PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Berat
18.07.2006, 10:29
Nuri Albayrak; "Transferlerimiz Almanya kampına yetişecek.."
Nasihat: Gerçekleştiremeyeceğiniz sözler vermeyin, yalancı durumuna düşersiniz..

metehan
18.07.2006, 10:46
Nuri Albayrak; "Transferlerimiz Almanya kampına yetişecek.."
Nasihat: Gerçekleştiremeyeceğiniz sözler vermeyin, yalancı durumuna düşersiniz..

Evet tıpkı bundan önceki yönetimlerin düştüğü gibi.

Nihat Güneş
18.07.2006, 10:47
18 Temmuz 2006
Trabzon bir yabancı transferini bitirdi ama açıklamıyor

A.A.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş, hemen hemen gerçekleşmiş bir transferlerinin olduğunu, ancak resmi imza atılmadan ismini açıklamanın yanlış olacağını belirtti.

Altuntaş, bordo-mavili ekibin kamp programında hazırlık maçlarına farklı kadrolarla çıktığını ifade ederek, “Hocamız bir ideal 11 arayışı içerisinde. Aramıza yeni katılan oyuncularla eski oyuncularımızı kaynaştırmak için uğraş veriyor. Trabzonspor'un yeni kadrosu çok genç oyunculardan oluşuyor. Bu amaçla çeşitli hazırlık maçları oynuyoruz” dedi.

Transfer Çalışmalarının devam ettiğini belirten Altuntaş, “Yüzde 99 oranında gerçekleşmiş bir transferimiz var, ancak resmi imza atılmadan ismini zikretmek yanlış olur. Aramıza katılacak iki yeni oyuncuyla lige başlayacağımızı ümit ediyorum” şeklinde konuştu.

son zamanlarda şoyle bir habere o kadar çok ihtiyacımız var kii...

Özkan Erdem
18.07.2006, 11:06
son zamanlarda şoyle bir habere o kadar çok ihtiyacımız var kii...
wagner ve mossoro olduklarından şüpheliyim nedense.. Hala bir süpriz bekliyorum yönetimden. Hala, son bir ümitle:mad:

Mert67
18.07.2006, 11:19
wagner ve mossoro olduklarından şüpheliyim nedense.. Hala bir süpriz bekliyorum yönetimden. Hala, son bir ümitle:mad:
bendede bi ümit var

Muhalif
18.07.2006, 11:37
Bu son dakika ümitleri geçen sene de vardı.. sonu Tomas Jun oldu.. bir sene de tam kadro ile hazırlık kampına başladığımızı görmeden göçüp gideceğiz bu alemden.. kamplar oyuncuları sezona hazırlamak,kaynaştırmak,ekip ruhu oluşturmak v.b için yapılır.. bizde de kamp bittikten sonra transfer yapılır.. bu sene de olmadı.. düz mantıkla görünen geçen seneki kadroya binecek yine yük.. sonradan adam alınsa da uyumu vesairesi derken ilk yarı biter...
Bir romandan hatırlıyorum şöyle bir cümle:

'Babalarınız başka türlüsünü görmemişti.. siz de görmeyeceksiniz..'

Neyse bizim babalarımız şampiyonluk görmüş en azından:)

tirabzonli
18.07.2006, 11:37
Beyler Okocha+Ricardinho ya razımısınız?

champions
18.07.2006, 11:43
okocha katardan bi takımla anlaşmış

Emre B.
18.07.2006, 11:46
Beyler Okocha+Ricardinho ya razımısınız?Ben razıyım

Hekimoğlu
18.07.2006, 11:51
Start mayısta

'Stat projesi'nin ön fizibilite çalışmalarını yaptıran bordo-mavililer 'spor kompleksi' için kolları sıvadı.

Stadı incelediler
Hüseyin Avni Aker Stadı'nın ön fizibilitesini ve taslak çalışmalarını yapan Ballast Nedam firması yetkilileri, statta incelemelerde bulundu. Yönetici Muzaffer Ermiş, "Akyazı sahilindeki kısmı firma yetkililerine gösterdik" diye konuştu.

Sezon sonu biter
Akyazı'da bölge trafik ile Beşirli
Deresi arasında denize 500 metre bir dolgu yapmak sureti ile düşünülen bir alternatif projenin ellerinde bulunduğunu belirten Ermiş, "Mayıs ayı sonunda ortaya somut bir gösterge olacaktır" dedi.bu yönetimin verdiği hiç bir sözün ve tarihin inanılırlığı kalmamıştır.biz daha çok mayısları bekleriz.

Eyüphan
18.07.2006, 12:36
Umutlarımız giderek sona eriyor.

tsmaniac
18.07.2006, 12:45
bu yönetimin verdiği hiç bir sözün ve tarihin inanılırlığı kalmamıştır.biz daha çok mayısları bekleriz.

katulayrum aynen

Emorfo
18.07.2006, 13:00
Arkadaşlar bu başlık Trabzonspor'un transfer başlığıdır son dakika haberlerinin başlığı değil... Alakasız yazılar yapıştırmayalım konuyu dağıtmayalım...

Berat
18.07.2006, 13:18
Wagner ve Mossoro değil de bizleri biraz daha fazla tatmin edebilecek sürprizisimler alınacak diye tahmin ediyorum.. Kim alınırsa alınsın umarım bu saatten sonra takıma katkıları olur.. Ne yazık ki transferin kamptan önce bitirilemediği bir transfer sezonunu daha geride bıraktık..

Travelair
18.07.2006, 13:31
Son Dakika Haberleri kapalı diye buraya takımımdan ve spordan haberler verdim. Burda bir yanlışlık yok

Mert67
18.07.2006, 14:22
Marcelinho-Fatih takası Alman basınında
Almanya'nın başkenti Berlin'de yayımlanan ''B.Z'' gazetesi, Almanya 1. Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin'in Trabzonspor'a Marcelinho'yu verip, Fatih Tekke'yi almak istediğini yazdı.

''Hertha'nın yeni forvet yıldızı o mu olacak?'' başlığıyla verilen haberde, Hertha BSC Berlin'in menajeri Dieter Hoeness, teknik direktör Falko Götz ve takımın profesyonel futbol sorumlusu Michael Preetz'in yaptıkları gizli bir toplantıda, 29 yaşındaki Fatih Tekke konusunda anlaştıkları belirtilerek, Hertha'nın, Trabzonspor'a ''Marcelinho'yu alın, Fatih Tekke'yi verin'' önerisi yapmak istediği ifade edildi.

''Türk bombacısı'' olarak nitelendiren Fatih'in, Türkiye'de bir megastar olduğunu ve Hertha BSC Berlin'de oynayan milli futbolcu Yıldıray Baştürk ile iyi bir ikili oluşturabileceklerini yazan gazete, Fatih'in son iki sezonda toplam 53 gol attığı hatırlatıldı.

Haberde, Trabzonspor yetkililerinin Hertha'nın bu teklifine henüz olumlu bakmadıkları, Fatih'in transferinin gerçekleşmemesi durumunda Hertha'nın Salzburg'ta oynayan Vatislav Lokvenc'i almayı düşündüğü kaydedildi.

18.07.2006

Kaynak : AA

Mert67
18.07.2006, 14:24
bnece böyle bi takas yapılması doğru değil

Burçak
18.07.2006, 14:25
hikaye bu haberler yaa. Böyle uydurma bi haber olurmu hiç. Fatihinde okadar açıklamaları ortadayken. Bunlar yine habersiz kaldı sallamaya başladılar anlaşılan..

Travelair
18.07.2006, 14:34
Marcelinho sağlam pabuç değil. Trabzonspor'a gelirse futbolu bile bırakabilir. Bize Kuntz gibi oyuncu lazım. Hatırlar mısınız bilmem

zisinoli
18.07.2006, 16:25
Yıl 2006 ve transfer hatalarıyla geçirdiğimiz onca yılın ardından hala aynı yanlışları yapabiliyorsak ve hiç ders alamadıysak kimse kusura bakmasın şampiyonluk beklemeyeceksin.Sen kuzu ol ben çoban...

Bülent Bayraktar
18.07.2006, 16:36

hemde öyle bir razıyım ki teşke

TSKara61
18.07.2006, 16:43
MOSSORO SAKAT ÇIKTI

Bordo-Mavililerin prensip anlaşmasına vardığı Brezilyalı futbolcu Mossoro’nun sakat çıktığı...

Bordo-Mavililerin prensip anlaşmasına vardığı Brezilyalı futbolcu Mossoro’nun sakat çıktığı ve bu futbolcudan vazgeçilebileceği öğrenildi
6 HAFTADIR OYNAMIYOR
Trabzonspor’un prensip anlaşmasına vardığı Mossoro’nun 6 haftadır sakat olduğu ve idmanlara yeni başladığı ortaya çıktı. Brezilya’da bu transferleri bitirmek için bulunan Faruk Kanca’nın yaptığı detaylı bir araştırmadan sonra Mossoro’nun ciddi bir sakatlığı olduğu bilgisine ulaştığı belirlendi. Yaşanan gelişmeler üzerine Kanca’nın durumu Albayrak’a , “Mossoro 6 haftadır, sakat ve hiçbir maçta oynamadı. Sakatlığı nedeniyle bize fazla bir katkı sağlayacağına inanmıyorum” dediği ve Başkan Aybarak’ı bu transferden vazgeçirdiği öğrenildi.

RİCARDİNHO GÜNDEMDE
Başkan Nuri Albayrak’ın da teknik direktör Lazoroni’yi bilgilendirdiği, Lazoroni’nin bu transferi ısrarla istemesi halinde ise Kanca’nın transfere son noktayı koyacağı kaydedildi. Bu futbolcunun transferinden vazgeçilme ihtimalinin yüksek olması nedeni ile Faruk Kanca’nın Ricardinho ile tekrar temaslara girdiği ve bu futbolcunun fiyatını düşürmeye çalıştığı öğrenildi. Bu transferinde gerçekleşmemesi halinde ise Denilson veya Reinalto ikilisinden birinin Bordo-Mavili kulübe kazandırılacağı öğrenildi.

Taka Gazeteden altıntıdır. Offf inşallah şu Ricardinhoyu alırlarda tüm Trabzon camiası rahat bi nefes alır.

Naim
18.07.2006, 16:49
MOSSORO SAKAT ÇIKTI

Bordo-Mavililerin prensip anlaşmasına vardığı Brezilyalı futbolcu Mossoro’nun sakat çıktığı...

Bordo-Mavililerin prensip anlaşmasına vardığı Brezilyalı futbolcu Mossoro’nun sakat çıktığı ve bu futbolcudan vazgeçilebileceği öğrenildi
6 HAFTADIR OYNAMIYOR
Trabzonspor’un prensip anlaşmasına vardığı Mossoro’nun 6 haftadır sakat olduğu ve idmanlara yeni başladığı ortaya çıktı. Brezilya’da bu transferleri bitirmek için bulunan Faruk Kanca’nın yaptığı detaylı bir araştırmadan sonra Mossoro’nun ciddi bir sakatlığı olduğu bilgisine ulaştığı belirlendi. Yaşanan gelişmeler üzerine Kanca’nın durumu Albayrak’a , “Mossoro 6 haftadır, sakat ve hiçbir maçta oynamadı. Sakatlığı nedeniyle bize fazla bir katkı sağlayacağına inanmıyorum” dediği ve Başkan Aybarak’ı bu transferden vazgeçirdiği öğrenildi.

Taka Gazeteden altıntıdır. Offf inşallah şu Ricardinhoyu alırlarda tüm Trabzon camiası rahat bi nefes alır.

Bu haber inşallah doğru değildir
mesele Mossoronun alınması alınmaması değil ama bu kadar acemeice bir transfer metodu olmamıştır
Yani adamın sakat olduğunu Brezilyaya gitmeden öğrenemiyorlarmı
sorsalardı bana ben söylerdim
yazık çok yazık

TSKara61
18.07.2006, 16:56
Maalesef bu bi gerçekki Trabzon transfer konusunda (Ve diğer birçok konulardada) çok acemi onun için böyle bişe olması beni şaşırtmaz. Zaten profesyonel bi çalışma olsaydı transferler çoktan yapılmıştı.

Travelair
18.07.2006, 16:58
Acemilikten değil kulübün büyümesinden endişe edenler var

Burçak
18.07.2006, 17:09
Farkındamısınız uzuuuuun zamandır olumlu haberler okuyabiliyomuyuz yada olumlu yorumlar yapabiliyormuyuz. ne hale geldik yaa. klübü sıradan bi takım görüntüsüne getirdiler:mad:

emre81
18.07.2006, 17:10
akdeniz oyunlarında olimpik milli takımın ön liberosuydu feridun. o maçlarda gösterdiği başarıdan dolayıda geri çağrıldı. elazığ deplasmanından dönüştü yaptığı davranış neydi? napmış ki?
Akdeniz oyunları değil üniversite oyunlarıydı sanırım ön libero oynayan yine bizim oyuncumuz Muhammed'di Feridun sağ kanat oyuncusu.

Fanatik28
18.07.2006, 17:24
Marcelinho, bütün Brezilyali topcular gibi parayi seven biri. Simdi Hertha`nin antrenmanlarina 9 gün gec katildi. Brezilya`dan haber yolladi, maasina zam istedi. Karsilik bulamadi. Amaci bonservisini bu sekilde düsürüp, Brezilya`ya veya Rusya´ya transfer olmak. 5 sezondan beri Berlin`de. Amaci hedefleri büyük olan bir takimda oynamakti. Ama bunu Berlin`de bulamadi. Biraz disiplinsiz oldugu dogru. Gece hayatina düskünlügü de var. Ama Trabzon`a gelirse, burada o ortam olmayacagindan, bece sorun olmaz.
Su anda bonservisi en cok 2,5-3 Milyon Euroya alinabilir. Eger gercekten yildiz futbolcular almayacaksak, ben Marcelinho`nun alinmasini isterim. Ama bu kadar beklendigine göre, iki yildiz transfer edebiliriz gibime geliyor. Yoksa bu kadar acemilik olmaz yani.

eren_61
18.07.2006, 17:35
ahhh yönetim ahh bizi şaşırtsanda ricardinhoyu alıp getirsen.işte yıldızımız desen ne olur ki????
herkez cevabı biliyoo aslında dengemiz bozulur.zaten denge bozulmazsa yakında taraftar bişreyleri bozacak

Punisher-61
18.07.2006, 18:00
MOSSORO SAKAT ÇIKTI

6 HAFTADIR OYNAMIYOR

RİCARDİNHO GÜNDEMDE
Başkan Nuri Albayrak’ın da teknik direktör Lazoroni’yi bilgilendirdiği, Lazoroni’nin bu transferi ısrarla istemesi halinde ise Kanca’nın transfere son noktayı koyacağı kaydedildi. Bu futbolcunun transferinden vazgeçilme ihtimalinin yüksek olması nedeni ile Faruk Kanca’nın Ricardinho ile tekrar temaslara girdiği ve bu futbolcunun fiyatını düşürmeye çalıştığı öğrenildi. Bu transferinde gerçekleşmemesi halinde ise Denilson veya Reinalto ikilisinden birinin Bordo-Mavili kulübe kazandırılacağı öğrenildi.

Bu Yönetimin Uydurmasi adamla anlasamadilar ve taraftarin tepkisini cekmemek icin bu yalani uydurdular..sen adamin 1ay pesinden kos sonra sakat oldugunu anla..ne güzel be

Burçak
18.07.2006, 18:02
Brezilya dizisi olur bizim bu transfer zamanında yaşadıklarımız .:mad:

Adem CAKIR
18.07.2006, 18:30
Bizde Yedik. 6 haftadır oynamayan bir adamın sakat olduğunu detaylı bir araştırmadan sonra daha yeni öğrenmişler. Ba ba ba ba....

