PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor yeni hoca ile anlasmali mi?

Badaloğlu
22.03.2006, 10:11
Son günlerde gelecek yil için bir hoca yaygarasidir gidiyor.Acaba Vahid Halilhodzic ile anlasacakmiyiz?yoksa ona yol verilip yerineyeni bir hoca ilemi anlasacagiz?Benim gördügüm Vahid hoca ile anlasmayacaklar.Zira öyle birsey olsaydi simdiye kadar çoktan gelecek yilin hazirliklarini yapmis olmaliydilar.ne bileyim; en azindan basinda ''Vahid hoca gidecek ve kalacaklari belirledi''v.b.

Sizce, Trabzonspor'un basina nasil bir hoca gelmelidir?Gelen hocanin özellikleri ne olmalidir?Sehire ve takima her hocayi alabilrimiyiz?Mesela, sezon sonunda yönetim deseki:''Mustafa Denizli ilegelecek yil için anlastik'' o zaman tepkiniz ne olur?Ya da Mustafa Denizli gelirse basarili olabilirmi? Malum, Iranda bile siradan bir takimi su an için lider durumuna getirdi.Trabzonda ayni basariyi gerçeklestirebilirmi?

Vehbi Sancak
22.03.2006, 10:19
kulagi kesik ahmet,

yazayim yazmayayim diye düsünürken sen beni geçtin

yeni hoca mustafa denizli

hatta avrupada futbolcu bilem bakmis

TSunami
22.03.2006, 10:21
abi mustafa denizlinin milli takimi ne hallere getirdigini biliyoruz. o adamdan teknik direktör falan olmaz.
bize kendi takimini kuracak, futbolcu taraftar yönetim basin vs hiçbirseyden etkilenmeyecek, istedigi adami çatir çatir aldiracak, teknik direktörden ziyade manajer tarzinda (alexferguson-arsenvenger) kulübün futbol birimine yön verecek ipleri eline alacak uzun mukaveleli yabanci bir hoca lazim.
yani halilodzicin oyunu okuyabileni.

ozcan_asanoglu
22.03.2006, 10:22
sancak ile badal babalar, yani vahid hoca yi gönderdiniz öyle mi?

TSunami
22.03.2006, 10:25
kemalbelgin geçen haftatv de "çok saglam ikikisiden duydum hoca kesin gidecek" dedi.
zaten ne halil hoca kalmak ister gibi davraniyo ne de yönetim anlasmak ister gibi.Edited by: TSunami

Vehbi Sancak
22.03.2006, 10:28
evet abi gitti,

zaten o yüzden takimi dogru dürüst kurmuyor

milletin sabir sinirini deniyor,

yoksa hangi oyuncunun girmesi, kimin çikmasi gerektigini görmüyormu

ha bana sorarsan iyi hoca, yararli olurdu

ve denizliyede akyel gibi taraftar degilim

ama bakarsin akyel gibi faydali olabilir

Sevgi
22.03.2006, 10:32
Mustafa Denizli ve TRABZONSPOR smileys/smiley11.gif

Hiçbir yerli hoca TRABZONSPOR u sampiyon yapamaz.Demek ki önümüzde ki yilda da haybeye gitti.

Adem Erdoğan
22.03.2006, 10:35
abi mustafa denizlinin milli takimi ne hallere getirdigini biliyoruz. o adamdan teknik direktör falan olmaz.
bize kendi takimini kuracak, futbolcu taraftar yönetim basin vs hiçbirseyden etkilenmeyecek, istedigi adami çatir çatir aldiracak, teknik direktörden ziyade manajer tarzinda (alexferguson-arsenvenger) kulübün futbol birimine yön verecek ipleri eline alacak uzun mukaveleli yabanci bir hoca lazim.
yani halilodzicin oyunu okuyabileni.

milli takimi avrupa samp. tasimisti sonraki sezon feneri sampiyon yapti.ama bu m.denizliyi istedigim anlamina gelmez.

Adem Erdoğan
22.03.2006, 10:36

Hiçbir yerli hoca TRABZONSPOR u sampiyon yapamaz.Demek ki önümüzde ki yilda da haybeye gitti.

yerli yapamaz yabanci dil sorunu çeker.uzaydan adam getirirler artik.

TSunami
22.03.2006, 10:42
milli takim mustafa denizliye ragmen avrupa sampiyonasina gitmisti. eger tünel girisinde o adam ona uçan kafayi atmasa zaten kovulacakti.

feneri sampiyon yaptigi sene de ilginç sistemler icat etmisti. 3-7-0 2-0-8 gibi. sen bir de fenerlilere sor sampiyon oldular ama canlari çikti
gelsin en fazla 5 haftada gider

Adem Erdoğan
22.03.2006, 10:43
Ben zaten m. denizli gelsin demiyorum ama adamin basarilari ortada.

Vehbi Sancak
22.03.2006, 10:47
yapamazzzzzzzzzzzzzz

kani uymazzzzzzzzzzzzzzzzzzz

yazik oluyor, paraya, zamana, umutlara

ulen millete gösterilen anlayis ve güven:

giray bulak'a duyulsaydi ya!

Sevgi
22.03.2006, 10:55

yerli yapamaz yabanci dil sorunu çeker.uzaydan adam getirirler artik.

yabanci bir tek bizde dil sorunu yasiyor herhalde sive mi uymuyor acaba.Uzayda var galiba bir tanidik.

sümela61
22.03.2006, 11:01
burada yazacagim konu ne Mustafa Denizli ile alakali ne de baska bir isimle... genel bir bakis açisi var buna deyinmek istiyorum sadece... o da ne mi? Trabzon kökenli olmayan birisi (Mustafa Denizli, Fatih Terim) Milli Takim'la çeyrek final ya da baska bir basariya imza attiginda "o kisiye ragmen" oluyor bu basari... ama Trabzon kökenli birisi (Senol Günes) yaptiginda ise basari hocanin oluyor... burada isimlerin zerre kadar önemi yok, onlara takilmayin sakin... kaldi ki bence de Senol Hoca digerlerinden çok ayri bir yerde... ama benim dikkat çekmek istedigim konu olaylara ne derece genis bakabiliyoruz?... ya da bu genis bakabilmeyi becerenler taraftarin kaçta kaçini olusturuyor?...

selcuk
22.03.2006, 11:11
bence en büyük yanlis yine kariyerli bir hoca aramak olur takima ve bizim sisteme uyan birisi lazim vahid hoca cok iyi antröner ama bizim sisteme uymuyor ondan kovulmali , bir örnek stuttgart bu sezon basinda dünyanin en kariyerli hocalarindan birini almisti trapatoni ama tabiki trap. tam bir defans hayrani jon dahl tomasson gibi oyunculari yok etti geriye biraktigi takim su an harab

bence en uygun antrönerler:ottmar hitzfeld (para yagdirmak gerek cok para gelmesi icin ama deger)

ersun yanal (adamin anladigi tek sey hücum ayni bizim gibin)

schachner (bir de süpriz isim yaziyim dedim bu adamin özellig oyunu cok iyi okuya bilisi avusturyada kärnteni 2.ligde aldi kupayi kazandirdi ve birinci ligde 2.oldu 2.ligdeyken kupayi kazanmisdi sonra avusturianin fenerine gitti yani en zengin kulübü austria wien sampiyonluga dogru giderken daum bostaydi takim baskani daumu alib onu kovdu onun üzerine ligin sondan ikincisine gitti ve o takimi ikinci yapti daum o sene sonu fenere geldi, o sezondan sonra takimini farklan sampiyon yapti)

ünal kahraman (icimizi disimizi taniyan birisi basarili olacagina eminim)

TSunami
22.03.2006, 11:13
bunu ben demedim o dönemin basinina bak arsivlere ulas bunu herkes söyledi. kimse o dönemde mustafa denizliden memnun degildi. mili takimin her maçi istirapti.
ha simdi kalkip aradan 8-10 sene geçtikten sonra malum sahis iran liginde bir takimi lider yaptiktan sonra cv sine zamaninda ekledigi avrupa sampiyonasina takimi tasidi etiketi insana cazip geliyor.
madem etiket önemli
bizi defalarca sampiyon yapan Özkan sümer ve A.S.Özyazici
iki takimi sampiyon yapan Lucescu
G.birligi, denizli ve A.gücünde basariliolan Ersun yanal
denizliyle harikalar yaratan Giray Bulak
U17 mili takimin hocasi hatirlamiyorum
rasit çetiner
sekersporu 1.lige çikaran aga vardi bi tane
ya da son iki senedir feneri sampiyon yapan 3. sünün yolunda olan daum basarili misizce

oyuncu olarak
gol krallari serkanaykut-zaferbiryol-okanyilmaz-elvirboliç
realli baliç
Edited by: TSunami

Oruç
22.03.2006, 11:13

Neden 'hiç bir yerli TS'yi sampiyon yapamayacakmis?'.TS'nin 'tüm sampiyonluklarinda hep yerli hocalar olmustur'

Bu yabanci hoca hayranligini bir türlü anlayamadim dogrusu.Yabancilara karsi ne kadar hosgörülü oluyoruz.Acaba Türk misafirperverligini mi göstermeye çalisiyoruz?

Yabanci T.D.'lere gösterilen sabrin ve töleransin 10'da birinin yerli T.D'lere göstermedigimiz müddetçe tabii ki de yerliler bizi sampiyon yapamaz...

Tunga
22.03.2006, 11:20
Bu yolda bir duyumu vardi sanirim, Külünkoglu hafta sonu bu resmi göstermisti:

http://img70.imageshack.us/img70/5085/hoca9jc.jpg

Öndeki gitse de arkadaki bizde her zaman bakismileys/smiley20.gifEdited by: simal yildizi

guera
22.03.2006, 11:20
herseyden önce basligin acilis sekli tamamen yanlis! bir asparagas habere bile dayanmiyor haberin kendisi! duygularla hareket edilmis ya da söyle diyelim birisinin istegi arzusu ve onun gibi düsünenlerin!

dah da ilginci ise tartismanin sadece denizli etrafinda dönüyor olmasi! denizlinin adi gündeme malumunuz istanbul basini ve onun kopyasi trabzon basini tarafindan getirildi! her firsatta küfrettigimiz, kizdiigmiz hatta beceremesek bile protesto ettigimiz basindan sözediyorum!

iyiki de m. denizli adi ortaya atilmis bu basin tarafindan yoksa yaraticilik yoksunu taraftarimiz yine hüsnü özkara ve giray bulaktan medet umacakti ki bu hocalarimizin engin futbol bilgileri ve büyük avrupa tecrubelerinden dolayi onlari takimimizin basina getirmeyi hayal edemezken ve edemeyecekken zaman kaybedecektik! sagolasin basin sagolasin m. denizli.

bir tessekürde teknik direktörden daha teknik teknik direktör olan tüm trabzonsporlu renkdaslara. onlarsiz bir trabzonun sorunsuz bir trabzon olacagi korkusu tasimaya basladim ben artik ki bu durum trabzonun yakin gecmisiyle bagdasmaz,yakismaz bize...

poetricus
22.03.2006, 11:25
Madem bu konu açildi ben de istediklerimi yazayim bari:

1. Hoca yabanci olmali ama gelir gelmez Türkçe'yi bizim mahalli aksanimizla konusacak kadar ögrenmeli. Meselâ "rakip" kelimesini ilk hecesini uzatarak "râkip" seklinde telaffuz etmeli. Anlamin ne kadar degistigini merak eden lugatlara baksin.

2. Hem yönetimle, hem futbolcularla, özellikle de yildiz futbolcularla, hem de taraftarla iyi geçinmeli. Kendini herkese sevdirmeli. Nasil olacaksa!

3. Kisa sürede türkülerimiz ögrenmeli ve Derulle, Üç Ayak, Karsilama ve Kolbasti oynayacak seviyeye gelemli.

4. Hiç kötü sonuç alinmamali, sayet alinirsa suç hocada degil, kaygan zeminde, havada, suda, toprakta, ateste vs. olmali.

5. Oyuncu ve taktik degisikliklerini taraftara, özellikle de yerel basin mensuplarina sorarak yapmali.

6. Gelir gelmez McDonalds'a, Kemeralti'na, Maçka'ya gidip yere diz vurup icazet almali. Eski hoca ve futbolculara telefon, faks, elektronik posta ve SMS göndererek ne yapacagini ögrenmeli.

7. Gelir gelmez bizi sampiyon yapmali; sampiyonlar liginde basarili olmali.

8. Arada bir basin yayin organlarina çikip; "Gulübun basarisini istemeyenler var", seklinde demeçler vermeli.

9. Trabzon'daki eski futbolculara, amaotör takimlarin hoca ve yöneticilerine istihdam alanlari açmali.

10. Hem yildiz hem genç hem yetenekli hem de çok az paraya oynayacak futbolcular bulup takima kazandirmali.

11. Antranmandan hoslanmayan futbolculari zorlamamali ama yine de tam verimli olmalarini saglamali.

12. Internet'teki taraftar sitelerini takip edip hatalarini görüp aklini basina devsirmeli.

13. Ismail Türüt, Recep Çil gibi yüce Türk büyüklerinin sarkilarindan en az üçer tane ezberlemeli.

14. Saha kenarinda sakiz çignememeli, klübümüzün kaskoluyla sagda solda dolasip hava atmamali.

15. Takimin galip gelmesi yetmez ayni zamanda sahada futbol resitali de olmali. Bütün futbolcularimiz topu ayagina aldiginda Yattara gibi hareket sergilemeli rakip müdafaa oyuncularina ülkenin haritasini bütün daglari, gölleri ve akarsulariyla çizdirmeli. takim çok gol atmali.

17. Taraftar arasindaki görüs farkliliklarini dikkate alarak bir futbolcuyu ayni anda hem oynatip hem de yedek kulubesinde tutabilmeli. Sanirim yeni fizige çok is düsüyor burada.

18. Takimin basinda Demokles'in kilici gibi durmamali. Takim kamp yaparken arada bir ugramali. Basbakan'la ve sair devlet büyükleriyle açilislara katilarak ülke gündeminde yer almali...

Liste çok uzun simdilik burada kesiyorum.
Bizden ayrilmayin...

trapezus61
22.03.2006, 11:32

1. Hoca yabanci olmali ama gelir gelmez Türkçe'yi bizim mahalli aksanimizla konusacak kadar ögrenmeli. Meselâ "rakip" kelimesini ilk hecesini uzatarak "râkip" seklinde telaffuz etmeli. Anlamin ne kadar degistigini merak eden lugatlara baksin.

2. Hem yönetimle, hem futbolcularla, özellikle de yildiz futbolcularla, hem de taraftarla iyi geçinmeli. Kendini herkese sevdirmeli. Nasil olacaksa!

3. Kisa sürede türkülerimiz ögrenmeli ve Derulle, Üç Ayak, Karsilama ve Kolbasti oynayacak seviyeye gelemli.

4. Hiç kötü sonuç alinmamali, sayet alinirsa suç hocada degil, kaygan zeminde, havada, suda, toprakta, ateste vs. olmali.

5. Oyuncu ve taktik degisikliklerini taraftara, özellikle de yerel basin mensuplarina sorarak yapmali.

6. Gelir gelmez McDonalds'a, Kemeralti'na, Maçka'ya gidip yere diz vurup icazet almali. Eski hoca ve futbolculara telefon, faks, elektronik posta ve SMS göndererek ne yapacagini ögrenmeli.

8. Arada bir basin yayin organlarina çikip; "Gulübun basarisini istemeyenler var", seklinde demeçler vermeli.

9. Trabzon'daki eski futbolculara, amaotör takimlarin hoca ve yöneticilerine istihdam alanlari açmali.

10. Hem yildiz hem genç hem yetenekli hem de çok az paraya oynayacak futbolcular bulup takima kazandirmali.

11. Antranmandan hoslanmayan futbolculari zorlamamali ama yine de tam verimli olmalarini saglamali.

12. Internet'teki taraftar sitelerini takip edip hatalarini görüp aklini basina devsirmeli.

13. Ismail Türüt, Recep Çil gibi yüce Türk büyüklerinin sarkilarindan en az üçer tane ezberlemeli.

14. Saha kenarinda sakiz çignememeli, klübümüzün kaskoluyla sagda solda dolasip hava atmamali.

15. Takimin galip gelmesi yetmez ayni zamanda sahada futbol resitali de olmali. Bütün futbolcularimiz topu ayagina aldiginda Yattara gibi hareket sergilemeli rakip müdafaa oyuncularina ülkenin haritasini bütün daglari, gölleri ve akarsulariyla çizdirmeli. takim çok gol atmali.

17. Taraftar arasindaki görüs farkliliklarini dikkate alarak bir futbolcuyu ayni anda hem oynatip hem de yedek kulubesinde tutabilmeli. Sanirim yeni fizige çok is düsüyor burada.

18. Takimin basinda Demokles'in kilici gibi durmamali. Takim kamp yaparken arada bir ugramali. Basbakan'la ve sair devlet büyükleriyle açilislara katilarak ülke gündeminde yer almali...

Bizden ayrilmayin...

Dogru söze ne denilebilir ki... Seni ayakta alkisliyorum kardesim...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

coach
22.03.2006, 11:36
Vahid Hoca Trabzonspor'un basina gelebilecek en iyi sey.Takimdan ne zaman kimikesicegi belli olmayan bir hoca her zaman önceligi performansi yüksek olan futbolcuya veriyor.

Yani Trabzonspor takiminda kim oynamak istiyorsa onu oynatiyor formasinin arkasinda ne yazdigi Vahid Hoca'yi ilgilendirmiyor gayret eden ve çalisana veriyor formayi.

Gönül isterki seneyede ve ilerki senelerde Trabzonspor'u çalistirsin fakat benim kanimca seneye tekrar Avrupaya dönücek.

sümela61
22.03.2006, 11:39

Bizden ayrilmayin...

harika yazmissin... aglanacak halimize gülsem mi, gülmesem mi karar veremedim...

guera
22.03.2006, 11:41
birsey daha eklemek istiyorum.ziya hocadan da biktigimiz günlerde senol günes gelsin diye bir baslik vardi sanirim ama bügün basligi acan da basligin altini dolduranlarda bir hoca ismi veremiyor! yani kendimleri de bilmiyor kimi getirebilecegimizi! isim verin diyoruz denizli olmaz diyorlar! yani dneizli disinda herkez olabilir! gelebilecek hocalarin muhtemel listesi bu anlamda öylesine kalabalik ki! bu yönetim hoca konusunda cok erken tartisma baslatmakla cok büyük bi yanlis yapti! sayet hodzic kalirsa taraftarin baskisini hissedecek! bizim taraftar annesiyle birlikte pazara cikan cocuk gibi! bana bu al sunu al diyen,sürekli zirlayan cocuklar gibi ama unutmadan söyleyeyim böyle cocuklar kantarin topuzunu kacirinca sokagin ortasinda samari yiyiveririler ona göre...

gelen gideni aratir bunu unutmayin...

