PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Gürkan
18.08.2006, 16:05
benim kimseye toz kondurmak veya kondurmamak gibi gayem yok. bu yönetimde benim için bir öncesinden farksız yakınlık veya uzaklık olarak. sığ tartışmalara girmek istemiyorum ne söylediğinizi düşünerek yazın

bu konularda çok düşünmeye gerek yok.herşey ortada her tarafsız insan bu olayları görse aynı sonuca varır. bizim almak istediğimiz oyuncular ne hikmetse hep fiyat artırırken aynı oyuncuya baska takım talıp olunca fiyatı ucuzluyo sebebı ne oabılır trabzonsporu cok mu zengın goruyolar.

yanı dıyosunkı bızde beklesek rıcardınhoyu 3/1 fıyatına alabılırdık.buna ınanmıyosundur ınsallah. bjk rıcardınhodan vazgecsın bızımkıler almaya kalksın yıne 3 katına cıkar fıyatı merak etme.

dunya kupası bıttı rıcardınhonun fıyatı dustu
brezılya kupası bıttı bızımkılerın fıyatı arttı.

işte yonetım.bu arada düşünerek yaz derken kendı yazdıklarını oku once kımın dıkkat etmesı gerekır dıye.madem sıg buldun derın bı topıc acta ne kadar derıne ınebılıryosun gorelım.

ben sana cevap yazdım.yanı derınlıgı belırleyen sendın.;)

sbay
18.08.2006, 16:07
bejeke 1.750 ye ricardinho yu aldıysa büyük iş başardı.hani 8 milyon dolardı bonservisi....yöneticilerimizi başarısızlıklarından ötürü kutluyorummmm

vse61
18.08.2006, 16:07
Filmi başa sarıp yeniden seyredersek olmaz Yönetimi öğrenmemiz gerek

Gençler de babangida'yı almıştı.. inşallah ona benzemez..

tirabzonli
18.08.2006, 16:13
Trabzon: Lazaroni, Oyuncularını Sert Bir Dille Uyardı

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, Gaziantepspor maçı öncesi oyuncularına sert uyarılarda bulunarak, "Artık sahada içinde abi yok, herkes verilen görevi yapacak" dedi.

Bordo-mavili ekip, pazar günü deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Deplasmanda Kayserispor ve son olarakda kendi sahasında Vestel Manisaspor karşısında puan kaybeden Trabzonspor, Gaziantepspor karşısında galip gelerek çıkışa geçmek istiyor. İşi sıkı tutan Brezilyalı teknik adam Lazaroni, antrenman öncesi oyuncularını bir araya toplayarak sert uyarılarda bulundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, oyuncularına hitaben yaptığı konuşmada, Gaziantepspor deplasmanının kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Saha içinde artık abi yok. Ne demek istediğimi anlıyorsunuz değil mi? Sen daha rahat pozisyondasın gole gideceksin, ancak arkadan abi geliyor diye ona pas veriyorsun, bundan artık vazgeçin gidin ve golü siz atın. Artık saha içinde abi yok. Herkes görevini yapacak. Abi saha dışında, saha içinde bir daha bu tür hareketlerde bulunmayın. Futbol basit bir oyun, bu basit oyunu ancak siz zorlaştırabilirsiniz. Onun için bu basit oyunu kurallarına göre oynayın" dedi.

Gaziantepspor'un maç kasetlerini izleyen Brezilyalı teknik adam, Gaziantepspor'un duran toplarda 6 adamını savunmaya diktiğini ifade eden Lazaroni, kontra ataklarda savunmadaki bir stoper oyuncunun gelen oyuncuyu karşılamasını istedi. Top kendilerinde olduğu zaman da defans oyuncularının çizgilere kadar yayılmasını isteyen tecrübeli teknik adam, orta saha oyuncularının da savunmaya yardımcı olmalarını istedi ve prese dayalı bir oyun sergilemeleri gerektiğini belirtti. (İhlas Haber Ajansı)

Umut ÖZTÜRK
Arkadaşlar size bir olay anlatacağım. Herkes şu anda inanılmaz bir üzüntü içinde yeni sezona yine çok kötü bir başlangıç yaptık. Kimsenin artık sabrı kalmadı. Takım çok kötü gidiyor, bu takım küme düşer, biz bu gidişle sıradan bir takım oluruz ve benzeri söylentiler dillerde. Bu takıma kimsenin güveni kalmamış. Ancak; Lafı uzatmadan işin özünü söylemek istiyorum. bundan 10 yıl önce Olympique Lyon takımının başkanı divan kurulu toplantısında bir konuşma yapıyor ve aynen şunları söylüyor (Lyon o dönemler inanılmaz kötü sonuçlar alıyor) : " Taraftarımıza ve camiamıza hiç yakışmayan sonuçlar alıyoruz. Bundan herkes gibi bende hiç hoşnut değilim takımımızda şu an yeni bir yapılanma var ve tam 11 yeni transferimiz var takdir edersiniz ki bu oyuncuların birbirleri ile olan uyumu çok uzun bir süreç alma riski var dünyaca ünlü 2 futbolcumuz var gerisi kendi çapında kötü olmayan iyi oyuncular.Ancak bazılarınız bunları yetersiz olarak görebilir buna saygım var. Takımımızdan herkes iyi şeyler bekliyor elbette bende bekliyorum ama az önce dediğim gibi biraz sabır edeceğiz hepbirlikte bu takımın her daim yanında olacağız ben bu takımda bir isik görüyorum bu takıma inanırsak güzel günler görülecektir." Bu arada bir gazetecinin sorusu:"Sayın başkan bu ışık ne zaman parıldayacak ve ne zaman şampiyonluğa oynayacak bu takım." Başkan: bu süre 4-5 yılı bulacak ama 6 yıl eğer şampiyon olamaz isek eğer bende görevdeysem beni yuhalayarak bu kapıdan kovarsınız bu kadroyu koruyacağız takviyeleri mantıklı yapacağız en geç 5 yıl sonra şampiyon olacağız."

Tarihler 5 yıl sonrasını gösterdiğinde o kötü lyon şampiyonluğa ulaşır ve arka arkaya 4 yıl şampiyon olur.

Konu ile bağdaştırmam şu yönde takımımızın transferlerini herkes eleştiriyor. ancak bu adamların bireysel olarak kariyerine bi bakarsak gerçekten kaliteli oyuncular olduğunu göreceğiz bu takım kötü bi kadroya sahip değil bu takımın sadece uyum sorunu var artık trabzonspor taraftarı kenetlenmeli eleştiriyi bırakıp değerlerine sahip çıkmalı yapılan transferler kötü olsada köstek değil destek olunmalı. Karakter olarak yapımız öyleki su 100 derecede kaynıyorsa bizler yanı trabzon halkı 10 derecede kaynıyor Trabzonumuz için 150 derece olsa bile kaynamadan sabırla herdaim destek olarak inanın bu klüp çok iyi yerlere gelecektir. Bunun da yegane sebebi hiç bir dünya takımında olmayan bir futbol şehri trabzon'a olan sevgidir.

laz_hayri_61
musampa nın antep maçında oynama şansı var mı arkadaşlar

Jester
18.08.2006, 16:17
kesinlikle yok.

Gürkan
18.08.2006, 16:17
Ricardinhoya 3 yıllık 10 milyon euroyu bu kulübe M.Ali YIlmazıda yapsan vermez zaten bu para verilse kaptana verilirdi o da kulübte olurdu .Ricardinhonun bedeli 8 milyon dolardı şimdi 3 milyon euroya indi ancak bu adamın sorunu yıllık istediği paraydı bonservis değildi. Bizim alacağımız topçular bırakında pahallansın adamlar libertadoresi aldı.İnternationalin topçuları.

bı kupayı veya organızasyonu beklemek klube hıcbır zaman fayda sağlamaz çünkü;

1- eğer o oyuncu iyi oynarsa ve takımı başarılı da olursa direkman fiyatını katlar

2- eğer basarısız olursa sen o adamı alsan camıa zaten ıyı adam degılmıs bunumu aldın der ve gelen adamın ustunde baskı olusur.

bizimkiler dünya kupasını bekleyeceğine madem irezilyadan alacan adamı 3 ay önce gönder elemanı anlassın ımzayı attırsın..

ben futbolcu olsam kupada doktursem zam yaparım arkadas.zaten bekleme gayesı o adamın fıyatını arttırmak.

amerıkayı yenıden kesgetmeye gerke yok.transferı erkenden yapacaksın.mayıs sonuna kadar alacagın adamları alacaksın.takım tam kadro çalışacak eger hala eksıgın olursa ozaman bakarsın.ama sen tum transferlerı son gune bırakırsan alırsın bır kac jun daha o kadar.;)

keles76
18.08.2006, 16:24
@yasinfiridin
Hocam takım askerler ve generallerden oluşur diye ortak kanı var birde sakatlıklar ve başka sebeblerden dolayı geniş bir takım kurulur süper transferler direk oynatmak içindir ve bunlarıon bedeli ona göredir bir genç alınır gelecek vaadeder bunlar alt yapıdan yada bölge taramalrında bulunur bunlar bonservissiz yada düşük ücretlidir birde takımı yedek kulübeyi güçlendirme olarak takımdaki forma savaşını artırmak için ve futbolcu sakatlığı form düşüklüğü gibi durumlarda kullanmak için alınırlarlar bunlar şarttır tabiki giden paralar büyüktür ama geçen sezon fatih, gökdeniz ve syzmek sakattı ve ne yazıkki bu sıkıntıyı yaşadık kulübede .
Kesinlikle yıldız transferi konusunda katılıyorum fakat bizi hiçbir zaman yabancılar başarıya götürmediler bizim takımın motor gücü hep türkler oldu bizi bizansla karşılaştırmayın bizim onlarla aynı ligde olmaktan başka çokda yapısal benzerliğimiz yoktur ne bjk gibi hersene etrafa para saçabiliriz ne geyse gibi terim zamanında tüm kaliteli türk gençlerini altyapıda toplayıp şimdi meyvelerini toplayalım aynı zamanda geyse bir markadır aç olmasalar yine istediklerini alırlar zaten febeyi konuşmaya gerek yok .
Bence söz bir nebze olsun tutulmuştur başkanımız diğer başkanlar gibi namuslu ve şerefli bir insan olduğunu cebinden marcelinhoyu alarak ispatlamıştır.
Bu sene geçen seneler gbi değildir ben bugün hep bunu anlatmaya çalıştım bu sene transfer yaklaşımımız doğrudur durmadan geçmişten dem vurmanın manası yoktur ne yani brezilyadan gürcüstandan belçikadan topçumu alındi.
Fatih kendisi bizim yıldızımız ve kaptanımızdı fakat hep avrupaya gidip kendini ispatlamaktan söz etti kısmetinde rusya varmış parasal olarak kulübe ciddi para kazandırmıştır bu marcelinho transferi fatihden gelen para ile yapılmamıştır.
Marcelinho bir yıldız transferidir bu farklı olarak algılanamaz.

Travelair
18.08.2006, 16:26
Olmaz Eğer 3 ay önce gidilseydi futbolcu ucuza alınacaktı. Olur mu hiç? Bekleyelim iddialı duruma gelsinler öyle alırız. Çünkü "Başarılı olacağı kesin değil bu para çok" anlayışı hakim bu kulübe. 1 Mart'ta transfer başlıyor kim dediyse onda da hata var. Hani nerde başladı 1 Mart'ta? Kimse samimi değil

Gürkan
18.08.2006, 16:27
Arkadaşlar size bir olay anlatacağım. Herkes şu anda inanılmaz bir üzüntü içinde yeni sezona yine çok kötü bir başlangıç yaptık. Kimsenin artık sabrı kalmadı. Takım çok kötü gidiyor, bu takım küme düşer, biz bu gidişle sıradan bir takım oluruz ve benzeri söylentiler dillerde. Bu takıma kimsenin güveni kalmamış. Ancak; Lafı uzatmadan işin özünü söylemek istiyorum. bundan 10 yıl önce Olympique Lyon takımının başkanı divan kurulu toplantısında bir konuşma yapıyor ve aynen şunları söylüyor (Lyon o dönemler inanılmaz kötü sonuçlar alıyor) : " Taraftarımıza ve camiamıza hiç yakışmayan sonuçlar alıyoruz. Bundan herkes gibi bende hiç hoşnut değilim takımımızda şu an yeni bir yapılanma var ve tam 11 yeni transferimiz var takdir edersiniz ki bu oyuncuların birbirleri ile olan uyumu çok uzun bir süreç alma riski var dünyaca ünlü 2 futbolcumuz var gerisi kendi çapında kötü olmayan iyi oyuncular.Ancak bazılarınız bunları yetersiz olarak görebilir buna saygım var. Takımımızdan herkes iyi şeyler bekliyor elbette bende bekliyorum ama az önce dediğim gibi biraz sabır edeceğiz hepbirlikte bu takımın her daim yanında olacağız ben bu takımda bir isik görüyorum bu takıma inanırsak güzel günler görülecektir." Bu arada bir gazetecinin sorusu:"Sayın başkan bu ışık ne zaman parıldayacak ve ne zaman şampiyonluğa oynayacak bu takım." Başkan: bu süre 4-5 yılı bulacak ama 6 yıl eğer şampiyon olamaz isek eğer bende görevdeysem beni yuhalayarak bu kapıdan kovarsınız bu kadroyu koruyacağız takviyeleri mantıklı yapacağız en geç 5 yıl sonra şampiyon olacağız."

Tarihler 5 yıl sonrasını gösterdiğinde o kötü lyon şampiyonluğa ulaşır ve arka arkaya 4 yıl şampiyon olur.

Konu ile bağdaştırmam şu yönde takımımızın transferlerini herkes eleştiriyor. ancak bu adamların bireysel olarak kariyerine bi bakarsak gerçekten kaliteli oyuncular olduğunu göreceğiz bu takım kötü bi kadroya sahip değil bu takımın sadece uyum sorunu var artık trabzonspor taraftarı kenetlenmeli eleştiriyi bırakıp değerlerine sahip çıkmalı yapılan transferler kötü olsada köstek değil destek olunmalı. Karakter olarak yapımız öyleki su 100 derecede kaynıyorsa bizler yanı trabzon halkı 10 derecede kaynıyor Trabzonumuz için 150 derece olsa bile kaynamadan sabırla herdaim destek olarak inanın bu klüp çok iyi yerlere gelecektir. Bunun da yegane sebebi hiç bir dünya takımında olmayan bir futbol şehri trabzon'a olan sevgidir.

lyon lular altı yıl beklemıs bız 23 yıldır beklıyoruz.tamam bekleyelım ama bunu ıcın ıyı seyler olması laızm yonetım transferı en gec hazıranda bıtırmıs olsa ve bekleyın sabredın deseydı ozaman tamam.ama 10 gn kalmıs transfer donemıne ama hala takım eksık neyı bekleyeceksın eksık takın kendılıgınden tamamlanmasınımı.
yada hasan üçüncünün süperstar olmasını mı.?

melrok
18.08.2006, 16:30
bu konularda çok düşünmeye gerek yok.herşey ortada her tarafsız insan bu olayları görse aynı sonuca varır. bizim almak istediğimiz oyuncular ne hikmetse hep fiyat artırırken aynı oyuncuya baska takım talıp olunca fiyatı ucuzluyo sebebı ne oabılır trabzonsporu cok mu zengın goruyolar.

yanı dıyosunkı bızde beklesek rıcardınhoyu 3/1 fıyatına alabılırdık.buna ınanmıyosundur ınsallah. bjk rıcardınhodan vazgecsın bızımkıler almaya kalksın yıne 3 katına cıkar fıyatı merak etme.

dunya kupası bıttı rıcardınhonun fıyatı dustu
brezılya kupası bıttı bızımkılerın fıyatı arttı.

işte yonetım.bu arada düşünerek yaz derken kendı yazdıklarını oku once kımın dıkkat etmesı gerekır dıye.madem sıg buldun derın bı topıc acta ne kadar derıne ınebılıryosun gorelım.

ben sana cevap yazdım.yanı derınlıgı belırleyen sendın.;)
okuduğunu anlıyamıyorsan bu senin problemin. ben zaten alıntı yaptığın bir önceki mesajımda fiyatının düşeceğini belirtim. hakikaten kendini ele veriyorsun düşünmeye gerek yokmuş bide düşünmeyi dene istersen. aklının alamayacağı kadar derine inerim ama benim tartışabileceğim ve anlatabileceklerim karşımdaki ile sınırlı olduğu için bu derinlik seni tatmin etmeyebilir.
tekrar oku düşünerek yaz kısmı ne için yazılmış veya neye cevap verilmiş. düşünceni yazdığın zaman amena ama çamur atıp simitçi hikayesine girersen orda dur. aradaki farkı anlayabilcekmisin çok merak ediyorum

EmrahYalçınalp
18.08.2006, 16:31
Biraz önce Lig tv de Rizespor T.direktörü Güvenç Kurtar a Musampa ile ilgili yorumunu sordular.Verdiği cevap aynen şöyle:"Valla bir zamanlar dehşet bir fubolcuydu,piyasası 8-10 milyon dolarlardan açılırdı,yanına bile yaklaşamazdık ama son senelerde müthiş bir düşüş içinde, banada teklif ettiler bu yüzden almadım, bilmiyorum eski haline gelebirmi?":confused:
Yorum sizin....

