PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

halil ibo
02.08.2006, 17:33
diğer forumlarda millet tırsmaya başlamış, yattara-marcelinho oof of diye, şu denilsonuda alsak varya rakipler korkudan maça çıkmaz :D

Ne o karamsarlık gitmiş,neşen yerine gelmiş.Hadi hayırlısı bakalım.

Selman
02.08.2006, 17:35
yinemi karşılama töreni yapsak :)
Adam zaten nereye geldiğini şaşırdı her yerde karşılanıyor.Bu sefer geri kaçmasın:)

Cenkhan
02.08.2006, 17:40
Kaleci işi biraz yaş çünkü UEFA kupası maçı var. Ama Tolga da yeter, biz ligi düşünüyoruz derseler alınsın. Tuhaftır bu Pletikosa'yı da tanımıyorum :) Wagner vardı o noldu?

tsmaniac
02.08.2006, 17:45
Ne o karamsarlık gitmiş,neşen yerine gelmiş.Hadi hayırlısı bakalım.

:D hayırlısıyla şu denilsonda gelsin bakalım neler olacak neler, işte ancak bu şekilde şampiyunluk hayal olmaktan çıkar, sabırsızlanıyorum ula uşaklar ayın 6 sında Trabzonumdayım inşallah vestelle rum takımı maçlarını stadda seyretcem heeeeeeeeyytttt beee umutsuzluğumun yerini şampiyonluk coşkusu aldı hadi başkan aldın yıldızı gerisinide getir bakalım :D :D birde şu var, yav şu koskoca brezilya milli takımında oynayan ze robertonun kargalarda ne işi var onu anlayamadım, böyle bir futbolcu normalde barçada arsenalde falan oynaması gerekmiyomuydu?

Selman
02.08.2006, 17:48
:D hayırlısıyla şu denilsonda gelsin bakalım neler olacak neler, işte ancak bu şekilde şampiyunluk hayal olmaktan çıkar, sabırsızlanıyorum ula uşaklar ayın 6 sında Trabzonumdayım inşallah vestelle rum takımı maçlarını stadda seyretcem heeeeeeeeyytttt beee umutsuzluğumun yerini şampiyonluk coşkusu aldı hadi başkan aldın yıldızı gerisinide getir bakalım :D :D birde şu var, yav şu koskoca brezilya milli takımında oynayan ze robertonun kargalarda ne işi var onu anlayamadım, böyle bir futbolcu normalde barçada arsenalde falan oynaması gerekmiyomuydu?
Para para para

champions
02.08.2006, 17:50
merak etme ze robertoyu alamadılar adam yıllık 2.5 3 milyon euro istiyo o parayı kimse veremez
bide biz bu sezeri niye almadık ya genç oyuncu diye çırpınıyoruz şurda yetenekli bi çocuk bu sene manisada oynayınca seneye peşine düşeriz 300 bine alabileceğimiz adamı seneye 1-2 milyon isterler 20 yaşında ortasahanın ortasında oynuyo manisa alıyosa biz de alabiliriz biz talip olsak yok okul sorunu yok bilmem ne sorunu çıkar

Ali Özcan
02.08.2006, 18:06
merak etme ze robertoyu alamadılar adam yıllık 2.5 3 milyon euro istiyo o parayı kimse veremez
bide biz bu sezeri niye almadık ya genç oyuncu diye çırpınıyoruz şurda yetenekli bi çocuk bu sene manisada oynayınca seneye peşine düşeriz 300 bine alabileceğimiz adamı seneye 1-2 milyon isterler 20 yaşında ortasahanın ortasında oynuyo manisa alıyosa biz de alabiliriz biz talip olsak yok okul sorunu yok bilmem ne sorunu çıkar

champions ben foruma yeni üye oldum ama buna rağmen okuduğum kadarıyla futboldan çok iyi anlıyorsun.En azından mantalitemiz aynı.Yazdığın bütün mesajların altına imza atarım.Tek bir konuda ayrılıyoruz bence denilson alınabilirse türkiyeyi duman eder.Unutmayalım Hagi gs ye geldiğinde barca da kadroya giremiyordu ama gs de dünyayı salladı.Bence çok faydalı olur yeter ki alalım...

Özge
02.08.2006, 18:08
bencede denilson alınırsa daha iyi olur

Burak
02.08.2006, 18:11
denilson alınabilirse türkiyeyi duman eder.Unutmayalım Hagi gs ye geldiğinde barca da kadroya giremiyordu ama gs de dünyayı salladı.Bence çok faydalı olur yeter ki alalım...

işte bu denilson gelırse tozu dumana katar

tursin
02.08.2006, 18:26
Müjde Luce'den

Shakhtar Donetsk'in hocası "Pletikosa için iki kulüp de anlaştı. Trabzon'da oynayacak" dedi..

Trabzon'a gidiyor!
Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Lucescu, bordo-mavililere müjde verdi. Pletikosa'yı bu sezon oynatıp oynatmayacağı sorulan Romen hoca, Fotomaç'ın duyurduğu haberi doğruladı: "Kulüpler anlaştı. Pletikosa bu sezon Trabzon'da oynayacak"

Borç karşılığı
Yıllık 500 bin dolara kiralanan Pletikosa, Shakhtar
Donetsk'in Tolga'dan kalan ödemeler karşılığında Trabzonspor'a verildiği söyleniyor. Pletikosa, geçen sezonun ortasında kiralık olarak gittiği eski takımı Hajduk Split'te 22 maçta görev aldı.

hakancan
02.08.2006, 18:27
6 milyon euro bonservisi ..alsak bile forvette eksiğimiz var.. içerden bitirici oyuncu yok..dışardan umut ve marcelinyo gökdeniz zimkovyak çok sert vurur.. fatih tekke gibi ceza alanında etkili olabilecek oyuncu yok di mi bizde var mı var sa kim?? siz daha iyi biliyosunuzdur..ben umutu fazla izlemedim yalnızca uzaktan şutlarını biliyorum..umutun gollerini bi araşturmak lazım bi bakiyim webde var mı

hakancan
02.08.2006, 18:32
aha buldum umutun gollerini ben bakiyim biraz isterseniz si de bakın
http://forum.donanimhaber.com/m_7520847/tm.htm

Selman
02.08.2006, 18:34
Abi kendi düşüncelerimi açıklıyım bu konuda.

Bir kere Umut, Ersen, Ergin, Ömer şu anki halleriyle bir tane Fatih Tekke etmez.
Marcelinho Bundesliga'da 15 gol ortalamasıyla oynadığına göre bizde 20 golü rahat aşar.Ama yetermi?Yetmez.
Syzmek ve Gökdeniz iyi vurur vurmasınada ortada Fatih olduğundan onla oynuyorlardı genellikle.Bu sezon biraz daha fazla vururlar.Umarımda gol olur.Yattara'ya gelince kendisininde dediği gibi atmaktan çok attırmayı düşünüyor bazende yanlış yapıyor.

ihsanbayram
02.08.2006, 18:36

ze reberto iyi futbolcu ama o kadar da ahim sahim biri degil , bir marcelinho degil ,bu sene bayern münihde sözesmesi bitit ve bayern uzatmak istemedi sözlesmesini .
bazi arkadaslar denilsonu cok istiyor bence denilson 4 seneden beri hep geri gidiyor ,bitmek üzere olan biri yani alinmasini istemiyorum ,insallah brezilyadan genc gelecek vaad eden bir sol kanat oyuncusu alirlarda o da arcil sota aurelio yattara gibi bizde parlar ,haksizmiyim????

Miraç Atalay Çiftçi
02.08.2006, 18:36
kayseiye 29. haftada attıgı son gol gerçekten çok güzel...

kaldıgı yerden bizde devam eder inşallah...

atlantis
02.08.2006, 18:38
Denilson'un tekniği müthiş idda ediyorum gelse yattara bile keyifle izler adamı sol kanat çilesi fazlasıyla gider.
Ricardinho gelirse orta sağda oyun kurucu özelliğinde bir futbolcu harika bir tekniğinin yanında frikikleri de süper.
Bana sorarsanız biraz daha ağır basar ricardinho'yu isterdim.( inşallah)

hakancan
02.08.2006, 18:41
harbiden umut sağlam futbolcuymuş.fiziğine hayran kaldım
28.haftada beşiktaşa attığı golü izleyin aynı fatih tekke
sağ ayakla nası sıyrılmış öyle yaa

selcuk
02.08.2006, 18:45
bence ze roberto yu alalim jimnastik alamadan geri dönmüs biz alirsagik harika olur hemde bizim marcello ya verdigimizden 200 bin daha az teklif etmisler yani marcello ya verdigimizin aynisini verirsegik gelir bence bence en uygun ze roberto olur cünkü defans gücüde cok yüksek olan biri

hakancan
02.08.2006, 18:49
sol kanada çok pahalı bi transfer yapalım..umut a hayran kaldım abi harbiden bi defansa bi de sola adam aldık mı ..sakatlar da olsa şampiyonuz yedeklerimiz de iyi bu yıl

Muhammet_61
02.08.2006, 18:51
Arkadaşlar Marcelinho'yu başkan karşıladı, Fatih'ten 7,5 ml. euro kazandık ve kendi normal bütçemizi sayarsak şu an transfer için oldukça fazla paramız var ve burada saydığımız isimleri rahatlıkla alabiliriz. Ne de olsa para var. Ricardinho'dan iki tane bile alırız valla.

Parolamız:

"Nuri'yim ama para bende.":D

champions
02.08.2006, 18:52
denilson konusunda bence çok iyimsersiniz türkiye ligini duman edebilir(ben duman edebileceğini sanmıyorum şimdiye kadar duman ettiğini görmedik) zaten gelince oynadığı süre içinde taraftarı fazlasıyla memnun edecektir yaptığı hareketlerle ... denilsonun yeteneklerini tartışacak biri olduğunu zannetmiyorum milli takımda 60 ın üzerinde maç oynamış brezilyadan müthiş bi paraya (31 milyon dolar)betise gelmiş bi oyuncu avrupadaki dev kulüplerdeki oyuncularla karşılaştırsak en iyileri arasına girer çoğundan da daha iyi olabilir takıma ne katacağı tam bi soru işareti burda sorun olan denilsonun avrupada oynadığı kulüplerde (betis ve bordeaux)yetenekleriyle doğru orantılı bi fayda sağlamamasıdır (bu yıl 20 maçta ilk 11 de oynamış 1827 dakika oynamış 3 gol atmış önceki sezonlardada pek parlak bi sezon geçirdiğini söylemek zor ) tabiki orda yapamadığını burda yapması olası bişeydir
bi artısıda bonservisinin olmamasıdır yıllık ne kadar alacağı önemli

cemka
02.08.2006, 18:53
bence ze roberto yu alalim jimnastik alamadan geri dönmüs biz alirsagik harika olur hemde bizim marcello ya verdigimizden 200 bin daha az teklif etmisler yani marcello ya verdigimizin aynisini verirsegik gelir bence bence en uygun ze roberto olur cünkü defans gücüde cok yüksek olan biri
Benim isteğim Ricardinho... tabi beni dinleyen olursa.. o:)) Marcelinho - Ricardinho, aynı takımda ve büyük Trabzonsporumda...Herhalde sonyıllarda alabileceğim en güzel haber olurduu...çokmu hayalciyim yoksaa...Hadi başkan duy sesimi yaaa..... Sevindir şu garibi...
Öncelikle şu kalecei işini bi çözsünleer... Gelsin şu Pletikosa artık...
Birde kötü alıştık yaaa... fazla ara vermesinler transferee....:o)))

TSelif
02.08.2006, 18:53
harbiden umut sağlam futbolcuymuş.fiziğine hayran kaldım
28.haftada beşiktaşa attığı golü izleyin aynı fatih tekke
sağ ayakla nası sıyrılmış öyle yaa
Bundan sonra atılan bütün golleri SULTAN ın gollerine benzeteceğiz anlaşılan . Ama onun gollerini de çok özleyeceğiz :( :(

selcuk
02.08.2006, 18:55
Arkadaşlar Marcelinho'yu başkan karşıladı, Fatih'ten 7,5 ml. euro kazandık ve kendi normal bütçemizi sayarsak şu an transfer için oldukça fazla paramız var ve burada saydığımız isimleri rahatlıkla alabiliriz. Ne de olsa para var. Ricardinho'dan iki tane bile alırız valla.

Parolamız:

sence para var kasada ama fatihin transferinde su an en fazla 3 milyonunu almisikdir ve oda sezon baslangicinda giden ödeneceklere gitmisdir su an 5 para nakit oldugunu kasada sanmam en fazla son haftada satilan kombinelerden iceri girenler vardir

hakancan
02.08.2006, 18:59
Bundan sonra atılan bütün golleri SULTAN ın gollerine benzeteceğiz anlaşılan . Ama onun gollerini de çok özleyeceğiz :( :(
duygusallığa yer yok artık dişe diş kana kan intikam :))))) 2 gün kaALDI

Cüneyt Canlıca
02.08.2006, 19:00
denilson'un alınması acayip mantıksız bir hareket olur...yattara marcelinho denilson nasıl oynatacaksınız 3 ünü birden... alınması gereken oyuncu tipi hüseyinin yerine ondan daha iyi top yapabilecek bir ön liberodur... gecen seneki maçları hatırlayanlar hüseyinden çıkan topların genelinin rakibe gittiğini hatırlarlar...

hakancan
02.08.2006, 19:02
kimi önerirsin..zidane ın cezayirden çocuğu var mı acaba bilen??

Özge
02.08.2006, 19:02

Parolamız:

parolayı çok beğendim

Muhammet_61
02.08.2006, 19:17
sence para var kasada ama fatihin transferinde su an en fazla 3 milyonunu almisikdir ve oda sezon baslangicinda giden ödeneceklere gitmisdir su an 5 para nakit oldugunu kasada sanmam en fazla son haftada satilan kombinelerden iceri girenler vardir

Zaten transferlerin çoğu taksitlerle ödeniyo. Bizim alacağımız adamlar da illaki FAtih'i sattığımız sistemle yani taksite bölerek ödenecektir. En kötü kredi bile çekilebilir. Ne de olsa öyle ya da böyle Fatih'ten bize gelecek para 7,5 ml. euro

selcuk
02.08.2006, 19:19
Zaten transferlerin çoğu taksitlerle ödeniyo. Bizim alacağımız adamlar da illaki FAtih'i sattığımız sistemle yani taksite bölerek ödenecektir. En kötü kredi bile çekilebilir. Ne de olsa öyle ya da böyle Fatih'ten bize gelecek para 7,5 ml. euro
ee ne oldu bilmiyorummu sandin ne oldu

Medallion
02.08.2006, 19:34
denilson'un alınması acayip mantıksız bir hareket olur...yattara marcelinho denilson nasıl oynatacaksınız 3 ünü birden... alınması gereken oyuncu tipi hüseyinin yerine ondan daha iyi top yapabilecek bir ön liberodur... gecen seneki maçları hatırlayanlar hüseyinden çıkan topların genelinin rakibe gittiğini hatırlarlar...

