PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İspanya | La Liga

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Çetin
01.09.2009, 02:25
ispanya ligi tat vermiyor artık ya :) keşke real madrid olduğu gibi bütün dünya yıldızlarını toplasa, belki lige bir nebze çekişme gelir :(

ahah :D

Özge
01.09.2009, 02:53
Harun abi niye kıskanıyım ya:)Kaka desen bizde ,Ronaldo desen bizde,Benzema bizde ,Raul gibi efsane bir oyuncumuz var daha ne olsun:DZlatan'ın attığı golü ben de atardım:D:D

Lenger
01.09.2009, 02:57
Messi ile Zlatan Real'e gitsin de çekişme gelsin la barça ligine :)

Uğurtan
01.09.2009, 03:03
Ben artık uluslararası futbol yönetiminden yeni bir kupa oluşturmasını istiyorum hepsini topladık hedefsiz kaldık olmuyor böyle :D

Lenger
01.09.2009, 03:09
Ben artık FIFA'nın sahaya Barça'nın ise yönetime geçmesini istiyorum..
Bi de böyle denemekte fayda var..
Belki diğerleri için hayırlı olur :P

Tolunay Abdioğlu
01.09.2009, 10:44
Sıkıldık artık ya :)

İniesta-Messi oynasaydı ne olacaktı acaba :)

Mollasalihoğlu
01.09.2009, 10:46
Özge kiskanma ;)

sizin gibi ilk haftada hakem yardimi ile mac almadik....

net bir galibiyet

VIVA Barca :)

Her hakem denildiğinde geçen seneki Chelsea maçını hatırlatacağım siz Barcelonalılara.. :)

Selman
01.09.2009, 10:48
Aaaa İbra gol atmış.

Özge'cim nabeeeeeer?:D

KatyPerry
01.09.2009, 10:51
Real bu kafa ile Barça'nın 10 yıl daha altında ezilmeye mahkum olur

2000'de Real Efsanesini bitiren Perezdir

Yine geldi yine astronomik rakamlar harcadı yine hüsrana ugricak

Kadrolarında karakterli 3 oyuncu var ( Ramos , Raul , Kaka )

Gerisi faso fiso

Barca'nın tamamı karakter yapısına sahip barça kültürüne saygıları olan isimler

Barça'nın bir futbol kültürü vardır ama real madrid'în yoktur

Barça İspanya liginin bir 10 yıl muhtemel tek sahibi

Daha önce yazdıgım gibi henüz ilk hafta bazı şeyler görüldü

Real Asla bir Takım olamaz kimse öyle Barça'nın verdigi zevki beklemesin Real'den Bireysel yetenekler dışında bir hiçler

Barca'da Yeri geliyor Messi bile topu ayagında 3 saniyeden fazla tutmuyor sürekli yogun bir pas trafigi rakibin iflahını kesiyor kötü oynasalar bile kazanırlar takım oyunu var ortada onca yıldıza marka isme ragmen

Realda topu alan vermiyor

Mustafa Önal
01.09.2009, 11:02
Her hakem denildiğinde geçen seneki Chelsea maçını hatırlatacağım siz Barcelonalılara.. :)

metin o maçın ilk ayağında henry 'e yapılan penaltı verilmezken sesimiz çıkmadı. chelsea son dk faullü golle BARÇAYI elediğini de unutmadık. isterse biraz daha geçmişi hatırla. şimdi 5 kupada hakemle alınmıştır bizde .

çok iyi oynamasakta rahat bir galibiyet oldu.

Mollasalihoğlu
01.09.2009, 11:24
metin o maçın ilk ayağında henry 'e yapılan penaltı verilmezken sesimiz çıkmadı. chelsea son dk faullü golle BARÇAYI elediğini de unutmadık. isterse biraz daha geçmişi hatırla. şimdi 5 kupada hakemle alınmıştır bizde .

çok iyi oynamasakta rahat bir galibiyet oldu.

Ben hiçbirşeyi hakemle aldığını iddia etmedim Barcelona'nın.. Kimsenin sesi çıkmıyordu dedim Drogba iki kez son adam tarafından biçilirken dedim sadece.. Futbol hatalar oyunudur, hakemler de hata yapar.. Ama sen Real Madrid hakem ile maçı aldı dersen Barcelona'nın da onlarca maçını sayarım "hakem hatası" ile aldığı, işime gelmediği için de "hatası" kelimesini çıkarırım, "hakem ile alınan maç" oluverir bir anda :)

Gayet "net" değil mi ?

Tolunay Abdioğlu
01.09.2009, 11:25
Aaaa İbra gol atmış.

Özge'cim nabeeeeeer?:D

İniesta-Messi yoktu bi de Selman abi :)

Gerçi ne fark eder:)

Mustafa Önal
01.09.2009, 11:30
Ben hiçbirşeyi hakemle aldığını iddia etmedim Barcelona'nın.. Kimsenin sesi çıkmıyordu dedim Drogba iki kez son adam tarafından biçilirken dedim sadece.. Futbol hatalar oyunudur, hakemler de hata yapar.. Ama sen Real Madrid hakem ile maçı aldı dersen Barcelona'nın da onlarca maçını sayarım "hakem hatası" ile aldığı, işime gelmediği için de "hatası" kelimesini çıkarırım, "hakem ile alınan maç" oluverir bir anda :)

Gayet "net" değil mi ?

bana sorarsanda o maçta penaltı olacak tek pozisyon pique nin eline çarpan toptu. aynı şekilde bende sana madrid'in yüzlerce maçını çıkarırım. bunu şampiyonlar liği finali de dahil.

kimsenin sesi çıkmıyor derken chelsea ve madridli arkadaşlar avaz avaz bağırdı burda. neyse siz işinize geldiği gibi yorumlayın. biz izlediğimiz takımdan keyif almaya devam edelim.

özgecim ne kadar çırpınırsan çırpın zlatan geliyorr.

Mollasalihoğlu
01.09.2009, 11:33
bana sorarsanda o maçta penaltı olacak tek pozisyon pique nin eline çarpan toptu. aynı şekilde bende sana madrid'in yüzlerce maçını çıkarırım. bunu şampiyonlar liği finali de dahil.

kimsenin sesi çıkmıyor derken chelsea ve madridli arkadaşlar avaz avaz bağırdı burda. neyse siz işinize geldiği gibi yorumlayın. biz izlediğimiz takımdan keyif almaya devam edelim.

özgecim ne kadar çırpınırsan çırpın zlatan geliyorr.

Penaltılardan bahsetmiyorum Mustafa, son adamın bir oyuncuyu düşürmesi sonucu olacaklardan bahsediyorum, hakemin takdiridir atmamıştır Barcelonalıyı diyorum, daha ne kadar sizin işinize gelecek şekilde yorumlayabilirim? :)

maçla ilgili pozisyonlar: http://www.youtube.com/watch?v=d0om9WD8AsI

@Katy Perry

Selman karaktermetre arıyordu, onunla bir irtibata geçersen sevinir :) ("Kadrolarında karakterli 3 oyuncu var ( Ramos , Raul , Kaka )" sözüna binaen)

ilhan
01.09.2009, 11:43
Metin, naapaysın? :D

Ha bu arada ilk maçımızda 3-0 yeniliverdik. Forlan, Aguero tırtladı. :D

Mollasalihoğlu
01.09.2009, 11:44
Metin, naapaysın? :D

Ha bu arada ilk maçımızda 3-0 yeniliverdik. Forlan, Aguero tırtladı. :D

Baba Arjantinlilere (Messi dışında) güven olmaz :D
A.Madrid iyi olunca güzel oluyor yahu, de olara toparlansunlar hemen :)

Mustafa Önal
01.09.2009, 11:44
metinim aynı maçta abidal atıldı biliyorsun en uefak müdale yokken . bende son adamın müdelesi temizdi diyorum :) o maçta tadrtışılıcık şeyler penaltılardı. illa bana maçı bulup tekrar izletcen metin :)

Mollasalihoğlu
01.09.2009, 11:45
metinim aynı maçta abidal atıldı biliyorsun en uefak müdale yokken . bende son adamın müdelesi temizdi diyorum :) o maçta tadrtışılıcık şeyler penaltılardı. illa bana maçı bulup tekrar izletcen metin :)

Yahu izle linki koyduk maçı, Ballack hakemi dövecek nerdeyse tık yok :)
Ama olabilir diyorum işte, futboldur.. Takılmıyorum ben buna, o Barça almalıydı o kupayı..

Mustafa Önal
01.09.2009, 11:49
Yahu izle linki koyduk maçı, Ballack hakemi dövecek nerdeyse tık yok :)
Ama olabilir diyorum işte, futboldur.. Takılmıyorum ben buna, o Barça almalıydı o kupayı..

heh şöle :) sonunda bunu dedinya doğru söze ne hacet. o takım geçen sene o kupayı hak eden en iyi takımdı.

neyse keyifli sohbet için sağol biraz işe bakım :)

Mollasalihoğlu
01.09.2009, 11:49
heh şöle :) sonunda bunu dedinya doğru söze ne hacet. o takım geçen sene o kupayı hak eden en iyi takımdı.

neyse keyifli sohbet için sağol biraz işe bakım :)

Sen işe ver kendini, kafan almayi yazdıklarımı şu an :)

Adem Erdoğan
01.09.2009, 12:08
los malaktikos zar zor almış maçı..ronaldonun golü müthişti yalnız.:rolleyes:

Erbay
01.09.2009, 12:45
Barcelona oyuncularını dinlendirmiş, son derece rahat bir galibiyet. Sadece Ibrahimoviç'in gol atmasına sevindim. Gerçek hayatta hayranım, Pes'te ayrı bir hayranım :) En zon anımda kurtarıyor beni.

