PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

TSigalko
14.08.2006, 22:20
Carlos bize gelse varya Fener ağlar :D Ama gelmesi çok zor.Cagdas,akyel giderse, transfer yapılmadıkça defansta kimi oynatacaz sorması ayıp :confused:

Kasım Hilal
14.08.2006, 22:21
Abi gelmesin zaten..
Dengesiz o da ya?

TSelif
14.08.2006, 22:22
Biz bundan sonra futbolcu değil de HAKEM transfer etmeliyiz bence

sermin simsir
14.08.2006, 22:23
az önce ulusal tvde, yönetimin roberto carlosla ilgilendiği söylendi.ulusal tvye zeyyat kafkas bağlandı.kesinleşmiş transferden(alexden) bahsetmedi.hocanın geçen hafta 3 olarak verdiği listenin bu hafta 5 e çıktığını söyledi.ayrıca 2 oyuncu alacaklarından bahsetti.
yazıda yanlış anlaşılmasın zeyyat kafkas roberto carlostan bahsetmedi, bağlanmadan önce program sunucusu söyledi, ne hikmetse aklına gelmedi bununla ilgili soru sormak

champions
14.08.2006, 22:24
carlos haberinin kesinlikle sallama olduğunu düşünüyorum zaten aksini düşünen yoktur herhalde eğer yanlışlıkla gelirse (bence böyle bi ihtimal yok ) fenere 100 yılın çalımını atmış oluruz

sanatik
14.08.2006, 22:27
kardes biz evimizde manisayi yenemiyoruz millet kayseriye 4 atiyor fenere calimdan bahsetmek ??? pek diger islerimizede uymuyor degilmi. Baksana yine rezilya seferi tekrarlaniyor ve sezon bitmek üzere ( bir kac puan kaybi daha gecen sezonun tekrari olacak ) transfer yapacagiz daha.

liderin 20 puan gerisine düsdükden sonra yeniden baslariz. carlos gelse ne olur gelmese ne olur ?

cagdas & akyel ile hangi kupa kazanilabilir ?

champions
14.08.2006, 22:31
benim yazdığımla bunların ne gibi bi ilgisi var anlayamadım ben carlos gelsin falan demedim zaten böyle bi ihtimal yok

sanatik
14.08.2006, 22:33
fenere yüzyilin calimini atmak sampiyon olmak ile olur bu sene.

carlosu alsakda almasakda bizde pek birsey degismez, cagdas, akyel, erdinc gibi isimler ile ....

seni suclamiyorum yanlis anlama düsüncelerimi iletiyorum carlos ve fener hakkinda.

champions
14.08.2006, 22:36
evet haklısın ama şampiyon olma gibi bi ihtimali çok değerli yöneticilerimiz şimdiden ortadan kaldırdılar sağolsunlar uefaya razı duruma getirdiler bizi

gerçekefsane
14.08.2006, 22:43
KanalA'da trabzonspor tartışılıyor

Travelair
14.08.2006, 22:47
Son dakika haberlerine koydum. Buraya da söyleyeyim. Bu 90 dakika yazarlarında Trabzon ve Trabzonspor kompleksi var. Ağza gelen söyleniyor. Sırf onlar da değil, tüm medyada böyle haddini bilmez insanlar var. Pasifliğimizden cesaretlenenler var

Gençlerbirliğine çok üzülmüşler 3 ukalalara rakip olamadığı için,

Manisa bu sene 4. büyük olabilirmiş,

Albayrak ne çıkar üzerine anlaşmış federasyonla da olmayınca böyle veryansın ediyormuşBenim önerim artık medyanın böyle cürretkar ve hesapsız davranışlarına karşı ortak bir oluşum yapmamız gerek.

Trabzonspor'u değerlendirmiyormuş...

Bunlar kasıtlı ve sistematik hareketlerdir. Burda bize düşen;

TRABZONSPOR'UN SAHİPSİZ OLMADIĞINI KENDİMİZE YARIŞIR BİR ASİLLİKTE AKTİF BİR TEPKİYLE GÖSTERMEKTİR.

BMN YÖNETİMİNE ÖNERİMDİR BÖYLE BİR OLUŞUM ARTIK ZARURİDİR TRABZONSPOR'UN SAHİPSİZ OLMADIĞINI HERKESE GÖSTERELİM

Thedoors
14.08.2006, 22:57
Tesisleşme ve sportif anlamda başarı gelmeden trabzonspor karşıtlarına karşı yapılan savunuculuğun çok fazla etkili olabileceğine inanmıyorum.Evet taraftar olarak mutlaka tepki gösterilmeli ,ama trabzonsporu bu şekilde değerlendirenlere fırsat tanıyanlarda suç...

oflu_61_ts
14.08.2006, 23:00
TRABZON ALEX'DE SONA YAKLAŞTI

Trabzonspor sol kanat arayışlarına son vermek üzere.. Transfer çalışmalarını Brezilya'da sürdüren yönetici Faruk Kanca, Internacional takımında forma giyen Alex Raphael Meschini'nin transferini bitirme aşamasına getirdi..
Brezilya'da bulunan yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca'nın, Alex'in transferini bitme aşamasına getirdiği ve bu transferin netlik kazanması durumunda Alex'in cuma günü Türkiye'ye geleceği kaydedildi.

Alex'in transferinde sorunun olmadığı, ancak son anda terslik çıkması durumunda alternatif isimlere yönelineceği bildirildi.
www.ajansspor.com

atlantis
14.08.2006, 23:02
cine5 te bizim stadyum var alişen 96 yılında nasıl şampiyon olduğunu anlatıyor bizim trabzonda yaşadığı anıları falan vss .. izleyin

Cabri61
14.08.2006, 23:03
TRABZON ALEX'DE SONA YAKLAŞTI

Trabzonspor sol kanat arayışlarına son vermek üzere.. Transfer çalışmalarını Brezilya'da sürdüren yönetici Faruk Kanca, Internacional takımında forma giyen Alex Raphael Meschini'nin transferini bitirme aşamasına getirdi..
Brezilya'da bulunan yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca'nın, Alex'in transferini bitme aşamasına getirdiği ve bu transferin netlik kazanması durumunda Alex'in cuma günü Türkiye'ye geleceği kaydedildi.

Alex'in transferinde sorunun olmadığı, ancak son anda terslik çıkması durumunda alternatif isimlere yönelineceği bildirildi.
www.ajansspor.com
helal olsun faruk kancaya çok yıprattı kendini bu büyük transfer için

oflu_61_ts
14.08.2006, 23:04
Trabzon'dan ayrılmadan önce sürekli olarak Fenerbahçe'nin gündeminde olan Zenitli Fatih Tekke'den, Milli Takım kampi için geldiği İstanbul'da sürpriz açıklama geldi...

Milli takım kampı için Türkiye'ye gelen Fatih Tekke Doğan Haber Ajansı'na çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fatih Tekke "Zenith benim hedeflerime uyan bir takım değil, zaten oraya transferi ben istemedim kulübüm istedi. Gönlüm hedefi olan bir takımda oynamak. Artık Fenerbahçe olmaz demiyorum. Gerekirse Fener forması giyerim" dedi

TSigalko
14.08.2006, 23:06
Trabzon'dan ayrılmadan önce sürekli olarak Fenerbahçe'nin gündeminde olan Zenitli Fatih Tekke'den, Milli Takım kampi için geldiği İstanbul'da sürpriz açıklama geldi...

Milli takım kampı için Türkiye'ye gelen Fatih Tekke Doğan Haber Ajansı'na çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fatih Tekke "Zenith benim hedeflerime uyan bir takım değil, zaten oraya transferi ben istemedim kulübüm istedi. Gönlüm hedefi olan bir takımda oynamak. Artık Fenerbahçe olmaz demiyorum. Gerekirse Fener forması giyerim" dedi

"Fenerbahçe kesinlikle olmaz,öyle bişey yok" dedi, kaptan.

vatandas61
14.08.2006, 23:20
4-5 ay oldu, hala tekke fenere diyorlar. yapmayin arkadaslar, adamlarin attigi zaten yazilarinda bile belli oluyor.

hayat61
14.08.2006, 23:26

Bİr kısım medya tarfından çarpıtılan Fatih Tekke'nin açıklaması;
"Zenit hedeflerimle örtüşmüyor"
Turkcell Süper Ligi 2005 - 2006 sezonunun sona ermesinin ardından, Trabzonspor'dan Rusya'nın Zenit kulübüne transfer olan Fatih Tekke, "Zenit kafamda kurduğum hedef ile örtüşmüyor. Ama kulübüm adına istediğimiz oldu" dedi.

Milli Takım kampı nedeniyle İstanbul'a gelen Fatih Tekke, yaptığı özel açıklamada, Rusya'daki insanların futbola bakışının, Türkiye'dekinden çok farklı olduğunu belirterek, "Rusya rahat bir yer. Hem kulübün, hem de insanların futbola bakış açısı çok farklı. Rusya olmasına rağmen futbolu bir eğlenceye dönüştürüyorlar. Türkiye'deki gibi aşırı ciddi bir bakışları yok. Rahat bir ortamda oynamak da güzel

FATİH TEKKE : "ZENİT PETERSBURG'A TRANSFER OLMAM, HEDEFİMLE ÖRTÜŞMÜYOR. BENİM İSTEDİĞİM OLMADI. KULÜBÜM ADINA İSTEDİĞİMİZ OLDU"
Zenit'in, kafasında kurduğu hedef ile örtüşmediğini de ifade eden Fatih, "Oradan daha farklı yerlere gideceğime inanıyorum. Kulüp menfeatleri doğrultusunda en iyi olanı yaptığımı düşünüyorum. Tekrar söylüyorum, benim istediğim olmadı. Kulübüm adına istediğimiz oldu. Bu da benim en azından vicdanen rahat olmamı ve kendimi mutlu hissetmemi sağladı Ancak şu an Zenit'te gollerime devam edip en iyisini yapmaya çalışacağım. Ondan sonra şartlar ne olur bilemem. Çünkü benim Rusya'ya gidişim de hiç düşünmediğimiz bir olaydı. Bundan sonra farklı bir yere gidebilirim" diye konuştu.

Zenit'ten ayrılıp, Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu da belirten tecrübeli futbolcu, Trabzonspor taraftarlarının kendisini desteklemesiyle ilgili olarak şunları söyledi: "Trabzonspor taraftarının beni unutmaması çok güzel bir duygu. Zaten unutulacağımı da düşünmüyorum. Onlarla beraber çok güzel günlerimiz geçti. Benim onları unutmam da söz konusu olamaz. Gönlüm hep onlarla beraber. Trabzonspor taraftarından istediğim, takımlarına sonuna kadar destek olmaları. Çünkü bu takım bizim takımımız.
Açıklamayı daha önce @Ilovryouszymek,@tselif,@godoskol tarafından da verilmesine rağmen tekrar yazmamın nedeni gerçek haber ile yalaka haberin farkını net olarak görülmesidir.
Açıklamasınada Fatih TEKKE gerekli yerlere net mesajını vermiş.Sağolsun bir kısım basın engin gazeticilik başarısı göstererek!!!!!! başkalarının ekmeğine yağ sürecek şekilde haberi hazırlamışlardır.

Murat Acar
14.08.2006, 23:42
Trabzon Alex'ine kavuşuyor
Turkcell Süper Ligi'nin ilk 2 haftasını 1 puanla kapatarak ligde son sırada yer alan Trabzonspor'da, transfer çalışmaları yoğunlaştı.

Bordo-mavili kulübün, Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen sol kanat oyuncusu Alex Raphael Meschini'nin transferini bitirmeye çalıştığı bildirildi.

Brezilya'da bulunan kulüp yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca'nın, futbolcunun transferini bitme aşamasına getirdiği ve bu transferin netlik kazanması durumunda Alex'in cuma günü Türkiye'ye geleceği kaydedildi. Alex'in transferinde sorunun olmadığı, ancak son anda terslik çıkması durumunda alternatif isimlere yönelineceği bildirildi.

maskeli61
14.08.2006, 23:51
son durum alex geliyomu arkadaşlar??

atlantis
14.08.2006, 23:56
son durum alex geliyomu arkadaşlar??

inşallah.. bu alternatif sözcüğü ortalarda dolaştıkça kimin geleceği hala merak konusu

omam bıyık
14.08.2006, 23:56

Haberin bu kısmını 4-5 defa okuyup öylece tebessüm edesim geldi.Artık nedense....

Ali Özcan
14.08.2006, 23:58
nedense içimden bir his bu alex in değil de daha büyük bir ismin trnasfer edileceğini söylüyor

Ali Özcan
15.08.2006, 00:00
ayrıca futbolcu transferinde sona yaklaşan kulüpler federasyon tarafından şampiyom ilan edilseydi her sene kesin şampiyon olurduk bence...Bu alex bu sene transferinde sona yaklaştığımız 1.684.243 üncü futbolcu oldu...

U.Sadıkoğlu
15.08.2006, 00:06
zuahahahaha

omam bıyık
15.08.2006, 00:10
Bir de anladığım kadarıyla-bu akşam yerelleri takip eden bir arkadaşım anlattı- Hollandalı Musampa ile anlaşılmış ama Kanca Alex diye ısrar edince iş yatmış.Adama sorarlar be hey Bolu beyi senin teknik donanımın,bilgin ne seviyede ki ben beğendim bu olsun diye ısrar ediyorsun.Toys r us'a girmiş çocuk musun banane ben bunu istiyorum diyorsun.Üstelik bu transferi sanki hata yapma lüksü varmış gibi Gürbulakspor'a yapacaksın.Eğer Musampa gibi bir canavarla anlaşıp sonra mızıkçılık etmişlerse bunların futbol bilgisi,görgüsü Fotomaç yazarları kadardır.(Artık bundan büyük bir aşağılama bulamıyorum ne yapayım)Futbolu bu kadar bilen bir taraftara böyle bir yönetimin denk gelmesi ancak Temel fıkrası olur.

oguzkoc
15.08.2006, 00:21
16 ağustosta çarşamba günü internacional-sao paulo final maçı var arkadaşlar. inşallah maçı veren bir kanal varsa alexi izleriz...

Ali Özcan
15.08.2006, 00:23
16 ağustosta çarşamba günü internacional-sao paulo final maçı var arkadaşlar. inşallah maçı veren bir kanal varsa alexi izleriz...

maç 03.45 te tv 8 de arkadaşım...bilgine

AYRICA BENİM GİBİ iNGİLTERE LİGİ HASTASI OLANLARA DUYURULUR

PREMIER LİG BU HAFTA BAŞLIYOR

PREMIER LİG 1. HAFTA

19 AĞUSTOS CUMARTESİ

SHEFFIELD UNITED-LIVERPOOL 14:45 ( C ) F.ENGİN

NEWCASTLE UNITED-WIGAN ATHLETIC 18:30 ( B ) E.GONLUSEN

20 AĞUSTOS PAZAR

MANCHESTER UNITED-FULHAM 15:30 ( C ) F.ENGİN

CHELSEA-MAHCHESTER CITY 18:00 ( C ) E.GONLUSEN

22 AĞUSTOS SALI

TOTTENHAM-SHEFFIELD UNITED 22:00 ( C ) F.ENGİN

23 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

MIDDLESBROUGH-CHELSEA 22:00 ( C ) E.GONLUSEN

oguzkoc
15.08.2006, 00:29
maç 03.45 te tv 8 de arkadaşım...bilgine

bilgilendrme için teşekkürler arkadaşım...

buda alexin bir golü ama bir golle bir futbolcunun kalitesi belli olmaz tabi...

http://www.youtube.com/watch?v=LfQ6U5vDkI0

Ali Özcan
15.08.2006, 00:33
bilgilendrme için teşekkürler arkadaşım...

buda alexin bir golü ama bir golle bir futbolcunun kalitesi belli olmaz tabi...

http://www.youtube.com/watch?v=LfQ6U5vDkI0

önemli değil...abi ne gol atmış yaw öle...90 daki tozları almış resmen...heyecanlandım...Fenerli Alex e rakip olabilir mi acaba ?

Adnan Mollasalihoğlu
15.08.2006, 00:36
Alex

Nome: Alex Raphael Meschini
Data de nascimento: 25/03/1982
Partidas pelo elenco profissional: 63
Gols pelo elenco profissional: 12
Local de nascimento: Cornélio Procópio PR
Altura: 1m75cm
Peso: 71Kg
Clubes: Guarani (2003-04); Internacional (desde 2004)

oflu_61_ts
böyle firikik atsın yeter

oflu_61_ts
bu arada nobre türk oldu

Ali Özcan
15.08.2006, 00:38
bu arada nobre türk oldu

bu saatte Türk mü olunur yaw ? Borsa etkilenmesin diye bu saatte açıklıyorlar heralde...

gerçekefsane
15.08.2006, 00:38
Alex geliyor mu, ümitlenmeyin gelmez. Diğer oyuncu kim olacak. Ali Güneş'mi, Sedat mı.

