PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

pelikan
08.06.2006, 19:12
Bu arada isim cok afilli oldu, insallah sans getirir. Agabeyimizin rahmetli pederinin ismi Ahmet, yengemizin de pederinin adi Suat. Güzel bir birlesim oldu :)

pelikan
08.06.2006, 19:14
Sevgili kardesim, ben hic girmesem o konulara? Filikaya da rica edecegim, o da kapatsin bu konuyu artik. Ama kendisi bilir tabi, o da.

Dursun Ali Bahçekapılı
08.06.2006, 19:16
Abi Bu konuya girmemek de haklisiniz ama en azindan olumlu gelismeler var mi onu bilsek yeter bize Edited by: mackdali22

Salih61
08.06.2006, 19:16
Sayin pelikan persembe günü oldu...Hani Transferler demistin ya...Persemve iki imza demistin...Bekliyoruz...Bu arada Allah anali babali büyütsün...Edited by: FORZA61

kutoz
08.06.2006, 19:32
Artik sikildim ben Pelikan muhabetinden arkadaslar. Pelikan kendine göre bilgi aktarmis olabilir. Artik onu rahat biraksak fena olmaz. Arkadas, dünyada birkez yasama sansi oldugu bir ani kaçirmis. Oglu dünyaya gelmis, allah anali babali büyütsün.

Ama artik asil gündemimize dönelim. Transfer gecikiyor. Önümüze konuna Çagdas ve Cem'i neden aldigimizi bile çözemedim daha. Simek'in ayrilacagi söyleniyor. Jun ve Djokaj hala kulüp bulamadi. Gelen Teknik Direktör tam kapali bir kutu. Yani isler hiçte iyi gitmiyor. A.Gücü'lü Umut'un olacagini düsünüyorum ama Umut'la da bitecek is degil bu. Bilemiyorum ama ben çok darlandum yani...

Hüseyin Çümen
08.06.2006, 19:40
Sevgili Trabzonspor ailemiz,

dün gece 01:30 itibariyle Pelikan1 (artik Filika rumuzuyla yazacak umarim) baba oldu. 3kilo800 gram ve 51 cm dünyaya gelen bebegimiz ve annesi saglikli cok sükür. Bebegimizin adi, önceden belirlendigi üzere Ahmet Suat. Ancak buruk olmamizin bir sebebi var, o da babasi Ing.den yetisemedi doguma :(

Ahmet Suat'imizin camimiza ugurlu gelmesini temenni eder, bundan sonra hep sampiyon bir bebek olmasini cenab-i Allah'tan niyaz ederiz.

Saygilar

Allah bagislasin Allah anali baabli büyütsün insallah ismide güzelmis

BOZOHAN
08.06.2006, 19:41
ARKADASALR SU UMUTUN ISI NE OLDU ALDIK MI BU ADAMI YOKISA YINE FOSMU ÇIKTI

Miraç Atalay Çiftçi
08.06.2006, 19:42
szmekle aslinda bi duygusal bag var bu yüzden kesinlikle gitmesini istemiyorum ama bizim elemanlar gibi degil ki kafa olarak bittimi bitmedimi ne yapacak bilmiyorum.

2 tane röp. dinledim szmekin.ikisindede ayni seyleri söyledi ama tercüman ikisindede ayri ayri seyler aktardi.??? gazeteler keza ayni...

umut banada bitti gibi geliyo.imzayida bir an önce atsada rahatlasak en azindan bir iki gün.

cem transferini hüsnü hoca istemis.gelecegi varmis telefonla böyle bir bilgi aldim.

puma kesinmis.is imzaya kalmis.ve tüm ürünlerimiz puma tarafindan üretilecekmis.

bekliyoruz bakalim sayin yönetim bekliyoruz ...

eross61
08.06.2006, 19:50
arkadslar su interdeki muhammed kallon nerededir avrupada degil

herhalde alamazmiyiz onu sizcee suanki ucreti nedir???

Travelair
08.06.2006, 19:57
@ pelikan1 / Filika

Allah anali babali büyütsün smileys/smiley27.gif

A.T.R
08.06.2006, 20:05
Filika rumuzlu Pelikan bir kardesime pek Muheterem eslerine ve Rabbimin armagani olarak dünya ya gelen Yegenimiz Ahmet Suat bebege hayirli ugurlu uzun ve saglikli bir ömür dilerim.Allah yar ve yardimcilari olsun.

A.T.R
08.06.2006, 20:13
Ve ben de her Trabzonspor sevdalisi kardesim gibi merak ve ümitle acaba bir gelisme olmus mudur diye giriyorum her sefer foruma.Jeff ve filikadan gelecek haberlere odaklaniyorum ve en ufak bir UMUT kirintisi sizin gibi beni de mutlu ediyor.Lakin bir konuyu unutmamanizi isterim.Bizim sevdamiz trabzonspora transferlere degil dolayisiyla bizi bu sene de mutlu etmeyecek transferler olursa canimiz sikilsa da destekten vaz geçmeyecegiz.Ve bir hatirlatma daha yönetimden Yildiz transfer istiyoruz istemesine ama basta ben olmak üzere pek çogumuz trabzonspora resmi üye olma isini savsakliyoruz.Düsünsenize 100000 üye diye yola çikildi ve bu yüz bin üye den ilk katilim payi olan 100 ytl alinsa ayrica ayidatlar düzenli bir sekilde ödense Avni Akerde takimimizi seyretmeye giden arkadaslar beles yollar arayacagina bedelini ödeyerek girmeye yanassa o istedigimiz transferlere daha çabuk ve kolay kavusabiliriz. Ne dersiniz yaniliyor muyum?

alpi53
08.06.2006, 20:21
show haberi dinledim internetten ..

yaa fener sole ,besiktas bole ,, hani trabzonum efsane kadro kuruyoduk noldu >:(

simdi sirada at yarislari varr...

lanet olsun dedim bee..

champions
08.06.2006, 20:31

yaa fener sole ,besiktas bole ,, hani trabzonum efsane kadro kuruyoduk noldu >:(

lanet olsun dedim bee..

ben de kanal d haberi dinledim belki bisey vardir diye ama nerde

bi haberimiz bile yok siteye gir orda da yönetim emniyet müdürlügünü ziyaret etmis falan filan ya kardesim bunlari merak eden taraftar

varmidir tabi ki yoktur haber olsun diye yaziyolar trabzonspor internet sitesini kesinlikle yenilemeli çok siradan ve basit site

champions
08.06.2006, 20:37
su rezillige bakin ya konu transfer ama konusulanlara bakalim

hiç alakasi bile yok niye çünkü konusacagamiz transferimiz bile yok

yaziklar olsun bizi bu durumlara düsürenlere bekle bekle nereye kadar

yönetim taraftari lütfen biraz anlayin biz sizi fazlasiyla anliyoruz

Oğuzhan Görkan
08.06.2006, 21:22

lanet olsun dedim bee..
yaptigimiz cem transferi o kadar olay yaratti ki hiç bir kanal bu haber vermedi..smileys/smiley18.gif

TSezgin61
08.06.2006, 21:38
HERKES KANDIRILDIGININ FARKINDA; AMA KIMSE KENDINE YEDIREMIYOR...insallah sözlerini tutarlar insallahhhsmileys/smiley19.gif

kutoz
08.06.2006, 21:42

lanet olsun dedim bee..

yaptigimiz cem transferi o kadar olay yaratti ki hiç bir kanal bu haber vermedi..smileys/smiley18.gif

Bravo valla. Ben buna hiç dikkat etmemistim. Siz de duyuyormusunuz bilemiyorum ama ben son birkaç yildir su söylemi duymaktan çok sikildim; "Trabzonspor, bir 50 yil daha sampiyon olamaz..."

Sagolsun bizim yönetimde, bu söylemleri hakli çikarircasina transfer yapiyor. Du bakalim, kampa kadar daha var. Sayet, kampa kadar istenilen transfer yapilmazda, kamptan sonra takima katilacak transferler üzerinde ugrasiyouz, söylemlerle piyasaya çikarlarsa, aralik'ta yine kongre rüzgarlari eser, benden söylemesi...

BDiler61
08.06.2006, 21:43
bir gün daha bos geçti yarin aksama kadar yine bilgisayar basinda transfer bekleyecegiz galiba

Hüseyin Çümen
08.06.2006, 21:47
szmekle aslinda bi duygusal bag var bu yüzden kesinlikle gitmesini istemiyorum ama bizim elemanlar gibi degil ki kafa olarak bittimi bitmedimi ne yapacak bilmiyorum.

2 tane röp. dinledim szmekin.ikisindede ayni seyleri söyledi ama tercüman ikisindede ayri ayri seyler aktardi.??? gazeteler keza ayni...

umut banada bitti gibi geliyo.imzayida bir an önce atsada rahatlasak en azindan bir iki gün.

cem transferini hüsnü hoca istemis.gelecegi varmis telefonla böyle bir bilgi aldim.

puma kesinmis.is imzaya kalmis.ve tüm ürünlerimiz puma tarafindan üretilecekmis.

bekliyoruz bakalim sayin yönetim bekliyoruz ...

miraç hadi saklama sen kesin tüyo aliysn haberler gelmee basladii hemen paslar pelikan dan mi gelio nedir ben bundan sora seni takip edicem smileys/smiley4.gif

bahadır2561
08.06.2006, 22:02
sonumuz hayir olsun...

Travelair
08.06.2006, 22:13
<TABLE =sgross width=728>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>Persönliche Daten</TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/t_1552_2005_1.jpg</IMG></TD>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/2441k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Lorenzo Serra Ferrer</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Geburtsdatum:</TD>
<TD colSpan=2>05.03.1953</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Alter:</TD>
<TD colSpan=2>53</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Nationalität:</TD>
<TD colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/157.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=157) Spanien</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Funktion:</TD>
<TD colSpan=2>Trainer</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Verein:</TD>
<TD colSpan=2>AEK Athen (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_th.php4?verein_id=2441) / A Ethniki (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/wettbewerb_uebersicht.php4?wettbewerb_id=GR1) (http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/56.gif)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Vertrag bis:</TD>
<TD>2008</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =sgross width=728>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
<HR color=#000066 SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>News zum Trainer:</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD colSpan=4>08.06.2006 Ferrer neuer AEK Coach (http://www.transfermarkt.de/news/news_text.php4?id=12887)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD colSpan=4>02.11.2005 Betis: Doppeltes Pech (http://www.transfermarkt.de/news/news_text.php4?id=9571)</TD></TR></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =sgross cellSpacing=1 width=728 bgColor=#000066>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=6>Trainerstationen</TD></TR>
<TR>
<TD =guues>Verein:</TD>
<TD =guues align=middle colSpan=2>von: Saison (Datum)</TD>
<TD =guues align=middle colSpan=2>bis: Saison (Datum)</TD>
<TD =guues align=middle>Funktion beim Verein</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>AEK Athen (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=2441)</TD>
<TD align=middle>06 / 07</TD>
<TD align=middle>01.07.2006</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD align=middle></TD>
<TD align=middle>Trainer</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>Real Betis Sevilla (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=150)</TD>
<TD align=middle>04 / 05</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD align=middle>05 / 06</TD>
<TD align=middle>30.06.2006</TD>
<TD align=middle>Trainer</TD></TR></T></TABLE>

BOZOHAN
08.06.2006, 22:20
televizyonda bir tane trabzonspor haberi yok.... yönetim siiiiissssstttt uyumayin neoluyooooooo..

Salih Yazıcı
08.06.2006, 22:20
sonumuz hayir olsun tranfer beklemekten sinirim bozulmaya basladim ve giderek umutsuzlanmaya basladimsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

jefferson61sefa
08.06.2006, 22:23
vallaha gastelerde çikan haberlere inanmayin arkadaslar
örnek fotosporda bugun çikan yattara kendine klüp bulsun haberi yalan
takimda hocaya sormadan stepanov ve yatara yi tutacaklarmis
hocada jefferson kalsin istediklerinii gönderin yabancilardan demis
eger szymek e iyi bir teklif gelirse kupadan sonra satacaklar ama lincoln olmucak alacalari adam ricardinho egerönemli birtalibi çikmazsa gelcek o haberlerde çikan süre istio gibi seyler de yalan atiolar bol keseden ricardinho bizimkilere sadece kupaya konsantre olmak istiorum demiskupadan sonra prüzleri hallederiz demis
kupada olmayan marcelinho da kendinde sorun yok ama h.berlin maliyette sorun çikario yani hertha biraksa belkide marcelinho gelebilir
fakat marcelinhonun seneye sözlesmesi bitio ver onun için iyi bir paraya elden çikarmak istiolar
hiç bir transfer olmazsa son secek
arjantinli isnua
26 yasindaki oyuncu bu oyuncularin içinde en seri çalim atabilen yetekli oyuncu ve boca juniors da süper bir sezon geçirdi yasida digerlerine göre genç olmasi insua yi 3.plandan ön plana atabilir fakatgenede olursa ricardinho olacak ve bu transfer %51 gerçeklesecekklüple anlasilmis fakat ricardinhokupa bitsin demis iste

jefferson61sefa
08.06.2006, 22:28
yurt içine dönersek umutla sadece is imzaya kaldi ve en geç pazartesi umut trabzona gelecek
f.bayar da hala belirsizlik var anteple anlasilamio
bilal kisa da malatya birakio tamam demis oda 1 hafta içinde bitecek
ama netlik yok hala

wien_ts
08.06.2006, 22:38
tesekkurler jefferson61sefa verdigin haberler icin..umarim yukarda yazdiklarinda son anda bi aksilik olmaz ve imzalar atilir..eger gerceklesirseumut,bilal,faruk bayer,ricardinho,marcelinho yada insua cok iyi transferler olur..ne diyelim bekleyelim ve gorelim...

Kemal Musaoğlu
08.06.2006, 22:51
her sene elimiz kolumuz bagli bekliyoruz.ne yapabiliriz bilmiyorum.herhalde beklemekden baska çare yok.ama yinede benim umudum var.

Hüseyin Çümen
08.06.2006, 22:57
jefff ne is nerden biliosun bunlari

Miraç Atalay Çiftçi
08.06.2006, 22:59
Flas...Flass...Flasss...

Trabzonsporun daha önce lig maçlarinda boy gösteren elektirik sorunu bu kez yönetim ofisine siçradi.

Transfer komitesi ile yönetim kurulunun ve menejerlerin katildigi toplantida tamda sayin baskanin transfer dügmesine basacagi sirada elektirikler kesildi.

Alinilan bilgiye göre çok gizli toplanan ve yildiz transferini çözmeyi planlayan Albayrak ve ekibi yaklasik 7 saat süren toplantinin ardindan artik taraftari üzdügümüz beklettigimiz yeter su transfer dügmesine basalim ve yildiz transferi bordomavili renklere kavusturalim demesinin ardindan dügmeye basma seremonisi sirasinda elektirikler kesildi.

Tedas yetkilileri ile temasa geçen kulüp yöneticilerisorunun kendi tesisatlarindan olustugu bilgisini alinca sok geçirdi ve bunun bir komplo oldugunu,yildiz transferinin gecikmesi için rakip takimlar tarafindan yaptirildigini iddaa ettiler.

ayrica biraz önce ajanslarimiza düsen Trabzonspor yönetim kurulu imzali yazili açiklamada su bilgiler yer aliyor:''Taraftarlarimiz kalplerini ferah tutsunlar.gerekli çalismalari yapiyoruz,henüz geç kalmis sayilmayiz.çalismalarimiz için çok büyük bir titizlik sergiliyoruz.48 saat içindetaraftarimizicosturacak yildiz transferi gerçeklestirecegimizi umut ediyoruz''

gelismelerle tekrar karsinizda olacagiz...

arkadaslar kusura bakmayin bu ince bilgiyi her gece buraya koymayi düsünüyorumbelki bencillik edecegim belki sizi sinirlendirecegim. ama ben düsünüyorum ki su illet olasi transfer dügmesine gerçek anlamda ne zaman basilir ve biz o dügmenin isigini ne zamanhissedersekiste ozaman yüregimferahlar ve bu haberi yad ederiz :)

yakup midi
08.06.2006, 23:01
senol günes haberi bekledik durduk...haber gelmedi malesef...

nuri45
09.06.2006, 00:08
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>TRABZON?A UMUT GELDI</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1870.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>SONUNDA BITTI Trabzonspor sonunda Umut Bulut'un transferini bitirdi. Bordo-Mavili ekip, geçtigimiz sezon pesine düstügü golcü oyuncunun bonservis sorununu bir türlü halledemezken, baskan Nuri Albayrak, dün Ankaragücü Baskani Cemal Aydin ile yaptigi görüsmeler sonunda isi bitirdi. Albayrak'in israrli tutumu ve Umut'un da Trabzonspor'da oynamak istemesi üzerine Ankaragücü Baskani Cemal Aydin, dün golcü oyuncunun bonservisini 1.750 bin dolara Bordo-Mavililer'e verdi.
TOP BIZDEN ÇIKTI Baskan Cemal Aydin, Umut için topun kendilerinden çiktigini belirtirken, "Ben Umut'un bonservis sorununu baskan Nuri Albayrak ile çözdüm. Artik top U </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
mut da. Trabzonspor yönemi Umut ile masaya oturacak. Bizim açimizdan bu transfer Trabzonspor'a hayirli olsun diyebiliriz" diye konustu. Golcü oyuncu Umut Bulut ise kendisini artik Trabzonporlu olarak gördügünü belirtirken, bana bonservisimin Trabzonspor'a verildigi haberi iletildi" diye konustu.</TD></TR></T></TABLE>kaynak:karadeniz gazete

nuri45
09.06.2006, 00:09
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>AVNI AKER?E ÇIKMAK IÇIN SABIRSIZIM</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1883.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>HIÇ BIR SORUN OLMAZ Umut, kendisinin maddi anlamda hiç bir sorun çikartmayacagini da belirtirken, "Trabzonspor benim hayallerimin takimi. Bu isin bitmesine inanin Trabzonspor camiasindan çok ben sevindim. Trabzonspor'da çok güzel isler yapacagima inaniyorum. Fatih abinin takimda kalirsa Türkiye'nin en iyi forvetini olusturacagimiza inaniyorum" diye konustu.
FORMAYI KAPARIM Simdiden Avni Aker'de Bordo-Mavili formayi giyip taraftarin huzuruna çikmak için sabirsizlanmaya basladigini da belirten Umut Bulut, "Bonservis sorunumun halledildigi haberini aldigim anda inanin dünyanin en mutlu insani oldum. Bundan sonra is bana düsüyor. S </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
avasip formayi kapacagim. Bu transfer herkese hayirli olsun" dedi</TD></TR></T></TABLE>kaynak:karadeniz gazete

Colakoglu
09.06.2006, 00:24
Bu habere sevindim ama böyle haberler malesef cok duyduk Karadeniz
Gazetesi olsa bile inanmiyorum,Resmi sitede haber cikmadan
inanmiyorum.....

