PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkan Şen

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

Giallorossi
26.08.2013, 23:09
bizim tribünlerde ben 2-3 senedir hiçbir olay görmedim. yada hatırlamıyorum. sivas maçından sonra.

dJYRzaKEL_c

Ne cabuk unuttun ?

"Aslinda o siseyi Barosa atmak istiyordu" dersen hic sasirmam.

poetricus
26.08.2013, 23:11
Volkan'ın bugün maruz kaldığı şeyi mazur görenler ya da hafifletmeye çalışanlar dilerim bir gün aynı şeye maruz kalır.

Vkgz
26.08.2013, 23:12
Küfür ---> Yanlış (doğru küfür olmaz zaten Aziz Yıldırım a edilen hariç)

Volkan'ın tepkisi ----> Daha da yanlış. Maç içinde ağlayarak oyundan çıkmak ne demek? Ümit Özat ilk solbeke geçtiğinde 90 dakika stadda küfür yiyodu (Fenerli arkadaşlarımdan biliyorum). Adam yılmadı iki kat antreman yaptı, elinden geleni yaptı, sonra hatta gitti Almanya ya transfer oldu. Bizim Volkan ın ağlayarak oyundan çıkmasına haklı diyen Trabzonspor a en büyük ihaneti yapar.

çok doğru

ilhan
26.08.2013, 23:13
Tribüne takımı desteklemeye giden taraftarlar var.
*
Tribüne deşarj olmak için giden taraftarlar var.
**
Takımı desteklemek için gidenler futbolcuların maç içindeki hatalarıyla fazla yüz göz olmazlar. Sürekli takım için bağırır çağırırlar.
**
Deşarj olmak için gidenler ise; her pozisyonda küfür eder, hakaret eder, sigara yakar, etrafına bağırır-çağırır vb. agresif hareketler sergiler.

Deşarj olmaya giden bir taraftar Volkan Şen'e küfrederek deşarj olmak istemiş belli ki. Doğru mu? Kesinlikle değil. Tepki göster. Ama küfür hoş değil. Tolga Zengin'in İstanbul'a gidişinin arkasında "annesinin sağlık durumu var" diye düşünüp "anne kutsaldır" diyen insan herhangi bir futbolcunun anasına kolay kolay sövmez.

Volkan'ın ağlayarak sahayı terk etmesi de doğru değildi. Onuru kırılabilir ama ırkçılık ve daha aşağılık bir tribün olayı olmadan sırf birisi aradan küfretti diye oyuna ve takıma küsmek olmaz - olmamalı.

*

Son söz; geçen maç Malouda ile bir pozisyonda tartışan Volkan Şen bugün de Henrique ile tartıştı. Kendini oyuna ve takıma veremeye bir oyuncuyu kazanmak adına ısrarla oynatmak böyle duygusal travmalara sebebiyet verebiliyor. Mustafa Reşit hocanın dikkat etmesi ve iyi analiz etmesi gereken durumlardan biriyle karşılaştık. Umarım üstesinden gelinir.

Furkan Özdem
26.08.2013, 23:22
en hasta olduğum laflar bunlar işte dostum burası ingiltere değil bizde ingiliz değil bu ülkede futbol hiç bir zaman oyun olmadı ve hiç bir takım oyuncusu kendi taraftarım bana baskı yapmıyor diyemez çünkü bu ülkede futbol böyle bir oyun bu lafımdan bizde işler yanlış yapcak birşey yok anlamı çıkar mı tam tersine biz buyuz.

volkan efendi bilmem kaç senedir top oynuyor ilk defa mı küfür yemiş her maç benim anama söver gibi sahada lay lay lom takılıp tirilyonları alırken bende lig tv den belki indirim yaparlar diye telefonda dil döküyodum ki trabzonun maçını izleyebileyim kimse bana volkanı savunmasın volkanın hiç bir haklı tarafı yok

Küfür olayı doğruydu demiyorum kesinlikle ama volkanı kahraman ilan etmenize anlam veremiyorum volkan madem o küfürleri kaldıramıyor yarın basar gider trabzon şehrinden görürüz maçasını. Ama gider mi anasına sövseler bile 1.6 milyon alıp böyle sahada bilmem neyinin keyfine takılabileceği bir takım daha yok

Volkanı kim kahraman ilan ediyor? Başka bir oyuncuya yapılsa onun için de aynı şeyi derdim. Ancak şu an nedense volkana karşı toplu bir linç girişimi var. Volkan kaçıp gidebilir konumuz bu değil ki?

Volkanın o hale gelmesine neden olan taraftarlara hak verenler kendini volkanın yerine koysun. Haklı bulup bulmamanız da sizin karakterinizi gösterir.

h@msi61
26.08.2013, 23:23
Volkan'ın bugün maruz kaldığı şeyi mazur görenler ya da hafifletmeye çalışanlar dilerim bir gün aynı şeye maruz kalır.

Amin insallah...

Oğuz B.
26.08.2013, 23:27
Volkan Şen'in performansını beğenmeye bilirsin, en doğal hakkındır. Bunu ıslıklayarak gösterirsin o da maç bittikten sonra olur.
Maç devam ederken adamın annesine, karısına alenen küfür etmek ne demektir. O şerefsiz umarım bir daha stada giremez. Bu hareketin savunulacak hiçbir yanı yok. Lamı cimi de yok. Ayıptır.

unaLhso
26.08.2013, 23:27
Maça gittim.Tribün aynı.Yine kavgalar falan.Daha gitmem herhalde.Sonrada bu konu.Taraftar olarak 3.lig takımlarıyla yarışırız.Volkan Şen'i sahada görünce uyuz oluyorum.Ama anneye küfür olmaz.İnşallah ömür boyu men edilirler.

Ömer SEVİNÇ
26.08.2013, 23:28
1 milyon Euro para alacak mıyım hocam? Eğer para vereceklerse 7 gün 24 saat küfür yemeye hazırım.
Bence de esas suç inatla manevi evlat bilip oynatan hocamızda. O konuda size katılıyorum. Şu maçta Volkan'ın küfür yemeyeceğini düşünen tek bir arkadaş var mıydı acaba? Adama zorla sövdürdü hoca. Taraftarın önüne attı. 2 hafta dinlendirse 3. Hafta Volkan neden oynamıyor en azından yetenekli diyecekti aynı taraftar.
Volkan da başkan kendisine kızıp parasının yarısını yatırırsa bir şey demeyecek artık. Ya maaş almayıp tribün için oynayacak, ıslık yerse oynamayacak ya da yapmak için para kazandığı işi yapacak. Onu bunu bırakıp sahada topunu oynayacak.

Taner Gündoğdu
26.08.2013, 23:31
zerre kadar sevemedim, takımada gram faydası yok. hep tartışmaların içinde, sürekli taraftar ile didişiyor, milyon dolarlar kazanan profesyonel oyuncu küstüm oynamıyorum da diyemez fakatttttt, bir futbolcunun sırf performansını beğenmiyorsun diye küfür edemezsin, terbiyesiz herif, taraftar müsfettesi!

Lazman
26.08.2013, 23:38
1 milyon Euro para alacak mıyım hocam? Eğer para vereceklerse 7 gün 24 saat küfür yemeye hazırım.
acak.

BU kafalarla ayni havayi solumak nasil kotu bi durum. Demek patronun sana parasini verdikten sonra neyse...
Parayi veren dudugu calar diyosun yani ;)
Vatandasin icler acisi haline bi ornek.
bakiniz sekil 1.a

Ömer SEVİNÇ
26.08.2013, 23:40
BU kafalarla ayni havayi solumak nasil kotu bi durum. Demek patronun sana parasini verdikten sonra neyse...
bakiniz sekil 1.a
Diyorum kardeşim. Gönder bana 2 trilyon sabah akşam söv. Vız gelir tırıs gider.

Lazman
26.08.2013, 23:41

tamam anladim icinde bulundugun piskolojiyi,sakin ol :))

Taner Gündoğdu
26.08.2013, 23:42
sınır 2 trilyon mu?

Vkgz
bakiniz sekil 1.a

hollanda da tek öğrendiğin kavram "aşağılamak" mı bize medeniyeti öğretmen gerekirdi. adam fikrini söylemiş beğenmiyorsan cevabını verirsin ergen ergen konuşmanın ne manası var.

Oğuz B.
3 metreden doğum yapalı 2 ay olmuş karına, onun öncesinde de annene küfür edecekler ve sen aldırış etmeyeceksin. Ve bu küfür edenler "senin" tarafında olanlar. İlginç.

Tuğrul
26.08.2013, 23:43
Volkan teknik olarak geçtim. Mental olarak da bu takımın futbolcusu olmadığını gözlere serdi.
Taraftarların söylediği küfürlere, hakaretlere bu kadar takıntı yapılsa ligde oyuncu kalmaz.
Emre'nin arsenal maçında ne anası kaldı, ne bacısı. Bu oyuncunun kendisini ispatlamasına gerekte yok.
Bireysel ve takım olarak yaşadığı başarılar ortada. Islıklandıktan sonra ne yaptı. Ekmeğini kazandığı futbolda terinin son damlasına kadar savaştı. Arda Turan gs'nin travmatik geçen sezonda fatura ona çıkarıldı. Taraftar koro halinde tepki gösterdi.
Bunlar maçı bırakıp sahayı terketmezken senin takıma ihanet etmeye hakkın yok.
İstanbul basınına iyi malzeme verdin. Tebrikler.

SATILMALI

Lazman
26.08.2013, 23:44
hollanda da tek öğrendiğin kavram "aşağılamak" mı bize medeniyeti öğretmen gerekirdi.

yok gorduklerimi yazdim,benim bisey katmama bile gerek yok.

calavera
26.08.2013, 23:45

Helal olsun, işte dürüst bir insan.

Bu arada 2 trilyonu pahalı bulan varsa ben 1 trilyona da kendime küfür ettiririm :)

Vkgz
26.08.2013, 23:45
yok gorduklerimi yazdim,benim bisey katmama bile gerek yok.

neyse devam et o zaman sen genç, ama mümkünse hollanda'da devam et.

gabriel omar
26.08.2013, 23:46
Bu saatten sonra ne Volkandan bize ne bizden Volkana hayır gelir.Zaten şu ana kadar bir faydası yoktu MRAnın işgüzarlığı yüzünden oynuyordu.Bu saatten sonra zorlamanın anlamı yok.Satılamıyorsa bile kiralık verilebilir.

Lazman
26.08.2013, 23:48
neyse devam et o zaman sen genç, ama mümkünse hollanda'da devam et.

tamam moruk :) niyet oyle zaten,yaklasinca bulasabilir.

Taner Gündoğdu
26.08.2013, 23:48
Volkan teknik olarak geçtim. Mental olarak da bu takımın futbolcusu olmadığını gözlere serdi.
Taraftarların söylediği küfürlere, hakaretlere bu kadar takıntı yapılsa ligde oyuncu kalmaz.
Emre'nin arsenal maçında ne anası kaldı, ne bacısı. Bu oyuncunun kendisini ispatlamasına gerekte yok.
Bireysel ve takım olarak yaşadığı başarılar ortada. Islıklandıktan sonra ne yaptı. Ekmeğini kazandığı futbolda terinin son damlasına kadar savaştı. Arda Turan gs'nin travmatik geçen sezonda fatura ona çıkarıldı. Taraftar koro halinde tepki gösterdi.

SATILMALI

bence olayı saptırıyorsun. arsenal maçında emreye tek kelime küfür duymadım televizyon başında, sadece 3.golden sonra her ayağına top gelişinde ıslıklandı. tabi sen stattan izlediysen bilemem. ayrıca emre o dakikadan sonra tek olumlu hareket yapmadı takımı adına. emre dediğin adam kendini eleştiren gazetecilere el-kol hareketi yapan adamdır. 3 metre mesafeden anasına küfür edilsin bak gör neler yapıyor o adamlar!

Recep Orhan
26.08.2013, 23:49

SATILMALI

hangi enayi para verip alır ki, diyelim aldı hangi enayi 1,5 milyon dolar yıllık veri?

şahsen para verilmeden serbest bırakılmasına bile razıyım

Ömer SEVİNÇ
26.08.2013, 23:50
Ee nerede 2 trilyon? 100 milyara da razıyım ben. Ufak paralar sanıyorsunuz herhalde bu miktarları? Ya da hayatınızda para için ter dökmemişsiniz hiç. Küfür Yemişmiş Vay anasını arkadaş. Ben hayatımda kimseye küfür etmedim. Sizin seviyenize de düşmem boşuna tahrik etmeye çalışmayın. Varsa paranız koyün ortaya. Ondan sonra Volkan'ı savunursunuz adam küfür yedi napsın:( diye.

