PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Ali Özcan
17.08.2006, 18:26
Sebep;sen bir buçuk ay brezilyada kalacaksın,hocanın verdiği listeye her gün alternatifler ekliyeceksin,sonuç olarak burdan boş dönceksin.Sebep neymiş ellerin alacakları.Kardeşim sen bu adamla hiç görüşmedin mi,çocuk oyuncağımı bu sonuçta adam profesyonel.Sormazlar mı adama sen bir buçuk ay ne yaptın oralarda.

Gelelim musampa dedikodularına,bu adamı kim izledi kim tavsiye etti yönetime,acaba lazaronin haberi var mı?Yoksa her zaman ki gibi menajer kazığı mı?Ayrıca manchestar city'de biraz vasatın üstüne çıkabilmiş bir adam,atletico madrid'de doğru dürüst forma bile giyemiyor.

Sonuç olarak musampa bizde iş yapabilir,ama yönetimin zihniyeti tam bir şark zihniyeti,kesinlikle başarısız.

bu adamı izlemeye gerek yok kardeş...bir kere yapıcı olun...Türkiye ayağa kalkmış ajanslar son dakika haberi veriyor...senin dediklerine bi bak...

Özer Öztekin
17.08.2006, 18:29
Ben A.Madrid in sayfasında ilk onbirde göremedim

Jester
17.08.2006, 18:33
Demin heyecandan herkes atladı, sorumu yineliyorum, Eller'in Inter'le sözleşmesi uzatılmadan nasıl oluyor da transfer(Musampa vb) yapılabiliyor?

Bilen varsa anlatsın.

kolombo
ne şükürsüz oldu bu taraftar ya atletico dan ,herta berlin den topçu alınıyor beğenmiyorsunuz peki taraftar size soruyorum daha ne istiyorsunuz?

Ali Özcan
Demin heyecandan herkes atladı, sorumu yineliyorum, Eller'in Inter'le sözleşmesi uzatılmadan nasıl oluyor da transfer(Musampa vb) yapılabiliyor?

Bilen varsa anlatsın.

Eller in sözleşmesi Ocak 2007 ye kadar zaten uzatıldı...

eren_61
17.08.2006, 18:34
ula bu trabzon taraftarını anlamak ve onlara bişe beğendirmek hakketen zormuş.allah yöentimin ve sonraki yönetimlerin yardımcısı olsun :D

Umut ÖZTÜRK
17.08.2006, 18:35
Ya arakadaşlar ne kadar çok boş konuşuluyor daha musampa alınmadan adamı eleştirdiniz be futbolunu görmeden eleştirdiniz yazık ya bu kadar da agresifliğe gerek yok.

Musampa denilen adamın oynadığı takımları bilmeyenler için öncelikle gidip laga luga yapacaklarına nası takımlarmış öğrensinler öle konuşsunlar.

Kizito Musampa ts yapısına çok uygun hırslı mücadeleci ve çok süratli bi adam tek handikapı yattara gibi topu kaybettiği an pres yapmaması ama şunu söliim eğer gelirse takımımıza sağ ve sol açık dinamo olur dinamo başka da bişey demiyorum

sanatik
17.08.2006, 18:36
peki musambayi aldik ama kimi satiyoruz ?

szymekmi gidiyor ?

takimin nerdeyse heryerinde sorun varken bir sorun daha transfer etmenin anlami nerde anlamiyorum.

@ alphaville

kardes tamam erken konusuyoruz ama musamba gibi biri icin transfer döneminin son günlerini beklemeye hic ama hic gerek yokdu, bunu cok daha önceden alabilirlerdi, ha biraz daha pahaliya olurdu ama en azindan simdi puan kayiblarimiz daha az olabiilrdi, yinede musambadan daha iyi futbolcu gelmeliydi bu kadar beklemedne sonra.

mesele bu.

Ali Özcan
17.08.2006, 18:36
peki musambayi aldik ama kimi satiyoruz ?

szymekmi gidiyor ?

ağzından fırtına alsın...

Turgut Altun
17.08.2006, 18:38
musampa manchester'dan a. madrid'e döndüğünde yapılan birkaç yorum.

RE: Musampa back
keep him away, he sucks (bizden uzak olsun, işe yaramaz)
--------------------------------------------------------------------------

i hope Musampa never plays for us again (umarım bir daha bizim için oynamaz)

He played very well in m. city ... And I still think he is a great left winger.
(m city de çok iyi oynadı...hala süper bir sol kanat oyuncusu olduğunu düşünüyorum.)

DAMMIT!! i hope someone wants to take him (Lanet olsun!!! umarım birisi almak ister)
:p

TSigalko
Durun bakalım.Oyuncu gelsin ondan sonra tartışırız.Daha şu anda hiçbirşey kesinleşmiş değil.

eren_61
neden birisi gitsin ki??

eross61
17.08.2006, 18:39
takımımız kosmayanlar ordusu oluyor zaten durarak oynuyoruz en buyuk handıkapımımız bu o yuzden hasan en iyi topcumuzdu manısa macında ama bı antep deplasman galıbıyetı bızı kendımıze getırır dıye dusunuyorum ama lazoronı bana bir ışık vermiyor...

eren_61
17.08.2006, 18:41
kime ışık veriyor ki!

TameRHan
17.08.2006, 18:43
yonetım ronaldoyu ronaldınhoyu buffonu kakayı vs alsa bos.
bu taraftar oyle bı yonetım ıstıyor kı yonetım secılır secılmez takım sampıyon olsun kupalar leblebı gibı yensın

yonetım basa gelelı henuz 1 sene olmadı ama herkes yonetımı elestırmeye meraklı. sankı daha once sureklı yonetım degıstırmenın olumsuz yanlarını gormemıs gıbı. azız yıldırım yonetımı ılk secıldıgı yıllarda ne kadar basarısızdı, oysa sımdı bu zamana bakın neler degıstı.. kımse beklemeyı bılmıyor maalesef. fatıh avrupada oynamak ıstedıgını soyler,yonetım makul bır fıyata satar sonrada aman efendım neden fatıhı sattınız. sankı fatıh kendısını kulube zıncırle baglamıstı. marcelınho alınır,umut alınır,omer rıza alınır kı bu futbolcular oncekı sezonlarda bayagı basarılıdırlar ama gelın gorunkı yonetım bu futbolcuları neden aldı dıye yıne elestırılır. sankı umutun veya omer rızanın sahada kotu oynamasını yonetım onlara emretmıs gıbı. bana gore yonetım konusunda elestırı yapanların cogu sıyası dusunceler nedenıyle yonetımı yerden yere vuruyor. kımse kımseyı kandırmasın. henuz 1 sene oldu ve ne kume dustuk ne de yerlerde surunduk. bu takım bu yonetımden once de hemen hemen boyleydı.az beklemesını bılın,zaman tanıyın emın olun ki guzel seyler yapılıyor. basarıya gıden yol dıkenlı yollardan gecer,zumrut bezenmıs mermerlı yollardan degıl!

Jester
17.08.2006, 18:49
iloveyouszymek kardeşim ellerin sözleşmesi ne zaman uzatıldı da bizim haberimiz olmadı? Madem sözleşme uzatıldı bu masaya yumruk vurmalar falan ne oluyor? Bir acayiplik var bu işte? Sizin aklınız kesiyor mu Kanca'nın oradan adam almadan geri gelebileceğini?

Musampa konusunda da hemen iki kutup oluştu. Bir grup adamı yere göğe koyamıyor, öbürü de kafadan tepkili.

Şahsen ben ortadayım. Adamın oynadığı takımların, kariyerinin vs. gayet iyi olduğu açık. Ancak bence soru işareti son iki senedeki düşüşü. Eğer üç sene evvelki halinden kayda değer bir düşüş yoksa çok iyi bir transfer yaptık demektir. Lütfen yakın takip eden varsa bizi aydınlatsın.

Bir de gözlemim var. Bilgi almak için At.Madrid sitesine girdim, kadroya gerçekten inanamadım. Şöyle söyliyim, takımın forvetindeki adamlar: Sergio Aguero, Mista, F. Torres ve Kezman. Ve bu takım bu sene Avrupa'da bile değil.

Gerçekler acı ama buradan görebiliyoruz Türkiye ligi nerdee, İspanya vs. nerde. O yüzden de Avrupa kupalarıyla ilgili fazla hayallere dalmamak gerek.

Biz de şu Apoel'i eleyip rezil olmaktan kurtulalım, ben fazlasını beklemiyorum...

Ali Özcan
17.08.2006, 18:56
iloveyouszymek kardeşim ellerin sözleşmesi ne zaman uzatıldı da bizim haberimiz olmadı? Madem sözleşme uzatıldı bu masaya yumruk vurmalar falan ne oluyor? Bir acayiplik var bu işte? Sizin aklınız kesiyor mu Kanca'nın oradan adam almadan geri gelebileceğini?

Musampa konusunda da hemen iki kutup oluştu. Bir grup adamı yere göğe koyamıyor, öbürü de kafadan tepkili.

Şahsen ben ortadayım. Adamın oynadığı takımların, kariyerinin vs. gayet iyi olduğu açık. Ancak bence soru işareti son iki senedeki düşüşü. Eğer üç sene evvelki halinden kayda değer bir düşüş yoksa çok iyi bir transfer yaptık demektir. Lütfen yakın takip eden varsa bizi aydınlatsın.

Bir de gözlemim var. Bilgi almak için At.Madrid sitesine girdim, kadroya gerçekten inanamadım. Şöyle söyliyim, takımın forvetindeki adamlar: Sergio Aguero, Mista, F. Torres ve Kezman. Ve bu takım bu sene Avrupa'da bile değil.

Gerçekler acı ama buradan görebiliyoruz Türkiye ligi nerdee, İspanya vs. nerde. O yüzden de Avrupa kupalarıyla ilgili fazla hayallere dalmamak gerek.

Biz de şu Apoel'i eleyip rezil olmaktan kurtulalım, ben fazlasını beklemiyorum...

Eller in sözleşmesi bundan 1 ay önce uzatıldı...Alex ise Eller 2007 Ocak tan sonraki alacaklarını da Trabzonspor dan istediği için olmadı...Eller in sözleşmesinin uzatıldığını da herkes biliyor...

Sinan Akyıldız
17.08.2006, 19:02

Ortada olanlardan biriside benim ,
Avrupada olmamaları ise formları ve t.d leri idi sanırım

Ayrıca bu takımda Maxi Rodriguez , Martin Petrow ve İbagaza gibi senin saydıklarına ek olarak sayabileceğim avrupanın kalbur üstü futbolcuları da mevcut...

poetricus
17.08.2006, 19:13
Ne şükürsüz oldu bu taraftar. Ya Athletico'dan, Herta Berlin'den topçu alınıyor beğenmiyorsunuz. Peki taraftar size soruyorum daha ne istiyorsunuz?

Ve Şükrediyorum:

Şükürler olsun!

Seçilmeden önce cebinden iki yıldız ve stadyum vaadinde bulunup da aradan kısa bir zaman geçtikten sonra "dengeler" türküsüne başlayan başkanımız için,

Takımın en büyük yıldızı ayrıldıktan sonra yerine alternatif düşünmekten dahi aciz yönetim anlayışımız için,

Yıldız futbolcu almak için yola çıktığı rivayet olunup kırmızı bültenle aranan yönetim kurlu üyemiz için,

Kerameti kendinden menkul hocamız için,

Beşiktaş'ta ıskartaya çıkan beleş futbolcuyu yıldız diye bize yutturmaya kalkan yönetimimiz anlayışı için,

Hücum oyuncusuz hucümun orta sahasız savunmanın mucidi Lazaroni için,

Ve saymakla bitmeyecek yüzlerce saçmalık için şükürler olsun!

Ve Cevap Veriyorum:
Bizi geri zekâlı yerine koymayacak, hakikaten Trabzonsporlu olacak, verdiği sözü tutacak ya da tutamayacağı sözü vermeyecek bir yönetim istiyoruz.
Aldığı paranın hakkını vermeye çalışan futbolcular istiyoruz.
IQ puanı 40'ın üzerinde kariyerli ve işine saygılı teknik adam istiyoruz.
Takımına sahip çıkacak taraftar istiyoruz.
Birilerine yardakçılık yapmayacak adam gibi basın mensubu istiyoruz.
Yönetimlerin ya da yönetimdeki kişilerin değil Trabzonspor'un tarafını tutacak eleştiriler istiyoruz.
Eh, mümkünse bunca yıl sonra şampiyonluk istiyoruz.

Yoksa çok şey mi istiyoruz?

The Legend
17.08.2006, 19:13
http://www.4thegame.com/media/00/02/81/musampa_kiki_mcfc_profile_2005.jpg

Squad Number: 14
Position: Midfield
Place of Birth: Kinshasa, DR Congo
Date Of Birth: 20/ 07/ 1977
Height: 1.80m
Weight: 76kg

http://www.premierleague.com/en/images/players_manchester_city/musampa373.jpg

2005/2006 season
Appearances: 27(4)
Goals: 1
Yellow Cards: 6
Red Cards: 0
Minutes on Pitch: 2283

Murat Hızal
17.08.2006, 19:14
ıloveyouszymek güzel kardeşim ben kesin yargıyla bakmıyorum,başarılıda olabilir başarısızda olabilir.Ben yönetimin tutumunu eleştiriyorum,bence yanlış bir tutum.Ama ola ki ben yanılıyorum lazaroni istemiştir belki,aylardır izliyorlardır,pazarlık yapıyorlardır ve takıma çok faydalı olacağına inanıyorlardır.O zaman söyleyecek bir şeyim olmaz.Şu duruma göre bu transfer gerçekleşirse,günü kurtarmak adına yapılan bir transferdir.(bana göre)

A.T.R
17.08.2006, 19:18
ve kimse kusura bakmasın musampanın A.Mardiride kadroya girememesi çok normal bana göre şu an dünyadaki en kral ve en hızlı sol kanat oyuncusu Martin Petrov kadronuzda o varken Musampayı siz olsanız kadroya alır mısınız.Musampanın Kariyeri de ismi de ortada tartılaşılacak bir isim değil olursa iyi olur ama malum transfer organ nakli gibi bir şey uymazsa yandık.Mesela Marcelinho, en formsuz haliyle bile vestel macında kendisine düşen 3 pozisyonu da Herta da olsa gol yapardı ama bizde birini bile yapamadı.Bu onun yanlış transfer ya da bitik bir isim olduğuna işaret etmez.Mesle kan uyuşması. Bir olsa o zam ngercekten harika olucak herşey

Travelair
17.08.2006, 19:19
Eveeet kaç dünya yıldızı transferimiz oldu arkadaşlar? Tepkim neye olduğu belli. Transferin yararlı olacağını düşünüyorum hayırlı olsun

gerçekefsane
17.08.2006, 19:21
Eller'in internacional takımıyla kiralık olan sözleşmesi uzatıldı. Eller Trabzonspor'la olan sözleşmesinde geriye kalan yıllar için ücret istiyor, mevzu budur. :)

Sözleşmeye bağlı olarak ücretini istiyor.