Travelair
15.08.2006, 00:46
S-tv'de Ahmet Ağaoğlu var

Yattara123
15.08.2006, 00:53

TSigalko
15.08.2006, 00:59
Sayitoğlu'da Gilberto ile anlaştıklarını açıklamış.Kanca, Alex ile birlikte geliyomuş.Hangisi doğru bunların şimdi.Yoksa her 2side mi:)

DKaraduman
15.08.2006, 01:33
Sayitoğlu'da Gilberto ile anlaştıklarını açıklamış.Kanca, Alex ile birlikte geliyomuş.Hangisi doğru bunların şimdi.Yoksa her 2side mi:)

inşallah öyledir:)

coolank
15.08.2006, 02:02
arkadaşlar acaba hep transfer transfer diyoruz da acaba bize genel bir koordinatör ya da futbol terimi ile menajer lazım değil mi ? ben şahsım adına Sinan Engin i çok isterim .. adam zaten trabzonlu mardinli değil yani yerlinin yerlisi gibi manyak bir mantıga uyuyor da .. çok da iyi olmaz mı sizce ? gerçi şimdi bizim bu forumda futboldan anlamıyor diyenler çıkar o allahın emri .)))))bizim forum müthiş ya dehalar var burada.)))bu arada kanaltürk de söyledi bjk ricardinho yu bonservis bedeli olarak 2 milyon DOLARA almış kendi ise yıllık 1.5 milyon euro alacak ... vay vay vay vay vay yazıklar olsun .. arkadaşlar ne alex i ya ?????????????????? isterse ne olursa olsun adamlar 2 aydır güya almaya ugraştıgımız adamı pat diye aldı ve çok ii adam olaganüstü adam ..istanbul da inönü de bjk maçında başkan dahil hepimiz seyrederiz ...başkan 8.5 milyon EURO yu koydun cebe ( 7.5 değil ) tamam eyvallah başkansın ama ayıp oluyor yıldızı sat yıldız alma marcelinho yu sayma zaten fatihi sattın .. al şu ricandinho yu eyvallah diyelim deseydik yani alex ne oynar ne çıkar azcık da isim lazım hep sıradan olmaz ki ..başkan kaleci yok sol taraf yok forvet yok başkan aralık ayına az kaldı başkan .. ha son söz başkan tv de söyledi sayın demirören cebinden tam 23 MİLYON DOLAR harcamış başkan sen 15 harca yeter ama kulube borç yazma .)))))

SAYGILARIMLA ..

maskeli61
15.08.2006, 02:13
arkadaşlar acaba hep transfer transfer diyoruz da acaba bize genel bir koordinatör ya da futbol terimi ile menajer lazım değil mi ? ben şahsım adına Sinan Engin i çok isterim .. adam zaten trabzonlu mardinli değil yani yerlinin yerlisi gibi manyak bir mantıga uyuyor da .. çok da iyi olmaz mı sizce ? gerçi şimdi bizim bu forumda futboldan anlamıyor diyenler çıkar o allahın emri .)))))bizim forum müthiş ya dehalar var burada.)))bu arada kanaltürk de söyledi bjk ricardinho yu bonservis bedeli olarak 2 milyon DOLARA almış kendi ise yıllık 1.5 milyon euro alacak ... vay vay vay vay vay yazıklar olsun .. arkadaşlar ne alex i ya ?????????????????? isterse ne olursa olsun adamlar 2 aydır güya almaya ugraştıgımız adamı pat diye aldı ve çok ii adam olaganüstü adam ..istanbul da inönü de bjk maçında başkan dahil hepimiz seyrederiz ...başkan 8.5 milyon EURO yu koydun cebe ( 7.5 değil ) tamam eyvallah başkansın ama ayıp oluyor yıldızı sat yıldız alma marcelinho yu sayma zaten fatihi sattın .. al şu ricandinho yu eyvallah diyelim deseydik yani alex ne oynar ne çıkar azcık da isim lazım hep sıradan olmaz ki ..başkan kaleci yok sol taraf yok forvet yok başkan aralık ayına az kaldı başkan .. ha son söz başkan tv de söyledi sayın demirören cebinden tam 23 MİLYON DOLAR harcamış başkan sen 15 harca yeter ama kulube borç yazma .)))))

SAYGILARIMLA .. sana helel olsun topragım daha söylenecek o kadar çok şey varki klavyeyi kracam şimdi sinirden.....allahım sen sabır ihsan ver yarabbi...

oflu_61_ts
15.08.2006, 02:16
Çete davası

Atilla TÜRKER

Hakem Cem Deda için "Çete olmuş bunlar" diyen Albayrak, Disiplin Kurulu’na gönderildi. Deda ailesinin de tazminat davası açacağı öğrenildi.

TRABZONSPOR-Vestel Manisa maçı sonrası hakem Cem Deda için "Adamın babası hakem, oğlu hakem. Çete olmuş bunlar" diyen Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu’na sevk edildi. Albayrak’ın asgari bir ay hak mahrumiyeti cezası alacağı bildirildi.

1 ay hak mahrumiyeti

Basında çıkan haberleri değerlendiren Federasyon Hukuk Kurulu’nun, dün yaptığı toplantıda dosyayı, Disiplin Kurulu’na gönderdiği belirtildi. Disiplin Talimatı’nın 24. maddesinde yer alan "hakeme ve teşkilat mensuplarına hakaret" başlıklı hüküm gereği, Albayrak’ın 4 maç ya da bir ay hak mahrumiyeti cezası alacağı ifade edildi.

Bu arada FIFA kokartlı eski hakemlerden Sadık Deda’nın da olaydan üzüntü duyduğu belirtildi. Yorum yapmak istemeyen Sadık Deda ve ailesinin, Nuri Albayrak hakkında hakaret davası açacağı öğrenildi. Faal Futbol Hakemleri Derneği de, Cem Deda’nın düşüncesi doğrultusunda hareket etme kararı aldı.

Cezalar açıklanıyor

Dernek genel başkanı Selçuk Dereli, "Tüm yöneticilerin çok daha duyarlı olması gerekiyor. Doğrusu, talihsiz bir demeç. Üzgünüz" dedi. Karşılaşma esnasında taraftarlarının, sahaya çok sayıda yabancı madde atması ve bir su şişesinin de yardımcı hakeme isabet etmesi nedeni ile Trabzonspor, Disiplin Kurulu’na sevk edilecek. Bu arada Trabzonspor’un Internacionalli Alex’in transferinde sona yaklaştığı öğrenildi. Öte yandan ligin ilk haftasındaki taşkınlıklar nedeniyle ceza kuruluna sevkedilen G.Saray, F.Bahçe, Beşiktaş, Sivasspor, Konyaspor, V.Manisa ve Ankaragücü ile ilgili dosyalar, bugün karara bağlanacak hürriyet gazetesi yeni haberi

Berat
15.08.2006, 02:18
Alex sol kanat değil sol iç oynuyor ama bizimkiler sol kanada da bir adam almayacaklarsa alex'i sol kanat niyetine alıyorlardır..Ne de olsa Lazaroni'nin sistem(!)inde kimin nerede oynadığı belli değil.. Mevkisi bizim ihtiyacımızla örtüşmemesine ve yeteri kadar izlememiş olmama rağmen, izlediğim kadarıyla Alex oldukça iyi bir futbolcu..

AMA; Kiki Musampa.. Bu adamla anlaştıkları fakat almadıkları doğruysa tüküreyim onların futbol bilgilerine..

canh55
15.08.2006, 02:19
bu alex denen adam gerçekten takıma çok fayda sağlayacak ama adamı sol kanatta oynarken hiç görmedim ben arkadaşlar. ya bu yönetim artık murata solda güvenip alexi syzmekin bi üst kalitesi diye aldılar yada alexten sol kanat yapacağız hayırlı olsun.

eğer olursa şöyle bişey olacak

...................tolga..................
fatih...stepanov...çağdaş...murat
...........hüseyin....hasan...........
yattara........alex.....................
.............marcelinho.................
...............umut.......................
1-1 berabereyken umutu yedek kulübesine alırsa bence alex çok fazla bir şey değiştiremez. boşuna taktik kurmak zaman kaybı değil mi

maskeli61
15.08.2006, 03:12
Çete davası

Atilla TÜRKER

Hakem Cem Deda için "Çete olmuş bunlar" diyen Albayrak, Disiplin Kurulu’na gönderildi. Deda ailesinin de tazminat davası açacağı öğrenildi.

TRABZONSPOR-Vestel Manisa maçı sonrası hakem Cem Deda için "Adamın babası hakem, oğlu hakem. Çete olmuş bunlar" diyen Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu’na sevk edildi. Albayrak’ın asgari bir ay hak mahrumiyeti cezası alacağı bildirildi.

1 ay hak mahrumiyeti

Basında çıkan haberleri değerlendiren Federasyon Hukuk Kurulu’nun, dün yaptığı toplantıda dosyayı, Disiplin Kurulu’na gönderdiği belirtildi. Disiplin Talimatı’nın 24. maddesinde yer alan "hakeme ve teşkilat mensuplarına hakaret" başlıklı hüküm gereği, Albayrak’ın 4 maç ya da bir ay hak mahrumiyeti cezası alacağı ifade edildi.

Bu arada FIFA kokartlı eski hakemlerden Sadık Deda’nın da olaydan üzüntü duyduğu belirtildi. Yorum yapmak istemeyen Sadık Deda ve ailesinin, Nuri Albayrak hakkında hakaret davası açacağı öğrenildi. Faal Futbol Hakemleri Derneği de, Cem Deda’nın düşüncesi doğrultusunda hareket etme kararı aldı.

Cezalar açıklanıyor

Dernek genel başkanı Selçuk Dereli, "Tüm yöneticilerin çok daha duyarlı olması gerekiyor. Doğrusu, talihsiz bir demeç. Üzgünüz" dedi. Karşılaşma esnasında taraftarlarının, sahaya çok sayıda yabancı madde atması ve bir su şişesinin de yardımcı hakeme isabet etmesi nedeni ile Trabzonspor, Disiplin Kurulu’na sevk edilecek. Bu arada Trabzonspor’un Internacionalli Alex’in transferinde sona yaklaştığı öğrenildi. Öte yandan ligin ilk haftasındaki taşkınlıklar nedeniyle ceza kuruluna sevkedilen G.Saray, F.Bahçe, Beşiktaş, Sivasspor, Konyaspor, V.Manisa ve Ankaragücü ile ilgili dosyalar, bugün karara bağlanacak hürriyet gazetesi yeni haberi
iyi olmuş ****** başkan yaparmı böyle bişey başkan işte .... başkanı başkanlıktan atsınlar bunu ömür boyu ceza versinler.. ama olmazki nede olsa şimdi haluk ulusoy girer devreye siz merak etmeyin

ayrıca o pet şişesiyle kendini yere atıp kıvranan ve sahanın içine dogru koşan hakeminde ... bide bizim maçta pet şişe atıldıysa bjk maçında pet şişe yagdı bakalım cezalar ne olacak bekliyoruz merakla.....

Nytre
15.08.2006, 07:34
cem dedayada maç vermesinler 3-4 hafta....

sarman61
15.08.2006, 08:22
Arkadaşlar alex hakkında bilgisi olan arkadaşlar vardı hakkında yorum yapabilirmi. Birde yattara için başvuruda bulunacak yönetim türk statüsünü geçirecekmiş. O zaman bizde 2 tane yabancı alabiliriz.

DİNÇ
15.08.2006, 08:51
maskeli61
fatihten gelen para nerde???? haziranda stad başlıcaktı nerde????? ya bunlar şerefsiz anca reklam yapsınlar trabzonsporumuzun üstünden rant saglasınlar .....

Biraz ağır olmuyormu....
Ben de sevmiyorum ama bahsettiğiniz kişi Trabzonspor başkanı...
Biz çocuklarımıza Trabzonspor ve şerefin aynı şey olduğunu öğretirken, hiç sevmesek de başkana şerefsiz demek ağır ithamlar...
Yazdıklarınıza dikkat edin biraz...

Emin
15.08.2006, 09:01
Trabzonsporun kanayan yarası sol kanat için Fenerbahçenin ipini çektiği ve ayrılma noktasına geldiği Anelka'yı öneriyorum. Basın parayı alın Anelkayı. Tabi bizim yönetimin buna gücü yeter mi bilemem. Sağda Yattara solda Anelka acayip bişey olurdu herhalde....

LaZoNi
15.08.2006, 09:08
Trabzonsporun kanayan yarası sol kanat için Fenerbahçenin ipini çektiği ve ayrılma noktasına geldiği Anelka'yı öneriyorum. Basın parayı alın Anelkayı. Tabi bizim yönetimin buna gücü yeter mi bilemem. Sağda Yattara solda Anelka acayip bişey olurdu herhalde....

Emin Arkadaşım, Anelkanın birkaç avrupa maçı dışında gerçek performansında oynadığını hiç gördünmü TR'de ? Sıradan bir futbolcu ondan daha iyidir adam keyfine göre maçlara çıkıyor böyle bir futbolcuyu istermisin ? Söylediğin futbolcu çok saçma bir futbolcu olacaktır benim kanaatimce adamda TR düşüncesi artık tamamen bitmiş ingiltere diyor başka birşey demiyor üstüne üstün birde Trabzon yani düşüncelerinizi daha mantıklı yansıtırsak daha faydalı bir başlık olacağını düşünüyorum.

Şenol YİĞİT
15.08.2006, 09:10

Anelka benim bildiğim forvet adamı solda oynayamaz...
bakma sen daum onu heryerde oynattı....

poetricus
15.08.2006, 09:24
Arkadaşlar akşam TTV'de Halil Şanlı'nın söylediğine göre Internacial'den Alex Cuma günü imzaya geliyormuş. Hakkında ben bir şey bilmiyorum. Halil Şanlı'ya göre 24 yaşında ve süper bir yetenekmiş. Bu adamın söylediklerinden "Allah Bir...Peygamber Hak" gibi şeyler dışında hiçbir şeye inanmam ama umarım söylediklerinin hepsi doğrudur. Yine aynı habere göre sağ kanat için FB'den Serkan Balcı ve BJK'dan Ali Güneş için uğraşıyormuş bizim yönetim. Umarım yalandır!

Jester
15.08.2006, 09:25
Alex işi ile ilgili kafamdaki soru işareti şu: Eğer gazetelerde yer aldığı gibi tam olarak anlaşmadılarsa, yarın gece finalde çok iyi oynaması halinde kulübü fiyat artıracaktır ve almamız mümkün olmayacaktır. Ayrıca hem hiçbir Brezilya kaynağında böyle bir haber geçmiyor hem de şu günlerde Inter'in herhangi bir kulüp ve kişiyle transfer görüşmesi yapacağını hiç sanmıyorum. Üstelik haberdeki teknik tutarsızlık da şu: Bu adamın o saatte maç yapıp sonra bizimkilerin transfer görüşmesi yapıp işi bitirip adamı Türkiye'ye getirmesi en erken Cumartesi(ayın 20'si, bunu bin kere yazdım) Bu yüzden tüm gazetelerde yer alan alex'te sona yaklaşıldı aksilik olmazsa Cuma'ya burada haberinin yalan olduğunu düşünüyorum. Bence iki ihtimal var, ya iş bitti ve adam Cumartesi'ye burada, ya da bu iş olmayacak.

Alexin olmaması durumunda alternatifinin kim olduğu bugünkü Fanatikte yer alıyor. Fluminense'li Juliano. Ben alex'ten çok daha yüksek bir ihtimal veriyorum.

mahmuter61
15.08.2006, 09:36
Arkadaşlar hepimiz birilerine kızıyoruz ama ne olursa olsun bir hemşerimize ve hele hele TRABZONSPORUN Başkanına kimse şerefsiz ve bunun gibi söz sarf edemez!Yazılanlara dikkat edelim.Aşalayıcı ve onur kırıcı söz etme kimsenin haddine değil.Burda saygımızı bırakmadan eleştirelim lütfen!!!

sarman61
15.08.2006, 09:44
Burdaki hiç bir şahıs başka bir şahısa şerefsiz diyemez. Kullanılan kelime çok ağır dır. İnsanları yargılamak size mi düştü.

ersints
15.08.2006, 09:50
aynı mevzu üzerine defalarca yorum yapmaya gerek yok.adam bir hata yapmıştır.özür diler olur biter.hatalı insanın üzerine gidip onu tekrar hata yapmaya zorlamak yerine gülzece yaklaşıp hatasını düzeltmesine yardımcı olmak lazım.kimse yanlış anlamasın ben yapılan yorumları eleştirmiyorum.aynı hata üzerine sürekli konuşmayı yanlış buluyorum sadece.

kolombo
15.08.2006, 09:55
15 Ağustos 2006 Salı 09:16

Fatih Tekke "Zenith benim hedeflerime uyan bir takım değil, zaten oraya transferi ben istemedim kulübüm istedi. Gönlüm hedefi olan bir takımda oynamak. Artık Fenerbahçe olmaz demiyorum. Gerekirse Fener forması giyerim" dedi.

alın size bomba haber

ersints
15.08.2006, 10:00
15 Ağustos 2006 Salı 09:16

Fatih Tekke "Zenith benim hedeflerime uyan bir takım değil, zaten oraya transferi ben istemedim kulübüm istedi. Gönlüm hedefi olan bir takımda oynamak. Artık Fenerbahçe olmaz demiyorum. Gerekirse Fener forması giyerim" dedi.

alın size bomba haber

sitede konu ile ilgili bir başlık var evet.ama üyelik istiyordu.o yüzden içeriğini göremedim.

Jester
15.08.2006, 10:15
Burayı yönetimin de okuduğuna inandığım için uzun zamandır içimdeki bir konuyu yönetime ve başkana hitaben yazmak istedim, lütfen hoşgörün.

Sayın Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri,

Transferde siz kendinize ne kadar mazeret bulsanız da bu kulübün aklı başında tüm taraftarları yaptığınız dramatik hataları görüyor, hepsinin farkında ve itidalli davranarak olması gerekene göre çok az tepki veriyor. Transferde veya başka bir konuda herkes hata yapar, hiç kimse %100'ü tutturamıyor. Fakat biz taraftarların sabrını taşma noktasına getiren konu bu kulübün en tepe noktadaki yetkilileri olarak yeterince dürüst davranmamanız, size göre akıllıca hareket etme, bize göre şark kurnazlığı yöntemleriyle ısrarla aynı hataları yapmaya devam etmeniz ve takımın ve kulübün marka değerini ve prestijini sürekli aşağı çekmenizdir.

