PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA A.Ligi Athletic Bilbao 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

vatandas61
17.08.2011, 23:21
hep gol atalim diyip 2,3 yiyoruz. Bence en iyi sonuc 0-0 olur. Golü molü düsünmeyelim bence

.....
17.08.2011, 23:24
Deplasmanda atacağımız bir gol turun anahtarı olur.

Efendioglu
17.08.2011, 23:25
Eğer 1-0 yenilip dönersek öpünde başınıza koyun.3-1,4-1 gibi bir mağlubiyet bekliyorum.

6-1 yenilelimde şeklimiz bozulmasın oldu olacak !

cihatöztürk
17.08.2011, 23:28
ilk maçda çanakkale geçilmezi oynayacağız orası belli..

1-1 beraberlik veya 2-1'lik bir mağlubiyet iyidir

2. maçda adrian zokora tam kadro darmaduman ederiz bu kadarda iddalıyım

yorumsuz6117
17.08.2011, 23:31
Gol atamassak elendik demektir.

Erman Aydın
17.08.2011, 23:31

Yalnız; Adrian 2. maçta da yok.

Ilelioglu
17.08.2011, 23:32
Gol atamassak elendik demektir.

Aynen......

;)

Emre Dumangöz
17.08.2011, 23:32
ilk golu atarska ve de hakem bizi yakmazsa raht geçeriz

cihatöztürk
17.08.2011, 23:34
Yalnız; Adrian 2. maçta da yok.

adrian 2 maç ceza yemişti dimi :confused:

Alllah yardımcımız olsun...

Necmi6161
17.08.2011, 23:34
gol atmazsak yenildik diye birşey yok :)

belkide onlar da atamıcak nerden biliyonuz

Berat Akçay
17.08.2011, 23:41
Maça 1 gün var ve buralar bomboş.Ulan şb yok ettin futbol sevgisini

iyattara
17.08.2011, 23:48
Bugün Villarealin Odenseye 1 0 yenilmesiyle ben biraz daha umutlandım, ligleri başlamadı ilk ciddi maçlarını bizle oynayacaklar umarım iyi hazırlanamamışlardır, biz iyi kötü iki ciddi sınav verdik, biraz daha hazır ve tempolu olmamız gerekir rakibimize göre.

Tevfik Kılıç
17.08.2011, 23:58

Yanılmıyorsam Adrian 2 maç ceza almıştı rövanşta yok sanırım.

.....
18.08.2011, 00:12
Maça konsantre olamıyorum. Halbuki günlerdir bunu bekliyorum.

.....
18.08.2011, 00:13
Şenol Güneş’in açıklamaları
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7999-6K3N6P2E.jpg Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve Arjantinli oyuncumuz Gustavo Colman Athletic Bilbao maçı öncesi San Mames Stadı’nda basın toplantısı düzenlediler.

Athletic Bilbao ile ikinci kez karşılaşacaklarını belirten Güneş, ''Trabzonspor ve Athletic Bilbao karşılıklı iki maç yapmıştı. Burada kaybetmiştik, kendi sahamızda yenmemize rağmen elenmiştik. Tekrar karşılaşıyoruz, futbolun böyle güzellikleri var. Dostluğa, fair-playa katkı yapmasını diliyoruz. Gruplara kalabilmek için Athletic Bilbao karşısında ilk maçta avantajlı bir skorla dönmek istiyoruz'' dedi.
Rakibin gücünü bildiklerini ifade eden Güneş, ''Orta saha ve hücumda etkin atak yapabilecek oyuncuları var. Kendi eksiklerimize rağmen gücümüzü sahaya yansıtmak istiyoruz. Zemin çok güzel, umarım seyir zevki güzel bir maç olur ve düşündüğümüz skorla buradan ayrılırız'' diye konuştu.
Güneş, futbolda şike iddialarıyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonunun aldığı kararlara ilişkin sorulan sorular üzerine de futbolun barış, kardeşlik, dostluk, güzellik, temizlik, saflık ve iyi niyet olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:
''Futbolu, bu anlamda sahaya yansıyan, insanlar ve toplumlar arasındaki ilişkiyi geliştiren bir oyun olarak görüyoruz ama ne yazık ki bu sene ülkemizde bizim temiz duygularla aradığımız oyunun hak ettiğimiz şampiyonluğun puan puana geldiğimiz dönemlerde rakip takım tarafından kazanıldığı için üzüldük. Olumsuz konuşmadık, şimdi de konuşmak istemiyorum ancak görünen tabloda bugünkü maçın atmosferi bu olmaması gerekirken bizim dışımızdaki gelişmelerle maalesef her gün bunu yaşıyoruz, bu her gün önümüze koyuluyor. Biz sahaya futbol oynamaya çıkıyoruz, yarın da öyle olacaktır''
Üzüldüğü bir şeyi de açıklamak istediğini anlatan Güneş, konuşmasını şöyle sürdürdü:
''Özellikle İspanyol gazetelerinde bizim başkanımızın resmi ve bizim takımla ilgili haberlerin görüntüsü Türkiye'den verilen yanlış bilgilerle buraya böyle yansımıştır. Bu çok çirkindir. Medyaya yansıması değil, olayın buralara gelmesi bizim için olumsuz bir tablodur. Bunların aydınlanmasını isteyen birisiyim. 'Kimin suçu varsa cezasını çeksin' dedim daha önce. Benim için hiçbir şey değişmez. 'Suç varsa cezası olmalı ama suçsuz kişilere haksızlık yapılmamalıdır' dedim. Federasyon Başkanı'nın ifadesiyle konuşuyorsak, şüphe duyuyorsa, ben şüphe duyuyorum, daha önce duymuyordum, şimdi duyuyorum. Bu benim kulübümle ilgili değil, ülke futbolunu, ülkeyi yönetenlerle ilgili şüphelerim vardır. Eğer onların vicdanı rahatsa ben de rahatım ama olay dışımızda gelişmesine rağmen bugüne gelinceye kadar ister milli takım, ister kulüpler bazında gelişmelere rağmen düzgün kalmaya çalıştık''
''Bugün itibarıyla Avrupa Kupası maçı öncesinde bu iddialar sürdürülüyorsa ben bu sahaya nasıl çıkmam gerekiyor şüphe duyduğuma göre'' diyen Güneş, şunları söyledi:
''Resmiyette beni ikinci açıkladıklarına göre ki federasyon istese sıralamayı değiştirebilir, ister beşinci yapar, ister katmayabilir de beni. Bu açıklamadan sonra kararı onlar uygulasınlar. Daha önce milli takım antrenörüyken mahkemelere gittiğimizde 'gidemezsin') diyenler, bugün mahkemelerden karar bekliyor. Suç yokken suçlu arayanlar, suçlu varken suçluyu bulamıyor, böyle bir ülkede yaşıyoruz. Buraya geldiğimizde gazetelerde bizim başkanımızın resmini görüyoruz. Bu konuya daha fazla girmeyi doğru bulmuyorum.''
Güneş, buraya geldiklerinde yine İspanyol medyasında gündemin, futbolcu haklarının korunması için Kulüpler Birliğine karşı yapılan bir grevin söz konusu olduğunu söyleyerek, ''Belki maçlar oynanmayacaktır deniliyor. Ülkemizde ise ne futbolcular, ne antrenörler futbolda söz sahibi. Yani futbolun sahibi yok. Yöneticiler, gelip geçici olmasına rağmen bir çirkinlik olsa da 'kapatın gidelim' diyorlar. Böyle bir ülkenin, böyle bir ülkeyle futbol yarışını görüyoruz. Futbolcular ve antrenörler kendilerine sahip olabilseydi bu konular olmazdı, hiçbir şey de konuşulmazdı. Yönetimlerin devreye girdiği, paranın çok olduğu yerde eğer o paraları doğru ve düzgün kurallara göre yönetemezseniz çirkinlik ve kirlilik olabilir'' dedi.
Güneş, futbolun iyi taraflarını konuşmak istedikleri bir dönemde, Türkiye'den şehit haberlerinin gelmesine çok üzüldüğünü vurgulayarak, şöyle konuştu:
''Askerlerin şehit olduğu gün, bugün burada gezdiğim müzede, aynı kişilerin propaganda yaptığını gördük. Bu beni üzmüştür. Türkiye aleyhinde propaganda yapmışlardır. Olayın siyasi tarafına girmek istemiyorum ama insanların öldüğü, huzurunun kaçtığı yerde hiçbir insan, hiçbir millet huzurlu olamaz. Terörün olduğu yerde terör her yere girer. Terörün milleti, dini, ırkı olmadığını herkes biliyor. Onun için bugün üzgünüz. Askerlerimizin şehit olması ve burada aynı terör örgütünün propagandası oldu. Futbolu konuşmak istiyorum ama maalesef saha dışı olayların ve ölümlerin olması, insanları mutsuz eder. Ben de bir insanım. Beni de mutsuz eder.''
Güneş, bir İspanyol gazetecinin, müzede nasıl bir terörizm propagandası yapıldığı sorusu üzerine ise ''Bugün gezmeye gittiğim müzede, orada terörü yönlendirenler tarafından ülke aleyhinde, Türkiye aleyhinde konuşmalar vardı'' diye konuştu.
Güneş, ''Takımda cezalı oyuncularla ilgili rotasyon yapacak mısınız?'' sorusuna, şu karşılığı verdi:
''Sizin de bildiğiniz gibi geçen seneden beri rotasyon yapıyoruz. O rotasyonu her zaman yaptık. Henüz daha 11'i tam olarak değiştiremedik. 3-4 eksiğimiz kaldı. Ondan sonra 11'i değiştireceğiz, geriye bir sorun kalmayacak. Adrian ve Zokora, bu sezon yeni transfer. Maalesef Benfica ile yapılan iki maçtaki yanlış kararlarla kaybettik. Yarınki maçlarda olmayacaklar. İki oyuncumuzun olmayışı yeni kurduğumuz kadroda yeni zaaflar olacaktır. Onların yerine oynayacak arkadaşlar için bu güzel bir şans. Umarım iyi değerlendirirler.''