champions
17.08.2006, 19:21
transferin yapılış şekli yanlış bundan bir ay önce brezilya seferi başlamadan önce bu transfer yapılsaydı bugün tepki verenlerin çoğu bişey söylemezlerdi ama şu anki durumda yönetim yine yanlış bi yol izliyo istedikleri zaman yapabilecekleri bi transferi 1 ay boyuca uğraşıp yapamadıkları transferler sonrasında yapıyolar taraftarda enayi değil tabiki tepki gösterecek inşaallah bu transferin brezilyayla bi ilgisi yoktur da ordan yine iyi bi transfer yapılır yoksa 1 ay yok öyle yok böyle sonra olmadı hadi musampayı aldık olmaz böyle şey eğer durum böyleyse yönetim beceriksizliğini gün geçtkçe herkese göstermeye devam ediyo ne yazıkki (benim bu yazdıklarımın musampayla bi ilgisi yok bütün bunları bi kenara koyarsak musampa iyi bi transferdir)

gerçekefsane
17.08.2006, 19:24
Sobis Brezilya milli takımına seçilmiş :( Sobis'i göremedin mi Kanca, biz televizyonlardan gördük.

keles76
17.08.2006, 19:31
transferin yapılış şekli yanlış bundan bir ay önce brezilya seferi başlamadan önce bu transfer yapılsaydı bugün tepki verenlerin çoğu bişey söylemezlerdi ama şu anki durumda yönetim yine yanlış bi yol izliyo istedikleri zaman yapabilecekleri bi transferi 1 ay boyuca uğraşıp yapamadıkları transferler sonrasında yapıyolar taraftarda enayi değil tabiki tepki gösterecek inşaallah bu transferin brezilyayla bi ilgisi yoktur da ordan yine iyi bi transfer yapılır yoksa 1 ay yok öyle yok böyle sonra olmadı hadi musampayı aldık olmaz böyle şey eğer durum böyleyse yönetim beceriksizliğini gün geçtkçe herkese göstermeye devam ediyo ne yazıkki (benim bu yazdıklarımın musampayla bi ilgisi yok bütün bunları bi kenara koyarsak musampa iyi bi transferdir)

ben 1 ay brezilya seferinin yanlışlığı ve beceriksizlik olduğuna konusunda size katılmıyorum adamlar dürüst değilse hergün fikir değiştiriyorsa ve libertadoresin sonuna kadar ilerledilese ki son maç dündü bu geçikme doğaldır sadece bunu taraftara anlatmıyorlar ve bizi hasta ediyorlar.Ben yönetimin bütün yönetimlerde daha iyi yabancı transferi yaptığına inanıyorum heleki pletikosa ve musampa doğruysa . Bu cevabı yazma sebebim ortada bir yiğit vardır ama şans yanında değildir bunu beceriksiz demek doğru değildir. Bence en az bizim kadar bu kulübü seviyor ve korumacı bir tavırla paranın saçılmasını istemiyorlar .Geçmiş yönetimler gibi 1 milyona 6 futbolcu alıp bizi yıl boyu hasta edebilirdiler fakat onlar doğru olanı yapmak için uğraştılar haklarını verelim ve kenetlenelim.

Travelair
17.08.2006, 19:38
Hizmetlerine alkış tutuyorum. Transferler yarı yarıya tuttu. Eleştirebileceğim çok şey var. Ama herşeyi geçtim. Eğer bana biri Adem Koçak'ın satılma nedenini açıklayabilirse çok sevineceğim. Ben biliyorum nedenini. Aramızdan bazılarının da bildiğine eminim. Spor spor kalmalı

TSigalko
17.08.2006, 19:49
ASBAŞKAN HAŞİM SAYİTOĞLU:
"KIKI MUSAMPA İLE BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLAŞMAYA VARDIK"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, İspanya'nın Atletico Madrid takımının oyuncusu Kiki Musampa ile büyük ölçüde anlaştıklarını açıkladı.

Brezilya'da uzun süren transfer görüşmelerinden bir sonuç alamayan Trabzonspor yönetimi, alternatifte tuttuğu isimlerden Atletico Madrid'in Kongo asıllı Hollandalı oyuncusu Kiki Musampa'nın transferini bitirdi. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Internacional takımında forma giyen Alex Raphael Meschini ile her konuda anlaşmaya vardıklarını, ancak aynı takımda kiralık oynayan Eller'in sorun çıkarması üzerine bu transferden vazgeçtiklerini belirterek, "Atletico Madrid'in Kongolu oyuncusu oyuncuyla son kez bir görüşme yapacak. Bu görüşmeden sonra transferi bitireceğiz. Oyuncuyla yüzde 90 anlaşmaya vardık. Aksilik olmaz ise Musampa Kiki Musampa ile büyük ölçüde anlaştık" dedi.

Menajerler vasıtasıyla bu oyuncu ile anlaşmaya vardıklarını ancak bu oyuncuyla karşılıklı yapacakları son görüşmeden sonra kesin bir karara varacaklarını belirten Asbaşkan Sayitoğlu, "Bu akşam yönetici arkadaşlarımız, ile sözleşme imzalayacağız" diye konuştu.

Murat Acar
17.08.2006, 20:05
ben 1 ay brezilya seferinin yanlışlığı ve beceriksizlik olduğuna konusunda size katılmıyorum adamlar dürüst değilse hergün fikir değiştiriyorsa ve libertadoresin sonuna kadar ilerledilese ki son maç dündü bu geçikme doğaldır sadece bunu taraftara anlatmıyorlar ve bizi hasta ediyorlar.Ben yönetimin bütün yönetimlerde daha iyi yabancı transferi yaptığına inanıyorum heleki pletikosa ve musampa doğruysa . Bu cevabı yazma sebebim ortada bir yiğit vardır ama şans yanında değildir bunu beceriksiz demek doğru değildir. Bence en az bizim kadar bu kulübü seviyor ve korumacı bir tavırla paranın saçılmasını istemiyorlar .Geçmiş yönetimler gibi 1 milyona 6 futbolcu alıp bizi yıl boyu hasta edebilirdiler fakat onlar doğru olanı yapmak için uğraştılar haklarını verelim ve kenetlenelim.
Sana bir noktada katılamıyorum çünki kendileri beceriksizliklerini zaten dile getiriyorlar adamlarla ilgili bir sorun yüzünden yatmadıkı alex transferi Eller'in gelecek yıllardan kalan parasını istemesinden dolayı yattı.yani transfer etmek istedikleri futbolcudan yada takımından kaynaklanan bir durum söz konusu değilki.madem sen transfer için takasta bir futbolcu kullanacaksın öncelikle onu ikna etmen lazım daha sonra transfer çalışmaları yapmaya çıkmak lazım.TRANSFER İÇİN AKÇAABATA GİTMİYOSUNKİ dünyanın öbür ucuna gidiyorsun orda transfer çalışması yapmak için yöneticilerin yada kancanın harcadığı parada inanın bir çoğumuzun bir arada görmediği kadar çok paraya mal oluyor.Birde gidipte eli boş dönüp sonrada menajerlere tonlarca para vermek doğru olanı yapmakmı sence...???????Ama yönetim daha önceki bir çok yönetimin yapmadığı transferleri yaptı en doğru yaptığı işse fatihi satmaktı o söylemlerinden sonra.Herşeye rağmen iyi işler yapıyorlar.Atay yönetiminden daha iyi işler yaptıklarını düşünüyorum biraz daha sabır ama bizde sabredecek yürek kalmadı oyüzdendir bunca tepki.Geç kalmamalıydılar transfer konusunda.

Taner Uykuçeken
17.08.2006, 20:16
Yine sağ gösterip SOL vurduk yani yönetimede bravo ne güzel şaşırtmaca yapıyorlar kimseye isim sızdırmıcam diye brezilyalara bile adam gönderip ilgiyi oraya çekiyolarki rahat transfer çalışması yapsınlar:D

poetricus
17.08.2006, 20:23
Anlaşma %90 oranındaymış. %99 anlaşmaya varılan transferlerin nasıl bittiğini hataırlayan var mı?

Semih Kırsüleymanoğlu
17.08.2006, 20:30
Musampa Transferi:

Vallah hic onu oynarken izlemedim ama karieri iyi gözüküyor!
http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/vereine/00_m.php4?verein_id=13

Burda bilgileri var!!

selcuk
17.08.2006, 20:37
yani dahanda manchesteriin oyuncusu

tirabzonli
17.08.2006, 20:38
Bu resmi siteye niye girilmiyor.İnşallah güncelleniyordur Musampa için

selcuk
17.08.2006, 20:47
Bu resmi siteye niye girilmiyor.İnşallah güncelleniyordur Musampa için

ben girebiliyorum bise yok

murat
17.08.2006, 20:48
insaallah yalandir bu transfer haberi...

diskus
17.08.2006, 20:49
umarim musampa yi aldiktan sonra devre arasi onuda göndermek icin takim aramaya baslamaz yönetim.

murat
17.08.2006, 20:49
anlamıyorum sizleri

Anlatayim, bizim alt yapidan kac futbolcumuz resmi maclara cikiyor ? Sol tarafta oynicak adam yok yinede genclere 2-3 mac san vermiyoruz. Bu zihniyetle ne olursa olsun basari gelmez. Hele hele boyle musampa gibi basit oyunculari almakla hic basari gelmez.

unyelimetin
17.08.2006, 20:51
Musampa!

Anlaşılan daha çoooook menajer kazıkları göreceğiz!

Özer Öztekin
17.08.2006, 20:53
Kanca yı tebrik ediyorum, iki ay uğraştı adam Musampa yı bize kazandırabilmek için..

gerçekefsane
17.08.2006, 21:09
şimdi biz Brezilya'dan transfer yapmıyormuyuz. :(

Altan 61
17.08.2006, 21:10
ALEX OLMADI MUSAMPA GELİYOR!

Trabzonspor, büyük ölçüde anlaşmaya vardığı Brezilyalı Alex Raphael Meschini'nin transferine Eller'in sorun çıkarması nedeniyle son noktayı koyamadı.. Bordo mavililer, bunun üzerine Kiki Musampa'yı menajerler aracılığıyla bitirdi..

Internacional takımında forma giyen Alex Raphael Meschini ile her konuda anlaşmaya varan Trabzonspor, aynı takımda kiralık oynayan futbolcusu Eller'in sorun çıkarması üzerine bu transferden vazgeçti ve Atletico Madrid'in Kongolu oyuncusu Kiki Musampa'yı bitirdi.

Yakti bizi su eller hiyari,ondan sebeb alex gelmedi

TSelif
Ya arkadaşlar .Bu nasıl iştir. Bir kısmınız göklere uçurdunuz ..süper dediniz.Bir kısmınız olmasın diye dua ediyorsunuz.Ortada kalan yani örneğin ben .Bu ismi hiç bilmiyorum eee hanginize inanacağım..Lütfen biri mantıklı bir açıklama yapabilir mi bu konuda:( :rolleyes: :mad:

Berat
Musampa!

Anlaşılan daha çoooook menajer kazıkları göreceğiz!

Metin Abi yapma, etme :)

Son form durumunu bilmiyorum ama adamın istatistiklerine baktığımızda İngiltere ve İspanya gibi liglerde, her oynadığı takımda 25-30 maç ortalamayla oynamış.. Ki ben çok hatırlıyorum Musampa'nın maçlarını izlediğimi..Bana göre çok faydalı olabilecek bir oyuncu..
Siz neden olumsuz düşünüyorsunuz abi?

Ali Özcan
17.08.2006, 21:11
Hizmetlerine alkış tutuyorum. Transferler yarı yarıya tuttu. Eleştirebileceğim çok şey var. Ama herşeyi geçtim. Eğer bana biri Adem Koçak'ın satılma nedenini açıklayabilirse çok sevineceğim. Ben biliyorum nedenini. Aramızdan bazılarının da bildiğine eminim. Spor spor kalmalı

walla eğer konuyu siyasete getirecekseniz adem koçak belki de (bilmiyorum) chp li falan olduğu için satılmış mı demek istiyorsunuz? açıklayın lütfen...

sulo61gun
17.08.2006, 21:12
denizleden mustafa keçeli ile de görüşmeler sürüyormuş
kaynak ttv

gerçekefsane
17.08.2006, 21:13
Ya arkadaşlar .Bu nasıl iştir. Bir kısmınız göklere uçurdunuz ..süper dediniz.Bir kısmınız olmasın diye dua ediyorsunuz.Ortada kalan yani örneğin ben .Bu ismi hiç bilmiyorum eee hanginize inanacağım..Lütfen biri mantıklı bir açıklama yapabilir mi bu konuda:( :rolleyes: :mad:

mantıklı açıklama yok sahada göreceğiz. :eek: :eek:

ajax'tayken bir kaç maçını seyrettim. çok iyi futbolcu;) . Şimdi diğer takımlar Yattara marcelinho ve musampa'dan hangisini tutacağını şaşıracak:eek: :eek: .

Özer Öztekin
17.08.2006, 21:14
Alex de chp liymiş, Musampa akp li diye onu almaya karar vermişler..

gerçekefsane
17.08.2006, 21:14
denizleden mustafa keçeli ile de görüşmeler sürüyormuş
kaynak ttv

celalleddin ve Ergin'i ( kiralık ) verelim

sermin simsir
17.08.2006, 21:15

yönetimin anlattığı masallara nasıl inanıyorsunuz anlamıyorum, beşiktaş ricardinhoyu 2 günde, fener luganoyu istediği zamanda bitirdi.nedense hep bizimkilere bu tür şeyler oluyor.ayrıca musampa transferi olduysa yuh derim bu yönetime(musampa iyi futbolcu olabilir)transferin her halinden menejer kazığı gibi duruyor(jundada öyle oldu,brezilyada 2 ay durdular son anda menejer junu kazıkladı.)bu masallara inanmayın.bizimkiler orda çingene pazarlığı yapıyor.parayı sokağa atmıyorlar güya. hedef şampiyonluksa eğer, marcelinho dahil şu ana kadar yaptıkları transferlerin parasını çöpe atmak üzereler.çünkü 2-3 hafta daha kötü sonuçlar alırsak herşey hayal olur.

Travelair
walla eğer konuyu siyasete getirecekseniz adem koçak belki de (bilmiyorum) chp li falan olduğu için satılmış mı demek istiyorsunuz? açıklayın lütfen...

Alakası yok. Siyasete ben getirmiyorum, getirenleri söylüyorum "Başkanımız 1 saat telefonla görüştü bitirdi işi" denilen bir transferin öyküsü... Melik Gökçek vs.... Kimin ihtiyacı idi Adem Koçak? Bilal transferinden neden vazgeçildi? Bunları sormak lazım

Altan 61

Ben izliyorum ispanya ligini ,atletico madrid ta gecen sene ilk 11 de basliyan bir oyuncu,yane yildiz futbolcu degil ama isini eden oyuncu olarak biliyom.
Cok mucadele eden ,takim icin oynayan bir futbolcu,cok yararli olabilir bize yane.

Ali Özcan
17.08.2006, 21:19
Alakası yok. Siyasete ben getirmiyorum. "Başkanımız 1 saat telefonla görüştü bitirdi işi" denilen bir transferin öyküsü... Melik Gökçek vs.... Kimin ihtiyacı idi? Bilal transferinden neden vazgeçildi? Bunları sormak lazım

Travelair kardeşim ben sadece bilgin varsa bizimle paylaşırsan seviniriz demek istedim...yoksa mutlaka bir şeyler bilmeden konuşulmaz bu konularda...ben de çok merak ediyorum Trabzon ankara belediye malatya hattında olanların iç yüzünü ama benim bilgim yok...

canh55
Musampa Transferi:

Vallah hic onu oynarken izlemedim ama karieri iyi gözüküyor!

