PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilet Paraları İade Edilecek mi?

Sayfa : [1] 2 3 4

samway
25.08.2011, 00:12
bilbao maçının paraları bence somalideki kardeşlerimize aktarılmalı yönetimle dialog kurulup .

TSezgin61
25.08.2011, 00:15
muhtesem bir fikir...

bence diger basligi degilde bu basligi destekleyelim...

samway
25.08.2011, 00:40
boyle bır gunde bunu gormezden gelmemelıyız

esra61
25.08.2011, 00:40
süper bir fikir......

Sacit
25.08.2011, 00:41
Akıllıca bir fikir

bu konuda yönetimde yardımcı olmalı..

agahozlu
25.08.2011, 00:41
Somali olsun veya başka bir yardım kurumuna vs olsun yardım yapıyoruz yapılıyor. Somali'de millet aç sefalet içinde bu sadece oraya ait bir şey değil Afrika'da öyle...

Ben desteklemiyorum bu fikri. Yardım ettik,ediliyor,edilecek.Ama bir Somali tutturuldu gidiyor arkadaş. Uyutuluyoruz belli oranda. Şehit verdik, bir kaç gün sonra Ajda Pekkan önderliğinde Somali'de dans ediyorlardı.

Türkiye olaylara pozitif bakan barıştan yana bir ülkedir. Komşuları olsun,felakete uğramışlar olsun veya yoksullar olsun hepsine yardım eder kucağını açar. Ama her şeyin bir sınırı vardır diye düşünüyorum.

Her olayı getirip Somali'ye bağlamamak gerekir diye düşünüyorum.

(Başlığı açan arkadaş tepkim sana değil genel anlama beni rahatsız eden bir durum, sonuçta yardım ettik ve ediliyor)

samway
25.08.2011, 00:44
cok guzel bu da bı fıkır ozaman sehıt aılelerıne bagıslansın sorun somalı deıl sorun bu paranın hayra gecmesı

Ahmet KESKİN
25.08.2011, 00:49
şehit aleleride cok mantıklı somalide .. desteklerim bu konuyu

cyberentalpi
25.08.2011, 00:56
somali ye yardım yine yapılsın ama ben isin sova dokuldugunu dusunuyorum.
somaliye devlet yardım etsin

ama son zamanlarda sehit olan askerlerimizi ailelerine bagısmalak super fikir

SDanışmaz
25.08.2011, 01:00
Kulübe bırakıp, transfer yapılması için organizasyon yapılıyor bildiğim kadarıyla.

Gökhan Topsakal
25.08.2011, 01:04
Somali olsun veya başka bir yardım kurumuna vs olsun yardım yapıyoruz yapılıyor. Somali'de millet aç sefalet içinde bu sadece oraya ait bir şey değil Afrika'da öyle...

Ben desteklemiyorum bu fikri. Yardım ettik,ediliyor,edilecek.Ama bir Somali tutturuldu gidiyor arkadaş. Uyutuluyoruz belli oranda. Şehit verdik, bir kaç gün sonra Ajda Pekkan önderliğinde Somali'de dans ediyorlardı.

Türkiye olaylara pozitif bakan barıştan yana bir ülkedir. Komşuları olsun,felakete uğramışlar olsun veya yoksullar olsun hepsine yardım eder kucağını açar. Ama her şeyin bir sınırı vardır diye düşünüyorum.

Her olayı getirip Somali'ye bağlamamak gerekir diye düşünüyorum.

(Başlığı açan arkadaş tepkim sana değil genel anlama beni rahatsız eden bir durum, sonuçta yardım ettik ve ediliyor)
hay ağzını öpiyim agah yav..herkes kendi eliyle gider yapar yardımını..
böyle bi dayatma olması kadar tuhaf bişi olamas:):alkış:

Fatih
25.08.2011, 01:06
Transfer için kullanılsın.

OFLU
25.08.2011, 01:07
Ya transfer yapalım yada şehit ailelerine gitsin. Somaliye ülke olarak gerekli yardımı yaptığımızı düşünüyorum..

Ugur Kursad
25.08.2011, 01:09
somaliyi biz mi ihya edeceğiz ? ne somaliymiş arkadaş ... Şehit çocuklarına bağışlansın daha mantıklı ... He o da olmazsa transfer için kullanılsın bencede .

KübraÖztürk*
25.08.2011, 01:11
Nereye giderse gitsin ama gerçekten hayırlı iş için gitsin.. Somali, şehit çocukları fark etmez iyilik olsun sevabı bol olsun :)

memozcan
bence basketbol takımına aktarılsın, spor sadece futboldan ibaret değil ve untmayın beko basketbol liginde ilk maçımız fb ile ve onlar bu maçı iple çekecekler bize fark atmak için..

eğer bir yere yardım yapmak istersem bunu zaten yapıyorum; benim iki tane biletim var , kulüp bu hasılatı alacaksa bunu tek şartla almalı, basket takımı bu parayla kurtulabilir...

Yunus Emre AYAZ

en mantıklısı :)

Mucahid Erdogan
25.08.2011, 01:20
Somaliye gonderılen para kat kat bereketlenıp gelır sıkıntı degıl ramazan ramazan solaıye gıtsın bence :)

KübraÖztürk*
25.08.2011, 01:24
Transfere gitmeside mantıklı ama her haliyle gururla oynar alırız elbet ama Trabzonspora yardım etmek yakışır bence :)

omer61
25.08.2011, 01:25
isteyen parasını geri alabilsin parasını almayanlar parası da transfer için kullanılsın.

Özge
25.08.2011, 01:28
Bence de transfere kullanılsın. ;)

Sacit
25.08.2011, 01:31
Transfer için yeterli para zaten var ve şampiyonlar liginden gelecek olan parayı kullanırsın
bilet paralarını somaliye göndermek çok yerinde bir davranış olur ve Trabzonspor kulübüne de bu yakışır

SALDIRAY
25.08.2011, 01:33
Yardım yapılacaksa sadece şehit ailelerine yapılsın. Somali'ye çok yardım edildi..

Mustafa Ayazoğlu
25.08.2011, 01:34
Ya transfer yapalım yada şehit ailelerine gitsin. Somaliye ülke olarak gerekli yardımı yaptığımızı düşünüyorum..

Şehit Ailelerine fikri çok güzel

Uğur Ö.
25.08.2011, 01:38
Geri verilsin herkese

fernandez
25.08.2011, 01:43
Somali'ye çok yardım edildi zaten. Tamam aç olabilirler ben tok halimle konuşuyorum belki ama bu dünyada bir tek onlar sorun yaşamıyor. En basitinden Türkiyenin birçok yerine ağaç diksin kulüp. Ormanları gördükçe bu sezonu hatırlayalım :)

6Şafak Aydın1
25.08.2011, 01:59
bilet almadim ama egerki vermis olsaydim hayir kurumlara kullanilmasina sevinirdim ve tabiki ihtiyaci olanlara iade edilsin.

Emirhan Uludüz
25.08.2011, 02:03
İsteyen bileti götürüp iade alabilsin. Almak istemeyende kulübe bağış yapmış olsun.

Ne kadar meraklısınız oraya buraya bağış yapmaya. Belki adam öğrenci son parasıyla bilet aldı.

Yok irtibata geçilsinde yönetimle bağış yapılsın mış. Bağış yapmak istemeyen taraftarın hakkını ne yapacaksın.

Bana gelirse parası ne yapılırsa yapılsın ben biletimi her zaman saklayacağım.

iyattara
25.08.2011, 02:06
Kimseye zorla bağış vs yaptıramazlar, sadece bir öneri yapılabilir oda isteğe bağlı olur, parasını geri almak isteyene kimse engel olamaz hukuken. Tabi ki böylesine bir olayla oynanmamış bir maçın biletini saklamak isteyenler çok olacaktır.

Yiğit Gayretli
25.08.2011, 02:07
Somali işini fazla abarttık sanki. Ne çileler çeken gaziler, şehit aileleri var.

OnurKul
25.08.2011, 02:09
Katılmıyorum. Zorla bağış olmaz arkadaşlar. Ya para iadesi yapılsın ya da ŞL maçı biletine çevrilsin, farkı varsa verelim.

Deniz Tosunoğlu
25.08.2011, 02:16
2 tarafada gitsin... Somali + Sehit Aileleri = 2x sevap.

Mustafa Kara
25.08.2011, 02:30
Somaliye gerekli olacak yardım yapıldı. Oraya ne kadar yaparsak yapalım tabiki yeterli olmayacaktır. Somalideki fakirin durumu ile bizimkilerin durumu bir değil tabiki fakat Şehit Ailelerininde artık unutulmaması lazım. Tebrik ediyorum güzel fikir.

murat
25.08.2011, 02:30
Somalideki sorun para degil malesef. Gonderelim sorun degil ama asil sorun oradaki yonetimde. Giden yardimlari ulastirmak cok zor...

bordo61
25.08.2011, 02:33
Somali başlığının konusunu açan ve takipçisi olan birisi olarak.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=32092

Zorunlu bağış olmaz adam belki istemiyor bağış yapmak.

İsteyenler gitsin parasını geri alsın , geri almayanların parası da Bence ŞEHİT AİLELERİNE verilsin

DeAgLeMaNyAq
25.08.2011, 02:41
Ortaya bir çok fikir atılıyor ama para bir yerde toplanacaksa bunun tek bir yere harcanması gerekiyor. Ayrıca diğer başlıkta da belirmiştim. Durumunu zorlayarak bilet alanlar da olduğu için, kanunen de biletini iade edenlere geri ödeme yapma zorunlulukları var...

Mustafa Kara
25.08.2011, 02:42
Zaten kimse meraklanmasın siz almak istedikten sonra kimse o paraları alamaz. Yönetim paraları vermek zorunda isteyenlere. Belirli süre verilir o süre icinde alan alır almayanların parasını yönetim istediği gibi kullanır

Samet Türkmen
25.08.2011, 02:43
Bizim gibi sanal alemle pek alakası olmayan taraftarımız, paralarının geri verilmesini bekliyor. Bence paralar kesinlikle taraftarlara geri ödenecek. Bir kişinin bile rızası olmazsa olmaz bu iş. Bunun için dikkate alınacağını sanmıyorum.

Ama bir 30 tl ile kimse aç kalmaz.

Mayls
25.08.2011, 02:52
Bilet almayan birisi olarak benim düşüncemi söylemem gereksiz olabilir ama ben bu paraların hayır amaçlı kullanılacaksa, şehit aileleri için kullanmasından yanayım.

SensitiveLord61
25.08.2011, 03:10
Somaliye yapılan yardımla Türkiye de ne kadar işsiz insanın karnı doyar bi bilseniz bu işi bu kadar abartmazsınız ben desteklemiyorum .

ozturk
25.08.2011, 08:01
çok güzel bir fikir. biletleri geri verme derdi de olmaz. hatıra kalır bize:)

L.Burrows
25.08.2011, 08:13
Ben 8 tane almıştım maaşın yarısı gitti sanırım=)

augustus
25.08.2011, 08:31
Somali ye yardım yapmak çok güzel bir fikir fakat kişilerin onayı olmadan bu tür bir yardımda bulunmak doğru değildir.Neticede 40.000 e yakın bilet satıldı.herkesden tek tek onay alınamayacağına göre böyle bir organizayon doğru olmaz. yapılacak iş bir hayır işidir.Bir kişinin rızası olmadan parasıyla hayır yapmak olmaz.Aynı şekilde kulübe aktarılmasıda doğru değil.herkesin buna razı olabileceğini bilemeyiz.En iyisi ya paralar iade edilsin ya da şampiyonlar liginin bir maçı istanbulda oynansın insanlar ellerindeki biletleri o maçın biletleriyle değiştirebilsin.

meseco
25.08.2011, 08:33
Evet bilet paraları somaliye yardım olarak gitsin

İdris Toksoy
25.08.2011, 08:33
Bu fikri düşünenden ve kabul edenlerden Allah razı olsun.