Mert'
26.08.2013, 23:50
Mutlu hali oynayamıyordu şimdi bu haliyle 3 yıl toparlanamaz gider umarım.

Furkan Özdem
26.08.2013, 23:52

Karakter meselesi.

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2013, 23:52
çok kötü oldu bu.ayıptır...

Tuğrul
26.08.2013, 23:57
bence olayı saptırıyorsun. arsenal maçında emreye tek kelime küfür duymadım televizyon başında, sadece 3.golden sonra her ayağına top gelişinde ıslıklandı. tabi sen stattan izlediysen bilemem. ayrıca emre o dakikadan sonra tek olumlu hareket yapmadı takımı adına. emre dediğin adam kendini eleştiren gazetecilere el-kol hareketi yapan adamdır. 3 metre mesafeden anasına küfür edilsin bak gör neler yapıyor o adamlar!

1-Futbolculara küfür edilmeyen stad, taraftar yok.

2- fener seyircisinin tezahüratları stadyumda baskın çıktığı için küfür, hakaretler net biçimde duyulmuyor.

3- Emre'nin gayri ahlaki davranış içinde olması ona edilen küfrü meşru kılmaz.

Deniz Tosunoğlu
26.08.2013, 23:59
Tabii kufur etmek dogru degil ama Volkan Sen hep oyundan erken cikmak istiyor. Farz edin ki patronsunuz bir firmada ve sekreteriniz hep 2-3 saat erken isten cikmak istiyor.

Nasil bulursunuz bu olayi?

Veysel
26.08.2013, 23:59
Yahu bana ana avrat biri suratıma küfür edecek ben kaldıramam Allah'ım beni sınamasın siz nasıl bu kadar rahat bana şu kadar verin ederim diyorsunuz !

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 00:00
Yahu bana ana avrat biri suratıma küfür edecek ben kaldıramam Allah'ım beni sınamasın siz nasıl bu kadar rahat bana şu kadar verin ederim diyorsunuz !

Ne iş yapıyorsun aylık gelirin ne kadar?

Yaşar
27.08.2013, 00:01
Ben işimi doğru yapmadığım için birisi benim anama avradıma küfür ederse adamı vururum, Volkan'a yapılan ayının daniskasıdır.

Taner Gündoğdu
27.08.2013, 00:02

2- fener seyircisinin tezahüratları stadyumda baskın çıktığı için küfür, hakaretler net biçimde duyulmuyor.

1-futbolcuya küfür edilmeyen stat olmaması olayı meşru kılmaz

2-fenerbahçe statını sizin kadar iyi bilemiyorum, ben tv başında sadece ıslık duyabildim. keşke bizim taraftarımızda baskın olsaydı da volkan sadece bir kişinin küfürünü duymasaydı

3- yazdığımdan bunu nasıl çıkardınız anlamadım ama ben emreye zaten küfür edilmediğini söylemiştim

matalar
27.08.2013, 00:03
çok kötü oynuyor.
küfüre oldum olası karşıyım.
küfür ediliyor diye kahveye bile artık gitmiyorum.
ama tribünde herkese küfür ediliyor.
dikkate almayacak.
ne demişler "KURU ÇAMUR DUVARA YAPIŞMAZ"
her sese kulak verirse futbolu bırakması lazım.

Taner Gündoğdu
27.08.2013, 00:03
Tabii kufur etmek dogru degil ama Volkan Sen hep oyundan erken cikmak istiyor. Farz edin ki patronsunuz bir firmada ve sekreteriniz hep 2-3 saat erken isten cikmak istiyor.

Nasil bulursunuz bu olayi?

işten kovarım yüzüne karşı ana avrat küfür etmem

Furkan Özdem
27.08.2013, 00:04

Ya adam ağladı ya... Milyonların izlediği bir maçta gururu incindi ve ağladı. Sahte gözyaşları da değildi ciddi ciddi ağladı... Daha burda onu ağlatanları savunmaya çalışmaktaki amaç???

Volkanı sevmiyor musunuz? Sevmezsiniz ve biter. Daha hangi akla hizmet o iğrenç küfürleri eden taraftarları burda savunursunuz? Nasıl bir toplumuz biz ya...

Oğuzhan Fidan
27.08.2013, 00:04
büyük takımız diyorsak ilk antrenmanda volkandan o kişi özür dilemelidir. ancak bu kadar baltalayabiliriz takımı ! her futbolcu bende kötü oynarsam banada böylemi davranacaklar diye düşünebilir ! biraz mantık beyler bu adamlar çocuk değil senin benim gibi evli çocuklu insanlar..

Oğuz B.
27.08.2013, 00:05
Afrika'nın en ilkel kabilesinin en geri bireyi dahi karısına-yeni doğum yapmış- edilen küfürü kaldıramaz. Hala daha yok para, kazanç mazanç, profesyonellik falan filan.
Geçiniz. Yapılan ayıptır.

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 00:06
Hee bir noktayı da yazayım yanlış anlaşılmasın. Küfür kesinlikle yanlış bir olaydır. Bir insana herhangi bir sebeple küfür etmek acizliğin son noktasıdır. Statda değil normal hayatında bile insan olan küfür etmez. Çünkü eğer küfür ediyorsan zayıfsın demektir, acizsin demektir. Hayatımda hiçbir zaman bel altı vurmadım vuranı da sevmem.

Benim takıldığım nokta Volkan'ın ben küstüm oynamıyorum tavrı. Ne demek çıkıyorsun lan sahadan? Alkış için mi oynuyorsun sen maçı? O taraftar sana 2 trilyon para veriyor. Küfür de yesen sen sahada topunu oynayacaksın. Ağlayıp sahadan çıkamazsın. Amatör futbolcu değilsin sen.

Ogün YAZICI
27.08.2013, 00:08
futbol sahalarında küfür yiyen ilk futbolcumusun da trabzonspor'u sahada 10 kişi bırakıp soyunma odasına gidiyorsun.performansın nedeniyle bıçak kemiğe dayanmıştı zaten böyle bir şovla kahraman oldun.aferin volkan.çok düşünceli adamsın ya aldığın paradan da biraz feragat edersin atık...

alper*
27.08.2013, 00:10
Volkan'in işittiği hakaretleri savunanlar Trabzonsporlu ise ben Trabzonsporlu değilim. Insanın haysiyetinin söz konusu olduğu yerde para hiçtir, ister 5 trilyon ister 5 kuruş. Ister para içinde yüz, ister meteliksiz gez.

jojuk
27.08.2013, 00:10
Trabzonspor'luyum..utanıyorum sizin gibi sözde taraftarlardan..adamı begenmeyebılırsınız..ama nedir bu tepkinin şekli ?!! Adamlar sonuna kadar haklı TRABZON'dan kaçmaktan

bestrafer
27.08.2013, 00:12
Trabzonspor futbolunun da, yönetilmesinin de, taraftarının da nereye gittiğini açık açık ispatlıyor 13/14 sezonu. Bu magandalığı Trabzonspor'a yakıştıran bütün zihniyetleri kınıyorum. Çok komik duruma düşüyoruz artık. Ayıptır, ayıp.

Veysel
27.08.2013, 00:12
Trabzonspor'luyum..utanıyorum sizin gibi sözde taraftarlardan..adamı begenmeyebılırsınız..ama nedir bu tepkinin şekli ?!! Adamlar haklı Trabzon'dan kaçmaktan

Bir kişinin yaptığı olayı tüm camianın taraftarına nasıl mal ediyorsun ?

Ne iş yapıyorsun aylık gelirin ne kadar?

Şükürler olsun durumum iyi hayırdır ?

jojuk
27.08.2013, 00:13
bu trabzonlular cok garip insanlar saracak kimseyi bulamayinca kendi kendilerine sariyorlar gerci bu ilk degil Ogün ede aynisini yapmislardi yazi yazik coook yazik
bunu yazan bir şikebahçe taraftarı ama adam haklı sölemiş

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 00:14
Bir kişinin yaptığı olayı tüm camianın taraftarına nasıl mal ediyorsun ?

Şükürler olsun durumum iyi hayırdır ?
Tamam ben cevabımı aldım:)

Veysel
27.08.2013, 00:15
Tamam ben cevabımı aldım:)

İnşaat firmamız var ekskavatör makinalarımız var arsa açma işi falan ev lazımsa satabiliriz :)

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 00:16
Volkan'in işittiği hakaretleri savunanlar Trabzonsporlu ise ben Trabzonsporlu değilim. Insanın haysiyetinin söz konusu olduğu yerde para hiçtir, ister 5 trilyon ister 5 kuruş. Ister para içinde yüz, ister meteliksiz gez.

Alper iş yerinde çalışırken biri gelip sana küfür ederse işi bırakıp eve mi gidersin?

Yaşar
27.08.2013, 00:16
Ben o sahada futbolcu olsaydım( mesela Maluoda) yarın kötü oynadığımda aynı şeyin bana yapılacağıno düşünürdüm.
Veya transfer listendeki herhangi bir futbolcu bu maçı izliyor olsaydı o davranışa karşı nasıl bir tepki verirdi?

jojuk
27.08.2013, 00:17
Eleştirebilirsin ama küfür edemezsin

6Şafak Aydın1
27.08.2013, 00:20
mukavele feshetme hakki kazanmismiyizdir? cekti gitti adam sanki amatör kümedeymis gibi, bizim taraftari bilmiyor sankide bugün ögrendi.

jojuk
27.08.2013, 00:21
mukavele feshetme hakki kazanmismiyizdir? cekti gitti adam sanki amatör kümedeymis gibi, bizim taraftari bilmiyor sankide bugün ögrendi.
küfür etmeyi destekliyorsun demekki sende ?

M. Fatih ALEMDAR
Her konuda profesyonelsin ama tribunlere karsi pek bi amator ruha burunmussun.
Tribundekiler sana kufreder,bagirir cagirir. İsini yap ta kendine kufrettirme.

Sen kimsinde,sahayi terkediyorsun.
Haddinemi? Moralin mi bozuldu, istersin iznini cikarsin oyundan hatta mumkunse bu takimdan da gitme izni iste.

En kisa zamanda bu klubu terkedecegin gunu iple cekiyorum.

Sana kufredieyecek bir tribun bulursan eger git orada oyna sen yavrucum.

Yolun acik olsun ama ,ucak la bile bu sehrin mumkunse uzerinden gecme.

Vkgz
bundan sonraki futbol hayatında başarılar dilerim kendisine.

Colakoglu
Alper iş yerinde çalışırken biri gelip sana küfür ederse işi bırakıp eve mi gidersin?

Alper ne yapar bilemem ama ben agzini burnunu kirarim adamin

sametaydin
Bence Trabzonda küfür yemeyen futbolcu yoktur. Tarihimize bakalım belki de en iyisinden en kötüsüne kadar hepsi küfre maruz kalmıştır. Tabiki sahada futbolcunun yapması gereken taraftarı bu anlamda duymamazlıktan gelip onlarla münakaşaya girmemektir. Profesyonelliğin gereğidir bu bence. Türkiye'de olay bu çünkü her stadyumda her futbolcuya küfür var.

Yanlış anlaşılmasın ben küfür eden adamı savunmuyorum. Yapmaması gereken şeyler yapmıştır. Kötü bir olay yaşanmıştır umarım bir daha görmeyiz böyle olayları sahalarda.

jojuk
27.08.2013, 00:22
Her konuda profesyonelsin ama tribunlere karsi pek bi amator ruha burunmussun.
Tribundekiler sana kufreder,bagirir cagirir. İsini yap ta kendine kufrettirme.

Sen kimsinde,sahayi terkediyorsun.
Haddinemi? Moralin mi bozuldu, istersin iznini cikarsin oyundan hatta mumkunse bu takimdan da gitme izni iste.

En kisa zamanda bu klubu terkedecegin gunu iple cekiyorum.

Sana kufredieyecek bir tribun bulursan eger git orada oyna sen yavrucum.

Yolun acik olsun ama ucak bile bu sehrin mumkunse uzerinden gecme.
:mad::mad::mad::mad::mad:

alper*
27.08.2013, 00:22
Alper iş yerinde çalışırken biri gelip sana küfür ederse işi bırakıp eve mi gidersin? Yıl 2010'du. Bu söylediğinin aynısı başıma geldi. 500 lira aylık alıyordum ve kendime bakmak zorundaydim. Gün içerisinde çalışırken başıma buna benzer bir hadise geldi, her şeyi olduğu gibi bırakıp eve gittim. Paraya çok ihtiyacım olmasına rağmen maaşın bir kısmı da içeride kalmıştı. Aldırmadım çünkü paradan daha değerli şeyleri yitiriyordum artık. Oradan ayrıldım, daha iyi bir yer buldum sonra, içerideki paramı da fazlasıyla aldım sonra.

