PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Travelair
31.07.2006, 23:19
Rafael Sobis?

Yattara123
31.07.2006, 23:23
Denilson bence Süper olur ..en azından takıma bir renk gelir maçları heyecanla bekleriz..Zaten hersene şampiyon oluyoruz...Bence şamp. zor vermezler kolay kolay yine şikeyle karışık bişeyler olur maalesef burası türkiye üzerine gidende olmuyor...dediğim gibi kadro en azından heyecan verici olur..

belkide Avrupada bi çeyrek final oynarız..

gerçekefsane
31.07.2006, 23:25
Sobis'i alabilirlerse alsınlar. Sol tarafa oyuncu alınsın demeyi bıraktım. Sobis'i alsınlar başka bir şey istemiyorum. Gökten başka yıldızlarda bekleniyorum. Denilson bile gelmesin. Sobis, Sobis

AyhanPe
31.07.2006, 23:27
Rafael Sobis?

hmmm sanmam pahali gelir yüzde yüz..wolfsburg istiyor onu sanirim..gerci onlardan fazla verebiliriz neki wolfsburg..bizim suanda ihtiyacimiz olan bi futbolcumu?soldami oynuyor?.. ben izlemedim ama bi kac arkadas burda cok övmüs

EmrahYalçınalp
31.07.2006, 23:32
İyi bir sol açık... Öyle çok klas olmasa da olur. Kalas olmasın da... Lee'nin biraz daha tekniği olanı, Romashenko, Abdullah, İskender Günen ayarında. Yıldız mıldız lazım değil. Kafayı kaldırıp çizgiden içeri dönebilecek bir adam sadece...

Solbekte Murat yetersiz ise bir de solbek...

Marcelinho, Yattara, Gökdeniz, Szymek'ten kurulu ortasaha golü bulur diye düşünerek etkili bir forveti 3. sıraya yazıyorum. Tamamdır.

onurts61
31.07.2006, 23:33
Arkadaşlar yönetime yakın olan arkadaşlarımız bu konuda bize daha iyi bilgi verebilirler gerçi KUTOZ arkadaşımız yaptığı telefon konuşmasını bize iletti marcelinhodan sonra transfer yapılmayacağını belirtmişti ama gündemde ki haberler beni kuşkulandırıyor tabi gönlümde transfer istediği için gündemdeki haberlere kendimi inandırmak istiyorum bence en zayıf noktamız kaleci malesef ,umarım pletikosa ile anlaşırlar tekrar etmek istiyorum yönetime ulaşabilecek onlardan haber alabilecek arkadaşlar lütfen bu şanslarını sonuna kadar kullansınlar bizi habersiz bırakmasınlar.

Tristan
31.07.2006, 23:34
Herkes de bir heyecan bir heyecan..
marcelinho alindi, Pletikosa alinior soylentisi dillerde, Denilson'u da alior yonetim
allah be sampion olduk...acaba ???

Dunyanin sayili forvetlerinden biri olan Fatih Tekke'yi kaybettik.
Ayrica bir ilke imza attik, umit milli takim oyuncumuzu iki tane vasat-vasat alti adam alacagiz diye takasta kullandik.
evet sampiyon olacagiz, gol krali ersen martin, assist krali marcelinho, en az gol yiyen kaleci pletikosa olacak.

Vestel Manisa Sezer Ozturk'u 300 bin euro'ya almis. Nizamettin'e de 250.000 euro odemisler.
Zelenka icin odenen bonservis 300 bin euro, Holosko'yu bedelsiz transfer etmisler.

Cagdas'a 700 bin dolar bonservis odeyen yonetimi kutluyorum bir daha.

GS'nin forveti Necati-Umit Karan, BJK'nin Bobo-Nobre, Fener'in Anelka-Tuncay

trabzon'un Ersen Martin - Umut, gulermisin aglarmisin...

eh siz soyleyiverin gayri kim sampion olacak. Gol atmadan sampiyon olunmuyor ne de olsa.

gerçekefsane
31.07.2006, 23:37
Sobis'i bir kaç yıl sürmez Avrupa'nın en ünlü kuluplerinde göreceğime inanıyorum. jefferson'u gönderip yabancı kontenjanda bir kişilik yer aç, Sobis'i al, çok yüksek fiyata sat.

Punisher-61
31.07.2006, 23:37
Ademi nasil yollarlar hala anlamadim biri anlatsin..

gerçekefsane
31.07.2006, 23:41
Adem Koçak geçtiğimiz yıl kendini göstermek için eline geçen fırsatı kaçırdı. Szymek ve Gökdeniz'in olmadığı dönemde Adem'in Trabzonspor'a faydasımı oldu. Trabzonspor'da kendini gösteremedi. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Adem'in kendini gösterceği zamanı beklersek, yandık.

Musa'yı almakla sağ tarafta bir eksikliğimizi kapattık. Ufukhan ve Feridun'dan sağ tarafta verimli olmasınımı bekliyorsunuz. Yattara'nın olmadığı zamanda Gökdeniz'in dışında sağ tarafta oynayacak oyuncu varmı.

Emre B.
31.07.2006, 23:42
Bence Umut Türkiyede gelecek vaat eden 2 forvetten biri

Punisher-61
31.07.2006, 23:43
Bence Umut Türkiyede gelecek vaat eden 2 forvetten biri
digeri kim?? onuda alalim:)

AyhanPe
31.07.2006, 23:44

eh siz soyleyiverin gayri kim sampion olacak. Gol atmadan sampiyon olunmuyor ne de olsa.

ne yani necati ankaragücünde oynamis olsa 16 gol atabilirmiydi bence atamazdi..umut dan nasil daha iyi oluyor..ümit karan zaten cogu kez yedek ama girdiginde atiyor firsatciligi iyi ama bence ömer riza umut yada cem umut bunlardan daha iyi..
bjk de yazdigin yabancilar bence 2.sinif brezilyali oyuncular..bobo alindiginda kendi taraftari bile dalga geciyordu..nobre fb oldugu kadar basarili olamaz..
fb de saydigin anelka keyfine göre oynuyor yani isteyince oynuyor ve gönderilmesi an meselesi..tuncayinda ne kadar beyinsiz bi futbolcu oldugunu herkes biliyor
rakiplerimizden daha iyi durumdayiz..insallah 2.yabancimizda ses getirecek bizi heyecanlandiracak birisi olur..

KuĞu
31.07.2006, 23:45
arkadaşlar aynı şeyler yazılıp duruyor sizlere olacak olanı söyliyeyim artık başka hiç bir söylenene inanmayın:

1- kaleciyle anlaşıldı jeff sakaryaya gidecek ve o da resmi imzyı atacaktı fakat sakarya kolombilayı bi kaleci almış işler karıştı bu kalecinin gelmesi için jeff in kiralanması lazım, bu biraz zaman alabilir, bu konu çözülemezse jeff kalır. Ama çok yıpratılacağı için bu transfer girişimi gizli yürütülüyor, mümkünse bunu fazla gündemde tutmayalım sonuçta planlanan olmazsa kalede moralsiz bir jeff görmek istemeyiz.

2- sola bir isim alınacak denilson işi bitmedi restleşmeler yaşansa da bunlar denilsondan kaynaklamıyor dış faktörler kırıldığında gelecek o olmazsa şu sürekli adı geçen wagner değil başka bir wagner var ya o yada adını hatırlıyamadığım iyi bir kanat alınacak.

özetle transfer bitmedi son ana kadar bekleyelim panik yok!

Tristan
31.07.2006, 23:46
Adem Koçak geçtiğimiz yıl kendini göstermek için eline geçen fırsatı kaçırdı. Trabzonspor'da kendini göstermedi. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Adem'in kendini gösterceği zamanı beklersek, yandık.

22 yasinda, umit milli takimin established oyuncusu. Kendini gosteremedi diye satilir mi? Eger bu sene forma sansi vermeyeceksen kirala. Potansiyeli bu kadar yuksek bir oyuncu elden cikarilir mi?
Kafam almiyor, gidin fenerden olcan'i, can arat'i isteyin bakalim fener verir mi?
Bu cocuklar da kendini gosteremedi ama satmiyor fener normal olarak.
ya allahaskina umit milli takim oyuncusu satilir mi var mi dunya uzerinde ornegi?
hele ki ersen martin ve musa gibi iki tane siradan futbolcu icin.
Gecen sene ankaraspor ligde kalmak icin mucadele ediordu, bu futbolcular bu sene sampiyonluga (?) oynayan bir takimimi sirtlayacak. Eksik olsun

AyhanPe
31.07.2006, 23:47
Sobis'i bir kaç yıl sürmez Avrupa'nın en ünlü kuluplerinde göreceğime inanıyorum. jefferson'u gönderip yabancı kontenjanda bir kişilik yer aç, Sobis'i al, çok yüksek fiyata sat.

hm bi kac yerde baktim gercekten müthis referanslari var..brezilya u21 takiminda 2005 yilinin en gözde ismiydi.

Emre B.
31.07.2006, 23:47
digeri kim?? onuda alalim:)Kayserili Gökhan

EmrahYalçınalp
31.07.2006, 23:48

Madem sordun, BENCE:

Necati ve Tuncay'ı bir kenara koy. Kalanların hepsini topla (Anelka da dahil) bir tane Umut ya eder ya etmez.

Emre B.
31.07.2006, 23:49
Sobis kimdir?Bilgilendirir misiniz?

Ustaalioğlu
31.07.2006, 23:50
Fatih'ten gelen parayla bence Gokhan'in alnmasinda bir sakinca yok -hepsini vermeyecez tabi :)-
3-4 milyon verilip alinabilir Gokhan ve Fatihin eksikligini en fazla o giderir bence...

Ustaalioğlu
31.07.2006, 23:51
bundan haberi olan var mı??kaynak ne.bekliyelim mi yoksa boşuna heveslenmeyelim mi?
Allahim insallah yalan haberdir...

gerçekefsane
31.07.2006, 23:52
Verimli olamıyorsa, eline geçen fırsatları değerlendirmiyorsa, Adem'in gitmesi hayırlı olmuştur.
Musa Büyük ve Ersen Martin'de milli takımlarda oynamış oyuncular. Musa ve Ersen'in Adem'den daha çok faydasının olacağına inanıyorum. Trabzonspor geçtiğimiz yıl çok iyi futbol mu oynadı, lig lideri ve ikincisi arasındaki farka bakın.

Travelair
31.07.2006, 23:53
Daha önce de demiştim. Bence Adem konusunda yönetim yanlış yaptı. Ben de oyununu beğenmiyorum çok ürkek ve yumuşak oynuyor. Ama kaç senedir Trabzon'da oynuyor ve daha yaşı çok genç idi. Üstelik özellikle Bjk tarafında Adem için söylentiler vardı bir ara. İyi olabilecek Türk defansi yönü kuvvetli ender ortasaha oyuncularından birini verdik. Neden? Paramız mı yoktu? Orası bir muamma

AyhanPe
31.07.2006, 23:53
Fatih'ten gelen parayla bence Gokhan'in alnmasinda bir sakinca yok -hepsini vermeyecez tabi :)-
3-4 milyon verilip alinabilir Gokhan ve Fatihin eksikligini en fazla o giderir bence...
bize yakismayan birisi..istedigi kadar iyi golcü olsun..gecen sene söyledigi bazi seyler aklima geliyorda..

Şenol YİĞİT
31.07.2006, 23:56
bize yakismayan birisi..istedigi kadar iyi golcü olsun..gecen sene söyledigi bazi seyler aklima geliyorda..
Aynen dediğin gibi birileri fazla kaldırmış g........ neyse!!!

Travelair
31.07.2006, 23:57
Arkadaşlar Sobis sadece olmasını istediğim bir oyuncu. Bi yerden haber üzerine yazmadım. Tahmin ve temenni

AyhanPe
31.07.2006, 23:58
Arkadaşlar Sobis sadece olmasını istediğim bir oyuncu. Bi yerden haber üzerine yazmadım. Tahmin ve temenni
keske bizim kancalinho yla bi baglantin olmus olsa iyi olurdu:D

Tristan
31.07.2006, 23:59
Adem basarili olamamistir, dogrudur. Ama daha onunde en az 2 yili vardir kendini gostermesi icin.
yanlis olan Adem'i bu takasta kullanmaktir. Genctir, umit vaad etmektedir.
sabir gosterilmelidir. icabinda pismesi icin kiralik verilmelidir.
Ama satilmasi dogru degildir. 22 yasinda umit milli takim oyuncusu satilmaz.
Adem hem defansif hem ofansif ozellikleri olan ender ortasaha oyuncularindan

Umut iyi bir forvet, yasi genc. Bu sene kendini gosterdi gosterdi, gosteremezse seneye onu da takasta kullaniriz degil mi?

cemka
01.08.2006, 00:04
22 yasinda, umit milli takimin established oyuncusu. Kendini gosteremedi diye satilir mi? Eger bu sene forma sansi vermeyeceksen kirala. Potansiyeli bu kadar yuksek bir oyuncu elden cikarilir mi?
Kafam almiyor, gidin fenerden olcan'i, can arat'i isteyin bakalim fener verir mi?
Bu cocuklar da kendini gosteremedi ama satmiyor fener normal olarak.
ya allahaskina umit milli takim oyuncusu satilir mi var mi dunya uzerinde ornegi?
hele ki ersen martin ve musa gibi iki tane siradan futbolcu icin.
Gecen sene ankaraspor ligde kalmak icin mucadele ediordu, bu futbolcular bu sene sampiyonluga (?) oynayan bir takimimi sirtlayacak. Eksik olsun

ya arkadaşlar ne kadar büyüttünüz bu Adem olayını... Adam kaç senedir oynuyor... ne yaptı bizde söylermisiniiz... Geçen sene takım onlara kalmıştı..ne hallere düştük herkes gördü... Birde Mehmet Yılmazın gönderilemsi bile bizim için avantajdır... Bu da çok güzel oldu...

Arkadaşım yazılarına bakıyorumda genelde İstanbul eziklerinden örnek verip duruyorsun... Yok Fener Can Aratı vermezmiş.. E göreceksin Can dediğin adam bu sende yedekte oturup futbolu unutacak...Senin dediğin o ezikler Murat Bölükbaşının en şaşalı döneminde bize verdiler...Eğer örnek vereceksen ve hele hele gençlere şans verme olayı için bu ezikleri verme istersen...Yoksa yanlış anlıyoruum....

Tristan
01.08.2006, 00:12
ya arkadaşlar ne kadar büyüttünüz bu Adem olayını... Adam kaç senedir oynuyor... ne yaptı bizde söylermisiniiz... Geçen sene takım onlara kalmıştı..ne hallere düştük herkes gördü... Birde Mehmet Yılmazın gönderilemsi bile bizim için avantajdır... Bu da çok güzel oldu...

Arkadaşım yazılarına bakıyorumda genelde İstanbul eziklerinden örnek verip duruyorsun... Yok Fener Can Aratı vermezmiş.. E göreceksin Can dediğin adam bu sende yedekte oturup futbolu unutacak...Senin dediğin o ezikler Murat Bölükbaşının en şaşalı döneminde bize verdiler...Eğer örnek vereceksen ve hele hele gençlere şans verme olayı için bu ezikleri verme istersen...Yoksa yanlış anlıyoruum....

