PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fener’in Kaçtığı Kupa Maçı!

ozgur
27.09.2004, 18:46
Bende nostalji bolumune hatirladigim bir animi anlatmak istedim. 6-7 yil onceydi sanirim Avni Akerde kupada bostan korkuluklarina karsi 2-1 kaybettigimiz ilk macin rovansini oynuyoruz. Ben ve bizim iki Oflu Ahmet ve Bahattinle Ankarada bir kafede maci izliyoruz etrafda 10-15 kus manyagi sari lacivertli zontalar da var. Surekli bizim takimi ve seyirciyi germeye calisiyorlar ve ikinci yarida Vugrinecle golu buluyoruz. Ama Otto Baric'egeldigi iddia edilen tas yuzunden bostan korkuluklari cekilme karari aldi. BizimBahattin "ulan bunlarin hepsi p..." dedi ben dedim ulan yandik. Hemen etraftaki kus manyaklari sen ne diyorsun gibilerden uzerimize yuklendiler. O gun aksam iyi bir dayak yedik benim kasim yarildi, bahattinin kafasinda bira bardagi kirdilar onunda kafada bir kac dikis vardi. O gunden beri sari-lacivert renklere allerjim var. Bana kimse futbol bu dostluk centilmenlik lazim demesin bunubize dayak atan kus manyaklarina soyleyin. Hala daha kasimda dikis izlerini tasirim. O zamanfbli olan amcam benimpsikopat oldugumu iddia etmisti. Valla sizce psikopat yada psikopatlar kim? Bu macla ilgili anisi olan yazsin.

TheCrow
28.09.2004, 17:28
1998-1999 sezonu olmasi lazim,rakip takim fenerbahçe (f harfi küçük olacak) isimli bir takimdi...Vugrineç'in golüyle 1-0 öndeydik,daha sonra son adam olan Uche,Selahattin'i düsürüp kirmizi kartla disari atilinca daha önceden de tiyatroculuk konusunda sabikasi bulunan Otto Bariç "Oy anam vay anam" nidalari esliginde sahanin ortasina kendini kaldirip atti...

Salya sümük aglayarak sahadan kaçislarini asla unutamam.Hükmen maglup sayildilar bir de seneye Türkiye Kupasi'na katilmama cezasi aldilar.Bir yil sonra "Abi,ne olur kupaya katilalim bu sene,çok korktuk o yüzden kaçmistik" seklinde federasyona aglamalari da (durmadan aglayan bir takim mi olur ya?..) para etmemistir...

Çebi
29.09.2004, 15:06
<CENTER>
<H2>OLAYDAN BIR GÜN SONRA MILLIYET GAZETESI: </H2>
<H2>Futbolun yüzü kizardi
</H2></CENTER>
<H4>Bariç'in beline tas geldi, Fenerbahçe sahadan çekildi

</H4>Trabzonspor ile Fenerbahçe arasinda oynanan Türkiye Kupasi çeyrek final rövans karsilasmasi, tribünden atilan bir tasin Teknik Direktör Otto Bariç'e gelmesi ve Sari - Lacivertli takimin sahadan ayrilmasi üzerine bitime 17 dakika kala tatil edildi. Bordo - Mavili takimin Vugrinec'in golüyle 1 - 0 önde götürdügü maçta Uche de kirmizi kartla oyun disi kaldi. Maçin durdugu bir anda futbolculariyla konusmak için saha kenarina gelen Bariç, tribünden atilan bir tasin kendisine isabet etmesi yüzünden yere yigildi.

Teknik Direktör Otto Bariç'in ilk yardimina yedek futbolcularla Menacer Serkan Acar ve yardimcilari kostu. Bir süre yerde kalan Hirvat teknik adam, daha sonra ambulansla sahadan ayrildi. Bu arada ortam daha da gerginlesti. Sari - Lacivertli futbolcular da kaçarcasina soyunma odasina gittiler. Bir süre sahada futbolcularin dönmesini bekleyen hakem Murat Ilgaz, yardimcilari ile birlikte soyunma odasina inerek Fenerbahçeli yöneticilerle görüstü ve takimin sahaya çikmasini istedi.

Ilgaz'in bu istegine ragmen Sari - Lacivertliler, can güvenliklerinin olmadigini ileri sürerek, sahaya çikmayacaklarini söylediler. Ilgaz'in israrlari ve "Eger sahaya gelmezseniz 3 - 0 hükmen yenik sayilirsiniz" sözlerine ragmen F.Bahçeliler dönmeyeceklerini belirttiler. Bunun üzerine de Ilgaz, maçi tatil ettigini ifade etti. Sari - Lacivertliler seyirciler bosaltildiktan sonra kale arkasi çikis kapilarindan kaçirildilar ve genis güvenlik önlemleriyle havaalanina götürüldüler.

<CENTER>
<H3>Iste hakem raporu
</CENTER></H3>Maç devam etmeliydi
Karsilasmanin hakemi Murat Ilgaz'in bugün federasyona ulasacak raporunda "F.Bahçeli futbolcular yaptigim uyarilara ragmen sahaya dönmeyince maçi tatil ettim" diye yazdigi ögrenildi. Ilgaz'in "Maçin 74. dakikasinda Bariç'in yerde yattigini gördüm. Yanina gittim, sahanin disina alinmasini ve ortaligin yatismasini bekledim. Bu bekleyisim 15 dakika sürdü. Daha sonra Bariç'i ambulansla disari çikardilar" ifadelerini kullandigi belirtildi.
Murat Ilgaz, raporunda daha sonra sunlari yazdi: "Bu arada F.Bahçeli futbolcular da sahayi terk etmek istedi. Kaptan Rüstü ve Menacer Serkan Acar'a kurallara göre maçin devam edecegini söyledim. Ancak onlar soyunma odasina gitti. Bir süre sahada bekledim ve arkadaslarimla birlikte soyunma odasina indim. Kendilerini tekrar kurallara göre sahaya davet Orada da sahaya dönmeyeceklerini bildirince maçi tatil ettim"

<CENTER>
<H3>Trabzon davaci
</CENTER></H3>Trabzon Baskani Mehmet Ali Yilmaz, olaylari abartarak Trabzonspor'un haysiyeti ile oynadiklari gerekçesiyle Bariç ve yardimcilari hakkinda dava açacaklarini söyledi. Yilmaz, "Hastaneye diye kaldirilan Bariç'in soyunma odasinda oldugunu ögrendim. Gittigimde basinda ya da yüzünde yara görmedim. Onlara göre bir tas, güvenlik görevlilerine göre elma kabugu" dedi. Yilmaz, "Sov yapiyorlar. Çirkin bir davranis. Keske çikip, oynayip, yenselerdi de eleselerdi" diye konustu.
Teknik Direktör Özkan Sümer, "Büyük bir rezalet. Yenilgiden kurtulmaya çalisiyorlar. Biz sonuna kadar sahada bekledik. Hakem soyunma odasina gitmemizi bildirince sahadan ayrildik" ifadelerini kullandi. Asbaskan Hikmet Onur, Bariç'i tedavi ettirmek için teklifte bulunduklarini, ancak bunun geri çevrildigini söyledi. Gençlik ve Spor Il Müdürlügü doktoru Hakan Ayaz ise Bariç'i muayene ettigini, herhangi bir yara veya darp izi göremedigini belirtti.

