PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçeli Futbolcu Transfer Etmek?

Mehmet
27.08.2011, 10:31
Malum Şampiyonlar ligi için Trabzonspor bir kaç futbolcu daha transfer edecektir..

Medyaya şöyle bir haber düşmeye başladı.

"Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi biletini aldıktan sonra kadrosunu güçlendirmek için düğmeye basan Bordo-Mavililer, Kanarya'nın stoperine de göz dikti. Kurmaylar, Nijeryalı Joseph Yobo için temaslara başladı.

Habertürk'ten Haluk Ayyıldız'ın haberine göre; Şampiyonlar Ligi'nde katılma hakkını elde ettikten sonra transfer harekatına başlayan Trabzonspor'da, F.Bahçe'yi kızdıracak bir isim gündeme geldi.

Egemen'in ayrılmasından sonra savunmayı tecrübeli bir oyuncuyla takviye etmek isteyen Bordo-Mavililer, geçen sezon Fenerbahçe forması giyen Joseph Yobo'ya el attı."

Acaba bu durumda Fenerbahçe' den yada Fenerbahçeli futbolcu transfer etmek etik olup içimize sinermi?

Not: Bir kaç görüş alındıktan sonra bu açılan konu silinebilir.

Emre Dumangöz
27.08.2011, 10:39
kapa la bu başlığı :) bu haberler yeni bir roma-lazio çatışması yaratılması için altyapısını yapıolar inanmaın böle şeylere s.şener almaz gerek duymaz bu kadar olaydfan sonra hiç bir fenerbahceli futbolcu istemiyoruz

yorumsuz6117
27.08.2011, 10:40
Yobo fenerde değil Everton'da. Almak istersek bonservisi elinde olan Everton'la görüşücez fenerle hiç işimiz yok.

halil ibo
27.08.2011, 10:41
Çok şık görünmüyor.Ama böyle bir talebimiz olduğunu sanmıyorum.

yunushanilce
27.08.2011, 11:07
la ne yobosu başka adam yok mu arkadaş nedir bu yaw git kendin araştır bul alacaksan öyle al

kayseriliyiz
27.08.2011, 11:11
profesiyonel bir kulubüz o da profesyonel bir oyuncu kaldi ki evertonun oyuncusu fb'nin degil onlarin alamayacagina göre
biz de para var aliriz.
ama bence yakismaz çatisma çikarmaktan baska bir amaci yok zaten haberin

Serdar Ersoy
27.08.2011, 11:25
Bir Alex değil tabi ki :D

KaFa_Sesi
27.08.2011, 11:36
2010-2011 fener kadrosunda hiç bir futbolçu trabzonsporda oynayamaz oynatmazlar yalan haberler taraftarları heycanlandırma polemik ve

tartışma ortamı yaratmak için yapılan hareketler konuşmaya bile değmez fener medyası ve ondan nemelanan derin işler : / bilinçli

mantıklı taraftar bu tür haberlere inanmaz konuşmaz ayak oyunlarına gelmez.

Mustafa 42
27.08.2011, 11:46
bence oynarlar neden oynamasinlarki onlarda bir insanlar ekmek parasi icin calisiyorlar bence fenerden alinmasi gereken oyunlar alalim derim yari fiyatina düser bunlar yani

1. Mamadou NIANG
2. Miroslav Stoch

bunlar tam bize göre derim yazi yerleri okuyorum neymis anelkayi aclacaklarmis ben sahsen almam enalkeyi yani onun yerine Ricardo Quaresma alalim daha iyi derim yani

tufekcib
27.08.2011, 11:56
Alsınlar bizde çıkar oynatırz :))

Serdar A
27.08.2011, 12:13
Bence şu durumda fenerbahçeli herhangi futbolcuyla ilgilenmek hatalı bir transfer hamlesi olur . Unutulmamalı ki bu sayfalarda konuştuğumuz iddiaların önemli kısmında futbolcuların kendi ilişki ağlarını kullanması durumu var . Örnekse ; Lugano-Ferrari , Emre B. gösterilebilir . Basına yansımayan ama bilinenleri burada yazmaya kalksak fener kadrosunun çoğu ıskartaya çıkar .