En kötü sezonunda M.City'de direkt oynamış adamı beğenmemiş Güvenç Kurtar, öyle mi?

Adam oynar ya da oynamaz, bilemem. Ama kalite olarak üst düzeyde bir adam aldık, eğer doğruysa... Malaga ve City'deki performansını yakalarsa çok katkı sağlar. Lee, Celo, Apo ve Romashenko'dan bile etkili, güçlü bir adam. Çizgiden de iyi toplar atıyor.

A. Madrid'i karıştırmamak lazım. Önünde oynayan adam Martin Petrov. Onu kesebilecek kaç adam var dünyada?

Güvenç hoca kendini darı ambarında sanıyor olsa gerek...

wasp
18.08.2006, 16:32
........................Tolga

Ufukhan Sthepanov Fatih Murat

Yattara Syzmek Hasan Musampa

..............Umut Marcel

İşte benim kadrom.Sağ bekten biraz şüphem var ama
Benim solbektende var.. Sola oyuncu alın derken daha defansif bir adam düşünmüştüm ben, bu adamın yattara, gökdeniz, marcelinho dan daha fazla defans yapacağını sanmayın..

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 16:35
Güvenç kurtar kim ya bıraksınlar bu işleri önce yaptığı haltlardan bahsetsinler adamın dönemimde küme düşürdüğü takımların haddi hesabı yok benim bildiklerim kocaelispor eskişehirspor sebatspor var ama aklında değil şu an bi dünya takım düştü onun zamanında güvenç kurtar kimmiş de musampa hakkında yorum yapıyo. Ona bu soruyu soran muhabirinde iq seviyesinden şüphe ederim

keles76
18.08.2006, 16:35
bı kupayı veya organızasyonu beklemek klube hıcbır zaman fayda sağlamaz çünkü;

1- eğer o oyuncu iyi oynarsa ve takımı başarılı da olursa direkman fiyatını katlar

2- eğer basarısız olursa sen o adamı alsan camıa zaten ıyı adam degılmıs bunumu aldın der ve gelen adamın ustunde baskı olusur.

bizimkiler dünya kupasını bekleyeceğine madem irezilyadan alacan adamı 3 ay önce gönder elemanı anlassın ımzayı attırsın..

ben futbolcu olsam kupada doktursem zam yaparım arkadas.zaten bekleme gayesı o adamın fıyatını arttırmak.

amerıkayı yenıden kesgetmeye gerke yok.transferı erkenden yapacaksın.mayıs sonuna kadar alacagın adamları alacaksın.takım tam kadro çalışacak eger hala eksıgın olursa ozaman bakarsın.ama sen tum transferlerı son gune bırakırsan alırsın bır kac jun daha o kadar.;)
Herkes mayısta transfer olsun dedi fakat dünya kupası sebebiyle kimse mayısta transfer yapamadı bu seneyi böyle görmek lazım. Kulübün illaki brezilya olsun diye bir derdi yok aynı zamanda avrupadada transfer için çalışıldı. Neden bu seneyi kendi özel koşulları ile değerlendirmeyip sürekli geçmişle bağlantı kuruluyor anlamuş değilim. Bu seneki yönetim ara sezonda geldi ve direk transfer yaptı gerçekten milanı alarak ne kadar iyi olduğunu ispatladı. gelir gelmez bu kadar proje lig ve acemililerini görmeden brezilyadan transfer çalışmaları yaptılar ve ne yazıkki bizden değil karşı taraftan olmadı. Yani herkes brezilyayı biliyor bunlar hep böyle şerefsizlik yapıyor bunlar bilmiyormuydu deniyor real madridde bunları yaşıyor adamlar düzgün değil ama futbolcuları iyi ucuz ve ahlaklı yapacak birşey yok seneye yine oradayız .

Gürkan
18.08.2006, 16:36
okuduğunu anlıyamıyorsan bu senin problemin. ben zaten alıntı yaptığın bir önceki mesajımda fiyatının düşeceğini belirtim. hakikaten kendini ele veriyorsun düşünmeye gerek yokmuş bide düşünmeyi dene istersen. aklının alamayacağı kadar derine inerim ama benim tartışabileceğim ve anlatabileceklerim karşımdaki ile sınırlı olduğu için bu derinlik seni tatmin etmeyebilir.
tekrar oku düşünerek yaz kısmı ne için yazılmış veya neye cevap verilmiş. düşünceni yazdığın zaman amena ama çamur atıp simitçi hikayesine girersen orda dur. aradaki farkı anlayabilcekmisin çok merak ediyorum

okudugumuda cok ıyı anlıyorum yonetımın ne yapmaya calıstıgını da (yapamadıgınıda) bu yonetımde dıgerlerı gıbı ucuza aldıkları adamların yıldız lasmasını beklıyo.yanı bır yattara daha ıstıyolar.

sen anlattıklarımı çok iyi anlamışşsın bakıyorum.

aynen devam.
sana derınlıklerde ıyı yuzmeler.

Gürkan
18.08.2006, 16:45
Herkes mayısta transfer olsun dedi fakat dünya kupası sebebiyle kimse mayısta transfer yapamadı bu seneyi böyle görmek lazım. Kulübün illaki brezilya olsun diye bir derdi yok aynı zamanda avrupadada transfer için çalışıldı. Neden bu seneyi kendi özel koşulları ile değerlendirmeyip sürekli geçmişle bağlantı kuruluyor anlamuş değilim. Bu seneki yönetim ara sezonda geldi ve direk transfer yaptı gerçekten milanı alarak ne kadar iyi olduğunu ispatladı. gelir gelmez bu kadar proje lig ve acemililerini görmeden brezilyadan transfer çalışmaları yaptılar ve ne yazıkki bizden değil karşı taraftan olmadı. Yani herkes brezilyayı biliyor bunlar hep böyle şerefsizlik yapıyor bunlar bilmiyormuydu deniyor real madridde bunları yaşıyor adamlar düzgün değil ama futbolcuları iyi ucuz ve ahlaklı yapacak birşey yok seneye yine oradayız .

dünya kupasının olacagı mayıstamı acıklandı.yonetım daha geldıklerınde ve baskan o sozlerı verdıgınde bılmıyormuydu kupanın olacagını ve fıyatların ucacagını.real barca bızı baglamaz adamların bır transfere verdıgı parayla bız 3 sene transfer yaparız.onlar bırde bırbırlerı ıle yarısıyo.bu takımın eksıklerı ne zaman bellı oldu.ve sayın kanca ne zaman gıttı brezılyaya.aradakı zamanda ne yapıldı.sen hız realden bır adamın turkıyeye gelıp 1 ay kalıp.bırdun tekkeyı dıger gun tuncayı dıger gun hasan sası dıger gun gokdenızı seyredıp sonra genclerden bır oyuncu alıp gıttıgnı gordunmu.1 ayda transfer olmaz.sen adamı subattan ıtıbaren ızleyeceksın transfer donemı basladıgı gun ımzayı attıracan.
yoksa sunu mu dusunuyosun-uz.

adam kupada dokturecek kancada tan-mam bu olur dıyecek pazarlık edıp adamı ucuza alacak.

ya paraya kıyacaksın yada zamanında alacaksın.
yada kısaca sunu soyleyeyım dusunertek baskan adayı olacaksın.gaza gelıp atmayacaksın yıldız dıye.

melrok
18.08.2006, 16:45
okudugumuda cok ıyı anlıyorum yonetımın ne yapmaya calıstıgını da (yapamadıgınıda) bu yonetımde dıgerlerı gıbı ucuza aldıkları adamların yıldız lasmasını beklıyo.yanı bır yattara daha ıstıyolar.

sen anlattıklarımı çok iyi anlamışşsın bakıyorum.

aynen devam.
sana derınlıklerde ıyı yuzmeler.
bu direk cevap olarak yazdığım son şey olacak arkadaşım. benim derdim kim daha uzağa tükürür değil. olayı kişiseleştirip, ithamda bulunman. bunu yapmadığın sürece benim için problem yok. tabiki farklı düşüncelere sahip olucaz, belki bugün ben olumlu şeyler yazıp sen muhalefet ediyorken yarın tam tersi olacak veya aynı şeyleri söyliyecez. bunun dediğim gibi önemi yok, olayları kişisel tartışmaya çekmediğimiz sürece, sığlık burda ama sen farklı algılıyorsun bunu.

Muhalif
18.08.2006, 16:46
Ya anlamıyorum Ricardinho'nun derdi çenemizi yoruyor.. Bize lazım olan Marce veya Ricardinho dan biriydi biz de tercih hakkımızı Marce'den yana kullandık.. Bjk Ronaldinho'yu alsa bize ne artık..
Şimdi de bir sol kanat lazımdı onu aldık.. bu kadar basit.. Güvenç Kurtar'ın açıklamalarını ciddiye almaya değmez.. eğer gerçekten bir sakatlığı yoksa bu adam Türkiye 1. ligindeki her takımın rakibin sağ bekini siler sahadan..
Şimdi Jeferson'un yerine Pletikosa mı yoksa ortasahaya Szymek'in yanına hem top kesen hem pas atabilen bir defansif ortasaha mı alınmalı? konuşulması gereken bu..
Ricardinho ne cehenneme gidiyorsa gitsin..

canh55
18.08.2006, 16:47
herşeye rağmen umutlu olunmalı ve ne kadar umut olursa o kadar daha güzel olur umutsuzluk hiçbirşey kazandırmaz.
neredeyse bedavaya aldığımız stephanov çeklerin dünyaca ünlü forvet oyuncularına direniyor. kimin zamanında alındı?
pozitif şeyleri düşünmek bişe kazandırmaz diyeceksiniz doğru negatifleri inceleyip yapıcı olmak hataları düzeltir ama yönetim artı ve eksileriyle şu anda istifalık değil. en azından eduardo misse misse lange görmedik bu yıl. yattara polonyalımız,stephanow ,marchelinho iyi oyuncular arkadaşlar.
bence tarihimizin en kusursuz yabancılarına sahibiz. şampiyonluk baskısı neden kentte bu kadar var ki?
ya biz altı üstü daha büyükşehir olamamış ekonomik olarak istanbulun çok gerisinde bi kentiz ve şanlı trabzon altyapısı da artık yok. şampiyonluk hedefimiz bile diğer büyük anadolu kentlerini imrendiriyor. şampiyon olursak gerçekten inanılmaz olur muhteşem olur kent bayram yerine döner. belki bu hayal gelecekte gerçekleşir. belki bu sezon da gerçekleşir kimbilir ama ..
şu şampiyonluk baskısı bana çok komik geliyor olaya objektif bakınca:))
ben 3 4 yıl futbol maçları paralı kanalda verildikten sonra hiç maç izzlemezdim ta ki yattara denilen eleman alınana , gökdeniz kendini gösterene , fatih tekke sultan lakabını alana kadar. 2 yıldır sürekli kahvelere gidip 3 milyonu da verip maçları izliyorum çünkü buna değiyor. en fazla da gökdenizin 0 kilometreden 100 kilometreye bir kaç saniyede çıkmasından zevk alıyorum yattaradan ...
ben bu takımdan zevk alıyorum ..
şampiyonluk şampiyon olursak o da üstüne lokum olur:D

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 16:50
Ya anlamıyorum Ricardinho'nun derdi çenemizi yoruyor.. Bize lazım olan Marce veya Ricardinho dan biriydi biz de tercih hakkımızı Marce'den yana kullandık.. Bjk Ronaldinho'yu alsa bize ne artık..
Şimdi de bir sol kanat lazımdı onu aldık.. bu kadar basit.. Güvenç Kurtar'ın açıklamalarını ciddiye almaya değmez.. eğer gerçekten bir sakatlığı yoksa bu adam Türkiye 1. ligindeki her takımın rakibin sağ bekini siler sahadan..
Şimdi Jeferson'un yerine Pletikosa mı yoksa ortasahaya Szymek'in yanına hem top kesen hem pas atabilen bir defansif ortasaha mı alınmalı? konuşulması gereken bu..

yorum dediğin böyle olur eline sağlık

Gürkan
18.08.2006, 16:52
RİCARDINHONUN FIYATI UCUZLADI pekı bızım alacagımız adamlarınkı neden ucuzlamadı hala.

acaba onlarmı ındırıme gıttı yoksa bjk yonetımımı ıy pazarlık yapıyo.

neyse yonetıme toz kondurmuyorsunuz yıne sokaktakı sımıtcıy alsalar forvet dıye onada bır sebep bulur haklı cıkarırsınız yonetımı
sımıtlerı taze diye

ozaman ıyı oku burada sana kısısel bır cevap yok.burda yonetımın yaptıgı her yanlısa bır bahane bulanlara lafım.

egre buda sıglıksa daha ne dıyeyım.

melrok
18.08.2006, 16:56
ozaman ıyı oku burada sana kısısel bır cevap yok.burda yonetımın yaptıgı her yanlısa bır bahane bulanlara lafım.

egre buda sıglıksa daha ne dıyeyım.

hocam peki bu son olsun (bi önceki sondu bu da eki olsun) bu mesajı benden alıntı yapıpda yazdın haliyle bana yazılmış olarak düşündüm. neyse ben yanlış anladım demeki daha fazla uzatmayalım.
ayrıca yine yeniliyorum sığlık diye bir itham yok benim yazdıklarımda. sığ tartışma var biçimi var sana kişisel bir gönderme yok

devbey
18.08.2006, 16:57
En kötü sezonunda M.City'de direkt oynamış adamı beğenmemiş Güvenç Kurtar, öyle mi?

Adam oynar ya da oynamaz, bilemem. Ama kalite olarak üst düzeyde bir adam aldık, eğer doğruysa... Malaga ve City'deki performansını yakalarsa çok katkı sağlar. Lee, Celo, Apo ve Romashenko'dan bile etkili, güçlü bir adam. Çizgiden de iyi toplar atıyor.

A. Madrid'i karıştırmamak lazım. Önünde oynayan adam Martin Petrov. Onu kesebilecek kaç adam var dünyada?

Güvenç hoca kendini darı ambarında sanıyor olsa gerek...

Burda dikkat edilmesi gereken Güvenç Kurtar ın Musampa hakkındaki yorumundan çok, bu futbolcunun menejerler tarafından küme düşmeye oynayan ve bu senede oynıyacak olan Rizespor ada(ve kimbilir daha kimlere ?) teklif edilmesi..Anlaşılan en sonunda da Brezilya macerasından elleri bomboş kalan ve çaresizce sağa sola saldıran bizim yönetime teklif etmişler..
İnşaallah 3 sene önceki Malaga da gösterdiği performansı Musampa bizede gösterir de bizde bir menejer kazığı daha yememiş oluruz..

wasp
18.08.2006, 16:58
"Akşam saatlerinde İstanbul'da olacağı.."