MOSSORO SAKAT ÇIKTI

6 HAFTADIR OYNAMIYOR

RİCARDİNHO GÜNDEMDE

kolombo
18.07.2006, 18:31
Bu Yönetimin Uydurmasi adamla anlasamadilar ve taraftarin tepkisini cekmemek icin bu yalani uydurdular..sen adamin 1ay pesinden kos sonra sakat oldugunu anla..ne güzel beyok abi sakat yaaylardır adam kadroda yok basabas bağarıyorum burda adam kadroda gözükmüyoduyan yokmu aynı şekilde wagnerde iki maçtır oynamıyor.hayrola.

Miraç Atalay Çiftçi
18.07.2006, 18:41
wagner birinde cezalıydı birinde oynatmadılar.

Adem CAKIR
18.07.2006, 18:42
Bizimkiler rica etmiştir transfer öncesi sakatlanmasın diye :) Buda sakat çıkarsa rezil olcez diye :D

yok abi sakat yaaylardır adam kadroda yok basabas bağarıyorum burda adam kadroda gözükmüyoduyan yokmu aynı şekilde wagnerde iki maçtır oynamıyor.hayrola.

Uğurtan
18.07.2006, 18:56
Akdeniz oyunları değil üniversite oyunlarıydı sanırım ön libero oynayan yine bizim oyuncumuz Muhammed'di Feridun sağ kanat oyuncusu.

Evet ön libero oynayan bizim muhammed di ama üniversite oyunları değil akdeniz oyunlarıydı bak bunu doğru hatırlamayabilirim ama sanırım italyada yapılmıştı...

champions
18.07.2006, 19:02
sakatlık haberini yeni öğrenmeleri tam bi komedi tabi eğer doğruysa inanılır gazete kalmadı ne yazıkki burdaki ben dahil çoğu kişi kaç kere yazdık mossoroda bi sakatlık var araştırılsın diye yöneticilere bu foruma sık sık girmelerini tavsiye ediyorum belki işe yarar bişeyler öğrenirler

kolombo
18.07.2006, 19:03
Kahraman Altuntaş, ''Yüzde 99 oranında gerçekleşmiş bir transferimiz var, ancak resmi imza atılmadan ismini zikretmek yanlış olur. Diğer bir oyuncu da yakın bir zaman içinde sonuçlanacak. Aramıza katılacak iki yeni oyuncuyla lige başlayacağımızı ümit ediyorum.'' dedi.
sanmayın ki ismini zikretmek doğru olmaz derken süpriz bi isim olduğunu cümle alem biliyor kim olduğunu o ismin bırakın siyaseti sayın altuntaş kandırır da alırsınız misketlerimizi..

kolombo
18.07.2006, 19:13
ŞAMPİYONLUK İÇİN ALBAYRAK ŞOV
18 Temmuz 2006 Salı | 18:37

ana sayfa

Trabzonspor Yönetimi, Internacionel takımının sol kanat oyuncusu Wagner’in transferinden vazgeçti. Teknik Direktör Sebastiao Lazoroni, bordo-mavili idarecilere,4 isimden oluşan yini bir liste sundu. Başkan Nuri Albayrak, eski yönetimin kararı gereği, futbolculara verilen "iyileştirme" ücretleri dahil, ay sonuna kadar 12 milyon YTL ödeme yapacak.

Trabzonspor Yönetimi, Internacional takımı oyuncuları Wagner ve Mossoro’nun transferinden; brezilya kulübünün bu oyuncuları maç takvimleri gereği 4 Ağustos’dan önce brakmak istememeleri, buna karşın Trabzonspor’un da yeni isimleri 28 Temmuz’da UEFA’ya bildirme zorunluğu nedeniyle vazgeçti.

Radyospor’da Bülent Yüksel ile İmza programına katılan Trabzonspor Basın sözcüzü Zeyyat Kafkas gelişmeyi "Bu oyuncuların transferi bu şartlarda zor görünüyor. Biz de vazgeçtiğimizi ilettik, son sözümüzü söyledik. Bu dakikadan sonra ancak Internacional kulübü’nden (alabilirsiniz) teklifi gelirse olur. Hocamızdan alternatif isimlerle ilgili listeyi aldık. Taraftarımız endişe etmesin. Trasfer edeceğimiz bir oyuncunun tüm giderlerini başkanımız karşılayacak ve bu oyuncu verilen sözde belirtildiği gibi yıldız oyuncu tanımlamasına uygun bir isim olacak" sözleriyle doğruladı.

FUTBOLCULARA 9 MİLYON YTL’LİK İYİLEŞTİRME

Zeyyat Kafkas bu yıl gerek Turkcell Süper Lig’de gerek UEFA Kupası’nda başarıyı çok arzuladıklarını beylirterek "Ay sonuna kadar oyuncularımıza 12 milyon YTL ödeme yapacağız ve bu paranın %75’i iyileştirmeden doğan miktar" ifadelerini kullandı.

RADYOSPOR O LİSTEYİ ELE GEÇİRDİ

Lazori’nin yönetime dört ismi verdi. Trabzonspor yönetimi bu dört futbolcudan ikisini alacağı ve görüşmelerin devam edeceği kaydedildi.

Lazaroni’nin yönetime verdiği isimler ise şöyle:

Wagner: Cruzeiro

Marcio: Palmeiras

Romerito:Goias

Carlos Renato: Flamengo

Haber: Bülent Yüksel

champions
18.07.2006, 19:24
şu saçmalığa bakın eğer doğruysa wagneri 5 ağustosta bedava alacaklarmış
bu durumda mossoroyu almıyoruz demektir çünkü adamların en iyi futbolcusunu bedava al sonrada başka bi futbolcusunu iste bu haber doğruysa
bizim yöneticilerimiz gerçekten amatör işler yapıyolar wagnerin sözleşmesinin bittiğini şimdimi öğrendiler

bu arada mossonun alternatifleri
1-cruizeirodan wagner ferreira
2-palmeiras marcio miranda
3-goiastan sabrinho bilmem ne

2 gün önce yazmıştım bu isimleri radyospor şimdi ele geçirmiş ...

kutoz
18.07.2006, 19:26
Size yıldız vaad edemem ama emin olun takımın eksik noktalarına yapacağım transferler, kesinlikle kampa katılırlar.

Yazık yazık hemde çok yazık... Atay Aktuğ yönetimi yerden yere vuruldu, transfer fiyaskosundan dolayı. Nasıl olurda bundan ders alınmaz. Bu taraftarı kandırmaya, oyalamaya, Trabzonspor'u kart vizit olarak kullanmaya kimsenin hakkı yoktur.

1-2 gün, 48 saat, gelecek hafta başı transferler bitecek türünden söylemlerle günlerce uyutulduk. Hala daha umut ediyoruz, "acaba olur mu"... Gözümüzün içine baka baka herhalde bize yalan söylemezler diye. Oysa, Trabzonspor'un kronik sorunu bu... Yıllarca yalanlarla uyutulduk. Bir uyanmışızki, şampiyon olmadan 24 yıl geçmiş. Belli ki, bir 25 nci yıl yolda. Geçmiş olsun...

tsmaniac
18.07.2006, 19:31
2 gün önce yazmıştım bu isimleri radyospor şimdi ele geçirmiş ...

bizim başkan alem adam, bunlar yıldız tanımlamasına uyuyosa benim nenemde valenciada oynar

Murat Hızal
18.07.2006, 19:42
Gerçekten yazıklar olsun başka bir şey demek gelmiyor içimden.Yapılan transferlere bakıyorum cem demir,umut bulut,cağdaş,murat ocak.Gerçekci olalım arkadaşlar bu adamlar direk katkı yapabilecek adamlar mı?

Bize iyi bir sol kanat iyi bir ön libero acilen lazım.Ama adamlar halen alternatiflerin alternatifleriyle uğraşıyorlar.

Neden sürekli brezilyadalar.Avrupada futbol oynanmıyor mu,yoksa bu brezilyanın havası ve suyuyla Trabzonun havası ve suyu çok mu benzeşiyor.

Yoksa bizim işgüzar yöneticilerimiz ''Bakın Brezilyadan geleceğin yıldızı bir ismi aldık''diyebilmek için mi böyle bir yola başvuruyorlar.Ne de olsa Brezilyalı adam, nasıl kötü veya faydasız çıkabilir ki? mantığı mı egemen bu işgüzar yöneticilerimizde.

Kamp bitti ortada takıma direk katkı yapcak adam yok.Yüzde 99 bir adamla anlaşmışlar ama ismini söyleyemiyorlar, resmi imza atılmadan.Çocuk mu kandırıyorsunuz, yüzde 99 ne demek,sen neye göre hesaplıyorsun bu yüzde 99'uda böyle saçma bir açıklama yapabiliyorsun.Neymiş iki futbolcuyuda lige yetiştirmeyi ümit ediyorlarmış,bırakın ümit etmeyi biz ümit edelim, siz yapmanız gerekeni yapın!!!

Yapamıyorsanızda yol yakınken dönün geri, bu takım sizsiz çok daha güzel!!

zahido
18.07.2006, 19:49
Farkındamısınız uzuuuuun zamandır olumlu haberler okuyabiliyomuyuz yada olumlu yorumlar yapabiliyormuyuz. ne hale geldik yaa. klübü sıradan bi takım görüntüsüne getirdiler:mad:
Kulübün başıında atay aktuğ varkende sıradan bi takım gorüntüsü veriyoduk özellikle transfer konusunda.. Son gelen 2 yönetimde öncelik transferde dedi ve yapılamadı.. anlamıyorum transfer yapmak gerçekten bukadar zor mu yanii?

Ben faruk kancanın şuanda brezilyada olduğuna inanmıyorum.. Bu haberlerin hepsi asparagas.. hepsi sallama..

Selman
18.07.2006, 19:53
Yazık ya gerçekten yazık.Bunlara hatırlatmazlar mı yönetime geldiğinizde böyle böyle söz verdiniz diye.

Bizim oralarda sözün ağızdan çıkdığını unutuyor sanırım sayın ALBAYRAK...

zahido
18.07.2006, 20:14
Quote:
Originally Posted by Garrincha
I would go with Dida, Cicinho (Daniel Alves), Juan, Lucio and Fabio Aurelio (Adriano/Maxwell); Renato (Fabio Rochemback), Ze Roberto (Thiago Motta), Daniel Carvalho (Mancini) and Kaka; Robinho and Adriano.

Yes, I left Ronaldinho Gaucho on the NT's bench, which is where he belongs based on how he plays for the NT.

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yeah I forgot about Renato,I dont think any coach will have the balls to bench Ronaldinho and risk lose a game,it just wont happen,may be he can be bench later on but he will start ,no matter who coaches.and that is reality.

Inter officially signed Maicon and Maxwell yesterday

I thought Mozart died in 1791

bu adamların bahsettiği renatoyla bizim renato aynı mı acaba?

Cyzio
18.07.2006, 20:34
Ben epeydir forumu takip edemiyorum. Esrarengiz bir Pelikan (ya da Filika) vardı. Bu başlıkta kulağa hoş gelen haberler veriyordu. Ne oldu ona?

tsmaniac
18.07.2006, 20:58
Quote:
Originally Posted by Garrincha
I would go with Dida, Cicinho (Daniel Alves), Juan, Lucio and Fabio Aurelio (Adriano/Maxwell); Renato (Fabio Rochemback), Ze Roberto (Thiago Motta), Daniel Carvalho (Mancini) and Kaka; Robinho and Adriano.

Yes, I left Ronaldinho Gaucho on the NT's bench, which is where he belongs based on how he plays for the NT.

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yeah I forgot about Renato,I dont think any coach will have the balls to bench Ronaldinho and risk lose a game,it just wont happen,may be he can be bench later on but he will start ,no matter who coaches.and that is reality.

Inter officially signed Maicon and Maxwell yesterday

bu adamların bahsettiği renatoyla bizim renato aynı mı acaba?

gaşım brezilya liginde 5363476464 adet renato vardır

Berat
18.07.2006, 22:47
Bir de bu ne :D

Emre B.
18.07.2006, 22:51
Bu yönetim bizi delirtmeye mi çalışıyo?

Adem Erdoğan
18.07.2006, 23:16
%99 halledilmiş ama ismi imzaq atılmadan açıklanmayan bi transfer varmışl.haberi olan varmı kimdur o.

Lucreto
18.07.2006, 23:19
%99 halledilmiş ama ismi imzaq atılmadan açıklanmayan bi transfer varmışl.haberi olan varmı kimdur o.
İsmi açıklanmadı ama emin ol kimi alırlarsa alsınlar ismi o alınan kişinin ismiyle aynı olacaktır.

Adem Erdoğan
18.07.2006, 23:19
inşallah uefada gruplara kalırız yoksa geçen seneki filmin 2 sini bu senede izleriz.

since1967_
18.07.2006, 23:25
kim olacak sabrı taşmış taraftarı biraz daha oyalamak için atılan palavradur.

Miraç Atalay Çiftçi
18.07.2006, 23:40
inşallah uefada gruplara kalırız yoksa geçen seneki filmin 2 sini bu senede izleriz.

gecen seneki filmin devamı oynuyor...
10 temmuz itibari ile sinemalarda...
yoksa izlemediniz mi ?

degok
18.07.2006, 23:56
Aga bu nasıl iştir anlamadım. Neden hep bizim transferler % bilmem kaç halledilmiş olur da işin sonunda bu transfer hiç gerçekleşmez.
En son Sadri Şenerden beri transfer sezonunun ilk günü yapaçağımız transferlerin tamamına imza attırma olayımız olmadı. Hep planlar hep % ler. Bir gün isyan edeceğiz ama dur bakalım

eys_61
19.07.2006, 00:11
öyle görünüyor ki bir seneyi daha beceriksizlik yüzünden heba edeceğiz.kampın sonuna gelinmiş ne eldeki istenmeyen yabancılar (jun halen bizim malımız) gönderilebilmiş ne yeni "yıldız" lar kampa katılabilmiş hatta bu yıldız aday adaylarının (son duruma göre oyuncular bu kategoriye giriyor) uefaya verilecek listeye yetişip yetişemeyeceği bile belirsiz.

kalan kredisini de tüketmek üzere yönetim,verdikleri sözler ağır geldi ne yazık ki

My
19.07.2006, 00:42
DJOKAJA BÜYÜK İLGİ
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/4155.jpg
Trabzonspor'un gözden çıkardığı futbolcu Djokaj'a Teknik Direktör Lazaroni, son günlerde yakın ilgi göstermeye başladı. Lazaroni'nin bu ilgisi kafaları karıştırdı. Sergilenen bu manzara kampta, "Yoksa Wagner gelmiyor mu?" dedikodularına neden oldu. Lazaroni ise, Djokaj için, "Gideceği takıma, hazır gitsin" ifadesini kullandı.

WAGNER BIKTIRDI
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/4182.jpg
2 SAATLİK GÖRÜŞME Trabzonspor'da İnternacionalı Wagner'in transferi adeta Brezilya dizisine döndü. Başarılı oyuncunun transferini gerçekleştirmek için Brezilya'ya giden Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kanca, bu ülkede her gün farklı engelle karşılaşırken, sonunda Wagner'in menajeri ile bir araya geldi. Dün akşam Wagner'in menajeri ile yaklaşık 2 saatlik bir görüşme yapan Kanca, küçük pürüzler dışında her konuda anlaşmaya vardıklarını söyledi.

