PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tedbir Koysana TFF! Niyetini Görelim

Tunga
19.08.2011, 06:08
Bugünden bir haber:

fener bayram yapmış. ŞL'den paracıklar gelecekmiş.

Utanmadan bir de gözümüze soka soka o parayı harcamaya niyetleri var. O halde:

Madem TFF iddianameyi bekleyecek; ama o arada da milleti tedbirli, tedbirsiz PFDK'ya sevk edecek.

Niyetini görelim TFF'nin.

fenerin hem TFF'den, hem de TFF eliyle ŞL'den gelecek alacaklarına TEDBİR koysun!

Niyetini görelim MAAaaaaa...

Tunga
19.08.2011, 06:09
http://www.bordomavi.net/Giris/giris190811.jpg

SEDAT
19.08.2011, 09:30
- Allahı Kitabı olan yapar abi onu , bunlarda Din , İman , Allah korkusu varmı ki yapsınlar , o haram paralar öyle bir çıksınki bunlardan ...

Mollasalihoğlu
19.08.2011, 09:37
TFF'nin niyeti üzüm yemek değil ki, bağcıya(!) kolaylıklar sağlamak..

Badaloğlu
19.08.2011, 09:39
Burada Trabzonspor kulübünün bu konuda TFF'na resmen başvurması gerekiyor. Yoksa TFF'nu ile ezikler al gülüm ver gülüm içinde. Bize rahat göstermeyenlere bizde rahat göstermeyelim. Bu durum sonuçlanıncaya kadar kime ait olduğu mahkeme sürecinden sonra belli olacak parayı şimdiden Fener'e hibe etmelerine mani olunmalıdır. Bu konuda kamuoyu oluşturulmalı, kulis yapılmalıdır. Tv ekranlarında, radyo kanallarında bu konu özellikle konuşulmalıdır.

CAFER ÖZER
19.08.2011, 09:51
Burada Trabzonspor kulübünün bu konuda TFF'na resmen başvurması gerekiyor. Yoksa TFF'nu ile ezikler al gülüm ver gülüm içinde. Bize rahat göstermeyenlere bizde rahat göstermeyelim. Bu durum sonuçlanıncaya kadar kime ait olduğu mahkeme sürecinden sonra belli olacak parayı şimdiden Fener'e hibe etmelerine mani olunmalıdır. Bu konuda kamuoyu oluşturulmalı, kulis yapılmalıdır. Tv ekranlarında, radyo kanallarında bu konu özellikle konuşulmalıdır.

Hangi yönetimden bekliyorsun Ahmet Bu dediklerini,
Şampiyonluğumuz Göz göre göre gasbedildiği halde sesini çıkartmayanlarmı yapacak Bu işleri.

Canberk
19.08.2011, 09:58
Yapmaz ki Tunga abi niyetini belli et demişsin zaten belli değil mi niyeti maaaa'nın ...

Badaloğlu
19.08.2011, 10:05
Hangi yönetimden bekliyorsun Ahmet Bu dediklerini,
Şampiyonluğumuz Göz göre göre gasbedildiği halde sesini çıkartmayanlarmı yapacak Bu işleri.

Ağabey, biz gerekli uyarıyı yapalım, onlar üzerlerine düşeni yapmasınlar.

winner
19.08.2011, 10:13
Çok doğru bir tespit.

Her şeye tedbir koydun,süper kupa finalini oynatmadın paraları da ödeme o zaman.

Çünkü şu anda o paranın kime ödeneceği, bu soruşturmanın sonucunda belli olacak.Yani şüpheli.

Tff takımlardan teminat istedi gibi bir haber okumuştum.Sanırım yayın gelirleriyle ilgiliydi.Şampiyonluk ve şampiyonlar ligi gelirleri içinde benzeri bir uygulama yapması lazım.

halil ibo
19.08.2011, 10:15
İnşallah yönetimimiz bu konuda geç kalmadan adım atar.
Yoksa daha çooook dizlerimizi dövüp,başımızı iki elimizin arasına alırız.:(

Ali İhsan
19.08.2011, 10:18
Yönetimin para konularında diğerleriyle ayrı düşmesini beklemeyin. Maalesef futbolun ana unsuru artık para. Para kaybına yol açacak diye her türlü onursuzluğa razı geliniyor.

