PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN’den baskan çikar mi?

hay1699
20.03.2006, 18:32
bmn üyelerinden biri birgün trabzonspora baskan olabilir mi? olursa kim olur? benim aklimda var, ilk aday benim ona göresmileys/smiley9.gif...

Muhammet Ali Senocak
20.03.2006, 18:33
çikar çikar niye çikmasinki zaten her trabzonspor taraftari her ne kadar aktif oLmasa bir bakima baskan deiLmi smileys/smiley2.gif

Kemal Musaoğlu
20.03.2006, 18:50
çikar tabiki.basbakan bile çikar.

Nytre
20.03.2006, 19:58
çikar bencede..

hatta bir süre sonra burada ts üyesi olan delegelerin ortak karari ile bir baskan ya da bir baskana destek çikar ..

zafer6161
20.03.2006, 23:07
bmn üyelerinden biri birgün trabzonspora baskan olabilir mi? olursa kim olur? benim aklimda var, ilk aday benim ona göresmileys/smiley9.gif...

paran varmi hemserim paran varsa olyoksa olmasmileys/smiley36.gif

cakal 61
20.03.2006, 23:16
cikar cikar tabi niye cikmasin ben olabiliurim ama param yok smileys/smiley36.gif

İ.Öztel
20.03.2006, 23:20
Destek verursanuz isteduunuz topciyi topladugumuz bagislarlan alur kadro yabaruk. Benda basgan olabilurum bu durumda tabi smileys/smiley36.gif

bahadiroglu
20.03.2006, 23:22
çikar tabiki.basbakan bile çikar.

valla çikarsmileys/smiley1.gif

Oğuzhan Görkan
20.03.2006, 23:29
çiksin anasini satiyim hatta herkes baskan adayini buraya yazsin biz seçimleri önce bmn de yapalim ortak bi aday belirleyelimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

zafer6161
20.03.2006, 23:31
bi önerim var adminlerden hazir baskan kelimesi gündemdeyken bizde her ay forumda ayin üyesini secelim olmazmi

Barış
20.03.2006, 23:40
Destek verursanuz isteduunuz topciyi topladugumuz bagislarlan alur kadro yabaruk. Benda basgan olabilurum bu durumda tabi smileys/smiley36.gif

1-haydar 2-cengiz 3-nervös 4-t.ongu..

bunlar bizi sampiyon yaparsmileys/smiley36.gif

Nytre
21.03.2006, 00:49
bi önerim var adminlerden hazir baskan kelimesi gündemdeyken bizde her ay forumda ayin üyesini secelim olmazmi

ayin üyesi?... ayin tahmincisini secsek sen olursun herhalde...

ayin üyesinin kriterleri ne olabilir ?

bahadiroglu
21.03.2006, 02:09

ayin üyesi?... ayin tahmincisini secsek sen olursun herhalde...

ayin üyesinin kriterleri ne olabilir ?

zafer ayin en korkutan üyesi seçilir.günün eglencesini günün kabusuna çevirdismileys/smiley1.gif hele o en son hayalet videosu koymus güya , ya bende de kulaklik vardi sesi de çok açikti aman allahim gerisini anlatmayayim zaten gergin gergin izliyordum hayalet görecez diyesmileys/smiley36.gif

Tansu Onur Erdoğan
21.03.2006, 02:19
bizim aramizdan baskan cikarda özkan sümer gibi bisey çikar futbldan iyi anlayan ama 5 kurusu olmayan

Çebi
21.03.2006, 02:34
Çok ciddi çalismalarim var bu yönde...

Yönetim kurulumu da sekillendirmeye basladim:) Hayirlisi artik:)

İ.Öztel
21.03.2006, 05:13

bunlar bizi sampiyon yaparsmileys/smiley36.gif ideal kadronun bel kemigi iste burda yatio. smileys/smiley36.gifee bide tanidiklar. smileys/smiley36.gifekmek parasina oynarlar heralde smileys/smiley36.gif

toshiba
21.03.2006, 06:59
Son gese maci zamaninda benimde icime 'teknik direktor olup bizim takimin basina gecmek' dogdu. fener maclarina takimi ayri bir sekilde hazirliyorum ve birkac mac ust uste kazandiktan sonra bmn'de falan arkadaslara anket actiriyorum; "fenerbize bu macta yine yatar mi?" diye. Bugun nasil herTS-gs maci oncesi onlar gundem olustuiruyorsa yatma falan; o zaman da biz baslayacagizsmileys/smiley1.gif Edited by: toshiba

