PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA A.Ligi Athletic Bilbao 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Tolga
07.08.2011, 02:08
Şunu deyin canımı yiyin yahu. Yok olimğiyat eziyetti, yok akustiği yok, aman efendim takıma katkı sağlayamıyoruz olimpiyatta demeyin.

Trabzon'da takımını Avrupa'da izlemek için kombine alan adamlar avucunu yalasın mis gibi. Sırf takımın Avrupa'da ki iki maçını da izleyebileyim diye kalktım Benfica maçına geldim, şimdi Bilbao maçı da istanbul'da haberini duyuyorum.

En azından kombineler geçerli olsun :)

Abi öyle söylüyorsun da Zalımpiyat'ta harbiden sesin gitmiyor.Adamlar ayrı alemde top oynuyorlar.Sesin çıkmayınca daha bir kahroluyorsun.Hiç değilse yakın olsun da hakeme sövelim Aimar'ı çileden çıkartalım.

Ilelioglu
07.08.2011, 02:08
Sadece burayi okuyup okumayi biraktim. Yaziklar olsun sana ......

Aynen bende.

Böylelerinden oldum olasi nefret etmisimdir...

Birde utanmadan Trabzonluyum diyor...

Trabzon'nun topragi seni daha kabul edermi..!

Fatih ÇOLAK
07.08.2011, 02:09
Skor 2-1 olursada zorlaniriz diye düsünüyorum, cünkü Tottenham maci Bilbao hakkindaki düsüncelerimi degistirdi.

Ama zaaflari var onlari ne kadar degerlendirebiliirz bilemiyorum.

Seninde söyledigin gibi asil mesele ilk macta gol bulmak...

Bunun icin biraz uyanik olmak lazim, duran toplara iyi calisip golü buradan bulmaya bakmaliyiz, cünkü bence defansif agirlikli bir on bir tercih etmeliyiz.

Çok iyi demişsin duran toplar...

İlk benfica maçında faul kazandık, iyi dedim yan top sonuçta iyi bir şans...ama burak bey topun başına geçti, dağlara taşlara...kes içeri işte biri vurur, dokunur gol olur...aynı hatalara düşmeyız umarım...

seyduna_efil
07.08.2011, 02:09
Maç Trabzonda oynanır artık oynanmalıda.25ine yetişir stad.

Bu zemin mi ayın 25'ine yetişecek..Lige yetişmesine dua et bence..

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229681_200828389974630_157750104282459_550803_1923 945_n.jpg

Ilelioglu
07.08.2011, 02:10
Insan geldigi yeri, baba ocagini unuturmu...

Hey gidi hey...

Istanbul usaklari...

61_Hasan_69
07.08.2011, 02:10
Herkese merhaba.

Yorumları okudum ama bazı noktalarda kafam takıldı dayanamadım üye oldum. Kızmayın bana sadece haklı olarak rahatsızlığımı belirtip gideceğim.

Ben bir GS taraftarıyım İstanbul' da yaşıyorum. Ve bir Trabzonlu olarak Trabzonspor' un stadımızda maç yapacak olmasına çok sevindim gidip destek vereceğim kesinlikle. Ama şu konuda bazı yorumlardan rahatsız oldum nitekim benim gibi rahatsız olan bir çok arkadaşım var. Sürekli aynı şey söylenip duruyor bu stadı devlet yaptı Galatasaray' ın orada bir kuruş hakkı yok vs. gibi. Şuan Türkiye' de tapusu herhangi bir spor kulübünde olan bir stat söyleyebilir misiniz bana ? Bütün stadlar GSGM' ye aittir ve kulüpler bu stadları 49 yıllığına ve ya yıllık olarak belirli miktar karşılığında kiralar. Kiraladıktan sorna kullanım hakkı tamamen kulübe aittir resmi törenler milli maçlar vs gibi durumlar haricinde tamamen kulübün tasarrufundadır ne yapılıp yapılmayacağı. Bu durumda fenerin stadı da öyledir beşiktaşın stadı da öyledir herkesin stadı öyledir. Ali Sami Yen de zaten aynı şekilde 49 yıllığına kiralanmıştı zamanında ve 2013' te süresi doluyordu. Kaldıki nitekim şuan devlet Bursa ve Trabzona' da aynı şekilde stadlar yapıyor ve futbolun güzel ortamlarda oynanmasına katkı sağlıyor. O yüzden demem şudurki yapılan yorumlar gerçekten rahatsız edici ve memleketim insanına yakışmayacak cinsten. fenerli taraftarı anlarım ezeli rakiptir kıskanır çamur atmaya kalkar ama Trabzonlu kardeşlerime yakıştıramadım gerçekten. Tabi bazı kişiler yapıyor bu yorumları herkes için geçerli değil çok sevdiğim arkadaşlarım da vardır buraya üye olan. Ufak bir rahatsızlığımı dile getirmek istedim sadece kalabalık yapıp rahatsız ettiysem kusura bakmayın. Futbolun kardeşçe zevkini yaşamak dileğiyle kendinize iyi bakın. . .

lann yürü git sayfadan birde utanmadan söylüyo Trabzonluymuş..hiç utanmıyomsn veya içerlemiyomusun bütün stat Trabzona küfrederken mesela..ama sende o haysiyet olsa gsli olmazdn zaten..suç sende değil babanda..

seyduna_efil
07.08.2011, 02:11
Bu arada Benfica hazirlik maci yapmis....

Benfica 2 - 1 Arsenal

Benfica'nin gollerini Aimar ve Nolito atarken, Arsenal'in tek golü Van Persie'den gelmis.

Ne yalan söyleyeyim Benfica'ya elendigimize artik daha üzülmüyorum...

Ama Bilbao'ya elenirsek yikilirim...

Bir kerende sans bizden yana olsun..

Benfica'yı tarafsız gözle izleyince,çok kaliteli bir takım olduğunu anladım...Arsenal'e maç boyunca göz açtırmadılar..Teknik drektörlerine helal olsun,kalabalık ortasaha ile rakibi boğuyor...

Bordo_MaviM_61
07.08.2011, 02:11
Herkese merhaba.

Yorumları okudum ama bazı noktalarda kafam takıldı dayanamadım üye oldum. Kızmayın bana sadece haklı olarak rahatsızlığımı belirtip gideceğim.

Ben bir GS taraftarıyım İstanbul' da yaşıyorum. Ve bir Trabzonlu olarak Trabzonspor' un stadımızda maç yapacak olmasına çok sevindim gidip destek vereceğim kesinlikle. Ama şu konuda bazı yorumlardan rahatsız oldum nitekim benim gibi rahatsız olan bir çok arkadaşım var. Sürekli aynı şey söylenip duruyor bu stadı devlet yaptı Galatasaray' ın orada bir kuruş hakkı yok vs. gibi. Şuan Türkiye' de tapusu herhangi bir spor kulübünde olan bir stat söyleyebilir misiniz bana ? Bütün stadlar GSGM' ye aittir ve kulüpler bu stadları 49 yıllığına ve ya yıllık olarak belirli miktar karşılığında kiralar. Kiraladıktan sorna kullanım hakkı tamamen kulübe aittir resmi törenler milli maçlar vs gibi durumlar haricinde tamamen kulübün tasarrufundadır ne yapılıp yapılmayacağı. Bu durumda fenerin stadı da öyledir beşiktaşın stadı da öyledir herkesin stadı öyledir. Ali Sami Yen de zaten aynı şekilde 49 yıllığına kiralanmıştı zamanında ve 2013' te süresi doluyordu. Kaldıki nitekim şuan devlet Bursa ve Trabzona' da aynı şekilde stadlar yapıyor ve futbolun güzel ortamlarda oynanmasına katkı sağlıyor. O yüzden demem şudurki yapılan yorumlar gerçekten rahatsız edici ve memleketim insanına yakışmayacak cinsten. fenerli taraftarı anlarım ezeli rakiptir kıskanır çamur atmaya kalkar ama Trabzonlu kardeşlerime yakıştıramadım gerçekten. Tabi bazı kişiler yapıyor bu yorumları herkes için geçerli değil çok sevdiğim arkadaşlarım da vardır buraya üye olan. Ufak bir rahatsızlığımı dile getirmek istedim sadece kalabalık yapıp rahatsız ettiysem kusura bakmayın. Futbolun kardeşçe zevkini yaşamak dileğiyle kendinize iyi bakın. . .

Cidden bütün stat hep bir ağızdan Trabzon'a ve Fatih Tekke'ye küfrederken zevk mi alıyordun merak ediyorum?

Ilelioglu
07.08.2011, 02:13
lann yürü git sayfadan birde utanmadan söylüyo Trabzonluymuş..hiç utanmıyomsn veya içerlemiyomusun bütün stat Trabzona küfrederken mesela..ama sende o haysiyet olsa gsli olmazdn zaten..suç sende değil babanda..