Hüdai Pervaneli
01.09.2009, 13:19
Real li olarak Robben ı neden Sattılar Halan daha anlayamadım

SDanışmaz
01.09.2009, 14:13
Barça eze eze ilk maçı aldı. Bu maçın kasedini Real'in t.direktörüne ve futbolcularına yollayalım da futbol nasıl oynanır görsünler, öğrensinler :D Birde Özge'ye yollayalım ççç

los malaktikos zar zor almış maçı..ronaldonun golü müthişti yalnız.:rolleyes:

çççççç

Lenger
01.09.2009, 14:23
Los malaktikos ne ya?
İspanya la barça liginde bir takım mı yoksa :cool:

Özge
01.09.2009, 14:52
İyiyim Selman abicim sen nasılsın?:DBırakın o golü de atsın artık boşa Zlatan olmadı:D

Selami maç kasedin senin olsun tekrar tekrar izle ben izlemek istemiyorum teşekkür ederim:D:D

SDanışmaz
01.09.2009, 14:58
İyiyim Selman abicim sen nasılsın?:DBırakın o golü de atsın artık boşa Zlatan olmadı:D

Selami maç kasedin senin olsun tekrar tekrar izle ben izlemek istemiyorum teşekkür ederim:D:D

Futbolun nasıl oynandığnı görmeniz için tavsiye etmiştim :p

Özge
01.09.2009, 15:13
Futbolun nasıl oynandığnı görmeniz için tavsiye etmiştim :p
Gerek yok ben görüyorum nasıl oynandığını:pFazla havaya girmeyin siz yinede benden de bir tavsiye:p

SDanışmaz
01.09.2009, 18:48
Realliler hiç 3 büyük kupayı rüyasında görebildi m? Eğer göremediyse bizim müzeye gelsin gerçeğini görsünler belki rüyalarına girerler :D

Mollasalihoğlu
01.09.2009, 20:10
A Centenary riddled with successes

The Club Centennial took place in 2002 and attracted worldwide acclaim. From the sporting perspective, Madrid won their ninth European Cup after defeating Bayer Leverkusen in Glasgow 2-1; the first European Super Cup against Feyenoord with an identical result (2-1); and their third Intercontinental Cup beating Club Olimpia by 2-0 in Tokyo. One could not have wished for a better 100-year anniversary.

:)

Lenger
01.09.2009, 23:51
Nerde bu reel real'liler :)

Fatih
01.09.2009, 23:53
Barçalı arkadaşlar niye rahat duramıyorlar anlamış değilim.7 yaşındaki de aynı 70 yaşındaki de.Biz kimseye bulaşmıyoruz laf sokma çabası içinde değiliz rahatız yani.

Takımınızdan emin değilseniz açık açık söyleyin.:)

Özge
01.09.2009, 23:54
Lenger hayırdır?:)

Cem Akyüz
01.09.2009, 23:56
Bu başlık bu sene en popüler başlık olur:)

Lenger
02.09.2009, 00:05
Barçalı arkadaşlar niye rahat duramıyorlar anlamış değilim.7 yaşındaki de aynı 70 yaşındaki de.Biz kimseye bulaşmıyoruz laf sokma çabası içinde değiliz rahatız yani.

Büyük Real taraftarı olduktan sonra bize sadece el clasico'ya kadar konuşmak düşer :)

Mollasalihoğlu
02.09.2009, 00:07
Nerde bu reallilerden önceki son mesajın da bir Real Madrid'liye ait olması enteresan olmuş :)

Fatih
02.09.2009, 00:08
Büyük Real taraftarı olduktan sonra bize sadece el clasico'ya kadar konuşmak düşer :)
Her El Clasico'da yeniyorsunuz sanki arşivi döktürtüreceksin bana şimdi.:)

Adem Erdoğan
02.09.2009, 00:10
Geçen yıl Eskişehir olmuştu bu sezon hedef Trabzon yapmak.:cool:

Lenger
02.09.2009, 00:13
Bu sene ilk maç Kasım sonlarına geliyor :cool:
Beraber izleme teklifi sunuyorum size saygı değer Real'liler :)
O kadar güveniyorum bak, o kadar!

Not: Taraftar sayımız sizden fazla olmaz :)

Özge
02.09.2009, 00:15
Kendinizi fazla kaptırdınız Adem:cool:Elbet susacaksınız göreceğiz:cool::p

Fatih
02.09.2009, 00:15
Bu sene ilk maç Kasım sonlarına geliyor :cool:
Beraber izleme teklifi sunuyorum size saygı değer Real'liler :)
O kadar güveniyorum bak, o kadar!

Not: Taraftar sayımız sizden fazla olmaz :)
Ben maç izlerken asabi olurum sizin için en iyisi ayrı ayrı izlememiz olur.

Geçen seneki gibi olacağını düşünmüyorum.En azından yenilmeyeceğiz.;)

Mollasalihoğlu
02.09.2009, 00:17

110 otobüs hattı vs olmasın taksim kadıköy :)

Adem Erdoğan
02.09.2009, 00:19
110 otobüs hattı vs olmasın taksim kadıköy :)

Hee, o açıdan bakarsak Taksim-Beyazıt(61B) olacak.:)

Lenger
02.09.2009, 00:20
Ben maç izlerken asabi olurum sizin için en iyisi ayrı ayrı izlememiz olur.

Geçen seneki gibi olacağını düşünmüyorum.En azından yenilmeyeceğiz.;)
Beni sinirlendirecek bi şey olmayacağı için o maçta 'asabi olurum' gibi bir açıklama yapma gereğinde bulunmuyorum :)
Ama istersen tel örgüler ile çevirebiliriz sizi :p

Fatih
02.09.2009, 00:23
Beni sinirlendirecek bi şey olmayacağı için o maçta 'asabi olurum' gibi bir açıklama yapma gereğinde bulunmuyorum :)
Ama istersen tel örgüler ile çevirebiliriz sizi :p
Asabi olmam o maça özgün birşey değil.Halısaha maçlarında bile asabi olurum Adem iyi bilir.:)

Adem Erdoğan
02.09.2009, 00:25
Bilirim bilirim, gaipten sesler duymaya başlar konuyla alakasız kişilere çatar..:D

Lenger
02.09.2009, 00:27
Asabi olmam o maça özgün birşey değil.Halısaha maçlarında bile asabi olurum Adem iyi bilir.:)
Zaten 7/24 dişler fora olmayan tipik karadeniz insanı olduğumuzdan sorun çıkmaz diye düşünüyorum..

Fatih
02.09.2009, 00:29
Bilirim bilirim, gaipten sesler duymaya başlar konuyla alakasız kişilere çatar..:D
Gelecek maça Barça formasıyla gelsene Adem.Pepe'nin Getafeli oyuncuya yaptığını üstünde denemek istiyorum.:D

Adem Erdoğan
02.09.2009, 00:34
Gelecek maça Barça formasıyla gelsene Adem.Pepe'nin Getafeli oyuncuya yaptığını üstünde denemek istiyorum.:D

Sağ açık oynamanı istiyorum Fatih sağ açık.:D

Metin abiye yaptıklarımı senin üstünde denemek istiyorum..:cool:

Selman
02.09.2009, 00:36
Fatih bu olaydan sen zararlı çıkarsın benden demesi :)

Adem seni çiğ çiğ yer:D

Fatih
02.09.2009, 00:41
Sağ açık oynamanı istiyorum Fatih sağ açık.:D

Metin abiye yaptıklarımı senin üstünde denemek istiyorum..:cool:

Fatih bu olaydan sen zararlı çıkarsın benden demesi :)

Adem seni çiğ çiğ yer:D
Sağ açık mevkim değil Yattara gibi yan gelip yatamam ben.:cool::D

Özge
02.09.2009, 00:51
Sağ açık mevkim değil Yattara gibi yan gelip yatamam ben.:cool::D

Yine Yattara yine Yattara aaa:D:DFatih Real Madrid'li olarak sen her mevkide oynarsın inanıyorum :D

Fatih
02.09.2009, 00:54
Yine Yattara yine Yattara aaa:D:DFatih Real Madrid'li olarak sen her mevkide oynarsın inanıyorum :D
Mevki dedin de ben hala Robben'e yanıyorum Özge.Geçen senenin en iyisini sattı Perez.:)

Özge
02.09.2009, 01:01
Hiç sorma Fatih ya.Bu hafta şov yaptı Bayern'de.Başkanın en büyük hatasıydı.Gideceği gün yazmıştım foruma içime doğdu sanki:)Aratmazlar Robben'i inşallah diyeceğim ama Robben bu aranır tabi:)

SDanışmaz
02.09.2009, 01:02

Biz gayet eminiz :cool:

Fatih senin kafan iyi mi :D 2-3 maç öndesiniz diye havalara girmeyin 2 sezon içinde o fark da kapanacaktır :cool:

Bu arada geçmişi incelerken nasıl bir haber bulduğuma bakın, özellikle başlığa :D

http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=42&go=152399

Fatih
02.09.2009, 01:08
Real Madrid 68 defa kazanırken Barça 60 kere kazanmış 30 maç beraber bitmiş.Realin attığı 262 gole Barça 242 golle karşılık vermiş.:)

Mustafa Önal
02.09.2009, 10:31
bu başlık baya eğlenceli olcak bu sezon. rekabet üst düzeyde olcak.

Mustafa Önal
02.09.2009, 12:09
bu arada RİCKY RUBIO yu almışız basket takımına .