Burda bilgileri var!!
o sitede çaykur rizesporda 10 yabancı gözüküyor . nasıl oluyor bu iş?

gerçekefsane
TFF resmi sitesinden bak.

champions
17.08.2006, 21:21
halil şanlıdan haber yokmu

Ali Özcan
17.08.2006, 21:21

oooooooooofffffffff oooooooooffffffffffffffffffffffffffffffffffff !!!!!!!!!!!!

Semih Kırsüleymanoğlu
17.08.2006, 21:23
o sitede çaykur rizesporda 10 yabancı gözüküyor . nasıl oluyor bu iş?

Yok abi 7 yabancisi diye gözüküyor! sadece "!" isaretliler yabanci olarak görünüyor!

Emrullah
17.08.2006, 21:24
İyi bir transfer. Hemen yuh çekmeyin. En azından adını sanını duyduğum bir isim. Buna da şükür demek lazımken bu homurdanmalar en çok Trabzonspor'a zarar veriyor. Tamam anladık bizde sabır kalmadı ama her sene aynı sabırsızlığı göstererek ne elde ettik. Ne olursa olsun bir sene de sabır gösterelim. Belkiş değişir bir şeyler... Dk 75 durum 1-1 futbolcular yönetim vs... yuhalanır mı? Akıl var mantık var. Ne zaman adam akıllı sabırı öğrenirsek o zaman belki başarı gelir..

selcuk
17.08.2006, 21:24
musampayi alirsagik seneye kisin afrika kupasi oynanirken hem solumuz olmiyacak hem sagimiz
yani nekadar uzunvadeli bu yönetim düsünüyor benim sorum

Umut ÖZTÜRK
17.08.2006, 21:25

MUHAHAHAHAHAHAHHAHA

tunganyan
17.08.2006, 21:25
siteye ne oldu arkadaşlar yaw ...musampa için sitenin komple kapatılmasına gerek yok ki!!haberini koymak için yazı ve resimi sitenin haberlerine eklemek yeterli siteyi komple kapatmaya gerek yoktu:):)

canh55
17.08.2006, 21:28
Yok abi 7 yabancisi diye gözüküyor! sadece "!" isaretliler yabanci olarak görünüyor!
atletiko madridin toplam değeri 189 milyon euroymuş.adamlar uçmuş bizim 3 büyüklerin toplamı kadar değerleri var. şok oldum.18 yaşında da bir oyuncu var aguero diye 25 milyon euro torres 23 milyon euro.. şaşırdıım asıl futbolcu portekizli costinha hani şu kırmızı kart gören adam 31 yaşında 15 milyon euro istiyorlar..biraz abartılı galiba..ama atletiko iyi takım böyle bir takımda ilk 11 başlıyorsa fena değil sanki

champions
17.08.2006, 21:29
musampayi alirsagik seneye kisin afrika kupasi oynanirken hem solumuz olmiyacak hem sagimiz

merak etme kongo afrika kupasına katılamaz hem musampa hollandayı şeçmiş galiba

gerçekefsane
17.08.2006, 21:30
resmi sitede futbolcuların resimleri bile eski formalarla, ne zaman değiştirecekler.

Mustafa keçeli ve Adnan'ı alsınlar. Bu sezonda Ergin, Feridun, Cem'i kiralık olarak versinler.

selcuk
17.08.2006, 21:31
atletiko madridin toplam değeri 189 milyon euroymuş.adamlar uçmuş bizim 3 büyüklerin toplamı kadar değerleri var. şok oldum.18 yaşında da bir oyuncu var aguero diye 25 milyon euro torres 23 milyon euro.. şaşırdıım asıl futbolcu portekizli costinha hani şu kırmızı kart gören adam 31 yaşında 15 milyon euro istiyorlar..biraz abartılı galiba..ama atletiko iyi takım böyle bir takımda ilk 11 başlıyorsa fena değil sanki

oradaki fiyatlar biraz abartili diyelim marcello 10000000biz 2500000 e aldik fatihde ama tam dilar

Travelair
17.08.2006, 21:31
Travelair kardeşim ben sadece bilgin varsa bizimle paylaşırsan seviniriz demek istedim...yoksa mutlaka bir şeyler bilmeden konuşulmaz bu konularda...ben de çok merak ediyorum Trabzon ankara belediye malatya hattında olanların iç yüzünü ama benim bilgim yok...

Dostum olayları takip et. herşeyi insan bilemez. Herşey Türkiye'de profesyonelce olmuyor. Dostluk ilişkileri, önceden gelen siyasi münasebetler yeri gelir etken olur. Burda kötü bir amaç var diye demiyorum ama ilişkilerin etken olduğunu tahmin edebiliyorum. Adem Koçak niye gitti bize lazımken? Bu bize zarar veriyorsa, gelen oyuncular ihtiyaca göre değilse, Bilal'in peşinden 1 sene koşturup 2 oyuncu verip sözünü dahi aldıktan sonra milyon eurolar telafuz edilip sonra asbaşkanın tuhaf başarısı garanti değil çok para alamayız dendikten sonra bahsi geçilenden çok daha az ve komik paraya Adem'in takımına transfer oluyorsa biraz bunları konuşmakta yarar var. İlişkiler kulüp menfaatlerinin önüne geçiyorsa burda bir yanlışlık var

canh55
17.08.2006, 21:35
oradaki fiyatlar biraz abartili diyelim marcello 10000000biz 2500000 e aldik fatihde ama tam dilar
haklısın anelka da 7 küsür ama 15 den aşağı satmayız diyorlar . gerçi adamın harbiden değeri 7 milyon yuro zor eder

sanatik
17.08.2006, 21:36
yeni transferimiz marcelinhonun ilk basin toplantisindakileri burada iletmeden duramadim. Gercekden sasiriyorum konusmalari cok dogru ve cokda akilli, güvenmeye basladim marcelinhoya, sampiyonluk icin ( isteyen bir kisi bile cok farkeder bir takimda ).

http://www.ajansspor.com/resim/marcelinho_ts_forma01.jpg

Marcelinho umut dağıttı !..

Trabzonspor'un Brezilyalı oyuncusu Marcelinho, "Burada çok mutluyum. Tek eksik olan galibiyetler. Umarım ben de gollerime başlarım, galibiyetlerde gelir" dedi.. Yıldız oyuncu, Mehmet Aurelio ve Fatih Tekke hakkında da konuştu..

Trabzonspor'a transferi sonrasında ilk basın toplantısını düzenleyen Marcelinho, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nnde basın mensupları ile biraraya geldi. Taraftarların sıcakkanlı olduğunu ve kendisine çok destek olduğunu belirten Marcelinho, "Son maçta istediklerimizi yapamadık. Ancak bütün oyuncular sahada elinden geleni yapıyor. Umarım bundan sonra da galibiyetler gelecek. Şuana kadar hem kulüpte, hem şehirde, hem de taraftarlar bazında olsun hiçbir sorun yaşamadım. Burada çok mutluyum. Tek eksik olan galibiyetler. Umarım ben gollerime başlarım, galibiyetler de gelir. Benim için gol demek çok önemli. Ortasaha oyuncusuyum, hücuma yönelik oynuyorum. Gol atamadığınız zaman çok sinirlenebiliyorsunuz. Umarım gollerime başlarım. Bunu bende çok istiyorum" diye konuştu.

Aurelio'nun Türk vatandaşı olması ve Türk Milli Takımı'nda oynaması ile ilgili soruları da cevaplayan Marcelinho, "Bence çok normal. Aurelio uzun yıllardır Türkiye'de. Burada çok mutlu. Bende onun durumunda olsam, neden olmasın. Çünkü bunun örnekleri dünyanın her yerinde var. Ama önemli olan diğer Türk oyuncuların bunu nasıl karşıladığı. Aurelio çok iyi bir oyuncu. Milli Takım'a da faydalı olacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Herta Berlin'deki disiplinsiz hareketlerinin basında gündeme gelmesi ile ilgili olarak ise Marcelinho, "Bunlar çok yanlış şeyler. Kesinlikle doğru değil. Her oyuncunun hatası olabilir. 31 yaşındayım. Olgun bir insanım. İnsan saha içinde profeyonel olduğu gibi saha dışında da profesyonel olmalı. Benim en büyük hedefim burada başarılı olmak. Herta Berlin'de Almanya'da yılın futbolcusu seçildim, orada yakaladığım başarıları burada yakalamak istiyorum. Hatta bunun önüne de geçmek istiyorum. Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak istiyorum" diyerek tepkisini dile getirdi.

Başarılı olduğu ve ürettiği sürece futbol oynamaya devam edeceğini kaydeden Marcelinho, İspanya, İtalya, İngiltere ligi değilde neden Türkiye'yi tercih ettiği sorusu üzerine ise "Öncelikle sezon sonunda oyunculara teklifler gelir. Ben de kendim için iyi olanı seçtim. İtalya ve İspanya'da oynamayı hiç düşünmedim. Türkiye'de oynayan Brezilyalı oyunculardan Türk futbolu hakkında bilgi aldım. Çok kaliteli bir lig olduğunu biliyorum. Buraya gelmemde oyuncuların da katkısı oldu" cevabını verdi.

Marcelinho, taraftarların Fatih Tekke tezahüratlarının oyuncular üzerinde baskı kurup kurmadığı ile ilgili olarak ise "Taraftarların haklı olduğu durumlar var. Çünkü onlar galibiyet istiyorlar. Fatih Tekke önemli bir golcü. Gitmesi üzücü ama bu takımda oynayan 11 oyuncu var. Onlar elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Uzun süre resmi maç oynamadım. Tam ritmimde değilim. İyi bir ekibimiz var. Tek eksiğimiz galibiyet. O da geldiği zaman herşey çok iyi olacak. Sezon öncesi Herta Berlin'de 10 gün hazırlık kampına geç katıldım. Bu benim hatam ama yavaş yavaş eski ritmime yaklaşıyorum" dedi.

Şampiyonluk şanslarının diğer takımlarla eşit olduğunu da belirten Marcelinho "Bizde de iyi oyuncular var. Belki o kulüpler bizden daha çok yatırım yapıyor olabilirler. Ama sahaya çıktığınız zaman mücadele etmeden olmaz" diye konuştu.

Marcelinho, basının ilgi odağı olan kolundaki dövmeler için ise sol kolundaki dövmenin barış, mutluluk, sevgi ve dostluk anlamına geldiğini, diğer dövmelerin ise ailesinin fertlerini sembolize ettiğini söyledi.

http://www.ajansspor.com/haber/151296

TSknbkTS
17.08.2006, 21:37
la durun hemen gübre atmayın adama..oynar türkiyede hemde çokta iyi oynar..pek oynamıyodu ama oynadığı zaman 90 dakika koşuyodu adam..hızlı bi adam aynı zamanda..en önemlisi winger yani kanat adamı..e bizede bu lazımdı..
valla keşke resmi sitede yayınlansada ohh desem bi yaw...

imzana bayıldım kardeş.
hatta yarıldım gülmekten

Emrullah
17.08.2006, 21:39
Muşamba Hollanda milli takımında oynadı,yani Kongo milli takımıyla alakası yok.

Özkan Erdem
17.08.2006, 21:39
merak etme kongo afrika kupasına katılamaz hem musampa hollandayı şeçmiş galiba
Evet hollandayı seçti.

TSknbkTS
17.08.2006, 21:40

hollanda vatandaşı olduğu için congo milli takımında oynamıyor.
gerçi hollanda milli takımında da oynamıyor ama bunada şükür daaa.

Ali Özcan
17.08.2006, 21:46
Bu Konuyu 26 Aktif Üye Görüntülüyor 26 (11 Üye ve 15 Misafir)

Ezikleri korku sardı heralde...eeee ben olsam ben de tırsardım Yattara,Musampa,Marce,Gökdeniz,Szymek,Umut,Step falan baya ürkütücü geliyor değil mi kardeşler ?

tunganyan
17.08.2006, 21:48
valla böyle okuyunca ürkkütücü geliyo ama ilk iki maçı izleyen herkesin yüreeğine su serpilmiştirr..hiç de korkulcak gibi değilizz:):):)

Nytre
17.08.2006, 21:49
musampa alındıysa ve arkadsaın dediği gibi mücadele ediyorsa ki appiah kadar mücadele etse yeter....

Umut ÖZTÜRK
17.08.2006, 21:51
ya adamın oyununu görmeden etmeden muşamba dedinizya herife :) :) :) :)

oguzkoc
17.08.2006, 21:55
haber almada en ciddi güvendiğim DHA musampanın transferinin yolda olduğunu söylemiş 17.50 de... artık yavaş yavaş inanmaya başladım bu transfere ama ben hala bi brezilyalı bekliyorum...

selcuk
17.08.2006, 21:56
ama aslinda süper ismi kiki (takmada olsa)
milanda kaka bizde kiki yani yani
benim ufak kardesimde ufakken kiki derdi büyüyünce kaka olmusdu belki kiki de ts de kaka kadar olur:D

iyki bunlardan biri bochum da oynamiyor yoksa kirilirdik

Özkan Erdem
17.08.2006, 21:56

Ezikleri korku sardı heralde...eeee ben olsam ben de tırsardım Yattara,Musampa,Marce,Gökdeniz,Szymek,Umut,Step falan baya ürkütücü geliyor değil mi kardeşler ?

Kadromuzla ürkütüyor, futbolumuzla güldürüyoruz rakipleri..

oflubektas
17.08.2006, 21:57
Musampa'yı aldıysak büyük başarı ama adam sol bek değil ki. Ön libero veya oyun kurucu olarak daha başarılı olabilir ama rakip takımlar bize ''soldan soldan'' gelmeye devam edecek gibi...

champions
17.08.2006, 22:01
bize hala transfer lazım sola musampayı aldık önliberoya çok kaliteli bi adam lazım (mineiro gibi )bunun dışında bu kalecilerle nereye kadar gideriz bilmiyorum çok kaliteli bi kaleci lazım yabancı kaleci almasak bile jefferson gitmeli yerine yerlibi kaleci boşalan kontenajanda gerekli yere transfer

unyelimetin
17.08.2006, 22:03
Metin Abi yapma, etme :)

Son form durumunu bilmiyorum ama adamın istatistiklerine baktığımızda İngiltere ve İspanya gibi liglerde, her oynadığı takımda 25-30 maç ortalamayla oynamış.. Ki ben çok hatırlıyorum Musampa'nın maçlarını izlediğimi..Bana göre çok faydalı olabilecek bir oyuncu..
Siz neden olumsuz düşünüyorsunuz abi?

A.Madrid'de tututanamadıktan sonra M.City'e alt yapısı olduğu için transfer edildi.Ajax'ın alt yapısında yetiştiği ve Seedorf,Kluviert, De Boer,Reiziger,Blind,Litmanen gibi isimlerle oynadığı için Premier ligine kadar gitti.Ama City'de çoğu zaman yedekti veya kadroya giremedi.