Cidden bütün stat hep bir ağızdan Trabzon'a ve Fatih Tekke'ye küfrederken zevk mi alıyordun merak ediyorum?

Icinden oh cekiyordu bence....Nasilda küfür ediyorlar baba ocagima diye...

Oh rahatladim diyordur, rezil herif...

Burak Seyitoğlu
07.08.2011, 02:14
öncelikle centilmenliğin için teşekkürler kardeşim. Trabzonlu olup trabzonsporu tutmaman biraz ayıp olmuş ama olsun benfica maçında da bir galatasaray formalı arkadaş vardı, bizimle beraber maç izledi ve takımımızı destekledi. Senin de gelecek olman sevindirici. Stad konusunda haklısın, devlet yapıyor stadları sonuçta. Şu anda o kadar para verebilecek bir kulüp bütçesi yok türkiyede. İnşallah TT arenada olur da maç biz de doya doya bir maç izleriz ve takımımızı daha çok destekleyebiliriz. Tekrar desteğin için teşekkürler...

Mustafa Ayazoğlu
07.08.2011, 02:14
Putinka,

Bülent Uygun, Sinan Engin, Emre Belezoğlu anaları Trabzonlu sende mi öylesin.

Abdülkadir Kılıç
07.08.2011, 02:16
Adama hakaret etmek gerçekten ayıp. Ama şuna katılıyorum ki Trabzonluyum ve gs'liyim deyince ben de okumayı bıraktım.

Ilelioglu
Nerelisin?

Trabzon

Hangi takimi tutuyorsun?

Galatasaray

Galatasaray bir Istanbul takimi ama..?

Eee ne olmus yani..

Trabzon'a karsi oynayinca agiz dolusu küfür ediyorlar, bu hosuna mi gidiyor?

Nasil yani...

Baba ocagina küfür ediyorlar iste, büyüdügün topraklara diyorum, hosnut mu oluyorsun?

Ben Istanbul'un usagiyim ama...

Baban'da mi Istanbul'un usagi?

jhdbhabdkhsbhafdsuj

:rolleyes::rolleyes:

Yiğit Gayretli
Trabzonlu olup da Galatasaray'ı tuttuğunu söylerken rahatsız olmuyorsun da bizim yazdıklarımızı okurken mi rahatsız oluyorsun ?

Bence forumdan çizik yemen yetmez Sn. "Asimile"

Hüdai Pervaneli
07.08.2011, 02:17
Sorum Olucak mac neden Istanbulda Oynaniyor

memozcan
07.08.2011, 02:18
arkadaşlar, arkadaş tercih hatası yapmış olabilir ama kötü bir üslup kullanmadı bence hakaret etmeyelim...

61_Hasan_69
07.08.2011, 02:18
Tamam hata ben deki sizleri insan yerine koyup şurada insan gibi derdimizi anlatmaya çalıştım. Küfür edenler var diye aynı takımı tutan herkes sizin tabirinizle .... mı oluyor. Trabzonluyum dedim ama doğma büyüme İstanbulluyum hayatımda bir kere gittim Trabzona. Trabzona karşı her zaman bir sempatim vardır ama bu kadar dışlanacağımı bilseydim hiç söylemezdim ben sizleri kardeş bilip yorum yaptım ama kardeş değilsek eyvallah o zaman silin mesajımı da boşuna laf kalabalığı olmasın. İyi geceler. . .

istanbul uşagı seni bas git yoluna..maç günü senin için TT Arenada bi koltuk kırcam..o koltuğu nabarsn bilmem bütün insiyatifi sana veriyorm o konuuda..

Tolga
07.08.2011, 02:19
Herkese merhaba.

Burası da bir forumdur.10000 çeşit insan vardır ve hepsi fikrini söyler.Senin mesajının peşine atılan mesajlarıda okumuşsundur.Onlar da bir görüştür.Saygı duyulur.

Yani ne bizim bunları söylememizin kulübün davranışına göre değeri vardır nede senin alınmanın.Bu zaman kadar stadlarda edilen küfürler vs.Boş bir mesaj yazmışsın.

Ilelioglu
07.08.2011, 02:19
Tamam hata ben deki sizleri insan yerine koyup şurada insan gibi derdimizi anlatmaya çalıştım. Küfür edenler var diye aynı takımı tutan herkes sizin tabirinizle .... mı oluyor. Trabzonluyum dedim ama doğma büyüme İstanbulluyum hayatımda bir kere gittim Trabzona. Trabzona karşı her zaman bir sempatim vardır ama bu kadar dışlanacağımı bilseydim hiç söylemezdim ben sizleri kardeş bilip yorum yaptım ama kardeş değilsek eyvallah o zaman silin mesajımı da boşuna laf kalabalığı olmasın. İyi geceler. . .

Dogma büyüme Istanbulluymus beyler DAGILIN!!!

Bende dogma büyüme Avusturyaliyim, hemde Avusturya vatandasiyim...

eeee?

:rolleyes:

Bordo_MaviM_61
07.08.2011, 02:20
Dogma büyüme Istanbulluymus beyler DAGILIN!!!

Bende dogma büyüme Avusturyaliyim, hemde Avusturya vatandasiyim...

eeee?

Benim hayatımda bir defa bile Trabzona gitmem kısmet olmadı bre..

Fatih Özkan
07.08.2011, 02:21
Ben bir GS taraftarıyım İstanbul' da yaşıyorum. Ve bir Trabzonlu olarak
---
Gerisini okumaya gerek yok.

Ilelioglu
07.08.2011, 02:22
Adama hakaret etmek gerçekten ayıp. Ama şuna katılıyorum ki Trabzonluyum ve gs'liyim deyince ben de okumayı bıraktım.

arkadaşlar, arkadaş tercih hatası yapmış olabilir ama kötü bir üslup kullanmadı bence hakaret etmeyelim...

Hakaret nerede?

Tolga
07.08.2011, 02:22
Bu maç için İspanya'ya gidecek olanlar var mı ? Ben gitmeyi planlıyorum.Dün ufak bir araştırma yaptım ve 3-4 gün içinde vizenin sonuçlandığını duydum.Yardımcı olabilecek bir renkdaş var mı ?

Bordo_MaviM_61
07.08.2011, 02:23
Bu arada biz cinconlularla KARDEŞ FALAN DEĞİLİZ.
Bu arkadaş bir kardeşlik türküsü söylemişte anlamadım.

Dostumuz olmaz düşmanımız yaşamaz :) (bknz feybe)

boss6464 sen de geyselisin belli oldu..

Gece gece neden sinirlendirirsiniz adamı basıp gidip kendi forumunuza yahu..

M.S.SOFU
07.08.2011, 02:24
yine gittik kazık rakibi çektik
tamam kardeşim avrupada başarılı değiliz filanda şans denen zıkkımda bi kere bizim yanımızda olsun
uefa ön elemesine kalıyoruz liverpul
bi daha ki sene şanslı kura diyoruz
çekiyoruz şamp.ligi ön elemesi:geçen sene uefa kupası finalisti benfika

eleniyoruz bi daha diyoruz a.bilbao

bu ne ...
o kadar takımın içinden ben kesin tottnımı bekliyordum allahtan şans biraz orta tarafa geldide bilbaoyu çektik.
turu geçeceğimizi düşünmüyorum
amma velakin takımada suç bulmuyorum
tarihte iyi futbol oynadığımız dönemlerden biri,yazık oluyor takıma

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 02:24
Abartmayın bu kadar çevrenizde hiç mi Karadeniz'li olup İstanbul takımlarını tutanlar yok? Hepsine böyle ön yargılı davranıp ilişkinizi mi kesiyorsunuz. Herkes tercihinde özgürdür. Yedi göbeğimizin Trabzon veya Karadeniz'le en ufak bir alakası olmamasına rağmen biz bu sevdaya tutulabiliyorsak, başkalarının da gönülleri farklı yerlere kayabilir. Bu tarz davranış gösterenleri savunmuyorum elbette ama onlara insan değilmiş gibi bir muamele yapılmasını da doğru bulmuyorum...

Fatih Özkan
07.08.2011, 02:25
http://img43.imageshack.us/img43/9258/91341854.jpg

Mustafa Ayazoğlu
Putinka,

Eskişehir - Trabzonspor maçı sonrası soryorlar Bülent Uygun'a bir takım duyumlar var ne diyorsunuz...

Bülent başlıyor , benim annem Trabzonlu, Trabzonluları severim, bu iddiaları ortaya atanlar adam olacak öyle çıkacak karşıma...

-e sonra, adını kullanmışlar,

metris...