Emre B.
21.03.2006, 08:45

bunlar bizi sampiyon yaparsmileys/smiley36.gif ideal kadronun bel kemigi iste burda yatio. smileys/smiley36.gifee bide tanidiklar. smileys/smiley36.gifekmek parasina oynarlar heralde smileys/smiley36.gif Abi sevabina beni de baskan yardimcisi yapar misin?

donvitoOFleone
21.03.2006, 08:54

bunlar bizi sampiyon yaparsmileys/smiley36.gif

ideal kadronun bel kemigi iste burda yatio. smileys/smiley36.gifee bide tanidiklar. smileys/smiley36.gifekmek parasina oynarlar heralde smileys/smiley36.gif

haydar abi hakkaten dagitir smileys/smiley4.gif

AtalaY_BuğrA
21.03.2006, 10:40
Bu Forumdan Çiksa Çiksa FAtih Çikar bu gidisle baskasi zor smileys/smiley36.gif

Külünkoglu( Metin Abide )Iyi götürür bu isi aslindasmileys/smiley1.gif

Eyüphan
21.03.2006, 11:36
Gelecegin BAskani olmaya aday olacak kisibmn den kimolacak derseniz eger, bu kisikanaatimce CAN BAsten olur fikrindeyim.. Suan da bu ulvi görev için gerekli olan alt yapiyi hazirlamakla mesgul. Faroz Gençlik Spor Klübünün ayni zamanda baskanligini üstlenen bu sahsiyet gelecekte BMN yi onurlandiracagina inaniyorum.

Adem Erdoğan
21.03.2006, 12:07
Bundan daha dogal birsey olamaz.Çünkü bmnye mensup her çevreden insan var.Ilerdede ya yönetimde olur yada futbolcu olarak.Sürekli yayiliyor çünkü.Sahsen benim hedeflerimin arasinda var böyle birsey.

Muhalif
21.03.2006, 12:17
Gelecegin BAskani olmaya aday olacak kisibmn den kimolacak derseniz eger, bu kisikanaatimce CAN BAsten olur fikrindeyim.. Suan da bu ulvi görev için gerekli olan alt yapiyi hazirlamakla mesgul. Faroz Gençlik Spor Klübünün ayni zamanda baskanligini üstlenen bu sahsiyet gelecekte BMN yi onurlandiracagina inaniyorum.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gif

Faik Yılmaz
21.03.2006, 12:49
olabilir ama hem zengin olmali hem karizmatik olmali hemde siyaseti iyi bilmeli....

bunlari barindiracak birisi çok zor bulunur...

#10 Fietra
21.03.2006, 14:45

Atalay abi sen de her alanda Fatih Abi'ye veriyon gazismileys/smiley1.gif

hay1699
21.03.2006, 19:48
valla param yok ama;
1.camiayi birlestirebilirim
2.öze dönebilirim
3.yildiz isteyen taraftara çok sayida yildiz gosterebilirim (göge bakin diyerek) smileys/smiley4.gif

bu vaatlerle hiç sansim olmaz mi?

Alpayer
21.03.2006, 20:06
valla param yok ama;
1.camiayi birlestirebilirim
2.öze dönebilirim
3.yildiz isteyen taraftara çok sayida yildiz gosterebilirim (göge bakin diyerek) smileys/smiley4.gif

bu vaatlerle hiç sansim olmaz mi?

niye olmasin bu sekilde hiç baskan olmadimi.senin neyin eksik.smileys/smiley4.gif

zafer6161
21.03.2006, 21:09
benim bir sartim var yönetiminizealmak için öle herkesin listesine girmem smileys/smiley36.gif

Can basten
21.03.2006, 21:13

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gif

Aman beyler teveccühünüze tesekkür ederim ama bizim öyle bir düsüncemiz yok, laf söz çikarmayin simdi...smileys/smiley2.gif

hay1699
21.03.2006, 21:13
buyur abi, sana asbaskanlik verelim.. baska bi istegin olursa çekinmeden soyle...yonetime girmek isteyen diger saygideger arkadaslara da esbaskanlik, fahri baskanlik, onursal baskan yardimciligi verebiliriz smileys/smiley36.gif

zafer6161
21.03.2006, 21:16
buyur abi, sana asbaskanlik verelim.. baska bi istegin olursa çekinmeden soyle...yonetime girmek isteyen diger saygideger arkadaslara da esbaskanlik, fahri baskanlik, onursal baskan yardimciligi verebiliriz smileys/smiley36.gif

banami dedin eger bana dediysen bosuna ugrasma senin listene girmemsmileys/smiley36.gifnede olsa karsinda finansal biri var (para babasi)

hay1699
21.03.2006, 21:21
camiayi birlestirecez dedik ya, finansçisi da olacak bunun.. camiada fitne fesat çikarmayalim smileys/smiley4.gif

