PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN İSTANBUL l Trabzonspor - Bilbao Maçı Org | Güney Kale Arkası, 119-118 Bloklar

Sayfa : [1] 2

Külünkoğlu
19.08.2011, 10:06
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7926-2A9M1V2Y.jpg

Tarih : 25 Ağustos Perşembe
Yer : Mecidiyeköy Cevahir AVM Önü
Saat : 17.30 - 18.00

BMN olarak biletlerimizi Güney Kale Arkası 6. kategori'den alıyoruz.

halil ibo
19.08.2011, 10:09
Metin bey,
Stadyum önünde bir nokta belirleyecek misiniz ? İstoç'tan geleceğim ve mesai saati uygun olmadığı için 18.00'a kadar muhtemelen yetişemeyeceğim :(

winner
19.08.2011, 10:20
Sadece bir öneri.

Tam iş çıkışı metronun içi çok kalabalık oluyor.Bir de maç yoğunluğunu eklersek.Çünkü metro o gün en az 30-40 bin kişi taşıyacak stadyuma.

Metronun içinde yarım saat belki kırkbeş dakika bekleyiş sıkıntılı olabilir.

Dışarıda mesela cevahir avm önünde buluşma ve metroya birlikte hareket daha rahat olabilir mi?

Dileyen de metrodan katılır.

Bıyıkoğlu
19.08.2011, 10:21
Saat 18:00 de Gebze'den çıkıp geleceğim. Stadta size katılırım artık.

Külünkoğlu
19.08.2011, 11:04
Sadece bir öneri.

Tam iş çıkışı metronun içi çok kalabalık oluyor.Bir de maç yoğunluğunu eklersek.Çünkü metro o gün en az 30-40 bin kişi taşıyacak stadyuma.

Metronun içinde yarım saat belki kırkbeş dakika bekleyiş sıkıntılı olabilir.

Dışarıda mesela cevahir avm önünde buluşma ve metroya birlikte hareket daha rahat olabilir mi?

Dileyen de metrodan katılır.
Cevahir Avm önü de olabilir kardeşim.

meseco
19.08.2011, 11:50
Arkadaşlar maç iftardan sonra bu kadar erken gitmeye ne gerek var mecidiyeköyden en fazla 20dk sürer orası metro ile. Olimpiyat stadına o saatte çıkılıyordu zaten :)

buserkan61
19.08.2011, 11:54
arkadaslar taksım metro ile stad 10 dk m.köy ile dk suruyor.Seyrantepe metrosundan ise aktarmalı bir metro aracı ve yurume mesafesı ile ortalama metro ve stad 15 dk suruyor bilginize.
Türkiye macında bunu test ettim.

Barış BAKIRTAŞ
19.08.2011, 11:56
Biletler ne zaman satışa çıkacak acaba ?

CAFER ÖZER
19.08.2011, 12:16
Stada araçlar gidilebiliyormu Bilgisi olan varsa söylesin.
Otopark sorunu varmı hiç bir bilgimiz Yok.
Ben radyolarda GS lıların yorumlarından bildiğim kadarı ile Genelde giriş Çıkış sorunlu oluyormuş.
Bu konuda bilgisi olan aydınlatırsa iyi olur.

Tolga Kurt
19.08.2011, 12:19
Abi organizasyona güneş gözlüğüde ekle herkes güneş gözlüğüyle gelsin.. Protesto yapalım..

meseco
19.08.2011, 12:21
Ben radyolarda GS lıların yorumlarından bildiğim kadarı ile Genelde giriş Çıkış sorunlu oluyormuş.

Türkiye maçında otoparka araba almadılar bildiğim kadarıyla. Biletix uyarı yapmıştı gelmeyin diye. Ama bizim maç avrupa ve ciddi bir maç sonuçta kiraladık orayı heralde otopark açık olur gibime geliyor

winner
19.08.2011, 12:22

Milli maçta otopark kapalıydı.Biletix duyurmuştu.

En iyisi araba ile gelmemek.

Ama illa da gelinecekse arabayı mecidiyeköy'de bırakıp metro ile 10 dakikada stada gitmek mantıklı seçenek.Dönüşte aynı şekilde.

Barış Burak
19.08.2011, 12:40
Metin Abi, taksimden binsek nasıl olur? Binmeden öncede tezahürat yaparız?

U.Sadıkoğlu
19.08.2011, 12:45
Gsaray'ın kendi maçlarında otopark açık oluyor içeri araba almama gibi bir durum olmaz heralde..

ozturk
19.08.2011, 13:01
Abi organizasyona güneş gözlüğüde ekle herkes güneş gözlüğüyle gelsin.. Protesto yapalım..

numaralı gözlüklü olanlar ne ile gelsin:D

Metin Abi, taksimden binsek nasıl olur? Binmeden öncede tezahürat yaparız?

Aslında en uygun yer 4. levent bence..Orada toplanılır ve stada geçilir..

Samet GÜVEN
19.08.2011, 14:02
bu organizasyonda biletleri bmn mi sağlıcak kendimiz mi alıcaz. ben sarıyerdeyim zaten metro kullanıyorum. her yol bana uyar da beraber olmak daha iyi

Samet GÜVEN
19.08.2011, 14:06
bu organizasyonda biletleri bmn mi sağlıcak kendimiz mi alıcaz. ben sarıyerdeyim zaten metro kullanıyorum. her yol bana uyar da beraber olmak daha iyi

yani elbette kendimiz alıcaz da :) bmn ye ücret denip mi alınıcak yoksa biz biletlemi gelcez demek istedim:D

Külünkoğlu
19.08.2011, 14:09
Her zaman olduğu gibi biletleri herkes kendisi alacak. Hangi tribun olduğu konusunda bilgilendirme yapacağız.

winner
19.08.2011, 14:14
Stadın tamamen dolu olacağını düşünüyorum.

Her şeyden öte bu atmesferi yaşamak çok keyifli olacak.

Hele de tur gelirse...

meseco
19.08.2011, 14:19
İnşallah tur gelecektir. Yönetim bize ekstra masraflar çıkarmazsa o stad full çeker bizde boğarız Atletico Madritide,hakemide :)

Engin Koltuk
19.08.2011, 14:33

Ben daha önce araçla gittim ancak stadın otoparkını kullanamıyorsunuz, oraya sadece VIP alıyorlar. O yüzden stadın karşısında yani Tem in diğer tarafında Metro'nun otoparkı var. Oraya bırakıyoruz. Tabi çıkması 45 dk sürüyor o ayrı.

Bu arada bu stadı Olimpiyattan çok iyi zannetmeyin müthiş bir kaos var çıkışta, şimdiden Allah kolaylık versin hepimize..

MARVEL
19.08.2011, 15:02
Ben daha önce araçla gittim ancak stadın otoparkını kullanamıyorsunuz, oraya sadece VIP alıyorlar. O yüzden stadın karşısında yani Tem in diğer tarafında Metro'nun otoparkı var. Oraya bırakıyoruz. Tabi çıkması 45 dk sürüyor o ayrı.

Bu arada bu stadı Olimpiyattan çok iyi zannetmeyin müthiş bir kaos var çıkışta, şimdiden Allah kolaylık versin hepimize..

Gec cıkmaya alıstıkta. Metro nun otaparkında rahat yer bulunurmu. Ben mecburen arabayla gelicem Anadolu yakasından. Yoksa kadıkoye arabayı bırakıp karsıya vapurlagecip taksımdenmi gelsek

DURAS
19.08.2011, 17:33
7 yaşında çocuğum var ona da bilet alınıyor mu?
bir sıkıntı olur mu? çocuğu getirmesek mi?

U.Sadıkoğlu
19.08.2011, 17:36
Araç meselesini açıklığa kavuşturmak lazım stadın otoparkına hiç bir türlü giremiyormuyuz ve Metronun otoparkından çıkış neden 45 dakika sürüyor yav :D

Mollasalihoğlu
19.08.2011, 17:38

Getirmemek olur mu yahu? Sen gelme yeğeni yolla abi.. :)

falcon_61_
19.08.2011, 18:23
İnşallah tur gelecektir. Yönetim bize ekstra masraflar çıkarmazsa o stad full çeker bizde boğarız Atletico Madritide,hakemide :)

atletic madrid i de boğarız da önce bilbao yu yenek:D şaka maka bunları duman ederiz biz.10 kişi ile 3 net pozisyon bulduk.defansları çok kötüydü.savunmayı dünkü gibi sağlam yaparsak bunları hacamat ederiz.çok kolay pozisyon veriyolar birini atarız artık:D

Buğra Dege
19.08.2011, 18:25
yarın çıkıo dimi biletler satışa?