Gravesen den bahsetmissin herhalde...

atlantis
02.08.2006, 19:36
Umarim alırız ricardinho'yu taraflı tarafsız herkez görür şaşırır bu trabzonspora kim dur diycek derler kesin. Ama saçma sapan eleştirilerde duyarız erdinç varken ricardinho'ya ne gerek vardı gibi:)
Bu transfer gerçekleşirse bizim yöneticilerin başarısından dolayı diğer kluplerde
istekte bulunur. Lütfen bizede uygun fiyatta yıldız alın biz beceremiyoruz.

selcuk
02.08.2006, 19:39
bence ze roberto alinsin bonserviside yok ne güzel

Miraç Atalay Çiftçi
02.08.2006, 19:41
BJK yöneticileri geri dönmüş anlaşamamıslar Ze Roberto'yu....
Transfer yattı diyemeyiz ama bekleme pozisyonundayız diyorlar...

atlantis
02.08.2006, 19:43
yok ya onu almayalım demirörenin babası alcakmış yada manevi babası( ülker ) alır:) Biz bedavaya pek alışmadığımızdan paramızla ricardinho yada denilson diyorum ısrarla

selcuk
02.08.2006, 19:44
onlar beklesin biz alalim ist.daki macimizda görürler onu güzel olmazmi

gerçekefsane
02.08.2006, 20:05
Erman Özgür ve Mustafa Sarp kadro dışı bırakılmış

selcuk
02.08.2006, 20:11
Erman Özgür ve Mustafa Sarp kadro dışı bırakılmış
su erman bizim eski ermanmi sahte hugo boss ve dolce gabana giyipte mc donaldsa giden

Özge
02.08.2006, 20:14
su erman bizim eski ermanmi sahte hugo boss ve dolce gabana giyipte mc donaldsa giden
evet bizim erman

eross61
02.08.2006, 20:16
aslına bakarsanız gravesen gıbı ılerı gerı gıdıp gelen top yapan sut ceken bı adama ıhtıyacımız cok zor gunumuz futbolunda on libero pozısyonundakı oyuncuların onemi cok fazla cunku artık 4 lu cizgi savunması uyguluyo her takım bız de yanılmıyorsam son 5 yıldır bu savunmayla oynuyoruz. bu sene de sol kanada alacagımız oyuncu buyuk ıhtımalle hucuma donuk olacagını var sayarsak takımdan kesınlıkle kesılemeyecek tek oyuncu huseyın olacaktır ne deyım huseyıne allah kolaylık versın umarım formda bır sezon gecırır,,

Punisher-61
02.08.2006, 20:21
Biz neden Ze Robertoyu almiyoruz??ß
1.Adam tecrübeli
2.Sol kanat hem ofansif hemde geriye dönük..
3.Bonservisi elinde

Besiktas alamadi bagri biz alalimda ne kadar iddiali oldugumuzuda gösterelim..

Özge
02.08.2006, 20:23
üçününde mevkileri farklı yattara sağda oynuyo denilson solda marcelinho beyin olarak veya ortasahanın ortasında

selcuk
02.08.2006, 20:24
Biz neden Ze Robertoyu almiyoruz??ß
1.Adam tecrübeli
2.Sol kanat hem ofansif hemde geriye dönük..
3.Bonservisi elinde

Besiktas alamadi bagri biz alalimda ne kadar iddiali oldugumuzuda gösterelim..
evet aynisini bende 2-3 gündür anlatiyorum bence harika olur ze roberto

FERO61
02.08.2006, 20:25
kim ne derse desin bence DENILSONUN tecrübesi yeter ...öyle 21 yasindaki love(ask) yada wagnerler kurtaramaz bizi

maskeli61
02.08.2006, 20:32
evet galiba sen sadece sen yanlis hatirliyosun,bu yazdigin seyler cok sisirme,trabzona tarihinde gelmis gecmis en iyi yildizi alicam demedi ve aldi,en pahali transferi olacakda demediki gecen sene almanyanin en iyi futbolcusu secilen marcelinhoyu 2.5 milyona almak büyük bi basari... ;)
kimsenin şişirme falan yaptıgı yok ben bildigimi duydugumu okudugumu yazıyorum ve iyide takip ederim herşeyi sen o yönde rahat ol gelmiş geçmiş en iyiyi alacam dedi evet .. ve aldıgı oyuncuyada sözümüz yok ama devamıda gelmeli ayrıca sen ben yada bir başkası burda kimse trabzonsporun kötülügünü istemiyo herkes iyisini en iyisini istiyo o yönde görüşlerimizi bildiriyoruz umarım anlaşıyoz topragım....

champions
02.08.2006, 20:34
evet aynisini bende 2-3 gündür anlatiyorum bence harika olur ze roberto
boşuna ze roberto beklentisine girmeyelim aslında bence tam bizlik adam hem hücum hem defans ama yıllık istediği para çok yüksek bizşu an en yüksek marceloya veriyoruz benim bildiğim o da 900 bin euro ze roberto en az 2 milyon euro ister o da en az daha fazlada isteyebilir bjk niye şimdiye kadar alamadı çünkü istediği parayı veremiyolar

ssmuratss
02.08.2006, 20:35
bende önlibero alınmasından yanayım
hatta kaleciye verecekleri parayı ekleyip çok iyi bir önlibero alınmalı bence hüseyin yatersiz orası için hem çok pas hatası yapıyo hem biras ağır kalıyo
ademin verilmesi de işin tuzu biberi
şimdi de kaleci almaya çalışıyolar allah akıl fikir versin.
-BENCE YÖNETİM İSTİFA ETMELİ-
MARCELİNHOYU ALARAK KENDİLERİNİ KURTARAMAZLAR

champions
02.08.2006, 20:39
ya ne istifası ya bu konu kapanmadımı böyle sürekli yönetim değiştirerek bi yere varamayız yönetim değişince malum hoca değişiyo hoca değişince futbolcular değişiyo bekleme süresi dahada artıyo yani hiç bir faydası yok

oflu_61_ts
02.08.2006, 20:39
yok mu hiç yönetime yakın olanlardan haber

Cenkhan
02.08.2006, 20:40
Tek eksiğimiz şu an sol açık. Ricardinho ortada da oynayabiliyor. Alınabilecek en iyi futbolcu. Ze Roberto'yu istemem açıkçası. Katar takımlarına dönmenin alemi yok. Orta sahamızın da yaş ortalaması arttı. Mücadeleci bir sol açık da olabilir.

selcuk
02.08.2006, 20:40
boşuna ze roberto beklentisine girmeyelim aslında bence tam bizlik adam hem hücum hem defans ama yıllık istediği para çok yüksek bizşu an en yüksek marceloya veriyoruz benim bildiğim o da 900 bin euro ze roberto en az 2 milyon euro ister o da en az daha fazlada isteyebilir bjk niye şimdiye kadar alamadı çünkü istediği parayı veremiyolar
biz net marcelloya 1.6 milyon euro veriyoruz yani brüt 2.2 2.4 milyon arasi bisey yapar jimnastik en fazla 2 milyon teklif etti daha fazla veremedigi icin bence biz marcello kadar verebiliriz hemde ze roberto bayern dan ayrildiginda gitmek istedigi yeri anlatirken sik lardan biri kafami dinleyebilecegim biyer olmali demisdi ist. dami trabzondami daha iyi kafa dinlenir bence bu adami biz alabiliriz yönetim duy sesimizi al ze robertoyu

champions
02.08.2006, 20:46
marceloya 1.6 milyon euro mu veriyoruz bu kadar parayı biz veremeyiz sen yanlış biliyosun galiba üstelik 1.6 milyon euro 2.2 değil yaklaşık 3.2 trilyon ediyo

selcuk
02.08.2006, 20:52
marceloya 1.6 milyon euro mu veriyoruz bu kadar parayı biz veremeyiz sen yanlış biliyosun galiba üstelik 1.6 milyon euro 2.2 değil yaklaşık 3.2 trilyon ediyo
ben brüt demek istedim yani vergiler icinden alinmamis
marcelinho hayatindaki en iyi kontratim dedi son kontratinda 1.1-1.3 milyon aliyordu ve bütün alman gazetelerinde marcello öyle acikladi yaziyordu yani net 1.6 milyon euro vergisiz vergilerle bu 2.2-2.3 milyona geliyor jimnastikde en fazla 2.0 verebilirim demis yani biz marcelloya verdigimizi verdikmi ze roberto gelir

champions
02.08.2006, 21:03
Önceki gün kapıyı 2 milyon 300 bin Euro’dan açan Sambacı, Siyah-Beyazlılar’ın 1 milyon 700 bin Euro’luk ilk teklifine zam yapması üzerine indirime gitmeye yanaştı. Tarafların ödeme planı konusunda da ortak bir noktada buluştuğu ve halen ülkesinde tatilde bulunan Brezilyalı yıldızın artık valizlerini toplamaya başladığı öğrenildi
bu habere göre ze roberto yıllık en az 1.8 milyon euro civarında bi rakama gelebilir bu para 3.5 trilyon eder bu parayı biz veremeyiz

selcuk
02.08.2006, 21:05
Önceki gün kapıyı 2 milyon 300 bin Euro’dan açan Sambacı, Siyah-Beyazlılar’ın 1 milyon 700 bin Euro’luk ilk teklifine zam yapması üzerine indirime gitmeye yanaştı. Tarafların ödeme planı konusunda da ortak bir noktada buluştuğu ve halen ülkesinde tatilde bulunan Brezilyalı yıldızın artık valizlerini toplamaya başladığı öğrenildi
bu habere göre ze roberto yıllık en az 1.8 milyon euro civarında bi rakama gelebilir bu para 3.5 trilyon eder bu parayı biz veremeyiz
ne simdi aldilarmi alamadilarmi
hemde bu sezon verebiliriz cünkü cok aylik alan oyuncular ve yeterince ise yaramiyanlar yollandi yerlerine az alan transferler yapildi ve altyapidakiler geldi
mehmet yilmaz, lee, djokaj, jun, tekke, adem, emrah,eller, bayer, volkan , tolga, ege, sönmez, duymus ,
bunlarin yerine gelenleri hesaplarsan asaga yukari 2-3 trilyon lira kasamizda kaliyor oda marcello gibi cok pahali biri takimda oldugu icin bu gidenler listesine erdinc, cellaleddin, illada eklenmeli ve hasan bu sezon ayni son sezon gibi büyük bi adim atmali yoksa oda ve ömerde bu sezon patlama yapmasa
erdincin yerine saaten selim gelecek celonun yerine yani sadece birisi bulunmali yine 1 trilyon senede cebimizde kalir

champions
02.08.2006, 21:11
bu muhabbet uzar en iyisi kapatmak (ilerleyen günlerde ze roberto kime ne kadara gelir veya gider belli olur )

NiTRoPHe
02.08.2006, 22:17
Ben bu arada bir haber duydum Denilson transferi için Marcelinho ön ayak olmuş...Denilson'la Marcelkinho'yu konuşturmuşlar...

Ali Özcan
02.08.2006, 22:40
sanırım hızımız kesildi.Noldu böyle anlamadım.yaprak kımıldamıyor yine

gerçekefsane
02.08.2006, 23:25
takımın penaltıcısı kim olacak, marcelinho mu Yattara mı :)

eren_61
02.08.2006, 23:29
tabikide marcelinho.yattaranın bundan önce kaçırdığı penaltılar aklıma geliyo.hepsini laubalilikten kaçırmıştı

unyelimetin
02.08.2006, 23:44
edit.......

Ustaalioğlu
02.08.2006, 23:44
bence yeni kaleci transferi pletikosa..barthez ise medya ve taraftar oyalansın diye ortaya atılmış bi isim...imzalar atılmış bile..sadece jeferson un kulüp bulma sorunu var...o halledilsin yeni transferimiz pletikosa hayırlı olsun...barthezden çok daha iyi bir kaleci...
Bu isi bu yonetim cok iyi yapiyor, hemen hedef saptirma, bartez konusulurken bi bakmisin pat bilmemkim alinmis, kalecilerin ikisi de yem olabilir. Benim temennim Denilson un yem olmasi...

Trabzonspor_29
03.08.2006, 00:39
ya arkadaslar bi sorum olcak,
marcelinho geldimi trabzona ??
bugün gelcekti, haberi olan lütfen cevap yazsin!

TSK :)

omam bıyık
03.08.2006, 01:39
Ya bu Kanca yine ne filmler çeviriyor Brezilya'da?Adam hırs yaptı herhalde topçu alacağım diye.Şimdi de yine İnter'den Alex Meschini çıktı.Kimdir neyin nesidir bu adam?Pazardan domates mi seçiyor?Mossora ile Wagner'e ayar veriyor herhalde böylece kendince.Ama yöneticimizin azmi gözlerimi yaşarttı.Herhalde bir transfer yapamazsa kahrından harakiri yapacak gurbet ellerde.Olmadı Kanca olmadı otur bakayım;sıfır...

champions
03.08.2006, 10:45
bu kanca trabzonsporla dalgamı geçiyo lig maçına çıkıcaz hala tam kadro değiliz yaklaşık 15 gün oldu şu anki en gerekli sol kanat transferini halledemedi giderken isimler belli değilmiydi biri olmadı diğer isimler belli değilmiydi bu adam brezilyada bu kadar süre beklediğine göre gelecek adamda bu kadar beklediğimize değmeli gidip sıradan bi adam almaz inşaallah
bide kanca futboldan ne kadar anlıyo daha önce bu işlerle ilgilenmişmi trabzonspor gibi kulüp transfer gibi önemli bi işe çok tecrübeli kişileri getirmeli bu sene geçti önümüzdeki sene böyle olmamalı

selcuk
03.08.2006, 10:51
bu kanca trabzonsporla dalgamı geçiyo lig maçına çıkıcaz hala tam kadro değiliz yaklaşık 15 gün oldu şu anki en gerekli sol kanat transferini halledemedi giderken isimler belli değilmiydi biri olmadı diğer isimler belli değilmiydi bu adam brezilyada bu kadar süre beklediğine göre gelecek adamda bu kadar beklediğimize değmeli gidip sıradan bi adam almaz inşaallah
bide kanca futboldan ne kadar anlıyo daha önce bu işlerle ilgilenmişmi trabzonspor gibi kulüp transfer gibi önemli bi işe çok tecrübeli kişileri getirmeli bu sene geçti önümüzdeki sene böyle olmamalı
a dan z ye kadar plan yapilmis gidilmis ama bizim kancaya türk alfabesi yetmedi simdi baskan rus alfabesinde yen planlar hazirliyip yolliyacak kanca ya kanca da oyuncular kanca atmaya devam edecek hayirlisi sonunda jun un sacini siyaha boyuyupta gelmesinlerde

sulo61gun
03.08.2006, 10:55
hey millet gene başladınız dalga geçmeye.

bahadır2561
03.08.2006, 10:57
bu adam ne zaman geliyomuş??

selcuk
03.08.2006, 10:57
hangi adam

champions
03.08.2006, 10:58
tatil ne zaman yeterli gelince o zaman gelir herhalde

bahadır2561
03.08.2006, 10:59
tatil ne zaman yeterli gelince o zaman gelir herhalde
biraz fazla yapmadı mı tatili...

selcuk
03.08.2006, 11:01
kendi cebinden ödememdinmi hic tatil fazla olurmu

Volkan Albayrak
03.08.2006, 11:04
şu brezilyada bi kerede gidelim ilk gittiğimiz adamı da alalım. bi giden 100 kişiyle görüşüyor

champions
03.08.2006, 11:05
çarşamba günü bi oyuncuyla gelecekti bu adam da başladı bizi kandırmaya lig başlıyo bu adamın bilgisi yok herhalde sol kanatta oynayacak adam yok zaten bugün gelsede oynayamaz biz hangi takımdan oyuncu alıyoruz juveden almaya çalışsak daha kısa sürerdi be ayın 27 sinde geliyodu sonra çarşamba oldu bugün 3 ağustos bunlar 5 i bekler gidip bedava diye wagneri alırsalar şaşırmam cruzeirodeki wagneri alın bitirin şu işi işte

Mehmet_Mercanlı
03.08.2006, 11:07
arkadaşlar şimdi sezon sonu yanı yanlış anlamayın tatıl sezonu sonu oteller ucuz adamlar ilk defa gitmiş birakın biraz dursunlar zaten böyle giderse bunlar seneyi göremez

Colakoglu
03.08.2006, 11:10
evet ya bende onu sorucaktim,dün trabzonda olmasi gerekiyodu,nerde kaldi ?

Gürkan
03.08.2006, 11:12
bence artık transfer komitesi değil gezi ekibi kuralı.

başlarınada tayfuntalipoğlunu koyalım bir kaç belgeselcide ekleyelim.
futbolcu alamıyoz bari bir iki belgeselle para kazanırız.

