PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basketbola Karşı Çok İlgisiziz!

Batuhan
26.08.2011, 01:50
Şike, Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi derken basketbol hep arada kaynadı. Bilmiyorum biliyor musunuz ama bu sezon basketbol takımımız adına çok önemli. Kulüp zaten son anda lige katılma kararı verdi. Ve basketbolda taraftar desteği inanın sonucu bir futbol maçından daha çok etkiliyor. Benim korkum şu anki ilgisizliğin sezon sonuna kadar devam edecek olması. Aman etmeyelim, Trabzonspor'umuzun adını basketbolda da duyuralım. Sonra yenilince boş boş laf ediyoruz. Umarım dikkate alırsınız bu başlığı. Teşekkür ederim...

mit_o
26.08.2011, 02:58
trabzon da ki renktaşlarımız bu yıl daha fazla destek olmalı çok güzel bir tesis yaptılar dolu bir seyirciyle zor bir deplasman yaratırlarsa taraftar desteğiyle de başarı gelir ;)

Ceyhun Dündar
26.08.2011, 03:38
Valla bu konuda klubun herhangı bı atraksıyonu var mı??? bence yok trabzonspor takımını beko liginde istemeyen tek takım sanırım yıne trabzonspordur....

Cengiz Çubukcu
26.08.2011, 07:56
bu konuda açılmış 1500. başlık, işe yaramaz :) sezon içinde ilgi ve alaka artacaktır....

Abdülkadir Kılıç
26.08.2011, 12:38
bu konuda açılmış 1500. başlık, işe yaramaz :) sezon içinde ilgi ve alaka artacaktır....

Sezon içinde ilgi alaka artacaktır fakat o zaman yazılacak şu mesajları görebiliyorum.
-Bizde biz Ali vardı. Ne oldu o?
-Kim bu adamlar?
-Ben ligden çekildiğimizi zannediyordum. İyi olmuş ama kadro değişmiş sanki.

Hasan61
26.08.2011, 15:58
Sezon içinde ilgi alaka artacaktır fakat o zaman yazılacak şu mesajları görebiliyorum.
-Bizde biz Ali vardı. Ne oldu o?
-Kim bu adamlar?
-Ben ligden çekildiğimizi zannediyordum. İyi olmuş ama kadro değişmiş sanki.
-Ali telekom'a gitti.Çok fazla para alıyordu.
-Yeni yönetim seçildi,yeni teknik ekip geldi,yeni kadro kuruldu.
-Ufak bütçeli bir takımla yarışacağız,maalesef düşmenin en büyük adayıyız.:(

Futbol gündemi olağan dışı şeyler yaşıyor.Bu yüzden ilgi o tarafa kaydı.Ligler başlayınca ilgi artacağına eminim.

Abdülkadir Kılıç
26.08.2011, 18:55
-Ali telekom'a gitti.Çok fazla para alıyordu.
-Yeni yönetim seçildi,yeni teknik ekip geldi,yeni kadro kuruldu.
-Ufak bütçeli bir takımla yarışacağız,maalesef düşmenin en büyük adayıyız.:(

Futbol gündemi olağan dışı şeyler yaşıyor.Bu yüzden ilgi o tarafa kaydı.Ligler başlayınca ilgi artacağına eminim.

Hocam beni yanlış anladın. Ben sezon içinde taraftarlarımızın soracağı soruları dile getirdim. Yoksa her şeyden haberim var.

Hasan61
26.08.2011, 19:38
Hocam beni yanlış anladın. Ben sezon içinde taraftarlarımızın soracağı soruları dile getirdim. Yoksa her şeyden haberim var.
Hee,yazının başındaki ilk satırı okumadan daldım :D
Pardon...

Katalan
29.08.2011, 04:30
Bence tamamen futbol takımımızın 1 yıl sürekli yarışın içinde olmasından kaynaklandı. Bu sene futbolda coşalım, takım herkese güven versin, o zaman baskete de akar taraftar:)
Sadece KTÜ öğrencileri bile doldurmalı salonu ama KTÜ de bir sorun var, nedir bilemiyorum. Basketbol üniversite gençliği için mükemmel bir spor.
Avni Aker'in onda biri bile yeter basketbola da niye gidilmez bilmem. Sanırım yeni salonu bekledik:)

Murat'
30.08.2011, 09:13
Burayı ayakta tutan iki isim vardı, birisi İsmail abi, diğeri de Oğuz renktaşımızdı, malum İsmail abi artık forumda yok, Oğuz'dan da ses seda yok, o yüzden de basketbol bölümünün hali içler acısı maalesef.

Hamdi Karamahmutoğlu
30.08.2011, 15:23
Oğuz hayli meşgul.
Twitter'dan kendisine ulaşabilirsiniz.
Fakat böyle bir iki bayrak taşıyıcıyla olacak iş değil bu.
Taraftarımızın tamamına yakını futbola endeksli.
Basketbol umurlarında değil.

Birtan Karaman
30.08.2011, 15:39
Trabzon Futbol şehri. Yani Basketbol'a ilgili olmak garip oluyor sanki biraz..

Bende ilgilenmek istedim ama olmadı arkadaş Pota 3lük falan ısınamadım bi türlü.