Yobo'nun bu Türkiye ligine dair özel durumun dışında bir başka vukaatı , Fifa'nı şu aralar Nijeryalı futbolcularla olan alakasıdır . Çok ciddi sayıda Nijeryalı futbolcunun maçları manipüle eden çetelerle bağlantısı olduğu düşünülüyor . İddiaların ayyuka çıktığı Arjantin-Nijerya maçında en çok dikkat çeken isim de Yobo idi .

Transfer yaparken bu konulara dikkat edilmeli . Profesyonel kulüp idare eden yöneticiler çok daha derinlemesine bu konuları biliyor ve ilişki ağlarını kademe kademe görüyor olmaları gerekir .

outoftime
27.08.2011, 12:14
öteceklerse transfer etsinler
bu dönemde itirafçı bulmak zor

Sami Kuk
27.08.2011, 12:15
Alalım bence adam sonuçta profosyonel ve evertonun futbolcusu.Fenerede gitmek istemiyor zaten:)

Hüdai Pervaneli
27.08.2011, 12:23
Yabo Fenerin Mali degil Onun için Sorun yok

ihsan candas
27.08.2011, 12:25
olmasa iyi olur açıkcası

Vkgz
27.08.2011, 12:45
aman uzak olsunlar.

Ömür Karadeniz
27.08.2011, 12:47
Yobo fenerin tapulu malımı hayır değil.Parasını verirsin alırsın Evertondan bal gibide oynar ben gelmesini isterim.

Berat Akçay
27.08.2011, 13:00
Aurelio olayını unutmuyorum !!! Uygun olmaz .şık olmaz diyenlere anlam veremiyorum

Adem Erdoğan
27.08.2011, 13:04
Şık olup olmaması umrumda değil; o takımdan gelecek adam içime sinmez.

Sibel
27.08.2011, 13:04
İçlerindeki insan olanlardan alınabilir.
Ama ben katiyyen istemem.

Mehdi
27.08.2011, 13:07
Küme düşen takımdan futbolcu alınmaz.İyi olsalar şampiyon olurlardı.

Hasan61
27.08.2011, 13:07
Alınırsa çok kızmam ama imkan varsa başka oyuncuları tercih ederim.

TSuha61
27.08.2011, 13:10
Türk futbolcularında gözümüz yok cok karaktersizler zaten, karakterli olanı varsa edilebilir.. Etik olayına gelince onlar yapınca etik biz yapınca mı degil? Alabiliyorsak iş gorecekse alalım... bu ülkede etik kurulu bile etik değilken biz mi düşüneceğiz etikliği :)

Gamze_TS
27.08.2011, 13:11
Tekrar yazayim dedim;

Sampiyonlugumuzu ve fb'nin yunanistandaki gibi cezalandirilmasini isteyen ve maa'nin fb'le iliskisini anlatip bunlar cezalandiramaz siz tekrar el atin diyen ve ayrica tesekkur edip, biraz da pohpohlayip gazlayan bir mail yazdim. Altta isim yazin yerini atlamayin lutfen. Bir de birer kere atmayalim, herkesten en az onar kere tekrar atmasini ve konu kismina mutlaka Trabzonspor'lu bir cumle yazmalarini rica ediyorum ki fener'lilerin mailleri arasinda kaymamasin atan herkese
tesekkurler, ellerimize saglik hepimizin. Hakkimiz olani biz de alacagiz , febes de!!!
info@uefa.com

Dear Sir or Madam,

We appreciate your decision. We as Turkish football fans knew;
Trabzonspor, the real Champion of The Turkish League, deserves to be in The Champions League, and thank you for approving it. Thank you for letting justice win inspite of our unfair federation. We also hope the official Turkish Champion's Cup will be handed to Trabzonspor as soon as
possible as deserved.

