PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Özkan Erdem
28.07.2006, 01:02
Bu mübarek günde yaşattıkları sıkıntıya bak.. Kesinleşen tek transferimiz Fatih'in gidişi..
Adem Koçak'ı eğer bonservisiyle verdilerse yazık ki ne yazık.. İlerde imrenerek bakarız. Hüseyin - Hasan - Ferhat 3lüsüne o bölgede başarılar diliyorum, Allah sakatlıklardan korusun. Mehmet Yılmaz'ın ve Djokaj'ın hayır getireceği yoktu zaten..

Gelelim aldık denilenlere ;

Ersen Martin : Uzun boyu tek artısı, orta halli bir anadolu takımının forvet hattını oluşturma çalışması başlatan yönetimimizin son keşfi.. 31 maçta 6 gol atabilmek gibi büyük bir başarıya ulaşmış geçen sezon.. Yeni Mehmet Yılmaz desem yeridir..

Musa Büyük : Sağda solda oynar, forvette oynar, hiçbirinde adam gibi oynayamaz. Altyapıdan bir oyuncu çıkarıp oynatsak daha iyiydi. Yazık verilen paraya.. Yazık Adem'ime..

Marcelinho : Uyum sorunu yaşamazsa en az 2 sene büyük katkı yapacaktır. Çok iyi sol ayağı var, takımın uzaktan şut ve frikik eksikliğini giderebilir. Ayrıca Hami gibi kafasına estiği yerden süper şutlar çıkarabilen ve yine Hami gibi frikikleri gerilerek kullanan bir isim. Eksiği disiplinsiz ve 31 yaşında olması.

Denilson : Real Betis'e geldiğinde "rekor ücretli transfer" ünvanını kazanmış, astronomik bonservisine paralel bir futbol sergileyemese de o dönem kötü giden betis'de parlayanlardandı. Bir kanat oyuncusuna göre çok üstün bir tekniği ve çalım yeteneği var. Sol ayağına hakim, frikik ve kornerlerde etkili vuruşları var. Aşırı süratli olmayan ancak topla hızlı bir oyuncu. Bordeaux da eski formuna kavuştu. O da bir yıldız olarak nitelendirilebilir. Yaşı 29. Eksiği ise savunma yönünün zayıf olması..

h@msi61
28.07.2006, 01:02
--------------------------------------------------------------------------------

Fatih Zenit'e çok iyi paraya satıldı. Tamam. Marcelinho + denilson tamam.
Djokaj + Adem + Mehmet = Ersen + Musa tamam.

Arkadaşlar bu haberler süper aslında. Tek sorun Orta sahada defasa dönük oyuncu lazımken iyi bir alternatif olan Adem'in gönderilmesi. O bölgede sıkıntı yaşayabiliriz. Defansa dönük bir orta saha transferi ile süper bir kadro kurmuş oluruz.

bu marcelinho, denilson olaylarına nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz var mı güvenli bir kaynak?

Muhammet_61
28.07.2006, 01:04
bu marcelinho, denilson olaylarına nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz var mı güvenli bir kaynak?

Bazı arkadaşlarımız bizzat klüp içinden arkadaşlara sormuşlar. Lig tv, ntv gibi tv lerde de böle haberler var.

Murat Hızal
28.07.2006, 01:04
@ovacık61@

Arkadaşlar bu haberler süper aslında. Tek sorun Orta sahada defasa dönük oyuncu lazımken iyi bir alternatif olan Adem'in gönderilmesi. O bölgede sıkıntı yaşayabiliriz. Defansa dönük bir orta saha transferi ile süper bir kadro kurmuş oluruz.

Peki bu takımın gol yükünü kim çekicek ersen martin mi umut mu cem demir mi ? Ayrıca gerçekten marcelinho ve denilsonun aynı anda alınabileceğine inanıyor musun?

Emre B.
28.07.2006, 01:05
Ersen Martini niye aldılarki?Mehmet Yılmazla aynı özellikleri var.Hem Mehmet Yılmaz Trabzonsporlu

Punisher-61
28.07.2006, 01:05
marcelinho ve denilson hayal arkadaslar..bazi arkadaslarda cok emin konusuyor nedense..
madem bizim beceriksizler(yönetim) bu iki futbolcunun pesinde su Brazilyaya yolladigimiz kisi ne yapiyor brazilyada??
Rio sahillerinde manita avina mi cikti??

h@msi61
28.07.2006, 01:06
Bazı arkadaşlarımız bizzat klüp içinden arkadaşlara sormuşlar. Lig tv, ntv gibi tv lerde de böle haberler var.

inşallah öyledir kardeş, bide bu konuda hayal kırıklığı yaşamıyalım bari...

TSelif
28.07.2006, 01:06
Fatih Tekke o açıklamaları kendi taraftarına değil bir türlü laf anlamayan istanbul yalakalığı yapan kesimleri susturmak için yapmıştır. Her gün bir transfer haberi çıkıyo basında .Biz ne diyoruz .Nerdesin Fatih çık konuş ve sustur şunları .E adam çıkıp konuşuyo ondan sonra da niye dakkada bir açıklama yapıyosun ...nasıl iş bu anlamadım.

Muhammet_61
28.07.2006, 01:07
Zaten Fatih'i satıp da Marcelinho ve denilson'u veya onlara denk 2 süper yıldız alınmazsa yönetim Trabzon'a yarın hiç uğramasın.

Punisher-61
28.07.2006, 01:10
yönetim yarin küfür yemek istemiyorsa mactan önce tranfserleri yapacak bence

Alpayer
28.07.2006, 01:10
Evet ya. Yeter artık Fatih Tekke'nin tartışıldığı.

Muhammet_61
28.07.2006, 01:11
Arkadaşlar konuyla alakası yok ama yarınki maçımız tv'den naklen yayınlanacakmı?

Tansu Onur Erdoğan
28.07.2006, 01:11
Bu mübarek günde yaşattıkları sıkıntıya bak.. Kesinleşen tek transferimiz Fatih'in gidişi..
Adem Koçak'ı eğer bonservisiyle verdilerse yazık ki ne yazık.. İlerde imrenerek bakarız. Hüseyin - Hasan - Ferhat 3lüsüne o bölgede başarılar diliyorum, Allah sakatlıklardan korusun. Mehmet Yılmaz'ın ve Djokaj'ın hayır getireceği yoktu zaten..

Gelelim aldık denilenlere ;

Ersen Martin : Uzun boyu tek artısı, orta halli bir anadolu takımının forvet hattını oluşturma çalışması başlatan yönetimimizin son keşfi.. 31 maçta 6 gol atabilmek gibi büyük bir başarıya ulaşmış geçen sezon.. Yeni Mehmet Yılmaz desem yeridir..

Musa Büyük : Sağda solda oynar, forvette oynar, hiçbirinde adam gibi oynayamaz. Altyapıdan bir oyuncu çıkarıp oynatsak daha iyiydi. Yazık verilen paraya.. Yazık Adem'ime..

Marcelinho : Uyum sorunu yaşamazsa en az 2 sene büyük katkı yapacaktır. Çok iyi sol ayağı var, takımın uzaktan şut ve frikik eksikliğini giderebilir. Ayrıca Hami gibi kafasına estiği yerden süper şutlar çıkarabilen ve yine Hami gibi frikikleri gerilerek kullanan bir isim. Eksiği disiplinsiz ve 31 yaşında olması.

Denilson : Real Betis'e geldiğinde "rekor ücretli transfer" ünvanını kazanmış, astronomik bonservisine paralel bir futbol sergileyemese de o dönem kötü giden betis'de parlayanlardandı. Bir kanat oyuncusuna göre çok üstün bir tekniği ve çalım yeteneği var. Sol ayağına hakim, frikik ve kornerlerde etkili vuruşları var. Aşırı süratli olmayan ancak topla hızlı bir oyuncu. Bordeaux da eski formuna kavuştu. O da bir yıldız olarak nitelendirilebilir. Yaşı 29. Eksiği ise savunma yönünün zayıf olması..ersen martin hakkındaki yazdıklarına katılıyorum mehmet yılmazdan daha kötü bence ama nasıl olduysa bu sene milli takıma bile gitti 6 gol atmıs birini bize attı :P
ama musa bence ii futbolcu en azından türkiye standartlarında normalin üzeri sayılır

verdiklerimizle aldıklarımızı kıyaslarsak ankaraspordan kazıgın alasını yedik

Medallion
28.07.2006, 01:13
Uzun zamandan beri yazmiyordum. Kandiliniz mubarek olsun. Gelelim konuya. Fatih in sozlesmesi seneye bitiyor. Alir karsina konusursun, sartlarini iletirsin. Imza atmak istemezse de satabilirsin. Bundan dogal birsey olamaz. Fatih te zaten kafa olarak yoruldugunu, iyi bir klupten teklif gelirse gitmek istedigini soylememismiy di? Yeniden imza atsa bile, iyi bir klupten teklif gelirse kolaylik saglanmasini istemiyormuy du? Yani bu yaz gidemedi. Biraz form tutsa, goller tasa devre arasi iyi bir teklif alir. Olmazsa gelecek yaz kesin alir. Yani Fatih bu takimdan gider... Sunu da bilmeliki herkes donse bile FB ye de donmez... Sunu da ekleyeyim: 10 milyon avro bir turk futbolcusuna verilebilecek maximum bonservis bedelidir, ben ama o kadar vereceklerini de zannetmiyorum.

Yani su ana kadar yapilcak transferler yapilmis olsa, takim oturmus olsa Fatih in satilmasina hic ses cikmazdi. Ama gel son gun boyle birsey yap. Tolga nasil Aktug u goturduyse, Fatih te Albayrak i goturur...

A. Suat hoca gecenlerde dedi ki: bu zihniyet ile TS sampiyon adayi olamaz. 24 yil daha gecse olamaz. Bir yonetim gider, digeri gelir, bir TD gider, digeri gelir, Hatalardan ders alinmaz. Cark herkesi ogutur.

Aktug yonetimi gecen sene bize bir suru pembe dizi izletti, sonucta olan yonetime oldu. Ders almayan yeni yonetim, baska diziler cekiyor. Neymis, futbol piyasasi brezilya da kuruluymus. Dunyayi yeniden kesfediyor. Menejerlermis. Omer Sari ya sorsaydin gitmeden sana soylerdi oraya kurulu oldugunu, menejerleri.

Tek sey yaziyorum. Olan burayi takip eden, samimi TS sevgisiyle dolu olan taraftara oluyor. Bos vaatlerle kandiriliyor. Iki sene sampiyonlar ligi kapisindan donuluyor. Son gunde takimi allak bullak edersen UEFA kapisindan da donulur buyuk ihtimalle.

Guzel bir soz vardir. Tarih ibret alinsaydi tekerrur etmezdi diye.

Tansu Onur Erdoğan
28.07.2006, 01:13
@ovacık61@

Peki bu takımın gol yükünü kim çekicek ersen martin mi umut mu cem demir mi ? Ayrıca gerçekten marcelinho ve denilsonun aynı anda alınabileceğine inanıyor musun?bmn nin en iyimser üyesi olmaya aday gösteriyorum seni :)

h@msi61
28.07.2006, 01:14
Mehmet Yılmaz konusunda hersene bi umutla başlıyoruz ama o bir türlü istediği çizgiyi tutturamıyor, strese giriyor. bence o sebeple Ersen bizde çok daha faydalı olucaktır...

Analyzer
28.07.2006, 01:15
İki yıldır gördüğü her kameraya Avrupa'da oynamak istediğini söyleyen Fatih Tekke bir Avrupa takımına satıldı diye şaşırmak nedir anlamakta güçlük çekiyorum. Önemli olan Trabzonspor'un başarısıdır. Fatih'i 4 milyon dolara Real Madrid'e satmış olsak ne olacaktı? (Graevesen en formda zamanında Real'e 4 milyon euro bonservis ücretiyle gelmişti). Zenith'e gitmesiyle Real Madrid'e gitmesi arasında Trabzonspor'un başarısı açısından ne fark var? Koskoca Trabzonspor'un kaptanı sürekli gitmek istediğini söyleyecek, özellikle maç sonlarında daha teri soğumadan kendisine uzatılan mikrofonlara Avrupa'da oynamak istediğini açıklayacak, üstelik transfer sezonunun göbeğinde "Trabzonspor'dan ayrılmak istiyorum. Bu kadar basit" diyecek. Ve hala Fatih'i satanı biz de satarız feryatları duyulacak. Zenith'e gitmek istemiyorum dediğini duymadım, zaten gitmek istemezse gitmez.

Fatih Tekke futbol hayatı boyunca sadece 1.5 sezon doğru dürüst futbol oynadı Trabzonspor'da. En iyi oynadığı sezon toplamda 41 golü var. Ligde, kupada, milli takımda attığı gollerle beraber. 6 derbi maçında 1 golü vardı. Ligde attığı diğer goller zayıf takımlaraydı hep. Milli takımda attığı goller Kazakistan, Gürcistan gibi zayıf takımlaraydı. Geçen sene yararından çok zararı oldu takıma. Koşmak, adam kovalamak gibi özellikleri zaten yok. Ki bu özellikler modern futbolda olmazsa olmazlardan. Sürekli sakatlanır. Bizlere süper lig diye yutturulan dandik ligdeki dandik takımlara gol atmaktan başka da bir işe yaramaz. Zafer Biryol, Okan Yılmaz, Serkan Aykut da bu ligde gol kralı olmuş futbolcular. Üstelik bizden daha zayıf takımlarda. Önümüzdeki sezon ise daha da kötü olacaktı Tekke Trabzonspor için. Kafası da bizimle beraber olmayacaktı çünkü.

Modern futbolda golü futbolcu değil takım atar. Fatih olmazsa gol atamayız diye düz mantıkla düşünmeyin lütfen. Portekiz 2004 Avrupa şampiyonasında final oynadı. 2006 Dünya kupasında da yarı final. 13 maç yapmışlar iki kupada. Tek forvet oynamışlar tüm maçlarda. Tek forvet ise Pauleta. Bu 13 maçta 1 gol atmış Pauleta. Tek santrfor gol bile atmıyor ama başarı yine de geliyor. Çünkü takım oyunu oynanıyor Avrupa dolaylarında.

Son olarak şunu diyeyim. Avrupa'da hiçbir takım Tekke'yi istemez. Zenith, büyük ihtimalle fener paravanı olacak bu transferde. Eğer öyle değilse ya kara para aklıyorlar ya da gayet aptallar. Başka açıklaması yok. Hem Fatih Tekke'den kurtuluyoruz, hem de kasaya 7.5 milyon euro giriyor. Rüya gibi birşey bu. Umarım bir aksilik çıkmaz bu transferde.

Travelair
28.07.2006, 01:18
Lazaroni bunlar yönetimin transferidir diye oynatmıyormuş işte o zaman çok gülerim :)

Şaka bir yana biraz tuzlu olmasının yanında çok kötü transferler değiller. Benim kızdığım nokta başka

salihismet
28.07.2006, 01:18
Fatih Tekke o açıklamaları kendi taraftarına değil bir türlü laf anlamayan istanbul yalakalığı yapan kesimleri susturmak için yapmıştır. Her gün bir transfer haberi çıkıyo basında .Biz ne diyoruz .Nerdesin Fatih çık konuş ve sustur şunları .E adam çıkıp konuşuyo ondan sonra da niye dakkada bir açıklama yapıyosun ...nasıl iş bu anlamadım.

Yalakalik yapanlarin susmayacagini herkes biliyor, bizde Fatihe inandik Türkiyede ba$ka takimda oynamayacak diye ayrica bence hic bir sakincasi yok, istedigi yerde oynayabilir, fakat ba$ka takimda oynamam dedigi halde neden hülle yoluyla fb ye gelecegine inaniyorlar hala, orasini anlamiyorum. Insan haklari herkes icin gecerli olduguna göre Fatihi kimse zorlayamaz fb ye git diye.