Hepsi bir yana aradığımız tipte bir youncu olduğunu sanmıyorum.Yönetim istediği hiç bir oyuncuyu alamayınca tuttuğunu getirecekti ve öyle görünüyor ki Musampa'yı getiriyorlar.Djokaj'dan faydalı olacağı kesin!

İnşallah yanılırım ama bizim işi şansa bırakma lüksümüz yoktu.

oguzkoc
bize hala transfer lazım sola musampayı aldık önliberoya çok kaliteli bi adam lazım (mineiro gibi )bunun dışında bu kalecilerle nereye kadar gideriz bilmiyorum çok kaliteli bi kaleci lazım yabancı kaleci almasak bile jefferson gitmeli yerine yerlibi kaleci boşalan kontenajanda gerekli yere transfer

katılıyorum... ve musampa-marcelinho-yattara ya eşlik edecek bir de santrofor lazım... yani 2 yabancı daha lazım...

jefferson gönderilip minerio gibi bi önlibero, ve syzmek gönderilip sobis gibi bi forvet alınırsa.. bu takımı seyretmeye doyamayız yaw... türk kaleci konusunda tolgaya güveniorum, yedek için orkun alınabilir...

firidin
İyi bir transfer. Hemen yuh çekmeyin. En azından adını sanını duyduğum bir isim. Buna da şükür demek lazımken bu homurdanmalar en çok Trabzonspor'a zarar veriyor. Tamam anladık bizde sabır kalmadı ama her sene aynı sabırsızlığı göstererek ne elde ettik. Ne olursa olsun bir sene de sabır gösterelim. Belkiş değişir bir şeyler... Dk 75 durum 1-1 futbolcular yönetim vs... yuhalanır mı? Akıl var mantık var. Ne zaman adam akıllı sabırı öğrenirsek o zaman belki başarı gelir..

ya arkadasım biz 23 24 yıldır sabır gösteriyoruz sence yeterli bi süre diilmi_?
bi 23 34 sene daha beklerimde ölum sampıyonluktan önce gelirse ne olcak?
23 senedir biz bu takımı hiçmi sampıyon yapıcak kadar desteklemedik!!!!!!!
umarım bu fedakarlığı birileri görürde bizde artık hak ettigimiz(sonuna kadar) kupamızı alırız.inş

objek
17.08.2006, 22:05

Evet hepsi kagit uzerinde iyi oyuncular ama hepsinde daha cok hazirlayicilik ozellikleri var gercek golcu degiller defansa ve orta sahaya yardim konusunda sorunlar cikabilir madem sagdan soldan top getiren bu kadar adam aldik o zaman bu toplara vuracak adam fatih tekke yok o zaman o bolgede deneyimli bir santroforun (golcu tek vuruslarda iyi olacak) bulunmasi lazim

İleli
musampa aurello ayarinda ama ondan daha iyi bi topcu isimize kesinlikle yaricaktir

Emre B.
Musamba alındıysa hayırlı olsun

KuĞu
17.08.2006, 22:07
vaayyyy be meğerse kanca bezilyada falan değilmiş adam köyde fındık topluyormuş, brezilyada ayağı yapıp ilgiyi oraya çektiler ispanyadan transfer yaptılar.

adamın günahını aldık rio sahillerinde kızlarla vs. tatil yapıyo diye meğerse adamın fındık dalı çekmekten vücudu tutulmuştur.

firidin
17.08.2006, 22:07

arkadasım 3 buyuk kım_?

3 buyuk yok tek buyuk var.oda TRABZONUMUZ

hee 3 paralılar,zenginler de anlayalım.....

TAKIMIMIIZI kımsenın altına ne düsürelim nede DÜşürtelim....

saygılarımla...

oguzkoc
17.08.2006, 22:16
jefferson gönderilip kale için orkun alınmalı.. jefferson yerine bir tane önlibero alsınlar... yönetim uyumaaa...

tunganyan
17.08.2006, 22:19
musampa alındıysa ve arkadsaın dediği gibi mücadele ediyorsa ki appiah kadar mücadele etse yeter....
appiah kadar etse yeter mi?:D

champions
17.08.2006, 22:21
son vuruşları iyi olan bi forvet alınmadıkça çoğu maçta gol atmakta sıkıntı yaşarız sadece ortasahayla bu işi çözmek çok iyi takım oyunu oynamayı gerektirirki bu da zaman alıcak bişey ne olursa olsun çok iyi bi forvete ihtiyacımız var sadece umutla olmaz geçtiğimiz senelerde sadece fatihle olmadığı gibi olmadığı maçlarda gol atmakta çok zorlanıyoduk

oguzkoc
17.08.2006, 22:23
son vuruşları iyi olan bi forvet alınmadıkça çoğu maçta gol atmakta sıkıntı yaşarız sadece ortasahayla bu işi çözmek çok iyi takım oyunu oynamayı gerektirirki bu da zaman alıcak bişey ne olursa olsun çok iyi bi forvete ihtiyacımız var sadece umutla olmaz geçtiğimiz senelerde sadece fatihle olmadığı gibi olmadığı maçlarda gol atmakta çok zorlanıyoduk

jardel eski jardel olsa.. dünyada son vuruşu en mükemmel olan adamdı bundan bi iki sene önceye kadar.. alırdık yoksa fazla bir maliyeti yok... ayağına ve kafasına geleni atıyo cezahası içinde.. tam bize göre...

majes
17.08.2006, 22:35
Ricardinho Resmen Beşiktaşlı!!!

Alem istio ve alıo!! O kadar !! Biz ise istioz , adam gönderioz , gönderdiğimiz adam tatil yapıo iki üç brezilya ligi maçı izlio ve final : bavulları toplayıp geri dönüyo!! Nie transfer yapamadın deyince de neler bulunuo neler!! Dingonun ahırı sanki!!
Kaynak : www.BeJeKe.com.tr :)

Adem Erdoğan
17.08.2006, 22:36
campbell çamaşır makinası çıktı
lange bulaşık makinası
marcelinhoyu daha göremedik.
inşallah buda muşamba çıkmaz.

yokmu bu adamın videoyu fotosu falan

yaw şu schweinsteigeri alsak ya.

bu adam gelirse nasıl oynayacak.bizim yabancı kontenjanı dolmadımı.

gerçekefsane
17.08.2006, 22:41
kanald'de Espanyol Barcelona süper kupa maçı başlayacak :)

selcuk
17.08.2006, 22:43
yaw şu schweinsteigeri alsak ya.

bayernli domuzbiniciyi he :D
saka biyana onu 10 milyona bile vermezler

Adem Erdoğan
17.08.2006, 22:43
Musampa bombası!
Süper Lig'e istediği gibi bir başlangıç yapamayan Trabzonspor'da yönetim Marcelinho'nun ardından yıldız bir ismi daha kadrosuna kattı..

Yaklaşık 15 gündür Brezilyalı Alex için girişimlerini sürdüren Bordo Mavililer, bu oyuncunun kulübü İnternacional ile daha önce Trabzonspor'da forma giyen Fabiano Eller'in alacakları nedeniyle bir türlü anlaşma sağlanamadı.. Brezilya kulübü Eller'den kalan 600 bin dolar tutarındaki alacağını isteyince Alex'in transferinden vaz geçildi..

Bunun üzerine harekete geçen yönetim, menajerler aracılığı ile İspanya Ligi La Liga'nın köklü takımlarından Atletico Madrid'de forma giyen Kiki Musampa ile anlaşmaya vardı..

1977 doğumlu olan yıldız futbolcu ile yapılan görüşmelerde her konuda anlaşma sağlanırken, bu oyuncunun kulübü ile olan sözleşmesinde yer alan, "teklif gelmesi halinde gidebilir" maddesi sayesinde transfer gerçekleştirildi.. Musampa'nın yarın sabah saatlerinde Türkiye'ye gelmesi bekleniyor..

Bordo Mavililerin yeni yıldızı kariyerine Ajax forması ile başladı.. Hollanda ekibinde başarılı futbolu ile göz dolduran ve 4 yıl başarıyla forma giyen Musampa, daha sonra Fransa'nın Bordeaux takımına transfer oldu.. Ardından İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'de forma giydi ve son durak olarak İspanya Ligi'ni seçti.. Kiki, Malaga'da geçirdiği bir sezonun ardından Athletico Madrid'e transfer oldu..

Musampa aslen Kongolu. Sol kanatta görev yapan yıldız futbolcunun lakabı ise "Chris"..

ASBAŞKAN HAŞİM SAYİTOĞLU:
"KIKI MUSAMPA İLE BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLAŞMAYA VARDIK"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, İspanya'nın Atletico Madrid takımının oyuncusu Kiki Musampa ile büyük ölçüde anlaştıklarını açıkladı.

Brezilya'da uzun süren transfer görüşmelerinden bir sonuç alamayan Trabzonspor yönetimi, alternatifte tuttuğu isimlerden Atletico Madrid'in Kongo asıllı Hollandalı oyuncusu Kiki Musampa'nın transferini bitirdi. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Internacional takımında forma giyen Alex Raphael Meschini ile her konuda anlaşmaya vardıklarını, ancak aynı takımda kiralık oynayan Eller'in sorun çıkarması üzerine bu transferden vazgeçtiklerini belirterek, "Atletico Madrid'in Kongolu oyuncusu Kiki Musampa ile büyük ölçüde anlaştık" dedi.

Menajerler vasıtasıyla bu oyuncu ile anlaşmaya vardıklarını ancak bu oyuncuyla karşılıklı yapacakları son görüşmeden sonra kesin bir karara varacaklarını belirten Asbaşkan Sayitoğlu, "Bu akşam yönetici arkadaşlarımız, oyuncuyla son kez bir görüşme yapacak. Bu görüşmeden sonra transferi bitireceğiz. Oyuncuyla yüzde 90 anlaşmaya vardık. Aksilik olmaz ise Musampa ile sözleşme imzalayacağız" diye konuştu.

Kaynak: LigTv - İha
17.08.2006

http://img525.imageshack.us/img525/6546/9009bmusampa001kr5.jpg

omam bıyık
17.08.2006, 22:44
Kimsenin Musampa’ya itirazı olmamalı arkadaşlar.Jun ile kıyaslanmaması gereken bir kariyere sahip.Üstelik Türkiye ligi gibi ikinci sınıf top oynanan berbat bir ligde hiçbir şeyi olmasa bile tecrübesiyle iş yapacaktır.Sorun Musampa’da değil sorun Musampa’ya şüpheli gözlerle bakmamızı sağlayan yönetimdedir.Madem böyle bir adamla anlaştınız ne diye Brezilyalarda bir aydır havanda su dövüyorsunuz?Nedir Allah aşkına her gelen yönetimde şu Brezilyalı aşkı?Adamlar bu işi zaten köle ticaretine çevirmişler.Siz üç kuruş paranızla onları kandırabileceğinizi mi zannediyorsunuz?Adamlar her sene üst düzey liglerde oynayan 30-40 futbolcu gönderiyorlar Avrupa’ya siz almazsanız çok üzülürler sanki,arkanızdan ağlarlar.Hiç mi geçen seneden ibret almamış bu yönetim?Sen bu kadar Alex Alex dersen sonra böyle mor bir şekilde geri dönüp Roberto Carlos’u bile alsan şüpheyle bakarlar adama.Bırakın şu Brezilya pazarını.Her giden rezil olup dönüyor.Mazoşist misiniz siz acaba anlayamıyorum.Ligde hangi takım böyle beceriksizce bir transfer politikası sürdürdü?Kayserispor daha dünya kupası başlamadan Paraguay milli takımının solbekini aldı.Sevgili Kafkas,Sayitoğlu ve Mr.President lütfen TVlere çıkıp çıkıp taraftarımız sabretsin demeyin artık,insanları aptal yerine koymayın.Artık ben dahil çevremdeki herkes önceleri size kızarken artık sizi TVlerde takım elbiseler içinde ciddi ciddi açıklama yaparken görünce bıyık altından gülüp,ince ince alay ediyorlar.Komik duruma düşüyorsunuz.Bir kerede çıkıp taraftardan özür dileriz transferi geciktirdik deyin biz de katharsis yaşayalım,mutlu olalım iç huzurumuza yeniden kavuşup sizi sırtımızda taşıyalım.

eren_61
17.08.2006, 22:45
bu arada resmi siteye girmiyo.acaba neden????????

gerçekefsane
17.08.2006, 22:46
Ben ümitliyim, Kanca Brezilya'dan bir transferle gelecek. :) Hepimizi hayal kırıklığına uğratacak :)

Adem Erdoğan
17.08.2006, 22:48
@ omam bıyık

çok doğru şöylemişsin arkadaşım.eskiden bi yugoslav modası vardı şimdide brezilya başladı.adamlar yakında milli takımı bile ele geçirecekler.zaten brezilyalılar genelde kişiliksiz oluyolar.(örn:ailton, da silva,nobre)

selcuk
17.08.2006, 22:48
ispanyaya ugrara getirir musampayi

diskus
17.08.2006, 22:49
Ben ümitliyim, Kanca Brezilya'dan bir transferle gelecek. :) Hepimizi hayal kırıklığına uğratacak :)
simdi alamasza ocak ayinda tekrar gider gine beceremesse bizim eller i alip döner.

The Legend
17.08.2006, 22:49
Ricardinho Resmen Beşiktaşlı!!!

Alem istio ve alıo!! O kadar !! Biz ise istioz , adam gönderioz , gönderdiğimiz adam tatil yapıo iki üç brezilya ligi maçı izlio ve final : bavulları toplayıp geri dönüyo!! Nie transfer yapamadın deyince de neler bulunuo neler!! Dingonun ahırı sanki!!
Kaynak : www.BeJeKe.com.tr (http://www.BeJeKe.com.tr) :)

evet koskoca trabzonsporu dingonun ahırına çevirdiler(bkz.forma tanıtımı,sezon açılışı vs.).bide bu kancamıdır nedir bence gelir gelmez(belkide gelmez) istifa etmeli.

sanatik
17.08.2006, 22:50
Kimsenin Musampa’ya itirazı olmamalı arkadaşlar.Jun ile kıyaslanmaması gereken bir kariyere sahip.Üstelik Türkiye ligi gibi ikinci sınıf top oynanan berbat bir ligde hiçbir şeyi olmasa bile tecrübesiyle iş yapacaktır.Sorun Musampa’da değil sorun Musampa’ya şüpheli gözlerle bakmamızı sağlayan yönetimdedir.Madem böyle bir adamla anlaştınız ne diye Brezilyalarda bir aydır havanda su dövüyorsunuz?Nedir Allah aşkına her gelen yönetimde şu Brezilyalı aşkı?Adamlar bu işi zaten köle ticaretine çevirmişler.Siz üç kuruş paranızla onları kandırabileceğinizi mi zannediyorsunuz?Adamlar her sene üst düzey liglerde oynayan 30-40 futbolcu gönderiyorlar Avrupa’ya siz almazsanız çok üzülürler sanki,arkanızdan ağlarlar.Hiç mi geçen seneden ibret almamış bu yönetim?Sen bu kadar Alex Alex dersen sonra böyle mor bir şekilde geri dönüp Roberto Carlos’u bile alsan şüpheyle bakarlar adama.Bırakın şu Brezilya pazarını.Her giden rezil olup dönüyor.Mazoşist misiniz siz acaba anlayamıyorum.Ligde hangi takım böyle beceriksizce bir transfer politikası sürdürdü?Kayserispor daha dünya kupası başlamadan Paraguay milli takımının solbekini aldı.Sevgili Kafkas,Sayitoğlu ve Mr.President lütfen TVlere çıkıp çıkıp taraftarımız sabretsin demeyin artık,insanları aptal yerine koymayın.Artık ben dahil çevremdeki herkes önceleri size kızarken artık sizi TVlerde takım elbiseler içinde ciddi ciddi açıklama yaparken görünce bıyık altından gülüp,ince ince alay ediyorlar.Komik duruma düşüyorsunuz.Bir kerede çıkıp taraftardan özür dileriz transferi geciktirdik deyin biz de katharsis yaşayalım,mutlu olalım iç huzurumuza yeniden kavuşup sizi sırtımızda taşıyalım.

yönetimin bu yaziyi okumasini isterim.

biraz sert evet ama gercekler dokunuyor.