Oğuzhan Görkan
21.03.2006, 21:26
adaylar pazar gunune kadar adayliklarini belirtsin oylama sonucu bmn nin ortak belirledigi birini seçelimsmileys/smiley2.gif

zafer6161
21.03.2006, 22:48
1, aday benim tüm israrlara ragmen dayanamadim adayligimin siyasetle hiç bi ilgisi yoktur sakin siyaseti karistirmayin

projelerim

1. ts yi dünya kulubü yapmak ,rakipleri artik fb gs ve bjk olmayacak barcelona milan juventus r madridlen yarisacak bir kulup yaratacagim

2, cebimden en az 2 yildiz alacagim zidan ve ronaldo gibi

3, stadi secildigim gün yikacagiz proje hazir bizzat kendim bile yikim islerinde çalisacagim

4.kale arkasi 50 ynkrs maraton 1 ytl kapali 2 ytl vip 3 ytl olacak sevgili taraftarimiz 2 sezon boyunca astranomik paraya macv seyredecek

5,güney cevre yolunu yaptirmayacagim

6,çöp sorunu kalkacaksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

hay1699
21.03.2006, 22:58
sana trabzon baskanligi hafif gelir, seni basbakan yapalim smileys/smiley36.gif

kuzey_lee
21.03.2006, 23:02

eyvallah kardesim de bu konuda ankarali turgut'un ''nah çikti'' sarkisini hediye etmek istiyorum sizlere :)

insallah yönetici oluruz ama bu yöneticiligimiz bmn sayesinde,ya da bmn'den olarak lanse edilebilecek birsey olmaz.sadece hani referanslarimizin içinde olur bmn o kadar..üye sayisinin 100 bile olmadigi bir siteden,hele hele kendi içinde çarpisirken,17-18 bin kisilik seçimde birak baskani yönetici bile çikmaz...kimse kendini kandirmasin bosuna

not:bi sayayim dedim bu topice yazanlardan sadece 4 kisi trabzonspor kulup üyesi..varin gerisini siz düsünün..çiksin demeyle olmaz,icraat lazimEdited by: kuzey_lee

zafer6161
21.03.2006, 23:11
sana trabzon baskanligi hafif gelir, seni basbakan yapalim smileys/smiley36.gif

yok devlet isine girmemsmileys/smiley36.gif

Çebi
21.03.2006, 23:13

not:bi sayayim dedim bu topice yazanlardan sadece 4 kisi trabzonspor kulup üyesi..varin gerisini siz düsünün..çiksin demeyle olmaz,icraat lazim

Trabzonspor kulüp üyesi olmak yeterli bir vasif degil sanirim...

Aday olarak karsinizda oldugumu belirtmek isterim ayrica...

kuzey_lee
21.03.2006, 23:17
@BordoMavim

aylardir ''gel sana asbaskanlik ve futbol subesini vereyim'' diyorum ve sen dinlemiyorsun.kulubun dengeleri ve menfaatleri ugruna seni safdisi birakacagim için üzgünüm degerli kardesim.ama maglup çiktigin seçimden sonra benim yanimda görev almak istersen kapim sana daima açik..

Çebi
21.03.2006, 23:23
@kuzey_lee

Bu tür söylemler kendinize özgüveninizin isareti ki Trabzonspor'a baskanlik yapacak bir kiside olmasi greken vasiflardan biri bu.

Fakat özgüveninizi ortaya koyarken rakiplerinize karsi kirici olmamaniz daha dogru olacaktir. Kimin, nerede saf disi kalacagina birakin da siz degil, akl-i selim Trabzonpor delegesi karar versin.

kuzey_lee
21.03.2006, 23:27
@BordoMavim

aklima ''sandikta görüsürüz mesut bey'' poankarti geldi..susuyor ve projelerimi hazirlamak için buralardan ayriliyorum..demogojiyle baskan seçileceksem seçilmem daha iyi..trabzonsporun ihtiyaci elini masaya vuracak,saga sola konusacak insan tipinde baskan degildir..ihtiyacimiz proje üretebilen,camianin dinamiklerini harekete geçirebilecekivizyonu ve misyonu olan baskan tipidir..