Bu konuda çok örnek var ama sonuncusu şu. Siz ne kadar açıklamasanız da öğreniyoruz ki transfer için Ali Güneş ve Serkan Balcı ile ilgileniyormuşuz.

Sayın Başkan şunu lütfen anlayın artık, İstanbul takımlarının istemediği oyunculara talip olmak bu kulübün prestijini ciddi şekilde zedeliyor. Mesele bu oyuncuların iyi veya kötü oyuncular olması değil, hatta bu oyuncular alındığında belli bir yarar da sağlayabilirler. Ama Trabzonspor İstanbul takımlarının gözden çıkardığı futbolcuların ucuza kapatılıp rehabilite edildiği bir yer olmamalıdır, çünkü bu işler bu kulübün değerlerine terstir. Alabiliyorsanız bu takımlardan gerçekten iyi, takımımızın yapısına uygun isimleri alın(örnek isterseniz Can Arat, Hasan Kabze, İbrahim Akın) ama eğer mali yapımız uygun değilse lütfen hiç bulaşmayın. Bu şekilde Trabzon'daki gençlerin de hevesini kırıyor ve takımdan soğutuyorsunuz.

Hepsinden daha acısı da lütfen ama lütfen bir oyuncuya talip oluyorsanız o futbolcuyu üç beş gün içinde alın(bkz. Ricardinho transferi) ya da almayın. Zannetmeyin ki fiyatı indirmek için transferi beklemeye bırakmak kulübün menfaatine bir iştir. Basına yansıyan demeçlerinizde taraftar da sabırsız, onlar da haklı gibi ifadeler görüyoruz. Bizim sabırsızlığımız bir an önce takıma ne idüğü belirsiz futbolcu doldurulmasına yönelik değil, koskoca Trabzonspor'un vasat futbolcuların peşinde iki ay dolaşıp prestijinin iki paralık edilmesine yöneliktir. Tabii bu işlerde gerçekten kulübün menfaatini düşünüp çok para ödememek istiyorsanız, o zaman da planlı programlı hareket eder, doğru dürüst bir scouting ekibi kurar, Haziran'da transfere son noktayı koyarsınız. Sizin "sabırsız" diye nitelediğiniz taraftarlar olarak merakla bekliyor ve soruyoruz: Önümüzdeki sezonun transfer stratejisine yönelik olarak nasıl bir stratejiniz ve planınız var?

Son olarak da yine sakın zannetmeyin ki belli sayıda futbolcu alınca çok iyi transfer yapmış oluyorsunuz. Ne ilginçtir ki hem çıkıp "biz geldiğimizden beridir şu kadar oyuncu aldık, bu kadar sattık" diyerek övünüyorsunuz hem de yine siz ligin ikinci haftasında takım sonunculuğa oturunca çıkıp "bu oyuncuların uyum süreleri var" diyebiliyorsunuz. Eğer gerçekten öyleyse sayın Başkan(ki öyle olabilir), o zaman da Nisan ayında çıkıp "siz bizi transfer sezonunda görün, tüm transferleri kampa yetiştireceğiz, 3-4 takviye ile şampiyonluğa oynayacak çok güçlü bir kadro kuracağız" demeyeceksiniz.

Tutarlı olmak ne zor değil mi sayın Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri?

Saygılarımla.

selçukabi
15.08.2006, 10:16
Arkadaşlar akşam TTV'de Halil Şanlı'nın söylediğine göre Internacial'den Alex Cuma günü imzaya geliyormuş. Hakkında ben bir şey bilmiyorum. Halil Şanlı'ya göre 24 yaşında ve süper bir yetenekmiş. Bu adamın söylediklerinden "Allah Bir...Peygamber Hak" gibi şeyler dışında hiçbir şeye inanmam ama umarım söylediklerinin hepsi doğrudur. Yine aynı habere göre sağ kanat için FB'den Serkan Balcı ve BJK'dan Ali Güneş için uğraşıyormuş bizim yönetim. Umarım yalandır!

Halil Şanlı hakkında kesin haklısın.Alex iyi bir oyuncu, alınır ve takıma uyum sağlarsa tribünleri ayağa kaldırır.Serkan Balcı ve Ali Güneş konusu da doğrudur muhtemelen yönetimin şu ana kadar olan icraatları doğrular nitelikte bu haberi

selçukabi
15.08.2006, 10:18
Emin şaçmalayıp forumu karıştırma

sermin simsir
15.08.2006, 10:38
Arkadaşlar hepimiz birilerine kızıyoruz ama ne olursa olsun bir hemşerimize ve hele hele TRABZONSPORUN Başkanına kimse şerefsiz ve bunun gibi söz sarf edemez!Yazılanlara dikkat edelim.Aşalayıcı ve onur kırıcı söz etme kimsenin haddine değil.Burda saygımızı bırakmadan eleştirelim lütfen!!!

kimse kimseye şerefsiz deme hakkı yoktur.ama sn. başkanında taraftarını gözünün içine baka baka nasıl kandırdığıda ortada

Onurhan
15.08.2006, 10:51
alex in ne olduğunu bilmiyoruz gs den hasan şaşı al o daha mantıklı

champions
15.08.2006, 10:58
biz kaleye yabancı transferi yapcakmıyız acaba eğer olmazsa jeffersonu göndersinler tolga veya başka yerlibi kaleci onun yaptığını yapabilir hem böylelikle bi yabancı daha alırız defansın ortasına olabilir

KuĞu
15.08.2006, 11:01
yerel gazetede r.carlosu ülkerin ts ye hediye edeceği yazıyordu günebakışmıydı neydi tam hatırlayamıyorum gazeteyi :rolleyes:

bahadır2561
15.08.2006, 11:03
yerel gazetede r.carlosu ülkerin ts ye hediye edeceği yazıyordu günebakışmıydı neydi tam hatırlayamıyorum gazeteyi :rolleyes:

ülker bize etse etse 2,5 cola turka hediye eder :D

Doğan BULAT
15.08.2006, 12:06

Ülker trabzona günahını vermez:D

Ali Özcan
15.08.2006, 12:17
abi tırnağın varsa başını kaşıyacaksın...Ülker bize var ya beleş çizi bile hediye etmez...Ben olsam direkt fesh ederim ülker le olan ilişkileri...

schumi
15.08.2006, 12:20
onun için dirayetli yönetim lazım.. bakalım öyle bir yönetim ne zaman göreceğiz!

atlantis
15.08.2006, 12:26
gelen başkan istanbul da oturuyor trabzonu yönetiyor. Her kafa dan bir ses çıkıyor. ihsan kalkavan diyorki; istanbul gibi sanayileşmiş metropol bir şehir varken anadoludan şampiyon beklemek hayal olur diyor.

Tansu Onur Erdoğan
15.08.2006, 12:29
Trabzonsporun kanayan yarası sol kanat için Fenerbahçenin ipini çektiği ve ayrılma noktasına geldiği Anelka'yı öneriyorum. Basın parayı alın Anelkayı. Tabi bizim yönetimin buna gücü yeter mi bilemem. Sağda Yattara solda Anelka acayip bişey olurdu herhalde....fenerden gitmek isteyen adam sence trabzona gelirmi trabzonspor demiyorum trabzon diyorum dikkatinide cekim

Tansu Onur Erdoğan
15.08.2006, 12:30
gelen başkan istanbul da oturuyor trabzonu yönetiyor. Her kafa dan bir ses çıkıyor. ihsan kalkavan diyorki; istanbul gibi sanayileşmiş metropol bir şehir varken anadoludan şampiyon beklemek hayal olur diyor.
futbolun sanayisi trabzon ve anadolu bunu o gerzeğe hatırlatsın

Tansu Onur Erdoğan
15.08.2006, 12:32
serkan balcı yalandır da ali güneş doğrudur nerde bi odun war buluyo bizim yönetim

Ali Özcan
15.08.2006, 12:37
serkan balcı yı verir mi fener yaw?adamlar zaten transfer yapamadı bir de adam satarlar mı ?

Selman
15.08.2006, 12:44
serkan balcı yı verir mi fener yaw?adamlar zaten transfer yapamadı bir de adam satarlar mı ?

Aman gelmesin zaten.Ya bizim sağ kanada ihtiyacımız mı var.Kimi kesecek Yattara'yımı.Defansta da berbat oynar kendileri.İstemez!

Jester
15.08.2006, 12:48
Internacional takımının defans oyuncusu Bolivar Monaco'ya transfer olduğunu ve yarın akşam takımıyla son maçına çıkacağını açıkladı.

Alex ve Trabzon ile ilgili ise hiçbir haber yok, sabah yazdığım gibi ben bugün gazetelerin yazdığı Alex Cuma'ya geliyor işinin yalan olduğunu ve %90 başka bir futbolcuyla(muhtemelen Juliano) anlaşacaklarını düşünüyorum.

korsan61
15.08.2006, 12:53
12:45 - Trabzonspor: Takıma bir iki oyuncu daha katabiliriz...
http://www.milliyet.com.tr/2006/08/15/son/sonspo19.asp

champions
15.08.2006, 13:34
günebakışda roberto carlosla ilgili haberde her zaman olduğu gibi prensipte anlaşıldığı ve bu futbolcunun her masrafının ülker tarafından karşılanacağı yazıyordu ayrıca 33 yaşında olan carlosun 36 yaşında olarak yazıldığıda önemli bi bilgi chelseanin istediği bi oyuncuyu dünyada acaba kaç kulüp alabilir

Telha TANYILDIZI
15.08.2006, 13:35
arkadaşlar ben buu juninhonun neden alınamadığını merak ediyorum 25 tane ricardinhoyu cebinden çıkarır bu adam

Ali Özcan
15.08.2006, 13:36
12:45 - Trabzonspor: Takıma bir iki oyuncu daha katabiliriz...
http://www.milliyet.com.tr/2006/08/15/son/sonspo19.asp

abi varya 1 ile 2 arasında büyük fark var yani 1 sayısı 2 sayısının yarısı eder...bunu bilmeyen yönetimi eleştiriyorum.ya bir adam alırsın ya da 2 adam...1 ya da 2 denmesi açıkçası secon başlayalı 15 gün olmasına rağmen hala bir transfer politikamızın olmadığını net bir göstergesi....yönetim çok iyi niyetli olsa da henüz çok tecrübesiz...

atlantis
15.08.2006, 13:51
Brezilya’daki transfer çalışmaları hakkında da basın mensuplarını bilgilendiren Kafkas şunları söyledi: “Teknik Direktörümüz Lazaroni’nin isteği doğrultusunda 1-2 oyuncuyu daha kadromuza katmak istiyoruz. Brezilya’daki transfer araştırmalarının halen sürmesinin sebebi takip ettiğimiz oyuncularının takımlarının finale kalması. Yönetim Kurulu Üyemiz Faruk Kanca bu şampiyonayı sonuna kadar takip edecek ve Lazaroni’nin kendisine ilettiği 5 isimden bir ya da iki tanesiyle Trabzon’a dönecek. Transfer yapmak için oyuncu almak istemiyoruz. Sırf bu beklentiyi yerine getirmek isteseydik 20 gün önce de transfer yapabilirdik. İzlediğimiz oyunculardan 3 tanesi finale kalan takımlarda futbol oynuyorlar. Final maçlarından sonra gerçekten takıma katkı yapacağına inandığımız futbolcu veya futbolcuları kadromuza dahil edeceğiz”

trabzonspor.org

Analyzer
15.08.2006, 14:06
Sayın Başkan şunu lütfen anlayın artık, İstanbul takımlarının istemediği oyunculara talip olmak bu kulübün prestijini ciddi şekilde zedeliyor. Mesele bu oyuncuların iyi veya kötü oyuncular olması değil, hatta bu oyuncular alındığında belli bir yarar da sağlayabilirler. Ama Trabzonspor İstanbul takımlarının gözden çıkardığı futbolcuların ucuza kapatılıp rehabilite edildiği bir yer olmamalıdır, çünkü bu işler bu kulübün değerlerine terstir.

Fb'nin yıllardır en yetersiz tarafı olan defansında bile kendisine yer bulamayan F.Akyel'i alan da bu yönetim, bjk'nın yetersiz oğlu yetersiz defansının en yeteneksiz oyuncusu Çağdaş'ı alan da bu yönetim. Üstelik bu iki oyuncu geri 4 lüde 2 tane mevki işgal ediyorlar ve her maç rakibe sürüyle pozisyon veriyoruz. Bu yönetim bu kadar bariz hataları yapabiliyorsa, ileride düzgün işlere imza atabileceklerine ihtimal vermek çok zor. Trabzonspor'u sabote etmek isteyenler bile bu kadarını başaramazdı.

champions
15.08.2006, 14:18
monaco fildişili yaya toureyi 4.5 milyon euroya almış 2 sene sonra 10 milon euroya satar bizde hala brezilyadan adam alıcaz

Jester
15.08.2006, 14:23
Kafkas diyor ki 1 veya 2 adam alıcaz ama kaleci arayışımız yok. Olursa 2. adamı hangi kontenjanla almayı düşünüyorlar ne dersiniz?

oguzkoc
15.08.2006, 14:24
Kafkas diyor ki 1 veya 2 adam alıcaz ama kaleci arayışımız yok. Olursa 2. adamı hangi kontenjanla almayı düşünüyorlar ne dersiniz?

syzmek heralde....
yada jefferson gönderilip bi türk kaleci alınabilir... ama sanmıyorum 2 tane transfer yapsınlar bunlar...

gerçekefsane
15.08.2006, 14:26
Brezilya’daki transfer çalışmaları hakkında da basın mensuplarını bilgilendiren Kafkas şunları söyledi: “Teknik Direktörümüz Lazaroni’nin isteği doğrultusunda 1-2 oyuncuyu daha kadromuza katmak istiyoruz. Brezilya’daki transfer araştırmalarının halen sürmesinin sebebi takip ettiğimiz oyuncularının takımlarının finale kalması. Yönetim Kurulu Üyemiz Faruk Kanca bu şampiyonayı sonuna kadar takip edecek ve Lazaroni’nin kendisine ilettiği 5 isimden bir ya da iki tanesiyle Trabzon’a dönecek. Transfer yapmak için oyuncu almak istemiyoruz. Sırf bu beklentiyi yerine getirmek isteseydik 20 gün önce de transfer yapabilirdik. İzlediğimiz oyunculardan 3 tanesi finale kalan takımlarda futbol oynuyorlar. Final maçlarından sonra gerçekten takıma katkı yapacağına inandığımız futbolcu veya futbolcuları kadromuza dahil edeceğiz”

trabzonspor.org

Final maçı ne zaman, final tek maç mı, iki maç üzerinden mi oynanacak.
İzlenen oyuncular alex, wagner, minerio :) sabır, sabır

Oruç
15.08.2006, 14:28
Ali Tandoğan bejeke'den ayrılıyormuş duyduğum kadarıyla. Yönetim alırsa hiç şaşırmayın. Nasıl olsa bejekenin oyuncularına karşı aşırı (!) bir ilgimiz var.

UğurB
15.08.2006, 14:28

Kelime oyunlarina devam edersek iki yabanci demiyor...

sbay
15.08.2006, 14:29
hala transferi bitiremedik.kampa tüm transferleri yetiştireceğiz demişlerdi...ligin ortasına bile yetiştiremediler....

gerçekefsane
15.08.2006, 14:30
Jefferson gider, szymek'i gönderemezler.Ali Güneş, sedat ve A. Tandoğan'dan hangisi gelsin. Biri alınacaksa, A.Tandoğan diyorum

omerislam
15.08.2006, 14:30
ॐ๑SenSiz oLmuYoR..!!!:
Denizin kenarında, yağmur altında
Yürürken sokakta gün batımında
Kafamı yastığa her koyuşumda
Aklımdaki tek şey sensin Trabzon

Hani ağlar ya insan derdi olurda
Hani güler ya insan mutluluğunda
Dertlendiren de sensin mutlu yapanda
ॐ๑SenSiz oLmuYoR..!!!:
Herşeyimsin sen benim canım Trabzon
Her zaman seninleyim korkma Trabzon
Ne hayat pahalılığı ne enfilasyon

Ecelim geldiğinde son nefesimde
Bordo-Mavi kefen var vasiyetimde
Çocukluktan bu yana her dönemimde
Aklımdaki tek şey sendin Trabzon

yusuf atalay
15.08.2006, 14:40
Fb'nin yıllardır en yetersiz tarafı olan defansında bile kendisine yer bulamayan F.Akyel'i alan da bu yönetim, bjk'nın yetersiz oğlu yetersiz defansının en yeteneksiz oyuncusu Çağdaş'ı alan da bu yönetim. Üstelik bu iki oyuncu geri 4 lüde 2 tane mevki işgal ediyorlar ve her maç rakibe sürüyle pozisyon veriyoruz. Bu yönetim bu kadar bariz hataları yapabiliyorsa, ileride düzgün işlere imza atabileceklerine ihtimal vermek çok zor. Trabzonspor'u sabote etmek isteyenler bile bu kadarını başaramazdı.
sana katılıyorum.umarım fatih akyelin yerine ufukhan oynar.

gerçekefsane
15.08.2006, 14:43
Ufukhan sağ tarafta oynayamaz, bir kaç maç oynar sürekliliği olmaz

Jester
15.08.2006, 14:50
ts-kings evet iki yabancı demiyor ama kanca brezilya'dan 1 veya 2 futbolcuyla dönecek diyor, oradan Türk futbolcu getirmesini beklemiyoruz herhalde!

gerçekefsane
15.08.2006, 14:54
ts-kings evet iki yabancı demiyor ama kanca brezilya'dan 1 veya 2 futbolcuyla dönecek diyor, oradan Türk futbolcu getirmesini beklemiyoruz herhalde!

