PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aklını Başına Al TFF !

Külünkoğlu
25.08.2011, 08:23
"Trabzonspor ile ilgili karar, Futbol Federasyonu'nda da bomba etkisi yarattı. Çünkü, UEFA bu kararını Türkiye Futbol Federasyonu (http://www.milliyet.com.tr/index/Turkiye%20Futbol%20Federasyonu)'na bildirmemişti. Yöneticiler, TV'den öğrendikleri yeni durum karşısında şaşkına dönerlerken, Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi’ne alınmasına itiraz etmeyi kararlaştırdılar."
Kaynak : Milliyet

Eğer böyle bir şey yaparsanız o binayı başınıza yıkarız !

Cengiz Çubukcu
25.08.2011, 08:25
bunlar akıllarını başlarına alamazlar, acilen istifa etsinler....zaten çok uzun ömürlü olamayacakları kesin, Mehmet Atalay'ı bekliyoruz...

winner
Bunun sonuçlarınının altından kalkamayacaklarını bilirler.

Ayrıca bu Uefa'nın kararı.

Bilbao maçı iptal edilmiş, torbalar belli olmuş artık bu saaten sonra bir şey değişmez.

Boyacı küpü değil bu.

Gökhan Baymak
UEFA resmi olarak onayladı. Kimse hakkımızı elimzden alamaz...

ozturk
25.08.2011, 08:26
yok daha neler...

BAHADIR33
kim ne zaman karar vermiş ?
ne ara toplanmışlar da karar vermiş topalaklar?
gecenin bir vakti açıklandı bu karar..

Gökhan Baymak
Bu haber nerede var?

Badaloğlu
25.08.2011, 08:28
"Trabzonspor ile ilgili karar, Futbol Federasyonu'nda da bomba etkisi yarattı. Çünkü, UEFA bu kararını Türkiye Futbol Federasyonu (http://www.milliyet.com.tr/index/Turkiye%20Futbol%20Federasyonu)'na bildirmemişti. Yöneticiler, TV'den öğrendikleri yeni durum karşısında şaşkına dönerlerken, Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi’ne alınmasına itiraz etmeyi kararlaştırdılar."

Hesapta, Fener'in gazını alacaklar, kendilerini kurtarmaya çalışacaklar... Ulan ne Aziz Yıldırımmış kardeşim:mad: Mikrop, mikrop... Temizle temizleyebilirsen...

Öyle bir mikrop ki; şu yaşananların tek sorumlusudur...

tufekcib
25.08.2011, 08:28

Tff kendi verdiği karar'a mı itiraz edecek :alkış::alkış: etsin bakalım buda istifasının yakın oldugunu gösterir.. Bence tff nezdinde değilde fener nezdinde böyle bir şey olur..

EMiRHAN61
25.08.2011, 08:29
federasyon böyle yaparak türk futbolunu fenerin peşine takıp uçuruma tümden göndermeye çalışıyor. fenere nasip olmuyosa bişey kimseye nasip olmasın anlayışı. kendi kendilerini bitirecekler ayrıca türk futbolunun uluslarası geleceğini zora sokacaklar

Mehdi
25.08.2011, 08:31
Kolpadır.
Üstünde Trabzonspor yazan kağıt şuan cam fanusun içinde o kelin elini bekliyor.
Sonuç önemli değil,teşebbüs bile etseler kan çıkar.

Adamı öperler Kamil abi.

Gökhan ARSLAN
25.08.2011, 08:31
Bu haberin kaynağı neresi? Nasıl birşey bu ya?
Ya utanıyorum kendi ülkemin futbol adamlarından utanıyorum..
Biz ermeni takımıyız arkadaş?
Siz istemesenizde biz o ligdeyiz artık! yırtın bir taraflarınızı..

Külünkoğlu
25.08.2011, 08:33
Kaynak Milliyet arkadaşlar.

Trabzonspor'un UEFA Şampiyonlar Ligine katılması kararını TFF vermedi, UEFA verdi arkadaşlar o yüzden itiraz edeceklermiş.

vaslat
25.08.2011, 08:35
saçma uydurma bir habere banziyor.TFF bize cl ye katılacağımızı kendisi bildirdi.TFF nin sitesinde de var.

Ertan 51
25.08.2011, 08:35
Tff kendi verdiği karar'a mı itiraz edecek :alkış::alkış: etsin bakalım buda istifasının yakın oldugunu gösterir.. Bence tff nezdinde değilde fener nezdinde böyle bir şey olur..
şikecilerin ihraç kararını kendisi verdi ama Trabzonsporun şampiyonlar ligine katılacak olması bilgileri dışında gerçekleşti,sürpriz oldu,onun için itiraz edebilirler her şey beklenir bu pisliklerden.

ozturk
25.08.2011, 08:36

Trabzonspor'un UEFA Şampiyonlar Ligine katılması kararını TFF vermedi, UEFA verdi arkadaşlar o yüzden itiraz edeceklermiş.

milliyetin karın ağrısı belli...

dün cnn türkte ulusal yas ilan edeceklerdi neredeyse..

kısaca doğan medya grubunun ciyaklamaları bu haberler..

fb yerine bizim katılmamız dsmartın daha az decoder satması demek karın ağrıları da bu..

meseco
25.08.2011, 08:37
TFF sitesindeki açıklama linki aşağıdadır. Böyle birşey yapsalar haberi yayınlamazlar

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=13261

Gökhan Baymak
25.08.2011, 08:37
Milliyette haber yok öyle.. Saçma bence . Adamların hkukçuları öle bizimkilere benzemez. Karar verildi olay bitti. THE END!

Süleyman50
25.08.2011, 08:38
şu saatten sonra birşey değişmez...

