PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 1. Hafta | Manisaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

meseco
11.09.2011, 16:19
Bu fotospor tam satilmis bir gazete zaten. Sike operasyonunda Feneri anira anira savunuyorlardi.

robinhood61
11.09.2011, 16:28
fotosporun sahibi antudan arkadaşlar gayet normal... biz zaten akrabalarına gerekli mesajı yolladık...

Özgür Öztürk
11.09.2011, 16:35
@fotospor
anası belli babası bin yüz elli

yektakurtulus
11.09.2011, 16:52
takimda gruplasma var sanki

slavlar kendi aralarinda
polonyalilarr güney amerikalilarda öyle

...

http://www.haber61.net/foto-galeri/t...lustu-1246.htm (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-yemekte-bulustu-1246.htm)

güneyli
11.09.2011, 17:00
Bu fotospor tam satilmis bir gazete zaten. Sike operasyonunda Feneri anira anira savunuyorlardi.

Ordunun çelme takması halinde aynı dozajda başlık bekliyorum.."Bank asyadan yeni gelen ordu,Fenere fena koydu"gibi..Not:Koymak kelimesi yendi,alt etti anlamında...

Erdogan
11.09.2011, 17:01

slavlar kendi aralarinda

...

http://www.haber61.net/foto-galeri/t...lustu-1246.htm (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-yemekte-bulustu-1246.htm)

polonyalini arasinda iki slav otursaydi, yada brezilyanlinin arasinda bir polonyali otursaydi mantiklimi olacakti.

herseyde birsey aramayin arkadaslar, oturma sekli cok normal. hep beraber oturamayacaklarina göre herkes kendi vatandasiyla oturuyor muhabet de raha toluyor.

Emirhan Makul
11.09.2011, 17:14
http://im.htspor.com/2011/09/11/668411_htmansetyeni.jpg?1315743962

honor
11.09.2011, 17:21
Adamların guruplaşması gayet normal aynı dil aynı millet en rahat muhabbet edecekleri şahıslarla berbarler. Bende aynı biri durumda olsam 3 türk beraber olsak otururur onlarla muhabbet ederim.

robinhood61
11.09.2011, 17:36
evet onur bayraktara katılıyorum :)

yektakurtulus
11.09.2011, 17:36
polonyalini arasinda iki slav otursaydi, yada brezilyanlinin arasinda bir polonyali otursaydi mantiklimi olacakti.

herseyde birsey aramayin arkadaslar, oturma sekli cok normal. hep beraber oturamayacaklarina göre herkes kendi vatandasiyla oturuyor muhabet de raha toluyor.

evet mantikli olacakti
takim olma adina

Legolas77
11.09.2011, 17:49
minlet olarak böyleyiz, yapacak birsey yok.

bir mac ile asmak kesmek bizim isimiz.

elestirmek farkli birsey yerden yere vurmak farkli birsey.

kisaca söyle diyeyim, almanyada bundan iki yil önce cok iyi hatirliyorum Dortmund 3 mac üst üste yenilmisti, ve 4. mac stad yine 80 bin kisi.

bu seviyeye gelebilmek lazim iste.

bizim taraftarımız dortmund taraftarı gibi daha olgunlasamadık maalesef
zaman lazım fazlaca duygusal fanatikiz tv de izledigimizle bazı oyunculara bile eleştiri yapıyoruz hemde acımasızca fotospor gibi ulusal medya zaten bizi pek sevmedigi gibi bizim iyi olmamızı istemiyor daha halen ona takılı kalıyoruz gecen sene hürriyet mesala..
biz taraftar olarak takıma destek vermeliyiz hemde sürekli olumlu destek ama ne yapıyoruz bir manisa macıyla Şenol Güneş olmadı hocam ! bu ne ya!!! Giray dan defans mı olur! bal gibi olur servet kalasından daha iyi en azından bakma istanbul milli takımı old. iicin oguz adlı cokbilmiş almıyor yoksa pekala oynar milli takımda hatta oynamasıyla gaza gelip daha da iyi defans olabilir.!!!!
Celutska avrupa maclarında kocum celu simdi yetersiz kaldın bi düşünün bakalım 44 yıllık kulübüz ve ilk defa ş.ligindeyiz ben sahada bitsinde derdim bizim topcular gibi oyundan iyice kopmustuk ki golde işin tuzu oldu önemli degil inter le dişe diş mücadele edince bu forumda giray süperdin celu cok iyiydi cech geri kademeyide iyi yaptı hücumuda deriz deriz bizim taraftar der....
bu takım gelecek haftadan itibaren yine ligte kazanmaya baslıyacakta zatn o zaman taraftar olarak daha mutlu oluruz

Dawsofield
11.09.2011, 17:56

slavlar kendi aralarinda

...

ula zokora ne yapay acaba? :D

exelans_25
11.09.2011, 17:57
bu fotospor kadar o. çocuğu bir gazete var mı acaba

ts_ezer
11.09.2011, 17:59
Gazozunada olsa oynayin ya adamlar 10 kİŞİ dİye birakacaksanizda İkİyİ attinizdami birakiyorsunuz. Cildirttiniz mİlletİ. Şenol hoca takimdan elİnİ Çekİyor bu nasil İŞ ya. Sen demedİnmİ 82 puan yetmedİ 102 puan almadiĞim İÇİn ÖzÜr dİlerİİm. Şİmdİ 102 puan İÇİn oynama zamani. SaÇmaladim galİba Çak sİnİrlİyim kusura bakmayin.

Ehrimen
11.09.2011, 18:10
Bu tür maçlara fazla takmamak lazım, bütün gözümüz Şampiyonlar Ligi maçlarında olmalı. Play-off sistemi yüzünden her türlü bu maçların telafisi olacaktır ve yine her türlü biz ilk 4 içinde oluruz.

Bayramm61
11.09.2011, 18:13
O hazir degil, bu adapte olamamis, kondisyon yok vs vs... ya arkadas haftalardir ne is yapar bu takim anlamak mümkün degil... Volkan Sen 20 dk sonra bitmis, takim oyunu sifir... Ortasaha - defans, ortasaha - ofans arainda inanilmaz kopukluklar...
Herzaman "oyuncular yeni, adaptasyon, zaman" ücgeni arkasina gizlenmeyi adet edindik... Yeni oyuncularla tikir tikir top oynayan bircok örnek varken biz neden hep kendimize behane üretiriz?
Bilbao macindaki mücadele hirs nereye kayboldu? Dünkü anlayis ile Interden fark yeriz..umarim bu anlayisi cabuk degistirebilir Senol Hoca..
Oyun icinde takimla o kadar oynanmamali...Volkan bi sagda bi solda, burak bi sagda bi ilerde ve buna benzer bircok örnek, zirt pirt pozisyon degistirmeye ne gerek var, yani bakin ben oyunu okuyabiliyorum ona göre pozisyon degisikligi yapiyorummu demek isteniyor ? Birseyler ispat etmekmi amac?
Oyuncu transfer edilirken eksik yere göre adam alinir..alinan kisi ye bi bakarsin, futbol stili, vizyonu vs eksik olan bölgene katki saglayacakmi, ona göre alirsin.. Bizimki adam aldik diye alinmis gibi duruyor..

Samet Yildirim
11.09.2011, 18:18
Ilk mactan sonra elestiri yapmanin anlami yok.

Barca 2-0 öndeyken 2-2 kaldi...
Dortmund evinde yenildi...

Normal seyler bunlar zamanla oturacakdir...

----------

Takim oyunu tam olarak oturmasi icin zamana ihtiyac var bunu dünyadaki her Hoca söyler buda gayet dogal...

biltrabzon
11.09.2011, 18:21
Üstat çıkmış, had bilmeden, hak bilmeden, söz bilmeden ahkam kesiyor... Diyor ki, “Biz zaten şampiyonuz. Kupa alsak ne olur, almasak ne olur...” Mütevazılık yerlerde, bir böbürlenme bir böbürlenme ki sınır tanımıyor... Saha dışı güçlerin etkisinde, ‘Şampiyon benim’ diyor... Kimse üstada şu soruyu sormuyor; ‘Peki sen nasıl şampiyonsun?..’ Fenerbahçe’yi iki maçta da yendin mi? Hayır. İlk maç Trabzon’da 3-2, rövanş Kadıköy’de 2-0... 4 gol yemişsin, 3 gol atmışsın, Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’si daha başarılı...