Nobre Türk vatandaşı olursa bu sayı dahada çoğalabilir.:eek:

Muhalif
15.08.2006, 14:54

Kanca bu belli olmaz:D

61viya
15.08.2006, 14:55
Kanca bu belli olmaz:D

Bu cevabı anca sen verebilirdin zaten :)))

Özer Öztekin
15.08.2006, 14:57

trabzonspor.org
Ben hala bu oyuncuları neden takip ettiğimizi anlayamadım....Eğer Lazaroni önerdiyse bunları O zaten biliyodur oyuncuları, neredeyse 2 aydır ordasınız bir-iki maçını da heralde izlemişinizdir, eğer hala oyuncu beğeniyorsanız bu saatten sonra yazık...Bakın FB Lugano yu nasıl aldı...Oyuncuyla ve kulübü ile anlaşırsınız kupa maçlarından sonra getirirsiniz adamı, sizin de orda öyle beklemenize gerek yok...Maçlardan sonra ne olacak merak ediyorum, oyuncuların fiyatı mı düşecek...Yok hala alınıp alınmamasına karar veremediyseniz kusura bakmayın ama bu işi beceremiyorsunuz demektir.

gerçekefsane
15.08.2006, 14:57
spor haberlerinde Lazaroni'nin açıklamalarından bir özet verdiler.

Kısaca, Yıldızlar gökyüzündedir.:eek: :eek: :eek:

bu söz bayağı meşhur oldu. Özkan Sümerden sonra Delgado son olarak Lazaroni.:D :D

atlantis
15.08.2006, 15:04
Final maçı ne zaman, final tek maç mı, iki maç üzerinden mi oynanacak.
İzlenen oyuncular alex, wagner, minerio :) sabır, sabırSao Paolo’nun

Libertadores Kupası İnternacional ile sao paulo 16 ağustos’ta oynanacak tek maç
biz bu maçta başka futbolcuları da beğenir alex ten vazgeçeriz.

gerçekefsane
15.08.2006, 15:06
Sao Paolo’nun

Libertadores Kupası İnternacional ile sao paulo 16 ağustos’ta oynanacak tek maç
biz bu maçta başka futbolcuları da beğenir alex ten vazgeçeriz.

Kaleci Ceni gol atmasında yoksa Ceni'yi forvet oyuncusu olarak beğendiğini söyler nede olsa 60 a yakın golü var :)

atlantis
15.08.2006, 15:13
Kaleci Ceni gol atmasında yoksa Ceni'yi forvet oyuncusu olarak beğendiğini söyler nede olsa 60 a yakın golü var :)

bir taşla iki kuş vurmuş oluruz alsınlar. bir hafta kalede bir hafta forvette oynar:)

sarman61
15.08.2006, 15:17
Arkadaşlar su transfer market sitesine baktımda alex e 2,5 milyon dolar değer biçmişler esas dikkatimi çeken BU ADAM Rafael Sobis 7,5 milyon dolar değer biçilmiş forvet oyuncusu. Bu adamıda yanında alsak olmaz mı. Yattarayı türk yaparsak bunuda alırız takım tam olur.

Özer Öztekin
15.08.2006, 15:17
Taş atabilsek zaten kuş tutacaz, ama kancayla kuş tutmak biraz zor oluyor...

omam bıyık
15.08.2006, 15:27
İnternacional başkanının biyolojik başkanı benim dediği ve Trabzon’a dönmesine izin vermediği Faruk Can pardon Faruk Kanca’nın tek başına neden futbolcu izlemeye gönderildiğini birisi açıklayabilir mi?Yani bu adamın ehliyeti nedir?Teknik direktör müdür?Eski milli futbolcu mudur?Yoksa CM nin scouting ekibinde mi çalışmışlığı vardır vakti zamanında? Bir türlü mantık silsilesi kuramıyorum contalar gevşiyor bu yüzden kafamda.Mesela Sao Paulo da oynayan Mineiro kal u beladan beri bilinen bir topçu ve Brezilya’nın en iyi ön liberolarından.Tek şanssızlığı kalabalık kadro yüzünden milli takımda istikrarlı oynayamamış olması.Yoksa herhangi bir Avrupa ülkesinin milli takımında banko oynayabilir.Şimdi anlamadığım nokta biz bu adamı niçin izliyoruz?Eğer Brezilya ligine bu kadar itibar ediyorsak,her sene oralara gidiyorsak onu tanımamamız mümkün değil 1 ay boyunca izlemeye ne hacet?Bu süre kaybı neden?Yok eğer tanımıyorsak 1 ay sadece bir yönetici izleyip bu işe nasıl karar veriyor.Bir ayda yumurtadan civciv zor çıkıyor biz nasıl 1 ayda Mineiro’nun süper bir futbolcu olduğunu anlayıp onu transfer etmeye yelteniyoruz? En kötüsü de TD ısrar edip alın demişse ve de Kanca yok ben beğenmedim diye almıyorsa ancak yok artık lebron James derim.Böyle amatörlük olmaz.

champions
15.08.2006, 15:30
LAZARONİ İSTEDİ
Uzun süredir Brezilya'da bulunan yönetici Faruk Kanca, Internacıonelli Rafael Alex ile her konuda anlaştı. Alex, Romerito, Marcinho ve Mineiro'dan oluşan 4 kişilik liste kendisine sunulan Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni'nin Rafael Alex'i istemesi üzerine, yönetici Faruk Kanca dün bu oyuncu ve kulübü ile bir kez daha masaya oturdu.
4 YILLIĞINA ANLAŞTI
‰ Daha önce bu oyuncunun bonservisi için 4 milyon dolardan pazarlığa başlayan Brezilya kulübü, Teknik Direktör Lazaroni'nin devreye girmesiyle fiyatı 2.5 milyon dolara kadar indirdi. Faruk Kanca, Internacıonel kulübü ile 2.5 milyon dolar + Fabiano Eller, oyuncu ile de yıllığı 1 milyon dolar olmak üzere 4 yıllık için el sıkıştı.
FİNAL MAÇI YARIN
Orta saha ve sol kanatta görev yapan Alex'in, yarın akşam Libertadores Kupası’nın final maçında Sao Paulo'ya karşı son kez Internacıonel formasını gi
ymesi bekleniyor. İlk maçı deplasmanda 2-1 kazanan Internacıonel'in kupayı almasına kesin gözüyle bakılırken, Faruk Kanca'nın perşembe günü bu oyuncuyu Türkiye'ye getireceği öğrenildi.
MARCİNHO BEKLEMEDE
Alex ile her konuda anlaşma sağlamasına rağmen bütün olumsuzlukları göze alan Lazaroni’nin, bu oyuncuda bir terslik yaşanması halinde Palmeriaslı Marcinho’nun alınmasını istediği belirlendi. Faruk Kanca, oyuncunun menajerine, “Perşembe günü için bavulunuz hazır olsun” diye haber gönderirken, Alman kulübü Hertha Berlin’in Gilberto Da Silva için indirime gitmediği kaydedildi

sarman61
15.08.2006, 15:34
Rafael Sobins geçtiğimz hafta oynanan lik maçta 2 gol birden atmış bence bizim takıma yakıyır bu oyuncu. Hem bizim takımda 1 sen oynasa avrupada azcık görünse verdiğimiz parının 3 misline satarız.

champions
15.08.2006, 15:35
madem ki yabancı kaleci almıyoruz o zaman jeffei gönderelim yerine yerli bi kaleci alalım tolga ve alınacak kaleci jeffin yaptığını yapabilirler açılan kontenjanada önlibero alırız bunun dışında forvet eksiğimiz kalıyo oraya oyunuc almak içinde ya yattara yerli olarak oynayacak yada szymek gönderilecek

oguzkoc
15.08.2006, 15:43
Rafael Sobins geçtiğimz hafta oynanan lik maçta 2 gol birden atmış bence bizim takıma yakıyır bu oyuncu. Hem bizim takımda 1 sen oynasa avrupada azcık görünse verdiğimiz parının 3 misline satarız.

o adamı avrupa görüyo zaten.. yakın bi süre içinde gidecek avrupada iyi bir kulübe. bize bırakmazlar yani... :)

Jester
15.08.2006, 15:45
Ola ki yönetimden birileri okuyordur, forülümü bir daha vereyim.

1) Jeff'i satın(kiralamayın), Ankaragücü'nden Orkun'u alın. Bu çocuk 2 Jeff, 3 Tolga eder, yabancı kontenjanı da açılır.

2) Ön liberoya hiç düşünmeyin, yarın gece kupa finalini oynasın, alın Mineiro'yu getirin.(Ondan sonra Hüseyin'i isterseniz Sibirya'ya gönderin)

3) Sol tarafa -Gilberto'yu alamayacağınız için söylüyorum-, ismi önemli değil, sıfıra inip orta yapabilen, rakip ataktayken de seyretmeyen herhangi bir Brezilyalı (Marcinho olur mesela) alın gelin.

Bizi de kanser olmaktan kurtarın.

Özer Öztekin
15.08.2006, 15:46
Aslında sezon sonunda alacağımız futbolcularla anlaşmışız...Her şey tamammış...hatta futbolcular çantalarını bile toplamış...ama kancayı karşısında gören futbolcular her nedense vazgeçmişler...İşte bu futbolcuların kancayla karşılaştıkları an:
http://www.nastystart.org/images/funny/funny014.jpg

oguzkoc
15.08.2006, 15:47

1) Jeff'i satın(kiralamayın), Ankaragücü'nden Orkun'u alın. Bu çocuk 2 Jeff, 3 Tolga eder, yabancı kontenjanı da açılır.

2) Ön liberoya hiç düşünmeyin, yarın gece kupa finalini oynasın, alın Mineiro'yu getirin.(Ondan sonra Hüseyin'i isterseniz Sibirya'ya gönderin)

3) Sol tarafa -Gilberto'yu alamayacağınız için söylüyorum-, ismi önemli değil, sıfıra inip orta yapabilen, rakip ataktayken de seyretmeyen herhangi bir Brezilyalı (Marcinho olur mesela) alın gelin.

bunları yapacak yönetim nerede? ever orkun genç yaşına rağmen iyi bir kaleci bence de... önlibero ve sol kanat konusunda da yüzde yüz haklısın

champions
15.08.2006, 15:47
yaya toureyide bütün avrupa biliyodu ama monacu 4.5 milyon eurya aldı aynı şekilde isakssonu da bütün avrupa biliyo ama city 3 milyon euroya aldı onuda
bu kulüplerin verdiği paraları bizde verebiliriz

sarman61
15.08.2006, 15:49
Aslında sezon sonunda alacağımız futbolcularla anlaşmışız...Her şey tamammış...hatta futbolcular çantalarını bile toplamış...ama kancayı karşısında gören futbolcular her nedense vazgeçmişler...İşte bu futbolcuların kancayla karşılaştıkları an:
http://www.nastystart.org/images/funny/funny014.jpg

gÜZEL FOTOĞRAF. Kim yaptıysa eline sağlık. :D

sarman61
15.08.2006, 15:52
o adamı avrupa görüyo zaten.. yakın bi süre içinde gidecek avrupada iyi bir kulübe. bize bırakmazlar yani... :)

Fenerbahçe ilgeleniyor diye bir haber çıktı hürriyette.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/4750600.asp?m=1&gid=69&srid=3052&oid=6

Travelair
15.08.2006, 15:54
yaya toureyide bütün avrupa biliyodu ama monacu 4.5 milyon eurya aldı aynı şekilde isakssonu da bütün avrupa biliyo ama city 3 milyon euroya aldı onuda
bu kulüplerin verdiği paraları bizde verebiliriz

Side'de cam ustasına yanımda sormuşlardı. Ne kolay öyle istediğiniz hayvan figürünü 2 dakkada hemen yapıveriyorsunuz iyi iş. Ve cam ustasından klasik bir cevap: 2 Dakika artı 20 sene...

O oyuncular oralara gidiyor hem de alabileceğimiz fiyatlara ama;

"Artı" kısımlarına gelirsek, gelişmiş sosyal şartları olan kentlere, en üst düzey mücadele eden kaliteli liglere gidiyorlar

Bize gelmeleri o artıların paraya dönüşmesiyle sonuçta 2 3 kat fazlasına sonuçlanır ve problemlerin üstü kapatıldığı için ise yeterli verim alınamaz büyük ihtimal. Trabzonspor kalkınmak istiyorsa kendi şehriyle birlikte kalkınmalı Birbirlerine sırtlarını dönmemeliler

champions
15.08.2006, 16:00
bu haberi daha önce duymuştum fener parayı basar bu adamı alırsa bizde burda hala avrupadan izleyenler var bize gelmez demeye devam edelim(gerçi önemli olan yönetimin ne düşündüğü yada düşünemediği şu ana kadar forvet transferiyle ilgili hiçbi açıklama yapmadılar elimizde çok iyi bi para varken çok iyibi forvet alabiliriz) böyle düşünürsek zaten bize kimse gelmez alex de gelmez tek bizmi izliyoruz böyle bi kupayı hayır büyük küçük bir sürü kulüp izliyordur

Murat Acar
15.08.2006, 16:03

Güzel yazmışsın ama iki şey eksik birincisi....; Geçen yıl sultan için yanlız kalıyor yanına biri lazım diye bağırıyorduk şimdi Umut'un yanına o sıfırdan ortaları alabilecek bir forvet lazım bu ersen olamazzzz.
İkincisi ve en önemliside bu transferleri yapabilecek bir YÖNETİM KURULU transfer etmek.Onuda kim yapar bilmiyorum artıkk.Bunlar yapılanakadarda biz çoktan kanser oluruz sanırım.Sonumuzu hayr eylesin ALLAH NE DİYEYİM ARTIK

champions
15.08.2006, 16:08
Travelair
evet haklısın futbolcunun monacoya gitmesinin nedeni sadece takımın bulunduğu monaco şehri olabilir (avrupanın en modern şehirlerinden biri )
citye gitmenin nedenide sadece premier ligde oynamaktır bence trabzonsporun bu dezavantajları yok etmeliyiz ama buda kolay değil
trabzonsporu avrupada önemli bi kulüp haline getirmek için her yıl avrupada belli yerlere gelmek(çeyrek yarı finaller falan ) gerekiyorbunun dışında yapılacak yıldız transferleride önemli bunun içinde para lazım

gerçekefsane
15.08.2006, 16:34
. Faruk Kanca, oyuncunun menajerine, “Perşembe günü için bavulunuz hazır olsun” diye haber gönderirken, Alman kulübü Hertha Berlin’in Gilberto Da Silva için indirime gitmediği kaydedildi

Perşembe günümü :eek: :eek: :eek:

Jefferson'u gönderin. Alex ile birlikte Marcinho'yu alın gelin.

tunganyan
15.08.2006, 16:36
LAZARONİ İSTEDİ

MARCİNHO BEKLEMEDE
Alex ile her konuda anlaşma sağlamasına rağmen bütün olumsuzlukları göze alan Lazaroni’nin, bu oyuncuda bir terslik yaşanması halinde Palmeriaslı Marcinho’nun alınmasını istediği belirlendi. Faruk Kanca, oyuncunun menajerine, “Perşembe günü için bavulunuz hazır olsun” diye haber gönderirken, Alman kulübü Hertha Berlin’in Gilberto Da Silva için indirime gitmediği kaydedildi
çüşş yaaa perşembe için bavulunu hazırla demişşş basına bakarmısınız yaa öyle basit bi haberle gelmemişler adamın ağzından çıkna kelimeleri teker teker orjinal metin olarak sunmuşlarr...bavulunu hazırla demiş....allah allahhh..böyle de haber yapılmaz ki kardeşim yaaaa..telefonlarını falan mı dinliyorlar bu adamların???

coolank
15.08.2006, 16:38
hüseyini eger satabiliyorsa hemen satsın yönetim çok acil ve ivedilikle ....fatih gene bir giderayak takıma hizmet etmiş olur ...hasan üçüncü eger hüseyin kadar oynamazsa ben bir şey bilmiyorum zaten vestel maçında çok ii oynadı bence kendi kapasitesi kadarı ile ....en azından koşuyor mücadele ediyor ... yönetimde gene bir şeyler oldu kapalı kapılar ardında kaleci işi yattı sanırım ...ne zaman jeff veya tolga yumurtlar ( tolga nın gs ile maçı gibi istanbuldaki ) yönetim der ki aaa kaleci alalım tabii ki sezon bitmiş olur .....yani maçlar vardır ama anlamı kalmamıştır ...yerli kaleci bu zamanda almak çok zor kim verir direk kalecisini ?????ya tolgaya kalacagız ki öle gözüküyor ya da malesef diger facia jeff e ....tabii ki sayın hoca jeff i bırakırsa ...o da vatandaş kıyagı yapıyor sanırım .. kale şart sola adam şart önlibero şart forvet şart gerçi forvet kısmen bunlardan daha az önemde ... zor zor çok zor .. gene bize hüsran düşecek 2006 falında..