KARAR VERECEĞİZ Kanca, Wagner'i bu gece Güney Amerika Şampiyonlar Ligi maçında Quito karşısında bir kez daha izleyeceklerini belirtirken, "Bu maça İnternacional kulübü büyük önem veriyor. İlk maçı 2-1 kaybettiler. Ancak bu maçta büyük favoriler. Bu karşılaşmada Wagner'i bir kez daha izleyip kararımızı vereceğiz" diye konuştu. (Karadeniz Gazetesi)

Sevgi
19.07.2006, 00:43
Ben epeydir forumu takip edemiyorum. Esrarengiz bir Pelikan (ya da Filika) vardı. Bu başlıkta kulağa hoş gelen haberler veriyordu. Ne oldu ona?
kendi çapında eğlendi ve gitti.

gerçekefsane
19.07.2006, 01:03
Altuntaş’tan maç değerlendirmesi

SSV Reutlingen maçını değerlendiren takımımızın Almanya Kampı’ndaki kafile başkanlarından Yönetim Kurulu Üyemiz Kahraman Altuntaş, “Takımı iyi bulduk dersek yanlış olur ancak halen hazırlık maçları oynuyoruz ve çoğu maça farklı kadrolarla çıkıp bütün oyuncularımızın performanslarını görüyoruz” dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Altuntaş şöyle konuştu: “Hocamız bir ideal ilk 11 arayışı içerisinde. Aramıza yeni katılan oyuncularla eski oyuncularımızı kaynaştırmak için uğraş veriyor. Trabzonspor’un yeni kadrosu çok genç oyunculardan oluşuyor. Bu amaçla çeşitli hazırlık maçları oynuyoruz. Bu maçlarda önemli olan skor değil, oynanan futbol. Daha da önemlisi lige çok iyi bir başlangıç yapmamız. Ben iyiye doğru gittiğimizi söyleyebilirim. Özellikle defans kurgusunda uyumlu bir işleyiş görüyoruz.”

Transfer konusuna da değinen Altuntaş, “%99 oranında gerçekleşmiş bir transferimiz var ancak resmi imza atılmadan ismini zikretmek yanlış olur. Diğer bir oyuncu da yakın bir zaman içinde sonuçlanacak. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız birkaç ülkede çalışmalarını sürdürüyorlar. Aramıza katılacak iki yeni oyuncuyla lige başlayacağımızı ümit ediyorum” açıklamasını yaptı.

trabzonspor.org.tr

Kırmızı yazıyla yazılan bölüme göre İsim zikretmek yanlış olur diyorsa bu oyuncunun Wagner yada Mossoro olmadığını anlamak mı lazım.

bir kaç ülkeden diyorsa

Pascal'ın olmasını istiyorum. Mansare, Keita olabilir

Colakoglu
19.07.2006, 01:24
Bu hafta sonuna kadar biseylerin olmasi gerekiyo,Kamp cumartesi bitiyo diye biliyorum,ve uefada ön eleme oynayacagimizi ve kadroyuda maclar oynanmadan UEFA ya bildirecegimizi biliyorum...Ve birde hale daha transfer yapamadigimizi biliyorum..yani rezil bi durum icerisindeyiz..

majes
19.07.2006, 02:03
yaw arkadaşlar bunlar oyalama taktikleri!! anlamadınız mı?? Taraftar baskı yapıo ,onlardan biri (ne yazık ki böyle bahsediom çünkü bizden değil bunlar) ortalığı yumuşatıo .. yok işte %99 birin aldık v.s v.s .. sonra öteki çıkıo biz internacionalden büyüküz ;) bize topçulanmızı ne olur alın!! diye yalvarırlarsa alırız ;) gibi açıklama yapıo ve böylece sezon bitimi söylendiği gibi direk katkı yapacak oyuncular ?????? alınıyo ..... ve en sona 3-4 milyon euro klüpden verilerek biri alınıo ... sonra da geçkalındığı için adam takıma uyum sağlayamıo!!! TAM BİR MASAL DEĞİL Mİİ??????????

Oğuzhan Görkan
19.07.2006, 03:11
bu yönetimden bi halt olmaz ümidimi kestim kesinlike desteklemeyeceğim bundan sonra ne olursa olsun!:mad:

o adam yalan söleyecek başa gelecek bizde unutacağız oyle mi...
eğer bir pankart hazırlanacaksa verilen yıldız sözüyle ilgili olmalı her maçta albayrakın gözüne sokulmalı o pankart bunu 2. kez söylüyorum

CAFER ÖZER
19.07.2006, 08:46
Yarını bekleyin Genelde İyi haberler hep cuma günleri geliyor,

Adem CAKIR
19.07.2006, 10:13
eğer bir pankart hazırlanacaksa verilen yıldız sözüyle ilgili olmalı her maçta albayrakın gözüne sokulmalı o pankart bunu 2. kez söylüyorum

Evet bu çok mantıklı. Eğer Albayrak yönetimi gerçek anlamda bir yıldızı kendi cebinden getirmezse (ki zaten ümidimiz kalmadı) her maçta statta yüzüne vuracak bir tezahurat yada pankart olmalı.

Ki bundan sonra kimse tutamayacağı sözleri vermesin, taraftarın dengesini bozmasın...

bordoomavii
19.07.2006, 10:23
eğer böyle giderse başkanı bizim büyümemizi engellemek için birilerinin getirtiğini düşünicem.adam gelip şunu yapıcam bunu yapıcam diyip başkan seçildi.ortada hiçbirşey yok.bizim önümüzü kapatıp bavulunu toplayıp gidicek heralde.

emre81
19.07.2006, 10:25
Yeni bir başlık açma zamanı geldi bence 2006-2007 hayal kırıklıklarımız.

Yönetim bütün icraatleriyle dibe vurdu.

Yıldız transfer sözü verdi yalan oldu.

Transfer sezon başı kampına yetişecekti yalan oldu.

Almanya kampına yetişecekti yalan oldu.

Kontejan yok dye imzalayamıyolardı kontejan boşaldı imzalar atılmadı bu da

yalan oldu.

yalan dolan aldı başını gitti ve hala bazı arkadaşlar sabır bekliyor bu saatten

sonra yapılanlar kaybedilenleri geri getirmez kimse bu yönetime destek

çıkmasın resmen kandırdılar bizi madem böyle olacaktı Atay Aktuğ'un suçu

neydi para harcamadan bende yönetirim bu klübü olay maça gitmekle bitmiyor

sadece. Bu saatten sonra bişeyler yapması da yukarıda bahsettiğim geçmiş

te söylenen yalanların üstünü kapatmaz. Yazık bize ki olesine sevdiğimiz

Trabzonspor söz vermenin ne anlama geldiğini bilmeyenler tarafından

yönetiliyor

geronimo_61
19.07.2006, 10:25
valla söyleyecek ne kaldı bilmiyorum amma velakin sinirler gergin

hemi de çok gerginnn

Mehmet_Mercanlı
19.07.2006, 11:12
Galiba İlk MaÇtan YÖnetİm İstİfa Dİye BaĞran Tek Takim Olucaz...

Yalan 1dehİl 3 DeĞİl 5 DeĞĞİl İlk BaŞlarda AnlayiŞla KarŞiliyordum Ama Şİmdİ Enayi Yerİne KonduĞumuzu Anlamaya BaŞladim .

Mehmet_Mercanlı
19.07.2006, 11:14
Ben BİŞe İstemİyorum Yildizda İstemİyorum Transferde Tek İsteĞİm Adamgİbİ Cİkİp DoĞrulari SÖylesİnler Arik Yeter Kİmseye Guvenİm Kalmadi

DİNÇ
19.07.2006, 11:50
Evet bu çok mantıklı. Eğer Albayrak yönetimi gerçek anlamda bir yıldızı kendi cebinden getirmezse (ki zaten ümidimiz kalmadı) her maçta statta yüzüne vuracak bir tezahurat yada pankart olmalı.

Ki bundan sonra kimse tutamayacağı sözleri vermesin, taraftarın dengesini bozmasın...

Aman kardeşim dengeleri bozmayacak bir yıldız arıyorlar ya aslında böyle bir yıldız var...Ama dünyaya uzaklığı 2 Milyon ışık yılı...Gelmesi uzun zaman alacak...
Bu yüzden bekliyoruz....

serdag
19.07.2006, 11:55
Şu karadeniz havzası bize yetmiyormu ki biz sürekli okyanusun ötesinden buralara topçu getirmeye çalışıyoruz. Adam buranın havasını bilmez balığını bilmez suyunu bilmez dilini kültürünü bilmez. Sonra bekle de dur uyum sağlasın diye. Gürcistanın , ukraynanın , beyaz rusyanın en iyi topçularını almak varken ne diye brezilyanın vasat topçularına göz koyarız. Sinirlenmiyorum diyorum ama elimde değil.

bahadır2561
19.07.2006, 12:05
sinrde kalmadı gerile gerile...

Aslıhan
19.07.2006, 12:07
artık bir trasfer dosyamız olduğuna da inanmıyorum :mad: :mad:

champions
19.07.2006, 12:25
yıllardan beri trabzonsporun başarısızlığının en büyük nedeni yabancı transferinde yapılan yanlış değil berbat seçimler bunu herkes biliyo şimdiye kadar ben 6 yabancının da takıma maksimum katkı sağlamsını bırakın gelen yabancılar yedek bekliyo saçmalığa bakın zaten 6 kontenjan var bunu olabildiğince üst düzey oyuncularla doldurulması gerekiyo yerli oyuncularımın
yeterince iyi olduğunu düşünüyorum ne zamanki 6 yabancımızda kaliteli olursa işte o zaman başarılı olabiliriz

Ozan
19.07.2006, 13:33
ya ben hala umut var diyorum ama şüphelenmeye başladım bende :( . inşallah yönetim iyi bir transfer yyaparda hepimizi yanıltır ...

Jackdaniels
19.07.2006, 13:41
Yaw arkadaşLar bu kadar yönetime yüklenmeyin benim aldığım sağlam kaynaklara göre ruud van nistelrooy ve ronalda ile %99 oranında anlaşılmış orta sahanın solunada philip lahm büyük ölçüde düşünülüyo ama başkanın kakayı alalım ısrarı yönetimle anlaşmazlığa düşmesi bu transferi askıya almaya neden oluyomuş...(bana bunu yazdırdınya yönetim heLaL oLsun sana)

Cenkhan
19.07.2006, 13:43
Yaw arkadaşLar bu kadar yönetime yüklenmeyin benim aldığım sağlam kaynaklara göre ruud van nistelrooy ve ronalda ile %99 oranında anlaşılmış orta sahanın solunada philip lahm büyük ölçüde düşünülüyo ama başkanın kakayı alalım ısrarı yönetimle anlaşmazlığa düşmesi bu transferi askıya almaya neden oluyomuş...(bana bunu yazdırdınya yönetim heLaL oLsun sana)

Son dakika haberleri başlığı aynı tarz muhabbetler yüzünden kapatılmıştı.

Alpayer
19.07.2006, 13:44
ya ben hala umut var diyorum ama şüphelenmeye başladım bende :( . inşallah yönetim iyi bir transfer yyaparda hepimizi yanıltır ...
Bu saatten sonra kimi alırsa alsın yanıltacak birşey olmaz.Kamp bitti artık.

Jackdaniels
19.07.2006, 13:49
Cenkhan sorun değil bu başlığıda kapatırLar o zaman zaten ortada transfer yokki dosyasıda oLsun...

Y.Sert
19.07.2006, 13:50
yönetimi eleştirenlere hak veriyorum.bende eleştiriyorum.
ama yönetimle dalga geçenlere..saçma sapan yazı yazanlarada sinir oluyorum..
ne yapmaya çalıştıklarınıda anlayamıyorum.

Jackdaniels
19.07.2006, 13:51
yomrali73 anlamadığın şeyLer hakkında yoRum yapMa o zamaN arkadaşıM...;)

Mehmet_Mercanlı
19.07.2006, 13:57
bu bizim kaderimiz galıba... olmuyo işte zorlamaya gerek yok.
ben herşeye ramen butakımı cook seviyorum

BAŞKA TRABZON'YOK

Burçak
19.07.2006, 14:13
yabancı kontenjanının dolu olduğunu öne sürerek elinin kolunun bağlı olduğunu söyleyen yönetim Junu gönderdiği halde haaala ne yi bekliyolar anlayamıyorum!!

UğuR
19.07.2006, 14:18
yabancı kontenjanının dolu olduğunu öne sürerek elinin kolunun bağlı olduğunu söyleyen yönetim Junu gönderdiği halde haaala ne yi bekliyolar anlayamıyorum!!

Dengeleri bozmayacak,taraftarı susturacak,mümkünse bedava olacak,ama ses getirecek (bunların hepsi birarada nasıl olacak :confused: ) bir futbolcu arıyorlarda onun için bekliyorlar.

Y.Sert
19.07.2006, 15:12
yomrali73 anlamadığın şeyLer hakkında yoRum yapMa o zamaN arkadaşıM...;)

yazımın senle alakası yoktu..
ama hemen üstüne alınmış.. ve ukalaca bir cevap patlatmışsın. : beni iki cümle için anlayışsız ilan eden sayın saygı değer anlayışlı zat.. senin gibilere bu yönetim az bile yapıyor.

Y.Sert
19.07.2006, 15:17
BMN yönetiminide burdan kınıyorum.... millet trabzon spor yöneticileriyle,başkanıyla dalga geçercesine yazılar yazıyor... hiç bir önlem yok.

zisinoli
19.07.2006, 15:25
BMN yönetiminide burdan kınıyorum.... millet trabzon spor yöneticileriyle,başkanıyla dalga geçercesine yazılar yazıyor... hiç bir önlem yok.

Kardeş abartmayın, kimsenin birşey dediği yok.Hem bırakında arkadaşlar söylenmesi gerekeni söylesinler.Yönetim ve başkan gereğini yaparsa eğer arkadaşların söylemleri değişir elbet. Herkes işini yapacak ve sözünde duracak. Daha transfer sezonu bitmedi hala zamanları var. Umut ile bekliyoruz.

Lucreto
19.07.2006, 15:28
Ben de Trabzonspor Başkan ve Yöneticilerini kınıyorum. Aylardır milyonlarca taraftarı oyalayıp, enayi yerine koyuyorlar.

Y.Sert
19.07.2006, 15:48
Ben de Trabzonspor Başkan ve Yöneticilerini kınıyorum. Aylardır milyonlarca taraftarı oyalayıp, enayi yerine koyuyorlar.

KINAMAK SERBEST.onları bende kınıyorum.. ama dalga geçmek hiç hoş değil...

ahmetturk
19.07.2006, 15:55
Kesinlikle transfer yapılacak ama inşallah çok iyi bir orta saha oyuncusu olur.

bahadır2561
19.07.2006, 16:09
Kesinlikle transfer yapılacak ama inşallah çok iyi bir orta saha oyuncusu olur.
hafta sonuna kadar yönetim ya patlatır bombayı yok eger olmazasa kendileri patlar....

Travelair
19.07.2006, 16:10
KINAMAK SERBEST.onları bende kınıyorum.. ama dalga geçmek hiç hoş değil...

Ama onlar bizle dalga geçiyor, ve evet hiç hoş değil

Punisher-61
19.07.2006, 17:06

sana mi kaldi?? BMN yönetimi isi iyi yapiyor.. bosversene sen..

Yönetim gercekleri görmüyor... biz onlara dalga gecmiyoruz..asil bizimle dalga gecen Yönetim

ahmetturk
19.07.2006, 17:13
sana mi kaldi?? BMW yönetimi isi iyi yapiyor.. bosversene sen..

Yönetim gercekleri görmüyor... biz onlara dalga gecmiyoruz..asil bizimle dalga gecen Yönetim

:) evet BMW iyi çalışıyo

Punisher-61
19.07.2006, 17:16
Bugün Alman Gazeteleri ilk kez Trabzonspor ile ilgili bir haber sundu...
Trabzonspor marcelinyo icin 1,9 Milyon önerdi ama hertha 3 Milyon istiyor.. ama hertha berlinin marcelinyoyu kesin satmak istedigi icin indirime gidebilirler.. cünkü su ana kadar sadece Trabzonspordan teklif gelmis

Ozan
19.07.2006, 17:20
off ya yönetimde söz verdi alsınlar şu marcelinho yu işte biraz paraya kıyıp . zaten satmak istiyormuş adamlarda . daha nasıl fırsat olsun ...

tsmaniac
19.07.2006, 17:20

imza + 1 + helal

Punisher-61
19.07.2006, 17:50
su anki durumumuzu görende bunlar Real Madridden Beckhami almaya calisiyorlar sanacak

Emorfo
19.07.2006, 17:56
Sürekli her gün aynı şeyleri yazıp söylenerek ve ya yönetime laf geçirmeye çalışacak transferlerin gerçekleşeceğini sanmıyorsunuz herhalde...

kuzey_lee
19.07.2006, 17:59
bakarsınız ülker grubu bize juventus'tan nedved'i getirmiş..

olmaz olmaz demeyin,olmaz olmaz..

emre81
19.07.2006, 18:09
Sürekli her gün aynı şeyleri yazıp söylenerek ve ya yönetime laf geçirmeye çalışacak transferlerin gerçekleşeceğini sanmıyorsunuz herhalde...