Ulan bizim yönetimde adam gibi bi iş yapamadı ki, Musampa yı havaalanında karşılayalım, adamın ihtiyacı olan bu belkide, futbol a var gücüyle sarılsa neler yapacak kimbilir.. Ama adam gi<li transfer edicez diye imzayı bile gizli attıracak bizimkiler...

Travelair
18.08.2006, 16:59
...neredeyse bedavaya aldığımız stephanov çeklerin dünyaca ünlü forvet oyuncularına direniyor. kimin zamanında alındı?...

Halilhodzic :) şaka şaka

UğuR
18.08.2006, 17:00
Burda dikkat edilmesi gereken Güvenç Kurtar ın Musampa hakkındaki yorumundan çok, bu futbolcunun menejerler tarafından küme düşmeye oynayan ve bu senede oynıyacak olan Rizespor ada(ve kimbilir daha kimlere ?) teklif edilmesi..Anlaşılan en sonunda da Brezilya macerasından elleri bomboş kalan ve çaresizce sağa sola saldıran bizim yönetime teklif etmişler..
İnşaallah 3 sene önceki Malaga da gösterdiği performansı Musampa bizede gösterir de bizde bir menejer kazığı daha yememiş oluruz..

Menajer kazığı dediğin rakamı KANCA nın Brezilyadaki tatiline eşittir.Bide böyle bak olaya......

keles76
18.08.2006, 17:01
Arkadaşlar ben yönetim karşı yapılan haksız eleştirilerin sürekli konuşulmasının isteyerek veya istemiyerek kuübe zarar verdiğini düşünüyorum . Herkesi samimi olmaya çalışıyorum.Başkan gaza gelmiş ve yıldız alacam demiş ve kralını almıştır. Senin derdin sadece haklı çıkmaksa ben bilmem ama yönetim elinden geleni yapıyor stad yapıyor transfer yapıyor daha ne yapsın. Fatih gitmiştir artık gelmesini bekleriz o kadar bunu sürekli gündemde tutup ortalığı karıştırmanın manası yoktur. Ben bundan sonra sadece taraftarın kulübü desteklemesini istiyorum bazı onun bunun adamı hasta ruhlu taraftara uyup ilk haftadan kulübü futbolcuyu bozacak kötü tezahurattan vazgeçilmesini istiyorum.Rakibi bozun takımı değil.

Şentürk
18.08.2006, 17:01
Trabzon: Lazaroni, Oyuncularını Sert Bir Dille Uyardı

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, Gaziantepspor maçı öncesi oyuncularına sert uyarılarda bulunarak, "Artık sahada içinde abi yok, herkes verilen görevi yapacak" dedi.

Bordo-mavili ekip, pazar günü deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Deplasmanda Kayserispor ve son olarakda kendi sahasında Vestel Manisaspor karşısında puan kaybeden Trabzonspor, Gaziantepspor karşısında galip gelerek çıkışa geçmek istiyor. İşi sıkı tutan Brezilyalı teknik adam Lazaroni, antrenman öncesi oyuncularını bir araya toplayarak sert uyarılarda bulundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, oyuncularına hitaben yaptığı konuşmada, Gaziantepspor deplasmanının kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Saha içinde artık abi yok. Ne demek istediğimi anlıyorsunuz değil mi? Sen daha rahat pozisyondasın gole gideceksin, ancak arkadan abi geliyor diye ona pas veriyorsun, bundan artık vazgeçin gidin ve golü siz atın. Artık saha içinde abi yok. Herkes görevini yapacak. Abi saha dışında, saha içinde bir daha bu tür hareketlerde bulunmayın. Futbol basit bir oyun, bu basit oyunu ancak siz zorlaştırabilirsiniz. Onun için bu basit oyunu kurallarına göre oynayın" dedi.

Gaziantepspor'un maç kasetlerini izleyen Brezilyalı teknik adam, Gaziantepspor'un duran toplarda 6 adamını savunmaya diktiğini ifade eden Lazaroni, kontra ataklarda savunmadaki bir stoper oyuncunun gelen oyuncuyu karşılamasını istedi. Top kendilerinde olduğu zaman da defans oyuncularının çizgilere kadar yayılmasını isteyen tecrübeli teknik adam, orta saha oyuncularının da savunmaya yardımcı olmalarını istedi ve prese dayalı bir oyun sergilemeleri gerektiğini belirtti. (İhlas Haber Ajansı)

birileride lazaroniyi uyarsa:(

halil ibo
18.08.2006, 17:04
muhalif'e teşekkür ederken küçük bir ilavem olsun:Tüm yıldızları alamayız ya kardeşim,biraz insaflı olun...)

Telha TANYILDIZI
18.08.2006, 17:06
Güvenç kurtar kim ya bıraksınlar bu işleri önce yaptığı haltlardan bahsetsinler adamın dönemimde küme düşürdüğü takımların haddi hesabı yok benim bildiklerim kocaelispor eskişehirspor sebatspor var ama aklında değil şu an bi dünya takım düştü onun zamanında güvenç kurtar kimmiş de musampa hakkında yorum yapıyo. Ona bu soruyu soran muhabirinde iq seviyesinden şüphe ederim

elazığsporu unutmuşsu kardeşim

Gürkan
18.08.2006, 17:09
artık aldıgımız adamların referansı guvenc kurtarmı olacak.begenmemısmıs yahu zaten futboldan anlasan yonettıgın takımlar lıgta kalır.

ts_fan
18.08.2006, 17:11

Bu yorum muhalefet kanadının değil resmen çok güçlü bir iktidarın yorumu gibi olmuş:)
Bu yoruma ek olarak daha başka birşey söylemekte anlamsız diye düşünüyorum, Cenk;)

keles76
18.08.2006, 17:11
bakın arkadaşlar üst düzey futbolcular üst düzey takımlarda asıl topunu oynar zaten bu rize bu uşağı alsaydı faydalanamazdı yani güvenç emice öyle düşünüp almamıştır trabzon alınca tepkilerden tırsacak olsa gerek böyle bence gereksiz bir açıklama yapmıştır.Bakın bu adam sakat değilse bence değildir döktürecek ve çalışkanlığı sayesinde rakipler bizim solumuzdan gelemiyecekler.

firidin
18.08.2006, 17:14
herşeye rağmen umutlu olunmalı ve ne kadar umut olursa o kadar daha güzel olur umutsuzluk hiçbirşey kazandırmaz.
neredeyse bedavaya aldığımız stephanov çeklerin dünyaca ünlü forvet oyuncularına direniyor. kimin zamanında alındı?
pozitif şeyleri düşünmek bişe kazandırmaz diyeceksiniz doğru negatifleri inceleyip yapıcı olmak hataları düzeltir ama yönetim artı ve eksileriyle şu anda istifalık değil. en azından eduardo misse misse lange görmedik bu yıl. yattara polonyalımız,stephanow ,marchelinho iyi oyuncular arkadaşlar.
bence tarihimizin en kusursuz yabancılarına sahibiz. şampiyonluk baskısı neden kentte bu kadar var ki?
ya biz altı üstü daha büyükşehir olamamış ekonomik olarak istanbulun çok gerisinde bi kentiz ve şanlı trabzon altyapısı da artık yok. şampiyonluk hedefimiz bile diğer büyük anadolu kentlerini imrendiriyor. şampiyon olursak gerçekten inanılmaz olur muhteşem olur kent bayram yerine döner. belki bu hayal gelecekte gerçekleşir. belki bu sezon da gerçekleşir kimbilir ama ..
şu şampiyonluk baskısı bana çok komik geliyor olaya objektif bakınca:))
ben 3 4 yıl futbol maçları paralı kanalda verildikten sonra hiç maç izzlemezdim ta ki yattara denilen eleman alınana , gökdeniz kendini gösterene , fatih tekke sultan lakabını alana kadar. 2 yıldır sürekli kahvelere gidip 3 milyonu da verip maçları izliyorum çünkü buna değiyor. en fazla da gökdenizin 0 kilometreden 100 kilometreye bir kaç saniyede çıkmasından zevk alıyorum yattaradan ...
ben bu takımdan zevk alıyorum ..
şampiyonluk şampiyon olursak o da üstüne lokum olur:D

ardasım tarihimizin en iyi yabancılarını sahibiz diyosun_?sonra neden bu kentte bu kadar sampıyonluk baskısı var diyosun_?sence bu bi çelişki diilmi_?

su galatasaraya bi bakın geçen sene sampıyonu ALLAH askına ne eksigimiz var o adamlardan.....

bence kadromuz çok daha iiyi...taraftar dersen 25. haftaya kadar türbünleri bile dolduramayan dolan kısmıyla da yönetim aleyine tezahuratlar yapan bi taraftar.milyonlarca dolarlık borç.....bu kotu yanların hiç biri bizde bulunmasken üstelik fazlalarımız varken bizimde sampıyonluk beklememiz sence dogru diilmi__?

bide yönetime bir eleştiri sen adam gibi transfer yapmassan bu takım taraftarıda forma almaz kardesim....3 4 sene yattara gökdeniz fatih forması satamazsın bi alan bi daha almaz tabi....

forması satılcak bi tane yıldız alda bak nasıl TRABZONSPOR taraftarı forma satışlarıya o paraları kasana iide ediyor goreceksin!!!! ama nerde sesimi duyucak yönetim ,yönetici,baskan:(

bide büyük sehirlerdeki takımların bütcesinden bahsediosun f b hariç hangisi bizden iyi çok merak ettim bunuda açıklarsan sevinirim(gs=180 md borc bjk=70 milyondu hatırladıgım en son!!!!!!!!)TRABZON=0 boırçla almıstı şimdi ALLAH bilir ne durumdayız bilen varsada bilgilendirsin lütfen

saygılarımla......

Adem CAKIR
18.08.2006, 17:15
Ya arkadaşlar bizim kiki'yi aldığımız kesinleştimi bu arada bir balon üzerine yorumlar yazıyor olmayalım ???

Kesin anlaşıldımı ? Ne zaman geliyor? Ne zaman imzalayacak ? Kaynak ?

selcuk
18.08.2006, 17:19
Ya arkadaşlar bizim kiki'yi aldığımız kesinleştimi bu arada bir balon üzerine yorumlar yazıyor olmayalım ???

bonservissiz monservissiz adam yani fanatigin dedigi gerceklesmesse ve son anda alex alinmassa kiki gelecektir kesin

Ali Özcan
18.08.2006, 17:20

aynı tereddütleri yaşıyorum...resmi sitede bişi yok daha ben inanamıyorum ama can karyağdı kesin diyor lig tv de...

melrok
18.08.2006, 17:22
musampa değilde alex'i alırsak bu seferde forumda musampa gelecekti alex nerden çıktı tartışması başlarki vay halimize :)

Burçak
18.08.2006, 17:23
vallahi yaa. dünden beri bütün ajanslar alındığını duyuruyor . ama hiç bi resmi açıklama yok. buda yalan olmasın sonra. Cuma günü kesin bitiyodu bu transfer işi. niye ses yok klüpten yaa

selçukabi
18.08.2006, 17:23
Hafta sonuna kadar Kiki'nin gelişi resmi sitede duyurulmazsa üstüne soğuk bir su içebilirsiniz bu transferin arkadaşlar...

keles76
18.08.2006, 17:24
musampa değilde alex'i alırsak bu seferde forumda musampa gelecekti alex nerden çıktı tartışması başlarki vay halimize :)

Hocam ikiside güzel olur yeterki gelsin.

selcuk
18.08.2006, 17:25
bu arada jimnastiki de kutlamak istiyorum. adamlar sayemizde transfer komitesi bilen kurmuyorlar bütün kulüblerde dünyada davayi cakti , trabzon geldimi maximum alabilecegin parayi iste trabzona veremesen pesinden saaten karga gelir , onlara normal parasina satarsin . ben jimnastigin transfer politikasini böyle görüyorum,
yani bunlar tam les kargalari

@FLU
18.08.2006, 17:26
arkadaşlar orta da bir transfer falan yok nerden öıkarıyonuz yaa siz haber ajansların dediğine bakarsanız fatih tekke de fenerli olcak

Gürkan
18.08.2006, 17:27
pekı musampa kesın aldındı ıs resmı acıklama yapılmamasının sebebı ne odamı bı kupada oynuyo.

Adem CAKIR
18.08.2006, 17:27
Hocam ikiside güzel olur yeterki gelsin.

İkiside gelmezse, Sol tarafta sen oynarsın artık ! :D

Gürkan
18.08.2006, 17:29

durun sımdı bırılerı hemen atlar keles76 solda oynamaz dıye.:D :D :D

keles76

hocam ters ayak ama olursa neden olmasın hem ben parasınıda veririm . Maç başı MAaşımı veririm.

Adem CAKIR
pekı musampa kesın aldındı ıs resmı acıklama yapılmamasının sebebı ne odamı bı kupada oynuyo.

Hani şu transferinden vazgeçtiğmiz Alex'e ayıp olmasın diye. Yazık üzülür çocuk...

Nytre
18.08.2006, 17:33
yönetimden haber yok...
bu transferin kaynağı haberciler mi

keles76
18.08.2006, 17:36
ben musampa çantada keklik olduğu için bunu bekletip lazaroninin istediklerine yönelindi olmayınca tekrar buna döndüler. Bence kesin transfer .

Travelair
18.08.2006, 17:37
bu arada jimnastiki de kutlamak istiyorum. adamlar sayemizde transfer komitesi bilen kurmuyorlar bütün kulüblerde dünyada davayi cakti , trabzon geldimi maximum alabilecegin parayi iste trabzona veremesen pesinden saaten karga gelir , onlara normal parasina satarsin . ben jimnastigin transfer politikasini böyle görüyorum,
yani bunlar tam les kargalari

Hala kulaklarımda çınlıyor Sinan Engin'in sözleri...

"Başkan ile görüştüm. Çok çok önemli futbolcularla görüşüyorlar Trabzonspor taraftarına müjde vermek istiyorum" derken ağzından sular akıyordu. O gün anlamıştım hatta tepki gösterdim ama tabi sesimiz duyulmaz bizim.

Bizim yöneticilerimiz astığı astık kestiği kestik bir de saf olmasalar...

karayamayman
18.08.2006, 17:40

yooo Pazartesi'ye kalmıştır sadece.

Pazartesi'ye kalmak: Cuma'ya kalmaktan bir önceki aşamadır.

canh55
18.08.2006, 17:43
ardasım tarihimizin en iyi yabancılarını sahibiz diyosun_?sonra neden bu kentte bu kadar sampıyonluk baskısı var diyosun_?sence bu bi çelişki diilmi_?

su galatasaraya bi bakın geçen sene sampıyonu ALLAH askına ne eksigimiz var o adamlardan.....

bence kadromuz çok daha iiyi...taraftar dersen 25. haftaya kadar türbünleri bile dolduramayan dolan kısmıyla da yönetim aleyine tezahuratlar yapan bi taraftar.milyonlarca dolarlık borç.....bu kotu yanların hiç biri bizde bulunmasken üstelik fazlalarımız varken bizimde sampıyonluk beklememiz sence dogru diilmi__?

bide yönetime bir eleştiri sen adam gibi transfer yapmassan bu takım taraftarıda forma almaz kardesim....3 4 sene yattara gökdeniz fatih forması satamazsın bi alan bi daha almaz tabi....

forması satılcak bi tane yıldız alda bak nasıl TRABZONSPOR taraftarı forma satışlarıya o paraları kasana iide ediyor goreceksin!!!! ama nerde sesimi duyucak yönetim ,yönetici,baskan:(

bide büyük sehirlerdeki takımların bütcesinden bahsediosun f b hariç hangisi bizden iyi çok merak ettim bunuda açıklarsan sevinirim(gs=180 md borc bjk=70 milyondu hatırladıgım en son!!!!!!!!)TRABZON=0 boırçla almıstı şimdi ALLAH bilir ne durumdayız bilen varsada bilgilendirsin lütfen

saygılarımla......
türkiye ligi en erken başlayan lig avrupada. şu an transferler hala devam ediyor avrupada. o yüzden biraz şanssızız. futboldaki transferlerde milyon dolarlar dönüyor. artık bu bir ticarete döndü. bizim bu yazki transfer çalışmalarımızın bir filmi yapılsa vizyona girse hiç sıkılmadan hatta büyük bir heyecanla izlerim. çünkü çok büyük bir rekabetin olduğu kar amaçlı müthiş bir kapışma..bütün takımlar nasıl saha içerisinde teke teke bir maçta karşılaşıyor ya.. işte transfer teke tek değil. hani multi player oyunlar vardır 8 kişi aynı aynda oynar. counter strike gibi . işte şimdi avrupadaki bütün takımları bi havuza at ve birkaç tane de su topu koy havuza neler olur kargaşayı tahmin edebiliyormuun?. bu iş sanıldığı kadar kolay deil burdan atmak tutmakla olmaz. transferin geç kaldığı yönündeki görüşlere katılmıyorum. avrupada ligler başlayınca oyuncu fiyatları düşer.bizim ligi federasyon koymuş ağustos başına e biz de ya kıyacaz paraya ya da bekleyip fiyatların düşmesini bekleyeceğiz ve ligde puan kaybedeceğiz. biz ikincisini yaptık. eleştirmiyorum. çünkü ancak şimdi bir süper yıldızı maliyetine belki daha aşağısına alabiliriz.