Tunga
22.03.2006, 11:41
Bir teknik direktör takimi tek basina sampiyon yapamayacagi gibi tek basina basarisiz da yapamaz. Ama burada yerli - yabanci diye ayirmak dogru gelmiyor bana. Isini dogru yapacak her adam gelebilir.

Ben hala Halilhodziç'in kalacagina inaniyoum ve istiyorum. Ama tekrar ediyorum; yabanci oldugu için degil, iyi hoca olduguna inandigim için.

Yeni gelen yönetim seneye sampiyonluk sözü verdi. Böyle bir baskinin altina girmek isteyecek tek bir yerli hoca var su anda o da Mustafa Denizli. Türkiye'de kredisi de herhalde en yüksek hocadir. Ama onun kesinlikle Trabzonspor'da basarili olamayacagini düsünüyorum. Çok önemli bir teknik adam olmadigini da.

Bu kadar maçtir, sürekli degisik kadrolarla oynayan Halilhodziç'in bunu önümüzdeki seneye hazirlik yaptigini düsünüyordum. Hala da ona yormak istiyorum.

Bir de dipnot: Zeyyat Kafkas daha iki gün önce verdigi röportajda Nisan ayi içinde Halilhodziç ile görüseceklerini ve anlasacaklarini söyledi. Dolayisiyla buna da bir anlam veremiyorum.

Hayirlisi (gerçi degisiklik pek hayirli olmayacak ama..)

Tunga
22.03.2006, 11:43
Bir not daha:

Halilhodziç'in Trabzonspor için önemli oldugunu vurgulamak için Senol Günes'e çatmak gerekmiyor.

emre81
22.03.2006, 11:46

Bizden ayrilmayin...

harika yazmissin... aglanacak halimize gülsem mi, gülmesem mi karar veremedim...

Valla Böyle bir hoca olsa süper olurdu:))

Neyse bizim yönetime güvenmekten baska sansimiz yok umarim onlar gerekeni dogru bir sekilde uygularlar ama ben hocanin kalmasini istesemde yöneticilerin söylediklerinden bizati konustugum bir tanesinin düsüncelerinden hocayla devam edilmeyecegi sinyalini aldim. Insallah her ne olursa olsun Trabzonspor için en güzeli olur.

sümela61
22.03.2006, 11:46
Bir not daha:

Halilhodziç'in Trabzonspor için önemli oldugunu vurgulamak için Senol Günes'e çatmak gerekmiyor.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ozcan_asanoglu
22.03.2006, 11:51
van hodjonk'un frikikleriyle sampiyon olan fenerde bir tane taraftar bile futboldan memnun degildi..

ikinci sene sampiyonluga oynarken gönderildi fenerden..

gs.da da derwal'in meyvelerini topladi..ben trabzona vahid hocadan daha fazla uyum saglayacagini sanmiyorum...

trabzonsporda bir temizlik harekati baslamisti ve bu sezon sonunda da devam edecekti..vahid hocanin kadroyla bu kadar oynamasinin sebebi sezon sonu gönderilecekleri tespit etmek, millete son bir sans vermek olabilir...

benim düsüncem bu takima gerekli takviyeler yapilsin vahid hoca ile iyi top oynar..

Taner Uykuçeken
22.03.2006, 12:00
Gerçekten çok güzel anlatilmis bize lazim olan t.d. profili hatta bize hocaya falanda gerek yok bizim 9 milyon tane t.d. zaten var nasil olsa 3 maç sonra yenihocaninda hatalarini saymaya baslicaz yok oyunu okuyamiyor yok savunma oynatiyor yok o oynarmi bu oynarmi o ne bu kim nasil falan filan vahid hocadan daha iyi biliyozya bu isi hoca oyuncu degisiklilerini iyi yapamiyormus ozaman size morinho yu verelin s.l. barça maçinda kendi sahasinda 2-1 malupken crespoyu çikarip drogba yi oyuna alan tek forvet oynamaya devam eden yada daumu fb yi 2 sene üstüste smp yapan ama bakin su ise fener medyasida ayni seyden sikayetçi hoca napiyormus tayfunu oynatiyormus ufukhanin yerine son maçtaki ufukhan ancak pafta oynar önündeki yattaraya bile pas atamiyordu savunma oynuyormusuz kötü futbol oynuyormusuz samsun maçi ilk yarisi iyi futbol vardi sahada ikinci yari otakim gitti yerine amatör bir takim geldi galiba hoca devre arasinda kalayladi kötü futbol için tembihledi oyuncularini!!! kötü futbolun suçunu hocada degil baska yerlerde aramak lazim mesela takim içindeki futbolcu agabeyler takim üzerinde etkili olup bir seyler karistiriyor olmasinlar zamaninda gerçi hami içinde söylenirdi bu takim üzerinde hocayla çatisiyor falan vb. gibi simdi ona özenenler falanmi var acaba ???

Şahinoğlu
22.03.2006, 12:02
Yabanci bir hoca gelmeli ve ofansif oyunu seven bir hoca olmaliItalyan Trapattoni olabilir mesela masmavi gözleri bembeyaz saçlarihirsli yapisi ilebir Trabzonlu gibi hirsli yapisi var o olmasa bile kesin yabanci olmali yerli hoca yok zaten adam gibi o yüzden yabancidan yanayim.

mensure 61
22.03.2006, 12:04
Ben sik sik hoca degistirilmesinden yana diyilimben hep Vahid hocanin arkasinda oldum ve daimada olucam. Hatalari yok demiyorum var pazar günü maçi izlerken kafayi yedim neden Ömer Riza'yi koymadi neden Szymek i geç koydu?.. Bence istikrar sart bazen kiziyorum ama ne olursa olsun ben Vahid hocama güveniyorum ve gitmesini istemiyorum!!!

Adem Erdoğan
22.03.2006, 12:08
@sevgiiiiiiiiiiiiiiiii;

Biz fenerbahçemiyizki bizi yerli hocalar sampiyon yapamaz.

Tmac61
22.03.2006, 12:19
Basligi söyle degistirin;

Vahit hoca Trabzonsporda kalir mi,

Tutabilirler mi,

Fatih gibi 11 futbolcuya sahip takimlar dururken burada daha fazla siyirmaya meyilli bir yasam sürer mi ?

Sevgi
22.03.2006, 12:19
@sevgiiiiiiiiiiiiiiiii;

Biz fenerbahçemiyizki bizi yerli hocalar sampiyon yapamaz.

ne alakasi varya saçmalamayi birak lütfen.

yerli hoca basarili olamaz çünkü senin takiminda Gökdeniz gibi Tekke gibi Hüseyin gibi takim içinde agalik sistemi kuran herzaman hocanin üstünde olan karin agrilarin var.Yerli hoca bu takimda otorite kuramaz.Disiplin getiremez.

Jeffer
22.03.2006, 12:27

Bizden ayrilmayin...

Dogru söze ne denilebilir ki... Seni ayakta alkisliyorum kardesim...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
22.03.2006, 12:32
Yabanci hocaninda yapabilecegi en ii ihtimalle kadro disi birakmaktir.Bizim yabanci hocalarla ne zaman yüzümüz güldüki simdide gülsün.

Adem Erdoğan
22.03.2006, 12:36
Sunuda ekliyeyim o karin agrilari dediklerin takimi ayakta tutuyor.Insanda aynen öyledir karin agrisi olunca uyuyamaz.Sagolsunlar bizde onlar sayesinde nmaçlarda uyumuyoruz.(biraz edebiyat parçaladik amasmileys/smiley1.gif)

sümela61
22.03.2006, 12:51
Sunuda ekliyeyim o karin agrilari dediklerin takimi ayakta tutuyor.Insanda aynen öyledir karin agrisi olunca uyuyamaz.Sagolsunlar bizde onlar sayesinde nmaçlarda uyumuyoruz.(biraz edebiyat parçaladik amasmileys/smiley1.gif)

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

okan6161
22.03.2006, 12:54
bu hoca iyi ne hoca ariyorlar ya mustafa denizliyle biz inter totoya gidemeyiz

FANATIK61
22.03.2006, 13:00
Vahid Hoca kalmali kalmali ve kalmali. Ne demisler: Gelen gideni aratir... Yeni Hoca gelirse yine bir sezon kayip olacak, istedigi oyuncular olacak istemedigi oyunculari gönderecek. Al basina o zaman yine yeni bir bela...

CAFER ÖZER
22.03.2006, 13:13
Aslina bakarsaniz habire hoca degistirmek hiç bir takima katki saglamaz,Su anki Kadro Halil hocaya göre kuruldu.Yeni hocanin gelmesi demek bir çok pyuncunun ve sistemin tamamen degismesi belkikde çok sevdigimiz bazi oyuncularin kadrodan gitmesi demektir.

Fakat Halil hocanin galip geldigimiz maçlarda insanlara çektirdigi sikintilara baktigimizda,galip geldigi maçlarda kendisine malup oldugu maçlarda Yönetime ve futbolculara pay çikartmasi,Ikide bir ben gidiyorum demesi Vahit Hoca ile yola devam etmenin mümkün olmadigini göstemektedir.Galip geldigimiz maçlarda bile rakiplerin tek kale oynamasina müsade eden bir hocaya daha fazla müsade edilecegi kanisinda degilim.Gelecek yil için %99 ihtimal yeni hoca ile yola devam edilecek bu kaçinilmaz.O zaman yeni hoca kim olmali.?

1-LEKENS:Benim 1.sirdaki adayim Lekens dir.Hem bizi taniyor.hemde kariyeri var,hem basarili bir teknik adam.

2-GIRAY BULAK:Türkiyede akademi mezunu bir kaç hocadan birisidir.Trabzonsporu taniyan Trabzonun yapisini bilen birisidir.

3-ERSUN YENAL:Gittigi her takimda Bol gol attiran,hep golü düsünen bir teknikadam.Milli takimdaki basarisizligina gelirsek.Davut Dislinin emirlerine boyun egdigi için basarili olamadi.Bizde basarili olacagina eminim.

Mustafa Denizli kesinlikle istemiyorum.Basarili oalcagini zannetmiyorum.Mustafa Denizli FB yi sampiyon yapmadi.G.ANTEP eliyle FB ye sampiyonlugu hediye etti.Ayrica AZIZ YILDIRIM in degigi gibi Futbolu sadece sahada oynamadilar.ve basarili oldular.Madem FB yi Denizli sampiyon yapti neden FB den kovuldu.Mustafa DENIZLI ile Trabzonsporun adini yan yana koymak bile istemiyorum.Ama eger teknik direktör olarak gelirsede desteklemekten baska çare olmaz.Bekleyip görecegiz.

mahmuter61
22.03.2006, 13:15
Celse nin hocasini alalim yarim devre sonra kovariz!Aslinda bize hoca lazim degil maçlarda herhafta enaz 5-10 bintane mevcut.Jimnastikçiler 2 sene daha lolipopla devam karari aldi bizniye Vahid hocayi yarim devrede elestirmeye basladik?Kaldiki adamin geldiginde takim tamamen heryönden çöküktü!Hepimiz gay maçindan sonra hoca imza atmiyacak diye endiselendik.Birakalimda bikisiyle enaz 2 sezon geçirelim...!

denizgrsy
22.03.2006, 13:16
kim gelirse gelsin,takimi futbolcuya göre degil sistemine göre kurmali...

saha içinde tikir tikir isleyen bi sistem kurmali,futbolculari bu sistemin bir isçisi yapmali...öyleki bi futbolcusu sakatlandiginda aglamayacak,yedekten bi kisiyi sistemin dislileri arasina koyabilecek...

ve benim takimimda çok görmek istedigim duran top organizasyonlari çalistirabilecek...sahanin neresinde olursa olsun duran toplarin kullanimi ile ilgili bir bilgi ve becerisi olabilecek...

Nytre
22.03.2006, 13:30
Bu yolda bir duyumu vardi sanirim, Külünkoglu hafta sonu bu resmi göstermisti:

http://img70.imageshack.us/img70/5085/hoca9jc.jpg

Öndeki gitse de arkadaki bizde her zaman bakismileys/smiley20.gif

tam tamina bizi anlatan bir resim olmus....

açikcasi su anda hocamiz varken bu konunun konusulmasini gereksiz buluyorum...

o zaman f.tekkenin yerine kimin gelecegini de konusalim?

Badaloğlu
22.03.2006, 13:32
herseyden önce basligin acilis sekli tamamen yanlis! bir asparagas habere bile dayanmiyor haberin kendisi! duygularla hareket edilmis ya da söyle diyelim birisinin istegi arzusu ve onun gibi düsünenlerin!

dah da ilginci ise tartismanin sadece denizli etrafinda dönüyor olmasi! denizlinin adi gündeme malumunuz istanbul basini ve onun kopyasi trabzon basini tarafindan getirildi! her firsatta küfrettigimiz, kizdiigmiz hatta beceremesek bile protesto ettigimiz basindan sözediyorum!

iyiki de m. denizli adi ortaya atilmis bu basin tarafindan yoksa yaraticilik yoksunu taraftarimiz yine hüsnü özkara ve giray bulaktan medet umacakti ki bu hocalarimizin engin futbol bilgileri ve büyük avrupa tecrubelerinden dolayi onlari takimimizin basina getirmeyi hayal edemezken ve edemeyecekken zaman kaybedecektik! sagolasin basin sagolasin m. denizli.

bir tessekürde teknik direktörden daha teknik teknik direktör olan tüm trabzonsporlu renkdaslara. onlarsiz bir trabzonun sorunsuz bir trabzon olacagi korkusu tasimaya basladim ben artik ki bu durum trabzonun yakin gecmisiyle bagdasmaz,yakismaz bize...

Herseyden önce basligin açilis sekli yanlis demene katilmiyorum.Öncelikle sunu bilmeni istiyorum ki; kesinlikle benim kafamdan geçen ya da isredigim teknik trektör degildir Mustafa Denizli...Bu isim benim ne istegimdir, ne de benim gibi düsünenlerin.Bu hacanin adi Mustafa Denizli degilde olsun Fatih Terim,ne degisir?

Eger seneye hem sampiyonluga oynayip, hemde stad yapacaksak, ve maçlarimizi da Istanbul'da oynama ihtimalinin çok yüksek oldugunu var sayarsak,Trabzonspor'un hocasinin ismi Istanbul basini tarafindan da bayagi prim yapan bir adam olan Mustafa Denizli olursa dahami kabul görür?Ben olaylari,gidisatlarini dar çerçeveden yorumlamiyorum.Ama seneye sampiyonluga oynayacak bir takimin hocasina, Vahid Halilhodzic'eneden hala daha imza attirip herkesi rahatlatmiyorlar?Özü sözü bir, yeri geldimi futbolcuyu basinin önünde bile elestirmeden çekinmeyen Vahid hoca, bu konuda neden açik konusmuyor?

Düsüncem su; Trabzon'un basina en son getirilmesi düsünülen adam olmalidir Mustafa Denizli.Ama Fatih Akyel'de oldugu gibi taraftara ragmen böyle bir hocayi basimiza getirirseler ne olacak? Trabzon'a hoca olarak gelen adamlarin sadece futbol bilgisi,becerisi yaninda sehre uyumu ve sehrin o hocayi kabul etmesi gibi bazi faktörlerde önemli degilmidir?Ayrica maçlarimizi 1 yil Istanbulda oynarsak, o zaman Mustafa Denizlide seve seve bu takimi çalistirmazmi?Dünya starlarini bu kulübe kazandirmamiz daha kolay olmazmi?Senin sehrinde takimin futbolcusunun arabalarina ve is yerlerine kursun sikiliyor,senin sehrinde papaz vuruluyor.Baskan herseye ragmen nasil getirecekmis dünya starlarini bu sehre?