M. Fatih ALEMDAR
27.08.2013, 00:23
:mad::mad::mad::mad::mad:

:(

Tuğrul
27.08.2013, 00:23
Ya adam ağladı ya... Milyonların izlediği bir maçta gururu incindi ve ağladı. Sahte gözyaşları da değildi ciddi ciddi ağladı... Daha burda onu ağlatanları savunmaya çalışmaktaki amaç???

Volkan sevmiyor musunuz? Sevmezsiniz ve biter. Daha hangi akla hizmet o iğrenç küfürleri eden taraftarları burda savunursunuz? Nasıl bir toplumuz biz ya...

Volkan'e yapılan küfürleri, hakaretleri lanetliyorum. Küfürleri tasvip etmiyorum. Bana söylemediğim laflar üzerinden tenkit etmen ilginç. Demogoji yapıp asabı bozma.

Ayrıca Volkan'ın sahayı terkederek ekmeğini kazandığı takıma ihanet etti demek taraftarı savunmak, Volkan'a kin beslemek demek değildir. Sözlerimi çarpıtmayın.

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 00:24
Alper ne yapar bilemem ama ben agzini burnunu kirarim adamin

Ağzını burnunu kırarsın abicim. O senin özel hayatın. Ama işi bırakıp eve gidersen patronun seni ertesi gün kapının önüne koyar. Para alıyorsun o iş için.

Colakoglu
27.08.2013, 00:24
Benim yazilanlardan anladigim su, nekadar cok para kazaniyosan okadar küfür yeme hakkina sahipsin ve hicbirsey diyemeysin, kimse kusura bakmasin öyle profesyonelligin icine ederim ben, sahadaki futbolcudan profesyonellik bekleyen maganda topluluguna büründük iyice.

jojuk
27.08.2013, 00:28
http://www.medyatrabzon.com/d/other/4-010.jpg
SENİ AĞLATANLAR UTANSIN

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 00:29
Yıl 2010'du. Bu söylediğinin aynısı başıma geldi. 500 lira aylık alıyordum ve kendime bakmak zorundaydim. Gün içerisinde çalışırken başıma buna benzer bir hadise geldi, her şeyi olduğu gibi bırakıp eve gittim. Paraya çok ihtiyacım olmasına rağmen maaşın bir kısmı da içeride kalmıştı. Aldırmadım çünkü paradan daha değerli şeyleri yitiriyordum artık. Oradan ayrıldım, daha iyi bir yer buldum sonra, içerideki paramı da fazlasıyla aldım sonra.

Alper kardeşim üzüldüm başına gelene. Küfür benim iş icabı her gün şahit olduğum bir olay. Devlet memuruyum ben. Karşındaki adam ne derse desin işine devam etmek durumundasın ben bırakıyorum diye bir olay yok. Hee Volkan da senin gibi yapacaksa kendine bir takım bulup ayrılacaksa, parasını almayacaksa tek lafım yok. Kölemiz değil adam sonuçta. Ama bunun böyle olmayacağını ikimiz de biliyoruz. Bu maçın galibiyet primini de alacak, maaşını da tıkır tıkır almaya devam edecek. Haftaya da zokora küfür yedim:(( diye oyundan çıkar artık. Amatörlük paçamızdan akıyor resmen.

Furkan Özdem
27.08.2013, 00:30
Katılırsınız, katılmazsınız facedeki Tayfa sayfasının biraz düşünmek için oldukça yerinde gönderisi...

Volkan Şen'i kınayanlar var. Yaptığı doğru yanlış tartışılır. Ama ortaya koyduğu çok büyük bir ders var.
Sevgimizin de, tepkimizin de ayarı yok.
Umut Bulut ile Forum'da gezinirken, neler yaşadığına bir yarım saat şahit olduk.
-Gezme la adam gibi top oyna..
-Anca dolanırsın artist artist
- Aldığın para haram olsun
- Gızlarla gezmeyi bilirsiniz anca.
(Ki yanındaki de kardeşiydi. )
Umut bir anısını anlatıyor. Zigana'da annesi ile et yiyor, 2-3 masadan taciz ediyorlar. Annesi yarım saat bekledikleri etin tadına bakmadan, hadi gidelim oğlum diyor.
Diğer taraftan, sevginin de ayarı yok. Adım başı fotoğraf çektirmek isteyenler, forma isteyenler, para isteyenler.
Gecenin 2sine kadar kapılarından gençler eksik olmuyor, forma diye.
Bunlar yine iyi tabi, sevgiden olsun da. Ama o da bir süre sonra haliyle rahatsız ediyor.
-
Biraz empati kuralım ve bu insanları bu şehirde bunaltmayalım.
-
Selçuk İnan şöyle diyor. Sokağa çıkamıyoruz. 2 tane aktivitemiz var: Biri bizim evde okey onamak, diğer Buraklar'da okey oynamak.
Bu insanlar, sokaklarında rahat rahat gezip, şehrin nabzını tutabildikleri gün, Trabzonspor yine şampiyon olacak.

Oruç
27.08.2013, 00:31
Başkan az önce habertürk'teydi. 'Bunu ancak mahallede misket oynayan çocuklar yapar, profesyonel futbolcunun yapacağı iş değil bu, bu tarz bir şey yapan futbolcuyla çalışmayız...' tarzından şeyler söyledi.

Berat Akçay
27.08.2013, 00:32
Başkan ''bizimla deyılsın'' dedi az önce

TSelif
27.08.2013, 00:32
Buyrun işte. Kulüp başkanı ayrı konuşur hoca ayrı. Mümkünse Volkan ile beraber sen de git IHO

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 00:34
Başkan az önce habertürk'teydi. 'Bunu ancak mahallede misket oynayan çocuklar yapar, profesyonel futbolcunun yapacağı iş değil bu, bu tarz bir şey yapan futbolcuyla çalışmayız...' tarzından şeyler söyledi.

Eğer çark etmezse baskanın 3 aydır yaptığı 2. Doğru hareket olacak çok şükür. Buranın dingonun ahırı olmadığını öğrensinler bir zahmet.

TSercan82
27.08.2013, 00:34
Bende bu baskanla calismak istemiyorum ne olacak?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

jojuk
27.08.2013, 00:35
Eğer çark etmezse baskanın 3 aydır yaptığı 2. Doğru hareket olacak çok şükür. Buranın dingonun ahırı olmadığını öğrensinler bir zahmet.
sende işe girersin sana biri küfür eder küfür edenleri ben desteklerim senide kovarlar bende sevinirim

Yiğit Gayretli
27.08.2013, 00:35
Laubali hareketlerinden sonra zaten iplerin koparılması ve kadro dışı kalması gerekiyordu. Yöntem biraz ilginç oldu.

Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir. Volkan bu sonu hazırlamak için çok çaba sarf etti.

Oğuz B.
27.08.2013, 00:36
Volkan Şen'e olan şahsi gıcığınızı bir kenara bırakın, bir kez daha düşünün. Ben de Volkan'ın performansını yeterli bulmuyorum ama adama 5-6 metreden ana-avrat ısrarla küfür etmek ne demektir yahu? Bu hareket nasıl savunulur? Profesyonellik bu mudur? Zidan dünya kupası finalinde ne yapmıştı? O kadar kolay değil bu işler.

1- Volkan'ın verdiği tepki insanidir.
2- Volkan'a yapılan ayıptır.
3- "Küfür yemeyen futbolcu yoktur" tezi ile bu konu farklı konulardır. Pozisyon icabı anlık olur, o başka
4- Çok para alıyor parasını ben veriyorum anasına da söverim bacısına da o topunu oynayacak demek; hastalıklı ve iğrenç bir düşüncedir.
5- Haketti iyi ki oldu bu olay yerine giren adam gol attı demek vicdansızlıktır.
6- Kendi futbolcumuza küfür etmek bize bir şey kazandırmaz.
7- Küfür var küfür var. Adamın yeni doğum yapmış karısına küfür edilir mi arkadaş.
8- İnşallah Trabzonspor taraftarı bu tip şerefsizleri içinde barındırmaz. Barındırmayacaktır.

jojuk
27.08.2013, 00:38
Volkan Şen'e olan şahsi gıcığınızı bir kenara bırakın, bir kez daha düşünün. Ben de Volkan'ın performansını yeterli bulmuyorum ama adama 5-6 metreden ana-avrat ısrarla küfür etmek ne demektir yahu? Bu hareket nasıl savunulur? Profesyonellik bu mudur? Zidan dünya kupası finalinde ne yapmıştı? O kadar kolay değil bu işler.

1- Volkan'ın verdiği tepki insanidir.
2- Volkan'a yapılan ayıptır.
3- "Küfür yemeyen futbolcu yoktur" tezi ile bu konu farklı konulardır. Pozisyon icabı anlık olur, o başka
4- Çok para alıyor parasını ben veriyorum anasına da söverim bacısına da o topunu oynayacak demek; hastalıklı ve iğrenç bir düşüncedir.
5- Haketti iyi ki oldu bu olay yerine giren adam gol attı demek vicdansızlıktır.
6- Kendi futbolcumuza küfür etmek bize bir şey kazandırmaz.
7- Küfür var küfür var. Adamın yeni doğum yapmış karısına küfür edilir mi arkadaş.
8- İnşallah Trabzonspor taraftarı bu tip şerefsizleri içinde barındırmaz. Barındırmayacaktır.
volkan şene küfür eden taraftarları destekliyecek kadar pislik kişilerde içimizde olabilir

Vkgz
27.08.2013, 00:39
Başkanı Vokan'ı gönderme kararından ötürü kutluyorum, bravo.

Ömer SEVİNÇ
sende işe girersin sana biri küfür eder küfür edenleri ben desteklerim senide kovarlar bende sevinirim

Ediyorlar zaten merak etme. Edenler dediğin gibi çok ciddi destek de buluyorlar. Ama ben küfür ediyorlar diye işe gitmeyecek kadar dangalak değilim. Gitmezsem de kovsunlar zaten. Sen benim işçin olsan ben seni kovarım. Başkan da benimle aynı düşüncede sanırım o da kovar inşallah.

jojuk
http://i.fotomac.com.tr/2013/08/26/956x322/1377545782629.jpg

Mert'
Sonunda kurtulduk sanırım ama kötü oldu.

Ayrıca Selçukun söyledikleri çok çarpıcı

Furkan Özdem
27.08.2013, 00:40

Kafamdaki "Trabzonspor" her geçen gün yara alıyor...

sametaydin
27.08.2013, 00:40

Son yıllarda neredeyse hiçbir futbolcu Trabzon'dan güzel anılarla ayrılmıyor.

OrkHun
27.08.2013, 00:41
Buyrun işte. Kulüp başkanı ayrı konuşur hoca ayrı. Mümkünse Volkan ile beraber sen de git IHO

Amin, inşallah.

Hoca kalsın ama iyi adam lan :D

jojuk
27.08.2013, 00:41
Ediyorlar zaten merak etme. Edenler dediğin gibi çok ciddi destek de buluyorlar. Ama ben küfür ediyorlar diye işe gitmeyecek kadar dangalak değilim. Gitmezsem de kovsunlar zaten. Sen benim işçin olsan ben seni kovarım. Başkan da benimle aynı düşüncede sanırım o da kovar inşallah.
küfürü kaldırabilecek mideniz varsa çok güzel insanlar namusu gururu için yaşar ...

Furkan Özdem
27.08.2013, 00:42
burak yılmaz ve selçuk da profesyonel futbolcu istediği yere giderler o zaman. İtirazı olan?!

sametaydin

Başkan çok acele konuşuyor ve bence böyle yaparak Trabzonspora zarar veriyor. Aynen teknik direktörü olan bir takıma yeni teknik direktör getirdiğini söylemesi gibi.

Vkgz
Son yıllarda neredeyse hiçbir futbolcu Trabzon'dan güzel anılarla ayrılmıyor.

çünkü volkan gibi sadri şener de amatördü.

jojuk
artık Trabzonsporlu taraftarı olduğumu utanacak dereceye geldim malesef

Ogün'
27.08.2013, 00:43

Alper'in başına gelen olaya üzülüp dangalak demeniz de gerçekten ibretlik.

OrkHun
27.08.2013, 00:43

Abi satanist falan mısın? Bu kadar insanlıktan uzak, şeytanca bir hırsla niye saldırıyorsun adama??

omondoles
27.08.2013, 00:44

Burada doğruyu söyleyen başkan.