en derim saygilarimi sunar,iyi geceler dilerim

Erhan|TS
21.03.2006, 23:31
benim adaylarim bir kac tane

bordomavim- çakir-metin abi -baskan adaylarim

kuzey_lee -as baskan veya transfer komitesi veya yedek üye :)

badaloglu- baskan yardimcisi veya taraftar'dan sorumlu yönetici

kuzey_lee
21.03.2006, 23:34

yat kalk namaz kil dua et de benim yoneticiligimde futbolcu olma...topçuya bak saat kaçta internet köselerinde

Çebi
21.03.2006, 23:34
@kuzey_lee

Sergiledigim uslupla"elini masaya vuracak,saga sola konusacak" insan tipi arasinda nasil bir baglanti kurdunuz anlayamadim dogrusunu isterseniz Fatih bey.

Rakiplerinize "sizi saf sisi birakacagim için üzgünüm" seklindeki göndermeleriniz projelerden farkli bir yolu seçtiginizin/seçeceginizin göstergesi gördügüm kadariyla.

Siz projelerinizi ortaya koyun, bizler koyalim, neyin ne kadar iyi olduguna karar verecek insanlara saygi duyalim sonrasinda. Bu da demogoji degil diye düsünüyorum.

Çalismalarinizda basarilar dilerim.

toshiba
21.03.2006, 23:40
Icimizden baskan cikarsa Umit Ozat, Alpay, Servet gibi oyunculari transfer etsin lutfen, hatta jubile yapmis olsalar bile o zamana yine sahaya indirsinler onlari.

Erhan|TS
21.03.2006, 23:51

yat kalk namaz kil dua et de benim yoneticiligimde futbolcu olma...topçuya bak saat kaçta internet köselerinde

yönetici oldugunuz'da benim özel hayatima mi karisacaksiniz ?
saha'da adam gibi top oynadiktan sonra trabzonspor'un adina yakismayan isler yapmadiktan sonra isterse sabaha kadar burda olayim kime ne ? sayin yedek üyem!

gerçekefsane
21.03.2006, 23:51
BMN'den baskan adayi çikarmi ? Trabzonspor tüzügünde belirtilen sartlari tasiyan herkes aday olabilir. BMN'de bu kosullari saglayan varsaaday olabilir

BMN'den baskan adayi çikarmi ? düsünmeden cevab veriyorum.ÇIKMAZ. çikarsa da saygi duyarim.Edited by: gerçekefsane

Nytre
22.03.2006, 00:18
niye çikmaz?

zanoylu
22.03.2006, 00:26
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Hee niye...?</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

kuzey_lee
22.03.2006, 00:51
@zanoylu

topicteki ilk postumda temel olarak sorunlari söyledigimi düsünüyorum..

Özsu
22.03.2006, 16:54
cikar tabi sandiktada destek cikariz...smileys/smiley1.gifama suan en iyisi nuri albayrak

Külünkoğlu
22.03.2006, 17:02
Insanlarin hedefi olmasi bir seyleri iyi yapabilecegine inanmasi güzel bir seydir tabiki de seçildikten 2 saat sonra elestiriye baslanilan bir koltugu kim ister ki ? bu baglamda beni ileride Trabzonspor Baskanliga layik gören kardeslerimi de"Allah sizin cezanizi versin" diyorum.

halil ibo
22.03.2006, 17:09
''Kurtlarla Dans'' böyle bir film adi varmiydi? Yoksa ben mi uydurdum ? Ama neticede böyle bir dansa yetecek nefesi olanlar sagdan saysin...

Mollasalihoğlu
22.03.2006, 17:35
Insanlarin hedefi olmasi bir seyleri iyi yapabilecegine inanmasi güzel bir seydir tabiki de seçildikten 2 saat sonra elestiriye baslanilan bir koltugu kim ister ki ? bu baglamda beni ileride Trabzonspor Baskanliga layik gören kardeslerimi de"Allah sizin cezanizi versin" diyorum.

smileys/smiley36.gif

smileys/smiley32.gif

Trabzonsporlu olmak bile zor zanaat ki Trabzonspor Baskani olmak atesten gömlek olsa gerek...

Nytre
22.03.2006, 18:18
insanin ömründen gider sanirim 0 yi||ar ...

ekibinin iyi 0|masi |azim baskan|ar üstün öze||ik|i insan|ar degi| ya?