PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

ctmeoy
23.06.2006, 01:52
bir gün daha sona erdi hala iyi bir yabanciyla anlasamadik offfffffffff offffffffffffff

TheCrow
23.06.2006, 03:29
Bu arada sn. TheCrow imzaniza hayran kaldimsmileys/smiley4.gif

Tesekkürler,belki buluruz ilanla belli mi olur smileys/smiley4.gif

Ustaalioğlu
23.06.2006, 05:35
Yillardir Yattara'yi izliyorum. Bir futbolcunun sahip oldugu herseye sahip. Bir sey hariç. Uzaktan sut attigini hiç görmedim.

toptan cabuk ayrilmayi sevmiyor da ondan.. yoksa frikik gollerini hatirliyorum..

jefferson61sefa
23.06.2006, 10:50
yönetim 48 saat içinde yabanci transferini bitirecegini açikladi

UğuR
23.06.2006, 10:54
KALDI 47 saat 50 dakika Edited by: ugur 61

bahadır2561
23.06.2006, 10:57
yönetim 48 saat içinde yabanci transferini bitirecegini açikladi

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sabah sabah güldürdün...

champions
23.06.2006, 11:08
ben bu kadar yalanci bi yönetim görmedim hayatimda taraftar bu kadar da kandirlmaz ki

15-20 gün önce belli olacak arjantinli ve brezilyali yildizlar nerde

çok degerli yöneticimiz hasim sayitogluna soruyorum

Erdem Keser
23.06.2006, 11:15
ben bu kadar yalanci bi yönetim görmedim hayatimda taraftar bu kadar da kandirlmaz ki

15-20 gün önce belli olacak arjantinli ve brezilyali yildizlar nerde

çok degerli yöneticimiz hasim sayitogluna soruyorum

az once son dakikaya bende aynisini yazdim bunlar galiba bizi enayi yerine koyuyolar bu kadarda yalan olmaz ki alamicaksan alamit-yoruz de baride umutlanmayalim zaten bu saatten sonra bunlarin transfer yapacaginada inanmiyorum ya neyse

cınar#7
23.06.2006, 11:44
Trabzon'un Stepanov plani

Chelsea'nin israrla istedigi Sirp futbolcu, UEFA Kupasi'nda yildizini parlatacak, seneye satilacak

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/23/spor/resim/spo04.jpg
Bordo-mavililerin geçen sezonun devre arasinda kadroya kattigi Milan Stepanov'un Chelsea tarafindan takibe alinmasi transferde elestiri toplayan yönetimin tesellisi oldu.
23 yasindaki milli oyuncudan çok umutlu olan Trabzonspor, ünlü Ingiliz kulübünün menajerlerinin cazip önerilerine ragmen, Sirp yildizi birakmak istemiyor. Yönetim, UEFA Kupasi'nda yildizini daha da parlatmasi düsünülen Stepanov'u gelecek sezon daha yüksek bir rakamla satmanin hesaplarini yapiyor. Ayrica ikinci bir Tolga Seyhan sendromu yasanmamasi için de transfere sicak bakilmiyor. Chelsea'nin her geçen gün rakami artirmasina ragmen, Baskan Nuri Albayrak'in bu konuda geri adim atmadigi bildirildi.
Bu arada Brezilyali Marchelinho'nun transferinin Hertha Berlin'in isi yokusa sürmesi nedeniyle gerçeklestirilemedigi, Mustafa Keçeli'ye karsilik Mehmet Yilmaz'i isteyen Denizlispor'a da olumsuz yanit verildigi bildirildi

kaynak:milliyet

son satirlarda verilen haber dogruysa bizim yonetim futboldan anlamiyo demektir.forvette o kadar cok ve genc oyuncu varken mehmet yilmaz gibi amator futbolcu olamayacak kapasitede ayrica cok fazla para alan bi oyuncuyla defansin solunda adam eksikligi varken oraya alinacak oyuncuyu nasil takas etmezsin?

champions
23.06.2006, 11:51

son satirlarda verilen haber dogruysa bizim yonetim futboldan anlamiyo demektir.forvette o kadar cok ve genc oyuncu varken mehmet yilmaz gibi amator futbolcu olamayacak kapasitede ayrica cok fazla para alan bi oyuncuyla defansin solunda adam eksikligi varken oraya alinacak oyuncuyu nasil takas etmezsin?

kesinlikle dogru söylüyosun mehmet yilmaz iyi bi oyuncuyla takas edilmeli umut geldi wanchope gelecek onun disinda tevfigi alacaklar gençler de var alcagi parayi haketmiyo sidiye kadar ne verdiki bundan sonra ne verecek

cınar#7
23.06.2006, 11:54

kesinlikle dogru söylüyosun mehmet yilmaz iyi bi oyuncuyla takas edilmeli umut geldi wanchope gelecek onun disinda tevfigi alacaklar gençler de var alcagi parayi haketmiyo sidiye kadar ne verdiki bundan sonra ne verecek

ayrica ergin keles,ali guzeldal we altyapidan bircok genc war.

denizci61
23.06.2006, 11:56
Bu yönetim ya bizi saf zannediyor ya da hiç takmiyor...EgerTrabzonspor'umuzu babalarinin çiftligi gibi yöneteceklerini saniyorlarsa en büyük safbu yönetimin kendisidir. Ne yazik ki bu yönetim tarafindan kandirildik...

Lokman
23.06.2006, 12:00
benim umudum yok artik bari eldekileri tutsunlar yeter bunlarin onu bile basarabileceginden emin degilim ya neyse bakalim

Alpayer
23.06.2006, 12:10
allaah belalarini versinnnn.hepsi kötü niyetli insanlarr istanbul takiminin kopekleri heralde bunlarda ..yoksa mustafa keçeliye karsilik mehmet yilmazi vermemek kadar saçma bir olay yokk hatta mehmet yilmazi hiçbise karsilik almadan bile vermek takima faydaliykenn bide üstüne ihtiyac olan yere adam alinacakk..allahim nekadar .......... oluyor bu yönetime gelenler çildircaam yaasmileys/smiley7.gif

A.T.R
23.06.2006, 12:18
sakin olaliiim kendimizi helak etmeyeliiiim isler olacagina varir. Gelin BMN olarak yönetime talip olalim. Ne dersiniz? En azindanyönetimden Transfer izleme komitesi isini bize devretmelerini isteyelim. iyi fikir degil mi?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Travelair
23.06.2006, 12:34
Mehmet Yilmaz belki takasta kullanilacak ama illa Denizlispor' a olmak zorunda degil degil mi smileys/smiley2.gif. Onlarin da kendilerine göre bir stratejileri vardir, sakin olun ( Umarim vardir... )

geronimo_61
23.06.2006, 12:39
Mehmet Yilmaz belki takasta kullanilacak ama illa Denizlispor' a olmak zorunda degil degil mi smileys/smiley2.gif. Onlarin da kendilerine göre bir stratejileri vardir, sakin olun ( Umarim vardir... )

yani bizde öyle düsünüyoruz ama sanirim sadece umuyoruz

onrky
23.06.2006, 13:10
alpayer arkadasim sakin ol bu ne siddet ne celal. hem sen nasil yönetime veya baska bir trabzon sevdalisina bela okursun. site yöneticileri geregini yapar zannederim. sabredin biraz görelim sonuçlari. Böyle insanlara bela okuyarak hakaret ederek bir yere varamayiz. Yönetim elinden geleni yapar basarisiz olursa gider. seçilmis bir yönetime bela okumak yerine destek vermeliyiz. ayrica bu yönetimin az daha isveç in en iyi adami edmani aldigini ama gaysaray in bezbol sopasi olayi yüzünden edmanin her konuda anlasilmasina ragmen alinamadigini unutmayalim.

Turan AKYILDIZ
23.06.2006, 13:25
nasil yani onrky kardes.anlayamadim bu beyzbol sopasi haberini.gaysenin ne ilgisi var bu isle.ben bu konuda habersizim.bi açikliyabilirmisin konuyu yani biraz açsana bilgim olsun.bu olayi ilk defa duyuyorumda.tekrar tesekkürler

coach
23.06.2006, 13:33
48 saat içerisinde yürek hoplatan bi transfer olabilir.

bobmarley
23.06.2006, 13:38
diyosun...

yavuzisa
23.06.2006, 13:39
mesela?smileys/smiley2.gif

Naim
23.06.2006, 13:46
48 saat içerisinde yürek hoplatan bi transfer olabilir.
evet sinirden de yüreklerimiz hoplayabilir

Turan AKYILDIZ
23.06.2006, 13:46
mesela ...hava civa

geronimo_61
23.06.2006, 13:47
su getirin yine dilim damagim kurudu coack kardesim yüregimize indireceksin

aman gözünü seveyim pek alistigimiz ama panzehir üretemedigimiz bu zehir transfer haberleri öldürecek bir gün beni

yavuzisa
23.06.2006, 13:48
gittin aga heralde....

Salih Yazıcı
23.06.2006, 13:53
coach arkadasim iyi bir haber yüzünden mi yüregimize inecek yoksa kötü olarak mi bise? biliyorsan bizede söyle yoksa bizle alay etmesmileys/smiley2.gif

yavuzisa
23.06.2006, 13:54
ya sölesene birseyler...48saat bekleyemem bensmileys/smiley11.gif

geronimo_61
23.06.2006, 13:59
gittin aga heralde....

döndüm yok öyle kolay ölmek

yanimda ambulans tasiyom transfer zamanlari

Punisher-61
23.06.2006, 14:07
su parasiz pulsuz Galatasaray marcelinhoyu alirsa kafayi yerim herhalde

Erdem Keser
23.06.2006, 14:08
galatasaray gitsin once ac karnini doyursun nefeslerinin kokusu trabzonda duyuluyo..

eren_61
23.06.2006, 14:10
bu 48 saat ooyi tam bi saatli bomba ama nerde ne zaman ve kimin basina patlicagi belli degil

Hüseyin Çümen
23.06.2006, 14:12
gese marce yu alacakmis ne komik ya nasil aliyolar günün fikrasi

48 saat isi ne is dorudur insallah bundan sora herseye inanabilirim

Punisher-61
23.06.2006, 14:14
wanchope ve Marcelinhoyu simdiya kadar alamadiysalar bundan sonrada alamazlar...mantikli düsünmek lazim....

bu ayni JUN olayi gibi olacak...yokluktan bi futbolcu cikaracaklar ve milletet yildiz diye tutturacaklar

TrabzonStorm
23.06.2006, 14:15
Arkadaslar bu 48 saat isi dogru...

Yönetim yeni bir saat icad etmis...Ne zaman baksan 48 saat kalmis gösteriyormus...

Herkes saatini yönetimin saatine göre ayarlasin... ben ayarladim...Siz de artik ayarlayin...Ondan sonra çikip diyosunuz ''48 saat doldu, transferler nerde?''Edited by: TrabzonStorm

Volkan Albayrak
23.06.2006, 14:17
wanchope ve Marcelinhoyu simdiya kadar alamadiysalar bundan sonrada alamazlar...mantikli düsünmek lazim....

bu ayni JUN olayi gibi olacak...yokluktan bi futbolcu cikaracaklar ve milletet yildiz diye tutturacaklar

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Naim
23.06.2006, 14:25
Zayi ilani
Geçmis Seneler ve suana kadar geçen süre içerisindeki basarisizliklar sebebi ile
00024 nolu Transfer yapma umutlarimizi kaybettik
Hükümsüzdür

Kayip Ilani
Trabzonspor baskaninin seçim döneminde verdigi söze binaen alinan yildiz kaybolmusdur Bulanlarin insanlik namina 4441967 nolu telefona haber vermeleri rica olunur.

Not:yildizimiz en son Karadeniz açiklarinda bir hamsi kayigindan açik hava sirasinda görülmüstür.

geronimo_61
23.06.2006, 14:30
Zayi ilani
Geçmis Seneler ve suana kadar geçen süre içerisindeki basarisizliklar sebebi ile
00024 nolu Transfer yapma umutlarimizi kaybettik
Hükümsüzdür

Kayip Ilani
Trabzonspor baskaninin seçim döneminde verdigi söze binaen alinan yildiz kaybolmusdur Bulanlarin insanlik namina 4441967 nolu telefona haber vermeleri rica olunur.

Not:yildizimiz en son Karadeniz açiklarinda bir hamsi kayigindan açik hava sirasinda görülmüstür.

güleriz aglanacak halimize

eline saglik yasadikalrimiz bu kadar güzel anlatilalbilirdi

Salih Yazıcı
23.06.2006, 14:38
yeter biz hep aglayacazmi smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

cınar#7
23.06.2006, 14:42
yeter biz hep aglayacazmi smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

bu ne ya kucuk emraha donduksmileys/smiley19.gif

Turan AKYILDIZ
23.06.2006, 14:44
smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif

KUYMAK
23.06.2006, 14:48
Ahh ahh begenmedigim Özkan Sümer i avrupaya transfere yollasalardi simdiye 10 tane yattara yi getirmisti Trabzona.

smileys/smiley7.gif

Emorfo
23.06.2006, 14:58
Ahh ahh begenmedigim Özkan Sümer i avrupaya transfere yollasalardi simdiye 10 tane yattara yi getirmisti Trabzona.

smileys/smiley7.gif

Birincisi Yatarra'yi Hüseyin Tütüncü transfer etti o buldu getirdi. Ikincisi Özkan Sümer büyük adam oldu baskanliktan asagisi paklamaz onu...Üçüncüsü iseÖzkan Sümer'in getirdigi futbolcularin Trabzonspor'da basarili olma orani %20 dir.. Edited by: Emorfo

Turan AKYILDIZ
23.06.2006, 15:22
bence de.bir yattarayi buldu diye ,(ki onuda o bulmadi ya)bu isten anladigini sanmayalim.unutmayalim brezilyadan 5 futbolcu aldi bir tek marco adam gibi oyuncu digerleri fas fiso,ayrica geçmiste getirdigi üç yugoslavi neydi isimleri hodziç,ivanov,cukiç gibiutbolculari hatirliyorumda.ha belki fazla para vermemistir ama getirdikleri adamlarin da ben futbolculuklarindan süpheliyim.öyle 5 futbolcu bul getir ucuzuna tutarsa bir iki tane ne ala diye transfer yapilmaz

selcuk
23.06.2006, 15:53

smileys/smiley7.gif

Birincisi Yatarra'yi Hüseyin Tütüncü transfer etti o buldu getirdi. Ikincisi Özkan Sümer büyük adam oldu baskanliktan asagisi paklamaz onu...Üçüncüsü iseÖzkan Sümer'in getirdigi futbolcularin Trabzonspor'da basarili olma orani %20 dir..

hüseyin tütüncü transferi yapmisdi ama onun buldugunu pek sanmam hayir sanmam

sbay
23.06.2006, 15:53
BARCELONA DA JOHAN CRUYFF VAR BIZDE DE ÖZKAN SÜMER OLUR...FUTBOLUN BASINA GETIRSINLER...ACEMI OLAN YÖNETIMINDE ISLERINI KOLAYLASTIRIR.

Muhammet_61
23.06.2006, 15:57
Özkan beyin kibiri, onu baskanin altinda olmasina izin veremez. Öyle ya bütün basarilarda onlar olacak, tek ses onlar olacak.

KuĞu
23.06.2006, 16:11
bencede özkan sümerin kibiri olmasa diger ilçe takimlari için birseyler yapar süperlige çikardi engin tecrübesi ve baskanlik bilgisi eminim bir ilçe takimini süperlige çikarir. ama yapmaz nedenlerini herkes biliyor.

Punisher-61
23.06.2006, 16:15
allah askina birak Özkan sümer muhabetini...adam az cektirmedi bize..

halil ibo
23.06.2006, 16:29
Azimsanmayacak sayida arkadasimizin Firtina,Ihtilal,Efsane:Trabzonspor kitabindan bi haber oldugunu üzülerek görüyorum.TS Club'larda ve büyük kitapçilarda var Hakan Kulaçoglu'nun derledigi kitap.Trabzonspor sevdalilari,futbolculari ve yöneticilerinin mutlaka hatmetmesi gereken bir kitap.259.sayfada Özkan Sümer hazretlerinin gerçek yüzünü görebilirsiniz.BirTrabzonspor taraftariokuma özürlü olsa bile bu kitabi bir sekilde temin edip okumali.Trabzonspor'un yakin tarihinden güzel kesitler var kitapta.Ancak bu kitabi okuduktan sonra ismi takimimizla anilan kisilerin gerçek yüzü hakkinda fikir sahibi olunabilir.Yillariniz bir kulüpte futbolcu,antrenör,T.D.,koordinatör,altyapi sorumlusu olarakvs.vs.geçseydi herhaldebir-iki transfersizde yapardiniz.