Rahim.K
20.08.2011, 02:02
biletler ne zaman satışa çıkacak?

meseco
20.08.2011, 08:57
atletic madrid i de boğarız da önce bilbao yu yenek:D şaka maka bunları duman ederiz biz.10 kişi ile 3 net pozisyon bulduk.defansları çok kötüydü.savunmayı dünkü gibi sağlam yaparsak bunları hacamat ederiz.çok kolay pozisyon veriyolar birini atarız artık:D

Doğru diyon toprağam:) kafa bırakmadı bu tff bizde. Ama pozisyonları bu kadar cömert harcamamak lazım yoksa gruplara kaldığımızda çok ararız. Allah'ın izniyle herşey yoluna girer.

yaranozlu
20.08.2011, 09:08

bence kafaya yerleştir çocuğu abi, bir şey derlerse bilet alırken sordum geçebilir dediler dersin. arkadan da itiş kakışla mecbur alırlar içeri. benfica maçında 12-13 yaşında bir çocuk önümden girdi :)

umitçebi
20.08.2011, 12:56
2 önemli SORU?

1.STADIN ARABA SORUNU VARMI? MECİDİYEKÖYE BIRAKIP METROYLA GEÇMEK DAHA MANTIKLI MI OLUR? MESELA CEVAHİRİN OTOPARKINA BIRAKIP ORDAN METROYLA MI GEÇSEK??

2.BİLETLER NE ZAMAN ÇIKIYOR??

Buğra Dege
20.08.2011, 14:03
biletler satışta nerden alıyoruz biletleri?

Buğra Dege
20.08.2011, 14:05
1. Kategori - 350.00 TL
2. Kategori - 250.00 TL
3. Kategori - 200.00 TL
4. Kategori - 100.00 TL
5. Kategori - 40.00 TL
6. Kategori - 30.00 TL
7. Kategori - 30.00 TL

meseco
20.08.2011, 14:16
Biletler çıkmış ama satış yok nasıl iş anlamadım. Kulüp acaba tepkiye göre gerimi çekecek biletleri :)

Burak DERELİ
20.08.2011, 14:19
1. Kategori - 350.00 TL
2. Kategori - 250.00 TL
3. Kategori - 200.00 TL
4. Kategori - 100.00 TL
5. Kategori - 40.00 TL
6. Kategori - 30.00 TL
7. Kategori - 30.00 TL

http://web03.biletix.com/static/images/live/venue/seatingplan/TK_ttarena_yenikategori3.gif

meseco
20.08.2011, 14:20
Bilet fiyatları çok iyi full çekeriz animallah böyle fiyatlarla:D

tslionur
20.08.2011, 14:35
40 tldan 100 tlya çok fazla artmış maratonla numaralı boş kalacak galiba

buserkan61
20.08.2011, 14:38
super fıyatlar ya aksam nasipse alıyorum.ben enaz 50 beklıyodum

TSuha61
20.08.2011, 14:40
Takımımızın Athletic Bilbao ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu rövanş maçının biletleri bugün (cumartesi) 15.00’de satışa çıkacak. Kombine kartların geçerli olmadığı bu maçta biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak. Locaların satışlarına ise 23.08.2011 Salı günü başlanacak. Ayrıca 5 yaş ve altındaki çocuklar maça ücretsiz girebilecekler.

Emirhan Makul
Arkadaşlar Bordomavi.net Olarak Biletlerimizi Güney Kale Arkasından Alıyoruz.

buserkan61
o arayı yapsalardı guzel olurdu evet 100 degılde yap kardesım 60-70 alsın mıllet dımı

Barış Burak
20.08.2011, 14:42
Gs taraftarı sandılar bizi heralde:) Neyse Belirlensin tribün ,ne olursa olsun geliyoruz:)

Emre B.
20.08.2011, 14:43

Hangi katagori Emirhan?

meseco
20.08.2011, 14:43
Bilet fiyatları normal arkadaşlar. Kulüp ortalama 40-50 arası yapmış biletleri ama 2. ve 4. kategorinin yerleri güzel. ben heralde 4 ten izlerim maçı gibi geliyor

Barış Burak
20.08.2011, 14:44

Hangi kategori?

Royal Heart
20.08.2011, 14:45
Hücum ! ! !

Soñado®
20.08.2011, 14:46
Saat 18:00 de Gebze'den çıkıp geleceğim. Stadta size katılırım artık.

Abi BMNKOCAELİ illaki organizasyon yapar takipte ol acele etme :)

Cengiz
20.08.2011, 14:47
her bütçeye göre yerler var, ama hem şöför mahalli hem on kuruş dediğin zaman olmaz işte

bocek
20.08.2011, 14:48
hangi tribün hangi kategori, bilgilendirme lütfen.

Emirhan Makul
20.08.2011, 14:51
Güney Kale Arkası Ancak Kategorisi Henüz Belli Değil Bilgilendirme Yapılacaktır Arkadaşlar.

Hüseyin Sahtiyan
20.08.2011, 14:51
Güney Kale Arkası Kategori 7.
Kuzey Kale Arkası Kategori 6.

Kaya
20.08.2011, 14:52
BMN olarak biletlerimizi Güney Kale Arkası 6. kategori'den alıyoruz.

Cağaloğlu
20.08.2011, 14:53

doğu üst daha mantıklı değilmiydi ?

Emirhan Makul
20.08.2011, 14:55
Arkadaşlar Bordomavi.Net Olarak BiletlerimiziGüney Kale Arkasından.

6. Kategori Olarak 118 ve 119 Yazan Bölümlerden Alıyoruz.

bocek
20.08.2011, 14:57
Güney Kale Arkası Ancak Kategorisi Henüz Belli Değil Bilgilendirme Yapılacaktır Arkadaşlar.

5. kategori güzel duruyor

Anıl Kadir
20.08.2011, 14:57
6. kategori candır :D :D Öğrenci bütçesine de iyi gelir! :D ama önce İstanbul'a gelebilmek var...! :/ :D

bocek
20.08.2011, 15:00
http://www.turktelekomarena.com.tr/3d-stadyum-turu-ve-oturma-plani

Sami Kuk
20.08.2011, 15:02
Bi gurp açıklamış kuzey, biri açıklamış güney, diğeri batı:S Bu nedir yaa bikerede aynı yerde izleyin tekide destekte daha gür olsun

Berat Akçay
20.08.2011, 15:06
Doğu boş görünecek .Hey Allah'ım ya

Mollasalihoğlu
20.08.2011, 15:07
Bi gurp açıklamış kuzey, biri açıklamış güney, diğeri batı:S Bu nedir yaa bikerede aynı yerde izleyin tekide destekte daha gür olsun

Başkalarının nerede izlediği bizi ilgilendirmiyor kardeşim.

İsteyen gelir yanımıza.. (Ekleme: Bu cümle yanlış anlaşılmalara mahal vermesin. Hiçbir şekilde böbürlenme, tavır veya başka bir kötü niyet ya da amaç içermemektedir. Amma velakin, bu karar alınırken maça gidiş-dönüş, asılacak pankartlar, bu pankartların içeri nasıl sokulacağı ve benzeri onlarca hususun değerlendirildiğini dikkate alarak yorum yapılırsa sevinirim. Mevzu Trabzonspor ise gerisi teferruattır yahu..)

Tahsin Ağaoğlu
20.08.2011, 15:10
5-6-7 dolar diğer yerler şüpheli

Mustafa Ayazoğlu
20.08.2011, 15:11
bilet alabilen var mı?

bocek
20.08.2011, 15:13
bilet adedi sıfır gözüküyor değiştiremiyorum, galiba daha aktif edilmedi sistem

Mustafa Ayazoğlu
20.08.2011, 15:14
bilet adedi sıfır gözüküyor değiştiremiyorum, galiba daha aktif edilmedi sistem

aynen, açılmadı daha

Hüseyin Sahtiyan
20.08.2011, 15:15

İsteyen gelir yanımıza..

Bugün Trabzon'dakileri suçladığınız tek konu bu. (Biz burdayız, isteyen yanımıza gelir vs.) Aynısını yapacağını yazmışsın.

Mollasalihoğlu
20.08.2011, 15:17
Bugün Trabzon'dakileri suçladığınız tek konu bu. (Biz burdayız, isteyen yanımıza gelir vs.) Aynısını yapacağını yazmışsın.

Yahu biz sanal değil miyiz zaten?

Ne yapsaydık, milletin nereden bilet alacağını takip edip, yanına mı yerleşseydik?
O zaman neden şunların değil de bunların yanındasınız gibi bir soruya ne diyebilirdik?

Kaldı ki "Trabzondakiler" kalıbını kabul etmiyorum. BMN Trabzon diye bir oluşum var. Sadece İstanbul'da mıyız?

Hüseyin Sahtiyan
20.08.2011, 15:24

Ne yapsaydık, milletin nereden bilet alacağını takip edip, yanına mı yerleşseydik?
O zaman neden şunların değil de bunların yanındasınız gibi bir soruya ne diyebilirdik?

Kaldı ki "Trabzondakiler" kalıbını kabul etmiyorum. BMN Trabzon diye bir oluşum var. Sadece İstanbul'da mıyız?

Lafta sokarmış baksana (: Senin sanal veya real olman benim umrumda değil ben kendime bakarım. Belki de birinin bunu yazmasını bekliyordun ki ben atlamışımdır (:

Birlik beraberlik arayan her türlü birşeyler araştırıp taraftar grupları nereye giriyorsa oraya girer. Taraftar grupları Güneye girse senin Kuzeye gireceğin %1milyon (: Birlikten bahsedip bunun için çaba sarfetmeyen tek beyin sizinkiler gerçekten.