Inspite of all the evidences , and proofs of the matchfixings; our unfair federation president; who is a Fenerbahce congress member, the former president of Fenerbahce volleyball team, the owner of the company which is Fenerbahce's
main sponsor, and a good friend of the convicted president of Fenerbahce; obviously had and has no intention, neither to announce Trabzonspor as the Champion of The Turkish League, nor punish Fenerbahce's illegal actions.

You should also be aware of the new Play-Off system Turkish Federation urgently accepted in two hours. They are trying to do their best to find a get away for Fenerbahce. Thanks to you we have a hope now, thanks to you now we know they can be stopped.

We want justice like in Greece. We NEED JUSTICE, we need UEFA to step in. We count on UEFA on this matter too, as always.

Thank you again, you are the heroes of the Turkish football fans who has been despirately looking forJUSTİCE!

Kind Regards,
BURAYA ISMINIZI YAZIN
A Turkish Football fan

Uğurtan
27.08.2011, 13:14
Gereksiz...

Hatta küçültücü.

Ozan Yazıcı
27.08.2011, 13:34
Ben kaç yıllık Fenerbahçeli arkadaşlarımı bu süreçte sildim, hayatımdan çıkarttım. Selam bile verip almıyorum. Kaldı ki o şerefsizlerden oyuncu transfer etmek. Benim midem kaldırmaz, eksik olsun istemem..

yalniz adam
27.08.2011, 13:51
ıyyyyyyyyyy :(

bangkook_61
27.08.2011, 14:03
Özgür Çek'in isminin geçmesine bile ifrit oluyorum. Şu dönemde Fenerli olduğu net olan insanların bu kulübe fayda sağlayacağına zerre inanmıyorum. Basbayağı kan davalıyız adamlarla.

SEDER
27.08.2011, 14:06
stoch transferi güzel olur..acayip iş yapar bizde zaten yedek bekliyodu orda...

SDanışmaz
27.08.2011, 14:06
Yobo iyidir :)

B.AKDEMİR
27.08.2011, 14:11
Bunların topçularını top toplayıcı olarak bile almam stada.

haltun
şikebahçede kiralık oynuyor, aksine alırsak daha bi kapak olur
olmaz diyenler videoda yediğimiz ilk gole baksın kime faul yapıldı diyor hakem olacak ... profesyonel düşünmek lazım
http://www.youtube.com/watch?v=XSIgLzWHfp4

Selman
Şöyle birşey yapabiliriz;

Hani bunlar ağlıyor ya son günlerde para da para diye.

Yıllardır da para bizde güç bizde diye hava atıyorlar.

Ben olsam gider Volkan'a, Emre'ye, Gökhan Gönül'e, Alex'e talip olurum.

"Kardeş kaç para bu adamlar, söyleyin" derim.

Maksat almak değil elbette.Gıcıklık hakkı diye birşey var bu ülkede.:)

Harun-61
27.08.2011, 14:19
Mamadou Niang 7 mil. € karsilginda Katar'a transfer olacakmis.

Yirtici, saglam bize yakisan bir Forvet olurdu.

Erdal
27.08.2011, 14:21
Rasyonel davranmanın bir sınırı olmalı....Aslaaaaaaaaaaaaaa :)

magicyattara
27.08.2011, 14:22
Yobo Glowacki'den iyi değil ki..sıradan bir stoper..fenerli olmasa da gelmesin derdim..fenerli olduğu için zaten istese de gelemez..başka kapıya..

Şikeci futbolcu istemiyoruz..

cyberentalpi
27.08.2011, 14:24
Valla yobo fb nin malı degil. ama stoch iyi olur:

Sibel
27.08.2011, 14:25
ıyyyyyyyyyy :(
Başlığa en güzel ve net cevap bu olsa gerek.Iğğğğ:S

Yaşar
27.08.2011, 14:27
G.Gönül desem...

Yavuz Hasan
27.08.2011, 14:33
Şöyle birşey yapabiliriz;

Hani bunlar ağlıyor ya son günlerde para da para diye.