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7999-7C4O6X7A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7999-5J6Q2U9C.jpg

.....
18.08.2011, 00:15
Gustavo Colman’ın açıklamaları
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8000-7O4Z6J7L.jpg
Arjantinli oyuncumuz Gustavo Colman Perşembe günü çok zorlu bir maç oynayacaklarını belirterek,

Colman, cezaları nedeniyle oynayamayacak olan Zokora ve Adrian'ın takımın önemli parçaları olduğunu ifade ederek, ''Bu zorluk yaratabilir ama onların yerini doldurabilecek oyuncular var. Onlar da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklar. Bu durum zorluk yaratıyor ama bizim için bir endişe kaynağı değil. Onların maçlarını izledik. Uzun uzun bölümleri izleyip değerlendirmesini yaptık. Onlar için olumlu olduğu kadar zorlu taraflar da var. Onların da handikapları var. Rakibimizi gayet iyi tanıyoruz. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Nasıl bir oyun zihniyeti ortaya koymamız gerektiğini çok iyi biliyoruz'' diye konuştu.

.....
18.08.2011, 00:16
Takımımız maça hazır
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8001-2J9N2P9E.jpg

UEFA Avrupa Ligi play-off turu 1. maçında İspanya'nın Athletic Bilbao takımı ile karşılaşacak olan takımımız, hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde, karşılaşmanın oynanacağı San Mames Stadı'nda yapılan antrenmanın ilk 15 dakikalık bölümü basın mensuplarına açıldı. Oyuncularımız antrenmanda taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8001-7H4S6C7E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8001-4H5N1R8Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8001-1W4F3M4W.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8001-3H0S2C3E.jpg

Kazım Uzunboy
18.08.2011, 00:19
Çok güzel bir skorla döneceğiz İspanya'dan. Ben buna gerçekten inanıyorum. :)

.....
18.08.2011, 00:25
Şenol Hocamız çok güzel konuşmuş ağzına sağlık.

O protestoları lehimize çevirip ispanyadan avantajla döneceğimize inanıyorum.

krdnz
18.08.2011, 00:46
Maçı İspanyol ETB-1 kanalı veriyor.

Astra 19.2°E Uydusundan yayın yapıyormuş.Yanlış anlamadıysam web yayını da var.

http://www.eitb.com/telebista/etb1/osoa/720523/athletic-trabzonspor-zuzenean-etb-1-eta-eitbcom-en/

EROS87
18.08.2011, 01:29
bilbao ve tribünlerini az çok biliyoruz.
şehit haberlerinin ve bugünki basın toplantısında hocamızın da açıklamaları üzerine yarın ki maçta olabilecekleri az çok tahmin edebiliyorum.
yarın tribünlerde iğrenç pankart ve posterlere rastlanırsa umarım gereken tepki gösterilir, gerekirse sahadan da çekilinir.

bahadır2561
18.08.2011, 01:37
bilbao ve tribünlerini az çok biliyoruz.
şehit haberlerinin ve bugünki basın toplantısında hocamızın da açıklamaları üzerine yarın ki maçta olabilecekleri az çok tahmin edebiliyorum.
yarın tribünlerde iğrenç pankart ve posterlere rastlanırsa umarım gereken tepki gösterilir, gerekirse sahadan da çekilinir.

Aynen bende bu sıkıntıyı düsünüyordum.

İnşallah ters bişey yapmazlar

demiradam57
18.08.2011, 02:05
Sorun Real Madrid'de değil BARCELONA'daymış...:))))

memozcan
18.08.2011, 02:06
hocanın önüne koca votkayı koymuşlar mübarek ramazan ayında:)

ahmet aydın
18.08.2011, 02:08
Allah yardım etsin barcelonanın bile gitmeye korktugu bir deplasman toquero ve llronteye dikkat etmemiz lazım.artıkta deplasmanda gol atalım.inşallah güzel bir skorla döneriz

Numan Yerlikaya
18.08.2011, 02:09
Halil Ne Topa Vuruyo Ha Villanın Tıpkısının Aynısı :)

Oğuzhan
18.08.2011, 02:10
Diğer maçlarda pek boy gösteremeyen oyuncularımızın, Zokora ve Adrian'ın eksikliğinde eski performanslarının üstüne koymaları gerekiyor. Eğer Halil,Aykut gibi isimler işini iyi yaparsa kazanabiliriz.

Numan Yerlikaya
18.08.2011, 02:11
Odense Gibi 20 milyonluk Takım Villaraeli Yeniyo Resmen Mücize Bence

İnşallah Bizde Aynısını Yaparız

Numan Yerlikaya
18.08.2011, 02:14
Maçın Gollü Bitmez Gol Atacak Taraf Varsa Oda Bilbao Çok Eksiğimiz Var Ofans Yönden Ve Defans Yöndende 1-0 Veya 2-1 Bizim İçin Çok İyi Olur

Erman Aydın
18.08.2011, 02:25
Halil Ne Topa Vuruyo Ha Villanın Tıpkısının Aynısı :)

Çok seviyorum bu sözü "tıpkısının aynısı" :D

Cem Akyüz
18.08.2011, 02:27
İnşallah iyi bir skorla döneriz.Dünyada en çok çekindiğim 2 deplasmandan birine gidiyoruz.Diğeride Panathinaikos.Burak'ı savunma arkasına kaçırmamız gerekiyor.Colman kilit adam

Samet Türkmen
18.08.2011, 02:29
İstediğini yapsın pislik bilbaolular. Cevaplarını alacaklar sahada. Bu sefer kurtuluşları yok. Yaptıkları ''misliyle'' öderler arenada :D

Tolga
18.08.2011, 02:32
Odense Gibi 20 milyonluk Takım Villaraeli Yeniyo Resmen Mücize Bence

İnşallah Bizde Aynısını Yaparız

Bu sezon kuzey takımlarında bir kıpranma mevcut zaten.Odense'de başı çekiyor.Bir önceki turda da iyi bir rakibi elemişti.

Devrim Arslan
18.08.2011, 02:34
mac 0-0 bitecek mactan sonra burdayim :D hislerim oyle diyor

Yunus Danışmaz
18.08.2011, 02:35
Bugün Villarealin Odenseye 1 0 yenilmesiyle ben biraz daha umutlandım, ligleri başlamadı ilk ciddi maçlarını bizle oynayacaklar umarım iyi hazırlanamamışlardır, biz iyi kötü iki ciddi sınav verdik, biraz daha hazır ve tempolu olmamız gerekir rakibimize göre.
benim de tek ümidim bu zaten...

Erman Aydın
18.08.2011, 02:36
mac 0-0 bitecek mactan sonra burdayim :D hislerim oyle diyor

Bu maçta kesin gol olur abi.Ben de buradayım :D

Devrim Arslan
18.08.2011, 02:38
Bu maçta kesin gol olur abi.Ben de buradayım :D

tamam o zaman 1-0 aliyoruz :D sayfayi not dustum

Erman Aydın
18.08.2011, 02:40
tamam o zaman 1-0 aliyoruz :D sayfayi not dustum

Tamam, ortak kararımız bu olsun. :D

U.Sadıkoğlu
18.08.2011, 02:46
Bu maçta kesin gol olur :D

Çok zor bir tahmin.. İddaa oynamalısınız :D

Fatih ÇOLAK
18.08.2011, 02:48
Adamlar resmen maç yapmadan karşımıza çıkıyorlar, bir tottehnam maçı var 15 gün önce onun dışında hazırlık maçlarında hep yedek çıktılar...ya çok güveniyorlar kendilerine, ya da çok küçümsüyorlar...kadronun eksik olması çok moralimi bozuyor, işallah yakaladığımız pozisyonları maksimum oranla değerlendiririz...bu arada henriqe oynayacak değil mi?

E. Okan Bülbül
18.08.2011, 02:50
1-1 olsa göbek atarım ama handikap yaparlar gibi

AYYILDIZ
18.08.2011, 02:52
Aykut icin uzun yillar Trabzonspor kaptanligina kadar uzanan yolun baslangici da olabilir bu mac.Cok zor gececek fakat kesinlikle bir Benfica degil.Bu macta gol atamazsak eleniriz.Cunku 2 gol garanti yeriz.

lazside61
18.08.2011, 02:57
Maçı İspanyol ETB-1 kanalı veriyor.

Astra 19.2°E Uydusundan yayın yapıyormuş.Yanlış anlamadıysam web yayını da var.

http://www.eitb.com/telebista/etb1/osoa/720523/athletic-trabzonspor-zuzenean-etb-1-eta-eitbcom-en/

bildigim kadariyla astrada radyo yayini , atlantic bird 5.0w tv yayini

http://nl.kingofsat.net/find.php?question=etb-1&Submit=Zap

Sefa
18.08.2011, 03:05
Şu maçta gol atmak çok ama çok önemli tabi yemeden nasıl başarırız bilemiyorum..

Oğuzhan
18.08.2011, 03:11
Henrique'den uzaktan gol bekliyorum bu maç.

Mert Oğuzlu61
18.08.2011, 03:19
şu sıralar biraz morale ihtiyacım var be Trabzonum, yap bir kıyak hadi.. güveniyorum sana, içimden bir ses bu turu geçeceğimizi söylüyor.

E. Okan Bülbül
18.08.2011, 03:29
ne iş ya yarın maç var ve buradaki durgunluk dikkatimi çekti.

Mustafa Umut
18.08.2011, 03:37
öncelikle gol yememeliyiz ama sanmıyorum gol yemeden bitirelim bu maçı.

o yüzden biz de en az 1 gol bulmalıyız.

halil ve henrique'nin öne çıkan isimler olacağını düşünüyorum.

sağ bek mustafa olursa burak'ı biraz geride izleyebiliriz diye düşünüyorum.

----------------tolga-------------------
mustafa----giray----glowacki----celustka
burak----serkan-----aykut--------------
---------------colman---------henrique
----------------halil----------------------

şeklinde olabilir belki..

irfanköse276
18.08.2011, 03:46
ne iş ya yarın maç var ve buradaki durgunluk dikkatimi çekti.

umarım takım bizi uyandırır..

onlar da bizim gibiyse işimiz zor

ugere
18.08.2011, 03:48
Henrique oynayabilecek mi ?

Fatih Özkan
18.08.2011, 03:50
Arkadaşlar bu maçı radyodan dinleyebilir miyim ?
İşte olacağım...
Ya da link olursa direk izlerim (:
Bilgi verebilecek olan var mı ?

