PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkan Şen Trabzonspor'da!

Sayfa : 1 [2]

nakzo
27.08.2011, 23:14
Buda gösteriyor ki takım yönetiminin ne kadar iyi olduğunu .Ya tam bir komedi yönetici dahil bilmiyor aldığı adamın oynayıp oynayamayacağını..

Vkgz
27.08.2011, 23:14
volkan biraz bekler bence biraz ben daha şenol hocanın sonradan alınan bi topçuyu 1-2 ay kenarda oturtmadan oynadıgını pek görmedim

DeAgLeMaNyAq
27.08.2011, 23:17
gel girelim..gecen sene bjk almeidayı aldı werder bremenden ve oynattı..sadece 1oyuncu oynatma hakkımız var..eğer ikinci bir oyuncu transfer edersek volkan gibi oynamış ikisinden birini tercih etmemiz gerekicek...tıpkı bjk nin simao ve almeida arasında kalıp almeida yı secmesi..gecen sene iki oyuncuda avrupa kupası maclarında oynadılar...

Tamam hocam girelim yalnız şunu açıklığa kavuşturalım. Volkan, şampiyonlar ligi grup maçlarında oynayamaz. Yarın öbür gün grupları geçersek Şubat ayında bildirilecek kadroda yer alabilme şansı var. Senin kastettiğin Almeida olayı da bu yüzden gerçekleşti. Ayrıca BJK Simao ve Almeida arasında tercih yapmadı. Almeida ve Fernandes arasında tercih yaptı. Simao, Avrupa Ligi'nde oynadığı için o kritere girmiyordu zaten. Her neyse kulübümüzün idari menajeri Caner Çuvalcıoğlu ve iletişim sorumlusu Altuğ Atalay oynamayacak diyorken sen iddian da ısrarcı mısın? :)

UEFA Şampiyonlar Ligi Yönergesi, Madde 18.07

"As a rule, a player may not play in a UEFA club competition (i.e. UEFA
Champions League and UEFA Europa League, but not UEFA Super Cup) for
more than one club in the course of the same season. Exceptionally,
however, a player who has been fielded in the first, second or third qualifying
round of the UEFA Champions League or UEFA Europa League is entitled to
play in the UEFA Champions League or UEFA Europa League for another
club as from the group stage, provided that his former club did not qualify for
the group stage of either the UEFA Champions League or the UEFA Europa
League; moreover, as from the start of the round of 16 (round of 32 for UEFA
Europa League), a player can be registered in accordance with
paragraphs 18.18 to 18.21 below. A substitute player who has not been
fielded is entitled to play for another club competing in the UEFA Champions
League or UEFA Europa League in the course of the same season, provided
that he is registered with the UEFA administration in accordance with the
present regulations."

Kararttığım kısımda; oyuncunun eleme maçlarında oynamış olduğu durumlarda eğer kulübü gruplara kalmamışsa başka bir kulüpte grup maçlarına çıkabileceği söyleniyor.Anlaşılmayan nedir bir türlü çözemedim.Kural çok açık.

Yönergenin tamamına ulaşabileceğiniz link : http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/competitions/Regulations/01/63/02/44/1630244_DOWNLOAD.pdf

Hocam kaçırdığın nokta şu. Volkan 4.tur olarak kabul edilen play off turunda forma giydi. Orada sadece ilk üç tur ibaresi var. Zaten yukarıda paylaştığın maddeyi ben 1 hafta öncesinden transfer kısmında paylaşmıştım...

Çağatay_
27.08.2011, 23:24
Hocam kaçırdığın nokta şu. Volkan 4.tur olarak kabul edilen play off turunda forma giydi. Orada sadece ilk üç tur ibaresi var. Zaten yukarıda paylaştığın maddeyi ben 1 hafta öncesinden transfer kısmında paylaşmıştım...

Haklısın ama orada yazan bir şey daha var, UEFA Avrupa Ligi ve ya Şampiyonlar Ligi'nde grup seviyesinde maç oynamamışsa diyor...

"......provided that his former club did not qualify for
League......"

jako13
27.08.2011, 23:26
çok istediğim bir transferdi...Şenol Hocanın elinde yeniden doğacaktır.Yetenekte ve süratte engine beş çeker..! (izleyin görün)

http://www.youtube.com/watch?v=VIRnil52m_M

DeAgLeMaNyAq
27.08.2011, 23:29
Haklısın ama orada yazan bir şey daha var, UEFA Avrupa Ligi ve ya Şampiyonlar Ligi'nde grup seviyesinde maç oynamamışsa diyor...

League......"

Hayır yanlış tercüme ediyorsun. Orada eski takımının gruplara kalmaması şartı vurgulanıyor. Yani Volkan play off'da oynamayıp sadece 3.turda oynamış olsaydı, Bursa da gruplara kalsaydı o vakit yine oynayamayacaktı. Ama play off'da oynamış olması Bursa'nın elenip elenmemesi şartını ortadan kaldırdı ne yazık ki...

jako13
27.08.2011, 23:31
Transfer çok iyide şamp.liginde oynamayacak olması kötü.
İşe yaramaz çok para verdik diyen arkadaşlara,2 sene öncesine kadar 10 milyonlardan bahsediliyordu şu anda form düşüklüğü yaşıyo olabilir,ama eski formunu yakalarsa değerini 3 e katlar.Çok sıkıntı yaşadığımız kanatlara özellikle sağ kanadımıza ilaç gibi olur.

Kardeş,

Bizim taraftar enteresan..Volkan gibi bir yeteneği bile tartışırlar..Volkan çok yetenekli ve özel bir oyuncu..bari bunu tartışmayalım )))

Berk
27.08.2011, 23:31
play-off ne alaka ya?Play-off da diğerleri gibi bir ön eleme turu.

MuratJ
27.08.2011, 23:33
TOS 7 :) Olamaz yani..
şöyle topçu bile olmayan adamların bu klupte güzel numaraları işgal etmeleri sinirlerimi çok ama çok bozuyor. çakır da 11i işgal etmiş bu sene. belki bu yüzden ayrı gıcık oluyorum bu adamlara. gönderin şunları ya. tayfun ferhat sezer barış ataş tosun çakır nedir bunlar. glowacki ve pawelde aynı şekilde.