Murat Bolukbasi'ni fener vermedi, biz aldik. Fener kudurdu ama bisey yapamadi. Yoksa biz fenerle masaya oturup anlasip almadik Bolukbasi'ni.

Istanbul ezikleri demen bence dogru degil. Sonucta rakibimiz. Onlarin bize Trabzon ezikleri demesi hosumuza gitmez degil mi?

gerçekefsane
01.08.2006, 00:14
bu sezon sonunda Tolga Zengin ile Fatih Akyel'in sözleşmesi bitiyor.

omam bıyık
01.08.2006, 00:18
Genel olarak şu transfer taktiklerimize bakınca Figo’nun en janjanlı devirlerinde Barcelona’da oynarken onu Fenere transfer etmek için son kez Nou Camp’ta seyretmeye gittiğini söyleyen allame-i cihan Selim Soydan kadar tuhaf bir durumda olduğumuzu görüyorum.Her yıl ligde transfer sezonunu en erken biz açarız taa Mart,Nisan ayında komiteler kurulur,bazı futbolcularla anlaşılır ama aman kimse duymasın fiyatı artmasın diye ismi söylenmez.Sonra lig bitince bir de bakarız ki atı alan Üsküdar’ı geçmiş yine en sona biz kalmışız,boynu bükükleri oynuyoruz. Futbolcu izlemek yani gavurların tabiriyle “scouting” kavramına bu kadar yabancı olmak nasıl bir hadisedir? Elbette bütün Türk takımları için aşağı yukarı şimdi bahsedeceğim amatörlükleri yapmaktadır ama ben özelde bizim takımı biraz değerlendirmek istiyorum.Eğer kaynakların sınırlıysa ve bunları elinden geldiğince verimli bir şekilde kullanmak istiyorsan çok sağlam bir alt yapı ve scouting in olmalı.Biz de bastırıp 30-40 milyon avroya Francesco Totti’yi alamayacağımıza göre böyle her sene futbolun f sinden anladığını belli olan üç beş “iş adamını” Rio plajlarına gönderip kendi çapımızda parayı bastırıp kendi çapımızda sürpriz yumurtalar almanın anlamı yok.Güya komitelerimiz oluyor bazen.Bu işler komisyon kapma,iş bağlama,birilerinin altını oyma taktikleriyle ne kadar başarılı olacak? Chelsea’nın,Milan’ın,Real Madrid’in futbolcu izlemeye ihtiyacı bile yoktur ama onların dünya çapında takır takır işleyen scout sistemleri var.Chelsea gibi bir takımın şu an Stepanov’a mı ihtiyacı var?Daha doğrusu futbolcu izlemeye mi ihtiyacı var?Ama adamların sistemi hemen eleğin üstünde yakalıyor Stepanov gibi bir yeteneği.Biz ise sanki Chelsea’den tuzumuz daha kuruymuş gibi gidiyoruz ya çok büyük marifetmiş gibi Dünya Kupasından futbolcu izliyoruz ve doğaldır ki iyi performans gösterenleri artan fiyatları nedenleriyle alamıyoruz ya da hiç izlemediğimiz futbolculara çakal menajerlerin ayak oyunlarıyla paraları bayılıyoruz.Ondan sonra Heycan Taner’in GSnin eskiden Avrupa maçlarında yediği aptalca gollerden sonra yırtındığı “Yapma Bülent,Yapma Hayrettin” seslerinin benzerleri her yıl Avni Aker’de yankılanıyor.Afrika,Güney Amerika ya da Doğu Avrupa’da futbolcular U-17,U-19 takımlarından itibaren profesyoneller tarafından izlenmeli ve sürekli gelişimleri kaydedilmeli.CM yi yapan ekip kadar olamıyorsak o zaman bir tavsiyem de onları oyun dünyasından çekip yönetime katmamızdır.Nedense transfer için yapılan görüşmelerde tek oyuncuya odaklanıp şımartıldığını görüyorum.Oysa önceden tespit edilen üç beş oyuncuyla aynı anda görüşülmeli ve iş bağlanmalı.Yoksa Jorge Wagner’le uğraşıp alamayınca istihareye yatıp ak sakallı Lazaroni’den olmadı yavrum ben sana öbür Wagner’i al demiştim zaten diye feyz alınarak öbürüne saldırmanın anlamı yoktur. Efendim şimdi şu Denilson meselesine gelince de onun gelişi zaten yeterince zayıf bir takım savunması olan bizimkiler için öldürücü darbe olur.Bazıları sanırım maç sırasında topun 90 dakika bizim ayağımızda olup rakibin gol yememek için altı pasta Çanakkale geçilmezi oynayacağını sanıyor.Marcelinho geldikten sonra Denilson’u almak intihar olur bu kadar zayıf takım savunmasıyla.Fatih gibi bir potansiyelin gitmesi takım üzerinde domino taşı etkisi yaratıyor.Forvet ihtiyacı yokken artık forvete ihtiyacımız var.Bunu yabancı kontenjanından karşılamalıyız.O gittikten sonra tipik bir striker mutlaka alınmalı.Artık Marcelinho Fatih’in yaptığı tüm hamallığı yapacaktır.Bu yüzden Fatih’in yaptığı hamallığı yapmasını beklemeyeceğimiz,kaleyi görünce şut çekmeyi akıl edebilen tek vuruşçu bir sniper bizi hedefe götürür.Umut’un yeteneklerine güveniyorum ama ilk sene tek başına baskıyı kaldırabilir mi tereddütlerim var.Bu arada ön libero ve sol kanat ihtiyaçları nasıl kapatılacak o da ayrı bir muamma

Emorfo
01.08.2006, 00:34

Sobis'i kolay kolay alamayız Fatih'ten glen paranın hepsini bu adam için harcarsan belki alabilirsin... Bu adamın gollerini netten izledim son vuruşları çok fena. Geçen sene İnternacional'ın hemen hemen her maçında golü vardı. Ligi 2. bitirmişlerdi. Süper bir golcü keşke alınabilse...

Transferde iki tane Wagner ismi geçiyor birisi İnternacional'de oynayan Wagner 28 yaşında diğeri ise, Cruzeiro'da oynayan Ferrera Wagner çok genç ve fekalet teknik ve hızlı bir kanat oyuncusu... Adam gibi bir sol kanat alsınlarda orta yapmayı bilsin yeter :)

majes
01.08.2006, 00:51
http://www.verkac.org/?p=1561

Alpayer
01.08.2006, 01:00

Sapına kadar doğru.
Çok iyi hatırlıyorum. En son milli takım kampında özellikle 3 büyükler deyip durdu ve bunu vurguladı. Onu ...... - ....... - .......:mad:

cemka
01.08.2006, 01:09
Murat Bolukbasi'ni fener vermedi, biz aldik. Fener kudurdu ama bisey yapamadi. Yoksa biz fenerle masaya oturup anlasip almadik Bolukbasi'ni.

Istanbul ezikleri demen bence dogru degil. Sonucta rakibimiz. Onlarin bize Trabzon ezikleri demesi hosumuza gitmez degil mi?

Murat Bölükbaşını Ogün-abdullah transferinde onlar bize verdiler... nerden çıkarıyorsun bizim aldığımızı.....Bu arada biz olan bir şey söylüyoruz...
Ne demek İstanbul ezikleri demek doğru değil... Ben rakibinde mert olanını severim... böyle namertleri rakip diye yutturupta benden saygı duymamı bekleme...
Zaten seninin kullanıcı adınıda sevememiştim.... Düşüncelerinide sevmedim arkadaşım...Açık konuşmak gerekirse...

Colakoglu
01.08.2006, 01:11
Sapına kadar doğru.
Çok iyi hatırlıyorum. En son milli takım kampında özellikle 3 büyükler deyip durdu ve bunu vurguladı. Onu ...... - ....... - .......:mad:

Kimmis bu ya biseymi kacirdim ??

unyelimetin
01.08.2006, 01:13
Kimmis bu ya biseymi kacirdim ??

Gökhan Ünal'dan bahsediyor arkadaşlar.

Colakoglu
01.08.2006, 01:15
3 büyükmü yoksa tek büyükmü haftasonu görecek arkadas..

Alpayer
01.08.2006, 01:20
3 büyükmü yoksa tek büyükmü haftasonu görecek arkadas..Gayseriyi itin xxxxxxxxxxxxxx...
Aynı görüşteyiz de bu kadar açık yazmasaydın.:D

Colakoglu
01.08.2006, 01:27
aslinda böyle seyler yazicak birisi degilim,ama sinirlendimmi o an öyle aklimdan geceni yazarim herzaman.. Edit yapim dimi.....

AyhanPe
01.08.2006, 01:31
kancalinho dan haber yokmu hala???

FERO61
01.08.2006, 03:45
ne yani necati ankaragücünde oynamis olsa 16 gol atabilirmiydi bence atamazdi..umut dan nasil daha iyi oluyor..ümit karan zaten cogu kez yedek ama girdiginde atiyor firsatciligi iyi ama bence ömer riza umut yada cem umut bunlardan daha iyi..
bjk de yazdigin yabancilar bence 2.sinif brezilyali oyuncular..bobo alindiginda kendi taraftari bile dalga geciyordu..nobre fb oldugu kadar basarili olamaz..
fb de saydigin anelka keyfine göre oynuyor yani isteyince oynuyor ve gönderilmesi an meselesi..tuncayinda ne kadar beyinsiz bi futbolcu oldugunu herkes biliyor
rakiplerimizden daha iyi durumdayiz..insallah 2.yabancimizda ses getirecek bizi heyecanlandiracak birisi olur..
KARDES SENDE BIZI KAFADAN SAMPIYON YAPTIN ACIKLAMALARINLA:)YANI SÜPER LIGIN EN IYI FORVET HATLARI BIZDE DIYORSUN (ALKISLARIM SENI ) NECATIYI HAFIFE ALDIN, KARAN YEDEK , NOBRE IKINCI SINIF DION, BOBOYU ZATEN GEEEC, ANELKA YOLCU,TUNCAY SAPSAL.....YANI BIZIM ERSEN BIZI KURTARACAK YANINDA BIDE GECEN SENE VARLIK GÖSTEREMEYEN ÖRIZA, CEM DESEN TECRÜBESIZ,UMUT KAPALI KUTU(EN COK BEKLENTIMDE ONDAN)....YUKARDAKI ISIMLERLE BU TS NIN ISIMLERINI BI KARSILASTIR LTF. TAMAM HERSEY TS ICIN AMA BUKADARDA YAPMAYIN,ILERIYI GÖRÜN ACIN GÖZLERINIZI,DUYGUSAL OLMAYIN

Fanatik28
01.08.2006, 03:56
Suraya yaziyorum, eger Yönetim paraya kiyipta cok iyi bir yildiz almaz ise, vay halimize. Zaten öyle olacaga benziyor. Benim bu Yönetime geldigi günden beri zaten hic güvenim yoktu. Yaptiklari aciklamalarla bunu zaten hep teyit ediyorlar.
Hele taraftarlarimizin, Marcelinho transferinden sonra Yönetime karsi yumusadigini görüyorum. Yildiz al, yildiz sat, bunu pekala bizde yapabiliriz.
Kazara Rum macindan önce iki oyuncumuz daha sakatlanir veya cezali duruma düserse ve bu yüzden gecen sezon ki gibi elenirsek, bunun hesabini kim verecek?
Bu takima cok iyi bir golcü sart. Sobis olabilir. Fiyati söyle 7-8 milyon euro civarinda sanirim. Fatih`ten gelen parayla alabiliriz.

Kimse cikipta söyle demesin, "Önümüzde daha 31 Agustos`a kadar vakit var . Basarisiz olurlarsa, cekip giderler. " Is isten gecince gitmelerinin bana bir faydasi olmaz.

hay1699
01.08.2006, 04:01
almak istediğimiz cruzeiro'lu wagner çok iyi bir oyuncuymuş diye duydum. zaten adam 20 yaşında cruzeiro'da 10 numarayı sırtına geçirmiş.

TURHAN
01.08.2006, 04:07
Sayın Fanatik28, yeni futbol düzeninde orta sahanın önemli bir yer tuttuğu kanaatindeyim.Eğer ki bir takımın orta sahası verimli ise, o orta saha hem defansı hemde ofansı besler.Bu yüzdenki forvet hattımızda mevcut olan Umut-Ersen-Ömer-Cem D. yeterli görüyorum.Pek tabii bunlardan hiçbiri Fatih kalitesinde değil ama çalışkan bir orta saha ile onlarda verimlerini arttıracaktır.Bize civa gibi sol kanat lazım.O koridorda akacak bir aşağı bir yukarı kimse durdaramayacak,Bize bu lazım Dostum....

Fanatik28
01.08.2006, 05:39
Sayın Fanatik28, yeni futbol düzeninde orta sahanın önemli bir yer tuttuğu kanaatindeyim.Eğer ki bir takımın orta sahası verimli ise, o orta saha hem defansı hemde ofansı besler.Bu yüzdenki forvet hattımızda mevcut olan Umut-Ersen-Ömer-Cem D. yeterli görüyorum.Pek tabii bunlardan hiçbiri Fatih kalitesinde değil ama çalışkan bir orta saha ile onlarda verimlerini arttıracaktır.Bize civa gibi sol kanat lazım.O koridorda akacak bir aşağı bir yukarı kimse durdaramayacak,Bize bu lazım Dostum....

Tamam belki forvet sart diye yazdim, bu benim fikrim. Solkanatta oynayan golcü kimligi olan biride olabilir. Ama Denilson degil. Benim takimda görmek istedigim adamin fiyati zaten en az 6-7 milyon Euro`dur. Iyi forvet oyunculari pahali olurlar. Ister genc, ister yasli olsun. Onun icin en az Fatih`in kalitesinde oyuncu almamiz lazim. Cünkü Fatih`in gidisi bu takim icin büyük bir eksiklik.

yaranozlu
01.08.2006, 08:18
denilson nerde, veya kaliteli bir sol açık, fatih gitti marce geldi de bu iş bitmedi... şu an zarardayız, belki de dünyanın en kaliteli oyuncusunu verdik, yerine marceyi aldık, bu iş zararlı, hemen bir sol açık almak gerekir... denilson çok iyi. defansı merak etmeyin, 4 lü defans ve önlerinde hüseyin ve symek olacak. yeterli yani... hüseyin hiç ileri çıkmaz artık, hiç gerek yok. topu da steple symek çıkarır ileri doru. bu iş tamam, sol kanada denilson ve tek forvet oynarsak bana göre bu sene en az iki kupa alırız. 3. yü biliyosunuz...... valla hayal değil, allah sakatlık vermesin.

