PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Selman
18.08.2006, 22:44
@tamug yamtar

Yattara Türk statüsünde oynarsa (ki federasyon mecbur yapmak zorunda) kontejan boşalır.O zaman bir yabancı oyuncu daha alabiliriz.Ya da Jefi göndereceksin 2 kaleciyle yoluna devam edeceksin.

tamuğ yamtar
18.08.2006, 22:46
abi adamın tek işi filelere giden topu çıkarmak,dışarı çıkan topları koşarak getirmekti...

Sonra Konyaspor da oynamıştı.

Bursa maçında kırmızı kart görmüştü. 3-0 yenilmiştik.

Gerçi rövanşta 5 çekmiştik Bursa'ya. Kupayı almıştık.

Hey gidi günler.

poetricus
18.08.2006, 22:49
Lars Olsen başarısız falan değildi, hatta taş gibiydi... Kopenhag maçında sol kanattan ileri çıkmış, top kaptırmış ve kademesinde kimsenin olmadığı bir anda atılan topla kendi sahamızda gol yemiştik. Ondan sonra ne hikmetse adam "kağnı" ilan edilmiş, çok yavaş olduğu söylenmişti. Sonuçta kendisine "sen liberosun len, ne işin var kanatta" denseydi sorun olmayacaktı belki de. Bizden ayrıldıktan sonra Yugoslavya'nın savaş nedeniyle dışarda tutulması sonrası plajlardan çağrılan futbolcularla Avrupa şampiyonu olan Danimarka milli takımının kaptanı ve en iyi oyuncularından biriydi.

Pffaf konusunda çekimser kalayım. Öyle kahramanlık yaptığı bir maç olmadı belki. Ama bir Sarıyer kupa maçında üstüste 3 penaltı kurtarıp elememizi sağladığını hatırlıyorum.

Çokta önemli detaylar değil aslında, ama aklıma gelince paylaşayım dedim...

Hocam bence önemli. Zira taraftar kitlesi olarak bayağı unutkanız ve maalesef hatırlamadığımız, en fenası da yanlış hatırladığımız şeyler hakkında yorum yapıyoruz. Pffaf üç penaltı kurtardığı Bursaspor maçı vardı.
Bu bilgileri yeri geldikçe paylaşmakta fayda olduğu kanaatindeyim.

tamuğ yamtar
18.08.2006, 22:51
@ts_kolik:

Yattara'nın işi olmuyor. Milli Takımın da oynadığı için.

Nobreye uygulanan durum bu yüzden Yattara'ya uygulanamıyor.

Nobre de Türkiye'nin tanıtımına katkı sağlayacağı gerekçesi kullanıldı.

Yattara Türk Milli Takımında oynayamayacağına göre bu maddeyi de uygulayamazsın.

Yattara için başvurup 5 yıllık sürenin dolmasını beklemek lazım.

Başka yol görünmüyor şimdilik.

immortal_TS
18.08.2006, 22:56
Boşuna gittik havaalanına adam biz gelmeden bir saat önce inmiş..

Selman
Böyle bir saçmalık yok sanırım.O zaman -b- şıkkı:Jeffi göndereceksin.Tolga'ya kaleyi emanet edeksin.Bence Jefden daha iyi zaten.2 kaleciyle devam edeceksin.3. kaleci biraz boş zaten.Olmadı paf takımından alırsın.
Ama dediğim gibi eğer Lazaroni takımı çift forvet oynatmayacaksa mutlaka kaliteli bir forvet lazım.(Bu benim görüşüm veya ön libero)

Travelair
Olur mu Milli Takım ayrı tanıtım ayrı mevzular.

Milli takıma seçilirse 5 sene kaidesi aranmıyor. Tanıtım ayrı bir istisna

Ama bizim yönetim sanmıyorum ki yapabilsin. feybe maçında Servet Tuncay çocuğu yumrukla yere indirdiklerinde yönetimden kimse ağzını açıp bir laf edememişti. Hakkımızı koruyan, kaybolmayan yönetim istiyoruz

tamuğ yamtar
18.08.2006, 23:04
@Travelair:

Ayrı konular değil arkadaşım.

Tanıtım dedikleri şey bu işte. Hileli bir durum ama bu maddeden yararlanarak Nobre'yi Türk Vatandaşı yaptılar.

Ankaraspor da bu mantıkla Brezilyalı futbolcularını Türk Vatandaşı yapmaya çalışıyor.

Bugün başkanları Ersun Yanal'ın zamanında "Jaba keşki Türk Vatandaşı olsaydı, Milli Takımda O'nun gibi birisine ihtiyacım var" demesini sebep olarak gösterdi.

Ankaraspor'un Brezilya'lı futbolcuları Milli Takımlarında oynasaydı başvurma imkanları olmazdı.

Nobre'nin Türk Vatandaşı olması sebebiyle kimseye de hayır diyemeyecekler.

Çifte standart olur çünkü. Ama bu durum sadece Milli Takımında oynayamayanlar için geçerli.

poetricus
18.08.2006, 23:10
http://www.superspor.com/images/galeri/29/1707/B_7d8d01e4452384605b7255d1ef977e42.jpg

http://www.superspor.com/images/galeri/29/1707/O_e8801b56685030ae8a9cafd68606bc8f.jpg

Arkadaşlar Musampa bu kadar heybetli mi yoksa fotoğrafı çeken arkadaş rakiplere korku salmak isteyen bir Trabzonsporlu olduğu için mi onu o kadar heybetli gösteriyor. Arka plandaki hanımefendinin yüz ifadesine bakılırsa görüntü gerçek. Ve o hanımefendi de muhtemelen istanbul takımlarından birinin taraftarı. Bizim karayağız delikanlıyı görmüş ve dehşete kapılmış. Sağda Yattara, Solda Musampa! İki siyahi oyuncuyla, özellikle gece maçlarında sahayı kasıp kavururuz. Şaka bir tarafa Avrupa'dan yapılabilecek en iyi transferlerden biri. Musampa'nın futbol geçmişi mükemmel. Son iki yılı hakkında net bir bilgiye sahip değilim. İnşallah hayırlısı olur. Şayet bu transfer gerçekleştiyse çok iyi bir transfer. Yönetimi tebrik ediyorum. Umarım uyum problemi olmaz.

Travelair
18.08.2006, 23:12
@tamug

ayrı. Takip ettiğim bir konu :)

Hayırlı olsun valla. Ben de merak ediyorum futbolunu

Ali Özcan
18.08.2006, 23:13
Sonra Konyaspor da oynamıştı.

Bursa maçında kırmızı kart görmüştü. 3-0 yenilmiştik.

Gerçi rövanşta 5 çekmiştik Bursa'ya. Kupayı almıştık.

Hey gidi günler.

evet hatırlıyorum...konyaspor a geldi ve geldiği yıl küme düştü konya sanırım...konya da da filelerden çok top çıkardı yani...

littlebighorn
18.08.2006, 23:16
Çift forvet oyanamayacaksak kaliteli bir forvete ihtiyacımız var.
Çift forvet oynarsak da ihtiyac var bence . Yukarıda yazdıklarının hiçbiri-belki ileride umut- işimizi görmez. Sırf transfer yapmış olmak için alındılar.
Ama ön liberoya daha çok ihtiyaç var.
GS den oyuncu alınabilir bence paraya çok ihtiyaçları var. Deneyip zorlamak lazım. Ümit Karan örneğin neden olmasın.

omerkucuk
18.08.2006, 23:17
Mevzu uzamasın da ßir Şeyi ßeLirtmekte Fayda var ßu tarz yıLdız statusunde aLınan ßüyük isimLerin Kahraman oLamadıkLarı maçLar yoksa varLıkLarının ßir anLamı var mıdır?
Kevin CampbeLL namı diğer ***** ve çamaşır makinası su vatandaşı ßiLe anarken aLo ßen CampbeLL sLoganını kuLLanıyoruz 5 Lik ßir gese maçını hatırLatır ßize..Keşke o nun zamanında SarıyerLe de ßi maç yapaßiLseydik...
Kastettiğim ßaşarı sizinki iLe aynı istikamette değiL üzgünüm...FarkLı ßakış açıLarına da saygımız var eLbette sayın yöneticim ;)

Doğan BULAT
18.08.2006, 23:42
Yönetim Faruk Kancanın beceriksizliğinin üstünü Muşamba ile örttü desenize:D

gerçekefsane
18.08.2006, 23:59
YATTARA TÜRK OLAMIYOR
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/5761.jpg

PROBLEMLİ Fenerbahçeli Aurelio ve Beşiktaşlı Nobre'nin Türk vatandaşlığına geçmesinden sonra ortaya atılan, "Yattara da Türk olacak" söylentilerine son nokta koyuldu. Trabzonspor Kulübü Profesyonel Futbol İşleri Sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu, "Yattara'nın Türk statüsüne kavuşması için gereken iki yol da problemli" açıklamasını yaptı.
SÜRE BİR YIL Bu alternatiflerden birincisinin, Nobre olayında olduğu gibi vatandaşlığa hemen başvuru yapılması yolunun olduğunu kaydeden Caner Çuvalcıoğlu, "Ancak bu durumda başvuru kabul edilse bile bu oyuncunun 1 yıl içinde milli formayı giymesi gerekir. Ancak Yattara kendi ülkesinin milli takımında oynadığı için Türk Milli Takımı’na seçilemeyeceğine göre, 1 yıl sonra yine vatandaşlıktan çıkarılacak. Mesela Nobre, 1 yıl içinde milli olamazsa hakkı yanacak. Dolayısıyla Yattara'da 1 yıl için böyle bir çalışma yapmaya gerek yok" dedi.
DÜŞÜNMÜYORUZ İkinci yolun da Trabzonspor açısından bir yarar getirmeyeceğini açıklayan Çuvalcıoğlu, "Diğer bir yol ise, bir dönem Fenerbahçe'de de forma giyen Uche'nin yaptığı gibi, Türk vatandaşlığına başvurup 5 yıl beklemek ve kabul edilmesi halinde bu sürenin sonunda daimi vatandaşlık hakkını kazanmak. Yani bugün başvuru yapsak, milli olup olmadığına bakılmaksızın 5 yıl bekleyeceğiz ve sürekli vatandaşlık hakkını alacağız. 5 yıl sonrası için de böyle bir müracaat yapmayı düşünmüyoruz" diye konuştu.

karadenizgazete.com

selcuk
19.08.2006, 00:09
bu arada chelsea hamburgdan boularoux u aldi 13 milyon euro vermisler chelsea icin bayaga ufak bi rakam

chigannes
19.08.2006, 00:10
Yönetim Faruk Kancanın beceriksizliğinin üstünü Muşamba ile örttü desenize:D

süpper:))))))

Travelair
19.08.2006, 00:11
Bu habere inanmıyorum. Tanıtım yolu başka bir yoldur. Öyle olsa aynı Aurelio gibi Milli Takım kullanılarak başvuru yapılırdı. Oysaki bakanlar kuruluna Türkiye'yi tanıtım maddesinden başvurulmuş. Terim'in haberi yok. Bence bu yapamayız demenin süslendirilmiş hali. Zaten Ömer Rıza Fanatik'te bugün manşet olmuş sesimizi kesmeye çalışmışlar ama ziyanı yok bizimkiler devrede zaten

EmrahYalçınalp
19.08.2006, 00:16
Mevzu uzamasın da ßir Şeyi ßeLirtmekte Fayda var ßu tarz yıLdız statusunde aLınan ßüyük isimLerin Kahraman oLamadıkLarı maçLar yoksa varLıkLarının ßir anLamı var mıdır?
Kevin CampbeLL namı diğer ***** ve çamaşır makinası su vatandaşı ßiLe anarken aLo ßen CampbeLL sLoganını kuLLanıyoruz 5 Lik ßir gese maçını hatırLatır ßize..Keşke o nun zamanında SarıyerLe de ßi maç yapaßiLseydik...
Kastettiğim ßaşarı sizinki iLe aynı istikamette değiL üzgünüm...FarkLı ßakış açıLarına da saygımız var eLbette sayın yöneticim ;)
Yazdıklarından bişe anlamadım ama boşver... haklısın diyelim ;) zaten top-mop boş işler bunlar...

tamuğ yamtar
19.08.2006, 00:22
@Travelair:

Arkadaşım durumu anlattık işte. Hileli bir durum diyoruz değil mi?

Nobre'yi bahsettiğimiz mantıkla vatandaşlığa aldılar.

Yattara konusunda böyle bir durum olamaz.

Aurelio ile Nobre'nin durumu ayrı bu arada.

gerçekefsane
19.08.2006, 00:24
Bugün Fenerbahçeli bir arkadaşım oldukça fanatiktir. Trabzonspor Fenerbahçe maçının süper bir maç olacağını, musampa'nın çok iyi bir transfer olduğunu belirtti, ilk söylediği ise kalecinizi değiştirseydeniz . Jefferson'u nereden buldunuz, oldu

marcelinho, yattara ve musampa'lı bir Trabzonspor uyum sorununu atlatırsa seyir zevki olan bir takım olacak.

gerçekefsane
19.08.2006, 00:27
Bu sezon Lig A' da Kazakistan, Azerbaycan gibi ülkelerden 2 tane oyuncuyu oynatabiliyorsun :)

Bu ülkelerden varmı iyi oyuncu, kaleci olsa tercih sebebidir. :)

TSigalko
19.08.2006, 00:27
Yattara,Mondragon,Song,ilic vs. kendi milli takımında oynadığı için Türk olamıyorlar.Başvuru yapıp 5 sene sonra türk olabiliyor.Sanırım Uche bu şekilde olmuştu.

