PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hasan Sas transfer edilmeli mi?

SessizKral
21.03.2006, 02:05
arkadaslar bundan yaklasik bir hafta önce star gazetesi mansetten duyurdu.hasan sasla anlasildi diye...www.trabzonspor.org.tr de bu haber her ne kadar yalanlansada bence aes olmayan yerden duman çikmaz...fatih akyelin ikna ettigi söyleniyor..benim sahsi fikrim....bence gelmesin...trabzonumuzda yapamaz.....

TRABZONLU_TS
21.03.2006, 02:10
o haberi herkes yalanladi. Fatih Akyel dahil. bu formu sanirim kapatirlar.

eys_61
21.03.2006, 02:11
resmi site yalanladiysa burda ne isi var haberin?baslik kapatilir...

+gelmesin ne isi var

Tansu Onur Erdoğan
21.03.2006, 02:13
bence gelsin birakalim yapamaz edemez muhabbetlerini fatih akyel cikti aslanlar gibi oynuyo bize gelen bize uymak zorunda

seneye mithis takim kurmamiz lazim insallah gelir..ayrica onu yapamaz bunu yapamaz dersek tr de adam kalmscak kalanlarda zaten ise yaramayanlar

Tansu Onur Erdoğan
21.03.2006, 02:16
zamanindada gökdenizin imzasini yalanladilar bir sene sonra fenere attigi imza cikti basinda hiç bi ts li yönetici daha sezon bitmeden biz anlastik dermi helede basina

bazen insanlar inanmak istediklerine inanir istemediklerine inanma sizinkide o sekil

Çebi
21.03.2006, 02:20
Evet ama Hasan ben gelmem oralara, siz gelin demis duyduguma göre...

takimi buraya tasirsaniz bir yil oynarim demis...

Bu yüzden de önümüzdeki yil Istanbul'da oynamayi düsünüyo yönetimimiz maçlari...

Alpayer
21.03.2006, 02:24
tabiki gelmesin.adam artik sadece hakemle oynuyo.

İleli
21.03.2006, 02:43
Turkiyenin en ............. topcusudur kendisi acaipte nefret ederim ondan....

UZAK DURSUN!

no NAME
21.03.2006, 04:41
bu .....nin2+2=4 dedigine bile inanilmaz(gerçekten öyle olsada).bir haberi, sadece onlar, yazmissa mutlaka bir yanlislik(!!) payi vardir. tuvalet kagidiyla arasindaki tek fark; tuvalet kagidinin yaradigi bir"is"in olmasidir.

ayrica "sey" silmeye bile yaramayan bu kagit parçalarinin, bizden transfer olma haberleriniuydurunca"vay seniin a......" diye baslayan cümleler kurup, transferin yönü bize dogruolunca ,"acaba" diyebakisimizi degistirmeyelim. basalim yine ".a.yi" ister leylaya ister hepsine.

selam ve hürmetle.Edited by: no NAME

İ.Öztel
21.03.2006, 04:42
Fatih akyel icinde ayni seyleri solemistik amaa.. durum ortadaa.. bakalim zaman ne gosterir

Faik Yılmaz
21.03.2006, 08:49
bence gelsin birakalim yapamaz edemez muhabbetlerini fatih akyel cikti aslanlar gibi oynuyo bize gelen bize uymak zorunda

seneye mithis takim kurmamiz lazim insallah gelir..ayrica onu yapamaz bunu yapamaz dersek tr de adam kalmscak kalanlarda zaten ise yaramayanlar

arkadasima aynen katiliyorum.gelsin oynasin yararli olursa bagrimiza basariz.....

olmazsa tekmeyi basariz....

mahmuter61
21.03.2006, 09:33
Türkiyedeki en karaktersiz bikaç topçudan biri adamin gözleri bakislari bile insani çileden çikariyo yillarca küfür ettigimiz adamin yanimizda yeri yok samimi degil insan tipiyok ahlaksizin teki isallah gelmez alirsalarda neyapcaz takimi biz kurmuyoz!

TSunami
21.03.2006, 09:43
fatihakyelin futbolculuguna bisey demiyorduk ki. sikinti baska seydi.
ama hasansas ne zaman top oynamis. dünya kupasinda 3 maç. meshur çalimi çözülünce o zamandan beri çalimda atamiyor.

hem hasanin kafasi kel. bisey atinca aciyomus.

ümit-necati yi alsinlar yeter.

mini FaNaTiK
21.03.2006, 11:20
Eger böyle bir transfer düsüncesi varsa yönetimin son karar Halilhodziç'e birakilmali.Onun fikrine benim saygim var alinsin ya da alinmasin..

Fikrimcekisiliginden ya da bize karsi antipatik yapida olmasindan degil Türkiye'de birçok Hasan var onlari bulup çikartalim,basariya aç olan Hasanlarismileys/smiley2.gif

Adem Erdoğan
21.03.2006, 11:38
Herkese günaydin.Cumartesi günü floryadaydim.Amcaoglunun kayinçosu gs genç takiminda oynuyor.fb ile maçlari varmis dedik bizde gidelim izleyelim maçi.Neyse gittik oraya baktim necos dolasip duruyo.Dedim necati gel bi foto çekilelim,ok dedi.Neryse çekildik bi tane dedim necati geçen hafta yaktin bizi.Bakti söyle bi dedi siz trabzonlumusunuz.Bendeevet dedim oda asil siz bizi yaktiniz dedi.Bnde 4 tane atarken iidi dedim ama orda böyle yari esprili yari gerçek bi dialog geçti.Hasan sas ta ordaydi onlada fotograf çekildik .Ben bu konuyu ona soracaktim ama gs lilarin içindeyiz tersoya gelmeyelim diye sormadim.

http://img20.imageshack.us/img20/8666/pict02576sc.jpg

tigin
21.03.2006, 11:53
bu haber yalanlandi

bu baslik kapandi