PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Beşiktaş'ı Da Kurtardık Sayemde" İstifa Et Aydınlar, Onurun Varsa!

Vkgz
16.08.2011, 15:57
TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar açıklama yapmak için basın toplantısının yapılacağı salona girerken yanında bulunan TFF Yönetimi Kurulu Üyesi ve eski Beşiktaş yöneticisi Hüsnü Güreli'nin sarfettiği sözler tartışılacak türden.

"BEŞİKTAŞ'I DA KURTARDIK SAYEMDE"
Güreli'nin TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte toplantı salonuna doğru yürürken sarfettiği, "Beşiktaş'ı da kurtardık sayemde. Teşekkür etmeleri lazım. Başka kimsede yok ki bu kadar sonuç" sözleri İHA kamerasına saniye saniye yansıdı.
..............................................

Demek Fenerden sonra Beşiktaş'ı da kurtardınız...
Yazıklar olsun.
TFF şikenin en alasını yaptığını kendi kendine açıklamıştır.

-Samet
16.08.2011, 15:59
http://www.iha.com.tr/haber/videowatcher.aspx?vid=8977&cid=6

Bu videoyu koyma imkanımız varsa koyalım daha çarpıcı olsun ...

ozturk
16.08.2011, 16:00
Başlığı aşağıdaki video ile destekleyebilirsin..

EyM58CzSFDo

DNA-TS
16.08.2011, 16:04
la bu konuşmalarada bir kılıf uydururlar şimdiye kadar yaptıklarının yanında buna çözüm bulmak bişe değil.

Salih Edip
16.08.2011, 16:04
Kurulumuz dosya içereğiyle sınırlı olarak yaptığı inceleme ve değerlendirmeler sonunda kanaat oluşturmaya yetecek şekilde kanıt bulunan bazı müsabakalarda eylemlerin, ilgili kişiler ve kişilerin eylem ve davranışlarının kulüplere izafesi mümkün olduğu durumlarda spor kulüpleri bakımından şike, şike teşebbüsü, teşvik primi veya teşvik primine teşebbüs oluşturduğu kanaatine ulaşmış, bazı müsabakalar bakımından ya da olaylarda adı geçen kişiler açısından ise kanaat oluşturmaya yetecek kanıt bulunmadığı şeklinde...

Herşey açık ve net... TFF bir an önce azledilmeli...

asil suskun
16.08.2011, 16:06
bu yüzsüzlerde istifa edecek surat varmi ki

Ilelioglu
16.08.2011, 16:07
Yuh be...

Basindan beri söylüyorum...

Polis bunlarida teknik takibe almali..!

Asil sikeyi bunlar yapiyorlar.

KaFa_Sesi
16.08.2011, 16:09
hangi savcıya hangi mahkemye gönderelim bu videoları ve delilleri arkadaş : /

Mustafa Ayazoğlu
16.08.2011, 16:10
Kendi ağızlarından itiraf ettiler.

Şerefsizlik.

Ali Bektaş
16.08.2011, 16:10
Savcı bunları sabahın köründe gözaltına alıyomu ozaman tadından yenmez

DeAgLeMaNyAq
16.08.2011, 16:11
Hüsnü Güreli'den sözlerine açıklama gelmiş.

"Sinan Vardar'ın Holding patronundan yönetici olursa bu kadar olur. Yabancı sayısını serbest bırakma kararı yanlıştır" açıklamasının ardından ben de " Bundan en çok Beşiktaş faydalandı. Biz bu kararımız ile Beşiktaş'ı kurtardık. Sayemde lafını da Beşiktaşlı bir eski yönetici olarak kullandım. Bu düşüncemi şikeye çekmişler. Şike ile ilgili hiç bir alakası yoktur " diyerek sözlerini tamamladı.