AyhanPe
19.08.2006, 00:58
ohhh be nihayet bi transfer yapalabildi.musampa yi tanimiyorum ama referanslari cok iyi..insallah basarili olur..
transfer yapana kadar yazmicam dedim kendi kendime..iyiki yaptilar..yoksa laf agizdan bi kere cikar..gelecek transfer dönemine kadar yazamazdim :D

Muhammet_61
19.08.2006, 01:27
Musampa da imzayı atarsa bu başlık misyonunu tamamlamış olacak ve ara transfere kadar dinlenecek galiba.:D

AyhanPe
19.08.2006, 01:29
Musampa da imzayı atarsa bu başlık misyonunu tamamlamış olacak ve ara transfere kadar dinlenecek galiba.:D

kalecide alabilirler..acik kalsin :D

grandiose
19.08.2006, 02:06
tam 382 sayfa.. az değil.... ortalama her 3 sayfada 1 futbolcudan bahsetmiş olsak tam 130 farklı futbolcu konuşmuş oluyoruz.. helal olsun yönetime :):) bu gada adami konuştuk transfer ettuk :):)

golebshera
19.08.2006, 03:49
bi forvet bi ön libero bi defans bide kaleciye ihtiyacımız var desem abartmış olurmuyum :eek: bence olmam :D şampiyonluk için bunlar şart bence:p

Birde solbek..

Gürkan
19.08.2006, 08:53
ön libero solbek kaleci oh oh takımı yenıden yapacagız kımse yok yahu takımda.

Nytre
19.08.2006, 09:17
karadeniz gazetesinde hala kaleci transferinden bahsediyor ve hala jeff garip bir şekilde sakat.

sermin simsir
19.08.2006, 09:38
karadeniz gazetesinde hala kaleci transferinden bahsediyor ve hala jeff garip bir şekilde sakat.

jeff ya türk olmalı yada kiralık verilmeli.tolgayla jeff arasında pek bir fark yok.yabancı hakkını böyle fuzuli kullanacak lüksümüz yok.buna lazaroni karşı çıkıyorsa eğer hesabınıda o verir yada paşa paşa vatandaşını kollamaktan vazgeçer(eğer lazaroni kolluyorsa)

Özkan Erdem
19.08.2006, 10:06
jeff ya türk olmalı yada kiralık verilmeli.tolgayla jeff arasında pek bir fark yok.yabancı hakkını böyle fuzuli kullanacak lüksümüz yok.buna lazaroni karşı çıkıyorsa eğer hesabınıda o verir yada paşa paşa vatandaşını kollamaktan vazgeçer(eğer lazaroni kolluyorsa)
Jefferson maç kadrosunda yok deniliyor. Dünkü idmanın görüntülerini indirdim, çift kalede oynuyor, atlıyor zıplıyor gayet iyi görünüyor. Bir tezat var bu işte..

Bahtiyar
19.08.2006, 10:20
arkadaşlar kiki ile internetspor da iki yıllık anlaşma sağlandı diyor.

Ali Özcan
19.08.2006, 10:38
imzalar atılmadı henüz...adam şu anda uyuyormuş trabzonda bi uyansın uyku sersemliğine imzalatacaz inşallah...akşam gazetesinde pletikosa haberi var arkadaşlar bi bakın...hırvatistan - italya maçında izledim mükemmeldi...o da gelirse herkesle iddiaya girerim şampiyon olacağımıza dair...

Telha TANYILDIZI
19.08.2006, 10:55
arkadaşlar yönetim iyi transferlerler yapmış olabilir ama bunlar biraz geç oldu işimiz biraz zor gibi görünüyo bana

Telha TANYILDIZI
19.08.2006, 10:56
pletikosa'ya ben kefilim süper bi kalece türkiyenin en iyi kalecisi olur

Ali Özcan
19.08.2006, 11:03
Trabzon parçalı bulutlu

19 Ağustos 2006 Cumartesi
> ÖMER FARUK ÜNAL

Alex ne olacak?
Trabzonspor’da hareketli günler yaşanıyor. Teknik Direktör Lazaroni’nin verdiği transfer listesi için 33 gündür Brezilya’da çalışan yönetici Faruk Kanca, Internacional’in sol açığı Alex Raphael Meschini ile her konuda anlaştı, futbolcuyu Türkiye’ye getirebilmek için bütün pürüzleri çözdü. Ancak, sürpriz bir şekilde Atletico Madrid’in Kongo asıllı oyuncusu Kiki Musampa’nın transferi Brezilya’daki transferin yatmasına sebep oldu. Bu duruma içerleyen Faruk Kanca’nın, “33 gündür ailemden, işimden ayrıyım. Her gün Lazaroni ile telefon konuşması yapıp buradaki transferi sonuçlandırdık. Eğer bu transfer yatarsa, istifa edebilirim” şeklinde haber gönderdiği öğrenildi.

Çare Szymkowiak mı?
Lazaroni’nin geldiği günden beri sıcak bakmadığı Szymkowiak’a yol göründü. Yabancı kontenjanında Eller’den açılan yer Musampa ile dolduruldu. Brezilya’dan Alex’in ya da bir başka yabancı oyuncunun alınabilmesi için gönderilecek yabancı konusunda Lazaroni’nin aklındaki ilk isim Szymkowiak. Bu arada kaleci Jefferson’un da yılbaşına kadarki performansı kalıp kalmamasını belirleyecek. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve yönetici Faruk Kanca arasındaki fikir ayrılığı, Musampa’nın alınması ve Alex’in alınmamasıyla iyice su yüzüne çıktı. Antrenör Hüsnü Özkara’nın Lazaroni sıkıntısı, yönetici Faruk Kanca’nın Brezilya çalışmalarının boşa çıkması Trabzonspor’da hareketli günlerin habercisi...

alın size transfer haberi...lanet olsun...

Özsu
19.08.2006, 11:09
Pletikosa kesinlikle lazım bence, harika kaleci

61hikmet61
19.08.2006, 11:15
eğer bir sakatlığı yoksa gerçekten hem ofans hem de defansif açıdan iyi bir adam.şahsen bir FM manyağı olarak ve son 1 yılda 2-3 maçını izlemiş biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.ayrıca adamın kadroda yer bulamadığı a.madridin de geçen sezon başı en güçlü takımlar arasında gösterildiğini de unutmamak lazım.
ancak benim takıldığım ve asıl vurgulamak istediğim oyuncunun kalitesi değil, faruk kanca meselesidir.her nasılsa adam brezilyada iken yapılan bütün transferler avrupadan oluyor.bunun manasını anlayamıyorum.oyunculara bişe dediğimiz yok,yanlış anlaşılmasın,ama eğer menajer marifetiyle adam alacaktıysak bu adam brezilyada ne arar.neymiş "adamın fiyatı final oynayınca artmış"mış.geçiniz kardeşim,fener de lugano olayını açıklayalı bir ay oldu,adamın takımı da finale kaldı ama admlar getiriyor oyuncuyu.biz beceriksiziz deyin,insanları oyalıyoruz deyin de anlayalım.brezilyada faruk kanca'nın,geçen yıl lemi'nin harcadığı paralarla en azından türkiyeden gelecek vaad eden bi genç alınır herhalde.tabi bu arkadaşlar her gün orada simit peynir yemeyip bankta uyumuyor,otostopla yol katedip turnikelerde birinin önünden maça girmiyorlarsa:)

champions
19.08.2006, 11:16
vay be olaya bak kanca alexle her konuda anlaşmış ama son dakika biz musampayı aldık aynı lazaronideki gibi szymeğe yol görünmüş ama bence ondan önce jefferson gitmeli sonra gerekirse szymek ne olursa olsun jeffersonun bu takımda işi yok eğer 2 kontenjan olursa biri önliberoya diğeri kaleye eğer sadece szymek giderse önlibero alınmalı sadece jeff giderse öncelikle önlibero sonra kaleci

Ali Özcan
19.08.2006, 11:20
bu haber doğruysa ve Szymek giderse yazıklar olsun bu teknik direktörün kariyerine ya ne yapmak istiyor bu adam...Takımda 10 numara yokken bu işi yapabilecek tek adam giderse ve gitmesi gereken bir kaleci varken Szymek giderse lanetler olsun....

Özkan Erdem
19.08.2006, 11:29
bu haber doğruysa ve Szymek giderse yazıklar olsun bu teknik direktörün kariyerine ya ne yapmak istiyor bu adam...Takımda 10 numara yokken bu işi yapabilecek tek adam giderse ve gitmesi gereken bir kaleci varken Szymek giderse lanetler olsun....
Yok kardeşim ya nereye gidiyor Szymek, hikaye bunlar.. Kafasını toplasın, fizik olarak hazır olsun ortasahayı tek başına götürür..

Bahtiyar
19.08.2006, 11:29
aynen katılıyorum arkadaşım sen her zaman oynayabilecek bi futbolcuyu gönder hiç bir faydası olmayan kaleciyi yanında oturt. işte bu da t.d. nin brezilyelı oluşundan kaynaklanıyor arkadaşlar bence. szymek polonya milli takımda oynuyor gödermek istediği topçu. acaba jef in ne faydası var şu ana kadar yönetime falan bişey demedim hatta başarılı da buldum eskilere göre. ama bunu yaparlarsa hiç birşeyden anlamıyolar derim.

Travelair
19.08.2006, 11:33
Trabzonspor’un anlaştığı A.Madrid’in Kongo asıllı Hollandalı oyuncusu dün akşam geldiği İstanbul’da fiyat attırdı... Trabzon’a çağırılan Musamba senelik 1 milyon euroyı kabu etmezse geri gönderilecek.

TRABZONSPOR’UN prensipte anlaşıp Türkiye’ye çağırdığı Atletico Madrid’in Kongo asıllı Hollandalı oyuncusu Kiki Kizito Musampa, son dakikada fazla para isteyince transferi zora girdi.

Geçen sezon Manchester City’de kiralık olarak forma giyen Musampa dün akşam saatlerinde İstanbul’a geldi. Havaalanında, ‘Trabzonspor için elimden geleni yapacağım’ diyen yıldız oyuncu daha sonra yöneticilerle masaya oturdu. Hollanda’da yıllık 1 milyon euroyu kabul eden Musampa, Bordo-Mavililer’den 1.5 milyon euro istedi. 2 saat süren pazarlıkta anlaşma sağlanamayınca Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, ‘Gelin anlaşırız’ diyerek Musampa ve menajeri Mustafa Demir’i Trabzon’a çağırdı. Bu gün Trabzon’da yapılacak görüşmede anlaşma sağlanamazsa Hollandalı oyuncu geri gönderilecek.

Jefferson kadroda

UEFA’daki Apoel maçı öncesi yaşadığı sakatlık nedeniyle kadrodan çıkartılan Jefferson iyileşti. Son idmanda çift kalede yer alan Sambacı için son kararı Lazaroni verecek. Bu arada Brezilyalı hoca dünkü idmanda futbolcularını başlama saati 19.00’dan 20.00’ye alınan Antep maçında rakibe pres yapmaları konusunda uyardı.

10 milyarlık cezayı Albayrak ödeyecek

VESTEL Manisa maçı sonrası orta hakem Cem Deda ve ailesine yönelik açıklamaları nedeniyle 1 ay hak mahrumiyeti cezası alan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ın kulübe verilen 10 milyar para cezasını da kendi cebinden ödeyeceği açıklandı. Ceza için Tahkim’e gidip gitmemekte kararsız olan Albayrak, ‘Kulübün menfaatleri için her türlü cezaya razıyız. Trabzonspor’un hakkını kimseye yedirmeyeceğiz. Haklı olduğumuz sürece aldığımız ceza önemli değil’ dedi.

Trabzon, IFFHS’de 288’inci sıraya indi

ULUSLARARASI Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu’nun (IFFHS) yaptığı değerlendirmede Trabzonspor, 288’inci sıraya düştü. 2004-2005 sezonunda 38’inciliğe kadar yükselen Bordo-Mavililer, geçen ay 78 puanla 245’inci sırada yer almıştı. IFFHS’nin son değerlendirmesinde Trabzonspor 43 basamak daha geriledi. Karadeniz ekibinin 2004-2005’ten bu yana yaşadığı büyük düşüş camiada hayal kırıklığı yarattı. Bu arada G.Antep-Trabzon maçının başlama saati 19.00’dan 20.00’ye alındı.

star

Ali Özcan
19.08.2006, 11:35
işte gördünüz mü ?

