PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkan Şen

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Vkgz
28.04.2012, 20:42
ne tribi arkadasım adam rezil top oynuyor hala adamı savunuyorsunuz.
Ertuğrul kovunca Bursalılar bu kadar savunmamıştı bu adamı.

Fatih ÇOLAK
28.04.2012, 20:48
ne tribi arkadasım adam rezil top oynuyor hala adamı savunuyorsunuz.
Ertuğrul kovunca Bursalılar bu kadar savunmamıştı bu adamı.

Adamı savunmuyorum, berbat oynadı bugün ama madem adamı cezalandırıyorsun almayacaksın 2.yarı oyuna...

Sefa
28.04.2012, 20:50
Bu tür uygulamaların sonucu hep böyledir. Kızıp kesilir futbolcu sonra kurtarıcı diye koyulur oyuna. Çok beklersin..

Furkan S.
28.04.2012, 20:54
senin bu akımda yerin yok kötü oynadığından değil adamda hiçbirşey yok!!! çizgiye inip top kaybetmekten başka hiçbirşey yapmıyor...

DeAgLeMaNyAq
28.04.2012, 21:08
Saha içinde çift performanslı oynuyor. Bunun da fiziksel durumundan ziyade psikolojik olduğunu düşünüyorum. Bazen öyle bakıyorsunuz ki motor gibi fırlıyor bazen de 2 metre yanında dahi koşamayıp mücadeleleri kaybediyor. Her fırsatta köşeye inip pozisyonu öldürme girişimlerini bırakmalı...

h@msi61
28.04.2012, 21:40
Sag cizgiye iple baglanmis gibi top oynuyor. Biraz daha iceri katetse, biraz daha akli ile oynasa ben cok faydali olacagini dusunuyorum...

eraytaskin61
28.04.2012, 21:42
halı sahaya çağırmam,gelirse kesin olay çıkarırım

Cengiz Çubukcu
28.04.2012, 21:53
aldığı bütün topları rakibe bile verse ben onu bu takımda kesinlikle oynatırım, bu akşam kötü olsa da 2. yarı takımı sağdan ileri taşıdı....

yorumsuz6117
28.04.2012, 22:04
Pas nedir bilmiyor. Bütün topları çizgiye kadar taşıyıp kaybediyor. Gönderilmesi en hayırlısı olur.

Atakan
28.04.2012, 22:16
Bu tür uygulamaların sonucu hep böyledir. Kızıp kesilir futbolcu sonra kurtarıcı diye koyulur oyuna. Çok beklersin..

Aynen öyle.

Burak'ı o kadar kötü oynarken oynatan güvenen sonra kazananlar, Volkan Burak'ın ilk performansına göre çok iyi oynarken Volkan'ı oynatmıyor.

bordo61
28.04.2012, 22:35
Geldiği günden beri kendini ıspatlamaya çalışıp kaybediyor ve takımı ataklardan ediyor bu gün çıldırttı bizi en az 4-5 atağımızı yedi

ibrahim
28.04.2012, 22:38
Oyuna sonradan girmesini kesinlikle önceki haftadaki olaya baglamiyorum. Beraberligi koruyabilseydik ilk yarida, oyuna girisi galibiyeti bile getirebilirdi. Rakipte yorgunluk belirtileri basladigi anda girdi ama evdeki hesap Carsiya uymadi...

Birde o bir pozisyonda top ayagina dolasmasayi belkide muhtesem bir geri dönüsün mimari olabilirdi. Oyun 4-3ken savunmada hata yapmaya baslayan, pres yapamayan gs defansini delebilecek iki futbolcudan biriydi Volkan. (Digeri Alanzinho)

SAFA
28.04.2012, 22:41
Volkan biraz eğitilirse Avrupa'nın üst düzey takımlarında oynayabilecek kapasiteye sahip . Kadroda o kadar gereksiz adam varken Volkan gönderilsin demek biraz insafsızlık .

yaranozlu
29.04.2012, 09:47
bu adamı savunmak aklıma başka şeyler getiriyor. hani bazı kızlar takımı değil de futbolcuyu sever ya. arkadaş adam şaka gibi, halısahayı geçtim eskiden yaptığımız sokak arası maçlarına almam, maçı da izletmem. bu kadar gıcık top oynayamaz bir insan. kanatta yaptığı işleri geçtim, olcan soldan şut çekmiş kaleci güçlükle çelmiş ve çaprazdasın top önüde düşmüş yerden de sekmiş dağa vurma şansın da ortadan kalksın diye, geçirsene topa düzgün bir şekilde kalenin dibindesin, en kötü birine çarpar ya kaleye girer ya da dışarı çıkar ama gol olma olasılığı %90larda. ama sen çalıma girmeye kalkıyorsun kalenin dibinde! ebouye bak, her geldi tehlike oldu, adam bek hem de. attığı gol kontrolü şutu mükemmel. bizim adamsa... çıldırmamak işten değil. bu adam ajan mıdır? her sene birisi çıkıyor bizi deli etmek için. adrian da kötü, o da delirtiyor ama bunun kadar değil bu kendini topçu sanıyor ama başka takım taraftarları bunu izleyince gülmekten kırılıyorlar. bizse kahroluyoruz. sırf bu adamın transferinden dolayı şenol güneş bile istifa etmelidir o kadar adam varken bu kadar pısırık, tekniği zayıf, hızını kullanmayı bilmeyen, şut özelliği olmayan, kanat bindirmesi olmayan, adamı yüklü parayla trabzona aldığı için. adamda futbol bilgisi yok, her maç kanattan çizgiye iniyor, kaleye paralel yerden zayıf ortasının kaleciyi delip geçeceğine inanıyor. bir değil iki değil, her pozisyonu aynı. bu kadar mı futbol zekası olmaz bir insanda. şenol güneş volkan kadar hatalıdır. uyarmıyor musun bu adamı, uyarıyorsan yapmıyorsa gönder gitsin. para mara da istemez. bedelsiz ver kurtul. bir daha böyle adam alma. bursada bile hiçbir bşarısı olmayan yalandan büyütülen adamı niye biz alırız?

BMWM3
29.04.2012, 10:50
Vasat bir solbek olan Hakan Balta'yi bir kez bile gecemedi, daha denecek laf yok. Geldigin yere geri git Volkan.

tsukru61
29.04.2012, 10:58
Volkan gsde olsaydı böyle mi oynardı? Şenol Hoca büyüksün.

BMWM3
29.04.2012, 11:01
Volkan gsde olsaydı böyle mi oynardı? Şenol Hoca büyüksün.

Sercan gs'de oldu da ne oldu?

Burak Sahin
29.04.2012, 12:56
ortada iki secenek var bu adam senol hocayla birlikte ne parlar nede oynar, senol hoca giderse belki gelecek adam degerini bilir oynatir...ama ortada olan bir gercek var sende sorunlusun be kocum....

endlessdeath
29.04.2012, 13:11
Bence adam baskı altında oynuyor gibi son dakkalarda henriqe ye pas vercene şut çekmesinden belli oluyor alanzinho yedeği gibi oynayamaz ilk yarı oyuna alırsın veya 2. yarı onunla başlarsın bence taktiksel hatalar vardı oyunda tek başına maradonacılık oynadı hata etti

inception61
29.04.2012, 13:12
başın öğe eğilmesin aldırma volkan aldırma:D
seni hep yerde madeni para arayan tiplere benzetiyorum vız vızda vız vız:D

Travelair
29.04.2012, 13:14
Niyeti kendini gösterip İstanbul'a dönmek. Benim fikrim bu

Cafer Bulur
29.04.2012, 13:18
Keske kendini gösterip istanbula dönebilse,adam yoklari oynuyor kötü futbolda sinirlari zorluyor.

Sezonun en büyük hayal kirikliklarindan biri,bu asi tutmamistir.

Zaten alinirken gereginden fazla para verilmisti,umarim en az zararla elden cikartiriz volkan i,gelecek icin ümit vermiyor.

SEDAT
29.04.2012, 13:57
* Camia olarak en büyük özelliğimiz sanki hepimiz hayatımızın her safhasında süper eksiksiz bir insanmışız gibi her önümüze geleni özellikle yetenekli insanları harcamak. Sıra Volkan'da gibi...

