PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sporx Adlı Web Sitesine Girmiyoruz !

Vkgz
07.08.2011, 12:22
Genel yayın yönetmenliğini Tahir Kum adlı eski! Trabzonspor muhabirinin yaptığı sporx.com adlı web sitesinin Şekip Mosturoğlunun içinde bulundugu iddaa edilen organize suç örgütü tarafından ısmarlanan Fenerbahçe lehine Trabzonspor alehine Emenike'nin şikeli transferini gizleme amaçlı ısmarlama haberler yaptıgı tespit edilmiştir. Bu site yerine bir süre alternatifi ajansspor.com vb siteleri kullanmayı taraftarlarımızdan rica ederim.

Kaynak Fotomaç.

İskender Çakmak
07.08.2011, 12:23
ben girmiyordum zaten bunu ogrendim yakinimdakilerede girdirtmem

.....
07.08.2011, 12:25
Ben sporx sitesine girmiyorum zaten.

DURAS
07.08.2011, 12:29
destekliyorum. bu şike olayları olmadan bu tahir kumu araştırmacı objektif zannederdim. şke olayları patladığında, çıktığı programlarda hiçde objektif olmayan yorumlarını dinledikçe şaşırıyordum. onun en büyük savı Türk futbolundaki sorunlardan, şike %20 sidir, asıl sorunlara eğilmek lazım diyordu. hak veriyorum şimdi, asıl sorun bu sistemin yürümesi için satılmış kalemlerin ve medyanın temizlenmesidir.
bu haberi duyduğumdan bu yana bu siteye tıklamıyorum. ayrıca bu alaattin metin, sinan engin,faik çetiner ve şansal büyükanın medyadan temizlenmesi için kamuoyu oluşturmak gerektiğini düşünüyorum...

Cengiz Çubukcu
07.08.2011, 12:36
Ben de girmiyordum artık kesinlikle bu siteyle işim olmaz....

barisb
07.08.2011, 12:38
girmiyordum, girdirmiyordum.

ONUR BEKAR
07.08.2011, 12:40
bu trabzonsporumuza karşı yapılan hakaret ve yıpratıcı yazılar karşılğında bizim yönetim ne yapıyor acaba, bir şey yapamıyorsalar biz taraftarlara bıraksınlar.. biz yapalım gerekeni...

Berat Akçay
07.08.2011, 12:44
Bende girmiyordum .

seyduna_efil
07.08.2011, 12:47
ajanssporu kullanıyorumm genellikle...sporx'e toplasan 20 defa girmişliğim vardır...

Hasan YAYLI
07.08.2011, 13:00
Gençlerbirliği-Fener maçında Serkan,Aykut ve Hurşit için çıkan Trabzon için oynadık haberini de bu site yapmıştı... :mad:

O zamandan beri ne halt olduğunu biliyordum zaten....:mad:

karayel_5461
07.08.2011, 13:04
zaten o siteyi beğenmiyordum

Fatih Öztürk
07.08.2011, 13:08
ben sporx tanımamda şu tahır kuma gırmek ıstıyorum tekme tokat.senın gıbı Trabzonlunun ben..

Birtan Karaman
07.08.2011, 13:10
Dünya futbolu ve diğer ligleri takip etme açısından beğeniyorum ben Sporx sitesini.

TheCrow
07.08.2011, 13:17
Siteye girmemenin ötesinde ne yapabiliriz, onu düşünelim. tahir kum denen satılık kaleme karşı ne yapabiliriz mesela?

yakın
07.08.2011, 13:21
Haberlerinden zaten "gücün" yanında oldukları belli oluyordu. Aylardır girmiyordum. İyi ki öyle yapıyormuşum.

inadına_Trabzon
07.08.2011, 13:24
anti-sporx

Ahmet Faruk
07.08.2011, 13:33
Vay anasını ya. Bırakın yanımızda olanı, bize karşı yürütülen çalışmanın içinde olmayan yok neredeyse.

Yiğit SARI
07.08.2011, 13:37
girmiyodum

bordo61
07.08.2011, 13:41
Kaynak olan haberin linkini alabilir miyim.

