PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkan Şen

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

TSKara61
30.09.2011, 01:05
Bir kere Zarate Lazio'nun play off maçlarında oynamamış yanlış bilgi. Ayrıca Lazio play off'da elenmedi şu an Avrupa Ligi'nde mücadele ediyor.

Forlan ise play off'da değil 3.turda oynadı. Lâkin Atletico Madrid gruplara kaldığı için o da oynayamıyor. Eğer gruplara kalmamış olsaydı oynayabilecekti. Yani Volkan ile Forlan'ın durumu aynı değil. Elenmiş takımlar için ilk üç turda forma giymesi halinde başka bir takımda oynamasına izin veriliyor...

Pardon, nedense aklimda Zarate Lazio'nun maclarinda oynadi ve Lazio elendi diye kalmis. Bu yuzden Volkan'in Zarate'ylen ayni konumda oldugunu dusunuyordum.

Fakat "Eğer gruplara kalmamış olsaydı oynayabilecekti" yazmissiniz. Bursaspor'da gruplara kalmadan elendi. Fakat anladigima kadar Volkan'in playoff maclarinda oynamasi sikintiyi yaratiyor. Bursaspor 3. tur'da elenmis olsaydi bir problem olmayacakti herhalde.

Bilgilerin icin tesekkur ederim.

DeAgLeMaNyAq
30.09.2011, 02:19
Fakat "Eğer gruplara kalmamış olsaydı oynayabilecekti" yazmissiniz. Bursaspor'da gruplara kalmadan elendi. Fakat anladigima kadar Volkan'in playoff maclarinda oynamasi sikintiyi yaratiyor. Bursaspor 3. tur'da elenmis olsaydi bir problem olmayacakti herhalde.

Evet aynen o şekilde. Kuralda ilk üç ön eleme ibaresi var ne yazık ki...

Ali İhsan
30.09.2011, 08:52
Şampiyonlar liginde oynayamadıkça Burak ile beraber diğerlerini kıskandığınızı ve bunun hıncını da haftasonu rakiplerden çıkaracağınızı düşünüyorum. Bu hafta da şu satılmışların adlarını kullanma görevi ikinizde.

Mollasalihoğlu
30.09.2011, 10:35
Ben de Eskişehir maçının yıldızı olacağı, hatta golle tanışacağı düşüncesindeyim.
İki topu direkten döndü, üçüncü zıplayışı olur bu çekirgenin :)

61_Hasan_69
30.09.2011, 14:01
1 gol ve 1 asisti var Eskişehir maçında.Hissediyorum ;) Maçtan snra burada görüşülim :)

Sibel
30.09.2011, 14:50
Seni milli takıma almayanlar utansın. Volkan'ı aldığımız günden beri çok güveniyorum ona. Bize gelmekten mutlu olduğunu oynarken anlamak mümkün. Çok seviyorum seni Volkan, böyle devam et. Aferin sana. O direkten dönen top girseydi senin adına senden daha çok sevinen ben olacaktım.

sametaydin
30.09.2011, 15:14
Adam şanssız her topu direkten dönüyor. İnşallah eskişehir maçında atacak golü.

seyduna_efil
30.09.2011, 15:28
Yakında milli takıma çağrılırsın umarım...

serdaracıl
30.09.2011, 16:57
Zokora'dan sonra en iyi transferimiz. Sola da olcan alınsa süper olur

kalkanbalığı
30.09.2011, 19:54
Zokora'dan sonra en iyi transferimiz. Sola da olcan alınsa süper olur

Aynen yaa Şu takıma bide Olcan alındı mı Orta Saha tek başına maç kazanır :D

TuAF2007
30.09.2011, 20:01
Hem adaşım hem soyadaşım :) Eskişehir maçında performansı tavan yapar düşüncesindeyim.

Ömür Karadeniz
30.09.2011, 21:32
Bu senenin bene takımımız için en iyi transferi,Zokoradan bile biraz daha iyi transfer olduğunu düşünüyorum.

MonteCristo
01.10.2011, 01:08
Volkan hadi sende biran önce patlamanı yap da milli formayı kap.

Milli takımın senin gibi adam eksilten asist yapan futbolculara fazlasıyla ihtiyacı var.

cyberentalpi
01.10.2011, 10:17
aslında sercanla gelmesini istiyordum ama olsun
volkan bu takımda ikinci Burak Yılmaz etkisi yaratcaktir.
yeterki volkan aklın Senol ve Unal hocada olsun

Asi Çaykaralı61
01.10.2011, 10:40
Hyadi Volkan sana güveniyoruz bunu her seferinde söylüyoruz bu eskişehir maçı bizim için önemli bu maçı kazanacağız sonuna kadar sizlere güveniyoruz

TSkaplanTS
01.10.2011, 13:28
Volkan ÇikiŞ yaparsa gerİsİ gelİr dİye tahmİn edİyorum
ayrica volkana gÜvenİm sonsuz

Sibel
02.10.2011, 22:54
O topu Burak sana vermeliydi. Ona çok kızdım. Golle buluşabilirdin. Yine iyi iş çıkardın Volkan. İnşallah golle tanışırsın, formamız sana yakışıyor.

Hami_41
02.10.2011, 22:55
Olacak olacak...

Gökhan KAN
02.10.2011, 22:56
Fizik olarak güçlenip top saklamayı öğrenmen lazım..

futbalski60
02.10.2011, 23:10
Şuan ki performansı kötü ama toparlayacağını düşünüyorum biraz da takım oyununa yatkın olursa daha iyi olur

Recep Orhan
02.10.2011, 23:19
kanattan çok forvet arkasındaydı sanki, gerçi takımda kim nerede oynuyo anlamadım. gittikçe güçleniyor, ilk maçta koşmaya mecali yoktu şimdi daha sağlam daha da iyi olacak inşallah

Toraman
02.10.2011, 23:20
Zamana ihtiyacı var iç sahada dar alanda daha etkili olabilir.

hamdi_61
02.10.2011, 23:52
Ne iyiydi, ne de kötü.

Tebrikler.

Berat Akçay
03.10.2011, 00:06
Bir gol atabilsen arkası gelecek biliyorum ..

Cafer Bulur
03.10.2011, 00:11
Takimin kötüleri arasindaydi,belki de en kötüsüydü.

Hirsi,azmi bile yeterli degil,acilen toparlanmasi lazim.

canna52
03.10.2011, 00:54
faul almayi ogrenirsen hersey daha kolay olacak.

bu mac iyi degildi ama takimin ihtiyaci olan bir oyuncu.

cendelsahinov
03.10.2011, 02:02
Zamanla daha iyi olacak. Alışma sürecinde henüz. Ama takımdaki birçok isimden yine de iyi. İstiyor hiç değilse. Sorunsuz bir adam olduğunu da kanıtlar nitelikte.

bangkook_61
03.10.2011, 02:13
Volkan bizim için çok kritik bir adam. Bu takım geçen seneden daha iyi pas yapmak zorunda pozisyona girmek için. Volkan ve Henrique'li kanatlar bizim için çok önemli.

Mert Özsarı
03.10.2011, 02:31
Niye bi varlık gösteremiyor hala ?

MonteCristo
03.10.2011, 10:49
Niye bi varlık gösteremiyor hala ?

Geçen hafta asistini yaptı. Önceki haftalarda da etkiliydi ama skora yansımadı, 2 haftada 2 topu direkten döndü. Onlar gol olsa sanırım varlık gösteremedi hala demezdiniz. Bu işi bu kadar ince çizgilerle ayırmamak lazım. Volkan çok iyi mi derseniz değil tabi fakat varlık göstermedi demek abartmaktır. Yapabileceklerinin çok altında oynuyor henüz zamanla performansı artar. Milli ara ona iyi gelir inşallah.

Hüseyin Hatırlı
03.10.2011, 11:00
Volkan alınmamış olsa elimzde kanat oyuncusu yokmuş şu anda. ŞAmpiyonlar ligi maçlarında da böyle bi youncunun eksikliğini yaşıyoruz. Gabriç, Yattara gibi oyuncularımız oyunu geniş alana taşıyan oyuncularımız yok ortada çok sıkışıyor oyun bu nedenle.

Asi Çaykaralı61
03.10.2011, 11:57
Volkan kanat oyuncusu savunmanın arkasına kaçırılması lazım aynen Burak gibi

Aleyna Yemenici
03.10.2011, 21:16
Yok yok. Bundada bi tüfek yok. Savunmanın ta dibine top göndermeler felan. Bursadan sana ağır hitap var volkan. Yedek Kulübesinde oynatikoyna!

Travelair
03.10.2011, 21:34
Açıkçası başta gelmesini istemedim. Bir tuhaf bezgin, eziyet çeker, güçsüz ama umursamaz bir hali var. Daha sonra forumun gazı ve Gökdeniz'in preformansının hayaliyle gelsin istedim. Trabzonspor'da oynamak Bursaspor'dakinden daha zor. Daha çok çalışıp işini sahiplenmesi, özveri göstermesi, disiplinli, sisteme uyan, 2 yönlü bir futbolcu olmalı. Kafasını kaldırıp yanlışlarından arınmalı. Yoksa katkı sağlasa bile Trabzonspor'daki futbol ömrü kısa olur. Başarılar diliyorum

Aleyna Yemenici
03.10.2011, 21:50
Kısa olacak gibime geliyor bencede. Bursaspor'a benzemez Trabzonspor. daha ağırdır,daha azametlidir. Adam yıllarını bursada çürütmüş kendini sen al kap getir bu sene bu adamı takıma. Hayır takımda kimse doğru düzgün birbirini tanımıyor bu çocuk bir de bu bahaneyle gelecek Şenol hocanın karşısına bir müddet. Umarım çabuk toparlanır.

