PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA A.Ligi Athletic Bilbao 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

ibrahim
07.08.2011, 17:01
Onlarin derdi stadlarinda oynanacak ilk Avrupa kupasi macini baska bir takimin oynamasi galiba. Yoksa kivranmazdilar bu kadar. :)

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 17:03
Yıllar önce Sarıyer, Zeytinburnu, İstanbulspor gibi takımlarla yaptığımız maçları BJK, FB ve GS'nin stadlarında oynarken zorumuza gitmiyordu da şimdi niye gidiyor anlamıyorum...

ziyaretci
07.08.2011, 17:07
o ole demez su sole demez.... cocuk muyuz allah askina.. kim ne diyor.. neyse sonuna kadar bastirip oynariz ceker gideriz.. turu gec gerisi tin.. turu gecersek takim puanimiz artacak gruplarda alacagimiz maclarla... bilbao yu gececersek o moralle lige tutunacaz... olimpiatta mi gececegiz turu saka mi

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 17:08
Yıllar önce Sarıyer, Zeytinburnu, İstanbulspor gibi takımlarla yaptığımız maçları BJK, FB ve GS'nin stadlarında oynarken zorumuza gitmiyordu da şimdi niye gidiyor anlamıyorum...

Çok özür dilerim o zamanları tam hatırlayamadım. Biz o takımlarla maç yapmak için ali sami yen, kadıköy veya ınönüyu mu istedik o takımlardan?

altinkaya08
07.08.2011, 17:09
Yöneticilerden ricam Başlık kapatılsın.

Gereksiz şeyler tartışılıyor.Enerjimizi boşa ve gereksiz kanallara aktarıyoruz..

Hürgün Aygün
07.08.2011, 17:19
http://www.upload.gen.tr/uploads5/ryw2jf3f/thumb_IMG_5197.JPG (http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/ryw2jf3f/IMG_5197.JPG.html)

Gittim Avni Akerin zemini çektim geldim. Bu zemindemi oynamayı istiyorsunuz?
Teşekkürler abi ayaklarına sağlık.Gerçekten çok bozulmuş artık Avni Aker'de oynayalım diyenler de bu fikrinden vazgeçmiştir sanırım...

Ali Yerlikaya
07.08.2011, 17:22
http://www.upload.gen.tr/uploads5/ryw2jf3f/thumb_IMG_5197.JPG (http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/ryw2jf3f/IMG_5197.JPG.html)

Nadas´a birakilmis tarla bile daha cok yabanci otla istila edilir herhalde... :D
Bu tarla liglere yetistirilirse iyi vallah...

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 17:24
Çok özür dilerim o zamanları tam hatırlayamadım. Biz o takımlarla maç yapmak için ali sami yen, kadıköy veya ınönüyu mu istedik o takımlardan?

Olimpiyat stadı açılana kadar, İstanbul'daki diğer takımlarla yaptığımız tüm maçlarımızı bu stadlarda oynuyorduk kimsenin de sesi soluğu çıkmıyordu hatta işimize geliyordu. Hepsinde de ev sahibi pozisyonunda oluyorduk doğal olarak. Tabii rakip takım da gelirden hasılat elde edeceğinden işlerine geliyordu. Ne zaman ki Olimpiyat stadı türedi, bizim tüm maçlarımız oraya yönlendirildi. Yanlış hatırlamıyorsam FB stadında en son 2000'de İstanbulspor'la, BJK stadında 2002'de Denizlispor ile, GS stadında da 2005'te Karagümrük ile oynadık. Onun dışında FB, BJK ve GS dışındaki takımlarla İstanbul'da yaptığımız tüm maçlar Olimpiyat'ta oynandı. Yönetimin ve bazı taraftarların Olimpiyat'ta diretmesinin tek nedeni o stadın uğurlu geldiğine inanmasıdır. Başka bir izahı yok...

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 17:28
Zemin konusunda Ahmet Ağaoğlu'na twit yağdırın o zaman...

enes emre
07.08.2011, 17:35
gerçekten cok kötu saha.oynanmaz ama tt arenda olursa super olur

alihan_61
07.08.2011, 17:36
olay gs trabzon tartısmasına donmus ..bırakalım arkadaslar bu tartısmaları ..eskıden gs oynadıgında hepımız onları avrupada destekledık ..sımdıde bız avrupaya cıkııoruz onlarında bızı desteklemesı kadar dogal bısey yok ...turkıye lıgındekı durumdan farklı bakmak lazım ..yoksa turkıyede bızım kendımızden baska dostumuz yok bu gercek ..gs nın 4-2 bızı yendıgı mac ornegınde oldugu gıbı ama olaya avrupa olarak bakmak gerekıo..olımpıyata 60 bın de gıtsek arenadakı baskı olmaz ..o yuzden bu stad olması cok ıyı olucak bızım ıcın

Ogün YAZICI
07.08.2011, 17:41
o zamin taş dolu ya avni akerin zemini olamaz...

Oğuzhan
07.08.2011, 18:02
Bu zemini lige yetiştirirler umarım hale bak.

Uğur Ö.
07.08.2011, 18:09
Zemin bozulmadiki söküldü yerine yeniden yapılıyor yanlış mı biliyorum

Uğur Ö.
07.08.2011, 18:20
Biz TTarenada oynamamız için gs ye mi kira parası vereceğiz yoksa TT ye mi

bASTURk
07.08.2011, 18:24
Gruplara kalmak bizim için çok önemli.İnşallah TT Arena'da oynarız maçı.

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 18:28
Olimpiyat stadı açılana kadar, İstanbul'daki diğer takımlarla yaptığımız tüm maçlarımızı bu stadlarda oynuyorduk kimsenin de sesi soluğu çıkmıyordu hatta işimize geliyordu. Hepsinde de ev sahibi pozisyonunda oluyorduk doğal olarak. Tabii rakip takım da gelirden hasılat elde edeceğinden işlerine geliyordu. Ne zaman ki Olimpiyat stadı türedi, bizim tüm maçlarımız oraya yönlendirildi. Yanlış hatırlamıyorsam FB stadında en son 2000'de İstanbulspor'la, BJK stadında 2002'de Denizlispor ile, GS stadında da 2005'te Karagümrük ile oynadık. Onun dışında FB, BJK ve GS dışındaki takımlarla İstanbul'da yaptığımız tüm maçlar Olimpiyat'ta oynandı. Yönetimin ve bazı taraftarların Olimpiyat'ta diretmesinin tek nedeni o stadın uğurlu geldiğine inanmasıdır. Başka bir izahı yok...

Edit: Yalnış anlamışım kusura bakmayın. Elde imkan varken gaşatasarayın stadyumunda maç yapmayı kabul etmiyorum.

Ve olurda galatasaray yönetimi taraftar baskısından dolayı vermezse stadı hiç tepki vermeyin. Gs taraftarının bu maça karşı olması sonuna kadar haklarıdır.

Eren Karaahmetoğlu
07.08.2011, 18:30
Tabi ki de yas tutmayacak. Ancak çarşamba gecesi yazıyor. İnsaf be Burak. Aynı gece yorgunluk da mı yok? Kaldı ki iyi de oynamadın o maçta. Hele o adi herifle takılmana zaten ayar oluyorum. Sahada her şeyini ortaya koy. Sonra ne yaparsan yap.

Bülent AKBULUT61
07.08.2011, 18:44
bence TTArenada oynanmanın hiçbir zararı yoktur olimpiyattan bin kat daha iyidir

forsa61
07.08.2011, 18:47
TT arenada oynanmasi demek daha iyi ulasim,imkan saglar ama bilet fiyatlarinada bu yansirsa burada "bilet fiyatlarina tepki" diye baslik gorecegimiz kuvvetle muhtemeldir.

ersen martin
07.08.2011, 18:49
Rövanş maçı 25 ağustosta.O zamana kadar Avni Akerin zemini iyileştirilemez mi?Geçen sene barcelona bir haftada çim serip ertesi hafta maç yaptı.Oturup arenaymış olimpiyatmış diye uğraşacağımıza zemini iyileştirip kendi evimizde oynayalım.

mclarens
07.08.2011, 18:53
insanların hayatlarını satın almıyorsunuz abartmayın. Çoğu oyuncu İstanbul'da olmak istediği için gidiyor zaten üzerine düşünemeyen fanatikler

Murat Hızal
07.08.2011, 18:53
Trabzon şampiyon olacaksa bu şekilde olur.Habercilere para verdikleri yazmış bi düşün yaptığı yanlış değilse bu haberin neden yayınlanmamasını istemiş olabilir...

Sizin gibi adamların diline düşmemek için tabi ki:)

Berk
07.08.2011, 18:56
Az önce City-United maçını izledim ve Şampiyonlar Ligi'nin şu aşamada bize çok çok fazla olduğunu görmüş oldum.
En iyisi Avrupa Ligi'ne katılıp, orada birşeyler yapmaya çalışmak..

forsa61
07.08.2011, 18:58
Atay altug`un son twiti insallah gerceklesir :)

altug_tly (http://twitter.com/#%21/altug_tly)
Aslanlar lakaplı Bılbaolularla Arenada oynamak ılgınc olacak.

Mellih
07.08.2011, 19:04
bana arenada oynamak mantıksız geliyo..
hala mı yetişmiyor avni aker..

haa sorun olimpiyat dolmadıysa.. bu fiyat mantığıyla arenada dolmaz..

Hem ne güzel ilk maçı içerde oynamak vardı..

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 19:04
Ben Bilbao maçının Arena'da oynanması halinde, bilet fiyatlarının Benfica maçından daha yüksek olacağına inanmıyorum. Lâkin GS o stadda 8 farklı tribüne bilet satıyor. Bizim maçta o kadar kategori oluşturulacağını düşünmüyorum...

forsa61
07.08.2011, 19:07
Arkadaslar bende olimpiyat ile ayni olur bilet fiyatlari. Hem bu sefer bakicam yolu bahane eden kac kisi olacak. Insallah TT de onanir harika bir atmosfer yapariz orada.
Tabi en onemlisi ispanyadan guzel bir sonucla donmek lazim

selcuk
07.08.2011, 19:15
Az önce City-United maçını izledim ve Şampiyonlar Ligi'nin şu aşamada bize çok çok fazla olduğunu görmüş oldum.

adam ne depar yapti 94. dakikada ama

haklisin hem fiziksel , psikolojig hemde kalite olarak hazir degiliz henüz

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 19:16
Atay altug`un son twiti insallah gerceklesir :)

altug_tly (http://twitter.com/#%21/altug_tly)
Aslanlar lakaplı Bılbaolularla Arenada oynamak ılgınc olacak.

Keşke Benfica ile inönüde oynasaymışız. Çok memnun kalırmış bu abimiz. Nasip olurda turu geçersek lakabı Avrupada kanarya olan bir takımla eşleşiriz inşallah. O zamanda maçı kadıköyde oynarız.

Enes Ünal Kaya
07.08.2011, 19:19

stada atom bombası falan mı atıldı yada radyasyon mu var nedir bu hal :)

gokhan_61_
07.08.2011, 19:20
ben rize de sanliurfa da oynaridim o maci genede aslantepede oynamazdm

ersen martin
07.08.2011, 19:26
Ne meraklıymışız istanbulda maç yapmaya.Birisi de çıkıp Avni Aker'de oynayalım demiyor.Zemini bahane etmeyin 25 ağustosa kadar o zemin haydi haydi iyileştirilir.Forma lansmanı istanbulda,maçlar istanbulda Trabzonspor muyuz başka şehrin takımı mı belli değil!

AYYILDIZ
07.08.2011, 19:27
Ne meraklıymışız istanbulda maç yapmaya.Birisi de çıkıp Avni Aker'de oynayalım demiyor.Zemini bahane etmeyin 25 ağustosa kadar o zemin haydi haydi iyileştirilir.

Katiliyorum.Zeminin icabina baksinlar mac Trabzon'da oynansin.

Koray
07.08.2011, 19:29
Yönetimin yaptığı tamamen şark kurnazlığı 25 ağustosa kadar her türlü o zemin yetiştirilirdi, fazla para kazanmak için yapılan bi düzenbazlık.

Hürgün Aygün
07.08.2011, 19:42
Ne meraklıymışız istanbulda maç yapmaya.Birisi de çıkıp Avni Aker'de oynayalım demiyor.Zemini bahane etmeyin 25 ağustosa kadar o zemin haydi haydi iyileştirilir.Forma lansmanı istanbulda,maçlar istanbulda Trabzonspor muyuz başka şehrin takımı mı belli değil!

http://www.upload.gen.tr/uploads5/ryw2jf3f/thumb_IMG_5197.JPG

Bu zeminmi iyileştirilir?Biraz gerçekçi olun lütfen...
Not:Fotoğraf Orhan Kahraman tarafından eklenmiştir Avrupa Ligi (PlayOff) Athletic Bilbao 18 Ağustos İlk Maç Bilbao'da... başlığında.

Oğuzhan
07.08.2011, 19:48
O fotoğrafı koyulan zemin lige kadar yetişirse dua edin.

Fanatik34
07.08.2011, 19:52
Macin hakemi ama özellikle yan hakemleri cok önemli..

Su anda Bayern-Gladbach macini izliyorum. Gladbach faulle gol atiyor, orta hakemin görmesi gerekeni yan hakem görüyor...

Ama su anda öne gectiler:D

Efendioglu
07.08.2011, 19:56
Hala Selçuk Egemen diyorlar anlamıyorum ya bu Benfica'yı stadyumdan izlemeniz lazım herkes bakmadan top atıyor birbirine hala Selçuk Egemen konuşuluyor ne diyim...

Fanatik34
07.08.2011, 20:00
Özellikle Trabzon´da yasayanlarin karsi cikmasi dogal.

Ama macin TT Arena´da oynanamasina tepki gösterenleri anlamak imkansiz. Söyle 1-2 gün saglikli düsündüklerinde bunun yanlis olmadigini görecekler ama...

sessizkral_1
07.08.2011, 20:08
arkadaşlar 2. maç ayın kaçında

İbrahim Gökhun Öztürk
07.08.2011, 20:11

Sizin bu söylediğiniz maçlar deplasman maçlarıdır ve o deplasman takımlarıda daha fazla para kazanmak için daha büyük stadlarda oynamak istemiştirlerdir ve saydıgınız stadlara aldırmıstır maçları..Şu anki durumda ise kendi evimizde oynayacagmız maçı eziklerin yeni stadlarında oynama merakındayız..ikisi arasında hiçbir benzerlik yok..

h@msi61
07.08.2011, 20:12

Arkadasim o maclara deplasman takimi olarak gidiyorduk, karsi takimin sectigi stadlardi. Ben hala yanlis buluyorum gs ile diyaloga girip stadlarini istememizi. Ne kadar o stad onlara peskes cekilmis olsa da....

Emre Dumangöz
07.08.2011, 20:13
eskiye kafayı takan geride kalır ileriye bakmak en iysi giden gitmiştir yapacak bişe yok bunu 2 de bir yemek gibi servis etmemnin anlamı yok edenleridende şüpheleniyorm artık bıtım sizin gibi insanlardan

Selçuk Demircioğlu
ilk maçın skoru ümitli bir skor olursa olimpiyatta da dolar...ama hem skor kötü hem bilet pahalı olunca tt arenada oynasan ne fayda...

h@msi61
Hala Selçuk Egemen diyorlar anlamıyorum ya bu Benfica'yı stadyumdan izlemeniz lazım herkes bakmadan top atıyor birbirine hala Selçuk Egemen konuşuluyor ne diyim...

Defanstan cikarken Giray'in sisirmelerini, Zokora'nin yetersizligini goren herkes Selcuk'u arar...

Oğuzhan
Arkadasim o maclara deplasman takimi olarak gidiyorduk, karsi takimin sectigi stadlardi. Ben hala yanlis buluyorum gs ile diyaloga girip stadlarini istememizi. Ne kadar o stad onlara peskes cekilmis olsa da....

Geçelim bunları abi, önemli olan turu geçmek bunlar teferruat.