Legolas77
29.04.2012, 14:02
Oyununa bir şey diyemeyeceğim ama bir trip uğruna oynatılmıyorsun, sonra 2.yarı kurtarıcı olarak oyuna giriyorsun...

macın kurtulacak bir yanı yoktu oynaması icin soktu ama kesik yemesini bende dogru bulmamıstım macın basında sahada olsaydı keşke.

olcan ve volkan ile iyi kanatlarımız olacak gelecek sene inş eren de dahil olur bunlara

Eren---Olcan----Volkan

bu şekilde 4 2 3 1 in 3 lüsünü oluştursak süper olur erende olcan da volkanda cok yetenekli yeterki hazır olsnlar

Hürgün Aygün
29.04.2012, 14:08
Volkan çok yetenekli bir futbolcu.Onu kazanırız inşallah.Bu sezon etkili maçlar çıkardı.Dün sonradan girdi bir katkısı olmadı hâliyle Şenol Hoca'ya güveniyorum ben Volkan'ı kaybetmez.

Hatice Aslan
29.04.2012, 18:20

Bir reportajında diğerleri gibi İstanbul sevdalısı olmadığını ve kendini bu konuda aştığını söylemişti.
Volkan yetenekli olduğu gibi agresif bir yapıya sahip çok büyük bir vukuat işlemezse benim bildiğim Şenol hoca Volkan'ı işler bir pırlantaya çevirir , aynen Burak'ta olduğu gibi.

hasancebi81
29.04.2012, 22:02
Volkan çok yetenekli bir futbolcu.Onu kazanırız inşallah.Bu sezon etkili maçlar çıkardı.Dün sonradan girdi bir katkısı olmadı hâliyle Şenol Hoca'ya güveniyorum ben Volkan'ı kaybetmez.

Jajasi, Engini, Ceyhunu, Saparayi, Ereni, Sercani vs.vs.vs. nasil kaybettiyse onuda kaybedecek. Senol Gunesin takima kazandirdigi bir oyuncu soylesenize Allah askina .Simdi herkes Burak diyecek. Ne oldu Burak olduda, gecen sezon Jaja+Burak+Umut 50 atti 82 puan aldik. Bu sezon 32 atti afedersiniz ama babayi aldik. Senol Hoca adam yetistiremez bu boyle biline.

Burak Sahin
29.04.2012, 22:08
Jajasi, Engini, Ceyhunu, Saparayi, Ereni, Sercani vs.vs.vs. nasil kaybettiyse onuda kaybedecek. Senol Gunesin takima kazandirdigi bir oyuncu soylesenize Allah askina .Simdi herkes Burak diyecek. Ne oldu Burak olduda, gecen sezon Jaja+Burak+Umut 50 atti 82 puan aldik. Bu sezon 32 atti afedersiniz ama babayi aldik. Senol Hoca adam yetistiremez bu boyle biline.

alanzinho serkan yumlu aykutu kazandik yetmez mi?????

cerebrum
29.04.2012, 22:20
önce sakalı kes sonrada kendi oyununu bi izle yolacak sakalın kalmadığı için saçlarından başla!!!!!!

Çagman
01.05.2012, 02:34
Senol hoca onu harcamazsa cok iyi bir oyuncu. Ersun hocanın ekmegini yedik yedik sonu geldi senol hocam bakalım nasıl bir takım insaa edecek cok merak ediyorum gorecegiz..

lazrail8989
01.05.2012, 02:49
alanzinho serkan yumlu aykutu kazandik yetmez mi?????

1-Alanzinhoyu zaten kazanılıp gelmişti takıma tersine kaybetti adam çalım atma özelliğini yitirecek
2-Serkan'ı kazanmaya gerek her takımda mücadelesi yeter
3-Mustafa Yumlunun kazanılmış hali buysa tayfun cora takıma geri dönsün !
4-Aykut için yoruma bile gerek yok.
Şenol hoca sadece Onuru kazandırdı.
Yukarıdaki abimizin yazısına harfi harfine katılıyorum ve sadece kötü günde değil iyi günde de şenol hocamızı eleştiren biri olarak artık korkak futbolundan bıkmadınız mı ? Ziya doğana kızmıyor muydu bu taraftar defans oynattığı için ? Transferde hoca da yönetim de başarısız !
Şu takımda alanzinho,volkan banko oynayacakken korkak zihniyet yüzünden yedek kalması bu günleri yaşamayı hakettiriyor.Sercan,jebrin daha kadroya bile alınmadı yazık...

tsukru61
01.05.2012, 14:43
Sercan gs'de oldu da ne oldu?
Ben sercandan bahsettiğimi hatırlamıyorum.

Cengiz Çubukcu
01.05.2012, 22:58
performansını geçtim sürekli sakatlanması gelecek adına beni kaygılandırıyor!!1

Asi Çaykaralı61
06.05.2012, 05:22
Volkan için düşüncem bu sene yeni olduğu için pek kendisini gösteremedi ama gelecek sezon onun yılı olabilir kapasite fazlasıyla var

Emirhan Yazıcı
06.05.2012, 12:16
Şenol Hoca Onu Harcamıcak Merak Etmeyin , Şuan Ona İhtiyacımız Var Sakatlıgı Ne Durumda Bilmiyorum

mertacar
06.05.2012, 12:35
takımdaki arkadaşlık , disiplin ve hırs sağlanırsa çok katkısı olur .

Yavuz Hasan
11.05.2012, 21:46
gelecek sezon volkan için ya tamam ya devam sezonu olacak

yeni hoca çok önemli bu noktada

Çağdaş DENİZ
19.05.2012, 12:51
bu adam nerelerde ya hiç sesi çıkmıyo sakat mı sorun ne anlamadım gitti

Reha Demirbaş
20.05.2012, 03:20
Büyük hocamız tarafından sezon içinde katledilen bir oyuncu oldu. Şahsen volkan yetenekli ve bize lazım olan bir futbolcu tipidir. Çizgiye inen ve içeri kat eden sınırlı oyuncularımızdna birisidir. Umarım kazanılır ama sanmıyorum bu hocayla olacağını. Adamı resmen kendisine bilettirdi.

Ufuk
20.05.2012, 19:09
Ah volkan ahh

kogale
20.05.2012, 21:40
Büyük hocamız tarafından sezon içinde katledilen bir oyuncu oldu. Şahsen volkan yetenekli ve bize lazım olan bir futbolcu tipidir. Çizgiye inen ve içeri kat eden sınırlı oyuncularımızdna birisidir. Umarım kazanılır ama sanmıyorum bu hocayla olacağını. Adamı resmen kendisine bilettirdi.

Şenol hocanın ne suçu var anlamadım. çizgiye inmeyi her maçta yapıyoda içeri kat etmeyi topu katletmek olarak algılamış bu uşak

Ahmet Demir
20.05.2012, 21:49
öğrenci olmayı bilene öğretmen orada duruyor.
oldum diyene, yapacak bir şey yok.
her şey kendi elinde, inşallah doğru yolda yürür.

cakalkerem
20.05.2012, 21:50
yetenekli ama tembel.....kalırsa verimli olabilir güçlenmesi lazım

demir
20.05.2012, 23:27
koskoca trabzonspor elindeki her oyuncuyu yeteneklı dıye kadroya koyarsa ohoooo işimiz iş bizim takımda yeteneksız bır oyuncu zaten yok _?? hepsının bukundugu mevklılere gore kendıne has ozel yeteneklerı var buyuzden trabzonsporda oynuyorlar ama kadroya gırmelerı ıcın yeteneklı olmaları yeterlı degıl ve basarıya ulasmak ıcın onların yeteneklerını gosterecek cok vaktımız yok CALISACAKLAR CALISACAKLAR CALISACAKLAR baska sansları yok aksı halde suanda oldugu gıbı yeteneksız yada yeteneklerı daha kısıtlı ama calıskan oyuncular kadroya gırer....

hic bir teknık direktor verım alacagına ınandıgı oyuncuyu yedek bırakmaz.. alanzınho dıyorsunuz ama 11 de sahaya cıkıp ıs yaptıgı tek macını hatırlamıyorum bu sene ...

Batuhan 61
28.05.2012, 01:48
Kardeşim inşallah bu takımın efsanelerinden olucaksın sana güvenim sonsuz.

Mustafa Çolak
28.05.2012, 08:16
Kesinlikle kalması gereken oyunculardan. Şenol hoca adam edecektir.

