkesle konuşup da buraya getiremezsem olmuyor. Çünkü benim de Brezilya'da bir ismim var" diyerek yönetime göndermede bulundu.

Lazaroni, kaleci talebi olup olmadığı ile ilgili soruya Türkçe "Yok" diye cevap verirken, toplantı sonunda ise yine Türkçe olarak, "Trabzonspor'a başarılar diliyorum" diyerek basın toplantısı bitirdi.
kaynak=ajanspor

korsan61
23.08.2006, 15:42
bu nasıl iştir anlamıyorum kaleciye ihtiyacımız yokmuş böyle birşey düşünmek bile istemiyorum acil bir kaleci lazım ama bu sezon iddamız kalmadı derseniz kaleciyede ihtiyaç yok sol kanatada bu kadro ligi orta sıralarda bitirir.

Telha TANYILDIZI
23.08.2006, 15:55

kaynak=ajanspor

efer bunlar doğruysa gerçekten mükemmel bi yönetimimiz var demektir hepimize geçmiş olsun

champions
23.08.2006, 15:56
Ergin Keleş Sakaryaspor'a kiralandı
Forvet oyuncularımızdan Ergin Keleş, sezon sonuna kadar Turkcell Süper Lig takımlarından Sakaryaspor'a kiralık olarak verildi.

iyi olmuş 1-2 sene orda oynasın sonra ne olacağı belli olur

İslam Sezer
23.08.2006, 15:56
bu nasıl iştir anlamıyorum kaleciye ihtiyacımız yokmuş böyle birşey düşünmek bile istemiyorum acil bir kaleci lazım ama bu sezon iddamız kalmadı derseniz kaleciyede ihtiyaç yok sol kanatada bu kadro ligi orta sıralarda bitirir.
aynen öyle.hem transfer yapmıyor diye haklı olarak yönetime gönderme yap,hemde zaten pintilik bazılarına fırsat vererek kaleciye ihtiyacım yok de.
yönetim transfer de son 8 günün kaldı.kaleci olsun al,jeff.i sat ya da kirala.pişecekse tolga pişsin niye yabancı bir kaleciyi tecrübe kazansın diye tutalım ki alemin safı bizmiyiz.en sıradan takımlar kalelerine süper yerli yabancı kaleci bulur biz gideriz en kalitesini veya en tecrübesizini bulur nice maçı boş yere veririz.aklım almıyor.nerde mondragonun takımına kattığı güç nerde bizim kalecilerin bu takımdan götürdüğü puanlar.ben defans futbolcusu olsam her zaman stresli olurum.ya yönetim kale boş görmüyor musunuz da hala tv lere çıkıp kaleci ihtiyacımız yok diye demeç veriyorsunuz.ben korkarım ki bu kafayla ligde orta saha ları bile zor görürüz malesef.

firidin
23.08.2006, 16:00
fotosporda da(ki kendilerine hiç güvenmem yinede paylasıyım dedim)

baskan pletikosayla anlastı yazıyor haberin devamınde jef in gönderilmesinin ardından 3 yıllık imza atıcakmıs!!!bu arkadaslara göre tabi!!!!

champions
23.08.2006, 16:04
tüm bu kaleci arayışımız yok açıklamalarının önümüzdeki çok önemli uefa maçına bağlı olarak yapılmış olmasını diliyorum

Umut Uzunoglu
23.08.2006, 16:20
Sn.Lazaroni ilginç işler yapmaya devam ediyor. Kalecilerimiz malasef yeterli değil geçen sene de aynı sıkıntı vardı ama yönetim kaleci aldık alıyoruz derken gene becerip kaleci alamadı.Sonuçta transfer sezonu bitmek üzere ve biz gene son dakika transferi bekliyoruz.Sn.Lazaroni kendi ülke futbolcularını kollamaktan vazgeç gerçekleri söyle.

Jester
23.08.2006, 16:40
Transferi bilmem ama iletişim konusunda en kötü takım biziz sanırım. Hani biz bu taraftarımızı nasıl uyuz ederiz diye düşünseler bu kadar yanlış bir iletişim stratejisi izleyemezler. Başta Kafkas olmak üzere, açıklamalar tam bir felaket.

Üç nokta:
1) Eğer bir konuda bilgi vermeyeceksen basın toplantısı yapmana gerek yok.
2) Eğer verdiğin bilginin de 3 gün sonra tersi olacaksa yine basın toplantısı yapmana gerek yok.
3) Basın toplantısında lafı yuvarlayacaksan yine basın toplantısı yapmana gerek yok.

Ne demek kardeşim haftaya 1-2 oyuncu alabiliriz? Pazardan elma mı alıyorsun? 1 adam mı alacaksın 2 mi? Bunun net olmaması nasıl mümkün olabilir? Bir yandan eksiklerimizi tespit ettik diyorsun, öte yandan 1-2 adam alıcaz diyorsun. Senin eksiğin 1 ise çıkar 1 adam alıcaz dersin, 2 ise 2 dersin. Olur da alamayız mantığıyla lafı çıkıp yuvarlama kardeşim. Madem eksik tespit ettin, çözümünü de sen yapacaksın, alamamak gibi bir opsiyonun olamaz, yoktur.

Bahtiyar
23.08.2006, 16:46
TRABZON'DA KALECİ HAREKATI
Gaziantepspor karşısında alınan şok yenilgi ve kalede Tolga'nın güven vermemesi üzerine bordo-mavili yöneticiler, transferde düğmeye bir kez daha bastı. Rota bu kez Shakhtar Donetsk kalesini koruyan Hırvat kaleci Pletikosa'ya çevrildi. Başkan Nuri Albayrak transferle ilgili olarak bir heyetin Ukrayna'ya giderek çalışma başlatmasını
istedi. Albayrak, "Tecrübesi ve kalitesiyle tam aradığımız isim" diye konuştu.

Olembe de gündeme geldi
Tecrübeli kalecinin de Trabzonspor'da oynamaya sıcak baktığı öğrenildi. Pletikosa, "Trabzonspor beni uzun süredir takip ediyor. Türkiye'de futbol oynamak isterim. Eğer kulübümle anlaşma sağlanırsa benden yana sorun çıkacağını sanmıyorum" ifadesini kullandı. Yakın çevresinden Trabzonspor hakkında bilgi alan Pletikosa duyduklarının hep olumlu şeyler olduğunu da vurguladı. Öte yandan Marsilya'da forma giyen Kamerunlu Olembe'de gündemde
KAYNAK=TRABZONHABER

since1967_
23.08.2006, 16:49
TRABZON'DA KALECİ HAREKATI
Gaziantepspor karşısında alınan şok yenilgi ve kalede Tolga'nın güven vermemesi üzerine bordo-mavili yöneticiler, transferde düğmeye bir kez daha bastı. Rota bu kez Shakhtar Donetsk kalesini koruyan Hırvat kaleci Pletikosa'ya çevrildi. Başkan Nuri Albayrak transferle ilgili olarak bir heyetin Ukrayna'ya giderek çalışma başlatmasını
istedi. Albayrak, "Tecrübesi ve kalitesiyle tam aradığımız isim" diye konuştu.

Olembe de gündeme geldi
Tecrübeli kalecinin de Trabzonspor'da oynamaya sıcak baktığı öğrenildi. Pletikosa, "Trabzonspor beni uzun süredir takip ediyor. Türkiye'de futbol oynamak isterim. Eğer kulübümle anlaşma sağlanırsa benden yana sorun çıkacağını sanmıyorum" ifadesini kullandı. Yakın çevresinden Trabzonspor hakkında bilgi alan Pletikosa duyduklarının hep olumlu şeyler olduğunu da vurguladı. Öte yandan Marsilya'da forma giyen Kamerunlu Olembe'de gündemde
KAYNAK=TRABZONHABER

hadi bakalım hayırlısı acilen kaleci şart.

champions
23.08.2006, 16:50
ne güzel dönüyosunuz öyle, bi daha getirin musampayı sonra olmadı alexe dönün sadece 8 günümüz kaldı nerden dönüyosun hala alınacak isimler belli değilmi umuyorumki herşey tamamdır ve uefa maçından sonra bu işi bitireceklerdir

Pletikosa İddiası
Uzun süredir kaleci arayışlarını sürdüren Bordo-Mavili yönetimin bonservisi Shaktar Donekz de bulunan Hırvatistan milli takım kalecisi Pletikosa’yla her konuda anlaştığı öğrenildi. Yöneticilerin kaleci arayışı olmadığını defalarca belirtmelerine rağmen, Pletikaso’nın imza aşamasına geldiği ancak kesin sonucun Apoel maçı sonrasına bırakıldığı vurgulandı. Küçük pürüzlerin giderilmesi halinde Hırvat kalecinin iki gün sonra Trabzon’a geleceği bildirildi.

Musampa’ya Dönüş
Ayrıca yönetimin orta sahaya yapmayı düşündüğü yabancı transferinde de yeniden Kiki Musampa’ya ibre çevrildi. Birkaç gün önce Trabzon’a gelen ancak anlaşamadan ülkesine giden oyuncunun rakamı indirmesi için menajer Bayram Tutumlu’dan aracılık yapması istendi. Yıllık 1 milyon 100 bin dolar olan ve tamamı peşin istenen ücretin düşürülebilmesi halinde Musampa’yla tekrar masaya oturulabileceğinin altı çizildi.

İslam Sezer
23.08.2006, 16:53
Transferi bilmem ama iletişim konusunda en kötü takım biziz sanırım. Hani biz bu taraftarımızı nasıl uyuz ederiz diye düşünseler bu kadar yanlış bir iletişim stratejisi izleyemezler. Başta Kafkas olmak üzere, açıklamalar tam bir felaket.

Üç nokta:
1) Eğer bir konuda bilgi vermeyeceksen basın toplantısı yapmana gerek yok.
2) Eğer verdiğin bilginin de 3 gün sonra tersi olacaksa yine basın toplantısı yapmana gerek yok.
3) Basın toplantısında lafı yuvarlayacaksan yine basın toplantısı yapmana gerek yok.

Ne demek kardeşim haftaya 1-2 oyuncu alabiliriz? Pazardan elma mı alıyorsun? 1 adam mı alacaksın 2 mi? Bunun net olmaması nasıl mümkün olabilir? Bir yandan eksiklerimizi tespit ettik diyorsun, öte yandan 1-2 adam alıcaz diyorsun. Senin eksiğin 1 ise çıkar 1 adam alıcaz dersin, 2 ise 2 dersin. Olur da alamayız mantığıyla lafı çıkıp yuvarlama kardeşim. Madem eksik tespit ettin, çözümünü de sen yapacaksın, alamamak gibi bir opsiyonun olamaz, yoktur.
aynen öyle üstat,bizde oynayan futbolcularda(fatihin gitme ve kalma olayı ile gökdenizin takımına ve taraftarına bilgi vermemesi örneği ves.)ve yöneticilerde(transfer,stat,forma ves.)taraftara bilgi vermemek,yanlış bilgi vermek veya gerekli bilgiyi vermemek,oyalamk alışkanlık haline geldi.bence bu durum zaten sabırsız ve üzgün olan taraftarın keyfini iyice kaçırıyor.kimselerin buna hakkı olmadığını düşünüyorum.mesela kim emin acaba yönetim kaleci transferi yapacak mı yapmayacak mı?şurda kalmış 8 gün hala cek cak hala olabilir de olmayabilir de.süleyman demirelin dün dündür bugun bugundur lafı dahı kifayetsiz kalıyor bu oyalama ve dilim varmıyor ama malesef yalanlara....

since1967_
23.08.2006, 16:53
bu ne rezalettir arkadaş şu saatten sonra musampha olmaz.

zinnos
23.08.2006, 17:02
Lazoronı''Beşiktaş’a transfer olan Ricardinho, Hertha Berlin’deki Gilberto, Jorge Wagner ve Marcio Mossoro ile konuştum. Kendileri Trabzonspor’da oynamaktan mutlu olacaklarını söylemişlerdi. Benim de ülkemde bir saygınlığım var. Anlaştığımız oyuncuları Trabzon’a getiremezsek bu benim için de pek iyi olmaz” dedi..