Mustafa Umut
07.08.2011, 20:14
Egemen Egemen diyorsunuz da İngiltere deki Liverpool maçında yediğimiz gole iyi bakın derim. Bir de Egemen'in koşusuna..

h@msi61
07.08.2011, 20:15
Geçelim bunları abi, önemli olan turu geçmek bunlar teferruat.

Bizim kulubun gs ile iliskileri dondurduk demesinin ustunden ne kadar gecti? Olay sadece turu gecmek degil, Trabzonspor'un marka degerini korumak. Bu turlardan cok daha onemli.

Oğuzhan
07.08.2011, 20:18
Bizim kulubun gs ile iliskileri dondurduk demesinin ustunden ne kadar gecti? Olay sadece turu gecmek degil, Trabzonspor'un marka degerini korumak. Bu turlardan cok daha onemli.

Abi olimpiyatta olsaydı burası ağlama duvarına döncekti, çünkü bende gittim maça içeriye 35 dakikada aldılar tek kapıdan milleti içeriye almaya çalışıyorlar o kadar kapı varken bu kadar beyinsizlik görmedim.

Ulaşım desen canımız çıktı ya. Trafiği ayrı dert, stada ulaşması ayrı dert.

Hem olimpiyat dolmayacaktı kesin eminim ama orayı doldurabiliriz, en azından dağ başında değil herkes gelebilir maça.

Bu yüzden boş verin teferruatı dedim yoksa tabi ki de söyledikleriniz önemli.

Önemli olan şu noktada bu turu geçmemiz.

İbrahim Gökhun Öztürk
07.08.2011, 20:21
Sanki gs nin stadında olmasın diyenler olimpiyatta olsun diye savunuyorda sürekli olimpiyat stadındaki zulümlerden bahsediyosunuz..

Ankarada,izmirde,urfada,antepte olsun maç ama gsnin stadında olmasın...

erol-61
07.08.2011, 20:25
ya arkadaşlar bu başlık altında yazılanları okudukca darlanıyorum .. size birşey soracam ama net cevap verin lütfen , sizce bu turu geçip gruplara kalmakmı önemli stadın gs stadımı olması daha önemli.

erol-61
07.08.2011, 20:28
ula çekililelim avrupadan oynayacak satdımız yok diyelim yada gidelim BARCA nın stadını kullanalım nasılsa UÇAKLARINI kullanıyoruz olmazmı YA SABIR .....

Fanatik34
07.08.2011, 20:29
Egemen Egemen diyorsunuz da İngiltere deki Liverpool maçında yediğimiz gole iyi bakın derim. Bir de Egemen'in koşusuna..Egemen´in ona benzer cok hatasi var ama göze batmiyordu cünkü ofans anlaminda cok iyiydi. Gecen sezon Glowacki´nin yerine cok daha iyisi alinsa muhtemel Egemen solbek olarak oynardi.

Bugün Ibrahim Öztürk diyorum cünkü Glo´dan daha iyi. Ama hicbir ofansiv özelligi olmadigi icinde kötü.Yabanci kontenjani da sorun...sagolsun Yöentimimiz kendi kendini zora sokup hep bahane üretmekle mesgul

ersen martin
07.08.2011, 20:30
http://www.upload.gen.tr/uploads5/ryw2jf3f/thumb_IMG_5197.JPG

Bu zeminmi iyileştirilir?Biraz gerçekçi olun lütfen...
Not:Fotoğraf Orhan Kahraman tarafından eklenmiştir Avrupa Ligi (PlayOff) Athletic Bilbao 18 Ağustos İlk Maç Bilbao'da... başlığında.

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229681_200828389974630_157750104282459_550803_1923 945_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/228971_200828403307962_157750104282459_550804_3221 113_n.jpg

Bilemiyorum bu resimlerden de bana halledilebilirmiş gibi geldi ama yönetimin istanbulda maç yapmak için can attığı da bir gerçek.18 gün uzun bir süreç.Geçen sene inönüde çimler 2 haftalık bir zamanda iyileştirildi.

İbrahim Gökhun Öztürk
07.08.2011, 20:33
ya arkadaşlar bu başlık altında yazılanları okudukca darlanıyorum .. size birşey soracam ama net cevap verin lütfen , sizce bu turu geçip gruplara kalmakmı önemli stadın gs stadımı olması daha önemli.

Abicim imzanda "biz şampiyonluğu kaybettik şerefimizi değil"yazmışsın..Daha dün gs ile ilişkilerimizi dondurduk derken bugün nolur maçımızı sizin stadda oynayalım demek onursuzluktur benm gözümde.Kazanç saglamak için onurunu ayaklar altına almaktır.Soruna gelince benim için trabzonun onuru bir eleme maçından daha önemli..fenerlilerden ne farkımız kalıyor böyle yapınca..Aman nerde oynarsak oynayalım sonunda turu geçelimde! bu mu büyüklüğüyle övünen trabzonsporun düşüncesi...keşke saracoğlunda oynasaydık!

h@msi61
07.08.2011, 20:36
Sanki Turkiye'de bir olimpiyat bir de su cinconun stadi var da, aralarindan secim yapiyoruz. Hey Allah'im.

asimavi
07.08.2011, 20:39
....valla trabzonsporun yakın tarihinde aranacak bir kaç isim vardır ...onlarda bu bahsedilen selçuklar egemenler falan değildir....

....hami gibi bir frikikçi....

....fatih ve shota....gibi bir golcü....

...ve abdullah gibi bir sol kanat oyuncusu....

....bunlar çok üst düzey adamlardı....bunlar aranır gerçekten....

.....ama ben tutupda bugün bir selçuğu bir egemeni aramam....bu seviyede topçular hep bulunur....

Fanatik34
07.08.2011, 20:40
Su anda bu olaya tepki gösterenleri (atiyorum bu maci orda oynamadik), misal Mart 2012´de Gayse ile olan iliskileri tekrar düzeltmeye gittik, o zaman burda bu tepkiyi gösterenleri ne yapacagini merak ediyorum!!!

Sikebahce´stadinda oynanmis olsa bende tepki gösterebilirdim, keza o stadi o yapan, daha dogrusu o sekilde modernize eden Azize..

Mübarek Ramazan ayinda oynanmamis olsa yine tepki gösterir, Olimpiyatta oynansin derdim ama su durumda bunu deme lüksümüz yokkk. Avrupa ligi cok önemli, bunun farkina varin artik.

Stadin zemini niye yetismiyor diye Yönetim´e tepki gösterebilirsiniz, burda haklisiniz!

erol-61
07.08.2011, 20:40
Abicim imzanda "biz şampiyonluğu kaybettik şerefimizi değil"yazmışsın..Daha dün gs ile ilişkilerimizi dondurduk derken bugün nolur maçımızı sizin stadda oynayalım demek onursuzluktur benm gözümde.Kazanç saglamak için onurunu ayaklar altına almaktır.Soruna gelince benim için trabzonun onuru bir eleme maçından daha önemli..fenerlilerden ne farkımız kalıyor böyle yapınca..Aman nerde oynarsak oynayalım sonunda turu geçelimde! bu mu büyüklüğüyle övünen trabzonsporun düşüncesi...keşke saracoğlunda oynasaydık!

Canım kardeşim bir laf vardır bekara karı boşamak kolay diye .sizler şimdi onu yapıyorsunuz söylermisin bana başka hangi stadda oynayabiliriz ankara mı geç izmir mi geç sen söyle O STADDA MAÇ YAPMAK ONURUMUZU NEDEN ZEDELER adı ttarena olan stad gs nin kullanımında ve devletin malıdır ha ben demiyorum ki tüm maçlar orda oynansın ama seçenekler içinde oynanacak en iyi satad burasıdır eğer yine zulumpiyatda oynansaydı maç inan 30 bini zor görürdü orası bazı şeylere düşünmeden karşı çıkılıyo burada SAYGILARIMLA....

Mustafa Umut
07.08.2011, 20:41
Egemen´in ona benzer cok hatasi var ama göze batmiyordu cünkü ofans anlaminda cok iyiydi. Gecen sezon Glowacki´nin yerine cok daha iyisi alinsa muhtemel Egemen solbek olarak oynardi.

Bugün Ibrahim Öztürk diyorum cünkü Glo´dan daha iyi. Ama hicbir ofansiv özelligi olmadigi icinde kötü.Yabanci kontenjani da sorun...sagolsun Yöentimimiz kendi kendini zora sokup hep bahane üretmekle mesgul

Serkan Balcı'da ofans anlamında yeterli bir bek ama defansif olarak hataları çok göze batıyor.
Ama bir stoperin beke göre çok daha az hata yapması lazım.
Bugün Man.City-Man.Utd , Bayern-M.Gladbach maçında görüldüğü üzere.

İbrahim Gökhun Öztürk
07.08.2011, 20:48
Canım kardeşim bir laf vardır bekara karı boşamak kolay diye .sizler şimdi onu yapıyorsunuz söylermisin bana başka hangi stadda oynayabiliriz ankara mı geç izmir mi geç sen söyle O STADDA MAÇ YAPMAK ONURUMUZU NEDEN ZEDELER adı ttarena olan stad gs nin kullanımında ve devletin malıdır ha ben demiyorum ki tüm maçlar orda oynansın ama seçenekler içinde oynanacak en iyi satad burasıdır eğer yine zulumpiyatda oynansaydı maç inan 30 bini zor görürdü orası bazı şeylere düşünmeden karşı çıkılıyo burada SAYGILARIMLA....

Abi nasıl hava şartlarında 30 bin gördü o stad sıradan bir lig maçı için. şimdi 30 bini zor görürdü lafına katılmıyorum..şu olayıda geçelim artık devletin stadıymıs diye kullanım hakları gs ye ait.yetkililer bile öncelikle gs ye sorulması izin alınması halinde gerçekleşmesinden bahsediyor.Kaldi ki ben ev kiraladıgımda gelipte ev sahibi kafasına göre evi baskasına veremiyor bu da aynı durum.ankara izmir olmazsa gider kayseride antalyada antepte oynarız ülkemin daha ne güzel yerleri var..

erol-61
07.08.2011, 20:48
....valla trabzonsporun yakın tarihinde aranacak bir kaç isim vardır ...onlarda bu bahsedilen selçuklar egemenler falan değildir....

....hami gibi bir frikikçi....

....fatih ve shota....gibi bir golcü....

...ve abdullah gibi bir sol kanat oyuncusu....

....bunlar çok üst düzey adamlardı....bunlar aranır gerçekten....

.....ama ben tutupda bugün bir selçuğu bir egemeni aramam....bu seviyede topçular hep bulunur....

bu düşüncelerini ayakda alkışlıyorum ...

asimavi
07.08.2011, 20:55
bu düşüncelerini ayakda alkışlıyorum ...

...teşekkür ediyorum sayın abim...

erol-61
07.08.2011, 21:01
Abi nasıl hava şartlarında 30 bin gördü o stad sıradan bir lig maçı için. şimdi 30 bini zor görürdü lafına katılmıyorum..şu olayıda geçelim artık devletin stadıymıs diye kullanım hakları gs ye ait.yetkililer bile öncelikle gs ye sorulması izin alınması halinde gerçekleşmesinden bahsediyor.Kaldi ki ben ev kiraladıgımda gelipte ev sahibi kafasına göre evi baskasına veremiyor bu da aynı durum.ankara izmir olmazsa gider kayseride antalyada antepte oynarız ülkemin daha ne güzel yerleri var..

peki arkadaşım uzatmayacağım gerkde yok sizin düşüncelerinizede saygım var. yazark burda kimse birbirine kendini ifade edemez etmesi zor yüz yüze olsak illaki bir ortak nokda buluruz şu anda tek temennim turu geçip gruplara kalmakdır .

hani diyoruz ya BİZE HER YER TRABZON bu seferlik öyle sayalım be kardeşim :)

asimavi
07.08.2011, 21:02
....valla bizim için bu turu geçmek uefada guruplardan çıkıp yarı final oynamakla eş değerdir....

...çünkü şeytanın bacağını kırar bu yıl avrupa ya adım atabilirsek o gazla ....en az yarı final oynarız diye düşünüyorum....

...bu takıma iyi bi stoper alınsın....uyum sorunu aşılsın harika bi takım olur....

....jaja hariç gelenler gidenlerden çok daha yetenekli....kim ne derse desin...

....aykut.....ceyhundan....

.....zokora ....selçuktan

....celutska ...egemenden

.....henrique...umuttan ...daha kaliteli...

....adrian ise jaja kadar yetenekli olmasada ...özellikle süperlig de fark yaratacak bi oyuncu...

Sibel
07.08.2011, 21:03
arkadaşlar 2. maç ayın kaçında
25 olması lazım.

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 21:09
O değilde galatasaray taraftarı ne diyor bu işe ? Zira bence sonuna kadar karşı durmaları gerekir.

Düşünsenize Akyazı yapılmış. Avrupa kupalarında yokuz. Galatasaray geliyor ve bilbao ile maç yapıyor Akyazı'da. Tarihe düşülen nota bak. Akyazı Spor Kompleksinde ilk Avrupa maçı "galatasaray- atletic bilbao". Ben olsam zoruma giderdi..

Geçen hafta galatasaray TT arenada Liverpool'u yenerken yabancı spiker şöyle dedi. "Bu stadda galatasaray ilk mağlubiyetini fenerbahçeden aldı"

Bunlar mühim işler :)

Tolunay Abdioğlu
07.08.2011, 21:12
O değilde galatasaray taraftarı ne diyor bu işe ? Zira bence sonuna kadar karşı durmaları gerekir.

Düşünsenize Akyazı yapılmış. Avrupa kupalarında yokuz. Galatasaray geliyor ve bilbao ile maç yapıyor Akyazı'da. Tarihe düşülen nota bak. Akyazı Spor Kompleksinde ilk Avrupa maçı "galatasaray- atletic bilbao". Ben olsam zoruma giderdi..

Geçen hafta galatasaray TT arenada Liverpool'u yenerken yabancı spiker şöyle dedi. "Bu stadda galatasaray ilk mağlubiyetini fenerbahçeden aldı"

Bunlar mühim işler :)

Benim anlamadığım,Galatasaray,Akyazı Stadı'nın %10'unu kadar dolduramayacak kadar taraftarları olmadığı bir yerde neden maç oynamak istesinler.Sabahtan beri aynı örnek veriliyor. :)

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 21:16
Sizin bu söylediğiniz maçlar deplasman maçlarıdır ve o deplasman takımlarıda daha fazla para kazanmak için daha büyük stadlarda oynamak istemiştirlerdir ve saydıgınız stadlara aldırmıstır maçları..Şu anki durumda ise kendi evimizde oynayacagmız maçı eziklerin yeni stadlarında oynama merakındayız..ikisi arasında hiçbir benzerlik yok..

Hayır olay sadece deplasman maçı değil. Mesela 2002'deki Denizli maçımızda ev sahibiydik ama cezamız nedeniyle İnönü'de oynamak istedik. Ama Olimpiyat stadı yapıldıktan sonra ev sahibi olduğumuz maçları bile orada oynar olduk. Örneğin 2 sene önce stad zeminimiz bozulduğunda Manisa maçını, stadı erken bakıma almak için de Denizli maçını yine Olimpiyat'ta oynamak zorunda kaldık. Kimse kendini kandırmasın olimpiyat olmasaydı yine bu 3 takımın stadlarından biri olacaktı. Ama o stadın yapılmasından sonra kulüpler de doğal olarak gidin orada oynayın stadımızın zeminine veya tribünlerine zarar vermeyin diyor. Gereksiz fanatikliğe kaçarak bu işi farklı yerlere çekmek kimseyi bir yere taşımaz. Ben hem Ali Samiyen'de, hem İnönü'de hem de Şükrü Saraçoğlu'nda Trabzonspor formasıyla milli maçlara gittim. Ne ben giderken "bu eziklerin stadında ne işim var" diye bir düşünceye sahip oldum, ne de o stadın gerçek sahibi olan taraftarların "bu Trabzon'lunun ne işi var stadımızda" söylemine maruz kaldım. Nedense TT Arena'yı istemeyenler Olimpiyat çilesini çekmeyen arkadaşlardan oluşuyor...

