PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA A.Ligi Athletic Bilbao 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

ccd6167
14.08.2011, 00:57
Takim en kotu dezaavantaji yeterli turk yok bu durum da takimi rotasyonda skintiya sokuyor

seyduna_efil
14.08.2011, 01:28
umutun ilk golü,klas bi gol atmış..

http://www.youtube.com/watch?v=QnVNzum_xgQ

iboandibo
14.08.2011, 01:53

adam adam.en çok onu arayacağız burak dillendirmeye başladı bile sevmeyenler bile dile gelecek.inşallah aramayız ne diyim ben yanılırım inşallah

komdere
14.08.2011, 02:01
kör ölür badem gözlü olur.......

kudu_61
14.08.2011, 02:19
en azından jaja yı tutabilsek güzel olurdu geldiğinde faydası olan yabancılardan birisini niye sattık anlayamadım çok iyi futbolcuydu çok ben bilbao yu eleyebileceğimize inanmıyorum kadroyu çok cansız görüyorum kanat bindirmesi yapacak futbolcu arıyorum yok bi sağ açığımız yok keşke yattara kalsaydı en kötü sezonunda bile kanat ortaları yapabilen eşsiz bir yetenekti kenardan orta açamıyoruz sol açık yok sağ açık yok uydurmalarla kanat yapmaya çalışıyoruz değil bu maç bu sezondan ümitli değilim hayırlısı yanılırım inş. ama hala derim egemeni selçuğu ve jaja yı çok ararız çokkk

YuFuSS
14.08.2011, 02:51
Siz hangi trabzonsporu izliyorsunuz?
Karşısında benfica olan 6 tane ofansif oyuncuyla defansif oynayan şenol güneşli trabzondan mı bahsediyorsunuz?
Yapmayın allah aşkına,
Selçuk'un yerine ispnaya da yıllardır top oynayan şampiyonlar ligi, real madrid barcelona gibi takımlara karşı oynamış deneyimli bir topçu ZAKORA. CALE gibi amatör takım topçusu yerine CELUTSKA gibi zehir bir adam. umutun yerine çok beğendim Henrique HALİL gibi forvet. Yine amatör takım topçusu ceyhunun jajanın yerine polonya milli takımı kaptanı ADRİAN. Egemen diyorsunuz zaten egemen gecen sene 2 dönem nerdeydi GİRAY ve GLOWACKİ on numara idare ettiler çok az zamanda daha lazım. TOLGA, CELUTSKA, GİRAY, GLOWACKİ, SERKAN, COLMAN, ZAKORA, ADRİAN, ENGİN, BURAK, HENRİQUE, Sistem 4-5-1 kanatlardan bahsettiniz al burağı sağa sola da engini koy zakora colman geriye dönük adrian ileriye dönük orta saha henrique tek forvet, Bu takım türkiye liginde ilk başladığı hafta 3-4 ata ata gider. Galatasaray trabzon bu sene şampiyonluk için kafa kafaya mücadele eder.
İddaa ediyorum şenol güneş takımı korkak oynatmaz ise atletico bilbaoyu çok rahat eleriz..

Helvacı61
14.08.2011, 03:13
hala gidenlerin yeri doldu diyenler var. tamam bir karşılaştıralım
umut-halil ......ben umutu trcih ederim
selçuk-zokora .......farketmez
egemen- yeri hala boş takımın en önemli oyuncusu idi
adrian-jaja........ben jajayı tercih ederim
henrige transfer deki tek artımız
ceyhun- barış özbek....ben barışı trabzon sınırlarına sokmam
celustka- nereye alındı anlamadım solda da caleden iyi
yattara- onun gibi klas oyuncuya her zaman ihtiyaç var yeri boş
sonuç: geçen yıla göre tek artımız henrige ama diğerleri en az 3 tane eksimiz var
defansın ortasına orta saha ve sğ kanat
geöen yıl takımın omurgası olan egemen,selçuk,jaja,umut sıkışınca alacağın yattara, ceyhun yok bunların yeri kimle doldu.18 kişilik kadronun 3 ü kaleci artık takımın 11 i belki kötü değil ama kenarda güvenebileceğimiz bir kişi dahi yok geçen yıl böylemiydi

Ahmet Öztürk
14.08.2011, 03:22
sonuç: geçen yıla göre tek artımız henrige ama diğerleri en az 3 tane eksimiz var
defansın ortadına orta saha ve sğ kanat

Bende kendi fikirlerimi beyan edeyim müsadenizle;

Umut - Halil: Halil'i tercih ederim.
Egemen : Bu eksiği herkes kabul ediyor.
Adrian - Jaja : Şimdilik kesinlikle Adrian. Jaja gibi 3 maçta bir parlarsa fark etmez diyeceğim.
Selçuk - Zokora: Farkı lig başlayınca her ikisinin performansından göreceğiz.
Ceyhun - Barış: Açıkcası iyi bir barış'ı tercih ederim. En azından pas atar. Ama bu kıyaslamada Barış yerine Aykut'u koyarım ben. Ve kesinlikle Aykut. ( Hazırlık maçlarında izlediğim kadarı ile)
Celutska : Son hazırlık maçı ve Benfica maçlarında izlediğim kadarı ile savunmada her yerde mükemmel bir joker.
Yattara : Bahsettiğiniz özelliklerini son 2 sene de sadece Trabzon'da ki fener maçlarında gördük. Gerisi kocaman bir HİÇ !

Ekstralar: Sercan, Eren, Henrique.

Sonuç olarak Türk futbolcularda alternatif sıkıntımız var evet. Ama geçen seneden bahsettiğiniz kadar geride olduğumuza inanmıyorum.

Helvacı61
14.08.2011, 03:40

Adrian - Jaja : Şimdilik kesinlikle Adrian. Jaja gibi 3 maçta bir parlarsa fark etmez diyeceğim.
Ceyhun - Barış: Açıkcası iyi bir barış'ı tercih ederim. En azından pas atar. Ama bu kıyaslamada Barış yerine Aykut'u koyarım ben. Ve kesinlikle Aykut. ( Hazırlık maçlarında izlediğim kadarı ile)
Celutska : Son hazırlık maçı ve Benfica maçlarında izlediğim kadarı ile savunmada her yerde mükemmel bir joker.
Yattara : Bahsettiğiniz özelliklerini son 2 sene de sadece Trabzon'da ki fener maçlarında gördük. Gerisi kocaman bir HİÇ !

Sonuç olarak Türk futbolcularda alternatif sıkıntımız var evet. Ama geçen seneden bahsettiğiniz kadar geride olduğumuza inanmıyorum.
senin hesabına göre halil 13 gol atan umuttan
adrian 14 gol atan jajadan iyise celustkada defansdaki açığı kapatacaksa garanti şampiyonuz. bilbaoyu da ezer geçeriz. ama bana hiç öyle gelmedi.

Tolga
14.08.2011, 03:55
:bmn2:
kör ölür badem gözlü olur.......
:alkış::alkış::alkış:

Umut gittiği için yukardaki gibi her gün oynayasım var . . .

Tolga
14.08.2011, 03:57

Henrique neye göre veya nasıl bir ekstra bunu çözemedim ben hâlâ ? ? ?
Geçen sezon Jaja transferi neyse bu sezon Henrique transferi aynı.Hatta karakteristik özelliklerini görüp tanıdığımız zaman kaç kat yararlı olabileceğini bile tartışacağız.

Hamdi Karamahmutoğlu
14.08.2011, 04:06
Takıma sağlam bir stoper ve komple bir santrafor alınırsa, şampiyonluğun en büyük adayı biz oluruz.
Tayfun, Sezer, Barış Ataş, Ferhat'lardan oluşan bir yedek kulübemiz varsa ki bu kulübe Bank Asya seviyesindedir, işimiz zor derim.
Acilen takviye gerek.

Talha.YILMAZ
14.08.2011, 09:26
defansın ortasına orta saha ve sğ kanat
geöen yıl takımın omurgası olan egemen,selçuk,jaja,umut sıkışınca alacağın yattara, ceyhun yok bunların yeri kimle doldu.18 kişilik kadronun 3 ü kaleci artık takımın 11 i belki kötü değil ama kenarda güvenebileceğimiz bir kişi dahi yok geçen yıl böylemiydi

Zokora ile Selcuğu kıyaslamam bile,Selcuk 3 yıllık Sürede sadece son sene bişeyler yaptı o kadar abartmayın selçuğu,Zokora ile kıyas dahi etmeyin adama gülerler.

Umut ile halili değilde Henrique yi kıyaslamamız daha uygun sanırım halil alternatif şu anda ve Henrique %100 daha verimli ve bunda hemfikiriz sanırım.

Jaja ile Adrian diyorsunuz, Rica ediyorum Jaja nın Kurtardığı ve lakayitleştiği bunun yanındada disiplinsizliklerine bi bakarmısınız? Jaja adam olsa Şu anda Trabzonsporun en fazla para alan ve taraftarın gönlünü feth etmiş biri olurdu,kalkıpta bilmemnerenin araplarına satılmazdı.

Cale ile Celuska dyorsunuz, Göz var nizam var elinizi vicdanınıza koyun,Celuska genc,dinamik defansın her yerinde oynayabilen ve Ofansif özellikleride olan biri bunu görmek bukadar zor olmasa gerek?

Egemenin yeri dolmadı diyebilirim yanlız ''Stopere Transfer yapılmadığı için'' diye belirtmekte fayda var,Sadece mucadele var egemende canını dişine takıp oynuor onun dışında bi artı yanı yok .

Kısacası Kadro ilk 11 olarak gecen sene olan kadrodan %30-35 arası daha verimli daha faydalı.skora drekt mudehale edebilecek yada skoru koruyabilecek ayağında top tutabilen alternatiflere ihtiyac var hepsi bu.

Ahmet Öztürk
14.08.2011, 10:45
senin hesabına göre halil 13 gol atan umuttan
adrian 14 gol atan jajadan iyise celustkada defansdaki açığı kapatacaksa garanti şampiyonuz. bilbaoyu da ezer geçeriz. ama bana hiç öyle gelmedi.

Mükemmel bir mantık sizi ayakta alkışlıyorum. :alkış::alkış::alkış:

Adrian konusunu özellikle açıklamış olmam kafi gelmedi sanırım. Neyse dediğiniz gibi olduğumuza inanmıyorum. Bilbao'yu eleyip eleyememek bu fikrimi değiştirmeyecek.

Henrique neye göre veya nasıl bir ekstra bunu çözemedim ben hâlâ ? ? ?
Geçen sezon Jaja transferi neyse bu sezon Henrique transferi aynı.Hatta karakteristik özelliklerini görüp tanıdığımız zaman kaç kat yararlı olabileceğini bile tartışacağız.

Henrique'nin ekstralar da yazılmış olması arkadaşın kıyaslama listesinde herhangi birisi ile kıyaslamaya dahil etmemesinden. Yani onun listesine göre bende liste yaptım. Yoksa sizin anladığınız manada estra demek istemedim..