Napak inanak mı kanka... :)

asil suskun
cok büyük bir takimmisiz bu serefsizlerle yillar boyunca böylece mücadele edmisiz

Ilelioglu
hangi savcıya hangi mahkemye gönderelim bu videoları ve delilleri arkadaş : /

UEFA'ya göndersek...;)

zaferyıldız
16.08.2011, 16:15
iyide orada son cümlesini nereye bağlayacak adiiii şahsiyetsiz
-en çok belge bjk ile ilgili vardı -
bunu yabancı kontenjanına nasıl bağlıyacak

KÖKSAL AYDIN
16.08.2011, 16:17
Her şeyi şikeye bağlamaya başladık.

Berat Akçay
16.08.2011, 16:18
iyide orada son cümlesini nereye bağlayacak adiiii şahsiyetsiz
-en çok belge bjk ile ilgili vardı -
bunu yabancı kontenjanına nasıl bağlıyacak
:alkış::alkış::alkış::alkış: iyi tespit .Yabancı kontenjanıyla alakası ne belgelerin .

KaFa_Sesi
16.08.2011, 16:18
UEFA'ya göndersek...;)

milletvekili şikayetmişdi ya hani savcılığa bu adam nerde acaba kanıtları ona göndersek :d abi kullun köpeğin olalım sen bu işi başlattın sen bitir hangi mahkeme varsa git insan hakları uefa fifa ...cas mış kuk muş

KaFa_Sesi
16.08.2011, 16:20
özkan sümere gönderelim bunların hakkındn o gelir .... savaşçı kurt

asil suskun
16.08.2011, 16:20
biz bosuna konusmuyorduk bu federasyondan hic bisey olmaz

Mehdi
16.08.2011, 16:24
Yuh be...

Ben bu işin sonunda bu tayfanın içeri gideceğini düşünüyorum.

Salak yerine koydular koca milleti.Yargının bunun farkında olduğuna eminim.

Ilelioglu
16.08.2011, 16:26
Ben bu işin sonunda bu tayfanın içeri gideceğini düşünüyorum.

Salak yerine koydular koca milleti.Yargının bunun farkında olduğuna eminim.

Insallah öyledir.

Bunlar kendi aralarinda kim bilir neler neler konusuyorlar. Feneri, Besiktasi nasil kurtaririz onun derdindeler ama Bursaspor olunca pat diye veriyorsun cezayi.

Adi herifler...

KaFa_Sesi
16.08.2011, 16:28
Dün iftarda babamla konuşuyoruz ne olacak dedim tff sulandırıyor. bir fıkra anlattı rize hemşinde kahvede ihtiyarlar oturuyor (of-hayrat lıyım ) ihtiyarların canı sıkılıyor ula ne yapalım hergün aynı bunlar düşünmüş düşünmüş ÇİN E savaş acalım demişler hemen bir mektup hazırlayıp göndermişler ÇİN e çinliler alıyor mektupu lan kim bunlar bakıyorlar haritadan ufak minnacık bir yer ee tamam kabul ettik savaşalım sonracıma çin liler bekliyor saltırmalarını bizim hemşinlilerde bir oda ya kapanıp düşünüyorlar ula ne yapak ne yapak günlerçe düşünmüşler ve bir mektup göndermişler savaşı ertleyelim çünkü sizi nereye gömeçemizi bulamadık derler tff ki de bu hesap bu kadar pisliği nereye gömeçeklerini bulamıyorlar . /

Badaloğlu
16.08.2011, 16:31
Yuh be...

Almadığını ne biliyoruz? Bu ülkede polis başına geleceğini bildiği için bence bunlarıda dinliyordur. Zira bu ülkede güçlülerin hukuku geçerli...

Tyler Durden
16.08.2011, 16:42
mahkemeleri satin almadiklari surece fener hakettigi cezayi alacak..er yada gec bu olacak.
o zaman bu kansiz sebelek suratli aydinlarda birsey yapamayacak..

bu arada bu adama maksimum 2 ay veriyorum..sonra istifa etmek zorunda kalacak.bu kararla ligi siddete dogru yonlendirdiler..
bu febe deplasmanlara nasil gidecek?bunu hic dusundun mu memetali bey?simdi
febeyi kurtardin peki onlari trabzonda kim kurtaracak?
senide bekleriz.