SALDIRAY
18.08.2011, 04:03
Arkadaşlar Serkan'ı orta alana,Mustafa'yıda sağ beke alma fantazisi nereden çıktı? Fm mi oynuyorsunuz???? Yapmayın etmeyin. Böyle bir diziliş ile mahvederler bizi..

------------Tolga
----Serkan Giray Glo Celustka
-------Colman--Aykut---
----------Alanzinho----
Burak--------------------Henrique
----------Pawel(Halil)-

Fatih ÇOLAK
18.08.2011, 04:07
Celustka ön libero olarak oynatılamaz mı?

---Celustka-Aykut---
-------Colman-------

Altan 61
18.08.2011, 04:10
2-1 Bilbao biter

Bu arada yine atmis bizimki:

Racing Club

1 - 0

Godoy Cruz

Devre Arası

11'

T.Gutierrez

irfanköse276
18.08.2011, 04:21
Arkadaşlar bu maçı radyodan dinleyebilir miyim ?
İşte olacağım...
Ya da link olursa direk izlerim (:
Bilgi verebilecek olan var mı ?

benim de link sıkıntım olacak..

daha önce tecrübesi olan var mı bu konuda?

Fatih Özkan
18.08.2011, 04:23
Biri bişe desin...
Bu maçı izleyemezsem oturur ağlarım!

demir
18.08.2011, 04:28
bulursunuz lınk endıselenmyın

irfanköse276
18.08.2011, 04:35
bulursunuz lınk endıselenmyın

burda link paylaşmak yasak..

endişem o yüzden..

irfanköse276
18.08.2011, 04:39
ok..

teşekkürler.. 100 km yol gitmeyi filan düşünüyordum boşu boşuna...

metinbay61
18.08.2011, 04:42
gol yemeyiz ama atarmıyız onu tam kestiremiyorum...maçta gol olursa atan biz oluruz

Tolga
18.08.2011, 04:43
Onur-Serkan-Giray-Glowacki-Celustka-Aykut-Colman-Alanzinho-Burak-Henrique-Halil.

Oyun sistemine göre ilk 11 böyle olacak.Herkesin kanaati.

Abdülkadir Kılıç
18.08.2011, 04:45
Arkadaşlar Serkan'ı orta alana,Mustafa'yıda sağ beke alma fantazisi nereden çıktı? Fm mi oynuyorsunuz???? Yapmayın etmeyin. Böyle bir diziliş ile mahvederler bizi..

------------Tolga
-------Colman--Aykut---
----------Alanzinho----
----------Pawel(Halil)-

Böyle mahvolmaz mıyız? Bence Alanzinho yerine defansif bir orta saha daha oynatmalıyız. Bu isim de Barış.

Tolga
18.08.2011, 04:50
Böyle mahvolmaz mıyız? Bence Alanzinho yerine defansif bir orta saha daha oynatmalıyız. Bu isim de Barış.

Aynen ya.İlk yarı Alanzinho'yla başlamak yerine ikinci yarı oyuna alalım.
Ortada Aykut-Barış oynasın.Alanzinho'nun yerinde Colman oynasın bak bakalım neler oluyor.

meaningoflife61
18.08.2011, 04:52
İnşallah Bugünkü Maçta Mustafa Yumluyu Oynatmaz Oynatırsa Herhalde Sağbek Oynıcakmış O Zaman Ora Yol Geçen Hanı Olur İnşallah Oynatmazsın Hocam

Fatih Özkan
18.08.2011, 04:58
Link yok mu arkadaşlar ? Lütfen çok önemli. Ceza yemeyi bile göze alıyorum...

irfanköse276
18.08.2011, 05:00
Link yok mu arkadaşlar ? Lütfen çok önemli. Ceza yemeyi bile göze alıyorum...

maç saati özel mesajla paylaşılıyormuş.. rahat olun dendi az önce

Fatih Özkan
18.08.2011, 05:01
Tamam o zaman (:
Teşekkür ederim.

Rahmi Akkurt
18.08.2011, 05:14
1-2 alicaz bu maci rahatlayin.. :D

.....
18.08.2011, 05:14
Gel bakalım bilbao gel. Seni bekliyoruz.

Kurtuluşun olmayacak Allah'ın izniyle.

E. Okan Bülbül
18.08.2011, 05:38
direk maçın linkini değilde tüm maçların oldugu bir sayfayı versem yasak mı? mesela www.abc.com gibi

E. Okan Bülbül
18.08.2011, 05:40
------------Tolga
-------Colman--Aykut---
----------Sercan(halil)----
----------Pawel(Halil)-

Sefa
18.08.2011, 07:15
Serkan, Giray ve Colman'ın form durumları maça direkt etki edecektir.. Bu üçlü ellerinden geleninin fazlasını vermeli..

Tolga, Serkan, Giray, Glowacki, Celustka, Aykut, Colman, Alanzinho, Henrique, Burak, Halil gibi bir kadroyla çıkabiliriz maça. Çok ofansif bir kadro ama elimizdekilerden ancak bu çıkıyor..

İskender Çakmak
18.08.2011, 08:08
Bugunku mactan cok umitliyim. takimima guveniyorum.
Defans hatti cok onemli. Bilbao kendi evinde taraftar sebebiyle fena baski uyguluyor. Defansa cok is dusecek. Gecen yilin sonlarina dogru soyledigim gibi buldugumuzu atmaliyiz kacirmak gibi bir luksumuz yok. Deplasmanda atilacak 1 gol cok cok onemli 0-0 niyetiyle cikmayalim maca

Süleyman50
18.08.2011, 09:12
zor bir maç olacak eksiklerimiz var, alınacak bir beraberlik iyiyidir diye düşünüyorum...

zafer6161
18.08.2011, 09:40
ben 3 yıllık dsmart kullanıyorum,benfica maçını şifresiz verdi,bu akşamki maçıda şifresiz mi verecek,bilen varsa yardımcı olabilirmi,bizim maç 101 kanalda,bjk nın maçı 82.kanalda,,82 kanal şifresiz,101 kanal şifreli kanal, :)

Mehmet Ç.
18.08.2011, 09:42
Aksam kesin yeniliriz..

Bu mübarek ayda, somaliler bile hayata tutundu, ama bizim yüzümüz bir türlü gülmedi daha :S

Hotaman
18.08.2011, 09:53
Arkdaşlar Şenol Hoca'nın basın toplantısında işaret ettiği İspanyol medyasında çıkan haberlerin içeriğini bileniniz var mı?

outoftime
18.08.2011, 09:57
ben serkanın sağ bek oynamasının bize hiçbir yarar getirmeyeceğini düşünüyorum
orta alanda serkandan daha iyi bir kesici yok şu an takımda o yüzden
serkan-colman ikilisi pek yeterli gözükmüyor ben aykutu 2.yarı oyuna alabileceğini düşünüyorum
alanzinho oynasa da oynamasa da pek bir şey fark etmiyor
çok yumuşak oynuyor ve topu kaleye gönderme konusunda sıkıntılı
burak formunu artırabilirse gol bulmamız çok kolay

61_Hasan_69
18.08.2011, 10:08
*********************TOLGA**********************

MUSTAFA*********GLOWACKİ*****GİRAY********CELUTSKA

*****************AYKUT*******COLMAN**************

SERKAN************ALANZİNHO***************HENRİQUE

********************BURAK************************

Çok büyük ihtimalle bu kadar ile çıkacağız..

Erkin
18.08.2011, 10:11
Arkdaşlar Şenol Hoca'nın basın toplantısında işaret ettiği İspanyol medyasında çıkan haberlerin içeriğini bileniniz var mı?

Nedenini bilmiyorum ama o cumleler benim de dikkatimi cekti..Tahminimce birinde Ispanya'nin Istanbul basininda biz de sike yapan takim olarak gosterilmis olabiliriz baskanin resmini falan yayinlamis basin sanirim.. Digerinde de Bask bolgesinin ayrilikci olusunun PKK it surusuyle ozdeslestirilmesiyle ilgili olabilir, muzede birileri bir seyler zirvalamis heralde bizimkiler gezerken..

Maca gelirsek insallah en iyi skorla doneriz.. Yenilsek bile kesinlikle ve kesinlikle gol atmaliyiz.. Yenilsek de 1-0 degil 2-1 gibi bir skorla donmeliyiz.. Tabi galibiyet ve beraberlik her turlu avantajli olacak..

Ertan 51
18.08.2011, 10:18
Liverpool ve Benfica maçlarından farklı olmaz gibime geliyor.
Şanssızlık ve haksızlığa uğramak kaderimiz oldu,bu durumu yenebileceğimizi zannetmiyorum.

Şenol hocam satır aralarında çok güzel mesajlar vermiş ama biraz daha az ve öz konuşsa daha anlaşılır olacak,ok gibi saplanacak cümleler gereksiz cümlelerin arasında kaybolup gidiyor,yada etkisi azalıyor.

onurts61
18.08.2011, 10:28
Arkadaşlar herkesin fikrine elbette saygı duymak gerek ama alanzinho nun ilk 11 başladığı tüm maçları bir daha gözden geçirin oyundan çıkana kadar 1 kişi eksiğiz , brezilyali , ismi havalı bir kaç tanede göze hoş gelen hareketi var diye bu adam bu kadar değer görmemeli , kesinlikle ilk 11 de ve bu tip maçlarda işi yok ,

Onur 'un durumu hakkında bilgilendirme yapabilecek olan varsa memnun olurum , Tolga her ne akdar geliştirmiş olsada ,Benfica maçında yediği ilk gol hala güvenilmeyecek bir kaleci olduğunun göstergesidir ...

gollü beraberlik bizim için iyi olacaktır ...

tzercin61
18.08.2011, 10:30
Senol hocam basın toplantısında;
"Ben milli takım teknik direktörüyken mahkemelere gittiğimde gidemesin diyenler bu gün mahkemelerden karar bekliyor" dedi... Kimleri kastetti ven o kişiler neler yapmıştı ben hatırlayamadım? O zamanlar hakikaten çok çektirmişlerdi Şenol Güneş'e ama kimlerdi?

krdnz
18.08.2011, 10:42
Maçı D-Smartta Ertem Şener anlatacak.

Süleyman50
18.08.2011, 10:47
kadro yetersiz görünüyor, inşallah en iyi neticeyi alırız...

