PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İspanya | La Liga

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Sacit
11.07.2007, 21:23
hayatında portekiz dışına çıkmamış bir oyuncu ve 28 milyon dolar iyi kazık atmış porto

porto işi biliyo tabii :D

baktı bu takım saf bir de biz faydalanalım :D

çok para verilmiş,daha iyisi alınabilirdi

Sacit
11.07.2007, 21:36
ah barça ah gerçekten hayallerin takımısın

öyle tabii sefa,kelimeler yetersiz kalıyor anlatmaya..

VİVA BARÇA :atki:

Metehan MALKOÇ
11.07.2007, 22:31
inşAllah onlar gibi bir takımımız ve STADımız olur..!

TSunami
12.07.2007, 09:50
Gabriel Milito Barça'da

...
//

mükemmel bir transfer:tsbayrak:

adı gayse ile anılan saviola'nın real'e gitmesinden sonra bir ara bjkye geleceği iddia edilen milito'nun da barça ya gitmesi ilginç. ey Türk medyası bakalım daha neler yazacaksın

Sacit
12.07.2007, 12:44
inşAllah onlar gibi bir takımımız ve STADımız olur..!

ikiside çok zor böyle giderse,hatta imkansız :confused:

ama insallah bir gün olucak,tabii biz görebilirsek...

Özge
13.07.2007, 16:35
Saviola Real Madridli oldu

İspanya'nın Real Madrid kulübü, FC Barcelona'da oynayan Arjantinli Javier Saviola'yı transfer etti.
Santiago Bernabeu Stadı'nda Real Madrid ile 4 yıllık sözleşme imzalayan 25 yaşındaki Saviola, ''Ben profesyonel bir futbolcuyum. Barcelonalı taraftarlara teşekkür ederim ama Real Madridliyim. Real Madrid beni aradığında bir dakika bile düşünmedim. Benim için kaçırılmaması gereken bir fırsattı'' açıklamasında bulundu.
Ezeli rakibi Barcelona'dan bonservis ücreti ödemeden Saviola'yı alan Real Madrid de kulüp başkanı Ramon Calderon da, ''Bize unutulmayacak geceler yaşatacak bir futbolcuyu aldık. Sadece futbol kalitesi değil, yüreğiyle de oynayan bir futbolcu'' dedi.
2001 yılında büyük umutlarla Barcelona'ya gelen Saviola, burada bekleneni tam olarak veremezken, teknik direktör Frank Rijkaard'ın gözüne girmeyi başaramadı.
Öte yandan transfer çalışmalarını devam ettiren Real Madrid'in yeni gözdesi, Fenerbahçe'ye transfer olan Roberto Carlos'un yerine düşünülen Hollanda'nın Feyenoord takımında oynayan Hollandalı Royston Drenthe olarak gösteriliyor.

Fatih
13.07.2007, 19:03
http://www.ajansspor.com/resim/Saviola_real_forma.jpg

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Özge
16.07.2007, 16:43
Robben'den Real'e yeşil ışık
Chelsea'de başarılı bir sezon geçiren Robben, Real Madrid'e yeşil ışık yaktı

Chelsea'de top koşturan Hollandalı kanat oyuncusu Arjen Robben, kendisini uzun süredir transfer etmek için çaba gösteren Real Madrid'e yeşil ışık yaktı.

La Liga Şampiyonu Real Madrid'in uzun süredir renklerine bağlamak istediği Chelsea'nin Hollandalı yıldızı Arjen Robben'in menajeri, Robben'in İspanyol ekibinde oynamak istediğini duyurdu.

Premier Lig ekiplerinden Chelsea'de top koşturan Hollandalı kanat oyuncusu Arjen Robben, kendisini uzun süredir transfer etmek için çaba gösteren Real Madrid'e yeşil ışık yaktı.

Robben'in, menajeri ve aynı zamanda babası olan Hans Robben İngiltere'de yayın yapan The Sun Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Real Madrid, Chelsea'ye oğlum için teklif götürdüğünü biliyorum. Real Madrid dünyanın en büyük kulüplerinden biridir. Kim Real Madrid'de oynamak istemez ki? Oğlum da, Şampiyonlar Ligi'ni kazanabilecek bir kulüpte oynamak istiyor. Real Madrid'de bunlardan birisi" dedi.

İngiliz basınında çıkan haberlerde, Florent Malouda transferinden sonra forma şansı iyice azalan Robben için Real Madrid'in 13 milyon 500 bin sterlinlik teklif yaptığı iddia ediliyor.

Mehmet Fırat
18.07.2007, 17:17
ula saviolayı niye aldık yavv?çok daha kalitelisi alınabilirdi..Allah'tan bedava aldılar..

Özge
18.07.2007, 18:37
ROBBEN REAL MADRID'LE ANLAŞTI!

İngilizlerin ünlü yayın kanalı BBC Chelsea'nin Hollandalı yıldız kanat oyuncusu Arjen Robben'in İspanyol Devi Real Madrid'le her konuda anlaştığını ve genç oyuncunun yeni takımıyla kontrat imzalamak için Cuma günü Madrid'e uçacağını iddia etti.

"Arjen Robben Real Madrid'le 5 yıllık bir kontrat yapacak. İspanyol Devi'yle her konuda anlaşan yıldız oyuncu yeni takımının sezon öncesi kampına katılmak için Cuma İspanya'ya gidecek. Chelsea ve Real Madrid kulüpleri Robben için 15 milyon Pound bonservis bedelinde anlaşma sağladılar."

İngilizlerin ünlü yayın kanalı BBC Chelsea'nin Hollandalı yıldız kanat oyuncusu Arjen Robben'in İspanyol Devi Real Madrid'le her konuda anlaştığını ve genç oyuncunun yeni takımıyla kontrat imzalamak için Cuma günü Madrid'e uçacağını iddia etti.

Bir başka iddia da Chelsea'nin yıldız oyuncunun yerine Feyenoord'dan 20 yaşındaki Royston Drenthe'yi almaya hazırlandığı yönünde..

Hollanda U-21 Milli Takımı'nın yıldızı Drenthe için 7 milyon Pound bonservis ödeneceği iddia ediliyor..

Barış
18.07.2007, 20:06
Robben + Kaka barcanın transferlerini gölgede bırakır di mi Özge :) :D

Özge
18.07.2007, 20:10
Robben + Kaka barcanın transferlerini gölgede bırakır di mi Özge :) :DSadece Kaka olsa bile yeter ama adamlar inat etti bırakmıyolar:DKaka+Robben Barcayı yok ederdi valla Barış:D:D

MarceloTS
18.07.2007, 20:26
kaka mı hayalcilik fazla umutlanmayın robben de ikide bir sakatlanıyor iyi oyuncu ama madrid de çürür mü bilmem

Barış
18.07.2007, 20:30
kaka mı hayalcilik fazla umutlanmayın robben de ikide bir sakatlanıyor iyi oyuncu ama madrid de çürür mü bilmem

Onun adı Real Madrid :) geçmişe bi dön bak istersen kimler alındı zamanında.:)

MarceloTS
18.07.2007, 20:33
o eskidendi kaka yı parayla satın alamazlar aynı milanın ronaldinho yu alamayacağı gibi;) bu arada adları real madrid evet hakemlerle araları çok iyi

ilhan
18.07.2007, 20:33
Real Madrid şu dakikadan sonra Kaka'yı alamaz. İmzamıda atarm. Robben transferine gelince, Sol kanatta Carlos varken adam defans + orta sahayı bir arada kullanıyordu. Şimdi Carlos gitti defansa sol bek ve orta sahanın soluna bir futbolcu almaları gerekiyordu. Robben iyi bir tercih mi ? Bence evet. İngiltere 'de sürekli sakatlanıyordu çünkü İngilizler fiziki mücadeleyi seviyorlardı. Ama İspanya 2-3 takımın hegemonyasında.

Sacit
18.07.2007, 21:16
saviola dan bu işi beklemezdim ama futbol bu tabii,adam profesyonel...

insallah hüsran olur sonu da Barça dan ayrıldığına pişman olur..

Kaka bu hatayı yapmaz bana göre,kendisi Milan da mutlu..

MarceloTS
18.07.2007, 21:23
antrenmanlara başladı transferlerimiz ilk hazırlık maçımız 26'sında Dundee ile

Sacit
18.07.2007, 21:25
antrenmanlara başladı transferlerimiz ilk hazırlık maçımız 26'sında Dundee ile

fark maçımız olacak..Henry 3 atar en az..

Alptuğ
18.07.2007, 22:21
renklerınden dolayı buyuk sempatı duydugum barcanın antrenorunu rustuyu zamnında oynatmadıgı ıcın hıc sevmıyorum

bahadır2561
19.07.2007, 11:13
helal real be robbende geldi...
bizim takımda iş yok seninle sevinelim bari...

Özge
19.07.2007, 17:52
Real, Barçalı yıldız için atağa kalktı

İspanya 1. Futbol Ligi Şampiyonu Real Madrid'in, Barcelona'nın yıldız futbolcusunu Bernabeu'ya getirmek için 60 milyon euroyu gözden çıkardığı iddia ediliyor

Real Madrid'in, Barcelona'nın yıldız futbolcusu Andres Iniesta'yı Bernabeu'ya getirmek için 60 milyon euroyu gözden çıkardığı iddia ediliyor.

Javier Saviola'yı ezeli rakibi FC Barcelona'dan transfer ederek dikkatleri üzerine çeken La Liga Şampiyonu Barcelona'nın şimdi de Katalan ekibinin İspanyol yıldızı Andreas Iniesta'nın peşinde olduğu iddia ediliyor.

İspanyol basınında yer alan haberlerde Real Madrid'in Iniesta transferi için 60 milyon euroyu gözden çıkardığı vurgulanıyor. İspanyol basını, Real Madrid'in Arsenal'in yıldızı Cesc Fabregas'ı renklerini bağlamayı başaramayınca Iniesta'ya yöneldiğini de okurlarına aktarıyor.

23 yaşındaki İspanyol orta saha oyuncusu 2002-2003 sezonundan beri Barcelona'nın formasını giyiyor.

Özge
21.07.2007, 12:15
Kaka'ya servet
R.Madrid'in, Milan'ın Brezilyalı starı için rekor bir teklif yapacağı öğrenildi.

Real Madrid’in, uzun süredir peşinden koştuğu Milan’ın Brezilyalı yıldızı Kaka için inanılmaz bir teklif yapacağı öğrenildi. Marca Gazetesi’nde çıkan habere göre, Real’in önümüzdeki sezon sonunda İtalyan ekibinin kapısını Kaka için 104 milyon Euro’luk bir rakamla (182 milyon YTL) çalmaya hazırlandığı iddia edildi. 2011 yılına kadar Kırmızı-Siyahlılar’la kontratı bulunan Kaka’ya 8 yıllık bir sözleşme imzalatmayı planlayan Madrid temsilcisinin, Sambacı’ya senelik vereceği ücretin ise 13 milyon Euro (22.7 milyon YTL) olacağı iddia edildi. İspanyol basını bu haberle çalkalanırken, Çizme basını da bu iddiaları doğruladı. Öte yandan Chelseali Robben için de çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

Barış(Oflu144) yoksa dediklerimiz gerçekleşicek mi?:D:D:D

ilhan
21.07.2007, 16:40
R.Madrid, Kaka için inanılması güç bir teklif hazırlığında. İspanyol devi, halen Milan'la sözleşmesi devam eden Sambacı'ya 8 yıllık sözleşme imzalatması hedefliyor... R.Madrid'in, Milan'ın Brezilyalı starı için rekor bir teklif yapacağı öğrenildi.