Trabzon'dakiler kalıbını da kabul etmek zorundasın. Yıllardır her grup için "kardeşim birlik olsanıza, aynı tribüne girsenize" diyorsunuz, ama aranızın en iyi olduğu dönemde dahi Deniz kale arkasına girmediniz, hem Çılgınlar, hem TG, hem Farozlular oradayken.

Cağaloğlu
20.08.2011, 15:28

bende isteyen gelir bizimle maçını izler kalıbını kabul etmiyorum.

biz bmn ve trabzonsporlu olarak bir bütünsek buradan maça gelecek arkadaşlarında görüşleri alınmalı, alınmıyosada söylediklerine saygı duymak zorundasınız.

"burada ben söyledim olacak başka yolu yok gibi" kralcılık yaparak konuşmak yakışı kalmaz.

Tunga
20.08.2011, 15:28
Ya Hüseyin...

Yeter da artık kardeşim, yeter da!

10 sene oldu, hala aynı şeyleri tartışıyoruz ya.

-----------------------------------------------

Pankartlar asılacak, onca şehirden adam gelecek, bir çok sebeple öyle belirlenmiş olmalı. Bu işi organize edenler, neredeyse ömrü çeşit çeşit statta, tribünde geçmiş adamlar. Biliyorlar neyin ne olduğunu.

Neymiş? Güney - 6. kategori...

Mollasalihoğlu
20.08.2011, 15:29
"Her grubun aynı tribüne girmesi" mantıklı olmadığı gibi fiilen de mümkün olan bir şey değil. Benim hayatımda böyle bir önerim olmadı.

"Taraftar grupları nereye giriyorsa oraya girer" demişsin ama sadece tek gruba endekslemişsin kendini. Mesela bildiğim kadarı ile Vira da bizim alacağımız yerden alacak bilet. Belli grupların dışında nereden alırsak alalım kabul etmiyorsun değil mi?

Beni tanımıyorsun kardeşim belli ki, laf sokmak, birine olta atmak gibi şeylerle işim olmaz, hele ki konu Trabzonspor ve karşımdaki Trabzonsporlu ise.. Nasipse tanışırsak yüz yüze konuşuruz.

Mollasalihoğlu
20.08.2011, 15:30

biz bmn ve trabzonsporlu olarak bir bütünsek buradan maça gelecek arkadaşlarında görüşleri alınmalı, alınmıyosada söylediklerine saygı duymak zorundasınız.

"burada ben söyledim olacak başka yolu yok gibi" kralcılık yaparak konuşmak yakışı kalmaz.

Yanlış anlaşılma olmasın.. Nerede izleyeceğimizi tartışabiliriz..

Ama şunlar şurda, bunlar burda diye biz de bir yer belirlemek zorunda mıyız?
Güneydoğu'ya harekat yaparken mevzileri mi belirliyoruz ki? :)

Tunga
20.08.2011, 15:31

Bak bilmeden yorum yapıyorsun.

Hüseyin Gurbetçi Gençlerden bir kardeşimiz. Onların gideceği yeri yazmış.

O fikrini söylemiyor yani.

bocek
sistem açıldı

varsawa61
Lafta sokarmış baksana (: Senin sanal veya real olman benim umrumda değil ben kendime bakarım. Belki de birinin bunu yazmasını bekliyordun ki ben atlamışımdır (:

Birlik beraberlik arayan her türlü birşeyler araştırıp taraftar grupları nereye giriyorsa oraya girer. Taraftar grupları Güneye girse senin Kuzeye gireceğin %1milyon (: Birlikten bahsedip bunun için çaba sarfetmeyen tek beyin sizinkiler gerçekten.

Trabzon'dakiler kalıbını da kabul etmek zorundasın. Yıllardır her grup için "kardeşim birlik olsanıza, aynı tribüne girsenize" diyorsunuz, ama aranızın en iyi olduğu dönemde dahi Deniz kale arkasına girmediniz, hem Çılgınlar, hem TG, hem Farozlular oradayken.
Dünyada herhalde hiçbir takımda bu kadar taraftar grubu yoktur.Bİzden işte bu yüzden bir şey olmuyor.Nedir bu ya 50 kişi bir araya gelen bir grup kuruyor.Sonra Rizedeki Kupa maçında oldugu gibi kendi aralarında kavga edip bizi rezil ediyorlar.Eskiden İstanbulda Gurbetci gencler vardı.Trabzondada taraftar dernegi ve cılgınlar vardı.Şimdi bakıyorumda Ankarada bile 5 ayrı grup varmış.Biz nasıl başarı saglayacagız boyle.Sorunu taraftar birde kendinde aramalıdır artık. BMN ise bana gore Taraftar Grubu degildir. Bünyesinde birçok gruba baglı taraftarı barındıran İnternette Trabzonspor Taraftarının öncüsüdür.

Serdær
20.08.2011, 15:32

İsteyen gelir yanımıza..

Konuya karışmak istemiyorum ama ; İsteyen gelir yanımıza cümlesi biraz ağır olmuş.

Kaldı ki benim bildiğim Molla o cümleyi düzeltecektir ;)

Hüseyin Sahtiyan
20.08.2011, 15:34
Ben buraya 20 günde bir mesaj atarım, bu başlığa da atma niyetim yoktu. Bundan önce de çok defa farklı tribüne girdik hiçbirinde o niye buraya bu niye oraya girdi gibi birşey yazmadım, bundan sonra da yazmam.

Fakat birisi Trabzon'dakileri 7/24 suçladığı olayı burada kendisi yazıyorsa yaptığı terbiyesizliktir yani.

Yoksa dediğim gibi kimin nereye girdiği değil sıkıntı. Bunu iyi niyetli insanlar anlıyor.

Mollasalihoğlu
20.08.2011, 15:36
Ben buraya 20 günde bir mesaj atarım, bu başlığa da atma niyetim yoktu. Bundan önce de çok defa farklı tribüne girdik hiçbirinde o niye buraya bu niye oraya girdi gibi birşey yazmadım, bundan sonra da yazmam.

Fakat birisi Trabzon'dakileri 7/24 suçladığı olayı burada kendisi yazıyorsa yaptığı terbiyesizliktir yani.

Yoksa dediğim gibi kimin nereye girdiği değil sıkıntı. Bunu iyi niyetli insanlar anlıyor.

Kötü niyetli de ettin ya tanımadan etmeden, eyvallah..

Hüseyin Sahtiyan
20.08.2011, 15:36

Tunga Abi bir de özel sana belirteyim. Senin benim onu niye yazdığımı anlamış olman lazım ya neyse.

Barış Burak
20.08.2011, 15:38
alamıyorum netten:S

Cağaloğlu
20.08.2011, 15:39
Yanlış anlaşılma olmasın.. Nerede izleyeceğimizi tartışabiliriz..

Ama şunlar şurda, bunlar burda diye biz de bir yer belirlemek zorunda mıyız?
Güneydoğu'ya harekat yaparken mevzileri mi belirliyoruz ki? :)

evet benim demek istediğimde bu maçı nerede izleyeceğimizi tartışalım.

taraftar grupları konusunda katılıyorum sonuçta 3-5 tane değil 50 tane grup oldu tribünde, hepsinin aynı tribünde birleşmesi mucize olur.

tribünde birlikteliği yaratmak kulübün başındaki yönetimin ve yöneticilerin işidir, bizimde bu tribün birlikteliğini kolay kolay başarabileceğimizi zannetmiyorum.

a f s
20.08.2011, 15:39
Bilbao'daki bilet fiyatları neydi diye merak ettim şimdi.

Tribünde yerimizi alacağız, maç için kardeşim Vedat Trabzon'dan geliyor, bu şenlik kaçmaz.

Mollasalihoğlu
20.08.2011, 15:40
Athletic Bilbao vs. Trabzonspor Tickets

Category 2: (127.00€)
Category 1: (147.00€)
Vip Gold: (197.00€)
* All prices include VAT

Barış Burak
20.08.2011, 15:41
Ulan Vakıfbank Trabzonspor kredi kartıyla işlem yapamıyorum! Niye sadece Denizbank var! Oha be. İlla sövdürtcekler kendilerine.Hay yaptıkları işin...

Cağaloğlu
20.08.2011, 15:42

abi sen beni yanlış anladın sanırsam, benim demek istediğimi niye kale arkasında oturuyoruz 10 tl daha verip doğu üst tribünde izleyelim maçı diyorum.

en azından fikir alış verişinde bulunalım...

Hüseyin Sahtiyan
20.08.2011, 15:43
Kötü niyetli de ettin ya tanımadan etmeden, eyvallah..

Sen Trabzon'daki insanlar, "biz bu tribündeyiz kardeşim, isteyen yanımıza gelir" diye açıklama yaptığında "Kardeşim girsenize aynı tribüne, bağırsanıza hep bir ağızdan, niye birlik olmuyorsunuz" diye her hafta yakınıyor musun ? Evet değil mi cevabın.

Şimdi "ben bu tribündeyim, isteyen yanıma gelir" demek ne demek ya, bunu söyleyen sensin.

Ben seni tanıdım şu yazdığın mesajlarla ki iyi veya kötü niyetten bahsettim.