Tayfun Aydın
18.08.2011, 10:56
Geçen maçı sportdigitalden seyrettim 1.99 Euro kahve gitsem 3 katı para veririm.Görüntü kalitesi tatmin edici takılma yok gayet yetrliydi internet seyrettiğim en iyi maçtı kesinlikle.Tabii spiker Alman o kadar da rahatsız etmiyor zaten maçın heycanına kaptırınca fark bile etmiyorsunuz.Alternatif arayanlara tavsiye ederim.

praximuns61
18.08.2011, 11:16
dsmarta nereden mail atabilirz, bugünkü maçla ilgili bilgi almak için

sinaman
18.08.2011, 11:16
geçen maçı sportdigitalden seyrettim 1.99 euro kahve gitsem 3 katı para veririm.görüntü kalitesi tatmin edici takılma yok gayet yetrliydi internet seyrettiğim en iyi maçtı kesinlikle.tabii spiker alman o kadar da rahatsız etmiyor zaten maçın heycanına kaptırınca fark bile etmiyorsunuz.alternatif arayanlara tavsiye ederim.

nasil İzleyebİlİyosun ne yapmamiz gerekİyo satin almak İÇİn aÇiklarsan detayini Çok sevİnİrİm

Semih GÜL
18.08.2011, 11:20
Geldi çattı büyük gün, çok heyecanlıyım artık geçmiş başarıları konuşmak yerine yenilerini yazma zamanı geldi,tüm avrupa maçlarının sonunda hissettiğim ve hayata küsmüş bir çocuk gibi masada oturup kalışım, etrafımda hafif tebessüm ile ne bekliyordun dercesine bakan ve neşeli neşeli konuşan insanların olmadığı,tüm şansızlıklara rağmen yinede istediğimizi alacağımız bir maç olur umarım...
Bir an önce akşam olsun istiyorum, aklımda başka hiçbirşey yok...artık kalalım gruplara...

lazfather61
18.08.2011, 11:23
Geçen maçı sportdigitalden seyrettim 1.99 Euro kahve gitsem 3 katı para veririm.Görüntü kalitesi tatmin edici takılma yok gayet yetrliydi internet seyrettiğim en iyi maçtı kesinlikle.Tabii spiker Alman o kadar da rahatsız etmiyor zaten maçın heycanına kaptırınca fark bile etmiyorsunuz.Alternatif arayanlara tavsiye ederim.

kredi karti ile mi odemeyi yaptin.

postaarabasi
18.08.2011, 11:25
nasil İzleyebİlİyosun ne yapmamiz gerekİyo satin almak İÇİn aÇiklarsan detayini Çok sevİnİrİm
burasi adresi http://www.sportdigital.de/index/live girip odemeyi yapiyorsun ve izliyorsun .Basit ama sitenin Almanca olmasi biraz olayi zor yapiyor.

Recep Alkan
18.08.2011, 11:26
Kadrom Belli,

----------------------------------Tolga----------------------------------
Serkan----------------Giray---------------Glovaçki-----------------Celustka
-----------------------------------Aykut----------------------------------
Burak------------------Colman------------Barış (Sercan Kaya)-----------Henrique
----------------------------------Halil (Pawel)

Valla kadroyu bu şekilde düşünüyorum. Zaten çok da bir şansımız yok. Futbolcu kadromuz belli, olmayacak oyuncularımız belli. Elde kalanlar ile çok da ofansif olmayan kadro ancak bu şekilde kurulabiliyor.

Benim düşündüğüm biraz daha orta alanı kuvvetli bir kadro olduğu için bu şekilde kurdum.

Ama bir alternatif kadrom daha var,

------------------------------------Tolga----------------------------------
Serkan--------------------Giray--------------Glovaçki---------------Celustka
-------------------------------------Aykut---------------------------------
Burak------------------------------------------------------------------Eren
---------------------------Colman------------Alanzinyo----------------------
-------------------------------------Henrique--------------------------------

Mollasalihoğlu
18.08.2011, 11:27
Kadrom Belli,

----------------------------------Tolga----------------------------------
Serkan----------------Giray---------------Glovaçki-----------------Celustka
-----------------------------------Aykut----------------------------------
Burak------------------Colman------------Barış (Sercan Kaya)-----------Henrique
----------------------------------Halil (Pawel)

Valla kadroyu bu şekilde düşünüyorum. Zaten çok da bir şansımız yok. Futbolcu kadromuz belli, olmayacak oyuncularımız belli. Elde kalanlar ile çok da ofansif olmayan kadro ancak bu şekilde kurulabiliyor.

Benim düşündüğüm biraz daha orta alanı kuvvetli bir kadro olduğu için bu şekilde kurdum.

Mustafa sağbek, Serkan da Barış'ın yerine olabilir.

Recep Alkan
18.08.2011, 11:29
Metin sanırım ikinci kadromu biraz daha mantıklı bulabilirsin.

Oruç
18.08.2011, 11:31
Burada da maçı 30 TL'ye satsınlar. Oh ne güzel.

lazfather61
18.08.2011, 11:32
burasi adresi http://www.sportdigital.de/index/live girip odemeyi yapiyorsun ve izliyorsun .Basit ama sitenin Almanca olmasi biraz olayi zor yapiyor.

bise sorcam aga simdi burdan maci satin officedeki bilgisayardan satin aldik diyelim, evdeki bilgisayarda izleyebilirmiyim aynisini.

lazfather61
18.08.2011, 11:33

ayrica evet cok karisik almaca filan nasil satin alacagiz maci.

Numan Yerlikaya
18.08.2011, 11:35
Bu Maçtada Pawel Oynatırsa Hoca 11 de Yazıklar Olsun

Ömür Karadeniz
18.08.2011, 11:36
ben 3 yıllık dsmart kullanıyorum,benfica maçını şifresiz verdi,bu akşamki maçıda şifresiz mi verecek,bilen varsa yardımcı olabilirmi,bizim maç 101 kanalda,bjk nın maçı 82.kanalda,,82 kanal şifresiz,101 kanal şifreli kanal, :)
Hocam bende 3 yıllık üyeyim,geçen sene Liverpool maçları locadan yayınlanmıştı maça 1 saat kala açılmıştı,bugünde açılır rahat ol.:)

postaarabasi
18.08.2011, 11:40
bise sorcam aga simdi burdan maci satin officedeki bilgisayardan satin aldik diyelim, evdeki bilgisayarda izleyebilirmiyim aynisini.
Satin almadan uye oluyorsun zaten.Kullanici adini ve sifreni hangi bilgisayardan girersen gir izlersin.
Para vermeye gerek yok bence.Ben yillardir http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football bu adresten izlerim.Mac saatine yakin linkler gelir.Kalitesi iyi olan birini tikla izle.

Recep Alkan
18.08.2011, 11:40
Hocam bende 3 yıllık üyeyim,geçen sene Liverpool maçları locadan yayınlanmıştı maça 1 saat kala açılmıştı,bugünde açılır rahat ol.:)

Madem bu kadar yıllanmış üyesi var Dsmart'ın bende bir soru sorayım.

Malum Digitürk'ü kapattık, şimdi de Dsmart almak istiyorum.

Tavsiye ediyor musunuz ?

Ayrıca Türk Telekom'a açmış olduğum savaş nedeni ile evime ne telefon nede internet almıyorum. 3G ile takılıyoruz hanım ile birlikte. DSmart alınca internet hizmetini de almak istiyorum. Kullanımı ve hızı konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.

(Konu dışı olduğunu biliyorum, gerekli cevabı aldıktan sonra mesaj silinebilir)

Mollasalihoğlu
18.08.2011, 11:41
Metin sanırım ikinci kadromu biraz daha mantıklı bulabilirsin.

Güzel ama bence Şenol Hoca Aykut ve Colman'ın yanına Serkan'ı koyacak bir şekilde. Ortasahayı vermek istemeyecektir..

Tolga-Mustafa-Giray-Glowacki-Celutska-Serkan-Aykut-Colman-Burak-Halil-Henrique yapardım ben olsam, Burak sağda, Henrique solda, Halil ortada..

DURAS
18.08.2011, 11:43
kadrolara alanzinhoyu yazın bence

lazfather61
18.08.2011, 11:44
Satin almadan uye oluyorsun zaten.Kullanici adini ve sifreni hangi bilgisayardan girersen gir izlersin.
Para vermeye gerek yok bence.Ben yillardir http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football bu adresten izlerim.Mac saatine yakin linkler gelir.Kalitesi iyi olan birini tikla izle.

sagol hocam da gecen benfica ilk macini bu adresteki linklerden izliyim demistim cok takiliyor, ayrica cok isgence cekmistim o maci izlerken.

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2011, 11:47
Athletic Bilbao 1-2 Trabzonspor

Gönlümden geçen skor.

Recep Alkan
18.08.2011, 11:49
kadrolara alanzinhoyu yazın bence

Benim kadro tercihim bu.

Ama hem sizi, hemde Metin'i kırmayalım. birde sizin dediğiniz şekilde yazalım.

-----------------------------Tolga---------------------------
Mustafa--------------Giray----------Glovaçki-----------Celustka
-----------------------------Aykut----------------------------
Burak-------------------Serkan--------Colman-----------Alanzinyo
----------------------------Henrique---------------------------

Hem süretine hem de son vuruşuna güvendiğim için forvette Henrique'yi koyuyorum.

anavavula
18.08.2011, 11:49
Ankara' da yine çınar cafe mi, maçı toplu izlemek istiyorum ama daha iyi bir yeri tercih etmeliyiz.

Mollasalihoğlu
18.08.2011, 11:50
Evet, Henrique'yi uca atıp Alanzinho'da mantıklı olmuş.. Hep top tutar, hem kontra yapar..

ispiroğ61
18.08.2011, 11:52
Benim kadro tercihim bu.

Hem süretine hem de son vuruşuna güvendiğim için forvette Henrique'yi koyuyorum.

Abicim 2.kadro bizim için daha iyi olur sanki ama Alanzinho yerine Ereni de koyabiliriz..

Berat
18.08.2011, 11:56
Muniain'e dikkat... İlk turda Gaitan'ın yaşattığı sıkıntıları bu turda Muniain'in bize yaşatma olasılığı yüksek.