Yıllardır da para bizde güç bizde diye hava atıyorlar.

Ben olsam gider Volkan'a, Emre'ye, Gökhan Gönül'e, Alex'e talip olurum.

"Kardeş kaç para bu adamlar, söyleyin" derim.

Maksat almak değil elbette.Gıcıklık hakkı diye birşey var bu ülkede.:)
fikir fena yedeğe adam lazım hesabı
dördü birden en son ne olur ??? :))

Metin Sağır
27.08.2011, 14:37
Miroslav Stoch olabilir...

Helvacı61
27.08.2011, 15:02
öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. fenerbahçeden futbolcu almak kesinlikle yanlış ve tahrikten başka bişey değil. lütfen empati yapalım arkadaşlar.

izzet
27.08.2011, 15:05
Herhangi birini alip, Hamsi maskotu olarak degerlendirelim.

KOSİFOĞLU
27.08.2011, 15:10
Yobo fenerbahçeli değil. Geçen sezon fenerbahçede kiralık oynadı. olursa kaliteli bir transfer olur.

sessizkral_1
27.08.2011, 15:13
Yobo kiralık iyide.Fenerin oyuncusu değil.bir sakınca görmüyorum.

Ha kişisel olarak danny i tercih ederim.

el fanatico
27.08.2011, 15:29
ben istemem ne yobo yu da ne fenerli başka bir oyuncuyu da... gelmesinler. geçen sene bize karşı saha içi ve saha dışı mücadele eden bir takımın top toplayıcısını bile istemem.

el fanatico
27.08.2011, 15:30
içlerinde muhakkak bize karşı bir nefret yatıyordur bunların. şimdi gelip bizde mi oynayacaklar? hadi ordan...

Mustafa Yüksek
27.08.2011, 15:30
Bir arkadaş yazmıştı. Alalım hor kullanalım:)

Mucahid Erdogan
27.08.2011, 15:32
biraz mantıklı biraz gereksiz dünyada başka takımmı yok oyuncusu alınacak

Murat Acar
27.08.2011, 15:40
Mamadou Niang ,Gökhan Gönül( ki gizli gslidir aslında bakmayın fb forması giydiğine ) ALINACAKSA bu 2 si alınmalı işe yaraması için.... Yok maksat gıcıklık yapmaksa gidelim soralım alex ne gadda volkan ne gaddaaa emre ne gadda ne gaddasa verelim no pro diyelim :))

calavera
27.08.2011, 15:40
Herşeyi geçtim, Yobo iyi bir futbolcu değil. geçen sene Fenerin yediği golleri açın bi daha izleyin.

Gürkan
27.08.2011, 15:44
Şike ile suçlanan ve işin içinde bazı futbolcularının olduğu bir takımdan oyuncu almak olmaz.

Erdal DİLEK
27.08.2011, 15:53
HA YOBO ha glowowci ne farkeder

ibrahim
27.08.2011, 16:09
Antrenmanlarda serbest vurus denemelerinde baraj niyetine alsak olur. Bunda bir sknti görmüyorum... :)

ertek_61
27.08.2011, 16:11
etik mi ?? etik ne arar la fenerde :) onlar anlamazlar etikten falan :) ayrıca adamların mukaveleli oyuncusu değilki :) kiralık :) alın gitsin :)

MonteCristo
27.08.2011, 16:18
Ben sıcak bakmıyorum aradaki husumet artmış. Şimdi o kadar karakterini eleştirdiğimiz takımdan oyuncu almak doğru olmayabilir. Biz gerçi fener takımını değil yöneticilerini eleştirmiştik. Ancak yinede şu günlerde o hamamlık takımdan oyuncu almak bizim için nahoş olur. Fenerlileri kudurturuz ama pek umrumda değiller. Yobo bulunmaz hint kumaşı değil sonuçta başka oyuncu alırız.

POYRAZ
27.08.2011, 16:19
Aslinda sirf bunlari sinirden kudurtmak icin onlardan oyuncu almak varyaaaa.