Birde bunu söyleyeni

seyduna_efil
07.08.2011, 14:07
Dünya futbolu ve diğer ligleri takip etme açısından beğeniyorum ben Sporx sitesini.

Bu saatten sonra beğenmezsin herhalde..

SEDAT
07.08.2011, 14:08
- Ayrıca Hürriyette almıyoruz unutmayın...

Doğukan Uçan
07.08.2011, 14:08
TÜrkİde adam gİbİ 2 tane sİte var bİrİ fanatİk dİĞerİde ajansspor bebeler gİrer sporx e felan

Birtan Karaman
07.08.2011, 14:09
Bu saatten sonra beğenmezsin herhalde..

Böyle saçma şeylere gerek yok.

SEDAT
07.08.2011, 14:19
Böyle saçma şeylere gerek yok.

- Birtan beğeniyorsanda bunu böyle bir başlıkta söylemene gerek yok değilmi...

pReN@_61
07.08.2011, 14:38
Sporxe giriyordum bundan sonra girmem.Zibidiler...

- Ayrıca Hürriyette almıyoruz unutmayın...Aslında Milliyet de almamak lazım.

Ömer Kibar
07.08.2011, 14:44
TÜrkİde adam gİbİ 2 tane sİte var bİrİ fanatİk dİĞerİde ajansspor bebeler gİrer sporx e felan

Fanatik ? Şike soruşturması boyunca Fanatik'in takındığı tavrı bi inceleyin isterseniz.

Ozan Yazıcı
07.08.2011, 15:13
Doğan Yayın Holding Hürriyet'le sınırlı değil ki.. Bunun Fanatik'i var, Posta'sı var, Kanal D'si var, Star TV'si var, var oğlu var. Bir ürünü kullanmamak, almamak tüketicinin en doğal hakkıdır, bunları ısrarla hayatımıza sokmamalıyız.

Diğer tarafta da Doğuş Yayın Grubu var. NTV, NTVSpor, CNBCE vesaire..

Türkiye'de medya 4-5 grubun elinde ve her ne kadar fikren karşı olsam da şike konusunda en tarafsız yayıncılığı cemaat kanallarının yaptığını düşünüyorum. Belki rating - satış rakamlarının kitle kapsamında garanti olmasından kaynaklanıyordur.

Fenerbahçe'nin ve Galatasaray'ın maç kazandığı günlerden bir sonraki gün bu ülkede gazetelerin en çok satıldığı gündür. Bu gerçek ortadayken İstanbul medyası taraf olmak zorundadır, yoksa para kazanamaz. Sadece gazeteleri değil kimlikleri ve dilleri de satılıktır bunların.

Allah'tan Türkiye'de henüz Amerika'daki gibi markalar aleyhine beyanda bulunmak ceza gerektirmiyor..

Mucahid Erdogan
07.08.2011, 15:16
en iyisi trabzon medyası istanbulada gazete satışı sunsun

Sibel
07.08.2011, 15:18
Batarlar inşallah.vb.hepsi.

Barış Burak
07.08.2011, 15:19
tespit edilmiştir derken,nasıl yani?

Fatih
07.08.2011, 15:20
en iyisi trabzon medyası istanbulada gazete satışı sunsun
Taka,Karadeniz ve Günebakış gazeteleri satılıyor...

Emre Bekar
07.08.2011, 15:38
Esasında en güzeli spor gazetesi filan okumamak,şahsen ben öyle yapıyorum...

Mahmut Yilmaz
07.08.2011, 15:40
Sporx fenerx ekseninde yayıncılık yapan bir yerdir.
Tüm tanıdığım Fenerli arkadaşların girdiği haber sitesi :)

B.AKDEMİR
07.08.2011, 15:48
Sporx e bu zamana kadar giriyordum ama bugünden sonra girmiyorum.Bu tip haysiyetsizlerin bulunduğu başka sitelerde var ise onlarada girmemeye hazırım.