EMiRHAN61
25.08.2011, 08:39
sadece somali dersek fırsatçılık ve reklam olarak algılanabilir. gündem neyse ona yığılıyor herkes denebilir. bence trabzonspor genel bir yardım etkinliği yapsın her yıl. gelenekselleştirilsin. her yıl belirli miktarda para , şov maçlarıyla vs ihtiyaç sahiplerine mağdurlara ve mazlumlara dağıtılsın. yardımları yapmak için felaketler beklemeden yapalım bunu.

Badaloğlu
25.08.2011, 08:39
isteyen parasını geri alabilsin parasını almayanlar parası da transfer için kullanılsın.

En doğrusu bence bu... İsteyen bilet parasını alabilsin. Zira, bazı arkadaşlarımız sadece 1 tane bilet almadı. 10 tane, 20 tane bilet alan arkadaşımız var. Sırf şehir dışından gelecekler, BMN üyeleri için fazla fazla biletler alındı, kimse dışarda kalmasın diye...

aksu29
25.08.2011, 08:42
arkadaşlar kusura bakmayın ben somalıye yapmam gereken yardımı zaten yaptım inanın son paramı bu bilete verdım ama nasip değilmiş

Gökhan ARSLAN
25.08.2011, 08:42
Ben kendi biletimi saklıcam.. Önemli bir hatırası olacak..
Maç oynanmadı ama bileti var (:
İleride genç nesillere anlatacam.. Şike yüzünden az daha gidemediğimiz CL ne biranda açıklanan kararla katılmamızdan dolayı bu maç oynanmamıştı (:

Uğurtan
25.08.2011, 08:48
Yardım yapmaksa amaç mehmetçik vakfı kesinlikle...

Yardıma aktarılmayacaksa yukarıda bir üyemiz sadece söylemiş basketbol şubemiz zor günler geçiriyor.

Ve bu miktar basketbol için inanılmaz derecede önemli bir miktar...

DİNÇ
25.08.2011, 08:49
3 kişi 300 liralık bilet paramızın Trabzonsporumuza kalmasını istiyoruz...

Ancak Bugün Saat 15:00 izmir - istanbul gece 1:00 istanbul-izmir uçak biletimiz ne olacak bilmiyorum..

Sabahtan beri biletleri ertelemek için uğraşıyoruz...

Acenta neredeyse bilet parası kadar cayma ücreti istiyor...

Boşu boşuna da gidilmezki...

fındıkoğlu
25.08.2011, 09:25
Her kafadan ayrı bi ses çıkıyo en iyisi herkezin parasını iade etsinler isteyen istediği yere versin parasını...
Sorunda hallolmuş olur..... ;)
Oraya verelim buraya verelim diye bi karar çıksa eminim bu işten memnun olmayan bir yığın insan peydah olucak...;)
Bilet paraları iade edilsin......:rolleyes:

KaFa_Sesi
25.08.2011, 09:32
Aldığınız biletleri cerceveletip asın arkadaşlar ömür boyu hatıra bundan daha güzel birşey yok... paralar kulübe hibe olmalı

samway
25.08.2011, 09:42
İsteyen bileti götürüp iade alabilsin. Almak istemeyende kulübe bağış yapmış olsun.

Ne kadar meraklısınız oraya buraya bağış yapmaya. Belki adam öğrenci son parasıyla bilet aldı.

Yok irtibata geçilsinde yönetimle bağış yapılsın mış. Bağış yapmak istemeyen taraftarın hakkını ne yapacaksın.

Bana gelirse parası ne yapılırsa yapılsın ben biletimi her zaman saklayacağım.

guzel kardesım tabıkıde bıletını almak ısteyen alcak zaten almayanlardan kalan para nereye gıtsını tartısıyoruz .

ALLAH kımseyı ac bırakmasın bır gun ALLAH korusun sende ac kalırsan bızde senın verdıgın cevabı verıcegımızı sanıyosan yanılıyosun bız ogunde senın yanında oluruz mubarek bu ayda yazdıgın cumleye sadece saygı duyarım

Buğra Sekban
25.08.2011, 09:51
somaliye gitmesin be abi benim memleketimde o parayı değerlendirecek okadar yer varken aç ama 10 çocuklu bir alie düşünün ??? neden 10 tane çocuk onuda bilmiyorum ve benim gönderdiğim yardımın nekadarı onlara ulaşacak somali başbakanı yoksa paristen yeni bir daiaremi alacak benim paramla bunuda bilmek isterim neyse benim param ozaman LÖSEV'e gitsin ŞEHİTAİLELERİNE gitsin mehmetcik vakfına kızılaya ne bileyim benim vatanımda aç ve yardıma muhtaç insanlara gitsin. Yada BASKETBOLL takımına FUTBOLL takımına yeni kurulacak olan VELEYBOL TAKIMINA gitsin

ozceksilmez
25.08.2011, 10:00
Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ben somaliye yardımımı yaptım gerekirse yine de yaparım ama herşeyin yeri ayrıdır ben takımımı bağrıma basmak için aldım o bileti ...İstanbul taraftarı olarak tarihi bir anda Trabzonsporumu izlemek için aldım o bileti maddi değeri önemli değil...
Trabzonsporumuz İstanbul taraftarına bu vefakarlığı için şampiyonlar ligi maçlarından birini TTArenada aynı şekilde organize eder biletleri de o maça sayarsa çok muhteşem olur. ..Bu akşam takımını bağrına basamayacak olan 40 bin taraftarın uhdesi kalmıştır..Umarım yönetim tez zamanda taraftara böyle bir jestle cevabını verir..

Bu Vefakar Taraftar İçin Şampiyonlar Ligi Maçlarından Biri TTArenada oynansın ..

CAFER ÖZER
25.08.2011, 10:13
Arkadaşlar İlk Şampiyonlar ligi Maçımız İstanbulda Oynanacak ve bu biletlerle maça gidecekmişiz
Kaynak Lig Radyo

ozceksilmez
25.08.2011, 10:17
Arkadaşlar İlk Şampiyonlar ligi Maçımız İstanbulda Oynanacak ve bu biletlerle maça gidecekmişiz
Kaynak Lig Radyo

İşte bu doğruysa tam adaletli bir karar olur...

Trabzonsporumuz İstanbul taraftarına bu vefakarlığı için şampiyonlar ligi maçlarından birini TTArenada aynı şekilde organize eder biletleri de o maça sayarsa çok muhteşem olur. ..Bu akşam takımını bağrına basamayacak olan 40 bin taraftarın uhdesi kalmıştır..Umarım yönetim tez zamanda taraftara böyle bir jestle cevabını verir..

Bu Vefakar Taraftar İçin Şampiyonlar Ligi Maçlarından Biri TTArenada oynansın ..

Burak TOSUN
25.08.2011, 10:32
Emrivaki yardım olmaz.

is_mail61
25.08.2011, 11:02
İşte bu doğruysa tam adaletli bir karar olur...

Buna katiliyorum yani ben ogrenciyim 7 tane bilet var elimde hadi tek olsa neyse yani geri alirsamda parayla forma alicam zaten

Emre Büber
25.08.2011, 11:11
Kaynak Lig Radyo

abi o tarihte isi olupta gelemeyenlerin biletleri ne olucak peki ? zira her dakika işten izin alamıyoruz:(

same_t
25.08.2011, 11:22
Bence evde oynayacağımız ilk şampiyonlar ligi maçı biletleri olarak sayılsın ve maçları izleyelim...Olmaz mı ?

Ömür Karadeniz
25.08.2011, 11:38
Bence basket takımına gönderilsin,ilaç olur.

Tahsin Ağaoğlu
25.08.2011, 11:41
Kaynak Lig Radyo

Arena'ya o zamanda izin vercekler mi ?

zekeriyya
25.08.2011, 11:46
bence şanlıurfaspor a verilsin para
2 senedir adamlara çekitirdiklerimizin başlangıç noktası :)

II61II
25.08.2011, 12:00
somali ye yardım yapılmalı bence de

LANGARA
25.08.2011, 12:21
bilet paraları iade edilse bile ben iade etmeyi düşünmüyorum. hatıra kalsın:)

Çetocan
25.08.2011, 12:36
Niye Somali Düsünün Devlet Niye Yardım Etmiyor Hükümet Kaddafi Düsürmek İcin Muhaliflere 300 Milyon Tl Bavullarla Para Gönderiyor....
Varsın Onlar Göndersin
O Para İle Yapılması Gereken Tek Sey Varsa
Bu Ülke Ugrunda Sehit Düsmüs Mehmetcik Ailelerine Yardım Edilmeli....

Tolga Kurt
25.08.2011, 12:45
1 Futbolcuda Taraftar almış olur..

zekeriyya
25.08.2011, 15:14
arkadaşlar toplu bilet alanlar ne yapacak
15 bilet almış eş dost için maç günü verecek parasını almamış
15*30=450 tl yapar
şimdi bu arkadaşlar 450 tl bağış somali için bütçe kaldırmaz ise ne olacak
bunlarıda düşünmek lazım

Ayşe Aygün
25.08.2011, 15:25
arkadaşlar toplu bilet alanlar ne yapacak
15 bilet almış eş dost için maç günü verecek parasını almamış
15*30=450 tl yapar
şimdi bu arkadaşlar 450 tl bağış somali için bütçe kaldırmaz ise ne olacak
bunlarıda düşünmek lazım

Bende bunalar dan birisiyim arkadaşım hatta kredi kartı ile aldım.Ben biletlerin iade edilip parasını alanlardan olmak istiyorum.Çünki maç iptal olunca bilet isteyenler hiç yanaşmıyor biletleri almaya.

graylight
25.08.2011, 15:30
Güzel bir fikir. Bu çirkinlikler içinde güzel bir nefes olur.

Somaliye takım olarak yardım yapmıştık.

Bu da taraftar grupları bazında olmuş olur.

Mellih
25.08.2011, 15:53
bi gelişme yok di mi arkadaşlar..

Gizadam34
25.08.2011, 15:56
bi gelişme yok di mi arkadaşlar..

biletix i aradık. yarın bu konuda bi açıklama yapılacak dediler..

Mellih
25.08.2011, 16:08
biletix i aradık. yarın bu konuda bi açıklama yapılacak dediler..
teşekkür ederim abicim..

Emre GÜRDAL
25.08.2011, 16:09
bu başlıgı görmeden bu fikir aklıma gelmişti dogrudur somaliye gitsin..

ugurTS1989
25.08.2011, 16:37
bence ılk sampıyonlar lıgı macının ıst olup orda kullanılması

alptug_kd
25.08.2011, 16:50
Mükemmel Fikir

lazrail8989
25.08.2011, 17:10
Ben biletimi netten aldım ve çoğu kişi gibi biletimi teslim almadım,iade gibi bir durum olursa bilet almadan bu iade gerçekleşir mi ?

Mollasalihoğlu
25.08.2011, 17:11

Bu kadar..

Somali'ye ya da başka yere elinden gelen, içinden gelen yapıyor..

Ibrahim Gaygusuz
25.08.2011, 17:30
Volkan Sen taraftarin hediyesi olsun klube :)

oflubektas
25.08.2011, 17:32
Hiç kimse kusura bakmasın, hatta ister baksın ister bakmasın... Ben parayı geri alacağım. Eve lazım olan cameye haramdu :)

jacek cyzıo
25.08.2011, 17:34
dört bilet almıştım analarının ak sütü gibi helal olsun şöyle süper bir orta saha takviyesi yapılsın o parayla en azından peşinatı verilir.