Adem Erdoğan
17.08.2006, 22:51
1 Fenerbahçe 2 6
2 Galatasaray 2 4
3 Konyaspor 2 4
4 V. Manisa 2 4
5 Beşiktaş 2 3
6 Gençlerbirliği 2 3
7 Kayserispor 2 3
8 Erciyespor 2 3
9 Ankaraspor 2 2
10 Ankaragücü 2 2
11 Ç.Rizespor 2 2
12 Sakaryaspor 2 2
13 Antalyaspor 2 2
14 Gaziantepspor 2 1
15 Sivasspor 2 1
16 Bursaspor 2 1
17 Denizlispor 2 1
18 Trabzonspor 2 1

bize bu görüntüyü 2 hafta içinde tam tersine çevirecek bi adam lazım.

Orhan_Gazi
17.08.2006, 22:51
simdi ikisinedemi almaya ugrasiyoruz??

selcuk
17.08.2006, 22:53
1 Fenerbahçe 2 6
2 Galatasaray 2 4
3 Konyaspor 2 4
4 V. Manisa 2 4
5 Beşiktaş 2 3
6 Gençlerbirliği 2 3
7 Kayserispor 2 3
8 Erciyespor 2 3
9 Ankaraspor 2 2
10 Ankaragücü 2 2
11 Ç.Rizespor 2 2
12 Sakaryaspor 2 2
13 Antalyaspor 2 2
14 Gaziantepspor 2 1
15 Sivasspor 2 1
16 Bursaspor 2 1
17 Denizlispor 2 1
18 Trabzonspor 2 1

bize bu görüntüyü 2 hafta içinde tam tersine çevirecek bi adam lazım.

shota , fatih tekke ,fode mansare 3lüsü bile bu tabloyu 2 haftada tersine ceviremez
en iyisi tsubaza ozorayi alalim

Oğuzhan Görkan
17.08.2006, 22:55
1 tane alsak bari...

Travelair
17.08.2006, 23:04
shota , fatih tekke ,fode mansare 3lüsü bile bu tabloyu 2 haftada tersine ceviremez
en iyisi tsubaza ozorayi alalim

Yaramaz... Kartal vuruşunu çok yapıyor o çocuk çabuk çözerler

Zurawski
17.08.2006, 23:05
Menejer kazığı eğer musampa transferi doğruysa.Kendisi de çok yüklü bir para alır ,6 ay oynar gider.geçmiş olsun.JUN 2

The Londoner
17.08.2006, 23:06
Son 2 yildir yasanmakta olan Brezilya skandallarindan sonra Trabzonsporlu yoneticilerin Brezilya`ya girisine en az 5 yillik bir yasak getirilmesi icin Trabzonspor taraftari olarak ilgili Brezilya makamlarina basvuruda bulunmayi teklif ediyorum. Taraftarimizin saglik ve selameti icin bunda azami fayda goruyorum :)

beratiabi
17.08.2006, 23:08

Bende katılıyorum bu görüşlerin çoğuna ama galiba bizim bu şikayetlerimize,önerilerimize,isyanlarımıza yönetimin hiç kulak astığı yok baksanıza halen daha adam gibi birisi çıkıpta adam gibi açıklama yapmıyor. Bunların yapacağı transferlerde bunlar gibi olursa yandık.

kivancpehlivan
17.08.2006, 23:11
arkadaşlar İspanya'nın Atletico Madrid takımında oynayan Kiki Kizito Musampa'nın transferini bitirmeye çalışıyormuşuz %90 diyolar...

tunganyan
17.08.2006, 23:14
ALLAHIM BİRDE %90 DEMEZLER Mİ?? sanki bilgisayar oyunu yüklüyorlar %90 completed!!!!!!

Semih GÜL
17.08.2006, 23:19
ALLAHIM BİRDE %90 DEMEZLER Mİ?? sanki bilgisayar oyunu yüklüyorlar %90 completed!!!!!!

Bak 90 a ulaşmış ne güzel işte, ya Cd yi okumasaydı yada kurmasaydı.

Bu muşamba eğer oynarsa bize fazlasıyla sol kanat için yeterli olur söylim.Tebi oynarsa.

Umut ÖZTÜRK
17.08.2006, 23:19
% 90 dayken error vermesin alex error verdi

TSigalko
17.08.2006, 23:20
Musampa'nın 3 tane golünü bulabildim.3 üde güzel goller.İzlemenizi tavsiye ederim.

http://www.mancity.veranet.pl/bramki/mcity_1-1_middlesbrough.wmv

http://www.mancity.veranet.pl/bramki/av_mc2.wmv

http://www.mancity.veranet.pl/bramki/musampa_liv.mpg.mpeg

Bu golleri geçen sene atmış.

kivancpehlivan
17.08.2006, 23:21
valla uşaklar ben yazanı söylüyorum :) ama iyi topçu yararlı olur...

Semih GÜL
17.08.2006, 23:33
Musampa'nın 3 tane golünü bulabildim.3 üde güzel goller.İzlemenizi tavsiye ederim.

Teşekkürler bende aradım bulamamıştım .

Adem Erdoğan
17.08.2006, 23:39
atttığı goller güzel sol ayağını ii kullanmış.Bu adam bize faydalı olur.Ama sol kanatta harcanır.Forvetin hemen arkasında oynaması lazım.

Adem Erdoğan
17.08.2006, 23:42
Bence bu adamlar limewire dan indiriyolar %90 tamamlanmış.İnşallah net bağlantısı kopmaz.Net yavaşladı galiba % 90 dan sonrası gelmiyo.

TSigalko
17.08.2006, 23:54

Teşekkürler bende aradım bulamamıştım .

Önemli değil.Bu arada Musampa M.City'de kıralıkmıydı.Klubü şu anda Atletico Madrid olarak gözüküyor.

Muhalif
17.08.2006, 23:55
Musampa kelime espri geyiklerini de girelim bari:D
1- Muşamba meşhur zati
2- Kikî'rdeyip durma musampa
3- Kiki Musampa diye aldık tiki musampa çıktı
4- Ülker bize oyuncu almayınca sponsoru değiştik Lc Wai Kiki Musampa yı aldı
5- Türk olursa da ismi hazır Fikri Musa
6- Musampa'yı aldık cacık olmazsa musakka yaparız
:D

canh55
17.08.2006, 23:57
ntv de izledim şimdi. bu akşam istanbula gelecek dedi

kivancpehlivan
17.08.2006, 23:59
valla espriler süper :)

transfer kesin gibi geldi bana ;)

tunganyan
18.08.2006, 00:11
ntv de izledim şimdi. bu akşam istanbula gelecek dedi
istanbula gelcekmiş yüzyüze bi görüşme daha yapılcekmış...bizimkiler herşeyi deniyo bütün senaryolar gerçekleşiyoo..şimdi buadamı yüzyüze görüşürken vazgeçirirler!!

Berat
18.08.2006, 00:14
Musampa kelime espri geyiklerini de girelim bari:D
1- Muşamba meşhur zati
2- Kikî'rdeyip durma musampa
3- Kiki Musampa diye aldık tiki musampa çıktı
4- Ülker bize oyuncu almayınca sponsoru değiştik Lc Wai Kiki Musampa yı aldı
5- Türk olursa da ismi hazır Fikri Musa
6- Musampa'yı aldık cacık olmazsa musakka yaparız
:D

Abi naptın sen yav..Evlilik olayı espri anlayışına daha da bi derinlik kazandırmış:D

Thedoors
18.08.2006, 00:20
Yararlı olur umarım..geldiyse tabi...

Semih GÜL
18.08.2006, 00:23
Önemli değil.Bu arada Musampa M.City'de kıralıkmıydı.Klubü şu anda Atletico Madrid olarak gözüküyor.

aynen kiralıktı ordakş performansıda beğenilmedi.

poetricus
18.08.2006, 00:26
% 90 dayken error vermesin alex error verdi.

Aman dikkat bizim transferler genellikle %99'da "error" veriyor hem de "Fatal Error!". Bir gün bu sistem çökecek ama ne zaman?

Yako
18.08.2006, 00:27
ee Karşılama ?

poetricus
18.08.2006, 00:29
Bence bu adamlar Limewire'dan indiriyolar %90 tamamlanmış.İnşallah net bağlantısı kopmaz.Net yavaşladı galiba % 90 dan sonrası gelmiyor.
Kulübe yakın kaynaklardan aldığım bilgiye göre Limewire değil Bit Torrent kullanıyorlarmış. Her defasında Seed ve Leech problemi oluyor galiba!

Özgür Öztürk
18.08.2006, 00:35
Aman dikkat bizim transferler genellikle %99'da "error" veriyor hem de "Fatal Error!". Bir gün bu sistem çökecek ama ne zaman?

merak etmeyin onlar sistemlerini her gün formatlayıp yeniden kuruyorlar. Bir gün rio karnavalında bir gün ispanya arenada. :)

TSelif
18.08.2006, 00:42
Yav affınıza sığınarak bişey sorabilir miyim?:confused:
BİZ BU SENE ŞAMPİYON OLABİLECEK MİYİZ? :( Ben artık yoruldum...bunaldım...ŞAMPİYON olmak istiyorum:(

keles76
18.08.2006, 00:44
ben musampa transferi eğer gerçekleşirse çok yerinde olduğunu düşünüyorum her nekadar konolu olsada hep avrupada oynadı ve yaşı çok ideal yani satamazsın ama bu yaşın çok sıkıntılı değilse uyum sorunuda kolay kolay yaşamaz kaleye pletikosa alınırsa takım oluruz .
Forumdan takip ettiğim kadarıyla bazıları kendini geysede zannediyor takımın önliberosu kaptanı hüseyindir ve milli takımdada o oynuyor bu adam varken hangi akla hizmet o mevkiye futbolcu alacaksın yani paran bol ve aynı işin yapan çok futbolcun olsun istiyorsan o başka ama o mevkinin eniyisidir kabul top ayağına yakışmıyor fakat istatistiği çok iyi özellikle top kesmede mehmet aureliodan sonra ikinci oda 1 farkla yanlış değilsem .

Travelair
18.08.2006, 00:44
BİZ BU SENE ŞAMPİYON OLABİLECEK MİYİZ? :( Ben artık yoruldum...bunaldım...ŞAMPİYON olmak istiyorum:(

İnşallah Daha lig yeni başladı Baştan biraz şansımız yaver giderse neden olmasın?

keles76
18.08.2006, 00:45

Allahın izniyle bundan başka ihtimal yok en azından ben böyle düşünüyorum.

Travelair
18.08.2006, 00:47
Farun Kanca Bey bari umut vaat eden bir velet kapsa getirse yanında yıldız takımından yetiştirsek? Hem hesaplı olur? :)

Şaka bir yana şu aradaki problemleri halledip Eller' takas bir oyuncuyla dönse keşke iyi bir oyuncu ile

Adem Erdoğan
18.08.2006, 00:57

o tren çoktan geçti.Şampiyonluk falan yok.Pardon şampiyonluk ne demek bu arada.

gerçekefsane
18.08.2006, 00:57
Kanca'yı karşılamak mı isterseniz yoksa Musampa'yı mı :eek: :eek: :eek:

Adem Erdoğan
18.08.2006, 01:04
daha sezon ilk başlarda
ve bir ezik gibi vermiyorlar şampiyonluğu beleş
eğer paran varsa bize bir forvet birde ortasaha al
unutmaki
daima büyük düşünmeli trabzonspor başkanı.

(Başkana mektup):)))

keles76
18.08.2006, 01:05
biz 4 maçda gol atamayıp son iki haftaya kadar şampiyonluğun adayıydık. Ben trenin kaçtığını düşünmüyorum sadece erken pit stop yaptık diyorum

TSelif
18.08.2006, 01:06
Kanca'yı karşılamak mı isterseniz yoksa Musampa'yı mı :eek: :eek: :eek:

Eski smillerimiz olsaydı gülme smilesini koyacaktım .Valla gecenin esprisi ;)

Adem Erdoğan
18.08.2006, 01:08
Adam brezilyayı fetetti geldi.İi bi karşılamayı haketti.Şöyle mehteran ekibiyle falan.

gerçekefsane
18.08.2006, 01:08
Eski smillerimiz olsaydı gülme smilesini koyacaktım .Valla gecenin esprisi ;)

Kanca sağolsun, Kanca beni ne hale getirdi. :eek: :eek:

Kanca'yı karşılayalım.:D :D :D

TSelif
18.08.2006, 01:19
Kanca yaktın bizi .Çık artık piyasaya .Ama bu arada hala gülüyorum yaa..mehteren ekibi:p
Ay! neyse ALLAH ım nolur bu sene şu kancanın şerefine ŞAMPİYON olalım.

Colakoglu
18.08.2006, 01:20
eger musambayi alirsak Kanca gercetende tatil yapmis gibi olacak brezilyada...

gerçekefsane
18.08.2006, 01:21
Sakın, Kanca Türkiye'de olmasın.

Selman
18.08.2006, 01:25
Sakın, Kanca Türkiye'de olmasın.

En son Cuma günü dönecek denmişti yanlış hatırlamıyorsam.Eee bugünde Cuma Kanca'yı bekliyoruz.Yurtdışından geldiğine göre bizim buraya iner ilk.Ben karşılarım kafanızı yormayın:)

cabri
18.08.2006, 01:50
Uğraşıp gollerin videosunu bulan arkadaşın emeğine teşekkür ederim. Ancak o goller geçen yıla ait değil. 2 sezon önceki goller.2004/2005.
Geçen yıl ligde 27 maç oynamış golü yok. FA CUP ta 1 golü var.

cabri
18.08.2006, 01:58
http://img232.imageshack.us/img232/1257/musampakf8.jpg (http://imageshack.us)

http://www.mackolik.com/Player/Detail/default.asp?Id=8594&yil=2005/2006

Oğuzhan Görkan
18.08.2006, 03:02
adamın trabzon taraftarı ismide hazır he millet muşamba demeye başladı:D

cabri
18.08.2006, 03:20
Trabzon''a yıldız yağmuru

Marcelinho gibi dünya çapında bir yıldızı kadrosuna katan Trabzonspor, bu kez de Musampa’yı transfer etti. Hollandalı oyuncuyla 3 yıllık sözleşme yapılacak.