Metin Sağır
08.10.2011, 12:57
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8463-2Z9L1V2X.jpg

Ömür Karadeniz
08.10.2011, 13:51
Eğer direkten dönen topları gol olsaydı, şuan yılın transferi işte budur naraları atılıyordu burda ama öyle olmayınca bir varlık gösteremedi oluyor.

Mustafa Yüksek
08.10.2011, 14:01
Açıkçası başta gelmesini istemedim. Bir tuhaf bezgin, eziyet çeker, güçsüz ama umursamaz bir hali var. Daha sonra forumun gazı ve Gökdeniz'in preformansının hayaliyle gelsin istedim. Trabzonspor'da oynamak Bursaspor'dakinden daha zor. Daha çok çalışıp işini sahiplenmesi, özveri göstermesi, disiplinli, sisteme uyan, 2 yönlü bir futbolcu olmalı. Kafasını kaldırıp yanlışlarından arınmalı. Yoksa katkı sağlasa bile Trabzonspor'daki futbol ömrü kısa olur. Başarılar diliyorum

Fiziksel olarak yeterli düzeye geldiğinde, oyununu tartışmak daha doğru olacaktır. İstediklerini yapacak güce kavuşmuş değil.

İlerleyen haftalarda kendini geliştireceğine, bunun için çaba harcıyacağına eminim. Önünde Burak gibi bir örnek var.

Ali İhsan
08.10.2011, 14:07
Eğer bir gram aklı varsa Burak'ı örnek alır ve bir yıl sonra Şenol hocanın yeniden doğdurduğu isim olarak kendinden söz ettirir.

Aleyna Yemenici
08.10.2011, 15:07
Ayağına gelen topları değerlendirseydi şidmiye Averaj kralı olurudk. He illaki Bursada oynayacaksın..

sametaydin
08.10.2011, 15:10
Kendini kanıtlaması gerekiyor.

leavemealone
14.10.2011, 17:49
Bence bugün golü var..

Harun-61
14.10.2011, 18:04
Göster kendini bugün, millet gipta ile baksin sana....

hadi volkan....

Vkgz
14.10.2011, 20:57
top ezmeye devam. tek kelimeyle rezalet. ilk 11i haketmiyor

DeAgLeMaNyAq
14.10.2011, 22:07
Kendine oynamayı bırakması lazım Pawel'e yaptığı orta dışında takım adına katkı sağlayamadı...

macka61
14.10.2011, 22:15
aynen orta dışında hiç bir şey vermedi bugün fazla bile oyunda kaldı

Samet Yildirim
14.10.2011, 22:17
Etkili olamadi...

Cok SIKISIK alanda oynandigi icin istediklerini tam yapamadi ama istegi var..

bahadır2561
14.10.2011, 22:23
Pas vermeyi öğrenmeli

Cengiz Çubukcu
14.10.2011, 22:37
top ezmeye devam. tek kelimeyle rezalet. ilk 11i haketmiyor

olabilir ama çok zorlayan ve araştıran bir oyunca o yüzden başarılı olacaktır, alışma sürecinde kendisi...1 sene içinde milli olacaktır....

Hasan61
14.10.2011, 22:45
Brozek'e yaptığı orta harikaydı ama daha devamlı olmalı.

Legolas77
14.10.2011, 22:58
olabilir ama çok zorlayan ve araştıran bir oyunca o yüzden başarılı olacaktır, alışma sürecinde kendisi...1 sene içinde milli olacaktır....

ççç ççç ççç ççç ççç saba tümer olsaydı basardı kahkahayı aaaah :Ddiye
ama performas olarak baş ağrıtan biri olacak biraz şey var üzerinde birşeyler yapma istegi top kaybetmeside ondan eli ayagına dolanıyor bursa da ki rahatlasa takıma alışsa çok daha verimli olur

M.S.SOFU
14.10.2011, 22:59
bekleyin beyler
acele etmeyin
aynı eleştiriyi alanzinho ya yapsanız ses etmem ama volkanı yeni aldık
aynı eleştirileri ben burak yılmaz a yapmıştım
utandırdı,iyi ki de utandırdı.
orada şenol güneş var beyler
topçuya güvenmiyorsanız hocamıza güvenin
zamanla tüm takım toparlanacaktır
burada eleştiren arkadaşlarıda anlıyoum,maçtan yeni geldiler sinirliler filan ama sizden bir trabzonsporlu kardeşiniz olarak isteğim lütfen sabırlı olun

Mert Özsarı
14.10.2011, 23:00
Geçen hafta asistini yaptı. Önceki haftalarda da etkiliydi ama skora yansımadı, 2 haftada 2 topu direkten döndü. Onlar gol olsa sanırım varlık gösteremedi hala demezdiniz. Bu işi bu kadar ince çizgilerle ayırmamak lazım. Volkan çok iyi mi derseniz değil tabi fakat varlık göstermedi demek abartmaktır. Yapabileceklerinin çok altında oynuyor henüz zamanla performansı artar. Milli ara ona iyi gelir inşallah.

Tamam direkten dönen top falan vardı ama. Bugunki macta aynı sekilde bisey yapamadı yine. Yani o bursadaki bildigimiz gibi oynayan volkan degil. Çok çalıma giriyor gibime geliyo genelde top kaybediyor bu mucadelede. Daha iyi olması gerekiyo bence.

Samet Yildirim
14.10.2011, 23:00
Senol Hoca burakta israr etti herkes kizdi ben dahil ama sonucu gördük...

Sira geldi Volkana...

61trabzonomer
14.10.2011, 23:01
1 pas verdi burak a devamında gol oldu biraz daha paslı oynarsa daha etkili olur ve sol açıkta bence daha iyi oynuyor ters ayak , ama benim bildiğim volkan sağda iyi oynar ,valla çözemedim daha

Sefa
14.10.2011, 23:03
Olacak, olacak. Adam hazırlık dönemi geçirmeden geldi takıma ve kondisyonu yetmiyor gayet doğal bu. Takıma oturdukça ve kuvvetlendikçe bambaşka bir Volkan izleyeceğiz..

Şimdilik haftaya gol atsın 5 hafta rahatlar.. :)

Vkgz
14.10.2011, 23:22

abi o yastan sonra mantalite değişmez.
bu adam yerden kalkmaz
12 çalım atmadan duramaz.
yedeğe düşer.
sonrada besiktas alır

Hami_41
14.10.2011, 23:28
Olacak olacak...

Cengiz Çubukcu
14.10.2011, 23:30
ççç ççç ççç ççç ççç saba tümer olsaydı basardı kahkahayı aaaah :Ddiye
ama performas olarak baş ağrıtan biri olacak biraz şey var üzerinde birşeyler yapma istegi top kaybetmeside ondan eli ayagına dolanıyor bursa da ki rahatlasa takıma alışsa çok daha verimli olur

sen ne istiyorsun kaybolup gitmesini mi? olmasın mı milli?

ibrahim
14.10.2011, 23:30
O kati defansa karsi ekstra bir sey yapmasini beklememistim zaten.

Ali İhsan
14.10.2011, 23:52
Şenol hoca varken hiçbir oyuncu hakkında büyük konuşmayın derim.

Şu an yetersiz ama eleştirilen oyuncular birer birer üstüne koyuyorlar. Bu adamı transferin son günlerinde aldık, üç ay sonra hala bu tempoda olursa o zaman endişelenebiliriz. Şu anda endişelenmek için erken.

Vkgz
14.10.2011, 23:55
Şenol hoca varken hiçbir oyuncu hakkında büyük konuşmayın derim.

Şu an yetersiz ama eleştirilen oyuncular birer birer üstüne koyuyorlar. Bu adamı transferin son günlerinde aldık, üç ay sonra hala bu tempoda olursa o zaman endişelenebiliriz. Şu anda endişelenmek için erken.

yani inşallah koyarda.
mantallite sorunu önemli engin bozuk geldi bozuk gitti
bu adamda bencil geldi bencil gidecek
zayıf vucutlu geldi oyle gidecek sanki.

Mustafa Yüksek
14.10.2011, 23:56
abi o yastan sonra mantalite değişmez.
bu adam yerden kalkmaz
12 çalım atmadan duramaz.
yedeğe düşer.
sonrada besiktas alır

Çok klasik olacak ama Burak örneği var. Bazı şeyler değişebilir.

Öte taraftan da Engin örneği var.

Her şey Volkan'ın elinde işte. Bir tarafta Burak, bir tarafta Engin. Benim için daha kredisi var. Ama yavaş yavaş tükeniyor.

Yine de patlama yapacağına inanıyorum.

Vkgz
15.10.2011, 00:00
inşallah ama once vucut yapması lazım.
bu vucutla şampiyonlar liginde mazallah dayaktan beter olur ki ligde yerden kalkamıyor.
vucut yaparsada kıvraklıgı gider.

yani umudum tükendi.

Berat Akçay
15.10.2011, 00:14
Patlama bekleyenlerdenim .Biraz beklemek gerek

Fatih Özkan
15.10.2011, 00:16
Beklemekten başka çare yok...

Ceyhun Dündar
15.10.2011, 00:19
sen ne istiyorsun kaybolup gitmesini mi? olmasın mı milli?