Volkan Albayrak
03.08.2006, 11:12
ya bi kerede şuı lige girdiğimizde transferi konuşmayalım.. bua arada albayrak herhalde 10-2,5=7,5 milyon euru klübe hibe edecek

Mehmet_Mercanlı
03.08.2006, 11:15
bitane otel acalım orda hersene giden bukadar kalırsa masraflar kurtarmaz otelı acarsak hem bir gelir kaynahı olur hemde masreftan kurtuluruz sadece bizimkiler değil tum türk takımları orda zaten.. bizim otelde kalırlar

sarman61
03.08.2006, 11:19
bitane otel acalım orda hersene giden bukadar kalırsa masraflar kurtarmaz otelı acarsak hem bir gelir kaynahı olur hemde masreftan kurtuluruz sadece bizimkiler değil tum türk takımları orda zaten.. bizim otelde kalırlar

Abi süper bir fikir. Yani bu otel fikri antalyada yada istanbulda bir tane otel kursak iyi para toplarız. Yada dedğin gibi brezilya sahillerinde bir toel inşa edeceğıiz. Hem orada isim yapacağız. Hemde para kazanacağız.

Tansu Onur Erdoğan
03.08.2006, 11:29
bize cok ii forvet lazım bence nobre stilinde

Jester
03.08.2006, 11:36
Ergun Ata'nın takımla ilgili teknik analizinde ciddi tartışılır konular var ama plansızlık programsızlık konusunda sonuna kadar haklı. Biz de zaten aylardır buna kızmıyor muyuz?
Ya senin Brezilya'lı çok tecrübeli bir hocan olacak, parası olan başkanın olacak, kulübün borç sıkıntısı olmayacak, Brezilya'ya yetkiyle adam göndereceksin ve haftalarca bir adam alamayacaksın. Bir kere Kanca hangi sıfatla orada? Giderken güya x futbolcuyu alıp getirmeye gitmişti. Utanmadan diyorlar ki bir de şu maçta seyredelim de karar verelim falan. Ya Kanca hangi teknik bilgisiyle o adamın en doğru olup olmadığına karar verecek? Araştırma orada yapılmaz ki, 8 ay öncesinden yapılır, sen gidip son pazarlıkla adamı alırsın. Bir de hocaya kaset gönderme hikayesi var. O da tam bir komedi. Zaten sen orada Lazaroni'nin bile tanımadığı bir adamı alıyorsan yanmışız biz. Şimdi Kanca dönünce başlar; orada transfer işi çok zor vs., yahu siz geçen sene oraya gidip de rezil olan arkadaşlarla hiç mi görüşmediniz, Brezilya'dan ilk defa biz mi futbolcu alıyoruz? İş bilmezliğe bak, her gün menajerin biri önüne bir isim getirsin, sen de hafta sonu onun maçını izle, sonra da fiyat artırdılar vs. gibi laflar et. Bizim yukarıda belirttiğim imkanlarımızdan dolayı zaten oradan kötü bir futbolcu alma şansımız yok gibi, yani uğraşsan alamazsın. O yüzden Kanca buraya iyi bir futbolcuyla dönerse bu gerçeklerin hiçbirini değiştirmez.
Ara transfer döneminde yönetim hakikaten zaman baskısı altındaydı, siz bizi sezon sonu görün dediler, eyvallah dedik, ama şu yaşananlar hakikaten bu kulübe yakışmıyor. En önemlisi de kulübün ülke içi ve dışında prestijini sarsıyor. Bize gelecek olan futbolcu demez mi kardeşim bu ne biçim kulüp bu transfer işini böyle yapıyorlarsa bunlar ne biçim büyük kulüp diye.
Madem Brezilya'dan her sene futbolcu almaya çok meraklısın, o zaman gönder iki tane scout(futbolcu tarama ve izleme görevlisi) Ekim ayından, izlesinler 3-4 ay adamları, Mart gibi listeni netleştir, hocadan onayını al, Nisan'da atla git pazarlığını yapmaya, bitirebiliyorsan bitir, yada belli noktaya getir, illa yazın bir-iki arkadaşımız da oraları görsün diyorsan Haziran gibi de son kez gönder, adamı alsın gelsin. Çok mu zor kardeşim bunları akıl etmek?

Travelair
03.08.2006, 11:44
Mossoro kaçe kardeş?

- 4milyon € abi

Ooo pahalıymış peki Wagner?

- 2 milyon €'ya olur abi ama 5 Ağustos'a kadar bırakmayız zaten o vakitte sözleşmesi bitiyor??

- Ne dedin? Ağzından kaçırdın değil mi? Haha benden kaçar mı? Demek sözleşmesi bitiyor 5 Ağustos'ta. O zaman fazla 2 miyon € biraz indirim yap

-Abi maliyeti kurtarmaz

-Olur mu ya? Biz Çağdaş'a sözleşmesi bittiği halde 750 bin $ verdik sen 2 milyon € istiyorsun

-Abi tamam 1,5 olsun napalım siftahımız olsun

-Yok ya şimdi yıldız ister bizimkiler...

-Abi öyle desene sana Alex vereyim 250bin €'ya aldık 2 sene önce. Muazzam ilerleme gösterdi

-Haa o kaçe?

- 4 milyon € abi....

champions
03.08.2006, 11:45
Jester kesinlikle yazdıklarının hepsine katılıyorum kanca kim tanıyan varmı ne iş yapar bu adam bu işlerden çok iyi anlayan bi ekip sezon boyunca oyuncu izlemeliler g.amerika futbolunu ve avrupa futbolunu yıl boyunca takip etmeliler
tvden değil tabi

Colakoglu
03.08.2006, 11:53
Faruk kanca eger trabzona gelirseki suan gelip gelmeyecegi merak konusu,ozaman onada bi karsilama töreni hazirlayalim ne derseniz :D

Şentürk
03.08.2006, 11:56
Mossoro kaçe kardeş?

- 4milyon € abi

- 2 milyon €'ya olur abi ama 5 Ağustos'a kadar bırakmayız zaten o vakitte sözleşmesi bitiyor??

- Ne dedin? Ağzından kaçırdın değil mi? Haha benden kaçar mı? Demek sözleşmesi bitiyor 5 Ağustos'ta. O zaman fazla 2 miyon € biraz indirim yap

-Abi maliyeti kurtarmaz

-Olur mu ya? Biz Çağdaş'a sözleşmesi bittiği halde 750 bin $ verdik sen 2 milyon € istiyorsun

-Abi öyle desene sana Alex vereyim 250bin €'ya aldık 2 sene önce. Muazzam ilerleme gösterdi

-Haa o kaçe?

- 4 milyon € abi....
:) :) :) :)

champions
03.08.2006, 11:56
kanca alexi nasıl farketmiş biliyomusunuz 61 numaralı forma giyiyomuşda ordan
trabzonspor kimlere kaldı adam 62 giyse farketmeyecek

Mehmet_Mercanlı
03.08.2006, 11:58
bunlar buraya boş gelmez okadarda yüzsüz değiller dimi?

ozcan_asanoglu
03.08.2006, 12:14
kanca alexi nasıl farketmiş biliyomusunuz 61 numaralı forma giyiyomuşda ordan
trabzonspor kimlere kaldı adam 62 giyse farketmeyecek

bana biri bunun yalan veya yanlış haber olduğunu söylesin...

sulo61gun
03.08.2006, 12:16
bunlar buraya boş gelmez okadarda yüzsüz değiller dimi?

boş gelip gelmemesi önemli değil önemli olan aldığı adamın işe yarar olması.

Jester
03.08.2006, 12:19
Yetmedi ilave hizmet: Olur da Kanca orada sıkılıp internete girip bizleri okuyordur, kendisine birkaç tavsiye:

Bak hocam şu an kimin peşindesin bizi doğru dürüst bilgilendirmediğiniz için bilmiyoruz ama(bu kulübün basın sözcüsü ne iş yapar?) gazetelerden okuduklarımızdan yola çıkarak sana şöyle diyim:

Eğer sol için adam arıyorsak(o bile tam net değil çünkü);
Cruzeiro'lu Wagner olur, paraya kıyın alın, sonra çok iyi fiyata da satabiliriz.
Internacional'li Wagner olmasın. Kötü adam değil ama bu kadar orada kaldığına değmez.
Palmeiras'lı Marcinho olur.
Corintians'lı Gustavo Nery olur.

Eğer ortaya adam bakıyorsak;
Sao Paulo'lu Mineiro olur, yaşına bakma kap getir.
Internacional'li Mossoro olur, Alex de olur, ama sakın ha Mossoro'ya 2'den, Alex'e 1.5'tan fazla verme, bu Alex'i Vestel Manisa evvelsi ay 1 milyona almak üzereydi, olmadı. Cincon'da ilgilendi, 1-1.5 fiyat çektiler. O yüzden sana 4 milyon fiyat çekiyorlarsa hemen oradan uzaklaş.

Ha bir de biz Ricardinho'yu çok istiyoruz ve sen bu konuda birşey yapmıyorsun ama hadi gene iyisin Juventus ve Torino kendisiyle ilgileniyormuş, mazeretin şimdiden hazır.

Evdekiler iyi sen merak etme, oğlan okula başladı, kızı da istemeye geldiler, ama merak etme vermediler, seninkiler fiyat artırmış!!

champions
03.08.2006, 12:21
bi gelsin bakalım kanca bilsemki çok kaliteli bi oyuncu alıp gelicek tamam ama hala ne yapacağı belli değil ortada bir sürü isim var sola al wagneri kaleye pletikosa bu işi bitir hem siz rahatlayın hem de taraftar 2 gün sonra lig maçı var biz hala şurda eksik var kim geliyo diye tartışıyoruz bu işkence ne zaman bitecek

Mehmet_Mercanlı
03.08.2006, 12:23
lige 2 gün kaldı biz kimi alıcaz belli değil ben yinede süpriz olur dıyorum hiç kimsenin beklemediği bir isim

Telha TANYILDIZI
03.08.2006, 12:33
bencede dur bakalım sonumuz ne olacak

Nihat Güneş
03.08.2006, 12:36
sabah bülent yüksel le imza programına bir yazar katıldı trabzon kuzey express gazetesinden ..bülent yüksel diyor ki : pletikosa ve brezilyalı trnafer meelsi nooldu...hepimiz meraktayız tabii..pür dikkat..adam başlamaz mı..yok 3 büyük takım nokta transfer yapmış..plansız programsız yönetimin naaptığı belli değilmiş....başladı yönetimi eleştirmeye...bülent yüksel de şaşırdı tabii sordu...kim yapmış nokta transfer diye...
nekadar meraklı herkes yönetimi eleştirmeye..tek haber vermedi doğru düzgün...biz radyo başında haber bekliyoruz adam yönetime sallıyo....ayda yılda bi bağlanıyolar tarbzondan yazarlara..bağlanılanlar da bole şeyler soylüyo .haber vermek yerine...gel de sinirlerin zıplamasın...

Mert67
03.08.2006, 12:36
Faruk kanca eger trabzona gelirseki suan gelip gelmeyecegi merak konusu,ozaman onada bi karsilama töreni hazirlayalim ne derseniz :D
bu güzel di:D :D

Telha TANYILDIZI
03.08.2006, 12:50
mert bakıyomda bu 61 noyu hemen sırtına geçirmişsin
tamam kanca yarın senide izleyecekmiş on a göre

Doğan BULAT
03.08.2006, 12:50
al bi tanede benden:D :D

- merhaba biz bi futbocu baktık ta!

- Tabi buyrun buyrun nası bişey bakmıştınız?

- şöle yıldız adayı sol açık maçık ama fazla pahalı bişey olmasın

- Hım.. Abi tam sana göre elimde bi tane kalmış fiyatıda uygun
WAGNERRRRRR! oğlum gel bakim

-ooo maşallah maşallah pek gençmiş kaç para bu?

- 2 milyon Euro ama bişeyler yaparız

- Çok istiyooın be abi valla yap bişey alalım

- Valla son 1,750 euro olur aşagı kurtarmazz böylesini avrupada arasan bu fiyata bulamazsın sen ne vercen?

- Bi teklik verim Yap bi kıyak maksat ayağımmız alışsın

- Yok valla kurtarmaz ama bak bitene şurda bi arkadaş var 61 numara giyen

- Hadi ya 61 numaramı giyiyo kaça o?

- 1,5 olur

- Ulan 61 de giyiyo aslında iyi olur ama yıldız olurmu bundan ilerde eminmisin abi bak bozuk çıkarsa geri getiririm bak!

- yok abi olurmu sen ala seneye 5 katına satarsın vallaa

- Tamam alaıcaz ama bi klübü arımm haber verim

5 dk sonra....

- abi yok kusura bakma alamıyoruz ya

- Niye?

- Bizimkiler yabancı kaleci almışlar kontenjan dolu

- tüh

Valla bende şimdi öğrendim hadi hayırlı işer

:D :D

Mert67
03.08.2006, 12:53
mert bakıyomda bu 61 noyu hemen sırtına geçirmişsin
tamam kanca yarın senide izleyecekmiş on a göre
:D :D olabilir.

degok
03.08.2006, 13:19
agalar bu barthez haberi acaba doğrumudur. Adam 35 yaşını aşmış 36 dan gün almış.
Pays France

http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/player/96075_BARTHEZ_Fabien.html

http://www.lequipe.fr/Football/FootballFicheJoueur2545.html

Erbay
03.08.2006, 13:23
Barthez artık çok yaşlandı.Jefferson hata yaparsa o iki katını yapar.

omam bıyık
03.08.2006, 13:25
bana biri bunun yalan veya yanlış haber olduğunu söylesin...
Yok yav Alex'in 61 numara giydiği tevatür.Adam 24 numara giyiyor.Yani Erzincanspor'a daha yakınmış.Bu yüzden önceliği bize değil onlara vereceği için bu transfer de yatabilir.Yine de biz teklifimizi yapmışız Alex'ten cevap bekliyoruz.İki güne kadar kesin bir cevap alacağız.Ama olmazsa alternatifimiz var tabii her zamanki gibi.Bir de hakikaten Kanca nasip olur da futbolcuyla dönerse onu karşılayalım havaalanında.Topçu yerine ona şöyle bir elense çekip omuzlayalım boynuna kaşkol takalım.Hatta icap ederse kurban keselim

sarman61
03.08.2006, 13:25
Mossoro kaçe kardeş?

- 4milyon € abi

-Abi maliyeti kurtarmaz

-Haa o kaçe?

- 4 milyon € abi....

Koptum yahu :D :D

metehan
03.08.2006, 13:32
Ben hocanın Denilson'u istemediği yönündeki haberlere pek inanmıyorum. Zira daha önce aynı şeyler de Marcelinho için yazılmıştı ama doğru olmadığını gördük.

Internacional'de oynayan Alex benim de dikkatimi çekmişti. Wagner'i izleyeceğiz diye bir 45 dakika seyrettim maçlarını ve Alex iyi göründü. Ama bence bize daha acil oyuncu lazım olan bölgeler var, oralara bakmak daha iyi olur.

keles76
03.08.2006, 13:36
Barthez artık çok yaşlandı.Jefferson hata yaparsa o iki katını yapar.
Hocam mevzu kaleci oldumu yaşla reflekslerde azalma olur fakat topu maça sokma nerede durduğunu bilme atakta öne çıkma gibi bence çok önemli takıma faydalı olur bunun hesabı iyi yapılmalı ama ben pletikosayı istiyorum.son olarak bence Barthez asla jeff kadar hata yapamaz kariyeri müsait değil.

degok
03.08.2006, 13:46
Hocam mevzu kaleci oldumu yaşla reflekslerde azalma olur fakat topu maça sokma nerede durduğunu bilme atakta öne çıkma gibi bence çok önemli takıma faydalı olur bunun hesabı iyi yapılmalı ama ben pletikosayı istiyorum.son olarak bence Barthez asla jeff kadar hata yapamaz kariyeri müsait değil.