<CENTER>
<H3>Büyük tepki
</CENTER></H3>F.Bahçe cephesi, Trabzon'da yasanan olaylara büyük tepki gösterdi. Baskan Ali Sen, "Sevgi dolu gün yasarken, olaylar oldu. Futbolcular oynamak istemediler" dedi. Asbaskan Vefa Küçük, "Hakem maç boyunca acizdi" ifadesini kullanirken, Kaptan Rüstü "Can güvenligimiz yoktu" diye konustu. Bariç'in bugün röntgeninin çekilecegi açiklandi.

<CENTER>
<H3>F.Bahçe yandi!
</CENTER></H3>Hükmen maglup olacak
F.Bahçe Teknik Direktörü Bariç'in tribünlerden atildigi iddia edilen tasla birlikte yere yigilmasi ve sahayi sedye ile terk etmesinden sonra Sari - Lacivertliler'in sahaya çikmamasinin faturasinin agir olacagi ögrenildi. Futbol Müsabaka Talimati'nin 25. maddesinin 2. bendinin a fikrasina göre Sari - Lacivertli takim hükmen maglup ilan edilecek. Trabzonspor ise olay münferit bir hareket oldugu için en fazla para cezasi alacak.

<CENTER>
<H3>Bir yil ceza alacak
</CENTER></H3>

Ayni maddenin b fikrasina göre de F.Bahçe, gelecek sezon Türkiye Kupasi müsabakalarina alinmayacak. Talimatin 36. maddesine göre ise futbolcular, yöneticiler ve kulüp hakkinda cezai islem uygulanabilecek. Federasyon Baskani Haluk Ulusoy, F.Bahçe'nin sahadan çekilmesine hayret ettigini belirterek "Oynamalari gerekirdi. Raporlardan sonra karari verecegiz" dedi. Bu arada yarinki yari final kura çekiminin ertelenebilecegi ögrenildi.

------------------------------------------------------------ --

Tas güya beline gelmismis....Ulan defalrca göstermistiler tasin (ki tas da degildi) en az 4-5 metre yan tarafa düstügünü...adam bakti takim yenilio gördü tasi atti kendini yere.....bi de kafasini tutuyodu üstelik nasil bele geldiyse...yaw bunlar hep ezikti hala eziklersmileys/smiley7.gif

kadirsa_2000
30.09.2004, 00:54
Bu maç hatirlanmaz mi yaa. O maçta yol tarafindaki kale arkasinda,benimde üyesi oldugum1967TS Fun Club(o zamanlar yeni kurulmus bir topluluktu)ile beraber izliyordum maçi. Maç çok güzel gidiyor, öndeyiz, atmosfer o biçim sahadaki TRABZONSPOR'UMUZ o biçim ama gel gör ki o esnada Yesilçamlik bir adam çikti piyasaya. Maç iptal oldugundadedigim sey "Ne güzel yeniyorduk,havayi yakalamistik,dalgamizi geçiyorduk; bir agiz tadiyla bitirtmediler su maçi" sözleriydi.

O maçta yasanan olaydan sonra, Otto Bariç'in ayni aldatmacaya daha öncede basvurdugu ortaya çikmisti. Ezik takima ezik hoca, daha ne beklenirdiki?

TheRapZoNe
01.10.2004, 20:11
o maçi unutmam

gerzek show tv altyazi geçiyordu

yine trabzon yine olay.. trabzonda cinayet ...

aynen böyleydi..megersem sürüngen otto yesil sahayi görünce timsahlar gibi baslamisti sürünmeye... iste o günden beri feybe sürünüyor zaten :))))))

corleone
01.10.2004, 21:40
o maçtan sonra sabah gazetesi fotoshopla beline gelen ufak tasi bariçin kafasina geliyormus gibi göstermisti bir de spor sayfasinda degil ilk sayfadaydi haber tabi kendilerinden baska kimse inanmamisti o maçta atmosferi unutamam bir avni aker klasigiydi febeli futbolcularin sahadan kaçisi çok komikti...smileys/smiley36.gif

Muhalif
02.10.2004, 01:37
su meshur magnum sözü bu maçtan kaldiydi... eh yilmaz ve ulusoy bir olunca ali sen de kar etmediydi.. fener bir yil ceza aldiydi... aslinda bazen sovenist yönüm depresmiyor degilsmileys/smiley36.gifsaka maka bir tas vardi ortada... hem tasla hem yen hem bir yil ceza alsinlar.. adamlara az yapmamisiz yahusmileys/smiley36.gifneyse... olan olmus...smileys/smiley2.gif

yattara11
02.10.2004, 14:09
ya mehmet ali erbil bile dalga geçmisti otto bariçle... ottobariçin yaptigi bayilma numarasini taklit etmisti de gülmekten ölmüstüm smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

o zamanki baskan m.a.yilmaz da:''otto bariç'e oscar vermek lazim'' gibisinden bi espri yapmisti...

yattara11
02.10.2004, 14:13
bir de saha karisinca oyun durmustu... fenerli topçular(!) ahlanip vahnaliyodu, bizimkiler de siritiyodu smileys/smiley4.gifondan sonra stadta hava gerilmesin diye kemençe müzigi verdiler bizim topçular da isinirkenhoron oynuyolardi,onlari görünce tribünler de costu... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

süperdi be... galiba ali sen'in son baskanlik maçiydi...

Murat BAYRAKTAR
02.10.2004, 16:43
ne güzel maçti be... fener korkudan nereye gidecegini bilemiyordu... o zamanlarda haluk ulusoy çok güzel laf söylemisti otto bariçe. " magnumla bile vursan o adam öyle yikilmazdi..."

irfanparlak
27.11.2004, 06:01
o maçta yol tarafi kale arkasinda babamla izliyodum maçi otto bariç yere yikilinca biz babamla gülme komasina girdik ya tam komedi idi 60 yasinda adam nasil numaradan kendini yere atabiliyo düsünmemek elde degil onursuz herif yenilgiyi kabullenmekte büyük bir erdemdir ama nerde ....

Guests
27.11.2004, 12:45
o zaman belki hatirlarsaniz sabah gazetesi bi tas koymus hesapta tabiki fotoshop olayi biz bu tasi gelirken yakaladik hatta resmini çektik demislerdi

TheCrow
01.12.2004, 14:34
Daha sonra Rating Hamdi Programi'nda da otto bariç'in taklidi yapilmisti,çok komikti.Ama bariç'in gerçek düsmesi çok daha komikti,e orjinali ne de olsa taklitinden iyi olur tabi...

İleli
07.12.2004, 16:37
az once moralim bozuktu bunlari okuyunca duzeldim valla

NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE smileys/smiley32.gif

Barış
14.12.2004, 16:28
Sahiden Yesilçam oyuncusu gibiydi...smileys/smiley17.gif

Salih61
14.12.2004, 16:32
Sahiden Yesilçam oyuncusu gibiydi...smileys/smiley17.gif Sanki MAGNUM kursunu yemis gibi...smileys/smiley36.gif

Recep Alkan
15.12.2004, 21:34
ozgur kardesim bende senin gibi dunyanin en cirkin renkleri olan sari ve laciverte ve onlara gonul verenler tersim. benim kasim yailmadi ama senin yarilmisssa bizim de yarilmistir. bundan sonra tokatladigim her fenerlide aklima sen geleceksin ve daha sert vuracagim. herkese selamlar.