Loading %61..

jojuk
Trabzonspor taraftarı kendini sorgulamalı

Vkgz
Başkan çok acele konuşuyor ve bence böyle yaparak Trabzonspora zarar veriyor. Aynen teknik direktörü olan bir takıma yeni teknik direktör getirdiğini söylemesi gibi.

başkan itici ve yanlışları var ama tolunay ve volkan kararı çok yerinde bence.

Mert'
27.08.2013, 00:45
burak yılmaz ve selçuk da profesyonel futbolcu istediği yere giderler o zaman. İtirazı olan?!

ben onlara artık kızmıyorum birkez daha tesekkur ediyorum bana hayatımın en güzel yılını yaşattılar şampiyonluk gordum..

Vkgz
Abi satanist falan mısın? Bu kadar insanlıktan uzak, şeytanca bir hırsla niye saldırıyorsun adama??

saçıma ak düşürdü 3 sezondur. yani başka bir sebebi yok gibi duruyor o ak saçların.

Yaşar
Her tarafımızdan amatörlük, iş bilmezlik akıyor, başkan ne dediğini bilmiyor, hoca ayrı telden çalıyor, taraftar şuurunu kaybetmiş, futbolcu kafasına göre takılıyor.
Geçmiş olsun.

Furkan Özdem
27.08.2013, 00:46
Yaptığı çoğu hareketten amatörlük akan bir yönetim "profesyonellik" diyor. Kahretsin yaa çok profesyoneliz...

jojuk
http://im.htspor.com/2013/08/26/872358_928ad2644b6ea05227a482b25823e223.jpg?137755 2247KENDİNİZİ VOLKANIN YERİNE KOYUN BAKALIM

6Şafak Aydın1
forumda adami küfürden beter ettiniz simdimi kötü oluyo

sametaydin
27.08.2013, 00:49
başkan itici ve yanlışları var ama tolunay ve volkan kararı çok yerinde bence.

Ya kararların dogrulugu yanlışlıgı hakkında bişey demiyorum. Ama tolunay hakkında konuştu düzgün biçimde gitse belki tazminat ödemek zorunda kalmıcaktık. Onur kırıcı şekilde davrandı. Sonuçta başkanın cebinden çıkmıyor o paralar. Volkanı nasıl ve nereye yollicak onu merak ediyorum.

Furkan Özdem
27.08.2013, 00:49
;1919291079']ben onlara artık kızmıyorum birkez daha tesekkur ediyorum bana hayatımın en güzel yılını yaşattılar şampiyonluk gordum..

Ben de uzun zamandır kızmıyorum. Hayranlıkla izliyorum. Ancak taraftarın tamamı bu futbolculara kızarken "profesyonellik" dendiğine çılgına dönen taraftarımız şimdi "profesyonel futbolcu sahayı terk edemez" deyince çok samimiyetsiz duruyor.

Chovy
27.08.2013, 00:51
Başkan haklı beyler.
Futbol-Para açısından baktığımızda başkan bir iş veren volkanın maaşını bu adam ödüyor ve topçu o paranın hakkını sahada vericek. Düşünün, normalde oyuncu değişikliği olduğunda topçu direk soyunma odasına gitse bile bi tu kaka gözüyle bakılıyo bu adam maç içinde kimseye bir şey demeden ağlayarak soyunma odasına gitti çok ciddi bir şey bu.

Volkanın bu hareketinin de %100 bu küfür yüzünden olduğuna inanmıyorum. Adam mutsuz mental olarak bitmiş rezalet fulbol oynuyo, sahada sürekli arkadaşlarıyla tartışıyo, su molasında teknik direktörden fırça yiyo en sonunda da kendini bilmezin biri küfür ediyo zaten pamuk ipliğine sarılı olan sinirleri iyice bozuluyo sonuç ortada...

Bu olayların en büyük suçlusu volkanı ısrarla ilk 11de oynatan Mustafa hocadır.olcan varken yedeklerinde dinamo gibi yusuf varken ne diye volkan oynar

Sen ağlayarak soyunma odasına gidiyorsan sabri reyiz ne yapsın be volkan...

Ogün YAZICI
27.08.2013, 00:51
artık Trabzonsporlu taraftarı olduğumu utanacak dereceye geldim malesef

utanıyorsan tutma...bekle biraz volkan'ın gideceği takımı desteklersin...

Vkgz
27.08.2013, 00:53
Trabzonspor taraftarı kendini sorgulamalı

dünyada ilk kez yaşanmıyor bu işler.bizim lafımız oyuncunun amatörlüğüne.

AYYILDIZ
27.08.2013, 00:54
Geçen hafta Malouda'ya dalmıştı.Volkan'ın bu olay olmasa da mutsuz olduğu açık.

Ömer SEVİNÇ
Alper'in başına gelen olaya üzülüp dangalak demeniz de gerçekten ibretlik.

Vay anasını arkadaş okuduğunuzu anlamıyorsunuz musunuz? Alper istifa etmiş. iş yerinden ayrılmış adam. Volkan da çok rahatsızsa sözleşmesinin gereklerini yerine getirecek bonservisini ödeyecek istediği takıma gidecek. 1 dakika daha antremana çıkmayacak. Maç değil bak antreman. O zaman ben de Volkan'dan özür dilerim.

SALDIRAY
Mesajım neden siliniyor ? Volkan'a edilen edepsizliğe tepkide mi veremeyeceğiz? Bir oyuncu iyi oynamayabilir. Ama bu kendini bilmezlere küfür etme hakkını vermez. Yazıklar olsun. Küfür edenede, destekleyenede.

jojuk
27.08.2013, 00:55
dünyada ilk kez yaşanmıyor bu işler.bizim lafımız oyuncunun amatörlüğüne.
senin kastın volkana yorumlardan anlaşılıyor kendini inandırabilirsin sadece

Ogün YAZICI
27.08.2013, 00:55
beşiktaş maçını volkan şen yüzünden kaybettik.malouda ile yaşadığı tartışma takımı sabote etti.bugün yine takımı sabote etti diyebiliriz.bu adam zarardan başka bir şey değil.

E. Okan Bülbül
27.08.2013, 00:56
BİLGİ - Başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu HaberTürk'te Volkan Şen ile yolların ayrılacağını açıkladı.
izlemedim ama böyle bir paylaşım var facede.

Mert'
Ben de uzun zamandır kızmıyorum. Hayranlıkla izliyorum. Ancak taraftarın tamamı bu futbolculara kızarken "profesyonellik" dendiğine çılgına dönen taraftarımız şimdi "profesyonel futbolcu sahayı terk edemez" deyince çok samimiyetsiz duruyor.

bende bu yüzden kızmıyorum o kadar amatörüz ki adamlar kaçıp gitmekte haklı sonucta burada doğup büyümediler

Vkgz
senin kastın volkana yorumlardan anlaşılıyor kendini inandırabilirsin sadece

haksızmıyım sence?

Deniz Tosunoğlu
Bu olaylarin disinda:

Volkan Senin gonderilmesinden yanayim. Bu olaylar yuzunden degil. Kac aydir Volkanin gitmesini istiyordum. Antrenmanlarda bile artistce hareketler yapiyor...

Alper Beyazay
27.08.2013, 00:57
Adam 20 bin kişi içinde kendini tutamamış ağlıyor, hala amatörlüğünden bahsediyorsunuz adamın. Yahu biraz empati kurun. Bende sevmezdim futbolunu falan en kısa zamanda gidersin derdim ama biraz insani açıdan düşünün bunu. Yaptığı yanlış en azından ilk yarının bitmesini beklemesi lazımdı ama o durumda onu düşünememiştir zaten.

jojuk
bu sayfada volkan şene önyargılı davranan kişilğine karakterine hakaret edecek insan sayısı çok fazla siz Trabzonsporluyum demeyin o formayıda giymeyin insan olun ilk önce adam ağlıyor hala volkan şeni kötülüyorsunuz nasıl saygısız küfürü hak edecek insanlarsınız farkındamısınız bu sayfada birini gerizekalı diyoruz ceza veriyolar bize orda 25 bin taraftar var ey ahali sizin volkan şeni eleştirmek den başka o kafalarınıza başka şey girmiyor cahilsiniz bilmem farkındamısınız

Vkgz
bu sayfada volkan şene önyargılı davranan kişilğine karakterine hakaret edecek insan sayısı çok fazla siz Trabzonsporluyum demeyin o formayıda giymeyin insan olun ilk önce

http://tvarsivi.com/?y=7&z=2013-08-26%2023:32:00

Ogün'
27.08.2013, 00:58

Alper neden işi bırakmış?Benim anladığım bu.Volkan'dan bahsetmiyorum ben.Bu cümleden ve genelinden farklı bir anlam çıkartamadım.

Oruç
@jojuk

Biraz daha sakin lütfen. Ceza almak için gösterdiğin gayret takdire şayan.

Ömer SEVİNÇ
bu sayfada volkan şene önyargılı davranan kişilğine karakterine hakaret edecek insan sayısı çok fazla siz Trabzonsporluyum demeyin o formayıda giymeyin insan olun ilk önce

Tmm. şuandan itibaren Ocak dışındayım sanırım?

Veysel
27.08.2013, 00:59
Arkadaşlar birbirimizle ikili tartışmaya girilecek yer burası değil, lütfen özen gösterelim.

h@msi61
27.08.2013, 00:59
Macta olan mide bulandiri seyden sonra burda okuduklarim da kanim dondurdu. Bu gidisle hicbir topcu bu taraftarin onunde top oynamaz. Trabzonspor bu kafalar icin cidden cok buyuk, utandim ayni takimi tuttugum insanlardan, rezalet...

Adam insan evladi robot degil, duygusal bir tepki verdi. Gondereceklerse once Avrupa'da kirmizi gorup takimini yalniz birakan, bjk macinda da atilmak icin 40 takla atan Colman'i gondersinler, o da sahadan gitti, hem de yerine kimsenin girmeyecegini bile bile...

Boyle sacmalik olmaz, Volkan'in bu sebepten gonderilmesi bu takimin tarihine kara bir leke olarak gecer....

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 01:00
Alper neden işi bırakmış?Benim anladığım bu.Volkan'dan bahsetmiyorum ben.Bu cümleden ve genelinden farklı bir anlam çıkartamadım.
Abicim işe gitmemekle istifa etmek arasındaki farkı nasıl anlatabilirim size?

omondoles
Defolup git bu takımdan Volkan! Her zaman yazdığım -söylediğim- için gönül rahatlığıyla yazabiliyorum.

Loading %61..

cimlagava
Başkan iş yapacaksa o küfür edenleri stada sokmasın bir daha.
Şu hale gelmiş adama sallıyorsa hala ayıp ediyor. Çocuğun önünü açsınlar uygun bi fiyata göndersinler.
Bu saatten sonra kalsa da bu camiayı benimsemez asla.
Haysiyetsiz herifler kimbilir kaç maçtır ana bacı düz gidiyorlar.

Zafer Fidan
27.08.2013, 01:01
Bu adamin aglamasinin sebebi küfür felan degil.. son damla idi sadece. Futbolcu olmadigini anladi son aylarda ve isyanlara kapildi. Amerika'ya kacar önümüzdeki günlerde.

drose61
27.08.2013, 01:01
boşa bırakırsak gs alabilir şaşırmayın.

bursa ile bir takasa filan girsek iyi olur aslında.

volkana yapılan da dibine kadar yanlıştır.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ogün YAZICI
27.08.2013, 01:02
bu sayfada volkan şene önyargılı davranan kişilğine karakterine hakaret edecek insan sayısı çok fazla siz Trabzonsporluyum demeyin o formayıda giymeyin insan olun ilk önce adam ağlıyor hala volkan şeni kötülüyorsunuz nasıl saygısız küfürü hak edecek insanlarsınız farkındamısınız bu sayfada birini gerizekalı diyoruz ceza veriyolar bize orda 25 bin taraftar var ey ahali sizin volkan şeni eleştirmek den başka o kafalarınıza başka şey girmiyor cahilsiniz bilmem farkındamısınız

trabzonspor taraftarı olduğumdan utanacak seviyeye geldim deyip başkalarının taraftarlığını sorgulamak ?
git ötede oyna...

Erkan SÜNGER
Küfür edilmesini doğru bulmuyorum. Volkanın taraftarla ağız dalaşına girmesini doğru bulmuyorum. Oynayamayan futbolcusunı ısrarla sahada tutan teknik ekibin bu tavrını doğru bulmuyorum. Volkanın çocuk gibi sahayı terketmesini doğru bulmuyorum. Psikolojisi bu kadar bozuk adamı tespit edemeyen ilgili kişinin halen bu klubten para kazanmasını doğru bulmuyorum(var mı böyle bir kişi onu da bilmiyorum).

Taraftar suçludur burası net.