Abı mıllı esprısı vardı ya lavuyk rıdvanın saba tumerın programında..Arkadas onu demek ıstemıs sana gulmemıs yanı:)

Ceyhun Dündar
15.10.2011, 00:20
Hıc begenmedıgımız halı brozeke 2 asıst yaptı atamadı brozek..
Golu baslatan oyuncu oldu...
Olacak sıkıntı yok...

güneyli
15.10.2011, 00:24
Bursa maçında gerçek volkanı göreceğiz diye düşünüyorum..

Sibel
15.10.2011, 01:32
Mücadelen için teşekkürler. Azmin gözlerden kaçmıyor, çok iyi olsa da olmasa da.

futbalski60
15.10.2011, 01:42
Takımın yapısına tam olarak uyan bir oyuncu değil bence alındığında da bu konuda çekincelerim vardı şuan ki performansı bundan da kaynaklanıyor oyun onun istediği formatta gitmiyor arkadaslarını anlamakta sıkıntı yaşıyor doğaçlama oynamayı seven, planlı oynamayı sevmeyen bir oyuncu. Eğer daha sade oynamayı başarırsa etkili olabilir bunun için topla giderken rakibin bıraktığı boşlukları iyi değerlendirmesi lazım artı bir forvet gibi savunma arkalarına koşular yapması gerek top bizdeyken daha hareketli olmalı bunları yapabileceğini düşünüyorum ama bir anda yapması kolay bir iş değil zaman lazım bizim de sabretmemiz lazım.

Selçuk Demircioğlu
15.10.2011, 03:51
Çok eleştirilen alanzinho ondan daha kuvvetli...( en azından şimdilik) gerisini siz düşünün...

h@msi61
15.10.2011, 05:57
Kotuydu. Ama su haliyle bile %100'luk bir pozisyon hazirladi da hazirladigi adam icin hicbir pozisyon %100'luk bir firsat degil ne yazik ki.

delikoyun
15.10.2011, 10:39
volkan iyi olacak ama daha 10 maç oynaması lazım henüz erken 10 maç daha tahammül

Bdeniz_61
15.10.2011, 11:26
Alan'ın Türk versiyonu.Bir iyi bir kötü.

Basit şeyleri zora dönüştürmese takıma çok katkı sağlayabilir.

Ömer Faruk61
15.10.2011, 12:18
Takımın yapısına tam olarak uyan bir oyuncu değil bence alındığında da bu konuda çekincelerim vardı şuan ki performansı bundan da kaynaklanıyor oyun onun istediği formatta gitmiyor arkadaslarını anlamakta sıkıntı yaşıyor doğaçlama oynamayı seven, planlı oynamayı sevmeyen bir oyuncu. Eğer daha sade oynamayı başarırsa etkili olabilir bunun için topla giderken rakibin bıraktığı boşlukları iyi değerlendirmesi lazım artı bir forvet gibi savunma arkalarına koşular yapması gerek top bizdeyken daha hareketli olmalı bunları yapabileceğini düşünüyorum ama bir anda yapması kolay bir iş değil zaman lazım bizim de sabretmemiz lazım.

Müthiş bir yorum Kesinlikle Katılıyorum.Birde Fazla egoist Kafasını biraz yukarı kaldırsa iyi olacak.Paslarda zamanlama hatalarınıda çok yapıyoruz..

pReN@_61
15.10.2011, 12:49
Sabretmeye devam ediyoruz..

MonteCristo
15.10.2011, 14:59
Dün 13. dakikada Pawel'e yaptığı asist dışında çok öne çıkamadı, vasattı. Biraz daha güçlenmesi lazım bence. Güçlenirse ikili mücadelelerde top kaybı asgariye iner. Ama bu sene bize çok maç kazandıracaktır inanıyorum. En az 5-6 maça damgasını vurur. Yine iddia ediyorum şu 6 hafta içindeki direkten dönen 2 topu gol olsaydı buradaki hava bambaşka olurdu.

Sabretmeye devam ediyoruz..

Daha ligin 6. haftasındayız. Volkan öyle 5-10 maç sabredilip kenara koyulacak biri değil bence. Önceki sene Bursaspor gibi bir takımda şampiyonluk yaşamış hatta o takımın en değerli birkaç oyuncusundan biri olarak bunu başarmış. Tüm büyüklerin almak için can attığı biriydi. Bu sezon vasat oynasa gelecek sezon yine şans verilmeli çünkü kazanılması gereken potansiyelli bir oyuncu. Bizde uzun yıllar oynayabilir.

Şuana kadarki futbolunu kötü bulmuyorum ama vasat...

Semra
15.10.2011, 15:50
Zamanla takımın bir parçası olacak, buna inanıp o günü beklemekten başka çare yok.
İnşallah formanın hakkını layıkıyla vereceksin...

halil ibo
15.10.2011, 15:52
Bursa'nın şampiyonluğunun mimarlarından olan Volkan'ı dört gözle bekliyoruz.İnşallah döneceksin...

Trabzon34
15.10.2011, 17:28
Acaba Eren i de onun mevkisinde denemeli miyiz diye düşünüyorum.. Tamam sabırlı olmak lazım ama bazen de başka oyuncuya da şans vermek gerekebilir..

M.S.SOFU
15.10.2011, 21:09
Acaba Eren i de onun mevkisinde denemeli miyiz diye düşünüyorum.. Tamam sabırlı olmak lazım ama bazen de başka oyuncuya da şans vermek gerekebilir..

eren daha yedeklere giremiyor ama bunda şenol hocanın etkisi olduğunu düşünüyorum,malum şenol hocam genç ve yeni transfer oyuncuları oynatmayı pek sevmiyor,şu saatten sonra hocanın huyunu değiştiremeyeceğimize göre bir sene daha beklemesi gerek.
du bakalım ne olacak
ama volkana sabredilmesi gerektiğini düşünüyorum
adam zaten sorunlu beyler,eğer taraftarda arkasında durmazsa çöker bu futbolcu,biz bu adamın arkasında duracağız,bu adam mücadele edecek(maçları izlemiyorum ama arkadaşların yorumlarına göre çok mücadele ediyorumuş) ikinci burak yılmaz vakası olacak.paşa paşa oynayıp parasını alacak.
rehabilitasyon merkezi gibiyiz şerefsizim,şenol baba sağolsun :)

Cafer Bulur
15.10.2011, 21:12
Cok ama cok kötü,takimin en kötü oyuncusu.

Ezdigi toplar bir tarafa,volkan da yararli olmak adina cok ciddi bir istek göremiyorum.

Gelecek hafta kizaga cekilmeli diye düsünüyorum,aklini basina almali.

sametaydin
15.10.2011, 23:51
Volkanın sorunu şu:

Sürekli topla oynamak istiyor ama top almak için mücadele etmiyor hiç. Yani anlatmak istediğim takım savunmasına katkıda bulunmuyor. Savunmaya katkıda bulunsa, geriye yardım edip oynamaya çalışırsa hem takım savunması için daha iyi olur hem de kazanacağı toplarla bana göre kendini çok daha iyi gösterebilir.

ilhan
16.10.2011, 09:34
Olacak.
Ben olacağına inanıyorum.
Zaman ve sabır.

Sibel
16.10.2011, 13:42
Cok ama cok kötü,takimin en kötü oyuncusu.

Ezdigi toplar bir tarafa,volkan da yararli olmak adina cok ciddi bir istek göremiyorum.

Gelecek hafta kizaga cekilmeli diye düsünüyorum,aklini basina almali.
Tam aksine, çok azim ve hırs görüyorum Volkan'da...

mda61
16.10.2011, 13:45
Volkan'ın sorunu şu: Tam bir halısaha topçusu görüntüsünde. Topla hareket yapmaya çalışıyor ama hareketleri bir acayip. Topun nereye gideceğini o bilmiyormuş gibi. Topu kaptıracağını anlayınca, rakibin üzerine doğru olmak suretiyle kendisini yere bırakıyor hemen. Fiziği gerçekten yerlerde. Daha çok, çok daha fazla çalışması lazım.

Tolga
17.10.2011, 02:42
Tam aksine, çok azim ve hırs görüyorum Volkan'da...

Banada öyle geliyo.Sürekli kendim birşey yapayım sanki bizlere kendini kanıtlamak istiyor.Hoca'da salıverdi bıraktı adam bırakmıyor topu =) Zaman tek ilaç.Ama olacak.

Uluç
17.10.2011, 03:46
Bu sezon beni en çok sevindiren transfer..
Ama Alanzinho'dan daha güçsüz görünüyor, umarım toparlar kendini.. Bursa'daki Volkan'ı görmek istiyoruz :)

Ali İhsan
17.10.2011, 09:06
Şenol hocanın olduğu yerde, Şenol hocanın ısrar ettiği hiçbir oyuncu için peşin fikirli olmayın derim.

Alınmasına karşıydım, futbolundan değil, sorunlu yapısından çekiniyordum. Gördüğüm kadarıyla buranın büyüklüğünün farkında, tek sorun henüz takımla entegre olamadı. Hakkındaki hükmümü en az üç ay sonra vereceğim. Siz de öyle yapın, Şenol hocanın olduğu yerde erken karar vermek için 750 kere daha düşünün.

ccd6167
17.10.2011, 09:56
alışacak alışacak daha var...desteğe devam bence..kötü oynayabilir ama volkan şenol hocayla millitakımın sağ açığı olacaktır..

idmanı izleyen biri olarak söylüyorum bunu...

volkan egoları olan birisi değil..ve eleştirilere ve gelişmeye açık birisi...

sadece rahat olun...

2 sene once ben solda barış sağda volkan oynamasını hayal ederdim..inş barışta gelecek...