Gökhan Kutlu
20.12.2004, 23:57
o maç hatirlanmaz mi be tam tas geldiginde bariç'e aha öldü dedim iyi oldu göte hastaneye kaldirildi ali sen'de çikti biseler dedi medyaya serefsiz ali baba sansalla erman ne güzel yapmislar ali baba ali baba

....... bak diye bosuna dememisler serefsizesmileys/smiley36.gif

ts-saral-of
04.01.2005, 15:45
Olayin enguzel yanida o sene feneri 2 kere elemis olduk cunku kactiklari icin digersene katilamadilar

Bl@ck_De@th_
10.01.2005, 15:14
Bende nostalji bolumune hatirladigim bir animi anlatmak istedim. 6-7 yil onceydi sanirim Avni Akerde kupada bostan korkuluklarina karsi 2-1 kaybettigimiz ilk macin rovansini oynuyoruz. Ben ve bizim iki Oflu Ahmet ve Bahattinle Ankarada bir kafede maci izliyoruz etrafda 10-15 kus manyagi sari lacivertli zontalar da var. Surekli bizim takimi ve seyirciyi germeye calisiyorlar ve ikinci yarida Vugrinecle golu buluyoruz. Ama Otto Baric'egeldigi iddia edilen tas yuzunden bostan korkuluklari cekilme karari aldi. BizimBahattin "ulan bunlarin hepsi p..." dedi ben dedim ulan yandik. Hemen etraftaki kus manyaklari sen ne diyorsun gibilerden uzerimize yuklendiler. O gun aksam iyi bir dayak yedik benim kasim yarildi, bahattinin kafasinda bira bardagi kirdilar onunda kafada bir kac dikis vardi. O gunden beri sari-lacivert renklere allerjim var. Bana kimse futbol bu dostluk centilmenlik lazim demesin bunubize dayak atan kus manyaklarina soyleyin. Hala daha kasimda dikis izlerini tasirim. O zamanfbli olan amcam benimpsikopat oldugumu iddia etmisti. Valla sizce psikopat yada psikopatlar kim? Bu macla ilgili anisi olan yazsin.

o serefsiz fenerlilere her sey yapilir

TheRapZoNe
11.01.2005, 21:33
Simdiki federasyon nerdeee verecek hakli oldugumuzdurumda3-0 hükmen galibiyet arti seneye kupadan men.. Adaletsizlik günden güne eziklerin elindeki koz oluyor..

ozcilingir
11.01.2005, 22:56
Tarih Subat 1998 , o maçtan öncede trabzon-fb maçi berabere bitmisti, maçta hiç olay olmadi ama KUBILAY isimli futbolcuya ,kapali tribünden küçük bir cisim geldi,tabi biraz artistlikler yapildi.O maç sonrasi hava alaninda STAR kameramani ( fb ile ayni uçakta misafir basin) KUBILAYin kafasini rontgen çeker gibi inceleyip yara ariyor ve röpörtaj yapiyordu.Allahdan kafasinda birsey göremedilerde yirttik. Tabii bize bu oyunu dahaönce yedirmislerdi.Sonraki haftada kupa maçinda bu oyun için adamlara kartopu ile malzeme verdik ama ali baba takimini sahadan çekerek kabadayilik yapti ,sonucunu gördü !!! Arkadaslar fb takimi futbolcusu kim olursa olsun,kendilerine tribünlerden veya rakip oyunculardan en ufak bir cisim ve sert temas oldumu ölmüs numarasi yapmalari için talimat verilmisdir,bu yillardan beri böyledir onun için bu adamlar hille ile bizden sampiyonluk ve can aldilar günahlari boynunu .Bu adamlari sahada futbolumuz ile tribünlerde centilmence takimimizi destekleyen , rakibi demoralize eden sloganlar ve tezahüratlarla yenelim.Bizi normal yollarla spor ahlaki ve centilmenlik içinde sampiyon olduk ve olacagiz.

Saygilarimla

Trapzone
29.03.2005, 22:12
Ne diyebilirimki bu genç yasta allahim bana bu günleride gösterdiya artik ölsemde gam yemem smileys/smiley36.gif

TS 61
16.04.2005, 04:36
O nasil bir rezaletti yaa..

otto bariçin halini hiç unutmuyorum..

Herif yerlere yapismisti.

61trabzonomer
16.04.2005, 18:20
Bu senede finalde kaçar lar belki bunlar finalde bunlari ezecez ula olimpiyatta..

Beytullah
16.04.2005, 19:30
adam bakti mac gidiyor ne yapsin rezil olmamak için hemen bi film çevirdi..

otto bariç yerlerde muhuhahaa

Guests
21.05.2005, 20:44
yaw görüntü yokmu görüntü, görüntüleri ariyorummmmmmm

çakir abi duy sesimizi daaa

Mollasalihoğlu
21.05.2005, 21:34
bi de soruyoruz kendimize bunlar bizi neden sevmiyo

CaMoKa
22.05.2005, 12:39
alla atanin ellerine zeval vermesin korkak herifler yemedi tabi kaçtilar hemen hiç unutmam o maçi otto nun üzerrinde siyah palto vardi

baris_aykan
22.05.2005, 13:48
ne güzel maçti be... fener korkudan nereye gidecegini bilemiyordu... o zamanlarda haluk ulusoy çok güzel laf söylemisti otto bariçe. " magnumla bile vursan o adam öyle yikilmazdi..."

hay sen cok yasa hemi smileys/smiley36.gif

yattara11
22.05.2005, 14:46
Olayin enguzel yanida o sene feneri 2 kere elemis olduk cunku kactiklari icin digersene katilamadilar

smileys/smiley4.gif

a50cent
23.05.2005, 05:32
adam taklaciymi fenerliler hocadiye getirmislerdismileys/smiley36.gif

SiNo
19.06.2005, 19:18
ezik fb

agahozlu
19.06.2005, 21:32
baktilar trabzonu yenemiyirlar sahtekarliga basvuruyorlar.ama biz büyük takimiz.

dilekts61
20.07.2007, 13:25
WALLA BEN GÖREMEDİM otto bariç İN O HALİNİ AMA GÖRMEYİ COK İSTERDİM
ONLARADA ANCAK BU GİBİ TİYATRO SAHNELERİ YAKISIR
FUTBOLUNA DİYECEK COK SEY WAR AMA OYUNCULUKLARINA DİYECEK BİR SEY YOK

Can basten
20.07.2007, 15:24
Durumla ilgili en güzel yorumu "Otto japon balığı gibi soluyordu" diyen M. Ali Erbil yapmıştı. :D

Oğuuz
20.07.2007, 17:44
"Otto Bariç rol yapmıştı"