Beşiktaşlı ricardinho yada haberi doğruladı..
Simdi yonetim bir açıklasin da bunlar niye alinmadi diyede gorelim...!

Jester
23.08.2006, 17:02
Ben de kaleci açıklamalarının Apoel maçı dolayısıyla yapıldığını ümit ediyorum.

Ergin'in Sakaryaspor'a kiralanması doğru bir harekettir, yönetimi tebrik ederim.

Bazı arkadaşlar bu saatte iyi transfer olmaz diye artık transfer yapılmasın görüşünü iletiyorlar. Kendilerine önümüzdeki hafta sonuna kadar Türkiye'de ve Avrupa'da gerçekleşecek transferleri izlemelerini öneriyorum. Bugün ve yarın akşam Ş.ligi ve Uefa maçları var. Birçok oyuncu ve takım özellikle şampiyonlar ligine kimlerin kalacağının netleşmesini bekliyor. Ona göre karar verecekler.

Acı bir örnek de vereyim, ezikbahçe R. Madrid'li Helguera'ya müthiş bir teklif sunmuş, oyuncu şu anda karar verme aşamasındaymış, korkarım ki ş.ligine kalırlarsa bu transfer de gerçekleşir. Var mı Helguera'ya kötü oyuncu diyecek?

Transferde mesele ne zamana kaldığın vs. değil, cebindeki paran ve işbilirliğinle alakalıdır, istersen her zaman iyi oyuncu bulursun. Bunu yapmak için de menajerlerin ağzının içine baktığının yarısı kadar bu foruma bakmak bile yeter...

Özer Öztekin
23.08.2006, 17:05
Sevgili arkadaşlar; bu kadar saçmalığa ,bu kadar acemiliğe, bu kadar iş bilmezliğe, bu kadar aymazlığa artık tahammülüm kalmadı.Bu sezonun Trabzonsporumuz için şimdiye dek olmadığı kadar kötü geçeceğine dair emareler artık iyice su yüzünde.Umarım yanlış yorumluyor olurum da takımımız umduğumun ötesinde başarılı olur...Ancak anlayamayacağım kadar garip kişisel hırslar nedeniyle, bir girdabın içine girildiğini görüyorum.Profesyonellikten tamamen uzak, yarını değil, hatta bugünü değil, dünü kurtarmaya çalışarak varılacak yer malesef ki takımımız adına çok üzücü olacak...
Yapılan uygulamalar, üzerinde kafa patlatıp yorum yapılacak uygulamalar bile değil.Başkan ayrı, teknik direktör ayrı, yönetim ayrı telden çalıyor...
Lafı uzatmaya gerek yok....Artık sadece uzaktan takip etmekle yetineceğim.
Forumsuz bir hayatı seçiyorum...En azından yeni bir ümit görünceye kadar...
Hoşçakalın...

since1967_
23.08.2006, 17:08
Sevgili arkadaşlar; bu kadar saçmalığa ,bu kadar acemiliğe, bu kadar iş bilmezliğe, bu kadar aymazlığa artık tahammülüm kalmadı.Bu sezonun Trabzonsporumuz için şimdiye dek olmadığı kadar kötü geçeceğine dair emareler artık iyice su yüzünde.Umarım yanlış yorumluyor olurum da takımımız umduğumun ötesinde başarılı olur...Ancak anlayamayacağım kadar garip kişisel hırslar nedeniyle, bir girdabın içine girildiğini görüyorum.Profesyonellikten tamamen uzak, yarını değil, hatta bugünü değil, dünü kurtarmaya çalışarak varılacak yer malesef ki takımımız adına çok üzücü olacak...
Yapılan uygulamalar, üzerinde kafa patlatıp yorum yapılacak uygulamalar bile değil.Başkan ayrı, teknik direktör ayrı, yönetim ayrı telden çalıyor...
Lafı uzatmaya gerek yok....Artık sadece uzaktan takip etmekle yetineceğim.
Forumsuz bir hayatı seçiyorum...En azından yeni bir ümit görünceye kadar...
Hoşçakalın...

güle güle kardeşim benimde aile huzurum bile kalmadı. bu kadar hassas ve saygın bir taraftar topluluğu hangi ezikte var merak ediyorum. kendine iyi bak umarım daha iyi günlerde görüşürüz.

zinnos
23.08.2006, 17:11
Ben de kaleci açıklamalarının Apoel maçı dolayısıyla yapıldığını ümit ediyorum.

Ergin'in Sakaryaspor'a kiralanması doğru bir harekettir, yönetimi tebrik ederim.

Bazı arkadaşlar bu saatte iyi transfer olmaz diye artık transfer yapılmasın görüşünü iletiyorlar. Kendilerine önümüzdeki hafta sonuna kadar Türkiye'de ve Avrupa'da gerçekleşecek transferleri izlemelerini öneriyorum. Bugün ve yarın akşam Ş.ligi ve Uefa maçları var. Birçok oyuncu ve takım özellikle şampiyonlar ligine kimlerin kalacağının netleşmesini bekliyor. Ona göre karar verecekler.

Acı bir örnek de vereyim, ezikbahçe R. Madrid'li Helguera'ya müthiş bir teklif sunmuş, oyuncu şu anda karar verme aşamasındaymış, korkarım ki ş.ligine kalırlarsa bu transfer de gerçekleşir. Var mı Helguera'ya kötü oyuncu diyecek?

Transferde mesele ne zamana kaldığın vs. değil, cebindeki paran ve işbilirliğinle alakalıdır, istersen her zaman iyi oyuncu bulursun. Bunu yapmak için de menajerlerin ağzının içine baktığının yarısı kadar bu foruma bakmak bile yeter...

jester kardesim hangi zamandan hangi paradan dahada kotusu hangi işbirliğinden bahsediyorsun..!!!
bu yonetim tamamn siyasi zorunluluktan gelmiş bir yönetim .. ilişki dyorsan ancak ayni siyasi gruptan olduğu için ist b.bld. ve ankaragucunden transfer yapabildiler .. para diosan 8 milyona fatihi sattilar sonrada başkanimiz kulubumuzun cebinden 5 kurus çikmadan kendi parasiyla kaptanina yumruk atan marcelinho yu almiş nerde geri kalan para .. sen diosan zaman cok buyuk başkan kendi ozel ozel danişmanlarini bezilyalara gonderiyor bir beyefendiyle 1 aydir orda tık yok ,,bunlar futboldan anlar mi anlamaz mi ,,buyuk amatorluk ani....
Lazaroni transferi ni hiç solemiyorm

My
23.08.2006, 17:28
Şimdi Ligtv son dakika olarak Musampa ile yeniden görüşmelere başladığımızı, bir iki gün içinde anlaşma olabileceğini geçti.

Ayrntılar 19 ana haberdeymiş ;)

Telha TANYILDIZI
23.08.2006, 17:28
kardeş marcelinho ne zaman fatihe yumruk atmış merak ettim bence hiç birbirlerini bile görmemişlerdir

Bahtiyar
23.08.2006, 17:32
arkadaşlar bunlar hem kiki hem kaleciyi alırlarsa birini göndermeleri lazım değilmi? 8 günde nasıl klüp blup gönderecekler belki bende yanlış olabilirim.

cipses
23.08.2006, 17:33
sanırım trabzonun ihtiyacı olan tek şey taraftarın biraz olsun susmasıdır.

herkes her mevkiye adam getiriyor ya, bir durun bakalım

tabii ki eksik yönlerimiz,yerlerimiz var ama elimizdekilerin de kıymetini bilelim.

gönderdiğimiz adamların yerini dolduramıyoruz, unutmayalım!

Jester
23.08.2006, 17:35
Yönetim; "Musampa'yı i-s-t-e-m-i-y-o-r-u-z"

Ömer Aydın
23.08.2006, 17:37
Ne demek bu zamandan sonra iyi transfer olmaz?

AC Milan Ronaldo icin Reale teklif sunmus..

Siz hala "bu saatden sonra transfer olmaz" diyorsunuz...

zinnos
23.08.2006, 17:39
kardeş marcelinho ne zaman fatihe yumruk atmış merak ettim bence hiç birbirlerini bile görmemişlerdir

:) fatihe değil herta berlindeki kaptanıyla sezon içindeki bir maçta once saha ortasinda kavga ettiiler sonra devre arasinda soyunma odasinda yumrukladı..(Bide bunun üstüne sezon açılışına 10 gun geç geldiği için kadro dişi kaliği).. kendileri biraz problemlidir..

İslam Sezer
23.08.2006, 17:40
sanırım trabzonun ihtiyacı olan tek şey taraftarın biraz olsun susmasıdır.

herkes her mevkiye adam getiriyor ya, bir durun bakalım

tabii ki eksik yönlerimiz,yerlerimiz var ama elimizdekilerin de kıymetini bilelim.

gönderdiğimiz adamların yerini dolduramıyoruz, unutmayalım!
ya var ya yıllardır hiçbir defa şu gelsin bu gitsin demedim ama artık yeter,kale boş mutlaka bir kaleci istiyorum yoksa maçı izlemek yenmeyi ummak bile anlamsız.iyi oynadığın maçları dahi kalecinin anlamsız goller yemesi defansla uyumsuzluğundan kaybediyorsan burda hayati bir sorun demektir.kalede genç tolga yedek beklerken işe yaramaz denilerek(katılıyordum)petkoviçi satıp onu mumla aratan daha genç ve tecrübesiz jeff.i almak bu takıma jun kazığından daha büyük bir kazık oldu bence.

sanatik
23.08.2006, 17:42
bedavaya oyuncu alacagiz diye bir sezon daha kurban gitti gidecek, tipki gecen sezon gibi, ve daha öncekide benzer.

lazaroni aciklamalarindan sonra daha ne denilebilirki ?

buyrun "Transfer çalışmaları ile ilgili sorular üzerine Lazaroni, "Geçen gün bir gazetede benim ve Brezilya'da bulunan yönetici hakkında bir haber çıktı. Transferleri ben engelliyorum şeklinde. Herkes kendi işine baklamalı, sorumluluğunu bilmeli. Ne kadar ben istesem de kulüp sorumluluğunu biliyor. Ben de halen beklemedeyim. Transferde ekonomik bölüm benim dışımda kalıyor. Teknik olarak ben gelecek oyuncunun Trabzonspor'a fayda sağlayıp sağlamayacağına bakıyorum. Benim de bu anlamda Brezilyalı bazı futbolcularla görüşmem oldu. Bunların isimlerini de şu an size veriyorum. Beşiktaş'a gelen Ricardinho ile görüştüm ve Trabzonspor'a seve seve geleceğini söyledi. Vagner, Massaro, Gilberto ile görüşmem oldu. Bu oyunculardan da olumlu cevap aldım. Ben herkesle konuşup da buraya getiremezsem olmuyor. Çünkü benim de Brezilya'da bir ismim var" diyerek yönetime göndermede bulundu. Transfer çalışmaları ile ilgili sorular üzerine Lazaroni, "Geçen gün bir gazetede benim ve Brezilya'da bulunan yönetici hakkında bir haber çıktı. Transferleri ben engelliyorum şeklinde. Herkes kendi işine baklamalı, sorumluluğunu bilmeli. Ne kadar ben istesem de kulüp sorumluluğunu biliyor. Ben de halen beklemedeyim. Transferde ekonomik bölüm benim dışımda kalıyor. Teknik olarak ben gelecek oyuncunun Trabzonspor'a fayda sağlayıp sağlamayacağına bakıyorum. Benim de bu anlamda Brezilyalı bazı futbolcularla görüşmem oldu. Bunların isimlerini de şu an size veriyorum. Beşiktaş'a gelen Ricardinho ile görüştüm ve Trabzonspor'a seve seve geleceğini söyledi. Vagner, Massaro, Gilberto ile görüşmem oldu. Bu oyunculardan da olumlu cevap aldım. Ben herkesle konuşup da buraya getiremezsem olmuyor. Çünkü benim de Brezilya'da bir ismim var" diyerek yönetime göndermede bulundu."