Gürkan
18.08.2006, 17:43
yooo Pazartesi'ye kalmıştır sadece.

Pazartesi'ye kalmak: Cuma'ya kalmaktan bir önceki aşamadır.

bu yonetımın yalnız ıkı gunumu var
pazartesı cuma

pazartesıde cumaya kalıyo yanı 1 gun.

Volkan Albayrak
18.08.2006, 17:45
kesin alternatife yönelmişlerdir

cınar#7
18.08.2006, 17:47
Jeffersonu gonderip Ankaragucunden Bora yada Ankaraspordan Kingstonu alıp Huseyinin yerine yabancı oyuncu getirebilsek ne guzel olurdu ama galiba fazla şey istiyorum

Volkan Albayrak
18.08.2006, 17:49
yönetim takım iki maç alşsa transfere gerek yok takımımız harika diyecek ama maç kazanamıyolr

karayamayman
kesin alternatife yönelmişlerdir

ya da görüşmeler çıkmaza girmiştir, ya da menejerler son anda fiyat artırmıştır, ya da furbolcunun müzmin sakatlığı tespit edilmiştir, ya da başka kulüpler devreye girmiştir, ya da arayışlara devam kararı verilmiştir, ya da Kanca'dan son kez haber bekleniyordur... amannnn boşver Pazartesi'ye kalmıştır işte...

Volkan Albayrak
Jeffersonu gonderip Ankaragucunden Bora yada Ankaraspordan Kingstonu alıp Huseyinin yerine yabancı oyuncu getirebilsek ne guzel olurdu ama galiba fazla şey istiyorum

mantııklı olanı diyosun.ama yönetimin kafa çevirmez bunu

Travelair
18.08.2006, 17:50
türkiye ligi en erken başlayan lig avrupada. şu an transferler hala devam ediyor avrupada. o yüzden biraz şanssızız. futboldaki transferlerde milyon dolarlar dönüyor. artık bu bir ticarete döndü. bizim bu yazki transfer çalışmalarımızın bir filmi yapılsa vizyona girse hiç sıkılmadan hatta büyük bir heyecanla izlerim. çünkü çok büyük bir rekabetin olduğu kar amaçlı müthiş bir kapışma..bütün takımlar nasıl saha içerisinde teke teke bir maçta karşılaşıyor ya.. işte transfer teke tek değil. hani multi player oyunlar vardır 8 kişi aynı aynda oynar. counter strike gibi . işte şimdi avrupadaki bütün takımları bi havuza at ve birkaç tane de su topu koy havuza neler olur kargaşayı tahmin edebiliyormuun?. bu iş sanıldığı kadar kolay deil burdan atmak tutmakla olmaz. transferin geç kaldığı yönündeki görüşlere katılmıyorum. avrupada ligler başlayınca oyuncu fiyatları düşer.bizim ligi federasyon koymuş ağustos başına e biz de ya kıyacaz paraya ya da bekleyip fiyatların düşmesini bekleyeceğiz ve ligde puan kaybedeceğiz. biz ikincisini yaptık. eleştirmiyorum. çünkü ancak şimdi bir süper yıldızı maliyetine belki daha aşağısına alabiliriz.

Bir şık daha var biz onu savunuyoruz. O da transferi erken yapmak. Paraya kıymana gerek yok sezon sona ermeden planını yaparsın ve talip olursun. Bu pahalı önyargılarından kurtulalım Sözleşme bitimine 6 ay kaladan itibaren başka kulübe imza atılabiliniyor. Ama bunun için efor gerek, keyif içinde olacak şeyler değil. Komfor arayanlar ise verirler paraları menejerler de çürük domatesleri kakalarlar

melrok
18.08.2006, 17:51

aman hocam dur şu sol kanat olayını bi çözelim önce. yönetimin aklı karışır böyle bir planla jefersonı forvete koyar hüseyini kaleye borada ön liberoda filan Allah korusun :)

Adem CAKIR
18.08.2006, 17:54
aman hocam dur şu sol kanat olayını bi çözelim önce. yönetimin aklı karışır böyle bir planla jefersonı forvete koyar hüseyini kaleye borada ön liberoda filan Allah korusun :)

Haklısın, yönetim Jun la Djokaj gönderene kadar taraftar helak oldu !

canh55
18.08.2006, 17:57
Bir şık daha var biz onu savunuyoruz. O da transferi erken yapmak. Paraya kıymana gerek yok sezon sona ermeden planını yaparsın ve talip olursun. Bu pahalı önyargılarından kurtulalım Sözleşme bitimine 6 ay kaladan itibaren başka kulübe imza atılabiliniyor. Ama bunun için efor gerek, keyif içinde olacak şeyler değil. Komfor arayanlar ise verirler paraları menejerler de çürük domatesleri kakalarlar
haklısın erkenden davranılabilinirdi ama dünya kupası etkiledi biraz sanki bizim pisikolojiyi. ona rağmen dünya kupasında oynamayan bir oyuncuyla söz kesilebilinirdi. ama bu açık artırma olayı da bir gerçek biz ne kadar sezon biterken çabalamış olsak da belki de anlaşmak istediğimiz oyuncular dur abi bakalım bi açık artırmaya koyiyim kendimi kim yüksek verirse ona giderim demiş olabilir. zaten trabzon kentine de ilk duyduklarında hemen gelip orda oynamak için can atıyorum demiyordur avrupalı futbolcular. yani anlayacaan biçok konuda şanssısız ne yapalım boşeeer

Berat
18.08.2006, 18:00
Aldığım habere göre Musampa 21.00 civarında İstanbulda olacakmış..23.00'da İstanbul'dan hareket edip 01.00 civarı da Trabzon'a inecekmiş.. Havalanına gitmek isteyenler olursa dikkatlerine..

Bu bilgilere göre sanırm DHA'nın "17.25'te İspanyadan hareket edecek" haberi doğru..

firidin
18.08.2006, 18:02

arkadasım senı görüşlerine saygı duyuyorum ama zerre kadar katılmıyorum...

daha 2. hafta ve 5 puan ......

uefa kupasında katıldıgımız kadroya bakınca gülmemek elde diil....

bi rum facia sı daha olsa kadroyu 24 kişi yıldız yapsan ne olucak bu taraftara fazla diilmi bu kadar hezimet ALLAH inş o günleri tekrar gostermez...

lige havlu attıktan sonra uefa da elendikten sonra aldıgın yıldızlarla cerezine maç yaparsın ancak....

hedeflerini kaybetmiş bi takımda yıldız olsa ne olcak bekleyim 1 eylulde alsınlar ama 34 hafta bu sene nasıl geçicek diye düsünmeyelım istiyorum sadece.......

saygılarımla.....

firidin
18.08.2006, 18:10
arkadasım senı görüşlerine saygı duyuyorum ama zerre kadar katılmıyorum...

daha 2. hafta ve 5 puan ......

uefa kupasında katıldıgımız kadroya bakınca gülmemek elde diil....

bi rum facia sı daha olsa kadroyu 24 kişi yıldız yapsan ne olucak bu taraftara fazla diilmi bu kadar hezimet ALLAH inş o günleri tekrar gostermez...

lige havlu attıktan sonra uefa da elendikten sonra aldıgın yıldızlarla cerezine maç yaparsın ancak....

hedeflerini kaybetmiş bi takımda yıldız olsa ne olcak bekleyim 1 eylulde alsınlar ama 34 hafta bu sene nasıl geçicek diye düsünmeyelım istiyorum sadece.......

saygılarımla.....

he bide süper yıldız demişsin bu kadar bekledik ve kendi takımında bile kadroya giremeyen bi süper STAR süper YILDIZ ımız oldu....acaba bu adama transfer baslarken alsaydık su zaman da alcagımız paranın çokmu üstünde alırdık_?????????????????

musampa iyi bi futbolcu buna kessinlikle katılıyorum......da bi transferi beceremeyip solugu musampada almalarını kabullenemiyorum o kadar:(

karayamayman
18.08.2006, 18:10
Aldığım habere göre Musampa 21.00 civarında İstanbulda olacakmış..23.00'da İstanbul'dan hareket edip 01.00 civarı da Trabzon'a inecekmiş.. Havalanına gitmek isteyenler olursa dikkatlerine..

Bu bilgilere göre sanırm DHA'nın "17.25'te İspanyadan hareket edecek" haberi doğru..

Bu iş Pazartesi'ye kalmadıysa, bunu arkadaşların temiz kalpleriyle Cuma namazında ettikleri dulara borçluyuz...Şaka yapmıyorum, ciddiyim...

Ali Özcan
18.08.2006, 18:11
Bu iş Pazartesi'ye kalmadıysa, bunu arkadaşların temiz kalpleriyle Cuma namazında ettikleri dulara borçluyuz...Şaka yapmıyorum, ciddiyim...

abi keşke ronaldinho diye dua etseydik o zaman yaw...;)

Harun
18.08.2006, 18:13

Anlattıkların doğru fakat bu tespitlerinden çıkardığın sonuç yanlış.Tabiki transferlerde geç kaldık bunun savunalacak bir tarafı yok.Bu sadece bu seneye has değil geçmiştede yaşadığımız en büyük sıkıntıların başında gelir.Ligimizde bizle beraber top koşturan takımların bizden daha önce ,daha ucuza,daha kaliteli transferler yaptığına her zamn şahit olmuşuzdur.Şimdi burda tek tek futbolcu yada takım ismi vermeye gerek yok.Aynı ligde bulunduğumuz takımlar aynı şartlarda transferleri gerçekleştirip biz geride kalıyorsak sorun bizden kaynaklanmaktadır.Başta da dediğim gibi bu sadace bu sezona ait bir düşünce değil daha önceki dönemleride el alarak yaptığım bir tespittir.

fuatkiran
18.08.2006, 18:17
transferde durum ne arkadaşlar resmi sitede bişey yok

canh55
18.08.2006, 18:24
Anlattıkların doğru fakat bu tespitlerinden çıkardığın sonuç yanlış.Tabiki transferlerde geç kaldık bunun savunalacak bir tarafı yok.Bu sadece bu seneye has değil geçmiştede yaşadığımız en büyük sıkıntıların başında gelir.Ligimizde bizle beraber top koşturan takımların bizden daha önce ,daha ucuza,daha kaliteli transferler yaptığına her zamn şahit olmuşuzdur.Şimdi burda tek tek futbolcu yada takım ismi vermeye gerek yok.Aynı ligde bulunduğumuz takımlar aynı şartlarda transferleri gerçekleştirip biz geride kalıyorsak sorun bizden kaynaklanmaktadır.Başta da dediğim gibi bu sadace bu sezona ait bir düşünce değil daha önceki dönemleride el alarak yaptığım bir tespittir.
valla ben google dan araştırdım en zengin trabzonlu iş adamları diye bişe bulamadım. kaç tane var ki veya varsa kaç tanesi başkan olmak ister ..bize albayrak düştü . para olmadan o kadar transfer yapılamaz. adam cebinden karşılıyorsa saol demek lazım.. ben mi oliyim başkan ondan sonra ligtv den gelen paralarla ancak oyuncuların karnını doyururum.. sonra sitede yazarsınız transfer nerde diye . umut u alırım bi daha dersiniz.. mace yi alırım bi tane daha dersiniz... yani...parasız başkanla bu işler yürümez..özkan sümerle 2001 2002 açılışının videosunu download et de gör... eduardo jarro da silva sommers aurelio yan yana yürüyor .. brezilyadan adı duyulmamış bir avuç futbolcu.. chealsea liler abramovici tanrı ilan ederken biz başımıza konan talih kuşunu yakında avlıyıp indiricez başkanı sizin cevaplara bakarsam..ben desteğim kardeş.. hatalar olacak tabi .. ama ben bu başkanı destekliyorum
ayrıca karizma:D

marcelinhots
18.08.2006, 18:24
off ya fenerbahçede lugano ve oliveirayı getirmiş :(

@FLU
18.08.2006, 18:26
ortada transfer falan yok uydurma bunlar uydurma

Ali Özcan
18.08.2006, 18:29
off ya fenerbahçede lugano ve oliveirayı getirmiş :(

lugano ok ama diğeri balon haber...sao paolo ya transfer olacak oliviera

canh55
18.08.2006, 18:30
ortada transfer falan yok uydurma bunlar uydurma
geyik yapıyoruz kardeş takma kafana zaten olayı ciddiye alanda baş dönmesi , spor sitelerini dolaşmaktan yorgunuluk ve bitkinlik görülebilir.. sağlığımıza dikkat edelim

marcelinhots
18.08.2006, 18:30
lugano ok ama diğeri balon haber...sao paolo ya transfer olacak oliviera

inşallah öyledir ama bütün spor sitelerinde betisin kiralayacağını ve en iyi teklifin fenerbahçeden geldiği söyleniyor.:confused:

cabri
18.08.2006, 18:35
http://img309.imageshack.us/img309/1980/thynm5.th.jpg (http://img309.imageshack.us/my.php?image=thynm5.jpg)]

Ali Özcan
18.08.2006, 18:36
inşallah öyledir ama bütün spor sitelerinde betisin kiralayacağını ve en iyi teklifin fenerbahçeden geldiği söyleniyor.:confused:

adama feneri sormuşlar,tanımıyorum demiş...o kadar basit

Ali Özcan
18.08.2006, 18:37
http://img156.imageshack.us/img156/1104/thyvo0.th.jpg (http://img156.imageshack.us/my.php?image=thyvo0.jpg)

:D belki de thy ile gelmez...özel uçak kiralarız...:D

melrok
18.08.2006, 18:38
bize ne ezikbahçenin transferinden, alsa ne olur almasa ne olur o formayı giyen iflah olmaz nasıl olsa bak anelka anladı ama iş işten geçti tabi

marcelinhots
18.08.2006, 18:40
anelkanın durumu ortada ama diğer birçok iyi adamıda var.bu adamları alırsalar güçleniecekler diye üzlüyorum o kadar.

canh55
18.08.2006, 18:40
http://img156.imageshack.us/img156/1104/thyvo0.th.jpg (http://img156.imageshack.us/my.php?image=thyvo0.jpg)
sen musampayla yatıp musampaylan mı kalkıyon kardeş bu ne uçak saatine bile bakmışın .. hay geberttin beni gülmekten.. olsun güzel araştırmacı ruhu severim :D

turkercan
18.08.2006, 18:41

arkadaşım bu türkiyeden madride giden uçak gibi geldi bana :eek:

@FLU
18.08.2006, 18:42
biliyorsunuz gs kabuska yı aldı bizde altta kalmayarak musakka yı aldık

canh55
18.08.2006, 18:46
bize ne ezikbahçenin transferinden, alsa ne olur almasa ne olur o formayı giyen iflah olmaz nasıl olsa bak anelka anladı ama iş işten geçti tabi
o formayı giyen iflah olmaz haha uhuhuhu:)))

cabri
18.08.2006, 18:47
:D :D bir yılda 2-3 kez böyle tranferler yapılıyor... tadını çıkaralım.

canh55
18.08.2006, 18:48
:D :D bir yılda 2-3 kez böyle tranferler yapılıyor... tadını çıkaralım.
hhahahahah sevdim seni moruk.:D

cabri
18.08.2006, 18:52
sen musampayla yatıp musampaylan mı kalkıyon kardeş bu ne uçak saatine bile bakmışın .. hay geberttin beni gülmekten.. olsun güzel araştırmacı ruhu severim :D

yaw yok pc nin başındayım bütün gün. boş kaldıkça bakıyorum böyle şeylere... kendi yolcum geleceği zaman da gitmeden bakarım zaten. uçak gecikmesi falan varmı diye. benim için rutin şeyler :)

Ali Özcan
18.08.2006, 18:53
bunlar ne arkadaşlar ya burası transfer sayfasi biz transfer haberi beklerken siz neler yazıyorsunuz...Tamam bunlar da yazılsın da serbest kürsü denen bi yer var...

immortal_TS
18.08.2006, 18:57
Biz her ihtimale karşı havaalanına bir kaç kişi gidiyoruz malum gelir cocuk kimseyi göremez falan hazırlıklı olalım:D gelen gelsin uşaklar haberler çok kalite yerlerden geliyor inşallah bir aksilik olmaz olurda gelen olursa 0535 612 22 33 tel den ulaşsın havaalanında görüşelim.