Gökhan Baymak
25.08.2011, 08:39
TFF sitesindeki açıklama linki aşağıdadır. Böyle birşey yapsalar haberi yayınlamazlar

Evet aynen. Ne oldu milliyet gazetesi zorunuza mı gitti... ççççççççç

ozturk
25.08.2011, 08:41
milliyetin bu çığlıkları tamamen "duygusal"

"adam sen de" diyip geçmek gerek..

CAFER ÖZER
25.08.2011, 08:43
Bu saatten Sonra FENERASYON hiç bi halt yiyeyemez.
Ayrıca Dün Akşam İtibariyle M.ALİ ile FENER arasındaki bağlar kopmuştur.

Külünkoğlu
25.08.2011, 08:43
Milliyette haber yok öyle.. Saçma bence . Adamların hkukçuları öle bizimkilere benzemez. Karar verildi olay bitti. THE END!
Ne kadar rahat "milliyette haber yok öyle" diyorsun !
Manşete de mi bakamıyorsun, bakmasını bilmiyorsan link vereyim de bak.
http://spor.milliyet.com.tr/uefa-depremi/spor/spordetay/25.08.2011/1431042/default.htm

Gökhan Baymak
25.08.2011, 08:44
Arkadaşlar. Kura Çekimine ve Transferlere yoğunlaşalım lütfen. Bu arada milliyet saçmalamış... Çok güldüm habere.. ççç

Rasim YILMAZ
25.08.2011, 08:46
Dün sıcağı sıcağına es geçildi;

Fatih Altaylı : Gelen e-posta sorusu üzerine; Peki Trabzonspor,onlarında yöneticileri yargılandı,%1 şüphe varsa bile kuralı Trabzonspora dokunmuyor mu?

MAA: Çok doğru bir soru...Ama Trabzonsporu şampiyonlar ligine ben göndermedim. Uefa'ya sorulması gereken bir soru bu.
MAA: Yarın Uefa'ya sorarız bunu...

Fatih Altaylı: Bu kendi takımımızı gambazlamak olmaz mı?

MAA: Bizde o şekil sormayız...

Bu nasıl bir akla hizmettir?
Hepsi kokuşmuş insanlar...

Külünkoğlu
25.08.2011, 08:47
Ayrıca TFF'nin UEFA açıklamasını TFF'nin kararı gibi algılayanlara ne diyeyim ?
"Biz karar aldık Trabzonspor'u gönderiyoruz" DEMİYORLAR.
Açıklamayı iyi okuyun, iyi...

Gökhan Baymak
25.08.2011, 08:48
Ne kadar rahat "milliyette haber yok öyle" diyorsun !
Manşete de mi bakamıyorsun, bakmasını bilmiyorsan link vereyim de bak.
http://spor.milliyet.com.tr/uefa-depremi/spor/spordetay/25.08.2011/1431042/default.htm

Görmemiş olabilirim. Yeni gördüm. Kusura bakma ama konuşma şeklin hiç hoş değil. Hepimiz TS taraftarıyız. Neyse bişey demiyorum..

Ertan 51
25.08.2011, 08:49
Evet dün akşam n.özdemir pişkini verip veriştirince yani maa yı itin şeyine sokunca şekil şemal değişti,maymuna döndü ama bunlar da insanlık onuru olmadığı için kızıp doğruyu yapmak yerine yeniden yaranma çabasına bürünebilir,yani normal onurlu bir insan reaksiyonu beklemek zor.

Külünkoğlu
25.08.2011, 08:51
Görmemiş olabilirim. Yeni gördüm. Kusura bakma ama konuşma şeklin hiç hoş değil. Hepimiz TS taraftarıyız. Neyse bişey demiyorum..
"haber yok" diyerek yalancı çıkarmaya çalıştığında bir Trabzonspor taraftarı unutma...

ozturk
25.08.2011, 08:52

Fatih Altaylı : Gelen e-posta sorusu üzerine; Peki Trabzonspor,onlarında yöneticileri yargılandı,%1 şüphe varsa bile kuralı Trabzonspora dokunmuyor mu?

MAA: Çok doğru bir soru...Ama Trabzonsporu şampiyonlar ligine ben göndermedim. Uefa'ya sorulması gereken bir soru bu.

Hala adilik peşindeler..

Hala anlamıyorlar uefa nın ne demek istediğini..

Defolup gitseler bir an önce ama gidecek gibi durmuyor maa..

Gökhan Baymak
25.08.2011, 08:53
"haber yok" diyerek yalancı çıkarmaya çalıştığında bir Trabzonspor taraftarı unutma...

Abi, kusura bakma ama seni yalancı çıkarma gibi bir niyetim yok. Özür dilerim. Sadece başlıklara baktım..

Varlıbaş61
Bizim için olumlu bir gelişme olacağına inanıyorum bu olayın.. UEFA , red ederse itirazı, ki edecektir, şampiyonluğumuz garantilesmis olur ...

murat
Metin abi, bizim baskan demediki maa aradi bizi haberi verdi? Bu haberin dogruluguna inanmiyorum. UEFA herkesden once tff e sormustur savciya sormustur oyle bizi almistir!

Ertan 51
25.08.2011, 08:54

Es geçilecek gibi değil,dün çok çok garibime gitti çok isyan ettim,
sabah Şampiyon Trabzonspor başlığına da yazdım,eğer Uefa devreye girmeseydi bize yağmurlu hava da damla su yoktu,bunu iyi analiz edip ona göre önlem almalıyız,ne yapılacaksa artık.

onurts61
25.08.2011, 08:54
Nevzat Şakar dün gece telefonda MAA nın kendilerine kararı tebliği ettiğini söyledi , bu haber fenerlilere şirin görünme haberidir ,bu sabah fener tahkime gidecek bizi göndermemek için , ordan da bu saatten sonra çıkan herşey normal gelir bana ama olumsuz bir sonuçta 3.dünya savaşı bağdat caddesinde başlar(popülizim olarak değil ciddi olarak söylüyorum)...

