PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ya İSYAN Ya İSTİFA !!

İlker Akçay
15.08.2011, 18:04
Herşey ortada...Şu ana kadar sessizliğini koruyan Trabzonspor Yönetimi bugün itibari ile sessizliğini bozup,hakkını savunmaya başlamalıdır..

Ligden çekilme ihtimali de gözönüne alınarak Trabzonspor hakkını savunmak için bütün yolları denemelidir..

Hemen şimdi..Federasyon'u istifaya davet ile ilk adımı atarak başlayabilir Trabzonspor Yönetimi..

.....
15.08.2011, 18:19
Bu saatten sonra sessiz kalamayız. Artık somut adımlar atılsın ne gerekiyorsa yapılsın.

En çok bizim hakkımız yenildi artık susamayız.

TSelif
15.08.2011, 18:20
Şimdi de pfdkya sevkedildik... susmalıyız !!!

gokhan_61_
15.08.2011, 18:21
A haber acin

bordo61
Hadi susunda görelim.

şenol.08.borçkalı
Yaziklar olsun ,,, baska hİÇbİr Şey demİyorum...

Yemedİ İŞte fenerİ dÜŞÜrmek !! OlacaĞi buydu..

Harun-61
15.08.2011, 18:25
Fenerbahçe yöneticisi Nihat Özdemir ve Ali Koç, saat 15:45 civarında Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasına gelerek Başkan Mehmet Ali Aydınlar ile görüşmek istedi. Sarı-lacivertli iki yönetici daha sonra Lütfi Arıboğan ve Başkan Mehmet Ali Aydınlar tarafından karşılandı. Fikir alış verişi yapıldı. Mehmet Ali Aydınlar Etik Kurulu'nun raporunu görüşeceklerini belirtti.

!!!!!!!!!!!

Hekimoğlu
15.08.2011, 18:29
Burası Türkiye şaşırmıyorum artık.Trabzonsporlu federasyon üyesi şerefin haysiyetin varsa istifa edersin ama yoktur eminim sen de düzenin adamısın.

göker61
15.08.2011, 18:33
trabzonsporlu olan federasyon üyesi de aydınların adamı zaten bizim yönetimin istediği adamı getirmediler!!

28TS61
15.08.2011, 18:33
A haber acin

link yazarmisin

fincher
15.08.2011, 18:34
Yönetim istifa etmelidir...
Temiz değilse bu işlere bulaştığı için...
Temizse sesini çıkartamadığı için...

YÖNETİM İSTİFA...

Bera B.
15.08.2011, 18:35
Saniye beklemesin istifa etsin hepsi.

YÖneticilik öyle Dragon's Den de gözlerini belerte belerte garip gureba insanlara laf sokmaya benzemez veya twitterdan "ay emre yok semih var inanmıyoruaam" diye bir şeylere itiraz edilmez. Pılıları pırtları ne varsa toplasınla bıraksınlar. Yönetimimiz var mı da hala o koltukta duruyorlar?

gokhan_61_
15.08.2011, 18:37
link yazarmisin

http://www.ahaber.com.tr/webtv/videoizle/ahaber/canli_yayin

TsLaZo
15.08.2011, 18:43
yeter hep sustuk artık susmayalım hep beyfendiliğimizi koruduk artık isyan zamanı isyan edelim....

My
15.08.2011, 18:43
Ulan bizler mi kıçımızı yırtıcaz kamuoyuna tepki vermek için.
Sizi ne diye seçtik biz.

seçuk
15.08.2011, 18:44
konuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Ömer Faruk61
15.08.2011, 18:45
Susarsanız ADAM değilsiniz Sadri Şener,Nevzat Şakar Ya istifa edin.Ya da Hakkımızı arayın......

Mehdi
15.08.2011, 18:45
Kulübüm gereken tepkiyi versin federasyon binasının önünde gecelerim.Ama önce neyi savunduğumu bileyim.
Yeter lan artık sustuğunuz.

My
15.08.2011, 18:46
Şu aşamada sessiz kalacaklar Trabzonspor'a ihanet ediyor demektir.

cihatöztürk
15.08.2011, 18:47
yönetim susmaya devam edecekse derhal istifa etsin....

İbrahim hacıosmanoğlu için yöneticilik yapma kapasitesi yok diyen arkadaşlar

mevcut yönetimin kapasitesini açıklasın bana

tehtid ediliyor bunlar abi açık başka izahı yok bunun..

fanatikdevri
15.08.2011, 18:49
hakkımızı aramayan azizin hareminde cariye benim gözümde o kadar ağır konuşuyorum,
adam olsun herkes

My
Trabzonspor'un şampiyonluğu çalınıyor bizimkiler dud yemiş bülbül. NEDEN?
Ya Trabznspor'un haklarını savunun ya da ... gidin!

lazibere
Evet en önemli şey şu...

ÇALARIZ ÇIRPARI ŞİKEDE YAPARIZ BİZE BİRŞEY OLMAZ DİYENLERE TESLİM OLUNULDU DEMEK Kİ ADALAT SADECE FİGÜRANMIŞ...