Travelair
19.08.2006, 11:35
Trabzon parçalı bulutlu

19 Ağustos 2006 Cumartesi
> ÖMER FARUK ÜNAL

Alex ne olacak?
Trabzonspor’da hareketli günler yaşanıyor. Teknik Direktör Lazaroni’nin verdiği transfer listesi için 33 gündür Brezilya’da çalışan yönetici Faruk Kanca, Internacional’in sol açığı Alex Raphael Meschini ile her konuda anlaştı, futbolcuyu Türkiye’ye getirebilmek için bütün pürüzleri çözdü. Ancak, sürpriz bir şekilde Atletico Madrid’in Kongo asıllı oyuncusu Kiki Musampa’nın transferi Brezilya’daki transferin yatmasına sebep oldu. Bu duruma içerleyen Faruk Kanca’nın, “33 gündür ailemden, işimden ayrıyım. Her gün Lazaroni ile telefon konuşması yapıp buradaki transferi sonuçlandırdık. Eğer bu transfer yatarsa, istifa edebilirim” şeklinde haber gönderdiği öğrenildi.

Çare Szymkowiak mı?
Lazaroni’nin geldiği günden beri sıcak bakmadığı Szymkowiak’a yol göründü. Yabancı kontenjanında Eller’den açılan yer Musampa ile dolduruldu. Brezilya’dan Alex’in ya da bir başka yabancı oyuncunun alınabilmesi için gönderilecek yabancı konusunda Lazaroni’nin aklındaki ilk isim Szymkowiak. Bu arada kaleci Jefferson’un da yılbaşına kadarki performansı kalıp kalmamasını belirleyecek. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve yönetici Faruk Kanca arasındaki fikir ayrılığı, Musampa’nın alınması ve Alex’in alınmamasıyla iyice su yüzüne çıktı. Antrenör Hüsnü Özkara’nın Lazaroni sıkıntısı, yönetici Faruk Kanca’nın Brezilya çalışmalarının boşa çıkması Trabzonspor’da hareketli günlerin habercisi...

alın size transfer haberi...lanet olsun...

Şaşırdım dersem yalan olur. Bekleyelim bakalım doğru haber mi

Remzi
19.08.2006, 11:37
kimi satarsa satsın SZYMEKi satmasın TRabzonda futbolu onun gibi canını dişine takarak oynayan çok az kişi var.Eğer satarsa yönetim kendi sonunu hazırlar gibi görünüyor...

champions
19.08.2006, 11:38
bu nasıl iş ya adamı trabzona kadar getir sonra anlaşama böyle bişey olamaz eğer bu iş olmazsa (ben olacağını düşünüyorum )çok büyük bi amatörlük daha yapmış olur yöneticiler

61hikmet61
19.08.2006, 11:42
bu nasıl iş ya adamı trabzona kadar getir sonra anlaşama böyle bişey olamaz eğer bu iş olmazsa (ben olacağını düşünüyorum )çok büyük bi amatörlük daha yapmış olur yöneticiler

bence beyler adam eğer anlaşmadan giderse,bu musampanın ne kadar aciz durumda kaldığını ve talipsizliğini gösterir.çünkü adam dün havaalanında trabzonda başarılı olmaya geldim diyor,ayağımıza kadar geliyor,demek ki adam bu kadar talibi olmayan bir durumda:)

Telha TANYILDIZI
19.08.2006, 11:42
ya bu ne iştir daa dün kimse gelmiyo diye sıkılıyoduk şimdi de kim gidecek diye yerim ben böyle işi

Bahtiyar
19.08.2006, 11:43
başka bi açıdanda bakalım arkadaşlar köşeye sıkışmış bir trabzonspor ve fırsat bu fırsat deyip para koparmaya çalışan futbolcu ve menajer. ma alınması lazım o kadar ümitlendim üç gündür doğru dürüst uyuyamadım. spor sayfalarını gezmekten beşım döndü

canh55
19.08.2006, 11:47
başka bi açıdanda bakalım arkadaşlar köşeye sıkışmış bir trabzonspor ve fırsat bu fırsat deyip para koparmaya çalışan futbolcu ve menajer. ma alınması lazım o kadar ümitlendim üç gündür doğru dürüst uyuyamadım. spor sayfalarını gezmekten beşım döndü
ben de bi kaç gündür yemek yemiyorum :))))

61hikmet61
19.08.2006, 11:48
doğrusu ben, bu musampa işinden epey bi kıllandım arkadaşlar.inşallah bi bit yeniği çıkmaz bu işten...

Ali Özcan
19.08.2006, 11:51
yönetimden ses çıkmaması çok ilginç

Umut ÖZTÜRK
19.08.2006, 11:53
Korkmayın çakacak imzayı

champions
19.08.2006, 11:54
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/190806idman4.jpg

eren_61
19.08.2006, 11:55
ben burda alex yalan demiştim kimsenin dikkatini çekmemişti.bu yönetim transferlerin hepsinde sağ gösterip sol vurdu.bu musamba nerden çıktı bilmiyorum inşallah izletipte almışlardır ve hayırlı olur.gerçi daha alındığı belli değil.zaten eger almazlarsa(alamazlarsa) sakatlıktan dolayı alamadık derler

61hikmet61
19.08.2006, 11:56
Korkmayın çakacak imzayı

imza çakmakla alakalı değil, adamda bi iş olmasın diye diyorum.hani musampanın yıllardır bulamadığı ikiz kardeşi falan olmasın bu.yani bu kadar kariyerli bi adam tam anlaşma olmadan ayağımıza kadar geliyor da ondan şeyettiydim:)

champions
19.08.2006, 11:58
ne olduğunu anlayan varsa anlatsın musampa transferi kancanın alexle anlaşması ama hala dönmemesi jefferson ve szymek gidecekmi pletikosa gelecekmi hiçbişey belli değil çorba gibi transfer dosyamız var maşallah

eren_61
19.08.2006, 11:58
valla herşey olabilir dün tv lerde adamın formsuzluğundan bahsediyodu.kimse istememiş vede ilk isteyen trabzona gitmeyi kabul etmiş diye.ayrıca atletico kurtulmak istemiş ve serbest bırakmış falan gibi

Ali Özcan
19.08.2006, 12:04
ben çok kötü şeyler olacak ve gelenler gidenleri aratacak diye düşünmeye başladım...ağzımdan yel alsın ama artık transfer yapmaktan çok şu transfer dönemi bitsin de Szymek i elimizde tutalım die düşünüyorum...

sarman61
19.08.2006, 12:06
valla herşey olabilir dün tv lerde adamın formsuzluğundan bahsediyodu.kimse istememiş vede ilk isteyen trabzona gitmeyi kabul etmiş diye.ayrıca atletico kurtulmak istemiş ve serbest bırakmış falan gibi

Bende feyenordun almak istediği haberini duydum. Yönetim acele edip hemen türkiyeye çağırmış adamı.

poetricus
19.08.2006, 12:07
Bana öyle geliyor ki Haşim Saitoğlu'nun yönetimdeki arkadaşlarına yaptığı bir güç gösterisiyle daha karşı karşıyayız. Hatırlarsanız teknik direktör meselesinde de benzeri bir şey yaşanmıştı. İspanya'da Ferrer'le anlaşan Hacıosmanoğlu hemen SMS mesajıyla geri çağrılmıştı. Şimdi de aynı şey Kanca'ya yapılıyor. Saitoğlu güç bende mesajı veriyor. Nedense bu durum da bir yerlerden tanıdık geliyor. Bakınız Bozoğlu-Akbaşoğlu!... Yönetime soyadında "oğlu" kelimesi geçen kimse alınmasın bir daha!...

eren_61
19.08.2006, 12:07
evet dün haberler böyle diyodu bugun de senin dediğin gibi feyanord istedi diyolar bi acaiplik var ama ne...

champions
19.08.2006, 12:19
haşim sayitoğlu kendini ne zannediyo pletikosa transferinede bu adam karşı çıkmış biz herşey düzelsin diye bekliyoruz adamlar kendi aralarında çekişme içindeler ben şunu aldım öyleyse baaak bende bunu aldım bu kadar amatör ve trabzonsporu değil öncelikle kendilerini düşünen insanlar bu takıma zarar veriyo

@FLU
19.08.2006, 12:30
ben de bi kaç gündür yemek yemiyorum :))))

musakka ye hacım :)

Ali Özcan
19.08.2006, 12:41
musakka ye hacım :)

ya arkadaşlar lütfen şu musakka esprilerini yapmayalım ya yani bir kere olur da 50 yere musakka yazmak da ne oluyo ki ?

gerçekefsane
19.08.2006, 12:42
kaleye pletikosa yerine Jevriç'i alalım.

firidin
19.08.2006, 12:42
HER ŞARTINA 'EVET' DEMEYİZ
BU sabah Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'la bir araya gelecek olan Musampa şartları kabul ederse, sağlık kontrolünden sonra kendisiyle resmi sözleşme yapılacak. Ancak Hollandalı yıldız garanti parada ısrar ederse, transfer büyük olasılıkla askıya alınacak. Yönetici Abdullah Başer, "Musampa, şartlarımızı kabul ederse imza atar. Yoksa Trabzon'a getirdik diye herşeyine 'evet' demeyiz" diye konuştu.
TAKVİM

buda bi yöneticilik başarısımı?:) :) :) :) :) :) :) :) :)

Zurawski
19.08.2006, 12:44
musampa alınırsa çok iyi bir transfer olur yalnız akfamda da soru işaretleri yok değil.Böyle bir futbolcuyu Avrupanın diğer takımları neden el atmıyor.Adamı çok amatör bir şekilde gel trabzonda anlaşırız falan diye çağırıyoruz ve adam da itiraz etmeden geliyor.Çok saçma geldi bana bu işi çözen varsa beri gelsin.

@FLU
19.08.2006, 12:46
ya arkadaşlar lütfen şu musakka esprilerini yapmayalım ya yani bir kere olur da 50 yere musakka yazmak da ne oluyo ki ?

eğleniyoruz bilader sıkıntı yaratma

sarman61
19.08.2006, 12:54
evet dün haberler böyle diyodu bugun de senin dediğin gibi feyanord istedi diyolar bi acaiplik var ama ne...

Bakın size şöyle söyleyim bu oyuncuyu fenerbahçe alsaydı yapılan haber şu olurdu. Süper solak fenerde dünyaca ünlü musampa fenebahçe ile anlaştı kariyeri başırılarla dolu. Futbolcu kendisine gelen diğer teklifleri reddetti gibi.

Hatırlasanıza marcelinho yu aldığımızda ne dediler. Futbılcu disiplinsiz eski gücü yok formsuz. Bu şiler böyledir arkadaşlar böyle isim yapmış futbolculardan trabzon kimi alrısa hemen kötülüyorlar. Satılmış medya ne yaparsın.

Ali Özcan
19.08.2006, 12:55
eğleniyoruz bilader sıkıntı yaratma

ya biz transfer haberi için bakıyoruz buraya...serbest kürsü eğlenmek için...oraya istersen imam bayıldı tarifi yaz ama burada iki de bir musakka demek anlamsız...

champions
19.08.2006, 13:00
transfermarket haberi vermiş ;(şimdi çıkıp kimse bu sitenin güvenirliliğinden bahsetmesin ben biliyorum zaten )
Kizito "Kiki" Musampa steht kurz davor zum türkischen Erstligisten Trabzonspor zu wechseln. Heute sollen die letzten Formalitäten erledigt werden. Danach soll Musampa einen 3-Jahresvertrag unterzeichnen

selcuk
19.08.2006, 13:03
onlarda kurz davor yaziyor yani onlarda biseyin belli olmadigini biliyor

Bahtiyar
19.08.2006, 13:04
altına bide türkçesini yazsanız iyi olurdu ya

Remzi
19.08.2006, 13:06
3 jahre nin 3 yıllık olduğunu anladım sadece:D

selcuk
19.08.2006, 13:08
bence eger alex lede anlasildiysa eger ozaman hem alex hemde kiki alinsin ve szimek yarim sezonluguna kiralansin polonyada bi takim garanti ister onu sonra bakarik kim nasil kissin artik jeffmi yollanir alexmi yoksa kikimi yada szimek devam performansini artiramazsa o gider hepten ama szimekin su an sergiledigi performanslan korumaya hakkimiz yok belki yarim sezonluguna yollandimi kafasini toplar nedir su an oynadigi furbol degil sanki celtice vermedik diye ikiz kardesini yolladi o oynuyormus ama su anki performansi kesinlikle alexe yakismiyor

Remzi
19.08.2006, 13:09
bence szymek yerine jefferson gitsin

selcuk
19.08.2006, 13:11
transfermarket haberi vermiş ;(şimdi çıkıp kimse bu sitenin güvenirliliğinden bahsetmesin ben biliyorum zaten )
Kizito "Kiki" Musampa steht kurz davor zum türkischen Erstligisten Trabzonspor zu wechseln. Heute sollen die letzten Formalitäten erledigt werden. Danach soll Musampa einen 3-Jahresvertrag unterzeichnen

trabzonda imza atma üzere musampa. bugün son formaliteler yapilacak. ondan sonra 3 yillik imza atacakmis

gerçekefsane
19.08.2006, 13:12
jefferson gitsin jevriç'i alsınlar.:rolleyes: Jevriç alınmazsa Kanca'nın emekleri boşuna gitmesin diye Minerio'yu alalım.:eek: :eek: :eek:

golebshera
19.08.2006, 13:12
Gelen gideni aratmıyor. Bu transfer konusunda hep aynı entrikalar dönüyor. Herkes ayrı telden çalıyor. Başına buyruk faliyetler, kordinasyonsuzluk, çelişkiler, tek başlı hareket edememe...