Mustafa Yılmaz.20
25.08.2011, 08:55
Bu federasyon başkanı tam bir rus çoçuğu. Haber kolpa olmayabilir çünkü dün akşamda bu maa'lın fatih altaylı'ya benzer açıklamaları vardı.

İt soyları hâlâ bizde işin içindeymişiz gibi davranmaya devam ediyor. Uefa şampiyonluğumuzu gayri resmi olarak onaylamış oldu ama bu federasyon bence ölür de bize şampiyonluğu vermez. Hatta feneri düşürmek zorunda kalırsalar bizide düşürmek için ellerinden geleni yaparlar.

Külünkoğlu
25.08.2011, 08:56
İtiraz edilip sonucun red olmasını çok isterim. Bir kez daha rezil rüsva duruma düşer şu alçak TFF !

Mehdi
25.08.2011, 08:58
Kahpe Bizans filminde Mehmet Ali Erbil'in kılıç saplandıktan sonra intikam için verdiği tepki gibi bir şey olur yaptıkları.

Mıhmıt Ili Iydınlır buna cesaret edebilecek o gözün kendisinde olmadığını çoktan ıspatlamıştır.

Gökhan Baymak
25.08.2011, 09:00
vi ar dı çımpiıns... :D

Süleyman50
son kozlarını oynayacaklardır ama ben birşey çıkacağını zannetmiyorum...

Mehmet Yusuf
Hesapta, Fener'in gazını alacaklar, kendilerini kurtarmaya çalışacaklar... Ulan ne Aziz Yıldırımmış kardeşim:mad: Mikrop, mikrop... Temizle temizleyebilirsen...

Öyle bir mikrop ki; şu yaşananların tek sorumlusudur...

dikkat etsinler fenerin gazını alırken başka bişe almasınlar...

ya neye itiraz ediyolar anlamış değilim, zaten feneri men etmedilermi??
bursa gitsin diyemi itiraz yapıcaklar??

bu kadar dingillik olmaz arkadaş ya.
o binayı 'yıkarız' itiraz edilip aksi bir karar çıkarsa...

onurts61
25.08.2011, 09:03
Aslında bizim başkan da çıksın açıklasın , bir adamımız tutuksuz yargılanıyor neden? çıksın desin başbakana hakaret v.b şey neyse açıklasın şu eziklerin ağzına sakız olmayalım ,anlasınlar şikeden yargılanmadığını şuan tek tutundukları dal bu...

Badaloğlu
25.08.2011, 09:04

Harbiden akşam Nihat Özdemir proğrama canlı bağlantıdan sonra Mehmet Ali Aydınlar'la aralarındaki tüm bağlar koptu. Fatih Altay'lı Acıbadem'in Fenerbahçe bayan voleybol takımı sponsorluğunu iptal edildiği haberi canlı yayında Mehmet Ali Aydınlar'a verince, o zaman bozum oldu...

Şimdi istermisiniz bu saatten sonra Acıbadem bizim takıma sponsor olsun. Muhahahahahaaaa:D:D

ErtuGrul
25.08.2011, 09:04
Uefa'dan gelen adam, savci ile yaptigi gorusmede ligi 2. sirada bitiren takimin durumunu sormamismidir? ligi 2. bitiren takimda %1 bile suphe olsa direk sampiyonlar ligine alirmiydi?.fnr medyasinin son cirpinislari....

Hürgün Aygün
25.08.2011, 09:06
Etsinler kardeşim bu şerefsizlerden bekleriz!
UEFA dün Trabzonspor o kuraya katılcak dedi mi dedi.TFF'ye de bir şey yemek düşer...

Tayfun Aydın
25.08.2011, 09:07
Dün akşam Teke Tek te F.Altaylı neden Trabzon alındı sorusuna MAA llllllllll ın cevabı

Bende bilmiyorum neden alındı ben de merak ediyorum soracaz dedi.Bunu söylerken bahsettiği sanki bir Yunan takımıydı.Bu adamın derhal istifa ettirilmesi lazım.

CAFER ÖZER
25.08.2011, 09:07
Şampiyonlar Ligi'ne Trabzonspor katılacak 24.08.2011

UEFA, Fenerbahçe'nin yerine Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'ne direkt olarak katılmasına karar verdi.

UEFA'nın resmi sitesinden yapılan açıklamada, UEFA Başkanı ve 4 UEFA Yönetim Kurulu Üyesi'nin katılımıyla gerçekleşen acil durum toplantısının ardından Fenerbahçe'nin bu sezon Şampiyonlar Ligi'nden men edilme kararı üzerine, Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'ne direkt olarak katılacağı belirtildi.

Alınan karar hakkında bir açıklama yapan UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino, Fenerbahçe'nin bu sezon Şampiyonlar Ligi'nden men edilme kararı ile TFF'nin futbolu koruduğunu ve bunun da şike konusunda sıfır tolerans politikası uygulayan UEFA'nın tutumuyla örtüştüğünü belirtti. Ayrıca Infantino, Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı bu kararla yolsuzlukla mücadele etme konusunda üzerine düşen tüm sorumluluğu yerine getirdiğini sözlerine ekledi.

Öte yandan, Trabzonspor'un yarın Athletic Bilbao ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi maçı da Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'ne alınmasından dolayı iptal edildi.

Buna göre yarın yapılacak UEFA Şampiyonlar Ligi kura çekimine Türkiye'yi temsilen Trabzonspor katılacak.

murat
25.08.2011, 09:09
Arkadaslar ayrica su tahkim meselesini de unutalim. CUMHURBASKANI bu olayi onayladi hicbir tahkim bu karari bozamaz. Hic suphem yok bundan!!!

mehmet kaya
25.08.2011, 09:09
Haklılığımız tescil edildi. Hakkımızın bir takım ayak oyunlarıyla gaspedildiğini herkes gördü. Ancak, buruk bir sevinç bu. Trabzonspor'umuzun şampiyonluğunu şöyle doya doya kutlayabileceğimiz bir güne kadar şimdilik ağır abi takılarak seviniyorum.

