PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Fanatik28
10.06.2006, 20:35
Herkes Wanchope`u konusuyor. Adam daha yeni dizinden bir sakatlik gecirmis. Su anda tam olarak iyilesip, iyilesmedigi belli degil. Dün sahada agir bir görüntü verdi. Belki de bunun etkisinden.

Bir adam bir macta iki gol atti diye, hemen transfer edelim. Yani transferi bu kadar kolay yapiyorsunuz ya, hayret ediyorum dogrusu.

champions
10.06.2006, 20:44
Herkes Wanchope`u konusuyor. Adam daha yeni dizinden bir sakatlik gecirmis. Su anda tam olarak iyilesip, iyilesmedigi belli degil. Dün sahada agir bir görüntü verdi. Belki de bunun etkisinden.

Bir adam bir macta iki gol atti diye, hemen transfer edelim. Yani transferi bu kadar kolay yapiyorsunuz ya, hayret ediyorum dogrusu.

tamamen haklisin

denizci61
10.06.2006, 20:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Bakiyorum ricardinho ve marcelinho transferleri ciddi ciddi olacakmis gibi ortamlar yaratiliyor...fatihi bile yedege çekenler var...arkadaslar biraz yavas olalim,sonu hüsran olabilir...bahsettigimiz transferler büyük transferler,kendimizi fazla kaptirmayalim...valla ben ricardinho ya da marcelinyodan birine bile raziyim, ama bu yönetime güvenim yok...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Berat
10.06.2006, 21:10

Wanchope haberi dünkü gazetelerde vardi,yani daha 2 gol atmadan önce.. 2 gol atti diye alinsin diyenlere ben de katilmiyorum ama transfer görüsmelerinin mazisi Dünya Kupasi öncesine dayaniyor..

TSezgin61
10.06.2006, 22:50

Wanchope haberi dünkü gazetelerde vardi,yani daha 2 gol atmadan önce.. 2 gol atti diye alinsin diyenlere ben de katilmiyorum ama transfer görüsmelerinin mazisi Dünya Kupasi öncesine dayaniyor..

tam ben yaziyordumsmileys/smiley32.gif

eren_61
10.06.2006, 23:30
ricardinho ve marcelinho transferi bitmis gibi konulsuluyor.ben daha hayal edemiyorum.yoksa bir bilginiz mi var.yada sizde herkez gibi gelse mi diyosunuz.allahim sen yüzümüzü kara çikarma.insallah olur bu transferler

Özsu
10.06.2006, 23:32

smileys/smiley32.gif

Muhammet Ali Senocak
10.06.2006, 23:35
Wanchope ricardinho ve marcelinho bu 3 geLirse bence simek i satabiLiriz iyi bir paraya zaten bunLar bizi hedefe uLastirir ve uefa da en az ceyrek finaL diyorum çok gücLü bir rakip çikmazsa karsimiza

umarim aLiriz bunLari da basaridan basariya kosariz

TSezgin61
11.06.2006, 01:17
INSALLAH

ctmeoy
11.06.2006, 02:23
Wanchope ricardinho ve marcelinho bu 3 geLirse bence simek i satabiLiriz iyi bir paraya zaten bunLar bizi hedefe uLastirir ve uefa da en az ceyrek finaL diyorum çok gücLü bir rakip çikmazsa karsimiza

umarim aLiriz bunLari da basaridan basariya kosariz bu üçünden biri gelse trabzona yeter de artar bile zaten 3 ü gelirse takimin 10 gol atmasi lazim cünkü bunlardan hiçbirinin savunma özelligi yok.yanlis transfer olur sadece ricardinho yeter........

alpi53
11.06.2006, 07:55
arkadaslar marcelinyo mudur nedir biliyorum o adami ..bize yaramaz 32 yasinda bir dunya para adam forvet arkasi oynuyor,, fatik iki mac sonra onu dover kosmuyor diye,, adamin maliyet 8 milyon euro yu bulur iki sene top oynuyacak adam icin cok para,

gokdeniz dusunulmesi gerekir diye dusunuyorum forvet arkasi olarak fatilede iyi anlastiklarini dusunuyorum ,

ricardinyo yu hic izlemedim ama sol acik a iyi bir cozum gibime geliyor brezilya milli takiminda oynadigina gore kalitesi trtisilmaz demektir..

sol da yattara,solda ricardinyo,ortada gokdeniz ,onde tekke,

rkalarinda szmek huseyin,

sag bek ufukhan, stephanov stoper, fatih akyel stoper, sol bek hayrettin veya cagdas veya murat ocak..

nasil kadro?

jefferson61sefa
11.06.2006, 08:55
ya neden symek stepanov jeff yattara 4 müs
marcelinho ricardinho eanchope + eller 8 oluomus
çok hayal kurmayin marcelinho gelmicek hem bonservisinde çok proble var herifler 8 milyon euro istiomarcelinhoda çok istio % 85 ricardinho olcak yabanci transferimiz
junu da 2 milyon eurodan satcaklarmis gelirse öle bi teklif ancak jun giderse wanchope gelecek
djokaj %100 gönderilecek en kötü serbet birakilabilir bu sezonluk kadro disi kendine klüp bulmazsa kontrati iptal edilebilir fakat genede kendine klüp bulmak zorunda ama serbest kalirsa tazminat ödemicez
sözlesmesinde
1 yil oynar begenilmezse serbest birakilabilir maddesi var
wanchope la görüsüldü fakat wancopeu lazaroni istemio o brezilyadan 1.81 lik bir forvet bulmus galiba ismini saklio 1 trilyon bonservisi varmis 21 yasinda imis onu aldircakmis jun giderse yoksa jun kalsin diomus

Erinç
11.06.2006, 09:08
In : Richardinho, Bilal, Wanchope, Hayrettin, Adnan, Silva

Out : Jun, Djokaj, Fatih T.,Szymek

jefferson61sefa
11.06.2006, 09:09
yurt içinden ise hayrettin yerlikayala anlastilar fakat sivas abartili ücret istedgin den bu transfer askiya alindi
bilal kesin gelcek gibi
faruk la anlasildi ama antep tutturmus adem kocak adem kocak sanki ademi vercez adem çok iyi ve ben begeniom zaten kalcak çok ii pas dagitio hem bilal ve hayterrin gelirse faruk gelmesin

UğuR
11.06.2006, 09:14

Szymek ve Fatih Tekke nasil out oluyor anlayamadim yok öyle bir sey.......

jefferson61sefa
11.06.2006, 09:21
symek konusu çok karisik satilabilir ricardinho gelcek onu satcaklar gibi ama bilmiom çok da ii oynadi parasini katladi ve katlar daha celtic 3 milyon euroyu gözden çikarmis symek için bence satalim ama önetim beklio
djokaj ve jun ve lee varken gidecek symek i satmayiz gibisinden görüs verenler var
lee kesin gidio
simdiye kadar
gidenler:lee
gidecekler:djokaj-jun(belki)-ahmeh sahin(fotomaca inanmayn her teklif kabul edilecek)-symek(uygun teklif ve mevkisine adam bulunursa)
kiralik gidecekler:ali güzeldal-aykut-ergin keles büyük ihtimal sebata verilecekler gene
gelenler:cagdas-umut bulut-cem demir-m.yilmaz(geri döndü)
gündemdekiler:ricardinho(dünya kupasi biter bitmez gelmesi beklenio)-faruk bayar(artik çok zor)-bilal(%99 gelcek)-musa kus(ankaraspor problem yaratio)-hayrettin(kendisile her sekilde anlasildi 4 yillik fakat sivas 1.5 milyondolar istio bizimkiler 1.5 trilyondan yukari çikmio)-serhat gürpinar(vazgeçildi)-nourdin boukari(kendisi gelmes istiosada eger brezilyalilarla anlasilamazsa yönetim teklif götürecek)-wanchope(gelmesi en kolay transferlerden fakat lazaroni istemio)-adnan(samsunspor düstü ve kesin gelio sadece samsun ynetimi toplanmasi beklenio)-hüseyin kartal(vazgeçildi)-segei die(çok uzak bir transfer symek in mevkisine düsünülüodu)-i.akin(kesinlikle vazgecildi)

Erinç
11.06.2006, 09:22

Szymek ve Fatih Tekke nasil out oluyor anlayamadim yok öyle bir sey.......

Biz ne kadar kendimizi kandirsak da ikisi de kafalarinda Trabzonu bitirmisler. Gitmek isteyeni zorla tutamayiz ya bu saatten sonra tursulari da kurulmaz

jefferson61sefa
11.06.2006, 09:26
f.tekke bence gidio yani yönetim ne kadar tutmak istese fatih o kadar eri adi atio fatihin tavri fenere bile giderim gibisinden ne zamandir konusuoz f.tekke 16 triloyona fenere gidebilir söyliyim ALEX de souza özel oalrak bana f.tekke yi alin baska transfer istemiom demis yönetime onlarda crespodan vazgeçtiler ve yeni bit teklif ayapacaklaar
YA KABUL EDIN GITSIN YA seneye serbest kalcak da gitcek daha mi iyi
alex ben fatihe 40 gol attiririm demis ve avrupada basari sözü vermis

bordoomavii
11.06.2006, 09:27
arkadaslar marcelinyo mudur nedir biliyorum o adami ..bize yaramaz 32 yasinda bir dunya para adam forvet arkasi oynuyor,, fatik iki mac sonra onu dover kosmuyor diye,, adamin maliyet 8 milyon euro yu bulur iki sene top oynuyacak adam icin cok para,

gokdeniz dusunulmesi gerekir diye dusunuyorum forvet arkasi olarak fatilede iyi anlastiklarini dusunuyorum ,

ricardinyo yu hic izlemedim ama sol acik a iyi bir cozum gibime geliyor brezilya milli takiminda oynadigina gore kalitesi trtisilmaz demektir..

sol da yattara,solda ricardinyo,ortada gokdeniz ,onde tekke,

rkalarinda szmek huseyin,

sag bek ufukhan, stephanov stoper, fatih akyel stoper, sol bek hayrettin veya cagdas veya murat ocak..

nasil kadro?

bize suan uzun süre oynuycak bi yildiz lazim degil.marcelinho bizi 1 sene sampiyon yapsin yeter.sonrasi zaten gelir.

jefferson61sefa
11.06.2006, 09:29
ya marcelinhoya sampgiyonluk yapacakmi yapmicakmi belli degil bisz onu 8 milyon euro ödicez nerde bu sacmalik ya olmaz öle sey ricaridinho gelecek zatenmarcelisnho çok yasli 31 yasinda ve bu sene 32 olcak kaç sene oynucak ki biz ona 8 milsyon euro ödiyelim bari ricardinho 3 sene oynar ona 3 milyon euro öderiz
bence freddy aduyu alalim(CM-FM)

champions
11.06.2006, 09:53
ya marcelinhoya sampgiyonluk yapacakmi yapmicakmi belli degil bisz onu 8 milyon euro ödicez nerde bu sacmalik ya olmaz öle sey ricaridinho gelecek zatenmarcelisnho çok yasli 31 yasinda ve bu sene 32 olcak kaç sene oynucak ki biz ona 8 milsyon euro ödiyelim bari ricardinho 3 sene oynar ona 3 milyon euro öderiz
bence freddy aduyu alalim(CM-FM)

marcelinhonun bonsevisine 3 milyon eurodan fazla vericeklerse

almaya hiç gerek yok o paraya insuayi alabiliriz 25 yasinda boca baskani fiyatini açikladi 5 milyon dolar yani 3.5 milyon euro ciavrinda

çok daha mantikli bi transfer olur

champions
11.06.2006, 10:00
beyler wanchope un bonservisi var mi varsa ne kadar 1 milyon euro diyolar eger dogruysa bu paraya hemen almak lazim

Erinç
11.06.2006, 10:05
beyler wanchope un bonservisi var mi varsa ne kadar 1 milyon euro diyolar eger dogruysa bu paraya hemen almak lazim

üstelik eger gazetelerin yazdigi dogruysa kendisi de yillik 600bin dolara fitmis

champions
11.06.2006, 10:25
EGER genç bi forvet almayi düsünüyosalar benim tek adayimvar

o da honorato nilmar bence mükemmel bi golcü hem de genç

alirsak çok büyük bi karla satabiliriz bonsevisi lyonda 4-5 milyon euro

olarak açiklamisti lyon fatih gitse bile nilmar umut ikilisi çok is yapar

tabi arkalarinda ricardinho insua yattara veyagökdeniz üçlüsü olursa bu takim çok iyi isler yapabilir

macka61
11.06.2006, 10:41
szymek ve ftih niye out yok marcinilyoya o kadar para verilmezmis niye verilmesin adam bir sene bile isene yarayan adama verilir hem forma sattirirsin rakip takimlara karsi hava olur mantikli düsünelim

diskus
11.06.2006, 11:23
symek konusu çok karisik satilabilir ricardinho gelcek onu satcaklar gibi ama bilmiom çok da ii oynadi parasini katladi ve katlar daha celtic 3 milyon euroyu gözden çikarmis symek için bence satalim ama önetim beklio
djokaj ve jun ve lee varken gidecek symek i satmayiz gibisinden görüs verenler var
lee kesin gidio
simdiye kadar
gidecekler:djokaj-jun(belki)-ahmeh sahin(fotomaca inanmayn her teklif kabul edilecek)-symek(uygun teklif ve mevkisine adam bulunursa)
kiralik gidecekler:ali güzeldal-aykut-ergin keles büyük ihtimal sebata verilecekler gene
gündemdekiler:ricardinho(dünya kupasi biter bitmez gelmesi beklenio)-faruk bayar(artik çok zor)-bilal(%99 gelcek)-musa kus(ankaraspor problem yaratio)-hayrettin(kendisile her sekilde anlasildi 4 yillik fakat sivas 1.5 milyondolar istio bizimkiler 1.5 trilyondan yukari çikmio)-serhat gürpinar(vazgeçildi)-nourdin boukari(kendisi gelmes istiosada eger brezilyalilarla anlasilamazsa yönetim teklif götürecek)-wanchope(gelmesi en kolay transferlerden fakat lazaroni istemio)-adnan(samsunspor düstü ve kesin gelio sadece samsun ynetimi toplanmasi beklenio)-hüseyin kartal(vazgeçildi)-segei die(çok uzak bir transfer symek in mevkisine düsünülüodu)-i.akin(kesinlikle vazgecildi)
ya kardes sen bu haberleri nerden aliyorsun bunlari aciklayabilirmisin .yazdiklarin baya hosuma gittide dogru cikarsa tabiki.

bahadır2561
11.06.2006, 11:25
sola fildisili auxerre'de oynayan AKALE muhtesem olur.& nbsp;& nbsp; bi de bu gazetelerdekuranyi'yi gayse'ye önermisler..onalr alamaz biz alalim basalim parayi alalim..

Punisher-61
11.06.2006, 11:38
burda millet tuttumarcelinyo gidiyor... kulübten bu futbolcuyu istiyoruz diye bir haber cikti mi?????

Türk medyasi haber bulamiyor diye uyduruyor bu haberleri Almanyada Trabzonspor mercelinyoyu istiyor diye hic bir haber cikmadi

bahadır2561
11.06.2006, 11:43
http://www.11helden.de/archiv/kuranyi.jpg

kevin kuranyi

heralde kulubü satacakmis...

oguzkoc
11.06.2006, 11:45
jefferson-ufukhan-fatih-stepanov-(çok iyi bir sol kanat)-yattara-gökdeniz-hüseyin-ricardinho-umut-fatih

sampiyonun kadrosu...

Punisher-61
11.06.2006, 11:53
jefferson-ufukhan-fatih-stepanov-(çok iyi bir sol kanat)-yattara-gökdeniz-hüseyin-ricardinho-umut-fatih

sampiyonun kadrosu...