Başka bi kulüpte görmedim böyle bişey.

Seneye transferi taraftar yapsın bari, ne diyim...

TURHAN
19.08.2006, 13:14
Alex hüseyinin yanında mı oynayacak, saçmalamayın arkadaşlar.Marcelinho forvet değildir.Forvete dönük bir orta sahadır.

Özer Öztekin
19.08.2006, 13:14
Yine de resmi sitenin hiç birşey yokmuş gibi davranması ilginç...bu işte bir sorun var gibi...Geçen yıl Litvanya dan denenmek için getrilen oyuncunun bile haberini vermişlerdi...

selcuk
19.08.2006, 13:15
bence szymek uerine jefferson gitsin

bende öyle isterim ama ozaman lazaroni benim istedigim olmadigi icin basrisizik diyecek ve szimkle beraber tolgayi da bitirir bu iki oyuncu icinde en iyisi szimek kisa kadar kiralanmasi olacakdir ozamana kadar saaten lazoroni sepetlenir

@FLU
19.08.2006, 13:16
symek gitmemeli

Telha TANYILDIZI
19.08.2006, 13:22
jeff kiralanmalı

Jester
19.08.2006, 13:22
Farklı bir haber değil, bizim gazetelerden alınma. Kısaca sözleşme anlaşmak üzere olduğunu, bugün son detayların halledilmesinden sonra üç yıllık anlaşma imzalamasının beklendiğini yazıyor.

Bence sağlık kontrolüne soktuklarına göre iş bitti, Musampa Trabzon'da diyebiliriz, birkaç saate kadar açıklarlar zaten.

Arkadaşlar Musampa eğer bilmediğimiz bir sakatlığı yoksa gayet iyi bir futbolcu, takıma fayda da sağlayacaktır(özellikle birkaç hafta sonra) ancak Musampa'nın alınması sol kanat sorunumuzu çözmüyor. Ben çözümü M. Keçeli'nin alınmasında görüyorum ve bu yüzden bu yönde çıkan haberlere çok heyecanla yaklaşıyorum.

Mantık ta şu: Bir takımın bir kanadının iyi olabilmesi için o kanatta hem kaliteli hem de birbirini tamamlayan iki oyuncu olması gerekiyor.halen takımımızda her iki kanatta da sorun var çünkü böyle ikililerimiz yok.

Şimdi sola Musampa alınırsa arkasında kim oynayacak? Murat mı? Hiç sanmıyorum. Murat yetenekli bir genç ve topu Celo'dan daha iyi kullanıyor ama özellikle kademe anlayışı çok yetersiz ve maç başına en az 3-4 kere adamını arkasına kaçırıyor. Defansımızın göbeği de çok olağanüstü olmadığına göre Murat + Musampa çok büyük risk demek.

Bu yüzden Keçeli diyorum. Keçeli'nin hem kademesi iyi, hem topu iyi kullanıyor, hem de ceza sahasına isabetli orta yapabiliyor. Üstelik her sene özellikle ceza sahası dışı şutlarla en az 5 gol atıyor. Keçeli'nin önünde Musampa olursa işte o zaman işleyen bir sol kanadımız olur. Murat kardeşimiz de yedek bekler, sonra kendini geliştirirse forma yine onun olur.

Mustafa Keçeli gibi istikrarlı bir oyuncu aynı zamanda transferde sıfıra yakın risk anlamına da geliyor. Musampa gibi kariyerli bir oyuncuyu bile alırken karnımıza ağrılar giriyor inşallah bir bit yeniği yoktur diye.

Bu nedenle haydi yönetim, bastır parayı al Keçeli'yi, biz de rahat edelim siz de..

Adem CAKIR
19.08.2006, 13:25
Bende Symek'in son iki sezonki performansının takıma fayda sağladığına inanmıyorum. Ancak yinede symek potansiyeline sahip bir topçuyu yerine daha iyisini bulmadanda göndermek taraftarı değilim. Önce iyi biri ile anlaşılsın gizlice sonra symek'e kulüp bul densin.

Jef konusunda savunulacak hiç bir tarafı yok. Hemen gönderilsin, yerine iyi bir kaleci bulamasakta olur. Tolga bu yükü taşır bence. İllada alacağız deniyorsa paraya acımadan maç çevirebilecek kalitede adam gibi biri alınsın...

Özer Öztekin
19.08.2006, 13:35
Feyenoord haberi doğru ancak geçen ay istemişler Musampa yı;
http://feyenoord.netwerk.to/nieuws/artikel/11333_Is%20Feyenoord%20bezig%20met%20Calvo%20en%20 Musampa%3F_rss.php

sanatik
19.08.2006, 13:40
peki hollandaca bilen arkadaslar yukardaki haberdeki YORUM larda ne deniliyor ?

düsünceler ?

Travelair
19.08.2006, 13:41
Neden vazgeçmişler o önemli

selcuk
19.08.2006, 13:46
peki hollandaca bilen arkadaslar yukardaki haberdeki YORUM larda ne deniliyor ?

düsünceler ?

hollandaca bilmiyorum ama hollandacayla almanca bayaga birbirine benzeyen diller ve anladigima göre adam daha feyenoorda kadar gelmis sonra kimse bise cakmadan kayiblara karismis
dedikodulara göre yaziyorki man city yineden almayi düsünmüs oda hemen oraya ucmus

yani feyenord vazgecmis gibi bise yazmiyor

Telha TANYILDIZI
19.08.2006, 13:51
Neden vazgeçmişler o önemli

gözünün üstünde kaşı varmış diye vaz geçmişlerdir

Özer Öztekin
19.08.2006, 13:53
Aynı haber üzerine burda baya bi yorum var ama ben de anlamıyorum;
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=30013

Emrah Aksoy
19.08.2006, 13:55
Ben hollandaca biliyorum arkadaslar

sanatik
hollandaca bilmiyorum ama hollandacayla almanca bayaga birbirine benzeyen diller ve anladigima göre adam daha feyenoorda kadar gelmis sonra kimse bise cakmadan kayiblara karismis
dedikodulara göre yaziyorki man city yineden almayi düsünmüs oda hemen oraya ucmus

yani feyenord vazgecmis gibi bise yazmiyor

selcuk tesekkürler ama ben almanyadan oldugum halde pek birsey anliyamadim yinede :--)

sweetrose
son durum; son formaliteler üzerine konuşmalar olduğu imiş..

sulo61gun
19.08.2006, 13:56
la adam trabzona gelmiş adamı bizim yöneticilerden kimse karşılamamış.varmı böyle bişey arsinspor a mı geldi bu adam.

champions
19.08.2006, 13:56
kadroya odonkoru falan koymuşlar onlarda bizim gibi transfer hayalleri kuruyolar
galiba bazılarıda musampayı koymuş ilk 11e

Emrah Aksoy
19.08.2006, 13:58
Voetbalzone'daki haberdi su yazili :

Musampa hollanda'nin Feyenoord takiminlan gorusuyormus.

Ama haberin tarihini bir bakiniz : 31/07/06

Emrah Aksoy
19.08.2006, 13:59
la adam trabzona gelmiş adamı bizim yöneticilerden kimse karşılamamış.varmı böyle bişey arsinspor a mı geldi bu adam.

Bordo - mavili takımın yeni transferini havalanında menajeri ve Trabzonsporlu yöneticiler karşıladı.

selcuk
19.08.2006, 14:03
Aynı haber üzerine burda baya bi yorum var ama ben de anlamıyorum;
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=30013

burda sadece feyenoordun musampa ve jose garcia calvao mu nedir bu yuncularla ilgilendigi yaziyor

selcuk tesekkürler ama ben almanyadan oldugum halde pek birsey anliyamadim yinede :--)

avusturyada daha cok eski temiz almanca konusuldugundandir benimde dortmundda halam yasiyor onlarla almanca konusdugum zaman saaten bayaga fark olugu anlasiliyor hemen

Bahtiyar
19.08.2006, 14:06
ya bu transfer oldumu olmadı mı haurda trabzondasınız tesise bi bakalım. sıktı artık iyice sen adamı kapına kadar getir sonra geri gönder. feyenord olayı doğruysada bize gelmez sanırım. çünkü adam zaten hollandalı aileside ordadır dünyanın sayılı takımlarından şimdi bıraksında trabzon a mı gelsin.

Semih GÜL
19.08.2006, 14:08
ya bu transfer oldumu olmadı mı haurda trabzondasınız tesise bi bakalım. sıktı artık iyice sen adamı kapına kadar getir sonra geri gönder. feyenord olayı doğruysada bize gelmez sanırım. çünkü adam zaten hollandalı aileside ordadır dünyanın sayılı takımlarından şimdi bıraksında trabzon a mı gelsin.

Bu nasıl bir yorum be kardeşim.

artı

Adam zaten Trabzonda bilgine

Özer Öztekin
19.08.2006, 14:10
Feyenoord haberi 20 gün öncesine ait, o iş olmamış anlaşılan....Ancak yine de sanki garip bişeyler dönüyor hissi var içimde.Bizim resmi site şu Litvanyalı Tarmo Neemelo ya bile daha fazla ilgi göstermişti...Ayrıca Kanca nın hala dönmemiş olması da ilginç...Son dakika sürprizleri olabilir......bizimkiler sever zaten sürprizi

oskanonur
19.08.2006, 14:10
selam arkadaslar, araniza yeni katıldım
Sabhatan beri okumadigim ve izlemedigim haber kalmadi Kiki transferi ile ilgili. Bugun saglik kontrolunden gecip resmi sozlesmeyi imzalayack yaziyor heryerde.Insallah bizim icin iyi olur.

Bahtiyar
19.08.2006, 14:12
ben kötü bişey demek istemedim bizim avantaj sadece kapıya kadar gelmiş olması şimdi bastırcan parayı alcan aşırıya kaçmamak şartıyla. ama o adam hollanda da olsa böyle bi teklif gelse gelmez di bize sanırım olay bu.

selcuk
19.08.2006, 14:13
türkiye milli basketbol takimi 41-34 önde litvanya parcalaniyor
dsf kanali veriyor maci
özür dilerim buraya koydugum icin

Telha TANYILDIZI
19.08.2006, 14:13
arkadaşlar bi kaldı kale kaleciyide halledip iyi bi defans sağ ve sol +kaliteli bi oyun kurucumuzda olursa uefa hayal olmaz benim için süpriz hiç olmaz

selcuk
19.08.2006, 14:15
ben kötü bişey demek istemedim bizim avantaj sadece kapıya kadar gelmiş olması şimdi bastırcan parayı alcan aşırıya kaçmamak şartıyla. ama o adam hollanda da olsa böyle bi teklif gelse gelmez di bize sanırım olay bu.

ee haberlere göre feyenoordunda kapisindaydi ama oradan geri dönmüs neden kimse bilmiyor

Bahtiyar
19.08.2006, 14:22
ya adam ne olursa olsun bayağı renkli bişi adam simsiyah hatta zenciden daha zenci ellerinin içi beyaz uzun saçlı iri yapılı herhalde havasıyla trabzonu ayağa kaldırır.

Burçak
19.08.2006, 14:23
niye bukadar gergin herkes. yok feyenordla konuşuyomuş yok bilmemne. adam zorluda idi bugün zorluda. Trabzonda yani . sadece sümela manastırını görmek boztepe ye çıkıp semaver de çay içmek için turistik bi geziye gelmedi heralde. bugün imzayı atacak işte.

Özer Öztekin
19.08.2006, 14:24
Bizimkilerde şaşırmıştır nasıl getirdik bu adamı deyip inanamamışlardır belki o yüzden ince eleyip sık dokuyolardır...

Volkan Albayrak
19.08.2006, 14:25
bi sorun çıkar kesin görün de bakın

sanatik
19.08.2006, 14:27
tomas jun gelince nasli olmusdu ?

benzer degilmiydi ?

sulo61gun
19.08.2006, 14:28
valla trt 2 söyledi trabzon havaalanında hiçbir yöneticinin musampa yı karşılamadığını

61hikmet61
19.08.2006, 14:29
türkiye milli basketbol takimi 41-34 önde litvanya parcalaniyor
dsf kanali veriyor maci
özür dilerim buraya koydugum icin

kardeş yabancı kanala bakmaktan kendi kanalına bakmaz mı oldun...(ntv de veriyor)

Volkan Albayrak
19.08.2006, 14:30
oo sanatşk kardeş nasılsın bu musampa ile ilgili ne iyosun nasıl sence

canh55
19.08.2006, 14:33
musampa gel hadi ..:))))) :D musampaaaaa

sanatik
19.08.2006, 14:34
naklovv tanimiyorum futbolcuyu, yorum yapmiyorum ama gelisi tomas jun gelisine benziyor.

umarim sonu onun gibi olmaz.

selcuk
19.08.2006, 14:39
kardeş yabancı kanala bakmaktan kendi kanalına bakmaz mı oldun...(ntv de veriyor)

ahh olsada baksam nerede ni trt int var

firidin
19.08.2006, 14:53
ya bu nasıl iş arkadaslar adam trabzona kadar geldi_!!!!!!!!!!!

hala resmi site güncellenmedi..........

inş bu işin arkasında bi çok yöneticinin bu konuda anlasamaması çıkmaz....

zisinoli
19.08.2006, 15:04
En azından artık inanmıyoruz sahaya çıkmadan.Gelişme var.Adamın duruşu farklı-marjinal...Heyecan yaratacağı kesin ama işe yararmı bilemem. Sonuçta şampiyon olamayacağımıza göre bari karizma futbolcular giysin formayı.Biraz da koşarsa adam köşe işte. Albayrakta ismini gündemde tutuyor o da köşe. Traftarı hiç karıştırmayalım en iyisi...