Ben hakikaten anlamıyorum bu muhabbeti ya yanlış görülen şeyler eleştirilmeyecekse neden var bu forum. Tabiki eleştireceğiz doğruyu bulana kadar ve tabiki farklı fikirler farklı doğrular olacak. Ama herkesin hem fikir olması gereken bir konu varki kadromuz yetersiz transfer lazım ve şu an itibarıyla transfer için çok geç kalındı.

Taner Gündoğdu
19.07.2006, 18:11
ya bu marcelinho ya bizden başka talip yoksa ve herta berlin bu adamdan "kurtulmak" istiyorsa biz niye alıyoruz? biz hayır kurumu muyuz? biz atık deposu muyuz? hala bu adamın alınmasını bekleyen yada isteyen var mı? varsa bana niye olduğunu bir izah etsin çok merak ettim...

Punisher-61
19.07.2006, 18:58
ya bu marcelinho ya bizden başka talip yoksa ve herta berlin bu adamdan "kurtulmak" istiyorsa biz niye alıyoruz? biz hayır kurumu muyuz? biz atık deposu muyuz? hala bu adamın alınmasını bekleyen yada isteyen var mı? varsa bana niye olduğunu bir izah etsin çok merak ettim...

Maqrcelinyo gecen sezon takimdan ayrilmak istedi ve bilerek problemler yaratti takimdan gitmek icin ama hertha yollamak istemedi...ve bu sene marcelinyo kampa tam 10 gün gec geldi ve herthanin marcelinyo ile yollarini ayirma karari aldi

Punisher-61
19.07.2006, 19:01
simdi yarina kadar wagneri bekleyecegiz..ehh diyelimki yarin gelen haber kötü ve wagner gelmiyor..eh o zaman ne olacak??? alternatife mi dönecegiz??..oda yine 2-3 hafta sürer ve tranfser dönemi biter

Oğuzhan Görkan
19.07.2006, 19:20
alternatife döndüğümüz zaman jun gibi bir adam gelir başımıza kalır zarar eder bi türlü satamayız anca kiralayabilirz her sene yabancı kontenjanı sıkıntısı yaşarız nolcak

geronimo_61
19.07.2006, 19:22
abi gerçekleri görüp ders alan adamların yapacağı iş değil ya şu ana kadar yapılanlar
lig sonu beklendi, dünya kupası beklendi, yurtdışı kampı beklendi, kontenjan boşalsın denilid

ama ortada hiç bir şey yokkk,
doğal olarak da taraftar bir nevi kendini rahatlatma yöntemi bulmaya çalışıyor, Sabır kalmıyor
tam 1 ay önce dinlediğimiz marcelinho masalı tekrar önümüzde, söylenen somut bir şey yokkk

ortalık toz duman anlayacağınız

uff canım çok sıkkın yaaaa

geronimo_61
19.07.2006, 19:24
ule noldu benim mesajlar yahuuu 250 tane mesajım çalınmışşş
Allah allah neyse bakalım

noluyor yahuuu

Y.Sert
19.07.2006, 19:27

afferim... böle devam edin..
trabzon yönetimiyle başkanıyla dalga geçin.. zaten siz dalga geçtiniz diye albayrak yarın zidanı getirecek... öbürsü günde limanı trabzon spora bağışlayacak...
bakın anlaşılmayan konu var.. yada ben anlatamadım.. sonuna kadar eleştirin.. meil yağmuruna tutun. hatta bende eleştiriyorum. yanlış yapıyorlar. bunu ben ve sokaktaki herkes biliyor.
ama dalga geçmekle bir yere varamayız. daha beter milletin diline düşeriz.trabzon taraftarı başkanlarıyla dalga geçiyor diye...

artı+++:: kimse lütfen cevap yazmasın bana bu konuda.bana yanlış geliyor.. size göre yapılan dalga geçmeler doğruysa.ki doğru diyorsunuz. amenna. saygı duyarım. hem bmn yönetimide müdahale etmediğine göre bana bok yemek düşer.herkes işine baksın.
saygılar..

ihsanbayram
19.07.2006, 20:06
ya hertha berlin marcelinho yu kovmak istiyor ,alalim su adami artik ,süper futbolcu,yattaradan dahada yaratici,bence cok büyük transfer olur
su andaki piyasada trabzonsporun alabilcegi en iyi futbolcu ,hadi baskan göster büyüklügünü

Cenkhan
19.07.2006, 20:33
Artık liman işini olaya katmaktanvazgeçin beyler, oradan bişey çıkmaz söyleyeyim.
Marcelinho alındığında yıldız sözü de yerine getirilmiş olur ama belki de yönetimin beklediği bir futbolcu var.Wagner gelirse 1 kişilik kontenjan kalıyor çünkü. Bu kadar da yavaş olmak akıl karı iş değil.

selcuk
19.07.2006, 20:35
cumartesi berlin sadece marcellonun intertotodan uefaya ciktirmasini bekliyor ondan sonra satacaklar ins. kaptirmazlar onu

champions
19.07.2006, 20:46
marcelinho eğer almanyadaki futbolunu oynarsa bu takıma çok şey katar ihtiyacımız olan bi bölgeyi en iyi şekilde kapatmış oluruz önemli olan bonservisi ne kadar biz 1.9 milyon vermişiz herta 3 milyon istemiş 2-2.5 milyona bu iş bitirilirse iyi olur

champions
19.07.2006, 20:49
bu akşamki maçı izleyecek olan varsa yarın bizi bilgilendirirse iyi olur

selcuk
19.07.2006, 21:01
marcelinho eğer almanyadaki futbolunu oynarsa bu takıma çok şey katar ihtiyacımız olan bi bölgeyi en iyi şekilde kapatmış oluruz önemli olan bonservisi ne kadar biz 1.9 milyon vermişiz herta 3 milyon istemiş 2-2.5 milyona bu iş bitirilirse iyi olur
o yalan ben höhnesin röportajini izlemisdim 5 den asaga olmaz demisdi simdi td leride gitmesini istedigi icin yine en azindan 3,5 milyon euro isterler ama adamlar illede bir forvet istiyorlar ve paralari yok yani mehmeti bide ömeri ver bide üstüne 2 milyon euro bak nasil hemen kabul eder adamlar fatih olmasa lokvenc diyor salzburg burada paf takima yollamayi düsünüyor lokvenci yollayamasa yani ancak paralari bi lokvence yetiyor

del piero, nedved, buffon juvede kalacakmis

Punisher-61
19.07.2006, 21:37
Hertha berlin taraftar sitesine bi göz attim..Adamlar fatih tekke gibi bir futbolcu bize gelmez diyorlar:))..iste bir kac yorumu sizlerle paylasim dedim:

-Tekke zu Hertha??.. man das wär zu geil.. ich fang schon wieder an zu träumen und werd dann enttäuscht...
-Tekke Hertaya mi?? bu muhtesem olur olur simdi yine hayal görmeye baslicam ve sonrada hayal kirikliginia ugricam..

-Tekke könnte man wahrscheinlich wirklich nur bekommen wenn man ihn mit Marcelo tauscht. Aber wieso sollte Trabzonspor das machen?
-Tekkeyi ancak Marcelinyo ile takas ederek alabiliriz ama Trabzonspor bunu neden yapsin

-Tekke wäre richtig geil, allerdings ist die Wahrscheinlichkeit, daß er zur Hertha kommt wahrscheinlich sehr gering.
-Tekke muhtesem olur ama Herthaya gelme ihtimali cok az

Tüysüzoğlu Onur
19.07.2006, 21:40
öarcelinyoyu istemeyen arkadaslar hangi mantikla istemiyosunuz bilmiyom.yok problemliymis yok öleymis yok böleymis.yattaryabak bakayim o nasil problemli miroblemli ama takimi çosturuyo marcelinyoda olsa bu takim tutulmazz ama dikkat edilmesi gereken bi sey var marcelinyo fatih satilmadan alinmalidir !!!

Burçak
19.07.2006, 21:42
Hertha berlin taraftar sitesine bi göz attim..Adamlar fatih tekke gibi bir futbolcu bize gelmez diyorlar:))..iste bir kac yorumu sizlerle paylasim dedim:

-Tekke könnte man wahrscheinlich wirklich nur bekommen wenn man ihn mit Marcelo tauscht. Aber wieso sollte Trabzonspor das machen?
-Tekkeyi ancak Marcelinyo ile takas ederek alabiliriz ama Trabzonspor bunu neden yapsin

böyle bi transferi yönetimden kimsenin düşüntdüğüne ihtimal vermiyorum. eğer yönetimden yada başka kesimlerden düşünen var ise, onlara en güzel cevabı hertalı taraftar vermiş.

Kasım Hilal
19.07.2006, 21:44
Fatih ile Marcelinho bence denk değil..
Zarar ederiz be..
Hele bir de oynamaz ise o dingil!

champions
19.07.2006, 21:50
fatihle marcelinho takası söz konusu bile olamaz parayla marcelinhoyu alabiliriz
takımdaki en önemli eksiklerden biri uzaktan şut atacak adamın olmaması bu transfer olursa bu eksikte giderilir serbest vuruşta kullanıyo

BDiler61
19.07.2006, 21:55
yine bir bos gun daha sonumuz hayir olur insallah bu filmi daha once cok izledik

tsmaniac
19.07.2006, 21:57
fatih tekke giderse zidanı alsak bile neye yarar

Nadir Bekar
19.07.2006, 22:01
yine bir bos gun daha sonumuz hayir olur insallah bu filmi daha once cok izledik
biz bu fimin bir bölümünü daha bitirdik
daha önümüzde çoook bölüm var
hepside birbirinin aynı
transfer yıldız filan yok boşuna uğraşmayın
burada birbirinizi ve kendinizi yiyip bitirmeyin
sağlığınızdan ve sıhhatinizden olmayın

eren_61
19.07.2006, 22:08
dün yöneticilerden birisi bir futbolcuyla anlaştık ama ismini açıklamıcam resmi mukaveleyi imzalasın görürsünüz gibi birşeyler söylemişti.ne oldu o iş bilen yok mu?

AyhanPe
19.07.2006, 22:20
iyiki aciklamamis

tsmaniac
19.07.2006, 22:31
siz uyumanıza devam edin demiş

Punisher-61
19.07.2006, 22:38
dün yöneticilerden birisi bir futbolcuyla anlaştık ama ismini açıklamıcam resmi mukaveleyi imzalasın görürsünüz gibi birşeyler söylemişti.ne oldu o iş bilen yok mu?

yarin bi pürüz cikar

Travelair
20.07.2006, 00:16
Yeter artık transfer yap yönetim hala aceleye gelip Jun hatasına düşmek istemiyoruz diyorsun. 10 gün sonra Uefa listesi verilecek 15 gün sonra lig açılacak hala aynı sözler bozuk plak gibi. Yeter be!!!

Berat
20.07.2006, 01:27
Internacional'in Libertadores Kupası Çeyrek Final maçı başladı..Hani Tv8 verecekti yahu.. Herneyse; bakalım Brezilya'daki yöneticilerimiz nasıl bir karar alacaklar maçtan sonra.. Eğer gerçekten Wagner'i almaya niyetleri varsa umarım Wagner gol falan atmaz, yoksa "gol attı,fiyat yükselttiler" gibi bir bahane üretebilirler..Gerçi kötü oynasa da başka türlü bi bahane üretirler ya, neyse..

Uğurtan
20.07.2006, 01:37
Internacional'in Libertadores Kupası Çeyrek Final maçı başladı..Hani Tv8 verecekti yahu.. Herneyse; bakalım Brezilya'daki yöneticilerimiz nasıl bir karar alacaklar maçtan sonra.. Eğer gerçekten Wagner'i almaya niyetleri varsa umarım Wagner gol falan atmaz, yoksa "gol attı,fiyat yükselttiler" gibi bir bahane üretebilirler..Gerçi kötü oynasa da başka türlü bi bahane üretirler ya, neyse..

Berat abi vericek ama saat 2 de başlicak bant yani..

Berat
20.07.2006, 01:41
sağol Uğur,az daha uyuyacaktım..Bekleyelim bakalım :)

Uğurtan
20.07.2006, 01:44
bende maçı bekliyorum belki Faruk kanca yı görürüm tribünde diye :))))

Fanatik28
20.07.2006, 01:54
Marcelinho `yu gercekten almak istiyorsak, Berlin Intertoto Kupasi macini oynamadan alsak daha iyi olur. Acaba Intertoto`da oynayan futbolcu uefa`da oynayabiliyor mu?
Marcelinho bizim taraftari, bizde Marcelinho`yu costururuz vallahi.

Özkan Erdem
20.07.2006, 02:00
Marcelinho `yu gercekten almak istiyorsak, Berlin Intertoto Kupasi macini oynamadan alsak daha iyi olur. Acaba Intertoto`da oynayan futbolcu uefa`da oynayabiliyor mu?
Marcelinho bizim taraftari, bizde Marcelinho`yu costururuz vallahi.

Bir sezon içersinde oyuncu sadece bir takım adına avrupa kupalarında mücadele edebilir. İntertoto, uefa, şampiyonlar ligi farketmez. Yani Marcelinho intertoto maçında oynarsa bizim uefa maçlarımızda oynayamaz. Marcelinho olayının uydurma olduğunun farkındayım da bilgi olsun diye yazdım:D

Bu arada bende maçı bekliyorum merakla, iyice bi bakalım bu dillerden düşmeyen wagner'e, gerçi şimdi iyi oynarsa fiyatı katlandı yalanı çıkar, kötü oynarsa da beğenmedik derler.. Yine transfer dönemi, yine psikolojisi bozulan BMN üyeleri.. Allah cümlemize sabır versin..

fetvaci
20.07.2006, 02:07
arkadaslar ben ızleyemıcem nası oynadıını bıze de haber wern tw8 cekmıo:'(

Cabri61
20.07.2006, 02:11
bakarsınız ülker grubu bize juventus'tan nedved'i getirmiş..

olmaz olmaz demeyin,olmaz olmaz..
olmaz çünkü nedved ve del piero takımda kalacağını açıklamış

gerçekefsane
20.07.2006, 02:16
Internacional 2 - 0 LDU de Quito

livescore.com

dk.51 gol sobis :) dk.87 gol W.L.R. Cuesta

Wagner çare olmaz :( Djokaj kalsın daha iyi :( Pascal'ı yada insua'yı alsınlar transferi kapatsınlar :(

Cabri61
20.07.2006, 03:54
ben 55 den sonra izledim.. izlediğim wagner djokaj dan bi gömlek daha üstün..çare mi tartışılır???

TSKara61
20.07.2006, 06:14
Internacional 2 - 0 LDU de Quito

livescore.com

dk.51 gol sobis :) dk.87 gol W.L.R. Cuesta

Wagner çare olmaz :( Djokaj kalsın daha iyi :( Pascal'ı yada insua'yı alsınlar transferi kapatsınlar :(

Insua listedemi???? İnsua manyak futbolcu, ben çok sıkı takipp ediyom. Geçen sezon Boca Juniorsda harikalar yaratıyordu. BJKli Delgadoya 3 basar.

selcuk
20.07.2006, 08:37
insuanin isini borussia mönchengladbach bitirmis bonservis 4 milyon euro diye yaziyor

champions
20.07.2006, 09:37
insuanin isini borussia mönchengladbach bitirmis bonservis 4 milyon euro diye yaziyor
sıradan bi alman kulübü alabiliyosa bizde alabiliriz 4 milyon çok fazla bi para değil hem insua daha 26 yaşında başkan yaşlı oyuncuya para vermeyiz demişti
yaşlı olmayana verecek mi

sermin simsir
20.07.2006, 10:00
wagner beklediğimiz yıldız kesinlikle değil, ancak futbolu bilen ,iyi paslar atan,duran topları iyi kullanan(alex kadar değil) bir futbolcu.Ancak tvden izlediğim için diğer özellikleri hakkında tam bilgi sahibi olamadım.

champions
20.07.2006, 10:06
söylenenlere göre wagner çok iyi bi futbolcu değil daha iyisini alırlar inşallah sadece 2 yabancı lazım bize bu iki futbolcununda çok kaliteli olması lazım sıradan isimler değil başkan brezilyadan 2 futbolcunun alınmasını istemiş bu demek oluyorki yıldız sözü lafta kaldı

Cyzio
20.07.2006, 10:23
-"Sayın başkan, Filanca'yı alabilecek misiniz?"