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 21:16
Benim anlamadığım,Galatasaray,Akyazı Stadı'nın %10'unu kadar dolduramayacak kadar taraftarları olmadığı bir yerde neden maç oynamak istesinler.Sabahtan beri aynı örnek veriliyor. :)

Hakikaten söylenmek istenileni anlamamışsınız. Öyle farz edin diyoruz. galatasaray kulübü organizasyonlar düzenledi 500 tane otobüs kaldırdı geldiler farzedin o zaman. Ki böyle bir organizasyona gerek bile yok bana kalırsa. Öyle birşeye niyetlensinler hayli hayli doldururlar stadı.

yatmaztara
07.08.2011, 21:20
Jackson Avelino Coelho

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 21:31
Hayır olay sadece deplasman maçı değil. Mesela 2002'deki Denizli maçımızda ev sahibiydik ama cezamız nedeniyle İnönü'de oynamak istedik. Ama Olimpiyat stadı yapıldıktan sonra ev sahibi olduğumuz maçları bile orada oynar olduk. Örneğin 2 sene önce stad zeminimiz bozulduğunda Manisa maçını, stadı erken bakıma almak için de Denizli maçını yine Olimpiyat'ta oynamak zorunda kaldık. Kimse kendini kandırmasın olimpiyat olmasaydı yine bu 3 takımın stadlarından biri olacaktı. Ama o stadın yapılmasından sonra kulüpler de doğal olarak gidin orada oynayın stadımızın zeminine veya tribünlerine zarar vermeyin diyor. Gereksiz fanatikliğe kaçarak bu işi farklı yerlere çekmek kimseyi bir yere taşımaz. Ben hem Ali Samiyen'de, hem İnönü'de hem de Şükrü Saraçoğlu'nda Trabzonspor formasıyla milli maçlara gittim. Ne ben giderken "bu eziklerin stadında ne işim var" diye bir düşünceye sahip oldum, ne de o stadın gerçek sahibi olan taraftarların "bu Trabzon'lunun ne işi var stadımızda" söylemine maruz kaldım. Nedense TT Arena'yı istemeyenler Olimpiyat çilesini çekmeyen arkadaşlardan oluşuyor...

Şu son cümleyi genellemeyin bence. Eminim ki itiraz edenlerden bir çok kişi o çileyi çekmiştir.

Madem olimpiyat stadını istemiyoruz, kamuoyu oluşturalım, kulübü mail yağmuruna tutalım ve bu maç Rize'de oynansın. Hatta Avni Aker yoğun bakıma alınsın ve maç Trabzon'da oynansın. Var mısınız buna ?

Ömür Karadeniz
07.08.2011, 21:36
Egemen kaliteli bir stoperdi sırf gittiği için adama yalandan yere b.k atmayın komik oluyorsunuz.

h@msi61
07.08.2011, 21:40

2002'deki Denizli'ye karsi oynadigimiz Turkiye kupasi disinda sayabilecegimiz birsey yok zaten bu adamlarin stadinda oynadigimiz. (O maci tribunde izlemistim, 1-0 kaybedip elenmistik kupadan.) Bu mac icin de Inonu olsa yine anlardim ama iliskileri dondurduk dedigin gsden stad istemek bu kulube ihanet etmektir bana gore.. Ya o zaman iliskileri dondurduk diye atip tutmayacaksin, ya da arkasinda duracaksin. Ayrica olimpiyat stadina bircok kez de gittim, Liege hazirlik maci icin bile. Olimpiyat stadinin zorluklarinin farkindayim, kulup eger Benfica maci icin tepki aldiysa gitsin baska stad arasin, ama tt arena degil, olmamali.

Mustafa Umut
07.08.2011, 21:42
Egemen kaliteli bir stoperdi sırf gittiği için adama yalandan yere b.k atmayın komik oluyorsunuz.

Elimizdekilere atalım o dediğinizi o zaman. Hani o Egemen'i isteyenler gibi.
Egemen bizdeyken nasıl yararı olduysa zararı da oldu.
Giray şuan bizde. Nasıl yararı oluyorsa zararı da oluyor.
Gidenin sadece bize verdiği iyilikleri görüp üzülen, aldığımız oyuncunun da sadece kötü tarafını görüp eleştiren taraftar profili yani şükretmeyen taraftar profili bizde oldukça fazla.

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 21:42
Şu son cümleyi genellemeyin bence. Eminim ki itiraz edenlerden bir çok kişi o çileyi çekmiştir.

Madem olimpiyat stadını istemiyoruz, kamuoyu oluşturalım, kulübü mail yağmuruna tutalım ve bu maç Rize'de oynansın. Hatta Avni Aker yoğun bakıma alınsın ve maç Trabzon'da oynansın. Var mısınız buna ?

Yok genellemiyorum elbette arada farklı düşünenler var tabii ki. Mesela Emirhan Makul, İstanbul'daki her maça geliyor ama o da Arena'da oynanmasına direk karşı çıkıyor. Ama şu bilinmelidir ki bizim öncelikli meramımız takımımıza daha iyi bir atmosfer oluşturmak yoksa o çileyi 15 kere çektik yine çekeriz problem değil. Ayrıca Trabzon halkının Avrupa maçı izleme hakkını gasp etmek gibi bir niyetimiz de yok. Ben 3 hafta içerisinde Avni Aker'i rahatlıkla yetiştirilebileceğine inanıyorum ama işlerine gelmiyor ne yazık ki...

Fanatik34
07.08.2011, 21:44
Serkan Balcı'da ofans anlamında yeterli bir bek ama defansif olarak hataları çok göze batıyor.
Ama bir stoperin beke göre çok daha az hata yapması lazım.
Bugün Man.City-Man.Utd , Bayern-M.Gladbach maçında görüldüğü üzere.Evet Serkan´da defansiv anlamda hatalar yapabiliyor. Yani ona yakin oynayan Stoper cok iyi olmali ya da sagbek cok iyi ters kademeye girmeli. Burda herkes Cale´yi elestiriyordu ama Cale´nin Egemen´in bircok acigini da cok iyi ters kademe yaparak kapattigini görmüyordu..hep Cale´nin ofansta yapamadiklarini elestirmekle mesgullerdi.

Evet bugün Bayern-Gladbach macinda takim olarak nasil oynanir gördük!
Ispanya´da biz öyle oynamayi becerebilirsek zaten yenilmez, kazanir geliriz.

Ömür Karadeniz
07.08.2011, 21:44
Boşver kardeş takma kafana biz unutkan insanlarız nede olsa,unuttuk gitti.

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 21:47
Yok genellemiyorum elbette arada farklı düşünenler var tabii ki. Mesela Emirhan Makul, İstanbul'daki her maça geliyor ama o da Arena'da oynanmasına direk karşı çıkıyor. Ama şu bilinmelidir ki bizim öncelikli meramımız takımımıza daha iyi bir atmosfer oluşturmak yoksa o çileyi 15 kere çektik yine çekeriz problem değil. Ayrıca Trabzon halkının Avrupa maçı izleme hakkını gasp etmek gibi bir niyetimiz de yok. Ben 3 hafta içerisinde Avni Aker'i rahatlıkla yetiştirilebileceğine inanıyorum ama işlerine gelmiyor ne yazık ki...

Aynen öyle. İstanbul'da TT Arena'nın bu kadar çok istenmesinin sebebi elde edilecek hasılattan başka birşey değildir. Yoksa pekala bu maç inönü'de de oynanabilirdi. Üstelik tüpçü ile bizim başkanın samimiyeti ortadayken..

Kulüp şayet böyle birşey yaparsa yani o maçı istanbul'da oynatırsa en azından kombineleri geçerli kılmak zorunda. Aksi takdirde Trabzon'da ki maçlara kimse gitmiyor diye kimseye laf etme hakları kalmaz.

Bu maç İstanbul'a alındığı haberini ilk gördüğümde de söyledim. Bu yönetim bu mçı Trabzon veya çevre illerde oynatmazsa, bu yönetim gidene kadar kombine almıyorum, maça gitmiyorum, forma almıyorum. Lig tv kazansın gider kahvede izlerim.

Mustafa Umut
07.08.2011, 21:48
Evet Serkan´da defansiv anlamda hatalar yapabiliyor. Yani ona yakin oynayan Stoper cok iyi olmali ya da sagbek cok iyi ters kademeye girmeli. Burda herkes Cale´yi elestiriyordu ama Cale´nin Egemen´in bircok acigini da cok iyi ters kademe yaparak kapattigini görmüyordu..hep Cale´nin ofansta yapamadiklarini elestirmekle mesgullerdi.

Evet bugün Bayern-Gladbach macinda takim olarak nasil oynanir gördük!
Ispanya´da biz öyle oynamayi becerebilirsek zaten yenilmez, kazanir geliriz.

Benim o maçları söylememin amacı şu idi;
bir stoperin yaptığı hata ciddi sorunlara yol açıyor. Ama bir bek oyuncusunun yapacağı hatayı stoper kapatabiliyor zaman zaman.
Gladbach'ın golüne bakın ve bir de Nani'nin 90+4 de kupayı getiren golüne bakın. Stoper hataları nelere mal oluyor. Gladbach'ın golünde tüm hata stoperde olmasa da büyük payı onda.

Hami_41
07.08.2011, 21:49
Sanki gs israil takımı ne olucak sahasında oynasak maçımızı zaten babalarının malı değil devlet yaptırdı o stadı
o yüzden rahatsız olunucak bir durum yok ortada...

DeAgLeMaNyAq
2002'deki Denizli'ye karsi oynadigimiz Turkiye kupasi disinda sayabilecegimiz birsey yok zaten bu adamlarin stadinda oynadigimiz. (O maci tribunde izlemistim, 1-0 kaybedip elenmistik kupadan.) Bu mac icin de Inonu olsa yine anlardim ama iliskileri dondurduk dedigin gsden stad istemek bu kulube ihanet etmektir bana gore.. Ya o zaman iliskileri dondurduk diye atip tutmayacaksin, ya da arkasinda duracaksin. Ayrica olimpiyat stadina bircok kez de gittim, Liege hazirlik maci icin bile. Olimpiyat stadinin zorluklarinin farkindayim, kulup eger Benfica maci icin tepki aldiysa gitsin baska stad arasin, ama tt arena degil, olmamali.

Ben de diyorum ki Olimpiyat stadı yapıldıktan sonra bu örnekler kalktı. Bugün o stad olmasa, İstanbul'da ev sahibi pozisyonunda oynayacağımız maçlar da bu 3 stadın birinde oynanacaktı. Diğer mevzu konusunda dün de kısmen yorum yapmıştım. Sadri Şener'in "biz de ilişkilerimizi dondururuz" o zaman söylemini izlerken kesinlikle kinaye sezinledim. Orada ciddi bir tavır takınmadı. GS yönetimi önceden Selçuk'u ayartınca ilişkiler donuyor da BJK Egemen'i ayartınca neden ilişkiler devam ediyor? Sadri Şener'e saygı duyarım ama her fırsatta da yanlışlarını ortaya dökmekten kaçınmam. Yalnız şu bir gerçek ki son yıllarda onun kadar çark eden bir başkana sahip olmamıştık...

Hüdai Pervaneli
Eski Futbolcularimizin Adini Yazmaniz Ne Alaka Bu baslikda Anlamiyorum

Hürgün Aygün
07.08.2011, 21:51
Gerçekten sıktı şu stad muhabbeti.Avni Aker'in zemininin fotoğrafları koyuldu imkansız yetişmesi lige bile zor yetişir İstanbul'da oynayacağız Olimpiyat daha mı iyi olur?Ulaşım açıından ayrıca Ramazan'da?TT Arena'da oynayınca ne olucak?

Nihat Güneş
07.08.2011, 21:52
Egemen Bursa'da iken de bizde iken de Türkiye liginin en iyi stoperiydi. Sol ayaklı oyuncuların daha teknik ve ayağına hakim olduğunu düşünürsek defanstan topla çıkış konusunda eline kimse su dökemez. Bizim takımda şu anda belki de eksikliği en fazla hissedilen husus.

Diğer taraftan geçen sene ileri uçta Umut gibi bir pres canavarı olmasına rağmen 4-2-3-1 oynarken, şimdi ilerde defansla alakası olmayan 4 oyuncuyla mücadele edip ortasahayı 2 kişiye emanet etmek ne derece doğru bilemiyorum. Zokora'nın defansın içine gömülmesi hep bundan, forvet elemanlarıyla geri altılı arasında inanılmaz bir kopukluk var. Avrupa arenasında üst düzey maçlarda ŞEnol Hocamız hangi akla hizmet böyle bir dizilişle mücadele ediyor anlamak zor, bu diziliş bırakın avrupayı henüz oturmamış bir takım olduğumuzu gözönüne alırsak Türkiye liginde bile başımızı çok ağrıtır.

postaarabasi
07.08.2011, 21:55
Turk Telekom Arenada oynanmasinda bizat israr eden Senol Gunes'dir.Benfica macininda Arena'da oynanmasini cok istemis ama Galatasaray kulubunden zemin bakimda oldugu gerekcesiyle red cevabi alinmistir.Bunla ilgili siteminide Benfica maci sonrasi toplantida dile getirmisti.

Su anda gene oynamak istemesinin sebebi Arenanin atmosferinden ,avantajlarindan yararlanmak.Malum rakib gene zorlu.Burda Senol Gunese hak vermek lazim,onun derdi tamamen Trabzonsporun basarisi ,turu gecmesi.Sonucta her ne kadar takimin iyi olmasi gerekiyorsada stadyumun etkiside cok buyuk sonuclar uzerinde.Benfica maci Arenada oynanabilmis olsa belkide tur gecilecekti.

Bu is milli dava sayilir,taraftarinda bu gozle bakmasi gerekir.Bilbao'yu elemek icin kulanilabilecek butun avantajlardan yararlanilmasinda ben sakinca gormuyorum.

oguzhanssan
07.08.2011, 21:56
bu sene hiç umudum yok hem de hiç..bu sene uyumu yakalam senesi..ancak seneye bişiiler olur bence..

Hürgün Aygün
Eski Futbolcularimizin Adini Yazmaniz Ne Alaka Bu baslikda Anlamiyorum
Hayırdır.Eski futbolcularımızın adı yazılamaz diye bir kural mı var başlıkta?

Ahmet Öztürk
Sanki gs israil takımı ne olucak sahasında oynasak maçımızı zaten babalarının malı değil devlet yaptırdı o stadı
o yüzden rahatsız olunucak bir durum yok ortada...

Hangi israil takımı Trabzonspor'a böyle tezahüratlar yapmış ?

http://www.youtube.com/watch?v=vNFQjjXPAhQ&feature=related

Oğuzhan
07.08.2011, 21:58

Bizde onlara koyduk geçen sene hem içerde hem dışarda, bizim taraftarımız da bağırsaydı ağızlarını bağlayan mı vardı.

Adamlar bağırmış diye adamları suçlamanın mantığı nedir, sende bağırsaydın istediğini saydırsaydın.

h@msi61
07.08.2011, 21:58
Ben de diyorum ki Olimpiyat stadı yapıldıktan sonra bu örnekler kalktı. Bugün o stad olmasa, İstanbul'da ev sahibi pozisyonunda oynayacağımız maçlar da bu 3 stadın birinde oynanacaktı. Diğer mevzu konusunda dün de kısmen yorum yapmıştım. Sadri Şener'in "biz de ilişkilerimizi dondururuz" o zaman söylemini izlerken kesinlikle kinaye sezinledim. Orada ciddi bir tavır takınmadı. GS yönetimi önceden Selçuk'u ayartınca ilişkiler donuyor da BJK Egemen'i ayartınca neden ilişkiler devam ediyor? Sadri Şener'e saygı duyarım ama her fırsatta da yanlışlarını ortaya dökmekten kaçınmam. Yalnız şu bir gerçek ki son yıllarda onun kadar çark eden bir başkana sahip olmamıştık...

