PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aydınlar Teke Tek'te

Çağatay_
24.08.2011, 22:52
"Beşiktaş'ın iyi niyeti onları kurtardı.Fenerbahçe bu konuyu genel kurulda tartışma konusu bile yapmadı.UEFA Beşiktaş'ın iyi niyetinden överek bahsetti.UEFA'ya yapılan resmi bir şikayet yok ama çok sayıda mail aldıklarını belirttiler.8 yıl ceza verebileceklerini söylediler."

"Henüz bir karar almamıştık, karar vermek için bekliyorduk"

Maillerin etkisi anlaşıldı.. Açık söyleyeyim mail atmamıştım biraz üşenmiştim TFF karar vermeden bir şey olacağını düşünmüyordum ama UEFA resmen el koydu..

zafercalikoglu
24.08.2011, 22:56
o mail atanlardan biriside bendim...ilk defa uefa gözle görünür bişey yaptı...

Hami-Ünal-Orhan
24.08.2011, 23:05
Mehmet Ali Aydınlar konuştukça batıyor. Battıkça batıyor. Git artık nasıl o koltukta oturabiliyorsun. Seni de azizin yanına koysalar da hakettiğin yeri bulsan.

x_man
24.08.2011, 23:06
iyiki email atmışız çok şükür

truxteray
24.08.2011, 23:15
MAA Bu sefer haklı abi..nihat özdemir bos konustu..adam bu sefer haklı..

Hami-Ünal-Orhan
24.08.2011, 23:18
MAA nın acı itiraflarını dinledik. Senin görevin Fb yi savunmak mı ? Seni oraya getiren FB şimdi seni uçuruma yuvarladı. Artık seni kurtaracak kimse yok. Güle güle MAA. Bir daha görüşmeyelim.

61_Serhat_61
24.08.2011, 23:20
hangi kanalda bu program renkdaslar ?

Çağatay_
24.08.2011, 23:20
Mehmet Ali Aydınlar'ın Türk futbolu adına çok iyi işler yapabilecek bir başkan iken çok kötü bir zamanda federasyon başkanlığına geldiğini düşünüyorum.Kendisinin kaliteli bir insan olduğu her halinden belli zaten.

Kendisine biraz yazık oldu açıkçası.Her türlü baskıyı gördü.Zaten sadece kararları açıklayan birisi konumunda, bu kadar önemli bir süreçte pek de yaptırımı olduğunu zannetmiyorum.

Verilen kararlar ise kulüplerin baskısı ile isteneni yerine getirmek.

Şimdi UEFA gerekeni yaptı zaten.

gokhan_61_
24.08.2011, 23:24
hangi kanalda bu program renkdaslar ?
habertürk -

61_Serhat_61
24.08.2011, 23:33
habertürk -
tesekkürler renkdas

fincher
25.08.2011, 00:02
Bu adam çok ezik,TFF yi yönetemez.Hala FB ye yaranmaya çalışıyor.acilen o koltuktan alınmalı...

Burak TOSUN
25.08.2011, 01:01
iyiki mailmi her yoldan yollamışım

Ugur Kursad
25.08.2011, 01:06
İki üç kere mesaj attım okunmadı ... O adam oraya ne sıfatla çıkmıştı ? fenevbahçe fanatik taraftarı kimliği ile mi yoksa tarafsız olması gereken bir kurumun başkanı kimliği ile mi ? fenevin kupadan atılmasından daha çok Trabzonun hakkının verilmesine bozulmuş ve adeta gözlerinden ateş çıkarak bunu uefaya soracağız demesi trabzonunda dosyaları var bıdı bıdı diye konuşması o koltuğun ne zihniyet tarafından işgal edildiğini apaçık gözler önüne serdi ... aziz yıldırım bile o kadar fanatik olamazdı o koltukta otursa emin ol maaa .

compemre
25.08.2011, 01:13
Bu adam çok ezik,TFF yi yönetemez.Hala FB ye yaranmaya çalışıyor.acilen o koltuktan alınmalı...

ne yaranmasi dostum adami fenerden sutlarlar yakinda.

MAA cok duzgun bi isadamidir. Oglunu kaybettikten sonra varini yogunu fenere harcamistir.

Nihat ozdemir yaptiklari pisligi MAAya yikmaya calisiyor.

mit_o
25.08.2011, 01:19
birbirlerine fena girdiler yanlız artık ilişkiler donar :)

leventturksoy
25.08.2011, 01:33
"Beşiktaş'ın iyi niyeti onları kurtardı.Fenerbahçe bu konuyu genel kurulda tartışma konusu bile yapmadı.UEFA Beşiktaş'ın iyi niyetinden överek bahsetti.UEFA'ya yapılan resmi bir şikayet yok ama çok sayıda mail aldıklarını belirttiler.8 yıl ceza verebileceklerini söylediler."

"Henüz bir karar almamıştık, karar vermek için bekliyorduk"

Maillerin etkisi anlaşıldı.. Açık söyleyeyim mail atmamıştım biraz üşenmiştim TFF karar vermeden bir şey olacağını düşünmüyordum ama UEFA resmen el koydu..

bende omailden 3.4 yazdım formakoydum herkez yollasın diye iste mail yollayan arkadaslarım odulumuz sampiyonlar ligi ve sampionlukda gelcek

Vkgz
25.08.2011, 01:34
Aydınlar Fenerbahçe yönetimini bitirmiştir özdemirin konuşmaları ve özdemire verdiği cevapla
Aziz Yıldırım koca kulübü batırdı yazık.

Çağdaş DENİZ
25.08.2011, 01:39
beter olsunlar ben şampiyonluğumuzu yediklerinde 1 hafta kimseyle konuşmamıştım:(

carolo
25.08.2011, 01:45
aydinlari dinlerken kanim dondu taraftarin biri sormus bu olyalarda Ts'ninde adi geçiyor neden uefa boyle bi karar aldi sorusuna aydinlar"bu soruyu uefaya sorun bana kalsa fener gidecekti uefa'ya demeye getirdi lafi allah bildigi gibi yapsin bu herifi" Tsnin sampiyonlar ligine gitmesinden dolayi bin pisman ama elleri kollari bagli!

Cengiz
25.08.2011, 01:55
başkan seçildiği günden beri üzülüyorum bu adama, bombayı kucağında buldu adam
empati yapıyorum çok zor iş

Tolga
25.08.2011, 03:18
Gram acımıyorum hiç kimseye.Benim emeğimi çalarlarken neredeydi adalet ? Kimsenin de acımasını istemiyorum bir Trabzonsporlu olarak. Alayı beter olsun.

Selçuk Aydın61
25.08.2011, 03:20
elletutulur nededi kendinı reklamlamakdan başka....