Mayls
23.06.2006, 16:34
<DIV>birakin artik özkan sümer muhabbetini. baskanlik koltugunua orturusa tekrar acariz simdi konusmak manasiz</DIV>

Ayhan Yüksek
23.06.2006, 16:35
Arkadaslar su Hazret yakistirmasini yapmasak daha iyi olacak ne ilgisi var adamin hazretle,lütfen

halil ibo
23.06.2006, 16:43
hazret
isim Arapça §aøret

<TABLE borderColor=lightblue cellSpacing=1 cellPadding=1 width="80%" align=center border=1>
<T>
<TR>
<TD> 1 . Yüce kabul edilen kimselerin adlarinin basina saygi, övme, yüceltme amaciyla getirilen unvan:
"Hazreti Ali. Hazreti Fatma."- .</TD></TR>
<TR>
<TD> 2 . mecazAdi söylenmeyen bir kimseden söz edilirken kullanilan bir söz:
"Hazret böyle buyurdu, artik geç kalmak yokmus!"- .</TD></TR>
<TR>
<TD> 3 . ünlemGenellikle erkekler arasinda senli benli konusmada kullanilan bir seslenme sözü:
"Hazret! Su kitabi uzatir misin?"- .</TD></TR></T></TABLE>

halil ibo
23.06.2006, 16:44
Ben birinci manasinda kullanmadim.Kullanan olacaginida sanmiyorum.smileys/smiley4.gif

Bayundur Han
23.06.2006, 16:44

smileys/smiley7.gif

Birincisi Yatarra'yi Hüseyin Tütüncü transfer etti o buldu getirdi. Ikincisi Özkan Sümer büyük adam oldu baskanliktan asagisi paklamaz onu...Üçüncüsü iseÖzkan Sümer'in getirdigi futbolcularin Trabzonspor'da basarili olma orani %20 dir..

Ozkan sumerin yaptiklarini inkar edemezsin. 20% falanda hikaye. Gokdenizi kim getirdi Trabzona? Onun baskanlik zamaninda Huseyin, Fatih ve ERdinc gelmedimi bu takima? Kimin buldugu onemli degil onun zamaninda geldiler. Ve Yattarayi onun gozleriyle gidip izledigini cumle alem biliyor. Rahmetli Mehmet Tan bile yazmisti.

Bayundur Han
23.06.2006, 16:46
Azimsanmayacak sayida arkadasimizin Firtina,Ihtilal,Efsane:Trabzonspor</font> kitabindan bi haber oldugunu üzülerek görüyorum.TS Club'larda ve büyük kitapçilarda var Hakan Kulaçoglu'nun derledigi kitap.Trabzonspor sevdalilari,futbolculari ve yöneticilerinin mutlaka hatmetmesi gereken bir kitap.259.sayfada Özkan Sümer hazretlerinin gerçek yüzünü görebilirsiniz.BirTrabzonspor taraftariokuma özürlü olsa bile bu kitabi bir sekilde temin edip okumali.Trabzonspor'un yakin tarihinden güzel kesitler var kitapta.Ancak bu kitabi okuduktan sonra ismi takimimizla anilan kisilerin gerçek yüzü hakkinda fikir sahibi olunabilir.Yillariniz bir kulüpte futbolcu,antrenör,T.D.,koordinatör,altyapi sorumlusu olarakvs.vs.geçseydi herhaldebir-iki transfersizde yapardiniz.

iyi guzelde bu kitabi yazan adam neye dayaniyor? simdi kitapta yaziyor diye hemen inanacagizmi?

kitapin o sayfasini tarayip gonderebilirmisin?
Edited by: GuildWars

Ayhan Yüksek
23.06.2006, 16:47
Kardes zaten o manada kullandigini söylemiyorum amabana yinede ters geliyo,elestirdigimi düsünme.

macka61
23.06.2006, 16:49
arkadaslar bir gerçekte var kez bizi sampiyon yapti özkan sümer ve alt yapimiz ondan sonra batti onun zamaninda a takima bir çok futbolcu veriyorduk özkan sümerinde tabiki hatalari olmustur ama simdiki baskanimiz gibi hiç degilse verdigi sözleri yapmamazlik yapmadi bizlere yapabilecegi sözleri verdi bu baskan bize yildiz futbolcu stad gibi

Emorfo
23.06.2006, 16:49
Özkan Sümer ucuz futbolcu transfer etmek için belçika'ya gider hüseyin tütüncü baskanim der böyle böyle bir futbolcu var birde onu izleyin der. Baskan baskan mi hoca mi belli degil... Neyse özkan sümer yattarayi çok begenir ama pahalidir bu adam der. Fiyatini ögrenince sasirir ve transfer gerçelesir. Transfer böyle gerçeklesmistir...

halil ibo
23.06.2006, 16:52
@ gurcuayhan

Öyle düsünmemistimkardesim zaten.Kaldi ki elestirebilirsinde bu da gayet normal.Rahmetli Mehmet Tan'in meshur hitabiydi bu Özkan Sümer'e.Bende onu yad etmek için kullandim.Esasen çokta yakisiyor çünkü adi geçen sahsiyet KERAMETI KENDINDEN MENKUL bir seyhtir laf aramizda.Bir sürüde müridi var aramizda.Neyse...

Bayundur Han
23.06.2006, 16:57
Ozkan Sumerin Trabzonspor icin yaptiklarini kimse inkar edemez. Oyle kitabin bilmem kacinci sayfasi falan anlamam. Adam hem teknik direktor olarak hemde baskan olarak Trabzonspor icin ugrasti. Bir adamin kitabindaki gevezelenmesi yuzunden Ozkan Sumerin yaptiklari inkar edilemez. Hatta iddia ediyorum bu Hakan Kulaçoglu Trabzona kitabindan baska verdigi birsey yoktur.

Ama suanda Ozkan Sumer yok. Baskanimiz Albayrak ve hala taze bir baskan. Biraz zaman tanimamiz lazim. Tabi bende pek memnund egilim suana kadar. Fakat daha ne lig basladi ne hazirliklar basladi. Teknik direktorumuz daha yeni geldi. Durun bakalim. Albayrakta birseyler yapmak istiyodur elbette. Trabzonsporda basari demek onun sirketi icin reklam demek. Oda AVrupada basari istiyodur elbette. Biraz daha sabirli olmamiz gerekir. Baskanimiz Albayrak, Abrahamovic degil. Oyle arka arkaya yildiz patlacak hali yok. Yavas yavas alinmasi gerekir Trabzonspora alincak bir futbolcu. Cunki Trabzonsporun her kurusa ihtiyaci var. Birde yildiz diyoruz 10 milyonluk. Oda oyle bir kerende olmaz. Transfer calismalari biraz gizli yonetiliyor bencede boyle olmasi gerekir. Insallah birseyler yapacaklar. Simdilik destek zamani. Elestiri zamani lig basladiktan 2 hafta sonra baslar.

Bülent Bayraktar
23.06.2006, 16:58
özkan sümer konusulacak adam mi yaw

sbay
23.06.2006, 17:01
bu topic transfer dosyasi degilmidi yaw....

selcuk
23.06.2006, 17:04
emorfo hüseyin amca okadar futbolcudan anlamaz yattarayi bulsun ama baska biri ona demis ola bilir ama hüseyin tütüncü onu kefsetmedigini %100 eminim

Bayundur Han
23.06.2006, 17:04
bu topic transfer dosyasi degilmidi yaw....

oyle ama transfer yok.. Gerci bi kac yardimci falan gelmis. Kariyerli birseylere benziyorlar.

A.T.R
23.06.2006, 17:12
Arkadaslar su Hazret yakistirmasini yapmasak daha iyi olacak ne ilgisi var adamin hazretle,lütfen

Hazret yakistirmasi Rahmetli Mehmet TAN tarafinda Özkan Sümere takilmistir .Takilirken ki Amaci onu yüceltmek degil bir ironi idi ki bu ironi ile belirtilmek istenen sey kendini bir sey zannedip çok yukarilarda görmesi idi. Bu Vesile ile Mehmet TAN'i da rahmetle analim.

ctmeoy
23.06.2006, 17:53
bir is gününün mesai saati dolarken bir haftaya daha güle güle derken yine kadromuz ayni gerci sayin baskanimiza göre kadromuz da yeterli ........demek oluyo ki transfer cok zor artik devre arasina bakariz benden demesi

champions
23.06.2006, 17:55
MOSSORO-MELO iKiLiSiNi iSTEDi!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/mossoromeloo.jpg <DETAILS>

Trabzonspor Teknik Direktörü Sabastiao Lazaroni önceki gün geldigi Istanbul?da gün boyu Baskan Nuri Albayrak ve yöneticilerle toplantilar yapti. Bu toplantilarda ve görüs alisverislerinde de, yabanci olarak istedigi iki ismin alinmasi gerektigini söyledi. Herta Berlin?in son olarak 6 milyon avro talep ettigi Marcelinho için, "Hem pahali, hem 31 yasinda, hem de sorunlu? Çok yetenekli olmasina ragmen bize istedigimiz katkiyi yapamayabilir. Marcehinho için bu kadar para vermeye degmez. Bu oyuncuyu son plana birakalim. Benim sistemimle uyacak oyunculara yönelmenizi istiyorum" dedigi kaydedildi.

Melo ve Mossoro?yu Çok Istiyor
Lazaroni?nin istedigi ilk iki ismi ise Brezilya?nin Internacional takiminda forma giyen Mossoro olarak dillendirdigi ve, "Hem oyun kurucu oynayabilir, hem de forvete destek olabilir. Çok yetenekli ve gelecegi var" dedigi belirtildi. Brezilya milli takiminin Dünya Kupasi kadrosunda yer alan Herta Berlin?in basarili sol kanat oyuncusu Gilberto Melo?yu da talep eden Lazaroni, "Bu isim de mükemmel? Hem de fiyati Marcelinho?ya göre daha düsüktür. Takima da büyük katki saglar, sol kanattaki sorunu çözer" dedigi belirtildi. Lazaroni?nin, "Bu isimler olmazsa digerlerine yöneliriz" önerisinde bulundugu vurgulandi.

Wanchope?yi Istemiyor
Trabzonspor?un ön protokol imzalattigi Kosta Rikali golcü futbolcu Wanchope için de rapor veren Lazaroni, "Ben bu oyuncuyu istemiyorum. Oyun sistemime uymaz. Bu alanda Fatih Tekke, Umut var. Baska oyuncularimiz da bulunuyor" dedigi belirtildi. Bu arada Wanchope Bordo-Mavili Yöneticilerin, "Üç ay içinde sakatlanirsan sözlesmeni tek tarafli feshedebiliriz. Maç basi oynamani istiyoruz" seklindeki önerilerine yeni bir karsilik vermedi. Paulo Wanchope?nin transferinin rafa kalkmasindan sonra Portekizli Nuno Gomez ile Misirli Mohammed Zidan?in gündeme gelecegi ifade edildi. Alaattin KAZANCI

KuĞu
23.06.2006, 18:16
üfff çok sikici smileys/smiley11.gif

kaanarda
23.06.2006, 18:50
kardesim takima bi lider lazim madem ricardinhoyu alamiyorlar alip gelsinler su marcelinhoyu yavs...adamin attigi gol yaptigi asist belli ben 4 yildir bekliyom su adam bizde olsa diye....wanchope falan fasa fiso onu alana kadar carlos teneiroyu getirsinler...sonra campell gibi olur bu adamin sonu....yada maradonanin oglu moglu yokmu ki maradonayi hoca alsak oglunuda rahat getiririzsmileys/smiley36.gif

Punisher-61
23.06.2006, 20:11
herhalde bundan sonra Melo ve Mossoro zurnasi calacak...

ama cok tuaf herkesin tahmin ettigi oldu..1aydir gündemde olan futbolculardan son anda vazgecilecek ve sonradan öylesine transfer yapilacak..

tsmaniac
23.06.2006, 20:16
evet bi kaç hafta melo mossoro konusulur ondan sonrada karalastikspordan hayri ve agasarspordan necatiyi alir gelirler yildiz futbilcu olaraksmileys/smiley32.gif wanchope u istemiyolarmis gitsinler daha iyisini bulsunlar o zaman eywallah

Punisher-61
23.06.2006, 20:21
Hem YILDIZ diyorlar..Melo ve Mossoro YILDIZ degil arkadas ilk kez duydum bu isimleri...

Okocha,marcelinho ve Wanchope bunlarin ikisinden daha ünlü ..

champions
23.06.2006, 20:21

ama cok tuaf herkesin tahmin ettigi oldu..1aydir gündemde olan futbolculardan son anda vazgecilecek ve sonradan öylesine transfer yapilacak..

melo dedigin adam brezilya milli takiminda ve herta da oyunuyo hem solbek hem ortasol da oynuyo mossoro da lazaronin izleyip begendigi

genç bi brezilyali gelecegin yildizlarindan biriymis gerçi bize ne yildizlar geldi ama...

Mayls
23.06.2006, 20:35
ben gelecegin takimini istemiyorum bizi bugün sampiyon yapabilecek takim istiyorum. bizi gelecekte sampiyon edecek oyuncular istemiyorum. jefferson'da gelecegin yildiziydi. bomba transferdi elimizde patladiEdited by: Selim55

Erbay
23.06.2006, 20:42
ben gelecegin takimini istemiyorum bizi bugün sampiyon yapabilecek takim istiyorum. bizi gelecekte sampiyon edecek oyuncular istemiyorum. jefferson'da gelecegin yildiziydi. bomba transferdi elimizde patladi
Evet.Ondan sonra yenilince takim tecrübesiz,genç falan diyorlar.O zaman tecrübeli adam alin kardesim.Marcelinho 31 yasinda ne olacak.Takimda da bir tane yasli adam olsun.Gsnin ilk onbirinde 2 tane 35 yasinda adam var.smileys/smiley7.gif

degok
23.06.2006, 20:43

Abi bunun neresi tuhaf her sene her sene ayni senaryo 7 yasinda usaga sor trabzonda o da biliyor.

A.T.R
23.06.2006, 20:53
ooo Tsmaniac kardesim muhalefete geri dönüs yapmissin. Uzun zamandir Punisher yalniz basina muhalefet ediyordusmileys/smiley4.gif hadi bakalim kolay gelsin. Yahuu Noolcak bizim halimiz? Yonetim duy sesimizi.smileys/smiley36.gif

Harun-61
23.06.2006, 22:07

smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley11.gif

gugula
23.06.2006, 22:14
bencede yönetim rutin isimler gercekleşmeyince ortamın havasını değiştirmek için yeni bir dizi çekimine karar verdi. yeni dizimiz hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.
'''Melo ve Mossoro'''smileys/smiley32.gif

zahido
23.06.2006, 22:23
Eskiden herkes noolucak bu fenerin hali derdi Simdi ise noolucak bu trabzonun hali denmeye basladismileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gif

Muhammet_61
23.06.2006, 22:26
Bir ay boyunca da bunlar hakkinda yazilip çizilir. Sonra daha vasatlari tutup getirilir.

Özgür Öztürk
23.06.2006, 22:26
bencede yönetim rutin isimler gerceklesmeyince ortamin havasini degistirmek için yeni bir dizi çekimine karar verdi. yeni dizimiz hayirli ugurlu olsun arkadaslar.

Hangi tarihte basliyor kaçirmasak bari. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley18.gif

Seyit Hoca
23.06.2006, 22:50
mossoro diye topçu olurmu yahu? ismi faul...yok böle biri bence...

selcuk
23.06.2006, 23:53
bencede yönetim rutin isimler gerceklesmeyince ortamin havasini degistirmek için yeni bir dizi çekimine karar verdi. yeni dizimiz hayirli ugurlu olsun arkadaslar.

Hangi tarihte basliyor kaçirmasak bari. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley18.gif

bu dizinin ismi m&amp;m olur

Uluhan
24.06.2006, 00:44
gene basladik her seneki transfer muhabbetine..Ya bu kronik bi hastalik falan mi bu.Ben anlamiyorum nasil olurda her yönetim aynipolitikayi izleyebiliyor..Yok o pahali, bu serseri, bu ihtiyar, bu sakat..Ya kimin ne oldugunu dünya alem biliyor.Dünyada en fazla takip edilen brans futbol..

O ki transfer yapacaksin adam gibi izleteceksin yerli yabanci futbolculari..Ya tuncay sakaryaspor dayken hususi maçlarini izlerdik çocugun...Biz bu adami kesfettik de koca trabzonspor göremedi mi ben anlayamiyorum..

Anlamadigim bi noktada neden altyapidan düzgün futbolcu çikamadigi(ufukhan,ufuk bayraktar ve ergin hariç) onlarda dogru düzgün sans bulamadilar..Hami,fatih bu formayi giydiklerinde kaç yasindaydilar..