DeAgLeMaNyAq
27.08.2011, 23:38

Play off ön eleme turu olarak sayılmıyor. Hatırlarsanız 2009 yılında Avrupa Ligi ile birlikte yeni statüye geçildi. Eskiden UEFA kupasında 2 ön eleme turu oynanırdı daha sonra 1.tur karşılaşması olurdu. Inter Toto'nun da kalkmasıyla birlikte UEFA ön eleme sayısını üçe çıkardı. UEFA 1.turunu da play off olarak değiştirdi...

altinkaya08
27.08.2011, 23:39
Akıllı olursa kral olur.

Yok ben volkanım deyip bildiğini okursa yanlış yapar silinir gider..

Tercih onun..

Sefa
27.08.2011, 23:40
şöyle topçu bile olmayan adamların bu klupte güzel numaraları işgal etmeleri sinirlerimi çok ama çok bozuyor. çakır da 11i işgal etmiş bu sene. belki bu yüzden ayrı gıcık oluyorum bu adamlara. gönderin şunları ya. tayfun ferhat sezer barış ataş tosun çakır nedir bunlar. glowacki ve pawelde aynı şekilde.
Bende aynısını düşünüyorum.. Numaraları yönetim onaylamalı..

Ali Tunahan Güllü
27.08.2011, 23:43
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=97477

Çok güzel bir röportaj olmuş.

metehan
27.08.2011, 23:49
Volkan çok iyi bir oyuncu, meziyetleri var. Bizde çok çok iyi şeyler yapmaması için bir neden yok. Aramıza hoş geldi !

SADECETRABZON61
27.08.2011, 23:51
İyi Transfer..
2 tane daha Kaliteli Transfer Yaptıkmı Bu İş Biter..

Özgür Öztürk
27.08.2011, 23:53
Hayırlı uğurlu olur inşallah.
Bu sezon gerçekten iyi futbolcular alındı.
Paulo
Celustka
Zokora
Volkan
Adrian (!)

Kader KORELİ
27.08.2011, 23:55

1. öneleme
2. öneleme
3. öneleme var

sonra play-off geliyor

sonra da grublar.

Önelemelerde oynamışsa sorun yok, ama ondan sonraki maçlarda oynamışsa bizim için Şampiyonlar Ligi'nde oynama imkanı yok. Eğer grubu geçersek ve son 16 takımdan biri olursak ondan sonra oynayabilir, ama eğer üçüncü olur da UEFA Avrupa Ligi'ne kalırsak daha önce Bursaspor'la Avrupa Ligi'nde play-off'larda oynadığı için Avrupa Ligi'nde de oynatamayız.

altinkaya08
27.08.2011, 23:58
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=97477

Çok güzel bir röportaj olmuş.
Röportaj da şampiyonlar liginde oynayacağını söylüyor.Buda iyi bir haber,enazından alternatif olur.

ağasarlı
28.08.2011, 00:03
[QUOTE=6Şafak Aydın1;1917993377]:D len volkan oynicanmi san siro`da ?:)[/QUOT

tutum bunu ;))

titanic
28.08.2011, 00:09
enginden ıyı olduğu kesin,umarım çabuk uyum sağlar ve takıma katkı getirir

Mert Özsarı
28.08.2011, 00:10
Volkan şen : İstedigim kulube bugun transfer oldum ! Tuttum lan seni volkan hakkını ver .

Barış Kaptanoğlu
28.08.2011, 00:23
hayırlı uğurlu olsun...beğendiğim bir futbolcuydu

Taner Gündoğdu
28.08.2011, 00:30
bir şeyide tartışmayalım yahu :)

adam şampiyonlar liginde oynayacağım için heyecanlıyım diyor, gazeteler eğer bursa kupadan elenirse volkan avrupa kupalarında başka takımlarda forma giyebilir diyor... o zaman neyin tartışmasını yapıyoruz? :)

61mehmet61
28.08.2011, 00:36
arkadaş hangi mevkide oynuyor?

DeAgLeMaNyAq
28.08.2011, 00:41
bir şeyide tartışmayalım yahu :)

adam şampiyonlar liginde oynayacağım için heyecanlıyım diyor, gazeteler eğer bursa kupadan elenirse volkan avrupa kupalarında başka takımlarda forma giyebilir diyor... o zaman neyin tartışmasını yapıyoruz? :)

Futbolcunun ve gazetecilerin bilgisiz olmasını, kulübün yetkilileri tarafından oynayamayacak denmesine rağmen ısrarla oynayacak diyenlerin sözlerini tartışıyoruz...

Bu arada haber61 Volkan şampiyonlar liginde oynayabilecek haberini de kaldırmış...

Suha
28.08.2011, 00:41
konuşmasına bakarsak trabzonu benimsemiş..hayırlı olsun..

bordoylamavi
28.08.2011, 00:45
engin den daha iyi olacağı kesin ama ısrarla forvet özellikli ouncu alıp duruyoruz. hala savunmamızın sağı solu problemli. bi de orta sahada daha çok alterantif lazım. zokora colman oynamasıa kimse yok ortada

Ustaalioğlu
28.08.2011, 00:48
stopere bir de önliberoya adam lazım...
alternatif olması için alper potuk u alsak bari...