61trabzonomer
15.08.2011, 18:50
çok güzel konu valla kapatılmasın

bende ilkkez söylüyorum

YA İSYAN , YA İSTİFAAAAAAAAAAAA

Ahmet Tur
15.08.2011, 18:50
bi kerede biz yıkalım ortalığı fenerliler biz şampiyon olsak delirirler bizde mal gibi oturuyoruz

TsLaZo
15.08.2011, 18:51
İSYANNNNNNNNN gereken yapılmalı İSYANNNNNNNNNNNNN

lazibere
15.08.2011, 18:51
paranın köpeği olmuş kişiler aldıkları paraları yerlerken biz taraftaralar oturmuş burda bunların adaletinin konuşuyoruz...

TFF denen Kuluplerin Avukatı konumuna gelmişş ve Resmen Hukuk ile karşı karşıya gelmiştir.
Tutuklamalar olduğu halde hala kendilerine inkar eden bir federasyon olamaz...

' ay boyunca Fenerbahçe ile yaptığını toplantılardan başka ne yaptınız soruyorum size...

onlara şöyle şöyle yapın da bende sizi kurtarayım diye talimat bile verdiniz

Royal Heart
15.08.2011, 18:53
Artık Tgerekli Tepki Verilsin! Yönetim Uyuma, Uyutma!

Oğuz B.
15.08.2011, 18:53
Trabzonsporu bir yaşam biçimi olarak kabul eden herkes isyan etmelidir. Bu kulüp adaleti sağlamak için yaşamak mecburiyetindedir. Bunun şakası yok. İnsanların hayatları söz konusu. Artık başta yönetim olmak üzere hiç kimse susmamalıdır.

Karar günüdür bugün taşın altında kalma korkusu taşıyanlar yol alsın..

My
15.08.2011, 18:56
Forumlarda, sosyal paylaşım sitelrinde Trabzonsporlusu, başka takımlısı zaten tepki veriyor. Ulan sen yöneticisin. Beni temsilen oraya seçtiğimiz kişi, bu gibi durumlarda kamuoyuna bizim adımıza sesimizi duyuransın. Vıdı vıdı saçma sapan mesajlar vericenize kamıoyuna sesimiz duyurun. Ya da .... gidin!

bangkook_61
15.08.2011, 18:56
Meydanda buluşup önce müze önünde yönetim istifaya çağrılmalı ardından Haluk Ulusoy tesisleri önünde sert bir gösteri yapmalıyız. Tesisler çok izbe bir yerde.

İstanbul'dakiler ise Federasyona yürümeli ve ne yalan söyleyeyim olay çıkarmalıdır.

metinulusoy
15.08.2011, 18:57
Bütün takımların yöneticileri bizi destekliyor dedi maaL...Daha ne tepkisi bekliyoruz ki yönetimden..yapacakları iş istifadır o kadar..

Süleyman Eruyar
15.08.2011, 18:58
Eğer susarlarsa,

tarihinin en büyük şikesini yapan yönetimdir benim için..

Yunus Danışmaz
15.08.2011, 19:00
bakalım biizmkilerin ne kadar sesi çıkacak?????????

Ömer Faruk61
15.08.2011, 19:01
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı net konuşmalıydı. Şunu dese anlardık; 'Savunma hakkı alamadığımdan karar veremiyorum.' Ama şimdi biraz öyle konuştu, biraz böyle konuştu. Yargı denen müessesede biz de hakkımızı arayacağız. Madem belge yok, bizi neden PFDK'ya sevk ettin?"

YETERSİZ YETERSİZ İSTİFA ET!!!!!!!!!!!!!

Engin Türkyılmaz
15.08.2011, 19:05
gidip vuralım mehmet ali aydınları kökünden bitirelim olayı

seçuk
15.08.2011, 19:07
ya arkadaş nasıl taraftarız biz. Fenerliler şikeci başkanına sahip çıkar biz daha başkanımızın tepkisini görmeden YETERSİZ sıfatını yapıştırıyoruz. Hemen arkasından da İSTİFA ET!!! Ya bi dur zamanımı şimdi..

Murat Altun
15.08.2011, 19:09
istifa edin gidin yerinize Trabzonspor un haklarını savunacak birileri gelsin

Emre GÜRDAL
15.08.2011, 19:13
bence yönetimi şenol hocam susuturuyo bence....

Murat Altun
15.08.2011, 19:14
ya arkadaş nasıl taraftarız biz. Fenerliler şikeci başkanına sahip çıkar biz daha başkanımızın tepkisini görmeden YETERSİZ sıfatını yapıştırıyoruz. Hemen arkasından da İSTİFA ET!!! Ya bi dur zamanımı şimdi..

Bizim fenevli olmayışımızın sebebi bu zaten Biz hırsıza sahip çıkmayız Adam gibi adam isteriz
Bu zamana kadar gelmeyen tepki ayrı bir konu zaten Adam gibi tepkji gösterilse kamuoyu yaratılsa bu Maa ve haramileri böyle dalaga geçer gibi kararlar alamazlardı
Bizim başkan bir kemal belgin kadar olamadı Arkasında koskoca Trabzonspor camiası var Kemal Belgin gibi paranın dediğinin yazılnak zorunda olduğu medyada çalışmıyor

winner
15.08.2011, 19:14
Başkan ve asbaşkan tedbirli olarak pfdk'ya sevkedildiler, süreç tamamlanıp pfdk karar verene kadar yani ortalama 2-3 ay kulübü temsil edemeyecekler.