@FLU
26.08.2011, 02:38
beyler bu konu unutuldu ama bence bu konu ile alakalı bir açıklama yapılsın ne oldi bizim paralar :) külübe gittiyse helal olsun bir hayır kurumuna gittiyse gene helal olsun ama paramızın üstüne o şerefsiz biletix yatmasın açıklama istiyorum acil olarak

61_Hasan_69
26.08.2011, 02:45
Şahsen manisa deplasmanına gitmeyi düşünüyorum bu yüzden bilet paramı geri istiyorum..

Erbay
26.08.2011, 02:52
Ne olacağı açıklansın artık. Kulübe gidecekse razıyım, Somali'ye gidecekse razıyım ama bir açıklama olmalı.

DeAgLeMaNyAq
26.08.2011, 02:54
Şu hazırlık maçı olayını yönetim muhabirlerin kulağına üfledi ama haklı olarak tepki gördü ve görmeli de. O maçın değeri ve atmosferini sıradan bir hazırlık maçıyla karşılayamazsınız. Ama daha önce de söylediğim gibi, şampiyonlar liginden gelecek 25 milyon eurodan sonra yönetimin o bilet gelirlerini düşünecek hali kalmamıştır...

emesenbisi
26.08.2011, 03:41
gazetedeki haber

Saklayacaklar
Trabzonsporlu taraftarlar, UEFA'nın kararı ile Şampiyonlar Ligi'ne katılmaları üzerine iptal edilen Athletic Bilbao karşılaşmasının biletlerini iade etmeme kararı aldı. Bordo-mavililer, yönetimin bilet paralarını yapılacak transferler için kullanmasını isterken, biletleri ise hatıra olarak saklayacaklarını dile getirdiler.

Dik duruş örneği
Genel sekreter Hasan Yener, Telekom Arena'da oynanması planlanan Bilbao maçı için 37 bin bilet satıldığını açıklayarak, "Taraftarlarımız maille, faksla kulübe destek olmak için biletleri iade etmeyeceklerini açıklıyorlar. Bu Trabzonspor taraftarının dik duruşunu gösteriyor. Duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz" dedi.

Sefa
26.08.2011, 03:58
Kulüp atıyorum 1 haftalık süre vermeli. İsteyen geri iade etsin isteyen kulübe bıraksın diye. Çünkü o maça sadece Trabzonsporlular gitmiyor bir çok farklı takım taraftarları da var biz bırakırız bileti de onlar niye bıraksın ? Kulüp saçma bir şekilde olayı örtmese bari yasal süreç olarak iş alırlar başlarına..

@FLU
26.08.2011, 04:27
Kesİnlİkle bİr aÇiklama yapilmali bu İŞ Öyle muallakta kalacak bİr İŞ degİl .

Bence en kisa zamanda tt arena da Şanli urfa İle hazirlik maÇi yapilabİlİr

hem taraftar takimi kucaklar , yÖnetİm de paralari :)

volkan_627
26.08.2011, 04:31
adamlar istanbul dışından bilet almışlar. hem de 100 tl lik, 200 tl lik yerlerden. şimdi urfayla hazırlık maçını izlemek için kalkıp istanbul a mı gelsinler. ya da benim elimde 6 tane bilet var. 5 tanesini şehir dışından gelecek arkadaşlarım için almıştım. bunlardan 3 tanesi de galatasaray taraftarı. 6 kişilik yere kurulup öyle mi hazırlık maçı izleyeyim. yönetim bu bilet paralarını geri ödemek zorunda. ondan sonra sen geri alır mısın? somali ye mi? gönderirsin, ts calub a mı yatırırsın orası sana kalmış...

Helvacı61
26.08.2011, 04:39
ben de aldırmıştım. gidip biletimin parasını alan arkadaşıma verip biletimi alacağım ve saklayacağım. parasını güzel bir transfer yapsın

UmutBaykan
26.08.2011, 04:44
yardım kuruluşlarına verilebilir,üstümüzdeki beddua uğursuzluk böylece kalkabilir.

Tevfik Kılıç
26.08.2011, 04:53
Biletimi iade etmeyip yönetimin alacağı her türlü kararı destekleyeceğim.

bitirim
26.08.2011, 05:11
ula şampiyonlar ligine gidecez umurumdamı bilet helali hoş olsun nasıl isterlerse öyle kullansınlar (fenerden uefa eliyle alınan şampiyonlar ligine şahit olmuşum daha ne isterim)

emesenbisi
26.08.2011, 05:40
arkadaşlar bilet helali hoş olsun iyi güzelde benim arkadaşım galatasaraylı benim birlikte maça gelecekti sırf fener aleyhine tezahurat yapmak için ve arenada olmak için ama maça gitmeden arenaya adım atmadan gs li arkadaşın bileti elinde kaldı ben kabul ederimde o kabul edermi ? biletler iade olmalı isteyen saklasın isteyen versin geri

Süleyman50
26.08.2011, 09:30
37.500 Bilet ne olacak?
Trabzonspor'un Athletic Bilbao maçı için satılan 37 bin 500 bilet bordomavili taraftarlarla yönetim arasında ilginç bir şekilde tartışma konusu oldu. Taraftarlar internet forumlarında, "Verdiğimiz paralar kulübümüze feda olsun, biletleri hatıra olarak saklayacağız" derken bilet satışından 3 milyon TL gelir elde eden yönetim, taraftarları mağdur etmemek için şu üç çözüm planından birini uygulamayı düşünüyor.
1- YÖNETİM
bu biletlerin geçerli olacağı, ciddi bir rakiple yine Türk Telekom Arena'da oynanacak bir hazırlık maçı organize etmeyi düşünüyor.
2- Şampiyonlar Ligi maçları Avni Aker Stadı'nda oynanacağı için İstanbul'da bir lig maçında biletlerin geçerli olması ihtimali de var.
3- BİLET ücretleri de iade edilebilir.Yönetim, bu yüzden taraftarlardan biletlerini atmamalarını mutlaka bir süre saklamalarını istedi.

hüseyin1975
26.08.2011, 09:37
Taraftarimiz ile Gurur duyuyorum.
Iyiki varsiniz!

Kimsede olumsuz hava yok, herkes Yönetimin arkasinda.
Bencede Somalili Müslüman Kardeslerimize bagislansin.

Buğra Sekban
26.08.2011, 09:39
Hiç kimse kusura bakmasın, hatta ister baksın ister bakmasın... Ben parayı geri alacağım. Eve lazım olan cameye haramdu :)

bunu yazsa yazsa bir oflu yazardı OF'a selam olsun...:D:D:D

MaHMuT_61
26.08.2011, 09:39
Somali'ye bireysel anlamda herkes telefonundan bir mesaj çekerek yardım etsin arkadaşlar Transfer için kullanılsın derim bende. Ben 4 mesaj çektim Kızılay ALO 168 i de arayabilirsiniz.

emesenbisi
26.08.2011, 11:46
RESMİ AÇIKLAMA SİTEDEN

Takımımızın İstanbul Galatasaray Türk Telekom Arena Stadı’nda oynanması gereken ancak UEFA’nın kararıyla iptal edilen Athletic Bilbao maçında bilet alan taraftarlarımızdan kulübümüze çeşitli yollarla ulaşan ve sosyal platformlarda görüşlerini bildirenlerden büyük çoğunluğu söz konusu biletlerin özel anlamı nedeniyle iade edilmemesi yönünde fikirlerini seslendirmektedirler.

Öncelikle bu duyarlı ve hassas düşünce sahiplerine teşekkürü borç biliriz. Ancak gerek tüketici haklarına gösterilmesi gereken saygı gerekse de farklı görüşteki taraftarlarımızın taleplerine cevap verebilmek adına kulübümüz tarafından gereken tedbirler alınmıştır.

Buna göre; söz konusu biletleri iade ederek, paralarını geri almak isteyenlerin İstanbul Maslak Beybi Giz Plaza’da yer alan Trabzonspor Kulübü İrtibat Bürosu’yla, Trabzon’da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne başvurmaları gerekmektedir. Her iki merkezde ücretli biletlerini ibraz eden hak sahiplerine kulübümüz tarafından geri ödeme yapılacaktır.

Saygıyla duyurulur.

emesenbisi
26.08.2011, 12:11
sen yine iyisin trabzon ve istanbul şehri dışında ve yurt dışında olanlar ne yapacak :)

arifemre
26.08.2011, 12:12
sefaköyden maslağa mı:)
şehir dışında o kadar çok adam var ki
bir de ben bileti teslim almamıştım, biletix fişi var elimde o ne olacak?

Emre Büber
26.08.2011, 12:14
izmirden nası yapcaz peki:)

mustafaction
26.08.2011, 12:15
RESMİ AÇIKLAMA SİTEDEN
Takımımızın İstanbul Galatasaray Türk Telekom Arena Stadı’nda oynanması gereken ancak UEFA’nın kararıyla iptal edilen Athletic Bilbao maçında bilet alan taraftarlarımızdan kulübümüze çeşitli yollarla ulaşan ve sosyal platformlarda görüşlerini bildirenlerden büyük çoğunluğu söz konusu biletlerin özel anlamı nedeniyle iade edilmemesi yönünde fikirlerini seslendirmektedirler.

Öncelikle bu duyarlı ve hassas düşünce sahiplerine teşekkürü borç biliriz. Ancak gerek tüketici haklarına gösterilmesi gereken saygı gerekse de farklı görüşteki taraftarlarımızın taleplerine cevap verebilmek adına kulübümüz tarafından gereken tedbirler alınmıştır.

Buna göre; söz konusu biletleri iade ederek, paralarını geri almak isteyenlerin İstanbul Maslak Beybi Giz Plaza’da yer alan Trabzonspor Kulübü İrtibat Bürosu’yla, Trabzon’da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne başvurmaları gerekmektedir. Her iki merkezde ücretli biletlerini ibraz eden hak sahiplerine kulübümüz tarafından geri ödeme yapılacaktır.

Saygıyla duyurulur.
bileti teslim almadık ki, benim karttan 7 bilet alındı, hiç de özel anlamı falan yok benim için 210 tl bu 20 lira değil.

arifemre
26.08.2011, 12:20
bileti teslim almadık ki, benim karttan 7 bilet alındı, hiç de özel anlamı falan yok benim için 210 tl bu 20 lira değil.

aynı durumdayım, kulübe mail attım, öğle tatili geçsin kulübü de biletixi de arayacağım, haber veririm sana ne dediklerini, sen de bencen önce bi haber alırsan yazar mısın?...

hamucera
26.08.2011, 12:35
bende 7 tane bilet var bende iade edeceğim, nezaketen iade etmeyin demeye getirmişler,

ayrıca bu parlar da anında ödenmeyecektir, çünkü az bir para değil,

hadi bize her çileye alıştırıldık ta peki ya Trabzonspor'lu olmayıta bu maça gelip bizi desteklemek için bilet alanlar, onlar ne olacak, arkadaş saydırıyor şu anda ve ben utanıyorum

L.Burrows
26.08.2011, 12:38
Maslaktaki yeri aradım şimdi. Hesap numarası bırakıcaz paraları bayramdan sonra yatıracaklarmış. Biletix neden geri almıyor dedim klübümüz böyle bir karar aldı diye cevapladı. Saçma sapan işler. İnsanları uğraştırmak hoşlarınamı gidiyor anlamadımki

61_Hasan_69
26.08.2011, 12:42
bilet parasını geri almak için 25 lira ödeyeceğim istanbula gidecem birde dönüşe 25 lira etti sana 50 lira .. 30 lira bilet için değermi size kalsın..

agahozlu
26.08.2011, 12:45
Az önce telefon ile görüştüm. Biletleri iade ediyorsunuz ve ederken bir de hesap numarası vermeniz gerekiyormuş.Bayramdan sonra da işlem yapılabiliyor. Kulüp parayı banka yoluyla iade edecek yani.

arifemre
26.08.2011, 12:45
bende 7 tane bilet var bende iade edeceğim, nezaketen iade etmeyin demeye getirmişler,

ayrıca bu parlar da anında ödenmeyecektir, çünkü az bir para değil,

hadi bize her çileye alıştırıldık ta peki ya Trabzonspor'lu olmayıta bu maça gelip bizi desteklemek için bilet alanlar, onlar ne olacak, arkadaş saydırıyor şu anda ve ben utanıyorum

sen niye utanıyorsun ki, maçı biz mi iptal ettik?

mustafaction
26.08.2011, 12:52
Az önce telefon ile görüştüm. Biletleri iade ediyorsunuz ve ederken bir de hesap numarası vermeniz gerekiyormuş.Bayramdan sonra da işlem yapılabiliyor. Kulüp parayı banka yoluyla iade edecek yani.

biletleri elden teslim almadım, karttan çekim yapıldı. Bu durumda ne olacak ??

ilyskm
26.08.2011, 12:55
biletleri elden teslim almadım, karttan çekim yapıldı. Bu durumda ne olacak ??