Umut mu bizi Sampiyon yapacak???... adami Dünya Yildizi yaptiniz be helal olsun

Ömer Rizada aynisini söylediniz...olani gördük

Bülent Bayraktar
11.06.2006, 13:09
Hayrettin için geri sayimdalar

Umut Bulut ile kadrosunu güçlendiren Trabzonspor, Sivasspor?un basarili ismi Hayrettin için de temaslarini sürdürüyor

Umut Bulut ile kadrosunu güçlendiren Trabzonspor, yeni transfer temaslarini da sürdürüyor. Bu dogrultuda Sivasspor?un basarili ismi Hayrettin ile ilgilenen Bordo-Mavili yönetimin, görüsmelerde önemli mesafeler katettigi ögrenildri. Sivas?a son teklifin yapildigi, Yigidolar?in ise yeni teknik direktörleri Karol Pecze?nin kararini bekledigi vurgulandi.

champions
11.06.2006, 13:56
birkaç yil içinde dünyanin en iyileri arasina girecegine eminim süper bi forvet fatih giderse alinabilir yerini doldurabilir
<DIV align=center>
<TABLE =Ms&#111;normalTable style="mso-cellspacing: 1.5pt" cellPadding=0>
<T>
<TR style="mso-yfti-irow: 0">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #000066; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8" colSpan=2>
<DIV align=center>
<TABLE =Ms&#111;normalTable style="WIDTH: 100%; mso-cellspacing: 0cm; mso-padding-alt: 0cm 0cm 0cm 0cm" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR style="mso-yfti-irow: 0; mso-yfti-lastrow: yes">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ffffff; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ffffff; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #000066; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ffffff; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ffffff">
Persönliche Daten<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /></TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ffffff; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ffffff; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #000066; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ffffff; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ffffff">
Stand: 19.05.2006</TD></TR></T></TABLE></DIV>
</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 1; mso-yfti-lastrow: yes">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 78pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; : transparent" width=104>
<?:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /></v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></v:path><o:lock v:ext="edit" aspectratio="t"></o:lock></v:shape></v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></v:path><o:lock v:ext="edit" aspectratio="t"></o:lock></v:shape> </v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></v:path><o:lock v:ext="edit" aspectratio="t"></o:lock></v:shape></v:image></v:shape></TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 442.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; : transparent" vAlign=top width=590>
<TABLE =Ms&#111;normalTable style="WIDTH: 100%; mso-cellspacing: 0cm" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR style="HEIGHT: 21.75pt; mso-yfti-irow: 0">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #fffff7; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 21.75pt">
</v:image></v:shape> </TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #fffff7; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 21.75pt">
Nilmar - Honorato da Silva Nilmar</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 1">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #eaeaea; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 82.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8" width=110>
Geburtsdatum:</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #eaeaea; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8" vAlign=top>
14.07.1984</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 2">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #fffff7; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 82.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8" width=110>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #fffff7; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8" vAlign=top>
21</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 3">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #eaeaea; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 82.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8" width=110>
Grösse:</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #eaeaea; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8" vAlign=top>
1,80</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 4">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #fffff7; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; WIDTH: 82.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8" width=110>
Nationalität:</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #fffff7; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8" vAlign=top>
</v:image></v:shape> (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=26)! Brasilien</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 5">
Fuss:</TD>
rechts</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 6; mso-yfti-lastrow: yes">
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #fffff7; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8">
Status:</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0.65pt; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0.65pt; BACKGROUND: #fffff7; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8">
Länderspiele: </v:image></v:shape>8Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3439)</TD></TR></T></TABLE>
</TD></TR></T></TABLE></DIV>

Bülent Bayraktar
11.06.2006, 14:09
sol kanada adam almaliyiz orasi çok önemli

champions
11.06.2006, 14:17
beyler anlastigimiz söylenen adnan hangi mevkide oynuyo ben ortasaha diye biliyorum defansif mi ofansif mi oynuyo hüseyin gibi mi

champions
11.06.2006, 14:25
scolari 2 yil daha portekiz de kalacagini açiklamis

eziklerde babayi alir artik

#10 Fietra
11.06.2006, 14:28
Öyle isimler atiliyor ki ortaya Ronaldoyu aliriz onlari alamayiz.

TSezgin61
11.06.2006, 14:33
PELIKAN filika NERDESNINIZ

Seyit Hoca
11.06.2006, 14:38
june+eller+djokac ....bunlar elimizde patladi...çok zarar etti de edecek te Trabzon bunlar yüzünden

eski takimlari da almaz bunlari

champions
11.06.2006, 14:44
Dünya Kupasi açilis maçinda ev sahibi Almanya'ya 4-2 maglup olan Kostarika'nin golcü oyuncusu Paul Wanchope için girisimlerde bulunan Bordo-mavili yönetim, 'Wanchope' yazili bordo-mavili formayi Almanya'ya gönderdi.

Fatih
11.06.2006, 15:16
trabzonsporun transfer politikasi yillardir yanlis isliyo.transfer yapilacak bölgler belli degil.kim transfer edilcek belli degil.bi scout sorumlsu yok.gelisigüzel futbolcu ariyoruz.ne zaman profesyonlce yönetilicek bu takim bilmiyorum.yine de olumlu gelismeler var bakalim hayirlisi neyse o olsun

jefferson61sefa
11.06.2006, 16:20
lee kesin gidio
simdiye kadar
ya kardes sen bu haberleri nerden aliyorsun bunlari aciklayabilirmisin .yazdiklarin baya hosuma gittide dogru cikarsa tabiki.

arkadasim bizim de yönetimden tanidiklarimiz var konustuklarimiz kisiler var öyle atip tutmuoz
umut bulut transferini ben taa gecen saliya bak yaziodum
wanchope ve ricardinhoda gelecek
jun giderse wanchope kesin de gitmezse zor
ama ricardinho su anda %80
brezilyada 11 e falan giremesin %90
brezilyada kupayi alamasin %100

jefferson61sefa
11.06.2006, 16:22
bu nilmar haberini de kim uydurdu ya öle bisey yokkkkk
heralde bakmislarfransa liginde tek brezilyali forvet nilmar mi hem öle haberde yok jun giderse wanchope gelecek bitane 21 yasinda brezilyali var lazaroni bulmus o wanchope olmasa ama jun giderse wanchope kesin gelcek

Fanatik28
11.06.2006, 16:56
bu nilmar haberini de kim uydurdu ya öle bisey yokkkkk
heralde bakmislarfransa liginde tek brezilyali forvet nilmar mi hem öle haberde yok jun giderse wanchope gelecek bitane 21 yasinda brezilyali var lazaroni bulmus o wanchope olmasa ama jun giderse wanchope kesin gelcek

Wanchope gercekten iyi bir bitiriciye benziyor. Ama biraz agir gibi. Daha dogrusu bana Rune Lange`yi hatirlatti. O da biraz agir bir oyuncuydu. Ama cok iyi bir bitiriciydi. Bizim taraftarimiz, bu cok hantal bir topcu diye diye, adami ülkeden kacirtti. Insallah Wanchope icin aynisi olmaz o zaman.Edited by: Fanatik28

supermann
11.06.2006, 17:05
adi çok sik geçmeye basladi Wanchopenin almanya maçinda attigi goller sogukkanliydi iyi bir elemana benziyor ama bir maçla degerlendirmek olmaz yinede bakalim gerçeklesecekmi eger olursa Fatih kesin gider demektir ... zaten yönetim onun için ugrasiyor yoksa öncelik forvet miydi!?

Punisher-61
11.06.2006, 17:58
june+eller+djokac ....bunlar elimizde patladi...çok zarar etti de edecek te Trabzon bunlar yüzünden

eski takimlari da almaz bunlari

bunlar elimizde kaldi onlari kimse almaz...sonuc su:

Taraftarimizdan özür diliyoruz yildiz transferi yerine getiremedik cünkü yabanci kontenjanimiz doluydu

oguzkoc
11.06.2006, 19:28
ricardinho ve marcelinho.. bunlarin ikiside alinmicak.. bi anda kimsenin duymadigi, beklemedigi brezilyali bir oyuncuyu getirecekler takima yildiz diye herkes sasiracak.

Ama eminimki adi yildiz olmasada o trabzonda yildiz olabilcek bir oyuncu olacak yattara gibi...

denizci61
11.06.2006, 19:37
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Almanya maçinda Wanchope'un attigi 2 golün kalitesi tartisilir.Bence Kosta Rika'nin diger maçlarini da seyretmek lazim: Bu Wanchope kolay gollerin adami mi yoksa her golün adami mi !!!...</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

champions
11.06.2006, 19:45
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Almanya maçinda Wanchope'un attigi 2 golün kalitesi tartisilir.Bence Kosta Rika'nin diger maçlarini da seyretmek lazim: Bu Wanchope kolay gollerin adami mi yoksa her golün adami mi !!!...</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

biz onu izleyene kadar adami baska bi takim çoktan kapar gelirse bizde iyi is yapar onun gibi daha genç birini de bulabiliriz ama ne kadar patlar onu bilemem

Hüseyin Çümen
11.06.2006, 19:56
QUOTE=jefferson61sefa]symek konusu çok karisik satilabilir ricardinho gelcek onu satcaklar gibi ama bilmiom çok da ii oynadi parasini katladi ve katlar daha celtic 3 milyon euroyu gözden çikarmis symek için bence satalim ama önetim beklio
lee kesin gidio
simdiye kadar

arkadasim bizim de yönetimden tanidiklarimiz var konustuklarimiz kisiler var öyle atip tutmuoz
umut bulut transferini ben taa gecen saliya bak yaziodum
wanchope ve ricardinhoda gelecek
jun giderse wanchope kesin de gitmezse zor
ama ricardinho su anda %80
brezilyada 11 e falan giremesin %90
brezilyada kupayi alamasin %100

[/QUOTE]

jeff peki jefferson un durumu nedir lazaroni gelince satmazlar gibime gelio dorumudur? fatih de anlasilan gidicek bukadar gitmedk isteyen bi adama dur denmeski giderse gitsin alala ozamn rico nun bize gelmesi i,çin brezilyanin kupa yi almamasi için dua edioruz

peki yabanci sorunu varda djokaj i n sözlesmesini fesh edelim iste jun uda en kötü kiralayalim nolacakki

bize oyun kurucu kesin lazim marcelinho yaslida olsa alinsin fatih in parasini oraya verelim genede alalim bence sampiyon olmak stiyosak almaliyiz

Murat'
11.06.2006, 19:59
ben olsam wanchopu almam yaaa 30 yasinda adam ne yapalim onu ne ise yarayacak

Oğuzhan Görkan
11.06.2006, 20:00
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

biz onu izleyene kadar adami baska bi takim çoktan kapar gelirse bizde iyi is yapar onun gibi daha genç birini de bulabiliriz ama ne kadar patlar onu bilemem
seyredilmeden alinan adamdan hayir gelmez jun olayina doner sonra

Bülent Bayraktar
11.06.2006, 20:10
bncede haklisin en gzl örnek jun

Hüseyin Çümen
11.06.2006, 20:18

hep bu mantik bizi mahvedio bugüne kadar genç olsun politilasi yla hareket ettik amaç para kaznamak ama ne para kazandik nede tyuncudan yararlandik lange ve jun mesela olmuyo abi iste

febe ve gese nasil sampiyon oldular ii dönemler geçirdiler isim yapmis tecrübeli oyunculari takima kazandirdilar hagi popescu taffarel hoijdonk rapajic ve digerleri ve febe 30 undaki fatih e 10 milyon euro verio artik daha mantikli düsünmek gerekir genç alip sampiyon olamamaktansa yasli olsun sampiyon olalim

Fanatik28
11.06.2006, 21:15

hep bu mantik bizi mahvedio bugüne kadar genç olsun politilasi yla hareket ettik amaç para kaznamak ama ne para kazandik nede tyuncudan yararlandik lange ve jun mesela olmuyo abi iste

febe ve gese nasil sampiyon oldular ii dönemler geçirdiler isim yapmis tecrübeli oyunculari takima kazandirdilar hagi popescu taffarel hoijdonk rapajic ve digerleri ve febe 30 undaki fatih e 10 milyon euro verio artik daha mantikli düsünmek gerekir genç alip sampiyon olamamaktansa yasli olsun sampiyon olalim

Haklisin. Ama bazilarimiz bunu anlamak istemiyor. Onlarin istegi, takimdaki bütün topcular 20-28 yas arasi olsun. Onlari satip para kazanalim. Ama son dönemlerde Tolga`dan baska para kazandigimiz bir oyuncu hatirlamiyorum. Daha dogrusu futbolcuyu satmaya gelince, ilk onlar karsi cikiyor, böyle bir futbolcuyu daha nereden buluruz diye.

28 yasindaki Zurawski`ye 3 milyonu cok gören taraftar vardi ya. Yok efendim yasliymis. Pekiyi, senin dedigin gibi Fatih Tekke kac yasinda ve bu yasta kac para ediyor?Bize önemli maclarda ayaklari titremeyecek adsmalar lazim. Maalesef öyle topcularin yasida genellikle 30 yas civarinda oluyor. Yok Marcelinho 31 yasindaymis, bir digeri 30 yasindaymis. Yani yasliymis. Emektar Hagi bile 36 yasinda top oynadi. GS Sampiyonlar liginde Ceyrek final oynadi ya bu adamla.

macka61
11.06.2006, 21:30
yasla futbolcu ölçülmez bir sene bile olsa bizi sampiyonluga oynatsa yada yapsa verilmezmi tabiki verilir

Barış
11.06.2006, 21:46
duran toplarla da rakiplerimizi korkutsak artik,marcelinho veya ricardinho gelse, hiç bi sey yapmasalar bile adamlar duran top ustasi.bi de uzun forvet tekke giderse.. geleni gideni çarpariz valla.

tsmaniac
11.06.2006, 22:00

smileys/smiley32.gif

champions
11.06.2006, 22:07
YAS takintisi olanlara soruyorum asagidaki futbolcular kötü mü kötüyse lyonda milanda barçada chelsea de manchesterda ne isleri var yas pek de önemli degil önemli olan futbolcunun saha içinde ne kadar basarili oldugu takima ne kadar fayda sagladigidir

1-wiltord 32 yasinda

2-inzaghi 32 yasinda milanda müthis bi sezon geçirdi

3-larsson 35 yasinda S.L finalinde kupayi barçaya getirdi

4-crespo 32 yasinda ve hala iyi bi golcü

6-makaay 31 yasinda

5-giggs 32 yasinda

Bülent Bayraktar
11.06.2006, 23:20
3 we 4 numarali oyunculari çok begeniyorum hala süperler

Hüseyin Çümen
11.06.2006, 23:24
bir takim full genç oldumu o takim iide olsa büük maçlara geldimi titriolar kaç senedir yas ortalamamamiz gayet düsük ve malesef derbi lerde 0 çekioruz bir takimda gençler olucak tabiki ama onlarin basina komutanlar lazim gese 4 sene basarilar elde etti bunlari hem deneyimli hemde genç oyuncularla aldi ama o genç oyuncular o basarilari tek baslarina asla kazanamazdi bugün bi emre belözoglunun ortaya çikmasinda haginin büük payi vardir kariyerli olgun futbolcular hem takimlari için yol gösterici olurlar hemde tek baslarina yeri geldimi maç alirlar

bence wanshope ricardinho ve marcelinho yu alalim ve ondan sonraki seneler genç futbolcularimizin nasil ii oynadiklarini ve nasil parasal degerlerinin arttigini izleelim futbolcular kendilerine örenek aldiklari insanlara benzer oyun oynarlar ve takimda onlara yol gösterebilicek oyuncular olmasi çok faydali olur

birde bizim takimda yildiz geçinen bir sürü oyuncu var istedigim tecrübeli büyük isimleri getirelim ve o kendilerini yildiz gören trabzonu beenmeip kaçmak isteen ler yildizin nasil oldugunu bi görsünler çok istiorum gerçekten

senelerdir sampiyon olmak için 100 milyon dolara yakin para harcadik sirf sampiyonluk görebilmek için ve olmadi saçma salak genç oyucular aldik ümit vaad ediyor die ama bise olmadi bu gençlere tanidigimiz sansi birakinda bikere tecrübeli yildizlara taniyalim zarar ederiz belki ama sampiyon oluruz en azindan ve o genç yetenek diye aldigimiz adamlardan ettigimiz zarar kadar olmiycaginada eminim artik uyanalim bence

no NAME
11.06.2006, 23:46
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Almanya maçinda Wanchope'un attigi 2 golün kalitesi tartisilir.Bence Kosta Rika'nin diger maçlarini da seyretmek lazim: Bu Wanchope kolay gollerin adami mi yoksa her golün adami mi !!!...

</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

bizim forvetlerden kaçtanesi o tarz pozisyonlarda o kolay vuruslari yapabiliyor.( tartisma olmasin diye isim yazmayayim) bizdeki hangi forvet o tür pozisyonlarin kaçini atiyor kaçinida kaçiriyor bir düsün.adamin 2. goldeki ayak degistirmesinede " kalitesi tartisilir" diyorsan tartisacak birsey yok demektir( emin ol kalecide o gol için" la whencop, ben diger ayagina göre kendimi ayarladim sen ne diye ayak degistirdinde beni asma kabagi gibi asip kaleyi bostana çevirdin" diyodur)

selam ve hürmetle

Edited by: no NAME

Salih Yazıcı
12.06.2006, 00:26
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>TRABZON 3 KOLDAN</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2015.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>KUPAYA KILITLENDI Yabanci oyuncu transferinde hata yapmak istemeyen Trabzonspor yönetimi, listede bulunan oyunculari takibini sürdürüyor. Teknik Direktör Lazaroni'nin israrla orta sahaya kaliteli bir oyuncu istemesi üzerine bu bölge için transferi gündemde olan oyuncular hakkinda Brezilyali teknik adama rapor veren Bordo-Mavili yönetim, Dünya Kupasi'nin ardindan yabanci transferini de bitirmek istiyor.
SÜPER TRABZON IÇIN Lazaroni'nin alinmasina onay verdigi ilk isim ise Brezilya'nin Corinthians Kulübünde oynuyan Ricardihno. Baskan Albayrak'in Dünya Kupasi'ndan önce görüsüp söz kestigi 30 yasindaki tecrübeli oyuncunun durumu da </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
sampiyona sonrasinda belli olacak. Ricardinho'nun, Trabzonspor orta sahasina ilaç olacak bir teknige sahip oldugunu söyleyen Lazaroni, "Bu transferi gerçeklestirmemiz halinde süper Trabzon'u izlemeye hazir olun" dedi.
SOL KANAT SART Lazaroni, sol kanatta da sikinti yasadiklarini ve bu bölgeye de mutlaka kaliteli bir oyuncu alinmasini istedi. Lazorini'nin transferini istedigi bir baska oyuncu ise Hertha Berlin'de forma giyen Marchelinho. Brezilyali oyuncusun çok yönlü bir futbolcu oldugunu her firsatta dile getiren Lazaroni, Marchelinho'nun taransferi için de sartlarin zorlanmasi gerektigini dile getirdi. Yönetimin transfer listesinde bulunan bir diger oyuncu ise Kosta Rikali golcü Paulo Wanchope.
2 YABANCI DAHA Almanya ile oynanan Dünya Kupasi maçinda 2 gol atmasina ragmen, agir oldugu için elestirilen Wanchope için teknik direktör Lazaroni, kararini Kostari'nin diger maçlarini da izledikten sonra karar verecek. Lazarini'nin Dünya Kupasi'nda ismi sir gibi saklanan 2 yidiz oyuncuyu da yakin takibe aldigi ögrenildi</TD></TR></T></TABLE>KARADENIZ GAZETESI YENI HABERI