AyhanPe
01.08.2006, 09:55
KARDES SENDE BIZI KAFADAN SAMPIYON YAPTIN ACIKLAMALARINLA:)YANI SÜPER LIGIN EN IYI FORVET HATLARI BIZDE DIYORSUN (ALKISLARIM SENI ) NECATIYI HAFIFE ALDIN, KARAN YEDEK , NOBRE IKINCI SINIF DION, BOBOYU ZATEN GEEEC, ANELKA YOLCU,TUNCAY SAPSAL.....YANI BIZIM ERSEN BIZI KURTARACAK YANINDA BIDE GECEN SENE VARLIK GÖSTEREMEYEN ÖRIZA, CEM DESEN TECRÜBESIZ,UMUT KAPALI KUTU(EN COK BEKLENTIMDE ONDAN)....YUKARDAKI ISIMLERLE BU TS NIN ISIMLERINI BI KARSILASTIR LTF. TAMAM HERSEY TS ICIN AMA BUKADARDA YAPMAYIN,ILERIYI GÖRÜN ACIN GÖZLERINIZI,DUYGUSAL OLMAYIN

bu sene kimin ortasahasi kuvvetliyse o sampiyon olacak..bizimde bi kac takviyeye ihtiyacimiz var.anlatmak istedigim fatihimiz gitmesine ragmen forvette onlardanda cok asagiya kalir bi yanimiz olmadigidir..
sende bizimkileri bayagi yerin tibine soktun:) ortasini bulsak olmazmi?!! biz yapi olarak herseye süpeyle baktigimiz icin kendi futbolcumuza güvenmeyip ve daha da ileri giderek asagilayarak moralini bozariz.zaten belkide o yüzden gereksiz baskilar sonucu trabzonda hicbir kilit macimizi kazanamiyoruz..
ben senin görüsüne saygi duyuyorum..sen forvette yetersiz kaliyoruz diyorsun..ben ömer riza,cem ve özellikle umuta cok güveniyorum.evet fatihin yerini hickimse dolduramaz tipki hamilerinin ünallarin sotalarinin dolduralamadigi gibi..ama bi kac sene sonra umut da suanki durumdan farkli bi durumda olacak..
bircok arkadasim gibi orta sahasi iyi olan takimin basarili olacagina inaniyorum.forvette umut ömer yeterli ama orta sahada özellikle sol kanatimiz kirik gözüküyor.oraya alacagimiz iyi bir yabanciyla NORMAL sartlarda puan farkiyla sampiyon olmamiz gerekir.
necati iyi bir futbolcu ama umuttan kesinlikle iyi degil..boboyla kendi taraftarlari dalga geciyordu iyi hatirliyorum.nobreyi biz alsaydik emin olki burda bircok kisi japonya da oynamis birini nasil yildiz diye yutturacaklar dicekti tabi fb de basarili olmus olmasa..tuncay konusuna gelince..evet bence aklini kullanarak oynamiyor..iyi bir oyuncu ama ben bizdeki gol özürlü gökdenizi tercih ederim ona..ümit karan kendi takiminda bu sezon cogu macta sonradan girdi ve iyi bir golcü..bence cemle cok ortak yanlari var oyun stili olarak..
kendimize güvenelim..birakalim oynasinlar..umut ve cemden cok umutluyum insallah yanilmam..
sampiyon olamasakta yine serefli ikinci oluruz sanirim
bu arada anelka ve nobre öven senin marcelinho hakkinda söylediklerini hatirliyorumda :D
...

champions
01.08.2006, 09:59
başkan kaleciye güvenmeyip pletikosayla anlaşmış haşim beyin haberi yok dün yine açıklama yapmış kaleci transferi gündemde yok diye kaleci bugün yarın geliyo ne yazkıki bizde transferler böyle oluyo biri transferi bitirmiş diğerinin haberi yok

bazı arkadaşlar bi yıldız daha almassak hiç bişey yapamayız yandık bittik falan neiş bu ya bize kaliteli oyuncu lazım yıldız olursa tabiki daha iyi olur(denilson gibi yıldızı alıcağına git genç bi yıldız adayı al daha iyi)

zahido
01.08.2006, 10:03
Murat Bölükbaşını Ogün-abdullah transferinde onlar bize verdiler... nerden çıkarıyorsun bizim aldığımızı.....Bu arada biz olan bir şey söylüyoruz...
Ne demek İstanbul ezikleri demek doğru değil... Ben rakibinde mert olanını severim... böyle namertleri rakip diye yutturupta benden saygı duymamı bekleme...
Zaten seninin kullanıcı adınıda sevememiştim.... Düşüncelerinide sevmedim arkadaşım...Açık konuşmak gerekirse...

Hyır yanlış biliyosun.. Biz fenerin elinden kaptık muratı Hatta fenerliler çıldırmıştı çok iyi hatırlıom.. Sözleşmesindeki belirsizlikten yararlanıp transfer etmiştik.. Hiç bi işe yaramadı o başka..

Dursun Ali Bahçekapılı
01.08.2006, 10:09
Hyır yanlış biliyosun.. Biz fenerin elinden kaptık muratı Hatta fenerliler çıldırmıştı çok iyi hatırlıom.. Sözleşmesindeki belirsizlikten yararlanıp transfer etmiştik.. Hiç bi işe yaramadı o başka..
Evet Murat Bölükbaş'ı Fenerin ona Profesyonel imza attırmamasından yararlanıp almıştık.Hatta Fenerliler bize bu cocugu bırakmamız için yalvarmıştı

champions
01.08.2006, 10:34
şu an için sol kanat adayları wagner ve denilson (süpriz bi isim de olabilir tabi)
wagner 20 yaşında cruzeiroda 10 numara çok iyi olduğu söyleniyo aramızda izleyenler var mı acaba denilson malum herkesin bildiği bi yıldız ama yetenekleriyle takıma katkısı arasında uçurum var şimdiye kadar oynadığı takımlarda burda aynı şekilde olacak diye bişey yok ama bence alınması çok süper bi transfer olmaz wagnerin alınması bence daha iyi olur

sulo61gun
01.08.2006, 10:39
başkan kaleciye güvenmeyip pletikosayla anlaşmış haşim beyin haberi yok dün yine açıklama yapmış kaleci transferi gündemde yok diye kaleci bugün yarın geliyo ne yazkıki bizde transferler böyle oluyo biri transferi bitirmiş diğerinin haberi yok

bazı arkadaşlar bi yıldız daha almassak hiç bişey yapamayız yandık bittik falan neiş bu ya bize kaliteli oyuncu lazım yıldız olursa tabiki daha iyi olur(denilson gibi yıldızı alıcağına git genç bi yıldız adayı al daha iyi)

dostum bence başkanın transferleri bizzat yapması ve kimseye haber vermemesi daha iyi.Azize de aynı şekilde yapıyordu hatırlarsanız.Böylece olay dallanıp budaklanmıyor.

sulo61gun
01.08.2006, 10:41
dünki haberlere göre çarşamba günü faruk kanca bir yıldız ile beraber gelecek (bu ya denilson ya da wagner olacak dendi.)Pletikosala ile de anlaşılmış deniliyor.

champions
01.08.2006, 10:43
o yönden bakarsak haklısın da bari çıkıp bi yönetici kaleci transferi yapmıycaz demesin (taktik icabı değil tamamen bilgisizlik )

bu arada benim isteğim pletikosa dışında sol kanada wagnerin alınmasıdır

sulo61gun
01.08.2006, 10:52
evet bence de hem genç bir futbolcu ama umarım kalitelidir.çünkü soldaki adamın yattara kadar kaliteli olması lazım ki fatihin yerini bir nebze olsun doldurabilelim.

Nihat Güneş
01.08.2006, 11:02
o yönden bakarsak haklısın da bari çıkıp bi yönetici kaleci transferi yapmıycaz demesin (taktik icabı değil tamamen bilgisizlik )

bu arada benim isteğim pletikosa dışında sol kanada wagnerin alınmasıdır

bilgisizlikten ziyade yönetim jefersonun elde kalması yani başka bi takıma verilememesi ihtimaline karşılık,onun moralini bozmamak adına boyle davranıyo olabilir...jeferson a kulüp bulunduğu an bence bu transfer açıklanacak...

champions
01.08.2006, 11:05
bizim yönetimden böyle bişey beklemem iş böyleyse sorun yok ama bundan önce böyle durumları çok yaşadık yöneticilerden biri herhangi bi transferi bitirmiş adamı almış geliyo onun dışında bilgisi olan yok ne diğer sorumlu yöneticiler nede hoca bundan sonra böyle şeyler yaşamayız inşaallah

ozcan_asanoglu
01.08.2006, 11:07
champions, bu wagner nasıl biri, iyi bir sol kanat mı, çok yazıyorsun sen onu..cruzerio'dan değil mi, internacional'dan değil..

champions
01.08.2006, 11:20
cruzeiro resmi sitesinden ;
Nome: WAGNER
Nome Completo: Wagner Ferreira dos Santos
Posição: Armador
Data de Nascimento: 29/1/1985
Nacionalidade: Brasileira
Local de Nascimento: Sete Lagoas (MG)
Altura: 1,75 m
Peso: 65 Kg
Carreira: América-MG (2003 - 2004); Cruzeiro (desde 2004)
Estréia no Cruzeiro: Cruzeiro 0 x 3 Atlético-MG, em 23/10/2004, pelo Campeonato Brasileiro, no Mineirão
Título: Campeonato Mineiro 2006 (Cruzeiro)
Seleção Brasileira: Sub-17 (2002); Sub-20 (2004)
Títulos Seleção Brasileira: Mundialito Sub-17 2002 (Rio de Janeiro); Vice-campeão Copa Samsung Sub-17 2002 (Costa Rica); Copa Mediterrâneo Sub-20 2004 (Barcelona)
canlı olarak izlemedim ama şu ana kadar oynanan brezilya liginin yıldızlarında biri 7 golü var her an avrupada bi takıma gidebilir takımında 10 numara oynuyo

bu arada radyosporda başkan yardımcısı var isteyenler dinleyebilir

Jester
01.08.2006, 11:30
Adı geçen Wagner Cruzeiro'da oynuyor. Denilson'dan yüz kat faydalı olabilecek süper bir oyuncu. Allahaşkına bırakın şu Denilson'u, adamı kazara alırsak sezonun gerçekten en bomba! transferini yapmış oluruz.
Gelelim Wagner'e adam 21 yaşında, geçen seneye kadar solbek oynuyormuş, bu yıl orta sahaya almışlar, ofansif orta saha oyuncusu diye geçiyor. Şu anda Brezilya liginin en çok gol atan ikinci oyuncusu, şahsen izlemedim ama araştırmalarımdan anladığım kadarıyla hızlı, teknik ve golcü bir futbolcu. Müthiş goller atıyor. Brezilya 17 ve 20 yaşaltı milli takımlarında da oynamış. Brezilya'daki genel kanı Avrupa'dan büyük bir takıma gideceği doğrultusunda ama henüz çok ciddi bir teklif yok. Kulüp de ancak iyi bir paraya bırakabileceklerini söylemiş. Çok iyi bir oyuncu olduğu şüphesiz. Negatif olabilecek yönleri ise yaşının genç olması itibarıyla potansiyel uyum sorunu ve de takımda oluşturabileceği potansiyel defansif zaafiyet. Ama bence her halikarda alınabilecek en optimal oyunculardan biri.

Telha TANYILDIZI
01.08.2006, 11:32
ha wenger ha başkası fark etmez ismi yeterki takıma katkısı olsun

Cenkhan
01.08.2006, 11:36
Adı geçen Wagner Cruzeiro'da oynuyor. Denilson'dan yüz kat faydalı olabilecek süper bir oyuncu. Allahaşkına bırakın şu Denilson'u, adamı kazara alırsak sezonun gerçekten en bomba! transferini yapmış oluruz.
Gelelim Wagner'e adam 21 yaşında, geçen seneye kadar solbek oynuyormuş, bu yıl orta sahaya almışlar, ofansif orta saha oyuncusu diye geçiyor. Şu anda Brezilya liginin en çok gol atan ikinci oyuncusu, şahsen izlemedim ama araştırmalarımdan anladığım kadarıyla hızlı, teknik ve golcü bir futbolcu. Müthiş goller atıyor. Brezilya 17 ve 20 yaşaltı milli takımlarında da oynamış. Brezilya'daki genel kanı Avrupa'dan büyük bir takıma gideceği doğrultusunda ama henüz çok ciddi bir teklif yok. Kulüp de ancak iyi bir paraya bırakabileceklerini söylemiş. Çok iyi bir oyuncu olduğu şüphesiz. Negatif olabilecek yönleri ise yaşının genç olması itibarıyla potansiyel uyum sorunu ve de takımda oluşturabileceği potansiyel defansif zaafiyet. Ama bence her halikarda alınabilecek en optimal oyunculardan biri.

Vay be.. Sinan Engin sonunda tutturdu demek. Öve öve bitirememişti adamı. İnşallah alınır..

Özkan Erdem
01.08.2006, 11:36

Wagner gelirse; hocası brezilyalı, marcelinho var, gitmezse Jefferson var, hocanın yardımcıları var.. Bu kadar brezilyalı içinde uyum sorunu yaşamasın bi zahmet..

champions
01.08.2006, 12:29
mehmet yılmazla ersen martinin attıkları gol sayılarına baktım da ilginç bi tesadüf ikiside son 4 sezonda toplam 41 gol atmışlar

Erbay
01.08.2006, 12:36
Bizim alacağımız Wagner,İnternacional'de oynamıyor muydu?

champions
01.08.2006, 12:40
Bizim alacağımız Wagner,İnternacional'de oynamıyor muydu?
o interde oynuyoda bide cruzerioda oynayan wagner var şimdi onunla ilgileniyolar interdekinden çok daha iyi 21 yaşında cruzeiroda 10 numara şimdiye kadar 7 golü var

Özge
01.08.2006, 12:43
ben cruzeriodaki wagner i izledim çok iyi alırsa bizde oynar

ahmetto
01.08.2006, 13:11
yaw bende wagner interdeki zannediyordum o adam yvaştı burdaki yorumlarda hızlı falan diyorlar acaba yanlış mı gördüm diyecektim ki iki tane wagner olduğunu öğrendim. cruzeriodaki wagner iyi galiba onu hiç seyretmedim ama ben hala söylüyorum sol tarafa ya ricardinho ya denilson hata yapma lüksümüz yok çünkü tamam wagner iyi çıkabilir ama ya çıkmassa .Ricardinho ve denilson kendini ıspatlamış olgun futbolcular hem dünya yıldızları onun için büyük düşünelim derim

Oğuzhan Görkan
01.08.2006, 13:13
dünki haberlere göre çarşamba günü faruk kanca bir yıldız ile beraber gelecek (bu ya denilson ya da wagner olacak dendi.)Pletikosala ile de anlaşılmış deniliyor.
ben hala bu pletikosanın hangi akla hizmet alndığını anlayamadım...

Özge
01.08.2006, 13:14
bende denilsonu istiyorum

ersints
01.08.2006, 13:15
denilson iyi bir transfer olurdu

Murat GENEL
01.08.2006, 13:24
tmm iyi olabilirdi ama wagner mi denilson mu diye sorarsanız kesinlikle hiç düşünmeden wagner derdim ama olmassa denilsonda gelsin onada şükür:D

Gürkan
01.08.2006, 13:35
tmm iyi olabilirdi ama wagner mi denilson mu diye sorarsanız kesinlikle hiç düşünmeden wagner derdim ama olmassa denilsonda gelsin onada şükür:D

wagner derken 2 tane wagner varmıs ıns. ıyısı alınır.

