PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA A.Ligi Athletic Bilbao 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35

Cem Akyüz
19.08.2011, 00:50
Cem :eek:

Halil en iyisi mi dedin ??? :rolleyes:

:).Yanlış bir ifade mi kullandım Harun Abim :).Ben gayet beğendim ileri geri yardım etti bir gol kaçırdı gerçi ama mücadele bakımından baya beğendim ben

Ahmet F. Zengin
bu arada halil beklentilerin üstünde oynadı.olumlu hareketlerinin yanında defansa da katkısı çoktu...

bi ara mustafa yumluya kademe yapıyordu

Aker
Burak hareketinin karşılığını fazlasıyla almış bir tekmeyle, ama hakem nerede biçmekle meşgul.
Maç 10-10 olmalı idi.

Adem Erdoğan
Tek maç 90 dk.

1 gol fazla atmak yetiyor.

Avantajlı bir skorla döndük; hele 10 kişi 90 dakika mücadele eden bir takım için ultramegaavantaj.

el fanatico
19.08.2011, 00:51
halil, tolga, giray, celustka, colman, serkan iyiydiler bu maçta.

tufekcib
Bence sahanın en iyisi 1- Tolga 2-Colman 3- HAlil ... Ve hala ben 3-0 diyorum burda inş ....

Numan Yerlikaya
Beşiktaşla Yine Aynı Gün Mü Olur Maç ? ?

worldmaster
İlelioğlu

2 mesajda bir seni görüyorum kardeşim. Az yaz yahu! Bıkkınlık geldi... Bırak o kadar realist olma anasını satayım.

Mert Özsarı
Tur geliyoooor turr. Herkese ARENAYAAA !!

6Şafak Aydın1
Buragin kirmizi karti dogru tekme atiyor karsiliginida görüyor rakipte kirmizi görebilirdi.

evonon
Pardon arkadaşlar şampiyonlar ligi ön elemesindeki sarı kartların geçerli olmadığını bilmiyordum.

Kesin bilgi diye Colman'ın Benfica maçında gördüğü sarı karttan bahsetmiştim. Yani birisi "Colman Benfica maçında sarı kart gördü mü?" diye sormasın diye..

Eğer ş.ligi ön elemesinde görülen sarı kartlar siliniyorsa çok iyi :)

Kurallarda öyle yazmıyor diğer kupalarda da devam eder yazıyor, yanlış yere bakmadıysam hatta kuralı da bir önceki sayfa da yazdım. Ama ne olursa olsun yanılmış olmayı çok isterim

Ahmet Öztürk
19.08.2011, 00:52
0-0 her türlü iyi bir skordur. En azından şuradan bakın olaya. Bir önceki elemede ispanya'da 2-0 yenilmiştik. Orada bu 0-0'ı alabilseydik turu geçerdik :)

İnanıyorum olacak..

Keramettin
İyi dayandık deplasmanda Uefa maçı rakip Athletic Bilbao ve 10 kişi.Aslında yenebileceğimiz bir maçtı olmadı 0-0 iyidir.

yavuzbaha
maçtan şahsi tesbitlerim
-- Burak ın hareketi en fazla sarı karttı,hatta sadece uyarı bile yeterliydi ama Burak daha profesyonel olmalı
-- 0-0 harika bir sonuç elbette,maç öncesi bu sonuca evet derdim fakat ne kadar 10 kişi kalsak ta peşpeşe 3 pas yapmaktan aciz amatör bir takım görüntüsündeydik maalesef...kimse kimseyi kandırmasın bu sonuç tamamen kaderin bir lütfu ve karşı takımın hazır olmamasından bence
-- maçta heyecandan kulaklarım kızardı ama burada takımımıza azıcık eleştiri getirince birden hain durumuna düşüyoruz...lütfen bazıları her görüşe saygı duymayı öğrensin bence
-- İstanbulda turu garaanti görenlere Rusya da hallaç pamuğuna çevirerek 2-1 yendiğimiz dinamo kiev maçını hatırlatırım,evet bende İnşAllah turu geçeceğiz diyorum ama yüzde 50 yüzde 50 olarak bakıyorum...
-- bu maçta Alanzinho hariç herkesi çok beğendim
-- herkesin tersine ben orta hakemi beğendim,bence iyi niyetliydi,Burak olayında 4ncü hakemin tesirinde kaldı
-- son olarak bu takım rayına oturunca geçen yılki takımdan daha klas bir takım olacak ....

Numan Yerlikaya
Ama Henriqeyi Yorgun Gördüm Maçta

Tolga Kurt
19.08.2011, 00:53
Yöneticiler izin versede şu muniaine bi sövsem.. :@

Selçuk Demircioğlu
Korkum o ki tt arena stadına sığmayacağız...yine olimpiyata mı alsalar maçı :)

Estragon
Arkadaşlar selam. Maçın özetini izleyebileceğim bir yer var mı?

Faruk UYSAL
Burak'ın pozisyonunu şimdi izleyebildim; bence kırmızı kart verilmeyebilirdi. Ha O'na kırmızı veriyorsan rakibine de vereceksin, zira rakibi daha fazla hak etmiş.

Enes Başkaya60
Tebrikler Trabzonum..........

Cengiz
Ama Henriqeyi Yorgun Gördüm Maçta

antreman eksikliğinden dolayı

h@msi61
Yenersek eliyoruz iste, skorun onemi yok. 3-2, 2-1 Allah ne verdiyse. Daha ne olsun.

Abdülkadir Kılıç
Kusura bakmayın ama şu maçta şu iyi oynadı bu iyi oynadı nasıl diyorsunuz anlamıyorum. Benim için tek iyi oynayan Tolga'ydı.

ertuuu
glo da iyiydi. sağlam durdu. kaliteli adam da birde üstüste gelen maçlarda sakatlanmasa...

albatros
Ben maç değil de Trabzon'da maç izlemekten bahsedecem.
Arkadaş bıktım bizim insanımızım dallamalığından.Oyuncularımızın anasından tut anneannesine kadar edilmedik küfür bırakılmadı.Benim anladığım millet maç izlemeye değil küfür edip ayılar gibi höykürüp sağa sola pençe atıp rahatlamaya geliyor.
Şu çekirdek çitlemeyle ayılık arasında bir orta yol tutamadık gitti.

Serdær
Burak Yılmaz gördüğü kart için UEFA itiraz edilmesi gerekiyor .

Hürgün Aygün
19.08.2011, 00:54
Colman Olimpiyat'taki Benfica maçında sarı görmüş müydü?Bilgilendirir misiniz?:)

Devrim Arslan
arkadaşlar aramızda kalsın sakın yönetim duymasın şu takıma adam gibi bir forvet ne alacaklar bekliyorum

ne henrike ne burak ne halil forvet değil

Allahım sana geliyorum

namık
Burak çok hafif vurdu aslında sarı kartlıktı. Fakat dikkat edin benfica maçında 4. hakem şimdide bu maçta 4. hakem takımı yaktı. Bence uefadan hakemlere bizim için bir ultımatom gitti. Bunlar şikeye karışmış olabilir. En kısa yoldan onları kupaların dışına itin. Bence istanbuldaki maçta bu hakemi bile çok ararız gibime geliyor.

MetiN08
Arkadaslar biraz su TS gözüklerini cikarin ya Burakin Kirmizi karti yüzde yüz kirmizi, bende burda kirmizi degil diyenlere soruyorum ayni pozisyonun tam tersi bilbaolu oyuncu bizim oyuncuya öyle yapsaydi ne derdiniz ????

(ötekide kirmiziyi hak etdi oda buraka geri vurdu en az sari kartdi)

Keramettin
Ayrıca çirkefliğin bu kadarı hele 19 numaralı o sarı herif delirtti beni

varsawa61
19.08.2011, 00:55
İspanyanın en zor deplasmanlarının birinden 90 dak 10 kişi oynayıp 0.0 la donuyoruz.Ama bazı ilerizekalı arkadşlar bunada kılıf takma peşinde.Yazık boyle taraftarlık olmaz.Burak Yılmaza bile laf atıyorlarya helal olsun.Adamın hareketinde degil kırmızı sarı kartı bile hakedecek birşey yoktu.

Oğuzhan
Adrian'ın cezasına itiraz falan edildi mi ?

Adam yoktan yere oyundan atıldı, bir de 2 maç ceza aldı.

1 maça indirebilseydik güzel olurdu.

ertuuu
muniain misin ne lalesin. seni aldım kara listeye...

Ömür Karadeniz
Arkadaslar biraz su TS gözüklerini cikarin ya Burakin Kirmizi karti yüzde yüz kirmizi, bende burda kirmizi degil diyenlere soruyorum ayni pozisyonun tam tersi bilbaolu oyuncu bizim oyuncuya öyle yapsaydi ne derdiniz ????

(ötekide kirmiziyi hak etdi oda buraka geri vurdu en az sari kartdi)
Ben hiçbir zaman duygusal yorum yapmam ama Burakın pozisyonu bana görede kırmızı değildi renktaş.:)

magicyattara
Burak'ı da 4. hakem attırdı sanırım..kart doğru bence..centilmenlik dısı hareket..yapmayacaksın..zaten ulken mimlenmis..

Ilelioglu
Ben sana diyorum ki sen futbol biliyosan bende bişey bilmiyorum kardeşim.. TT net arenada bak skoru söylüyorum 3-0 rahat o kadar. Yaz hotmailimi bi yere eger 3 tane atamazsak istediğin şeyleri yazabilirsin mesajında(Fazla agıra kacmadan) Ama net söylüyorum. İnş bizim o mac !!!

Insallah dedigin gibi olur.

Yanliz bircok kisi ön yargi ile yaklasiyor bana.

Eger gercekten neden böyle yazdigimi bilmek isteyenler varsa bana özelden ulassinlar.

Burak'ın posizyonu kesinlikle kırmızı kart değil !

Burak hata yapmadı demiyorum, yaptı fakat cezası kırmızı değil !

Hadi ona kırmızı kart verdin, peki neden Burak'a kalkıp vurmasına kırmızı vermiyorsun !

Kesinlikle art niyetli bir hakemdi birçok pozisyonda bunu gördüm.