Real Madrid'in, uzun süredir peşinden koştuğu Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka için inanılmaz bir teklif yapacağı öğrenildi.

Marca Gazetesi'nde çıkan habere göre, Real'in önümüzdeki sezon sonunda İtalyan ekibinin kapısını Kaka için 104 milyon Euro'luk bir rakamla (182 milyon YTL) çalmaya hazırlandığı iddia edildi.

2011 yılına kadar Kırmızı-Siyahlılar'la kontratı bulunan Kaka'ya 8 yıllık bir sözleşme imzalatmayı planlayan Madrid temsilcisinin, Sambacı'ya senelik vereceği ücretin ise 13 milyon Euro (22.7 milyon YTL) olacağı iddia edildi.

İspanyol basını bu haberle çalkalanırken, Çizme basını da bu iddiaları doğruladı. Öte yandan Chelseali Robben için de çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

TSelif
21.07.2007, 16:45
Barış(Oflu144) yoksa dediklerimiz gerçekleşicek mi?:D:D:D
Bence fazla hayal kurmayın :D

Özge
21.07.2007, 16:55
Öyle ama bakarsın gerçekleşir ablacım:D

Sacit
21.07.2007, 17:02

evet elif bencede,bunlar iyice uçmuş.. :D

Sacit
22.07.2007, 22:40
http://www.fcbarcelona.com/web/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/Jugadors/Ronaldinho/FOTOS_REVISIO_22_7_07_018.jpghttp://www.fcbarcelona.com/web/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/entrenaments/juliol/web_07.jpghttp://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/Jugadors/valdes/web_06.jpg

Barça,lig hazırlıklarını yaptığı idmanla sürdürdü,oldukça neşeli bi ortam da yapılan idmanda futbolcuların yüksek morali gözlerden kaçmadı. Rijkaard antrenman da izlandalı oyuncu Gudjohnsenle yakından ilgilendi.

VİVA BARÇA :atki:

Özge
25.07.2007, 12:35
Kaka: "Ayrılmayı asla talep etmedim!"

"Böyle bir isteğim hiç olmadı." Milan'ın yıldız oyuncusu Brezilyalı Kaka basında çıkan takımdan ayrılmayı ve Real Madrid'e gitmeyi talep ettiği haberlerini yalanladı ve transfer konusunda İspanyol kulübünün tüm ümitlerini tüketmiş oldu.

"Milan'dan böyle birşey talep etmedim. Taraftarın içi rahat olsun, Silvio Berlusconi'nin söyledikleri kesindir. Benim takımımla 2011 yılına kadar kontratım var ve Milan beni satmayı düşünmediği sürece transfer için tüm kapılar kapalıdır. Bu Real Madrid için de geçerli."

"Kendimi Milan'da bir sembol olarak görüyorum."

Milan'ın yıldız oyuncusu Brezilyalı Kaka özellikle İspanyol Marca ve As Gazeteleri'nde çıkan takımdan ayrılmayı ve Real Madrid'e gitmeyi talep ettiği haberlerini yalanladı ve transfer konusunda İspanyol kulübünün tüm ümitlerini tüketmiş oldu.

Real Madrid bu yaz almaya çalıştığı Cristian Chivu, Cristiano Ronaldo ve Cesc Fabregas'tan olumsuz yanıt aldı. Santiago Bernabeu ekibi Pepe, Christoph Metzelder, Jerzy Dudek ve Javier Saviola'yıysa renklerine bağlamayı başardı.

ilhan
25.07.2007, 12:56
Buda kapak =)

MarceloTS
27.07.2007, 09:55
Henry'nin son dakikada attığı golle yenmişiz Dundee'yi.Henry alışmış gözüküyor..
http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/temporada_07-08/arxiu_partits/pretemporada/dundee_barcelona/partit.html

LazAnisT
27.07.2007, 12:56
Bu takımın maçlarını sabırsızlıkla bekliyorum ama bence teknik trektörleri bir gömlek küçük kaldı gibi..

Özge
28.07.2007, 00:54
"O tam bir Real Madrid oyuncusu"

Alman ARD Kanalı'na konuşan Real Madrid teknik direktörü Bernd Schuster vatandaşı Chelseali orta saha oyuncusu Michael Ballack'ı kadrosunda görmekten mutluluk duyacağını dile getirdi. Ballack'ın takımıyla 2010'a kadar kontratı bulunuyor.

"Ballack'ın klasını düşünecek olursak tam bir Real Madrid oyuncusu. Onu kadromda görmeyi çok isterim. Zinedine Zidane'ın ayrıldığı dönemde Real Madrid'le görüşmüştü. Ballack hücum ve savunma hatları arasında mükemmel bir bağ."

Takımının Avusturya'daki kampında Alman ARD Kanalı'na konuşan Real Madrid teknik direktörü Bernd Schuster vatandaşı Chelseali orta saha oyuncusu Michael Ballack'ı kadrosunda görmekten mutluluk duyacağını dile getirdi.

Ballack'ın takımıyla 2010'a kadar kontratı bulunuyor. Yıldız oyuncu 2006/07 Sezonu'nda Premier League'de 26 maçta 4 gol kaydetti ve takımından haftada 130.000 Pound alıyor.

ilhan
28.07.2007, 00:55
Haberi az önce okudum bende Ajansspor'da. Bence de Ballack İspanya liginde çok iyi işler yapabilir.

Hüdai Pervaneli
28.07.2007, 01:07
bence ballack i kimse sevmiyo bence madrid onu alirsa battiginin resmidir :D

Fatih
29.07.2007, 16:42
ballack alınırsa süper olur

ilhan
29.07.2007, 17:03
REAL'İN KAKA ÜMİDİ SÜRÜYOR!

Real Madrid'in Alman çalıştırıcısı Bernd Schuster Milan'ın süper yıldızı Kaka konusunda ümitlerini koruduklarını belirtti. Schuster yıldız oyuncu için nakit paranın hazır olduğunu ve bu transferin gerçekleşmesini çok arzuladığını dile getirdi. Real Madrid, Kaka için 80 milyon Euro'yu bekletiyor.

29 Temmuz 2007, 16:30

(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

"Takıma gelecek bir veya iki yıldız oyuncu için bir çanta dolusu nakit para hazır. Şimdilik isim vermek mümkün değil ancak umarım çok arzuladığımız Kaka olur."

"Birkaç ay öncesine kadar Real Madrid Cristiano Ronaldo'yla ilgileniyordu, sonra da gündeme Kaka geldi. Kendisi için Milan'a 80 milyon Euro önerdik ancak kabul edilmedi. Bu seçenek güncelliğini koruyor."

Real Madrid'in Alman Teknik Direktörü Bernd Schuster Milan'ın süper yıldızı Kaka konusunda ümitlerini koruduklarını belirtti. Schuster yıldız oyuncu için nakit paranın hazır olduğunu ve bu transferin gerçekleşmesini çok arzuladığını dile getirdi.

Real Madrid şu ana kadar Porto'dan Pepe, Borussia Dortmund'dan Christoph Metzelder, Liverpool'dan Jerzy Dudek ve Barcelona'dan Javier Saviola'yı renklerine bağladı.

Real Madrid Pepe için Porto'ya 30 milyon Euro ödedi. Diğer üç oyuncu ise takımlarıyla kontratları sona erdiği için bedelsiz olarak Madrid'e geldiler.

İspanyol kulübünün transfer girişimlerinden sonuç alamadığı başlıca yıldızlar ise Manchester Unitedlı Cristiano Ronaldı ve Arsenalli Cesc Fabregas. Kulübe yakın çevreler Chelseali Arjen Robben konusundaysa mutlu sona yaklaşıldığı iddiasındalar..

MarceloTS
29.07.2007, 17:10
hearts a çakmışız 3 tane ronaldinho 2 tane atmış dos santos un gol atması ise çok sevindirici geleceği parlak

0-1, Ronaldinho (min.21, pen.)
1-1, Makela (min. 23)
1-2, Ronaldinho (min.40)
1-3, Giovani (min.51)

http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/temporada_07-08/arxiu_partits/pretemporada/hearts_barcelona/partit.html

MarceloTS
29.07.2007, 17:30
real gerçekten komik calderon standup gösterisi yapsın iyi tutar bide bu haberlere inanmıyorum ispanyanın fotomaç gibi olanları yapıyor bu haberleri heralde goal,transfermarkt kesin kaynaklardır burda yazmadan inanmayın

Özge
29.07.2007, 21:22
Hadi ama çok uzadı bu iş alın artık Kaka'yı da transferi görelim:)

MarceloTS
30.07.2007, 20:58
Hadi ama çok uzadı bu iş alın artık Kaka'yı da transferi görelim:)

Kaka'yı ancak 30 yaşında alabilir Madrid:DAlışmışlar kazık yemeye zate..Bu sene çok eğlenecez çoook

Özge
31.07.2007, 11:50
Kaka'yı ancak 30 yaşında alabilir Madrid:DAlışmışlar kazık yemeye zate..Bu sene çok eğlenecez çoook
Dereyi görmeden paçayı sıvama bence.Önce lig başlasın ondan sonra neler olacak görürüz:)

Özge
31.07.2007, 11:52
Real, Kaka için rekor ücret teklif etti
İspanyol devi Real Madrid transferde yine gözünü kararttı ve Milan'ın Brezilyalı yıldız futbolcusu Kaka'nın bonservisi için rekor bir ücret ödemeyi teklif etti...
R.Madrid transferde bir rekora daha imza atmaya hazırlanıyor. İspanya'nın ünlü gazetesi Marca, Mor Menekşeler'in, Milan'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Kaka için 90 milyon euro bonservis bedeli önerdiğini yazdı.

Ancak Milan'ın geçtiğimiz sezonki Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunda en büyük pay sahibi olan ve kulübüyle 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunan Kaka, İtalyan basınına yaptığı açıklamada, "Real Madrid dünyanın en büyük kulüplerinden birisi. Fakat para her şey değildir. Ben Milan'da tarih yazmak istiyorum" dedi.

Calderon'un hayalı
2001 senesinde Zinedine Zidane için 75 milyon euro bonservis ödeyerek rekor kıran Real Madrid'de başkan Ramon Calderon ise Kaka'yı transfer etmeyi çok istediğini ve bunu başarmak için elinden geleni yapacağı açıkladı. Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak kabul edilen Brezilyalı'nın Milano'da kalıp kalmayacağını ise önümüzdeki günler gösterecek.