Istanbul takimlariyla aramizin gergin olmadigi surecte ben stadlarinda oynamaya karsi degilim, ama daha kisa sure once gs ile olanlar ortada, yonetimin dedikleri ortada, tukurdugunu yalamaya ne luzum var su anda?
Egemen'in olayindan ise zaten anladigim yonetimin Egemen'in kalmasini istemedigi, o yuzden bjkye gitmesini de onemsemediler. Yonetim istese Egemen kalirdi bana kalirsa. Bunu dogrulayan duyumlari bazi arkadaslar da paylasti burda.

Oğuzhan
07.08.2011, 22:00
Yerli bir stopere ihtiyacımız var acilen, ama kim olur bu bilmiyorum pek adam gibi yerli stoper kalmadı ligde.

İbrahim var onunla da sözleşme yenilemişlerdi sanırım.

Hüdai Pervaneli
07.08.2011, 22:05
Hayırdır.Eski futbolcularımızın adı yazılamaz diye bir kural mı var başlıkta?
Giden Gitmisdir Hürgüncüm Adama adini burda yazmaya ne gerek var burasi mac basligi Yok jaja yok selcuk YOk egemen Yok Umut gitti onlar Gitti Yok artik öyle futbolcularmiz Bu Baslikda Konusmanin Geregide yok

Hürgün Aygün
07.08.2011, 22:07
Giden Gitmisdir Hürgüncüm Adama adini burda yazmaya ne gerek var burasi mac basligi Yok jaja yok selcuk YOk egemen Yok Umut gitti onlar Gitti Yok artik öyle futbolcularmiz Bu Baslikda Konusmanin Geregide yok
Bunun gereğinin olup olmadığını sen mi belirliyordun?Bilmiyordum pardon...

Ogün YAZICI
07.08.2011, 22:07
şenol hocanın 2. benfica maçında orta sahayı ileriyle kopuk oynatması sonucunda da orta sahamızın benfica baskısını kaldıramaması bir anda orta sahamız ile ilgili güzel düşüncelerin ortadan kalkmasına sebep olmuş. ama hale daha ligin en iyi orta sahası trabzonsporda. lig başlayınca herkes görecek. yine sorun forvette.

Hami_41
07.08.2011, 22:08
Bizde onlara koyduk geçen sene hem içerde hem dışarda, bizim taraftarımız da bağırsaydı ağızlarını bağlayan mı vardı.

Adamlar bağırmış diye adamları suçlamanın mantığı nedir, sende bağırsaydın istediğini saydırsaydın.

nasıl tezahürat ettiklerine tıklayıp bakamadım şuan ama ne önemi her takımın taraftarı küfrediyor birbirine bir iki dingil bağırıyor peşine bütün stad bağırıyor onlar bağırdı sövdü diye biz o stadı kullanmayalımmı ?

Tolunay Abdioğlu
07.08.2011, 22:09

O olsaydı şu olurdu.Bu olsaydı o olurdu.Bıktım artık bu tür yorumlar görmekten.

Kendisini İstanbul takımlarına peşkeş çekmiş adamları,Dünya standartlarının üstünde yetenekleri olan ama Dubai'nin bilmem kaçıncı katında sözleşme imzalayan adamları alakasız alakasız başlıklarda,saçma sapan zamanlarda sürekli dile getirmenin kime ne faydası var.Bu şuan kadromuzda olan futbolcularımıza haksızlık değil mi?

Mustafa Umut
07.08.2011, 22:11
O olsaydı şu olurdu.Bu olsaydı o olurdu.Bıktım artık bu tür yorumlar görmekten.

Kendisini İstanbul takımlarına peşkeş çekmiş adamları,Dünya standartlarının üstünde yetenekleri olan ama Dubai'nin bilmem kaçıncı katında sözleşme imzalayan adamları alakasız alakasız başlıklarda,saçma sapan zamanlarda sürekli dile getirmenin kime ne faydası var.Bu şuan kadromuzda olan futbolcularımıza haksızlık değil mi?

Bunu anlatmaya çalışıyordum işte.
:alkış:

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 22:22

nasıl tezahürat ettiklerine tıklayıp bakamadım şuan ama ne önemi her takımın taraftarı küfrediyor birbirine bir iki dingil bağırıyor peşine bütün stad bağırıyor onlar bağırdı sövdü diye biz o stadı kullanmayalımmı ?

Size karşı boynum kıldan ince.. Kusura bakmayın..

Samet Yildirim
07.08.2011, 22:24
Trabzonspor adina güzel olur diye düsünüyorum...

Kesinlesti mi acaba...

jacek cyzıo
07.08.2011, 22:37
o statda maç oynayacağımıza başka yer bulmalıyız.urfa bile olur orası olmaz.

Samet Türkmen
07.08.2011, 22:38
Arena'ya gideceğimize inönüye gidelim. İlkten bana da iyi gelmişti arena ama inönü daha iyi olur.

Selçuk Aydın61
07.08.2011, 22:56
arkadaşlar bizim ttARENA da oynamamızı geyse liler dert etmeli iken biz birbirimize sardık .... orasıda bize trabzon deilmi yani....

Selçuk Aydın61
07.08.2011, 23:00

bu istanbul takımlarının bize yaptıklarının en masumu... o stadlarda toplu olarak ana avrat küfür yedigimizi bilirim herkezde bilir bunu....

Oğuzhan
07.08.2011, 23:28
Size karşı boynum kıldan ince.. Kusura bakmayın..

Abi estağfurullah da küfür etmekle bu işler oluyorsa bütün takımlarla aramızın bozuk olması lazım, çünkü her takım birbirine küfür ediyor.

Biz de ediyoruz, onlar da bize ediyor maç esnasında olan şeyler bunlar.

Ilelioglu
07.08.2011, 23:31
Abi estağfurullah da küfür etmekle bu işler oluyorsa bütün takımlarla aramızın bozuk olması lazım, çünkü her takım birbirine küfür ediyor.

Biz de ediyoruz, onlar da bize ediyor maç esnasında olan şeyler bunlar.

Oguzhan bizim bahsettigimiz sey farkli. Toplu halde küfürden bahsediyoruz.

.....
07.08.2011, 23:54
Transfere ihtiyacımız var. Bu maça kadar iyi bir stoper takıma kazandırılırsa tur şansımız yükselir.

Ilelioglu
07.08.2011, 23:58
Transfere ihtiyacımız var. Bu maça kadar iyi bir stoper takıma kazandırılırsa tur şansımız yükselir.

Bunun yaninda birde orta sahaya alternatif bir isim, Baris Özbek'in yeri doldurulmadi cünkü.

juliant
07.08.2011, 23:59
arenada oynamak ıstemeyenler ıcımıze sızmıs galatasaraylılar dıye dusunuyorum cunku kıskanıyolar kendılerınden daha fazla seyırcıyle orda govde gosterısı yapacaz dıye baska anlam veremıyorum bu ınsanlara..bızım ıcın en hayırlısı orda oynamakken yok gs stadı yok kusuz onlarla felan fılan dıye bos laflar edıyosunuz onemlı olan atletıcoyu elemek bunun ıcınde en hayırlısı arenada oynamak bunu sızde bılıyosunuz ama ılla muhalefet etceksınızya

vyno
07.08.2011, 23:59
Bizim taraftarımız kadar kolay gaza getirelecek başka taraftar yok heralde biz birlik olup o stada gidip takımımızı destekleyeceğimize kendi kendimizi gaza getirip bölünüp ben o stada asla gitmem diyip kendi kendimize kötülük yapıyoruz bizim sloganımız değilmiydi! '' BİZE HER YER TRABZON '' Bırakın çocukça muhabbetleri nerde oynanırsa oynansın bizim için farketmez dememiz gerekiyor.

h@msi61
08.08.2011, 00:00
arenada oynamak ıstemeyenler ıcımıze sızmıs galatasaraylılar dıye dusunuyorum cunku kıskanıyolar kendılerınden daha fazla seyırcıyle orda govde gosterısı yapacaz dıye baska anlam veremıyorum bu ınsanlara..bızım ıcın en hayırlısı orda oynamakken yok gs stadı yok kusuz onlarla felan fılan dıye bos laflar edıyosunuz onemlı olan atletıcoyu elemek bunun ıcınde en hayırlısı arenada oynamak bunu sızde bılıyosunuz ama ılla muhalefet etceksınızya

He gsliyim gsliyim, hey Allah'im... Acikliyoruz neden istemedigimizi, anlayana...

.....
08.08.2011, 00:00
Bunun yaninda birde orta sahaya alternatif bir isim, Baris Özbek'in yeri doldurulmadi cünkü.

Stoper , Yerli Solbek , Orta saha bir de golcüye ihtiyacımız var.

kml61ts
08.08.2011, 00:50
Bu transfer ettigimiz kişiyi bilbao maçında oynatabilcez mi

Selim ÖZCAN
08.08.2011, 00:50

adam ne depar yapti 94. dakikada ama

haklisin hem fiziksel , psikolojig hemde kalite olarak hazir degiliz henüz
arkadaşlar fazla abartmaya gerek yok o 94. dakikada defansın yaptığı hatayı bizim Giray yapsa başlardık hemen böyle defans olmaz, bu topçu değil. Aynı maçta, adamlar serbest vuruş organizasyonu yapıyor kullanılan frikik atışını kendi futbolcusu engelliyor, bizim takımlarda olsa aynı şey, o topun çarptığı adamı gerizekalı ilan ederdik, kazmanın teki derdik, kendimizi o kadar da küçümsemeyelim yahu

Reha
08.08.2011, 00:53
Kazım'ı dilinden düşürmeyen ,haklı şampiyonluğumuzu internet sayfasından kutlayan,elinden defalarca bizim gibi şampiyonlık çalınan BJK ın stadında oynamayı tercih ederim...

Cem Akyüz
08.08.2011, 00:55
San Mames'ten çıkacağımıza pek inanmıyorum.Bizi orada çok ateşli bir seyirci grubu ve iştahlı bir takım bekliyor.Tur için umudum yok inşallah yanılırım ve turu geçeriz

Reşit
08.08.2011, 00:57
Bunun gereğinin olup olmadığını sen mi belirliyordun?Bilmiyordum pardon...
ula adam sana güzel güzel izah ediyor. al sende alttan işte :)

bu athletic bilbao da lorente gibi üst düzey başka bir futbolcu varmı ? bir ara bi arkadas vardı karsı takımları analiz eden. avrupa liginde analiz yapmıyormu ? :)

Erbay
08.08.2011, 01:02
arkadaşlar fazla abartmaya gerek yok o 94. dakikada defansın yaptığı hatayı bizim Giray yapsa başlardık hemen böyle defans olmaz, bu topçu değil. Aynı maçta, adamlar serbest vuruş organizasyonu yapıyor kullanılan frikik atışını kendi futbolcusu engelliyor, bizim takımlarda olsa aynı şey, o topun çarptığı adamı gerizekalı ilan ederdik, kazmanın teki derdik, kendimizi o kadar da küçümsemeyelim yahu

Yok ağabey yok şu anda o seviye bize fazla. İngiltere Ligi'ne bakıp bunu söylemek doğru olur mu diyebilirsin, orası zirve. Ooo adamlar uçuyo biz yapamayız demek doğru mu diyebilirsin. Ama Şampiyonlar Ligi fazla şu an bize. Hele de kötü günümüzde yakalandık mı senelerce içinden çıkamayacağımız bir hale düşeriz. Hele o tempo, dikine yapılan paslara bakıp moral bozmamak imkansız. Bizim ligde çoğu futbolcunun geri dönüp defansına pas atacağı pozisyonu kaç seviye daha ilerletip devam ettiriyorlar. Top kontrolü ve tek pasın önemi tahmin ettiğimizden çok daha fazla. Biz önce Avrupa Ligi'nde bir şeyler yapalım sonra seviye seviye çıkarız yukarı.

Selim ÖZCAN
08.08.2011, 01:13
Yok ağabey yok şu anda o seviye bize fazla. İngiltere Ligi'ne bakıp bunu söylemek doğru olur mu diyebilirsin, orası zirve. Ooo adamlar uçuyo biz yapamayız demek doğru mu diyebilirsin. Ama Şampiyonlar Ligi fazla şu an bize. Hele de kötü günümüzde yakalandık mı senelerce içinden çıkamayacağımız bir hale düşeriz. Hele o tempo, dikine yapılan paslara bakıp moral bozmamak imkansız. Bizim ligde çoğu futbolcunun geri dönüp defansına pas atacağı pozisyonu kaç seviye daha ilerletip devam ettiriyorlar. Top kontrolü ve tek pasın önemi tahmin ettiğimizden çok daha fazla. Biz önce Avrupa Ligi'nde bir şeyler yapalım sonra seviye seviye çıkarız yukarı.
aynen onu demek istedim, bende o seviyede olduğumuzu iddia etmiyorum zaten de şu avrupadaki liglere bakıpta yahu adamlar uçuyor biz yapamayız demek olmamalı. onlar bizden ilerdeler evet ama bizde yapabiliriz, kendimizi çokta aşağılamayalım, inanalım önce yapabileceğimize.

Cengiz
08.08.2011, 01:59
mozambikte oynansın, yada somali'de, destek olur
ne yapsalar yaranamıyor adamlar

Berat Akçay
08.08.2011, 02:20
Hala stad mı konuşuluyor ? Geçen hafta Olimpiyat'ta bilet konuşuluyordu.Şimdi stad.Valla birbirimize girmek için bir kıvılcım arıyoruz.

Öztürk Adem
08.08.2011, 02:27
Sonuc ne sımdı tam olarak kesınlesen bılgı nedır?

sametaydin
08.08.2011, 02:27
Arkadaşlar bu yıl takımımız gerçekten iyi. Hatta geçen yıldan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Bu takımda sağda ve stoperde filan adam eksik. Belki ortasahaya bir oyuncu daha olabilir. Çok kalite takımımız var ben çok beğendim. Ama eksik mevkilere rağmen bu takım bu yıl bana göre ligi ilk 2de bitirir diyorum.

Bilbao takımı çok güçlü takım. İspanyol takımlarından her zaman korkulur çünkü onlar da hep iyi pas yapabilen takımlar oluyorlar. Bilbao takımı kendi shasında çok agresif oynayan bir takım. Deplasmanda o kadar değil ama. Deplasmandan avantajlı bir skorla dönebilirsek kendi sahamızda bilbaoyu eleriz diyorum.

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 02:31
Sonuc ne sımdı tam olarak kesınlesen bılgı nedır?

Maalesef kesin bir şey yok. Galatasaray yönetimi "lutfeder de İZİN verirse" TT Arena'da olur maç. Vermezse Olimpiyat yolları Trabzonspor taraftarına hayırlı olsun..

Fanatik34
08.08.2011, 02:42
Turk Telekom Arenada oynanmasinda bizat israr eden Senol Gunes'dir.Benfica macininda Arena'da oynanmasini cok istemis ama Galatasaray kulubunden zemin bakimda oldugu gerekcesiyle red cevabi alinmistir.Bunla ilgili siteminide Benfica maci sonrasi toplantida dile getirmisti.

Su anda gene oynamak istemesinin sebebi Arenanin atmosferinden ,avantajlarindan yararlanmak.Malum rakib gene zorlu.Burda Senol Gunese hak vermek lazim,onun derdi tamamen Trabzonsporun basarisi ,turu gecmesi.Sonucta her ne kadar takimin iyi olmasi gerekiyorsada stadyumun etkiside cok buyuk sonuclar uzerinde.Benfica maci Arenada oynanabilmis olsa belkide tur gecilecekti.

Bu is milli dava sayilir,taraftarinda bu gozle bakmasi gerekir.Bilbao'yu elemek icin kulanilabilecek butun avantajlardan yararlanilmasinda ben sakinca gormuyorum.Ilk mesajinzl cok güzel bir konuya degindiniz. Senol Günes´in aynen bu düsüncede olmasini anlamak güc degil cünkü bende ayni düsüncedeyim!
Burda önemli olan Trabzonspor´un basarisi olmali iken hala ic catismalar. O statta gelecek Avrupa ligi bileti Trabzonspor´a cok sey kazandiracak!