A.T.R
15.08.2006, 16:40
Rafael Sobis'i internacionalden ancak avrupanın büyük klüpleri alır.Bu Kadar Futbolla içe içe olan sayın arkadaşların Rafael Sobis'i yeni duyuyor olmaları şaşırtıcı. Bu genç çocuk brezilya 19 yaş altı milli takımında oynarken hiç kimse durduramıyordu ama o zaman hafızam beni yanıltmıyorsa sağ açık oynuyorduç eurosport macları vermişti ve yine yanılmıyorsam o Tunuvada bizim milli takım da vardı.
Neyse bunu gecelim Alex gelecek deniyor ,iyi kaliteli deniyor ama bilmediğiniz bir şey var ( ya da zaten biliyorsunuz) adamın savunma yönü zayıf ,bu durumda bizim takımın orta sahasında kim savunma yapacak?Bir de Fatih Akyele kızanları anlamakta güçlük çekiyorum gecen sene geldiğinden beri hiç bir macta sırıtacak bir hata yapmadı evet bu sezon pek iyi başlayamadı ama unutmayın ki parmagı kırıktı ve sakatlıktan çıkan adam bu tür sakarlıklar yapabilir. Haa çağdaş konusunda tamamen size katılıyorum ondan bi cacık olmaz.Aslında bu sene biz gecen senden daha heyecanlı maclar izleyecegiz tabi ki bu daha başarılı olacağız anlamına gelmiyor.Bakalım göreceğiz.Hayırlısı olsun

canh55
15.08.2006, 16:57
1 oyuncu şimdi 1 oyuncu devre arasında alınır bence.takım gaziantep maçında da puan kaybedebilir ama ondan sonra evimizde oynayacağımız maçı kazanacağız sonra da 5.hafta beşiktaş deplasmanı var ..o maçtan galibiyet bekliyorum ahan da buraya yazıyorum ..çok ciddiyim..

Telha TANYILDIZI
15.08.2006, 17:10
1 oyuncu şimdi 1 oyuncu devre arasında alınır bence.takım gaziantep maçında da puan kaybedebilir ama ondan sonra evimizde oynayacağımız maçı kazanacağız sonra da 5.hafta beşiktaş deplasmanı var ..o maçtan galibiyet bekliyorum ahan da buraya yazıyorum ..çok ciddiyim..

nereye yazdın yazın okunmuyorrrrrr

coolank
15.08.2006, 17:11
fatih akyel eger sag bek oynarsa çok kötü hatalar yapar adam zaten diyor ben oynayamam sag bek diye ama yok illa hoca oynatacak sag bek .. niye çünkü adamı taraftarın önüne atacak .. taraftar zaten zor kabul etti adamı .. allah var geçen sene iyi ikili oldular göbekte ... hele gs maçında fatih çok ii top oynadı ..ama çagdaş alındı müthiş adam sag var sol var hızlı kafaya çıkıyor ilerde gol arıyor kademe muhteşem hiç böle adam kesilir mi :D .. ey allahım ya her gelen takımın bir orasını bir burasını kurcalıyor .. hüsnü hoca çay kahve muabbet kıymalı peynirli yiyor sanırım ...hüsnü hoca konuş biraz konuş hocayla eger seni adam yerine koymuyarsa da çok konuş en azından kendini kurtar kafa sallamakla olmaz ..

SAYGILARIMLA ...

hüsnü hoca acaba lazaroni yi yiyip kendimi geçmeyi planlıyor takımın başına .???yok canım yapmaz hüsnü hoca :D

eren_61
15.08.2006, 17:16
arkadaşlar ben bu alex olayına yeni bir boyut getireyim.bence hiç inanmayın sadece zaman kazanmak için ortaya atılan iddia.ben hiçte umutlu değilim

DİNÇ
15.08.2006, 17:35
Basın Sözcüsü Kafkas: "Zamana ihtiyacımız var"
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas bugün saat 11.00’de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenledi. 2006/07 futbol sezonuna iyi bir başlangıç yapamamanın üzüntüsü içinde olduklarını belirten Kafkas, “Aramıza katılan yeni futbolcularla iyi bir ekip oluşturduk. Ancak, sezon başı olması itibariyle daha tam hazır hale gelemedik, biraz zamana ihtiyacımız var. Camiamız böyle günlerde bize destek olmalı.” dedi.

‘Teknik ekibe ve oyunculara güveniyoruz’
Ligin ilk iki maçında Trabzonspor’un oturmuş kadrolara sahip Kayserispor ve Vestel Manisaspor’la mücadele ettiğini hatırlatan Kafkas, “Bu iki takımın da bizden üstün olmadığı bilinse de bizim tam hazır olmayan ekibimiz karşısında biraz da hakemlerin katkısıyla puan almayı başarmışlardır. Ama biz gelecek maçlar için oyuncu kadromuza ve teknik ekibimize güveniyoruz” diye konuştu.

Dört maçlık periyot
Gaziantepspor, APOEL, Denizlispor ve Beşiktaş karşılaşmalarıyla çok önemli dört maçlık bir periyoda girildiğini söyleyen Kafkas, “Herkesin Trabzonspor’a sahip çıkması gereken bir dönemdeyiz. Bir galibiyetle her şeyin düzeleceğine inanıyorum. Bu, oyuncularımızın motivasyonunu ve kendilerine olan güvenlerini artıracaktır” ifadesini kullandı.

Deda’nın kötü yönetimi
Kafkas, Vestel Manisaspor maçında hakem Cem Deda’nın çok kötü bir yönetim gösterdiği konusunda hakem camiası ve uzmanların hemfikir olduğuna dikkat çekerek, “Hakemin bu yönetimini formsuzluğuna ve lige hazır olmamasına bağlamak istiyoruz. Hakemlerin de insan olduğunu unutmuyor, hata yapabileceklerini biliyoruz. Fakat kendisi yaptığı hatalarla skora etki etmiş ve takımımızın puan kaybetmesine sebep olmuştur” görüşünü seslendirdi.

“Gerekli savunmayı yaparız”
Nuri Albayrak’ın maçın hakemiyle ilgili yaptığı açıklamaların Türk futbolunun gündemine oturduğu kendisine hatırlatılan Zeyyat Kafkas, şöyle konuştu: “Başkanımız Nuri Albayrak’ın futbol geçmişi 20 yıla dayanıyor. Vestel Manisaspor maçından sonra yaptığı açıklamadan dolayı başkanımızı eleştiren futbol kamuoyu, eleştirilerine Albayrak'ın tarzının sevgi, saygı ve hoşgörüye dayalı olduğunu ve açıklamaya hayret ettiklerini ifade ederek başlamışlardır. Dolayısıyla gerçekten hakkımızın gaspedildiği ve Trabzonspor'un en yetkili temsilcisinin de Nuri Albayarak olduğuna göre maçtan sonra sıcağı sıcağına yanlış bir kelime kullanmış olabilir. Ama orada, hakem müsesesinin çok önemli bir müessese olduğunu, bu mesleğe adım atacak olan insanların babadan oğula, dededen toruna değil de, kendi becerisi, bilgisi, görsel başarısı ve yeteneği ile bu mesleğe adım atması gerektiğini' ifade etmiştir. Eğer kendisi PFDK’ya sevk edilirse, biz de gerekli savunmayı yaparız.”

Kemal Belgin’e kınama
Kafkas ayrıca, bir televizyon programında Başkanımız Nuri Albayrak aleyhinde açıklamalar yapan Kemal Belgin’i de kınayarak, “Sarf ettiği hakaretler başkanımıza ve yönetimimze değil, bütün camiaya yapılmıştır. Çünkü Trabzonspor camiası onun bahsettiği sıfatlarda birini kulübün başkanlığına seçip göreve getirmez. Bizim camiamız ne yaptığının bilincinde olan bir camiadır. Bu nedenle, kendisini Trabzonspor camiasından özür dilemeye davet ediyorum” dedi.

MHK’ye güven tam
Sezonun başında hakemlerden yakınmaya başlamak istemediklerini, sadece Trabzonspor’un haklarını korumaya çalıştıklarını ifade eden Basın Sözcümüz, şöyle devam etti: “Canımızı yakacak bir fiil, Trabzonspor’un haklarını taciz edecek bir davranış olursa biz de gerekli tepkiyi koyarız. MHK’ye ve Başkanı Mustafa Çulcu’ya olan güvenimiz tam. Herşeye rağmen, dört büyük kulübün maçlarını mutlaka FIFA kokartlı hakemlerin yönetmesini istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Brezilya’daki transfer çalışmaları

‘Kaleci arayışımız yok’
Kafkas, bir kaleci arayışı içinde olmadıklarını net bir biçimde ifade ederken, “Üç kalecimiz de başarılıdır. Diğer mevkiler konusunda, hocamızın raporu doğrultusunda transfer yapmamız olasılık dahilinde” dedi. Basın Sözcümüz ayrıca, Fatih Tekke’yi transfer eden Zenit kulübünün Hüseyin’le ilgili resmi bir teklif yapmadığını da sözlerine ekledi.

Fatih Tekke’ye övgü
Zeyyat Kafkas, konuşmasının sonunda Vestel Manisaspor maçı sırasında ve bitiminde taraftaların Fatih Tekke lehine tezahürat yapmasının, kulüp ve oyuncu için gurur verici olduğunu ifade ederek, “Kendisi kulübümüze büyük hizmetlerde bulunmuştur. Kendisi çok iyi bir Trabzonsporludur. Oradan kulübümüzle ilgili yaptığı destekleyici açıklamalarla fahri kaptanlığını devam ettirmektedir” dedi.

''Lazaroni’nin kendisine ilettiği 5 isimden bir ya da iki tanesiyle Trabzon’a dönecek''

Ne demek istedi acaba....Bizim yabancı kontenjanımıza göre 1 yabancı oyuncu alma hakkımız var...Bir yabancımızı göndereceğiz ya da Yattara Türk mü oldu...

Jester
15.08.2006, 17:51
Buldum, şu iki yabancıyla dönme işini çözdüm!

Dikkat ederseniz Zeyyat Kafkas Kanca için 1-2 yabancıyla dönecek diyor. Yani iki yabancı alacağız demiyor. Yani olayın aslı şu ki Kanca iki aydır yiyip içip kanka olduğu futbolculardan en sevdiği iki tanesini memleketine davet edecek. Onlara Trabzon'u gezdirip gördüğü misafirperverliğe teşekkür edecek.

"Sona yaklaştı" falan denilen de bu zaten, aslında Kanca maçlarını izlediği ve birçoğunun evine misafir olduğu sol kanat oyuncularından yaklaşık 18-20 tanesini çağırmak istiyormuş ama cebinde ancak 1 veya 2 oyuncuya uçak bileti alacak parası kalmış, yarın son kez maçta futbolcuları izledikten sonra hangilerini davet edeceği konusunda son noktayı koyacakmış...

Ali Özcan
15.08.2006, 18:04
abi tek başına da olsa dönsün şu adam...her gün transfer ümidimiz olup hayal kırıklığına uğramaktansa bir kere hayal kırıklığına uğrarız daha iyi...

Ayrıca daha önce de defalarca söyledim...Ricardinho yu Beşiktaş alamz...
Sobis i alabilmemiz için de Fatih ten gelen tüm parayı harcamamız lazım ama bu para 1-2 yıl içinde bize mutlaka geri döner...Sobis dünyanın en önemli genç yıldızı şu anda...

champions
15.08.2006, 18:04
Bordo-Mavililer'in yıldızı Fatih Tekke'yi rekor bir ücretle alan Rusya temsilcisi Zenit, önceki gün bir kez daha Trabzonspor'un kapısı başka bir yıldızı için çaldı...
Bordo-Mavililer'in yıldızı Fatih Tekke'yi rekor bir ücretle alan Zenit'in, önceki gün takımın yeni kaptanı Hüseyin Cimşir için verdiği resmi teklife yönetimden olumsuz yanıt çıktı!..
Hüseyin'in maç kasetlerini izleyen Advocaad, Fatih'ten çok memnun kalınca bir Türk futbolcunun daha alınmasını yönetime bildirmişti. Fatih'in olumlu not verdiği Hüseyin'in Trabzonspor ile iki yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.

canh55
15.08.2006, 18:16
eğer hüseyini istiyorlarsa ben takas yapalım derim kalecilerini alalım. yedek kaleci de olur. eksi 30 derece de uçan kaleci burda ışınlar kendini:D

gerçekefsane
15.08.2006, 18:17
Ulusoy, Yattara ve Nobre'nin Türk vatandaşı olmasıyla girişimlerin bulunduğunu söylemişti;)
Nobre Türk vatandaşı olursa Yattara için Türk vatandaşı olması için girişimler başlar. :)
Faruk Kanca'da İki yabancı oyuncuyla döner. :eek: :eek: :eek:

İki yabancı oyuncunun transferinin hikayesi:D :D

Sobis'i tek geçiyorum. Faruk Kanca Sobis'i sahada görmüşmüdür. :D :D :D

gerçekefsane
15.08.2006, 19:03
Demek oluyorki Yattara'da Türk vatandaşı olacak. Kanca İki yabancı oyuncu ile gelecek. Alex diğeride Marcinho olsun.

Szymek'inde Türk Vatandaşı olması için girişimler başlarmı ?.

firidin
15.08.2006, 19:45
meraba arkadaslar.....

ben ilkez yazıyorum ve uzun zamandır sizi ve vasıtanızla TRABZON'umu takip ediyorum.(özellikle faruk kanca muhabbeti çok iyidi :)

arkadaslar ben de en az sizin kadar transfer mevzuunu merak ediyorum.ama benım dikkatini çeken başka bişeyde var.özellikle yattaradan sonra bizlerde(TRABZONSPOR SEVDALILARI)da yabancı futbolcu beyenemme durumu söz konusu olmaya başladı(kendi görüşüm)

ya arkadaslar TRABZON bundan çok diil 5 sene oncesine kadar jarro,da silva.. vs gibi bi çok 3. sınıf topcuya emanetti.ama şimdi brazilyanın en önemli takımlarında ilk 11 oynayan futbolculara bile tereddütle yaklasıyoruz.demek ki bizlerde TRABZONSPORumuzun yapabiliceklerinin farkındayız...(birileride farkında olsa )(YÖNETİM!!!!!)

umarım yönetim FATİH SULTAN'ı satıp marcelinho yu alarak takımı ne kadar güçten düsürdügünün farkındadır....

Bu yuzden bi sol kanat alıncaksa bu takımı tekrar fatih li düzeye sokabilicek bi futbolcu olmalı!!!(marcelinho+(gilberto)=FATİH SULTAN TEKKE yapabilir bunun dısında bencede herhangi bi futbolcu o boslugu dolduramaz ....

herkeze saygılar....TRABZONSPORLUU

canh55
15.08.2006, 19:54
afrika kupası yüzünden lig ortasında afrikalı oyuncular ülkelerine de gider libertadores yüzünden trabzon transferi de bekletebilir.. olur böyle şeyler takmayalım kafaya .. sonu hayırlı olsun;)

champions
15.08.2006, 20:19
nobre türk vatandaşı olduğuna göre yattarada olacak demektir bu yani 2 yabancı alıcaz jeffeide gönderin alalım 3 yabancı

Murat Hızal
15.08.2006, 20:22
Arkadaşlar abartmayalım isterseniz bir yabancıdan fazla alacaklarını sanmıyorum.Tabi onu da alırlarsa!!

İslam Sezer
15.08.2006, 20:34
1 yabancı alalım ve transfer kapatalım.biz transferdi şu gelecek bu gidecek derken trabzonsporu mahvedip küme düşüreceğiz.adam her maça başka 11 le cıkıyor ne takım düzeni var ne de futbolcularda bir takım oyunu anlayışı.eldeki bu deyip en iyi kardoyu sürsün ve herkes beklentilerini duvara assın.transfer dediğin sezon ve avrupa kupaları baslamadan yapılır hazırlık maclarıyla takım oturur ve lige kupalara hazır baslamayı umar.biz hersene tersını yapıyoruz ve yeter artık demeliyiz.

tirabzonli
15.08.2006, 20:38
Brezilya basını: Ricardinho’nun transferi gerçekleşmeyebilir...

Mehmet ÇİFTÇİ / MADRİD (DHA)

BREZİLYA basını, Beşiktaş’ın talip olduğu Corinthianslı futbolcu Ricardinho’nun Türkiye’ye gitmeyeceğini iddia etti.
Brezilya’da yayınlanan Esportes gazetesi, "Ricardinho için İngiltere ve İtalya’dan teklifler var" başlığı ile verdiği haberinde, bu futbolcunun en iyi teklifi Beşiktaş’tan almasına rağmen bu takıma gelmesinin zor olacağını savundu. Gazete, Ricardinho’nun daha önce Middlesbourg forması ile Premier Lig’de forma giydiğine dikkat çekerek, İngiltere’de başarısız olan Ricardinho’nun tekrar bu lige dönerek, kendisini kanıtlamaya çalışacağını yazdı.
Bu arada Corinthians Kulübü’nün web sitesi, Beşiktaş’ın Ricardinho için kendilerine resmi teklif yaptığını belirterek, ortada herhangi bir anlaşmanın olmadığını ve bu kulübe Ricardinho için teklif veren diğer kulüplerle aynı mesafede olduklarını duyurdu.
Corinthians Kulubü, Beşiktaş’ın Fenerbahçeli futbolcu Alex’in menajeri Juan Figger aracılığı ile kendilerine teklif yapıldığını kaydederek, görüşmelerin devam ettiğini belirtti.
Öte yandan, Corinthians ile antremanlara çıkmayı reddeden Ricardinho, Avrupa’da tekrar futbol oynamak istediğini söyledi. Avrupa’da hangi takımda futbol oynamak istediğini söylemeyen Brezilyalı yıldız, Beşiktaş’ın kendisine yaptığı transfer teklifi hakkında konuşmak istemediğini ifade etti.