Herşeye rağmen turu geçmemize yetecek bir skor aldık. Allah'ın izniyle turu geçip gruplara kalacağız !

Burakin'in pozisyonu kirmizi kart. Cok net hemde. Top yok ve rakip futbolcuya tekme atiyor. Cok net. Sonra digeri dogal olarak tepki veriyor ama dedigin gibi onada kirmizi olabilirdi.

Hakem art niyetliydi bak buna katiliyorum.

Abi futbol biliyomusun yoksa gerçekten Trabzonspor'a hiç inanmıyormusun ? Burak o pozisyonda arkadan kaysa bile bilerek 'Hakem dk. 6 diye gene vermez kırmızı kartı' Ve o pozisyon kırmızı filanda çok ağır kaçar (Normalde) ki dk. 6 da gelmesi beni güldürdü açıkçası.. Şans deil sanki ayarlanmış maç !!!

Arkadan kayma felan degil; Topsuz alanda rakibe tekme atti. Gözlerimle gördüm yahu.

Yanliz Serkan'a yapilanda kirmizi idi.

valla ben de senin ne demek istediğini anlamıyorum ve birçok kişi de aynı şeyi söylüyor. sürekli olumsuz şeyler yazmak hoşuna gidiyor sanırım. ispanyada bilbaoya karşı 10 kişi oynayıp 0-0 kalmışız sen kötü skor diyosun. aç tv izle bakalım spor adamları ne diyor.

Abi özelden ulasirsan söylerim neden öyle yazdigimi.

Ayrica ben skor kötü diyorum, yoksa 10 kisi müthis bir direnis ve mücadele vardi.

1-1 e iyi skor diyorsun, o zaman da bu dediklerinin hepsi gecerli?

Senin mantiginla deplasmanda kazanmak lazim avantajli olmaz icin...

0-0 cillop gibi skor, kimse laga luga yapmasin...

Gecerli evet ama aradaki fark 0-0'a da turu gecebiliyor olman.

.....
Gustavo Colman Benfica maçının 57.dakikasında sarı kart görmüş.

ftunsal
19.08.2011, 00:56
ntv zipor spikeri bilbaonun kaçan pozisyonlarını kahrolmuşcasına sunuyor

Sefa Murat Dokuz
UEFA en uyduruk hakemleri bizim maça veriyor adeta. Bu ne ya hakem ufak bir dokunmaya kırmızı verirken diz atmaya sarı.
Ulen burak orda kıvran dursana, yada Serkan orda kıvran dur. İkiside kırmızıydı .

ts_tuncay_ts
Maçın full veya çok geniş özetini nerden bulabilirim acaba...Biri link atabilirmi...

İşteydim maçı izleyemedim...Son dakkalarda bir ofsayt pozisyonundan gol olmuş...İnternet siteleri gol yememizimi bekliyolardı bilmiyorum ama direk yazmışlar...Haber ulaşınca bize fenerliler coştu...Ama golün iptal olduğunu duyduklarında fenerliler ortadan kayboldu :)

Serdær
Burak çok hafif vurdu aslında sarı kartlıktı. Fakat dikkat edin benfica maçında 4. hakem şimdide bu maçta 4. hakem takımı yaktı. Bence uefadan hakemlere bizim için bir ultımatom gitti. Bunlar şikeye karışmış olabilir. En kısa yoldan onları kupaların dışına itin. Bence istanbuldaki maçta bu hakemi bile çok ararız gibime geliyor.

Kusura bakma ama bu kadar saçma bir yorum olur .

UEFA işi gücü yok bunu mu düşünecek .

O zaman Bilbao penaltı verirdi.

namık

bence gerek yok. adrian için ettikte ne oldu. 4. hakemler yakıyor bizi. Orta hakem görse bu kadar ağar karar vermezdi. Ufak bir dokunuştu.

haltun
olumsuz yazanlara cevap vermeyin giderler,
tüm maçı 1 kişi eksik oynamışız,seyirci her bağırdığında hakem onlara çalıyordu, en son yetmedi 5 dk uzattı, tüm bunlara rağmen beraberliği kurtamışız,
hala gelmiş burda iyi skor değil diyorsunuz
çok mu akıllı sanıyorsunuz kendinizi söylüyüm değilsiniz

Ahmet Öztürk
19.08.2011, 00:57
Adrian'ın cezasına itiraz falan edildi mi ?

Adam yoktan yere oyundan atıldı, bir de 2 maç ceza aldı.

1 maça indirebilseydik güzel olurdu.

Hatırladığım kadarı ile itiraz yapıldı ama karar değişmedi. Arena'da da yok.

Numan Yerlikaya
Colman Olimpiyat'taki Benfica maçında sarı görmüş müydü?Bilgilendirir misiniz?:)

Görmemişdi

Kermit1654
Henrique nin önemli birşeyi yoktur inşallah

Serdær
bence gerek yok. adrian için ettikte ne oldu. 4. hakemler yakıyor bizi. Orta hakem görse bu kadar ağar karar vermezdi. Ufak bir dokunuştu.

Sen itirazını et , gerekeni yap.

UEFA kabul etsin veya etmesin .

Barış Burak
Burak'a kırmızı verdiysen eyvallah, diğer oyuncuyada vermen şartıyla!

Burak'a sarı verirsen yine eyvallah,diğerine de sarı vermek şartıyla!

Burak'a kırmızı verip diğerine vermemek, tam bir italyan işi!(anlayana!)

worldmaster
Neyse yatın uyuyun nankörlük iyi değildir. San Mames'ten 90 dakika 10 kişi oynayıp 0-0'la dönmüşsün... Burdaki yorumları görseler gülerler bize...

Sefa Murat Dokuz
19.08.2011, 00:58
Colman cezalı sanırım.

yavuzbaha
herşey bir yana ama Aykut Un arapası maçın en kral hareketiydi....XAvi gibi pas attı

h@msi61
Yatalim kalkalim Tottenham'i cekmedigimize sukredelim. Tesekkurler uefa yetkilisi kel...

Yasin Altuntas
Colman cezalımı oldu şimdi 2 sarı kartı var biri yazsın da

Haydaa Cale gitti simdi Colman Cezalimi diye bir Geyik cikacak :D

Bu arada Ceza Staddamiydi ???

Fanatik34
Gercekten ben baska bir seyrettim galiba :confused:

Su hakemlere olan bakis acisini degistirin! Macin Ortahakemi netten seyredebildigim kadariyla iyiydi, en azindan artniyetli degildi.
Burak´in pozisyonunda onu yönlendiren 4. hakemdi. Kötü ve artniyetli olan hakem, pat diye penaltiyi rakibe verirdi...

Dikkat edin, Benfica maclarinda da 4. hakem sahneye cikti ve özellikle yan hakemler.

Zaten avrupa´da seyrettigim maclarin cogunda yan hakemler berbat. Avrupa´nin en iyi yan hakemleri bizde, haklarini cok yemisim bazi istisnalar haric!!!!

Trapezunda
Kesinlikle kirmizi kart! Topsuz alanda tekme atiyor.

Yanliz Serkan Balci'ya adam cift daldi, oda kirmiziydi vermedi hakem.

1-1 mesela..

Eger Burak kirmiziyi hak ettiyse, adamin ona diziyle attigi tekmeyi niye es gecti hakem? Burakin ki maximum sari ve ispanyol direk kirmizi olmasi lazimdi. Ayni adam ceza sahasi icinde kendini 2 kez yere birakti hakemden tik yok.

Vallahi kim ne derse desin bu 3 avrupa macinda sirf hakem rezaleti vardi.

Numan Yerlikaya
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/trabzonspor_benfica-lissabon/index/spielbericht_1129014.html

inadina61_08
Oyuncularımıza helal olsun (45+3)-6+45+5=92 dakika 10 kişi oynadık, takımda benfica maçında zaman zaman yorgunluk oldu ki bu kadar çok koşmamıştık belkide, Şenol Hocama da helal olsun ikinci yarıdaki Henrique nin yanına Alanzinhyu alıp kanattan kurtarmasıda güzel bir hamleydi yedek kulübesine bakınca ürktüm biraz, Bütün pisliklerine Hakeme, taraftarlarının pisliklerine rağmen 0-0 iyi bir sonuç ,
karşımızda onların sol kanaatındaki pislik kimdi hatırlamıyorum ama onu çıkarın takımın belkide 4'te 1'i biter onlarda;Zokora olsa ve kırmızı kart olayları olmasaydı orada yener gelirdik, Bugün Alanzinhonun 90 dakika oynayabileceğini gördüm galiba bu akşam böyle oynarsa Alanzinho adında bir transferimiz oldu...Şu da bir gerçekki çok acele bir kaç tane yerli kalitesini arttıracak transfere ihtiyacımız var, belki sakatlar biraz kaliteyi arttıracak ancak bir iki tane şart, Hatta abartayım çok çok iyi bir yabancı da alsak bizden daha iyi bir kadro daha Türkiye liginde yok derim...
Şenes Erzik'e Selam olsun...

Abdülkadir Kılıç
muniain misin ne lalesin. seni aldım kara listeye...

İstanbul'daki maçta taraftar olarak bu şeref yoksununun üzerine oynamalıyız. Halil abinin dediğine göre yedek kulübesine etmediği hakaret kalmamış. Sıra bu karaktersizde.

namık
Kusura bakma ama bu kadar saçma bir yorum olur .

UEFA işi gücü yok bunu mu düşünecek .

O zaman Bilbao penaltı verirdi.

Kardeş madem saçmada neden 3 maç oynadık ve hakemler hep bize karşıydı onu söyle. 3 maçtada yanlı kararlar vardı. Nasıl fener şike yapmış ise hakemlerin yaptıklarıda ortada. Onu görüyorsan bunu nasıl görmüyosun...

Nihat Güneş
19.08.2011, 00:59
Aykut'ta ısrar etmemiz lazım, oyuna girer girmez maçın her iki takım adına en etkili pasını verdi. Ah be Henrique atsaydın ya şu golü. Ama inşallah Arenada affetmeyecek.