Bu ruhu, havayi ne Olimpiyatta ne de Trabzon´da yakalayabiliriz...

Sikebahce´nin Cl´ne katilmayacagini düsününce bir eksik takimla Avrupa´da bu sezon Türk takimlari ne kadar puan toplayabilecek? Seneye muhtemel CL´ne hicbir takim direk gidemeyecek. Daha düne kadar seribasi olmadigimiz veryansin ediyordunuz, yarin oradan elendigimizde bu tablo gelecek sezon icinde degismeyecek. Yani CL´de diger takimlari seyredecegiz. Ama eger bugün Avrupa ligine girer ve oradan cikip (ki bana göre kura sansiyla final kadar yolumuz var, tabi transferler olursa) toplayacagimiz puanlarla CL elemelerinde muhtemel seribasi olacagiz.

Bir diger konu ise yarin Bejeke ile Bursa´nin Avrupa ligine kalip bizim disarida kaldigimizda kaybedecegimiz prestij ki o prestiji tükettik zaten.

Siz hala onun bunun stadinin muhasebesini yapin durun..ben yarin orada taraftar olarak nasil organizyonlar düzenlememiz gerektigini buradan konumak isterdim:(

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 02:51
Ilk mesajinzl cok güzel bir konuya degindiniz. Senol Günes´in aynen bu düsüncede olmasini anlamak güc degil cünkü bende ayni düsüncedeyim!
Burda önemli olan Trabzonspor´un basarisi olmali iken hala ic catismalar. O statta gelecek Avrupa ligi bileti Trabzonspor´a cok sey kazandiracak!

Bu ruhu, havayi ne Olimpiyatta ne de Trabzon´da yakalayabiliriz...

Sikebahce´nin Cl´ne katilmayacagini düsününce bir eksik takimla Avrupa´da bu sezon Türk takimlari ne kadar puan toplayabilecek? Seneye muhtemel CL´ne hicbir takim direk gidemeyecek. Daha düne kadar seribasi olmadigimiz veryansin ediyordunuz, yarin oradan elendigimizde bu tablo gelecek sezon icinde degismeyecek. Yani CL´de diger takimlari seyredecegiz. Ama eger bugün Avrupa ligine girer ve oradan cikip (ki bana göre kura sansiyla final kadar yolumuz var, tabi transferler olursa) toplayacagimiz puanlarla CL elemelerinde muhtemel seribasi olacagiz.

Bir diger konu ise yarin Bejeke ile Bursa´nin Avrupa ligine kalip bizim disarida kaldigimizda kaybedecegimiz prestij ki o prestiji tükettik zaten.

Siz hala onun bunun stadinin muhasebesini yapin durun..ben yarin orada taraftar olarak nasil organizyonlar düzenlememiz gerektigini buradan konumak isterdim:(

Bu cümleden sonra Trabzonspor'un İstanbul'a taşınmasını talep ediyorum. Madem ki Avni Aker'de bile olmuyor bu işler, madem ki tur için TT Arena vb bir stada muhtacız hiç çıkmayalım Avrupa'ya.

Fanatik34
08.08.2011, 03:00
Bu cümleden sonra Trabzonspor'un İstanbul'a taşınmasını talep ediyorum. Madem ki Avni Aker'de bile olmuyor bu işler, madem ki tur için TT Arena vb bir stada muhtacız hiç çıkmayalım Avrupa'ya.Allah´a sükür gözümüz ve hafizamiz yerinde! Iki sezon önce Toulouse´a, gecen sezon Liverpool´a yenilirken o seyirci niye suspustu? Ben Trabzonspor Istanbul´a tasinsin demiyorum ama Trabzon´da ki seyircinin takimina degilde rakibine daha cok sey kazandirdigini görünce aklimdan gecmiyor degil! Biz Trabzon´da ki yanlislari nasil düzeltiriz diye düsüneceginize...igneyi ilk önce kendinize batirin!

Mesela Olimpiyatta seyirci sahaya o kadar uzakken bile ne kadar ses cikarabildigini gördük gecmiste, tabi stat neredeyse full doldugunda..Benfica macinda görmedik ve zaten o yüzden bugün TT Arena isteniyor

TT Arena stadi ambians olarak mükemmel, dogruya dogru ve sadece bu maclik bu ambiansi takimin gelecegi icin kullanmak niye bu kadar zorunuza gidiyor?

Fanatik34
08.08.2011, 03:41
Sizinde hakli oldugunuz yerler var, buna birsey demiyorum.

Evet Avurpa ligine bile girmek Trabzonspor´a cok sey kazandiracaktir. Sadece takima degil sehire de, bunun farkinda degilsiniz maalesef.

Evet maclar Trabzonspor´da oynanacak ve yine o seyirci o statta olacak. Yani bütün Türkiye´de durum böyle diye buna eyvallah demekte neyin nesi? Ben o statta Inönü´de ki gibi takimini destekleyen taraftar istiyorum. bu mümkün mü? Evet mümkün, ne zaman bazi bahanelerden siyrilip yapilmasi gerekeni yapmayi ögrenirsek.

Ilk golü yedik diye niye taraftarin morali bozuluyor? Bleki 3-5 dk olabilir ama o anda itibaren takimina destek vermezsen futbolculardan hicbir sey bekleme hakkin olmaz. Ha 4 tane atabilirmiydik? Muhtemel hayir ama o destek olmadan atman zaten imkansidi. Bu bahaneyi de kabul etmiyorum, hele hele Trabzon insaninin bölye bir seyi kabullenmesini hic anlamiyorum.

Senelerdir Trabzonspor seyircisi yüzünden sampiyonlugu kaybediyor diyoruz degil mi? Sampiyonluga oynadigimiz her sezon deplasman kraliyiz ama sahamizda? Iste bu yüzden degismeli, belki sip diye degistiremeyeiz ama buna yormadanda kendiliginden degismez bu.

Mehmet Yusuf
08.08.2011, 03:47
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/8/7/fft1mm1489522.jpg

Avrupa kardeşliği

Trabzonspor, Athletic Bilbao maçı için TT Arena'yı istedi, Galatasaray'dan olumlu yanıt geldi. 2 gün içinde resmi işlemler yapılacak, Bordo-Mavililer İspanyol rakibiyle Aslan'ın evinde karşılaşacak

http://fanatik.ekolay.net/Avrupa-kardesligi_3_Detail_35_233775.htm

ihsan candas
08.08.2011, 03:54

Avrupa kardeşliği

Trabzonspor, Athletic Bilbao maçı için TT Arena'yı istedi, Galatasaray'dan olumlu yanıt geldi. 2 gün içinde resmi işlemler yapılacak, Bordo-Mavililer İspanyol rakibiyle Aslan'ın evinde karşılaşacak

bizede teşekkür etmek düşer.

Mehmet Yusuf
08.08.2011, 04:07

kesinlikle bende böyle dşüyorum...

titanic
08.08.2011, 04:27
Stad olayının tartışmak anlamsız arkadaşlar ıyıysen kazanırsın her yerde,kötüysen 100 bı kişi topla neye yarar.

DeAgLeMaNyAq
08.08.2011, 04:45
İlk maçta alınacak bir beraberlik bile o stada full çektirir. GS maçı seyircisi oynandığından benim gibi o stadın atmosferini merak eden bir çok insan var. Ayrıca o tarihte tatilde olan kişilerde iyice dönmüş olacak...

DeAgLeMaNyAq
08.08.2011, 04:53
Trabzonspor'un Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Benfica ile oynadığı rövanş maçında direkt kırmızı kart gören Adrian Mierzejewski'nin cezasının tek maça indirilebileceği açıklandı. Makedon hakem Aleksandar Stavrev'in rakibine dirsek attığı gerekçesiyle kırmızı kart ile cezalandırılan Adrian ile ilgili hazırladığı raporda değişiklik yaptığı ve UEFA'ya ikinci bir rapor gönderdiği öğrenildi. BORDO-mavili kulübün de konuyla ilgili olarak UEFA'ya itirazda bulunduğu ve itiraz yazısında "Pozisyonun kasti ve sakatlamaya yönelik bir hareket olmadığı açıkça gözükmektedir" şeklinde bir ibarenin yer aldığı kaydedildi. Yapılan itirazı ve hakemin ikinci raporunu dikkate alan UEFA'nın cezayı 1 maç olarak açıklaması bekleniyor. Konuyla ilgili henüz kulübe resmi bir yazı gelmedi.

Fotomaç

Nedense basında Adrian'ın 2 maç ceza aldığı ama yönetimin itirazıyla 1 maça indirileceği yazılıp çiziliyor. Yalnız UEFA talimatnamesinde direk kırmızı kart gören oyuncu 2 maç ceza alır diye bir kaide yok. Türkiye'deki uygulama nasılsa UEFA'da da aynı şekilde. Pozisyonun ağırlığına göre bir maçtan fazla ceza alabilir diye kural var sadece. Eğer UEFA Adrian'un pozisyonunun kasti ve sakatlamaya yönelik olduğunu düşünüyorsa, hiç kendimizi boşuna yormayalım...

6Şafak Aydın1
08.08.2011, 05:05
Adrianin kirmizisina hepten itiraz edilebilinir.

6Şafak Aydın1
08.08.2011, 05:13
arkadaşlar fazla abartmaya gerek yok o 94. dakikada defansın yaptığı hatayı bizim Giray yapsa başlardık hemen böyle defans olmaz, bu topçu değil. Aynı maçta, adamlar serbest vuruş organizasyonu yapıyor kullanılan frikik atışını kendi futbolcusu engelliyor, bizim takımlarda olsa aynı şey, o topun çarptığı adamı gerizekalı ilan ederdik, kazmanın teki derdik, kendimizi o kadar da küçümsemeyelim. yahu

öncelikle hocanin hatasi mac bitti sayilir uzatmalar bekliyor korner kullaniyorsun golü yiyorsun taktik 0, üstelik ilk yariyida 2-0 önde bitirmissin.

Çağdaş DENİZ
08.08.2011, 05:45
bize arena da trabzon:D

.....
08.08.2011, 06:55
O değil de İspanya'da bir beraberlik ya da tek farklı mağlubiyet alırsak bu Arena yıkılır ben onu bilirim :)

Hüseyin Sahtiyan
08.08.2011, 08:51
Başkanın ağzından çıkanların ceremesini çekiyoruz şuanda. Galatasaraylıların tepkileri her türlü doğal, şayet başkan o açıklamaları yapmasaydı daha esnek karşılanabilirdi bu tercih hem Galatasaraylılarca hem bizce. Ya da madem ağzından kelime çıktı kişiliğini koruyup gerekirse eleneceğini bile bile boş stadda oynayacaksın. Bir arkadaş önceki sayfada belirtmiş, cidden bu kadar çark eden ikinci bir başkan hatırlamıyorum bu takımda.

Kendi payıma İnönü'de olsa daha çok sevinirdim. Hem çok daha fazla anlayışla karşılayabilirdi Beşiktaş taraftarı, hem oranın kapalısında tribün yapma hayalim var (:

Eleyelim bari de bir işe yarasın. Kuzey Kale Arkası (:

Fatih YAZICI
08.08.2011, 09:01
İnönü'de nasıl oynanacak? Beşiktaş'ın UEFA maçı yok mu?

Onur Muhcu
08.08.2011, 09:48
TRABZON AKIN AKIN ARENA'YA GELİYOR !

Trabzon’un aşkıyla alev alev yananlar, Uefa ateşini bununla yaşatanlar, Trabzon'dan Arena'ya akın akın geliyor, Trabzon'dan Arena'ya akın akın geliyor !

Türk Telekom Arena ilk kez uefa oyunlarına ev sahipliği yapıyor, Trabzonspor'lu 52.000 taraftar, Trabzonspor – Athletic Bilbao maçı için Türk Telekom Arena'da buluşuyor !

Hazır ol Türkiye, heyecan başlıyor ..

Taraftarın ateşi denizleri aşıyor, Trabzon’dan Arena'ya akın akın geliyor !

Badaloğlu
08.08.2011, 10:22

Avrupa kardeşliği

Yönetim azıcık tutarlı ol!!!!

2 ay önce Selçuk İnan transferinden dolayı Galatasaray'la tüm ilişkilerimizi dondurduk siyen siz değilmiydiniz? Sizde nasıl bir mide var ya?

Yazıklar olsun size, oyuncak ettiniz bizi, Trabzon'u... :mad::mad:

Teşekkür etmeden önce bir daha düşünün derim...

not: Kendi adıma kulübe protesto maili atacağım...

bkandil
08.08.2011, 10:27
Yönetim azıcık tutarlı ol!!!!

2 ay önce Selçuk İnan transferinden dolayı Galatasaray'la tüm ilişkilerimizi dondurduk siyen siz değilmiydiniz? Sizde nasıl bir mide var ya?

Yazıklar olsun size, oyuncak ettiniz bizi, Trabzon'u... :mad::mad:

Teşekkür etmeden önce bir daha düşünün derim...

not: Kendi adıma kulübe protesto maili atacağım...

Dondurma kararının üzerinden hafta geçmeden İlişkileri dondurduğu takımın başkanı ile buluşarak Federasyon Başkanlığı için M.Ali Aydınlar'ı destekleme kararı almıştı zaten başkanımız. Demek ki o esnada buzlar eridi, hatta kaynaştılar...

Geçen haftaki aklanma temennisi, sonrasında stad talebi...

Badaloğlu
08.08.2011, 10:34
Dondurma kararının üzerinden hafta geçmeden İlişkileri dondurduğu takımın başkanı ile buluşarak Federasyon Başkanlığı için M.Ali Aydınlar'ı destekleme kararı almıştı zaten başkanımız. Demek ki o esnada buzlar eridi, hatta kaynaştılar...

Geçen haftaki aklanma temennisi, sonrasında stad talebi...

O zaten başlı başına bir facia:mad: Madem başkanımız buzları eritmekte çok becerikli, o zaman Fenerbahçeyle de buzları eritsinde görelim.

Alın size buz eritme teklifi. Atletico Bilbao maçını Kadıköy'de oynayalım... Neden her seferinde bu iğrenç Galatasaray'ın bir tarafını yalıyoruz?

Emre GÜRDAL
08.08.2011, 10:39
bu yönetim ne yapacak ben onu anlamadım ilk başta olimpiyat olsun dedık oldu fulleriz dedik oldu nşimdi olmasın diyoruz ahanda olmadı ne olacaktı güngörenin stadındamı oynuyalım?:D

Emre GÜRDAL
08.08.2011, 10:45
şimdi gs nin stadında oynadık diye yalakamı olmuş olduk biz erkekler bir tabir kullanırız vurur geçeriz abi diye:D mAÇIMIIZ oynarız çıkar gideriz kardeşim bukadar ya...

Emre Dumangöz
08.08.2011, 10:47

Avrupa kardeşliği

ne kadar güzel şeyler artık klüpler düşmanımız deil rakibimiz oldunu öhrenin bu gözle bakın ama avrupada farklı beraber yürümeliyiz ülke için

Selçuk Aydın61
08.08.2011, 10:53
O zaten başlı başına bir facia:mad: Madem başkanımız buzları eritmekte çok becerikli, o zaman Fenerbahçeyle de buzları eritsinde görelim.

Alın size buz eritme teklifi. Atletico Bilbao maçını Kadıköy'de oynayalım... Neden her seferinde bu iğrenç Galatasaray'ın bir tarafını yalıyoruz?

neden yalamalık yaptıgımızı sürekli iddea ediyorsunuz

o stadyumu bize bedevaya vermiyeceklerki kiralıyoruz 1 maçlık parasıyla yani.....

ne geyseyle nede şikeli bahçe burları eritmeyelim bize heryer trabzon onlara neki.....

M.S.SOFU
08.08.2011, 10:55
abi maçı rizede oynasak ya
zaten maça gelen ortalama 15 000 kişi ne olacak...
güzel stadsaa al sana rize
yada olmadı kayseride oynayalım

acaba bizim yönetim stadı dolduramayız diye mi düşünüyor?

mclarens
08.08.2011, 11:02
ne kadar nefret dolu insanlarsınız. Sanki Şükrü Saraçoğlu stadına gidiyoruz. Devletin bir stadı uzatmayın gelmeyecek olan gelmesin.