Bunlarin tartisilmasini amaçladim.Yoksa isimler benim için çokta önemli degildir.Benim basligi açtigimda Mustafa Denizli ismi ikinci planda kalmaktadir.Bunlara kafa yoruyorum ben,Mustafa Denizili'ye degil.Gelirsede onu da konusuruz.Fikir üretmekten çekinmeyelim...

guera
22.03.2006, 14:34
dediklerini anladim ancak benim elestirim drekt olarak sana degildi! senin yazdiklarina benzer daha 35 tane yazi var bu basligin altinda ancak sne son yazindan cok önemli bir noktaya deginmissin bilerek ya da bilmeyerek! hep yeni gelen oyuncunun uyumundan hocanin sehre alismasindna sosyal yapidan falan bahsediyoruzya neden hep birilerinin bizlere uymasini bekliyoruz! nedne mesela vahid hocanin kendi bildgini,kendi dogrularini yapmasini elestiriyoruz! neden bizler kendimizi degistirmeye calismiyoruz! hep suclu olan öteki olanlar mi? hoca ne demisti geldiginde? burada futbolcuya dayali bir sistem var,insanlar hayal kurmayi birakip gerceklerle yuzlesmeli! nedir bu gerckeler! takimin öyle bizim düsündügümüz gibi dort dortluk falan olmadigi,oyuncularin yeteneklerinin kisitli,futbol bilgilerinin gelismemis ve profesyonellikten uzak olduklarini ´söylememis miyidi! bizlere gercekler agir geldi! hoca daha simdiye kadar seyirci üzerine tek laf etmemisti anak bu hafta samsun macindna sonra oyuncularin üzerindeki baskidan bahsetti ic saha maclarinda!bunlari konusmuyoruz da hocanin soylediklerini tartiya koyup ölcmüyor onlardna birseyler cikarmaya calismiyor bilakis onu söylediklerinden uygulamalarindna dolayi elestiriyoruz!symkoyu yedege cektigi icin nerdeyse onu idam edecegiz ancak symkonun kac mactir kacak gurestigini soylemekten de geri durmuyoruz! aciklamamiz ise;symkonun ölüsü bu takimda oynar! hayir efendim oynamakz! bu tkaimda ancak formayi hakeden oynar! ömer rizayi oyuna alamdigi ciin kiziyoruz ancak fatih ömer riza symko gökdeniz yattara bu oyuncularin tek rotak özelligi defansif yönlerinin zayif olmasi! bugünün futbolunda hic bir takim bes ofansif agirilikli defansif yönü zayif oyuncuyla sahaya cikmiyor! chealse barcelona bile böyle bir sistemi kaldiramiyor kaldiki bizim onlarla takimimizi karsilastirmak gibi bir lüksümüz hicbir zaman olmayacak!hocayi yollayanlar önce bir alternatif bulsunlar benim kanimca. teorik olarak nasil bir hoca olmasi gerektigini yazmak kadar kolay bir sey olamaz! oyunu iyi okusun,otoriter olsun, trabzona uyum saglasin güzel yemek yapsin yakisikli olsun oyunularla güzel iliskiler kursun vs. bunlar sadece temenni olarak aklabilirler. gercekle alakasi yok bu tür isteklerin. hadi diyleim ki denizli gelecek tkaimin basina! birakalim bos konusmayi ve denizlinin t. direktorlugunu tartisalim! denizlili milli takim avrupa sampiyonasinda ceyrek finale cikarken defasif futbolu yuzunden elestirildi ki belcika gibi bir tkaimin sayesinde ceyrek finale cikti mili takim ve kadrosunda da altin cagini yasayna alpaylar hakanlar tugaylar ogunler tolunaylar vardi milli takimin. fb de sampiyon oldugu sene defasif futbol oynatti tkaima ve cok önemli maclarda cok öenemli hatalar yapti denizli! fb o yil sampiyon olduysa bunun nedeni fenerbahcenin formasiydi ki o yil unutamayacaigmiz gazintep maci var istanbulda! 3-0 dan 4-3 gelen bir mac!!!iranda önüne altin tepside bir takim sunuldu ve orda takimi sampiyonluga oynatiyordu...

ben denizlinin senol gunesten daha iyi t. direktör olduguna inanmiyorum. ayrica takima fizyoterapist ya da kondusyoner aldirmayacak kadar kisilik problemi olan birisinin trabzonda en fazla ne kadar baskiya dayanabileceigni düsünürsünüz! yani aday olarak sunabileceigmiz en iyi hocanin bana bir tane pozitif yönünü gösteremeyecekken ve avrupadan da bir tane bile hoca ismi veremeyecekken ve elimizde gercektne cok iyi bir hoca varken ynei hoca arayisinda olmanin anlamsizligini görmek zorundayiz diye dusunuyorum!

bazi arkadaslar trapattoniyi örtnek veriyorlar! onun kac yasinda oldugundan haberi olan var mi! stuttgarttan nasil kovuldugunu bilen var mi? tkaima nasil berbat bir futbol oynattigini seyreden var mi?

sadece adi duyulmus diye trapattoni yazmak bir yana benim kanimca eger sorun bilgiyse vahidin futbol bilgisini ben trapattoniye kesinlikle degismem. bu sadece bir ornek vahid ile bir hocayi karsilastirmak icin.

tekrar konyua dönersek degisimi hep baskalarindan istemek hatayi hep onlarda aramak biraz sacma glemiyor mu! kendi yanlislarimizi bu yolla örtmeye calismak ya da gormemezlikten gelmek abesle istigal degil mi?

alin size bir örnek! trabzon samsun macinda lig tv spikerinin yaninda oturan trabzonsporun eski futbolcusu mutemelen serdar bali! neler zirvaladi oyle!simdi bu arkadas gibi dusunen en az 50 eski trabzonsporlu oyuncu var trabzonda ve futbol yasamlarinin sonraisnda ekmekleirni trabzonspordna yemeye devam ediyorlar ancak katkilari yok ne trabzona ne futbola ve bir seyler degistirmeye calisan hocaya yükleniyorlar hep birlikte.

yani degisimi kendi kafalarimizda yapmadiktan sonra bir hoca gleir digeri giderken ve degirmen böyle döner ama cözüm bulunur mu asil sorun icin budur irdelememiz gereken...

birileri hocayi illa da yollamak istiyorlarsa o zaman alternatiflerini de yaziverisnler bir zahmet cünkü sadece gitsin demek cok anlamsiz güdük kaliyor...

Muhalif
22.03.2006, 14:35
Vahid Hoca kendisi de kalmayi istemiyor, yönetim de kalmasini istemiyor sanirim.. Bu durumda yeni teknik adam seçiminde yönetim ne yapar bilmiyorum ama Mustafa Denizli'yi istemiyorum sahsen.. Basarili olabilecegine inanmiyorum.. nedenler hakkinda gerekçe göstermeyecegim, inanmiyorum sadece o kadar..

Yabanci bir teknik adam gelir buralara alisir, takimi tanir v.b ise gelecek yili da kaybetmek demek.. Daha önce Türkiye'de çalismis yabanci hocalardan olmasi mantikli geliyor bana.. yerli düsünülürse tek isim Giray Bulak'tir..

Ama gönlümde yatan Vahid Halilhodzic kadar disiplinli, oyun zekasi üst düzeyde bir teknik adam Saffet Susiç..ne basarisi var v.b diyenler çikacaktir.. Google da arattirsaniz bulursunuz birseyler.. en azindan yillar evvel Fener'in pespese yasadigi Van ve Cannes(Kan) facialari sirasinda iki maçta 8 gol atarak Fb'yi eleyen Fransiz Cannes takiminin hocasinin Susiç oldugunu görebilirsiniz..Sonuçta Halilhodzic'in de Fransa'da sampiyonlugu yoktu.. ama buna ragmen dünya 3. sü Senol Hoca issiz su an v.b..

Son aday da Lucescu olabilir..

Ama Vahid Hoca kalsa ve istedigi oyuncular alinsaydi en iyisi olurdu..

halil ibo
22.03.2006, 14:42
Vahid Hocayla anlasmayi geciktiren yönetimi anlamakta güçlük çekenlerin safindayim.Fakat hakli gerekçeleri olabilir mi diye düsünüyorum.SonuçtaTrabzonspor'umuzun menfaatleri dogrultusunda anlasma süresini uzattiklarinidüsünmek istiyorum.

Eger hoca gönderilirse takimimiza bir kondüsyoner ve bir psikolog yeter.T.D.lük taraftar dernekleri ve internet taraftar siteleriarasindan oylarimizla belirleyecegimiz arkadaslar arasindan dönüsümlü olarak yapilsin.Böylece herkes kendi onbirini sahaya sürme ve kendi taktigini uygulama sansi bulacagi için hocalarin elestirilme ve gönderilme ihtimalleri tamamen ortadan kaldirilmis olur.Aksi takdirde yeni hocanin ilk bes maçi çikarabilecegini sanmiyorum.Sevgi ve saygilarimla...

poetricus
22.03.2006, 15:03
.....

Eger Hoca gönderilirse takimimiza bir kondüsyoner ve bir psikolog yeter.Teknik direktörlük taraftar dernekleri ve Internet taraftar siteleriarasindan oylarimizla belirleyecegimiz arkadaslar arasindan dönüsümlü olarak yapilsin. Böylece herkes kendi on birini sahaya sürme ve kendi taktigini uygulama sansi bulacagi için hocalarin elestirilme ve gönderilme ihtimalleri tamamen ortadan kaldirilmis olur. Aksi takdirde yeni hocanin ilk bes maçi çikarabilecegini sanmiyorum.Sevgi ve saygilarimla...

Sevgili Kardesim,

Bu camiaya resmen hakarettir. Yani bu tarftar kitlesi bir kondüsyoner ve bir psikolog cikarmaktan aciz midir? Evelallah onlari da aramizdan çikaririz. Ne diye Trabzonspor'un kaynaklarini sokaga atalim?

Allah affetsin bazen Trabzonspor'un her seyden çok taraftar transfer etmesi gerektigini düsünüyorum. Mesela gazetelerde kocaman bir sürmanset: "Flas... Flas... Flas... Transfer Bombasi; Trabzonspor 20.000 Livertpol taraftariyla bir yili opsiyonlu olmak üzere bes yillik sözlesme imzaladi!"

Nasil, hos olmaz mi?

halil ibo
22.03.2006, 15:10
Uyarin için tesekkürler Sevgili Poetricus,simdi bu konuda özür dilesem özrüm kabahatimden büyük olacak! Yinede bunu düsünemeyip böyle bir saygisizlik yaptigimdan ötürü tüm camiadan ve nadide taraftarlarimizdan özür dilerim.

Nasilda unuttum bir ara kafayi kaleci antrenörüne taktiklarini... Edited by: halil ibo

hakantpl
22.03.2006, 15:11
Vahid Hoca gidecek de kim gelecek ? Asil sorun burda bence

Badaloğlu
22.03.2006, 15:28
guera,

Yazdiklarinda katildigim ve katilmadigim noktalar mevcut.Herseyden önce hocanin kenarda bir oyuncuyu oturtmasi kendi kafasindaki sahanin içindeki kurgunun ürünüdür.Yani biz ne kadar onu oynatsa, bunu oynatsa desekte; degisen birsey olmayacaktir.Ya da maç esnasinda neden su dakikada Ömer Riza'yi oyuna sokmuyor? ya da Syzmek oyundan düstü yerine sunu alsa dedigimiz dakikakalar her zaman mevcuttur.Oyunun kurali budur.Ama bu demek degildir ki hocaya müdahele etmektir.Bu benim oyuna bakis açimdir, oyunu okuma seklimdir.Eger hocanin her dedigine eyvallah dersek o zaman nasil dogruyu bulacagiz?Sonuçta sahada komutan odur.Aziz Yildirim gibi isine karisanda yok, sadece sahada oynayan oyuncularin performanslarina göre degerlendirmeler yapiyoruz.Bizim fikir ve görüslerimiz sadece bizi baglamaktadir.

Vahid hoca dogru söylemis: Trabzonda futbolculara dayali bir düzen var.Bu konuda stadda Erdogdulular güzel bir pankart açmisti yanilmiyorsam söyle bir seydi ''3 tane baskan yediniz, 5 tane hoca yediniz, yetmedi gözünüzü bize mi diktiniz?'' diye...

Tribünlerde baski varmis!...Ne baskisiymis bu?Ben maça gitmek için anasinin haftada bir tahta yayikta çalkalayipta tereyag yaptigi yagigizili gizlisatip parasi ile maça giden adamlar taniyorum.Ne baskisiymis bu?Bu adamin oynamayan adama bir yuh deme hakkida mi yok?O zaman herkes görevini yapsin,birileri çikip sahada futboldan baska islere kafa yorarsa tabiki baski olur.Haaa...Taraftar olarak bilsekki adam sahada canini disine takip oynuyor ve bunun sonucunda gene yeniliyorsa o adama canimiz feda...

Baski, baski, baski...Söyleyin Allah askina nerede yok?söyleyin bana...Inönüde mi?futbolcularin ayaklari titriyor,Youla gitti neler dedi.Tümer bende gidiyorum baskilara dayanamiyorum diyor.Kadiköy'de isler yolunda oldugu için su siralar sesleri çikmiyor ama zamaninda nasil kendi kalecilerini linç etme girisiminde olduklarini unutmadik.Galatasaray degilmiydi Konya dönüsünde kendi futbolcusuna taraftarlari saldirdi.Bu baskilar Diyarbakirda mi yok?,Ankarada mi yok?Samsunda mi yok? Nerede bu baski yok?Bir kaç takimda yok dogru ama onlarinda taraftari yok...Bkz.Istanbulspor,Ankaraspor v.s.

Ben kendimi degistirmekten yana degilim.Her seyin dogrusunuda ben biliyorum demem.Ama hocanin yanlislarini da naçizane yazmayan, görmeyen bir tutum sergileyemem.Ben Galatasaray maçinda tabiki formda bir Ömer Riza'nin son 30 dakika oyuna girmemesini yargilarim.Ama bu sadece o anda olur biter, yani benim bu yazdiklarim ve görüslerim beni baglar,takima ya da hoca üzerinde herhangi bir etki yapmaz.Futbolun güzelliggide burada zaten...Ben hocalar gibi düsünmek istemiyorum.ben kendim gibi düsünmek zorundayim.

Y.Sert
22.03.2006, 16:15
VAHID hoca kesinlikle kalmali.ama gidecek deniyor.giderse bize yazik olur,o adam degerinden pek bir sey kaybetmez,biz çok ahlanip vahlaniriz,çok arariz halil agayi çok.

peki kim gelecek.mustafa denizli diyorlar: pardon ama bende ........ diyorum yani.mustafa denizliye sabir gösterecemize,giray bulak gelsin uzun vadeli çok çok daha iyidir.yada denizli yerine senol günes tekrar gelsin yine denizliden iyidir.

ya ni kisaca yazik bizlere.yazik bu takima.seneyede en az 3 hoca degistiririz biz bu kafayla.daha önce örnekleri çok oldu çünkü.senol gitti,giray geldi,giray gitti sadi hoca geldi.biz bu üçgende daha çok döner dururuz bu kafayla.

senol günes

giray bulak sadi tekelioglu

turgay semerci&nbsp ; hüsnü özkara

orhan çikrikci

biliyorum kizacaksiniz ama durum bu.uzun vadeli bir antlasma ve sabirla basari gelir. senol veya giray mustafa denizliden daha iyidir.ama halil aga hepsinden 10 gömlek üstündür.istikrar sart. yoksa yukardaki 6-7 kisi bir sezonda en az 2 si gelir gider,bu böyle dönme dolap gibi sürer gider.

Analyzer
22.03.2006, 16:17
"Vahid hocayla devam mi?" adinda bir baslik zaten var. Vahid hocayla devam edilmemesi durumunda zaten yeni bir hocayla anlasilmak zorunda kalinacagi için böyle bir topic gereksiz. Topici açan kisi forum yöneticisi olmasa bu topichemen kilitlenirdi.

İHSAN
22.03.2006, 16:30
Arkadaslar! bence tartisilacak çokdaha önemli konular var... Butartismalarin daha simdiden baslamasi da , insanin moralini bozuyor.

Külünkoğlu
22.03.2006, 16:30
"Vahid hocayla devam mi?" adinda bir baslik zaten var. Vahid hocayla devam edilmemesi durumunda zaten yeni bir hocayla anlasilmak zorunda kalinacagi için böyle bir topic gereksiz. Topici açan kisi forum yöneticisi olmasa bu topichemen kilitlenirdi.

Ilk sayfayi okumadan böyle yorum yaparsan komik olursun ve de kimse tebessüm etmez sana. Isteyen forum kurallari çerçevesinde baslik açiyor, açilan basliklarin kaçi forum yöneticilerine ait birde ona bak istersen, her firsatta forum yöneticilerine laf söylemeyi siar edinme istersen.

zafercalikoglu
22.03.2006, 16:32

zafercalikoglu
22.03.2006, 16:33
neden bole bisey yazma geregi duydun ki,

Analyzer
22.03.2006, 16:41

Ilk sayfayi okumadan böyle yorum yaparsan komik olursun ve de kimse tebessüm etmez sana. Isteyen forum kurallari çerçevesinde baslik açiyor, açilan basliklarin kaçi forum yöneticilerine ait birde ona bak istersen, her firsatta forum yöneticilerine laf söylemeyi siar edinme istersen.

Ilk sayfayi okumustum zaten. Istersen, istersen seklinde bana akil vermeye kalkma istersen.

Murat'
22.03.2006, 16:44
bencer vahid hocayla kesinlikle devam edilmemeli bizer hiçbir faydasi yokk çokk kötü oynuyoruz

Külünkoğlu
22.03.2006, 16:51
Ilk sayfayi okumustum zaten. Istersen, istersen seklinde bana akil vermeye kalkma istersen.

Sana gereginden fazla sabredildi zaten, sen buralarda kalma istersen.

Ama bir sey var ki siciline ve niyetine bu kadar sabredebildim, dolayisi ile isteyip istememen umrumda degil güle güle.

eys_61
22.03.2006, 17:31
teknik direktör konsunda öncelikle vahid hocaya kendi takimini kurmasi için bir sans verilmesi gerektigini düsünüyorum.vahid hocayla devam edilmemesi durumunda m.denizlinin adinin bile gündeme gelmesi beni rahatsiz ediyor.(F. Akyel örnegini tekrar önümüze koymayin ne yaparsa yapsin benim gönlümdeki takimda yeri yok)

belki bazilariniza ters gelebilir ama yeni hoca için benim adayim yeniden Senol Günes.sahsen ben onun döneminde oynanan hücum agirlikli prese dayali futbolu özlüyorum.

çesitli aksilikler,yönetimin isbilmezligi vb sebeplerden takimdan ayrilmak zorunda kalan Senol hocanin gerekli imkanlar saglandigi takdirde (ki yönetim bunu taahüt ediyor) basarili olacagini düsünüyorum.

morientes
22.03.2006, 17:40
ne senolu ya adam 2.siraya talip biz sampiyonluta israrli.bence Yilmaz Vural gelmeli, takima gerçek kisiligi olan hücum futbolunu hiç korkmadan ancak o oynatabilir adami kovduklarinda 1.yari henüz bitmis fener lider 2 puan farkla biz ikinci siradaydik adami neden kovdular anlamak mümkün degil.smileys/smiley19.gif

Badaloğlu
22.03.2006, 17:43

Yahu ne sikintili adamsin sen, isin gücün forum yöneticilerine laf sokusturmak.Çok biliyorsan gel sen yap bu isi...Her seye maydanoz oluyorsunuz ama is icraata geldimi ortada yoksunuz?Madem Istanbuldasiniz neden gelipte bu sikintilarinizi kahvaltida hemde yüzümüze söyleme firsati dururken; bu firsati degerlendirmiyorsunuz?Organizasyonlarda yoksunuz,maçlarda yoksunuz, hiçbir yerde yoksunuz ama is laf sokmaya geldimi en önde siz varsiniz.

Elestiriye açigim ama niyetler iyi olacak.Vaktim yoktu bu baslikla ilgilenemedim.Aslinda basligi baska türlü açmak istemistim ama yanlis anlasilir diye açmadim.Ben diyorumki; Mustafa Denizli bu takimin basina hoca olursa biz ne yapariz?Ne yapmaliyiz?Trabzon sehri ne yapmali?Dersenizki: Yahu ortada bir sey yok, imza atsin sonra konusuruz bunada lafim yok.