Ilelioglu
Benim hayatımda bir defa bile Trabzona gitmem kısmet olmadı bre..

Hadi ya, ben bile 9-10 defa gittim...

Peki niye?

İbrahim Gökhun Öztürk
Neden TTnet arenada oynamakta direttiğimizi anlamıyorum..ne kadar da meraklıymısız eziklerin yeni stadlarına..keşke anadolunun herhangi bir şehrinde oynasaydık da eziklerin stadlarında oynamasaydık..ben bu durumdan rahatsızım...

Ilelioglu
07.08.2011, 02:27
Abartmayın bu kadar çevrenizde hiç mi Karadeniz'li olup İstanbul takımlarını tutanlar yok? Hepsine böyle ön yargılı davranıp ilişkinizi mi kesiyorsunuz. Herkes tercihinde özgürdür. Yedi göbeğimizin Trabzon veya Karadeniz'le en ufak bir alakası olmamasına rağmen biz bu sevdaya tutulabiliyorsak, başkalarının da gönülleri farklı yerlere kayabilir. Bu tarz davranış gösterenleri savunmuyorum elbette ama onlara insan değilmiş gibi bir muamele yapılmasını da doğru bulmuyorum...

Var evet ve hicbiri ile samimiyetim yok, belki merhaba...

Orhan Kahraman
Gece gece gaza geldim eleyecegiz ulan ama nasıl işte onu bilmiyorum

Burak Seyitoğlu
burak'ın ofsayt nedeniyle sayılmayan 3 golünü izleyebileceğimiz bir yer var mı? Özetlere bakıyorum yer verilmemiş...

mit_o
Bende Trabzonlu değilim bir kere bile gitmedim ama Karadenizliyim ve Trabzonsporluyum !

Bordo_MaviM_61
07.08.2011, 02:29

Aynı şey değil ki..

Şöyle düşün Trabzonlular derneğine geyse formalı biri giriyor kapıdan ve bağırarak diyor ki Kardeşler arkadaşlar ben de Trabzonluyum ama geyse taraftarıyım ıvır zıvır vs...

Böyle düşün bir de..
Yoksa kendi sorunu geyseli olması beni rahatsız etse de..

Abdülkadir Kılıç
07.08.2011, 02:31

Var. Dayım. Her zaman vururum yüzüne bu durumu. İlişkiyi kesmesem de konuşacak söz bırakmam ona.

tamuğ yamtar
07.08.2011, 02:33

Karadenizi bilmem.

Trabzon'lu olup ta başka takımı tutuyorsa da hiç muhatap olmam.

Doğumum Trabzon Allah'a şükür ama 1 yaşımdan beri dışarıdayım.

Birgün bile aklım gönlüm başka takıma kaymadı.

Sorun bizde mi? Yoksa onlarda mı?

Şahane bir şehrin ve takımın var.

44 yıldır verdiği amansız bir mücadele var İstanbul takımlarıyla.

İnsanda biraz onur, gurur olur yahu.

Zaten ne oluyorsa insanların memleketlerinin takımlarını tutmamasından oluyor.

İnsanlar kendi şehirlerinin takımını tutsa ve sahip çıksa ligler böyle mi olur?

Şike olayında bile kulüp başkanlarının kimse düşmesin demesine izin verirler mi?

Murat GENEL
Herkes Putinka için bir koltuk kırsın beyler..adamlar sahipleniyor aga keşke ASY'yi bu kadar sahiplenseydilerde stadı oraya yaptırsaydılar..

Ilelioglu
burak'ın ofsayt nedeniyle sayılmayan 3 golünü izleyebileceğimiz bir yer var mı? Özetlere bakıyorum yer verilmemiş...

D-Smart bile sanki düsmanimiz, hicbirine yer vermemis.

Madem sevmiyorsun alma maclarimizi...

Burak Seyitoğlu
07.08.2011, 02:35
D-Smart bile sanki düsmanimiz, hicbirine yer vermemis.

Madem sevmiyorsun alma maclarimizi...

özetleri izleyen bizim hiç atağımız, araya atılan tek bir topumuz bile yok diye düşünür resmen ya. Son maçta luisaonun burak'ı ceza sahasında yere yapıştırdığı pozisyon bile yok. Bu nasıl bir özet hazırlamaktır anlamış değilim...

tamuğ yamtar
07.08.2011, 02:35
Herkes Putinka için bir koltuk kırsın beyler..adamlar sahipleniyor aga keşke ASY'yi bu kadar sahiplenseydilerde stadı oraya yaptırsaydılar..

Koltuk kırma gibi saçmalıklara da girmeyelim.

O koltuklar senin benim vergilerimle yapılıyor.

Bir nevi milli servet.

Bırakın bu fanatiklik oyunlarını, kırosal muhabbetleri.

Abdülkadir Kılıç
07.08.2011, 02:36
Hakaret nerede?

Icinden oh cekiyordu bence....Nasilda küfür ediyorlar baba ocagima diye...

Oh rahatladim diyordur, rezil herif...

Misal. Okuma yazdığını, boşver ama bu itham ayıp oluyor.

Ilelioglu
Karadenizi bilmem.

Trabzon'lu olup ta başka takımı tutuyorsa da hiç muhatap olmam.

Doğumum Trabzon Allah'a şükür ama 1 yaşımdan beri dışarıdayım.

Birgün bile aklım gönlüm başka takıma kaymadı.

Sorun bizde mi? Yoksa onlarda mı?

Şahane bir şehrin ve takımın var.

44 yıldır verdiği amansız bir mücadele var İstanbul takımlarıyla.

İnsanda biraz onur, gurur olur yahu.

Zaten ne oluyorsa insanların memleketlerinin takımlarını tutmamasından oluyor.

İnsanlar kendi şehirlerinin takımını tutsa ve sahip çıksa ligler böyle mi olur?

Şike olayında bile kulüp başkanlarının kimse düşmesin demesine izin verirler mi?

Helal olsun...Aynen katiliyorum. Iste gercekler bunlar...

Örnek mi?

Almanya, Ingiltere...

Oysa Türkiye'de Sivas'da tribünler bir Fener maci full olsa bile, bilin ki onlarin gönlü zaten Fener'den yanadir.

Bu kadar aidiyet duygusunun olmadigi gururun olmadigi baska bir yer varmi acaba...

Bordo_MaviM_61

Koltuğun parasını bizim kulüpten alacaklar maalesef bunu da düşünelim renktaşlar.

oflulazinho
07.08.2011, 02:37
adamın üyeliği silinmiş yani cevap hakkı yok.bu durumdayken arkasından atıp tutmanız nasıl bir hareket.o çok övündüğümüz trabzonlu olmaya ya da trabzonsporlu olmaya yakışıyor mu.
ayrıca üyeliği neden silinmiş ki.provakatif birşey yazmamış,gsli olmasına rağmen bizim maça geleceğini bile söylemiş ilginç bu tutumu yönetimin bence

61_Hasan_69
07.08.2011, 02:38
Koltuk kırma gibi saçmalıklara da girmeyelim.

O koltuklar senin benim vergilerimle yapılıyor.

Bir nevi milli servet.

Bırakın bu fanatiklik oyunlarını, kırosal muhabbetleri.

İzlemeni tavsiye ederim http://www.facebook.com/video/video.php?v=116323618443256&oid=149823625045032&comments

Ilelioglu
Misal. Okuma yazdığını, boşver ama bu itham ayıp oluyor.

"Rezil" kavrami bana göre hakaret degildir.

h@msi61
Okuyan adi gsliler. O stadi size devlet yapti, acilisinda da sizi rezil ettiler, yuzunuze yuzunuze vurdular. gsnin kurusu yok bu stadda diye defalarca soylediler. Daha ne gelip biseyler yaziyorsunuz anlamak mumkun degil...

Ama stadiniz sizin olsun, ben karsiyim bu pis heriflerin stadinda mac oynamamiza. Sanli formamizin onlarin evsahibi soyunma odasina asilmasi bile benim icimi acitir....

Bordo_MaviM_61
07.08.2011, 02:39
adamın üyeliği silinmiş yani cevap hakkı yok.bu durumdayken arkasından atıp tutmanız nasıl bir hareket.o çok övündüğümüz trabzonlu olmaya ya da trabzonsporlu olmaya yakışıyor mu.
ayrıca üyeliği neden silinmiş ki.provakatif birşey yazmamış,gsli olmasına rağmen bizim maça geleceğini bile söylemiş ilginç bu tutumu yönetimin bence

Üstad diğer takımın taraftarlarının bu bölüme yazması yasak diye biliyorum. Bir de istediği cevabı alamayınca sallamış biraz.

Bu arada bu tür takımın taraftarları kendi forumlarında bizden hamsi, LAZio vs gibi alaycı kelimelerle bahsederler.