Salih Edip
16.08.2011, 16:44
Her şeyi şikeye bağlamaya başladık.

Abi söylediği söz aynen şu : Başka kimsede yokki bu kadar şey , delil , sonuç...

Ben ilk dinlediğim de delil dediğini duymamıştım çünkü ses az geliyor delil derken sesini kısıyor açın yüksek sesle dinleyin bakalım delille yabancı oyuncunun ne alakası var...

bordo08
16.08.2011, 16:45
Mehmet berk göreve federasyon keyfi karalar alıp görevini kötüye kullanmıştır..

Emniyetin 10 aylık çalışmasını hiçe saymıştır Taraftar olarak biz yada kulübümüz kesinlikle suç duyurusunda bulunmalıyız..

28TS61
16.08.2011, 16:48
spor bakani suat kilicida göreve cagiriyorum. bu bjk yide kurtardik videosunun hesabini sormalidir

Recep Alkan
16.08.2011, 16:50
Adam cevabı verdi, kabul edecek değildi zaten.

KaFa_Sesi
16.08.2011, 16:51
Suç ve Ceza adlı romanında, bir insanın başka bir insana karşı işlediği suçtan dolayı çektiği korkunç vicdan azabını anlatıyor bu romanı aziz yıldırım ve mehmet ali aydınlar a gönderelim birde kuranı kerim yollayalım görevimizi yapalım arkadaşlar..

asil suskun
16.08.2011, 16:52
aciklamaya bakim adam kandiriyorlar sanki bunlar bizi deli saniyorlar sanki

Hüsnü Güreli şunları söyledi: "15 Ağustos günü Swissotel'de İHA tarafından çekilen videoda yer alan ifadelerim, tamamen yabancı oyuncu düzenlemesi ile ilgilidir. TFF Yönetim Kurulu'nun geçen hafta yaptığı yeni düzenleme ile ilgili BJK Yönetim Kurulu üyesi Sinan Vardar'ın sarfettiği eleştirileri, Başkanımız ve Başkanvekillerimiz ile birlikte bir sohbet ortamında değerlendirdim. Şu an itibariyle en fazla sayıda yabancı oyuncu ile sözleşmesi bulunan Beşiktaş'ın bu düzenlemeden fayda sağlayacağı görüşümü dile getirdim. Bu düşüncelerimin, şike soruşturması ile ilgili TFF kararına bağlamak hiçbir şekilde doğru değildir."

Erdal DİLEK
16.08.2011, 16:56
Allah fener güçlü diye düşmesine karşı cıkanlara bir canına malına namusuna bir zengin tarafından kastedilip yargı zengin diye sucsuz bulmasını nesip etmesin diyorum, o zaman adalet adalet diye haykırılar ama iş işten coktan gecmiş olur

bordo08
16.08.2011, 16:58
Şikeyle ilgili karar vermeye giderken bjk yide kurtardık diyor,bunun yabancı sayısıyla alakası ne kimsede bu kadar delil yok diyor..

Delil yabancı futbolcu demek galiba şifremi yani tıpkı tarlalar yeşerdimi sözlerinde olduğu gibi..

Kendi pisliğinizde boğulun ne diyelim yazıklar olsun:mad:

MARVEL
16.08.2011, 16:58
spor bakani suat kilicida göreve cagiriyorum. bu bjk yide kurtardik videosunun hesabini sormalidir

Suat Kılıç acıklamasını yaptı, Federasyonun en dogru kararı aldığını. Radikal kararlar bekleyenleri doğru bulmadığı Mahkeme sürecinin sonununbeklenmesi gerektişini söyledi..