Mustafa AYDIN
27.08.2011, 20:50
Gökhan Gönül olsa süper olur ama vermezler ,kendiside gelmez zaten ama stoch neden olmasın.

poetricus
27.08.2011, 20:51
Düşünülmesini bile ahlaksızlık sayarım!

sametbey
27.08.2011, 21:10
beyler, transfer demisken, takimin Henrique ve Burak in yanina bir golcü lazim.
3 Kulvardayiz

Bazi haberlerde Drogba ismi geciyor ( nasil olsa para var, ve devler liginde oynayacak ), acaba dider zokora vatandasini ikna edebilirmi? süper olay olur. Didier Zokora ya ulasmamiz lazim, ona mailler yollamamiz lazim, yada twitter üzerinden.

Birde Anelka diyorlar, ikisinden bir süper olur.

hemanyah
27.08.2011, 21:14
KOnu dişi Ama VOlkan şen avrupada oynucakmı oynamıcakmıı herkeş bişe diyor burşa tur atlaşa oynayamazdı diyorum ama elendigi için oynaya bilir gibime gleyorr kulup bı acıklama yapşaa

Fenerden tranşfer muhabbetıne yobo fenerlı degıl hizli bir ştoper olabilir egemenı aratmaz hala egemenın boşluıugu dolmadi

Ilelioglu
27.08.2011, 22:08
Everton everton ama adam fenerde oynadi, bence UZAK durmaliyiz!

Stoper mi yokmus baska?

Eren Güngör, Ibrahim Öztürk, Serdar Aziz, vs...

Sefa
27.08.2011, 22:09
Biz alalım çıkalım üstüne vuralım kırbacı :D

sezer6111
27.08.2011, 22:23
savunmaya ricardo costa'yı alsak çok iyi olur iyi oyun kuran bir savunmacı yobo fln boş işler

bASTURk
27.08.2011, 22:25
Fenerbahçe'li futbolcu transfer ettik zaten.Görmediniz mi adliyede!

Misina
27.08.2011, 22:29
Önder Turacı Can Arat Volkan Babacan gibi başka kulüplere gönderdiği oyuncular
üzerinden şike yapan kulüpten malzemeci bile alınmaz

ESER
27.08.2011, 22:35
bazi konularda da profesyonel dusunmemek lazim sanki , simdi azizin talimatiyla 18 e girdin mi atla , hatta girmesen bile atla ben kaleciyi bagladim talimatiyla oynayan niang i gormek istermisiniz bu takimda ? yada kuduz kopek gibi her pozisyonda itiraz eden pislikleri ? herkeste bir futbolcularin gunahi ne tripleri var ki her duydugumda sinirim tepeme cikiyor. takimdan kovdugu adamlari ayarlayan p,...nkler yillik milyon eurolar verdikleri adamlara sike talimati vermeyecek oyle mi? o pis pacavrayi kim giymis ise bu takima alinmasi degil bunun dusunulmesi bile bana hakaret gibi geliyor.
fb ile aramizdaki olay artik rekabet degil husumettir. nasil liverpool ile man utd 20 -30 yildir birbirlerinden direkt oyuncu transferi yapmiyorsa biz de bu vakitten sonra fb ile iliskiyi kesmeliyiz tamamen ,. benim sampiyonlugumun calinmasina hizmet etmis adamlara ben sahada nasil guveneyim,

tarsus
27.08.2011, 22:44
bırakın bu işleri biz eziklerin paçavrasını üzerine geçiren oyuncuya bordo mavi renkleri giydirecek kadar düşmedik.bizim için oyuncu olmasından önce geçmişinde serefiyle mücadele etmiş olması ve bize karşı saygısızlık yapmamış olan oyuncuları transfer etmeliyiz.eziklerin bırakın oyuncusunu en alttaki malzemecisine kadar şeref yoksunu ve karaktersiz olduklarını ve bizi hiç sevmediklerini biliyoruz.şikecilerden kedi bile alınmasına karşıyım....