Erkin
01.08.2006, 13:36
İyi ki şu Internacional'de oynayan Wagner'den vazgeçtiler izleyenler Djokaj'dan bir farkının olmadığını hatta daha kötü olduğunu söyledi.. Cruzeiro'lu Wagner bayağı gençmiş nasıl bir oyuncu acaba..

Murat GENEL
01.08.2006, 13:37
ben cruzeiro da olan geç wagner i diyorum gerçekten müthiş...

LazAnisT
01.08.2006, 13:43
mossoro ile ilgili sinan enginin dedikleri aklıma geldide.onun dediğinin yarısı doğruysa türkiyeyi ayağa kaldırır.üstelik çokta genç.

champions
01.08.2006, 14:24
katılıyorum öncelikle wagner olmassa denilson olabilir

Nihat Güneş
01.08.2006, 14:29
katılıyorum öncelikle wagner olmassa denilson olabilir
ya bende hala bi ricardinho umudu var...dün ağaoğlu son transferin bi bomba olucağını soledi...denilson yıldız olabilir ama şu anki piyasası bomba transfer tanımlamasına pek uyumuyor...wagner derseniz o da genç bi oyuncu çok iyi olabilir fakat taraftarın güzünde bu da bomba bi transfer sayılmaz...kala kala ricardinho ihtimali kalıyor...bugün fotosopor da yazmış-gerçi yalan haber ustaları- ama...benim hala umudum var..bence bu bomba transfer ricardinho olucak....İİİNNŞAALLLAAAAHHHH

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 14:34
ricardinho bence marcelınho dan daha iyi bir futbolcu eyer öyle bişe olursa 1 aydır hakaret etıhım yöneticileri öperim.

poetricus
01.08.2006, 14:37
Medyanın söyledikleri biribirini tutmuyor. Yönetim maşallah sağ gösterip kafa atıyor. En iyisi ben bir iki saat kestirip rüya yoluyla sırrı çözçmeye çalışayım.

champions
01.08.2006, 14:40
imkansız diye bişey yoktur derler(aslında vardır ) bakarsınız kanca bey almış ricoyu geliyo ama ben buna pek ihtimal vermiyorum denilsonda olmasın bence o adam yıllık baya bi para ister en az 1 milyon euro eder 2 trilyon bu parayı hak edecek katkıyı yapacağını hiç sanmıyorum bide 3 yıllık anlaşma ister bu adam bonservisi olmasa bile 6 trilyona patlar bu transfer satıp para kazanma ihtimali yok denecek kadar az isim olarak bakarsak tabiki en az marcelo kadar yıldız denilson ama sadece o kadar takıma katkıya gelince yarısı bile olamaz biçok arkadaş denilson diye tutturmuş ama sadece ismine ve sahip olduğu yeteneklere bakılıyo

Nytre
01.08.2006, 14:47
mossoro orta saha değil mi arkadaslar?
wagnerde forvet sanırım..
bir de yabancı kaleci diyoruz...
jef.i göndersek yine bir tane yabancı kontenjanımız mı kalıyor yoksa iki tane mi ayrıca bu üçü oyuncuyu alabilri miyiz.

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 14:49
imkansız diye bişey yoktur derler(aslında vardır ) bakarsınız kanca bey almış ricoyu geliyo ama ben buna pek ihtimal vermiyorum denilsonda olmasın bence o adam yıllık baya bi para ister en az 1 milyon euro eder 2 trilyon bu parayı hak edecek katkıyı yapacağını hiç sanmıyorum bide 3 yıllık anlaşma ister bu adam bonservisi olmasa bile 6 trilyona patlar bu transfer satıp para kazanma ihtimali yok denecek kadar az isim olarak bakarsak tabiki en az marcelo kadar yıldız denilson ama sadece o kadar takıma katkıya gelince yarısı bile olamaz biçok arkadaş denilson diye tutturmuş ama sadece ismine ve sahip olduğu yeteneklere bakılıyo
artık sabrım kalmadı ŞANPIYON olalım kim elimizde kalırsa kalsın bıkere şanpıyon olalım şu şeytanın bacağını kıralım ne olursa olsun takımın taktığı ve eksık olduğu böygeye göre kalıtelı bir transfer yapalım da parada varken bu kadroyu yakalamışken bu ortamı yakalamışken yanı ŞANPIYONLUK için herşey elverişliyken sadece bir sezon oynasın ama OYNASIN...

champions
01.08.2006, 14:51
mossoroda wagnerde forvet değiller hücuma yönelik ortasaha oyuncuları diye biliyorum sol kanatda da oynayabiliyolar

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 14:52
mossoro orta saha değil mi arkadaslar?
wagnerde forvet sanırım..
bir de yabancı kaleci diyoruz...
jef.i göndersek yine bir tane yabancı kontenjanımız mı kalıyor yoksa iki tane mi ayrıca bu üçü oyuncuyu alabilri miyiz.
1:MOSSORO=forvet
2:wagner=ortasağsolu ve defanssın solunda oynuyo
3:şu anda 1 kişilik kontejanvar jef giderse 2 olucak

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 14:54
mossoro'yu izlemedim
wagner' i ise beyenmedim internasy. dakını tabi dıyerini yani cruzeiro dakını izlemedim

champions
01.08.2006, 14:55
mossoro forvet değil

José Márcio da Costa
Naissance Le 04.07.1983
à Mossoró [ RN ]
Taille 169
Poids 65
Club actuel Internacional [RS]
Poste Milieu offensif
copyright Photo © Paulista FC

Jackdaniels
01.08.2006, 14:58
Ne mossoro nede wagner sol kanat için uygun isimler değil kesinlikle ricardinho alınmalı....

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 14:58
forvet canım kardeşim yeni takımında tek forvet oynadıkları icin arkasında oynuyo bjk onu takıp ediyorken forvet diye alınacaktı

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 15:00
Ne mossoro nede wagner sol kanat için uygun isimler değil kesinlikle ricardinho alınmalı....
seni tebrik ediyorum şanpıyonluk yolunda tek yıldızla nereye bu adam robot değil 1 maç marcelınho 1 ricardınho dimi ya ama paraya kıyamıyorlar soka atmak istemiyorlar bizim sabrımız kalmadı artık atın şu paraları

Küçükalioğlu
01.08.2006, 15:07
ne konu bu maşallah 9 üye 10 misafir :D

champions
01.08.2006, 15:09
ismine bakarak mı transfer edicez(yoksa sen kalite anlamında mı söyledin ) zaten mossorodan kesin vazgeçmişler keşke ricardinho olsa pek fazla ihtimal yok galiba

keles76
01.08.2006, 15:10
arkadaşlar bize sol kanat lazım yani denilson,ze reberto bu mevkide oynuyorlar fakat trabzon hiç ze robertoyu almayı düşünmedi beşiktaş aldı adam dünya kupasının en iyi on birinde.Sonra sorin orda oynuyor onunlada ilgilenmiyoruz. Sebebi lazaroni tutturmuş wagner öyle olunca herif kendini iyi paraya pazarlatıyor. Bizim psikoloji alt üst.

Jackdaniels
01.08.2006, 15:13
ismine bakarak mı transfer edicez(yoksa sen kalite anlamında mı söyledin ) zaten mossorodan kesin vazgeçmişler keşke ricardinho olsa pek fazla ihtimal yok galiba

Kesinlikle kalite anlamında söyledim ricardinhoyu yaklaşık 4-5 yıldır izlerim ben sol kanat için inanılmaz bi tercih olur bence izlemeyenler mutlaka dünya kupasında kendisini tanımıştır....Zaten gelecek futbolcuyu fatihin parasıyla alacaklar ben maddi problem olacağınıda sanmıyorum ama mossoro ve wagner gibi biri alınırsa tam bi hayal kırıklığı olacağını düşünüyoruM....

champions
01.08.2006, 15:17
ricardinhonun kalitesini tartışan biri yok istemeyen biri olduğunuda sanmıyorum ama brezilyadan genç bi oyuncu alınırsa taraftar onuda kabul etmeli desteklemeli illede ricardinho yada illede denilson değil yani olmazsa olmaz değil

Jackdaniels
01.08.2006, 15:20
ricardinhonun kalitesini tartışan biri yok istemeyen biri olduğunuda sanmıyorum ama brezilyadan genç bi oyuncu alınırsa taraftar onuda kabul etmeli desteklemeli illede ricardinho yada illede denilson değil yani olmazsa olmaz değil

Valla onlardan biri alınacağına ankarasporlu wedersonu alsınlar derim ben şahsen bence bu isimlerden daha kalite bi isim...Ama ricardinho alınırsa (pek umudum yok ama hayırlısı) gerçekten lig oynanmadan kupayı bize versinler derim:)

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 15:22
profösyonel futbol oynamış biri ve yıllardır futbolla ilgilenen biri olarak defalarca izlediğim RICARDINHO kendi görüşümle söyluyorum
inanılmaz bir oyuncu şuanda avrupanın buyuk takımlarında nasıl oynamıyor hayret ediyorum bence dunyanın en büyük takımlarında cok rahat oynaya bilecek kapasıtede

champions
01.08.2006, 15:22
Jackdaniels nasıl bu kadar kesin konuşabiliyosun anlamıyorum çok önyargılısın

Baran_Koeln
01.08.2006, 15:24
Bence bu sezonun en hatali Transferi Marcelinho

Hertha Berlin`de bu sezon baslangici 9 Gün gec izinden geri döndü.
Bu ilk gec gelmesi degil, formda degilse bütün takimi zordurumda birakir.

Benim anlamdigim konu.... Türkiye yönetimleri niye oyuncunun diziplin durumun kontrol etmiyor..

Bir sezonda 15 Gol atmakla diziplinsizlik afetmez, cünkü yabanci oyuncular bu konuda bizim genc ve yetenekli oyuncularimiza kötü örnek oluyorlar.

Cemalettin Taşkın
01.08.2006, 15:25
kaleci transferi yatmış galiba.

Jackdaniels
01.08.2006, 15:27

Benim anlamdigim konu.... Türkiye yönetimleri niye oyuncunun diziplin durumun kontrol etmiyor..

Bir sezonda 15 Gol atmakla diziplinsizlik afetmez, cünkü yabanci oyuncular bu konuda bizim genc ve yetenekli oyuncularimiza kötü örnek oluyorlar.

Kardeş git kendini köprüden at!!!

Cemalettin Taşkın
01.08.2006, 15:29

Trabzonsporlu olmadığın kesin provakasyon için mi geldin?

Thedoors
01.08.2006, 15:30
Sol tarafa cruzeiro dan wagner, forvete de iyi bir yabancı golcu suanda yapılması mantıklı tek transfer stratejisi.

champions
01.08.2006, 15:31
Sol tarafa cruzeiro dan wagner, forvete de iyi bir yabancı golcu suanda yapılması mantıklı tek transfer stratejisi.
1 yabancı hakkımız var birini gönderdin galiba

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 15:32

HOŞGELDİN GÜZEL KARDEŞİM tanıştıhımıza memlun olmadım.:mad:

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 15:36
Baran_Koeln = kardeşim sana kalsa yattara-gökdeniz-erdinç-celaletin de kadroda olması zaralı sen onlarıda kovarsın vola..

metehan
01.08.2006, 15:36
Sol kanat için aklıma bir isim geldi. Geçen yıl Devid De Souza için Santos'un maçlarını izlerken genç bir sol kanat oyuncusu dikkatimi çekmişti. Yanlış hatırlamıyorsam ismi Carlinhos idi. Santos'un sitesine baktım, bu oyuncu halen orada. 1987 doğumlu, oldukça genç. Bence düşünülebilir.

Mustafa
01.08.2006, 15:37

ilk mesaj ve kötüleme almamak lazım bölelerini foruma gerçi marcello başarısız olmamızı isteyenlere gösterecek ben inanıyorum ama baya korkutmuşuz 3 kızkardeşleri sanırım

sbay
01.08.2006, 15:41
bizim taraftarda bi garip yıldız yıldız diye 2 ay inledik buralarda transfer alınıncada burun kıvırıyor bazıları.bu sezonun en büyük transferini yaptık bence

Telha TANYILDIZI
01.08.2006, 15:41

kardeş hangi gezegende yaşıyosun marstamı yok belki belki marstan o şekilde görünüyoduh hahaaaahhaaa

Külünkoğlu
01.08.2006, 15:45
Arkadaşlar az sakin ne oluyorsunuz ? foruma ilk mesaj yazanların olumlu görüş beyan etme zorunluluğu mu var ? rahat bırakın arkadaşı aleyhte bir durum oluşursa biz gereğini yerine getiririz merak etmeyin. Pirana (piranha) gibisiniz ha. :D

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 15:48
Arkadaşlar az sakin ne oluyorsunuz ? foruma ilk mesaj yazanların olumlu görüş beyan etme zorunluluğu mu var ? rahat bırakın arkadaşı aleyhte bir durum oluşursa biz gereğini yerine getiririz merak etmeyin. Pirana (piranha) gibisiniz ha. :D

:mad: SÜRMENE'Lİ PİRANALARR :D ;)

champions
01.08.2006, 15:49
beklemeye gerek yok durum açıkça ortada sezonun en hatalı transferi marcelinho onca futbolcu varken marcelo vaybe

Nytre
01.08.2006, 15:52
Baran_Koeln bu adamın ortalığı karıştırmaya geldiği belli...ilk mesajı ve girdiği yere bak...
iyi bakmış nereyi karalasam diye...
hadi kardeşim başka kapıya..