Getirecen alt yapinin basina hollandali hocalari;adamlar seçmeleri yapacak yok öle ne kadar torpilli adam varsa altyapiya doldurmak..Bak o zaman neler neler çikiyo trabzondan

devbey
24.06.2006, 01:07
Geçenlerde AKP ve N.Albayrak'a oldukça yakin bir arkadasla
yapmis oldugum görüsmede tabiiki Tabzonspor ve transferle ilgili
gelismeleri merak edip bilgisi olup olmadigini sordum. Kendisinin
cevabi su oldu:"N.Albayrak in niyeti Fatihi fb ye satip, takasla 3
yerli futbolcu arti oldukça hacimli bir para almak ve bu paraya biraz
daha ekliyerek 15-20 milyon dolarlik transfer yapmak" dedi. Ardindanda
"N.Albayrak Trabzonsporu sampiyon yapacagim diyor." diye ekledi.

Fatihin fb ye gitme isinin ,taraftar baskisi ve Fatihin oyunu
bozmasi sonucu yatmasiyla artik kimse öyle büyük meblagli transferler
beklememeli bence.Zaten son gelismelerde bunun göstergesi.--"DENGELERI
BOZAMAYIZ" açiklamalari ve enson istifalar.--

Zaten bize lazim olan eskimis aylardan kirpilmis yildiz eskileri
degil , isim yapmamis fakat sahada sonuna kadar mücadele eden ve topu
bilen yetenekli topçulardir.

Marcelinho transferi bizim için 2. bir yattara olucakti
,yani sov futbolu oynayan takim oyunundan bihaber, çalim sevdalisi
gamsiz bir topçu.Bu takim bir yattarayi absorbe etmekte zorlanirken
ikincisini hiç kaldiramazdi.(Ama Ricardinho olsa süper olurdu)

Son zamanlarda adi geçen Mossoro yu geçen sene bizim meshur
brezilya dizileri yüzünden tv den brezilya ligini takip ederken 3-4
defa izleme firsatim oldu. O zaman baska bir takimda oynuyordu
yanlis hatirlamiyorsam (Santos tu galiba) Seyrettigim kadariyla; orta
sahada kosan- mücadele eden, top teknigi yüksek, sol ayakli iyi bir
topçu olduguydu .Eger alinabilirse ve bu benim seyrettigim ayni Mossoro
ysa bence hem marcelinhodan çok daha faydali hemde bizim orta sahaya
ilaç bir transfer olur.

Zaten bizim asil sorunumuz gol atmak degil(tabii fatih kalirsa +
umut ),kaleci ve defans zaafiyetimiz bence. Kanimca bu takimin
transfere acil ihtiyaç duydugu mevkiler :iyi bir kaleci ,defanstan topu
oyuna iisabetli bir sekilde sokup stepanov un kademesine girebilecek
bir stoper, iyi bir solbek ve yukarda belirttigim Mossoro nun
özelliklerindeki gibi Hüseyinin mücadelesine katki yapan ama ayni
zamanda kazanilan toplari hücüm hattina hizli ve isabetli tek paslarla
aktarabilen (appiah tipinde) bir topçu.

Ama korkarimki genel gidisat bu seneninde bosa gidecegi yönünde. Insaallah beni yaniltirlar.

Berat
24.06.2006, 01:27
Marcelinho ve Ricardinho olaylari "1 yildiz alacagiz,1 tane de Ali agaoglu'ndan"" sözü havada kalmasin diye taraftarin ve medyanin agzina sakiz edilen isimlerdi. Alinma ihtimalleri çok düsüktü (hatta Ricardinho olayi imkansizdi),sen daha murat ocak'i almakta zorlaniyorsun,mustafa keçeliyle ugrasiyorsun,Dünya Kupasi kadrosundaki Ricardinho'yu almak neyine?..

Son zamanlara dogru "takim içi dengeler" teranesi basladi.. pek sayin baskan "en az 1yildiz alacaaaam! tüm parasini cebimden karsilayacaaaam!" derken "yildiz" diye tabir edilen futbolcularin yillik ücretlerinintakim içi dengeleri bozacagini bilmiyor muydu,yoksa biliyordu da bilmemezlikten mi geliyordu? ne oldu da "2 tane büyük yildiz ve tüm transferlerin sezon öncesi kampa yetismesi" noktasindan "2-3 takviye daha yapacagiz..aslinda ihtiyacimiz yok,takim çok iyi ama kadroyu genisletiyoruz,Almanya kampindan önce hazir olur.. malum fiyatlar düsüyor,geç olsun güç olmasin" noktasina gelindi??

benim isyanim "yildiz" futbolcu olayina degil.. Yildiz futbolcu takintim yok,iyi takviyelerle zaten sampiyonluga oynayabiliriz..ve Türkiye Ligi için fazla iyi oyuncularimiz da var.. Benim isyanim insanlarin aptal yerine konulmasina,yapilan ve siyasi parti seçim kulüslerini andiran propagandalara.. "seçimi kazanmak için atis serbest" "seçim kazanmak için her yol mübahtir" anlayisina.. Benim isyanim "TS Baskan adayinin -ve nihayetinde baskaninin- basbakan tarafindan atanmasina.. Benim gözümde akepe'nin seçim propagandalarinda, bunu yapamayacaklarini çok iyi bilmelerine ragmen"tek basimiza iktidara gelirsek basörtüsü yasagini kaldiracagiz" nutuklari atmalariyla, N.A.'nin seçim öncesi attigi nutuklarin hiç bir farki yoktur..

Insallah N.A. beni utandirir..Çok isterim.. Ama 26. tercih teknik direktörle biraz zor gibi sanki..

selcuk
24.06.2006, 03:22
Marcelinho ve Ricardinho olaylari "1 yildiz alacagiz,1 tane de Ali agaoglu'ndan"" sözü havada kalmasin diye taraftarin ve medyanin agzina sakiz edilen isimlerdi. Alinma ihtimalleri çok düsüktü (hatta Ricardinho olayi imkansizdi),sen daha murat ocak'i almakta zorlaniyorsun,mustafa keçeliyle ugrasiyorsun,Dünya Kupasi kadrosundaki Ricardinho'yu almak neyine?..

Son zamanlara dogru "takim içi dengeler" teranesi basladi.. pek sayin baskan "en az 1yildiz alacaaaam! tüm parasini cebimden karsilayacaaaam!" derken "yildiz" diye tabir edilen futbolcularin yillik ücretlerinintakim içi dengeleri bozacagini bilmiyor muydu,yoksa biliyordu da bilmemezlikten mi geliyordu? ne oldu da "2 tane büyük yildiz ve tüm transferlerin sezon öncesi kampa yetismesi" noktasindan "2-3 takviye daha yapacagiz..aslinda ihtiyacimiz yok,takim çok iyi ama kadroyu genisletiyoruz,Almanya kampindan önce hazir olur.. malum fiyatlar düsüyor,geç olsun güç olmasin" noktasina gelindi??

benim isyanim "yildiz" futbolcu olayina degil.. Yildiz futbolcu takintim yok,iyi takviyelerle zaten sampiyonluga oynayabiliriz..ve Türkiye Ligi için fazla iyi oyuncularimiz da var.. Benim isyanim insanlarin aptal yerine konulmasina,yapilan ve siyasi parti seçim kulüslerini andiran propagandalara.. "seçimi kazanmak için atis serbest" "seçim kazanmak için her yol mübahtir" anlayisina.. Benim isyanim "TS Baskan adayinin -ve nihayetinde baskaninin- basbakan tarafindan atanmasina.. Benim gözümde akepe'nin seçim propagandalarinda, bunu yapamayacaklarini çok iyi bilmelerine ragmen"tek basimiza iktidara gelirsek basörtüsü yasagini kaldiracagiz" nutuklari atmalariyla, N.A.'nin seçim öncesi attigi nutuklarin hiç bir farki yoktur..

Insallah N.A. beni utandirir..Çok isterim.. Ama 26. tercih teknik direktörle biraz zor gibi sanki..

evet aynen katiliyorum ve ondan siz bmn yönetiminden ayni fatih tekke olayinda oldugu gibin biduyuru istiyorum ve burdaki cogu üye benlen ayni fikirde olduguna inaniyorum bizlen yönetimin oynamasi son bulmali mert yönetim istiyoruz agzindan cikani hergün degistiren bi yönetim degil beceremiyorsalar binlerce insan var bunu yapabilecegini inanan olarda bir zamanlar düsünmüstüler olmadi gibin artik biz onlara baskiyi yapmaliyiz diye düsünüyorum ya bi islerinde 180 derecelik dönüs yapip dogru yola sapsinlar yada gitsinler bu isin orta yolu olmadigini anlasinlar tek amac basaridir

bencede starlar alinacagina ufuk,enis,selim emrah,ali sen, gibi oyuncular takima geri cagrilsin bir iki tane ortasinif yabanci ve fatih 5milyon euro olsada avrupaya yollansin cünkü o onu hak ediyor ama ben olsam fatihe derdim ilk yari kal bakalim sampiyonluga oynuyoruzmu eger olabilirsegik 1 yilligina uzatirsin kontratini yil sonu hem sampiyon olursun hemde avrupaya gidersin cok sevdigin kulübünede para kazandirirsin ama yarida sampiyonluk yarisindan cokmu geriledik ozaman yarida avrupaya gidersin bakin fath kabul ediyormu etmiyormu sen mert davrandinmi herkes seninle olur aksi taktirde aksisi olur

kaanarda
24.06.2006, 09:29
ya hemen marcelinhoyu 1 kalemde siliverdik yattarayla zor ugrasiyormusuz da o gelirsede nasil ugrasirizda gibi sözler..valla kendi kendimizi uzanamadigimiz ete mindar gördüm yavv..smileys/smiley36.gifbrezilya ligini iyi takip eden biri olarak mossoroyu bilirim efendi iyi ahlakli ayni zamanda zeki ve çevik bir delikanli bizim a.hasanin brezilya sube temsilcisi ama daha teknigiyalniz kesinlikle bi lider degil....artik bendesu ana kadar baskana tek olumsuz kelime etmedim bekleyelim görelim dedim ama david de souzanin gelisi marcelinhodan bellidir brezilya atasözüne dayanarak..sunu söyleyebilirim...baskan bu isi bilmiyor galiba....ha ricardinhoyu getirebilirse o zaman baskani yere göge sigdiramam lakin ricardinhoyu da gelirken görmüsler...nörüyon demisler kupadan sonra geliyoom demis:::)))

Bayundur Han
24.06.2006, 09:51
Geçenlerde AKP ve N.Albayrak'a oldukça yakin bir arkadasla
yapmis oldugum görüsmede tabiiki Tabzonspor ve transferle ilgili
gelismeleri merak edip bilgisi olup olmadigini sordum. Kendisinin
cevabi su oldu:"N.Albayrak in niyeti Fatihi fb ye satip, takasla 3
yerli futbolcu arti oldukça hacimli bir para almak ve bu paraya biraz
daha ekliyerek 15-20 milyon dolarlik transfer yapmak" dedi. Ardindanda
"N.Albayrak Trabzonsporu sampiyon yapacagim diyor." diye ekledi.

Fatihin fb ye gitme isinin ,taraftar baskisi ve Fatihin oyunu
bozmasi sonucu yatmasiyla artik kimse öyle büyük meblagli transferler
beklememeli bence.Zaten son gelismelerde bunun göstergesi.--"DENGELERI
BOZAMAYIZ" açiklamalari ve enson istifalar.--

Zaten bize lazim olan eskimis aylardan kirpilmis yildiz eskileri
degil , isim yapmamis fakat sahada sonuna kadar mücadele eden ve topu
bilen yetenekli topçulardir.

Marcelinho transferi bizim için 2. bir yattara olucakti
,yani sov futbolu oynayan takim oyunundan bihaber, çalim sevdalisi
gamsiz bir topçu.Bu takim bir yattarayi absorbe etmekte zorlanirken
ikincisini hiç kaldiramazdi.(Ama Ricardinho olsa süper olurdu)

Son zamanlarda adi geçen Mossoro yu geçen sene bizim meshur
brezilya dizileri yüzünden tv den brezilya ligini takip ederken 3-4
defa izleme firsatim oldu. O zaman baska bir takimda oynuyordu
yanlis hatirlamiyorsam (Santos tu galiba) Seyrettigim kadariyla; orta
sahada kosan- mücadele eden, top teknigi yüksek, sol ayakli iyi bir
topçu olduguydu .Eger alinabilirse ve bu benim seyrettigim ayni Mossoro
ysa bence hem marcelinhodan çok daha faydali hemde bizim orta sahaya
ilaç bir transfer olur.

Zaten bizim asil sorunumuz gol atmak degil(tabii fatih kalirsa +
umut ),kaleci ve defans zaafiyetimiz bence. Kanimca bu takimin
transfere acil ihtiyaç duydugu mevkiler :iyi bir kaleci ,defanstan topu
oyuna iisabetli bir sekilde sokup stepanov un kademesine girebilecek
bir stoper, iyi bir solbek ve yukarda belirttigim Mossoro nun
özelliklerindeki gibi Hüseyinin mücadelesine katki yapan ama ayni
zamanda kazanilan toplari hücüm hattina hizli ve isabetli tek paslarla
aktarabilen (appiah tipinde) bir topçu.

Ama korkarimki genel gidisat bu seneninde bosa gidecegi yönünde. Insaallah beni yaniltirlar.

Marcelinho yineliyorum: Dunya yildizi olsaydi 31 yasina kadar bu kadar az alinmazdi Milli takima. Dunya yildizi olsaydi coktan baska kulupler almisti. Marcelinhoyu abartmiyalim. 1 mac iyi 8 mac kotu.
Bu yukaridaki AKPden arkadasi futbol bilgini galiba?

kaanarda
24.06.2006, 10:02
bende yineliyorum marcelinho iyi futbolcu..milli olma olayi düz mantik ayrica kisisel tercihlerde araya husumet, bölge oynadigi takim gibi vb.sebeplergirebiliyor milli takim tercihlerinde...olayi böyle degerlendirirsek yaniliriz.yattara gine milli takiminin en kaliteli topçusu tartismasiz ama adami çogu maç yedek birakti hocasi olacak güccagam...çogu zamanda almadi milli takima....neyse bu mevzu derin mevzu kardesim....uzar gider bende böyle düsünüyorum.....

Bayundur Han
24.06.2006, 10:08
bende yineliyorum marcelinho iyi futbolcu..milli olma olayi düz mantik ayrica kisisel tercihlerde araya husumet, bölge oynadigi takim gibi vb.sebeplergirebiliyor milli takim tercihlerinde...olayi böyle degerlendirirsek yaniliriz.yattara gine milli takiminin en kaliteli topçusu tartismasiz ama adami çogu maç yedek birakti hocasi olacak güccagam...çogu zamanda almadi milli takima....neyse bu mevzu derin mevzu kardesim....uzar gider bende böyle düsünüyorum.....

Tamamda ben kotu demiyorum Marcelinhoya iyi topcu ama o kadar buyutulecek bir topcu degil. Baskan bu oyunucuyu dunya yildizi diye gelip onumuze surecek. Ama Marcelinho dunya yildizi degil. Olsaydi zaten o saydigin sebepler girmezdi araya ve Milli takima alinirdi. Bir alex kadar alinmamis. Iyi futbolcu ama dunya yildizi degil. Gerci artik Marcelinhoyada raziyim.

Trabzona gitmek istiyorum diyen bir Yildiray Basturk cikmiyorki. Hepsinin isi gucu GAlatasaray. Yokmu bu gurbetci futbolcular arasinda bir Trabzonsporlu?

champions
24.06.2006, 10:08
bu adami kaçirmayalim bari

Mossoro kimdir?
Tam adi: Jose Marcio de Costa Mossoro
Dogum tarihi: 04.07.1983
Boyu: 1.70
Kilosu: 65
Oynadigi kulüpler: Ferroviario (1999), Santa Catarina Clube (2002), Paulista (2002-2005), Internacional (2006)

Sinan Engin: Süper bir oyuncudur
Besiktas?ta görev aldigi dönemde gündemdeki sambacilari izlemek üzere Brezilya?ya giden ve uzun bir süre bu ülkede kalan Sinan Engin, Mossoro?yu çiplak gözle izleyen isimlerden biri. Simdi Trabzonspor?un gündemine gelen Mossoro hakkinda görüslerine basvurdugumuz Sinan Engin, genç futbolcuyu yere göge sigdiramazken, Bordo-Mavili taraftarlari heyecanlandiracak açiklamalar yapti. Iste Siyah-Beyazli ekibin eski futbolcusu ve menacerinin agzindan Marcio Mossoro: ?Kelimenin tam anlamiyla süper bir oyuncu. Orta alanda serbest olarak kullanildiginda her alanda etkili oluyor. Hem çok seri hem de rahat bir sekilde adam eksiltebiliyor. Bunun yani sira uzaktan ani sutlariyla da tehlikeler yaratiyor. Ahmed Hassan?dan daha teknik bir futbolcu. Eger Trabzonspor onu alirsa çok iyi bir is basarmis olur.?