Özkan Erdem
19.08.2006, 15:10
saat 3 oldu hadi da..

Beytullah
19.08.2006, 15:12
birde guvene bilecegimiz bi kaleci alsaydık ne güzel olurdu..

Bahtiyar
19.08.2006, 15:19
sıkıntıdan patladım daha adama imza attıramadık ne kalecisi. hazırına bi kere imza attırsınlar.

gerçekefsane
19.08.2006, 15:27
Basketbolda Litvanya'yı yendik 76-74 bravo

Mert67
19.08.2006, 15:28
Türkiye - litvanya yı yendi baskette onlara karşı tarihimizdeki ilk galibiyetimiz oldu.

selcuk
19.08.2006, 15:30
Türkiye - litvanya yı yendi baskette onlara karşı tarihimizdeki ilk galibiyetimiz oldu.

evet yaf kalb krizinden gidiyordum macta bayaga heacanli oldu

Sinan Akyıldız
19.08.2006, 16:07
Feyenoord haberi 20 gün öncesine ait, o iş olmamış anlaşılan....Ancak yine de sanki garip bişeyler dönüyor hissi var içimde.Bizim resmi site şu Litvanyalı Tarmo Neemelo ya bile daha fazla ilgi göstermişti...Ayrıca Kanca nın hala dönmemiş olması da ilginç...Son dakika sürprizleri olabilir......bizimkiler sever zaten sürprizi

Estonya :D Tarma Neemelo Estonyalı :D:D

selcuk
19.08.2006, 16:12
Estonya :D Tarma Neemelo Estonyalı :D:D

o rusyaya gitmisdi dimi dogru hatirliyorsam yani fatih biraz ögretir ona nasil bi forvet oynar diye

TSigalko
19.08.2006, 16:20
o rusyaya gitmisdi dimi dogru hatirliyorsam yani fatih biraz ögretir ona nasil bi forvet oynar diye

Yok Estonya'da.

coolank
19.08.2006, 16:33
beyler süpersporda bir haber var musamba nın transferi saat 17 den sonra belli olacakmış ....sanırım bizimkiler hala brezilya yı kovalıyor .. oradan son dk haberi gelirse gene brezilyalı yı alacaklar yoksa niye saat 17 den sonraya kalsınlar var bu iş de bir iş .. bakalım anlayacagız

TSigalko
19.08.2006, 16:35
Musampa için kritik saatler
Trabzonspor, yarın deplasmanda oynayacağı Gaziantepspor maçı için Atlasjet Havayolları'na ait özel bir uçakla Gaziantep'e gitti.

Yönetim Kurulu Üyesi ve Kafile Başkanı Ahmet Uğur Zihni, hareket öncesi havalimanında yaptığı açıklamada, iyi bir neticeyle Trabzon'a dönmek istediklerini söyledi. Trabzonspor için ilk haftaların zorlu geçtiğini kaydeden Zihni, "Sezona iyi başlayamadık. Ama bu maç bizim için önemli. İyi bir netice alarak Trabzon'a dönmek istiyoruz" diye konuştu.

Kongo asıllı Hollandalı futbolcu Musampa'nın transferi ile ilgili olarak ise Zihni, "Musampa, geç saatlerde İstanbul'a oradan da sabah saatlerinde Trabzon'a geldi. Transferi bu akşam saat 17.00'den sonra netlik kazanacak" diye konuştu.

Bordo-mavili takımda Jefferson ve Ufukhan sakatlıkları nedeniyle 19 kişilik kadroda yer almıyor.

Özer Öztekin
19.08.2006, 16:40
Aynen öyle düşünüyorum....Bunlar Kanca dan bir son dakika haberi bekliyorlar...

TSigalko
19.08.2006, 16:44
Jeff+Para verilip Brezilya liginin en iyi kalecisi alınsa güzel olurdu.

selcuk
19.08.2006, 16:45
Aynen öyle düşünüyorum....Bunlar Kanca dan bir son dakika haberi bekliyorlar...

ben olsam musampayi öylede böylede alirim kanca son anda birisini alirsa musampayi kiralariz olmazmi

Özer Öztekin
19.08.2006, 16:47
Hakikaten biz neden hiç yabancı oyuncuları kiralamayı düşünmüyoruz...Satın alınca sanki bonservisinden para mı kazanıyoruz? (örn:Jun)

a d bacan
19.08.2006, 16:51
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım yarın inşallah antep teyim artık musambanın transferide kesinleşsin

Özer Öztekin
19.08.2006, 17:00
Hoşgeldin kardeş....Umarım gelişin bize uğur getirir....

coolank
19.08.2006, 17:00
arkadaşlar ben geçen de yazdım yönetime gerçekten çok ama çok yakın bir arkadaşım dedi bana bu hırvat kaleciyi almışız iş bitmiş bu tolga gs ye gitti ya biz oradan hiç para almamışız aslında almamız gerekiyordu ya işte ona karşılık adamlar bize hırvat kaleciyi verelim demiş zaten onlarda 17 yabancı varmış ama 8 e düşmesi gerekiyormuş onun için ve ısrarla o yönetici diyormuş ki kesin bitti bu hafta belli olur vs vs vs ama hala adam yok belçikaya gidecek haberleri çıkıyor .. vallahi amma karışık iş .... gerçi bugün bir gazete de çıkmış rus kulubünün yetkilisi mi lucesku mu ne demiş ki kaleciye seni söz verdik TRABZONSPOR a oraya gideceksin prestijimiz var bunu harcayamazsın gibi şeyler demişler .... onu bunu bilmem ama alırsak MUAZZAM KALECİ YANİ KALECİ GİBİ KALECİ en az 15 puan alır bize ...

saygılarımla ...

Burçak
19.08.2006, 17:02
bu transfer işlerinin son günü ne zman ya. ligin 3. haftası başladı hala transferler devam eedebiliyo. son gün nedir biliyomusunuz?

Berat
19.08.2006, 17:03
1 Eylül'de bitiyor..

Murat Acar
19.08.2006, 17:08
arkadaşlar ben geçen de yazdım yönetime gerçekten çok ama çok yakın bir arkadaşım dedi bana bu hırvat kaleciyi almışız iş bitmiş bu tolga gs ye gitti ya biz oradan hiç para almamışız aslında almamız gerekiyordu ya işte ona karşılık adamlar bize hırvat kaleciyi verelim demiş zaten onlarda 17 yabancı varmış ama 8 e düşmesi gerekiyormuş onun için ve ısrarla o yönetici diyormuş ki kesin bitti bu hafta belli olur vs vs vs ama hala adam yok belçikaya gidecek haberleri çıkıyor .. vallahi amma karışık iş .... gerçi bugün bir gazete de çıkmış rus kulubünün yetkilisi mi lucesku mu ne demiş ki kaleciye seni söz verdik TRABZONSPOR a oraya gideceksin prestijimiz var bunu harcayamazsın gibi şeyler demişler .... onu bunu bilmem ama alırsak MUAZZAM KALECİ YANİ KALECİ GİBİ KALECİ en az 15 puan alır bize ...

saygılarımla ...
Valla güzel yazmışsında tolgayı geseye veren başkanları demişki siz sadece tolganın ücretini verin yeter tolgayı alırken çok zorluk çıkardı TRABZONSPOR bize onların para kazanmasını istemiyorum demiş o yüzden beleş vermiş geseye ben böyle okumuştum hangisi doğru acaba.umarım senin dediğin doğrudurda bu kaleci bize gelir gerçekten çok iyi bir kaleci...Saygılarımla

Özer Öztekin
19.08.2006, 17:09
Bugün gazetenin birinde Pletikosa nın gelişi Apoel maçından sonra belli olacak diye bişey yazıyordu...
http://www.gunes.com/2006/08/19/spor/s5.html

Jester
19.08.2006, 17:13
Ben de Pletikosa işine yüksek ihtimal veriyorum, ancak tahminimce problem Pletikosa'nın ikna edilmesi değil, Jeff'e takım bulunması.

Adem CAKIR
19.08.2006, 17:17
İnşallah Pletikosa 'yı alıp Jef'i gönderme işini becerebilir yöneticiler... Benim çok ümidim yok doğrusu.

Burçak
19.08.2006, 17:19
herşeyi bırakın bi kenarada şu halimize bakın yaa. ligin 3. hafta maçları oynanıyor biz hala yok o kaleci gelse yok o adamı alsak yok şunu yollasak diyoruz.

bizi bu hale düşürenler acaba memnunlarmı. ayıptır bee ayıpp.

sweetrose
19.08.2006, 17:21
geçen senede aynı idi farkı yok..

Murat Acar
19.08.2006, 17:22
Trabzon'da Musampa heyecanı

Trabzonspor'un dün ünlü yıldızı Türkiye'ye getirmesi taraftarı sevince boğdu. Musampa bugün imza atacak.

Kiki coşkusu

Feyenoord'un da talip olmasıyla tehlikeye giren transferde elini çabuk tutan Trabzon, Hollandalı futbolcuyu Türkiye'ye getirdi.

Trabzonspor yönetimi, bir büyük transfere daha imza attı. Sambacı Marcelinho'yu renklerine bağlayan bordo- mavililer, Atletico Madrid'in Kongo asıllı Hollandalı yıldızı Kiki Musampa'nın da işini bitirdi. Musampa, kiralık olarak oynadığı Manchester City'den ayrılıp dün Türkiye'ye geldi. Musampa ile önceki gün ön protokol imzalanmasına rağmen, futbolcuyu dün Feyenoord da isteyince transfer bir anda çıkmaza girdi. Ancak yönetim elini çabuk tuttu.

İMZA BUGÜN 13.30'DA
Bordo-mavili yönetim, Musampa'yı menajer Mustafa Demir vasıtasıyla ikna edip, dün akşam saat 19.30'da İstanbul'a getirdi. Marcelinho'nu da menajerliğini yapan Demir, Trabzonspor'a büyük bir yıldız daha kazandırmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. Musampa bu sabah Trabzon'a gidecek. Sağlık kontrolünden geçecek olan tecrübeli futbolcu, saat 13.30'da resmi mukavele imzalayacak.
----------------------------------------------------------------------
Bu haber varmı topicte göremedim ama varsada kusura bakmayın artık

Mert67
19.08.2006, 17:24
arkadaş yalan haber işte saat kaç oldu imza filan yok.orda 13.30 yazıyo.

Ali Özcan
kardeş bu haber olsa da olmasa da saat 13.30 u 4 saat geçti ve hala imza mimza yok ortada...bence kaçtı bu adam...

Telha TANYILDIZI
bu pletikosa işi kesin olacak ama jeff.ı gönderemiyorlar ki adamı getirsinler
diyeceksiniz jeff.ı neden gönderemiyorlar onuda söyleyeyim uefa maçı iyi sonuç yada kötü sonuç fark etmez ertesi hafta pletikosa trabzona ayak basar siz kafanızı yormayın

Ali Özcan
19.08.2006, 17:26
bu pletikosa işi kesin olacak ama jeff.ı gönderemiyorlar ki adamı getirsinler
diyeceksiniz jeff.ı neden gönderemiyorlar onuda söyleyeyim uefa maçı iyi sonuç yada kötü sonuç fark etmez ertesi hafta pletikosa trabzona ayak basar siz kafanızı yormayın

ben de pletikosa alınır diyorum ve o yüzden jeff iyileştiği halde antepe götürülmedi...feff eğer kulüp bulamazsa tek taraflı fesh ederiz olur biter nolcak sanki kaç para alıyor ki ?