28TS61
27.08.2011, 22:52
karsiyim. sike yapmis bir kulübün futbolcusunu TRABZONSPOR´da görmek istemiyorum

A-Sebetci61
27.08.2011, 22:52
yoboyu alalim aurello olayini unutmayin bu ;erefs'zlere bu yaki;ir

Orhan Kahraman
28.08.2011, 00:56
Yakışık almayacak bir durumdur. Türk asıllı olanların kesinlikle yakınlarından bile geçilmemeli

Samet Türkmen
28.08.2011, 02:14
Medyadaki isimler doğruysa, Valéncia'dan Ricardo Costa hariç hiçbirisi kesinlikle bize faydalı olmaz. Valencia'nında Ricardo Costa'yı vereceğini sanmıyorum. Yobo'yu alacağınıza Bobo'yu alsaydınız forvete.

sirkan
28.08.2011, 02:31
bedava bile olsa Trabzonda isleri yok... GURUR MESELESI.....

Hasan61
28.08.2011, 02:34
Fener ile her konuda karşılaşmak doğru değil.Sonra şike mevzusu Hak-Hukuk konusu olmaktan çıkıp TS-fb çekişmesine dönüyor.
Böyle bir ortam yaratılması bizim lehimize değil.

Katalan
28.08.2011, 03:19
Emre, Caner, Lugano, Alex,.. gibi isimlerden bahsetseydik elbette olmazdı. Yobo FB ile özdeşleşmedi ki sakıncası olsun. Adam binlerce kilometre uzaktan gelmiş ekmek parası kazanıyor. Üstelik "hayalimdeki takıma geldim" türünde bir açıklaması için bile transfer etmeye değer:)

Katalan
28.08.2011, 03:22
Fener ile her konuda karşılaşmak doğru değil.Sonra şike mevzusu Hak-Hukuk konusu olmaktan çıkıp TS-fb çekişmesine dönüyor.
Böyle bir ortam yaratılması bizim lehimize değil.
Benim açımdan öneli olan tek şey onu Şenol Hoca'nın isteyip istememesi. Yoksa FB ile bir asır sürecek bir sürtüşmeye çoktan girdik. Çalınan malı geri almamız hırsıza çok koydu:)
E napalım şimdi? Adam olana kadar tokat yemeye mahkumlar.

Murat Acar
28.08.2011, 03:40
Benim açımdan öneli olan tek şey onu Şenol Hoca'nın isteyip istememesi. Yoksa FB ile bir asır sürecek bir sürtüşmeye çoktan girdik. Çalınan malı geri almamız hırsıza çok koydu:)
E napalım şimdi? Adam olana kadar tokat yemeye mahkumlar.

Bu artik sportif bir rekabetten çıktı febe artık gs yi bıraktı bizi görüyor en azılı düşmanı sanki biz dedik git kendini madara et diye adam gibi çıkıp alın terinle alamıyosan şampiyonluğu sonunda bu duruma düşersin ee bizde bir ömür boyu tokat atmaktan zevk alırız dimi ama ÇOKTA LÜLÜ YANİ:)

Katalan
28.08.2011, 03:52
Bu artik sportif bir rekabetten çıktı febe artık gs yi bıraktı bizi görüyor en azılı düşmanı sanki biz dedik git kendini madara et diye adam gibi çıkıp alın terinle alamıyosan şampiyonluğu sonunda bu duruma düşersin ee bizde bir ömür boyu tokat atmaktan zevk alırız dimi ama ÇOKTA LÜLÜ YANİ:)
Bizi rakip olarak görmediklerini söylüyorlardı yakın zamana kadar. Size bulaşan FB lilere bunu hatırlatın daima, ben öyle yapıyorum çok zevkli oluyo:)

Murat Acar
28.08.2011, 03:58
Bizi rakip olarak görmediklerini söylüyorlardı yakın zamana kadar. Size bulaşan FB lilere bunu hatırlatın daima, ben öyle yapıyorum çok zevkli oluyo:)