-"Çok yaşlı; ona bu kadar fazla para verilmez."

-"Peki Falanca'yı?"

-"O çok toy daha... Dur bakalım, bir palazlansın."

-"Bir de Feşmekanca var; o da çok iyi bir futbolcu."

-"İyi bir futbolcu da... Takım içi dengelerden haberin var mı senin? Onu alırsak, denge ne olur?"

-"Peki Edi?"

-"Ohoooo... Onun gibi çok var bizim Trabzon'da."

-"Büdü?"

-"Dünya Kupası'ndan sonra fiyatı 1'e 5 arttı."

-"Concon ne oldu?"

-"O Trabzon şehrine uyum sağlayamaz."

-"Pekiyi Konkon?"

-"Ya, dünyada öyle bir futbolcu yokmuş. Menejerlerin oyunununa geldik, iyi mi?"

-"Pekiyi yerlilere geçelim: Eciş vardı, onu neden almadınız?"

-"Klübünde kaldı."

-"Pekiyi Bücüş?"

-"Tam alacaktık; birden Ankaraspor aldı."

-"Fındık?"

-"Onda, sona yaklaştık."

-"Fıstık?"

-"Başa döndük."

-"Sayın başkan, kafanızda transfer etmeyi düşündüğünüz bir futbolcu var mı?"

-"Var, ama adını açıklayamam. Şu kadarını söyleyeyim: İşini %99 bitirdik."

-"Aman ne iyi."

-"Ama galiba onda da %1'lik ihtimal gerçekleşecek."

-"Anlıyorum sayın başkan. Sizin benden bir isteğiniz var mı?"

-"Dua et de, şu transfer mevsimi kapansın."

kuzey_lee
20.07.2006, 10:42
olmaz çünkü nedved ve del piero takımda kalacağını açıklamış
o zaman gözümüz aydın zidane geliyor..

(şaka değil)

edit1:internacional takımının iyi denilen ortasaha oyuncusunu almak istiyoruz..eee aynı takımın iyi denilen defans oyuncusu bizim malımız değil mi?aynı defans oyuncusu için bi çoğumuz sayıp sövmedi mi?ne büyük çelişkiler içinde bir camiayız allah aşkına

Naim
20.07.2006, 10:54

(şaka değil)

edit1:internacional takımının iyi denilen ortasaha oyuncusunu almak istiyoruz..eee aynı takımın iyi denilen defans oyuncusu bizim malımız değil mi?aynı defans oyuncusu için bi çoğumuz sayıp sövmedi mi?ne büyük çelişkiler içinde bir camiayız allah aşkına
Yaw sen bu zidane masalından hala uyanmadınmı fatih
ha olduda zidane geldi
sana TS formasını almayan en adi olsun

kuzey_lee
20.07.2006, 11:00
Yaw sen bu zidane masalından hala uyanmadınmı fatih
ha olduda zidane geldi
sana TS formasını almayan en adi olsun

ben gelişmeleri söylüyorum olm..gelip gelmeyeceği konusunda en ufak bir yorum yapmadım.

ps: olur da elirse 2 formanı alırım haberin olsun :D

Naim
20.07.2006, 11:06
ben gelişmeleri söylüyorum olm..gelip gelmeyeceği konusunda en ufak bir yorum yapmadım.

ps: olur da elirse 2 formanı alırım haberin olsun :D

Zidane Türkiyeye gelirde Trabzonspor formasyıla oynarsa bende sana Zidane formasını alırım
Ok madem 2 tane istiyorsun 2 tane alırım
zidane Feda olsun

Ozan
20.07.2006, 11:09
sıradan bi alman kulübü alabiliyosa bizde alabiliriz 4 milyon çok fazla bi para değil hem insua daha 26 yaşında başkan yaşlı oyuncuya para vermeyiz demişti
yaşlı olmayana verecek mi

bizim yönetim için 2 milyondan üstü çok geliyor . baksana 3 milyon veremiyorlar 4 milyonu nasıl versinler ! :(

champions
20.07.2006, 11:57
beyler bakın buraya yazıyorum başkan bugün- yarın avrupaya gidiyo dünya kupasındada oynamış bi yıldız oyuncu alacakmış hangi ülkeden olduğunu bilmiyorum inşaallah gerçekleşirde yalancı çıkmam

zisinoli
20.07.2006, 11:57
-"Sayın başkan, Filanca'yı alabilecek misiniz?"

-"Çok yaşlı; ona bu kadar fazla para verilmez."

-"Peki Falanca'yı?"

-"O çok toy daha... Dur bakalım, bir palazlansın."

-"Bir de Feşmekanca var; o da çok iyi bir futbolcu."

-"İyi bir futbolcu da... Takım içi dengelerden haberin var mı senin? Onu alırsak, denge ne olur?"

-"Peki Edi?"

-"Ohoooo... Onun gibi çok var bizim Trabzon'da."

-"Büdü?"

-"Dünya Kupası'ndan sonra fiyatı 1'e 5 arttı."

-"Concon ne oldu?"

-"O Trabzon şehrine uyum sağlayamaz."

-"Pekiyi Konkon?"

-"Ya, dünyada öyle bir futbolcu yokmuş. Menejerlerin oyunununa geldik, iyi mi?"

-"Pekiyi yerlilere geçelim: Eciş vardı, onu neden almadınız?"

-"Klübünde kaldı."

-"Pekiyi Bücüş?"

-"Tam alacaktık; birden Ankaraspor aldı."

-"Fındık?"

-"Onda, sona yaklaştık."

-"Fıstık?"

-"Başa döndük."

-"Sayın başkan, kafanızda transfer etmeyi düşündüğünüz bir futbolcu var mı?"

-"Var, ama adını açıklayamam. Şu kadarını söyleyeyim: İşini %99 bitirdik."

-"Aman ne iyi."

-"Ama galiba onda da %1'lik ihtimal gerçekleşecek."

-"Anlıyorum sayın başkan. Sizin benden bir isteğiniz var mı?"

-"Dua et de, şu transfer mevsimi kapansın."

çok hoş...

hasannuhoglu
20.07.2006, 12:18
sayın yönetim sayın albayrak!!! yetmedimi bizi oyaladıgınız,hergün internete girip bi transfer görmeyi ümit etmekten bıktım artık..sabredin diyosun,gönderdigin yöneticiler transfer komitesi hergün ne iş yapıyo?!!!brezilyaya gideli bir hafta oldu.bu adamlar gidip sadece konusuyolarmı.madem prensip anlasması yapılmıstı orda bi sözlesme imzalatamıymusunuz!!! adamlar macını sözlesme yaptıktan sonrada oynasın bize ne..artık somut seyler görmek istiyorus..büyük trabzon taraftarının ne hatasını gördünüzde böle işkence cektiriyosunuz???!!tomas jun gibi hataya düşmeyelim diyosunus,bu vakitten sonra gelecek adam kötü cıkarsa akıbetinin ondan farklı mı olacagını sanıyosunuz!!! onuda gectik alacaksanız su iki adamı alın da bari biz taraftarlar transfer yaptık diye mutlu olalım ...

Emorfo
20.07.2006, 13:30
Başkan sözlerimin arkasındayım diyor Zidan söylentileri 2 aydır dolşaıyor bir şeyler olacak umarım hayırlısı olur.... kaliteli adam alamazlarsa bu senede boşa gidecek gibi..

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 14:12

(şaka değil)

Zidan gelsin anlımın ortasına zidane ve trabzonsporun dövmesini yaptırıp bir hafta gezmeyen ne olsun..

DİNÇ
20.07.2006, 14:18
Zidan gelsin anlımın ortasına zidane ve trabzonsporun dövmesini yaptırıp bir hafta gezmeyen ne olsun..

Zidane değil Sylvain Wiltord geliyor...

Kaynak Yeni Şafak Erhan Bey...

tsmaniac
20.07.2006, 14:19
zidanla her konuda anlaşılmış, hahahahahhaaaa kanca ufak pürüzleri gidermeye çalışıyomuş, bari siz yapmayın yaa birde bana dalga geçme diyolar, wiltordmuş katula katula güleyrum halınaaaa halınaaaaa, 600 bin dolarlık 3. sınıf topçuyu alamadılar, zidanın ayağına giydiği krampon 600 bin dolardır

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 14:22
Zidane değil Sylvain Wiltord geliyor...

Tamam onada razyım oda gelsin anlımın ortasına dövme yaptırıcam. 10 tane formasını alıcam. Gidicem başkanın elini öpücem. Daha ne yapabilirim :)

admin
20.07.2006, 14:25
zidanla her konuda anlaşılmış, hahahahahhaaaa kanca ufak pürüzleri gidermeye çalışıyomuş

Bu alaycı üslubunuza son vermediğiniz taktirde forumdan süresiz uzaklaştırılacaksınız. Bu durum herkes için geçerli, ciddi olarak tartışma yapmayanlar artık forumda barındırılmayacak, Trabzonspor'la ilgili konularda herkes düşüncelerini öne sürecek, birbirine sataşma, olaylara değil de olay hakkında yorum yapanlara cevap verme, vb. her türlü davranışa ağır yaptırımlar uygulanacak.

tsmaniac
20.07.2006, 14:31
özür dilerim pardons

kuzey_lee
20.07.2006, 14:33

valla ben de pek ihtimal vermiyorum bu transfere ama ülker grubuyla bu konuda görüşmeler sürüyor..ülker grubunun yanında ikna edilmesi gereken bir de zidan var tabi..

Travelair
20.07.2006, 14:38
Zidan Mısırlı oyuncu arkadaşlar Zidane ayrı. Hangisinden bahsediyoruz? Zidan ise olabilir

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 14:39
valla ben de pek ihtimal vermiyorum bu transfere ama ülker grubuyla bu konuda görüşmeler sürüyor..ülker grubunun yanında ikna edilmesi gereken bir de zidan var tabi..
Geçen gazetede okudum Deniz Baykal Zidanı gsye gelmesi için ikna etmeye çalışıyormuş filan.. Bence Zidane futbola dönmesi çok zor dönersede tsye gelmesi çok zor anca çok büyük paralar bu olayı çözer. Şampiyon olmuş kadar sevinirim herhalde Zidane gelirse.
Şimdi bazı arkadaşlar diyebilir şampiyon olmuş kadar sevinilirmi diye. Bizim için müthiş olur bütün dünya basının gözü bize döner diğer yabancı transferleri için büyük refarans olur filan saymakla bitmez..

kuzey_lee
20.07.2006, 14:39
Zidan Mısırlı oyuncu arkadaşlar Zidane ayrı. Hangisinden bahsediyoruz? Zidan ise olabilir

hani şu dünya kupası finalinde kafa atan varya..işte ondan

edit:barış valla her ne kadar futbolu bıraktım dese de 5 milyon usd'yi görünce kararından dönebilir bence..ha 5 milyon usd'yi ona mı başkasına mı verelim derseniz farklı şeler söyleyebilirirm

sermin simsir
20.07.2006, 14:40
Tamam onada razyım oda gelsin anlımın ortasına dövme yaptırıcam. 10 tane formasını alıcam. Gidicem başkanın elini öpücem. Daha ne yapabilirim :)

Bu takımın wiltorda ihtiyacı yoktur, onu alırsak asıl o zaman sokağa para atarız, bu takımın iyi bir oyun kurucuya ve orta saha sol kanada öncelikle ihtiyacı vardır.wiltordu ne yapalım.

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 14:40
Fransa milli takımındaki zidane dir herhalde mısırlı için dövme yapmaya gerek varmı :)

Travelair
20.07.2006, 14:41
Hayır belki bizim yöneticiler onu kastediyordur

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 14:44
ben transferden vazgectim YILDIZ'da istemiyorum tek isteyim

5 YILDIZLI bir stad son teknolojı ile yapilmiş koşu bantsız 4o bin kişilik 24 saat canlı olabilecek uzun yılar kulana bilecek modern bişe

Mayls
Zidane dönerse gercekten süper olur. karsi takimin ataklarini kesiyo oyun kuruyo. ama sanmam

Barış BAKIRTAŞ
Bu takımın wiltorda ihtiyacı yoktur, onu alırsak asıl o zaman sokağa para atarız, bu takımın iyi bir oyun kurucuya ve orta saha sol kanada öncelikle ihtiyacı vardır.wiltordu ne yapalım.
Katılıyorum espirisine söylediğim bir laftı fakat gelirsede lafımın arkasındayım..

tsmaniac
mısırlı olanı bi ara sanırım werder bremendeydi, alınırsa harika olur

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 14:47
anladım sorun bizlerde karadeniz insanında yapimiz böyle galıba bence bidakı secimlerde karadenizli olmayan birini başkan secelim ozaman başarılı olabiliriz galıba

gultekinsurul
20.07.2006, 14:58
Arkadaşlar nedır habu bizım çektuğumuz ula parasız dedik yolladuk paralisi geldi yine yok yine yok. Transfer sezonu bitti neredeyse ama tık yok.
Yine bize hüsran yine esmer güller...
Bunlarında bi şey yapacağı yok. Genel kurul olsun sn, albayrak a hatırlatacağız takım içi dengeleri. Çünkü takım içi dengeler bu sefer onun seçim almasını sağlamaz.

ahmetturk
20.07.2006, 15:03
Pelikan ve Filika nerdesiniz biraz ortalara çıkın da heyecanlanalım bari biraz.

Travelair
20.07.2006, 15:08
Onu bunu bilmem de başkanın karizma sıfırlandı şu an. Şanlı bir transfer yapmazsa ne taraftarın gözünde karizması olacak ne de iş çevresinde büyük ihtimal

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 15:11
..... *YORUMSUZ* .....

ŞANPİYONLUK DUŞUNEN 4 BÜYÜKLERİN TRANSFERLİSTELERİ

f.b= Diego Lugano, r.corlos, Campbell, Thuram, Luca Toni, Trezeguet
g.s= Maniche, Donati, Gallardo, Gravesen, Polansk,
b.j.k= Jorgensen, Lopez, Robert, Gilberto

T.S= Wagner

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 15:12
Onu bunu bilmem de başkanın karizma sıfırlandı şu an. Şanlı bir transfer yapmazsa ne taraftarın gözünde karizması olacak ne de iş çevresinde büyük ihtimal

Hemde çok kaliteli bir oyuncu alması lazım başkanın zaten bu saatten sonra orta sınıf bir oyuncu alırsak takıma alışması en az 1 ay sürer.
Zidane hayal olduğunun herkes farkındadır. Umut fakirin ekmeğidir derler ya öyle bişey işte. Muhakkak vardır aramızda sayısalı tuturursam şöyle olur böyle olur diye hayal kurmalar işte buda böyle bişey zidane gelirse neler yaparız gibi..

Oğuzhan Görkan
20.07.2006, 15:15
mısırlı olanı bi ara sanırım werder bremendeydi, alınırsa harika olur
arkadaşlar fransız milli takımında oynayan materazziye kafa atan zidane dır

geçen sene başında werder bremende oynayan daha sonra mainz a kiralık verilen sezonu orda tamamlayan zidan dır(mısırlıdır)
çok genç ve yeteneklie ofansif yönü iyi defansif yönünü bilemeyeceğim.büyük ihtimalle bahsedilen zidan mısırlı olandır

Mustafa DOST
20.07.2006, 15:18
Arkadaşlar akşam İnternational maçını izleme şansım oldu.Wagner'i alıcı gözle izledim. Allah yardımcımız olsun. Haftalardır peşinde koştuğumuz futbolcu başka türlü olmalı diye düşünüyorum. yıldız futbolcu stadyuma en az 5 bin kişi çekebilmelidir. Trabzon seyircisi kadar, futbolun temaşa tarafı ile ilgilenen bir seyirci topluluğu yoktur. Eğer 32 yaşına merdiven dayamış bir Ricardinho' yu alamıyorsak, transferleri ön hazırlık çalışmasına yetiştiremiyorsak bir yerlerde büyük hatalar yapılıyor demektir.