Ligin ilk yarısını 9 puan önde bitirmişsin, ikince devrede o 9 puanlık avantajı kaybetmişsin... Diyeceksin ki, ‘Fenerbahçe’nin nasıl kazandığını gördük’, o iş yargıda, geç sen onu, hepsi iddia... Diyelim ki, varsayalım ki, (dikkat varsayalım) Fenerbahçe hakkındaki iddialar doğru, bu senin 9 puanlık farkı koruyamadığın gerçeğini değiştirir mi? İşte bu sorunun da cevabı koskocaman bir HAYIR...

Bırak hoca sen Fenerbahçe’nin nasıl 18’de 17 yaptığını, o yargıda, o sorguda... Peki sen niye kaybettin?.. Asıl soru bu, o 9 puanlık avantajını nasıl kaybettin?.. Takımının daha bir oturmuş, daha bir motive olması ve puan farkını açması gerekmez miydi? Bal gibi de gerekirdi, ama yok, sen bu başarısızlığını örtbas etme yoluna gidiyorsun... 9 puan farka rağmen, kenetlenen, 17’de 17 sloganı ile yola çıkmış, 17’de 16 yapmış Aykut Kocaman ve öğrencilerinin alın terine göz dikiyorsun, hem de kılını bile kıpırdatmadan...

Oysa senden şunu beklerdik; ‘Arkadaşlar bir sorgulama ve yargı süreci var, ben Allah’tan korkarım, kul hakkına ne el uzatırım, ne dil, bekleyelim görelim...’ Ne gezer, asıyor kesiyor zat’ı muhterem... Platini abisi de almış Fenerbahçe’nin emeğini vermiş eline, milyon Eurolar kasada, sallıyor da sallıyor... Sanki üç gün önce Şampiyonlar Ligi’nden elenen kendisi değil... Ya Sadri Bey’e ne demeli! Ne kadar çok büyüğü varmış(!) Sürekli affediliyor!..

o gazetenin se,refsi,z yazari orhan zeki ak.bu it utanmadan yazi yaziyor hala.Bunlarin cezasini baska türlü vereceksin.

Mustafa 42
11.09.2011, 18:21
merhaba dostlar bakin ligdeki maclara suanki bursa yada kabük hepsi top oynuyorlar yani bizimkiler ne yaptilar dün görüyorsunuzdur sanirim oynamk lazim bu oyunu oynamasan böyle sonuclara katlariniriz

biltrabzon
11.09.2011, 18:23
Bırak hoca sen Fenerbahçe’nin nasıl 18’de 17 yaptığını, o yargıda, o sorguda... Peki sen niye kaybettin?.. Asıl soru bu, o 9 puanlık avantajını nasıl kaybettin?.

beyinsiz yada kus beyinlinin sordugu soruya bak.ulan orhan zeki iti bu sorunun cevabi metris ceza evinde.ama belliki kus beyinlisin almiyor kafa.

objek
11.09.2011, 18:28
Benim morelim kaybedilen 2 puanin yaninda futbolu birakma noktasina gelmis m.erdogan orta sahada elini kolunu sallayarak pas veriyor defansimiz piknige cikmis golu yiyoruz hocalari 10 kisi kalmis ama mac boyu yerinde oturmadan el kol hareketleriyle hadi arkadaslar rakipte birsey yok 10 kisiylede biz mac aliriz havalari atmasina bozuldu

Barış Burak
11.09.2011, 18:29
Her işte bir hayır vardır,takımın konsantre olduğu zaman nasıl mücadele ettiğini ispanyada gördük.Demek ki kafa vermemişler.İlk haftadan gelen bu puan kaybı üzücü olduğu kadar da motive etmeli,ders alınmalı.

Bu takım geçen seneden daha çok puan toplayabilecek kaliteye sahip.

Eğer ders alınırsa, 2 puan kaybetmiş olmayız, 46 puanı geçecek hedef koymuş oluruz,çünkü bu takım bunu yapabilir.

İlk maçtan canınızı sıkmayın,moralinizi bozmayın.Kendi düşüncemi söyleyeyim, kazansak bile bunları yazacaktım.Laubali oyunun cezasının kesilmesi iyi oldu.

Bu kadro ligdeki her takımı çok rahat yenebilir.

mahmuter61
11.09.2011, 18:46
Adem Koçak biz bu adamı alacaktık ne olduda Bursa aldı?

Tolgas6161
11.09.2011, 18:48
selamlar
tum sorun beginlerin hazir halde olmamasindan oturu
(konsantrasyon ve motivasyon eksikligi)
bunlarida kimin hazirlayacagini bilmiyorum (senol gunes mi acaba???)

Berat Akçay
11.09.2011, 18:49
İlk maçtan takımı öldürdük taraftar olarak .Helal olsun .Galibiyet aldığında da başlayacak Şampiyonluk havaları ..

Tolgas6161
11.09.2011, 18:50
goreceksiniz milanda takimi taniyamayacagiz
cunku beginler otomatik olarak hazir olacaklar
neden? (buyuk mac buyuk heycan buyuk sampiona vs....)

objek
11.09.2011, 18:52
[QUOTE=Barış Burak;1918038031]Her işte bir hayır vardır,takımın konsantre olduğu zaman nasıl mücadele ettiğini ispanyada gördük.Demek ki kafa vermemişler.İlk haftadan gelen bu puan kaybı üzücü olduğu kadar da motive etmeli,ders alınmalı.

Bu takım geçen seneden daha çok puan toplayabilecek kaliteye sahip.

Eğer ders alınırsa, 2 puan kaybetmiş olmayız, 46 puanı geçecek hedef koymuş oluruz,çünkü bu takım bunu yapabilir.

İlk maçtan canınızı sıkmayın,moralinizi bozmayın.Kendi düşüncemi söyleyeyim, kazansak bile bunları yazacaktım.Laubali oyunun cezasının kesilmesi iyi oldu.

Bu kadro ligdeki her takımı çok rahat yenebilir.[/QUOTE

Katiliyorum bu takim 46 puan,da alabilir gecedebilirde ama bu kadro daha yeni gordugumuz sadece bir iki resmi ve ozel maclar bu maclarda gorulduki bu takim herkesi ogle kolay kolay yenemez zaten gecen sezonun ikinci yarisinda hicbir mac kolay gecmemisti 82 puana ragmen artik ligimizde kolay macyok yensende yenilsende zorla oluyor):

el fanatico
11.09.2011, 18:53
haydin CL maç başlığına...

şans eseri beraber kaldık, çok net goller kaçırdık. manisa bir pozisyonda golü buldu. olur, takımın eksikleri var ama şampiyonluğun en büyük adayıyız bence.

bırakın bu maçı artık geçti...

asıl inter maçı çok önemli...

Berk
11.09.2011, 18:54
82 puan almaya falan gerek yok zaten, bu sene 70 küsür alan normal sezonu lider tamamlar.4. olan takımla arasında da en fazla 10 puan fark olur, play-off'a 5 puanlık makasla gidilir..

oflubektas
11.09.2011, 18:56
Yediğimiz golden önce Murat Erdoğan elini kolunu sallaya sallaya bizim orta sahayı geçiyor. Bırakın müdahale etmeyi, el-ayak uzatmayı, adamı karşılayan, eşlik eden bile yok. Dünyada hiçbir spor, hatta hiçbir şey ciddiyetsizliği, rakibini küçük görmeyi kal-dır-maz. Karıncayla dövüşürken bile tedbiri elden bırakmayacaksın. Bu kadar basit.

Büyük bir ihtimalle sezon sonu küme düşecek, üstelik mağlupken 10 kişi kalmış Manisa'yı yenememenin başka hiçbir açıklaması yoktur.

Bu maç hiçbir şekilde ölçü değildir. 10-15. haftadan sonra transferlerin takıma oturup oturmaması ve 6 yabancı kuralı gereği yapmaya mecbur olduğumuz yabancı rotasyonlarına göre sezon sonu için birşeyler söylemek mümkün olacaktır.