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 02:39
Aynı şey değil ki..

Şöyle düşün Trabzonlular derneğine geyse formalı biri giriyor kapıdan ve bağırarak diyor ki Kardeşler arkadaşlar ben de Trabzonluyum ama geyse taraftarıyım ıvır zıvır vs...

Böyle düşün bir de..
Yoksa kendi sorunu geyseli olması beni rahatsız etse de..

Yok zaten arkadaşın yaptığı davranışı savunmuyorum. Böyle bi ortama girip bunları yazmak elbette ki doğru değil. Ama dediğim gibi çevremizdeki Trabzonspor'lu olmayan insanları dışlayarak da bir yere varamayız. Kimsenin sen ne biçim Trabzonlusun tüü defol git şeklinde söylemlerle, kendi taraftarlığını yüceltemez. Ha arkadaşın Trabzonluyum söylemi biraz kendisine sempati duyulmaması amacıyla yazılmış belli ki. Ama yazılanlardan sonra doğal olarak bu söylemi ters tepip antipatiye dönüştü. Yoksa Trabzon'da yaşayan insanların durumuyla bunu kıyaslamıyorum. Trabzon'daki vatandaşlarımız elbette ki tek ses ve yürek olmalılar. Ama sözde Trabzon'luyum diye geçinenleri de mezara gömmenin bize bir getirisi yok.

Stat konusunda da bundan 10 yıl öncesine kadar FB, BJK ve GS takımları haricindeki İstanbul takımlarıyla Şükrü Saraçoğlu, Ali Samiyen ve İnönü de maç yaptığımız zamanlar rahatsızlık duymuyorduk da şimdi neden duyuyor olduk merak ediyorum...

h@msi61
07.08.2011, 02:40

Istanbul takimi taraftarlari foruma alinmiyor. Istedikleri kadar arkadasca olsalar da siliniyorlar. Kural boyle. Bize onlarla ayni havayi teneffus ettirmeyen forum yonetimine tesekkurlerimi sunuyorum.

Ilelioglu

Yazdiklarimiza cevap veremezdi zaten...

Gökçebey
Arkadaşlar, konudan sapmayalım.

TT Arena işi kesin mi? Ona göre program yapacak insanlar. :)

Erol Karadeniz
07.08.2011, 02:41
devlet yapti GS ye diyenlere gelsin.

+ASY arazisindeki projeden minimum 1trilyon girecek devletin kasasina
+ASY arazisindeki projeden sizin ve bursanin statlari yapilacak!

Asy stadının arazisi kimin. neyin ispatına çalışıyosun ...

tamuğ yamtar
İzlemeni tavsiye ederim http://www.facebook.com/video/video.php?v=116323618443256&oid=149823625045032&comments

İzledim. Yani?

h@msi61
Bu basliga kayitli bir kedicik daha gozukuyor. Icabina bakarsaniz guzel olur...

Ilelioglu

Yazdiklarimiza cevap veremezdi zaten...

Kolaysa sen cevap ver...

Nerelisin?

Trabzon

Hangi takimi tutuyorsun?

Galatasaray

Galatasaray bir Istanbul takimi ama..?

Eee ne olmus yani..

Trabzon'a karsi oynayinca agiz dolusu küfür ediyorlar, bu hosuna mi gidiyor?

Nasil yani...

Baba ocagina küfür ediyorlar iste, büyüdügün topraklara diyorum, hosnut mu oluyorsun?

Ben Istanbul'un usagiyim ama...

Baban'da mi Istanbul'un usagi?

jhdbhabdkhsbhafdsuj

:rolleyes::rolleyes:

oflulazinho
07.08.2011, 02:43
Üstad diğer takımın taraftarlarının bu bölüme yazması yasak diye biliyorum. Bir de istediği cevabı alamayınca sallamış biraz.

Bu arada bu tür takımın taraftarları kendi forumlarında bizden hamsi, LAZio vs gibi alaycı kelimelerle bahsederler.
ben sadece alıntılanan mesajını okudum ona binaen yazdım hacı.sonradan ters birşey yazdıysa bilmiyorum.ama yine de cevap verme hakkı yokken arkasından konuşmak hoş gelmiyor kulağıma.biraz daha hoşgörülü de olabiliriz ayrıca.gsli bjkliyle de oturup konuşabilmeliyiz reelde olduğu gibi.lazio hamsi diyen mallarla muhattap olmaya değmez tabi ama ne bileyim hiç mi futbol konuştuğunuz başka takım taraftarı dostlarınız yok

61_Hasan_69
İzledim. Yani?

az vergi veriyosun ççç Allahım ya.

Ömer TOPAL
TT Arenadaki maça imkanım olursa gitmeye çalışacagım...umarım güzel bir atmosfer oluşur...

ziyaretci
07.08.2011, 02:44
ben trabzonla bagi olupda Trabzonspor u tutmayanlardan cekindiim kadar kimseden cekinmiyorum!!!
ergun gursoy az celmezdi bizim usaklarin akillarini
Sinan ENGIN desen neresinden tutsan...
yaw bu soylemleri gecin ORHAN PAMUK ta Turk sorsan....

GS dostluguna gelince afedersiniz ama hassssstirin....Alisamiyen'de yedigimiz kufurle Samsun da yedigimiz kufurleri heralde toplsan tum Turkiyede yememisizdir

Gökçebey
gsli arkadaşlar. Foruma istanbul takımlarının taraftarlarının üye olması yasaktır. Üylikleriniz silinecektir. Zorlamayın.

O stad sizin, bu stad bizim, hepsi devletin. Paylaşamadığımız bir şey yok. TT Arena güzel bir tesis. İnşallah Bilbao maçımızı orada oynarız.

Arkadaşlar, şu greksiz muhabbeti de bitirelim artık. TT Arena işi kesin mi ondan haber verin.

Çağrı Bilici
Asy stadının arazisi kimin. neyin ispatına çalışıyosun ...

Helal sana:alkış:

Hürgün Aygün
Sorum Olucak mac neden Istanbulda Oynaniyor
Avni Aker'in zemini kötüymüş yetişmicek büyük ihtimal muhtarcım o yüzden.:)

oflulazinho
Kolaysa sen cevap ver...
bilmem farkında mısın ama saçmalıyorsun.senin yazdıklarının muhattabı ben değilim.muhattabının söz hakkı yokken senin onları yazmandan bahsediyorum.farkı farket

Ilelioglu
Arkadas sunlarin statina mi kaldik yahu...

Hep Istanbul'daki taraftarin altindan cikiyor bunlar...

Ne bu özenti anlamiyorum..

Gelmiyorsaniz gelmeyin Olimpiyat'a bahanelerinizi kendinize saklayin yahu...

5 bin kisiye oynaroz bizde...

Maci Istanbul'a alanda kabahat..

ziyaretci
07.08.2011, 02:46
bende istanbul usagiim... sapina kadar Trabzonspor luyum!!!

istanbul usagiyim = istanbul ozentisiyim

Fatih Özkan
http://img43.imageshack.us/img43/9258/91341854.jpg

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Bu sezon TS deplasmanına gelen GS'li var mıydı ?
Varsa illa görmüştür! :D

Hüdai Pervaneli
Avni Aker'in zemini kötüymüş yetişmicek büyük ihtimal muhtarcım o yüzden.:)
Hmm Zemin Yetismeyecek 20 Günde Bir Stadin Zemini Sil bastan Yapilir beee
Kesin yine Para icindir

Ilelioglu
07.08.2011, 02:48
bilmem farkında mısın ama saçmalıyorsun.senin yazdıklarının muhattabı ben değilim.muhattabının söz hakkı yokken senin onları yazmandan bahsediyorum.farkı farket

O buradayken yazdim bunlari, neden cevap vermedi? Kacmayi tercih etti, silin beni dedi resmen.

Sen neden bahsediyorsun?

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 02:49
Olimpiyat Stadı'nı şu an GS kullanıyor olsaydı o zaman neye karşı çıkacaktınız merak ediyorum. Biz burada takımımıza nasıl daha büyük bir atmosfer oluştururuzun planlarını yapıyoruz, sizler hâla çağ dışı Olimpiyat stadını yüceltiyorsunuz...

oflulazinho
07.08.2011, 02:50
O buradayken yazdim bunlari, neden cevap vermedi? Kacmayi tercih etti, silin beni dedi resmen.

Sen neden bahsediyorsun?
o zaman benim yazdıklarımı üstüne niye alındın kardeşim.cevap hakkı yokken yazanlardan bahsettim ben.ayrıca cevabını yazarken de silinmiş olabilir bunu gözardı etme.cevap veremiyorum çok ters yerden girdin beni yakaladın,silin utancımdan duramam burada tadında birşey yazsaydı belki haklı olabilirdin

h@msi61
Olimpiyat Stadı'nı şu an GS kullanıyor olsaydı o zaman neye karşı çıkacaktınız merak ediyorum. Biz burada takımımıza nasıl daha büyük bir atmosfer oluştururuzun planlarını yapıyoruz, sizler hâla çağ dışı Olimpiyat stadını yüceltiyorsunuz...