Taner Gündoğdu
28.08.2011, 00:48
Futbolcunun ve gazetecilerin bilgisiz olmasını, kulübün yetkilileri tarafından oynayamayacak denmesine rağmen ısrarla oynayacak diyenlerin sözlerini tartışıyoruz...

kolay gelsin ne diyeyim, tartışmak iyidir tabiki ama ne tartıştığımıza bağlıdır biraz da. mesela tartışma sonucunda bir fayda sağlayabileceksek, bir gelişim kaydedebileceksek ne ala ama yok sadece laf olsun torba dolsun, benimki doğru seninki yanlış demek için tartışıyorsak o ayrı. demek istediğim şudur, volkan artık alınmıştır! bizim burda günlerce aylarca "oynar mı oynamaz mı" "eufa bunu dedi bunu demedi gibi tartışmalar artık fayda sağlamaz! çok değil, yanılmıyorsam 1 eylül, birkaç gün sonra kadrolar uefaya verildiğinde zaten göreceğiz nedir durum diye...

neyse yada banane, herkesin hür iradesi var demokratik hakları var :) gereksiz bir çıkışla tartışmanızı böldüm galiba özür dilerim, iyi tartışmalar

amasya0561
28.08.2011, 00:52
hayırlı olsun ama şl oynayamayacak.
şu anki kadromuz şl için yetersiz biran önce transfer lazım.
tabi buda bu saatten sonra kolay degil.
inşallah başarabilir yönetim. yapamazlarsada şuçlu olmazlar.
ayrıca hiçbir futbolcumuzuda göndermememiz gerek .
çünkü çok maç yapacagız

Çağatay_
28.08.2011, 01:03
@BerkTS

Play-Off ön eleme değil kupa alan takımlar direkt Play-Off'dan başlıyor...

Hayır yanlış tercüme ediyorsun. Orada eski takımının gruplara kalmaması şartı vurgulanıyor. Yani Volkan play off'da oynamayıp sadece 3.turda oynamış olsaydı, Bursa da gruplara kalsaydı o vakit yine oynayamayacaktı. Ama play off'da oynamış olması Bursa'nın elenip elenmemesi şartını ortadan kaldırdı ne yazık ki...

League......"

Evet haklısın onu doğru anlayıp yanlış yazdım aslında.Kulüpten bahsediyor burada kararttığım kısımda.

Maddede 1. 2. ve 3. turda oynamış ve eski takımı gruba çıkamadıysa diyor..

Play-Off için ayrıyetten bir şey belirtmemiş.İstisna olarak gösterilmemiş.. Oynayamayacak.

DeAgLeMaNyAq
28.08.2011, 01:14
Bari kaderi Sergen Yalçın'ın 2000 yılında yaşadıklarıyla aynı olsun...

Kasım BEKTAŞ
28.08.2011, 01:14
şu durum ceza muhabbetine dönmeden bir karara varsak :)

volkan şampiyonlar liginde
var mı?
yok mu?

:)

Mustafa Ayazoğlu
28.08.2011, 01:17
Şampiyonlar Liginde oynayabiliyor mu?

Lig Tv oynayabilir dendi

Çağatay_
28.08.2011, 01:21
1. öneleme
2. öneleme
3. öneleme var

sonra play-off geliyor

sonra da grublar.

Önelemelerde oynamışsa sorun yok, ama ondan sonraki maçlarda oynamışsa bizim için Şampiyonlar Ligi'nde oynama imkanı yok. Eğer grubu geçersek ve son 16 takımdan biri olursak ondan sonra oynayabilir, ama eğer üçüncü olur da UEFA Avrupa Ligi'ne kalırsak daha önce Bursaspor'la Avrupa Ligi'nde play-off'larda oynadığı için Avrupa Ligi'nde de oynatamayız.

Aynen böyle kusursuz açıklamış arkadaş.

yavuzbaha
28.08.2011, 01:23

var mı?
yok mu?

... yılan hikayesi aga..tam bir muamma

Emre Dumangöz
28.08.2011, 01:32
volkan şen ş.ligi maçlarında oynaya bilir o kural eyerki avrupa kupası maçlarında oynayan bir takıma giderse diyor ş.liginde oynayan bir takıma deil yani eyer biz uefa ya düşersek şaet ben cıkacamıza inanıyorum oynamaya daevam eder grup maclarında da oynucak volkan şen okadar fazla uzatmaya gerek yok

Cem Akyüz
28.08.2011, 01:34
Hayırlı olsun çok sevindim.Takıma büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum

Hasan61
28.08.2011, 01:47

var mı?
yok mu?

Uefa'ya mail kampanyası mı yapsak acaba?
Birtek onlar biliyor galiba kesin cevabı.:)

Yasin T.
28.08.2011, 01:49
Şimdi Cale cezalı mı?
Pardon yanlış soru.
Volkan CL'de oynayabiliyor mu? Uefa'yı mail yağmuruna tutmak lazım.
İngilizce metni biri hazırlasın.Yollamaya hazırım ben. :)

Remzi
28.08.2011, 01:51
Ceza Trabzonsporlu mu?

lazibere
28.08.2011, 01:51
Lig tv dekı roprtaj da konuşulanların yalan olduğunu mu idda ediyorsunuz...Eğer işi top oynamak olan bir futbolcuya böyle bir soru sorulunca, hayır ben oynayamıyorum cevabını veremiyorsa sakatlık var... Yada Bir yönetici aldığı bir topçuyu hangi maçlarda oynatabileceğini bilmiyorsa burda ayrı br sorun...

Ali Tunahan Güllü
28.08.2011, 01:52
Haftaya Cale sarı kart cezalısı mı?

Mehmet Sarigül
28.08.2011, 01:54
...
(http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/competitions/Regulations/01/63/02/44/1630244_DOWNLOAD.pdf)

güneyli
28.08.2011, 01:55
Eğer bu oynama oynamama işi bukadar karışıksa süreçteki iyilik meleklerimizin bir müjde daha vereceğine inanıyorum...

DeAgLeMaNyAq
28.08.2011, 01:59
Lig tv dekı roprtaj da konuşulanların yalan olduğunu mu idda ediyorsunuz...Eğer işi top oynamak olan bir futbolcuya böyle bir soru sorulunca, hayır ben oynayamıyorum cevabını veremiyorsa sakatlık var... Yada Bir yönetici aldığı bir topçuyu hangi maçlarda oynatabileceğini bilmiyorsa burda ayrı br sorun...