Eğer Colman cezalı değilse Arenada kontrollü oynamalıyız. Zoko-Aykut-Colman...

MetiN08
Ben hiçbir zaman duygusal yorum yapmam ama Burakın pozisyonu bana görede kırmızı değildi renktaş.:)

Topsuz alanda bile bile tekme sallamadimi adama sinirine hakim olamayip yoksa benmi yanlis gördüm renktas

hodlu
Yönetimden rica ediyorum şu maçın biletlerini Türkiyede yaşayan birileri belirlesin.Kendilerini kaptırmadan gerçeklere uygun bilet fiatları.O stadı dolduralım hayırlısı ile...

Serdær
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielaktionen/gelbe_karte.pnghttp://www.transfermarkt.de/bilder/minifotos/s_40500_449_2010_1.jpgColman (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/colman/profil/spieler_40500.html) 57. Min. sarı kart, faul
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielaktionen/rote_karte.pnghttp://www.transfermarkt.de/bilder/minifotos/s_16955_2745_2010_2.jpgMierzejewski (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mierzejewski/profil/spieler_16955.html) 58. Min. kırmızı kart, faul
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielaktionen/gelbe_karte.pnghttp://www.transfermarkt.de/bilder/minifotos/s_13389_368_2010_1.jpgZokora (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/zokora/profil/spieler_13389.html) 67. Min. sarı kart, tekrar faul

İskender Çakmak
Gol atabileceğimiz bir maçtı 10kisi kalmasak Colman daha çok one oynayacaktı ve gol bulma şansımız s
Daha da yükselecekti

---
- Sent from my iPhone using Tapatalk

inadina61_08
Bu arada bir cezalımız daha oldu galiba tam hatırlamıyorum ama Colman yada Mustafa cezalı olacak bir teyit lütfen...

Ömür Karadeniz
Şimdi 1 hafta Colman cezalımı diye birbirimizi yeriz,ekmek çıktı bizde 1 haftalık.

falcon_61_
19.08.2011, 01:00
ne çirkeflik yaptılar arkadaş yaa.. gelin arenaya gelin baskı görün

19 numaralı sarı kafa vardı.onu burda .... yapmamız lazım.adam bildiğin provakatör.başka bişey değil.her haraket çirkef

Cem Akyüz
Yav resmi site yazar Colman cezalı olursa bu kadar kasmayın.colman'dan soğudum ya bu muhabbet yüzünden :)

6Şafak Aydın1
rövans icin avantajimiz rakip yorgun gelecek bize realle oynuyorlar hafta sonu, avantaj gibi gözüküyor ligimizin ertelenmesi.

evonon
Görmemişdi

Biraz önce bir arkadaşın da dediği gibi 57. dk da gördü

61ALANZINHO61
bugun maci izlerken resmen duygulandim tühlerim diken diken oldu spikerde bide degince trabzon resmen canakale gecilmez yapiyor bugun diye dahada tühlerim diken diken oldu artik bence hic kimse konusmasin bilmiyorsa bisey bende kizdim bu takima ona buna ama yanilmisim ilk defa SENOL HOCAMI AYAKTA ALKISLIYORUM
BUTUN TAKIMIMI AYAKTA ALKISLIYORUM.............sizlerede yazik olsun gecen sene öyle demiyordunuz burak icin aslanim burak kocum burak ya olur destek olacaginiza köstek oluyorsunuz ya süper ne olursa olsun ALLLAHINNNNNNNNNN IZNINLE GECERIZ BUNLARI BÖYLE OYNARSAK YINE

Barış Burak
Rezil bir hakem,sinir bozucu bazı bask lı oyuncular. Helal olsun.

İnşaallah herşeye rağmen turu geçeceğiz.

Tahminimin ilk aşaması tuttu,orada iyi defans yaparsak beraberlik alırız dedim ki galibiyette yakındı,mağlubiyetin yakın olduğu kadar.

Şimdi Burak'ın yerine koyacak oyuncuyu düşünmeli, hücum gücümüz zayıfladı.Bakalım kimi koyacak hoca oraya.

Tura yakın taraf biziz,tüm olumsuzluklara rağmen.

vuralkara
Insallah dedigin gibi olur.

Yanliz bircok kisi ön yargi ile yaklasiyor bana.

Eger gercekten neden böyle yazdigimi bilmek isteyenler varsa bana özelden ulassinlar.

Burakin'in pozisyonu kirmizi kart. Cok net hemde. Top yok ve rakip futbolcuya tekme atiyor. Cok net. Sonra digeri dogal olarak tepki veriyor ama dedigin gibi onada kirmizi olabilirdi.

Hakem art niyetliydi bak buna katiliyorum.

Arkadan kayma felan degil; Topsuz alanda rakibe tekme atti. Gözlerimle gördüm yahu.

Yanliz Serkan'a yapilanda kirmizi idi.

Abi özelden ulasirsan söylerim neden öyle yazdigimi.

Ayrica ben skor kötü diyorum, yoksa 10 kisi müthis bir direnis ve mücadele vardi.

Gecerli evet ama aradaki fark 0-0'a da turu gecebiliyor olman.

yok kalsın. neden böyle yazdığını merak etmiyorum. böyle devam et. burası bir forum ve herkes fikirlerini yazmakta özgür. ama sürekli olumsuz şeyler yazman ilginç, deplasmanda 0-0 berabere kalınca avantajın rakipte olduğunu söylemen de ilginç, hepsinden önemlisi böyle yazmanın bi sebebi olduğunu söylemen, yani aslında böye düşünmüyorum ama böyle yazıyorum çünkü nedeni var demen çok çok daha ilginç :confused: gerçekten enteresan

meaningoflife61
19.08.2011, 01:01
Bu Kader Önyargılı Berbat Bi Hakem Yok.Kırmızı Kartla Alakası Yok,Şenol Güneşi Oyundan Atıyosun.3Maçtır Hakemler Biçiyor İnşallah Rövanş Maçındada Olmaz

mclarens
sabah'a kadar yazarsınız artık kırmızı değil sarıymış ne önemi var adam olan o hareketi maçın başında YAPMAZ. objektif olabilene bu cümleler.. fazla uzatmayın.

Travelair
Burak'ın yaptığı büyük hata. Artık şu kafamızı değiştirmemiz gerekiyor.

Takımımızı skordan ötürü kutlarım. Gol yememek de iyidir. Keşke gol atabilseydik

Sakatlıklar ve cezalılar belimizi büküyor. İnşallah artık son bulur

Reverse
O 5.dakikada çıldırdık maçı izlerken Muniain denen futbolcu bozması kadar adi bi insan yok ama helal olsun direndik pozisyonlar bulduk değerlendiremedik ama rövanşında taraftarımızında desteğiyle turu İnşAllah atlıcaz...

Sefaenes
valla takim 10 kisi iyi mücedele etti ve 10 da tebriki hak etti hele Tolga dan kaleci olmaz diyen ben Tolgaya özel olarak tsk ederim beni utandirdigi icin hep böyle güzel maclar cikarsin

Serdær
Kamuoyu duyurusu ..

*Bildiğim kadarıyla Colman cezalı değil .

* İspanyada futbolcular grev yaptığından dolayı bu hafta İspanya La Liga maçları oynanmayacak.

Barış Burak
Colman nasıl cezalı ya?

Ilelioglu
19.08.2011, 01:02
onların go atma ihtimalini düşünebiliyorsun da bizim gol atma ihtimalimizi neden düşünemiyorsun. mantık olarak kendi sahalarında yenemedilerse burda yanme ihtimalleri daha az değil mi ? bunu 5 yaşındaki çocuk bile böyle düşünür. neyse sanırım aynı pencereden bakamıyoruz. seninle tartışmaya girmem ben

Ön yargili olma..

Yüz yüze konussak eminim ne anlatmaya calistigimi anlarsin, sanirim burada kendimi ifade edemiyorum.

İlelioğlu

2 mesajda bir seni görüyorum kardeşim. Az yaz yahu! Bıkkınlık geldi... Bırak o kadar realist olma anasını satayım.

Yazasim ne yapayim, görmezden gelecen artik.

Nasil yani?

Adrian'i indirmeyen Burak'i indirir mi? Ayrica kirmizi yerinde bir karar. Biraz objektif olun.

Asil Tolga'ya atilan maddeler icin UEFA'Ya basvurmaliyiz. Ve Serkan'a yapilan faule kirmizi cikmamasina.

A.T.R
Geriye doğru yorumları hiç okumadan yazıyorum. Eğer burada Burağın sormsuzluğunu ve şımarıklığını hakeme havale edenler varsa gitsinler başka işlerle uğraşsınlar. Bu ne haddini bilmezliktir yahu. Sana çuvalla para böyle şımarıklık yapasın diye mi ödeniyor. Zaten içi bunalmış bir camiaya böyle kötülük yapılabilir mi?

Bu arada bu Bilbao Benficanın %30 bile değil gördük. Bu maç gollü beraberlikle bitebilirdi belki galip ya da mağlup da olabilirdik ama en olmayacak skorla 0-0 bitti enteresan. 10 kişi ile tam 90 dakika cansiparane ( doğrusu cansiperane değildir :) )mücadele eden takımın tüm fertlerini kutluyorum.

Hakeme tek lafım N'aptı Şenol Hoca da onu tirbüne gönderdi anlamadım. Ama Allah'ın izni le bu sefer grupları göreceğiz gibime geliyor. Tabii ki bir başka sorumsuz çıkıp Burak'ı taklit etmezse.

erik
aslan parçalarım be.Hepsi canavar gibiydi.Hele Colman motor takmış gibiydi.İspanyol çirkefler istanbulda hakkınızdan geleceğiz inşallah.

~UniCef~
İlelioğlu

Realist degil ama pessimist`de degil ondan kötü birsey varmi ama odur galiba.

Tolga Okumuş
Saha içinde çok mülayim kalıyoruz.

Tepkimizi de bireysel olarak verdiğimizde hakem rahatlıkla cezalandırıyor.

Burak kırmızı görüyor -ki kart bana göre doğru- bir Allah'ın kulu gitmiyor hakemin yanına.Rakip oyuncunun dizi sadece hakem insiyatifinde sarıyla geçiştiriliyor.