Ömer Faruk61
14.08.2011, 12:18
Rüyamda Ters gördüm ama Avni Akerde 0-0 berabere kaldık ilk maç.İkinci maç Bilbaoda Llorente ile 1-0 öne geçtiler. 90 + 2 de Alanzinho uzaklardan vurdu ve 1-1 oldu ve turu geçtik yıklıldı Bilbao...:) :)

atomania
14.08.2011, 12:24

bizim hic bir macta böyle adami gectiyini hatirlayan varmi acaba?

Mustafa ÖZDEMİR
14.08.2011, 12:31
bizim hic bir macta böyle adami gectiyini hatirlayan varmi acaba?
yok galiba...

mda61
14.08.2011, 13:35
Jaja, Adrian'dan iyi futbolcudur diyenin futbol bilgisinden şüphe ederim.

mclarens
14.08.2011, 15:56
umut biraz henrique'ye benzeseydi teknik olarak gitmesi gerekmezdi. umut ve burak'la bir sezon daha geçmez. Golü yoktan var edecek adamlara da ihtiyaç var

Koray
14.08.2011, 15:58

Benimkiyle başlayabilirsin.

Emre EFENDİOGLU
14.08.2011, 16:06
Bu gece rüyamda gördüm, İspanya'da 1-1 kalıyorduk, Arenada 1-2 yeniliyorduk.
Garip bir şekilde stadda hiç ses yoktu.
Rahat olun hiç bir rüyam çıkmadı :)

.....
14.08.2011, 16:11

İkisi farklı yetenekte oyuncular.Birbiriyle kıyaslamak pek doğru olmaz.

Ilelioglu
14.08.2011, 17:04
18 Agustos ya son gün yada baslangic...

bahadır2561
14.08.2011, 17:09

Benimkiyle başlayabilirsin.

2. sıraya da beni yaz

DURAS
14.08.2011, 17:12
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Ilelioglu
14.08.2011, 17:12
@bahadır2561;

Yönetim itirazini yaptiktan sonra UEFA kararini aciklamis: Adrian'a 2 mac ceza!

bahadır2561
14.08.2011, 17:18
@bahadır2561;

Yönetim itirazini yaptiktan sonra UEFA kararini aciklamis: Adrian'a 2 mac ceza!

o zaman sistem farklı.

İlk önce ceza acıklanır sonra itiraz edilir diye biliyordum

Ilelioglu
14.08.2011, 17:20
İşkembeden sallamayalım.

Henüz itiraz yapılmadı

o zaman sistem farklı.

İlk önce ceza acıklanır sonra itiraz edilir diye biliyordum

Demekki neymis? İşkembeden sallamamak gerekiyormus.

bahadır2561
14.08.2011, 17:23
Demekki neymis? İşkembeden sallamamak gerekiyormus.

Ondan önceki mesajını da alıntılasana. .

Yönetimi eleştirecem diye neler sacmaladıgını. . yok dogru düzgün avukat tutmamıslar yok iyi savunamamıslar. Bu sacmalıkları kapatamaz hiç bişey.

Not: Nerde okudun itirazın önce yapıldıgını resmi sitede yazmıyor

Takımımızın Şampiyonlar Ligi Ön Elem Turu rövanşında Benfica ile İstanbul’da oynadığı karşılaşmada kırmızı kart gören Polonyalı oyuncumuz Adrian Mierzejwski’nin cezası belli oldu.

Buna göre UEFA Disiplin Kurulu oyuncumuza 2 müsabakadan men cezası verdi. Söz konusu ceza nedeniyle Polonyalı oyuncu Athletic Bilbao maçlarında forma giyemeyecek. Ayrıca Disiplin Kurulu, taraftarlarımızın uygunsuz davranışları ve yakılan meşaleler nedeniyle kulübümüze de 8 bin Euro para cezası kesti.

yakın
14.08.2011, 17:23
Jaja'yı arıyor gözlerim. O vücut çalımlarını, ayak hareketlerini.. Ulan Jaja, az biraz düzenli ve karakterli olsaydın, dünya starıydın!

Dawsofield
14.08.2011, 17:28
umut biraz henrique'ye benzeseydi teknik olarak gitmesi gerekmezdi. umut ve burak'la bir sezon daha geçmez. Golü yoktan var edecek adamlara da ihtiyaç var
:alkış::alkış:

Ilelioglu
14.08.2011, 17:32
Tartismayi kesinlikle uzatmayacagim. (Kurallar nedeniyle)

Mesajim orada isteyen alintiliyabilir. Yönetim hakkindaki düsünceler yada hangi konuda elestirdigim beni baglar. Görüsüme katilmiyorsan saygi duyarim.

Ama..."Iskembeden sallamayalim", "neler sacmaladigini", vs.. gibi seyler hic hos degil.

bahadır2561
14.08.2011, 17:32
Tartismayi kesinlikle uzatmayacagim. (Kurallar geregi)

Mesajim orada isteyen alintiliyabilir. Yönetim hakkimdaki düsünceler yada hangi konuda elestirdigim beni baglar. Görüsüme katilmiyorsan saygi duyarim.

Ama..."Iskembeden sallamayalim", "Yazdigin sacmaliklar", vs.. gibi seyler hic hos degil.

Nerden okudun itirazın önce yapıldıgını diyorum?

Sorum bu

Ilelioglu
14.08.2011, 17:41
Itirazin yapildigini hicbir yerde okumadim sahsen. Öyle tahim ettim en basindan. (Yapildi mi yapilmadi mi onu bile bilmiyoruz aslinda; Yönetim aciklama geregi bile duymadi)

Yanliz cumayi cumartesine baglayan gece su programda http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=30519 Dursun Vural arkadasimiz da itirazin yapildigini ama UEFA'nin buna ragmen 2 mac ceza verdigini söyledi.

Ayrica Sayfa 225'de (en asagida en son yazi) ben neler yazmisim birdaha oku istersen.

Cafer Bulur
14.08.2011, 17:53
Bilbao nun hazirlik maclarinda aldigi skorlar kimseyi yaniltmamali,bu tip maclarin havasi malumunuzca farklidir.

Rakibin oturmus bir kadroya sahip olmasi ve bizim de zokora,adrian ve belki de henrique eksikligi nedeniyle rakibi favori görüyorum.

Turu gecme sansimz elbette var ama benfica macindaki basit hatalari kesinlikle yapmamamiz gerekiyor.

Ilk macta 2 gol yesek bile mutlaka golü bulmamiz gerekir.

Ilelioglu
14.08.2011, 17:55
Bilbao nun hazirlik maclarinda aldigi skorlar kimseyi yaniltmamali,bu tip maclarin havasi malumunuzca farklidir.

Rakibin oturmus bir kadroya sahip olmasi ve bizim de zokora,adrian ve belki de henrique eksikligi nedeniyle rakibi favori görüyorum.

Turu gecme sansimz elbette var ama benfica macindaki basit hatalari kesinlikle yapmamamiz gerekiyor.

Ilk macta 2 gol yesek bile mutlaka golü bulmamiz gerekir.

Bu eksiklikler olmasaydi bile favori bence Bilbao olurdu.

;)

Cafer Bulur
14.08.2011, 18:04
Bu eksiklikler olmasaydi bile favori bence Bilbao olurdu.

;)
Evet,bilbaoyu favori görmemin asil nedeni oturmus bir kadroya sahip olmalarindandir.

Bizim de takimin sisteminin oturmamasi en büyük handikapimiz.

Herseye ragmen artik avrupada kabuklari kirip turu gecmemiz gerekir.

Hatta bu turun gecilmesi bence bu sezonki sampiyonlugumuzdan cok daha önemli.

Ilelioglu
14.08.2011, 18:05
Evet,bilbaoyu favori görmemin asil nedeni oturmus bir kadroya sahip olmalarindandir.

Bizim de takimin sisteminin oturmamasi en büyük handikapimiz.

Herseye ragmen artik avrupada kabuklari kirip turu gecmemiz gerekir.

Hatta bu turun gecilmesi bence bu sezonki sampiyonlugumuzdan cok daha önemli.

Aynen katiliyorum. :alkış:

bahadır2561
14.08.2011, 18:12
Itirazin yapildigini hicbir yerde okumadim sahsen. Öyle tahim ettim en basindan. (Yapildi mi yapilmadi mi onu bile bilmiyoruz aslinda; Yönetim aciklama geregi bile duymadi)

Yanliz cumayi cumartesine baglayan gece su programda http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=30519 Dursun Vural arkadasimiz da itirazin yapildigini ama UEFA'nin buna ragmen 2 mac ceza verdigini söyledi.

Ayrica Sayfa 225'de (en asagida en son yazi) ben neler yazmisim birdaha oku istersen.

Hikaye anlatmışsın yine ben diyorum ki resmi sitede öyle bişey yazmıyor . .

İtiraz cezanın acıklanmasından sonra yapıldıysa -ki normal olan da budur- senin söylediklerin sallamasyon.

Daha fazla da uzatmayayım, sen de bilmeden konusmazsın bundan sonra

Ilelioglu
14.08.2011, 18:18
Sayfa 225'i okumadin maalesef.

Cafer Bulur
14.08.2011, 18:20
Umarim bu sefer hakem sansimiz yaver gider de yolumuz acik olur.

Rövans macinin hakemini begeniyorum ama ilk macin hakeminden yana endiselerim var.

Bana göre ispanyol bir takimin macina italyan hakemin verilmesi büyük bir ihmal.

SALDIRAY
14.08.2011, 18:37
1-2 sayfa geride geçen seneki kadromuzun daha iyi olduğu konuşuluyor. Böyle bir şey yok. Zokora'nın ölüsü Selçuk'tan iyidir. Yattara miyadını doldurdu artık. Fatih'li ,Gökdeniz'li yıllarda kaldı onun starlığı... Umut iyi güzel hoşta Henrique kadar iyi bir oyuncu değildi. Adam senelerdir bizde ve resmen bizde top oynamayı öğrendi ki öğrenmişte değil. Ceyhun hantalını ararız diyenlerede şaşıyorum. Onun yerine alınan Barış ve özellikle Aykut her türlü oynar. Bir an bile aratmazlar diye düşünüyorum. Defansa her yönüyle oynayabilen Celu transfer edildi. Ve gördük ki bu genç ve dinamik oyuncunun kumaşı iyi. Cale'den iyidir. Zaten Piotr' da var o bölgede. Geçen sezondan bir Egemen'i ararız. Defansa böyle savaşçı bir oyuncu bulmamız çok zor. Ve son olarak Jaja. Bu adam geçen sezon kaç maçta adam akıllı oynadı ? Her şey futbol oynamak değil. Elin takım oyuncularıyla discolarda eğlenemez. Öyle bir derdi olanda gelmeseydi. Adrian ile Jaja aynı bölge adamı değil. Ancak Adrian bu sezon daha çok katkı sağlayacaktır göreceksiniz..