Kalecilerde yaş ilerledikçe futbolcular kadar performans düşüşü olmadığını bende kabul ediyorum. Hatta adı geçen kalecinin dünya kupasında final oynadığınıda unutmamak lazım. Hatta son 3 dünya kupasının 2 sinde final oynadı. 2000 avrupa şampiyonasında da final oynadı. Ben performansından şüpe etmiyorum. Ancak yaklaşık 2-3 milyon euro harcanacak bir transferin işin sonunda futbolu sende bırakıp sana herhangi bir gelir getirmeyeceği gibi bir durum var ortada. Gerçi böyle kariyerli bir kalecinin de kalemize geçmesi beni çook heyecanlandırır oda ayrı konu.

mavikan
03.08.2006, 13:46
dünya kupasında en sinir olduğum adam.. materazziden sonra... kale boş kalsın daha iyi.. :eek:

Telha TANYILDIZI
03.08.2006, 13:59
dünya kupasında en sinir olduğum adam.. materazziden sonra... kale boş kalsın daha iyi.. :eek:
kardeş kesinlikle sana katılıyorum çok gıcık bi tipi var ;)

champions
03.08.2006, 14:12
şampiyonum61
kardeş önceki sayfadaki yazını okudum uzun zamandır bu kadar gülmemişdim çok sağol herkes okusun da biraz rahatlasın bence

champions
03.08.2006, 14:16
adı geçen minerio çok iyi bi futbolcu canavar gibi bişey sol kanat olarak geçiyo ama benim bildiğim defansif ortasaha szymeğin yerine onu alıp sola wagner offffffff ne manyak olur valla

Alpayer
03.08.2006, 14:26
kimi alırsak alalım bu trnasfer konusunda herzaman yaptıgımız hatayı yaptıgımız sürece hiçbirşey yapamayızz...irini yollayıp diğreini aldıgımız sürece böyle oldugumuz yerde dewamm..fatihi sattııktan sora marselıyo ne işe yararr...fatihli kadroya marselınyo alınsa ozaman çok şey olurdu ama takımdaki yıldızı satıp yerine adam alındıı zaman böyle bi 25 yıl daha bekliicezzz

Analyzer
03.08.2006, 14:27
Ben hocanın Denilson'u istemediği yönündeki haberlere pek inanmıyorum. Zira daha önce aynı şeyler de Marcelinho için yazılmıştı ama doğru olmadığını gördük.

Internacional'de oynayan Alex benim de dikkatimi çekmişti. Wagner'i izleyeceğiz diye bir 45 dakika seyrettim maçlarını ve Alex iyi göründü. Ama bence bize daha acil oyuncu lazım olan bölgeler var, oralara bakmak daha iyi olur.

Marcelinho 5 sezondur Hertha Berlin'în en iyi en verimli oyuncusu. Geçen sezon Bundesliga'nın en iyi futbolcusu seçildi. Denilson'un ise bir işe yaradığı tarihte görülmüş vaka değil. Ne doğru dürüst asist yapar ne de gol atar. Lazaroni'nin Denilson'u istememesi çok normal. Marcelinho'yu istemediğini sanmıyorum.

Trabzonspor_29
03.08.2006, 14:30
barthez i almak istiyosa trabzonspor, cok hatali bi transfer olur, 35 yasinda zaten alcan, 2 sene oynar oynamaz adam birakir futbolu, cok cok hatali bi transfer olur, avrupa da herkes dalga geciyo o kaleciyle, cok hatali goller yiyo. bende izliyorum maclarini bazen, gercekten bizim tolga ondan daha iyi.

PLETIKOSA cok daha isabetli olur !!!!!!!
YÖNETIM BARTHEZ DEN DERHAL VAZGECMELI !!!

champions
03.08.2006, 14:31
yabancı kontenjanı denen bişey var birini alınca diğerini göndermelisin
daha fazla ihtiyacın olan bi futbolcu alınmalı fatih gitti ama onun yerine gelicek yerli onun kadar kaliteli yerli oyuncu yok alınacak yerli oyuncular umuttan cemden daha kaliteli olacaklarını sanmıyorum

ozcan_asanoglu
03.08.2006, 14:44
Marcelinho 5 sezondur Hertha Berlin'în en iyi en verimli oyuncusu. Geçen sezon Bundesliga'nın en iyi futbolcusu seçildi. Denilson'un ise bir işe yaradığı tarihte görülmüş vaka değil. Ne doğru dürüst asist yapar ne de gol atar. Lazaroni'nin Denilson'u istememesi çok normal. Marcelinho'yu istemediğini sanmıyorum.

marce gelince "yıldız değil dünya yıldızı" diye de sevincini dile getirmişti Lazaroni..dolayısıyla istemediği yalandır. demek ki futbolcu seçimine güvenmek zorundayız. hem bilen, takip eden arkadaşların çoğu da denilson'un marce gibi efektif olmadığını söylüyor...beklicez...sabır ede ede bu gidişle erenler dergahına girecez valla..

Altan 61
03.08.2006, 15:01
Zenit bu kez Gökdeniz'in peşinde
03 Ağustos 2006 11:15

Trabzonspor'dan Fatih Tekke'yi rekor bir fiyata transfer eden Zenit kulubü Gökdeniz Karadeniz içinde bastırıyor. Rus kulübü Karadenizli oyuncu için servet önerdi.

Büyük bir Rus firmasının satın aldığı Zenit Petersburg dün resmi imzayı atan Fatih'ten sonra Gökdeniz için de kesenin ağzını açtı.

Fatih Tekke transferiyle dikkatleri üzerine çeken Zenit Petersburg, şimdi de gözünü Gökdeniz Karadeniz'e dikti... Milli futbolcunun moral motivasyonunu yüksek tutmak isteyen Rus kulübü, en yakın takım arkadaşını da transfer etmeye karar verdi. Zenit dün Trabzonspor yönetimine Gökdeniz için 5 milyon euroluk bir teklif sundu. Ancak bordo-mavililer 8 milyon euroda diretti. Taraflar arasında pazarlıklar sürüyor. Öte yandan Fatih dün St.Petersburg'da Zenit Başkanı Sergey Fursenko ve antrenör Dick Advocaat ile basın toplantısı düzenledi. Konuşmasına Rusça 'Dobri Din' (İyi Günler) diyerek başlayan Tekke, "Zenit'e çok büyük hedefleri olduğu için geldim" dedi. Trabzon'un il trafik plaka numarası olan 61 numarayı giyeceğini belirten Tekke, iki yılda atacağı gollerle bu sayıya ulaşmak istediğini söyledi. Bir gazetecinin, "2 yılda 61 golü nasıl atacaksın" sorusuna Tekke, "Kafamla ve ayağımla atacağım. 5 maç oynadıktan sonra Zenit kontratımı 2 yıl uzatacaktır" cevabını verdi. Fatih, Karadeniz sahillerini paylaştıkları Ruslarla akraba olduğunu düşündüğünü, çocuklarını ve eşini iki ay sonra getireceğini, Türkiye'den Hüseyin Çimşir'in Rusya'da başarılı olacağını da dile getirdi.

Kaynak: Sabah

Jackdaniels
03.08.2006, 15:19
Hadi bakalım yönetim uyuma lig başlıyo al şu ricardinho veya denilsonuda bizde işimize bakalım artık böyle bekle bekLe nereye kadaR...

canibus
03.08.2006, 15:23
Yönetim bu sefer sol sonra sag gösterip hic vurmayacak gibi.

Muhalif
03.08.2006, 15:39
Kanca bugün gelecekti yahu Perşembe demişlerdi? Forumdan bir dostuma sordum Kanca'dan ne haber diye.. şöyle cevap yazmış mailde:

''olm ben bu kanca nın bi hurafe olduğuna inanıyom. forumda ortaya çıkmış olan bi mit o aslında. brezilyada kimse yok şu anda''

haklı galiba:D

salihismet
03.08.2006, 15:51
Ba$kanla Faruk kanca arasinda ilginc bir konu$ma gecti:
- Ba$kanim cok iyi bir futbolcu buldum.
-hemen getir Faruk
-gelmiyo ba$kanim
-o zaman birak gel Faruk
-birakmiyor beni ba$kanim.

Miraç Atalay Çiftçi
03.08.2006, 15:56
Ba$kanla Faruk kanca arasinda ilginc bir konu$ma gecti:
- Ba$kanim cok iyi bir futbolcu buldum.
-hemen getir Faruk
-gelmiyo ba$kanim
-o zaman birak gel Faruk
-birakmiyor beni ba$kanim.

Transfer sezonun en iyi repliklerinden biri :) ehehehh....

Analyzer
03.08.2006, 16:06
Bu sezon Trabzonspor tarihinde bir ilk yaşanacak. Şöyle anlatayım:
Yıllar boyu sürüyle yabancı geldi Trabzonspor'a. Büyük bir bölümü sıradan, gereksiz oyunculardı, Campbell ve Pfaff şöhretli idiler ama bize pek faydaları olmadı. Koca Trabzonspor tarihinde bize enikonu faydası olmuş yabancılar - şu an kadroda bulunanları ayrı tutuyorum onlara sonra değineceğim - Cyzio, Şota ve Aurelio oldu. Sadece 3 yabancımız doğru dürüst işe yaramış, bunlar da farklı dönemlerde takımda oynamışlar. Trabzonspor tarihinde yaşanacak olan "ilk"e gelince, şu anki yabancılarımızdan 4 tanesi:
Yattara, Szymkowiak, Stepanov, Marcelinho. Yattara, Szymkowiak, Stepanov Trabzonspor'a faydalı oldu, Marcelinho'nun da kalitesi belli. Kaleye Pletikosa, sol kanada da iyi bir yabancı alabilirsek 6 yabancımızın 6 sı da kaliteli olacak. Trabzonspor tarihi zaten şu an kadroda bulunan 4 tane iyi yabancıyı bile birarada görmemişken 6 yabancımızın 6 sının da kaliteli olması açıkçası heyecan verici. Yerli oyuncularımızın birçoğunun da milli olduğunu düşünürsek, ayrıca uzun yıllar sonra ilk kez dünya çapında bir teknik direktörle çalışacak olduğumuzu düşünürsek önümüzdeki sezon bizim için parlak olacak gibi gözüküyor. Fatih'ten kazandığımız para, iki tane kaliteli yabancı transferi için yeter de artar bile. Biz de bunları bekleyip sabırsızlanıyoruz. Yapın 2 kaliteli transfer daha, bu tarihi sezonu ıskalamayalım.

tsmaniac
03.08.2006, 16:09
hah fatihi aldılar doymadılar şimdi gökdenize göz koydular yeter bee başlayacam zenite albayrakada güvenmiyom takımı isim hakkıyla beraber satarsa ruslara hiç şaşırmam

Keleşoğlu
03.08.2006, 16:12
ne oldu bu sol kanat?

Hekimoğlu
03.08.2006, 16:13
buraya buraya kancalinho buraya.

tsmaniac
Yıllar boyu sürüyle yabancı geldi Trabzonspor'a. Büyük bir bölümü sıradan, gereksiz oyunculardı, Campbell ve Pfaff şöhretli idiler ama bize pek faydaları olmadı. Koca Trabzonspor tarihinde bize enikonu faydası olmuş yabancılar - şu an kadroda bulunanları ayrı tutuyorum onlara sonra değineceğim - Cyzio, Şota ve Aurelio oldu. Sadece 3 yabancımız doğru dürüst işe yaramış, bunlar da farklı dönemlerde takımda oynamışlar. Trabzonspor tarihinde yaşanacak olan "ilk"e gelince, şu anki yabancılarımızdan 4 tanesi:
Yattara, Szymkowiak, Stepanov, Marcelinho. Yattara, Szymkowiak, Stepanov Trabzonspor'a faydalı oldu, Marcelinho'nun da kalitesi belli. Kaleye Pletikosa, sol kanada da iyi bir yabancı alabilirsek 6 yabancımızın 6 sı da kaliteli olacak. Trabzonspor tarihi zaten şu an kadroda bulunan 4 tane iyi yabancıyı bile birarada görmemişken 6 yabancımızın 6 sının da kaliteli olması açıkçası heyecan verici. Yerli oyuncularımızın birçoğunun da milli olduğunu düşünürsek, ayrıca uzun yıllar sonra ilk kez dünya çapında bir teknik direktörle çalışacak olduğumuzu düşünürsek önümüzdeki sezon bizim için parlak olacak gibi gözüküyor. Fatih'ten kazandığımız para, iki tane kaliteli yabancı transferi için yeter de artar bile. Biz de bunları bekleyip sabırsızlanıyoruz. Yapın 2 kaliteli transfer daha, bu tarihi sezonu ıskalamayalım.

söylediklerine katılıyorum bu kadronun kıymeti bilinip iki kaliteli yabancıyla şampiyonluk garanti olabilir yalnız dünya çapında teknik direktör lafı çok komik adam gugubanga takımlarını çalıştırmış

Jester
Aman hocam ne yaptın sen hani dengeler?
Lütfen böyle dengeleri bozabilecek açıklamalar yapmayalım.
Zaten Kanca da anca dengeledi, Cumartesi'ye geliyor.

Rutubet
03.08.2006, 16:21
albayrakada güvenmiyom takımı isim hakkıyla beraber satarsa ruslara hiç şaşırmam
16:09

söylediklerine katılıyorum bu kadronun kıymeti bilinip iki kaliteli yabancıyla şampiyonluk garanti olabilir
16:13

İki mesaj arasında bırak 1 ayı 1 gün bile fark olsa neyse diyeceğiz. Başkan seni araya karbon kağıdı koyup gönderse ne iyi olur forum senin gibi yanar dönerden kurtulur böylece. Bir transfer daha gelirse ayar tutmazsın sen.

sarman61
03.08.2006, 16:23
Ben şuraya yazıyorum. Kaleci olayı düzmece. Hiç kimse kaleci beklemesin. Nitekim ben Jeffersona güveniyorum. Bir tane bomba patyatacaklar ama bakalım bu bomba nerede patlayacak başkanın elin demi yoksa istanbul medyasında mı.

champions
03.08.2006, 17:19
fener luganonun dışında fabiano yada oliviera dan biriyle 1 yıllık anlaşmış hangisi olduğu tam belli değil yani oliviera iyi golcü aslında tam fatihin yerine dolduracak adam

Nihat Güneş
03.08.2006, 17:23
fener luganonun dışında fabiano yada oliviera dan biriyle 1 yıllık anlaşmış hangisi olduğu tam belli değil yani oliviera iyi golcü aslında tam fatihin yerine dolduracak adam
ricardo oliviera ile anlaşmışlar galiba...doğruysa süper transfer...çok iyi bi adam aldılar..

champions
03.08.2006, 17:30
superspordaki habere göre oliviera doğru isim iyi golcü bu adam zamanında burda çok yazdık ama...

yaranozlu
03.08.2006, 17:32
derhal keleci alalım, jeffersonu da kiralık değil satalım... ondan bişe olmaz

tsmaniac
03.08.2006, 17:38
16:09

16:13

İki mesaj arasında bırak 1 ayı 1 gün bile fark olsa neyse diyeceğiz. Başkan seni araya karbon kağıdı koyup gönderse ne iyi olur forum senin gibi yanar dönerden kurtulur böylece. Bir transfer daha gelirse ayar tutmazsın sen.

ben burada yanar dönerlik yapmıyorum sadece gerçekleri yazıyorum benim demek istediğim şu anki kadroya bir iki kaliteli takviye yapılırsa şampiyonluğun gerçekleşebileceği ama hepimizin bildiği gibi her an her şey olabiliyor başkanın ne yapacağı belli değil, yıldızsatıp yıldız aldılar ve hala bunu savunuyosun ilk önce otur oku ve anla yani yazdığım birşeyden hemen bir maraza çıkarmaya çalışma, yani en büyük Trabzon desem bile birşey bulursunuz ben yazdığım için, aslınmda forum senin gibi rutubeti gönderse sağlık açısından daha iyi olur rutubetli fikirlerini okumak zorunda kalmayız, tüm forum bir olmuş acaba ne yapsakta tsmaniacı karalasak diye düşünecenize kendi işinize bakın, başka forum olsa çoktan ayrılırdım burdan ama sözkonusu Trabzonspor=yaşama sebebim olduğu için hala burdayım rutubet nem falan vız gelir

metehan
03.08.2006, 17:49

Savaş, benzer bir analiz benim kafamda da vardı ama yazmak için son transferin de bitmesini bekliyordum (kaleci hariç). Ama sen, "Analyzer" olduğun için analizi benden önce yaptın :-)

Şaka bir yana, iyi bir sol kanat (veya başka mevki) alırsak belki de ilk kez tüm yabancılarımız iyi olacak. Yıllardır İstanbul takımlarını yabancı oyuncuları sırtında taşırken, bizde ise tam tersi oluyor ve biz yabancıları sırtımızda taşıyorduk. Umarım bu sezon bu tabloyu tersine çevireceğiz.