TSelif
28.07.2006, 01:21
Bu yönetim o beğenmediğiniz FATİH i nasıl aratacak göründe bakın ...(ki inş. yanılırım)
Sen nereye gidersen FATİH yine SULTAN sın yine KRALSIN

Berat
28.07.2006, 01:21
Savaş Abi iyi güzel de; 41 glü dandik takımlara attı diyorsun.Ligde oynayacağımız 34 maçın 28 ini o takımlarla oynayacağız ve şu an kadroda o takımlara kimin gol atacağı konusunda ciddi sıkıntılarım var.. Yönetim bana hem hava hakimiyeti olan, hem tekniği çok iyi olan,hem birebirde adam eksiltebilen,hem pasör özelliği olan bir futbolcu getirsin, Fatih Tekke'yi ancak öyle satabilir ki bu bahsettiğim senaryonun da mevsimi geçti.. Tekke bu atmosferde,listlerin verilmesine 1 gün kala satılır mı yahu?

İster kabul et ister etme abi ama Tekke Türkiye Ligi'nde leblebi gibi gol atar, takımı da şaha kaldırır.. Haklısın,yürüyerek oynuyordu ama iki sezonda 60'tan fazla golü var o haliyle bile.. Onsuz oynadığımız maçları bir gözden geçirmeni tavsiye ediyorum..
Satacaklarsa baştan satacaklardı, artık çok geç..

Bu arada 2 sezon önce 50 Bin Dolar fark için bizi değil de Ankaraspor'u tercih eden Musa Büyük'ün bizim takımda ne işi var, bana biri bunu açıklasın.. Çok mu büyük topçu?

Muhammet_61
28.07.2006, 01:24
Evet arkadaşlar Fatih konusunda kızmayın yönetime. Eğer medyada söylenen rakam doğruysa yani 7-8 milyon euro bu çok iyi. Bu fırsat bir daha gelmez. FB'ye gitmesinden korkup yönetime yüklenenlere bi anlam veremiyorum. Eğer bu adam doğup büyüdüğü şehrin takımını, kendisine "sultan" ünvanını veren taraftarını satacak bir kişilikse zaten bizde işi yok istediği yere gitsin. Bizim tanıdığımız Fatih de bunları yapacak kadar onursuz değildir.

Travelair
28.07.2006, 01:28
Sen en iyi oyuncunu en son dakikada satıyorsan öyle hülle, feybe endişelerin de olmaması gerekir. Hem ne hakla denecek ki ben sana satıyorum ama şuşuşu takımlara satmayacaksın. Adam parasını bastırmış almış kendi oyuncusu. Onu satmadan önce düşünecektin yönetim derler adama. Ama yönetim müthiş iddialı. Bindik bir alamete dur bakalım

Emre B.
28.07.2006, 01:29
Ersen Martinle Mehmet Y. aynı özelliklere sahip.Hiç değilse Mehmet Trabzonsporlu.Musa'da para için bizi red edip Ankaraspora gitmişti.Ademi vermeleride büyük hata

salihismet
28.07.2006, 01:30
ben dua ediyorum bu aksam rusyaya kacirmasinlar diye

Bizim yönetimimi rusyaya kaciracaklar. Yoksa bu yönetim Zenit takiminami yildiz alma sözü verdi?
Seneye UEF kriterleri uykulanacakmi$, bu uykulama yöneticiler icinde gecerli olacak, yani profesyonel yöneticiler yönetecekmi$ kulüpleri. Biz taraftarlar ve kongre üyeleri olarak bu i$e ali$amiyacagiz, cünkü yalan söylemeyeni secme ali$kanligimz yok, uyum saglayana kadar bayagi zorluk cekecegiz. Allah yardimcimiz olsun.

onurts61
28.07.2006, 01:33
Adem koçak a çok yazık oldu hasan üçüncü gibi 3. sınıf biri varken adem i yollamak mantık dışı.

majes
28.07.2006, 01:33
Bizim yönetimimi rusyaya kaciracaklar. Yoksa bu yönetim Zenit takiminami yildiz alma sözü verdi?
Seneye UEF kriterleri uykulanacakmi$, bu uykulama yöneticiler icinde gecerli olacak, yani profesyonel yöneticiler yönetecekmi$ kulüpleri. Biz taraftarlar ve kongre üyeleri olarak bu i$e ali$amiyacagiz, cünkü yalan söylemeyeni secme ali$kanligimz yok, uyum saglayana kadar bayagi zorluk cekecegiz. Allah yardimcimiz olsun.

Yoksa bu yönetim Zenit takiminami yildiz alma sözü verdi?
kısmı bombaydı :)))))))))))))))))))))))))))

Analyzer
28.07.2006, 01:34
Berat, yıllardır büyük maçlarda mağdur oluyoruz. 28 maçı bir kenara bırakalım, 6 maçı düşünelim istersen. Beyin cimnastiği olsun. Sözü edilen 6 maçı takım oyunu oynayıp kazandığımızı düşün, geri kalan 28 maç zaten sorun olmaz. Zaten Fatih Tekke özelinde konuşuyoruz, genel olarak konuşursak evet takımın birçok eksiği var, yönetim de başarısız evet. Ersen Martin filan da ilaç olmaz, ayrı konu. Demek istediğim, Fatih Tekke modern futbol kriterlerine göre iyi bir futbolcu değil. Kaptanı olduğu takımdan ayrılmak istediğini sürekli olarak belirtmesiyle örnek bir kişi değil, üstelik müzmin sakat, Trabzonspor'a faydasından çok zararı var v.s. Yoksa Trabzonspor'da tek problem Fatih Tekke, giderse herşey güllük gülistanlık olur demiyorum asla.

Herşeyden daha önemlisi adam 2 senedir gitmek istiyorum diyor yahu. Madem Avrupa'ya gitmek istiyorsun hani teklif? Yok. Sanki teklif sezon başında geldi de yönetim satmadı, şimdi satıyor. Yönetimi ben de beğenmiyorum, hatta yarın istifa etseler sevinirim ama Tekke konusunda belki de tek olumlu icraata imza atmış olacaklar. Gerçi o da kesin değil ya neyse. Umarım gider Tekke.

salihismet
28.07.2006, 01:39
Bu yönetim o beğenmediğiniz FATİH i nasıl aratacak göründe bakın ...(ki inş. yanılırım)
Sen nereye gidersen FATİH yine SULTAN sın yine KRALSIN

Fatihin futbolu beni ilgilendrdigi icin futbolunu begeniyorum, bu yönetimin dogru yönetmediginede inaniyorum. Fatihi zorla satiklarini dü$ünmüyorum, Trabzonun menfaatlerini dü$ündügünü söyleyen Fatihe bu bir firsattir. Hem kendine hemde takima maddi menfaat sagliyacaktir, eger söylenen rakamlar dogruysa.

Cenkhan
28.07.2006, 01:43
Ortalığı karatmaya gerek yok. Marcelinho ve Denilson gelecekse, bu transferden 9 milyon euro kazanılacaksa gitsin. Taraftarın tek derdi Fatih'i normal şekilde fenerin alamayan gese gibi hülle yapma ihtimali. Ben o konuda Fatih'e güveniyorum.

salihismet
28.07.2006, 01:44
Adem koçak a çok yazık oldu hasan üçüncü gibi 3. sınıf biri varken adem i yollamak mantık dışı.

Lütfen alinmayinda, tuttugu takim oyuncusuna böyle bir siniflandirma yaki$tiran taraftar, kacinci sinif taraftar olur acaba?

TSelif
Herşey güllük gülistanlık olmayacak .Çünkü Fatih'in yerini dolduracak bir adam alamayacaklar. Ama musa'lar umut'lar ömer'ler var .Belki onlarla bişeyler yaparız artık.........

kutoz
uyuyun arkadaşlar, uyuyun. Bizde bu öfke varken, bu muhabbet sabaha kadar sürer. Haşim Sayitoğlu, bu sabaha karşı bir yabancı transferi gerçekleşecek dedi. uyursanız, bir yabancı transferle uyanabilirsiniz. ;)

AyhanPe
28.07.2006, 01:45
eger konusulan 10 mil € dogruysa satilmasi cok dogal ama bu parayi yeni yapilacak stad icin kullansinlar 10 mil € fatihden 10 mil € baskan kendim bi yildiz alarak hibe edecegim demisti ama yildiz mildiz alamiyorlar bu sözüde stada ayirsin etti 20 mil €..e 10 mil € da zaten stad icin ayirmislardi oldu 30 mil..buldularmida bi uygun sponsor diyelimki ülker geldi stad bedavaya..
saka saka

Özkan Erdem
28.07.2006, 01:48
uyuyun arkadaşlar, uyuyun. Bizde bu öfke varken, bu muhabbet sabaha kadar sürer. Haşim Sayitoğlu, bu sabaha karşı bir yabancı transferi gerçekleşecek dedi. uyursanız, bir yabancı transferle uyanabilirsiniz. ;)
Abi nasıl uyuyalım ya.. Yıktı beni bu yönetim yıktı.. Saçlarım beyazladı bu gece..

Murat Hızal
28.07.2006, 01:52
Bakalım hangi sabahtan bahsediyor sayitoğlu kaç sabah geçti bekledik gelmedi.

salihismet
28.07.2006, 01:56
eger konusulan 10 mil € dogruysa satilmasi cok dogal ama bu parayi yeni yapilacak stad icin kullansinlar 10 mil € fatihden 10 mil € baskan kendim bi yildiz alarak hibe edecegim demisti ama yildiz mildiz alamiyorlar bu sözüde stada ayirsin etti 20 mil €..e 10 mil € da zaten stad icin ayirmislardi oldu 30 mil..buldularmida bi uygun sponsor diyelimki ülker geldi stad bedavaya..
saka saka

Cok iyi hesap yapiyorsunda, bu yönetimin yildiz almayip yildiz satacagini hic hesap edemedin. Orada hafif bir yanilgin oldu. Sen dua et komple takimi satmiyorlar.

kutoz
28.07.2006, 01:56
Ankaraspor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek diyorki; "Bu transferi Trabzonspor Başkanı ile Onursal başkanımız İ.Melih Gökçek'in aralarında yaptıkları telefon görüşmesiyle 1 saat içinde karar verildi"

Sn. Trabzonspor Başkanı;

Madem 1 saat içinde iki futbolcuyu telefonla transfer edebilme kabiliyetiniz vardı, neden bu futbolcuları kamp öncesi transfer etmediniz de kampa katılmalarını sağlamadınız...

İstanbul BB'ye mi futbolcu transfer ediyorsunuz... Size, Trabzonspor Başkanı olduğunuzu hatırlatmamız gerek sanırım...

Dursun Ali Bahçekapılı
28.07.2006, 01:57
Büyük takas

Brezilyalı çalıştırıcı, bitmeyen transferler ve Fatih Tekke'nin gidiş haberi nedeniyle düşündüğü ideal kadroyu bir türlü kuramıyor.

KONYASPOR İDDİASI
Trabzonspor yönetimi beklenen transfer harekâtını dün yaptı. Bordo-mavililer, Ankaraspor ile büyük bir takas gerçekleştirdiler. Kaplan, başkent ekibine Konyaspor ile anlaştığı iddia edilen Mehmet Yılmaz ve Adem Koçak'ı bonservisleriyle; Djokaj'ı ise kiralık olarak verdi. Karşılığında da Ersen Martin ile Musa Büyük'ü bonservisleriyle aldı.

FORVETE TAKVİYE
Ersen Martin ve Musa Büyük'ün bugün Trabzon'a gidecekleri belirtiliyor. İki oyuncunun da 2'şer yıllık imza atacakları dile getiriliyor. Djokaj'ın ayrılmasıyla bordo-mavililerin yabancı kontenjanında bir kişilik yer açılmış oldu. Bordo-mavili yönetim, Zenit'le anlaşan Fatih Tekke ile zayıflayan forvetini de bu transferlerle takviye etti.

Yılmaz ŞENOL
fotomactan aldım.Mehmet yılmaz ve Ademi bonservisi ile vermek ne demek.Ersen ve Musa, Mehmet Yılmaz ve Ademin yarısı olamaz

AyhanPe
28.07.2006, 02:02
Cok iyi hesap yapiyorsunda, bu yönetimin yildiz almayip yildiz satacagini hic hesap edemedin. Orada hafif bir yanilgin oldu. Sen dua et komple takimi satmiyorlar.

yok yok aslinda yattara + gökdeniz + bi bakima hüseyinide satarsalar stad bedavaya geliyor sponsora bile gerek yok...bunlarida hesapladimda komuoyuna aciklamak istemedim dengeleri bozmamak icin..suanlik 30 mil € stad icin hazir diyelim..hayirli olsun..

Travelair
28.07.2006, 02:04
Ankaraspor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek diyorki; "Bu transferi Trabzonspor Başkanı ile Onursal başkanımız İ.Melih Gökçek'in aralarında yaptıkları telefon görüşmesiyle 1 saat içinde karar verildi"

Demek tahminimde yanılmamışım. Telefonda halloluyor. Ha bir de Ahmet Gökçek futbol şube sorumlusu tebrik ederim. Arkadaşlar futbol bahane siyaset şahane. Bunu görelim artık. Bu demek değildir ki Trabzonspor için kötü düşünülüyor. Ama onlar için merdivenin hangi basamağı olduğu bir muamma

salihismet
28.07.2006, 02:05
Bir Fatihin satilmasiyla kurtarirsak iyi, Rus parasinin tadini alirlarsa takimi komple satarlar korkusu var icmde, elin koministini iyi soyuyoruz diye dü$ünürde ne bulursa satmaya kalkarlarsa sahaya sürecek adam bulamayiz.

FERO61
28.07.2006, 02:08
dengeler kuruldu fatih gitti ve onun fiyatinda topcu kalmadi

gerçekefsane
28.07.2006, 02:09
Adem ve Mehmet Yılmaz karşılığında Ersen ve Musa Büyük güzel bir takas.

Adem'in Trabzonspor'a faydasımı oldu, geçtiğimiz sezon oynadığı maçları gördük. Adem Kendini yeteri kadar geliştiremedi.
Mehmet Yılmaz'ın gitmesini isteyen çok taraftar var, C.Rizespor macında tepki veren Trabzonspor taraftarı değildi de bir başka futbol takımın taraftarımıydı.
M.Yılmaz Trabzonspor'dan ayrılmayı kafasına koymuşsa göndereceksinki, her iki tarafta huzurlu olsun. Trabzonspor taraftarı M.Yılmaz'ın gitmesinemi üzülüyor, dumur oldum
Djokaj'ın sözleşmesinin feshedilmesini isteyen başka futbol takımın taraftarımı.
okuyunca dumur oldum.
Adem ve M.Yılmaz gitmiş Musa ve Ersen gelmiş, sağ tarafta bir oyuncu eksikliğimiz vardı. Ufukhan ve Feridun'mu sağ tarafa ilaç olacaktı.

dumur oldum

AyhanPe
Bir Fatihin satilmasiyla kurtarirsak iyi, Rus parasinin tadini alirlarsa takimi komple satarlar korkusu var icmde, elin koministini iyi soyuyoruz diye dü$ünürde ne bulursa satmaya kalkarlarsa sahaya sürecek adam bulamayiz.

adamlar petrol ve gaz krali..yattara gibi adam daha görmemislerdir..iyi pazarlamasini yaparsalar sanirim 20 mil € da ordan gelir.hüseyini pazarlamaya gerek yok..bi mac izlesinler onada yüklü bi para verirler.bu paralar trabzonsporun dengeli kasasina (?!) girdiginde artik dünya devi olabilecek maddi güce kavusacagiz sanirim.trabzonspor dünya klübü olmakta hizla ilerliyor..

Dursun Ali Bahçekapılı
Ersen ve Musa Trabzonspor'da
Karadeniz ekibi, iki oyuncuya karşılık Başkent ekibine Djokaj'ı kiralık, Mehmet Yılmaz ve Adem Koçak'ı ise bonservisleriyle birlikte verdi.