Siz bu yeni gelen oyuncuları lig maratonunda izlemeden kötülemeye çalışıyorsunuz.Buna kimsenin hakkı yok.

Şimdi geleyim maç yorumuna. Geçen sezon ki kadromuz kalsaydı ve şuan ki transferlerde gerçekleşmiş olsaydı bile Benfica'yı YENEMEZDİK. Burda ki maçta şansımız boldu yoksa adamlar 5'lik eder geri dönerlerdi.

Bilbao biraz daha dişimize göre bir takım. Kadrosu yanılmıyorsam full İspanyol oyunculardan kurulu. Daha önceki senelerde karşılaşmıştık. Şimdi görünce güldüğümüz o kadro ile iyide oynamıştık. Şimdi şartların eşit olduğu düşünüyorum. Zokora ve Adrian'ın olmayışı bizi sıkıntıya sokacaktır elbet. Bu maça kesinlikle 3 göbek ortasaha ile çıkmalıyız. Ve defansif bir anlayışta olmalıyız. Atacağımız 1 gol bize yeterde artar bile. Kontra atak ile bu golü arayabiliriz.

Sakatlık ve başka bir cezalı oyuncu olmaz ise 2. maça sadece Adrian eksikliği ile çıkacağız. Avantajlı dönemezsek işimiz zor olur. 1-0 bile bizim için kötü bir sonuç olur. 2-1 olsun bizim olsun :)

------------Tolga
----Serkan Giray Glo Celustka
-------Colman--Aykut---
----------Alanzinho----
Burak--------------------Henrique
----------Pawel(Halil)----

Böyle bir kadro iyi olur diye düşünüyorum. Alanzinho yerine Sezer'i biraz daha geri alarak koyabiliriz.Forvet hattında kesinlikle Pawel olmalı. Artık bu adama bir kaç maç kendini gösterme fırsatı verilmeli. Halil duruma göre yer değişebilir.

Hakkımızda hayırlısı olsun :rolleyes:

Fanatik34
14.08.2011, 19:24
Adrian´in aldigi ceza haksizda olsa Uefa´nin aldigi kararlar katidir, hakem kararlarinin hep arkasinda olacaktir. Haaa olurda Uefa´nin kararini CAS´a tasima gibi bir hataya düsersek, o ceza iki katina dahi cikabilir!
Sizler oynak Tahkim kurulu kararlarina alisik oldugunuz icin verdiginiz tepkiler normal.

Ikinci macin hakemi Knut Kircher icin:

Ilk maci kaybetmezsek cok iyi olur.
Ilk maci kaybedersek cok iyi olmaz.

Uğur Ö.
14.08.2011, 19:29
Jaja nın yetenekleri müthişti ama futbolcu olması için gerekli şeyleri yoktu yani kısaca Jaja futbolcu değildi

Efendioglu
14.08.2011, 19:34
Ezip geçeceğiz bunları...

mda61
14.08.2011, 19:48
'' Jaja, Adrian'dan iyi futbolcudur diyenin futbol bilgisinden şüphe ederim. ''

Yarım sezon sonra bir daha söylicem bu lafı size ve kimsenin itirazı olmayacak. Ayrıca futbolcudur dedim, sokak topçusudur demedim. Jaja'ya bakıyorum, iyi şut çekiyor güya ama uzaktan bir tane golü yok bizde. Pasları fena değil, oyunu dikine oynuyor, oldukça teknik, bitirici özellikleri olan bir oyuncu. Top kaptırınca peşinden gitmez, bir kere bile maç sonrası taraftarı kucaklamaz, hemen soyunma odasına kaçar. Teknik ekiple problemleri vardır, Trabzonspor'u sahiplenmediği çok açıktır.
Adrian'a bakıyorum. Bugün Alex Alex diye tüm Türkiye bir yerini yırtarken Türkiye'de yeni bir Alex etkisi yaratacak oyuncu geldi bence. Jaja'nın sağa bakıp sola attığı paslar yerine, kendisi rakibi sola gönderip sağa pas atıyor. 50 metre rakibin peşinden koşup pres yapıyor. Benfica maçında sayılmayan golündeki vuruşu aklımda. Tam bir takım oyuncusu ve eminim ki taraftarlar onu sevsin, Trabzonspor aşığı olmaya aday bir oyuncu kendisi.

Hala Jaja diyorsanız, biraz daha bekleyin derim.

evonon
14.08.2011, 20:11

Yarım sezon sonra bir daha söylicem bu lafı size ve kimsenin itirazı olmayacak. Ayrıca futbolcudur dedim, sokak topçusudur demedim. Jaja'ya bakıyorum, iyi şut çekiyor güya ama uzaktan bir tane golü yok bizde. Pasları fena değil, oyunu dikine oynuyor, oldukça teknik, bitirici özellikleri olan bir oyuncu. Top kaptırınca peşinden gitmez, bir kere bile maç sonrası taraftarı kucaklamaz, hemen soyunma odasına kaçar. Teknik ekiple problemleri vardır, Trabzonspor'u sahiplenmediği çok açıktır.
Adrian'a bakıyorum. Bugün Alex Alex diye tüm Türkiye bir yerini yırtarken Türkiye'de yeni bir Alex etkisi yaratacak oyuncu geldi bence. Jaja'nın sağa bakıp sola attığı paslar yerine, kendisi rakibi sola gönderip sağa pas atıyor. 50 metre rakibin peşinden koşup pres yapıyor. Benfica maçında sayılmayan golündeki vuruşu aklımda. Tam bir takım oyuncusu ve eminim ki taraftarlar onu sevsin, Trabzonspor aşığı olmaya aday bir oyuncu kendisi.

Sana katılıyorum Dorukhan Jaja her top kaptırdığında beni deli etmekten başka birşey yapmıyordu. Onun yüzünden takım baskı yapamamya başlamıştı. Orta sahadakiler onun yerine de koşmaktan 60. dakikada ölüyordu. En önemlisi de takımı sahiplenmemesi

Cem Zırıh
14.08.2011, 20:12
mac icin Bmn 'nin Trabzon'dan bir organizasyonu olmayacakmi bilgisi olan varmi arkadaslar ?

Ömür Karadeniz
14.08.2011, 20:15
Kim ne derse desin Jaja,Adriandan 3 gömlek kaliteli adamdır.Adrian 2 resmi maç oynadı ama 1 tane olumlu hareketini görmedim ben şahsen sizi bilmem.Adrian Jaja kadar olmasada iyi oyuncudur ama 6 milyona alındığı için fiyasko transferdir.

Samet Yildirim
14.08.2011, 20:35
Kim ne derse desin Jaja,Adriandan 3 gömlek kaliteli adamdır.Adrian 2 resmi maç oynadı ama 1 tane olumlu hareketini görmedim ben şahsen sizi bilmem.Adrian Jaja kadar olmasada iyi oyuncudur ama 6 milyona alındığı için fiyasko transferdir.
Kusura bakma ama sen artik mac izleme.

"Adriandan birtane olumlu hareket göremeyen icin"

Uğur Ö.
14.08.2011, 20:37

Sağa bakıp sola atmadı

Topuk pası vermedi

Rakiple dalga geçmedi

Topu kaptırıp geriye koşmamazlık yapmadı

Allah aşkına Adrian 2 maçta ne yaptı

Ömür Karadeniz
14.08.2011, 20:38

Samet kardeşim bırak Allah aşkına ya kadromuz geçen seneye oranla geride kabullenmeyi öğrenin artık.

Yasin T.
14.08.2011, 20:43
Ezip geçeceğiz bunları...

Sakin ol şampiyon!

Numan Yerlikaya
14.08.2011, 20:43
Çok Çok Önemli Maç Belkide Trabzonun Avrupa Kupalarında Oynayacağı Önemli Maçlardan Birisi Tranferlerde Bu Maça Bağlı Bence Geçersek İstediğimiz Futbolcuyu Alırız

Hürgün Aygün
14.08.2011, 20:45
1 tane olumlu hareketini mi görmedin?Benfica ilk maçında takımın en iyilerindendi hızıyla,her atağın içinde olmasıyla hücumda en etkili isimlerdendi yapma...

mda61
14.08.2011, 20:45
Samet kardeşim bırak Allah aşkına ya kadromuz geçen seneye oranla geride kabullenmeyi öğrenin artık.

Geçen senenin başında kim çıkıp bu sene şampiyonuz diyordu ? Yönetime sövüyordu herkes, sadece Glo,Jaja, Barış Ataş gibi transferler yaptığımız için.
Ama bu sene ben normal şartlarda şampiyon olabileceğimizi iddia ediyorum. Adrian,Henrique,Celutska bana umut veriyor. Zokora tecrübesini yakın zamanda gösterecek. Stoper işini hallettik mi, bomba gibi takım oluruz.

Ömür Karadeniz
14.08.2011, 20:50
Geçen senenin başında kim çıkıp bu sene şampiyonuz diyordu ? Yönetime sövüyordu herkes, sadece Glo,Jaja, Barış Ataş gibi transferler yaptığımız için.
Ama bu sene ben normal şartlarda şampiyon olabileceğimizi iddia ediyorum. Adrian,Henrique,Celutska bana umut veriyor. Zokora tecrübesini yakın zamanda gösterecek. Stoper işini hallettik mi, bomba gibi takım oluruz.
Geçen seneki takımın üstüne bu transferleri yapsaydık,elendiğimiz benficayı üçlemiştik emin ol.Transferler kötü değil ama takımımız haleda alternatifsiz Zokora cezalı yerini şu doldurur diyeceğimiz adam yok keza Henrique içinde aynı şey geçerli,stoperde kalitesini tartışmayacağımız adamımız dahi yok bana göre.

Samet Yildirim
14.08.2011, 20:51
Konu bu degildiki :)

Konu baskaydi :)

Ogün YAZICI
14.08.2011, 20:52
adrian ve jajayı karşılaştırmak çok yanlış. birbiriyle aynı tip oyuncular bile değiller . jajadan topu alıp diklemesine gitmeini beklersin,adriandan savunma arkasına top atmasını ,kritik paslar atmasını,orta açmasını beklersin.hangisi daha faydalı olur derseniz adrian derim.bu sene göreceğiz...

Ömür Karadeniz
14.08.2011, 20:52
Konu bu degildiki :)

Konu baskaydi :)
JaJa Adrianı kıyaslıyoruz işte.:)

Samet Yildirim
14.08.2011, 20:53
Transfer lazim oldugunu herkes biliyor.

Muhtemelende 1-2 tane olacakdir.

Samet Yildirim
14.08.2011, 20:55
JaJa Adrianı kıyaslıyoruz işte.:)
Evet ama takimi kiyaslamaya kalktin :)

Adrian bence müthis adam...

Onun paslarini messi atsa yer yerinden oynar.

okg_53
14.08.2011, 21:00
Sakin ol şampiyon!