Ama sağolsun bize bişeyi birkez daha net gösterdi bizlm takımın hiçbir yerinde sistem yok arkadaş.

Adamın psikolojisi pert olmuş özel hayatı mıdır yoksa performansını mı çok kafaya takıyo bilmiyorum ama adam bitik halde ve bu farkedilmiyo yazık valla çok yazık...

Oruç
Tribünden biri Volkan'a küfür ediyor siz burada birbirinize giriyorsunuz.

İlginç.

Ogün'
27.08.2013, 01:03
Abicim işe gitmemekle istifa etmek arasındaki farkı nasıl anlatabilirim size?

Peki ben yanlış anlamışım o zaman özür dilerim.

h@msi61
27.08.2013, 01:04
Calisanini kollamayan patron bir zaman sonra calisan bulamaz. Volkan'in bu sebepten gonderilmesinin bedeli cok agir olur. Bu rezalet Trabzonspor'a yakismaz.

outlaws61
Başkanın Volkan'ı göndercek olması tam bir fiyaskodur. Ben takımda futbolcu olsam bu olaydan sonra düşünürüm ki yönetim bizim arkamızda değil. Bana ana avrat dümdüz gitseler yönetim beni korumıcak.Yeter hacıosmanoğlu seni çok savundum ama utanıyorum senden

jojuk
@jojuk

Biraz daha sakin lütfen. Ceza almak için gösterdiğin gayret takdire şayan.
volkan şene yapılan haksızlık beni çıldırttı dostum

Metin Ural
27.08.2013, 01:05
mac icindeki sutu gol olsaydi bambaska seyler konusacaktik belki de.

h@msi61
27.08.2013, 01:06
Volkan bu sebepten yollanirsa BMN de kulubun mantigiyla kurallarini degistirsin. Kufur edenleri degil, kufur sonucu soguyup forumdan ayrilanlara bassin cezayi...

Mert'
27.08.2013, 01:07
boşa bırakırsak gs alabilir şaşırmayın.

bursa ile bir takasa filan girsek iyi olur aslında.

volkana yapılan da dibine kadar yanlıştır.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

insallah gs alır

Colakoglu
27.08.2013, 01:08

Futbol böyle bisey iste, düsünki bu Aksam Maloudanin o nefis suru kaleye degilde auta gitseydi, ve son dakika kacirdigini yine kacirsaydi :) Adami yemistik Asrin kazigi diye.
Futbol iste.

Alper Beyazay
;1919291213']insallah gs alır

Emin ol bizde oynadığının kat kat üzerinde bir futbol oynayacaktır orda..

jojuk
Volkan bu sebepten yollanirsa BMN de kulubun mantigiyla kurallarini degistirsin. Kufur edenleri degil, kufur sonucu soguyup forumdan ayrilanlara bassin cezayi...
HELAL OLSUN KARDEŞİM YORUMUNU AYAKTA ALKIŞLIYORUM :alkış:

Furkan Özdem
27.08.2013, 01:09
Tribünden biri Volkan'a küfür ediyor siz burada birbirinize giriyorsunuz.

İlginç.

Kişiler değil zihniyetler çatışıyor burda...

Ömer SEVİNÇ
Boşa bırakmak mı? Asla. Bonservis getirecek. 4 milyon euro bonservis ödedi bu kulüp ona. Küfür yemeyi hazmedeyen Volkan kardeşimiz maça antremana çıkmadan para almayı gururuna yediremeyecektir değil mi? Yoksa senin benim üç kuruş maaşımızdan kıstığımız parayı kulüpten alıp gel keyfim gel mi yapacak?

jojuk
emin ol bizde oynadığının kat kat üzerinde bir futbol oynayacaktır orda..
kesinlikle katılıyorum

F. Yıldırım
27.08.2013, 01:10

Kader'in cilveleri.

Her şer'de bir hayır vardır.

Sefaenes
Yedek kalmasi gerekirken inatla 11 de oynatiliyor. Sahsina yapilan küfürü dogru bulmuyorum ama bu saatden sonra Trabzonspor formasini giymemeli daha

tristram
-
Selçuk İnan şöyle diyor. Sokağa çıkamıyoruz. 2 tane aktivitemiz var: Biri bizim evde okey onamak, diğer Buraklar'da okey oynamak.
Bu insanlar, sokaklarında rahat rahat gezip, şehrin nabzını tutabildikleri gün, Trabzonspor yine şampiyon olacak.

bence bu lavuklar abartiyor.ben bayram tatilinde onur'u ayder yaylasinda gordum.adam gayet mutluydu:)
hadi burak buyuk sehirde dogdu ona eyvallah ama selcuk kimmis anasini satiim.gorende paristen buraya geldi sanir.gece hayati olan adam icin karadenizde yasam zor ama digerleri icin gezilecek tonla yer var.
laa koca karadenizde evde okey oynamaktan baska bir sey yapmiyorsan bu senin rahatsizligini gosterir:)ingiltere'de bir donem yasamis bir insanim..uc dort sehri cikar geri kalanlarin alayi kasaba..sadece bir iki tane pub var baska bir numara yok.ama adamlar tatil gunlerinde hareketli sehirlere yardiriyor..
kaldi ki kimse kutugu trabzon'a aldir demiyor, hayrina oynamiyorlar.futbolculari
gozunuzde bu kadar buyutmeyin.
burak denen lavuk bize gelmeseydi su an elazig devre arasinda akhisara giderdi.ee o zaman pasa pasa oynayacaklardi ama sahada azicik iyi olunca sosyal sartlar nasil da devreye giriyor.
sene de 2 milyon euro para alip evde okey oynuyorduk ehu ehu diye aglamanin alemi yok.
malouda londra'dan trabzon'a geliyor sorun olmuyor da cogu tasrada dogup buyuyen sonradan gorme turk zibidiler mi sorun oluyor.
yanlis anlasilmasin volkan'a yapilan buyuk bir ayip.adamin duyacagi sekilde ana baci sovmek adam olanin yapacagi is degil.
herkes parasina bakiyor.volkan bizden aldigini baska bir kulup versin aninda basar gider.

Zafer Fidan
27.08.2013, 01:11
Isterse 60 gol atsin baska bir takimda. Bizde iyi bir performans göstermedikten sonra bana ne.

Ogün YAZICI
27.08.2013, 01:11

ben bu forumdan para almıyorum ama volkan bu klüpten mlyon eurolar alıyor ? daha çok derin farklar var biraz düşünmek lütfen ...

Bera B.
27.08.2013, 01:12
Kahvede tespih sallamaktan başka bir işe yaramayan adamlar gider maç izlerse böyle şeyler daha çok olur.

Vkgz
27.08.2013, 01:14

peki buna ne diyeceksin:

soyunma odasından bursayı aramış dönmek istiyorum diye. şaka değil gerçek habertürk te söylendi.

jojuk
27.08.2013, 01:15
Bu yapılan haksızlık volkan şene değil trabzonspor takımına yapılan haksızlık dır yarın mustafa yumluya öbür hacıosmanoğluna yapılan haksızlıktır ama bunu bilmeyen taraftarımızda var

h@msi61
27.08.2013, 01:18
peki buna ne diyeceksin:

soyunma odasından bursayı aramış dönmek istiyorum diye. şaka değil gerçek habertürk te söylendi.

Bakin bu baska mesele... Istiyorsa gider, yardimci da olursun. Ben zaten futbolunu gram begenmiyorum. Ama sen sahayi terkettin defol denemez bu adama, demek ki cok agrina gitti o an birseyler. O kadar insanlik disi hareket yapip sahadan atilan veya atilmaya yeltenen oluyor yollamiyoruz da, bir insan insani tepki verdi diye mi yolluyoruz?

Neymis para aliyormus. Para aliyor diye kole mi oluyor bu adam, al parayi basicaz sana kufurleri midir mantik? Yonetim kufurden kacan topculari degil, kufur eden tribunu temizlesin, hatayi yanlis yerde ariyorlar...

Oruç
27.08.2013, 01:18
Beyler sakin.

gerrard8
27.08.2013, 01:20
gitmesi gerekiyordu ama bu şekilde değil.geldiği günden beri iyi oynadığı maç çok azdır.belli ki mutsuz yeteneklerini takım için kullanmıyor.giderse kendisi içinde bizim içinde iyi olur.küfür meselesi ise futbol taraftarlarının büyük çoğunluğunun en iyi futbolcusuna bile küfrettiği zaman oluyo.olmaması gerekiyo tabiki.

Anıl C
27.08.2013, 01:20
Şu bundesligada daha bi futbolcuya ana avrat sövüldüğünü duymadım.
Ağzı bozuk bi milletiz.

jojuk
27.08.2013, 01:21
Küfür eden bir toplum istemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

h@msi61
27.08.2013, 01:21
Para verildi diye kufru dogru goren arkadaslar para aldigi kurumlardan, kisilerden en agir kufurleri yerler tez gunde umarim. Bakalim ne hissedecekler, duymamayi basaracaklar mi...

Futbol oynuyorlar diye adamlarin insan oldugunu unutuyorsunuz, farkinda misiniz?

jojuk
27.08.2013, 01:23
para verildi diye kufru dogru goren arkadaslar para aldigi kurumlardan, kisilerden en agir kufurleri yerler tez gunde umarim. Bakalim ne hissedecekler...
onların hoşuna gider galiba

İbrahim CİHAN
27.08.2013, 01:27
bu nasıl bir kafa yapısıdır? mağdur olan adamı suçlu gösterip göndermek de nedir? gerçekten anlayamıyorum. hele ki volkanın arkasında durması gereken kulüp başkanının da bu düşüncede olması. gerçekten ben bu yönetim ve icraatlarından(!) utanıyorum artık. icraatların siyaset boyutlarını da bir kenara bıraktım da bu kafa yapısını hiçbir şekilde anlayamayacağım. suçlu volkan. neden? gururuna yediremeyip ağladığı için. bununla kalmayıp sahayı terk ettiği için. sahayı terk Trabzonspor'a hakaretmiş. bir insanın devamlı olarak anasına bacısına sövüldüğü için ağlayıp sahayı terk etmesini Trabzonspor'a hakaret olarak algılayan bir zihniyeti gerçekten ben hiçbir zaman anlayamayacağım. futbolcu profesyoneldir; ama nihayetinde de insandır. bu tepki de gayet insani bir tepkidir.

Oruç
27.08.2013, 01:30
Bir daha uyarmayacağım. Benzer mesajlar yazılırsa cezai işlem yapmak zorunda kalacağız.

Bilginize.

Ogün YAZICI
27.08.2013, 01:30
http://video.haberturk.com/spor/video/volkan-gonderiliyor/96954

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 01:33
bu nasıl bir kafa yapısıdır? mağdur olan adamı suçlu gösterip göndermek de nedir? gerçekten anlayamıyorum. hele ki volkanın arkasında durması gereken kulüp başkanının da bu düşüncede olması. gerçekten ben bu yönetim ve icraatlarından(!) utanıyorum artık. icraatların siyaset boyutlarını da bir kenara bıraktım da bu kafa yapısını hiçbir şekilde anlayamayacağım. suçlu volkan. neden? gururuna yediremeyip ağladığı için. bununla kalmayıp sahayı terk ettiği için. sahayı terk Trabzonspor'a hakaretmiş. bir insanın devamlı olarak anasına bacısına sövüldüğü için ağlayıp sahayı terk etmesini Trabzonspor'a hakaret olarak algılayan bir zihniyeti gerçekten ben hiçbir zaman anlayamayacağım. futbolcu profesyoneldir; ama nihayetinde de insandır. bu tepki de gayet insani bir tepkidir.

Haklıyken haksız duruma düşmek nedir bilir misin hocam? Volkan şu hareketi maç sonunda yapsa ağlasa açıklasa en yakın destekçisi olurum. Sahanın ortasında maçı bırakıp gidiyorsa bir zahmet bir daha da giymesin bizim formamızı.

jojuk
27.08.2013, 01:34
http://video.haberturk.com/spor/video/volkan-gonderiliyor/96954
teşekkür ederiz

Arif Timurcioğlu
27.08.2013, 01:35
Volkanın futbolunu sevmiyorum çünkü geldikten sonra oynadığı futbolla hayal kırıklığı yaşattırdı bizlere çok şeyler bekliyorduk.

Volkana bugün yapılan yanlıştır kendi evimizde kendi oyuncumuza küfür ediyoruz laf atıyoruz yanlışın kralıdır hemde.

Volkanın ağlayarak çıkması başka bir yanlıştır eleştirilere güzel futboluyla karşılık vermesi gerekir böyle çocuk gibi ağlayarak değil.