Koray
17.10.2011, 10:00
Çok istekli oluşu beni sevindiriyor hemen göze girmek istiyor böyle oluncada istediği hareketleri yapamıyor, zamanla çok iyi bi konuma gelip Milli takıma kadar yükselecek.

Davut Özdemir
17.10.2011, 15:39
Volkan dan ümitli olmamak elde değil, sorunlu futbolcu izlenimini üzerinden attı. Tek sorunu fiziğinin çok düşük olması. Futbolcu kalitesi ise tartışılmayacak kadar üst seviyede bence. Zamana ihtiyacı var. Ben çok ümitliyim

sametaydin
18.10.2011, 14:37
Burakı hatırlarsak geldiğinde açıkçası oyunu beni deli ediyordu sahada tahammül edemiyordum ama demek ki şenol hoca bişeyler görmüş oynatmış şimdi meyvelerini almaya başladık.

Volkan da aynı şekilde şimdi kötü gidiyor ama zamanla o da patlama yapacaktır daha iyi olacağını düşünüyorum ama tabi burada oyuncunun zihniyeti de önemli. Kendini bazı yönlerden geliştirmesi gerekiyor.

Ömür Karadeniz
18.10.2011, 16:28
Volkan bu takımda kalitesi tartışılmayacak 2-3 adamdan biridir,Burakın kalitesini tartışırım ama Volkanın asla tartışmam...

Travelair
18.10.2011, 18:00
Zaman vermekle zamanı suistimal etmek arasındaki çizginin farkındaysak ne ala

Hüda Topaloğlu
18.10.2011, 22:53
Volkan bu takımda kalitesi tartışılmayacak 2-3 adamdan biridir,Burakın kalitesini tartışırım ama Volkanın asla tartışmam...

Ömrümü ye o nasil bir benzetme öyle

agahozlu
21.10.2011, 09:34
Bursa maçında sözleşme gereği oynayamayacakmış. Bu tarz sözleşmeler artık ortadan kalkmalı. Bir anlam veremiyorum.

Hüseyin Hatırlı
21.10.2011, 10:22
Bursa maçında sözleşme gereği oynayamayacakmış. Bu tarz sözleşmeler artık ortadan kalkmalı. Bir anlam veremiyorum.

Kontratı ile alınmış bir oyuncuda bu durumu ilk defa görüyorum. Bence bu da haksız rekabet içerisinde öngörülmeli..

bordo(61)mavi
21.10.2011, 11:49
yahu volkanı böyle alıyosun oynatmıyosun... öncelikle tam bir rezalet bir durum... e o zaman geçen sene kiralık verdiğin gabriçe de böyle bir madde koydurtsaydında seni şampiyonluktan eden golü atmsaydı... böle yönetim rezaleti anlayışı var mı... şu kulübe çok eksiksiniz çoooookkkk

bahadır2561
21.10.2011, 12:00
saçmalığın daniskası. . Sercan'ı alan oynatıyor ama biz oynatamıyoruz.

TSKara61
21.10.2011, 13:15
Böyle rezalet görmedim. Hangi mantıklan böyle bir madde kabul edilir?

Turgay Atalay
21.10.2011, 13:38
Sakat adama sözleşme imzalatan bir yönetim, bu tür bir sözleşmeye neden imza atmasın?

DeAgLeMaNyAq
21.10.2011, 13:57
saçmalığın daniskası. . Sercan'ı alan oynatıyor ama biz oynatamıyoruz.

Maç başlığında da dile getirdiğim üzere bunu ligin ikinci yarısında anlayacağız. Habere göre Bursa seyircisi bahane ediliyor. Oysa adam kulübüne tonla para kazandırdı...

bahadır2561
21.10.2011, 14:02
Maç başlığında da dile getirdiğim üzere bunu ligin ikinci yarısında anlayacağız. Habere göre Bursa seyircisi bahane ediliyor. Oysa adam kulübüne tonla para kazandırdı...

Evet ona dikkat etmedim,bakalım göreceğiz. Ama bu olaylara tümden karşıyım.

sessizkral_1
21.10.2011, 14:22
Sercan olayı ile karıştırılmasın.

Sercan gs sahasında oynadı.2. devre bursada oynanacak gs maçında sercan oynamayacaktır.

Bera B.
21.10.2011, 14:33
Bu tür sözleşmeler teşvik, şike ayarındadır bana kalırsa.

mehmets61
21.10.2011, 14:37
kiraladıgın adamı oynattırma aldıgın adamı oynatırama ne biçim iş yahu...

Ali İhsan
21.10.2011, 15:31
Avrupa'da oynatama, Bursa'da oynatama....

Ben bu işten birşey anlamadım. Böyle bir sözleşme hükmü olamaz zaten. Söz de verildiğini sanmıyorum. Adamlarla ligde 2 maçın var, play offa beraber kalsak 4, her sene böyle olsa, kupa da var 3-4 yıl içinde 10'dan fazla maç ediyor. Böyle saçmalık olmaz.

Bence Volkan aynı Egemen gibi Bursa'ya gitmek istemedi, basına da sözleşme maddesi, söz vs. hikayesi atıldı...

Sefa
21.10.2011, 15:40
Sözleşmede öyle bir madde yok Bursa Başkanı istemiş Sadri Şener'de kabul etmiş.. Hey gidi Sadri Şener bu Bursa sana tarihi bir kazık atmamış mıydı Yusuf transferinde oyuncuyu asıl oynatmak gerekirken bizimki yok oynamasın diyor ha iş..

agahozlu
21.10.2011, 16:11
Arkadaşların dediği gibi, Bursa'da oynanacak ilk maça özel bir durummuş. Tepkiden, taraftar olaylarından vs. dolayı.
Torres,Liverpool'dan Chelsea'ya geçerken ya da Rooney, Everton'dan Manchester'a geçerken böyle bir olay yaşandı mı acaba?
Dediğim gibi saçmalıktan başka bir şey değil. Sadri Şener'in İbrahim Yazıcı ile arası iyiymiş ondan oynamıyormuş. Başkalarına anlatsınlar bu hikayeleri.

Misina
21.10.2011, 16:38
Fb yapsa kıyameti koparırdık.Saçmalığın daniskası.Kendi tribünlerine hakim olamayan Bursa başkanı olay çıkmasın diye Volkanı oynatmayın ricasında bulunmuş bizimkilerde kabul etmiş.3.5 milyon euroya adam alıyorsun Şampiyonlar liginde oynatamıyorsun ligdede eski başkanı rica ediyor oynatmıyorsun ohh ne ala memleket !

yorumsuz6117
21.10.2011, 16:46
Sadri Şener sana artık söyleyecek bişey bulamıyorum.. Daha doğrusu buluyorum da burda söylüyemiyorum.

bahadır2561
21.10.2011, 19:06
Millete boş yere malzeme veriyoruz

Mert Oğuzlu61
21.10.2011, 20:02
Sercan olayı ile karıştırılmasın.

Sercan gs sahasında oynadı.2. devre bursada oynanacak gs maçında sercan oynamayacaktır.

valla bence ordada oynatırlar sercan ı, gs nin bu durumu takacağını sanmıyorum.

saçmalıktan başka birşey değil durduk yere millete malzeme veriyoruz, ne demek oynamayacak yaw var mı artık futbolda böyle birşey 3.5m € saydık adama CL de oynatama ligde oynatma, bursa da rakibin senin..

h@msi61
21.10.2011, 20:11
Bizim kiraliklar gelir Avni Aker'de gol bile atar, biz 3.5 milyon euro verdigimiz adami Bursa'ya goturmeyiz, sirf adamlar istedi diye. Boyle is olmaz.

Travelair
21.10.2011, 21:33
Çok antika iş

Travelair
21.10.2011, 21:41
Umarım sakatlığı yüzünden gitmediği ortaya çıkar

Cagdas Topal
21.10.2011, 21:48
Ben hayatımda bu kadar saçma birşey görmedim .

Kardeşim sen hangi yüzle oynamaması yönünde ricada bulunuyorsun . Hadi onu geçtim ey be Sadri sen hangi yüzle kabul edip kafileden çıkartıyorsun inanılır gibi değil . Olay gerçekse TFF Bursa ve Trabzonspor ' a ceza vermeli . Bu ne saçma şey :rolleyes:

Aleyna Yemenici
21.10.2011, 22:05
Çok da bir şey değişmez bence.

agahozlu
22.10.2011, 08:28
Arkadaşlar olay bir şeyin değişip değişmemesi değil. İlk 18'e giremeyen bir oyuncu için bile bu uygulama düşünülemez. Futbolcu veya kulüp senin malında mı yok başkanlar arası iyiymiş ondan böyle bir istekte bulunulmuş.

Nitekim yerli oyuncuda sıkıntımız varken Bursa'da Volkan'ı kullanamamak kötü olacak. Kendinizi Şenol Güneş'in yerine koyun.
Eren için de böyle bir uygulama var mı peki? Aynı başkanlar sonuçta. Ya da Egemen niye oynamıştı?

EMiRHAN61
22.10.2011, 10:14
şampiyonlar liginde oynamayacaksa , ligde oynamayacaksa biz bunu niye aldık. komisyon transferi mi bu da

yaranozlu
22.10.2011, 11:11
iş tamamen saçmalık, bizim kiraladığımız adam bizim sahamızda bize gol attı, alkışladık. (gabric) böyle madde mi olur, keşke almasaydık zaten ayrıca keşke sözleşmesinde hiçbir maçta oynayamaz deseydi de hiç görmeseydik, nitekim topçu falan değil.