Bu süreçte şahsi olarak sıkıntısı olmayanlar ancak Trabzonspor'un haklarını koruyabilir.

Aklanın da gelin,derhal istifa...

fernandez
15.08.2011, 19:16
Tff süreci ne kadar pislikçe idare ettiyse yönetim de aynı ölçüde beceriksizce yönetmiştir. Bu takımın emeğinin sonu bu olmamalıydı.
İsyan etmelerine gerek yok şu an Trabzon meydanından birini alın mikrofon tutun o da isyan edebilir zaten. Defolup gitmeleri yeterli hırsızlığa göz yuman da en az onun kadar suçludur.

EMRAH ERTEMOĞLU
15.08.2011, 19:18
bacağına sıkalım memetin bak nasıl adaletli oluyor.:)

Samet Türkmen
15.08.2011, 19:19
Sadri Şener istifa etsin. Aklanıp gelip başkanlığa aday olsun. Oy vermeyen namerttir.

Emre Dumangöz
15.08.2011, 19:19
isyanlardayımmmmmmmmmmmmmmm sesiz duran bu taraftaraaaaaaaa dır isyanım

lazibere
15.08.2011, 19:20
Başkan ve asbaşkan tedbirli olarak pfdk'ya sevkedildiler, süreç tamamlanıp pfdk karar verene kadar yani ortalama 2-3 ay kulübü temsil edemeyecekler.

Bu süreçte şahsi olarak sıkıntısı olmayanlar ancak Trabzonspor'un haklarını koruyabilir.

Aklanın da gelin,derhal istifa...

Tedbirli olarak sefk edilmediler.. Lütfen doğru bilgi verin

lazibere
15.08.2011, 19:21
Bu süreçte ceza veremeyen federasyon FENERBAHÇE nın suç ortağıdır.

TFF En iyi avukatlarını fenerbahçe'yi savunmak adına Savcılığpa mudahıl olrak kayderttirmelidir

lazibere
15.08.2011, 19:23
Stadlardakı şiddein önune nasıl geçeceksın federasyon. bu işler masa başında anlaşmayla olsaydı keşke..Stadlara seyrici sokmazsını olur biter.. Ne güzel değil mi.. Kulupler paraları aranıza paylaşır eğlenirsiniz...

Ya deli oluyorum deliriyorum..

Davası için adam öldüren ve ölen adamlara saygım bin kat daha artıyor böyle hukuksuluk ve adam kayırmaları gördükten sonra...

O adaleti biz temin edeceğiz o zaman iş bize düştü..

Şikecilere gereken dersi vererek...

buserkan61
15.08.2011, 19:29
arkadaslar maıl yagmuruna tutmalıyız tff yi. maıl adresi tff@tff.org.tr .
o kadar moralım bozuldu ki orucu bile unuttum.yazıklar olsun ya bu kadar olmaz.adi köpekler.şüphe var ama şike yokmus nasıl bişey ya bu. fıfa demedı mı supğhe bile düşürür diye.fb den ne kadar korkuyorlar ya.Bu adamla hiçbişey yapılmaz yazıklar olsun ya

Külünkoğlu
15.08.2011, 19:44
Elinoğlu şike yapan her türlü şerefsizliği yapan başkanına sahip çıkar şu bizim taraftarın yaptığına bak. Şu ortamda yönetimsiz kalmak ne demek ?

Başkanı açıklama konusunda sıkıştırırsınız,
Demeçlerini sertleştirme konusunda zorlarsınız,
Bu davada daha atak ve cesur davranmasını istersiniz,

Hepsini anlar ve sonuna kadar destek veririm de şu şerefsizce örnek dururken kendi başkanıma defol git diyemem.

En azından gururuma yediremem. Hiç kimse kusura bakmasın bu fikirde olan babamın oğlu olsa yanlış yapıyordur.

İstifa'ya kesinlikle katılmıyorum.

Samet Türkmen
15.08.2011, 19:48
Metin abi aklanıp gelmeli. Sürekli susması insanların aklına başka şeyleri getiriyor. Tıpkı bende olduğu gibi :) Bence susma hakkını fazlasıyla doldurdu.

Hasan Algan
15.08.2011, 19:49
İsyan !! !!!!!

İlker Akçay
15.08.2011, 19:49
Metin Abi bizde en azından kendi adıma federasyonun kararından dolayı istifa edin demiyorum veya direk istifa edin de demiyorum..

Bu takımın haklarını savunun ama yok savunamıyoruz diyorsanız da istifa edin kenara çekilin diyorum..

Bunun aksini iddia eden de babamın oğlu dahi olsa yanlış yapıyordur kendi açımdan..

meseco
15.08.2011, 19:51
Arkadaslar yonetimi bosverip taraftar olarak isyan atesi yakmamiz lazim.
Istanbul ve Trabzon buradakiler birlik olalim diger taraftar gruplariyla bir araya gelelim yakalim isyan atesini. yoksa bu lig bitmez

buserkan61
15.08.2011, 19:53
Bence bitmez bu lİg...

İlker Akçay
15.08.2011, 19:54
Ya arkadaş ben kıçıkırık öğrenci halimle isyan edecem ama Trabzonspor Yönetimi susacak..