UEFA Kupası listelerinin verilmesine bir gün kala Trabzonspor, dış transferde iki oyuncuyu renklerine kattı. Bordo-mavililer, Ankaraspor'un golcüsü Ersen Martin ve sağ kanat oyuncusu Musa Büyük'ü renklerine bağladı. Karadeniz ekibi, bu iki oyuncuya karşılık Başkent ekibine Hırvat Djokaj'ı kiralık, Mehmet Yılmaz ve Adem Koçak'ı da bonservisleriyle birlikte verdi. Brezilya'da yabancı oyuncu arayışlarını da sürdüren Trabzonspor'un görüşmelerde bulunduğu oyuncuların transferlerini son aşamaya getirdiği öğrenildi.

FATİH'TE KARAR PAZARTESİ

Son günlerde Zenit'e transferi konuşulan Fatih Tekke konusunda Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, golcü futbolcunun durumunun Pazartesi günü belli olacağını açıkladı. Sayitoğlu, Zenit ile yapılan görüşmelerde, kendilerine yapılan önerinin kabul edilmediğini, son kararın yönetimce verileceğini söyledi. Kulüp olarak Fatih'in transferi için Rus ekibinden istedikleri rakamı bildirdiklerini kaydeden Sayitoğlu "Bu aşamada, yönetim Fatih ile ilgili son kararını, 31 Temmuz Pazartesi günü verecektir" dedi.

Lazaroni: "Enerjimizi 90 dakikaya yaymalıyız"

Trabzonspor Teknik Direktörü Lazaroni, takımın fizik gücünü ve enerjisini 90 dakikaya çok iyi yayması gerektiğini söyledi. Brezilyalı hoca yeni bir sistem arayışı içinde olmadıklarını ifade ederek, "Ligin başlamasına az bir zaman kaldı. Eksikliklerimizi gideririz. Takım içinde iyi bir uyum var. Trabzonspor, lige kadar daha daha iyi olacak" açıklamalarını yaptı.

Trabzonspor Orduspor

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, bugün Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi tarafından düzenlenen kupa maçında Orduspor ile karşılaşacak. Avni Aker Stadı'ndaki karşılaşma saat 19.30'da başlayacak.

'Başarılı olacağız'

Trabzonspor antrenörü Hüsnü Özkara Lazaroni yönetiminde başarılı olacaklarını söyledi. Trabzonspor'un her zaman yarışın içinde olduğunu belirten Özkara, "Lazaroni geldiği gün biz başarıya inandık. Trabzonspor olarak bütün kupalara talibiz" diye konuştu.
Kaynak Yenişafak

salihismet
28.07.2006, 02:15
adamlar petrol ve gaz krali..yattara gibi adam daha görmemislerdir..iyi pazarlamasini yaparsalar sanirim 20 mil € da ordan gelir.hüseyini pazarlamaya gerek yok..bi mac izlesinler onada yüklü bi para verirler.bu paralar trabzonsporun kasasina girdiginde artik dünya devi olabilecek maddi güce kavusacagiz sanirim.trabzonspor dünya klübü olmakta hizla ilerliyor..

Bizde taraftarlar olarak bilet alip Trabzonun kasasindaki paralari seyredip bol bol yorum yapariz.Bak bak $u ye$il dolarlar Zenitten geldi, onun yanindaki eurolarida bundan önceki Ba$kanimiz Nuri Albayrak kasada unuttuda gitti.

Cenkhan
28.07.2006, 02:17
Kara mizah yapacağınıza, Gazprom-Ali Şen ilişkisini sorgulayan başlığa yorum yazım. Samimiyet göremiyorum hala..

AyhanPe
28.07.2006, 02:18
Bizde taraftarlar olarak bilet alip Trabzonun kasasindaki paralari seyredip bol bol yorum yapariz.Bak bak $u ye$il dolarlar Zenitten geldi, onun yanindaki eurolarida bundan önceki Ba$kanimiz Nuri Albayrak kasada unuttuda gitti.

emimki unutur:)
valla aslinda bu durumda haciosmanogluna gün dogdu.fatih satildigi an istifa etsin gelecek secimlerde yildiz ve stad sözü vermeden (?!) büyük oy farkiyla baskan olur..

AyhanPe
28.07.2006, 02:20
Kara mizah yapacağınıza, Gazprom-Ali Şen ilişkisini sorgulayan başlığa yorum yazım. Samimiyet göremiyorum hala..

yani ne kadar yorum yazarsak yazalim..bu iliskiyi bizim yönetim göremiyormu..yoksa ortada baska iliskilerdemi var acaba!!!

gerçekefsane
28.07.2006, 02:21
Fatih Tekke sözleşme uzatmak istemiyorsa, Verilecek en iyi teklifle satılsın. Bu stresi ara transfer döneminde yaşamak istemiyorum. Giderse yolu açık olsun, uğurlar olsun derim.

Fatih Tekke Trabzonspor'un üstünde değildir. Trabzonspor kalıcı futbolcular geçicidir.

onurts61
28.07.2006, 02:26
Lütfen alinmayinda, tuttugu takim oyuncusuna böyle bir siniflandirma yaki$tiran taraftar, kacinci sinif taraftar olur acaba?
Değerli arkadaşım neden insanların trabzonsporluluğunu , hangi sınıftaki taraftar kategorisine girmesi gerektiğini söyleme ihtiyacı duyuyoruz, mesajımda acizane fikrimi belirttim bir çok değerimin üstünde gördüğüm trabzonsporda yetenek olarakta , zeka olarakta yeterli bulmadığım bir oyuncuyu eleştirdim yanlış mı yaptım sence? emin ol bende en az senin kadar trabzonsporu seviyorum ve onun iyiliğini istiyorum ve beni hiç tanımadığın halde bir cümleye bakarak nasıl olurda kendine göre bir yargıya varıp taraftarlık sınıfım hakkında fikir yürütebilirsin sana tavsiyem umarım tutarsın fikir beyan ettiğin konu veya kişi hakkında bilgin yok ise ve o kişinin donanımlarının ne olduğunu bilmiyorsan herhangi bir görüş belirtme karşı tarafın donanımını öğrendiğinde mahçup duruma düşebilirsin.

Sorunun cevabına gelince burdaki herkes gibi bende seni trabzonsporun iyiliği için mücadele eden bunun için fikir beyan eden günlük hayatta trabzonspor için beynini meşgul eden bana göre en üst sınıftaki taraftar kategorisinde görüyorum her nekadar sen beni görmesende!!!!!!

Berat
28.07.2006, 02:37
Fatih Tekke sözleşme uzatmak istemiyorsa, Verilecek en iyi teklifle satılsın. Bu stresi ara transfer döneminde yaşamak istemiyorum. Giderse yolu açık olsun, uğurlar olsun derim.

Fatih Tekke Trabzonspor'un üstünde değildir. Trabzonspor kalıcı futbolcular geçicidir.

şimdi mi akılları başlarına geldi! lig biteli 2 ay oldu, baştan satsalardı o zaman!

AyhanPe
28.07.2006, 02:41
şimdi mi akılları başlarına geldi! lig biteli 2 ay oldu, baştan satsalardı o zaman!
onu yapamazdilar iste..fatih illede para kazanmak istiyorsa katara gider 35 yasinda ama kariyeri icin avrupaya gitmek isteyen bir futbolcu rusyaya giderse orda ne kadar kariyer yapar o ayri konu..

salihismet
28.07.2006, 02:46
Insanlari siniflandirmak bence dogru deyil, siz tuttugunuz futbolcuya istediginiz sifati takabilirsiniz, bu sanal alemde kimseyle fikir tarti$masi yapmak gibi bir niyetimde yok, Hasani savunmak icinde yazmadim o yaziyi, Hasan 3. sinif bir oyuncuysa demekki bende 3. sinif taraftar olarak onu izlemek zorunda birakiliyorum. Size 3. sinif demek istemedim, ama benim tuttugum bir takimdaki oyuncuya 3. sinif denmesinide dogru bulmuyorum.

Bulut61-34
28.07.2006, 02:51
Analeyzer nikli arkadaşım;
Yanlış hatırlıyorsun, fenere en çok gol atan futbolcumuz Fatihdir. Tabi feneri zayıf takım olarak görüyorsan diyecek bişeyimm yok.
Ayrıca galatasaray ve beşiktaşada gollerini hatırlıyorum. Her büyük maçta gol atmasını bekleyemeyiz herhalde.

gerçekefsane
28.07.2006, 02:54
Futbol bir endüstri olmuş, Fatih Tekke gelecek sezon bedava gitmektense, verilecek en iyi teklifle gönderilmeli, sözleşme uzatmak istemiyorsa, ara sezonda da gitmeyecekse, 2. yarıda kadro dışı bırakırdım, Yola Fatihsiz giderdim.

Bu takım Fatihsiz oynamayı öğrenmeli

FERO61
28.07.2006, 02:57
BEN HASANI BEGENIYORUM VE GATTUSOYA BENZETIYORUM BIRAZDAHA GELISTIRMESI LAZIM KENDINI..IYI OYUN BOZUCU OLABILIR....
BU ARADA FATIHIN PARASIYLA STAD YAPTIRIR BIZIM BASKAN ...YAZIK OLDU YAZIK...BAKIN SIZ SÜPRIZLERE YATTARA G.DENIZDE SENEYE GIDERLERSE SASIRMAYIN EGER BU YÖNETIM GÖREVDE KALIRSA....YERINEDE SALIHLISPORDAN MURTAZAYI ALIRLAR YILDIZ DIYE....
hala bi gelisme yok bekliyoruz.....sabaha kalmicakmis kesin 1 yabanci bitecekmis....(mis mis mis) 3 saat takilir yatarim

Bulut61-34
28.07.2006, 02:57
Ha birde Ankarasporla yapılan takası anlayamadım. Şampiyonluğa oynayan Ankaraspor mu, yoksa biz miyiz?
Bu işte bir teslik var.
Allahım bu bu mübarek gecede bu kadarıda fazla geldi, sabır diliyorum senden.
Yönetimede insaf diyorum. Bu yönetiminde transferdeki tarzı M.Ali Yılmaz'a benziyor. Onlarda Ali Şen'le bu şekilde transferleri yparlardı. Örnek Osman Denizci transferi.

gerçekefsane
28.07.2006, 03:00
Sabah uyandığımda gökteki yıldızlardan bir tanesini alınmış olduğunu görürüm. Brezilya'da saat farki 7- 8 saat, 17.00 gibi haberleri alırız. 17.00'ye kadar meraklanmayım, stres yaşamak istemiyorum

onurts61
28.07.2006, 03:04
Insanlari siniflandirmak bence dogru deyil, siz tuttugunuz futbolcuya istediginiz sifati takabilirsiniz, bu sanal alemde kimseyle fikir tarti$masi yapmak gibi bir niyetimde yok, Hasani savunmak icinde yazmadim o yaziyi, Hasan 3. sinif bir oyuncuysa demekki bende 3. sinif taraftar olarak onu izlemek zorunda birakiliyorum. Size 3. sinif demek istemedim, ama benim tuttugum bir takimdaki oyuncuya 3. sinif denmesinide dogru bulmuyorum.

Öncelikle sağduyulu cevabın için teşekkür ederim , burda elbette polemik yapıp birbirimize fikirlerimizi kabul ettirmek için baskı yapmıyacağız ama cevabında 3. sınıf kelimesini doğru bulmadığını belirttin peki kategori yapmak yanlıştır ama bize yapın deselerdi yattara yı 1 . sınıfa yerleştirirsek hasana ne dememiz lazım benim hasan ve onun benzeri futbolculara ana eleştiri noktam kendilerini geliştirmemeleridir trabzonlu kimliğinden istifade edip takımda bir adım önde olmalarıdır lig tv de bugün 2003-2004 sezonunun 2. haftasında fenerbahçe ile oynadığımız maçı tekrar verdiler ve hasan ilk 11 de idi maçı tekrar izledim bugünkü hasan ile hiç bir farkı yok peki aradaki 2 sezon boşunamı geçti aynı kelimelerim tayfun içinde geçerli
Şahsı fikrim adem hasan dan daha üst seviyede bir oyuncudur yetenek olarakta ,oyun zekası olarakta bence hasan tercih edilmemesi ve adem in gönderilmesi altındaki ana neden hasan ın trabzon kimliğidir ama bu zihniyet profosyonellikten uzaktır ve bizi başarayı götürmez.
3. sınıf futbolcuların takımda olması senin 3. sınıf taraftar olduğun anlamına gelmez , yarın marcelinho,denilson,yattara,stepanov gibi 1. sınıf futbolcularımız olduğundada 1. sınıf taraftarız diyemeyiz futbolcuları yeteneklerine , kariyerlerine , oyun zekalarına göre sınıflandırabiliriz ama bu sınıflandırmayı taraftar profiline yansıtamayız en basit örneği fenerbahçede bir çok yıldız vardır ama migros ve telsim tribününde bulunan toplam 20 bin taraftarın kaba tabirle yüzde 80 i ofsayt kuralını birisine anlatamaz tam olarak bilmez değil 3. sınıf 13.sınıf seviyesinde taraftardırlar.

Selman
28.07.2006, 03:25
İki yıldır gördüğü her kameraya Avrupa'da oynamak istediğini söyleyen Fatih Tekke bir Avrupa takımına satıldı diye şaşırmak nedir anlamakta güçlük çekiyorum. Önemli olan Trabzonspor'un başarısıdır. Fatih'i 4 milyon dolara Real Madrid'e satmış olsak ne olacaktı? (Graevesen en formda zamanında Real'e 4 milyon euro bonservis ücretiyle gelmişti). Zenith'e gitmesiyle Real Madrid'e gitmesi arasında Trabzonspor'un başarısı açısından ne fark var? Koskoca Trabzonspor'un kaptanı sürekli gitmek istediğini söyleyecek, özellikle maç sonlarında daha teri soğumadan kendisine uzatılan mikrofonlara Avrupa'da oynamak istediğini açıklayacak, üstelik transfer sezonunun göbeğinde "Trabzonspor'dan ayrılmak istiyorum. Bu kadar basit" diyecek. Ve hala Fatih'i satanı biz de satarız feryatları duyulacak. Zenith'e gitmek istemiyorum dediğini duymadım, zaten gitmek istemezse gitmez.

Fatih Tekke futbol hayatı boyunca sadece 1.5 sezon doğru dürüst futbol oynadı Trabzonspor'da. En iyi oynadığı sezon toplamda 41 golü var. Ligde, kupada, milli takımda attığı gollerle beraber. 6 derbi maçında 1 golü vardı. Ligde attığı diğer goller zayıf takımlaraydı hep. Milli takımda attığı goller Kazakistan, Gürcistan gibi zayıf takımlaraydı. Geçen sene yararından çok zararı oldu takıma. Koşmak, adam kovalamak gibi özellikleri zaten yok. Ki bu özellikler modern futbolda olmazsa olmazlardan. Sürekli sakatlanır. Bizlere süper lig diye yutturulan dandik ligdeki dandik takımlara gol atmaktan başka da bir işe yaramaz. Zafer Biryol, Okan Yılmaz, Serkan Aykut da bu ligde gol kralı olmuş futbolcular. Üstelik bizden daha zayıf takımlarda. Önümüzdeki sezon ise daha da kötü olacaktı Tekke Trabzonspor için. Kafası da bizimle beraber olmayacaktı çünkü.

Modern futbolda golü futbolcu değil takım atar. Fatih olmazsa gol atamayız diye düz mantıkla düşünmeyin lütfen. Portekiz 2004 Avrupa şampiyonasında final oynadı. 2006 Dünya kupasında da yarı final. 13 maç yapmışlar iki kupada. Tek forvet oynamışlar tüm maçlarda. Tek forvet ise Pauleta. Bu 13 maçta 1 gol atmış Pauleta. Tek santrfor gol bile atmıyor ama başarı yine de geliyor. Çünkü takım oyunu oynanıyor Avrupa dolaylarında.