Fatih Akyel, transferinasil önce tarfatarlar arasinda istenmedi,hatta bazi taraftarlar yönetimin bu transferini protesto etmeyi düsünürken edemedi.Niye? yönetim buna engel oldu.Haaa...Adam takima faydali oynayanlarin en basinda ama ben hala daha bu takimda oynamasina karsiyim.Bubenim görüsüm ve beni bagliyor.Bu adamin takima futbol adina katki yapmadigini göstermez.

Mustafa Denizli ismide hep gündemde...Onu da mi Fatih Akyel, gibi geldikten sonra konusalim?

Takildigimiz mevzuya bak!sen fikrini söyle,basliklar açilir kapanir mesele degil...Elestirecek baska bir tarafimiz yokmu?''Vahid Halilhodziç ile ilgili baslik vardi''.He vardi,bende kördüm ya...Kardesim o basligin açilis amaci farkli, bu basligin açilis amaci farkli...Belki aylardir baslik açmadim, açtigimada pisman ettin beni...

halil ibo
22.03.2006, 17:45
Sevgili ögretmenim Sayin Vural'in gönderdigi futbolculardan birininSota oldugunu biliyor muydunuz ? Bu noktadan sonra küçük isimlere dönemeyiz.Lütfen isim önerirken tartip,döküp iyice düsünüp öyle açiklayalim derim ben.

falcon61
22.03.2006, 17:52
Vahid hoca biraktida haberimizmi yok?

TSunami
22.03.2006, 17:52
valla fatih akyel bizi allak bullak etti.
ama simdi o geldi basarili oldu diye bütün istanbul yalamalarini da alacagiz basarili olacak diye bisey yok.
kaldi ki Denizli'nin T.Direktörlügüne güvenmiyorum.

Tunga
22.03.2006, 17:53
.......................

Ben kendimi degistirmekten yana degilim.Her seyin dogrusunuda ben biliyorum demem.Ama hocanin yanlislarini da naçizane yazmayan, görmeyen bir tutum sergileyemem.Ben Galatasaray maçinda tabiki formda bir Ömer Riza'nin son 30 dakika oyuna girmemesini yargilarim.Ama bu sadece o anda olur biter, yani benim bu yazdiklarim ve görüslerim beni baglar,takima ya da hoca üzerinde herhangi bir etki yapmaz.Futbolun güzelliggide burada zaten...Ben hocalar gibi düsünmek istemiyorum.ben kendim gibi düsünmek zorundayim.

Asıl yazacaklarımın bu konuyla çok ilintisi yok ama yazının bu kısmı güzel olduğu için vurgulamak istedim.

Özkan Sümer, Atay Aktuğ, Ziya Doğan, Samet Aybaba, Şenol Güneş..

Yakın dönemde vedalaştığımız isimler. Şimdi benzer şeyleri bazılarımız Nuri Albayrak, bazılarımız da Halilodziç için yapıyoruz. Yani bir insanı destekliyorsak onun kusurlarını söylemeyecek değiliz. Ama bu kusurları söylenen kişiler de "defolup gitsin" konumuna düşmemeli. Burada 1 ya da 0'dan bahsetmiyoruz.

Her yanlış yapan kovulsaydı, kimbilir kaçımız bugün yaptığımız işe sahip olurduk. Hata olur, normaldir ve çalışan insan hata yapar, yan gelip yatan değil. Dolayısıyla Trabzonspor için çalışan tüm insanlara saygı duymalıyız. Burada zaten bir sorun olduğunu düşünmüyorum, hemfikiriz hepimiz.

Ben inatla bu tür duyumların nereden geldiğini merak ediyorum. Diyorum ya günlerdir yöneticiler çıkıp "Hocamızla Nisan Ayında mukavele uzatımı için görüşeceğiz" diyorlar. Bunu doğru referans olarak alarak Halilodziç'in önümüzdeki yılın Trabzonspor'unu kurma çalışmaları olarak görüyorum ben bu oyuncu tercihlerini. Böyle bakınca da kızmıyorum ona beğenmediğim tercihleri yüzünden.

İkincisi ise bir süredir anlayamadığım bir durum. Taraftar, yönetim, federasyon, oyuncular, teknik adamlar bu güzel oyunun ayrılmaz bir parçası. Sadece Trabzonspor'da değil Türkiye'de taraftar taraftarlık yerine yöneticiliğe, teknik adamlığa, teknik adamlar yönetime, yönetimler teknik adamlığa heves ediyor. Bu iyi hoş da, ne taraftar kendi asli görevini, ne yönetimne de teknik kadro asli görevini yapmadan önce bu işe soyunuyor.

Örneğin bir maç konusu ilk açıldığında hemen 4-4-2'ler, 4-3-3'ler, 4-1-3-2'ler ortalıkta gezmeye başlıyor. Sol tarafta hücum gücü zayıf, defansif yönü kuvvetli adamlar yazlıyor, orta saha oyun kuruluşları belirleniyor, falan filan. Gözlemim odur ki bu sadece Trabzonspor taraftarlarına has bir durum. Hani şu birkaç sayfa önceki fotograf misali. Sanırım böyle oluncakadro sahaya çıktığı anda bu yazıları yazanlar da başlıyor eleştirmeye. Bu eleştiriler bazen koro haline dönüp, gerçekten "SIKICI" olmaya başlıyor.

Şurası bir gerçek ki, bu sene oyuncularımızın tamamına yakını, şu lig bitse de gitsek havasında. Hocanın bu gidişi düzeltmesi gerekli ama bu konuda yönetim desteği de şart. Zeyyat Kafkas'ın dünkü Fatih Tekke ile ilgili açıklamalarını dikkatle dinledim. Bana sanki Vahid Hoca'nın "futbolcuya dayalı sistemi yıkma" söyleminin bir parçası gibi geldi. Olamaz mı? Bence olur.

Ben hala Halilodziç'in kalacağını tahmin ediyorum. Önümüzdeki sene belki de Avrupa'da olmayacağız ama eğer Vahid Hoca kalırsa kendisi de sanırım görmüştür ki, bu takım elden geçerse, bu rezalet ligde şampiyonlar ligi vizesini tekrar alabilir. Bu da onun burada kalması için bir etken olabilir.

Dost acı söyler! Ben Trabzonspor'un en az 3 yıl daha şampiyon olamayacağını düşünüyorum. İki sene üst üste alınan yoldan sonra bu sene üzerine hiç koyamadan sermayeyi yedik bitirdik. Herşey yeniden yapılacak. Zaman alacak. Samet Hoca ile başlayan, Ziya Hoca ile devam eden, ŞenolHoca ile bitirilen o güzel yükseliş süreci tekrar yaşanmalı. Takım Fatih Tekke, Yattara gibi yıldızların yerine gelecek oyuncularla takviye edilip yeni nafile senelere hazırlanmalı.

Gerçek bu. Eğer Halilodziç giderse, bu süreç ogün yeniden başlayacak. Eğer kalırsa Ekim 2005'ten itibarenbaşlamış olacak.Edited by: simal yildizi

selcuk
22.03.2006, 18:05
halil hoca gidip kalmasi artik ona kaldi bence

denizliye gelince bu adami trabzona getirmek isterseler protesto yapmaliyik yani 24 saat denizli trabzona ayak bastirtilmamali

DKaraduman
22.03.2006, 18:42
Bence Vahid hoca giderse bizi dogru dürüst bise yapabilecek tek kisi Lucescu olur

Berat
22.03.2006, 18:50
Halilodziç kalmaz,birakmazlar..Ezemezler çünkü Halilhodziç'i, bu da islerine gelmez..Keske tekrar anlasilsaydi Vahid Hocayla ama %99.9 gidecektir..

Mustafa Denizli.. Hayal meyal hatirliyorum, sahanin içinde agliyordu..Sanirim gese-monaco maçi sonrasiydi.. o zamanlar büyük bir is yapmis(!) ve Derwall'in biraktigi mirasi yiyerek takimi Sampiyon Kulüpler Kupasinda yari finale tasimisti.. O zamanlari çok iyi hatirlamiyorum ama gerek milli takimda gerekse febe'de göze hos gelen bir futbol oynattigini hatirlamiyorum.. Yapisinin camiayla uyusacagina da ihtimal vermiyorum.. ama çok iyi bir mucit oldugunu biliyorum..mesela söyle birsey icat etmisti; 3'lü forvet.. Sol çizgide Rapaiç,sag çizgide Revivo,tek santrafor Ali Günes.. ve Ali Günes gese maçinda gol atinca da zeka küpü ilan edilmisti.. sonrasi mi? 6 sampiyonlar ligi maçi; 0 puan. (yaziyla; sifir)

Cafer Abi'nin de dedigi gibi febeyi sampiyon yapan isim Mustafa Denizli'den daha sok aziz yildirimdir.. (bkz: g.antep maçi devre arasi)

Mustafa Denizli; gese ve febeyi sampiyon yapmistir..Geçenlerde bir tv programinda da bejeke taraftari oldugunu açiklamistir..Bize de teknik direktör olursa tam olur iste!.. (bejekeli,febeli hocamiz olabilir,buna karsi degilim..ama Mustafa Denizli'ye karsiyim)

fatih akyel adini ilk duydugmuzda da soke olmustuk,kimse inanmamisti haberin dogru olacagina..Ama dogru çikti..Her ne kadar en basarili futbolcularimzdan biri olsa ve çogunluga herseyi unutturduysa da biz unutmadik.. Yönetimimiz Vahid Hocayi yollayip (ki gitti gözüyle bakiyorum) Mustafa Denizli'yi getirirse hanelerine olumsuz bir puan daha eklerim sahsen.. ama ne olacagini -eger gelirse- geldiginde görecegiz..

haa,sunu da söyleyeyim; eger Mustafa Denizli ile anlasirsak medyada çok önemli bir ismimiz olur.. Mustafa Denizli'nin kadim hayrani; Hincal Uluç..

Bana göre getirlebilecek en dogru isim: Lucescu'dur.. Sonrasinda; Saffet Susiç olabilir..ya da Aykut Kocaman..veya Giray Bulak..vs vs..

eys_61
22.03.2006, 18:57
@berat tekke

son kisimdaki lucescu disinda yazinin tamamina katiliyorum.hala daha senol hoca demekle birlikte alternatif olarak giray bulak,aykut kocaman (nadir efendi febelilerden),ünal karaman gibi isimler geliyor aklima.

Harun
22.03.2006, 18:59
Benim anlayamadigim nokta hocayla görüsmek için ayrilan 2 haftalik süre.Bu zaman dilimini niye beklerler? Bu iki hafta içinde baska bir gelisme yasanacakta ona göremi hareket edecekler?Ve bu gibi birçok soru geliyor insanin aklina.Normal olani sudur eger hocayla devam edilecekse süre vermek diye bir sey söz konusu olamaz.Zaten hem hoca hem yönetim birbirini tanidi alisma ve tanislma fasli çoktan bitti.Basinda çikan haberler hocayla devam edilecek yönünde ama bir taraftan futbolcu izlendigi ve bundan hocanin haberdar olmadigi yaziliyor.Yönetim net tavrini koymasi lazim.Görüsmenin en kisa sürede yapilmasi gerek.Sayet olumsuz bir durumdaTrabzon'daki stresikaldiracak türk hocagelmiyor aklima.O yüzdenyabanci hoca olsun kanisindayim.

coach
22.03.2006, 18:59
Sevgili ögretmenim Sayin Vural'in gönderdigi futbolculardan birininSota oldugunu biliyor muydunuz ? Bu noktadan sonra küçük isimlere dönemeyiz.Lütfen isim önerirken tartip,döküp iyice düsünüp öyle açiklayalim derim ben.

Evet Halil Abi Yilmaz Vural sanki hocaliktan ziyade bi spor yorumcusu gibi sanki Mustafa Denizli gibi Magazinsel biri duruyor ben bu adami kesinlikle Denizli'yide Vural'ida takimimizin basinda görmek istemiyorum.

Harun
22.03.2006, 19:10
yeni hoca mustafa denizli

hatta avrupada futbolcu bilem bakmis

Vehbis abi kimden duydun bunu?Kaynak saglam mi?smileys/smiley11.gif

Selman
22.03.2006, 19:22
Evet anlasmalidir.Ama bu Mustafa Denizli olmamalidir bence.Açikcasi takimimizin basindaya bizi çok iyi anliyan(yani bizden biri)yada bu takimi 2 sene içinde sampiyon yapabilecek yabanci bir teknik adam olmalidir.Ben sahsim adina takimimizin basinda Ziya Dogan, Samet Aybaba gibi bjklileri görmek istemiyorum.

Saygilarimla,

eren_61
22.03.2006, 19:51
ben tek isim öneririm lucescu

Emre B.
22.03.2006, 21:06
Hoca gitti mi?

Mehmet Demirkaya
22.03.2006, 21:19
hocamiz bence basarili ve sorunun teknik direktorde olmadigi kanaatindeyim ve degisikligin bizi etkilemeyecegini hatta yeni teknik direktorun alisma suresi ve takimi tanimasi falan filan derken daha da kotu olcagini dusunuyorum..bence halilodzic kalmali ama olduda giderse yerine bence lucescu getirilmeli....

Barış
22.03.2006, 21:48
haa,sunu da söyleyeyim; eger Mustafa Denizli ile anlasirsak medyada çok önemli bir ismimiz olur.. Mustafa Denizli'nin kadim hayrani; Hincal Uluç..

Arka tarafi Allah a emanet edip "hurra ileri" diyen tüm td lere hastadir o hincal..bi de italyan dogsaydi ne olacakti merak ediyorum..

kutoz
22.03.2006, 21:48
Baskan sezon sonunda Vahid Hoca'yi gönderir ve arkasindan söyle bir demeç verir; "Trabzonspor bütün dünyadaki Trabzonsporlularin takimidir. Takimin basina geçecek teknik direktörü de Trabzonspor taraftarlari belirleyecektir..."

Bence böyle bir demeç yakisir Baskana. Eeee, nede olsa Trabzonspor taraftarinin her 3 kisiden birisi Teknik direktör.

hay1699
22.03.2006, 22:01
bence kesinlikle anlasmamali, vahid hoca kalmali.. politika da bir kuvvetler ayriligi ilkesi vardir, bence trabzonsporda da olmali... yonetim iktidarsa bence vahid hoca dirayetli bir muhalif, bu da trabzona dinimizm kazandirir...yaw vahid hoca gidecek te daha iyi bir hoca mi gelecek, denizli mi daha iyi? kim? yonetim hocayi gonderirse sirf her dedigine katlanmayacak sahsiyetli biri oldugu için gonderecek...sezon basindaki transfer fiyaskosunu hatirlayin, vahid buna katlanir miydi? anorthosis faciasini hatirlayin, vahidin takimi rumlara yenilir miydi?

Egemen
22.03.2006, 23:21
ben geceyim erkan abi o zaman yillarin menejerlik oyunu ustasi. 4 sene üstüste champions league kupasini kaldirdim. ben geliim ....

asem61
22.03.2006, 23:26
hala hocayi gönderemedinizmi usaklar. kimi getireceginizide söyleyinde bizde bilelim. bakalim hocayla ilgili yeni topiciniz ne olacak.

Hüseyin Çümen
22.03.2006, 23:28
tabiiki yeni hoca gelmelidir ben artik korkak futbol izlemekten biktim basit takimlarla bile oynarken isimiz kontra lara kalmis bumudur trabzon ruhunun yansimasi öyle bi teknik direktör alinmaliki sözünü futbolculara geçirecek firtina gibi futbol oynatacak ve istanbulun 3 ezikleriyle karsilastiginda özellikle kendi sahamizdaki maçlarda onlara ezik olduklarini hissettirmeli

üzülerek eric geretsi bu yönden begendigimi söylemeliyim adam kadiköyde 3 forvetle sahaya çikiyor ve febe yi sahasin ahapsediyor bu aksam da muhtesem oynadi gese ne yani futbolculari mi çok iyi adamlar para bile almiyolar bu is hocada biter bence

asem61
22.03.2006, 23:32
mustafa denizlinin bu formda anilmasi bile hata. asla olmaz. hocayla anlasilmali yoksa bizi yeni bunalimlar bekliyor. ama hoca giderse tek aday ÜNAL KARAMAN

toshiba
23.03.2006, 05:47
Trabzon sehri muhafazakar sayilan bir sehir, dolayisiyla her milletten dinden insan uyum saglayamaz kisa surede. Halil hoca gibi musluman bir insanin uyum saglamasi daha kisa sure alir. Yeni hoca alinacak olursa ve de yabanci olursa bu adam bunada dikkat edilmelidir diye dusunuyorum. Zira zaman kisitli oluyor hemen sezon basliyor ve yeni sezondan sampiyonluk bekleyenlerimiz var.

CAFER ÖZER
23.03.2006, 09:50
MUSTAFA DENIZLI BJK FB maçinda ne yapmisti Tüm yabancilari oyuna sokmus zaten 3-0 yenildigi maçi hükmen 3-0 kaybetmisti.Büyük futbol üstadi ya o yüzden herhalde kaç yabanci oynatacagini bile bilmiyordu.

M.denizli Almanya ACHEN takimina gitmis takimi basa oynatmis sonradan küme düsürmüstü.

M.DENIZLI G.S da dervalin ekmegini yemistir.

MUSTAFA DENIZLI bana pek sempatik gelmiyor.

MUSTAFA DENIZLI gelirse 1 sezon daha kaybedilir.Bu yönetimin en büyük yanlisliklarindan birisi olur.Eger Mustafa Denizli gelecekse ve ona katlanacaksak SENOL GÜNES gelsin daha iyi.Senol GÜNES e 4-5 oyuncu transfer yapilsaydi bu gün kahraman olarak Senol u aniyorduk.

Su asamada Senol Günes kesinlikle olmaz zaten gelmez,Yerli olacaksa en uygun aday GIRAY BULAK'tir.

Oruç
23.03.2006, 10:45
Bir teknik direktör bizim rakibimize baska bir takimi çalitirirken 8 gol atmis diye hoca mi alinir Allah askina!

Adem Erdoğan
23.03.2006, 10:54
Mustafa denizli olacagina LUCESCU OLsun.

Berk Eren
23.03.2006, 11:22
mustafa denizli,giray bulak,lucescu...bu ve diger baska isimlerin Trabzonsporumuza katki yapacagini sanmiyorum,yeniden yapilanma,yeni revizyon,yeni transferler vs.bi 5 yil daha sampiyonluk hasreti..yonetim vahid hocayla anlasacaktir,hemde uzun sureli..eger anlasmazsa ilk ve en buyuk hatasini yapmis olur..Giray bulak diyen arkadaslarimin da "giray hoca bu takim sampiyon yapar"dusuncesinde olduklarina inanmiyorum..