Özge
02.09.2009, 17:59
bu arada RİCKY RUBIO yu almışız basket takımına .
Mustafa burası futbol başlığı.Real Madrid'in transferlerine basketbol takımıyla mı cevap veriyorsunuz?:D

Selman
02.09.2009, 18:01
Yok Özge İbra ile karşılık verdik:D

Özge
02.09.2009, 18:09
Yok Özge İbra ile karşılık verdik:DSelman abi keşke öğrenmeseydin şu İbra olayını ya:D:DO kadar transfere karşılık İbra az kaldı ama:D

mehmets61
02.09.2009, 18:11
transfer niye yaparsın eksik oldugunu düşünürsün o yüzden.sag açık lazım forvet lazım vs.(tıpkı real madrid e lazım oldugu gibi:)barcelona da eksik nerde:)maşallah nere baksan bi yıldız eksik yok ki takımda transfer yapalım:)

Hasan61
02.09.2009, 18:16
Selman abi keşke öğrenmeseydin şu İbra olayını ya:D:DO kadar transfere karşılık İbra az kaldı ama:D
eldekiler sizin aldıklarınızı alt etmeye yeter :D
fazla adam almamıza gerek yok:D:D

Selman
02.09.2009, 18:16
Yok yok bize bir kaleci lazım aslında. Ama kim yakışır kaleye orası muamma:)

Mustafa Önal
02.09.2009, 18:20
Mustafa burası futbol başlığı.Real Madrid'in transferlerine basketbol takımıyla mı cevap veriyorsunuz?:D

basketbol takımıyla cevap vermemize gerek yok basket takımımızda çok başarılı hersene final four oynuyoruz. geçen seneyide şampiyon tamamaladı ligde. bazı arkadaşlara sadece futbol takımıyla değil basket ve salon futboluylada başarılı bir kulüp olduğumuzu anlamanı beklerdim özge. rubio da basketbolun messi si olcak bir isim olduğunu iyi bilirsun sen :)

Lenger
02.09.2009, 19:24
Yine Real muhabbeti ya?
Her kulvarda üstünlüğümüzü kabul edin, barışalım işte :)

Özge
02.09.2009, 19:29
Yine Real muhabbeti ya?
Her kulvarda üstünlüğümüzü kabul edin, barışalım işte :)
Öyle bir üstünlüğünüz yok ki kabul edelim:)

Lenger
02.09.2009, 19:35
Öyle bir üstünlüğünüz yok ki kabul edelim:)
Ahh Özge ahh!
Yazık gençliğine :)

Özge
02.09.2009, 19:38
Ahh Özge ahh!
Yazık gençliğine :)O da nerden çıktı?:)

Lenger
02.09.2009, 19:41
O da nerden çıktı?:)
İstanbul için iftar vakti :)
İftardan sonra bi şeyler uyduracağım :)
Afiyet olsun..

Mollasalihoğlu
02.09.2009, 20:09
Yok yok bize bir kaleci lazım aslında. Ama kim yakışır kaleye orası muamma:)

Bize zamanında öyle bir sağ açık lazımdı, Figo'yu almıştık, en iyi 2-3 adaydan birisi oydu :D

Siz hayal bile edemiyorsunuz değil mi aklımdaki ismin Barça kalesinde olduğunu? :)

Selman
02.09.2009, 20:12
Metin, en iyi 2-3 adaydan biri olsa şahsen düşünebilirim de en iyi 2-3 adaydan biri değil bana göre.Ona gelene kadar ne kaleciler var.Ama hepsini de almak zor:)

Özge
02.09.2009, 21:06
İstanbul için iftar vakti :)
İftardan sonra bi şeyler uyduracağım :)
Afiyet olsun..
Geçerli bir sebep bekliyorum hâlâ:)

Mollasalihoğlu
02.09.2009, 21:26
Metin, en iyi 2-3 adaydan biri olsa şahsen düşünebilirim de en iyi 2-3 adaydan biri değil bana göre.Ona gelene kadar ne kaleciler var.Ama hepsini de almak zor:)

Diğer Barcelonalılar da Casillas'ın şu an en iyi 2-3 kaleciden biri olmadığını mı düşünüyor acaba?? :)

Lenger
02.09.2009, 22:00
Geçerli bir sebep bekliyorum hâlâ:)
Bak şimdi ben Giresunluyum.. Ama Trabzonsporluyum.. Yani demek istediğim Trabzonlu olsam default olarak Trabzonsporlu olabilirdim ama Giresunlu olduğum için seçim hakkımı Trabzonspor'dan yana kullandım..
Türkiye'nin en çok şampiyon olan, en çok maç kazanan, en çok bilmem ne yapan takımlardından birini tutabilirdim ama başkaldırının adı olan Trabzonspor'u tuttum..
Barça'da Katalan ruhu ile Kraliyet'e bir başkaldırıdır ve geçerli sebebi budur!
Başka açıklamamı istediğin konu? :)

Özge
02.09.2009, 23:20
Bak şimdi ben Giresunluyum.. Ama Trabzonsporluyum.. Yani demek istediğim Trabzonlu olsam default olarak Trabzonsporlu olabilirdim ama Giresunlu olduğum için seçim hakkımı Trabzonspor'dan yana kullandım..
Türkiye'nin en çok şampiyon olan, en çok maç kazanan, en çok bilmem ne yapan takımlardından birini tutabilirdim ama başkaldırının adı olan Trabzonspor'u tuttum..
Barça'da Katalan ruhu ile Kraliyet'e bir başkaldırıdır ve geçerli sebebi budur!
Başka açıklamamı istediğin konu? :)
Trabzonlu olup Trabzonspor'u tutmayan insanlar da var unutmayalım:)İspanyol değilim:pAma içimde Madrid aşkı yatıyor:Dİçimdeki Madrid aşkı bambaşkaççç

Başka açıklamanı istediğim bir konu yok:)

Lenger
02.09.2009, 23:30
Trabzonlu olup Trabzonspor'u tutmayan insanlar da var unutmayalım:)İspanyol değilim:pAma içimde Madrid aşkı yatıyor:Dİçimdeki Madrid aşkı bambaşkaççç

Başka açıklamanı istediğim bir konu yok:)
Şimdi hani olabilirdim diye altını çizmişim..
Gördün mü?
Bak işte ben ordan sana el sallıyorum..
Bu biirr :)
Dahada yok :):)
Ama istesek uydurabilirim yine..
Belki..

Özge
02.09.2009, 23:33
Çok iyi gördüm merak etme:DBenim de Real Madrid'e karşı sempatim var senin Barcelona'ya olduğu gibi bunu da değiştiremem:)Ben doğuştan Madrid'liyim:D

Lenger
02.09.2009, 23:38
Değiştirme zaten herkes FCBarcelona taraftarı olsa kiminle alay etmeye çalışacağız :)

Uğurtan
02.09.2009, 23:38
Casillas bence de ilk 3'te yer almaz.. Hemde kaleci açısından çok kısır bir dönemde olmamıza rağmen..

Petr Cech tek geçerim.. İnter'in Brezilyalı kalecisi 2 numarayı alır benden.. Yaşadığı sürece ilk 3'e koyacağımdan Buffon da ilk 3 te olmuş olur işte ;)

Casillas nereye konabilir? İlk 5 olabilir o da belki.. :p

Lenger
02.09.2009, 23:43
Casillas bence de ilk 3'te yer almaz.. Hemde kaleci açısından çok kısır bir dönemde olmamıza rağmen..

Petr Cech tek geçerim.. İnter'in Brezilyalı kalecisi 2 numarayı alır benden.. Yaşadığı sürece ilk 3'e koyacağımdan Buffon da ilk 3 te olmuş olur işte ;)

Katılıyorum, katılıyorum ve yine katılıyorum..

Not: Gülmekten katılıyorum demek istemedim :o

Özge
02.09.2009, 23:45
Değiştirme zaten herkes FCBarcelona taraftarı olsa kiminle alay etmeye çalışacağız :)Siz kendinizle alay etmeye çalışın:):D

Julio Cesar ilk sırayı alır ben de.Cech'in hataları yüzünden aşağıya indirdi kendini:)Ardından Casillas ve Buffon gelir:)

Mollasalihoğlu
02.09.2009, 23:47
Casillas ve Buffon ilk sırayı alır, gerisi babayı alır.. (kendime inanamıyorum nasıl yazdım bunu :D )

Berat
03.09.2009, 00:00
Casillas ve Buffon ilk sırayı alır, gerisi babayı alır.. (kendime inanamıyorum nasıl yazdım bunu :D )

sergenin tabata yorumuna benzedi..

spiker: Tabata bjk ye ne getirir?

Sergen: Valla bence ancak baklava getirir

Fatih
03.09.2009, 00:17
Casillas (Allah göstermesin) Barça'da oynasaydı Barçalılar tarafından ilk sıraya konurdu.

Objektif olun arkadaşlar.:)

Berat
03.09.2009, 00:39
Kendine göre iyi bir Barçalı olarak bana göre de Casillas ilk 3'e girer. Adam yıllardır doğru düzgün bir defans hattıyla oynayamadı, ömrünü yedi Real Madrid defansı. Ama bana göre büyük kaleci. ;)

Dünya'da ilk 3 kaleci derseniz; Julio Cesar, Frey, Casillas derim. Van der Sar'ı dışarıda bıraktığım için de üzülürüm.. PES te az maç kazandırmadı bana :D

Lenger
03.09.2009, 00:52
Kardeşim gidin 'en iyi 3 kaleci' diye başlık açın orada tartışın!
Biz burada Barcelona'yı tartışıyoruz :)

Ahmet Başkaya
03.09.2009, 00:57
Lenger :D....Keyfinize bakın ustam .... :)...