Son olarak şunu diyeyim. Avrupa'da hiçbir takım Tekke'yi istemez. Zenith, büyük ihtimalle fener paravanı olacak bu transferde. Eğer öyle değilse ya kara para aklıyorlar ya da gayet aptallar. Başka açıklaması yok. Hem Fatih Tekke'den kurtuluyoruz, hem de kasaya 7.5 milyon euro giriyor. Rüya gibi birşey bu. Umarım bir aksilik çıkmaz bu transferde.

Şu yazınızı okuduktan sonra sizin Fatih Tekke düşmanı olduğunuza kanaat getirmemek elde değil.

Diyelimki Fatih Tekke gitti.Yerine bu yönetim kimi alacak.Sizde diyorsunuz Ersan Martin filan çare olmaz diye.Hatırlatırımki yönetim Trabzonspor'un başına geçmek için yıldız transfer sözü verdi yıldız satma sözü değil.

Takım oyunundan bahsediyorsunuz.Ben kaç yıldır takım oyunu oynayan bir futbol takımı görmedim Türkiye liglerinde.Fatih Tekke gidincemi takım oyunu oynayacaz.

Bahsettiğiniz Portekizde Deco. Figo ve Ronaldo var.Onları getirin Trabzonspor'a Fatih bedelsiz gitsin eyvallah.Bu arada Figo ve Ronaldoyla takım oyunu oldukça ilginç olurdu:)

Müzmin sakat diyorsunuz, diğer futbolcular kadar koşmasını bekliyorsunuz.Sakat adam koşabilir mi?Sakat adam topta oynayamaz ama Fatih oynuyor işte.Ayrıca kaç maç kaçırmış bir daha bakın isterseniz.

Hadi diyelimki sizin dediğiniz gibi 1,5 sene adam gibi top oynadı ve 41 gol attı.Şu anda Türkiye liglerinde o başarıyı yakalayabileek kaç tane topçu var?Hadi Türkiye'yi geçtim Avrupa'da boşta olan ve Trabzonspor'a gelebilecek daha doğrusu yönetimin DENGELERini bozmayacak kaç tane topçu var?

Fatih Tekke'yi savunduğumuzda Trabzonspor'un başarısı önemli diyorsunuz, sanki biz Fatih'i Trabzonspor'dan çok seviyormuşuz gibi.Şimdi ben Fatih'in Trabzonspor'dan ayrılmasını isteyenler Trabzonspor'un başarısını istemeyenlerdir desem olur mu?

-Ruhsuz dediniz.Sakat sakat çıktı top oynadı.
-Fenere bizi sattı dediniz.Çıktı Türkiye'de başka takımda oynamam benim adım Fatih soyadım Tekke sağım solum oynamaz dedi.

Evet Fatih satılırsa bizde satarız ve yönetim istifa demeye devam ederiz...

Saygılarımla,

Thedoors
28.07.2006, 03:43
analyzer ın yorumlarını mantıkdısı bulanlara sasırıyorum..yazılanları tarafsızca okuyunca nelerin yanlıs nelerin dogru oldugunu goremicek kadar yuzeyselseniz kuru yorumlar yazıp ortamı germeyin.fatih tekke trabzonspor icin tabiiki onemli bi futbolcu.ama yaptıgı yorumlar bu sene bu takımda beynen olmayacagının en buyuk gostergesi.duygusal davranmayın ''fatih tekke avrupaya gitsinmi'' anketinde evet sıkkını isaretleyenler de biz deilmiydik..teklif avrupadan olmayabilir o farklı bi acı..yurt dısında gogsumuzu kabartsın dusuncesiyle isaretlendigi alenen ortada ,ama avrupadan hicbi takım suanki telafuz edilen rakamları vermedi ,vermezdi de..hersey trabzonspor icinse fatih satılmalı... saygılarımla..

Berat
28.07.2006, 03:47
internacional'in Libertadores kupasında yarı final ilk maçı başlıyor, TV8'de..İzleyelim bari,Wagner oynuyor..Ne de olsa %99 anlaştık ..

Muhalif
28.07.2006, 08:03
Analyzer'e aynen katılıyorum..
Fatih gitti diye yandık,bittik,kül olduk demenin de bir anlamı yok.. Üstelik Zenith'e gitti diye üzülmüş bazı arkadaşlar.. gitmiyorum derse gitmez bu kadar basit.. bir diğer grup da Zenith paravan, Fb ye satılacak diye telaşlı.. aynı mantıkla Fb'de oynamam derse de zorla oynatacak değiller Fatih'i..
Ben Ersen'in alınmasına çok sevindiğimi belirtmek istiyorum.. Eğer Marcelinho ve Denilson da alınırsa bu sene geçmiş senelerden daha başarılı sonuçlar alacağımızı düşünüyorum.. Fatih'in skora pozitif etkisinin yanında, takım üzerinde olan negatif etkisinin kalkmasının daha çok hayrımıza bir netice vereceğini düşünüyorum..
Hayırlısı olsun..

sbay
28.07.2006, 08:46
musa+ersen+denilson+marcelinho bu transferler bence büyük güç katar takıma fatih gitmeden alınsalardı daha güzel olurdu.....

sbay
28.07.2006, 08:47
uefa ya listeler ne zaman verilecek bugün saat 17,30 kadar mı yoksa gece yarısına kadar süreleri varmı.....

sbay
28.07.2006, 08:51
ayrıca bu haberlerde fatihin kesin olarak gittiğini gösterir nitelikte.yönetim ortamı yumuşatmak için en büyük hamlesini yaptı....

Gürkan
28.07.2006, 08:59
analyzer ın bazı soyledıklerıne katılıyorum.bunu fatih tekke düşmanlığı ilede alakası yok.fatihin kafası hep meşgul bole olunca da kim olursa olsun takımına tam performansı ile katkı yapamaz.
1 fatih istemezse kimse onu satamaz bunu unutmayın fatihe güveniniz tamsa rahat olun.

2 kafası rahat gitmeyi düşünmeyen fatih kendini maçlara daha iyi verir,buda takıma yarar(ama her mactan sonra avrupa hayalını dıle getırmeyecek)
3 bu transferde buyuk ıhtımal fener parmagı var.(ılk madde rahat olun)
4 Ben satılması ISTEMIYORUM.ama kafası mesgul olmayan fatıhı yoksa analyzerın dedgıgı gıbı satılsada olur.kendını oyuna verecek bıze zr macları alacak.denızlıye samsuna degıl buyuk takımlara atacak gollerını.

fatıhı savunmayaın zaten fatıh sızın dedıgınız gıbı gıtmemek ıstıyor ıse merak etmeyın kımse onu baska takıma yollayamaz.
satılma ısı olursa ve fatıhın bır zaman sonra cıkıp ben ıstemedım sattılar derse ınanmayın.

olan olur bız dedıklerımız ıle kalırız.bu takım fatıhsızde vardı onsuzda olacak.
tekrar edıyorum aklını toplayacak kendını lıge verecekse olur yok ıkıdebır belım agrıdı ıgneyle cıktım yok avrupa dıyecekse gıtsın daha ıyı.

zisinoli
28.07.2006, 09:03
Fatih'i satıp ondan gelecek paranın yarısıyla marcelinyo ve denilson alan yönetimin sözlerini yerine getirdiğini söylecek adamın Trabzonspor'luluğundan şüphe ederim. Emin olun Trabzonspor'a bu şekilde herkes başkan olur. Sat en iyi futbolcunu ya da futbolcularını onlardan gelen paranın bilme kaçta kaçıyla al başkasını sonrada taraftara yuttur yıldız getirdim diye. Yemezler yönetim yemezler. Son ana bekleyecektim ama artık darlandım. Eğer gazetelerdeki teoriler doğruysa ki öyle gözüküyor-tersini söyleyen yoksöylenecek tek söz var yazıklar olsun. Fatih'in Zenit'te top oynayacağını zannettiğimizi düşünüyorsunuz kesin konuşmayayım ama bunu bir komplo olduğu ve bu komplonun içnde Fenerbahçenin ve bizim yönetimimizin olduğunu düşünüyorum.Bu işi ortak yaptıklarını.Ayrıca ersen martin'in mehmet yılmazdan artısı ne bana biri bunu söylesin. Yada adem koçak neden veriliyor musa büyüğe karşılık. Bas parayı al musayı. Niye büyütüp beslediğimiz pişirdiğimiz futbolcuları 100 dolar için 2 sene önce Trabzonsporu satıp Ankara spora giden Musa gibilerle değiştiriyoruzki. İYİ YÖNETİLMİYORUZ arkadaşlar iyi yönetilmiyoruz. Bu kesin. Eğer süreç bu şekilde işlerse bu yönetimle işimiz bitmeyecek...Ama hala süreleri var. Yanlışlarından dönmek için de.

Gürkan
28.07.2006, 09:07
Şu yazınızı okuduktan sonra sizin Fatih Tekke düşmanı olduğunuza kanaat getirmemek elde değil.

Diyelimki Fatih Tekke gitti.Yerine bu yönetim kimi alacak.Sizde diyorsunuz Ersan Martin filan çare olmaz diye.Hatırlatırımki yönetim Trabzonspor'un başına geçmek için yıldız transfer sözü verdi yıldız satma sözü değil.

Takım oyunundan bahsediyorsunuz.Ben kaç yıldır takım oyunu oynayan bir futbol takımı görmedim Türkiye liglerinde.Fatih Tekke gidincemi takım oyunu oynayacaz.

Bahsettiğiniz Portekizde Deco. Figo ve Ronaldo var.Onları getirin Trabzonspor'a Fatih bedelsiz gitsin eyvallah.Bu arada Figo ve Ronaldoyla takım oyunu oldukça ilginç olurdu:)

Müzmin sakat diyorsunuz, diğer futbolcular kadar koşmasını bekliyorsunuz.Sakat adam koşabilir mi?Sakat adam topta oynayamaz ama Fatih oynuyor işte.Ayrıca kaç maç kaçırmış bir daha bakın isterseniz.

Hadi diyelimki sizin dediğiniz gibi 1,5 sene adam gibi top oynadı ve 41 gol attı.Şu anda Türkiye liglerinde o başarıyı yakalayabileek kaç tane topçu var?Hadi Türkiye'yi geçtim Avrupa'da boşta olan ve Trabzonspor'a gelebilecek daha doğrusu yönetimin DENGELERini bozmayacak kaç tane topçu var?

Fatih Tekke'yi savunduğumuzda Trabzonspor'un başarısı önemli diyorsunuz, sanki biz Fatih'i Trabzonspor'dan çok seviyormuşuz gibi.Şimdi ben Fatih'in Trabzonspor'dan ayrılmasını isteyenler Trabzonspor'un başarısını istemeyenlerdir desem olur mu?

-Ruhsuz dediniz.Sakat sakat çıktı top oynadı.
-Fenere bizi sattı dediniz.Çıktı Türkiye'de başka takımda oynamam benim adım Fatih soyadım Tekke sağım solum oynamaz dedi.

Evet Fatih satılırsa bizde satarız ve yönetim istifa demeye devam ederiz...

Saygılarımla,

zaten bahsedilen alınan bir oyuncunun 50 tane gol atması değil.
hersene biz gökdeniz-fatih iklisine mi nbakacagız ne yapacaklar diye.
zaten takım oyunu oynandıgında fatıh o rakamları zorlayamayacak.

Fatihin gitmesini isteyenler diye bahsettiklerin fatihin avrupaya gitme hayali ve bunu da ok sık tekrar etmesinden kaynaklanıyo büyük ölçüde.sen genç bir futbol cu olsan her ropörtajında gidecem diyen bir kaptanın takıma gitmayi ne kadar istersin.

neyse uzatmayalım.

İnşallah dileğinizolur gitmez ve lafasını bosaltıp kendını lige veriri bizide utandırır.adı m fatih soyadım tekke diyeceğine agzını tutusun daha iyi.aynası iştir kişinin lafa bakılmaz.

l_a_z_k_o_p_a_t
28.07.2006, 09:17

Ağzına sağlık senin dediğin bu şeyleri söylediğim için sayın adminler beni cezalandırdı fatihi taraftardan, kulüpten büyük yaptılar ama hala anlamıyorlar fatih seviyorsa çıkar sözleşmesini uzatır diyorum her yönüyle duygusal düşünüyorlar ama fatih duygusal düşünmüyor maddiyata bırakmış kendini...

Gürkan
28.07.2006, 09:18

adem neden satıldı yahu.acaba bonservisi verildimi kiralık mı.

nasıl satarsın yahu.:mad: :mad: :mad:

ozcan_asanoglu
28.07.2006, 09:18
yönetim transferde geç kalmıştır, ciddi bir transfer politikası oluşturamamıştır, bunlar tamam ama bazı şeyleri de karıştırmamak lazım.

fatih seneye serbest kalıyor, eğer bizle olan sözleşmesini uzatmaya ikna edilememişse en fazla parayı verene satılması aklın gereğidir. ben onu bir ist. takımında görmek istemem ama hayat her zaman istediğimiz şeyleri gördürmüyor bize.o yüzden zenite de gidebilir, zenit aktarmalı fenere de.

burada yönetim fatih konunda bir strateji belirleme konusunda yetersiz kalmıştır.fatih satılacaksa lige bir hafta kala olmamalıydı. ve transfer, fatih'ten gelecek paraya bağlanmışsa bu da büyük bir yanlıştı.bunların eleştirilmesi gerekir.

ayrıca adem koçak ne zaman değerli oldu. en çok onun gitmesine sevindim. şampiyonluğa oynayan bir takımın orta saha oyuncusu olabir mi hiç koçak Allah aşkına..hep geri pas, hep yan pas. bir hüseyin kadar ara pası, gol pası yapabilmiş mi..yok. hasan kadar bile verimli olamamış, 2-3 yıldır en ufak aşama kaydedememiş tipik 2. sınıf takım futbolcusu..

yönetimin yanlışları çok ama yattara ve denilsonun ortalarını % 80 ortalama gol yapabilecek, en kötü, isabetli şekilde yere indirecek ersen martin operasyonu akıllıca oldu...

Küçükalioğlu
28.07.2006, 09:19
ula habura ne oliy dün Trabzonumada dua ettim oruçlu oruçlu geldim çarşı pazar karışmış dua yı fazlamı kaçırdık ne :)

bahadır2561
28.07.2006, 09:21
ula habura ne oliy dün Trabzonumada dua ettim oruçlu oruçlu geldim çarşı pazar karışmış dua yı fazlamı kaçırdık ne :)
aynen kardeş bende duayı fazla kaçırdım heralde

Sevgi
28.07.2006, 09:23
ciddi ciddi dengeler bozuldu :D

Mert67
28.07.2006, 09:24
nerde bizim yıldızlarya hayla göremedik son günde inş bişey olur.