DURAS
11.09.2011, 19:00
manisanın kadrosu öyle boş bir kadro değil. ve bu manisa küme düşmez. 2 yiğitte çok çok iyi, simpsonla hüseyin tokda öyle... isaac, makakula dxon lig ortalamsındalar.

bu maç için söylüyorum, bu maçta puan kaybının tek sebebi var o da şenol hocadır. kafası maçta değildi. 2. yarıdaki oyuncuların rahaveti şenol hocadan kaynaklanmıştır. hoca kendine gelirse takımda kendine gelir.

lizarazu
11.09.2011, 19:02
Adem Koçak biz bu adamı alacaktık ne olduda Bursa aldı?

renktaş katılıyorum sana ligin görünmeyen yıldızlarından...

kaan61
11.09.2011, 19:06
Yediğimiz golden önce Murat Erdoğan elini kolunu sallaya sallaya bizim orta sahayı geçiyor. Bırakın müdahale etmeyi, el-ayak uzatmayı, adamı karşılayan, eşlik eden bile yok. Dünyada hiçbir spor, hatta hiçbir şey ciddiyetsizliği, rakibini küçük görmeyi kal-dır-maz. Karıncayla dövüşürken bile tedbiri elden bırakmayacaksın. Bu kadar basit.

Büyük bir ihtimalle sezon sonu küme düşecek, üstelik mağlupken 10 kişi kalmış Manisa'yı yenememenin başka hiçbir açıklaması yoktur.

Bu maç hiçbir şekilde ölçü değildir. 10-15. haftadan sonra transferlerin takıma oturup oturmaması ve 6 yabancı kuralı gereği yapmaya mecbur olduğumuz yabancı rotasyonlarına göre sezon sonu için birşeyler söylemek mümkün olacaktır.

ilk önce alanzinyo baskı yapmadı , zokora da alan savundu önünü keseceği yerde , giray önde yakalndı mustafa ofsayt taktiği yaptı peş peşe 4 hata golle cezalandırıldı. Şenol hoca basın toplantısında sonradan oyuna girenleri eleştirdi. Umarım bu oyuna sonradan girenler ilerleyen maçlarda daha iyi olurlar tabi takıma girebilirlerse gibi bi basın toplantısı yaptı. Bence lafın tamamı Alanzinyo ya idi. 82 de oyuna girdi önünden geçen murat erdoğanı kovalamadı. Henrikeden bahsettiyse şenol hoca zaten yandık , cech ise ilkkez oynadı bence ondan bişey beklenmez ilk maçta.

tarsus
11.09.2011, 19:07
manisanın kadrosu öyle boş bir kadro değil. ve bu manisa küme düşmez. 2 yiğitte çok çok iyi, simpsonla hüseyin tokda öyle... isaac, makakula dxon lig ortalamsındalar.

bu maç için söylüyorum, bu maçta puan kaybının tek sebebi var o da şenol hocadır. kafası maçta değildi. 2. yarıdaki oyuncuların rahaveti şenol hocadan kaynaklanmıştır. hoca kendine gelirse takımda kendine gelir.
manisa geçen seneki kadrosuna 1 ek oyuncu takviyesiyle karşımıza çıktı ve oturmuş birbirini tanıyan oyuncular.biz gereğinden fazla laubali ve ciddiyetten uzaktık o kadar.

Yaldız61
11.09.2011, 19:42
fazla incelemek dogru olmaz sezon bası dağa bu takım şampiyon olucak ben buna inanıyorum

Hasan61
11.09.2011, 19:44
Çokta abartılacak bir durum yok.İlk 2 garanti bence.Fb-Bjk ikilisinden şüphem var play-off için.

honor
11.09.2011, 19:55
Yazmayım yazmayım dedim ama kendimi tutamadım. cuma gününden itibaren söylemsi ayıp fena halde ishal oldum maç saatine kadar geçsin diye bir çok şey denedim maç saatine güç bela Rabbim şifa verdi maçı izleyebilecek kadar. Gittik tirübünde yerimizi aldık. Ama yazık bu kadar gayret et hasta hasta maça git bu kadar kötü bir takım izle. Maç sonuda yorumum iğrenç bir maç izledim oldu Trabzonspor açısında. Sanki barcelonayızda karşımızdaki takımla kafa yapıyoz 5 attıktan sonra. Son 5 dakka kurduğun baskıyı ikinci yarı başında kur, gol atamayıpta yersen çıkarma şansın olur. Çok yazık çokkkk.

mertdemircioglu
11.09.2011, 19:57
dünkü macı cok rahat kazancamızı düşünmekle hata mı ettm bilmiorum ama bu takım 3 tane resmi mac oynadı ve öle böle takımlarla oynamadı manisa karsısında hala bu uyumsuzluk ilk macta bu ruhsuzlk nedendir anlamdm 1.0 daha macı nasıl olsa aldık havalarını da cözmedm oyuncularda bariz bi selcuk eksikligi yerlerde sürünen volkan serkan colman performansları ve golde sadece izleyen kalitesini arttıramdgımz stoperler benfica ve bilbaoda oynayan aykut neden girmezde kötü serkan ortasahaya cekilir 1gece önce inmiş cech neden oyuna girer anlamk mumkun degl

antagonist
11.09.2011, 20:00
renktaş katılıyorum sana ligin görünmeyen yıldızlarından...

Adem Koçak yıldızsa Colman "yıldız takımı", "galaksi" falan olmalı.

Paksoy
11.09.2011, 20:02
yeni kadro sezon başı olabilir ben takımda çok büyük bir ışık gördüm .

Yaldız61
11.09.2011, 20:06
bu takımı yerden yere vuranlar utbolun f sinden anlamıyor kimsenin elinde sihirli deynek yok birzda şartları göz önüne alakarak konusucaksn bu kadar sorumsuzca eleştiren topluluk var özellikle takip ettim kadar belli kişiler

abdus061
11.09.2011, 20:25
yeni kadro sezon başı olabilir ben takımda çok büyük bir ışık gördüm .
nasıl bır ışık aldın ben goremedımn o ısıgı

abdus061
11.09.2011, 20:27
bu takımı yerden yere vuranlar utbolun f sinden anlamıyor kimsenin elinde sihirli deynek yok birzda şartları göz önüne alakarak konusucaksn bu kadar sorumsuzca eleştiren topluluk var özellikle takip ettim kadar belli kişiler
futbolun f sı ne dıyor bı anlatsanda futboldan anlasak elestırı yapmasak.nasıl bır şartlar varda boyle sonucu kabul edecegız yarın kupa maclarıda basladı mı serı mac trafıgıne gırecegız sen o zamankı sartlarda ne anlatacaksın f hakkında

albatros
11.09.2011, 20:27
hala inanamıyorum
hala sinirim geçmedi
bıktım kronik ciddiyetsizlikten

Barış Burak
11.09.2011, 20:28
bu sene 82 puanın gerekmediği bir lig olacak,ama yine de olsun...

82 puanı taraftara gösterirsen o da senden hep onu bekler, üstelik bu taraftar Trabzonspor taraftarıysa:)

Bu maçtan ders çıkartırsak çok iyi olur.Hakkımızda hayırlısı

Mustafa Ayazoğlu
11.09.2011, 20:32
Kayıp normal. Anormal bir durum yok.

albatros
11.09.2011, 20:46
Bu taraftar güzel oyun istiyor kardeşim.Güzel oyuna rağmen şansız şekilde puan kaybetseydik sağlık olsun derdim.Ama görünen köy kılavuz istemez.Maçtaki ciddiyetsizlik beni ve eminim pek çok Trabzonspor'luyu çileden çıkardı.

Muhammed
11.09.2011, 20:52
Bunu söylemek üzücü ama bu sezon Şampiyonlar ligi maçları bitene kadar lige konsantre olmakta zorlanacağız. Hele Şampiyonlar ligi maçlarından önceki maçlarda konsantre olmak çok daha zor olacak.

nakzo
11.09.2011, 20:52
bir bursaspor kadar olamadık yuk ki ne yuh admlar kayseriye 3 atıyor biz çapulcu manisayı yenemiyoruz.

Oğuzhan
11.09.2011, 20:54
Manisaspor çok canlar yakar bu sezon.

Moral bozmaya gerek yok, şanssızdık biraz ama şunu söyleyeyim bu sene ligde kolay takım kesinlikle yok.

Teşvik ve şike de olmayacağına göre çok çekişmeli bir lig bizi bekliyor. Bütün takımlar birbirine yakın puan toplayacak.

Semih GÜL
11.09.2011, 20:58
Bence bizim için şansız bir maçtı hepsi bu takım olarak gayet iyiydik ama 2 yi bulamadık ve konsantrasyon eksikliğinden golü yedik...
Umarım burada kaybettiğimiz 2 puan inter maçı ile anlam kazanır...

Tayfun Aydın
11.09.2011, 21:44
Giray a ettiğim tüm laflar için özür diliyorum karşılaşırssakta helallik isteyecem gayse maçını bir seyredin neden böyle dediğimi anlarsınız.