Salih Yazıcı
12.06.2006, 00:28
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>BITSIN ARTIK</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2017.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>Trabzonspor'un Istanbul Büyüksehir Belediyespor'dan renklerine baglayacagi Murat Ocak, Bordo-Mavi olmak için sabirsizlaniyor. Murat, Trabzonspor'da basarili olacagina inandigini ifade ederken, "Bonservisimde yasanan sorun nedeniyle transfer bu kadar uzadi. Ancak bu hafta bu isin bitecektir. Trabzonsporlu olmak için sabirsizlaniyorum" dedi. </DIV></TD></TR></T></TABLE>KARADENIZ GAZETESI YENI HABERI

Salih Yazıcı
12.06.2006, 00:29
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>IÇINIZ RAHAT OLSUN</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2018.jpg</TD>
<DIV align=justify>ISTEDIGIMIZ GIBI Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, yönetim olarak güçlü bir Trabzonspor yaratmak için çalistiklarini söyledi. Albayrak, yerli oyuncu transferinde gündemlerinde olan oyuncular ile büyük ölçüde anlastiklarini belirtirken, "Besiktas'tan Çagdas, Ankarügücü'nden Umut ve Pendikspor'dan yildiz adayi Cem'i aldik. Yurt içinden 1-2 oyuncu daha kadromuza katacagiz" dedi.
SIRA YURT DISINDA Baskan Nuri Albayrak, Bordo-Mavili taraftarlarin içlerinin rahat olmasini isterken, "Tüm ugrasimiz sampiyonluk hasretine son vermek için. Bunun için de adimlarimizi saglam bir sekilde atiyoruz. Dünya Kupasi'nin sonrasinda ise talip o </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
ldugumuz yabancilarin durumunu netlestirip, transferi istedigimiz gibi sonuçlandirmak istiyoruz" diye konustu</TD></TR></T></TABLE>KARADENIZ GAZETESI YENI HABERI

Bülent Bayraktar
12.06.2006, 00:34
ricardinho we marcelinho gelirse junlan djokay yi kesin göndermemiz gerekecek

chigannes
12.06.2006, 00:38
bu ne biçim bir transfer anlayisi anlayamadim

nerde forvet varsa topladik takima hala daha forvet pesindeyiz

israr ediyorum bizim en büyük sikintimiz ortasahada oynayacak hem defansif hem ofansif yönü olan iki tane adam lazim (fb deki appiah-aurelio ikilisi gibi )

kimse kizmasin fb nin oyuncularini örnek verdigim için maaalesef bu ikisi çok iyi ve bizede basariyi getirecek mevki bu bölge...

h.üçüncüyle hüseyin olduktan sonra bu mevkide ;&nbsp ; ileriyedegilfatih-umut-wanchopeadriano-hen ry-ronaldo üçlüsünü koy yine hiçbisey olmaz...

Amasyali
12.06.2006, 00:39
ricardinho we marcelinho gelirse junlan djokay yi kesin göndermemiz gerekecek Djokaj gönderilir, o sorun degil de Jun kiralanirsa yabanci kontenjani sorunu asiliyor mu? Bu adami yollamaya karsiyim. Müthis bir yetenek. Ama Türkiye'ye uyum saglayamadi. 1 yilAvrupa'da bir takima kiralansa, orada kendini gösterse ve sonra satilsa daha iyi olmaz mi?

Ali İhsan
12.06.2006, 01:06
Hala juna yetenek diyebiliyomuyuz ya. Sparta Prag gibi güçlü bi ortasahanin önünde 13 gol atmis diye aldik. Adam bes dakkada küsüyo. Brezilyali oyunculardan yanayim çünkü Brezilyali adamlarin bi sekilde açligi hirsi oluyo ve her kosul altinda yeteneklerinin sonuna kadar oynuyolar. Bi yatan Brezilyali gördüm hayatimda onu da Türkiye bas taci etti. Karinca gibi çalisip eziklerin defans-ofans dengesini ayarlayan Özkan Sümerin üçüncü ligden getirdigi adam olmasa görürdük hallerini...

Emre7
12.06.2006, 01:16

sampiyonun kadrosu...

Umut mu bizi Sampiyon yapacak???... adami Dünya Yildizi yaptiniz be helal olsun

Ömer Rizada aynisini söylediniz...olani gördük
güldürme kardesim milleti abuk subuk konularla...destekten çok kösteksiniz her seye muhalefet baska bisey yok sizde

Harun-61
12.06.2006, 01:34
Sivasspor'un sitesinden:

Hayrettin'i özellikle Trabzonspor'un çok istedigini belirten Uygun, baskanlari Mecnun Otyakmaz'in bordo-mavili ekibe genç oyuncunun transferi konusunda söz verdigini, Hayrettin'in önünü açmak açisindan da bu transfere olumlu baktiklarini kaydetti.

http://www.sivasspor.org.tr/habergoster.asp?id=554

KuĞu
12.06.2006, 01:55
murat ocak ve hayrettin sol için çok iyi isimler olacak

gerçekefsane
12.06.2006, 01:58
murat ocak ve hayrettin sol için çok iyi isimler olacak

tayfun verilirmi smileys/smiley2.gif

KuĞu
12.06.2006, 01:59
verilmez mi üstüne para bile verilir

gerçekefsane
12.06.2006, 02:01
verilmez mi üstüne para bile verilir

para da verilir, yaninda feridun verseksmileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

Taner Gündoğdu
12.06.2006, 02:04
murat ocagi alabilcez mi peki smileys/smiley2.gif

ihsanbayram
12.06.2006, 02:21
murat ocagi alabilcez mi peki smileys/smiley2.gif

ikinci ligde ki futbolcuyumu alamiyacagiz?????istersek aliriz

Cüneyt Canlıca
12.06.2006, 08:58
dün meksika -iran macinda izledigim meksikali oyuncu ZINHA orta saha için i,yi bir oyuncu olur

champions
12.06.2006, 08:58
bu takimdan kaleci ahmet tayfun celalettin feridun belki adem bana göre gitmeli takasta kullanilabilirler yada satilirlar alan olur süper ligde

ergin ali ve cem sebata kiralanmali bence bosuna kadroyu sisirmeye gerek yok bu adamlar bu takima bisey katamazlargençlerde fazlasans bulamayacaklari için kiralanmalri daha iyi olur onlar için

champions
12.06.2006, 09:08
fatih giderse onun yerini doldurabilecek bi oyuncu hemde yildiz ve genç fatihten gelecek parayla nilmari alabiliriz birkaç yil içinde dünyanin en iyilerinden biri olabilir alin iste su adami en az 2 kati fiyata satabiliriz bi sezonda en az 20 gol atacagini düsünüyorum

ricardinhoyla ayni takimda oynuyo corintiasta ikisi süper anlasir

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =ues align=left>Persönliche Daten</TD>
<TD =ues align=right>Stand: 19.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_22750_2004_1.jpg</IMG></TD>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/9.gif</IMG>
<TD colSpan=2>Nilmar - Honorato da Silva Nilmar</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Geburtsdatum:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>14.07.1984</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Alter:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>21</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Grösse:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,80</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Nationalität:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=26) ! Brasilien</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Fuss:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>rechts</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>Status:</TD>
<TD colSpan=2>Länderspiele: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif 8Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3439)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
<HR color=#000066 SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Verein:</TD>
<TD vAlign=center colSpan=2>Corinthians Sao Paulo</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Position:</TD>
<TD colSpan=2>Sturm</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Positionsdetails:</TD>
<TD colSpan=2>Mittelstürmer</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Im Team seit:</TD>
<TD>2006</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Vertrag bis:</TD>
<TD>2006</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Marktwert:</TD>
<TD colSpan=2>6.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Spielerberater:</TD>
<TD colSpan=2>da Hora, Orlando (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=1035)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/15.gif</IMG></TD></TR></T></TABLE>

onrky
12.06.2006, 09:13
yapmayin arkadaslar. tayfun benim komsum tanirim kendisini küçükten beri iyi çocuktur feridun da henüz yeterli zamani alamdi o da ilerde çok iyi topçu olacak. adem bizim takimin ilaci çok iyi mücadele ediyor. uzaktan sut atabilen schmekten sonra ikinci adam. bu kadar emek verip yetistirdigimiz adamlari bir 2. lig oyuncusuna ve hayrettine harcamak yazik olur. kiralik giderlerse o baska. hayrettin büyütüldügü kadar iyi oyuncu degil bence. bir ton para gidiyor bu topçulara ondan sonra stad ne oldu? benzin istasyonu ne oldu diye sorarsiniz alik alik. umuta zaten bir ton para döktüler. hala günlük sevda pesinde kosuyoruz. transfer gündemindeki bütün topçulari alsak ne olur. 1 sene sampiyon olursun ondan sonra da GS gibi borç batagina düsersin. kazanmadan para harcamasin klüp. hele eldeki degerleri bos yere heba etmesin. önce para kazanalim sonra harcariz.

champions
12.06.2006, 09:54
yapmayin arkadaslar. tayfun benim komsum tanirim kendisini küçükten beri iyi çocuktur feridun da henüz yeterli zamani alamdi o da ilerde çok iyi topçu olacak. adem bizim takimin ilaci çok iyi mücadele ediyor. uzaktan sut atabilen schmekten sonra ikinci adam. bu kadar emek verip yetistirdigimiz adamlari bir 2. lig oyuncusuna ve hayrettine harcamak yazik olur. kiralik giderlerse o baska. hayrettin büyütüldügü kadar iyi oyuncu degil bence. bir ton para gidiyor bu topçulara ondan sonra stad ne oldu? benzin istasyonu ne oldu diye sorarsiniz alik alik. umuta zaten bir ton para döktüler. hala günlük sevda pesinde kosuyoruz. transfer gündemindeki bütün topçulari alsak ne olur. 1 sene sampiyon olursun ondan sonra da GS gibi borç batagina düsersin. kazanmadan para harcamasin klüp. hele eldeki degerleri bos yere heba etmesin. önce para kazanalim sonra harcariz.

senin komsun olmasi neyi degistirir ki tayfun trabzon da oynayacak kadar kaliteli degil feridunu bilmiyorum kiralik gitmesi dogru olur

adem koçagin da o kadar kaliteli oldugunu düsünmüyorum bilal transferinde takasta kullanilsin

champions
12.06.2006, 10:46
Wanchope: "Türkiye'yi sallarim

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV id=metin>Trabzonspor'un transfer listesinin tepesine yerlesen Paulo Wanchope, bordo-mavili camianin yüzünü güldürecek bir açiklama yapti. Dünya Kupasi'nin açilis maçinda Almanya filelerini iki kez sarsarak dikkatleri üzerine çeken Kosta Rikali futbolcu, "Sartlar uygun olursa Trabzonspor'a gelebilirim" dedi. Trabzonspor'un yanisira Italya'nin güçlü ekibi Lazio'nun da kendisiyle ilgilendigini belirten Wanchope, "Özellikle Almanya maçindan sonra teklifler almaya basladim. Birçok kulüp beni istiyor. Ama en ciddi teklifleri Trabzonspor ve Lazio'dan aldim. Trabzonspor'un önerisi daha cazip. Bir sorun çikmazsa, gelecek sezon Trabzonspor'da forma giyebilirim" dedi.

'TÜRKIYE'YI SALLARIM'

Türkiye Ligi'ni iyi bildigini sözlerini ekleyen Kosta Rika'nin golcüsü sözlerini söyle bitirdi: "Manchester City'deyken benim için 'Artik futbol hayati bitti' demislerdi. Ama 1.5 ayda sahaya döndüm. Eger gelirsem Türkiye'yi sallarim..." </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD>
</TD></TR></T></TABLE>

My
12.06.2006, 10:50
Su haberlerin altina kaynaginida </span>ekleseniz kimin salladigini daha iyi anlayacaz amasmileys/smiley9.gif

A.T.R
12.06.2006, 11:00
Merhaba arkadaslar,Cuma gününden pazar aksamina kadar forumu takip edemedim ,bir ögrenci gezisi düzenledik o yüzden uzaktim.Bu gün Forumu incelerken yanilmiyorsam 150 lili sayfalarinn basinda Umut Transferi henüz dedikodu iken bir arkadasim AGUSTINE benzetmesi yapmisti ben de "som agizlilik yapmayalim" demistim hayirli olsun demistim lakin MISSION61 Rumuzlu kidemli üyemiz "terbiyeli konus" seklinde hiç de terbiyeli olmayan bir uyarida buylunmus.Çok afedesiniz hepinizin görüsünü açiyorum "Som agizlilik" deyimi hangi terbiye sinirlarini zorlar ya da asar?Kaldi ki forumumuzda b . o . k gibi argo tabirlere bile terbiye uyarisi gelmiyorken bu uyarinin benim sözüme gelmesinden alindigimi söylemek isterim.

AYRICA Som Agizlilik: Uguyrsuz ve kötü yönde konusma manasina gelir bun da ne vardi?

Bu arada su ana kadar olan çalismalardan ben taraftar olarak memnunum insallah daha iyileri olur. Yönetime tesekkürler. Hepinize iyi günler dilerim

Bülent Bayraktar
12.06.2006, 11:05
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>4 büyük aday var! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Transfer çalismalarina devam eden Trabzonspor?da ilk hedef Ricardinho ya da Marcelinho. Alternatifler Wanchope ve Renan Silva </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Baskan Nuri Albayrak?in Lazaroni ile yaptigi görüsmeler sonucu belirlenen 4 adaydan en az ikisinin mutlaka mutlaka Bordo-Mavili takima alinmasi için çaba harcandigi bildirildi. Kulüp Baskani Albayrak?in Brezilyali Ricardinho ve Marcelinho?dan birisini almak istedigi kaydedildi. Bu arada Karadeniz ekibinin teklif götürdügü Kostarikali Wanchope?nin Almanya maçinda sergiledigi performans taliplerini artirdigi, Köln, Lazio ve Panathinaikos takimlarinin da teklifte bulundugu ögrenildi. Lazaroni?nin çok istedigi oyunculardan biri olan Brezilya?nin Juventude takiminda forma giyen Renan Silva?nin transferinde bir pürüz olmadigi, diger adaylardan gelecek sonuca göre transferinin gerçeklestirilebilecegi ifade edildi.

Bülent Bayraktar
12.06.2006, 11:08
<T>
<TR>
<TD>Yabanci çikmazi! </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Listede birçok futbolcu var ama Trabzonspor kontenjanini henüz bosaltamadi. 7 yabancisi bulunan Bordo-Mavililer, büyük bir kriz içinde </TD></TR></T></TABLE>

Lee?nin de sözlesmesi bitti
Trabzonspor?da Lazaroni?nin teknik direktörlüge getirilmesinden sonra yabanci oyuncu arayislari hiz kazandi. Bordo-Mavililer?in listesinde de birçok yildiz var. Ancak kontenjanin henüz açilamamasi yönetimin önünde büyük bir engel olarak duruyor. Karadeniz ekibinde Güney Koreli Lee Yong?un sözlesmesinin bitmesinin ardindan kadrosunda su anda 7 yabanci futbolcu bulunuyor. Gineli Ibrahima Yattara, Brezilyali kaleci Jefferson, Polonyali Miroslaw Szymkowiak, 2 Sirp oyuncu Ardijan Djokaj ve Milan Stepanov, Çek forvet Tomas Jun ve Brezilyali stoper Fabiano Eller, Bordo-Mavililer?in yabanci kontenjanini olusturuyor.

3 futbolcu garanti
Brezilya?nin Internacional takiminda kiralik olarak oynayan Eller?in kiralama dönemi ise Ocak 2007?de bitiyor. Trabzonspor?un kadrosundaki 7 yabanci arasinda takimda kalmasina kesin gözüyle bakilan Yattara, Stepanov ve Jefferson?in disinda Jun ve Djokaj?in elden çikarilmasina çalisiliyor. Bir türlü yeterli performansi gösteremeyen Djokaj?a kendisine kulüp bulmasi için haber gönderilirken menacerlere de bu konuda bilgi verildi. Besiktas?ta oynadigi kiralik dönemde de gerekli performansi gösteremeyen Tomas Jun?un 4 milyon Euro?yu bulan bonservisi nedeniyle zarar etmek istemeyen Trabzonspor, Çek futbolcuyu yüksek bir bedelle satmayi planliyor.

<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

Bülent Bayraktar
12.06.2006, 11:10
<T>
<TR>
<TD>Yine, yeni, yeniden! </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Besiktas ile Trabzonspor, arasindaki centilmenlik anlasmasina karsin Murat Ocak ve Adnan?dan sonra paylasilamayan 3. yildiz: Hayrettin </TD></TR></T></TABLE>

Adresleri hep ayni!
Haluk Ulusoy?un yeniden Federasyon Baskanligi?na seçildigi son kongrede birlikte hareket ederek dostluklarini pekistiren Yildirim Demirören ile Nuri Albayrak, transfer sezonu öncesinde de iki kulüp arasinda ?centilmenlik anlasmasi? yapmisti. Önce Istanbul Büyüksehir Belediyesporlu Murat Ocak, sonra da Samsunsporlu Adnan Güngör için Trabzonspor?a pazarliklarda öncelik hakki taniyan Besiktas, simdi de Sivassporlu Hayrettin Yerlikaya konusunda Karadeniz Kulübü ile burun buruna geldi!

Saglam?in son sözü
Hayrettin?e de daha önce Bordo-Mavililerin?in talip oldugunu ögrenen Siyah-Beyazlilar, bu nedenle Sivasspor ile Trabzonspor arasindaki görüsmelerin sonuçlanmasini beklemeye basladi. Iki kulüp arasinda uzlasma saglanamazsa, Besiktas devreye girecek. Öte yandan Kayserispor?un kesinlikle birakmak istemedigi Mehmet Topuz için yapilan son hamle de sonuçsuz kaldi. Ertugrul Saglam, ?Aylar önce yönetime ?onu satarsaniz giderim? dedim. Sözümden dönemem? diyerek konuya son noktayi koydu.