Kaka'nın finans danışmanı Diogo Kotscho ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: ''Real Madrid bu ücretin Milan'ın fikrini değiştireceğinden emin. Ben bunun Kaka'nın üzerinde sıkı bie şekilde düşünmesi gereken bir fırsat olduğuna inanıyorum.''

www.futbolarenasi.com (http://www.futbolarenasi.com/)

Özge
31.07.2007, 12:04
R.Madrid, 3 yılda bu 3 ismi bitirecek

Real Madrid Başkanı Ramon Calderon görev süresi içerisinde 3 yıl içinde Cesc Fabregas, Arjen Robben ve Kaka'yı takıma katmayı hedefliyor...

Ramon Calderon Real Madrid’e 3 yıl içinde dünyaca ünlü 3 yıldızı getirmeyi hedefliyor.

Bu üç oyuncu Calderon'un başkanlık seçiminde vaadlerinden biriydi, fakat şu ana kadar biri bile Madrid kulübüne transfer olmuş değil.

Calderon ise bu transfer döneminin sonuna kadar Chelsea'nin Hollandalı yıldızı Robben'le anlaşmak istiyor. Eflatun-beyazlılar Hollandalı'ya çok yakın duruyor ve hedefdeki 3 isimden ilki olabilir.

Başkan Calderon yaptığı açıklamada ise şunları söyledi: ''3 yılımı doldurduğumda bu 3 oyuncu da takıma dahil edilmiş olabilir. Yanlış beklentiler yaratmak istemiyorum.'' Başkan Robben'in ilk, Fabregas'ın gelecek yıl ve Kaka'nın sonraki sene transfer edilebileceğine inandığını söyledi.

MarceloTS
31.07.2007, 12:30
Bu adamlar her şeyin para olduğunu zannediyor ama kaka sıradan bir oyuncu değil robben i alırlar ama onu asla kesin konuşuyorum

Sacit
01.08.2007, 21:49
yav bunlar ne alıyor bee manav dan elma mı :D

bir de utanmadan C.Ronaldo'yu istemişler komedi yaa :D

Fatih
02.08.2007, 19:37
Real'in yeni hedefi: Van der Vaart

Real Madrid'in transfer gündeminden yıldızlar eksik olmuyor. İspanyol devinin şimdiki hedefiyse Hamburg'un Hollandalı kaptanı Rafael Van der Vaart. Yıldız oyuncunun hayranları arasında Real Madrid'in yeni teknik direktörü Bernd Schuster de yer alıyor..

ilhan
05.08.2007, 10:28
"REAL İDDİALARI ŞAKA OLMALI!"

Sky Italia'ya konuşan Brezilyalı yıldız Kaka takımında çok mutlu olduğunu ve aktif futbol hayatının sonuna kadar Milan'da kalmak istediğini belirtti. İspanyol Mundo Deportivo Gazetesi'yse yıldız oyuncunun kulübüyle yeni bir sözleşme imzalamaya hazırlandığını duyurdu.

(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

"Aktif futbol hayatımın sonuna kadar Milan'da kalacak mıyım sorusunun cevabını Başkan Silvio Berlusconi biliyor. Eğer kalmamı isterse ben de kalacağım. Zaten bunu sağlayacak yeni bir kontratı görüşüyoruz."

Sky Italia'ya konuşan Kaka takımında çok mutlu olduğunu ve aktif futbol hayatının sonuna kadar Milan'da kalmak istediğini belirtti. İspanyol Mundo Deportivo Gazetesi'yse yıldız oyuncunun kulübüyle yeni bir sözleşme imzalamaya hazırlandığını duyurdu.

Kaka'nın Russian Railways Cup için Moskova'da bulunan Milan ve Real Madrid takımlarının otobüsleri yan yana dururken yanlışlıkla Real Madrid otobüsüne binmesiyse İspanyol Basını'nda haber oldu. Kaka bu konuyla ilgili olarak da "Sadece ben değil, tüm takım yanlış otobüse bindik. Bu Carlo Ancelotti'nin yaptığı bir şakaydı. Açık konuşmak gerekirse son dönemde Real Madrid ve benimle ilgili tüm yazılanlar bir şakadan ibaret olmalı çünkü ben Milan'da çok mutluyum" dedi.

Vkgz
05.08.2007, 23:32
Fırtına Geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kingfisher
05.08.2007, 23:40
milanı da yenecekler inşallah :)

i HATE milan!!!

ilhan
05.08.2007, 23:54
Sevilla bu sene transfer yaptı mı ? Gidenler , gelenler kimler ?

Vkgz
06.08.2007, 00:27
Mosquera diye bi defans oyuncusu aldılar bide lensten Keita'yı aldılar benim bildiğim ama alves gidici gibi.

Vkgz
06.08.2007, 18:08
geliyorrrrrrrrrr

MarceloTS
06.08.2007, 18:20
Son hazırlık maçımızda da Beijeng i 3-0 yendik..

Bu arada Barçalı arkadaşlarım nede yazmıyorsunuz konuya.Lütfen..

Hasan Ayvenli
06.08.2007, 18:33
izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum henry'li barcelonayı
senelerdir istediğim transfer gerçekleşti sonunda =)

Vkgz
06.08.2007, 18:53
barca bayatladı artık

MarceloTS
06.08.2007, 19:03
barca bayatladı artık

Bu sözün aklımda sezon sonu görüşmek dileğiyle..

Selman
06.08.2007, 19:14
barca bayatladı artık

Chelsea'li,Morinho ve Ziya sever, Yattara düşmanı birinden bunu duymak nedense beni hiç şaşırtmadı.:p:D

Barca tişörtümü de bugün itibariyle almış bulunmaktayım.Süper bir takım izleyeceğiz bu sene, Roni çok formda.

Hasan Ayvenli
06.08.2007, 22:03
barca tişörtü bana doğum günümde hediye gelmişti geçen sene
bu yaz da antalyada dolaşırken giymiştim ispanya tişörtlü bi turist uzun uzun bakmıştı şaşkın vaziyette =)

cuneytr
07.08.2007, 12:06
aristokrasinin karsısında bir takım sevilla...endüstriyel futbolun egemenligi bugunlerde platini sayesinde fazlaca gündemde ama bir takım varki dünya devlerine kök söktürüyor işte sevilla....basarıların devamıyla sevilla....

MarceloTS
07.08.2007, 13:09
sevilla da kapasite yokki şampiyon olsun bu kadar bile gelebilmeleri onlar için iyidir,şampiyonluk nelerine,övünüp dursunlar işte uefa kupasıyla lig onlara göre değil..

İspanya'nın Kayserispor'u işte iki sene çıkış yapar sonra 6-7.lik için yarışır bu sene 5.lik iyi derece olur onlar rüya bitti

1)BARÇA
2)madrid
3)Atletico
4)Valencia
5)Zaragoza

valencia ile atletico oynama yapar belki

gerçekler böyle sevilla büyük bi takım değil

Sacit
07.08.2007, 13:16
Sevilla bu sene fazla bişi yapamaz kanımca,elindeki en iyi adamları da satarsa eğer,başa çıkamaz şampiyonluğa oynayan takımlarla,alves çok önemli bi topçu,giderse sevilla büyük kayıp yaşar.

zaten sevilla 1 sene rüzgar gibi esti geçti o kadardı,bir rüya gibi...

Sacit
07.08.2007, 13:29
barca bayatladı artık

komedi yavv,bayatladı demek haa :D:D

bayatlayan sevilla olmasın ki o dur :D

onurkaradeniz
07.08.2007, 14:15
bu sene estirecezzzzz:D öle değilmi Sacit kanka :D BORDOMAVİ fırtınası esecek bu sene ispanyada

Onur
07.08.2007, 14:22
barca bayatladı artık

işte ben buna gülerim :D

Sacit
07.08.2007, 17:38
bu sene estirecezzzzz:D öle değilmi Sacit kanka :D BORDOMAVİ fırtınası esecek bu sene ispanyada

kesinlikle haklısın kanka yavv :D

esicez tabii,bu kadro ile bize de bu yakışır :alkış:

Vkgz
08.08.2007, 23:28
Bakalım nekadarmıs bu esinti kaydettim mesajlarınızı hatırlatırım sonunda :) ... trabzondada başarı sıfır ama büyük diyoruz ve seviyoruz... üstelik esinti 2 seneydi.

Vkgz
11.08.2007, 20:05
Bugün Real Madrid le Süper kupa maçımız var. Sezona kupayla başlayalım sevilla, hadi kanu hadi kerza.....

Vkgz
12.08.2007, 00:02
1-0 öndeyiz helallllllllllllllllllllllllllll

Mustafa Önal
15.08.2007, 23:09
mehmet scholl ün jubile maçında beyrn le oynadığımız maçı messinin güzel bir golüyle kazndık. maçı izleme şansım olmadı. iş yerinde ancak 85 . dk da bakabildim. tv ye açtın 20 sn olmadan gol geldi.

Vkgz
16.08.2007, 00:01
Durmak Yok Yola Devamm... :)

Sevilla 2 Aek 0

Misina
16.08.2007, 00:02
eseceğiz bu yıl

Fatih
16.08.2007, 20:20
ROYSTON DRENTHE REALLİ OLDU!

İspanyol Devi Real Madrid uzun uğraşlarının sonunda Feyenoord'un 20 yaşındaki yıldızı Royston Drenthe'yi renklerine bağladı. Genç yetenek için Hollanda ekibine 14 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek olan Real Madrid'in oyuncuya ödeyeceği maaş ise açıklanmadı

MarceloTS
16.08.2007, 20:27
kene gibi yapışıyolar adama kaka kişiliği ve karakteri düzgün bi adamdır takımını satmaz sıradan brezilyalılar gibi kapak olmuş açıklamalar bu arada drenthe ye üzüldüm bi futbolcunun daha hayatı kaydı üzücü

Fatih
16.08.2007, 20:28
wesley sneijder i de aldık bu arada :D

Sacit
17.08.2007, 12:05
madrid,herkesi alıyor ama istikrar gelecek mı bu aldıkları oyuncularla görecez :D

pek sanmıyorum :D

Vkgz
17.08.2007, 12:10
hafta sonu sizi bi yenelimde rovanstada görün dünyanın kaç bucak olduğunu :)

MarceloTS
17.08.2007, 12:15
yahu pepe ye 54 milyon avro veren takımdan ne olur porto yu bu yüzden seviyorum

Sacit
17.08.2007, 12:26
hafta sonu sizi bi yenelimde rovanstada görün dünyanın kaç bucak olduğunu :)

insallah yenersiniz bu madridlileri bu maçta sevillalıyız :D

Barçalı olarak destekliyoruz :D

Fatih
17.08.2007, 19:31
teker teker deil hepinizi bekliyoruz:D

Vkgz
19.08.2007, 18:01
bugün ilk kupamızı alıyoruz.....

MarceloTS
19.08.2007, 18:03
Artık 1 haftadan az bir süre kaldı lige..