Ben radyodan dinledim .Bu acıklamadan sonra radyo spikeri ve ordaki fenerli yorumcular. Suat kılıcın ses tonunun nekadar guzel oldugu, cok guzel konustugu. cok karizmatik oldugunu konusunda uzun uzun bir degerlendirme yaptılar.

Ilelioglu
16.08.2011, 17:05
Suat Kılıç acıklamasını yaptı, Federasyonun en dogru kararı aldığını. Radikal kararlar bekleyenleri doğru bulmadığı Mahkeme sürecinin sonununbeklenmesi gerektişini söyledi..

Ben radyodan dinledim .Bu acıklamadan sonra radyo spikeri ve ordaki fenerli yorumcular. Suat kılıcın ses tonunun nekadar guzel oldugu, cok guzel konustugu. cok karizmatik oldugunu konusunda uzun uzun bir degerlendirme yaptılar.

Suat Kilic'a sormak isterdim...

O zaman neden SPOR HUKUKU var??

lazside61
16.08.2011, 17:08
Ses Aydinlarin sesiymis

http://www.medyaspor.com/haber/o-ses-aydinlar-in-3054301

TSelif
16.08.2011, 17:14
Yemin ederim entrikalarla dolu sürükleyici bir dizi film gibi yaşananlar ...
Artık şaşırmayacağım bundan sonra duyduklarıma :mad:

bahadır2561
16.08.2011, 17:14
Allah hepsinin belasını versin. .

Savcı da gerekeni yapar inşallah

Hürgün Aygün
16.08.2011, 17:19
Başlıkta İstifa Et Aydınlar, Onurun Varsa! yazıyor siz inanıyor musunuz onuru var mı bu adamın?:)

Mustafa Ayazoğlu
16.08.2011, 17:20
Beşiktaş'ı da kurtardık sayemde , diyor !!

Ilelioglu
16.08.2011, 17:20
Başlıkta İstifa Et Aydınlar, Onurun Varsa! yazıyor siz inanıyor musunuz onuru var mı bu adamın?:)

O kismi silelim yoksa istifa etmez...ççç

:alkış: Tespit iyi yanliz.

Serdar Dilekoğlu
16.08.2011, 17:24
Samanlıktan kaldıramadım samanı da HÜSNÜ. Ben sana yandım HÜSNÜ. Kıvırmanın zamanıda samanlıkta HÜSNÜ. Ben sana yandım HÜSNÜ.

Emre Bekar
16.08.2011, 17:42
Midemiz bulanıyor valla

B.AKDEMİR
16.08.2011, 17:47
Aydınlar istifa et onurun varsa!

Ama yok ki.Sorunda orada zaten adamlarda onur yok!omurgasızlar!Allah'tan korkuları yok! Birde bu adam umreye gitti falan diyorlardı.Hz. Ömerin adaletinin doğduğu topraklara ne yüzle gittin aydınlar!

Trabzonsporun hakkını yerken vicdanın sızlamadımı!Onurunu nerede bıraktın.Sen küfür etmeye bile değmezsin.Battığınız çamurun ve çirkefliğin içerisinde boğulun inşallah.7 sindeki çocuğun duyguları ile oynayan sevinme hakkını elinden alan sizler o hakkın hesabını nasıl vereceksiniz!

Bu ülkede başbakan ve diğer hükümet üyeleri ve diğer partiler bu adaletsizliğe ses çıkarmayacaksa yargı bu adaletsizliğe bir an önce el atmayacaksa bu ülkede beni kimse erkenekona balyoza yada diğer bilimum davalara inandıramaz!Taraftarlık duygularına yenik düşen yönetici siyasetçi başbakan devlet başkanı istemiyoruz.Önce adalet!