Ama şunu deyim ki Barca bu sene Real'i ligde geçemez... Avrupa'yı bilmem orda da hakemler yardım etmezse Liverpool eler :)

Ahmet Başkaya
03.09.2009, 00:57
Forza Real.....

Lenger
03.09.2009, 01:31
Barça Real'i ligde geçer!

Ahmet Başkaya
03.09.2009, 01:33
Ne desek boş ....

Göreceğiz ...İlk haftalar fark atmadığınız sürece Ramos ve Pepe ile 36.haftada şampiyonlupu garantileriz büyük ihtimal...

Var mısın iddaasına ?

Lenger
03.09.2009, 01:39
36 hafta bi forma bekleyemem :)
Bizde biliyoruz bu sene geçen sene kadar kolay olmayacak ama..
İddialıyız kardeşim..
Büyük olmak iddialı olmak demektir :=)

SDanışmaz
03.09.2009, 05:05
Casillas (Allah göstermesin) Barça'da oynasaydı Barçalılar tarafından ilk sıraya konurdu.

Objektif olun arkadaşlar.:)

Fatih Buffon oynadığı sürece benim için her zaman 1 numaradır ;) Ama Casillas da her zaman ilk 3'e girer bu bir gerçek...

Lenger :D....Keyfinize bakın ustam .... :)...

Ama şunu deyim ki Barca bu sene Real'i ligde geçemez... Avrupa'yı bilmem orda da hakemler yardım etmezse Liverpool eler :)

Uyandıktan sonra mı bunu yazdın :D

Tolunay Abdioğlu
03.09.2009, 08:34
Barcelona Real Madrid'i Ge-Çer.

Hemde fark atar.

Süleyman50
03.09.2009, 10:32
Yeni Cesc atağı (?)

İspanya Milli Takımı'nın başarılı orta saha oyuncusu ve Arsenal kaptanı Cesc Fabregas'ı renklerine bağlamak isteyen Barcelona'nın ara transfer döneminde yeni bir girişimde bulunacağı ve İngiliz kulübünün kapısını bir kez daha çalacağı iddia edildi.
(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Barcelona Altyapısı'nda yetişen ve 2003 yılında Arsenal için İngiltere'nin yolunu tutan başarılı orta saha oyuncusu Cesc Fabregas'ı Katalunya'ya geri getirme çalışmalarının sonu gelmiyor.

İspanyol Sport Gazetesi; Barça'nın yıldız oyuncu için ara transfer döneminde yeni bir girişimde bulunacağını ve İngiliz kulübünün kapısını bir kez daha çalacağını iddia etti.

İspanyol ekibinin teknik sekreteri Txiki Begiristain'in yaptığı "Bu mevki için çok büyük paralar harcayacağımızı sanmıyorum" açıklamasıysa kafalarda konuyla ilgili soru işaretleri yarattı.

Mollasalihoğlu
03.09.2009, 14:57

Zira "en iyi üç kaleci" bir başlık açılırsa, yabancı kalacaklarından hiçbirşey yazamaz Barcelona taraftarları, burada tartışalım ki nasiplenin dedik :)

Sacit
03.09.2009, 15:04
vİva el padre BarÇa

Süleyman50
03.09.2009, 15:06
''Barça'da mutlu son!''

Takımın önemli yıldızlarından Lionel Messi ve Andres Iniesta'nın kontratlarını uzatmak isteyen Barcelona Yönetimi'nin mutlu sona yakın olduğu ve 2016 yılında sona erecek birer sözleşme için iki oyuncuyla da el sıkıştığı iddia edildi.
(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

İspanyol Basını; Lionel Messi ve Andres Iniesta'nın kontratlarını uzatmak isteyen Barcelona Yönetimi'nin mutlu sona yakın olduğunu iddia etti.

İki oyuncuyla da sözleşmelerini 2016 yılına kadar uzatmak üzere el sıkışıldığını iddia eden Sport Gazetesi "Resmi imzaların atılması an meselesi" dedi.

Adem Erdoğan
03.09.2009, 15:12
vİva el padre BarÇa

o kadar, daha ötesi yok.

Cataluña nosotros en todas partes.:cool:

Lenger
03.09.2009, 19:15
Zira "en iyi üç kaleci" bir başlık açılırsa, yabancı kalacaklarından hiçbirşey yazamaz Barcelona taraftarları, burada tartışalım ki nasiplenin dedik :)
Güzel kardeşim iyisin, hoşsun ama biz ortalama bir kaleciyle bile 5-6 (unutuyorum bazen sayısını) kupa alabiliyoruz..
En iyisi bizde olsa ne farkeder ki?

Ahmet Başkaya
03.09.2009, 19:20
Güzel kardeşim iyisin, hoşsun ama biz ortalama bir kaleciyle bile 5-6 (unutuyorum bazen sayısını) kupa alabiliyoruz..
Siz hersene o kadar kupa alsanız bizim aldıklarımıza 10 yılda anca ulaşırsınız sanırım biz transfer yapmayalım mı o zaman ne dersin:D:D...

Lenger
03.09.2009, 19:24
Ya şimdi ben, şey, ımmhh, şey işte,....
Haftasonu görüşelim
(bkz: vodafone reklamları)
Elbet yazacak bi şeyim var ama 'İstanbul için iftar vakti' henüz gelmedi :)
Sanırım senin karnın tok, sırtın pek..

Mollasalihoğlu
03.09.2009, 19:33

Güzel kardeşim mesajına şaka ile karışık değil de ciddi cevap vermemi istiyorsan, o zaman biz burada Barcelona'yı değil la Liga'yı tartışıyoruz. Casillas ta La Liga'da en çok şampiyon olan takımın kalecisi ve ikinci kaptanı.. (Ben de İstanbul'dayım ve ezan okunmadı henüz ;) )

Lenger
03.09.2009, 19:43
Ya şimdi ben, şey, ımmhh, şey işte,....
Haftasonu görüşelim
(bkz: vodafone reklamları)
Elbet yazacak bi şeyim var ama 'İstanbul için iftar vakti' henüz gelmedi :)
Sanırım senin karnın tok, sırtın pek..
Bende öyle diyorum zaten..
Ciddi cevap olayına girmiyorum..
Ama girersek Buffon elinde patlar :)
Allah kabul etsin, afiyet olsun..

Mustafa Önal
03.09.2009, 21:00
kaleciden söz açılmışken benim sıralamamda casillas ilk 5 te yer alır. kendisini de severim. ayrıca onun adına liverpoldan 4 yediği ve bizden 6 yediği maçta üzlmüştüm. bu defansla bu kadar demesi baya dokunaklıydı.

ayrıca FOUR FOUR TWO 'nun BU ayki sayısında Casillias var BARÇA hakkındaki söylemi alkışı hak ediyor.

Oktay AKKUŞ
03.09.2009, 21:02
Casillas Yaşıyla İstikrarıyla Benim Gözümde de 1Numaradır Kalede

Lenger
03.09.2009, 21:10
Biz Barcelonalılar Casillas'a bi şey mi dedik?

Tolunay Abdioğlu
03.09.2009, 22:22
Biz Barcelonalılar Casillas'a bi şey mi dedik?

Açık konuşiyim.

Ben 6 attığımız maçta.

Bu ne biçim kaleci demiştim. :D

Lenger
03.09.2009, 22:26
Açık konuşiyim.

Ben 6 attığımız maçta.

Bu ne biçim kaleci demiştim. :D
Bende 'bu ne biçim takım lan el clasico diye bi şey uydurmuşuz bi de karşımıza almış oynuyoruz bunlarla' demiştim :)

Oktay AKKUŞ
03.09.2009, 22:32
BEn RealMadrid'li Değilim Ama Casillas Victor Valdesle Kıyaslanmamalı Zaten:)
Onu Demek İstedim

BarcaLıyım Ben de :)

Lenger
03.09.2009, 22:40
BEn RealMadrid'li Değilim Ama Casillas Victor Valdesle Kıyaslanmamalı Zaten:)
Onu Demek İstedim

BarcaLıyım Ben de :)
İmzada maçkaliyim diyor :)

Oktay AKKUŞ
03.09.2009, 23:05

Renk Kardeşliği:)
Trabzon Maçka Barça :)

Oktay AKKUŞ
03.09.2009, 23:07

Ya Avrupa Yakası
Gop 500Evler Falan Bi Organizasyon Yapalım:) Ben Habiblerdenim:)

Lenger
03.09.2009, 23:19
Avrupa yakasını karıştırma :)
Sonu vahim bitebilir..
Ama Önümüzdeki İBB maçına beraber gider/geliriz..
Neymiş başlığımız..
İspanya La Liga :=)

Oktay AKKUŞ
03.09.2009, 23:31
İNŞ Allah Kısmet Ederse ,
:)

SDanışmaz
03.09.2009, 23:32
Siz hersene o kadar kupa alsanız bizim aldıklarımıza 10 yılda anca ulaşırsınız sanırım biz transfer yapmayalım mı o zaman ne dersin:D:D...

Bu dediğine kendin inandın mı? :)

Lenger
03.09.2009, 23:35
Bu dediğine kendin inandın mı? :)
Nerdeeeee :)

Oktay AKKUŞ
03.09.2009, 23:39
Uzay Takımı Barca :)

Lenger
03.09.2009, 23:41
Uzay takımı değil sadece 'mês que un clup!'