Travelair
18.08.2006, 18:58
Nerde kaldı bizim Musakpa? :D

cabri
18.08.2006, 19:05
Evet...Madrid uçağı indi İstanbul a

can karyağdı konuşuyor şuan

immortal_TS
18.08.2006, 19:08
Uçak fransa aktarmalı geliyormuş madridden 9 civarı havalimanında olacakmış....
Musampa uçakta şu an :D

Gürkan
18.08.2006, 19:10
valla ben google dan araştırdım en zengin trabzonlu iş adamları diye bişe bulamadım. kaç tane var ki veya varsa kaç tanesi başkan olmak ister ..bize albayrak düştü . para olmadan o kadar transfer yapılamaz. adam cebinden karşılıyorsa saol demek lazım.. ben mi oliyim başkan ondan sonra ligtv den gelen paralarla ancak oyuncuların karnını doyururum.. sonra sitede yazarsınız transfer nerde diye . umut u alırım bi daha dersiniz.. mace yi alırım bi tane daha dersiniz... yani...parasız başkanla bu işler yürümez..özkan sümerle 2001 2002 açılışının videosunu download et de gör... eduardo jarro da silva sommers aurelio yan yana yürüyor .. brezilyadan adı duyulmamış bir avuç futbolcu.. chealsea liler abramovici tanrı ilan ederken biz başımıza konan talih kuşunu yakında avlıyıp indiricez başkanı sizin cevaplara bakarsam..ben desteğim kardeş.. hatalar olacak tabi .. ama ben bu başkanı destekliyorum
ayrıca karizma:D

abramovic le albayrakı aynı kefeye koydunya helal sana.desene ş.ligine kalırsak seneye ronaldinho bizde.

Berat
18.08.2006, 19:10
Nice - Istanbul

Uçuş Bilgileri Uçuş No Kalkış Limanı Varış Limanı Uçak Tipi Tarifeli Kalkış Tarifeli Varış Kalkış Durumu Varış Durumu
TK1816 NCE IST B738 17:05 20:55 KALKTI

alınan son bilgi Nice aktarmalı olarak İstanbula geleceği yönünde.. Yani THY sitesine göre 20.55'te havalimanına inecek (normal şartlarda).. ama biz başlık açmak için yine de resmi siteyi bekleyelim ;) (Haberin kaynağı: ts_fan, yani derin Trabzonspor)

turkercan
18.08.2006, 19:12
luganonun formaları satışa çıkmış adam imza atmayı bırak gelmedi bile :mad: bizimkilerde bi hafta sonra elde kalan formalara yazıp satıyo :mad:

Gürkan
18.08.2006, 19:12
Uçak fransa aktarmalı geliyormuş madridden 9 civarı havalimanında olacakmış....
Musampa uçakta şu an :D
şaka mı bu ciddimisin

cabri
18.08.2006, 19:13
Musampa transferi tamam. bu gece istanbul da olacak yarın Trabzon da sağlık koontrolünden geçecek.

Ayrıca Mustafa Keçeli transferinde görüşmeler son aşamaya gelmiş.

Ali Özcan
18.08.2006, 19:15
şaka mı bu ciddimisin

evet her konu o kadar çok sulandırılıyor ki anlayamıyoruz arkadaşlar ciddi mi şaka mı yapıyor...

immortal_TS
18.08.2006, 19:16
şaka mı bu ciddimisin

Evet ciddiyim aldığım kaynaklar bu yönde birazdan havaalanına doğru yola çıkıyoruz!

Gürkan
Musampa transferi tamam. bu gece istanbul da olacak yarın Trabzon da sağlık koontrolünden geçecek.

Ayrıca Mustafa Keçeli transferinde görüşmeler son aşamaya gelmiş.
ronaldınho gelırse begenırler belkı

immortal_TS
evet her konu o kadar çok sulandırılıyor ki anlayamıyoruz arkadaşlar ciddi mi şaka mı yapıyor...

Sulandıracak adam var sulandırmayacak adam var bilginize!!

Özkan Erdem
18.08.2006, 19:17
Keçeli gelecekse Celaleddin'i verelim bi yere.. Çok şişti kadro

champions
18.08.2006, 19:17
ya şu son aşamadan nefret ediyorum son aşamaya getirmediğmiz transfer kalmadı ama ne oluyosa bundan sonra oluyo son aşamayı bir türlü geçemiyoruz musampa galiba yarın imzalar bence iyi transfer ama hala transfere ihtiyaç var (önlibero ve mümkünse forvet jefferosnun bu takımda işi yok )

canh55
18.08.2006, 19:21
Keçeli gelecekse Celaleddin'i verelim bi yere.. Çok şişti kadro
marcelinyoya arkadaş diye alındı ersen ve musa bilmiyormusun .celonun da hepsinin de almancası iyi. ondan alındılar. celo kalır yani:D

champions
18.08.2006, 19:21
Musampa bu akşam Trabzon'da!
Trabzonspor'un transferde anlaşmaya vardığı Kiki Musampa, bu akşam Trabzon'a geliyor. Marcelinho'nun ardından yıldız bir ismi daha kadroya katmak için yaklaşık 20 gündür Brezilya'da çalışmalar yapan Trabzonspor Kulübü, bu girişimlerden bir sonuç alamadı. Bunun üzerine harekete geçen yönetim, İspanya Ligi La Liga'nın köklü takımlarından Atletico Madrid'de forma giyen Kiki Musampa ile anlaşmaya vardı. Oyuncunun bu akşam İstanbul'da olacağı ve oradan da gece geç saatlerde Trabzon'a geleceği belirtildi

Ali Özcan
18.08.2006, 19:22
Sulandıracak adam var sulandırmayacak adam var bilginize!!

bunun senle bir ilgisi yok arkadaşım üzerine alınma sen...

canh55
18.08.2006, 19:22
kimsede bi heyecan yok . bu sağlık kontrolü morallari bozdu di mi merak etmeyin tazı gibidir onlar bişi çıkmaz

Özer Öztekin
18.08.2006, 19:27
Şu resimdeki gibi mücadele etsin yeter:
http://www.nemzetisport.hu/db/01/5F/i0001E15Fa60c19045fe7.jpg

Gürkan
18.08.2006, 19:30
Şu resimdeki gibi mücadele etsin yeter:
http://www.nemzetisport.hu/db/01/5F/i0001E15Fa60c19045fe7.jpg

naıl yani rakipleri sırtındamı tasıyacak.:D :D :D

vallaha bu takımın hırslı oynayacak 1-2 adama ıhtıyacı var.

Kemençeci
18.08.2006, 19:32
İyi bi topçu bu Musampa. Babası da iyi topçuydu.

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 19:35
saat 21:30 da istanbulda 23:30 da trabzonda yarın sağlık kontrolü ve resmi sözleşme... D H A ve lig tv açıkladı

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 19:38
Musampa bu akşam Trabzon'da!
Trabzonspor'un transferde anlaşmaya vardığı Kiki Musampa, bu akşam Trabzon'a geliyor. Marcelinho'nun ardından yıldız bir ismi daha kadroya katmak için yaklaşık 20 gündür Brezilya'da çalışmalar yapan Trabzonspor Kulübü, bu girişimlerden bir sonuç alamadı. Bunun üzerine harekete geçen yönetim, İspanya Ligi La Liga'nın köklü takımlarından Atletico Madrid'de forma giyen Kiki Musampa ile anlaşmaya vardı. Oyuncunun bu akşam İstanbul'da olacağı ve oradan da gece geç saatlerde Trabzon'a geleceği belirtildi.
18.08.2006

Kaynak : İHA

champions
18.08.2006, 19:38
önliberooooooooooooooooooo
forveeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
kaleciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiii

mevkileri transfer diye bağırıyo ama duyan kim

(aynı haber biraz yukarda varken aynısını koymanın anlamı ne kesin görmemişsindir)

Ali Özcan
18.08.2006, 19:39
bir de pletikosa yı alsak bu iş burada biter

tabi önce jeff i postalamak lazım...

champions
18.08.2006, 19:40
bence bitmez yukarda yazdığı mevkiler transfer bekliyo

TSknbkTS
18.08.2006, 19:41
ah şu syzmkovıak bir form tutsa varya bu sene kimse tutamaaz bizi.
Tabi lazaroni faktörüde var offfffff of.

atlantis
18.08.2006, 19:41
tgrt spor haberinde; şu sıralarda gelmesi bekleniyormuş musampa Türkiye'ye
bir transfer daha isterizz. öle değilmi:D

tamuğ yamtar
18.08.2006, 19:43
Spor Haberlerinde, şu aralar Musampa İstanbul Havaalanına iniyor denildi.

Hadi hayırlısı.

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 19:47
Ayakbastı parası alalım :) :) :) :)

Ali Özcan
18.08.2006, 19:48
bence bitmez yukarda yazdığı mevkiler transfer bekliyo

çok haklısın da yabancı kontenjanımız doldu...ben de szymek kalsın istediğim için biter dedim ama pletikosa yerine Türk bi kaleci alırsak çok iyi bi ön libero alarak transferi kapatabiliriz...Forvet imkansız zaten şu anda çünkü yerli ve kaliteli forvetler bize gelmez...Aslında Necati var ama düşünürler mi bilmiyorum...Gs ile de papaz zaten bu aralar.

Muhammet_61
18.08.2006, 19:48
Musampayı bol bol araştırdık. 2. yıldız sözü tutuldu arkadaşalr. Kaliteli ve kariyerli bir isim. Tek sorun izlenerek değil menejer tavsiyesiyle alınması. Ama yine de çok faydalı olacaktır.

Ah bu adamları kampa yetiştirebilseydiniz.

Mustafa
18.08.2006, 19:51
Musampayı bol bol araştırdık. 2. yıldız sözü tutuldu arkadaşalr. Kaliteli ve kariyerli bir isim. Tek sorun izlenerek değil menejer tavsiyesiyle alınması. Ama yine de çok faydalı olacaktır.

bence daha tutulmadı iki yıldız sözü elden giden bir yıldız da var ki gelenlerin birleşimi o etmez

Gürkan
18.08.2006, 19:51

ahh ahh.yetişselerdi.

champions
18.08.2006, 19:52
resmi siteden nefret ediyorum trabzonspora hiçmi hiç yakışmıyo çok basit gösterişsiz ve güncel olmayan bi sitemiz var adam geldi gelecek hala bi ses yok bjk ve fb çoktan yazdılar bile biz herşeyde geriden gelmek zorundamıyız

cabri
18.08.2006, 19:53
çok haklısın da yabancı kontenjanımız doldu...ben de szymek kalsın istediğim için biter dedim ama pletikosa yerine Türk bi kaleci alırsak çok iyi bi ön libero alarak transferi kapatabiliriz...Forvet imkansız zaten şu anda çünkü yerli ve kaliteli forvetler bize gelmez...Aslında Necati var ama düşünürler mi bilmiyorum...Gs ile de papaz zaten bu aralar.

İstanbul un artıklarından bize fayda gelmez arkadaşım.

tamuğ yamtar
@ıloveyouszymek:

Necati mi? Okuduğum anda kalpten gidiyordum arkadaşım.

Ne Necatisi. Yapmayın, etmeyin.

Koca takımdan iğrendirmeyin insanları.

Bu adamın adının Trabzonsporla geçmesi bile utanç vericidir.

atlantis
arkadaşlar samanyolu spor haberinde ; musampa şoku başlığında habere girdi
söylenenlere göre musampa ya hiçbir teklif gelmemiş çok formsuzmuş
ilk teklifi biz yapmışız bu şekilde gerçekleşmiş transfer haber kanalı bunları söyledi.

turkercan
18.08.2006, 19:54
trabzon tv şu anda spor haberlerinde veriyo musampa kesin olarak transfer edilmiş ve şu anda istanbuldaymış öle diyo sunucu

champions
18.08.2006, 19:57
transferlerle ilgili medyadaki olumsuz haberlere bakmayalım butür şeyler çoğu zaman olmuştur en yakın marcelinho transferini hatırlayın yok yok böyle bı rakalım bu işleri (form falan boş jun formdaydı da ne oldu ) stepanovu aldığımız zaman çok iyi hatırlıyorum kayseri 300 bin euroya beğenip almamış biz 1 milyon vermişiz şimdi stepnovun kaç milyon olduğu ortada

bahadır2561
18.08.2006, 19:58
bu adam da tam bir muamma bi yerde istanbulda diyo biri uçakta diyo..
hadi hayırlısı...

TSknbkTS
18.08.2006, 19:58
ilk teklifi biz yapmışız bu şekilde gerçekleşmiş transfer haber kanalı bunları söyledi.

hiç önemli değil arkadaşım.Jun gol kralı olarak geldide ne oldu sanki.Bu adamın kariyeri yeter.en azından Jun gibi trilyonları akıtmadık yollarına.

immortal_TS
18.08.2006, 19:59
Yaw istanbulda olmasın daha gitmedik havaalanına olamaz ole bişey 9 da gelsin adam taraftar görsün bi iki dene:D

Muhammet_61
18.08.2006, 20:00

Karalama haberleri başka bişe değil. Marce geldiğinde de böyle iddialar çıkmıştı. Bu adamı 3 ezikler alsaydı yere göğe koyamazlardı. Adamın kariyeri ortada. Bırakın tam performansı yarım porsiyon bile oynasa 10 tane lee yong eder.

turkercan
18.08.2006, 20:00
samsunspor adnanı satmaktan vazgeçmiş mustafa keçeli ile anlaşılmış önümüzdeki hafta imza atacakmış haberler sıcaktır dakkası dolmadı :D

Ozan
18.08.2006, 20:01
trabzon tv şu anda spor haberlerinde veriyo musampa kesin olarak transfer edilmiş ve şu anda istanbuldaymış öle diyo sunucu

iyi hadi bakalım hayırlı olur inşallah .

birde öyle formsuz gibi laflar hikayedir . formsuz olduğunu bile bile yönetim ona para vermez . öyle uyduruk siteler biliyoda bizim adamı alanlar mı bilmiyor formsuz olduğunu . biizm yönetim formsuz adama o kadar para vermez bilmiyo musunuz albayrak ı ne kadar önem veriyo ekonomik durumlara !

Özer Öztekin
18.08.2006, 20:02
Mustafa Keçeli de iyi olur

cabri
18.08.2006, 20:02
madrid uçağı indi 19:00 da ama fransa üzerinden geliyorsa 21.00 de inecek..