Sevgi

Bu yazıda Trabzonsporlu olmadığını gösteren ne gibi bir ibare buldunuz anlamadım.Adamın disiplinsiz olduğundan herkes bahsediyor ve fikri dile getirene tepki gösterende disiplinsiz olduğunu çok iyi biliyor.Birilerinin pembe bakmaması niye bu kadar etkiledi sizi.Herkes aynı pencereden bakmak zorunda mı ?

ayrıca sizin genç oyunculara kötü örnek olur fikrinize katılmıyorum.bizim genç yeteneklerimiz yerlinin yerlisi abilerini örnek alıyorlar :)

Thedoors
1 yabancı hakkımız var birini gönderdin galiba

Sol tarafa türkiyeden yerli bir futbolcu göremiyorum keza forvete de öyle(alabileceğimiz).O yüzden böyle bi fikir yürüttüm.Jefferson un kiralık gideceği söylemleri de bunun gerçekleşmesi için yeterli olabilir ayrıca.

champions
01.08.2006, 15:57
Sol tarafa türkiyeden yerli bir futbolcu göremiyorum keza forvete de öyle(alabileceğimiz).O yüzden böyle bi fikir yürüttüm.Jefferson un kiralık gideceği söylemleri de bunun gerçekleşmesi için yeterli olabilir ayrıca.
bende senden farklı düşünmüyorum sola bi de forvete 2 yabancı çok iyi olur ama bu durumda birinin gitmesi lazım jefferson gitse bile yerine yabancı geleceği için gidecek yani 2 mevkiye yabancı çok zor hangisinde daha çok yabancıya ihtiyaç olduğu tartışılabilir bence sola

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 15:59
yokmu transfer filan ? negüzel gidıiyoduk :D neden durduk..yapalım bitanedaha morcelinho hakkında herşeyı konuştuk sıkıldım..:( rıcardınho gelsın lig bitene kadar konuşurum vollaa:D

sbay
01.08.2006, 16:08
bu kadroya türkiyeden alınacak bir futbolcugiremez.belki fenerden tuncayı alırsak sol için olabilir.yabancı bir yıldız daha alınırsa çok iyi olur :)

mh4001
01.08.2006, 16:12
hafta sonu Kayseri macı var 2 senedir dikkatimi cekiyor ne zaman trabzonsporla macları olsa trabzonun 4.cu büyüklüğüne atıfta bulunub kendilerinin daha iyi olduğunu söylüyorlar ama bilmeleri gereken 6 şampiyonluğu nezaman gecerlerse ozaman bizimle muhatap olabilirler bu konuda

eren_61
01.08.2006, 16:18
yokmu transfer filan ? negüzel gidıiyoduk :D neden durduk..yapalım bitanedaha morcelinho hakkında herşeyı konuştuk sıkıldım..:( rıcardınho gelsın lig bitene kadar konuşurum vollaa:D
kesinlikle şimdi alınabilicek en iyi adam ricardinho.ah bide onu alsak.hani fatihten gelen parayla

Baran_Koeln
01.08.2006, 16:19
Trabzonsporlu olmadığın kesin provakasyon için mi geldin?

Ben belki sizden daha cok Trabzonsporluyum

Siz anlamak istemiyorsunuz...

Ben bu oyuncuyu Almanyada senelerdir takip ediyorum.

Almancasi olan http://www.herthabsc.de News bölümünde
gecen sezonun okusun

Malesef internet sayfasini türkce bölümü aktif degil

Baska takimlarda dert yaratan bir oyuncu,
her zaman bizdede dert yaratcak...

Benim istegim yabanci oyuncu alairsak örnek futbolcu olsun
Sadece sahda degil, Futbol sahsinin disinda örnek bir futbolcu olmak önemli

Bizim genc futbolculara basarili olmalari icin örnek profesyonel oyuncu isterim

Telha TANYILDIZI
01.08.2006, 16:23
baba sende çokşey istiyorsun yaww

eren_61
01.08.2006, 16:24
herkez her gittiği takımda aynı olacak diye bişe yok.bizde başarılı olacağına inanıyorum.he disinlipsiz olması orası lazaroniye kalmış.öyle bişe olursa o halletmesi lazım

Gürkan
01.08.2006, 16:27

2.mesajda marceye laf.hangi takımlısın sern bakiiim.
hadiş canım hadi bnaşka kapıya.

yahu dün üye olmusun bugun attıgın mesaja bak.:mad: :mad: :mad:

DİNÇ
01.08.2006, 16:29

Siz analmak istemiyorsunuz...

Baska takimlarda dert yaratn bir oyuncu,

Kardeşim,

Ronaldinho yu alsak ona bile bir kulp bulursunuz...
Geçen sene Kahe, Deivid gibi adamları alamadık diye dövünüyorduk...
Bu sene Marcelinho,Ricardinholardan bahsediyoz....
Biraz geliştirmişiz kendimizi....
Kim doğru dürüst transfer yaptıki....
Bence en iyi transferi yapan biziz...

Allah Hayırlı olanı takımımıza nasip etsin....

Gürkan
01.08.2006, 16:31
Bu yazıda Trabzonsporlu olmadığını gösteren ne gibi bir ibare buldunuz anlamadım.Adamın disiplinsiz olduğundan herkes bahsediyor ve fikri dile getirene tepki gösterende disiplinsiz olduğunu çok iyi biliyor.Birilerinin pembe bakmaması niye bu kadar etkiledi sizi.Herkes aynı pencereden bakmak zorunda mı ?

ayrıca sizin genç oyunculara kötü örnek olur fikrinize katılmıyorum.bizim genç yeteneklerimiz yerlinin yerlisi abilerini örnek alıyorlar :)

şurdan çıkardık dün üye olmus ilk mesajıda marceyi kötülemek.
insanın içine kurt düşüyo işte. bence düşüncesi değilde zamanlaması yanlış...;)

Baran_Koeln
01.08.2006, 16:34
Baran_Koeln = kardeşim sana kalsa yattara-gökdeniz-erdinç-celaletin de kadroda olması zaralı sen onlarıda kovarsın vola..

Hayir, yalnis düsünüyorsun.

Gürkan
01.08.2006, 16:35

gecen sezonun okusun

Baska takimlarda dert yaratn bir oyuncu,

kimi mesela isim verde bilelim.
o özellşkleri bizde biliyozda
kim olur mesela alex ya da anelka falan mı.
yada delgado veyahut grevesen mi

Sevgi
01.08.2006, 16:35
yani yeni üye olanlar ilk mesajını '' Fatih'i satanı bizde satarız'' şeklinde yazsa en iyi TS li olur.İlginç !!!

iyattara
01.08.2006, 16:41

gecen sezonun okusun

Baska takimlarda dert yaratan bir oyuncu,

arkadasım madem sorun oluyomuş da 5 sene neden katlanmışlar bu adama??

Baran_Koeln
01.08.2006, 16:42
herkez her gittiği takımda aynı olacak diye bişe yok.bizde başarılı olacağına inanıyorum.he disinlipsiz olması orası lazaroniye kalmış.öyle bişe olursa o halletmesi lazım

Bende diliyorum .. bizim Takimin basarili olmasini
hangi Taraftar bunu istemez.

Insallah Lazaroni bu adamin hakkindan gelir.

eren_61
01.08.2006, 16:44
heşerisi artık oda yapamazsa...

Tekke
01.08.2006, 16:44

Tekkenin gidisi cok huzunlu oldu be. Alin bi forvet de uzuntumuz azalsin.

Baran_Koeln
01.08.2006, 16:46

Acikca söyleyim size Hetha BSC her sene o Adamin
satmaya calisiyordu ama kim gecmisini takip etmisse vaz gecti

Daha gecen sene Ispanyol Lignden almak istiyorlardi

iyattara
01.08.2006, 16:47

istemem yan cebime koy olmasın herta nın yaptığı!

KNihat
01.08.2006, 16:52
Marcelinho’nun portresi !Trabzonspor’un Hertha Berlin’den süper transferi.. Bir dünya starı Marcelinho... 01 Ağustos 2006 15:45Kimse onun oyunculuk kariyerine dil uzatamaz. Hertha Berlin Kulübü bile 5 yıl bu starın kaprislerine katlandı. Diskolar mekanıdır. Oralardan hiç çıkmaz. Başı her zaman belada... Almanya’da yılın futbolcusu seçildi.

BİR gazeteci, Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni’ye mikrofonu uzatıp soruyor...

Marcelinho için neler söyleyeceksiniz? Bir yıldız transfer ettiniz.

Lazaroni hiç düşünmeden ve biraz da sitemle yanıtlıyor soruyu...

Ne, sadece bir yıldız mı? Bir dünya starı transfer ettik!

Lazaroni’nin mutluluk gülücükleri atarak övgüler yağdırdığı Marcelinho, gerçekten imrenilecek bir transfer.

2004-2005 yılında Hertha Berlin forması ile Almanya’da yılın futbolcusu seçilen...

154 lig maçında 65 gol atan...

Yine Almanya’da Kicker Dergisi’nce uluslararası alanda oynayabilecek ilk 5 futbolcu arasında gösterilen....

Brezilya Ulusal Takımı’nda forma giyen Marcelinho, müthiş bir futbolcu...

Teknik özellikleri ile bir takımı sırtlayıp tek başına sürükleyecek ve taşıyacak seviyede. Birkaçını sıralayabilirim...

Orta alanın her bölgesinde görev yapabilir.

Oyun kurar ve yönlendirir.

Kolay adam geçer. Etkili driplingler atar.

Gol şansı çok yüksek.

Hani derler ya, futbolculuğuna dil uzatanın dili kopar. İşte, öyle bir şey Marcelinho...

* * *

HÜRRİYET Berlin muhabiri sevgili Ali Varlı, Marcelinho’yu anlatan bilgiler geçti. Her satırı ateş topu...

Yere göğe sığdıramıyor Brezilyalı futbolcuyu. Futbolculuğuna, kalitesine, kumaşına tam not...

Ne kadar puan varsa, hepsi Marcelinho’ya!

Sonra geçiyor madalyonun diğer yüzüne... Sıkı durun, özel yaşamı geliyor dünya starının... Hiçbir kelimesine dokunmadan okurlara aktarıyorum...

İçkiye bayılır. Diskolar mekanıdır. Almanya’ya geldiği ilk sezonda başı derde girdi. Disko çıkışı şehir içinde 120 kilometre hız yaparken, polis çevirdi. Alkollüydü, yıldız futbolcunun ehliyetine polis el koydu.

Bundesliga’da ikinci sezonunda Hamburg yenilgisinden sonra yine diskodaydı ve alkollüydü. Ertesi gün tesislere geç geldi. Ve 20 bin Euro ceza yedi.

2003-2004 sezonunda kampa iki gün gecikmeli katıldı. Yine 20 bin Euro ceza geldi.

2005-2006 sezonunun açılışına katılmadı. Bir 20 bin Euro daha kesildi Marcelinho’dan.

Kaybedilen Dortmund maçından sonra takım kaptanı Friedrich’i yumrukladı, diskotekte kavga etti ve savcılık soruşturma açtı.

Kaiserslautern maçında kendisini oyundan alan teknik direktör Falko Götz’e küfür etti. Kör herif diye bağırdı. Bu sezon hazırlık kampına tam 10 gün rötarlı geldi. Ve ipler koptu.

* * *

Herta Berlin’de fırtınalarla dolu bir 5 yıl geçirdi Marcelinho. Almanya’dan ayrılırken, yine de arkasında bir sevgi yumağı bıraktı.

Hertha Berlin Menajeri eski milli futbolcu Dieter Hoeness’in sözleri, Marcelinho’nun kariyerini belgeleyen en çarpıcı örnekti...

Çok büyük bir futbolcu. Hertha Berlin bir yıldız kaybetti. Ancak, ona daha fazla dayanmak mümkün değildi!

Attığı her adımda bir olay yarattı Marcelinho. Brezilya’da bir inşaat işine para yatırdı. İşler kötü gitti ve iflas etti. Kulübü, morali bozulmasın diye 250 bin Euro borç verdi.

Hertha Berlin 5 yıl kaşı-gözü için dayanmadı Marcelinho’ya. O gerçekten bir dünya yıldızı.

31 yaşında, 1.74 metre boyundaki Marcelinho’nun Hertha Berlin’deki performansı şöyle...

2001-02 33 maç 13 gol

2002-03 33 maç 14 gol

2003-04 25 maç 8 gol

2004-05 32 maç 18 gol

2005-06 32 maç 12 gol

Ve o şimdi Trabzonspor’da. Yattara, Gökdeniz ve Marcelinho’nun birlikte oynadığı bir Trabzonspor düşünüyorum. Her maçı ayrı bir heyecan taşıyacak Süper Lig’e...

champions
01.08.2006, 16:53
amma uzadı bu konu ya marcelinho kadar yetenekli anı zamanda sorunsuz ve bu maliyette bildiğin bi adam varsa yönetime tavsiye ette alsınlar bari

Baran_Koeln
01.08.2006, 16:56
amma uzadı bu konu ya marcelinho kadar yetenekli anı zamanda sorunsuz ve bu maliyette bildiğin bi adam varsa yönetime tavsiye ette alsınlar bari

Bu isi okadar iyi bilsek... burda tartismazdim..
yönetimde yer alirdim

tsmaniac
01.08.2006, 16:57
şu nobreyi alamadıkya ona yanarım, kişilik olarak gıcık kaparım ama çok pis golcüydü forvet mevkiine ondan uygunu olmazdı ama ne yazıkki kaçırdık ama inşallah wagneri alarak hata yapmazlar çok vasat biri umarım cruzerio lu wagneri alırlar o süper topçu

Travelair
01.08.2006, 16:57
Zamanında tartışsaydın o zaman. Bu oyuncu alındı

champions
01.08.2006, 17:01
yönetimde yer alirdim
yöneticiler bu işten çok iyi anladıkları için seçilmediler verdikleri sözler herkesi tatmin etti bu yüzden oradalar bu işten çok iyi anlasalardı şimdi transferişi bitmiş kadrodaki herkesin ismi uefaya bildirilmiş olurdu madem ki ortaya bi görüş atıyosun bu yanlş diyosun doğruyuda söyleyeceksin

Gürkan
01.08.2006, 17:10
Marcelinho’nun portresi !Trabzonspor’un Hertha Berlin’den süper transferi.. Bir dünya starı Marcelinho... 01 Ağustos 2006 15:45Kimse onun oyunculuk kariyerine dil uzatamaz. Hertha Berlin Kulübü bile 5 yıl bu starın kaprislerine katlandı. Diskolar mekanıdır. Oralardan hiç çıkmaz. Başı her zaman belada... Almanya’da yılın futbolcusu seçildi.

BİR gazeteci, Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni’ye mikrofonu uzatıp soruyor...

Marcelinho için neler söyleyeceksiniz? Bir yıldız transfer ettiniz.

Lazaroni hiç düşünmeden ve biraz da sitemle yanıtlıyor soruyu...

Ne, sadece bir yıldız mı? Bir dünya starı transfer ettik!

Lazaroni’nin mutluluk gülücükleri atarak övgüler yağdırdığı Marcelinho, gerçekten imrenilecek bir transfer.

2004-2005 yılında Hertha Berlin forması ile Almanya’da yılın futbolcusu seçilen...

154 lig maçında 65 gol atan...

Yine Almanya’da Kicker Dergisi’nce uluslararası alanda oynayabilecek ilk 5 futbolcu arasında gösterilen....

Brezilya Ulusal Takımı’nda forma giyen Marcelinho, müthiş bir futbolcu...

Teknik özellikleri ile bir takımı sırtlayıp tek başına sürükleyecek ve taşıyacak seviyede. Birkaçını sıralayabilirim...

Orta alanın her bölgesinde görev yapabilir.

Oyun kurar ve yönlendirir.

Kolay adam geçer. Etkili driplingler atar.

Gol şansı çok yüksek.

Hani derler ya, futbolculuğuna dil uzatanın dili kopar. İşte, öyle bir şey Marcelinho...

* * *

HÜRRİYET Berlin muhabiri sevgili Ali Varlı, Marcelinho’yu anlatan bilgiler geçti. Her satırı ateş topu...

Yere göğe sığdıramıyor Brezilyalı futbolcuyu. Futbolculuğuna, kalitesine, kumaşına tam not...

Ne kadar puan varsa, hepsi Marcelinho’ya!