Saha içinde hakeme karşı da takım oyunu oynamak gerekiyor.

Real-Barca maçlarında Barcalı oyuncuları bir izleyin derim.

61mehmet61
maçın özetinin olduğu bir link var mı?

61trabzonomer
19.08.2011, 01:03
Colman cezalı sanırım.

hoop sardık yine başa :D

colman cezalı değil.cezalı değil colman,değil colman cezalı,cezalı colman değil,değil cezalı colman :D

Numan Yerlikaya
19 numaralı sarı kafa vardı.onu burda .... yapmamız lazım.adam bildiğin provakatör.başka bişey değil.her haraket çirkef

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8006-7B8H3L1T.jpg
Bu Şerefsiz Olması Lazım...

Furkan Dündar
celustka super bir oyuncu
aykut 11 de oynamalı
ayrıca iyi direndik
munıan mı ne haftaya arenada senle gorusecez

Kenan Berber
19.08.2011, 01:04
Şampiyonlarligi ön elemesinde yanlış hatırlıyorsam düzeltin 0-0 ile dönmüştük Kiev'den.

Sonra Trabzon'da 2-0 öne geçmiştik.Maç 2-2 bitmişti ve elenmiştik..

Evet Zokora,Adrian,Piotr yoktu.10 kişi oynadık uzatmalarla beraber 90 dakikadan fazla,güzel direndik,goller kaçırdık.

Kabul etmeliyiz ki onlarda kaçırdı iyi değillerdi.Iraola ve bir oyuncuları daha yoktu ki biri İspanya milli takım oyuncusu 2.maçta oynayacak

yanılmıyorsam.Biz Burak,Adrian,Piotr olmadan çıkacağız sahaya.

Şenol Güneş'e ceza da olası tabi.

Burda orda oynadığımız kadar kapalı oynamacağız.Kapalı oynamadığımız maçlarda Glowacki hep sorun.

Uzun lafın kısası burda 2-0 da öne geçsek temkini bırakmamalıyız elden.

Bu filmleri biz çok gördük ama yeter artık şu grupları görelim!

Deniz Tosunoğlu
Yenilseydik, Burak'i takimdan silen taraftarlar olurdu galiba..

MetiN08
Arkadaslar bu Muniain olayi ne maci izlemedimde

vuralkara
bugun maci izlerken resmen duygulandim tühlerim diken diken oldu spikerde bide degince trabzon resmen canakale gecilmez yapiyor bugun diye dahada tühlerim diken diken oldu artik bence hic kimse konusmasin bilmiyorsa bisey bende kizdim bu takima ona buna ama yanilmisim ilk defa SENOL HOCAMI AYAKTA ALKISLIYORUM
BUTUN TAKIMIMI AYAKTA ALKISLIYORUM.............sizlerede yazik olsun gecen sene öyle demiyordunuz burak icin aslanim burak kocum burak ya olur destek olacaginiza köstek oluyorsunuz ya süper ne olursa olsun ALLLAHINNNNNNNNNN IZNINLE GECERIZ BUNLARI BÖYLE OYNARSAK YINE

güldürdün beni gece gece :) insanın tühleri diken diken olmaz tüyleri diken diken olur :)

Sefa Murat Dokuz
Colman cezalı değil o zaman :D
Colman süperdi, hani hep eleştirirmde bu kadar çaresizlikte bu kadar iyi oynaması çok takdir edilecek bir olay.

Serdær
19.08.2011, 01:05
Meşhur 19 numaralı oyuncu Muniain ..

http://www.miathletic.com/media/galeria/6/4/6/0/0/o_athletic_de_bilbao_iker_muniain-2930064.jpg

Ömür Karadeniz
Topsuz alanda bile bile tekme sallamadimi adama sinirine hakim olamayip yoksa benmi yanlis gördüm renktas
Tekme salladı ama adama dokundu resmen yerde kıvranacak birşey yoktu orda.

namık
Burak oyundan atılması aslında herşeyi değiştirdi. İlk 5 dakikada oynanan oynun aynısı 10 kişi kaldığımızda devam etti. Fakat mucadelemiz daha arttı. Eğer 11-11 oLsaydı maç belkide yenilecektik. Hayırlı bir kırmızı kart oldu bence. Bu bilbao bizi arenada çok zor duruma duşurur. İnş şenol hoca takımın hucum gücünü arttırcak bişiler yapar.

Hasan61
Şampiyonlarligi ön elemesinde yanlış hatırlıyorsam düzeltin 0-0 ile dönmüştük Kiev'den.

Evet Zokora,Adrian,Piotr yoktu.10 kişi oynadık uzatmalarla beraber 90 dakikadan fazla,güzel direndik,goller kaçırdık.

Kabul etmeliyiz ki onlarda kaçırdı iyi değillerdi.Iraola ve bir oyuncuları daha yoktu ki biri İspanya milli takım oyuncusu 2.maçta oynayacak

Burda orda oynadığımız kadar kapalı oynamacağız.Kapalı oynamadığımız maçlarda Glowacki hep sorun.

Kiev maçını deplasmanda 2-1 kazanıp dönmüştük.İçeride 2-0 yenilmiştik.

Yiğit SARI
19 numaraları benimde çok sinirimi bozdu.

Furkan Dündar
aykut 11 de oynamalı
ayrıca iyi direndik

vse61
İstediğim Bir Skordu Maçtan Önce Ancak yenebilirdik de Olmadı Tur İstanbul TT Arenada Muhteşem taraftarın Önünde hem Saha içinde hemde Tribünlerde her Yöne Her tarafa mesaj vererek olmalı.

10 Kişi ile Bask'ından iyi çıktık.Tüm Takıma Teşekkürler.Özel Teşekkür Tolga Ve Halil'e.

Şikenin Avrupaya Olumsuz Yansımalarını Bu Maçta da Gördüm.

İspanyol Boğalarını, İstanbulda Boğmak Üzere 25.08.2011

Abi şikenin Avrupa'daki yansımaları niye hep bize patlıyor anlayabilmiş değilim. beşiktaşa verilen penaltı komik ötesi.. ismail düşmüş dengesini kaybedip, adamla teması yok.. penaltı.. ayrıca şenes erzik'e selam... çok güzel koruyor haklarımızı

inadina61_08
Kamuoyu duyurusu ..

*Bildiğim kadarıyla Colman cezalı değil .

* İspanyada futbolcular grev yaptığından dolayı bu hafta İspanya La Liga maçları oynanmayacak.
Bu hafta oynanması konusunda birşeyler olacakmış diyordu tv ler daha fazla uzatmadan...Oynansında bu çirkefler 10 kişi ile dilleri dışarıda geldiler real maçından sonra gelsinler 45 de maçı bitirelim, rakip kötü olsun falan değil bir kerede şöyle tadında keyiflene keyiflene yenelim istiyorum,çok mu...

Sefa Murat Dokuz
19.08.2011, 01:06

Kievde 2-1 yenmiştik, Gökdeniz ve Yattara yanılmıyorsam.
Burdaki maça gitmiştim 2-0 yenildik. Şaka gibiydi, 2 korner di galiba 2 gol. Rincon die bi eleman vardı unutmama o brezilyalı mı ne zenciyi :D Ziyanın yattarasız başlamasını da, Tabi Verpakovskiside ve oyuna girer girmez sakatlanan Yattarayı.

Mustafa Ayazoğlu
19.08.2011, 01:07
Meşhur 19 numaralı oyuncu Muniain ..

http://www.miathletic.com/media/galeria/6/4/6/0/0/o_athletic_de_bilbao_iker_muniain-2930064.jpg

muni rumcada heç eyi anlam ifade etmiyor

Ibrahim Gaygusuz
Celuska muhtesem.

Tolga senin gibi Trabzonsporlu varmi ?

h@msi61
Ispanya'da 3. kez 0-0 kaliyoruz, aliskanlik oldu resmen....

yavuzbaha
Aslında,Burak yılmaz,resmen kendisini at gibi binen adama pozisyon içerisinde ani bi sinirle,refleks olarak tekme atacakken vazgeçiyor ama bence biraz geç vazgeçiyor,tekme adam değiyor fakat son derece hafif değiyor...hani pozisyonun içinde olmasa,sinirle ayağa kalkıp tekme atsa neyse,zaten anında pardon hareketini yapıyor...bu tür pozisyonlarda hekemler en fazla sarı veriyorlar,maçın başında bu tür pozisyonda direk kırmızı çok aşırı ağır bir karardır....

inadina61_08
19.08.2011, 01:08
Arkadaslar bu Muniain olayi ne maci izlemedimde
Emrenin Bilbao temsilcisi gibi bir şey :D

Ömür Karadeniz
Yanlız Muniain çirkef ama fena topçu ha.:)

Tangerine Dream
Saha içinde çok mülayim kalıyoruz.

Tepkimizi de bireysel olarak verdiğimizde hakem rahatlıkla cezalandırıyor.

Burak kırmızı görüyor -ki kart bana göre doğru- bir Allah'ın kulu gitmiyor hakemin yanına.Rakip oyuncunun dizi sadece hakem insiyatifinde sarıyla geçiştiriliyor.

Saha içinde hakeme karşı da takım oyunu oynamak gerekiyor.

Real-Barca maçlarında Barcalı oyuncuları bir izleyin derim.

Bu eksikliği ligde de çok hisstettik. Şikeciler aleyhlerine verilen en küçük kararda hakemlerin etrafını nasıl da sarıveriyorlardı. Dolayısıyla hakemler ister istemez baskı altında kalıyorlardı. Bizim çocuklar böyle zamanlarda hep tek başlarınaydılar ve daha ağızlarını açar açmaz sarıyı yiyorlardı.

el fanatico
tolga,
serkan,giray,glowacki,celustka
halil,colman,aykut,zokora,alanzinho
henrique

bu kadroyla eleriz Allah'ın izniyle.

gokhan_61_
İstanbul'daki maçta taraftar olarak bu şeref yoksununun üzerine oynamalıyız. Halil abinin dediğine göre yedek kulübesine etmediği hakaret kalmamış. Sıra bu karaktersizde.

ben bunun kadar cirkef bir oyuncu görmedim yigyorsa arena yapsin o hareketleri...