Erdinç Dilek
28.07.2006, 09:33
du bakalım bayağı bişeler olacak herhalde

TSelif
28.07.2006, 09:41
du bakalım bayağı bişeler olacak herhalde
Yav biran önce olsun ama ne olucaksa. Haftaya maçlar başlıyo .Bide ay yeni abisi ablası henüz takıma uyum sağlayamadı ... diye laflar duymak istemiyoruuuuum:mad:

sbay
28.07.2006, 09:41
uefaya verilecek listeyi çok merak ediyorum.inşallah yeni transferleri yetiştiriler

Cengiz Çubukcu
28.07.2006, 09:45
ersen, musa gelecek bunun karşılığında 3 futbolcu göndereceğiz . acaba kazık mı yiyoruz? ayrıca ersen geliyorsa demek oluyor ki fatih kesin gidici

champions
28.07.2006, 09:49
bence fatihin gitmesi hem trabzonspor için hem fatih için iyi oldu diyebiliriz (yeri doldurulması şartı ile )bi düşünün bakalım fatih trabzondan ne kadar alıyo 1 milyon 850 bin zenitden ne kadar alıcak 4 milyon küsür arada büyük bi fark var zenitin verdiği parayı biz verebilirmiyiz hayır bonservisi ne kadar 7.5 milyon euro (15 trilyon ) bjknin carewi 3.5 milyon euroya aldı 7 milyona sattı büyük kar ettiği söylendi carew gittiğinde 25 yaşındaydı fatih 28-29 yaşında
nerden bakarsanız bakın iyi oldu gitmesi önemli olan yerinin kimle dolurulacağı ve zenitin fatihi bi türk takımına satıp satmayacağıdır

Barış BAKIRTAŞ
28.07.2006, 09:50
yönetim transferde geç kalmıştır, ciddi bir transfer politikası oluşturamamıştır, bunlar tamam ama bazı şeyleri de karıştırmamak lazım.

fatih seneye serbest kalıyor, eğer bizle olan sözleşmesini uzatmaya ikna edilememişse en fazla parayı verene satılması aklın gereğidir. ben onu bir ist. takımında görmek istemem ama hayat her zaman istediğimiz şeyleri gördürmüyor bize.o yüzden zenite de gidebilir, zenit aktarmalı fenere de.

burada yönetim fatih konunda bir strateji belirleme konusunda yetersiz kalmıştır.fatih satılacaksa lige bir hafta kala olmamalıydı. ve transfer, fatih'ten gelecek paraya bağlanmışsa bu da büyük bir yanlıştı.bunların eleştirilmesi gerekir.

ayrıca adem koçak ne zaman değerli oldu. en çok onun gitmesine sevindim. şampiyonluğa oynayan bir takımın orta saha oyuncusu olabir mi hiç koçak Allah aşkına..hep geri pas, hep yan pas. bir hüseyin kadar ara pası, gol pası yapabilmiş mi..yok. hasan kadar bile verimli olamamış, 2-3 yıldır en ufak aşama kaydedememiş tipik 2. sınıf takım futbolcusu..

yönetimin yanlışları çok ama yattara ve denilsonun ortalarını % 80 ortalama gol yapabilecek, en kötü, isabetli şekilde yere indirecek ersen martin operasyonu akıllıca oldu...

Kelimesi kelimesine katılıyorum.

champions
28.07.2006, 09:53
ersen, musa gelecek bunun karşılığında 3 futbolcu göndereceğiz . acaba kazık mı yiyoruz? ayrıca ersen geliyorsa demek oluyor ki fatih kesin gidici

3 futbolcu dediğin kimler biliyosun herhalde biri çoğu kişinin gitmesi halinde sevineceği mehmet yılmaz bir diğeri kurtulmak için haftalardır uğraşılan dkokaj bir diğeride adem koçak biliyosunuz musayı geçtiğimiz senelerde alamamıştık bence musa iyi transferde erseni niye aldılar anlamadım biz de umut varken hiç gerek yoktu umutun yanına iyi bi golcü almalılar

tirabzonli
28.07.2006, 09:53
Ben de katılıyorum.Fatih satılacabilecek en iyi rakama satılımıştır.Bence Fatih de istemiştir bu transferi çünkü Zenit in büyük hedefleri var.Hem de Avrupa nın en güzel şehirlerinden biri olan Petersburg da yaşayacak.Ama Denilson ve Marcello alınmazsa bu sözlerin hiç bir anlamı yok tabi

ersints
28.07.2006, 09:57
bu yönetim varya harika yaaa süper transferler yaptık.:mad: albayrak allah aşkına go home yaa allah aşkına go home

Barış BAKIRTAŞ
28.07.2006, 10:04
3 futbolcu dediğin kimler biliyosun herhalde biri çoğu kişinin gitmesi halinde sevineceği mehmet yılmaz bir diğeri kurtulmak için haftalardır uğraşılan dkokaj bir diğeride adem koçak biliyosunuz musayı geçtiğimiz senelerde alamamıştık bence musa iyi transferde erseni niye aldılar anlamadım biz de umut varken hiç gerek yoktu umutun yanına iyi bi golcü almalılar
Erseni hava hakimiyetinden dolayı alırlar diye düşünüyorum. Kanatlarımız iyi çalışırsa ersen iyi bir transfer olur. Yattara ve Denilson olan bir takımın kanatlarını düşünemiyorum.

tirabzonli
28.07.2006, 10:08
Lazaroni uzun boylu forvet istedi Ersen'i aldılar.Mehmet den iyidir yine de.

champions
28.07.2006, 10:15
Lazaroni uzun boylu forvet istedi Ersen'i aldılar.Mehmet den iyidir yine de.

inşaallah değin gibi lazaroni istemiştir yönetim de almıştır mehmetden iyi olurmu bilmem ama en azından yeni bi isim mehmetin yerine aldılar fatihin yerine iyi bi golcü lazım takıma ozaman hem geniş hem kaliteli bi takım oluruz

Emorfo
28.07.2006, 10:45
Olaya bir de şu açıdan bakıyorum, Fatih'le gelen parayla ve ya değil herneyse öyle ve ya böyle gelecek söylenen futbolcularla Trabzonspor'un belkide tarihinin en bol alternatifli kadrosuna sahip olacak. Yıllardır yedek kulübümez hep zayıf olmuştur, adı geçen yabancı futbolcular gelirse tek sıkıntımız Fatih'in alternatifsizliği olacaktır. Yönetim Fatih'i tutup adı geçen iki brezilyalıyı alabilirse Trabzonspor'un şampiyon olması için hiç bir neden olmayacaktır... Bunu yönetim göremiyor mu merak ediyorum...

champions
28.07.2006, 10:49
Olaya bir de şu açıdan bakıyorum, Fatih'le gelen parayla ve ya değil herneyse öyle ve ya böyle gelecek söylenen futbolcularla Trabzonspor'un belkide tarihinin en bol alternatifli kadrosuna sahip olacak. Yıllardır yedek kulübümez hep zayıf olmuştur, adı geçen yabancı futbolcular gelirse tek sıkıntımız Fatih'in alternatifsizliği olacaktır. Yönetim Fatih'i tutup adı geçen iki brezilyalıyı alabilirse Trabzonspor'un şampiyon olması için hiç bir neden olmayacaktır... Bunu yönetim göremiyor mu merak ediyorum...
kesinlikle bu şekilde kadromuzda tek sıkıntımız var o da fatihin gitmesi bu saaten sonra kalması imkansız bir an önce çok iyi bi golcü almamız lazım o zaman şampiyonluğa ve avrupada üst turlara ulaşabiliriz hem geniş hem de kaliteli bi kadromuz olur

h@msi61
28.07.2006, 10:51
eğer Denilson ve Marcelinho yu alabilirsek gerçekten çok renkli, çok keyif veren ve hücum gücü çok yüksek bir takım oluruz. bu transferlerle yıllardır formlu formsuz sürekli 11 de oynayan Gökdeniz ve Simek gibi isimler bile yedek kalma korkusu yaşayacağından onlardan alacağımız verimde yükselecektir...

ozcan_asanoglu
28.07.2006, 10:55
salt, bire bir fatih'in yeri dolsun diye bakarsak o zor..yerli zaten yok yabancıyı ise hiç konuşmayalım göbeğimiz çatlıyor yabancı işinde..

hava toplarında hem ofansta hem de, havadan çok gol yedğimiz defansta bize çok çok faydası olacak ersen martinle birlikte -eğer alınırsa- teknik, gole yatkın isimler olan marcelinho ve denilson takıma gol sorunu yaşatmaz diye düşünüyorum.

Mehmet_Mercanlı
222 GÜN OLDU hala transfer yok! ... yani giden var gelen yok.

Emre B.
Fatihi bu paraya bende satardım.Ama şimdi değil.Transfer sezonunun başında bu teklif gelseydi satardım.

TSelif
28.07.2006, 10:59
salt, bire bir fatih'in yeri dolsun diye bakarsak o zor..yerli zaten yok yabancıyı ise hiç konuşmayalım göbeğimiz çatlıyor yabancı işinde..

hava toplarında hem ofansta hem de, havadan çok gol yedğimiz defansta bize çok çok faydası olacak ersen martinle birlikte -eğer alınırsa- teknik, gole yatkın isimler olan marcelinho ve denilson takıma gol sorunu yaşatmaz diye düşünüyorum.
İnşallah ya inşallah ta alsak onları şimdi. Artık tamamen güvenimi kaybettim .:(

champions
28.07.2006, 10:59
beyler marcelinho işi yatmış mossoro geliyomuş inşaallah doğru değildir 40 yılın başında bi yılıdz alıcaz onu da kaçırıyolar kesin 100 bin doları düşündüler

en iyisi bilgisayarı kapatmak ve akşama doğru saat 7-8 gibi açıp süprizleri görmek

Emre B.
28.07.2006, 11:00
Bravo yönetim.Çok akıllı bir transfer politikası.Aldığınız yıldız Mossoro mu?

Mehmet_Mercanlı
28.07.2006, 11:00
Denilson ve Marcelinho geliceğine ınanmıyorum ama olurda gelırse ersen kadroya bile giremez ama MUSA işyapar ben kendisini cok yakından tanıyorum. 97/98 senesinde b.çekmecede 3.ligte beraber oynamıştık sonra o ist.spora gitmişti

KuĞu
28.07.2006, 11:02
Fatihin zenite transferi kesinlikle fenere transferidir. Yönetim yine fatihi taraftarın önüne atmıştır. Fatihin fenere transferi başladığı dönemlerde hatta transferin bittiği iddaa edildiği dönemlerde bu konuyu iyi bileceğini düşündüğüm biri bana."Yönetimde para yok fatihi satarak transfer yapmak istiyorlar ve fatihe gitmesi konusunda baskı yapıyorlar, hep onu öne çıkarıyorlar" demişti. Şuan bunu herkes biliyor fakat ben bunu duyduğumda yönetim henüz hayalkrıklığı yaşatmamış herkesin çok umutlu olduğu ve herkesin gözünde tuttuğunu kopartacak maddi gücünün olduğunun düşündüğü zamanlardı. Bunu duyduğumda şok olmuştum ve siyasi bir yaklaşım olabileceğini düşünerek hadi canım sende inanmam demiştim. Bana ister inan ister inanma fatihi fenere verecekler demişti.
Neyse şimdi gördüğüm duyduğum okuduğum şeylerden çıkan izlenim şu ; Fatih gitmek istiyor diye fatihi sevmeyenler iyi bilsinki Fatihe iyi trabzonlu ve trabzonsporluysan bu transfer gerçekleşsin kulube ekonomik olarak katkın olsun transfer yapamayacağız yoksa önceki senelerden farklı takımımız olmayacak baskısı sürekli yapıldı.
Fatihin fenerde haberleri peşpeşe patlarken ve tepkimizin birilerinin kafasına sopa gibi indiği dönemlerde herkes gibi basınında geri adım attığına şahit olduk. Bu ortalığın sakinleşmesi için zaman kazanılmay çalışılıyor şeklinde yorumlandı. herkes emindi "Fener Fatihi aldı!" "Yönetim Fatihi Sattı" evet bunlar yaşanırken yönetim transferde bir arpaboyu yok katedemedi. Nezamanki son günlere gelindi birden planlanan senaryonun son aşaması uygulamaya koyuldu. TS taraftarı aptal yerine koyulacak ve bu transfer ilham kaynağı tolgada olduğu gibi hülle yoluyla olacaktı. Bunun için neden zenit takımının seçildiği fazla kafakarıştırıcı olmasagerek.
Bütün bunların yanında transferin pazartesi netlik kazanacağı konusu da gayet açık. Yönetim transferde son kozlarını oynuyor. fatihin satıldığı kesin para belli ama bunu açıklayıp denilson ve marchelinho transferleri için "bunlar parayı buldu bastıralım" kurnazlığıyla karşılaşmak istemiyor o nedenle bu transfer gerçekleşip parayı garantiye aldıktan sonra diğer transferler yapıldı. Ardından pazartesi süresi verilerek taraftarı gözleme aşamasına geçildi yada henüz bilmedğimiz başka bir konu için zaman kazanılmaya çalışıldı.
Şurası kesinki bu transferden Fatih Tekke hiç ama hiç mutlu değil dokunsan ağlayacak durumda olduğuna şahitlik edenler var. Neyse bu transferler kimine göre iyi oldu kimine göre kötü oldu benim en büük üzüntüm geldikleri günden beri inanıp sabırla destek verdiğim yönetimin beni hayalkrıklığına uğratması oldu. Fatihin zenite gitmesi değil oradan fenere giderek resmen aptal yerine koyulmamız içimi çok acıttı. Şimdi fatihin fenere gidip gitmemesi onun elinde olan birşey bizimle ilgisi yok diyerek onu yine taraftarın önüne atacaklar. herkes şunu bilsinki zenite gittikten sonra artık bu iş fatihin elinde değildir. teknik olarak evet elindedir deseniz bile biraz kafayı zorlayanlar neden artıkelinde değildiri anlayabilirler.
Ne denilsoın ne marchelinho hiç biri beni keyiflendirmiyor şuan kırgınlık ve üzüntü yaşıyorum. Bunu yapmayacaktın albayrak bizi fenerin oyuncağı yapmayacaktın!

Mehmet_Mercanlı
28.07.2006, 11:04
Denilson ve Marcelinho gelmeeezz biri gelse diyeri gelmez yanı yabitanesi yada hiç 2 si birlikte gelmez

schumi
28.07.2006, 11:07
Denilson ve Marcelinho gelmeeezz biri gelse diyeri gelmez yanı yabitanesi yada hiç 2 si birlikte gelmez
niye hasım mı bu ikisi?

Şenol YİĞİT
28.07.2006, 11:08
Gelmez değil bizimkiler becerip alamaz desek daha doğru olur sanki...

Mehmet_Mercanlı
28.07.2006, 11:09
ya herkez oyle kesin konuşuyoki sankı bizim basını tanımıyorlar madem kesin neden resmi sitede yayın yok neden antramana katılmıyorlar akşam hazırlık macı var madem öyle gelsin musa oynasın. akşamkı maçta.

Mehmet_Mercanlı
28.07.2006, 11:10
niye hasım mı bu ikisi?
adamlardan dolayı bisorun yok bizimkiler beceremez 2 sini bir arada tutmayı
yada istemiyorlar şanpıyon oluruz dıye korkuyorlar istemiyorlar isteseler napar ne eder 2 sinide alır fatihide satmazlar

Mehmet_Mercanlı
28.07.2006, 11:12
Gelmez değil bizimkiler becerip alamaz desek daha doğru olur sanki...
evet bu işte bzimkiler istemiyo başarının gelmesinden korkuyorlar bunların amacı başka...

Şenol YİĞİT
28.07.2006, 11:16
Sanki takımı şampiyonluğa değilde sıradan bi anadolu takımı yapmaya çalışıyo....valla afedersiniz ama ben bi bok anlamadım.

Mehmet_Mercanlı
28.07.2006, 11:22
Sanki takımı şampiyonluğa değilde sıradan bi anadolu takımı yapmaya çalışıyo....valla afedersiniz ama ben bi bok anlamadım.
İŞTE BUNU SÖYLUYORUM anlayın yanı bunlar bizim şanpiyon olmamızı istemiyor yada İNANMIYORLAR

Murat Hızal
28.07.2006, 11:24
Ntv'nin haberine göre fatih tekke 8 milyon euro karşılığında zenite verilmiş.Yönetim hülle olasılığına karşı,sözleşmeye ''türkiye'de başka takımda oynayamaz''maddesi koydurtmaya çalışıyormuş.Ayrıca marcelinhoyla anlaşmak üzereymiş,yani 3 aydır olduğu gibi.