Miraç Atalay Çiftçi
09.06.2006, 00:24
insallah...smileys/smiley32.gif

Salih Yazıcı
09.06.2006, 00:28
insallah...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifdogrudur

Colakoglu
09.06.2006, 00:35
tamamda gözden kacirdigimiz bi nokta var AUGUSTIN diye bi futbolcu
vardi Ankaragücünde döktürürken bize geldi adam 1 lig macinda gol
atamadan gitti insallah bu böyle olmaz tabi eger gelirse,yani insallah
elimizde patlamazsmileys/smiley34.gif

Mollasalihoğlu
09.06.2006, 00:40
umut umut veriyo bana walla,açiklamalari da kendisi yaptiysa(!) çok hosuma gitti..

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 00:43
bnm anlamadigim ömer rizayi weriyolar mi acaba???

A.T.R
09.06.2006, 00:43
Yuh be Kardesim hemen som agizlilik yapmayalim yaa bu ne yok agustine mis.Hayirli olsun dilerim ki A</span>:</span></font>G</span></font> </span>den daha üstün bir performans sergilesin Biz de mehmete katlanmak durumunda kalmayalim.Camiamiza ,Trabzon</span>spor</span></font>lulara ve A.G. lülere hayirli olsun.

Travelair
09.06.2006, 01:04
Hayirli olsun

Colakoglu
09.06.2006, 01:08
Yuh be Kardesim hemen som agizlilik yapmayalim yaa bu ne yok agustine mis.Hayirli olsun dilerim ki A</span>:</span></font>G</span></font> </span>den daha üstün bir performans sergilesin Biz de mehmete katlanmak durumunda kalmayalim.Camiamiza ,Trabzon</span>spor</span></font>lulara ve A.G. lülere hayirli olsun.

terbiyeli ol

Edited by: mission_61

ctmeoy
09.06.2006, 01:39
umut haberi dogruysa sevindim walla.umutun kabiliyetleri tartisilabilir ama trabzonsporlulugu tartisilamaz bu noktadan hareketle iyi bir transfer olabilir bakip görecez........

tirabzonli
09.06.2006, 08:28
Beyler Aksam gazetesine göre Kostarikali Wanchope i almisiz

Filika
09.06.2006, 08:33
Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim..Simdi cok uzun yazamayacagim..Herkese saygilar. Umut gelecegi cok parlak bir oyuncu, hayirli ugurlu olsun. Hayirli cumalar.

tirabzonli
09.06.2006, 08:36
http://img106.imageshack.us/img106/3083/14770504083aa.jpg

ngiltere'de Derby County, West Ham, Manchester City ve Ispanya'da
Malaga'da oynayan Wanchope kariyerine basladigi Kosta Rika'nin
Herediano ekibinde forma giyiyor.

champions
09.06.2006, 08:51
umut haberi millitette de var
<CENTER>Ve ANKARAGÜCÜ, 'EVET' DEDI</CENTER>

Umut Bulut Trabzon'da

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/09/spor/resim/spo04.jpg NECMI KEPÇETUTAN

Bordo-mavili kulüp ile Ankaragücü arasindaki Umut Bulut görüsmeleri nihayet mutlu sonla noktalandi.
Trabzonspor'un israrli para arti takas önerilerini geri çeviren ve 2.5 milyon dolar da direten Ankaragücü Baskani Cemal Aydin, dünkü görüsmede 2 milyon 250 bin dolara "evet" dedi. Iki kulübün anlasmasinin ardindan simdi de Umut Bulut pazarlik masasina oturacak. Genç futbolcu bugün Istanbul'da menajeriyle birlikte Trabzonspor yönetimiyle bir araya gelecek.
Kulüplerin anlasmasindan sonra kendisinde sorun yasanacagini sanmadigini belirten Umut, "Yeni sezonda Trabzonspor formasiyla gollerimi atip sampiyonluk yasamak istiyorum" dedi.

champions
09.06.2006, 08:54
alin size müthis bi haber daha

Trabzon?a 2 star

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></TABLE>http://www.stargazete.com/resimler/spor/09062006/s04.jpgBordo-Mavili yönetim takimin basina Brezilyali Lazaroni?yi getirdikten sonsa iki de Sambaci ile anlasti Hertha Berlin?li ünlü golcü Marcelinho ile Corinthians?li Ricardinho, Dünya Kupasi sonrasi imza atacak

TRABZON?DAN iki bomba transfer... Karadeniz ekibinin yönetimi, bu ülkenin vadandasi iki ünlü yildiz ile anlasmaya vardi. Bordo-Mavililer, Alman ekibi Hertha Berlin?de forma giyen golcü Marcelinho ve Corinthians?ta görev yapan orta saha oyuncusu Rikardinho?yu renklerine katti. Trabzon?un kesin anlasmaya vardigi iki Brezilyali starin Dünya Kupasi sonrasi Türkiye?ye gelip resmi imzalari atacagi ifade edildi. Marcelinho için takim arkadasi Yildiray?dan bilgi alindigi belirtilirken, Rikardinho?nun da yardimci antrenörlerden Lemi Çelik tarafindan izlendigi vurgulandi.

Volkan Albayrak
09.06.2006, 08:56
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Marcelinho için takim arkadasi Yildiray?dan bilgi alindigi belirtilirken, Rikardinho?nun da yardimci antrenörlerden Lemi Çelik tarafindan izlendigi vurgulandi. </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

champions
09.06.2006, 09:06
bakin rize neler yapiyo burda borowskiyi istemeyecek adam var mi

riz eyapiyosa biz niye yapmayalim

<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1><T>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>BOROWSKI HAVA GETIRIR</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1841.jpg</TD>
<DIV align=justify>ÇOK YETENEKLI Gelecek yil güçlü bir kadro kurmak için kollari sivayan Çaykur Rizespor, Almanya Milli Takimi'nda da oynanan Werder Bremen'in orta sahasindaki dinamosu Tim Borowski'yi almakta kararli. Yetenekli oyuncunun menajeri ile görüsmelerin sürdügünü hatirlatan Teknik Direktör Güvenç Kurtar, "Bu oyuncu için yönetime rapor verdim. Her yönüyle çok yetenekli ve faydali bir oyuncu" dedi.
GÖRÜSTÜK Baskan Ekrem Cengiz'in bu tranfserin gerçeklesmesi için büyük çaba harcadigina da dikkat çeken Güvenç Kurtar, "Borowski kalitesini ispatlamis bir oyuncu. Werder Bremen ile aralarinda bazi sorunlari var. Oyuncunun menajeriyle Almanya?d </DIV></TD></TR>
<TR>
a bir araya geldik. Transferle ilgili görüsmelerimiz devam ediyor. Borowski?yi kadromuza katmak için elimizdeki tüm imkanlari seferber edecegiz" diye konustu.
O YILDIZ Borowski için, "O bir yildiz. Takima çok büyük hava getirir" ifadesini kullanan Kurtar, "Gelecek yil zirve mücadelesi yapacagiz. Böyle bir oyuncuya ihtiyacimiz olacak. Önümüzdeki hafta sonu Almanya?ya giderek bu oyuncu ile bir kez daha görüsecegiz. Milli oyuncuya bir an önce imza attirmaya çalisiyoruz" diye görüslerini bildirdi. Ilyas GÜR</TD></TR></T></TABLE>

Volkan Albayrak
09.06.2006, 09:07
browskiyi lemi izlemedi ama biz o yüzden onu alamayiz

Volkan Albayrak
09.06.2006, 09:16
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Wanchope taniyan varmi kimdir nedir</TD></TR>

Volkan Albayrak
09.06.2006, 09:20
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">millet nerdesiniz kimse yokmu aloooo</TD></TR>

UğuR
09.06.2006, 09:21
Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim..Simdi cok uzun yazamayacagim..Herkese saygilar. Umut gelecegi cok parlak bir oyuncu, hayirli ugurlu olsun. Hayirli cumalar. SiZINDE gözünüz aydin Allah anali babali büyütsün.Ayrica aramiza tekrar dönmenize sevindim.Trabzon Spor için verdiginiz emeginize karsilik tesekkür etmekten baska bir sey gelmiyor elimden.Tekrar gözünüz aydin.

Volkan Albayrak
09.06.2006, 09:22
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Kosta Rika'nin kisitli kadrosundan sivrilmeyi basaran tek isim kuskusuz Wanchope. Daha önce 3 büyüklerin de gündemine gelen Wanchope, Kosta Rika'nin dünyada en çok taninan futbolcusu. Ingiltere Premier Ligi'nde Derby County'de, West Ham United'da ve Manchester City'de oynayan ve disiplinsiz tavirlariyla dikkat çeken Wanchope yetenegiyle gittigi her takimda tutunmayi bildi. Uzun boyuna karsin hava toplarinda etkili olamayan Wanchope topla süratli bir isim. </TD></TR>

selcuk
09.06.2006, 09:23
wanchope bi zamanlar büyük stardi harkaydi ama düsdü biraz su an ucuz bu oyuncu pek yaslida degil kendisi forvettir
<TABLE ="sgross"><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4 ="ues">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center ="sgross"><T><T>
<T>
<TR>
<TD align=left ="ues">Persönliche Daten</TD>
<TD align=right ="ues">Stand: 28.05.2006</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_3230_2005_1.jpg</IMG></TD>
<TABLE cellSpacing=0 width="100%" ="sgross"><T><T>
<T>
<TR ="aufzaehla">
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/9.gif</IMG>
<TD colSpan=2>Paulo César Wanchope</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD width=110>Geburtsdatum:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>31.07.1976</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD width=110>Alter:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>29</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD width=110>Grösse:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,93</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD width=110>Nationalität:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/36.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=36) ! Costa Rica</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD width=110>Fuss:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>rechts</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD>Status:</TD>
<TD colSpan=2>Akt. Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/36.gif 67Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=8497) / Nr: http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/9.gif</IMG></TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>Homepage:</TD>
<TD colSpan=2>www.wanchope.net (http://www.wanchope.net/)</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<TABLE width=700><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=0 width="100%" ="sgross"><T><T>
<T>
<TR ="aufzaehlb">
<TD width=150>Verein:</TD>
<TD vAlign=center colSpan=2>CS Herediano</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD width=150>Position:</TD>
<TD colSpan=2>Sturm</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD width=150>Positionsdetails:</TD>
<TD colSpan=2>Mittelstürmer</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD width=150>Im Team seit:</TD>
<TD>2005</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD width=150>Vertrag bis:</TD>
<TD>2006</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD width=150>Marktwert:</TD>
<TD colSpan=2>1.750.000</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD width=150>Spielerberater:</TD>
<TD colSpan=2>Roach, Dennis (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=219)</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/15.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
</TD></TR></T></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 width=700 ="sgross"><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=5 ="ues">Transferhistorie (* während der Saison)</TD></TR>
<TR>
<TD ="guues">Saison:</TD>
<TD ="guues">von:</TD>
<TD ="guues">zu:</TD>
<TD ="guues">ausgel.:</TD>
<TD ="guues">Ablöse:</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD>05 / 06</TD>
<TD>FC Malaga (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=1084)</TD>
<TD>CS Herediano</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>ablösefrei</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>04 / 05*</TD>
<TD>Manchester City (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=281)</TD>
<TD>FC Malaga (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=1084)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>750.000</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD>01 / 02</TD>
<TD>West Ham United (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=379)</TD>
<TD>Manchester City (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=281)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>5.600.000</TD></TR>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>99 / 00</TD>
<TD>Derby County (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=22)</TD>
<TD>West Ham United (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=379)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>5.350.000</TD></TR>
<TR ="aufzaehla">
<TD>96 / 97</TD>
<TD>CS Herediano</TD>
<TD>

Derby County (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=22)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>840.000</TD></TR></T></T></T></TABLE>

naklovv hangi sözlükden aldin o bilgileri adamin bi dünya kafa golü var belk kafayla topu fatih gibi kontrol edemes ama yinede en tehlike yarattigi hava toplaridirEdited by: selcuk

Volkan Albayrak
09.06.2006, 09:24
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">filika allah anali babali büyütsün. insallah camiamiza da ahmet suat ugurlu gelir. hersey gönlünüzce olsun</TD></TR>

MAÇKA_61
09.06.2006, 09:25
Kardesler Umut'a çok sevindim.Insallah bir son dakika prüzüçikmaz.Bizim forvet hattimiz tamamdir bu transferle.Trabzonumuza hayirli ugurlu olsun.

Volkan Albayrak
09.06.2006, 09:28
<TABLE width=369>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD =v11 width="60%">
<H2> WANCHOPE Paulo</H2>
<HR color=#999999 noShade SIZE=1>
Date of birth:31 July 1976
Height:182cm
Weight:83kg
Position:Forward
Current Club:Herediano (CRC)
Int'l Goals: 43 (as of 4-Jun-2006)
Int'l Caps:69 (as of 4-Jun-2006)
First Int'l Cap:Venezuela v. Costa Rica ( 3-Oct-1996)
</TD>
<TD align=right width="40%">http://us.i1.yimg.com/us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/06/t/pla/l/154799.jpg</TD></TR></T></TABLE>

<DIV =secti&#111;nTitle_left>Stats</DIV>
<DIV =secti&#111;nTitle_right>Key (http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/player/154799_WANCHOPE_Paulo.html#)</DIV>
<DIV style="BORDER-RIGHT: 1px solid; BORDER-TOP: 0pt; BORDER-LEFT: 1px solid; WIDTH: 369px; BORDER-BOTTOM: 1px solid">
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR ="s-h v11" align=middle>
<TD width="10%">MP</TD>
<TD width="10%">MinP</TD>
<TD width="10%">GF</TD>
<TD width="10%">PG</TD>
<TD width="10%">A</TD>
<TD width="10%">SOG</TD>
<TD width="10%">S</TD>
<TD width="10%">FRE</TD>
<TD width="10%">YC</TD>
<TD width="10%">RC</TD>
<TD width="10%">FS</TD></TR>
<TR =v11 align=middle>
<TD>0</TD>
<TD =s-da-bg>0</TD>
<TD>0</TD>
<TD =s-da-bg>0</TD>
<TD>0</TD>
<TD =s-da-bg>0</TD>
<TD>0</TD>
<TD =s-da-bg>0</TD>
<TD>0</TD>
<TD =s-da-bg>0</TD>
<TD>0</TD></TR></T></TABLE></DIV>

<H3 =secti&#111;nTitle>Club History </H3>
<DIV =hline>
< style>
.hline td{border-bottom:1px solid #999;}
</STYLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=369>
<T>
<TR =s-da>
<TD>1996-1999 Derby County (ENG). 72 matches, 23 goals </TD></TR>
<TR =s-db>
<TD>1999-2000 West Ham (ENG). 35 matches, 12 goals </TD></TR>
<TR =s-da>
<TD>2000-2004 Manchester City (ENG). 64 matches, 27 goals </TD></TR>
<TR =s-db>
<TD>2004-2005 Málaga (ESP). 25 matches, 6 goals </TD></TR>
<TR =s-da>
<TD>2005-2005 Al Gharrafa (QAT). , 1 goals </TD></TR>
<TR =s-db>
<TD>Since 2006 Herediano.</TD></TR></T></TABLE></DIV>

<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>

Dursun Ali Bahçekapılı
09.06.2006, 09:29
Filika aramiza tekrar hosgeldin.Ahmet suat da umarim senin gibi Trabzon sevdalisi olur.