Var mı böyle dünya..Onlar konuşsunlar ben susarsam namerdim..

Tepki göstersinler tepki ki biz de bizim de bi dayanağımız olsun..

meseco
15.08.2011, 19:59
Arkadaslar baskan konusma yapti

15 Ağustos 2011 Pazartesi - 18:53

DHA

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın açıklamasını değerlendirdi.

Şener, kendisinin, Asbaşkanı Nevzat Şakar ve Yönetim Kurulu Üyesi Recep Denizer'in tedbirsiz olarak PFDK'ya sevk edilmesine bir anlam veremediğini belirterek, "Biz tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk edildik. Madem, 'Elimde yeterli belge yok' diyorsun, bizi nasıl PFDK'ya sevk ediyorsun. Hadi kulübe yazı geldi, savunmamız istendi ve bizde gittik, 'Belgeleri paylaşamam, 1 yıldan 3 yıla kadar hapis var' diyorsun, biz o belgeleri görmeden kendimizi nasıl savunacağız. Böyle iş mi olur" dedi.

"FEDERASYONDA 4 - 5 TANE ADAMIMIZ OLSA BÖYLE Mİ OLURDU?"

Şener, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Orada bir gazeteci soruyor, 'Bu takımlar Avrupa kupasına gidecek, ilerde elenirseler veya yollarına devam ederse ve siz de bir karar verirseniz, ne olacak?' Bu soruya verilen cevap çok ilginç. Federasyon başkanı diyor ki, 'Onlar umurumda değil, o takımların bileceği bir şey.' Böyle bir şey olabilir mi? Bizim arkamız orada sağlam olsaydı böyle bir karar çıkabilir miydi. Benim federasyonda 4 - 5 tane adamım olsa böyle mi olurdu. Bizim tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk edilmemiz fasa fiso. Recep Denizer adliyeye bile gitmedi. Nevzat niye sevk edildi. Biz tedbirsiz olarak sevk edildik ve şu anda görevimizin başındayız" diye konuştu.

"HAKKIMIZDAKİ İDDİALARI BİLMEDEN NASIL SAVUNMA YAPACAĞIZ?"

Federasyon başkanının net bir karar veremediğini de ifade eden Başkan Şener, "Federasyon başkanı çıkıp direkt şunu dese anlardım, 'Savunma hakkı alamadığımdan karar veremiyorum.' Ama bunu demedi, biraz öyle, biraz böyle, biraz şuradan ortaya konuştu. Şimdi lig başlayacak. İleride ne karar verilirse verilsin, biz hakkımızı sonuna kadar arayacağız. Yargı denen müessese sadece bir tarafa işlemiyor. Elbet biz de hakkımızı sonuna kadar arayacağız. Anlamadığım ise şu; Madem bazı belgeler bize gelmiyor diyorsun, o zaman hiçbir karar verme. Bizim PFDK'ya tedbirsiz olarak sevk edilmemiz son derece yanlış. Hakkımdaki iddiaları bilmeden nasıl savunma vereceğim. Belgelere ulaşmak yasak olunca ben nereden bilgileri alacağım. Onun bir çözümü bulunmak zorunda. Bir de en son şunu vurguluyor, 'Tüm kulüplere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.' Hangi kulüpler bunlar" şeklinde konuştu.

Ilerleyen zamanda tepki boyutunu buyutmemis lazim. Bu durumda en cok bizim sahip cikmamiz lazim yonetime ama suda var lig tv mi iptal ettim Dream box aliyorum yarin gidip

Dream box uygulamasina gecin millet en fazla yillik 200tl verirsiniz butun maclari izlersiniz ( tabi eger artik bu ligin izlenecek hali kaldiysa)

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2011, 20:00
trabzonsporun aslında sahipsiz olduğunun farkına vardım ...

Ilelioglu
15.08.2011, 20:22
Yönetim benim gözümde coktan bitmisti ama su sürecte istifa etmeleri cözüm degil bence.

Taraftar olarak birseyler yapmaliyiz yada onlari birseyler yapmaya zorlamaliyiz...

kurtcebe
15.08.2011, 20:26
Şimdi bu federasyon bize her maç aleyhlerinde küfredeceğimiz için ceza verir

Şimdi bu federsyon bize maçlarda günahkar fener pankartı açacağımız için saha kapatır

Ben böyle federasyonun
destekçilerinin
arkasında duran siyasi iktidarın
bu karara ses çıkarmayan çıkaramayan TS başkanının
silkinip ne oluyo lan burda diyemeyen taraftarın

Samet Türkmen
15.08.2011, 20:39
Ben S.Şener'in açıklamasında kulüple ilgili hiçbirşey göremiyorum. Kendini düşünüyor sanki.

sonimp
15.08.2011, 20:49
Sadri Bey birşeyler söylemiş ama yine suya sabuna dokunmamış. Yönetimi harekete geçirmek lazım; madem federasyon iddianameyi bekleyecek, kamuoyu oluşturalım, o zamana dek lig başlamasın, bir iki ay daha ertlensin ne olacak sanki! Pisliği gözümüzüe gözümüze sokmanın bir anlamı yok! Türk futbolu zarar mı görürmüş; Türk futbolu mu kaldı kardeşim? Lig Tv mi batarmış; beter olsunlar...