Travelair
12.06.2006, 11:48
<T>
<TR>
<TD>

Fanatik manseti

Marcelinho </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Yeni sezonda hayal kirikligi yasamak istemeyen Besiktas, Hertha Berlin?in Brezilyali golcüsü Marcelinho ile ilgilenmeye basladi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>12.06.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Sözlesmesi devam ediyor
Attigi müthis goller ve oynadigi futbolla Almanya?nin güçlü ekiplerinden Hertha Berlin?in adeta sembolü haline gelen Marcelinho, Besiktas ile flört ediyor. Teknik direktör Tigana?nin istegi üzerine dünyaca ünlü Brezilyali golcüyü gündemine alan Siyah-Beyazli yönetim, bu transfer için dügmeye basti. Yeni bir heyecan arayan Marcelinho?nun Besiktas?a ?evet? demesinin sürpriz olmayacagi ifade edilirken, tek sorun sözlesmesinin devam etmesi.

Delgado ve Insua
Kartal?da yabanci transferinde yasanan diger gelismeler ise söyle: Yönetim, Delgado için 5 milyon eurodan asagi inmeyen Basel?e bugün son teklifini sunacak. Kartal, Arjantinli oyuncu için 3.5 milyon euro önerip, bir hafta süre verecek. Olmazsa kiralik formülü devreye sokulacak... Boca Juniors ise ani bir manevra ile Insua?nin fiyatini 5 milyon euroya indirdi. Ancak Tigana bu ikiliden Delgado?ya daha sicak bakiyor.

//////

Besiktas kelimenin tam anlamiyla pislik yapiyor. 2 3 ay önce yapyiklari centilmenlik? antlasmasina aldirmadan Trabzonspor'un talip oldugu tüm futbolculara talip oluyor. Fahri, Baki, Delgado, Marcelinho, Burak ve digerleri. O zaman niye antlasma yapiyorsunuz? Neden sözünüzün eri olamiyorsunuz? Amaç Trabzonspor'u kandirmak mi? Öyle gözüküyor... O halde biz de neden herkesin gözü önünde olan futbolcular pesinde kosuyoruz? Neden menejerlerin oyununa geliyoruz? Cevabi yine kendi içimizde. Scouting/futbolcu tarama sistemimiz yok da ondan... O zaman kimse para çarçur etmeyecegiz demesin bana

tsmaniac
12.06.2006, 11:50
biktim artik su brezilyalilardan artik midem bulaniyo alacaklarsa su ...... gibi top oynayan afrikalilardan alsinlar bi tane, mesela artur boka midir nedir herif arjantin savunmasini dagitmisti

Travelair
12.06.2006, 11:51
http://www.fotomac.com.tr/fen102.html

Bu da Fotomac'in son rezilligi

Travelair
12.06.2006, 11:54
http://www.fotomac.com.tr/gal104.html

Marcelinho'nun menejeri anlasilan iyi çalisiyor

Travelair
12.06.2006, 12:00
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>

fotomac.com.tr

Trabzonspor günlügü</TD></TR></T></T></TABLE>

Akrabalar devrede
Nac Breda'da oynayan Aykut Demir için görüsmeler tekrarlanacak. Trabzonlu baba Kenan Demir'in, oglunu Türkiye'ye göndermek istememesi büyük engel olarak görülüyor. Baba Kenan Demir'i ikna etmek için Trabzon'daki akrabalaridevreye girecek.

Murat için imza hazir
Çagdas Atan, Cem Demir ve Umut Bulut'a imza attiran Trabzonspor, simdi de B.Belediyesporlu Murat Ocak için imza törenine hazirlaniyor. Bordo-mavili yöneticiler ile el sikisan genç futbolcu için bu hafta basinda imza töreni düzenlenecegi söyleniyor.

Ikisi de elestirildi
Bir dönem Trabzonspor'un gündemine gelen Polonyali Zurawski, Ekvador maçinda Szymek ile birlikte basarisiz bulundu. Zurawski bir varlik gösteremeyip oyundan alinirken, 90 dakika sahada kalan Szymkowiak da Polonya basini tarafindan elestirildi.

Luciano için takip
Fenerbahçe'nin Sol Campbell'i almasi durumunda gönderecegi Luciano için teknik direktör Lazaroni'den de onay çikti. Sari-lacivertlilerin Brezilyali oyuncusuna göz diken bordo-mavililer simdi dört gözle Fenerbahçe'nin Sol Campbell'i almasini bekliyor.

Rekabet iyidir
Trabzonspor ile 4 yillik mukavele imzalayan genç forvet oyuncusu Umut "Yeni takimimda çok iyi oyuncular var. Fatih Tekke ve Mehmet Yilmaz çok kaliteli forvetler. Ben forma savasimi verip, basarili olacagima inandigim için geldim. Rekabet iyidir" diye konustu.

///////

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Ya Avrupa ya hiç!</TD></TR></T></T></TABLE>

Bordomavi.net isimli internet sitesinde yayinlanan bildiride Fatih Tekke'nin transferi için sadece Avrupa isaret edildi. Bildiride "Kaptanimiz Fatih'in Avrupa'nin önemli bir kulübünde oynamasi disinda verilecek kararin karsisindayiz" denildi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD>

</NO></TD></TR></T></T></TABLE>

//////////

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Yildizlar masada</TD></TR></T></T></TABLE>
Bordo-mavili kulübün baskani Nuri Albayrak'in da katilacagi toplantida Ricardinho, Marcelinho ve Wanchope'un transferi karara baglanacak.

Sabah toplantisi
Trabzonspor bu sabah yapacagi toplantida üç yabanci yildizi masaya yatirip tartisacak. Brezilyali oyuncular Ricardinho, Marcelinho ve Kostarika'li Paul Wanchope baskan Nuri Albayrak'in da katilacagi toplantida bordo mavili yönetimin oyuna sunulacak. Teknik direktör Lazaroni'nin Brezilyali
<T>
<TR>
<TD><!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//--></NO></TD></TR></T></T></TABLE>yildizlarin alinmasini özellikle istedigi Kosta Rika'li Wanchope'u ise alinmasinda tereddütlü oldugu söyleniyor.

Italyan alarmi
Trabzonspor bonservis sorunu olmayan ve sadece 800 bin euro'ya mal olacak Wanchope'u almakta gecikirse Lazio hazir bekliyor. Italyanlar'in "200 bin euro pesin, geri kalanini 10 aya böleriz" teklifi Wanchope'un bu transfere simdilik soguk bakmasina sebep oldu. Ricardinho için de tehlike çanlari çaliyor. Werder Bremen'in yakin takibindeki Ricardinho'ya Italyan kulübü Sevilla da ciddi teklif iletti.

Yilmaz SENOL

/////////////

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Sola büyük hamle</TD></TR></T></T></TABLE>
Trabzon, Malatyaspor'dan Bilal Kisa için son kez randevu aldi.

Trabzonspor, sol kanat için iki oyuncunun isini bitirmeye çalisiyor. Yabanci kontenjanini açmak için Djokaj'i göndermeyi planlayan yönetim, Malatyasporlu Bilal Kisa için bir kez daha girisimde bulunacak. Bilal'in alinmasinin Gaziantepsporlu Faruk'un transferini de etkilemeyecegi söyleniyor. Genis bir kadro kurmak isteyen bordo-mavililer, Faruk için
<T>
<TR>
<TD><!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//--></NO></TD></TR></T></T></TABLE>de gün sayiyor.

///////

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Erdinç 1 trilyon lira</TD></TR></T></T></TABLE>

Gaziantepspor, Trabzonspor'un savunma oyuncusu Erdinç'i istedi. Menajerinin yillik 1 trilyon lira talep etmesi üzerine Gaziantepli yöneticiler bu transferden vazgeçerken, Erdinç de "Trabzon'dan ayrilmayi düsünmüyorum" açiklamasini yapti.
<T>
<TR>
<TD><!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//--></NO></TD></TR></T></T></TABLE>

//////////

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Samsun'a Adnan ricasi</TD></TR></T></T></TABLE>

Trabzonspor imza törenlerine basladigi su günlerde el sikistigi Adnan Güngör'e de imza attirmak için kulübünden izin isteyecek. Samsunspor'un "Kongre sonrasi yeni yönetimle anlasin" açiklamasina ragmen beklemek istemeyen bordo- mavililer bugün bir kez daha Samsun'un kapisini çalacak.
<T>
<TR>
<TD><!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");

///////

Ankaraspor'un "Musa Büyük'ü satmayacagiz. Bize yeni sezonda lazim" açiklamasi da Trabzonspor'a geri adim attirmadi. Bordo-mavili yönetim, geçen sezondan beri pesinde odugu Musa Büyük için Ankaraspor'a yeni teklif ile gidecek. Ankara, Gökdeniz'de israr ederse Musa'dan vazgeçilecek.
<T>
<TR>
<TD><!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");

Edited by: Travelair

macka61
12.06.2006, 12:02
arkadaslar su ezikleri ön plana çikaran gazete haberlerini koymayalim siteye

Travelair
12.06.2006, 12:04
Hangi gazeteyi koyalim dostum? Hepsi ayni. O zaman kural koyalim yerel gazeteler diye ben de ona göre davranayim.

Muhammet_61
12.06.2006, 12:13
Bir gazete Fatih Umre'de diyor. Bir öbürkü IStanbul'da imza atti diyor. Dünya'nin hiç bi yerinde böyle bir medya rezilligi yok.

Arkdaslar bi de su habei göstermeden edemicem. Daha önce verildiyse özür dilerim.

http://www.takvim.com.tr/ana101.html

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Murat'
12.06.2006, 12:28
aynen yaaa fatih umreye gittmisti hani bu adam nasil istanbulda imza atiyor yaa

halil ibo
12.06.2006, 12:40
ÇAGDAS bir sistemle oynayacagimizin müjdesini veren yönetim,LAZHORONI ile birlikte gelecege UMUT'la bakarken kadrodaki yabancilari elden çikartmadan yabanci takviyesi yapmakta zorlanirken yerli takviyeleri agir agir yapiyor.Dilegimiz tüm transferlerin kamp basina yetismesi.Dualarimiz bu yönde...

cınar#7
12.06.2006, 13:02
biran once junu djokayi gondermemiz lazim onlarin yerlerine wanchope ve marcelinho alinmasi lazim.polonya buyuk ihtimal elenecek szymeki celtice satalim.dunya kupasi sonrasi ricardinhoyla anlasalim.tabi ricardinho icin fatihin satilmasi lazim.defansin soluna murat ocaki alalim.iste sampiyonun kadrosu!

ama kesinlikle fatihin avrupaya gitmesi gerek yoksa cok buyuk maddi zarara ugrariz cunku seneye sozlesmesi bitiyo.

jefferson61sefa
12.06.2006, 13:12
ya arkadaslar ne imzasi ya atmasyon haber onlar

champions
12.06.2006, 13:15
Ezigin biri çikmis radyoda fatih tekkenin fenere gitmeyi kabul etmemesini hedefinin avrupada oynamak oldugunu elestiriyo

wigan takimina gidip ne yapacakmis wigan 1-2 sene içinde küme düsecekmis bu anlayisi çok saçam buluyomusne de olsa ezik anlamaz

acaba tuncay premier ligte bi takimda oynamak istemezmi tabi ki ister

ama dogruya premierligte fenerden büyük bi takim yok ki niye gitsin !

bu ezikler emreye de simdiki kulübünden çok daha fazla önerdiler

sociedad ta tan nihati alamadilar niye parayla ilgisi yok çünkü nihat fenere gelmek istemedi avrupada ki hangi oyuncumuz gelip fenerde oynamak ister gelmesi için sadece parayi düsünmesi gerekir eger futbolu düsünürse normal bi avrupa takimnda kalir

ama babayi aldilar hersey parayla olmuyo fatihi normal bi futbolcu gibi alabileceklerini zannediyolar

Punisher-61
12.06.2006, 13:34
marcelinyo icin besiktas devreye girdiyse bizim icin bu transer noktalanmis demek...

halil ibo
12.06.2006, 13:38
Bir tek kargalar degil kardesim geysede talipmis.Hatta Umut' a Ingiltere'den teklifler vardi.smileys/smiley2.gif

Murat'
12.06.2006, 13:41
marcelinho için devreye girmeyen yok anlasilan yaa bu nasil is böle anlamaidm

Cengiz Çubukcu
12.06.2006, 13:42
biri bana bu kadar forvet alindiktan sonra 32 yasindaki Kosta Rika'li Wanchope'u ne yapacagimizi anlatsin lütfen?

champions
12.06.2006, 13:43
marcelinhoyu almasak da olur onun yerine insua yi alabiliriz

champions
12.06.2006, 13:48
biri bana bu kadar forvet alindiktan sonra 32 yasindaki Kosta Rika'li Wanchope'u ne yapacagimizi anlatsin lütfen?

1- takimda umut ve fatih disinda iyi forvet yok sen cem ve ömerden 10-15 gol aticaklarini düsünüyosan o ayri

2-wanchope 32 yasinda degil 30 yasinda

3-wanchope çok kaliteli bi forvet hem de tecrübeli

4- al sana bikaç tane wanchope golü sen simdi bunlari da begenmezsin

http://www.youtube.com/watch?v=geNp4RHgMu0&amp;search=wancho (http://www.youtube.com/watch?v=geNp4RHgMu0&amp;search=wanchope) pe
http://www.youtube.com/watch?v=0SkpQJRgsJM&amp;search=wancho (http://www.youtube.com/watch?v=0SkpQJRgsJM&amp;search=wanchope) pe
http://www.youtube.com/watch?v=7U6budmO-wk&amp;search=wancho (http://www.youtube.com/watch?v=7U6budmO-wk&amp;search=wanchope) pe
http://www.youtube.com/watch?v=Lyq-o5R78uo&amp;search=wancho (http://www.youtube.com/watch?v=Lyq-o5R78uo&amp;search=wanchope) pe
http://www.youtube.com/watch?v=KDIO39s8Qok&amp;search=wancho (http://www.youtube.com/watch?v=KDIO39s8Qok&amp;search=wanchope) pe

Punisher-61
12.06.2006, 13:49
HANIII TRANSFEERRR????? Yönetim Uyuyor beeee Uyuyoooooooooorrrsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Medyanin yalan Haberlerine kaldik vallahi billahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiismi leys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

ALLAAAAAHHHH ASKINAAAAAAA su Kulübün basinaaaa erken transfer yapabilen becerikli bi Yönetim gelseee...smileys/smiley18.gif..Edited by: Punisher-61

Bülent Bayraktar
12.06.2006, 13:51
sevilla için italyan kulübü yazmis o bile yalan ispanyol bir kere sevilla

Emre Emiroğlu
12.06.2006, 13:51

Adam Tam Uc Forvet.. Cok Hizli Cokta Yirtici. Kesinlikle Öyle Birine Ihtiyacimiz Var.. Nedense Simdi de Futbolcu Bollugundan Sikayet Etmeye Basladik.

champions
12.06.2006, 13:54

Adam Tam Uc Forvet.. Cok Hizli Cokta Yirtici. Kesinlikle Öyle Birine Ihtiyacimiz Var.. Nedense Simdi de Futbolcu Bollugundan Sikayet Etmeye Basladik.

aynen katiliyorum bonservisi olmayan bu kadar kaliteli bi adam bulmamaz çok zor yine söylüyorum bu takimda fatih ve umut disinda forvet yok belki busene mehmet biseyler yapar

Punisher-61
12.06.2006, 13:54
Wanchope nedir??? burda yine bir kac kisi Topladi Gollerini gösteriyor burda...Jun Gol Krali oldu bizde bi B.K yapamadi..

Wanchope Trabzonda oynayamaz

Emre Emiroğlu
12.06.2006, 13:56
biri bana bu kadar forvet al&#253;nd&#253;ktan sonra 32 ya&#254;&#253;ndaki Kosta Rika'l&#253; Wanchope'u ne yapaca&#240;&#253;m&#253;z&#253; anlats&#253;n lütfen?

1- tak&#253;mda umut ve fatih d&#253;&#254;&#253;nda iyi forvet yok sen cem ve ömerden 10-15 gol at&#253;caklar&#253;n&#253; dü&#254;ünüyosan o ayr&#253;

2-wanchope 32 ya&#254;&#253;nda de&#240;il 30 ya&#254;&#253;nda

3-wanchope çok kaliteli bi forvet hem de tecrübeli

4- al sana bikaç tane wanchope golü sen &#254;imdi bunlar&#253; da be&#240;enmezsin

http://www.youtube.com/watch?v=geNp4RHgMu0&amp;search=wancho pe (http://www.youtube.com/watch?v=geNp4RHgMu0&amp;search=wanchope)
http://www.youtube.com/watch?v=0SkpQJRgsJM&amp;search=wancho pe (http://www.youtube.com/watch?v=0SkpQJRgsJM&amp;search=wanchope)
http://www.youtube.com/watch?v=7U6budmO-wk&amp;search=wancho pe (http://www.youtube.com/watch?v=7U6budmO-wk&amp;search=wanchope)
http://www.youtube.com/watch?v=Lyq-o5R78uo&amp;search=wancho pe (http://www.youtube.com/watch?v=Lyq-o5R78uo&amp;search=wanchope)
http://www.youtube.com/watch?v=KDIO39s8Qok&amp;search=wancho pe (http://www.youtube.com/watch?v=KDIO39s8Qok&amp;search=wanchope)

Gollerin Hepsi Harika.. Ama 1. Ayri Bi Güzel.. Futbolcu Hakkinda Yorum Yapmadan Golleri Dikkatli Izleseniz Iyi oLur.