Muratoğlu'ndan tarihi itiraf! Trabzonspor' da Teknik Direktör Vahid Halilhodziç' in yardımcılığını ve tercümanlığını yapan antrenör Cemşir Muratoğlu, tarihi bir itirafta bulundu. Muratoğlu, 11 Şubat 1998' de oynanan ve Fenerbahçe' nin, Teknik Direktörü Otto Bariç' in sırtına taş atıldığı iddiasıyla sahadan çekildiği Federasyon Kupası karşılaşmasında, Bariç' in rol yaptığını iddia etti. Federasyon Kupası Çeyrek Final rövanş karşılaşması, 11 Şubat 1998' de Avni Aker Stadı' nda oynanmıştı. Fenerbahçe İstanbul' daki ilk maçı 2 - 1 kazanmanın avantajıyla geldiği Trabzon' da, Vugrinec' in golüyle yenik duruma düşmüş, Uche' nin de kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kalmıştı. Karşılaşmanın 73. dakikasında saha kenarında oyuncularına taktik veren Otto Bariç, bir anda yere yığılmış, Bariç' in sırtına taş geldiğini iddia eden Fenerbahçeliler sahadan çekilmiş ve hakem Murat Ilgaz, Fenerbahçe' nin sahaya dönmemesi üzerine maçı tatil etmişti. Bu maçta Otto Bariç' in tercümanı olarak yedek kulübesinde bulunan Çemşir Muratoğlu, tarihi bir olayı açıklamalarıyla aydınlattı.

BARİÇ ROL YAPTI
Çemşir Muratoğlu, olayla ilgili hala büyük üzüntü duyduğunu belirterek, "Otto Bariç orada rol yaptı. O durumdan dolayı utandım. Ancak benim görevim söylenenleri tercüme etmekti. Ben de konuşmalarını tercüme etmekle yetindim. Neden böyle bir şey yaptığını herhalde herkes anlamıştır. Takım 1 - 0 mağlup durumdaydı ve 10 kişi kalmıştı. Bu durumda yaptığı rolle sonucu lehine çevirebileceğini zannetti. Takımın sahadan çekilme olayı da yönetimle birlikte aldığı karardı. Belki hükmen galip ilan edilebileceklerini hesaba kattılar. Ancak dönemin Federasyon yönetimi çok sağduyulu dravrandı ve bu oyuna gelmedi" dedi.

Fatih BALTA
20.07.2007, 19:46
otto bariç yanından ufak bi taş geçmesiyle anlık olarak havada 2 takla atabilen yegane teknik adamdır.ayrıca benzer bi olay daha önce çalıştırdığı bi takımdada yaşanmıştı..

ÖmerFarukYılmaz
06.08.2007, 16:37
o akşam dedemi namaza giderken durdurmak istemişim ''anne gitmesin. fb'ye dua eder orda ''

ve fb bizi yendiğinde kahveden gelen gürültülere köyden gelen patateslerle karşılık wermişim

sevinçleri kursaklarında kalmış. ben akşam boyunca ağlamışım. babam kahvecilere oğlunun camları kırdığını

söyleyınce para almak yerine forma hediye etmişler bana. Onlarda Trabzonluymuş ama müşterilere bişe diyememişler

ben hatırlamıyorum bunları annem anlatıyor galiba diyor dedenin duası kabul oldu.

Nur İçinde Yatsın

bordoylamavi
12.08.2007, 11:03
çok komik bir hareket yapmıştı bariç taş geldikten bi süre sonra farkedince yere atmıştı kendini

Sacit
12.08.2007, 13:50
sahtekarın da böylesi :D

onlar için normal bişi

ezikler işte

Hüseyin Çümen
24.08.2007, 04:13
ne maçtı yau biraz korkmuştum yenik sayılacaz diye ama olan fenere olmuştu 1 sene katılamamaşılardı kupaya :D

DrAgO
01.02.2008, 18:14
hatta Hamgi Alkan otto bariçin taklitini yapmıştı:D ağzını açıp kapaması hala hatırımda :D

28TS61
01.02.2008, 18:15
bu macin görüntüleri varmi acaba

emrezx
02.02.2008, 01:23
bende hatırlıo gıbıyım orda nasıl numara cektıgını yanlıs hatırlamıyorsam tasıda cebınden cıkardıydı otto bu kadar acız ınsanlardı

etocanislam
02.02.2008, 10:51
video bulamazmıyız ya youtubede de yok

Öztürk Adem
02.02.2008, 11:46
o macı bende cok ıyı hatırlıyorum her kanalda farklı boyutlar da tas gosterılıyordu
komedı gıbıydı ???????:::::::::))))))))))

Gökhan Uzun
02.02.2008, 11:59
<CENTER>
<H2>OLAYDAN BIR GÜN SONRA MILLIYET GAZETESI: </H2>
<H2>Futbolun yüzü kizardi
</H2></CENTER>
<H4>Bariç'in beline tas geldi, Fenerbahçe sahadan çekildi

</H4>Trabzonspor ile Fenerbahçe arasinda oynanan Türkiye Kupasi çeyrek final rövans karsilasmasi, tribünden atilan bir tasin Teknik Direktör Otto Bariç'e gelmesi ve Sari - Lacivertli takimin sahadan ayrilmasi üzerine bitime 17 dakika kala tatil edildi. Bordo - Mavili takimin Vugrinec'in golüyle 1 - 0 önde götürdügü maçta Uche de kirmizi kartla oyun disi kaldi. Maçin durdugu bir anda futbolculariyla konusmak için saha kenarina gelen Bariç, tribünden atilan bir tasin kendisine isabet etmesi yüzünden yere yigildi.

Teknik Direktör Otto Bariç'in ilk yardimina yedek futbolcularla Menacer Serkan Acar ve yardimcilari kostu. Bir süre yerde kalan Hirvat teknik adam, daha sonra ambulansla sahadan ayrildi. Bu arada ortam daha da gerginlesti. Sari - Lacivertli futbolcular da kaçarcasina soyunma odasina gittiler. Bir süre sahada futbolcularin dönmesini bekleyen hakem Murat Ilgaz, yardimcilari ile birlikte soyunma odasina inerek Fenerbahçeli yöneticilerle görüstü ve takimin sahaya çikmasini istedi.

Ilgaz'in bu istegine ragmen Sari - Lacivertliler, can güvenliklerinin olmadigini ileri sürerek, sahaya çikmayacaklarini söylediler. Ilgaz'in israrlari ve "Eger sahaya gelmezseniz 3 - 0 hükmen yenik sayilirsiniz" sözlerine ragmen F.Bahçeliler dönmeyeceklerini belirttiler. Bunun üzerine de Ilgaz, maçi tatil ettigini ifade etti. Sari - Lacivertliler seyirciler bosaltildiktan sonra kale arkasi çikis kapilarindan kaçirildilar ve genis güvenlik önlemleriyle havaalanina götürüldüler.