Tunay ERDEM
11.09.2011, 21:48
selçuk Trabzonspor'u arar mı?

S.Seymen
11.09.2011, 21:54
tamda dediğim gibi gidiyor her şey bjk ve gs daha oturma sancılarıçekecek bizde öyleyiz biraz ama bu takıma ruh gerek mücadele gerek; şimdi destek zamanı şenol hoca biraz daha lige dön lütfen biz bu sene şamp oluruz rakibimizde fener olur kim ne derse desin gsye zaman lazım bjk iyi bir takım değil düzelmeleri çok zor...

Bordo_MaviM_61
11.09.2011, 21:55
tamda dediğim gibi gidiyor her şey bjk ve gs daha oturma sancılarıçekecek bizde öyleyiz biraz ama bu takıma ruh gerek mücadele gerek; şimdi destek zamanı şenol hoca biraz daha lige dön lütfen biz bu sene şamp oluruz rakibimizde fener olur kim ne derse desin gsye zaman lazım bjk iyi bir takım değil düzelmeleri çok zor...

Fener bu sene kimseye rakip olamaz..
geyse ve besiktas rakibimiz olmazsa süpürürüz bu sene.

demirel
11.09.2011, 21:56
Galip gelebileeğimiz bir maçtı,ancak defans veya forvete adam alacağımıza orta sahaya Aykut v.b oyuncular alsaydık zaten Manisa gelemezdi herkes cok yorgundu

Yaldız61
11.09.2011, 21:57
ben ibb gs macını izledim istanbul gerçekten cok salam takım ama en önemlisi hakemler eskisi gibi deil artık cok iyi maç yönetti inş. bizim takımımızda hemen oturur puanları toplamaya baslarız

Samet Yildirim
11.09.2011, 21:58
BU GS mi bizden iyi ? Güldürmeyin beni...

Ligin en iyi kadrosu bizde...

Selcuk Inana dadiyecegim Trabzonsporu daha cok ararsin...

Yunus Emre SEYHAN
11.09.2011, 21:59
BU GS mi bizden iyi ? Güldürmeyin beni...

Ligin en iyi kadrosu bizde...

Selcuk Inana dadiyecegim Trabzonsporu daha cok ararsin...

Hiçte aramaz. Kendisinin kariyer olarak hedefsiz bir futbolcu olduğunu yaptığı tercih ile gösterdi.

Samet Yildirim
11.09.2011, 22:01
Hiçte aramaz. Kendisinin kariyer olarak hedefsiz bir futbolcu olduğunu yaptığı tercih ile gösterdi.
Sportif bakimindan arar :)

Gerisi beni ilgilendirmez :)

S.Seymen
11.09.2011, 22:04
yok fb liler gurur yaptı çok çalışacak ve koşacaklar bu sene kadroları çokta kötü değil biz mücadele edersek geçeriz ama koşmaları lazım bizimkilerin bazılarında (burak vs ) hafif havalanma tehlikesi görüyorum kendilerine gelip takım olma olgusunu kotarabilirlerse götürürüz ; iş takımın kendi içinde o yüzden şenol hocanın konsantre olup doğru hareket etmesi lazım; ilk maç sonrasındaki demeç formsuz olduğunu (kafasını henüz futbola yoğunşatırmamış gibi; belkide o da inter maçındadır ) gösteriyor normalde hoca konuşmayıp yapardı kendini bağladı bu sefer neyse toparlayacaktır: geçen sene bizim takımı ilrde bekleyenler ve geride duranlar gibi ikiye ayrılmış görmemiştim umarım inter maçı ve kazandık gevşemesidir: koşacaklar başka yolu yok...
ayrıca cl de alınacak sonuçlar ne olursa olsun takımın ligde tam gaz devamını sağlamalıyız bu futbolcuların olduğu kadar yönetim ve biz taraftarında görevidir en azından şı ilk 2 ay çatlak sesler olmadan top yekün hareket etmeliyiz yönetimciler muhalifler falan gibi ayrışma olmamalı bunu (ayrışmayı ) ist basını körükleyecektir inanın bana...
sahanın içinde de dışındada akıllı olmak birlik olmak zorundayız bu 2 ayı sağlam geçirirsek puan kaybı şu bu önemli değil ligi süpürürüz....

sedatalis82
11.09.2011, 22:07
Bu sene yÜrÜyerek Şampİyon oluruz
sezon sonu Çİfte Şampİyonluk gelecek

Murat SİSMAN
11.09.2011, 22:07
Beterin beteri var haline şükret dostum

mawro61
11.09.2011, 22:12
serkan emekliye ayrılmalı. mustafa yumlu iyi çocuk ama daha çok mesafe katetmesi lazım. tek sorunumuz defans. malesef güvenemiyorum bu defansa.

Yaldız61
11.09.2011, 22:13
serkan emekliye ayrılmalı. mustafa yumlu iyi çocuk ama daha çok mesafe katetmesi lazım. tek sorunumuz defans. malesef güvenemiyorum bu defansa.

defansda sıkıntı yok aslında beklerin salam olsa bu tkaım tutmak zor marek iyidi solda serkanın yerine birzda uzun boylu agrasif kuvvetli bir uşak olsa bu tkaım çok iyi birzcık destehe ve cesaretlenmeleri laızm iyice sabrettin dostlar bu takım birzda otursun cok iyi olucak

S.Seymen
11.09.2011, 22:16
selçuk inan orta saha pas kontrolü ve topu kaybetmeme oyunu tutma açısından iyi bir topçu ama oyunu ve hucumu yavaşlatan frenleyen bir yapısı vardı zaman zaman defans arkasına iyi toplar attıysada çoğu zaman hızlı hucumu gereksiz ve tedirgin yan paslarla yavaşlatmıştır adrian bunu ondan çok daha iyi yapar ve yapacaktır ama biz oyunu tutamıyoruz problem bu sapara aykut sezer bu işi çözebilirlermi bilmiyorum zokora çok iyi top kesiyor iyide yönlendiriyor ama öndeyken oyun kontrolünü sağlayabilirmiş gibi gelmedi bana...

mawro61
11.09.2011, 22:18
takım düzelecek tabikide biz bu değiliz. ama serkanla ilgili söylemem lazım. adam artık bindirme yapamıyor. bunu geçen yıldan bu yana yapamıyor. fizk kondisyonu ve güveni yeterli değil artık

ONUR BEKAR
11.09.2011, 22:31
salatasaraya çakmışlar 2-0 biz ise tamamıyla şanssızlık tan 2 puan kaybettik, ilk haftalarda böyle kazalar olur, ama bu takım bu sene şampiyon..

sonkez61
11.09.2011, 22:36
takımda bireysel olarak çok iyi oyuncularımız var. biraz takım ruhunu yaklayıp saha içinde hareketli olup yardımlaşsalar. inter falan hikaye. tabi biraz da özgüven. maçta manisa daha iyi gözüktü bence ama çoğunlukla gol pozisyonu bulan bizdik. İNŞAALLAH iyi olacak bu sene. artık rahat maç izlemek istiyorum.

Ahmet Kuru
11.09.2011, 22:48
dün gece gs nin savunmasına taş gibi diyen arkadaşlara o savunmayı bizim ne hale getireceğimizden bahsetmiştim.Bugünde İBB onayladı sağolsun...

Hiç kimse karamsarlığa düşmesin.Benden tavsiye. 3. veya 4. söylüyorum.
5.hafta herkes bizi konuşacak.!

Guroni
11.09.2011, 22:51
Takım olarak iyi durumdayız oyuncular defanstakiler dışında kaliteli eğer ŞENOL HOCA geniş kadrosunun her oyuncusunu devamlı hazır tutarsa gene kafaya oynayan en önemli takım oluruz. Şu an göze çarpan herhangi bir takım yok İBB veya bursa deyip aklınız karışmasın Kayseri kalecisinin yediği goller akıllara zarar. İBB maçı kazandı ama baya pozisyon veriyor. Burda oyuncular her şeyi ciddiye alması lazım. Yoksa Manisa maçları tekrarlanır. Burak, Adrian ve Volkan Şen gelecek hafta İBB maçlarında çok iyi oynamaları lazım kendilerini çok iyi hazırlamalılar.