TSknbkTS
18.08.2006, 20:03
Mustafa Keçeli de iyi olur

kesinlikle

diskus
musampa dan verim beklemek icin 4 hafta beklememiz gerekir gibime geliyor adam kesin antreman filan yapmamistir.

immortal_TS

Evet Fransa üzerinden geleceği kesin!

Sinan Akyıldız
18.08.2006, 20:05
Ya tamam hadi formsuz olsunda futbol hayatının sonuna kadar formsuz olacak değil ya bu adam ....

Adnan Mollasalihoğlu
18.08.2006, 20:06
İyi transfer...M.keçeli de iidir en azından sol bekte açık vermez...Murat Ocak sol açık olur çünkü çok teknik bence yazık oluyor ona sol bekte.

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 20:07

Abi şu işe bak madrid uçağı indi dedi ya muhahahahah valla helal olsun öyle bir taraftarızki icabında kontrol kulesi bile oluruz :) sakın yanlış anlama dostum çok hoşuma gitti

A.T.R
18.08.2006, 20:07
Trabzonspor'un kesin olarak anlaşmaya vardığı Kizito Musampa ile ilgili çarıpıcı iddialar gündeme geldi.

Atletico Madrid'in Hollandalı futbolcuyu formsuzluğu nedeniyele bedelsiz olarak serbeset bıraktığı öğrenildi. Musampa'nın uzun süredir kulüp arayışında olduğu ancak herhangi bir takımın sol kanat oyuncusuna teklifte bulunmadığı iddia edildi.
Trabzonspor yönetimi ise son çare olarak Musampa'yı kadrosuna kattı. Bordo-mavili yöneticiler yaklaşık 2 aydır Brezilya'da sol kanat için transfer çalışmalarında bulunmuş, Wagner, Mossoro ve Alex gibi oyunculardan fiyatları nedeniyle vazgeçmişti. (
Kaynak:Spordabugun.com

Özer Öztekin
18.08.2006, 20:08
Şimdi bir ufak manipulasyon daha gerekiyor; Jeff i gönderip ön libero mu, forvet mi (artık onu yönetim bilir) biri yabancı biri yerli oyuncu almak...Sonra da bu takımın oturması için sabredecez...

Şenol YİĞİT
18.08.2006, 20:09
Madem bu transfer oldu resmi site niye açıklamıyo peki..?

Travelair
18.08.2006, 20:14
Musampa'yı da aldığımıza göre artık Sampa yapmamız lazım

Özer Öztekin
18.08.2006, 20:16
Trabzonspor'un kesin olarak anlaşmaya vardığı Kizito Musampa ile ilgili çarıpıcı iddialar gündeme geldi.

Atletico Madrid'in Hollandalı futbolcuyu formsuzluğu nedeniyele bedelsiz olarak serbeset bıraktığı öğrenildi. Musampa'nın uzun süredir kulüp arayışında olduğu ancak herhangi bir takımın sol kanat oyuncusuna teklifte bulunmadığı iddia edildi.
Trabzonspor yönetimi ise son çare olarak Musampa'yı kadrosuna kattı. Bordo-mavili yöneticiler yaklaşık 2 aydır Brezilya'da sol kanat için transfer çalışmalarında bulunmuş, Wagner, Mossoro ve Alex gibi oyunculardan fiyatları nedeniyle vazgeçmişti. (
Kaynak:Spordabugun.com

Yabancı bir sitede Musampa için sözleşmesi sona erdi, boşta yazıyordu...

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 20:17
Arkadaşlar resmi site adı üzerinde resmiyeti olmayan hiçbirşeyi haber olarak vermiyor. marcelinho imza atmadan marcelinho trabzonsporumuzda dedimi resmi site yada fatih zenite imza attığı zaman

adı üzerinde R E S M İ site

tirabzonli
18.08.2006, 20:18
Beyler Musampa ile daha yöneticiler konuşmadı bence.İstanbul da para konusunu görüşüp öyle bir açıklama yapılacak

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 20:23
Ve Musampa İstanbul'da!

Trabzonspor'un Atletico Madrid'den transfer ettiği Kiki Musampa bugün akşam saatlerinde İstanbul'a geldi.

Bordo - mavili takımın yeni transferini havalanında menajeri ve Trabzonsporlu yöneticiler karşıladı. Atatürk Havaalanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Musampa, Trabzonspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Kiki sözlerine şöyle devam etti:"Türkiye'de ve Trabzonspor'da olduğumu için çok mutluyum. Trabzonspor için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım"

Trabzonspor'un yeni transferi Kiki Musampa'nın yarın sabah saatlerinde Trabzon'a gideceği ve sağlık kontrollerinden sonra resmi sözleşmeyi imzalayacağı açıklandı.

18.08.2006

Kaynak : DHA

tamuğ yamtar
18.08.2006, 20:23
Beyler Musampa ile daha yöneticiler konuşmadı bence.İstanbul da para konusunu görüşüp öyle bir açıklama yapılacak

Öyle birşey yaparlarsa yöneticilik ve transfer anlayışına yeni bir boyut kazandırmış olurlar.

Eeee bu da bizimkilere yakışır.

"Büyük takım"larda böyle birşey olmaz.

Ayrıca buraya kadar gelip, adam geri giderse yaşayacakları rezilliği ve tepkiyi kaldıramazlar.

Sana da katılmamak elde değil gerçi.

Sezon sonundan beri yaşadığımız o kadar transfer olayı ve Kanca'nın çıkardığı "vaka"lardan sonra insan paranoyak olur valla.

selcuk
18.08.2006, 20:24
formsuz felan hikaye gercek olan atletico madridde ilk onbire giremedi onlarda orada bol oyuncusu oldugu icin yolladilar. 2004 2005 sezonunda man. city ye kiralanmisdi ve harika oynamisdi sonra ama pearce la kavga etmisdi ve man city de son yarim yildir sanirim maca cikartilmadi simdi atleticoya geri döndü onlarin td side ihtiyac olmadigi icin gitmesini istedi para veren bulamiyanca bonservissiz yolladilar hikaye bu
man city onu ilk yarim sezonluguna kiralamisdi sonra orada okadar iyidiki son sezon icin yine kiralanmisdi hatta kontratina satin alma opsiyonu bilen konulmusdu
man citynin td si son sezon bu oyuncularida gönderdi yeni kurdugu takimina uymadiklari icin Albert Riera, David Sommeil, Geert de Vlieger, Mikkel Bischoff,Tuomas Haapala, Ian Bennett, Karl Bermingham, Paul Collins , Michael Ward .
ben musampayi biliyorum ve iyi oyuncu oldugunu diyebilirim türkiye icin harika ama tabiiki 3-6 ay kadar top oynamadi maalesef zamana ihtiyaci olacak

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 20:24
Ve Musampa İstanbul'da!

Trabzonspor'un Atletico Madrid'den transfer ettiği Kiki Musampa bugün akşam saatlerinde İstanbul'a geldi.

Bordo - mavili takımın yeni transferini havalanında menajeri ve Trabzonsporlu yöneticiler karşıladı. Atatürk Havaalanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Musampa, Trabzonspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Kiki sözlerine şöyle devam etti:"Türkiye'de ve Trabzonspor'da olduğumu için çok mutluyum. Trabzonspor için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım"

Trabzonspor'un yeni transferi Kiki Musampa'nın yarın sabah saatlerinde Trabzon'a gideceği ve sağlık kontrollerinden sonra resmi sözleşmeyi imzalayacağı açıklandı.

18.08.2006

Kaynak : DHA

bahadır2561
18.08.2006, 20:27
a.madrid'de musampa nın oynadıgı yerde petrov oynuyordu orada da oynamaması gayet doğal..

hakanhan
18.08.2006, 20:28
arkadaslar musamba istanbula bile geldi:) işde bomba ben buna derim sesiz sedasiz gündemde yokken iş bitirildi.. marcelinho musamba bu transferleri fenerbahce yapsaydi yer yerinde oynardi.. yürü be trabzon...

turkercan
18.08.2006, 20:28
tirabzonli tarafından yazılan

arkadaşın dediği gibi bu gece görüşülecekmiş anlaşılırsa imza atacakmış. yani adamla hiç konuşmamışlar henüz:mad:

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 20:29
Atatürk Havaalanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Musampa, Trabzonspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Kiki sözlerine şöyle devam etti:"Türkiye'de ve Trabzonspor'da olduğumu için çok mutluyum. Trabzonspor için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım

öyle olsa bu sözleri söylemez görüştükten sonra belli olacak transferim der

turkercan
18.08.2006, 20:31
internethaber.com da yazıyo valla ben onun yalancısıyım

gerçekefsane
18.08.2006, 20:31
Madem bu transfer oldu resmi site niye açıklamıyo peki..?

Sözleşme imzalanmadan, protokoller yapılmadan resmi sitede yazılmaz. ;)

Mustafa Keçeli geliyorsa Yattara çok sevinir, geçen sene kupa maçında M. Keçeli ile Yattara arasında tatsızlıklar olmuştu. Antremanlarda karşılıklı oynarlar. Denizli maçında Yattara'yı bayağı yormuştu.

serdar
18.08.2006, 20:34
Mossoro olmadi Wagner
Wagner olmadi Alex
Alex olmadi Musampa

Alternatif ler zaten hep boldur bizde...

Brezilyda ne b-k yediniz laaaan, küfür ettirmeyin adam, yettiiiiii!!!!!!

Aylarca brezilyada takil git Cek lerden futbolcu al, yarim sene sonra tekrar git Brezilyaya, tekrar uzuuun bi tatil yap, sonra git Ispanyadan Futbolcu getir...

Zaten bu takimi tutmakla hata yapiyorum, b.k var sanki her gün haberlerini okuyup takip ediyorum

tirabzonli
18.08.2006, 20:37
Arkadaş haklısında biraz sakin ol.Yoksa bu ülkde bizim kadar cefa çeken taraftar yok.

selcuk
Sözleşme imzalanmadan, protokoller yapılmadan resmi sitede yazılmaz. ;)

Mustafa Keçeli geliyorsa Yattara çok sevinir, geçen sene kupa maçında M. Keçeli ile Yattara arasında tatsızlıklar olmuştu. Antremanlarda karşılıklı oynarlar. Denizli maçında Yattara'yı bayağı yormuştu.

evet ama bu sadece bizde böyle niye anlamadim gitti

Ali Özcan
Mossoro olmadi Wagner
Wagner olmadi Alex
Alex olmadi Musampa

Aylarca brezilyada takil git Cek lerden futbolcu al, yarim sene sonra tekrar git Brezilyaya, tekrar uzuuun bi tatil yap, sonra git Ispanyadan Futbolcu getir...

Zaten bu takimi tutmakla hata yapiyorum, b.k var sanki her gün haberlerini okuyup takip ediyorum

koçum sen kimsim ki yaw ne diyorsun koçum sen ağzından çıkanı kulakların duyuyor mu ? hangi eziğin ipiyle indin bordo mavi kuyuya...

alinho17
18.08.2006, 20:38
eger transferler ile tarftarlık yapcaksanız yapmayın kardesim ne yani birisini aldık mı sizin tarftarlıgınız biraz daha mı artıyo eger oyleyse tutmayın trabzonsporı gidin beşiktaşı tutun onlar alıyo da ne oluyo al sana ornek at.bilbao adamlar kac transfer yapıyolar sende ya bir ya iki en fazla ama adamlar her mac full cekiyo stadları sizin gibiler bu takıma zarar veriyolar tutmayın kardesim!!!

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 20:40
gerçek trabzonsporlu bu şekilde konuşmaz

"Zaten bu takimi tutmakla hata yapiyorum, b.k var sanki her gün haberlerini okuyup takip ediyorum"

seni eshefle kınıyorum tutma o zaman bu takımı

hakanhan
18.08.2006, 20:43
Mossoro olmadi Wagner
Wagner olmadi Alex
Alex olmadi Musampa

simdiden sana öteki takımında sana başarilar dilerim... sen trabzonda kac tane yıldız transfer gordun avrupa capında simdiye kadar.. el insaf. trabzon küme düşsede benim aşkımdır vazgecilmezimdir.. sinirine veriyorum bu tepkini!!!!!

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 20:44
abi bi insan sinirlense bile buraya bu şekilde bi yazı yazmaz yazmamalı elle tutulur yenilir yutulur bişey deil bu ayıp ayıp

cabri
18.08.2006, 20:44
http://img506.imageshack.us/img506/2613/ffei3.th.jpg (http://img506.imageshack.us/my.php?image=ffei3.jpg)

son maçını 7 mayıs 2006 da oynamış.

golebshera
18.08.2006, 20:48
Bizim yönetimler transfer konusunda sabıkalıdır. Alınan yabancı oyuncuların listesini yapıp bakmak lazım, kaç para harcanmış, kaç kişi alınmış, kim ne kadar oynamış, akibeti ne olmuş.. En transfer özürlü kulüp biziz.

Öte yandan en beğenme özürlü taraftarda biziz. Yönetim ronaldinhoyu getirse, vay efendim dünya kupasında işinin bittiğini herkes gördü, ailevi sorunları varmış, yok top hayatı bitmiş, yok kanlıları arıyomuş, mafyaya bulaşmış, şöyleymiş böyleymiş diye eleştirilir.

Öküzün altında buzağı değil timsah bile ararız biz.

Böyle yönetime böyle taraftar.. (terside mümkündür.)

selcuk
18.08.2006, 20:49
http://img506.imageshack.us/img506/2613/ffei3.th.jpg (http://img506.imageshack.us/my.php?image=ffei3.jpg)

son maçını 7 mayıs 2006 da oynamış.

iyi iste 4 ay bile tam olmamis son macindan bugüne

guera
18.08.2006, 20:49
musampa benim izledigim kadariyla cok iyi maclar cikarmis bir oyuncu! özellikle ingilteredeyken onu hemen her hafta izleme sansim oldu diyebilirim. top teknigi oyuna katkisi cok yüksek bir oyuncu tek dezavantaji kimi zaman oyundan kopmalar yasiyor ancak bunu hangi oyuncu yasamiyor ki! benim onun oyununda en begendigim yani topun oynandigi yerlere cok yakin durmaya calismasi ve -buraya dikkat- sol kanatta olsun sol icte olsun arkadaslarina gercekten bos alAn yaratabilme özelliginin olmasi... yani sizin anlayacaginiz bu arkadas futbolu sadece ayaklariyla oynamayan bir arkadas kendisine trabzona geldiginde hurmette kusur edilmez ise bize cok seyler katacaktir!
oynadigi takimlar kim ne derse desin avrupanin kalburüstü takimlari ve özellikle atletico madridden geliyor olmasi brezilya seferinin basarisizlina ragmen yönetimin arti puanidir bana göre! atleticoda uyum sorununun yanisira takimin genis kadrosu icinde kendine yer edinememesi ónu da hocayi da rahatsiz etmis olmali ki onu yolluyorlar. benim kanimca musampa atleticoda da m. cityde de ilk onbirde oynayabilecek futbol kapasitesine sahip bir oyuncu. trabzonspora yakisacagindan kimsenin süphesi olmasin. ayrica burada gördügüm kadariyla hickimsenin bu oyuncunun maclarini seyretmedigi halde yönetimin transferde agir davranmasindan dolayi onu hakir görmesi! cok yanlis bir tavir sergiliyorsunuz arkadaslar! aynis eyi marche icinde yapiyorsunuz. daha geleli iki hafta olmamis takimla hazirlik maclarina ve kampina katilmamis bir oyuncu hakkinda bu kadar pesin hükümlü olmak cok yanlis bir davranis! evet transferler gec yapilmistir ancak hangimiz simdi cikipta bu sebepten dolayi uyum sorunu yasayan oyuncuyu suclayabilir! bunun bir mantigi var midir?

sayet anlasma imzalanirsa ki ben imzalanacagini düsünüyorum sol kanat icin bulabilecegimiz en ideal oyuncuyu bulduk demektir! düsünün br kere ingiltere premier lig tecrübesinin yanisira ispanyol futbolununda en önemli kuluplerindne birinden gelen bir oyuncuyu renklerimize katiyoruz... bilmiyorum daha fazla anlatmali miyim ama isteyen olursa onun hakkinda konusmaya devam ederiz,-)

Kasım Hilal
18.08.2006, 20:51
Böyle yönetime böyle taraftar.. (terside mümkündür.)