7can61
25.08.2011, 09:10
yaw atletico maçı iptal olmuş, uefa bizi kuraya sokmuş fenerasyon-fener kim şeyine takar bunları arkadaşlar yapmayın allasen :)

batugol
25.08.2011, 09:11
gözümü açtım bi siteye gireyim dedim habere bak
bu adamlar nasıl beceriyor bu kadar şerefsiz olmayı

Ertan 51
25.08.2011, 09:12
Her türlü pisliği yeniden deneyeceklerdir,tüm yazılı ve görsel basın satılmışlığını kullanıp elinden geleni yapacaktır hazırlıklı olmak lazım ama sonucu değiştiremiyecklerini düşünüyorum,şampiyonlar ligine şampiyon takım gider ki bu Trabzonsporu ister istemez şampiyon ilan edeckler anlamına gelir,çekilecek biraz daha çilemiz olabilir onu da çekelim sonu aydınlık inşallah.

Badaloğlu
25.08.2011, 09:14
Metin abi, bizim baskan demediki maa aradi bizi haberi verdi? Bu haberin dogruluguna inanmiyorum. UEFA herkesden once tff e sormustur savciya sormustur oyle bizi almistir!

Öyle birşey yok, bu koca bir yalan... Adam Trabzon'un şampiyonlar ligine alındığını canlı yayında öğrendi!!!

Ortalığı karıştırmak ve Fener'in mağduriyetinde acıların çocuğunu oynatma derdindeler. Ayrıca bundan sonra onların ilk hedefi TFF başkanıdır. Fener için bu federasyon bitmiştir...

Bizim için zaten ilk geldiği günden itibaren hükmü yoktu...

KaFa_Sesi
25.08.2011, 09:16
Hikaye arkadaşlar hikaye fener herkesi kötüler bilmezmisiniz heb onlar haklıdır tabi canım fener haklıdır tabi tabi her sene başarılıdır onlar : /

maa göklere cıkaran onlardı noldu ,,bütün yorumçular feneri savundu noldu ilhan cavcav tutturmuşlar kupada kupa diyip kızıyordu

bizim yönetiçilere ,, şimdik cıkan haberlere kulliyan inanmam ,, bizim bugün macımız vardı adamlar spor haberlerinde fener

werder bremen macını yayınlıyordu :S 24 senedir her spor haberlerini izleyişimde ts yi 10 saniye görmek için can atıyoruz hala

aynı varda yokda fener şimdide yayınlasınlar şimdide yayınlasınlar : / şampiyonlar liginde galibiyetlerimizi yayınlarlar

1 dakika :/

tarihe kazıdık artık feneri hikaye yazmaya senaryo uydurmaya devam edsinler biz gerçekleri gözler önüne seriyoruz .

halil ibo
25.08.2011, 09:16
Eğer böyle bir müracaat olursa alacakları cevap bellidir alçakların;
ananızıda alıp gidin,Trabzonspor katılıyor Şampiyonlar Ligine.fener camiasının yediği haltları gören müfettiş Trabzonumda bir yamukluk görse affeder mi ? Babamızın oğlu değil ya !

Ancak burada atlamamamız ve unutmamamız gereken iki şey sanıyorum :
1- fenerin i.i maa'nın geysenin köpe.i altaylı'ya verdiği cevap.
2- bu durumu haber olarak manşetine taşıyan kağıt parçası.

halil ibo
25.08.2011, 09:17
Eğer böyle bir müracaat olursa alacakları cevap bellidir alçakların;
ananızıda alıp gidin,Trabzonspor katılıyor Şampiyonlar Ligine.fener camiasının yediği haltları gören müfettiş Trabzonumda bir yamukluk görse affeder mi ? Babamızın oğlu değil ya !

Ancak burada atlamamamız ve unutmamamız gereken iki şey sanıyorum :
1- fenerin i.i maa'nın geysenin köpe.i altaylı'ya verdiği cevap.
2- bu durumu haber olarak manşetine taşıyan kağıt parçası.
3- bize şampiyonluğu vermemek için son ana kadar direnecek.

el fanatico
25.08.2011, 09:18
fenerliler uefa ya Trabzonspor un CL ye alınmaması bizim de soruşturmada olduğumuzu vs maille yolluyorlar, kendileri için de porto milan vs örneğiyle maillerle yazıyorlar. Bizim de uefa ya mailler yollamamız gerek. Teşekkür etmeli adalet yerini bulduğu için.

Özgür Hacıosmanoğlu
25.08.2011, 09:20
Bu yönetim bir kere de hayırlı bir iş yapsın.. Bu nedir arkadaş...

UEFA onayladıktan sonra kimsebu kararı geri çeviremez.. Denerlerse, o binayı yakarız !

compemre
25.08.2011, 09:20

kolpa haber. her habere atlamayin ya. bi milliyet mi akilliymis. dun MAA hicde saskin degildi tvde

el fanatico
25.08.2011, 09:21
It seems that you have not been told about all the details of the Turkish case. I hesitate to say that you have been obviously cheated by some people from Turkey‚ including unfortunately the officials. First of all‚ Trabzonspor‚ which are to join the CL following your decision‚ have exactly the same position with Fenerbahce with respect to legal conditions. More than that‚ all stuff provided as proof of match fixing are one-sided (as they are kept secret)‚ have not been seen by Fenerbahce and there has not been any chance of defending.

We know that you have not taken into account "feelings"‚ illegal actions of local authorities or incomplete investigations in the past (Milan‚ Porto cases etc.) You now have a very limited time to preserve your consistency and correct your fatal decision which will have irreversible impacts on dignity of football and of course your organisation.

We still want to believe that you will not kill football which "you care" about.