Sonra geçiyor madalyonun diğer yüzüne... Sıkı durun, özel yaşamı geliyor dünya starının... Hiçbir kelimesine dokunmadan okurlara aktarıyorum...

İçkiye bayılır. Diskolar mekanıdır. Almanya’ya geldiği ilk sezonda başı derde girdi. Disko çıkışı şehir içinde 120 kilometre hız yaparken, polis çevirdi. Alkollüydü, yıldız futbolcunun ehliyetine polis el koydu.

Bundesliga’da ikinci sezonunda Hamburg yenilgisinden sonra yine diskodaydı ve alkollüydü. Ertesi gün tesislere geç geldi. Ve 20 bin Euro ceza yedi.

2003-2004 sezonunda kampa iki gün gecikmeli katıldı. Yine 20 bin Euro ceza geldi.

2005-2006 sezonunun açılışına katılmadı. Bir 20 bin Euro daha kesildi Marcelinho’dan.

Kaybedilen Dortmund maçından sonra takım kaptanı Friedrich’i yumrukladı, diskotekte kavga etti ve savcılık soruşturma açtı.

Kaiserslautern maçında kendisini oyundan alan teknik direktör Falko Götz’e küfür etti. Kör herif diye bağırdı. Bu sezon hazırlık kampına tam 10 gün rötarlı geldi. Ve ipler koptu.

* * *

Herta Berlin’de fırtınalarla dolu bir 5 yıl geçirdi Marcelinho. Almanya’dan ayrılırken, yine de arkasında bir sevgi yumağı bıraktı.

Hertha Berlin Menajeri eski milli futbolcu Dieter Hoeness’in sözleri, Marcelinho’nun kariyerini belgeleyen en çarpıcı örnekti...

Çok büyük bir futbolcu. Hertha Berlin bir yıldız kaybetti. Ancak, ona daha fazla dayanmak mümkün değildi!

Attığı her adımda bir olay yarattı Marcelinho. Brezilya’da bir inşaat işine para yatırdı. İşler kötü gitti ve iflas etti. Kulübü, morali bozulmasın diye 250 bin Euro borç verdi.

Hertha Berlin 5 yıl kaşı-gözü için dayanmadı Marcelinho’ya. O gerçekten bir dünya yıldızı.

31 yaşında, 1.74 metre boyundaki Marcelinho’nun Hertha Berlin’deki performansı şöyle...

2001-02 33 maç 13 gol

2002-03 33 maç 14 gol

2003-04 25 maç 8 gol

2004-05 32 maç 18 gol

2005-06 32 maç 12 gol

Ve o şimdi Trabzonspor’da. Yattara, Gökdeniz ve Marcelinho’nun birlikte oynadığı bir Trabzonspor düşünüyorum. Her maçı ayrı bir heyecan taşıyacak Süper Lig’e...
o saydıgın eksıler ıstanbuldakılerde bolca var.
van hojıdonkta yerlerde gezıyodu bar cıkısı
emrede adam ezdı hızlı gıderken
adam dovenler hasansa akyel falan

trabzonda yapamaz o kadar.
yemezler.

Gürkan
01.08.2006, 17:16

o yuzden bes sen oynattılar ılk 11 de. neyse artık alındı bekleyıp gorelım kım haklı.

keles76
01.08.2006, 17:17
yönetimde yer alirdim
enteresan bir yaklaşım kendimize zaten senin yakalşımın doğru olsa yönetim futbolcu ve menejer dolardı yönetime girmek zordur çok yönlü olmak lazım bilmek ilk şart belki ama hiçbir zaman yeterli olmaz.
Marcelinho sorunu geç gelmek olsun yeterki buradada herthadaki istatiğini yakalasın biz bu adamı aldığımaza hala inanamıyoruz lütfen bu güzelliği bozmayın bu adamı ehil edecek hocası lazaroni bence olacakta.

ozcan_asanoglu
01.08.2006, 17:20
dünyanın her yerinde yıldızlar sorunludur.

idare edeceksiniz. tatlı sert metodlarla hem hayatını yaşamasını hem de işini düzgün yapmasını sağlayacaksınız.

hem süper efendi, halim selim, hem süper yetenekli, yıldız çok nadiren çıkar, çıkanlarla da bizim yolumuz zor kesişir.en efendisi zizuydu işte kafayı gömdü adama.

Gürkan
01.08.2006, 17:21
yani yeni üye olanlar ilk mesajını '' Fatih'i satanı bizde satarız'' şeklinde yazsa en iyi TS li olur.İlginç !!!
hemen tam zıttını sölüyosun ne alakası var.adam durmus durmus.tam dunyayı ayaga kaldıran transferde trabzonsporlulugu tutmus bmn ye uye olup bızı uyarmak ıstemıs.
adam kac aydır ısmı gundem de o zaman nerdeymıste...sımdı cıktı meydana.
banada yuh olsun yanı bu adam ıcın kac mesaj yazdım.neyse sız tanıyosunuz demekkı savundugunuza gore yada onun gıbı dusunuyosun marcelınho ıcın.savunuyosun.;)

Nytre
01.08.2006, 17:22
samet aybaba mıydı kimdi.. yattarayı ilk izlediğinde çok etkilenmişti sonra da "kesin bir kusuru vardır" demişti.. çünkü hem bu kadar yetenekli ol hem de keşfedilme...
bir adamı adam edecek olan yine t.direktordur

sulo61gun
01.08.2006, 17:52
Arkadaşlar yönetim eğer dedikleri gibi bir yıldız daha alırsa (bu ricardinyo olabilir) onlara karşı mahcup olacağız.Baksanıza yusuf şimşek in açıklamaları bunu gösteriyor.Oysa daha 1 hafta önce hepimiz sövüp sayıyorduk yönetime.
şöyle bir kadromuz olsa albayrak ın heykeli dikilir valla

Pletikosa

Fatih Stepne Çağdaş Murat o.

Yattara Simek(G.deniz) Hüseyin Ricardinyo

Marcelinho

Umut

Yedekler

1-Tolga
2-ersen
3-cem
4-celo
5-Gökdeniz (Simek)
6-hasan
7-musa
8-erdinç

ikinci bi on bir bile kurabilirz valla.İnşallah şu ricardinyo yu alırlar.O zamn bende hemen gidip kombinemi alırım valla.

Gürkan
01.08.2006, 17:59
Arkadaşlar yönetim eğer dedikleri gibi bir yıldız daha alırsa (bu ricardinyo olabilir) onlara karşı mahcup olacağız.Baksanıza yusuf şimşek in açıklamaları bunu gösteriyor.Oysa daha 1 hafta önce hepimiz sövüp sayıyorduk yönetime.
şöyle bir kadromuz olsa albayrak ın heykeli dikilir valla

Pletikosa

Fatih Stepne Çağdaş Murat o.

Yattara Simek(G.deniz) Hüseyin Ricardinyo

Marcelinho

Umut

Yedekler

1-Tolga
2-ersen
3-cem
4-celo
5-Gökdeniz (Simek)
6-hasan
7-musa
8-erdinç

ikinci bi on bir bile kurabilirz valla.İnşallah şu ricardinyo yu alırlar.O zamn bende hemen gidip kombinemi alırım valla.

biz adam gibi bi tane çıkaralım ikinci kalsın.

Adem CAKIR
01.08.2006, 18:01
Bana kalırsa Jef yerine Pletikosa ve sol açığada gerçekten kaliteli bir topçu alınırsa Başkan asıl büyük sözünü(iki yılda şampiyonluk) yerine getirir işte o zaman heykeli dikilir. Herkesin aksine Şu an TS'un bir forvete değil, iyi bir sol açık ve iyi bir kaleciye ihtiyacı var. Hele hele şu kaleci konusunu çözmezsek çok canımız yanacak bu yıl...

Telha TANYILDIZI
01.08.2006, 18:07
arkadaşlar pletikosa çok çok çok iyi bi kaleci alınmasını istemeyen adamın futbol bilgisinden şüphe ederim
ayrıca ben çok iyi anlamıyorum futboldan birisi lütfen fenerin kadrosuyla bizim kadromuzu teker teker karşılaştırsın tabi buna hakem hataları ve elle atılacak goller vs.vs. gibi etkenleride göz önünde bulundurarak kimin daha şanslı olduğunu bi açıklasın lütfen çok sevinirim

Nytre
01.08.2006, 18:12
kadronun kabarık olmasıda iyi değil aslında.. bakalım neler olacak bu sene ligte çok merak ediyorum ...
t.direktor umarım kafasında bir 11 oluşturur ve o 11 istikrarı sağlar.. yoksa bütün bir yılı 11 oluşturmakla uğraşturmasn

My
01.08.2006, 18:25
Hiç buraya aktaran oldumu bilmiyorum ama yöneticimiz Yusuf ŞİMŞEK taraftarımız başkanımızın yeni süprizlerine hazırlıklı olsun demiş.

since1967_
01.08.2006, 18:32
haydi hayırlısı.

cemka
01.08.2006, 18:57
Hiç buraya aktaran oldumu bilmiyorum ama yöneticimiz Yusuf ŞİMŞEK taraftarımız başkanımızın yeni süprizlerine hazırlıklı olsun demiş.

Pletikosa olayı gerçekleşsin ve birde Ricardinho alınsın... o zaman varyaa...ne takım oluruuz... Hadi Başkan...Yap bir güzellik getir şu Ricardinho'yu... herhalde dünyanın en şanslı insanı ben olurum o zaman...Düşünsenize hayalini kurduğum iki oyuncuyu (Marcelinho ve Ricardinho) aynı anda Bordo mavili forma altında seyredeceğim....
Yine heyecanlandım baaak...Biz bu sene bu heyecanla nasıl maç seyredece bilmiyoruum... İnşaaallah heyecanımız kırılmaaaz...
HEP DESTEK...TAM DESTEK...

Ali Özcan
01.08.2006, 19:06
ben yeni üye oldum bu foruma ve üzülerek gördüm ki marcelino yu bile tartışmış bazı arkadaşlar yukarıda.Bu nedir ya tüm dünya ayağa kalkmış bizi konuşuyor,galatsaraylılar beşiktaşlılar ve fenerliler kendi forumlarında diyorlar ki trabzon marcelinho yu aldı biz nasıl alamadık bu adamı,helal olsun ama biz yine kendi içimizde sorun çıkarmayı başarmışız.Biz artık marcelinhoyu tartışmayı bırakalım ve pletikosayla anlaşan, ikinci yıldızı alacağını açıklayan kulübümüze destek olalım.Bir de site yöneticisi arkadaşlara bir önerim var : foruma üye olmak çok kolay ve tahmin ediyorum ki aramızda fb liler gs liler var ortalığı karıştırmaya çalışan. Bence üye olmak için bir standart getirilmeli?Nasıl yapılır düşünüp araştırıp önerilerimi sunucam.Saygılar....

tsmaniac
01.08.2006, 19:11
Zamanında tartışsaydın o zaman. Bu oyuncu alındı

tartışsam yönetim kesin duyar alırdı değilmi, bi kaç ay önce yazmıştım zaten nobrenin alınabileceğimi hatta bazıları elle gol atan, emek hırsızlığı yapan birinin gelmesini istemezuk diye karşı çıkmışlardı

A.T.R
01.08.2006, 19:12
hehehe Ya arkadaşlarım daha dün demiştim yineleyeyim bari evet biz trabzonsporluyuz tezcanlıyız şampiyonluğa hasretiz dolayısıyla sabırsız ve korkuluyuz acaba yine bişiiler ters gider mi diye işte bu yüzden eger biz Ronaldinho yu alsaydık bile " Allah Allah bu işte bir bit yenigi var bu adamı Barca niye bize verdi ki " diye işkillenir dururuz.Çünkü biz Trabzonsporluyuz şampiyonluğa susadık ve bir türlü kimselere güvenemiyoruz. Kalbinizi ferah tutun şampiyon olurus kesin diyemiyorum ama kesinlikle kan kusturacağız ve eger onlar kan kusarken biz birbirimize vurmazsak sampyon da olacağız. Aha da görün.Bu mesajı mı saklayın bakın nasıl haklı çıkacağım.Hepinizi seviyorum kardeşlerim benim kalın saglıcakla

hakancan
01.08.2006, 19:14
Pletikosa olayı gerçekleşsin ve birde Ricardinho alınsın... o zaman varyaa...ne takım oluruuz... Hadi Başkan...Yap bir güzellik getir şu Ricardinho'yu... herhalde dünyanın en şanslı insanı ben olurum o zaman...Düşünsenize hayalini kurduğum iki oyuncuyu (Marcelinho ve Ricardinho) aynı anda Bordo mavili forma altında seyredeceğim....
Yine heyecanlandım baaak...Biz bu sene bu heyecanla nasıl maç seyredece bilmiyoruum... İnşaaallah heyecanımız kırılmaaaz...
HEP DESTEK...TAM DESTEK...
Ricardinho, real name Ricardo Luiz Pozzi Rodrigues (born May 23, 1976 in São Paulo) is a Brazilian football player. He currently plays as an offensive midfielder for Corinthians and the Brazilian national team.

Ricardinho played for Paraná Clube before moving to France to play for Bordeaux in 1997. A year later, he moved back to Brazil and played for Corinthians from 1998 to 2002, and São Paulo from 2002 until January 2004. After a short spell at English club Middlesbrough between February and April 2004, Ricardinho joined Santos where he played for the next two years. He signed with Corinthians for the second time on January 18, 2006.

He has earned 18 caps for the Brazilian national team, the first in March 2000, and played four games during the World Cup 2002.

In 2005 he was elected by Brazilian football magazine Placar as the most hated footballer in Brazil, following a research done with first division fellow professionals. Several incidents in his club career have fuelled into a reputation of being a "snitch" and informer to the coaching staff of his teammates' actions.

He was selected by Brazil coach Carlos Alberto Parreira among the 23 footballers to participate in the 2006 FIFA World Cup. He appeared in two matches as a substitute, against Japan and Ghana. In the latter, he made an assist to a late goal scored by midfielder Zé Roberto. As of July 2006, his good performance in said match has led to speculations he might be signing with Manchester United in spite of Brazil's early elimination in the quarter-finals thanks to a defeat to France.[

1)2005 yılında brezilyada en sevilmeyen futbolcu ilan edilmiş
2) 18 haziranda corintiyasla sözleşme imzalamış

Paraná Clube (1995 - 1997)
Bordeaux (1997 - 1998)
Sport Club Corinthians Paulista (1998 - 2002)
São Paulo Futebol Clube ( 2002 – 2004)
Middlesbrough (2004)
Santos FC (2004 - 2005)
Sport Club Corinthians Paulista ( 2006 - ):

sözleşme yaptığına göre bu ne demek oluyor???