Sen benim faceye bir gelsende fbli eş dost nasıl kudurtulur görsen deliriyolar deliriyolar :))Son olaylardan sonra tam 20 yaş gençleştim yeminle okadar çok keyf alır oldumki hayattan anlatamam şu sıcaklarda ramazan bile susuz bırakmadı beni keyfden iftarda bile açlığı susuzluğu hissetmiyorum

POYRAZ
28.08.2011, 03:58

Zaten biliyorlardi ama dile getiremiyorlardi. Eninde sonunda Trabzonspor'un,
onlarin 1 numarali düdükleyicisi oldugunu dile getirdiler.
Adam olun böyle teresler. Trabzon adamin bacagini iste böyle verir eline.

Rahmi Akkurt
28.08.2011, 04:13
oyuncu, volkan kadar laubali, emre kadar ahlaksiz ve cirkef olmazsa alinir. senol hoca her defasinda durust futbol diyor. durustse futbolcu niye olmasin?

pazarkapılı
28.08.2011, 11:28
ilkesizlik,caresizlik,tutarsizlik ve yeteneksizliktir....

Ali İhsan
28.08.2011, 11:56
Yobo değil miydi Emenike'yi ayartan? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

trbzonsporlu
28.08.2011, 11:58
gökhan gönül, serdar kesimal ve mehmet topuz hariç hiç birini takımımda görmek istemem.

macuka
28.08.2011, 13:21
Trabzonspor da oynamak isteyen her FB futbolcusu oynayabilir. Futbolcunun kendisi "ben TS de oynarim" diye beyan verirse, olabilir.

Aksi takdirde etik olmaz, dusene tekme olur. Ha biz bu durumda olsak onlar alirmi idi, kesinlikle alirlardi. Buyukluk burdan belli olur zaten.

Mellih
28.08.2011, 13:26
Yobonun Fenerbahçeli olduğu nerden çıktı ki??

fenerde 1 sezon oynadı diye mi.. serkanda oynadı
eğer bir sene oynadı diyeyse söyliim.. fenerbahçe yobonun zerre kadar umrunda değildir

asil suskun
28.08.2011, 13:30
insALLAH yönedim böyle bir hata yapmaz

-Samet
28.08.2011, 13:33

eğer bir sene oynadı diyeyse söyliim.. fenerbahçe yobonun zerre kadar umrunda değildir

Kiralık oynadı bence yobo transferinde sorun yok.

ftunsal
28.08.2011, 13:34
yobo yaba falan olmsın olrsa niang yada alex:)

The Legend
28.08.2011, 15:33
Allah korusun öyle bir yanlış yapılmaz inşallah

Ilelioglu
28.08.2011, 15:42

Gecen sezon oynayanlari almayalim mümkünse.

logitech
28.08.2011, 15:47
şikecileri savunan ve her fırsatta "biz şöyle şampiyon olduk böyle şampiyon olduk" diyen mahlükatların hiçbirini bu forma altında görmek istemiyorum.

ertek_61
28.08.2011, 15:47
ya kim takar deniz feneribahçe yi :) lazımsa alalıom gitsin :)

Kasım Hilal
28.08.2011, 16:07
Alex, Bilica ve Lugano dışındaki yabancı oyuncuları alınabilir.. Yerli ise istemem. Hele hele "biz alnımızın teri ile oynadık" diyenleri hiç istemem.

kalkanbalığı
28.08.2011, 16:09
Orta sahaya Emre Belezoğlu alınmalı... Durun şaka yaptım. Ama onun gibi yerli bir futbolcu almalı... =))

Samet Türkmen
28.08.2011, 17:11
Hakkımızı çalan bir takımdan, ertesi sene bize oyuncu geldiği zaman midesi bulanmayanlar el kaldırsın . İğrenç bir durum. Bırakın Allah aşkına. Yoboymuş !!! Başka biri kalmadı.