Armağan Dere
22.10.2011, 13:47
Volkan oynasa maçı mı çevirecekti..
(Çevirmesini isterdim ama şu performansı ile mümkün değil)
Demek ki anlaşma gereği olmalı bu şart..

Mesut AKYILDIZ
22.10.2011, 16:45
Başkandan bunun üzerine Galatasaray Sercan'ı oynattıda ne oldu gitti Bursaspora asist yaptı minvalinde bir espri bekliyorum.

Mustafa Çolak
22.10.2011, 17:45
Bu başkan yakışmıyor Trabzonspor umuza artık

TSKara61
22.10.2011, 23:21
Oynasaydı maçı çevirecekti diye birşeyin olması gerekmez zaten. Ortadaki profesyonellikten uzak, akıl almaz tavıra sinirimiz. Hatta sinirimden olayın saçmalığını ifade edemiyorum.

'Mesela ben olsam Selçuğ'u Trabzon'da oynatmazdım.' Ee kim senin gibi enayilik yapar bir de üstüne bununla övünür.

Belki sen bu hareketinle Şenol Hoca'yı mağdur bırakıyosun. Belki adam taktikleri, formasyonları Volkan'lı bir kadro üzerine kuruyor. Ve sen hocanın bu oyuncuyu oynatma hakkını elinden alıyorsun.

Belki oyuncu oynamak için, kendini göstermek için can atıyor. Sen oyuncun oynama hakkını, idmanlarda verdiği emekleri elinden alıyorsun.

Takımın zaten yorgun, bitkin. Kaç maç oynuyorsun üst üste. Her adamının son damlasına kadar kullanman gerektiği yerde, bir rica için takımının rotasyonuna müdahele ediyorsun. Hayatımda bu kadar acemi ve profesyönellikten uzak, laubali, ve dünyadan bi haber duymadım.

Bursaspor, bu ligde senin rakibin. Düşmanın demiyorum, ama rakibin. Belki son haftalara yaklaşırken 4.lük için, play-offlara kalabilmek için Bursaspor'lan kapışacaksın. Belki aranızdaki ufak puan farkı, hatta ufak bir gol averajı tüm sezonun, bütün harcanan emeklerin kaderini belirleyecek. Bursaspor'un bize böyle bir kıyak geçeceğine bir saniyeliğine inanıyormusunuz? Ya da bizim, yani Trabzon halkının, Trabzonspor taraftarının, bize karşı böyle bir kiyak uygulanmasını kabul edeceğini mi sanıyorsunuz.

Geçen sezon şampiyonluk yarışını nasıl averajla kaybettiğimizi unuttunuz mu? Gabriç'in sözleşmesinlen alakalı yaptığınız laubaliliğin bize ne kadar pahalıya patladığını unuttunuz mu? Hiç mi ders almazsınız, hiç mi akıllanmazsınız? En ufak hataların, en ufak laubalilikler bize çok pahalıya patlayan bu ortamda hala nasıl böyle rahat ve profesyönellikten uzak bir yönetim politikası izliyebiliyorsunuz.

Kusura bakmayın ama sadece kendiniz kandırıyorsunuz.

Sistemsiz, plansız programsız bir ortamda elde edilen başarı bana göre şans eseridir. Şans eseri elde ettiğiniz başarılarla kendinizi kandırıyorsunuz. Şenol Güneş'in, ekibinin çabalarına laubaliliğinizlen çomak oluyorsunuz. Saçma sapan beyanatlarınız ve hamlelerinizlen her gün düşmanlarımıza malzeme veriyorsunuz. Başarıyla yaptığınız sayılı işleri, amatörlüklerinizle örtüyorsunuz. Adeta bir çuval inciri berbat ediyorsunuz.

Uyanın artık kendinize bi gelin, ya da defolun gidin.

Kısacası başlatmayın ricanıza.

kalkanbalığı
23.10.2011, 00:37
Kaybedilen 2 puanın hesabını verebilcek misin 4 Milyonluk Volkan efendi....!!!!

pazarkapılı
23.10.2011, 00:38
bugunku macin yildizi....

Berat Akçay
23.10.2011, 00:39
Volkan'ın oynamamasını hala anlamıyorum ya .Saçmalık

Berk
23.10.2011, 00:59
Kaybedilen 2 puanın hesabını verebilcek misin 4 Milyonluk Volkan efendi....!!!!

Volkan'ın ne kabahati var bu olayda anlamadım doğrusu..

Legolas77
23.10.2011, 13:12
Carlos tevez manu dan ayrılırken etmedigi laf kalmadı adam cıktı old trafford a manu ya 2 gol atmıstı bir macında bizim volkanda da durum öyle seni bursa dan postalamadılar mı volkan bey??? asıl bu maç senin macındı cıkacaktın aslanlar gibi oynayacaktın yok tepkiymş yok şuymus ne yapabileceklerki en fazla ıslık ve ugultu prof. futbolcunun da bunlara alışık olması lazım saçmalıktan başka birşey degildi oynamaması sadri başkan son zamanlarda yaptıkları ile o koltukta sanada büyük geliyor anlaşılan hadi bunu es geçelim şike yasası degissin diye sadri başkan bazı dostlarının isteklerini kırmıstır umarım!!!!!!!!

calavera
23.10.2011, 13:14
Oynasaydı maçı çevirecekti diye birşeyin olması gerekmez zaten. Ortadaki profesyonellikten uzak, akıl almaz tavıra sinirimiz. Hatta sinirimden olayın saçmalığını ifade edemiyorum.

'Mesela ben olsam Selçuğ'u Trabzon'da oynatmazdım.' Ee kim senin gibi enayilik yapar bir de üstüne bununla övünür.

Belki sen bu hareketinle Şenol Hoca'yı mağdur bırakıyosun. Belki adam taktikleri, formasyonları Volkan'lı bir kadro üzerine kuruyor. Ve sen hocanın bu oyuncuyu oynatma hakkını elinden alıyorsun.

Belki oyuncu oynamak için, kendini göstermek için can atıyor. Sen oyuncun oynama hakkını, idmanlarda verdiği emekleri elinden alıyorsun.

Takımın zaten yorgun, bitkin. Kaç maç oynuyorsun üst üste. Her adamının son damlasına kadar kullanman gerektiği yerde, bir rica için takımının rotasyonuna müdahele ediyorsun. Hayatımda bu kadar acemi ve profesyönellikten uzak, laubali, ve dünyadan bi haber duymadım.

Bursaspor, bu ligde senin rakibin. Düşmanın demiyorum, ama rakibin. Belki son haftalara yaklaşırken 4.lük için, play-offlara kalabilmek için Bursaspor'lan kapışacaksın. Belki aranızdaki ufak puan farkı, hatta ufak bir gol averajı tüm sezonun, bütün harcanan emeklerin kaderini belirleyecek. Bursaspor'un bize böyle bir kıyak geçeceğine bir saniyeliğine inanıyormusunuz? Ya da bizim, yani Trabzon halkının, Trabzonspor taraftarının, bize karşı böyle bir kiyak uygulanmasını kabul edeceğini mi sanıyorsunuz.

Geçen sezon şampiyonluk yarışını nasıl averajla kaybettiğimizi unuttunuz mu? Gabriç'in sözleşmesinlen alakalı yaptığınız laubaliliğin bize ne kadar pahalıya patladığını unuttunuz mu? Hiç mi ders almazsınız, hiç mi akıllanmazsınız? En ufak hataların, en ufak laubalilikler bize çok pahalıya patlayan bu ortamda hala nasıl böyle rahat ve profesyönellikten uzak bir yönetim politikası izliyebiliyorsunuz.

Sistemsiz, plansız programsız bir ortamda elde edilen başarı bana göre şans eseridir. Şans eseri elde ettiğiniz başarılarla kendinizi kandırıyorsunuz. Şenol Güneş'in, ekibinin çabalarına laubaliliğinizlen çomak oluyorsunuz. Saçma sapan beyanatlarınız ve hamlelerinizlen her gün düşmanlarımıza malzeme veriyorsunuz. Başarıyla yaptığınız sayılı işleri, amatörlüklerinizle örtüyorsunuz. Adeta bir çuval inciri berbat ediyorsunuz.

Bu olay bu kadar güzel ifade edilir.

Noktasından virgülüne kadar katılıyorum.

İbrahim Gökhun Öztürk
23.10.2011, 13:43
kaybedilen 2 puanın hesabını volkan'a soran arkadaslar bu kadar komik olmayın..Yapılan uygulama gerçekten çok sacma ve mantık dışı haklısınız ama biz takımız tek kişiye endeksli değiliz...Olayın daha fazla uzatılmaması gerek bence...

İskender YILMAZ
23.10.2011, 19:11

Ayağa kalkarım ve;

:alkış:

Emirhan Makul
25.10.2011, 13:37
Klüp resmi siteden 1 maçlığına böyle bir sözlü anlaşılma yapıldığını açıkladı.

Fatih Yücel
25.10.2011, 13:40
Olmak yada olmamak İşte bütün mesele bu ççç Bence çok farklı olmayacaktı.

cahana
25.10.2011, 13:41
yönetimin verdiği sözü tutmasına şaşırdım ama böyle manasız bir söz vermesine hiç şaşırmadım

DeAgLeMaNyAq
25.10.2011, 14:42
Daha önce de söylediğim gibi yönetimin duruşunun haklılık payı, ligin ikinci yarısındaki Bursa-GS maçında ortaya çıkacaktır. O maçta GS Sercan'ı kadroya almazsa sıkıntı yok ama tersi bir durum olursa bizimkiler enayi yerine konulmuş olacak...