AyhanPe
03.08.2006, 17:53
ben burada yanar dönerlik yapmıyorum sadece gerçekleri yazıyorum benim demek istediğim şu anki kadroya bir iki kaliteli takviye yapılırsa şampiyonluğun gerçekleşebileceği ama ..... acaba ne yapsakta tsmaniacı karalasak diye düşünecenize kendi işinize bakın, başka forum olsa çoktan ayrılırdım burdan ama sözkonusu Trabzonspor=yaşama sebebim olduğu için hala burdayım rutubet nem falan vız gelir
bende zaman zaman sana haksizlik yapildigina inaniyorum..sonucta hepimiz bu takimin basarisini istiyoruz..görüsler farkli olabilir ama kimse birbirini rencide etmesin!!

eren_61
03.08.2006, 17:56
inlsanlara takılıp bırakmaz olmaz.zaten biz buraya trabzonsporumuz için geliyoruz.kimse bizi ilgilendirmez.kimsenin görüşüde diğerini ilgilendirmez.herkezin görüşlerine biz saygı duyuyoruz.birbirimizi kırmayalım lütfen

Volkan Albayrak
03.08.2006, 18:02
ya adam gibi bi haber yok yine ya yönetime yakınlar nirdesiniz

bmn nin ilk seçimde yönetime bir adam koyması lazım bu böyle olmuyor

Fatih Sağır
03.08.2006, 18:45
Arkadaşlar bi haberde djokaj bugün ankaraspor'a imzayı attı diyo. Acaba yönetim Djokaj henüz imzalamadığı için mi transfer yapamadı diye aklıma bi soru geliyo. Bence yönetim saman altından su yürütüyo bi bomba transfer daha bizi bekliyo arkadaşlar. Yönetici mantığıyla düşünüyorum da eğer ben marcelinho'ya kendi cebimden para verseydim bu yönetimde devamlılığım açısından dandik bi adam almazdım. Zaten bu yeni gelecek adam Fatih'ten gelecek parayla alınacak. Yani vesselam süpriz geliyo bence beyler rahat olun.

oflu_61_ts
03.08.2006, 19:50
trabzondaki arkadaşlar hiç yerel kanallardan veya yakın kaynaklaradan transfer haberleri yok mu ? biz lütfen habersiz bırakmayın

salihismet
03.08.2006, 20:41
trabzondaki arkadaşlar hiç yerel kanallardan veya yakın kaynaklaradan transfer haberleri yok mu ? biz lütfen habersiz bırakmayın

Kanca dönerse transfer i$ide netle$ecek. Dön artik Kanca, neredeyse bir nesil degi$mek üzere. Yolunu gözlemekten $a$i olduk valla, bu haftada gelmesen kayip ilani verilecek bilesin, taraftar olarak bize acimiyorsan, ailane aci, yemekten icmekten kesildiler.

oflu_61_ts
03.08.2006, 20:51
bu brazil ya giden gelmiyoo bu kanca da ömer sarı gibi kaldı orda ama inşallah kanca topçuyla döner

Miraç Atalay Çiftçi
03.08.2006, 20:55
Kanca dönerse transfer i$ide netle$ecek. Dön artik Kanca, neredeyse bir nesil degi$mek üzere. Yolunu gözlemekten $a$i olduk valla, bu haftada gelmesen kayip ilani verilecek bilesin, taraftar olarak bize acimiyorsan, ailane aci, yemekten icmekten kesildiler.

ya bu foruma alkış smile'i niye koymadılar :) hehehhehe....

salihismet
03.08.2006, 21:05
ya bu foruma alkış smile'i niye koymadılar :) hehehhehe....

Rekda$, yarin 12 ucagiyla izmire gelecegim havalar nasil oralarda?

champions
03.08.2006, 21:16
yöneticilere anlam veremiyorum pletikosayla anlaşmışsın hem de çok uygun bi rakama gidip barthezle ilgileniyosun adam yıllık en az 2 milyon euro ister yaş gelmiş 35 en fazla 2 yıl oynar 2 yıllık maliyeti en az 8 trilyon gibi bi rakam öte yandan pletikosanın alınması çok daha mantıklı bi transfer olacakken olayı uzatmanın ne anlamı var

Murat GENEL
03.08.2006, 21:19
yöneticilere anlam veremiyorum pletikosayla anlaşmışsın hem de çok uygun bi rakama gidip barthezle ilgileniyosun adam yıllık en az 2 milyon euro ister yaş gelmiş 35 en fazla 2 yıl oynar 2 yıllık maliyeti en az 8 trilyon gibi bi rakam öte yandan pletikosanın alınması çok daha mantıklı bi transfer olacakken olayı uzatmanın ne anlamı var
ben barthez transferinin gerçek olduğuna inanmıyorum...oyalama..

bahadır2561
03.08.2006, 21:19
kaleci transfer haberleri bombadır hemde tesir gücü yüksek..
bence yönetimin cok sık yaptıgı hedef şaşırtmaca
yeni sol açık için bu haberleri öne cıkarıyorlar..

agahozlu
03.08.2006, 21:20
bugun yarın sol açık gelir,ilham geldi arkadaşla bana :)

champions
03.08.2006, 21:21
yarın cuma mübarek gün bitsin artık bu çile

tsmaniac
03.08.2006, 22:13
Rekda$, yarin 12 ucagiyla izmire gelecegim havalar nasil oralarda?

yanıyoruz burda yaaaa :D

ts_fan
03.08.2006, 22:49
Son Dakika: Fuat Guguloğlu (Başkan'ın danışmanı) ile az önce (22:30) yaptığım görüşmeden kısa anektotlar;
--Transfer çalışmalarımız şu anda hangi aşamada?
---> Çalışmalar devam ediyor, yöneticilerimiz bu işi bitirmeye çalışıyorlar.
--İsim var mı?
--->Şu anda isim yok, bu sefer kesinleşmiş net bir isim veremeyeceğim.
--Peki alınacak oyuncu yıldız mı olacak yoksa takım oyununa daha yatkın, mücadele gücü yüksek biri mi olacak?
--->Gündemdeki isimler yıldız değil de ağırlıklı olarak takım oyuna yatkın isimler.Zaten takımda fazla sayıda yıldız var, bunun yanında orta sahanın daha mücadeleci olması açısından, ofansif özelliğinin yanında defansif yönünün de sağlam olduğu bir oyuncu almak istiyoruz.Orta sahamız çok koşan, rakibin baskısına karşılık veren bir orta saha olmalı.
--Gündemimizde kaleci transferi var mı?
--->Hayır, kaleci transferi gündemimizde yok.Sol kanada bir isim alınacak ve bu şekilde transfer bitirilecek.
--Teşekkürler, iyi akşamlar.
--->Size de hayırlı akşamlar.

Oğuzhan Görkan
03.08.2006, 22:50
sol kanada alınacak adam çok çok öenmli abdullahtan sonra orası doldurulamadı bi türlü istikrar sağlayamadık...

Keleşoğlu
03.08.2006, 23:06
demekki denilson isi yattı

FERO61
04.08.2006, 04:45
al ankaraspordan wedersonu olsun bitsin kardesim..brezilyali kancadan önce gelmis memlekete ama bizim kanca görmemis

AyhanPe
04.08.2006, 04:52
al ankaraspordan wedersonu olsun bitsin kardesim..brezilyali kancadan önce gelmis memlekete ama bizim kanca görmemis

gelmesi icin bir nedenmi varki :D bence bu haftada gelmeyecek..ama biraz haksizlik yapmiyormuyuz ona karsi diyede düsünüyorum.gecen sene ömer sari,bozoglu ve lemi üclüsü 3 ay kalmadi mi orda..bu sene baskan bisey biliyorki tek bi adami yolladi brezilyaya..hemde daha 15 gün olmus gideli cokmu görecegiz bunuda..3 ay sabahladik burda gecen sene.
alacaklari futbolcu öyle yildiz falanda olmayacak ama hadi hayirlisi..

Hekimoğlu
04.08.2006, 08:17
kaleci almayacak yönetimin aklına şaşarım.

Jester
04.08.2006, 09:07
Sabaha karşı Libertadores kupası yarı finalinde TV8'de Internacional-Libertad maçını izledim. Maçı Inter 2-0 alarak finale çıktı, finalde Sao Paulo ile oynayacaklar.Gündemdeki oyuncularla ilgili bilgi ve görüşler şöyle:
Evvelsi gün Taka'da Kanca'nın son kararı diye bahsedilen Tinga oynamadı, sakatlığı varmış.
Mossoro: Bu oyuncu ilk onbirde yer almıyor(özellikle bu tip büyük maçlarda), dün de yoktu, ama kötü oyuncu olduğundan değil, zaten birçokları onun oynaması gerektiğini söylüyor.
Jorge Wagner: Kötü bir oyuncu denemez, bizim ligde de faydası dokunur ama hayal ettiğimiz veya yaraya merhem olacak adam değil. Sanırım biraz formsuz.
Alex: Orta sahada sol içte oynuyor. Tekniği yüksek, hareketli, canlandırmak için şöyle diyim, İliç'in daha seri olanı gibi. Çok iyi bir oyuncu, tribünleri de hareketlendirir ama gerek tam bir kanat oyuncusu olmaması, gerekse defansif yönünün biraz eksik olması nedeniyle tam bizim aradığımız adam diyemiyorum. Yine de alınırsa önemli katkı yapar, ama defansif sorunlarımız takımın yapısından dolayı devam eder.

Bu arada bugün bir-iki gazetede adı geçen Sao Paulo'lu Mineiro umarım gerçekleşir(ben pek ihtimal vermiyorum). Adam 31 yaşında ama fişek gibi, hem ofansif, hem defansif yönü çok güçlü bir adam. Alınırsa takıma vites büyütür. Bir de haberde geçen Kanca evvelsi gün Mineiro'nun maçını izleyip çok beğendi sözüne de(tabi eğer doğruysa) gülsek mi ağlasak mı bilmiyorum, bu adamı keşfetmek için oralara gidip tesadüfen maçını izlemek ancak bizimkilerin becerebileceği birşey herhalde, bizlere sorsalar buradan söylerdik.

EmrahYalçınalp
04.08.2006, 09:29
Sanırım ciddi br korku salmaya başladık İstanbul'a... Bu da doğru yolda olduğumuz anlamına geliyor bence. Şöyle ki;

Bu sabah TRT1'de Lütfü Özel konuktu, genel bir değerlendirme yapması istendi. Adam toplam 15 dakika konuştu ve bunun 5 dakikası Trabzonspor'un niçin şampiyon olamayacağı üzerineydi. Yaw geçiştir gitsin o zaman, hiç bahsetme veya. Niye birilerini bu fikre ikna etmeye çalışıyorsun. Lütfü'ye göre Fatih geçen sene de gitmek istiyormuş. Trabzonspor'da mutlu olduğunu söylemesine rağmen bu Trabzon'lu olduğu içinmiş, aslında mutlu olması imkansızmış. Gökdeniz de öyleymiş... Ve asıl bomba... Spiker soruyor, bu sene takımlar pek bir yıldız transferi yapamadılar.

Cevap: Evet, FB, BJK ve GS bu sene hayal kırıklığı yarattı. Çok isim geçti ama hiç bir takım ciddi bir yıldız transferi gerçekleştiremedi. Bu sene takım arkadaşlarına hava verecek, taraftarı tribünlere çekecek, özellikleri herkesçe bilinen bir adam maalesef yok. :D

Yaw demin 5 dakkanı ayırdığın Trabzonspor var da Lütfü, niye aklına gelmiyor bu kez...

SDanışmaz
04.08.2006, 09:33
Yaw demin 5 dakkanı ayırdığın Trabzonspor var da Lütfü, niye aklına gelmiyor bu kez...

SöyLemeye diLi varmıyor ;)

sarman61
04.08.2006, 09:37
Yusuf kendini 34 hafta önceden hissetirirmiş.

selcuk
04.08.2006, 09:42
bugün ismi gecen mineiro gercekten bizim tam aradigimiz adam ama tek sorun 31 yasinda simdi marcelinhoya verdigimiz paralari hicbiyerden alamiyacagiz bide aynisi alirsagik mineiroylada olacak ama bence deger oda geldimi bu sezon sampiyonluk yarisinda en öndekilerle kolaylikla savasabiliriz

Nihat Güneş
04.08.2006, 09:53
pletikosa eğer alınmayacaksa çok büyük hata yapıyoruz..jafersonla bu iş yürümez...ALLAH yardımcımız olsun inşallah yanılırım...

selcuk
04.08.2006, 10:02
pletikosa eğer alınmayacaksa çok büyük hata yapıyoruz..jafersonla bu iş yürümez...ALLAH yardımcımız olsun inşallah yanılırım...

pletikosayi kackere izledinki biliysin okadar jeff den daha iyi oldugunu

champions
04.08.2006, 10:12
barthezi almıyoruz kimse merak etmesin inşaallah pletikosayı alırız bu arada minerio süper adam tam bizlik 31 yaşında bonservisinin uygun bi fiyat olması lazım en fazla 2 milyon euro olmalı daha fazlası verilmemeli alınırsa özellikle ortasahada defansif olarak sıkıntı yaşamayız ama o zamanda szymeğe ihtiyacımız kalmaz solada wagner tam şampiyonluğa oynayacak bi kadro (forvet biraz sırıtıyo ama böyle bi ortasayla sıkıntı yaşamayız gol atmakta)

Nihat Güneş
04.08.2006, 10:13
pletikosayi kackere izledinki biliysin okadar jeff den daha iyi oldugunu

pletikosayı 4 kez 90 dkka izledim 3 ü dünya kupası 1 taneside shaktar beşiktaş hazırlık maçı..bu 4 maçtan çıkardığım sonuç ise eğer caferson kaleciyse pletikosaya bir tanımlama bulamıyorum..bu ülkede kaç takım bu kaleciyi almaya çalıştı..bjk fb ama hiçbirinde alamadılar...yıllardır hırvatların kalesinde 1 numara yani..runjenin giremediği takımda...teknik özelliklei bir yana lider özellikleride mevcut..çok hırslı..mondragon a benzetilebilir...

şimdi bana şu sorunun cevabını veriniz...üst düzey bir avrupa takımı olan hırvatistan da 50 küsür maç oynamış..üst düzey turnuvalarda -dünya kupası avrupa şampiyonası- kaleyi korumuş yaşı 27 olan bir kaleciyi mi tercih edersiniz,geçen sezon izlediğimiz top tutma özürlü ,kendini çizgiye mıhlamış hiç bir topa açılmayan,bi arkadaşımızın yazdığı gibi hiçbi pozisyon yokken hava topunda kendini satlamış jeferson u mu..eğer cevabınız 2. şıksa yorum yok!!!