M. Yumlu sağ bek-Muniain sol kanat oynarsa olacakları düşünmek istemiyorum..

Hamdi Karamahmutoğlu
18.08.2011, 11:58
Maça Burak,Halil ve paulo ileri ucuyla başlamak intihar olur.
2.Benfica maçındaki gibi kafadan yeriz golü.
Öncelikle kontrolü, orta sahayı kalabalık tutarak elimize almalıyız.
İşte bu yüzden benim dizilimim:

http://www.footballuser.com/Formations/2011/08/190862_Trabzonspor.jpg

Recep Alkan
Abicim 2.kadro bizim için daha iyi olur sanki ama Alanzinho yerine Ereni de koyabiliriz..

Eren'i canlı seyretmedim hiç. Çocuğun potansiyelini hiç bilmiyorum.

Ama şunu net olarak söyleyebilirim ki, ona nedenini bilmeden de olsa çok güveniyorum. Sanki sol açıkta bunca zamandır yaşadığımız sıkıntıyı çözecek gibi geliyor bana.

Birde artık takımda mevki sahibi oyuncuların oynamasını istiyorum.

Takımın bu seneki muhtenel onbirlerinde,

Serkan, Celustka, Alanziyo, Burak, Henrique, ne yazık ki tam olarak kendi mevkilerinde oynamıyor, oynayamıyorlar.

Bu nedenle görev tanımı SOL AÇIK olan bir adama bu takımda şans verilmesini istiyorum.

Biraz da kurduğum kadrolarda ki Eren ısrarım bundan.

Umarım hoca bu kadro kıtlığında onu dener.

Ömer Faruk61
Benim kadro tercihim bu.

Abi Eren UEFA kadrosunda yokmuş sanırım..

lazfather61
18.08.2011, 12:02
Abi Eren UEFA kadrosunda yokmuş sanırım..

bilbaoya goturuldu son idmanada cikti.

Salih Edip
18.08.2011, 12:03

Ah be zafer abi , her maç aynı soru :) d-smart üyeliğini yenile bence :D

Barış Burak
18.08.2011, 12:04
İlk önce defansı düşünmeliyiz, önemli iki eksiğimiz var, gol atmak ikinci planda olmalı.

Zaten bilbaonun ilk 20 dakikasını açtığımızda, büük hata yapmazsak ortada olur maç. Benfica maçındaki gibi oyuncularımız koşular yapabilir ve kesinlikle benfica kadar iyi defansları yok.

Emre Dumangöz
18.08.2011, 12:06
dün real madrid barça macında gözüm hep nuri yi aradı gerçekten real madridin tek eksiği nuri geriden topu alığ oyun kuaracak adma yk real madride xavi alonso kedhina bunların kesiciliği iyi teknik sıfır

TsLaZo
18.08.2011, 12:07
bizim maçı gecen hotbirde aljazire1 vermişti şimdi yine yayın yapan yabancı kanal varmı

Barış Burak
18.08.2011, 12:07
alanzinho adrianın yerinde olacak, ilk 20 dakika dışında çokta sırıtmayacaktır.

Asıl korkum,serkanın orta sahada, Mustafanında sağbekte oynayacak olması.Ne biliyim,aykutut zokoranın yerine koysak serkan sağbekte olsa daha iyiydi gibi.

Tabi hoca bilir işini kesinlikle:)

Recep Alkan
18.08.2011, 12:08
Kaliteli rakipler ile oynadığımız her maçtan sonra eksiklerimiz suratımıza bir tokat gibi vuruluyor.

Ve ne yazık ki herkes eldekiler ile açık kapatabilmenin derdinde. (Yönetim ve Teknik Heyet)

Ama bu sene alınan iki yeni transferimizin maçta olmayışı kadro çıkarmamızı ne kadar etkiliyor hepimiz görüyoruz.

Bu önemli maçta, ne yazık ki, üzülerek söylüyorum ki, ne yazıktır hiç de güven vermeyen bir kadro ile bu maça çıkıyoruz.

Şahsım adına güvendiğim tekşey, genç oyuncuların kendini gösterme çabası ile maça asılmaya çalışmaları.

Her zaman söylediğimiz gibi, sakatsız, cezasız ilk 11'imiz ne kadar kaliteli ise, yedek kulübemiz ise bir o kadar zayıf.

Trabzonspor'un bu günkü maça,

----------------Tolga-------------
Mustafa------Giray-----Glo-----Celustka
------------Aykut------------------
Burak-----Serkan----Colman---------Alan
---------------Paulo-----------------

Bu kadro ile çıkması durumunda, hocanın bir sıkışıklık anında oyuna sokacağı, girdiğinde herkesin ulan bu adam maçın kaderini değiştirir diyebileceği tek adamımız bulunmuyor.

Bu nedenledir ki takıma en az ilk 11'de ki gibi kaliteli isimleri katıp, çalışmayı oyunculara, kadroyu kurmayı da hocaya bırakmalıyız.

Mollasalihoğlu
18.08.2011, 12:11
Muniain'e dikkat... İlk turda Gaitan'ın yaşattığı sıkıntıları bu turda Muniain'in bize yaşatma olasılığı yüksek.

M. Yumlu sağ bek-Muniain sol kanat oynarsa olacakları düşünmek istemiyorum..

Celutska dışında kadroda onu tamamen durduracak kimse yok ki.. :)

Ömer Faruk61
18.08.2011, 12:14
Henrique oynayacak mı kesin?

Furkan Dündar
18.08.2011, 12:15
Bugün maçda çok sıkıntı çebiliriz en önemli 2 oyuncumuz yok ..
hoca orta sahayı nasıl kuracak bilemiyorum sağ da mustafa oynarsa defansda bılemıyorum halimizi
zaten defansa güvenmiyordum bugün daha da tırsıyorum acıkcası
sahsen ordan 0-0 bizim için harika bir skor olur ilk 20 30 dk ne yapıp edelim gol yemeyelim
amatör takım gibi pas hatası yapmayalım .
benfica kadar iyi bir takım değil sonuçta ...
eger burak ve henrıque ye ara toplar atabılırsek gol dahi bulabılırız

lazfather61
18.08.2011, 12:19
valla bence tek sansimiz colmanin pasi ile arkaya sarkacak henrique ve buragin gol atabilmesi baska turlu gol atabilecegimize inanmiyorum ben.

Barış Burak
18.08.2011, 12:21
Şenol Güneş'i kızdıran terör örgütü yanlısı video yayınlamış çakallar. Ulan Allah nasip etsin de sizi san nameste boğsak.Şerefsizler.

.....
18.08.2011, 12:39
Tolga
Serkan-Giray-Glowacki-Celustka
Burak-Colman-Aykut-Alanzinho
Henrique-Halil

Semih GÜL
18.08.2011, 12:40
valla bence tek sansimiz colmanin pasi ile arkaya sarkacak henrique ve buragin gol atabilmesi baska turlu gol atabilecegimize inanmiyorum ben.

Korner ve mustafa yumlu vurdu kafayı gol oldu. oldu mu? oldu?
inanırmısın ? inanırsın.

İnanmıyorsanda sus en azından bizim moralimizi bozma...

Olumlu düşünelim olumlu olsun...

Dk3 sert bir müdahale sonucu bilbao 10 kişi kaldı... :) düşün neler olur...

61_Hasan_69
18.08.2011, 12:41
Tolga
Serkan-Giray-Glowacki-Celustka
Burak-Colman-Aykut-Alanzinho
Henrique-Halil

bu kadar hücümcu ile çıkması imkansız Şenol Hocanın..Halil çıkar bu kadrodan Mustafa sagbeke geçer Serkan orta sahaya..Orta sahada koşacak bir hamala ihtiyaç var buda Serkan oluyor..

KÖKSAL AYDIN
18.08.2011, 12:43
Maç günü geldi çattı ama heyecan, istek 0.

Sanki hala tatil modundayız. Hem seyirci hem takım.

Bir de şike olayları tam tuzu biberi oldu işin.

Bu akşam yaşaycağımız hezimet gözümüzü açar.

malig
18.08.2011, 12:51
arkadaşlar izmit'te maçı seyredebileceğim bir yer var mı? biligsi oln varsa beni bilgi verirse sevinirim

Serdar Dilekoğlu
18.08.2011, 12:52
Bugün işimiz oldukça zor.

Orta alanda Colman desteksiz kalabilir.

Sağ kanat sıkıntısı da ayrı bir sorun.

Allah yardımcımız olsun.

kaan61
18.08.2011, 12:55
Maç 0 - 0 bitmez. Gollü beraberlik veya 2-1 mağlubiyet iyi denebilir. tahminim 2 - 1 öndeyken 2 - 2 bitiricez maçı.

...............................TOLGA.............. ...................

MUSTAFA..............GİRAY ....... GLOVACKİ ........ CELUSKA

........ SERKAN ...................AYKUT ......... COLMAN........

.................... ...ALANZİNHO ..........................

...............BURAK .....................HENRİKE.................

Salih Edip
18.08.2011, 12:59
Maç günü geldi çattı ama heyecan, istek 0.

Sanki hala tatil modundayız. Hem seyirci hem takım.

Bir de şike olayları tam tuzu biberi oldu işin.

Bu akşam yaşaycağımız hezimet gözümüzü açar.

Sen de rahatlarsın artık...

lazfather61
18.08.2011, 13:02
Korner ve mustafa yumlu vurdu kafayı gol oldu. oldu mu? oldu?
inanırmısın ? inanırsın.

İnanmıyorsanda sus en azından bizim moralimizi bozma...

Olumlu düşünelim olumlu olsun...

Dk3 sert bir müdahale sonucu bilbao 10 kişi kaldı... :) düşün neler olur...

kardesim isine bak ... bende senin gibi onceden hayallerle yasardim ama hayat ve gercekler oyle degil ... defans aksiyor orta sahada eksiklerimiz var, oyunu acacak sol acik sag acik eksigimiz var, gecen sene oturmus takmin yarisindan cogu gitmis ne yani 3 maymunumu oynuyalim ,,, bu kadar olumsuzluk icinde takimimiz super, 10-0 kazanacagiz diyip bos mu konusalim,,, evet maci alma sansimiz var ama bu max % 40 artisi yok eksisi var.