Bilbao bizi ezer dendiğinde kimse onu diyene "Sakin ol" demiyor.

Ezeceğiz dendiğinde mi suç oluyor.

E-ZE-CE-GİZ !!!

Mehmet Yusuf
14.08.2011, 21:06
jaja biranda çıkıyor işini yapıyodu.
o varken 90+uzatmalarda bile çılgınca bir hareket yapıp gol atabilir/attırabilir hissi oluşturuyordu bizde.
ama bu durum maç boyunca en fazla 2-3 kere oluyodu.
diğer dakikalar çok sönük geçiyodu onun için.

adrian ise maçın başından sonuna kadar hep bir istikrar tablosu içinde.
jaja kadar çılgınca işler yapamasada (en azından şimdilik) sahada var olduğunu gösteriyor.
takıma alışınca jajadan daha çok etkili olacağını düşünenlerdenim.
çünkü bırakmıyor hemen, amaann ben yaptım yapacağımı azcık yürüyeyim demiyor.

nacizana fikirlerim :)

Ahmet Öztürk
14.08.2011, 21:06

Kesinlikle katılıyorum. Jaja'nın kasımpaşa maçında 2 bursa maçında iki gençlerbirliği maçında 1 golü veya diğerleri onu benim gözümde değiştirilemez yapmaz. Futbolcu karakter sahibi olmalı, aldığı paranın hakkını sonuna kadar vermeye çalışmalıdır. Adrian'da bilica ile istanbul gecelerinde basılmadıktan sonra jaja ile kıyas yapmayacağım.

Ahmet Öztürk
14.08.2011, 21:10
Geçen seneki takımın üstüne bu transferleri yapsaydık,elendiğimiz benficayı üçlemiştik emin ol.Transferler kötü değil ama takımımız haleda alternatifsiz Zokora cezalı yerini şu doldurur diyeceğimiz adam yok keza Henrique içinde aynı şey geçerli,stoperde kalitesini tartışmayacağımız adamımız dahi yok bana göre.

Naçizane fikrim;

Sadece geçen senenin değil, son 5 senede takımımızda top koşturan en iyi futbolcuları takımımızda saklasak ve üzerine bu takviyeleri yapsaydık bile Benfica'yı eleyemezdik.

Emre Dumangöz
14.08.2011, 21:31
en iyi futbolcu disiplinli ve saygılı olanıdır gerisi boş

Cevikoglu
14.08.2011, 21:36
valla christiano ronaldo'nun altlı üstlü hatuınlarla resimleri çıktı basında zamanında
ne oldu peki?
çatır çatır topunu oynuyo
gerisi mühim değil
jaja gidipte bizim milli değerlerimize küfretmedi ki adamı sepetledik
trabzonspor yönetimi o zaman istanbul basınının galyanına geldi de gönderdi adamı
güzel tuzağa düştük zamanında

Emre Dumangöz
14.08.2011, 21:40
valla christiano ronaldo'nun altlı üstlü hatuınlarla resimleri çıktı basında zamanında
ne oldu peki?
çatır çatır topunu oynuyo
gerisi mühim değil
jaja gidipte bizim milli değerlerimize küfretmedi ki adamı sepetledik
trabzonspor yönetimi o zaman istanbul basınının galyanına geldi de gönderdi adamı
güzel tuzağa düştük zamanında

,kardşeim onun yaptı dediklerinle alakası yok ranolda gidip barcelonalı bir futbolcuyla barcelona macının aynı gecesinde gidi puyol la gezsin bakalm napıolar okey hatası bu jaja nın

evonon
14.08.2011, 21:44
Arkadaşlar bu Bilbao nun bir forum sitesi var mı

Cevikoglu
14.08.2011, 21:44
,kardşeim onun yaptı dediklerinle alakası yok ranolda gidip barcelonalı bir futbolcuyla barcelona macının aynı gecesinde gidi puyol la gezsin bakalm napıolar okey hatası bu jaja nın

ya dostum gezse nolur.
adam gelmiş başka ülkeden
bulmuş kendi milletinden insanı
tabiki onunla takılacak
dünyanın her yerinde bu böyledir.
herkes için de bu geçerlidir.
adam o fbli,bjkli kendi insanım da olsa rakiptir, görüşemem demezki

mda61
14.08.2011, 21:46
Adrian ve Zokora olsa biz bunları elerdik. Bu sefer işimiz zor ama yine de ümitliyim.

Cem Akyüz
14.08.2011, 21:58

Böyle düşünebilirsin saygı duyarım ama Adrian bişey yapmadı demek yanlış

serkanholep
15.08.2011, 00:06
Rüyamda gördüm dün gece

4-1 yeniliyorduk ve daha maç bitmemişti

altta canlı skorda gördüm küfür eedip kapattım televizyonu sonra rüyanın devamı olmadı

açıkçasıispanyol futbolu bize çok ters gelir ve bizi dağıtabilirler diye geçiyor içimden

hayırlısı artık

Fatih ÇOLAK
15.08.2011, 00:56
Maç yayını hakkında bir dipnot: Cnn Turk kanalı bu hafta 2 tane şampiyonlar ligi play-off karşılaşması yayınlayacak...Demek ki imkanları var fakat gidip Türk takımı maçlarını D-Smart üzerinden yayınlıyorlar...

E. Okan Bülbül
15.08.2011, 01:18
Jaja performansını sahaya tam yansıtsın dünyada oynayamayacağı takım yok . Bu kadar da iddaalı konuşuyorum

pReN@_61
15.08.2011, 01:21
3 gün kaldı maça ama hiç heyecan sarmıyor adamı.Şu emek hırsızlarının küme düşmesi açıklansa da rahatlasak, önümüze baksak.

Hamdi Karamahmutoğlu
15.08.2011, 01:24
Maç başında bir gol bulursak, tur gelir.

Numan Yerlikaya
15.08.2011, 01:28
http://www.cezasahasi.net/2011/08/athletic-bilbaoyu-hafife-almak.html

Çok güzel yazmışlar...

Furkan S.
15.08.2011, 01:49
http://imageshack.us/f/714/sanmames.png/

~UniCef~
15.08.2011, 04:18

Katilmiyorum.

Bence üstün bir Takim. Zokora , Selcugun yerini doldurdu.
Adrian Jajanin . .
Ve üstelik Herique ve Halil geldi.

Tek Handicap Egemenin yeri. Cerluska tamamen ne yazikki doldurmadi. Cünkü Türk Stopere ihtiyacimiz var.

Efendioglu
15.08.2011, 04:28
Katilmiyorum.

Adrian Jajanin . .

Tek Handicap Egemenin yeri. Cerluska tamamen ne yazikki doldurmadi. Cünkü Türk Stopere ihtiyacimiz var.

Sana katılıyorum renkdaş ,

Selçuk iki Liverpool maçındada ortalıkta hiç gözükmemişti , fizik olarak omuz omuza kimseyle giremez mücadeleye heleki Avrupa topçularına karşı , bence bu yıl kadromuz daha sağlam , defans hattımızdaki sorunları aşarsak daha iyi yerlere ulaşırız...

Helvacı61
15.08.2011, 04:37
Katilmiyorum.

Adrian Jajanin . .

adrindan ne gördünüzde jaja ile kıyaslıyorsunuz adam iki resmi maç oynadı kırmızı kart gördü. adrianı jaja ile karşılaştıranlar tamamen önyargılı değilse futboldan bir haber demektir. jaja dedğiniz adam alem yapa yapa 14 gol ve birçok asist yaptı. kazanma ihtimalimiz olmayan maçları tek başına çevirdi adeta şapkadan tavşan çıkardı.
bursa
gençler
manisa
antep teki maç
gs
ilk aklıma gelenler trabzonsporu canlı seyrettim takım yüzde elli güç kaybına uğramış bizim için te k artı sayılacak oyuncu henrige şimdilik görünen tablo bu ben önyargılı değilim belki gelenler daha faydalı olacak o zamanda zaten şampiyon olacağız demektir. şurası kesin çok kaliteli bir defans oyuncusu alınmazsa kevgire döneriz

Yaşar
15.08.2011, 05:00
Tur ümidim çok zayıf.
Fakat takıma katılan yabancıların hepsi kaliteli isimler.

.....
15.08.2011, 05:06
Bu maç belki de bu sezon oynayacağımız en önemli maçtır. Mutlaka en az bir gol atmamız lazım. Şenol Hoca buna göre birşeyler yapacaktır.

poetricus
15.08.2011, 07:35
Gerçek: Bu takım hiçbir İspanyol takımını eleyemez.
Hayal: Her iki maça da yenmek için çıkalım.

Bir defa da hayallerimiz gerçek olsun Allah'ım!

Birtan Karaman
15.08.2011, 11:22
Adrian her 2 Benfica maçında iyi oynamış olabilir ama Jaja ile kıyaslanması mantıklı değil.

Stilleri farklı 2 oyuncu olsada Jaja, forma numarası kadar Adrian eder..

Ömür Karadeniz
15.08.2011, 11:24
Gerçek: Bu takım hiçbir İspanyol takımını eleyemez.
Hayal: Her iki maça da yenmek için çıkalım.

Bir defa da hayallerimiz gerçek olsun Allah'ım!
O gerçek sadece bizim için değil tüm Türk takımları için geçerli.

10 numara
15.08.2011, 11:32
bilbao iyi bir takım kabül etmek lazım ,bizden daha iyi ama barca yada real ile oynamayacağız ,fazlaca abartıyoruz...

mda61
15.08.2011, 11:33
Adrian her 2 Benfica maçında iyi oynamış olabilir ama Jaja ile kıyaslanması mantıklı değil.

Stilleri farklı 2 oyuncu olsada Jaja, forma numarası kadar Adrian eder..

Sokak futbolunda eder ama profesyonel futbolcu olarak Adrian, Jaja'nın verdiği katkının fazlasını verecek, buna inanıyorum. Jaja'nın golleri yerine Adrian'ın asistleri olacak ve bence gol sayısıda 7-8i bulabilir. Ayrıca takım oyununa katkısı bakımından kıyasladığımızda iki oyuncuyu, Jaja'nın forma numarasındaki 5i çıkarıp Adrian'la çarparsan belki Jaja'ya denk olur o zaman :)

mda61
15.08.2011, 11:34
bilbao iyi bir takım kabül etmek lazım ,bizden daha iyi ama barca yada real ile oynamayacağız ,fazlaca abartıyoruz...

Benfica'yı da o kadar abarttık ama eleyebilirdik. Bilbao bence çok güçlü bir takım değil. Bizim takımımızdan da güçlü değil. TEk avantajları evlerinde çok iyi oynamaları. İlk maçta 2 fark yemeyelim, biz bu turu geçeriz.

Bir kaç sene öncesinde 30 dakikada 3-0ı yakaladığımız takım değil mi bu Bilbao ? Tectübesizliğimden kaybetmiştik, bu sefer kazanabiliriz.