Travelair
Bu arada Llorente'yi kim tutmuşsa maşallah adam gelene geçene vurmuş

bariskaratas
La TFF yurtiçinde sahip çıkmıyorsun bari yurtdışında sahip çık

Ilelioglu
Eger Burak kirmiziyi hak ettiyse, adamin ona diziyle attigi tekmeyi niye es gecti hakem? Burakin ki maximum sari ve ispanyol direk kirmizi olmasi lazimdi. Ayni adam ceza sahasi icinde kendini 2 kez yere birakti hakemden tik yok.

Vallahi kim ne derse desin bu 3 avrupa macinda sirf hakem rezaleti vardi.

Hakem art niyetliydi kabul ama Burak tekme atiyor topsuz alanda, tekme yahu. :rolleyes:

yok kalsın. neden böyle yazdığını merak etmiyorum. böyle devam et. burası bir forum ve herkes fikirlerini yazmakta özgür. ama sürekli olumsuz şeyler yazman ilginç, deplasmanda 0-0 berabere kalınca avantajın rakipte olduğunu söylemen de ilginç, hepsinden önemlisi böyle yazmanın bi sebebi olduğunu söylemen, yani aslında böye düşünmüyorum ama böyle yazıyorum çünkü nedeni var demen çok çok daha ilginç :confused: gerçekten enteresan

Sanirim Forum'a cok girmiyorsun, cünkü ayni seyi yapan Cafer1978 tanirdin.

Burak'ın yaptığı büyük hata. Artık şu kafamızı değiştirmemiz gerekiyor.

Takımımızı skordan ötürü kutlarım. Gol yememek de iyidir. Keşke gol atabilseydik

Sakatlıklar ve cezalılar belimizi büküyor. İnşallah artık son bulur

Suana kadar gördügüm en dogru yorum. Aynen katiliyorum.

;)

Realist degil ama pessimist`de degil ondan kötü birsey varmi ama odur galiba.

Ön yargida kötü birsey yanliz.

Yenilseydik, Burak'i takimdan silen taraftarlar olurdu galiba..

Tamamda bu kadar sakat oyuncu varken, bu kadar zor durumda olmamiza ragmen yaptigi hareket dogru mu?

Tekme atmasi ne kadar dogru topsuz alanda? Bunun kirmizi olacagini bilmiyor mu?

Takimi zor durumda biraktigin farkinda degil mi? Simdi ikinci mactada yok..

Kenan Berber
19.08.2011, 01:09
Kievde 2-1 yenmiştik, Gökdeniz ve Yattara yanılmıyorsam.
Burdaki maça gitmiştim 2-0 yenildik. Şaka gibiydi, 2 korner di galiba 2 gol. Rincon die bi eleman vardı unutmama o brezilyalı mı ne zenciyi :D Ziyanın yattarasız başlamasını da, Tabi Verpakovskiside ve oyuna girer girmez sakatlanan Yattarayı.

o zaman kasteddiğim maç Villareal maçı ? :confused:

6Şafak Aydın1
neyin grevi bu

Gökhan Baymak
aykut 11 de oynamalı
ayrıca iyi direndik

Transfer formunda Celustka'yı bizimkilere anlatmak için 50 tane mesaj yazdım. Çok önyargılıyız. Klose yerine Henrique alındığında yönetime demediğimizi bırakmadık. :D Orta sahaya ve forvete ihtiyaç var.. Kemal Tokak'ı büyük ihtimalle alacağız. Defans hallolur. Kesinlikle forvet ŞART..

NOT : COLMAN cezalı DEĞİLLLLL!!!!

Selçuk Demircioğlu
İspanya ligini takip edenler bilir...Bilbao deplasmanı en zor deplasmanlardan biri...Ama henüz hazır olmamaları ve forvet oyuncularının formsuzlukları bizimkilerinde olağanüstü çabasıyla avantajlı skorla dönüyoruz...Bilbao deplasmanlarda kayıp bir takım...Hızlı adamları yok..Duran toplarda da giraya güveniyorum...Bence kolay maç olacak..Çok eminim...

Sefa Murat Dokuz
Sezer Badur zayıflamış ve çakı gibi olmuş valla beğendim özellikle tek kesme sola pası çok iyiydi ilk girer girmez ve çok iyi mücadele etti.

Berat Akçay
Bir ara kalbim dayanmayacak dedim.Tolga o ne kurtarışlardı öyle

Furkan S.
19.08.2011, 01:10
Athletic Bilbao - Trabzonspor maçının son dakikalarına doğru teknik direktör Şenol Güneş kırmızı kart gördü.

Tribüne gönderilen Şenol Güneş rövanş karşılaşmasınıda tribünden izlemek zorunda kalacak.

DURAS
pawel gördüğüm kadarı ile 18 de yoktu. zannedersem deportivo ile anlaştı...
şenol hoca bir risk al da, ereni oynat, utandırmaz...

yavuzbaha
maçtan sonra acaba dedim burak atılmasaydı ,belki daha çok hucuma çıkacaktık,belki de gol yiycektik...belki de bizim için hayırlısı buydu...bunu çarşamba akşamı daha net anlıycaz

61trabzonomer
muni rumcada heç eyi anlam ifade etmiyor

nihaha :D :D

Nihat Güneş
Demek bu hakem dün Classicoyu yönetseydi, maç 6 ya 6 falan biterdi herhalde ...

h@msi61
Sezer Badur zayıflamış ve çakı gibi olmuş valla beğendim özellikle tek kesme sola pası çok iyiydi ilk girer girmez ve çok iyi mücadele etti.

Iki tane jilet gibi kaymasi var, hem de tabanli :) Bu mantalitesini degistirmedigi surece isi zor Sezer'in... Ama o kadar sure oynamamasina ragmen hirsli olmasi cok iyiydi...

ts_tuncay_ts
Yattaraya bi avrupa maçında kırmızı yedi diye sallayanlar buraka bişey demiyo neden acaba....

MetiN08
Tekme salladı ama adama dokundu resmen yerde kıvranacak birşey yoktu orda.

iyi tamam öyle olsun sence degil bence kirmizi hayirli geceler herkese

Emre B.

O maçlar Villereal'e karşıydı. Ama Trabzonda 3-2 kaybetmiştik.

61ALANZINHO61
19.08.2011, 01:11
güldürdün beni gece gece :) insanın tühleri diken diken olmaz tüyleri diken diken olur :)

hshahaha laz oldugumuz burdan belli oluyor herhalde heycandan nasil cabuk yazdiysam artik:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

falcon_61_
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8006-7B8H3L1T.jpg
Bu Şerefsiz Olması Lazım...

aynen.bunu burda anadan doğduğuna pişman etmemiz lazım.çıktığı yere geri kaçsın şerefsiz

Sefa Murat Dokuz
o zaman kasteddiğim maç Villareal maçı ? :confused:

Villereal maçını hatırlamıyorum, Olabilir ama ben hatırlamıyorum.

seydisehir1
Beyler haftaya macta orta Saha zoko aykut Colman olmali.. Serkan sag bek, ilerdede alan solda hamit sagda henrique de ilerde.. Nasil? Aykut diyorum baska birdey demiyorum.. Simdiden ceyhun u solladi...

~UniCef~
Bence`de kirmizi kart dogru , biraz agir ama dogru arkadaslar. . Ama bizim kizdigimiz sey eger ona veriyorsan , Bilbaoluya`da vereceksin arkadas.

Cengiz

yanlış temellere oturmuş analiz :)

villareal maçları 0-0 , 1-3

Ilelioglu
19.08.2011, 01:12
Sahaya yabanci madde atiliyor, ama Tolga ayakta kalmayi tercih ediyor.

Onlar cirkef o halde sende öyle olacaksin. Yatacaksin yere ve kalkmayacaksin.

Biraz tecrübe isi bu...

Avrupa Arenasina iyice isinmamiz lazim..

Tolga macin en iyisiydi yanliz...Neydi o kurtarislar...Helal sana..Helal!

Numan Yerlikaya
Yanlız Muniain çirkef ama fena topçu ha.:)

Acayip Hareketli Götünde Kurt Varmış Gibi :D

Yiğit SARI
Alanzinho da biraz deli etti beni. Bi pas atmadı :D

MonteCristo
Tekrar söylüyorum, Burak'ın posizyonunda kırmızı kart çok ağırdır kırmızı kesinlikle değildir. Ordaki harekete tekme bile denemez ayağıyla dürttü diye çat diye koşa koşa kırmızı verirsen, kornerlerde duran toplarda ikili mücadelelerde itiş kakışlara da kırmızı kart vermen gerekir.

Ufak bir gerginliği tribünler büyüttü hakemde dünden razıydı atladı hemen nimet bulmuş gibi koştu posizyona!

Adam darbeyi aldıktan sonra ayağa kalkıp vuruyor,

sonra devam ediyor yürüyor birkaç adım,

aklına attırmak geliyor kendini yere bırakıyor.

Buna nasıl doğru karar diyebiliyosunuz inanılmaz !

Burada Burak'ın da hatası var, hatası şu; bu gibi maçlarda hakemler bizi biçiyor senin bunu bilip ona göre hareket etmen gerekir. Gereksiz yere sarı verir, sarı kartlık hareket yaparsan kırmızı verir. Sen sarı kartlık hareketi yapıp da hakeme kozu vermeyeceksin. Hatası burda !

Nihat Güneş
Allah'ım şu Celutskayı sağbekte dünya gözüyle görmeyi nasip eyle...Amin.

Sefa Murat Dokuz
19.08.2011, 01:13
Hakem birde İtalyan...

Ömür Karadeniz
Aman hocam ne iyisi,uludağdan yeni gelmiş adam gibiydi ayağına kaymadığı bilbaolu kalmadı 5 dakikada.Kasap tabirine cuk diye oturan bir topçumuz ne yazıkki.

Arda'
2006'daki Osasuna maçı gibi bir maç oldu. O maçta da Jefferson müthiş oynamıştı.