Travelair
01.08.2006, 19:24
Ben Jefferson'dan korkuyorum. Adama tam topu yumruklamayı değil tutmayı öğrettik, gittiler Brezilyalı kaleci antrenörü getirdiler :)

Erbay
01.08.2006, 19:28
Bu takıma tecrübeli bir kaleci şart.Eğer Pletikosa doğruysa yönetim çok iyi düşünmüş gerçekten.

oflu_61_ts
01.08.2006, 20:40
Ricardinyo ilgili fotosporda bir haber vardı güya kanca anlaşmış ama eşi brazilyadan başka bir yere gitmek istemiyormuş ama gine görüşmelersürüyormuş eşini ikna edilmeye çalışılıyor fotosporun yalancısıyım ayrıca ne kadar güvenılır bir gazete oldugunu siz bilirsiniz

majes
01.08.2006, 20:56
Ricardinyo ilgili fotosporda bir haber vardı güya kanca anlaşmış ama eşi brazilyadan başka bir yere gitmek istemiyormuş ama gine görüşmelersürüyormuş eşini ikna edilmeye çalışılıyor fotosporun yalancısıyım ayrıca ne kadar güvenılır bir gazete oldugunu siz bilirsiniz
Sağlam kaynağın yalançısı olmuşsun :)

h@msi61
01.08.2006, 21:06
Marcelinhodan sonra Ricardinho transferini pek mantıklı görmüyorum, benzer tip oyuncular bunlar. bunun yerine iyi bir ön libero, sol açık ya da forvet daha öncelikli ihtiyaçlarımız. takım hücuma dönük ortasaha ile dolu zaten...

eren_61
01.08.2006, 21:14
ricardinho zaten sol açık.bizde zaten bu yüzden onu istiyoruz

tsmaniac
01.08.2006, 21:29
şu ricardinhoyu alınlar albayrak posterleri asacam her bir yana

Kasım Hilal
01.08.2006, 21:31
Ricardinho ilk gözağrım idi bu yıl..
Alırlar ise yönetimin tüm geç kalmışlığını unutabilirim..

eren_61
01.08.2006, 21:34
ahhh keşke.bi alsak bu sene gerçekten harika bir kadro kurmuş oluruz ve allahın izniyle hiç göremediğim şampiyonluğu bu sene görürüm.inşallah

Keleşoğlu
01.08.2006, 21:36
ricardinho marcelinho mevkiinde degilmi?? sol tarafa adam lazım

champions
01.08.2006, 21:37
sadece bi isme takılıp o gelirse herşey tamam gelmesse olmaz diye bişey yok sonuçta kaliteli bi oyuncu alıcaz (ben inanıyorum ) yıldız olur veya olmaz beklentiye girip sonra bu gerçekleşmeyince çok kötü oluyo bence en iyisi bekleyip görmek ve sonra değerlendirmek

Kasım Hilal
01.08.2006, 21:38
Adam sol ayaklı..
Bence oynar sol açıkta..
Hem öyle direkt sol açık oynayan kaliteli bir topçu bulmak oldukça zor iş..
Dünyada az rastlanıyor onlara..

vse61
01.08.2006, 22:12
bence de sola kaliteli bir adam alınmalı. Ama bi de şu var kadroya bakınca.. ilerisi tamam da geride, fatih stepanov çağdaş murat ocak yedekleri erdinç.. altı kaval üstü şişhane :)

Travelair
01.08.2006, 23:47
bence de sola kaliteli bir adam alınmalı. Ama bi de şu var kadroya bakınca.. ilerisi tamam da geride, fatih stepanov çağdaş murat ocak yedekleri erdinç.. altı kaval üstü şişhane :)

Evet katılıyorum

Ali Özcan
01.08.2006, 23:52
ya niye kesildi şu transfer haberleri...trabzondaki arkadaşlar lütfen bizi habersiz bırakmayın...ne zaman geliyoe yeni yıldızımız?

sulo61gun
02.08.2006, 00:46
en son sürprizler bekleyin dedi yusuf şimşek.bu hafta sonuna kadar herşey belli olur.

Erkin
02.08.2006, 00:49
Hadi bakalım inşallah..

Fanatik28
02.08.2006, 01:08
.................................Tolga............ ................

...........Fatih Akyel......Stepanov......Murat Ocak

Gökdeniz........Hüseyin........Symek........Ze Roberto

...........................Marcelinho............. ...............

........Claudio Pizarro..............Umut Bulut.............

Iste benim hayalimdeki kadro. Aslinda hayal degil realite bile olabilirde. Baskan cebinden Marcelinho`yu degil de, Pizarro`yu alsa idi. Fatih`ten gelen parayla Ze Roberto`nun iki yillik maasi ile Marcelinho`nun bonservisi karsilanirdi. Yani Trabzonspor`un kasasindan cikacak para =0 olurdu.
Bayern München`in su anda 4 forveti var, ama birtane daha almak istiyorlar. O yüzden Pizarro veya Santa Cruz`dan biri yolcu olacak. Pizarro`nun seneye sözlesmesi bitiyor.
Tolga`ya gelince, bizde bu kadro varken, rakip ceza sahamiza yaklasamaz bile. Gerisini de Tolga halleder zaten.

Colakoglu
02.08.2006, 01:27
Ze Robertonun besiktasda olduguyla ilgili resmi bisey yok henüz ;)

maskeli61
02.08.2006, 02:27
başkan yıldız sözü verirken 20 avroluk demişti yoksa benmi yanlış hatırlıyorum??

grandiose
02.08.2006, 02:49
başkan yıldız sözü verirken 20 avroluk demişti yoksa benmi yanlış hatırlıyorum??
yanlış hatırlıyorsun... asla ücretini telaffuz etmedi transfer edeceği topcunun... böyle bir kelamı bir başkan zaten etmez... eğer medyada böyle bişey çıktıysa da basının şişirmesinden ibarettir....

maskeli61
02.08.2006, 02:59
yanlış hatırlıyorsun... asla ücretini telaffuz etmedi transfer edeceği topcunun... böyle bir kelamı bir başkan zaten etmez... eğer medyada böyle bişey çıktıysa da basının şişirmesinden ibarettir....
sadece benmi yanlışl hatırlıyorum acaba?? bunu çogu kişi diyon ve şu kelime yi ben kendim hatırlıyorum "trabzonspora gelmiş geçmiş en büyük dünya yıldızını alacagım ve bu bonservis bedeli trabzonspor tarihinin en pahalı transferi olacak" bunu iyi hatırlıyorum

Ahmet AYDIN-28
02.08.2006, 08:55
.................................Tolga............ ................

...........Fatih Akyel......Stepanov......Murat Ocak

Gökdeniz........Hüseyin........Symek........Ze Roberto

...........................Marcelinho............. ...............

........Claudio Pizarro..............Umut Bulut.............

Iste benim hayalimdeki kadro. Aslinda hayal degil realite bile olabilirde. Baskan cebinden Marcelinho`yu degil de, Pizarro`yu alsa idi. Fatih`ten gelen parayla Ze Roberto`nun iki yillik maasi ile Marcelinho`nun bonservisi karsilanirdi. Yani Trabzonspor`un kasasindan cikacak para =0 olurdu.
Bayern München`in su anda 4 forveti var, ama birtane daha almak istiyorlar. O yüzden Pizarro veya Santa Cruz`dan biri yolcu olacak. Pizarro`nun seneye sözlesmesi bitiyor.
Tolga`ya gelince, bizde bu kadro varken, rakip ceza sahamiza yaklasamaz bile. Gerisini de Tolga halleder zaten.
Yattara nereye gitti?

Tristan
02.08.2006, 09:31
Kluivert'in bonsverisi elinde
niye almiyoruz acaba? marcelinho'dan cok para isteyecegini zannetmiyorum
solacik bi sekilde idare ederiz, ama cok saglam bir forvete ihtiyacimiz var. Tek Umut'la olmaz bu is.

Miraç Atalay Çiftçi
02.08.2006, 09:32
bugün çarşamba Kanca amca bugün dönecekti tatili!!! bitiyor.
Büyük gün diyebiliriz sanki...
Dananın kuyrugu mu kopacak ne?
Ama etraf çok sessiz.Sanki fırtınaya hazırlanıyor!!!

halil ibo
02.08.2006, 09:43
Kaleci konusu basında tartışıldığı gibi ise başkan gerçekten futboldan anlıyor diyebilirim.Diğerleri nasıl karşı çıkar kaleci transferine anlamış değilim.İnşallah kaleci transferi kesinleşir.Bu arada Jefferson'da iyice tecrübe kazanarak döner geri eğer dönecekse.Çünkü kalede bu sene korkulu rüya görmek istemiyorum.Birkaç maçlık performansı iyi olabilir ama Jeff genel olarak bakıldığında saatli bomba.Açıkçası bana hiç güven vermiyor.
Birde dengeden bahsedenlerin takımın sahada dengeli durması için sol kanat ihtiyacına acilen çözüm üretmeleri gerekiyor.
Dört gözle 2 adam bekliyorum vesselam.

Burak
02.08.2006, 09:45
denilson we pletıkosa bızımdır atarı kacarı yok alırsak en buyuk transferleri tr de bız yapmıs olacaız :)

Miraç Atalay Çiftçi
02.08.2006, 09:47
pletikosa gelsin kaleye okey.
marceyi sol açık oynatırız ok.
umut forvet arkasında (ki burası asıl yeri) oynatırız ok.
bi tanede golcu star alınırsa işte o zaman OKEY...

Mac yapmadan kupayıda versinler. :)

UğuR
02.08.2006, 09:47
Kaleci konusu basında tartışıldığı gibi ise başkan gerçekten futboldan anlıyor diyebilirim.Diğerleri nasıl karşı çıkar kaleci transferine anlamış değilim.İnşallah kaleci transferi kesinleşir.Bu arada Jefferson'da iyice tecrübe kazanarak döner geri eğer dönecekse.Çünkü kalede bu sene korkulu rüya görmek istemiyorum.Birkaç maçlık performansı iyi olabilir ama Jeff genel olarak bakıldığında saatli bomba.Açıkçası bana hiç güven vermiyor.
Birde dengeden bahsedenlerin takımın sahada dengeli durması için sol kanat ihtiyacına acilen çözüm üretmeleri gerekiyor.
Dört gözle 2 adam bekliyorum vesselam.

Tamam haklısın da Jeffi nereye göndereceğiz.İki yabancı hakkımızı kaleciye mi kullanacağız.Sol kanatdan bahsediyoruz,oraya yabancı hakkını kulanmıyacakmıyız.

Burak
02.08.2006, 09:48
jef kiralanacak sola denilson gelecek

Ali Özcan
02.08.2006, 10:01

abi bakın denilson yazıyosunuz inanılmaz heyecanlanıyoruz biz burada.Kaynak falan var mı ?Ben de gelecek diyorum da sdaece bi beklentiden ibaret

Colakoglu
02.08.2006, 10:01
sadece benmi yanlışl hatırlıyorum acaba?? bunu çogu kişi diyon ve şu kelime yi ben kendim hatırlıyorum "trabzonspora gelmiş geçmiş en büyük dünya yıldızını alacagım ve bu bonservis bedeli trabzonspor tarihinin en pahalı transferi olacak" bunu iyi hatırlıyorum

evet galiba sen sadece sen yanlis hatirliyosun,bu yazdigin seyler cok sisirme,trabzona tarihinde gelmis gecmis en iyi yildizi alicam demedi ve aldi,en pahali transferi olacakda demediki gecen sene almanyanin en iyi futbolcusu secilen marcelinhoyu 2.5 milyona almak büyük bi basari... ;)

Ali Özcan
02.08.2006, 10:04
Kluivert'in bonsverisi elinde
niye almiyoruz acaba? marcelinho'dan cok para isteyecegini zannetmiyorum
solacik bi sekilde idare ederiz, ama cok saglam bir forvete ihtiyacimiz var. Tek Umut'la olmaz bu is.

sence neden kimse almıyor adamın bonservisi elindeyse? Soruyu ben cevaplıyım : Adam 34 yaşında ve son aldığı kilolarla 87 kiloya ulaşmış.Bu haliyle Kluivert ı ya katar alır ya da beşiktaş...

UğuR
02.08.2006, 10:10

İyide kime kiralanacak,işi sağlama olmadan böyle söylentilerin olması Jeff in moralini bozmazmı ayrıca biz önceliği sol kanada kullanmalıyız önce o işi halletsinler.Kaleci işini Jeff e takım bulunur iş garantiye biner sonra transfer yaparsın.Jun olayında neler yaşadığımızı bilmiyorlarmı.Hem alınacak kaleci Tolga dan dolayı alacağımız para karşılığında geliyormuş.Eğer kesinleşmezse Jeff olayı al paranı başka yerde kullan.

Burak
02.08.2006, 10:24
hafta sonu gelıyor dıyorlar pletıkosa ıcın ... bı taraftan da lazaroni sahip cıkıyo dıyolar ... 2 sı de olsa farketmez benım ıcın 2 sıde my favourite :)

bahadır2561
02.08.2006, 10:49
alsınlar lebohang mokoena'yı...
yönetim ismini begenmez almaz..
butun elit avrupa takımları peşinde...

invisibleman
02.08.2006, 11:07
sence neden kimse almıyor adamın bonservisi elindeyse? Soruyu ben cevaplıyım : Adam 34 yaşında ve son aldığı kilolarla 87 kiloya ulaşmış.Bu haliyle Kluivert ı ya katar alır ya da beşiktaş...

bi yanlışı düzeltmek istedim adam o kadar yaşlı değil otuz yaşında ama eski formundan uzak gittiği hiç bi yerde tutunamıyor alınmasına da gerk yok ..

Telha TANYILDIZI
02.08.2006, 11:16
offf offfffff
arkadaşlar biraz sabırlı olalım ben yönetime güveniyorum sizin buradan onları böyle dedin böyle yaptın gibi söylemlerinizin hiç birini ciddiye almadığına göre neden kendinizi üzüyorsunuz bekleyin görelim

Tristan
02.08.2006, 11:27

Kluivert 30 yasinda.

Tekke
02.08.2006, 11:36
arkadaslar bu Fatihin takim arkadasi Kerzhakov tam bir gol makinası, 196 macta 95 gol cok iyi bir oran. Biz Sultan Tekke'yle birlikte bu adami da geri alsak ya:-)

http://www.fc-zenit.ru/eng/person.phtml?id=6

Travelair
02.08.2006, 11:57
Benim de fikrim oydu ama artık çok geç. Şimdi Gökdeniz'in de performansı düşecek

Murat GENEL
02.08.2006, 11:59
alsınlar lebohang mokoena'yı...
yönetim ismini begenmez almaz..
butun elit avrupa takımları peşinde...
bencede hem çok genç bi oyuncu....g.afrikalı 2010 afriaknın herşeyi olması bekleniyo

bahadır2561
02.08.2006, 12:02
bencede hem çok genç bi oyuncu....g.afrikalı 2010 afriaknın herşeyi olması bekleniyo
bu haftaki futbol mundial'de(ntv) mokoena'yı tanıtacaklar...
dediğin gibi 2010afrika'nın yıldızı olacak..