<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

Bayundur Han
24.06.2006, 10:12
bu adami kaçirmayalim bari

Mossoro kimdir?
Tam adi: Jose Marcio de Costa Mossoro
Dogum tarihi: 04.07.1983
Boyu: 1.70
Kilosu: 65
Oynadigi kulüpler: Ferroviario (1999), Santa Catarina Clube (2002), Paulista (2002-2005), Internacional (2006)

Sinan Engin: Süper bir oyuncudur
Besiktas?ta görev aldigi dönemde gündemdeki sambacilari izlemek üzere Brezilya?ya giden ve uzun bir süre bu ülkede kalan Sinan Engin, Mossoro?yu çiplak gözle izleyen isimlerden biri. Simdi Trabzonspor?un gündemine gelen Mossoro hakkinda görüslerine basvurdugumuz Sinan Engin, genç futbolcuyu yere göge sigdiramazken, Bordo-Mavili taraftarlari heyecanlandiracak açiklamalar yapti. Iste Siyah-Beyazli ekibin eski futbolcusu ve menacerinin agzindan Marcio Mossoro: ?Kelimenin tam anlamiyla süper bir oyuncu. Orta alanda serbest olarak kullanildiginda her alanda etkili oluyor. Hem çok seri hem de rahat bir sekilde adam eksiltebiliyor. Bunun yani sira uzaktan ani sutlariyla da tehlikeler yaratiyor. Ahmed Hassan?dan daha teknik bir futbolcu. Eger Trabzonspor onu alirsa çok iyi bir is basarmis olur.?

<div align="center">http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</div>

yasida genc. Eger denilenler dogruysa insallah alinir.

champions
24.06.2006, 10:25
bu anlastigimiz söylenen ganali savunmaci 25 yasinda

dünya kupasinda 3 maçta da 90 dakikaalinirsa defans manyak olur

TheCrow
24.06.2006, 10:26

Dogru diyorsun,olsa bile forvete dönük orta saha olmaz,olsa olsa en fazla sagbek olabilir...

Emorfo
24.06.2006, 10:32
Taraftar illa transfer görmek istiyor... Transfer yapmak için transfer yapmamak lazim... Bu transfer sezonlarinda garip bir psikolojiye giriliyor medyada bir futbolcu Trabzonspor'la iliskilendirildimi hemen almamiz lazim beklentiye gireriz. Transfer isi borsa gibidir en iyi futbolcuyu en düsük fiyata almaya çalisirsin bol keseden kimse para bastirip futbolcu transfer etmez. Yerli futbolcularin piyasasi acayip pahali. Mustafa Keçeli siradan bir sol kanat oyuncusu bizden istenen 2 trilyon, Umut Bulut iyi transfer genç yetenekli gelecek vaad eden ödenen para 3 trilyon deniyor... Kisaca yerli piyasa acayip pahali 1.5 milyon dolara 3 tana Mustafa Keçeli getirirsin Türkiye'ye... her ne kadar yabanci sayisinin arttirilmasini istemiyorsamda kulüpler için yararli olurdu...

Hergün imza beklemeyelim. Bize lazim olan 2 tane kaliteli yabanci belli yerlere 2 ,3 tane yerli oyuncu... Murat Ocak Pazar ve Ya Pazartesi imza atabilir..

Erdem Keser
24.06.2006, 11:12
bana kalirsa biz bu mossoroyu alamayiz

bakin besiktasin gecen sene almak istedigi mossoro hakkinda taraftarlarin dusunceleri..

http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?t=20544&amp;sid =c9095494c284942cdf3b9b418e07eddf (http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?t=20544&amp;sid=c9095494c284942cdf3b9b41 8e07eddf)

Salih Yazıcı
24.06.2006, 11:21
bencede almaliyiz ama alamazlar gibime geliyorsmileys/smiley2.gif

eren_61
24.06.2006, 11:24
ya kimse bise bilmiyomu.birisi çikipta açiklama yapsa sunu aldik bunu almadik.yeter da bi yere kadar.filika sen nerelerdesin sen biseler bilmiyomusun?

jefferson61sefa
24.06.2006, 11:54
arkadaslar transferde su anda süpriz ve bir tik yok olsa keske

tsmaniac
24.06.2006, 11:57
mossoro melosmileys/smiley7.gif alin iste eller ve jefferson olayindan hiç ders almamis bu yönetim, seneyede bunlari göndermeye ugrasirlar

jefferson61sefa
24.06.2006, 12:03
mossoro ya küçücük boylu bisey ya suratinda tip yok zaten onun oynamasida öle harika da degil

CAFER ÖZER
24.06.2006, 12:03
Bazi arkadaslar öyle yaziyorki Sanki Özkan Sümerler Takimin baskan adayi oldugunda TAKIMI KÜME DÜSÜRME HATTINA sokacagiz diye isbasina geldiler,ONLAR degilmiydi Trabzonspor u yeniden ayaga kaldiracagiz Trabzonspor kimsenin cebine sigmaz,2 sene içinde sampiyon olacagiz vaatleri ile is basina geldiklerinde Kimse 2,5 sene geçtigi halde bu vaatleri hatirlatmadi kendilerine,Sus pus

Atay Aktu ve ekibi gelecek yil HAKEMLERIDE YENEN AVRUPADA DÜNYADA ses getiren takim kuracagiz dediler Transfer bile yapamadan gittiler 2 sene tahammül edildi kimse bu kadar yüklenmiyordu.

Ama simdi bakiyorum Bu yönetim daha gelmeden Liman ihalesi bilmemne diyerek basltan elestiriler basladi,Yok AKP nin adami Yok Tayyibin adami dendi elestirildi.Seçildigi Gün Nerde STAD dendi,vs vs SIRF siyasi ve Sahsi kinle elestiriler yapildi.

Baskan göreve gelirken 1-YILDIZ ALACAGIM 2-STAT YAPILACAK-3-2 SENE IÇERISINDE SAMPIYON OLACAGIZ dedi.Bu sözlerin belirli süresi var o süre dolsun Sözler yapilmaz ise hep beraber elestirelim.HATTA GENE SÖZÜMDEYIM YÖNETIM ISTIFA diye topigi ben açayim.(insallah gerek kalmaz Trabzonspor basarili olur).Daha ligler baslamadan,Transfer dönemi kapanmadan ACIMASIZCA ELESTIRIN.AZIZ YILDIRIM TRABZONSPORA baskan olsaydi bu kadar acimasizca elestiri alacagini zannetmiyorum.

Travelair
24.06.2006, 12:08
Ganali oyuncu sag bek oynuyor gözüküyor. Nasil olacak?

jefferson61sefa
24.06.2006, 12:15
ya ganaliya falan gerenk yok 7 tane defans var ya yuh artik kaç tane kontejan var yabaanci için 2 oluo bunla sola adam gelcek ne olcak adam alcagimiza baska herifde satmak zorunda kaliriz ben sanmiom defasna adam alincagpini

sultantekke
24.06.2006, 12:22
bu topculari almak için kontenjanin açik olmasi lazim elimizdekileri göndremedik bir türlü ne yapacaz bakalim.

Salih Yazıcı
24.06.2006, 13:49
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<H3>Ankaraspor Adem Koçak'in pesinde!</H3>
<DIV id=metin>Ankaraspor, uzun süredir renklerine baglamak istedigi Trabzonsporlu Adem Koçak için çalismalarini sürdürüyor. Adem Koçak'in Ankaraspor'a transferine bordo-mavili yönetimin sicak baktigi, ancak Trabzonspor'un bu futbolcuya karsilik Musa Büyük'ü kadrosuna katmak istemesinin transferi çikmaza soktugu bildirildi.

Öte yandan mavi-beyazli ekibin Ikinci Futbol Ligi (A) Kategorisinin yeni takimlarindan Eskisehirspor'da forma giyen Mehmet Akif Tatli ile de ilgilendigi, gelecek yil sözlesmesi sona erecek futbolcu için kirmizi-siyahli yönetimi ikna etmeye çalistigi belirtildi.

Geçen sezon ligde 1 gol kaydeden 20 yasindaki genç futbolcu, 2 kez de A Genç Milli Takim'a çagirildi. </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD align=right>24.06.2006</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : AA</TD></TR></T></TABLE>

Muhammet_61
24.06.2006, 14:00
Vay Ankaraspor'a bak. Musa'ya kaç para istiyolardi? Hatirlamiom ama gerçek degerinin 3 kati falan istiolardi heralde.

Adem'i mi istiyolar. Getirsinler 2,5 milyon Euro o zaman. Kisasa kisas.

cınar#7
24.06.2006, 14:31
ya ganaliya falan gerenk yok 7 tane defans var ya yuh artik kaç tane kontejan var yabaanci için 2 oluo bunla sola adam gelcek ne olcak adam alcagimiza baska herifde satmak zorunda kaliriz ben sanmiom defasna adam alincagpini

yabanci kontenjanini defansa kullanmakmi???cok sacma olur defansta tek eksik soldaydi onuda murat ocakla cozduk brezilyali meloya yada ganaliya gerek yok.

Murat'
24.06.2006, 14:36
yaa bu yönetim de palavralarla geldiler hani nerde yildiz

Muhammet_61
24.06.2006, 14:47
Evet defansta tek sorun beklerdeydi. Murat Ocak'la sol çözülür, Ufukhan ve Fatih Akyel'le de sag çözülür. Yabanci hakkimizi bana göre bir sol açik, bir de orta sahaya Hüseyin'in yanina Aurelio tarzi savasçi bi adamdan yana kullanmaliyiz. Eger bir 10 numara alincaksa Szymek gönderilmeli. Zaten szymek tam olmasa da 10 numara görevinde. Daha kalitelisini bulursak Celtic'e satalim.

degok
24.06.2006, 14:52

Dogru diyorsun,olsa bile forvete dönük orta saha olmaz,olsa olsa en fazla sagbek olabilir...

Mossoro ismi bana daha çok güresçi ismi gibi geldi.smileys/smiley17.gif

cınar#7
24.06.2006, 14:54
Orta sahanin solunda eksigimiz var bide oyun kurucak oyuncu yok bunun için sol açiga eger sinan enginin yorumlari dogruysa mossoro yararli olur.bide Fatih tekke giderse yerine Wanchope gelebilir.

cınar#7
24.06.2006, 14:56

iyi o zaman Kaka yildiz olmadantransfer etseydik istemezdiniz dimi???

Seyit Hoca
24.06.2006, 15:00

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Seyit Hoca
24.06.2006, 15:05

iyi o zaman Kaka yildiz olmadantransfer etseydik istemezdiniz dimi???

benim kiz(7) Brezilya maçlarinda Kaka ismini duydu mu yerlere yatiyor...ben KAKA ve bu tür isimli futbolcularin e.g. MOSSORO Türk takimlarina alinmasini etik olarak dogru bulmuyorum.BALLACK iyi mesela...XAvi hos...ama KAKA ..MOSSORO....bu gibi simlere hayir

Mert67
24.06.2006, 15:23
arkadaslar sanki adami aldik siz niye ismine taktiniz ya

Mert67
24.06.2006, 15:30
yönetim adam alirken isme göre seçerse zaten kimseyi alamaz .zaten alamiyodu

Edited by: mert67

Travelair
24.06.2006, 15:31
Mossoro gerçekten sumo güresçisi ismi gibi smileys/smiley36.gifAma yetenekli oyuncu diyorlar hayirlisi

Muhammet_61
24.06.2006, 15:32
Çokay, Eller, Yattara, Thijs (What is Thijs?smileys/smiley4.gif) gibi enterasan isimler de geldi takimiza.

cınar#7
24.06.2006, 16:11
bana gore seneye kadromuz boyle olusur:

Gidenler:Mehmet yilmaz,Ali guzeldal,Fatihtekke(Avrupa),Djokaj,Jun

Gelenler:Umut,Cem,Çagdas,Murat Ocak,Mossoro(yada baska genç brezilyali),Wanchope

Gereksizler:Celaleddin,Tayfun ve Özellikle Erdinç Trabzonspor formasini hak etmiyorlar gitseler iyi olur ama göndermezler heralde

Punisher-61
24.06.2006, 16:51

Gelenler:Umut,Cem,Çagdas,Murat Ocak,Mossoro(yada baska genç brezilyali),Wanchope

Gereksizler:Celaleddin,Tayfun ve Özellikle Erdinç Trabzonspor formasini hak etmiyorlar gitseler iyi olur ama göndermezler heralde

yeterki Brezilyali olsun öyle mi??smileys/smiley36.gif

geronimo_61
24.06.2006, 16:53
ARKADASLAR bu böyle giderse çok daha kizar küser çildirir kalp çarpintisi geçiriririz

kurun ortaya bir horon da kafamiz dagilsin

Bayundur Han
24.06.2006, 17:09
ARKADASLAR bu böyle giderse çok daha kizar küser çildirir kalp çarpintisi geçiriririz

tutmayin beni

http://www.zaman.com/2005/05/20/hor&#111;n_b.jpg

Bayundur Han
24.06.2006, 17:13
29 yasinda milli takimi birakmis Trabelsi. Hala super oynuyor vede bedava. Kontrakti bitti bu adamim sag arkada oynuyordu Ajaxta ama cok mutsuzdu Ajaxta. Her maci banko oynuyordu. Aslinda tam bizlik. sol arkada cagdas tutsa. Sol arkanin sorunu bitse bile sag arkada iyi degil.

Trabelsi beëindigt interlandloopbaan

<div>

BERLIJN</span> -

Hatem Trabelsi heeft een punt achter zijn interlandloopbaan gezet. De
voetbalbond van Tunesië heeft dit zaterdag laten weten. De 29-jarige
verdediger, die transfervrij is bij Ajax, wil meer tijd aan zijn familie
besteden. Hij speelde vrijdag tegen Oekraïne (0-1) zijn 61e en laatste
interland.

</div>

<div>

<t></t><table align="left" cellpadding="0" cellspacing="0" width="134">
<t><tr>
<td style="padding: 0px 10px 0px 0px;">

<a &#111;nclick="s_&#111;bjectID=&quot;java&#115;cript fotovenster/multimedia/archive/00026/Hatem_Trabelsi_jpg_26022d.jpg, Hatem Trabelsi, A_1&quot;;return this.s_oc?this.s_oce:true" href="java&#115;cript%20fotovenster%22/multimedia/archive/00026/Hatem_Trabelsi_jpg_26022d.jpg%22,%20%22Hatem%20Tra belsi%22,%20%22AP%22,%20134,%20200;" target="_blank" target="_blank">
http://www.telesport.nl/multimedia/archive/00026/Hatem_Trabelsi_jpg_26022d.jpg
</a>

</td>
</tr>
<tr>
<td style="padding-left: 10px; padding-right: 10px;">
<div>Hatem Trabelsi</div>
</td>
</tr>
<tr>

<td style="padding-right: 10px; padding-left: 10px;" align="right">
<div>Foto: AP</div>
</td>

</tr>
</t></table>

Trabelsi maakte met Tunesië in totaal drie WK's mee en was één van de
dragende spelers bij de eindwinst van zijn land in de Afrika Cup in 2004.

</div>

cınar#7
24.06.2006, 17:13

yeterki Brezilyali olsun öyle mi??smileys/smiley36.gif

benim istedigimden diil teknik direktor Lazoroni oldugu için,yildiz almayiptagencgelecek vaad eden oyuncu alirsak brezilyadan aliriz heraldesmileys/smiley1.gif

telha23
24.06.2006, 17:29
morosso bence iyi bi oyuncu ama bizim yönetim alamaz onu ben inanmiyorum artik yaw inanin kendimme bile inanmiyorum

geronimo_61
24.06.2006, 18:04

tutmayin beni

dik oyna azicik hadi bakalim

http://www.zaman.com/2005/05/20/hor&#111;n_b.jpg

alpi53
24.06.2006, 18:57
cok az kaldi kamp akadar bekliyelim sonra bakariz kimi almislar ne yapmislar gorecez ..

her sene mart ayinda transferler hazir haziran ayinda takir takir imzlara atilacak derler daha hic gormedik bole bisey ..

tabi bide su var jun hazir kita bekliyor bir sozlesmemi fes etseler de kacsam diye .. kolay mi adam 3 milyon avro muzu batirdi yabanci alacaz diye onun sozlesmesini fes mi edecez ?

gerçekefsane
24.06.2006, 19:03
Bilal smileys/smiley2.gifMalatyaspor Bilal'in trabzonspor'a transferine izin verebilir smileys/smiley2.gifHavuzdan alacagi para azaldi, alacagi para,Trilyon'dan, milyarlara düstüsmileys/smiley2.gif transferde yapacaklarsmileys/smiley2.gif Edited by: gerçekefsane

alpi53
24.06.2006, 19:05
bilal sence sol kanada alinacak super star olabilirmi ?

bence alternatif olur superstarin alternatifi ..

