PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçlarına Verilen "Acayip" Hakemler

Mehmet S. Pervan
19.08.2011, 00:15
Senelerdir Avrupa maçlarında hakemlerden yana yüzümüz gülmedi. Bir maçta bile ben görmedim Avrupa'lı hakemlerin Avrupa takımlarına müsamma tanımadığını...
Sadece bizim takım için değil bütün Türk takımları yabancı hakemler tarafından katlediliyor. Bugün bir örneğini daha yaşadık...
Ben anlamıyorum Avrupa takımlarına karşı daha iyi davranan hakemler daha mı iyi yükseliyor acaba :N

ertek_61
19.08.2011, 00:23
Neden mİ ariyorsunuz...sÖyleyeyİm...fenerbahÇe kongre Üyesasİ Şenez ezİkkkk Şey pardon Şenez erzİk...sene baŞinda sadrİ Şener İle arasinda geÇen sÜrtÜŞme akillarda...bİrde gs uefa kupasini alirkenkİ hakem yardimlarini unutmayalim...hepsİnİn mİmari Şenez ezİk tİr...sİzce 3 maÇtada hakemler tarafindan katledİlmemİz tesadÜfmÜ ???????? sizmisiniz türkiyede fenere kafa tutup hakkınızı arayan diyor ve gerekli önlemlerini alıyor...bjk maçında adamın ayağı kayar bjk penaltı kazanır ama ne hikmetse bu hatalar bize olmaz hatta bizim rakibimize olur...ne diyim ki asllah belanı versin şenez erzik...

haltun
19.08.2011, 00:50
kime derdini anlatcanki federasyon korumalı Türk takımlarını, onlarda fenerasyon olmuş

ThePatriot61
19.08.2011, 00:51
Hepsi Türk düsmani ya. Neyaptik ki bunlara bukadar anlamadim gitti.

Kaan
19.08.2011, 00:55
Türk takımları değil de Trabzonspor olarak değiştirilsin başlık.

Bursa'nın ve Beşiktaş'ın penaltıları ortada...

Burçak
19.08.2011, 01:04
Dışarıda kimse Türkiye ligini sallamıyor.
Kimsenin tınlamadığı bir ligdeki hiç bir takımıda ciddiye almıyorlardır.
Adamlar hele şu son olaylardan sonra baktılar ki Türkiyede lig Şike Şaibe vs iyice sallamaz oldular.
fenerbahçe ve onun gibi embesillerin sayesinde herkes aynı kefeye koyuluyor.

meaningoflife61
19.08.2011, 01:12

Aynen Kardeş Katılyorum Sanki Özellikle Bize Yapıyolar 1 Maç Değilki 3 Maçtır Hakem Hatası Yeter artık İnşallah Rövanş Maçında Olmaz

Ömer TOPAL
19.08.2011, 01:31
haçlı birlikteliği işte....!

crazyman_61
19.08.2011, 01:42
Türk ün Türk'den başka dostu yoktur nede güzel söylemişler

Mustafa ÖZDEMİR
19.08.2011, 01:44
bu işte bir gariplik var...

Serdar A
19.08.2011, 01:46
Türk ün Türk'den başka dostu yoktur nede güzel söylemişler

Laf işte ...
Hangi hangisine arkasını dönebiliyor ...
Manevi değerler tükenmiş , iman desen yok .
Hırsızlık , rüşvet , gasp hepsi batıda ne ise , ülkemizde de o .
Bakın Trabzonspor'un son 30 yılına , elin gavuru mu uğraşmış takımınla ...

Mira_61
19.08.2011, 01:46
Bugünkü maçın hakemi için sadece ''Acayip'' hayvanlara benziyirsen diyebiliyorum...

Onur Akyüz
19.08.2011, 01:49
kendimi biran başka bir forumda sandım,

bence başlık vizyonumuza ters.

mit_o
19.08.2011, 01:54
harbiden bize garezleri var ya resmen ırkçılık yapıyorlar ulan kırmızıyla alakası yok en fazla sarı verirsin orda be !

Ilelioglu
19.08.2011, 02:02
Hakem hatalari her zamam oluyor ve olacaktirda.

Bizim aleyhimize cok karar veriliyor ama bugün Bursa ve bejekenin hep lehine kararlar verildi.

Demekki sadece bizim maclarda olmuyor.

Önemli olan sag duyulu ve sakin olmak. Disiplini elden birakmamak.

Ahmet F. Zengin
19.08.2011, 02:02
uefa avrupaya şikeci bi ligden takım almak istemiyor bukadar basit

yakın
19.08.2011, 02:06
Neden mİ ariyorsunuz...sÖyleyeyİm...fenerbahÇe kongre Üyesasİ Şenez ezİkkkk Şey pardon Şenez erzİk...sene baŞinda sadrİ Şener İle arasinda geÇen sÜrtÜŞme akillarda...bİrde gs uefa kupasini alirkenkİ hakem yardimlarini unutmayalim...hepsİnİn mİmari Şenez ezİk tİr...sİzce 3 maÇtada hakemler tarafindan katledİlmemİz tesadÜfmÜ ???????? sizmisiniz türkiyede fenere kafa tutup hakkınızı arayan diyor ve gerekli önlemlerini alıyor...bjk maçında adamın ayağı kayar bjk penaltı kazanır ama ne hikmetse bu hatalar bize olmaz hatta bizim rakibimize olur...ne diyim ki asllah belanı versin şenez erzik...
Ben de böyle düşünmeye başladım. Üç maç üst üste, tesadüf olamaz!

SALDIRAY
19.08.2011, 02:08
Collina gibi hakemler olcak ki bak nasıl öttürüyoruz

Rahim.K
19.08.2011, 02:12
Bursaspora bugün verilen Penaltı beleş ötesiydi.Hakem hataları genelde bizim Maçlarda oluyor. Şenes erzikin Uefada ne işe yaradıgını bilen varmı?Güya Türk Takımlarının hakkını savunması gerekmiyormuydu?

Berat Akçay
19.08.2011, 02:16
Hakem konusunda şanssımız yok

U.Sadıkoğlu
19.08.2011, 02:36

+1967.

Katılıyorum.

Hasan Cubukcu
19.08.2011, 03:18
herhalde hakkimizi yiyecekler zaten onlarda tff ne bok olduklarini biliyorlar , zaten bunlar tsnin hakkini yiyorlar bizde yesek ne olacak diye !!!

yapsalar bakayim avrupa takimlarina !!