Yakın zamanda Umut ve ilk geldiği dönemde Burak ne küfürler yedi taraftardan ama sahada işlerini yaptılar duymadılar cevaplarınıda golleriyle

verdiler, Volkanında bazı şeyleri aşıp saha içine vermesi gerekir kendini.

Yasin Altuntas
27.08.2013, 01:35
Küfür yanlisti, Küfür'e reaksiyon gösterip laf dalasina girmesi yanlisti, Sahayi terk edip cikmasi yanlisti (en azindan Teknik Direktör'e birsey demesi lazimdi), MRA'nin erken davranmamasi yanlisti, Taraftar'in bir halt becermis gibi "Ben yaptim" demesi yanlisti.

Yani anladiginiz kadariyla yanlislarla dolu bir olaydi ve herkes kendi hatasini görmesi lazim.

Bayundur Han
27.08.2013, 01:37
http://youtu.be/A6r_4JcmotQ

yollaniyor.

jojuk
27.08.2013, 01:42
http://youtu.be/A6r_4JcmotQ

yollaniyor.
haklılar içerde haksızlar dışarda SKANDAL ÖTESİ BİR ŞEY

İbrahim CİHAN
27.08.2013, 01:43
Haklıyken haksız duruma düşmek nedir bilir misin hocam? Volkan şu hareketi maç sonunda yapsa ağlasa açıklasa en yakın destekçisi olurum. Sahanın ortasında maçı bırakıp gidiyorsa bir zahmet bir daha da giymesin bizim formamızı.

haksız duruma düşmek bu değil bana göre. volkan o kişiye kızıp tüm Trabzonspor taraftarına herhangi bir laf söylerse mesela budur işte haksız duruma düşmek. dediğim gibi ben bu düşünceyi anlayamayacağım. benim kafa yapıma uymuyor bu. bana göre verebileceği en insani tepkiyi vermiş volkan şen. futbolcular robot değil; insanlar. insan olan başka tepki veremezdi zaten. çocuğuna küfredildiği söyleniyor. ayıptır, günahtır. hala biz bu adamı suçlu göstermeye çalışıyoruz.

Pshycologist41
27.08.2013, 01:45
Volkan iyi oynar kötü oynar tartışılır. Beğenene beğenmeyene saygı duyarım. Kimseyi de savunmuyorum ama ;

Yetenekli Türk futbolcu piyasada yokken. Yeteneklisini alıp getirecek paran yokken bir futbolcu bu kadar kolay harcanmaz harcanmamalı. Volkan bence bu statüde bir oyuncudur.

Olay hala sıcakken paydaş muhteşem olağanüstü delikanlılık abidesi başkanın çıkıp dinlemeden sorgulamadan (ki bu adam özür de dileyebilir en azından karşına alıp bir sorarsın konuşursun niyetini öğrenirsin vs.)

"Beni bilen bilir böyle bir hareket yapan benle aynı yolda yürüyemez" gibi cümlelerle oyuncusunu silmesi hangi akıl ve mantığa sığar !

Kadir
27.08.2013, 01:48
Afedersiniz ama ne verdi de ne istiyo? Küfür elbette saygısızlık ama bir kaç dakika önce hoca ona bir şeyler söylerken artist gibi hareket yapmasını biliyordu, ulan ne verdin sen bu takıma ? Yıkılsın gitsin. Varlığı zarar.

jojuk
27.08.2013, 01:49
Volkan iyi oynar kötü oynar tartışılır. Beğenene beğenmeyene saygı duyarım. Kimseyi de savunmuyorum ama ;

Yetenekli Türk futbolcu piyasada yokken. Yeteneklisini alıp getirecek paran yokken bir futbolcu bu kadar kolay harcanmaz harcanmamalı. Volkan bence bu statüde bir oyuncudur.

Olay hala sıcakken paydaş muhteşem olağanüstü delikanlılık abidesi başkanın çıkıp dinlemeden sorgulamadan (ki bu adam özür de dileyebilir en azından karşına alıp bir sorarsın konuşursun niyetini öğrenirsin vs.)

"Beni bilen bilir böyle bir hareket yapan benle aynı yolda yürüyemez" gibi cümlelerle oyuncusunu silmesi hangi akıl ve mantığa sığar !
bugün volkana yapar yarın bütün Trabzonsporlu futbolcular sahada onlara hakaret edildiğinde onları savunmayan bir başkan gördüklerinde nasıl TRABZONSPOR luluk ruhuyla oynucak

Kadir
27.08.2013, 01:52
Sahayı terk edip gidiyor, çocuk gibi hem beceriksiz hem güçsüz.. Gitsin nereye giderse.

" -2011-2012 futbol sezonu için 1.145.000 eur garanti ücret ve 10.000 eur maçbaşı ücret,
-2012-2013 futbol sezonu için 1.150.000 eur garanti ücret ve 10.000 eur maçbaşı ücret,
-2013-2014 futbol sezonu için 1.150.000 eur garanti ücret ve 10.000 eur maçbaşı ücret,
-2014-2015 futbol sezonu için 1.150.000 eur garanti ücret ve 10.000 eur maçbaşı ücret, "

bu paraları alıyorsan küfür yemeyi elbette hak etmiyorsun ama bu paraları hak edecek futbol ortaya koyacaksın, geldiğin günden beri armayı sahiplenemedin, git!

Ahmet KESKİN
27.08.2013, 02:01
giderse yılın trasferi olur bizim için

jeepeers
27.08.2013, 02:06
kimse küfür yiyip oyunu terketti diye vaftiz etmeye kalkmasın bu adamı
karakteri olan adam gözyaşı değil alınteri akıtır sahada
bu takımda ilk 11'de başladığı kaçıncı maç oldu
bir tane akılda kalan performans gösterdi mi
ilk kez küfür etmiyor bu taraftar oyuncusuna son kez de etmedi
deflenip gidebilir istediği yere

Alper Beyazay
27.08.2013, 02:08
Tamam bende Volkan'ın gitmesini istiyordum ama bu şekilde değil.. Futbolcular bunu görecek yarın bir gün benim başıma bu tarz bir olay geldiğinde başkan bile yanımda durmayacak diye düşünecek.. Tabi demek istediğim öyle halı saha arkadaşına sinirlenip oynamıyorum ben diye çıkması tarzında değil.. Bir şey olur çıkar beni hocam der, çıkar sonra başkan ona da bu sebepten oyundan çıkmak isteyemezsin seni göndereceğiz mi diyecek?

61_Hasan_69
27.08.2013, 02:09
Belki gitmesi gerekiyodu ama bu şekilde değil

Mehmet Fatih Silik
27.08.2013, 02:16
Küfür olayini kimse tasvip etmiyor zaten...
Neden haala ele$tirilerde küfürü tasvip ediyormu$uz gibi yorumlar yapiliyor anlamiyorum...
Ama $öyle bir$ey söylemek istiyorum...
Volkan profesyonel oyuncu mudur? EVET!
Bursa'da veya ba$ka bir stadda oynarken küfür yemi$ midir? EVET!
Para olayina girmek istemiyorum $imdi...
Ama diyelim ki o dengesiz küfür etti ana avrat...bu zamana kadar sahayi terk etmediysen yine etmeyecektin...
O adami ALLAH'A havale edip daha cok azimle ve hirlsa oynayacakti...
Ve inaniyorum ki gol da atardi...
Mac sonunda da kameralar önüne gecip güzel bir demec verirdi ve bu konuya deginirdi...
Kim o durumda Volkan'a tek laf edebilirdi? HICKIMSE!
O forma kutsal degil mi bizim icin?
Hangimiz 1 saniye bile olsun o formanin icinde Avni Aker'in cimlerinde olmak istemedi?
Bedava bile oynarim diyen hic mi olmadi?
Biz takimimiza böyle a$ikken Volkan'in yaptigini görmezden mi gelecez peki?
Küfür olayina tepkinizi koyuyorsunuz eyvallah ama Volkan'a toz kondurmuyorsunuz...
Oldu canim! (:
Taraftarin yaptigi hata ve ayip sadece Volkan'a yöneliktir...
Ama Volkan'in yaptigi oyuncusu oldugu Kulübe ve taraftarlara yöneliktir...
Ikisini nasil ayni teraziye koyuyorsunuz?
Kaldi ki bu ilk olan bir olay degil Volkan'in taraftarlarla agiz dala$ina girmesi...
Bir sicrarsin, iki sicrarsin ücüncüde böyle dangalak birine rastgelirsin...
Cocugun dogmu$ duygusalligin artmi$ artik bu kulp olamaz buna...
Ba$kan aciklami$ bizimle olmayacak diye...
Bir kere olsun sözünde dursun!

M. Fatih ALEMDAR
27.08.2013, 02:26
Artik gidersin insallah.
Bi git volkan bu takimindan git.

jojuk
27.08.2013, 02:40
Artik gidersin insallah.
sende git

Yaşar
27.08.2013, 02:59
Yarın da Zeki Yavru'ya, Mustafa Yumlu'ya, Colman'a, Zokora'ya, Henrique'Ye küfür edin de onlardan da kurtulalım bari.
Gitmeyen Emerson'un evini basın, arabasını kurşunlayın da, hemen gitsin.
Trabzonsporluluk duruşuna bak, ''o kadar para alıyor, duymamazlıktan gelsin.'' ''ne verdi de ne istiyor.''
Çok yaşayın be, çocuğuma bu Trabzonsporluluğu anlatamam ben.

Çağatay_
27.08.2013, 04:38

Taraftarın çoğunun bu oyunculara kızma sebebi çok açık şekilde yalan konuşmalarıdır, Trabzonspor'dan ayrılmaları değil.

Açık açık kesin ve net mesajlar vermişlerdir, özellikle Selçuk.

Burak ise yurt dışı konusunda kesin konuşmuş ve GS ile anlaşmıştır.

Ben gerçekçi bir insanım, hiçbir futbolcuya güvenmem ve yürekten bağlanmam. Benim aşkım renkleredir. Bu yüzden gidişleri beni yıkmadı.

Ama bir çok insanın duyguları ile oynadılar, tepkiler normal bu oyunculara karşı, bunun adı profesyonellik değil çünkü.

---

Volkan'a gelince, durumuna üzüldüm. Ne yazık ki tribünlerde bu tip olaylar olabiliyor.

Demek ki uzun zamandır süregelen sıkıntılar patlak verdi.

titanic
27.08.2013, 06:12
kötü oynadığında hocanın basiretsizliğini bildiğinden kendisi sahayı terk ederek teknik anlamda amatör hocamıza yardımda bulunmuştur.Maç başladığından beri hoca beni çıkar der gibi top oynadı,illa böyle şeyler olacak ki hoca anlayabilsin

Murat'
27.08.2013, 07:00
Küfür de en az ırkçılık kadar aşağılık bir davranıştır. Bütün tribünlerin Volkan'a sahip çıkması gerekiyordu.

Ertan 51
27.08.2013, 07:45
Yapılan çok ayıp ve çok üzücü,hiç gerek yok böyle şeylere.
Ama olan oldu artık,yapacak bişi yok,
sonuç olarak şer bildiğimizden hayır doğabilir,bekleyip görelim.

Gökhan BAYRAK
27.08.2013, 08:38
Artik gidersin insallah.

sen de öyle, hem de sektire sektire :)

nizo61
27.08.2013, 08:38
Bir gün önce 1461 Trabzon'un Volkan Şen'i Barış Memiş'e yediğimiz son golden önce saydırıyordum, top ayağına geldi lakaytlığı nedeniyle gol yedik. Yorumum şu olmuştu; Her takımımızda bir tane mide bulandıran birisi olmak zorunda mı (TS: Volkan, 1461:B.Memiş)... Barış'ın yaptığı kimvurduya gitti, aynı şeyi Volkan'da atlamadı taraftar, olayda gözyaşı olduğu için duygusallık etkili oldu. Yalnız eşi başörtüsü mağduru olan İHO otobüsün üstüne çıkıp, her şeyi göze alıp siyaset yapıyor, kendini haklı görüyor ama eşine, çocuğuna küfredilen Volkan'a saydırıyor. Of alimle ile meşhur da Trabzonspor'a başkanlık yapmak için en cahilinizi mi gönderdiniz OF'li hemşehrilerim...

28TS61
27.08.2013, 08:40
derhal gider umarim

nizo61
27.08.2013, 08:47
Sahayı terk edip gidiyor, çocuk gibi hem beceriksiz hem güçsüz.. Gitsin nereye giderse.