Yalan değil eksik bilgiden kaynaklandığını iddia ediyoruz. Volkan'ın bu kuralı bilmemesinden daha doğal bir şey olamaz. Ama menajerinin bunu bilmesi gerekiyor. Koca kulübün idari menajeri ve iletişim sorumlusu oynayamaz diyor ama kimsenin salladığı yok nedense herkes bildiğini okuyor. Bir de kuralda öyle bir şey olmadığını iddia edenler var ki evlere şenlik. İlgili maddeyi en az 10 kere paylaştık. İngilizce bilmeyenler olabilir ama en azından bir bilene sorduktan sonra yorum yapılması daha doğru olacaktır. Zaten Pazartesi düzenlenecek imza töreninde kendisi de oynayamayacağından dolayı duyacağı üzüntüyü dile getirecek...

Kereşenli
28.08.2011, 02:01
Az paraya iyi oyuncu. Aynen böyle devam inşallah.

Murat TONBUL
28.08.2011, 02:18
Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah sonun engine benzemez...

Sami Kuk
28.08.2011, 02:27
ş.liginde oynayamıyor...

http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-Haberleri-Devler-Ligi--Sen-liksiz-_3_Detail_35_235940.htm

Hasan61
28.08.2011, 02:29
Haftaya Cale sarı kart cezalısı mı?
Statta koşu pisti olacak mı?:p

Hami_41
28.08.2011, 02:34
Adam lig tv de konuştu spiker dedi yine şamp. liginde onyıycaksın dedi evet dedi konuşurken bile heycanlanıyorum bunun için dedi...

yalniz adam
28.08.2011, 02:39
volkan deyince hep bir soru geliyor aklıma..:)

mehmets29
28.08.2011, 02:51
http://fanatik.ekolay.net/Devler-Ligi-Senliksiz_3_Detail_35_235940.htm

mehmets29
28.08.2011, 02:53
http://fanatik.ekolay.net/Devler-Ligi-Senliksiz_3_Detail_35_235940.htm

arşavini alsakta oynamıyor demekki clde

Katalan
28.08.2011, 03:04
Kanattan çok hızlı ve çok rahat çalımla gelebilen ve içeriye girebilen ve oyunu derinlemesine oynayarak rakibin çıkmasını engelleyebilen bir oyuncu aldık. Devamlılık açısından da Engin'den çok daha iyi. Ertuğrul Sağlam'a bir küfürünü de görmedik ayrıca:) Şenol Hocası onu milli takıma çok kısa sürede taşıyacaktır inşallah.
Hayırlı olsun. Süper bir katılım.

Katalan
28.08.2011, 03:06
Adam lig tv de konuştu spiker dedi yine şamp. liginde onyıycaksın dedi evet dedi konuşurken bile heycanlanıyorum bunun için dedi...
Grup maçlarında oynayamıyor. Ama o kadar emin ki grubu geçeceğimizden, sonraki maçlarda oynayabiliyor:)

trab61
28.08.2011, 03:19
Oynayabiliyor

Gökhan Döner
28.08.2011, 03:20
İnşallah giden engin gibi problemler yaşamaz takımımızda.
Bu saatten sonra bu klüpte sıkıntı çıkaracak futbolcuya yer yok.
Hayırlı olsun Takımımıza.

Tunay ERDEM
28.08.2011, 03:45
hızır idi yunus idi...

oynuyor mu oymamiyor mu? :)

POYRAZ
28.08.2011, 04:10
Volkan bize gelerek sanki büyük bir hazine bulmus gibi oldu bir anda.
Bu firsati iyi degerlendirir ve ona göre top oynar umarim.

Bilal Baştan
28.08.2011, 05:05
Hayırlı olsun.

usa_me
28.08.2011, 05:30
Adamlar açıklamalarıyla yazmış oynayamaz diye hala soruyoruz... Yoksa oynayabilir mi ya? :)

Mert Özsarı
28.08.2011, 05:36
Adamlar açıklamalarıyla yazmış oynayamaz diye hala soruyoruz... Yoksa oynayabilir mi ya? :)

Ben hala oynayabiliyor taraftarıyım. Uefanın resmi sitesindeki acıklamaya dayanarak tab. Röpörtajdada cunku yine sampiyonlar liginde oynucaksın heyecanlımısın falan dendi?

Erkin
28.08.2011, 05:51
Volkan hayirli olsun.. Acikcasi oldukca dar olan kaliteli yerli pazarinda alabilecegimiz birkac adamdan biriydi insallah basarili olacaktir.. Bursa'da kadro disi birakilma nedenlerinin bizi etkileyecegini zannetmiyorum..

Uluç
28.08.2011, 06:04
Hele şükür şifremi bulabildim...
Hoşgeldin Volkan :) sorunlu olduğunu düşünmemekle beraber çok faydalı olacağına inanıyorum..

sedatterzi
28.08.2011, 08:22
Sağ kanatta yattaradan sonra süper olur.
Serkan sağ bek- Volkan sağ açık olursa
Sağ kanattan fazla atak yemeyiz çok diri ve sağlam basan topçular.

Sol bek Celustka-Sol açık ?

sedatterzi
28.08.2011, 08:24
Fanatikte Volkan Şen Şampiyonlar Ligi grub maçında oynayamıyacağını yazdı.

kelkitli29
28.08.2011, 08:30
Benim bildigim kadariyla:
Bir takim Uefada veyahut Sampiyonlar Liginde gruplara kaldigi an Uefaya oyuncu listesi yolluyor. Elemelerde ayri, gruplarda ayri ve sonrasi icinde ayri.

Benim kanaatimce oynayabilir ama bakalim, görecegiz.

Fatih KIRAN
28.08.2011, 08:50
Bursa'da Ertuğrul Hoca gibi biriyle problemler yaşamış sonunda kadro dışı kalmış.Bu birazda çok şımartılmaktan nasıl olsa gene affedilirim düşüncesinde olmaktan kaynaklanıyor.Ama Trabzonsporun,Trabzonun çok farklı hele hele Şenol Güneş'in daha da farklı olduğu bilincindedir ya da en azından bunu O'na birileri anlatmıştır.Bu yıl Volkan Şen'in yılı olacak düşüncesindeyim.

winner
28.08.2011, 09:46
Volkan Şen:İstediğim kulübe transfer oldum, çok mutluyum.Teklif geldiğinde hemen kabul ettim.