Trabzonspor transferdeki bombalarını patlatmaya devam diyor. Önce Hertha Berlin’den Marcelinho gibi dünya çapında bir oyuncuyu kadrosuna dahil eden bordo-mavililer, bu kez de Avrupa’nın büyük kulüplerinde forma giyen Kizito Musampa’yı renklerine kattı. Avrupa’nın en iyi ilk 5 takımı arasında gösterilen Ajax’ta futbol hayatına başlayan ve büyük başarılara imza atan “Kiki” lakaplı Hollandalı yıldız, son olarak Atletico Madrid takımından İngiltere’nin Manchester City takımına kiralık olarak verilmişti.

ORTA SAHA ONA EMANET

Karadeniz ekibi, bonservisi 2007 yılına kadar Atletico Madrid’te bulunan Musampa’yla 3 yıllık anlaşma yaparken, siyahi yıldızın bugün Trabzon’a gelerek resmi sözleşmeye imza atacağı bildirildi. Orta sahadaki açığını böylesine önemli bir oyuncuyla tamamlayan Trabzonspor, yine bu alanda forma giyen Marcelinho’yla birlikte ligde büyük işler yapacağının ilk sinyallerini vermiş oldu. Ajax’ta 3 yıl oynadıktan sonra Fransa’nın Bordeaux takımına transfer olan Musampa sonrasında İspanya’ya transfer olmuştu.

CİTY’DE 27 MAÇTA OYNAMIŞTI

İspanya’nın Malaga takımında 4 sezon forma giyen ve gösterdiği yüksek performansla Atletico Madrid’e geçen Hollandalı yıldız, takımına uyum sağlayamaması yüzünden İngiltere’nin Manchester City takımına kiralık olarak verildi. Stuart Pearce yönetimindeki City’de 27 maçta çok başarılı bir futbol sergileyen Musampa’nın Trabzonspor’da büyük işler yapması bekleniyor. 29 yaşındaki hücuma dönük orta saha görevini yapan Musampa özellikle attığı derin toplar ve mücadeleci oyunuyla rakiplerin korkulu rüyası.

Musampa’nın kariyeri 20 Temmuz 1977 yılında doğan Kizito Musampa, 1994-1997 yılları arasında Ajax’ta (42 maçta 6 gol), 1997-99’da Bordeaux (33 maçta 5 gol), 1999-2003’te Malaga (94 maçta 22 gol), 2004-2005’te Atletico Madrid (26 maçta 2 gol) ve 2005-2006 sezonunda da Manchester City’de oynadı.İngiltere’deki takımında toplam 41 kez forma şansı bulan Musampa 3 gole imza attı.

marcelinhots
18.08.2006, 05:43
musampa iyi bir oyuncu ama 10 tanede musampa alsalar bu yönetimin beceriksizliği ortada.

bunyamin55
18.08.2006, 06:36
bu kiki transferini duyunca acaba neden kendi kendime bunumu aldık dedim.ben belkide tanımadığımdan dedim bilen arkadaşlar sizce yararlı ourmu ben hiç sevinemedimde

Nytre
18.08.2006, 07:32
bu adam sol kanat değil miydi... ya da biz sol kanada adam aramıyormuyduk

sarman61
18.08.2006, 08:27
Arkadaşlar bu yönetim istanbul medyası ile resmen kedinin fare ile oynadığı gibi oynadı. Aldığı hiç bir oyuncu istanbul medyasında aylar öncesinde çıkmadı.

Musampa kaliteli bir futbolcu. İngiltere gibi dünyanın en zor liginde oynayan bir futbolcu bizim ligimizde zorlanmaz.

Yönetimimiz den ricam ne olur bu futbolcunun formalarını önceden çıkarın. Profosyenel davranın. Bu işten kazanç sağlayın.

Jester
18.08.2006, 08:54
Arkadaşlar, akşam bir Mustafa Keçeli haberi vardı, bu konuda bilgisi olan varsa lütfen iletsin. Gerek mevki, gerek oyun anlayışı, gerekse yapısı itibarıyla Türkiye'den şu an alınmasını istediğim 3-4 futbolcudan biri ve bize çok faydalı olacağına eminim, beni Musampa kadar heyecanlandırdı.

Dua ediyorum Ali Güneş filan olmasın da Keçeli olsun diye.

Musampa tek başına sol taraftaki sorunumuzu çözmez, Musampa + Keçeli çözer.

O bitsin sıra Jeff-Orkun operasyonuna gelecek.(ve tabii ki +1 yabancı)

Kemal Musaoğlu
18.08.2006, 09:20
bu transfere çok sevindim.musampa beğendiğim bir futbolcuydu.malagada oynadığı zamanlarda oynadığı futbol arkadaşlarla aramızda sohbet konumuz olmuştu.şimdi inşallah imzayı atacak.

Nytre
18.08.2006, 09:38
anadolu takımlarından aldığımız yerli oyuncuların bize faydalı olma oranı sanırım yüzde 40 falan...
niye böyle oluyor anlamıyorum...

tirabzonli
18.08.2006, 09:46
Kiki olayını Yeni şafak ta yazdığına göre bu iş kesin olarak bitti.

TSknbkTS
18.08.2006, 09:50
peki şimdi biz brezilyadan hiç transfer yapmadık bu f.kanca boşunamı aylarca orada takıldı.Kulübün paralarını harcadı.biz burda kulübümüze destek olsun diye her fedakarlığı yapalım cebimizdeki son kuruşa kadar.bu insancıklar da brezilyada tatil yapsın.
bu sahneyi hatırlar gibiyim.bir yönetim düşünün ki kendinden önceki yönetimin sonunu hazırlayan olayları aynen yaşıyor.
haydi hayırlısı.

Murat Hızal
18.08.2006, 09:53
Madem bu adamı hemen alabiliyorlardı,neden brezilyada o kadar uğraşıldı,neden 3 maç geçtikten sonra ani bir kararla musampa'ya dönüldü artık faydalı olmasını beklemekten başka bir şey gelmez elden.

Özer Öztekin
18.08.2006, 09:55
F. Kanca nın üstü muşamba ile kapatıldı..

tirabzonli
18.08.2006, 09:57
Zaman’ın anketinde Bordo Mavili takım zirvede

Musampa'nın transfer haberi Trabzonspor taraftarını fazlasıyla heyecanlandırdı.

Gazetemizin internet sitesinde halen devam eden, "Sizce Süper Lig'de 2006-2007 sezonunda kim şampiyon olacak?" sorusuna Trabzonsporlu taraftarlar, dünkü transferden sonra yoğun bir ilgi gösterdi. Lige kötü bir başlangıç yaparak Kayserispor'a 1-0 yenilen, Vestel Manisaspor'la 1-1 berabere kalan Trabzonspor, ankette şampiyonluğun en güçlü adayı olarak görünüyor. Şu ana kadar ankete katılan 65.160 kişinin yüzde 26,83'ü, bu sezon Trabzonspor'un şampiyon olacağına inanıyor. Aynı ankette F.Bahçe'ye güvenenlerin oranı 21,9 olurken, G.Saray 20,98'le üçüncü, Beşiktaş ise 12,31'le dördüncü sırada yer alıyor.

18.08.2006

champions
bi oyuncu daha alıcaz bence brezilyadan olması gerekiyo kanca boşunanı 1 aydır orda durdu yazılanlar çok saçma eller para istemiş alexi bu yüzden alamamışız alexden başka bi adam yokmu breziyada git onu al yok inter kupayı almış alex fiyet yükseltmiş tabi yükseltir daha önce anlaşmassan yükseltir tingayı dortmund almış acaba oda yükseltmişmidir eğer breziyadan bi transfer olmayacaksa kanca hiç beklemeden istifa etsin sadece tepkiyi azaltmak için musampa alındı taraftar bunu yemez musampanın dışında brezilyadan bi oyuncu alınacaksa o zaman bişey diyemeyiz

Keleşoğlu
kikikiki yildiz aldik

TSknbkTS
18.08.2006, 10:01
geliş saatini öğrenmeli bu kancanın sonra havalanına sloganlarla
Slogan örnekleri:

1_Alemin kralı geliyor geliyor geliyor
2_kanca bizi rio ya götür.
3_taraftar burada topçular nerede
4_Kanca bize samba yapsana
5_Sen oyna kanca sen oyna
6_kanca bizede transfer yap

İstanbul'daki arkadaşlar zamanınız varsa yapın bu işi
belki utanırlarda seneye aynı senaryoları yaşatmazlar

Özer Öztekin
18.08.2006, 10:04
geliş saatini öğrenmeli bu kancanın sonra havalanına sloganlarla
Slogan örnekleri:

1_Alemin kralı geliyor geliyor geliyor
2_kanca bizi rio ya götür.
3_taraftar burada topçular nerede
4_Kanca bize samba yapsana
5_Sen oyna kanca sen oyna
6_kanca bizede transfer yap

İstanbul'daki arkadaşlar zamanınız varsa yapın bu işi
belki utanırlarda seneye aynı senaryoları yaşatmazlar

Mükemmel....Eğer Kanca eli boş dönecekse bence hakikaten yapılmalı...

ahmetansu61
18.08.2006, 10:10
bu brezilyada bi gudubetlik var. heralde otaki yöneticiler cok para göz. genelde de ordan adam almak zor. geçen sene de aynı şey oldu.
ama ben alexi izledim komple bi sol kanat adam. abdullah gibi bişeydi.
musampa da eskiden ii bi futbolcuydu. sonuçta ajaxın zamanındaki alt yapıdan cıkmıs onemli isimleden biri.
ama ben yine söylüyorum bize musampa değil hüzeyinin yanına topu dağıtacak bi adam lazım. hem defans yapacak hemde topu alıp gidecek bi adam lazım.
sonrada bi tane sağ back lazım. fatih le bu iş hayatta olmaz. sonra sol kanat alalım.
sol kanat niye bu kadar önemli anlamıyorum. sol kanat istiyosan koy gökdenizi koy marcelinho yu idare et adam mı yok elinde sanki. ama hüseyinin yanında oynayacak bi tane daha adam yok. hasan la olmaz bu işler. şimek desen bozuldu artık.
takım ön libero diye bağırıyo...

Küçükalioğlu
18.08.2006, 10:13
adamın trabzon taraftarı ismide hazır he millet muşamba demeye başladı:D
lütfen alıntı yapmıyalım muşambayı ilk ben buldum telif hakları bendedir.bkz. sayfa 358 :D

Özer Öztekin
18.08.2006, 10:17
Resmi site neden açılmıyor arkadaşlar, bilen var mı?

Mert67
18.08.2006, 10:25
Resmi site neden açılmıyor arkadaşlar, bilen var mı?
resmi siteye şu an girilmiyo.

Jester
18.08.2006, 10:27
Resmi site kapalı çünkü birazdan herkesin merakla beklediği Kanca haberini girecekler, ilgiden site çökmesin diye kapasite yükseltiliyormuş..:D

frango
18.08.2006, 10:31
evet musampa bencede yerınde bi transfer ama kesınlıkle geç yapılmış bi transfer zamanında isminden olsa çok popülerdi umarım imza atılır çunku henuz resmı bı açıklama yok

Emre B.
18.08.2006, 10:31
En büyük transferimiz Faruk Kanca

frango
18.08.2006, 10:44
kanca kaç yıllık anlaşmış acaba bılen varmı arkadaşlar

Travelair
18.08.2006, 10:56
Umarım yanında birisi ile döner

Murat Acar
18.08.2006, 11:02
Tüm Avrupa'yı dolaştı

Musampa, 1995 yılında Ajax ile Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kaldırdı Sırasıyla Bordeaux, Malaga, Atletico Madrid ve M. City'de oynadı.

EFSANE KADRODAYDI
1977'de Kinshasa'da doğan Kiki Musampa, 18 yaşında Ajax'ın efsane takımında oynayarak büyük sükse yaptı. Van Gaal'in Ajax'ında iki sezonda 31 maç oynayan ve 6 gol atan Kiki, Kluivert, Overmars, De Boer, D. Blind, Kanu, Van der Saar'la 1995'te Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kaldırdı. Efsane takım dağılınca Bordeaux'ya geçti.

DİKİŞ TUTTURAMADI
Fransa'dan İspanya'nın vasat takımlarından Malaga'ya geçen Kiki bu takımda 4 sezonda 94 maça çıktı ve toplam 22 gole imza attı. Malaga'dan 2003'te A. Madrid'e geçti ancak burada aradığını bulamadı. İlk yıl 26 maç oynayan Kiki, 2. sezonunda yedeklikten kurtulamadı. Ocak 2005'te M. City'de kiralık olarak oynamaya başladı.

tunganyan
18.08.2006, 11:08
DENİZLİSPOR, SEDAT YEŞİLKAYA'YI KİRALADI http://www.aa.com.tr/components/com_haber/images/385pxdots.gifANKARA - Denizlispor, Gençlerbirliği'nde forma şansı bulamadığı için takımdan ayrılmak isteyen Sedat Yeşilkaya'yı, 1 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı.17 Ağustos 2006 Perşembe -- 17:11:00

hani biz sedatı almaya çalışmıyomuyduk yaw..neyse gereksiz bi futbolcu daha almış olcaktık iyi olmuşş

Mert67
18.08.2006, 11:08
inşallah Musampa transferi doğrudur.

zahido
18.08.2006, 11:43
Ligtvde can karyağdı trabzonspor musampayı kesin olarak transfer etti dedi iş sadece imzaya kalmış..

Mert67
18.08.2006, 11:44
Ligtvde can karyağdı trabzonspor musampayı kesin olarak transfer etti dedi iş sadece imzaya kalmış..
oleyy be:)

Ali Özcan
18.08.2006, 11:46

Bugüne kadar Can Karyağdı dan yalan ya da yanlış haber çıkmadı arkadaşlar...Ben uzun zamandır lig tv üyesiyim ve bu adamın haber verdiği tüm transferler gerçekleşti...Bu yüzden rahat olmakta fayda var diye düşünüyorum...