Özer Öztekin
19.08.2006, 17:31
Arkadaşın dediği gibi Shakhtar ın 17 yabancısı var!!!
http://shakhtar.com/cgi-bin/fc-sh/shakhtar.pl

coolank
19.08.2006, 17:40
ARKADAŞLAR ben çok arkadaşım gibi bakmıyorum olaya .. yani bence KAYBEDİLMİŞ hiç bir şey yok ... ŞAMPİYONLUK anlamında daha çokkkkkk yol var ...bakıyorum foruma herkes de bir karamsarlık sıkıntı stress yahu olur daha çok erken bardagın dolu tarafına bakıp pozitif olmalıyız .. şimdi soruyorum tutun ki 2 maçı almış olsun takım ammaaaaa sol tarafa adam almadılar kaleci gene jeff ne olacaktı ??? inanın daha kötü ilerleyen haftalar bu sefer hepimiz oldu bu iş diyecektik sonra sol taraf eksik kale de allahlık bir kaleci ..... en azından şimdi sola adam almak için iyi kötü yırtınıyorlar kaleci konusunda ugraşıyorlar dogru ise mustafa keçeli için bastırıyorlar yani belki 2 hafta 3 hafta kaybettik ama önümüz iyi olabilir hatta şu sola iyi adam ile kaleci ile keceli yi alırsak bence çok ii olur .. o zaman isterse ligin ilk yarısını 5 puan geride kapayalım ikinci devre takım bunları ikiye böler o zaman uyum da halolur takım da oturur sayın hocamız da azcık anlar bir şeyleri ....yani daha çok erken yeter ki şunlar olsun önce ha olmazsa çok kötü kabul ...ve hala son dk ya kadar brezilya yı kovalıyorlar yoksa çoktan imza attırmış olurlardı ...ben öle alex ile musamba arasında daglar kadar fark olduguna inanmıyor ikisinin de artı eksi yanları vardır önemli olan takıma ne katkı yapacakları .. yeter ki şu kaleci ile keceli ye de alsınlar ... ve çok arkadaşa katılmadım bir nokta daha .. arkadaşlar simko ve gökdeniz hep böle kötü olacak değil .. hatta kötü hüseyin bile bu kadar kötü değil .. azcık sabır ...yoksa öle bazı arkadaşların dediği gibi sola adam kaleye adam önliberoya adam forvete adam saga adam yahu bu kadar da değil be .. ha bu arada hasan üçüncü bence üstüne koyarak düzeliyor inanın ki hüseyinden 50 kat iyi en azından şu an öle ...şu işleri halletsinler güzel günler yakında yeter ki şunları yapsınlar .. sakin olalım ve bekliyelim bence yönetim bu işleri becerecek ha zaten bunu yapmak zorunda olduklarını da biliyorlar niye mi o zaman 2 sonuç var 1 ) sayın başkan rezil olacak trabzona ve trabzonspor camiasına 2) aralıkta ki kongreyi % 99 kaybedecek ....bir son söz vestel manisa maçınndan sonraki demeci verirken yüz ve ruh haline ii baktınız mı ...bizim yönetim belki acemi olabilir yi niyetli olup bir şey beceremiyebilir ama adamlar hepten de boş değil ve taraftarı önemsiyor ... gerçi mecbur önemsemeye ama fatih konusundaki sıkıntısını anlatırken çok gergindi ... beyler destege devam sonuna kadar .. bu takım bizim ...ve bu takımın arkasındaki taraftarda yürek var sevgi var inanç var 22 yılın hırsı var ve bıkmamışlığı var .. biz şampiyonlugu medya ya ragmen hakemlere ragmen ayakoyunlara ragmen alacagız ... 6 kez aldık şükür ki hepsini çok ii hatırlıyorum gene alacagız .. istanbulu yıktık gene yıkacagız .. biz bu ülkenin futbol tarihine devrim yapmış bir takımız ...geçmişimiz de var her türlü gücümüz de ... yılgınlık karamsarlık yok haydi bakalım bir silkelenelim .....

SAYGILARIMLA ....

Mert67
19.08.2006, 17:44
@coolank
sana katılıyorum. daha herşey bitmiş değil iki hafta geçti sadece.
inşallah bundan sonra güzel günler bizi bekliyo.

Ali Özcan
19.08.2006, 17:47
ARKADAŞLAR ben çok arkadaşım gibi bakmıyorum olaya .. yani bence KAYBEDİLMİŞ hiç bir şey yok ... ŞAMPİYONLUK anlamında daha çokkkkkk yol var ...bakıyorum foruma herkes de bir karamsarlık sıkıntı stress yahu olur daha çok erken bardagın dolu tarafına bakıp pozitif olmalıyız .. şimdi soruyorum tutun ki 2 maçı almış olsun takım ammaaaaa sol tarafa adam almadılar kaleci gene jeff ne olacaktı ??? inanın daha kötü ilerleyen haftalar bu sefer hepimiz oldu bu iş diyecektik sonra sol taraf eksik kale de allahlık bir kaleci ..... en azından şimdi sola adam almak için iyi kötü yırtınıyorlar kaleci konusunda ugraşıyorlar dogru ise mustafa keçeli için bastırıyorlar yani belki 2 hafta 3 hafta kaybettik ama önümüz iyi olabilir hatta şu sola iyi adam ile kaleci ile keceli yi alırsak bence çok ii olur .. o zaman isterse ligin ilk yarısını 5 puan geride kapayalım ikinci devre takım bunları ikiye böler o zaman uyum da halolur takım da oturur sayın hocamız da azcık anlar bir şeyleri ....yani daha çok erken yeter ki şunlar olsun önce ha olmazsa çok kötü kabul ...ve hala son dk ya kadar brezilya yı kovalıyorlar yoksa çoktan imza attırmış olurlardı ...ben öle alex ile musamba arasında daglar kadar fark olduguna inanmıyor ikisinin de artı eksi yanları vardır önemli olan takıma ne katkı yapacakları .. yeter ki şu kaleci ile keceli ye de alsınlar ... ve çok arkadaşa katılmadım bir nokta daha .. arkadaşlar simko ve gökdeniz hep böle kötü olacak değil .. hatta kötü hüseyin bile bu kadar kötü değil .. azcık sabır ...yoksa öle bazı arkadaşların dediği gibi sola adam kaleye adam önliberoya adam forvete adam saga adam yahu bu kadar da değil be .. ha bu arada hasan üçüncü bence üstüne koyarak düzeliyor inanın ki hüseyinden 50 kat iyi en azından şu an öle ...şu işleri halletsinler güzel günler yakında yeter ki şunları yapsınlar .. sakin olalım ve bekliyelim bence yönetim bu işleri becerecek ha zaten bunu yapmak zorunda olduklarını da biliyorlar niye mi o zaman 2 sonuç var 1 ) sayın başkan rezil olacak trabzona ve trabzonspor camiasına 2) aralıkta ki kongreyi % 99 kaybedecek ....bir son söz vestel manisa maçınndan sonraki demeci verirken yüz ve ruh haline ii baktınız mı ...bizim yönetim belki acemi olabilir yi niyetli olup bir şey beceremiyebilir ama adamlar hepten de boş değil ve taraftarı önemsiyor ... gerçi mecbur önemsemeye ama fatih konusundaki sıkıntısını anlatırken çok gergindi ... beyler destege devam sonuna kadar .. bu takım bizim ...ve bu takımın arkasındaki taraftarda yürek var sevgi var inanç var 22 yılın hırsı var ve bıkmamışlığı var .. biz şampiyonlugu medya ya ragmen hakemlere ragmen ayakoyunlara ragmen alacagız ... 6 kez aldık şükür ki hepsini çok ii hatırlıyorum gene alacagız .. istanbulu yıktık gene yıkacagız .. biz bu ülkenin futbol tarihine devrim yapmış bir takımız ...geçmişimiz de var her türlü gücümüz de ... yılgınlık karamsarlık yok haydi bakalım bir silkelenelim .....

SAYGILARIMLA ....

yüreğine sağlık...

cemka
19.08.2006, 17:54
@coolank
sana katılıyorum. daha herşey bitmiş değil iki hafta geçti sadece.
inşallah bundan sonra güzel günler bizi bekliyo.
inşaaaaaaaaaaaaallllaaaaaaaaaaaaaaahhhhh....

TSigalko
19.08.2006, 18:01

SAYGILARIMLA ....

Evet abi çok haklısın.3-4 maç daha oynarsak ve lige iyice ısınırsak daha sağlıklı bir yorum yapabiliriz.2 maçla ne şampiyon olunur nede şampiyonluk kaçırılır.

Telha TANYILDIZI
19.08.2006, 18:35
arkadaşlar 2 sene öncede 6 puanımız olsaydı şaampiyonduk neden böyle diyorsunuz 6 puan önemli değilmiş ne demek önemli değil

a d bacan
19.08.2006, 18:53
arkadaşlar tabiki 6 puan önemli önemsiz demek yanlış fakat asıl önemli olan inancımızı yitirmememiz antep maçıyla herşey düzelmeye başlıyacak "ne ayagı sürçmemiş at nede attan düşmemiş süvari vardır" muhim olan toparlanmak daha yolun başındayız inanaın antep maçı başlangıç olacak

majes
19.08.2006, 19:36
Jefferson yine kadroda yok dikkatinizi çekti mi acaba?? Transfer düsünülebilir diyorum her şeye rağmen !!! Bizimkilere belli olmuyo ki !! Gidiolar formsuz oyuncuyu alıolar geliolar!! hazır oyuncu varken (Alex) ... Ricardinho varken Marcelinhoyu alıolar!!! Ben anlamadım Trabzounun parasını sokağa atmıolar da ne yapıolar... Ricardinho 1.75 milyon euro Marcelinho 2.5 milyon euro !!!
İns Marcelinho daha ii performans sergiler de verdirdiği parayı hakettirir!!!

Halit Aydın
19.08.2006, 19:59
arkadaşlar musampa işi yatmıs bosuna beklemeyelim

Bahtiyar
19.08.2006, 20:03
arkadaşlar bu transferi ne kadar beklediğimi ve ne kadar kadar heyecanlandığımı bilemezsiniz ama ben bile diyorumki bu adam peşin para istiyo maç başı paraya razı olmuyo mantıklı düşünün giderse gitsin. yani parayı verelimde sonra klüpte yatıralımmı.

Özer Öztekin
19.08.2006, 20:07
Ne oldu yaw forum karıştı herşey birbirine girdi...

Halit Aydın
19.08.2006, 20:08
sen git fatihi sat al 7. milyon € sonra git o parayla 2.5 m & marcelinho - ersen musa falan eeee noldu geri kalan para indirdin mi cebine sayın başkan ya bide marcelinho nun parasını cebimden verdim dedi eee o zaman fatihin parası nereye gitti sayın başkan madem sattın 7.5 milyon € ya Türk tarihinin en yüksek ücretle giden futbolcusunu sattın 7.5 m € var ya sen çok kaliteli bir forvet alırdın hiç olmazsa bu paraya çok kaliteli forvetleri kaç sene kiralardın be yazıklar olsun at o parayı da cebine bakalım için rahatmı sayın başkan sabahtan beri bekliyoruz burda iki imza için resmi!!! siteye gire çıka gire çıka parmaklarım agıdı ama neeerde bu yönetim 2 sene içinde şampiyonluk dedin nooldu? bir de atay aktug dersiniz istifa dersiniz bu adam niye gitti aç bak bakayım bu adam transferleri hariç ama tam bi başkandı iki sezonda şampiyonluga oynattı fatihi gökdenizi yattarayı elinde tuttu. bide bu başkana bak az kaldı SZYMKOWİAK I satacaktı zor aldık elinden ama fatihi para için sattın sen yazıklar olsun tamam sat ama yerine adam al adaaammmm !!!!!!!!! :mad:

gugula
19.08.2006, 20:09
yaw hakkaten hayret bir olay. bizim becerikli yöneticilerimiz ricardinyoyu kaçırdıkları gibi gene para yüzünden musampa yı da kaçırdı. üstelik adam trabzona kadar gelmişken. onuda ricardinho gibi eziklerden biri alırsa yazık çok yazık.......

wasp
19.08.2006, 20:11
Musampa ya Feyenoord yeniden talip olmuş, sanırım o teklife güvenerek bize fiyat arttırdı, ne de olsa kendi memleketi. Hayırlısı olsun artık ne diyelim..

selcuk
yrin jimnastik yada gaysaray kapar onu

Umut ÖZTÜRK
Sinirden ne yapacağımı şaşırdım ya arkadaşlar aciz yönetim bi açıklama bile yapmıyo. en azında deki menfaatlerimiz doğrultusunda musampa transferinden vazgeçtik bu bile yok kahretsin ya

champions
19.08.2006, 20:12
musampa gibi bi oyuncuyu kulübe kadar getirip imza attıramayarak bir ilke daha
imza atmış olucaz bu olay sayesinde belkide avrupadan transfer için olumsuz bi olay olarak kalacak ne diyelim bizim yönetimde bu yakışır zaten şu işi bitirseler çok güzel olacak ben hala olacağını düşünüyorum adam buraya kadar gelmiş gerimi dönecek yani

Erinç
19.08.2006, 20:12
Ben de ilk duyunca şok oldum ama galiba çok tepkisel davranıyoruz. Adam hakkaten garanti parayı alıp yatarsa nolcak. Bence mutlaka bir sebebi vardır. Biz sadece bir iki duyumla hareket ediyoruz. Kapalı kapılar ardında neler oluyor bilemiyoruz

Umut ÖZTÜRK
19.08.2006, 20:14
musampa gibi bi oyuncuyu kulübe kadar getirip imza attıramayarak bir ilke daha
imza atmış olucaz bu olay sayesinde belkide avrupadan transfer için olumsuz bi olay olarak kalacak ne diyelim bizim yönetimde bu yakışır zaten şu işi bitirseler çok güzel olacak ben hala olacağını düşünüyorum adam buraya kadar gelmiş gerimi dönecek yani

bitti o iş soğuk su içelim boşuna umutlu olma :(

Umut ÖZTÜRK
19.08.2006, 20:15
Ben de ilk duyunca şok oldum ama galiba çok tepkisel davranıyoruz. Adam hakkaten garanti parayı alıp yatarsa nolcak. Bence mutlaka bir sebebi vardır. Biz sadece bir iki duyumla hareket ediyoruz. Kapalı kapılar ardında neler oluyor bilemiyoruz

kapılar açıldı can karyağdı açıkladı musapma işi yattı dedi resmen

selcuk
19.08.2006, 20:17
can karyagdi nezaman ts yöneticisi olmus?????????? bi dur bakalim ne olacak biraz oyniyacaksin pazarlik yaparken
no risk no fun daha bisey bitmedi ins.