Yani benim takıldığım husus Yemin Ederim kim hangi tribüne girmiş hususu değil.

Mollasalihoğlu
20.08.2011, 15:49
Sen Trabzon'daki insanlar, "biz bu tribündeyiz kardeşim, isteyen yanımıza gelir" diye açıklama yaptığında "Kardeşim girsenize aynı tribüne, bağırsanıza hep bir ağızdan, niye birlik olmuyorsunuz" diye her hafta yakınıyor musun ? Evet değil mi cevabın.

Şimdi "ben bu tribündeyim, isteyen yanıma gelir" demek ne demek ya, bunu söyleyen sensin.

Ben seni tanıdım şu yazdığın mesajlarla ki iyi veya kötü niyetten bahsettim.

İsteyen gelir yanımıza.. (Ekleme: Bu cümle yanlış anlaşılmalara mahal vermesin. Hiçbir şekilde böbürlenme, tavır veya başka bir kötü niyet ya da amaç içermemektedir. Amma velakin, bu karar alınırken maça gidiş-dönüş, asılacak pankartlar, bu pankartların içeri nasıl sokulacağı ve benzeri onlarca hususun değerlendirildiğini dikkate alarak yorum yapılırsa sevinirim. Mevzu Trabzonspor ise gerisi teferruattır yahu..)

Yanlış anlaşılmalar nedeni ile yanına şunu ekledim. Evet, baktığın zaman yanlış anlaşılabilecek ve kırıcı olabilecek bir cümle. Kastettiğim ile cümlenin sertliği aynı olmamış, yanındaki açıklama ile bir nebze anlatabilmişimdir derdimi umarım..

Trabzon'daki taraftarı eleştiririm. Sık sık hem de.. Bunun sebebi aynı tribüne gitmemeleri değildir. Organize olamamalarıdır. Trabzon'daki bütün taraftar grupları sadece tek bir kale arkasına sığar mı? Birlik olmak yan yana oturmak değil sadece..

Birlik olmaktan bahsediyorsak, birlik olmak seninle aynı takımı tutan birisi, yanlış gördüğün bir şey söylediğinde ya da yazıp çizdiğinde, yangından mal kaçırır gibi tavır koymak mıdır?

Ben "isteyen gelir"i ne manada kullandığımı söyledim. İnanıp inanmamak herkesin kendi vicdani kanaatidir. Saygı duyarım..

Erol Karadeniz
20.08.2011, 15:50
biletixden aldık 4 adet

agahozlu
20.08.2011, 15:51
Kısımlardan nasıl bir görüntü olduğunu görmek isteyen buradan (http://www.turktelekomarena.com.tr/3d-stadyum-turu-ve-oturma-plani) bakabilir.

manken_cocuk
20.08.2011, 15:55

:alkış::alkış:hüseyin sana %1000 katılıyorum cok guzel birşeye parmak bastın bızdekı bu zıhnıyet oldugu surece aynı taz aynı hamam hem takım hem taraftar devam eder o ordan sampıyon ts bagırır bu burdan allah allah hey allah bagırır bende anlamıs deılım bu butunlesmede ne var sorun nedır anlamadım zıhnıyete bak gelen gelır yanımıza arkadas baska hangı takımda bukadar ayrı taraftar gurubu var allah askına face te bıle dunyada kadar trabzonspor fun club acılmıs dunya kadar taraftar dernegı var bır kısıde bunları toplayamadı bır araya neyse...ama sana katılıyorum dostum sen dogru yere parmak bastın

Hüseyin Sahtiyan
20.08.2011, 15:58

Yanlış anlaşılmalar nedeni ile yanına şunu ekledim. Evet, baktığın zaman yanlış anlaşılabilecek ve kırıcı olabilecek bir cümle. Kastettiğim ile cümlenin sertliği aynı olmamış, yanındaki açıklama ile bir nebze anlatabilmişimdir derdimi umarım..

Sen şu şu sebeplerle bizim şu tribüne girme planımız var gibi birşey yazsaydın bende oruçlu ağızla yemin edebilirim ki bu başlığa hiçbirşey yazmazdım. Senin veya onun bunun hangi tribüne girdiği gerçekten beni ilgilendirmiyor, biz kuzey kale arkası kararı aldık ki, Galatasaray taraftarı orada tribün yapıyor diye.

Sadece takıldığım şey ilk mesajındı. Çünkü Trabzon'daki insanlar için yazılanlarla senin mesajın, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtiyordu yani.

Neyse benim tarafımdan kapanmıştır konu, kolay gelsin.

Mollasalihoğlu
20.08.2011, 16:05
Sen şu şu sebeplerle bizim şu tribüne girme planımız var gibi birşey yazsaydın bende oruçlu ağızla yemin edebilirim ki bu başlığa hiçbirşey yazmazdım. Senin veya onun bunun hangi tribüne girdiği gerçekten beni ilgilendirmiyor, biz kuzey kale arkası kararı aldık ki, Galatasaray taraftarı orada tribün yapıyor diye.

Sadece takıldığım şey ilk mesajındı. Çünkü Trabzon'daki insanlar için yazılanlarla senin mesajın, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtiyordu yani.

Neyse benim tarafımdan kapanmıştır konu, kolay gelsin.

Trabzon'daki insanlar kim yahu, biziz işte, sen, ben, abim, kardeşin..

Trabzon'da organize olunamıyor. Üstüne basa basa söylüyorum.. Bir grup başka tezahürat yaparken, öbürü ıslık çalıyor, başkası da alkış tutuyor. Bunun sebebi aynı tribüne gidip gitmemek değil, bunu kabul etmiyorum. Adamlar İnönü'de kapalıdan başlıyor, yeni açıktan devam ediyor, eski açıktan bitiriyor. Aynı yere oturmaya gerek yok demek ki? Tribün kültürü başka bir şey ayrıca bizim insanımız öyle emir komuta işine pek gelemez ama başka takımlarda 1 kişi tüm tribünü yönetir.. Trabzon'u eleştirirken, kendimi de eleştiriyorum yani..

İlk mesajın yanına yaptığım açıklamayı ben de oruçlu halimle yazdım böyle üfürükten bir konu için yalan dolan hikaye yazacak halim yok. Kötü niyetli olmadığıma ikna olmadıysan yapacak bir şey yok, konu kapanacaksa derdimizi anlatabildiğimiz şekilde kapansın.. Ortaya konuyu bırakıp dönüp gitme yani..

Mert Özsarı
20.08.2011, 16:08
Maraton bilet fiyatı ne kadar ?

Cengiz
20.08.2011, 16:10
Maraton bilet fiyatı ne kadar ?

en ucuzu 40 lira, 350'ye kadar artıyor

U.Sadıkoğlu
20.08.2011, 16:11
Ben sahaya yakın yerden alacağım tolga ile konuşmak istiyorum o atmosferi canlı yaşıycaz :D

Mert Özsarı
20.08.2011, 16:16
en ucuzu 40 lira, 350'ye kadar artıyor

tmm tesekkürler. 40 liraya var yani maratonda.

@FLU
20.08.2011, 16:17
arkadaşlar bir şey sorucam biz 4 kişi gidecegiz maça , bu loca için 350 TL diyor . 4 kişi o locaya girebiliyormuyuz toplamda 350 tl vererek beni aydınlatırmısınız

bocek
20.08.2011, 16:19
tmm tesekkürler. 40 liraya var yani maratonda.

en üst bölüm 40 lira;)

Fatih
20.08.2011, 16:21
Biletleri pahalı bulduğumu söylemeliyim o stad full çekmeliydi.

Çağatay_
20.08.2011, 16:44
arkadaşlar bir şey sorucam biz 4 kişi gidecegiz maça , bu loca için 350 TL diyor . 4 kişi o locaya girebiliyormuyuz toplamda 350 tl vererek beni aydınlatırmısınız

Loca değil VIP 350 lira.. Herkes bilet alacak yani 1400 lira :D

Ben öyle biliyorum yani yanıltmak istemem yine de sorun :)

zekeriyya
20.08.2011, 17:08
6.katagori bir çok bölümden oluşuyor hangi numaraları alıyoruz (118,119,.....422,423... gibi)

DeAgLeMaNyAq
20.08.2011, 17:10
Biletleri pahalı bulduğumu söylemeliyim o stad full çekmeliydi.

Renklere göre bakarsak 30-40 TL'lik kategoriler stadın yüzde 65'inı temsil ediyor gibi gözüküyor. Bu iki kategoride boş yer kalmaz. 1 ve 3 nolu kategoriler zaten tek bir blok. Akustik açıdan 40 veya 50 bin çok farketmez ama ekranlara yansıma açısından özellikle 2 ve kısmen 4.kategorideki boşluklar dikkat çekecek. 2.kategoriden 250 TL'ye bilet almaya gücü yeten zaten 100 daha verip VIP olan 1.kategoriden alır. Mühim olan 100 TL'ye satılan 4.kategorinin dolması...