Oktay AKKUŞ
03.09.2009, 23:43
Tamam Tamam Bi Klüpten daha Ötesi:)

SDanışmaz
03.09.2009, 23:49
Bu sene de kupalara ambargo koyarsak Uefa'ya dilekçe vereceğim Barça'yı kupalardan men edin diye, yoksa rakipler kupa yüzü göremeyececek :D

Lenger
03.09.2009, 23:54
Bence kulübe mail atalım kupası olmayan takımlarla maç yapsın, yenilirse kupayı o takıma versin..
Ya yenilmezse?
Orasınıda siz düşünün canım :)

Özge
03.09.2009, 23:57
Bu sene de kupalara ambargo koyarsak Uefa'ya dilekçe vereceğim Barça'yı kupalardan men edin diye, yoksa rakipler kupa yüzü göremeyececek :D
Çok alıştın Selami ama her sene olmaz o boşa heveslenme benden sana tavsiye:D:D

SDanışmaz
04.09.2009, 00:01
Çok alıştın Selami ama her sene olmaz o boşa heveslenme benden sana tavsiye:D:D

Sezon sonu görüşelim :cool:

Özge
04.09.2009, 00:02
Sezon sonu görüşelim :cool:
Tabiki ben hep buralardayım:cool:

Adem Erdoğan
04.09.2009, 00:02
Valdes'le Casillas arasında uçurum var, Barça'nın kanayan yarası kale..Casillas Barça'da olsaydı Barça bir klüpten kat kat fazla birşey olurdu..

SDanışmaz
04.09.2009, 00:04
Casillas Barça'da olsaydı Real'liler kupa görmek için erken uyumak zorunda kalırdı :D

Bu sene Barça iyi bir kaleci alır diye düşünmüştüm ama nerde..

Lenger
04.09.2009, 00:05
Valdes'le Casillas arasında uçurum var, Barça'nın kanayan yarası kale..Casillas Barça'da olsaydı Barça bir klüpten kat kat fazla birşey olurdu..
Abi o zaman sloganımız şu oluyor..
'molt més que un club!' :eek:

seyyah61
04.09.2009, 00:05
Sorma adas. Casillas cok iyi bir kaleci. Valdes ise Katalan kontenjanindan kalede. Ama arada bir bakiyorsun harika kurtarislar yapiyor. Belki de sirf bu yüzden takimda kaliyor. Bizim Hüseyin gibi. Takimda böyle oyuncular da olmasi gerek ama Barcelona'da Puyol, Iniesta, Xavi, Pique gibi yeterince bu karakterde oyuncu var. Bence Valdes'in yerine bu takima daha yakisir bir kaleci alinmasi gerek.

Lenger
04.09.2009, 00:06
Casillas Barça'da olsaydı Real'liler kupa görmek için erken uyumak zorunda kalırdı :D

La Casillas bizde olsaydı Realliler sadece Playstation'da kupa alırdı ;)

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:07
Barcaya Sol Beke Abidalden Daha İyisi Ashley Cole Lazımdı Sözleşme Uzattı:)

Adem Erdoğan
04.09.2009, 00:07

İlk cümle için ; :alkış:

İkincisi için; Sadri Şener'e Fatih Tekke'yi Laporta'ya da adam gibi bir kaleci aldıramadık arkadaş, ama bu tekne kaleci yüzünden batmaz..

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:10
Xavi İniesta 2lisinin Yanındaki 3.Orta Saha Yaya Toure Olmamalı Buna da Bi Çözüm Gerek:)

SDanışmaz
04.09.2009, 00:13
İkincisi için; Sadri Şener'e Fatih Tekke'yi Laporta'ya da adam gibi bir kaleci aldıramadık arkadaş, ama bu tekne kaleci yüzünden batmaz..

Ortak ikiside almadığına göre sorun bizde olmuş olmasın :D

Xavi İniesta 2lisinin Yanındaki 3.Orta Saha Yaya Toure Olmamalı Buna da Bi Çözüm Gerek:)

Diğer ikisini ben ofansif olarak görüyorum o yüzden 3. defansif özelliklerde olması bence çok iyi ;)

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:13
Bi Karma 11 Çıkaralım:):)
--------------------------------Casillas-------------------
SergioRamos-------------Pique-----------Pepe----DaniAlves

-----------------------------İniesta---------------------
--------------Xavi------------------Xabi Alanso--------

-------------Messi---------------------C.Ronaldo

--------------------------İbrahimovic---------------

Lenger
04.09.2009, 00:14
Bence Xavi ve İniesta'nın Barcelona'da oynaması diğer takımlara çok büyük haksızlık :)

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:14
Ortak ikiside almadığına göre sorun bizde olmuş olmasın :D

Diğer ikisini ben ofansif olarak görüyorum o yüzden 3. defansif özelliklerde olması bence çok iyi ;)

Vallahi Doğru Diyorsun Adamlar 2.5 Yönlü Oynuyorlar:)
Şut Çekerler Oyun Kurarlar Defansif Atak Orta Saha

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:15
Bence Xavi ve İniesta'nın Barcelona'da oynaması diğer takımlara çok büyük haksızlık :)

Real Madrid Haksızlık Olduğunu Anlayıp
Transfer Piyasasını Alt Üst Ettiler:)

Ahmet Başkaya
Ortak ikiside almadığına göre sorun bizde olmuş olmasın :D...

Güleceğim yoktu yahu alemsin....ççç

Lenger
Bi Karma 11 Çıkaralım:):)
--------------------------------Casillas-------------------
SergioRamos-------------Pique-----------Pepe----DaniAlves

-----------------------------İniesta---------------------
--------------Xavi------------------Xabi Alanso--------

-------------Messi---------------------C.Ronaldo

--------------------------İbrahimovic---------------
La n'aptın?
Böyle yenemiyorlar zaten..
Koy onları eski yerinede lige çekişme gelsin :)

ilhan
Casillas şimdiye kadar gördüğüm en efendi, en elit, en baba profesyonel adamlardan bir tanesi. Her anlamda. Barça'dan 6 yedikleri maçta belki kalede o değil başkası olsa maç 10'a giderdi.. Ya da Liverpool'a 4-0 kaybettikleri maç. Kurtardığı en az 10 net gol pozisyonu vardır.

Barça için bir kulüpten daha fazlası deniliyor ya hani, ben de Casillas için bir kaleciden daha fazlası diyebilirim. :)

Adem Erdoğan
04.09.2009, 00:16
Dur Selami, Laporta'da başlamasın sonra taraftar baskısı da taraftar baskısı. :D

SDanışmaz
04.09.2009, 00:17
La n'aptın?

Bu sefer bahis siteleri lig başlamadan paraları dağıtırdı :D

Casillas şimdiye kadar gördüğüm en efendi, en elit, en baba profesyonel adamlardan bir tanesi. Her anlamda. Barça'dan 6 yedikleri maçta belki kalede o değil başkası olsa maç 10'a giderdi.. Ya da Liverpool'a 4-0 kaybettikleri maç. Kurtardığı en az 10 net gol pozisyonu vardır.

Barça için bir kulüpten daha fazlası deniliyor ya hani, ben de Casillas için bir kaleciden daha fazlası diyebilirim. :)

İlhan tespitleirne katılıyorum :)

Dur Selami, Laporta'da başlamasın sonra taraftar baskısı da taraftar baskısı. :D

Ben beklerim. Kimliğimizde Trabzon yazıyor diye adımız çıkmış 61'e inmez 60'a :D

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:18
La n'aptın?

::):):)

Her Ligde Yapıyorum :)

İspanya Baya İlerledi
Bu Sene İngiltereyi Geçebilirler:)

Lenger
04.09.2009, 00:19
Bence bahis siteleri Barça'yı hiç almazdı listeye :)
Ya da oranı -2.34 falan yaparlardı :)

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:21
Bence bahis siteleri Barça'yı hiç almazdı listeye :)
Ya da oranı -2.34 falan yaparlardı :)
5 Handikap Daha Mantıklı:)

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:22
Julio Cesar Nasi Olur Barcaya :)

Adem Erdoğan
04.09.2009, 00:24

İlhan tespitleirne katılıyorum :)

Ben beklerim. Kimliğimizde Trabzon yazıyor diye adımız çıkmış 61'e inmez 60'a :D

Selami çok üretken gördüm seni..:D

Tuttum bu lafı ve de imzama taşıdım..:cool:

Selami senin kimlikte Guguda yazdığı içinde adın bir yerlere çıkmış ve de 1 eksiğine inmiyor.:D

Hasan61
04.09.2009, 00:29
Julio Cesar Nasi Olur Barcaya :)
Barcaya iyi olur ama dünya futboluna da ayıp olur:)
bırakın bizimde biraz eksik yönlerimiz olsun rekabet olsun

Oktay AKKUŞ
04.09.2009, 00:32
Barcaya iyi olur ama dünya futboluna da ayıp olur:)
bırakın bizimde biraz eksik yönlerimiz olsun rekabet olsun

Kaleci Lazım Ya:) Onu da Temin Etmek Gerek Ayıp Mayıp Yok:)

Neyse Denizi Doldurup Stad Yapalım Bari Laportanın Torunları Transfer Diye Emek Harcamasına Gerek Kalmaz:):)

SDanışmaz
04.09.2009, 00:34
Selami çok üretken gördüm seni..:D

Tuttum bu lafı ve de imzama taşıdım..:cool:

Selami senin kimlikte Guguda yazdığı içinde adın bir yerlere çıkmış ve de 1 eksiğine inmiyor.:D

Benimkinde Guguda yazdığı için daha da artıyor :D

Mollasalihoğlu
04.09.2009, 00:36

Senin imzaya da bakılırsa o katalanca cümle Giresun ve Trabzonspor için yazılmış gibi duruyor :p

Lenger
04.09.2009, 01:52
Senin imzaya da bakılırsa o katalanca cümle Giresun ve Trabzonspor için yazılmış gibi duruyor :p
Şimdi o lafı söylememin sebebi; orta-gol bi cevap almak içindi..
(bkz: bir önceki mesaj) (barçalıyım bende)
(bkz: sonraki mesajda verilen cevap) ( barça maçka)
(bkz: oktay akkuş)

Başka açıklamamı istediğin konu var mıydı sayın Mollasalihoğlu?