DeAgLeMaNyAq
19.08.2011, 01:14
Tüm engellere rağmen yenilmeden dönmek de önemlidir. İnşallah Arena'da turumuzu atacağız...

61trabzonomer
Beyler haftaya macta orta Saha zoko aykut Colman olmali.. Serkan sag bek, ilerdede alan solda hamit sagda henrique de ilerde.. Nasil? Aykut diyorum baska birdey demiyorum.. Simdiden ceyhun u solladi...

hamit ?? allah söyletti bak :p alan ile henrique nin yeri değişirse bende beğendim :)

ibilek
Şenol GÜNEŞ Başkan,
Ünal KARAMAN Teknik Direktör

Benimde böyle bir hayalim var...

Ilelioglu

Kesin bilgi degil sanirim ama sürekli oyuncu göndermek kadroyu dahada alternatifiz hale getirmek nasil bir anlayis.

Iki orta saha ve 1 Stoper lazim su asamada.

Cem Akyüz
yanlış temellere oturmuş analiz :)

villareal maçları 0-0 , 1-3

Trabzonspor 2-3 Villerreal

2-0 dan 2-2 yapmıştık son dakikada Jose Mari faturayı kesmişti.İlk maçta vatan millet sakarya 0-0 bitmişti.Hasan vardı kalede baya top kurtarmıştı

~UniCef~
Önpndeki Serefsiz ise , sen Serefsiz olman gerekmez .. . Kaybetseydik `de Serefimiz ile kaybederdik. . . eger onlarin yaptigi pisliklere kazansaydik ben`de buruk bir sevinc olacak`ti

vuralkara
Hakem art niyetliydi kabul ama Burak tekme atiyor topsuz alanda, tekme yahu. :rolleyes:

Sanirim Forum'a cok girmiyorsun, cünkü ayni seyi yapan Cafer1978 tanirdin.

Suana kadar gördügüm en dogru yorum. Aynen katiliyorum.

;)

Ön yargida kötü birsey yanliz.

Tamamda bu kadar sakat oyuncu varken, bu kadar zor durumda olmamiza ragmen yaptigi hareket dogru mu?

Tekme atmasi ne kadar dogru topsuz alanda? Bunun kirmizi olacagini bilmiyor mu?

Takimi zor durumda biraktigin farkinda degil mi? Simdi ikinci mactada yok..

bak itiraf ettin işte demekki yapıyosun ki aynı şeyi yapan cafer diyosun. onun yorumunu da görsem ona da aynı şeyi söylerdim. biz de doğal olarak burda okuduklarımıza göre değerlendiriyoruz. burda insanlar sizin şifreli düşüncelerinizi bilemez öyle değil mi. ne okursa odur yani. sonra da önyargı felan diyosun. neyse uzatmaya gerek yok. ben anladım seni. artık hiçbir yazdığını okumam olur biter. nasıl olsa yazdıkların gerçek düşüncelerin değil de mi ? niye okuyayım ki

Ogün YAZICI
19.08.2011, 01:15
bu akşam rövanş öncesi en büyük kazancımız özgüven oldu kesinlikle...artık 11 e 11 oynadığımız zaman onlardan daha iyi takım olduğumuzu biliyoruz...Ve istanbulda taraftarımızla 12 ye 11 oynayacağız...ilk defa gruplara bu kadar yakınız negatif yorumları 1 haftalığına kenara bırakma zamanı...

Tangerine Dream
Şenol Hoca'm Alan'i ilk 11'de oynatma sevdasından mümkün mertebe uzak durmalı.

el fanatico
ikinci maçta hem savunmayı sağlam tutmalı hem de sıkı pres yapmalıyız bence:) nasıl olacak bilmiyorum:) ama presle savunma yapmalıyız, çok koşarak bilbao ya alan bırakmamalıyız. yani atak oynayarak savunmayı da sağlama alabiliriz bence. ama kesinlikle gol yememeliyiz.

Ömür Karadeniz
2006'daki Osasuna maçı gibi bir maç oldu. O maçta da Jefferson müthiş oynamıştı.
Aman sonu aynı olmasında.:D

yavuzbaha
19.08.2011, 01:16
bu akşam rövanş öncesi en büyük kazancımız özgüven oldu kesinlikle...artık 11 e 11 oynadığımız zaman onlardan daha iyi takım olduğumuzu biliyoruz...Ve istanbulda taraftarımızla 12 ye 11 oynayacağız...ilk defa gruplara bu kadar yakınız negatif yorumları 1 haftalığına kenara bırakma zamanı...
:alkış:...kesinlikle

61trabzonomer
19.08.2011, 01:17

farklı iyi bi yorum. tebrikler sizede :)

matrix5782
Şenol Hoca Arka Planda,Ünal Hoca Aktif Dikkat Edilmeli!!!!!

~UniCef~

Cok güzel :)

Hürgün Aygün
Şimdi konuyu uzatmak istemiyorum.:D
Ama Colman cezalı galiba Avrupa'da 2 maç üst üste sarı ceza getiriyo maalesef.:/

haltun
yumlu biraz daha kalsa kart görecekti iyi oldu çıkardığı

Furkan S.
http://www.futbolmedyasi.com/2011/08/trabzona-arjantinli-golcu/ cavenaghi haberi

Barış Burak
19.08.2011, 01:18
Şenol Hoca'm Alan'i ilk 11'de oynatma sevdasından mümkün mertebe uzak durmalı.

yapacak başka bir alternatifi yok ki abi maalesef,adrian cezalı...

Hamza Öztürk
19.08.2011, 01:18
adamlarin forumu varmi bi bakmak isterim

61trabzonomer
19.08.2011, 01:19
Şimdi konuyu uzatmak istemiyorum.:D
Ama Colman cezalı galiba Avrupa'da 2 maç üst üste sarı ceza getiriyo maalesef.:/

seni eşşekler kovalasın hemi :D

Erdal
Kesin bilgi degil sanirim ama sürekli oyuncu göndermek kadroyu dahada alternatifiz hale getirmek nasil bir anlayis.

Bir kere de olumlu bir şey yaz be Fatih :)...Olmuyor işte adam...Kamp görsün dedik onu dedik bunu dedik olmuyor...Ayrıca Pawel giderse oraya senin de memnun olabileceğin bir alternatif alınacak...

Barış Burak
Bu arada san memes ten çıkamayız diyen renktaşlarıma selam olsun;)

bir cacık değil taraftarları,her zamanki gibi gözümüzde büyüttük.Arena'da o munian şerefsizi yüzünden; Franco diye bağırmak istiyorum ki onlara çok şey ifade ediyor olmalı...

Burçak
Arkadaşlar hazır herkes buradayken Sebatsporumuzun sayfasınıda hatırlatayım. herkesi bekliyoruz.
https://www.facebook.com/akcaabatsebatspor

Mehmet SELEN
aynen.bunu burda anadan doğduğuna pişman etmemiz lazım.çıktığı yere geri kaçsın şerefsiz

sezeryan doğumsa giremezde=)))x

Ilelioglu
19.08.2011, 01:20
bak itiraf ettin işte demekki yapıyosun ki aynı şeyi yapan cafer diyosun. onun yorumunu da görsem ona da aynı şeyi söylerdim. biz de doğal olarak burda okuduklarımıza göre değerlendiriyoruz. burda insanlar sizin şifreli düşüncelerinizi bilemez öyle değil mi. ne okursa odur yani. sonra da önyargı felan diyosun. neyse uzatmaya gerek yok. ben anladım seni. artık hiçbir yazdığını okumam olur biter. nasıl olsa yazdıkların gerçek düşüncelerin değil de mi ? niye okuyayım ki

Evet ama ben yeni üye degilim. Bilen biliyor..

Ayrica düsünce demeyelim temenni daha dogru olur. Bu yazdiklarim temennim degil kesinlikle.

Ön yargi diyorum cünkü bilmeden anlamadan konusan arkadaslar var. Yaklasim tarzlari hos degil.

Not: Bunu sadece mutlaka kazanmamiz gereken maclarda yapiyorum. (Yada benim icin büyük önem tasiyan maclarda) Cafer1978 her macta yapiyor.

Harun-61

Pawel Kadrodaydi.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8006-4B5H1M8T.jpg

evonon

Pawel 18deydi

ESER
Sahaya yabanci madde atiliyor, ama Tolga ayakta kalmayi tercih ediyor.

Onlar cirkef o halde sende öyle olacaksin. Yatacaksin yere ve kalkmayacaksin.

Biraz tecrübe isi bu...

Avrupa Arenasina iyice isinmamiz lazim..

Tolga macin en iyisiydi yanliz...Neydi o kurtarislar...Helal sana..Helal!

:) yere yatmadigi , cirkeflik yapmadigi icin oyuncu elestirilirdigini de gorduk .

h@msi61

bir cacık değil taraftarları,her zamanki gibi gözümüzde büyüttük.Arena'da o munian şerefsizi yüzünden; Franco diye bağırmak istiyorum ki onlara çok şey ifade ediyor olmalı...

Bizim ligdeki deplasmanlarin yaninda oldukca yumusak bir deplasman. Besiktas, Bursa ve adi fener deplasmanlariyla kiyaslaninca hicbirseyler...

el fanatico
19.08.2011, 01:21
antu olması lazım:) hepsi bilbaolu galiba:)

lazfather61
buragın pozisyonunda bilbaolu futbolcunun hareketi daha cok kırmızı kartı hakediyordu, buragın pozizyonunda buraga sarı kart verilmesi bile agırdı adam kırmızı verdi 3 avrupa macıdır hakem katliamı yasıyoruz bu inkar edilemez gercek.

Sefa Murat Dokuz
O değilde, Trabzon kek kura, Tur çepte. Tur garanti başlıklarını atan İspanyon gazeteleri şu anda döt oldu :)

tufekcib
19.08.2011, 01:22
neyin grevi bu
Oyuncuların parası verilmiyomuş, Bunların baglı oldugu dernekte grev çağrısı yapmış. o yuzden maç yok :)

Ömür Karadeniz
Şu yedek klübesinin fotoğrafına baktımda ağlayasım geldi,ne yazıkki takımımızda yedekten gelip skoru değiştirecek adam yok vasat adamlar toplanmış oraya bir çay,kahve eksik.