Şu şike soruşturmasında dört büyükler hariç on dört takım komple yer alsaydı, iki haftada öndördünü de düşürürlerdi. Ama özellikle fener ve gs konu olunca sadece biz taraftarlar onurlu olabiliyoruz. Yönetimden geçen haftaki açıklama haricinde birşey beklemeyin...

DURAS
19.08.2011, 10:18
bu ironi dolu başlık...
elinde onca belge olmasına rağmen, febeyi düşür(e!)meyen federasyon paralara mı el koyacak?

halil ibo
19.08.2011, 10:22
bu ironi dolu başlık...
elinde onca belge olmasına rağmen, febeyi düşür(e!)meyen federasyon paralara mı el koyacak?

Hz.İbrahim ile karıncanın hikayesini bilirsiniz.
Tarafımız belli olsun.

Ali Yerlikaya
19.08.2011, 10:22
Maalesef bunu yapicak "adam" yok federasyonda...
Fener müthis cakal, herseyi bagladim havasinda ama Allahin adaleti vurunca aglamak darilamaca yok ezikler...

DURAS
19.08.2011, 10:25
Hz.İbrahim ile karıncanın hikayesini bilirsiniz.
Tarafımız belli olsun.
ben zaten başlığı eleştirmedim gayet de güzel olmuş başlık. ancak adamlar o kadar firavun ki...

Davut Özdemir
19.08.2011, 10:43
Bu eyyamcı federasyondan mı bekliyoruz bu tedbir kararını...?

Mehmet BAL
19.08.2011, 10:55
elinde ki o kadar delile rağmen küme düşüremeyen fenerasyon
bizim alacağımız paraya tedbir koyar

macka61
19.08.2011, 12:38
elinize sağlık

Barış Burak
19.08.2011, 12:42
Tunga Abi, bunu inşaallah yönetime ulaştırırız:( Çok iyi fikir.

Mollasalihoğlu
19.08.2011, 12:43
Tunga Abi, bunu inşaallah yönetime ulaştırırız:( Çok iyi fikir.

Twitter'dan Altuğ Atalay ve Nevzat Aydın'a böyle bir fikir olup olmadığını sordum. Cevap yok.

Hazar_
19.08.2011, 12:45
Bence Fener alsın bu parayı.Hem haram yemiş olurlar.Hemde zamanı gelince faiziyle çıkartırız o parayı.

a f s
19.08.2011, 12:48
TFF'nin niyeti belli de bu milletin gözünün içine baka baka bu haksız kazançları yemelerine izin verecek mi merak edilen soru bu.

Bu adamlara hiç mi hiç güvenmiyorum.

Barış Burak
19.08.2011, 12:50
Twitter'dan Altuğ Atalay ve Nevzat Aydın'a böyle bir fikir olup olmadığını sordum. Cevap yok.

En çok ta elimiz kolumuz bağlı gibi davranıyoruz, ona bozuluyorum.

Murat Altun
19.08.2011, 13:28
Bencede yönetimizin yapabileceği en aklıllı iş bu olur Hem tff ye bir adım attırlımış olur hemde şerefsiz hırsızlar hakkımız olan parayı yiyememiş olurlar Zaten yeterince haram yediler zehir zıkkım olsun

Yönetimi bu konuda harekete geçmeye zorlamalıyız

bkandil
19.08.2011, 13:38
Bu konu gazetelerde ilan olarak verilebilir belki, bu aşamada işin bizim yöneticilere kalması çok mantıklı gelmiyor...