Suha
20.08.2011, 17:14
abi bu 6. katagori en üst ve altan oluşuyor..sorun olmasın alına bilet..

zekeriyya
20.08.2011, 17:14
6.katagori bir çok bölümden oluşuyor hangi numaraları alıyoruz (118,119,.....422,423... gibi)

logitech
20.08.2011, 17:15
facebook da bu yazıyor. TT Arena'daki Maç için BordoMavi.Net'in Yeri > Güney Kale Arkası 6. kategori (118 & 119)

Harun Karadeniz
20.08.2011, 17:20
Arkadaşlarım kardeşlerim ağabeylerim. Bu mesajı yazmamalıydım belki ama tutamadım kendimi.

Olay çok açık ve basittir. Oraya maç izlemeye destek vermeye atmosferi solumaya gidiyoruz yani bir şeyler kata bilmeye.

Askerden öncesine kadar imkanlarım el verdikçe bir çok maça gittim (DEPLASMAN)

Edindiğim izlenim doğrultusunda bazı taraftar gruplarıyla aynı tribüne girmek istemeyen arkadaşlara hak veriyorum.

Neden!

Bu taraftar grupları arasında kendi renktaşına zarar veren, bağırmayan kişileri azarlayıp küfür eden insanlar! var.

Bende herkes gibi bu tip olaylara maruz kalmak istemem. Ve bu arkadaşlarıma hak veriyorum.

Takkeyi çıkartıp içerisine bakmak gerekiyor...

UğuR
20.08.2011, 17:26
Arkadaşlar Bordomavi.Net Olarak BiletlerimiziGüney Kale Arkasından.

6. Kategori Olarak 118 ve 119 Yazan Bölümlerden Alıyoruz.

..............

Çağatay_
20.08.2011, 17:32
..............

Abi başlığa eklenirse daha iyi olacaktır.

Selimag
20.08.2011, 17:32
kim sordu doğu yok mu diye? bir kaç sayfa önce okudum, ekşi sözlükdeki trabzonsporlu yazarlar da dogu tribününden 5 kısımdan seyretceklermiş :p

bu arada neyi tartışıyorsunuz ki ben anlamadım, zaten isteyen istediği yerde oturmuyor mu ?

U.Sadıkoğlu
20.08.2011, 17:36
Bu kalearkasının üst veya alt tribün girişleri farklımı bilet sırası önemli mi yani ?

Adem Erdoğan
20.08.2011, 17:40
İnşallah kalırda bizde belirtilen yerden alırız bileti.

bu arada fiatlar cok makul.doldurmalıyız

mit_o
20.08.2011, 17:49
doğu alt tribünler boş olmaz inşallah...
ben hala karar veremedim ya nerden alsam diye ya bmn ile beraber güney kale arkası yada doğu üst ? :)

Royal Heart
20.08.2011, 17:55
Bu sefer fulluyoruz orayı değil mi? Bu turu biz getireceğiz başka yolu yok gibi gözüküyor ona göre.

augustus
20.08.2011, 17:58
Güney Tribünün üstü rakip takım tribünü.İnşallah Bilboa lılar kafamıza bir şey atmaz:)

hodlu
20.08.2011, 17:59
Trabzonspor yönetim kurulunu tebrik ediyorum.Biletleri 100 değil 500 TL'den başlatsalardı daha makbul olurdu. Taraftarına bu kadar sırt çeviren başka bir kulüp yönetimi olamaz.Kale arkalarını doldururuz maraton boş kalır...

Çakıroğlu İhsan
20.08.2011, 18:03
30-40 liralık biletler ilk 2 günde biter bence..
4. kategori dolarsa stat 40 bin olur zaten en az

Sertan Danışer
20.08.2011, 18:23
demek ki neymiş imkanı olanlar pahalı biletlerden alıyomuş bu kadar basit

Emirhan Yazıcı
20.08.2011, 18:41
O Stad Full cekicek Dimi. Buna ihtiyacımız War...

Tunay ERDEM
20.08.2011, 19:08
bir şeyi de beğenin arkadaş yaa, la ilahe illahlah...

adam 30 tl ye bilet veriyor, onu da eleştiren var.

meseco
20.08.2011, 19:37
Trabzonspor yönetim kurulunu tebrik ediyorum.Biletleri 100 değil 500 TL'den başlatsalardı daha makbul olurdu. Taraftarına bu kadar sırt çeviren başka bir kulüp yönetimi olamaz.Kale arkalarını doldururuz maraton boş kalır...

Arkadaslar 100 lira pahali diyenler 30-40 lik bir suru bilet var onlara gidin.Burada bilet elestirisi yapmayin. Ayiptir gercekten Benfica macinda anladik yok skor,yol,ramazan su bu. Yonetimde bize kulak verdi maci TT`ye aldi. Simdi gel sende taraftar olarak ustune duseni yap birak artik elestiri yapmayi.
Takimi ligde yalnizlastirmaya calsiyorlar biz burada kulube sirt cevirmekten bahsediyoruz ayiptir. Kulubun en cok simdi destege ihtiyaci var.
Zor gununde yaninda olmayacaksan taraftarim deme zaten.

Tolga
20.08.2011, 21:26
Geçen maç Olimpiyat'ta tribünler uzak 30 TL versem maç izleyemem kale arkasından diyenler şimdi nasıl bir kulp bulmuşlar :D

Buğra Dege
20.08.2011, 21:44
biletimizi aldık ordayız....

vendercan
20.08.2011, 21:44
otopark var mi beyler cekebiliyor muyuz 2900 araclik yere baska arternatifler var mi?

Mustafa Ayazoğlu
20.08.2011, 21:48
30, 40, 50 100 TL ver rahatla stres atılacak :)

2-0 benfica rövanşı 30 bin kişi , soğuk bir kış günü Belediye maçına 61 bin kişi olimpiyata gidiyorsa

TT Arena 50 bin olmaz ise ayıptır.

Ayşe Aygün
20.08.2011, 22:15
Bilet fiyatı uygun,ulaşım kolay mazert olmaz artık bu maç için.Şimdi kimse sızlanmadan biletini alıp doğruca arenaya gitmesi lazım.3 adet bilet alındı bile :)

Hüseyin Çümen
20.08.2011, 22:18
batı tribünü kategori 4 ten 2 bilet aldık maçtayız inşallah

fatihaltun08
20.08.2011, 22:43
10 kışı ıle gelıyoruz ...................... bu arada maç bıletleırnın pahalı oldugunu soyleyenler
GS Liverpool Bileti Fiyatı 28.07.2011

Galatasaray – Liverpool FC (GS Bonus Dostluk Maçı),Bileti Fiyatı,Satışı,Satın Al
* 28 Temmuz 2011 21:00
* Türk Telekom Arena, İstanbul
Bilet Fiyatları
1. Kategori – 400.00 TL
2. Kategori – 300.00 TL
3. Kategori – 250.00 TL
4. Kategori – 150.00 TL
5. Kategori – 60.00 TL
6. Kategori – 40.00 TL

Bir hazırlık macı fıyatlarına bakınız bırde bıze bakınız bılet fıyatlaırnı pahalı bulanlar 30 tl ve 40 tl den almazsan tabı pahalı dersınız 10 tl mı satacakdılar hangı mantık var anlamış degılım bu tarıfe gecen sene hıc bır ıddası olmayan gs nın mac fıyatları bana yok pahalı yok sole demeyın he 200 300 olanlarıda alan olur trabzonlu ısadamları var muhakkak satılır zaten yuzde 65 ı 30 ve 40 tl burda pahalı meselesı konusulmasın canım sıkılıyor

Orhan Kahraman
21.08.2011, 00:54
Bir beste var etrafta dolaşan. Temennim herkesin ezberlemesi yönündedir. Çok da güzel olur.

Uğur ÇIRAKMAN
21.08.2011, 01:14
10 kışı ıle gelıyoruz ...................... bu arada maç bıletleırnın pahalı oldugunu soyleyenler
GS Liverpool Bileti Fiyatı 28.07.2011

Galatasaray – Liverpool FC (GS Bonus Dostluk Maçı),Bileti Fiyatı,Satışı,Satın Al
* 28 Temmuz 2011 21:00
* Türk Telekom Arena, İstanbul
Bilet Fiyatları
1. Kategori – 400.00 TL
2. Kategori – 300.00 TL
3. Kategori – 250.00 TL
4. Kategori – 150.00 TL
5. Kategori – 60.00 TL
6. Kategori – 40.00 TL

Bir hazırlık macı fıyatlarına bakınız bırde bıze bakınız bılet fıyatlaırnı pahalı bulanlar 30 tl ve 40 tl den almazsan tabı pahalı dersınız 10 tl mı satacakdılar hangı mantık var anlamış degılım bu tarıfe gecen sene hıc bır ıddası olmayan gs nın mac fıyatları bana yok pahalı yok sole demeyın he 200 300 olanlarıda alan olur trabzonlu ısadamları var muhakkak satılır zaten yuzde 65 ı 30 ve 40 tl burda pahalı meselesı konusulmasın canım sıkılıyor

10 kişi kim geliyorsunuz :S sizin aılede o kadar adam var mı ! kaldı ki ınsan bır haberlesir değil mi(!) 2.konu ise bulan var bulamayan var lutfen bencıl olmayalım:@

Doğan Şahin
21.08.2011, 02:07
6.kategori 118 2.sıradan biletimi aldım.
Maçta görüşmek üzere...