Sefaenes
16.08.2011, 17:49
Allah insallah biunlarin cocuklarindan cikarsim diyorum bilerek hakkimizi yedilerse kimswe cocuklarinin sucu ney demesin bizim suc ney

Bera Algün
16.08.2011, 17:51
fener bank asyaya fenerasyon cehennemin dibine

Ilelioglu
16.08.2011, 18:04
"15 Ağustos günü Swissotel'de İHA tarafından çekilen videoda yer alan ifadelerim, tamamen yabancı oyuncu düzenlemesi ile ilgilidir. TFF Yönetim Kurulu'nun geçen hafta yaptığı yeni düzenleme ile ilgili BJK Yönetim Kurulu üyesi Sinan Vardar'ın sarfettiği eleştirileri, Başkanımız ve Başkanvekillerimiz ile birlikte bir sohbet ortamında değerlendirdim. Şu an itibariyle en fazla sayıda yabancı oyuncu ile sözleşmesi bulunan Beşiktaş'ın bu düzenlemeden fayda sağlayacağı görüşümü dile getirdim. Bu düşüncelerimin, şike soruşturması ile ilgili TFF kararına bağlamak hiçbir şekilde doğru değildir."

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=13200

Diyelim ki öyle, bunlari söylemek bile "TARAF" oldugunuzu göstermez mi?

:rolleyes:

.................................

Hasan YAYLI
16.08.2011, 18:21
Abi söylediği söz aynen şu : Başka kimsede yokki bu kadar şey , delil , sonuç...

Ben ilk dinlediğim de delil dediğini duymamıştım çünkü ses az geliyor delil derken sesini kısıyor açın yüksek sesle dinleyin bakalım delille yabancı oyuncunun ne alakası var...

Aynen delil diyor...

Cem Zırıh
16.08.2011, 18:24
ediiittttttt

Kasım Hilal
16.08.2011, 18:31
Yavşaklık bir meslek olmuş.. Bir de övünüyorlar...

yalniz adam
16.08.2011, 18:40
maa nın çocukluğuna inmek lazım..kesin bir şey var...

murat
16.08.2011, 18:43
Daha yeni izliyorum videoyu. Her hallerinden belli kamerayi gorunce afalliyorlar laf yarida kaliyor. SAHTEKARSINIZ HEPINIZ!!!!

Hazar_
16.08.2011, 18:46
delil melil sonuç diyor.

DeAgLeMaNyAq
16.08.2011, 18:48
MAA, bu konuşmanın basına yansımasından sonra Hüsnü Güreli'yi kim bilir nasıl fırçalamıştır...

Esmoface
16.08.2011, 18:52
MAA, bu konuşmanın basına yansımasından sonra Hüsnü Güreli'yi kim bilir nasıl fırçalamıştır...

Gerekli kisiler MAA'yi, yaptiklari aciga cikacak diye fircalamislardir zaten

Taner Uykuçeken
16.08.2011, 18:54
Hüsnü Güreli'den sözlerine açıklama gelmiş.

"Sinan Vardar'ın Holding patronundan yönetici olursa bu kadar olur. Yabancı sayısını serbest bırakma kararı yanlıştır" açıklamasının ardından ben de " Bundan en çok Beşiktaş faydalandı. Biz bu kararımız ile Beşiktaş'ı kurtardık. Sayemde lafını da Beşiktaşlı bir eski yönetici olarak kullandım. Bu düşüncemi şikeye çekmişler. Şike ile ilgili hiç bir alakası yoktur " diyerek sözlerini tamamladı.

Napak inanak mı kanka... :)

Tabii Yersen....

Tolga Kurt
16.08.2011, 18:54
http://www.facebook.com/video/video.php?v=2108093953296&oid=112645798754258&comments

Video facebookta her sayfada paylaşıldı

MonteCristo
16.08.2011, 19:01
Altını çiziyorum, bu kayıtan sonra artık kimse şike yapılmadı diyemez ! İddialar yetersiz diyenler dahil.

En yetkili kişiyle yapılan konuşmada ağızdan kaçan bu sözler kapalı kapılar ardında onu nasıl kurtarırız, bunu nasıl kurtarırız planları yapıldığının en büyük delilidir. Söylemesi bile mide bulandırıcı fakat Tff şike yapanları kurtarmak için her türlü iğrenç oyunu yapmaya devam edecek.