You know ‚ you have zero tolerance
Trabzonspor ‚ which is added list instead Fenerbahce ‚ is blaming about chicane
moreover Trabzonspor´s president is judgig in Turkey and he had blocked going abroad
a question is going : How Trabzonspor add the list? ‚ This team is blaming about chicane just like Fenerbahce
your sincerely

fenerlilerden bi tane mail...

yeter da bunların yaptıkları...

MonteCristo
25.08.2011, 09:24
Uefa bizim Tff'yi adam yerine koymuyor ki :)

İspatı:

1- Uefa yetkilisi Türkiye'ye gelince Tff ile görüşmesi gerekirken onları muhattap almayıp bilgileri Savcı Berk'den aldılar. Çünkü tff'ye olan güvensizliği dikkate aldılar ve belkide icraatlarını takip ettiklerinde direk kendileri güvenmediler.

2- Uefa, Şampiyonlar Ligi'ne bizi alırken Tff'ye haber bile vermemiş. Burası çok ağır, bunlarda biraz onur olsa böyle hiçe sayılmanın mesajı güçlerine giderdi. Sırıta sırıta konuşmaya devam ettiler tabiki.

Ben buradan Uefa'nın bizim federasyona kesinlikle güvenmediğini ve bu nedenle bir takım kararları artık kendisinin verdiğini çıkartıyorum.

Ayrıca savcının Tff içinden bazı kişilere güvenmediği için, Tff delilleri istediğinde gönderirim ama güvenlik garantisi isterim dediğini hatırlatırım. Savcı başta maa ve diğer Tff yöneticilerine güvenmediği için kozmik oda hazırlattı sonra teslim etti delilleri.

Şimdi Uefa yetkilisi gelip herkesten önce bu savcı ile görüştü ve savcı bu kişiye Tff'ye güvenmediğinden bahsetmedi mi sizce? Kesinlikle anlatmıştır.

ozturk
25.08.2011, 09:24
Arkadaşlar neden anlamıyorsunuz?

dsmart diyorum, decoder diyorum, taraftar sayısı diyorum, PARA diyorum..

Hürgün Aygün
25.08.2011, 09:25
Bırakın yapsınlar itirazlarını beyler biz 18:45'de C.L kuramızı izlicez CNN Türk'den C.L kurası izlemek isteyen izler televizyondan...:)

B.AKDEMİR
25.08.2011, 09:25
Arkadaşlar Uefa Mehmet Berk ile görüşerek bu kararları almadımı?Ben buna bakarım.Demekki neymiş şampiyon bizmişiz!!!!

murat
25.08.2011, 09:26
Öyle birşey yok, bu koca bir yalan... Adam Trabzon'un şampiyonlar ligine alındığını canlı yayında öğrendi!!!

Ortalığı karıştırmak ve Fener'in mağduriyetinde acıların çocuğunu oynatma derdindeler. Ayrıca bundan sonra onların ilk hedefi TFF başkanıdır. Fener için bu federasyon bitmiştir...

Bizim için zaten ilk geldiği günden itibaren hükmü yoktu...

Ahmet abi bunu bizim baskan soyledi

Başkan Şener, Mutluluklar elbette ki acı çekmeden olmuyor. Biz bugünler için çok mücadele ettik. Trabzonspor tarihinde bir ilki yaşıyor. Bu akşam Bilbao ile yemekteydik. Takımın kamp yaptığı otele gelirken TFF Başkanı bizi aradı. Tabi haberi aldığımız gibi o coşkuyla birbirimize sarılıp, ağladık.

Kaynak: http://www.haber61.net/news_detail.php?id=92311

CAFER ÖZER
25.08.2011, 09:27
UEFA kendi verdiği kararı bozmaz öyle olsa Bu akşamki maçı iptal etmezdi.
FENERASYON Başkanının karın ağrısı kendilerinin haberinin olmaması canlı yayında Öğrendi

Buğra Sekban

ya okuduğunuz gazete gazete değil eskiden fenerin manşeti sağ üst köşede bulunurdu şimdi hergün ana manşet olarak veriyor o gazetenin sahibi kim TÜPÇÜ ben bir aydır özelliklede şike olaylarının başlamasından sonra yalan ve yanşı haberlerinden dolayı okumuyorum ve sildim defterden bütün TRABZONSPORLULARINDA okumamasını dilerim.

ozturk

Başkan Şener, Mutluluklar elbette ki acı çekmeden olmuyor. Biz bugünler için çok mücadele ettik. Trabzonspor tarihinde bir ilki yaşıyor. Bu akşam Bilbao ile yemekteydik. Takımın kamp yaptığı otele gelirken TFF Başkanı bizi aradı. Tabi haberi aldığımız gibi o coşkuyla birbirimize sarılıp, ağladık.

Bunu ben de duydum.Nevzat şakar da telefonla tebliğ edildi dedi.

Badaloğlu
25.08.2011, 09:29

Eğer öyleyse daha da güzel olmuş. Telefonla konuşmadan dün gece tv'nin sesini duymadım bile...

KUDURADURSUNLAR:D:D

vaslat
25.08.2011, 09:31
Bundan sonra bişey çıkmaz.Kısaca at ve Üsküdar olayı...

Esmoface
25.08.2011, 09:33
Merak etmeyin arkadaşlar, istedikleri kadar itiraz etsinler. İsteseler de birşey yapamayacaklar;

1. Fener taraftarının gazını almak için karşılarına BJK + GS'yi alamazlar. Şöyle ki, UEFA açık açık dedi ki, ŞL'ye FB'yi gönderirseniz ve suçlu bulunursa FB, Türk futbolunu dünya futbolundan belirli bir süreliğne soyutlaştırırız.

2. Bilbao maçının iptal edilmesi. Bunun da geri dönüşün olması söz konusu değil. İleri bir tarihe ertelense bile, takımlar mağduriyetlerini dile getirirler ve olay UEFA'ya sıçrar.