<CENTER>
<H3>Iste hakem raporu
</CENTER></H3>Maç devam etmeliydi
Karsilasmanin hakemi Murat Ilgaz'in bugün federasyona ulasacak raporunda "F.Bahçeli futbolcular yaptigim uyarilara ragmen sahaya dönmeyince maçi tatil ettim" diye yazdigi ögrenildi. Ilgaz'in "Maçin 74. dakikasinda Bariç'in yerde yattigini gördüm. Yanina gittim, sahanin disina alinmasini ve ortaligin yatismasini bekledim. Bu bekleyisim 15 dakika sürdü. Daha sonra Bariç'i ambulansla disari çikardilar" ifadelerini kullandigi belirtildi.
Murat Ilgaz, raporunda daha sonra sunlari yazdi: "Bu arada F.Bahçeli futbolcular da sahayi terk etmek istedi. Kaptan Rüstü ve Menacer Serkan Acar'a kurallara göre maçin devam edecegini söyledim. Ancak onlar soyunma odasina gitti. Bir süre sahada bekledim ve arkadaslarimla birlikte soyunma odasina indim. Kendilerini tekrar kurallara göre sahaya davet Orada da sahaya dönmeyeceklerini bildirince maçi tatil ettim"

<CENTER>
<H3>Trabzon davaci
</CENTER></H3>Trabzon Baskani Mehmet Ali Yilmaz, olaylari abartarak Trabzonspor'un haysiyeti ile oynadiklari gerekçesiyle Bariç ve yardimcilari hakkinda dava açacaklarini söyledi. Yilmaz, "Hastaneye diye kaldirilan Bariç'in soyunma odasinda oldugunu ögrendim. Gittigimde basinda ya da yüzünde yara görmedim. Onlara göre bir tas, güvenlik görevlilerine göre elma kabugu" dedi. Yilmaz, "Sov yapiyorlar. Çirkin bir davranis. Keske çikip, oynayip, yenselerdi de eleselerdi" diye konustu.
Teknik Direktör Özkan Sümer, "Büyük bir rezalet. Yenilgiden kurtulmaya çalisiyorlar. Biz sonuna kadar sahada bekledik. Hakem soyunma odasina gitmemizi bildirince sahadan ayrildik" ifadelerini kullandi. Asbaskan Hikmet Onur, Bariç'i tedavi ettirmek için teklifte bulunduklarini, ancak bunun geri çevrildigini söyledi. Gençlik ve Spor Il Müdürlügü doktoru Hakan Ayaz ise Bariç'i muayene ettigini, herhangi bir yara veya darp izi göremedigini belirtti.

<CENTER>
<H3>Büyük tepki
</CENTER></H3>F.Bahçe cephesi, Trabzon'da yasanan olaylara büyük tepki gösterdi. Baskan Ali Sen, "Sevgi dolu gün yasarken, olaylar oldu. Futbolcular oynamak istemediler" dedi. Asbaskan Vefa Küçük, "Hakem maç boyunca acizdi" ifadesini kullanirken, Kaptan Rüstü "Can güvenligimiz yoktu" diye konustu. Bariç'in bugün röntgeninin çekilecegi açiklandi.

<CENTER>
<H3>F.Bahçe yandi!
</CENTER></H3>Hükmen maglup olacak
F.Bahçe Teknik Direktörü Bariç'in tribünlerden atildigi iddia edilen tasla birlikte yere yigilmasi ve sahayi sedye ile terk etmesinden sonra Sari - Lacivertliler'in sahaya çikmamasinin faturasinin agir olacagi ögrenildi. Futbol Müsabaka Talimati'nin 25. maddesinin 2. bendinin a fikrasina göre Sari - Lacivertli takim hükmen maglup ilan edilecek. Trabzonspor ise olay münferit bir hareket oldugu için en fazla para cezasi alacak.

<CENTER>
<H3>Bir yil ceza alacak
</CENTER></H3>

Ayni maddenin b fikrasina göre de F.Bahçe, gelecek sezon Türkiye Kupasi müsabakalarina alinmayacak. Talimatin 36. maddesine göre ise futbolcular, yöneticiler ve kulüp hakkinda cezai islem uygulanabilecek. Federasyon Baskani Haluk Ulusoy, F.Bahçe'nin sahadan çekilmesine hayret ettigini belirterek "Oynamalari gerekirdi. Raporlardan sonra karari verecegiz" dedi. Bu arada yarinki yari final kura çekiminin ertelenebilecegi ögrenildi.

------------------------------------------------------------ --

Tas güya beline gelmismis....Ulan defalrca göstermistiler tasin (ki tas da degildi) en az 4-5 metre yan tarafa düstügünü...adam bakti takim yenilio gördü tasi atti kendini yere.....bi de kafasini tutuyodu üstelik nasil bele geldiyse...yaw bunlar hep ezikti hala eziklersmileys/smiley7.gif

abi burda da dikkatinizi cekenbir şey yok mu hakem raporunda kurallar gereği fbli oyucnulara sahaya cıkmaları gerektigini söyledim diyor

bunun üstüne baya ceza yemişler

sizce sivas macında farklı seyler mi oldu yorumlamak size kalmış

Fatih Öztürk
05.02.2008, 01:55
bu macı ömrü billah unutamam.
trabzonumuz 1-0 önde köşe vuruşu kullnacağız.
saffet sancaklı kenara gitti otto bariçten talimat alıyor.
ama golun geleceği öyle belliki artık otto bariç efendi aklı sıra oyunu yavaşlatma cabasında.
beline gelen sözde ''taş''aslında nerden geldiği belli olmayan ''belkide fenerin yedek kulubesinden atılan'' mac erteleniyor.
bu macın ilk ayağı istanbul kadıköydeydim.
bu macı fener 2-1 kazanmıştı ama analarından emdiği burunlarından gelmişti.
hami son dakikada bizim bulunduğumuz kenan evren lisesi tarafındaki kaleye kazanılan penaltıyı rüştünün üzerine vurmuştu gol olmamıştı.

zafer6161
05.02.2008, 08:56
hami son dakikada bizim bulunduğumuz kenan evren lisesi tarafındaki kaleye kazanılan penaltıyı rüştünün üzerine vurmuştu gol olmamıştı.
sanırım yanlış biliyorsun kardeşim,ilk golü trabzon attı vugrineçle öne gectik sonra fener 2 tane attı ve maç 2-1 bitti,haminin penaltı kaçırdığı maç ise lig maçıydı :) galiba hami o senesi salkedeydi,bizim forvet selahattin ve vugrineçle oluşuyordu,fatih tekke yedekde dururdu hep

Cafer Bulur
29.02.2008, 19:10
Durumla ilgili en güzel yorumu "Otto japon balığı gibi soluyordu" diyen M. Ali Erbil yapmıştı. :D
gercekten de öyleydi.otto barici o yaptigi artistlikle hatirliyorum.baska bir seyle degil.

EmrahYalçınalp
04.03.2008, 14:51
Japon balığı :D :D :D Evet ya, aynen öyleydi, çok komikti...
Aklıma geldikçe fb'liymişim gibi utanıyorum vallahi. Yani insan onuruna aykırı bu iş yahu, kimse bu kadar zavallı olup komik duruma düşmemeli.

28TS61
04.03.2008, 15:11
bu macin videosu yokmu kimslerde acaba

Cafer KILIÇSOY
04.03.2008, 15:18
Teknik Direktör Özkan Sümer'di o zaman. Trabzonsporun Başkanı M.Ali Yılmaz, Fenerbahceninki Ali Şen'di

2-1 biten ilk macın ardından Özkan Sümer'in açıklamasını hâlâ hatırlarım. ''İkinci maçta Fenerbahce böyle bir Trabzonspor bulabileceğini zannediyorsa çok yanılıyor''

Hakkaten 2. maç çok iyi başladı. Yanılmıyorsam 51. dakikada Vugrinec'in goluyle de 1-0 öne geçtik. Ama iyi de futbol oynuyoruz. Bu oyunumuz 1-0 dan sonra da devam etti. Taaki Otto Bariç kendini yere atana kadar.