Mollasalihoğlu
15.08.2011, 11:38
Orada gollü beraberlik alırsak turu geçeceğiz.

Jaja-Adrian konusuna gelirsek; Jaja popstar, bir gece onunla, bir gece bununla ama yakışıklı-sempatik; Adrian iyi ailenin okumuş, iş güç sahibi mühendis çocuğu. Kızınızı hangisine verirseniz artık :)

Birtan Karaman
15.08.2011, 14:16
Sokak futbolunda eder ama profesyonel futbolcu olarak Adrian, Jaja'nın verdiği katkının fazlasını verecek, buna inanıyorum. Jaja'nın golleri yerine Adrian'ın asistleri olacak ve bence gol sayısıda 7-8i bulabilir. Ayrıca takım oyununa katkısı bakımından kıyasladığımızda iki oyuncuyu, Jaja'nın forma numarasındaki 5i çıkarıp Adrian'la çarparsan belki Jaja'ya denk olur o zaman :)

7-8 i bulabilir diyerek karşılaştırdığın bir diğer adam geçen sene 14 gol attı. Hangi yabancı oyuncuyu gördün son yıllarda Trabzonspor'da ilk senesinde böyle bir rakama ulaşmış?

Harun-61
15.08.2011, 14:19
yayin, yine d smart mi ?

Mustafa Umut
15.08.2011, 14:20
---------------onur----------------
celustka---giray---glowacki---ferhat
----------------aykut--------------
---------serkan-------colman-------
henrique-----------------------halil
---------------burak---------------

burak en uçta daha yararlı olur diye düşünüyorum. henrique ise inşallah yetişir.

Tahir61
15.08.2011, 14:38
tolga

mustafa glo giray celutska

serkan aykut sezer colman

burak henrigue(alanzinho)

bu kadroyla beraberliği alır geliriz

Ünal Cumhur
15.08.2011, 14:39

burak en uçta daha yararlı olur diye düşünüyorum. henrique ise inşallah yetişir.

Bende bu kadroya katılıyorum. Solda alanzinho oynaması lazm sadece solbekdede yetişirse piotr

Ünal Cumhur
15.08.2011, 14:41
Sezer badur niye Hic kadrolarda yok anlamadm. Tmm trabzonsporun futbolcusu değil ama yararlanmak lazm yapacak Bisey yok adama şans vermek lazm. Artık mecburiyetten

Cevikoglu
15.08.2011, 15:19
yayin, yine d smart mi ?

eurofutbol---bjk maçı
dsmart loca---- bizim maç

Cevikoglu
15.08.2011, 15:20
şayet kanat organizasyonu yapamazsak benfica maçlarında olduğu gibi yine elimiz boş döneriz

Cevikoglu
15.08.2011, 15:22
birde eren daha iyieşmedi mi?

Murat Altun
15.08.2011, 15:24
Bizim bu maçı oynamamıza sebep olan emek hırsızları umarım hapisane köşelerinde çürürsünüz

DeAgLeMaNyAq
15.08.2011, 16:13
birde eren daha iyieşmedi mi?

Eren'e lisans çıkarılmadığı için ismi UEFA kadrosunda yok...

objek
15.08.2011, 16:47
Bugun verilecek kararda ayni zamanda uefa liginin ne kadar garantisi var sorusunada aciklik getirebilir belkide ispanyaya gitmeden bu is bitebilir

Ahmet Tur
15.08.2011, 17:08
trabzonspor benfica rovanş maçında hakemin kan gördü adriana hemen kırmızı kart lan bare sarı kart ver adam sanki bilerek çaktı

ts61gogo
15.08.2011, 17:30

Burak en ucta hic iyi degil. Cok ofsaytta kaliyor. Kendi de sag acik da oynamayi daha fazla sevdigini dedi.

------------------Tolga--------------------

Mustafa---giray---glowacki-------celu

----------aykut----Colman-------------

Serkan----------Ali---------------Burak

---------------henrique-------------

Serkan Mustafaya defansif anlamda yardim eder, Burak kendisini tamamen hücum'a verir.

Fatih ÇOLAK
16.08.2011, 01:36
Maçı ertem şener anlatacak, maçı yaşayacağız demek ki bu iyi haber...

volkan_627
16.08.2011, 01:39
Eren'e lisans çıkarılmadığı için ismi UEFA kadrosunda yok...

neden lisans çıkmadı. o nsıl bir saçmalıktır öyle. transfer edildi ama lisans çıkarılmadı mı???

SALDIRAY
16.08.2011, 01:50
Serkan'ı orta alana almak ölüm demektir. Burak en uçta oynayamıyor. En son ki Milli maçtada gördük bunu.

İdeal 11'im;

------------Tolga
----Serkan Giray Glo Celustka
-------Colman--Aykut---
----------Alanzinho----
Burak--------------------Henrique
----------Pawel(Halil)---

r9emre
16.08.2011, 02:23
------------------Onur--------------------

---Serkan---Giray---Glowacki---Celustka---

----------------Aykut---------------------

-----------Sezer-------Colman------------

--Burak------------------Henrique(M.Çakır)

--------------Halil(Pawel)-----------------

Neden bilmiyorum ama Halil'den daha çok oynarsa M.Çakır'a daha fazla güveniyorum.Bu arada defansta fantaziler yapıp M.Yumlu oynatılacağına aynı defansif kurgu ile oynatılsın,orta sahaya Sezer yerleşsin.Hele deplasman maçında sert oynayan,yıpratan bir orta sahaya ihtiyacımız var o da tek Sezer'de var içlerinde.M.Yumlu oynatılacaksa 2 maçta da hatalar zinciri yapan Giray'ın yerine oynatılmalı.Giray dinlendirilmeli diye düşünüyorum.Boy faktörü ile Llorente'yi belki hava toplarında M.Yumlu zapteder.

DeAgLeMaNyAq
16.08.2011, 02:48
neden lisans çıkmadı. o nsıl bir saçmalıktır öyle. transfer edildi ama lisans çıkarılmadı mı???

Aynen öyle sebebini biz de merak ediyoruz. Kadromuzda lisansı çıkmayan 2 oyuncu var. Biri Barış Özbek diğeri de Eren. Hadi Barış ilk yarıyı kapattı ama bu çocuğun günahı ne bilmiyoruz...

Gordon Freeman
16.08.2011, 05:16
Burak en ucta hic iyi degil. Cok ofsaytta kaliyor. Kendi de sag acik da oynamayi daha fazla sevdigini dedi.

------------------Tolga--------------------

Mustafa---giray---glowacki-------celu

----------aykut----Colman-------------

Serkan----------Ali---------------Burak

---------------henrique-------------

Serkan Mustafaya defansif anlamda yardim eder, Burak kendisini tamamen hücum'a verir.

Deplasmandaki maç için en ideal kadro bu bence..Kanatları sağlama alırız en azından..tabi burak sol kanatta sağdaki kadar verımlı olur mu bılınmez ama yınede en guzel kadro bu gıbı gorunuyor..

.....
16.08.2011, 05:18
Mustafa sağbekte sıkıntı çıkarabilir. Piotr iyi olsaydı çok güzel olacaktı.

irfanköse276
16.08.2011, 05:23
Malesef Handikap(1) olur..

Fanatik34
16.08.2011, 05:46
Malesef Handikap(1) olur..Iddia oynayanlar icin ideal. Kaybederseniz Trabzonspor kazanir:D

Fanatik34
16.08.2011, 05:55
Adamlarin en güclü yeri sagkanat ve Ortasahalari

Tek bildigim, yenilmek istemiyorsak cift Santrafor cikmaliyiz. Bu gibi maclarda playmaker bir forvet cok is yapardi. Park cuk otururdu ya:rolleyes:

Senol Hoca´dan sadece bu maca özgü sürpriz bir kurgu bekliyorum. Yoksa mevcutlarla mevcut sistemde farkli kaybedebiliriz

Yasin Altuntas
16.08.2011, 05:59
Burak Kanatlarda olmaz. Henrique bile olur ama Burak olmaz.

Burak Defans diye birsey bilmiyor ve rakibin hizli kanat Oyunculari hangi Kanatta oynarsa o kanadi felc eder.

.....
16.08.2011, 06:10
Henrique bu maçta yazsın yeterli. Ona ve Burak'a büyük iş düşecek.

Furkan S.
16.08.2011, 12:51
athletic bilbao-trabzonspor maçı d-smart loca 101. kanalda

Furkan S.
16.08.2011, 12:55
Athletic Bilbao cephesinde İspanyolları hayli üzen bir gelişme yaşandı.

Ligleri henüz başlamadığı için Trabzonspor hazırlıklarını özel maçlarla sürdüren Athletic Bilbao cephesinde ise İspanyolları hayli üzen bir gelişme yaşand.

İspanya Milli Takımı'nın İtalya ile oynadığı hazırlık maçında takımın önemli oyuncularından biri olan Iralola sakatlandı. Athletic Bilbao'nun savunmasının sağ kanadında görev yapan deneyimli futbolcunun sol kasığından sakatlandığı ve 18 Ağustos'ta İspanya'da oynanacak olan ilk karşılaşmada görev almasının imkansız olduğu bildirildi.

Numan Yerlikaya
16.08.2011, 13:02
İralolanın sakatlanması çok büyük avantaj

Yunus Emre SEYHAN
16.08.2011, 13:20
Serkan Balcı, Şenol hoca ve Ersun Yanal döneminde ne zaman ortasahaya alındıysa hep hüsran oldu. Bir çırpıda aklıma gelenler(Gs 3 Ts 0 , Bursa 2 Ts 1 , Genclerbirligi 1 Ts 2)

Emre Yavuz
16.08.2011, 13:33
slm renkdaşslar şuan Sakaryadayım Istanbuldaki Maç için bileti nereden alabıleceğim acaba ?

sarman61
16.08.2011, 15:50
Bu maçı ispanya da hangi kanal yayınlayacak bilen var mı?

Furkan S.
16.08.2011, 16:30
İralolanın sakatlanması çok büyük avantaj
henrique oynarsa o kanadı bitirir

-Samet
16.08.2011, 16:31
Mustafa sağbekte sıkıntı çıkarabilir. Piotr iyi olsaydı çok güzel olacaktı.

Kadrolar nerde ?

Ilelioglu
16.08.2011, 16:32
Mustafa sag bekte fena oynamiyor bence.

Handikap felan olmaz yani.

KÖKSAL AYDIN
16.08.2011, 16:33
Şike olayları yüzünden iki gün sonraki maç için yaşanamayan heyecana bakın. Yazık.

-Samet
16.08.2011, 16:36
http://www-herzog.transfermarkt.de/tr/fernando-llorente/profil/spieler_35564.html

Bu adam canımızı yakar demedi demeyin.