Baba doğrusun da boşuna bu hale de gelmedik hani!

hakanhan
abi bi insan sinirlense bile buraya bu şekilde bi yazı yazmaz yazmamalı elle tutulur yenilir yutulur bişey deil bu ayıp ayıp

haklisin kardeş. bende sinirlendim o yaziyi okuyunca tepkiye tepkiyle vermemek gerek.. biz cok zengin bir kulup degiliz.. öyle avrupada bilinen kulupde degiliz trabzon kücük bir sehir her futbolcuda gelmez.. böyle futbolculari trabzonda gormek gercekden mutluluk verici... ama bunu anlamak istemiyorlar!! bide brezilyadaki prosüdür cok farklı ordan futbolcu almak işkencedir.. bize düşen görev sonsuz desdek niye taraftarızki sonsuz desdek vermezsek iyi günde herkes vardır onemli olan kötü günde olmak.. bugun göztepesporun haberini okudum adamlar takımlarına sahip cıkmak icin herkesi davet etmişler goztepe ücüncü ligde.. düsdügü durumdan kurtarmak icim adamlar 3 ligde taraftarlarının verdigi cabaya hayran kaldim.. alkişlanasi bir sey bu..

Remzi
Mossoro olmadi Wagner
Wagner olmadi Alex
Alex olmadi Musampa

tutma zaten ne bizim ne de TRABZONSPORun senin gibi taraftara ihtiyacı var.
Biz yıldız dünya çapında yıldız alamıyo olabiliriz ama sende unutma ki REal madrid gibi bi takım bile bırak şamp. ligini kendi liginde şampiyon olamıyor.
Aslında yıldız oyuncuya hiç gerek yok eskisi gibi altyapıdan çıkan oyuncuları iyice yetiştirirsek bu takım yine kupayı TRABZONa getirir diye düşünüyorum.ÖRNEK :FATİH SULTAN TEKKE:)
Şmpiyon olduğumuz senelere bi bak istersen o zamanki kadromuzda bırak yabancıyı TRABZON dışından futbolcu yoktu.Bu tür laflar ederken biraz düşünmelisin derim ben saa.:cool:
Ayrıca şunu söylemek isterim senin içinde var zaten üç ezikleri tutmak senin yerin bura değil.Git üç eziklerin bulunduğu forumlara bak orda görürsün YILDIZları(saya saya bitiremessin) belki rahatlarsın...:mad:

Ali Özcan
18.08.2006, 20:56
iyi iste 4 ay bile tam olmamis son macindan bugüne

yani son maçını İngiltere Premiere League de 3 ay önce oynamış bir eleman nasıl formsuz olabilir yaw atıyorlar...

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 20:56
heralde abi adamlar dünyada ismini duyurmuş 2 adam musampa ve marcelinho aldılar kalan yabancılara bak yattara tartışmaya değmez szymek dünya kupasında oynayan bi futbolcuya dil uzatılamaz. stepanov sırbistan a milli takımına yükseldi. bi jefferson var onuda kabullenelim artık yaşı çok genç sahip çıkalım

bu kadar da olmaz ama eleştirininde bi sınırı var

marcelinhots
18.08.2006, 20:57
daha hala eksikler var.Unu yağı şekeri tam topladık diyelim aşcı yok.

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 20:58
Düşünsene uefa da gruplara kalırsak hiç kimsenin şüphesi olmasın uefa.com a bakın kimin resimlerini koyacaklar ne hasan üçüncü nede ömer rıza musampa yada marcelinhoyu göreceksiniz.

hakanhan
18.08.2006, 21:00
tamam yönetime bir kicikliginiz olabılır elestırelımde .. elestırecezde hep beraber.. ama övme sirasi geldimide övelim hepimiz trabzonsporluyuz. yönetimdekiler uzaysporlu degil.. ben trabzonsporu tutan yunanli dahi olsa bir istanbul takımlarını tutan tarbzonlulardan daha cok severimm...

Kasım Hilal
18.08.2006, 21:01
Düzenli olarak takip etmedim Musampa'yı ama Premier Lig maçlarını yakaladığımda izlerdim, bir de hafta sonları lig özeetleri filan..
Bayağı iyi maçlar öıkarmış adam zamanında bence iyi bir transfer..
Geç olduğu aşikar ama buna da şükür..
Ben böyle bir adam olacaklarını da düşünmüyordum..
Eğer bizde dikiş tutturursa çok işler başarırız..
Yattara da artık her maça gırslı çıkarsa çok güçlü kanatlarımız olur ki bu en azından bizi bu yıl çok zor durdurulan bir takım haline getirir..
Yönetime hala kızgınım tranfer konusunda ama yavaş yavaş ümitlerim yükselmeye başladı..
Hadi yelkenlerfora!

omerkucuk
18.08.2006, 21:01
Mossoro olmadi Wagner
Wagner olmadi Alex
Alex olmadi Musampa

Kimsin nesin biLmiyorum ßiLmekte istemiyorum ama ; Traßzonsporu ßu takım diye niteLendiremezsin!ağzını topLayacaksın yoksa topLarLar

canh55
18.08.2006, 21:02
yattara da olaylı şekilde gönderilmişti. futbol bu ateş kazanı. musampa trabzonda kendini gösterebilir aksi de olabilir. bu futbolcuya yüksek ücretler ödeneceğini sanmıyorum.

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 21:03
197

işte musampanın atatürk hava limanındaki görüntüsü

A.T.R
18.08.2006, 21:04
Mossoro olmadi Wagner
Wagner olmadi Alex
Alex olmadi Musampa

Be edep fakiri seviyesiz sana bu takımı tut diyen mi var buarda bin türlü tartışma ve sert eleştiriler oldu ama senin gib b.kunu agzına alan olmamıştı
foseptik kaçkını senin gibiler yüzünden ne tribünde ne başka mekanlarda insanların keyfi kaçıyor.Sana ceza verilmiş bu bile az umarım adminler seni atar bu siteden.Tam bişeylere sevinecekken ahlak düşkününün yazdıklarına bak yaa
Herkeseten özür dilerim

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 21:06
tamam yönetime bir kicikliginiz olabılır elestırelımde .. elestırecezde hep beraber.. ama övme sirasi geldimide övelim hepimiz trabzonsporluyuz. yönetimdekiler uzaysporlu degil.. ben trabzonsporu tutan yunanli dahi olsa bir istanbul takımlarını tutan tarbzonlulardan daha cok severimm...

böyle bi yunanlı var tanıştım adı andreas omonia taraftarı adam yattara forması almış resmi var allahına kadar trabzonsporluyum dedi inanasım gelmedi. apoel e ölüm diyor :)

Özer Öztekin
18.08.2006, 21:07
197

işte musampanın atatürk hava limanındaki görüntüsü

Uzun saçlarıyla bize değişik bir hava katacak..Ota sahamız çok renklendi;
Musampa...Marcelinho....Yattara...İleriye de bunlara ayak uyduracak şöyle üst düzey bir golcümüz olsa...

tunganyan
18.08.2006, 21:08
yaa ya bu muşamba idmansız falansaa...acaba atletiko madritte idmanlara falan çıkmışmı kamp yapmışmı..naapmış bu adam herşey muallakk!!!!!?????

Kasım Hilal
18.08.2006, 21:08
Umut götürür orayı tek başına..

Özkan Erdem
18.08.2006, 21:10
Musampa...Marcelinho....Yattara...İleriye de bunlara ayak uyduracak şöyle üst düzey bir golcümüz olsa...
Bu renkli ortasahaya Cisse gibi bir forvet lazım.. Sirk gibi oldu takım, her yerde enteresan bir tip.. Marcelinho, Yattara, Musampa, Hüseyin:mad:

hakanhan
18.08.2006, 21:10
böyle bi yunanlı var tanıştım adı andreas omonia taraftarı adam yattara forması almış resmi var allahına kadar trabzonsporluyum dedi inanasım gelmedi. apoel e ölüm diyor :)

o zaman o yunanlıyım cok seviyorum:)

єrhan
18.08.2006, 21:11
Harun Çelik, Serdar Gibi Sitem Edeceklerse Trabzonspor'un Taraftar(ları) Öyle Taraftar(lar) Hiç Olmasın Daha İyi.. Bizim O ve Onun Gibi Taraftarlara İhtiyacımız Yok..!

Punisher-61
18.08.2006, 21:11
cok tuaf adam istanbula kadar geldi..hic bir haber ajansinda bu transfer ile ilgili haber yok...serefsiz istanbul medyasi tuttular bir lugano ve ricardinho zurnasi gidiyorlar..ortada daha resmi bisey yok..bizim adam istanbula kadar gelmis bile...

transfer icin..: musampa iyi bir oyuncu insallah bizde basarili olur

hakanhan
18.08.2006, 21:12
birde su hüseyinin yerine bir transfer yapsalar ne iyi olur.. dünyalar benim olur.. ben isdedim diyede transfer yapılmaz herhalde:D

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 21:12
Bu renkli ortasahaya Cisse gibi bir forvet lazım.. Sirk gibi oldu takım, her yerde enteresan bir tip.. Marcelinho, Yattara, Musampa, Hüseyin:mad:

Hüseyin :):):):):):):)

Kasım Hilal
18.08.2006, 21:13
Abi haber etmesinler daha iyi..
Sonra fazla şişiriyorlar..
Bence Trabzonspor'un fazlaca medyada yer etmemesi lazım..
Bir kendi işimize bakalım yeter!

Travelair
18.08.2006, 21:13
Arkadaşlar sakin olun. Buraya yetişkinler kadar genç arkadaşlarımız da geliyor. Belli ki genç bir arkadaşımız yanlış yazmış

Punisher-61
18.08.2006, 21:14
Musampa--Marcelinho--Gökdeniz--Yattara--

simdi böyle bir orta saha olunca basarili olmamak elde degil

tunganyan
18.08.2006, 21:14
Hüseyin :):):):):):)

Alıntı:
QuakeviL61 tarafından yazılan http://bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://bordomavi.net/showthread.php?p=423333#post423333)

puhahaha marselinyo yattara musampa hüseyinn puhahahahahahha:D :D

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 21:15
Musampa--Marcelinho--Gökdeniz--Yattara--

simdi böyle bir orta saha olunca basarili olmamak elde degil

+ SZYMEK, HASAN, HÜSEYİN

ABOOOOOOOOOOO

omerkucuk
18.08.2006, 21:16
Musampa transferine ßurun kıvıran arkadaşLar en iyi futßoLcumuz Şu an kim?Oynadığı takımLarı sayarmısınız..
ßeğenmediğiniz neredeyse futßoLdan emekLi ettiğiniz ßu adam Ajax aLtyapısında yetişmiş ßordeux Man.City MaLaga ve Ath.Madrid de oynamış!taßi ßüyük FutßoL profösörü Hüseyin Çimşir'i keseßiLir mi o tartışıLır yapmayın arkadaşLar Lütfen!!

internacionaL takımının en iyi oyuncusu hep eLLer di ne hikmetse ßizde ki haLi içLer acısıydı FutßoL farkLı kıtaLar da çok farkLı stiLLerde oynanıyor arkadaşLar.
aLex miş Mossoroymuş Wagner miş ßunLarın en iyiLerini zaten avrupaLı kuLupLer aLıyor en iyisi Ricardinhoydu o da iki ßaşarısız avrupa denemesi yapmıs ve annesinin Ligine geri dönüş yapmış ayrıca hakkıında basına yansıyan haberLerden ßahsetmeye gerek biLe yok o nedenLe eLeştriyi de lütfen ayarında yapaLım neyi kimLe mukayese ettiğimizi biLeLim
SeLametLe

Halit Aydın
18.08.2006, 21:17

abi resmini koysana harbiden merak ettim su TRABZONSPORLUYU :D

Punisher-61
18.08.2006, 21:18
http://www.youtube.com/watch?v=baOfYdtqQ80

adam kaleyi gördü mü vuruyor bee

selcuk
18.08.2006, 21:20
Musampa transferine ßurun kıvıran arkadaşLar en iyi futßoLcumuz Şu an kim?Oynadığı takımLarı sayarmısınız..
ßeğenmediğiniz neredeyse futßoLdan emekLi ettiğiniz ßu adam Ajax aLtyapısında yetişmiş ßordeux Man.City MaLaga ve Ath.Madrid de oynamış!taßi ßüyük FutßoL profösörü Hüseyin Çimşir'i keseßiLir mi o tartışıLır yapmayın arkadaşLar Lütfen!!

internacionaL takımının en iyi oyuncusu hep eLLer di ne hikmetse ßizde ki haLi içLer acısıydı FutßoL farkLı kıtaLar da çok farkLı stiLLerde oynanıyor arkadaşLar.
aLex miş Mossoroymuş Wagner miş ßunLarın zaten en iyiLerini zaten avrupaLı kuLupLer aLıyor en iyisi Ricardinhoydu o da iki ßaşarısız avrupa denemesi yapmıs ve annesinin Ligine geri dönüş yapmış ayrıca hakkıında basına yansıyan haberLerden ßahsetmeye gerek biLe yok o nedenLe eLeştriyi de lütfen ayarında yapaLım neyi kimLe mukayese ettiğimizi biLeLim
SeLametLe

sadece ajax altyapisinda degil ajaxla sampiyonlarligini kazandi 1995 de, kac oyuncu var türkiyedeoyuncu sl yi kazanmis hemde oynamis yedek kulübesinde oturmus degil

golebshera
18.08.2006, 21:22

Bir adet defansif ortasaha olmazsa bu adamların çok bir anlamı olmuyor. Bunların arkasına okkalı bi adam lazım..

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 21:26
http://www.youtube.com/watch?v=baOfYdtqQ80

adam kaleyi gördü mü vuruyor bee

abi ne acı be city nin 35 tane topu direkten dönmüş bi kötü penaltı 1-0 yenil

omerkucuk
18.08.2006, 21:28
Dip not: ßeLki aramızda kısmen yaşı küçük arkadaşLarımız vardır onLar hatırLamayaßiLirLer ama Danimarka miLLi takımının Lißerosu OLSEN'i aLmıştık vakti zamanında üsteLik transfer ettiğimiz sezon dünyada yıLın Lißerosu seçiLmişti ancak ne yazık ki ßizim takımda pek ßaşarıLı oLamadı ha keza aynı seyLer dünyada yıLIn kaLecisi unvanı iLe Trabzonspora geLen Pffaf içinde geçerLi ßazen sadece iyi isim aLmakta yetmiyor doku uyusmasını ßekLemek gerekiyor inşaLLah ßu yıL aLdıkLarımız da ßöyLe ßir sorunLa karşıLaşmayız...

marcelinhots
18.08.2006, 21:29
musampaya hüseyin falan demeyin imzayı atsın top sektirsin sonra bahsederiz bu acı gerçekten :D

mavikan
18.08.2006, 21:30
Mu-M-Ya.. MUMYA... canavar gibi oldular

Harun
18.08.2006, 21:31
Dip not: ßeLki aramızda kısmen yaşı küçük arkadaşLarımız vardır onLar hatırLamayaßiLirLer ama Danimarka miLLi takımının Lißerosu OLSEN'i aLmıştık vakti zamanında üsteLik transfer ettiğimiz sezon dünyada yıLın Lißerosu seçiLmişti ancak ne yazık ki ßizim takımda pek ßaşarıLı oLamadı ha keza aynı seyLer dünyada yıLIn kaLecisi unvanı iLe Trabzonspora geLen Pffaf içinde geçerLi ßazen sadece iyi isim aLmakta yetmiyor doku uyusmasını ßekLemek gerekiyor inşaLLah ßu yıL aLdıkLarımız da ßöyLe ßir sorunLa karşıLaşmayız...