Ricardinho buraya diyecem ama bize de gelmez!

Mehmet Öztürk
15.08.2006, 20:39
yabanci, yerli, uzayli!

ne olursa olsun, yeterki artik yüzümüz gülsün!!

bakin Ricardinho hayali ile dünya kupasini bitirdik, anlastik dediler

ne oldu? BeJeKe aldi!

Yaziklar olsun

Özkan Erdem
15.08.2006, 20:46
Arkadaşlar bunlar Yattara'yı Türk yapmaz. Nobre'yi milli takım için kullanma bahanesiyle Türk yaptılar.
Ancak Yattara Gine Milli takımının formasını giydiği için Türk Milli takımında oynayamaz. Bunlar da bunu bahane eder. Giderler Zico'yu Türk yaparlar ama bizim topçuyu yapmazlar..

sulo61gun
15.08.2006, 20:50
Arkadaşlar bunlar Yattara'yı Türk yapmaz. Nobre'yi milli takım için kullanma bahanesiyle Türk yaptılar.
Ancak Yattara Gine Milli takımının formasını giydiği için Türk Milli takımında oynayamaz. Bunlar da bunu bahane eder. Giderler Zico'yu Türk yaparlar ama bizim topçuyu yapmazlar..

iyi de nobre 5 yıl tr de oynamadı ki.yasalara göre türk olmaması lazım.sadece yasada tr tanıtımına katkıdan yararlandılar .

oflu_61_ts
15.08.2006, 20:52
bizde onlar a inat jefi yapalım türk

Travelair
15.08.2006, 20:54
Ulusoy öyle demiyor ne yazık ki. (Demeci şu: Benim zamanımda 1 seneden 5 seneye çıkarttık bekleme süresini, ama Bıçakçı şu şartı milli olabilme şartında geçersiz saydı...)

Zaten bundan sonra gelecek yabancılarda da milli olma şartı aranacak. Yani federasyon kuralları peşkeş çekiyor, bu ne tezatlıktır! Çok geçmez yabancı sınırlamasını gevşetirler bu kaçınılmaz

Bu arada benzer tipte oyuncu olmaları dolayısı ile eleştri alan yönetim Nobre'yi "Türk" yaparak biraz olsun rahatladı. Etekleri tutuşan Bobo ise son demecinde "Türk" olmaya hazırım dedi. Bobo büyük futbolcu olacak. O kadar uğraşacaklarına bjk'nin elinden kapsalardı şu uşağı...

bjk gs'ye yaptığını şimdi bize yapıyor. Talip olduğumuz tüm futbolcuları kadrosuna kattı---->

Burak, Fahri, Baki, Delgado, Nobre, Ricardinho.... Bakalım sırada kim var?

TSigalko
15.08.2006, 20:58
O artık Mert!
Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Marcio Nobre'nin Türk vatandaşlığına geçişinin onaylandığı bildirildi.

Beşiktaş Kulübü İdari Menajeri Ali Gültiken, yapılan başvuru sonucunda Nobre'nin Türk vatandaşlığına geçişinin onaylandığını belirterek, ''Nobre'nin nüfus cüzdanını çıkarttık. Adı Mert Nobre oldu. Bazı prosedürler var. Bunlarla ilgili çalışmalar yapıyoruz'' diye konuştu.

Türk Vatandaşlığı için 5 senedir Türkiye'de ikamet etmek gerekirken; 2 buçuk yıldır Türkiye'de bulunan Nobre'nin başvurusu, "Türkiye'nin tanıtımına katkı sağlayacak sporcuların hemen vatandaşlığa geçirilebilmesi"ne olanak sağlayan yasa ile kabul edildi.

Brezilya asıllı futbolcu Marcio Nobre bu kararla Türk Milli Takımı'nda da forma giyebilecek.

Kasım Hilal
15.08.2006, 20:59

Milli takımın Nobre'ye ihtiyacı mı var?

gerçekefsane
15.08.2006, 21:37
AB ülkesininin vatandaşlarının yabancı oyuncu statüsünde oynamaması tartışmalarıda biter, AB vatandaşları yakında yerli statüde oynar.

Buraya yazıyorum. Kaçınılmaz bir durum.

Seyit Hoca
15.08.2006, 22:01
Bordo-Mavililer'in yıldızı Fatih Tekke'yi rekor bir ücretle alan Rusya temsilcisi Zenit, önceki gün bir kez daha Trabzonspor'un kapısı başka bir yıldızı için çaldı...
Bordo-Mavililer'in yıldızı Fatih Tekke'yi rekor bir ücretle alan Zenit'in, önceki gün takımın yeni kaptanı Hüseyin Cimşir için verdiği resmi teklife yönetimden olumsuz yanıt çıktı!..
Hüseyin'in maç kasetlerini izleyen Advocaad, Fatih'ten çok memnun kalınca bir Türk futbolcunun daha alınmasını yönetime bildirmişti. Fatih'in olumlu not verdiği Hüseyin'in Trabzonspor ile iki yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.

Hüseyin i verelim...karşılığında da nasıl olduğuna bakmadan Zenit in ortasaha oyuncusunu alalım..Kim olduğu da mühim değil..Hatta üzerine para da verelim..50 ytl benden...
diyorum....

Mollasalihoğlu
15.08.2006, 22:09
Hüseyin i verelim...karşılığında da nasıl olduğuna bakmadan Zenit in ortasaha oyuncusunu alalım..Kim olduğu da mühim değil..Hatta üzerine para da verelim..50 ytl benden...
diyorum....

ben de Hüseyin'in oynamadığı TS maçlarının skorlarına bi bak diyorum..

Kasım Hilal
15.08.2006, 22:14
Abi nedir bu Hüseyin düşmanlığı anlamadım..
Adam her şeyi de %100 iyi yapamaz ya..

Nytre
15.08.2006, 22:32
hüseyinin iyi yönleride var kötü yönleride var.. şu anda satılmaması lazım.. forvete bir katkısı yok ama yerinde müdahaleleri var. yani satsan satılmaz atsan atılmaz.

Miraç Atalay Çiftçi
15.08.2006, 22:34
bizim okan söylemişti ilk hafta en çok isabetli pas yapan oyuncu 76 pasla hüseyinmiş.

Peki nasıl. (sanırım) 15 geri 37sag 20sol 4ileri anca bu kadar yapabiliyor...

Zaten ben onun topu oyuna sokabilme yetenegini sorgulamıyorum ki herkes bu yönünün kötü oldugunu biliyor.

Topu kesmesi zaten onu hem milli takımda hemde bizde oynar vaziyette olmasının sebebi.

Ama kardeşim hoca hüseyine hiçmi demiyor ileriyi düşün saga sola geriye atacagının yarısını ileri oyna diye.

Çünkü rakip ataktayken topu kesen hüseyin geri dönüyor dolayısı ile 3 pas fazla yapmak zorunda kalıyoruz.Oysaki rakiplerimiz bu 3 pasla gol pozisyonu yaratıyor.

Hüseyin yararlı ama yeterlimi? İşte bu tartısılır ???

TSknbkTS
15.08.2006, 22:35
kim bilir belkide yattarayı türk yapıp iki yabancı getireceğiz brezilyadan.bunlardan biri alex olur diğeride faruk kanca.

eeee adam aylardır orada çoktan brezilya vatandaşı olmuştur...

Tansu Onur Erdoğan
15.08.2006, 22:50
yıldırım demirören yabancı sayısının artmasını ben engelledim diyodu n0bREYİ TÜRK YAPTI gercektende sözünün arkasındaymıs tüpçü

onun dısında nobrenin onaylanmasını sezerin bjkli olmasına bağlıyorum bakalım sezer efendi 3 yılı asmıs futbolcular icin kulüpleri basvurunca nasıl reddedecek

cünkü diğer kulüplerede bu hak doğmus oluyo

aferin size aferin

Travelair
15.08.2006, 22:57
Alelacele Nobre'yi "Türk" yaptılar hem de sessiz sedasız. Şimdi hemen kapıyı kapatmaları lazım kurnazların. Yattara'nın işi yaş

Seyit Hoca
15.08.2006, 23:39
ben de Hüseyin'in oynamadığı TS maçlarının skorlarına bi bak diyorum..

en fazla yeniliyoruz...Hüseyin olsa da olmasa da ..daha ne olabilir ki...ya da ne olmuş ki..ben hatırlayamadım Hüseyin siz oynadığımız maçlarda ne olmuş diye..Buyrun siz hatırlatıverin..Fakat MAĞLUP olduk falan diye yazmayınız zira Hüseyin oynadığında da çok mağlubiyetler aldık...FArk ta yedik..
Valla merak ettim..ne olmuş Hüseyinsiz oynadığımız maçlarda ?

Remzi
15.08.2006, 23:51
ben şunu söyliyim Hüseyinin oynamadığı bi maç dışında hiç bi maç hatırlamıyorum.ondada kart cezası almıştı.

poetricus
15.08.2006, 23:51
Yine TTV ve Halil Şanlı çıkışlı bir haber: Faruk Kanca'nın orada bunca zaman kalmasının sebebi "geleceğin dünya starı" Alberto Carlos'u almak içinmiş. Kulüp bunun için bütün imkânları seferber etmiş.dengeleri altüst etmiş. Ama kulübü 7 milyon dolardan bir kuruş aşağı inmemiş. Eğer 5 milyona inseler alınacakmış. Bu arada Alex Alberto Carlos'tan sonra Brezilya'nın en iyi ikinci sol kanat oyuncusuymuş. Cuma günü Kanca Hazretleriyle birlikte Trabzon'da olacakmış.
Ne diyeyim. Bu adamın sunduğu haberler hakkındaki fikrimi daha önce söylemiştim.

Mollasalihoğlu
15.08.2006, 23:53
en fazla yeniliyoruz...Hüseyin olsa da olmasa da ..daha ne olabilir ki...ya da ne olmuş ki..ben hatırlayamadım Hüseyin siz oynadığımız maçlarda ne olmuş diye..Buyrun siz hatırlatıverin..Fakat MAĞLUP olduk falan diye yazmayınız zira Hüseyin oynadığında da çok mağlubiyetler aldık...FArk ta yedik..
Valla merak ettim..ne olmuş Hüseyinsiz oynadığımız maçlarda ?

En basiti FB ile şampiyonluk yarışında olduğumuz dönemde Antep deplasmanında aldığımız yenilgi..Takır takır oynayan takım,Antep 3 adet pas ile oluşan ataklarında goller yemişti..Hüseyin cezalıydı..

Hüseyin oynadığında hiç yenilmeyeceğimiz şeklinde bişe sözkonusu mu da bunu sölüyosunuz yani..

Hüseyin'i hadi ben anlamıyorum bi ton adam anlamıyo da Ersun Yanal,Fatih Terim,Vahid Halilhodziç,Şenol Güneş,Sebastiao Lazaroni de mi anlamıyo hiçbiri ne bu adamı kesti ne de yerine adam aradı..Biz bilmiyoruz heralde..

Travelair
16.08.2006, 00:07
Yine TTV ve Halil Şanlı çıkışlı bir haber: Faruk Kanca'nın orada bunca zaman kalmasının sebebi "geleceğin dünya starı" Alberto Carlos'u almak içinmiş. Kulüp bunun için bütün imkânları seferber etmiş.dengeleri altüst etmiş. Ama kulübü 7 milyon dolardan bir kuruş aşağı inmemiş. Eğer 5 milyona inseler alınacakmış. Bu arada Alex Alberto Carlos'tan sonra Brezilya'nın en iyi ikinci sol kanat oyuncusuymuş. Cuma günü Kanca Hazretleriyle birlikte Trabzon'da olacakmış.
Ne diyeyim. Bu adamın sunduğu haberler hakkındaki fikrimi daha önce söylemiştim.

En sinirlendiğim iş türüdür bu. Yani geleceğin en büyük oyuncularından birini alacaksın ama 2 milyon dolar veremediğin için alamıyorsun. Çok saçma. Umarım doğru bir haber değildir. Yani düşünün Ronaldinho'yu almıyorsunuz 2 milyon dolar fark var diye sonra adam dünya starı oluyor :D

Zamanında Shevchenko'dan kalma bir travma sanırım...

Ali Özcan
16.08.2006, 00:09
alberto Carlos u tanıyan bir arkadaş varsa bizi bilgilendirebilir mi? Ben arkadaşın adını ilk kez duyuyorum da şahsen hepimiz aynı durumdaysak Faruk Kanca gelince üstüne çullanırız...

Thedoors
16.08.2006, 00:10
Zar atıyoruz..kolay deil..

Travelair
16.08.2006, 00:11
Hüseyin'i eleştirenlere:

Hüseyin ofans oynayamıyor diyorsunuz ve defansta pres yiyince kızıyorsunuz?

Peki aynı şekilde defans yapmayanlara neden kızmıyorsunuz? Onlar da işlerini yarım yapıyorlar. Üstelik işin sefasını onlar alıyor cefasını Hüseyin'e çektiriyorlar.

Bu arada futbolcularımızı çok eleştirmenin tarafı değilim futbolcularımız mutlaka bu forumları takip edip moralleri bozuluyordur. Kendimizi övelim ki kendimizi aşma fırsatımız olsun

hamucera
16.08.2006, 00:18
kim bilir belkide yattarayı türk yapıp iki yabancı getireceğiz brezilyadan.bunlardan biri alex olur diğeride faruk kanca.

doğru söze ne denir artık faruk kanca da yabancı oldu

Seyit Hoca
16.08.2006, 00:25
Son yıllardaki başarısızlığımızın fature edilmesi gereken ilk futbolcu HÜSEYİN dir bana göre...Hüseyin Trabzonlu olmasından dolayı takımda ..Oynadığı mevkiyi meşgul etmekten başka ne yaptı ki? ..Ne kazandırıd bize..Gaziantep e yenildik te ne oldu? Daha sonra bir sürü mağlubiyet daha aldık ..HÜSEYİN li..Önceki yıllarda da .........
Bu saatten sonra Hüseyin i fazla konuşmanın da anlamı yok galiba..
Sonuçta bu yılda takımda..Kendisine ve tüm futbolcularımaıza Allah kuvvet versin de ..kızartsın(lar) yüzümüzü...
Ama ligi nerede bitirirsek bitirelim..Gelecek sezon transfer dönemi HÜSEYİN in topic inin müdaviyim:)

Travelair
16.08.2006, 00:37
Burada tartışacağımız konu Murat Ocak'ın Milli takıma neden çağrılmayışıdır. Bunda kulübümüzün tepkisiz kalmasına anlam veremiyorum. Fatih Terim son oynattığı maçlarda Murat'ı övmedi mi? Bulduk kazandık mükemmel oldu demedi mi? Ne değişti de çağrılmadı? Yoksa 3 ukalalara gitmediği için mi alınmadı? Yöneticilerimiz neden tepki göstermiyor buna? Yöneticilik buralarda belli olur

tunganyan
16.08.2006, 01:27
Hüseyin'i eleştirenlere:

Hüseyin ofans oynayamıyor diyorsunuz ve defansta pres yiyince kızıyorsunuz?

Peki aynı şekilde defans yapmayanlara neden kızmıyorsunuz? Onlar da işlerini yarım yapıyorlar. Üstelik işin sefasını onlar alıyor cefasını Hüseyin'e çektiriyorlar.

Bu arada futbolcularımızı çok eleştirmenin tarafı değilim futbolcularımız mutlaka bu forumları takip edip moralleri bozuluyordur. Kendimizi övelim ki kendimizi aşma fırsatımız olsun
Zaten oyuncularımız kendilerini dünya yıldızı zannettikleri için bi adım ilerlemiyorlar.
Bi de adamları övelim hepten bıraksınlar çalışmaları.:mad:

cemka
16.08.2006, 07:09
Şampiyonluk hayal

Trabzonspor Teknik Direktörü, "Lige kötü başladık. Kadrom hazır değil. İstediğim takviyeler de yapılmadı. Şampiyon olacağız dersem yanlış olur. Biz sadece bunun hayalini kuruyoruz" dedi..

alın size Trabzonsporun teknik direktörüü...Daha ligin başı.... Ey yönetim bu adamı siz bu düşüncelerinden dolayımı başa getirdiniz... O zaman sizde aynı paralelede açıklama yapsanıza...Yda kesin kafasını gitsiin....Böyle olmaz...Sabah sabah güne nasıl başladım yine... Ben daha ne diyeyim size... Sizin gibi tutarsız insanlar bu kulübün başına nasıl geldi bilmiyoruum...Adam birde istediğim takviyeler yapılmadı diyoor... Ey yönetim 7 tane adam alım adamın istediği takviyeleri yapmamışsanız gidin kendinizzi boğaziçinden aşağı atın...Bu nasıl iş yaaaaaaaaaaaaaa....çıldıracaaam....ooof ooooofffffff....

UğurB
16.08.2006, 08:08
Carlos Alberto 1984 dogumlu 22 yasinda Corinthians oyuncusu. Daha once Porto'da da oynamis. FM den hatirladigim kadariyla cok iyi bir oyuncu 81 macta 13 gol atmis.

tunganyan
16.08.2006, 08:34
Şampiyonluk hayal

Trabzonspor Teknik Direktörü, "Lige kötü başladık. Kadrom hazır değil. İstediğim takviyeler de yapılmadı. Şampiyon olacağız dersem yanlış olur. Biz sadece bunun hayalini kuruyoruz" dedi..