Sana Biletix' ten verilen referans numarası ile geri alabilirsin...

Remzi
26.08.2011, 13:04
elimizde bilet olduğunu nereden anlayacaklar? telefonla yapılıyor di mi bu?

Dursun Ali Bahçekapılı
26.08.2011, 13:11
TSClublardan iade edebilme opsiyonu koyabilirdi kulub,
İsteyen bileti karşılıgında alışveriş de yapabilirdi, isteyen de şimdiki sistemde oldugu gibi banka bilgilerini bırakır, bayramdan sonra parasının yatmasını da bekleyebilirdi

bordo61
26.08.2011, 13:32
Resmen teslim etmesinler para bize kalsın demeye getirmişler

Alican Altunbaş
26.08.2011, 13:41
Aynen biletleri saklayıp ne yapıcam arkadaş...
Biletmidir benim için önemli olan hiç olmazsa o parayla bir ürün alırım.Hem klübüme katkı yaparım hem takımımın armasını şerefdle taşırım.Kimse kusura bakmasın bu biletleri iade etmeyelim saklayalım fantazisine bürünen arkadaşlara şaşıyorum..

Tunay ERDEM
26.08.2011, 13:43
bu dar zamanda katkımız olsun kulübe, helal-i hoş olsun.

mustafaction
26.08.2011, 13:58
herkes kendi adına konuşmalı bence, kimisi 1 bilet almış katkımız olsun diyor, peki başka şehirden masraf yaparak gelip 7 bilet alan taraftar ne yapacak?? kusura bakmayın o kadar zengin değilim.

zekeriyya
26.08.2011, 14:03
kulup bu açıklama ile
bizden bağışta bulunmamızı istiyor
elinde çok adet bileti bulunanlardan bu özveriyi beklemek hoş değil

Ahmet F. Zengin
26.08.2011, 14:03
Bende kredi kartıyla istanbul dışından aldım. bence biletix'in karttan çekimleri iptal etmesi gerekiyor.

bilgi alan olursa bu konuda bilgilendirsin

Emre Büber
26.08.2011, 14:06
<<<<<<<<<<<

Halit Aydın
26.08.2011, 14:13
Başkalarının biletlerini de toplu halde alanlar var. Maç iptal olunca da adam parayi vermeye yanaşmıyor haliyle. Tek bilet olsa helal olsun da adam 10 bilet almışsa ne olacak?

Yavuz Selim Bal
26.08.2011, 14:16
Klubün yaptığı hakkaten çok ayıp benimle birlikte gelecek gs'li arkadaşlarım vardı ve doğal olarak paralarını geri almak istiyorlar bende 18 tane bilet aldım ve geri iade edicem ama bunun için Maslak'a gelin demek hakkaten ayıp...

DeAgLeMaNyAq
26.08.2011, 14:18
elimizde bilet olduğunu nereden anlayacaklar? telefonla yapılıyor di mi bu?

Yok öyle bir şey olsa isyan etmeyiz zaten. Hadi biz İstanbul'da bulunanlar neyse de diğer taraftarlara yazık. Ama yönetimin böyle bir karar almasının nedeninin, bilet paralarının kulübe geçmesinden dolayı gerçekleştiğini düşünüyorum. Yoksa daha önceleri iptal olunan konser gibi bazı organizasyonlarda para iadesini Biletix yapmıştı...

EmRe-61
26.08.2011, 14:32
Ayrıca biletler Tscluplar da geçerli olsun bence . Biletlerle alışveriş yapabilelim. Hem taraftar hemde kulüp için iyi olur. Hem paralar yine kulüpte kalmış olur. İsteyen geri alsın parasını tabi.

TSkaplanTS
26.08.2011, 14:37
Yahu ben 15 bİlet aldim aldiĞim kİŞİlere verseydİm İsteyen gerİ İade etmezdİ ama bİletlerİn 15 İ de elİmde
maaŞimin yarisindan fazla para verdİm ev geÇİndİrİyorum bİr bİletİ karŞilarim ama 15 bİletİ nasil karŞilayim bİran Önce baŞka cÖzÜm bulsunlar bÖyle olmaz

İskender
26.08.2011, 14:37
Farklı bir yolu olmalı bu işin, nsıl internetten alıyorsak aynı şekilde internetten geri ödenmeliydi veya biletix üzerinde...

Keşke sıcağı sıcağına stadyumda bir organizasyon yapılsa idi...

L.Burrows
26.08.2011, 14:49
Klübe bu konuyla ilgili mail atmalıyız. Herkezin işi gücü var kalkıp maslağa nasıl gitsin.

Yavuz Selim Bal
26.08.2011, 14:51
Evet arkadaşlar bununla ilgili mail atmak şart bencede...

Ozan Gözaçan
26.08.2011, 14:55
artık sıkılmaya başladım ben bu somali olayından .... bence artık yeter ... hem benim anlamadığım bir şey bugün türkiyede insanlar açlıktan ölme noktasında çocuklar sefaletten okuyamıyor ... okul olmayan köyler var okul olsa öğrenin kitabı defteri yok zehir gibi çocuklar maddi yetersizlikten orta okuldan sonra okuyamıyor .... bence artık bunlara bakmak gerekiyor somaliden önce kendi yurtdaşlarımıza yardım edelim ... bilet paraları bence bmn de toplansın ve bu paralarla BMN olarak trabzonlu olup olmadığına bakılmadan lise veya ilk okul çağında ki çocuklara yardım edilmeli ...

saygılarımla ...

mustafaction
26.08.2011, 14:56
biletix'in elinde olsa bu iptal işlemi herkesin mağduriyeti giderilmişti, anlaşılan o ki para kulübe geçmiş. Şimdi de işi yokuşa sürüyorlar, Ben bilet aldığım 6 arkaşımdan para isteyemiyorum, buna yüzüm yok. Bu problem bir an önce çözülmeli.

L.Burrows
26.08.2011, 15:02
Konuya ilgili mağduriyetimizi belirmek için hangi adrese mail atabiliriz bilgisi olan varmı?

Yavuz Selim Bal
26.08.2011, 15:05
artık sıkılmaya başladım ben bu somali olayından .... bence artık yeter ... hem benim anlamadığım bir şey bugün türkiyede insanlar açlıktan ölme noktasında çocuklar sefaletten okuyamıyor ... okul olmayan köyler var okul olsa öğrenin kitabı defteri yok zehir gibi çocuklar maddi yetersizlikten orta okuldan sonra okuyamıyor .... bence artık bunlara bakmak gerekiyor somaliden önce kendi yurtdaşlarımıza yardım edelim ... bilet paraları bence bmn de toplansın ve bu paralarla BMN olarak trabzonlu olup olmadığına bakılmadan lise veya ilk okul çağında ki çocuklara yardım edilmeli ...

saygılarımla ...

Şu dediğiniz hakkaten ilginç yani ülkemizde bu durum da yani açlıktan ölme noktasında olan insanlara yardım eden birçok kuruluş var açlıktan da kimse ölmüyor.Okullarda da kitaplar bedava dağıtılıyor.

Somaliye gönderilsin de demiyorum zaten oraya yardım etmek isteyen eder bu bilet paralarını iade almak isteyenlere (bunlara bende dağilim) kulüp gerekli kolaylığı göstermeli bu biletleri alanlar gerekli özveriyi gösterip ordan burdan geliyorsalar kulüpte kolaylık sağlamak zorundadır...

Özge
26.08.2011, 15:06
Volkan çok yalvardı tvde , aldığımız parayı Volkan'a verelim bence.ççç

Yavuz Selim Bal
26.08.2011, 15:07
Konuya ilgili mağduriyetimizi belirmek için hangi adrese mail atabiliriz bilgisi olan varmı?

Ben az önce info@trabzonspor.org.tr ' ye gönderdim...

L.Burrows
26.08.2011, 15:12
Ben az önce info@trabzonspor.org.tr ' ye gönderdim...

Attık bakalım umarım kaale alırda bu durumu düzeltirler.

Remzi
26.08.2011, 15:27
Ben 5 adet bilet aldım. kalkıp Bursadan istanbul'a mı geleceğim bileti iptal etmek için. TsClub'lardan alışveriş imkanı tanınmalı bizlere. Zaten i,ptal ettirdiğim bilet parasıyla forma alacaktım.

DeAgLeMaNyAq
26.08.2011, 15:29
Kendim için sormuyorum ama banka hesabı olmayanlar için ne yapacaklar?

Emre Büber
26.08.2011, 15:54
arkadaslar simdi istanbuldaki yeri aradım. izmirden biletimin iadesini nasıl alabilecegimi sordum. kurye ile gonderebilirsiniz bayramdan sonra iadeniz yapılır denildi. tabiki butun bilgilerimizle beraber yollarsak.

arifemre
26.08.2011, 16:03
arkadaşlar şimdi biletix i aradım
bileti alabilirsiniz dedi.
yani benim gibi bileti satın almış ama teslim almamış arkadaşlar varsa, biletix e gidip bileti alacaklar, sonra bileti kulübe verecekler, sonra parayı alacaklar :)

arifemre
26.08.2011, 16:04
İsteye yardım eder, isteyen etmez. Edene karışmayın bari.

İngiliz, İtalyan sömürgesi nedir? İç savaş nedir? Kuraklık nedir? Ülkenin sadece %2sinin tarıma elverişli olması nedir? Ortalama yaşam süresinin 48 yaş olması nedir? Açlıktan ölmek nedir? Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak nedir?

Allah öğretmesin "kimseye" İnşallah...

Remzi
26.08.2011, 16:04
arkadaslar simdi istanbuldaki yeri aradım. izmirden biletimin iadesini nasıl alabilecegimi sordum. kurye ile gonderebilirsiniz bayramdan sonra iadeniz yapılır denildi. tabiki butun bilgilerimizle beraber yollarsak.

Kargo ile göndersek işlemi yapıyorlar yani?

MARVEL
26.08.2011, 16:08
Arkadaşlar, Ben tek bilet aldım ve geri iade etmeyi düşünmüyordum hatıra olarak saklamayı düşünüyordum ama klübün bu yaptığı çok ayıp, Trabzonspor Klübünün bu gibi konularda daha hassas omasılazım. Kul hakkı yiyenlerden bunun nasıl çıktığına bugün şahit oluyoruz.. Kredi kartı ile alım yapıp biletini teslim almayanlar bankaya itirazda bulunabilir. İmza karşılığı Mal teslimi olmadığı için parayı geri iade etmek zorundalar.