Fanatik28
24.06.2006, 19:13
Benim icin önemli olan futbolcunun sahada ne yaptigidir. O yüzden hep Marcelinho demisimdir. Bu adam Herta`nin en önemli oyuncusudur. O giderse Hertha Kümeye oynar. Hala bazilari onun gece hayatina, huyzusluklarina takmis. Bazi oyuncularin böyle kaprisleri vardir. Benim icin önemli olan sahada ne verdigidir. Sergen`i örnek alin. Oda öyle bir futbolcu idi. Ama GS onun zamaninda ceyrekfinal kapisindan döndü ( hemde o kadar zayif bir kadroyla ). BJK Sampiyon oldu.

Marcelinho Yattara`nin iki-üc kati daha iyisi. Bu adami 5 Milyon Euroya alabiliriz.Bunun bazi huysuzluklari olmasa, zaten Avrupa´nin en iyi kulüplerindeoynardi. Yeterki biz ona gerekli hösgörüyü gösterelim. O takim icin sahada herseyi yapar. Biz zaten öyle renkli oyunculari takimimizda istemiyoruz mu?

Marcelinho`yu istemeyen arkadaslar, onun kalitesinde baska oyuncular önersinler. Merakla bekliyorum.

alpi53
24.06.2006, 19:16
marcelinyo sol acik olarak mi dusunuyon

o adam bence 10 numara forvet arkasi..

ricardinyo sol acik olark olur diye dusunuyorum en iyisi ..

bilal de yedegi olur .

alpi53
24.06.2006, 19:22
marcelinyo ile yattara cok zor birlikte ..

iki canbaz bir ipte oynamaz ..

tsmaniac
24.06.2006, 19:29
bilal sence sol kanada alinacak super star olabilirmi ?

bence alternatif olur superstarin alternatifi ..

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif süperstar bilal smileys/smiley36.gif

Fanatik28
24.06.2006, 19:44
Ben Marcelinho`yu forvet olarak düsünüyorum. Fatih onlarin arkasinda oynayabilir. Ama Marcelinho, Fatih Tekke gibi özelliklere sahip bir oyuncu. Hem solacik, hem forvet hemde oyunkurucu olarak oynayabilecek biri.

Bilal`e gelince Lig Tv`de röportajinda büyük takimlarda oynamak istiyorum. Her Fener altyapisindan yetisen bir oyuncu olarak, mutlaka zamani gelince FB`de oynamak isterim dedi. Böyle biri bizde oynayabilir. Ama bizde kendimizi ona göre ayarlamamiz gerek. Yani FB´ye zamani gelince iyi bir paraya satabiliriz.

geronimo_61
24.06.2006, 20:34
dur bakayim yaaa

aklima bir fikir geleyi ama organizasyon konusunda çekincelerim var

yerel tv lerden birinde futbolstar yarismasi düzenlense mesela

armagan ve erçan beyler de jüri olsa nasil olur yildiz olur mu

süperstar olur mu

bakmayin ya saçmaliyom bu transfer mevsiminde hep böyl eoluyom zaten

cınar#7
25.06.2006, 12:08
marcelinyo ile yattara cok zor birlikte ..

iki canbaz bir ipte oynamaz ..

niye oynamasinlar ikisi birlikte türkiyeyi dagitirlar en iyi 2li olurlar.herta berlin indirime gidiyomus eger 6milyon eurodan 5e indirirlerse kabul etceklermis yonetim insallah olur.

yavuzisa
25.06.2006, 12:30
arkadaslar hersene böyle yapiyoruz...zymek le diger yanindaki forveti alcagiz onlari beraber oynatacaktik....hersene böle hayel ediyurz sonra..kaliyurz.....daha gerçekleri konusalim bence..kendimizi kandiryrz düpedüz...hele bi alinsin oyuncular sorna taktik düzen geeçelim...derim ben...saygilar

TSezgin61
25.06.2006, 15:40
birakin yönetim alsinda bir yer buluruz oynatacak... alamadigimiza göre niye kafa yoruyorsunuz

Cüneyt Canlıca
25.06.2006, 15:49
daha türkiyeden oyuncu almakta zorlaniyoruz.. birde disaridan yildiz futbolcu beklemek hayalcilik..Bilal ve Adnan alinsa oturup sükredecegim

Tunga
25.06.2006, 15:58
Su "Takim içi Dengeler" hadisesi bana bir fikramizi hatirlatti:
Temel ile Dursun avlanmanin yasak oldugu bir dönemde av için ormana gitmisler. Güzel güzel avlanirken, çevreciler durumu fark ederek bizimkileri "Doganin dengesini bozdunuz" diyerek bir temiz dövmüsler.

Bizimkiler agiz burun kan revan içinde köye dönünce, köydekiler merakla sormus:

- "Ne oldu size böyle?"

Temel cevaplamis:

- "Ula birileri Doga'nin yengesini bozmus, bizden bildiler!"

champions
25.06.2006, 16:02
yönetim transfer konusunda o kdar hizli ki bi oyuncuyla anlasmamiz15

anlastigimiz oyuncuyla bile imza attirmak bi 15 gün daha geçiyo

SiNo
25.06.2006, 16:05
ah yönetim ah yakmaya devam bizi

champions
25.06.2006, 16:09
kaleye güvenilir bi kaleci almamiz gerekli gelecegin en iyi kalecerinden biri

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =ues align=left>Persönliche Daten</TD>
<TD =ues align=right>Stand: 16.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/isakss&#111;n.jpg</IMG></TD>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/1.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/273k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Andreas Isaksson</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Geburtsdatum:</TD>
<TD>03.10.1981</TD>
<TD align=middle bgColor=#fffff7 rowSpan=5 border="1">Jetzt das Trikot bestellen
http://www.transfermarkt.de/bilder/hemden/hhv_273_2004.gif</IMG> (http://www.subsidesports.de/de/store/product_details.jsp?pid=3993&amp;portal=210010742)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Alter:</TD>
<TD>24</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Grösse:</TD>
<TD>1,99</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Nationalität:</TD>
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/147.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=147) Schweden</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Fuss:</TD>
<TD>rechts</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>Status:</TD>
<TD colSpan=2>Akt. Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/147.gif 38Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3557) / Nr: http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/1.gif</IMG></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
<HR color=#000066 SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Verein:</TD>
<TD vAlign=center colSpan=2>FC Stade Rennes (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=273) / Ligue 1 (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/wettbewerb_uebersicht.php4?wettbewerb_id=FR1) (http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/50.gif)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Position:</TD>
<TD colSpan=2>Torwart</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Positionsdetails:</TD>
<TD colSpan=2>Torwart</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Im Team seit:</TD>
<TD>2004</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Vertrag bis:</TD>
<TD>2007</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Marktwert:</TD>
<TD colSpan=2>4.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Spielerberater:</TD>
<TD colSpan=2>Ljung, Roger (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=138)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

TheCrow
25.06.2006, 16:28
Baskan göreve gelirken 1-YILDIZ ALACAGIM 2-STAT YAPILACAK-3-2 SENE IÇERISINDE SAMPIYON OLACAGIZ dedi.Bu sözlerin belirli süresi var o süre dolsun Sözler yapilmaz ise hep beraber elestirelim.HATTA GENE SÖZÜMDEYIM YÖNETIM ISTIFA diye topigi ben açayim.(insallah gerek kalmaz Trabzonspor basarili olur).Daha ligler baslamadan,Transfer dönemi kapanmadan ACIMASIZCA ELESTIRIN.AZIZ YILDIRIM TRABZONSPORA baskan olsaydi bu kadar acimasizca elestiri alacagini zannetmiyorum.

Cafer abi bana sorarsan sen simdiden basligi aç...Herseyden önce "takim içi dengeler" ve "yildiz oyuncu" kavramlari birbirine tezattir,birini söyledin mi ötekini söylemeyeceksin,sonunda ne yaparsan yap bir dedigini çignemis olursun çünkü.

Yönetiminsu anda yapacagi en akilli sey,adam gibi çikip "Arkadaslar kusura bakmayin,yildiz sözü verdik dogrudur ama,olmuyor,yapamiyoruz.Bu is sandigimizdan daha zor,zaten buraya gelecek adam bulamiyoruz,buldugumuzda çok pahali,onun yerine 2-3 tane hocanin izledigi adam almak daha hayirli olur kanaatindeyiz,yildiz sözümüzü tutamayacagimiz için özür dileriz..." seklinde bir açiklamayi hiç zaman geçirmeden yapmaktir.

Belki o zaman taraftar biraz anlayis gösterebilir,ama yok efendim takim içi dengesi,yok efendim kadromuz yeterli,o isleri geçeceksin bir kademe,"alamiyoruz" bitti...Taraftarin asil kizdigi sey çocuk yerine konup kandirilmaya çalisilmasi.

cınar#7
25.06.2006, 16:38
iste transfer edebilecegimiz oyunculardan birkaç video:

http://www.youtube.com/watch?v=694tXGygcKc&amp;search=okocha

http://www.youtube.com/watch?v=qpDGxa32Zms&amp;search=okocha

http://www.youtube.com/watch?v=tRYTPnyPvA0&amp;search=okocha

http://www.youtube.com/watch?v=LEkk8VobWk0&amp;search=okocha

http://www.youtube.com/watch?v=S8HQj9XpONg&amp;search=denils (http://www.youtube.com/watch?v=S8HQj9Xp&#079;Ng&amp;search=denils&#111;n) on

http://www.youtube.com/watch?v=RytIbiiP_bg&amp;search=denils (http://www.youtube.com/watch?v=RytIbiiP_bg&amp;search=denils&#111;n) on

http://www.youtube.com/watch?v=uxZM6epCYHo&amp;search=wancho (http://www.youtube.com/watch?v=uxZM6epCYHo&amp;search=wanchope) pe

http://www.youtube.com/watch?v=kbdx6TvCU0g&amp;search=wancho (http://www.youtube.com/watch?v=kbdx6TvCU0g&amp;search=wanchope) pe

Salih Yazıcı
25.06.2006, 17:15
hiç haber yok mu arkadaslarhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

alpi53
25.06.2006, 17:22
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/250606toplanma10.jpg

bu yakisikli delikanli kim ben cikartamadim??

bu arada jun efendi gelmi hos gelmis..

alpi53
25.06.2006, 17:24
su bizim jun a trabzonda hic para vermedilermi ?

gecen sene geldiginde de ayni kiyafetler vardi uzerinde ..:)

coach
25.06.2006, 17:40
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/250606toplanma10.jpg

bu yakisikli delikanli kim ben cikartamadim??

bu arada jun efendi gelmi hos gelmis..

Gelecegin kalecesi (!) ahmet sahin,,pehhsmileys/smiley11.gif

alpi53
25.06.2006, 17:42
ben turkiyede iken onu saclari daha uzundu galiba ondan cikartamadim..

kayseri macinda biraz fazla gol yiyen rkadas dimi o ?

coach
25.06.2006, 17:45

http://www.youtube.com/watch?v=S8HQj9XpONg&amp;search=denils on (http://www.youtube.com/watch?v=S8HQj9Xp&#079;Ng&amp;search=denils&#111;n)

http://www.youtube.com/watch?v=RytIbiiP_bg&amp;search=denils on (http://www.youtube.com/watch?v=RytIbiiP_bg&amp;search=denils&#111;n)

http://www.youtube.com/watch?v=uxZM6epCYHo&amp;search=wancho pe (http://www.youtube.com/watch?v=uxZM6epCYHo&amp;search=wanchope)

http://www.youtube.com/watch?v=kbdx6TvCU0g&amp;search=wancho pe (http://www.youtube.com/watch?v=kbdx6TvCU0g&amp;search=wanchope)

Kardes bu videolarin hepsi çok güzel,bunlarin bi tanesini alsak bize yeter artar bile.

Bartuğ13
25.06.2006, 17:46
bu baskan basa gelirken bi söz verdimisti ben bu takima dünya çapinda bir yildiz alacagim,bir tane de yönetimim alacak!stad yapacagiz,sampiyon yapacagiz zart,zurt.

nuri baskanin gelmesini ben de istiyordum.verdigi sözler büyüktü ve yapacagina inaniyordum.kendisi futbol bilgisi için degil parasi oldugu için göreve geldi.verdigi sözleri tutmayacaksa gelmesinin bir anlami yoktu!simdi eger yapacaksa yapsin yoksa isi bilen birileri gelsin derim ben.

bekle bekle bi yere kadar.en azindan 2 oyuncu almak üzereyiz prüz çikarsa 4 alternatif var diyolar.o iki oyuncuyla 2 hafta ugrasip alamiyolar.alternatiflere dönüyolar onlari da alamiyolar(hoca için de geçerliydi)

yetti ya

My
25.06.2006, 17:54
Videolar çok güzel. Özellikle Okocha'ninkiler çok acaibsmileys/smiley4.gif O ne öyle yahu.

cınar#7
25.06.2006, 17:54

http://www.youtube.com/watch?v=S8HQj9XpONg&amp;search=denils on (http://www.youtube.com/watch?v=S8HQj9Xp&#079;Ng&amp;search=denils&#111;n)

http://www.youtube.com/watch?v=RytIbiiP_bg&amp;search=denils on (http://www.youtube.com/watch?v=RytIbiiP_bg&amp;search=denils&#111;n)

http://www.youtube.com/watch?v=uxZM6epCYHo&amp;search=wancho pe (http://www.youtube.com/watch?v=uxZM6epCYHo&amp;search=wanchope)

http://www.youtube.com/watch?v=kbdx6TvCU0g&amp;search=wancho pe (http://www.youtube.com/watch?v=kbdx6TvCU0g&amp;search=wanchope)

Kardes bu videolarin hepsi çok güzel,bunlarin bi tanesini alsak bize yeter artar bile.

Okocha we Wanchopun bonservisleri elinde zaten yönetim istese rahatlikla alir.Denilsonda turkiyeye gelmeye sicak bakiyo demisti takimi Real Betisle anlassak yeter parasida azdir cok buyuk ihtimal.

champions
25.06.2006, 19:03
<H3>Trabzonlu Tayfun Kayseri yolunda</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor'un savunma oyuncusu Tayfun Cora'nin, Kayserispor ile sözlesme imzalayacagi bildirildi. Yeni sezon öncesi bugün toplanan bordo-mavili takimin kadrosunda yer almayan Tayfun'un, menajeri Süleyman Arslan ile birlikte Kayseri'ye gittigi ögrenildi.

Kayserispor ile yapilan görüsmelerde, 1 yilligina kiralik olarak anlasma saglandigi, bordo-mavili kulübün onay vermesi halinde Tayfun'un yarin sari-kirmizili takima imza atacagi kaydedildi. </DIV>

Salih Yazıcı
25.06.2006, 19:10
harbi çok güzel habersmileys/smiley4.gif

Uluhan
25.06.2006, 19:15
Championskaleci konusunda Isaksson fikrine katiliyorum..Bencede çok iyi bir kaleci

champions
25.06.2006, 19:20
Championskaleci konusunda Isaksson fikrine katiliyorum..Bencede çok iyi bir kaleci

kaleci dedigin bütün takima fazlasiyla güven vermeli jefferson iyi bi kaleci olabilir ilerde çok daha iyi olacaktir ama bence su an daha iyi bi kaleci bulunmali benim adayim isaksson

Bluefire
25.06.2006, 22:40
bencede Isaksson

macka61
25.06.2006, 22:44
evet isakson güzel bir kaleci ama nerde bizim yönetim dengeyi bozarmi

selcuk
25.06.2006, 22:58
mikael landreau hemde bonservissis

bahadır2561
26.06.2006, 10:25
bizim jefferson'a ne olmus ki kaleci aliyorsunuz????

jefferson61sefa
26.06.2006, 12:01
o yakisiklimi ahmet sahin in neresi gelecek 28 yasinda smileys/smiley36.gif

buy arada andreas isakson o herifte süper bi boy var ama toplari hep sektrio ayni bizim eski kaleci nihat gibi
adm toplari tutamio ya aldigini saga sola atio zaten yedikleri goller bu yüzden yoksa iii kaleci ya bizde kalede sorun yok bu djokaj da gelmis kampa hayda off ya jun da gelmis ama ayni kiyafetler degil ki kardes baska bisi giymisti kirmizimi pembe mi ne öle bi t-shirt dü yanlis hatirlamiosam belkide bizim formamizdismileys/smiley4.gif
ama fakir çocuk :D

bakalim n'olcak

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.06.2006, 12:55
vanchope
okocha...

alabilecegimiz yildizlar bunlar mi...
tesekkürler kalsin.
en azindan Ali Güzeldal harcanmasin, okocha da süper bi yedek olur
eger niyet gerçekten sampiyonluksa
yok makaraysa alsinlar coppa cabana plajindan 5 çocuk özkan gibi

biri tutarsa ne ala

Salih61
26.06.2006, 12:58
Arkadaslar transfere az kaldi...Çünkü kamp dönemi basliyor...Yönetim bu hafta ne yapacaksa yapsin yoksa az olan destegi de kaybederler...

kutoz
26.06.2006, 13:01
Arkadaslar transfere az kaldi...Çünkü kamp dönemi basliyor...Yönetim bu hafta ne yapacaksa yapsin yoksa az olan destegi de kaybederler...