Numan Yerlikaya
16.08.2011, 16:38
2004 3-2lik Maçın Videosu Var mı Bulamadım da

Gurpas
16.08.2011, 16:46
Real madrid hafta sonu Atlethic Bilbao ile maç yapacak o maçta bi kaç sakat cezalı olsa ne iyi olur

Numan Yerlikaya
16.08.2011, 16:47
Real madrid hafta sonu Atlethic Bilbao ile maç yapacak o maçta bi kaç sakat cezalı olsa ne iyi olur

Lig Cezası Avrupa Maçını Etkiliyor Mu

Ilelioglu
16.08.2011, 18:39

Lig Cezası Avrupa Maçını Etkiliyor Mu

Hayir tabiki..

h@msi61
16.08.2011, 18:42
Piotr goturuldu mu Ispanya'ya?

Fanatik34
16.08.2011, 18:42
Bugün itibariyle gecen sezon Avrupa Kupalarindan kim ne kadar kazanmis, Uefa tarafindan aciklanmistir.

Bursa´nin hic maca cikmadan aldigi para 19.648.000 €´dur. (tek basina katildigi icin)
Besiktas´in hic mac cikmadan aldigi para 7.633.083 €´dur. (tek basina katildigi icin)

Bunlara + Puan geliri + Seyirci geliri + Stad reklam geliri eklenecektir.

Ilelioglu
16.08.2011, 18:43
Bugün itibariyle gecen sezon Avrupa Kupalarindan kim ne kadar kazanmis, Uefa tarafindan aciklanmistir.

Bursa´nin hic maca cikmadan aldigi para 19.648.000 €´dur. (tek basina katildigi icin)
Besiktas´in hic mac cikmadan aldigi para 7.633.083 €´dur. (tek basina katildigi icin)

Bunlara + Puan geliri + Seyirci geliri + Stad reklam geliri eklenecektir.

Yuh be 20 Milyon Euro...:eek:

Ilelioglu
16.08.2011, 18:44

Resmi sitede birsey yazmiyor ama sanmiyorum.

Berk
16.08.2011, 18:50
Iraola kesin oynamayacak dimi?

DeAgLeMaNyAq
16.08.2011, 18:50

UEFA kadrosunda isimleri bildirilmeyen Onur, Barış Özbek, Eren ve Murat + sakat olan Tayfun, Piotr + cezalı olan Adrian ve Zokora + kadro dışı bırakılan Engin götürülmedi...

Ilelioglu
16.08.2011, 19:06
Benim bu mac icin ideal on birim..

--------------------Tolga---------------------

Serkan-------Giray---------Glo--------Celustka

---------Baris------Aykut------Colman--------

Burak---------------Henri-----------------Alan

----------------------------------------------

4-6-0

Önemli olan ileride top tutabilmek, bunun disinda duran toplari iyi kullanmak ve rakibin önemli oynucularina dikkat etmek.

Eger iyi bir skor istiyorsak 90 dk pres olmazsa olmazdir.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;):)

Ogün YAZICI
16.08.2011, 19:24
UEFA kadrosunda isimleri bildirilmeyen Onur, Barış Özbek, Eren ve Murat + sakat olan Tayfun, Piotr + cezalı olan Adrian ve Zokora + kadro dışı bırakılan Engin götürülmedi...
haber61 de havaalanı fotolarında erenin de resmi var.

Berat Akçay
16.08.2011, 19:30
Heyecan diye birşey yok :(

DeAgLeMaNyAq
16.08.2011, 19:37
haber61 de havaalanı fotolarında erenin de resmi var.

Evet benim de şimdi dikkatimi çekti ama resmi sitede 20 oyuncunun kafilede yer aldığı yazıyor. Bu da bir soru işareti...

Antrenman resimlerinin yayınlanmasıyla soru işareti kalktı. 3.kaleci Zeki götürülmemiş sanırım...

Ahmet ÇOLAK
16.08.2011, 19:54

Serkan-------Giray---------Glo--------Celustka

---------Baris------Aykut------Colman--------

Burak---------------Henri-----------------Alan

----------------------------------------------

4-6-0

Önemli olan ileride top tutabilmek, bunun disinda duran toplari iyi kullanmak ve rakibin önemli oynucularina dikkat etmek.

benfica deplasmanında alan la başlamanın ne denli yanlış olduğunu hepimiz gördük.. bence bu maçta ya alanın yerine pawl veya halil oynayacak yada mustafayı defansa koyup 5li defans uygulayacaz.. bence defansa yatmamız daha iyi zaten kadroda hücum yapabilecek bir orta saha yok bare savunmaya yatıp en fazla 1 farklı mağlubiyetle dönelim..

Ömür Karadeniz
16.08.2011, 19:55
Aylardır şike şike dediler maçları unuttuk,eskiden maçlara 1-2 hafta kala saatleri sayardık şimdi maçın bu hafta olduğunu yeni öğrendim o kadar heyecansızım yani.

Yunus Danışmaz
16.08.2011, 19:58
Aylardır şike şike dediler maçları unuttuk,eskiden maçlara 1-2 hafta kala saatleri sayardık şimdi maçın bu hafta olduğunu yeni öğrendim o kadar heyecansızım yani.
al benden de o kadar...

Ilelioglu
16.08.2011, 20:00
benfica deplasmanında alan la başlamanın ne denli yanlış olduğunu hepimiz gördük.. bence bu maçta ya alanın yerine pawl veya halil oynayacak yada mustafayı defansa koyup 5li defans uygulayacaz.. bence defansa yatmamız daha iyi zaten kadroda hücum yapabilecek bir orta saha yok bare savunmaya yatıp en fazla 1 farklı mağlubiyetle dönelim..

Katiliyorum ama 5'li defans olmaz(daha önce hic denemedik)...

Mustafa-------Giray---------Glo-------Celustka

-------Serkan------Aykut------Colman---------

Burak---------------Pawel-----------------Henri

-----------------------------------------------

4-6-0

Ilelioglu
16.08.2011, 20:02
Söylede olabilir..

-------Baris--------Serkan------Aykut---------

Burak--------------Colman----------------Henri

Mustafa Umut
16.08.2011, 20:07
________________tolga______________
______celustka__giray__glowacki______
serkan________________________ferhat
__________colman___aykut___________
_______________halil________________
_________burak______henrique________

malesef kanat oyunu oynayacak oyunculara sahip olmadığımızı düşünüyorum.

henrique bu yönde yeterli bence ama tek taraflı olmaz tabi ki. bir keita ya da gökdeniz olsa olabilirdi..

Ilelioglu
16.08.2011, 20:16
Defansi degil orta sahayi kalabalik tutmaliyiz, önemli olan orta sahayi zor gecmeleri.

:)

Mustafa ÖZDEMİR
16.08.2011, 20:22
futbol konuşuluyormu hala bu forumda...

Cem Akyüz
16.08.2011, 20:45
İşimiz zor ama inşallah iyi bir skor ile döneriz

ANIL
16.08.2011, 21:52
...............................tolga
mustafa...........giray..............glowacki..... .......celustka
...........................aykut
................serkan..............colman
burak............................................. ...........alanzinho
..........................halil(henrique)

Emrah Aksoy
16.08.2011, 21:56
5dk twente 1 - benfica 0 :)

Mustafa Umut
16.08.2011, 22:33
5dk twente 1 - benfica 0 :)

ilk yarı sonucu;

twente 1-2 benfica

cardozo ve nolito atmış:))

Yasin Altuntas
16.08.2011, 22:54
Bilbaonun en iyi Defans Oyuncusu Borja Ekiza sakatligi yüzünden bize karsi oynayamayacak. COOOK iyi bir Haber bu

komdere
16.08.2011, 23:03
Söylede olabilir..

-------Baris--------Serkan------Aykut---------

Burak--------------Colman----------------Henri

böyle bir kadroyla maça çıksak 2 pas yapamayız, tüm dünyaya rezil oluruz. ziya doğan kop da gel :)
futbolda 8 defans oyuncusu gol yememe veya az yeme garantisi değildir. topa sahip olacaksın, boş alan bırakmayacaksın, top çevireceksin, oyun kuracaksın. yukarıdaki kadro ancak okeyde taş kurar. kim kime topu nasıl atacak? sonra biimkilere topun rengi neydi diye sorarlar Allah korusun...

komdere
16.08.2011, 23:06
bir de böyle maçlar tecrübe ister, Şenol Hoca Barış, Aykut, Mustafa üçlüsünü birarada asla oynatmayacaktır..

Yasin Altuntas
16.08.2011, 23:28
Bilbaonun 99% muhtemel Onbiri:

Iraizoz - Gurpegi, San José, Amorebieta, Aurtenetxe - Javi, Ander, Iturraspe - Gabilondo, Muniain, Llorente

Fatih Öztürk
16.08.2011, 23:48
gerı dörtlü tamamda,orta sahada fızıkı güclü oyuncularımız yok.

Terzioğlu
16.08.2011, 23:55
Bilbaonun 99% muhtemel Onbiri:

Iraizoz - Gurpegi, San José, Amorebieta, Aurtenetxe - Javi, Ander, Iturraspe - Gabilondo, Muniain, Llorente
Yalniz kardes Ander ile Iturraspe ayni oyuncu :) Oyuncunun adi Ander soyadi Iturraspe yani yazidign kadroda bir oyuncu eksik.

Nonserviam
17.08.2011, 00:07
Bizim maç ne zaman d-smartta olsa yeniliyoruz. rakip yenipınarspor külübüde olsa, uğursuzluk var o kanalda.

titanic
17.08.2011, 00:09
d samrtın uğursuzluğunu bilmiyorum da avrupada bir dikiş tututuramadık

seyduna_efil
17.08.2011, 00:27
Twente 2-2 Benfica...

Benfica şampiyonlar liginde gruplara kalır..

Hürgün Aygün
17.08.2011, 00:28
İlk yarı gol atmalıyız kesinlikle takımın 70.dakikadan sonra kondisyonu düşüyo bunu Benfica ilk maçında da gördük maç boyu üstündük son 20 dakika kondisyon düştü ve maç sonucu 2-0.

Terzioğlu
17.08.2011, 01:16
Eren de Ispanya'ya götürülmüs güzel..

Cem Akyüz
17.08.2011, 01:44
Bakırköyde maçı izleyecek olan var mı ?

Atakan
17.08.2011, 01:52
Ya 1 gol atalım ya da 1 gol yiyelim.

Bakırköyde maçı izleyecek olan var mı ?
Tüh fırsatı kaçırdık.Sakarya'dayım maç günü.:o

61_Hasan_69
17.08.2011, 01:53
Sarı-Kırmızılılar, Engin için Trabzonspor’a 900 bin euro ve Atletico Bilboa maçı için kiraladıkları TT Arena'nın 350 bin TL'lik kira bedeli karşılığında anlaştı..