O kadar paraya deger verilecekse niye herkesden önce uygun kisiler ile görüsülmüyorda tamamen SIKISINCA fiyat insin diye son ana kadar bekleniyor ?

Cöplükleri bizmi toplayacagiz ?

İslam Sezer
23.08.2006, 17:42
Yönetim; "Musampa'yı i-s-t-e-m-i-y-o-r-u-z"

eğer baska alternatif yoksa gelsin bonservisi dahi yok ve geçen sene bir sezon oynamış bir futbolcu kendisi.

ISTS
23.08.2006, 17:47
"Olembe de gündeme geldi"

oleem ben, oleem ben kurban olam...:D

Bahtiyar
23.08.2006, 18:20
Musampa'da mutlu son
Trabzonspor'un, Hollandalı oyuncu Kiki Kizito Musampa'nın transferindeki sorunları giderdiği bildirildi.

Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta Trabzon'a gelip anlaşmadan dönen Musampa konusunda süren görüşmelerin olumlu bir noktaya geldiğini ve herhangi bir sorunun bulunmadığını belirtti.

Futbolcunun menajeri Mustafa Demir ise Musampa'nın transferindeki pürüzlerin giderildiğini ve en kısa zamanda Trabzon'a gelip 3 yıllık sözleşmeye imza atacağını söyledi. Musampa'nın gelişinin programlanmaya çalışıldığı, uçak bileti bulunması halinde yarın Trabzon'a geleceği belirtildi.
kaynak= internethaber

gerçekefsane
23.08.2006, 18:23
@ISTS

çok yaşayın emi.:D

Ergin'den sonra sıra Feridun, Celalleddin ve Cem Demir'de.:rolleyes:

Musampa'mı geliyor.

Havaalanında karşılama yapalım. Musampa'ya karşılama yapamadık. Tüm ezikler görsün karşılama nasıl yapılırmış :D

AyhanPe
23.08.2006, 18:23
ne güzel ne güzel..hangi maca yetisir acaba.gelip yine anlasamayip giderse gayet normal karsilanmali anormal bi durum yok zaten :D

wasp
23.08.2006, 18:26
Ahahah, neyse yaw anlaşmadan birşey yazmayayım :)

champions
23.08.2006, 18:26
güzel bizede bu yakışır musampa gibi bi futbolcuyu trabzona getir sonra geri gönder sonra anlaş olacak şeymi bu şimdi musampa transferine bişey söylemiyorum ama bu şekilde yapılması ne halde olduğumuzun çok açık bi göstergesi lazaronin eline bişey daha verdiler şimdi benim istediğim adam alınmadı derse ne cevap vericeksin bari bi tane hocanın istediği bi adamı alın adamı susturun sonra çıkıp 2 de bir ben şunları istedim diyip durmasın bunlar hoş şeyler değil

wasp
23.08.2006, 18:28
Musampa transferinde sorun yok

A.A.

Trabzonspor, geçen hafta Trabzon'a gelen ancak anlaşmadan dönen Kongo asıllı Hollandalı futbolcu Kiki Kizito Musampa'nın transferindeki sorunları giderdi.

Kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Musampa konusunda süren görüşmelerin olumlu bir noktaya geldiğini ve herhangi bir sorunun bulunmadığını belirtti.

Futbolcunun menajeri Mustafa Demir de, Musampa'nın transferindeki pürüzlerin giderildiğini ve en kısa zamanda Trabzon'a gelip 3 yıllık sözleşmeye imza atacağını söyledi.

Musampa'nın gelişinin programlanmaya çalışıldığı, uçak bileti bulunması halinde yarın Trabzon'a geleceği belirtildi.

gerçekefsane
23.08.2006, 18:29
.......................

champions
23.08.2006, 18:30
aynı haberi farklı kaynaklardan koymayalım şuraya(lütfen )

ERDİNÇ_82
23.08.2006, 18:31
bence yattara forvet oynatılmalı ersen martinle iyi ikili olur umut da bu ikilinin alternatifi olur gökdeniz veya musa sağ kanatta iyi ersen yattara arkası marcelinho onun da arkası hüseyin szymek defans stepanov akyel çağdaş murat ocak sol kanata takviye şart

ancak her ne olursa olsun bence yattara kanat oyuncusu değil forvettir forvet oynatılırsa 25 gole ulaşabileceğini düşünüyorum ki bu TRABZONSPOR 'un kötü günlerinden kurtulmasıdır.

YATTARA = FORVET

Bahtiyar
23.08.2006, 18:41
arkadaşlar şimdi kiki iyide oynayabilir belki kötüde onu zamanla görcez.ama geçen sezon m. city de her maçta forma fiyen adam yine ne kadar kötü de olsa da bizim ligde idare eder. bide bejeke ye bişey demiyom ama bu lugano kimdir nerde oynuyo adam gmklere çıkardılar.şunu demek istiyom öyle bi karşılama yapalım ki bütün medyayı falan çağırıp şu rezilbahçe ile bejeke nin transfer haberleri sesi kesilsin.
belki transferimi geç olabilir veya onlar kadar iyi de olmayabili ama şunu söylemek istiyorum hiç birinin transferi bizimki kadar üne sahip değil eğer böyle giderse noktayı biz koycaz.

cipses
23.08.2006, 18:44
bizim elimizden kaçırdığımız ricardinho

http://video.google.com/videoplay?do...2&q=ricardinho (http://video.google.com/videoplay?docid=-9107279548634026872&q=ricardinho)

http://video.google.com/videoplay?do...3&q=ricardinho (http://video.google.com/videoplay?docid=548825651174378853&q=ricardinho)

ricardinhonun bir kaç golü, adam frikik ustası, biz de ancak apoel gibi bir takımın kalecisine frikikten gol atabiliriz herhalde

ee bakalım gelecek olanlar ne yapacak, tabii gelecek biri varsa

champions
23.08.2006, 18:52
ricardinho bjkye gitmiş biz hala adamdan bahsediyoruz tamam çok iyi bi 10 numara ama kendisi şu an bjkli tartışmanın bi anlamı yok

sanatik
23.08.2006, 18:53
@ISTS

çok yaşayın emi.:D

Ergin'den sonra sıra Feridun, Celalleddin ve Cem Demir'de.:rolleyes:

Musampa'mı geliyor.

Havaalanında karşılama yapalım. Musampa'ya karşılama yapamadık. Tüm ezikler görsün karşılama nasıl yapılırmış :D

karsilasma iyi güzel ama ya bu seferde imzadan önce giderse ?

:--)

Travelair
23.08.2006, 19:09
Yattara forvet olamaz. Sertlik ve pres karşısında yılan yapısının yanısıra forvet oyuncusunun en önemli yetisi olan son vuruşu yok

My
23.08.2006, 19:18
Yrınki Apoel maçının biletleri tükenmek üzereymiş. 20.000 bayrak yarın dağıtılacakmış.

Musampa cephesinden tekrar görüşelim teklifi gelmiş. Bizimkiler de verdiğimiz teklifin dışına çıkamayacağımızı iletmişiz. Musampa'da kabul etmiş. %90 :D bitmiş olay. muhtemelen yarın imzalar atılabilirmiş arkadaşlar ;) Nerden derseniz Ligtv-Can KARYAĞDI :)

Gürkan
23.08.2006, 19:22
bizim elimizden kaçırdığımız ricardinho

http://video.google.com/videoplay?do...2&q=ricardinho (http://video.google.com/videoplay?docid=-9107279548634026872&q=ricardinho)

http://video.google.com/videoplay?do...3&q=ricardinho (http://video.google.com/videoplay?docid=548825651174378853&q=ricardinho)

ricardinhonun bir kaç golü, adam frikik ustası, biz de ancak apoel gibi bir takımın kalecisine frikikten gol atabiliriz herhalde

ee bakalım gelecek olanlar ne yapacak, tabii gelecek biri varsa

adamı bjk aldı hala neyı konusuyorsunuz.bırakın.sız aldıklarımıza ve alacaklarımıza bakalım.

bu saatten sonra 100 tane golunu ızlesek ne fayda.

cipses
23.08.2006, 19:24
adamı bjk aldı hala neyı konusuyorsunuz.bırakın.sız aldıklarımıza ve alacaklarımıza bakalım.

bu saatten sonra 100 tane golunu ızlesek ne fayda.
alamadıklarımızı da konuşmak gerekir belki
aldıklarımızın konuşulacak bir tarafı yok

Thedoors
23.08.2006, 19:28
Trabzon'da Musampa sorunu çözüldü

23 Ağustos, 2006 18:45:00 (TSİ)

Trabzonspor Kiki Musampa ile üç yıllık anlaşma sağladı
Trabzonspor, Hollandalı oyuncu Kiki Kizito Musampa'nın transferindeki sorunları giderdiğini açıkladı.

Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, geçen hafta Trabzon'a gelip anlaşmadan dönen Musampa konusunda süren görüşmelerin olumlu bir noktaya geldiğini ve herhangi bir sorunun bulunmadığını belirtti.

Futbolcunun menajeri Mustafa Demir ise Musampa'nın transferindeki pürüzlerin giderildiğini ve en kısa zamanda Trabzon'a gelip üç yıllık sözleşmeye imza atacağını söyledi.

İki taraf arasında geçtiğimiz cumartesi günü yapılan görüşmede futbolcunun alacağı peşinatta sorun çıkınca 28 yaşındaki Musampa ve Hollandalı menajeri Humpry Nijman Trabzon'dan ayrılmıştı.

Ajax altyapısından yetişen Hollandalı orta saha oyuncusu Musampa geçtiğimiz iki sezon Premier League takımlarından Manchester City'de forma giydi. Deneyimli oyuncu Bordeaux, Malaga ve Atletico Madrid'de de görev yaptı.

kaynak: cnnturk.com

Özkan Erdem
23.08.2006, 19:31
Bi gelsin bakalım Musampa, olmadı gider yine..