Olimpiyat stadi herhangi bir takimin hizmetine sunulma amaciyla yapilmis bir stad degil. Ama gs kullansin diye yapilmis o beles arenayi takimimin kullanmasi benim zoruma gider.

Adem Erdoğan

İstanbul'u birazcık bilseydin; saat 6'da işten çıkacak olan birisinin 8'deki maç için olimpiyat stadına yetişemeyeceğini çok iyi bilirdin.

Ilelioglu
Benfica dalga gecmis...

Trömsö'ye Karpaty'ye elenen hangi takimdi(!) acaba...

Ilelioglu
07.08.2011, 02:52
o zaman benim yazdıklarımı üstüne niye alındın kardeşim.cevap hakkı yokken yazanlardan bahsettim ben.ayrıca cevabını yazarken de silinmiş olabilir bunu gözardı etme.cevap veremiyorum çok ters yerden girdin beni yakaladın,silin utancımdan duramam burada tadında birşey yazsaydı belki haklı olabilirdin

:D Kimse böyle yazmaz merak etme..

Adamda zaten utanma yüzü olsa...:rolleyes:

Erol Karadeniz
07.08.2011, 02:53
fenerliler bile bunlardan iyi hiç olmazsa neyse o şekildeler.bu cinconlar kaypak adamlar

Ilelioglu
07.08.2011, 02:54
İstanbul'u birazcık bilseydin; saat 6'da işten çıkacak olan birisinin 8'deki maç için olimpiyat stadına yetişemeyeceğini çok iyi bilirdin.

Ya Allah askina yeter;

Evet itiraf ediyorum bilmiyorum Istanbul ve bilmekte istemiyorum.

Ayrica calisanlara basindan beri söylüyorum lafim YOK!

Ama bazilari Ramazan konusu ile karsima cikiyor...

Yada 30 TL icin cok diyenler var...

oflulazinho
07.08.2011, 02:55
:D Kimse böyle yazmaz merak etme..

Adamda zaten utanma yüzü olsa...:rolleyes:
ama cevap yazarken silinmiş olabilir değil mi (senin işine gelmese de):)

Çağrı Bilici
07.08.2011, 02:55
Kendi maça gitme ihtimali olmayanın diğerlerine laf etmesini anlamıyorum.Hani derler ya bekara karı boşamak kolay,o misal.

Helvacı61
07.08.2011, 02:56
koltuk kıracağız diyen arkadaşları anlamakta zorlanıyorum. gerekçeleri ne acaba adamlar öyle yada böyle kullanım hakkı olan stadı bize verecekler. geyseli arkadaşların bu foruma üye olmalarınıda anlamıyorum mesela ben ultraaslan sitesine üye olmayı hiç düşünmedim. büyük takım taraftarları asla dost olamazlar ama bu sportif ve centilmen olmayacağımız anlamına gelmez. sataşma olmadığı sürece daha kibar olmalıyız. stat konusu benim için önemli değil olimpiyatta da olsa gidecem arenada da olsa gidecem ama bir gerçek var ki arenada olması bizim için her bakımdan iyidir.

Oğuzhan

Yada 30 TL icin cok diyenler var..

Bırak ya, onlar anca buradan atıp tutmasını, futbolculara yönetime sallamasını bilirler.

İş taraftar olmaya, destek vermeye geldiği zaman bahane çok.

On numara oldu bağdaş kurduk arabanın dibine yedik yemeğimizi, girdik stada takımımızı destekledik sonrada.

~UniCef~
Ama Arda'yı Fatih Terim kazanır dimi ama!...ey gidi..

Arda ile Engini mi kiyasliyon Armagan?

Engin`i kurtaran Senol Günes , defalarca af eden Senol Günes

Arda sadece gecen sezon haddini asti.. O durumda`da bence cok dogal.

Ilelioglu
ama cevap yazarken silinmiş olabilir değil mi (senin işine gelmese de):)

Cevap yazilirken nasil siliniyor?

memozcan
07.08.2011, 02:58
Ya Allah askina yeter;

Evet itiraf ediyorum bilmiyorum Istanbul ve bilmekte istemiyorum.

Ayrica calisanlara basindan beri söylüyorum lafim YOK!

Yada 30 TL icin cok diyenler var...
renktaş çok enerjik görüyorum seni..:d

oflulazinho
07.08.2011, 02:58
Cevap yazilirken nasil siliniyor?
adam sana cevabını yazarken (belki uzun bir cevaptır kim bilir) üyeliğinin silinmesinden bahsediyorum.tam yollayacak, o da ne üye olmayanlar giremez ya da forumdan şutlandınız vs vs
neyse ya boşver

Hamdi Karamahmutoğlu
07.08.2011, 02:59
Yapmayın beyler.
Evet, Olimpiyat stadyumu sıkıntılı, ulaşım açısından.
Gittik ama bir çok sıkıntı çektik.
Umurumda değil verdiğim para, çektiğim sıkıntı, iftar telaşı vesaire.
Ama karşılaştırmayın artık Avni Aker'le Olimpiyat'ı.
Çünkü Trabzondakiler kadar İstanbuldakilerin de kendilerine göre haklı gerekçeleri var.
Sidik yarıştırmanın manası yok.
Çok belli ki, yönetim sezon öncesi kasayı doldurmak için kombineleri devredışı bırakarak 2 maçı İstanbul'da oynayacak.
Onların bu şark kurnazlığı da umurumda değil.
Önemli olan, Bilbao'yu elememiz.
Trabzonda, Olimpiyatta ya da Fizanda farketmez.
Yeterki eleyelim...

~UniCef~
07.08.2011, 02:59
Peki söyle bana o maçın en iyisinin 90+3'te oyundan alınmasının anlamı ne biri bana anlatsın.Hocamızda sütten çıkmış akkaşık değil.

Istedigi gibi , istedigi zaman herkezi cikartir.

Konusma hakki hic kimse veremez ona. Küfretme hakki haydi haydi hic kimse veremez.

Haddini bilecek.

Senol Günes bu takimin herseyi.

Ilelioglu
07.08.2011, 03:01
adam sana cevabını yazarken (belki uzun bir cevaptır kim bilir) üyeliğinin silinmesinden bahsediyorum.tam yollayacak, o da ne üye olmayanlar giremez ya da forumdan şutlandınız vs vs
neyse ya boşver

Simdi anladim ne demek istedigini...

Ama inan bana yazdigim seylere cevap veremezdi...

Tecrübe konusuyor burada...

Bu konularda karsimda kimse duramaz...

;)

Mustafa Umut
07.08.2011, 03:01
Seviyenizi çok güzel belli ettiniz gerçekten.
:alkış:

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 03:02
Olimpiyat stadi herhangi bir takimin hizmetine sunulma amaciyla yapilmis bir stad degil. Ama gs kullansin diye yapilmis o beles arenayi takimimin kullanmasi benim zoruma gider.

Keyif amaçlı kullanmıyoruz ki hocam nihayetinde. Trabzon'da oynama imkanı olmadığı için İstanbul'da oynamak zorunda kalıyoruz. Olimpiyat stadında 10'un üzerinde maçımıza gittim. Her seferinde yaşadığımız gidiş dönüş çilesinden sonra bir daha buraya gitmeyeceğim diye tövbe etmeme rağmen hep geri adım attım. Kaldı ki şu stadda oynadığımız ancak üç maçta adam gibi bir atmosfer oluşturabildik. Onlar da 2004'teki Gençlerbirliği ile oynadığımız kupa finali, 2005'teki İstanbulspor maçı ve geçtiğimiz sezon ki Belediye maçı. Ben Bilbao deplasmanından alacağımız iyi bir sonuç sonrasında, TT Arena'daki 50 bini aşkın Trabzonspor'lunun oluşturacağı atmosferin yıllarca konuşulacağına inanıyorum...

memozcan
admin uyuma bukelamun var!!

~UniCef~
Tamam madem bu kadar zorluyorsun istediğini söyleyim:

Bu Bilbao bizi eler.

haha :D

Süper :)

oflulazinho
07.08.2011, 03:04
Simdi anladim ne demek istedigini...

Ama inan bana yazdigim seylere cevap veremezdi...

Tecrübe konusuyor burada...

Bu konularda karsimda kimse duramaz...