Trabzonspor kulübü bu görüntüleri Uefa'ya gönderip şikayette bulunmalı. Çünkü bu Tff adaleti sağlamak için değil şikeleri aklamak için ordadır. Bunun ispatlandığı noktada bizim hala bunlardan adaleti sağlamalarını beklememiz aptallık olur. Direk bir üst mercii Uefa'ya şikayette bulunmalıyız.

Gamze
16.08.2011, 19:11
Medyasporda da yazdım tek tek:

Çok net bir şekilde MAA Beşiktaş'ı da kurtardık sayende dedikten sonra Güreli o cümleleri kuruyor.
"Başka kimsede yok ki bu kadar .... sonuç" kısmı da tamamen delilleri işaret ediyor. Zira gerçekten de en ciddi deliller Beşiktaşta: çünkü ortada itiraflar var.

Hiç kıvırmasınlar o yana bu yana.

Resmen, gözümüzün içine baka baka dalga geçiyoralr.
Korkak şerefsizler.

Ilelioglu
16.08.2011, 19:17

Çok net bir şekilde MAA Beşiktaş'ı da kurtardık sayende dedikten sonra Güreli o cümleleri kuruyor.
"Başka kimsede yok ki bu kadar .... sonuç" kısmı da tamamen delilleri işaret ediyor. Zira gerçekten de en ciddi deliller Beşiktaşta: çünkü ortada itiraflar var.

Korkak şerefsizler.

Maalesef öyle.

SEDAT
16.08.2011, 19:18
- İstifa erdemli , karakterli , dürüst ve şerefli isnaların yapabileceği bişeydir...

DeAgLeMaNyAq
16.08.2011, 19:18
Az evvel Hüsnü Güreli'yi ATV Haber'de izledim. Üslubundaki asabi ve panik tavrı çok net belli oluyor...

meseco
16.08.2011, 19:19
Arkadaslar Twitter hesabi olanlar orayada gelsinler. Husnu Gureli konusuluyor cogu ortamda millet feci ayar veriyor. Cikip 2 kivirdi ama millet yemez bunlari yemez

Hasan YAYLI
16.08.2011, 19:21

"Başka kimsede yok ki bu kadar şeyy,delil,melil(kısık sesle) ııııı sonuç...'' işaret etmiyor söylüyor zaten :mad:

bordo61
16.08.2011, 19:25
Açık açık delil melil sonuç diyor kısık sesle.

Yarım saattir kulaklığı taktım dinliyorum.

Savcı göreve

bordo61
16.08.2011, 19:27
Arkadaşlar Facebook ve Twitter hesaplarınızda delil dediğini yayın çünkü millet yok yabancı için demişti fln diye kıvırıyor.

Hadi gerçek ortaya çıksın

Ilelioglu
16.08.2011, 19:28
"Sonuc" tan önce baska seyler söyledigi kesin.

Samet Türkmen
16.08.2011, 19:57
Sözleri iki kişinin söylediği açık ama MAA'nın delil melil dediği kısmı bir türlü duyamadım. Kaçıncı saniyede ?

asil suskun
16.08.2011, 19:57
bunlar cete olmus

Mustafa ÖZDEMİR
16.08.2011, 19:58
kimse çıkıpta bişey demiyormu şunlara...

bordo61
16.08.2011, 20:00
Sözleri iki kişinin söylediği açık ama MAA'nın delil melil dediği kısmı bir türlü duyamadım. Kaçıncı saniyede ?

Bilgisayar hopörlöründen duyamazsın çok kısık söylüyor

Samet Türkmen
16.08.2011, 20:01

Sonuç dediğini duyuyorum sanki :) Kulaklıktan dinliyorum ama gerek yok. Güveniyorum size :)

Hasan YAYLI
16.08.2011, 20:02
Sonuç dediğini duyuyorum sanki :) Kulaklıktan dinliyorum ama gerek yok. Güvenmiyorum size :)

Güveniyorum mu olacaktı...