Emre B.
28.07.2006, 11:28
Bu yönetim Marcelinhoyu alamaz.Bence Mossoroya kaldık

frango
28.07.2006, 11:37
bu yonetım mossoroyuda alırsa helal olsun bunların bişey yapacağı yok transfer donemı bıtmıs bız hala lacaz larla ugrasıyoruz

Travelair
28.07.2006, 11:38
Haydi Fatih gitmiyorum de de şu yönetim bakalım ne yapacak? Göya cebinden yıldız alacakmış PÖH

Mehmet_Mercanlı
28.07.2006, 11:41
Bu yönetim Marcelinhoyu alamaz.Bence Mossoroya kaldık
ŞUKRETMESİNİ BİLELİM bunu bulamayanlar var dimi mesela rize-sıvas-malatya- 'bak bizim beyenmedimiz MAHMET için mılet kapışıyo' bizde bu yönetimle bu tranaferlere alişmalıyız

Mert67
28.07.2006, 11:46
bugün kesin bişeyler olur diyodum.yine hüzün.olmaz olsun böyle yönetim.

serdar61
28.07.2006, 11:51
Allah Hepİmİze Yardim Eylesİn !! Bu YÖnetİmİde BaŞimizdan Eksİk Etmesİn!!!!!!!!!!!

Şenol YİĞİT
28.07.2006, 11:51
Bizim transfer dosyamız falan yok arkadaşlar...bi mossoro takmış gidiyolar!!!

Erbay
28.07.2006, 11:53
Ya sabır...İyice batıyor yönetim.Ne yapacaklarını şaşırdılar.

Mehmet_Mercanlı
28.07.2006, 11:54
bizim TRAFTAR olarak acılen başkan transfer etmemiz gerek... acılen aramızda transfer komıtesi oluşturalım

Emre B.
28.07.2006, 11:55
Kocaeli taraftarı gibi yönetime darbe mi yapsak?

TSelif
28.07.2006, 11:56
bizim TRAFTAR olarak acılen başkan transfer etmemiz gerek... acılen aramızda transfer komıtesi oluşturalım
Onlardan çok daha başarılı olacağımızdan hiç şüphem yok :D

salihismet
28.07.2006, 11:56
Biraz önce Alman kanalinda izledim Marcelinhoyla anla$digimizi söyledi.

Burçak
28.07.2006, 11:57
ŞUKRETMESİNİ BİLELİM bunu bulamayanlar var dimi mesela rize-sıvas-malatya- 'bak bizim beyenmedimiz MAHMET için mılet kapışıyo' bizde bu yönetimle bu tranaferlere alişmalıyız
Şükretmesini çok iyi biliyoruz. Ama biz o saydığın klüplerle bir değiliz. onların hedefi belli bizim hedefimiz belli. biz 4. olup uefaya kaldığımız geçen sezonu tarihimizdeki en berabr sezonlarımızdan biri kabul eden bi camiayız. onlar ise intertotoya gidince sabahlara kadar eğlenen klüpler.

melrok
28.07.2006, 11:59
açıkcası fatih transferi kabak tadı verdi. fatih gitmek istiyorsa gider yoksa kimse zorla zenithe gönderemez. sezon bitmeden gidecem avrupada avrupada diyen fatihe al sana avrupa. sonrasında hüllemi olur güllemi bize ne. fatih sözlerinin arkasındaysa zaten gitmez eziklere, gidersede kimse bana zorla gönderildi demesin. fatihe o demeçleri yönetim verdirmedi kendi verdi. daha önce renkdaşlarda dile getirmiş artık fatihsiz oynamayı, takım oyununu öğrenmemiz gerekir. musa için çok olumlu düşünmesemde ersen bence oldukça yerinde bir transfer. bu adam önceki sezonlarda alsak diye bu forumdada tartışılmıştı yanılmıyorsam. forvet olarak umut ve ersen bu ligden alınabilecek en iyi golcüler arasında ( tabi benim fikrim). gelgelelim başkanın sözüne. bu saaten sonra bana fatihin transfer parası ve Trabzonsporumun tüm gelirlerinin nereye harcandığının hesabını vermek zorundalar. eğer yapılacak transferler fatihin transferinden veya diğer gelirlerimizden yapılırsa bu yönetim Allahından bulsun der başka bir şey demem. Başkan kendi cebinden yıldızı almadığın sürece verdiğin sözü tutun sayılmaz aklından bunu çıkarma

salihismet
28.07.2006, 12:01
Ya sabır...İyice batıyor yönetim.Ne yapacaklarını şaşırdılar.

Bence hic $a$irmadilar, ba$ka bir yönetim olsaydi Fatihi cesarat edip satamazlardi. Bir sürü yanli$lari var ama bu konuda cesaretli haraket ettiler.

TSelif
28.07.2006, 12:02
Yemin ederim tam bir komedi .Az önce biri Marcelinho yattı arkadaşlar Mossoro ya bakıyoz diyor .Şimdi .....:rolleyes: ...offf ne bu yaaa:mad:
Yav bir an önce ne yapılacaksa yapılsın .Millet transfer dönemini kapatıp takır takır maçlara çıkıyo biz hala yok gidecek yok gelecek ..
Yav biz ne zaman ŞAM-Pİ-YON olacağız:(

selçukabi
28.07.2006, 12:04
Budur hocam

Mert67
28.07.2006, 12:05
Manşet Haber

UEFA Kupası'ndaki muhtemel rakiplerimiz kesinleşti
UEFA Kupası’nda İkinci Ön Eleme Turu’ndan itibaren mücadele edecek olan takımımızın rakibi bugün T.S.İ. 14.30’da UEFA’nın İsviçre’nin Nyon kentindeki merkezinde çekilecek kurayla belli olacak. Kura çekimine seri başı olarak katılacak ekibimizin muhtemel rakipleri de belirlendi.

Buna göre, Güney-Akdeniz 1. grubuna alınan takımımız aşağıdaki ekiplerden bir tanesiyle eşleşecek:

FK Hajduk Kula (Sırbistan-Karadağ)
OFK Beograd (Sırbistan-Karadağ)
APOEL FC (Kıbrıs Rum Kesimi)
NK Domžale (Slovenya)
Ethnikos Achnas FC (Kıbrıs Rum Kesimi)

Mert67
iki tane rum takımı var

Mehmet_Mercanlı
TRABZONSPOR hakkındakı tekgercek haber resmisitede yayınlalanan haberdir. başkası yalandır

agahozlu
28.07.2006, 12:07
başkan fatih tekke yi bi şekilde satıp ondan gelen parayla transfer için uğraşıyor,ama daha çok uğraşır seçimden önceki cebindeki paralara ne oldu anlayamadık...

h@msi61
28.07.2006, 12:08
bakalım akşam 18 de vericeğimiz listede marcelinho, denilson ve fatih olucak mı çok merak ediyorum...

selcuk
28.07.2006, 12:10
bakalım akşam 18 de vericeğimiz listede marcelinho, denilson ve fatih olucak mı çok merak ediyorum...
fatih listede garanti cünkü zenit avrupaya katilmiyor böylece gitsede gitmesede önemsiz

agahozlu
28.07.2006, 12:14
eğer bu yönetim Fatih i satarsa onun yerinide doldurmazsa ertesi gün yönetim gidebilir.

Emre B.
28.07.2006, 12:15
Başkan Fatihten gelen parayla yıldız alıp sözümü tuttum der.Sayın başkan Fatihi satıp yıldız almak beceri değildir.Önemli olan Fatihin yanına yıldız almaktır.Fatih gitmeden Marcelinho ve Denilson alırsa çok güzel olurdu

champions
28.07.2006, 12:15
fatihin zorla falan gittiği yok yıllık 4 trilyon kazanacak sadece bunu düşünerek bile gidebilir oraya fatihin tartışılması çok yanlış inşaallah başarılı olurda 1 sene oynadıktan sonra avrupada bi takıma gider kaldığını düşünürsek sezon içinde olacakalrı tahmin edebiliriz kötü oynadığı her maçtan sonra yok aklı avrupada yok mutsuz transfer dönemlerinde gazeteler yine pazarlar eziklere
bunlardan da kurtuluyoruz

LAZİO_curvanord
28.07.2006, 12:17
bu yonetim beni bile transfer edemez annem'den bile isteyemez,kulup dengelerini bozarim:D
hiç umutlanmayın bence lige boyle başlar 10.sırada bitiririz,6.hafta koparız ligden :|

champions
28.07.2006, 12:18
Başkan Fatihten gelen parayla yıldız alıp sözümü tuttum der.Sayın başkan Fatihi satıp yıldız almak beceri değildir.Önemli olan Fatihin yanına yıldız almaktır.Fatih gitmeden Marcelinho ve Denilson alırsa çok güzel olurdu

fatih gitse bile yeri doldurlursa yine çok güzel olur ama onun yerini doldurabilirmiyiz bilmiyorum

UğurB
28.07.2006, 12:18
Arkadaslar ben Fatih'in 7.5 mio Euro ya satilmasina eger Marcelinho ve Denilson alinacaksa sevinenlerdenim. Ayrica Ersen Martin (ben Hasan Kabze'yi tercih ederdim) ve Musa Buyuk de takimin yedek kulubesine katkida bulunur.

Kaleci: Jefferson (Tolga / Ahmet)
Sag Bek: Fatih Akyel (Ufukhan / Feridun)
Sol Bek: Celaleddin ve ya Murat Ocak farketmez
Stoper: Stepanov (yedegi ?)
Stoper: Cagdas (Erdinc)
Orta Sag: Yattara (Musa Buyuk)
Orta Sol: Denilson (Ufuk Bayraktar / Ali Guzeldal)
Hucuma donuk Orta: Szymkowiak (Gokdeniz)
Defansif Orta: Huseyin (Ferhat / Hasan)
Forvet: Marcelinho (Ersen Martin / Ergin)
Forvet: Umut (Cem / Omer Riza)

Bence bol alternatifli oldukca zengin ve izlenmesi keyifli bir kadro. Umut un ileride hucum presi yapmasi ve Szymkowiak ile Huseyin in daha cok kosmasi gerekecek Marcelinho, Denilson ve Yattara nin aciklarini kapamak icin. Cok gol atan bir takim olacagiz eger Marcelinho ve Denilson gelirse....

EmrahYalçınalp
28.07.2006, 12:21
Denilson ve Marcelinho geliceğine ınanmıyorum ama olurda gelırse ersen kadroya bile giremez ama MUSA işyapar ben kendisini cok yakından tanıyorum. 97/98 senesinde b.çekmecede 3.ligte beraber oynamıştık sonra o ist.spora gitmişti

Muhalafet olmak için değil (Cenk zaten gerekeni yapar :D), merak ettiğimden soruyorum.

Musa kimi kesecek?

Yattara?

Fatih Akyel?

Vazgeçtim, haklısın. Yattara bir sezonda en fazla 10 maçta kenara alınamayacak kadar iyi oynar. Mantıklı düşününce, bence de iyi transfer.

LAZİO_curvanord
28.07.2006, 12:22
Arkadaslar ben Fatih'in 7.5 mio Euro ya satilmasina eger Marcelinho ve Denilson alinacaksa sevinenlerdenim. Ayrica Ersen Martin (ben Hasan Kabze'yi tercih ederdim) ve Musa Buyuk de takimin yedek kulubesine katkida bulunur.

Bence bol alternatifli oldukca zengin ve izlenmesi keyifli bir kadro. Umut un ileride hucum presi yapmasi ve Szymkowiak ile Huseyin in daha cok kosmasi gerekecek Marcelinho, Denilson ve Yattara nin aciklarini kapamak icin. Cok gol atan bir takim olacagiz eger Marcelinho ve Denilson gelirse....

Marcelinho fatıhın sol ayağı olamaz,ki ben hiç beğenmiyorum o adamı ki bunun yanında sorunlu bir adam keza denilson ondan beter

geronimo_61
28.07.2006, 12:25
bu yönetimi bize parayla mı verdiler yahuuu
nedir bu yaa dün geceden beri uyuyamadaım forumada korktum girmekten, bir cesaret bakayım dedim. o da neee...

Allahım sen bizlere ihsan eyle yarabbimmm..
mübarek üç aylar hürmetine......

sayın yönetim, sizlere söylemek istediklerimi ortam müsait olmadığı için yazamıyorum ama. kırılan klavyenin parasını da sizden istemem korkmayın
dengenizi bozmayız yaniii

Berat
28.07.2006, 12:29
Muhalafet olmak için değil (Cenk zaten gerekeni yapar :D), merak ettiğimden soruyorum.

Musa kimi kesecek?

Yattara?

Fatih Akyel?

Vazgeçtim, haklısın. Yattara bir sezonda en fazla 10 maçta kenara alınamayacak kadar iyi oynar. Mantıklı düşününce, bence de iyi transfer.

Marcelinho alınırsa ve Denilson alnmazsa (ki bence öyle olacak) Musa'yı ortasahın solunda büyük keyifle(!) izleriz..Orası için almışlardır onu da,oynayabiliyor o mevkide de çünkü..

dün de yazmıştım; hem gereksiz bir transfer, hem de bu adam 2 sene önce 50 bin dolardan daha az bir fark için Ankaraspor'u seçecek kadar hedefsiz bir insan..bu zihniyetin işi olmamalı takımda..

Ayrıca hem Mehmet Yılmazı hem Adem'i vermişken; kat üstüne biraz daha para,gücünü kullan, al Wederson'u..ölür müsünüz böyle bi güzellik yapsanız?

champions
28.07.2006, 12:31
marcelinho ve denilsonu beğenmeyenler için robbenle kakayı alalım gerçi onlarıda beğenmeyenler çıkacaktır

UğurB
28.07.2006, 12:31
Futbol endustrilesen bir oyun. ve Fatih i de satmak cok kotu degil. Marcelinho bir Fatih degil belki ama oyunumuza katacagi boyut farkli. Neden biz 20 yasindaki Ergin'e, 21 yasindaki Cem'e, 23 yasindaki Umut a guvenemiyoruz. 23 yasindaki Fatih Tekke yi satmistik hatirlar misiniz? Lutfen artik genclere guvenelim. Dortmund 18 yasindaki Nuri nin onunu acmak icin Thomas Rosicky i satiyor. Ajax Sneijder'in onunu acmak icin baska oyuncuyu satiyor. Arsenal 18 yasinda Fabregas a paralar dokuyor. Lutfen gencler guvenelim. Onlarin yanina tecrubeli 2-3 oyuncu en dogru model. Denilson, Marcelinho ve Szymkowiak bu genclere cok sey ogretebilir. Denilson ve Marcelinho nun is ahlaklarini sorgulayabilirsiniz. Ama ayni dili konusan hocalari bu sorunu cozemez mi? Fatih Akyel e gelmeden once cok tepki gosterdik. Simdi bizim bir ozur dilememiz gerekmiyor mu Fatih Akyel e. Stepanov 23 yasinda guveniyoruzda, 23 yasindaki Umut a neden burun kiviriyoruz. Fatih Tekke nin Trabzonsporumuzun onune gecmesine lutfen izin vermeyin....

halil ibo
28.07.2006, 12:32
Tüm transfer sezonu boyunca yapamadığı atakları son 2 gün içinde gerçekleştiren yönetimi ayakta alkışlıyorum.Sultan Süleyman'a kalmayan dünya sizede kalmayacak.Trabzonspor'umuz zarar görecek olsa bile süreniz dolmadan önce görevi bırakacaksınız.Çünkü sizin görevi bırakmanızla oluşacak zarar kalmanız halindeki zarardan daha az olacaktır.

tsmaniac
28.07.2006, 12:35
şu fatihi bari fenere kaptırmayalım ben onada razıyım, tamam şampiyonlukta önemli değil yeterki fatihi o sarı lacivert adi formanın içinde görmeyeyim

LAZİO_curvanord
marcelinho ve denilsonu beğenmeyenler için robbenle kakayı alalım gerçi onlarıda beğenmeyenler çıkacaktır
fatih tekke'yi satıp bir yerleri kadayıfa donmuş problemli adamları sevmiyorum

satma fatihiyi al bunları okey derim,onu atayda yapardı özkan sümerde yaprdı gökdenizle fatihiyi satıp yıldız ki halen daha o adamlara yıldız demiyorum(geçmişlerinde sadece yıldızdılar)

sergende yıldız ozaman?

sarman61
Arkadaşlar trabzonsporumuz un alacağına inandığım 2 oyuncusu için wallpaper yaptım umarım beğenirsiniz.

http://img228.imageshack.us/img228/464/marcelinhowalpapercz6.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/781/denilsonwallpaperjg7.jpg

coach
28.07.2006, 12:36
Şimdi birşeyler karalamak istemiyorum fakat acele etmemek lazım imzalar atıldığı zaman elbette bi şeyler yazıcam.