Miraç Atalay Çiftçi
19.08.2006, 20:17
Ya bu Can Karyagdı transfer görüşmelerinede mi giriyor?

Garanti para vermemek için bu transfer bittiyse güzel olmus.Son senesindeki performansı ortadayken ona garanti para vermek akılsızlık olurdu.Ve bu yönetim böyle bir rizikoya giremezdi.Akıllı davranmıslar.Ama zaman daralıyor.Sıradaki kim acaba ?

AyhanPe
19.08.2006, 20:19
can karyagdi nezaman ts yöneticisi olmus?????????? bi dur bakalim ne olacak biraz oyniyacaksin pazarlik yaparken
no risk no fun daha bisey bitmedi ins.

pazarligi daha önce yapsalardi olmazmiydi :D

The Legend
19.08.2006, 20:21
yönetime ismail yk dan malum şarkıyı armağan ediyorum.

TSigalko
19.08.2006, 20:23
http://img155.imageshack.us/img155/3647/dfdfrp3.jpg
Dert etmeyin alternatifi vardır:)

Semih GÜL
19.08.2006, 20:24
Erken kalkan erken yol alır derler.

Bide tezatı var öğleye kadar yatan, evi damı satan.Derler,önümüzdeki maça bakıcaz olmamış sağlık olsun.en azındanbu kadar yaklaştık .

Az daha sol kanadımız oluyordu.

Özer Öztekin
19.08.2006, 20:24
Bizim bmn yöneticileri Musampa forumunu yönetimden önce kapattı...Onlar da sinirlendi galiba...ama biraz daha dursaydınız...karpuz keseceğidik muşambanın üstüne...

cabri
19.08.2006, 20:25
Başkan musampa nın menejeriyle görüşmüş anlaşmış. Biletini gönderip buraya getirtmişler. Adam istanbul da şampiyon trabzon diye demeç vermiş. çeşitli yöneticiler anlaştık demiş....
Şimdi bu ne demek oluyor. İstanbul da başkanın ofisinde ne konuşuldu? Anlaşma olmadıysa taaaa Trabzona niye gidiyor bu adam. İşi yatıracak kadar önemli pürüzler varsa bunlar neden daha önce konuşulmadı.
Demek ki başkan dahil bizim bütün yöneticiler acemiler mangası! bitti.

ayrıca bu adam faydalı olacaksa zaten bonservisi elinde basın parayı alın. Yok işe yaramazsa oynamaz diye şüpheliysen niye getirtiyorsun Trabzona?

Bu soruların cevabını versinler... yoksa bu işi yapamıyoruz deyip bıraksınlar. bu kadar!

TSknbkTS
19.08.2006, 20:28
muşambadan sonra artık dandik bir topçu getireceğini zannetmiyorum yöneticilerin.her işte bir hayır vardır bekleyip göreceğiz.ama zamanda daralıyor bir yandan.

coban044
19.08.2006, 20:30
Benİmkİ Umutsuzluk DeĞİl Ama Ne Bu Hocayla , Nede Bu Forvet Hattiyla BaŞarili Olmamiz Pek MÜmkÜn GÖzÜkmÜyor.

TSigalko
19.08.2006, 20:32
Musampa krizi!
Trabzonspor'un prensipte anlaştığı ve son detayları görüşmek üzere Trabzon'a getirdiği Musampa'nın transferinde şu ana kadar anlaşma sağlanamadı.

Kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bu sabah erken saatlerde Trabzon'a gelen futbolcu ve menajeriyle Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaklaşık 4 saat süren bir görüşme yaptı.

Görüşme sonrası taraflar ayrı ayrı kulüpten çıkarken herhangi bir açıklama yapılmadı. Görüşmenin ardından futbolcu ve menajeri kaldıkları Zorlu Grand Otele geri döndü.

Musampa'nın transferinde peşinat konusunda sorun çıktığı ve bunun aşılmaya çalışıldığı kaydedildi.

19.08.2006

Kaynak : AA

cabri
19.08.2006, 20:33
vestel-gs maçını izleyim bari... vestel golde atmış stres atayım biraz. bu yönetim fitil eder adamı.

Bahtiyar
19.08.2006, 20:34
bi moralim bozuldu kafam bi dalgın adeta mahvoldum kaç gündür kendimi buna endekslemiştim. her işte bi hayır vardır. garanti para vermemekle iyi yaptığımıza da inanıyorum ama yönetimin bizi bu hale düşürmeden bi açıklama yapamsı lazımdı. en azından bunları istanbulda konuş olmuyorsa ordan geri gitsin. buraya kadar gelip hevesimiz kursağımızda kalcağına.

Bahtiyar
19.08.2006, 20:35
yoksa hala olma ihtimali varmı?

coban044
19.08.2006, 20:37
TopÇumu Yok Pİyasada. Ama Zaman Kalmadi.sanirim Transfer İŞİ Bİttİ.

Recep Çaltepe
19.08.2006, 20:43
Tahminimce bu transfer hikayesi, Faruk Kanca'yı unutturma adına yapılan bir oyalama taktiğiydi.

Ama ne olursa olsun unutmayacağız, unutturmayacağız!

piranha61
19.08.2006, 20:44
yerim musampasını ya sanki ronaldinho bedavaya geliyordu bu ne heyecan beyler..

300-500 hesabını yapmasınlar diyen olmuş..
300-500 bin doları bir arada göremeyenler konuşmamalı bence.. o paralar bizim cebimizden çıkıyor..

ah özkan baba sen gelecektinki başa şu sol kanadada sarı kafalı bi sihirbaz bulurdun ucuza mucuza.. bunlar işi bilmiyor allah yardım ettide gitti muşamba..

Berat
19.08.2006, 20:45
Yönetim kredisini iyiden iyiye tüketiyor.. Adamla para konusjnda anlaşmadan ne diye Trabzon'a çağırıp milleti heyecanlandırıyorsunuz?

Bahtiyar
19.08.2006, 20:46
kiki gözümde düştü bize yaptığının aynısını m. city, aletico m. veya feyenord a yapabilecekmi. biz küçük takım oluyoz onu ismi var diye transfer ediyoz oda ne koparırsa karı olcak. yavaş yavaş kendime geliyom hiç kılınmaya gerek yok. bizim için rezillikse onun kariyeri ve ismi için de büyük rezillik.

champions
19.08.2006, 20:46
Atletico Madrid’in serbest bıraktığı ve Trabzonspor"un görüşmeye çağırdığı Hollandalı yıldız Musampa ile anlaşma sağlanamadı.

Üç menajer ile Trabzon’a gelen Mussampa’nın, Trabzonspor Yönetimi’nden istediği yüklü miktardaki peşinat üzerine, anlaşma sağlanamadı.

Dün gece Trabzon’a gelen Hollandalı futbolcu ile görüşmeyi yapan Asbaşkan Haşim Saitoğlu Radyospor’a şu açıklamayı yaptı:

Mussampa iye yıllık 800 bin avro karşılığı anlaşmıştık. 3 yıllık sözleşmenin maliyeti, bonuslarla birlikte 3 milyon 200 bin avroyu buluyor. Ama bu paranın yarısını peşin isteyince kendisine "hayır" dedim ve görüşmeleri noktaladık. Biz kendisine son olarak, ancak ilk yıl için alacağı paranın yarısını peşin verebileceğimizi, aksi halde transferin gerçekleşmesinin mümkün olkmadığını söyledik. Kendisi "Bonservisim yok" koşulunu öne sürüp, daha fazla fedakarlık yapmamızı istedi. Zaten bonservis bedeli olmadığı için Mussampa"ya talip olduk, o mevkide dünyada bir tek o yok. Sakatlanma ihtimalini göz önünde bulundurmak lazım. 1.5 yıllık ücreti nasıl peşin verelim?

Trabzonspor’un ortaya koyduğu şartları kabul edip, bordo-mavili yönetime "evet" demesi halinde Mussampa’nın, yeniden gündeme gelebileceği belirtiliyor.

ROTA YİNE BREZİLYA
Mussampa 20:00 uçağıyla İstanbul üzerdinden ülkesine hareket ederken, Brezilya’da bulunan yönetim kurulu üyelerinden Faruk Kanca’nın, yeniden Güney Amerikalı adaylara yöneldiği öğrenildi.
Haber: Bülent Yüksel

Halit Aydın
19.08.2006, 20:48
ya arkadaşlar bu LİG TV ile SHOWTV birlikte değil mi az önce show tv spor haberlerinde musampa hala trabzonda görüşmedeymiş dedi. ya baanane kapatıyom arkadaşlar bilgisayarı sabahtan beri bekliyom hade bye

TSknbkTS
19.08.2006, 20:52
eyvahlar olsun yine kancaya mı kaldık.inşallah transfer ligin 2.yarısına yetişir.

Halit Aydın
19.08.2006, 20:53
Atletico Madrid’in serbest bıraktığı ve Trabzonspor"un görüşmeye çağırdığı Hollandalı yıldız Musampa ile anlaşma sağlanamadı.

Üç menajer ile Trabzon’a gelen Mussampa’nın, Trabzonspor Yönetimi’nden istediği yüklü miktardaki peşinat üzerine, anlaşma sağlanamadı.

Dün gece Trabzon’a gelen Hollandalı futbolcu ile görüşmeyi yapan Asbaşkan Haşim Saitoğlu Radyospor’a şu açıklamayı yaptı:

Mussampa iye yıllık 800 bin avro karşılığı anlaşmıştık. 3 yıllık sözleşmenin maliyeti, bonuslarla birlikte 3 milyon 200 bin avroyu buluyor. Ama bu paranın yarısını peşin isteyince kendisine "hayır" dedim ve görüşmeleri noktaladık. Biz kendisine son olarak, ancak ilk yıl için alacağı paranın yarısını peşin verebileceğimizi, aksi halde transferin gerçekleşmesinin mümkün olkmadığını söyledik. Kendisi "Bonservisim yok" koşulunu öne sürüp, daha fazla fedakarlık yapmamızı istedi. Zaten bonservis bedeli olmadığı için Mussampa"ya talip olduk, o mevkide dünyada bir tek o yok. Sakatlanma ihtimalini göz önünde bulundurmak lazım. 1.5 yıllık ücreti nasıl peşin verelim?

Trabzonspor’un ortaya koyduğu şartları kabul edip, bordo-mavili yönetime "evet" demesi halinde Mussampa’nın, yeniden gündeme gelebileceği belirtiliyor.

ROTA YİNE BREZİLYA
Mussampa 20:00 uçağıyla İstanbul üzerdinden ülkesine hareket ederken, Brezilya’da bulunan yönetim kurulu üyelerinden Faruk Kanca’nın, yeniden Güney Amerikalı adaylara yöneldiği öğrenildi.

Off bizim kanca tekrar mı başladı şimdi futbolcu avına 1 ay daha mı beklicez bu adamı bırak ya noldu alex de olmadı biraz daha ararsınız futbolcu ama zorrr

Punisher-61
19.08.2006, 20:55

ROTA YİNE BREZİLYA

1.Bonservisi yok.... siz daha ne istiyorsunuz??
2.Sakatlanma ihtimalini göz önüne alarak mis da yok bilmem neymis..
ALLAH ASKINA bir kezde SAMPIYON OLMA IHTIMALINI GÖZ ÖNÜNE ALSANIZ NASIL OLUR???
3.Rota Brezilya Zaten Faruk Kanca Brezilyanin ...oldu

sarman61
19.08.2006, 20:59
Hay ben bunların yapacakları transfere. Yahu tamam guzel demiş sakatlanırsa para boşa gitmiş olacak ama adamın bonservisi yok zaten anlamdım bunları. Niyetleri ne yönetimi destekliyordum ama bu tarz hatalar yaptıkca desteğim azalıyor. Ya cıkın soylein transfer yapmıyacagız olsun bitsin ama yok yapacagız diyorsanızda bitirin su işi artık bıktım yahu.

Halit Aydın
19.08.2006, 20:59
3.Rota Brezilya Zaten Faruk Kanca Brezilyanin ...oldu

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bahtiyar
19.08.2006, 21:00
herhalde trabzon a gelmiş topçu geri dönmez o ilk başta öyle dedi tabi baktı koparamadı yarın anlaşmayı imzlar ortasını bulurlar. gelesi olmasa iatanbulda başkanla görüştükten sonra trabzon a gelmezdi. o şu anda oyalama turları yapıyor zaten gitceği takımda yok. veya gitse kim vercek o parayı.

sarman61
19.08.2006, 21:01
Birde aklıma geld, dkoja para verirken oynayamama riskini goz onune aldılar mı. Ne oldu şimdi para hesap versinler. Gidin kariyeri olan adam verin paraya ama siz kariyersiz adama gozu kapalı verin parayı kariyeri olana adama para verirken yok sakatlanrmış Ula duşunmeden yoksun insanlar hangi futbolcunun sakatlanmıyacagı garanti ne adam bunlar.

sulo61gun
19.08.2006, 21:01
ttv de altyazı geçti ipler tamemen kopmuşken tekrar görüşmeler başladı diye 10dk oldu.