Berat Akçay
19.08.2011, 14:26
Şb parayı alacak TFF 'ye şike yoluyla verecek ;) Tedbir koyar mı ? O parayla şike yapılcak daha

macuka
19.08.2011, 14:31
Turk futbolunu Papermoon dan kurtaracagiz diye gelenler,
Swiss otellere, Ciraganlara tasidilar sagolsunlar.

Turk futbolundan bir sey ummaya gerek yok. Senez erzik de sagolsun, Trabzonspor u bicsin hakemler diye talimat mi veriyor, bundan bile supheliyim.

Sibel
19.08.2011, 14:32
Hey gidi hey...Nerdee?
Böyle çaresizce beklemek çok fena bir şey.

Travelair
19.08.2011, 14:47
Kimi kime şikayet edeceksiniz ki? UEFA ve CAS bize lazım

Ilelioglu
19.08.2011, 22:39
Türk Futbolunu kimler yönetiyor. Yazik..

Oradakilerin hicbiri bu isten anlamiyor bence.

A.Gökhan AKIN
19.08.2011, 22:45
Bizim yönetimin susabileceği 1 dakika bile olmamalıdırı bu dakikadan sonra ama nerdeler arada bir resmi açıklama sonra yine derin sessizlik..

Ilelioglu
19.08.2011, 22:48
Bizim yönetimin susabileceği 1 dakika bile olmamalıdırı bu dakikadan sonra ama nerdeler arada bir resmi açıklama sonra yine derin sessizlik..

Gaz aliyorlar..

Herzamanki gibi...

Samimiyet felan görmüyorum.

Tunga
20.08.2011, 00:15
Bu konunun gerekli ilgiyi görmediğini düşünüyorum.

Pankart, protesto... Bunlar çok güzel ve zaten yapılacak; ama şu anda bu krizde politik olarak atılabilecek belki de tek adım bu.

Şimdi; federasyon açık kalan son kapıdan da geçti. İşi öteledi. Ötelerken adı geçen kişiler suçsuzdur da demedi, suçludur da demedi. İşi mahkemeye, aslında daha doğrusu iddianameye ve gizliliğin kalkmasına bağladı.

Tonla açmaz ve çelişki var; doğru.

Peki, madem öyle, o halde fenerin gelirlerine de tedbir konsun. Savunmalar alınıp da karar verilene kadar.

AMAÇLAR:

1- Eminim ki sonunda feneri kurtaramayacaklarını hissettiklerinde kulüplerle bu tazminatların ödenmemesi üzerine bir anlaşma yapmaya çalışacaklar. Sürecin çok uzayacağını, yıpratıcı olacağını biliyoruz. Belki 5-6 ay sonraki bizler bile şimdiki kadar yüksek adrenalin ile bu işi kovuşturmayacağız. Bu durumda ileride "tamam veriyoruz size şampiyonluğu ama tazminat işine girmeyin" denecek olursa, bizim o gün bunu kabul etmeyeceğimizin garantisi yok. O halde baştan bu paralar bloke edilmeli ve soruşturma sonunda kim şampiyon olacaksa ona verilmeli.

2- fenerbahçe bu parayı alarak çok süratle tüketmek isteyebilir. Eğer sonunda bir tazminat garantisi almışsa, o halde böyle olabilir (hiç de düşük ihtimal değil). ŞL'den 60 milyon TL bir kaynağın gelmesi muhtemel. Bu parayla ligde 14 takım kurulur. Ve şimdi hepsi "şüpheli" sıfatına haiz fenere gidecek. Bir federasyondan gelecek para var. Koyun üstüne. Küçük senaryo yazalım: fener bu parayla transferler yapacak ve küme düşme durumunda bu yabancı transferleri sebebiyle federasyon onları zarara uğratmamak için belli kararlar alacak. İşte onun da önü kesilmiş olacak.

3- fenerin bu paralarla yapacağı transferler neticesinde alacağı olası başarılı lig sonuçları vicdanlardaki hükümleri değiştirebilir. Böyle de bir risk var.