Gürkan
23.08.2006, 19:31
alamadıklarımızı da konuşmak gerekir belki
aldıklarımızın konuşulacak bir tarafı yok

yeri gelince konusulur elbet ama suan onu bjk aldı.şimdi golleri izlemek falan.bence marce de onun kadar ıyı bır oyuncu.ayrıca avrupa tecrubesı daha ıyı.

Emrah Aksoy
23.08.2006, 19:32
tamamdir bu is

Özkan Erdem
23.08.2006, 19:35
bence yattara forvet oynatılmalı ersen martinle iyi ikili olur umut da bu ikilinin alternatifi olur gökdeniz veya musa sağ kanatta iyi ersen yattara arkası marcelinho onun da arkası hüseyin szymek defans stepanov akyel çağdaş murat ocak sol kanata takviye şart

ancak her ne olursa olsun bence yattara kanat oyuncusu değil forvettir forvet oynatılırsa 25 gole ulaşabileceğini düşünüyorum ki bu TRABZONSPOR 'un kötü günlerinden kurtulmasıdır.

YATTARA = FORVET
O kadar iyi son vuruşları yok Yattara'nın. Eldekilerden iyi dersen birşey diyemem. Forvette kullanılır, 2. forvet gibi gibi sağ kanada yakın forvet oynar ama tek forvetli sistemde oynayan Trabzonspor'da çok zor. Sert futbol ve prese dayanamayan bir oyuncu, ayrıca çizgi oyuncusu olduğundan ortaya geldiğinde ne yapacağını şaşırıyor.

Gürkan
23.08.2006, 19:37

YATTARA = FORVET

bence yattarada forvet ozellıgı yok.

Bahtiyar
23.08.2006, 19:43
arkadaşlar hemen eleştirmeye başlamayalım. eğer gerçekleşirse yılın en iyi transferini yapmış olcaz. rezilbahçe gibi eşşeği inek diye yutturmayacağız. senin aldığın adam avrupa futbolu oynamış yani birçok brezilyalıavruda oynayamıyo bu adam avrupada yetişmiş.
biraz tadını çıkaralım

erdal6167
23.08.2006, 19:50
oooo musampa mı geliyor kac gün kalacak!!!!!!

k@ndemir
23.08.2006, 19:52

:D:D:D:Dherşey bize dahil 2gün

diskus
23.08.2006, 19:55
ergin den sonra ufuk,enis ve feridun da kiralanmali.celo ile erdinc satilmali.cem demir den kesinlikle kendimiz yararlanmaliyiz.

Gürkan
23.08.2006, 20:01
:D:D:D:Dherşey bize dahil 2gün

belıde maclara gelıp gıdecektır.

sulo61gun
23.08.2006, 20:02
yin ilk haberi ben vereyim
musampa bu gece Trabzona geliyor imzaya
kaynak ttv

Özkan Erdem
23.08.2006, 20:04
yin ilk haberi ben vereyim
musampa bu gece Trabzona geliyor imzaya
kaynak ttv
Lig Tv söledi onu ya..;)

champions
23.08.2006, 20:06
pletikosa ne zaman geliyo bilgisi olan varmı

sulo61gun
23.08.2006, 20:07
ama ben bu gece geleceğini söylüyorum

AKSOY_61
23.08.2006, 20:08
hadi bakalım inşallah anlaşırlar
sonuçta isim yapmış adam. ii adamdır heralde
tgrt haberde de musampayla aramızda olan pürüzler
düzeltilmiş ama geliyo veya gidiyo demedi.

Özkan Erdem
23.08.2006, 20:12
pletikosa ne zaman geliyo bilgisi olan varmı
O günleri de görecekmiyiz renkdaşım be.. Tolga ve Jefferson'lu bir sezon gözümde büyüyor valla..

Murat Acar
23.08.2006, 20:24
Musampa transferi iyi sonuçlanabilir !Musampa, Trabzonspor’un şartlarını kabul ederse masaya oturulacak. 23 Ağustos 2006 14:44Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, önümüzdeki 1 veya transfer yapabileceklerini söylerken, kaleci arayışlarının olmadığını belirtti.. Kafkas, Kiki Musampa'nın şartlarını kabul etmesi durumunda yeniden masaya oturabileceklerini de söyledi..

Kafkas, transfer çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, "Kaliteli oyuncu arayışımız devam ediyor. Tahmin ediyorum ki önümüzdeki hafta içinde kadromuza 1 yada 2 futbolcu katabiliriz. Gümdemimizde birçok isim var. Bu oyuncularla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ancak şu bilinmelidir ki kaleci arayışımız kesinlikle yok. 3 kalecimize de güvenimiz sonsuz. Şu anda Faruk Kanca arkadaşımız Brezilya'da Eller'in bonservisini İnternacional'a vermek için temaslarını sürdürüyor. Eller'in kiralık sözleşmesi Aralık ayında dolacağı için şu an yabancı kontenjan hakkımız dolu. Bu sorunu biran önce ortadan kaldırmak istiyoruz. Yönetici arkadaşımızın Brezilya'da bulunmasının en önemli nedenlerinden biri de budur" dedi.

Musampa Tekrar Gündemde

Mutlaka bir sol kanat oyuncusu transfer edeceklerini dile getiren Kafkas, "İyi bir kadromuz var. Ancak bazı noktalarda eksiklikler var. Bu eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz. Daha önce görüşüp anlaşamadığımız Musampa' nın Trabzonspor' da oynamaya sıcak baktığını öğrendik. Zaten kendisi düne kadar İstanbul' daydı. İspanya' ya yeni gitti. Eğer bizim şartlarımızı kabul ederse tekrar kendisiyle masaya oturabiliriz. Çünkü Musampa kaliteli bir futbolcu" diye konuştu.

Nytre
23.08.2006, 20:33
bu konunun adını "transfe komedisi perde 2" diye değiştirebilir miyiz.

Thedoors
23.08.2006, 20:43
Trabzon - TRABZON (A.A) - 23.08.2006 - Trabzonspor'un, Hollandalı oyuncu Kiki Kizito Musampa'nın transferindeki sorunları giderdiği bildirildi.
Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta Trabzon'a gelip anlaşmadan dönen Musampa konusunda süren görüşmelerin olumlu bir noktaya geldiğini ve herhangi bir sorunun bulunmadığını belirtti.

Futbolcunun menajeri Mustafa Demir ise Musampa'nın transferindeki pürüzlerin giderildiğini ve en kısa zamanda Trabzon'a gelip 3 yıllık sözleşmeye imza atacağını söyledi.

Musampa'nın gelişinin programlanmaya çalışıldığı, uçak bileti bulunması halinde yarın Trabzon'a geleceği belirtildi.

Thedoors
23.08.2006, 20:46
ayrıca...

Madrid - MADRİD (İHA) - İspanya La Liga'nın güçlü takımlarından Real Madrid, Uruguaylı defans oyuncusu Carlos Diogo'yu, bir başka La Liga ekibi Real Zaragoza'ya kiraladı. Real Madrid, geçtiğimiz sezon Arjantin Ligi'nin güçlü ekiplerinden River Plate'den transfer ettiği Uruguaylı defans oyuncusu 23 yaşındaki Carlos Diogo'yu Real Zaragoza'ya kiraladı. Diogo, büyük umutlarla geldiği Bernabeu'da İspanyol Michel Salgado ve Brezilyalo Cicinho'nun arkasında yedek beklemiş ve forma şansı bulamamıştı.

hayıflanmamak elde deil..

gerçekefsane
23.08.2006, 20:50
Musampa bu gece mi geliyor :eek: :eek: Musampa'yı karşılayamadık gitti:D Cuma sabahta jefferson'u göndeririz. Pazartesi de M.Keçeli'yi alırız. :rolleyes:

Ankaragücünden EMRE'yi alalım. :)

selcuk
23.08.2006, 20:51
öyle bakarsan tevez de su an sao paolo dan ayrilmak istiyor ve 2 gündür antrenmanlara cikmadi baskan 10 milyonlarlan konusuyordu yildiz alacagim diye alsin iste bunu 15 e verirler bence

maskeli61
23.08.2006, 21:05
arkadaşlar son durum nedir şimdi kesinm bilgiye sahip olan varmı? musampa geliyomu? brezilyadan vazmı geçtik? kaleci konusu ne oldu?? kesin bilgi varmı_??

Travelair
23.08.2006, 21:14
Tevez seyrettiğim kadarıyla büyük Avrupa kulüplerinin nazarında pek makbul bir oyuncu değil.

Çok hızlı ve kıvrak olmasına karşın bire birde etkisiz olması büyük bir transferi engelliyor

Muhalif
23.08.2006, 21:16

Pek alışkanlığım olmasa da izninizle buna Puhahahha hatta zuhahah demek istiyorum:D

Tebrik ederim dostum süper espiriydi.. tabi sana bu espiriyi yapma şansı veren yönetime de saygılarımı sunuyorum:)

Bu ne haldir Ya Rab! İKongo doğumlu Hollanda'lı Musampa bir haftada 2 kez İspanya'dan gelip gidecek öz be öz Trabzon doğumlu Faruk Kanca memleketin yolunu bulamıyor:)

Musampa gelsin bakalım harbiden bu sefer kaç gün kalacak:D çok iyiydi be:D

selcuk
23.08.2006, 21:20
Tevez seyrettiğim kadarıyla büyük Avrupa kulüplerinin nazarında pek makbul bir oyuncu değil.

Çok hızlı ve kıvrak olmasına karşın bire birde etkisiz olması büyük bir transferi engelliyor

bire birde etkisiz oda tevez bugün iyi espiriler yapiyonuz ark lar kimbilir bire birde dünyanin en etkili forveti bu adam yazdigina bak

Selman
23.08.2006, 21:22

Bire birde etkisiz mi abi?Hangi Tevez bu şu Arjantin Milli formasını giyen Tevez dimi?Bence hiçde öyle değil.Hatta 2-3 kişiyi birden bile geçebiliyor.

Travelair
23.08.2006, 21:24
Ben Dünya kupası maçlarında gördüğümü yazdım hızlı kıvrak ama bire birde etkisiz. Neyse zaten almayacağız herkesin görüşü aynı olacak diye bir kural yok

Ya da şöyle söyleyeyim çalım yeteneği ile değil hızıyla adam geçiyor. Bu da büyük kulüplerin hızlı defanslarına karşı albenisini azaltıyor

Selman
23.08.2006, 21:25
Öyle tabi abi ama bence yanlış yazdın.Tevez bire birde iyidir hatta mükemmeldir.Tek eksiği bence devamlılığı olmamasıdır.Çok kopuyor oyundan.