Adem Erdoğan
19.08.2006, 21:02
bu transferde böylece fos çıktı.

Punisher-61
19.08.2006, 21:03
herhalde trabzon a gelmiş topçu geri dönmez o ilk başta öyle dedi tabi baktı koparamadı yarın anlaşmayı imzlar ortasını bulurlar. gelesi olmasa iatanbulda başkanla görüştükten sonra trabzon a gelmezdi. o şu anda oyalama turları yapıyor zaten gitceği takımda yok. veya gitse kim vercek o parayı.

benim duyduguma göre istanbula dönmek icin havaalanina gitmis

TSknbkTS
19.08.2006, 21:04
ttv de altyazı geçti ipler tamemen kopmuşken tekrar görüşmeler başladı diye 10dk oldu.

adamlar çingene pazarlığı yapıyor o zaman

Punisher-61
19.08.2006, 21:05
adamlar çingene pazarlığı yapıyor o zaman

bu bana Trabzondaki Rus pazarini hatirlatti hahahaha:)

firidin
19.08.2006, 21:09

300-500 bin doları bir arada göremeyenler konuşmamalı bence.. o paralar bizim cebimizden çıkıyor..

ah özkan baba sen gelecektinki başa şu sol kanadada sarı kafalı bi sihirbaz bulurdun ucuza mucuza.. bunlar işi bilmiyor allah yardım ettide gitti muşamba..

bulurdu da ondan sonra fenere hiybe ederdi adamı sonra feneri sampıyon yapardı o şer---sziler sampıyon olucagına TRABZONUMUZA 3 sınıf futbolcu gelsin ben razıyım yeterkı adamların cenesi kapansınnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Murat Acar
19.08.2006, 21:12
hani daha sonuç çıkmamışmı...arkadaşlar Trabzona kadar gelen adam ordan geriye geri dönmez...
yaw kimse karşılamadımı bu adamı BMN den
bizlerden bi kaç kişi gitmediki karşılamaya onun için naz yapıyo bu adam ama artık geri dönüşü olmaz bu işin imzalar bence..

Berat
19.08.2006, 21:13
Görüşmelerin tekrar başladığı doğruysa bir taraf direncini kırdı demektir ve büyük ihtimal imzalarlar..

Orhan_Gazi
19.08.2006, 21:15
bukadar cimri yönetim olamaz yahu, alin su adami

firidin
19.08.2006, 21:17
ya arkadaslar benı cahil olarak gorun sorun diilde bu TTV açılımı ne biri ALLAH rızası için yassın!_? yoksa ne olabilir diye düsünmekten kafayı yicem zaten bu transfer mevzuu yuzunden yemek bile yiyemez olduk!!!!!!!!!!

champions
19.08.2006, 21:17
musampa gibi bi futbolcu anlaşmak için biyere gidiyor ve takımla ilgili açıklamalar yapıyosa bu iş öyle yada böyle olcak demektir zaten yıllıkda anlaşmışlar sorun peşin verilecek parada adam 3 yıllığın yarısını istemiş yöneticiler yıllığın yarısını vermiş biran önce anlaşsınlarda bitsin şu iş yarın maç var ama biz ondan çok bu transferi merak ediyoruz

champions
19.08.2006, 21:18
galiba trabzon televizyonu

Raskolnikof
arkadaslar musampa alındı mı alınmadı mı
net bir cevap lütfen:rolleyes:

Özer Öztekin
Adam 20 uçağıyla döndü diyo bir yerde, TTV görüşmeler tekrar başladı diyo hangisi doğru ki?

Bahtiyar
şimdi görüşmelerin yeniden başladığına mı inanalım yoksa gittiğine mi?

Murat Acar
19.08.2006, 21:19
Görüşmelerin tekrar başladığı doğruysa bir taraf direncini kırdı demektir ve büyük ihtimal imzalarlar..

Haklısın ama bu kadar uzatarak çizik olan karizmalarını iicene çizdiriyolar yoksa diyorum son anda alex i falan alıp gelmesin kanca.hani çok uğraştıkya adamla çizdirdikleri karizmayı toplamak için olurmu olur valla

Özer Öztekin
19.08.2006, 21:20

Kırılan bu taraftarın direnci ve umutları...onlara hiç bişey olmuyor...

Cenkhan
19.08.2006, 21:21
1.5 yıllık peşin para verecek halimiz yok herhalde. Eleştirirken makul olun. asıl saçmalık daha madddeleri konuşmadan Trabzon'a getirmek..

TSigalko
19.08.2006, 21:21
şimdi görüşmelerin yeniden başladığına mı inanalım yoksa gittiğine mi?

2sine de inanmayalım.

selcuk
19.08.2006, 21:30
durun be ark lar daha 1 saat önce demisdim daha bisey belli oladi bu futbol bakarsiniz bugün bide kiki ist. ucar geri döner ama adamlar akilli %50yi hemen basta pesin istiyor sonunda 3de 1 ni kabul eder ben bu oyuncuyu alacagimiza eminim pazarliklar böyle genelde olur en sonunda bir taraf son anda bi telefon ceker ve hadiyn devam edelim der bu is 1. kere trabzonda yapildigi icin tabiiki tuaf geliyor ama yani bi düsünün abramovic lyonun baskanini essieni alirken durmadan kapileri üstüne vurub kactigi icin ucagina bindirib havada bu isi bitirmisdi bu islere hayranim nede olsa 10bin metre havada adam daha nereye kacacakti :D

TSknbkTS
19.08.2006, 21:31
http://www.ajansspor.com/haber/151451

daha her şey bitmemiş...

sermin simsir
19.08.2006, 21:33

şimdi söylediğinin ne alakası var, işi profosyonel yönetiyorsan, şampiyonluk bekliyorsan tabiki onminyonlar doların döndüğü bir piyasada eğer ederi varsa 300-500ü aramıyacaksın(TABİ EDERİ VARSA) tabi 1,5 yıllık peşin vermek bir futbolcuya, asıl o amatörlük olur.eğer böyle bir talebi varsa( nedense bu yöneticilerin dediğine inanmıyorum)tabiki kabul etmiyecekler.

canh55
19.08.2006, 21:37
musampanın meneceri linç girişimine uğrar trabzon halkı affetmez.:)))

Muhalif
19.08.2006, 21:39
Lanet be! bir kere de şöyle ağız tadıyla transfer yapalım artık.. yine yöneticilerin kısır çekişmesi yüzündendir bu iş.. peşin meşin hikaye.. Allah akıl fikir versin hepsine.. bize de sabır..

Emre B.
19.08.2006, 21:41
Musamba gitti mi?

Berat
19.08.2006, 21:42
Kulübün telefonu da cevap vermiyor şu anda.. Trabzon'daki arkadaşlar, bizim burda elimiz kolumuz bağlı.Sizin orada haber alabileceğiniz bir yer yok mu?

Raskolnikof
19.08.2006, 21:43
RADYO SPOR AGIZ DEGISTIRDI
ILK GORUSMEDE ANLASMA SAGLANAMADI DEMEYE BASLADI
http://www.radyospor.com/detay.asp?CID=14113

bahadır2561
19.08.2006, 21:43
bu ne anasını satayım adamı heyecanlandırıyorlar sonrada anlaşamadık
oh ne güzel be

Mustafa Ayazoğlu
19.08.2006, 21:44
yönetim işi bilmiyor.. oyuncu getiriyor.. anlaşamıyor..

karizmayı nie çizdiriosun ki.. bir değil 2 değil bu yapılan..

anlaşamıcaksan getirme, taraftarı yalandan yere umutlandırma..

Özer Öztekin
19.08.2006, 21:48
Radyosporun haberi yine aynı haber...

The Londoner
19.08.2006, 22:00
Basligin acilis mesajindan bir alinti. Yorumsuz...

[QUOTE=selçukabi]
Ligde 2005-2006'da sadece 3.lük iddasi kalan takimimiza, özellikle Avrupa'da örnekleri görülen Mart-Nisan ayinda transferlerin bitirilmesi prensibinden de faydalanilarak katkilarin baslanmasi gerekmektedir.Bu asamada bu basligi açmayi dogru buldum.Ve ilk haberi de buraya ekleyelim...

..................................

Trabzonspor Yönetim Kurulu, gelecek yilin takimini olusturmak için kollari erken sivadi. Iç ve dis tranfserde birçok ismi gündemine alan bordo mavili yönetim sezon bitmeden transferi tamamlayarak yeni oyunculari kampa yetistirmeyi hedefliyor.

QUOTE]

champions
19.08.2006, 22:02
burası son dakika değil transfer dosyası gerçi öyle bi dosya yok ama neyse biz var kabul edelim

The Legend
19.08.2006, 22:02
1.5 yıllık peşin para verecek halimiz yok herhalde. Eleştirirken makul olun. asıl saçmalık daha madddeleri konuşmadan Trabzon'a getirmek..

hay ağzına sağlık

gerçekefsane
19.08.2006, 22:06
burası son dakika değil transfer dosyası gerçi öyle bi dosya yok ama neyse biz var kabul edelim

Transfer topici olduğunu biliyorum. İnsan sağlığı transfer topicinden daha önemli.

Kanca, ne zaman dönüyor. :eek: :eek:

canh55
19.08.2006, 22:09
musampa nerde şu an? kesin bilgi var mı?

FaLqOn_61
19.08.2006, 22:10
Benden sölemesi bu adamla daha anlaşamazlarr.....

gerçekefsane
19.08.2006, 22:11
musampa nerde şu an? kesin bilgi var mı?

Rivayetlere göre

Trabzon'da oteldeymiş
İstanbul'a dönüyormuş.

kesin bilgi yok :eek: :eek:

canh55
19.08.2006, 22:12
her zaman pazarlık olacak. pazarlıksız transfer mi olur.. kimisi pazarlık yaptığı için musampayı ayıplıyor kimisi yönetimi suçluyor neden cimri davranıyor diye.. :D siz hangi dünyada yaşıyorsunuz.. ??

selcuk
19.08.2006, 22:15
bi sabir edin adamlar önemli noktalarda anlasmislar surada nekadar pesin verilecege kaldi nokta eger kanca baska bi haber gelmese bu oyuncu alinir daha hayatimda böyle bi püf nokta yüzünden bi klüble oyuncu anlasamadigini duymadim ben

canh55
19.08.2006, 22:16
adam atletiko madridde bonservisi eline verilmiş işe yaramaz damgası vurulmuş.. şöyle uzun sokakta musampa sen trabzonun herşeyi oacaksın seni çok seviyoruz gibi bi eylem yapın..adam bunu görünce duygulanır valla..trabzondakiler heyy.:D

FaLqOn_61
19.08.2006, 22:17
her zaman pazarlık olacak. pazarlıksız transfer mi olur.. kimisi pazarlık yaptığı için musampayı ayıplıyor kimisi yönetimi suçluyor neden cimri davranıyor diye.. :D siz hangi dünyada yaşıyorsunuz.. ??

Güzel kardeşim biz pazarlık yapıyo die adamı veya yönetimi suçlamıyoruz. Olay pazarlığın ne zaman yapıldığında.Sen adamı tut trb ye getir.Sonra başla pazarlığa.Olacak işmi bu...

selcuk
19.08.2006, 22:18
Güzel kardeşim biz pazarlık yapıyo die adamı veya yönetimi suçlamıyoruz. Olay pazarlığın ne zaman yapıldığında.Sen adamı tut trb ye getir.Sonra başla pazarlığa.Olacak işmi bu...

belki oyuncu gelib trabzonu görübde pazarligi bitirmek istemisdir

FaLqOn_61
19.08.2006, 22:20
belki oyuncu gelib trabzonu görübde pazarligi bitirmek istemisdir

Böle saçmalık olurmu hiç.Nerde görülmüş böle bişe

canh55
19.08.2006, 22:20
trabzonu görmeden pazarlık yapmak istememiş olabilir. türkiyenin imajı kötü biliyorsunuz. önce şehir uygun mu , sonra para uygun mu diye bi bakıyo. belki canı sıkılmış gelmiştir bi geziyim demiştir. bana ne ya o onun bileceği iş.

Sariali61
19.08.2006, 22:23
2 ay boyunca 10 tane futbolcuyla görüsüp, 1 tanesini bile alamıyan adamlar cok akıllı adamlar bu mantıkla...

helal olsun, klubün 1 lirasına zarar getirmiyolar...
hep böyle is bitiren, pazarlık yapan yöneticilere ihtiyacımız var trabzonda....

8 milyona fatihi bir anda satan adamlar, 300-500 ün hesabını yaparsa bizim de isyanımız olur dogal olarak...

canh55
19.08.2006, 22:26
kendinizden nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz bi türlü anlamıyorum. çok komik yorumlar var :)) espirilere de gülüyorum ciddi yorumlara da .. yok fatih i bir anda satmışlar da ..NERDEN BİLİYORSUNNN :D ne belli pazarlık yapmadıkları ..