Bu haberden sonra bilet fiyatları konusunda hiç bir bahaneniz kalmadı.. Hani diyodunuz ya stat kirası pahalı diye hadı bakalım şimdi görücez kim daha çok Trabzonsporlu..!

yavuzbaha
17.08.2011, 01:54
Camiadaki bu konsantrasyonsuzlukla bu tur nasıl geçilir bilemiyorum...

yatmaztara
17.08.2011, 01:57
ya arkadaşlar jaja ile adrianı kıyaslamışsınız ya helal olsun :D

Cem Akyüz
17.08.2011, 02:15
Ya 1 gol atalım ya da 1 gol yiyelim.

Tüh fırsatı kaçırdık.Sakarya'dayım maç günü.:o

Ayıp ettin şimdi :).Neyse başka maçlara bakarız beraber

eraytaskin61
17.08.2011, 02:17
bu takımı çok rahat eleyecez ve herkes vayy be şaka maka dünya kubümüyüz biz diyecek unutulacak kaçan göçenler kimse Trabzonspordan büyük değil herkes görecek

Yasin Altuntas
17.08.2011, 02:31
Yalniz kardes Ander ile Iturraspe ayni oyuncu :) Oyuncunun adi Ander soyadi Iturraspe yani yazidign kadroda bir oyuncu eksik.

Kardesim Ander ile dedigim Oyuncu Ander Herrera ;)

Terzioğlu
17.08.2011, 02:46
Kardesim Ander ile dedigim Oyuncu Ander Herrera ;)
Pardon ozaman isimleri yan yana yazdigin icin ben yanlis anladim kusura bakma :).

Atakan
17.08.2011, 02:49
Ayıp ettin şimdi :).Neyse başka maçlara bakarız beraber

İnşallah abi çok isterim beraber izlemek. :)

Fatih Özkan
17.08.2011, 03:13
Bu maçı radyodan dinleme imkanım var mı arkadaşlar ?

DeAgLeMaNyAq
17.08.2011, 03:16
Yanlış hatırlamıyorsam Benfica maçını Radyospor vermişti...

Yasin Altuntas
17.08.2011, 04:16
Belki bu maci kayit etme sansim olabilir. Daha 100% kesin degil ama mactan sonra kayit etmis olursam buraya paylasirim

sedatterzi
17.08.2011, 07:10
Engin Baytar GS a satmışız

Tüm Taraftarlarımızın gözü aydın,
piskopattan kurtulduk
İnşallah GS karıştırır.

Böyle futbolcu fener başına

sedatterzi
17.08.2011, 07:15
Kritik A.Bilbao maçı öncesi Enginin gösterdiği tavır TS u ne kadar düşündüğünü gösteriyor.

Geçen seneki Eses maçında da aynı şekilde davranmıştı o maçtan beri kıl oluyordum Engine
gitmesine çok sevindim.

Takım onsuz daha huzurlu olacaktır.

outoftime
17.08.2011, 08:23
serkanın orta sahada oynaması belki daha az pozisyon hatası yaptıracak
sağda mustafanın hızından yararlanılsa da stoperde kimlerin oynayacağı önemli
tolga
mustafa giray glowacki celutska
serkan aykut colman
burak halil alanzinho

sanırım böyle bir kadro sahada olacak
eğer serkan ve colman gününde olabilirse 1 golden fazla yemeyiz
ama şunu belirtmem gerekir ki 1 gol atamazsak kesinlikle eleyemeyiz
maç 1-1 bitmeli eğer 2-1 yenilirsek iş zora girer ama yine de fena bir sonuç değildir ispanyada
gol atmadan dönmesinler...

bkandil
17.08.2011, 08:50
Engin Baytar GS a satmışız

Tüm Taraftarlarımızın gözü aydın,
piskopattan kurtulduk
İnşallah GS karıştırır.

Böyle futbolcu fener başına

Neyini karıştıracak, F.Terim bir kez dener, ilk hatasında çizer atar, çok da umurunda. Taraftar mı? Takım kaptanı Arda'yı bile takımdan soğutmayı becermiş taraftar Engin'i mi savunacak?

güngör_81
17.08.2011, 08:53
EE anlatın o zaman bizde kim oynayacak.

güngör_81
17.08.2011, 08:58
Bu arada Mustafa Sarpı veriyorlarmış bize doğru ise helal olsun Galatasaray Yönetimine sizleri seviyorum iyi keklediniz bizi.

Mustafa Yılmaz.20
17.08.2011, 09:23
İlk maç yarın ama futboldan öyle bir kopmuşuz ki hiç kimse maçın havasına girememiş.

__________TOLGA__________
YUMLU_GİRAY_GLO_CELUSTKA
_____SERKAN___AYKUT______
_________COLMAN_________
P.HENRIQUE________ALAN(HALİL)
___________BURAK___________

Hocanın buna benzer bir kadro çıkarmasını bekliyorum. İnşallah Henrique %100 hazır durumdadır bu maçta en güvendiğim oyuncu o... Colman ve Burak'tan da patlama bekliyorum.
Serkan orta sahada oynarsa ve rakip pres yaparsa çok top kaybı yapar. Bence riskli bir tercih.

bkandil
17.08.2011, 09:25
EE anlatın o zaman bizde kim oynayacak.
İlk 11'deki oyuncuların sakatlanmaması/kart cezası almaması için dua edeceğiz.

Gerçi Erdal abinin dediği gibi bizim duamız kabul olmuyor, ama başka seçenek yok gibi görünüyor...

muharrematasoy
17.08.2011, 12:07
maça siyah forma ile çıksak ya da saygı duruşu yapsalar bugün hem şehitler verdik hem de 17 ağustos depreminin yıldönümü

adı sanı duyulmamış spor adamları için saygı duruşu yapılıyor ama

Numan Yerlikaya
17.08.2011, 12:10
---------- Tolga ----------
Mustafa -- Glo -- Giray -- Celuştka
----- Serkan - Colman -----
Burak ------ Alanziho ------ Henriqe
----------- Halil -----------

Kadro Böyle Büyük İhtimal

Ömer Faruk61
17.08.2011, 12:27
TRABZONSPOR'UN ATLETIC BILBAO MAÇI MUHTEMEL 11'İ ŞU ŞEKİLDE:
Tolga - Mustafa, Giray, Glowacki, Celustka - Serkan, Colman, Aykut (Halil), Alanzinho - Burak, Henrique

CEZALI: Adrian, Zokora

SAKAT: Tayfun, Piotr, Onur, Murat Tosun, Barış Özbek

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

nbay
17.08.2011, 12:27
---------- Tolga ----------
Mustafa -- Glo -- Giray -- Celuştka
----- Serkan - Colman -----
Burak ------ Alanziho ------ Henriqe
----------- Halil -----------

Kadro Böyle Büyük İhtimal

böyle bir kadro hiç mantıklı değil deplasmanda,

celustka-glo-giray-ferhat
serkan-aykut-colman
henriqe burak alanzinho (halil)

bu 11 le sıkıntı yaşamayız diye düşünüyorum,serkan sağ kanada yakın oynarsa celusta ile birlikte çok etkili kullanabiliriz

muharrematasoy
17.08.2011, 12:36
beşikdüzü öğretmenevi karşısı abdallı kahvesinde izleyeceuz maçı, akkesede oturan varsa köyüne kadar bırakabiliri maçtan sonra

buyrun gelin, farozlu ademin kahvesindeki dsmartı kaldırmışlar orada daha iyi bir atmosfer vardı :D

önceden farozlularda izlerdik avrupa maçlarını hepsinden elendik bu sefer abdallı uğur getirecek inanıyorum

Emre Dumangöz
17.08.2011, 12:39
ben kadrodan şüphem yok hakem adam gibi yönetsin gerisi kolay

Samet Metin
17.08.2011, 12:50
tur şansmız çok az hatta yok gibi...
Hayal dünyasından çıkmak lazım lorente ve muniain gibi topçular giray glo falan tanımaz zaten kalede allaha emanet...

Cevikoglu
17.08.2011, 12:58
ben alanzinho yerine sercan kaya'ya şans verilmesinden yanayım

maydin
17.08.2011, 13:22
ben alanzinho yerine sercan kaya'ya şans verilmesinden yanayım

o zaman kaleye hiç gidemeyiz.

krdnz
17.08.2011, 13:51
Yarın maçımız var ama heyecen sıfır..

Hala futbolun ölmediğine inanan var mı?

Hürgün Aygün
17.08.2011, 15:51
Bu da benim kadrom...
---------------Tolga----------------
Serkan----Giray---Glowacki---Celustka
-------Aykut-----Colman--------
Burak--------Alanzinho-----Henrique
----------------Halil---------------

Cem Akyüz
17.08.2011, 15:55
o zaman kaleye hiç gidemeyiz.

Sercan kötü bir oyuncu değil abi.Yetenekli bir oyuncu.Hemen bu yükün altına sokulur mu bilmiyorum ama süre aldıkça iyi oyuncu olduğunu gösterecektir

Ahmet ÇOLAK
17.08.2011, 16:12
Bu da benim kadrom...
-------Aykut-----Zokora--------

zokora cezalı zaten yok.. ayrıca colman aykutla kurulacak bir orta sahayla 10 tane yeriz.. deplasmana çıkıyosun forvete en fazla burakla henriqueyi koyup alani da orta sahayla forvet arasında tutmalıyız yeterki orta alan güçlü olsun gol yemeyelim..

DeAgLeMaNyAq
17.08.2011, 16:15
YES'in dışında Can Karyağdı'da muhtemel 11'de Serkan'ı orta sahaya çekmiş. Belli ki hoca ciddi ciddi Mustafa'yı sağbekte oynatmayı düşünüyor. Serkan'ın top kullanma yeteneği yok ama belli ki aşırı presle rakibin oyun kurmasını engellemeye çalışacak. Rakibin sol açığında kim oynuyor bilmiyorum ama hızlı biriyse Mustafa'nın işi de çok zor...

Arda'
17.08.2011, 16:16
Bu da benim kadrom...
-------Aykut-----Zokora--------
Zokora cezalı..

Yiğit SARI
17.08.2011, 16:17
La Liga'nin ilk haftasında grev kesinleşti. Lig bu haftasonu başlamayacak. Dolayısıyla UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibimiz Athletic Bilbao'nun 21 Ağustos'ta Real Madrid'le yapacağı maç ertelenmiş oldu.

Mert Oğuzlu61
17.08.2011, 16:19
________________tolga______________

___m.yumlu____giray___glowacki____celustka

_________________aykut

___________serkan______colman

______burak_________________henrique

___________________halil(alanzinhoOOo)

risk budur...

Emirhan Uludüz
17.08.2011, 16:20
La Liga'nin ilk haftasında grev kesinleşti. Lig bu haftasonu başlamayacak. Dolayısıyla UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibimiz Athletic Bilbao'nun 21 Ağustos'ta Real Madrid'le yapacağı maç ertelenmiş oldu.