3. Acıbadem'in sponsporluğunun FB voleybol takımında sona erdirilmesi. Karşılıklı olarak yesin birbirlerini para babaları

bariskaratas
25.08.2011, 09:35
ya biri şunların kafasına vura vura bizim başkan yargılanmıyor desin ya
Y a r g ı l a n m ı y o r

Gökhan Baymak
25.08.2011, 09:36
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor&seekTime=24-08-2011%2023:03

MAA Bizi aradı, Kararı bize Tebliğ Etti.

el fanatico
adamlar bu akşam 18 e kadar vaktimiz var mailler yollayalım diyorlar forumlarında fenerin katılması ve Trabzonspor a da karalama konusunda... karşı atak yapalım mı beyler?

MonteCristo
It seems that you have not been told about all the details of the Turkish case. I hesitate to say that you have been obviously cheated by some people from Turkey‚ including unfortunately the officials. First of all‚ Trabzonspor‚ which are to join the CL following your decision‚ have exactly the same position with Fenerbahce with respect to legal conditions. More than that‚ all stuff provided as proof of match fixing are one-sided (as they are kept secret)‚ have not been seen by Fenerbahce and there has not been any chance of defending.

We know that you have not taken into account "feelings"‚ illegal actions of local authorities or incomplete investigations in the past (Milan‚ Porto cases etc.) You now have a very limited time to preserve your consistency and correct your fatal decision which will have irreversible impacts on dignity of football and of course your organisation.

We still want to believe that you will not kill football which "you care" about.

You know ‚ you have zero tolerance
Trabzonspor ‚ which is added list instead Fenerbahce ‚ is blaming about chicane
moreover Trabzonspor´s president is judgig in Turkey and he had blocked going abroad
a question is going : How Trabzonspor add the list? ‚ This team is blaming about chicane just like Fenerbahce
your sincerely

fenerlilerden bi tane mail...

yeter da bunların yaptıkları...

Kendilerini savunmamışlarki bizi suçlamışlar :)

Gerçekten aptalca. Yani burada maksat kendilerini kurtarmak değil bizimde ceza almamızı sağlamak. Eee ne faydası varki bizi göndermezlerse sizi geri almayacaklar. Neyin peşindeler fenere faydası ne bunun? Bunun fenere tek etkisi olur o da ülke puanının daha da düşmesidir. Bu çabalarının onlara tek yansıması zarardan ibaret olur sonuçta. Bunu istiyorlarsa uğraşsınlar avanaklar. :) Adamlar gelip belgeleri inceledi artık böyle mail'lerden kulaktan dolma bilgilerle hareket etme zamanı geçti. Konuya hakimler, fenerin de bizim de ne yaptığımızı veya yapmadığımızı bu mail atanlardan yüz kat daha iyi biliyorlar şimdi.

ofluhalit
25.08.2011, 09:38
uefa yetkilisi savcıyla görüşmedimi,kaldıki bu adamlar uzayda yaşamıyor ki Türkiye'yi, medyada çıkan haberleri yakından takip ediyorlardır kesinlikle.orda Trabzonspor'un adınının geçtiğini de görmüşlerdir.demek ki bizim hakkımızda çıkan şeylerin uydurma olduklarına karar verdiler ki bizi cl ye aldılar.yoksa niye alsın feneri men eder geçer giderdi...

Hüseyin Gündoğdu
25.08.2011, 09:40
Dear officials,

As a Trabzonspor supporter, which you confirmed as the team which will take part in the Champions League groups, I thank you very much for your handling the issue with justice and care. An investiagation process which was also held by the Turkish Football Federation lawyers could not be unfortunately ended for about a month, but the officer you sent solved it in fifteen minutes. This shows that the evidence was clear about Fenerbahçe's match fixings, while nobody from our team Trabzonspor was not ever been arrested or judged in this process. Now we hear that TFF will challenge to your decision about Trabzonspor, you should be informed that the president of TFF is a Fenerbahçe fan and now he tries to make overtures to Fenerbahçe supporters in whose eyes his image was tarnished.
Please disregard the mails from especially Fenerbahçe fans who want to show Trabzonspor as guilty in this case.

Best Regards,

Hüseyin Gündoğdu

Uefa'nın girş sayfasının en alt sol kısmında "contact us" bölmünden girip gönderilebilir bu tür mesajlar

Serdar A
25.08.2011, 09:41
adamlar bu akşam 18 e kadar vaktimiz var mailler yollayalım diyorlar forumlarında fenerin katılması ve Trabzonspor a da karalama konusunda... karşı atak yapalım mı beyler?

Saat 17.50 :
-Başkanım posta kutumuz doldu taştı , eskiden "Selam aşkım tanışalım mı" diye dolup taşan spamların yerini bile "o kadar para gömdük fenevin hakkını yedirtmeyiz" başlıklı tehdit postaları aldı . Artan bir baskı var .
Platini: Hmm o zaman küreye bir kura topu daha atın bakalım , ilk önce hangisinin ismi çıkarsa onları şampiyonaya alalım .

altinkaya08
25.08.2011, 09:43
Uefa bizim Tff'yi adam yerine koymuyor ki :)

İspatı:

1- Uefa yetkilisi Türkiye'ye gelince Tff ile görüşmesi gerekirken onları muhattap almayıp bilgileri Savcı Berk'den aldılar. Çünkü tff'ye olan güvensizliği dikkate aldılar ve belkide icraatlarını takip ettiklerinde direk kendileri güvenmediler.

2- Uefa, Şampiyonlar Ligi'ne bizi alırken Tff'ye haber bile vermemiş. Burası çok ağır, bunlarda biraz onur olsa böyle hiçe sayılmanın mesajı güçlerine giderdi. Sırıta sırıta konuşmaya devam ettiler tabiki.

Ben buradan Uefa'nın bizim federasyona kesinlikle güvenmediğini ve bu nedenle bir takım kararları artık kendisinin verdiğini çıkartıyorum.