Yunus Emre SEYHAN
18.08.2011, 13:02
Bjk maçında gol attı diye Mustafa gibi 2. lig topcusunu böylesine büyük maçta sahaya sürmek intihar olur. Benfica maçında oyuna girdikten sonra rezalet futbolunu da gördük. Şimdi sağ bekte oynayıp sağ taraf otoban olursa haddime değil ama burda Şenol hocaya eleştireceğim. Mustafa, Barış,Mehmet Çakır, Ferhat, Murat Tosun gibi bank asya oyuncularının takımda durmasını da anlamak mümkün değil.

----------------Tolga----------------
Serkan---Giray--------Glo-------Celu-
----------Sezer----Aykut-------------
Burak-------Colman----------Henrique
-------------Halil---------------------

Bu kadro ile oynarsak hem defansif hem ofansif oynmış oluruz. Burak ve Henrique kilit oyuncular olur. Geri gelip defansa yardım ederseler, hucuma da uyumlu bir şekilde çıkarsalar(1 tanesinin ileri cıkması gibi) güzel pozisyonlar buluruz.

Yavuz Selim Bal
18.08.2011, 13:08
http://www.sportdigital.de/show/wmv/13111/Athletic_Bilbao-Trabzonspor

Burdan alırsak acaba türkiye'den izleyebiliyormuyuz daha önce deneyen oldu mu ?

bahadır2561
18.08.2011, 13:08
Mustafa'yı sağ bekte oynatmak büyük risk .Serkan herseye ragmen ondan iyidir. .

Orta sahada ise Sezer veya Barış oynayabilir

Fatih Öztürk
18.08.2011, 13:09
hadi daa.koyalım bilbaoya...

06TS061
18.08.2011, 13:16
Ankarada mac organizasyonu yok mu? Ya bu bizim maclar neden hep çakışıyor.

exelans_25
18.08.2011, 13:17
işimiz çok zor ya zokoranın tecrübesi burada çok işe yarardı.

Volkan
18.08.2011, 13:22
İnŞ benfİca macindan ders cikarmiŞizdir mutlaka gol atmaliyiz

Barış Burak
18.08.2011, 13:33
Victory giyeceğiz!

orkun kır
18.08.2011, 13:35
pawel oynamsnda kim oynarsa oynasın...

SALDIRAY
18.08.2011, 13:41
http://www.sportdigital.de/show/wmv/13111/Athletic_Bilbao-Trabzonspor

Burdan alırsak acaba türkiye'den izleyebiliyormuyuz daha önce deneyen oldu mu ?

Kardeş alınsa bile parana yazık etme. Tamam biraz net yayın olacak ama sürekli donacaktır. Türkiye hostları üzerinden yayın yapan lig tv bile donuyor bu hayli hayli donar. En iyisi kaçak linki maç anında bulup öyle izlemek :D

Mehmet Zeki
18.08.2011, 13:41
good luck to my team. We can win. Go, go, go... - Zokora

Allah yardimcimiz olsun...

Ömer Faruk61
18.08.2011, 13:42
İnŞ benfİca macindan ders cikarmiŞizdir mutlaka gol atmaliyiz

Ders çıkarmaya gerek yok Benfica maçlarında gol ve goller attık.;)

Royal Heart
18.08.2011, 13:49
Bu sene gruplara kalacağız, buna inanıyorum. Genelde maç günü bir 'gaz'a gelme durumu olur, umuyorum ki onlardan birini yaşamıyorumdur ancak Benfica maçına nispeten daha şanslı olduğumuz da aşikar.

Semih GÜL
18.08.2011, 13:49
kardesim isine bak ... bende senin gibi onceden hayallerle yasardim ama hayat ve gercekler oyle degil ... defans aksiyor orta sahada eksiklerimiz var, oyunu acacak sol acik sag acik eksigimiz var, gecen sene oturmus takmin yarisindan cogu gitmis ne yani 3 maymunumu oynuyalim ,,, bu kadar olumsuzluk icinde takimimiz super, 10-0 kazanacagiz diyip bos mu konusalim,,, evet maci alma sansimiz var ama bu max % 40 artisi yok eksisi var.

Daha netleşeyim ve senin mail inden senin gibi düşünen herkeze diyorumki ağzınızı hayra açın açamıyorsanızda buralara yazı yamayın...hepsi bu.
(İşimede bakarım senin gibilere cevapta yazarım)

abc161
18.08.2011, 13:53
cok ofansif böyle cikarsa fark yeriz orta saha felaket...

.....
18.08.2011, 13:59
Orta alanda Aykut'un oynayacağını düşünüyorum. Geçen sene ki Liverpool maçında Ceyhun oynadı bu maçta Aykut oynayabilir.

Mehmet Ç.
18.08.2011, 14:00
Bilbao'yuda eleyemezsek gitmeyelim zaten Uefa'ya :p

Süleyman50
18.08.2011, 14:02
eğer avrupada isim yapmak istiyorsak bilbaoyu elemeliyiz, beraberlik yeterli...

exelans_25
18.08.2011, 14:03
bu fanatik gazetesi yıllardır bizim amblemimizi yanlış koyuyor sayfalarına ve kulüpten ses çıkmıyor altuğ atalay ne iş yapar

Arif Timurcioğlu
18.08.2011, 14:11
Maçı hangi kanal veriyor?

Numan Yerlikaya
18.08.2011, 14:11
İçimden Bi Ses Pawel Yine Oynayacak Diyo

Ömür Karadeniz
18.08.2011, 14:12
İçimden Bi Ses Pawel Yine Oynayacak Diyo
Halil oynasa daha iyi olur bana göre.

esra61
18.08.2011, 14:12
içimden bir ses bu maçı beraberlik veya avantajlı bir skorla bitiriceğimizi söylüyor.........,inşallah yanılmam.....

Sefa
18.08.2011, 14:16
D-Smart'ın tek maç satın alma seçeneği olsa ne güzel olurdu..

KÖKSAL AYDIN
18.08.2011, 14:18
Orada gollü bir beraberlik çok iyi olurdu ama çok zor.

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2011, 14:21
Athletic Bilbao 1-2 Trabzonspor

iddia oranı 13 ;)

hodlu
Yaşı 30'un altında olan taraftarlarımız, 90'lı yıllarda Avrupada fırtınalar estiren Trabzonspor'a şahit olmadılar.Bizler o maçlar ile büyüdük.Ama 96 çöküşü ile beraber özellikle Avrupada hep hüsrana uğradık.Bunda 2000'li yıllardan itibaren Ülke değil Kulüp puanına dönülmesi bizim alehimize oldu malesf.Çünkü 96 yılından sonra uzun bir müddet Avrupa vizesi alamadık aldıklarımızı da kötü değerlendirdik.Şimde geri dönüş zamanı.Yeniden Avrupayı sallamaya başlamalıyız.Haydi Trabzonum daha önce yaptın yine yaparsın...

ANIL
0-2 alacağız maçı inş. goller Giray(kafa),Burak(defans arkasına koşu):rolleyes:

mclarens
18.08.2011, 14:25
pawel'i tercih ederim

7 AHMET 7
18.08.2011, 14:26
0-2 alacağız maçı inş. goller Giray(kafa),Burak(defans arkasına koşu):rolleyes:

asistleri kim yapar?:)

ALDENİRO
18.08.2011, 14:28
internetten nasıl izleriz.link bilen var mı?

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2011, 14:29
Goller; Halil, Burak, Giray (kk) :)

Gurpas
Arkadaşlar linkleri bekliyoruz :)

Numan Yerlikaya
Goller; Halil, Burak, Giray (kk) :)

Hehehehe :)

Mehmet Ç.
18.08.2011, 14:31
Hic mac havamda degilim..

Forumda degil gördügüm kadari ilen..

BOOORDDDDOOOOOOO..

:sevinç::dvl::atki::meşale1::atki::dvl::sevinç:

Mert67
18.08.2011, 14:32
Vurduğunuz gol olsun. :)

Hqmi
18.08.2011, 14:34
Hadi bitirelim şu işi. :)

lazfather61
18.08.2011, 14:39
Daha netleşeyim ve senin mail inden senin gibi düşünen herkeze diyorumki ağzınızı hayra açın açamıyorsanızda buralara yazı yamayın...hepsi bu.
(İşimede bakarım senin gibilere cevapta yazarım)

ya manyakmisin sen ya beni mi buldun!!! benim agzimdan yenecegiz veya yenilecegiz lafi ciksa ne degisecek ... agzi hayra acinca ne olacak ne degisecek !!! iyice hurafeci olmus bizim millet ... benim gibiler derken neyi kastediyorsun onuda aciklarmisin??? akil yasin 5 senin kardesim kusura bakma.

Volkan
18.08.2011, 14:40
0-2 yle fİlan dÖnsek sÜper olur

.....
18.08.2011, 14:42
0-1 olsun bizim olsun :)

Semih GÜL
18.08.2011, 15:02

ya manyakmisin sen ya beni mi buldun!!! benim agzimdan yenecegiz veya yenilecegiz lafi ciksa ne degisecek ... agzi hayra acinca ne olacak ne degisecek !!! iyice hurafeci olmus bizim millet ... benim gibiler derken neyi kastediyorsun onuda aciklarmisin??? akil yasin 5 senin kardesim kusura bakma.

Akıl yaşın benden gelişmiş ya o yüzden "senin gibiler derken" neyi kastettiğimi daha iyi anlaya bilmen için mesajlarını alt alta okuyabilmen adına koyuyorum.

Bir konuda haklısın bu ağızla yazı yazan birisine cevap verdiğim için hata yaptım :alkış:, Saygılarımla,

Efendioglu
18.08.2011, 15:05
Gol Barış Ataş rövaşata

Oğuzhan
18.08.2011, 15:07
Gol Barış Ataş rövaşata

Tolga Zengin Tsubasa vuruşu :D

Necmi6161
18.08.2011, 15:09
7 Saat kaldı, bu sefer başaracağız gibi bir his var içimde

4everTS
18.08.2011, 15:13
......................Tolga.....................
Mustafa.....Giray.......Glo......Celustka
Serkan.....Colman......Aykut....Alanzinho
............Burak...........Henrique............

Bu deplasman ve bu kadro darlığında kurulabilecek bu kadrodaki diziliş 4-4-2 olmalı.. diğer tüm seçenekler için kadro yeterli değil.. Ama bu muhtemel kadro ve sistem ile Şanlı TRABZONSPOR'umuzun, Şanı ile Trabzona döneceğine mutlak gözüyle bakıyorum..