ErayAkyüz
18.08.2006, 12:03
resmi site su an acılıoyor

Ali Özcan
18.08.2006, 12:07

açılıyormuş gibi yapıyor fake atıyor ama yine açılmıyor kardeşim boşuna heveslenme...

tunganyan
18.08.2006, 12:07
hala açılmıyoo yada cok mu yüklendik nedir...bende hala açılmıyo

ErayAkyüz
18.08.2006, 12:10
hala açılmıyoo yada cok mu yüklendik nedir...bende hala açılmıyo

evet göçtu simdi bende de yaa insallah guzel haberler vardır sitede meraklı bekleyiş suruyor yaa ama su da var bu muşamba ii bii adam olsa a. madrıd de hep yedek kalmazdı insallah hayırlısı olur

Telha TANYILDIZI
18.08.2006, 12:12
ya dün barça maçını izleyenler varmıydı onlarda tek forvet oynuyolar ama bi bakıyon 5 forvete dönüyo takım
eee kontrada yemiyolar bu barçanın teknik adamı gerçekten işi biliyo bizim lazaroni eline gözüne bulaştırdı aktiği

champions
18.08.2006, 12:18
barcelonanın tek forvetle bu kadar iyi olması normal çünkü
1-bu futbolcuların çoğu birbirleriyle kaç yıldır oynayan futbolcular(en az 2 yıldır ) dolayısıyla takım olmuşlar bunun için zaman gerekli
2- ronaldinho farkı

Murat Acar
18.08.2006, 12:21
Muşamba için hala bir resmi açıklama çıkmadımı ya bakın cumaya gideceğim bu yüzden pc başından ayrılamıyorum be hadi gari uşaklar kızıyorum yavaş yavaş

ErayAkyüz
18.08.2006, 12:22
ya dün barça maçını izleyenler varmıydı onlarda tek forvet oynuyolar ama bi bakıyon 5 forvete dönüyo takım
eee kontrada yemiyolar bu barçanın teknik adamı gerçekten işi biliyo bizim lazaroni eline gözüne bulaştırdı aktiği

hocam allahını seversen kıyasladıgın takımlara bak

Telha TANYILDIZI
18.08.2006, 12:30
kardeşim bizde dünya takımı değiliyiz büyük takım değimiyiz

Özer Öztekin
18.08.2006, 12:30
Kayserispor Trabzonsporun kalecisi Hasan ı aldı .DHA, Milliyet son dakika...

Colakoglu
18.08.2006, 12:33
kardeşim bizde dünya takımı değiliyiz büyük takım değimiyiz

Büyük takimizda barcelona 370 mio. luk takim biz 60 milyonluk takim.. ;)

emre1inci
18.08.2006, 12:53
farul kanca okadar brezilyada kaldı,geçen seneki gibi yine avrupadan adam alıp gelecekler.bizim yönetim harbi çok beceriksiz ya,nezamandır ordasın,bi işi ya becer ya da okadar kalma!bizim yönetim gibi yapan başka var mı???

sarman61
18.08.2006, 12:54
http://video.yahoo.com/video/play?p=musampa&toggle=1&ei=UTF-8&b=4&oid=cc9f263eaaf07dec&rurl=www.90minut.pl&vdone=http%3A%2F%2Fvideo.yahoo.com%2Fsearch%2Fvide o%3Fp%3Dmusampa%26toggle%3D1%26ei%3DUTF-8
Arkadaşlar buda musampa nın başka golü valla bekelyip göreceğiz bakalım nasıl olacak. Herkezelere hayırlı cumalar. Bende çıkıyorum şimdi cumaya.

Adem CAKIR
18.08.2006, 13:01
Alın size ikinci Jun seferi. Onuda böyle almıştık. Aylarca araştır sonra menejelerin itelediği birini al. Kiki'de Jun gibi çıkmasın, Ben Allah'tan şimdilik başka bir şey dilemiyorum... Hayır yönetim yerine de biz tevekkül ediyoruz aslında buna çok bozuluyorum.

Emin
18.08.2006, 13:06
Yönetimin transfer politikasındaki hızını da dikkate alarak konu başlığının "2007-2008 Sezonu Transfer Dosyamız" olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Travelair
18.08.2006, 13:37
Transferi kapattık mı? Kanca Bey döndü mü? Samsun'daki çocuğun durumu ne oldu? Forveti nasıl boşaltacağız ne olacak o kadar oyuncu? Cevap verebilecek bir babayiğit hala aranıyor hayırlısı

zisinoli
18.08.2006, 13:41
Yönetimin transfer politikasındaki hızını da dikkate alarak konu başlığının "2007-2008 Sezonu Transfer Dosyamız" olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Aynen......

tirabzonli
18.08.2006, 14:13
Trabzonspor`un yeni transferi Musampa, 17.25`de Madrid`den kalkacak uçakla İstanbul`a gelecek
(Doğan Haber Ajansı)

Berat
18.08.2006, 14:21
Trabzonspor`un yeni transferi Musampa, 17.25`de Madrid`den kalkacak uçakla İstanbul`a gelecek
(Doğan Haber Ajansı)

Umarım bu haber doğrudur ve zamanında teyit edilir de karşılamaya gitmek için fırsatımız olur.. :)

worldmaster
18.08.2006, 14:22
İnşallah fos çıkmaz.Pek tanımıyorum bu adamı...Szymek yaşlı diye gönderin diyen taraftar lar nerde acaba??????????

ts_fan
18.08.2006, 14:37
Yaptığım telefon görüşmeleri de Musampa'nın bu akşam uçakla yola çıkacağını doğruluyor.Şu anda tek sorun son dakikada Musampa ile alakalı ortaya atılan müzmin sakatlığı (sol arka adalesinde sürekli tekrar eden bir sakatlıkmış) var dedikodusu.Şayet Musampa sağlık kontrolünden sorunsuz çıkarsa kendisi için Trabzonspor'lu diyebilirmişiz;)Bu akşam karşılamaya gidin haa, bu akşam iş çıkışı Şile'ye gideceğim bu yüzden orda olamayacağım.Yeterki gelsinde ben orda olmayayım:)

Bu arada Hoca uyuzu Jefferson'ı bırakmaya razı olsa Pletikosa'da gelecek ama bırakmıyor inatçı adam.Jeff ne iş görecekse Trabzon'da?:mad:

@worldmaster
Musampa 1977 doğumlu, yani çokta yaşlı değil:)

Berat
18.08.2006, 14:41
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen yazıda, ''Şirketimiz, Brezilya Milli Takımı'nın sol kanat oyuncusu Corinthians takımında oynayan Ricardinho'nun transferi ile ilgili 1.750.000 Euro bedelle anlaşmaya varmıştır. Ayrıca oyuncu Ricardinho 2+1 yıllık ve 1.750.000 Euro karşılığı sözleşme imzalanmıştır'' denildi.

Bizim yönetim ne kadar diyordu Ricardinho'ya? Ortada dolaşan rakamlar bu paranın kaç katıydı??

champions
18.08.2006, 14:43
eğer bu jeff işi doğruysa lazaroniye ne denir bilmemki bu jeffersonda ne görmüşkü bırakmıyo yabancı kaleci alamsak bile bu kaleci gitmelidir yerli kaleciler onun yaptığını fazlasıyla yapabilir

Ömer Akdağ
18.08.2006, 14:50
simdi musampa kesin alindimi??

champions
18.08.2006, 14:51
simdi musampa kesin alindimi??

kesin aldık gibi bişey yani kısaca %99

@FLU
18.08.2006, 14:52
resmi site açılmıyor arkadaşlar acaba bir açılcak pir mi açılcak imza show diye başlayan bir haber musakka alex wagner trabzonlu

Ömer Akdağ
18.08.2006, 14:53
kesin aldık gibi bişey yani kısaca %99

iyi, musampa yakisir ama son performansi nasil bilmiyorum

atlantis
18.08.2006, 14:54
resmi site açılmıyor arkadaşlar acaba bir açılcak pir mi açılcak imza show diye başlayan bir haber musakka alex wagner trabzonlu

bende açık resmi site.. hiçde öle düşündüğün gibi bir haber yok:)

vse61
18.08.2006, 14:55
bence musampa'yı değil kanca'yı karşılamak lazım... zaten haberde menajerler arcılığıyla anlaşılmış dendiğine göre sıkıştığımızı gören menajerlerin adamı bize kastığı her halinden belli...
2 yıldız diye yola çıkmıştı yönetim hatırlatırm.. bence albyrak bıraksın fenerli tayyip abisi onu siyasetçi yapsın bu kadar yalan vaatlerle epey bi yerlere gelir.. hatta ona ilk tawsiye...

"ben bilmem ne olunca bütün memur işçi maaşlarını 3 katına çıkarıcam, enflasyon eksiye düşecek." seçildikten sonra: " iç ve dış dengeler war, onlar bozulmasın diye maaşa değil, fiyatlara zam yapıyoruz. Bize zaman lazım."

korsan61
18.08.2006, 14:55
www.trabzonspor.org.tr şu anda açık

@FLU
18.08.2006, 14:56
bende açık resmi site.. hiçde öle düşündüğün gibi bir haber yok:)

yapma yaa :( umutlanmıştım bende ... açamıyorum dün akşamdan beri ... sayfa görüntülenemiyor diyor dedim heralde sürpriz yapcaklar .

ersints
18.08.2006, 14:57
beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır.
sabredin arkadaşlar...(sabreden derviş geberipte gidermiş şekilnde bir deyimi aklıma getirmek bile istemiyorum)

@FLU
18.08.2006, 14:57
www.trabzonspor.org.tr şu anda açık

evet org den giriyor ama com dan açmıyor

keles76
18.08.2006, 14:59
sürekli maillerde ortada bir yönetim zaafı yada beceriksizliği varmış gibi gösterilmesini ben kabul etmiyor ve uslubu beğenmiyorum.Faruk kanca 1 aydır brezilyada babasının hayrınamı duruyor o adamın psikolojisini düşünün adam topçuyu alıp gelecem diye gitti adamlar şerefsiz çıktı adam başkasını beğendi bu seferde eller parayı istedi bu adamın oradaki çalışmalarının meyveleri toplanacaktır ara dönem olsun gelecek sene ilgilenilen adamları transfer edebiliriz febe böyle yaptı anderson olsun hojdong olsun yıllarca kapısında yattılar sonra 33 yaşında adamları getirdiler yani transfer kolay değil para tatlı saçamazsın yoksa kancada onların istediği paraları verip alabilirdi ama giden paralara yazık arkadaşlar beceriksizlik diye yazan kişiler kendilerini kancanın yerine koysunlar öyle yorum yapsınlar eleştirsinler. Transfer brezilyadan olmadı ama bence iyi transferler oldu yönetime ve teknik ekibimizi eleştirelim ama muhabbetimizi kaybetmiyelim. Çünkü ister kabul edin ister etmeyin bunlar kulübe gelmiş mevkilerinin en kariyerli insanları. Yiğidi öldür hakkını yeme.
bakınız kimse şunu yazmıyor rakiplerimiz çok iyi transferler yaptı ve iyi takım olma yolunda acaba bizim bu transferlerimiz yeterli olacakmı. Bu ayrı konu ama lazaroni kötü hoca transfer çalışmaları kötü buna katılmak imkansız.

Ömer SEVİNÇ
18.08.2006, 15:03
O kadar bekledik bekledik gele gele bu geldi.

Şimdiki düşüncelerimi anlatan bulabildiğim en iyi cümle..

Ama Yattara Türk olunca bir yabancı daha alırmışız gibi geliyor. İnşallah o iyi çıkar...

canh55
18.08.2006, 15:04
musampayı karşılamaya emin misiniz? bence adamın kafasını karıştırmamak lazım. önce çılgınlar gibi karşılıyoruz sonra statta çekirdek yiyoruz. bu tezat karşısında oyuncuların kafası karışır..

TSigalko
18.08.2006, 15:05
O kadar bekledik bekledik gele gele bu geldi.

Şimdiki düşüncelerimi anlatan bulabildiğim en iyi cümle..

Ama Yattara Türk olunca bir yabancı daha alırmışız gibi geliyor. İnşallah o iyi çıkar...

Yattara Türk olamıyor.

canh55
18.08.2006, 15:07
musampa bekarsa hemen trabzonlu bi kızla evlendirelim türk vatandaşı olur. sonra da forvet alırız :)

melrok
18.08.2006, 15:11
bende yönetimin hadinden fazla eleştirildiğini düşünüyorum. yıldız olarak kimseyi beğenmiyoruz ronaldinyoyu mu bekliyoruz nedir anlamadım. ikinci jun vakası diyen arkadaşlara katılmıyorum. bu yönetim transfer konusunda bir öncekine göre oldukça başarılı. isimler basına sızmıyor ve basın kafadan isim salıyor. kanca brezilyada başka bir yönetici nijeryada olabilir transferde asyadan yapılabilir. önemli olan transferin planlı ve nokta atışı şeklinde olmasıdır. bu yönetimin bi ölçüde bunu başardığını düşünüyorum. sanırım musampa hep listede vardı. bir kaç gün önce gazetelerde okumuştum ilk ona gidilmiş sonrada beklemeye alınmış. yani yönetim izlemiş keles76 arkadaşıma katılıyorum bu sene brezilyada izlenen oyuncular gelecek transfer dönemi için portföyünüzde bulunur ve ona göre gidersiniz. ayrıca eğer gelirse musamba la liga'dan gelecek yerel bir ligden gelmeyecek yani jun'la kıyaslamayın

Travelair
18.08.2006, 15:12
Musampa'ya bir arkadaş müzmin sakat olabilir dedi. Kontratında ise istediği zaman gidebilir diye bir madde var. Şüphe uyandırıyor. Umarım kontratını akıllı yaparız. Marcelinho'ya imza attırdıktan sonra sağlık testlerine soktuk. En azından böyle bir hataya düşmeyelim bir daha

vse61
18.08.2006, 15:12
sürekli maillerde ortada bir yönetim zaafı yada beceriksizliği varmış gibi gösterilmesini ben kabul etmiyor ve uslubu beğenmiyorum.Faruk kanca 1 aydır brezilyada babasının hayrınamı duruyor o adamın psikolojisini düşünün adam topçuyu alıp gelecem diye gitti adamlar şerefsiz çıktı adam başkasını beğendi bu seferde eller parayı istedi bu adamın oradaki çalışmalarının meyveleri toplanacaktır ara dönem olsun gelecek sene ilgilenilen adamları transfer edebiliriz febe böyle yaptı anderson olsun hojdong olsun yıllarca kapısında yattılar sonra 33 yaşında adamları getirdiler yani transfer kolay değil para tatlı saçamazsın yoksa kancada onların istediği paraları verip alabilirdi ama giden paralara yazık arkadaşlar beceriksizlik diye yazan kişiler kendilerini kancanın yerine koysunlar öyle yorum yapsınlar eleştirsinler. Transfer brezilyadan olmadı ama bence iyi transferler oldu yönetime ve teknik ekibimizi eleştirelim ama muhabbetimizi kaybetmiyelim. Çünkü ister kabul edin ister etmeyin bunlar kulübe gelmiş mevkilerinin en kariyerli insanları. Yiğidi öldür hakkını yeme.
bakınız kimse şunu yazmıyor rakiplerimiz çok iyi transferler yaptı ve iyi takım olma yolunda acaba bizim bu transferlerimiz yeterli olacakmı. Bu ayrı konu ama lazaroni kötü hoca transfer çalışmaları kötü buna katılmak imkansız.

Ben de yönetimde nasıl beceriksizlik yok onu anlamıyorum. Sonuçta yönetim transferin son günü gelmedi. Ayrıca brezilyalıların nerde ne yapacağı belli..Sen herşeyi son dakikaya bırakırsan bunda garip bişi yok.. Eğer bizim yönetim başarılıysa Beşiktaş'ın yönetimine ne demek lazım acaba.. Bizim 2 ayda uğraşıp alamadığımız adamı 3te 1i paraya 3 günde hallettiler..

zafer6161
18.08.2006, 15:13
musamba imza atarsa antep macında oynayacakmı

Jester
18.08.2006, 15:13
Bugünkü Hürriyet'te Tigana'nın Koray'dan yeterince memnun olmadığı ve başkandan yabancı bir ön libero istediği yazıyor. Eğer doğruysa ben Koray için harekete geçilmesinde fayda görüyorum. Çünkü şu anda bence takımın en önemli eksiği ön libero için ne kontenjan var, ne de bir girişim görüyoruz.