BARCELONAMIZ SAHAYA İNİYOR

Sacit
19.08.2007, 18:05
ulan bu takımı izlemek için ne kadar daha bekliyecez,başlasın artık La liga...

VİVA BARÇA

Vkgz
19.08.2007, 23:44
fırtına dinmiyor 30 dk sonra bir kupa daha alıyoruz................

MarceloTS
20.08.2007, 07:49
Madrid kendi evinde 5 yedi reziller sizi paranızla rezil oldunuz çıkın kirletmeyin şu ligi artık:Dııy bu takım 2.ligde bile oynayamaz artık helal sevilla ya

MarceloTS
20.08.2007, 07:51
Kendi evinizde 5 yemek nası bi duygu:DBırakın siz bu futbol işini sizin işiniz değil:DNoldu PEPE nize he hemen yemiş kırmızıyı ilk maçtan parasıyla rezil olmak buna derim..

Mehmet Fırat
20.08.2007, 11:45
capelloyu sevmem ama o da 5 tane yemezdi yavv..:(

Vkgz
20.08.2007, 12:51
İşte budurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

helal endülüslüüüüü

http://www.ntvspor.net/Images/18326.jpg

Fatih
21.08.2007, 18:55
ilk maçta olur böyle şeyler hatırlarsanız biz de gs yi ali sami yende 5-3 yenmiştik sora noldu gs üstüste 4 kere şampiyon oldu avrupanın kralı da oldu:D

Kadir
21.08.2007, 19:40
bernd schuster 2007-2008 sezonunu bitiremez o kadar diyorum :D

Özge
23.08.2007, 00:15
Heinze Real Madridli oldu!

Real Madrid, Manchester United'ın Arjantinli savunma oyuncusu Gabriel Heinze'yi renklerine bağladığını duyurdu. ManU daha önce yıldız oyuncunun Liverpool'a gitmesine izin vermemişti. Real Madrid Heinze için ManU'ya 12 milyon Euro ödeyecek..

Real Madrid Gabriel Heinze için devreye girdi ve işi bitirdi..

Daha önce Liverpool'a gitmek istediğini dile getiren ancak kulübünden izin alamayan Gabriel Heinze Real Madrid'in devreye girmesiyle 4 yıl için Realli oldu.

İspanyol ekibi böylece Pepe, Metzelder ve Drenthe'den sonra defansına bu yaz dördüncü takviyeyi yapmış oldu.

Harun-61
23.08.2007, 00:21
Real Madrid'in Kadrosu kac yawww ??? i$leri gücleri Transfer yapmak...

35 ki$i oldumu :) ???

Özge
23.08.2007, 00:47
Ve Robben artık R.Madrid'li!

Robben - Real Madrid flörtü çok uzadı ama mutlu sonla bitti. Ada ekibi Chelsea sonunda Real Madrid'in baskılarına dayanamadı ve Hollandalı futbolcuyu satma konusunda ikna oldu.

Londra ekibi yaptığı açıklamada Robben konusunda Real Madrid ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı. 23 yaşındaki yetenekli futbolcunun sözleşmesi 2009 yılında sona erecekti. Yaz döneminde transfer borsasını meşgul eden ve futbolseverlerin bile artık sıkıldığı Robben - Real Madrid - Chelsea üçgeninde sonuca varılmış oldu. Robben gelecek sezon Real Madrid forması giyecek....

Ba®ış
23.08.2007, 00:48
real madrid çoştu bi kere :D

Selman
23.08.2007, 00:48
Özge bu Robben haberini nerden aldın?

Senin hayalin olmasın sakın:)

Bu arada Real kendi evinde 5 yemiş, ne diyelim çok üzüldüm ya:D

Özge
23.08.2007, 00:50
Özge bu Robben haberini nerden aldın?

Senin hayalin olmasın sakın:)Yok o kadar da değil yani:D:DHaber çok sıcak işte linki:)
http://www.sporx.com/futbol/ispanya/76670/. Hayırlı olsun.:DAyrıca şu son cümleyi sıkıştırmaz olmazdı:D

Kadir
23.08.2007, 03:42
schuster e kıl oluyorum o adam o takımın başına getirenler size ismail yk dan Allah belanı versin şarkısını gönderiyorum.

Vkgz
23.08.2007, 10:56
Heinze Real Madridli oldu!

Real Madrid, Manchester United'ın Arjantinli savunma oyuncusu Gabriel Heinze'yi renklerine bağladığını duyurdu. ManU daha önce yıldız oyuncunun Liverpool'a gitmesine izin vermemişti. Real Madrid Heinze için ManU'ya 12 milyon Euro ödeyecek..

Real Madrid Gabriel Heinze için devreye girdi ve işi bitirdi..

Daha önce Liverpool'a gitmek istediğini dile getiren ancak kulübünden izin alamayan Gabriel Heinze Real Madrid'in devreye girmesiyle 4 yıl için Realli oldu.

İspanyol ekibi böylece Pepe, Metzelder ve Drenthe'den sonra defansına bu yaz dördüncü takviyeyi yapmış oldu.

Ve Robben artık R.Madrid'li!

Robben - Real Madrid flörtü çok uzadı ama mutlu sonla bitti. Ada ekibi Chelsea sonunda Real Madrid'in baskılarına dayanamadı ve Hollandalı futbolcuyu satma konusunda ikna oldu.

Londra ekibi yaptığı açıklamada Robben konusunda Real Madrid ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı. 23 yaşındaki yetenekli futbolcunun sözleşmesi 2009 yılında sona erecekti. Yaz döneminde transfer borsasını meşgul eden ve futbolseverlerin bile artık sıkıldığı Robben - Real Madrid - Chelsea üçgeninde sonuca varılmış oldu. Robben gelecek sezon Real Madrid forması giyecek....

Tüm Dünyaya Tek Bir Cevap Yeter :)

Özge
23.08.2007, 11:24
Heinze'nin gelmesiyle birlikte Cicinho'da Roma'ya transfer olmuş.

Sacit
24.08.2007, 14:16
oww madrid'e baksana almış robben vede heinze yi sanki bişi olucakta transfer yaptık desinler diye aldılar işte :D

bu kadar transfer yaptılar ama istikrar gelecek mi görücez.

süper kupada gitti,lig öncesi iyi bir moral oldu takıma :D

sevilla da 5 attı yavv:D

Sacit
24.08.2007, 14:21
sevilla lige iyi bi başlangıç yapar bu moralle,adamlar 5 attı vay bee

kadrosunu da korumuş,alves de gitmemiş..

ama şampiyonluk yine uzak sevilla için..

Emre B.
24.08.2007, 14:30
Rezil Madrid.Şampiyon BARÇA:D:D:D

Sacit
24.08.2007, 14:33
http://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/Jugadors/Belletti/belletti.jpghttp://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/Jugadors/Belletti/02.JPG

Barçalı Belletti Chelsea'ye transfer oldu.

Brezilyalı futbolcu Barça da Ş.ligi vede La liga şampiyonluğu yaşamıştı.Belletti yaptığı açıklamada Barçada güzel ve başarılı günler geçirdim,artık başka bi kulüp de yeni başarılara imza atmak istediğini söyledi.

VİVA BARÇA

MarceloTS
25.08.2007, 13:58
yahu bırakın şu rezilleri yaptılar 1-2 uyduruk transfer bu akşam madrid size çaksında aklınız başınıza gelsin eheueh

Özge
25.08.2007, 14:02
yahu bırakın şu rezilleri yaptılar 1-2 uyduruk transfer bu akşam madrid size çaksında aklınız başınıza gelsin eheueh
Robben mi uyduruk?:):D

Fatih
25.08.2007, 14:02
nie bu kadar zorunuza gitti anlamadım şampiyon olduk gene olucaz hahaytt

Fatih
25.08.2007, 14:03
Robben mi uyduruk?:):D

ya özge kıskananlar çatlasın ya :D

Özge
25.08.2007, 14:06
ya özge kıskananlar çatlasın ya :DAnlamıyorum şampiyon olduk hala konuşuyolar:DKıskanmayın yaa:D

Erbay
25.08.2007, 15:53
Defansta yine sıkıntı var.Sevilla'dan 5 gol yemesi düşündürücü.

Emre B.
25.08.2007, 16:40
Bu sene Şampiyonlar Ligide bizim La Ligada bizim.

bahadır2561
25.08.2007, 17:43
ve şampiyon bu akşam sahaya çıkıyor.....

MarceloTS
25.08.2007, 17:45
PABUCUMUN ŞAMPİYONU
Robben'in uyduruk olup olmadığını göreceğiz ligde aman dikkat edinde bu akşam atletico çarpmasın size ah pardon sizin pepe'niz var o kurtarır:D:DSiz bi kere şampiyonluğu Capello'yu göndererek kaptırdınız anlayın bunu eğer bi takım kendi sahasından 5 yiyip ardından taraftarları gülebiliyorsa söylenecek bişey bulamıyorum..

İHSAN
25.08.2007, 17:52
Barça geliyor barça!!!! La Liga ya yeni bir tat katacağız.

bahadır2561
25.08.2007, 17:59
bi eziklik çekememezlik görüyorum..
sizde birgün şampiyon olursunuz :D :D :D
maşallah bizim transferler bizden çok sizin dilinizde :D :D

Sacit
25.08.2007, 21:58
A.madrid süper top oynuyor,ilk yarı 1-1 bitti.

hadi atletico hadi aguero alın şu maçı..

Selman
25.08.2007, 22:08
Evet duyduk duymayın demeyin, Katalanlar yarın akşam 20:00'da Santander karşısına çıkıyor.

Ronaldinho, Deco, Messi, Etoo'ya bir de Henry eklendi.İnanılmaz bir hücum gücümüz var, defans mı? Ona ne gerek var?:)Her zaman temiz ve göze hoş gelen futbol.

Haydi futbol için yarın ekran başına...

Sacit
25.08.2007, 22:11
http://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/entrenaments/Agost/archivar_09.jpghttp://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/entrenaments/Agost/WEB_01.jpg

İşte nou camp'ın o muhteşem görüntüsü vede dünya yıldızları..

Bu takıma kim karşı koyabilir ki..

Felsefemiz her zamanki gibi göze hoş gelen futbol ve tüm kupalar da şampiyonluk..

VİVA BARÇA

Özge
25.08.2007, 22:18
Maçı hangi kanal veriyor?NTV verecekti ama bi sorun çıkmış anlaşamamışlar.Başka veren kanal var mı?