Burçak
28.07.2006, 12:37
albayrak: bizim için para sorun değil. yıldız alacaaaam onu yapacaaam bunu yapacaaam. para için adam satmayııız.

Şimdi bizim Fatihli Ricardinholu Marcelinholu umut bulutlu ... kadromuzun kampta ki çalışmalarını ve nasıl bi taktikle oynamamız gerektiğini konuşmamız gerekirdi. ama fatih gidiyor ve yabancı transferlerimizde ortalarda yok. işte yönetimin başarısı.

champions
28.07.2006, 12:38
manyak olmuşda sayfaya kafayı yedirmişsin

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.07.2006, 12:55

Tekke olmadan bu takım gol mol atamaz, anca UEFA'lık oluruz...

salihismet
28.07.2006, 12:59
Para sorunu olmayan takim yok, Trabzonunda para sorunu var, taraftar olarak cok $eyleri istioruz, Fatih gitmesin, $u gelsin bu gelsin, iyi güzelde takimin seyirci, reklam, ve yayin gelirleri belli, her gelen yönetici cebinden mi ödesin, ödeyenlerde bir gün mutlaka verdigini geri aliyor.
Fatih konusunu hic büyütmemek lazim, onunla hep ayni sistemi oynuyorduk, bir küstümü gol atacagiz diye ugra$ta dur. Takim üzerinde ba$aka etkileride vardi, lider oyunculuk görevini tam olarak yerine getiremedi, bize cani istedigi zaman deyil, gerekli oldugu zaman oynayan oyuncular lazim.

champions
28.07.2006, 13:00
fatih marcelinho takası bence kesinlikle yalan biz marcelinhoyu 2.5 -3 milyon euroya alabilecekken niye 8 milyon euro ya satacağımız oyunucuyu verelim bu kadar mantıksız bi haber olamaz

UğurB
28.07.2006, 13:05
Tekke olmadan bu takım gol mol atamaz, anca UEFA'lık oluruz...
Bunu kabul edelim. Ben sadece bazi oyuncularin standart ortalamalarini yakaladigi durumu dusunuyorum.

Marcelinho (5 ya da 6 sezonda) Bundesliga da 154 mac oynamis 65 gol. 6 sezon desek 11 gol ortalama...
Umut: Ankaragucunde gecen sezon 16 gol... Bu sezon 12 gol desek
Gokdeniz: Ortalama 12 gol
Ersen: 5 gol
Yattara: 7 gol
Szymkowiak: 5 gol
Denilson: 5-6 golde o atar
Kabaca: 57 gol falan bu futbolculardan gelebilir. Gecen sezon bu takim kac gol atmis 54 yanlis hatirlamiyorsam. Tabii diyebilirsiniz ki futbol matematik mi boyle olur. Olmayabilir. Ama bu takimin ben oyunu daha farkli oynayacagini eskisi gibi hucumun tek kanattan ve tikanarak oynanmayacagini dusunuyorum. Ayrica adam eksilten yapisi, cizgilere inme kabiliyeti, rakip defanslarin surekli dikkatli olma cabasi icinde yapacagi hatalar rakamlari daha da arttiracaktir.

gerçekefsane
28.07.2006, 13:06
Hertha hırvat forvet lakiç'i aldı, 3 yıllık anlaşmışlar

tsmaniac
28.07.2006, 13:06
morallerimiz bozuk bari şu eski habere bakalımda biraz moral bulalım uşağum

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=146319

Mehmet_Mercanlı
28.07.2006, 13:13
ben cumaya gidiyorum
işimiz dualara kaldı biraz dua edim

sulo61gun
28.07.2006, 13:15
la cumaya gitim geldim hala transfer yok mu.O kadar da dua ettim Allah'ım sen bu yönetime akıl fikir ver diye.

Özkan Erdem
28.07.2006, 13:17
Hertha hırvat forvet lakiç'i aldı, 3 yıllık anlaşmışlar
Yok artık.. Bu nerden çıktı ya

LAZİO_curvanord
28.07.2006, 13:18
denilson

05-06 bordeaux 31maç 3 gol

marcelinho

05-06 hertha berlin 32maç 12 gol

gerçekefsane
28.07.2006, 13:18
galatasaray / mlada - valeranga maçının galibi ile oynayacak

Fenerbahçe / metalurg- D.kiev maçının galibi :)

Jackdaniels
28.07.2006, 13:21
Marcelinho ve denilson bugün saat 6 ya kadar verilecek olan uefa listesine yazılacakmış sanırım eğer bu doğruysa rüya takım oluruz valla alemde bi real madrid bide biz :)

tsmaniac
28.07.2006, 13:27
fatih tekke olmadıktan sonra isterse ibrahim toraman gelsin nolacak

Jackdaniels
28.07.2006, 13:28
İbrahim toramanmı? (hahahahahahahahah) ronalda zidane falan demek istedin sanırım :)

LAZİO_curvanord
28.07.2006, 13:30

+1967

aynen

sulo61gun
28.07.2006, 13:37

la gene güldürdün beni bayılıyorum sana bi stand up programı yapsana sen.

cınar#7
28.07.2006, 13:39
sonunda dogru transferler yapıldı zaten F.Tekke kalırsam yararlı olmam demişti oda istedigine ulaştı bizde Marcelinho we Denilson gibi 2 dunyaca unlu yıldız aldık + ersan martin gibi forvet aldık şimdi şampiyonluga inanıyorum işte

poetricus
28.07.2006, 13:39
Marcelinyo ile Denilson o kıyafetlerle dolaşır mı bilemem ama böyle giderse o vaziyette çok kişi dolaşacak Trabzons sokaklarında!

Burçak
28.07.2006, 13:40
demek bu dosyayida açtik...

bu konu Allah bilir kaç sayfa kaç mesaj kaç tartisma kaç balon haber görecek?...

ama yalniz 4-5 transfer görecek!...

haydi hayirlisi....

yine hüzünlü bitecek bir sayfa olmamasi temennisi ile baslayalim o zaman.

İşte bu başlık ilk açıldığında ilk sayfadaki mesajlardan sadece 2 örnek. Yine aynı son. :mad:

sulo61gun
28.07.2006, 13:43
Marcelinyo ile Denilson o kıyafetlerle dolaşır mı bilemem ama böyle giderse o vaziyette çok kişi dolaşacak Trabzons sokaklarında!
bu da iyiydi.bu forum hep stand up zaten

AyhanPe
28.07.2006, 13:43
Marcelinho ve denilson bugün saat 6 ya kadar verilecek olan uefa listesine yazılacakmış sanırım eğer bu doğruysa rüya takım oluruz valla alemde bi real madrid bide biz :)

kendimizi cok sartlandirmayalim marcelinho ve denilson a yoksa hayal kirikligi yasariz yine.bence ikisinide almayabilirler hic belli olmaz..

yaranozlu
28.07.2006, 13:48
marcelinhoya hiç gerek yoktu. gerçi hala kesin değil ama ortasahada oyun kurucu oyuncumuz(10 numara derler ya) yok. Alex ayarında birini almalıydık. denilson transferi süper, artık sol kanatta da yattara ayarında bir oyuncu var, bu şekilde kanatlardan etkili geliriz de golleri, kim atacak. maalesef ne Umuta ne de Ersen Martine güveniyorum.... inş. fatihi aramayız...

Altan 61
28.07.2006, 13:49
ERSEN MARTİN VE MUSA BÜYÜK GELİYOR
Fatih Tekke'yi Rus ekibine veren bordo-mavililer, Ankaraspor'da forma giyen Ersen Martin ve Musa Büyük ile anlaşma sağladı. Bordo-mavili yönetim bu iki oyuncuya karşılık, Ankara ekibine Mehmet Yılmaz, Adem Koçak ve Djokaj'ı verdi.

MARCELİNHO’DA SONA DOĞRU
Trabzonspor yönetimi ayrıca Hertha Berlin'de forma giyen Marcelinho’yu da renklerine bağlamak üzere. Almanya'ya giden bordo-mavili iki yöneticinin 31 yaşındaki yıldız futbolcunun transferini gün içinde bitirmesi bekleniyor.

Fatih Tekke Rusya yolcusu
Trabzonspor, Fatih Tekke’yi isteyen Rusya’nın Zenit takımıyla 8 milyon EURO karşılığında anlaşma sağladı.

Beşiktaş ve Trabzon'da Trashorras iddiası..

İspanya'nın 2. Ligi takımlarından Numancia'da forma giyen İspanyol ortasaha oyuncusu Roberto Trashorras Gayosa'ya Beşiktaş ve Trabzonspor takımlarının transfer teklifinde bulunduğu öne sürüldü..

LAZİO_curvanord
28.07.2006, 13:50
ya biz fatihiyi sattıkmı yüzde yüz?

ben halen daha inanmıyorum açıkçası

bu arada zenit takımın yüzde bilmem kaçı ali şenin değilmi?

ki ali şeninse eğer fatih fenerde demek oluyor

ama ben gene inanmıyorum

Semih Kırsüleymanoğlu
28.07.2006, 13:52
Fatih gitmek istiyorsa.. simdi gitmesi gerek! Yoksa öbür sene adam bedava gider(gerci fatih bunu yapmazda)! Hem öbür sene kimse fazla para vermiyebilir!

Bu denilson ve marcehino dogrusa, Cok iyi is yapmis olur yönetim!!!!!!

Altan 61
28.07.2006, 13:53
Fatih gitmek istiyorsa.. simdi gitmesi gerek! Yoksa öbür sene adam bedava gider(gerci fatih bunu yapmazda)! Hem öbür sene kimse fazla para vermiyebilir!

Bu denilson ve marcehino dogrusa, Cok iyi is yapmis olur yönetim!!!!!!

Ya bence gitsin adam 8 million cok iyi sattik ben kesin gidecem diyordu gelecek sene yoksa ve o zaman bedava gidecekti.Ama keske bir tanidimiz ligde gitseydi bizde izlerdik...

laz_rail_61
28.07.2006, 14:03
Gönderdiğimiz ve gelecek topçular hayırlı olsun gidenin arkasından ah vah etmeninin gelene bu kötü topçu demenin bize bir faydası olmaz

sulo61gun
28.07.2006, 14:04
la bu Trasshoor da nereden çıktı şimdi.abi bu iş boka sarmaya başladı.Bitirin şu transferleri millet kafayı yiyecek yoksa.

champions
28.07.2006, 14:06
la bu Trasshoor da nereden çıktı şimdi.abi bu iş boka sarmaya başladı.Bitirin şu transferleri millet kafayı yiyecek yoksa.
böyle haberlere inanmamak lazım arasıra çıkar böyle aptalca haberler

emre1inci
28.07.2006, 14:13
yok hülle yöntemiyle fatihin fenere gidecegi söyleniyor,bırakın ya yönetim bukadar salak mı ya,herkesin düşündüğünü düşünemiyecekler mi..fener yine babayı alır!!gönlümüz rahat olsun,çok iyi para vermişler,marcelinyoyu alsalar bari,bitanede daha oyuncu aldın mı tamam bu iş ya..

Özkan Erdem
28.07.2006, 14:20
Anca Ersen ve Musa imzalar bugün..

sulo61gun
28.07.2006, 14:20
yok hülle yöntemiyle fatihin fenere gidecegi söyleniyor,bırakın ya yönetim bukadar salak mı ya,herkesin düşündüğünü düşünemiyecekler mi..fener yine babayı alır!!gönlümüz rahat olsun,çok iyi para vermişler,marcelinyoyu alsalar bari,bitanede daha oyuncu aldın mı tamam bu iş ya..

sorun da bu zaten millet artık bu yönetimin salak olduğuna inanmaya başladı yaptığı işler bunu gösteriyor .Şurada uefaya listelerin bildirilmesin 3-4 saat kalmış bizimkiler hem fatihi satmışlar hemde henüz söylenen iki topçuyu almamışlar.alsalar da farketmez çünkü o zaman da fatihin parası ile almış olacaklar ve taraftarı kandırdıklarını zannedecekler.

sarman61
28.07.2006, 14:31
Arkadaşlar Fatih Tekke Kesin olarak gitti. Bunu artık kabullenelim. 2 Yıldız yani marcelinho ve denilson artık aramızda olacak. İnşallah bu 2 oyuncuyu alırlar. O zaman şöyle düşünün 2 tane daha yattara gelecek ve bu adamların çalımları rakip defans oyuncularını ne hale sokacak. İnşallah gelirler.

Erdogdu61
28.07.2006, 14:36
eger marcelinho ve denilson gelsin rakipler yandi, daha yattarayi durduramazken simdi bide bu ikisi yüklenecek... ve takim uyum sorunu yasamaz ise, sakatliklar olmasa biz bu sene kesin sampiyonuz arkadaslar. hayirlisi

Emre B.
28.07.2006, 14:42
Arkadaşlar Trabzonda yönetime yakın olan bir akrabamdan aldığım habere göre Fatih hiç bir yere gitmiyormuş.Bu söylentiler tamamen basının abartmasıymış.Yabancı transferi içinde yarın birşeyler olabilirmiş

Doğan BULAT
28.07.2006, 14:42
Ben hala bu yönetimin denilson ve marcelinho yu alabileceklerini hiç sanmıyorum. Erseni aldılar ya tamam işte..Şimdide çıkıp ortya derlerki; transfer yaptık hem fatihi de iyi satıp kasamıza para koyduk satmasaydık seneneye bedava gidecekti yönetim olarak daha ne yapalım diye pişkin pişkin suratımıza bakıp gülerler. Töbe töbe kafayı sıyırdım bunların yüzünden uf ya :mad:

keles76
28.07.2006, 14:45
arkadaşlar bu ersen martin mehmet yılmaz dan iyimiki bunu aldılar keşke cenki zafer biryolu falan alsalardı bu transfer beni hoşuma gitmedi inşallah fazla para vermezler

Emre B.
28.07.2006, 14:48
Fatih bir yere gitmiyo

selcuk
28.07.2006, 14:49
Fatih bir yere gitmiyo
yemin et gercektenmi

Emre B.
28.07.2006, 14:51
yemin et gercektenmi
Yemin ederim Trabzondaki akrabam yöneticiyle konuşmuş.Akrabamda klübe yakındır.Stadın reklam işlerini yapar

tirabzonli
28.07.2006, 14:53
Fatih bu gidişle Hertha ya takasa gider

TheRapZoNe
28.07.2006, 14:53
Fatih'in gideceğini sanmıyorum bende. Ama inşallah denildiği gibi Marcelinho ile anlaşma sağlanmıştır..

Ayrıca Ersen Martin ve Musa takımıza hayırlı olur inşallah..

Doğan BULAT
28.07.2006, 14:54
ya acaba diyorum yönetim Fatihi satmayacak ama transferde yapmayacak ersenle musayla işi kapatacaklar.. Biz burda fatih satıldı diye sinirden fatih aşağı fatih yukarı diye konuşurken yapılacak yıldız transfer sözünü unutturmak bizi sadece fatih gidiyor söylentileriyle uyutup sonrada fatihi satmadık deyip bize ohhh dedirtcekler bizde kendi kendimize "olsun denilson marcelinho yu alamadılar ama fatihi takımda tuttular ya hella olsun bu yönetme" dicez diye bekliyo olmasınlar..... (

amma salladım ya ama yok yok

ben harbiden iyice kafayı sıyırdım galiba:D

Erbay
28.07.2006, 14:54
Fatih gidip Ersen Martin gelirse perişan oluruz

gvnlp
28.07.2006, 14:57
ersen martin musa nerden çıkıyor. fotofener falan mı okuyorsunuz. ben de fatihin bir yere gideceğine inanmıyorum. ayrıca mehmet yılmaz çok forvet var diye yollandı ersen martin gibi fasülye sırığını ne yapacağız. Şu salak medya da Fatih Tekke nin yakasını bıraksa artık. aramızdan baılarımızın da fatihin gitmesine sıcak bktığını görmek beni üzüyor. Sultanın yerini ne marcelinho ne denilson doldurabilir. Ayrıca fatih avrupada daha iyi bir klübe gitmek istiyorum demişti ukranya 8. sine değil. Yalancı istanbul basınına inanıp yöneticileri suçlamayı yersiz görüyorum. Eğer Sultan satılırsa o zaman hesaplaşırız. Yıldız falan istemiyoruz Türkiyenin en büyük yıldızı olan Sutanımızı satmasınlar yeter.

sulo61gun
28.07.2006, 14:58
Arkadaşlar Trabzonda yönetime yakın olan bir akrabamdan aldığım habere göre Fatih hiç bir yere gitmiyormuş.Bu söylentiler tamamen basının abartmasıymış.Yabancı transferi içinde yarın birşeyler olabilirmiş

LA GARDAŞ bu işin yarını marını yok.akşam listeler uefaya veriliyor ikinci bi rum faciasını bu klüp kaldıramaz.