Kaya
23.03.2006, 12:02
Hocanin degismesi gerekiyorsa takimda bi çok isminde degismesi gerekecek. Su kadroyu Vahid Hoca'dan daha farkli oynatacak bi isim tanimiyorum.

turgay ts'li
23.03.2006, 12:39
vahid hoca hiç bir yere gitmesin onun tecrübesi yeter mustafa denizli hikaye...........??????? vahid hoca kalsin

frango
23.03.2006, 12:43
yonetimin kesinlikle ve kesinlikle hoca arayisi icinde oldugunu dusunuyorum bu konuda gizliden gizliye calismalar vyapiliyo artik bu asikar yonetimin burada yapacagi seneye hangi hoca calisacaksa onla transfer calismalarini yurutmese gerekiyo

Y.Sert
23.03.2006, 14:04
mustafa denizli,giray bulak,lucescu...bu ve diger baska isimlerin Trabzonsporumuza katki yapacagini sanmiyorum,yeniden yapilanma,yeni revizyon,yeni transferler vs.bi 5 yil daha sampiyonluk hasreti..yonetim vahid hocayla anlasacaktir,hemde uzun sureli..eger anlasmazsa ilk ve en buyuk hatasini yapmis olur..Giray bulak diyen arkadaslarimin da "giray hoca bu takim sampiyon yapar"dusuncesinde olduklarina inanmiyorum..

haklisin.inanmiyorum ama,yinede diyorum.mustafa denizle gelecegine,mustafa denizliye ya sabir çekecegimize,giray bulak yada senol günes gelsin onlara sabir edelim diyorum.yaksa hiç biriyle bu is olmaz.

halil agayla devam.

Tansu Onur Erdoğan
23.03.2006, 14:38
yaw giray bulak diyenler giray bulak 5 maca ciksin 2 malup olalim hemen istifa ettsin diye topic acarlar kesin

zamaninda giray hocadan kurtulmak icin neler cektik bi hatirlayin +trabzonsporun gelmis gecmis en iyi futbolcusu hami mandiraliyi kisisel sebeplerden yedek soyundurmus futboldan sogutmus bir adamdir

son olarak fransa 2.lig takimini sampiyonlar ligine sokan psg yi calistirmis bi antrenörü gönderip denizlispor ve ankarasporu calistirmis bi hocayi getirmeyi düsünmek ahmakliktan öte ...........luktur

not :giray bulak denizlide basarili oldu demeyin nasil mustafa denizli derwall in mrasini yedi diyosaniz giray da riza calimbayin mirasini yemmistir ..

degok
23.03.2006, 15:19
Arkadaslar çok karisik bir konu bu teknik direktörlük konusu aslinda.

Mustafa denizli nin bence teknik direktör olarak öyle ahim sahim bir basarisi yok. 2 takimi sampiyon yapti. Bunlardan biri gs biri fb zaten bu ezikler 2-3 senede bir hakemle makemle sampiyon oluyor. Vestel manisanin basina 2. ligdeyken geçti. 1 senesine mal oldu takimin. Gönderildi yerine vestel manisanin eski teknik direktörü levent eris geldi. Ayni kadroyu 1. lige çikartti. Avrupa kupasinda milli takimla çeyrek final oynadi desen biz dünyakupasinda yari final oynayan teknik drektörü göndermis takimiz. Bence anadolu kulüplerinde kafaya oynayan bir takim çikaran teknik direktör denizliden daha basarilidir.

Hiç unutmam faruk özak baskanliginda kurulan kadro için adi geçmisti mustafa denizlinin hemde alamanya ahenin basindayken. Bu denizli burun kivirip tenezzül etmez tavirlar takinmisti. Geçeceksin bence denizliyi.

Giray hocaya gelince aslinda severim. Belirli takimlarda iyi isler yapmistir. Ancak 2 huyuna kizarim. Birincisi MAY baskanken seçimi özkan sümer kazaninca istifa etme tarzina çok sinirlenmisimdir. Böyle bir durumda yeni yönetimin önünü açmak için istifa edebilir bir teknik adam. Ancak Giray Hoca çikip "Ben ancak MAY gibi bir baskan varsa çalisirim yoksa istifa ederim" deyip adres göstererek ayrilmistir. Bir teknik adama bu durum yakismiyor.

ikinci kizis sebebimde 2 sene önce Denizlinin basindayken (bizim hoca da ziya idi) denizlinin uefa iddiasini sürdürebilmesi için% 100 kazanmasi gereken birTrabzonspor maçi oynanmisti trabzonda. Takip edenler iyi hatirlayacaktir.Bizim de kazanmamiz gerekn bir maçti sampiyonluk yolunda. Iki takimada beraberlikj yaramayan galibiyet maçiydi. Ama giray sahaya 9 kisi defans oyuncusu ile çikmisti. Atak bile yapmadilar maç boyu. Ersen martin bile yedekti maçta. Hatirlayin 85. dakika civari Mehmet yilmaz atmisti golümüzü. Ziya hoca defanstan adam çikartip sahaya forvet sürmüstü 5 hücumcuyla oynamistik o maçta. Ayni sezon fener de sampiyonlugu denizlide ilan etmisti açikoynayan bir denizliye karsi yanlis hatirlamiyorsam 4 gollü bir galibiyetle.Yorum sizin.

Vahit hocaya gelince bukadarda bir takimin ilk 11 iyle oynanmazki arkadas. Dikkat edin 2 hafta üst üste ayni 11 ile oynamadik nerdeyse.

Sacit
23.03.2006, 15:20
Mustafa denizli olacagina LUCESCU OLsun.

kesinlikle abi smileys/smiley32.gif

Tahir
23.03.2006, 17:17
Bu hocaya katlanamayanlar ne lucescu ya ne de bir baskasina katlanabilir.Bu hocanin gitmesi demek umutumuzu bir sene sonraya atmak demek Vahit kesin kalmali.Ha illede gidecekse gelen adam ne m.denizli ne g.bulak olmali genç hocalarimizdan ünal getirilmeli ve istifa lafi lugattan silinmeli sabir gösterilmeli.Ama hocanin yolanmasi hep yanlis olacaktir ve hoca kesin kalmali

Hünkar
23.03.2006, 19:55
bende vahid hocanin kalmasindan yanayim ve basarili olacagina da inaniyorum ama bu senede uyduruk transferler yapilirsa vahid hocayi birakin mourinho mu nedur hau adam bile gelse faydasiz

sinancan
24.03.2006, 11:22
Kesinlikle vahid hoca kalmali, takimi disipline soktugunu düsünüyorum, bize yumusak adam yaramiyor.

Zafer Keskin
24.03.2006, 11:27
neden ben sizin gibi düsünmüyorum acaba yaw bir kere neden ömer riza gibi bir adami oynatmiyor neden ferhati geçen maç kadroya almadi bana kalirsa vahid gidecek neden derseniz HOCA MAÇIN SEYIRINI SÜZEMIYOR o kabiliyet yok tamam disiplini war ama sahaya sürecegi 11 konusunda sikintilari zaaflari çok fazla bu hoca bize bir sey kazandirmaz tam aksine bizi mahveder........

ozcan_asanoglu
24.03.2006, 11:59
Trabzon, Halilhodzic ile görüsecek..

UEFA Kupasi'na katilmayi hedefleyen Trabzonspor'da, Yönetim Kurulu, sözlesmesi sezon sonu bitecek olan Teknik Direktör Vahid Halilhodziç ile Denizlispor maçi sonrasi görüsecek..

Görüsmeden sonra Halilhodziç'in sözlesmesinin uzayip uzamayacaginin belli olacagi ve teknik heyet konusunun netlik kazacagi bildirildi.

Halilhodziç ile anlasilma olasiliginin fazla oldugu belirtildi.

ajansspor.com--24Mart2006, 11:15

Özsu
24.03.2006, 12:26
bence kalmadi takimda çok sey degilstirdi hakkini yememek gerek

Tansu Onur Erdoğan
24.03.2006, 14:09
neden ben sizin gibi düsünmüyorum acaba yaw bir kere neden ömer riza gibi bir adami oynatmiyor neden ferhati geçen maç kadroya almadi bana kalirsa vahid gidecek neden derseniz HOCA MAÇIN SEYIRINI SÜZEMIYOR o kabiliyet yok tamam disiplini war ama sahaya sürecegi 11 konusunda sikintilari zaaflari çok fazla bu hoca bize bir sey kazandirmaz tam aksine bizi mahveder........ yaw adam istedigini oynatir istedigini oynatmaz belliki adam baska taktik kuruyo aklinda

kimin oynamasi gferektigini biz degil o bilir

lutfu61
24.03.2006, 16:58
halilhodziç bencede kalmali ama mustafa denizliye hayir demem

bu arada ilk defa futbolcularin agzindan bu kadar çok öbür sene için sampiyonluk lafi geçiyo

hadi hayirlisi

Akın_61
24.03.2006, 17:02
bence vahit hoca kesinlikle kalmali ..takimi taniyor bize alsti disiplinli ve teknik bilgisi iyi bir hoca..ayri biz hocanin karalarina saygi duymayi ögrenemedik...teknikdirekdör o istedigini oynatir adam bu ise yillarini vermis demekki bir bildigi var....

halil ibo
24.03.2006, 17:13
Sabit 11'e aliskin taraftar için her hafta degisik birilk 11 görmek yeni birsey ama birde futbolcu açisindan olaya bakilirsa;bu hafta ben 11'e girebilirim umuduyla daha hirsli,azimli çalisan her futbolcu takimin performansini yükseltecektir.

Hoca kendi sisteminin her bir asamasini deniyor.Bu denemeler bu sezon bitene kadar ve yeni sezon hazirliklari ile devam edecektir.Yeni sezonda ise yeni transferler ve oturmus sistemi ile bambaska bir Trabzonspor seyredecegiz.Yeni hoca demek yeni sistem,yeni denemeler,yeni futbolcular ve kaybedecegimiz yillar demek.Artik uyanalim...

Hekimoğlu
24.03.2006, 17:19
Biz bu adamla devam edersek söylüyorum önümüzdeki sezonun 10. haftasinda yeni teknik adam arariz.sonra avrupa'dan bulamayip yerli bir hoca getiririz.mesela giray bulak.bu da ondan sonraki sezonun kaybi anlamina gelir.diyecegim o ki birdaha ki sezon ortasinda antrenör bakacagimiza simdi bakalim ve önümüzdeki 2 sezonu kaybetmeyelim.

SessizKral
24.03.2006, 23:14
Arkadaslar vahid hoca kalmali..Ama gideceksede yerine kesinlikle ZIYA DOGAN gelmeli........baskada alternatif yok bence.........................

Emiroğlu
25.03.2006, 00:16

SAMPIYONLUKLARININ HEPSINI YERLI HOCAYLA KAZANAN TEK TAKIM TRABZONSPOR.. HIÇBIR YABANCI HOCAYLA SAMPIYONLUK YASAMADIK.. BILMENI ISTERIM.. BU MESAJI MUSTAFA DENIZLIYE DESTEK ACISINDAN YAZMADIM SADECE BILGI

Cyzio
25.03.2006, 10:20
Evvela, biraz geç olmakla beraber, bu konudaki engin tecrübesini bizlerle paylasan Petricus biraderime tesekkür etmekle baslayayim. Gene döktürmüs.

Daha evvel de (baska baslik altinda) yazmistim ama, "Sampiyonluklarin hepsini yerli hocayla ve yerli futbolcularla kazandik" diyen arkadaslarima sesleniyorum:

Dedemiz Osmanli pek çok savas kazanmistir. Bu savaslari neylen kazanmistir? Kiliç - kalkan, ok - yay, mancinik. O zaman bugün de, ayni Avrupa ülkeleriyle savasa girersek, gene bu silahlarla savasmaliyiz. Top, tüfek, uçak, denizalti ile degil.

Ayni mantik.

Tarihle avunanlar degil, tarihi iyi analiz edebilenler basarili olur.

Su takimdan çikarin bakalim Yattara, Szymkowiak ve Stepanov'u. Ve getirin basina Sadi Tekelioglu'nu. Alin size yerli takim, yerli hoca.

Sonra bir 20 yil daha seyredin 3 Istanbullu'nun sampiyonlugunu.

Iyi seyirler.

Sevgi
25.03.2006, 10:26

SAMPIYONLUKLARININ HEPSINI YERLI HOCAYLA KAZANAN TEK TAKIM TRABZONSPOR.. HIÇBIR YABANCI HOCAYLA SAMPIYONLUK YASAMADIK.. BILMENI ISTERIM.. BU MESAJI MUSTAFA DENIZLIYE DESTEK ACISINDAN YAZMADIM SADECE BILGI

eger böyle bir bilgi gelmeseydi kazanilan 6 sampiyonlugun yerli hocayla kazanildigini bilmemenin cahilligiyle yasayacaktim galiba hiçbir zaman da ögrenemeyecektim.Tesekkür ederim.Edited by: sevgi

coach
25.03.2006, 11:31
Evvela, biraz geç olmakla beraber, bu konudaki engin tecrübesini bizlerle paylasan Petricus biraderime tesekkür etmekle baslayayim. Gene döktürmüs.

Daha evvel de (baska baslik altinda) yazmistim ama, "Sampiyonluklarin hepsini yerli hocayla ve yerli futbolcularla kazandik" diyen arkadaslarima sesleniyorum:

Dedemiz Osmanli pek çok savas kazanmistir. Bu savaslari neylen kazanmistir? Kiliç - kalkan, ok - yay, mancinik. O zaman bugün de, ayni Avrupa ülkeleriyle savasa girersek, gene bu silahlarla savasmaliyiz. Top, tüfek, uçak, denizalti ile degil.

Ayni mantik.

Tarihle avunanlar degil, tarihi iyi analiz edebilenler basarili olur.

Su takimdan çikarin bakalim Yattara, Szymkowiak ve Stepanov'u. Ve getirin basina Sadi Tekelioglu'nu. Alin size yerli takim, yerli hoca.

Sonra bir 20 yil daha seyredin 3 Istanbullu'nun sampiyonlugunu.

Iyi seyirler.

Güzel yazmisin kardesim,özellikle su koyu harflerle yazdigin kissaya katilmamak mümkün degil.

Mustafa Önal
25.03.2006, 14:08
bence vahid hocanin son iki derbi maçina bakmak lazim ama oynattigi futbol herkesten çok beni öldürüyor.bu takima senol günesten baskasi güzel futbol oynatamiyor.senol hoca bazi kilit maçlarda vahd gibi oynatsatdi. sonuca oynatsaydi bu kadar uzun yil beklemzedik. hocanin futbol tarzini begenmesemde istikrar diyorum. hatta hocayi geçen hafta hiç ama hiç begenmemistim. benim bu takimda en son kescem adam simko ama o yedek birakti.

emreercanli
25.03.2006, 17:31
eger eski günlerimize dönmek istiyorsak vahid hocayla devam edilmemeli diye düsünüyorum zaman gösterdi ki vahid hoca trabzonspor gibi büyük bir camiaya biraz hafif kaliyor

Hüseyin Çümen
25.03.2006, 18:23
korkak futbola artik hayir trabzonun nekadar büyük oldugunu idrak edebilecek büyük düsünen büyük oynayacak antrönör istiyoruz hodziç e hayir

aliemre
25.03.2006, 18:28
1- Halilhodziç gönderilmemeli..

2-Hocanin ilk 11 kararlarinda yanlislik oldugu çok dogru..

3-Takimi zinde tutmak adina formda oyuncular kesilerek formsuzlar oynatilamaz.

4-TS Türk hoca sampiyon yapabilir.Daha öncede 6 kere yapmistir.Ama Bu DENIZLI olamaz.

5-Yabancilar çok kaliteli olmadikça takima dahil edilmemeli.(BU HOCADA-FUTBOLCUDA OLABILIR)

hcicek61
25.03.2006, 18:41
ARKADASLAR BENIM GÖRÜSÜM YENI HOCA ALINACAKSA BU ZIYA DOGAN OLMALI. O ALINMAYACAKSA VAHID HOCA ILE DEVAM EDILMELI

FANATIK61
25.03.2006, 19:06
Halilhodziç, göreve geldigi günden bu yana bazi zorluklar yasadiklarini, ancak bordo-mavili taraftarin kendisine çok güvendigini ve destek verdigini belirterek, ''O yüzden onlara çok tesekkür ediyorum.

Kalmam ve gitmem konusunda net bir kararim yok, ancak buradan benim gitmemi isteyenler oldugu gibi kalmami isteyenler de var. Yönetim kurulumuzla oturup konusacagim. Kalip kalmama konusunda su an net cevap veremem. Kalirsam yönetimden bazi taleplerim olacak. Ailemin fikri de önemli'' dedi.

Trabzonspor'u çalistirmanin kolay olmadigini ifade eden Halilhodziç, söyle konustu:

''Trabzonspor'un büyük hedefleri var. Burada vaatler kolay veriliyor. Herkesin bir hedefi var. Burada sikça sampiyonluktan söz ediliyor. Ben yerine getiremeyecegim seyler için kimseye söz vermem. Bakin, buraya yeni bir hoca gelse (Yarin sampiyon olacagiz) dese inanin dogru söylemiyordur. Ben kimseye yalan konusmam. Gerçek neyse onu söylerim.'' Trabzonspor'un analizini dogru yapmak gerektigini ifade eden Halilhodziç, ''Hedefe ulasmak için iki yöntem var. Biri Chelsea'nin izledigi yol. Çok para harcadilar ve sampiyonluk geldi. Ekonomimiz güçlü olacak ki transferler yapacaksiniz. Ikinci yol ise uzun. Sampiyonluk için bir takim belli süre içerisinde olusmasini saglayacaksiniz. Yani çok çalismak, az para ve uzun süre. Trabzonspor yönetimine düsen 2 tercihten birini yapmasi.'' Takim kaptani Fatih Tekke'nin dünya çapinda bir yildiz oldugunu kaydeden Halilhodziç, ''Ancak fiziksel açidan bayagi yiprandi. Sakatliklar geçirdi. Neden sakatlandigini iyi biliyorum. Ama bunu söylemek istemiyorum. Bazi seyleri degistirdiginde Avrupa'nin büyük kulüplerinde forma giyebilecek yetenekte bir oyuncu'' diye konustu.