Trabzonspor yönetiminin bir an önce bu yanlıştan döneceğini umuyorum.. Bileti hatıra olarak saklamak istemeyenler için Ts Club tan alışveris imkanı sağlanmasıda iyi bir fikir...

Emre Büber
26.08.2011, 16:33
Kargo ile göndersek işlemi yapıyorlar yani?

evet. Telefonla gorustugum bayan kurye ile bilgilerinizle beraber gonderirseniz bayramdan sonra iadeniz yapılacaktır dedi.herhangi 1 kesinti olucakmı dedim. zannetmiyorum dedi.

Gökhan Topsakal
26.08.2011, 17:13
yani insanı zorla delirtirler...

sonuc olarak ortada bi tüketici- satıcı ilişkisi var... bişeyi nerden aldıysam oraya iade edebilmeyim...

konuyla ilgili en kısa zamanda daha akla yatkın biçözüm bulmaları gerekiyor..

(ayrıca bu yol ile biletixin aldığı hizmet bedelinin iadesi de yapılamıycak... bu da ikinci sıkıntı....

tabii ki mevzu 30 tl degil,(zaten aldıgım biletlerden birisdini saklıycam mutlaka) ama,kaymakamlığa dogru gidicem demektir bu bayrdamdan hemen sonra..

Uğurtan
26.08.2011, 17:19
Kulüp atıyorum 1 haftalık süre vermeli. İsteyen geri iade etsin isteyen kulübe bıraksın diye. Çünkü o maça sadece Trabzonsporlular gitmiyor bir çok farklı takım taraftarları da var biz bırakırız bileti de onlar niye bıraksın ? Kulüp saçma bir şekilde olayı örtmese bari yasal süreç olarak iş alırlar başlarına..

Niye bilet almış o başka takımlılar?

Ne işleri varmış orada?

Ozan Gözaçan
26.08.2011, 17:22
Şu dediğiniz hakkaten ilginç yani ülkemizde bu durum da yani açlıktan ölme noktasında olan insanlara yardım eden birçok kuruluş var açlıktan da kimse ölmüyor.Okullarda da kitaplar bedava dağıtılıyor.

Somaliye gönderilsin de demiyorum zaten oraya yardım etmek isteyen eder bu bilet paralarını iade almak isteyenlere (bunlara bende dağilim) kulüp gerekli kolaylığı göstermeli bu biletleri alanlar gerekli özveriyi gösterip ordan burdan geliyorsalar kulüpte kolaylık sağlamak zorundadır...

zaten dediğim şey efendim konuyla alakalı olarak yazılmış bir şeydi ... buda benim görüşümdür sadece ilettim. ayrıca Türk öncelikle Türk insanına yardım etme mantığı güderim ..

saygılarımla ..

not : bildiğim kadarıylada kulüp para iadesi ile ilgili bir açıklama da bulundu resmi sitede ...

emesenbisi
26.08.2011, 17:28
Niye bilet almış o başka takımlılar?

Ne işleri varmış orada?

benim 2 arkadaşım galatasaraylı onlarda aldı bilet beraber gidelim fener aleyhina tezahurat edelim arenayı onlarda görmek istedi daha önce gitmemişler... arkadaşların elinde 2 bileti duruyor gs liler neden saklasınlarki hatıra diye bileti

fetvaci
26.08.2011, 17:56
ben biletix den 4 bilet almıştım ancak kredi kartı annemindi teslimat sırasında annem olmadan alamamıstım bıletlerı sımdı para iadesi sırasında da kredi kartı sahıbı gelecek derlerse o zaman işimiz iş

DeAgLeMaNyAq
26.08.2011, 18:00
ben biletix den 4 bilet almıştım ancak kredi kartı annemindi teslimat sırasında annem olmadan alamamıstım bıletlerı sımdı para iadesi sırasında da kredi kartı sahıbı gelecek derlerse o zaman işimiz iş

Yok ödemeyi kulüp yapacağı için öyle bir zorunluluk olmaz...

emesenbisi
26.08.2011, 18:03
arkadaşlar bu plaza' hafta sonları açıkmı ? yada bayram tatiline girilecek orası kapalımı

Ahmet Selvi
26.08.2011, 18:05
helal olsun.

DeAgLeMaNyAq
26.08.2011, 18:05
arkadaşlar bu plaza' hafta sonları açıkmı ? yada bayram tatiline girilecek orası kapalımı

Plaza açık da bizim mekan kapalı... :)

Açıklamayı güncellemişler zaten...

Bilet iade işlemi bugün (cuma) 17.00'de sona erecektir. Taraftarlarımız Ramazan Bayramı'nın araya girmesi dolayısıyla biletleri 5 Eylül Pazartesi gününden itibaren belirtilen yerlere teslim iade edebilirler.

emesenbisi
26.08.2011, 18:09
Plaza açık da bizim mekan kapalı... :)

yani elinde kalan biletler bayramdan sonra getirebileceğiz peh cidden ts clup larda geçse ya nasıl olsa nakit veriyorlar parayı bizde gidip forma alalım en azından geri alanlarında parası klübe geri dönsün

Tunay ERDEM
26.08.2011, 18:16
hadi kulübü uefa'ya şikayet edelim. neydi mail adresi?

Fırtına_
26.08.2011, 18:18
ben böyle saçma bir uygulama görmedim. isteyene parası her türlü kolaylık gösterilerek geri verilmeliydi. bunun yolu da biletixten iade edilmesi şeklinde olmalıydı. ama insanları zora sürerek paralarını dolaylı olarak hibe etmeye zorlamak bizim kulübe yakışmadı.
bana kalsa daha yaratıcı çözümler üretilebilirdi ama konumuz bu değil şimdi

eraytaskin61
26.08.2011, 18:35
saçma ya biz napacaz

emesenbisi
26.08.2011, 18:49
öyle bir duruma geldiki konu zaten ben mecburen hiybe edicem klübe artık 2 hafta sonraya kadar alamıcaz zaten bende memlekete giderim 1-2 haftalığına kaynar gider o bide kim gidicek maslağa git gel zaten harcıcam 10 tl birde ters bşy yapmış gibi orda paramızı almaya geldik diye bakışlar felan olur sağlık olsun diyeyim

a f s
26.08.2011, 18:59
Bilet paraları TS Club'lardan iade edilebilirdi

Veya TS Club alışverişlerinde çek gibi kullanılabilirdi. Onlar nasıl olsa kulüpten o parayı alır veya borçlarından düşerlerdi.

Maç bileti olanlar böylece lisanslı ürün almaya teşvik edilmiş olurdu böylece.

Tunç Tosun
26.08.2011, 19:16
9 adet bilet iade edilmiştir. Gidecek olan arkadaşlar banka hesap bilgilerini yanlarında götürsünler..

DeAgLeMaNyAq
26.08.2011, 19:29
9 adet bilet iade edilmiştir. Gidecek olan arkadaşlar banka hesap bilgilerini yanlarında götürsünler..

Banka hesap bilgisi derken IBAN numarasını bilmek yetiyor mu?

agahozlu
26.08.2011, 19:31
IBAN numarası yeterli.Ama sen her ihtimale karşı banka hesap numarası ve şube kodunu ya yanına al. Zaten bir kağıda ; ad-soyad, numara,adres ve hesap bilgilerini yazıp veriyorsun. Bunları düzgün bir kağıda yazıp gidin orada da hiç uğraşmazsınız.

Cagdas Topal
26.08.2011, 19:36
İade etmek icin banka hesabimin mi olmasi gerekiyor .

Ne ugrastiriyorlar bizi anlamiyorum ki isteyenlere biletlerle tscluplardan alisveris imkani taninsin isteyen gitsin parasini alsin .

nuhoglu
26.08.2011, 19:42
hadi kulübü uefa'ya şikayet edelim. neydi mail adresi?

aslında uefa binasında bi oda kiralamamız lazım bir kişiyde temsilci koydukmu gelen giden fax mail posta işlerine bakar :)

Gökhan Topsakal
26.08.2011, 19:56
İade etmek icin banka hesabimin mi olmasi gerekiyor .

Ne ugrastiriyorlar bizi anlamiyorum ki isteyenlere biletlerle tscluplardan alisveris imkani taninsin isteyen gitsin parasini alsin .

işte şahane bir soru daha... :alkış:

bu hatadan yol yakınken dönülmesi gerekiyor.

Emirhan Uludüz
27.08.2011, 00:10
Yönetim hırsızlık yapıyor. Ulan Şampiyonlar Ligine gittin kaç milyon gelir var birde zar zor para bulup bilet alan taraftara zorluk çıkartıyorsun..

volkan_627
27.08.2011, 00:29
bilet iadeleri bayram tatilinden dolayı gecikecek. yani bayramdan sonra hesaba yatacakmış. bu işin en güzel yolu biletixten paraların geri verilmesiydi. sonuçta nakit verdik, şimdi 2 hafta bekleyeceğiz hesaba yatsın diye. oraya kadar gittik, yazdık, çizdik, bayram sonrası her gün hesaba yat yattımı diye. bu kadar zora sokmasalar daha iyi olurdu.

bilet ücretlerini yasal olarak geri vermek zorundalar. 1 kişi bile çıkıp itiraz etse yasal olarak sıkıntı çıkar. ben uzakta olan ve kredi kartıyla alan arkadaşlara üzülüyorum. biletleri postaya ver, bilgileri yaz vs.vs...

Enes Ünal Kaya
27.08.2011, 01:01

Veya TS Club alışverişlerinde çek gibi kullanılabilirdi. Onlar nasıl olsa kulüpten o parayı alır veya borçlarından düşerlerdi.

aynen bunu nasıl düşünemiyorlar anlamyorum üstüne 30 40 daha katar forma alırdık ya :S

Selçuk Aydın61
27.08.2011, 01:43

güzel olurdu 40 tl biletim forma almaya yetmiyecekti 40 tl daha ekleyip forma alırdım... ii kazanç...

Altan 61
27.08.2011, 01:47
bende mac iptal olur olmaz benimde ilk fikrim somaliye gonderilsin o para yazmistim forumda .

usa_me
27.08.2011, 02:37
Benim biletim elime geçmemişti. Maç günü istanbula gidince alacaktım. Şimdi ben bana verilen Biletix koduyla mı gidecem ne yapıcam?

DeAgLeMaNyAq
27.08.2011, 02:42
Benim biletim elime geçmemişti. Maç günü istanbula gidince alacaktım. Şimdi ben bana verilen Biletix koduyla mı gidecem ne yapıcam?

Önceki sayfada paylaşılmıştı. Maçın iptal olmasına karşılık Biletix'ten bileti bastırabiliyorsunuz. Dolayısıyla bileti alıp iade etmek gerekiyor...

usa_me
27.08.2011, 02:44
Önceki sayfada paylaşılmıştı. Maçın iptal olmasına karşılık Biletix'ten bileti bastırabiliyorsunuz. Dolayısıyla bileti alıp iade etmek gerekiyor...

Yani isteyen hatıra olarak saklayabiliyor :)
Teşekkür ettim

Ceyhun Dündar
27.08.2011, 02:45
Gidip okulu olmayan köye okul veyahut her okula bır trabzonspor kutuphanesı yapalım..;Gecen sene bmn nin yaptıgı gıbı...

Kaya
27.08.2011, 02:48
Koca İstanbul'da sadece 1 merkezde iade işleminin yapılıyor olması saçmalıktan öte!