Badaloğlu
08.08.2011, 11:06
neden yalamalık yaptıgımızı sürekli iddea ediyorsunuz

o stadyumu bize bedevaya vermiyeceklerki kiralıyoruz 1 maçlık parasıyla yani.....

ne geyseyle nede şikeli bahçe burları eritmeyelim bize heryer trabzon onlara neki.....

Bu benim düşüncem, katılmak zorunda değilsiniz. Bu konudaki görüşüm değişmeyecek...

Madem 1 maçlık parasını verdiğimizde her yerde oynama hakkını kendimizde görüyoruz, o zaman Kadıköy Şükrü Saraçoğlu stadında oynamaya ne dersiniz?

Şu başlığa bakın: ''Avrupa Kardeşliği'':mad:

http://fanatik.ekolay.net/Avrupa-kar..._35_233775.htm (http://fanatik.ekolay.net/Avrupa-kardesligi_3_Detail_35_233775.htm)

Selçuk Aydın61
08.08.2011, 11:19
Bu benim düşüncem, katılmak zorunda değilsiniz. Bu konudaki görüşüm değişmeyecek...

Madem 1 maçlık parasını verdiğimizde her yerde oynama hakkını kendimizde görüyoruz, o zaman Kadıköy Şükrü Saraçoğlu stadında oynamaya ne dersiniz?

Şu başlığa bakın: ''Avrupa Kardeşliği'':mad:

http://fanatik.ekolay.net/Avrupa-kar..._35_233775.htm (http://fanatik.ekolay.net/Avrupa-kardesligi_3_Detail_35_233775.htm)

bende kendi düşüncemi yazıyorum ama sende biliyorsunki kadıköyde oynanacak maç kardeşlık dogurmaz istemiyorumun başka yolu olarak anlıyorum bu öneriyi

fanatik gazetesinin ne yazdıgını umursamıyorum febenin kılıcını sallayan kurum gene mıde bulandırıyor...

ambians oluşturacak bir mekan istiyoruz bu tur için ihtıyacımız var takımımız yetersiz çünkü geyseli taraftarlar dert etsin neden geliyorlar vermeyin desin onların umrunda deil maç gelir geçer havasındalar ama bizim İZİMİZKALIR... saygılarımla

bASTURk
08.08.2011, 11:21
Bu kadar onur gurur meselesi yapmanın sebebi nedir?
Ya da sürekli yönetimde mantık hatası aramanın mantığı?..

Çark etmişiz...

Ama bu çark etme dediğiniz Trabzonspor'un lehine ise neden olmasın?

Bize tur lazım,gruplar lazım.Seyirci lazım,ambians lazım!

Bizim gs fb beşiktaş'la hiçbir zaman aramız iyi olmadı,olmayacak.gs stadın tapusunu verse bu değişmeyecek.Öyleyse neden naz yapıyorsunuz ki...

Serdar Dilekoğlu
08.08.2011, 11:28
Evet TT Arena şuan Türkiye'nin en iyi stadı olabilir ama böyle başkalarının stadlarına mahkum olmak gerçekten bize yakışmaz.

Biz bu ülke futbolunun seyrini değiştiren en büyük kulüplerinden biriyiz ve bir olimpiyatlar sonucu yaklaşık olarak 1 aydır düzeltilemeyen zemin söz konusu.

Her ne kadar stad onların olmasa da onlara el açıp stadlarını istemek bize yakışmaz.

Daha düne kadar şike başlığı altında şikeni başı Galatasaraydır dediğimiz kulübe şimdi teşekkür aşamasına geldik.

Her ne kadar İstanbul da yaşasam da her daim Avni Aker.

Badaloğlu
08.08.2011, 11:57
bende kendi düşüncemi yazıyorum ama sende biliyorsunki kadıköyde oynanacak maç kardeşlık dogurmaz istemiyorumun başka yolu olarak anlıyorum bu öneriyi

fanatik gazetesinin ne yazdıgını umursamıyorum febenin kılıcını sallayan kurum gene mıde bulandırıyor...

ambians oluşturacak bir mekan istiyoruz bu tur için ihtıyacımız var takımımız yetersiz çünkü geyseli taraftarlar dert etsin neden geliyorlar vermeyin desin onların umrunda deil maç gelir geçer havasındalar ama bizim İZİMİZKALIR... saygılarımla

Bakın, şu deplasmanda %5 kontenjanı gelmeden evvel biz kadıköy'de de lig maçı oynadık diğer stadlarda da. Bizim Kadıköy'de oynadığımız maçtan dolayı Fenerbahçe'yle kardeş olmadık. Bende zaten kardeş olalım demiyorum ama başkanın her seferinde bizi zor durumda bırakan açıklamalaırndan dolayı sıkıntı çekiyoruz. Benfica maçı önceside TT Arena istendi ama vermediler, şimdi ne değişti?

Bu kadar onur gurur meselesi yapmanın sebebi nedir?
Ya da sürekli yönetimde mantık hatası aramanın mantığı?..

Çark etmişiz...

Ama bu çark etme dediğiniz Trabzonspor'un lehine ise neden olmasın?

Bize tur lazım,gruplar lazım.Seyirci lazım,ambians lazım!

Bizim gs fb beşiktaş'la hiçbir zaman aramız iyi olmadı,olmayacak.gs stadın tapusunu verse bu değişmeyecek.Öyleyse neden naz yapıyorsunuz ki...

Yazdıklarımın altında nasıl başka bir sebep arayabiliyorsunuz, hayret yani. Ne yapayım kardeşim, ben onurum, gururum için yaşıyorum. Dayanamıyorum böyle çark etmelere...

Senin başkanın çıkıp ''Galatasaray'la tüm ilişkilerimizi dondurduk'' dediğinde sen, ben hepimiz diğer başlıklarda Galatasaray'a giydirmiyormuyduk? İlişkileri dondurduk derken hangi ilişkilerden bahsediyordu başkanımız? Şimdi bu stad için ilişkileri serbest mi bıraktık?

Yönetimde sürekli mantık hatası yapmasın kardeş. Nedir bu? bir değil, iki değil, üç değil... Bu çark etmenin henüz daha lehimize olup olmadığını bilmiyoruz. O yüzden erken konuşmayalım derim ben. TT Arena'da oynayacağımız maçta takımın lehine olup olmayacağını şu an için bilmemiz zor...

not: 2011 Trabzon gençlik olimpiyatlarının şehre katkısından çok götürdüğünü düşünmeye başladım.Her nekadar 2011 Trabzon gençlik oyunları şehrimize yeni spor tesisleri kazandırmış olsada, bana göre şampiyonlar ligi ön eleme maçı olan Benfica maçı kadar bu organziasyon Dünya'da ses getirmemiştir. Şimdi bu organizasyon nedeniyle Avni Aker'in zeminin bozulduğuna daha çok kızıyorum.

Bilal Karadeniz
08.08.2011, 12:00
Tottenham, A.Bilbao'nın yıldız golcüsü Llorente'ye yüksek bir bonservis bedeli önerdi. Transfer yakın duruyor.

Bilal Karadeniz
08.08.2011, 12:03
Tottenham, A.Bilbao'nın yıldız golcüsü Llorente'ye yüksek bir bonservis bedeli önerdi. Transfer yakın duruyor.

Selçuk Aydın61
08.08.2011, 12:04
defans hattımız yüzünden bu normal şartlarda favorı oldugumaç maçda denk duruma geliyoruz defans hattı şıfresi benfica maçında çözülmuş kara kutu gibi

UNUTMADAN ŞAMPİYONLUK GELİYOR.......

Badaloğlu
08.08.2011, 12:11

İnşaallah satarlar şu maç öncesi de, rahatlarız...

bASTURk
08.08.2011, 12:14
Yazdıklarımın altında nasıl başka bir sebep arayabiliyorsunuz, hayret yani. Ne yapayım kardeşim, ben onurum, gururum için yaşıyorum. Dayanamıyorum böyle çark etmelere...

Senin başkanın çıkıp ''Galatasaray'la tüm ilişkilerimizi dondurduk'' dediğinde sen, ben hepimiz diğer başlıklarda Galatasaray'a giydirmiyormuyduk? İlişkileri dondurduk derken hangi ilişkilerden bahsediyordu başkanımız? Şimdi bu stad için ilişkileri serbest mi bıraktık?

Yönetimde sürekli mantık hatası yapmasın kardeş. Nedir bu? bir değil, iki değil, üç değil... Bu çark etmenin henüz daha lehimize olup olmadığını bilmiyoruz. O yüzden erken konuşmayalım derim ben. TT Arena'da oynayacağımız maçta takımın lehine olup olmayacağını şu an için bilmemiz zor...

not: 2011 Trabzon gençlik olimpiyatlarının şehre katkısından çok götürdüğünü düşünmeye başladım.Her nekadar 2011 Trabzon gençlik oyunları şehrimize yeni spor tesisleri kazandırmış olsada, bana göre şampiyonlar ligi ön eleme maçı olan Benfica maçı kadar bu organziasyon Dünya'da ses getirmemiştir. Şimdi bu organizasyon nedeniyle Avni Aker'in zeminin bozulduğuna daha çok kızıyorum.
Abi yapma Allah'ını seversen tamam papaza kızdın ama orucu bozmayalım.
Olimpiyat yerine Arena'da oynamak tabii ki çok daha etkili olacaktır.

gs'nin sevabını istemeyiz ama biraz yüzeysel ve faydacı düşünmeliyiz bu konuda.

Geçen gün Avrupa'da başarı sırası ve puan tablosu gibi bir şeye bakmıştım.12 puanımız var ve adı sanı duyulmamış takımlarla aynı seviyede gözüküyoruz Avrupa'da.Bu daha utanç verici değil mi?Sıralamada Liechtenstein'in bilmem ne takımıyla altalta olmamızı daha fazla onur gurur meselesi yapmamız gerekmez mi...Aynı şekilde Avrupa'da son galibiyeti 5 sene önce Apoel'e karşı almış olmamız bizi daha fazla yaralamaktadır.

Bu demek değildir ki, Arena=Tur
Ama gruplara kalma yolunda stat ve seyirci atmosferinin zerre kadar yararı olacaksa dahi bunu yapmamız gerektiğini düşünüyorum.

Recep Alkan
08.08.2011, 12:31
Yahu çok geç kaldım farkındayım ama, ilk maçı biz İspanyada mı oynuyoruz ?

barisb
08.08.2011, 12:32

hobaaaa :) evet çok geç olmuş.

evet ispanya'da.

Mollasalihoğlu
08.08.2011, 12:32

Evet.
Önce TR'de idi ama aynı gün İstanbul'daBJk maçı da olduğu için Uefa değiştirdi.

cantona61
08.08.2011, 12:41
http://youtu.be/56OirGsPiJY
javi martinez habunu nasıl durdurcağız.

Numan Yerlikaya
08.08.2011, 12:58
Olimpiyat turnikeleri çok açık verince Trabzon, Benfica maçında 500 bin TL zarar etti. Bir de kaçak davetiyelerin satılması üzerine Arena için karar alındı
Trabzonspor Kulübü, Benfica ile geçen hafta Olimpiyat Stadı'nda oynadığı maçta hem kaçak seyirci nedeniyle zarar ederken hem de çok sayıda davetiyenin basılıp satılması nedeniyle büyük bir sorunla karşı karşıya kaldı. Gişelerden onlarca davetiyenin satıldığı iddiası için Biletix soruşturma açarken, Trabzonspor kulübü de 5 ila 6 bin kaçak seyirci nedeniyle zarara uğradı.

SON GÖRÜŞME BUGÜN!
500 bin TL para buhar olurken, Olimpiyat Stadı'nın turnikelerinde yeteri kadar personel olmaması da tabloyu ağırlaştırdı. Bu sorunlar nedeniyle rotayı Galatasaray'ın Arena Stadı'na çeviren Trabzonspor, sarı kırmızılı yönetimden olumlu yanıt aldı. Stat kiralama bedeli için taraflar bugün bir kez daha görüşecek ve protokol imzalayacak.

SADECETRABZON61
08.08.2011, 13:01
Bu Stadın Dolması için Oyuncularımızın İyi Skorla dönmesi lazım deplasmandaki maçta.. 1-1 filan biterse ilk maç dolar diye düşünüyorum.

evrents
08.08.2011, 13:02
"Trabzonsporlu taraftarlar, 25 Ağustos’taki rövanş maçının TT Arena’da oynanması fikrinden ötürü fazlasıyla mutlu olurken, sanal alemde yapılan yorumlarda memnuniyetlerini dile getirdiler. 52 bin kapasiteli stadın dolacağını düşünen taraftarlar, yaratılacak muhteşem atmosferin tur için büyük avantaj sağlayacağını düşünüyor. Aynı şekilde yönetim de ‘kaçak giriş’ sorununun çözüleceğinden ötürü fazlasıyla memnun."

La bu fanatik haburayı mı okuyor :D.

Barış Burak
08.08.2011, 13:14
Hnerinin durumu ne zaman açıklanacak?

61trabzonomer
08.08.2011, 13:16
haber61 de gördüm galiba yetişiyormuş hulkumuz :D

61trabzonomer
08.08.2011, 13:17
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=90980

kaynak eklememişim :/

Recep Alkan
08.08.2011, 13:17
Evet.
Önce TR'de idi ama aynı gün İstanbul'daBJk maçı da olduğu için Uefa değiştirdi.

O zaman ben doğru biliyormuşum.

İlk maç Türkiye de idi, bende plan yapıyordum kendimce, izin nasıl alırım diye, şimdi on numara oldu, yıllık izindeyim, kısmetse maça da gelirim.

Güzel oldu güzel...

Barış Burak
08.08.2011, 13:21
birde resmi açıklamayı görebilsek:)

.....
08.08.2011, 13:56
Bugün pazartesi olduğu için Henrique konusunda açıklama yapacaklardır. İnşallah ciddi bir şeyi çıkmaz.

mclarens
08.08.2011, 14:06
Bakın, şu deplasmanda %5 kontenjanı gelmeden evvel biz kadıköy'de de lig maçı oynadık diğer stadlarda da. Bizim Kadıköy'de oynadığımız maçtan dolayı Fenerbahçe'yle kardeş olmadık. Bende zaten kardeş olalım demiyorum ama başkanın her seferinde bizi zor durumda bırakan açıklamalaırndan dolayı sıkıntı çekiyoruz. Benfica maçı önceside TT Arena istendi ama vermediler, şimdi ne değişti?

Arkadaş 38 yaşındaymışsın, görmesem 18 bile değil derim. Sen hayata top'un peşinden bakmaya devam et.
"
2011 Trabzon gençlik olimpiyatlarının şehre katkısından çok götürdüğünü düşünmeye başladım.Her nekadar 2011 Trabzon gençlik oyunları şehrimize yeni spor tesisleri kazandırmış olsada, bana göre şampiyonlar ligi ön eleme maçı olan Benfica maçı kadar bu organziasyon Dünya'da ses getirmemiştir.
"

Emre Dumangöz
08.08.2011, 14:11
burda birbirinze dşücenize akyazının durdurulmasını gidin protesto edin trabzonda yaşayan insanımız eleştiri hakkını herzaman konuşarak yapmıstır eyleme cevirmemiştir

bizi stad stad süründürenler utansın kardeşim stad yapmaya calısıyor admlar ama bir kurum cıkıyor saçma sapan şeylerden durduruluyor.

bizi bu hallere düşüren mimarlar odası utansın devvam etseydi durmadan o stad 1. bucuk senede biterdi

Furkan
08.08.2011, 14:13
Hasan Yener gs yönetim kuruluna yalakalık yapıyor şuanda Ntvsporda. Avni Akerde eylül 10 gibi hatır olacakmış...