.....
16.06.2012, 01:43
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/volkan-sen/profil/spieler_56386.html

Bu sezon 29 maçta 3 gol 2 asisti var. Sözleşmesi 2015 yılında bitiyor.

.....
16.06.2012, 12:49
Volkan Şen dünya evine girdi http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10786-0T7F9O0R.jpg
Oyuncumuz Volkan Şen, Victoria Lira ile Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde düzenlenen bir törenle dünya evine girdi. Genç çiftlere hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Sibel
16.06.2012, 13:28
Allah mesut etsin.:)

DeAgLeMaNyAq
16.06.2012, 15:13
Sanırım şimdi ki eşi için Bursa'dan Amerika'ya kaçtığı için kadrodışı bırakılmıştı. İnşallah bu evlilikle hayatı düzene girer...

Numan Yerlikaya
16.06.2012, 16:02
Volkan seni seviyorum ve iyi olacaksın inanıyorum.Mutluluklar :)

Giallorossi
16.06.2012, 17:42
Mutluluklar dilerim. Allah bir yastikta kocatsin.

werg
16.06.2012, 17:51
Mutluluklar dilerim Volkan.

Mustafa Çolak
16.06.2012, 17:57
Hayırlı uğurlu olsun.

bladex61
17.06.2012, 00:03
şu istikrarı aile hayatı ile yakala bari :)

Veysel
17.06.2012, 00:06
Yeteneğin var, bir şeyler yapmak istiyorsun ve agrasifliğini buna bağlıyorum. Oyundan çıkmak istemiyorsun ama çıkmayı çok hadekiyorsun. Kendine biraz daha çeki düzen verme vakti. Evlilik çok önemli.. seni zirveyede taşıyabilir, yerin dibinede.. Bu süreçte başarılar diliyorum sana.

ali baran
19.06.2012, 02:08
sanırım şimdi ki eşi için bursa'dan amerika'ya kaçtığı için kadrodışı bırakılmıştı. İnşallah bu evlilikle hayatı düzene girer...

eskİ sevgİlİsİ Özge ÖztÜrkle kaÇamk yapmiŞtilar...

Sefa
19.06.2012, 02:11
Bu yıl senin yılın olacak adamım.. :)

Gökhan Koç
22.06.2012, 13:53
Volkan, bu sene futbol oynamaya başlarsın umarım.

Senden çok şeyler bekliyoruz, bizi utandırma

BDiler61
24.06.2012, 12:48
Alışma dönemi bitti Volkan bu yıl sağ kanat fırtına gibi olacak inşallah.

volkan_627
24.06.2012, 15:15
kamp döneminde şenol hoca volkan dan istediklerini bir bir anlatır. idmanlarda dener ve volkan da sağ kanadın değişmezi olur. volkan ve olcan gibi kanat oyuncuları olan takımın forvet i çok önemli. bu forvet te zaten elimizde var. eğer sakatlık durumu olmazsa vittek bizim arayıpta bulamadığımız adam. tek yapılması gereken henrique yi vittek in hemen arkasına koymak. volkan bu takımda gelecek yıl uçacak...

Harun-61
03.07.2012, 13:51
Volkan Şen ‏@_volkansen80
Yeni sezon forma lansmanimiz icin hazirlaniyoruz

.....
03.07.2012, 20:24
Bugün lansmanı yapılan yeni sezon formalarımızın hepsini çok beğendim. Umarım yeni sezonda bu yeni formalarımız bize çok şanslı gelecek

.....
03.07.2012, 20:25
Lansman sonrasında yenilenen TS Club mağazamızın açılışı için bekleyen yüzlerce taraftarımızın ilgisi de bizi çok mutlu etti

Veysel
04.07.2012, 07:36
Adrian'in turk versiyonu:beer:

Nokia 3310 cihazimdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Berberoğlu
06.07.2012, 14:20
---------------------------------
Trabzonspor Kulubu ‏@Trabzonspor
#ff Futbolcularımızın twitter hesapları (1): @byilmaz17 @maestrozokora @giraykacar @Olcanadin @_volkansen80 @FERHAT_OZTORUN #Trabzonspor
---------------------------------

Kulübümüzün resmi twitter adresinden yaptığı duyuruya göre Volkan Şen'in twitter adresi: @_volkansen80
Link olarak: https://twitter.com/#!/_volkansen80

sifuni
07.07.2012, 04:29
Burakin azarindan ve gereksiz tepkilerinden kurtudu bakalim burak olmayinca performansi nasil olacak.

yatmaztara
07.07.2012, 12:58
ilk önce senden bi açıklama bekliyorum, trabzonspuru bu yıl uçurucam diye :)

bladex61
07.07.2012, 14:38
ilk defa bukadar iyi kanatlarımız var arkalarındaki beklerde böyle güven verse..

artvints
07.07.2012, 18:45
bu yıl mutlu gözüküyo, formayı alacak gibi.

bahadır2561
07.07.2012, 18:59
En önemli transferimiz sen olacaksın koçum benim çok güveniyorum sana

61Cem61
07.07.2012, 19:06
Senden çok umutluyum oynarsan uçar bizim kanatlar.

orhan52
15.07.2012, 14:43
volkan ve olcan iki kanatta form tutarlarsa geçen yılki gibi sadece bir kişinin atarsa kazanırız anlayışınızdan kurtulabiliriz.takıma transfer tabiki gerekli ama iyi bir volkan ve olcanla geçen yılki orta alandan gelecek kısır atakla sonuca gitme pozisyonundan kurtulmalıyız.eskiden yattaranın kanadından uzun bir zaman gol yememiştik.rakipler soldan gelirdi hep.hızlı ve teknik kanat adamlarıyla(bunlara yasinide ekleyebiliriz) colmanın,adriyanın,vittek ve henriqenin performansı daha da artabilir.kanat ortalarında vittek uzun boyuyla iş yapar.daha önce2000 lerde trabzonsporda oynayan kuzenim gurbetçi volkan her oyuncunun takıma alınma nedeni vardır,eğer futbolcu bekleneni yapamıyorsa ya psikolojisi bozuk ya da takımda sorun olduğunu söylerdi.kanat anlayışı ile volkan,olcan ve vittek takıma çok daha faydalı olur.hücum gücü kanatlardan geldiği zaman orta alan ve ilerisi daha rahat top yapar.böyle kanat oyuncularımız varken oyun anlayışımızı bunun üzerine kurmalıyız.burak yılmazıda unutup yenilerine bakmalıyız.fatih tekke kaptanken heyecanımı yitirdim deyip gittiği yerde para için burak,selçuk ,egemen ve diğerlerinin gitmesi gayet normaldir.ben kazanılacak bir volkanın tarbzonspora çok şey katacağını düşünüyorum

Mustafa Çolak
15.07.2012, 18:46
Burağın boş boş konuşmalarından ve triplerinden kurtuldu.
Gitmesine en çok sevinenlerdendir herhalde

Mert Pasa
20.07.2012, 10:28
renkdaslar formulu belirlemis,volkan ve olcan getirir en uctaki adam yilin yildizi olmaya adaydir,bence bu Halil bile olabilir

kalkanbalığı
20.07.2012, 15:03
N Doye'ye sıfır çizgisine kadar inip orta kesecek. N Doye de çakacak kafayı... Bu sene böyle bi oyun anlayışı düşünüyorum...

Tuvalet Terliği
21.07.2012, 03:47
Bu senede sıfır çizgisine kadar inecek, topu geri çekicek, biraz beklicek orta yapmaya çalışıcak, rakip oyuncuya çarpıp korner/taç olucak... Ben alışamadım bu uşağun oyun stiline

kalkanbalığı
21.07.2012, 12:18
Sıfır çizgisine inmek yetenek işidir ama inmek yetmiyor tabi önemli olan ordan orta asist vs yapmaktır.. Bu konuda bknz: Arda Turan, Yattara

İdris Toksoy
22.07.2012, 17:52
volkan senden bu sene çok şeyler bekliyorum.

bladex61
29.07.2012, 19:57
Volkan Şen iddialı
Geçen sezon beklenen performansı sergileyemediği için eleştirilen Volkan Şen, yeni sezonla birlikte her şeyin farklı olacağını söyledi.