4- federasyon, hiç bir açıklamasında tüm Türkiye'de şike yaptığı kanaati oluşturmuş feneri ısırmadı. feneri rahatsız edecek hiç bir karar vermedi. Ne yaptı? Belli şahsiyetsizleri tedbirli olarak PFDK'ya sevketti. İyi de, ulan bu adamlar zaten kodeste. Yani, tedbir koysan ne olur, koymasan ne olur? O halde tüm açıklamaları temiz takımların zararına olan federasyon, böyle bir tedbir kararı alırsa, ilk defa feneri de ısırmış olacak. Biz de bu masup taleple, feneri ısırdıklarını görebilmiş olacağız. Sonuçta bu parayı kimseye vermeyin, ya da bize verin demiyoruz. Tedbir koyun diyoruz.

5- Trabzonspor'un elinde atılacak başka bir politik adım yok. Başkan konuştu, ceza aldı, kulüp aldı, Şenol Hoca muhtemelen alacak. Ama "gelirlere tedbir koyun demek" hem ceza gerektirmiyor, hem de buna nasıl bir itiraz yapabilir federasyon? Bu bizim camianın atabileceği iyi bir adım olur. O zaman da Mehmet Ali, çıkıp konuşsun bakalım ince sırıtmasıyla TV'lerde.

6- UEFA TFF'nin alacağı hiç bir karara karışmaz. En kötü Türkiye'yi Avrupa'dan atar (%1 ihtimalle). Takımlara ceza verir. Ama bizim isteğimiz olan hakkın yerini bulması konusunda TFF'ye karışma hakkı yok. O halde baskı amaçlı UEFA yolu denenebilir ama netice için tek adres TFF'dir. Orası da "zaten fenerin kalesi" diyerek bırakılacak bir mevzi değildir. Bu tedbir önerisi onları da eminim ki sıkıştıracaktır.

Daha da irili, ufaklı amaçlar sayılabilir. Ama bence bu yukarıdakiler bile şu aşamada bizim elimizi güçlendirebilecek bir atak için yeterli sebeptir.

Samet Türkmen
20.08.2011, 00:17
Bu ülkede üçkağıtlara sebep, meclisin toplanıp kararlar aldığını,kanunları değiştirdiğini gördü bu millet. Feneri kurtarmak bence çokta zor değil bunlar için. Yine uydururlar kılıfına. Bunun için bir an önce gizlilik kalkmalı ve olası delil yok etmenin önüne geçilmeli.

Delil konusunda devlet dahil kimseye güvenmiyorum. Bir an önce görmeliyiz belgeleri ! Çünkü herkes bir şekilde taraftır ve bir noktadan sonra bu etkili olur.

Fanatik34
20.08.2011, 00:30
Evet bu ve benzeri her yolu sormali ve denemeliyiz

Mesela bugün itibariyle (atiyorum Mahkeme 3 yil sonra biterse) 3 yil icindeki bütün Maddi ve Manevi hakkimiz hesaplanmali ve kamuoyuna sunulmali. Bu miktarin 9 haneli bir rakam olacagini düsünürsek belki gözleri korkar!

Ilelioglu
20.08.2011, 00:31
Tunga abi;

Peki simdi ne yapmaliyiz, yani biz Taraftarlar?

Tunga
20.08.2011, 00:40
Tunga abi;

Peki simdi ne yapmaliyiz, yani biz Taraftarlar?

En azından bunu gündemde tutmalı ve yönetime ve basına bu yoldaki talebimizi iletmeliyiz. Zira taraftar üzerine düşeni bence layıkıyla yapıyor zaten. Herkes işin bir tarafından tutmuş koşturuyor. UEFA, pankart, vs.

Ama bu öncelikle gündemde tutulmalı bence. Çünkü bunun ciddi bir maddi karşılığı var (maddiden kastım para değil sadece, elle tutulur bir hamle olması açısından söylüyorum).