.....
04.09.2009, 06:17
Stepanovu Malagada izleyen oldu mu bu hafta ? 3-0 kazandı ama izlemedim ben

Mollasalihoğlu
04.09.2009, 17:07
Şimdi o lafı söylememin sebebi; orta-gol bi cevap almak içindi..
(bkz: bir önceki mesaj) (barçalıyım bende)
(bkz: sonraki mesajda verilen cevap) ( barça maçka)
(bkz: oktay akkuş)

Başka açıklamamı istediğin konu var mıydı sayın Mollasalihoğlu?

Estafurullah sayın Lenger, başlığın "La Liga" başlığı olduğunu anlatabilmişsem, başka birşey istemiyorum şimdilik senden.

Ali Tunahan Güllü
04.09.2009, 17:20
Stepanovu Malagada izleyen oldu mu bu hafta ? 3-0 kazandı ama izlemedim ben

İzleyemedim ama 90 dk oynamış.

Lenger
04.09.2009, 20:34
Estafurullah sayın Lenger, başlığın "La Liga" başlığı olduğunu anlatabilmişsem, başka birşey istemiyorum şimdilik senden.

Anlamadım meramını..
Ama al bu da o uşağa yolladığım cevap..

Avrupa yakasını karıştırma :)
Sonu vahim bitebilir..
Ama Önümüzdeki İBB maçına beraber gider/geliriz..
Neymiş başlığımız..
İspanya La Liga :=)

Neymiş başlığımız?
La Liga..

Mollasalihoğlu
04.09.2009, 20:53

;)

Başlığımız Barcelona değilmiş yani.. En iyi 3 kaleci tartışmasının bu başlıkta olmasının sebebi ise Valdes-Casillas muhabbetiymiş..

Lenger
04.09.2009, 20:59
Bi yerden cevap veriyorum, başka yerden çıkıyorsun?
Derdin mi var benimle?

Mollasalihoğlu
04.09.2009, 21:28
Bi yerden cevap veriyorum, başka yerden çıkıyorsun?
Derdin mi var benimle?

Valla senle derdim olsa olsa ortak derdim olur, o da Trabzonspor.. Ne derdim olacak..

Berk
04.09.2009, 21:50
Geçmiş sayfalara kabaca göz gezdirdim, kalecilik sıralaması olayına girilmiş.Benim Madrid'e karşı duygularımı ve bazı arkadaşlarla bu konudaki tartışmalarımı biraz dünya futbolu başlığında gezenler bilirler.Ama şu görüşümü de belirtmek isterim.Bu külüpte sadece 2 kişiye laf etmem: Casillas ve Raul.Futbolculuksa futbolculuk, profesyonellikse profesyonellik, efendilikse efendilik, adamlıksa adamlık.Diğerleri beş para etmez gözümde ama Casillas ve Raul baba adamlardır..:)

Osman Yavuz
04.09.2009, 23:00
Şu başlığa Metin-Özge-Selman üçlüsünden dolayı bayılıyorum.:DAynen devam arkadaşlar.Süpersiniz.:)

Lenger
04.09.2009, 23:05
Şu başlığa Metin-Özge-Selman üçlüsünden dolayı bayılıyorum.:DAynen devam arkadaşlar.Süpersiniz.:)
4. olma yolunda ilerliyorum bende..
2 Real'li 1 Barça'lı oldu orası..

1 Barçalı Real'e bedeldir..
Joan Laporta

Mollasalihoğlu
04.09.2009, 23:33

Teveccühünüz.. :D

@ Lenger

Sen buradaki bütün Barçalılara bedel çıktın da hele :p

Lenger
04.09.2009, 23:36
Teveccühünüz.. :D

@ Lenger

Sen buradaki bütün Barçalılara bedel çıktın da hele :p

Öyle bir iddiam yok ki :)

ilhan
04.09.2009, 23:36

Mustafa'nın hakkını vermemek olmaz. O da çok güzel iğneliyor. :D Hele hele eski griffin yeni Fatih Küçük'ü es geçmek hiç olmaz.

ççç

Özge
04.09.2009, 23:44
Teşekkür ediyoruz:)Biz sadece gerçekleri açıklamaya çalışıyoruz:D

Fatih
05.09.2009, 00:01
Mustafa'nın hakkını vermemek olmaz. O da çok güzel iğneliyor. :D Hele hele eski griffin yeni Fatih Küçük'ü es geçmek hiç olmaz.

ççç
İspanya La Liga başlığı her zaman seviyeli,eğlenceli,saygılı başlıklardan biri olmuştur İlhan.Umarım böyle devam eder.:rolleyes:

Özge
05.09.2009, 00:05
Fatih'i unuttun Osman efendi:)Düzelt yazını bakıyım:D

Selman
05.09.2009, 00:15
Osman'ım habu kardeşinin ağzının payını vermeye arada bir desteğe gel da:D

Osman Yavuz
05.09.2009, 00:31
Yok Fatih de Mustafa da unutulmaz tabii ama bunlar birbirlerini daha bir güzel iğneliyorlar.:D

Selman'ım evde uğraşmaktan forumda veremiyorum ağzının payını.:DMerak etme evde gerekli mücadeleyi veriyorum.:)En son Barca maçında dakikalar 80' leri gösterdiğinde neler olduğunu hemşona sorabilirsin.:D

Özge
05.09.2009, 00:33
La nedir sizin avatarlar hep aynı:DKarıştırıyorum mesajları okurken değişin bakıyımççç

Benimle mücadele edemezsin sen:Dİster evde olsun ister forumda ben her zaman haklıyım:DHala Madrid işte o kadar:D

Cem Akyüz
05.09.2009, 00:38
La nedir sizin avatarlar hep aynı:DKarıştırıyorum mesajları okurken değişin bakıyımççç

Benimle mücadele edemezsin sen:Dİster evde olsun ister forumda ben her zaman haklıyım:DHala Madrid işte o kadar:D

Ne rövanş mıçççççç

Osman Yavuz
05.09.2009, 00:39

Hala, teyze anlamam Viva Barçaççç

Bu arada İbra Inter'i rahat yeneceğimizi çünkü arada kalite farkının olduğunu söylemiş.İbra sana neler hatırlatıyor Özgecim.:D

Fatih
05.09.2009, 00:40

Hakikaten yahu geçen de Sinan'a Selman demişim.:) İbra'yı Selman'la özdeşleştirdim maçlarda falan bol bol dua ediyorum ona.:D

Özge
05.09.2009, 00:43
Ne rövanş mıçççAdamııııııııım bugün dediğimi hatırlatmıyım yine istersenççç

Bu arada İbra Inter'i rahat yeneceğimizi çünkü arada kalite farkının olduğunu söylemiş.İbra sana neler hatırlatıyor Özgecim.:DHala Madrid o kadar dedim:D

Belki Inter'i yenebilirsiniz ama Zlatan'cık gol atamaz Eto'o gerekli cevabı ulaştıracak ama.:DYanıma gel Zlatan'ın bana neler hatırlattığını söyliyim sana Osman efendi:D

Hakikaten yahu geçen de Sinan'a Selman demişim.:) İbra'yı Selman'la özdeşleştirdim maçlarda falan bol bol dua ediyorum ona.:D
Eyvaaah o zaman benim dualarda Selman abiye mi gidiyor?ççç

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 00:48

Bu arada İbra Inter'i rahat yeneceğimizi çünkü arada kalite farkının olduğunu söylemiş.İbra sana neler hatırlatıyor Özgecim.:D
İnteri Yenmek O Kadar Kolay Olmucak Bence:)

Lenger
05.09.2009, 00:53
İnteri Yenmek O Kadar Kolay Olmucak Bence:)
Ya bırak allasen..
BMN olarak CL'yi beraber izleyelim :cool:

ilhan
05.09.2009, 00:56
İspanya La Liga başlığı her zaman seviyeli,eğlenceli,saygılı başlıklardan biri olmuştur İlhan.Umarım böyle devam eder.:rolleyes:

Ya bırak şimdi.
:D

Son zamanlarda hiç öyle gözükmüyor. :p

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:06
Ya bırak allasen..
BMN olarak CL'yi beraber izleyelim :cool:

Ne Kadar Barcelona da Olsak ,
İnter Bu Sene Kolay Lokma Değil:)

Cem Akyüz
05.09.2009, 01:08
Ne Kadar Barcelona da Olsak ,
İnter Bu Sene Kolay Lokma Değil:)

İnterden yana korkunuz olmasın..onlar gruptan çıkarlar en fazla 1 tur daha atlayıp geri gelirler yarı finali göremezler

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:10
İnterden yana korkunuz olmasın..onlar gruptan çıkarlar en fazla 1 tur daha atlayıp geri gelirler yarı finali göremezler

Evet ya Ben İnteri Bildim Bileli 2.tur En İyi Çeyrek Finalde Gördüm Onları

Özge
05.09.2009, 01:11

Evet ya Ben İnteri Bildim Bileli 2.tur En İyi Çeyrek Finalde Gördüm Onları
Bu sene eski Inter yok.O Inter İbra'nın zamanında kalmıştı:D