48 saat içinde smileys/smiley4.gif

Salih61
26.06.2006, 13:08

48 saat içinde smileys/smiley4.gif Hocam gel biz bunlara cumaya kadar süre verelim...48 saat az...smileys/smiley2.gif

champions
26.06.2006, 13:16

48 saat içinde smileys/smiley4.gif

Hocam gel biz bunlara cumaya kadar süre verelim...48 saat az...smileys/smiley2.gif

evet önümüzdeki cumaya kadar transferler bitirilmesi gerekiyo insaallah böyle olur bi kerede hazirlik kampini tam kadro yapalim bütün oyunculari hazirlik maçlarinda görelim

Burçak
26.06.2006, 13:17
fanatik gazetesindeki habere bir taraftarin yorumu. bende ayni sekilde düsündügüm için alinti yaptim.

<TABLE =PX11333333 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>yonetime...
saban yildiran
</TD>
<TD vAlign=top align=right>25.06.2006 21:04:44</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>öncelikle takimda formasinin hakkini vermeyen cok topçu var bir an önce bunlarin takimdan siyrilmasini temenni ediyorum yonetimin biraz daha diktator olmasini istiyorum bizim kendini aziz yildirimdan daha kucuk goruyosa bizim klubu birakip gitsin simdiden biz buyuk bir klubuz bizim basarillarimiz varken kimse yoktu piyasada onun icin herkes ayagini denk alsin kimse bu klubun ustunde degildir taransferlerin takimin almanya kampina kadar yetismesi lazimki bize faydali olsun aksi taktirde transferler ayni fos cikar.ne olur artik birakin simdi alacagimiz topcu takimin dengesini bozmayacak laflarini.simdi huseyinle fatih ayni fiyat alsin da denge boylemi saglanir allahini severseniz.iyi oynayan herzaman daha cok para alicak kimsede buna laf etmiycek. ben boyle yonetim istiyorum sizde ayni diger yonetimler gibi laf kalabaligi yaparsaniz bizim daha cok cekecegimiz var demektir . takima fayda saglayacak topcunun fiyati neyse verilip alinmasi lazim </TD></TR></T></TABLE>

Gürkan
26.06.2006, 13:21
YOK CUMA DA AZ BENCE

biz onlara 2010 a kadar sure verelim zaten onlarda sikilir birakirlar.

birileri bana su tarihleri kornoljik olarak yazsinda daha neyin zamani gorelim.

1 yonetime talip olduklari tarih

2 yonetime gectikleri tarih.

3 vahid hozanin ayrilmasinin anlasildigitarih( yonetim kesin biliyordur)

4 hocanin ayrildigi tarih.

5 ligin bitis tarihi

6 transferin basldigi tarih

bunlari bir bir yazin ondan sonrada ne tarihi istiyorsunuz o zaman soyleyin. ayiptir ya. istedigim zamani bana verin ben size baskanlik ederim.

denizci61
26.06.2006, 13:23
Jefferson'a iyi kaleci diyenin futbol bilgisinden süphe duyarim. Trabzonspor'un aldigi en kötü kaleci bence. Hatta 15 dakikada Kayseri'De 4 gol yiyen ahmet Sahinden bile...Bari yildiz alamiyoruz iyi bir kaleci alalim. Onu da beceremezlerse sürekli Tolga oynasin daha iyi.

Salih61
26.06.2006, 13:24
YOK CUMA DA AZ BENCE

biz onlara 2010 a kadar sure verelim zaten onlarda sikilir birakirlar.

birileri bana su tarihleri kornoljik olarak yazsinda daha neyin zamani gorelim.

1 yonetime talip olduklari tarih

2 yonetime gectikleri tarih.

3 vahid hozanin ayrilmasinin anlasildigitarih( yonetim kesin biliyordur)

4 hocanin ayrildigi tarih.

5 ligin bitis tarihi

6 transferin basldigi tarih

bunlari bir bir yazin ondan sonrada ne tarihi istiyorsunuz o zaman soyleyin. ayiptir ya. istedigim zamani bana verin ben size baskanlik ederim. Gel ol o zaman seni tutan mi var?...

Gürkan
26.06.2006, 13:31
oldu 2020 a kadar sure verin kesin samspiyon yaparim bu takimi.hemde tum transferleri (bu 14 d-sene icinde tum transferleri kendi cebimden yapacagim.)

bu yonetime bu destegi anlamaiyorum yaa adamlarin yaptigi tek pozitif hareket yok hala ve hala zaman taniyalim isleri zor muhabbeti evet haklisiniz b.b den oyuncu almak cok zor.onu basardilar ama.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.06.2006, 13:39
ben 25 yasima geldim yeter bunlara bu kadar sure
22 sene verdik... daha ne istiyorlar...

Burçak
26.06.2006, 13:46
Bana versinler süre ben baskan olayim derken gönderme yapiyor arkadas. hepimiz kizdigimizda öyle demiyomuyuz. ben olsam daha iyi yapardim diye. hepten haksiz sayilmaz bence. süre verelim mutlaka . ama 24 senedir süre veriyoruz. yine süre vermeye haziriz da bi isik görsek.. bu taraftar futbolu biliyor. kimse kandiramaz.

bakin çok büyük bi tehlikenin içindeyiz. bunu biçogumuz bildigimiz halde disa vurmak içimizden gelmiyor. Trabzonsporu gerçekten basit klüp yapmaya basladilar. Trabzonspor istanbul büyüksehir belediyseinden topçu alirken bile zorlaniyorsa varin gerisini siz düsünün. Hergeçen sene Trabzonspor markasinin degeri azaliyor.!!! Trabzonspor herzaman ayni degerdedir diyenler olacaktir. mutlaka öyledir. ama nereye kadar mazimizle anilacagiz????!!!! ben artik yeter diyorum. mazimizle anilalim ama yarinlari kurtarmak için bugünlerdede sampiyon olalim!! neyazikki son yillarda gelen yönetimler ya masada kaybetti(lobisizlikten) , ya beceriksizliklten kaybetti(transferde is bilmezlikten), ama hep kaybeden biz olduk. ve 24 senedir sampiyon olamayan bi takimin yöneticisinin bilinç altindada '' yaa 24 sene sampiyon olamamisiz bizim dönemdede olamazsak çok bisey degismez'' düsüncesi olduguna eminim.Yoksa bu kadar sene beklemezdik.

Gürkan
26.06.2006, 14:08
surenin karalini bu yonetime verdik 6 aydir hic bir is yapmadilar.

zamanin muteahhitleri gibi gostermelik iki kat ciktilar.

zaman verilir tabi adam stadi yapimina baslar.verdigi sozleri tutar o zaman sure veririsin ama bunlarin tek yaptigi gorusmelerimiz devam ediyo sure istiyoruz.

adam gibi cikar dersinki sunu sunu sunu yapcam.ozaman 2 sene bile alirsin.

simdi biri çiksa benim maddi gucum yok klubunde sinirli o yuzden alt yapiya donecegiz karadeniz sehirlerini ve bazi buyuk sehirleri taramak icin ekipler kurduk yetenekli genleri toplayacagiz falan gibi anlatsa adam gibi sure verirsin.ama yonetim bi cikiyo iki uyuarlka ik laf ediyo bi susuyolar ondan sonra biz birbirimizi yiyoruz. ortada icraat yoook adam gibi aciklama yok daha neyin suresi.

arkadasindedigi bi laf var trabzon markasinindegeri kayboluyor diye.adamlar artik anteple malatya ile bizi bir goruyor.bizim icin hersey olabilir ama disariya karsi artik albenisini kybediyo.gelende basamak olarak goruyo.oyuzdende sorunlar bitmek bilmiyo. bakin soluyorrum umut parlasin dahada iki sene sonra oda baslayacak artik gidecem diye suan oyanayan ismlere bakin iki sene duzgun oynayan kac kisi kalmis kalank-larda zorla.

bunun sorumlusu kim ada gibi durus gosteremeyen yonetimler. binbir yalvar yakarla getirdigimiz adamsar gencsere antepe denizliye vestele kaciyo.biz alirken burun kivirnlar onlara kosarak gidiyo.aurelio bizden genclere ne icin gitti.bizim veremeyipte onlarin verdigineydi. para mi sanmiyorum. o sebepleride siz de bende biliyoruz bunlari toplayin iste onlar.

simdi sakin cikip ta bu yonetimide savunmayin.zamanin fazlasi ile aldilar. dahada alacak hicbir olumlu is yapmadilar.

yapamadiklari yapamayacaklarinin kanitidir.

ama siz trabzonun hakki bu diyorsaniz dahada lafim yoktur.

Alpayer
26.06.2006, 14:25
arkadaslarr klubümüzde denge politikasi var bundan da su çikiyorrr....

1-Ya Hasan üçüncü ayarinda futbolcularla oyniyacagizzz

2-Yada Bütün takimisatip yerlerine yillik en az 2 milyon dolar alan futbolcular transfer edecegizz ki denge bozulmasin herkes yüksek fiyat alsinn...

bu bir gerçek klübün denge politikasi adi altindaki çamura yatma planindan bu sonuç çikiyor..kimse yildiz transferi beklemesin..artik benim merak ettigim tek sey alacagimiz ve kimsenin bilmedigi adamlar nasil çikacak acaba belki kimsenin farkedemedigi bi adam aliriz ve biz aldiktaan sonra yildiz olur simdilik tek umudum bu...keza aldigimiz adam da rasgele iyi çikarsa o da 1 sene sonra stephanov gibi fiyat artisi isteyecek o da çamura yatacakk..yani bu denge politikasi oldukça daha bir 22 senemiz var sampiyonlugaEdited by: Alpayer

Muhammet_61
26.06.2006, 14:28
Haftaya kamp baslio. Olacak bise varsa bu hafta içinde olur. Zaten olmazsa yönetimden umudu kesecegiz.

Sn. Albayrak ve ekibi;

Güveninizi kaybetmemeniz için son 1 haftaniz...

Muhammet_61
26.06.2006, 14:30
Valla ben bu "denge politikasi" olayini tarih dersinde Osmanlinin çökmeden 50 yil önce uyguladigini duydum. Uyguladi ama sonuçta çöktü.smileys/smiley4.gif

efulim67
26.06.2006, 14:48
ARKADASLAR SORUNUMUZ KALECI DEGIL !!!

Yani Bizim derdimiz asla ve asla kaleci degil.

Sampiyon olan takim ile sampiyonlugu tepside sunan takimin yedikleri gol sayilarina bakin. Biz onlardan ne kadar fazla gol yemisiz.

Onlar 34 gol yemis 3 maglubiyet almislar, biz 42 gol yemisiz 12 maglubiyet almisiz.

Sorun nerde simdi arastiralim !

Bence; kesinlikle gol atamama.

Gol atamamanin sebeplerinden en büyügü de orta sahada Alex türü bir oyuncunun olmayisi. Sadece yattaranin sagdan yaptigi ortalarla sanirim 51 golun 20 tanesi attik. Herkes ezberledi. Ha önlem aldilar ama becerdiler ama beceremediler.

O yüzden;

Orta sahada kaliteli 4 adam hem gol attirir, hem defansi rahatllatir kolay kolaytop sokturmaz.

Neticede; iyi bir ortasaha ile Fatih Akyel-Erdinç-Stepanov ve Çagdasi oraya koyalim, Kalecemiz en az gol yiyen kaleci olur.

Neticede; iyi bir ortasaha ile Fatih Tekke, Umut ile Türkiyenin en çok gol atan forveti oluruz.

Benden bu kadar. Kaleciyi - Defansi - Forveti ben koydum. Yedekleridevar sayilir. Orta sahaya kimi koyacaksaniz koyun. Symokunuz var, Yattaraniz var, Defansif yönü ile Hüseyininiz var.

Maçin durumuna göre 3-5-2 oyna duruma göre 4-4-2 oyna. Sart mi bütün yil ayni sistemle oynamaya.

Ukalalik yaptiysam affedin.

NOT : Fazlasiyla destekledigim yönetime: LÜTFEN hayallerimi, hayallerimizi yikmayin !!!

ender77
26.06.2006, 15:38
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width="95%">
<T>
<TR>
<TD =txt>Antalyaspor?un Poborsky bombasi</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>Süper Lig?in yeni takimi Antalyaspor?un, Çek Milli Takimi?nin ünlü orta saha oyuncusu Karel Poborsky?i renklerine baglamak için görüsmeler yaptigi açiklandi</TD></TR></T></TABLE>KAYDI ANTALYASPORA SIMDI DENGELERI BOZULACAK

sbay
26.06.2006, 15:59
bu nedir yaw bizden baska herkes yildiz transfer edecek.....

guera
26.06.2006, 15:59
ender diyor ki;

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width="95%">
<T>
<TR>
<TD ="txt">Antalyaspor?un Poborsky bombasi</TD></TR>
<TR>
<TD ="txt">Süper Lig?in yeni takimi Antalyaspor?un, Çek Milli Takimi?nin ünlü orta saha oyuncusu Karel Poborsky?i renklerine baglamak için görüsmeler yaptigi açiklandi</TD></TR></T></T></TABLE>KAYDI ANTALYASPORA SIMDI DENGELERI BOZULACAK

ilahi ender yani güleriz aglancak halimize;-))))))))))))))))))))

tsmaniac
26.06.2006, 22:35
ender diyor ki;

<t>
</t><table cellpadding="3" cellspacing="0" width="95%">
<t><tr>
<td>Antalyaspor�un Poborsky bombasi</td></tr>
<tr>
<td>Süper Lig�in yeni takimi Antalyaspor�un, Çek Milli Takimi�nin ünlü orta saha oyuncusu Karel Poborsky�i renklerine baglamak için görüsmeler yaptigi açiklandi</td></tr></t></table>KAYDI ANTALYASPORA SIMDI DENGELERI BOZULACAK

ilahi ender yani güleriz aglancak halimize;-))))))))))))))))))))

smileys/smiley36.gif konyasporda graveseni aliyomus smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Muhammet_61
26.06.2006, 23:12
Bi kere de gençlerbirligi babangida'yi almisti. Rize'de Ibrahim Ba'yismileys/smiley4.gif

Biz yine gökyüzüne bakmaya devamsmileys/smiley19.gif

Balcklabel
26.06.2006, 23:15
Gökyüzünde "iki" degil çok yildiz var; herkese yetecek kadar, "denge" sorunu yaratmayacak kadar, seç begen al... hepsinin bonservisi elinde üstelik...

bahadır2561
27.06.2006, 09:51
Jefferson'a iyi kaleci diyenin futbol bilgisinden süphe duyarim. Trabzonspor'un aldigi en kötü kaleci bence. Hatta 15 dakikada Kayseri'De 4 gol yiyen ahmet Sahinden bile...Bari yildiz alamiyoruz iyi bir kaleci alalim. Onu da beceremezlerse sürekli Tolga oynasin daha iyi.

iyi sen süphe etmeye devam et...burada yazdiklarinla kimin futboldan anladigi belli oluyo..ahmet sahin'le jeffi karsilastirmakla ne yaptigin belli oluyo

Erdem Keser
27.06.2006, 11:00
jefferson iyi bi kaleci ama biraz tecrubeye ihtiyaci var cok hiperaktif oldugu için bazen dengesiz hareketler yapiyo

ama ahmet sahinede haddinden fazla elestiri yapmayalim oda ilk macinda heyecanliydi ama gercekten yetenekli bi kaleci insallah kendisini gosterir ve uzun yillar takimimiza hizmet eder

selçukabi
27.06.2006, 11:59
Cafer, sampiyon takimin kalecisi olamaz.Yok, bu sene büyük asama gösterecek ihtimali ile Trabzonspor gibi büyük bir takimin kalesi böyle doldurulamaz.Eger TD kalsin diyorsa hesabini da ilerliyen vakitte sorariz.Herkesden herseyin hesabini soracagimiz gibi.Öylebüyüksehir külüp baskanligi yapmayabenzemez büyük kulüp baskanligi.