Arkadaslar simdi soruyorum sizlere. Ben 23 yasindayim simdiye kadar böyle dogru dürüst bir Adam ve en önemlisi gercekleri söyleyen bir Teknik Direktör daha görmedim Trabzonspor'da. Kirmizi olan bölümleri dikkatli okuyun ve sizde bir düsünün, bu Adam ne demek istiyor diye. 1983'den beri cok yalan beyan duyduk: Bu sene olmadi seneye Sampiyonuz. Bu sene olmadi seneye Sampiyonuz..........

23 sene oldu bende 23 yasindayim. Bu Adami kaybedersek inanin ancak 46 yasima geldim mi o zaman Sampiyon oluruz...Edited by: FANATIK61

Şentürk
25.03.2006, 19:11
Arkadaslar simdi soruyorum sizlere. Ben 23 yasindayim simdiye kadar böyle dogru dürüst bir Adam ve en önemlisi gercekleri söyleyen bir Teknik Direktör daha görmedim Trabzonspor'da. Kirmizi olan bölümleri dikkatli okuyun ve sizde bir düsünün, bu Adam ne demek istiyor diye. 1983'den beri cok yalan beyan duyduk: Bu sene olmadi seneye Sampiyonuz. Bu sene olmadi seneye Sampiyonuz..........

23 sene oldu bende 23 yasindayim. Bu Adami kaybedersek inanin ancak 46 yasima geldim mi o zaman Sampiyon oluruz...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ozcan_asanoglu
25.03.2006, 23:23
Kalmasindan yana oldugum vahid hoca, önümüzdeki yil için sampiyonlugun hayal oldugunu, az para ile çok çalismak gerektigini, iyi bir takim olusmasi için zaman gerektigini söylüyor...bir de sampiyonluktan söz eden yöneticileri de hayalcilikle suçluyor...

hoca gerçekçi ama bu takimin son üç yilda iki kez sampiyonlügu bir veya iki maçla kaçirdigini bilmiyor galiba..yani, hedefe kosacak takimin iskeleti olustu sayilir, yapilacak takviyelerle neden sampiyon olmayalim...

su fener o kadar para harciyor da nasil maç aldiklarini görüyoruz...

YÖNETIM ILE VAHID HOCANIN OTURUP KONUSMALARI VE AYNI DOGRULTUDA DÜSÜNÜP AYNI VIZYONA SAHIP OLMALARI HALINDE ANLASMALARI GEREKIYOR...

izmirdenayhan
25.03.2006, 23:36
Yönetim VIZYONUNU paylasan,TRABZONSPORUMUN ne oldugunu bilen,LIDER davranisi sergileyen,bahane degil is üreten ekibini kurup onu benimseyecek bir

LIDER ile çalismali........

hakantpl
26.03.2006, 17:10
Yönetim VIZYONUNU paylasan,TRABZONSPORUMUN ne oldugunu bilen,LIDER davranisi sergileyen,bahane degil is üreten ekibini kurup onu benimseyecek bir

LIDER ile çalismali........

+1967 61 > 34

TSelif
26.03.2006, 17:12
hemen gitsin hemen

hakantpl
26.03.2006, 17:50
Delimidir nedir Takim Yenik durumda Yattara - Adem Koçak degisikligi Ben bu isten hiç birsey anlamadim.. Çocuk bile yapmaz bu degisikligi Kovun gitsin !!

izmirdenayhan
26.03.2006, 18:01
Trabzon a dönüste litfen ama lütfen bavullari toplamaya basla

Sayin hALILHODZIÇ....

The Legend
26.03.2006, 18:35
Bugünden itibaren yeni hoca için isimler arastirilmali.

Naim
26.03.2006, 18:40
Tamam takim malup olabilir
ama dakika olmus 80 gol atman lazim
senin ne isin var yattara adem koçak degisikligi
bir de hafa içinde tayfunun hava toplarinda iyi oldugunu söyleyen arkadaslar
yerde topa vuramayan tayfunun ne isi var takimda

Tahir
26.03.2006, 18:41
Sakinleselim ve öyle yorum yapalim.Gitsin tamam ama gelen adama kaç maç sabredecegiz.ha unutmadan gitsin yorumlarinin altina adayinizi da yazarsaniz önümüzü daha iyi görürüz.

firtina06
26.03.2006, 21:26
arkadaslar kesinlikle hemen gitmeliçünkü kalede jefersonu oynatmanin anlami yok seneye kesin gitçek tolga o golu yemezdi ufukhan kesinlikle tayfundan daha iyi bir haftaoynatiyoo bir hafta oynatmiyo adem yattara degisikligi celo bir hafta 11 de bir hafta yedek ferhati gs karsi 11 oynatti diger hafta 18 bile almadi szymekgeçen hafta yedekti traftar bagirdi hemen oyuna aldi hele djakay hoca önerdi yönetim aldi hiç top oynamiyor gökdeniz ve ömer ondan çok daha iyi bence hoca sabrimizi zorluyor ne bizim ne de yönetim de sabir kalmadi gitsinsmileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
26.03.2006, 21:27
<DIV id=post_message_3842291>korkmayan hoca istiyoruz adam gibi hoca istiyoruzz. hücumu düsünen hoca istiyoruz. tayfunun yerine ufukhani oynaticak hoca istiyoruz. takimi 2 forvet oynaticak hoca istiyoruz.</DIV>

izmirdenayhan
26.03.2006, 21:39
<DIV>asagidaki mail..:</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>info@trabzonspor.org.tr (info@trabz&#111;nspor.org.tr) adresine tarafimdan yollanmistir...</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ismim Ayhan Ersoy TRABZONSPOR kulubü 11524 nolu üyesiyim ve takimim için elimden gelen her seyi yaklasik 27 yildir yapiyorum...</DIV>
<DIV>Vizyonunu ,takima bakisini,hedeflerini begendigim yönetimimizden bu degerleri özümsemis bu dogrultuda bakabilen bir T.Direktör ile 2006-2007 sezonuna plan yapmasini talep ediyorum saygilarimla....</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ayhan ERSOY</DIV>

Selman
26.03.2006, 21:44
Delimidir nedir Takim Yenik durumda Yattara - Adem Koçak degisikligi Ben bu isten hiç birsey anlamadim.. Çocuk bile yapmaz bu degisikligi Kovun gitsin !!

Bende çok takildim bu konuya ya.Allah askina bunun nedenini, amacini veya ne biliyim nasil bir taktik düsünerek yaptigini anlayan bir kisi varmi?

Biz yanlis bir maçmi izliyoruz yoksa hocamiz bir dahimi?

selcjK
26.03.2006, 21:46
hemen bi kayip kovun gitsin vs bos laflar bunlar, yattara kirmizi kart görüyor 1 dk sonra forum açiliyor gereksiz yere yattaraya laf atiliyor satilsin diyorlar küfrediyorlar 2 hafta sonra samsun maçini aliyor takimin krali ilan ediliyor ona küfredenler övgüyle söz ediyor; iste trabzonspor taraftar profili. ne aci, ne kötü

Cabri61
26.03.2006, 21:48
Hiddicck gelsin psv i birakiyormussmileys/smiley1.gif

firtina06
26.03.2006, 21:48
bizde e-mail atalim arkadaslar haydi destek

Salih Yazıcı
26.03.2006, 21:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar hemen gittsin ben e-mail katiliyorum</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

salihismet
26.03.2006, 22:16
hemen bi kayip kovun gitsin vs bos laflar bunlar, yattara kirmizi kart görüyor 1 dk sonra forum açiliyor gereksiz yere yattaraya laf atiliyor satilsin diyorlar küfrediyorlar 2 hafta sonra samsun maçini aliyor takimin krali ilan ediliyor ona küfredenler övgüyle söz ediyor; iste trabzonspor taraftar profili. ne aci, ne kötü
Malisef bizim taraftarimiz böyle, hem futbol sultanlarini, hemde futbol kölelerini ayni takimda oynatiyorlar.

Erbay
26.03.2006, 22:17
Böyle oynatacaksa hiç durmasin yerine baskasi gelsin.Sonuncudan daha az gol atmisiz.Bu kadar tirsaklik olmaz.Fatihi birakmis ilerde.Adam ne yapsin.Bos kaleye kaçidi da ama olsun.Yerine kim gelsin diye düsünüyorum da türklerden Mustafa Denizli var.Hiç olmaz.Yabanci gelse 10 senede takimi tanir.Isimiz yas

hamucera
26.03.2006, 22:21
hayirrr

ben hoca kalsin derim. kendi kurdugu ve kendi basladigi bi takim ile devam etsin bakalim. yeni gelecek olanda aynini yapacak. nede olsa hoca takimi biraz olsun taniyor

batugol
26.03.2006, 22:22
Hala anlayamadik takimin sorununun teknik direktorler olmadigini, yeni gelecek teknik direktor sihirli cubugunu dokunduracak ve arkasindan takim top oynamaya mi baslayacak? Teknik direktorun takima katkisi ne kadardir futbol camialarinda hep tartisilir, bence oyuna katkisi % 10-20yi gecmez. Ama futbolcularin katkisini sormaya ve tartismaya gerek yok. Maalesef duzen degismeyecek, rahatlari bozulan futbolcular ( bunlari Fatihin son ropartajina dayanarak soyluyorum) bu hocayi istemiyor. Yeni gelen hocayi istemedikleri zamanda ayni seyler olacak, olan takimini karsiliksiz seven vaktini, parasini, sabrini ve sinirini harcayan bizlere olacak.
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>
Ben yonetimin yerinde olsam hemen Vahidi gonderirim, yerine gelen teknik direktorle beraber top oynamaya baslayan, kosan, mucadele edentum futbolculari da"profosyonel degilsinizverilen parayi haketmiyorsunuz" diye sene sonunda postalarim, nasil olsa herkes yana yana onlari istiyor. Edited by: batugol

Muhalif
26.03.2006, 22:46
Yeni futbolcularla anlasilmali bence..

1 haftada yapilacak 3 maçi alsak eminim önümüzdeki haftasonu 3. olurduk.. bu da Vahid Hoca'nin yönetime karsi elini güçlendirirdi.. Amaaa.. seneye -istedigi transferleri yapmis olarak-Vahid Hoca'nin takimin basinda olacagini düsünmek bile bazi futbolcularin uykularini kaçirmaya yetiyor..

Ziya mücadele etmeye çekindi kaçti, Senol zaten dizginleri hiç eline alamamisti, Vahid'e verilen kudret de Emrah-Volkan-Ibrahim gibi kokmaz-bulasmaz tip oyunculara yetti...

Olacagini da söyleyim.. Yeni bir teknik adamla anlasilir gelecek sene için.. kösebasini tutmus agababalara da dokunulmaz velev ki kendileri gitmesinler...

kutoz
26.03.2006, 22:53
Zannimca, yönetim kafasinda Vahid Hoca ile seneye çalismayacak. Çalismayi düsünmüs olsalardi, Denizli maçi sonrasina görüsmeyi birakmazlardi. Endisemse, TD belirlenmesinde herhangi bir gecikmenin yasanmasi. Malum, transferleri TD.ün görüsleri dogrultusunda belirlemek gerek.

Hayirlisi olsun...

hamucera
26.03.2006, 22:55
batu61 bu dedigini yapmak için neden simdi o oyunculari göndermiyoruz sonuçta islerine gelmezse fazladan 1 sene oynayacaklar ve olan yine bize olacak. bazilarindan can çikar huy çikmaz. bunu yapmayacak olan oyuncular zaten oynuyor sahada

ihsanbayram
27.03.2006, 00:15
ARKADASLAR MANTIKLI KONUSALIM SU ANDA HANGI HOCAYI TRANSFER EDEBILIRIZ,AVRUPANIN SIRADAN KULÜPLERINI CALISTIRMIS SIRADAN BIR HOCA ISTEMIYORUM ,DÜSÜNEBILDIGIM VE BIZE GELEBILECEK EN DEGERLI HOCA LUCESCU YÖNETIM BASKAN NE YAPIP YAPIP LUCESCUYU IKNA ETMELI YOKSA COK SENELER DAHA BEKLERIZ.HIDDINK LE GUEN HITZFELD HEPSI COK BÜYÜK HOCALAR AMA BIZE GELMEZLER .görüsüme katilip katilmayanlar görüslerini iletsinler

gerçekefsane
27.03.2006, 00:20
Lucescu ilk tercihsmileys/smiley2.gif

metehan
27.03.2006, 00:46
Cenk, bahsettigin anlamda bir sikinti var dogrudur. Bazi oyuncularin torpili oldugu belli. Ama Vahid hocanin da inatlari var. Su Djokaj'i oynatmak günahtir. Daha pekçok teknik anlamda elestirilebilecek konu var ama girmeye gerek yok.

Mesele TS'un yeni hoca ile anlasip anlasmamasi degildir. Soru : Dogru hocanin kim oldugudur. Zira artik bu dogru ismi bulmak zorundayiz. Yeni bir yanlisi kaldirmamiz zor olur. Yönetim, umarim dogru karari verir.

hamucera
27.03.2006, 00:49
e abi Allah askina luce demeyin ya baska adam diyin. bu adam en azindan bazen oyuncularimi kutlarin iyi oynadilar ama olmadi diyor

luce kötü her sonuçta oyunculara yikiyo

ihsanbayram
27.03.2006, 01:03
yilkilmasi gerekiyorsa yikmasi lazim ,,,bugün kü macin kaybedilmesindeki en büyük suclular futbolculardir .hasan ,fatih akyel ve stepanov haric hangisi ne oynadi ???? neden hic birinde HASAN ÜCÜNCÜNÜN yüregi yoktu bugün neden szymek yatttara maci uyuyarak bitirdiler neden neden neden ,,,,so 5 dakikadaki istek neden 88 dakika yoktu futbolculara ,,,FUTBOLCULAR YÜZÜNDEN MAC KAYBEDIYORSA HOCA SUCU ONLARA YÜKLEMESI NORMAL .samsun,kayseri,sivas,vestel,anorthosis,konya,anka raspor maclarini kaybederken de aynen bugünkü erciyes macindaki gibi kisiliksizde 11 futbolcunun 7-8 tanesI .

Hasan Cubukcu
27.03.2006, 01:08
Öyle gözüküyorki TD degisecek, ben degismesinden yana degilimama yönetim len aralari acik herhalde . En hayirlisi neyse o olur insallah .

serkan_eroglu61
27.03.2006, 01:19
kesinlikle anlasmamali zaten trabzonsporunda yapti en büyük hata bu zirt pirt hoca degistirmek.baska hoca geldimi futbolcular yeni hocanin sistemine alisana kadar sampiyonluk yarisindan kopuyoruz ayrica Vahit hocada kötü bi hoca sayilmaz isallah yönetimde benim düsündüm gibi düsünür NOT:BEN 21 YASINDAYIM DAHA SAMPIYONLUK GÖRMEDIM EN AZINDAN BU ÖZLEMIMI GIDEREBILECEK BI HOCAYLA ANLASMALARINI DILIYORUM......CANIM FEDA TRABZONSPORUMA....

lutfu61
27.03.2006, 01:33
ben hala mustafa denizli diyorum su an bosta biliyosunuz

lucenin taktigi belli kazayla bi gol atip o gole yatmak bu taktik çok eskide kaldi

en güzel taktik tam saha pres ve ofansif futbol lucede bu yok

Alpayer
27.03.2006, 01:35
hayirrr

ben hoca kalsin derim. kendi kurdugu ve kendi basladigi bi takim ile devam etsin bakalim. yeni gelecek olanda aynini yapacak. nede olsa hoca takimi biraz olsun taniyor hoca takimi taniyor da sülalelerini tanisa ne olur.bunlarla olacak is degil sampiyonluk.

FANATIK61
27.03.2006, 01:38
yilkilmasi gerekiyorsa yikmasi lazim ,,,bugün kü macin kaybedilmesindeki en büyük suclular futbolculardir .hasan ,fatih akyel ve stepanov haric hangisi ne oynadi ???? neden hic birinde HASAN ÜCÜNCÜNÜN yüregi yoktu bugün neden szymek yatttara maci uyuyarak bitirdiler neden neden neden ,,,,so 5 dakikadaki istek neden 88 dakika yoktu futbolculara ,,,FUTBOLCULAR YÜZÜNDEN MAC KAYBEDIYORSA HOCA SUCU ONLARA YÜKLEMESI NORMAL .samsun,kayseri,sivas,vestel,anorthosis,konya,anka raspor maclarini kaybederken de aynen bugünkü erciyes macindaki gibi kisiliksizde 11 futbolcunun 7-8 tanesI .

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Tansu Onur Erdoğan
27.03.2006, 01:43
bize en uygun ersun yanal adamin istatisliklerine bakin yönettigi takim kazandigi zaman farkli skorlarla kazaniyo

buda tam bize göre takim bi kapanarak top oynasa forum yikiliyo korkak futbol oynatiyo hoca takimi diye

Alpayer
27.03.2006, 02:12
bize en uygun ersun yanal adamin istatisliklerine bakin yönettigi takim kazandigi zaman farkli skorlarla kazaniyo

buda tam bize göre takim bi kapanarak top oynasa forum yikiliyo korkak futbol oynatiyo hoca takimi diye

çok dogru.ben de milli takimdan sonra ersun yanali hiç istemedim ama.söyle bi gerçek var ki ersun yanal milli talim için degil amakulüp takiminda çok basarili.sürekli çalistigi birlikte oldugu takima taktigini oyun tarzini tam olarak yansitiyor.

ve son olarak.eger ersun yanal gelirse Fatih Tekke'nin avrupaya satilmasi sart.

lutfu61
27.03.2006, 03:18
ya abi yapmayin ersun yanal sadece çok ii bir cm oyuncusu

büyük bir takimi kaldiramaz vestelde bile fazla bisi yapamiyo

Ustaalioğlu
27.03.2006, 05:00
lucescu gelebilecek en iyi adam, olmazsa ziya hoca gelsin, bir onceki hatasinii yapmaz bu sefer bence...

fincher
27.03.2006, 05:13

çok dogru.ben de milli takimdan sonra ersun yanali hiç istemedim ama.söyle bi gerçek var ki ersun yanal milli talim için degil ama kulüp takiminda çok basarili.sürekli çalistigi birlikte oldugu takima taktigini oyun tarzini tam olarak yansitiyor.

ve son olarak.eger ersun yanal gelirse Fatih Tekke'nin avrupaya satilmasi sart.
kaç kupa kazandi ersun hoca bu zamana kadar...0 (sifir)

Tansu Onur Erdoğan
27.03.2006, 05:20
kaç kupa kazani diyosunda adamin çalistirdigi takimlar ankaragücü,gencler,ve manisa gencleri baya iyi duruma getirdi iki kez türkiye kupasinda final oynatti

vahidin kupasi warda ne ise yariyo onuda begenmiyosunuz sizede yaranilmiyo bi türlü

eys_61
27.03.2006, 05:22
ersun yanal mismileys/smiley5.gifyapmayin allahaskina ya.bahsettigimiz takim gençlerbirligi,ankaragücü,manisa,denizli falan fegil Trabzonspor.ersun bey gitsin laptopunda cm cilik oynasin.

hala daha Senol Günes diyorum ben.fatih,gökdeniz,hüseyin,tayfun,lee vsfutbolcular iyi paralara satilabilecekken gönderilsin ve senol hocaya o bahsedilen (vaadedilen) imkanlarla yeni bir takim kurma sansi verilsin bence.

fincher
27.03.2006, 05:27
gençlerle sampiyonluk yasayabilirdi,son haftalarda fener laflari çikinca medyada,sapitti(bizde de farkli olmaz,adamda karakter yok,takimlardan ayrilislarini incele bi)
türkiye kupasinda 2 kere final oynadi yine sonuç yok.3 kere kupaya yaklasmis ama alamamis bir hoca,final sendromu var.büyük ve hedefli takimi kaldiramaz,siradan anadolu takimlarina iyi futbol oynatir öteye de gidemez...
Türk hoca diyorsan sameti tek geçerim,takimi adam eder top da oynatir,karakteri de saglam bize uyar.ersunun fenere kuyruk salladigi gibi bjk a falan da kuyruk sallamaz...