Selman
25.08.2007, 22:22
İzleyip napacaksınız?Futbol izlemek isteyenler az kaldı sabredin Barca yarın sahalara çıkıyor:D

Özge
25.08.2007, 22:24
İzleyip napacaksınız?Futbol izlemek isteyenler az kaldı sabredin Barca yarın sahalara çıkıyor:D
Barca maçını da izleyeceğim.Elle top oynanmasını özledim de:D:D

Sacit
25.08.2007, 22:28
Barca maçını da izleyeceğim.Elle top oynanmasını özledim de:D:D

yapma özge yaa biz ezikfb miyiz

Özge
25.08.2007, 22:30
yapma özge yaa biz ezikfb miyizGeçen sene buna hep beraber şahit olduk:DGerçi ELinden geleni yaptılar şampiyonluk için ama olmadı:D

Sacit
25.08.2007, 22:33
Geçen sene buna hep beraber şahit olduk:DGerçi ELinden geleni yaptılar şampiyonluk için ama olmadı:D

bundan sonra insallah olmaz öyle şeyler,Barçaya yakışmaz Barça kendi emeği ile şampiyon olur :)

Özge
25.08.2007, 22:35
bundan sonra insallah olmaz öyle şeyler,Barçaya yakışmaz Barça kendi emeği ile şampiyon olur :)
Messi elle gol atmanın keyfini tatmıştır.Daha vazgeçmez:D:D

Remzi
25.08.2007, 22:37
yaw bırakın barcaymış madridmiş Forza Deportivo:D

Özge
25.08.2007, 22:42
Ve beklediğim gol geldi:)Sneijder attı.Durum 2-1.

Vkgz
25.08.2007, 22:47
Tüm Dünyaya Tek Bir Cevap Yeter :)

....................................

Harun-61
26.08.2007, 00:51
Primera División, 2007/08, 1. Spieltag
FC Sevilla - FC Getafe

4:1

Egemen
26.08.2007, 01:14
sevilla seni de sevio bu yürek.. atleticodan sora gelsen de seni de seviorum...

Vkgz
26.08.2007, 02:03
Primera División, 2007/08, 1. Spieltag
FC Sevilla - FC Getafe

4:1

:tsbayrak::atki::tsbayrak:

Kadir
26.08.2007, 02:07
sevilla tam gaz devam ediyo.müthiş..!

bahadır2561
26.08.2007, 11:30
şampiyon yakışanı yaptı..
bi an barçalılar heveslendi ama sonuc ortada...:D

MarceloTS
26.08.2007, 13:42
şansa bak ayrıca ne heveslenecem sonuç çok belli evet kupslarımızı bilmeyen '' http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/palmares/palmares.html '' adresine baksın sizin kıçı kırık takımınızımı kıskanacam peh

ayrı bi mesele messi gol attı elle evet attı ama bakın bakalım tüm sezon federasyon madrid lehine nası kararlar vermiş bilmeden konuşuyorsunuzya ne diyeyim

Erbay
26.08.2007, 14:14
http://www.realmadrid.com/palmares/portada_eng.htm

MarceloTS
26.08.2007, 14:23
futbolun yeni yeni gelişmeye başladığı yıllarda alınan kupalar 4 takımlı turnuvadan 1.çıkması normal ezik madrid türkiyenin istanbulu fenerbahçesi

Özge
26.08.2007, 21:59
Barca 10 kişi kalan Santander karşısında 0-0 berabere kaldı:)

Vkgz
26.08.2007, 22:03
İspanyol süper kupasını aldık sıra uefa süper kupasında.

TolgaTopçu61
26.08.2007, 23:10
gene iddiali girdi sevilla sezona

Remzi
26.08.2007, 23:12
Barcelona sessiz kaldı!
İspanya 1. ligi La Liga'nın ilk haftasında Barcelona, deplasmanda Racing Santander ile 0-0 berabere kaldı.

Sardunya'da oynanan mücadeleye Henry ve Deco'suz çıkan Barcelona, maç boyunca girdiği fırsatları değerlendiremeyince sezona beraberlikle başlamış oldu. Yeni transferlerden Henry maçın 61. dakikasında Messi'nin yerine oyuna girdi. Deco ise 67. dakikada, yeni transferlerden Yaya Toure'nin yerine oyuna dahil oldu. Ev sahibi takımın Dortmund'tan transferi Ebi Smolarek 68. dakikada gördüğü kırmızı kartla takımını 10 kişi bıraktı. Yaklaşık 25 dakika 10 lişi oynayan rakibini geçemeyen Katalan ekibi lige 1 puanla başladı.

La Liga'da gecenin diğer sonuçları:

Athletic Bilbao 0-0 Osasuna
Deportivo La Coruna 0-3 Almeria
Mallorca 3-0 Levante
Recreativo Huelva 1-1 Betis

Barca KAyıplarda:D

champions
27.08.2007, 10:28
Bu takıma kim karşı koyabilir ki?..

10 kişilik Racing Santander olabilir mi acaba?:D

murseltaskin
27.08.2007, 10:46
barcelona bunu hep yapıyor.geçen sene de ligin açılış maçlarında golsüz berabere kalıyor.

Misina
27.08.2007, 12:20
Fırtına öncesi sessizlik bu

ilhan
27.08.2007, 12:29
Messi , Ronaldinho , Eto'o neyse de Henry'den gol beklerdim =)

bahadır2561
27.08.2007, 12:59
nerde gol şov göremiyoruz :D :D

MarceloTS
27.08.2007, 13:09
birilerinin ağzının suları akmaya başlamış aksın aksın son gülen iyi güler

KATALONYA

Fatih
27.08.2007, 15:37
dinime küfreden müslüman olsa bari demeden geçemicem:D

Fatih
27.08.2007, 15:39
Real lige galibiyetle başladı nasıl başlarsa öyle gidermiş hadi hayırlısı

Emre B.
27.08.2007, 20:17
İspanya'da Puerta şoku

La Liga'nın ilk haftası çok üzücü bir olaya sahne oldu. Getafe maçının ilk yarısında yerde kalan ve hastaneye kaldırılan Sevillalı Antonio Puerta'nın durumunun çok ciddi olduğu açıklandı. 22 yaşındaki futbolcunun hayati tehlikesi devam ediyor.

Sanchez Pisjuan'daki maçın 35. dakikasında birden yere yığılan futbolcu, ilk müdahalenin ardından ayağa kalkmış ve yürüyerek oyundan çıkmıştı. Ancak soyunma odasında tekrar fenalaşan Puerta acilen hastaneye kaldırıldı. Bilincinin kapalı olduğu belirtilen futbolcuya Virgin del Rocio hastanesinde solunum cihazı takıldı. Doktorlar yaptığı ilk açıklamada, "Tahminlerimiz durumunun çok ciddi olduğu yönünde, gerekli tüm müdahaleleri yapıyoruz. Biraz geç gelseydi, durum çok daha kötü olurdu" derken, kulüp başkanı Jose Maria Del Nido, 22 yaşındaki futbolcunun statta yapılan ilk müdahale nedeniyle hayatta olduğunu belirtti ve kulüp doktorlarına teşekkür etti.

Sacit
28.08.2007, 14:36
http://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/partits/lliga/racing-fcb/santander9.jpghttp://www.fcbarcelona.com/web/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/partits/lliga/racing-fcb/santander_13.jpg

Barça,la ligaya beklemediği bi beraberlikle başladı.Özellikle de rakibin maça iyi başlamış olması vede Barçaya karsı cesur bi futbol oynaması dikkat çekti.

Rakibin on kişi kalmasıyla maça daha fazla hakim olan Barça direklere takıldı.Barçalı futbolcular rakibin sert futbolundan yakındı.Smolarek sert futboluyla tepki topladı.

VİVA BARÇA

Sacit
28.08.2007, 14:57
Real lige galibiyetle başladı nasıl başlarsa öyle gidermiş hadi hayırlısı

fatih,nasıl başlarsa öyle gidermiş ?? :D

bırak bu takımı,bunlar yok olmaya mahküm :D

Sacit
28.08.2007, 15:16
Üzücü bi olay...

Bu olay sevilla takımında bi düşüşe neden olur mu acaba,futbolcular da moral bozukluğuna yol açacağı kesin..

Özge
28.08.2007, 17:54
Puerta hayatını kaybetti!

İspanyol medyasında yer alan haberlere göre Primera Liga'nın ilk haftasında oynanan Getafe maçında rahatsızlanan ve hasteneye kaldırılan, o günden bu yana da yoğun bakımda yatan Sevillalı Puerta hayatını kaybetti.

OYılmaz
28.08.2007, 17:56
Daha 22 yaşında Yazık Çok yazık bu kaçıncı oldu :( Üzücü bir olay Başı Sağolsun Tüm camianın

OYılmaz
28.08.2007, 18:01
http://www.ajansspor.com/resim/puerta_sevilla_01.jpg
PUERTA YAŞAMINI KAYBETTİ!

İspanya Birinci Futbol Ligi La Liga takımlarından Sevilla'da forma giyen 22 yaşındaki Antanio Puerta yaşamını kaybetti. Sevilla'nın AEK ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçı da UEFA tarafından ertelendi

Sevilla'nın, geçen hafta sonu Getafe ile oynadığı lig karşılaşmasında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan Puerta, kritik dönemi atlatamayarak hayatını yitirirken, genç futbolcu için La Liga'da yas ilan edildi.

Öte yandan, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında Yunanistan'ın AEK Atina takımıyla karşılaşacak olan Sevilla da yönetici ve teknik kadro ise Puerta'nın durumundan sonra UEFA'ya başvurup maçın ertelenmesini talep etti. Sevillalı futbolcular, Puerta'nın ölümünden dolayı derin üzüntü yaşadıklarını ve bu şekilde sahaya çıkmak istemediklerini söylediler.

UEFA da bunun üzerine yarın (Çarşamba) oynanacak karşılaşmayı erteleme kararı aldı.

http://www.ajansspor.com/futbol/ispanya/h/20070828/puerta_yasamini_kaybetti.html

Vkgz
28.08.2007, 18:06
çok üzücü sevillamın ve futbol camiasının başı sağolsun.

Kadir
28.08.2007, 18:12
off off gerçekden üzüldüm.. çok üzücü olaylar bunlar. ispanya milli takımına bile seçilmiş 22 yaşında genç bir oyuncuydu.

sevenlerinin ve futbol camiasının başı sağolsun

http://www.ntvspor.net/Images/18744.jpg

MarceloTS
28.08.2007, 18:18
aa gerçekten çok üzücü daha 22 yaşındaydı yazık başı sağolsun sevilla camiasının

LazAnisT
28.08.2007, 18:30
İnanılır gibi değil.Yürüyerek çıkmıştı sahadan

ilhan
28.08.2007, 18:32
Çok üzücü bir olay bu ya..

TSKara61
28.08.2007, 18:58
Inanilmaz bir olay. Kader iste. Cok uzuldum. 22 yasinda cok sevidigim bir futbolcu oldu.

2 ay sonra baba olacakti bu arada. Allah sevenlere sabir kendisine rahmet eylesin.

Erbay
28.08.2007, 19:12
Olaydan sonra o kadar kötü gözükmüyordu;ama hastanedeki açıklamalardan durumunun kötü olduğu belliydi.Üzüldüm vallahi.

Sacit
28.08.2007, 19:32
Ne yazıkki son zamanlarda bu olaylarda bi artış oldu.kader böyle imiş,elden bişi gelmez..