Marselinyo alındığından sonra bazı arkadaşlar "Marselinyoyu aldılar, daha ne yapsınlar " diyordu.
Benim anlatmaya çalıştığım da buydu.
Olası bir başarısızlıkta bahane hazır.
-İstediğim adamlar alınmadı.
-Alınanlar da kampa yetişmedi.

selçukabi
16.08.2006, 08:37

Allah iyiliğini versin hocam sabah sabah beni güldürdün.

Doğan BULAT
16.08.2006, 09:01
Fatih Tekke’ye övgü
Zeyyat Kafkas, konuşmasının sonunda Vestel Manisaspor maçı sırasında ve bitiminde taraftaların Fatih Tekke lehine tezahürat yapmasının, kulüp ve oyuncu için gurur verici olduğunu ifade ederek, “Kendisi kulübümüze büyük hizmetlerde bulunmuştur. Kendisi çok iyi bir Trabzonsporludur. Oradan kulübümüzle ilgili yaptığı destekleyici açıklamalarla fahri kaptanlığını devam ettirmektedir” dedi.

Kafkasın yaptığı açıklamaya bakarmısınız? Taraftarların Fatih Tekke tezaruhatının aslında kendilerine yönelik bir protesto olduğunun farkında bile değiller ya da farkındalarda işi ne güzel pişkinliğe vuruyorlar..Taraftar faitihi niye sattın diye tepki veriyor bunlar külüp için gurur verici diyor. Bunlarda gurur da kalmamış ki..

Volkan Albayrak
16.08.2006, 09:18
bir sezonu iki haftada heba eden yönetime helal olsun

Volkan Albayrak
16.08.2006, 09:22
alex de gelmesse cuma günü yönetim kesin istifa etsin

Tansu Onur Erdoğan
16.08.2006, 09:41
bu alex nası bi futbolcu tanıyan eden warmı bilgi verebilecek warmı? faruk kanca kac aydır orda o bulduguna göre süperdir gerci :D

Jester
16.08.2006, 10:22
Arkadaşlar sanırım Halil Şanlı'nın bahsettiği Alberto Carlos olayı doğru. Ve ben ısrar ediyorum büyük ihtimalle alacağımız adam Alex olmayacak. Bence dünkü günebakışta yer alan Roberto Carlos haberi de doğru istihbarat ama isim yanlış. Yani dün bir pazarlık yapılmış ama pazarlık yapılan adam Roberto Carlos değil Alberto Carlos. Zaten Kanca basına yansımayan bir ismin üzerinde duruyoruz diyordu, bence sözkonusu isim bu.
Alınıp alınamaması konusunda ise zor diyorum ama alınırsa Alex'ten çok daha faydalı olacak üst düzey bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim.
Benim tahminim C. Alberto alınamazsa Fluminense'li Juliano veya Palmeiras'lı Marcinho'dan birini alıp gelecekler.
Ama ben hala tek bir adam alınacaksa Mineiro olması için dua ediyorum. Mineiro eğer alınırsa ikinci isim olarak sol kanada yukarıdaki futbolculardan herhangi biri olur.

champions
16.08.2006, 10:25
saat:21.00 danimarka -polonya
saat:21.00 lüksemburg-türkiye(atv)
saat:21.15 çek c. -sırbistan

saat:04.00 internacional-sao paolo(tv8)

champions
16.08.2006, 10:30
bizim en azından 2 yabancı oyuncu almamız(hatta 3 sol önlibero forvet ) gerekiyo nobre türk vatandaşı olduysa yattarada olacak demektir bu jeffersonun ne diye takımda tutulduğunu anlamış değilim acaba sadece brezilyalı olduğu içinmi

Ali Özcan
16.08.2006, 10:39
bizim en azından 2 yabancı oyuncu almamız(hatta 3 sol önlibero forvet ) gerekiyo nobre türk vatandaşı olduysa yattarada olacak demektir bu jeffersonun ne diye takımda tutulduğunu anlamış değilim acaba sadece brezilyalı olduğu içinmi

Yattara ya vatandaşlık için kolay kolay vize vereceklerini düşünmüyorum ben.Nobre Brezilya Milli Takımında oynamadığı için Türk Milli Takımında oynama ihtimali var...Bu yüzden jet hızıyla geçti olay ama aynı kolaylık daha önceden Gine Milli takımında oynadığı için Türk Milli Takımında oynayamayacak olan Yattara ya gösterilmeyecektir...

Ayrıca transferle pek ilgisi yok ama ben bu yılın şampiyonluk adayını Bjk olarak görmeye başladım...Devletin üst kademesi ve federasyon da bunu istiyor diye düşünüyorum...Acilen bir şeyler (transfer,seri galibiyetler vs) yapmazsak kargalar şampiyon olabilir...

champions
16.08.2006, 10:44
ne kadar saçma bi uygulama bazı kulüpler bundan faydalanırken bazıları hiçbişey yapamıyor dünyanın neresinde böyle bi uygulama var acaba hiç milli olmamışsa hemen geçebiliyo olmuşsa 5 sene oynasın o zaman hiç milli olmamış oyuncuların alınması daha mantıklı peki milli olmamış oyuncu ne kadar kaliteli olabilir istisnalar hariç

sarman61
16.08.2006, 10:53
Şu alberto carlos işini birisi açabilir mi. Yani alınırsa alex denen futbolcudan fazla fayda mı sağlar. Brezilya ligine türk kaldık ta :D.

Bu hafta sonu çıkacak ortaya anlaşılan. Topcumu alacaklar topcumu.

Ali Özcan
16.08.2006, 10:56
ne kadar saçma bi uygulama bazı kulüpler bundan faydalanırken bazıları hiçbişey yapamıyor dünyanın neresinde böyle bi uygulama var acaba hiç milli olmamışsa hemen geçebiliyo olmuşsa 5 sene oynasın o zaman hiç milli olmamış oyuncuların alınması daha mantıklı peki milli olmamış oyuncu ne kadar kaliteli olabilir istisnalar hariç

çok haklısın sana katılıyorum...Tabi Nobre istisna ve Brezilya da Milli olabilmek için super star olmak lazım.Bizim dünya yıldızımız Marcelinho bile sadece 5 kez giyebilmiş o formayı ama Nobre zaten çok kaliteli bir oyuncu değil.Biz aynı şeyi Jefferson için yapabiliriz o henüz milli olmadı sanırım ya da Jeff bu kadrodan gönderilsin bence Türk olamıyorsa...Hiç bir artı tarafı yok Tolga dan niye hala burada ki...Kontenjan açılır.Alex in yanına Minierio yu da aldık mı kimse tutamaz bizi...

sermin simsir
16.08.2006, 11:02
bu alberto carlos hangi takımda oynar, kaç yaşındadır,mevkisi nedir, bilgilendirirseniz sevinirim

champions
16.08.2006, 11:06
brezilyadan portoya gitti ordanda corinthiansa döndü 22 yaşında, bildiğim kadarıyla hücuma dönük ortasaha kanat falan değil

Sacit
16.08.2006, 11:11
brezılya dan futbolcu alalım da kim olursa olsun.kadromuz da topçu görelim hiç yoktan.adamların bi son vuruşları var ki...tek kişi ile maç alırız :D

Rasim YILMAZ
16.08.2006, 11:34
brezilyadan portoya gitti ordanda corinthiansa döndü 22 yaşında, bildiğim kadarıyla hücuma dönük ortasaha kanat falan değil

champions kardeşim 1 hafta önce yazmıştım ki alex en büyük ihtimal diye:)hatta arkadasım olan eski yöneticimizin oğlu demişti bana alex olacak die..sende beni iğneli bi şekilde eleştirmiştin:) saçmalık olur bu diye...ama bu yönetimimizin yaptığı ne ilk saçmalık nede son olacak..benim umudum 2. haftadan kalmadı..işallah hem beni hem benim gibi düşünenleri yanıltır bu kadro yönetim ve lazaroni...
işimiz maşşalaha işşalaha kaldı:D

cınar#7
16.08.2006, 11:36
kaleci transferine ne oldu ya?jeffersonla bu iş olmaz kiralasalarda gerçek bi kaleci alsak

hermann hesse
16.08.2006, 11:48
Yönetimi anlamak mümkün değil oturmuş bir takımın olur transferi geç yapsanda olur.Bütün takım değişmiş sen hala oyuncu almakla uğraşıyorsun.Faruk Kanca Brezilyada tatil yapsın biz burada eziyet çekelim.Aslında transfer biraz daha geciktirilirse Kanca Rio karnavalını izlemeye fırsat bulur.
Acilen bize sol kanat ve golcü lazım.

oguzkoc
16.08.2006, 11:49
bu alberto carlos corinthinas ta oynuyorsa niye bugünkü maçı bekliyorlar? bizi mi oyalıyorlar yaw bunlar?

worldmaster
16.08.2006, 11:56
Keşke çok uzaklara gitmeyip Ailtonu alsak.Bu sezon için sadece fiyatı da ucuz .Adamlar elden çıkarmaya çalışıyor....Yok bizimkiler illa bejeke nin kazma oyuncularını alacak.Kürşat,Çağdaş...vb...

cınar#7
16.08.2006, 11:57
Corinthinas Ricardinho için klube en çok para veren takıma satılcagını soylemiş başkanın 2.yıldız sozu+8 milyon euromuz warken bjknin 3 milyon euro werdigi oyuncuya 500 bin euro daha fazla weremezmiyiz?bence yonetım istese Ricardinhoyu alır

UğuR
16.08.2006, 12:04
Keşke çok uzaklara gitmeyip Ailtonu alsak.Bu sezon için sadece fiyatı da ucuz .Adamlar elden çıkarmaya çalışıyor....Yok bizimkiler illa bejeke nin kazma oyuncularını alacak.Kürşat,Çağdaş...vb...

Ya şaka mı yapıyorsun,ciddimisin anlayamadım.Ailton mu yok yok şaka olmalı.:p

Ali Özcan
16.08.2006, 12:07
Ya şaka mı yapıyorsun,ciddimisin anlayamadım.Ailton mu yok yok şaka olmalı.:p

abi şaka gibi değil...alınsın zaten bence de...bedava adam...marce yle de iyi anlaşır bunlar şimdi ama almazlar...

Adem CAKIR
16.08.2006, 12:07
kaleci transferine ne oldu ya?jeffersonla bu iş olmaz kiralasalarda gerçek bi kaleci alsak

Mümkünse satsınlar.

oguzkoc
16.08.2006, 12:13
abi şaka gibi değil...alınsın zaten bence de...bedava adam...marce yle de iyi anlaşır bunlar şimdi ama almazlar...

bencede alınabilir... adam alman ligine kök söktüren bir adam ayağına geldi mi affetmiyor bjk bilemedi değerini.. takım zaten kötüydü ve bütün suçu ailtona attılar..

selcuk
16.08.2006, 12:21
nerde affetmiyor kac kere bos kaleye kacirdi en son son sezon finalinde hamburg-bremen macinda 2. sirayi harcadi ailton bitmis bi oyuncu ondan daha bisey olmaz jun dan bile kötü o yas da o düsüsden cikamaz

UğuR
16.08.2006, 12:36
nerde affetmiyor kac kere bos kaleye kacirdi en son son sezon finalinde hamburg-bremen macinda 2. sirayi harcadi ailton bitmis bi oyuncu ondan daha bisey olmaz jun dan bile kötü o yas da o düsüsden cikamaz
ondan ancak cacık olur ama tadı nasıl olur bilemem.Tigana nın istemediği şişko diye alay ettiği Ailton u nasıl olurda beğeniyorlar anlamıyorum.Marcelinhoyla ancak diskoya bara giderler doğru o açıdan uyumlu ikili olurlar.:confused:

Selman
16.08.2006, 12:45
Ne Ailton'u ya.Göbekli herifin teki.Ayağına gelcekte vurcakta gol olcak.Benimde ayağıma atın bende atarım o golü.Fatih Tekke'nin pres yapmasına kızıyordunuz Ailton diyorsunuz.Yapmayın Allah aşkına.

Travelair
16.08.2006, 12:54
Faruk Kanca gelir şimdi Alex ile. İstediğim Carlos Alberto idi. İstediğim futbolcu alınmadı filan der :D

Bir alem kulübüz. Yöneticiler yönetmeyi bilmedikçe kimse takıma suç bulmasın. Yöneticilik kolay bir iş değildir. Vizyon sahibi olmak en önemli vasıflardan biridir. Yoksa plansız programsız atalım oltayı ne çıkarsa artık mantalitesi artık yürümüyor

worldmaster
16.08.2006, 13:01
Ne Ailton'u ya.Göbekli herifin teki.Ayağına gelcekte vurcakta gol olcak.Benimde ayağıma atın bende atarım o golü.Fatih Tekke'nin pres yapmasına kızıyordunuz Ailton diyorsunuz.Yapmayın Allah aşkına.

İmzanda da belirttiğin gibi bu topçuların hali ortada .Yattara bu Ailtonu gol manyağı yapar demedi demeyin....

korsan61
16.08.2006, 13:03
12:45 - Trabzonspor, Samsunsporlu Adnan Güngör'ü tekrar gündeme aldı
http://www.milliyet.com.tr/2006/08/16/son/sonspo18.asp

oguzkoc
16.08.2006, 13:06
ya millet şu zafer biryol sakat diye mi oynamıyor fenerde? yoksa fenermi oynatmıyor? ya bu adamı kiralasak aslında bence ersandan daha iyidir, adam gol kralı oldu yani sonuçta...

gerçekefsane
16.08.2006, 13:08
ya millet şu zafer biryol sakat diye mi oynamıyor fenerde? yoksa fenermi oynatmıyor? ya bu adamı kiralasak aslında bence ersandan daha iyidir, adam gol kralı oldu yani sonuçta...

zafer biryol bursaspor'da

Dursun Ali Bahçekapılı
16.08.2006, 13:08
Bursaspor zafer Biryolu aldı diye biliyorum.Yanlış da olabilir tabii

oguzkoc
16.08.2006, 13:10
zafer biryol bursaspor'da

hadi yaa pardon ben bilmiyodum...

gerçekefsane
16.08.2006, 13:11
Adnan'ı alsınlar, feridun ve Cem'i kiralık versinler.

carlos nasıl oyuncu, bmn transfer ekibi onay veriyormu :)

bahadır2561
16.08.2006, 13:13
Adnan'ı alsınlar, feridun ve Cem'i kiralık versinler.

carlos nasıl oyuncu, bmn transfer ekibi onay veriyormu :)

kardeş üstüme vazife değil ama bu carlos alberto cidden süper oyuncu ama sol kanat değil ofansif orta saha ve zaman zaman da forvet oynuyor..kısacası bizde iş görür ama bence balon haber...

gerçekefsane
16.08.2006, 13:24
Adnan'ı alsınlar, iyi futbolcu

Jester
16.08.2006, 13:27
Ali Güneş, Serkan Balcı ve son olarak da Adnan Güngör. Anlaşılıyor ki bizimkiler yerli bir sağ kanat oyuncusu almaya çalışıyorlar.

Yalnız benim anlayamadığım takımda bunca önemli eksik mevki varken sağ kanat da nereden çıktı? Bu adamlardan birini aldık diyelim, kimin yerine oynatmayı düşünüyorlar? Anlayabilen biri lütfen hepimize anlatsın.

Not: Aynı mevkide oynayan Musa Büyük henüz takıma katılalı 1 ay olmadı..

oguzkoc
16.08.2006, 13:28

katılmaz olaydı.. takımdaki en sevmedğim en gereksiz insan... adem koçak'a yazık ettiler ona üzülüyorum yaa...

Volkan Albayrak
16.08.2006, 13:32
beceriksiz yönetim adnanı gündeme almış

gerçekefsane
16.08.2006, 13:33
jefferson gidebilir, yabancı kaleci transferi yaptığınızda TFF'ye ek ücret ödüyorsun, denge meselesi.:)

Adnan iyi futbolcudur.

lazpirana
16.08.2006, 13:35
ersenin yerine keşke bucaspordan mehmet battal'ı alsalardı. iki seneye kalmaz üç büzüklerden biri kapar onu da...

gerçekefsane
16.08.2006, 13:36
"ROTA CARLOS"
Trabzonspor’un sezona çok kötü başlaması ve en son alınan Vestel Manisaspor beraberliği yönetimin transfer rotası yeniden yıldız isimlere döndürmesine neden oldu. Brezilya’da uzun süre sol kanat arayışı içerisinde olan ve bir çok oyuncuyla görüşen yönetim Fenerbahçe’nin de transfer gündemini meşgul eden Real Madrid’in 36 yaşındaki Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos’a kanca attı.

Menajer Aracılığıyla Görüşme

Brezilya milli takımında da uzun süredir forma giyen Roberto Carlos’un, "Ya Türkiye’ye ya Katar’a gideceğim" açıklamasından sonra dün saat 18.00’de kulübün yetki verdiği bir menajerle futbolcunun menajeri İstanbul’da bir araya geldi. Aynı saatlerde de Trabzon’da yönetim toplandı. Menajer aracılığıyla görüşme yapıldı ve arada fazla fiyat farkı olmadığı belirlendi.

Ülker Finanse Edecek

Roberto Carlos’un, kesin cevabını bugün saat 13.00’te ileteceği kaydedildi. Anlaşmanın sağlanması halinde Brezilyalı’nın tüm masrafının sponsorluk anlaşması yapılma aşamasında olan Ülker grubunca karşılanacağı vurgulandı. Futbolcunun kullanım hakkı Trabzonspor’da, satılması ve diğer faaliyetleriyle ilgili konularda yetki Ülker grubunda olacak.