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 14:13
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=91021

Bu haber inşallah gerçektir. O zaman da forumdan bazı arkadaşları bekliyorum. " Hayır olmaz Avni Aker'de oynarsak tur gider " gibi cümleler kurmasını..

lazzz61
08.08.2011, 14:20
abartmayın adamlar sankı ermenı ya vermısler stadını bzede tsekkur etmek duser cocukca konusmayın hemde zemın ve atmosfer olarak tt arena daha iyi

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 14:25
Avni Aker'de şu anda bi çalışma yapılıyor mu acaba ? Bunu çok merak ediyorum. Hasan bey Ntvspor'da Avni Aker'in yetişmesi mümkün değil dedi. Gerçekten uğraşıyorlar mı çok merak ediyorum.

ersen martin
08.08.2011, 14:27
Avni Aker'de şu anda bi çalışma yapılıyor mu acaba ? Bunu çok merak ediyorum. Hasan bey Ntvspor'da Avni Aker'in yetişmesi mümkün değil dedi. Gerçekten uğraşıyorlar mı çok merak ediyorum.

uğraşmıyorlardır abi.maçları istanbulda oynatmak için ellerini sürmezler o zemine.

Emre Dumangöz
08.08.2011, 14:27

lige yetiştirebilmek için uhrasılıyor yetişmöesi imkansız derken uefa macını kastediyor lige büyü ihtimalle yetişicek

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 14:31
lige yetiştirebilmek için uhrasılıyor yetişmöesi imkansız derken uefa macını kastediyor lige büyü ihtimalle yetişicek

Benimde merak ettiğim Avrupa ligi için uğraşıp uğraşmadıkları ?

2 sene evvel ki Orduspor maçından sonra sahamız ne kadar kapalı kalmıstı hatırlayan var mı acaba ?

Emre Dumangöz
08.08.2011, 14:33
Benimde merak ettiğim Avrupa ligi için uğraşıp uğraşmadıkları ?

2 sene evvel ki Orduspor maçından sonra sahamız ne kadar kapalı kalmıstı hatırlayan var mı acaba ?

ligee zor yetişen bir stadı uefa macına yetişmesini beklemek biraz saçmalık olur :)

vatandas61
08.08.2011, 14:34
basliga girdim, herkesin sevinecegini düsünürken sok oldum. Hala millet niye tt arenada diyor ya.
Inanilir gibi degil. Oruc basiniza vurdu galiba. Gecen hafta millet mac niye olimpiyatta diye tartisioyrdu simdi ise niye tt arena da diyor.

Suanda kabul etsekte etmesekde tr en iyi stadidir tt arena. Istanbulda oynanacaksa mac bu da yönetimin büyük basarisidir diyorum.
Gruplara bir kalalim, ondan sonra tartismaya devam edersiniz.

Muhammed
08.08.2011, 14:46
Trabzonspor maçlarını rakip takımlarla özdeşleşmiş statlarda kesinlikle oynamamalı benim düşüncem. Bu tanıma uyan stattlar Ali Samiyen, İnönü ve Şükrü Saraçoğlu. Ancak TT Arena'nın henüz Galatasaray ile özdeşleştiğini düşünmüyorum. Tüm Türkiye'nin bildiği gibi Galatasaray'dan 1 kuruş çıkmadan yapılan bir stat. Aslında Galatasaray ile stat için muhattap olmamız bile saçma. GSGM'den izin almamızın yeterli olması gerekiyordu. Neyse uzun lafın kısası TT Arena'da oynamak şu dönemde olumlu bir karar. Ancak bu statta birkaç yıl içinde Gs ile özdeşleşen bir stat haline gelecek. O süreçten sonra kesinlikle oynamamalıyız.

İskender
08.08.2011, 14:50
Yahu zorunluluktan bir stadyumda maç yapacağız.Tabiki bu en optimum olan stadda olmalı...

Neyi tartışıyoruz anlamış değilim, Olimpiyat evime 5 km buna rağmen gece 1,30 da eve vardım...Tabiki Telekomda oynamayı istiyorum, buradan kardeş kulübü nasıl çıkarıyoruz anlamış değilim...

Kardeş kulübün sahasında oynansaydı, Urfada veya Karşıyakada oynardık...

tslionur
08.08.2011, 14:52
stad staddır ya onun bunun stadımı var hem bize her yer trabzon değil mi böylece bunu daha iyi göstermiş oluyoruz

TheCrow
08.08.2011, 14:55

Niye uğraşmasınlar?.. Kötü niyetli insanlar mı yöneticilerimiz?..

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 14:55
ligee zor yetişen bir stadı uefa macına yetişmesini beklemek biraz saçmalık olur :)

Dediğimi anlatamadım galiba. Avrupa ligine yetiştirebilmek için çaba sarf etmişler mi onu merak ediyorum. Ligi katmadan okuyun bi zahmet.

Nihat Güneş
08.08.2011, 15:21
Bu nasıl bir mantıktır, biz şimdi devletin benim vergimle yaptığı stadı kullandığımız zaman gese yalakalığı yapmış mı oluyoruz ? O zaman zamanında gesenin kazandırdığı ülke puanlarıyla CL ye veya Uefa kupalarına katılma hakkı elde ettiğimizde, "Hayır bu puanları gese kazandırdı , gesenin kazandırdığı puanlarla avrupaya gitmem" diyebiliyor musunuz? Kusura bakmayın da devletin stadında oynamaya itiraz etmekle şu cümleyi sarfetmek arasında zerre fark yok. Aşalım artık bunları, o stad kimsenin tapulu malı değil hele gesenin hiç değil, istedikleri kadar kullanım hakkını almış olsunlar...Devletin stadı... Senin, benim... Vatandaş Ahmet ve Mehmet'in stadı o stad...

Ali İhsan
08.08.2011, 15:42
Birbirinin kanlı bıçaklı rakipleri Inter ve Milan, Roma ve Lazio aynı stadları kullansınlar, biz mecburiyetten bir stadı kullanmayalım. Oynayan Trabzonspor olduğu sürece fener stadında da olsun farketmez. Gurur meselesi yapılacak şeyler değil, senin benim vergilerimle yapılan stadlar...

Mollasalihoğlu
08.08.2011, 15:53
Trabzonspor maçlarını rakip takımlarla özdeşleşmiş statlarda kesinlikle oynamamalı benim düşüncem. Bu tanıma uyan stattlar Ali Samiyen, İnönü ve Şükrü Saraçoğlu. Ancak TT Arena'nın henüz Galatasaray ile özdeşleştiğini düşünmüyorum. Tüm Türkiye'nin bildiği gibi Galatasaray'dan 1 kuruş çıkmadan yapılan bir stat. Aslında Galatasaray ile stat için muhattap olmamız bile saçma. GSGM'den izin almamızın yeterli olması gerekiyordu. Neyse uzun lafın kısası TT Arena'da oynamak şu dönemde olumlu bir karar. Ancak bu statta birkaç yıl içinde Gs ile özdeşleşen bir stat haline gelecek. O süreçten sonra kesinlikle oynamamalıyız.

Yanlış bilgilere sahipsin kardeşim.

O stadın her şeyi 49 yıllığına Galatasaray'ındır.
Galatasaray'dan 1 kuruş çıkmadı ama Galatasaray da kullanım hakkı kendine ait olan İstanbul'un göbeğindeki Ali Sami Yen Stadı'nın kullanım hakkını devretti

Emirhan Ömeroğlu
08.08.2011, 16:17
Kesinleşti Resmi Site.

Sami Kuk
08.08.2011, 16:19
Maç kesin Arenadamı?

Artı paramı vericez:S eğer vereceksek neyse verelim parasını Kadıköyde oynayalım arkdaş

Fatih ÇOLAK
08.08.2011, 16:23
Arena kesinleşti...kaynak resmi web sitemiz...

Uğur GEMİCİOĞLU
08.08.2011, 16:24
Maç yine 21.45'de mi olacak?

Samet Türkmen
08.08.2011, 16:24
Teşekkürler Gs yönetimine.

Yavuz Selim Bal
08.08.2011, 16:25
Merhaba arkadaslar

öncelikle bir süredir forumu takip ediyorum ancak üye olmak bugüne nasipmis.

Olimpiyat Cilesini bilen birisi olarak macin bunca orada olmamasina sevindim ancak yönetimin avni akeri maca yetistirmeye calismamasinada üzüldüm.

Burda birkac arkadas TT-Arenaya devletin stadi gs kim oluyor diyor hemen hemen herkez öyle diyor stad onlarin degilmis gibi bakiliyor ama bu isleri birazda olsa bilen biri olarak bunun büyle olmadigini biliyorum.

gs su anda istanbulun en degerli arazilerinden olan istanbulun göbegindeki alisamiyeni i devlete burakti istese kullanim hakkini bir 49 yil uzatabilirdi ama uzatmadi.

Devlet oraya yapacak oldugu projeyle kasasina yaklasik 1.000.000.000 TL indirecek yani TT-Arenaya harcadigi paranin yaklasik 3-4 mislini geri alacak.

Ve bu parayla anadoludaki diger statlarin projesi yani bizim ve bursanin stadlari yapilacak.

Su anda en güncel örnek bu oldugu icin herkez gsyle dalga geciyor devletin stadi allah kurusunuz yok diye ve buda bir nevi zevklide oluyor aslinda :D ama kimse bilmiyorki türkiyedeki her stat devletin.

Avni aker, inönü, saracoglu, kadir has vb. hepsi devletin.

gsliler iyilik yapmis stati kullanmamiza izin vermisler isteseler besiktasa yaptiklari gibi vermeyebilirlerdi ve buna ne GSGM nede TOKI nede BASBAKAN karisabilirdi.

Onlarla dalga gecip istersek oynariz mecbur verecekler kim oluyor gibi söylemler yapacagimiza tesekkür etmeliyiz.

Zaten devletin olan bir yeri nasıl oldu da devlete bıraktı orasını anlıyamadım ben.Burda Galatasaray'a saydırmayacağım yok mecburdu vermeye gibi mecbur değildi istese de vermez ama o stadı babasının hayrına almadı zaten devletin olan bir yeri ancak kullanım hakkı onda olduğu için yerine avrupanın en modern stadlarından birini alarak tekrardan devlete vermiştir.Bu arada yanlış bilmiyorsam Saraçoğlu Fenerin kendi malıdır...

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 16:26
Niye uğraşmasınlar?.. Kötü niyetli insanlar mı yöneticilerimiz?..

Kötü niyetli demeyelim de biraz parayı çok seviyorlar diyelim. Öyle ya Avni Aker hazır olursa 22.000 bilet satılır ama bakın TT Arena'da 52.000 bilet satılacak. Yönetimin parayı çok sevdiğini şu cümleden de çıkarabilirsiniz;

Hasan Yener: Olimpiyat Stadına biletsiz girişlere önlem alamıyorduk ama TT Arena'da bu sorun olmayacaktır.

Yani bu adam bilet parasını düşünüyor, takıma verilen desteği değil.

Samet Türkmen
08.08.2011, 16:28
Kötü niyetli demeyelim de biraz parayı çok seviyorlar diyelim. Öyle ya Avni Aker hazır olursa 22.000 bilet satılır ama bakın TT Arena'da 52.000 bilet satılacak. Yönetimin parayı çok sevdiğini şu cümleden de çıkarabilirsiniz;

Hasan Yener: Olimpiyat Stadına biletsiz girişlere önlem alamıyorduk ama TT Arena'da bu sorun olmayacaktır.

Yani bu adam bilet parasını düşünüyor, takıma verilen desteği değil.

Bu kadar da alakasız bir düşünce olamaz. Hepimiz biliyoruz neden TT Arena'da oynanacağını.

Kaldı ki parayı sevse de kendi cebine koymayacak.

Ahmet Selvi
08.08.2011, 16:30
Galatasaray a burdan bi teşşekkürü borç bilirim:alkış:

Cengiz
08.08.2011, 16:31
emeği geçenlere teşekkürler , o tarihe kadar trabzon'a dönmem umarım

Serdar A
08.08.2011, 16:31
...

Devlet oraya yapacak oldugu projeyle kasasina yaklasik 1.000.000.000 TL indirecek yani TT-Arenaya harcadigi paranin yaklasik 3-4 mislini geri alacak.

Ve bu parayla anadoludaki diger statlarin projesi yani bizim ve bursanin stadlari yapilacak.

...

Biraz kurgulama olmuş . Seyrantepe ihalesini finansman krizi yüzünden iptal etmek zorunda kalmış firmaları düşünmeden yazılmış .

Kriz yüzünden , başbakanın emrinde olan bir kurum projeye el atmış. Ancak Toki stadyum inşaatçısı değil ve yönetmeliğinde de "açık seçik yazar" lüks konutlar ve arsa satışından elde ettiği karı sosyal konutlar üretmede kullanır .

Ayrıca : devletin kasasına koyacağı yaklaşık 200 milyon dolar (bir milyar lira da abartı olmuş ) da kendi arazisidir , galatasarayın değil .

Hakkınızda yorum yapmak istemem ancak şimdilik gördüğüm kadarı ile niyet pek halis gelmedi .

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 16:32
Vatana, millete hayırlı uğurlu olsun.

Bu yönetim gidene kadar KOMBİNE ALMIYORUM! FORMA ALMIYORUM! BİLET PARASI VERİP MAÇA GİTMİYORUM!

Salih Yazıcı
08.08.2011, 16:33
ispanyada bizi ne kadar zor atmosfer bekliyorsa artık burdaki maç onlar için çok zor olacak.

Ahmet F. Zengin
08.08.2011, 16:34
Merhaba arkadaslar

öncelikle bir süredir forumu takip ediyorum ancak üye olmak bugüne nasipmis.

Olimpiyat Cilesini bilen birisi olarak macin bunca orada olmamasina sevindim ancak yönetimin avni akeri maca yetistirmeye calismamasinada üzüldüm.

Burda birkac arkadas TT-Arenaya devletin stadi gs kim oluyor diyor hemen hemen herkez öyle diyor stad onlarin degilmis gibi bakiliyor ama bu isleri birazda olsa bilen biri olarak bunun büyle olmadigini biliyorum.

gs su anda istanbulun en degerli arazilerinden olan istanbulun göbegindeki alisamiyeni i devlete burakti istese kullanim hakkini bir 49 yil uzatabilirdi ama uzatmadi.

Su anda en güncel örnek bu oldugu icin herkez gsyle dalga geciyor devletin stadi allah kurusunuz yok diye ve buda bir nevi zevklide oluyor aslinda :D ama kimse bilmiyorki türkiyedeki her stat devletin.

Avni aker, inönü, saracoglu, kadir has vb. hepsi devletin.

gsliler iyilik yapmis stati kullanmamiza izin vermisler isteseler besiktasa yaptiklari gibi vermeyebilirlerdi ve buna ne GSGM nede TOKI nede BASBAKAN karisabilirdi.

Onlarla dalga gecip istersek oynariz mecbur verecekler kim oluyor gibi söylemler yapacagimiza tesekkür etmeliyiz.

Madem Devlet Ali Sami Yen'in arazisinden kar edecek 3-4 misli galatasaray gerizekalı mıydı da o araziyi verdi yerine stadı kiraladı ??

Gs nin ne stat yapmaya gücü vardı ne o araziyi satmaya veya kullanmaya.Devlette Onlara Stad yaptı bu kadar basit şu anda gs klübü devlete 1 kuruş ödememiştir o arazi daha paraya dönüştürülmedi yani.

Arazi Paraya dönüştürülünce kira bedeli olacak işte. bu durumda herkes karlı devlette gs de. yok efendim devlet parayı kıracak gs o araziyi bağışlladı falan bu işleri geçin o araziye gs 100 yıl daha stad yapamazdı parayada dönüştüremezdi.

Ahmet Selvi
08.08.2011, 16:34
en az 40 bin kişi bekliyorum

teşekküerler GS

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 16:35
Bu kadar da alakasız bir düşünce olamaz. Hepimiz biliyoruz neden TT Arena'da oynanacağını.

Kaldı ki parayı sevse de kendi cebine koymayacak.

Ya abi bırakın Allah aşkına ya. Alakasız dediğiniz şeyi bizzat hasan yener ntvspor'da söyledi bugün. Mesele ambians ise Kadıköy'de de var İnönü'de de RİZE'de de.