--------------------------------

( Sisdağı Gençler )

lazfather61
18.08.2011, 15:13
Akıl yaşın benden gelişmiş ya o yüzden "senin gibiler derken" neyi kastettiğimi daha iyi anlaya bilmen için mesajlarını alt alta okuyabilmen adına koyuyorum.

Bir konuda haklısın bu ağızla yazı yazan birisine cevap verdiğim için hata yaptım :alkış:, Saygılarımla,

ya tamam haklisin kardesim ugrasamam seninle,,, bana durduk yere bulasan ilk sensin hatirlatiyim ...

Berk
18.08.2011, 15:15
Son 20 dakikada saçmalamazsak iyi bir sonuçla ayrılacağımızı düşünüyorum..

Mehmet Ç.
18.08.2011, 15:15
7 Saat kaldı, bu sefer başaracağız gibi bir his var içimde

lütfen bugün sayac üyelerimiz kalan süreyi yazmasin :D iftar aklima geliyor...

daha 7 saat varmis :(

onur-61
18.08.2011, 15:19
2-2 biter mac henryyy bide giray

pangolin
18.08.2011, 15:23
galiyete inanıyoru....:)

7 AHMET 7
18.08.2011, 15:24
galiyete inanıyoru....:)

z...................

Necmi6161
6 S. 33 Dk. Kaldı

inşallah hakem tarafından sıkıntı çekmeyiz

4everTS
Ben bazen buradaki çoğu kişiyi anlamakta güçlük çekiyorum. Nasıl bir zihniyetiniz var arkadaşlar. Şu sayılan muhtemel 11'deki oyuncular çok çok aşağı seviye oyuncularmı.. Bi Burak'ın istediği zaman neler yapabileceğini geçen sezon hepimiz gördük. YİNE GÖRECEZ.. Beğenmediğiniz bir Alanzinho'nun geçen sezon bizi kaç defa ipten aldığını gördük. YİNE GÖRECEZ.. Bi Henrique'nin benfica maçındaki isteği arzusu ve coşkulu futbolu attığı golu hepiniz gördük.. YİNE GÖRECEZ.. Bi Tolga'nın kaç kez %100 gol olabilecek pozisyonlarda bizi ipten aldığını gördük. YİNE GÖRECEZ.. Bi Celustka'nın şuan Türkiye Liginde en iyi bek oyuncu olduğunu savnacak kadar beğeniyorum şahsen.. Bi Colman Ortasahada istekli odluğunda rakibe ne kadar çok pres yapabildiğini hepimiz gördük. YİNE GÖRECEZ..
VE EN SON A.BİLBAO MAÇINDA 3 GOL ATTIK AMA HÜSRANLA DÖNDÜK. AMA BU SEFER ÖYLE OLMAYACAK.. YİNE 3 GOL ATACAĞIZ AMA COŞKU İLE DÖNECEĞİZ HÜSRANLA DEĞİL..

BAŞARILAR TRABZONSPORUM'a

Sefa
18.08.2011, 15:27
Madem bu kadar yıllanmış üyesi var Dsmart'ın bende bir soru sorayım.

Malum Digitürk'ü kapattık, şimdi de Dsmart almak istiyorum.

Tavsiye ediyor musunuz ?

Ayrıca Türk Telekom'a açmış olduğum savaş nedeni ile evime ne telefon nede internet almıyorum. 3G ile takılıyoruz hanım ile birlikte. DSmart alınca internet hizmetini de almak istiyorum. Kullanımı ve hızı konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.

(Konu dışı olduğunu biliyorum, gerekli cevabı aldıktan sonra mesaj silinebilir)Recep Abi arkadaşım Smile Adsl üyesi interneti gayet iyi durumda.. Teyzeminoğlu da senin gibi Digitürk'ü kapatıp hem internet hem D-Smart aldı o da memnunum diyor. Arkadaşımda 8 Mb'e kadar var ben hızı fazla olmaz diyordum ama ölçümlerde 6 üstü çıkıyor.. Düşünülebilir ama ilerde sorun yaratır mı bilemem taahhüt şartlarını iyi anlamak gerek..

pangolin
haydi trabzonum..... http://www.facebook.com/video/video.php?v=2253695992029&oid=161027330641139&comments

whisper
arkadaşlar rize'de D-Smart olan adam akıllı bir yer bilen var mı? Benfica maçlarında geze geze küçük bir büfeden başka bir yer bulamadık orda da 100 kişi üstüste alt alta maç izledik uğurluda gelmedi ayrıca şu rize'yi bilen bir arkadaş varsa bir el atsın lütfen...

Arda'
18.08.2011, 15:30
Deplasmanda gol atamazsak tur şansımız çok zor.

metinbay61
18.08.2011, 15:35
D-Smart'ın tek maç satın alma seçeneği olsa ne güzel olurdu..

var zaten ama tek maç 30 tl...

http://www.isteizle.com/vod/uefa/UefaMain.aspx?mCategoryID=1013

bASTURk
18.08.2011, 15:37
Bakırköy'de maçı izlemek isteyenler Mado İncirli'ye gelebilirler.

mclarens
18.08.2011, 15:47
Son 20 dakikada saçmalamazsak iyi bir sonuçla ayrılacağımızı düşünüyorum..

olur mu hiç öyle. o bizim dna'mızda var sanki
avrupa'da uzatmaya bile güvenmem

Helvacı61
18.08.2011, 15:47
benim tur umudum yok sadece arenadaki maçı bekliyorum. zokora ve adrıan oynyacak olsa belki derdim

Furkan S.
18.08.2011, 15:50
ibrahimseten ibrahim seten
tatsız bir bilgi: trabzon'un bu akşam avrupa maçı var. emniyet serkan balcı'yı arayıp ifadeye çağırmış. 24 saat daha bekleselermiş keşke

.....
18.08.2011, 16:00
İnşallah Serkan'ın morali bozulmaz. İçi rahatsa sorun yapmasına gerek yok.

Oğuzhan
18.08.2011, 16:04
İnşallah Serkan'ın morali bozulmaz. İçi rahatsa sorun yapmasına gerek yok.

Emre'yi sırf milli takımda oynayacak diye yazmadılar o listeye.

Lanet olsun başka bir şey söylemiyorum.

Maçtan sonra çağıramıyordunuz değil mi fenerasyonun itleri.

KÖKSAL AYDIN
18.08.2011, 16:07
Her insanın morali bozulur.

Bir bu bir de insan işine konsantre olamaz.

Sefa
18.08.2011, 16:10

Yuh bee peki internetten mi ? İnternetten ise 1000 kere yuh..

KÖKSAL AYDIN
18.08.2011, 16:11
Bir gün şu Avrupa'da şeytanın bacağını kıracağız.

Bu gün o gün değil ama.

evonon
18.08.2011, 16:14
Herşey orda atacağımız gole bakacak Liverpoolada aynı sbebpten elendik

DeAgLeMaNyAq
18.08.2011, 16:17
Bugüne kadar İspanya'da oynadığımız Avrupa Kupası maçlarında 3 mağlubiyet ve 3 beraberlik aldık. Bir ilki başarmak zorundayız...

Tyler Durden
18.08.2011, 16:17

peki hic izleyen oldumu burdan?
goruntu kalitesi nasil.dsmartin kendisi got zoruyla yayin yaparken internetten yayini pek becerebileceklerini dusunmuyorum:)
hee ayrica fiyat cok yuksek..uc-bes kisi bir araya gelirsek izlenir ama:)

okg_53
18.08.2011, 16:20
Lloriente ve Muniain'i iyi marke ettikmi. Atletic pozisyon üretemez.

abbas
18.08.2011, 16:23

Arkadaşlar buradan sakın almayın. Ben geçen sene Liverpool maçını aldım. Harici linklerden donma sıkıntısı yaşarım diye. Ama ancak 20dk dayanabildim sürekli donuyordu. Daha sonra bir harici link bulup oradan izledim donmasız. sakın diyorum yazık olur...

pangolin
18.08.2011, 16:31
başka link yok mu maç izleyebileceğimiz??? geçen benfica maçını izledeiğim sitede donuyordu ve son 10 dk görüntü gitti. Donmayacak bi site yok mu, link yok mu???

Alihan Ertürk
18.08.2011, 16:33
Lloriente ve Muniain'i iyi marke ettikmi. Atletic pozisyon üretemez.

Muniain'den çok çekiniyorum ben Llorente'den o kadar değil abi.

ozzy!
18.08.2011, 16:36
Gol şart mutlaka gol lazım.

hüseyin1975
18.08.2011, 16:37
Gol şart mutlaka gol lazım.

Katiliyorum.
Evimizde yedigimiz 1 Gol bizi bitiriyor.
Bu yüzden Deplasmanda Gol atmaliyiz.

theo
18.08.2011, 16:42
nedense 1-1 ya da 2-2 lik skorlar geçiyor aklımdan...

ozerio
18.08.2011, 16:48
Renkdaslar, izmirde maçi nerde izleyebilirim, bileniniz varsa çok makbule geçer?

ozerio
18.08.2011, 16:50
nedense 1-1 ya da 2-2 lik skorlar geçiyor aklımdan...

Banada gollu beraberlik olur gibi geliyor, isin gerçegi fena olmaz yani.

Gökhan KAN
18.08.2011, 16:56
Îçimde 3 gol bulacağımız hissi var akşamdan beri. Hissi geçersek gol bulabilmemiz yüksek ihtimal.

lazfather61
18.08.2011, 16:58
gollu beraberlik cok kral olur, gollu beraberlikte eleriz, burdan bir sozum de fifaya 2 mactada atadiginiz hakemler yuzunden katledildik bare su adriana yalandan gosterilen kirmizi kartin cezasini bir mac yapin,, bu fifayi yonetenlerinde atadiklari hakemlerinde tff den farki yok tum kurumlarin amaci vurun mazlumami olmali be kardesim.

meaningoflife61
18.08.2011, 17:06
1-0 Veya 2-0 Yenilcez Bence Renktaşlar Çok Eksiğimiz Var Özellikle Defans Ve Ortasahada :((

Tolga
18.08.2011, 17:14
1-0 Veya 2-0 Yenilcez Bence Renktaşlar Çok Eksiğimiz Var Özellikle Defans Ve Ortasahada :((

Defansı idare edebiliyoruz ama orta saha çok tehlikeli duruyor.Alanzinho 11'de başlasa hücum anlamında çok kıt kalacağımız Alanzinho'nun 11 oynadığı 10 maça bakıldığı zaman anlaşılır.