Tansu Onur Erdoğan
27.03.2006, 05:31
ersun yanal mismileys/smiley5.gifyapmayin allahaskina ya.bahsettigimiz takim gençlerbirligi,ankaragücü,manisa,denizli falan fegil Trabzonspor.ersun bey gitsin laptopunda cm cilik oynasin.

hala daha Senol Günes diyorum ben.fatih,gökdeniz,hüseyin,tayfun,lee vsfutbolcular iyi paralara satilabilecekken gönderilsin ve senol hocaya o bahsedilen (vaadedilen) imkanlarla yeni bir takim kurma sansi verilsin bence.

yapma cnm kardesim peki ya senol günes hangi takimi çalistirmis(bunu senol hocayi asagilayici bi anlamda sormadim demek istediigim ersun hocayla pek bi farki olmadigi)

ben senol hocanin bi kere sistemini bile kavrayamadim cünkü yokk..

ama ersun hoca ofansif futbolu cok seviyo ve oyuncu secimleride cok dogru oluyo her zamn

eys_61
27.03.2006, 05:53
onurum yapma abi yaw.senol hoca zamanini iyi hatirla en azindan önde basan hücum gücü yüksek bir takimdik(bkz.içerdeki maçlarda 5-6 ofansif futbolcu)senol hocanin ayrilisindaki sorumlulugun yönetimde olduguna inaniyorum.vaadedilen imkanlar yaratilirsa bunu degerlendirmek önce senol hocaya düser bence.(birseyleri ispatlayabilmesi açisindan)

Tansu Onur Erdoğan
27.03.2006, 05:55
zaten bu zamandan sonra senol hoca tekrar gelmez yine gelir yine basarisiz olursa oda iyice yipranir bizde

TheCrow
27.03.2006, 05:58
Samet Aybaba zamaninda oynadigimiz futbolu izlemeye doyamiyorduk,hem ziya dogan gibi besiktas lafi duyunca gurur duymadi,dengesini kaybetmedi,ama o zaman odun kafalilardan olusan yönetim tarihte bir ilk olarak teknik direktörüne ceza verip istifaya zorlamisti,hem de görev sürelerinin dolmasina çok az bir zaman kala...Yeni gelecek yönetime ayni hocaya devam etme sansi bile birakmadan,takimin temeline dinamiti koyup gittiler..."Ben sag kanatta oynamak istemiyorum,benim yerim sag iç" diyen Gökdeniz'i haftalarca yedek birakip sonra da kanatta,hem de birakin sag kanadi,sol kanatta,oynatan da Samet hocaydi.

Tansu Onur Erdoğan
27.03.2006, 06:08
samet hocanin yeri gerçekten ayri kimse inkar edemez bu takimin cafasini o cekti tam sefasini sürecekken rahat vermedi bizim yönetimdekiler

eys_61
27.03.2006, 06:17
samet aybaba ya sonsuz tesekkür borcumuz var muhakkak ama bu saatten sonra onu basa getirmek geriye dönüs olur.samet aybaba döneminde yaptigimiz büyük maçlara bakin,hepsinde takimi korkak oynatarak puan kayiplarina ugradik (keza ziya doganla da.bkz.derbiler+d.kiev rövans maçi)

Cenkhan
27.03.2006, 08:11
Ersun küçük gölün büyük baligi olmaktan öteye gidemez. Doksan dakika defans yapmamizi elestiriyosunuz. Ersun kaç kurusluk futbol oynatiyor takimlarina? Sadece defans ama pis bir futbolla. Bu adam, Denizli, Lucescu bunlar Trabzonspor'a yakismayan isimler..

Erdinç Dilek
27.03.2006, 08:28
evet anlasmali...

ozcan_asanoglu
27.03.2006, 09:13
vahid hoca ile devam karari vermeyecekse derhal, geciktirmeden iyi bir yabanci ile anlasmali...

asla yerli hoca ile olmaz...

Cengiz Çubukcu
27.03.2006, 09:26
beni gönlüm ve mantigim halil hocanin kalmasindan yana ama eger kalmazsa en büyük favorim ersun hocadir..o da bu saatte vestel gibi bir markayi birakip gelmez...lucescu iyi bir tercih olabilir o da bize zor gelir...

degok
27.03.2006, 10:52
Samet Aybaba zamaninda oynadigimiz futbolu izlemeye doyamiyorduk,hem ziya dogan gibi besiktas lafi duyunca gurur duymadi,dengesini kaybetmedi,ama o zaman odun kafalilardan olusan yönetim tarihte bir ilk olarak teknik direktörüne ceza verip istifaya zorlamisti,hem de görev sürelerinin dolmasina çok az bir zaman kala...Yeni gelecek yönetime ayni hocaya devam etme sansi bile birakmadan,takimin temeline dinamiti koyup gittiler..."Ben sag kanatta oynamak istemiyorum,benim yerim sag iç" diyen Gökdeniz'i haftalarca yedek birakip sonra da kanatta,hem de birakin sag kanadi,sol kanatta,oynatan da Samet hocaydi.

Erol tuna gibi adamlara takimin yönetimi kalirsa hersey olur abi. Ben hep derim ilk önce iyi bir yönetim gerekir diye. Yönetim iyi olursa dogru adamlardan kurulursa gerisi gelir. Ama kafasiz adamlardan yönetim olusturulursa teknik direktörlere ceza da verir elin brezilyali maymununu yildiz diye de transfer eder.

Oruç
27.03.2006, 12:36
Sürekli baski yiyen degil baski kurmasini bilen Hoca istiyoruz...

bobmarley
27.03.2006, 12:43
halilhodziçe olan güven giderek azaliyo die düsünüyorm..iyi düsünenler için bile..çünkü iyi futbol oynayamiyoruz..yani gelecek sezon için yetinebilecegimiz bisey yok suanda takimda..yerli olarak suanda yakistirabildigim bi hoca yok takima..ama yabanci derseniz gerets gibi bi adami bulup getirsinler derim..

halil ibo
27.03.2006, 12:44
Bumaçtan sonra artik hocayi kimse kurtaramaz.Bir istisna oynanacak Konya ve Denizli maçlarinda futbolcular isterse hocakalabilir.O zamanda yeni hocaya gerek kalmaz.

Özsu
27.03.2006, 12:45
gitmeli bu bole gitmez.........

laz_hayri_61
27.03.2006, 13:04
kesinlikle gitmeli yerli bir hoca gelmeli bu adam kadro kurmayi ve konusmayi bilmiyor

Nytre
27.03.2006, 13:50
büyük düsün büyük hedeflere git...

düsüncem belki çok büyük ama bence chealsede benim görüsüme göre son dönemini geçiren t.direktör (ismini unuttum)

Hüseyin Çümen
27.03.2006, 13:58
hodziç butakimda kalirsa gelecek sezon zirveye oynayan bi trabzon görcegini düsünen biri varmi aranizda böle i futbol yok böle degisiklik yok böle bi mantiksizlik yok hodziç in oynattigi futbolu yemin ederim bende oynatirim sampiyonluklar yasamis tarihi kupalarla dolu çok büyük taraftar kitlesi olan büyük TRABZONSPORU küçük düsünüp defansa çekerim kontralarla gol bulurum. böle bi mantik trabzonspor da olmaz

2-3 galibiyet alir gene febe yi yenerse gene herkes kalsin diyecek ama isterse bütün maçlari alsin bundan sonra ben büyük düsünemeyen bi teknik direktör istemiyorum! buadam bizden giderse iste bulamaz bu kafa yapisi artik geride kaldi

pekte iyi bi teknik direktör olmayan ersun yanal gelsin basimiza su kadroyu en azinda 3. yapar hemde çok rahat en azindan futbolun güzelliklerini izleriz

simdi ne futbol var nede sonuç eee baska ne kaldiki?..

The Legend
27.03.2006, 14:21
@husolee61
ersun yanal konusu hariç dediklerine katiliyorum.

Murat'
27.03.2006, 14:26
geç bile kaliriz bu gidisle bu adami hemen kovnak lazoim

selçukabi
27.03.2006, 15:07
Futbolcularin istemedikleri ayen beyan belli olan Vahid Halilhodzic acilen gönderilmeli, hatta bu kadar kötü oynamayi becerebilen gökdeniz-yattara-szymek-fatih gibi oyuncularimiza plaket de verilmelidir.Simdi siz ne kadar yazarsaniz yazin, bence futbolcular arasinda bir anket dolastirip kimi istersiniz diye soralim, anketin sonucuna göre hareket ederiz, en azindan sampiyonluga oynar ama altin tepside sunulmazsa hayatta sampiyon olamayiz. Çözüm Trabzonspor'un hiç bir futbolcuya ölümüne bagli olmadigi bir mali yapi ve bunun dogrultusunda da çok genis bir kadro kurmakta olacaktir.Peki bunu kim yapacak... simdiki yönetim mi? smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Taner Uykuçeken
27.03.2006, 15:27
Futbolcularin istemedikleri ayen beyan belli olan Vahid Halilhodzic acilen gönderilmeli, hatta bu kadar kötü oynamayi becerebilen gökdeniz-yattara-szymek-fatih gibi oyuncularimiza plaket de verilmelidir.Simdi siz ne kadar yazarsaniz yazin, bence futbolcular arasinda bir anket dolastirip kimi istersiniz diye soralim, anketin sonucuna göre hareket ederiz,

Benimde düsüncem bu yönde banada futbolcular kasitli olarak oynamiyormus gibi geliyor ama burada futbolcular özelliklede fatih hakkinda aleyhine konusmak büyük suç oldugu için dile getiremiyodum sagolsun Selçuk Abi getirmis, eh Hocanin hatalari yokmu tabiki var tipki Morinho,Ferguson,Capello nun yaptigi gibi Vahidde hata yapiyor ama altipastanda o golü hoca kaçirmiyor ya

Hekimoğlu
27.03.2006, 15:32
morinho,ferguson mu dedin.bak buna gülünürsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Taner Uykuçeken
27.03.2006, 15:39
morinho,ferguson mu dedin.bak buna gülünürsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

niye o hocalarin her yaptiklari dogru mu ben o isimleri onlarda hata yapiyor demek içim yazdim

Hekimoğlu
27.03.2006, 15:45

niye o hocalarin her yaptiklari dogru mu ben o isimleri onlarda hata yapiyor demek içim yazdim tabiki onlar da hata yapiyor kardes.ama bizimkinin yaptigi hatalar yenilir yutulur cinsten degil.

Taner Uykuçeken
27.03.2006, 16:07

niye o hocalarin her yaptiklari dogru mu ben o isimleri onlarda hata yapiyor demek içim yazdim

tabiki onlar da hata yapiyor kardes.ama bizimkinin yaptigi hatalar yenilir yutulur cinsten degil.

Vahid Hocanin Oyuncu seçiminde ve degisikliklerde hatalari vardir olabilir ama bu kötü futbolun ve alinan kötü sonuçlatin tek sebebi midir ben furbolcularin hocayi istemedikleri bu yüzdende kötü oynadiklarini düsünüyorum( agir bir itham ama fikrim bu yöndesmileys/smiley1.gif) syzmek in 5-0 lik ist maçinin 85. dk hirsini hatirlayin bu sezonki oyununu yine yukardada yazdim fatih altipasta 100 tane o pozisyonda topla bulussun 99,5 unun yazardismileys/smiley2.gif

Badaloğlu
27.03.2006, 16:52

tabiki onlar da hata yapiyor kardes.ama bizimkinin yaptigi hatalar yenilir yutulur cinsten degil.

syzmek in 5-0 lik ist maçinin 85. dk hirsini hatirlayin

Bence Szymkowiak, kendini dünya kupasina sakliyor ve de kendini sakiniyor.Ya dünya kupasina katilamadan bir sakatlik yasarsam! diye...

Hüseyin Çümen
27.03.2006, 17:00

Bence Szymkowiak, kendini dünya kupasina sakliyor ve de kendini sakiniyor.Ya dünya kupasina katilamadan bir sakatlik yasarsam! diye...

doru valla abi süppersin bu hiç aklima gelmedi adam 2 li mücadele ye girmiyo sebebi budur helal

oflubektas
27.03.2006, 17:12
Yavuz Sultan Selim'in en önemli özelliklerinden biri 8 yillik saltanati boyunca vezirlerini öldürtmesiymis. Hatta o yillarda, "Yavuz'a Vezir Olasin" diye insanlar birbirine beddua edermis.

Iste o Yavuz'un Pir Mehmet isimli veziri bir gün sultanin huzuruna çikmis. Selamlasma faslindan sonra sultanin yüzüne kurbanlik koyun gibi bakarak "Hünkarim, aylardir kafami kurcalayan, geceleri beni uyutnayan bir derdim var"diye söze baslar baslamaz Yavuz Selim vezirin sözünü keserek "Ben senin derdine derman olucam ama yerine adam bulamiyorum" demis:))

Hocanin yerine alalim Carlos Bianchi gibi oldukça hirsli ve kariyerli, ayni zamanda takimlarina iyi futbol oynatan bir isim, o zaman durdugu kabahat. Ancak ikinci bir Ziya Dogan Vak'asi yasayacagimiza...

Taner Uykuçeken
27.03.2006, 17:20

doru valla abi süppersin bu hiç aklima gelmedi adam 2 li mücadele ye girmiyo sebebi budur helal

INSALLAH sebebi o degildirde formsuzlugunun baska bir sebebi vardir kariyerinde bu kadar sevildigi baska bir yer varmidir bilmiyorum bu sevginin karsiligi bu mu olmali

zedboysts
27.03.2006, 17:51

INSALLAH sebebi o degildirde formsuzlugunun baska bir sebebi vardir kariyerinde bu kadar sevildigi baska bir yer varmidir bilmiyorum bu sevginin karsiligi bu mu olmali

Szymkowiak kesinlikle kendini dünya kupasina sakliyor kim ne derse desin. Futbolcular sevilmeyle kalsaydi ham shalke ye gitmezdi. Kim ne derse desin bu takimda ki oyuncularin hepsi profesyonel düssünüyor kariyerinin diger kismini yasi ilerlemis dahi olsa dah taninmis ve daha fazla para veren klüpte oynamayi ister. Ben Halilodziçte de hata bulmuyorum gayet iyi ve belki de Türkiye'deki en iyi teknik adam. Bir arkadas ersun yanal gelse takim üçüncü bitiriyor ama sanal alemde menejerlik oyunu oynuyarak teknik direktör olmus bi adam hele de Trabzonsporumuzu birak üçüncü dördüncü yapsin ne siterse veririm

Erbay
27.03.2006, 18:34
Harbiden ya dogru söylüyorsunuz.Hiç mücadeleye girmiyor.Nerde o eski ramazanlar.Ay nerde o eski szymek

Hüseyin Çümen
27.03.2006, 20:28

Szymkowiak kesinlikle kendini dünya kupasina sakliyor kim ne derse desin. Futbolcular sevilmeyle kalsaydi ham shalke ye gitmezdi. Kim ne derse desin bu takimda ki oyuncularin hepsi profesyonel düssünüyor kariyerinin diger kismini yasi ilerlemis dahi olsa dah taninmis ve daha fazla para veren klüpte oynamayi ister. Ben Halilodziçte de hata bulmuyorum gayet iyi ve belki de Türkiye'deki en iyi teknik adam. Bir arkadas ersun yanal gelse takim üçüncü bitiriyor ama sanal alemde menejerlik oyunu oynuyarak teknik direktör olmus bi adam hele de Trabzonsporumuzu birak üçüncü dördüncü yapsin ne siterse veririm

en az 3. yapar o adam bizi sence üst üste basarilar tesadüfmüdür gençleri 3. yapmadimi kadrosu bizden çok daha assalarda olan o takimi 3. yapti erkek gibi futbol oynatti

ondan önceki sene ankara yi 4. yapti nasil yapti rezil kadroyla o birakinca takim küme düsmemeye oynuyo gençler 2 sene üst üste kupada final oynayip bize kaybetti hodziç olsa inan in ikisinide kaybetmistik bu örnekler bi teknik adamin bi takima neler kattigini gösterir ben ersun yanali çok istiyorum diyemem gelirsede bise demem çünkü sampiyonluga oynayan bi takimi çalistiramz ammma eger hodziç kalacaksa birakin gitsinde ersun yanal en azindan FUTBOL oynatir bize bize futbol nedir unuttuk artik önüne gelen kendini yere atiyo kosacak hal yok kimsede defansa çekilip rakibin hatasini bekleyecek trabzon benim trabzonum degil benim TRABZON um rakibini sahasin ahapseder rakibi onun hatalarini bulur en azindan ersun yanal la böle siradan bi anadolu takimi görüntüsünden çikariz

2. yari basladigindan beri ben futbol namina bise görmüyorum bi sivas maçi var yemin ederim ben hayatimda bi maç izlerken bukadar sikilmadim hiç mi adamlik yok sende su takimi oynatamiyosun rezil takimlar bizi sahamiza gömüyolar TRABZONSPOR bukadar küçülemez gücü olmasa dahi saldirmak zorunda çünkü o TRABZONSPOR karadeniz firtinasi lakabini kimse ona vermedi o kendisi aldi bu firtinayi kimsenin dindirmeye hakki yok eger dinecegi anlasilirsa buna neden olanlar çeker giderler

hodziç varken bütün maçlarimizi sansa aldik manisa maçi ferhatin sansa bi golü samsun ligin tartismasiz en zzayif ekibi ama malesef bizi sahamiza hemde kendi evimizde hapsediyor zar zor bi galibiyet aliyoruz ankaraspr maçi tam rezillik rakibin 10 kisi kaliyor sen 2 farkli öndesin ama maçi veriyosun bu sadece aptal bi adamin eseri olabilir kayseri 17 dk de 2 farktan gelip 2 farkla öne geçiyor bu tam bir teknik direktör faciasidir arkadaslar lütfen yapmayin gerçekleri görün yeter artik

bizim ilacimizsa lucescu dur korkak diyebilirsiniz ama adam takimina göre oynatir bence bize yararli olur

mini FaNaTiK
27.03.2006, 20:52
V.Halilhodziç'in kalmasindan yanayim fakat hiç bir isme bagli olmadigimiz gibi ona da bagli degil düsncesi içindeyim de..Ama birini gönderirken ondan daha iyi isler yapabilecek birileri gelmelidir;Mustafa Denizli,Ersun Yanal v.s.. gibi konustugumuz isimleri ynlis buluyor;bu konuda bazi arkadaslar gibi bende V.Halilhodiziç olmazsa,Lucescu diyorum.Birinci neden olarak Tolga'yiyaninda getirebilme ihtimali,ikincisiise dar kadrolarla iyi isler yapabilmesi..