Mehmet
23.08.2006, 21:47
TRABZONSPOR, MUSAMPA'NIN TRANSFERİNDEKİ PÜRÜZLERİ GİDERDİ

Trabzonspor'un, Hollandalı oyuncu Kiki Kizito Musampa'nın transferindeki sorunları giderdiği bildirildi.
23 Ağustos 2006 Çarşamba 20:06

TRABZON - Trabzonspor'un, Hollandalı oyuncu Kiki Kizito Musampa'nın transferindeki sorunları giderdiği bildirildi.
Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, geçen hafta Trabzon'a gelip anlaşmadan dönen Musampa konusunda süren görüşmelerin olumlu bir noktaya geldiğini ve herhangi bir sorunun bulunmadığını belirtti.
Futbolcunun menajeri Mustafa Demir ise Musampa'nın transferindeki pürüzlerin giderildiğini ve en kısa zamanda Trabzon'a gelip 3 yıllık sözleşmeye imza atacağını söyledi.
Musampa'nın gelişinin programlanmaya çalışıldığı, yarın Trabzon'a geleceği belirtildi.

kaynak: Habervitrini

TSknbkTS
23.08.2006, 22:10
bu albayraklar harbi tüccar yaaa.adamı ne yaptılar ettiler razı ettiler.hadi hayırlısı.Bence hayırlı da olacak.

Peki şimdi istifamı edecek kanca...

cipses
23.08.2006, 22:11
bence kanca brezilyada bir takımın yöneticisi, türkiyeye arada bir adam bulmaya geliyor

oguzkoc
23.08.2006, 22:14
kanca boş gelme, gelirken bir santrofor getir... bu takımın en büyük ihtiyacı fatihin yerini doldurmasada bir santrofor...

cipses
23.08.2006, 22:18
ya arkadaşlar bizim kadromuz bu

bu saatten sonra gelecek adamdan çok fazla şey beklemesek iyi olur

takıma alışacak, şehire alışacak, dil sorunu, uyum sorunu...

ee eğer çok şey bekliyorsa taraftar bir de taraftarın beklenti sorununu eklerseniz...

zor çok zor.

Kasım Hilal
23.08.2006, 22:23
TRABZONSPOR, MUSAMPA'NIN TRANSFERİNDEKİ PÜRÜZLERİ GİDERDİ

23 Ağustos 2006 Çarşamba 20:06

TRABZON - Trabzonspor'un, Hollandalı oyuncu Kiki Kizito Musampa'nın transferindeki sorunları giderdiği bildirildi.
Musampa'nın gelişinin programlanmaya çalışıldığı, yarın Trabzon'a geleceği belirtildi.

kaynak: Habervitrini

Pek inandırıcı gelmedi ama olursa iyi olur..

achil
23.08.2006, 22:29
eğer musampa ile anlaşıldıysa ve bonserviside yoksa kesinlikle alınmalı. adamın şutları cok qüzel izlediğim kadarıyla . ve ajax dan yetişme ingiltere ve ispanyada oynamış daha ne istiyoruz ki kesinlikle alınmalıı...

Umut ÖZTÜRK
23.08.2006, 22:35
MUSAMPA 2

arkadaşlar bu yine acıklı sonla bitecek bir film ben izlemicem

bayrağı öpmeden formayı giymeden inanmam artık

Kasım Hilal
23.08.2006, 22:36
Bu sefer de Trabzon'a getirip imza attırmayı denemeseler iyi olur..
Orada imzalarsa imzalasın sözleşmeyi..
Sonra sinirlerim bozuluyor kardeşim!

AyhanPe
23.08.2006, 22:57
bence kanca brezilyada bir takımın yöneticisi, türkiyeye arada bir adam bulmaya geliyor

kanca elleri pazarlamak icin 40 gündür brezilyada.menejer oldu galiba.
maclarada gözlemci olarak ataniyordur brezilya federasyonu tarafindan :D

Uğur Aydın
23.08.2006, 22:58
TRABZON BOMBAYI PATLATTI!..
23 Ağustos 2006 18:54

Geçtiğimiz günlerde Trabzon'a getirttiği fakat anlaşama sağlayamadığı Hollandalı futbolcu Kiki Musampa ile tekrar masaya oturan Trabzonspor Kulübü Asbaşkan'ı Haşim Sayitoğlu futbolcu ile pürüzlerin giderildiğini açıkladı.

Futbolcunun menajeri Mustafa Demir'de görüşmelerin olumlu geçtiğini transferdeki pürüzlerin giderildiğini ve Musampa'nın kısa süre içinde Trabzon'a gelip üç yıllık sözleşmeye imza atacağını söyledi.

Menajer Demir şu anda Hollandalı futbolcunun geliş programını ayarlamaya çalıştıklarını, uçak bileti bulunması halinde Musampa'nın yarın Trabzon'a geleceğini belirtti.

MARATON.COM.TR ÖZEL HABERİ

Emre B.
23.08.2006, 23:02
Musambada iyi gezdi.

KuĞu
23.08.2006, 23:05
bu vatandaşa neden bizden başka teklif gelmiyor ve dönüp dolaşıp bizim teklife evet diyor?
işte bu kafama takılan en büyük soru..sorun... çıkarmasa bari sağlık kontrolünden geçirilmeli

EmrahYalçınalp
23.08.2006, 23:08
kanca boş gelme, gelirken bir santrofor getir... bu takımın en büyük ihtiyacı fatihin yerini doldurmasada bir santrofor...
Bence değil... Zaten yakında santrafor gibi bir mevki de kalmayacak gibi. Herkes gol atacak. Bence öncelik sıralaması ile
1. Top kullanabilen, güçlü bir ön libero
2. İyi bir kaleci (atak başlatabilen... Ah Cordoba ah!)
3. Sol açık lazımdı bize.
Hayırlısı olsun... Musampa kanattan gelip doğrudan kaleye inen enteresan bir adam. Sağda çizgi meraklısı Yattara'ya alışan bizler için bu tür bir adam oynadığında çok heyecan verici olur. Ama ön liberoda Szymek-Hasan, Szymek-Hüseyin, Szymek-Gökdeniz gibi kombinasyonlardan olumlu bir sonuç çıkmazsa, ki ben mevcut teknik kadronun Hüseyin-Hasan ve tek başına Hüseyin haricinde bir varyasyon deneyeceğine ihtimal vermiyorum, devre arası harıl harıl adam ararız yine.

oguzkoc
23.08.2006, 23:12
Bence değil... Zaten yakında santrafor gibi bir mevki de kalmayacak gibi. Herkes gol atacak. Bence öncelik sıralaması ile
1. Top kullanabilen, güçlü bir ön libero
2. İyi bir kaleci (atak başlatabilen... Ah Cordoba ah!)
3. Sol açık lazımdı bize.
Hayırlısı olsun... Musampa kanattan gelip doğrudan kaleye inen enteresan bir adam. Sağda çizgi meraklısı Yattara'ya alışan bizler için bu tür bir adam oynadığında çok heyecan verici olur. Ama ön liberoda Szymek-Hasan, Szymek-Hüseyin, Szymek-Gökdeniz gibi kombinasyonlardan olumlu bir sonuç çıkmazsa, ki ben mevcut teknik kadronun Hüseyin-Hasan ve tek başına Hüseyin haricinde bir varyasyon deneyeceğine ihtimal vermiyorum, devre arası harıl harıl adam ararız yine.

haklısın aslında... ama syzmek, syzmek gibi oynasa ortada hüseyin-syzmek ikilisi en az appiah-aurelio ikilisi kadar etkili olur... bir tane sol kanat aldık ve bir tane de kaleci almamız lazım. ama ben hala musampa,marcelinho, yattara gibi milimetrik paslar atan adamlara her geleni gol atacak bi santrofor gerektiğini düşünüyorum...

EmrahYalçınalp
23.08.2006, 23:17
Ben de milimetrik pas atan adam pas atacağına o milimetrik vuruşu kaleye yapsın diyorum :D Sonuçta iyi santrafor da göz çıkarmaz elbet ama bence sahada kavga eden adam eksikliğimiz var. Ve bunu oyunun en yoğun geçtiği yerde, yani ön liberoda, ya da hemen onun önünde yapmalıyız.

Neyse yaw, zaten biz dedik diye transfer yapmıyorlar ya ;)

coolank
23.08.2006, 23:24
musamba gelirse arkadaşlar bakış açınız nasıl olacak ??? bırakın futbolculugunu şimdi... adam 1 yıllık peşin istiyor utanmadan sonra yemeyince dönüp ben geliyorum diyor bizim yönetim de gel diyor ... habertürk de 2. başkan diyordu ki biz dik duracagız ne olursa olsun .. pekiiiiiiiiiiiiii yani işte bizim dediğimiz fiyata imza atacak diye bir açıklama olur mu ??? bu adamı trabzon sınırlarından içeri sokmamak lazım sen gel alay eder gibi 1 yıllık peşin iste sonra vazgeçtim de sizin dediğiniz rakama imza atarım de.. bizim yönetim de bu adamı alsın formayı versin . yok böyle bir şey yok arkadaşlar .................. haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eger ne var canım bunda pazarlık bu olur böyle şeyler diyorsanız o zaman benim de size bir çift lafım var .... artık bu forumda kimse fatih akyele laf etmesin .. gelirken adam kıyamet kopmuştu nerdeyse sonra ne oldu adam takımın en iyilerinden biri oldu defansı topladı seyirci lafını yemiş oldu bu sefer taratarla barıştı oldu olay ... duruma göre tavır alınmaz o başka denmez hemm dik duracagız hem de sögüt agacı gibi olacagız bu olmaz .... ben artık takımda FATİH AKYEL in kaptan olmasını istiyorum ...madem öle .....

Halit Aydın
23.08.2006, 23:26
:rolleyes:
MUSAMPA 2

arkadaşlar bu yine acıklı sonla bitecek bir film ben izlemicem

bayrağı öpmeden formayı giymeden inanmam artık

evet abi geçen sefer de aynısı olmustu hatta sen de vardın ki sabaha kadar yazmıstık ama sonunda ne olmustu :D

coolank
23.08.2006, 23:33
beyler iyi bir haber vereyim kaleci % 100 bitmiş ...kaleci isteyenler baskın çıkmış ... m keceli için takas olursa olma ihtimali var yoksa yok ...musabma da % 100 bitmemiş bu sefer menejer parası sorun olmuş ama çözülür dediler ...aralıktaki kongre de yönetimin yarısı yok ...

Özkan Erdem
23.08.2006, 23:34
beyler iyi bir haber vereyim kaleci % 100 bitmiş ...kaleci isteyenler baskın çıkmış ... m keceli için takas olursa olma ihtimali var yoksa yok ...musabma da % 100 bitmemiş bu sefer menejer parası sorun olmuş ama çözülür dediler ...aralıktaki kongre de yönetimin yarısı yok ...
Kaynaksız haberler aldı yürüdü.. Sende kaynak neresi renkdaş yazmamışın?

coolank
23.08.2006, 23:41
benim kaynagım yönetimin tam içi .... ama yani isim veya şu bu demem olmaz bunu defalarca yazdım ... ama kesinlikle üfleme yalan haber değil ... hırvat kaleci olayını en baştan beri söyleyenlerdenim .. takip eden arkadaşlar bilir ...kendim de kongre üyesiyim .. yalan yanlış haber yazmak gibi düşüncem olamaz ... ama dediğim gibi son dk da umarım rezil etmezler beni

coolank
23.08.2006, 23:44
arkadaşlar bu adamı kabullenebilecekmiyiz ??? balık hafızası yok sanırım bizde ... kim ne derse desin böle bir pazarlık anlayışı olamaz beyefendi 1 yıllık peşin iste sonra yemeyince tamam gelirim de ...

unyelimetin
23.08.2006, 23:44
benim kaynagım yönetimin tam içi .... ama yani isim veya şu bu demem olmaz bunu defalarca yazdım ... ama kesinlikle üfleme yalan haber değil ... hırvat kaleci olayını en baştan beri söyleyenlerdenim .. takip eden arkadaşlar bilir ...kendim de kongre üyesiyim .. yalan yanlış haber yazmak gibi düşüncem olamaz ... ama dediğim gibi son dk da umarım rezil etmezler beni

Teşekkür ederiz kardeş.