şahsen ben hiçmi hiç güvenmiyorum kendisine...tecrübe kazanıcakasa gitsin başka takımda kazansın .TRABZONSPOR acemi kalecilerin tecrübe kazanacağı bir takım değil...

selcuk
04.08.2006, 10:14
barthezi almıyoruz kimse merak etmesin inşaallah pletikosayı alırız bu arada minerio süper adam tam bizlik 31 yaşında bonservisinin uygun bi fiyat olması lazım en fazla 2 milyon euro olmalı daha fazlası verilmemeli alınırsa özellikle ortasahada defansif olarak sıkıntı yaşamayız ama o zamanda szymeğe ihtiyacımız kalmaz solada wagner tam şampiyonluğa oynayacak bi kadro (forvet biraz sırıtıyo ama böyle bi ortasayla sıkıntı yaşamayız gol atmakta)

mieniro solda oynar szimek hüseyinin yaninda

selcuk
04.08.2006, 10:25
pletikosayı 4 kez 90 dkka izledim 3 ü dünya kupası 1 taneside shaktar beşiktaş hazırlık maçı..bu 4 maçtan çıkardığım sonuç ise eğer caferson kaleciyse pletikosaya bir tanımlama bulamıyorum..bu ülkede kaç takım bu kaleciyi almaya çalıştı..bjk fb ama hiçbirinde alamadılar...yıllardır hırvatların kalesinde 1 numara yani..runjenin giremediği takımda...teknik özelliklei bir yana lider özellikleride mevcut..çok hırslı..mondragon a benzetilebilir...

şimdi bana şu sorunun cevabını veriniz...üst düzey bir avrupa takımı olan hırvatistan da 50 küsür maç oynamış..üst düzey turnuvalarda -dünya kupası avrupa şampiyonası- kaleyi korumuş yaşı 27 olan bir kaleciyi mi tercih edersiniz,geçen sezon izlediğimiz top tutma özürlü ,kendini çizgiye mıhlamış hiç bir topa açılmayan,bi arkadaşımızın yazdığı gibi hiçbi pozisyon yokken hava topunda kendini satlamış jeferson u mu..eğer cevabınız 2. şıksa yorum yok!!!

şahsen ben hiçmi hiç güvenmiyorum kendisine...tecrübe kazanıcakasa gitsin başka takımda kazansın .TRABZONSPOR acemi kalecilerin tecrübe kazanacağı bir takım değil...

bence jefferson cünkü ben pletikosayi cok izledim ve biliyorumki lig uzadikca hatalarida siklasiyor ve bu nedendende shakhtarda uyana buyana kiralaniyor adami satmaya her yön denediler ve beceremediler biz ayni jundaki gibi seni sadece alkislayabilirim 4 macta bi kaleciyi cözdün diye ve bu dünya kupasindada 2 hatasi vardi izlerken nere bakiyorsun ve hrvatlarin bundan daha iyisini bulamayib 50 mac oynattiysa bu benim sorunum olmaz ama acaba hrvatlar niye her turnevadan önce 50 kere milli olan kalecisi varken son güne kadar bekler 1.kaleciyi aciklamada bunu biliyormusun
pletikosa yine bi menejer geldi tavsiye etti bakalim yönetim yutacakmi
ve anlamadigim didulica ciktihinda senin gibi yine bikac kisi cikip demisdi vay ne kaleci inanilmaz sey falan filan yani benim oturdugum sehirin takimindaki kaleciyi benden iyi taniyormuslar gibi burada reklam yapiyordular simdi sende ayni ama malesef bi ark im split taraftari ve haftasonlari onlan en azindan 20 kere pletikosayi seyrettim ve bence jeff den daha iyi degil

Jester
04.08.2006, 10:26
En son haberlere göre ilgilendiğimiz futbolcular Internacional ve Sao Paulo takımından. Bu iki takım Libertadores kupasında finale kaldılar. Final maçları 9 ve 16 Ağustos'ta oynanacak. Kupa çok önemli olduğundan her iki takım da hiçbir kayda değer oyuncusunu kupa bitmeden göndermeyecektir. Ha bu takımlardan bu arada adam alırız alamayız o başka hikaye ama anlaşsak bile alınacak adamın Türkiye'ye en erken geliş tarihi 19 Ağustos demek. (İkinci maç Türkiye saatiyle 17'sinde. 18'inde uçağa binse, 19'unda burada) Bu da bu adamın en erken ligin 4. haftasında oynaması demek. Biz burada her an bir transfer olacak diye hop oturup kalkıyoruz ama bu gerçekler ışığında -maalesef- biraz sakinleşip beklemekten ve bu işin sonunda doğru adamı getirmelerini ümit etmekten başka yapacak şey yok. Yönetim de herhalde Marcelinho'nun hemen şovunu yapıp gündemi değiştirmesi için dua ediyordur. (Bu arada işin ilginç tarafı aynı durum Sao Paulo'lu iki oyuncuyu transfer etmeye çalışan ezikbahçe için de geçerli, farkındaysanız onlar da bir türlü transferleri bitirip adamları getiremiyorlar)

Kaleci konusuna gelince, Barthez olmayacak gibi gözüküyor, zaten olmasın da. Ancak bugün fotomacta yer alan haber doğru gibi gözüküyor.(Shakhtar'ın kalecileri sakatlanınca başkanları bizim başkandan rica etmiş Pletikosa'yı UEFA ön elemeden sonra gönderelim diye). Bu bizim de işimize gelir, böylece biz de her iki maçta da Jeff'ten yararlanmış oluruz. İşin tabii ki negatif yönü ise Pletikosa'nın uyum süreci olacak. Ama herhalde şu an önceliğimiz şu ön elemeyi kazasız belasız atlatmak.

Nihat Güneş
04.08.2006, 10:30
bence jefferson cünkü ben pletikosayi cok izledim ve biliyorumki lig uzadikca hatalarida siklasiyor ve bu nedendende shakhtarda uyana buyana kiralaniyor adami satmaya her yön denediler ve beceremediler biz ayni jundaki gibi seni sadece alkislayabilirim 4 macta bi kaleciyi cözdün diye ve bu dünya kupasindada 2 hatasi vardi izlerken nere bakiyorsun ve hrvatlarin bundan daha iyisini bulamayib 50 mac oynattiysa bu benim sorunum olmaz ama acaba hrvatlar niye her turnevadan önce 50 kere milli olan kalecisi varken son güne kadar bekler 1.kaleciyi aciklamada bunu biliyormusun
pletikosa yine bi menejer geldi tavsiye etti bakalim yönetim yutacakmi
ve anlamadigim didulica ciktihinda senin gibi yine bikac kisi cikip demisdi vay ne kaleci inanilmaz sey falan filan yani benim oturdugum sehirin takimindaki kaleciyi benden iyi taniyormuslar gibi burada reklam yapiyordular simdi sende ayni ama malesef bi ark im split taraftari ve haftasonlari onlan en azindan 20 kere pletikosayi seyrettim ve bence jeff den daha iyi degil

sen pletikosayı 20 kez izlediysen bende jeferson u 30 kez izledim..bu adam bizim kaleci koruyacak kapasitede değil...pletikosadan iyisi zaten cech ya da buffon..hırvatların ondan iyisini bulmaları mümkün değil zaten bu yüzden onu oynatıyorlar...neyse tartışmayı uzatmaya gerek yok...
eğer transfer edilirse ozaman ak la kara meydana çıkar...

selcuk
04.08.2006, 10:30
En son haberlere göre ilgilendiğimiz futbolcular Internacional ve Sao Paulo takımından. Bu iki takım Libertadores kupasında finale kaldılar. Final maçları 9 ve 16 Ağustos'ta oynanacak. Kupa çok önemli olduğundan her iki takım da hiçbir kayda değer oyuncusunu kupa bitmeden göndermeyecektir. Ha bu takımlardan bu arada adam alırız alamayız o başka hikaye ama anlaşsak bile alınacak adamın Türkiye'ye en erken geliş tarihi 19 Ağustos demek. (İkinci maç Türkiye saatiyle 17'sinde. 18'inde uçağa binse, 19'unda burada) Bu da bu adamın en erken ligin 4. haftasında oynaması demek. Biz burada her an bir transfer olacak diye hop oturup kalkıyoruz ama bu gerçekler ışığında -maalesef- biraz sakinleşip beklemekten ve bu işin sonunda doğru adamı getirmelerini ümit etmekten başka yapacak şey yok. Yönetim de herhalde Marcelinho'nun hemen şovunu yapıp gündemi değiştirmesi için dua ediyordur. (Bu arada işin ilginç tarafı aynı durum Sao Paulo'lu iki oyuncuyu transfer etmeye çalışan ezikbahçe için de geçerli, farkındaysanız onlar da bir türlü transferleri bitirip adamları getiremiyorlar)

Kaleci konusuna gelince, Barthez olmayacak gibi gözüküyor, zaten olmasın da. Ancak bugün fotomacta yer alan haber doğru gibi gözüküyor.(Shakhtar'ın kalecileri sakatlanınca başkanları bizim başkandan rica etmiş Pletikosa'yı UEFA ön elemeden sonra gönderelim diye). Bu bizim de işimize gelir, böylece biz de her iki maçta da Jeff'ten yararlanmış oluruz. İşin tabii ki negatif yönü ise Pletikosa'nın uyum süreci olacak. Ama herhalde şu an önceliğimiz şu ön elemeyi kazasız belasız atlatmak.

eger pletikosayi uefa listelerine yada sampiyonlarligi listelerine yazmislarsa onu aldikmi bizimle uefada oyniyamaz böylelikle bizimde almamiz imkansiz olur uefa da oynatamiyacagimiz oyuncuyu ne yapalim

pletikosadan iyisi chechmis demekki dünyada büyük kaleci sorunu var en kötü jeff pletikosayla ayni level da ve beni taniyanlar bilir onu pek sevmedigimi yani jeff i

Gürkan
04.08.2006, 10:36
şimdi birkaç arkadaşımız 31 yasındakı adam alınır mı son transferı paranın gerı donusumu yok demıs.tamam ılla yaslı adam alınsın demıyoruz ama bana soylermısınız yası ufak olup aldıgımız kac kısıyı fazla paraya veya aynı paraya satabıldık.

adam (yaslı olan yanı) eger bır hagı ornegı gıbı 2-3 sene verımlı oyanayacaksa bence alınabılır.

sankı 25 yasında adam alıp 3 sene verım alıp 28 yasında aldıgımız paraya yada fazlasına satabılecekmısız gıbı bır hava var.

bahsedılen ısımler (yaslı olanları) eger takıma katkı yapabılceklerse alınabılırler.

champions
04.08.2006, 10:37
copa Lİibertadoreste finale çıkan 2 takımdan 4 oyuncuyla ilgileniyoruz bence wagneri alıp şu işi şimdiden bitirsinler minerio çok iyi oyuncu ama szymek gitmeli eğer o gelirse düşünün marcelo 31 yaşında szymek 30 a geldi minerio 31 bu 3 oyuncudan 1 i genç olmalı wagner gibi zaten takımda minerio ve marcelo varsa szmeğe gerek yok sol kanat oynayamıyo minerio daha çok defansif bi oyuncu sola genç biri lazım ekonomik açıdan birkaç yıl oynayıp bu takıma iyi para kazandıracak bi futbolcu almamız daha mantıklı bence

ozcan_asanoglu
04.08.2006, 10:40
ya fener de sao paolo'dan iki oyuncu aldı alacak, biz de en az 2 oyuncusuyla ilgiliyiz. yani bu adamlar finalden sonra takımı dağıtmayı mı düşünüyor, anlamadım gitti..

yaranozlu
04.08.2006, 10:42
jeffersonla çok çekeriz. kaleci falan değil o yaa... manisa maçını unutmayın arkadaşlar... bu adamın bize kaybettirdiği maçların haddi hesabı yok... çeksin gitsin öle kiralık da değil. tecrübelensinmiş, daha ne tecrübesi, eşek kadar adam, daha ne tecrübelenecek....

Ali Özcan
04.08.2006, 10:44
copa Lİibertadoreste finale çıkan 2 takımdan 4 oyuncuyla ilgileniyoruz bence wagneri alıp şu işi şimdiden bitirsinler minerio çok iyi oyuncu ama szymek gitmeli eğer o gelirse düşünün marcelo 31 yaşında szymek 30 a geldi minerio 31 bu 3 oyuncudan 1 i genç olmalı wagner gibi zaten takımda minerio ve marcelo varsa szmeğe gerek yok sol kanat oynayamıyo minerio daha çok defansif bi oyuncu sola genç biri lazım ekonomik açıdan birkaç yıl oynayıp bu takıma iyi para kazandıracak bi futbolcu almamız daha mantıklı bence

szymek nereye gitsin yaw.Topa basan kafasını kaldıran bir o var doğru düzgün.Marcelinhoya ara toplarını kim atacak.Hüseyin mi ?Abi ben brezilyadan trabzonsporda neler yapacağını bilmediğim bir adam almaktansa Türkiyede neler yaptığını gördüğümüz ve neler yapabileceğini çok iyi bildiğimiz szymek bu takımda kesinlikle kalmalı.Trabzonspor tarihinin Şotayla birlikte tartışmasız en iyi yabancısıdır ve bir kalemde asla silinemez...

gerçekefsane
04.08.2006, 10:51
@Jester

dünkü maçta Sobis'i nasıl buldun. İnternacional'de oynuyor

champions
04.08.2006, 10:55
ben şu anda szymek gitsin demiyorum diyorum ki eğer minerio gibi bi adam alınacaksa (31 yaşında )sol kanatda oynayabildiği söyleniyo ama daha çok defansif bi futbolcu sol kanat boş kalacak szymek orda oynayabiliyomu hayır
o zaman sol kanat alınması gerektiği için szymek gider diyorum

Muhammet_61
04.08.2006, 10:57
Lee yong'un biraz daha gelişmiş bi modeli lazım bize. Lee ne kadar zayıf da kalsa defans ve hücumu bir arada kullanabilen bir isimdi. Onun biraz daha kollektifi sol kanadımıza ilaç olur.

Gürkan
04.08.2006, 10:58
szymek nereye gitsin yaw.Topa basan kafasını kaldıran bir o var doğru düzgün.Marcelinhoya ara toplarını kim atacak.Hüseyin mi ?Abi ben brezilyadan trabzonsporda neler yapacağını bilmediğim bir adam almaktansa Türkiyede neler yaptığını gördüğümüz ve neler yapabileceğini çok iyi bildiğimiz szymek bu takımda kesinlikle kalmalı.Trabzonspor tarihinin Şotayla birlikte tartışmasız en iyi yabancısıdır ve bir kalemde asla silinemez...

isminin hakkını veriyosun

ama sana sonuna kadar katılıyorum.

Travelair
04.08.2006, 11:10
Tinga ismi de transfer adayları arasında gösterilliyor. Bahsi geçen futbolcu taraftarların da favorisi Mevkisi ortasaha gözüküyor. Tekniğiyle ön plana çıkıyor.

Kanca bey futbolcuyla anlaşmaya mı gitti yoksa futbolcu izleyerek genel kültürünü mü arttırıyor? Evet Mossoro'dan vazgeçilmesinin nedeni futbolcunun bonservisi bir iken araya menejerlerin girmesiyle 3e çıkıyor olması. Evet Brezilya'dan transfer zor. Ama o zaman Lazaroni'yi devreye sokun. Yönetici sadece paraya göre pazarlık yapar. Oysaki işin bir diğer yönü olan, futbolcunun teknik kapasitesini bilmeden yapılan pazarlıklar sağlıklı olmayacaktır

champions
04.08.2006, 11:23
brezilyadaki ne anlama geldiğini bilmediğim bi ankette wagner 1. sırada (en iyi genç oyuncu olabilir alın artık şu adamı
Lequel de ces quatre joueurs va perdurer avec la Seleção?
Total des votes : 98 (2006-08-02 - )

Jônatas - Flamengo ( 8 v. | 9% )

Marcelo - Fluminense ( 20 v. | 21% )

Morais - Vasco ( 10 v. | 11% )

Wagner - Cruzeiro ( 30 v. | 31% )

Aucun ( 30 v. | 28% )

champions
04.08.2006, 11:25
TRABZON'DA 5 ALTERNATİF!..
04 Ağustos 2006 10:15

Yabancı futbolcu arayışlarını sürdüren Bordo-Mavililer’e menajerlerden isim yağıyor. Trabzonspor yönetimi, kendilerine önerilen Ricardinho, Mineiro, Tinga, Leandro ve Meshini’den birini seçecek

TEKNİK patron Sebastio Lazaroni’nin istediği doğrultusunda kadrosuna bir yabancı oyuncu daha katmak isteyen Trabzonspor’a 5 Brezilyalı önerildi.