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 15:20
ŞANPİYONLUK DUŞUNEN 4 BÜYÜKLERİN TRANSFER LİSTELERİ

T.S= Wagner

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 15:22
ŞANPİYONLUK DUŞUNEN 4 BÜYÜKLERİN TRANSFER LİSTELERİ

T.S= Wagner

Burdaki oyuncuların çoğu kafadan atma. Belirtmek isterimki devre arasındaki transfer listemiz (yabancı) kimsede yoktu..

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 15:27
Burdaki oyuncuların çoğu kafadan atma. Belirtmek isterimki devre arasındaki transfer listemiz (yabancı) kimsede yoktu..
BUNLAR ŞUANDA BASINDA GECEN HABERLER VE EN AZ BİRİNİ ALICAK BUNLAR KAFADAN ATMA DEĞİL BİZAR ARAŞTIRIRSAN SENDE GÖRÜRSÜN

poetricus
20.07.2006, 15:29
Ne Dediler Ne Demeliler'e kimsenin uğradığı yok bari yazıyı buraya alayım:

N.A - Evet arkadaşlar, Transferde ne kadar nesafe aldık?

İ.H - Hepsi %99'da duruyor Sayın Başkan.

H.S - Brezilyalılar ne oldu? Faruk'tan bir haber var mı?

N.A - Gittiği günden beri telefonu kapalı başkanım. Bu gece "Acun Firarda" var. Belki rastlarız.

Z.K - Başkanım ortaya attığımız isimlerin hepsi başka takımlara gitti. Taraftara yeni isimler söylememiz lazım.

N.A - Çok haklısın, işlettiğimizi...Pardon ince eleyip sık dokuduğumuz anlarlarsa iyi olmaz. Sezon açılışına Yıldız Tilbe ve Yıldız Kaplan'ı getirsem yıldız sözümü tutmuş olur muyum?

İ.H - Hiç sanmam Başkanım. Önceki yönetim de star alacağım diyip açılşa Star TV'nin kameramanını getirmişti.

N.A - Ee işe yaradı mı peki?

İ.H - Yarasa biz buraya gelebilir miydik Başkan? Delege alaaşağı etti onları.

N.A - Desene durum vahim. Ne yapacağız öyleyse?

Z.K - Ortaya yeni isimler atalım çabuk!

İ.H - İyi de bu insanlar bize inandı biz habire yalan söylüyoruz. Bu ne be!..

H.S - Sen kendi işine bak! Sana ne?

N.A - Kesin kavga etmeyi de bir çare bulalım!

H.S - Başkanım Faruk'u bulup Cibuti'ye yollayalım. Oralarda yıldız futbolcu arıyor deriz. Bir iki hafta zaman kazanırız.

N.A - Ülke adı yetmiyor. İsim lazım, isim...

Çaycı - Başkanım kahveler!

N.A - Ne kahvesi ulan? Kahve kulüp içi dengeleri bozar. Bundan sonra burada çaydan başka bir şey içilmeyecek!

H.S - Geçenlerde BMN'de Cyzio "Bomboko" diye birinden bahsetmişti. O olmaz mı?

Z.K - Salak mısın sen? Orayı herkes okuyor yemezler!

N.A - O kaça?

Z.K - Buldum, buldum!.. Başkanım buldum!

İ.H - Neyi bulduğunu soyunmadan anlatsana! Sen Arşimet değilsin!

Z.K - Deminden beri bir sürü futbolcu ismi geçti. Nasıl fark etmediniz?

H.S - Hıh?!..

N.A - Nasıl yani?..

İ. H - Hıh?!...

Z.K - Ajanslara bir haber geçelim hemen: Cibuti'den Bunebe, Tanzanya'dan Sanane, Nijeryadan Okaça ile görüşme halindeyiz %99 tamam. Arada ufak pürüzler kaldı diyelim.

İ.H - Ebene...

Z.K - Onu alternatifler arasına alalım.

N.A - Hay aklınla bin yaşa Zeyyat! Sayende bir iki hafta daha idare ederiz. Zaten sezonun başlamasına da az kaldı. İbrahim'in dediği adamı da yazın. Yakında lazım olacak!...

İ.H - Ebene...

N.A - Bu arada dışarda neler oluyor nedir bu gürültü.

İ.H - Ebene...

N.A - Onu geç İbrahim, yabancı kontenjanımız dolu...

H.S - Başkanım kalabalık bir taraftar grubu bu tarafa doğru geliyor ellerinde de sopalar var.

N.A - Ne oluyor be?

İ.H - Galiba taraftarın dengesi bozuldu Sayın Başkan.

Travelair
20.07.2006, 15:31
Bence futbolda potansiyeli olan ve kendilerini Avrupa'ya hazırlayan ülkelerden oyuncu almak lazım. Rusya ideal. Eskiden alışmaları daha zor oluyordu ama şimdi dünyaya daha entegreler. Ülkelerinde yeterince kazanmıyorlar sosyal yaşam bizden çok farklı değil kendilerini Avrupa'ya atmaya çalıştıklarından iyi duruma gelebiliyorlar. Fiyatları da iyi araştırılırsa makul düzeyde bulunabilir

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 15:33
BUNLAR ŞUANDA BASINDA GECEN HABERLER VE EN AZ BİRİNİ ALICAK BUNLAR KAFADAN ATMA DEĞİL BİZAR ARAŞTIRIRSAN SENDE GÖRÜRSÜN
Dikkat edersen çoğu kafadan atma dedim. Adı geçen herkes için değil. Siz inanıyormusunuz Trabzonun sadece Wagner ile bağlantıda olduğuna ?

Emorfo
20.07.2006, 15:36
Gülsek mi ağlasak mı bilemiyorum :) beni baya güldürdü...

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 15:37
Sonunda Traftar Kafayi Yedİ İŞte.......

Berat
20.07.2006, 15:38
Zidane gelse ve senede 5 Milyon Dolar verilse (tabi ki ancak spnsor anlaşmasıyla verebiliriz bu parayı..15-20 milyon dolarlık yıldız sözü veren başkanın cebinde kene varmış çünkü,o yüzden elini cebine atamıyor..Cimriliğinden değil yani) , takımdaki oyunculardan hiçbirisi Zidane la aralarında oluşacak maddi uçurumdan dolayı ağzını atıp hiçbirşey söylemez (Fatih Tekke dahil).. Zidane la aynı takımda oynama şerefine erecekler bir de şikayet mi edecekler?

Buna karşın futbola dönme kararı verse bile Türkiye'ye geleceğini hiç tahmin etmiyorum.. Wagner'in de geleceğini tahmin etmiyorum.. Wagner- Zidane arası birşey alırlar işte.. Kimi alırlarsa alsınlar geciktiler,o ayrı bir konu tabi..

Aslıhan
20.07.2006, 15:38
burdaki yazıları okuyunca içim cız ediyo

halimize bakar mısınız kendimizle dalga geçmeye başladık :( :(

her sene aynı terane aynı eziyet :mad:

Miraç Atalay Çiftçi
20.07.2006, 15:43
hayallerin beni hasta eyledi yar yar efendim yar yar tabibim yar yar
hayallerim senden nasıl ayrılır yar yar efendim yar yar tabibim yar yar benim sultanım....

hayallere devam..sonuna kadar inanç...Elbette ki zihni açık,sözü bir insanlar çıkacaktır aramızdan....

Mehmet_Mercanlı
Dikkat edersen çoğu kafadan atma dedim. Adı geçen herkes için değil. Siz inanıyormusunuz Trabzonun sadece Wagner ile bağlantıda olduğuna ?
EVET bende inan mıyorum bencede lazoronı gibi bianda cok gizli transfer yapılıcak ama neye yarar bilmiyorum busaaten sonra alınacak topcu JUN DAN FARKSIZ OLUR jun da kalıtelı biri ama gec geldığı için uyumsorunu cok oldu ve baskı anı oldu bi anda gökdenizin ceza alması fatıhın sakatlığı szyme in sakatlığı butun gözleri onun üstüne dikti ve olanlar oldu
YANI GEÇ KALINDI
bundan sonra kimgelirse gelsin uyunsorunu ve aşırıbaskı baskı normalın üstünde olacaktı buda onun verimini oldukca azaltıcaktır

UğuR
SÜPER ÇOK İYİ YA, Hele Ebene çok iyiydi.Gülsek mi ağlasakmı ?

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 15:51
EVET bende inan mıyorum bencede lazoronı gibi bianda cok gizli transfer yapılıcak ama neye yarar bilmiyorum busaaten sonra alınacak topcu JUN DAN FARKSIZ OLUR jun da kalıtelı biri ama gec geldığı için uyumsorunu cok oldu ve baskı anı oldu bi anda gökdenizin ceza alması fatıhın sakatlığı szyme in sakatlığı butun gözleri onun üstüne dikti ve olanlar oldu
YANI GEÇ KALINDI
bundan sonra kimgelirse gelsin uyunsorunu ve aşırıbaskı baskı normalın üstünde olacaktı buda onun verimini oldukca azaltıcaktır

Ona hepimiz hem fikiriz sanırım. Ama tecrübeli ve kaliteli bir oyuncu olursa uyum sorununu çabuk atlatır gibi geliyor.

#10 Fietra
20.07.2006, 16:19
Zidane gelse ve senede 5 Milyon Dolar verilse (tabi ki ancak spnsor anlaşmasıyla verebiliriz bu parayı..15-20 milyon dolarlık yıldız sözü veren başkanın cebinde kene varmış çünkü,o yüzden elini cebine atamıyor..Cimriliğinden değil yani) , takımdaki oyunculardan hiçbirisi Zidane la aralarında oluşacak maddi uçurumdan dolayı ağzını atıp hiçbirşey söylemez (Fatih Tekke dahil).. Zidane la aynı takımda oynama şerefine erecekler bir de şikayet mi edecekler?

Buna karşın futbola dönme kararı verse bile Türkiye'ye geleceğini hiç tahmin etmiyorum.. Wagner'in de geleceğini tahmin etmiyorum.. Wagner- Zidane arası birşey alırlar işte.. Kimi alırlarsa alsınlar geciktiler,o ayrı bir konu tabi..
Bana kalırsa Zidane gelmesin.

poetricus
20.07.2006, 16:20
Hayallere devam... Sonuna kadar inanç... Elbette ki zihni açık, sözü bir insanlar çıkacaktır aramızdan....

Çok güzel ifade etmişsin. Bu hepimizin ortak inancı olmalı!

Berat
20.07.2006, 16:21
Bana kalırsa Zidane gelmesin.

Allah'tan sana kalmıyor Osman :)

Muhalif
20.07.2006, 16:37

Keşke Osman'a kalsa be.. keşfettiği genc yeteneklerle yıldızlar topluluğu yapardı takımı:)

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 16:48
Osmanda haklı aslında Zidane attığı kafadan dolayı 3 maç ceza almış şimdi uefada filan oynayamayacak dimi osman :D

Punisher-61
20.07.2006, 17:05
tutmusuuz bir wagner zurnasi gidiyoruz bugünde son gündü..bi haber yok..alternatif kimmis merakla bekliyorum

tsmaniac
20.07.2006, 17:11

maalesef evet

Tansu Onur Erdoğan
20.07.2006, 17:19
görün bakın bunlar hiç gündeme gelmeyen birini alıcaklar stepanovu djokajı hiç bekledikmi forumda konustukmu hyr

yine öle olucak

halil ibo
20.07.2006, 17:19
maalesef evet
Birde Wagner'in alternatifleri var.Ama arlarında Bunebe,Sanane ve Ebene var mı bilmiyorum.

Thedoors
20.07.2006, 17:24
wagneri dün akşam sadece ilk yarı izleyebildim..ferdi fikrimi söylüyorum:hayal kırıklıgı..benim umdugum sol kanat oyuncusu böyle olmamalı.cok fazla duragan,hareketlilik cok az,adam gecme vs..gercekten bu tip bi oyuncu alacaklarsa türkiyeden yerli bir transferi yeğlerim...yazık..uarım bi önyargı olarak kalır ve öngörüye dönüşmez bu fikrim...

Emorfo
20.07.2006, 17:28
Mehmet Yılmaz Konyaspor'la anlaşmaya varmış transfer bir kaç gün içinde netleşip Konyaspor'un Nevşehir'deki kampına gidebilir.

Ömer SEVİNÇ
20.07.2006, 17:30
Mehmet Yılmaz Konyaspor'la anlaşmaya varmış transfer bir kaç gün içinde netleşip Konyaspor'un Nevşehir'deki kampına gidebilir.
inşallah...

poetricus
20.07.2006, 17:30

Belki bu sayede yerli ya da "yerlinin yerlisi" kontenjanı açılır.

KuĞu
20.07.2006, 17:47
GİZLİ TRANSFER STRATEJİSİ

1. HAFTA: hafta içi gazetelere bir iki isim verilir perşembe yada cuma günü netleşecek denir. Perşembe olmadı cuma "futbolcu tamam, kulübüyle pazarlıklar olumlu sonuçlandı önümüzdeki hafta içi "denir.

2. HAFTA : ve zaman kazanılır. haftasonunu sessiz sedasız geçiren taraftar haftabaşı haber bekler ve haber gelir " perşembe yada cuma günü netleşmesini bekliyoruz" taraftar kaç gün varki der yine bekler, transfer görüşmeleri bu öyle kolay değil elbette! ve perşembe gelir açıklama" ufak pürüzler kaldı önümüzdeki hafta içi bişi bitireceğiz"

3.HAFTA:
taraftar tekrar haftasonuna girdiğinden özel işleri tatil vs. ile oyalanır haftasonu genel bir tatil havası olduğundan transfer beklemez. yeni hafta başlar taraftar haber bekler "perşembe yada cuma günü bu iş tamam" taraftar yeniden bir perşembe ve cuma bekler ve gün gelir " %99 bu işi bitirdik önümüzdeki hafta içi kampa katılacak"

4.HAFTA
hafta sonu aynı şekilde geçer yeni hafta başlar. "yöneticilerimiz brezilyaya gitti perşembe yada cuma getirecekler" taraftar artık sona yaklaşıldığını düşünerek sabretmeye devam eder. perşembe yada cuma günü yeni açıklama gelir "son bir maçı var onu oynatmadan kulübü bırakmıyor, önümüzdeki hafta içi getiriyoruz"

5.HAFTA
taraftar çıldırmak üzeredir ama yapılan açıklamaya göre beklemekten başka çare yoktur, transfer bitmiştir ama son bir maç oynaması gerekmektedir. haftasonu yine aynı şekilde geçer yeni hafta başlar. "transfer çalışmalarımız devam ediyor başka futbolcularada bakıyoruz biri %99 tamam perşembe yada cuma günü netleşecek herşey" taraftar bu sözler üzerine öfkelenmeye başlar ama yapacak başka birşey de yoktur, hem başka futbolculara da bakıyorlar sakın bu yıldız sözü olmasın bu baktıkları diye yeni bir umutla sabır şarjı olur. Perşembe yada cuma beklenir ve gün gelir "kulübüyle görüşmelerimiz sürüyor, önümüzdeki hafta içi bu iş bitmiş olacak "

(bunu herbirinin kopyası fakat biraz değişik açıklamalarla haftabaşları, özellikle perşembe yada cumaya gün verecek şekilde açıklamalarla uzatabilirsiniz.)

haftasonu geçer taraftar umutsuzluğa kapılmıştır bu yönetimde eskisinin kopyasıdır ve rezil bir transfer politikasıyla ne sözlerini yerine getirmiştir ne de yeni sezon umutları yeşertmiştir. der ama içlerinde hep "acaba" diye bir umut taşımaktadırlar. Yeni hafta başlar artık uefa ya liste verilmelidir ve transfer için son kozların oynanma vaktidir Taraftar kesin sonuç beklemektedir.