Uyardığınız için teşekkürler.

theo
07.08.2011, 16:48
öyle bi site mi vardı?? :)

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 16:56
Aslında bunlar yıllardır olan şeyler. Yöneticiler her türlü basını kullanarak, işlerine gelen şekilde yalan haberlerle manipülasyon yapmaya çalışıyordu. Kalem satmak adet oldu bu alemde...

parandroid
08.08.2011, 10:19
Sporx de en ufak küfür hakaret kullanmamama rağmen 20 yorumdan ortalama 1 yorum yayınlanıyor.Fenerliler ağız dolusu küfür ve hakaret ettikleri yorumların hepsini görebiliyoruz.Bu kadar aşşağılık bir site yok.Tahir Kum şerefsizine çok uygun bir site.Bence ajansspor.com'a girin.Editör'ü fenerli sanırım ama daha çok Trabzonlu var ve dengeli.

Gamze
08.08.2011, 10:26
Medyaspor'a da bekleriz arkadaşlar (gizli reklam :D)

Tahir Kum sporx'in başına geçeli çok uzun bir zaman olmadı.
Nasıl oldu, ne zaman oldu anlamadan, damdan düşer gibi bir "atama" olarak geldi Sporx'in başına.
Sonrasında da işte olan biten malum.

Bir kişi yetiyor yılların emeklerinin harcanmasına, ismin kirlenmesine.

Ayrıca kendisinin Trabzonlu olması da benim için değil ama, onun için bir utanç vesilesidir.
Bir Trabzonlu olarak yaptığı ihanetin ifadesi yok...

Cengiz Çubukcu
08.08.2011, 10:40
Trabzonlu olup da camiadan dışlanan çok fazla kişi yoktur ama Tahir Kum kendi sonunu getirmiştir bu yaptıklarıyla....

Badaloğlu
08.08.2011, 11:25
Genel yayın yönetmenliğini Tahir Kum adlı eski! Trabzonspor muhabirinin yaptığı sporx.com adlı web sitesinin Şekip Mosturoğlunun içinde bulundugu iddaa edilen organize suç örgütü tarafından ısmarlanan Fenerbahçe lehine Trabzonspor alehine Emenike'nin şikeli transferini gizleme amaçlı ısmarlama haberler yaptıgı tespit edilmiştir. Bu site yerine bir süre alternatifi ajansspor.com vb siteleri kullanmayı taraftarlarımızdan rica ederim.

Kaynak Fotomaç.

Zeki Uzundurukan'lı Fotomaç gazetesini de tebrik etmek gerekir arkadaşlar. Bu olay patladığı ilk günden itibaren olan biten ne varsa yayınladılar.Sezarın hakkını sezara verelim...

Tahir Kum'a da yazıklar olsun, ne diyeyim? Sporx adlı siteye bir kaç kez girmişliğim olmuştu ama açıkcası çok beğenmedim, sonrada zaten bir dahada hiç girmedim, bundan sonrada girecek değilim...

Emirhan Ömeroğlu
08.08.2011, 12:36
Sık kullanılanlardan silindi.

Selçuk Aydın61
08.08.2011, 12:41
bende ara ara bakıyordum sonra patladı giddi...

Külünkoğlu
08.08.2011, 12:45
öldür.com'un hikayesine dönmesin bu iş ?

:)

-Samet
08.08.2011, 12:48
Girmiyordum ...

nbay
08.08.2011, 13:04
Medyaspor'a da bekleriz arkadaşlar (gizli reklam :D)

Tahir Kum sporx'in başına geçeli çok uzun bir zaman olmadı.
Nasıl oldu, ne zaman oldu anlamadan, damdan düşer gibi bir "atama" olarak geldi Sporx'in başına.
Sonrasında da işte olan biten malum.

Bir kişi yetiyor yılların emeklerinin harcanmasına, ismin kirlenmesine.

Ayrıca kendisinin Trabzonlu olması da benim için değil ama, onun için bir utanç vesilesidir.
Bir Trabzonlu olarak yaptığı ihanetin ifadesi yok...
rizeli diye biliyorum ben

6Şafak Aydın1
08.08.2011, 16:24
kaynagin fotomac, saglam degil. o siteye giren ya yok ya az zaten.