Yaldız61
11.09.2011, 23:01
yerel medya kendini deyiştirmiş ama başlıklar hep yapuıcı eleştiriydi bir uyarıydı rehavete kapılmayın dersinizi cıkarın bu maötan mesajları verdiler gzldi böle habercilik yapıcaksn takımını seviyosan

objek
11.09.2011, 23:03
Fener bu sene kimseye rakip olamaz..
geyse ve besiktas rakibimiz olmazsa süpürürüz bu sene.

Sikebahce bu sezonda kendilerini ispat etmek icin herkes iki kisilik kosacak play offs sisteminde en tehlikeli rakip olarak onlari goruyorum

Berk
11.09.2011, 23:05
Sikebahce bu sezonda kendilerini ispat etmek icin herkes iki kisilik kosacak play offs sisteminde en tehlikeli rakip olarak onlari goruyorum

Şike, teşvik olmadan isterlerse 8 kişilik koşsunlar bi halt yiyemezler.:D

Faruk UYSAL
11.09.2011, 23:06
selçuk Trabzonspor'u arar mı?
O'na Mustafa Sarp olma yolunda üstün başarılar diliyorum. İnşallah en geç 2 yıl sonra Tolga Seyhan misali Anadolu turnesine çıkacağı günleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Hasan YAYLI
11.09.2011, 23:06
Manisa golü bulmasını beklemiyordu bizim oyuncular,golün akabinde de ise çok iyi yüklendiler ama iş işten geçmişti artık....

Yalnız bulduğumuz pozisyonları çok cömertçe diyeceğim ama aslında bildiğimiz beceriksizlik yüzünden kaçırıyoruz....Şl de bunları gol yapamız lazım

Mustafa 42
11.09.2011, 23:11
dostlar bence bu ilkhafta maclarindan hic bir zefkalmadim dersem yalan söylemis olmam yani nedeni ise belli yani olaylardan dolayi hemde s...yapanlarda gercekden güzel oynadilar bügün ibb güzel oynadilar s... eskisehir de güzel oynadi dün bugün bursa spor cok cok güzel oynadi helal olsun en kötü top oynayan takim ise bizim takimlan ankaragücü oldu ben begenmedim gercekden bilmiyorum sizleri ama yarin meydan gene sikebahceye kaldi insallah ordu ordugibi oynarda ders verir diye düsünüyorum

phobia
11.09.2011, 23:11
Selçuk kim bilmiyorum ama Egemen ve jaja gitmeseydi bizi kim tutacaktı onuda bilmiyorum.

Hasan YAYLI
11.09.2011, 23:14
Selçuk kim bilmiyorum ama Egemen ve jaja gitmeseydi bizi kim tutacaktı onuda bilmiyorum.

Anadolu klüplerini çok küçümsüyoruz geçen sezon 3 puan dışında kayıplarımız hep onlara karşı oldu unutmamak gerekir....

MahmutHSO
11.09.2011, 23:19
Bir macla takimimizi yerden yere vurmayalim.Laubali oynadik ve futbolcular da bundan ders cikaracaktir.Cok klas ayaklarimiz var ve Turkiye ligi icin cok iyi bir takimiz.

salihismet
11.09.2011, 23:35
Serkan Balci artik oynatilmamali, top kontrolü eskidende yoktu simdide yok, Senol hoca birde bazan orta sahada
kullaniyor onu, topu iyi kullanamayan bir oyuncunun burada oynamasi bana cok tuhaf geliyor.

Birde Trabzonsporu bana göre cok büyük bir tehlike daha bekliyor, eger önlem alinmazsa icerde veya disarda bazi
taraftarlar takimin basina cok seyler acacaktir. insallah olmaz, fakat gidisat hic iyi degil.

Faruk UYSAL
11.09.2011, 23:42
Dün akşam çok büyük avantaj yakalamamıza rağmen berabere kalmamızın bence en önemli sebebi mağlup durumda olan rakibimizin sahada 10 kişi kalmasının ardından rahavete kapılmamız. Çok laubali oynadık. Birçok defa orta yapmamız gereken topları gereksiz geri paslarla Tolga'ya kadar götürdük.

Mütebessim
11.09.2011, 23:48
Takim henüz hazir degil, bu dogru. Artilari eksileri olan bir mac oynadik.

Herseye ragmen eksik kalmis rakibe karsi kazanmamiz gerekiyordu.

Bu ciddiyetsizlik hos olmadi. Buna ragmen takimin potansiyelini hissediyorsun.

Her türlü galip gelebilecegini hissettiriyor.

Kendi oyununu rakibe kabul ettirebilmek, bir büyük takim icin son derce önemlidir.

Sefaenes
12.09.2011, 00:22
ilk mac telafisi kapatiriz. Busene zaten lider olmussun 4 olmussun vark etmiyor önemli olan sacma sapan play off da basarili olmak.
Birde özel hakem hatalari acilsa hangi takima hangi hatalar görüntüsü varsa oraya eklesek. Isranbul medyasi hep aleyhimize olanlari ileride gösderiyor ama hakli oldugumuz yerleri es geciyor. Misat bu hafta makakula,quarisma melo hakemler korudu

61_Hasan_69
12.09.2011, 00:28
manisa kalecisini ne yazıkki biz gaza getirdik..2. yarıda çok fazla diyaloğa girdik onla biz ona küfrettik o bize döndü küfretti ve hareket yaptı ve hırs yaptı snra önemli pozisyonlar çıkardı..

lazibere
12.09.2011, 00:35
galata ve bjk ile mukayese edersem bizim takım barcelona..

henrıgue bu şekılde oynar ve rakipleri ve maçı ciddiye almadan oynarsa kesınlıkle yedek kalır. bunu buray yazıyorum..

daha şenol hocanın psik tavırlarını bilmiyor, gıcık kaparsa işi biter

inter maçını düşünerek kendini kasmadan gayrıciddi oynadı. inşallah gereken dersı alır..

lazibere
12.09.2011, 00:38
Takımların hepsi sert ve sağlam olacak, Bu sezon 3 puan almak çok zor. En kolay maçımız bence Manisa maçıydı ve maalesef puan kaybettik..

Bu akşam kı kayıpları gördükçe ahhh diyorum keşke,

Takım olmak kolay değil, 31 futbolcu ile oynamak da kolay değil, Kımsenın yerinin garanti olmaması da kötü ama o formayı hak etmek de kolay değil..

Ben henrigue ye çok üzülüyorum.. Doğru zamanlamalarla bu senenın flaş oyuncularından birisi olma fırsatını ınşallah psikolojik nedenlerle kaybetmez..

Ömür Karadeniz
12.09.2011, 00:47
manisa kalecisini ne yazıkki biz gaza getirdik..2. yarıda çok fazla diyaloğa girdik onla biz ona küfrettik o bize döndü küfretti ve hareket yaptı ve hırs yaptı snra önemli pozisyonlar çıkardı..
Zaten en iyi yaptığımız iş rakibi motive etmek.

lazibere
12.09.2011, 00:51
FUTBOLCU DEĞERLENDİRMEM,

Tolga, fazla iş düşmedi ve bir kere düştü orda da opu çelebilirdi, Kesinlikle konsantre hatası ve refleks zayıflığı o gol çıkartılırdı

Mustafa, her zaman kı gibi çocuksu ve heyecanlı maalesef bir türlü olgunlaşamıyor..Bu yaşda ve bencede meziyetleri sağlam olmamasına rağmen bu kadroda yer bulmak herkese nasip olmaz. Ben olsam antreman sonrası 5 saat daha tesislerden ayrılmam spor salonlarından çıkmam ve fizik depolardım..

Giray, Ne kadar basit hatalar yapsa da benım asla vazgeçmeyeceğim bir oyuncu olurdu. Inancı ve Hırsı yeter..

Celustra, Şenol Hocanın defansdakı alternatifsizliğinin kurbanı olarak her yerde oynatılmak isteniyor ama bence onun yeri artık belli olmalı, Ne olursa olsun stoper de sağlam bir şekılde girayla beraber oynayarak alışmalı, Her maç başka yerde oynayarak defans dengesi kurulmaz

Serkan, Benım için artıları olmayan ve senede 5 maç oynayan bir oyuncu, maalesef fzik gücü yeterli değil ve risk almayı sevmiyor. Orta sahada alternatif olarak oynatılması ise handikap

Zokorro, Takımın en dirisi ve en özgüvenli oynayan oyuncusu , ama partnerleri ile olan ilişkileri daha gelişmedi. Avrupa maçları da oynamadı ce sadece özel maçlarda kı oerformansına göre takıma alışamadı. Haftalar ilerledikçe on liberoda daha koordineli oynayacaktır

Colman, Kım ne derse desin, takımda olmadığı zaman mutlak aranan bir oyuncu, Oda Zokorro ile henuz tam olarak anlaşamıyor ve kademe hataları ondan geliyor. Bu sene daha ofansif oynayacak ve daha fazla gol atacak buna adım kadar inanıyorum.