Ayrıca savcının Tff içinden bazı kişilere güvenmediği için, Tff delilleri istediğinde gönderirim ama güvenlik garantisi isterim dediğini hatırlatırım. Savcı başta maa ve diğer Tff yöneticilerine güvenmediği için kozmik oda hazırlattı sonra teslim etti delilleri.

Şimdi Uefa yetkilisi gelip herkesten önce bu savcı ile görüştü ve savcı bu kişiye Tff'ye güvenmediğinden bahsetmedi mi sizce? Kesinlikle anlatmıştır.
Çok doğru bir tespist.Aynen katılıyorum.

Bunların sadece ALLAH bir dediğine inanacaksın.Başka hiçbirşeye inanmayın.

6Şafak Aydın1
25.08.2011, 09:45
"Takımın kamp yaptığı otele gelirken TFF Başkanı bizi aradı. Tabi haberi aldığımız gibi o coşkuyla birbirimize sarılıp, ağladık." Sadri Sener haber61 net 25 Ağustos 2011 / 00:08

el fanatico
25.08.2011, 09:48
Dear officials,

As a Trabzonspor supporter, which you confirmed as the team which will take part in the Champions League groups, I thank you very much for your handling the issue with justice and care. An investiagation process which was also held by the Turkish Football Federation lawyers could not be unfortunately ended for about a month, but the officer you sent solved it in fifteen minutes. This shows that the evidence was clear about Fenerbahçe's match fixings, while nobody from our team Trabzonspor was not ever been arrested or judged in this process. Now we hear that TFF will challenge to your decision about Trabzonspor, you should be informed that the president of TFF is a Fenerbahçe fan and now he tries to make overtures to Fenerbahçe supporters in whose eyes his image was tarnished.
Please disregard the mails from especially Fenerbahçe fans who want to show Trabzonspor as guilty in this case.

Best Regards,

Hüseyin Gündoğdu

TFF başkanını katmayalım işin içine bence. Sonuçta kesin bir haber değil. sadece teşekkür ederiz suçu olmayan Trabzonsporumuzu CL ye aldığınız için gibi güzel olur, ingilizcesi iyi olan arkadaşlar.

Hürgün Aygün
25.08.2011, 09:49
"Takımın kamp yaptığı otele gelirken TFF Başkanı bizi aradı. Tabi haberi aldığımız gibi o coşkuyla birbirimize sarılıp, ağladık." Sadri Sener haber61 net
Ben de kararı NTV Spor'dan gördüm karar açıklandıktan yarım saat sonra filan biraz geç oldu.Bildiğin şok oldum ağzım açık kalakaldım öyle salonda.:D

Hüseyin Gündoğdu
25.08.2011, 09:50
TFF başkanını katmayalım işin içine bence. Sonuçta kesin bir haber değil. sadece teşekkür ederiz suçu olmayan Trabzonsporumuzu CL ye aldığınız için gibi güzel olur, ingilizcesi iyi olan arkadaşlar.

hangisi kesin bir haber değil, adam Trabzonspor konusunda UEFA'ya itiraz edeceğiz dedi canlı yayında Teke Tek'te...

el fanatico
25.08.2011, 09:54
hangisi kesin bir haber değil, adam Trabzonspor konusunda UEFA'ya itiraz edeceğiz dedi canlı yayında Teke Tek'te...

sorarız gibi dedi ama ne bileyim adamlarda ters etki yapmasın diye düşündüm. ama bu mail de güzel... ortak bir şablon oluşturup gönderelim bence hem teşekkür olsun suçsuz Trabzonsporumuzun CL ye alınması içi hem de millete kulak asmayın bizi karalamaya çalışıyorlar mesajı olsun. bizden tutuklanan vs yok diyelim.

peker61
25.08.2011, 09:54
Federasyon böyle bişey yapsın o binayı başlarına geçiririz artık yeter fenerin başkanlığını yaptığı birazda futbolun başkanlığını yapmaya çalışsın..

Celal Demir
25.08.2011, 09:55
böyle bişey yapamazlar uydurma haberdir bence...

MonteCristo
25.08.2011, 09:56
Fenerli bir yorumcu Türkiye'den Uefa'ya mail atanlar vatan hainidir demişti o dahinin adı neydi arkadaşlar bilen var mı?

Bir daha tv'ye çıkarsa bu fenerlilerin bizi şikayet etmek için attığı mail'leri sorucam kendisine. Bakalım aynı şeyi yine söyleyebilecek mi :) Yok eğer kıvırırsada kıvırmasını seyretme hazzını yaşarız en azından. O lafı yedirmek lazım ona.

bordo61
25.08.2011, 09:56
Yüzde yüz şikeli Feneri niye zorla gönderdin o zaman o.ç.

Onda niye ses çıkarmadın da geldi Uefa almayız onu deyince çark ettin.

Trabzonspor olunca hemen g.tün başın oynuyor

vaslat
25.08.2011, 09:57
UEFA TFF nin taraflı karar verdiğni adil davranmadığını belirten bir mail yazmak lazım.

batugol
25.08.2011, 09:58
türkiye şikebahçe düzeyine indirgenmiş
şikebahçe katılamıyorsa kimse katılmasın
birisi hırsızlık yaparak şampiyonluğumuzu çalsın
fedearasyon da bundan haberdar olsun
hatta hırsızın önde gideni fedarasyon başkanına 'anan belli baban değil desin'
o da bu lafları yesin
çalınan şampiyonluğumuzu elin gavuru bize versin
bu cibiliyetsizler halen daha konuşssun
vay bee

Kamil Çakmak
25.08.2011, 09:59
O değilde, çarşıdan gelip Tv den "Fener Avrupaya gönderilmiyor" alt yazısını görmek ve akabınde "Trabzonspor şampiyonlar ligine direkt gidecek" yazısını görmek ne bi acayip duygu idi.

