PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kale Arkası Bilet Problemi!

Alpayer
26.08.2011, 14:14
Arkadaşlar kombine bölümü var ama bu tamamen apayrı bir bölüm olduğu için açmak istedim, kale arkaları normal gelirli insanların öğretmenlerin, memurların, öğrencilerin yani esas bağıran tezahürat yapan grubun yeridir en çok tezahürat yapanlar oraya gelir. Günü birlik Trabzonda olup maç izlemek isteyenler genelde ordan bilet alır, dar gelirli ordan bilet alır, harçlığını maça feda etmek isteyenler ordan bilet alır ama bu sene ne oldu?İş adamları valilik yardım yapacağım diye kale arkalarını komple kapattı nerdeyse..Peki şimdi ne olacak 600 tane falan kale arkası kombinesi kaldı, onlar da bitince ne yapacak maç izlemeye gelen? Bu problemi geçen sene yaşadık bu sene olmaz artık dedik ama bu sene daha da beter oldu, şerefsiz Trabzonda da var, kombineleri alıyorlar dağıtıyorlar bazı şerefsizlere, onlar da bilet parasından daha yüksek bir ücrete maç öncesinde satıp para kazanıyorlar!Şimdi ne anladım bu işten! Parayla alacaksam klüpten alsaydım bari nedir bu birilerine para kapısı olsun diye mi yardım edildi klübe? Klübe bağış yapmak istiyorsan gidersin en az satılan kombine hangisi VIP numaralı vb 1000 tane kale arkası yerine 100 tane numaralı alırsın 50 tane VIP alırsın, hem klübün en az satılan yerlerini almış olursun hem de bize de zarar vermemiş olursun. Paran çoksa pahalı yeri al benim orta tabaka insanımın normal gelirli insanımın yerini niye alıyorsun orayı zaten maç günü bile satabiliyorum zaten...
Derhal bu ''Büyük'' sorunun çözülmesini umuyorum...

Harun CAN
26.08.2011, 14:28
Aynen katılıyorum ben de yazsam bundan iyisini yazamazdım. Burda maksat hem Trabzonspora yardım ediyorum diye reklam yapmak, diğer taraftan da birilerine rant sağlamak... Trabzonspor tribünlerini öldüren bir uygulamadır bu esasında. Hainliğin yüzsüzce dışa vurumudur, insanların yüzüne baka baka nasıl da ..mikiyoruz sizi demektir...

ylmzince
26.08.2011, 14:44
kale arkasi = tribun

kare arkasi ≠ seyirci

Külünkoğlu
26.08.2011, 14:53
Günaydın demek istiyorum..

bordo61
26.08.2011, 14:54
Yok artık

500 gün oldu

Yasin T.
26.08.2011, 15:03
Kalearkası kombineleri seçimden 2-3 gün önce jet hızıyla birden satılıverdi. :)

TSelif
26.08.2011, 15:04
Geçti o iş :)

Gümüshane
26.08.2011, 15:30
Trabzonsporun yillik Kombine satislari hakkinda veya bu seneki satislar hakkidna bilgisi kaynagi olan varmi

Alpayer
26.08.2011, 16:11
Trabzonsporun yillik Kombine satislari hakkinda veya bu seneki satislar hakkidna bilgisi kaynagi olan varmi

valla online kombine kısmından bilgi alabilrsin mesela kalearkası tribünlerin üstüne gelince dolu yazıyor halbuki dolu değil, belki vampir grupların elinde maç günleri satılmayı bekliyor!!!!!

Alpayer
26.08.2011, 16:12
Günaydın demek istiyorum..

Metin abi ben de günaydın hayırlı cumalar hayrlı kandiller demek istiyorum ama bu olayla ilgili neden bu zamana kadar hiçbir çalışma yapılmadı?Ya da yapıldı da benim mi haberim yok?

Mustafa Yüksek
26.08.2011, 16:15
Metin abi ben de günaydın hayırlı cumalar hayrlı kandiller demek istiyorum ama bu olayla ilgili neden bu zamana kadar hiçbir çalışma yapılmadı?Ya da yapıldı da benim mi haberim yok?

Yapıldı. Kale arkası kombinelerin önemli bir kısmı alındığında tepki koymuştuk. Olan oldu. Kimin ne yaptığını, ne için yaptığını herkes biliyor zaten. Her kesim farklı yorumluyor.

bordo61
26.08.2011, 16:15
Alpayer.

Sen nereden geliyon kardeş.

Biz burda kendimizi yırttık açıklama yaptık haber sitelerine düştü.

Alpayer
26.08.2011, 16:45
Alpayer.

Sen nereden geliyon kardeş.

Biz burda kendimizi yırttık açıklama yaptık haber sitelerine düştü.

baküde okuyordum kardeş, haberim olmadı, dmeek ki işe de yaramamış, neyse hayırlısı artık ne diyelim yönetim süper işler yapmaya devam ediyor demek ki..