Lig Tv

Onur
28.08.2011, 09:49
Tarzı Gökdeniz'e en yakın Türk oyuncuyu aldık. Tutar tutmaz ayrı konu. Her şey hocanın elinde...

barisb
28.08.2011, 10:07
Şımarık oğlan ayaklarını bırakırsa kesinlikle is yapacak. Hadi hayırlısı.

The Legend
28.08.2011, 10:15
Hayırlı olsun.

deneme61
28.08.2011, 10:16
oynarsa lig i sırtlar götürür. oynamazsa bizi çıldırtır

iyattara
28.08.2011, 10:23
bizim Gaitan'ımız olacak inşallah..

pazarkapılı
28.08.2011, 11:35
kendisinden daha yetenekli olan engini 1 kusur milyona verip yerine 3.6 lik bir oyuncu almak....enginin gidisinde her turlu sey dusunulebilir gonderilmesi anlasilabilir ama galatasaraya yapilan bu kiyak anlasilmaz arkadaslar anlasilmaz....

AKSOY_61
28.08.2011, 11:39
kendisinden daha yetenekli olan engini 1 kusur milyona verip yerine 3.6 lik bir oyuncu almak....enginin gidisinde her turlu sey dusunulebilir gonderilmesi anlasilabilir ama galatasaraya yapilan bu kiyak anlasilmaz arkadaslar anlasilmaz....

Ortada kıyak mıyak yok bence.
Benim takımım olsa ben engine bırakın bınservis bedeli vermeyi
kulüp kapısındna içeri bile sokmam.

Engin sorunlu oyuncu olduğu için bu paralara gitti.
Enginin satılacağı belliydi önceden de açıklama yapıldı satış listesinde diye
ama gs'den başka da alıcı çıkmadı.Çünkü söz konusu oyuncu engin baytar.

Yönetim enginin satılmayacağı anlayınca 3 e 5 e bakmadan gs ye verdi.

İbrahim Gökhun Öztürk
28.08.2011, 11:42

enginin daha yetenekli olduguna katılmıyorum..volkan şen yetenek olarak engine fark atar..

Orhan Aydın
28.08.2011, 12:01
Gökhan Ünal havası var sanki...

Hotaman
28.08.2011, 12:03
Bence bu yılın Selçuk'tan sonra ki en iyi yerli transferi.
Açıkçası kendisinden çok umutluyum.

batugol
28.08.2011, 12:19
iyi futbolcu ama bonservisi pahalı

Erdogan
28.08.2011, 12:29
sampiyonlar liginde oynayamiyacak. ne anladim bu isten.

Taner Gündoğdu
28.08.2011, 12:31
kendi şovunu yapmaya kalkmazsa takıma faydalı olur. alınabilecek en iyi yerli sağ açık. bizim sistemimizde sanırım ileri üçlüde görev alacaktır. alternatif açısından iyi oldu. umarım şımarıklık yapmaz

ophius
28.08.2011, 12:34
şampiyonlar liginde oynamayacak...ligde kadroya derinlik katacak sadece...bu açından kötü

B.AKDEMİR
28.08.2011, 13:36
Resmi sitede açıklama yapılmış transferin bittiğine sevindim.Kaliteli bir oyuncu.Enginle kıyaslamam bile.Engin ne yaparsa yapsın saygısızlıkları bile gönderilmesi için bir sebeptir.

Volkan Şen bu senenin en iyi transferlerinden biridir.Şampiyonlar liginde oynayamaması kesinmi bilmiyorum ama bu sene 50 civarı maç yapacak olan takımımızın ligde,cl de ve Türkiye kupasında iki farklı 11 e ihtiyacı olacağını hepimiz biliyoruz.

Bu seneki kadromuz geçen seneden daha kaliteli.Tek ihtiyacı olan biraz zaman.

objek
28.08.2011, 13:40
Volkan ve adriana verilen bonservis bedeli asagi yukari 10 milyon dolari buluyor simdi bu iki oyuncu acaba bir tek selcuk inan veya bir tek jaja kadar basarili olabileceklermi onu bakacagiz dileriz gelenler gidenleri aratmazlar volkan senle engin kiyaslaniyor ama ben volkani alanzinhonun yerlisine benzetiyorum

Murat Acar
28.08.2011, 13:55
Volkan ve adriana verilen bonservis bedeli asagi yukari 10 milyon dolari buluyor simdi bu iki oyuncu acaba bir tek selcuk inan veya bir tek jaja kadar basarili olabileceklermi onu bakacagiz dileriz gelenler gidenleri aratmazlar volkan senle engin kiyaslaniyor ama ben volkani alanzinhonun yerlisine benzetiyorum

Ya arakdaş bizdemi hep böyle pozitif enerji yüklü taraftarlar anlamıyorum sen neden bahsediyosun bi söylermisin o selçuk dediğin adam önüne koyulan açık çek için başkanla görüşmeye bile gelmedi o jaja ikinci yarı hangi maçımızı aldı takımdaki disiplini alaşağı etmekten başka ne yaptı Allah aşkına gidenin peşinden ağlamayı bırakıp yeni gelenlere az biraz destek olun ne bu yahu az pozitif enerji katın kendinize millet volkan için birbirini yiyordu şimdi şuna bak yazılanalrı okudukça ne gerek var febeye ne gerek var ist uşaklarına diyorum bizde bukadar eleştirmen varken...

calavera
28.08.2011, 13:56

Volkan Sen > Engin

Aşırı yetenekli (!) enginin 26 yaşına kadar ne yaptığı belli değil (şu an 28 yaşıdna). Volkan şen daha 24 yaşında ve adamın Bursa'yı şampiyon yapmışlığı var.