Murat GENEL
02.08.2006, 12:04
bu haftaki futbol mundial'de(ntv) mokoena'yı tanıtacaklar...
dediğin gibi 2010afrika'nın yıldızı olacak..
tanıttılar hatta geçen hafta bi konuda yazdım ben süper adam diye

Burak
02.08.2006, 12:05
biri mokoena mı dedı :D abı o gelırse manyak olur ... ama zor yaw

Mehmet_Mercanlı
02.08.2006, 12:05
saat 12 transfer yokmu imza atılacaktı

bahadır2561
02.08.2006, 12:06
alıcan mokoena'yı dert bitecek..
sağ,sol,forvet,orta saha
gerektiğinde kale :)

sulo61gun
02.08.2006, 12:12
bu Ze Reberto yu bizim almamız lazımdı.Umarım beşiktaş alamaz.Bu adama bize çok faydalı olur tam aradığımız adam aslında hem sol tarafta hem ön liberodda oynayabiliyor.Bizim daha çok paramız var kanatlı takımdan aslında alabilmemiz gerekir.Bonservisi elinde yıllık 2.5 milyon€ istemiş herhal 2 milyon € ya alabiliriz aslında.tabi dengeler var o ayrı konu.

not:aslında fatih gittikten sonra denge menge kalmadı.bu adamı gelmesiyle yeni dengeler kurabiliriz.

oflu_61_ts
02.08.2006, 12:15
Trabzon Barthez'i gözüne kestirdi
Trabzonsporun yabancı kaleci arayışları sürüyor. Bordo-Mavili kulübün gündemine, Fransa Milli Takımının 35 yaşındaki kalecisi Fabian Barthez'i aldığı belirtildi.

Barthez'in kulübü Olimpik Marsilya ile görüşmelerin sürdüğü ve ileri bir aşamaya gelmesi halinde yönetici Zeyyat Kafkas'ın, bu transferi gerçekleştirmek üzere Fransa'ya gideceği kaydedildi.

Bu arada, Shaktar Donetsk'in Hırvat kalecisi Pletikosa'nın da Trabzonsporun gündemindeki yerini koruduğu öğrenildi.

02.08.2006

Kaynak : AA

Travelair
02.08.2006, 12:17
30 yaşının üzerindeki yıldızlarla işimiz yok diyen yönetim mi bu? O zaman Cordoba ile neden anlaşılmadı? Adam senelik 750 bin $ alıyor Antalyaspor'dan

sulo61gun
02.08.2006, 12:24
pletikosa daha iyi olur bence.barthez çok yaşlı ve saatli bomba.

Baran_Koeln
02.08.2006, 12:56
Benim de fikrim oydu ama artık çok geç. Şimdi Gökdeniz'in de performansı düşecek

O hic beli olmaz, Gökdeniz Marcelinho ile iyi uyum saglaya bilirse
bu sezonun gözde ikilisi olabilirler.

poetricus
02.08.2006, 12:58
Hey yönetim nerede kaldın? 57 dakikadı transfer yok!

champions
02.08.2006, 12:58
aa verdiğine göre bişeyler var gelirse gerçekten yılın bomba!!! transferi olur ben inanmıyorum alacaklarına madem yaşlı kaleci düşünüyosun niye cordobayı almadın adamokdar da istemişti bence pletikosa gelicek bu yöneticiler hiçmi izlemediler barthezi yaptığı komik hataları

Muhammet_61
02.08.2006, 13:04
Barthez'in yetenekleri tartışılmaz arkadaşlar. Süper bir kaleci bence. Her kaleci hata yapar. Bu adam o kadar hata yaptıysa da on misli kadar maçı tek başına kurtarmıştır. Bence süper bir transfer olur.

Bir de bazı arkadaşlar saat 12'de transfer bekliyor sanırım. Bu haberin kaynağı nedir?

champions
02.08.2006, 13:08
bugün geliyodu kancabey ne oldu uçak firmaları ifla mı etti yoksa tatil çok hoşuna gittide ben en iyisi biraz daha kalim mi dedi nası olsa marcelo geldi taraftar onunla oyalansın biraz daha ya adam gideli kaç gün oldu en az 10 gün oldu hala neyi araiştırıyo yok 4 isim kalmış burdan giderken isimler belli değilmiydi bu nası transfer anlamadım kimi alıcak acaba bu kadar bekletti bizi herhalde iyi bi adam alırda gelir

keles76
02.08.2006, 13:17
arkadaslar bu Fatihin takim arkadasi Kerzhakov tam bir gol makinası, 196 macta 95 gol cok iyi bir oran. Biz Sultan Tekke'yle birlikte bu adami da geri alsak ya:-)

http://www.fc-zenit.ru/eng/person.phtml?id=6
hocam bu adamın peşinden çok takım koştu ama kimse alamadı. Yanlış hatırlamıyorsam bir türk takımıda istedi belkide biz o zaman 5-6 milton euro diyorlardı şimdi 10-15 olmuştur.

Burak
02.08.2006, 13:40
kerzakhov ıı topcuuu kalıte adam ama trabzon alamaz ...

Altan 61
02.08.2006, 13:43
Trabzonspor'da Barthez sesleri !..

Yabancı kaleci arayışlarını sürdüren Trabzonspor'un, gündemine Fransa Milli Takımı ve Marsilya'nın tecrübeli kalecisi aldığı ve transfer görüşmelerinde aşama katedildiği takdirde yönetici Zeyyat Kafkas'ın Fransa'ya gideceği belirtildi..

2 Ağustos 2006, 11:31

Barthez'in kulübü Marsilya ile görüşmelerin sürdüğü ve ileri bir aşamaya gelmesi halinde yönetici Zeyyat Kafkas'ın, bu transferi gerçekleştirmek üzere Fransa'ya gideceği kaydedildi.

ozayarda
02.08.2006, 14:05
bana öyle geliyorki başkan denilsonu getirecek.......marcelinho danda vazgeçtiklerini söylemişlerdi ....adam hem showa yönelik topçuyu seviyor sağ göstetip sol vuruyor....ayrıca işi bitmiş yaşlı diyenler var bu topçulara....yav ALLAH aşkına d'hane,jun gibi genc alacama tecrübeli yıldız alırım bide böyle denerim şansımı...gençle şampiyon olamamaktansa yıldızla olmam daha iyi en azından gözüm şenlenir be...............illede denilson

sulo61gun
02.08.2006, 14:11
bana öyle geliyorki başkan denilsonu getirecek.......marcelinho danda vazgeçtiklerini söylemişlerdi ....adam hem showa yönelik topçuyu seviyor sağ göstetip sol vuruyor....ayrıca işi bitmiş yaşlı diyenler var bu topçulara....yav ALLAH aşkına d'hane,jun gibi genc alacama tecrübeli yıldız alırım bide böyle denerim şansımı...gençle şampiyon olamamaktansa yıldızla olmam daha iyi en azından gözüm şenlenir be...............illede denilson

katılıyorum nası olsa bizi şampiyon yapmazlar bu sene şer..z eziğin 100. yılı diye.bari adam akıllı futbol ve show izleyelim sahada.

Colakoglu
02.08.2006, 14:12

zaten denilsonu begenmeyenlerin futbol zevkine sasiyorum dogrusu...

champions
02.08.2006, 14:14
beyler başkan açıklamış ama kaynak taka ne kadar güvenirsiniz bide 2-3 gün içinde gelirse uefa maçında kaleye tolga geçecek kendini hazırlar inşaallah
TRABZONSPOR BAŞKANI NURİ ALBAYRAK TAKA’YA AÇIKLADI...

TRABZONSPOR BAŞKANI NURİ ALBAYRAK TAKA’YA AÇIKLADI
Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak son günlerde tartışma konusu olan kaleci olayına açıklık getirdi.Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Zeki Sancak ve Spor müdürümüz Hamza Mısır’a konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Albayrak “Çok iyi bir kadro oluşturduk,yeni kalecimizde 2-3 sonra takıma katılacak”dedi.Nuri Albayrak Fatih Tekke nin Trabzonspor için tartışılmayacak bir değer olduğunu ve emeğinin tartışılamayacağını vurgulayarak “Hem kulübümüz hem de Fatih için şartlar oluştuğundan bu transfere yönetim kurulu olarak onay verdik”ifadesini kullandı. Öte yandan kaleci olayında Lazoroni ve As başkan Haşim Sayitoğlu nun başkan Nuri Albayrak ile kaleci konusunda ters düştüğü şeklindeki haberlerin asılsız olduğu da belirtildi.

Jackdaniels
02.08.2006, 14:15
İlk tercih kesinlikle ricardinho olmalı eğer o olmazsa denilson olabilir....

Nihat Güneş
02.08.2006, 14:24
bence yeni kaleci transferi pletikosa..barthez ise medya ve taraftar oyalansın diye ortaya atılmış bi isim...imzalar atılmış bile..sadece jeferson un kulüp bulma sorunu var...o halledilsin yeni transferimiz pletikosa hayırlı olsun...barthezden çok daha iyi bir kaleci...

tirabzonli
02.08.2006, 14:27
Evet bencede Barthez bir yem.

ozayarda
02.08.2006, 14:35
zaten denilsonu begenmeyenlerin futbol zevkine sasiyorum dogrusu...

valla haklısın dostum yani hayret olan noktada şu daha düne kadar djokac jun vande paar d'hane gibi adamlar geliyodu kem küm, denilson diyoz ona da kem küm ,ya kalkıp ta messi ronaldinhoyu alacak değiliz ya....şu eziklerin alexi türkiyede topçu oluyor ise denilson ve marcelinho galaxi olur be...bir de şu istanbullu yazar müspettelerine vay marcelinho başarılı olamazmış disiplinsizmiş zaten trabzona ronaldinho gelse bunlar gene farklı konuşmazlar.....çünkü biliyorlarki trabzonspor istanbul takımları için potansiyel bir tehlike......

sonuç:bir güney kore japon ortak karışımı atasözünününde dediği gibi"mitsubıshi honda daewoo ısuzu suzuki toyato yumatu skoda"
yani türkçesi::::it ürür kervan yürür:::::::::::::::::::) :D :p ;)

champions
02.08.2006, 14:40
barthezin yalan haber olduğuna katılıyorum sadece oyalama yada yanıltma nderseniz deyin yeni kalecimiz pletikosa benim anlam veremediğim haşim sayitoğlu ve zeyyatın buna karşı çıkması bide lazaroni diyolar jeffersonun neyine güveniyolar iyi bi kaleci olacak gelecekte şu an tecrübesiz bizim kalecimiz olamaz tek sorun uefada tolganın oynayacağı inşaallah kendini şimdiden hazırlar

sulo61gun
02.08.2006, 14:48
Ricardinyo tabiki ilk tercihimiz olur ama Denilsona da kimse hayır diyemez.Gerçi bazı arkadaşlar denilsonu istemiyor. onlara da bi türk atasözü var da şimdi buraya yazmam ayıb olur.

selcuk
02.08.2006, 14:48
kaleci isi asparagaz

Travelair
02.08.2006, 14:56
İyi kötü kaleciyi de gönderdik? Trabzonspor 2. bir GKRK faciasına katlanamaz

gerçekefsane
02.08.2006, 15:01
Jefferson'un gitmesine üzülmüyorum. Wagner ve Mossoro'nun takımına kiralık verelim, Sobis'i alalım. :):)

kuzey_lee
02.08.2006, 15:07
Evet bencede Barthez bir yem.

bartez gelirse en fazla 7. olur bu takım..kendisi geçen sene marsilyanın tüm emeğinin içine eden şahıstır.şahıs diyorum çunku artık futbolcu terim-tanımına uymayacak beceriksizlikte.

tsmaniac
02.08.2006, 15:10
diğer forumlarda millet tırsmaya başlamış, yattara-marcelinho oof of diye, şu denilsonuda alsak varya rakipler korkudan maça çıkmaz :D

Burak
02.08.2006, 15:16
abı suna bak yaw 2 sene de hayalını kurdugum kalecıler takımımda oynuyor jefferson pletıkosa :D kardesım catlıcak garıbım :D

gerçekefsane
02.08.2006, 15:24
Trabzonspor'un resmi sitesine hayatı boyunca girmeyen başka futbol takımlarını fanatiklik derecesinde tutan arkadaşlarım Marcelinho transferinden sonra Trabzonspor'un resmi sitesine girip, haberleri okumuşlar. Trabzonspor'un transferlerinden bahsediyorlar, herkes kalecinizi değiştirin, iyi transferler yaptınız diyor.

keles76
02.08.2006, 15:24
İlk tercih kesinlikle ricardinho olmalı eğer o olmazsa denilson olabilir....
RİCARDİNHO GELECEKSE SYZMEK GİDER VE YİNE SOLA TRANSFER YAPILIR SOLA TRANSFER ŞART ARTIK DENİLSONMU OLUR BİLMEM.

Nihat Güneş
02.08.2006, 15:30
RİCARDİNHO GELECEKSE SYZMEK GİDER VE YİNE SOLA TRANSFER YAPILIR SOLA TRANSFER ŞART ARTIK DENİLSONMU OLUR BİLMEM.

ricardinho yu geçen senelerde deivid de souzayı takip ederken izlemiştim...oyun kurucu özellikleri vardı ama takımında tamamen bir sol açık gibi oynuyordu...çok hızlı ve çabuk ortaları ve pasları ise üst düzeyde...heralde bi kanat oyuncusundan beklentilerimiz bunlar olsa gerek...

yani çoğu arkadaşımızın zannettiği gibi ortasahanın ortasında oynamıyordu takımında...solda oynuyordu fakat aynı zamanda oyun da kuruyordu...

gerçekefsane
02.08.2006, 15:33
Szymek gitmez. Adem Koçak gittikten sonra orta sahada oyuncu gönderilmez. Gidecek oyuncular Feridun, Ergin olur, kiralık olarak giderler. Gelecek sene sözleşmesi biten iki oyuncu var, Tolga ve F.Akyel. Tolga'nın sözleşmesini uzatsınlar.

Mert67
02.08.2006, 15:54
ricardinho sol da oynuyo sanırsam.

selcuk
02.08.2006, 15:58
marcelinhoda solda oyniyabiliyor ah keskem gelsin ricardinho
ps. ricardinho brezilyada en cok nefret edilen oyuncu secilmis bunun neden oldugunu bilen varmi????

Erkin
02.08.2006, 16:02
O da Brezilya Ligi'nin Nobre'si heralde..

Telha TANYILDIZI
02.08.2006, 16:06
vay bee gerçekten bu yönetim iyimiş be
bakın artık brezilya milli takım oyuncularının transferi hakkında konuşuyoruz büyüksün başkan

eren_61
02.08.2006, 16:26
marcelinho ne zaman geliyo????bugun gelcekti sanırım

Telha TANYILDIZI
02.08.2006, 16:34
normalde bugün gelmesi gerekiyorsa cuma gününe geliir hahaaaa

TSKara61
02.08.2006, 17:13
Arkadaşlar, Sultanımız takım arkadaşlarının Bartheze attığı gol. Belki görmek istersiniz dedim.

http://youtube.com/watch?v=zLeeR7WwNSQ&search=barthez

Şentürk
02.08.2006, 17:20
marcelinho ne zaman geliyo????bugun gelcekti sanırım
bu akşam 23.30 da trabzonda..

Tansu Onur Erdoğan
02.08.2006, 17:30
yinemi karşılama töreni yapsak :)