onrky
09.06.2006, 09:32
arkadaslar su borowski haberinin kaynagi nedir ve siz gerçekten alman milli takiminin ön liberosunun almanya da degil de rize de oynayacagina inaniyormusunuz. Champions yapma allah askina. klavyeye basarken harcadigimiz enerjiye degmeyecek yalanlikta bir haber. borowski gitmek istese bu yasiyla herkes ona talip olur. Filika aramiza geri gelmene sevindim. Allah bagislasin. Anali babali büyümeyi nasip etsin. Hala nerden geldigini bilmedigim (inatçiliksmileys/smiley4.gif) damarim basiyor ve transfer istemiyorum paramizi çöpe atmayalim diyorum. altyapiya bu parayla yatirim yapalim. Ama popülist bir yaklasim olmadigi için bari iyi transfer yapalim diyorum. su ankaragüçlü Augustin e gelince adam bize imza attiktan sonra Anne ve babasi vefat etti. bir ay sonrada kardesi vefat etti. Klübe gelip antremanlara çiktigi için bile tesekkür etmeliyiz bence.

selcuk
09.06.2006, 09:35
arkadaslar su borowski haberinin kaynagi nedir ve siz gerçekten alman milli takiminin ön liberosunun almanya da degil de rize de oynayacagina inaniyormusunuz. Champions yapma allah askina. klavyeye basarken harcadigimiz enerjiye degmeyecek yalanlikta bir haber. borowski gitmek istese bu yasiyla herkes ona talip olur. Filika aramiza geri gelmene sevindim. Allah bagislasin. Anali babali büyümeyi nasip etsin. Hala nerden geldigini bilmedigim (inatçiliksmileys/smiley4.gif) damarim basiyor ve transfer istemiyorum paramizi çöpe atmayalim diyorum. altyapiya bu parayla yatirim yapalim. Ama popülist bir yaklasim olmadigi için bari iyi transfer yapalim diyorum. su ankaragüçlü Augustin e gelince adam bize imza attiktan sonra Anne ve babasi vefat etti. bir ay sonrada kardesi vefat etti. Klübe gelip antremanlara çiktigi için bile tesekkür etmeliyiz bence.

yaw sacmalamayin ne borowski rize gibi takima gelir nede rize onu alabilir nede bremen onu verir bu adam gelecegin ballack gözüyle bakiyor almanlar bugün ballack sakat oldugu icin onun yerinde oyniyacak lütfen her seye inanmayin

champions
09.06.2006, 10:10
ben de pek ihtimal vermiyorum borowskiyi bayern istemisti ballack in yerine ama yine de olmaz olmaz demeyin bakarsiniz olur

champions
09.06.2006, 10:13
paolo wanchope 69 milli maçta 43 gol atmis

ama ben yine degelmesini istemem su anda

katarda oynuyomus katardan oyuncu almak bize yakismaz 30 yasinda oldugunu unutmayalim

telha23
09.06.2006, 10:25
Trabzonspor yönetimi, transferde sol gösterip sag vurdu. Breziyali Richardinho ve Marcelinho ile görüsmelerini devam ettiren Bordo-Mavili yönetim, Kostarika Milli Takimi'nin 1.93 metre boyunda, 30 yasindaki forveti Paulo Wanchope'yle ön protokol imzaladi.

Bir dönem Ingiltere'nin Manchester City takiminda da oynayan Wanchope'yle Kostarika'nin Dünya Kupasi finallerinde elendigi an 3 yillik sözlesme imzalanacagi kaydedildi.

BU arada Jefferson, Szymek, Tomas Jun, Eller, Yattara, Stepanov ve Djokaj'i kadrosunda bulunduran Trabzonspor, bu isimlerden ikisini gönderecek.

Richardinho'nun yüksek maliyeti nedeniyle bu transferin simdilik kaydiyla askiya alindigi ancak Herta Berlinli Marcelinho transferinin ise bitme asamasinda oldugu kaydedildi.

Öte yandan Bordo-Mavili takimin renklerine baglamak istedigi Istanbul Büyüksehir Belediyesporlu Murat Ocak için Fenerbahçe de devreye girdi.

Kaynak: Aksam

telha23
09.06.2006, 10:25
Trabzonspor'un Samsunsporlu Adnan Güngör ile 1 trilyon liraya el sikistigi ögrenildi. Samsun'da yapilacak olan kongre nedeniyle genç futbolcunun transferi simdilik büyük bir gizlilikle yürütülüyor. Yeni yönetim belirlenince Adnan'in transferi de açiklanacak

geronimo_61
09.06.2006, 10:33
offf ögrenilenler gizli tutulanlar bekletilenler alternatifi olanlar çarsambalar cumalar velhasili kelam bir yigin belirsizlik içerisinde gününü sürgün eden taraftar...

Allahim sen sonumuzu hayir eyle. Ele güne güldürme....

Oruç
09.06.2006, 10:36
Umut haberi hemen hemen her yerde var. Insallah takima katki saglar. Borowski haberinin gerçek oldugunu sanmiyorum. Borowski Rize'ye giderse 4 büyük takim ligden çekilsin. Marcelinho ve Ricardinho tamam demis 'star gazetesi.' 2'si fazla kaçar. Biri olsa öpüp basimiza koyalimsmileys/smiley4.gif

ender77
09.06.2006, 10:38
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=760>
<T>
<TR>
<TD =crumbtrail vAlign=center bgColor=#ccccff colSpan=3>You are in:Team Pages: (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/default.stm)Costa Rica: (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/default.stm)Squad (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=120>
<T>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Front Page (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/dotted_line.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Statistics (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/bsp/statistics/fixtures.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ccccff>Team Pages (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Features (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/features/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Other News (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/other_news/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/dotted_line.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Sports Talk (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/sports_talk/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyleTight align=right bgColor=#ffffff>TV/Radio Coverage (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/bsp/tv_and_radio/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Photo Galleries (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/photo_galleries/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Venues Guide (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/specials/html/venues_guide/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyleTight align=right bgColor=#ffffff>Matches Wallchart (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/specials/html/wallchart/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyleTight align=right bgColor=#ffffff>World Cup Greats (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/specials/html/greats/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>History (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/history/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =secti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Quiz (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/quiz/default.stm)</TD></TR></T></TABLE>

<DIV align=right>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/pixels/cccccc.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD>
<TD>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/motty_35.gif (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/bsp/motty/default.stm)</TD>
<TD vAlign=center align=right>Mini Motty (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/bsp/motty/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/pixels/cccccc.gif</TD></TR><!--<TR><TD>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/boots.gif (http://bbcworldcup.fantasyleague.co.uk)</TD>
<td valign="middle" align="right">Fantasy Golden Boot (http://bbcfootball.fantasyleague.co.uk)</TD>
</TR>-->
<TR>
<TD>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/boots.gif (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/fr&#111;nt_page/newsid_1998000/1998039.stm)</TD>
<TD vAlign=center align=right>Fantasy Golden Boot (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/bsp/fantasy_default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/pixels/cccccc.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/warrior_little.gif (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/bsp/worldcup_warrior/default.stm)</TD>
<TD vAlign=center align=right>World Cup Warrior (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/bsp/worldcup_warrior/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/pixels/cccccc.gif</TD></TR></T></TABLE>
</DIV>
<DIV align=right>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/sport.gif (http://www.bbc.co.uk/sport/)
http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif
http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/news.gif (http://www.bbc.co.uk/news/)
http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif
http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/weather.gif (http://www.bbc.co.uk/weather/)
<BR clear=all></DIV>

<DIV align=right>
<DIV align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=100 align=right>
<T>
<TR>
<TD>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#cccccc rowSpan=4>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD>
<TD align=right bgColor=#6699cc>SERVICES</TD>
<TD bgColor=#cccccc rowSpan=4>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#ffffff>
<DIV =servicesnav>Daily E-mail (http://www.bbc.co.uk/dailyemail/worldcup)</DIV>
<DIV =servicesnav>News Ticker (http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/static/services/ticker/default.stm)</DIV>
<DIV =servicesnav>News for PDA (http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/static/services/pda/default.stm)</DIV>
<DIV =servicesnav>Interactive TV (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/tv_radio_coverage/newsid_1923000/1923229.stm)</DIV>
<DIV =servicesnav>Text messaging (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/fr&#111;nt_page/newsid_1966000/1966945.stm)</DIV>
<DIV>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/services_line.gif</DIV>
<DIV =servicesnav>Feedback (http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/static/feedback/default.stm)</DIV>
<DIV =servicesnav>Help (http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/static/help/default.stm)</DIV>
<DIV>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom bgColor=#ffffff>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/pixels/cccccc.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://newsimg.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR></T></TABLE></DIV><BR clear=all>
<DIV =servicesnav>Text Only (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/low/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1898000/1898458.stm) </DIV></DIV>

http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/lhs_nav_top.gif<BR clear=all>
<DIV align=right>Click on a name for more detailed team information:</DIV><BR clear=all>
<T>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Argentina (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/argentina/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Belgium (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/belgium/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Brazil (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/brazil/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Cameroon (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/camero&#111;n/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>China (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/china/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ccccff>Costa Rica (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Croatia (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/croatia/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Denmark (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/denmark/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Ecuador (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/ecuador/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>England (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/england/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>France (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/france/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Germany (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/germany/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Italy (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/italy/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Japan (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/japan/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Mexico (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/mexico/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Nigeria (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/nigeria/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Paraguay (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/paraguay/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Poland (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/poland/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Portugal (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/portugal/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Rep of Ireland (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/rep_of_ireland/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Russia (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/russia/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Saudi Arabia (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/saudi_arabia/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Senegal (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/senegal/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Slovenia (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/slovenia/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>South Africa (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/south_africa/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>South Korea (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/south_korea/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Spain (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/spain/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Sweden (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/sweden/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Tunisia (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/tunisia/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Turkey (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/turkey/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>USA (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/usa/default.stm)</TD></TR>
<TR>
<TD =subSecti&#111;nStyle align=right bgColor=#ffffff>Uruguay (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/uruguay/default.stm)</TD></TR></T></TABLE>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/lhs_nav_bm.gif<BR clear=all></TD>
<TD>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD>
<TD vAlign=top colSpan=3>Tuesday, 9 April, 2002, 11:33 GMT 12:33 UK http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/secti&#111;n_banners/squad_profiles.gif http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=625>
<T>
<TR>
<TD>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center colSpan=3><A href="http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/default.stm" target="_blank">Costa Rica (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1898000/1898458.stm#)</A></TD>
<TD align=right>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/mini_kits/squad_guides/costa_rica_squad.gif</TD>
<TD rowSpan=3>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD>
<TD vAlign=top rowSpan=3>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=170>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<DIV =aitem>Alexandre Guimaraes (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1917000/1917521.stm)</DIV>
<DIV =greytext>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/grey_line_170.gif Goalkeepers:</DIV>
<DIV =aitem>Erick Lonnis (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1939000/1939104.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Alvaro Mesen (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1952000/1952766.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Lester Morgan (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1977000/1977227.stm)</DIV>
<DIV =greytext>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/grey_line_170.gif Defenders:</DIV>
<DIV =aitem>Carlos Castro (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1952000/1952887.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Pablo Chinchilla (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1991000/1991259.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Jervis Drummond (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1952000/1952801.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Luis Marin (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1939000/1939166.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Gilberto Martinez (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1939000/1939203.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Juan Jose Rodriguez (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1977000/1977249.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Daniel Vallejos (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1977000/1977257.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Harold Wallace (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1939000/1939175.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Mauricio Wright (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1939000/1939291.stm)</DIV>
<DIV =greytext>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/grey_line_170.gif Midfielders:</DIV>
<DIV =aitem>Steven Bryce (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1952000/1952835.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Walter Centeno (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1939000/1939271.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Rodrigo Cordero (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1952000/1952848.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Wilmer Lopez (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1939000/1939220.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Mauricio Solis (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1898000/1898550.stm)</DIV>
<DIV =greytext>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/grey_line_170.gif Forwards:</DIV>
<DIV =aitem>Rolando Fonseca (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1898000/1898618.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Ronald Gomez (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1898000/1898693.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Hernan Medford (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1898000/1898493.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Winston Parks (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1939000/1939355.stm)</DIV>
<DIV =aitem>William Sunsing (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1952000/1952901.stm)</DIV>
<DIV =aitem>Paulo Wanchope (http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/costa_rica/squad/newsid_1898000/1898458.stm)</DIV>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/grey_line_170.gif
<DIV =aitem>Official team website (http://www.tuanis.com/sports/fedefutbol/fede.html)</DIV>The BBC is not responsible for the content of external internet sites.<BR clear=all></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<DIV =inlineimage>http://news.bbc.co.uk/olmedia/1895000/images/_1898458_wanchop150.jpg </DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/999999_pixel.gif
Career
http://news.bbc.co.uk/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=2>http://news.bbc.co.uk/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =arrow vAlign=top bgColor=#cccccc>DOB:</TD>
<TD vAlign=top>
<DIV =paddingleft>31.07.76</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=2>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =arrow vAlign=top bgColor=#cccccc>Caps:</TD>
<TD vAlign=top>
<DIV =paddingleft>53</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=2>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =arrow vAlign=top bgColor=#cccccc>Goals:</TD>
<TD vAlign=top>
<DIV =paddingleft>35</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=2>http://news.bbc.co.uk/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://news.bbc.co.uk/worldcup2002/furniture/nothing.gif
World Cup 2002
http://news.bbc.co.uk/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =arrow vAlign=top bgColor=#cccccc>Appearances:</TD>
<TD vAlign=top>
<DIV =paddingleft>3</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =arrow vAlign=top bgColor=#cccccc>Goals:</TD>
<TD vAlign=top>
<DIV =paddingleft>1</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =arrow vAlign=top bgColor=#cccccc>Bookings:</TD>
<TD vAlign=top>
<DIV =paddingleft>0</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =arrow vAlign=top bgColor=#cccccc>Sendings off:</TD>
<TD vAlign=top>
<DIV =paddingleft>0</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=2>http://news.bbc.co.uk/worldcup2002/furniture/nothing.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>
<DIV =text>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=285>
<T>
<TR>
<TD>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/999999_pixel.gif</TD>
<TD>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/999999_pixel.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>Paulo Wanchope</TD></TR>
<TR>
<TD =proitemtitle>Club:</TD>
<TD =proitem>Manchester City</TD></TR>
<TR>
<TD =proitemtitle>Position:</TD>
<TD =proitem>Forward</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/furniture/999999_pixel.gif</TD></TR></T></TABLE>

Paulo Wanchope will forever be remembered in England for the remarkable goal he scored on his debut for Derby County against Manchester United in 1997.

A magnificent solo run and cool finish summed up the very best elements of one of the game's most erratic performers.

Wanchope can inspire and frustrate in equal measure. After leaving Derby in a £3.5m move to West Ham he went through the most frustrating period of his career.

His inconsistent performances at Upton Park led to him being booed by sections of the Hammers support.

A move to Manchester City followed, where earlier this season he played his part in the Blues' promotion to the Premiership.

He has been sidelined with a knee injury since March but he is aiming to to be fit for the World Cup.

</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Erbay
09.06.2006, 10:38
Umut gelirse çok iyi olur.Ömer Riza takas olarak kullanilmamis galiba.
smileys/smiley17.gif

selcuk
09.06.2006, 10:42
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Borcumu ödeyecegim </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Gökdeniz Karadeniz, kendisine en sikintili anlarinda sahip çikan Trabzon camiasina en büyük sevinci yasatmak için çalisacagini belirtti </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>09.06.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=130>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/gokdeniz0906.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>?Yurt disi planlarim vardi ama hepsini erteledim. Sampiyonlugu burada tatmak istiyorum?

Giresun Yeniyolspor?da oynarken belki de bugünlere gelecegini, Türkiye?nin önde gelen yildizlarindan biri olacagini düsünmüyordu. Çünkü bölgenin en güçlü takimi, dördüncü büyük Trabzonspor?da forma giymek o zaman için sadece bir hayaldi. Ama kisa sürede Bordo-Mavili izleme ekibinin agina takildi. Kisa sürede A takima girdi, milli oldu. Tam Avrupa ve diger yurt içi teklifler derken adi talihsiz bir olaya karisti. Aslinda çabuk atlatti, toparlandi. Alti aylik bir aradan sonra Galatasaray maçiyla sahalara döndü. Zordu ilk maçlar, bazen gücü yetmedi, kimi zaman asiri konsantrasyon Gökdeniz?i görmemizi engelledi. Ama onun performansi giderek yükseldi, morali düzeldi. Milli Takima da çagrilmasi açtigi beyaz sayfaya iyi bir baslangiç oldu.

Istanbul?da stres atiyor
Iste Trabzonspor?un vazgeçilmez yildiziyla tatil öncesi Istanbul?da bulustuk. Kucaginda daha 2 yasini bulmamis bebegi ve ailesiyle geldi. Minik Karadeniz uyuyordu. O sirada yattan 2. baskan Ibrahim Haciosmanoglu indi bizi ve Gökdeniz?i karsiladi. Önce fotograflar çekilecekti. Hazirlikli gitmistik, kurgumuz vardi. Gökdeniz gelecek sezon futbolla costurmaliydi Trabzonlular?i. Topu ve kemençenin yayini görünce hemen espriyi patlatti: ?Seneye horon da kemençe de benden. Alin size baslik.?