Geçen sezon beklenen performansı sergileyemediği için eleştirilen Volkan Şen, yeni sezonla birlikte her şeyin farklı olacağını söyledi.

Tecrübeli oyuncu, "Hedefim yeniden milli takıma gitmek. Bunun için hocamın dediklerini harfiyen yerine getirmeye çalışıyorum" diye konuştu.

ligdeki bütün solbeklerin psikolojisini bozcak inşallah

Armağan Dere
01.08.2012, 11:29
Volkan kapıdan döndü
Beşiktaş Volkan Şen'i Trabzonspor'dan resmen istedi. Genç yıldız da Siyah-Beyazlılar'a yeşil ışık yaktı. Ancak Karadeniz ekibinin hocası Şenol Güneş, onay vermeyince transfer suya düştü

Yeni sezona büyük hedeflerle giren Beşiktaş, transfer çalışmalarını da büyük bir hızla sürdürüyor. Siyah-Beyazlılar’ın, Trabzonspor’un geçen sezon başında renklerine bağladığı Volkan Şen için resmi teklifini yaptığı ortaya çıktı. Oldukça verimsiz bir kamp dönemi geçiren Mustafa Pektemek’i Karadeniz ekibine öneren Beşiktaşlı idareciler, teknik direktör Samet Aybaba’nın eski öğrencisi Volkan Şen’i istediler. Aybaba’yla Bursaspor’da çalışan Volkan’ın da durumdan haberdar olduğu ve Beşiktaş’ın teklifine çok sıcak baktığı kaydedildi.

Başka bahara kaldı
Bordo-Mavili yetkililer de başta öneriye yeşil ışık yaktılar. Ancak tüm planlar, Şenol Güneş’in bu transfere ‘Hayır’ demesiyle birlikte suya düştü. Volkan’ın kampta çok iyi olduğunu dile getiren Güneş, “Trabzonspor’a vereceği çok şey var. Takımda kalmalı” yanıtını verdi. Böylece Beşiktaş’ın Volkan Şen hayali bir başka bahara kalmış oldu

ANIL
01.08.2012, 11:32
son hazırlık maçında sağdan uçmuş helal olsun, yavaş yavaş eski volkan geliyor

Alihan Ertürk
01.08.2012, 17:57
Volkan Bursaspor'a dönecek söylentileri var burada..

bladex61
02.08.2012, 02:31
yeter artık şu transfer haerlerini burda paylaşmayın moralim bozuluyor. ligin en iyi sag açıgını elimizle vericez diye korkuyorum :(

demir
02.08.2012, 03:38
hic kımse volkanı senol hocanın elınden alamaz merak etmeyın :)) senol hoca gonderecegı oyuncuyu bellı eder her zaman

volkan gercekten cok yeteneklı bır oyuncu ama sanırım calısma ıle ılgılı sıkıntıları var yanı hala 90 dakıka sahada kalabılecek bır ızlenım vermıyor bana ah kendısıne bır gelebılse lıgı tek basına sallayacak ama bır turlu bır form tutturamadı :((

Süleyman50
02.08.2012, 08:48
bu sene eski volkanı izlettireceğini düşünüyorum...

61_Hasan_69
05.08.2012, 04:44
yavaş yavaş geliyo kral :)

İleli
05.08.2012, 18:21
volkan oynamali kazanmaliyiz bu adami...

titanic
06.08.2012, 12:01
volkan bu yılın en ıyı transferlerinden bırısı olacak

Mert Pasa
06.08.2012, 16:17
Volkan Şen (8): İkinci etabın yıldızlarından biri oldu. Basit oyunun ne demek olduğunu ve bunun onu ne kadar öne çıkardığını gördü. Geliştirdiği gol vuruşu da bu pozitif tabloya eklenince bir başka Volkan izledik. Eğer yine o bildik zorlamalara girmez, futbolun takım oyunu olduğunu unutmazsa Trabzon’da değil Türkiye’de rakibi olmaz.

kamp raporunda boyle bahsetmis ondan Serhat Demirtas,cok sevindirici bir gelisme insallah devami gelir

SAFA
06.08.2012, 17:47
Çok istekli ancak bencil . İnşallah katkı sağlar bu sene .

[KAPLAN]
08.08.2012, 21:23
Kaldır kafanı Volkan. Bu takımın sana ihtiyacı var.

kalkanbalığı
09.08.2012, 13:37
Volkan performansıyla izin almış şenol güneşten... Takımda en çok onu merak etmeye başladım... =)))

ilhan
09.08.2012, 13:47
Bu sezon Burak Yılmaz'ın geçen sene yaptıklarını yapacağını düşünüyorum. Ama sezon sonu Burak gibi bırakır gider mi onu kestiremiyorum.

Gurpas
09.08.2012, 15:09
Bizim yönetim zannadiyorki trabzonspor bulunmaz hint kumaşı, yumruğunu vuracaksın masaya öyle kolay kolay bırakmayacaksın yıldız futbolcunu

DeAgLeMaNyAq
18.08.2012, 19:12
İlk yarı sahanın en iyisiyken ikinci yarı birden kayboldu. Bireysel oyununu biraz daha takıma yönlendirse o da takımda kazançlı çıkar...

SAFA
18.08.2012, 19:21
Serkan ile beraber sahanın en etkili ismiydi bizim adımıza .

Erbay
18.08.2012, 19:25
Volkan tamam hepimiz gördük yırttı adam ama bu kadar işte. Volkan daha iyisini yapamaz. Tek kişiyle ne kadar.

bestrafer
18.08.2012, 19:49
Bu kadar iyi bir performans beklemiyordum. Tek kelimeyle harikaydı.

alper*
18.08.2012, 19:53
Yapması gereken her şeyi yaptı ama tek başına ancak bu kadar olabilirdi.

outlaws61
18.08.2012, 19:54
Maşallah tam beklediğim gibi başladı sezona. Umarım böyle devam edersin.

Hatice Aslan
18.08.2012, 20:39
Biri bu adamı durdursun!! :)
Maşallahın vardı Volkan, umarım istikrarlı bir şekilde devam eder sezona damga vurursun :)

.....
18.08.2012, 21:12
Gol için teşekkürler Volkan. Bugün iyiydi.

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 22:10
Emeğine yazık...

Çakıroğlu İhsan
18.08.2012, 23:55
takımın en iyisiydi serkanla beraber umarım sakatlanmaz ve böyle devam eder..

Ahmet Kuru
19.08.2012, 00:10
Hoşgeldin Volkan Şen

Yavuz Hasan
19.08.2012, 01:23
maşallahı vardı bugün

bu sezonun transferi olacagına inanıyordum zaten inşallah utandırmaz

Tolga
19.08.2012, 02:20
Yengeye teşekkürleri iletmek lâzım :D

Adem Öztürk
19.08.2012, 02:38
Olması gereken adam oldu sonunda .Tebrikler

Ahmet Başkaya
19.08.2012, 07:57
Bu kadarını ben bile beklemiyordum .

Emre ÖZTÜRK
19.08.2012, 08:55
Sahada bir ara Messi var sandım :)

ilhan
19.08.2012, 08:57
Trabzonspor Burak Yılmaz'ın arkasından üzülmesin mesajını gayet açık ve net bir şekilde tüm Trabzonspor camiasına verdi.

Ali Yerlikaya
19.08.2012, 10:12
Iste gercek Volkan budur, ins. bu performansin devam eder bunistek ve arzu oldukca basari gelicekdir...

Cem Akyüz
19.08.2012, 23:39
Geldiği günden beri yeteneklerine çok güveniyordum.Bence geçen sene süper finalde iyi top oynamıştı.Bu sene çok fazla katkı yapacağından hiç şüphem yok.Çok yetenekli bir oyuncu Volkan.

Koray
20.08.2012, 18:31
Çok etkili ama finallerde aynı şeyi söyleyemeyeceğim forvette Vittek gibi adam varken en az 3-4 orta yapmasını beklerdim kendisinden.

Her şeye rağmen geçen seneki performansıyla bu seneki performansı arasından geceyle gündüz kadar fark var hazırlık maçlarınıda hesaba katıyorum.

-Samet
20.08.2012, 22:07
Volkan , volkan olduğunda biraz zor durdururlar ..:)

SeSSiS
20.08.2012, 22:44
kanatlarla çok can yakarız bu yıl.