" -2011-2012 futbol sezonu için 1.145.000 eur garanti ücret ve 10.000 eur maçbaşı ücret,
-2012-2013 futbol sezonu için 1.150.000 eur garanti ücret ve 10.000 eur maçbaşı ücret,
-2013-2014 futbol sezonu için 1.150.000 eur garanti ücret ve 10.000 eur maçbaşı ücret,
-2014-2015 futbol sezonu için 1.150.000 eur garanti ücret ve 10.000 eur maçbaşı ücret, "

bu paraları alıyorsan küfür yemeyi elbette hak etmiyorsun ama bu paraları hak edecek futbol ortaya koyacaksın, geldiğin günden beri armayı sahiplenemedin, git!

Ben bu parayı istiyorum diyor kabul ediliyor ve alınıyor Volkan, Diyelim sonrasında oynamıyor, peki; onu oynatıp maç başı ücreti ödeten hocalar Volkan'dan daha suçlu değil mi, yada onların bir bildiğimi var. Yada onu oynatmak zorunda kalıyorsa, başka oyuncusu yoksa bu takımın aciz başkanına ne demeli??? Böyle oyuncuyla yola devam edemezmiş, biz senin gibi adamla maalesef yola devam ediyoruz, etmek zorunda kalıyoruz...

Hami_41
27.08.2013, 08:48
:alkış::alkış:
Yarın da Zeki Yavru'ya, Mustafa Yumlu'ya, Colman'a, Zokora'ya, Henrique'Ye küfür edin de onlardan da kurtulalım bari.
Trabzonsporluluk duruşuna bak, ''o kadar para alıyor, duymamazlıktan gelsin.'' ''ne verdi de ne istiyor.''

Misina
27.08.2013, 08:54
Volkan efendi,2 senedir bize saç baş yoldururken sahada adam gibi mücadele etme yerine kız gibi yürürken biz tribünleri terk etmedik yağmur çamur tribünlerde olduk bunlar oynamıyor diye bırakıp gitmedik tribünlerden gelen nahoş sözlerden dolayı bir oyuncu oynamak istemiyorsa Hüseyin Çimşir ve Umut Bulut'un 18'e hiç girmemesi gerekirdi küfür edilmesini asla doğru bulmuyorum ama performansı düşükken parasını tıkır tıkır alıp profösyonellikten bahseden adamın çocuk gibi oynamıyorum deyip çıkmak istemesi karaktersizlik örneğidir, git kumda oyna Volkan !

Taner Gündoğdu
27.08.2013, 09:07
başkan demişki profesyonel oyuncunun yapacağı davranış değil, yollarımızı ayıracağız. göreve geldiğin günden bu yana yaptığın ve yapamadığın her icraatta profesyonelce değil, bir zahmet sende görevi bıraksana...

Ali İhsan
27.08.2013, 09:30
Hocanın sahip çıkması da başkanın ters çıkması da normal.

Artık bonservisini verip gidebileceği veya kiralık oynayabileceği bir takım bulsun ve lütfen gitsin. Maçtan önce hoca sahip çıkıp oynattıkça iyi olur sanııyordum ama hem rezil oynayıp hem de taraftarla dalaşan adamdan hayır gelmez...

Beypba
27.08.2013, 09:37
volkan şen+emre güral=muhammet

kazaara
27.08.2013, 10:00
Artik gidersin insallah.

defol git!

kazaara
27.08.2013, 10:02
zamanında Burak'ı, Selçuk'u, Umut'u nası gönderdiysek, Volkan'ı da gönderelim, ne biçim bi taraftarız ulan biz?

Hacıosmanoğlu sözüm sana, önce sen defol git bu kulüpten! Geldiğinden beri bizi kaosa sürüklemekten başka hiç bi icraatın yok.

Veysel
27.08.2013, 10:16
zamanında Burak'ı, Selçuk'u, Umut'u nası gönderdiysek, Volkan'ı da gönderelim, ne biçim bi taraftarız ulan biz?

Hacıosmanoğlu sözüm sana, önce sen defol git bu kulüpten! Geldiğinden beri bizi kaosa sürüklemekten başka hiç bi icraatın yok.

Defol git la kimsin sen gelmiş daha az önce üye olmuş gelene geçene saldırıyorsun !

Yeni olmuş üyeler 1-2 ay parkta kumda oynasın sonra yorum hakkı verilsin lütfen.

kazaara
27.08.2013, 10:20
Defol git la kimsin sen gelmiş daha az önce üye olmuş gelene geçene saldırıyorsun !

Yeni olmuş üyeler 1-2 ay parkta kumda oynasın sonra yorum hakkı verilsin lütfen.

istersen bakanlar kurulu onayına da sunalım, olmadı KPSS'den aldığımız puana göre yorum yapalım? şakamısın sen?

ben foruma geldim sanmıştım, yoksa TÜBİTAK araştırma komisyonu mu burası?

Berat Akçay
27.08.2013, 10:22
Görende Volkan ana bacı dümdüz gitmiyor sanacak he. Hey Allah'ım
Savunulan adama bak. Tribündeki olay yanlış tamam da Volkan'da doğru değil

Atılay
27.08.2013, 10:23
Evet beyler yılda 1 milyon euro maaslı ama anana babana yeni doğmuş bebeğine karına kızına ağza alınmayacak kufurlerin edildiği en acısı da kendi taraftarndan yemenin serbest olduğu bi isi kim ister kaldı ki rakipten yemeye zaten alışkın olcaksn

Veysel
27.08.2013, 10:25
istersen bakanlar kurulu onayına da sunalım, olmadı KPSS'den aldığımız puana göre yorum yapalım? şakamısın sen?

ben foruma geldim sanmıştım, yoksa TÜBİTAK araştırma komisyonu mu burası?

Haddini bileceksin bura Trabzonspor Taraftar Forumu Trabzonspor başkanına Defol git demeye hakkın yok, hele ki senin gibi yeni bir üyenin hiç yok !

kazaara
27.08.2013, 10:37
Haddini bileceksin bura Trabzonspor Taraftar Forumu Trabzonspor başkanına Defol git demeye hakkın yok, hele ki senin gibi yeni bir üyenin hiç yok !

ula sen kimsin ki bana had bildirmeye kalkıyosun? ben kongre üyesiyim, ya sen nesin? böle klavye delikanlılığı ayaklarını bırak.

Emre GÜRDAL
27.08.2013, 10:41
Ya bu volkan degilmiydi gecen hafta maluoda sahada kufur eden birakin beyler sanki avniakerde ilkkez bir topcuyami kufur ediyolar siz hic huseyin sahayi terk ettgini gordunnuzmu yada futbolcuya kucur eden bir tarafta ilk defamj goruyoshnz birakin simdi volkani adam takimi iki dk olsa yanliz birakti benc bu kufurden daha agir bir hakaretteir...

Veysel
27.08.2013, 10:42
ula sen kimsin ki bana had bildirmeye kalkıyosun? ben kongre üyesiyim, ya sen nesin? böle klavye delikanlılığı ayaklarını bırak.

Sen Bursaspor taraftarı değilsen ben hiç bir şey bilmiyorum neyse tartışmayacağım senin gibi biri yüzünden forumun huzurunu bozamam

cem1990
27.08.2013, 10:44
Küfür yanlıştı,bu küfür olayını doğru bulmuyorum tasvip de etmedim hiçbir zaman.
Ama kesinlikle gitmelidir.
Ben sokakta görsem döverim bu çocuğu ne yalan söylüyeyim.Son derece berbat bir futbolcu aldığı paraları hak etmiyor.

Berat Akçay
27.08.2013, 10:46

Yeni üye olmuşsun uzatma istersen. Şeftali kurdu

Onur Akyüz
27.08.2013, 10:51

Kardeş adını soyadını ve üye numaranı bi yazsana şuraya.

Özel mesaj da atabilirsin.

Onur Akyüz
27.08.2013, 10:54
Kongre üyemiz kayıplara karıştı hay Allah.

Trabzon34
27.08.2013, 11:12

Altıma imzamı atarım sözlerinizin.. helal olsun.. Az da olsa doğru düşünen taraftarımız da varmış.. "profesyonel oyuncu kendisine edilen küfürü duymayacak".. demiş bir dostumuz.. e ama adam da ilk fırsatta gider.. yerine yenisi de gelmez.. volkan ı forumda beğenene fazla kimse yoktur..
ben de çok beğenmiyorum.. ama biz umut u da, burak ı da, halil i de beğenmiyoruz.. kimi istiyorsunuz onu söyleyin..

çok yakışıyor taraftarımıza kendi oyuncumuza küfür etmek.. bir de bunu savunmak daha da yakışıyor.. sonra da aynı seyirci "iyi yerli oyuncu" hayali kuruyor.. gidenlere kızıyor, düşman oluyor.. yok öyle dünya kusura bakmayın..

a.fındıkoğlu
27.08.2013, 11:18
oyuncusuna küfür eden taraftardan ama larla başlayarak küfüre destek olan taraftardan,Volkan'ın takımda yeri yok diyerek küfürü savunan yönetimden UTANIYORUM

Sibel
27.08.2013, 11:19
Ağlama görüntülerini gördüm.
Gerçekten çok daha üzüldüm. Umarım bu milat olur da tribünde küfür biter.

Tolga
27.08.2013, 11:20
Ben Burak'tan memnundum, bu kulübe gram zararlada oynamadı, herşeyiyle iyiydi.

Saçma genellemelere gerek yok. Olayı daha da büyütüyoruz, küfür etmeye hakkımız yok derken başkan bile aldı yürüdü.

Konuyu kapatmamız lâzım artık. Volkan'da gönderilir oldu bitti.

Alika87
27.08.2013, 11:23
Ben küfürü savunmam, zaten hic sevmedigim birsey. Simdiye kadar burda da hic küfürden ceza yemedim, bir kere ceza aldim o da link paylasmaktan :D Konuya dönelim, premier lige bakin, taraftarlar ve oyuncular arasinda 1-2 metre var ve deplasman takimina denilen laf kalmiyor, onlara da ana avrat küfür ediyorlar, hele derbi maclarinda. Orada aglayarak sahi terk eden görmedim. Küfür edenlerin yaptigi terbiyesizlik, ama VOlkanin yaptigi kabul edilemez bir davranis. Göz yaslarina laf yok, ama kimse kendi basina sahayi terkedemez.

SpOtLesS
27.08.2013, 11:24
Volkanin yerinde bn olsaydım sahadan çıkmaz aglaya aglaya daha hırslı oynardim..

Tolga
27.08.2013, 11:26
Çok romantik bir taraftar :)

Vkgz
27.08.2013, 11:27
altı kişiyi çalımlama girişimlerini artık başka takımlarda yapacak oyuncu. sanırsın ilk defa küfür yiyor bir oyuncu. küfür eden abi iyi bir işe vesile olsade 6222den nasiplenmeli.

a.fındıkoğlu
27.08.2013, 11:30
altı kişiyi çalımlama girişimlerini artık başka takımlarda yapacak oyuncu. sanırsın ilk defa küfür yiyor bir oyuncu. küfür eden abi iyi bir işe vesile olsade 6222den nasiplenmeli.

hiç bir gerekçe küfürü haklı göstermez

Onur Akyüz
27.08.2013, 11:31
Başkanın dedikleriyle hocanın dedikleri %100 zıt, bu da kötü oldu.

jojuk
27.08.2013, 11:44
ya bu volkan degilmiydi gecen hafta maluoda sahada kufur eden birakin beyler sanki avniakerde ilkkez bir topcuyami kufur ediyolar siz hic huseyin sahayi terk ettgini gordunnuzmu yada futbolcuya kucur eden bir tarafta ilk defamj goruyoshnz birakin simdi volkani adam takimi iki dk olsa yanliz birakti benc bu kufurden daha agir bir hakaretteir...
sen sayfayı karıştırmak içinmi geldin birader

Yiğit Gayretli
27.08.2013, 11:50
Volkan Malouda ile tartışıyor, Volkan Hoca ile tartışıyor, Volkan taraftar ile tartışıyor.

Malouda kadro dışı kalıyor, Hoca'ya iş bilmez diyoruz, taraftarı tek suçlu ilan ediyoruz.

Yahu hırsızın hiç mi suçu yok?

jojuk
27.08.2013, 12:02
volkan malouda ile tartışıyor, volkan hoca ile tartışıyor, volkan taraftar ile tartışıyor.

Malouda kadro dışı kalıyor, hoca'ya iş bilmez diyoruz, taraftarı tek suçlu ilan ediyoruz.

küfür edenin tarafındasın yani yazıklar olsun

jojuk
27.08.2013, 12:03
başkan fos çıktı volkan şene sahip çıkmayan başkan diğer bütün futbolcularınıda kaybeder

Heisenberg
27.08.2013, 12:06
Ne yalan söyleyeyim gitmesini uzun zamandır istiyordum ve sevindim gidişine, ama böyle olmamalıydı. Küfreden taraftar hatalı, Volkan'ın böyle vasat oyununu görüp oynatan teknik heyet hatalı, dünkü demeciyle başkan hatalı. En azından İnşallah o küfredenlere verilebilecek en ağır ceza verilir de bu sıkıntılı süreçten en az zararla çıkarız. Eğer ceza verilmezse başımız çok daha ağrır.