Basligimizi da verdi
Aslinda böyle bir yildiz bunu söyledikten sonra gerisine gerek yoktu ama sohbet giderek koyulasti. Konusmaya önce gündemdeki konudan basladik, ?Galatasaray yine talip olabilirmis? sana diye sorumuzu sorduk. Biz noktayi koyar koymaz, Gökdeniz yanitini verdi. ?Düsünürüm, konusuruz, kulüp menfaatleri? demedi çok net fikrini belirtti: ?Benim Trabzonspor?a borcum var. Hayatim en kötü zamanlarinda camiam yanimda oldu. Hem de sadece yönetimi ya da taraftari degil. Bir sehrin arkamda oldugunu görmek inanilmaz güç verdi bana. Uzun bir aradan sonra ilk olarak Avni Aker?deki Galatasaray maçinda sahaya çiktim. Tribünlerden yükselen sevgi tezahüratlari, yöneticilerimizin ve takim arkadaslarimizin ilgisi beni çok duygulandirdi. Tribünlerin beni affettigini o an anladim. Artik dedigim gibi bu camiaya borcumu ödeme zamani geldi. Aslina bakilirsa bu borcu ödemek hiç kolay degil ama elimden geleni yapacagim...?

?Yeni hoca heyecandir?
Gelecege iliskin hedefleri hakkinda da bilgi veren Gökdeniz Karadeniz sunlari söyledi: ?Dedigim gibi çok ciddi Avrupa teklifleri ve hayallerim vardi. Fakat bu kadar yürekten bana inanan güvenen kisilerle sampiyonluk yasamak için bu planlarimi erteledim. Sampiyonluk hiç de ulasilamayacak bir hedef degil. Bundan önceki sezonlarda ligi iki kez 2. sirada bitirdik. Hatta Istanbul?daki Fenerbahçe maçini berabere tamamlasak hasreti noktalayabilirdik. Önemli olan Trabzonspor?un o havayi yakalamasidir. Bu sezon da herkes ayni yönde hedef birligi yapti. Su an itibariyla sampiyonlugun en ciddi adayinin Trabzonspor oldugunu düsünüyorum. Yeni bir hoca yeni heyecan demektir. Aramiza katilacak arkadaslar da eksiklerimizi giderecektir...?

Taraftarlara mesaj?
?Trabzonspor her zaman pozitif anlamda isigi olan bir takim. Motivasyon burada belirleyici faktör olur. Taraftarimiz bize inanmali, güvenmeli. Bana verilen destek aslinda neler yapabileceklerini gösterdi. Takimlarini da böyle sahiplenirlerse isimiz çok kolay olur. Ben kendi adima üzerime düseni yapacagim. Sikintilarimdan büyük ölçüde arindim. Aslinda lig bitene kadar bunlari atlatmak hiç kolay olmadi. Hep kafamin bir yerlerinde vardi ve milli takimda da kendimi tam manasiyla gösteremedim. Fakat simdi tatile çikacagim ve kendimi yeni sezona hazirlayacagim. Kötü bir sezonu UEFA sansiyla kapatmis olma firsatini iyi degerlendirip yükselise geçecegiz.?</DIV>
<DIV align=center>smileys/smiley32.gif</DIV>

ender77
09.06.2006, 10:44
<DIV style="FONT-SIZE: 24px">Wanchope: "Gruptan çikacak güçteyiz"</DIV>
7 Haziran, 2006 15:53:00 (TSI)

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=230 align=right>
<T>
<TR>
<TD width=10>http://www.cnnturk.com/images/1.gif</TD>
<TD width=220>
<DIV style="PADDING-BOTTOM: 10px" align=right>http://www.cnnturk.com/images/spor/wan070606.jpg
<DIV =cnnTurkStoryCapti&#111;n align=left>Paulo Wanchope (sagda) Kosta Rika'nin kupadaki en büyük kozu olacak </DIV></DIV></TD></TR></T></TABLE><B style="FONT-SIZE: 14px">Kosta Rika tarihinin en golcü oyuncusu Paulo Wanchope, gruptan averajla elendikleri 2002 Dünya Kupasi'ndan daha iyi durumda olduklarini söyledi.

[/B]Dünya Kupasi'nin açilis maçinda cuma günü evsahibi Almanya ile karsilasacak olan Kosta Rika'nin 29 yasindaki forveti Wanchope, Ekvator ve Polonya'nin da bulundugu gruptan çikacak güçte olduklarini söyledi.

2002 Dünya Kupasi'na göre daha organize bir takim olduklarin belirten Wanchope, "savunmamiz daha güçlü, iyi futbol oynuyoruz ve gol atabiliyoruz. Ilerde tek forvet biraksak bile bu iyi futbol oynamadigimiz anlamina gelmez" dedi.

Kosta Rika dört yil önceki kupada Çin'i yenip Türkiye ile berabere kalmis, son grup maçina Brezilya'ya 5-2 yenilince averajla Türkiye'nin gerisinde kalip elenmisti.

Milli takimda 69 maçta 43 golü bulunan, elemlerde de sekiz gol kaydeden Wanchope, 2002'den daha iyi performans göstereceklerine ve gruptan çikacaklarina inandigini söyledi.

Kariyerini tehdit eden dizindeki sakatligin tamamen geçtigini ve Almanya maçina yüzde 100 hazir oldugunu belirten deneyimli forvet, basarili bir Dünya Kupasi'ndan sonra Avrupa'ya geri dönmeyi istedigini de ifade etti.

Ingiltere'de Derby County, West Ham, Manchester City ve Ispanya'da Malaga'da oynayan Wanchope kariyerine basladigi Kosta Rika'nin Herediano ekibinde forma giyiyor.
BU AKSAM ANLARIZ

selcuk
09.06.2006, 10:45
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Fatih'e göre Lazaroni, Daum'dan iyi...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4468fatih-akyel.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>09 Haziran 2006 10:00

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>F.Bahçe'de çalistigi Daum'un idman ve taktik çalismada zayif kaldigini belirten Fatih, Lazaroni'nin Trabzon'da çok iyi isler yapacagini söyledi. Iste haberin ayrintilari...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor'un basarili savunma oyuncusu Fatih Akyel, geçmiste yerli ve yabanci birçok hocayla çalistigini, yeni hocalari Sebastiao Lazaroni'nin Christoph Daum'dan daha kaliteli oldugunu söyledi. Daum'un yaptirdigi antrenman ve taktik çalismalarin yeterli olmadigini söyleyen Fatih, "Daum'un yaptirdiklari futbolculari tatmin etmiyordu" dedi. Gelecek yil sampiyonluk yarisinin zevkli ve çekismeli geçecegini belirten Fatih Akyel, sampiyonluktaki en büyük rakiplerinin G.Saray ve F.Bahçe olacagini söyledi.

TÜMER'IN YAPTIGI NORMAL
Iki sezondur bazi sikintilar yasayan Besiktas'in bu sezon da yaris disi kalacagini söyleyen Fatih, "G.Saray, F.Bahçe ve Trabzon çekisme içinde olur. Kayserispor'da çikisini sürdürmek isteyecek. UEFA Kupasi'nda mücadale edecekleri için onlar da kadrosunu bozmamak için çalisiyor. Kayseri'nin de ciddi isler yapacagini düsünüyorum" dedi. Fatih, Besiktas'tan olayli bir sekilde Fenerbahçe'ye transfer olan Tümer için de, "Büyütülecek bir sey yok. Profesyonel her futbolcu bunu yapabilir" yorumunda bulundu.

SANSSIZLIGI DA YENDIK
Trabzonspor'un geçen sene çok sanssizlik yasadigini dile getiren Fatih Akyel, "Sanssizliklar her sene olmaz. Bu sene yapilacak bir iki yeni transfer ile çok daha iyi olacagiz. Çünkü Trabzon'da basari potansiyeli var. Seyircimiz çok iyi. Buraya gelen yerli ve yabanci takimlar Trabzonspor'dan çekiniyor. UEFA'da da basarili olacagiz" seklinde konustu. Henüz 28 yasinda oldugunu ve kulübüyle 1 yil daha sözlesmesi bulundugunu söyleyen Fatih, "Sonra ne olacagini bilemem. Ama Trabzon'da çok mutluyum" diye devam etti.

Kaynak: Yenisafak</TD></TR></T></TABLE>

sinan ak*
09.06.2006, 11:10
Konusmaya önce gündemdeki konudan basladik, ?Galatasaray yine talip olabilirmis? sana diye sorumuzu sorduk. Biz noktayi koyar koymaz, Gökdeniz yanitini verdi. ?Düsünürüm, konusuruz, kulüp menfaatleri? demedi çok net fikrini belirtti: ?Benim Trabzonspor?a borcum var. Hayatim en kötü zamanlarinda camiam yanimda oldu. Hem de sadece yönetimi ya da taraftari degil. Bir sehrin arkamda oldugunu görmek inanilmaz güç verdi bana.

bunlari kendisi sölemisse gerçekten gökdenizde gelisme var hade bakalim gökdeniz görelim seni bu sene.

bahadır2561
09.06.2006, 11:12
ç.rize ve borowskismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

günün eglencesi olsun...

Volkan Albayrak
09.06.2006, 11:13
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">almanca bilen varmi su son dakikadaki gazetenisn tercümesi nedir</TD></TR>

Ahmet AYDIN-28
09.06.2006, 11:20
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">almanca bilen varmi su son dakikadaki gazetenisn tercümesi nedir</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Arkadas hayallerini göstermis bize...

Volkan Albayrak
09.06.2006, 11:23
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">http://img103.imageshack.us/img103/4981/zbildphp6uv.jpg</TD></TR>

Volkan Albayrak
09.06.2006, 11:33
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">almanyadakiler aloooooooooooo</TD></TR>

selcuk
09.06.2006, 11:35
yaw kendi kendine hazirlanmis ne bu gazete var nede adam gibi almanca yaziyor ingilazcayla almanca birbirine yazilmis hayal ürünü

Volkan Albayrak
09.06.2006, 11:37
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yapma ya ulan tirabzonli umutlandirdin yine beni</TD></TR>

AtalaY_BuğrA
09.06.2006, 11:44
"TRabzonspor bekommen MArcelinho"

Trabzonspor marcelinhoyu aldi diyor alttaki yazilari okuyamadim ama baslik dedigimdir.

Edit: Arkadas zaten istedigim haber diye yazmis.Edited by: AtalaY_BugrA

Volkan Albayrak
09.06.2006, 11:50
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu trabizonlu nun bi sakasiymis</TD></TR>

Punisher-61
09.06.2006, 11:57
hani transfer beeeeeeeeeesmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

bu yönetimin su an aktug yönetiminden hic bir farki yoksmileys/smiley7.gif

bunlar mi yildiz transfer yapacak???? onlar Umut bulutu bile alamiyor beee adama öyle bi asiliyorlarki sanki maradona anasini satim

KuĞu
09.06.2006, 12:00
ankaragücü trabzona sözümüz var verecegiz demis anlasilmis diye birsürü haberler çikmis, sanirim baska seylere sinirlendin burada stres atiyorsunsmileys/smiley1.gifbekliyoruz evet çok sikici ama güzel haberler geliyor, daha güzelleri dünya kupasindan sonra gelecek herhalde ozamana kadar nasil bekleyeceksinsmileys/smiley2.gif

bahadır2561
09.06.2006, 12:01
kardesim ricardinho için dünya kupasindan sonrasini bekleyebilirsin de bu marcelinho için niye dünya kupasini bekliyorlar anlamadimsmileys/smiley5.gif

Muhammet Ali Senocak
09.06.2006, 12:02
sonuna kadar bekLemeye devam bakaLim neLer oLacak yiLdiz transfer edecekLerse bunu dünya kupasindan sonra yabiLirLer anca zaten bekLe anam bekLe smileys/smiley5.gif

Volkan Albayrak
09.06.2006, 12:14
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu dokajin anlasmasi opsiyonlu degilmiydi bu adamlar manyakmi da ne oldugu belli olmayan bi adamla anlasma imzaliyolar junu da versinler sakaryaya bedelsiz kiralik</TD></TR>

Gürkan
09.06.2006, 12:15
DUNYA KUPASI NIYE BEKLENIR.ADAM COSSA KUPADA NE OLACAK B.K OLIRSIN O ZAMAN.KOTU OYNASA O ZAMANDA IYI DEGIL DIYE ALMAYACAKSIN.

O ZAMAN BEKJLEMEK NEDEN.IKISINDEDE ALMAK OLMAYACAK.ADAM SENI BEKLETIR TABII PARASINI ARTIRACAK.ATTIR IMZAYI ONDAN SONRA KUPADA NAPARSA YAPSIN.

HEM TARAFTARINDA SABRINI TASIRMAMIS OLURSUN.BIR AY YAHU AZ DEGIL INSAN FITIK OLUR BEKLEMEKTEN.

ISE GÜCE BAKAMASZ OLDUK NETIN BASINDA EKONOMI BERBAT OLACAK ILER DURDU.DOLAR FIRLADI

Murat'
09.06.2006, 13:14
ya gerçekten marcelinho milli takimda deil ki ne dünya kupasi dünya kupasini beklersek yanariz biz

Miraç Atalay Çiftçi
09.06.2006, 13:17
simdi marcelinho ya imzayi attirsa yönetim ricardinho abimiz kizmazmi bak ona deger veriyorlar hemen attirdilar imzayi demez mi ? smileys/smiley36.gif

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 13:18
yani 1 ay dahaa bekleyecez

Turan AKYILDIZ
09.06.2006, 13:24
ya inaniyormusunuz hala richardinyo mercelinyolincoln masallarina.güldürmeyin beni allah askiniza.yarin öbür gün çikar bizim çok bilmis yöneticilerimizden biri yav bunlar yasli,özel hayatlarina bakmiyorlar yok biz anlastik esleri gelmiyor,yok baska menejerler ortaya çikiyor diye baslar gevelemeyevallahi alsinlar bunlardan birini çalistigim isyerimde(resmi daire) göbek atacam valla.biktim eziklerin laflarindan siz kim o futbolculari almak kim diye dalga geçmelerinden

KuĞu
09.06.2006, 13:30
dünya kupasi sonrasi imza kismi sanirim diger kulüp ve futbolcudan gelen bir istektir, bizim düsündügümüzü yönetimde düsünüyordur ya fiyati artarsa seklindeki selzenisler yönetimi elestirileri çok dogru bulmuyorum. 3m avro verirsiniz ama diger kulüp en az 5 e satarim diye düsünüyor olabilir, 3 e okey ama kupadan sonra tekrar görüselim diyen kulübe 5 i al uzatmayalim demek risk ve cesaret isi, ayrica futbolcuyu ikna etmekde baska bir sikinti

Burçak
09.06.2006, 13:34
bu transfer isi sonraya kaldiysa onda kesin bi anlasmazlik çikacaktir. yine bi kura çekip siradan bi yabanci alir gelirler ozaman!! bizde bi sene daha kahir çekeriz.!!!smileys/smiley11.gif

Volkan Albayrak
09.06.2006, 13:40
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya bu arada sefa nirede</TD></TR>

Volkan Albayrak
09.06.2006, 13:43
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu senede transferler yalan oldu.....smileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gif</TD></TR>

Volkan Albayrak
09.06.2006, 13:48
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">tamam dünya kupasi sonrasini bekleyelimde umut bilal faruk hayrettin murat ocak dmi dünya kupasinda</TD></TR>

Colakoglu
09.06.2006, 13:50
Beyler bu aksam Acilis maci ALMANYA-COSTARIKA adi gecen futbolcuyu izleyebiliriz bu aksam ...

Volkan Albayrak
09.06.2006, 13:52
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">simdi adamin ii mi oynamasini isteyecek kötümü oynamasini.ii oynasa bi hal kötü oynasa bi hal. imza atsa rahat rahat seyrederiz ama..bide bu gün namazda dua ettim brezilya da ya ricardinho hiç oynmasin yada brezilya ilk turda elensinsmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif</TD></TR>

KuĞu
09.06.2006, 13:54
bende sabirsizlikla bekliyorum ama birsey gözünüzden kaçiyor suan transfer piyasasi zaten durgun hareketliligin olmamasini sizde garipsemiyor musunuz? Sadece biz degilki bütün takimlar bir bekleyis içerisinde birseylerin sekillenmesi bekleniyor gibi, bazen elestiriler belaltina oluyor bunu maksatli yapmanizdan endise ediyorum. Kamp basladiginda eldekileri degerlendirip ondan sonra ciddi elestiri yapmak lazim bence.

Emorfo
09.06.2006, 13:54
Naklov yazacaklarini toparlayaip tek mesaj halinde yazamiyor musun...