Bordo_MaviM_61
21.08.2012, 16:10
Olcan da sana yaklaşsa oyun olarak var ya..
Helal olsun Volkan!
Yıldız gibi oynadın.

Dawsofield
23.08.2012, 11:58
pas da düsün be kardesm ya.

İdris Toksoy
23.08.2012, 12:14
sürekli böyle artan grafik sergile bizde inşallah.

Ömer Faruk61
23.08.2012, 12:16
Şu bencilliğini de yen senden özür dileyim.Allah nazardan saklasın...:)

Yasin Altuntas
23.08.2012, 13:05
En azindan agresifligini kaybetmis. Olcan'in Ofsayt Pozisyonunda her ne kadar Top kaleye dogru yönelmese bile backa bir oyuncu olsa (Örnek Egin serefsizi) Olcan'a ana avat düz giderdi.

Fatih ÇOLAK
23.08.2012, 14:42
Bu akşam sahada en hırslı futbolcu Volkan olacak diye düşünüyorum...

Ergin Varlibas
23.08.2012, 16:29
Bugün henrique ile maçın yıldızı olacak

h@msi61
23.08.2012, 16:31
Ben de bugunku macta en buyuk kozumuzun ve en onemli gol silahimizin Volkan oldugunu dusunuyorum...

Vkgz
23.08.2012, 23:04
sadece kendine oynuyor. hala 4 kişinin arasına dalıyor.

DeAgLeMaNyAq
23.08.2012, 23:34
Yattara'nın geldiği dönemki halini hatırlatıyor. Ondan daha iyi savunma yapabiliyor ama onun gibi de orta yapamıyor...

Cengiz Çubukcu
24.08.2012, 07:47
sık sık sakatlanmasa sezona damga vuracak..

28TS61
24.08.2012, 10:00
calim calim calim. itiraz itiraz itiraz, baska bisey yaptigin yok

Bera B.
24.08.2012, 11:35
Bir maçta adamı ortadan kıracaklar diye korkuyorum.

Gurpas
24.08.2012, 12:35
Ben Volkan ı beğenmiyorum

İdris Toksoy
24.08.2012, 12:37
sağlık durumu nedir? haftasonu oynayabilecek mi?

cınar#7
24.08.2012, 13:15
Ben Volkan ı beğenmiyorum

ismi yattara olsaydı derlerdi defansa yardım etmiyo yok cok bencil

ama bursadan geldi milletin tek düşüncesi "volkan iyidir iyi" ,

4 milyon euro demiştim gökhan ünalden kötü transfer

Alican Altunbaş
24.08.2012, 13:25
Aklını kullanırsa bu yıl en büyük transferimiz olur. Yeteneği belli.

Turgay Atalay
24.08.2012, 13:50
İzlediğim 2 maçın en aktif adamı, bu yıl sakatlık olmazsa 2-3 maçta bir golünü de atar, asistini de (forvet alırsak tabi) yapar.

DeAgLeMaNyAq
24.08.2012, 14:14
O kadar çalım yaparsan rakipte durmadan sakatlar. Quaresma'da kaç kez böyle sakatlandı...

Vkgz
24.08.2012, 14:19
en aktif adam ama kendine en aktif adam ertuğrul bunlarla evrupada rezil olmuştu bunlar gitti şimdi durumları ortada.

.....
24.08.2012, 16:54
Volkan Şen ‏@_volkansen40
Bu sezon 40 numaralı formayı giyeceğim. O yüzden twitter kullanıcı adımı da @_volkansen40 olarak değiştirdim.

Soner Albayrak
24.08.2012, 18:17
Sahada en istekli oyuncu gözüküyor ama takım olarak kötü olunca bu çocuğun emeğine yazık oluyor gerçekten.

titanic
24.08.2012, 22:28
ya bu adam çok hassas ve futbol bunun yapabileceği bir spor branşı değil, Her maç yerden kalkamıyor.Şİmdi kimse adama karsı sert oynuyorlar falan demesınler.Her maç sert oynanıyor ve bu adamda bırseyler eksik. Yattara dsa güzel çalım atardı ama o çalımların sonucunda topu bırıyle bulusturdu.Bu kendısını casper zannedıyor.

MuratJ
26.08.2012, 17:11
Geldiği ilk günden itibaren her zaman arkasında durdum. Bu adam takımı bu zamana kadar sırtlamadıysa bunda tek suç hocadadır. Oyuncuya ne güven aşıladı ne arkasında durdu ne 2 maç üstüste 90 dakika oynattı. Paramparça ettiği takımdan sonra mecbur kaldı oynattı gördük ne top oynadığını. Her zaman dediğim gibi Olcan'ı 10a katlar. Ondan yetenekli kanatta bu ligde yok.

Mert Pasa
27.08.2012, 14:34
Sadece su sayfadaki yorumlari bile okusan kulup yonetmek teknik direktor olmak ne kadar zor anlasiliyor.Birbirinin 180 derece farklisi gorusler ayni gune nasil toplaniyor hayret

Ali Can
28.08.2012, 09:22
Volkan rövanşta sahada
Videoton ile oynanan ilk maçta dizine darbe alan ve bu nedenle oyundan çıkarılıp Elazığ mücadelesinde de dinlendirilen Volkan Şen'den iyi haber geldi.
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2012/8/27/fft1mm1883013.jpg (http://www.fanatik.com.tr/Volkan-rovansta--sahada_3_Detail_35_274725.htm)
Kampın ve ilk maçların yıldızı olan genç futbolcunun Macar temsilcisiyle oynanacak rövanş maçında takımdaki yerini alacağı öğrenildi.

Ağrılarının azaldığını belirten Volkan Şen’in, “Oynamak istiyorum, kendimi iyi hissediyorum. Ayrıca böyle bir maçta takımımı yalnız da bırakamam” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Videoton maçında sağ koluna aldığı darbe ile bir çatlak oluşan Giray Kaçar’ın durumu ise önümüzdeki günlerde belli olacak. Ağrıları olduğu bilinen başarılı savunma oyuncusunun yerine teknik heyet her ihtimale karşı Mustafa Yumlu’yu da hazır tutacak.

Kaynak:Fanatik (Fotoğrafa Tıklayarakta Kaynağa Ulaşabilirsiniz ;))

İdris Toksoy
28.08.2012, 09:47
volkana da sağlam sözleşme yaptırılmalı.

Vkgz
28.08.2012, 15:05
yattara ile yıllarca kendini kandran taraftarımızın yeni kendini kandırmacasıdır Volkan.

Burak
29.08.2012, 11:13
Bencilliğini en azından bu maç rafa kaldırsın.

titanic
29.08.2012, 21:18
Tam bir top cambazı ve aynı derecede faydasız bir oyuncu.Çok iyi zaman geçirebilme potansiyeli var, Biz de çalımsever taraftarlarız o atsın biz coşalım,

DeAgLeMaNyAq
31.08.2012, 02:18
Kampın yıldızı olduğu için en çok ondan umutluydum ama sıfır katkıyla oynadı ne yazık ki...

Chovy
31.08.2012, 02:58
Sokak futbolcusunun kondisyon yüklenmiş versiyo bütün özellikleri bi kaç güzel hareket yapıp topu kaptırmaktan ibaret. Bir kere de beni yanıt be volkan bi kere de bug'lı pesde olduğu gibi adamın içinden geçmeyi deneme. Orta, Pas çok zor değil bunlar sadece topu kendi takım arkadaşına doğru yuvarlıcaksın

Fatih ÇOLAK
31.08.2012, 03:00
Tsubasa modunda maalesef ama en azından Tsubasa'nın bitiriciliği vardı :cool:

Sadece yetenekle olmuyor bu işler, beyin, beyin, beyin...

Şentürk
31.08.2012, 03:35
Mahallede oynamıyorsun, bir kafanı kaldır verkaç yap pas attt pass, şu futbol beyninle oyna,basit oyna, 5 kişi içine dalma.

Gökhan Uzun
31.08.2012, 11:17
Olmuyor maalesef olmayacak da bu kafayla.. Bursaspor değil burası..

Onur
31.08.2012, 11:29
Yıldız olmak için topla 3-4 kişinin arasına dalacaksak, sahada niçin 11 kişi oynuyoruz Volkan? Kendine çeki düzen ver. Her aldığın topla çalım yapacaksın -ki çalım yeteneğin tartışılır- diye bir olay yok.