İnşallah dediğin gibi olur.Özellikle kaleci işi.

Mustafa Ayazoğlu
23.08.2006, 23:46
İşin içinde başka iş var.. Bence hata bizimkilerdeydi.. G.Antep maçı kaybedilince.. Taraftarın gözünü boyamak için fazladan para vermişlerdir..

ATSIZ
23.08.2006, 23:46
bula bula muşamba bulmuşlar,
alex nerde
internet sporda öylr diyor;
Yıldız isim Trabzon'a imzaya geliyor
23 Ağustos 2006 18:15

Süper Lig'de zor günler yaşayan Trabzonspor, transferde Bordo-Mavili taraftarları mutlu edecek isimle her konuda anlaştı... Yıldız futbolcu imza için geliyor...

Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, geçen hafta Trabzon'a gelip anlaşmadan dönen Musampa konusunda süren görüşmelerin olumlu bir noktaya geldiğini ve herhangi bir sorunun bulunmadığını belirtti.

Musampa'nın gelişinin programlanmaya çalışıldığı, uçak bileti bulunması
halinde yarın Trabzon'a geleceği belirtildi.

coolank
23.08.2006, 23:48
arkadaşlar bugün bir yerde okudum basında şöle diyor ... efendim lazaroni efendi demiş ki işte ben gilberto mossora wagner alex ve RİCARDİNHO ile konuştum ayarladım ama yönetim almadı benim brezilya da bir agırlıgım var işte bu böle olmuyor vs svs vs vs anlamına gelecek laflar .... diger futbolcuları bilmiyorum ama çok ii bildiğim bir şey RİCANDİNHO YU istemedi marcelinho varken anlamı yok dedi bunu tüm yönetim de biliyor .. ya o yalan konuşuyor ya basın yalan yazıyor diger futbolcuları bilemem ama rico yu o istemedi ...anlamı yokmuş ...

karayamayman
23.08.2006, 23:50
arkadaşlar bu adamı kabullenebilecekmiyiz ??? balık hafızası yok sanırım bizde ... kim ne derse desin böle bir pazarlık anlayışı olamaz beyefendi 1 yıllık peşin iste sonra yemeyince tamam gelirim de ...

Bence konu başlığını tarihi olay niteliği göstermesi açısından 'Muşamba Vakası' ya da korku filmi tadında olduğu için 'Muşamba 2' olarak değiştirmeli...

Transferde bir gelişme var mı diye foruma girdim yine Musamba ile karşılaştım. Şu anda ne diyeceğimi bilemiyorum...

lopsang
23.08.2006, 23:50
verdiğimiz parayı artırdığımız kesin, bir de Lazaroni sol kanat istedim almadınız ben napayım "öhü öhü öhü" şeklinde sesler çıakrmasın diye "al sana sol kanat hemi de alasındandır kendisi" anlamına gelebilir bu ikinci operasyon

unyelimetin
23.08.2006, 23:51
Yattara varken Marcelinho'ya gerek yok diyordu Lazaroni.İkinci bir Yattara fazla gelir demişti.

Kadir Aydın
23.08.2006, 23:51
Az önce bir yerde okudum. Atletico Madrid Musampa'yı formsuz olduğu için serbest bırakmış. Bu iş beni baya kıllandırdı. Şimdi 3 yıllk anlaşıldığı söyleniyor, İster misiniz bu da balon çıkıp elimizde patlasın. Zaten kiralık oyuncu çöplüğü gibiyiz, bi de bu... Düşünmesi bile korkunç, Allah'ım sen bizi koru.

antagonist
23.08.2006, 23:52
Hiçbir şeye değil de gözümüzün önündeki Cordoba'yı kaçırdık ona yanıyorum...

antagonist
23.08.2006, 23:52
arkadaşlar bugün bir yerde okudum basında şöle diyor ... efendim lazaroni efendi demiş ki işte ben gilberto mossora wagner alex ve RİCARDİNHO ile konuştum ayarladım ama yönetim almadı benim brezilya da bir agırlıgım var işte bu böle olmuyor vs svs vs vs anlamına gelecek laflar .... diger futbolcuları bilmiyorum ama çok ii bildiğim bir şey RİCANDİNHO YU istemedi marcelinho varken anlamı yok dedi bunu tüm yönetim de biliyor .. ya o yalan konuşuyor ya basın yalan yazıyor diger futbolcuları bilemem ama rico yu o istemedi ...anlamı yokmuş ...
Resmi sitede de yazıyordu bu açıklamalar...

stichus
23.08.2006, 23:56
'adamı alamadılar, antepe yenildiler, taraftar baskısından çarkettiler. rezil olduk. adama yalvar yakar geri aldık. kulübe yakışmadı.' da bir bakış açısıdır.
'durduğumuz yerde durduk. menejerin oyununa geldiğini anlayan ve bu parayı başka yerden kazanamayacağını da iyi bilen, tartışmaların orta yerinde kulübün makul hareket ettiğini gören musampa aklını başına devşirdi ve anlaştık' da bir başka bakış açısı.
michael mann ın efsane filmi 'heat'te meşhur kahve sahnesinde robert de niro alpacinoya şöyle der: madalyonun bir de öteki yüzü var!
madalyonun öteki yüzü var işte. nereden baktığına göre değişiyor. takımına ve yönetimine her zaman destek vermeyi 'seçmeyen' buna 'mecbur' olan bendeniz de bu transferi alkışlıyorum. hayatım boyunca adını takıma gelmeden bildiğim ikinci oyuncuyu da transfer eden ve kaliteli kadro konusunda beni iyiden iyiye sevindiren yönetime teşekkür ediyorum.
demek ki neymiş menejer efendi? taraftar baskısından korkmuyormuşuz değil mi? trabzondan seni geri gönderebiliyormuşuz değil mi?
iyi oyuncu. bravo. şimdi bir kaleci ve bir orta saha daha...
apoeli yeniyoruz. pazartesi transferleri patlatıyoruz.. umudumu koruyorum.
iyi yönünden bakmaya çalışırsak, iyi oluruz.

lopsang
23.08.2006, 23:58
Radomax kardeş ben de epey işkilleniyorum ama baktım adam M.City'de nerdeyse tüm sezon oynamış, Menejerin kendisini yollama kararına bir spor yazarının kendi on birinin değişmez oyuncusunu kapı önüne koymasına bir anlam veremedik şeklindeki ifadesinden sonra o kadar da paranoyak olma dedim kendi kendime...aldığımz Marcelinho'nun 2004-2005 yılında Almanya'nın en iyi oyuncusu olduğunu düşündüğümüzde bu transfer de neden doğru omasın diyorum

coolank
23.08.2006, 23:59
bizim hocaya ne luzum var ricandinho ya .... adam yattara ve marcelinho var diye huzursuz baksanıza illa ikisini bir oynatmıyor illaki biri yanında ... adama futbolcu lazım değil ki adama ATLET lazım SÜREYYA AYHAN ın erkek versiyonundan bulsa 10 tane ondan mutlu adam olmayacak ... TİGANA zaten futboldan anlamaz ya delgado nun yanına aldı ricandinhoyu yani o adam varken onu da aldı ama bizimki elinden gelse yattara yı kovacak

A.T.R
24.08.2006, 00:03

ajanspor

ARKADAŞLAR!!!! Ben mi Yanlış anlıyorum yoksa siz görmezden mi geldiniz????
BAKIN!!! Lazaroni ne demiş "Tarbzonspora başarılar" Yaa Galiba Ben Apoel Macından sonra yokum demiş bu adam. Yoksa Ben mi yanlış anlıyorum .Ayrıca Görüştüğü futbolcuların ismini de vermesi bu tezimi destekliyor :)

Uluhan
24.08.2006, 00:03
musamba olayı bitmişse hayırlı olsun diyorum ama ben hala eğer bu sistemde oynayacaksak en büyük eksiğimizin ÖN LİBERO olduğunu düşünüyorum

Kadir Aydın
24.08.2006, 00:05
Radomax kardeş ben de epey işkilleniyorum ama baktım adam M.City'de nerdeyse tüm sezon oynamış, Menejerin kendisini yollama kararına bir spor yazarının kendi on birinin değişmez oyuncusunu kapı önüne koymasına bir anlam veremedik şeklindeki ifadesinden sonra o kadar da paranoyak olma dedim kendi kendime...aldığımz Marcelinho'nun 2004-2005 yılında Almanya'nın en iyi oyuncusu olduğunu düşündüğümüzde bu transfer de neden doğru omasın diyorum

Haklısın sende. Beni korkutan dünya para verip aldığımız sonrada elden çıkarmak için oraya buraya kiraladığımız diğer oyuncular. Sanki bundan sonra bütün oıyuncuları böyle kiralayacağız gibi bir korku yerleşti içime. İnşallah yanılırızda biraz olsun rahatlarız.

Travelair
24.08.2006, 00:07
ARKADAŞLAR!!!! Ben mi Yanlış anlıyorum yoksa siz görmezden mi geldiniz????
BAKIN!!! Lazaroni ne demiş "Tarbzonspora başarılar" Yaa Galiba Ben Apoel Macından sonra yokum demiş bu adam. Yoksa Ben mi yanlış anlıyorum .Ayrıca Görüştüğü futbolcuların ismini de vermesi bu tezimi destekliyor :)

Ben de kim değinecek diye bekliyordum tebrik ederim kardeşim günün en önemli mesajı burda

sanatik
24.08.2006, 00:10

"yine" ne anlama geliyor ?

öncedende toplanti sonuna basarilar diledimi ?

bir önceki basin toplantisina bakmak gerek.