Uefa baş müfettişi Savcı Berk ile 1,5 saat nasılsınız muhabbeti yapmamıştır tabiki. Tff nin yapamadığını siz yapın. bariz açık deliller tesbitler var dedi. Ve ben bizim durumumuzu da Berk" e sorduğunu düşünüyorum. Berk" in "Trabzonsporla ilgili yeterli bir delilin olmadığnı" söylediğini düşünüyorum. Yoksa bizide almazlardı.

Biz artık bu işin keyfine bakalım. Şampiyonluk kupamızın verilmesini şiddetle bekleyelim:)

el fanatico
25.08.2011, 10:01
UEFA TFF nin taraflı karar verdiğni adil davranmadığını belirten bir mail yazmak lazım.

dünkü kararı da Tff verdi ya da vermek zorunda kaldı. dünki karar hariç:)

ama güvenemiyoruz da sonuçta ne yapacakları belli olmuyor.

ozturk
25.08.2011, 10:01
maa dün habertürkte uefaya çok fazla mail gitmiş dedi.:D

altaylı gsliler mi göndermiş dedi. o da bilmiyorum dedi..

kim gönderdi mailleri :D

yunushanilce
25.08.2011, 10:02

ben gönderdim ne olacak mal maa bilmiyorsan öğren

pReN@_61
25.08.2011, 10:03
Son çırpınışlar...

B.AKDEMİR
25.08.2011, 10:04
Bu maal savcı Berk'in ve etik kurulunun raporu doğrultusunda alınan bu kararlardan sonra Bizim cl ne alınmamız hakkında ''uefaya soracağız'' cümlesini kurabiliyorsa dünyadan haberi olmayan bir asalak demektir.

Bizimkilerin şike ve teşvik ile ilgili olmadığını hala daha anlayamayan bu zihniyeti biz yakından tanıyoruz aslında.Klasik asalak fb li zihniyeti.

Bu kadar taraflı yönetimin olduğu adaletin bile zorlamalarla yerine geldiği bir ülkede bu düzenbazlardan her türlü pislik beklenir.

Sonuç olarak biz cl deyiz.Adamlar şampiyonlar ligine önem veriyorlar, bu sebeple biz oradayız.Anlayan anlamıştır bunun manasını.Ama asıl anlaşılması gereken şu bizim ligimiz gerçekten çokmu önemsizde bu fb hala küme düşürülmüyor.

Ben bugün yine harketli saatler bekliyorum.Şampiyonluğumuz tescil edilmeli artık.Kupa müzeye girmeli.

6Şafak Aydın1
25.08.2011, 10:05
milliyetin amaci ne ?? TFF in resmi sayfasinda sl ye katilacak olan ts diyor, daha ne olsun.

Sami Kuk
25.08.2011, 10:05
Onun bunun çocuğu fenerin şüpheleri daha yüksekken itiraz etmedinizde,Trabzon gidincemi ediceksiniz.

Bu nasıl tff başkanı yeter lam maa çıkar üzerindeki fener formasını.

ErtuGrul
25.08.2011, 10:09
Havkursunlar dursunlar, ben transfer basligina gidiyim, biraz oyuncu alalim satalim.

halil ibo
25.08.2011, 10:11

O mailleri atanların var ya

Ellerini öperim,ellerini ... Elleri,kolları,gözleri dert görmesin. :)

Onur Civelek61
25.08.2011, 10:12
gs yi mi gönderceklermiş acaba...İyi kadro kurdular onları alın derler :D

bariskaratas
25.08.2011, 10:14

ya biz daha bu olaylar çıkmadan önce gönderdik bir sürü
asıl bence o etkili oldu.
savcılık el koymadan önce taraftar bu kadar ısrarla match fixing demisse var bi şeyler demiştir uefa

macuka
25.08.2011, 11:13
Medya nin Fenerli oldugunu bildigimize gore, bu haberler sacmaliktir.
Onur Belge den bir aciklama bekliyorum simdi. "vatan hainleri" dedikleri bizlerdik sonucta.

Emre Dumangöz
25.08.2011, 11:19
yok öle bişe itiraz edemezler tehdit etmişler sen benim malımda oynucaksın bide gelip benim malıma kum atıcaksın varmı öle bişey sence? saçmalamayın

İslam Sezer
25.08.2011, 11:58
mailleri Biz ve bjk liler gönderdi.bjk kupa maçından yara alınca durdu,biz devam ettik,sonuçta hakkımızı kazandık...

TsLaZo
25.08.2011, 12:14
ya bu karardan dönülmez bitti artık şampiyonlar ligi hayırlı olsun hepimize

faysal
25.08.2011, 12:20
Şampiyonlar ligi hayırlı olsun Tabzonsporumuza

faysal
25.08.2011, 12:21
Federasyon başkanıda fenere başkan olsun gitsin d.d

sametaydin
25.08.2011, 12:23
Gruplarda ismimizi gördükten sonra rahatlayacağım. Ondan önce bize rahat yok anlaşılan.

kudu_61
26.08.2011, 03:06
yapılan şerefsizce açıklamaya bakarmısınız "biz bu kararı uefa nın baskısıyla aldık" şükür ki 3 maymunu oynayan tff yi dürten bi uefamız var

pReN@_61
26.08.2011, 03:45
Yarın fenerin talebini geri çevirme tff.feneri bank asyaya gönder tff!Ait olduğu yere!..

Ömer TOPAL
26.08.2011, 03:52
volkannnnnnnnnnnnnn :D koyduk mu ? ?

Helvacı61
26.08.2011, 03:54
yahu yeter artık şu akıl ve mantıktan yokksun felaket tellalları gerçekten sıktınız.

Fatih Özkan
26.08.2011, 03:57
volkannnnnnnnnnnnnn :D koyduk mu ? ?

Yapma bunu, yapma bunu :D