Taksit taksit mi geliyor aklina yazacaklarin... Bu transfer isleri yaramiyor bizim taraftara ayni seyleri yazip yazip duruyorsunuz... Edited by: Emorfo

Volkan Albayrak
09.06.2006, 13:58
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">emerfo kafa falan kalmadi kusura bakmayin</TD></TR>

Volkan Albayrak
09.06.2006, 13:59
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=c0d392fb>

bende sabirsizlikla bekliyorum ama birsey gözünüzden kaçiyor suan transfer piyasasi zaten durgun hareketliligin olmamasini sizde garipsemiyor musunuz? Sadece biz degilki bütün takimlar bir bekleyis içerisinde birseylerin sekillenmesi bekleniyor gibi, bazen elestiriler belaltina oluyor bunu maksatli yapmanizdan endise ediyorum. Kamp basladiginda eldekileri degerlendirip ondan sonra ciddi elestiri yapmak lazim bence.

kayseri......</BLOCKQUOTE>

Colakoglu
09.06.2006, 14:06
<t>
</t><t></t><table id="HB_Mail_C&#111;ntainer" unable="&#111;n" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100%" width="100%">
<t><tr unable="&#111;n" width="100%" height="100%">
<td id="HB_Focus_Element" unable="off" background="" height="250" valign="top" width="100%">simdi
adamin ii mi oynamasini isteyecek kötümü oynamasini.ii oynasa bi hal
kötü oynasa bi hal. imza atsa rahat rahat seyrederiz ama..bide bu gün
namazda dua ettim brezilya da ya ricardinho hiç oynmasin yada brezilya
ilk turda elensinsmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

ricardinhonun fazla sans bulacagini sanmam milli takimda,cünkü ronaldinhonun yedegi smileys/smiley2.gif

</td></tr>
<tr unable="&#111;n" hb_tag="1">
<td style="font-size: 1pt;" unable="&#111;n" height="1">
<div id="hotbar_promo"></div>

</td></tr></t></table>Edited by: mission_61

Punisher-61
09.06.2006, 14:07
dünya kupasinin sonunu beklemek cok mantiklismileys/smiley7.gif..futbolcu iyi performans gösterirse isteriz ama alamayiz cünkü o zaman fiyati cok yüksek olursmileys/smiley5.gif..1 ayimizda bosa gitmis olur

Emorfo
09.06.2006, 14:09
herkes bu kulübün iyiligini istiyor güçlü karekterli bir takimiz olsun özledigimiz hatta çogumuzun yasayamadigi sampiyonluga ulasalim istiyoruz... yönetimde bunun için geldigini idda ediyor. Trabzonspor'a çag atlatacaklarini söylüyorlar sampiyonluk sözü verdiler, yildiz felan dediler, stad dediler tesis dediler, gelirlerini sürekli arttiran Trabzonspor dediler... Takilip kalmissiniz transfer olayina... transfer piyasasi durgun çogu takim dünya kupasini bekliyor... Özellikle yabanci transfer konusunda... Biraz sabredmek durumdayiz. Hergün hergün ayni seyleri okumaktan ginah geldi... Yapici elestiri yapalim yikici elestiri degil... Herkesin mütabakata verdigi konu hoca ve transfer konusunda geç kalindi ve kaliniyor. Çünkü bu konudan muzdaribiz. Bu senede transferde geç kalmak istemiyor camia... Anca genel olrak transfer piyasasinda bir durgunlukta göz ardi edilmemeli... Gazetelerde çikan isimleri hergün hergün tartismak ne derece saglikli...

Hele bir bakalim kim geliyor kim gidiyor... Geçmis transfer sezonlarinda benide sikinti stres basardi ama bu sene umrumda degil... Adam gibi stadimiz olana kadar saha sonuçlarini bir tarafa atmis bulunuyorum... Mümkünse transfer yapmasinlar yildizlarin hepsini satsinlar bir sene adam gibi stadimiz olsun... Bu süre zarfinda Trabzonlu genç kardeslerimiz çikar o formanin hakkini fazlasiyla verirler....

Tahir
09.06.2006, 14:16
abi umut konusu ne durumda

Murat'
09.06.2006, 14:20
fotomaç is oldu diyor ama bilirsiniz fotomac iste

Emorfo
09.06.2006, 14:27
Umut isi zaten bitmisti...

Ilk etapta Ömer Riza + paraya anlasmaya varildi. Daha sonra Ömer Riza'yla anlasamadi Ankaragücü... Ömer Riza Trabzonspor'da aldigi parayi Ankaragücün'den de istemis. Yillik 800 milyar sanirim... Ankaragücü'de bunu kabul etmedi... Transfer bir süre askida kaldi... Daha sonra Mehmet Yilmaz'in verilmesi düsünüldü. mehmet yilmazda Trabzonspor'dan yillik 1 trilyon aliyor Trabzon'u mali deniz yemeyen keriz misali kimse gitmek istemedigi gibi Ankaragücü'de bu kadar para ödeyemem demis... Bunun üzerine 2 milyon dolara felan anlasmaya varilmis... Umut çok çok büyük bir terslik olmazsa Trabzonspor'da...

Colakoglu
09.06.2006, 14:29
Resmi sitede cikmadan inanmayin...

Murat'
09.06.2006, 14:32
Umut isi zaten bitmisti...

Ilk etapta Ömer Riza + paraya anlasmaya varildi. Daha sonra Ömer Riza'yla anlasamadi Ankaragücü... Ömer Riza Trabzonspor'da aldigi parayi Ankaragücün'den de istemis. Yillik 800 milyar sanirim... Ankaragücü'de bunu kabul etmedi... Transfer bir süre askida kaldi... Daha sonra Mehmet Yilmaz'in verilmesi düsünüldü. mehmet yilmazda Trabzonspor'dan yillik 1 trilyon aliyor Trabzon'u mali deniz yemeyen keriz misali kimse gitmek istemedigi gibi Ankaragücü'de bu kadar para ödeyemem demis... Bunun üzerine 2 milyon dolara felan anlasmaya varilmis... Umut çok çok büyük bir terslik olmazsa Trabzonspor'da...

yaaa mehmet yilmaz gerçektende 1 trilyon aliyor mu yaa tek birsey diyorum yaziklar olsun bu zamna kadar adamin bize bir faydasini göremedik yaaa 1 trilyon nasil olur

Emorfo
09.06.2006, 14:38
Malesef aliyor :)

Türkiye sartlarinda bu paralar çok fazla. Millet asgari ücretle ev geçindirirken futbolcularin aldiklari paralar gerçekten insani düsündürüyor. Dolayisiyla anneler babalar oglum topçu olsun oglum sanatçi olsun diyerek kisa yoldan parayi vurmanin pesindeler... Türkiye gerçekleri bunlar malesef...

Yillarca kafasini patladan hukuk okuyup mezun olan ve daha sonra hakim savci olan vatandaslarimiz ve daha bir çok meslek sahibi insanlarimiz yillik azami 50 milyar kazanirken futbolcularin hiç bir sey üretmeden bir topun pesind ekosarak trilyonlari götürmeleri ve en acayipi aldiklari parayi dahi begenmemeleri sasilacak bir durum. Türkiye sartlarinda futbolcular yillik 250 milyardan fazla kazanmamali...

Murat'
09.06.2006, 14:43
yaaa acaba bu kadar paralari ne yapiyorlar çok merak ediyorum mehmet yilmaz yeni evlendi simdi masraflarim artti diyip zam istemesin yüzsüzlükle

Muhammet Ali Senocak
09.06.2006, 14:46
istermi ister smileys/smiley36.gif

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 14:46
ister mi ister bizim oyunculardan hersey beklenir

Travelair
09.06.2006, 14:51
Madem öyle söyle bir sistem düsülünülebilinir: ( Hay Allah bu nasil yaziliyor yahu smileys/smiley36.gif)

Mehmet Yilmaz veya X oyuncu geldi Trabzonspor'a.

Nedir durumun?

1 trilyon istiyorum senelik

Tamam al sana 1 trilyon. Ha simdi 1 trilyon istedigine göre sen gelecege dönük bir isim olamazsin. Forvetsin. O zaman takimin as forvetisin sen. Tamam. Bu takim sampiyonluga oynuyor. O zaman senin bu takimi hedefine ulastirman için en az 20 gol atman lazim. At suraya imzani en az 20 gol atacagim. 20 gol atamazsa lig boyu, 1 trilyondan düseriz gol basi 50 milyar.

Eger dersen ki diger forvetler de var benim takima girecegim belli degil. O senin sorunun. Sen kafanda as takim oyuncusu oldugunu kabul etmissin 1 trilyon isteyerek.

Kabul etmedin. O zaman sana 1 trilyon verebilecek baska kulüp bulman lazim. Bulamadin. O zaman ya 20 gol ya da verimliligin oraninda bir indirim olacak

Sistem böyle islerse isler daha saglikli bir hal alir

Murat'
09.06.2006, 14:55
wallahi ister yaaaa afedersiniz ama yedekte oturup 1 trilyo para alip bunu da hakettigiini düsünen biri isteyebilir

Murat'
09.06.2006, 14:59
Madem öyle söyle bir sistem düsülünülebilinir: ( Hay Allah bu nasil yaziliyor yahu smileys/smiley36.gif)

Mehmet Yilmaz veya X oyuncu geldi Trabzonspor'a.

Nedir durumun?

1 trilyon istiyorum senelik

Tamam al sana 1 trilyon. Ha simdi 1 trilyon istedigine göre sen gelecege dönük bir isim olamazsin. Forvetsin. O zaman takimin as forvetisin sen. Tamam. Bu takim sampiyonluga oynuyor. O zaman senin bu takimi hedefine ulastirman için en az 20 gol atman lazim. At suraya imzani en az 20 gol atacagim. 20 gol atamazsa lig boyu, 1 trilyondan düseriz gol basi 50 milyar.

Eger dersen ki diger forvetler de var benim takima girecegim belli degil. O senin sorunun. Sen kafanda as takim oyuncusu oldugunu kabul etmissin 1 trilyon isteyerek.

Kabul etmedin. O zaman sana 1 trilyon verebilecek baska kulüp bulman lazim. Bulamadin. O zaman ya 20 gol ya da verimliligin oraninda bir indirim olacak

Sistem böyle islerse isler daha saglikli bir hal alir

çok haklisin yaa eger bu kadar gol atarsan tama al parayi ama bi sezonda sadece 5 gol atabilen bi ''forvet'' oyuncusu nasil 1 trilyon alir bunu nasil hakkettigini düsünür yaaa.....iddaa ediyorum dünyada hiçbir takim senelik bu adama deil 1 trilyon 500 milyar bile vermez

Ömer SEVİNÇ
09.06.2006, 15:02
Biraz hayalleri mi de katarak seneyeki takimi biçimlendirmek istiyorum.

Jefferson

Fatih-Çagdas(Erdinç)-Stepanov-Murat Ocak

Marcelinho-Hüseyin-Adem-Ricardinho

Umut(Yattara-Gökdeniz)-Fatih
<UL>
<LI>Eger su an gündemde olan transferler gerçeklesirse seneye kadromuzun böyle olacagini tahmin ediyorum. Eger Ricardinho ve Marcelinho ikilisi birden gelirse(sahsi kanaatim birinin bile imkansiz oldugu yönünde) Szymek gider. </LI>
<LI>Su asamada takimda stoper,sol bek veya önliberoda bir yabanci oyuncu daha düsünülmeli ama benim tercihim bir önlibero almaliyiz. Tabii burada Junun da elden çikarildigini hayal ediyorum. </LI>
<LI>Bunun disinda seneye forvet hattinda olaganüstü bir zenginlik olacak gibi. Yattara-Marcelinho-Gökdeniz-Ricardinho-Umut Bulut'dan 3'ü forma giyecek(Tabi Tekke yedek oturmazsa). Bu adamlarin üçü de birbirinden iyi. Ayrica Mehmet ve Ömer Riza gibi 2'de yedegimiz olacak(ki bence çok fazla forvet olur. Bu nedenle birisi gözden çikarilmali). Bu nedenle hücum hattinda bir sorun olmaz ama defansta yine sikinti çekeriz. Stepanov'un yanina iyi bir Türk stoper gerekiyor.</LI>
<LI>Nihayetinde eger suan gündemde olan transferler gerçeklesirse KESINLIKLE Türkiyenin en iyi hücum hattina sahip oluruz. Hattra Avrupanin bile en iyi hücum güclerindenbiri olur.Ancak savunma için ayni sey geçerli degil. YIne de iyi bir önlibvero da alinirsa savunmanin da yeterince güven verecegi kanaatindeyim.</LI>
<LI>Uzun lafin kisasi alin su herifleri be kardesim...</LI>[/list]

Travelair
09.06.2006, 15:11
Ricardinho ve Marcelinho gelirse ortasahaya bir 2 tane çok kosan adam gerek. Yine de gelsinler canim hallederiz smileys/smiley1.gif

Ya su Hasan Kabze'ye yaniyorum zamaninda alsaydik büyük is yapmis olacaktik. Önü çok açik bu çocugun

CAFER ÖZER
09.06.2006, 15:11

Türkiye sartlarinda bu paralar çok fazla. Millet asgari ücretle ev geçindirirken futbolcularin aldiklari paralar gerçekten insani düsündürüyor. Dolayisiyla anneler babalar oglum topçu olsun oglum sanatçi olsun diyerek kisa yoldan parayi vurmanin pesindeler... Türkiye gerçekleri bunlar malesef...

Yillarca kafasini patladan hukuk okuyup mezun olan ve daha sonra hakim savci olan vatandaslarimiz ve daha bir çok meslek sahibi insanlarimiz yillik azami 50 milyar kazanirken futbolcularin hiç bir sey üretmeden bir topun pesind ekosarak trilyonlari götürmeleri ve en acayipi aldiklari parayi dahi begenmemeleri sasilacak bir durum. Türkiye sartlarinda futbolcular yillik 250 milyardan fazla kazanmamali...

Hüseyin 1 milyon usd,Bizden giden 9 oyuncu sayesinde yaklasik 7-8 trilyon kara geçtik.Ilginçtir Trabzonsporun geçen sene sikinti yasamasina neden olan,Ücretlerini alamama degil.Hakettiklerinden fazla ücret verilmesidir.Senol Günes defalarca söyledi Ücret artirimina gitmeyin diye ama dinleyen olmadi.Ücretler artti Takim çöküse geçti.

CeSS
09.06.2006, 15:13
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR UMUT'UN ISINI BITIRDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>
Trabzonspor golcü futbolcu Umut için A.Gücü ile el sikisti. Tam bir aydir sürdürülen görüsmeler sonunda Umut'un bonservisi için Trabzonspor, baskent ekibine 2 milyon 250 bin dolar ödeyecek. A.Gücü Baskani Cemal Aydin ile Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak'in dünkü görüsmesi bir saat sürdü.
A.Gücü'nün Ömer Riza ile birlikte 2 milyon dolar talebini Trabzonspor uzun süren pazarliklar sonunda sadece paraya çevirerek tamamladi.

Ankaragücü yöneticileri Umut'un transferini dogrulayarak "Biz gelecek sezonu Umut'suz planliyoruz. Trabzonspor ile tüm pürüzler giderildi" açiklamasini yaparken, Umut'un menajeri Erdinç Seyit ise "Umut, Trabzonspor'a gitmeyi istiyordu. Bütün sorun Ankaragücü ile yapilacak anlasmadaydi. O da çözüldügüne göre biz Trabzonspor'la üç asagi bes yukari mutlaka anlasiriz" seklinde konustu.

</TD></TR></T></TABLE>

Bu adam 2 milyon 250 bin dolar , topçudami is var , pazarlamadami ???

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 15:18
iiömer riza kaliyo anternatifli kadro olsun

Ömer SEVİNÇ
09.06.2006, 15:25
Umut Bulut 2.250 milyon dolar eder...

TSerdar_61
09.06.2006, 15:35
bu para cok hocam biraz pazarlik yapip dusurselerdi

Mollasalihoğlu
09.06.2006, 15:35
size de yönetim adam almasa hane topçu,alsa bu adam bu kadar para eder mi??

Yönetici olmak da zor is..

Volkan Albayrak
09.06.2006, 15:41
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">umut kesin alindimi</TD></TR>

selçukabi
09.06.2006, 15:46
Umut Bulut ile ilgili heralde kendisiyle görüsmeler sürüyor yanlis anlamadiysam.Kulübüyle anlasildi.Artik her an resmi sitede haber bekliyoruz.Göbegimiz çatlaya çatlaya transfer yapiyoruz iste..

Ömer SEVİNÇ
09.06.2006, 15:47
Öyle gibi gözüküyor...

coach
Umut Bulut iyi bir futbolcudur,2,200,000 $ kesinlikle hakkidir,geçen sene Ankaragücü gibi bi takimda iyi bir sezon geçirip rakamini 2,000,000 $ yapti simdi Trabzonspor'da iyi bir sezon geçirsin rakamini 5,000,000 $ yapsin,sonrada satarizuploads/coach/2006-06-09_154719_keyif_sigarasi.gif

jefferson61sefa
evt ya umut p.tesi gelio trabzona ama ömer riza isi karisik valla hala gitmesi gündemde

KuĞu
09.06.2006, 15:48
ya bazen çildirmamk elde degil smileys/smiley1.gifnasi bir camiayiz biz kimse hiç birseyi begenmiyor mutlaka elestiren biri var, günlerdir bir umut transferini bile beceremediler diye sayfalarca yazan biz, zaman geçiyor hala beceremediler diyen biz, simdi 2.250 ye anlasildi ömer riza kaldi diye haber yapiliyor bunuda begenmiyoruz, para çokmus daha pazarlik edebilirmisizsmileys/smiley1.gif ya arkadaslar yöneticileri simdi daha iyi anliyorum gerçekten çok zor yaa.. hay Allah'im yaa delirecemsmileys/smiley36.gif

Muhammet_61
09.06.2006, 15:51
Fatih Tekke, Umut Bulut, Mehmet Yilmaz, Yattara + gençler... Bu takimda zaten Ömer Riza'ya gerek yok.