Fatih Özkan
08.08.2011, 16:36
Avrupa maçı izleyemicez yani Trabzon'da...

Markaj61
08.08.2011, 16:36
Zaten devletin olan bir yeri nasıl oldu da devlete bıraktı orasını anlıyamadım ben.Burda Galatasaray'a saydırmayacağım yok mecburdu vermeye gibi mecbur değildi istese de vermez ama o stadı babasının hayrına almadı zaten devletin olan bir yeri ancak kullanım hakkı onda olduğu için yerine avrupanın en modern stadlarından birini alarak tekrardan devlete vermiştir.Bu arada yanlış bilmiyorsam Saraçoğlu Fenerin kendi malıdır...

Çok basit.ali sami yen arazisi devletindi ama 49 yıllık kullanım hakkı gs nindi.devlet gs ye dediki çık oradan, ben o araziyi çok pahalıya satıcam başka birine.çünkü arazi değeri çok yüksek.gs istese ben bu araziyi vermiyorum diyebilirdi çünkü ortada 49 yıllık kullanım hakkı sözleşmesi var.ama devlet gsyi ikna etmek için seyrantepede sana stad yapayım 49 yıllık hakkıda senin olsun dedi.gs ye 300 milyon dolara stadı yaptı. ama ali sami yen arazisinden 1 milyar dolar kazandı. sonuçta 700 milyon dolar devletin cebine girdi durup dururken. gs istemese devlet bu 700 milyon doları cebine atamayacaktı.

sonra ne oldu bu örnek proje oldu.şimdi bursa da kendi stadını bıraktı yerine başka yerde stad yapıyor ve yine devlet kazanıyor. çünkü eski stadın yeri yeni stadın yerinden çok daha pahalıya satılabiliyor.

şükrü saracoğlu fenerin stadı değil. onlar sadece eğer stadı satın almak isterlerse stadın yapım ücreti düşürülecek. çünkü o stadın arazisinin değeri var ve o arazi de gsgmye ait. ha bu arada stadı fenerin yapması demek arazinin üstündeki stadın mülkiyetini fenere vermiyor. stadı fener de yapsa mülkiyet yine gsgmnin oluyor. zaten fener her sene stad kira bedeli ödüyor.

gsgm stadları kulüplere verdikten sonra aradan çekiliyor.yani saracoğlunda fenerden izin almadan ve anlaşmadan, arenada gs den izin almadan ve anlaşmadan, inönüde bjkdan izin almadan ve anlaşmadan oynayamazsın. gsgm karışamıyor çünkü.

bunları nerden biliyorum. çünkü ben bir dönem gsgmde çalıştım.

Ahmet F. Zengin
08.08.2011, 16:37
Vatana, millete hayırlı uğurlu olsun.

Bu yönetim gidene kadar KOMBİNE ALMIYORUM! FORMA ALMIYORUM! BİLET PARASI VERİP MAÇA GİTMİYORUM!

Neden ? yönetim ttArenadan kazanacağı parayı cebine mi indirecek.52000 kişi bilet alsa kötümü takımın için. gavura mı gidiyo bu para. senin izlediğin futbolun,futbolcuların parası olacak bu.

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 16:38
Neden ? yönetim ttArenadan kazanacağı parayı cebine mi indirecek.52000 kişi bilet alsa kötümü takımın için. gavura mı gidiyo bu para. senin izlediğin futbolun,futbolcuların parası olacak bu.

Ben takımımı kendi ŞEHRİMDE izlemek istiyorum!

Gökhan Baymak

Grup maçlarını izlicez.. Kesin kalcaz gruplara.. :rolleyes: umarım...

konfucyus
Stadı devir teslim aldılar. İster oynatır ister oynatmazlardı.

Markaj61
08.08.2011, 16:39
Madem Devlet Ali Sami Yen'in arazisinden kar edecek 3-4 misli galatasaray gerizekalı mıydı da o araziyi verdi yerine stadı kiraladı ??

Gs nin ne stat yapmaya gücü vardı ne o araziyi satmaya veya kullanmaya.Devlette Onlara Stad yaptı bu kadar basit şu anda gs klübü devlete 1 kuruş ödememiştir o arazi daha paraya dönüştürülmedi yani.

Arazi Paraya dönüştürülünce kira bedeli olacak işte. bu durumda herkes karlı devlette gs de. yok efendim devlet parayı kıracak gs o araziyi bağışlladı falan bu işleri geçin o araziye gs 100 yıl daha stad yapamazdı parayada dönüştüremezdi.

bu da yanlis. gs şu ana kadar arenaya 30 milyon dolar yatırım yaptı. daha da yapacak çünkü gsgm stadı devrederken açılır kapanır çatının yapımını gs a yükledi. gs 1 sene içinde bunu yapmazsa 49 yıllık kullanımı iptal olcak.

Ahmet F. Zengin
08.08.2011, 16:39
Ya abi bırakın Allah aşkına ya. Alakasız dediğiniz şeyi bizzat hasan yener ntvspor'da söyledi bugün. Mesele ambians ise Kadıköy'de de var İnönü'de de RİZE'de de.

Sen ttarena değilde Kadıköyde oynamayı düşünüyosan zaten hiç girme bu foruma.

Tmm rizede oynayalım 8000 taraftara müthiş olur dimi. Yada inönüde 25000kişi ile.

halil ibo
08.08.2011, 16:40

Olur mu kardeşim.Biz Bilbao'yu burada paket yaptığımız anda.Doya doya grup maçlarını izleyeceksiniz...

Ahmet ÇOLAK
08.08.2011, 16:40
hasan yener şimdi skytürkte kesin anlaştık dedi stad konusunda..

Ahmet F. Zengin
08.08.2011, 16:41

o zaman deplasman maçlarınıda iptal ettirelim uefa ya söyleyip. hep trabzonda oynansın maçlar.

Turgut Çelik
08.08.2011, 16:41
en az 40 bin kişi bekliyorum

teşekküerler GS

Şakamı bu stat kapasitesi 52.000 ve onu dorduramazsan Trabzonsporluyum diye gezinmeyelim ortalıkta.

bordo08
08.08.2011, 16:42
Bu vesileyle Avrupalı!! selçukta gelip tribünde Trabzonsporumuzu izleme fırsatı bulur..

İskender Çakmak
super oldu bu. Olimpiyat stadini sadece ibb maclari icin kullanalim mumkunse :)

Ahmet F. Zengin
Maç olimpiyatta olsaydı gitemeyecektim arenaya gideceğim bukadar basit. 52000 kişi olacak o statda buna eminim.

ozturk
08.08.2011, 16:44
maç tt arena da kesinleşmiş..

Semih GÜL
Ya aslında şu konuşmalarda gösteriyor ki Trabzonda neden tribünden tek ses çıkmıyor neden adam akıllı tezahurat duyamıyorsun,
Bizde herkezin sesi var maşAllah ve herşeye karşıda bir düşüncesi...

tt arena orası burası ne farkeder en çok buna itiraz eden sen değilmisin "Bize Her Yer Trabzon" şimdi ne oldu olmayan yerlermi çıktı...

Trabzonumuz nerede ise biz oradayız...

Gökhan Baymak
Arena işi süper olmuş. Avni Aker'de oynanması zaten mümkün değildi. Stad lige ancak yetişecek. Çok güzel ambians olacak orada. Bi de ilk maçtan iyi bir skorla dönersek o zaman değmeyin keyfimize!!!!

fanatikdevri
Teşekkür etmişler,ne kadar nazikler,ince belli bardak kadar nazik bir yönetimimiz var.

ozturk
08.08.2011, 16:45
ilk maçın skoru taraftar sayısını etkileyecektir..

Serdar A
08.08.2011, 16:45
o konuda haklisin. basbakan araya girmese o stati zaten yapamazdi gs ama istemese o arazideki üst kullanim hakkini uzatip geri vermeyebilirdi. ama o rakam abarti degil gercek.

niyetimi sorgulamana gerek yok sadece dogrulari göstermeye calisiyorum.

Neye göre gerçek ? 3 firmali bir konsorsiyum bu projeyi üstlendi . Tanıtılan projenin , yalnız inşaat maliyeti için asgari 1 milyar lira öngörülüyor . Bahsettiğiniz rakam ancak toplam net karı ifade ediyor ki burada da nasıl bir gelir paylaşımı olduğunu bilmiyoruz .

Burada "devlet mecidiyeköyden kazandığı parayı Trabzonspor stadına harcayack" diyerek doğruları göstermiş olmuyorsun , aksine çarpıtıyorsun .

Markaj61
08.08.2011, 16:46
Arenada 52 bin oluruz gol olur yağarız bilbaonun üstüne.

zaferyıldız
hayırlı olsun ,,kesinlikle olımpiyattan daha iyi oldu burda olması

olımpiyata lafım yok orda çok güzel günlerimiz oldu daha da olacak

ancak bu maç arenada olacak ve bizi uefa ligine taşıyacak inşallah

ondan sonra da evimizde avni akerde oynarız grup maçlarını

maça gitmek için şimdiden sabırsızlanıyorum

Ahmet Öztürk
Sen ttarena değilde Kadıköyde oynamayı düşünüyosan zaten hiç girme bu foruma.

Tmm rizede oynayalım 8000 taraftara müthiş olur dimi. Yada inönüde 25000kişi ile.

Aynı dili konuşuyoruz ama aynı şeyleri anlayamıyoruz maalesef. Size daha cevap yazmayacağım.

Benim için galatasaray = fenerbahçe. Şayet kadıköyde oynamayı siz gururunuza yediremiyor da TT Arenada oynamayı yediriyorsanız ultraslan.com'dan üyelik alın. Ne diyeyim ki artık..

Samet Türkmen
08.08.2011, 16:50

Şikayetlerini bizzat mimarlar odasına iletmelisin. Trabzon'da isen kendin gidip yüzlerine söyleyebilirsin hepimizin içinden geçen şeyleri.

buserkan61
08.08.2011, 16:51
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=91037

cok sukur ya acaip sevındım bu duruma.ALLAH NASİP EDERSE GIDICEM INS.bana 20 dk yurume mesafesı stad.

bkandil
08.08.2011, 16:52

Grup maçları Avni Aker'de oynanacak, izlersiniz...

Samet Türkmen
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=91037

cok sukur ya acaip sevındım bu duruma.ALLAH NASİP EDERSE GIDICEM INS.bana 20 dk yurume mesafesı stad.

Burdan buyuralım.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7937#Icerik

buserkan61
Aynı dili konuşuyoruz ama aynı şeyleri anlayamıyoruz maalesef. Size daha cevap yazmayacağım.

Benim için galatasaray = fenerbahçe. Şayet kadıköyde oynamayı siz gururunuza yediremiyor da TT Arenada oynamayı yediriyorsanız ultraslan.com'dan üyelik alın. Ne diyeyim ki artık..

o stad gs nın stadı degıl devletın stadı.adamlar 5 kurus bıle harcamadılar.kendı stadınmıs gıbı gorebılırsın cunku senın vergılerınle yapıldı o stad ok.

bASTURk
08.08.2011, 16:53
Çok iyi oldu bu.

Biz küçük ve zavallı değiliz ki kibirli olalım.Teşekkür etmesini de biliriz,özür dilemesini de.gs yönetimine teşekkürler.

Zaten bizim maçta gs cezalıydı gidememiştik,biyerlerim şişmişti ama o güne kısmetmiş.:)

DeAgLeMaNyAq
08.08.2011, 16:53
Hayırlı olur inşallah. Özellikle ilk maçtan kötü bir sonuç almamamız gerekiyor. Sonrasında ise bilet fiyatlarının Benfica maçından kesinlikle yüksek tutulmaması gerekiyor. Olur da Bilbao karşısında alınacak bir galibiyetle hemen gaza gelip bilet fiyatlarına zam yapmaya kalkarlarsa ters tepebilir. Tatilde olan vatandaşların dönüşüyle kolaylıkla dolduracağımızı düşünüyorum. Zaten bir çoğumuz stadın atmosferini yaşamak için uzun zamandır bekliyorduk....

Chiko
08.08.2011, 16:54
Çok doğru bir karar olduğunu düşünüyorum.
İnşallah bu maçta da olacağım.

a f s
08.08.2011, 16:56
Trabzonspor, Athletic Bilbao'yu TT Arena'da konuk edecek

08.08.2011 - 16:29

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi play-off turunda İspanya'nın Athletic Bilbao takımıyla oynayacağı rövanş maçının Türk Telekom Arena Stadı'nda yapılacağı bildirildi.
Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Athletic Bilbao ile 28 Ağustos'ta yapılacak ikinci karşılaşmanın yerinin kesinleştiği belirtilerek, şunlar kaydedildi:

''Buna göre söz konusu karşılaşma belirlenen tarihte İstanbul Galatasaray Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanacak. Bu vesileyle talebimizi değerlendirerek olumlu görüş bildiren Galatasaray Kulübünün başta sayın başkanı Ünal Aysal olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine anlamlı jestleri ve anlayışlı tavırlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.'

Karadeniz ekibi, saha zemininde yapılan bakım çalışmaları nedeniyle UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Benfica ile yaptığı rövanş maçını da İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamıştı.

Çok şükür yerinde bir karar, hayırlı olsun.

barisb
08.08.2011, 16:56
bir de burayı görelim bakalım.

jedeah
08.08.2011, 16:57
arkadaşlar Trabzonda yaşayan yada yakınların da olan renkdaşlarımızın serzenişlerini anlamakla beraber maçın istanbulda olmasına sevindim bende. ancak tek temennim deplasmandan avantajlı bir skorla dönmek. ve sonrasında o stadı doldurup birdaha göremeyeceği bir ambiyans yaratmalıyız. :)

61_Hasan_69
08.08.2011, 17:00
TT Arena ... yine Kale arkasındayız.. Kale arkası Tribünün babası !

AYYILDIZ
08.08.2011, 17:00
Arkadaslar olimpiyati 80.000 kisi de doldursak baski altina almak imkansiz.Yeri cok uzak donusler problem simdi rahat rahat gidecegiz insallah.Eger ilk macin skoru iyi olursa rovansta biletle 2 gunde biter.

Ahmet Öztürk
08.08.2011, 17:01
o stad gs nın stadı degıl devletın stadı.adamlar 5 kurus bıle harcamadılar.kendı stadınmıs gıbı gorebılırsın cunku senın vergılerınle yapıldı o stad ok.

Madem bu stad benim veya madem devletin neden benden veya devletten izin istemedi Trabzonspor yönetimi ?

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7937#Icerik

Kelimesi kelimesine okuyun ikinci paragrafı.

Samet Türkmen
arkadaşlar Trabzonda yaşayan yada yakınların da olan renkdaşlarımızın serzenişlerini anlamakla beraber maçın istanbulda olmasına sevindim bende. ancak tek temennim deplasmandan avantajlı bir skorla dönmek. ve sonrasında o stadı doldurup birdaha göremeyeceği bir ambiyans yaratmalıyız. :)

Yahu yıllardır izliyorlar. Bende dahil olmak üzere bu taraflarda oturan hemşehrilerimizin takımıyla hasret gidermesi niye dert oldu bu kadar Trabzonda ?

Lig başlıyor dönecek işte. Doya doya izlersiniz takımınızı. Alın başınıza çalın. Sizin olsun :D

Fatih Özkan
Oluşacak atmosfer sayesinde avantajlı bir skor elde ederiz İnşallah...

Emirhan Yazıcı
Galatasaray Kulübüne Bu yaptıklarından Dolayı Sadece teşekkür Ediyorum ama sadece tesekkür...

Bu arada stad devletin deil gs nin

Galatasaray Spor Kulübü, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'yle (GSGM) yapılan görüşmeler sonucunda Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın intifa hakkı sözleşmesinin bugün imzalandığını duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, ''Bu sözleşme sonucunda Galatasaray Spor Kulübü, 49 yıllığına Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın intifa hakkını elde etmiştir. Türk sporuna, Galatasaray Spor Kulübü'ne ve camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz'' denildi.