Vkgz
31.08.2012, 11:43
ben olsam çoktan kovmuştum.
takımımızın çapında değil.

ilhan
31.08.2012, 13:14
Topu ileriye en aktif şekilde adam eksilterek taşıyan tek "kanat" oyuncusu.

SAFA
31.08.2012, 14:15
Sözleşmesinde özel madde var , attığı her isabetli pas için maaşından 50 bin euro kesiliyormuş .

Jackdaniels
31.08.2012, 17:26
Demekki neymiş Volkan ??? İnsanların içinden geçilmiyomuş dimi !!!

Vkgz
31.08.2012, 18:30

yattarada oyleydi en azından bazıları için :) yıllarımızı harcadı.

hos_cocuk61
31.08.2012, 18:37

Birde orta kesmeyi becerebilse çok iş yapar hazır Janko'da gelmişken.

Tuğrul
31.08.2012, 19:00
Topu ayağına aldığında hep adamı geçmeye çalışıyor. Hoca'nın müdahale etmeli. Futbolun basit bir oyun olduğunu anlatmalı.

Volkan'dan bekletim, Topu çizgiye doğru sürmesin. içeriye doğru dripling yap. Serkan ve diğer oyuncularla verkaçlar yaparak pozisyon aramalısın. Top bizdeyken harekatsiz kalma. Alanzinho gibi topu verip alarak hücumumuza soluk aldır.

Kahraman olmaya çalışma !

Samet Yildirim
31.08.2012, 19:57
Cok calima giriyor...böyle olmaz...

MDanışmaz
31.08.2012, 21:27
Topu ayağında çok tutuyor bu kafayla giderse zor..

Mehmet Fatih Silik
01.09.2012, 02:48
Topu aldiginda kafasini kaldirip duvar pasi denese bo$a cikip direk kaleye gidecek...ama yok! illa o 20 oyuncu calimlanacak...

DeAgLeMaNyAq
02.09.2012, 23:54
Neyi var bu adamın anlamadım. Bir huzuru yakalayamadı...

Erbay
02.09.2012, 23:57
No17 gibi seviye atlamayacaksa şimdiden söylesin işimiz var.

ibrahim
03.09.2012, 00:26
Orduspor macinda Zeki ile verkac yapan adam tek kisilik dev ordu C. Ronaldoya döndü. Pas ile arasi kalmadi sahadaki 11 kisiyi calima dizmeye calisacak neredeyse...

Vkgz
03.09.2012, 00:31
jhMHlzrPZFU

Soner Albayrak
03.09.2012, 00:44
İlerde topu alıp kayboluyosun sana ne oldu anlamak güç gerçekten.

matalar
03.09.2012, 00:47
Demekki neymiş Volkan ??? İnsanların içinden geçilmiyomuş dimi !!!
kendini casper zannediyor.aynı hastalık henriqe dede var

jhMHlzrPZFU
tam aklımdan geçiyordu :)

Dogan
03.09.2012, 00:47
Sakattı bugün bariz bi şekilde. Bugünkü oyununa eleştiri anlamsız o yüzden.

61_Serhat_61
03.09.2012, 01:05
Sakatlığına rağmen sahanın en iyilerindendi... ki takım dòkülüyordu...
Düşünün yani...

Yasin Altuntas
03.09.2012, 03:37
Volkan ne oldu la X Tusun mu bozuldu ?? Ama her toplada calima gidilmezki !!!

Gurpas
03.09.2012, 08:57
Volkan için harcanan zamana yazık bizlere yazık bunun yerine altyapıdan bir adama şans verilse daha çok şey kazanacağız

Turgay Atalay
03.09.2012, 09:27
Bıktım hayal kırıklıklarından, kıçı kırık futbolculardan...Yeter, ya adam gibi oynasınlar ya defolup gitsinler.

onur_alabuga_61
03.09.2012, 13:49
kmseye git diyemiyorumm ama sen git be volkan bu takımda olmayacak 2 senedir burdasın ama bi tane olumlu ortanı bilmm millet diyo janko var kanatlardan orta yaparızz çok gol atar...
orta:ERROR !!! orta atacak oyuncumuz yokkkkkk..

hasancebi81
03.09.2012, 14:01
Volkan ne oldu la X Tusun mu bozuldu ?? Ama her toplada calima gidilmezki !!!

Aynen katiliyorum. Birde ona pas atmayan oyunculara kiziyorya, ozaman deliriyorum iste. Sen kimseye pas atma. Tek basina hakem dahil calimlamaya calis, olmayinca don hakeme ya 5 kisinin arasindan gecemedim faul versene filan. Yok futbol beyni olmayan adamdan topcu olmaz. Futbolcu dedigin akilli olacak.
Bunlara antraman filan yaptirmayacan, oturtacan televizyonun karsisina bak Messi bile nasil paslar atiyor. Bak Ronaldoya, gerektigi zaman nasil dip cizgiye inip orta kesiyor. Gunde 3 mac izletsen yaptiklari antremandan daha cok ise yarar Senol Hocam.

OYılmaz
11.09.2012, 16:05
Bu Volkan'daki çalım hastalığı nedir ? Volkan topu aldığı anda soluna baksa asisten gol bulacağız. Anlamakta zorluk çekiyorum. Biz Volkan'ı orta açsın, Orta sahaya topu oynasın diye aldık. Peşine 3 adamı alıp kovalamaca oynasın diye değil.

gabriel omar
11.09.2012, 16:24
1 kişiden fazlasını çalımlamasa,topu doğru zamanda ayağından çıkarsa,takım oyununu öğrense,düzgün orta açmayı öğrense tam aradığımız adam olur.

yaranozlu
11.09.2012, 19:56
Bakiyorum da herkes volkana yukleniyor. Geldigi gun topcu olmadigini soyledik. Ama kabahat onda degil para verip alip, oynatanda.

Vkgz
11.09.2012, 21:11
ben olsam oktan bank asyaya yollamıştım

hamdi_61
24.09.2012, 08:11
ne zaman düzelecek bu adam ?

Gökhan Uzun
24.09.2012, 11:31
Sakatlanıp maç kadrosundan çıkarılmış

Erbay
24.09.2012, 12:21
Volkan bir türlü istikrar sağlayamıyor. Sakatlık oluyor formsuzluk oluyor illa bir şey oluyor.

Ömer SEVİNÇ
24.09.2012, 16:06
Ah veremedik ki adamı Bjk'ya. Ne de sevinmiştim vallahi kakalayacağız diye. Devre arasına inşallah.

Vkgz
24.09.2012, 23:09
sen yoksun biz çok mutluyuz

calavera
30.09.2012, 18:23
2. sayfaya düşücek adam değilsin, göster kendini

bladex61
30.09.2012, 22:26
senin gibi dikine giden adam varken yasin as başlayamaz haftaya sahada olursun umarım

Yavuz Hasan
30.09.2012, 23:39
ne oldu en son evlendiydi balayı bitti mi

ilhan
02.10.2012, 09:26
Mersin gibi kapanan takımları topla dribling halinde ilerleyen adamlarla açabilirsiniz. Kadromuzda Alan, Volkan, Olcan ve kısmen Yasin dışında bu yönde kullanacağımız efektif futbolcu sayısı az. Eldeki en iyi isim de Volkan. Bir an önce oynamaya başlamalı. Turgay'a Bursaspor'da çok orta kesmişliği vardır Volkan'ın. Janko'ya da benzer tarifeleri uygular eminim.

Burak Sahin
02.10.2012, 09:54
Ben baskanin yerinde olsam olcan ve volkan seni devre arasi Elden cikartirim kagit üzerinde iyi oyuncular gibi gözüksede pratikte takima 5 kurusluk faydalari yok...

Mert Pasa
02.10.2012, 10:58
bir macda kahraman bir macda atilacak adam,25 yildir tribundeyim,Turkiye bastan asagi degisti,Trabzonspor taraftarinin hoyratliginda ,kendini memnun etme reflekslerinde gram duzelme yok

anth
02.10.2012, 13:34
Kafasını kaldırmaya, bakmadan orta kesen bir kanattan hayır gelmez...

futbolun en temel bilgileri zayıf, kafayı kaldırmıyor...

gabriel omar
05.10.2012, 12:43
Pek dillendirmiyoruz ama sende az transfer kazığı değilsin Volkan.Şimdiye kadar hep Henriqueyle Adriana yüklendik ama sende onlardan iyi değilsin.