Dönemin Federasyon başkanı Haluk Ulusoy'un açıklamasıda çok ilginçtir.

''Kimse bizden aksi bir karar beklemesin. Adama Kalaşnikof'la çaksan öyle yere düşmez''. Zaten Fenerin Ulusoy düşmanlığı taa o zamandan gelir

Neticesinde Fenerbalçe kupalardan 1 yıl süreyle ''men'' edildi.

Trkz61
13.07.2008, 12:53
Aldığı adamlar bile korkak.

Öztürk Adem
13.07.2008, 13:00
bunun vıdeosunu nasıl buluruz kı:)

28TS61
13.07.2008, 13:03
bunun vıdeosunu nasıl buluruz kı:)

bende ariyorum, keske bulabilsekte izlesek

Trkz61
13.07.2008, 13:08
Bulan arkadaşlar varsa bir zahmet eklesin.

EMiRHAN61
13.07.2008, 13:22
O yıl popüler komedyenlerden olan Hamdi Alkan ( Reyting Hamdi) de bu olayı skeçlerine taşımıştı , hatırlayanlarınız bilir , her program sonunda haftanın konuğu şeklinde bir bölümü vardı ve makyajla gerçek kişilerin görüntüsüne bürünüp gündemdeki olayları mizahi biçimde ele alıyordu. Malum olay gerçekleştiği hafta da haliyle haftanın konuğu olarak Otto Baric'i canlandırmıştı. Programın sonunda da, haftanın konuğuna şarkı söyletiyorlardı.

Otto Baric'in seçimi : " Aman bre kayalar koca koca kayalar " olmuştu :D

hamdi_61
13.07.2008, 14:52
Teknik Direktör Özkan Sümer'di o zaman. Trabzonsporun Başkanı M.Ali Yılmaz, Fenerbahceninki Ali Şen'di

2-1 biten ilk macın ardından Özkan Sümer'in açıklamasını hâlâ hatırlarım. ''İkinci maçta Fenerbahce böyle bir Trabzonspor bulabileceğini zannediyorsa çok yanılıyor''

Hakkaten 2. maç çok iyi başladı. Yanılmıyorsam 51. dakikada Vugrinec'in goluyle de 1-0 öne geçtik. Ama iyi de futbol oynuyoruz. Bu oyunumuz 1-0 dan sonra da devam etti. Taaki Otto Bariç kendini yere atana kadar.

Dönemin Federasyon başkanı Haluk Ulusoy'un açıklamasıda çok ilginçtir.

''Kimse bizden aksi bir karar beklemesin. Adama Kalaşnikof'la çaksan öyle yere düşmez''. Zaten Fenerin Ulusoy düşmanlığı taa o zamandan gelir

Neticesinde Fenerbalçe kupalardan 1 yıl süreyle ''men'' edildi.

yahu yeri değil ama Senin imzan dikkatımı çekti

"Trabzon buraya yakın mı?
(Bolu Dorukkaya'da 300 taraftarı bir anda karşısında gören Colman) "

gercekten dedi mi böyle birşey :D

Ali Can
13.07.2008, 15:31
"Otto Bariç rol yapmıştı"

http://www.sporx.com/images/1/29/4367_B_ottobaric001.jpg
Muratoğlu'ndan tarihi itiraf! Trabzonspor' da Teknik Direktör Vahid Halilhodziç' in yardımcılığını ve tercümanlığını yapan antrenör Cemşir Muratoğlu, tarihi bir itirafta bulundu. Muratoğlu, 11 Şubat 1998' de oynanan ve Fenerbahçe' nin, Teknik Direktörü Otto Bariç' in sırtına taş atıldığı iddiasıyla sahadan çekildiği Federasyon Kupası karşılaşmasında, Bariç' in rol yaptığını iddia etti. Federasyon Kupası Çeyrek Final rövanş karşılaşması, 11 Şubat 1998' de Avni Aker Stadı' nda oynanmıştı. Fenerbahçe İstanbul' daki ilk maçı 2 - 1 kazanmanın avantajıyla geldiği Trabzon' da, Vugrinec' in golüyle yenik duruma düşmüş, Uche' nin de kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kalmıştı. Karşılaşmanın 73. dakikasında saha kenarında oyuncularına taktik veren Otto Bariç, bir anda yere yığılmış, Bariç' in sırtına taş geldiğini iddia eden Fenerbahçeliler sahadan çekilmiş ve hakem Murat Ilgaz, Fenerbahçe' nin sahaya dönmemesi üzerine maçı tatil etmişti. Bu maçta Otto Bariç' in tercümanı olarak yedek kulübesinde bulunan Çemşir Muratoğlu, tarihi bir olayı açıklamalarıyla aydınlattı.
BARİÇ ROL YAPTI
Çemşir Muratoğlu, olayla ilgili hala büyük üzüntü duyduğunu belirterek, "Otto Bariç orada rol yaptı. O durumdan dolayı utandım. Ancak benim görevim söylenenleri tercüme etmekti. Ben de konuşmalarını tercüme etmekle yetindim. Neden böyle bir şey yaptığını herhalde herkes anlamıştır. Takım 1 - 0 mağlup durumdaydı ve 10 kişi kalmıştı. Bu durumda yaptığı rolle sonucu lehine çevirebileceğini zannetti. Takımın sahadan çekilme olayı da yönetimle birlikte aldığı karardı. Belki hükmen galip ilan edilebileceklerini hesaba kattılar. Ancak dönemin Federasyon yönetimi çok sağduyulu dravrandı ve bu oyuna gelmedi" dedi.

sedatturan
13.07.2008, 15:40
uche kırmızı kart gördükten sonra otto bariç kendini yere attı çünkü bizim takımımız saldırmaya çok kötü başlamıştı baktı ki tarihi hezimet yolda geliyor ne yapsın kendini kaldırıp yere attı o gün aker deydim sinirden çıldıracaktım ağız tadıyla futbol izliyoduk ve öğretiyoduk fenerlilere futbolun nsl oynandığını ama işte maç yarım kaldı...

Ali Can
13.07.2008, 15:42
bir türlü bulamadım resmini şu ottonun:D:D

Fatih Solmaz
13.07.2008, 16:26
6,35'lik magnumla mı vurulur gibi yere düştü.
akılda kalan söylemlerden bir tanesi idi. :D

Recep Alkan
07.08.2008, 11:08
babacım adamlar zaten futbol ozellıklerı olan adamlar almıyor kı. hepsının artıslık ozellıklerı var. benım hem o macla hemde baska maclar ıle cok anım var. o renlklerı kım sevıyor kı zaten.