Ogün'
25.10.2011, 14:55
Klüp resmi siteden 1 maçlığına böyle bir sözlü anlaşılma yapıldığını açıkladı.
Neden 1 maç Bursa seyircisi balık hafızalı mı? Volkan bir sonraki Bursa maçında yine tepki alcak burdaki mantık nedir hala çözebilmiş değilim doğrusu

yaranozlu
26.10.2011, 21:36
lanet olsun be, her sene bir tane rezil adamla uğraşmaktan bıktık. çöp çöp adamlara dünyanın parasını veriyoruz, bu adam topçu falan değil!

DeAgLeMaNyAq
26.10.2011, 22:31
Mahalle maçında mı oynuyor belli değil müsait pozisyonlarda orta yapmak yerine her topu köşeye taşıyıp pozisyonu öldürmekten başka ne yapıyor? Yattara'nın 2011 versiyonu desek yanlış olmaz...

Vkgz
26.10.2011, 22:37
Rezalete devam... değil Trabzonsporda Antalyasporda bile oynayamaz bu haliyle. sadece ismi var.

Kadir
26.10.2011, 22:44
Çok büyük baskı altında hissediyor kendini ve kanıtlamaya çalışıyor çalım atmak istiyor sürekli..

Basit oyna Volkan.

dimsag
26.10.2011, 22:44
çok sayıda faul kazandırdı lakin topla çok oynuyor çalım atayım derken pas atmakta gecikiyor çok top kaybetti takımı ağırlaştırıyor

Cengiz Çubukcu
26.10.2011, 22:45
Çok büyük baskı altında hissediyor kendini ve kanıtlamaya çalışıyor çalım atmak istiyor sürekli..

Basit oyna Volkan.

eğer basit oynarsa yıldız olur milli takıma gider, yok vıdı vıdı yaparsa kaybolur gider ..karar kendisinin...

macka61
26.10.2011, 22:51
bu kadar kenarlara inmenin ne anlamaı var al git topu öldürüyor pozisyonu

Batuhan
26.10.2011, 22:52
Yukarıdaki eleştirilere katılıyorum. Topla bu kadar oynamanın alemi yok Volkan. Ama daha iyi olacaksın, biliyorum.

28TS61
26.10.2011, 22:55
baskan hakli cikti. trabzonsporun volkan sene ihtiyaci yok.

macuka
27.10.2011, 00:01
Volkan Sen e Senol Hoca bu macta bu kadar dayandi, normalde kizmam lazim ama Buragi boyle kazandigi icin susuyorum.
Volkan Sen su goruntusu ile bana fuzuli bir adam gibi gozukuyor. Alanzinyo ile ayni kafada bir adam. Onlar varken sahaya 2 tane daha top lazim.

Hürgün Aygün
27.10.2011, 00:04
Alan 1 Volkan 2 şu topla oynama konusunda.Kendimi ön plana çıkarağım derken iyice batırıyor...

Taner Gündoğdu
27.10.2011, 09:55
bak güzel kardeşim, ne zaman alındın nasıl alındın niye alındın kimse anlamadı, eufaydı şampiyonlar ligiydi şikeydi derken karambole seni bulduk karşımızda. şampiyonlar liginde oynayamıyorsun, takımın en önemli deplasmanında oynamıyorsun! dün sahada sana bir top verseler sabaha kadar onla oynardın heralde kimseye vermeden! iyi de adama sormazlar mı sen necisin? ne zaman bize faydan olacak?

DJTT
27.10.2011, 10:07
Volkan topu 5 saniyeden fazla topu tutugu zaman Senol Günes onu ice dövmesi lazim. Bu oyuncu bunu yoksa hic anlamas ve Bursadan kovuldu gibi bizde kovulur.

Turgay Atalay
27.10.2011, 10:40
Benim için bu sezonun en büyük hayal kırıklığı.

Harun-61
27.10.2011, 11:28
Toparlan artik kardesim, kac hafta oldu...

mazeretin kalmadi artik !!!

kalkanbalığı
27.10.2011, 11:39
Yattara gitti Volkan geldi... NE işin var ulan Korner çizgisinde tamam sağ açık oynuyosun da ceza sahası boş ise neden köşeye kadar iniyosun?
Topu ayağında çok tutuyor. Fizik olarak yetersiz. Sürekli düşüyor. El kol hareketi faul beklemeleri falan filan... Topu ayağında tutmasa pas verirken kaybediyo. her türlü topu kaybediyo... Orta Sahamız çok zayıf çok...

Asi Çaykaralı61
27.10.2011, 11:42
Volkan iyi futbolcusun toparlanman gerek topla çok oynuyorsun.Ortalarınında gelişmesi lazım

ccd6167
27.10.2011, 12:03
volkan bence kötü oynamadı..gayet iyiydi..

benım anlamdığım hoca volkanı neden çıkarıp paweli aldı..

volkan içeri girdi orta kesti poziyona soktu ..

ha oldu yada olmadı o başka... bence ii olacaktır zamanla

ziyaretci
27.10.2011, 12:12
Engin in 3 yil onceki hali gibi... 3 yil sabrettik Engin in kirmizi kartlarini cektik, bencilligini cektik , topuk paslarini cektik , top kayiplarini cektik....

sonra urun cikardik savunma yapan, ayaginda top tutan , 90 dk oynayabilen , fizik gucu guclenmis ENGIN yarattik ve onu 1 M a satip yerine 4 milyona Volkan SEN i aldik... 3 yil bekleyelimde 4 5 mac ise yarasin sonra kacsin gitsin diye!!!

ahamitokutan
27.10.2011, 12:32
volkan bir gol atsa açılacak bence.hareketliydi.ayağında top tuttu kaybetmedi en azından alanzinho gibi.bikaç faullu pozisyonunu da hakem yedi.kötülemeye gerek yok volkanı.bence çıkmasa maçı da alırdık ya neyse...

Emre İskender
27.10.2011, 12:37
Bence gün geçtikçe üstüne koyuyor dün yaptığı ortalar çok basarılıydı. Şanssızlığı vuran olmadı ;(özellikle Halil iki kere ıskaladı)... Vittek sakatlanmasa suan Volkan asist kralı olabilirdi.

Acele ediyoruz hem de cok acele...

DeAgLeMaNyAq
27.10.2011, 14:15
volkan bence kötü oynamadı..gayet iyiydi..

benım anlamdığım hoca volkanı neden çıkarıp paweli aldı..

volkan içeri girdi orta kesti poziyona soktu ..

ha oldu yada olmadı o başka... bence ii olacaktır zamanla

Maç boyunca 10 civarı orta pozisyonu buldu hangisinde etkili orta yapabildi. Hatta müsait pozisyondayken orta yapmayıp topu köşeye taşıyıp pozisyonu harcamanın anlamı ne?

MDanışmaz
27.10.2011, 14:17
İki tane yüzde yüzlük orta kesti daha ne yapacaktı ayağında biraz fazla top tuttu birde sıfıra inme sevdasından vazgeçmeli bomboş orta pozisyonu varken sıfıra inmeye çalıştı bu eksikleriydi ama bence çabası gayreti iyiydi..

Mollasalihoğlu
27.10.2011, 14:18
Ortaları gayet etkili.
Dikine giden nadir adamlarımızdan.

Harun CAN
27.10.2011, 14:31
Sıfıra inip orta açmaya çalışma hastalığı var ve çoğu zaman batiriyo malesef. Yere düşmeyi de çok seviyo....

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Ömer Faruk61
27.10.2011, 14:39
Alanzinho ile beni dün çıldırttılar.Tebrik ederim...

Gurpas
27.10.2011, 15:27
yapığı ortaların %90 kaleciye veya auta gidiyor orta yapmayı beceremiyor. Haftalardır hiç bir özelliğinide göremedim.

h@msi61
27.10.2011, 16:45
Niye her pozisyonda 0'a inmeye calisiyor anlamiyorum, Tayfun bile ceza sahasi cizgisi izahasindan gayet muz ortalar yapabiliyorken Volkan mi yapamayacak. 0'a indigi her pozisyon kayboldu gitti zaten. Buna ragmen 2-3 tane etkili ortasi vardi. Takimdaki en gercek kanat oyuncusu, sadece oyununu biraz basitlestirmesi lazim.

güneyli
27.10.2011, 20:16
Senide alkışlayacağımız günler gelecek..Şimdi değil ama...

Erol Koç
27.10.2011, 20:51
Arkadaşım seni hangi akla hizmet transfer ettiler anlamış değilim o topla o kadar oynanırmı illa korner çizgisine kadar süreceksin topu al topu evde oyna kardeşim bizi ne sıkıntıya sokuyosun.

Nytre
27.10.2011, 21:01
volkan şen antalya macının ıkıncı yarısının son yirmi bes dakikasında gerçek performansının yuzde 25nı ortaya koydu...

hadi kardeşim toparlan güçlen ayaklan kanatlar senın ıcın yayla olsun ...

Serdar A
27.10.2011, 21:02
Bu forumda yıllarca , "Yattara'dan başka sıfıra inen adam yok" şikayetlerini okuduktan sonra burada karşılaştıklarım biraz garip geldi . Volkan çizgiye inme cabası olmasa "yahu ne biçim kanat adamı aldık , bir kere sıfıra inmiyor " denecek . Adım gibi biliyorum denecek , deniyor ...