1.Son
yönetim yapacağını yapmıştır ve yine ters köşe yaparak 2 yıldız futbolcuyla trabzona dönmüş sözleşme imzalamıştır, Bu transferler ülke gündemine düşmüş heyecan uyandırmıştır.

2.Son

yönetim yapacağını yapmıştır ve acele tarafından 2 sıradan futbolcuyla anlaşarak geleceğin yıldızlarını takıma kazandırdık, kendi takımlarının yıldızlarıydılar almak kolay olmadı diyerek taraftarın ağızkıvırmasına neden olmuşlardır. Sinirler gerilmiştir ama uefa ve lig başlamaktadır, takım zarar görmesin diye eleştiri ve isyanlar belli seviyenin üzerine çıkmamaktadır. Muhalefet kanadı ufak ufak yoklamalar yapmaya başlamıştır takımın başarısızlık anı beklenmektedir.

3.Son

yönetim yapacağını yapmıştır ve sokağa atacak paramız yok diyerek mevcut kadromuz yeterli kendi yıldızlarımızı çıkaracağız, talip olduklarımızın fiyatları birden 5 kat arttı trabzonspora zarar veremezdik dengeleri bozamazdık diye açıklama yapar. 2. son ve 3. sonun SON u aynıdır.

işte size kırpılmış haliyle en az 5 haftalık çok akıllıca bir oyalama taktiği, beklenti günü perşembe yada cuma gününe denk getirilmesi tesadüf değil bilinçlidir. Çünkü perşembe perşembeye cumadan cumaya bir hafta süre vardır ve başlangıçta 2 gün tatil vardır. Bu tatil geçişleri nedeniyle perşembe ve cuma psikolojik olarak daha kolay beklenir cünkü haftasonu transfer beklenmez herkes stres atar ve tatil yapar. Yeni hafta başladığında perşembe yada cuma gününe diye açıklama duyarız çünkü beklenti daha kolaydır çok fazla bir zaman yoktur. zihinler kendini buna daha kolay hazırlar. Cuma günü istenilen açıklama gelmediğinde ise ertesi gün haftasonu tatiline gireceği için tatil yaptıkça stres dozu azalmaya başlar baskının dozu kırılmış olur, yeni hafta başlar ve yine beklenti günü haftanın son iş günlerine ötelenir vs.vs. bu böyle devam eder ....

durum bu dur. Tek temennim 1. sonun olması ve bu bekletme taktiği yüzünden yönetime teşekkür etmek

diğer sonlar gerçekleşirse, gerçekten bir son olacağı kesin.

tsmaniac
20.07.2006, 17:50
4.bunları yazıncada banlanırsınız, Trabzonsporla alay etme laflarına maruz kalırsınız

poetricus
20.07.2006, 18:09
4.bunları yazıncada banlanırsınız, Trabzonsporla alay etme laflarına maruz kalırsınız

Ben daha ağır tespitlerde bulunmuştum ama böyle bir ithama maruz kalmadım. Şahsiyete hakaret ve ahlak kurallarına aykırılık olmadıktan sonra herkes istediğini söyleyebilir be söylemelidir de. Netice de Trabzonspor bizlerden bağımsız bir şey değil. Yönetim de teknik ve idari kadro da, futbolcu da, biz taraftarlarda bu bütünlüğün parçalarıyız. Zaten bunları ayırdığımız zaman ortada Trabzonspor diye bir şey kalmıyor. Ama görünen o ki taraftar küsüyor ve her yanlış gördüğüm yerde eleştirmeden çekinmediğim taraftar transfer konusunda en masum kitleyi teşkil ediyor.

Trabzonspor'la dalga geçilmsine kimsenin tahammülü yok elbette. Ama şu transfer mevsiminde sanki birileri milyonlarca taraftarla dalga geçiyor. Bu kişilerin yaptıkları ya da yapamadıkları yüzünden de sezon devam ederken, yaşadığımız fiyaskolar yüzünden cümle âlem bizimle dalga geçiyor.

Ben bu konuyu irdeleyen bir yazı dizisine başladım. Şimdilik olanı tespit seviyesindeyim. İlerleyen bölümlerde daha açık ve somut veriler ve yapılması gerekenlere dair tavsiyeler de ortaya atacağım. Lutfedip değerlendirirseniz sevinirim.

1. http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3958
2. http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3966

tsmaniac
20.07.2006, 18:23
Ben daha ağır tespitlerde bulunmuştum ama böyle bir ithama maruz kalmadım. Şahsiyete hakaret ve ahlak kurallarına aykırılık olmadıktan sonra herkes istediğini söyleyebilir be söylemelidir de. Netice de Trabzonspor bizlerden bağımsız bir şey değil. Yönetim de teknik ve idari kadro da, futbolcu da, biz taraftarlarda bu bütünlüğün parçalarıyız. Zaten bunları ayırdığımız zaman ortada Trabzonspor diye bir şey kalmıyor. Ama görünen o ki taraftar küsüyor ve her yanlış gördüğüm yerde eleştirmeden çekinmediğim taraftar transfer konusunda en masum kitleyi teşkil ediyor.

Trabzonspor'la dalga geçilmsine kimsenin tahammülü yok elbette. Ama şu transfer mevsiminde sanki birileri milyonlarca taraftarla dalga geçiyor. Bu kişilerin yaptıkları ya da yapamadıkları yüzünden de sezon devam ederken, yaşadığımız fiyaskolar yüzünden cümle âlem bizimle dalga geçiyor.

Ben bu konuyu irdeleyen bir yazı dizisine başladım. Şimdilik olanı tespit seviyesindeyim. İlerleyen bölümlerde daha açık ve somut veriler ve yapılması gerekenlere dair tavsiyeler de ortaya atacağım. Lutfedip değerlendirirseniz sevinirim.

1. http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3958
2. http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3966

yerden göğe kadar haklısın toprağam, +1 yazılarını okudum çok doğru tespitlerde bulunmuşsun ama dediğim gibi içimizde bu yönetimsporlar oldukça olan bize olur, ha ben naptım? Trabzona ana avrat sövmedim, buradakilere hakaret etmedim? sadece birisi yazmış zidanı alacakmışızda, bende o espriye gülme maiyetinde karşılık verdim yani nedirki bu? ama ben yazdım ya o yüzden

poetricus
20.07.2006, 19:02
Son yıllarda yaşadığımız ve maalesef alışkanlık yapan bazı fiyaskolar yüzünden hepimiz maşaallah barut fıçısı gibiyiz. İtidal tavsiye etmekten başka bir şey elimden gelmiyor. Lütfen biraz daha soğuk kanlı, biraz daha sağduyulu olalım. Hepimizi bu forumda bir araya getiren ortak değer Trabzonspor. Hepimiz onun etrafında birleşiyoruz.

Lütfen biraz daha sakin, biraz daha empatik ve sağ duyulu olalım. Herkes aynı fikirde olamaz. Ama en azından eleştirirken saygı sınırlarını aşmamaya, kırıcı olmamaya özen gösterebiliriz.

Misal olarak zikrediyorum. Zidan'ı isteyen de istemeyen de Trabzonspor'a faydasını mütalaa ederek bir fikre ulaşıyor. Aynı şey teknik adam hatta yönetim tercihleri için de geçerlidir. Tespit edebildiğim kadarıyla birkaç noktada ifrata varıyoruz.

1. Bugünkü yönetime duygusal yakınlık: Unutmayalım ki o yönetim orada Trabzonspor'a hizmet etmek için vardır ve hizmet ettiği ölçüde sahiplenilmeli başarızlıkları ve hataları ölçüsünde eleştirilmelidir.

2. Bugünkü yönetimin başarısızlıkları yüzünden hemen eski yönetimleri, başkan ve yöneticileri hasretle yâd etme: En az bir önceki kadar hatalı ve yanlış bir temayül. Transfer fiyaskoları yüzünden Ö. Sümer'i arayan arkadaşlar vardı. farklı olduğunu düşünüp alternatif olarak zikrettiğimiz Sümer'in bu yönetimle çalışmaya başlamasını neyle izah edeceğiz o zaman?

3. Farklı fikirlere makul eleştiriler getirmek ve onları yorumlamak yerine fikir sahiplerini hedef alan açıklamalar yapmak. Bunu her iki taraf da yapıyor. Bir faydası olmadığını söylememe gerek yok sanırım.

Söyleyebileceğim tek şey: İtidal ve sağduyu!
Birimiz hepimiz hepimiz hepimiz Trabzonspor'umuz için!

Muhabbetle...

Naim
20.07.2006, 19:11
tsmaniac kardeşim
çoğu zaman ne söylediğimizden daha önemli olan bir şey vardırki o da söyleyiş biçimimizdir yani uslup
yoksa sizin yaptığınız eleştri dozajı coğu zaman bizim yaptıklarımızın yanında asprin gibi bir şey olmaktadir
eleştriye esprituel yaklaşıma da kimsenin bir şey dediği yok bununda en büyük kanıtı poetricus arkadaşın yaptığı yazı dizisidir keyifle okuyorum hatta daha ağırlarını da yazabilirdi memnun olurdum
fakat senin yazış tarzın daha ziyade hiç bir esprituel yaklaşım getirmeden direk dalga geçmek
yani düşündürürken güldürmek hatta sövdürmek bile değildi
direk sövülsün biçimindeydi
o amaçla sana karşı bir tavır varmış gibi algıladın
kaldıki size karşı direk bir tavır olsa idi ve amacınızın art niyetli olduğuna inanılsaydı büyük ihtimalle kullanıcı hesasbınız kapatılırdı
ama kimse sizi art niyetli görmemiş ama uslup hatalarında bulunduğunuzu ben ve diğer arkadaşlar dile getirmiş defaatle fakat bu verilen cezaların yönetim spor olark adlandırılması yine bir üslup hatası olmuş ve hoş durmamış
ne kimsenin yönetimin şakşakcılığını yapmasına nede körü körüne farklı sebeplerle yönetim düşmanlığı yapmasına burada izin verilmiyor genelde ama eleştriyede övgüyede uslup uygun olduğu sürece BMN kadar açık bir platform emin olunki bulamazsınız

Bülent Bayraktar
20.07.2006, 19:11
geldi nerdeyse lig bunlarda hala tık yokk

tsmaniac
20.07.2006, 19:19
bu mossoro davası noldu?sakat olduğu için vazgeçmedilermi acep?

Naim
20.07.2006, 19:21
bu mossoro davası noldu?sakat olduğu için vazgeçmedilermi acep?
abim hastayım sana
bir sayfa yazı yazıyoruz hiç tınlamıyorsun valla direk mevzuya giriyorsun
ne diyeyim
bi arkadaş iyi benzetme yapmış
Kızgın şirin diye:p

tsmaniac
20.07.2006, 20:22
abim hastayım sana
bir sayfa yazı yazıyoruz hiç tınlamıyorsun valla direk mevzuya giriyorsun
ne diyeyim
bi arkadaş iyi benzetme yapmış
Kızgın şirin diye:p

abi ayıpsın, okudum yazını ve hak vermemek elde değil, o yüzden fazla polemik büyümesin diye yazdım onu toprağam, bu arada gazetede freiburg un kanat oyuncusu Jonathan Pirtnikmi pietrick mi öle biriyle ilgilendiğimizi yazmışlar bakalım nolacak, yav bu smileyleriniz çok hasmış benimkiler hep yazının başına gidiyo nabacaz bilmem :)

#10 Fietra
20.07.2006, 20:28
Osmanda haklı aslında Zidane attığı kafadan dolayı 3 maç ceza almış şimdi uefada filan oynayamayacak dimi osman :D
Evet çok haklısın abi:D
Ayrıca sigara içen oyuncu kontenjanımız da dolu.

selcuk
20.07.2006, 20:35
Persönliche Daten Stand: 30.04.2006

Damien Duff
Geburtsdatum: 02.03.1979 Jetzt das Trikot bestellen

Grösse: 1,78
Nationalität: Irland
Fuss: links
Status: Akt. Nationalspieler: 53 Spiele / Nr:

Verein: FC Chelsea / Premier League ()
Position: Mittelfeld
Positionsdetails: Außenbahn (links & rechts)
Im Team seit: 2003
Vertrag bis: 2007
Marktwert: 15.000.000
Spielerberater: Devlin

Einsätze in der Saison 05/06
Wettbewerb Spiele Torvorarbeit Spielmin. ø Min. pro Tor
Premier League 28 3 0 0 3 0 0 10 14 1597 532 Details
Champions-League 6 0 0 0 1 0 0 1 4 398 Details
Gesamt: 34 3 0 0 4 0 0 11 18 1995 665

Transferhistorie (* während der Saison)
Saison: von: zu: ausgel.: Ablöse:
03 / 04 Blackburn Rovers FC Chelsea 26.500.000
95 / 96 Blackburn Rovers Jugend Blackburn Rovers -
bence 5 milyona euroya alinabilir sol aciginin en azindan ilaci olur

tsmaniac
20.07.2006, 20:44

günün en iyi haberi
:)

Kasım Hilal
20.07.2006, 21:32
Abi Mehmet Yılmaz Trabzonspor aşkı ile yanan biri..
Geçen sene Denizli ile oynadığımız maçta oynamak istemedi biza karşı..
Bu yürekte bir adam kaybedilmez..
Yedek kalsın ama bizde oynasın..
Gitmesin..
O bir Trabzonsporlu..
Tam bir Trabzonsporlu..
Gitmemeli..

champions
20.07.2006, 21:38
damien duff avruapanın en iyi kanat oyuncularından biri almamız imkansız gibi bişey chelsea alırken manyak bi para vermişti büyük ihtimalle tottenhama gidecek

eren_61
20.07.2006, 21:38
Gitmesin..
O bir Trabzonsporlu..
Tam bir Trabzonsporlu..
Gitmemeli..
eğer öyle bişey varsa bize karşı oynamak istememişse zaten asla hiçbiyerde oynamasın.bizim insanımız öyle ahlaksızlık yapmaz.ekmeğini nerden yiyosa sonuna kadar terini akıtır.bize karşı ii oynamadığını bende biliyorum ama bundan değildi o biz o maçlarda çok iyiydik

Cenkhan
21.07.2006, 00:32
Mehmet Yıılmaz kötü oynarım, aldığım paranın hakkını veremem endişesiyle oynamamıştır. Yoksa başka takımın oyuncusu birçok Trabzonsporlu bize karşı, aldığı paranın hakkını vererek oynuyor. Kiralık verilen oyuncunun sözleşmesine ek madde ekletmeyecek kadar dürüst bir takımın taraftarına yakışan budur..

Keleşoğlu
21.07.2006, 01:16
ben yıldızdan, transferden umidimi kestimde bari fatihi yollamasalar

Colakoglu
21.07.2006, 01:38
Gitmesin..
O bir Trabzonsporlu..
Tam bir Trabzonsporlu..
Gitmemeli..