Alex Cuma Gelebilir

Brezilya’nın İnternational kulübünde forma giyen Alex’in de işi bitme noktasına geldi. Faruk Kanca’nın görüşmeleri sonrasında bu oyuncu ve kulübüyle anlaşmaya varıldı. Alex’e karşılık İnternational’a, bu kulüpte kiralık olarak forma giyen Fabiano Eller’in bonservisi verilecek. Alex’in yarın takımıyla son kez maça çıkacağı ve aksilik çıkmaması halinde Cuma günü Türkiye’ye gelerek resmi sözleşme imzalayacağı bildirildi.

Jefferson Gidici

Kadrosunda şuanda beş yabancı oyuncu bulunduran Bordo-Mavliler’de yönetim ek bir yabancıya lisans çıkartabilmek için kaleci Jefferson’u kiralık olarak başka bir kulübe gönderecek. Ayrıca Fluminenseli Juliano Mineiro, Juventudeli Renan Teixseiva Silva ve Gremiolu Hugo da transfer gündemindeki yerlerini koruyorlar

gunebakis.com.tr

Travelair
16.08.2006, 13:37
Ali Güneş, Serkan Balcı ve son olarak da Adnan Güngör. Anlaşılıyor ki bizimkiler yerli bir sağ kanat oyuncusu almaya çalışıyorlar.

Yalnız benim anlayamadığım takımda bunca önemli eksik mevki varken sağ kanat da nereden çıktı? Bu adamlardan birini aldık diyelim, kimin yerine oynatmayı düşünüyorlar? Anlayabilen biri lütfen hepimize anlatsın.

Yattara'yı hoca ortasahanın ortasında düşünüyor olabilir. Nitekim APOEL maçında gördük.

Musa Büyük ise ortasahada joker olarak kullanılabilir

oguzkoc
16.08.2006, 13:38
ya bu roberto carlos haberi kolpa ya.. ya günebakış sen yapma bari bunu yaw...

UğuR
16.08.2006, 13:39
katılmaz olaydı.. takımdaki en sevmedğim en gereksiz insan... adem koçak'a yazık ettiler ona üzülüyorum yaa...

Allah Razı olsun ne güzel söyledin Adı Musa büyük ama futbolu küçük ADEM gibi bir adamı ver ya aklıma mukayet ol Allahım ne günlere kaldık.

TSelif
16.08.2006, 13:42
Roberto Carlos’un, kesin cevabını bugün saat 13.00’te ileteceği kaydedildi.

Saat 13:45;)

gerçekefsane
16.08.2006, 13:49

Ajanslara düşmedi :eek: birazdan düşer :D

UğurB
16.08.2006, 13:49

Brezilya saati ile

kml61ts
16.08.2006, 13:54
Arkadaşlar bugünkü İnternacional - Sao Paulo tam olarak saat kaçta acaba?

gerçekefsane
16.08.2006, 13:56

03.45 tv8:eek:

bahadır2561
16.08.2006, 13:59
heralde bu gece buyuk çogunluk maçı izleyecek internacıonal maçını..
şimdi bu adam iyi oynasın diye mi dua edelim yoksa kötü oynasın diye mi..
maçtan sonra bonservisi felan yukselebilir :D

The Legend
16.08.2006, 13:59
sağ kanata adam almaya gerek yok.oraya paf takımdan bile takviye yapılabilir.bi ara enis diye biri vardı sanırım bu bölgede oynuyodu bide onu denemek lazım.

gerçekefsane
16.08.2006, 14:02
yatın uyuyun, nasıl olsa alex'in gelmeyeceği ihtimali de var.:) dengeler bozulacağı için, menajerler işi yokuşa sürdü, mazeretleri gelir :)

Ali Özcan
16.08.2006, 14:02

maç 03.45 te değil tam olarak 04.00 da...serbest kürsüye naklen yayınlarla ilgili bi başlık açtım...umarım faydalı olur...

gerçekefsane
16.08.2006, 14:04
maç 03.45 te değil tam olarak 04.00 da...serbest kürsüye naklen yayınlarla ilgili bi başlık açtım...umarım faydalı olur...

15 dakika da anca konsantre olursun:eek: . Alex'i görünce gözlerin açılır diyorsan başka :D

golebshera
16.08.2006, 14:05
Yaw ortada Hasan niye oynuyor? Ortasahada sadece ofansif olmayıp ortayı çekip çevirecek bi adama ihtiyaç var çünkü. Bizde öyle bi adam varmı? YOK.
Şöyle oyun kuracak, topu oyuna sokacak, ileri ucla defansı koordine edecek bi adam gerekmezmi takıma?
Koy Hüseyinle yan yana, hüseyin top kessin pres yapsın. Adamda Hüseyinden beklenen diğer işleri yapsın, oyunu yönetsin. Önüne Yattara Gökdeniz Marcel, onların önünede Umutu koy.
Bak oynarmı takım oynamazmı..

gerçekefsane
16.08.2006, 14:07
Fenerbahçe'de LUGANO ŞOKU

FIFA.com'a konuşan Uruguaylı yıldız, en büyük futbol ülkesinin en büyük kulübünde oynadığını söyleyerek, "Ailem ve ben burada mükemmel bir şekilde ağırlanıyoruz. Avrupa'ya gitmeyi düşünmüyorum. Eğer bir gün gidersem bu kesinlikle para için olur" diye konuştu.

Fenerbahçe"ye transferini doğrulamayan Lugano, sanki bu transfer hiç ortada yokmuşçasına gelecek sezon Sao Paolo ile FIFA Dünya Kulüp Şampiyonası'nda oynama ihtimali üzerinde konuştu. Lugano, en büyük hayalinin Libertadores Kupası'nı kazanmak ve daha sonra takımıyla birlikte FIFA Dünya Kulüp Şampiyonası'nda mücadele etmek olduğunu söyledi.

Brezilya'nın Sao Paolo takımında forma giyen Lugano'nun Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladığı haberleri çıkmıştı. Fenerbahçe, Lugano'nun gelmesi için Libertadores Kupası'nın bitmesini beklediği öne sürülüyordu. İddialara göre Fenerbahçe, Dinamo Kiev rövanşında Lugano'yu oynatmak için UEFA'dan özel izin istemişti.

internethaber.com

UğuR
16.08.2006, 14:10
Fenerbahçe'de LUGANO ŞOKU

FIFA.com'a konuşan Uruguaylı yıldız, en büyük futbol ülkesinin en büyük kulübünde oynadığını söyleyerek, "Ailem ve ben burada mükemmel bir şekilde ağırlanıyoruz. Avrupa'ya gitmeyi düşünmüyorum. Eğer bir gün gidersem bu kesinlikle para için olur" diye konuştu.

Fenerbahçe"ye transferini doğrulamayan Lugano, sanki bu transfer hiç ortada yokmuşçasına gelecek sezon Sao Paolo ile FIFA Dünya Kulüp Şampiyonası'nda oynama ihtimali üzerinde konuştu. Lugano, en büyük hayalinin Libertadores Kupası'nı kazanmak ve daha sonra takımıyla birlikte FIFA Dünya Kulüp Şampiyonası'nda mücadele etmek olduğunu söyledi.

Brezilya'nın Sao Paolo takımında forma giyen Lugano'nun Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladığı haberleri çıkmıştı. Fenerbahçe, Lugano'nun gelmesi için Libertadores Kupası'nın bitmesini beklediği öne sürülüyordu. İddialara göre Fenerbahçe, Dinamo Kiev rövanşında Lugano'yu oynatmak için UEFA'dan özel izin istemişti.
internethaber.com
çok ama çok üzüldüm bu gece uyuyamıyacağım üzüntüden.yAMUK MEDYA gene tutturamadınız.

lazpirana
16.08.2006, 14:10
Yaw ortada Hasan niye oynuyor? Ortasahada sadece ofansif olmayıp ortayı çekip çevirecek bi adama ihtiyaç var çünkü. Bizde öyle bi adam varmı? YOK.
Şöyle oyun kuracak, topu oyuna sokacak, ileri ucla defansı koordine edecek bi adam gerekmezmi takıma?
Koy Hüseyinle yan yana, hüseyin top kessin pres yapsın. Adamda Hüseyinden beklenen diğer işleri yapsın, oyunu yönetsin. Önüne Yattara Gökdeniz Marcel, onların önünede Umutu koy.
Bak oynarmı takım oynamazmı..

szymek eski formundan uzak olmasa o bölgede çok faydalı olur..

Travelair
16.08.2006, 14:17
Symek'teki düşüş büyük ihtimal parasal

Hasan Cubukcu
16.08.2006, 14:18
Evet symekin problemi parasal ve yeni antrenörlen ilgili

Selman
16.08.2006, 14:18
Symek'teki düşüş büyük ihtimal parasal

Hiç zannetmiyorum abi.İlk geldiğinde çokmu alıyordu acaba.Gerçi ne kadar aldığı hakkında bir fikrim yok ama.

gerçekefsane
16.08.2006, 14:19
tahmini 400.000 ile 600.000 euro arasında bir fiyattır:confused: . Ücretinde iyileştirme yapılmadı :confused:

Travelair
16.08.2006, 14:21
450bin € diye biliyorum ama şöyle düşünün takımdaki herkese iyileştirme yapıldı. En son Yattara'ya yapıldı. Sonra Marcelinho geldi o da herhalde 1,25 milyon € alıyor senelik. Üstüne yanlış mevki de işin tuzu biberi oldu

gerçekefsane
16.08.2006, 14:23
Kulüpler yabancılarını Türk yapıyor

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2655futbol.jpg

Aurelio’nun vatandaş olup milli takıma seçilmesinden sonra Süper Ligi’ndeki tüm kulüpler yabancı oyuncularını Türk vatandaşı yapmak için kolları sıvadı...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Süper Lig kulüpleri, yabancı oyuncularını Türk yapmak için harekete geçti

Fenerbahçeli Aurelio’nun Türk vatandaşı olmasından ve milli takıma seçilmesinden sonra Türkcell Süper Ligi’ndeki tüm kulüpler yabancı
oyuncularını Türk vatandaşı yapmak için kolları sıvadı. Beşiktaşlı Nobre
de Bakanlar Kurulu Kararı ve Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in onayı ile Türk vatandaşı oldu.

Ligdeki diğer takımlar da şartları uygun olan futbolcuları için harekete geçti. Ankaraspor Tita, Wedderson ve Jaba’yı, Gençlerbirliği Isaac ve Ayman’ı, Trabzonspor Yattara’yı, Sakaryaspor M’Bayo’yu, Bursaspor Frasineanu’yu, Kayseri Erciyesspor Agali’yi, Gaziantepspor Krita’yı,
Çaykur Rizespor Santos’u ve Sivasspor Anderson’u Türk vatandaşı yapmak için girişimlere başladı.

Futbol Federasyonu, takımların bu talepleri karşısında hemen harekete geçti. Levent Bıçakçı döneminde yolun açıldığını belirten Federasyon yetkilileri, ilk toplantıda bunun önlemini almak için kolları sıvadı. Yönetim, Hukuk Kurulu’nun yapacağı çalışmalar sonrasında karar alacak ve uygulamaya koyacak.

internetspor.com

Selman
16.08.2006, 14:24
450bin € diye biliyorum ama şöyle düşünün takımdaki herkese iyileştirme yapıldı. En son Yattara'ya yapıldı. Sonra Marcelinho geldi o da herhalde 1,25 milyon € alıyor senelik. Üstüne yanlış mevki de işin tuzu biberi oldu

O zaman tek bir çare kalıyor.Beceriksiz yönetim az paraya kıyacak Symek'e iyileştirme yapacak.Zaten transfer yapamıyorlar.Biride hocaya Symek'in asıl yerinde nasıl oynadığına dair maç kasetlerrini izlettirecek.

oguzkoc
16.08.2006, 14:24
syzmekin en verimli mevkisi şuan marcelinhonun oynadığı yerdir. APOEL maçında marcelinho olmadığı için syzmek inşallah o bölgede oynar ve gösterir kim olduğunu. lig maçlarında da marcelinhoyu kesemediği için asıl mevkisinde oynayamıyor. geçen senede hatırlarsanız fatih tekkenin arkasında oynuyordu...

gerçekefsane
16.08.2006, 14:25
O zaman tek bir çare kalıyor.Beceriksiz yönetim az paraya kıyacak Symek'e iyileştirme yapacak.Zaten transfer yapamıyorlar.Biride hocaya Symek'in asıl yerinde nasıl oynadığına dair maç kasetlerrini izlettirecek.

geçen sene devre arasında gündeme gelmişti, ama iyileştirme yapmadılar.

kolombo
16.08.2006, 14:29
futbolculardaki formsuzluk takımdaki uyumsuzluk tamamen hocadan bugün klüb içinden aldığım habere göre hüsnü ile hocanın arası çok açık hoca kesinlikle hüsnü özkarayı dinlemiyor ve işin şok edici tarafı özkaranın diploması hocanın kinden çok daha yüksek kademe olarak ve yükseltilmiş diploma ile bu adama hocalıkyaptırıyorlar anlıcanız bu adamın doğru dürüst ehliyeti bile yok bu iş için neden gittiği yerlerde 1 yıldan fazla kalmadığı ve fenerden kovulduğu ortada ve tek taraflı fes edili ise sözwleşmesi 800bin tazminatı var

kolombo
16.08.2006, 14:31
hüsnü hoca soyunma odasına bile giremiyor 11 in kimlerden oluştuğunu malzemeciden öğreniyor vah zavallım..

champions
16.08.2006, 14:31
sözleşmesi devam eden bi oyuncunun iyileştirme istemesi nasıl oluyo anlamıyorum sözleşme biter o zaman zaten yeni anlaşma için iyileştirme olabilir

bide hüseyin gibi bi futbolcu iyileştirme istiyoya fıtık oluyorum bizde senden futbolunda iyileştirme istiyoruz o zaman

champions
16.08.2006, 14:33
kolombo
kulüp içinden aldığın haberin kaynağı günebakış gazetesi olmasın

kolombo
16.08.2006, 14:35
senden çekindim de söyleyemedim öyle olsa günebakış derdim

İslam Sezer
16.08.2006, 14:36
tazminat falan derken bu adam başımıza çok iş açar.kaleci transferinede engel oldu jeff.cok yeterliymiş gibi sanki.herşey yine yanlış başladı bu sene.teknik dir.diğer transferler say say bitmez....

Selman
16.08.2006, 14:38
Adam iyileştirme istiyor demedik ki.Oynamamasının sebebi olarak görmüş bazı arkadaşlar.Aldığı parayı öğrenince bende aynı kanaate vardım.İyi sözleşmesinin bitmesini bekleyelim o da oynamamaya devam etsin.Oturulup konuşulmalı eğer gerçekten sebep paraysa iyileştirme yapılmalı.

Jester
16.08.2006, 14:41
Bu takıma tek yabancı alınacaksa kesinlikle ve kesinlikle ön libero olmalıdır. Neden mi? Çünkü elimizdeki oyuncuların özellikleri nedeniyle.

Farkındaysanız saymaya gelince hepimiz en az 3-4 mevkide eksik görüyoruz. Bunun nedeni de asimetrik ve atipik bir kadromuzun olması. Kadromuzda ne yok: Stoper, sol kanat, sağ kanat vs. hepimiz sayıyoruz. Peki kadromuzda ne var: Hiçbir takımda olmayan hücüma yönelik becerili orta saha oyuncuları(Yattara, Gökdeniz, Szymek, Marce). O zaman zorunlu olarak bunlardan yararlanmaya bakmamız gerekiyor.

Bu da şu demek, bu dörtlüden en az üçü her maç yan yana oynamalı. Bu da zorunlu olarak tek forvet demek. Peki bu forvet arkası hat nasıl oynayabilir? Arkalarında defansif yönü güçlü iki tane çapayla. Bu iki çapanın da en az birinin ileriye doğru top kullanabilmesi şart.

İşte buraya çok iyi bir adam alabilirsek hem bu sorunu çözeriz, hem de yanında Hüseyin ve Hasan'dan kim formdaysa onu oynatabiliriz. Böylelikle takımın genel organizasyonu oturmuş olur. Bunu yaptıktan sonra geri 4'lüde de Stepanov hariç o gün kim formdaysa onu oynatırsın, çok farketmez(çünkü kaliteleri birbirine yakın futbolcular). Bu durumda diziliş şöyle oluyor:

------------------Kaleci-------------------

Sağbek---- Stepanov ----Stoper-----Solbek

-------Hüseyin(Hasan)----Mineiro---------

Yattara-------Szymek(Gökdeniz)------Marce

------------------Umut--------------------

Bu kadro kafadan şampiyonlar ligine oynar. Ha bunu yaptın, hala paran mı var, gider sırayla alırsın bir solbek, kaleci, sağbek vs..

Bunu yapmazsan ne mi olur? Şu anda olduğu gibi İsayla, Musayla uğraşır durursun..

Bir de ön liberoda sürekli ısrar ettiğim Mineiro'nun neden alınması gerektiğine dair ek bir bilgi daha. Libertadores'in ilk maçını seyredenler hatırlayacaklardır, maçın hemen başında Mineiro çok sert bir darbeye maruz kaldı, kesin adam hastanelik oldu falan derken adam kalktı ve 90 dk oynadı. Basındaki bilgilere göre acılar içinde kıvranarak maçı tamamlamış , hatta hala sakatlığı geçmemiş ama bu akşamki maç için ayağım kopsa da oynarım türü bir demeç vermiş.

Yani demem o ki siz bakmayın 31 yaşında olduğuna, böyle bir adam hem oynar, hem oynatır hem de takımın direncini artırır. Belki yaşı küçük birilerine de örnek olur..