Helvacı61
21.08.2011, 03:14
arkadaşlar 100 tl ye kadar olan biletler toplam kaç seyirci yapar katagorilerin sayılarını bilen varmı

DeAgLeMaNyAq
21.08.2011, 04:24
arkadaşlar 100 tl ye kadar olan biletler toplam kaç seyirci yapar katagorilerin sayılarını bilen varmı

Her blokun sayısı eşit olmadığı için kesin rakamı kestirmek zor ama aşağı yukarı şu civarda...

1.Kategori: 1200
2.Kategori: 4800
3.Kategori: 1200
4.Kategori: 10800
5.Kategori: 12000
6.Kategori: 19800
7.Kategori: 2650

Helvacı61
21.08.2011, 04:35
Her blokun sayısı eşit olmadığı için kesin rakamı kestirmek zor ama aşağı yukarı şu civarda...

1.Kategori: 1200
2.Kategori: 4800
3.Kategori: 1200
4.Kategori: 10800
5.Kategori: 12000
6.Kategori: 19800
7.Kategori: 2650
teşekkür ederim kiritik katagori 4 eğer onlar biterse diğerleride biter. bana 4 uygun ben 4. katagorden alacağım

the king
21.08.2011, 04:53
6.kategori 118 2.sıradan biletimi aldım.
Maçta görüşmek üzere...

aynı sıradayamışız.. benim koltuk numarası 25..

Murat'
21.08.2011, 08:46
Orda olabilmeyi gerçekten de çok isterdim, bu sefer gruplara kalacağız inşallah.

prenha61
21.08.2011, 09:54
kategori 3 den ailece 10 bilet aldım saati bekler oldum bordo mavi aşıkları akın akın arenayı yakmaya yakmaya gidiyoruz...

Berat
21.08.2011, 11:06
119. Bloktan 2 bilet an itibariyle alındı, artık maç saati bekleniyor...

Taner Gündoğdu
21.08.2011, 11:35
118.bloktan 4 bilet hazır ;)

agahozlu
21.08.2011, 12:19
7 tane bilet alınmıştır. Görüşmek üzere.

Bıyıkoğlu
21.08.2011, 12:29
aynı sıradayamışız.. benim koltuk numarası 25..

Benimki de 118 1. sıra koltuk 21. Yakınız.

Kaya
21.08.2011, 12:37
4 bilet alınmıştır....

119. bloktan!

:)

bASTURk
21.08.2011, 12:49
Kardeşim adamların isimlerini doğru yazsalardı bari.Athletic Bilboa nedir ya.3 lira hizmet bedeli alıyorlar bilete doğru isim yazamıyorlar.

komdere
21.08.2011, 13:02
An itibariyle 118-22. sıradan bilet alınmıştır.
İnşallah aranızda olacağım...

Doğan Şahin
21.08.2011, 13:10

118 2.sıra 21 numara. Arkalı önlüyüz yani :)

B.AKDEMİR
21.08.2011, 13:18
Hemen üst bloktan 5.kategori 219. blok 4. sıradan 3 adet bilet alınmıştır.Yanınızda olmak isterdim ama misafirlerim olacak ve yabancılar buraya şimdi hengamenin içinde korkmasınlar diye bir üst bloktan aldım,zaten bmn li arkadaşlar o blokları bitirir yer kalmaz diye düşünüyorum. :)Bu arada ve bmn yanyana olacak gurbetci gençlerde karşı kale arkasında bence bu maçta iyi görüntüler çıkacak ortaya.

Berat Akçay
21.08.2011, 13:46
Hala anlamıyorum.Aklım almıyor.Saat 4.30 da yat.10 da kalk .Biletix'e git . Hey Allah'ım :) Yeni uyandım bilet alımıştır.

Blok 118--Sıra 14--Koltuk 20

Berat Akçay
21.08.2011, 13:48
Sıra koltuk sayısı önemli olmaz inşallah.BordoMavi.Net orada olacağı için ? Biz bizeyiz nasıl olsa

Selman
21.08.2011, 13:57
Yine oradayız.Bu sefer turu alıcaz, lamı cimi yok.

Ilelioglu
21.08.2011, 14:01
Biletlerin ucuz oldugu söylenemez, bu sefer arkadaslara hak veriyorum.

Ama bunun böyle olacagi belliydi, cünkü taraftarin istedigi bir stata alindi mac.

Serdar Dilekoğlu
21.08.2011, 14:02
6. Kategori 2. sıradan 4 adet bilet alınmıştır. Bekle bizi TT Arena.

TSuha61
21.08.2011, 14:03
2 adet bilet 119 dan tribun hanemize yazılmıştır :)

Ilelioglu
21.08.2011, 14:04
Yanliz isin güzel yani 5. ve 6. kategorilerin kesinlikle bitecegidir.

Yaklasik 32 bin Taraftar demektir bu.

4. Kategori 60 TL olsaymis keske..

volkan_627
21.08.2011, 14:05
http://img812.imageshack.us/img812/1126/fotoraf0015c.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/812/fotoraf0015c.jpg/)

ordayız...

mustafaction
21.08.2011, 14:07
internetten bileti almak maça girmek için yeterli mi?? yoksa bir yerden o bileti temin etmek gerekiyor mu??

Serdær
21.08.2011, 14:07
İnternetten alınca 34 TL geliyor değil mi ?

Tunay ERDEM
21.08.2011, 14:09
internetten bileti almak maça girmek için yeterli mi?? yoksa bir yerden o bileti temin etmek gerekiyor mu??

aldığın kredi kartı ile gidip biletixten bileti alacaksın.

Serdar Dilekoğlu
21.08.2011, 14:09

Biletix bayiinden biletini alman gerekiyor ama sakın 1 gün öncesine bırakma yoksa stad önünden almak zorunda kalırsın.

İşlem ücreti olarak evet. Kaç tane alırsan al 4 tl işlem ücreti alıyor.

Ilelioglu
21.08.2011, 14:10
Athletic Bilbao vs. Trabzonspor Tickets

Category 2: (127.00€)
Category 1: (147.00€)
Vip Gold: (197.00€)
* All prices include VAT

Yuh yani...:eek:

http://img812.imageshack.us/img812/1126/fotoraf0015c.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/812/fotoraf0015c.jpg/)

ordayız...

Güzel bir yerden almissin...;)

mustafaction
21.08.2011, 14:15
aldığın kredi kartı ile gidip biletixten bileti alacaksın.

teşekkürler

Serdær
21.08.2011, 14:18
http://a1108.hizliresim.com/11/8/21/8476.png

Harun Karadeniz
21.08.2011, 14:41
Güney tribün biletlerinde "Athletic Bilboa" yazıyo :D

Mollasalihoğlu
21.08.2011, 14:43
119 119 - 59 60 61 62

Harun Karadeniz
21.08.2011, 14:43
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/293220_10150348868066815_8715106814_10265075_42793 06_n.jpg

Gökhan Topsakal
21.08.2011, 14:47

ben eve kargo senegiyle aldım o şekilde 2 bilet kurye dahil 68tl ye geldi...
bi biletim de fazla bu arada, alamayan olur diye aldım öyle bi tane fazladan:)

Kaya
21.08.2011, 14:56
119 Blok 4 adet...

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/307210_10150280485792561_665977560_7672242_5736660 _n.jpg

Barış Burak
21.08.2011, 14:56
119 dan aldım:) Kornerlerde Munian'a sövecem. Ağır İspanyolca küfürler bilenler tercümesi ile birlikte yazıp bana özelden atarsa sevinirim:)

mustafaction
21.08.2011, 14:57
fatih'ten arena'ya nasıl gidilebilir?

Ilelioglu
21.08.2011, 14:58
119 dan aldım:) Kornerlerde Munian'a sövecem. Ağır İspanyolca küfürler bilenler tercümesi ile birlikte yazıp bana özelden atarsa sevinirim:)

Ne gerek var yahu...:)

Berat Akçay
21.08.2011, 15:21
ççççççBende o İspanyolca küfürlerden alabilirim :)

Helvacı61
21.08.2011, 15:40
Yanliz isin güzel yani 5. ve 6. kategorilerin kesinlikle bitecegidir.

Yaklasik 32 bin Taraftar demektir bu.

4. Kategori 60 TL olsaymis keske..
maça ilgi çok var stat dolar bu sefer biletimi son güne bırakmayacağım. bilet bulamama riski var. 4. katagoriden alacağım inşallah

agahozlu
21.08.2011, 15:41
fatih'ten arena'ya nasıl gidilebilir?

Toplu taşıma ile geleceksen ilk olarak Eminönü'ne otobüs ile geleceksin. 20 dak maksimum.

Eminönünden tramvay ile Kabataş'a geçeceksin. 10 dk.

Kabataş'tan füniküler hattı ile Taksim'e gideceksin. 5dk.

Taksim'den metroya binip Seyrantepe durağında ineceksin. 15-20 dk sürer.

Aktarmalar ve bekleme sürelerini de 15-20 dk hesaba katabilirsin. Sen yine de daha erken çıkarsın. İş saatine denk gelirsen kalabalık olur raylı sistem.