Futbolcular sağlık açısından yeterli desteği alıyor mu o da tartışılır.

Tüm futbol camiasının vede sevilla kulübünün başı sağolsun

bordox
28.08.2007, 20:39
Toprağı bol olsun,insan genç birinin ölümüne sanki yakınıymış gibi üzülüyor.
Fıfa mı Uefa mı artık ciddi olarak futbolcu sağlığını düşünmeli,son zamanlarda ölümler arttı.

Misina
28.08.2007, 20:42
Geçen yıl Elazığsporlu Gökmen Yıldıran ı kaybetmiştik.Olacağa çare gelmiyor.Peurta nın eşi de hamileymiş galiba.Çok büyük acı Allah kimseye vermesin.

Serdar A
28.08.2007, 22:07
http://www.transfermarkt.de/de/verein/4023/___/uebersicht/startseite.html

Son yıllarda hayatını kaybeden önemli futbolcular.

Puerta çok yetenekli bir futbolcuydu. Çok yazık.

Emre B.
28.08.2007, 22:22
Allah yakınlarına ve arkadaşlarına sabır versin.

TolgaTopçu61
28.08.2007, 23:21
cok üzüntülü bir olay allah rahmet eylesin.yakinlarinada allah sabir versin

Miraç Atalay Çiftçi
28.08.2007, 23:23
Çok çok üzücü bir durum. Yetenegi ve geleceği olan bir oyuncuydu...
Ne diyelim Takdir-i İlahi...

Samet Berber
28.08.2007, 23:40
aslında sahadan çıkarken bişeyi yoktu ama ...

yazık hemde çokk...

Lancet_61
28.08.2007, 23:53
bu ölümlerin sebebi ne ya bilen var mı???halısahada ölenler de oluyo arada sırada...Allah muhafaza aramızdan birinin başına da gelebilir??Sitenin çoğu halısahadan çıkmıyodur büyük ihtimalle..öğrenmek lazım nedenini???:confused:

Halit Aydın
28.08.2007, 23:56
Çok üzücü bir durum Sevilla futbolcuları nasıl toparlanır bilemem :(

Harun-61
29.08.2007, 00:14
Toprağı bol olsun,insan genç birinin ölümüne sanki yakınıymış gibi üzülüyor.
Fıfa mı Uefa mı artık ciddi olarak futbolcu sağlığını düşünmeli,son zamanlarda ölümler arttı.

bilmukabele...

Kadir
29.08.2007, 00:14
Çok üzücü bir durum Sevilla futbolcuları nasıl toparlanır bilemem :(

bence hemen toparlanmalılar ve şampiyonlu kazanıp puerta'ya adamalılar.

Oğuzhan Görkan
29.08.2007, 03:22
İnanılır gibi değil.Yürüyerek çıkmıştı sahadan

evet ya ilk gösterdiklerinde iyi dedim inş. bişe olmaz dedim sonradan soyunma odasında fenalaştığı söylendi 3 gün yoğun bakımda yatmış...yazık olmuş...

Fatih
29.08.2007, 14:04
çok üzüldüm ya herkesin başı sağolsun

SDanışmaz
29.08.2007, 14:53
Gencecikti, üzüldüm :(

Özge
29.08.2007, 17:52
Gözyaşlarıyla uğurlandı

Dün yaşamını yitiren 22 yaşındaki futbolcu, Sevilla'nın stadı olan Sanchez Pizjuan'da düzenlenen bir törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Son yolculuk...
Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Sevilla-Getafe maçında geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırılan, daha sonra 3 gün kaldığı bitkisel hayattan çıkamayan genç oyuncunun ardından 7'den 70'e herkes göz yaşı döktü. İspanya ve Sevilla bayrağına sarılı tabutun başında taraftarlar mumlar yakarak yas tuttular. Genç oyuncuyu son yolculuğuna uğurlamaya gelenler sadece Sevilla'lı taraftarlar değildi. Genç futbolcunun ölümünün ardından taziyelerini ilk gönderen kulüp olan Betis'li taraftarlar da yoğun kalabalığın içinde yer aldılar.
Herkes Sevilla'ya akın etti
Sevilla şehrinin bir diğer kulübü olan Real Betis, Sevilla'nın en ezeli rakibidir. Betis'in resmi web sitesinden yayınlanan mesajda da Puerta'nın sadece Sevilla Futbol Kulübü'nün değil aynı zamanda Sevilla şehrinin de bir oyuncusu olduğu bu nedenle genç futbolcunun vefatının acısının en derin şekilde hissedildiği bildirildi. Ayrıca aralarında Barcelona, Real Madrid, Deportivo, Recreativo Huelva, Getafe, Atletico Madrid ve Valancia'nın da yer aldığı bir çok kulüp de kendi internet sitelerinden yayınladıkları mesajlarda bu üzüntüyü baylaştıklarını belirttiler. Real Madrid kulübü, dün yapılması planlanan Bernabeu Kupası'ndaki Sporting Lizbon maçını bugüne ertelerken, bugün yapılan sabah idmanında da futbolcular bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Barcelona'nın web sitesinde de mesajın yanı sıra kaptan Puyol takımı adına bir konuşma yaparak, Puerta ailesi için ellerinden ne gerekiyorsa yapacaklarını, tüm kalpleriyle Sevilla'nın yanında olduklarını belirtti.
http://www.sporx.com/images/galeri/42/4054/B_dc4e1c140dc87ee43d849e47d1cce876.jpg
Real Madrid başkanı Calderon, sportif direktör Mijatovic, kaptan Raul, Guti ve eski Sevilla'lılar Saviola, Baptista ve Sergio Ramos cenaze törenine katıldılar. Sevilla'nın ezeli rakibi Betis takımı da tam kadro olarak formalarıyla cenaze töreninde yer aldılar.
Puerta her yerde manşetti
Sadece Sevilla Kulübü'nün web sitesi değil, Betis ve bir çok takımın da web sitesi siyah kurdeleyle yayın yaptı. Ayrıca Milan, Schalke ve bazı Avrupa kulüpleri de internet sitelerinde Antonio Puerta'nın ölüm haberine geniş yer ayırdı.
Sevilla formasıyla Berruezo da yaşamını yitirmişti

Puerta, Sevilla formasıyla ölen ilk oyuncu değil. 1973 yılında, Pontevedra ile yapılan mücadelede Pedro Berruezo, kalp rahatsızlığından yaşamını yitirmişti. Vefat ettiği sırada eşi hamile olan Berruezo'nun oğlu Segunda B'de Ceuta'da forma giyiyor.

Sporx

Fatih
30.08.2007, 16:11
Barca'da Eto'o şoku!

İspanya La Liga takımlarından FC Barcelona'nın golcü futbolcusu Samuel Eto'o'nun sakatlığı nedeniyle 2 ay sahalardan uzak kalacağı bildirildi.
Kulüpten yapılan açıklamada, Eto'o'nun sağ diz yan bağlarında yırtılma olduğu ve en az 2 ay sahalardan uzak kalacağı kaydedildi.
Barcelona'nın bu yıl ''Fantastik dörtlü'' olarak bilinen forvet hattındaki en etkili silahlarından biri olan Eto'o, dün Inter Milan ile oynanan ve 5-0'lık Barcelona galibiyetiyle biten Gamper Kupası maçının 2. dakikasında sakatlanarak oyun dışında kalmıştı.

30.08.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

geçmiş olsun:D

Sacit
30.08.2007, 16:36
http://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/partits/pretemporada/fcb-inter/QM3D5853.jpghttp://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/partits/pretemporada/fcb-inter/QM3D5507.jpg

Barça sezonun ilk kupasını gamber kupasıyla kaldırdı.Barçalı futbolcular maça çıkarken sevilla formasıyla çıkarak sevillalılara destek oldu.

Ayrıca Eto'o nun sakatlanması Barça da moralleri bozdu,başkan Laporta eto'o çok iyi bi oyuncu yeri tartışılamaz ama Barça bu sakatlıktan fazla etkilenmez,biz de her mevki de oyuncu var dedi.

MarceloTS
30.08.2007, 16:41
yuh be eto'o yapma allah aşkına her sezon uzun süreli sakatlanıyorsun şanssızlıklar yakamızı bırakmıyor

Egemen
30.08.2007, 16:52
güle güle Puerta..

Allah rahmet eylesin..

Sacit
30.08.2007, 17:00
Futbol dan anlayan insalar için bir futbolcunun genç yaşta ölmesi çok üzücü bi olay ama fanii dünya işte..bu son olması dileğiyle bize futbol izlettirdiği için puertaya teşekkür ederiz..

ayrıca R.betis taraftarını da kutluyorum..

Barış
30.08.2007, 17:24
üzüldüm ya eto'o sakatlandı demek :) yerini dolduracak adamlar vardır sizde :D

Özge
30.08.2007, 17:30
Eto'o onlar için çok önemli bir oyuncuydu ama onun yerini doldurucak oyuncular olduğu için pek etkilenmezler:D:D

Sacit
30.08.2007, 17:31

rahat ol barış,bizde adam var koskoca BARÇA'yız biz

kimsede üzülmesin bize bişi olmaz...

champions
30.08.2007, 17:34
İnter yedek de olsa Barça dehşet oynadı Genç Geovanni müthişti sağ kanatda Yaya Toureyi zaten biliyoruz Olympiakos'dan Güzel futbol, güzel goller Barçadan tek beklentim Reali içerde dışarda dağıtmaları:D 2 de Sevilla mağlubiyeti aldılar mı tamamdır bu iş:p

Sacit
30.08.2007, 17:39
İnter yedek de olsa Barça dehşet oynadı Genç Geovanni müthişti sağ kanatda Yaya Toureyi zaten biliyoruz Olympiakos'dan Güzel futbol, güzel goller Barçadan tek beklentim Reali içerde dışarda dağıtmaları:D 2 de Sevilla mağlubiyeti aldılar mı tamamdır bu iş:p

reali dağıtacaz insallah da sevilla mağlubiyetini ne ? :D

Selman
30.08.2007, 17:42
La Sacit bu başlığın kapısına nöbetçi dikelim:)Nedu bu la her gelen Barca'yı kötüleyir:DKış kış bakıyım:D

Özge
30.08.2007, 17:42
reali dağıtacaz insallah da sevilla mağlubiyetini ne ? :DRüyanızda görürsünüz:D

Sacit
30.08.2007, 17:43
La Sacit bu başlığın kapısına nöbetçi dikelim:)Nedu bu la her gelen Barca'yı kötüleyir:DKış kış bakıyım:D

ula senda bana yardımcı olda tek başıma zor oluyor :D

öyle deme özge futbol bu belli olmaz :)

Barış
30.08.2007, 17:43
Rüyanızda görürsünüz:D

Orda da göremez :D Anca Olegueri,Mottayı,Marquezi,Sylvinho yu görür o(nlar :D ) rüyasında :D

Özge
30.08.2007, 17:46
Orda da göremez :D Anca Olegueri,Mottayı,Marquezi,Sylvinho yu görür o(nlar :D ) rüyasında :DOnları görseler uyanmak isterler ama kabus diye:D:D

Sacit
30.08.2007, 17:48
Olegueri,Mottayı,Marquezi,Sylvinho

ula barıs bu adamlar artık yedekte kurtulduk anca sonradan girerler oyuna :D

ama öle deme yinede bu adamlar ile şampiyon olduk

Mustafa Önal
30.08.2007, 18:13
Rüyanızda görürsünüz:D

ya özge 3- 0 ne çabuk unuttun hemde madrid de :)

etoo nun sakatlığını çok az hissederiz. rijkardı yetenekli gençleri yetiştirmesi yönünden tebrik ediyorum. önce iniesta sonra adım adım messi şimdi de covanni . rijkarda kızıyordum covanniye hiç şans vermedi diye demek bu sezona saklamış.