İslam Sezer
27.06.2006, 12:14
dünya kupasindaki milli kalecilere bakiyorum.bizim kaleci jeff.de kaleci görünümü yok.izlerken bana güven vermeyen bu kaleci nasil defansa güven verir merak ediyorum.söyle hirsli saglam güven veren bi kaleci ve defanstan iyi paslarla hizli çikan kaliteli defansiv bir orta saha oyuncusu sart.yoksa yine oyun kuramadan rakibi izleriz ve de olmadik posizyonlarda kaleci hatalariyla gol yemeye devam ederiz...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
27.06.2006, 12:16
tüm brezilya milli kaleci gözüyle bakiyor adama
sen begenmiyorsun :)
o zaman satalim takimin dengesini bozmadan bi kaleci alalim bakalim kim gelecek....

Salih61
27.06.2006, 12:21
Arkadaslar aksam zeyyad kafkas zigana tv de ki spor haberlerine çikti...Demesine göre 2 futbolcu ile anlasilmis yabanci olarak kontenjanin bosalmasi bekleniyormus ama Almanya kampina kesin yetisecek dedi...Ayrica Murat Ocak bu hafta imza atiyormus...Ayrica taraftardan biraz sabirli olmalarini istedi...

İslam Sezer
27.06.2006, 12:23
innallahe meassabirin smileys/smiley4.gif

Salih Yazıcı
27.06.2006, 12:31
FORZA61arkadasim böyle dedimio zaman birazdaha sabretmek gerekiyor smileys/smiley4.gif
Edited by: saaalih

Salih61
27.06.2006, 12:32
FORZA61arkadasim böyle dedimio zaman birazdaha sabretmek gerekiyor smileys/smiley4.gif
Walla ben bekliycem ama seni bilemem...smileys/smiley2.gif

kutoz
27.06.2006, 12:38
Transfer bekliyoruz ama, Jun ve Djokaj'a takim bulamadigimiz sürece, transferi gerçeklestirme imkanimiz yok.
<UL dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">
<LI>Jeferson</LI>
<LI>Stepanov</LI>
<LI>Szmek</LI>
<LI>Yattara</LI>
<UL>
<LI>Jun</LI>
<LI>Djokaj</LI>[/list][/list]
6 yabanci kontenjanimiz, malum dolu suan. Bu yüzden beklemek zorundayiz. Insallah bu kontenjan biran önce bosaltilirda, ismi geçen yabancilar Almanya kampina kadar yetisir. Aksi takdirde, geçen sezon öncesi yasanan sorunlarla tekrar yüzlesmek zorunda kalacagiz.

Salih Yazıcı
27.06.2006, 12:42
Djokaj sözlesmesini fes ederler ama jun elimizde kaldi gibime geliyoo

Gürkan
27.06.2006, 12:45
arkadaslar suan 7 oyuncumuz var elleri unuttunuz yani 6 dan fazla oluyo kontenjan dolu olabilir ama alinsin adamlar djokaj ve junu 18 e almazssin yada oynatmazsin.kural 11 de 6 yabanci olabilir degilmi ben mi yanlis biliyorum.

transfere neden engel oluyo anlamiyorum.

o adamlar alinsin jun ve djokaj sonra satilir.buna neden takildilar anlamiyorum bence bu zadece mazeret.

bilen varsa beri gelsin...

Salih61
27.06.2006, 12:49
arkadaslar suan 7 oyuncumuz var elleri unuttunuz yani 6 dan fazla oluyo kontenjan dolu olabilir ama alinsin adamlar djokaj ve junu 18 e almazssin yada oynatmazsin.kural 11 de 6 yabanci olabilir degilmi ben mi yanlis biliyorum.

transfere neden engel oluyo anlamiyorum.

o adamlar alinsin jun ve djokaj sonra satilir.buna neden takildilar anlamiyorum bence bu zadece mazeret.

bilen varsa beri gelsin... Alamiyorsun...Yani Federasyon karari geregi yoksa geçen sene Elleri kiralik vermezdi yönetim...

laz_hayri_61
27.06.2006, 12:52
nerde bu dünya çapinda iki yildiz....yildizi birakin belediyeden daha MURAT OCAK a imza attiramadik

Emorfo
27.06.2006, 12:52
Satamiyorsan kiralik verirsin, ancak yönetim satmaya çalisiyor bedavaya da gitmelerini istemiyorlar... Edited by: Emorfo

Salih Yazıcı
27.06.2006, 12:53
arkadasim tff 6 fazla yabanci ya lisans vermiyoo bizim suan 6 çünkü eller ocak ayina kadar kiralik verildigi için onda sorun yok djokaj ve junu satana kadar veya kiralayana kadar kesinlikle sözlesme imzalayamayizsmileys/smiley2.gif

tsmaniac
27.06.2006, 14:08
bence mossoro eger gelirse simdiden seneye hangi takima göndereceklerini düsünsünlersmileys/smiley36.gif

jefferson61sefa
27.06.2006, 14:17

bende senin futbol bilginden süphe ederim
müthis yorumlarinla foruma üstün bilgelerini sundugundan da tskkürsmileys/smiley36.gif

jefferson61sefa
27.06.2006, 14:19
tüm brezilya milli kaleci gözüyle bakiyor adama
sen begenmiyorsun :)
o zaman satalim takimin dengesini bozmadan bi kaleci alalim bakalim kim gelecek....

simdi bu adam mi hakli brezilyami bir önceki mesajima bakin da karar verin dimi alinti yaptigim kisiden bahsetmiyom sana katiliom

Fatih Akgün
27.06.2006, 14:24
ADAMLAR NE ALABILIYOLAR NEDE SATABILIYOLAR BEN HIÇBIRSEY ANLAMADIM BU ISTEN

Alpayer
27.06.2006, 15:10
Yaa su Jun'u yine bessiktasa versek istemezlermihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifgeçen senede ayniydi jun o zaman almislardi??????smileys/smiley4.gif

denizci61
27.06.2006, 15:24

müthis yorumlarinla foruma üstün bilgelerini sundugundan da tskkürsmileys/smiley36.gif

Nick'inde jefferson olmasi senin için yeterli bir sebep zaten. Allah muhafaza jefferson giderse "tolga61sefa" olucan bütün korkun bu senin.

Bu arada Brezilya milli takim kadrosunda Jefferson var da ben mi göremiyorum. Isiniz gücünüz millete laf yetistirmek. Bu takima iyi bir kaleci lazim diyoruz yanlis bir seymi dedik!

imported_özgür
27.06.2006, 15:28
ya herkes fejersonda bi isik görüyo.bi patlama beklio ama ben ne o isigi gördümn nede bi patlama sinyali.

geçen sene bir tek konya maçinda oynadi(ilk yaridaki deplasmanda 0-0 kaldigimiz maç)ben onun haricinde güzel oytnadigi degil.beni çildirtmadigi maç hatirlamiorum.varsa hatirlayan hatirlatsin bana

yavuzisa
27.06.2006, 15:32
ARKADASLAR BEN OYUNCULARIN GERÇEK OYUNLARI OYNAMALARI IÇ HESAPLASMALARIN ÇÖZÜME KAVUSTUGU, OYUNCULARINDA BIZLER KADAR SAMPIYONLUGU ISTERYEREK MAÇA ÇIKTIGI BIR ORTAMDA TRABZSONSPORUMUZUN AÇIKARA FARKLA SAMPIYON OLACAGINI DÜSÜNÜYORUM...BIZDE YILDIZ OYUNCU YOK DEGILKI...(jeffrsn:transferi brezilyayi salladi,stephanov:chealse istedi vermedik,gökdeniz:yoruma gerek varmi?,zymek:juventus istemedimi?,yattara:daha iyisi?,fatih tekke:fatih sultan tekke).GENÇLERI SAYMADIM..ERGINLERI TOLGALARI UFUKHANLARI SAYMADIM...OYUNCU ALMAKTAN ÖNCE OYUNCU NASIL OLUNURU ÖGRETMELIYIZ...BUNUDA UMUD EDIYORUM YENI HOCA YAPACAK...artik taraftar olarak çoktan sampiyonlugu hakettigimizi düsünüyorum...iyi günler...

Cengiz Çubukcu
27.06.2006, 15:40
ya herkes fejersonda bi isik görüyo.bi patlama beklio ama ben ne o isigi gördümn nede bi patlama sinyali.

geçen sene bir tek konya maçinda oynadi(ilk yaridaki deplasmanda 0-0 kaldigimiz maç)ben onun haricinde güzel oytnadigi degil.beni çildirtmadigi maç hatirlamiorum.varsa hatirlayan hatirlatsin bana

dünya kupasi maçlari izliyoruz, koskoca ingilterenin kalecisi bile vasati asamiyor...almanyada,italyada kisacasi dünyada kaleci yetismiyor...

hay1699
27.06.2006, 15:46
bence mossoro eger gelirse simdiden seneye hangi takima göndereceklerini düsünsünler smileys/smiley36.gif

eger yanilmiyorsam tv8'de geçen sene bir maçini izledim ben bu adamin.. bir asist yapmisti bir de sol kanatta 2-3 kisiyi ipe dizip gol atmisti, çok begenmistim.

MAÇKA_61
27.06.2006, 16:12
Yav kardesler bu yönetim geçen senenin kopyasi.Zurawski dediler olmadi,sonra David'e döndüler hani su Alex 'ten çok daha iyiy olana!!!!smileys/smiley36.gif ,akabinde biri daha vardi hatirlayamadim.Ama yönetimimiz en sonunda gitti Çek yildizi buldu!!!!!Bu yil ilk.Ricardinho sonra Marcelinho,simdi Mossoro.Bu da olmaz gider bu yil da.Yine -10.000,000$ adam bulurlar.Hani seneye deissiz kalmazlar.Onu satmaya da çaba lazim.OOOffff OOOffffsmileys/smiley7.gif

bysurmeneli
27.06.2006, 16:19
Arkadaslar nedir bizim bu is bilmez yöneticilerin elinden çektigimiz ya bilmem farkindamisiniz ama bu kaplumbaga hiziyla davranmaya devam ederlerse bir sezon daha baslamadan bitmis olacak,olanda biz gariban taraftarlara olacak sömürülen duygularimiz yine ökselenmeye devam edecek...olaylari takip ediyorumda çok komik seyler oluyor yabütün bu klüpler aptal bir biz akilliyiz bu nasil bir akilsa da hiçbir zaman hesaplar tutmuyor, her zaman sonuç hüsan oluyor, Güya Jun zarar edilmeden satilacakti, Szymkowiak dünya kupasinda harikalar yaratacak ve yüklü bir paraya elden çikarilacakti nasil olsa gideceginide açiklamisti ya mazeretide hazirdi, Fatih de gitmek istiyordu. (-sakin yanlis anlamayin klüp göndermek istemiyor Fatih gitmek istiyormus!-) oh ne ala paralar gelecekti ve baskanin söyledigi yildiz transferler yapilacakti bu nasil bir zihniyet ya baktilar hesaplar tutmadi baktilar ki insanlar kandirilmaktan tecrübe edinmis artik eskisi gibi böyle saçma sapan yalanlari yutmuyorlar ne yapacaklarini sasirip lazoroniyi takima hoca diye gitirdiler, Futbolcu transferinde ise yine nal toplanmaya baslandi, Çagdas bjk 'dan kovuldu son yillarin moda limani Trabzona sigindi, Pendikten cem i saymama gerek yok heralde,sampiyonluga oynayacak bir takima ne kadar yakisir yorum sizin ! bir de murat ocak adi geçiyor ki o da alinirsa sirf baskanin belediyeyle olan siki fiki iliskisi sayesinde olacak ee baska var mi yok hani nerde 2 yildiz hani nerde süper ligin yetenekli oyunculari yoksa besiktasa mi gittiler ... Ayhan Yesilbas basrollerde hergün farkli bir isimle yildiz arayisi sürüyor hani geçen sene bomba transferler vardi ya daha ilk maçlarda patlamislardi bu sezonda yildiz denen oyuncular öyle olacak ismini ilk defa biz duyacagiz ve bu isimsiz kahramanlar bize yildiz diye sunulacak ... KOCAMAN BIR YAZIKLAR OLSUN, Bu takimi ancak Özkan Hoca kurtarir gerisi ancak böyle saçma sapan sözlerle camiayla alay eder. ey yönetimimin güzide yöneticileri size tek bir sözüm var

B I Z A P T A L D E G I L I Z sadece bunu bilin yeter bosuna da çabalamayin biz sizin notunuzu taraftar olarak verdik S I N I F T A K A L D I N I Z ...

telha23
27.06.2006, 17:01

Nick'inde jefferson olmasi senin için yeterli bir sebep zaten. Allah muhafaza jefferson giderse "tolga61sefa" olucan bütün korkun bu senin.

Bu arada Brezilya milli takim kadrosunda Jefferson var da ben mi göremiyorum. Isiniz gücünüz millete laf yetistirmek. Bu takima iyi bir kaleci lazim diyoruz yanlis bir seymi dedik! jeffersona laf söyletmem siz bu sene görün bakalim kaleci nasil oluyormus

Bülent Bayraktar
27.06.2006, 17:06
hala birsey yok yaw marcelinho ricardinho dediler gene istenilen parayi wermedikleri için gelemiyolar ayni sey geçen sene zurawki için istenilen paranin werilmedigi için

Lokman
27.06.2006, 17:34
Iyi güzelde ne bekliyordukki biz bu yönetimden yildiz futbolcumu? bunlarin hiçbir is yapacaklari yok biz yine yildiz diye jun a kaldik iyimi birde ne üdügü belirsiz bir teknik adama buyurun burdan yakin ya kardeim yani biktirdilar artik ama inanin artik duygularim körelmeye basladi hersene ayni senaryo. 28 yasindayim daha sampiyonuk hatirlamiyorum bu nedir kardesim sabir tasi olsa çat diye çatlardi, biz çatlmamadik ama bilmiyorum artik...

ayrica yönetimden kimse elini cebine atmiyor kaldiki buda olmayinca trabzon spor'umuzun bir futbolcuya 6.000.000 Euro vermesi mümkün degil yeri degil biliyorum ama bunlar hiçbir sözünde durmadiki hani statta unutuldu gitti ulan simdi bozacam azimin ayarini neyse yine ya sabir ALLAH deyip bekkleyecegiz.

tsmaniac
27.06.2006, 18:12

Bu arada Brezilya milli takim kadrosunda Jefferson var da ben mi göremiyorum. Isiniz gücünüz millete laf yetistirmek. Bu takima iyi bir kaleci lazim diyoruz yanlis bir seymi dedik! jeffersona laf söyletmem siz bu sene görün bakalim kaleci nasil oluyormus

hatirlarsaniz elleride bREZILya milli takiminda oynayacak düzeyde oldugunu söyleyen yöneticilerde vardi geçen sene smileys/smiley36.gif

Özsu
27.06.2006, 18:18

Bu arada Brezilya milli takim kadrosunda Jefferson var da ben mi göremiyorum. Isiniz gücünüz millete laf yetistirmek. Bu takima iyi bir kaleci lazim diyoruz yanlis bir seymi dedik!

jeffersona laf söyletmem siz bu sene görün bakalim kaleci nasil oluyormus

hatirlarsaniz elleride bREZILya milli takiminda oynayacak düzeyde oldugunu söyleyen yöneticilerde vardi geçen sene smileys/smiley36.gif

wallaha komedismileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

A.T.R
27.06.2006, 19:43

jeffersona laf söyletmem siz bu sene görün bakalim kaleci nasil oluyormus

wallaha komedismileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif
Affiniza siginarak sizleri bilgilendirmek isterim. Eller Brezilya milli takiminda oynayacak düzeyde bir futbolcu olarak lanse edilmedi yanlisiniz var ÇÜNKÜ ELLER ZATEN 5 KERE (sayi size az gelebilir ama olsun) Brezilya MILLI takinimda oynadi. Bilgi notu olarak vereyim dedim

champions
27.06.2006, 20:00
eger savunmaya yönelik bi oyuncu alinacaksa benim tercihim traore hem solda oynuyo hem ortada

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=right>Stand: 11.01.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_3598_2005_1.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/21.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/31k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Djimi Traoré</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>01.03.1980</TD>
<TD align=middle bgColor=#fffff7 rowSpan=5 border="1">Jetzt das Trikot bestellen
http://www.transfermarkt.de/bilder/hemden/hhv_31_2005.gif</IMG> (http://www.subsidesports.de/de/store/product_details.jsp?pid=72057594037941652&amp;portal=2 10010742)http://www.transfermarkt.de/bilder/hemden/hav_31_2005.gif</IMG> (http://www.subsidesports.de/de/store/product_details.jsp?pid=72057594037940605&amp;portal=2 10010742)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>26</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>1,91</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/105.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=105) !http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/50.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=50) (Doppelbürger)</TD>
<TR =aufzaehlb>
<TD>links</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>Status:</TD>
<TD colSpan=2>Akt. Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/105.gif 5Spiele</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>FC Liverpool (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=31) / Premier League (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/wettbewerb_uebersicht.php4?wettbewerb_id=GB1) (http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/189.gif)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Abwehr</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>linker Verteidiger</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>2002</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>2009</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Marktwert:</TD>
<TD colSpan=2>2.500.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Mondial Promotion (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=926)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

macka61
27.06.2006, 20:10
kardes bizim biliyorsun bir denge politikamiz var baskan paraya kiyip anca 3 li takimindan cemi alir

TheCrow
27.06.2006, 20:55
Bir daha transfermarkt sitesini kaale almamaniz için aha size bir sebep:Lüksemburglu forvet eller...