Ilelioglu
20.08.2011, 00:57
Yani mail kampanyasi yapmaliyiz.

O zaman bu konuyla ilgili bir yazi yazin onu gönderelim Kulübe.

Twitter ve Facebook'da da birseyler yapilabilir.

Samet Türkmen
20.08.2011, 01:00
Güncel içerikli mailler gönderilmeli kesinlikle UEFA'ya. Çünkü etik kurulunun raporunu TFF, UEFA'ya göndermiş.

Ahmet Faruk
20.08.2011, 01:03
Yönetim kesinlikle bu konuda yasal her yola başvurmalı. O kadar boş bırakmamalı TFF yi.
Akıllı olun, yarı öbür gün mahkeme sonuçlanınca siz ödersiniz yoksa mesajı verilmeli.

Ilelioglu
20.08.2011, 01:04
Güncel içerikli mailler gönderilmeli kesinlikle UEFA'ya. Çünkü etik kurulunun raporunu TFF, UEFA'ya göndermiş.

O raporda eminim bizimde adimiz geciyor.

Bu TFF varya ne kadar .. ne kadar.

:mad:

My
20.08.2011, 01:31
En azından bunu gündemde tutmalı ve yönetime ve basına bu yoldaki talebimizi iletmeliyiz. Zira taraftar üzerine düşeni bence layıkıyla yapıyor zaten. Herkes işin bir tarafından tutmuş koşturuyor. UEFA, pankart, vs.

Ama bu öncelikle gündemde tutulmalı bence. Çünkü bunun ciddi bir maddi karşılığı var (maddiden kastım para değil sadece, elle tutulur bir hamle olması açısından söylüyorum).Maalesef kendi aramızda dahi bu işi gündeme getiremiyoruz. Çok önemli bir mevzu ve yönetimimizin bu konuyu çoktan düşünüp adımlar atmış olması lazımdı ama maalesef taraftar yönetenlerden daha fazla uğraşıyor, kafa patlatıyor.

Ilelioglu
20.08.2011, 01:39
Maalesef kendi aramızda dahi bu işi gündeme getiremiyoruz. Çok önemli bir mevzu ve yönetimimizin bu konuyu çoktan düşünüp adımlar atmış olması lazımdı ama maalesef taraftar yönetenlerden daha fazla uğraşıyor, kafa patlatıyor.

Zaten diger türlü olsa her sezon ilk 2'de biter.

Alper Calik
20.08.2011, 05:29
Tunga,

Bu fikrini yönetime iletelim. E-posta gönderelim, sizler de yazılı birşey gönderin.

Bizlerin söylemesine gerek kalmadan, yönetimin bu işin üstüne gitmesi gerek. Ceza alacaklarsa da gitmeli ve gündemde tutmalılar.

Fanatik34
20.08.2011, 06:12
MAA ve ekibine "Görevini kötüye kullanmaktan ötürü" dava acamiyormuyuz? Hukukcu arkadaslar bilgilendirirlerse sevinirim.

Yoksa bunlar meydani bos buldukca at kosturup duracaklar. Burda yazip cizip hicbirseye ulasamadikca, su günahkarlara karsi hicbirsey yapamadikca cildiriyorum:mad::mad::mad:

Serhat
20.08.2011, 06:54
Bence bütün takımlara uygulanmalı bu tedbir.. böylece sürecin uzamasını isteyenlerde paraları gelmediği için biran önce sonuçlanmasını isteyecektirler... Örneğin İlhan CAVCAV ;)

seyyah61
20.08.2011, 08:37
Bence TFF'ye kalmadan UEFa söke söke alir o parayi. Cünkü Fener sampiyonlar liginden atilirsa, ya da elendikten sonra sike yaptigi tescillenirse UEFA o parayi Fener'in yerine gececek takima vermek zorunda. Parayi Fener'e hibe edeceklerini de hic zannetmiyorum. Fb'ye en büyük cezayi yine UEFA verecek ve tüm paralari yasal faiziyle geri alarak üstüne bir de en az 5 sene avrupa kupalarindan hak mahrumiyeti cezasi verecek. Para bize gider mi gitmez mi orasini bilemiyorum.