Adrian, Bence harika bir yetenek, Yıllardır aradığım bir oyuncu tipi, yetenekli ve genç.Onun Türkiye'nın yenı Alex i olmasını istiyorum.

Volkan, Bence her zaman oynayacak bir oyuncu sadece sistem sorunu yaşıyor. Yattara misali hep kendine oynayarak yıldızlşmıştı ama Trabzonda takım oyununa adapte olmalı. Takımda kanatlara inip orta yapabilecek marek cech den başka tek oyuncu

Marek cech, Bence çok da kötü durumuyor. İleri çıkışını çok beğendim. Kondisyon sorunu nedir bilmiyoruz ama eğer fiziki gücü yerinde ise banko oynayacak

Burak, Yorgundu

Halil, Çok özverili ama maalesef yedek soyunacak

Alanziyonyo, Takımda top ayağına yakışan oyuncularımızdan, Geç oyuna alınması bence çok kötü onan şapkadan civciz çıkarması bekleniyor ama her maç olmazkı.Bir keredde 2-0 ondeyken oyuna girsin..Şenol Hoca onu hep sıkıntıda olduğumuz zaman da oyuna alıyor..farklı onde olduğumuz bir maçta oynasa da görsek neler yapabileceğini..taktik kurbanı oluyor maalesef

lazibere
12.09.2011, 00:52

Aklıma geçen sezon ki kayseri maçı geldi

61_Hasan_69
12.09.2011, 00:52

bir tane kilolu abi vardı o başlattı bu diyaloğu.. durduk yere annesine sardı İlkerin oda döndü küfür etti bize sonra hep beraber başladık küfretmeye biz..manisanın golünden snrada zaten sahaya su sişesi çakmak para ne var attık..

Onur Şeref
12.09.2011, 01:05
bir tane kilolu abi vardı o başlattı bu diyaloğu.. durduk yere annesine sardı İlkerin oda döndü küfür etti bize sonra hep beraber başladık küfretmeye biz..manisanın golünden snrada zaten sahaya su sişesi çakmak para ne var attık..

Aferin la sana yetiştirebildiniz mi bari ben göremedim de.

He bu haftaiçi boş araziye git fırlatma, cirit atma, gülle atma, taş atma, su atma çalış. Bir dahaki maça senden %100 isabet bekliyorum.

Güvenimi boşa çıkarma.

Oktay AKKUŞ
12.09.2011, 01:09

Ne gerek vardı ki ? Marifet de değil hani. Joblayasım geliyor siizn gibileri :D

danger00
12.09.2011, 01:12
Herşey bir yana maçın 40. dakikasında ''ne güzelde oluyor manisaya k...'' gibi bir tezahuratların mantıklı yanını biri bana açıklıyabilir mi.

61_Hasan_69
12.09.2011, 01:17
Aferin la sana yetiştirebildiniz mi bari ben göremedim de.

He bu haftaiçi boş araziye git fırlatma, cirit atma, gülle atma, taş atma, su atma çalış. Bir dahaki maça senden %100 isabet bekliyorum.

Güvenimi boşa çıkarma.

orada attık derken genel anlamda attık dedim..Ben hiç bişe atmadım sahaya o kadar kameranın önünde sahaya bişe atayım snra ceza gelsin ve babam ağzıma neyse..

Ali İhsan
12.09.2011, 01:19
Manisa'nın golünden sonra değerli iki dakikamızı boşa harcayan taraftarımıza da teşekkür etmek lazım.

61_Hasan_69
12.09.2011, 01:22
Herşey bir yana maçın 40. dakikasında ''ne güzelde oluyor manisaya k...'' gibi bir tezahuratların mantıklı yanını biri bana açıklıyabilir mi.

onlar bize karşıdan küfür ederken bizde onlara skor yönünden atıfta bulunuyoruz ne var bunda ?

sessizkral_1
12.09.2011, 01:35

abartıyorsunuz.

JAJA mı Adrianmı?
Umutmu Henruqie mi?

Cale mi cech mi

serkanmı celustka mı ?

Sefa
12.09.2011, 01:46
abartıyorsunuz.

JAJA mı Adrianmı?
Umutmu Henruqie mi?

Cale mi cech mi

serkanmı celustka mı ?

Jaja dışında haklısın. Ayrıca Egemen mi .... mi ? diyecek bir futbolcumuz yok.. :)

danger00
12.09.2011, 01:49
onlar bize karşıdan küfür ederken bizde onlara skor yönünden atıfta bulunuyoruz ne var bunda ?

bunun bağrılacağı zaman ve durum bellidir. dakika 40ta, skor 1-0 ken bağırılırsa kontrasını da golü yiyince rakip tribünden duyarsın.

61_Hasan_69
12.09.2011, 01:51
bunun bağrılacağı zaman ve durum bellidir. dakika 40ta, skor 1-0 ken bağırılırsa kontrasını da golü yiyince rakip tribünden duyarsın.

Tezcanlı insanlarız olsun o kadar..

Turgay Atalay
12.09.2011, 09:38
İlk maçta yaygarayı koparmak bizlere yakışmaz arkadaşlar, bir iş kazasıdır oldu...Millet yenilmesine rağmen gık etmezken, gazeteler bizim hakkımızda olmadık, moral motivasyon düşürecek, taraftarı galeyana getirecek haberler yapıyor...Lütfen sağ duyulu olalım, bu maçın elbetteki telafisi vardır, zaten bu ülkede birinci olanı şampiyon ilan etmiyorlar artık:)

Tangerine Dream
12.09.2011, 10:07
Bu bir puan bizi şampiyon yapacak.:)

Kahrolsun Play-Off.:)

Recep Alkan
12.09.2011, 10:08
Bu bir puan bizi şampiyon yapacak.:)

Kahrolsun Play-Off.:)

Geçen yılda Manisaspor yenilgisinden sonra herkes aynı şeyi demişti..

Bu mağlubiyet bizi şampiyon yapacak :)

Bu laubali futbol ile bizden hiçbirşey olmaz.

TSelif
12.09.2011, 10:11
Geçen yılda Manisaspor yenilgisinden sonra herkes aynı şeyi demişti..

Bu mağlubiyet bizi şampiyon yapacak :)

Yapmadı mı Recep ;)
Bu Manisa'da var bir keramet yazın bir kenara :D

Tangerine Dream
12.09.2011, 10:12
Yapmadı mı Recep?:) Hatta ben ilk ve tek mağlubiyetimiz bu olacak demiştim bir farkla yanılmışım.:)

Siz maçı çıplak gözle izlediniz, daha iyi farketmişsinizdir ama golü yiyeceğimiz o kadar belliydi ki.

.....
12.09.2011, 10:24
Vardır bunda da bir hayır. Geçen sezon kendi evimizde yenilmiştik Manisa'ya. Ama ondan sonra fırtına gibi estik. Allah'ın izniyle bu senede böyle olacak. Takımımızın zamana ihtiyacı var.

Travelair
12.09.2011, 10:31
Kora kor, dişe diş oynayacak futbolculara ihtiyacımız olacak

Bdeniz_61
12.09.2011, 10:33
Kimsenin günahını almayalım ama Manisalı oyuncuların bu kadar sert oynamasının nedeni sadece ligin başlangıcı olması değildir herhalde.

Bizim oyuncular da ayrı telden çaldılar.1-0 önde olup, 10 kişi rakibine elini kolunu sağlandıra sağlandıra gol attırıyorsun.Takıma ciddi uyarı gelmesi gerekiyor.O kadar paraları sahada dolaşsınlar diye almıyorlar.

UĞUR DURTAŞ
12.09.2011, 10:46
hata olur,koşarsın,çırpınırsın,ayak topuna kafa uzatırsın,mücadele edersin,arkadaşına yardım edersin vs vs vs yenilirsin veya berabere kalırsın o zaman hepsini sırtımda taşırım ayakta alkışlarım.

---rakip sıradan her sene küme düşmemeye oynayan ve bize ters gelen bir takım manisa,bizim gole kadar bizden daha iyi gol pozisyonlarına girdiler tolga % 100 2 tane net poz.çıkardı yinede çok şık bir gol attık ilk yarının sonunda rakip 10.kişi kalmış.