Şeref
08.08.2011, 16:35
ben spor haberi okuyacaksam haber61. net benim için yeterli gerisi ne nane yerse yesin pezolar

palian
08.08.2011, 16:36
sporx in editörü zaten Esat Dergi. Yani Fenerbahçeli. Fenerbahçeli olması ilk başlarda rahatsız etmiyordu ancak zamanla haber başlıklarındaki yanlış/ajite edici yönlendirmeler ve haber içeriklerindeki taraflı yorumları yüzünden bakmıyorum artık. Tavsiye de etmem siniriniz bozulabilir. Haber altı yorumlarda ırkçılığın daniskası yapılıyor bu arada.

Külünkoğlu
08.08.2011, 17:06
-Alıntıdır-

Bir Amerikan filmi var:

“öldür.com”

*

Orijinal adı, untraceable...
Türkçesi “izi bulunamaz!”

*

İnternet suçlarını araştıran FBI uzmanları, orayı burayı tıklarken, “killwithme.com” isimli bir adres görürler... Yani, “benimleöldür.com”

*
Açarlar adresi, gözlerine inanamazlar... Sapığın biri, düzenek kurmuş, fare tuzağına küçük bir kedi yavrusu bağlamış, karşısına da kamera koymuş, naklen yayınlıyor... İşin vahim tarafı, ekrana bir de sayaç koymuş, tıklandıkça sayı artıyor, hedef olarak gösterilen sayıya ulaşıldığında, düzenek devreye girecek, miyav miyav yardım isteyen kedi ölecek!

*

FBI uzmanları tüm teknolojik imkânlarını seferber ediyor, çırpınıyor, nafile, nereden yayın yapıldığını bulamıyorlar... Sayaç çalışıyor! Tıklayan, arkadaşına haber veriyor, o da tıklıyor, tıklayan tıklayana... Neticede, hedef sayıya ulaşılıyor, kedicik canlı yayında ölüyor.

*

Herkes şokta... “benimleöldür.com” adresi, kendi kendine kapanıyor.

*

Kısa süre sonra, şak, tekrar faaliyete geçiyor, bu sefer daha korkunç... Çünkü, bu sefer, dev bir akvaryum, su dolu, ortasında sandalye, sandalyenin üzerinde eli ayağı bağlanmış bir insan, bütün vücudu suyun içinde, sadece kafası suyun dışında... Nefes alıyor, yardım istiyor.

*

Sapık, yine bir canlı yayın düzeneği kurmuş... Akvaryumun dışında asit tankları var, hortumlarla akvaryuma bağlanmış, sayaç çalışıyor, tıklanma sayısı arttıkça akvaryumun içine asit pompalanıyor, kurbanın vücudu yavaş yavaş eriyor, hedef sayıya ulaşıldığında ölecek!

*

FBI uzmanları, çaresiz... Arıyorlar, tarıyorlar, nereden yayın yapıldığını bulamıyorlar. Televizyona çıkıp “Sakın şu adresi tıklamayın” deseler, biliyorlar ki, duymayan da duyacak, tıklamayan da tıklayacak... İnsanoğlunun doğasındaki “vahşi merak” tetiklenecek.

*

Sayaç çalışıyor... Hatta, bu sefer kedicikten çok daha hızlı çalışıyor. Maalesef, internetin inanılmaz yayılma gücü devreye girmiş, iş işten geçmiş, duyan, öğrenen artmış, dolayısıyla tıklayan sayısı çığ gibi... Kurban, canlı yayında, bağıra bağıra eriyor, can veriyor.

*

Tıklayan hiç kimse o insan ölsün istemiyor... Ama, tıkladıkça öldürüyor.

*

Cinayete ortak oluyor.

*

Film tabii bu...
Sonunda tatlıya bağlanıyor.

Sporx'in varlığını duysam bile belki bir kez kazara girmişimdir siteye. O yüzden bu da bir nevi reklam olduğu için izninizle başlığı kapatalım derim.

ozcan_asanoglu
08.08.2011, 17:20
Gömun gitsun...zaten karakteri KUM tanesi kadar etmeyen bu herif için zaman harcamaya değmez..