Milleti Maslak'a sürüklemek de neyin nesi!

Rezil bir uygulama!

Hürgün Aygün
27.08.2011, 02:53
Arkadaşlar biz biletleri internetten aldık ki Zonguldak'tayız Biletix yok burda imkansız yani İstanbul'a gelip parayı almak filan.Bugün kulübü aradık akşam ama mesai saati olduğu için cevap olmadı.Bizim iade acaba kredi kartına geri mi yüklicekler parayı?Tabi bunu yarın kulübü arayıp öğreniyirm ama buraya da yazıyım dedim.Eğer internetten alınan biletler için para kredi kartına yüklenmiyorsa sadece Maslak'tan iade oluyorsa bu durum için de yazıklar olsun derim.Benim gibi birçok İstanbul'a uzak olup biletlerini internetten almış olan kişi var bu kadar insan mağdur olmaz umarım.

Kaya
27.08.2011, 02:57
Arkadaşlar biz biletleri internetten aldık ki Zonguldak'tayız Biletix yok burda imkansız yani İstanbul'a gelip parayı almak filan.Bugün kulübü aradık akşam ama mesai saati olduğu için cevap olmadı.Bizim iade acaba kredi kartına geri mi yüklicekler parayı?Tabi bunu yarın kulübü arayıp öğreniyirm ama buraya da yazıyım dedim.Eğer internetten alınan biletler için para kredi kartına yüklenmiyorsa sadece Maslak'tan iade oluyorsa bu durum için de yazıklar olsun derim.Benim gibi birçok İstanbul'a uzak olup biletlerini internetten almış olan kişi var bu kadar insan mağdur olmaz umarım.

Bu saçma uygulamadan zarar görecek çok kişi olacaktır...

Kulübün iade konusunda İstanbul'da 1 merkez belirlemesinin net bir kelimesi var ancak bizde kalsın...

Bu salak karardan vazgeçilmeli ve herkesin rahatlıkla iade edebileceği bir organizasyon tertiplenmeli!

DeAgLeMaNyAq
27.08.2011, 03:22
Daha öncede dile getirmiştim. Şampiyonlar Ligi'nden milyonlarca euro akacakken, yönetimin sırf taraftarının önüne taş koymak amacıyla bu bilet iadelerini zorlaştırarak oradan ne koparırsam kârdır düşüncesine gidebileceğine pek inanmıyorum. Bugüne kadar aldığım biletlerden iptal olan bir maç olmamıştı. Yakın geçmişte de böyle bir durum var mı hatırlamıyorum. Olsa da hazırlık maçı falandır. Ama iptal edilen konser organizasyonlarında Biletix'ten paramızı alma durumumuz olmuştu.

Kaldı ki Biletix'in satış sözleşmesinde şu madde yer alıyor.

Organizatörler, takımlar, sanatçılar veya mekanlar tarafından, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda gösteriler iptal edilebilir veya ertelenebilir. Bir gösteri iptal edildiğinde uygulanacak prosedür organizatörler tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda gazetelerden, Internet sitesinden veya Çağrı Merkezi’mizden (0216 556 98 00) bilgi alabilirsiniz. İptal ve ertelemelerde organizatör iadeler konusunda Biletix'i görevlendirirse, Biletix size bilet bedelini ve hizmet bedelini geri ödeyecektir. İptal ve ertelemelerde Biletix ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Biletix Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya biletix.com'a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya email adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya biletix.com'a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.
Geri ödemeler konusunda organizatörün belirlediği son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri mekanı veya organizatör geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

Koyu kısımda da belirtildiği üzere yönetim bu konuda neden Biletix'i görevlendirmedi merak ediyorum. Acaba biletix bunun için iadeyi biz yaparsak komisyon alırız aksi takdirde bu işi siz yaparsınız şeklinde bir talepte mi bulundu? Bunu yapsalar bile ne kadarlık bir komisyon talep edecekler ki? Zaten bir çoğumuz biletleri internetten aldık. Ve internetten alınan biletlerde ödenen 4 TL'lik işlem bedeli ve hatta bileti adresine isteyenlerin 8 TL'lik kurye ücreti kulüp tarafından karşılanamayacaktır. Sonuçta tüm bu ihtimallerin kulübe ciddi bir külfet getirdiğine inanmıyorum. Zaten iptal olan bir maç için takımın İstanbul'a gelip konaklaması ve sonra geri dönmesi, ayrıca Türk Telekom'un hazırlanması sırasında harcanan giderlerin yanında bunların lafının bile edilmemesi lazım...

Gökhan Topsakal
27.08.2011, 04:01
bilet iadeleri bayram tatilinden dolayı gecikecek. yani bayramdan sonra hesaba yatacakmış. bu işin en güzel yolu biletixten paraların geri verilmesiydi. sonuçta nakit verdik, şimdi 2 hafta bekleyeceğiz hesaba yatsın diye. oraya kadar gittik, yazdık, çizdik, bayram sonrası her gün hesaba yat yattımı diye. bu kadar zora sokmasalar daha iyi olurdu.

bilet ücretlerini yasal olarak geri vermek zorundalar. 1 kişi bile çıkıp itiraz etse yasal olarak sıkıntı çıkar. ben uzakta olan ve kredi kartıyla alan arkadaşlara üzülüyorum. biletleri postaya ver, bilgileri yaz vs.vs...

bu konuyla ilgili olumlu bi adım atılmassa, konunun öncüsü ben olucam gibi...

kaymakamlığa gidiyorum bayramdan sona tüketici haklarına şikayetimi bildirmeye..

aklın yolu bir... koskoca kulüp bukadar küçülmemeli...

maça gitmek isteyen kişinin banka hesabı olmaması ihtimali az da olsa görmemezlikten gelinmemli...

Taner Gündoğdu
27.08.2011, 09:00
gerçekten bunu dillerdirmek, söylemek ayıp olmamalı. hani tek bilet olsa acımayacağım ama 4 bilet arkadaş az buz değil. o para kulübe kalacağına gider forma alırım ürün alırım hem ben kazanırım hem kulüp. tek nokta uygulaması çok saçma ve yersiz. istanbul da bir sürü ts clup var buralara yetki ver ya ürün olarak ya nakit olarak geri iade yapsınlar

halil ibo
27.08.2011, 09:28
Fısıltı gazetesi sebebiyle mi ? Fırsatçılıkla mı alakalı bilmiyorum.
Ama taraftarın maruz kaldığı durum hiç hoş değil.Etik değil !

Mert Pasa
27.08.2011, 10:35
iade almak isteyen arkadaslarin ugradigi zorluklar hakkinda dusundukleri tamamen hakli.Herhalde yonetim bunu bir method olarak kullanmiyordur,sampiyonlar liginin ani bastiran heyecanina verin bence.

Bir de son dusunce ''bilet alan arkadaslara deselerdiki yarin sizi sampiyonlar ligine alalim siz biletlerinizi bagislarmisiniz?'' boyle bir ankette cevaplarin yuzde kaci evet olurdu?Imkani elveren arkadaslarin bunu bir daha degerlendirmesi gerekir bence

Ahmet KESKİN
27.08.2011, 12:10
yönetimi bu konuda uyarmalıyız... kulube bagıs yapıla bilir ama milleti eneayi yerine koymak yakısmadı ... bence ..

altinkaya08
27.08.2011, 12:19
Bilet paralarının iade şekli konusu çok saçma olmuş.Ben biletimi nerden aldıysam ordan iadesi olması lazım.Üstüne üslük İstanbul ve Trabzon dışındakiler nasıl halledecekler meçul.

TSuha61
27.08.2011, 12:20
Telefonlarada bakan yok! Bir bakın da görüş belirtelim..

B.AKDEMİR
27.08.2011, 12:25
Ben aldığım biletlerin 1 tanesini hatıra olarak saklayıp diğer 3 ünü iade etmeyi düşünüyordum.Ama maslakta yapılıyorsa bu iş mesafe zaman ve benzin parası olarak düşündüğümde iade etmesemde olur diyorum.
En azından kulübe katkı olsun.
Ama tabiki 8-10 tane bilet alıpta maddi olarak sıkıntıya girenler için pratik çözüm yolları bulunmalı.

Emre B.
27.08.2011, 12:31
Millet paralarını geri alamasın diye sadece 2 merkeze koymuşlar.

Vkgz
27.08.2011, 12:47
Biraz biletleri kulube hibe ediyoruz laflarıyla, biraz fırsatçılıkla kulup bu işi pek onemsememiştir.

Sonuçta hasılat 3milyonmuş . Bir oyuncunun yıllık parası.
Ne diyelim bağış yapmış olduk.

Mert Pasa
27.08.2011, 13:23
yonetim biletini gosterenlere bilet bedeli kadar TS club larda indirim yapsin?Nasil bu oldu mu?

magicyattara
27.08.2011, 13:28
Bu paraların biletixden geri alınması lazımdı..eğer öyle olsaydı biletix gişelerinden kolayca herkes parasını geri alırdı..sanırım biraz zorluk çıkartılarak,para kulüpte kalsın hesabı yapılıyor..

Ben olsaydım,CL hatrına o parayı kulübe bağışlardım..bileti saklardım..:)

Erbay
27.08.2011, 13:37
Mesela Fransa'dan maça gelecek olan ne yapacak hiç düşünmediler mi? Ya doğru dürüst iade edilir ya da edilmez. İkisinin ortası bir karar vermeye çalışmışlar.

Selman
27.08.2011, 13:40
Böyle saçmalık, mantık dışı işlem de anca bizim kulüpte olur zaten.

Anladık taraftarı soymaya çalışıyorsun da bari Ts Clup'lere yönlendir insanları.Açın okuyun biraz Bmn'yi feyzalın az.İşinizi bu insanlar mı öğreticek arkadaş sana.30 tl lik biletle Ts Clup'a giden adam üstüne 50 lira daha koyar forma alır.Hiç mi basmıyor kafanız anlamıyorum ki.Ts Clup yetkilileri de size biletleri ibraz eder aranızda anlaşırsınız.

Ahmet F. Zengin
27.08.2011, 13:45
Böyle saçmalık, mantık dışı işlem de anca bizim kulüpte olur zaten.

Anladık taraftarı soymaya çalışıyorsun da bari Ts Clup'lere yönlendir insanları.Açın okuyun biraz Bmn'yi feyzalın az.İşinizi bu insanlar mı öğreticek arkadaş sana.30 tl lik biletle Ts Clup'a giden adam üstüne 50 lira daha koyar forma alır.Hiç mi basmıyor kafanız anlamıyorum ki.Ts Clup yetkilileri de size biletleri ibraz eder aranızda anlaşırsınız.

4 Bilet Aldım İnternetten Daha Elime Bilet Bile Geçmedi 120 TL. Yönetim Dese TsCluplarda Kullanılabilir. Gidip 120 TL nin Üstüne 200TL Ye Kadar Bile Çıkabilirim.
Fakat Şimdi Paramı Kurtarma Derdindeyim.

mkmoglu
27.08.2011, 13:54
yonetim biletini gosterenlere bilet bedeli kadar TS club larda indirim yapsin?Nasil bu oldu mu?
keşke öyle birşey olsa..100 luk biletlerden 4 tanealmıştım..hayde ts clube..

bordo61
27.08.2011, 13:58
Orda çalışan bir yetkiliye sorduğumuz soruya cevap alamadık.

'' Biletini geri vermek isteyen taraftarların mağduriyeti konusunda biletixl bir anlaşma yapmayacak mısınız. ''

cevap gelmedi.

bordo61
27.08.2011, 13:59
Biletim olamasına rağmen bu olayı takipçisiyim.