---ikinci yarı futbolcu nasıl psikolojiyle maça başlar hocalarımız veya takım kaptanı futbolcu arkadaşlara şunları deseydi bu rakip bize ters geliyor her sene canımızı yakıyor dişimizi sıkalım bunların unutamayacağı bir ikinci yarı çıkartalım farka gidelim bunların bize karşı psikolojik ve skor anlamındaki üstünlüğünü yok edelim lige fırtana gibi başlıyalım bjk de yenilmiş hadi arkadaşlar diyen oldumu acaba....bizimkiler 10 kişi kalmış rakip karşısında sanki eksik biz gibi oynadılar yinede pozisyon bulduk ikiyi bulabilirdik ama
bu sululukla gol atamassın 35 lik murat erdoğanın peşinden 80.dak.oyuna giren alanzinyo baskı yapmıyor sonra hata bizlerde diyor bi lider oyuncu çıkmazmı kardeşim ikinci yarı takım dökülüyor bir sorumluluk alayımda bir gol atayıp takımı rahatlatayım veya rakibin arkasında koşayımda rakibin gol pozisyonunu eriteyim diye...sonrada ilk haftadan gergin olmayın diyorlar rakiplerde kaybetti diyorlar rakipler 11/11 oynadılar.

Recep Alkan
12.09.2011, 11:00
Yapmadı mı Recep ;)
Bu Manisa'da var bir keramet yazın bir kenara :D

Yapmadı mı Recep?:) Hatta ben ilk ve tek mağlubiyetimiz bu olacak demiştim bir farkla yanılmışım.:)

Siz maçı çıplak gözle izlediniz, daha iyi farketmişsinizdir ama golü yiyeceğimiz o kadar belliydi ki.

Yaptı mı resmi olarak ?

Gazeteler ne diyor.

Şampiyon sahalara iniyor :)

(Fener için)

Onur Akyüz
12.09.2011, 11:09
Yemişim öyle şampiyonu,

Onlar kendini kandırsın,burada UEFA onaylı,organik,canlı kanlı şampiyon duruyor.

Bizim medya ne demiş ne yazmış umrumda değil,

Çarşamba şampiyon İtalya'da sahaya çıkıyor gerisini bilmem..

Taklitlerimizden sakının..

Annenizin liginde iyi şikeler :)

sessizkral_1
12.09.2011, 11:20
Herşeye negatif bakıyoruz.Geçen yılda manisaya puan verdik bunlar olabilir.Daha ilk maç rakiplerimiz bjk gs yenildi.Fenerin bugün napacağıda belli değil.Kaldıki orduspor yeni bir takım.Manisa geçen yılki kadroyu korudu ve ekstra oyuncular aldı.Biz daha yeni bir takımız.

Belki bu beraberlik bizi kendimize getirecek .Ben takımdan umutluyum.

Süleyman50
12.09.2011, 11:54
tamam kadrodan 5 isim yeniydi ama 10 kişilik rakibi yenmeliydik, umarım bu gelecek maçlar için ders olmuştur...

Yaldız61
12.09.2011, 11:55
şenol hocam oyuncuları azarlarken oyuncularda patavatsız yapmayıp hatalarını kabul etmeleri iyi bişe maçlara daha hırsla cıkacaklardır cunku bulundukları durumları ve aldıkları para bunu gerektiriyor

şenolkılınç
12.09.2011, 11:58
maç hakkında söylenecek fazla bişey yok. taktik hatalar . laubali futbolcularun çoğunlukta olması. yanlış oyuncu değişiklikleri. bir maç bitmeden diğerini düşünme psikolojisi. saçma ve bize yakışmayan bir maç oldu maalesef . ama sağlık olsun ben bu takıma güveniyorum. ama en çok üzen şeylerden beri taraftarda bir bütünlük olmaması toplasan 150 adam bağırdı benim ricam maçı oturarak izleyecek adam gitsin evinde kahvede izlesin benim neşemi kaçırmasın orada . ****ayrıca burdan zokora ya ayrı bir parantez açmak lazım kendisine çok teşekkür ederim. maçtan sonra seyirciyi selamlayan tek futbolcu oldu. helal olsun işte böyle adamlar olursa futbolcu seyirci barışır mağlubiyette bile seni alkışlar yeter ki iyi oyna orada o forma için o seyirci için olduğunu bil.

Şeref
12.09.2011, 13:12
takım daha yeni inşallah ŞL daha uyumlu oluruz. bu lig maçıdır telafisi olur şenol hoca bu takımın başındayken sıkıntı olmaz. güveniyorum ben hocama

Faik Yılmaz
12.09.2011, 13:29
Maçın genelinde 2 temel sorun göze çarptı...

1- Çok sayıda transfer olması nedeniyle takımın oturmaması.....

2- Egemenin yerini hala dolduramayışımız.....

Bu iki sorunu çözersek geçen yılkinden daha kaliteli bir takıma kavuşuruz...

61_Hasan_69
12.09.2011, 13:37
bu maçın 90 dakikasını izleyeceğim bir yer varmı ?

Mert Pasa
12.09.2011, 14:17
Maçın genelinde 2 temel sorun göze çarptı...

1- Çok sayıda transfer olması nedeniyle takımın oturmaması.....

2- Egemenin yerini hala dolduramayışımız.....

Bu iki sorunu çözersek geçen yılkinden daha kaliteli bir takıma kavuşuruz...

cok guzel bir yorum olmus aynen katiliyorum.

Insallah bu Adrian bize ex askimizi unutturacak

mawro61
12.09.2011, 15:31
maçı türibinde izledim. defansımız dökülüyor. serkan acilen emekliye ayrılmalı. Puan kaybının ilk maçta olması bence olumlu. kadromuz kaliteli. çabuk toparlanır ve ligi domine ederiz diye düşünüyorum. Ancak şenol hocanın bu şapkadan tavşan çıkarma girişimlerinden vazgeçmesi lazım. doğru değişiklikler yaptı ancak görev dağılımı çok yanlıştı.

Mehmet Ç.
12.09.2011, 15:44
maçı türibinde izledim. defansımız dökülüyor. serkan acilen emekliye ayrılmalı. Puan kaybının ilk maçta olması bence olumlu. kadromuz kaliteli. çabuk toparlanır ve ligi domine ederiz diye düşünüyorum. Ancak şenol hocanın bu şapkadan tavşan çıkarma girişimlerinden vazgeçmesi lazım. doğru değişiklikler yaptı ancak görev dağılımı çok yanlıştı.

70'den sonraki

Celustka - Mustafa - Giray - Cech

mi daha iyidi yada

Serkan - Mustafa - Giray - Celustka

ilk 11deki mi?

adem73
12.09.2011, 16:07
bu manisa gs bjk yi bi daha yener.küçümsemeyelim.

TheCrow
12.09.2011, 16:07
tamam kadrodan 5 isim yeniydi ama 10 kişilik rakibi yenmeliydik, umarım bu gelecek maçlar için ders olmuştur...

Ben de bunu anlamıyorum işte. Sanki tarihin futbol ilk maçını oynadık, ya da tarihte ilk defa bir takım laubaliliği yüzünden 10 kişi kalan rakibine puan kaybediyor. Futbol laubalilik kaldırmaz, rakibi küçümsersen bedelini ödersin. Bunu hala bilmeyen anlamayan futbolcu bu saatten sonra mı anlayacak. Aynı olay daha sonra da yaşanacak ve yine ders almalıyız diyeceğiz.

mawro61
12.09.2011, 16:12
70'den sonraki

Celustka - Mustafa - Giray - Cech

mi daha iyidi yada

Serkan - Mustafa - Giray - Celustka

ilk 11deki mi?

serkan cech değişikliğinden sonra orta alana geçti. golde alanzinhonun kaptırdığı bir top vardı ve zokora baskı yapamadı.
değişiklikten sonra kademe anlayışı kayboldu. karıştı biraz.
ilk seçenek bence daha iyi. serkan hiç bindirme yapamadığı gibi,yiğitide durduramadı. ayrıca golde kaçırdı.

CEMEFKER
12.09.2011, 16:30
Takımın şu anki durumu biraz şeye benziyor. Hani Fifa futbol oyunlarında atıyorum mesela fifa-2011'de tanımadığın bir takımı oynamak için aldığında mesela italya'nın bologna takımı futbolcuların çoğuna yabancısınızdır, ancak 5-6 maç yaptıktan sonra takım hakkında genel bir kanaat sizde oluşmaya başlar ( şu adam dayanıklı, şunun tek vuruşları iyi, falanca iyi orta yapıyor....) zamanla değişmiz 11'iniz ortaya çıkıyor.