Bülent Bayraktar
05.10.2012, 22:09
Bi olcana bak bide Volkana adam kaç maç sonra döndü hırsı beni baya bi memnun etti

gabriel omar
05.10.2012, 22:13
Pek dillendirmiyoruz ama sende az transfer kazığı değilsin Volkan.Şimdiye kadar hep Henriqueyle Adriana yüklendik ama sende onlardan iyi değilsin.

Bu maç için beni haksız çıkardın Volkan.İnşallah hırsını 90 dakikaya yayıp ,şu eksik yönleri kapatırsın ben haksız çıkmaya razıyım.

DeAgLeMaNyAq
05.10.2012, 22:46
Yasin ile kıyaslandığında daha fazla topla oynamayı sevip daha fazla top kaybı yaptığı için eleştiriyoruz ama klas anlamında kesinlikle daha önde...

ilhan
05.10.2012, 23:03
Takıma enerjisi lazım. Futbol becerisi ile skoru etkiler. Ama takıma hırsını ve enerjisini yansıtmalı. Tam ateşleyici futbolcu.. Vites yükselten oyuncu terimini kesinlikle hak ediyor.

Fatih
05.10.2012, 23:06
Daha basit oynasa daha fazla katkı sağlayacak.

Veysel
05.10.2012, 23:10
Hırsını seviyorum.

Samet Yildirim
06.10.2012, 02:34
Oyuna girip hirsli olmasi güzeldi.

Tolga
06.10.2012, 09:27
Yerinde olsam pastan ötürü Yasin'e tokadı yapıştırırdım . . .

Cihan Kibar
06.10.2012, 09:37
çok iyi adam niye çok da hırslı oynuyo neden eleştiriliy anlamadım

İbrahim CİHAN
06.10.2012, 10:20
bu seneki durgun futbolumuzu canlandırabilecek bir kaç oyuncudan biri. oyuna girdiği an oyun hareketlendi. tamam son dakikalar olmasının etkisi de vardı ama sadece bu maç için konuşmuyorum. yaptığı 1-2 hareketle maçın temposunu değiştirebiliyor. sakatlığı tamamen geçmiştir umarım

Ömer Öztürk
06.10.2012, 10:25
bu 2.senen formayı alma zamanın gelmedımı?

Yasin Altuntas
07.10.2012, 00:11
Alan bulduğu zaman iyi, fakat o zaman iyi oynayan Futbolcu Türkiyede çok. Ya bize karşı hemen hemen her zaman kapalı oynayan takımlara karşı oynamayı öğrenecek, yada bu Forma altında kaybolup gidecek............

Sent from my iPhone using Tepetaklak

Hürgün Aygün
08.10.2012, 23:31
Volkan'da ısrar edilmesi taraftarıyım bir süre maçlara onunla başlayalım o da alışacaktır ki geçen sezon da gördük yeri geldiğinde yeterince katkı sağlıyor.Ben çok güveniyorum Volkan'a...

MuratJ
09.10.2012, 01:37
Volkan'dan yetenekli kaliteli yerli kanat oyuncusu ligde yok. Adama istikrarlı şekilde oynama fırsatı tanınmalı.

Tuğrul
12.10.2012, 19:36
Fizik olarak güçlenmeli. Bir de fevri oynamaktan vazgeçmeli.
Aldığı her topta rakibi geçmeye, çalımlamaya kalkışmamalı.
Volkan dünya'nın en iyi futbolcusu kim? Messi.
Peki Messi ne yapıyor. Topu veriyor. Alıyor. Buna ne diyor ? Verkaç
Sanırım Şenol hoca antrenmanlarda sizi çalıştırmıyor.
Aynı egoistliği Olcan ve Yasin'de yaptığına göre bu hastalık hepinize bulaşmış.

Hüseyin Başoğlu
12.10.2012, 19:49
volkan şenin bizim takımda oynaması içim adamı tamamen degistirmemiz gerekiyor

1.bencilliğini bırakmalı ...
2.çıktıgında artislik yapmamalı
3.top ters kanattan geldiğinde ceza sahasına gelmeli her topu kanat çizgisine götürmemeli

vs.vs.

uzun lafın kısası adam olmaz bu herif bizde imkan varsa ozan ipekle takas et...

Hasan YAYLI
13.10.2012, 18:58
Volkan adam olmassın sen,senin taraftarla ne işin olur..

Antreman sahasında hazırlık maçı yapılıyor adını sanını duymadığım takımla,orda bile vasatsın...

Sonra gidip birde oradaki taraftarla münakaşaya giriyorsun...

Harun
14.10.2012, 19:44
Eleştirilere katılıyorum.Fakat istikrar sağlayamadı hiç.Kaçkere ilkonbirde 90 dakika oynadı onuda düşünmek lazım.Sürekli oynamadığı sürece verim alamyız.Bu sadece Volkan için değil tüm oyuncular için geçerli.

Samet Yildirim
14.10.2012, 20:13
Can Karyagdina göre Volkan Sen sahanin en iyilerinden di...

Vkgz
14.10.2012, 21:54
hala bizde oynuyormu bu arkadaş. 1461de çok daha verimli olur bence

MuratJ
20.10.2012, 22:20
Olcan'dan da Yasin'den de daha yetenekli. Sadece kendisine güven duyulmasına ve istikrarlı şekilde oynatılmasına ihtiyacı var. Buna Trabzonspor'un da ihtiyacı var. Her zaman kalitesine, yeteneğine kefilim. Onun kadar yaratıcı atak yapabilen başka isim yok bizim takımda. Bugün taraftarla iletişimi de inanılmaz iyiydi. Çok candan çok içtendi.

onur-ts
21.10.2012, 13:35
geçen seneki bjk maçında sağ kanadı felç etmişti eygidi.şimdi orda gene zayıf rakip.yeni bir felç etme operasyonu bu gece olur.

Chovy
21.10.2012, 20:47
Seni bu takımda oynatanın ben ...
Bana bu adamın bir tane olumlu hareketini gösterin herkes gidip adrian başlığına kin nefret kusuyo bu izlediğiniz volkan adrian'dan daha mı iyi daha mı çok ediyo 4.3 milyon euroyu
Volkan sene başından beri ne yaptı da beşiktaş maçında sapara yerine kurtarıcı olarak giriyo oyuna
Arkadaş anlamıyorum bu adamı savunup nasıl adriana bu kadar laf ediyosunuz

Vkgz
21.10.2012, 20:51
olmuyor olmuyor olmuyor.
hadi bir işe yaramıyorsun birde gol yedireceksin son dakikada. zaten 10 dakika oynadın sahada yürüyorun
kovun artık lütfen.

MuratJ
21.10.2012, 20:56
olmuyor olmuyor olmuyor.
hadi bir işe yaramıyorsun birde gol yedireceksin son dakikada. zaten 10 dakika oynadın sahada yürüyorun
kovun artık lütfen.

ulan adamı oynattımı da hoca her fırsatta buraya geliyorsun. olcan ne yaptı yasin ne yaptı haftalardır ? volkan onların ikisinide 10a katlar. git olcana saydır sonra yasine saydır sonra halile saydır sonra belki volkana saydırmak için hakkın olur.

DeAgLeMaNyAq
21.10.2012, 20:58
Takımın en çok kazanan oyunculardan biri ama ne yaptığı meçhul. Yattara'nın ilk geldiği dönemdeki gibi ona bir alan vermişler orda kendi başına oynuyor...

İbrahim CİHAN
21.10.2012, 21:00
bence faydalı. ruh gibi takıma iki çalımıyla hareket getiriyor. o ve olcan da olmasa pozisyona giremeyeceğiz.

Bülent Bayraktar
21.10.2012, 21:01
Neye göre yorum yapıyosunuz gerçekten şaşırıyorum ilk on birde başlaması gereken adam sahada ne yaptıgı belli olmayan yasinin arkasında
Oyuna geç alınıyor hücuma çıkıyor ilerde adam yok ne yapsın volkan

Vkgz
21.10.2012, 21:03
ulan adamı oynattımı da hoca her fırsatta buraya geliyorsun. olcan ne yaptı yasin ne yaptı haftalardır ? volkan onların ikisinide 10a katlar. git olcana saydır sonra yasine saydır sonra halile saydır sonra belki volkana saydırmak için hakkın olur.

ortaokul?

h@msi61
21.10.2012, 21:11
Adam top oynamayi unutmus... Hele soyle 2-3 kisi arasina dalmiyor mu, deli ediyor.