Bende trabzonspor askiyla yaniyorum ;)

Harun-61
21.07.2006, 01:40
hertha berlin forumlarini gezdim, ciddi $ekilde F.Tekke-Marcelinhio takasinin muhabbetini yapiyorlar.

versinler Marcelinhio'yu üzerine Yildiray Ba$türk'ü - 5 milyon €
verelim Sultan Tekke'yi :-)

selcuk
21.07.2006, 09:55
bence bide su kayserisporda oynayan ilhan parlaki almaliyiz adam u19 avrupasampiyonasinda 2 macta 5 gol atti ayagina geleni atiyor kacirmayi tanimiyor desek daha dogru

Burçak
21.07.2006, 11:14
bugün cumaa. bakalım bi transfer çıkacakmı. yoksa p.tesi ye kalacak. p.tesi oluncada bu hafta sonuna kadar transferi çözeceğiz denecek. yine bir cuma yine haftaya denecek. artık ezberledik bu senaryoyu :(

selcuk
21.07.2006, 11:16
bugün imkansiz transfer olmaz

agahozlu
21.07.2006, 11:22
dün lig tv de başkanın röportajı vardı.yabancı oyuncu alacağız dedi.Almanya da yurt dışında bir imza olmayacak ama Trazonda imza attıracağız dedi...

since1967_
21.07.2006, 11:42
lig başlayacak kardeşim nerede bu transferler.

selçukabi
21.07.2006, 12:39
damien duff avruapanın en iyi kanat oyuncularından biri almamız imkansız gibi bişey chelsea alırken manyak bi para vermişti büyük ihtimalle tottenhama gidecek
Duff'ı Albayrak alsın ben de Trabzonda Atatürk Alanında eşşek gibim anıracam

degok
21.07.2006, 13:03
Duff'ı Albayrak alsın ben de Trabzonda Atatürk Alanında eşşek gibim anıracam

Selçukabi buldun verdiği sözü tutmayan başkanı vaat verirsin tabi:)

ihsanbayram
21.07.2006, 13:07
News-Ticker : - Wählen Sie eine Sportart - Mehr Sport Fußball Tennis Motorsport Radsport Wintersport Basketball Golf

Fussball - 20/07/2006 - 10:57
Marcelinho zu Trabzonspor?
Der Abschied des in Ungnade gefallenen Mittelfeldstars Marcelinho bei Hertha BSC Berlin wird immer wahrscheinlicher. Interesse an dem Brasilianer soll nach ersten Informationen der türkische Erstligist Trabzonspor gezeigt haben.

ihsanbayram
21.07.2006, 13:08
Die Zeichen stehen auf Trennung
München – Was hat Hertha BSC seinem eigensinnigen Star Marcelinho nicht schon alles verziehen.

Ein BIld aus besseren Tagen: Manager Dieter Hoeneß (l.) herzt seinen Star Marcelinho
Das Schwänzen des Mannschaftstrainings, Partys vor den Spielen bis spät in die Nacht, bisweilen lustlose Auftritte in der Bundesliga und immer wieder eigenmächtig verlängerte Urlaube.
Nun jedoch scheint das Maß endgültig voll. Nachdem Marcelinho erst acht Tage nach dem Trainingsauftakt in Berlin auftauchte, ist er bei Hertha nun offenbar "unten durch".
Auch eine Entschuldigung an Fans und Verein kann die Leck geschlagene Beziehung zwischen den Verantwortlichen der und dem in der Mannschaft als egozentrisch geltenden Brasilianer wohl nicht mehr retten.
"Die Zeit der Diven ist vorbei"
Seine Eskapaden, die in früheren Zeiten nicht akzeptiert, aber stillschweigend geduldet wurden, stoßen Manager Dieter Hoeneß mittlerweile sauer auf.
"Marcello hat sich ins Abseits gestellt, die Zeit der Diven ist vorbei", kommentierte er in der "BZ".
Aktuell 48 Millionen Schulden auf dem Konto der Berliner steigern bei Hoeneß zudem nicht unbedingt das Verlangen, Marcelinho auf Biegen und Brechen zu halten.
Einsatz gegen Moskau möglich
Mit zwei bis drei Millionen Ablöse, die im Moment im Gespräch sind, wäre der Mittelfeldspieler jedoch ein Schnäppchen.
Daher wäre ein starker Auftritt Marcelinhos bei einem Einsatz im UI-Cup-Rückspiel gegen FK Moskau vor allem finanziell gern gesehen: sein Marktwert stiege wenigstens ein wenig an.
Überlegungen, den reumütigen Sünder am Samstag auflaufen zu lassen, existieren: "Er hat Vertrag und wir wären dumm, uns seinen Einsatz in Moskau nicht als Option zu lassen", sagte Hoeneß.
Doch auch mit einer starken Leistung kann Marcelinho das zerschnittene Tischtuch wohl nicht mehr zusammenfügen.
Piräus und Trabzonspor haben Interesse
Der Transfer scheint beschloßene Sache, mit Olympiakos Piräus und Trabzonspor stehen bereits Interessenten bereit. Angenehmer Nebeneffekt bei einer Einigung mit den Türken: im Tausch könnte Stürmer Fatih Tekke in die Hauptstadt wechseln.
"Wir arbeiten an einer Gesamtlösung. Richtig ist, dass sich andere Klubs für ihn interessieren und wir mit seinen Beratern im Wesentlichen über die Vorgehensweise einig sind", bestätigte Hoeneß dahingehende Überlegungen.
Marcelinho und Hertha. Eine Haßliebe mit bösem Ende. Die "Sport-Bild" kürte das "Enfant terrible" aufgrund seiner abenteuerlichen Gründe für das Fernbleiben zum "König der Ausreden".
Straßensperren, schlechtes Wetter in Brasilien, eine bankrotte Fluggesellschaft oder aber just seine Nationalität – diese Ausflüchte wird Marcelinho künftig wohl einem anderen Verein auftischen müssen.
Jan Wilke

ihsanbayram
21.07.2006, 13:09
Alin Su Adami Artik Ya Cok Iyi Tanidigim Yillardir Izledigim BÜyÜk Futbolcu Hadi Ama LÜtfen

Doğan BULAT
21.07.2006, 13:19
Merhaba arkadaşlar. dün lig tv de bende başkanın ropörtajını dinledim ve sinirden yerimde duramadım. Seçim zaman ı 20 milyon dolar lık topçu getiricem diyen başkan dün bütçelerden bahsedip yıldız transferin olamacağını trabzonsporun dengelerinden bahsetti.. Yıldız alamayacaklar belli bari söz vermeyin ya.. Aslında şu takıma alın yıldız futbolcu gelsin şampiyonluk gir şampiyonlar ligine al ayak bastı parasını.. al sana yıldız futbocunun maliyeti bitti bile :) Ya keşke bu kadar basit olsa dimi:D

Naim
21.07.2006, 13:23
İhsan Abi
yani EEEE ne demiş bu alman gazeteleri
ben lisedeyen Almanca derslerinin birisine gitmemiştim sanırım orada anlattılar bu konularıo yüzden çeviremedim
bi zahmet çevirseniz

Harun-61
21.07.2006, 14:12
İhsan Abi
yani EEEE ne demiş bu alman gazeteleri
ben lisedeyen Almanca derslerinin birisine gitmemiştim sanırım orada anlattılar bu konularıo yüzden çeviremedim
bi zahmet çevirseniz

marcelinhio hertha kampina herzamanki gibi gec geldi, bu yüzden kisaca hertha yönetimi cildirdi. senelerdir kampa vs. gec katiliyor, disiplinsizlik yapiyor. ehliyeti vs. gitmi$ti bi ara, hatda brezilyada hizli araba kullanma yüzünden bir ki$inin ölümüne sebep olmu$tu.

klas futbolcu, ama disiplin yok.

velhasil yukarda yazilanin özeti:

marcelinhio=hertha ayrilma noktasinda
yunan takimi ve TS istiyormu$. hertha da büyük ihtimal kabul edecekmi$.
fatih tekke takasi hala aklarinda. özet bu yani...

metehan
21.07.2006, 14:46
marcelinhio hertha kampina herzamanki gibi gec geldi, bu yüzden kisaca hertha yönetimi cildirdi. senelerdir kampa vs. gec katiliyor, disiplinsizlik yapiyor. ehliyeti vs. gitmi$ti bi ara, hatda brezilyada hizli araba kullanma yüzünden bir ki$inin ölümüne sebep olmu$tu.

klas futbolcu, ama disiplin yok.

velhasil yukarda yazilanin özeti:

marcelinhio=hertha ayrilma noktasinda
yunan takimi ve TS istiyormu$. hertha da büyük ihtimal kabul edecekmi$.
fatih tekke takasi hala aklarinda. özet bu yani...

Desene Yattara ile muhteşem bir ikili oluştururlar :-)

Mehmet_Mercanlı
21.07.2006, 15:41
09-01-2006
17:55
- SAYIN BAŞKAN : GÖREVE GELİRSEM KENDİ İMKANLARIMLA COK KALITELI BİR YILDIZ ALICAM DEMİŞTİNİZ; NEZAMAN ALMAYI DUŞUNUYORSUNUZ ?

Bukadar kIsa sÜrede kalıtelı yıldız bulmak cok zor, sezon bitiminde cok büyük bir yıldızı kendi imkanlarımla takıma kazandırıcam. SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM.

--------------VE ÜZERİNDEN TAM 6 AY 12 GÜN OLDU---------------

halil ibo
21.07.2006, 15:48
Desene Yattara ile muhteşem bir ikili oluştururlar :-)
Sıkı dur Çömlekçi Yattara'ya eküri geliyor mu acaba ?

agahozlu
21.07.2006, 16:30
düşünsenize ikisinede aynı anda geliyor maçları 9 kişi tamamlarız.şaka bir yana hucum gücümüz epey artar.bu atakları yaparken iyi birde defans lazım...hayırlısı ama birisini alacağız.inanıyorum...

Nadir Bekar
21.07.2006, 16:38
dünyaca bir yıldız alınsa o yıldızın tişörtlerini bastırsa getirisi maliyetin iki katı olur....

Gürkan
21.07.2006, 22:00
bu nasıl ınsandırkı kameralar onunde verdıgı sozu ınkar edercesıne konusmaktadır.anlayabılmıs degılım.ne yuzle bakıyo ınsaların suratına ....

keles76
22.07.2006, 03:41
ya damien duff isminin zikredilmesi bile çok hoş
Şunu belirtelim ben sermayenen dışa kaçmasına karşıyım 31 yaşındaki futbolcunun bonservisine 4 milyon euro vermek intihardır bu adam ne iş yapar bilmiyoruz Ailton örneği var .Ama 2milyon bence 3 yıl oynuyacak yabancı topçu için iyi İnşallah bu miktar üstüne çıkılmaz .Şunuda kimse unutmasın biz inter yada ral madrid değiliz ondan hesabımızı bilmek zorundayız .Hiçbir topçu trabzon forması altında 1 milyon dolar getirmez bu kadarlık ek tribün geliride (sergen dışında) kimse oynundan dolayı taraftarı tribüne çekemez derim. Zaten böyle olsa her yönetim bu tür transfer yapar fazla fazla para saçardı gidip dandik 5 gürcü yada 5 belçikalı yada 5 brezilyalı getirmezdi. Benim gördüğüm sadece oynadığı top ve kazandırdığı puanlarla digitürk gelirlerimizi artırabiliriz buna yönelik olarak transfer yapılacaktır yani takım oynuna yatkın iyi huylu yabancılar alınacaktır. YAni Wagner mossoro falan.

Punisher-61
22.07.2006, 08:20
Marcelinyo avrupada ismi olan bir yildiz...mossorro ve wagner YILDIZ DEGIL....
üstelik marcelinyo iside yatmak üzere, hertha onu büyük bir ihtimalle bu aksamki moskova(intertoto) macinda oynatacak..böylece biz alsak bile uefada oynayamaz

Gürkan
22.07.2006, 08:41
09-01-2006
17:55
- SAYIN BAŞKAN : GÖREVE GELİRSEM KENDİ İMKANLARIMLA COK KALITELI BİR YILDIZ ALICAM DEMİŞTİNİZ; NEZAMAN ALMAYI DUŞUNUYORSUNUZ ?

Bukadar kIsa sÜrede kalıtelı yıldız bulmak cok zor, sezon bitiminde cok büyük bir yıldızı kendi imkanlarımla takıma kazandırıcam. SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM.

--------------VE ÜZERİNDEN TAM 6 AY 12 GÜN OLDU---------------

bence artık baslıgı 2007-2008 sezonu transfer dosyası dıye degıstırelım. ancak o zamana olur transferler.
yada 2008-2009 daha mantıklı.ıpınce eleyıp sıpsıkı dokumus oluruz.

Mustafa DOST
22.07.2006, 09:58
2. JUN VAKASI YASAMAYALIM
"Trabzonspor yönetimlerini transferde hataya zorlayan en önemli faktör 'bir an önce trasfer yap' baskısıdır. Bu baskı camianın her kanadından geliyor. Yönetimimizin içinden bile. Ve bu baskı işi aceleye getiriyor sonra Tomas vakası yaşıyorsunuz. O dönem Tomas'ı transfer eden yönetimde böyle bir baskıya maruz kaldı ve yaşadıklarımızı görüyoruz. Tomas bize 10 trilyonumuza mal oldu. Simdi bize de aynı baskı var. Bu baskı bize de hata yaptırabilir ve ben bu baskılara gögüs gereceğim ve hata yapmamaya calışacağız. O nedenle yabancı transferinde hiçde acelci olmayacağız. Kimsenin baskısı ile Trabzonspor'un parasını çarçur etmeye hakkımız yok."

HATA YAPMAK MI İYİ HİC YAPMAMAK MI?
"Transferde hata yapmak mı ya da hiç yapmamak mı iyi? Biz bu ikilem içerisinde değiliz ama, hata yapmamaya özen gösteriyoruz. Bu açıdan hata yapmamak için de belki hiç transfer yapmayabiliriz. Ben kendi paramı değil Trabzonsporluların parasını kullanmakla görevliyim ve kılı kırk yarıyorum. O nedenle hiç de transfer yapamayebiliriz."

UMUT KÖTÜ BİR TRANSFER Mİ?
Trabzonspor'un bu zamana kadar yaptıkları transferlerin hiç de yabana atılmaması gerekiyor. Bir Umut, kötü transfer mi? Ankaragücü'nü öyle ya da böyle kümede bıraktı. Bu tür gençlerin takıma kazandırılması gerekiyor. Cağdaş kötü bir transfer mi? İşte performansı. Takımımız geçen sezon en kötü haliyle ligde 4. oldu. Bu takviyelerle şampiyonluğun en gülcü adayıyız.

Karadeniz Gazetesi-22.07.2006

Arkadaşlar yukarıda sayın N.Albayrak'ın Ali Savaş ile yaptığı ropörtajtan kısa bir kesit sundum.

Soruyorum:
1.Sayın başkan geçen sene geciken transfer nedeni ile kaçırılan fırsatın farkında değil midir?
2.Kongrede söylediklerini unutmuş mudur?
3.Transfer yapılmayacaksa tarafarın önüne çıkıp söyleme cesareti var mıdır?
4.Ligin başlangıcı çok önemlidir.puan kayıpları başladıktan sonra sorumluluğu kim üstlenecektir?
5.Bizim hedefimizin şampiyonluk olduğunu sadece taraftar mı biliyor?
5.Geçen sene nasıl 4. olduğumuzu bilmiyor mu?
6.Geçen sene 4.olarak bitirdiğimiz ligde liderden kaç puan geride olduğumuzdan haberi var mıdır?Geçen seneden bu seneye neler değişmiştir?... Arkadaşlar lütfen büyük beklentiler içine girmeyin.Büyük beklentiler büyük insanlarla olur.

gvnlp
22.07.2006, 10:26
dünkü maçı izledim takımı çok beğendim. eksiklere rağmen ilk yarıda sprite reklamındaki havuz gibi sahada çok iyi mücadele ettiler. ikinci yarıda saha daha iyi olunca pozisyon ve goller geldi. bence bu takıma trasfer gerekmez. yıldız falan zaten trabzona gelmez. marcelinho da bu yaştan sonra adam olmaz zaten sol kanatta 3 topçu var oynayan. 31 yaşında adam alıp ufuğun önünü kesmemeliler. dün takımda fatih,gökdeniz,stephanov,fatih akyel,umut gibi yıldızlarımız olmamasına rağmen takım çok iyi oynadı. Her zaman sylediğim gibi parayı yıldıza değil de para getirecek yatırıma veya yıldız olabilecek gençlere yatırsınlar. zaten bize gelen yıldız ancak kaymış yıldız olur:)

Mehmet_Mercanlı
22.07.2006, 11:11
az once spor haberlerini izledim
TRANSFERDE HİZİNİ ARTIRAN TRABZONSPOR YENİ İSİMLER UZERİNDE DURMAYA BAŞLAMIŞ ENKISA ZAMANDA BUNLARI SONUÇ LANDIRACAKMIŞ