Jackal Wile
27.08.2013, 12:06
başkan fos çıktı volkan şene sahip çıkmayan başkan diğer bütün futbolcularınıda kaybeder
iyi ozaman sahip çıksında yarında volkan efendi olcan bana pas atmıyor hep maludaya pas atıyor ben oynamıyorum deyip yine sahadan çıksın

volkan o sahada kalıp devam etseydi haklıydınız ama çıktığı an bitti ağlaya ağlaya oyna kral ol kafa çalışmıyorki

Ömer SEVİNÇ
27.08.2013, 12:08
Burak gibi umut gibi gitmeyecek. Halil gibi, barış gibi gidecek. Arada çok fark var.

jojuk
27.08.2013, 12:08
iyi ozaman sahip çıksında yarında volkan efendi olcan bana pas atmıyor hep maludaya pas atıyor ben oynamıyorum deyip yine sahadan çıksın

volkan o sahada kalıp devam etseydi haklıydınız ama çıktığı an bitti ağlaya ağlaya oyna kral ol kafa çalışmıyorki
DUYGULARINA yenik düştü küfürü kaldırımadı

jojuk
27.08.2013, 12:09
Burak gibi umut gibi gitmeyecek. Halil gibi, barış gibi gidecek. Arada çok fark var.
colman ve onu destekleyenlerde küfrü hak ediiyor desem sana nasıl karşılarsın peki ?

Tolga
27.08.2013, 12:10
Volkan Malouda ile tartışıyor, Volkan Hoca ile tartışıyor, Volkan taraftar ile tartışıyor.

Malouda kadro dışı kalıyor, Hoca'ya iş bilmez diyoruz, taraftarı tek suçlu ilan ediyoruz.

Püüüü yazıklar olsun sana ... demek küfür edenin tarafındasın. Yazıklar olsun ...

xP

Jackal Wile
27.08.2013, 12:12
DUYGULARINA yenik düştü küfürü kaldırımadı
kusura bakma yani lafı geldiği zaman duygularımıza yenik düşemeyiz biz profesyoneliz deyip anında para için takımını satan bu futbolcular küfür yiyince duygulanamaz profesyonellikte böyle bişey yok

jojuk
27.08.2013, 12:15
kusura bakma yani lafı geldiği zaman duygularımıza yenik düşemeyiz biz profesyoneliz deyip anında para için takımını satan bu futbolcular küfür yiyince duygulanamaz profesyonellikte böyle bişey yok
başbakanda profosyonel ama ağlıyor türkiyeyi yöneten kişi duygularına hakim olamıyor ama siz bundan anlamazsınız ki

bahadır2561
27.08.2013, 12:25
Ona o kadar parayi verip alana,aldirana,oynatana gidin kufur edin.
O kadar para aliyomus iyi oynamazsa kufuru hakedermis
Diyenlerde bi yerde patronun/devletin altinda calisiyor
Yarin bigun vatandas gelip yuzune karsi ana-avrat sovse ne diyeceksin
Ben profosyonel memurum/isciyim bunlara kulak tikamaliyim oyle mi he yavrum he oyle
Senin aldigin maas kimine gore yuksek kimine gore dusuktur
Yuksek ucret aliyo sovelim boyle mantik varmi arkadas
Aldigi paradan dem vuruyorlar sanki silah zoruyla bize Volkan imzalatti

Ertan1982
27.08.2013, 12:30
Hadfi yolu acık olsun.O kafa ile ama bir halt olmaz.Sizce Bursa sampiyon yapan 3 oyuncu dökülmesi tesadüf mü.Klasık bir parlama sonra hepsi söndü.

Vkgz
27.08.2013, 12:36
Dün gece oynanan Çaykur Rizespor maçı sırasında oyuncumuz Volkan Şen ile sözde kendisine taraftar diyen ahlaksız birkaç kişi arasında yaşanan olayların ardından bu açıklamayı yapmak zorunda kaldık.

Sahada mücadele eden oyuncusuna sahip çıkan gerçek Trabzonspor taraftarlarını bu konunun dışında tutuyoruz. Bu davranışı sergileyen bu kişileri ise şiddetle kınıyoruz. Ahlak yoksunu, terbiye almamış sözde taraftar olan bu kişilerle ilgili olay sonrasında tüm kanuni ve hukuki işlemler başlatılmıştır. 6222 sayılı Sporda Şiddeti Önleme Yasası gereği emniyet birimlerimiz hareket geçirilmiştir. Bu davranışları sergileyen kişilerle ilgili ayrıca kulüp olarak üzerimize düşen idari anlamda ne yetki varsa bunların tamamı da kullanılacaktır.

Şu bilinmelidir ki, sahada mücadele eden, üzerinde Trabzonspor formasını taşıyan her oyuncu bizim evladımızdır ve ona yapılan her hareket bize yapılmıştır.

Ancak ne var ki sahada tek işi takımı adına ter dökmek olan futbolcumuzun olay sonrasındaki reaksiyonu, gerek Trabzonspor değerlerine, gerek ise profesyonel futbolculuk anlayışına uymamıştır.

Yönetim kurulumuz en kısa zamanda bu konu ile ilgili bir karar alacak ve kamuoyunu bilgilendirecektir.

Trabzonspor Yönetim Kurulu

Mert'
27.08.2013, 12:37
Bursa ile takasa gireriz umarım.

calavera
27.08.2013, 12:55
Isin ozetini soyluyorum:

Sercan + Volkan + Ozan Ipek

Genc yasta gelen basarinin altinda ezildiler. Sampiyon olunca bi sey olduk, buyuk futbolcuyuz sandilar. hepsi de kendisini bitirdi bunlarin, bir daha da birinci lig seviyesinde top oynamalari zor

Jackal Wile
27.08.2013, 13:07
başbakanda profosyonel ama ağlıyor türkiyeyi yöneten kişi duygularına hakim olamıyor ama siz bundan anlamazsınız ki
hmm ağlamak insanları haklı çıkartıyorsa gelip akşam evinize ne var ne yok boşaltalım hatta banka hesaplarınıda söyleyin varsa yakalarsanızda ağlarız olur biter adam ağlamış işte pişman der şikayetçi olmazsınız heralde

Mert'
27.08.2013, 13:14

Timsah gözyaşları onlar Volkan'da öyle sanki llk kez küfür duydu.

Armağan Dere
27.08.2013, 13:25
Ona o kadar parayi verip alana,aldirana,oynatana gidin kufur edin.
O kadar para aliyomus iyi oynamazsa kufuru hakedermis
Diyenlerde bi yerde patronun/devletin altinda calisiyor
Yarin bigun vatandas gelip yuzune karsi ana-avrat sovse ne diyeceksin
Ben profosyonel memurum/isciyim bunlara kulak tikamaliyim oyle mi he yavrum he oyle
Senin aldigin maas kimine gore yuksek kimine gore dusuktur
Yuksek ucret aliyo sovelim boyle mantik varmi arkadas
Aldigi paradan dem vuruyorlar sanki silah zoruyla bize Volkan imzalatti

tamam da kardeşim muhabbete niye giriyorsun taraftarla.
adam zaten hararetli maç 1-1 olmuş
sen satıyorsun takımı hiçbir şey yapmadığın gibi bir de taraftarla muhabbete giriyorsun.
sanki takım kaptanısın,müthiş oyuncusun,gürül gürül topçusun da
yahu Trabzonspor'da ne yapmış bu adam 2 yıldır da taraftarla diyaloğa girip,taraftarı susturacak,
sus be adam bak futboluna
zaten milyon euroları yoğurtluyorsun,hassassan tavırların da hassas olacak
adamı gaza getirmeyeceksin hareketlerinle.

jojuk
27.08.2013, 13:48
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1234671_10151892379458933_1098519870_n.jpg

Ufuk
27.08.2013, 14:00

miting sırası diyelim biri küfür etti. ben bırakıyorum mu diyecek çok saçma bi örnek verdin bana kalırsa. kimseden robot olmasını beklemiyoruz tabi. ne bileyim arkadaşı sakatlık geçirir ağlar, önemli bi maçı kaybeder ağlar, penaltı kaçırır onda bile ağlar ama sahayı terkedemez.

Ogün YAZICI
27.08.2013, 14:25
o değil de volkan şen senden nefret ediyorum...küfür hoş değil ama gidecek olmana sevindim...

F. Yıldırım
27.08.2013, 14:31
40 dakika'da yaklaşık 10 top kaybı. Ortalama 4 dakika'da bir top kaptırıyor. Vallah helal olsun.

bahadır2561
27.08.2013, 14:36
tamam da kardeşim muhabbete niye giriyorsun taraftarla.
adam zaten hararetli maç 1-1 olmuş
sen satıyorsun takımı hiçbir şey yapmadığın gibi bir de taraftarla muhabbete giriyorsun.
sanki takım kaptanısın,müthiş oyuncusun,gürül gürül topçusun da
yahu Trabzonspor'da ne yapmış bu adam 2 yıldır da taraftarla diyaloğa girip,taraftarı susturacak,
sus be adam bak futboluna
zaten milyon euroları yoğurtluyorsun,hassassan tavırların da hassas olacak
adamı gaza getirmeyeceksin hareketlerinle.

Sanki 10 oyuncuda gurul gurul top oynuyordu da Volkan kotuydu.
Delikanki olun onu alana aldirana takinda tutana oynatana sövün
Senin fantezilerine kurban olmak zorunda mi iyi oynamadigi zaman
Bak dedigim gibi vurun ama aldigi para uzerinden vurmayin
Senin trilyonlari doktugun Janko tribunde oturuyor
Niye bisey demiyorsun
Orada edilen kufur Volkan'a degil hocayaydi
Ama nlp uzmani hocamiz bunu anlayamadi
Olaydan sonra Volkan cikari isareti yapti ama incili bitirip felsefenin gozune vuran hocamiz cikarmadi
Volkan cikarin isareti yapmasa bile hocanin cikarmasi gerekirdi
Gidin nlp uzmani buyuk hocamiza yuklenin
Yanlis adrestesiniz

Tolga
27.08.2013, 14:36
40 dakika'da yaklaşık 10 top kaybı. Ortalama 4 dakika'da bir top kaptırıyor. Vallah helal olsun.

Ama ağladı ???!!!???

Tolga
27.08.2013, 14:43
Volkan şen başlığında delikanlımetre açılmış. Forumda yapmayın şöyle saçma tartışmaları.

E. Okan Bülbül
27.08.2013, 14:44
Ulan zaten takıma yararın yoktu şimdi iyice ortalığı karıştırdın. Full zararsın artık çek git de kurtulalım git messi mi oluyon gittiğin yerde neymar mı umrumda değil gram üzülürsem şerefsizim yeter ki git artık.Bonservisini de getir.

Mert'
27.08.2013, 14:47
Bi bahaneyle kurtulduk iyi oldu.

jojuk
27.08.2013, 14:49
yukarda yapılan yorumlar akıldan yoksun insan düşmanı gibi yorumlar yapılmıştır nefret ediyorum resmen insanlık denen bir şey yok sizde

cınar#7
27.08.2013, 14:52
yusuf IN volkan OUT

jojuk
27.08.2013, 14:54
Yusuf erdoğana da küfür geldimi bakalım ne olacak bizim gibi nankör taraftar varmı ülkede eğri otorup doğru konuşun gidin İngiltere ligini izleyin

Alika87
27.08.2013, 14:54
hep gitmesini istiyordum, böyle olmasi güzel degil, ama bizim icin en hayirlisi bu. Amatör kümede maclarda bu kadar küfür duyarken, sakin duruyoruz, bir profesyonel topcu duramiyorsa, mental olarak bizde oynayacak gücte degil.

Alika87
27.08.2013, 14:55
Yusuf erdoğana da küfür geldimi bakalım ne olacak bizim gibi nankör taraftar varmı ülkede eğri otorup doğru konuşun gidin İngiltere ligini izleyin

geliyor ve gelecek. Eminim Yusuf Volkan hanim gibi sahayi terketmeyecek.

jojuk
27.08.2013, 14:57
geliyor ve gelecek. Eminim Yusuf Volkan hanim gibi sahayi terketmeyecek.
onunda anasına başlarsınız kız kardeşine kadar sizin futbol anlayışınız bu kafalarınız bu