Tunga
20.08.2011, 15:16
ŞL'den 3 türlü para geliyor:

1- Gruplara takımı kalan ülkeye, grup maçları başlamadan hemen önce belirli bir para ödeniyor. Eğer sizin ülkenizin 3 takımı gruplara kalmışsa, o para üçe, iki takımınız kalmışsa ikiye bölünüyor. Eğer tek takımınız kalmışsa parayı öylece o takım alıyor. Eğer fener diskalifiye edilirse, o zaman o para bize mi gelecek (hakkımız yendiği için) yoksa UEFA'ya mı geri dönecek belli değil.

2- Puan alıp, maç kazandıkça gelen para

3- İçeride oynayacağınız üç maçın stat gelirleri.

Bir de ŞL sebebiyle sponsorlardan daha çok para alabilecekken, şimdi alamayacaksınız. Bu da ayrı hikaye. Sponsordan para gelmeyecek bize; bu kesin. Oynamadığınız maçlardan alamadığınız puanlar için de para gelemeyecek; bu da kesin. Stat gelirleri, keza öyle.

Bir tek birinci kalem kalıyor geriye. İşte o kalemi de UEFA doğrudan fenere vermiyor. Sizin federasyonunuza gönderiyor, federasyonunuz gruplara kalan takımlara ödüyor.

O nedenle işin ucu yine TFF'ye dayanıyor.

Ilelioglu
21.08.2011, 13:55
Eger bu konuda yol almak istiyorsak birisi ön ayak olmali ve durumu özetleyen bir yazi yazmali.

Ve o yazi gereken yerlere gönderilmeli, tabi bu kismi bize ait.

Alper Calik
21.08.2011, 23:35
ŞL'den 3 türlü para geliyor:

1- Gruplara takımı kalan ülkeye, grup maçları başlamadan hemen önce belirli bir para ödeniyor. Eğer sizin ülkenizin 3 takımı gruplara kalmışsa, o para üçe, iki takımınız kalmışsa ikiye bölünüyor. Eğer tek takımınız kalmışsa parayı öylece o takım alıyor. Eğer fener diskalifiye edilirse, o zaman o para bize mi gelecek (hakkımız yendiği için) yoksa UEFA'ya mı geri dönecek belli değil.

2- Puan alıp, maç kazandıkça gelen para

3- İçeride oynayacağınız üç maçın stat gelirleri.

Bir de ŞL sebebiyle sponsorlardan daha çok para alabilecekken, şimdi alamayacaksınız. Bu da ayrı hikaye. Sponsordan para gelmeyecek bize; bu kesin. Oynamadığınız maçlardan alamadığınız puanlar için de para gelemeyecek; bu da kesin. Stat gelirleri, keza öyle.

Bir tek birinci kalem kalıyor geriye. İşte o kalemi de UEFA doğrudan fenere vermiyor. Sizin federasyonunuza gönderiyor, federasyonunuz gruplara kalan takımlara ödüyor.

O nedenle işin ucu yine TFF'ye dayanıyor.

Olcay bu konuyu işleyen bir yazı kaleme almak ister mi?

Tunga
22.08.2011, 05:56
Tedbir koy TFF..!

titanic
22.08.2011, 06:05
Görünen oki şikeyle ilgili karar verebilecek kadar delil toplanamamış, öyle diyordu sayın yetkili, bu bağlamda bu kadar zamanda delil bulamayanların,bundan sonraki süreçte farklı bir arayışın içerisine gireceğini hiç kimse beklememeli, paralara tedbir koymalarının hiç bir getirisi olmayacak.Ha bugun ha yarın vericekler sonucta, eğer biz yanılıyorsak ve beklediğimiz yönde bır karar cıkarsaa onlardan gelen parayı kullanmayız demıyeceğimize göre tedbır konulmamasında bızım adımıza bır problem yok

Külünkoğlu
22.08.2011, 08:26
Sen koymadın, UEFA sana geliyor ! TFF !