Emre Emiroğlu
12.06.2006, 13:59
Wanchope nedir??? burda yine bir kac kisi Topladi Gollerini gösteriyor burda...Jun Gol Krali oldu bizde bi B.K yapamadi..

Wanchope Trabzonda oynayamaz Sen Bu ADamin Kac Macini Izledin ? Trabzonspor da Wanchope Kadar Hizli Bir Futbolcu Yok.. Presse Pres Bitirici Hizli Bonservisi Yok DAha Ne Ariyosun.. Trabzonsporda Her Türlü Is Yapar Zaten Kontra Atak Futbolunada Yatkin oLdugu Attigi Gollerde Belli oLuyor..

Punisher-61
12.06.2006, 14:01

Sen Bu ADamin Kac Macini Izledin ? Trabzonspor da Wanchope Kadar Hizli Bir Futbolcu Yok.. Presse Pres Bitirici Hizli Bonservisi Yok DAha Ne Ariyosun.. Trabzonsporda Her Türlü Is Yapar Zaten Kontra Atak Futbolunada Yatkin oLdugu Attigi Gollerde Belli oLuyor..

Kardesim ne demek kac kez izldin?? seni duyanda Wanchopu 5 seneden beri yakindan izliyorsun sanacak..topladiniz burda 5 Golünü koydunuz buraya böyle Golleri bizde atacagini kim söylüyor?? ... ya birak wanchopu bee..

champions
12.06.2006, 14:02

wanchope la jun u karilastirmayalim lütfen aralarinda ne gibi bi benzerlik var jun 22 yasinda ve yurt disina çikmamis bi forvet

wanchope ise hem ingilterede hem de ispanyada oynadiingilterede oynadigi zaman en iyi forvetlerden biriydi millitakimla 70 maçta 45

golü var

Emre Emiroğlu
12.06.2006, 14:05
Kardesim..5 Senedir Izlemiyorum.. Ama Premier Ligi Izlergen Dikkatimi Cekmisti.. Dünya Kupasinda da Fazlasiyla Dikkatimi Cekti. O Zaman Ronaldoyuda Alsak Tereddüt Edecegiz Madridte Attigi Golleri BIzde Atacagini Nerden Bilicez Diye.. Jun Örnegini Vermissin Junla Cok Cok Farkli Karakterde Futbolcular.Junun Ne oLdugunu Kimse anlayamadi.. Ama wanchope tam uc adami sikili eto gibi.. tek basina defansin anasini aglatabiliyor. ve son vuruslarida cok iyi. bonservisi de yok.. Trabzonspor icin cok ideal.. zaten 800bin ? konusuluyor. parasida normal.. daha ne ariyoruz ki..

Travelair
12.06.2006, 14:06
Lazio devredeyse isimiz zor

Emre Emiroğlu
12.06.2006, 14:09
Kardesim LAzio 200 bin dolar pesin üstünü 10 aya bölelim demis.. tabi haber dogruysa..

Travelair
12.06.2006, 14:12
Onlar Wanchope'u kaparsa biz de Tare'yi kapariz o da fena degil

Cengiz Çubukcu
12.06.2006, 14:12
ben trabzonun gol probleminin olacagini düsünmüyorum, dünyanin en iyi golcüsü de olsa ona top tasiyip, gol pozisyonuna sokamazsan bir ise yaramaz..her maç 2-3 gol atan takim ayni maçta ayni sayida gol yiyorsa orta sahaya, defansa adam almalidir....

Travelair
12.06.2006, 14:13
ben trabzonun gol probleminin olacagini düsünmüyorum, dünyanin en iyi golcüsü de olsa ona top tasiyip, gol pozisyonuna sokamazsan bir ise yaramaz..her maç 2-3 gol atan takim ayni maçta ayni sayida gol yiyorsa orta sahaya, defansa adam almalidir....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Punisher-61
12.06.2006, 14:20
burda wanchopun sitesi:

http://www.wanchope.net/biografia.asp

asagida oynadigi kulübler yaziyor ve istatistikleri bi bakin..

ben yanlis görmediysem

Toplam 268 macda 88 Gol atmis...Bumu Muhtesem Golcü???

Fatih
12.06.2006, 14:21
bence bunlar hikaye baska birini alicaklar ama henüz bi isim yok yani ölesine isim atiyolar ortaya

champions
12.06.2006, 14:22

ortasaha konusunda haklisin ama biz bu sene gol problemi fazlasiyla yasadik söyle kifener&nbsp ;90 gol atmis gs 82 gol atmis

bjk 52 gol atmis kayseri 59 gol atmis vestel 52 gol atmis

biz mi sadece 51 gol atabilmisiz bu mu problem yasamadigimiz

zaman 51 gol attiysak yasadigimiz zaman ne kadar atariz merak ediyorum

ha bu arada geçen sezon attigimiz gol sayisi 73 bununda hatirlatim

lütfen biraz daha mantikli olalim

Cengiz Çubukcu
12.06.2006, 14:26
tabi geçen sene fazla gol atamadik...çünkü gökdeniz 6 ay cezali smek de sakatti,,orta saha top tasima isi ademe, hasana, hüseyine kalmisti..

ahmetturk
12.06.2006, 14:33
Arkadaslar kesinlikle öncelikli olarakkaliteli oyun kurucu ve sol kanattransferine ihtiyacimiz var diyorum

Oğuzhan Görkan
12.06.2006, 14:35
burda wanchopun sitesi:

ben yanlis görmediysem

kusura bakmada 200 maçta 170 gol atan adamda trabzonspora gelmez,baskalari kapar.sende çok sey istiyorsun

champions
12.06.2006, 14:37
tabi geçen sene fazla gol atamadik...çünkü gökdeniz 6 ay cezali smek de sakatti,,orta saha top tasima isi ademe, hasana, hüseyine kalmisti..

rakiplerizle aramizda 30 gol var bunu gökdenizin cezasina szymege baglamak yanlis olur sezonun basinda ikiside vardi ama trabzon geçen seneki gibi hiç olamadi kaldi ki gökdeniz veya fatihin sakatlanmamasi garantisini kim verebilir gs de ümit sakatlandi ama bu sorun olmadi

4 tane forvetleri var

Punisher-61
12.06.2006, 14:42
burda wanchopun sitesi:

ben yanlis görmediysem

kusura bakmada 200 maçta 170 gol atan adamda trabzonspora gelmez,baskalari kapar.sende çok sey istiyorsun

bunun nerde yazidigini bi söyler misni??..bende bakim..

Travelair
12.06.2006, 14:42

ortasaha konusunda haklisin ama biz bu sene gol problemi fazlasiyla yasadik söyle kifener&nbsp ; ;90 gol atmis gs 82 gol atmis

bjk 52 gol atmis kayseri 59 gol atmis vestel 52 gol atmis

biz mi sadece 51 gol atabilmisiz bu mu problem yasamadigimiz

zaman 51 gol attiysak yasadigimiz zaman ne kadar atariz merak ediyorum

ha bu arada geçen sezon attigimiz gol sayisi 73 bununda hatirlatim

lütfen biraz daha mantikli olalim

Gerginlik yaratmaya gerek yok dostlar. Arkadas zaten gelecek zaman kipi kullanmis. Geçtigimiz sezondan bahsetmemis. "olacagini sanmiyorum" demis. Bence yeterince orda yigilma oldu. Ama bu kadar bu transferlere merakli olursak bir bakmisiz Fatih Tekke feybede, bizim de agzimiza bir parmak bal çalmislar

champions
12.06.2006, 14:45
wanchope begenmeyenlere ronaldoyu alalim belki onu begenirler

istatistikleri de güzel madem bu adami begenmiyosunuz söyleyin kimi alalim adamin bonservisi yok böyle biadam en az 4-5 milyon euro eder örnegin wiltord

Oğuzhan Görkan
12.06.2006, 14:47
burda wanchopun sitesi:

ben yanlis görmediysem

bunun nerde yazidigini bi söyler misni??..bende bakim..
adam istatistiklerini begenmiyorsun kaç maçta kaç gol atmasi gerekiyor muhtesem golcü olmasi için?

champions
12.06.2006, 14:52
<H3>oh be insaalah dogrudur bu haber</H3>
<H3>Tomas Jun'a Almanlar talip</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor'da gözden çikarilan Çek oyuncu Tomas Jun'a, 3 Alman kulübünün talip oldugu bildirildi. Tomas Jun'un verilmesi halinde bordo-mavili kulübün Kosta Rikali Paulo Wanchope'nin transferinin gerçeklestirebilecegi kaydedildi. </DIV>

geronimo_61
12.06.2006, 14:55
268 maçta 88 gol atan adamin muhtesem golcülügü hesabi

ligi 38 maç hesaplarsak

268/38

tam tamina 7 sezon diyeliiimmmm

simdi de 88/7 dersek sonuç : 12.5 ediyor

valla hiç de fena degil oynadigi takimlari da gözönünde bulundurursak senede her sene 13 gol çok çok iyi hele oynadigi lig ve takimlara göre çok iyii

Punisher-61
12.06.2006, 14:58

ligi 38 maç hesaplarsak

268/38

valla hiç de fena degil oynadigi takimlari da gözönünde bulundurursak senede her sene 13 gol çok çok iyi hele oynadigi lig ve takimlara göre çok iyii

sezon basi 13 Gol iyimi???? eh siz sampiyonluk yasamak icin böyle Golcü ariyorsaniz Özür dilerim benim hatam var o zaman...

Muhammet_61
12.06.2006, 15:00
Önce bi kontenjani bosaltalim. Yabanci transferini o zaman daha rahat degerlendiririz. Elimizdekileri nasil çikartacaz çok merak ediyorum.

Oğuzhan Görkan
12.06.2006, 15:08
Önce bi kontenjani bosaltalim. Yabanci transferini o zaman daha rahat degerlendiririz. Elimizdekileri nasil çikartacaz çok merak ediyorum.

Emre Emiroğlu
12.06.2006, 15:09
20 gol ortalamasini tutturmus birini almak icin nerden baksan 9-10 milyon ? gözden cikaracaksin.. eger baskan söz verdigi yildizi alacaksaa orta sahaya almali... 10 milyon dolari orta saha oyuncusuna verirsin kosta rikaliyida fatihin yanina koyarsin. maliyetide 800 bin ? olur.. fatih kaliyorsaki vaziyet o yildiz hakkimizi oraya kullanmamiz yanlis olur diye düsünüyorum. vaat edilen yildizi ortasahaya alirsak wanchope gibi bi adami da fatihin yanina koyarsak ortalamasi 13 den 23 e de cikar. forvete kimi istediginizi cok merak ediyorum.

UğuR
12.06.2006, 15:13
20 gol ortalamasini tutturmus birini almak icin nerden baksan 9-10 milyon ? gözden cikaracaksin.. eger baskan söz verdigi yildizi alacaksaa orta sahaya almali... 10 milyon dolari orta saha oyuncusuna verirsin kosta rikaliyida fatihin yanina koyarsin. maliyetide 800 bin ? olur.. fatih kaliyorsaki vaziyet o yildiz hakkimizi oraya kullanmamiz yanlis olur diye düsünüyorum. vaat edilen yildizi ortasahaya alirsak wanchope gibi bi adami da fatihin yanina koyarsak ortalamasi 13 den 23 e de cikar. forvete kimi istediginizi cok merak ediyorum.

fIkirlerine katiliyorum.Ayrica 8 sezonunçogunu zorlu liglerde oynamis örnek premier lig gibi Türkiye de Fatih le beraber bu adam is yapar hele iyi bir 10 numarayla is görür.

geronimo_61
12.06.2006, 15:14

ligi 38 maç hesaplarsak

268/38

sezon basi 13 Gol iyimi???? eh siz sampiyonluk yasamak icin böyle Golcü ariyorsaniz Özür dilerim benim hatam var o zaman...

estagfurullah hata kusur arama gibi bir derdim yok benim ama söylenen futbolcunun oynadigi takimlar ve ligleri de hesaba katarsak bunu üzerine maliyeti eklersek akilli bir transfer olarak gözüküyor diyorum..

üstelik bizim ligimiz daha az kaliteli olmasina ragmen Türkiye'de 13 gol tan bir forvet çok kötü degildir üstelik Fatih'in yaninda oynayacaksa...

forvet için bu futbolcu yeterli diyorum...

pahali ve sükse transferimizi orta sahadan yana kullanmak akilli olur ...

Fatih
12.06.2006, 15:16
vahid hoca djokayiarap takimina aliyomus. veya kizilyildiza gidecek.o adam hangi akla hizmet alindi onu da bilmiyorum gerçi.baskan bi yildiz sözü verdi ama lafta kaldi. avrupadan veya güney amerikadan bi yildiz almasi lazim orta sahaya forvette kalirsa fatih ve umut bulut harika olur defansa tolgayi geri alslar stepanovla çok ii ikili olustururlar.defansin sagina bi adam lazim hayrettin olursa baska problem kaamz ibi geliyo bana

champions
12.06.2006, 15:20
ben en az 15 20 gol atacagini düsünüyorum o ortalamada 268 maç denliiyo acaba o maçalrin hepsinde 90 dakika mi oynadimilli takimda 70 maçta 45 gol attigina bakarak

bu adamin ligte 22-23 golatacagini söyleyebiliriz ne kadar mantikli olur onu bilemem ortalamalara bakarak kimse su kadar gol atar diyemez

emre81
12.06.2006, 15:35
Ben en son bu adami biz Kosta Rika ile oynamadan önce hatirliyorum çok agir bir sakatliktan çikmisti bize karsi oynayip oynamayacagi belli degildi filan neymis bu sakatlik durumu bilen var mi ve bence Fatih'te kalirsa forvete degil de baska mevkilere transfer yapilmali.

ozcan_asanoglu
12.06.2006, 15:43
ing. de tutunamamis deniyor, bir yilda 18 gol atmis, bi takimi 2. ligden birince lige çikarmis..daha ne yapacakti..ing.de 18 gol kaç kisi atiyor, türkiyede bile kaç kisi var..

telha23
12.06.2006, 15:47
bi arkadasimiz wanchope'un bazi gollerini yayinlamis inan bana benimde ömrüm boyunca attigim göleer içinden 5 tanesini seçsek bunlar hiç bisey dersiniz geçin bu fasa fisolari kimi alirsaniz alin yeterki isimize yarasin

Hüseyin Çümen
12.06.2006, 15:57
walla attilan gollerin 5 ini swçwlim hiç zannetmiyorum senin böle güel gollerin olabilicegini

adam kariyeri olan bi futbolcu sonuçta febe nin yildiz die aldigi anelka da manchester de oynadi

sezon basina 13 gol bence iidir üstelik bunlarin arasinda ingiltere ligide varsa milleti anlamak zor wanshope gibi oyuncuyu beenmiolar ne isterdiniz ronaldinho yu mu isterseniz adriano yu alalim yanina da ronaldo yakisir hani nistelrooy uda unutmamak gerekir sizi memnun etmek için bunlari alalim biz en iisi rüya görmeyin ve saçmalamayin

wanshope trabzon için ideal dir

sbay
12.06.2006, 15:59
wanchope alinirsa umut oynamicak herhalde...

sultantekke
12.06.2006, 16:05
wanchope nin yasinin 30 zun üzerinde oldugu söyleniyo bu dogrumu acaba

Emre Emiroğlu
12.06.2006, 16:13
76 li. 30 yasinda

halil ibo
12.06.2006, 16:18
Wanchope alinsada baska bir golcü alinsada Umut oynayacaktir.Arkadaslar Süperlig,UEFA,Türkiye kupa maçlari trafiginde kadronun genis olmasi sarttir.Sakatligi var,formsuzlugu var,cezasi var.Bize ters gelsede Vahid Hocanin yaptigini Lazoroni'de yapacaktir.Her maça farkli onbir.smileys/smiley2.gif

Turan AKYILDIZ
12.06.2006, 16:19
forvet alalim ama bize asil orta saha oyuncusu lazim oyunu açabilecek takimi kurtaracak agabeylik yapabilecek adamlar lazim.bir ikide kanatlara defans elemanlari.buralar iyi olunca bir sekilde goller atabiliriz

ozcan_asanoglu
12.06.2006, 16:22
gs. tam 4 golcü ile sampiyon oldu, baska da birsey yok..

4 golcünün dördü de çok kritik gollere imza attilar..hasan kabze'nin bjk. attigi gol kadar ümit, necati ve hakanin da çok kritik, son dakika golleri var..

3 kulvari birakalim bir kulvarda bile en az 3 tane birinci kalite golcü sart...

sultantekke
12.06.2006, 16:37
3tane bitirici golcü sart sakatliklar ve form grafigi açisindan

Travelair
12.06.2006, 17:18
Wanchope Fatih gitmeyecekse gelsin. Yoksabenzer türde 2 forvetle eksik kaliriz Edited by: Travelair

kaanarda
12.06.2006, 17:27
bence ricardinho ve marcelinho alinsin forvet ihtiyaci bence yok ama wancope yide rico ve marce ile alacaklarsa çok daha süper olur....