Kaya
26.08.2011, 21:00
Ey gidi,

Şimdi ne yazsak boş...

Çırpındık ama haksızın elinde güç olunca yapacak bir şey kalmıyor...

Bu sene kale arkalarına yardım adı altında el koydular.

Tunay ERDEM
26.08.2011, 22:45
ne oldu da birden değerli oldu?

bordo61
26.08.2011, 23:07
baküde okuyordum kardeş, haberim olmadı, dmeek ki işe de yaramamış, neyse hayırlısı artık ne diyelim yönetim süper işler yapmaya devam ediyor demek ki..

Aynen kardeş.

ama bizden yana bir sıkıntı yok hatta para topladık liste yaptık ama alamadık kombineleri .

9 tane arkadaşıma bunun yüzünden rezil oldum. Paraları topladım tam alacaz bu adamlar geldi bizim yerlerimize de kondular bende arkadaşlara geri verdim paralarını

mehmets29
26.08.2011, 23:30
kale arkaları rezalet, boğazımdan kızıp maça gidecem bilet bulamıyorum, miletten kombine kartını tek maçlık satın alıyom, en son bursa maçında 45 liraya zor aldım bilet, aldığım adam da belediyeden beleşe almış!

Ahmet F. Zengin
26.08.2011, 23:42
Kombinelerde Taksit Yapıyolar mı ?

Egemen Yılmaz
26.08.2011, 23:50
Kredi kartına 5 taksit yapılıyor

Kaya
27.08.2011, 00:00
Çok hayırsever vatandaş Avni Aker'in tüm kale arkasına sözde kulübe destek için el koydu...

Ucuz biletleri kaptı, en pahalı biletleri gruplara dahil olmayan bireysel taraftarlara bıraktı...

Bu hayırseverin kapısına çıkmak bireysel taraftarın haddine midir?

Kale arkalarını kendi adamları ile dolduracak bu sene.

Yapacak bir şey yok...

Ömer Kibar
27.08.2011, 00:07
O muhterem ! aldığı kombineleri dağıtsın bedavaya !

Dünya işte herkes sevemiyor delicesine...

Gamze
27.08.2011, 00:08
Peşkeş çekilen kale arkaları, birilerince, Şampiyonlar ligi maçları fırsat bilinerek yüzlerce liraya kiralanır mı dersiniz maç başı?

İçim fesat.

Edit: Kombineler avrupada geçersiz mi?

Yasin T.
27.08.2011, 00:52
Kombineler Avrupa maçlarında geçerli.

Sibel
27.08.2011, 04:29
Peşkeş çekilen kale arkaları, birilerince, Şampiyonlar ligi maçları fırsat bilinerek yüzlerce liraya kiralanır mı dersiniz maç başı?

İçim fesat.

Gamzecim için gerçekten fesat gibi duruyor(!).
Neden olmasın değil mi?:mad:

Mehmet
27.08.2011, 05:48
Uyanık milletiz aklımız sıra.
Amaç Trabzonsporun sırtından menfaat.
Elimde 3 tane bilet var TT Arenada oynanmayıp iptal olan A.Bilbao maçı için.
Şampiyonlar ligi için hayırlı haber gelince Kulübe helali hoş olsun diyorum.
Bu tür hakksızlıkları da görünce sinir olmamak da mümkün değil.
Nice taarftarlar var evine ekmek götüremeyen maç bileti alır, nice taraftarlar var
öğrenci harçlığını yemeyip bilet parası biriktiren.

Nice insanlar var garibanın 1 kuruşuna göz diken, işin özeti bu.

Umarım önümüzde ki seneler bu haksız durumlar düzeltilir.

Adem Erdoğan
27.08.2011, 05:50
aynı anda 3 tane maç bileti alamıyorsun; ama aynı anda binlerce kombine alabiliyorsun.

karaborsacının kralı olmuş bir klübümüz var. ne mutlu bize.

zekeriyya
27.08.2011, 14:29
kale arkası konusu ve 4100 kombine bayraktar olayları çok irdelendi çok konuşuldu

asıl merak ettiğim

Trabzon dışından gelecekler Hüseyin Avi Aker'de bilet bulabilecekler mi

bordo61
27.08.2011, 15:41

İçim fesat.

Bu ilk defa yapılan yada yapılacak bir şey değil

3-4 senedir kombineler kiralanıyor.

Maçlardan önce

fatihmazlum
27.08.2011, 18:07
sıyasetcıler mafeetı trabzondakı fanatık seyırcı profılını secım yatırımı olarak alıp dağıtıyorlar mıllet ruhsuz ruhsuz maç ızlıyor ozellıkle mevcut hukumet cok yapıyor bunu herkes bılıyor pasıflestırılıyor seyırcı..

Sibel
28.08.2011, 14:07
Allah'ın GSlisinde 7 tane Trabzonspor kombinesi gördüm ya...
Daha da bir şey demiyorum.