Gerçek şu ki , sürekli çizgiyi ve çizgi futbolcusu gibi aksiyonları düşünen bir futbolcu ile oynamayı uzun yıllardır beceremiyoruz . Yattara'nın kariyerinin önemli kısmı da bu sorunla geçti .

Bu tarz oyuncuları ters kanatta kullanmak ve eğer bekler koridoru kullanabilirse , bu açık oyuncularını ceza sahasına dönük oynatmak bizim oyunumuza daha yatkın . Burak'ın Trabzonsporda kendisini kanıtladığı oyun yapısı , daha evvelinde çok farklı nitelikte olan Gökdeniz'in ülkenin bu alanda en iyi futbolcusu haline gelmesi ...

Volkan için kolay günler değil bunlar , Burak'ın ve 1-2 oyuncunun daha üstün gayreti ile ayakta durmaya çalışan ve saha içi takım organizasyonunu büyük oranda kaybetmiş bir takımın içinde . Koşullar böyle iken bir futbolcuyu kaybetmekten daha kolay bir iş yoktur . Ve görünen o ki biz yine işin kolayındayız .

ibrahim
27.10.2011, 23:04
Adam her calima kalktiginda iki kisi bodoslama daldi usaga. Hakemde ses etmeyince dogal olarak moralman düstü oyundan. Ikinci yarida iyiydi bence, bir seyler yapmaya calisti ama gereksiz yere cizgiye kadar gidip dogru dürüst ortalar acamamasi ikinci yaridaki oyununa gölge düsürdü. Hatta puandanda etti bizi.

Fatih
27.10.2011, 23:12
Volkan Şen kendini ispat etmek istiyor şans vermeye devam etmek gerek Şenol Hocanın Burak'ta olduğu gibi Volkan'da da ısrar edeceğini düşünüyorum.

61_Hasan_69
27.10.2011, 23:13
2. yarı gayet iyiydi dahada iyi olacak ..

Tayfun Aydın
28.10.2011, 00:04
Engin in 4 katı eder ama sadece bonservis olarak.

bangkook_61
28.10.2011, 00:06
Çalım deneye deneye korner çizgisine inmezse ölecek hastalığına yakalanmış

Mert Özsarı
28.10.2011, 00:06
Cok Bencil hep dikine gidiyor , illa topla sıfır cizgisine kadar inmek zorundamı anlamıyorum

İskender YILMAZ
28.10.2011, 00:08
Halı sahadaki Ronaldo özentileri gibi davranıyor. Topu her ayağına aldığında birkaç kişiye çalım atma hissiyatı içerisinde ve girişiminde bulunan futbolcular henüz kendini ispat edemeyen ve çaylak futbolculardır. Volkan'da bunun zirvesinde şuan. Yetenekli fakat kârdan çok zararı var son maçlarda. Aptalca oynuyor, beğenmiyorum.

objek
28.10.2011, 00:22
Volkanin en olumlu yonu orta yaparken rastgele degil adrese gonderiyor iyi kafaya cikan bir santraforla daha basarili olur

Süleyman50
28.10.2011, 08:34
ülkemizdeki en iyi kanat oyuncularından ama bildiğimiz ve beklediğimiz seviyenin çok altında...

Vkgz
29.10.2011, 18:17
Ertuğrul Sağlamı bir kez daha tebrik ettim.

Turgay Atalay
29.10.2011, 22:40
Neyi varmış beyzademizin?

Legolas77
29.10.2011, 22:42
iyi oldu kesik yemesi hoca gecen haftaki mac sonu röportajında secimlerdeki hatalarım var demişti volkan da hataydı cok şey yapacam ben diye ortalıgı birbirine katıyor karısıyor ortalık bu hafta kesik yemesine sevindim ben şahsen. umarım daha yararlı volkan olur önümüzdeki süreçte

sametaydin
29.10.2011, 22:42
Düzgün oyna, mücadele et sana çok basit bir iş yapman için büyük paralar veriliyor ama dünya umurunda değilmiş gibi top oynuyorsun. İşin en kötü yanı yetenekli birine göre bu işi yapmak çok daha kolay bu yetenek sende var ama her nasılsa kendi işini zorlaştırıyorsun. En kısa zamanda kendine gelmen lazım.

FC-ST-PAULI-61
29.10.2011, 23:46
Bekleyin 2-3 Ay sonra gercek Volkani görecegiz.Bence süper bir Oyuncu

mit_o
30.10.2011, 00:03
neden oynamadı tam olarak biri açıklasın bana sakat falan diye duydum ama ?

yaranozlu
30.10.2011, 00:03
bu boş adamın oynamaması gördüğümüz gibi oldukça olumlu oldu. takım çok diri ve pozisyon yemedi. alanla bu boş adam antalya maçında başımızı yaktılar, fatura garibim saparaya kesildi. süresiz kadrodışı bırakılıp gönderilmeli. bu adama kafayı taktım!

Ömür Karadeniz
30.10.2011, 00:07
Ben bu forumda topçuları en fazla eleştirenlerin başında gelirim ama hiçbir zaman bir Trabzonspor topçusuna boş adam,ahmak adam vs... gibi rezil kelimeler kullanmadım kullanmamda,Volkan bu takımın bu seneki en iyi transferidir bunu zamanla anlayacağız...

ibrahim
30.10.2011, 00:08
Cok duygusal bir oyuncu. Hakem bir iki sertlige izin verdimi hemen küsüyor. Rakiplerinde masallahi var ama mübarek adamlar öküz gibi daliyorlar...

Yasin Altuntas
30.10.2011, 00:13
neden oynamadı tam olarak biri açıklasın bana sakat falan diye duydum ama ?

Sol dizinde bir Problem varmis. MR'dan sonra 10 gün denilmisti.

calavera
30.10.2011, 09:45
kimse kusura bakmasın,

Madem olay çalım atmak, sıfıa inmek, isabetli orta yapmak,

Yattara'nın ölüsü bu adamdan 2-3 gömlek üstündü. Nokta.

kalkanbalığı
30.10.2011, 09:52
kimse kusura bakmasın,

Madem olay çalım atmak, sıfıa inmek, isabetli orta yapmak,

Yattara'nın ölüsü bu adamdan 2-3 gömlek üstündü. Nokta.
Kesinlikle Yattara bu adamda daha iyiydi ama iyi değildi... :D
En azından frikikleri kaleye şutları dahah iyiydi... =))

Ertan 51
30.10.2011, 10:20
Ben Volkan'a inanıyorum,sadece yabancı da değil yerlide de uyum sorunu oluyor demek ki,
bu durumu aşınca çok faydası olacak,takımın vaz geçilmezi olacak diye düşünüyorum.

x futbolcusu ile y futbolcusunu karşılaştırmak hiç adil gelmez bana ama madem Yattara'dan dem vuruldu ben de fikrimi söyleyim,
ilk dönem Yattara ayarında oyuncu bırak bizim takımı lig de yok ama son dönem Yattara'yı Volkan ile değil hiç oynamayan Sercan ile kıyaslamak daha adil olur;)

Taner Gündoğdu
31.10.2011, 10:33
Bekleyin 2-3 Ay sonra gercek Volkani görecegiz.Bence süper bir Oyuncu

2012 sürümü mü çıkacakmış? niye 2-3 ay sonra?

.....
04.11.2011, 01:23
Kayseri maçında kendine gelirsin umarım Volkan.

Legolas77
06.11.2011, 18:35
iyi kesik yedi akıllansın bursada tepki görecekmişte oynamıyormuş senin hocaya gidip demen lazımdı ben oynamak istiyorum diye . akıllan olm kendine gel sen aslında bursadaki volkan şen den daha ileri gidebilirsin.

irfan61
07.11.2011, 01:12
Halil-Volkan ikiside bitik geldi bize,Halil geldiğin den beri çalıştı.Hiç öyle böyle demedi çıktı adam gibi oynadı.Halil şimdi milli takım da Volkan ise kadroya giremiyor.Volkan da geldiğin den beri hiç yararlı olamadı hem kendine hem de bize.Artık kendine çeki düzen vermesi gerekiyor.

E. Okan Bülbül
07.11.2011, 01:46
Bu adam neden oynamıyor ya ? Sakat falan mı ?

sessizkral_1
07.11.2011, 02:02
Şans Bulduğu hiçbir maçta iyi oynamadığı için kesik yemiş olabilir mi ?bulbulovski ?

1-2 maç daha yedek kalabilir.

E. Okan Bülbül
07.11.2011, 02:08
Ben öyle olduğunu düşünmüyorum.Şenol güneşin yönetime verdiği bi mesaj bence.

Kenan Berber
08.11.2011, 10:38
İsabetli ortası yok adam gibi. Bir elin parmaklarını geçmez varsa bile. Her topu aldığında 2 adam geçmek zorunda hissediyor kendini. Her transfere ilk zamanlar tölerans gösterilir ama Volkan'ın biraz kafasını futbola vermesi lazım.Geldiğinden beri yerinde sayıyor.

Süper kupa finalinde Bursa'yı 3-0 yendiğimiz maçta Ertuğrul Sağlam'ın sahanın içine girip azarladığı Volkan'ı değil takımı Alanzinho'nun yaptığı gibi ileri taşıyacak bir Volkan istiyorum. Şuan forma verilse Eren Albayrak'ın daha faydalı olacağını bile düşünüyorum.

Ama içimde şöyle bir umut da var ki Volkan şu ısınma sürecini atlattıktan sonra çok faydalı olacaktır inşallah..