Ahmet Öztürk
15.08.2011, 20:53

DHA

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın açıklamasını değerlendirdi.

Şener, kendisinin, Asbaşkanı Nevzat Şakar ve Yönetim Kurulu Üyesi Recep Denizer'in tedbirsiz olarak PFDK'ya sevk edilmesine bir anlam veremediğini belirterek, "Biz tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk edildik. Madem, 'Elimde yeterli belge yok' diyorsun, bizi nasıl PFDK'ya sevk ediyorsun. Hadi kulübe yazı geldi, savunmamız istendi ve bizde gittik, 'Belgeleri paylaşamam, 1 yıldan 3 yıla kadar hapis var' diyorsun, biz o belgeleri görmeden kendimizi nasıl savunacağız. Böyle iş mi olur" dedi.

Şener, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Orada bir gazeteci soruyor, 'Bu takımlar Avrupa kupasına gidecek, ilerde elenirseler veya yollarına devam ederse ve siz de bir karar verirseniz, ne olacak?' Bu soruya verilen cevap çok ilginç. Federasyon başkanı diyor ki, 'Onlar umurumda değil, o takımların bileceği bir şey.' Böyle bir şey olabilir mi? Bizim arkamız orada sağlam olsaydı böyle bir karar çıkabilir miydi. Benim federasyonda 4 - 5 tane adamım olsa böyle mi olurdu. Bizim tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk edilmemiz fasa fiso. Recep Denizer adliyeye bile gitmedi. Nevzat niye sevk edildi. Biz tedbirsiz olarak sevk edildik ve şu anda görevimizin başındayız" diye konuştu.

"HAKKIMIZDAKİ İDDİALARI BİLMEDEN NASIL SAVUNMA YAPACAĞIZ?"

Federasyon başkanının net bir karar veremediğini de ifade eden Başkan Şener, "Federasyon başkanı çıkıp direkt şunu dese anlardım, 'Savunma hakkı alamadığımdan karar veremiyorum.' Ama bunu demedi, biraz öyle, biraz böyle, biraz şuradan ortaya konuştu. Şimdi lig başlayacak. İleride ne karar verilirse verilsin, biz hakkımızı sonuna kadar arayacağız. Yargı denen müessese sadece bir tarafa işlemiyor. Elbet biz de hakkımızı sonuna kadar arayacağız. Anlamadığım ise şu; Madem bazı belgeler bize gelmiyor diyorsun, o zaman hiçbir karar verme. Bizim PFDK'ya tedbirsiz olarak sevk edilmemiz son derece yanlış. Hakkımdaki iddiaları bilmeden nasıl savunma vereceğim. Belgelere ulaşmak yasak olunca ben nereden bilgileri alacağım. Onun bir çözümü bulunmak zorunda. Bir de en son şunu vurguluyor, 'Tüm kulüplere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.' Hangi kulüpler bunlar" şeklinde konuştu.

Ilerleyen zamanda tepki boyutunu buyutmemis lazim. Bu durumda en cok bizim sahip cikmamiz lazim yonetime ama suda var lig tv mi iptal ettim Dream box aliyorum yarin gidip

Dream box uygulamasina gecin millet en fazla yillik 200tl verirsiniz butun maclari izlersiniz ( tabi eger artik bu ligin izlenecek hali kaldiysa)

Resmi siteden bombardıman gibi bir açıklama yapılması lazım. DHA, AA kanalı ile değil !

Ahmet Öztürk
15.08.2011, 20:55
Bu lig şayet bu ortamda başlarsa Trabzonspor'un iç sahada oynaması gereken 17 maçın 1/3'ü seyircisiz olur 1/3'üde tarafsız sahada olur ! Allah göstermesin ama Trabzon'a deplasmana gelip Rize'de konaklayan, konaklamak zorunda kalan takımların olduğu devirlerin geri gelmesini istiyorlar.

sonimp
15.08.2011, 21:05
Değerli forum yöneticileri, sizler harekete geçin, ortada dolaşan fikirlerden tepkimizi en iyi şekilde dile getirecek medeni bir yolu bulun ve bu insanları biraraya toplayın yoksa iki gün sonra buradakilerin de heyacanı geçecek, herşey tıpkı eski günlerde olduğu gibi mutlu mesut bir şekilde devam edecek: "Alan razı satan razı" durumu. Federasyonun bu yüzsüzlüğü, insanları aptal yerine koyan düzeysizliği yüzlerine vurulmalı hem de Osmanlı tokadı ile.

Necmettin ALTUNTAŞ
15.08.2011, 21:07
lanet olsun hepsine .Bize zulm edenler unutmasınki zulüm ebedi değildir.Birgün elbet yıkılacaktır.Alayına isyan.

marlalı apo
15.08.2011, 21:11
eski hamam eski tas ne oldu bu kadar gürütü neye yapıldı bir şeylerin değişmyeceği zaten belliydi yazıklar olsun şimdi tam gövde gösterisi zamanı arenada ilk maç ne olursa olsun herkes arenaya toplu olarak protosto

Eren Karaahmetoğlu
15.08.2011, 21:33
Bir an önce isyan başlamalı.