EmrahYalçınalp
24.08.2006, 00:11
musamba gelirse arkadaşlar bakış açınız nasıl olacak ??? bırakın futbolculugunu şimdi... adam 1 yıllık peşin istiyor utanmadan sonra yemeyince dönüp ben geliyorum diyor bizim yönetim de gel diyor ... habertürk de 2. başkan diyordu ki biz dik duracagız ne olursa olsun .. pekiiiiiiiiiiiiii yani işte bizim dediğimiz fiyata imza atacak diye bir açıklama olur mu ??? bu adamı trabzon sınırlarından içeri sokmamak lazım sen gel alay eder gibi 1 yıllık peşin iste sonra vazgeçtim de sizin dediğiniz rakama imza atarım de.. bizim yönetim de bu adamı alsın formayı versin . yok böyle bir şey yok arkadaşlar .................. haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eger ne var canım bunda pazarlık bu olur böyle şeyler diyorsanız o zaman benim de size bir çift lafım var .... artık bu forumda kimse fatih akyele laf etmesin .. gelirken adam kıyamet kopmuştu nerdeyse sonra ne oldu adam takımın en iyilerinden biri oldu defansı topladı seyirci lafını yemiş oldu bu sefer taratarla barıştı oldu olay ... duruma göre tavır alınmaz o başka denmez hemm dik duracagız hem de sögüt agacı gibi olacagız bu olmaz .... ben artık takımda FATİH AKYEL in kaptan olmasını istiyorum ...madem öle .....
Elin Kongo'lusu "ben doğduğumdan beri Trabzonspor'luyum" diyemez ya. Elbette son kuruşuna kadar pazarlık yapmaya hakkı olduğunu düşünüyorum. İmza attıktan sonra "iyileştirme" isterse, ya da "bu mukavele dolacak, yoksa karışmam" derse o zaman konuşuruz. Ama adamın söz söylemeye hakkı olan tek zaman bu zaman ve arz-talep sınırları içinde pazarlık çok normal. Fatih Akyel konusunu da anlamsız buluyorum ama en azından sevmeyen arkadaşlara hak verebileceğim geçerli bir mazeretleri var. Musampa'ya çok para istedi, sonra çark etti diye kızmaksa bana biraz fazla arabesk geldi... Gelecekse de, gelmeyecekse de hayırlısı olsun diyelim :)

Adem Erdoğan
24.08.2006, 00:12
Musamba nerden çıktı şimdi.o transfer yatmadımı.

EmrahYalçınalp
24.08.2006, 00:13

"yine" ne anlama geliyor ?

öncedende toplanti sonuna basarilar diledimi ?

bir önceki basin toplantisina bakmak gerek.

Bence bir anormallik yok. "Yok" cevabına atıfta bulunularak daha sonra gerçekleştirilmiş ikinci bir eylem için yenileme yapılmış.

Adem Erdoğan
24.08.2006, 00:15
Nerden çıktı bu haber şimdi bu konuda kaynak gösterin.

Vegas
24.08.2006, 00:16
Musamba nerden çıktı şimdi.o transfer yatmadımı.

Yeniden gundeme alinmis, hatta anlasilmis yer bulunacak ilk ucakla imzaya geliyormus, yonetimden uzt duzey birisi dedi.

omam bıyık
24.08.2006, 00:17
bula bula muşamba bulmuşlar,
alex nerde
internet sporda öylr diyor;
Yıldız isim Trabzon'a imzaya geliyor
23 Ağustos 2006 18:15

Dün yerel kanallardan birisi Alex için Vestel Manisa'nın da devrede olmasının transferi zora soktuğunu söylemişti.Evet saçma geliyor ama sakın inanmıyorum demeyin lütfen dikkat karşımızda bizim yönetim var.İmpossible is nothing....İhtimal dahilidir yani.Hey gidi Vestel göğsümüzde onca zaman reklamını taşıdık demek ki koynumuzda yılan beslemişiz aslında.(Bu arada hakikaten adidas'a bir yazı yazıp bizim yönetimin inanılmaz icraatlarını anlatan ve sonunda impossible is nothing yazacak bir reklam çektirelim.Yani ne eksikleri var kırık kolla dünya kupasına çıkan Beckenbauer'den,Muhammed Ali'den ya da Tracy McGrady'den.Hepsi imkansızı mümkün kılıyor neticede)

Kadir Aydın
24.08.2006, 00:17
Bütün spor siteleri kiev maçından sonra 2. haber olarak gösteriyor. Kesin olarak anlaşılmış, Artık ne kadar doğru bilemem. Biz bu golle avunalım biraz.http://www.youtube.com/watch?v=ctS-zI-JDlk&search=%26quot%3Bmanchester%20city%26quot%3B Gerçi anlatan adam ne alaka onu anlamadım.

Harun-61
24.08.2006, 00:23
Liege elendi,Pletikosa gelebilir.

MahmutHSO
24.08.2006, 00:25
imza attırsınlar gelmeden amannnn
bir skandalı daha kaldıramaz bu taraftar

erol-61
24.08.2006, 00:27
Nerden çıktı bu haber şimdi bu konuda kaynak gösterin.
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberdetay.php?id=6048
VE MUSAMPA TRABZONSPOR?DA
Geçen hafta peşinatta anlaşamayarak ülkesine dönen Kiki Kizito Musampa ile olan pürüzler giderildi. Kongolu oyuncunun bugün Trabzon?a gelmesi ve yarın 3 yıllık sözleşmeye imza atması bekleniyor SORUN YOK Transfer çalışmalarında zor günler geçiren Trabzonspor'un, Hollandalı oyuncu Kiki Kizito Musampa'nın transferindeki sorunları giderdiği bildirildi. Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, geçen hafta Trabzon'a gelip anlaşamadan dönen Musampa konusunda süren görüşmelerin olumlu bir noktaya geldiğini ve herhangi bir sorunun bulunmadığını açıkladı.
3 YILLIK Futbolcunun menajeri Mustafa Demir ise Musampa'nın transferindeki pürüzlerin giderildiğini ve en kısa zamanda Trabzon'a gelip 3 yıllık sözleşmeye imza atacağını söyledi. Musampa'nın gelişinin programlanmaya çalışıldığı, uçak bileti bulunması halinde bugün Trabzon'a geleceği belirtildi. Edinilen bilgilere göre, oyuncuyla 700 bini peşin 1 milyon 200 bin euroya anlaşıldı.

Analyzer
24.08.2006, 00:32

Bire birde etkili olmak bir forvet için aranan bir özellik değildir. Sadece Türkiye'deki forvetlerde bu özellik aranır. Hurafe bu.

MahmutHSO
24.08.2006, 00:41
"Edinilen bilgilere göre, oyuncuyla 700 bini peşin 1 milyon 200 bin euroya anlaşıldı."

baya bi peşin verilmiş.

Travelair
24.08.2006, 00:42
Bire birde etkili olmak bir forvet için aranan bir özellik değildir. Sadece Türkiye'deki forvetlerde bu özellik aranır. Hurafe bu.

:D valla bence önemli Şu kadar diyeyim. Onca kez çalım atmaya kalktı bir dünya kupası maçında, tek çalımı topu adamın üstüne vurup sonra her nasılsa adamın üstünden atlayarak oldu adam tırstı tabi bu arada :D :D

efulim67
24.08.2006, 00:42
"Brezilyalı bazı futbolcularla görüşmesi olduğunu ifade eden Lazaroni, "Beşiktaş'a gelen Ricardinho ile görüştüm ve Trabzonspor'a seve seve geleceğini söyledi. Wagner, Mossoro, Gilberto ile görüşmem oldu. Bu oyunculardan da olumlu cevap aldım. Ben herkesle konuşup da buraya getiremezsem olmuyor. Çünkü benim de Brezilya'da bir ismim var" diyerek yönetime göndermede bulundu."

Şimdi bu ifade ne anlama geliyor?
Çok açık bir şekilde biz Ricardinho'ya Bej kadar para vermedik..!!!
Yazık. Kaç ay Ricardinho diye yatıp kalktık.

Travelair
24.08.2006, 00:43
"Edinilen bilgilere göre, oyuncuyla 700 bini peşin 1 milyon 200 bin euroya anlaşıldı."

baya bi peşin verilmiş.

Bu da Hollanda'da ailesine site kuracak galiba :D

coolank
24.08.2006, 00:45
.: Hakkımızda .: Haber Arşivi .: Kadro .: Abonelik
Haber Ara

Haber Tarihi : 2006-08-24
LAZARONİ'DEN İNCE MESAJLAR

TURU GEÇERİZ Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, "Bizim açımızdan artık beklenen sonuçların gelmesi gerekiyor. Ekibimiz birçok pozisyonu yakalıyor ama değerlendiremiyor. Oyuncularıma ikazlarda bulundum. Bundan sonra artık hata yapmayacağız. UEFA Kupası 2. ön eleme rövanş maçında deplasmanda attığımız bir golün avantajını iyi kullanıp Apoel'i yenerek turu geçmek istiyoruz" diye konuştu.
BEKLİYORUM Lazaroni, kaleci talebi olup olmadığı sorusuna, Türkçe olarak, "Yok" diye cevap verdi. Brezilyalı teknik adam, "Bir gazetede, transferleri ben engelliyorum, diye bir haber çıktı. Herkes kendi işine bakmalı, sorumluluğunu bilmeli. Ne kadar ben istesem de kulüp sorumluluğunu biliyor. Ben de beklemedeyim. Transferde ekonomik bölüm benim dışımda kalıyor" diye görüş belirtti.
GÖNDERME Brezilya
lı bazı futbolcularla görüşmesi olduğunu ifade eden Lazaroni, "Beşiktaş'a gelen Ricardinho ile görüştüm ve Trabzonspor'a seve seve geleceğini söyledi. Wagner, Mossoro, Gilberto ile görüşmem oldu. Bu oyunculardan da olumlu cevap aldım. Ben herkesle konuşup da buraya getiremezsem olmuyor. Çünkü benim de Brezilya'da bir ismim var" diyerek yönetime göndermede bulundu.

kaleci talebi yok diyor .. bende diyorum ki eger kaleciyi almazsak bu foruma bir daha girmiyecegim istifa edecegim ..

Analyzer
24.08.2006, 00:46
http://www.verkac.org/?p=1606

Burada Corinthians ve Ricardinho ile ilgili bir yazı var. Geçen sezonu şampiyon bitiren Corinthians bu sene Ricardinho'yu almış ve şu an ligde 17 maçta 16 puanla 19. sırada.

İki defa Brezilya dışında oynamaya kalkışıp ikisinde de ciddi başarısızlıklar yaşamış. 2001'de yine Corinthians'tayken futbolcular arasında konuşulanları teknik direktör Parreira'ya aktarıp ispiyoncu damgası yemiş. 2006 Brezilya kadrosuna seçilmesi Parreira ile arasının iyi olmasına bağlanıyor.

Geçen yıl Brezilya'da en nefret edilen futbolcu seçilmiş kendisi. Sorunlu bir adam.

Biz Marcelinho'yu alarak çok daha iyi bir futbolcuyu transfer ettik bana göre. Bjk'ya gitti diye üzülmek yersiz. Büyük ihtimalle Ailton, Anelka gibi problem çıkarmaktan başka bir işe yaramayacak.

Hala ve hala Ricardinho diyen arkadaşlar için tekrar hatırlatayım dedim. 5 yıllık başarılarla dolu Bundesliga tecrübesi olan Marcelinho'yu biz kaptık. Avrupa'da iki kez şansını deneyip kös kös geri dönmüş adamı bjk alsa nolur? Kapansın şu Ricardinho konusu artık, yeter yahu.

Adem Erdoğan
24.08.2006, 00:46
yaw abicim bi kaynak gösterin nerden iniyo size bu haberler.gezmediğim site kalmadı.dalgamı geçiyosunuz doğrumu söylüyonuz.

A.T.R
24.08.2006, 00:49
Yaho Coolank hadi değişik kişiler aynı haberi tekrarlasalar anlarım da bu haberi kacıncı kez verdin foruma hiç dikkat ettin mi güzel kardeşim. Hatta bunlardan bir tanesinden ben alıntı yapmıştım.tekrar tekarr aynı haberi gecmen yüzünden hep geri sayfalara tıkladığımı zannetmekten bıtım be kardeşim :D

gerçekefsane
24.08.2006, 00:51
Denizlispor'a haciz gelmiş. M. Keceli için Trabzonspor'dan para ister bunlar, takasa yanaşmazlar, oyuncu ve para vermek lazım.