UEFA, Disiplin Başmüfettişi Pierre Corno’yu bugün İstanbul’a gönderme kararı aldı. Corno, savcı Mehmet Berk ile bir araya gelecek, dosyayı ilk ağızdan öğrenecek.

Kaynak : Milliyet

Tunga
22.08.2011, 13:04
http://www.karadenizgazete.com.tr/default.asp?baslik=Fenerin-alacaklarina-TEDBIR-KOYUN…&p=haber&id=9665

Sesimize kulak veren Karadeniz Gazetesi'ne teşekkürler. Bir de ve öncelikle Aksal Abi'ye teşekkürler.

halil ibo
22.08.2011, 13:37
Onlar tedbir koyamadı,koyamaz da o kadar yürekte yok koyacak organları da yok.
Trabzonspor'u kulüp olarak,başkan olarak ve nihayetinde T.D.olarak cezalandırıyor.
Yapabilecekleri bu, hepsi bu kadar.
Ama UEFA gereken noktayıda koyacaktır,virgülüde.
Buna şüphem yok.

Tunga
23.08.2011, 01:18
Tedbir Koy TFF!

Alper Calik
23.08.2011, 01:38
Karadeniz gazetesine teşekkürler valla. Keşke yerel medya daha yoğun işlese konuyu.

pazarkapılı
23.08.2011, 10:58
tff play-off sistemini bu sene uygularsa buyuk delikanlilik yapmis olur....zira yasaya,cas kurallalarina karsi gelmek her baba yigidin harci degil....

meseco
23.08.2011, 11:01
TFF fenerin ligde yapacağı maçları hiç düşünmüyor galiba. Ama helal olsun fener,tff,lig tv el ele verdiler bütün herkesi karşılarına aldılar ( fener ve omurgasız anadolu kulüpleri hariç )

Tunga
24.08.2011, 01:49
Tedbir koy TFF!

My
24.08.2011, 02:09
Bu konuya gerektiği gibi eğilemediğimizi düşünüyorum. taraftar olarak yani. Kaç kişi mesela kulübe bunu ilettik. Mail attık. Kulübümüzün bu tip konulardaki pasifliğine ise ifrit oluyorum.

MonteCristo
24.08.2011, 03:17
Dava açıp hakkımız olan parayı cezasıyla birlikte geri alacağımızı bilsem, hiç umrumda olmazdı hatta alsınlar cezasıyla birlikte geri ödetelim der rahat olurdum.

Sadece giriş parası değil yani, prestij kaybı (orada oynayacak olmanın yaptığı tanıtım), sponsor geliri kaybı ve şampiyonlar liginde yer almayacak olmanın iç ve dış transferdeki oluşturduğu zorlukların tazmini... Ceza kısmı bunlar.

Ama çalınan maddi gelirin alınması için hiçbir dava açılmayacağını bilmemden geliyor rahatsızlığım.

mit_o
24.08.2011, 04:40
Tedbir koy TFF !

My
24.08.2011, 05:42
Kulübe baskı yapmalıyız. Hiç bir şey yapamıyorsak hiç değilse görseli kulübe mail olarak atalım.

info@trabzonspor.org.tr

http://www.bordomavi.net/Giris/giris190811.jpg

Burada kendi kendimize yazmak bir işe yaramıyor.

a f s
24.08.2011, 11:16
Bu TFF icraatları ile Türk futboluna değil malum takımlara hizmet ettiğini her kararı ile tekrar gösteriyor. Tedbir koy deyince kafalarındaki şeytan 'para elden gidebilir hemen Fener'e ver!' diyor.

Mahkeme kadıya mülk kalmaz demiş atalarımız elbet bitecek bitmez sandığınız göreviniz. Futbolun 'F'sine yaklaşamayasınız!