Bordo mavili asi çocuklar,
Tarihinde hep başkaldırı var,
Yeter ki kaybolmasın bu ruhlar,
Yakın güzel günler yakın şampiyonluklar.

Trabzonspor isyandır. Trabzonspor başkaldırıdır. Biz bu takımı bunun için sevdik. Ne olur bizleri daha fazla utandırmayın.

Gurpas
15.08.2011, 21:35
canlı yayınlar basılmalı bence

Turgut Çelik
15.08.2011, 22:29
Onu bunu anlamam arkadaş bu ülkede kırıp döken istediğini alıyor. örnekleri ortada....

biz ot gibi oturduğumuz üddetçe ne yapsalar azdır. biz yürüyelim diyoruz yönetimimiz aman durun oturun ses etmeyin diyor bu yönetimi beklersen bu şefersiz fener duruken bizi küme düşürecekler.

hodlu
15.08.2011, 22:45
Dünyada en iyi gereksiz espirili açıklamalarını yapan başkanı Sadri ŞENER; uyan artık tehlike geçti.........

erol-61
15.08.2011, 22:51
ligden çekilelim böyle PİSLİG de işimizz olamaz.

erol-61
15.08.2011, 22:54
Trabzonspor isyandır. Trabzonspor başkaldırıdır. HAYDEN UŞAKLAR DURMAK YOK gerkirse yönetime karşıda yürürüz

hakkımızı ya alcaz yada alacaz başka yolu yok bizler bu ülkenin figüranları değiliz......

edebiyetı düzgün olan biri yazı hazırlasın kulübe ve tff ye yollayalım....

lazibere
15.08.2011, 23:15
Bu Ligin bu senekı 2. si GALATASARAY olsaydı, Bu işi bu kadar sürüncemede bırakamazlar ve fenerbahçe Çoktan nallaı dıkerdi. Lig ıkıncısı TRABZOSNSPOR olunca, Mağdur olan da biz olunca baktılarkı bunların camiası zayif adamlaı da yok federasyonda, Fenere ne cezası verebilirsi ki...Trabzonspor tarafraı 3 5 maç bağırır... Sonra susar... yada olay çıkartır 5 maç saha kapatma alırlar vesselam..

Bize ayklaşımları aynen böyle...

Galatasaray başkanı bir kere konuştu... olay oldu... Federasyon hemen tutuştu ''hanı anlaşmıştık falan filan deyip olayı ortbas edemediler''

Bizimkıler ise acaba bizde bir ceza alacakmıyız telaşası içindeler...

Masumsanız, yada suçunuz bia zolsun var ise bile

ÇIK DE Kİ..

Suçlu kım varsa , cezalandırın, benım de suçum varsa bana da cza ver desin SADRİ ŞENER.. bak gokleri tutuşmuyormu..

Bir de teşekür ediyor bu TFF kuluplere..

kım bunlar????

lazibere
15.08.2011, 23:17
En çok ne koyuyor biliyormusunuz?????

FENERLİLER, SOKAKLARDA BAĞIRIYORLARDI.

BİZ ŞİKEDE YAPARIZ, HER BOKU YERİZ BİZE KIMSE BİRŞEY YAPAMAZ..

Maalesef adamları kıs kıs sırıtarak sokaklarda geziyorlar

demek kı haklılar,

Bu ülkede Fenerbahçe'ye kımse birşey yapamaz...

Maalesef

Buyukluk böylr birşey olsa gerek

EN BUYUK FENERBAHÇE YMİŞ

Utansınlar utansınlar

lazibere
15.08.2011, 23:21
cEZA VERMEMEK İÇİN

Kırk kılığa giren..

2 ay boyunca fener Yoneticileir ile yaptıkları görüşmelerle, olayı nasıl kapatacaklarını planladırlar,

TFF futbolun değil, Kuluplerin Psiliklerini örtme yeri oldu..

AMA NEYE INANIYORUM BİLiYORMUSUNUZ

O iddaname bir gun hazırlanacak...

O mahkemeler bi gun açılacak

Ve er yada geç bu dava sonuçlanacak

ALLAH'IN ACELE İŞİ YOK

O zaman Bakalım, Federasyonda kalacak mı...

TFF herhalde kayyuma devredilir....

İlker Akçay
15.08.2011, 23:42
Savunamıyorsanız haklarımızı en azından Özkan Hoca gibi istifa edin,emin olun ki bir kısım insanlar sizi anlamasa da bu camiada her zaman saygıdeğer ve kahraman olursunuz...

Ama şu anki durumunuzun ilk geldiğiniz günden beri sizi savunan benim için bile mide bulandırıcı...

TFF kararından dolayı istifa edin demiyoruz,olabilir onlar karaktersiz ve düzenin parçaları ve evet Trabzonspor lobi olarak güçsüz..

Ama TRABZONSPOR'un haklarını savunamıyor ve savunmak için çaba sarfetmiyorsanız lütfen kenara çekilin..

Hürgün Aygün
15.08.2011, 23:45
Trabzonspor kişilerin çıkarlarından üstündür!Siz kendi çıkarlarınızı daha önde görüyorsanız istifa edeceksiniz ya da susmayacaksınız bakalım..!