Yolculuğa çıkmadan önce de İstanbul kartınızı veya akbilinizi doldurmayı unutmayın yeter.

DeAgLeMaNyAq
21.08.2011, 15:43
Bileti internetten alanların 4 TL işlem bedeli ödeyerek Biletix'e gidip gelmekle uğraşacaklarına, 8 TL'ye kurye ile almaları daha mantıklı...

demiradam57
21.08.2011, 15:49
118-119 da 1.ve 2. sıralar bitmiş...

Emirhan Ömeroğlu
21.08.2011, 15:49
119'dan 5 bilet ;) orada görüşürüz.

UğuR
21.08.2011, 15:51
Toplu taşıma ile geleceksen ilk olarak Eminönü'ne otobüs ile geleceksin. 20 dak maksimum.

Eminönünden tramvay ile Kabataş'a geçeceksin. 10 dk.

Kabataş'tan füniküler hattı ile Taksim'e gideceksin. 5dk.

Taksim'den metroya binip Seyrantepe durağında ineceksin. 15-20 dk sürer.

Aktarmalar ve bekleme sürelerini de 15-20 dk hesaba katabilirsin. Sen yine de daha erken çıkarsın. İş saatine denk gelirsen kalabalık olur raylı sistem.

Yolculuğa çıkmadan önce de İstanbul kartınızı veya akbilinizi doldurmayı unutmayın yeter.

Fatih ten Taksim otobüsüne binse daha kolay olmaz mı?

agahozlu
21.08.2011, 15:55
Uğur abi, öyle bir otobüs varsa tabi ki daha kolay olur. Ben bilmediğimden bildiğim şekilde tarif edeyim dedim. Haklısın ;)

U.Sadıkoğlu
21.08.2011, 16:28
Bende 118 den aldım bileti :)

yaranozlu
21.08.2011, 16:39
taraftar kart dışındakiler de alabiliyor mu bugün?

Bıyıklıoğlu
21.08.2011, 16:44
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/303704_10150280929472156_616197155_7387067_6647916 _n.jpg

Doğan Şahin
21.08.2011, 16:46

evet alınabiliyor

Ilelioglu
21.08.2011, 16:47

Ilk gün sadece Taraftar Kart sahiplerine satiliyor..

Hem resmi siteyi takip edelim lütfen..

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8025#Icerik

Ilelioglu
21.08.2011, 16:48
Ilk gün sadece Taraftar Kart sahiplerine satiliyor..

Hem resmi siteyi takip edelim lütfen..

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8025#Icerik

Bu haber düne ait, yani bugün herkes alabiliyor..;)

Bıyıklıoğlu
Biletlere talep oldukça yüksek.Her alan 5 tane en az alıyor.

Cevahir Biletix'in satış yerini otoparka giden yola taşımışlar,oraya gideceklerin bilgisine.

Ayrıca eskiden rahat rahat istediğim kadar alabildiğim Cevahir Biletix acımasız olmuş,kural ne ise onu uyguluyor. :)

demirel
414 den aldım 2 kişi

Ilelioglu
21.08.2011, 16:49
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/303704_10150280929472156_616197155_7387067_6647916 _n.jpg

Yok artik...:eek:

Bütün stati mi aldin? :p

Iyi seyirler..

yaranozlu
21.08.2011, 16:50
teşekkür ederim arkadaşlar, takip ediyoruz da böyle taraftar kart ayrımı falan unutturuyor işte insana. dün çıktığını biliyorum da... ayrıca yıllardır onlarca maça gitmişimdir, taraftar kartım yok, olması için de ne gerekir bilmiyorum :( üzüntü verici. neyse biletleri alalım, bilbaoya vuralım

Ilelioglu
21.08.2011, 16:52
teşekkür ederim arkadaşlar, takip ediyoruz da böyle taraftar kart ayrımı falan unutturuyor işte insana. dün çıktığını biliyorum da... ayrıca yıllardır onlarca maça gitmişimdir, taraftar kartım yok, olması için de ne gerekir bilmiyorum :( üzüntü verici. neyse biletleri alalım, bilbaoya vuralım

Taraftar Kart dedikleri sey ile ilk gün bilet alma hakkina sahip oluyorsun..Türlü indirimler, vs..

Sanirim 20 TL...

Sadece Kulübe maddi anlamda destek olsun diye yapilmis bir proje gibi duruyor zaten..

;)

Barış Burak
21.08.2011, 16:53
Bnde Cevahirden bilet aldım Mesut:) Dışarıdan satıyorlardı:)

119 dan aldım:)

Bıyıklıoğlu
21.08.2011, 16:59
Bnde Cevahirden bilet aldım Mesut:) Dışarıdan satıyorlardı:)

119 dan aldım:)

Yeni biri işe başlamış galiba.Biraz zorlandım biletleri alırken.

1 saat önce oradaydım ben.

trapesus
21.08.2011, 17:04
cevahirdeki biletixin kaça kadar açık olduğunu bilen var mı arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Markaj61
21.08.2011, 17:16
Doğu üst ile güney kategori 5 arasında kaldım.Sonra gsli bir arkadaşa sorayım dedim hangisi daha iyi diye.Dediki güney kategori 5 daha iyi. doğu veya batı üstten maç izlemek daha iyi değilmi dedim.oda doğu ve batı üst sahaya biraz uzak kalıyor dedi ve yemek yerleri kötü dedi.güney kategori 5 ve pegasus kategori 5te koltuk mesafesi büyükmüş oturacağın zaman rahat edersin dedi. oralarda kategori 5e özel yemek dükkanlarıda varmış.en güzeli doğu veya batı kategori 2ymiş onlara özel açık büfe yemek varmış asansörle çıkılıyormuş koltuklar minderliymiş ama bizi aşar tabi....kategori 6 pegasusta ve güney tribünde koltuk mesafesi darmış..daha bişeylerde söyledide unuttum.

Markaj61
21.08.2011, 17:18
birde otopark açıkmış ama 20 tl dedi.pahalı yani.

Ilelioglu
21.08.2011, 17:19
birde otopark açıkmış ama 20 tl dedi.pahalı yani.

Yuh be...:eek:

Markaj61
21.08.2011, 17:21
ben güney kategori 5 alıcam

komdere
21.08.2011, 17:23
http://img10.imageshack.us/img10/4927/image201108210001.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/10/image201108210001.jpg/)

bizim taraf atletik bilboğa ile oynuyor, resmen ...tık
:D:D:D:D

Adem Erdoğan
21.08.2011, 17:26
Soyak Migros'tan aldım az önce bomboştu.

119. blok.

Ilelioglu
21.08.2011, 17:28
Daha önce paylasan oldumu bilmiyorum ama..

- 5 yaşından büyükler için bilet gerekmektedir.
- Kişi başı bilet limiti 5 adettir.
- İstiklal D&R gişesinden bu maça bilet satışı yapılmayacaktır.

http://web03.biletix.com/biletsec/MFDSC/DIGER/tr

komdere
Maçtan önce buluşma var mı? Ankara'dan geleceğim..

Markaj61
içerde yemek pahalıymış.dışarıdan içeri su dahil yemek sokmak yasakmış.

Bıyıklıoğlu
21.08.2011, 17:29
http://img10.imageshack.us/img10/4927/image201108210001.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/10/image201108210001.jpg/)

bizim taraf atletik bilboğa ile oynuyor, resmen ...tık
:D:D:D:D

Benim bilette isim düzgün yazılı.Sanırım fark ettiklerinde düzenlemeyi yaptılar.

Markaj61
21.08.2011, 17:32
İçeride yemek fiyatları
Hamburger: 12 TLSandviç: 16 TL
Kola: 8 TL
Çay: 4 TL
Sahlep: 6 TL
Tavuk-Ayran: 15 TL
Sosisli: 16 TL (VİP Büfe)
Sosisli: 10 TL (Dilber Büfe)
Su: 2 TL

the king
21.08.2011, 17:35

118 2.sıra 21 numara. Arkalı önlüyüz yani :)

Doğan, gol olunca birlikte Ahmetin koltuğa doğru uçarız artık arkadan gelen dalgayla..

Uğur ÇIRAKMAN
21.08.2011, 17:39
arkadaslar içeri hiçbirşey alamıyorsunuz ;su ÇEKİRDEK yiyecek vs içerde ki yerler çok pahalı içer de bir çalışan olarak bunları sizlerle paylaşmak istedim

DeAgLeMaNyAq
21.08.2011, 17:50

Taraftar kartı olanların şikayet etmesi lazım. Sözde bugün 11'de genel satışa başlanacaktı oysa dün 6'da genel satışa geçildi...

arkadaslar içeri hiçbirşey alamıyorsunuz ;su ÇEKİRDEK yiyecek vs içerde ki yerler çok pahalı içer de bir çalışan olarak bunları sizlerle paylaşmak istedim

Maç günü stad otoparkı açılacak mı? Milli maçta açmamışlar...

Cağaloğlu
21.08.2011, 17:54
işlem tamam 118 bölümden 2 adet bilet alınmıştır.

Abdülkadir Kılıç
21.08.2011, 17:56
118 numaralı blok, 13. sıra, 22,23,24,25inci koltuklar.

