PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Hakkımızı Aramalıyız.

HIRCINBEY
17.08.2011, 11:16
Eleştirenler PFDK'ya..

Türkiye Futbol Federasyonu, şike soruşturması kapsamında aldığı "İddianameyi bekleyeceğiz" kararı hakkında ağır açıklamalarda bulunan isimleri PFDK'ya sevk etti..
Futbol Federasyonu'nun internet sitesinde yer alan açıklamada, Trabzonspor Kulübü ve başkanı Sadri Şener'in yanı sıra Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu üyesi Sinan Vardar ve Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal'ın PFDK'ya sevk edildiği belirtilerek, ''Söz konusu kulüp ve yöneticiler, sportmenliğe aykırı beyanları nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 37. Maddesi uyarınca PFDK'ya sevk edildi'' denildi.

Ajansspor.Com

Şikeye serbest demek sportmenliğe aykırı olmuyor ama hakkımızı aramak sportmenliğe aykırı oluyor.
Haksız şaibe altında olanlar sokaklarda bir araya gelip yürüyüş yaparak bir baskı oluşturmaya çalışıyor nispeten yapıyorlarda, Ancak biz haklı konumda olduğumuz halde hala susuyoruz.

Organizasyondan sorumlu arkadaşların bu konuda bizlerinde desteğini alarak bir şeyler yapması beklentisi içerisindeyim. Pankartla falan olacak şeyler değil artık geç kalmış tepkimizi koymalıyız..Geçenlerde bir arkadaşın önerisi vardı şiddet yanlısı olmayalım ama gidip tff binasının önünde otursak dahi ses çıkarmış oluruz.

Bakalım bizleri nereye sevkedebilecekler.

İdris Toksoy
17.08.2011, 11:17
şimdiye kadar yapılmamış olması şaşırtıcı zaten.

Punisher-61
17.08.2011, 11:20
hic bosuna ugrasmayin...burasi Türkiye... siz ne bekliyorsunuz??

TFF fener besiktas düsmesin diye neler yapiyor neyin hakkini nasil arayacaksin..

trabzon neden sampiyon olamiyor belli...buda hic bir zaman degismeyecek..kimsede artik fenerin ve digerlerin kümeye düsecegini beklemesin

HIRCINBEY
17.08.2011, 11:29
hic bosuna ugrasmayin...burasi Türkiye... siz ne bekliyorsunuz??

TFF fener besiktas düsmesin diye neler yapiyor neyin hakkini nasil arayacaksin..

trabzon neden sampiyon olamiyor belli...buda hic bir zaman degismeyecek..kimsede artik fenerin ve digerlerin kümeye düsecegini beklemesin
Burda insanlar neyin savaşını veriyor peki, günlerce bazen uyku bile uyumadan takip ediyor herşeyi. Kusura bakma ama bu düşünce olduğumuz için değilmi değişmeyen hiçbirşeyin olmayışı.

Madem öyle kapatalım dükkanı gidelim. Neden boşa uğraşı veriyoruz.

Vkgz
17.08.2011, 11:41
emre pfdk ya gitmiyor. federsyon baskanı beşiktaşıda kurtardım diyor. bizim silik yönetim yazılı acıklamayla yetiniyor. toplasana butun gazetecileri karşına essene gürlesene.

Gamze_TS
17.08.2011, 12:28
Yuruyus yapilacakti ne oldu? En azindan tff'nin orada oturma eylemi, haksizliga karsi cikan tum takimlarla, taraftar gruplariyla temasa gecilemez mi?

fatihmazlum
17.08.2011, 12:43
bu ıs oyle pankartla yuruyusle olcak ıs değıl daha once yaptıkda ne oldu cokda kaıdeye aldılar hatta dsamart gostermez bıle buyuk ıhtımalle pankartları kendımız calar kendımız oynarız yıne..daha radıkal seyler yapmak lazım klub bazında cekılelım lıgden konuyu uefaya tasıyalım tazmınatdan alcağımız para en az 80mılyon dolar sampıyonlar lıgıyle bırlıkte bu hem kaybettığımız ıtıbarı gerı kazandırır hem klub maddı olarak rahatlar hemde artık hıcbırsey eskısı gıbı olamaz yenı sampıyonlukların onu acılır..

Helvacı61
17.08.2011, 16:18
daha önce yaptık faydası olmadı demek yanlış. şimdi daha büyüğünü yapalım direkt tff yürüyelim. şu ortamda bunu dikkate almak zorundalar.

buserkan61
17.08.2011, 16:22
onumuzdekı hafta arena stadın da (hala o avrupa macını yapmayı sındıremesemde) full dolu olarak tepkımızı koyalım.tff ye olan sinirimizi medenı bır sekılde cıkaralım. hakkımızı araması gereken yonetım bu saatten sonra daha hızlı hareket etmelıdır.yoksa sulandıkca balcıga donecek ve arada bizde kalıcaz. trabzonda herhangı bır yuruyus vs tepkı olmadı su dk ya kadar.taraftarlrda sessız farkındamısınız.

HIRCINBEY
17.08.2011, 16:24
onumuzdekı hafta arena stadın da (hala o avrupa macını yapmayı sındıremesemde) full dolu olarak tepkımızı koyalım.tff ye olan sinirimizi medenı bır sekılde cıkaralım. hakkımızı araması gereken yonetım bu saatten sonra daha hızlı hareket etmelıdır.yoksa sulandıkca balcıga donecek ve arada bizde kalıcaz. trabzonda herhangı bır yuruyus vs tepkı olmadı su dk ya kadar.taraftarlrda sessız farkındamısınız.
İnşallah yönetim bilet fiyatlarında Benfica maçında yaptığı hatayı yapmaz.