Ömer Faruk61
16.08.2011, 00:13
Yönetim Derhal İstifa etmelidir.Sadri Şener hala daha boş konuşuyor.........

Ömer Faruk61
16.08.2011, 00:26
Nerede Yöneticilerimiz. kimse bu olanlara ses çıkarmayacak mı. Bu ülkede futbol demek şike içinde fenerbahçe demekse ben artık bir taraftar değilim...

unyelimetin
16.08.2011, 00:38
Metin haklı.Sadri Şener'in şu aşamada istifası "demek ki bir sıkıntısı vardı ki kaçtı" dedirtir,başka da birşey olmaz.

Ancak benim anlamadığım bir şey var...Yönetimimiz neden bir kez olsun çıkıp ta bizim bu olaylarla ilgimiz yok,elimizden alındığı açık olan şampiyonluğumuzu istiyoruz.Feneri şampiyonlar ligine gönderirseniz bizim hakkımız yemiş olursunuz,bunu dava ederiz demiyor,diyemiyor anlamıyorum.

Yoksa bizimkilerinde mi yaptıkları bir şeyler var da susuyorlar?Bunu bilmemiz lazım ki ona göre konuşalım.Varsa bizim de bir yanlışımız cezamızı çekelim.Yok ise hakkımızı arayalım,savunalım.

Aykut Kocaman haftalardır açıklama üstüne açıklama yapıyor.Rakip futbolcuların nasıl mücadele ettiğinden bahsetmeden kendi futbolcularının alın terinden,emeğinden bahsediyor.Ya bizim emeğimiz ne olacak?Bizim futbolcularımızın alnından akan ter değil başka birşey miydi?Benim gibi 34 maçın yarısından fazlasına gidip maddi manevi kaybı olanların emeği ne olacak.Çeyrek asırdır elimizden şampiyonlukları çocuğun elinden oyuncak alır gibi aldılar hiç bir şey yapamadık.Şimdi bütün yapılanlar tescilli olarak ortada iken yine mi susturulacağız.

Nevzat Şakar'ın telefon görüşmelerinden bahsediliyordu.Bu konuşmalarda bir sıkıntı olsaydı bugün en az bir kişi tutuklu olurdu.Herkes serbest bırakıldı.Öyleyse neden şampiyonluğumuzu geri istemiyoruz?Federasyonda 4-5 adamımız olsaydı böyle olmazdı demiş başkan.Bu mudur yani hak aramak?

Ben önce kendi yönetimimden cevap istiyorum.Bizim hiç bir işle ilgimiz yok,şampiyonluğumuzu verin desinler.O zaman dökülelim sokaklara.Böyle susmakla bu iş olmaz.

Fatih Özkan
16.08.2011, 01:50
Herşeye varım.
Gerekirse yatalım TFF'nin önünde!

r9emre
16.08.2011, 02:16
Ligden çekilelim net.Yarın Trabzonspor ve Galatasaray bu şikecilerle aynı ortamda oynamak istemiyoruz deyip ligden çekilirse ne yapacak Tff?

SORMA_NEDEN
16.08.2011, 02:17
dini imanı para olmuş yönetimimizede en güzel tepkiyi maçlara gitmeyerek verebiliriz..ayrıca bu yaşananlardan sonra lig tv abonesi kalırsa v? ben TRABZONSPOR luyum demesin..

irfanköse276
16.08.2011, 02:20
dini imanı para olmuş yönetimimizede en güzel tepkiyi maçlara gitmeyerek verebiliriz..ayrıca bu yaşananlardan sonra lig tv abonesi kalırsa v? ben TRABZONSPOR luyum demesin..

Lig TV aboneliklerini iptal ediyoruz başlığına da yazdım az önce..

Bugün iptal etmek için aradım...

Bir araba dil döktüler..

Belli arayan çok..

Şu forum iptal ettirse yapabileceğimiz etkili protestolardan biri olur..

bu sene izlemesek ne olur ya

adem73
16.08.2011, 02:33
Lig TV aboneliklerini iptal ediyoruz başlığına da yazdım az önce..

Bugün iptal etmek için aradım...

Bir araba dil döktüler..

Belli arayan çok..

Şu forum iptal ettirse yapabileceğimiz etkili protestolardan biri olur..

bu sene izlemesek ne olur ya
bana da yalvardılar iptal çektim tiyatro mu izleyeceğiz dedim.hangi takımlısın dediler trabzonspor dedim.benim için lig tv bitti dedim.

Badaloğlu
16.08.2011, 10:02

Sadri Şener, harbiden komik adamsın(!) İstersen Federasyonun tabusunu üzerine yapalım senin, o zaman istediğin kararları çıkartabilirsin TFF'den. Oysa sen elindeki gücün farkında bile değilsin, asıl canımı sıkanda bu...

TFF'ye adam sokamamışta, falanda, filan... İyi de sen değilmiydin bu başkanı destekleyen. Galatasaray'la ilişkilerimizi dondurduğumuzu söylediğinin ertesinde Ünal Aysal ve Yıldırım Demirören'le ile İstanbul'da ilk bir araya gelip bu adamı sen destekledinizi açıklamadınız mı? Ne konuşuyorsun şimdi? Federasyona adam sokamamış mış mış... Mış mışta, mış mış:mad:

Bu zamana kadar neden sustuğunu çıkıp açıklamak zorundasın. İstanbul'da taraftarların organize ettiği edeceği yürüyüşe engel olmanızın nedenlerini çıkıp açıklayın bakalım şimdi...