Samet Türkmen
16.08.2011, 20:04
Güveniyorum mu olacaktı...

:D :D Vallahi ya

Harun-61
16.08.2011, 20:04
bunlarda zerr-i miskal Allah korkusu varmi ??

Salih Edip
16.08.2011, 20:06

Korkak şerefsizler.

Başka kimse de yokki bu kadar şey , delil , sonuç diyor. Bilgsayarı son ses açtım gayet net duyuluyor delil dediği ama delili derken kısık sesle söylüyor...

Sadece sonuç dedim zannediyor heralde embesil yutturmaya çalışıyor , birisi dese şuna delil ne zamandan beri yabancı kontenjanından sayılıyor...

Mustafa ÖZDEMİR
16.08.2011, 20:07
kimse hesap soramayacakmı bunlardan...

Hasan YAYLI
16.08.2011, 20:08

MMA:Beşiktaşı da kurtardık sayemde..

HG: teşekkür etmeleri lazım,hiç kimsede yok ki bu kadar şeyy,delil,melil,...ııı sonuç...

36. sn den sonra delil,melil ıı sonuç diyor...

bordo61
16.08.2011, 20:11
Tam 36 sn bitip 37 sn başlarken söylüyor adi herif

https://www.facebook.com/video/video.php?v=2108093953296&oid=112645798754258&comments

İskender Çakmak
16.08.2011, 20:13
kimse hesap soramayacakmı bunlardan...

Tabii ki sormayacak buna da bir şey bulurlar diyeceğim buldular yabancı sınırlaması

---
- Sent from my iPhone using Tapatalk

nakzo
16.08.2011, 20:15

Biz fenere laf söylerken en çok belge beşiktaşınmış !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hasan YAYLI
16.08.2011, 20:16
Biz fenere laf söylerken en çok belge beşiktaşınmış !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İtiraf var çünkü,tek maç belki ama onları da yakacak demekki yaptıkları şey...onlar masum sanıyordum açıkcası...:D

Metin Sağır
16.08.2011, 20:53
Yabancı sınırlaması hakkında söyledim bu lafı demiş siz inandınız mı?

bordo61
16.08.2011, 20:54
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=32373

bordoylamavi
16.08.2011, 20:58
ya bu federasyon beş para etmez bi kurum. bi an önce önvce mahkeme bitsin de gördünler bakalım nasıl oluyor böyle kaçak oynamak

.....
16.08.2011, 21:02
Bu kadar da olmaz. Yuhh yuhh yuhh

Cem Akyüz
16.08.2011, 21:08
Bizim elimizden sizi kimse kurtaramayacak.Helak edeceğiz sizi

trabzonboy
16.08.2011, 21:13
5 dalga geeeeeeeeeeeeeeelliiiiiiiyyyyooooooooooooooooooooo oooooooooooooor
sira TFF de

Hasan YAYLI
16.08.2011, 23:48
5 dalga geeeeeeeeeeeeeeelliiiiiiiyyyyooooooooooooooooooooo oooooooooooooor
sira TFF de

Hakemlere gelecek sanki,çağırılan hakemlerle ilğili başka haber yok mu?

orhan42
16.08.2011, 23:51
Adamlar aleni bir şekilde şike içinde şike yapıyorlar.Utanmaz , ar yoksunu şeref fakiri kahpeler...

Hasan Cubukcu
16.08.2011, 23:51
cok büyük bir takimmisiz bu serefsizlerle yillar boyunca böylece mücadele edmisiz

bende her zaman diyorum vallahi gercekten dogru adamlari dagittik yahuuu

rezil kansizlar !!!

Vkgz
17.08.2011, 11:52
bizim kulüp hala sessiz. geçen sene yıldırım demirörenin acıklamalarını falan hatırlıyorum. gercekten bu acıdan silik bir yönetimimiz var. yazılı acıklamayla olmaz bu işler