Sevgi
09.06.2006, 15:57
ya bazen çildirmamk elde degil smileys/smiley1.gifnasi bir camiayiz biz kimse hiç birseyi begenmiyor mutlaka elestiren biri var, günlerdir bir umut transferini bile beceremediler diye sayfalarca yazan biz, zaman geçiyor hala beceremediler diyen biz, simdi 2.250 ye anlasildi ömer riza kaldi diye haber yapiliyor bunuda begenmiyoruz, para çokmus daha pazarlik edebilirmisizsmileys/smiley1.gif ya arkadaslar yöneticileri simdi daha iyi anliyorum gerçekten çok zor yaa.. hay Allah'im yaa delirecemsmileys/smiley36.gif

bunun en açik örnegini sponsor basliginda görüyoruz.Adamalr adimini nasil atarsa atsin muhakkak bir kulp bulunuyor.Herkesin tek tek sikintisi var mesela benim sikintimda Tekkesmileys/smiley4.gif

Emorfo
09.06.2006, 15:58

Hüseyin 1 milyon usd,Bizden giden 9 oyuncu sayesinde yaklasik 7-8 trilyon kara geçtik.Ilginçtir Trabzonsporun geçen sene sikinti yasamasina neden olan,Ücretlerini alamama degil.Hakettiklerinden fazla ücret verilmesidir.Senol Günes defalarca söyledi Ücret artirimina gitmeyin diye ama dinleyen olmadi.Ücretler artti Takim çöküse geçti.

Bu yönetimin takdir ettigim ilk icraatlarindan biridir. geçmis dönemlerde futbolculara sözler verilmis ücret iyilestirme konusunda bir süre sonra hemen hemen bütün takimdaki futbolcularin ücretleri %20 ile %30 arasinda degisecek sekilde arttirildi. Bu da kulüp için arti bir yük oldu. Biraz da Trabzonspor bunu yapmak zorundaydi kim dönemindedir bilemiyorum futbolculara bu konuda sözler verildi ve Trabzonspor sözünü tutmak zorundaydi. Ancak daha sonra iyilestirme alan takimin performansi acayip sekilde düsdü. Iyilestirmeden sonra futbolcular sampiyonluk rehavetine girer gibi eski performanslarini göstermediler ve ya gösteremediler... Bazi futbolcular satilarak ve ya kiralik verilek gönderilmesi kulübün ekonomik açidan oldukça rahatlatti. Zira Atay Aktug görevi teslim ettiginde Trabzonspor'un bütçesi bu sezon sonunda 4 milyon dolar açik verecekti. Devre arasinda gönderilen ve kiraya verilen futbolcular ile büyük bir yükten kurtulmus olduk, üstelik devre arasinda yapilan transferlere ragmen gider gelir dengesinde olumsuz bir görüntü yok... Yönetim istenen performansi gösteremeyen futbolcularla oturup konusmali ücretleri düsürülmeli ve ya performansa göre verilmeli bunu kabul etmeyen futbolcudan kulüp bulmasi istenmelidir... Hattakulüpler futbolcularla sözlesme yaparken futbolcularda kara ve zarara ortak olmalidir... Sezon öncesi hedef belirlenir ulasilirsa ücretler tavandan verilir ulasilmazda tabandan... Bu sayede parayi alip yatan futbolcular Türkiye'de prim yapamaz.... Herkes hakettigini alir...Edited by: Emorfo

The Legend
09.06.2006, 16:04
umut bulut transferini fazlabüyütmeye gerek yok.

emre81
09.06.2006, 16:14
Umut 1-2 sene sonra Milli takimin en büyük yildizi olacak kesinlikle alinmaliydi insallah yüzümüzü kara çikartmayacak ne gerekiyosa yapilip alinmaliydi $ 1,750 verilmis benim duyduguma göreÖmerRiza da satilmadigina göre bence baska forvet almaya gerek yok yabanci hakklari baska yerler için kullanilmali.

champions
09.06.2006, 16:20
bence de fazla büyütmeye gerek yok city ye kaptiracak halimiz yoktu yayerli olarak en iyi forvetlerden biri daha 23 yasinda mehmet yilmazdan çok daha iyi olacagina eminimpara fazla falan degil herseye karsi çikan oluyo zaten alinmasa umutu bile alamadik aliriz bu kadar para verilmez git sen yap o zaman pazarligi bakalim ne kadara alican bu arada mehmet yilmaz gitmeli eger yabanci bi forvet alirasak 3 forvetimiz olur sezon boyunca yedek kalicak onun oynayacagi zamanda ali ergin falan oynar insaallah iyi bi yabanci forvet aliriz

jefferson61sefa
09.06.2006, 16:22
umut daha genç beylerilk sezon çok sey beklemek fazla olur 10 gol atsin kafi çünkü adam 22-23 yasinda o da genç

sbay
09.06.2006, 16:24
umtu 2.250 bin dolara ömer rizayi vermeden almak bence basaridir.ama büyük umutlar beslememk lazim..baski altinda kalirsa basarili olamaz.ilk sezonunda bocalayabilir.ama daha sonra katkisi olur

Naim
09.06.2006, 16:26
umut Transferi Daha önceleride yazdigim gibi çok güzel bir transfer
umuttan 15-20 gol beklemeyin arkadaslar
umut sezon boyunca belki 10 gol atar ama Fatihe attiracagi golun haddi hesabi olmaz
Yattara gibi Kanat oyuncusu olan ve sol kanat için oyuncu bulmaya çalisan bir takimda Umut Çok güzel isler yapacaktir
Mehmet yilmazin futbol Oynayabilen Versiyonu iste smileys/smiley36.gif

Travelair
09.06.2006, 16:31
Birakin genç dalgasini. 2 milyon $ para çikacak kasadan. Hem 23 de genç sayilmaz artik. O zaman 1 sene sonra alsaydik degil mi?. Umut'a bence de deger. Simdi Umut, Fatih, Ergin, Mehmet Yilmaz, Ali, Cem, Ömervar. Bir o kadar da kiralik var disarida. Yapilacak islem belirlenecek taktige göre Fatih ve Umut disindakileri, yapacaklari katkilar öngörülerek eleme yapilmasi. Takas olabilir. Kim ne derse desin forvet oyuncularimiz belki bizde verimli degil ama piyasalari var. Bakmayin anadolu kulüplerinin nazlandigina

Volkan Albayrak
09.06.2006, 16:34
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">umut bana göre ünal gibi olacak bizim camiada 3 ezikleri tercih etmeyerek hayatinin en güzel kararini vermistir</TD></TR>

Emorfo
09.06.2006, 16:38
Ben kaptan Ünal'a yine Ankara gücünden aldigimiz Adem'i benzetiyorum. Oyun tarzlari farkli olsada uyumlu kisiligi,alçakgönüllügü ile ve Ünal gibi yanagindaki benle bir benzerlik olusuyor zihnimde.

Miraç Atalay Çiftçi
09.06.2006, 16:46
trabzonspor taraftari 3 tiptir :)

1.muhalif

2.muhalif ama destekci

3.muhalif destekci ama arabulucu.

bmn ye üye oldugumdan beri o kadar sey yasadik ki.

birileri muhalefet etti.birileri muhalefet edenlere kizdi.birileride hem muhalif hem destekciydi ama her iki grubuda sakinlestirmeye çalisti.

umut transferi bize çok yarar saglayacaktir diye düsünüyorum.

en azindan bakilinca su genç kusak yeni iyi topcu adaylarindan bir tanesi onun takima kazandirilmasi büyük bir basari.

Imzayi atsinlar sonra derinlemesine seviniriz.simdilik az seviniyorum :)

Fanatik28
09.06.2006, 16:59
Eger Manchester City kozunu kullanarak, o parayi bizden kopardilarsa, enayiligimize yanarim. Milli olmayan oyuncular, Ingiliz liginde oynayamiyor, sanirim. Mehmet Yilmaz`i bu sezon da kiralayip, ondan gelecek sezon daha iyi yararlanacagimizi düsünüyorum. Eger gerekli takviyeler yapilirsa,Ömer Riza`da kiralanabilir. Buna Erdinc, Tayfun ve Celalettin`de dahil. Biraz burunlari sürtsünde, Trabzonspor`un degerini anlasinlar. Kendini zerre kadar gelisteremeyen topcularin, Trabzon´da isi yok. Hasan Ücüncü`yü örnek alsinlar.

Eger Marcelinho gercekten gelirim demisse, kulübüyle anlasip, ne yapip edip onu almamiz lazim. Bu sezon sadece Lig`de degil, Uefa`da da hedeflerimizin olmasi gerektigini düsünüyorum.

Benim hayalimdeki kadro,

Jefferson(daha iyi bir yabanci)

Ufukhan? ( Cagdas)Stepanov&nb sp; Murat Ocak

Hüseyin&nbsp ; Symek

Gökdeniz(Yattara)Ricardi nho&nb sp; Marcelinho

Fatih Tekke ( Umut )

Böyle bir kadroda Gökdeniz sagbek olarak bile düsünülebilir. Veya üclü bir defans anlayisi ile Umut´la forvette. Böyle bir kadroyla iyi bir pres anlayisimiz olmasi gerekir. Ligde belki olur, ama Uefa`da cok zor.

degok
09.06.2006, 17:00
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">umut bana göre ünal gibi olacak bizim camiada 3 ezikleri tercih etmeyerek hayatinin en güzel kararini vermistir</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

3 eziklerinde umutu tercih ettigi söylenemez pek.

sbay
09.06.2006, 17:03
bi ara fener istiyodu sanirim geçen sene ama üstünde fazla durmadilar...onun disinda takip eden olmadi

akdin
09.06.2006, 17:03
Umut iyi transfer,Ömer Riza çok elestiriliyor,bence kalmali,mücadeleci ve yilmayan bir yapisi var.......

Erbay
09.06.2006, 17:04
Gsde para olsa simdi Umut'un pesindeydi.Umut, bence Türkiye'de her takimda oynar.

Erdem Keser
09.06.2006, 17:09
beyler umutu tribune nasil cagircazzzzzzzz

Murat'
09.06.2006, 17:14
forvet baya kuvvetli oluyor eger umutta gelirse ömer riza da biraz olsun form tutarsa bu forvetler çok is yapar

ozcan_asanoglu
09.06.2006, 17:19
jefferson(tolga)

akyel (ufukhan) milan(erdinç) çagdas (erdinç) murat(celo)

yattara (gökdeniz) ricardinyo(simek)simek(hüseyin)&nbsp ;bilal (gökdeniz)

fatih (umut) marcelinyo (umut)

--------------------------------------------------

bence bukadroiyi ancak..erdinç'in yerine dahaiyi bir alternatif gerekiyor.mevcutta var mi aklima gelmedi..gökdeniz de joker..orta sahada nerde eksik, sakatlik olursa onun yerine oynar..

halil ibo
09.06.2006, 17:28
Akilli futbolcuyu severim.(Bu akilli futbolcu Umut oluyor.)T.D.olan bir akrabam futbolcunun beyni 25'de devreye giriyor demisti.Umut'un bizi istemesi onun IQ'sunun yüksekligini gösterir.smileys/smiley2.gifHer ne kadar imza atilmadan inanmayan bir camianin üyesi olsamda hayirli olsun diyecegim.Demek istiyorum.Desem mi acaba?smileys/smiley1.gif

Travelair
09.06.2006, 17:29
Manchester United'in Rud Van Nistelrooy'u çagirdiklari gibi smileys/smiley1.gif

Umut mut mut mut mutmutmutmutmut

tirabzonli
09.06.2006, 17:33
Umudumuz Umudumuz Umudumuz diye çagiririzsmileys/smiley2.gif

Muhammet_61
09.06.2006, 17:35
bir ara bi espri vardi zaten Yerli Ruud Umut Bulutsmileys/smiley4.gif

sametaydin
09.06.2006, 17:36
umtu 2.250 bin dolara ömer rizayi vermeden almak bence basaridir.ama büyük umutlar beslememk lazim..baski altinda kalirsa basarili olamaz.ilk sezonunda bocalayabilir.ama daha sonra katkisi olur

hocam 2250 ye oyuncu alicaz diyelim. ve bu oyuncudan büyük umutlar beklemicez. bide bu türk futbolcusu. yani bu oyuncu niye bu kadr para ediyo? iyi oldugu için diyelim. madem bu oyuncu iyi bizdede iyi oynamak zorunda.ilk sezon bocalayabilir falan... ben katilmiyorum sana. yani bir sene bosuna para vermis olcaz gibi bisey bu.

canim TS
Umut gelirse iyidir, ama Ömer Rizanin takimda kalmasinida sevindim. Bence daha cok sans verilmeli.

sbay
marcelinho yu alirsak ricardinyo yu almazlar...marcelinho fatihe bu sezon en az 30 gol attirir..

Erdem Keser
09.06.2006, 17:38
allahim bize umutun kadikoyde fener e gol attiktan sonra bizim tribune gel,p formamimizin amblemini optugu gunleri goster yarabbim

sbay
09.06.2006, 17:44

hocam 2250 ye oyuncu alicaz diyelim. ve bu oyuncudan büyük umutlar beklemicez. bide bu türk futbolcusu. yani bu oyuncu niye bu kadr para ediyo? iyi oldugu için diyelim. madem bu oyuncu iyi bizdede iyi oynamak zorunda.ilk sezon bocalayabilir falan... ben katilmiyorum sana. yani bir sene bosuna para vermis olcaz gibi bisey bu.

kimseye bosuna para vermicez..umarim ki ilk senesine gol krali olur.ama adamin ankaragücünde trabzonspora gelmesi bi asamadir.bu gibi durumlardada futbolcunun uyum sorunu olabilir.ilk senesinde uyum sorunu halledip daha sonraki yillarda tam katki saglar.yani 1 sene bosuna para vermicez

sametaydin
09.06.2006, 18:05
ya abicim su corta ahaya defansa bari bikaç yerli kesfedilmemis iyi oyuncu alalim ve de gençolsunlar.hiç olmazsa hem fazla para harcamayiz hemde alternatif oyuncu olur.ben böyle düsünüyorum.

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 18:13
marcelinho yu alirsak ricardinyo yu almazlar...marcelinho fatihe bu sezon en az 30 gol attirir..

ikisini alsalar kesin sampiyonuzda???

halil ibo
09.06.2006, 18:16
7 yabancimiz var.Zeyyat Kafkas bunu vurgulamis bugün.Göz ardi edilmemesi gereken bir nokta.smileys/smiley2.gif

Mert67
09.06.2006, 18:48
marchelinho ve ricardinho gelirse bizi kimse tutamaz zaten

kutoz
09.06.2006, 18:59
Trabzonspor yönetimi, transferde sol gösterip sag vurdu. Breziyali Richardinho ve Marcelinho ile görüsmelerini devam ettiren Bordo-Mavili yönetim, Kostarika Milli Takimi'nin 1.93 metre boyunda, 30 yasindaki forveti Paulo Wanchope'yle ön protokol imzaladi.

Bir dönem Ingiltere'nin Manchester City takiminda da oynayan Wanchope'yle Kostarika'nin Dünya Kupasi finallerinde elendigi an 3 yillik sözlesme imzalanacagi kaydedildi.

Kaynak: Aksam

Bu haber hakkinda saglam bir bilgisi olan var mi. Yoksa, basinin yada menejerlerin attigi bir isim mi. Neyse yine de simdi, biz izleyelim bu futbolcuyu. Almanya-Kostarika maçinda, Kostarika kadrosunda yer aliyor.

Fatih, Umut ve bu forvetler 3 forvet. Ilginç... Sayet olursa, Fatih'i gözden çikarmayi mi düsünüyorlar acaba?

atagulep34
09.06.2006, 19:00
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Arkadaslar Marchelinho ve Ricardinho gelirsetakimimiz çok iyi çalisir. Ayrica bizeülkesinin milli formasini giyen yeteneklioyuncular lazim arkadaslar ( güzel parayasatmak için smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif)</TD></TR>

Egemen
09.06.2006, 19:17
wallaaa wanchope golünü atti almanyaya :):):)

boyu da uzun neden olmasin smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 19:32
umutla sözlesme imzalamisiz lig tvde alt yazi geçti

nuri45
09.06.2006, 19:39
transfer ler patlamaya basladi galiba.

umut, wanchope

hadi hayirlisi olsun.

darisi diger bombalara

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 20:26
wanchope için bugün girisimlere baslamislar star sporda söyledi

TheCrow
09.06.2006, 20:31
Wanchope,Manchester City'deyken Premier Lig'in kalbur üstü golcülerinden biriydi,benim çok begendigim bir futbolcu.Yasi da hiç sorun degil,bilakis,20 yasinda Jun gibi adam olacagina 40 yasinda Wanchope gibi adam olsun daha iyi.

Aha yine takti adam...

champions
09.06.2006, 20:33
GGGGGGGGGOOOOOOOOOLLLLLLLL paolo wanchope

almanya: 3 c. rika: 2

Erdem Keser
09.06.2006, 20:34
bu wanchope gercekten muhtesem bi forvet ya geldimi asla affetmiyo bize boyle bi adam lazim

trinity61
09.06.2006, 20:35
adam fiyatini katliyor.bizimkilerin bu adami almasi çok zor

Erbay
09.06.2006, 20:40
Wanchope uzun,güçlü ve hizli.Gerçekten çok iyi.Alinirsa Jun'dan 100 misli faydali olur.