Galatasaray'a yaptığımız kıyağı lig başlayınca görürsün. 3-5 maç oynar birileriyle kavga eder sonra da yollanır.

hodlu
28.08.2011, 13:59
Allah biliyor ya, 2-3 yıldır Volkan ŞEN'i çok istiyordum.İstanbul kulüplerine gidecek diye inanılmaz korkuyordum.Allaha şükürler olsun Volkan ŞEN'i biz aldık. Çok yetenekli bir oyuncu sadece kendini biraz futbola verirse bizi tek başına uçurur...Kendisine başarılar diliyorum,ayağı düz bassın,vurduğu gol olsun...

samet aslan
28.08.2011, 14:11
şimdi ŞL de oynaycakmı bu adam

Erol Köroglu
28.08.2011, 14:12
bence iyi bir transfer.sampiyonlar liginde oynamayacak dogru ama bize bu yil iki takim lazim .onun icin volkanligde bize lazim ve seneye yine sampiyonlar liginde oynamak istiyoruz deyilmi. BIR MILYON FORMA alalim haydi usaklar haydi

el fanatico
28.08.2011, 14:23
engin ne yapmış da bu kadar yetenekli olmuş merak ettim? en çok top ezen yerli futbolcu olması dışında...

duyanda onlarca gol atmış onlarca asist yapmış zannedecek... engin yetenekli olabilir ama hayatı boyunca sıradan topçu olmaya mahkumdur... gs de de hiçbirşey yapamayacak göreceksiniz... gs ye kazık attığımızı dahi düşünüyorum...

ne kadar Trabzonsporlu olduğunu da gördük... Bakın Trabzonlu demiyorum Trabzonsporlu diyorum... Benim için futbolcunun Trabzonlu olup olmamasının bir önemi yok...

tahir kum da trabzonlu, sinan engin de, bizim engin de...

ama İzmirli Onur, Gümüşhaneli Tolga, Konyalı Giray ın tırnağı olamaz bunlar...

yaptığı terbiyesizliklerden sonra engini para karşılığı satabilmek büyük başarıdır...

volkan enginden daha yetenekli bir adam ve bence iyi paraya demiyorum ucuza aldık adamı... tebrik ediyorum yönetimi...

objek
28.08.2011, 14:29
Ya arakdaş bizdemi hep böyle pozitif enerji yüklü taraftarlar anlamıyorum sen neden bahsediyosun bi söylermisin o selçuk dediğin adam önüne koyulan açık çek için başkanla görüşmeye bile gelmedi o jaja ikinci yarı hangi maçımızı aldı takımdaki disiplini alaşağı etmekten başka ne yaptı Allah aşkına gidenin peşinden ağlamayı bırakıp yeni gelenlere az biraz destek olun ne bu yahu az pozitif enerji katın kendinize millet volkan için birbirini yiyordu şimdi şuna bak yazılanalrı okudukça ne gerek var febeye ne gerek var ist uşaklarına diyorum bizde bukadar eleştirmen varken...

jaja,nin disiplin disi hareketlerinin boyutunu bilemem ama eger ogleyse simdiye kadar gittigi takimdan coktan kovulmus olmasi lazimdi veya cok yakinda kovulmasi lazim simdi jaja,nin kurtardigi maclara girmek istemiyorum herkesin bakis acisi deyisik olur kisacasi jaja,nin ayagina top yakisiyordu rakipleri urkutuyordu
selcuk konusunda hakli olabilirsiniz isin ic yuzunu basina yansidigi kadar biliyoruz tabiki giden gitmistir bize dusen takima destek olmaktir saygilar

Ustaalioğlu
28.08.2011, 14:38
enginin daha yetenekli olduguna katılmıyorum..volkan şen yetenek olarak engine fark atar..

kesinlikle öyle, engin volkan kadar yetenekli değil, volkan da engin kadar sorunlu değil.
geçen yıl gs nin yekta ya 5 milyon verdiğini düşünürsek volkan içn verilen çok deil...

yavuzbaha
28.08.2011, 14:40
Engin manyaklık sorunu olmazsa bence Türkiye de Arda dan sonra o bölgenin tek alternatifidir,süper bir oyuncu,takımımızda oyunda insiyatif alan tek oyucuydu...oynadığı maçlarda herkesin üzerinde ölü toprağı varken takımı fitlleyen adamdı...bu bakımdan bende acaip yer etmişti...gitmesi beni çok üzdü aslında....evet sorunlu topçuydu ama topçuların geneli sorunludur,bu kaçıncı kaçış,gönderiliş böyle....bence olayda yönetimsel sorunlar mevcut,icabında koluna gireceksin,aşırı yakın ilgi göstereceksin vs....İnsan 100 kapılı saray gibidir,illa bi açık kapısı vardır,bulup oradan gireceksin...tabi ben burada Engini savunmuyorum ama hangimiz sorunlu olan çocuğuna git diyebiliyor,uğraşıp didinip kazanılmaya çalışılıyor...Enginle de uğraşılmıştır ama bence yeterli olan yapılmamıştır...neyse yapacak bişey yok....Engin - volkan kıyası da doğru değil....volkan engin kadar ince olamaz...Engin volkanın çizgide yaptıklarını yapamaz

yavuzbaha
28.08.2011, 14:42
jaja,nin disiplin disi hareketlerinin boyutunu bilemem ama eger ogleyse simdiye kadar gittigi takimdan coktan kovulmus olmasi lazimdi veya cok yakinda kovulmasi lazim simdi jaja,nin kurtardigi maclara girmek istemiyorum herkesin bakis acisi deyisik olur kisacasi jaja,nin ayagina top yakisiyordu rakipleri urkutuyordu
selcuk konusunda hakli olabilirsiniz isin ic yuzunu basina yansidigi kadar biliyoruz tabiki giden gitmistir bize dusen takima destek olmaktir saygilar
...Jaja tüm dünyadaki tüm takımlarının tüm oyucularının içerisinde top kaptırma da 1 numaradır...ben hiçbir maçta hiçbir futbolcunun jaja kadar top kaybedip rakibi atağa kaldırdığını görmedim...evet süper meziyetleri var ama bize çok sıkan takımlar karşısında çoğu zaman yokları oynadı....ben gökhan ünal dan sonra en çok onun gittiğine sevindim

Murat Acar
28.08.2011, 14:48
Bırakın engini jajayı Volkan dır konumuz gidene güle güle kalan sağlar bizimdir ve destek zamanıdır lütfen artık tek vücut olma zamanıdır...