Kulüp taraftarını dolandırmamalı

haltun
27.08.2011, 14:04
biletixi niye aradan çıkardılar, hazır heryerde gişesi varken, 1-2 bilet olur bağışlarsın ama 600 TL lik bilet aldık, bağışlamak isteyen var istemeyen var,bayramdan sonra bir çözüm bulunmalı bu işe

Çağrı Bilici
27.08.2011, 14:36
8tane bilet aldım , Ankara'dayım.3-4 tane iade edecektik kalanları ben , kardeşim,amca oğlu falan hatıra yaparız diyorduk ama sinir oldum hepsini iade edeceğim şimdi.

eraytaskin61
27.08.2011, 14:42
Resmen fırsatçılık yapıyorlar 8tane bilet aldım , Ankara'dayım.3-4 tane iade edecektik kalanları ben , kardeşim,amca oğlu falan hatıra yaparız diyorduk ama sinir oldum hepsini iade edeceğim şimdi.

aynen ya nasıl iş bu bizi sallayan yok

Hüseyin Sahtiyan
27.08.2011, 19:57
Ben bugün Maslak'taki yere gittim, kimsenin olmadığını bayramdan sonraki Pazartesi gelmemiz gerektiğini söylediler. 15 tane bilet var bende, maaşımın yarısı yapıyor hiç hibe edebilecek potansiyelde de değilim vallahi.

En başta insanlar iade edemesin diye koca Türkiye'de iki merkez belirtmişler. Şimdi de bayramdan sonra gelin palavraları yapıyorlar, resmen insanlar unutsunun peşindeler. Ayıptır, günahtır kuran çarpsın ya.

jacek cyzıo
28.08.2011, 01:39
dört adet bilet aldım.şimdi arkadaşlarımdan parayı isteyemem. kocaelinden kalk istanbula git gel zaten 100 tl harcarım.artık 120 tl kulübe kalacak para lazım demekki yoksa böyle bir uygulama yapmazlardı.neyse volkan şenin transferini taraftar yapmış olur.benden yana helal olsun.ama yönetim şöyle bir açıklama yapabilirdi sıcak para lazım biletleri iade etmeyin ama müracat edenler biletx den iadesini alabilir.kredi kartına iade yapılabilir diye bence taraftarın yüzde 80 i bilet iadesi yapmazdı.ama şimdi zoraki olunca olmuyor.benim tanıdığım üç gs li de bilet aldı.aynı bizim durumumuzdalar.onlar neden biletleri hibe etsin.bizim camiaya yakışmaz.ama yinede helali hoş olsun.

DeAgLeMaNyAq
28.08.2011, 01:46
Şehir dışındaki taraftarın biletleri ve hesap bilgilerini kargo ile göndererek iade edebilecekleri söylendi. Yalnız bileti internetten alıp maçın iptalinden dolayı İstanbul'a gelmeyen ve bulunduğu şehirde Biletix olmayan kişilerin yapabileceği bir şey yok...

deccal_
28.08.2011, 02:42
Arkadaşlar bilet paraları iade edilsin. Somali'ye gönderilmesin. Maç oynansaydı 350 bin liralık stat kirasını ayrı tutup geri kalan hasılatı yönetim gönderirmiydi somaliye.
Biletler iade olsun, yardımını yapan yapsın

mawro61
28.08.2011, 03:31
istanbulda bulunan birine biletleri posta ile gönderin. topluca gidip iadeleri alsın. ilgililere göndersin. 4 lira kesintiyide o alsın

Hasan ZAİMOĞLU
28.08.2011, 04:49
duyanda paraları gasp ettiler sanacak. yahu adamlar bizi şampiyonlar liginde temsil edecek. biletleri alırken umudumuz neydi UEFA şimdi neredeyiz düşler ötesinde uyanık olun. bileti alırken her türlü fedakarlığı yapmış değilmiydiniz ?

istanbulunfethi
28.08.2011, 05:34
Beyler alırken biletleri bu kadar parayı gözden çıkardınız da maç olmayınca mı paranızın bittiği aklınıza geldi? Ayıptır gerçekten yönetim hazine bulmuş sizin biletlere mi kaldı destekli sallayın bari...

Fatih Özkan
28.08.2011, 05:36
Cidden anlam veremiyorum...

Anıl Caner
28.08.2011, 09:53
Eşine zor rastlanır bir rezillikli gene karşı karşıyayız.

Trabzonspor'lu olmayan arkadaşlarımın biletlerinin iadesini alabilmek için, kendi bilet paramdan fazlasını harcayarak şu an istanbul'a bilet bastırmaya gidiyorum. bayramdan sonra da iadeyi alabilmek için tekrar istanbul'a gideceğim.

muhtemelen kredi kartıyla aldığım için ondan da sorun çıkaracaklar.

bir insanın başka bir şehirden internetten aldığı bir bileti iade edebilmek için istanbul'a gitmek zorunda olmasını açıklayabilen varsa açıklasın.

illallah ettirdiler artık. keşke biletler benim olsa da hibe etsem.

şunu yapana kadar ts clup hediye fişine falan çevirseydiniz. biz de arkadaşlarımıza nakit ödeyip, kendimize forma falan alsaydık tur hediyesi babında.

e şimdi kocaeilsporlu galatasaraylı arkadaşlarıma da panpalar şampiyonlar ligine kaldık idare edin yeaaa da denmiyor ki.

Taner Gündoğdu
28.08.2011, 12:37
Beyler alırken biletleri bu kadar parayı gözden çıkardınız da maç olmayınca mı paranızın bittiği aklınıza geldi? Ayıptır gerçekten yönetim hazine bulmuş sizin biletlere mi kaldı destekli sallayın bari...

oaya tek kişi olarak bakma. isyan eden arkadaşların hepsi aynı durumda mı bilmiyorum ama misal ben, 4 adet bilet aldım şehir dışından gelecek arkadaşlarım ve kendim için. şimdi maç olmadığı için bu arkadaşlar gelmedi, gelmedikleri için biletler elimde kaldı :)

tek bilet olsa eyvallah zaten bir tanesini geri vermeyi düşünmüyorum hatıra kalsın ama diğer üçü? bir de bu açıdan düşünün lütfen eleştirken

Emirhan Makul
28.08.2011, 14:34
Ya Üslup Çok Önemli arkadaşlar azıcık sükuneti sağlayalım durumu değerlendirelim.

Sövüp saymaktan başka ne ararsan var şu başlıkta.

Şunları Tekrarlayalım.

İstanbulda ki Parayı teslim edecek yer ayın kaçında aktif hale geçecek ?

Ve teslim ederken nakit para değilde banka hesap numarası istedikleri doğru mu ?

Temel Küçükhüseyin
28.08.2011, 14:46
Endüstriyel futbolun kuralları içinde taraftar görevini yapıp lisanslı ürün alıp, takımını desteklemek için her fırsatta yalnız bırakmamakla görevli ise yine aynı sistemin karşılığı olarak verdiği ücretin hizmetini de almalı. Madem alamadı bunun gereğini kulüp yapmalı. İnsanları bu tip yorumlara sevkedecek kadar da şark kurnazlığına kaçınılmamalı. Tüketici haklarıyla mahkemelerle sıkıntı yaşamamak için iade edeceğiz ama 2 noktada hatta siz bileti teslim edeceksiniz sonra hesabınıza para yatırılacak denmemeliydi. Bunun kolayı forumda da talep edilen antreman maçı veya herhangi bir takımla hazırlık maçı ya da en güzeli ilk şampiyonlar ligi maçını aynı stadda oynamakla bu iş çözülebilirdi. İsteyenlere TS Clup alışveriş çeki konusu da yabana atılacak bir teklif değildi.

Julen Guerrero
28.08.2011, 14:48
Bu tavırları anlamak imkansız, Trabzonspor Şampiyolar Ligine kalmıs, hepiniz bilet almıssınız simdi iade etmek istiyosunuz, ben tam 22 tane aldım ve hic birini iade etmiycem, bu takıma helal olsun bu bilet paraları, yapılan bu tavırları anlamak imkansız, Adamlar kuluplerine sahip cıkmak icin taraf kart diye bangır nabgır bagırıyor biz elimizdeki en büyük hatıra olan biletleri vermek icin kulube hakaret ediyoruz, tek kelimeyle yazık

vendercan
28.08.2011, 14:52
maslaktaki yer tam olarak nere shreeton otel filan var yakin mi oraya yada ntv nn yerine

Temel Küçükhüseyin
28.08.2011, 15:12
Herkesin ne yapacağı kendi imkanları ve tasarrufu içindedir kimse kimseyi tenkit etmesin. Kiminin biletleri iade etmemesiyle taraftarlık ve sevgi büyüklüğü çoğalmamakla birlikte diğer bir arkadaşımızın 1 tane biletini geri iade etmesi onun taraftarlığını ve sevgi büyüklüğünü küçültmez.

bordo(61)mavi
28.08.2011, 15:12
maslaktaki yer tam olarak nere shreeton otel filan var yakin mi oraya yada ntv nn yerine

Burda krokisi var...

http://www.beybigizplaza.com/kroki.htm

vendercan
28.08.2011, 15:15
Burda krokisi var...

http://www.beybigizplaza.com/kroki.htm

Eyvallah renktas.

Hüseyin Çümen
28.08.2011, 15:21
yorumları okudukça şok oluyorum 3 tane bilekt almıştım hepsini ahtuıra olarak saklayacağım klübe 3-5 kuruş yarımımız olsun o maça gidilse bu paralar geri dönmeyecekti bunu şampiyolar ligine giriş bileti olarak düşünün şampiyonlar ligi giriş biletine paha biçilebilirmi hiç? 30 lira 40 lira 100 lira neyse hesabı olmaz ayıptır

Gamze
28.08.2011, 15:38
Arkadaşlar üsluba dikkat.

Eleştirilmesi gerekn bir konudur, doğru. Fakat bu hiç kimseye BMN forumlarında "fırsatçı, aç, çıkarcı, utanmaz" deme hakkını vermez.

Bu tür sözler içeren yorumlar ve alıntılar silinmiştir, tekrarı ceza gerektirir.

logitech
28.08.2011, 15:51
17 tane bilet aldım hepsini de geri almak zorundayım. heves ettik arena'ya ama olmadı. kulübün burda yaptığı usandırma politikasıdır. şampiyonlar ligine kaldık diye taraftarın duygularıyla oynuyorlar çok ayıp ediyorlar.

kalkanbalığı
28.08.2011, 15:54
Ben biletimi iade ettim. İzmirden gelcek arkadaşıma da almıştım. haliyle 2 bilet patladı elimde... Bursa Beşiktaş maçında biletler hemen iade edilmişti. Trabzonspor ise hesap numarası topluyor taraftarından... profesyonel bir klübe böyle hareketler yakışmıyor.. Hesabımı verdim acaba yatcak mı yatmıcak mı merakla bekliyorum...

DeAgLeMaNyAq
28.08.2011, 15:58
İstanbulda ki Parayı teslim edecek yer ayın kaçında aktif hale geçecek ?

Ve teslim ederken nakit para değilde banka hesap numarası istedikleri doğru mu ?

5 Eylül'den itibaren tekrar başlayacak. Elden ödeme yapmıyorlar banka hesap numarası şart.

Bu arada bilmeyenler için;

Metro ile ulaşım:
Taksim-Ayazağa hattında İTÜ Ayazağa durağında inilir. Sol taraftaki üst geçitten kaşıya geçilip Plazalar yönüne doğru ilerlenir. Metro çıkışından 50 m uzaklıkta sağdaki yüksek bina Beybi GİZ Plaza'dır.