Olsen'de PaffTa bana göre gayet başarılı sezon geçirmişlerdi:)

canh55
18.08.2006, 21:32
sadece ajax altyapisinda degil ajaxla sampiyonlarligini kazandi 1995 de, kac oyuncu var türkiyedeoyuncu sl yi kazanmis hemde oynamis yedek kulübesinde oturmus degil
95 - 96 sezonunda şampiyonlar liginde 1 gol atmış

Kasım Hilal
18.08.2006, 21:33

Olsen'İ hatırlamam ama Pfaff gayet iyiydi bence..
Hatta ben hayrandım o adama..
Ama dediklerin doğru..

Punisher-61
18.08.2006, 21:34
iste bir kac GOLLERIIIIII:)

http://www.mancity.veranet.pl/bramki/mcity_1-1_middlesbrough.wmv
http://www.mancity.veranet.pl/bramki/av_mc2.wmv
http://www.mancity.veranet.pl/bramki/musampa_liv.mpg.mpeg

A.T.R
18.08.2006, 21:38
serdar isimli arkadaşın yazmış olduğu mail belki biraz maksadı aşan ifadeler içeriyor... ama yinede arkadaşa karşı bu kadar acımasız olmayalım... bunları trabzonspor'a olan aşırı sevgisinden söylediğini düşünüyorum... ne demişler çoban sevdiği postu yere çalarmış... ayrıca her sitem eden arkadaşa başka takımın yolunu gösterecek olursak, bu gidişle taraftarsız kalırız:) ayrıyeten şampiyon olmadan geçen 20 yılın ardından yeni taraftar kazanamadığımız günlerde, eldeki taraftarın kıymetini bilelim..latife bir yana güzel bir platform olan bordo mavi net te birbirimize karşı daha tahammülkar olursak iyi ederiz gibime geliyor...

selam ile
Sitem mi Harun??Pes wallahi!! bir ana avrat sövmediği kalmıştı aslında onu da yapmış ya anlayana.Eleştiri tabii ki kızmak tabii ki hepsi tabii ki ama pespaye olmak asla erdemli onurlu insanlara yakışan bir tawır değildir.şahsım adına bir anlık öfkeyle söylenmiş şeyler olarak kabul etmek imkansız diyorum
Sen de selam ile kal

TSknbkTS
18.08.2006, 21:46
iste bir kac GOLLERIIIIII:)

http://www.mancity.veranet.pl/bramki/mcity_1-1_middlesbrough.wmv
http://www.mancity.veranet.pl/bramki/av_mc2.wmv
http://www.mancity.veranet.pl/bramki/musampa_liv.mpg.mpeg

goller güzeldi gerçekten.
menejerinin yaptığı açıklamayıda duydunuz dimi arkadaşlar.
Adam hala anlaşırsak falan diyor.
Ama Musampa Trabzonspora faydalı olmaktan bahsediyor.
Bu da demek oluyorki menejer komisyonunda tatmin olmamış galiba...

TSigalko
18.08.2006, 21:46
http://www.superspor.com/images/galeri/29/1707/B_7d8d01e4452384605b7255d1ef977e42.jpg

http://www.superspor.com/images/galeri/29/1707/O_e8801b56685030ae8a9cafd68606bc8f.jpg

Kasım Hilal
18.08.2006, 21:47
Yakışıklı adam be..
Kanatlarımız karardı maşallah..

h@msi61
18.08.2006, 21:49
ya kadro özellikle ortasahmız çok kuvvetli oldu. takım inşallah oturunca rakibin üzerine karabasanlarımızla çökücez inşallah....

Özer Öztekin
18.08.2006, 21:55
Arkadaki kadın o parmağa neden öyle bakıyo?

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 21:56
Yallah Trabzon Yallah KiŞ KiŞ İstanbul KiŞ KiŞ

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 21:57

trabzonlu musampanın parmağı o şaşkınlığını gizleyememiş bayan :):):):)

Ali Özcan
18.08.2006, 21:58
hala içimde bir korku var bu adamı alamıcaz die bi an önce açıklasınlar da kurtulalım yaw...

Umut ÖZTÜRK
Acaba trabzonda nasıl karşılıcak taraftar çok merak ediyorum. Coşku olsunda gaza gelsin caymasın sonra :)

marcelinhots
zebellah gibi adam maşallah.

Dursun Ali Bahçekapılı
18.08.2006, 22:01
valla gelse mi gelmese mi hala kararsızız. Bircogumuzda kararsız galiba trabsfer olursa hayırlısı olsun.En azından mücadelici birine benziyor.Az cok tekniği olan mücadeleci tüm oyuncular Türkiye liginde iş yapar

Umut ÖZTÜRK
ahhh rumlara karşıda mercelinho ve musampayı oynatabilseydikte o zaman ts neymiş iyice bi anlasalardı

Trabzonla dans en son şans

champions
iyi transfer yaptık ama yetmeeeeeeeeeeeeez bu transferden sonra yönetim çıkıp transferi kapattık demez inşaallah en az 2 transfere daha ihtiyacımız var

keles76
18.08.2006, 22:02
İnşallah sakatlığı falan yoktur haftaya oynatırız bu adama içim çok ısındı .Bonservisi olmayışı daha bir sevindirici parayı sokaktan toplamıyoruz Allahın izniyle bu sene sensin şampiyon. Ya arkadaşlar bu jeff gitmiyormu yerine pletikosa olınsa iyiydi

sanatik
18.08.2006, 22:03
6 yilda 5 takim degistirmis dogrumudur ?

devami nasil olacak ?

bilmiyorum tanimiyorum etmiyorum musampayi simdilik susuyorum.

EmrahYalçınalp
18.08.2006, 22:04

Lars Olsen başarısız falan değildi, hatta taş gibiydi... Kopenhag maçında sol kanattan ileri çıkmış, top kaptırmış ve kademesinde kimsenin olmadığı bir anda atılan topla kendi sahamızda gol yemiştik. Ondan sonra ne hikmetse adam "kağnı" ilan edilmiş, çok yavaş olduğu söylenmişti. Sonuçta adam kendine "sen liberosun len, ne işin var kanatta" deseydi sorun olmayacaktı belkide. Bizden ayrıldıktan sonra Yugoslavya'nın savaş nedeniyle dışarda tutulması sonrası plajlardan çağrılan futbolcularla Avrupa şampiyonu olan Danimarka milli takımının kaptanı ve en iyi oyuncularından biriydi.

Pffaf konusunda çekimser kalayım. Öyle kahramanlık yaptığı bir maç olmadı belki. Ama bir Sarıyer kupa maçında üstüste 3 penaltı kurtarıp elememizi sağladığını hatırlıyorum.

Çokta önemli detaylar değil aslında, ama aklıma gelince paylaşayım dedim...

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 22:04
Pletikosa kesin gelmeyeceğini bildirmiş yönetime

turkercan
18.08.2006, 22:05
bi forvet bi ön libero bi defans bide kaleciye ihtiyacımız var desem abartmış olurmuyum :eek: bence olmam :D şampiyonluk için bunlar şart bence:p

Remzi
18.08.2006, 22:08
siyahından hiç görmemiş herhalde...parmağın..:D

Travelair
18.08.2006, 22:14
Arkadaşlar görmemişin futbolcusu olmuş yaptık ya :) Durun bakalım nedir ne değildir? Kariyeri güzel ama son dönemi neden formsuz bakalım. Bunalımdamıdır sakatmıdır yoksa hemen bel bağlamayın hele biraz oynasın.

Bu arada keşke güzel bir ortasaha daha alsak yabancı takası yaparak da olur.

Belki bana kızacaksınız ama Chelsea'yi biraz kafaya alsak adamlar kullanmadıkları genç yetenekleri bize verebilirler. Milan'ı veririz yerine defans + genç yetenekler verseler mesela. Adam sinir küpü tekliften beri Hırpalayıp duruyor kendini

EmrahYalçınalp
18.08.2006, 22:14
musampa benim izledigim kadariyla cok iyi maclar cikarmis bir oyuncu! özellikle ingilteredeyken onu hemen her hafta izleme sansim oldu diyebilirim. top teknigi oyuna katkisi cok yüksek bir oyuncu tek dezavantaji kimi zaman oyundan kopmalar yasiyor ancak bunu hangi oyuncu yasamiyor ki! benim onun oyununda en begendigim yani topun oynandigi yerlere cok yakin durmaya calismasi ve -buraya dikkat- sol kanatta olsun sol icte olsun arkadaslarina gercekten bos alAn yaratabilme özelliginin olmasi... yani sizin anlayacaginiz bu arkadas futbolu sadece ayaklariyla oynamayan bir arkadas kendisine trabzona geldiginde hurmette kusur edilmez ise bize cok seyler katacaktir!
oynadigi takimlar kim ne derse desin avrupanin kalburüstü takimlari ve özellikle atletico madridden geliyor olmasi brezilya seferinin basarisizlina ragmen yönetimin arti puanidir bana göre! atleticoda uyum sorununun yanisira takimin genis kadrosu icinde kendine yer edinememesi ónu da hocayi da rahatsiz etmis olmali ki onu yolluyorlar. benim kanimca musampa atleticoda da m. cityde de ilk onbirde oynayabilecek futbol kapasitesine sahip bir oyuncu. trabzonspora yakisacagindan kimsenin süphesi olmasin. ayrica burada gördügüm kadariyla hickimsenin bu oyuncunun maclarini seyretmedigi halde yönetimin transferde agir davranmasindan dolayi onu hakir görmesi! cok yanlis bir tavir sergiliyorsunuz arkadaslar! aynis eyi marche icinde yapiyorsunuz. daha geleli iki hafta olmamis takimla hazirlik maclarina ve kampina katilmamis bir oyuncu hakkinda bu kadar pesin hükümlü olmak cok yanlis bir davranis! evet transferler gec yapilmistir ancak hangimiz simdi cikipta bu sebepten dolayi uyum sorunu yasayan oyuncuyu suclayabilir! bunun bir mantigi var midir?

sayet anlasma imzalanirsa ki ben imzalanacagini düsünüyorum sol kanat icin bulabilecegimiz en ideal oyuncuyu bulduk demektir! düsünün br kere ingiltere premier lig tecrübesinin yanisira ispanyol futbolununda en önemli kuluplerindne birinden gelen bir oyuncuyu renklerimize katiyoruz... bilmiyorum daha fazla anlatmali miyim ama isteyen olursa onun hakkinda konusmaya devam ederiz,-)

Güzel tespitlerle dolu bir yazı. İyi futbolcu almak güzel şey de, bence yetmiyor. Musampa gibi görmüş-geçirmiş oyuncular olması güzel. Kayseri kimdir de son 15 dakika baskı yiyeceğiz mesela... Bu tür kendine güvenen, tecrübeli ve olaya hakim adamlar oldukça faydalı olacaktır. Sırf bu eksiklik nedeniyle son 3 senede kazanmak zorunda olduğumuz hiç bir maçı kazanamadık... Standartlarını tutturup oynasa yeter de artar, öyle kendini aşmasa da olur... Hayırlısı olsun diyelim.

Özer Öztekin
18.08.2006, 22:19
Pletikosa kesin gelmeyeceğini bildirmiş yönetime

Haberi yönetime yakın bir yerden aldın galiba...Demek ki yönetim kaleci istiyo...

tamuğ yamtar
18.08.2006, 22:20
Musampa'ya siteyi göstermek lazım aslında.

Adamın bu kadar adının geçtiği yer olmamıştır herhalde.

Biraz abarttık galiba.

Ayrıca kesin paraya anlaşmamak lazım.

Öyle olunca adamlar oynamıyor. Kendilerini garantiye almış oluyorlar.

Kişilikle de alakalı tabi. Adam gibi biriyse sahada kendisini gösterir.

Yabancı futbolcu dediğin zaman herşeyden önce kişiliğine bakacaksın bence.

İnşallah hırslı ve aldığı paranın hakkını verecek birisidir.

Rasim YILMAZ
18.08.2006, 22:25
musampa antremanlımı değilmi kamp yapmışmı..hazırmı acaba?en az 3 hafta daha sol kanatsız izlemek istemiyorum trabzonu..
ve su an syzmek in yanına yedek kulubesine gökdenizde gidicek..50 tane orta saha oldu şimdide..hiç olmadığı kadar bi şişkinlik oldu kadroda işallah yedek kalanlar içine sindirebilirler..şu syzmek wisla da oynadığı gibi ön liberoda başarılı olsa hiç sorunumuz kalmıcak aslında ama..oynamıyo keretaa.......:mad:

Özkan Erdem
18.08.2006, 22:28
Kaç yıldır kullanmadığımız sol kanat'ı hareketlendirmesi tek temennim. En son Romaschenko birşeyler yapmaya çabalamış, uyum falan derken yollanmıştı. (bence üzücüydü.. herneyse) Ters ayaklı oyuncuların kullanıldığı, beklerin bindirip de doğru düzgün bir orta dahi yapamadığı sol kanadımıza (Lee'nin kendini aştığı 2-3 maç hariç tabi ) ,gerçek anlamda, aranan mevkiin oyuncusu getiriliyor, üstelik kariyeri gayet iyi kulüplerde geçmiş bir isim. Form düşüklüğü, uyum sorunu bahanedir. Bu işler hocada bitecektir. Lazaroni oyuncusunu hazırlasın motive etsin.. Musampa'da Allah'ın izniyle rakipleri mahvetsin..

Rasim YILMAZ
18.08.2006, 22:29
iyi transfer yaptık ama yetmeeeeeeeeeeeeez bu transferden sonra yönetim çıkıp transferi kapattık demez inşaallah en az 2 transfere daha ihtiyacımız var

emin ol diyecekler..yada bide samsundan güngörü alıcaklar..bencede bu kadar transfer yeter aslında..şimdi iş syzmek ve umuta kalıyor..biri ön liberoda diğeri forvette bu işi götürmesi lazım..

Rasim YILMAZ
18.08.2006, 22:31
emin ol diyecekler..yada bide samsundan adnanı alıcaklar..bencede bu kadar transfer yeter aslında..şimdi iş syzmek ve umuta kalıyor..biri ön liberoda diğeri forvette bu işi götürmesi lazım...............
adnanııııııı

dinceraydogan
18.08.2006, 22:35
Pffaf konusunda çekimser kalayım. Öyle kahramanlık yaptığı bir maç olmadı belki. Ama bir Sarıyer kupa maçında üstüste 3 penaltı kurtarıp elememizi sağladığını hatırlıyorum.

Çokta önemli detaylar değil aslında, ama aklıma gelince paylaşayım dedim...

Kardeş nerden hatırlattın o sarıyer maçını hiç unutamam paff o maçın kahramanıydı onun sayesinde tribünlerimiz dolardı sonra özkan onu yollayıp petronoviçi almıştı hey gidi günler

Travelair
18.08.2006, 22:37
Petranovic Kedi Kaleci :D Kopenhag maçını vermemize neden olan zat

Umut ÖZTÜRK
18.08.2006, 22:39
Musampa trabzona inmişmi acaba trabzonda olan arkadaşlar bi bilgi verebilirse

tamuğ yamtar
18.08.2006, 22:40
Yattara, Marcelinho, Jefferson, Musampa, Szymek, Stepanov.

6 yabancı hakkımız doldu. Bundan sonra ne transferi yapılacak ki?

Türkiyeden de kimse bu zaman da iyi oyuncularını vermez.

Yabancılardan hangisini göndereceksiniz?

Kaleciyi göndersen, kesin yerine adam alman lazım.

Jefferson'u gönderilebilecek en mantıklı oyuncu.

Ama yine iyi bir yabancı kaleci almamız gerekecektir.

Yani yine kontenjan boşaltamayız.

Hasan'ı Kayseri'ye vermişler. Yedek kalecimiz bile kalmaz yani.

Fikri olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Ali Özcan
18.08.2006, 22:40
Petranovic Kedi Kaleci :D Kopenhag maçını vermemize neden olan zat

abi adamın tek işi filelere giden topu çıkarmak,dışarı çıkan topları koşarak getirmekti...

Selman
18.08.2006, 22:41
Çift forvet oyanamayacaksak kaliteli bir forvete ihtiyacımız var.