Menajerlerin Corinthians’tan Ricardonho, Sao Paulo’dan Mineiro ve Fabiano Leandro, International’dan Tinga ile Raphoel Meschini’yi önerdikleri öğrenilirken Bordo-Mavili yönetimin bu oyuncular hakkında araştırmaya başladığı belirtildi. Lazaroni’nin bu isimler arasından Corinthians’lı Ricardinho ile Sao Paulo’nun 31 yaşındaki orta saha oyuncusu Mineiro’dan birinin transfer edilmesini istediği ifade ediliyor. Yönetimin ise Sao Paul’nun genç forvet oyuncusu Leandro’yu getirmek istediği iddia edildi.

Star

bahadır2561
04.08.2006, 11:33
eger bu haber dogruysa kanca 2 ay sonra gelir :D

Erkin
04.08.2006, 11:35
Haklısın araya Lazaroni'yi mutlaka sokmalıyız en azından fikir sahibidir, yoksa Djokaj'ın Brezilyalı versiyonunu alıp gelirler yine.. Aynen valla işin içine menajerler girdi mi hem fiyatları artıyor hem düşüncemizdeki futbolcuyu alma ihitmali düşüyor.. Adamlar para kazanma peşinde önerdikleri adamların elimizde patlama potanisyeli yüksek. Umarız TS'a yararlı olacak biri alınır.

since1967_
04.08.2006, 11:40

aynen katılıyorum renkdaşım eğer jef kalede kalırsa taklaya gideriz bu biline.

Telha TANYILDIZI
04.08.2006, 11:45
Cruzeirodan wengeri alabileceğimizi zannetmiyorum bence alabilirsek marcelinhodan daha büyük bi iş yapmış oluruz türkiyenin en iyi kanatları bizde olur

Jester
04.08.2006, 11:54
gerçekefsane, sobis'i sormuşsun, şöyle diyim, yaşı genç, sarışın fiziğiyle zaten dikkat çekiyor, çok hızlı bir forvet oyuncusu ama tam golcü değil, hafif sağa yakın oynuyor,tecrübesizliğinden kaynaklanan bazı eksikleri var örneğin bir pozisyonda bomboş adama atmak yerine çalımı tercih etti, sonuçta şu haliyle bizim için pek mümkün değil,zaten mevki olarak tam ihtiyacımız olan adam da değil, şu haliyle onu iyi ama en üst düzey olmayan bir Avrupa takımı alır.

Bu arada bizim ilgilendiğimiz söylenen Alex takımının ilk golünü attı, uzaktan şutla çok güzel bir goldü, galiba maçın adamı seçildi.

champions
04.08.2006, 11:58
hala niye bi gelişme yok haftasonu şu yabancı işini halletsinler önümüzdeki lig maçında (manisa ) kadroda olmalı çok uzattılar bu işi inşaallah bu kadar beklediğimize değecek kadar iyi birini alırlar da biz de rahatlasak şöyle zevkle
bi maç izlesek

champions
04.08.2006, 12:01
başkan da olmasa adamın gelmeye niyeti yok ha tinga veya alex deniyo inşaallah iyi adamlardır barthezden vazgeçmişler iyide yapmışlar zaten bizim o adama verecek paramız yok pletikosa varken onu almak çok yanlış olurdu

ALBAYRAK FIRÇASI...

TRABZONSPOR bir taraftan lige motive olmaya çalışırken diğer taraftan transferdeki çalışmalarını sürdürüyor.Brezilya da bulunan yönetici Faruk Kanca sol kenar için Tingo ve Alex ikilisinden birine karar verecek.Brezilyadaki transferin uzaması üzerine başkan Nuri Albayrak dün Faruk Kanca yı arayarak bir an önce Türkiye ye dönmesini istedi.As başkan Haşim Sayitoğlu Faruk Kanca nın en geç Pazar günü Türkiye de olması gerektiğini söyledi.

BARTHEZ UÇUYOR
BU ARADA sol kenar için düşünülen İnternational takımının iki sol kenar oyuncusundan 61 numaralı Alex hucuma Tinga ise savunmaya dönük oynuyor.Öte yandan Kaleci transferinde Trabzonspor yeniden Pletikosaya dönüyor.Fransa nın 35 yaşındaki ünlü kalecisi Barthez’in 3.700 bin Euro fiyatını çok bulan yönetimin bu oyuncuya teklifi 1.250 Euro oldu.Arada büyük uçurum oluşunca bu transfer şimdilik çıkmaza girdi.Bu gelişme üzerine gözler yeniden Hırvat Pletikosa ya çevrildi.

ozcan_asanoglu
04.08.2006, 12:04
fırça az gelir Kanca'ya..en az bir sene yurt dışına çıkışı yasaklansın...

zahido
04.08.2006, 12:07
aynen katılıyorum renkdaşım eğer jef kalede kalırsa taklaya gideriz bu biline.

Bence kaleci transfer, olucaksada 10 ağustostan sonrasını bekliyolar.. Eğer jeffersonu gönderirsek bu seferde uefa maçında kaleci sorunuyla uğraşıcaz.. Eğer ilk maçtan güzel bi skorla dönersek bence kaleci gelicek..

Nytre
04.08.2006, 12:12
neden kancanın yanında bir antrenör gitmiyor?
sonuçta o adam futbolun içerisinden mi yetişmiş?

champions
04.08.2006, 12:14
Bence kaleci transfer, olucaksada 10 ağustostan sonrasını bekliyolar.. Eğer jeffersonu gönderirsek bu seferde uefa maçında kaleci sorunuyla uğraşıcaz.. Eğer ilk maçtan güzel bi skorla dönersek bence kaleci gelicek..

aynen katılıyorum 10 ağustostan sonra kaleci transferini açıklayabilirler

Selman
04.08.2006, 12:22
aynen katılıyorum 10 ağustostan sonra kaleci transferini açıklayabilirler

Dün @ts_fan yöneticinin biriyle konuşmuştu sanırım.Kaleci arayışları olmadığını söylemişti.Neyi tartışıyorsunuz arkadaşlar.Gündemimizde sadece bir sol kanat oyuncusu varmış...

Jackdaniels
04.08.2006, 12:23
Yönetim çok yavaş hareket ediyo bunu anlamak mümkün değil umarım transfer yapacaz diye yok alex yok wagner mossoro bu tarz kütükleri alıp gelmezler...Ricardinho veya denilson ikilisinden birini alsınlar işte ben o zaman buna transfer der yönetimede saygı duyarım....

oguzkoc
04.08.2006, 12:26
ben şu anda szymek gitsin demiyorum diyorum ki eğer minerio gibi bi adam alınacaksa (31 yaşında )sol kanatda oynayabildiği söyleniyo ama daha çok defansif bi futbolcu sol kanat boş kalacak szymek orda oynayabiliyomu hayır
o zaman sol kanat alınması gerektiği için szymek gider diyorum

bir kişilik daha yabancı kontenjanımız var kimsenin gitmesine gerek yok...

champions
04.08.2006, 12:28
hem sol kanat hem de ortasaha alınmasından bahsediyorum(daha 1 transferi yapamadık diğerini nasıl yapıcaz sorusu akla geliyo )

since1967_
04.08.2006, 13:11
10 ağustos olayı mantıklı görelim bakalım ne olacak. pletikosa gelirse türkiyenin en iyi kalecisi bizde olur. emin olun.

Volkan Albayrak
04.08.2006, 13:33
marcelinho transferiyle bi gaz verdiler sonra ani fren ya allah aşkna artık bitirn şu transferleri

Hekimoğlu
04.08.2006, 13:38
kaleci sorunumuz jefferson zaten.tolga oynasın daha iyi.

Volkan Albayrak
04.08.2006, 13:38
10 ağustos olayı ne?

degok
04.08.2006, 13:39
@Jester

dünkü maçta Sobis'i nasıl buldun. İnternacional'de oynuyor

sobisi bende izledim bence güzel bir topçu. Oldukça genç. 21 yaşında 17 yaşından beri internacionaldeymiş. Ancak bu şekilde yatırım yapmak mantıklı gelmiyor bana. Daha olgun bir topçu almak gerekir.

sulo61gun
04.08.2006, 13:42
valla faruk kanca nın futboldan anladığı söyleniyor.dün akşam ttv muhabiri hakan yoloğlu (ki bu adam trabzonda yönetimi en çok eleştiren adamdır) böyle söyledi.Futbolcu gelince görecez anlıyo mu anlamıyor mu.

selcuk
04.08.2006, 13:43
sobisi bende izledim bence güzel bir topçu. Oldukça genç. 21 yaşında 17 yaşından beri internacionaldeymiş. Ancak bu şekilde yatırım yapmak mantıklı gelmiyor bana. Daha olgun bir topçu almak gerekir.

bence alib kiraliyalim bir iki sezon sonra takima aliriz benimde cok hosuma giden bir oyuncu

Jester
04.08.2006, 14:04
Valla Hakan Yoloğlu kusura bakmasın ama Kanca'nın işi ve görevi futboldan anlamak değil, futbolcuyu alıp getirmekten anlamak. İyi o zaman Hüsnü'nün yanına da oturtalım Kanca'yı Lazaroni'ye eksik kaldığı taktik varyasyonlarda falan yardımcı olsun. Mesela şöyle taktikler verebilir: Hey Lazaroni Yattara olmadı rotayı Musa'ya çevir, Marcelinho'yu forvet arkası oynatmak istiyoruz ama araya İngiliz kulüpleri giriyor, Gökdeniz'de ısrarcı olmayalım, en geç hafta sonuna kadar solda kimi oynatacağımıza karar verelim vs..Hey allahım ayaklar baş oldu başlar ayak.

Adem CAKIR
04.08.2006, 15:26
Valla Hakan Yoloğlu kusura bakmasın ama Kanca'nın işi ve görevi futboldan anlamak değil, futbolcuyu alıp getirmekten anlamak. İyi o zaman Hüsnü'nün yanına da oturtalım Kanca'yı Lazaroni'ye eksik kaldığı taktik varyasyonlarda falan yardımcı olsun. Mesela şöyle taktikler verebilir: Hey Lazaroni Yattara olmadı rotayı Musa'ya çevir, Marcelinho'yu forvet arkası oynatmak istiyoruz ama araya İngiliz kulüpleri giriyor, Gökdeniz'de ısrarcı olmayalım, en geç hafta sonuna kadar solda kimi oynatacağımıza karar verelim vs..Hey allahım ayaklar baş oldu başlar ayak.

Jun gibi birini alıp gelmesinde futboldan anlayıp anlamadığı kimin umurunda.

Ama şu da bir gerçekki futboldan anlayan bir izleme komiteniz yoksa ve bu komite sezon içinde takımdaki eksiklere göre adaylarını belirleyip işbilen kılıçkuşanan bir yöneticiye listesini vermezse böyle menejerlerin ve medyanın maskarası oluruz... Dahası Jun gibi bir kazmaya 14 golle gol kralı oldu diye, djokaj gibi kazmalara hoca tanıyor diye çuvalla para verir sonrada kurtulabilmek için kapı kapı dolşırız.

Ama bunlar sadece Kanca ile alakalı değil tabii, kurumsallaşmakla alakalı bir mesele. Kulüp kurumsallaşamayınca Takım içi dengeler bozuluyor, bşr yıldız aldık derken en önemli yıldızımzı kaybediyor, yerine alelacele piyangodan birilerini alıyoruz. Tabii nihayet taraftarda manyak oluyor. Sabahtan akşama ecel terleri döküyor... Sonra da suçu kanca da arıyoruz...

Telha TANYILDIZI
04.08.2006, 15:35
kardeş senin beğenmediğin jun aslında çok iyi bir futbolcu ben onu çok beğeniyorduma ama büyük takım futbolcusu ddeğil onu bi ankarasporda oynayarak görseydik nasıl biri olduğunu anlayabilirdik

ozcan_asanoglu
04.08.2006, 15:43
15:25 04Aug2006 -Soccer-Argentinian striker Gimenez joins Hertha on loan

BERLIN, Aug 4 (Reuters) - Hertha Berlin have signed a one-year loan agreement with Olympique Marseille for striker Christian Gimenez, the club said on Friday.
Hertha, who have long been searching for a striker, said that they also secured an option to sign the 31-year-old Argentinian, who holds an Italian passport, for a further two years.
Gimenez only scored one goal in 21 appearances for Marseille last season. But he was the top goalscorer in Switzerland three times, where he scored 92 goals in 123 matches for FC Basel.
Hertha, who finished a disappointing sixth last season, sold their 31-year-old playmaker Marcelinho, who scored 65 goals in 155 league matches to Trabzonspor in Turkey last week after he showed up late for a pre-season training camp.
-----------------------
herta berlin 31 yaşındaki arjantili golcü gimenez'i almış, bizde olsa vay yaşlı falan denirdi.

ayrıca burada da marce'den oyun kurucu olarak söz ediyor, ergun ata'nın kulakları çınlasın..

AyhanPe
04.08.2006, 15:44

bende baktim gercekten cok iyi bir futbolcu ve alinsa müthis olurda olamazlar sanirim..takimida finale yükseldi..hem bizimkilerde sola hem defansiv hemde ofansiv özellikli birini ariyorlarmis..yani bu is uzarda uzar bulana kadar :D

Jester
04.08.2006, 16:02
Şu an hepimiz yabancı transferine kitlendiğimiz için kadrodaki sıkıntıları ve çözüm yollarını tam olarak göremiyoruz. Şampiyon olmamız için kendimizi kandırmayalım, en az 3 mevkide akılcı çözümlerle takviyelere ihtiyacımız var. Madem bütçen kısıtlı, o zaman akıllı transfer yapacaksın. Bu işin en önemli ayağı scouting, anlatmaya çalışıyoruz, inşallah dinler ve biran önce uygulamaya geçirirler. Tabi bu geleceğe yönelik bir uygulama bu arada akılcı bazı hamlelerle de çok önemli adımlar atılabilir.
Başkan'ın haklı olduğu bir konu var, transfer sezonu sona yaklaştıkça(şu an) fiyatlar düşüyor ayrıca kadrolar şekillendiği için bazı futbolcular takımlarında memnuniyetsiz hale geliyorlar. Akıllı bir yönetim bunu iyi değerlendirir. Örnek olarak 3 önerim var. Yönetim hem bugün için hepimizin beklediği yabancı transferini yap hem de bunlardan yapabildiğini yap, nasıl olsa bunlara yönelik hiçbir beklenti veya taraftar baskısı yok. (Örnekler 3 eziklerden ama yapımıza uyabilecek oyuncular olduğunu düşünüyorum)

1) Can Arat: ezikbahçe Lugano'yu alınca forma şansı çok azalacak. Bu çocuk da sürekli oynayarak milli takıma girmek istiyor. Bastır al, göbekte ister Stepanov'un yanına koy, ister Stepanov'un sakatlığı için düşün, ama her halikarda çok iyi bir kesici, gerçekten çok iyi bir alternatif olur.

2) Hasan Kabze: belki de şu an alması en zor olanı ama cincon olduğu için parayı bastırırsan alırsın. Hem hızlı, hem bitirici vuruşları çok çok iyi, böyle bir adamımız mevcut kadroda yok. Al oynat, 20'den az gol atarsa dişimi kırarım.

3) İbrahim Akın: evet iki ay evvel istedik olmadı ama şu an tigana memnun değil, eziktaşın onu rahatlıkla bırakacağını düşünüyorum. Hepimiz kıvranıyoruz tek kontenjanla hem orta sahaya defansif yönü güçlü bir adam, hem sol kanat hem de forveti nasıl haledicez diye. Al bu adamı, koy sola, yabancı için de örneğin Mineiro'yu al koy ortaya, bak ne oluyo. Adamın şu andaki tek derdi heyecanını kaybetmiş olması ve yeteri kadar çalışmaması. Bizde o ortamı kesinlikle bulacaktır.