;)
kişinin kendini övmesinden daha doğal birşey göremiyorum.daha çok okuyan bir üye olarak forumdaki tartışmalarda da çok öne çıktığını farketmedim nedense.benim eksikliğimden söylemlerine bakılırsa.dedim ya boşver

Uğur GEMİCİOĞLU
07.08.2011, 03:04
Ayy cinconların saldırısı mı var foruma :)

Ilelioglu
07.08.2011, 03:05
Türklügün Istanbul'a sempati duymak ile alakasi ne? :D

Ne .... insanlar var ya...

Siz Aslansiniz hayvansiniz yani...

Bizim öyle bir derdimiz yok..

Hayvanet bahcesine döndü lig...

h@msi61
07.08.2011, 03:06
Keyif amaçlı kullanmıyoruz ki hocam nihayetinde. Trabzon'da oynama imkanı olmadığı için İstanbul'da oynamak zorunda kalıyoruz. Olimpiyat stadında 10'un üzerinde maçımıza gittim. Her seferinde yaşadığımız gidiş dönüş çilesinden sonra bir daha buraya gitmeyeceğim diye tövbe etmeme rağmen hep geri adım attım. Kaldı ki şu stadda oynadığımız ancak üç maçta adam gibi bir atmosfer oluşturabildik. Onlar da 2004'teki Gençlerbirliği ile oynadığımız kupa finali, 2005'teki İstanbulspor maçı ve geçtiğimiz sezon ki Belediye maçı. Ben Bilbao deplasmanından alacağımız iyi bir sonuç sonrasında, TT Arena'daki 50 bini aşkın Trabzonspor'lunun oluşturacağı atmosferin yıllarca konuşulacağına inanıyorum...

Hocam teknik olarak kabul ediyorum her soyledigini, ama yonetimin iliskileri dondurduk demesinden sonra boyle bir adim cok sacma olur. Ayrica su takimin taraftarinin tavirlari da ortada, eksik kalsin peskes cekilmis stadlari...

Gökçebey
07.08.2011, 03:06
Arkadaşlar, biraz sakin :)

h@msi61
07.08.2011, 03:08
Gelip bizim buyuklugumuze laf uzatan andavallar da var. Ulan siz degil misiniz basketcinize bile baska forma giyip oynatan rezil herifler? Siiz degil misiniz yillarca sike ile hakemler ile ligde basari kazanan. Gecen sene gorduk gercek gucunuzu iste, gelen gecen koydu size yeni stadinizda.

Ilelioglu
07.08.2011, 03:08
kişinin kendini övmesinden daha doğal birşey göremiyorum.daha çok okuyan bir üye olarak forumdaki tartışmalarda da çok öne çıktığını farketmedim nedense.benim eksikliğimden söylemlerine bakılırsa.dedim ya boşver

Gercekler bunlar...

Bugüne kadar Sivaslisi osu busu susu...

Neden Istanbul takimini destekliyorsun diye sordugumda mantikli bir cevap veremiyorlar.

Neden memleketinin takimi degilde Istanbul...?

Mustafa Umut
07.08.2011, 03:09
Şu Galatasaray'dan tiksindiğim kadar hiçbir takımdan tiksinmiyorum. Aynı şekilde fenerden nefret ettiğim kadar da hiçbir takımdan nefret etmiyorum.
Hepiniz aynısınız.
Bunu da böyle bilin.
Galatasaraylı olmak ile Fenerbahçeli olmak arasında hiçbir fark yoktur. Tercih meselesidir. İkisinden birisini seçersin.
Ama bizim tercih etme gibi bir şansımız yok. Bizimki zorunluluktur. Bizim öz babamızdır Trabzonspor.
Biz koçları, sabancıları ya da elin İstanbul takımlarını sırf zengindir, bizi sevindirir, kupalar alır diye kendimize baba etmeye çalışmayız.
Yıllardır bize acı da çektirse, sevse de sövse de ÖZ BABAMIZLA övünürüz.
SİZİN EN İYİ BİLDİĞİNİZ KOLAYA KAÇMAKTIR !. BUNUN AKSİNİ AÇIKLAYAMAZSINIZ !
Öz babanızı değil, para babalarını tercih ediyorsunuz. O KADAR !

Davut Özdemir
07.08.2011, 03:09
Küfür ve seviyesizlik sahibinindir.Bizim oralarda 'Afguran köpek dalmaz' derler bildiniz mi?
Senin ve sizin gibilerin kan grubunu sorduk çünkü gansız adamlar yer edinemez bizim toplumumuzda...Alın voltanızı..

Hayırlı geceler arkadaşlar bu arada..

Çağrı Bilici
07.08.2011, 03:10
Gercekler bunlar...

Neden Istanbul takimini destekliyorsun diye sordugumda mantikli bir cevap veremiyorlar.

Ben de tutmuyorum memleketimin takımını ne olacak?

Çağrı Bilici
07.08.2011, 03:11
Küfür ve seviyesizlik sahibinindir.Bizim oralarda afguran köpek dalmaz derler bildiniz mi? Senin kan grubunu sorduk çünkü gansız adamlar yer edinemez bizim toplumumuzda...Alın voltanızı..

Hayırlı geceler arkadaşlar

Kan grubu niye var?Çünkü biz onlar gibi sanal klavyeler değiliz.

Murat 61
Sabaha kadar üye alımı kapatılsa buralar kirlenmese daha iyi olmaz mı ?

Leş kargaları doluştu iyice...

Ahmet Öztürk
Yunus Akgül: Önce Galatasaray

FANATİK olarak Trabzonspor Yönetimi’nin resmen dillendirdiği, “Aslına bakılırsa Olimpiyat Stadı yerine Galatasaray’ın yeni stadı TT Arena’da oynamak isteriz” fikrini, konunun muhataplarına sorduk. Bu isimlerden biri de Gençlik Spor Genel Müdürü Yunus Akgül oldu. Akgül özetle şunları söyledi: Talebin muhatabı ilk olarak Galatasaray. Yani Trabzon başvuruda bulunacaksa önce Galatasaray ile görüşmeli. Çünkü bizim Galatasaray ile sözleşmemiz var, stat kullanımı onların onayına bağlı. Ancak ben onların da bu işe olumsuz bakacağını sanmıyorum. Süreçte bizden bir istek ve talep olursa da elimizden geleni yaparız tabi ki.

Aslan ‘okey’ veriyor

Trabzonspor’un TT Arena arzusu Galatasaray cephesinde ise hayli olumlu karşılanıyor. TT Arena ile ilgili konulardan sorumlu olan yönetici Adnan Öztürk, her ne kadar resmi bir durum olmasa da ortada Bordo-Mavililer’i sevindirecek mesajlar verdi FANATİK aracılığıyla: Daha önce stadımızda çeşitli konserler falan verilmişti. Biz buna karşıydık, hâlâ da karşıyız. Üç kuruş paralar için böyle etkinlikleri yapacağımıza ilişkilerimizin iyi olduğu rakiplerimize Arena’yı vermek daha akla yatkın. Trabzonspor’un da Athletic maçını İstanbul’da oynaması gerekiyor. Arena için isteklerini biliyoruz. Aramızın iyi olduğu bir kulüp ve sıcak yaklaşıyoruz.

Fanatik

Davut Özdemir
07.08.2011, 03:12
Ayrıca bu memleket ve takım ilişkilendirmesi tartışması yakışmıyor arkadaşlar. Bu saplantıdan vazgeçelim..

memozcan
07.08.2011, 03:12
"boss" isminin açılımını biliyomusun? hadi uza:D

Ilelioglu
07.08.2011, 03:13
bu istanbul takımlarını günahım kadar sevmem ama fener ile geyse çok farklı fenerin türk futboluna hiçbir katkısı olmamış zararı olmuş ama geyse nin türk futboluna katkısı olmuş bunu görmemek bir trabzonsporluya yakışmaz sonuçta misaki milli sınırlar içinde hepside bizans ama fener kahbe bizans

Ne basarisi var yahu..?

50 küsür senede bir UEFA Kupasini almis onca Taraftara sahip bir Kulüp, arti medya basin hersey arkasinda...

17 Sampiyonlugun kim bilir kaci saibeli...

Sike simdi yapilmiyor ya..

Anadolu desteklemese görürdüm ben bunlari...

Ama oda olacak insallah, yillar gectikce zihniyet degisecek insallah...

Ilelioglu
07.08.2011, 03:15

Bana göre dogru degil...Bana göre...

Murat GENEL
07.08.2011, 03:16
haydaa adamlar nöbetleşe geliyor :) ne stat mevzusuymuş arkadaş fazla uzamadı mı sizce de ?

memozcan
07.08.2011, 03:17
Gercekler bunlar...

renktaş bence bu konulara çok girme, ben hayatımda en fanatik trabzonsporluyu kırşehirin mucur ilçesinde gördüm, ve adam hayatında karadenize bile gelmemiş, yedi ceddi de gelmemiş, herkes trabzonsporu tutabilir, bu forumda mardinli de var trabzonspor aşığı olan, lütfen lafın gideceği yeri bilip ölçüp biçip ona göre yazalım, yoksa gerçekten sanal oluruz!!!