Burçak
07.08.2008, 12:20
Rezil adamın Rol anlarından bir kare
http://www.guncelhaber.com/pics/resimler/baric.jpg
http://www.guncelhaber.com/Magazin/Baric-Rol-Yapmisti-266.html

Tolpaş61
07.08.2008, 12:32
Upuzun uzanmış zavallı.şekeri falan yükselmiş olmasın o zaman.

seyyah61
07.08.2008, 15:12
O zaman baskan Ali Sen idi. Ve bunlar dünyanin en cirkef takimi idi. Iyi hatirliyorum Baric ile baya dalga gecilmisti mactan sonra.

Adem Erdoğan
07.08.2008, 16:03
Bu maçta turu geçeceğimiz ilk maçtan belliydi.Çok baskılı oynadığımızı hatırlıyorum ikinci maçta.Sol kanattan gelen ortaya Rüştü çıkmıştı ve elinden kaçırmıştı topu Vugrineçe dokunmak kalmıştı sadece.
Fakat kupayı alamadık.

Osman Yavuz
08.08.2008, 01:18
Gerçekten müthiş bir pres yapmıştık orada.Özellikle Selahattin Uche Högh ikilisini kafa kafaya çarpıştırmıştı.:DVe aktör Otto şovunu yapıp kaçmıştı.:)

Selimag
08.08.2008, 03:10
Karagumruk'de son anda yer bulamayinca bir birahane de seyretmistim maci, yuze yakin fenerli, tek trabzonsporlu bendim, gole tek basina sevinince farkettim sanirim :p ve o kadar agir kufurler duydum ki hele saha karistiktan sonra, ciktim gittim eve duramadim. bir daha ickili yerde mac seyretmemeye soz verdim ve maclara hep Trabzonlularin yerlerinde seyrettim. :) Unutmayacagim bir mactir... Hatirladikca da kufur ederim Fener taraftarina, ne yapiyim, cok agirima gitmisti :p

Semih
08.08.2008, 06:11
ağzına sağlık abim:)

Trkz61
08.08.2008, 07:22
Şu Bariç'in yatışa bak.

onur_alabuga_61
26.08.2008, 13:48
inşallah finalde feneri yener alırız kupayı

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 16:34
futbolda olur böyle şeyler. ama ankarada ağzınızı tutmalıydınız bence...

mustafaction
26.03.2009, 12:17
otto barıcın atladıgı mac :)

magicyattara
03.04.2009, 22:41
Maçtaydım.
Vugineç'in golüyle 1-0 öne geçtik.
B.Orhan vurdu Rüştü topu elinden sektirdi,Vugrineç golü attı.

Sonra son adam Uche,Selahattin'i düşürdü kırmızı kart gördü sonra yanılmıyorsam Alpay da itirazdan kırmızı kart gördü.
Bariç kendini yere attı,Ali Şen feneri sahadan çekti.

Çok zevkli bir maç da değildi hatırladığım kadarıyla.

Emirhan Makul
14.07.2009, 11:04
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs188.snc1/6293_104209523964_681293964_2052883_1987537_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2052851&id=681293964)

Bizzat kendim çektim. Güzel soruydu. :D

Hakan Taşkıran
22.07.2009, 19:13
soruyu süper yakalamışsın :D:D:D:D:D:D

Fatih Kuloğlu
22.07.2009, 20:14
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs188.snc1/6293_104209523964_681293964_2052883_1987537_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2052851&id=681293964)

Bizzat kendim çektim. Güzel soruydu. :D

Aynı programı bende izlemiştim.Sonucu Bursaspor sanıyordum feneri görünce çok güldüm :D:D

bugrahankazaz
23.07.2009, 00:27
otto bariç 1
esra ceyhandaki uçan adam 2 :D

İskender YILMAZ
23.07.2009, 13:23
http://3.bp.blogspot.com/_7GuOaifE5s0/SN-FlhyjsDI/AAAAAAAAADw/7uf6vuWwfG4/s320/Nuri_Otto_Bari_.jpg
....Şişko Nuri .... & .. Otto Bariç

:D :D

Mustafa ÖZDEMİR
23.07.2009, 14:28
unutulmaz bir maça benziyor...

halil ibo
23.07.2009, 14:51
Al misketlerini ben oynamıyorum mızıkçılığıyla bırakıp kaçmışlardı.
Damarlarında emek vermeden hırsızlıkla,uğursuzlukla,tezgahla,dümenle kazanmak alışkanlığı olduğu için...
96'da sahneye koydukları oyunun bir değişik versiyonunu denemişlerdi ama tutmamıştı bu defa.

HIRCINBEY
20.12.2010, 19:57
Otto anlamıştı başına gelecekleri :)

Selim Turan
03.01.2011, 19:20
Hey gidi günler. Kuzenle beraber maça gidenlerin önüne girip abi bizi de içeri sokarmısın diyerek kaçak girmiştik maça. Maraton'dan izliyorduk. Maç oynanıyor 1-0 öndeyiz birden birşeyler oldu ambulans geldi karşıya falan ne olduğunu anlayamamıştık o zamanlar. Maç izlemeye gelmiştik maçla beraber pek çok şey daha izlemiştik :D

Fatih Özkan
03.01.2011, 19:26
Hayal meyal hatırlıyorum...
Maça gitmemiştim ama TV'lerde günlerce konuşulmuştu bu olay...

Burçak
04.01.2011, 00:55
fener bu. işin içinden çıkamayınca ilk işi kaçmaktır. yürek yok ki.

Ceyhun Dündar
04.01.2011, 01:49
Valla babam ben usakken benı bole onemlı maclara pek getırmezdı işte bi maça getırdı onda da maç bitmedi:))

MDanışmaz
04.01.2011, 12:39
Maçı pek hatırlamıyorum ama Otto Bariç'in kendini yere atışını dün gibi hatırlıyorum :D

güneyli
04.01.2011, 19:13
o senaryonun yazarı ali şen dir.2 bölümlük bir tiyatroydu.96 da getirisi fazla oldu..Aynı senaryonun tutacağı hesaplanmıştı da....olmamıştı.o gün bugündür fener kupalarda iflah olmadı...

Armağan Dere
18.06.2011, 02:28
http://u.goal.com/91200/91215.jpg

Türk futbol tarihinde yer etmiş ve yarıda kalan bir başka maç ise 11 Şubat 1998 tarihinde Trabzonspor'la Fenerbahçe arasında oynanan Türkiye Kupası çeyrek final rövanç maçıdır. İlk maçı Fenerbahçe 2-1 kazanmıştır. Özellikle Trabzonspor'un 1996'da oynanan ve şampiyonluğu kaybetmesine neden olan maçtan sonra gerilen iki takım ilişkileri bu maça da yansır. Ancak maçın 75. dakikasına kadar her zamanki küçük olayların dışında bir anormallik yoktur Avni Aker'de. Trabzonspor'un 1-0 önde oynadığı ve Fenerbahçeli Uche'nin oyundan atıldığı dakikaların ardından tribünden atılan bir taş Fenerrbahçe teknik direktörü Otto Bariç'in başına isabet eder ve Hrıvat teknik adam yerde kalır. Etrafına toplanan kalabalık Bariç'i ayıltmaya çalışırken, Fenerbahçe takımı başkan Ali Şen'in talimatıyla sahadan çekilir ve hakemin uyarılarına rağmen geri dönmez. Bunun üzerine maç tatil edilirken, Fenerbahçe de hükmen mağlup sayılır ve Türkiye Kupası'ndan bir yıl men cezası alır. Bu maç uzun süre Türkiye'nin gündeminde yer işgal ederken, o dönem Bariç'in tercümanlığını yapan Cemşir Muratoğlu yıllar sonra Hırvat hocanın o gün numara yaptığını itiraf eder.