Taner Gündoğdu
28.08.2011, 21:08
fenerin parasıyla transfer yapmayı tercih ederim :D bkz.volkan şen, bkz.ziegler :D

poetricus
28.08.2011, 21:41
fenerin parasıyla transfer yapmayı tercih ederim :D bkz.volkan şen, bkz.ziegler :D
Güzel bir yaklaşım.:alkış:

Adem Erdoğan
28.08.2011, 22:12

Kimin parası???

:)

Emirhan Makul
28.08.2011, 22:14
Yobo evertonun futbolcusudur alınabilir bence.

Semih GÜL
29.08.2011, 03:17
Uğur boral ve gökhan gönüle kim hayır derki?

İdris Toksoy
29.08.2011, 03:25
biz serkan balcıyı zamanında bunlardan almadık mı sanki?geldiği takımdan ziyade,adamlığı önemli bizim için.

recdodo
29.08.2011, 03:31
biz serkan balcıyı zamanında bunlardan almadık mı sanki?geldiği takımdan ziyade,adamlığı önemli bizim için.

Doğru söze ne denirdi:confused:
Çok doğru. :D

Katalan
29.08.2011, 04:11
Bugünkü transfer haberlerinden sonra FB li futbolcu alırmıyız konusu geçerliliğini yitirdi galiba:)

Tolga
29.08.2011, 06:08

İyide Serkan Balcı'yı aldığımızda Serkan bize laf etmişmiydi ?

Caner Erkin : Trabzonspor'un buralarda olması tamamen şans.Büyük kulüp değiller .

Emre Belözoğlu : Ne dediklerini yazmaya değmez herkes biliyor.

Volkan-Özer-Selçuk daha böyle 10-15 kişi çıkar.Hatta yeni transferlerinden Orhan bile "Ben geçen sezon burada değildim ama maçları izlediğim kadarıyla fb şampiyonluğu bileğinin hakkıyla kazandı" diyor. :D Böyle bir ortamda sen ne yaparsın ?

Her ne kadar profesyonellik bu işin içinde olsa bile ben bu tarz söylemler içinde bulunan bir oyuncuyu takımımda bulundurmak istemem.

Bkz : Manuel Neuer . . .

Serdar Dilekoğlu
29.08.2011, 09:05
Fenerden istediğim tek futbolcu Stoch.

bahadır2561
29.08.2011, 09:45
Dia'ya hayır demem

Bdeniz_61
29.08.2011, 10:02
İki kulüp arası zaten gergin.Bir de böyle transfer muhabbeti olursa iki taraf kanlı bıçaklı olur.

Yönetimin de böyle bir atak yapacağını sanmam.Yapmamalı da zaten.

Gürkan
29.08.2011, 10:11
Kaltite olarak alınacak oyuncu var tabiki de.Normal biten bir sezon olsa şu durumlar olmasa evet ama böyle bir ortamda olmaz.

dumanpub
30.11.2011, 07:47
uğur boral iş yapar

İskender Çakmak
30.11.2011, 08:59
febeden futbolcu alinmasina karsiyim. Sonuna kadar karsiyim.
sari lacivertli formayi giydikten sonra benim kutsal formami giymelerini istemem.

Ahmet AYDIN-28
30.11.2011, 09:38
sari lacivertli formayi giydikten sonra benim kutsal formami giymelerini istemem.

Yazdıkların avatarınla tezat oluşturmuyor mu? :)

Turgay Atalay
30.11.2011, 09:39
Fenerden Semihi alalım, binelim üstüne basalım kırbacı, basalım kırbacı.

fincher
30.11.2011, 11:33

61trabzonomer
30.11.2011, 11:40
gökhan gönül ve alex dışında bizde oynayabilcek oyuncuları yok , haa ben istermiyim hiçbirini HAYIRRR

albatros
30.11.2011, 11:53
bu konu niye hortladı birden :)

ESER
30.11.2011, 11:55
volkanı alalım hep beraber KOYALIM kaleye

lazibere
30.11.2011, 17:32
bu başlığı kım neden açtı ve neden gerek duydu

Fenerden biz futbolcu alamayız da Bizden fenere futbolcu gider mi mesele bu işte??

O zaman ne yaparsınız