Bu süreçten korkarımki Fenerbahçe eskisinden dahada güçlü olarak çıkacaktır. Bu bağlamda ben Trabzonspor başkanı ve yöneticisi olsam, ilk iş TFFederasyonunu devirmeye giderim. Madem bu süreçteki kararları mahkeme süreci belirleyecek, o zaman Mehmet Ali Aydınlar gibi bir Fenerbahçeli'ye gerek yok...

Aslında Sadri Şener'in de, Mehmet Ali Aydınlar'dan bir farkı yokya... Olsada olur olmasada... Trabzon'un başkanı bu süreci yönetememiştir, Sadri Şener bunca zamandır bu işlerin içinde olmasına rağmen hala daha bizansın oyunlarına şaşıyor olmasına bende şaşıyorum.

Ne dediğini yapıyorsun, ne de yapacağın şeyi diyorsun.

robinhood61
16.08.2011, 10:22
bu sene galatasaray şampiyondur arkadaşlar...hepiniz bu oyuna davetlisiniz isteyen gider isteyen tepki gösterip oturur yerinde....

mustafaction
16.08.2011, 10:23
isyana gerek yok, fb lig düşürülücek hem de sezon ortasında,,

Hüseyin Sahtiyan
16.08.2011, 10:25
Ben hayatımda bu kadar pasif yönetim cidden görmedim. Benim boğazımdan, ailemden, giyeceğimden kısıp harcadığım maddi manevi hiçbirşeyi helal etmiyorum bunlara.

Sadri Şener dün itibariyla benim gözümde piyondur, suçlulardan hiçbir farkı yoktur. Benim bu saatten sonra en büyük protestom onadır. O benim hayatta gülmeme veya üzülmeme sebep olan en değerli varlığın başında olmasına rağmen savunamamıştır çünkü. Hani muhtemelen farklı sebeplerden savunamamıştır mühim olan da bu zaten.

Ben takımım Avrupa liginde devam edemezse şayet Türkiye ligini takip etmeyeceğime dair yemin ederim. Ligtv'mi de bugün iptal ettirdim.

İngiltere Premier liginde gider Fulham'ı, Liverpool'u desteklerim. Hiç değilse izlediğimin adı futbol olur.

Duygularımı köreltenlerin hepsinin Allah Belasını versin çok net.

28TS61
16.08.2011, 10:27
bu sene galatasaray şampiyondur arkadaşlar...hepiniz bu oyuna davetlisiniz isteyen gider isteyen tepki gösterip oturur yerinde....

bunu fatih terim geldiginde demistim. gs bu sene sampiyon olur (yaparlar). nedeni ise terime hosgeldin hediyesi

Davut Özdemir
16.08.2011, 11:10
Eyyamcılıktan başka birşey değil yaptıkları,

Fenerasyon olarak tescillenmeleri gerekiyor, sonrasında istifa edtmeleri gerekiyor

Ömer Faruk61
16.08.2011, 11:33
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7987&ref=nf

Yönetim Yaptığı açıklamayla gaz almaya çalışıyor.Evet bazılarımıza yeterli görülebilir bu açıklama ancak TFF yi istifaya davet etmeli yoksa ligden çekileceğiz demeliydi.Bu olay bu kadar büyük...

İlker Akçay
16.08.2011, 12:21
Açıklama metni yerinde ancak bu metine uygun hareket etme zamanıdır...

İlk iş olarak Federasyon'da ki temsilcinin istifa etmesi sağlanmalı sonrasında ise Federasyon'u istifaya davet ve Aydınlar için görevi kötüye kullanma yönünde dava açılarak devam edilmeli...

Metni eyleme dökme zamanıdır yeterince sessiz kaldık ve süreci uzaktan takip ettik..

Süreçte 40 milyon euro civarında bir kaybı olan,bir şampiyonluğu çalınan ve bu yüzden takımı dağılan Trabzonspor artık eyleme geçmelidir..

Emre Dumangöz
16.08.2011, 12:29
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7987&ref=nf

Yönetim Yaptığı açıklamayla gaz almaya çalışıyor.Evet bazılarımıza yeterli görülebilir bu açıklama ancak TFF yi istifaya davet etmeli yoksa ligden çekileceğiz demeliydi.Bu olay bu kadar büyük...

kardeşim ligden cekilmenin nedemek oldunu biliyormsn boş vaatlerde bulunmayın ligden cekilmen demen amatöre düşmen demek eee sence olacak bişeymi? yönetim susmakla iyi yaptı şimdi konusma sırası bizde

fatihmazlum
16.08.2011, 14:17
su yapılanlara rağmen gs baskanından daha sert bı tepkı ortaya koyamayan takımı hala daha lıgde tutup fenerasyonu ıstıfaya davet etmeyen bu yonetımın sonu gelmıstır ..derhal ıstıfa etsınler olağan ustu kongreye gıdılsın hacıosmanoğlunu baskan secın bakın nasıl hak verılmezse alınıyor şike şike..