Travelair
12.06.2006, 17:47
GOOOOL Avustralya son dakika müthis ya 2-1 Japonya yenik

champions
12.06.2006, 19:50
alin size süper bi yildiz patrick viera kadar iyi

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=right>Stand: 27.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_13091_2005_1.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/15.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/683k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Gnegneri Yaya Touré</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>13.05.1983</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>23</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,89</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/38.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=38) ! Elfenbeinküste</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>beidfüßig</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Akt. Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/38.gif 12Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3591) / Nr: http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/19.gif</IMG></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>Olympiakos Piräus (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=683) / A Ethniki (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/wettbewerb_uebersicht.php4?wettbewerb_id=GR1) (http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/56.gif)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Mittelfeld</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>zentrales Mittelfeld</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>2005</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>2008</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>8.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Trimpont, Serge (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=517)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Ömer SEVİNÇ
12.06.2006, 20:32
Jefferson61sefaya çok tesekkür ederim bilgilerini bizimle paylastigi için.

fatih artik takimda tutulmamali diyorum ben. Çünkü onun adam gibi oynayacagini sanmiyorum. Görünen o ki sözlesme imzalamayacak. E dogal olarak kendini sakatlamamak için oynamayacaktir. kayip olan dolarlar da tuzu biberi.

Umut ve Wanchope iyi transferler. Bir de Ricardinho gelirse mükemmel olur. Insallah Jun'u elden çikarabiliriz.

Szymek giderse Fatih kalmali,Fatih giderse Szymek kalmali.(Devasa teklifler gelmezse tabi.)

champions
12.06.2006, 21:15
Jefferson61sefaya çok tesekkür ederim bilgilerini bizimle paylastigi için.

fatih artik takimda tutulmamali diyorum ben. Çünkü onun adam gibi oynayacagini sanmiyorum. Görünen o ki sözlesme imzalamayacak. E dogal olarak kendini sakatlamamak için oynamayacaktir. kayip olan dolarlar da tuzu biberi.

Umut ve Wanchope iyi transferler. Bir de Ricardinho gelirse mükemmel olur. Insallah Jun'u elden çikarabiliriz.

Szymek giderse Fatih kalmali,Fatih giderse Szymek kalmali.(Devasa teklifler gelmezse tabi.)

bence ikiside satilmali 30 yasina geldiler bu sene satarsak satariz

szymegin yerine insua iyi olur sola ricardinho 6 yabanci dolar bu sekilde

umut ve wanchope ikiside iyi ama lig ve uefayi düsünürsek yeterli olmayabiliryabanci bi forvet daha lazim bence yerli iyi bi forvet yok

bunun için gidebilecek isim yattara olabilir aslinda ben jefferson derdim ama hoca onu vermeyi düsünmüyo kiralanmasi mantikli forvet olarak en büyük adayim nilmar

Travelair
12.06.2006, 21:25
Agza bir parmak bal çalmaktan kastim buydu... Fatih'siz Wanchope hiçbir ise yaramaz. Hedef santrafor bir tek Fatih'tir Trabzonspor'da, Fatih'in yeri doldurulmadan asla satilmamalidir. Simek olmadan da Wanchope o öldürücü sizmalarini yapamaz. Elinizde gerçekler dururken olasiliklara sarilamazsiniz. Ilk önce gerçeklessinler, potansiyeller incelendikten vegörüldükten sonra gerekli adimlar atilsin

Mert67
12.06.2006, 21:56
Agza bir parmak bal çalmaktan kastim buydu... Fatih'siz Wanchope hiçbir ise yaramaz. Hedef santrafor bir tek Fatih'tir Trabzonspor'da, Fatih'in yeri doldurulmadan asla satilmamalidir. Simek olmadan da Wanchope o öldürücü sizmalarini yapamaz. Elinizde gerçekler dururken olasiliklara sarilamazsiniz. Ilk önce gerçeklessinler, potansiyeller incelendikten vegörüldükten sonra gerekli adimlar atilsin
arkadasim bu adam kesin alindimi yoksa söylenti mi ?

Fanatik28
12.06.2006, 22:37
Iki tane yildizdan birini Baskan cebinden ödeyecek. Ikinci yildizda Trabzonspor`un kasasindan cikacak. Umut bulut`u yanilmiyorsam 1,750.000 dolara aldik. Ben ikinci yildizinda en az birincisi gibi kaliteli olmasini bekliyorum. Öyle durumda kasamizdan cikacak para, diger transferlerle birlikte yaklasik 6 milyon euro olur. Eger bu transferleri gerceklestirebilirsek, bu parayi zaten ürün satislarindan cikarabiliriz. Tabi ürünlerimiz zamaninda cikarsa.

Ne Symek satilsin, ne de kalacak digerleri. Cünkü biz kadroyu güclendirmek ve genisletmek zorundayizEdited by: Fanatik28

aydingursoy
12.06.2006, 23:30
SYMEK ve FATIH, RICARDINYO,WANCHOPE bunlarin hepsi bize lazim...

NEDEN gs nin yaptigini biz yapamayalim...

ilk önce UEFA sonra SÜPER KUPA neden olmasin..

tabii ki, gidipte elin rumuna yenilmemek için; bunlarin hepsi lazim...

bunlara, YATTARA,ÖMER RIZA,UMUT BULUT,STEPHANOV,GÖKDENIZ,FATIHAKKEL,FERHAT... yetmez mi..?

Travelair
12.06.2006, 23:50
Hayir 2 yildiz sözü yönetimin. Birisini Baskanimiz Nuri Albayrak digerini Ali Agaoglu karsilayacak.

mert67 dostum henüz söylenti, su ana kadar kesin bir anlasma yok

macka61
13.06.2006, 00:11
arkadaslar bir takintidir gidiyor yas olmus 30 satalim para kazanalim olurmu szymek bu takimi tasiyanlardan onun gibi ara pas atan yok fatih konusu ise daha belli degil o konu bir belli olsun kadromuzu ne kadar genis olursa o kadar avantajli olur 3 kulvarda yarisacagiz

Tahsin Armutcu
13.06.2006, 00:21
alternatifi bol bir kadro olusturmaliyiz.giren oyuncu cikani aratmayacak.oyle bir sey olsun ki takim devamli istikrarla ayni kadro ile gitsin ama degisen oyuncular sistemi ve istikrari bozmasin.bu yuzden kadro genisligi sart

Muhammet_61
13.06.2006, 00:42
Kamp baslayana kadar transferler biterse bizi kimse durduramaz. Ancak Ricardinhonun milli takimi Brazilya Favori oldugu için, transferi halinde kampa yetisememesi yüksek ihtimal. Ama olsun o Adam gelecekse er ya da geç gelsin. En azindan yerli transferler bitsin. Ben 1 hafta içinde 3 oyuncu daha alinip yerli transferinin bitecegini düsünüyorum.

Punisher-61
13.06.2006, 07:53
Kamp baslayana kadar transferler biterse bizi kimse durduramaz. Ancak Ricardinhonun milli takimi Brazilya Favori oldugu için, transferi halinde kampa yetisememesi yüksek ihtimal. Ama olsun o Adam gelecekse er ya da geç gelsin. En azindan yerli transferler bitsin. Ben 1 hafta içinde 3 oyuncu daha alinip yerli transferinin bitecegini düsünüyorum.

kamp baslayana kadar transfer cok zor gibi su anki duruma göre

Gürkan
13.06.2006, 08:30
NEDIR BUYA SATIP PARA KAZANALIM,KENDINIZE GELIN BURASI NE GENÇLERIN NEDE ANTEPIN TARAFTAR SITESI.HEDEFLERINIZ BÜYÜKSE NEDEN SATIP PARA KAZANACAKSIN YAHU.FATIH VEYA SIMI GIBISINI HANGI PARAYA BULACAKSIN.FATIH IMZALAMAZ DIYOLAR BU SENE SAMPIYONLUK VE AVRUPADA BASARI GELIRSE ÖLE BIR IMZALARKI.

HEEE SIZIN DÜSÜNCENIZ OYUNCU SATARAK TASKIMI GECINDIRMEKSE YANI GENCLERBIRLIGI MODELI O ZAMAN GIDIN GEÇLERI TUTUN. HEM SAMPIYONLUK DIYOSUN HEMDE PARAYI VERENE SATIN.

SATANLAR NASIL YAPIYO AAMIN ZATEN PARASI VAR GIDIYO 17 YASINDAKI ADAMA 25 MILYON DOLAR VERIYO 28-30 OLUNCA IYI PARAYA SATIYO YERINE YINE 25 MILYON DOLARA ALIYO.ONLARDA ZARARI AZALTIYO.BARCA SATARMI SIMDI YERINE ADAM BULMADAN RONALDINYOYU. SEN ONCE HABER VER FATIH GIDERSE YERINI KIM DOLDURACAK.

YOK ONCE SATALIM NASIL OLSA YERINE BULURUZ DIYOSAN SU AN YOK OLE BIR SEY.OLSA ZATEN DIGER KLUPLER ALIRDI FATIHI ALMAK ICIN UGRASMAZLARDI.

ADAM SATARAK TAKIM GECINDIRILMEZ.YETISTIRISIN ALTTAN BIR FATIH DAHA OZAMAN SATARSIN.ALTYAPIN GUCLU OLURSA BEDAVA GITSE BILE SANA KOYMAZ.

NOT: 100 TANE FATIH OLSA TAKIMDA FENERE YINE VERILMEMELI...

O HIKAYE BASKA.

EmrahYalçınalp
13.06.2006, 09:00
BARCA SATARMI SIMDI YERINE ADAM BULMADAN RONALDINYOYU.

Söyle söyleyeyim... Ronaldinho "Kafa olarak yoruldum, ayrilmak istiyorum" derse, kollarini ve bacaklarini ayri ayri yerlere bile satabilirler. Orasi Katalonya, takim herkesin üzerinde bir yerde. Ve fark oradasmileys/smiley2.gif

salihtopal48
13.06.2006, 11:18
birakin ronaldinyoyu nasil olsa onun hakkinda bahsettiklerimizin hiçbiri olmayacak

vancophe ye abanalim mutlak almamiz lazim

almanya gibi bir takim karsisinda attigi ikinci golün rahatligina baksaniza türk ligine ilaç

champions
13.06.2006, 11:21
kampa kaldi 12 gün ve hala transfer daha yeni basliyo sadece

2 transfer yapabildik daha hizli olmalari gerekiyo

jefferson61sefa
13.06.2006, 11:23
transferde geç kaldik ama olsun toplucak takim kendini insallah

champions
13.06.2006, 11:48
su adami alalim diyecem ama bu sene nurnberge gitti seneye aliriz insaallah

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=right>Stand: 27.01.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_8689_2005_3.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/15.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/4k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Sezer Öztürk</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>03.11.1985</TD>
<TD align=middle bgColor=#fffff7 rowSpan=5 border="1">Jetzt das Trikot bestellen
http://www.transfermarkt.de/bilder/hemden/hhv_4_2005.gif</IMG> (http://www.subsidesports.de/de/store/product_details.jsp?pid=216172782113783949&amp;portal= 210010742)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>20</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>1,76</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=174)http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/40.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=40) (Doppelbürger)</TD>
<TR =aufzaehlb>
<TD>beidfüßig</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Status:</TD>
<TD>Lizenzspieler (L) (http://www.transfermarkt.de/fussball/anmerkung_los.htm)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>1.FC Nürnberg (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=4) / 1.Bundesliga (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/wettbewerb_uebersicht.php4?wettbewerb_id=L1) (http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/40.gif)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Mittelfeld</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Spielmacher</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>2005 während der Saison</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>2008 + vereinseitige 1-jährige Option</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>500.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Soccer-Concept (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=981)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Mert67
13.06.2006, 12:16
su brezilya dünya kupasindan elensede ricardinho yu alabilsek

Mayls
13.06.2006, 12:20

elenmez hocam bunlar. ricardinho icin 9 temmuza kadar sabretmemiz lazim

Barış
13.06.2006, 12:24
geçende yerel tv lerin birinde spor haberlerinde diyor,iste ilkleri hep bizden ögrendiniz umut,lazaroni falan filan.ve vangup bitti gibi diyor.yaw diyorum kim bu vangup,hiç de duymadim ismini.meger wanchope mus.koskoca tv kanali adamin ne ismini biliyor ne de dogru yazabiliyor.

Salih Yazıcı
13.06.2006, 12:38
Baskan Albayrak?tan mesaj: "Tek vücut tek yumruk"
Yönetim Kurulu toplantisina katilmak üzere Trabzon?a gelen Baskanimiz Nuri Albayrak, kamuoyunu mesgul eden konularla ilgili bir dizi açiklamalarda bulundu.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606baskan.jpgFatih Tekke, transfer ve gelecek sezonun hedefleriyle ilgili görüslerini dile getiren Baskanimiz,?Fenerbahçe Fatih Tekke'ye sadece talip oldugu. Bize rakamsal ya da takas anlaminda bir teklif gelmis degil? ifadesini kullandi.

?5 Yilin takimini kuruyoruz?
Göreve seçildikten sonra zorlu bir 6 aylik dönem geçirdiklerini kaydeden Albayrak, sunlari söyledi: ?Bütün gelismelere ragmen basarili olduk. UEFA dedik ve UEFA'ya gittik. Takimi aldigimiz zaman 11. siradaydi. Ikinci yarida yaptigimiz transferler olumlu netice verdi. Hepsinin uyum saglamasi mümkün degil ama sunu iddia edebilirim ki önümüzdeki 5 yilin takimini kurmaya çalisiyoruz?

?Transfer çalismalari sürüyor?
Önümüzdeki günlerde yapilacak transferlerle Trabzonspor'u daha da güçlendireceklerini kaydeden Baskan Albayrak söyle devam etti: ?Teknik noktada olsun, idari noktada olsun güçlü bir ekip kurmak için çalismalarimiz devam ediyor. Kamuoyunun bekledigi oyunculari almak için ekibimiz çalisiyor. Görüsme halinde oldugumuz futbolcular var. Bu sporcularin bonservis bedellerini belli rakama indirdikten sonra imza noktasina gelecegiz"

?Yapici elestiriyi aliriz?
Trabzonspor'a hizmet etmis olan herkese öncelikle tesekkür ettigini kaydeden Albayrak, ?Bu insanlarin dilek, temenni ve tavsiyeleri olacaktir. Yapici her türlü elestiriyi alir, basimizin üzerine koyar, almamiz gerekenleri aliriz. Trabzonspor'u yikacak, bölecek, parçalayacak, yanlis hareketlendirmeler yapacak, bizi zayif duruma düsürecek, bölecek her türlü davranisin da karsisinda oluruz. Biz, her zaman dogrulari yaptigimizi iddia etmiyoruz. Biz de insaniz ve yanlislarimiz olabilir? diye konustu.

?Anlayis ve sabir bekliyoruz?
Ekip içinde birlikteligi saglamaya çalistiklarini da dile getiren Albayrak, ?Tek vücut, tek yumruk olmaya çalisiyoruz. Bunun basarirsak basari gelir. Eger, basaramazsak isimiz çok zorlasir. Onun için taraftarimizdan Trabzonspor'a hizmet etmis insanlardan anlayis ve sabir bekliyoruz"

Fatih Tekke konusu
Kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda bir çok spekülasyon yasandigina da deginen Baskan Nuri Albayrak su açiklamalari yapti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzonspor halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu.

?Dengeleri bozmayacagiz?
Takimda iyi bir kadro ve iskelet olustugunu seslendiren Albayrak, ?Bu takima 2 veya 3 takviyeyle çok basarili olacagimiza inaniyoruz. Öncelikle bu takima lig baslamadan katmamiz gereken sporculari katacagiz. Kamp süresi boyunca takima daha faydali olacak oyunculari da bulursak, onlari da transfer edecegiz. 1 Eylül'le kadar transfer süresi var. Alternatifli bir kadroyla önümüzdeki yil maratona baslayacagiz. Brezilyali Ricardinho ve Marcelinho ile ilgileniyoruz. Ama Trabzonspor, dengeleri yeniden bozacak bir kulüp degil. Trabzonspor'da bir kere dengeler bozuldu. Eger, biz bir daha bozarsak, kulübün gelecegi noktasinda sikinti yasariz. Bu dengeleri bozmayacak, kisa zamanda adapte ve motive olacak, uyum saglayabilecek sporculari alip yolumuza devam edecegiz" görüsünü seslendirdi.

?Önce basari sonra ödül?
Baskanimiz sözlerini söyle tamamladi: ?Oyuncularimiz çok büyük basari yakalarlarsa biz de onlari ödüllendiririz. Halkimiz ne istiyor? Sampiyonluk. Yakalayin, verelim. Ama basari olmadan kimse kusura bakmasin, verecek bir seyimiz yok? www.trabzonspor.org.tr

<DIV align=right>13.06.2006 11:51:00</DIV>

Bülent Bayraktar
13.06.2006, 12:39

elenmez hocam bunlar. ricardinho icin 9 temmuza kadar sabretmemiz lazim

brezilyanin elenmesi için ronaldinho we ronaldonun ayni andasakatlanmasi lazim hos bu 2side sakatlansada brezilya elenmez yasmileys/smiley36.gif

Murat'
13.06.2006, 14:16
yaaa geçen sene ki gibi geç kalacagiz gibime geliyor

halil ibo
13.06.2006, 14:51
10 gün içinde iyi is çikartmalari lazim.En azindan ortada dönen yerli transferleri için,imzalar kampa kadar yetismeli.Yabancida umudum pek yok.Eldeki fasonlarisatabilsek Jun ve Djokaj.O zamanisimiz daha kolay.Ama birde bunlari nasil olsa elden çikaramayiz düsüncesi ile herhangi bir yabanci ile ön sözlesme,ön görüsme vs.yapilmadiysa o zaman cümbüsü seyireyleyelim.smileys/smiley2.gif

Turan AKYILDIZ
13.06.2006, 15:11
insallah aldigimiz ve alacagimiz futbolcular takimimiza faydali olur.benim en çok korktugum sey bu.yoksa nice yildiz trnsferi yaptik ki takimimiza hiçbirsey vermeden (bir ünal hariç) ayrilip gittiler.onun için tabiki yildiz istiyoruz ama en çokta takimimizin ihtiyaci olan ve eksiklerimizi kapatan transferler yapariz.hepsi hayirli olur insallah.en büyük dilegim bu.