Helvacı61
07.08.2011, 03:18
gerçekten bazen saçmalayan arkadaşlar var biz olimpiyat stadında yurdun dört bir yanından gelen trabzonspolular ile maç izleriz hayatında bir defa trabzonspor maçına gitmeyenler memleket havalırından bahseder. türkiyede takım taraftarlarını medya belirliyor. istanbul takımlarının daha çok reklamı var.sonra trabzonsporun medya insanlara başka şans tanımıyor.

h@msi61
Hay Allah razı olsun sizlerden.. Kara gün görmeyin inşallah. Siz olmasaydınız stadsızlıktan direkt olarak elenecektik Avrupa'dan...

Hic sorma, su kara gunumuzde gunes gibi dogdular ustumuze. Elenip gidecektik yok yere. Cok buyuksun cincon, duygulandirdin bizleri...

Ömer TOPAL
hani nerde arkadaşlar Trabzonsporlu duruşunuz....! üye olamasalarda misafir olarak izliyorlar..Lutfen adamlıgımızdan uslubumuzdan ödün vermeyelim....Futbol rakipler olmadan oynanan oyun degildir..onları sevmesenizde onlar olmadan da olmaz....

Kişilerle kurumları birbirinden ayırt etmeliyiz.. Konumuz TT Arenada maç oynanması...evet olursa olimpiyattan daha güzel olur bunda hemfikiriz...Söz konusu gs degil TT Arenadır ona göre davranalım...bırakın saga sola laf atmayıda takımımızı nasıl destekleyecegimizi konuşalım.

Ilelioglu
07.08.2011, 03:19
Evet tek camia, bende 17+18+13 = 48 Sampiyonluk alsaydim, basin medya arkamda olsaydi, Anadolu'dan destek görseydim onca Sampiyonlugun arasinda (direkt katilma söz konusu üstelik) bir UEFA Kupasi cikarirdim.

Helvacı61
07.08.2011, 03:23
f
Ne basarisi var yahu..?

50 küsür senede bir UEFA Kupasini almis onca Taraftara sahip bir Kulüp, arti medya basin hersey arkasinda...

17 Sampiyonlugun kim bilir kaci saibeli...

Sike simdi yapilmiyor ya..

Anadolu desteklemese görürdüm ben bunlari...

Ama oda olacak insallah, yillar gectikce zihniyet degisecek insallah...
ya arkadaşım bir uefa kupası diyorsun adamların kurduğu takımla türk futbolu dünyada yer edindi. başındada şenol güneş vardı. sonuçta fener ile geyse bu anlamda karşılaştırılamaz bile. fenerin bir tane temiz şampiyonluğu yoktur. geyse en azından arada bir hakkıyla şampiyon oldu

Ilelioglu
07.08.2011, 03:25
renktaş bence bu konulara çok girme, ben hayatımda en fanatik trabzonsporluyu kırşehirin mucur ilçesinde gördüm, ve adam hayatında karadenize bile gelmemiş, yedi ceddi de gelmemiş, herkes trabzonsporu tutabilir, bu forumda mardinli de var trabzonspor aşığı olan, lütfen lafın gideceği yeri bilip ölçüp biçip ona göre yazalım, yoksa gerçekten sanal oluruz!!!

Senin görüsüne saygi duyuyorum...

Ama benim görüsüm o sekilde...

gerçekten bazen saçmalayan arkadaşlar var biz olimpiyat stadında yurdun dört bir yanından gelen trabzonspolular ile maç izleriz hayatında bir defa trabzonspor maçına gitmeyenler memleket havalırından bahseder. türkiyede takım taraftarlarını medya belirliyor. istanbul takımlarının daha çok reklamı var.sonra trabzonsporun medya insanlara başka şans tanımıyor.

Beni kast ediyorsan büyük bir yanilgi icerisindesin...

murat
07.08.2011, 03:26
Bu kahpelerden izin isteyip maci orada oyniyacagima gidip kasimpasi stadinda oynarim daha iyi!! fenerden 10 kere alcak bu adamlar. bunlar alcakca bizi hep sirtimizdan vuran kahpe insanlardir. protesto edecegimize mutlu oluyoruz bu kirli yerde oynamaya...

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 03:27
Herkese hayırlı sahurlar, hayırlı sabahlar..

Uğurtan
07.08.2011, 03:27
Arkadaşlar konunun özünden şaşmayalım.

Ve biraz daha sakin...

Ilelioglu
07.08.2011, 03:28
ya arkadaşım bir uefa kupası diyorsun adamların kurduğu takımla türk futbolu dünyada yer edindi. başındada şenol güneş vardı. sonuçta gener ile geyse bu anlamda karşılaştırılamaz bile. fenerin bir tane temiz şampiyonluğu yoktur. geyse en azından arada bir hakkıyla şampiyon oldu

Bak sende söylüyorsun "arada bir"...

Dedigim gibi o kadar sampiyonluk peskes cekilirse, birde medyadan anadoludan destek görürsen cok sey yapabilirsin...

Ama bunlar 50 senede bir iyi takim cikarmislar...

DeAgLeMaNyAq
07.08.2011, 03:29
Ben Sadri Şener'in "biz de GS ile ilişkilerimizi dondururuz o zaman" söylemindeki tavırlarından bu ifadeyi tamamen geyik amaçlı kullandığını düşünüyorum. Ciddiyet payı olsaydı, böyle bir çarkın kabul edilebilecek tarafı yoktu elbette. Futbolcun gitmeye kafayı koyduysa gittiği kulübü suçlayıp prim yapamazsın. Nihayetinde o kulüp astronomik rakamlarla futbolcunun aklını çelmemiş. Yeni dönemde sözleşme imzalattırdığımız oyunculara ödediğimiz rakamlar ortada. Selçuk, Ceyhun ve Egemen kalmak isteselerdi kalırlardı. Selçuk GS'ye gidince ilişkiler donuyor da Egemen BJK'ye gidince niye ilişkiler donmuyor? Nihayetinde her ikiside gittikleri takımlarla lig bitmeden anlaştılar...

Fatih Özkan
07.08.2011, 03:31
Bi GS muhabbetine düştük birbirimize...
UEFA Kupası'nı aldıkları gün ben de TV başında ağlamıştım...
Ama bu kadar uzatmaya gerek yok.

Murat 61
07.08.2011, 03:34
Bu saatte bu kadar enerjiyi nerden bulursunuz yahu... Haydi sahura...Afyonunuz patlasın bi...

:)

Helvacı61
07.08.2011, 03:37
tartışacak bişey yok maça her halukarda gideceğiz ama arenada oynamak bizim için her bakımdan avantajdır. ama bu cinconların biz size kıyak yaptık pozlarına girmemesi daha şık olur. sonuçta statlarının adını avrupaya ilk biz duyuracağız. endişeleri olmasın stadın hakkı verilecek. avrupa o atmosferi unutmayacak bizim sayemizde artık avrupalılar cinconla oynasa bile atmosferden çekinerek gelecek. bize teşekkür bile etmeleri lazım

Helvacı61
07.08.2011, 03:42
Bak sende söylüyorsun "arada bir"...

Dedigim gibi o kadar sampiyonluk peskes cekilirse, birde medyadan anadoludan destek görürsen cok sey yapabilirsin...

Ama bunlar 50 senede bir iyi takim cikarmislar...
aynı destek feneve de var onlar niye edirneden öte gidemiyor. bir futbolcu bir teknik direktör yetiştirmediler. fenevin şampiyon olduğu her yıl futbolumuz 10 yıl geriye gidiyordu bu sefer tamamen futbolumuzu bitirdiler. ben fenev kadar çirkef bir camia görmedim.

exuu
07.08.2011, 03:51
Ben aslen veya anne tarafımdan,görümce tarafımdan vb.Trabzonluyum diye lafa başlayan insanları dinlemiyorum artık.İş Trabzonspor'a sallamaya gelince Türkiye'nin yarısı Trabzonlu arkadaş.Konuyla da alaksız ama Gsli arkadaşın yorumunu görünce dayanamadım.

Çağrı Bilici
07.08.2011, 03:58
Bana göre dogru degil...Bana göre...

Sana göre yaşamadığımıza göre kendince fikirlerinle başkalarını yargılayamazsın.