Onur
27.03.2006, 21:06
Futbolcularin istemedikleri ayen beyan belli olan Vahid Halilhodzic acilen gönderilmeli, hatta bu kadar kötü oynamayi becerebilen gökdeniz-yattara-szymek-fatih gibi oyuncularimiza plaket de verilmelidir.Simdi siz ne kadar yazarsaniz yazin, bence futbolcular arasinda bir anket dolastirip kimi istersiniz diye soralim, anketin sonucuna göre hareket ederiz,

Benimde düsüncem bu yönde banada futbolcular kasitli olarak oynamiyormus gibi geliyor ama burada futbolcular özelliklede fatih hakkinda aleyhine konusmak büyük suç oldugu için dile getiremiyodum sagolsun Selçuk Abi getirmis, eh Hocanin hatalari yokmu tabiki var tipki Morinho,Ferguson,Capello nun yaptigi gibi Vahidde hata yapiyor ama altipastanda o golü hoca kaçirmiyor ya
Samsun maçini da zora sokan bos kaleye atilamayan 3 gol mü? Yoksa hoca mi? Tamam bizi çildirtiyor. Ama Kim ne derse desin en beceriksizce gol kaçiran takim biziz. 5 lik 6 lik maçi 2-1 zor kazaniyoruz. Normal ortadaki maçlardan bahsetmiyorum onlari zaten kaybediyoruz!!! Futbolcular istedikçe hoca deisiyor. Bu tabu yikilmadikça biz sampiyon olamayiz. Isterseniz takima Morinho veya Capello yu getirin.

Bülent Bayraktar
27.03.2006, 21:15
bnce ilkmustafa denizli düsünülmeli

emreercanli
27.03.2006, 21:17
arkadaslar ya hocaya ya da futbolculara yüklenip duruyoruz...

yönetimin de sesi çikmasi gerekmiyo mu? sonuçta yönetimsin ve elini masaya vurmuyosun!!!

bence yönetim pasif kaliyoooosmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Nytre
27.03.2006, 22:00
bazi arkadaslara küçük düsündükleri için katilmiyorum ama saygi duyuyorum tercihlerine ben tercihimi tekrarliyorum... morinho!..

Berk Eren
27.03.2006, 22:14
bazi arkadaslara küçük düsündükleri için katilmiyorum ama saygi duyuyorum tercihlerine ben tercihimi tekrarliyorum... morinho!..

Eriksson bombası!
İngiltere?de müthiş iddia... Daily Mail gazetesi, Chelsea?nin Rus sahibi Roman Abramovich?in başarılı teknik direktör Jose Mourinho?nun yerine Dünya Kupası?nın ardından İngiltere Milli Takımı?nı bırakacak olan Sven Goran Eriksson?ı getirmeyi planladığını yazdı. Haberde Abramovich?in tek yetkili olarak tayin ettiği Başkan Peter Kenyon ile sorunlar yaşayan Portekizli çalıştırıcıyı göndermeyi düşündüğü belirtildi. Özellikle Beckham?ın Chelsea?ye transferine Mourinho şiddetle karşı çıkınca bu ikili karşı karşıya gelmişti, Abramovich de Kenyon?a arka çıkmıştı. İsveçli teknik adamın, Chelsea?yi üst üste 2. şampiyonluğuna getiren deneyimli çalıştırıcının yerine geçmesi durumunda David Beckham?ın da Mavi-Beyazlı formayı giyeceği öne sürüldü.

Denk geldı dıye yazdım NYTRE,inş olur..ama vahıd hocanında karıyerını tartısanlar mourınhonunkınıde tartısır..Vahıd hocayla devam...

canavar
27.03.2006, 22:31
Arkadaslar Kesinlikle Alman Bir Teknik Adam Olmali Bu Takimi Alman dan baskasi Düzeltemez,mesela Bayern in Eski TD vardi Adi Aklima gelmedi O Olsa Müthis Olur

canavar
27.03.2006, 22:44
Arkadaslar Kesinlikle Alman Bir Teknik Adam Olmali Bu Takimi Alman dan baskasi Düzeltemez,mesela Bayern in Eski TD vardi Adi Aklima gelmedi O Olsa Müthis Olur

Aha Buldum Ismini

Ottmar Hitzfelt

D - * 12.01.1949

Erfolge als Spieler:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Bundesliga:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">1×Platz 4 1978 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1978/) mit VfB Stuttgart</TD></TR></T></T></TABLE>

Erfolge als Trainer:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Champions League:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">2×Sieger 1997 (http://www.fussballdaten.de/champi&#111;nsleague/1997/) mit Borussia Dortmund sowie 2001 (http://www.fussballdaten.de/champi&#111;nsleague/2001/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap></TD>
<TD vAlign=top width="100%">1×Platz 2 1999 (http://www.fussballdaten.de/champi&#111;nsleague/1999/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>UEFA-Cup:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">1×Platz 2 1993 (http://www.fussballdaten.de/uefa/1993/) mit Borussia Dortmund</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Weltpokalsieger:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">2×Weltpokalsieger 1997 mit Borussia Dortmund sowie 2001 mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Deutscher Pokalsieger :</TD>
<TD vAlign=top width="100%">2×Deutscher Pokalsieger 2000 (http://www.fussballdaten.de/dfb/2000/) und 2003 (http://www.fussballdaten.de/dfb/2003/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="100%">1×Platz 2 1999 (http://www.fussballdaten.de/dfb/1999/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Ligapokal:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">3×Sieger 1998 (http://www.fussballdaten.de/ligapokal/1999/), 1999 (http://www.fussballdaten.de/ligapokal/2000/) und 2000 (http://www.fussballdaten.de/ligapokal/2001/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Deutscher Meister:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">6×Deutscher Meister 1995 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1995/), 1996 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1996/) mit Borussia Dortmund sowie 1999 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1999/), 2000 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2000/), 2001 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2001/) und 2003 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2003/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="100%">2×Platz 2 1992 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1992/) mit Borussia Dortmund sowie 2004 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2004/) mit Bayern München</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: canavar

La_Brujita
27.03.2006, 22:53
abi Vahid hoca gitsin bu ne ya insan hiç bir maci disaridan etki edemezmi? bu hocayla su andan itibaren dahi olmaz bence bu hocanin yerine Türk bir hoca gelsin TS yi ateslese ateslese ole bi hoca atesler seneye sampiyonluk için takimi atesleyecek iyi bir hoca gelmeli

Barış
27.03.2006, 22:57
su takima iyi top oynatsa ne güzel olacak halbuki..

Nytre
27.03.2006, 23:23

Eriksson bombasi!
Ingiltere?de müthis iddia... Daily Mail gazetesi, Chelsea?nin Rus sahibi Roman Abramovich?in basarili teknik direktör Jose Mourinho?nun yerine Dünya Kupasi?nin ardindan Ingiltere Milli Takimi?ni birakacak olan Sven Goran Eriksson?i getirmeyi planladigini yazdi. Haberde Abramovich?in tek yetkili olarak tayin ettigi Baskan Peter Kenyon ile sorunlar yasayan Portekizli çalistiriciyi göndermeyi düsündügü belirtildi. Özellikle Beckham?in Chelsea?ye transferine Mourinho siddetle karsi çikinca bu ikili karsi karsiya gelmisti, Abramovich de Kenyon?a arka çikmisti. Isveçli teknik adamin, Chelsea?yi üst üste 2. sampiyonluguna getiren deneyimli çalistiricinin yerine geçmesi durumunda David Beckham?in da Mavi-Beyazli formayi giyecegi öne sürüldü.

Denk geldi diye yazdim NYTRE,ins olur..ama vahid hocaninda kariyerini tartisanlar mourinhonunkinide tartisir..Vahid hocayla devam...

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 27-Mart-2006 Saat 13:50 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=354024&amp;TPN=11) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

büyük düsün büyük hedeflere git...

düsüncem belki çok büyük ama bence chealsede benim görüsüme göre son dönemini geçiren t.direktör (ismini unuttum)

..........................

bu adam imkansiz mi sizce... alman t.adamda olabilir... ama bize takimi motive edecek oyuncularla arasi iyi olacak özelliklere sahip bir t.adamda lazim

Hüseyin Çümen
27.03.2006, 23:27

Aha Buldum Ismini

Ottmar Hitzfelt

D - * 12.01.1949

Erfolge als Spieler:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Bundesliga:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">1×Platz 4 1978 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1978/) mit VfB Stuttgart</TD></TR></T></T></T></TABLE>

Erfolge als Trainer:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Champions League:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">2×Sieger 1997 (http://www.fussballdaten.de/champi&#111;nsleague/1997/) mit Borussia Dortmund sowie 2001 (http://www.fussballdaten.de/champi&#111;nsleague/2001/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="100%">1×Platz 2 1999 (http://www.fussballdaten.de/champi&#111;nsleague/1999/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>UEFA-Cup:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">1×Platz 2 1993 (http://www.fussballdaten.de/uefa/1993/) mit Borussia Dortmund</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Weltpokalsieger:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">2×Weltpokalsieger 1997 mit Borussia Dortmund sowie 2001 mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Deutscher Pokalsieger :</TD>
<TD vAlign=top width="100%">2×Deutscher Pokalsieger 2000 (http://www.fussballdaten.de/dfb/2000/) und 2003 (http://www.fussballdaten.de/dfb/2003/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="100%">1×Platz 2 1999 (http://www.fussballdaten.de/dfb/1999/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Ligapokal:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">3×Sieger 1998 (http://www.fussballdaten.de/ligapokal/1999/), 1999 (http://www.fussballdaten.de/ligapokal/2000/) und 2000 (http://www.fussballdaten.de/ligapokal/2001/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top noWrap>Deutscher Meister:</TD>
<TD vAlign=top width="100%">6×Deutscher Meister 1995 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1995/), 1996 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1996/) mit Borussia Dortmund sowie 1999 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1999/), 2000 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2000/), 2001 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2001/) und 2003 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2003/) mit Bayern München</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="100%">2×Platz 2 1992 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/1992/) mit Borussia Dortmund sowie 2004 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2004/) mit Bayern München</TD></TR></T></T></T></TABLE> bu adamin adida nezaman bi takimin basi bosalsa geçer smileys/smiley11.gif

fincher
28.03.2006, 00:02

mourinhonun trabzonsporun basina gelmesiyle,ronaldinhonun trabzonsporda oynamasi arasinda olasilik olarak bir fark yok.o olasilik da 0 (sifir)
saka olsun diye bu ismi söyledigini varsayiyorum...

asem61
28.03.2006, 00:24
butakima kimi getirirsen getir büyük topcularimiz onuda 6 ayda yer bitirir. senede iki hoca degistirmekten dolayi rekor yapacagiz. mübarek takim degirmen gibi ögütüyor hocalari. allah sabir versin

ctmeoy
28.03.2006, 00:42
bence yeni hoca ile anlasilmali mi sorusu yerine kiminle anlasilmali olsa daha iyi olurdu evet vahid hoca gönderilmeli hele de erciyes macindan sonra hiç süphem kalmadi yeni hocaya gelince Türk olmamali yabanci olmali Türkiye'ye ayak uydurabilmeli sadece Türkiye'ye degil tabi Trabzon'a ayak uydurmasi problem.Burasi büyük bir sehir degil ve halkin tek eglence kaynagi olmasi sebebiyle isimiz zor. Yeni hoca kesinlikle tesir altinda kalmadan isini yürütebilecek karakterde olmali.

walla ben lucescuyu begeniyorum su acidan belki oynattigi futbol göze hos gelmiyo ama biz cok güzel futbol oynayipta bise de yapamadigimizi gördük lucescu bence bu takimi daha iyi duruma getirir.

Egemen
28.03.2006, 00:59
bence bu hocayla dewam edilmeli yani konu basligina cevabim hayir...

SessizKral
28.03.2006, 01:08
hayir...........ISTIKRAR ISTIYORUMMMM...VAHID HOCA KALMALI.......................

gerçekefsane
28.03.2006, 01:10
yeni bir hoca ile anlasilmali. Szymek, F.Tekke, Gökdeniz, Yattara, Ömer Riza'li bir kadro kötü futbol oynuyorsa, sürekli kadro degisikligi, düsünmek lazim.smileys/smiley19.gifVahid gitmeli,bu takimda maçin yildizlari Fatih Akyel ve Stepanov. Kötü futbol, kötü futbol.

Edited by: gerçekefsane

poetricus
28.03.2006, 07:13
Ersun Yanal mi? Tövbe, hasa!

Ya derbi maçlar öncesi bilgisayarina virüs girer de hoca malzemeciyi santrafor, doktoru kaleci, masörü santrafor diye sahaya sürerse ne yapariz?

Bir de Ersun Hoca'nin Fenerbahçe sevdasini bilmeyen yoktur. Yoksa var mi? Kendisinin Gençlerbirligi'ni çalistirirken Fenerbahçe tribünlerini tavaf ettigini, ay klavyem sürçtü, pardon selamladigini ne çabuk unuttunuz. Basimiza gelip de bunu bir de FB-Trabzon maçinda yaparsa neler olur düsünebiliyor musunuz? En iyimser ihtimalle Hoca'nin Nuh Tufani'ndan sonra karaya ayak basan ilk atasina kadar gelmis geçmis bütün aba ve ecdadina en içten sevgiler sunulur. Bununla yetinilirse yine de sükretmek lazim.

Ya da hayati bir maçin ortasinda hocanin bilgiisayari hacklenir de adam oyunu kalecisiz devam ettirmeye kalkarsa halimiz nice olur.

Usaklar,

Etmeyin eylemeyin. Ersun Yanal'in basinda oldugu Gençlerbirligi ile iki tane Türkiye kupasi finali oynadik. Birinde Fatih digerinde Yattara olmadigi halde iki maçta toplam yedi tane gol atip on bes tane kaçirdik. Adam Milli Takim'in canina okudu. Bilgisayarla idare edilen futbol buysa adam ya Linux , Unix, Beos gibi isletim sistemleri kiullaniyor ya daelindeki PC ENIAC'tan bile daha eski bir model.

Trabzonspor teknik direktör kellesi ögüten degirmene dönmüs masallah. Sizi bilmem ama futbolcularin sahadaki lakayt tavirlarini, vurdum duymazliklarini, aldirmazliklarini, aymazliklarinigördükten sonra Vahid Hoca'nin gitmesi gerektigine ben de inamaya basladim ve simdiden üç aday tespit ettim:

1. Kazikli Voyvoda
2. Kont Dracula
3..... Coskun.Edited by: Poetricus

ozcan_asanoglu
28.03.2006, 08:50
ciddi hiçbir basarisi olmayan, uzun soluklu yarislarda nefes alip vermemis ersun yanal'i trabzona layik görenlere insaf diyorum, yapmayin diyorum...

trabzon bu kadar mi hedef küçülttü..

sampiyonluk mücadeleleri vermis ve sampiyon olmus, avrupada yüzlerce üst düzey maç oynamis, uzun çileli yollari bilen bir hoca ile sampiyonluk hayal degil, hayal ötesi olur...

su anda da böyle bir yerli hoca yok..

Bu basliktan devam edelim arkadaslar;

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5255& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5255&amp;PN=1&amp;TPN=59) amp;PN=1&amp;TPN=59Edited by: admin

Ozan Yılmaz
20.04.2016, 19:46
Lucescu at FC SHAKHTAR
Ukrainian Premier League 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Ukrainian Cup 🏆🏆🏆🏆🏆
UEFA Cup 🏆

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12998741_1135285563205335_5755260108218614585_n.jp g?oh=ea449955b660566885a8aa76cd11bc56&oe=57B431A6

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12993638_1135285499872008_6168929258434155066_n.jp g?oh=8f4db9e894851b254380601e94486a47&oe=5774321C

OnurKul
20.04.2016, 20:02
bu olay 3 hafta önce olmalıydı. Avrupa hedefimiz kalmadı... Ama yine de değişmeli.

Oğuzhan Fidan
20.04.2016, 20:16
bu takımın çok kez kupalar kaldırmış bu stresi iyi bilen tecrübeli sistematik kendi sistemi olan takımın oynadığı futbolu taraftara açıklayabilen. kariyerli bir İNSANA ihtiyacımız var.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2016, 20:48
Urbain BRAEMS zamanında ne hoş ve heyecan veren futbol oynuyorduk?
Lucescu ilaç olur ama maddi gücümüz yeter mi kendisine ve isteyeceği transferlere?

tonya55
20.04.2016, 21:14
lucescu olmayacak bakalım yeni hoca kim olacak.