Punisher-61
28.07.2006, 14:58
yok hülle yöntemiyle fatihin fenere gidecegi söyleniyor,bırakın ya yönetim bukadar salak mı ya,herkesin düşündüğünü düşünemiyecekler mi..
Yorum yok hersey ortada bence

Emorfo
28.07.2006, 15:05
ersen martin musa nerden çıkıyor. fotofener falan mı okuyorsunuz. ben de fatihin bir yere gideceğine inanmıyorum. ayrıca mehmet yılmaz çok forvet var diye yollandı ersen martin gibi fasülye sırığını ne yapacağız. Şu salak medya da Fatih Tekke nin yakasını bıraksa artık. aramızdan baılarımızın da fatihin gitmesine sıcak bktığını görmek beni üzüyor. Sultanın yerini ne marcelinho ne denilson doldurabilir. Ayrıca fatih avrupada daha iyi bir klübe gitmek istiyorum demişti ukranya 8. sine değil. Yalancı istanbul basınına inanıp yöneticileri suçlamayı yersiz görüyorum. Eğer Sultan satılırsa o zaman hesaplaşırız. Yıldız falan istemiyoruz Türkiyenin en büyük yıldızı olan Sutanımızı satmasınlar yeter.

Bu transfer Ankaraspor başkanı Hilmi Gökçınar tarafından doğrulandı...

kolombo
28.07.2006, 15:07
kimsenin yıldız transferi olmucak diye korkusu olmasın sn.ibrahim cevahir olaya el attı dün fotosporda başkana resmen restini çekti ve bir hafta süre verdi...b işi olmuş bilin

Emre B.
28.07.2006, 15:08
kimsenin yıldız transferi olmucak diye korkusu olmasın sn.ibrahim cevahir olaya el attı dün fotosporda başkana resmen restini çekti ve bir hafta süre verdi...b işi olmuş bilin
Fotospor demeseydin olabilir derdim

Doğan BULAT
28.07.2006, 15:09
sevgili gvnlp, bende bunu demeye çalışıyodum.. Farkındamısın sen bile diyosunki yıldız mıldız istemiyorum fatihi satmasınlar yeter.. artık bizi öyle hale getirdilerki artık transferden vazgeçip elimizdeki yıldızlarımızdan olmamak için dua ediyoruz..

Barış BAKIRTAŞ
28.07.2006, 15:10
Resmi siteyi açmıyor acaba transferlerimi ekliyorlar :)

Erdogdu61
28.07.2006, 15:10
hasim sayitoglu baglandi lig tvye, dediki 2 yabanci oyuncu alinacak ama net olarak tarih vermedi. bence listeye bu iki oyuncuyu ekliyecekler ve önümüzdeki günlerde bu transferler bitecek, hayirlisi

kolombo
28.07.2006, 15:11
Fotospor demeseydin olabilir derdimsevgili küçük kardeş ibrahim cevahir dedim kimse onun gıyabında yazı falan yazamaz...sen sanırım cevahiri tanımıyosun

cınar#7
28.07.2006, 15:11
10 numara eksigimiz var bunun için Okocha alınması gerek!!!hazır para varken alsınlar marcelinhonun ve denilsonun yanına kesın şampiyonuz

h@msi61
28.07.2006, 15:12
keşke öyle olsa arkadaşım ama sanırım uefa eşleşmemizi ekliyorlar...

Punisher-61
28.07.2006, 15:13

yok bence Baskanimizin fiyatini 110 binden 80bine düsürdügü jenaratörü takiyorlar

KuĞu
28.07.2006, 15:13
bende şimdi bunu yazacaktım siteye girilmiyo güncelleme var :D uefa haberi olabilir ama

selcjK
28.07.2006, 15:16
ersen ve çağdaş gibi 2 yetenekli adam aldık daha nolsun?

Özkan Erdem
28.07.2006, 15:17
10 numara eksigimiz var bunun için Okocha alınması gerek!!!hazır para varken alsınlar marcelinhonun ve denilsonun yanına kesın şampiyonuz
Okocha Katar ligine transfer oldu

Şentürk
halil şanlı üstüne basa basa yine söyledi denilson ve marcelinho transferleri tamam.

Emre B.
bende şimdi bunu yazacaktım siteye girilmiyo güncelleme var :D uefa haberi olabilir ama
UEFA haberini eklemişlerdi ama.En azından ben gördüm

champions
hasim sayitoglu baglandi lig tvye, dediki 2 yabanci oyuncu alinacak ama net olarak tarih vermedi. bence listeye bu iki oyuncuyu ekliyecekler ve önümüzdeki günlerde bu transferler bitecek, hayirlisi
bende aynı senin gibi düşünüyorum transferler listeye eklenecek haftasonu yda pazartesi getiriler oyunuları aynı günde fatihin işi belli olur
biz bu listeyi bi yerden öğrenebiliyomuyuz

Yako
28.07.2006, 15:19
Tekke ıstedıgı heryere gıdebılsın ya bırakın rahat usagı. +0 yasında mı transfer volisi vuracak. Son sansıdır bu. Senelık 2bucuk mılyon yuro alacak. Bız kac verıyoruz bılıyor musunuz?

Bence gıtsın, yerıne de Ersen martın falan ancak yedek olur; OmerRıza ve UmutBulut var. Ikılı muhtesem oynar, Marcelinho, Denılson ve Yattara ucgenının ortasında. Aha takım hazır. Ilerı 5 lı tamam...

Geriyede OrtaSaha kalecı-defans. Tamamdır. UEFA da kesın gruplardayız...

UğurB
28.07.2006, 15:20
uefa.com yarin yazabilir

cınar#7
28.07.2006, 15:22
Okocha Katar ligine transfer oldu
kaçırdılar adamı işte onun gibi turk pasaportlu oyuncu bulamazsın neyse o bolgede szymek oynar artık.

Burçak
28.07.2006, 15:23
halil şanlı üstüne basa basa yine söyledi denilson ve marcelinho transferleri tamam.
halil Şanlı demişse ben bu transferlerin gerçekleştiğine inanırım. sallama şeyler söylemiyor o.

Şentürk
28.07.2006, 15:25
...................................jefferson...... .........................................

.....musa(f.akyel).............stephanow.......... ...çağdaş.......denilson....

.....yattara.................szymek............hüs eyin..............gökdeniz......

.......................................marcelinho. .........................................

....................................fatih tekke.............................................

bence güzel bir onbir...

Bülent Bayraktar
28.07.2006, 15:26
BN BU YÖNETİM KADAR MAL birilerini görmedim ankara ersen we musaya karşılık 3 adam werdiler mehmet yılmaz ersen den daha iyi ersen kim yaw inş. iyi oynar djokay da gitti tmm ama
NEDEN ADEM KOÇAK GİBİ ADAMI WERİYOSUN !!!!

Barış BAKIRTAŞ
28.07.2006, 15:26
keşke öyle olsa arkadaşım ama sanırım uefa eşleşmemizi ekliyorlar...
Evet UEFA haberi eklenmiş :(

selcuk
28.07.2006, 15:29
...................................jefferson...... .........................................
ufukhan...........stephanow.............çağdaş.... .......murat
..........(gökdeniz).szymek............hüseyin.... ..........
........yattara..............marcelinho.........de nilson...............
..................................fatih tekke.............................................

bu 11 sampiyon olur

Cenkhan
28.07.2006, 15:32
BN BU YÖNETİM KADAR MAL birilerini görmedim ankara ersen we musaya karşılık 3 adam werdiler mehmet yılmaz ersen den daha iyi ersen kim yaw inş. iyi oynar djokay da gitti tmm ama
NEDEN ADEM KOÇAK GİBİ ADAMI WERİYOSUN !!!!

Adem'i burada eleştiren bizdik. Zamanında neden Musa'yı almıyorsunuz diyen bizdik. Başka takımlarda onlarca kiralık oyuncumuz vardı. Bonservisleriyle verilmeleri iyi oldu.

Emre B.
28.07.2006, 15:33
..................................fatih tekke.............................................

bu 11 sampiyon olurAvrupada da başarılı olur

cınar#7
28.07.2006, 15:35
.................................Jefferson........ .....................
ufukhan .............f.akyel ..........stephanov .........murat

..............................huseyin............. ..................
yattara........................................... ............ denilson
............................marcelinho............ ................
....................umut.............. ersan(gokdeniz-cem demir)

agahozlu
28.07.2006, 15:35
Fatih Tekke yi gönderirlerse yaparlar açıklamayı yerine Ersen i aldık diye.hiçşaşırmayın bu açıklamadan sonra

Berat
28.07.2006, 15:37
Valla resmi site hala açılmıyor..Hangi haberi ekliyorlar çok merak ettim..Umarım sadece UEFA kupası haberi olmaz!..

selcuk
bi ark dedi ya gitmiy fatih

Şentürk

bu 11 sampiyon olur

denilson sol begde oynuyor, brezilya milli takımında roberto carlosun yedeği.

Barış BAKIRTAŞ
Umudumu tamamen yitirmek üzereyim transfer filan olacağı yok :(

Yako
Ersen bu takımda ancak yedek kalır.

Kalmıyorsa bu takımın hepsını satsınlar

Berat
28.07.2006, 15:40
Denilson Carlos'un yedeğifalan değil, ortasahanın solunda oynuyor,hücuma dönük bir oyuncu..

h@msi61
28.07.2006, 15:42
Denilson fazlasıyla hücuma dönük bir oyuncu, sol bek filan değil... Yattara gibi bişey..

selcuk
28.07.2006, 15:42
denilson sol begde oynuyor, brezilya milli takımında roberto carlosun yedeği.
orda oyniyabiliyor ama gercek yeri ortasahanin solu ama sagdada oyniyabiliyor

Şentürk
28.07.2006, 15:44
ben denilsonu sol beg olarak biliyorum ve böyle oynadıgı maçlarınıda izledim,ama ortasahanın solunda sagında oynamasına güel bişey çok yönlü futbolcular her zaman iyidir.

champions
28.07.2006, 15:44
koskoca denilsonu solbek yaptınız helal be olmadı defansın ortasına koyalım stepanovla iyi bi ikili olurlar

Bülent Bayraktar
28.07.2006, 15:46
eğer denilson falan alınırsa yattara bunlarla birlikte daha iyi oynar
teşke alsalar

Muhammet_61
28.07.2006, 15:50
-------------------Jefferson-----------------------------

Fatih------Stepanov-------Çağdaş---------Celo

------------Szymek--------Hüseyin-----------------------
Yattara---------------------------------Denilson(Gökdeniz)
-------------------Marcelinho----------------------------

----------------------Umut------------------------------

Arkadaşlar bilindiği gibi szymek orta sahada geriye dönük görev de alabiliyor. Wislada bu bölgede oynayabiliyordu. Bence daha da verimli olur.

Alternatifler: Gökdeniz, Ömer, Ersen, Ferhat, Hasan, Cem, Musa, Murat, Erdinç, Ufukhan, Feridun

Alpayer
28.07.2006, 15:50
Valla resmi site hala açılmıyor..Hangi haberi ekliyorlar çok merak ettim..Umarım sadece UEFA kupası haberi olmaz!..
Ben 9.30dan beri aralıklarla bakıyorum. Site o zamandan beri açılmıyor.
Uefa listesi için son gün olduğundan forumda bugün bi yoğunluk var.
Aynı yoğunluk Resmi sitede de var. Ve resmi site bu yoğunluğu kaldıramadı bence.

Barış BAKIRTAŞ
28.07.2006, 15:52
Yine açılmıyor resmi site ya yoğunluğu kaldıramıyor yada güncelleme var yine :)

cınar#7
28.07.2006, 15:53
işte denilsonun sitesi http://www.denilson.com.br/
marcelinho-denilson-yattara muhtesem 3lu yada 3silahsorler ligin tozunu attırıcaz hele anadolu takımlarına karsı oynadıgımız macları dusunun adamlar hangisine savunma yapıcaklar eskıden bı yattaraya savunma yapıyolardı.

Özkan Erdem
28.07.2006, 15:55
koskoca denilsonu solbek yaptınız helal be olmadı defansın ortasına koyalım stepanovla iyi bi ikili olurlar :D
Hakkaten yani.. Bu adamı yıllardır beğenerek izlerim ancak defansif yönü zayıftır ve hiç solbek oynadığını görmedim.

Yako
28.07.2006, 15:56
O 3 silahsorun oynadıgı takımda kım defans yapacak? orta alanda presı kım yapacak? Onumuze gelen takım orta sahayı ellerını kollarını sallayarak gececek, olan garıbanım jefferson a oalcak...

selcuk
28.07.2006, 15:57
işte denilsonun sitesi http://www.denilson.com.br/
marcelinho-denilson-yattara muhtesem 3lu yada 3silahsorler ligin tozunu attırıcaz hele anadolu takımlarına karsı oynadıgımız macları dusunun adamlar hangisine savunma yapıcaklar eskıden bı yattaraya savunma yapıyolardı.
evet ücüde ortalama 10 gol 10 assist yilda atan oyuncular sadece denilson bunu son 2 yilda beceremedi ama türkiyede beceriri yani sadece bu 3 sayesinde 50 gol atariz
kornerler yattara, denilson frikikler marcello denilson
marcellonun kornerleri boktanda ondan berlinliler öyle diyor

cınar#7
28.07.2006, 15:59
O 3 silahsorun oynadıgı takımda kım defans yapacak? orta alanda presı kım yapacak? Onumuze gelen takım orta sahayı ellerını kollarını sallayarak gececek, olan garıbanım jefferson a oalcak...
olsun 5atarız 4 yeriz zaten jeffersonun gecen sene kurtardıgı dogru duzgun bı pozisyon yok olmadı tek forvet yaparız 2 defansıf orta saha olur;)

eren_61
28.07.2006, 16:01
biz kimi aldık.transfer yaptık mı.ben haberlerden bişe anlıyamadım??

agahozlu
28.07.2006, 16:06
biz kimi aldık.transfer yaptık mı.ben haberlerden bişe anlıyamadım??
kimseyi almadık kimseyi göndermedik.kesin olan birşey var kafayı yemek üzereyiz

Barış BAKIRTAŞ
28.07.2006, 16:10
kimseyi almadık kimseyi göndermedik.kesin olan birşey var kafayı yemek üzereyiz
Evet evet tırlatmaya az kaldıııııı

Erdinç Dilek
28.07.2006, 16:15
muhtemel rakipler belli oldu, aha rakibimiz kıbrıs rum kesimindenmiş hemen resmi sitede ana sayfaya koyalım, amanda aman iyik ide rum takımı çıkmış iyi iyi bizim taraftarı bayağı meşgul eder bu hadi taraftar siz oyalanın biraz daha bu haberle, ohh be transfer beklentileri biraz daha ikinci planda kaldı sabah bomba üstüne bombalar patlıyordu ama ne görüntü ve ne de ses, saat 17.00 kadar mıydı süre liste verilmesi için çok güzel, aferin uşaklar...