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:15

Bence RealMadrid Gruplarda 6 Maç Sonunda 12 Golü Geçemez:P

Lenger
05.09.2009, 01:16
Bırak allasen!
Ibra'yı karıştırma ikide bi..
Bence inter bu sene başarılı olur..
Ligde tabi :)
Başlığımız neymiş :)
İtalya Seria A :)

Özge
05.09.2009, 01:21
Bence RealMadrid Gruplarda 6 Maç Sonunda 12 Golü Geçemez:PGörüşürüz:p

Bırak allasen!
Ibra'yı karıştırma ikide bi..
Bence inter bu sene başarılı olur..
Ligde tabi :)
Başlığımız neymiş :)
İtalya Seria A :)
Barca'nın CL'deki rakibini konuştuk:)İtalya ligine dönmedik:)

Lenger
05.09.2009, 01:23
Barca'nın CL'deki rakibini konuştuk:)İtalya ligine dönmedik:)
Niye Real'in rakibini konuşmuyoruz?
Yoksa çok mu güveniyoruz rakipleri konuşmayacak kadar :)

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:23
Yoksa çok mu güveniyoruz rakipleri konuşmayacak kadar :)

Ligteki Rakibi Bi Yensinler de
CL'yi Sonra Düşünürler:P:P:P

Mollasalihoğlu
05.09.2009, 01:26
Çok aldık soğuduk şampiyonlar liginden, farkı kapatsın 3-5 genç takım ;)

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:29
Çok aldık soğuduk şampiyonlar liginden, farkı kapatsın 3-5 genç takım ;)

En Son Alışınız 200x'te Galiba:D

200x < 2005 ^^

Özge
05.09.2009, 01:30
Yoksa çok mu güveniyoruz rakipleri konuşmayacak kadar :)Konu Inter'e gelmiş ben de yorum yaptım ben açmadım Inter konusunu:)Konu açılınca bizim rakiplerimizi de konuşuruz.

Ligteki Rakibi Bi Yensinler de
CL'yi Sonra Düşünürler:P:P:P
Siz çok havalanmışsınız fazla güven iyi değil:p

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:31
Konu Inter'e gelmiş ben de yorum yaptım ben açmadım Inter konusunu:)Konu açılınca bizim rakiplerimizi de konuşuruz.

Siz çok havalanmışsınız fazla güven iyi değil:p

Bizler İnandık Güvendik
Cl
Lig
Kupa de Rey
Süper Kupa
Unuttum ya Daha Ne Var:D

Siz de İnanmayı Güvenmeyi Başarırsaniz Finalde Rakip Olabilirsiniz:P:)

Lenger
05.09.2009, 01:34
Bizler İnandık Güvendik
Cl
Lig
Kupa de Rey
Süper Kupa

Harbiden neler var la daha?
Rakipler biliyordur kesin..
Özge?

Özge
05.09.2009, 01:35
Bizler İnandık Güvendik
Cl
Lig
Kupa de Rey
Süper Kupa

Bahsettiğin takım Real Madrid.Yeni kurulmuş bir takım değil.Kupa sayılarına bakarsanız hangi takımla kıyasladığınızı rahat görebilirsiniz:)

Lenger
05.09.2009, 01:37
Klişelemek istiyorum..
(bkz: Bu sene bu başlık çok eğlenceli olacak)

Mollasalihoğlu
En Son Alışınız 200x'te Galiba:D

200x < 2005 ^^

Oktay düşün bi de o arada salamasaydık işi hali nice olurdu dünya futbolunun :)

SDanışmaz
Teşekkür ediyoruz:)Biz sadece gerçekleri açıklamaya çalışıyoruz:D

Hayal ürünlerinizi olmasın :D

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:38
Bahsettiğin takım Real Madrid.Yeni kurulmuş bir takım değil.Kupa sayılarına bakarsanız hangi takımla kıyasladığınızı rahat görebilirsiniz:)

Dünüme Değil Bugünüme Bakarım:)

Yaşım Bunu Gerektirir:)

Lig Kupasını Aldık:)
Süper Kupasını da:)
Ligi de Aldık:)
Clyi de:)
Super Kupayı da:)

e Bi Kıtalararası Kaldı:D

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:38
Oktay düşün bi de o arada salamasaydık işi hali nice olurdu dünya futbolunun :)

Salmasaydınız Değil
Elinizden Almasalardı:)

Lenger
05.09.2009, 01:39

Yaşım Bunu Gerektirir:)

e Bi Kıtalararası Kaldı:D
1 kupayı saymadın :)
Totalde 6 olacak :)

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:39
Bi de Formaları mı kapıştırsak Ne:d
6-2'den Sonra :)

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:40
1 kupayı saymadın :)
Totalde 6 olacak :)

Ben Sayamadım Özge ( Abla Bacı Kardaş )

Nasi Saysın^^

Mollasalihoğlu
Salmasaydınız Değil
Elinizden Almasalardı:)

Daha çok fırın ekmek var, yemeye devam Barça ;)

ilhan
Bu sene bu başlık çok sular götürür.

(Çok pis klişeledim. :) )

Fatih
05.09.2009, 01:41
Bu sene bu başlık çok sular götürür.

(Çok pis klişeledim. :) )
Bu başlık bu sene çok klişe görür.:)

(bkz.Türk Dil Kurumu)

SDanışmaz
05.09.2009, 01:42

Bu sizin için geçerli olmasın? İspanya da bir sezonda Lig kupası, kral kupası ve ŞL'yi alan tek takım Barça ;) İsterseniz sizin için fırınların listesini çıkarabilirim :D

Oktay AKKUŞ

İspanyada Fırın Az Biz Bitiririz de:D

Siz Türkiyedekileri Nasi Bitirceksiniz:):)

Oktay AKKUŞ

Çok Çekişmeli olucak ( Klişe :P )

Lenger
CL
UEFA Süper kupa
İsyanya kral kupası
İspanya süper kupası
İspanya lig kupası
İspanya makarna kupası
İspanya çay kupasu :)
İspanya müftülük kupası

gider..

Mollasalihoğlu
05.09.2009, 01:43
Bu sizin için geçerli olmasın? İspanya da bir sezonda Lig kupası, kral kupası ve ŞL'yi alan tek takım Barça ;) İsterseniz sizin için fırınların listesini çıkarabilirim :D

Valla bu başlıkta ne zaman liste çıkarılmaya başlansa hep konuyu değiştiren Barçalılar oldu, geçmiş sayfalara bakabiliriz. :)

SDanışmaz
05.09.2009, 01:44
Valla bu başlıkta ne zaman liste çıkarılmaya başlansa hep konuyu değiştiren Barçalılar oldu, geçmiş sayfalara bakabiliriz. :)

Konuyu değiştirmedim ki ;)

Oktay AKKUŞ

Es Geçmeyelim

Sayın mollasalihoğlu^^

Özge
Hayal ürünlerinizi olmasın :DBiz dediklerimizi gerçekleştiriyoruz:D

Yaşım Bunu Gerektirir

e Bi Kıtalararası Kaldı:DBir takım düşün geçmişi olmayan ne yapayım ben o takımı?Zaten geçmişi olmasa Real Madrid veya herhangi bir büyük kulüp olmazdı.Aslında başka şeyler de var yazacak ama yanlış anlaşılmayalım şimdi:)

Mollasalihoğlu
Konuyu değiştirmedim ki ;)

O zaman çıkar bi liste Selami, ben gidip bizim müzeden getireyim fazla fazla dediklerinden :)

Mollasalihoğlu
05.09.2009, 01:45
Es Geçmeyelim

Sayın mollasalihoğlu^^

Türkiye'de neyi bitireceğiz, anlayamadım??

SDanışmaz
05.09.2009, 01:46
O zaman çıkar bi liste Selami, ben gidip bizim müzeden getireyim fazla fazla dediklerinden :)

Yazdığımı iyi oku :) "İspanya da bir sezonda Lig kupası, kral kupası ve ŞL'yi alan tek takım Barça" dedim :) yoksa Allah'a şükür müzemizde kupadan çok birşey yok :)

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:46
Biz dediklerimizi gerçekleştiriyoruz:D

Bir takım düşün geçmişi olmayan ne yapayım ben o takımı?Zaten geçmişi olmasa Real Madrid veya herhangi bir büyük kulüp olmazdı.Aslında başka şeyler de var yazacak ama yanlış anlaşılmayalım şimdi:)

Geçmişten Kasıta Bağlı:)
Son 5 Sene de Bi İcraat Göremedim
Bi Şampiyonluk Harici:)

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:47
Türkiye'de neyi bitireceğiz, anlayamadım??

Mollasalihoğlu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2624825#post2624825)

Lenger
05.09.2009, 01:49
Şimdi baktımda 'Avrupa kupalarına her sene katılabilen tek takım' (since 1955)
Bu ne demek?

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:49
Şimdi baktımda 'Avrupa kupalarına her sene katılabilen tek takım' (since 1955)
Bu ne demek?