Sinan Akyıldız
30.08.2007, 18:18
Sezona hazırız :D Forza Barca :D

http://img210.imageshack.us/img210/6103/barcoformafp3.jpg
http://img164.imageshack.us/img164/3098/barcoforma1zy6.jpg
http://img260.imageshack.us/img260/5221/barcoforma2iq4.jpg

Özge
30.08.2007, 18:19
Mustafa bu sene için söylemiştim ama istersen geçen seneyi de hatırlatırım:D:D

MarceloTS
31.08.2007, 08:01
başlıklar neden birleştirildi her takımın ayrı başlığı vardı

madridlilerle aynı başlıkta yazmak üzüntü verici

Fatih
31.08.2007, 17:35
başlıklar neden birleştirildi her takımın ayrı başlığı vardı

madridlilerle aynı başlıkta yazmak üzüntü verici

aksine ben çok mutlu oldum ne de olsa son şampiyonuz:D

Egemen
31.08.2007, 17:41
atletico riquelmeyi almış diyolar nedir son durum haberi olan varmı??

riquelmeyi torres varken alsaydın ya be başkanım :S

Vkgz
31.08.2007, 17:43
gitmiş sevillanın başlığı

MarceloTS
31.08.2007, 17:52
neden böyle oldu bence çok saçma olmuş her takımın başlığı vardı ne güzel burda herşey birbirine karışacak

bu arada bu akşam süper kupa finali var Sevilla kupayı PUERTA için kazanacak hiç iddia da milan a oynamayın bu kupa puerta nın;)

Özge
31.08.2007, 19:47
Motta Madrid'e uçtu

Barcelona'dan ayrılmak istediğini her fırsatta dile getiren ve bir ara Beşiktaş'ın da bir ara transfer gündeminde yer alan Thiago Motto, Atletico Madrid ile anlaştı. Barcelona, Yaya Toure'nin transferinden sonra takımdaki sıkıntıları artan Motta'yı 2.7 milyon avro karşılığında Atleticio Madrid'e satmayı kabul etti.

Bugün sağlık kontrolünden geçecek olan Barcelonalı futbolcu Thiago Motta, daha sonra da Atletico Madrid ile resmi sözleşmeye imza atacak. Motta'nın İtalya pasaportu olduğu için yabancı statüsü için konulan kurallara takılmıyor. Motta'nın Atletico Madrid'e transferi, Atletico Madrid'in resmi internet sitesi tarafından da doğrulandı.
Atletico Madrid'te önemli bir diğer gelişme ise Rıquelme'nin transferi. Villereal'in antrenörü Manuel Pellegrini ile sorunlar yaşayan Riquelme'nin transferin son gününde Atletico Madrid ile sözleşme imzalaması bekleniyor

MarceloTS
31.08.2007, 20:14
İşte Barcelona bu yüzden 'Bir kulüpten daha öte'-More Than a Club
http://img47.imageshack.us/img47/3664/foto238888casnu9.jpg (http://imageshack.us)

Sacit
31.08.2007, 20:19
İşte Barcelona bu yüzden 'Bir kulüpten daha öte'-More Than a Club
http://img47.imageshack.us/img47/3664/foto238888casnu9.jpg (http://imageshack.us)

VİVA BARÇA :alkış::alkış:

A.Alper
31.08.2007, 21:14
gitmiş sevillanın başlığı

Volkan Abi diğer başlıklarla birleştirilmiş sanırım.

MarceloTS
02.09.2007, 19:02
20.00
Barçamız sahaya iniyor farkı atacak izleyinde şov görün

Özge
02.09.2007, 20:56
Barca 2-0 önde Ronaldinho attı ikisini de biri penaltıdan:D

Sacit
02.09.2007, 21:17
Barcelona 2-0 önde götürüyor maçı

maçın tek hakimi de Barça,Camp Nou da şow var

güzel bi galibiyet olucak

Özge
02.09.2007, 23:24
Real Madrid 3-0 önde.Maç devam ediyor.Golleri Raul Sneijder ve Nistelrooy attı.5 oldu:DSneijder ve Guti:)

ilhan
03.09.2007, 00:17
Barça - Real çekişmesi olucak gibi görünüyor =) Sevilla sürpriz yapabilir ;)

Fatih
03.09.2007, 14:09
Real Madrid fırtına gibi!

Geçen sezonun La Liga şampiyonu Real Madrid ilk haftanın flaş takımı Villarreal'i El Madrigal'de Raul, Sneijder (2), Van Nistelrooy ve Guti'nin golleriyle 5-0 yenerek sahadan sildi..

Real Madrid keyif verdi..

Geçen sezonun La Liga şampiyonu Real Madrid ilk haftanın flaş takımı Villarreal'i El Madrigal'de Raul, Sneijder (2), Van Nistelrooy ve Guti'nin golleriyle 5-0 yenerek sahadan sildi. Karşılaşmada Nihat ise yedek bekledi.

39'da kaptan Raul'un golüyle öne geçen Real Madrid, 48'de Sneijder'in David Beckham'ı aratmayan frikiğiyle farkı ikiye çıkardı. Uçan Hollandalı Van Nistelrooy 50'de takımını rahatlattı. Sneijder 73'te kendisinin ikinci, takımının dördüncü golünü kaydetti. Son sözü söyleyen 80'de Guti oldu:alkış::alkış:

MarceloTS
03.09.2007, 14:13
mükemmel top oynuyoruz bu sene 1-2 hafta sonra kimse duramayacak önümüzde

fincher
04.09.2007, 12:31
Barça galibiyetle tanıştı
İspanya 1. ligi La Liga'nın 2. haftasında Barcelona evinde Athletic Bilbao'yu 3-1 mağlup etti.

Nou Camp'ta oynanan maçta Ronaldinho'nun 2 golüyle öne geçen Barça, 70.dakikada Susaeta'nın golüne engel olamayarak, rakibini umutlandırdı.

3 dakika sonra ceza sahası dışından Yaya Toure'nin sert şutunda, top üst direkten çizgiye düştü ve geri geldi. Hakem golü vermeyerek, mücadeleyi devam ettirdi. Ama 1 dakika sonra, yardımcı hakemin, orta noktaya doğru koşması üzerine golü verdi.

Aynı hakem maçın 77. dakikasında Marquez ve 79. dakikada konuk takımdan Koikili'yi kırmızı kartla oyun dışında bırakarak, İspanya'da futbol gündemine oturdu.

Geçen hafta Santander deplasmanında gol bulamayarak berabere kalan Katalan ekibi, böylece ligdeki ilk 3 puanıyla tanıştı.

_YVia4xtzPs

Özge
04.09.2007, 13:27
Gol değil Toure'nin pozisyonu.Topun tamamı çizgiyi geçmemiş.Hakem nasıl gördü anlayamadım:)

MarceloTS
04.09.2007, 13:34
golü vermesede olurdu sonuçta kazancaktık 8-9 net pozisytondan yararlanamadık ayrıca gol

Oruç
04.09.2007, 13:34
Villareal-Real Madrid maçı çok güzeldi. Real artık eski Real değil. İyi futbol oynuyorlar.

Selman
04.09.2007, 13:49
golü vermesede olurdu sonuçta kazancaktık 8-9 net pozisytondan yararlanamadık ayrıca gol

Tamam bende Barca'yı destekliyorum da göz var nizam var.O pozisyonun neresi gol?:)He verilmeseydi yine yenerdik Bilbaoyu orası da ayrı:)

ilhan
04.09.2007, 13:57
Gol değil Toure'nin pozisyonu.Topun tamamı çizgiyi geçmemiş.Hakem nasıl gördü anlayamadım:)

Geçen sene el kol , bu sene böyle çizgiyi geçmeyen toplar =) Alıştık :D

Mustafa Önal
04.09.2007, 14:04
Hocam geçen sene el kol diyorsun messinin golünden bir hafta önceki maçta nistelroy koluyla düzeltip gol attı kimsenin sesi çıkmadı . nobre ye taş çıkartırcasına attı. hakem bu maçta hatalı karar vermiş olabilir ancak her şartta kazanacağımız bir maçtı.

Sacit
04.09.2007, 19:09

gerekirse de böyle kazanırız o hakemin sorunu,hata yapmasaydı,sanki golü vermese Barça yenilecekti :D nistelroy attı mı normaldir başka türlüde atamıyo zaten :D

VİVA BARÇA

MarceloTS
04.09.2007, 19:40

El kol diyorsunda Messi'nin golü var bi tek.Madrid lehine federasyonun verdiği kararları yazsam buraya sayfa yetmez..

Sacit
04.09.2007, 19:58
El kol diyorsunda Messi'nin golü var bi tek.Madrid lehine federasyonun verdiği kararları yazsam buraya sayfa yetmez..

boşver gardaşım şimdi,ispanya'yı karıştırmayalım :D

madrid demekki bu zamana kadar federasyonu bağladı

ilhan
04.09.2007, 20:16
Reijkard'da beğeniyor Sneijder'i =) Bu sene İspanya'da ses getireceğe benziyor. Ama yinede gönlüm Valencia'dan yana. Morientes , Silva , Villa felan. Bide kaleci Canizares =) Hepsi favori futbolcularım.

Sacit
04.09.2007, 20:20
Reijkard'da beğeniyor Sneijder'i =) Bu sene İspanya'da ses getireceğe benziyor. Ama yinede gönlüm Valencia'dan yana. Morientes , Silva , Villa felan. Bide kaleci Canizares =) Hepsi favori futbolcularım.

evet sneijder iyi bi futbolcu geleceği parlak,insallah Barçada görürüz kendisini

yalnız bu canizares ile valencia çok çeker

Emre B.
04.09.2007, 20:48
Bordo-Mavi şampiyon BARÇA.

Özge
04.09.2007, 21:14
evet sneijder iyi bi futbolcu geleceği parlak,insallah Barçada görürüz kendisini

yalnız bu canizares ile valencia çok çeker
Sneijder'i Real kolay kolay bırakmaz.Geleli az bir zaman oldu ama çok etkili oynuyor:)Takıma çabuk alıştı.

ilhan
04.09.2007, 21:52
Canizares'in karizma hoşuma gidiyor =) Buz gibi bir ifadesi var.