Cem Akyüz

Aleyküm selam :).Gözümde çok büyütmüşüm bende bugün farkına vardım.Bir hafta boyunca olumsuz yorumlarda bulunduğum için sinirlendirdiğim renkdaşlarım varsa özür diliyorum.Arena'ya gömeceğiz Bilbao'yu.Sol yumruğu kaldırır Franco taraftarlarına saldırırım uleyn :D

Şenol Altunsoy

Bende ağzını bantlarım.

Ömer Faruk61
Celutska Henrique bu adamları alanlardan alandan Allah razı olsun.. Calenin kulakları çınlasın ama bu maçta olduğunu düşündüm ve içim ürperdi :D

Berat Akçay
Takım elinden geleni yaptı.Bulduğumuz pozisyonları da değerlendirseydk

Alihan Ertürk
Muniain'den çok çekiniyorum ben Llorente'den o kadar değil.

Futbolundan çekiniyordum ama adam çirkefliğin kitabını yazdı..El Clasico'yu izlemiş herhalde, Madridli arkadaşlarını. :D

MonteCristo
İlk Benfica maçı:
Sarı Kart: Amorim (43. dk), Javi Garcia (56. dk), Nolito (73. dk) SL Benfica - Giray (22. dk), Zokora (40. dk) Trabzonspor

Rövanşı:
Sarı Kartlar: Dk. 29 Ezequviel Gonzalez, Dk. 52 Paez, Dk. 55 Pablo Aimar, Dk. 69 Osvaldo Gaitan (Benfica), Dk. 57 Colman, Dk. 67 Zokora (Trabzonspor)

metinulusoy
19.08.2011, 01:23
Şenol Hoca Arka Planda,Ünal Hoca Aktif Dikkat Edilmeli!!!!!

Komplo teorileri üretme Uğur Hocam:) Avrupa maçlarında genelde öyle yapıyorlar..Geçen yılki Liverpool maçlarını hatırlatırım:)

Tangerine Dream
19.08.2011, 01:23
yapacak başka bir alternatifi yok ki abi maalesef,adrian cezalı...

Evet, bu maçlık durum öyleydi, fakat Aykut'ta ısrar edilmeli. Alan gibi fiziksel yönden dezavantajlı futbolcular, özellikle böylesine zorlu deplasmanlarda lüks.

Ilelioglu
19.08.2011, 01:24
Bir kere de olumlu bir şey yaz be Fatih :)...Olmuyor işte adam...Kamp görsün dedik onu dedik bunu dedik olmuyor...Ayrıca Pawel giderse oraya senin de memnun olabileceğin bir alternatif alınacak...

Abi yerine adam alinacaksa sorun yok.

Kadro cok alternatifsiz. Dedigim gibi 2 orta saha ve 1 Stoper ile Gruplar garanti olurdu ama artik gecti. Umarim bu Transferler lige yetisir.

:) yere yatmadigi , cirkeflik yapmadigi icin oyuncu elestirilirdigini de gorduk .

Avrupa Arenasinda böyle..Bu yöntemi bircok takim kullaniyor.

Ayrica elestiri degil ki, sadece istek..

Erdem Keser
Bu kadar kötü ve zayıf bir kadroyla 10 kişi o stadtan bu sonucu almak tek kelimeyle mucizeydi.Sağolsunlar takımda oyuncu bırakmadılar.

el fanatico
İlk Benfica maçı:
Sarı Kart: Amorim (43. dk), Javi Garcia (56. dk), Nolito (73. dk) SL Benfica - Giray (22. dk), Zokora (40. dk) Trabzonspor

Rövanşı:
Sarı Kartlar: Dk. 29 Ezequviel Gonzalez, Dk. 52 Paez, Dk. 55 Pablo Aimar, Dk. 69 Osvaldo Gaitan (Benfica), Dk. 57 Colman, Dk. 67 Zokora (Trabzonspor)

cl deki kartlar avrupa liginde geçerli oluyor mu?

cendelsahinov
Sağlam mücadeleydi. Tekrar tekrar helal olsun. Şu bizim taraftarın içine kaçan negatifliğe lanet olsun. Biraz olumlu düşünün ki sahadaki adamlar da kuvvetli mücadele etsin, onlara yürek verin, azim verin.

Barış Burak
Bende ağzını bantlarım.

Zaten abi senin lokasyonuna göre ben yerimi belirlemeyi düşünüyorum:) yanıma gelme süreni en uzun olcak şekilde ayarlayacağım lokasyonumu,franco diye bağırıp birşey olmamış gibi gökyüzüne bakacağım,ıslık çalacağım :D

Ömer TOPAL
ben bu gazla istanbuldaki maça kesin giderim....

He bu arada buragın hareketine kırmızı dogruydu diyenler Sizleri teker teker alnınızdan öpüyorum.....! ! !

Sinan Ayaz
19.08.2011, 01:25
maçın geniş özetini izleyebileceğimiz link varmı arkadaşlar

Berat Akçay
19.08.2011, 01:26
Takviye şart.!

MonteCristo
cl deki kartlar avrupa liginde geçerli oluyor mu?

Oluyor evet.

Ilelioglu
Sağlam mücadeleydi. Tekrar tekrar helal olsun. Şu bizim taraftarın içine kaçan negatifliğe lanet olsun. Biraz olumlu düşünün ki sahadaki adamlar da kuvvetli mücadele etsin, onlara yürek verin, azim verin.

Tamamda bu kadronun alternatifsiz oldugu gercegini degistirmez.

Transfer kesinlikle sart.

vse61
şenol hoca atıldığı için ünal hoca konuştu bence..

varsawa61
Bu PavelBrozekten ben çok umutluydum.Adam burda süper oynuyordu.Var bu işte bir terslik ama....

Şenol Altunsoy
19.08.2011, 01:27
Zaten abi senin lokasyonuna göre ben yerimi belirlemeyi düşünüyorum:) yanıma gelme süreni en uzun olcak şekilde ayarlayacağım lokasyonumu,franco diye bağırıp birşey olmamış gibi gökyüzüne bakacağım,ıslık çalacağım :D

Her türlü yanıbaşındayım.

yatara
fernando cavenaghi ile prensipte anlasilmis haberleri dolasiyor internetde dogrumu?q

Alihan Ertürk
Pawel İspanya'da bırakılsın işte, boşuna yol gelmesin nasıl olsa gidecek.

Mustafa ÖZDEMİR
sol bekimiz ve kalecimiz muhteşemdi.teşekkürler çocuklar...

Mustafa Umut
19.08.2011, 01:28
kemal+yabancı bir stoper alınıp,

mustafa anadolu kulüplerine yollanabilir aslında..

çünkü zamana ihtiyacı var. yaşı ilerliyor zaten..

ayrıca bir sol bek alsak da ya da piotr düzelse de celustka'yı sağ tarafta izlesek nasıl olurdu acaba..

clustka---giray---dany---piotr
----------zokora-------------
---serkan------colman-------
burak------------------adrian(alan)
---------henrique(halil)

ibilek
Evet, bu maçlık durum öyleydi, fakat Aykut'ta ısrar edilmeli. Alan gibi fiziksel yönden dezavantajlı futbolcular, özellikle böylesine zorlu deplasmanlarda lüks.

Fikrine aynen katılmakla birlikte, bizim takımda topu ayağında tutabilen(her defasında da topu kaptıran :-) ) bir tek alan var.Bu yüzden tercihini ondan yana kullandığını düşünüyorum.Ben ceyhunu çok severdim ama ceyhun aykut değişikliği çok iyi olmuş bana göre.

outoftime
alanzinho için söyleyeceklerimi maç esnasında çok tekrarladığımdan bitkin düştüm
bu adam son yarım saat dışında hiçbir büyük takımda oynayamaz
bir olumlu hareket bir pas nerdeeee?
maçın kötüsü demek bile az kalır...

burak yılmazın da biraz kulağını çekmek lazım yoksa enginleşecek gibi görünüyor
böylesine önemli maçlarda böyle hareketler bize bir şey kazandırmaz
halil bence burakı zorlar

henrique ilk yarı berbattı
ikinci yarı biraz depar attı okadar
o da hazır değildi

serkanın orta alana geçmesi gayet faydalı oldu
colman pas yapacak bir adam buldu ve gerçekten serkan çok top kazandı

tolga maçın adamıydı

~UniCef~
19.08.2011, 01:29

Agam duyum mu var?

falcon_61_
sezeryan doğumsa giremezde=)))x

......ççç......

SALDIRAY
Tüm oyuncularımızı yürekten kutluyorum. Sadece Bilbao'ya değil,hakem ile de mücadele ettik. Gerçekten Çanakkale geçilmez oynadık. Oynadık çünkü başka alternatifimiz yoktu. Ortasahada Zokora'nın olmaması özellikle ilk yarıda orta alanımızın yok geçen olmasına sebep oldu. 2. Yarı biraz daha istekli ve arzuluyduk. Ben herkesin elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Colman ve Halil,Celustka ve Tolga takımımız adına en iyileri idi. Özellikle Colman tek başına ortasahamızı topladı. Topun olduğu her yerde idi. Henrique ve Alanzinho gerçekten kötü oynadılar. Onlarda gününde olsa idi 10 kişi olmamıza rağmen buradan galibiyetle ayrılabilirdi.

Olsun be Trabzonum. Senin başın yere eğilmesin. Aslanlar gibi çıktın o kadar çirkefliğe ve hakem şerefsizine rağmen topunu oynadın.

Bu işin İstanbul'uda var. Sıra taraftarımızda. O stadı doldurup ölümüne 90 dakika boyunca durmadan usanmadan takımımızı desteklemeliyiz.

Ömür Karadeniz
Evet beyler Cavenaghi ile anlaştığımız doğru mu?

Salih Edip
19.08.2011, 01:30
Neyse , en azından hezimet olur fark olur diyenlere kapak oldu...

61_Hasan_69
19.08.2011, 01:31
Cavenaghi mi geliyor ne ?