Özge ,
Geçmiş Bu Olsa Gerek:)

Mollasalihoğlu
05.09.2009, 01:50
Yazdığımı iyi oku :) "İspanya da bir sezonda Lig kupası, kral kupası ve ŞL'yi alan tek takım Barça" dedim :) yoksa Allah'a şükür müzemizde kupadan çok birşey yok :)

Bu çok sıradışı bir başarı değil ki.. :)
Barça'nın bunu yapmış olması, Real Madrid ile arasındaki kupa ve başarı sayısındaki farkı kapatmaz, fırın size o manada gerekli

@ oktay akkuş

Barça ile Real Madrid ile arasındaki kupa ve başarı sayısındaki fark" demek, fırın demek ;)

Özge
05.09.2009, 01:52
Özge ,
Geçmiş Bu Olsa Gerek:)
Büyük takımların amacı katılıp kupa almak önemli olan da bu zaten:)

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:53
Barça'nın bunu yapmış olması, Real Madrid ile arasındaki kupa ve başarı sayısındaki farkı kapatmaz, fırın size o manada gerekli

@ oktay akkuş

Barça ile Real Madrid ile arasındaki kupa ve başarı sayısındaki fark" demek, fırın demek ;)
Bu Seneyi de Es Geçerseniz Kupa Mupa Dinlemeyiz :)

SDanışmaz
05.09.2009, 01:53
Bu arada Real Madrid iki kulvarda Barça'dan üstün:

Şl: Real Madrid (9), Barcelona (3)
La Liga: Real Madrid (31), Barcelona (19)

Diğer bütün kulvarlarda Barça üstün...

Nasıl sıra dışı değil? Realiler bu 3 kupayı aynı sezonda hiç göremezken Barça bir sezonda 2 fazlasıyla müzesine götürdü :)

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:54
Büyük takımların amacı katılıp kupa almak önemli olan da bu zaten:)

o Zaman Tek Büyük Barca mı bunu Demek İstedin Sanırım^^

Mollasalihoğlu
05.09.2009, 01:54

Diğer bütün kulvarlarda Barça üstün...

Ne kadar önemsiz iki kulvar..
Ve ne kadar küçük farklar :D :D

Özge
05.09.2009, 01:55

Diğer bütün kulvarlarda Barça üstün...Önemli olanlarda bunlar değil mi Selami?:)

o Zaman Tek Büyük Barca mı bunu Demek İstedin Sanırım^^
Yanlış anladın yazdığımı sanırım:)Önemli olan kupa almak diyorum.Görüldüğü gibi 9 kez almışız:)

SDanışmaz
05.09.2009, 01:56
Önemsiz olduğu nerden çıktı :)

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 01:58
Önemli olanlarda bunlar değil mi Selami?:)

Yanlış anladın yazdığımı sanırım:)Önemli olan kupa almak diyorum.Görüldüğü gibi 9 kez almışız:)

Sadece ŞLigini Ele Almayalım:)
Diğer Kulvarlarda Üstünmüşüz:D

Mollasalihoğlu
Nasıl sıra dışı değil? Realiler bu 3 kupayı aynı sezonda hiç göremezken Barça bir sezonda 2 fazlasıyla müzesine götürdü :)

Aynı sezonda o kadar kupa alınması sıradışı, kabul..
Ama İspanyol takımları açısından futbolun en önemli iki kulvarında, birinde 3e diğerinde neredeyse 2ye katlamış olmak, daha bir sıradışı gibi..

"Bir fırından daha fazlası" katalanca nasıl yazılır ki acaba?? :)

Lenger
Real'in bu sezon transfere bu kadar para harcamasının nedeni 'Barcelonanın inanılmaz performansı imiş'

Özge
05.09.2009, 01:59
Önemsiz olduğu nerden çıktı :)
Öyle bi yazmışsın ki sanki 2 tane dandik kupada üstünüz diğerlerinde siz üstünmüşsünüz gibi:D

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 02:01
Neyse ,
Size İyi Muhabbetler Hayırlı Sahurlar
Ben Sabah Kalkıp Sınava Gideceğim
Dersaneye

Cümleten İyi Geceler

Özge
05.09.2009, 02:02
Sadece ŞLigini Ele Almayalım:)
Diğer Kulvarlarda Üstünmüşüz:DŞampiyonlar Ligi kadar önemli olan diğer şey de La Liga şampiyonluğu onda da ezici bir farkla üstünüz:)

"Bir fırından daha fazlası" katalanca nasıl yazılır ki acaba?? :)
Süperdi Metin:DBundan daha iyisi olmaz:D

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 02:04
[QUOTE=Özge;2624897]Şampiyonlar Ligi kadar önemli olan diğer şey de La Liga şampiyonluğu onda da ezici bir farkla üstünüz:)

Fazla Bi Fark Yok Aslında:P

SDanışmaz
05.09.2009, 02:05
Barça başarılı olurken bileğinin hakkıyla olmuştur. Real gibi kraliyeti arkasına alarak olmamıştır. Real'in Barça'yı 10-1 yendiği maçı araştırın ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız...

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 02:05
Neyse ,
Size İyi Muhabbetler Hayırlı Sahurlar
Ben Sabah Kalkıp Sınava Gideceğim
Dersaneye

Cümleten İyi Geceler
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Özge
05.09.2009, 02:06
Barça başarılı olurken bileğinin hakkıyla olmuştur. Real gibi kraliyeti arkasına alarak olmamıştır. Real'in Barça'yı 10-1 yendiği maçı araştırın ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız...
Barca'lılardan klasik cevaplar başladı yine:pBir de hakemleri kattık işin içine tam olacak:p

İyi geceler Oktay.Başarılar:)

SDanışmaz
05.09.2009, 02:07
Barca'lılardan klasik cevaplar başladı yine:pBir de hakemleri kattık işin içine tam olacak:p

Klasik cevap değil. Gerçeği tüm dünya biliyor, sizde dahil :)

Mollasalihoğlu
05.09.2009, 02:08

İyi geceler Oktay.Başarılar:)

Evet evet, Raul gonzalez zaten katalon bir ailenin çocuğuyken, kraliyet ailesi kaçırarak önce A.madrid'de eğitmiş, sonra real Madrid'e getirmiş.. Bi nevi polat alemdar :)

Kaan
05.09.2009, 02:09
Real Madrid :tsatkı:

FC Barcelona :atki:

Özge
05.09.2009, 02:10
Klasik cevap değil. Gerçeği tüm dünya biliyor, sizde dahil :)
Ortada gerçek varsa Real Madrid'in büyüklüğüdür:):D

Evet evet, Raul gonzalez zaten katalon bir ailenin çocuğuyken, kraliyet ailesi kaçırarak önce A.madrid'de eğitmiş, sonra real Madrid'e getirmiş.. Bi nevi polat alemdar :)Memati nerelerde?:D

Lenger
Bir tarafta Kraliyet diğer tarafta katalanlar..
Bir tarafta Federasyon ve İstanbul diğer tarafta ise Trabzonspor ve diğerleri..
Ne farkı var?
Amacımız başarı ise bırakalım Trabzonspor'u tutalım Galatasaray'ı..
Nasıl olsa kupaları fazla..

SDanışmaz
Evet evet, Raul gonzalez zaten katalon bir ailenin çocuğuyken, kraliyet ailesi kaçırarak önce A.madrid'de eğitmiş, sonra real Madrid'e getirmiş.. Bi nevi polat alemdar :)

Biz öyle birşey demedik. Size bir maçı verdim araştırın, sonucu söyleyin. Tabi elleriniz yazabilirse :)

Ortada gerçek varsa Real Madrid'in büyüklüğüdür:):D
Memati nerelerde?:D

Rüyanızda mı :D

Mollasalihoğlu
05.09.2009, 02:12
Ne farkı var?

Bir tarafta merkeziyetçiler, diğer tarafta ayrılıkçılar..

Osman Baydemir'in takımı ile herhangi bir DTP'nin egemen olmadığı şehrin takımı..

Değişik açılar..

Hadi Barça'yı tutalım, bir kulüpten fazlası ;)

@selami

Zidane'lı Raul'lu Ronaldo'lu kadroyu da kral yaptı zaten ;)

Özge
05.09.2009, 02:13
Ne farkı var?
Ben de biraz önce geçmişten bahsederken bu konuyu söylemek istemiştim.Eğer geçmişi unutup günümüze bakıyorsak neden Trabzonspor'u tutuyoruz ki:)

Selami sen ister rüya de ister hayal de ama bunlar gerçekler:)

Olayı kısaca Metin özetledi işte.

Lenger
05.09.2009, 02:16
Ben de biraz önce geçmişten bahsederken bu konuyu söylemek istemiştim.Eğer geçmişi unutup günümüze bakıyorsak neden Trabzonspor'u tutuyoruz ki:)
Farklı bakış açıları, farklı yaklaşımlar, farklı çıkarımlar ve sonuçlar..
Bende öyle diyorum..

SDanışmaz
05.09.2009, 02:18
Ben 10-1'lik maçı öğrendikten sonra Real Madrid'i hiç sevmedim. Kimle oynarsa oynasın hep rakibini tuttum. Bir takım saha içinde yenemiyorsa başka yolları devreye sokup galip gelmemeli. Aynı bizim Papila olayı gibi...

@selami

Zidane'lı Raul'lu Ronaldo'lu kadroyu da kral yaptı zaten ;)

Belli mi olur para yardımı yapmışlardır :D

Özge
05.09.2009, 02:19
Uzlaşamıyoruz uzatmayalım en iyisi:D

Mollasalihoğlu
05.09.2009, 02:20
Ben 10-1'lik maçı öğrendikten sonra Real Madrid'i hiç sevmedim. Kimle oynarsa oynasın hep rakibini tuttum. Bir takım saha içinde yenemiyorsa başka yolları devreye sokup galip gelmemeli. Aynı bizim Papila olayı gibi...

Şu an ki faal Real Madrid camiasının da tasvip ettiği olaylar değil ki o zaman yaşananlar..

Farz-ı misal, Kenan Evren deseydi ki ben Trabzonspor'a başkan oldum, Franco'nun İspanya'da yaptıklarını yapsaydı, sonra darbeciler gidince biz o takımı çöpe mi atardık??