Harun-61
21.10.2012, 21:42
Egosit Adam !!!

AYDIN KANTEKIN
21.10.2012, 21:50
Bize iste böyle adamlar lazim.Türkiyede oynayabilecegin tek takim Trabzonspor cünki hedef yok istikrar yok yönetim yok teknik direktör yok . Olsalardi bunun gibileri kulüp kapisindan iceri giremezlerdi.

Cihan Kibar
21.10.2012, 21:57
egoist ama kazanılması lazım şuan için ligde ki en iyi yerli sağ açık kullanmalıyız

Harun-61
21.10.2012, 22:05
egoist ama kazanılması lazım şuan için ligde ki en iyi yerli sağ açık kullanmalıyız

neresi iyi yahu ?
kendi adamimiz diye bu kadar abartmaya gerek yok.

Antalya'li Asaidi
Sivas'in sag kanadi......

Volkan = Egoist

Alihan Ertürk
21.10.2012, 22:06
Sen ne ayaksın olm?

http://b1210.hizliresim.com/12/p/f56nu.jpg

dimsag
21.10.2012, 22:14
takıma faydası olabilecek bir oyuncu egoistliği bırakırsa tabiki

ibrahim
21.10.2012, 22:29
O topa baş parmağının tarafından vurmak hangi aklın ürünü? Bursada böylemi öğretiyorlar size??

Ya sert vur gol olsun yada illa aşırtacaksan ayağının dışıyla aşırt şunu. Bu kadarmı zor??

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Fatih
21.10.2012, 22:55
Bencilliğin dibine vurdu bu akşam.

Erbay
21.10.2012, 23:14
Bi tane kale ve top alalım Volkana :)

FC-ST-PAULI-61
21.10.2012, 23:17
Sezona iyi baslamisti.Yasin denen sifir gibi her Macta oynarsa gösterebilir Kalitesini.

Chovy
21.10.2012, 23:19
Volkan dururken yasin neden ilk 11 başlıyo diyen olmuş cevap çok açık. Bu akşam sapara golden onceki pası yasin değilde volkana verseydi, volkan o topu sürer kaleye şut çekerdi top ya yan ağlarda kalırdı ya kalecinin üstüne giderdi ama yasin bekledi saparayı gördü ve asistini yaptı

Emrah Akcagöz
21.10.2012, 23:47
Topu kaptırıyorsun onu anladık da neden geri dönüp pres yapmıyorsun ?

Fatih Öztürk
21.10.2012, 23:55
Kısa ve net.böyle bencil olduğu müddetçe büyük takım futbolcusu olamayacak.Trabzonspora fayda getirmez.ederini veren kulüp varsa gönderilmeli.

Soner Albayrak
22.10.2012, 00:06
Artistliği tavandaydı maçta ne hikmetse..

gabriel omar
22.10.2012, 00:06
Olmuyor Volkan.Korkarım böyle gidersende hiç bir zaman olmayacak.Hızlısın,iyi adam geçersin bunlar bir kanat için önemli özellikler.Ama ne pas organizasyonlarına girersin ne de akıllı bir orta kesersin.Bari sürekli ileri geri çalış defansını rahatlat be Volkan.

ibrahim
22.10.2012, 00:11
Golde Yasinin attigi pasi kessen atmazdi bu adam.

Emirhan Makul
22.10.2012, 00:14
Artistliği tavandaydı maçta ne hikmetse..

Yaptığı pas seçeneklerinde haklı olduğunu iddia etmiyorum fakat artistlik yapmakta sonuna kadar haklıdır, diğer futbolcuların olduğu gibi oda Şenol Güneş'i sevmiyor, onla çalışmaktan hoşlanmıyor.

Not: Diğer Oyuncular = Olcan, Alanzinho,Colman,Henrique,Sapara.

gabriel omar
22.10.2012, 00:19
Yaptığı pas seçeneklerinde haklı olduğunu iddia etmiyorum fakat artistlik yapmakta sonuna kadar haklıdır, diğer futbolcuların olduğu gibi oda Şenol Güneş'i sevmiyor, onla çalışmaktan hoşlanmıyor.

Valla Şenol hocada onla çalışmaktan çok memnun değildir sanıyorum her ne kadar kendisi aldırmış olsada.Volkanın şu aşamada kimseye trip atmaya hakkı yok bence.Biraz ışık göster ondan sonra tavrını yap.Ama hem fayda sağlamayacaksın hem de havaların 1500 olacak.Bana doğru gelmiyor.

DeAgLeMaNyAq
22.10.2012, 00:20

Hepsine eyvallah da Alanzinho oraya asla girmez. Adamı Ersun Yanal aldırdı ama genelde maç sonlarına doğru şans verdi. Bross geldi kadro dışı bırakmaktan beter etti. Sonradan oyuna sokup maç bitmeden çıkardı. Şenol Güneş ne yaptı?

ophius
22.10.2012, 00:22
sağ ayakla şutları bitti şimdi sol ayağa başladı volkan bey...maşallah ya canım benim

Emirhan Makul
22.10.2012, 00:24
Hepsine eyvallah da Alanzinho oraya asla girmez. Adamı Ersun Yanal aldırdı ama genelde maç sonlarına doğru şans verdi. Bross geldi kadro dışı bırakmaktan beter etti. Sonradan oyuna sokup maç bitmeden çıkardı. Şenol Güneş ne yaptı?

Ben haksızlık yaptı demiyorum yanlış anlaşılmasın, futbolcular ile oyuncular bence anlaşamıyorlar, yani nasıl söyleyim elektrikleri uyuşmuyor, hoca gitse performansları artar, yüzleri güler, böyle bir grup var takımda ve bu grup bence hain falan değil olmadı mı olmuyor işte.

DeAgLeMaNyAq
22.10.2012, 00:30
Ben haksızlık yaptı demiyorum yanlış anlaşılmasın, futbolcular ile oyuncular bence anlaşamıyorlar, yani nasıl söyleyim elektrikleri uyuşmuyor, hoca gitse performansları artar, yüzleri güler, böyle bir grup var takımda ve bu grup bence hain falan değil olmadı mı olmuyor işte.

Demek istediğini anladım katılıyorum da ama dedim ya Alanzinho çalıştığı hocalardan en çok Şenol Hoca'yı seviyordur. 61 bin kişilik İBB maçında boynuna nasıl atlamıştı unutamam...

Emirhan Makul
22.10.2012, 00:32
Demek istediğini anladım katılıyorum da ama dedim ya Alanzinho çalıştığı hocalardan en çok Şenol Hoca'yı seviyordur. 61 bin kişilik İBB maçında boynuna nasıl atlamıştı unutamam...

O sene ben bile herkese atladım, o seneyi hayatımızdan çıkartalım ben hiç saymıyorum hatırlamakta istemiyorum :)

Ibo61
22.10.2012, 00:35
Volkan,Henrique...bunlara verilen her kurus icin vallahi coook üzülüyorum!!!!!!

61_Hasan_69
22.10.2012, 00:39
Girdikten sonra takıma hareket getirdi.

onur_alabuga_61
22.10.2012, 01:29
0 yasinin yerine sonuna kadar voşkan şeni oynatırım yasini görünce çıldırıyoruuum :@

Fatih Öztürk
22.10.2012, 01:34
0 yasinin yerine sonuna kadar voşkan şeni oynatırım yasini görünce çıldırıyoruuum :@

Bende seni takip ediyordum renkdaş.demin Yasine giydirdin geldin burda Volkanı övüyorsun.Volkan oyuna girdi bizim yaylanın öküzü gibi bodozlama topla gitti gitti topu kaptırdı 2 kere bu hareketi yaptı geride eksik yakalandık pozisyon verdik.demekki aynı hareketleri 10 kere yapsa 10 pozisyon vereceğiz.Volkanda oyun görüşü diye bir olgu yok.verin önüme gideyim gideceğim yere kadar.halı saha topçusu gibi.yanacak dönecek gittiği yere kadar gidecek.ama Trabzonspora katkısı olmayacak.