Ceyhun Dündar
21.08.2011, 17:58
İçeride yemek fiyatları
Hamburger: 12 TLSandviç: 16 TL
Kola: 8 TL
Çay: 4 TL
Sahlep: 6 TL
Tavuk-Ayran: 15 TL
Sosisli: 16 TL (VİP Büfe)
Sosisli: 10 TL (Dilber Büfe)
Su: 2 TL

Görende midpoint,big chefte yemek yiyoruz sanır...Arkadas ayıbında bı sınırı bar sosisli 16 tl???

Anıl Caner
21.08.2011, 18:17
koltukların görüş açısına baktığımız sitenin adresini yazabilir misiniz?

DeAgLeMaNyAq
21.08.2011, 18:19
koltukların görüş açısına baktığımız sitenin adresini yazabilir misiniz?

http://www.turktelekomarena.com.tr/3d-stadyum-turu-ve-oturma-plani

Anıl Caner
21.08.2011, 18:21
çok sağol.

Doğan Şahin
21.08.2011, 18:26
Doğan, gol olunca birlikte Ahmetin koltuğa doğru uçarız artık arkadan gelen dalgayla..

Benfica maçında arka sıramdaydı gol olmadı, şimdi önde olan o...
Bakalım bu sefer şans döner de goller atarsak neden olmasın ;)

Bıyıklıoğlu
21.08.2011, 18:27
Satılan bilet sayısı 10.000

Adem Erdoğan
21.08.2011, 18:28

Maşallah..

Doğan Şahin
21.08.2011, 18:30

Asıl patlama hafta içi olur.
Tff Ligin tadını kaçırdılar, kabak aşılanmış karpuza benzedi...
Avrupa Ligi de hakem hataları falan sulandırıyorlar ama Atlethic elimizden kaçamayacak dolayısıyla bu maç kaçmaz...

DURAS
21.08.2011, 18:30
113 den alan var mı?

usa_me
21.08.2011, 18:36
119/3/33 Sahaya daha yakın biriyle de değiştirebilirim. 2 haftadır ispanyolca küfür çalışıyorum :)

Buğra Sekban
21.08.2011, 18:43
Saat 18:00 itibariyle satılan bilet sayısı; 10.170

Kaya
21.08.2011, 18:44
Arkadaşlar yanınızda hem Trabzonspor, hem de BMN atkısı olsun...

Özel pankartlarla hazırlanıyoruz...

marimoto
21.08.2011, 18:53
İzmir organizasyon yokmu acaba

lazibere
21.08.2011, 19:14
107 sıra Toplam 10 adet bilet alınmıştır

Süleyman Eruyar
21.08.2011, 19:19
böyle giderse 2 günde biter biletler.

Helvacı61
21.08.2011, 19:22
biletler bu gidişle karaborsaya düşer maça gidecekler erkenden almalı

Harun Karadeniz
21.08.2011, 19:24
Bilette tamam hayde maça....

beyzade_61
21.08.2011, 19:39
Hepsini kendi cebinden ödemedin degil mi? :eek::D
Grubumuzun biletleri :)

İsmail52
21.08.2011, 20:00
özel aracla gittimiz zaman otopark sorunu olurmu bilgisi olan arkdaşlar varmıı..

Ilelioglu
21.08.2011, 20:06
özel aracla gittimiz zaman otopark sorunu olurmu bilgisi olan arkdaşlar varmıı..

Otopark ücreti 20 TL imis, bir arkadas öyle yazmisti.

İsmail52
21.08.2011, 20:33
ben aracımla gitmeyi düşünüyorum merter civarından geliçek olan varsa benle gidip gelebilir..

volkan_627
21.08.2011, 20:37
Otopark ücreti 20 TL imis, bir arkadas öyle yazmisti.

yuhh..... staadın karşısında metro nun otopark ı var ve sadece 5 tl. bize özel tarife mi bu???

Hasan ZAİMOĞLU
21.08.2011, 20:46
gelmeyi düşünüyorum.ama tek olacağım.malum dönüş saatinde bayrampaşaya dönüşüm nasıl olur onun düşüncesi var.

Emre GÜRDAL
21.08.2011, 20:56
otopark ücreti 10 lira ayrıca otobüs girmiyomuş oraya teyzeoglu gs li o söledi..

demiradam57
21.08.2011, 22:55
Trabzon veya Samsundan otobüs kaldırılacakmı.Bana bilgi verilirse sevinirim.Veya özel arabayla gelip maç gecesi dönecek olan varmı.Maç gecesi dönmem gerekiyor...

fındıkoğlu
21.08.2011, 23:48
4 adet biletimi aldım belirtilen tribünden.... Cevahirde görüşmek üzere....

Behçet61
21.08.2011, 23:51
Arkadaşlar stada en rahat ve en ucuz ulaşım yolu METRO'dur maç çıkışı metroyla levent'te inenler METROBÜS ile şişlide inenler mecidiyeköy'den ve Taksim'de inenlerde her semte OTOBÜSLE ulaşabilirler, Ramazan dolayısıyle ana hatlar çok geç vakitlere kadar sefer yapıyorlar.

meseco
22.08.2011, 00:01
Trabzon veya Samsundan otobüs kaldırılacakmı.Bana bilgi verilirse sevinirim.Veya özel arabayla gelip maç gecesi dönecek olan varmı.Maç gecesi dönmem gerekiyor...

Gurbetci gencler trabzondan otobus kaldirabilir. Istersen onlara sor bir. Gurbetci genclerin sitesine girip bakabilirsin

Bıyıkoğlu
22.08.2011, 00:43
Benfica maçında arka sıramdaydı gol olmadı, şimdi önde olan o...
Bakalım bu sefer şans döner de goller atarsak neden olmasın ;)

Yeterki gol atalım tüm tribünü yanıma beklerim :)

Sercan Yaylı
22.08.2011, 00:50
ben aracımla gitmeyi düşünüyorum merter civarından geliçek olan varsa benle gidip gelebilir..

merterde nerde oturosun abi...

ozturk
22.08.2011, 07:41
.güney kategori 5 ve pegasus kategori 5te koltuk mesafesi büyükmüş oturacağın zaman rahat edersin dedi..

oturmaya mı gidiyoruz maça :rolleyes:

Emirhan Ömeroğlu
22.08.2011, 08:19
Bizde büyük ihtimalle Tramvayla Metro ile gidip gelicez. Güngörenden.

Kuzen çıkıpta babasından Transporteri alırsa o ayrı tabi :p :D

ozturk
22.08.2011, 08:27
bugün akşama kadar kategori 6 118-119 kalır mı acaba?

ozturk
22.08.2011, 08:33
biletix gişelerinde (özellikle cevahirdeki) öğle arası gibi bir kavram var mı?

varsa kaç kaç arası?

bilgisi olan var mı bu konuda?

Külünkoğlu
22.08.2011, 08:34
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7926-2A9M1V2Y.jpg

Tarih : 25 Ağustos Perşembe
Yer : Mecidiyeköy Cevahir AVM Önü
Saat : 17.30
Bilet : Güney Kale Arkası 6. kategori 118 - 119

ozceksilmez
22.08.2011, 09:02
arkadaşlar 5.6. kategori biletleri bu gün bitebilir ..elinizi çabuk tutun c.tesi gününden beri bir hayli satılmış..

buserkan61
22.08.2011, 09:21
arkadaslar ben de dun bıletı aldım.aksam sıteye gırdım bır baktım kı boyle birşey yapmışşsınız.çok uzuldum ınanın.enazından bmn taraftarlarının oldugu yerde olmayı cok ısterdım.ben dogu trıbun 414 ten aldım.can saglıgı olsun.
Bu arada guneş gozluguyle gelınecekmı bu konuda son durum nedir?

Ömer SEVİNÇ
22.08.2011, 09:42
Kale arkasından maç seyretmekten zevk alamadığım için yanınızda olamayacağım arkadaşlar. Büyük ihtimalle 4. kategoriden alacağım bileti. Kalbim sizlerle ama :)

CAFER ÖZER
22.08.2011, 11:21
119 4.sıra 29/28 koltuk Vehbi sancak ile Kendim için 2 bilet alınmıştır.

Serdær
22.08.2011, 11:22
Bizde büyük ihtimalle Tramvayla Metro ile gidip gelicez. Güngörenden.

Kuzen çıkıpta babasından Transporteri alırsa o ayrı tabi :p :D

Öyle bir durum olursa haberim olsun Emirhan ;)

Serdar Ersoy
22.08.2011, 11:27
6 adet bilet alındı mac gunünü bekliyoruz :)

ddmtyr
22.08.2011, 11:30
4 Kişi de bizden :)

Belke bizi bilbao çıngınlar geliyoooorrrrr :)

Cağaloğlu
22.08.2011, 11:32
oturmaya mı gidiyoruz maça :rolleyes:

1 çuval çekirdek sokacam içeri, adam başı 90 dakikaya yetecek kadar çitlesin millet, birde adam başı birer kutu kola ohhhh :)

Behre
22.08.2011, 11:37
4 bilet te bizden...ama 117 den almışım :(

Emirhan Makul
22.08.2011, 11:41
6 adet bilet alındı mac gunünü bekliyoruz :)

7..................