Bize, yatır kaldır, çalım, 90 a taktı falan diyeceksin gerisi boş. :D

Ceyhun Dündar
30.08.2011, 17:35
Burayı ayakta tutan iki isim vardı, birisi İsmail abi, diğeri de Oğuz renktaşımızdı, malum İsmail abi artık forumda yok, Oğuz'dan da ses seda yok, o yüzden de basketbol bölümünün hali içler acısı maalesef.

İsmail abi neden yok?

agahozlu
30.08.2011, 20:33
Köylüsünden merkezinde yaşayana kadar basketbol hakkında bilgi sahibi olan kişi sayısı az çünkü. Çoğunluk hatta herkes futbol ile ilgileniyor.

Trabzonspor eğer bir spor kulübü olacaksa futbolun yanına basket,yüzme gibi branşları eklemek zorunda. Olimpiyatlar için yapılan tesisler umarım atıl vaziyette kalmaz. Eğer planlı bir yapılanma yapılır ise Türkiye adına ciddi sporcular yetiştirebiliriz.

Basketbolun bilinirliğini arttırmak için ilkokullardan başlamak lazım. Hemen olacak bir iş değil maalesef. Üniversite ve Trabzon Lisesi de önemli ilgi kanallarından olabilirler.

Sonuç olarak basketbolda 15-20 milyon dolarlık bütçelerle ciddi işler yapılabilir. Ama her şeyden önce kültürü yerleştirmek lazım.

Trabzon'un önümüzdeki 10 yıl içinde futbol kenti kimliğinin yanına spor kenti kimliğini katması lazım.

Batuhan
31.08.2011, 14:55

Oğuz abi Twitter ve Facebook'tan haber geçmeye, yorum yapmaya devam ediyor. :)

Bordo_MaviM_61
31.08.2011, 18:13
Edit.........................

Bordo_MaviM_61
31.08.2011, 18:29
edit............

macka61
31.08.2011, 18:37
vallah ntv spora helal olsn milli maça bile şifre koydu tebrik ediyorum kendilerini

Bordo_MaviM_61
31.08.2011, 19:25
Edit..................

Bordo_MaviM_61
01.09.2011, 18:32
Edit.............

TurnaSuyu
01.09.2011, 18:58
Ne kadar ilgisiz ve alakasız olunduğu zaten şu son mesajlardan belli değil mi. Başlık Ts Basketbol takımı için açılmış ama bizim ilgisiz arkadaşlarımız başlığa Milli takım bilgilerini koyuyorlar! İyi ki varsınız ilgisiz arkadaşlarımız!

Ilelioglu
12.09.2011, 13:46
Daha fazla ilgi.

f1bekir
12.09.2011, 16:36
Beyler kombine olayı var mı bu sene?

Travelair
12.09.2011, 19:32
Trabzonspor'un İstanbul'daki taraftarı maçları izleyemiyor. Neden? Bizi neden mahrum bırakıyorlar? Yönetim kuru bir medyada itirazdan başka bu konuda ne yaptı?

dogaokoglu61
13.09.2011, 21:11
Arkadaşlar 2011-2012 sezonunda basketbol altyapı,yıldız takımın maçlarını tv'den nereden izleyebiliriz? Ve maç tarihleri ne zaman belli olur acaba?

Berkan
14.09.2011, 11:34
Seneye Trabzon a yerleşirsem bütün maçlara gitmeye çalışıcam :D

Necmettin ALTUNTAŞ
14.09.2011, 11:57
Eğer bu takım küme düşerse bu yönetime yazıklar olsun.

Tunç Tosun
14.09.2011, 18:07
Seneye Trabzon a yerleşirsem bütün maçlara gitmeye çalışıcam :D

Yerinde olmayı isterdim..

bordo(61)mavi
15.09.2011, 10:18
yönetim basketbol takımınıda canlandır lütfen... bak şampiyonlar liginden para akıyor... biraz basketbola yatırım yapalım...

Ilelioglu
15.09.2011, 11:49
Taraftar olarak nasil destek verebiliriz, özellikle maddi anlamda, bu sorunun cevabini bulmaliyiz, yoksa Yönetimi beklersek cok bekleriz.

Murat'
30.12.2012, 00:22
Başlığı hortlatalım.

Her üyeye basketbol başlıklarına haftada 10 mesaj atma zorunluluğu getirilsin. :) :D

Aklıma ilgiyi arttırmak için başka bir çözüm gelmedi.

Sacit
30.12.2012, 16:34
Bu başlığın genel bölümüne alınması gerekiyor. Milletin tek derdi şike ve futbol takımı olmuş

deadpool
30.12.2012, 18:01
Başlığı hortlatalım.

Her üyeye basketbol başlıklarına haftada 10 mesaj atma zorunluluğu getirilsin. :) :D

Aklıma ilgiyi arttırmak için başka bir çözüm gelmedi.

Rasim Başak'ı gönderelim:)

Bu başlığın genel bölümüne alınması gerekiyor. Milletin tek derdi şike ve futbol takımı olmuş

Basketbol takımına muhtemelen hiç bir futbol takımı seviyesine yaklaşamayacak belki şu an ki durumu çok abartmamak lazım. 4 senelik bir takımız şunun şurasında ve basketbol takımımız hiç bir dönem taraftarı maça çekecek bir takım olmadı. İlk hamlenin takımdan gelmesi lazım.