Tyler Durden
08.11.2011, 14:48
ses ver volkanim nerdesin yahu:)
bu adaminda burak gibi patlama yapacagini dusunuyorum..
futbol icin gerekli her turlu donanima sahip..yeter ki bunlarin farkinda olsun.
kendisini senol hoca'ya emanet etsin yeter.

Bera B.
09.11.2011, 19:42
Ben Burak'la arasının iyi olmadığın ı düşünüyorum, kıskanıyor mu nedir bilmem.

ThePatriot61
10.11.2011, 01:50
Takimdaki tek kanat oyuncu. :rolleyes:

DeAgLeMaNyAq
18.11.2011, 21:57
Belli ki Volkan uzun süredir oynamayınca hırslanmış. Daha erken kullanmamız gerekirdi...

Batuhan
18.11.2011, 22:05
Hırsına hayran kaldım. Girdikten sonra takımı hareketlendirdi. Önümüzdeki hafta ilk 11de olmalı bence.

sametaydin
18.11.2011, 22:07
10 dakika oynadı çoğu oyuncumuzdan daha iyi iş yaptı. İyi iş çıkarttı. Devamı gelmeli.

Asi Çaykaralı61
18.11.2011, 22:21
oyuna girdikden sonra kalitesini gösterdi daha iyi bir Volkan çok iş yapar ama daha çok zaman alması gerekir

Özge
18.11.2011, 22:25
Oyuna girdikten sonra faydalı oldu.Çok istekli gördüm Volkan'ı.Umarım diğer maçlarda da böyle istekli olur.

dimsag
18.11.2011, 22:25
olumlu katkı sağladı

kalkanbalığı
18.11.2011, 22:47
Ayağına aldığı her topta takıma serbest vuruş kazandırdı... Doğru değişiklikti... Daha önce yapılsa skora kesin etki edebilirdi...

Berat Akçay
18.11.2011, 23:52
Çok istekliydi.Hep böyle devam etsen keşke

İbrahim CİHAN
19.11.2011, 00:13
skora etki etti zaten, golden önceki frikik onun sayesinde kazanıldı.. harikaydı, volkan milli takımın değişmezi olacak şenol hocanın ellerinde tıpkı burak gibi

Yasin Altuntas
19.11.2011, 03:27
Iyi oynadi takimi hareketlendirdi ama o bir Pozisyonda Alanzinho bombosken daha önce atmadigin pas aklimda kaldi.

Sefa
19.11.2011, 03:44
Olur mu yahu elimizde patladı resmen!

Burak'ın ilk zamanlarıyla birebir devam ediyor O da. Burak bazen kötü oynasa da her maç azimli ve hırslıydı sonunda azmi ve hırsının meyvelerini topladı, topluyor..

Velhasıl kelam Volkan da öyle olacak.. Coming soon.. ;)

Erbay
19.11.2011, 11:17
Depar gücünden bile belli oldu forma girmeye başladığı. Ne yapıp edip ilk 11'e monte etmeliyiz Volkan'ı. Ve kesinlikle sağ tarafa. Sola değil.

Bera B.
19.11.2011, 18:44
Sarı kart aldırdığı pozisyonda pas verse galibiyet golünü atabilirdik. Geç mi davrandı görmedi mi atmak mı istemedi anlamadım.

irfan61
19.11.2011, 18:56
Sarı kart aldırdığı pozisyonda pas verse galibiyet golünü atabilirdik. Geç mi davrandı görmedi mi atmak mı istemedi anlamadım.O pozisyon da pas atabilseydi dediğin gibi galibiyet golünü bulabilirdik.

Metin Sağır
19.11.2011, 19:05
Maçlarda Serkan yerine Volkan oynasaydı şimdi takımın değişmezi olurdu.
Malesef Şenol Hoca, Şampiyonlar Ligi'ndeki kadroyu -düzeni- bozmak istemiyor...

serdaracıl
19.11.2011, 22:27
Serkan'ın yerine kesinlikle Volkan oynamali

Cem Akyüz
19.11.2011, 22:30
Kondisyonunu biraz daha arttırsın gerçek Volkan'ı göreceğiz.Çok yetenekli bir oyuncu

Cafer Bulur
19.11.2011, 22:33
Oyunda kaldigi 10 dakika icinde oldukca hareketli ve istekliydi,iyi bir performans ortaya koydu.

Umarim devamini getirir ve artik istikrari yakalar.

Asi Çaykaralı61
20.11.2011, 01:22
ben sende ışık görüyorum Volkan olacak

asilhamsi
20.11.2011, 12:29
-----adrian----zokora----colman----
volkan------burak-------halil/henrique

bence bu taktikte tum oyunculardan verim alabiliriz.

Süleyman50
20.11.2011, 14:08
çok istekliydi, keşke oyuna biraz daha erken alınsaydı...

deneme61
20.11.2011, 15:52
volkan cok daha ıyı olacak..

.....
20.11.2011, 19:03
Volkan oynamaya başlasın formayı vermeyecek. Haydi uşak sana güveniyoruz.

abcabca
20.11.2011, 19:15
volkan mesajı almış şenol hocadan, 2. burak yılmaz vakası olabilir :)

ibrahim
20.11.2011, 19:35
cCc VŞ80 Reyiz cCc

:)

Samet Yildirim
20.11.2011, 22:05
Volkan Sen kaliteli adam katkisi cok olacakdir ilerleyen zamanda.

Alper Calik
20.11.2011, 22:24
Sevgili Volkan,

Mersin maçında hafif bir kıvılcım verdin bize?
Yoksa bu ileriki maçlardaki patlamanın habercisi mi?

Çok daha gayret, çok daha çalış.

İleli
22.11.2011, 03:12
volkan'i kazanmaliyiz arkadas...

onur_alabuga_61
23.11.2011, 14:56
bjk maçınnı adamı olacaksın buna çok inaanyorummm...

Asi Çaykaralı61
23.11.2011, 16:04
Bjk maçının en iyi futbolcularından sende olabilirsin Volkan kanat bindirmelerin bu maçda önemli

cahana
23.11.2011, 16:26
serkan form tutmaya başladı volkanın işi çok daha zor artık

güneyli
23.11.2011, 21:00
Hadi volkan millet döktürüyor...Sıra senin...

dimsag
23.11.2011, 22:45
valla oynamasını isterim inter maçında takım çok yoruldu sezon başı kadro geniş kadro geniş dedik ama 15 futbolcuyla 3-4 günde bir maça çıktık volkanı zaten avrupada oynatamıyoruz bari ligde oynasın

Mustafa Yüksek
24.11.2011, 04:55
Lamı cimi yok Volkan çıkıp maç alacaksın kardeşim. Kendini ispat edeceksin, baktın olmuyor Serkan gibi amelelik yapacaksın. Takımın bu zor zamanında elinden geleni yaptığına ikna edeceksin. Bugün de fark yaratmayacaksan, hiç yaratma.

Süleyman50
24.11.2011, 09:24
inşallah bjk maçında şans bulur ve oynar, ayrıyeten eğer gruptan çıkarsak galiba şampiyonlar liginde de oynayabilecek...

Ali İhsan
24.11.2011, 10:06
Şenol hocanın Volkan ve Barış'ı da kazanacağına inanıyorum. Asıl vurgunu Aykut'la yapmasını bekliyorum.

Son maçtaki on dakikalık hırsı, maçta 90 dakika oynayan oyunculardan bile daha fazla katkı vermesi gözden kaçmamalı.

.....
24.11.2011, 10:19
Volkan Beşiktaş maçında sonradan oyuna girip showunu yapar abi :)

inadına_Trabzon
24.11.2011, 13:48
iyi volkan
iyi burak
iyi colman
iyi zokora varsa kimse yenemez bizi. ama 4 te 1,5 la gidiyoruz şuanda :)

anth
24.11.2011, 13:52
Takımın yorgun olmasını göz önünde bulundurursak Volkan ve Paulo'ya bu maçta büyük görev düşecek. Artık katkılarını konuşalım.

oflubektas
24.11.2011, 19:05
İlk 11 başlamalı ve ilk kez bizim için maç almalı. Karşısında İsmail Köybaşı olacak. Rakibi sol bekte iyi bir asistçi ama defansta zayıf kalıyor. Formda bir Volkan İsmail'i haşamat eder. Bir de top ayağına gelmeden topa değil de kafasını kaldırıp boş adama baksa tadından yenmeyecek. Mesela Celutska da kambur koşuyor ama kafasını kaldırmadan pas atmıyor. Eski dönem sağ açıkları geride kalmıştır. Ceza sahasına orta değil "pas" atmalı, bizimki gibi iyi bir kafacı santrafor yaksa çizgiden içeri çapraz dalışlar ve 2'ye 1'ler yapmalıdır.

inception61
24.11.2011, 19:29
SAnırım bu arkadaş nereye geldiğini tam anlayamadı böyle giderse a2 takımında oynar biz kaybetmeyiz kendisi bilir çünkü bu forma kolayına kimseye nasip olmaz
başarılar dilerim

ilhan
25.11.2011, 09:21
MİY maçında vermiş olduğu izlenim kendisine olan güvenimi daha iyi bir şekilde törpüledi.

dimsag
27.11.2011, 23:53
bugün ilk onbirde olmalıydın halil yada alanzinho yada serkan senden kötü topçu değiller ama yorgunlardı sivas maçında umuyorumki ilk onbirdesin

Turgay Atalay
28.11.2011, 09:05
Oynat artık şu adamı hocam yahu

futbalski60
28.11.2011, 17:11
Volkan'ın işi kolay ama zoru seçiyor ve bu görüntüde işi zor toparlanması lazım.