Şenol Hoca'nın başında şu an buna benzer bir durum var.

Zaman birçok şeye halledecektir. Çünkü aynı şeyi dün gece gs de yaşadı. Halbuki bakınca tek tek adamlar mevkilerinin iyi olanları.

Zaman lazım zaman.

brushfield
12.09.2011, 16:36
Bu futbolcular kora kor. dişe diş oynama mantalitesini yerleştirirlerse bu ligi açık ara şampiyon tamamlarlar. Yok biz yata yata galip gelelim derlerse 10 kişilik takımlardan gol yemeye devam ederler.

komdere
12.09.2011, 16:41
aslında tüm olay adamların 10 kişi kalmasıyla bizimkilerin nasıl olsa alırız yanlışına girmeleridir.
golü 80. dakikada yeseydik bir gol sıkıştırırdık mutlaka, 88. dk çok kötü oldu. gol bağıra bağıra geldi. umarım avarel stoper olmayı öğrenir yoksa oynadığı maçlarda böyle goller yememiz çok normal.
sonuçta kafalar inter'de, herkes heyecanlı. tarzanlar da anormal sert oynadılar ki anlamakta zorluk çektim. resmen sakatlamak için çalıştılar. futbol bir yana ben böyle müdahale yapan topçuları kızılcık sopasıyla haşlama taraftarıyım.

maçtan aklımda kalan adrian'ın pasları bir de simpson'un müthiş ayak hareketi..

KÖKSAL AYDIN
12.09.2011, 16:49
Bu futbolcular kora kor. dişe diş oynama mantalitesini yerleştirirlerse bu ligi açık ara şampiyon tamamlarlar. Yok biz yata yata galip gelelim derlerse 10 kişilik takımlardan gol yemeye devam ederler.

Bu bilinci verecek olan hocadır.

Şenol hocada bu yok.

Hangi maça baskılı, ezen, perişan eden bir takım olarak başladık 1 örnek verin.

oflubektas
12.09.2011, 16:59
Bu bilinci verecek olan hocadır.

Şenol hocada bu yok.

Hangi maça baskılı, ezen, perişan eden bir takım olarak başladık 1 örnek verin.

Efendim! Geçen seneki 2 İBB maçı, 2.yarı Gaziantep, Ankaragücü, Kayseri, ilk devredeki fenerbahçe ... isterseniz biraz tarama ve hafıza zorlamasıyla Şenol Hoca yönetiminde baskılı başladığımız en az 50 maçı daha örnek olarak verebilirim.

Galiba bu sezondan bahsettiniz ama henüz ligin ilk haftası :)

DURAS
12.09.2011, 17:06
bugün çocuğum ilkokul 1 e başladı. tabi ki yanındaydık. öğretmen bişeyler anlatmaa telaşında, bizimkiler kendi aleminde.. bir kargaşa bir kaos ortamı vardı. Trabzonsporun durumunu da biraz buna benzettim. çok kişi yeni, bir kaotik ortam var!!! zamanı gelince çok can yakacak. ama öğrencilerin laubaliliği bırakması lazım. öğretmeninde derdini iyi anlatması :)

kursat1313
12.09.2011, 17:09
arkadaşlar bu sonuç önemli değil telafi ederiz bir de şöyle düşünün italyanlar bizi seyretti belki bize bakarak takımlarını tam kadro sürmezler sahaya her işte bir hayır vardır elbette bu beraberliktede bir hayır vardır :)

meseco
12.09.2011, 17:10
Arkadaşlar tamam eleştiri en doğal hakkımız ama burada Şenol hoca ya yazılanlara üzülüyorum. Yüreğiyle,fikirleriyle özel bir insan türk futboluna çok katkı yapmış olan insan. Sadece biraz duygusal o kadar. Elinde eiminim fener,gs kadar güç olsa neler söyler futbol adına ama bu kadar söylemesi bile yeterli oluyor.
Şenol hoca herkesi kazanma uğruna belkide kendinden ödün veriyor ama Trabzonspor'a ondan başka yararı olacak birini tanımıyorum

barisb
12.09.2011, 18:03
maçtaki kötü futbolla ilgili herkes bişeyler yazmıştır buraya. taktik hataları da yazılmıştır. e peki hiç mi iyi bişey yok. var tabi ki; sanki tanıdık biri çekmiş gibi beraber aynı arabada gittiğimiz 4 kişi olarak fotoğrafımız fotomaç'a çıkmış. o yöne bile bakmıyormuşuz, ne diye koymuşlar anlamadım :D

Gurpas
12.09.2011, 18:12
Şenol hoca yı sakız gibi ağzına dolayanlara.

Evet bende kızıyorum kendisine ama ondan önceki dönemleri hatırlıyorum ve Şenol hocam için dua ediyorum iyiki varsın hoçam...

kudu_61
13.09.2011, 01:57
yeni kurulmuş bir kadro bile olsa akılları inter maçında bile olsa 10 kişilik manisayı yenmemiz lazımdı bu maçlarda kaybedilen puanlar nelere sebep oluyor geçen sene gördük geçen sene 5 derbiyi de kazanmamıza rağmen cetvelde şampiyon olamadık niye antalyayla 2 maçta berabere kaldık manisaya yenildik ankaragücüyle berabere kaldık da ondan

Süleyman50
13.09.2011, 08:33
her ne olursa olsun kazanmamız gereken bir maçtı, rakibin 10 kişi kalması iyi olmadı rehavete kapıldık nasılsa kazanırız dedik ama rakibin direnci arttı ve gol atacakları belliydi öylede oldu...

Cemalettin Taşkın
13.09.2011, 08:52
cüneyt çakırla geçen sezon 5 te 5 yapmıştık ama bu sezona iyi başlamadık bundan sonra en az 4 maçımıza daha verileceği düşünülürse birde play-off maçlarını yöneteceğini düşünürsek cüneyt çakır bu sezson başımızı yiyebilir. makakulanın dirseğine kırmızı kart göstermeliydi. daha 3. dakika diye pas geçti sanırım. sonra burakın vuruşunda manisalı futbolcu resmen kaleci gibi topu eliyle karşıladı onu da gördüğü halde çalmadı.

meseco
13.09.2011, 08:55
Arkadaşlar geçen sezon 2 yenilgi aldık sadece. Takım oturmuş bir kadroya sahipti bu sene taşlar yerinden oynadı biraz ve bu taşlarında yerine oturması zaman alacaktır. Bu takıma sahip çıkıp zaman veremliyiz biraz hemen eleştiri eleştiri olmuyor biraz...

Şahinoğlu
13.09.2011, 10:44
Şu 35 yaşındaki Murat Erdoğan futbolu bıraktığını açıklamıştı sonra vazgeçirdiler adamıi futbolu bıraktığını duyduğumda sevindim adam bizim maçlarda asist manyağı oluyor dahada kadroya giremiyor ondan sonra , kısmeti gene tuttu adamın .

Oğuz KUL
13.09.2011, 12:50
Şu 35 yaşındaki Murat Erdoğan futbolu bıraktığını açıklamıştı sonra vazgeçirdiler adamıi futbolu bıraktığını duyduğumda sevindim adam bizim maçlarda asist manyağı oluyor dahada kadroya giremiyor ondan sonra , kısmeti gene tuttu adamın .

Aynısını maçı izlerken benim teyzeoğluna söyledim nedense herseferinde aynısı oluyor adam korkulu ruyamız resmen dejavu

Erdal DİLEK
13.09.2011, 13:24
kimse kusura bakmasın, yazıklar olsun böyle profesyonellere, son 15 dakika manisayı tuttum çünkü hakettiler

Bdeniz_61
13.09.2011, 13:37
Aklıma geldikçe, sinir olduğum maçlardan biri olarak yerini alacak.

asimavi
13.09.2011, 13:48
.....şenol hoca artık ölü toprağını üzerinden atıp takımı ateşlemeli....

....ne yapalım yani hocam beceriksiz yöneticilere kızıp ...geçen yıl ki takım dağıldı diye üzülüp bizi satan oyunculara ağlatıp dövünelimmi..

...artık lig başladı ş.l başladı ...artık herşeyi bir yana bırakıp ..takımı ateşleyip uçmamız lazım.....

..bi uyuşukluk bi şuursuzluk var anlayamadım ....