Travelair
24.08.2006, 00:56
Denizlispor'a haciz gelmiş. M. Keceli için Trabzonspor'dan para ister bunlar, takasa yanaşmazlar, oyuncu ve para vermek lazım.

Benim daha iyi fikrim var Onlara paralı futbolcu yollayalım ;)

Travelair
24.08.2006, 01:00
maraton.com.tr

Fatih Terim ise yabancı oyuncu konusunda, ''Değişimin önüne geçemezsiniz. Futbol Federasyonu ile görüştüğümde bana, '6 oyuncu sınırlaması devam edecek' dediler. O zaman 'Sahada 6 olsun gerisini serbest bırakın' dedim. Yabancıların, Türk oyuncuların önünü kestiği fikrinde değilim. Bu yarışın içine Türk futbolcular da girmeli. Kulüp istediği kadar transferini yapsın, yanlış onu bağlar. Milan'ın 20'ye akın yabancısı var. Ama sahada hep 5-6 İtalyan futbolcu var. İyi oynayan oyuncu yerini alıyor. Kısıtlama bana mantıklı gelmiyor. Ben bu problemden korkmuyorum milli takım hocası olarak. Öbür türlü bir gün bunun önüne geçemeyeceğiz'' diye konuştu.

Analyzer
24.08.2006, 01:01
Terim kedi olalı doğru birşey söylemiş.

coolank
24.08.2006, 01:06
hotleo kardeşim ben bir kere alıntı yaptım o da şimdi ve bugünün karadeniz gazetesinden .. anlamadım dediğini ama öle olsun

Orhan_Gazi
24.08.2006, 01:08
yaw abicim bi kaynak gösterin nerden iniyo size bu haberler.gezmediğim site kalmadı.dalgamı geçiyosunuz doğrumu söylüyonuz.

http://www.internetspor.com

EmrahYalçınalp
24.08.2006, 01:19
Ben henüz bir icraatını göremesem de sorumluluk almak için çaba sarfetmesini sevdim Marcelinho'nun. Sürekli top istiyor, oyun içinde hiç gizlenmiyor. Kanım ısındı adama :) Ricardinho'nun son 10 dakikasına yenik girdikleri bir maçta sakatlanıp oyundan çıkan solbekin yerine kademe yapacağına pek inanasım gelmiyor mesela. Zaten ne olduğuyla da ilgili değilim. Bence de son derece kaliteli bir adam aldık. Biraz daha zaman...

GULER
24.08.2006, 01:26
cok guzel bir transfer. bu yonetimi kutlamak lazim bu sene guzel transfer yapmislar ama dahasi lazim. iyi bir kaleci ve bir on libero lazim. bu sene yine sampiyonluk bize cok uzak gibi gorukuyor ama insallah cok yakinda isler rayina girer ve takim birbirine alisir.
Yarinda trabzonuma ve trabzonsporuma bol sanslar dilerim
insallah rumlari darmadagen ederiz!
FORZA TRABZON!!!

Orhan_Gazi
24.08.2006, 01:36
insallah bu transfer ise yarar...

BDiler61
24.08.2006, 03:53
musampa cok iyi bir oyuncu insallah verimli olur bize

sarman61
24.08.2006, 08:37
Ben henüz bir icraatını göremesem de sorumluluk almak için çaba sarfetmesini sevdim Marcelinho'nun. Sürekli top istiyor, oyun içinde hiç gizlenmiyor. Kanım ısındı adama :) Ricardinho'nun son 10 dakikasına yenik girdikleri bir maçta sakatlanıp oyundan çıkan solbekin yerine kademe yapacağına pek inanasım gelmiyor mesela. Zaten ne olduğuyla da ilgili değilim. Bence de son derece kaliteli bir adam aldık. Biraz daha zaman...

Sayın yöneticim güzel bir noktaya değinden. Gerçekten başarmak istiyor. Çalışıyor. Vede fedekarlık yapıyor.

sarman61
24.08.2006, 08:41
Yöneticilerimiz bu sefer musampa yı kendileri almaya gidecekmiş. Kendisine bu tarz bir jest yapacaklar. Buraya geldikten sonra geri göndermeleri aypdı zaten. Böyle bir hareketi yapmaları güzel olur.

Murat Acar
24.08.2006, 09:07
Elin Kongo'lusu "ben doğduğumdan beri Trabzonspor'luyum" diyemez ya. Elbette son kuruşuna kadar pazarlık yapmaya hakkı olduğunu düşünüyorum. İmza attıktan sonra "iyileştirme" isterse, ya da "bu mukavele dolacak, yoksa karışmam" derse o zaman konuşuruz. Ama adamın söz söylemeye hakkı olan tek zaman bu zaman ve arz-talep sınırları içinde pazarlık çok normal. Fatih Akyel konusunu da anlamsız buluyorum ama en azından sevmeyen arkadaşlara hak verebileceğim geçerli bir mazeretleri var. Musampa'ya çok para istedi, sonra çark etti diye kızmaksa bana biraz fazla arabesk geldi... Gelecekse de, gelmeyecekse de hayırlısı olsun diyelim :)
İşte olay budur arkadaşlar.Seni tebrik ederim renkdaşım.Milan iyileştirme istiyor dediklerinde burada ona hak vermeyen bikaç kişiden biride bendim.Sözleşme imzalamadan istediği kadar pazarlık yapabilir.Zaten tek pazarlık yapma zamanıdır.Bunuda dilediğince yapma hakkı vardır.Nede olsa dediğin gibi elin kongolusu yada ne biliim hollandalısı işte.Ama imza atarsa işte o zaman bizden biri olur.ve olanları unutmak balık hafızalığıyla aakalı değil Taraftarlık gereğidir.Çünki herkim TRABZONSPORLA sözleşme imzaladıysa artık bizim takımımıza hizmet ediyor demektir.SAYGILAR...

Gürkan
24.08.2006, 09:07

fatih akyeli alan bir takımda hele birde kaptanlık yaptıgı bır takımda musanpayı neden kabullenmeyelım.zaten fatıh kaptan oldu,canını sıkma yani;

adı üsütnde pazarlık ne olacaktı yani yönetimin ilk dediğini kabul edecekmiydi.sen bir mal alırken diyeli 85 ytl.dedinki 80 olmaz mı satıcıda olmaz dedi iyi ozaman alayım dediğinde satıcı yok 80 dedin yemeyince geri döndün satmam mı diyo.pazarlıkta olur böle yönetim bence burda iyi bir şey yaptı(inanamıyorum böle bir cümle kurdum)

Liege elendi,Pletikosa gelebilir.

inşallah birileri dediydi zaten.doğru ise iyi olur gelsişn artık.ama önce jeff gitmeli.

Hala ve hala Ricardinho diyen arkadaşlar için tekrar hatırlatayım dedim. 5 yıllık başarılarla dolu Bundesliga tecrübesi olan Marcelinho'yu biz kaptık. Avrupa'da iki kez şansını deneyip kös kös geri dönmüş adamı bjk alsa nolur? Kapansın şu Ricardinho konusu artık, yeter yahu.

vallah yeter artık.biz ricardınhoyu alsak bjk marce yı oz amanada ona laf edceklerdı.napalım susmsnız ıcın tum dunyadakı oyuncularımı alalım.

adam defansa gelıp top alıyo kosuyo takıma alısınca bence daha ıyı olacak.ezıklerın spıkerlerı bıle bu transfere super dedı bızımkıler hala rıcardınho.ulen ronaldoyu alsak ronaldınho varken onu nıye aldık derler.

bence haciz mıktarını ogrenıp o kadar para artı futbolcu vermek lazım.veya bır mıktar azını gerısını onlar bulsun.hadı yonetım goster yonetıcılıgını.

diğer değinmek istediğim konular.

1 oyuncu alınıyo
vay efendım baska talıbı yomus
vay efendım ucuz mus nıye
vay efendım pazarlık yapmıs.
vay efendın eskı takımı neden gondermıs.

ne olacak pekı.

adam super oynaacak,ıstedıgı ucrette mesela 10 mılyon dolar olacak, avrupada bır suru kalbur ustu klub ısteyecek, bızım yonetıcıler kendı ceplerınden o parayı karsılayıp adamı alacaklar.adam hıc pazarlık yapmadan,diğer takımların daha ıyı teklıflerınıde reddedıp bıze hemen 120 yıllık ımza atacak.

ama gercı sız dersınız
nıye 10 yıl
nıye dıgerlerını reddettı
nıye pazarlık yapmadı.
nıye yonetıcıler verdı parayı
nıye nıye nıye.

bakın sız bır sey daha bjk hırvat yedek kaleceıyı aldı.
bızımkıler 1.kalecıyı alacak(ınsallah)
nıye yedegı bıze almadık bu ıste bır ıs olmasın kıllandım sımdı.

lıege neden elendı pletıkosayı bıze kakalamak ıcın oyunmu acaba.

oskanonur
24.08.2006, 09:10
Musampa kaliteli bir oyuncu, bunu kimse tartisamaz herhalde.Insallah bir an once takima ve trabzona uyum surecini asar ve faydali olur.Benim fikrim daha once yapilmis olan transferler gibi dogru ve basarili bir transfer oldu.Yonetimin transfer konusundaki en buyuk hatasi gec kalmis olmasi.Cunki yeni oyuncularin takim ile uyum problemleri hazirlik maclarinda cozulmeliyken malesef lig maclarinda cozmeye calisiyoruz.Dunki basin toplantisinda kalece istemedigini soyleyen hocaya da sadece bisey soylemek istiyorum.Maclarimizi izleyen tarafli tarafsiz herkes kaleci problemimiz oldugunu gorebiliyor ama bizim hoca goremiyor.Ya o herseyi cok iyi biliyor, yada biz:) yorum sizin arkadaslar

Murat Acar
24.08.2006, 09:27
Renkdaşlarım gönüldaşlarım yeni bi transfer haberide ben vereyim;
Son zamanlarda dikkatimi çeken bir şey var Son zamanlarda bizim bu transfer sezonu topiğine üyelerden daha çok misafirler girmeye başladı bilmem dikkatinizi çekiyormu.yeni taraftarmı transfer ediyoruz yoksa bizans uşaklarımı giriyor bukadar anlamadım valla:)

Doğan BULAT
24.08.2006, 09:29
yok abi yok imzayı atmadan inanmam... Bellimi olur gene son dakkada bi pürüz çıkar sonra yine kafayı yerim ..inşallah almışızdır ve inşallah dediğiniz gibi iyi bir oyuncur ve inşalla bizim takıma uyum sağlar ne diyimm:confused:

İslam Sezer
24.08.2006, 09:41
transferde son 7 gün.umarım kaleci haberleri de doğrudur.yönetim lütfen kaleci olmadan asla başarılı olacağınızı düşünmeyin.dikkat:kale boş

oskanonur
24.08.2006, 09:50
bu arada bizim yabanci kontenjanimiz dolmadi mi? yuksek sesle dusunuyorum arkadaslar:Pletikosa gelirse jeff gidecek ama nerye.Ayrica yedek kaleci yine tolga olacaksa pletikosanin sakatligi durumunda yine kaleci sorunu ile karsi karsiya kalacagiz.