Cihan-Ucar
17.08.2011, 16:24

Tüh bak isde bu kötü oldu

Hürgün Aygün
17.08.2011, 16:26
zokora cezalı zaten yok.. ayrıca colman aykutla kurulacak bir orta sahayla 10 tane yeriz.. deplasmana çıkıyosun forvete en fazla burakla henriqueyi koyup alani da orta sahayla forvet arasında tutmalıyız yeterki orta alan güçlü olsun gol yemeyelim..

Zokora cezalı..

Pardon aklımdan çıkmış gerçi her kadro yapışımda unutuyorum böyle cezalı,gidenleri geçen de kaleye Onur'u yazmıştım.:) Neyse Zokora yerine Colman.:)

Fatih Özkan
17.08.2011, 16:29
Bu maçı radyodan dinleme imkanım var mı arkadaşlar ?

Bilen biri yok mu ?

r9emre
17.08.2011, 16:30
Var mı İstanbul'da bir organizasyon toplu izlemek için filan? Malum Bjk maçı var 9'da her mekan onu yayınlamayı tercih edecektir öncelikle.

Cihan-Ucar
17.08.2011, 16:34
Var mı İstanbul'da bir organizasyon toplu izlemek için filan? Malum Bjk maçı var 9'da her mekan onu yayınlamayı tercih edecektir öncelikle.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945

Ogün YAZICI
17.08.2011, 16:35
artık serkan-colmanlı orta saha kesinleşti...Şimdi merak edilen hocanın aykut-halil tercih...taktik düşüncesine göre birini tercih edecek...

Gökhan Baymak
17.08.2011, 16:45
Tolga-Mustafa-Giray-Glo-Celustka-Aykut-Serkan-Colman-Alanzinho-Henrique-Burak

Ben Mustafa Yumlu'yu çok beğeniyorum stoperde. Ama yarın karşısında İlker Munian oynayacak işi zor. Piotr olsaydı Celustka sağbek'te çok daha güzel kadromuz olacaktı ama yinede biz yarın ki takıma güveniyoruz...

ThePatriot61
17.08.2011, 17:18
Isimiz yine zor ve muhtemelen yine kaybedecegiz. Takima hic güvenmiyorum. Gecen sezonki kadro buna bin basar.

kaan61
17.08.2011, 17:42
......................................tolga....... ..............................

Mustafa ............. Gİray ........ Glovackİ ........... Celuska

.......serkan ..................colman .................. Halİl ...

.............................. Alanzİnho ...................................

...............burak.............................h enrİke..................

evonon
17.08.2011, 17:42
ya arkadaşlar bu bilbaonun bi forumu yok mu

evonon
17.08.2011, 17:46
tolga

serkan Giray Glowacki Celustka

Alanzinho Colman Sezer Halil

Burak Henrique

Ilelioglu
17.08.2011, 17:48
Haber sitelerindeki on birlerin hepsinde Alan var..

Alan ile baslamak zaten kaybetmek demektir.

ANIL
17.08.2011, 18:16
LA LIGA (real - bilbao macı da tabiki) ertelendi. bu bizim için olumsuz gibi duruyor. adamlar yorgun gelmeyecekler artık.:S

bordo08
17.08.2011, 18:18
Hakikaten yarın maç vardı dimi tamamen unutmuşuz..

Şahsi kanatim türk takımları bu ligde fazla ilerleyemez..

Uefa şüpheli takımları başına dertmi edecek yeni bir hakem katliamı bekliyorum..

Barış Burak
17.08.2011, 18:21
Alanzinho nun oynaacağı gerçek,adrianın yerine oynayacak.asıl sorun şu;

serkanın olduğu orta saha tehlikeli olacak,Mustafanın olduğu sağ bek gibi. Aykutu zokora mevkiisine kaydırsaydı yeterli olurdu bence;

tabi hocanın takdiridir inş en ez beraberlik alırız. gönül ister ki galip gelelim.

Hürgün Aygün
17.08.2011, 19:01
Dün yazılmıştır belki ama ben yine yazıyım maçı Ertem Şener anlatıcak dünkü twitinden:
ertem şener
perşembe günü a.bilbao-trabzonspor maçında da beraberiz! dsmart naklen

Sibel
17.08.2011, 19:02
Maçı büyük ihtimal izleyemeyeceğim.

Furkan S.
17.08.2011, 19:03
ertem şener olley

Fatih Özkan
17.08.2011, 19:13
Maçı büyük ihtimal izleyemeyeceğim.

Ben de aynı durumdayım Sibel.
Çalışıyor olacağım maç saatinde...

Tansu Onur Erdoğan
17.08.2011, 19:23
arkadaslar macı internetten hangi kanaldan izleyebiliriz ....mesaj atarsanız sevinirim

Mert Özsarı
17.08.2011, 19:28
arkadaslar macı internetten hangi kanaldan izleyebiliriz ....mesaj atarsanız sevinirim

ücretsiz izlemen zor bulunmuyor pek kanal. Ama d-smarttan sadece maçı satın alabiliyomuyuz öyle bi durum varmı ?

yorumsuz6117
17.08.2011, 19:30
Maç saati link buluruz beyler bende pcye kaldım kahveye gitsem bjk maçı olcak. Erikli tarafında Trabzonspor maçını açacak yer var mı bilen varsa sölesin. :D

Numan Yerlikaya
17.08.2011, 19:32
Maçı Yaşıyacağız Desenize :)

Arda'
17.08.2011, 19:35
Sakat maç beyler şansımız düşük.

yorumsuz6117
17.08.2011, 19:42
Mustafa sağ bekte çok riskli.

Hakan Karadirek
17.08.2011, 19:43
Bende maci bugun sanmistim.

-Samet
17.08.2011, 19:49
Glowacki lorenteye karşı ne kadar etkili kalacak merak ediyorum ...

Cevikoglu
17.08.2011, 20:28
biz gider 10 kişi defans yaparız yine

Sibel
17.08.2011, 20:56
Lütfen defanstan sağlam çıkalım,lütfen orta sahada top öldürmeden ileri taşıyalım,lütfen ileri gidebilelim ve lütfen gol arayışında olalım.Ve de en önemlisi inanalım.Maçı izleyemeyeceğim,hayde uşaklar.Yarın için bol şans.

İskender YILMAZ
17.08.2011, 21:03
En az 1 gol atmalıyız, 1 gol yeme pahasına. 0-0'a oynamak, sadece rakibi durdurmak, Çanakkale Geçilmez'i uygulamaya çalışmak inanılmaz saçma. İşimiz zor, Allah utandırmasın.

.................... Tolga ......................

Serkan .. Giray .. Celustka .. Mustafa

............ Barış A. ... Aykut ..............

Burak .......... Colman ...... Henrique

.................... Halil .......................

Alanzinho kesinlikle 11 başlamamalı bence ..

yorumsuz6117
17.08.2011, 21:04
Yedek kulübemiz müthiş zayıf.

MaDDoX_61
17.08.2011, 21:22
''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

el fanatico
17.08.2011, 21:24
En az 1 gol atmalıyız, 1 gol yeme pahasına. 0-0'a oynamak, sadece rakibi durdurmak, Çanakkale Geçilmez'i uygulamaya çalışmak inanılmaz saçma. İşimiz zor, Allah utandırmasın.

.................... Tolga ......................

Serkan .. Giray .. Celustka .. Mustafa

............ Barış A. ... Aykut ..............

Burak .......... Colman ...... Henrique

.................... Halil .......................

Alanzinho kesinlikle 11 başlamamalı bence ..

bu kadro hem çok defansif hem de barış ve aykut gibi iki tecrübesiz adam aynı anda göbekte oynayamaz bence.

inception61
17.08.2011, 21:48
yeniliriz fark olurmu muamma gerçekçi bir yorum yaptğımı sanıyorum

esra61
17.08.2011, 22:12
ben inanıyorum bu maçtan avantajlı bir skorla türkiyeye dönücez

Ömür Karadeniz
17.08.2011, 22:16
Eğer 1-0 yenilip dönersek öpünde başınıza koyun.3-1,4-1 gibi bir mağlubiyet bekliyorum.

Eto'o
17.08.2011, 22:39
maci 3-2 bilbao alir

Tyler Durden
17.08.2011, 22:41
zokora'da tam cezali duruma dusecek maci buldu.bu macta ona cok ihtiyacimiz vardi..
bu mac savunmamiz iyi olmaz lazim..ben teknik direktor olsam canakkkale gecilmezi oynatirdim..
en kotu bir gol bulmamiz lazim..cunku her halukarda gol veya goller yiyecegimiz acik..
en azindan icerdeki maca bir umudumuz olur.
yeter arkadas artik bir kerede gruplara kalalim anasini satayim.

volkan_627
17.08.2011, 22:43
hem çanakkale geçilmez i oynayacağız hem de en kötü 1 gol bulmamız lazım. nasıl olacak bu iş. henrique belirsiz ve elinde sadece burak var. allah kolaylık versin...

Emre ÖZTÜRK
17.08.2011, 22:44
Eğer 1-0 yenilip dönersek öpünde başınıza koyun.3-1,4-1 gibi bir mağlubiyet bekliyorum.

Benfica maçında 5-6 geçen seneki Liverpool maçlarında da 7-8 bekliyor muydun ?

Salih Edip
17.08.2011, 22:48

Benfica maçında kaç yeriz demiştin ?

Tyler Durden
17.08.2011, 22:49
hem çanakkale geçilmez i oynayacağız hem de en kötü 1 gol bulmamız lazım. nasıl olacak bu iş. henrique belirsiz ve elinde sadece burak var. allah kolaylık versin...
nasil olacak soyleyim..
suana kadar hic yapmadigimiz bir sekilde savunma agirlikli oynayacagiz.ona gore bir kadroyla cikacagiz..en azindan disarida bu sekilde oynamamiz lazim.
kontradan bir gol bulursak uzerine yatariz:)
baska turlu avrupada mac almak imkansiz..hele ki ispanyol takimlarindan avantajli skor almak zor.
yok normal duzenle oynarsak en kotu bir gol bulmamiz lazim.
cunku bu savunma minimum 2 gol yedirir,ustunu bilemem..

Batuhan
17.08.2011, 22:49

Senin yaşadığın hayatı çok merak ediyorum cidden :)

Erman Aydın
17.08.2011, 22:54
Nedir bu güvensizlik gerçekten anlayamadım ki bana göre Benfica maçlarında geyet iyidik.Verilmeyen goller ve yenilen golden sonra o moralle daha ne kadar olabilirdiki.En büyük sorun defans zaafı,çok ciddi hata yapılmazsa beraberlik garanti görüyorum.(ama giray yine kesinlikle kıçını kaldıramayacak ve bir yığın adam kaçırakcaktır.Sanırsam Lorente de hızlı bi futbolcu değildi.ne kadar iyi oyuncu olsa da bu avantaj olabilir.)

~UniCef~
17.08.2011, 23:19

Senin ruh haline cok merak ediyorum.