Otobüs ile ulaşım:
1. Beşiktaş-Sarıyer hattında tüm minibüsler 2. Beşiktaş'tan geçen ve üzerinde Maslak yazan tüm belediye ve halk otobüsleri 3. Taksim-Sarıyer hattında çalışan otobüsler 4. Mecidiyeköy'den geçen ve üzerinde Maslak yazan tüm belediye ve halk otobüsleri
- Beşiktaş yönünden gelirken İTÜ önündeki Plazalar durağında inip karşıya geçin. Sağdan yaklaşık 100 m yürüdükten sonra sola dönün. Bu yoldan 50 m ileri yürüdükten sonra sağda karşınızdaki yüksek bina Beybi GİZ Plaza'dır.
- Sarıyer yönünden gelirken İTÜ karşısındaki Plazalar durağında inin. Üst geçidin altındaki merdivenleri kullanarak yan yola çıkın ve sola doğru 50 m yürüyün. Sağda karşınızdaki yüksek bina Beybi GİZ Plaza'dır.

Taner Gündoğdu
29.08.2011, 14:34
Ben biletimi iade ettim. İzmirden gelcek arkadaşıma da almıştım. haliyle 2 bilet patladı elimde... Bursa Beşiktaş maçında biletler hemen iade edilmişti. Trabzonspor ise hesap numarası topluyor taraftarından... profesyonel bir klübe böyle hareketler yakışmıyor.. Hesabımı verdim acaba yatcak mı yatmıcak mı merakla bekliyorum...

iade ettim derken? elden mi?

TSelif
29.08.2011, 14:35

Koca TRABZONSPOR bir iki biletin parasına tenezzül etmez arkadaşım. Yatacak mı yatmıcak mı diye endişelenme !

kalkanbalığı
29.08.2011, 14:37
Biletleri maslaktaki ofise gittim işte. hesap numaramı bir kağıda yazdırdılar. onun fotokopisini çekip altına kaşe vurdular. Biletleri benden aldılar. BAyramdan sonra hesabımıza yatcakmış. inşallah Transfer olayı gibi olmaz :D

Tunay ERDEM
29.08.2011, 14:57
bizim taraftar da ne kadar cimriymiş arkadaş yahu.

GencZonguldak
29.08.2011, 15:20
bizim taraftar da ne kadar cimriymiş arkadaş yahu.

tabi şampiyonlar ligine alındıktan sonra yönetim dünya yıldızlarını 3er 5er transfer etti de biz cimrilik yapıyoruz!

bir de iade etmemek için çakallık peşindeler. siz serbest bırakın kolaylık sağlayın isteyen iade alsın isteyen almasın kardeşim. illa her işi yüzlerine gözlerine bulaştıracaklar camiayı da taraftarı da rezil edecekler!

Napoli
29.08.2011, 15:27
Kulub ıcın canım feda olsun bunu tartısmam ama..!

Gecen Yıl galıbıyet ve havzudan alınan paralar olur,Sımdı CL'den gelen 25 mılyın euro olsun,sen kalkıp Transfer yapmamak ıcın bın turlu delevera yaparsan,Bu yonetıme para vermek ıstemıyorum.
Nevzat Sakar Kadro yeterlı dıyerek,resmen tarftala agır makara yapıyor.Ayıp yemın ederım ayıp.

Uğur Ö.
29.08.2011, 15:31
4 gün içinde dünya yıldızlarını ağır kazık yemeden bize vereceklerini sanıyormuydunuz.Bize oyuncu verecek takımlar en çok parayı koparmak için elinden geleni yapar çünkü vaktimiz çok dar.Bir oyuncuyla anlaşması , transferi zaten en az 2 ,3 gün sürüyor.

Tunay ERDEM
29.08.2011, 15:46
tabi şampiyonlar ligine alındıktan sonra yönetim dünya yıldızlarını 3er 5er transfer etti de biz cimrilik yapıyoruz!

bir de iade etmemek için çakallık peşindeler. siz serbest bırakın kolaylık sağlayın isteyen iade alsın isteyen almasın kardeşim. illa her işi yüzlerine gözlerine bulaştıracaklar camiayı da taraftarı da rezil edecekler!

kusura bakmayın da koskoca Trabzonspor sizin 3-5 kuruşunuza tenezzül edecek değildir.

Turgut Altun
29.08.2011, 15:47
Bu maçta 2 bilet aldım. Gidip para iadesi almaya niyetim yok. Ama Benfica maçında 6 kişiye bilet almıştım. O maç iptal olsaydı, geri almak isterdim. Ama Maslak'a gitmek zorunda olmak çok caydırıcı.

İade edecek olanların neden üzerine gidiliyor anlamak mümkün değil. Bileti alan adam zaten takımı için adımını atmıştır, ben o adama her durumda müteşekkir olurum. İade eder ya da etmez, o onun bileceği iş. Keşke klübümüz de böyle düşünüp işlemi daha kolay yapsaydı.

ahamitokutan
29.08.2011, 16:08
kulüp profesyönel insanlar tarafından yönetilmiyor maalesef :(

DeAgLeMaNyAq
29.08.2011, 16:13
Nevzat Şakar taraftara teşekkür edip sadece 250 civarında bir iade olduğunu söyleyerek taraftarı biraz caydırmaya çalıştı. İyi de biletlerin nasıl iade edileceği zaten Cuma sabahı bildirildi. Ve aynı gün mesai bitiminde sona erdi. O kısa sürede bu kadar biletin iade edilmesi bile bence büyük bir rakam. Sonuçta işi gücü olan insanlar var. Hemen işini terkedip iadeye koşacak hali yok milletin. Ama bayramdan sonra görürüz bakalım en az 15-20 bin iade bekliyorum...

Çakıroğlu İhsan
29.08.2011, 16:17
Şartları zorlayıp gelen var..Taraftarımızın parasını geri almaktan doğal bi hakkı olamaz şartları çok zorlaştırmışlar..Misal ben geri almak istemiyorum parayı ama kardeşim geri alıcak çünkü başka yerde bi şekilde ihtiyacı olucak o paraya..Belki ts clup dan ürün alıcak misal..

lazoli06
29.08.2011, 16:25
Şimdi cimri vs. diyen arkadaşlar var.
8 adet bilet aldım kendim. 1i kardeşim diğerleri amcaoğlu,arkadaşı vs. Maça gidemedik biletler bende kaldı. Ne yapayım tek tek onlara mı yollayayım biletleri? Benle kardeşimi geç 6*40=240 TL. Az para mı? Az diyen cimri diyen varsa buyursun alsın benden biletleri satıyorum ,bekara karı boşamak kolay.

GencZonguldak
29.08.2011, 17:43
bu olayda eleştirilmesi gereken taraftarın cimriliği değil, yönetimin zihniyetidir! kulübe yardım etmek emrivaki ile olmaz. isteyen istediği zaman yardım yapar isteyen yapmaz.
ihtiyacı olan vardır, o parayla başka maça gidecek olan vardır. bu yönetim taraftarını bu şekilde süründürmek hakkına sahip değil. taraftarını böyle rezil duruma düşüren yönetimin kime, neye faydası olacak?

Süleyman Eruyar
29.08.2011, 18:16
8 biletim var,
hepsini iade edeceğim,
ne demek sadece 1 yer,
dalgamı geçiyorsun,

Fatih
29.08.2011, 18:30
Transfer için hibe edecektim gerek kalmadı...

Taner Gündoğdu
29.08.2011, 19:20
8 adet bilet aldım kendim. 1i kardeşim diğerleri amcaoğlu,arkadaşı vs. Maça gidemedik biletler bende kaldı. Ne yapayım tek tek onlara mı yollayayım biletleri? Benle kardeşimi geç 6*40=240 TL. Az para mı? Az diyen cimri diyen varsa buyursun alsın benden biletleri satıyorum ,bekara karı boşamak kolay.

:alkış::alkış::alkış:

lazibere
29.08.2011, 22:15
Maalesef ınsanların iyi niyetlerini sömürmeye devam ediyorlar..

Bugun şakar'ın açıklamalrından sonra, Gerçek niyetlerini anlamış bulunmaktayım..

10 adet bile almıştık toplu olarak ,, o biletleri geir alacağız...

Bunlara para versen de aynı vermesende aynı...

Bir hal edecekelri yok..

Mustafa Yumluyla devam....Allah yolumuzu açık etsin...

SIFIR ÇEKIP elinadamlarını kendimize küfrettireceğiz ya ona canım yanıyor...

Gideceğiz diye tuttrumuştunuz gittiniz gördünüz e.a diyecekler.. maalesef haklılar..

Bedava futbolcu arayın...Bulacaksınız.... Biraz daha arayın....Somalide var... açlıkta ölüyorlar... Söyleyin.. ekmek parasına oynarlar valla... Bonservisde yok....

Tunay ERDEM
29.08.2011, 22:24
arkadaşım iyi ki maç bileti almışsın yahu, her başlığa yazıp duruyorsun.

lazibere
29.08.2011, 22:31
arkadaşım iyi ki maç bileti almışsın yahu, her başlığa yazıp duruyorsun.

Sen aldın mı??

Evet sesimin gittiği heryere yazacağım..

O biletler, Daha iyi transferler yapılsın diye hibe edildi...Bir destek de bizden olsun diye...

lazibere
29.08.2011, 22:32
Senun gibiler kaderine razı olanlardır..Senın gibilerini kandırmak çok kolay işte...

Tunay ERDEM
29.08.2011, 22:41
aldığımı belli etmek için her başlığa girip kin kusmama gerek yok.

bu kulübün senin aldığın biletletlerle ayakta kaldığını bilemedik, hay Allah...

Ustaalioğlu
29.08.2011, 22:43

aynen bende de 8 tane 100 tl lik bilet vardı, millet bu parayı kombine için vermiyor, ben gidemediğim maç için niçin vereyim...

Gökhan Topsakal
29.08.2011, 22:46
aldığımı belli etmek için her başlığa girip kin kusmama gerek yok.

bu kulübün senin aldığın biletletlerle ayakta kaldığını bilemedik, hay Allah...

üslubunuz cidden sinir bozucu.... elimizdeki biletlerin tümünü hatıra olarak bizden almak ister misinz??

Tunay ERDEM
29.08.2011, 22:53
üslubunuz cidden sinir bozucu.... elimizdeki biletlerin tümünü hatıra olarak bizden almak ister misinz??

beğenmediğini raporla.

Zurawski
29.08.2011, 22:53
Ne kadar gereksiz bir polemik bu .İsteyen iade eder isteyen etmez ,zaten bilet alan herkes ne kadar Trabzonsporlu olduğunu göstermiştir. Gerisi teferruattır .

Gamze
29.08.2011, 22:55
Üslup vurgusunu yineliyorum.

Cimri vs. gibi söylemler yersiz. Lütfen dikkat edin kullandığınız kelimelere arkadaşlar.

Bugün itibariyle ben de elimdeki biletleri iade etmeye karar verdim.

Kimsenin kalkıp birilerine cimri deme hakkı yoktur bunun için.

Ben o bilet parasını yarın yine gider TS Cluba harcarım, kimse merak etmesin.

Thug!
29.08.2011, 23:05
Bizim taraftarimizi anlamak güc gercekten. Her sey güzel giderken illa canimizi sikacak bir seyler buluyoruz. Adam ligden düsecek, fenerkart midir nedir öyle bir zavazingo cikartmis, bir haftada 100 bin satis yapmis, havadan para kazanmis. Taraftari da katkim olsun diye havaya resmen para sacmis. Hayir, kimse bagis yapmak zorunda degil ama bunu da yönetime karsi koz olarak kullanmayin. Ayiptir.