Devrim Arslan
28.08.2011, 14:55
engin ne yapmış da bu kadar yetenekli olmuş merak ettim? en çok top ezen yerli futbolcu olması dışında...

duyanda onlarca gol atmış onlarca asist yapmış zannedecek... engin yetenekli olabilir ama hayatı boyunca sıradan topçu olmaya mahkumdur... gs de de hiçbirşey yapamayacak göreceksiniz... gs ye kazık attığımızı dahi düşünüyorum...

ne kadar Trabzonsporlu olduğunu da gördük... Bakın Trabzonlu demiyorum Trabzonsporlu diyorum... Benim için futbolcunun Trabzonlu olup olmamasının bir önemi yok...

tahir kum da trabzonlu, sinan engin de, bizim engin de...

ama İzmirli Onur, Gümüşhaneli Tolga, Konyalı Giray ın tırnağı olamaz bunlar...

yaptığı terbiyesizliklerden sonra engini para karşılığı satabilmek büyük başarıdır...

volkan enginden daha yetenekli bir adam ve bence iyi paraya demiyorum ucuza aldık adamı... tebrik ediyorum yönetimi...

muthisss:alkış:

komdere
28.08.2011, 15:11
bu forum bana bir şey öğretti o da "Trabzon insanının futbolu çok iyi bildiği lafının" en azından BMN üyelerinin ciddi bir kısmı açısından koca bir balon olduğu!!
hoş geldin Volkan, ligde seyrettiğim yaşına göre en yetenekli 2 kişiden birisin. Öbürü de yurtdışına gitti zaten...

Hüseyin Çümen
28.08.2011, 15:24
engin kayıp değil kanzaçtır. o makina düzeniyle işleyen takımda bile hocasına söveilecek adilekte b,i insandı kendisi şampiyonluk yolunda ses çıkarılmadı ama yapmıştı. volkan ise iyi transfer mücadeleden asla kopmaz yeteneklidir. geçen sene olsa 10 milyon euro değeri vardı busene için uygun bi ücret üstelik 24 yaşında.
engin pimi çekilmiş bomba bakalım nezaman patlayacak bekliyoruz göreceğiz

Koray
28.08.2011, 15:47
Şu fiyata Volkan Şen alıyorsun ona bile ağız yapıyor çok bilmiş taraftarımız bedava da alsak laf yapar bunlar insanı çileden çıkarıyor bazı yorumlar.

hasannuhoglu
28.08.2011, 16:07
bu çocuk şampiyonlar liginde oynuycakmı oynamayacakmı...önemli olan bu şimdilik..haber 61 oynamayacagını yazıp canımı sıktı haşimdi

Ilelioglu
28.08.2011, 16:09
SL de oynamasa bile bu isin ligide var.

Mesela SL'den yorgun dönen Burak'in yerine Volkan Sen ilk on birde.

Birazda böyle düsünün.

@FLU
umarım yanılırım ama ben bu cocuga hiç güvenmiyorum

DeAgLeMaNyAq
iyi futbolcu ama bonservisi pahalı

Bu adama 3 ay önce 5 milyon euro istiyorlardı. Özellikle Türkiye'deki yerli oyuncu fiyatları bu kadar artmışken bence iyi bir fiyata alındı. Lâkin Bursa'da 500-600 bin euroya oynayan adama maç başılarla birlikte 1.5 milyon euro vermemiz bana hiç mantıklı gelmiyor. Burak, Zokora ve Halil'den sonra 4.tavan ücreti alacak...

nakzo
28.08.2011, 16:24
bu forum bana bir şey öğretti o da "Trabzon insanının futbolu çok iyi bildiği lafının" en azından BMN üyelerinin ciddi bir kısmı açısından koca bir balon olduğu!!
hoş geldin Volkan, ligde seyrettiğim yaşına göre en yetenekli 2 kişiden birisin. Öbürü de yurtdışına gitti zaten...
Arkadaşım sen ya yanlış anlıyorsun ya da yanlış yorumluyorsun. Burada büyük çoğunluk Volkanın transferini istiyordu, bana görede şu anda ofansif olarak Türkiyenin en iyi kanat adamıdır;ama şampiyonlar liginde oynayamayacak olması büyük bir tezat ve milletin sinirlendiren konuda bu zaten.Lakin bu sene playof sistemi oynanacağından lige yapılan yatırım çok büyük risktir.Bu riski en büyük oranda alan takım gs'dir ve göreceksiniz bu sistemde gs şampiyon olamayacak vede bu kadar haracanan para ve borçala bir daha toparlanamayacaklar .gs bu sene ya hep ha hiç dedi bakacağız ...Onun için bizde bu hataya düşmeyelim diyorum.Yoksa volkanın fubolculuğu tartışılmaz.

Tolgas6161
28.08.2011, 16:25
hayirli ugurlu olsun
bize bu oyuncuyu trabzonspora katanlara tesekurler

Onur Civelek61
28.08.2011, 16:27
Böyle çatır çatır adam eksiltebilen oyuncuya ihtiyacımız vardı...Hoşgeldin Volkan...

Ilelioglu
28.08.2011, 16:40
Bu adama 3 ay önce 5 milyon euro istiyorlardı. Özellikle Türkiye'deki yerli oyuncu fiyatları bu kadar artmışken bence iyi bir fiyata alındı. Lâkin Bursa'da 500-600 bin euroya oynayan adama maç başılarla birlikte 1.5 milyon euro vermemiz bana hiç mantıklı gelmiyor. Burak, Zokora ve Halil'den sonra 4.tavan ücreti alacak...

Aynen Mustafa Pektemek bile 4 Mio. Euro..

Ustaalioğlu
28.08.2011, 16:41
Mustafa Pektemek de eder 4 milyonu, o da çok yetenekli oyuncu...

Ilelioglu
28.08.2011, 16:44
Mustafa Pektemek de eder 4 milyonu, o da çok yetenekli oyuncu...