U.Sadıkoğlu
09.06.2006, 20:43
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Arkadaslar Marchelinho ve Ricardinho gelirsetakimimiz çok iyi çalisir. Ayrica bizeülkesinin milli formasini giyen yeteneklioyuncular lazim arkadaslar ( güzel parayasatmak için smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif)</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE> bencedesmileys/smiley32.gif

kutoz
09.06.2006, 21:23
Wanchope; Pivot santrafor eksikligimizi de giderecek stilde bir futbolcu. Futbolculuk geçmisi, malum anlatmaya gerek. Bu transferi yönetim kivirabilir mi, kestiremiyorum. Ama basarirlarsa, birçok seyede sünger çeker bu taraftar.

Semih GÜL
09.06.2006, 21:27
Wanchope; Pivot santrafor eksikligimizi de giderecek stilde bir futbolcu. Futbolculuk geçmisi, malum anlatmaya gerek. Bu transferi yönetim kivirabilir mi, kestiremiyorum. Ama basarirlarsa, birçok seyede sünger çeker bu taraftar.

Valla bana o kadar iyi bi adam gibi gelmedi ama insallah yanilirim 2 pozisyonda 2 gol atti ama.Içimden suda gelmiyo degil esteti oynamasin ama gol etsinsmileys/smiley9.gif

ofluhalit
09.06.2006, 21:45
bizde is yapar bence.kostarika doru düzgün top atamadi ona attiklari da gol oldu zaten.bitiriciligi iyi.yattara,symek,gökdeniz asistleriyle gol krali bile yaparlar onu.kariyeride iyi zaten!!!

Barış
09.06.2006, 21:52
ben Wanchope u 33-34 biliyodum ama adam 1976 dogumluymus.

ayrica web sitesi de var.

www.wanchope.net (http://www.wanchope.net)

Hüseyin Çümen
09.06.2006, 21:56
yönetim bisiler yapmaya basladi galiba umuta çok sevindim

wanshope 4 sene önceki turnuvadada çok ii gelmisti bana ii bi adam alinirsa sevinirim bize gelebilecek en kaliteli yabancilardan olur hayirlisi gerçekten duyunca çok sevindim

Atinuri
09.06.2006, 21:56
Wanchope alinirsa yaninda da Ricardinho ve defansa da saglam bir yabanci Jun,Djokaj(dogru mu bilmiyorum),Lee Young uclusunden bosalan yerde isabetli transferler olurlar.

SDanışmaz
09.06.2006, 22:23
Wanchope alinirsa yaninda da Ricardinho ve defansa da saglam bir yabanci Jun,Djokaj(dogru mu bilmiyorum),Lee Young uclusunden bosalan yerde isabetli transferler olurlar.

YaniLmiyorsam Lee takimdan ayriLdi.

Özkan Erdem
09.06.2006, 22:55
Wanchope bugün ustaligini gösterdi aslinda ama bizim adimiza iyi mi oldu kötü mü oldu bilemem..

champions
09.06.2006, 22:59
FORVETE WANCHOPE

sola ricardinho

10 NUMARAYA DA ÖNCELIKLE INSUA GENÇ OLDUGU IÇIN SANIRIM ISTEMISLER INSUAYI ALINIRSA SÜPER OLUR OLMAZSA MARCELINHO

BIRAZ YASLI AMA IDARE EDICEZ

lazpirana
09.06.2006, 23:01
gündemdeki isimler alinamazsa bjkden pancu uygun fiyata alinabilir. adam bjknin sampiyon oldugu sene saglam top oynamisti.

tsmaniac
09.06.2006, 23:03
cordiyi antalyaya kaptirdilar ya daha ne diyim kale çoluk çocuga teslim yinesmileys/smiley11.gif

Hüda Topaloğlu
09.06.2006, 23:04
yok be abi pancu nedir, kaleye sokabiliriz ama

Hüda Topaloğlu
09.06.2006, 23:07
cordiyi antalyaya kaptirdilar ya daha ne diyim kale çoluk çocuga teslim yinesmileys/smiley11.gif

Sen harbiden baya zit birisin anlasilan, cevap vermek istemezdim ama ortami germek için ne yapilmasi gerekiyorsa yapiyorsun

Fanatik28
09.06.2006, 23:35
Bu arada Ufukhan`in gercek yeri stoper degil mi? Eger öyleyse onu stoper olarak düsünebiliriz. Eger bu düsündügümüz isimler transfer edilebilirse, defanstan onlara iyi top cikarabilecek isim olabilir.O zaman defansimiza zaten cok is düsmez. Hayalimdeki Trabzonspor`u görüyor gibi oluyorum!!!

Bu arada Wanchop`ukonusuyorsak, bence Polonyali Frankowski`yi alalim daha iyi. 32 yasindaki golcü yanilmiyorsam Wolverhampton`de oynuyor. Serkan Aykut tipinde bir golcü. Cok iyi bir bitirici. Türkiye ligi icin süper. Ama Avrupa icin ideal degil tabiki.

Y.Sert
09.06.2006, 23:46
adam gol atamasa...bunumu alicaklar bize golcü diye derlerdi) pardon hatta derdik.

simdi iki gol atti fiyati yükselir.taliplileri artar diye korkuyoruz iyimi.hadi gel çik isin içinden.

Berat
09.06.2006, 23:53
Wanchope haberi dogruysa ya da wanchope olmasa bile yönetim yabanci forvet arayisindaysa Fatih Tekke'yi satmayi düsünüyorlar demektir..

Tahsin Armutcu
09.06.2006, 23:58
Wanchope haberi dogruysa ya da wanchope olmasa bile yönetim yabanci forvet arayisindaysa Fatih Tekke'yi satmayi düsünüyorlar demektir..

korkuyorum ama bana da oyle geldismileys/smiley5.gif

ctmeoy
10.06.2006, 00:01
yönetim transfer yapacagina su syzmekin parasini 2 katina cikarsin adam iki kisilik oynuyor yaww...helal olsun .......

tirebolulu
10.06.2006, 00:16
arkadaslar bence ekvator milli takiminda oynayan 8 numarali mendez çok iyi futbolcu onu alalimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Bülent Bayraktar
10.06.2006, 00:24
baska her iyi oynayan oyuncuya talip olalimsmileys/smiley1.gif

pelikan
10.06.2006, 00:32
Arkadaslar, maçi izledik. Bayrak ta açtik ama, ne büyük stad yapmis usaklar, herhalde görünmemistir :)

Egemen
10.06.2006, 00:36
ooo pelikan hosgeldin yaa :):)) kusura bakma eger görmediysem. varmi ilginc haberler??? bahsettigin adam wanchope miydi yoksa smileys/smiley2.gif

wasp
10.06.2006, 00:37
göründü, merak etmeyin. spiker de bahsetti..

Travelair
10.06.2006, 00:37
Renk yoktu stadda pelikan dostum :) Göremedik Gerçekten büyük bir stadyum. Umarim havadisleriniz yakindir. Bugün Umut'un transferiyle sevindikarayi fazla açmayin smileys/smiley1.gif

Colakoglu
10.06.2006, 00:38
göründü, merak etmeyin. spiker de bahsetti..

sen gördünmü ?? Spiker ne dedi ?

pelikan
10.06.2006, 00:40
Bizde bir Türk bayragi vardi, bir de büyükce bir bordo mavi

Egemen
10.06.2006, 00:41
beheeeyyy senlendirmisiniz ortaligi :):):)

pelikan
10.06.2006, 00:42
Arkadaslar yorgunluktan ölüyorum. Ben odama cikip dinleneyim yarin ayrintilari anlatirim. Ama cok muhtesem bir stad yapmis adamlar.

Hayirli geceler.

Egemen
10.06.2006, 00:43
eiwallaa ii geceler..

Amasyali
10.06.2006, 00:55
Pelikan Bey yönetime yakinsiniz anladigim kadariyla. Bizimkiler Allianz Arena gibi, ya da ona benzer bir stad yapabilirler mi? Yapmalari için ne yapmamiz gerekiyor?

Bir de, o ilk golü atan Alman'i almak mümkün müdür? Adi aklima gelmedi adamin, ama Münih maçlarinda da izlerdim onu. Bizim sol kanat sorunumuzu çözer. Yildiz transferi yapilacaksa bu adami getirsinler, ben de varimi yogumu ortaya koyup üye olayim, takima bagis yapayim.

Oğuzhan Görkan
10.06.2006, 01:00
Pelikan Bey yönetime yakinsiniz anladigim kadariyla. Bizimkiler Allianz Arena gibi, ya da ona benzer bir stad yapabilirler mi? Yapmalari için ne yapmamiz gerekiyor?

Bir de, o ilk golü atan Alman'i almak mümkün müdür? Adi aklima gelmedi adamin, ama Münih maçlarinda da izlerdim onu. Bizim sol kanat sorunumuzu çözer. Yildiz transferi yapilacaksa bu adami getirsinler, ben de varimi yogumu ortaya koyup üye olayim, takima bagis yapayim.
transferle ilgili haberleri veren pelikan ''filika'' nicki ile yaziyor arkadaslar bu pelikan olan nickin asil sahibi filikanin tanidigismileys/smiley4.gif

bu arada pelikançok baktim ama bayraklari göremedimsmileys/smiley19.gif

The Londoner
10.06.2006, 01:05
<TABLE width=369>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD =v11 width="60%">
<H2>9 WANCHOPE Paulo</H2>
<HR color=#999999 noShade SIZE=1>
Date of birth:31 July 1976
Height:182cm
Weight:83kg
Position:Forward
Current Club:Herediano (CRC)
Int'l Goals: 45 (as of 9-Jun-2006)
Int'l Caps:70 (as of 9-Jun-2006)
First Int'l Cap:Venezuela v. Costa Rica ( 3-Oct-1996)
</TD>
<TD align=right width="40%">http://us.i1.yimg.com/us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/06/t/pla/l/154799.jpg</TD></TR></T></TABLE>
<H3 =secti&#111;nTitle>Club History </H3>
<DIV =hline>
< style>
.hline td{border-bottom:1px solid #999;}
</STYLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=369>
<T>
<TR =s-da>
<TD>1996-1999 Derby County (ENG). 72 matches, 23 goals </TD></TR>
<TR =s-db>
<TD>1999-2000 West Ham (ENG). 35 matches, 12 goals </TD></TR>
<TR =s-da>
<TD>2000-2004 Manchester City (ENG). 64 matches, 27 goals </TD></TR>
<TR =s-db>
<TD>2004-2005 Málaga (ESP). 25 matches, 6 goals </TD></TR>
<TR =s-da>
<TD>2005-2005 Al Gharrafa (QAT). , 1 goals </TD></TR>
<TR =s-db>
<TD>Since 2006 Herediano.</TD></TR></T></TABLE></DIV>

<H3 =secti&#111;nTitle>Profile</H3>Paulo Cesar Wanchope is undoubtedly the biggest star in the history of Costa Rican football. Graceful as a gazelle yet deadly as a lion, the striker has terrorised many defences throughout his long career and is set to do the same at Germany 2006.

....................

Yukarida Wanchope`un kariyerinin ozeti mevcut.

Paulo Wanchope, 3-4 yil once kariyerinin zirvesindeydi ve Premier Ligin en iyi firvetlerinden biri olarak gosteriliyordu. Tek basina mac alabilecek yetenekte olan bu oyuncununo donemler neden M. City`den daha buyuk bir takima gitmedigini merak ederdim. Sonra ne olduysa anlasilmaz sekilde dususe gecti ve bir daha dikis tutturamadi. Once Ispanya liginde Malaga`dabir sezon gecirdi, daha sonra Katar`a gitti ve su an kendi ulkesinde, futbola basladigi kulup olan Herediano`da oynuyor.

Kaliteli bir futbolcu ama su an bulundugu nokta soru isaretleri olusturuyor. Yukaridaki yazida da belirtildigi gibi Kosta Rika futbol tarihinin gelmis gecmis en buyuk yildizi, lakin istikrar konusunda ciddi sabikasi mevcut. Transferinde cok iyi dusunulmesi gerekiyor. Maliyeti dusuk olursarisk alinarak transfer edilebilir. Umarim yanlis yapmayiz.

Ömer Aydın
10.06.2006, 01:24

Phillip Lahm Bayern Münih altyapisindan yetismis, VFB Stuttgarta kiralik olarak gitmis futbolcudur. Adam genc yasina ragmen 1.Ligde Stuttgartda bank oynadi.

Ardindan Bayerne döndü. Bayernde su an banko oynuyor. Gecen sene biraz sakatlik derdi vardi, bi kirik mirik birsey vardi, her neyse. Sakatliktan cikti Bayern de yine banko oyunculardan birisi.

Kisacasi onu almamiz mümkün olmaz.

15-20 Mio ?ya ancak, adamin kontrati 2009a kadar arti cok yetenekli.

Chelsea istemisti ama alamamisti zamaninda.

champions
10.06.2006, 08:47
beyler her yerde marcelinho ve wanchopebitti yaziyo acaba dogru mu yalansa yönetim çikip yalanlasin

Marcelinho imzaya kaldi

Trabzonspor, Hertha Berlin'in Brezilyali yildiziyla el sikisti. Kostarikali Wanchope'la de prensipte anlasmaya varildi..

Hertha'ya 2.5 milyon Euro
Trabzonspor transferde önceligi olan 10 numara arayisinda mutlu sona çok yakin. Hertha Berlin'in 31 yasindaki Brezilyali yildizi Marcelinho ve kulübüyle el sikisan Bordo-Mavili yönetim yabanci kontenjaninin bosalmasini bekliyor. Alman kulübüne 2.5 milyon euro bonservisi bedeli ödenecegi belirtildi.

Golcü Kosta Rika'li olacak
Marcelinho'ya imzayi attirmak için gün sayan Trabzonspor, golcü arayislarini da sürdürüyor. Sol kanat için Ricardinho'dan söz alan yönetim Kostarika'li golcü Paulo Wanchope'la görüsüyor. 30 yasindaki yildizla prensipte anlasan yönetim kulübü Sport Heredaiano'nu ikna etmeye çalisiyor.

Tahsin HAN

Marcelinho&amp;Ricardinho Temmuz?da sov yapacak

YENI sezonda büyük düsünen Trabzonspor, anlasmaya vardigi 2 Brezilyali?nin transferini sova dönüstürecek.. Karadeniz ekibinin yöneticileri, el sikistiklari Hertha Berlin?in Sambacisi Marcelinho ve Corinthians?li Ricardinho?yu Temmuz basinda Türkiye?ye getirecek. Bordo-Mavililer, hem Istanbul?da, hem de Trabzon?da sov yapacak.

Gürkan
10.06.2006, 09:07
Trabzon hücumda!

Bordo mavililer Fatih'i satarsa yerine Kosta Rika Milli Takimi'nin golcüsü Wanchope'u alacak. Trabzonspor, Umut ve Marcelinho'yu da bitirdi.

Trabzonspor, Fatih'in alternatifini buldu: Wanchope... Fatih Tekke'nin takimdan gitmek istemesi nedeniyle çikmaza giren bordo-mavililer, 30 yasindaki golcü futbolcu için temaslara basladi. Bir dönem Ingiltere'nin Manchester City takiminda da oynayan Kosta Rika Milli Takimi'nin ve Clup Sport Heredaiano'nun golcüsü Wanchope, Dünya Kupasi'nda ter dökecek. Bu arada Trabzonspor, uzun süredir pesinde oldugu Ankaragücülü Umut ile Hertha Berlin'in Brezilyali orta saha oyuncusu Marcelinho ile de anlasti.Bugün Trabzon'a
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjJkZjQ0MyZ3aGF0PXpvbmU6MTk3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjJkZjQ0MyZ3aGF0PXpvbmU6MTk3&amp;exclude= ," =text/>

<!--
var swf_click = "http://ads.sabah.com.tr/adxx/click.ads?YmFubmVyaWQ9MTIzMyZ6b25laWQ9JnNvdXJjZT0m ZGVzdD1odHRwJTNBJTJGJTJGd3d3LmFic29sdXQuY29t";
var dcswf_click = escape(swf_click);
var plugin = (navigator.mimes && navigator.mimes["applicati&#111;n/x-shockwave-flash"]) ? navigator.mimes["applicati&#111;n/x-shockwave-flash"].enabledPlugin : 0;
if ( plugin ) {
plugin = parseInt(plugin.dei&#111;n.substring(plugin.dei&#111;n.index Of(".")-1)) >= 4;
}
else if (navigator.userAgent && navigator.userAgent.indexOf("MSIE")>=0 && (navigator.userAgent.indexOf("Windows 95")>=0 || navigator.userAgent.indexOf("Windows 98")>=0 || navigator.userAgent.indexOf("Windows NT")>=0)) {
document.write('<SCR' + 'IPT =>');
document.write('on error resume next \n');
document.write('plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.4")))\n ');
document.write('if ( plugin <= 0 ) then plugin = ( Is(Create("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.5")))\n');
.write('if ( plugin <= 0 ) then plugin = ( Is(Create("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6")))\n');
.write('</SCR' + 'IPT> ');
}
if ( plugin ) {
document.write('<div style=": relative; width: 300px; height: 250px">');
document.write('< id="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" code="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#versi&#111;n=6,0,29,0" WIDTH="300" HEIGHT="250" style=": ; left: 0; top: 0">');
document.write('< NAME=movie VALUE="http://adsim.sabah.com.tr/adimages/peachPit_300x250_sabah.swf?clicktag='+dcswf_click+ '">');
document.write('< NAME="Quality" VALUE="High">');
document.write('< NAME="WMode" VALUE="Transparent">');
document.write(' < src="http://adsim.sabah.com.tr/adimages/peachPit_300x250_sabah.swf?clicktag='+dcswf_click+ '" quality=high ');
.write(' WMODE="Transparent" NAME="flashad" swLiveC&#111;nnect="TRUE" WIDTH="300" HEIGHT="250"');
.write(' ="applicati&#111;n/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Versi&#111;n=ShockwaveFlash" >');
document.write(' </>');
document.write(' </>');
document.write('</DIV>');
} else if (!(navigator.appName && navigator.appName.indexOf("Netscape")>=0 && navigator.appVersion.indexOf("2.")>=0)){
document.write('<A TARGET="_blank" HREF="http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?YmFubmVyaWQ9MTI0JnpvbmVpZD0mc291cmNlPSZk ZXN0PWh0dHAlM0ElMkYlMkZ3d3cub3lha2JhbmsuY29tLnRy" target="_blank">');
document.write('http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjcwJm49YTk1ZjMxN2E%3D</a>');
}
//-->

on error resume next
plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.4")))
if ( plugin <= 0 ) then plugin = ( Is(Create("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.5")))
if ( plugin <= 0 ) then plugin = ( Is(Create("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6")))

<DIV style="WIDTH: 300px; : relative; HEIGHT: 250px"></DIV>
<DIV id=beac&#111;n_1233 style="LEFT: 0px; VISIBILITY: ; : ; TOP: 0px">http://ads.sabah.com.tr/adserver/adlogbannerid=1233&amp;clientid=775&amp;z&#111;neid=197&amp;source= &amp;block=0&amp;capping=0&amp;cb=ed21063e4478236de78c63a783f5 c153</DIV><NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjE5NyZhbXA7bj1hZjJkZjQ0Mw%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af2df443')</NO></TD></TR></T></TABLE>gelecek olan Umut ile Karadeniz kulübü, 4 yillik anlasma imzalayacak.