A.T.R
13.06.2006, 15:21
geç meç kalmiicaaz inanin kalmicaz bakin ne güsel seyler olacak yakinda hem de cok yakinda sabredinb kardesler ,yalniz bu Marcelinho yu unutun babalar ,Ricardinho ve Wanchope ok .Marcelinho gelirse isler sarpa sarar bize bir yattara yeter 2.sine gerek yok ( davranis ve yasayis açisindan ) çölekçiye bir oyuncumuz yetiyor 2.si ne gerek yok degil mi smileys/smiley36.gif

jefferson61sefa
13.06.2006, 15:24
geçen sene eller-jeff geldi 3 gün sonra anorthosis maçiina çiktilar bizim enayiligimizden geç yaptik ama bu sefer geç kalmayi insallah

Fatih Akgün
13.06.2006, 15:42
transfer olsun ama geç olmasin kötü futbolcu alinmasindanda kötü bir durum bence

selçukabi
13.06.2006, 17:15
Bence Bilal Kisa kesin alinmali, bu çocuk son Almanya turnesinde Milli takim kampina da çagirilmis ve bir kere de oynamisti.Özellikle stilini çok begeniyorum.Uzaktan sert vuruslari da var, sol kanat için ideal bir isim alinirsa banko oynar ve basarili olur.Unutmamaliyiz ki milli takima ne kadar çok oyuncu verdigimiz kadro kalitemizin bir isaretidir.Bu arada Sivassporlu Hayrettin de iyi ama bence Murat Ocak daha çok asama kaydedebilir diye gözüküyor o yüzden Murat Ocak transferine ben sicak bakiyorum.Aslinda bu bölgeye 2 oyuncu lazim alternatifi bol bir kadro için.Üstelik stil açisindan Murat Ocak önliberoda, Hayrettin destoperdeoynayabilir gibi geldi bana hadi hayirlisi umarim yönetim çok zaman geçmeden bu transferleri bitirebilir.

macka61
13.06.2006, 17:20
Marcelinho gelsin belki dedigin dogru ama en azinda bir havamiz olur rakip defanslar çok ter döker digerlerde alinirsa süper bir kadro olur kimse bizi tutamaz o zaman

Filika
13.06.2006, 17:24
Arkadaslar,

Oncelikle BMN'e ugrayamadigim ve gergin gunlerde sevgili is ortagim Pelikan sayesinde bana bir kullanici adi ve sifresi verdiginizi onerdim. Oncelikle bu ince davranisiniz icin tesekkur ederim.

Pelikan'la acilis macinda uzun uzun bu konuyu konustuk...Cok sik olmasa da yazmak icin caba gosterecegim foruma...Kendisi bana buranin bir aile gibi oldugunu ve ancak zaman harcayarak burayi daha iyi cozebilecegimi, herkesin bordo mavi renklerin iyiligi icin savas verdigini anlatti...

Ote yandan Ahmet Suat aramiza geldi...Sanirim yine pelikan haber vermis...Yollamis oldugunuz mesajlar icin cok tesekkur ederim...Duygulandim...Yazdirip hanima da gosterdim, tesekkurlerini yolluyor....Ama Dogumu maalesefbelli sebeplerden dolayi kacirdik...Canimiz sagolsun...Umarim sonunda dogumu kacirmamiza deger bir sey ortaya kacar...

Bu arada Pelikan araciligiyla, Ahmet Suat icin bana ulastirdiginiz o kutsal renklerdeki forma icin cok tesekkur ederim...Kendisi buyuyunce bu degerli hatirayi kendisine vermeyi uzerime borc bilirim....

Son olarak yabanci oyuncu transferleri bir anda WC'in baslamasi ile tum dunyada oldugu gibi bizde de yavasladi...Su an icin bir gelisme yok...

En buyuk gelisme kaptanin durumu...Bildiginiz uzere FB medeni sekilde bir teklif yapti Kaptan icin...Teklifi bizde medeni sekilde reddettik...Kaptan zaten bir gun ben ayrilmak istiyorum demedi...Ama dikkat ettiyseniz bu is 3 haftadir devam etmekte...Ve maalesef bu is artik TS, FB ve FATIH TEKKE ucgenini ve kimin neyi istedigi olayini asmis durumda...Cok ince dengeler varbu isin icinde ve nasil sonuclanacagini ne kaptani isteyen biliyor, ne kaptanin kendisi, ne de biz...

bunu bir hafta once daha az sifreli belirtmeye calismistim...Ama transfer haberleri arasinda kaynadi gitti...Umarim bir gun yesil ve mavinin en guzel tonunun birlestigi sehrimizde sizlerle tanisma ve bir duble okkalisindan buzlu raki esliginde bu olaylari yuzyuze konusma sansimiz olur...

Sevgiler

filika

Ömer SEVİNÇ
13.06.2006, 17:54
Benbu Ricardinho'nun bir sonuca baglanmasini istiyorum. Valla sonu Zurawski olacak gibi geliyor. Çok korkuyorum...

Not: Geçen Zurawskiyi izledim. Çok da iyi bir oyuncu degilmis aslinda..

Bülent Bayraktar
13.06.2006, 17:57
marcelinho çok iyi adam fatihle birlikte facia yaratirlar

KuĞu
13.06.2006, 18:11
tekrar hosgeldin filika;

firsatin oldukça aramizda olmani, uzak kaldigimiz bazi konularda bizi bilgilendirmeni, olaylara göremedigimiz yöneleriyle bakmamizi saglamani bekliyoruz. Burada herkes yerinde olmayi çok isterdi emin ol! herkesin en merak ettigi, en çok heyecan duydugu transfer konsunda 1. agizlarla birliktesin her ani yasiyorsun bu süper birseysmileys/smiley1.gif

temennilerine katiliyorum.

takip edebildinmi bilmiyorum ama bu haftaya damgasini vuran sey medyanin artik ts yi asalama girisimlerine baslamasi haberlerini bu yöne kaydirmasi oldu. Baskanin cevabi beni tatmin etmedi, artik hukuki yollarla bu mücadelenin içine girilmeli, uslüp daha sert olmali, baskan mizaci geregi daha usturuplu konusuyor ama ben ibrahim haciosmanoglundan yanit bekliyordum, onun tarzi taraftarin tarziyla örtüsüyor o nedenle birazdaha iyi hissediyoruz.

Filika
13.06.2006, 18:32
farkli seyler donuyor...FB Fatih'i almak istemiyor, biz satmak istemiyoruz...Fatih gitmek istemiyor...Siz simdiye kadar FB'nin almak istedigi bir oyuncu icin bu kadar sakin durdugunu gordunuz mu...baskan yokmus falan bahane...Tumer gelirken baskan mi vardi...

Fatih FB'ye gidecek, FB'de alacak mantigini kirmaya calisiyor iki kulupte...Cok uzun mesele cok...

kutoz
13.06.2006, 18:54
En buyuk gelisme kaptanin durumu...Bildiginiz uzere FB medeni sekilde bir teklif yapti Kaptan icin...Teklifi bizde medeni sekilde reddettik...Kaptan zaten bir gun ben ayrilmak istiyorum demedi...Ama dikkat ettiyseniz bu is 3 haftadir devam etmekte...Ve maalesef bu is artik TS, FB ve FATIH TEKKE ucgenini ve kimin neyi istedigi olayini asmis durumda...Cok ince dengeler varbu isin icinde ve nasil sonuclanacagini ne kaptani isteyen biliyor, ne kaptanin kendisi, ne de biz...Sevgiler

Öncelikle, Ahmet Suat'in mutlulugunuza mutluluk, camiamiza da bilinçli bir taraftar olarak katilmasi en büyük temennim.

Fatih Tekke konusunda vermis oldugunuz sifre, daha dogrusu bazilarimizin bildigi bir gerçegi, sifrenizde atlamadik. Bilenler biliyordu... Suan gelinen noktanin bile yarin ne olacagini kestirmek mümkün degil. Tek bildigim yönetim kurulunda Fatih Tekke konusunda bölünme oldugudur. Bazi yöneticilerimiz yerine iyi bir golcü alinirsa satilsin derken, bazi yöneticilerimiz de bilhassa Trabzon'da ikamet edenler, Avrupa disinda Türkiye'ye transferine karsi çikiyorlar. (Kaynak bir yöneticimiz)

Yine ayni yöneticimizin Teknik Direktör konusunda söyledikleri ise, yönetim kadamesinde yasanan iki basliligin nedenli bir boyut aldigini anlamak adina çok önemliydi. Bunlari anlatip sizlerin bu sezona dair umutlarini kirmak istemiyorum. Trabzonspor'umuza destegimiz karadeniz dalgalari gibi sürecektir. Sürmek zorundadirda. Bu taraftar birçokyönetici, futbolcugördü. Baki olansa hep Trabzonsporumuz ve onun bizlere ögrettigi degerler oldu. Bu degerlerden sapmamak için mücadele etmek ise, hepimizin ödevi olmali.

ts_fan
13.06.2006, 19:16
Erkan Abi diyorki;

'Trabzonspor'umuza destegimiz karadeniz dalgalari gibi sürecektir. Sürmek zorundadirda.Bu taraftar birçokyönetici, futbolcugördü.Baki olansa hep Trabzonsporumuz ve onun bizlere ögrettigi degerler oldu.Bu degerlerden sapmamak için mücadele etmek ise, hepimizin ödevi olmali.' smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Iste Trabzonspor'lulukla alakali hersey burada yatiyor, gider Cemal gelir Kemal; baki kalan tabi ki Trabzonspor'dur.Herkes bu mentaliteyi kavradigi an Trabzonspor'umuz çok daha büyük bir güç olarak rakiplerinin karsisinda dimdik duracaktir.Edited by: ts_fan

Egemen
13.06.2006, 19:41
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Tüysüzoğlu Onur
13.06.2006, 20:31
erkan abbiden esintilersmileys/smiley1.gif

A.T.R
14.06.2006, 01:25
Hal filikanin anlattigi gibi ise hala neden F.Tekke Konusunda baskani suçluyor bir grup arkadasimiz? Bu biraz insafsizlik ve bilmeden anlamadan konusma olmuyor mu?Ben Sahsen bu sene herseyin eskiye oranla cok ama cok daha güzel olacagina bütün kalbimle inaniyorum.Saygilar sevgiler

Taner Gündoğdu
14.06.2006, 01:53
biz istemiyoruz,yönetim istemiyor, fatih istemiyor, fener istemiyor peki kim istiyor da bu basinda her gün fatih bir yöneticinin evinde fenere imza atiyor? ne amaç ve çikarla basin israrla fatihin imza attigini yaziyor? delircem artik. bir sitede veya gaztede artik fatihin adini duymak görmek istemiyorum... bir an önce su konuyu kapatsalar öyle yada böyle...

TheCrow
14.06.2006, 02:07
Ne Ricardinho,ne Marcelinho,ne de Wanchope alinamayacak...Daha da ileri gideyim,yildiz filan da alinamayacak.Iki yildiz sözü de siradan topçular alinarak "Aha iste yildizlarimiz bunlar" denilecek ve konukapatilacak.Ha ,Djokaj gibi futbolcular yildiz kabul edilirse o zaman baska tabi...Su takima dengeleri bozmadan nasil yildiz alabilirsiniz?..Hem takimdaki dengeyi bozmaktan niye bu kadar korkuluyor anlamadim,hangi takimda her futbolcu ayni parayi aliyor dünyada?..Devlet dairesinde yan yana çalisan iki memurun bile aldiklari para ayni degil.Fatih Tekke ile Tolga Zengin ayni parayi mi almalidirlar mesela bu mantiga göre,degilse nedir bu denge hikayesi?..

Egemen
14.06.2006, 02:23
kaan abi tolga daha çok almali smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TheCrow
14.06.2006, 02:31
kaan abi tolga daha çok almali smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Olmaz,o zaman denge bozulur!!!

Egemen
14.06.2006, 02:33
eheheh hiç düsünmemistim ehehhehe

keramiya
14.06.2006, 03:03
hirvat brezilya maçini izledimde babiç diye bi adam vardi hirvatlarin sol tarata hosuma gitti dogrusu.adam iyi isler yapti.bize böle biri lazim.

EmrahYalçınalp
14.06.2006, 08:37
Ne Ricardinho,ne Marcelinho,ne de Wanchope alinamayacak...Daha da ileri gideyim,yildiz filan da alinamayacak.Iki yildiz sözü de siradan topçular alinarak "Aha iste yildizlarimiz bunlar" denilecek ve konukapatilacak.Ha ,Djokaj gibi futbolcular yildiz kabul edilirse o zaman baska tabi...Su takima dengeleri bozmadan nasil yildiz alabilirsiniz?..Hem takimdaki dengeyi bozmaktan niye bu kadar korkuluyor anlamadim,hangi takimda her futbolcu ayni parayi aliyor dünyada?..Devlet dairesinde yan yana çalisan iki memurun bile aldiklari para ayni degil.Fatih Tekke ile Tolga Zengin ayni parayi mi almalidirlar mesela bu mantiga göre,degilse nedir bu denge hikayesi?..

Kaancim, bence olay biraz "biz"le ilgili...

Dünyanin gelismis hiç bir ülkesinde hiç bir çalisan digerinin maasini bilmez. Türkiye'de de özel sektörde bu kurali uygulayan ve aksini isten atma sebebi gören büyük sirketler var. Ama genelimiz, sen de biliyorsun... Daha geçen hafta tahakkuk servisinden bordromu almaya gittigimde bulamadim ve görevliye durumu ilettim. Yandaki arkadas "bende, bireysel emeklilik sigortasi vergiden ne kadar düsüyor, ona bakiyorum" diyerek bordromu bana uzattismileys/smiley1.gifDiyecegim o ki, zenberegi kirik saatte akreple yelkovana kabahat buluyoruz. Biz böyleyiz iste. Baskasinin ne yaptigi, ne kadar aldigi çok önemli. Amatör futbolculardan profesyonelce davranmalarini bekliyoruz. Üstelik bu konuda profesyonel olmalarini beklerken "forma aski" için gerektiginde daha az paralara imza atmalari gerektigini düsünüyor, "o topçu o takimda oynayamaz" bile diyoruz.

Masa üzerinde konusuyorsak senle ayni fikirdeyim. Bu "denge" de ne ola? Ama pratikte önemli oldugunu düsünüyorum. Maalesef...

jefferson61sefa
14.06.2006, 09:01
bizimkiler çok agir davranio herifler ricardinhoya 1 hafta önce teklif bile yapmislar werder bremenden bahsediyom

champions
14.06.2006, 09:24
su adami forvete alalim gol sikintimiz kalmaz 1-2 sene içinde chelsea ye falan gider paraya biraz kiysinlar ilerde çok daha fazlasini alacaklar

sola ricardinho ve ortada marcelinho yu düsünerek söylüyorum

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD =ues align=right>Stand: 19.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_22750_2004_1.jpg</IMG></TD>
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/9.gif</IMG>
<TD colSpan=2>Nilmar - Honorato da Silva Nilmar</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>14.07.1984</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>21</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,80</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=26) ! Brasilien</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=top colSpan=2>rechts</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Länderspiele: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif 8Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3439)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD vAlign=center colSpan=2>Corinthians Sao Paulo</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>Sturm</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>Mittelstürmer</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>2006</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>2006</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=2>6.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=2>da Hora, Orlando (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=1035)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Erdem Keser
14.06.2006, 10:20
acaba kendi aramizda para toplayip bizmi bi tane futbolcu alsak

chigannes
14.06.2006, 10:48
NILMARI BENDE IZLEDIM

haayatta alinabilecek bir topçu degil inanilmaz iyi bir oyuncu,birde onun yaninda forvette oynayan bir oyuncu var adini hatirlayamadim o da dehset...

izlerken içim cizzz etti bu ikili bizde olsa diye ama imkansiz bence...

Mayls
14.06.2006, 11:16
acaba kendi aramizda para toplayip bizmi bi tane futbolcu alsak

iyi fikir aslinda. hadi millet pamuk eller cebe. benden benden 5 euro smileys/smiley36.gif

Travelair
14.06.2006, 12:02
NILMARI BENDE IZLEDIM

haayatta alinabilecek bir topçu degil inanilmaz iyi bir oyuncu,birde onun yaninda forvette oynayan bir oyuncu var adini hatirlayamadim o da dehset...

Tevez.

@ champions Dostum her firsatta Nilmar'in ismini yaziyorsun. Alabilecegimize inaniyor musun sahiden?Edited by: Travelair

Fatih
14.06.2006, 12:09
nilmar corintihansda oynuyo o takimin sahibi abramahovic yani paraya falan ihtiyaci olmayan bi brezilya takimi.nilmar dediginiz adam lyonda da oynadi gerçekten müthis bi yetenek ama bize gelmez yani smileys/smiley19.gif

Murat'
14.06.2006, 12:35
yaaa biz çoktan yerli transferini bitirmemmiz gerekti yine geç kaldik bence her sezon oldugu gibi

Volkan Albayrak
14.06.2006, 12:49
haber yokmu yönetime yakinlardan

Ahmet AYDIN-28
14.06.2006, 12:53
pelikan abimiz nerelerde?

cınar#7
14.06.2006, 13:12
sol kanataMohammed ZIDAN dusunulebilir.

fatihle szymekin yerinede marcelinhoyla ricardinho alinabilir.