Burçak
18.06.2011, 02:43
http://3.bp.blogspot.com/_7GuOaifE5s0/SN-FlhyjsDI/AAAAAAAAADw/7uf6vuWwfG4/s320/Nuri_Otto_Bari_.jpg
....Şişko Nuri .... & .. Otto Bariç

:D :D

:)))
bu adamdan iyi dublör olurdu. yanlış meslek seçmiş.

Anıl Caner
18.06.2011, 02:53
Kocaeli'den Trabzon'a gidiyordum bu maç oynanırken. Radyodan dinliyorduk. Ve giderken gerçekten bir taraftarın taş atıp adamı vurduğuna inandırmıştı bizi spiker.

Ta ki ertesi gün izleyene kadar. Televole'de falan yaşanan rezillikler.

Unutulmaz,efsane :)

Öztürk Adem
18.06.2011, 10:05
Ben hatırlıyorum.İlk golu kafa ıle atmıstık.Abdullah dı sanırım :)

Mahmut Keleş
18.06.2011, 10:26
maçtan sonra fener li bir yönetici bu KAYA!!yı müzemize koyucaz demişti... M.Ali Yılmaz'da delikanlı adam o Kayayı ! müzesine koyar demişti :)
İşte bu yüzden M.Ali Yılmaz'ı seviyorum

Armağan Dere
09.11.2011, 13:30
5 mayıs 1996 Trabzonspor-Fenerbahçe maçı ve 16 mayıs 2010 Fenerbahçe-Trabzonspor maçı ile beraber
Fenerbahçe-Trabzonspor rekabetinin en unutulmaz maçlarından biriydi.

Berkay Yılmaz
09.11.2011, 15:56
http://www.youtube.com/watch?v=bDWvefWCGP8 (http://www.youtube.com/watch?v=bDWvefWCGP8) O Maçta ki Golümüz Hami`nin Attığı!

ESER
09.11.2011, 16:20
http://www.youtube.com/watch?v=bDWvefWCGP8 (http://www.youtube.com/watch?v=bDWvefWCGP8) O Maçta ki Golümüz Hami`nin Attığı!

o mactaki golumuz degil yanliz o gol.

ESER
09.11.2011, 16:23
tarihi pislikle dolu sisirilmis bir balondan ibaret kiytirikbahce. hangi namussuzluklarini sayalim baska. cem papila'yi mi, otto baric'i mi , aygun'un kafasina 5 metre sargi bezi saran ali sen'i mi, duzinelerce macta serefsizlikle kazandiklari haram puan ve tenekeleri mi?

orhan42
12.11.2011, 15:28
o mactaki golumuz degil yanliz o gol.
2000-2001 sezonu 1-0 aldığımız maçın golü...Bu arada Otto ne fırlatmıştı kendini..Dublörlük eğitimi almış olmalı rahmetli..

Fatih Öztürk
21.11.2011, 01:40
kadıköydeki ilk maça gitmiştim.o zaman kenan evren lisesi tarafında kale arkasındaydık.maç öncesi sopalar havada uçuştu.çok iyi oynamıştık.son dakika penaltı kazanmıştık.her zamanki gibi hami topun başına geçti.bizim bulunduğumuz kale arkası tarafında oldu penaltı.hami vurdu top rüştüye çarptı hakem hemen maçı bitirmişti.2-1 yenilmiştik.golumuzude yanlış hatırlamıyorsam defans oyuncumuz osman özköylü kafayla atmıştı.bizim için bu skor yinede rovanş için avantajlı oldu.zaten Trabzonda hesabı kesmiştik.

Berkay Yılmaz
02.02.2012, 11:22
http://www.youtube.com/watch?v=KFpeSVFqYxY buyrun beyler 1.50`de görüntüler başlıyo.o zamanlar acun muhabirmiş :D doya doya gülün sahtekar otto :D

Berkay Yılmaz
05.02.2012, 12:22
Aslında bu başlığın ön planda olması lazım.Hani gerçekleri tarih yazar ya ondan :D :D

Enes Ünal Kaya
09.02.2012, 22:55
Acun Ne Duygularla Yaptı O Roportajı Acaba :)

Berkay Yılmaz
01.03.2012, 10:40
Acun Ne Duygularla Yaptı O Roportajı Acaba :)

Korku vardır onu tahmin edebiliyorum :D

Berkay Yılmaz
03.03.2012, 19:04
http://www.youtube.com/watch?v=QSzNfa6574o&feature=youtu.be buyrun 5/5 programında çekilen fenerin rezilliğini gösteren video

Burçin Aydoğdu
27.12.2012, 15:03
Öyle bir ithamla karşı karşıyayken Ulusoy ateşli silahlara o kadar vâkıf olduğunu belli etmeseymiş keşke...

Aynı şeyi şimdi de yapsalar Sabah değil ama Hürriyet, Milliyet, Fanatik vs olayı yine saptırarak verecektir ama neyse ki artık sosyal medya var. Mumları sönerdi belki ama belki yine de TFF'den himaye görürlerdi. Kim bilir.

Faik Yılmaz
27.12.2012, 15:52
O maçta Fenerbahçeyi hükmen mağlup ettirip 1 yılda ceza aldıran adam bugün Fenerbahçelilikle olmakla itham ediliyor...

ne garip bir dünyada yaşıyoruz......

magicyattara
13.02.2013, 11:07
O maçta Fenerbahçeyi hükmen mağlup ettirip 1 yılda ceza aldıran adam bugün Fenerbahçelilikle olmakla itham ediliyor...

ne garip bir dünyada yaşıyoruz......

maydan mı bahsediyorsun faik..eminim ki fb ceza almasın diye elinden geleni yapmıştır..

neticede kurallar uygulanmak zorunda..sahadan çekilmenin talimatta cezası neyse o uygulandı..eğer bariçe taş vurduğu ispat edilebilseydi görürdün olacakları..senaryo olduğu ortaya çıkınca mecburen feneri hükmen mağlup saydılar..

Fatih Öztürk
13.02.2013, 11:18
maydan mı bahsediyorsun faik..eminim ki fb ceza almasın diye elinden geleni yapmıştır..

neticede kurallar uygulanmak zorunda..sahadan çekilmenin talimatta cezası neyse o uygulandı..eğer bariçe taş vurduğu ispat edilebilseydi görürdün olacakları..senaryo olduğu ortaya çıkınca mecburen feneri hükmen mağlup saydılar..

Ayıp yahu ayıp.tarihimizde en fazla M.A.Yılmaz başkanlığında şikecileri yendik.şimdi bunada fenerli olduğu için feneri yenmek istedi derseniz şaşırmayacağım.

Sercan Keleş
08.01.2014, 07:37
Ozamanları hatırlıyorum ama çok küüçüktüm. ozamanlar fenerbahçeliydim :D birde allah korudu :D