<CENTER>
<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=right></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_22052_2005_1.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>
<TD colSpan=2>Jeff Feller</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>18.04.1985</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>21</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>? </TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/99.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=99) Luxemburg</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>?</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>Union Luxemburg</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Sturm</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>? </TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>? </TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>? </TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>?</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/sturm.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR></T></TABLE></CENTER>

A.T.R
27.06.2006, 21:17
Hoca bu resim Farkli olmustur yaa Bansana Resim bizim Eller ama is Jeff Feller.Bunda bi sakatlik var :)

Özsu
28.06.2006, 01:28
Biz zaten suanda milli takimdaonu düsündügümüzegüldük... aslina bakarsan az da forma giyse milli takima çagrilan sayisiz taka war Edited by: oz_gur

sarman61
28.06.2006, 08:22
Arkadaslar biraz fazla elestirdik gibime geliyor. Yani yeni sezonu görmeden yargisiz infaz yaptik gibime geliyor. Yani anlamadigim simdi yönetim çikip iyi bir futbolculu transfer ederse burda o kadar atip tutanne diyecek. Neyse. Ben bizlerin kabahatini biliyorum bizler tez canliyiz hemen olsun bitsin istiyoruz öyle kolay olmuyor arkadaslardiger yönetimlertrabsferleri hemen yaptilarda ne oldu. Yani bu isler biraz sabir gerektirir. Kampa kadar çok zaman var.

Gürkan
28.06.2006, 08:30
PEKI YENI SZONU GORDUK

ama takimda tik yok o zaman ne yapacagiz.hemen jet hiziyla yeni bir yonetim basa gelecek.zaten onlar 2-3 tane yildizla anlasmis olacaklar. ligin 3 haftasinda dunyaca unlu 1 teknik direktor ve yine dunyaca unlu 3 yildizla lige devam edecegiz.beklemek nasil olur. millet transferi kisin yapiyo bakma sen imzalar simdi atiliyo.sen beklersen transfer donemini alamazsin kimseyi.dunya kupasi sonuna kadar bekleyelim bakalim.ama yok lig baslasin yok bilmemm ne.Trabzonsporun o kadar bekleyecek vakti yok.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.06.2006, 10:02
bizim taraftara bu takim bile fazla
kimse kusura bakmasin ama
zidan ronaldo nesta gelse
bi kulp bulur begenmez göndertmeye çalisiriz adamlari...

kaleci jafferson takimdan ayrildigi için teknik direktörleri istifa etmisti, takimin kilit oyuncularini satacaksaniz kalmama gerek yok diye. Fabiano Eller de gerçekten 5 kez Brezilya A milli formasini giyebilmis bir oyuncudur..
Thomas Jun çek gol krali..

bu adamlara yeterli destek verildi mi acaba??? ???

jun'un oynadfigi maçlara bakalim mesela;
Szymek sakat
Gökdeniz cezali
Fatih sakat
son 10-20 dk'da oyuna girecek ve maçlari kurtaracak adam 20 yasinda thomas jun...
adama da yazik günah, pas atan yok top veren yok
maç basi 1-2 pozisyon ancak eline geçiyor onu da kaçirdi mi hem morali hem kariyeri bitiyor.
simdi sagdan soldan FM'de copy paste oyuncular yaziyorsunuz bunu alalim sunu alalim diye ama onlar bu adamlardan daha kaliteli degil emin olun.
bizimkisi tez canliligi asiyor.
buna maymun istahlilik denir.
maalesef bunu her sezon yapiyoruz biz
inanmayan geçen sezonun
hatta öncekinin konularini okusun

MAÇKA_61
28.06.2006, 10:04
Yahu kiyamet tellalligi yapmak degil amacim ama bu yönetim birakin medya yi Istanbul ezikleriyle ugrasmayi kendi içlerindeki sorunlari çözemedi.Ben yönetimin akibetini iyi görmüyorum.Ulan ligler nezaman bitti .Biz daha lig devam ederken transfer çalismalarina baslamislardi.Iyi ki çalistilar yoksa Çagdas'i nasil alirdik.Sözüm ona yildiz alinacakti.Yav bunlar nerdeyse Çagdasi da yüzlerine gözlerine bulastiriyorlardi.Gerçekten çok istiyorum bu yönetim dediklerimden dolayi utandirsin.... etsin .Nerdeeeeeeee

My
28.06.2006, 10:39
Mossoro transferini Albayrak bitirecek!</font>
</font>

</font>

Trabzonspor, yabanci oyuncu transferinde Brezilya'nin Internacional
takiminda forma giyen Marcio Mossoro'ya yöneldi. Teknik direktör
Sebastiao Lazaroni'nin alinmasini çok istedigi futbolcu için
bordo-mavili kulübün, Internacional ile futbolcunun bonservisi
konusundaki görüsmelerini sürdürdügü kaydedildi. Kulüp baskani Nuri
Albayrak'in, bu transferle bizzat ilgilendigi belirtildi. 6 yabancisi
bulunan Karadeniz ekibi, yabanci oyuncu kontenjanini Jun ve Djokaj'i
göndererek açmaya çalisiyor. (Yeni Safak</span>)

Okocha'da indirim</font>

Yabanci transferinde Mossoro ve Wagner adi ön plana çikarken,daha önce pahali gelen Nijeryali oyuncu ise fiyatini düsürdü

NURI BEKAR / DHA</font>

Yabanci futbolcu transferinde en iyisini alabilmek için ugras veren Trabzonspor, bu konuda acele etmiyor.

Baskan yardimcisi Yusuf Simsek, panige gerek olmadigini belirterek,
takima en fazla katki saglayacak isimleri bordo - mavili ekibe
kazandiracaklarini belirtti.

Teknik Direktör Lazaroni'nin verdigi rapor dogrultusunda oyun kurucu ve
sol kanada kaliteli futbolcu arayan yönetim, Brezilya'nin Internacional
takiminda oynayan Mossoro ve Jorge Wagner üzerinde yogunlasti.

Trabzonspor'un Türk statüsünde olmasi nedeniyle yakinda ilgilendigi,
ancak istedigi yüksek transfer ücreti nedeniyle vazgeçme asamasina
gelinen Nijeryali Okocha, fiyatinda indirim yapti. Okocha'nin durumunun
da önümüzdeki günlerde netlesecegi ögrenildi. (Milliyet</span>)

Ilginçtir Nuri BEKAR'in (DHA) haberi Hürriyet</span>'te de su sekilde ;

Trabzon sambaci pesinde</span></font>

Nuri BEKAR / TRABZON, DHA</span>

Teknik Direktör Lazaroni’nin istegiyle Brezilyali Mossoro’yu
gündemine alan Trabzonspor, Internacional kulübüne Eller’in bonservisi
ve 750 bin dolar önerdi.

TEKNIK direktör Sebastiao Lazaroni’nin verdigi
rapor dogrultusunda oyun kurucu ve sol kanada kaliteli futbolcu arayan
Trabzonspor, Brezilya’nin Internacional takiminda oynayan Mossoro ve Jorge Wagner’in isini bitirmek için kollari sivadi.

Karadeniz ekibi Mossoro için Brezilya kulübüne Eller’in bonservisi ve 750 bin dolar önerirken, Wagner için de 1 milyon dolar teklif etti. Internacional’in bu teklife yanitini yarin verecegi bildirildi.

Transferde sikinti yasayan Trabzonspor’da, Tomas Jun ile Djokaj için Gaziantepspor, Bursaspor ve Sakaryaspor’un yönetimden bilgi aldigi kaydedildi. Özellikle G.Antepspor teknik direktörü Zenga’nin Kizilyildiz’dan futbolcusu olan Djokaj’i istedigi, bu transferin Faruk Bayar takasiyla gerçeklesebilecegi ifade edildi. Edited by: My

Salih Yazıcı
28.06.2006, 10:47
Tayfun Cora Kayserispor?a kiralandi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280606tayfun.jpgDefans oyuncularimizdan Tayfun Cora, 1 yil süreyle Turkcell Süper Lig ekiplerinden Kayserispor?a kiralandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>2006/07 sezonunda UEFA Intertoto Kupasi?nda mücadele edecek olan Kayserispor?da görev yapacak olan Tayfun, profesyonel sözlesme imzaladigi 2002 yilindan itibaren takimimizda 55 lig maçinda forma giydi www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr) bügün çok güzel basladismileys/smiley32.gif

Özsu
28.06.2006, 10:52
Trabzon Riquelme?yi reddetti!

Bu yil sampiyonlugun bir numarali adayi oldugunu, yaptigi transferlerle dosta düsmana, saga sola, asagi yukari herkese göstermeyi planlayan Karadeniz Firtinasi, elinde bonservisiyle kulübe basvuran Arjantinli Riquelme?yi, ? kulüp dengeleri bozulur bilader, kusura bakma, sen simdi para da istersin? diyerek reddetti. Muhabirimiz Deniz Temeldenatar; kara yoluyla ulasilamayan Trabzon tesislerinin iskelesinde yatarken buldugu Arjantinli oyuncunun menajeri Hidalgo Dalgido?nun agzindan ? Riquelme?yi Trabzon?a vermeden surdan suraya giden ......dir. Aha bak, atletim bordo, donum mavi, daha ne yapalim. Bakmayin siz bu çocugun Dünya kupasinda oynamasina, akli fikri burda, benden müjdeli haberi bekliyor, noolur yardim edin de Riqo?ya Trabzon formasi giydirelim , noooluuurrr? dedigini aktardi. Ancak kulübe yakin çevreler (Pelitli filan) Baskan Nuri Albayrak?in kesinlikle dengeleri bozmayacagini ve Çorumgücülü Hidir?i da alarak transferi kapatacaklarini söyledigi ögrenildi.
smileys/smiley1.gif

The Legend
28.06.2006, 11:13
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Emre7
28.06.2006, 11:22
bizim taraftara bu takim bile fazlakimse kusura bakmasin amazidan ronaldo nesta gelsebi kulp bulur begenmez göndertmeye çalisiriz adamlari...kaleci jafferson takimdan ayrildigi için teknik direktörleri istifa etmisti, takimin kilit oyuncularini satacaksaniz kalmama gerek yok diye. Fabiano Eller de gerçekten 5 kez Brezilya A milli formasini giyebilmis bir oyuncudur..Thomas Jun çek gol krali..bu adamlara yeterli destek verildi mi acaba??? ???jun'un oynadfigi maçlara bakalim mesela;Szymek sakatGökdeniz cezaliFatih sakatson 10-20 dk'da oyuna girecek ve maçlari kurtaracak adam 20 yasinda thomas jun...adama da yazik günah, pas atan yok top veren yokmaç basi 1-2 pozisyon ancak eline geçiyor onu da kaçirdi mi hem morali hem kariyeri bitiyor.simdi sagdan soldan FM'de copy paste oyuncular yaziyorsunuz bunu alalim sunu alalim diye ama onlar bu adamlardan daha kaliteli degil emin olun.bizimkisi tez canliligi asiyor.buna maymun istahlilik denir.maalesef bunu her sezon yapiyoruz bizinanmayan geçen sezonun hatta öncekinin konularini okusun

katiliyorum sana ama biraksana bizim taraftarimiz her syi bilir yönetim anlamaz onlar anlar...bu takima gelmesini istedikleri oyuncular ingiltere almanya liglerinde isim yapmis adamlar dünyanin tanidigi adamlar kalkipta niye trabzona gelsinler bir neden söyleyin bana 1 neden

Emorfo
28.06.2006, 11:26
Malatyali Bilal Ankaraspor'da...

jefferson61sefa
28.06.2006, 11:56

tolga61sefa olurum ne olcak ki laf yetistirmek le alakasi yok ii kaleci dioz bakma oyum sorunu oldu eller de aslinda çok ii bir oyuncu oda futbola uyum sorunu çekti stepanov süper ama aslinda eller daha ii ben brerziyadan biliom 2 side çok ii hem jeff hemde eller sakin stepanov kötü anlamina gelmesin süper ama ellerde en az stepanov kadar ii aslinda uyum sorunundan oluo bunlar hep
kingston türkiyede hiç böle oynadimi ganali arkadalariyla daha ii oynuyor herkes kendi futbolunu daha ii bilir jeff ilk geldiginde kötüydü çünkü gelir gelmez s.ligi maçina çikti ama ben 2.yari begendim valla

kutoz
28.06.2006, 12:07
Mossoro Hakkinda, 2 Nisan 2005 tarihinde basina düsen haber;
<DIV =posttext>Transfer çalismalarini yogun bir sekilde sürdüren Besiktas'ta önümüzdeki sezonun oyun kurucusu bulundu. Futbolcu izlemekle görevli olan ve Ribery'i de Fransa'da bulup siyah-beyazlilara öneren Sinan Engin'in, isim vermeden "Biz de Besiktas'a yeni Ribery getiriyoruz" dedigi oyuncunun Brezilyali Marcio Mossoro oldugu ortaya çikti. Paulista'da orta sahada hücuma dönük oynayan ve 9 golü bulunan 22 yasindaki Mossoro'nun topla oldukça sürat olusunun en büyük avantaji oldugu belirtildi

Grafite de listede
Sinan Engin'in bu oyuncu hakkinda Çalimbay ve yönetime "Ortega ve Ribery karisimi bir futbolcu. Tam aradigimiz isim. Kaçirmayalim" dedigi ögrenildi. Mossoro'yu antrenör Zeki Önatli'nin da izleyip begendigi ayrica Sao Paulo'nun forveti Grafite'nin de listeye eklendigi ifade edildi. Bu futbolcularin menajeri olan Miranda ile temasa geçecek olan Besiktas yönetiminin öncelikle Mossoro için ön anlasma yoluna gitmesi bekleniyor.</DIV>
<DIV =posttext></DIV>
<DIV =posttext>Bundan sonraki asamisin bilemiyorum. Neden bjk. anlasamamis, bilgisi olan var mi?</DIV>

ahmetturk
28.06.2006, 12:08
Elleri stadda seyrettim bence iyi oyuncu. Çok güzel oynadigi maçlar seyrettim.

tsmaniac
28.06.2006, 12:18
eller takazlisporda bile oynayamaz usagumsmileys/smiley36.gif

Salih Yazıcı
28.06.2006, 12:31
Mossoro iyi oyuncu olabilir bu sene yaz liginde 7 maçta 6 gol atmis

selçukabi
28.06.2006, 12:34

Allah kahretsinsmileys/smiley7.gif

Harun-61
28.06.2006, 12:53
alman kicker dergisi:

Neben der Borussia buhlen auch die türkischen Vereine Trabzonspor und Besiktas Istanbul um Delgado. Im Poker um den Argentinier hat Besiktas die Nase vorne, sowohl in punkto Gehalt als auch bei der Ablösesumme ist man bereit, tief in die Tasche zu greifen und geht davon aus, den Transfer bald unter Dach und Fach zu bringen.

----

Delgado'yu Gladbach ve Trabzonsporun da istedigini ancak BJK'nin daha cok para teklif ettigini ve bir adim önde oldugunu yaziyor...

Emorfo
28.06.2006, 13:20
Bilal transferinde en son askiya alindi diye bir haber gelmisti... Murat Ocak transferi gerçeklesince kesin olarak vaz geçtiler galiba...

Sol kanada kaliteli bir yabanci alinirsa Bilal'i fazla aramayiz sanirim...

Transfer konusunda da fazla panik yapmanin bir anlami yok... Yildiz alinir mi bilmem ama kaliteli 2 yabanci alinirsa bir kaç tane de yerli transferi ile sezona oldukça güçlü çikariz. Tabi önce Jun ve Sirp elemandan kurtulabilirsek özellikle Jun olayi çok sakat...Edited by: Emorfo

yavuzisa
28.06.2006, 13:27
bizim parola budur abi...ben tuttum bunu...'seneye samgiyonuz'smileys/smiley19.gif

since1967_
28.06.2006, 13:30

Allah kahretsinsmileys/smiley7.gif

al bendende o kadar yazik çok yazik.smileys/smiley7.gif

Volkan Albayrak
28.06.2006, 13:33
seneye baskanliga adayim..

ne olacak nuri baskanda para var da ne oluyor.

bende adayim.

vaadim tek:

beni seçerseniz takimdaki tüm dengeleri alt üst edecem benden sonra gelen baskanda bu bahaneye siginamayacak