Bu adamları üç gün sonra kiralık olarak Anadolu takımlarında veya iki yıl sonra milli takımın değişmezi olarak görürsek çok dövünürüz. Haydi yönetim!!

ozcan_asanoglu
04.08.2006, 16:10
o üç isim de bence çok iyiler ve gelecekleri çok parlak..ama şu anki takımlarında kalmazlarsa. kalırsa sönüp gidecekler.

tigana bir türlü i. akın'a ısınamadı belki onu verirler ama diğerlerini kulüpleri satmaz diye düşünüyorum. tabi girişimde bulunulabilir o ayrı...

champions
04.08.2006, 16:15
can aratı fenerin vereceğini hiç sanmıyorum luganoyu aldılar ama onun da alternatifi lazım
hasan kabzeyi alabiliriz ama şu andaki forvetlerimizden ne kadar daha iyidir tartışılır
ibrahim akın bu gidişle futbol oynamaktan vazgeçecek galiba kaç yıldır bjklileri çıldırtıyo bi türlü bekleneni veremedi akınıda alırız ama bize gelip bjkde bi türlü oynamadığı topu bizde oynaması için bi neden varmı

ozcan_asanoglu
04.08.2006, 16:20
akın bence bjk.de de gayet iyi oynadı, ona çok şans verilmedi, çok kesildi takımdan ve küstü..yoksa adam oynayınca fırtına gibi, tekniği de var, şutları isabetli..moral motivasyon sağlanırsa süper topçu olur bana göre..

Nihat Güneş
04.08.2006, 16:26
akın bence bjk.de de gayet iyi oynadı, ona çok şans verilmedi, çok kesildi takımdan ve küstü..yoksa adam oynayınca fırtına gibi, tekniği de var, şutları isabetli..moral motivasyon sağlanırsa süper topçu olur bana göre..

yetenekleri tartışılmaz..ancak takımı yerine kendine oynuyor...

selcuk
04.08.2006, 16:27
nasil fatih zamaninda antepde kavga yapip bize geldiyse bence buna benzer bi yöntemde ibrahim akin deniyor ve bilerekten kötü oynuyor ve rahatsizlik yapiyor , bakin transfer zamaninda onun agzindan jimnastik resmi sitesi kontratimi uzatacam burda mutluyum diye yayinlamisdi ama ne kantrati uzadi nede mutluya benziyor ve türkiyede herkes kendisi ts li oldugunu biliyor yani demek istiyorki ya beni simdi satin yada seneye parasiz giderim ts e ben bu olayi böyle görüyorum

champions
04.08.2006, 16:30
takımdan niye kesildi acaba çok üstün bi performans gösterdide oynatmadılarmı küstü ne demek ya çocuk mu bu küsüyo futbolcu dediğin savaşacak bize küsecek futbolcu lazım değil bjkde yeterince şans buldu bizde oynamak için bekleyen yeterince genç oyuncumuz var

Miraç Atalay Çiftçi
04.08.2006, 16:31
Can'ı keşke verseler.Ama vermezler hoca göndermek istese bile en fazla kiralık gider ki sivasın süper lige çıktıgı sezon orada kiralık oynamıştı ve sivasın başarısında büyük payı vardı.Sonra olimpik ve ümit milli takımlara çagrıldı.Hatta ümit milli takımda banko oynarkan ezik onu oynatmıyordu.Diyecegim o ki parada versek yeterince vermezler Azizeden torpillidir ayrıca.

Kabze de benim sevdigim oyunculardan biri.Eger şans tanınırsa gökhandan daha iyibir kapasiteye gelebilecegini düşünüyorum.Bir ara gönderilmesi gündemdeydi ama sonra vazgeçtiler.Ayrıca Hasan koyu bir gs'lidir.

İ.Akın mahallemizin topcusu.Ailesinin evi az ileride.Bir kaç kere konustuk eziklerden ayrılmam söz konusu olursa ilk tercihim Trabzonspor olacak.demişti...

Not:Bu üç oyuncunun da izmir takımlarında sivrilmeleri ayrı bir parantez olsa gerek...

Hasan Kabze-Bucaspor
İbrahim Akın-Altay
Can Arat-Karşıyaka

ozcan_asanoglu
04.08.2006, 16:37
takımdan niye kesildi acaba çok üstün bi performans gösterdide oynatmadılarmı küstü ne demek ya çocuk mu bu küsüyo futbolcu dediğin savaşacak bize küsecek futbolcu lazım değil bjkde yeterince şans buldu bizde oynamak için bekleyen yeterince genç oyuncumuz var

futbolcu küser tabi, neler gördük biz..mevzubahis olan insan..zaafları olan insan..üstelik Türk..nerde öyle avrupalı profesyonel.keşke olsa..bizim gençler ayrı, sonuçta o da iyi..alınsa iyi transfer olur bence..

melrok
04.08.2006, 16:59
yaw gelsin şu sol kanata bitsin artık su transfer. böyle boş boş beklemekte çok zor. transfer bitince en azından oyunculara takıma yoğunlaşabilicez

İslam Sezer
04.08.2006, 17:10
ibrahim akının gelmesini bende çok isterim.solda bizde mutlaka kadro şansı bulup başarılı olur.

Telha TANYILDIZI
04.08.2006, 17:49
buyur buradan yak kardeşim
kanca brezilyadan döner 3 ayda i. akını seyreder şimdi susunnnn

gvnlp
04.08.2006, 18:22
ibrahim akını seyretmeye gerek yok. bence sola alınacak adam murat la ufuğun önünü keser. geleceği de düşünmek lazım. ayrıca solda 3 oyuncu var ki türkiye de sol kanatta biri milli takım oyuncusu lmak üzere 3 adamı olan takım yok. bence symek tarzlı genç bir oyncu alınabilir. hem marcelinho ya yedek olur hem de kendini marcelinho ile geliştirir. şu anda takımbayağı iyi ama forvette bir yığılma var. cem,umut,ömer rıza,ali, ersen martin. en fazla 2 siyle oynayacağımızı düşünürsek 5 adam forvete çok gibi. bence alınacak topçu müsriflik lur. ayrıca alınacak adımın jun,djokay gibi olma olasılığı var. eller in sözleşmesi uzatıldı mı bilmiyorum ama devre arası gelirse zorluk çekeriz. zaten lazaroni elleri beğendiğini söylüyodu belki devre arası gelmesi için bir kontenjan ayırırlar.

omam bıyık
04.08.2006, 18:26
Sobis’e gençtir,kolpacıdır,yan yatar çamura batar diyen arkadaşlarım onun bir iki yıl sonra Real Madrid veya Barcelona’da oynarken göreceklerdir.Yahu bu adamı zaten istesek de alamayız.Hayal aleminde yaşamayalım.Adam şu ana Brezilya’da oynayan en iyi topçu haberiniz yok sanırım.1995 yılında bordo-beyaz formalı kısa sarı saçlı çelimsiz bir çocuk taş gibi oynayıp bir de Ali Sami Yen’in çimlerinde Gsye 30 metreden golü uydurduğu zaman da herkes GSye üzülmüş,kaleci moloz Nezihi’yi suçlamış ama o çocuğu birkaç gün içinde unutmuşlardı.Sebebi de 22 yaşındaki bir velede 1 milyon mark verilmezmiş.İşte biz böyle çocukları görmeli izlemeli ve almalıyız.Değil mi Pavel Nedved’ciğim?

-Si Omam bıyık.Ama sen de 90 dünya kupasında Arjantin’e yüzyılın golünü takmıştın
-Sağol ciğerim Nedved’im teveccühün işte

Gürkan
04.08.2006, 19:26
üç oyuncuda iyi olur,yani i.akın ,can arat ve kabze.

en oluru bence i.akın
can aratı fener
kabze yi gaysar bırakmaz

ama olsa ne güzel olur du

mavikan
04.08.2006, 19:33
forvet morvet yok en azzından ikinci yarıya kadar... sol kanada bir oyuncu alıp lige asılmalı.. kimin sakatlanacağı belli olmazz.. devre arası ona göre oyuncu alınır.. boş transferlere gerek yok...

selcuk
04.08.2006, 19:36
bence kayseri yariya kadar lig yarisindan düser ve bizde dahada golcu sorunu olursa aliriz gökhani ama bence bizim oyuncular bu isi bitirirler yani lazim olmiyacaktir

champions
04.08.2006, 19:42
bence gelecek sezon schalkede fazla forma şansı bulamazsa halili almalıyız tam bizlik adam çok da yüksek maliyeti yoktur bundesligada kendini kanıtladı 20gol attı galiba

TSKara61
04.08.2006, 19:56
bence gelecek sezon schalkede fazla forma şansı bulamazsa halili almalıyız tam bizlik adam çok da yüksek maliyeti yoktur bundesligada kendini kanıtladı 20gol attı galiba

Ya ben bi zamanlar bi yazi okumustum, bizim yoneticiler Halili almis ayarlamislar, transfer dusmeden bi yonetici Halili ne yapcaz biz bizde Halil gibi 10 tane adam var demis transferi iptal ettirmis. Sinir oluyorum boyle tiplere, takim hainleri bunlar. Halil gelse keskee ama orta saha lazim bize.

Sol kanat ve 2 tane defansif ve ofansif yonden guclu olan futbolcu lazim. Libero, oyun kurucu, vs... Istersen Shevchenko olsun orta saha top besleyemiyosa forvete forvet nasil gol atsin. Gecen sezonki maclari izliyodum, hangi maci oldunu hatirlamiyorum, bizimkilir ne uyun kurmasi, ne pas atmasi, herifler defanstan topu diger tarafa dikiyolar umuyolarkii Fatih topu alsin gol atsin. BU degismeden biz ne Feneri, ne Besiktasi, nede APOELi yeneriz. Hic bi se degismeden ayni seviyede kaliriz. Istersen Ronaldinhoyu getir...

selçukabi
04.08.2006, 20:11
İ.Akın için yazılanların çoğuna katılıyorum da onu alabilecek bir yönetim göremiyorum iktidarda...

Kemençeci
04.08.2006, 20:22
Beşiktaş'ta 11'e giremeyen adam Trabzon'da hiç oynayamaz. Bırakın bu tür adamları ya!

selcuk
04.08.2006, 20:26
İ.Akın için yazılanların çoğuna katılıyorum da onu alabilecek bir yönetim göremiyorum iktidarda...

seneye bizde o

Ahmet Erkan Sezgün
04.08.2006, 20:27
Merhabalar,

Transfer durdu sanırım ! Marcelinho'nun parasını övüne övüne cebinden verdiğini söyleyen sayın başkan acaba Fatih'den gelen paraları ne yapacak ? Takımın eksiklikleri belliyken hala ne bekleniyor acaba ? Lig başladı işde ortada elle tutulur tek Marcelinho var gerisi belki oynarlar ! Üstelik çok önemli bir oyuncu kaybetti takım,yani takımın geçen sezondan daha güçlü olduğunu söylemek olası değil.

Önceki sezonlarda takımı Fatih sırtlıyordu tek başına şimdi gene tek futbolcuyamı yüklenecek takım ? Sayın başkan artık ne yapacaksanız yapın,eskiden parasızlıktan oyuncu alamıyordu kulüp şimdi parası var kulübün ama ortada oyuncu yok.Cidden yönetimi anlamakta güçlük çekiyor insan.

Thedoors
04.08.2006, 20:28
seneye bizde o

emin misin?

selcuk
04.08.2006, 20:30
ee kontrati bitiyor gercekden ts liyse tipis tipis gelir ts e yalanmi

Kemençeci
04.08.2006, 20:30
Ben de Trabzonsporluyum beni de alsınlar

AyhanPe
04.08.2006, 20:31
Beşiktaş'ta 11'e giremeyen adam Trabzon'da hiç oynayamaz. Bırakın bu tür adamları ya!

del bosque onun icin avrupanin gözde takimlarinda oynayabilecek yetenek demisti.hatta türkiyeden alabilecegim tek oyuncu diye söylemisti.
teknik direktörden teknik direktöre fark var.tigana oynatmiyorsa bu illede onun kötü bir futbolcu oldugunu göstermez..

selcuk
04.08.2006, 20:32
Ben de Trabzonsporluyum beni de alsınlar

sende göster kendini milli takima kadar tirman söz alirlar

Kemençeci
04.08.2006, 20:35
O zaman Altay'dayken alsalardı onu da kardeş, Beşiktaş'a gelince mi kıymete bindi?

Ben İstanbul takımından adam istemiyorum.

selcuk
04.08.2006, 20:37
O zaman Altay'dayken alsalardı onu da kardeş, Beşiktaş'a gelince mi kıymete bindi?

ee iste bizde o scouting olsa alinirdi aynisi baki mercimeke oldu adam can atiyormus gelme icin ama bizim yöneticilerde ist. takimlarina gidince degere biniyor iyi izle bakiyi

hay1699
04.08.2006, 20:37
stv sporda sao paololu minerio ile anlaştığımızı soylediler, kimdir bu minerio tanıyan var mı?

Kemençeci
04.08.2006, 20:39
ee iste bizde o scouting olsa alinirdi aynisi baki mercimeke oldu adam can atiyormus gelme icin ama bizim yöneticilerde ist. takimlarina gidince degere biniyor iyi izle bakiyi

Peki kardeş sana tek bişey sorayım. Mehmet Yılmaz kalmalı mıydı sence?

AyhanPe

ohoo öyle olsa kacirdigimiz her yetenek icin ahlayip vahlamazdik :D
normalde bende istemiyorum istanbul takimlarindan ama hasan kabze ve i.akin istisna:)

selcuk
ooo ins dogrudur harika oyuncu sadece biraz yasli 31 ama dogruysa bugün sampiyonlukta en büyük adaylardan biri olduk

selcuk
04.08.2006, 20:40
Peki kardeş sana tek bişey sorayım. Mehmet Yılmaz kalmalı mıydı sence?

ben 2 sezon önce sepetlemisdim

Kemençeci
04.08.2006, 20:43
Eh bak şimdi olmadı o zaman, kendinle tezat düştün. Çünkü Mehmet Yılmaz da milli takımdaydı ve hatta bonservisi Saran'da olduğundan transferi sözkonusu olduğunda Fenere gitmemek için direnip Trabzonda kalmıştı yani harbi Trabzonsporluydu.

Kemençeci
04.08.2006, 20:44
Eğer İstanbul'dan adam alınacaksa o zaman Tuncay, Necati falan alınsın senin dediklerin değil ölümüne_ts kardeşim. Onlar orada kadroya giremiyorlar doğru dürüst.

selcuk
04.08.2006, 20:46
Eh bak şimdi olmadı o zaman, kendinle tezat düştün. Çünkü Mehmet Yılmaz da milli takımdaydı ve hatta bonservisi Saran'da olduğundan transferi sözkonusu olduğunda Fenere gitmemek için direnip Trabzonda kalmıştı yani harbi Trabzonsporluydu.

geldi bi sezonda fena degildi ondan sonra büyük düsüs yasandi takima yarari olmadimi nekadar olursa olsun tsli takimda isi olmamali
tamammi

sen diyon orada kadroya giremiyor ben diyom bilerekden oynamiyor

TheCrow
04.08.2006, 20:48
stv sporda sao paololu minerio ile anlaştığımızı soylediler, kimdir bu minerio tanıyan var mı?

Dün sabaha karşı TV8'de canlı maçını izledim,mükemmel bir gol attı,ama sol açık oynamadı dün gece,sol iç oynadı.Yani bir ortasını driblingini göremedim.Sol açık oynayabilir mi bilmiyorum.

Kemençeci
04.08.2006, 20:49
Anlamadım?

AyhanPe
04.08.2006, 20:49

bu arada mehmet yilmaz bizde bekleneni gösteremedi diye kötü bir futbolcu oldugu anlamina gelmez.taraftar baskisini kaldiramayan oyuncularimizdan birisiydi.gitmesi hem kendi icinde iyi oldu.ilk geldigi iki sene takimin en iyilerindendi..ne zamanki takim üzerinde baski artti onunda performansi düstü..umarim ankarasporda basarili olur