Volkan Albayrak
14.06.2006, 13:12
yönetimin bu seneki taktigi ise yariyor bi laf atiyo 3 gün o lai tartissinlar sonra ates düsünce bi daha laf at bugün yada yarin birisi açiklar almanyadan iki futbolcuyla anlastik 72 saate imza atacaklar

Salih61
14.06.2006, 13:15
yönetimin bu seneki taktigi ise yariyor bi laf atiyo 3 gün o lai tartissinlar sonra ates düsünce bi daha laf at bugün yada yarin birisi açiklar almanyadan iki futbolcuyla anlastik 72 saate imza atacaklar Bu yönetim ne yapsa sana yaranamaz...www.antu.com a girelim de nasil destek veriliyor bir bakalim...

Fatih Akgün
14.06.2006, 13:17
YÖNETIM IYIDE ÇOK AGIRDAN ALIYOLAR BENIM BURNUMA PIS KOKULAR GELIYOR

Ayhan Yüksek
14.06.2006, 13:19

fatihle szymekin yerinede marcelinhoyla ricardinho alinabilir. Yok kardesim, bide adam göndermeden transfer yapalim hep genis kadromuz olsun istiyoruz amaadam göndererek yerine birilerini alirsak nasil genis kadromuz olacak, sampiyonluktan söz etmek istiyorsak gerçekten kadromuzu bozmadan yildizlari satmadan adam gibi transferler yapmaliyiz,gelsinler ricardinho ve marcelinho ama Fatih ve Simeki satmadan,aksi takdirde debelenir dururuz aman sakatlik olmasin yerine kimi oynatacagiz diye, geçen sezon çektigimiz çileler unutulmasin.

Volkan Albayrak
14.06.2006, 13:25
yönetimin bu seneki taktigi ise yariyor bi laf atiyo 3 gün o lai tartissinlar sonra ates düsünce bi daha laf at bugün yada yarin birisi açiklar almanyadan iki futbolcuyla anlastik 72 saate imza atacaklar Bu yönetim ne yapsa sana yaranamaz...www.antu.com a girelim de nasil destek veriliyor bir bakalim...

bu taraftar kimseyi almasada destek olur ama yönetim taraftari salak yerine koyuyor niye yalan konusuyolar günden degistirmek için. yok 48 saatte iki yildiz geliyor. yok persembetye kadar halloluyor. asil açiklama yapacaklari zaman ortada yoklar. istanbul medyasi diyoruz demi hep. kardesim bu haberler yalansa yönetici dedigin çikar yalan yaziyosunuz der. bide tazminat davasi açar ve o gazetenin hiçbir basin mensubunu trabzonsporun teislerinden sokmaz. ama masallah bizde umut meselesine ankaragücü kadar tepki gösteremedik. orada rencide olan ankaragücü degildi bizdik. tarihte basin önünde bu kadar aciz duruma düstügümüzü ben hatirlamiyorum. yok kardesim ben transfermis suymus buymus derdinde degilim ama trabzonspor luluk benligini yitiriyoruz..bunun farkindamiyiz.

cınar#7
14.06.2006, 13:30

Yok kardesim, bide adam göndermeden transfer yapalim hep genis kadromuz olsun istiyoruz amaadam göndererek yerine birilerini alirsak nasil genis kadromuz olacak, sampiyonluktan söz etmek istiyorsak gerçekten kadromuzu bozmadan yildizlari satmadan adam gibi transferler yapmaliyiz,gelsinler ricardinho ve marcelinho ama Fatih ve Simeki satmadan,aksi takdirde debelenir dururuz aman sakatlik olmasin yerine kimi oynatacagiz diye, geçen sezon çektigimiz çileler unutulmasin.

yabanci kontenjani diye bisey var biliyosun syzmeki junu djokayi gondermeden hickimseyi alamsiyosun.bide para diye bisey var fatihi avrupaya gondermezsen nasil 2-3 tane yildiz alacan?

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 14:26
bu adamlar paramiz war diye gelmediler mi? basa

paralari warsa fatihi satmamiza gerek yok symekinde gitmesine gerek yookk djokay we jun gittimi 5 yabancimiz olacak eller zaten kiralik eder sana 4 yabanci2 tane adam alabilirz yani fazladan kimseyi göndermeden!!

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 14:28

hem zidan kimdir geçen lerde bjk alacakti ise yaramaz diye almadilar biz 2. jun vakasi yasamak istemiyoruz

Naim
14.06.2006, 14:29
sol kanata Mohammed ZIDAN dusunulebilir.

Yok kardesim, bide adam göndermeden transfer yapalim hep genis kadromuz olsun istiyoruz ama adam göndererek yerine birilerini alirsak nasil genis kadromuz olacak, sampiyonluktan söz etmek istiyorsak gerçekten kadromuzu bozmadan yildizlari satmadan adam gibi transferler yapmaliyiz,gelsinler ricardinho ve marcelinho ama Fatih ve Simeki satmadan,aksi takdirde debelenir dururuz aman sakatlik olmasin yerine kimi oynatacagiz diye, geçen sezon çektigimiz çileler unutulmasin.

yabanci kontenjani diye bisey var biliyosun syzmeki junu djokayi gondermeden hickimseyi alamsiyosun.bide para diye bisey var fatihi avrupaya gondermezsen nasil 2-3 tane yildiz alacan?
Fatihi Satarak 2-3 yildiz bende alirim bu klube
bunu basarabilmek için albayrak olmaya gerek yok
begenmedigimiz Çarsida ki simitci de yapardi bu isi

cınar#7
14.06.2006, 14:32
3 tane yabanci gerek 1 sol kanat 1 forvet bide ofansif orta saha szymekin yerine veya oyun kurucu buda ricardinho olabilir eger szmekden daha iyisi bulunamazsa ki bence rahat bulunur 2 tane yabanci yeter, defansin soluna muratla transfer kapanabilir.

Burçak
14.06.2006, 14:34
fatihi satipta yeni yildiz alinip ya tutarsa diyecegimize fatihi hiç satmayalim. yeni yildizlarin takima uyum saglayip saglayamama gibi riskide olmaz. fatih tekke bu takimdayken yildiz labiliyomusunuz ozaman tamamderim. yoksa ne anladik o isten. fatihi gönder yerine baska adam al. o aldiin adam en fazla oda en fazla fatih kadar olabilir. daha fazla ne yapabilirki?? ama fatihin yanina en az onun gibi kaliteli adam alinirsa 2 yada 3 puanla sampiyonlugu kaçirip ah keske sunu zamaninda alsaydik sunu göndermeseydik demeyiz!!

Ahmet AYDIN-28
14.06.2006, 14:36
2 yabanci almak için szymeki satmaya gerek yok. Jun ya da djokaj takimda tutulacak diye düsünüyorsaniz bilemem. Iki yabancinin da biri sol kanat biri orta saha olmali.

FATIH GITSE DE GITMESE DE YABANCI FORVET ALINMAMALI.

cınar#7
14.06.2006, 14:41

Yok kardesim, bide adam göndermeden transfer yapalim hep genis kadromuz olsun istiyoruz amaadam göndererek yerine birilerini alirsak nasil genis kadromuz olacak, sampiyonluktan söz etmek istiyorsak gerçekten kadromuzu bozmadan yildizlari satmadan adam gibi transferler yapmaliyiz,gelsinler ricardinho ve marcelinho ama Fatih ve Simeki satmadan,aksi takdirde debelenir dururuz aman sakatlik olmasin yerine kimi oynatacagiz diye, geçen sezon çektigimiz çileler unutulmasin.

iyi o zaman fatihi satmayalimda artik bi daha zor goruruz biz parayi niye bu kadar fatihi cok istiyosunuz ki onsuz da olur seneye sozlesmesi bitiyo zaten KENDISIDE GITMEK ISTIYO zorla tutuyosunuz adami bu sene olmazsa seneye bedavaya gider,daha iyimi olur?eger kaliteli yabanci almazsak yine gecen seneki gibi fatih gol atar macda 2-1 maglup oluruz onun yerine 2 kisi gelsin daha iyidir.aydica mohammed Zidanda kendini kanitlamis bir oyuncudur beziktas istememesi onlarin hatasi veya paralari olmadigindandir.

Muhammet_61
14.06.2006, 14:50
Fatih Tekke sözlesme yenilemeden klüpte kalamaz. Ya sözlesme uzatilacak, klüpte kalacak ya da Avrupaya satilacak. Seneye zararetme gibi bir durumumuz söz konusu degil.smileys/smiley2.gif

Ayhan Yüksek
14.06.2006, 15:00

iyi o zaman fatihi satmayalimda artik bi daha zor goruruz biz parayi niye bu kadar fatihi cok istiyosunuz ki onsuz da olur seneye sozlesmesi bitiyo zaten KENDISIDE GITMEK ISTIYO zorla tutuyosunuz adami bu sene olmazsa seneye bedavaya gider,daha iyimi olur?eger kaliteli yabanci almazsak yine gecen seneki gibi fatih gol atar macda 2-1 maglup oluruz onun yerine 2 kisi gelsin daha iyidir.aydica mohammed Zidanda kendini kanitlamis bir oyuncudur beziktas istememesi onlarin hatasi veya paralari olmadigindandir.

Kardes Trabzonspor para hesaplarinin yapildigi bir kulüp olamaz asansör anadolu kulüpleriyle karistirma lütfen,niye Fatihi bukadar çok istiyosunuz nedemek yav adam yildiz kaliteli topçu, para hesabi yapip onu gönderirsek yerine enaz onun kadar iyi topçu bulabilecekmiyiz hadi bulduk tuttu,ne karimiz olacak gitti birisi geldi yenisi olacak.elbette bizde düsünüyoruz Trabzonsporun ekonomisini, kardesim yap flas transferler koru kadroyu gelsin basarilar bak bakalim nasil dolmaya basliyor kasan.

Naim
14.06.2006, 15:05
sol kanata Mohammed ZIDAN dusunulebilir.

Yok kardesim, bide adam göndermeden transfer yapalim hep genis kadromuz olsun istiyoruz ama adam göndererek yerine birilerini alirsak nasil genis kadromuz olacak, sampiyonluktan söz etmek istiyorsak gerçekten kadromuzu bozmadan yildizlari satmadan adam gibi transferler yapmaliyiz,gelsinler ricardinho ve marcelinho ama Fatih ve Simeki satmadan,aksi takdirde debelenir dururuz aman sakatlik olmasin yerine kimi oynatacagiz diye, geçen sezon çektigimiz çileler unutulmasin.

Fatihi Satarak 2-3 yildiz bende alirim bu klube bunu basarabilmek için albayrak olmaya gerek yok begenmedigimiz Çarsida ki simitci de yapardi bu isi

Acaba tutuyorsunuz derken? sen bu camianin içinde olmayan bir arkadasmisinda Trabzonspora siz diyorsun cidden merak ettim

cınar#7
14.06.2006, 15:07
tabiki para hesabi yapan klup olmayiz kardes bu dunyada para hesabi yapmayan basta chelsea olmak uzere saysan 5-10 klup vardir.96senesinden sonraki gunleri hatirla parasizliktan aldigimiz oyunculari hatirla.brezilya amotor liginden aldigimiz oyuncular,anadoludan oyuncu almak için pazarlik yaptigimiz zamanlari hatirla!

Ayhan Yüksek
14.06.2006, 15:12
Para hesabini futbolcu satisina göre degilde kaliteli transferler yaparak basariyi yakalayarak yapalim diyorum bizede böylesi yakisir çünkü biz büyük takimiz misyonumuz degerlerimiz bunu gerektiriyor,biz ticaret yapmiyoruzki,biz haksizligin karsisinda dimdik duranlarin isigiyiz Biz Trabzonsporuz,

cınar#7
14.06.2006, 15:15
ironmaster:Acaba tutuyorsunuz derken? sen bu camianin içinde olmayan bir arkadasmisinda Trabzonspora siz diyorsun cidden merak ettim

merak ettiysen soyliyim polemik yapmaya calisma ben fatihin kalmasindan yana olmadigim icin oyle konustum.tabiki bu camiadayim yoksa burda isim ne?bu kadar mesaji nicin gonderdim.bende trabzonsporun icin en iyisini istiyorum.

Berberoğlu
14.06.2006, 15:16
file:///D:/untitled1.jpg

Çagdas için 770.000 USD vermisiz BJK'ye.. smileys/smiley5.gif

Berat
14.06.2006, 15:18
E ne olacak ki? su ana kadar 2 sene üstüste takim çalistirmamis Lazaroni'ye sözlesmesine 800.000 dolar civarinda tazminat maddesi koydurarak,senelik 1.5 Milyon Dolar civari bir paraya anlasma yapan da biz degil miyiz? Bizden hersey beklenir..

sbay
14.06.2006, 15:21
1.5 milyon dolar yardimcilariyla birlikte anlasildi zannedersem.1 kaleci antrenörü 1 yardimci antrenör

Travelair
14.06.2006, 15:28
1,5 milyon ? yardimci fasli da bir muamma

sbay
14.06.2006, 15:46
eger sadece kendisine 1.5 milyon avro veriyosak adam hayatinin parasini burda kazanacak

sbay
14.06.2006, 15:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>Gazete ve ajanslara göre Turkcell Süper Lig transfer durumu</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center bgColor=#f7f7f7>
<T>
<TR>
<TD width=15 bgColor=#f0f0f0></TD>
<TD bgColor=#f0f0f0 height=18>Gelenler</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>1 - Azar Karadas (Hürriyet)
Galatasaray &lt;-- Benfica</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>2 - Gravesen (Fotomaç)
Galatasaray &lt;-- Real Madrid</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>3 - Luccin (Fotomaç)
Galatasaray &lt;-- Athletico Madrid</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>4 - Hamit Altintop (Fotomaç)
Fenerbahçe &lt;-- Schalke 04</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>5 - Hayrettin (Fanatik)
Trabzonspor &lt;-- Sivasspor</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>6 - Hamit Altintop (Fanatik)
Fenerbahçe &lt;-- Schalke 04</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>7 - Delgado (Sabah)
Besiktas &lt;-- Basel</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>8 - Luccin (Sabah)
Galatasaray &lt;-- Atletico Madrid</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>9 - Gravesen (Sabah)
Galatasaray &lt;-- Real Madrid</TD></TR>
<TR>
<TD width=15></TD>
<TD height=35>10 - Ricardinho (Star)
Trabzonspor &lt;-- Corinthians</TD></TR></T></TABLE>

Travelair
14.06.2006, 16:00
"Her yere 1 senelik kontrat yaparken Trabzonspor'a ilk defa 3 senelik kontrat yaptim. Bu benim Trabzonspor'daki uzun vadeli hedeflerimi gösterir, ayrica Trabzonspor'daki potansiyel de bu karari almamda etkili oldu"

champions
14.06.2006, 16:05
NILMARI BENDE IZLEDIM

Tevez.

@ champions Dostum her firsatta Nilmar'in ismini yaziyorsun. Alabilecegimize inaniyor musun sahiden?

nilmarin bonservisi lyonda lyondaki forvetleri saymaya gerek yok hem drogba ve pauletayla ilgileniyolar nilmari satmayi düsünüyolar

bonservisi 5-6 milyon euro civarinda fatih giderse rahatlikla alabiliriz

fatih gitmezse en akilli tercih wanchope olur

2-3 yil içinde en az 10-15 milyon euroya satilabilecek kadar iyi

Travelair
14.06.2006, 16:07
Nilmar'i 5 6 milyona alamazsin 10 15e alacaginsüpheli. transfermarkt.de'deki bonservis fiyatlari saglikli degil

Berberoğlu
14.06.2006, 16:12
http://img154.imageshack.us/img154/8053/bjkcagdastransfer3jh.jpg

BJK indirim yapmis. 662.000 USD, 108.000 USD kardayiz. smileys/smiley4.gif

champions
14.06.2006, 16:16
Nilmar'i 5 6 milyona alamazsin 10 15e alacaginsüpheli. transfermarkt.de'deki bonservis fiyatlari saglikli degil

ben ordan bakip yazmadim lyon 5,5 milyon euro olarak açiklamisti

fatih giderse alabilirizatacagi golleri ve satarken alacagimiz parayi düsünürsek gidecek paranin önemi yok

Fanatik28
14.06.2006, 16:16
Yahu 3-4 haftadan beri transfer görüsmeleri sürüyor diye haberler cikiyor. Bu görüsmeler gercekten sürdürülüyor mu? Eger sürdürülüyorsa, bunlar 3-4 haftadan beri ne konusuyorlar?

Belli ki elimizdeki yabancilari göndermeden, yabanci yildizlari alamayacagiz. Artik su eldekilerden kurtulalim. Yönetime gerekli baskiyi yapalim. Yoksa Yöneticiler yarin cikip, eldeki yabanci oyunculari ancak gönderebildigimiz ve su dönemde takim icin daha iyi yabanci bulamadiklarindan, 2. sinif yabancilari transfer edip, bizleri enayi yerine koyabilirler.

Umarim böyle olmaz, ama sütten agzi yanan, yogurdu üfleyerek yermis.

champions
14.06.2006, 17:51
bu transfer isi ne kadar zormus be haftada ancak bi oyuncu alabilliyoruz bu gidisle temmuz ortalarina kadar ancak bitirirler transferi ozaman yapilan transferler de bi ise yaramaz yok alisacak yok isinacak ooooo daha neler

U.Sadıkoğlu
14.06.2006, 18:46
http://img154.imageshack.us/img154/8053/bjkcagdastransfer3jh.jpg

BJK indirim yapmis. 662.000 USD, 108.000 USD kardayiz. smileys/smiley4.gif

ehehehesmileys/smiley36.gif

tsmaniac
14.06.2006, 19:45
kadro korunup 3 kaliteli yabanci alindimi varya seneye damgamizi vururuz, ama bahsettigim direk oynayabilecek yabancilar, gidipte her sene yaptiklari gibi 5er 10 ar tane dandriko adam almasinlar, birde kadro korunmali sen fatihi gönder baska birini al e o zaman ne anladuk ondan