Gürkan
10.06.2006, 09:11
Trabzonspor'un anlastigi ifade edilen Kostarikali Paulo Wanchope, dün Dünya Kupasi açilisinda sov yapti, Almanya karsisinda iki gol atti.
1.93 boyundaki Wanchope'un pesine düsen Trabzonspor'un, golcü futbolcunun Menajeri Mehmet Uludogan ile prensip anlasmasina vardigi ifade edildi.
Bir dönem Ingiltere'nin Manchester City takiminda da oynayan Club Sport Heredaiano'nun 30 yasindaki futbolcunun bonservisinin ucuz oldugu, anlasma saglanmasi halinde golcü oyuncunun 1.5 milyon euro alacagi ögrenildi.
Fatih Tekke'nin Avrupa'da baska bir kulübe gitmesi ihtimalini gözönünde bulunduran Trabzonspor'un, Dünya Kupasi'nin hemen ardindan Wanchope ile üç yillik sözlesme imzalayacagi belirtildi.
Bordo-mavililerin, Hertha Berlin'in Brezilyalisi Marcelinho ile de büyük oranda anlasma sagladigi vurgulandi.

Umut isi tamam

Trabzonspor ile Ankaragücü'nün anlasmasinin ardindan, dün de Umut Bulut, bordo - mavililer ile el sikisti, is imzaya kaldi. Istanbul'da Asbaskan Hasim Sayitoglu ile anlasan futbolcunun, bir yili opsiyonlu olmak üzere toplam dört yillik sözlesmeye imza atacagi ögrenildi.

Kamp Almanya'da

25 Haziran'da Trabzon'da isbasi yapacak olan Trabzonspor, 2 Temmuz'da Almanya'nin Oberstaufen kasabasinda kampa girecek. Bordo - mavililer, 20 günlük çalismanin ardindan Türkiye'ye dönecek.

Harun
10.06.2006, 10:01
ürekli birilerini transfer etmeye çalisiyoruz fakat elimizdeki mevcut yabancilari hâlâ satmis yada kiralamis degiliz.Yattara,Simek,Stepanov ve Jeferson kesin kaliyorlar.Lee,jun ne jokay'in durumlari ise henüz belli degil.Lazoroni jun'un kalmasindan yana,bakalim alici çikacak mi lee ve jokaya yoksa yabanci transferinde hiç beklenmedik bir sok yasariz.

Miraç Atalay Çiftçi
10.06.2006, 10:18
zaten lee gitti.

eee geriye djokajla jun kaldi.eller ocaga kadar brezilyada olduguna göre su iki beceriksizi gönderirsek rahatlariz.

sanirim eller ocakta geri dönecektir trabzona.hoca onu isteyecektir diye düsünüyorum.

tirabzonli
10.06.2006, 10:22
Djokaj başımıza bela oldu.Biz onu niye aldık ki zaten.Yine menajer işidir bu.Jun u da anadolu kluplerinden birine kiralamaktan başka seçenek gözükmüyor.

Gürkan
10.06.2006, 10:24
simi yattara stepanov jeff etti 4

ricardinio,wanchope,Marcelinho + 3 daha

etti 7 nasil olcak bu is

kimden vazgecez ocakta ellerde gelirse ettimi sana 8 ulen feneri gectik yani haaa

kaksami idi su yabanci kontenjani

Miraç Atalay Çiftçi
10.06.2006, 10:29
ellerkalsa iyi olur gibime geliyor.bu sefer çabuk uyum saglayabilir.

djokaj zaten bence jundan daha büyük bir sorun önce onun çözümüne bakilmali.

jun da iki uçu sivri ne yani döndürsen batacak gibi.

juna en akilli çare sezon sonuna kadar bir yere kiralamaktir die düsünüyorum.

Miraç Atalay Çiftçi
10.06.2006, 10:31
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Umut Bulut Trabzon'a geldi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100606blt.jpgAnkaragücü'nden transfer ettigimiz Umut Bulut bugün saat 07.30 uçagiyla Istanbul'dan Trabzon'a geldi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas'in esliginde Trabzon'a gelen Umut, saglik kontrolünden geçmeden, saat 11.00'de Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ndeki imza törenine katilacak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/10606blt1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100606blt2.jpg
</CENTER></TD></TR></T></TABLE>

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhele sükür diyorum...

Gürkan
10.06.2006, 10:42
ohbe iyi bir sey oldu sonunda aa

Erdem Keser
10.06.2006, 11:14
bence de jun u kiralamaliyiz bu adami kesinlikle satmamaliyiz gelecekte cok buyuk golcu olacak bu adam ama bizde gereken firsat verilmedi ama insallah ilerde takimimiza buyuk faydalar saglayacak

denizci61
10.06.2006, 11:27
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100606blt2.jpg

Fotografa iyi bakin...Bu kadar anlamli olur...

Umut:Hiç gol atamayan JUN'u bile karsilamislardi...

Kafkas:Transfer diye basimizin etini yediler, Türkiye'nin en yetenekli genç golcüsünü aldik bi tane adam gelmedi karsilamaya...Umut'ada rezil olduk...smileys/smiley36.gif</TD></TR>

halil ibo
10.06.2006, 11:28
Taraftar tatile mi çikti ? Koskoca bmn bile havaalaninda karsilama yapamadiysa burada bosuna mi yazisiyoruz acaba ? smileys/smiley5.gif

coach
10.06.2006, 11:44
Kimsenin heberi yoktu herhalde halil abi baksana Umut bile yataktan kalkmis gelmis.smileys/smiley1.gif

aydingursoy
10.06.2006, 11:48
süpriz TRANSFER yaparsan BÖYLE OLUR...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Mustafa Mahmutoğlu
10.06.2006, 11:51
ya o tamamda forvette çok adam oldu bari süper bir forvet öneriyim.ANATOLI TODOROV..
tabi almamiz için yabanci kontenjanini bosaltmamiz gereklidir.

aydingursoy
10.06.2006, 11:52
evet arkadaslar,

TRABZONSPOR'un PASIF OLAN, SOL AÇIK(KANAT) yerine alinabilecek YETENEKLI,GENÇ,HIZLI bir oyuncu ben bunu EKVATOR takiminda gördüm... dikkatimi çekti..ismini unuttumsmileys/smiley36.gif

SIZDE BIR IZLEYIN BEGENICEGINIZDEN EMINIM...

tam TRABZONSPOR'a göre.. YATTARA gibi YETENEKLI ama ondan daha seri ve çevik bir oyuncu..

Semih GÜL
10.06.2006, 11:53
ya o tamamda forvette çok adam oldu bari süper bir forvet öneriyim.ANATOLI TODOROV..

smileys/smiley4.gifSen biras hazla menejerlik oynuyorsun sanirimsmileys/smiley36.gif

bahadır2561
10.06.2006, 12:15
hayirli ugurlu olsun..darisi marcelinho ve ricardinho'nun basina

Mert67
10.06.2006, 12:22
insallah alinir ikiside

kaanarda
10.06.2006, 12:29
dün zurawskiyi izledik adeta tel tel döküldü takimin en iyisi szymkowiakti mutlaka takimda tutmaliyiz onu..marcelinho ricardinho szmkowiak yattara stepanaov jefferson..aslinda jefferson yerine çok daha tecrübeli bi kaleci alsak daha iyi olurdu sanirim ama her neyse genede böyle bir kadronun sampiyon olmamasi için hiç bir neden yok.ayrica fatih ve umt varken wanchope ye gerek yok.zaten öyle bi girisim de yokmus...

<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center>
<TABLE width="100%" align=left>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=3 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD width=70>http://www.turksesigazete.com/hresim/Paulo%20Wanchope.jpg</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=justify>900 BiN £ KURTULDU (http://www.turksesigazete.com/indexayrinti.asp?id=2158)
Mehmet Uludogan isminde bir kisi kendisini Kosta Rikali futbolcu Paulo Wanchope'nin menajeri olarak tanitti. TS Clup'tan bir forma aldi arkasina Paulo Wanchope'nin ismini yazdirdi. Daha sonra bu futbolcuyu Trabzonspor'a getirecegi haberini yaydi...</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Punisher-61
10.06.2006, 13:01
buraya yaziyorum sadece yedeklerde bir alternativ olacak

eross61
10.06.2006, 13:57
fatih mehmet yilmaz umut omer riza herhalde artik forvet transferi yapmamiz gerekmiyor sol acik problemi var su anda takimda onu halledersek transferi kapatiriz gibi

Tahir
10.06.2006, 14:01
su wenchope haberi dogru mu

jefferson61sefa
10.06.2006, 14:21
wanchope la görüsüldü kontejan açilirsa seve seve gelirmis
ama umut yedek olmaz
f.tekke gidecek gibi çok istio gitmek zorla tutan yok

Volkan Albayrak
10.06.2006, 14:22
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sefa yokmu bi haberler sende</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

hay1699
10.06.2006, 14:31
wanchope da gelirse 8 tane forvetimiz olacak be, ne is anlayan beri gelsin..

Volkan Albayrak
10.06.2006, 14:33
fratih umut ömer riza cem mehmeti kiralik ver baska

tirabzonli
10.06.2006, 14:35
Kaanarda nin yazdigi su haber aslinda tam bi skandal:
<table style="width: 471px; height: 345px;"><t><tr><td width="82%"><div align="center">http://www.turksesigazete.com/hresim/Paulo%20Wanchope.jpg</div></td>
</tr>
<tr>
<td><div align="center">
<div ="isimler" align="left">900 BiN £ KURTULDU</div>
</div></td>
</tr>
<tr>
<td><div align="justify">Mehmet
Uludogan isminde bir kisi kendisini Kosta Rikali futbolcu Paulo
Wanchope'nin menajeri olarak tanitti. TS Clup'tan bir forma aldi
arkasina Paulo Wanchope'nin ismini yazdirdi. Daha sonra bu futbolcuyu
Trabzonspor'a getirecegi haberini yaydi</div></td>
</tr>
<tr><td style="vertical-align: top;">
</td></tr><tr>
<td><div ="highl" align="right">10.06.2006

</div></td>
</tr>
</t></table> Yani bu Wanchope haberlerinin kaynagi bu adammiydi.Komediye bak ya

Sacit
10.06.2006, 14:36
gereksiz haberlerle mesgul olmayalim ne wanchope'u ya bu adam dan bize fayda gelmez adam 2 gol atti diye topcu olmadi.

smileys/smiley7.gif

Travelair
10.06.2006, 15:01
Pelikan dün gece, bugün için detaylari anlatirim demistin. Filika bugün oldu. Detaylari merak ediyoruz bizi merak içinde birakmayin smileys/smiley1.gif

Hüseyin Çümen
10.06.2006, 19:42
fatih mehmet yilmaz umut omer riza herhalde artik forvet transferi yapmamiz gerekmiyor sol acik problemi var su anda takimda onu halledersek transferi kapatiriz gibi

hedefler büyüsün artik fatih le umut tamamda öbürlerini santrafor demeye sait lazim 2 tane forvetlemi sampiyonluga oynuicaz biz alternatif lazim wanshope u alirsak bence fatih eski performansini bulamassa yedek kalir bize vurdugunu gol yapan adam lazim fatih zor durumlarda gol atiyo ama kolay pozisyonlarda o beceriyi malesef gösteremio bir tane yabanci yirtici bi golcü daha almamiz sart sampiyon olmak istiyorsak tabi

orta sahaya da 2 yabanci takviye sart

1 de defans

jefferson61sefa
10.06.2006, 19:50

smileys/smiley4.gifSen biras hazla menejerlik oynuyorsun sanirimsmileys/smiley36.gif

vallahada menejerlik çok oynuo todorovu kesfetmis bize kakalicak belkide oyunda gelmis burda ikna ediooo :Dsmileys/smiley36.gif

champions
10.06.2006, 20:19
wanchope la görüsüldü kontejan açilirsa seve seve gelirmis
ama umut yedek olmaz
f.tekke gidecek gibi çok istio gitmek zorla tutan yok

umut niye yedek olmasin 3 trilyon verilen oyuncu yedek olmaz demeyin bu çok saçma bi düsünce bizim yedekte hiç iyi oyuncumuz olmayacak mi eger yabanci iyi bi forvet alinirsa umut yedek kalabilir

bu takim seneye 3 kulvarda mücadele edecek 3 tane iyi forvetinin olmasi sart

TSezgin61
10.06.2006, 20:23

etti 7 nasil olcak bu is

kimden vazgecez ocakta ellerde gelirse ettimi sana 8 ulen feneri gectik yani haaa

valla yönetim eger ricardinho vemarcelinhoyu getirecekse, SYMEKI göndersin, cünkü adam zaten zurawskinin hayalinle yatip kalka kalka bizde form düsüklügü yasiyor, adeta bunalima girdi, verin iyi bir paraya celtice gitsin...cünkü marcelinho ve ricardinho yetrince yerini doldurur SYMEKin, ozaman kontenjanda acilmis olur. jeffin yerinede iyi biryerli kaleci tamamdir

Hüseyin Çümen
10.06.2006, 20:24
biz çok havaya girdik gibime gelio bizim yönetim bugüne kadar medyada adi sürekli duyulmus hangi oyuncuyu transfer etti ki ricardinho marcelinho wanshope isimleri çok geçiyor ve yönetimin stili bu degil ya bunlarla kesin anlasmaya varildi is imzaye kaldi yada yalan haber ama ben tabi ilk siki tercih ederim insallah imzaya kalmistir

ama çok heveslenmemk lazim genede smileys/smiley1.gif

Hüseyin Çümen
10.06.2006, 20:28

etti 7 nasil olcak bu is

valla yönetim eger ricardinho vemarcelinhoyu getirecekse, SYMEKI göndersin, cünkü adam zaten zurawskinin hayalinle yatip kalka kalka bizde form düsüklügü yasiyor, adeta bunalima girdi, verin iyi bir paraya celtice gitsin...cünkü marcelinho ve ricardinho yetrince yerini doldurur SYMEKin, ozaman kontenjanda acilmis olur. jeffin yerinede iyi biryerli kaleci tamamdir

eer ricardinho mrcelinho beraber alinirsa szymek in gitme ihtimali çok fazla ama gitmese ozaman tek seçenek jeff gider yerini yerlilerle doldururuz ama bana ya ricardinho yada marcelinho olur gibi gelio

szymek giderse bence ii para eder dünya kupasindan sora

Punisher-61
10.06.2006, 20:28
Basin Sözcüsü Kafkas:

?Kontenjanimiz dolu?
Baskanimiz Nuri Albayrak'in yildiz futbolcu transferi sözünü yerine getirecegini belirten Zeyyat Kafkas, "Su an yabanci kontenjanimizda bosluk yok. 7 Tane sözlesmeli yabancimiz var. Bu sorunu çözdükten sonra, söz yerine getirecektir. Su an itibariyle Ricardinho ve bir kaç yildiz futbolcuyla görüsme halindeyiz" diye konustu.

önce yabanci Kontenjanini bosaltin ondan sonra yildiz sözü verin..smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

sezon ortasinda djokaji alirken akliniz nerdeydi??