Gönlümden geçen Mineiro ama yabancı alınmayacaksa Koray'ın çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. Hem orta sahada Hüseyin ve Hasan'dan birini kesip ileriye doğru pas bağlantımızı güçlendirmekte işe yarar hem de istenirse defansın göbeğinde Stepanov'a partner olur, takır takır da oynar.

Telha TANYILDIZI
18.08.2006, 15:14
biraz daha bekleyelim kim gelecek bi görelim ama uçakta musampa ile beraber aklı başında ne yaptığını bilen adam kayırmayan bi teknik adamda gelse fena olmaz

mahmuter61
18.08.2006, 15:14
Kulüpte neler oluyor birtürlü anlayamıyoruz.Yetkili ağızdan hiç ses yok.Resmi siteye hep eski haberler yazılıyor.Yani resmi site tambir rezalet.Haber diye bişey yok.Yetkililer buna bir çözüm bulsun.Yalan haber varsa bile bu sitede yalanlanmalı.Taraftarı gazetelere mahkum etmesinler.

cabri
18.08.2006, 15:16
musampayı karşılamaya emin misiniz? bence adamın kafasını karıştırmamak lazım. önce çılgınlar gibi karşılıyoruz sonra statta çekirdek yiyoruz. bu tezat karşısında oyuncuların kafası karışır..

Trabzonda maçlara gelen seyircinin yaş ortalaması yükseldi mi bilmiyorum ben de böyle bir izlenim var.
Şenlik yerine çevirmek lazım stadı... ama genelde herkes oturmuş sinema da aşk filmi izler gibi maç izliyor. Tv de böyle görünüyor...Avni Aker cehennemi sinema salonu olmuş.

melrok
18.08.2006, 15:20
Ben de yönetimde nasıl beceriksizlik yok onu anlamıyorum. Sonuçta yönetim transferin son günü gelmedi. Ayrıca brezilyalıların nerde ne yapacağı belli..Sen herşeyi son dakikaya bırakırsan bunda garip bişi yok.. Eğer bizim yönetim başarılıysa Beşiktaş'ın yönetimine ne demek lazım acaba.. Bizim 2 ayda uğraşıp alamadığımız adamı 3te 1i paraya 3 günde hallettiler..

ben bu yönetimi savunacak son kişilerden biriyim ama kıyas dönemi farklı hocam. biz ya ricardinyo yada marchelinyoyu alacaktık. bizim talip olduğumuz dönem transfer sezonunun başı ve dünya kupası var. bununla birlikte oyuncuların fiyatları uçuyor, avrupa dan bazı takımlarda talip olduğun oyuncuyla ilgileniyor ve fiyat artıyor. şu anda ise talip olan kluplerin hepsi birer birer vazgeçti kulubü ve kendiside indirime giti yani sezon sonu indirimi. biz bu süreçte marchelinhoyu aldık artık ricardinyo ya ihtiyacımız kalmadı. yönetim ricardinhyo için bu kadar bekleseydi zaten taraftar klübü basmıştı. gelelim sol kanat olayına, burada bir basiretsizlik söz konusu hakikaten ama yinede alternatifinin hazır tutulması da ters yönde yönetim için bir artı diye düşünüyorum

Gürkan
18.08.2006, 15:37
ben bu yönetimi savunacak son kişilerden biriyim ama kıyas dönemi farklı hocam. biz ya ricardinyo yada marchelinyoyu alacaktık. bizim talip olduğumuz dönem transfer sezonunun başı ve dünya kupası var. bununla birlikte oyuncuların fiyatları uçuyor, avrupa dan bazı takımlarda talip olduğun oyuncuyla ilgileniyor ve fiyat artıyor. şu anda ise talip olan kluplerin hepsi birer birer vazgeçti kulubü ve kendiside indirime giti yani sezon sonu indirimi. biz bu süreçte marchelinhoyu aldık artık ricardinyo ya ihtiyacımız kalmadı. yönetim ricardinhyo için bu kadar bekleseydi zaten taraftar klübü basmıştı. gelelim sol kanat olayına, burada bir basiretsizlik söz konusu hakikaten ama yinede alternatifinin hazır tutulması da ters yönde yönetim için bir artı diye düşünüyorum

RİCARDINHONUN FIYATI UCUZLADI pekı bızım alacagımız adamlarınkı neden ucuzlamadı hala.

acaba onlarmı ındırıme gıttı yoksa bjk yonetımımı ıy pazarlık yapıyo.

neyse yonetıme toz kondurmuyorsunuz yıne sokaktakı sımıtcıy alsalar forvet dıye onada bır sebep bulur haklı cıkarırsınız yonetımı

sımıtlerı taze diye

devbey
18.08.2006, 15:39
Biraz önce Lig tv de Rizespor T.direktörü Güvenç Kurtar a Musampa ile ilgili yorumunu sordular.Verdiği cevap aynen şöyle:"Valla bir zamanlar dehşet bir fubolcuydu,piyasası 8-10 milyon dolarlardan açılırdı,yanına bile yaklaşamazdık ama son senelerde müthiş bir düşüş içinde, banada teklif ettiler bu yüzden almadım, bilmiyorum eski haline gelebirmi?":confused:
Yorum sizin....

vse61
18.08.2006, 15:40

Ama hocam işte herşey son dakkaya kalınca iş işten geçmiş oluyo.. şimdi şu rum takımına elenirsek bunun sorumlusu kim olacak.. awrupada transferler ocak ayında planlanmaya başlıyor. Alex'in fiyatı internasyonel finale çıkınca artmıştır muhtemelen.. martta, nisanda bu işi halletmek lazım artık.. şimdi musampayla ilgili bir sürü tereddüt war.. şimdi bi menajer gözüyle bakınca 3 maçta bir galibiyet alamayan takımı görünce awuçları kaşınıyodur..bu saatten sonra alınacak futbolcudan fayda gelmesi de tam bir mucize olur...

keles76
18.08.2006, 15:43

ne yani ricardinho 39 milyon euromu Allah Aşkına adam 13 Milyon (3 milyon kulübe+10milyon 3 yıllığına adama) saydı sen o parayı versende gelmezdi o zaman teklifleri değerlendiriyordu. Sonu bekleyen alır dünya kupası sonrası alsalardı o zaman konuşulurdu.Şu konuda katılıyorum ama oda yönetimden kaynaklanmıyor transferin son güne kalması bakın topçular her yerden teklif alır ve bunları değerlendirir sen eğer daha önce futbolcuyla iyi diyalog oluşturamamışsan bu yaşanacaktır ama ben diyorumki şimdi oluşturulan ilişkilerin faydaları görülecektir ve hali hazırdaki transferlerde iyi.
Eğer sen trabzonspor san ve daha önce görüşüp ülkeyi anlatamamışsan transferi son güne bırakmak zorunda kalırsın çünkü daha önceki yönetimlerin oluşturmuş olduğu yurd dışı girişimleri yok . Ama Allah ömür verirse ara dönem olsun ve seneye olsun transferleri göreceğiz.Lemi geçen sene izlediği topçuları anadolu takımlara pazarladı bunlar hep brezilya seferinin sonucudur bize yansımamıştır.Aynı şekilde sinan transfer için yaptığı araştırma hala kullanılıyor ricardinhoda onun verdiği isimlerden delgado gibi mossoro gibi. bir dönem özkan sümer zamanı fatih terim trabzona topçu önerdi. Ermanın trabzona şotayı önermesi .yani araştıracaksın soruşturacaksun alamamak hiç alamıyacağını göstermez. Bunun beceriksizlik olduğuna ben inanmıyorum İnşallah bu sene şampiyon olalım ve uefada başarı elde edelim herkes bizi tanıyacak ve o zaman bizde transferde daha az sorun yaşayacaz. Sen şampiyonlar liginde yoksun avrupa ülkesi değilsin (adamların gözünde) ligi 4 cü bitirmişsin ve küçük sayılabilecek bir şehrin takımısın paranda saçacak kadar çok değil bu durumda bu doğaldır. bakın geçen seneki Sayın Atay bey yönetiminin sakat yapısı dolayısıyla şampiyonlar ligine gidecek takıma transfer yapamaması ile bu yönetimin hiç bağlantısı yoktur . Geçen Yönetim dış transferde ciddi beceriksizlik yaptı ve sonra kimsenin duymadığı junu aldı.Bu yönetim Marcelinhoyu aldı hayal dahi edilemiyecek transferdi ve şimdi son 10 yıldır bildiğimiz hırslı kabiliyetli musampayı aldı. Yani ben diyorumki bu takımı sevenler kaynaşalım her eleştiri ve tenkit bir yıkma hamlesidir*** lütfen geçmişin hatalarından ders çıkaralım fakat sürekli bir tokat gibi çakayakım yüzlerine çünkü ben size ne kadar muhabbet beslersem karşımdan onu alırım yönetimde böyledir sen her maçta çekirdek bitince yönetime saldırırsan bu yönetim devlet memuru değil asker deil köle değil niye kalsın orada.Herkesi Hakkaniyetle olayları değerlendirmeye davet ediyorum. çünkü bundan sonraki bunlar adam olmaz gibi yıkıcı eleştirilerin faidesi sadece bizansadır herkes tarafını belli etsin yapıcı eleştiri zaten sürekli bu forumda sizler tarafında yapılıyor.

firidin
18.08.2006, 15:47

ya arkadasım ii güzel diyosunda(musa,ersen martin,çağdaş,ömer rıza,murat ocak)bunlara para verilirken veriliyorda(para saçılmış olmuyo)(kalitelleri malum)bunlardan 2 3 ünü almak yerine o parayla +bi oyuncuya ayrılan transfer bütcesi(saçılmıs para olarak görülüyor) kullanılarak sence iyi bi futbolcu alınamazmıydı_?hep beraber görücez bu oyuncular Trabzona ne kadar faydalı olucak!!!!!!

ayrıca takımlarını sampiyon yapan futbolcular:

1-hagi (gs)
2-alex(fb)
3-paskal(bjk)

onlarda bu oyuncular yerine 3 4 tane düz tıopçu alıp gelebilirlerdi ama paraya biraz kıydılar ve takımları sampiyon oldu....

demekki bu saçma sapan transferleri bi kaçı yapılmassa hakikaten ii futbolcular alınabilir.sen düz topcuya para verirken transfer ama bi yıldıza gelince şu kadar para bu kadar para dersen bu takım düz topcudan geçilmez TRABZOnSPorumuz da malesef sıradanlasmaya baslar.....

ayrıca TRABZONumuzun f b, g s , bjk gibi bu topcuların gönülleri olsun kapılarında yatalım elbet gelirler gibi bi saçma felsefeyle hareket edicek zamanı kal-ma-mıs-tır!!!!!!!!!

bir an once söz verilen (söz namustur) transferler gerçeklessin yoksa bu yonetimin iyi niyetinden şüphe duyarım....(bu benım hakkım!!!) çünkü bu vaatlerle yönetime geldiler..(ayrıca FATİH SULTANI satıp marcelinho yu alan hiç kusura bakmasın yıldız bi transfer yaptık diyede karsımıza çıkmasın) !!!!!!!!!

bu yazdıklarım yıkıcı diil yapıcı olarak algılansın lütfen .

her sene aynı seyleri yaşamaktan bıktım çünküü..............

saygılarımla............

Orhan_Gazi
18.08.2006, 15:50
yahu kimi alacagiz simdi? Alex mi Musampa'mi yoksa ikisi birdenmi?

Berat
18.08.2006, 15:51
@keles76

Ricardinho'non bonservisi 3 milyon euro değil, 1.750bin Euro, Ricardinho'ya verilen de Yıllık 1.750, yani 3 yıllık 5.250 euro.. 10 Milyon euro değil..

saglam
18.08.2006, 15:52
@keles76

Ricardinho'non bonservisi 3 milyon euro değil, 1.750bin Euro, Ricardinho'ya verilen de Yıllık 1.750, yani 3 yıllık 5.250 euro.. 10 Milyon euro değil..

Vergiden kaçırmak için ücretleri düşük gösterebilirler.

Travelair
18.08.2006, 15:54
Biraz önce Lig tv de Rizespor T.direktörü Güvenç Kurtar a Musampa ile ilgili yorumunu sordular.Verdiği cevap aynen şöyle:"Valla bir zamanlar dehşet bir fubolcuydu,piyasası 8-10 milyon dolarlardan açılırdı,yanına bile yaklaşamazdık ama son senelerde müthiş bir düşüş içinde, banada teklif ettiler bu yüzden almadım, bilmiyorum eski haline gelebirmi?":confused:
Yorum sizin....

Musampa'ya bir arkadaş müzmin sakat olabilir dedi. Kontratında ise istediği zaman gidebilir diye bir madde var. Şüphe uyandırıyor. Umarım kontratını akıllı yaparız. Marcelinho'ya imza attırdıktan sonra sağlık testlerine soktuk. En azından böyle bir hataya düşmeyelim bir daha

Filmi başa sarıp yeniden seyredersek olmaz Yönetimi öğrenmemiz gerek

Berat
18.08.2006, 15:54
Borsadaki bir şirket bunu yapabilir mi bilmiyorum ama düşük gösterseler bile bizim bunu bilme şansımız yok..

melrok
18.08.2006, 15:55
RİCARDINHONUN FIYATI UCUZLADI pekı bızım alacagımız adamlarınkı neden ucuzlamadı hala.

neyse yonetıme toz kondurmuyorsunuz yıne sokaktakı sımıtcıy alsalar forvet dıye onada bır sebep bulur haklı cıkarırsınız yonetımı

sımıtlerı taze diye

benim kimseye toz kondurmak veya kondurmamak gibi gayem yok. bu yönetimde benim için bir öncesinden farksız yakınlık veya uzaklık olarak. sığ tartışmalara girmek istemiyorum ne söylediğinizi düşünerek yazın

keles76
18.08.2006, 15:56

sımıtlerı taze diye

Ricardinhoya 3 yıllık 10 milyon euroyu bu kulübe M.Ali YIlmazıda yapsan vermez zaten bu para verilse kaptana verilirdi o da kulübte olurdu .Ricardinhonun bedeli 8 milyon dolardı şimdi 3 milyon euroya indi ancak bu adamın sorunu yıllık istediği paraydı bonservis değildi. Bizim alacağımız topçular bırakında pahallansın adamlar libertadoresi aldı.İnternationalin topçuları.

keles76
18.08.2006, 15:59
@keles76

Hocam ben medyadan okuduğumu söyledim tabi bunlar borsaya bildirirler ama birde bunları başkanı cebinde 20 milyon harcamış diyorlar yani tam bişey söylemek abesle iştigal olur ama düzeltme için sağol.

Travelair
18.08.2006, 16:00
Peki bunu düşünüp alternatif isimlere bakılamaz mıydı? Plan program olmazsa napalım Internacional kupayı aldı der avunuruz

TSknbkTS
18.08.2006, 16:04
........................Tolga

Ufukhan Sthepanov Fatih Murat

Yattara Syzmek Hasan Musampa

..............Umut Marcel

İşte benim kadrom.Sağ bekten biraz şüphem var ama