Barıış-Aykut-Sezer 3'lüsünden birini koysak bu seferde heyecana kurban gitme ihtimalimiz çok yüksek oluyor.Neler yapacağını nerde hata yapacaklarını kimse bilmiyor.

Allah yardımcımız olsun . . .

Ömer Faruk61
18.08.2011, 17:15
Takım Kadrosu nedir Arkadaşlar paylaşabilecek biir var mı? Yedekler bu maçta çok önem arz ediyor.

Efendioglu
18.08.2011, 17:16
Bu sefer olacak kimseyi ne çok büyük nede çok küçük görmek lazım...

Numan Yerlikaya
18.08.2011, 17:20
Ulan Cafeye Gidiyorum Abi Akşam Hangi Maç Var? ;Beşiktaş Ebenin.....:mad:

akin0834
18.08.2011, 17:20
kesinlikle 1 gol bulmamız gerekiyo..son avrupa maclarında deplasmanda hic atamadıgımızdan dolayı elendik hep...icerde sallıyoruz cünkü hangi takım olursa olsun...benfica ve liverpool a 1 er tane salladık...

.....
18.08.2011, 17:23
Aynen mutlaka bir gol atmamız lazım o da en az. Üstü olursa müthiş olur.

Bu turun anahtarı deplasmanda attığımız gollere bakıyoru. İnşallah bir iki tane atar da az yiyip geliriz.

gluteus
18.08.2011, 17:24
Îçimde 3 gol bulacağımız hissi var akşamdan beri. Hissi geçersek gol bulabilmemiz yüksek ihtimal.
bizim ileri seviiyede beceriksizz forvetlerle gol pek düşünmüyorum vallahi

.....
18.08.2011, 17:28
Nedendir bilmiyorum bu maçtan iyi bir skorla döneceğimizi düşünüyorum. Allah utandırmasın.

Tolga_61
18.08.2011, 17:28
Defansı idare edebiliyoruz ama orta saha çok tehlikeli duruyor.Alanzinho 11'de başlasa hücum anlamında çok kıt kalacağımız Alanzinho'nun 11 oynadığı 10 maça bakıldığı zaman anlaşılır.

Barıış-Aykut-Sezer 3'lüsünden birini koysak bu seferde heyecana kurban gitme ihtimalimiz çok yüksek oluyor.Neler yapacağını nerde hata yapacaklarını kimse bilmiyor.

Bence Alanzinho olayı biraz hoca ile alakalı Benfica deplasmanında adam orta sahayı geçmemek için yeminli gibiydi.Normalde Alan böyle oynamazdı.Diğer yönden Alan oynamazsa topu alıp ileri sürebilecek kimse yok ya defanstan yada ön liberodan ileri uzun pas olur.İleri çıkmayıp defans yaparsakta sonumuz Allah'a kalır.

Emre Bekar
18.08.2011, 17:33
101.kanal şifreye girecekmi.
Benfica maçı gibi bedava izleyebilecekmiyiz acaba?Bilgisi olan cevap verirse sevinirim:)

magicyattara
18.08.2011, 17:33
Maça konsantrem sıfır..şampiyonluk beklerken bu tür maçları izlemek işkence geliyor..

Umarım fark yemeyiz..bilbao,benfica gibi pozisyonları harcayan bir takım değil..üstelik 7 yıl önce ki bilbaodan çok daha kuvvetliler bu sefer..biz bu dağınıklıkla umarım iyice dağılmayız karşılarında..

meaningoflife61
18.08.2011, 17:34

YAzdıklarına Katılıyorum Renktaş Hem Takımın Yeni Olması Hemde Cezalılar Bugünkü Maç Zor Geçecek Bide Muhtemel 11 De Mustafa Yumlu Sağ bek,Serkan Ortasahada Görünüyor İnşallah Olmaz Yoksa Yumlunun Kanadı Otoban Olur

.....
Alanzinho bu akşam büyük ihtimalle oynayacaktır. Yoksa sahaya çıkaracak oyuncumuz kalmıyor :)

Tolga
Bence Alanzinho olayı biraz hoca ile alakalı Benfica deplasmanında adam orta sahayı geçmemek için yeminli gibiydi.Normalde Alan böyle oynamazdı.Diğer yönden Alan oynamazsa topu alıp ileri sürebilecek kimse yok ya defanstan yada ön liberodan ileri uzun pas olur.İleri çıkmayıp defans yaparsakta sonumuz Allah'a kalır.

Alanzinho'nun yerinde Colman oynar orayı güzel de idare eder belkide çok çok iyi yapar görevini şüphem yok ama Zokora yokken Llorente gibi kulesi olan bir takımın hücumunu maç eksiği olan 2 oyuncuyla nasıl gideririz ? ? ?

colnago061
18.08.2011, 17:36
İçimde hiç bir heyecan yok demekki kazanacağız :)

varsawa61
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

DeAgLeMaNyAq
101.kanal şifreye girecekmi.
Benfica maçı gibi bedava izleyebilecekmiyiz acaba?Bilgisi olan cevap verirse sevinirim:)

Kutuya izleyebilirsiniz diye mesaj attıklarına göre maç saatinde açacaklar...

Volkan
renkdaslar, izmirde maçi nerde izleyebilirim, bileniniz varsa çok makbule geçer?

usta karŞiyaka da karder var (karadenİzlİler dern.) orda İzlİyebİlİrsen ksk ye yakinsan ben orda seyretcem

Ömer Faruk61
Takım Kadrosu nedir Arkadaşlar paylaşabilecek biir var mı? Yedekler bu maçta çok önem arz ediyor.

18-20 kişilik kadroyu bilen var mı????:confused:

Tolga
18.08.2011, 17:37
YAzdıklarına Katılıyorum Renktaş Hem Takımın Yeni Olması Hemde Cezalılar Bugünkü Maç Zor Geçecek Bide Muhtemel 11 De Mustafa Yumlu Sağ bek,Serkan Ortasahada Görünüyor İnşallah Olmaz Yoksa Yumlunun Kanadı Otoban Olur

Yumlu'yu sağ beke alacaksa Şenol Hoca hücumu düşünmüyor demek olur bu ki buda onun oyunun anlayışına ters duruyor.Bunu düşünmemdeki sebep karşımızda ligin 17. Haftasındaki Karabükspor yok.

İlk maçta şu Llorente'yi bi tutabilsek gerisi gelecek gibi ama bakalım neler yaparız ?

Numan Yerlikaya
18.08.2011, 17:38
4 Saat 20 Dk Sonra Maçımız Var Ne Bu Ümitsizlik Canlanın Yahu :)

:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

Tolga
18.08.2011, 17:38
18-20 kişilik kadroyu bilen var mı????:confused:

Adrian-Zokora-Piotr-Tayfun-Özbek-Onur-Engin-Tos7 hariç herkes kadrodaydı diye biliyorum .

Emre Bekar
18.08.2011, 17:39
Kutuya izleyebilirsiniz diye mesaj attıklarına göre maç saatinde açacaklar...

Bizimkinede atmışlarıdr herhalde mesaj,bakarım.Teşekkürler....

Sibel
18.08.2011, 17:40
Ama nasıl izleyemem ben bu maçı:(

meaningoflife61
18.08.2011, 17:44
Yumlu'yu sağ beke alacaksa Şenol Hoca hücumu düşünmüyor demek olur bu ki buda onun oyunun anlayışına ters duruyor.Bunu düşünmemdeki sebep karşımızda ligin 17. Haftasındaki Karabükspor yok.

İlk maçta şu Llorente'yi bi tutabilsek gerisi gelecek gibi ama bakalım neler yaparız ?

Bencede Kritk Adam Llronte Bide Biz Hücüm Yaprken Defansın Arkasına Top Atabilirsek Gol Şansımız Çok Olur. Benfica İlk maçında 2-3 Tane Gol Pozisyonu Harcamıştık İnşallah Defans Arkasına Top Atarlar

MaDDoX_61
18.08.2011, 17:45
bu arada avrupa bahis şirketleri düne kadar bilbao'yu favori gösteriyordu ama şimdi oranlar bizim taraftan düşmeye başladı 7 lere çıkan oranımız 5'e kadar düşmüş durumda şu an

.....
18.08.2011, 17:46
Ertem Şener anlatacakmış maçı. O yüzden yerli bir ilaç bulmamız lazım :)

Necmi6161
18.08.2011, 17:46
4 S. 10 Dk. Kaldı hiç maç izleyesim yok

Ömür Karadeniz
18.08.2011, 17:48
Cale sarı kart cezalısı mı?

Numan Yerlikaya
18.08.2011, 17:49
Cale sarı kart cezalısı mı?

Transfermrktte Cale Takımsız Gözüküyo...

Sibel
18.08.2011, 17:50
Ertem Şener anlatacakmış maçı. O yüzden yerli bir ilaç bulmamız lazım :)Ohh oh suyundan da.Ömer benim için de izle.:(
:)

Mustafa Umut
18.08.2011, 17:51
2 gündür içime doğuyor ciddi ciddi halil'in golü var bu maçta:)) inşallah..

ALDENİRO
18.08.2011, 17:51
benfica maçını sahanın tam ortasından gayet net izledim.üç kuruşluk benficaya elendik. nedeni hep söylediğim şeyler.ama ÖNEMLİSİ şu: benfica maçı sonrası şenol hoca antremanlarda takımdaki oyuncuları sert uyardı.yani bireysel oyun anlayışına müdahale etti. bu bizim için bilbao maçında farklı bir trabzon izlememizi sağlayabilir. ikincisi kadroya baktığımızda eğer serken orta sahada oynarsa ve defans anlayışını çok iyi sergilerse ki çok önemli. ozaman rahat top oynarız. ve gol bile buluruz.yani kilit oyuncu serkan'dır. yoksa bilbaoyu tanımadan söylüyorum.yine 2-0 yenilip döneriz. umarım serkan bunun bilinçindedir.

Bilâl ÇOBAN
18.08.2011, 17:52
Maç içerisinde 3-5-2 ye, ya da 3-4-3 e geçebiliriz.. Mevcut kadro ona işaret etmekte.