Volkan Sen'in 3.6 ettigi bir yerde degil ama..

Yetenekli eyvallah ama bence makul bir fiyata aldik Volkan'i..

Pektemek icin 2.5-3 Mio. olmasi gerekirdi en fazla.

Semih GÜL
28.08.2011, 21:48
Bursanın gökdenizi ni aldık diyebilirim, bizde çok iş yapar.
Fiyatıda sözleşmeside gayet iyi emeği geçen herkeze teşekkürler...

Vural Kuyumcu
28.08.2011, 23:45
Oyniya bilcek mi bu simdi sl de ?

berkor61
28.08.2011, 23:47
ARKADASLAR SUAN(28/08/2011)23:40 TV 8 DE TRABZONSPOR ALEYHİNE TARAFLI YAYIN YAPILIYOR..ARAYIP HAKKINIZI ARAYIN!!!

TV8 İstanbul

Tel:
0(212) 304 88 88

Faks:
0(212) 288 04 13

Tayfun Aydın
29.08.2011, 00:13
Gitti bi Engin geldi bi Engin ikisi dengesiz ikisi de topa aşık ikisi de kendisine oynuyor ikisinin de bonservisi 3.5 milyon euro.

bordox
29.08.2011, 00:59
Benim çok beğendiğim bir futbolcu,yapılacak en iyi yerli transferi bence.Umarım uzun yıllar başarıyla hizmet eder.Camiamıza hayırlı olsun.

61baron61
29.08.2011, 01:09
herkes iyi hos yorum yapmista kimse sl liginde oynayip oynayamiyacagini yazmamis ..bilgisi olan aydinlatsin ltf
hayirli olsun ...kendini futbola verirse iyi futbolcu

Mert Özsarı
29.08.2011, 01:45
herkes iyi hos yorum yapmista kimse sl liginde oynayip oynayamiyacagini yazmamis ..bilgisi olan aydinlatsin ltf
hayirli olsun ...kendini futbola verirse iyi futbolcu

Oynayamayacakmış son nokta :)

kudu_61
29.08.2011, 02:09
bursanın şampiyonluğunda en önemli isimlerden birisini aldık engin kimin şampiyonluğunda önemli rol oynadı volkan bence de alınabilecek yerlilerin arasında ilk 5 tedir hayırlı olsun

İleli
29.08.2011, 02:25
hayirlis olsun Trabzonsporuma 3.5 milyona kapmisiz ki ucuza aldik bazilarini anlamakta gucluk cekiyorum, birine ligin en iyi yerli sag acigini sorsan volkan der NOKTA!

mawro61
29.08.2011, 03:45
şl oynayamayacak olması kötü. bizim açımızdan farketmez. kadro derinliği olur ve ligte kullanılır.
ancak volkan ropörtajında şl oynamanın güzelliğinden dem vurdu. ve bu konuda sanırım menejeri oynayabilirsin diyerek ikna etmiş olabilir.
bu durumda aklıma gelen zaten sorunlu olan bu oyuncu bu durumuda bahane ederek trip atabilir ve yeterince performans gösteremeyebilir. sonuçta başka hayalleri vardı. bu bir handikap olabilir. umarım yanılırım.

hemanyah
29.08.2011, 09:59
volkanın imza torenı hiç bi kanalda yokmu ?

hemanyah
29.08.2011, 10:13
Lig tv yayınladı forma yakıştıı volkana :)

yalniz adam
29.08.2011, 15:35
yüzün gülüyor volkaaaan :)

Mert Özsarı
29.08.2011, 15:40
hadi hayırlısı olsun bakalım.

DeAgLeMaNyAq
29.08.2011, 16:06
Hâla Volkan'ın şampiyonlar ligi grup maçlarında oynayacağını iddia eden kaldı mı? :)

6Şafak Aydın1
29.08.2011, 16:45
Hâla Volkan'ın şampiyonlar ligi grup maçlarında oynayacağını iddia eden kaldı mı? :)

hani kontenjan vardi ? oynamicaksa sayze.

inadına_Trabzon
29.08.2011, 22:39
şamp liginde oynayacak sağlam bi 10 numara lazım. sola da bir adam. direk şamp ligi için. Zokora nın yanına bir defansif savaşçı ortasahada iyi olur...

Erdem Koltuk
30.08.2011, 13:03
Egri oturup dogru konusalim yerli olarak alinabilecek en kaliteli futbolcuyu aldik

amour_61
30.08.2011, 13:06
zaten yoktu ancak kural çok şaçma bence

DeAgLeMaNyAq
30.08.2011, 16:07
zaten yoktu ancak kural çok şaçma bence

Başlığı geriye doğru takip edin bakalım... :)

karayel_5461
02.09.2011, 16:31
bu yılın en iyi transferi kendini tam anlamıyla futbola verirse büyük paraya gidebilir avrupaya

halil ibo
02.09.2011, 16:43
2011-2012 sezonunun Burak Yılmaz!ı olmaya aday.Şampiyonluktan sonra geçen seneyi ve bize gelene kadar ki süreyi yatarak geçirdi.Tahminim bu sene futbola dönüş yılı olacak.
Eğer Şenol Hocasına teslim ederse kendisini...

Tolga Kurt
04.09.2011, 02:25
Kaç numara giyecek volkan ?

Sefa
04.09.2011, 02:50
Kaç numara giyecek volkan ?

Hazırlık maçında 80 giydi. Değişeceğini sanmam 80 giyecektir.

Telha TANYILDIZI
04.09.2011, 13:58
volkanı çok beğeniyorum 2. gökdeniz olabilir

mawro61
04.09.2011, 14:58
eğer ki oynarsa bu yıl ki tek işe yarar transfer. bu arada bizim faty papy ve belçikada sarışın bir çocuğumuz vardı. Yıldız adayı!! falandı bunlar ne oldu onlara acaba.Neden böyle şeylere para harcıyoruzda elimize bişey geçmiyor. geleceğe yönelik yatırım deniyordu. sanırım gelecekte kullanmak için birkaç sene daha yatırmak mı lazım