Sacit
06.09.2007, 21:58
http://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/entrenaments/setembre/entreno060907.jpghttp://www.fcbarcelona.com/web/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/entrenaments/setembre/entreno060907_x1x.jpg

Barça,osasuna maçının hazırlıklarını yaptığı idmanla sürdürdü.idmanda oyuncuların neşeli oldukları gözlerden kaçmadı.Rijkaard oyuncuları sık sık sert bi şekilde uyardı.

MarceloTS
07.09.2007, 08:15
Şu Valdez'i gördükçe deli oluyorum.Kovanın teki hala nasıl barınabiliyor bu takımda anlamış değilim..

Kadir
07.09.2007, 09:56
Şu Valdez'i gördükçe deli oluyorum.Kovanın teki hala nasıl barınabiliyor bu takımda anlamış değilim..

Kesinlikle haklısın.. alcaklardı ustari(getafe aldı) yada akinfeev(cska) i bitecekdi dertler.

Özge
11.09.2007, 12:05
Katalunya'da yeni moda;
Giovanni dos Santos

Messi'nin yıldızını parlatan ve onu dünya futboluna kazandıran Barcelona'nın hazırlık maçlarında yepyeni bir yetenek daha ortaya çıktı.Giovanni dos Santos...
2005 Dünya 17 Yaş Altı Şampiyonası'nda Meksika forması altında gösterdiği olağanüstü performans onun herkes tarafından dikkatli izlenmesini sağlamıştı. Giovanni, şampiyona sonunda Brazilyalı Anderson'un gerisinde kalarak en değerli ikinci oyuncu ödülünü almıştı. Şampiyona dönüşü Barcelona ile profesyonel sözleşmeye imza atan Giovanni, gördüğü ilgi karşısında kendini daha da geliştirdi. Kendi yaş kategorisinde bir çok şampiyonluğa imza atan Giovanni, 2006-2007 sezonu için Barcelona A Takımı'na çıkardı. Barcelona A Takımı forması ile atacağı yüzlerce golden ilkini ise 29 Temmuz 2006'da İsviçre Aarhus takımı ağlarına oynanan hazırlık maçında gönderdi.

Katalan ekibinin 18 yaşındaki Meksikalı yeteneği Giovanni Dos Santos sol ayağını muhteşem kullanan ve tekniği ile herkesi büyüleyen bir yıldız. Messi'yi kendisine örnek aldığını söylüyor ama stili Ronaldinho'nun neredeyse kopyası...

Harun-61
11.09.2007, 12:17
Valencia, Hildebrand'i aldi fakat oynamiyor....

Avrupanin en yetenekli kalecilerinden birtanesi, hatda Kahn'in veliyati...

anlami$ degilim...

Selimag
11.09.2007, 15:18
Katalunya'da yeni moda;
Giovanni dos Santos

Messi'nin yıldızını parlatan ve onu dünya futboluna kazandıran Barcelona'nın hazırlık maçlarında yepyeni bir yetenek daha ortaya çıktı.Giovanni dos Santos...
2005 Dünya 17 Yaş Altı Şampiyonası'nda Meksika forması altında gösterdiği olağanüstü performans onun herkes tarafından dikkatli izlenmesini sağlamıştı. Giovanni, şampiyona sonunda Brazilyalı Anderson'un gerisinde kalarak en değerli ikinci oyuncu ödülünü almıştı. Şampiyona dönüşü Barcelona ile profesyonel sözleşmeye imza atan Giovanni, gördüğü ilgi karşısında kendini daha da geliştirdi. Kendi yaş kategorisinde bir çok şampiyonluğa imza atan Giovanni, 2006-2007 sezonu için Barcelona A Takımı'na çıkardı. Barcelona A Takımı forması ile atacağı yüzlerce golden ilkini ise 29 Temmuz 2006'da İsviçre Aarhus takımı ağlarına oynanan hazırlık maçında gönderdi.

Katalan ekibinin 18 yaşındaki Meksikalı yeteneği Giovanni Dos Santos sol ayağını muhteşem kullanan ve tekniği ile herkesi büyüleyen bir yıldız. Messi'yi kendisine örnek aldığını söylüyor ama stili Ronaldinho'nun neredeyse kopyası...

Menejerlik oyunu fm2007'de ikidir trabzonspor'a almaya calistigim ama milyonlarca euro vermeme ragmen bir türlü getirtemedigim, daha dogrusu ikna edemedigim genc yetenek, hayir zaten iki sene icinde fiyati 20 milyon eurolara cikiyor tum takimi satsam alamiyorum :)

Harun_ayar_ts
14.09.2007, 17:53
barcelona yı sevmemizin tek sebebi renklerimizin aynıolması bence ama trabzonspor renklerini aston villa dan almıstır bunu bilin.......

ilhan
15.09.2007, 23:01
Real uygun adım

La Liga'ya çok iyi bir başlangıç yapan Real Madrid, 3. maçını da kazandı. Ligin yeni ekiplerinden Almeira'yı konuk eden Beyaz Şimşekler'de Sneijder yine etkili futboluyla göz doldurdu.

Santiago Bernabeu'de ligin yeni ekiplerinden Almeira'yı konuk eden Real Madrid, ilk yarıda baskılı oynadı ve golü Saviola ile buldu. Raul'un şutunda top direkten döndü ve 'tavşan' Saviola, klasik gollerinden birini atarak Real'i 1-0 öne geçirdi. Bu gol Arjantinli'nin beyaz formayla ligde attığı ilk gol oldu. İkinci yarıda Crusat'ın kırmızı kart görmesinin ardından sahneye sezonun flaş ismi Sneijder çıktı ve farkı ikiye çıkardı. Bu gol Hollandalı'nın bu sezonki 4. golü oldu. Real'in farkı artırması beklenirken, Kalu Almeira'nın ilk golünü attı. Ancak son dakikalarda Higuain maçın sonucunu 3-1 olarak belirleyen isim oldu. Real böylece puanını 9'a yükseltti. La Liga'ya istediği gibi başlayamayan Valencia ise Valladolid'i 2-1 mağlup etmeyi başardı.

Harun-61
17.09.2007, 01:46
Villareal 1:0 kazanmi$

Gol: Nihat

.

Cem Akyüz
17.09.2007, 02:25
Villareal 1:0 kazanmi$

Gol: Nihat

.

harika bir frikik golu attı nihat helal nihat

Fatih
17.09.2007, 16:24
sezon öncesi sevgili barçalılar baya bi heyecanlıydılar!!:D

Sacit
18.09.2007, 21:20
sezon öncesi sevgili barçalılar baya bi heyecanlıydılar!!:D

sen kendini üzme fatihcim,rahat ol gelicez insallah FIRTINA gibi

VİVA BARÇA

Fatih
18.09.2007, 21:22
sen kendini üzme fatihcim,rahat ol gelicez insallah FIRTINA gibi

VİVA BARÇA

ben rahatım sacit acaba rijkaard da rahat mı? :D

Sacit
19.09.2007, 13:58
ben rahatım sacit acaba rijkaard da rahat mı? :D

emin olabilirsin fatihcim,içini ferah tut ;)

Sacit
19.09.2007, 21:38
http://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/club/noticies/setembre/10-03-07_Camp_Nou_02_copia.jpghttp://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/setembre/FCB_-_WERDER_BREMEN_14.jpg

Barça ş.liginde sahaya iniyor,rakip fransa temsilcisi O.Lyon

Barça ş.ligine güzel bi başlangıç yapmak ve ligdeki şanssız sonuçları unutturmak için bugun lyon karşısına mutlak galibiyetle çıkıyor.insallah temiz bi galibiyetle turnuvaya başlayacak Barça.kalbimiz katalanlarla

VİVA BARÇA_BordoMavi

ilhan
19.09.2007, 22:46
Real Madrid - Barça maçı kaçıncı hafta ?

Özge
20.09.2007, 00:22
Real Madrid - Barça maçı kaçıncı hafta ?
17.hafta oynanacak.

Selman
20.09.2007, 00:23
İlhan skor belli kardeşim napacan kaçıncı hafta olacağını?Barca e-ze-cek:)

Özge
20.09.2007, 00:26
Geçen sezonda aynısını söylemiştin hatırlatırım:D:D

Sacit
20.09.2007, 14:19
http://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/noticies/partits/champions/fcb-lyon/fcblyon-1_x8x.jpg

Şampiyonlar Ligi serüvenine fransa şampiyonu Lyon'u ağırlayarak başlayan Barcelona, Arjantin'li Milli futbolcu Messi'nin yıldızlaştığı ve Henry'nin ilk resmi golünü maçta rakibini 3-0'la geçti.

Karşılaşmanın 88. dakikasında Messi yerini 17 yaşındaki Bojan Krkic'e bırakırken, Dünya Gençler Şampiyonası'nda yıldızı parlayan İspanyol golcü Krkic Şampiyonlar Ligi'nde oynayan en genç futbolcu oldu. Uzatma dakikalarında ise bir diğer genç yıldız Meksika'lı Giovani dos Santos'un güzel pasında Thierry Henry topu ağlara yollayarak bordo mavili forma altındaki ilk golünü attı ve maçın skorunu tayin etti. 3-0

lyon da yapacağı bişi yoktu zaten,kaderine boyun eğdi

VİVA BARÇA

Özge
22.09.2007, 16:40
Ronaldinho kadro dışı!

İspanya 1. Futbol Ligi'nde bu akşam oynanacak Barcelona-Sevilla maçı öncesinde yapılan açıklamada, yıldız futbolcu Ronaldinho'nun ''sakatlık'' yüzünden kadro dışında bırakıldığı bildirildi.

İspanyol basınına göre ise Ronaldinho ile Barcelona Kulübü arasında son dönemlerde yaşanan gerginlik büyürken, önemli Sevilla maçı öncesinde, maçın oynanacağı günün sabahı Ronaldinho'nun kadrodan çıkartılması da bu gerginliğe bağlandı.

Dün açıklanan maç kadrosunda yer alan Ronaldinho'nun, bu sabah Barcelona Kulübü doktorunun kontrolünden sonra, sağ ayağındaki sorun yüzünden kadro dışına alındığı bildirildi.

Brezilyalı yıldız futbolcunun formsuz olduğu belirtilirken, ilk defa arka arkaya son 3 maçta oyundan çıkartılmasıyla başlayan ve geçen hafta deplasmanda oynanan Osasuna maçından 2 gün önce diskoya gidip sabaha karşı buradan ayrıldığının ortaya çıkmasıyla büyütülen polemikler karşısında, gerek kulüp, gerekse de teknik direktör Frank Rijkaard, Ronaldinho'ya sahip çıktı. İspanyol basını ise bir kriz olduğu görüşünde ısrar ediyor.

ilhan
22.09.2007, 20:10

Hayırlısı bakalım =)

Sacit
22.09.2007, 20:35
Barça zorlu maça çıkıyor,taraftar takımını yalnız bırakmıyor..

90 bin kişi stad dan biz TV den destekleyecez..

VİVA BARÇA