61ALANZINHO61
haaa simdi bide cavenaghi bi ay konusuruz artik :-D

Berat Akçay
Evet beyler Cavenaghi ile anlaştığımız doğru mu?
Yapma yüreğim ağzıma gelecek yapma

lucarelli

benden duymuş olma ama Basklıları kızdırmak için en iyi ve yaratıcı yöntem "HAN PASADO!" diye pankart yapmak , ama oda ne kadar ahlaklı olur bilemem:)

Barış Burak
Her türlü yanıbaşındayım.

Her zaman abi:) senin olduğun yerde maç izlemek zevktir:)

Serdar A
19.08.2011, 01:32
Eldeki kadrodan iyi bir 11 çıkıyor ancak 13-14'e tamamlayamıyor kalanı .
Süratle oyuncu üretmek gerek , en ön plana çıkan futbolcu Aykut , ardından Halil ve Mustafa . Yönetim yeni sezonu planlarken yaptığı bu anormal hata maalesef , şile davasının gölgesinde kalmış durumda .

İleli
muthis bi mucadele vardi sahada allah hepsinden razi olsun 90 dakika 10 kisi...

Selçuk Demircioğlu
Alanzinho ve henrique ye bu maçta laf atmayın bari...O küçücük boyuyla çok mücadele etti...

Nasıl seyrediyorsunuz maçı...İkinci maçta umarım golünü atar da sevinmek zorunda kalırsınız ...

Tevfik Kılıç

Tebrikler farklı bir açıdan iyi tespit etmişsiniz.

Barış Burak
benden duymuş olma ama Basklıları kızdırmak için en iyi ve yaratıcı yöntem "HAN PASADO!" diye pankart yapmak , ama oda ne kadar ahlaklı olur bilemem:)

anlamını bilmiyorum, ne demek yazar mısın?:)

Tangerine Dream
Fikrine aynen katılmakla birlikte, bizim takımda topu ayağında tutabilen(her defasında da topu kaptıran :-) ) bir tek alan var.Bu yüzden tercihini ondan yana kullandığını düşünüyorum.Ben ceyhunu çok severdim ama ceyhun aykut değişikliği çok iyi olmuş bana göre.

Alan'ın hem deplasmanda, hem de içerde skor avantajı elde edildiğinde oyuna girmesi daha faydalı bence. Geçen sezon Şenol Hoca'yı eleştirdiğim tek konu Ceyhun'dan gerektiği kadar faydalanmamasıydı, umarım Aykut'u daha fazla izleme şansına sahip oluruz.

Harun-61
Cavenaghi haberi her tarafi sardi :)

matrix5782
19.08.2011, 01:33
Komplo teorileri üretme Uğur Hocam:) Avrupa maçlarında genelde öyle yapıyorlar..Geçen yılki Liverpool maçlarını hatırlatırım:)

Komplo Değil tepki!!!

Bende geçen Senki Beşiktaşmaçı Sonrasını Hatırlatırım!!!1 :)

Şenol Altunsoy
http://www.futbolmedyasi.com/2011/08/trabzona-arjantinli-golcu/

Ümit Küçük
hücum orta saha arasına adam lazım adrian olsa da olmasa da adam lazım.....glo bugün çok hatalı oynadı....filho ve celustka iyi transferler....aykut tolga serkan halil giray iyiydi...Halil biraz daha güçlenip hız sorunu aşarsa bizim ve kendi açısından iyi olur....alan tam bir komedi kaç top kaptırdı selçuk şahin gibi oynuyor takım atağa çıkarken kaptırıp kontra yiyoruz.....hele o kaçırdığı gol var ki

Mustafa ÖZDEMİR
bunları tt arenada çok fena ezeriz...

Ilelioglu
19.08.2011, 01:34
Eldeki kadrodan iyi bir 11 çıkıyor ancak 13-14'e tamamlayamıyor kalanı .
Süratle oyuncu üretmek gerek , en ön plana çıkan futbolcu Aykut , ardından Halil ve Mustafa . Yönetim yeni sezonu planlarken yaptığı bu anormal hata maalesef , şile davasının gölgesinde kalmış durumda .

Sike konusunda beni elestirenler Yönetimi neden elestirmiyorlar?

Neden bugüne kadar TFF'nin verecegi karar beklendi ve gereken transferler yapilmadi? diye kimse sormuyor..

abcabca

istatistiklerine baktım bu siteye günde 5 kişi giriyor..

Şenol Altunsoy

Sen Lucarelli diye kullanıcı adıl sonra bu adama tüyo ver olmadı :)

outoftime
iyi oyun oynamadık ama iyi bir skor aldık
benficayla oynadığımız ilk maçın bir benzeriydi
sadece rakip daha dişimize göre bir rakip
hızlı geliyor ama yavaşlıyorlar
ben yine de pek umutlu değilim
ikinci maçı kazanabileceğimizi düşünmüyorum
1-1 0-0 2-2 gibi skorlar çıkabilir ve bizim işimize de yaramaz
uzatma halinde pek şanslı olacağımızı düşünmüyorum
tek umudum maçın atmosferiyle müthiş bir baskı kurup yarım saatte 2 gol bulmak
umarım yanılırım lakin colmanın cezalı olduğunu yazmışlar doğruysa gerçekten alanzinho da oynarsa gerisini düşünmek istemiyorum
başarılar trabzonsporum...

haltun

http://www.aupaathletic.com/foros/
http://www.canalathletic.com/noticias/2011-08-18/athletic-trabzonspor-directo-201108182057.html

Serdar A

Bu aralar epey Arjantinli kulübün görüş alanında .
Demek Colman , Şener için iyi bir rol model .

Gökhan Baymak
19.08.2011, 01:35
Şu Henrique'nin bir orta saha ve defans kopyasını çıkarsak! Mükemmel adam. Ama KRAL Celustka!

Ilelioglu
19.08.2011, 01:35
Alanzinho ve henrique ye bu maçta laf atmayın bari...O küçücük boyuyla çok mücadele etti...

Nasıl seyrediyorsunuz maçı...İkinci maçta umarım golünü atar da sevinmek zorunda kalırsınız ...

Yapma abi Alan'nin tek olumlu pasi olmadigi gibi süreklide top kaybi yapti.

lucarelli
19.08.2011, 01:36
anlamını bilmiyorum, ne demek yazar mısın?:)

no pasaran: geçiş yok
Han pasado: biz gectik
Madrid e Franco kuvvetleri girdiğin de attıkları slogan... onun için çok da ahlaklı bir slogan diyemem:)

Ümit Küçük
Cavenaghi bu adam internaconalda kiralık değil mi?nasıl alacaz

Barış Burak

Colman cezalı diyorlar, alana rövanşta da çok ihtiyacımız olacak birde bu var tabi.

Bence kadro alternatifsiz değil aslında, ama çok sakatımız var,yine iyi ayaktayız.Zoko ve Adrinın olmadığı bir orta sahadan bahsediyoruz, zokonun yedeği olacak olan b.özbek sakat buda var...

Forvet hattında eksiğiz,maalesef pawel beni hayal kırıklığına uğrattı.

Sol bekte piotr umuz sakat... Yani yine iyi kadromuz var aslında.Bir stoper bir forvet ile daha iyi oluruz.

lucarelli
19.08.2011, 01:37
Sen Lucarelli diye kullanıcı adıl sonra bu adama tüyo ver olmadı :)

Sorma abi bu TOP beni bozdi :)

ylmzince
19.08.2011, 01:37
eğer beceripde Cavenaghi alabilirsek son 10 yılın en iyi yabancı forvetini almış oluruz...buraya yazıyorum nokta.

cemkılıç
19.08.2011, 01:38
bütün maçı 10 kişiyle oynamak zorunda kalan takım eleştirilecekse bile o gün,bugün değildir..Şimdi arenadaki maçta stadı doldurup cümle aleme Trabzonla deplasmanda oynamak ne demekmiş göstermenin hesaplarını yapalım...

Şenol Altunsoy
@Livera61 Eyvallah gözüm :)

Ilelioglu
Colman cezalı diyorlar, alana rövanşta da çok ihtiyacımız olacak birde bu var tabi.

Bence kadro alternatifsiz değil aslında, ama çok sakatımız var,yine iyi ayaktayız.Zoko ve Adrinın olmadığı bir orta sahadan bahsediyoruz, zokonun yedeği olacak olan b.özbek sakat buda var...

Forvet hattında eksiğiz,maalesef pawel beni hayal kırıklığına uğrattı.

Sol bekte piotr umuz sakat... Yani yine iyi kadromuz var aslında.Bir stoper bir forvet ile daha iyi oluruz.

Baris orta saha transferide gerekli, Özbek ilk yariyi kapatti cünkü.

metinulusoy
19.08.2011, 01:39
Komplo Değil tepki!!!

Bende geçen Senki Beşiktaşmaçı Sonrasını Hatırlatırım!!!1 :)

Ben maç içinde oyuna müdahale anlamında diyorum avrupada öyle yapıyorlar diye...
Basın toplantısına gelince,kırmızı kartan dolayı Ünal Hoca çıkmıştır sanırım..kuralı bilseydim hatırlatırdım:)

Barış Burak
no pasaran: geçiş yok
Han pasado: biz gectik
Madrid e Franco kuvvetleri girdiğin de attıkları slogan... onun için çok da ahlaklı bir slogan diyemem:)

Şenol Abi ''Han Pasado'' dememizin bir sakıncısı olmaz ama dimi:) Çünkü san memes cehennem diyorlardı, 'biz geçtik' :)

lucarelli, teşekkür ederim iblgilendirme için:)

Anıl Caner
Sürpriz golcü ayakları bir kenara da şu Alanzinho'nun takım oyununa verdiği zararı ne yattara ne jaja veremedi bugüne kadar.

bordo61
Yanlız şikeciler çok bozulmuş.

Fena gıcık kapmışar bize internet aleminde hepsi bilbaoyu destekliyordu

Ilelioglu
19.08.2011, 01:40
Cavenaghi River Plate ile 2.ligdemi oynuyor?

Serdar A
19.08.2011, 01:40
Alan'ı Trabzonspor'un en kritik maçlarında sahaya sürmenin tek bir açıklaması olabilir; kadro fukaralığı .