Emirhan Uludüz
07.08.2011, 04:01
Ne hallere gelmiş yine forum. Ben devam edeyim dizi izlemeye :D

Ali YİĞİT
07.08.2011, 04:02
Biz bu Gaassaray ile ilişkilerimizi dondurmamış mıydık? (=

Oruç
07.08.2011, 04:02
Şu 'memleket-takım' mevzusunun nereye gideceğini düşünüp ondan sonra bazı şeyleri sorgulamalı. 2011'de bu tarz bir şeyin konuşulması o kadar abes ki.

r9emre
07.08.2011, 04:05
Şu an Selçuk diyordur la bana o kadar laf attılar buraya geldim diye geldiler benim stadımda maç yapacaklar tur atlarlarsa acaba teşekkür edecek mi bana küfreden o kadar taraftar benim takımıma yani Gs'ye diyecektir.Ambians filan tamam haklısınız ama kesinlikle karşıydım bu TT Arena işine.

Emirhan Uludüz
07.08.2011, 04:09
Şu an Selçuk diyordur la bana o kadar laf attılar buraya geldim diye geldiler benim stadımda maç yapacaklar tur atlarlarsa acaba teşekkür edecek mi bana küfreden o kadar taraftar benim takımıma yani Gs'ye diyecektir.Ambians filan tamam haklısınız ama kesinlikle karşıydım bu TT Arena işine.

http://galeri.uludagsozluk.com/53/isitklal-marşı-nın-saçma-ve-yasa-dışı-olması_132785.gif

Adulyan7
07.08.2011, 04:10

niye bilbaoya karşı selçuk veya onun takımından birileri mi oynayacakmış trabzonspor adına ?? ya da onun takımının taraftarları mı destekleyeceklermiş trabzonsporu ne olmuş stadı kullanılıyo diye ki stad da onların değil ne kadar abartıldı şu olay yaa

Ali YİĞİT
07.08.2011, 04:10
Olimpiyat Stadının şansına inanırım ben, maç kaybetmişliğimiz yok orda TT Arena'yı istemiyorum ben arkadaş...

r9emre
07.08.2011, 04:12
niye bilbaoya karşı selçuk veya onun takımından birileri mi oynayacakmış trabzonspor adına ?? ya da onun takımının taraftarları mı destekleyeceklermiş trabzonsporu ne olmuş stadı kullanılıyo diye ki stad da onların değil ne kadar abartıldı şu olay yaa

Fenerbahçe günün birinde Akyazı yapıldığında orada maç yapma isteği gönderse yönetime ve yönetim izin verse ne diyeceksiniz? Empati kurun sonra konuşalım.

Emirhan Uludüz
07.08.2011, 04:14
İki ekip arasında 2005-2006 sezonunun ilk yarısında, Sivasspor'un sahasının onarımda olması nedeniyle İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan maçı Sivasspor 2-1 kazandı...

Murat 61
Fenerbahçe günün birinde Akyazı yapıldığında orada maç yapma isteği gönderse yönetime ve yönetim izin verse ne diyeceksiniz? Empati kurun sonra konuşalım.

Fenerbahçe dolduramayacağı stadda neden maç yapmak istesin ki ?

Bu yönde empati kuralım derim...

Cengiz
bazı arkadaşların kafası iyi galiba gece gece :)

Adulyan7
07.08.2011, 04:16

fener bigün çıkıp öyle bi istekte bulunursa serkan senin selçuğun düşüneceğini iddaa ettiğin şeyleri mi düşünecek yani eski bi fenerbahçeli olarak?? hem fener bi avrupa maçını trabzonda oynayamaz çünkü o stada kendisini destekleyecek kimsenin gelmeyeceğini bilir ama aynı şey gsnin stadı için geçerli değil tam tersi biz orayı da doldurabileceğimizi gösteririz çünkü bize orası da trabzon ;) hatta şükrü saracoğlunda oynansın kadıköyde olan o stada da 55 bin trabzonlu elini kolunu sallayarak gidebilir bu bizi küçültmez daha çok büyütür bence

sametaydin
07.08.2011, 04:17

Öncelikle fb böyle bişey yapmaz kalkıp da taa trabzonda maç yapacağına daha yakın stadyumları tercih edebilir taraftar açısından vs. Haa oldu ki öyle bişey yaptı diyelim niye kabul olmasın ki ne alaka yani ortada bir sportif faaliyet var biz de tabiki izin vereceğiz stadyumlar maç yapılmak içindir zaten böyle bir talep gelirse tabiki maç yapılmasına izin verilmelidir. Zaten bunun aksi çok saçma bişey olur.

Adulyan7
07.08.2011, 04:17

yani sen empati kuruyosun ve eğer fenerli olsaydım ben trabzonda maç yapmak isterdim mi diyosun ??? pek gerçekçi bi empati olmadı bu söylediğim gibi abartıyosun sen bence

Ali YİĞİT
07.08.2011, 04:18
İki ekip arasında 2005-2006 sezonunun ilk yarısında, Sivasspor'un sahasının onarımda olması nedeniyle İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan maçı Sivasspor 2-1 kazandı...

Düzeltiyorum kardeşim bizim Ev Sahibi olarak oynayıp kaybettiğimiz bi maç yok :))

Uğurtan
07.08.2011, 04:18
Sana göre yaşamadığımıza göre kendince fikirlerinle başkalarını yargılayamazsın.

Arkadaşım tartışmayı uzatmayın lütfen.

Konu kapanmıştır.

Konu dışına çıkılmamasını rica ediyorum.

Ceza uygulamak istemiyoruz.

Adem Erdoğan
07.08.2011, 04:21
http://galeri.uludagsozluk.com/53/isitklal-marşı-nın-saçma-ve-yasa-dışı-olması_132785.gif

şu sol alttaki amca aziz yıldırım'a benziyor sanki.

r9emre
07.08.2011, 04:33
Şu gün Fenerbahçe'ye Avni Aker'de maç verilsin sırf gövde gösterisi için Avni Aker doluyor mu dolmuyor mu görürsünüz? Kavga edersen aynı kafaya geliyor işte Gs'li taraftarlar da bizimle kavga etsin o zaman.Ben Fb'yi ne kadar sevmiyorsam Gs'yide o kadar sevmiyorum.Onların diline düşmektense,dik duruşumu bozmaktansa Rize'de oynarım daha iyi maçı.Ne işim var Gs'nin stadında.Diyorlar ki Olimpiyat Gs'nin olsaydı şu an onu da mı istemeyecektin evet istemeyecektim.Giderim Rize'de oynarım.Bakın hemen başladınız Fb böyle bir şey niye istesin şöyle böyle diyelim istedi arkadaş ne yapacaksınız? Ben bunu soruyorum.O stada gelen tüm Fb'liler kavgaya tutuşacaksınız,etmediğimiz küfür kalmayacak izin veren yönetime de Fb'lilere de yalan mı? Doğru.

Adulyan7
07.08.2011, 04:37
Şu gün Fenerbahçe'ye Avni Aker'de maç verilsin sırf gövde gösterisi için Avni Aker doluyor mu dolmuyor mu görürsünüz? Kavga edersen aynı kafaya geliyor işte Gs'li taraftarlar da bizimle kavga etsin o zaman.Ben Fb'yi ne kadar sevmiyorsam Gs'yide o kadar sevmiyorum.Onların diline düşmektense,dik duruşumu bozmaktansa Rize'de oynarım daha iyi maçı.Ne işim var Gs'nin stadında.Diyorlar ki Olimpiyat Gs'nin olsaydı şu an onu da mı istemeyecektin evet istemeyecektim.Giderim Rize'de oynarım.Bakın hemen başladınız Fb böyle bir şey niye istesin şöyle böyle diyelim istedi arkadaş ne yapacaksınız? Ben bunu soruyorum.O stada gelen tüm Fb'liler kavgaya tutuşacaksınız,etmediğimiz küfür kalmayacak izin veren yönetime de Fb'lilere de yalan mı? Doğru.

fenerliler daha trabzonda şampiyonluk kutlayamıyolar da nasıl maç oynayıp stad dolduracaklar... öyle birşeyi talep bile edemezler yani ama biz eğer edebiliyorsak ve o stadı doldurabiliyorsak hem de hiçbir galatasaray taraftarının tepkisi olmadan demekki bize orası da trabzon oluyo bu kadar basit..dediğim gibi bu utanılacak bi olay değil gurur duymamız gereken bi olay bence..

Canberk
07.08.2011, 04:51
Maşallahınız var gecenin olmuş 5i muhabbete bakın yaa. cümleten iyi geceler

E. Okan Bülbül
07.08.2011, 05:04
Takımn en iyi futbolcusu son dakikalarda tribunlere alkışlatmak için çıkarılır. Bunu bilmeyip bir de Şenol Hocaya laf atan arkadaşa pes diyorum

Markaj61
07.08.2011, 05:47
Trabzonspor’un İstanbul’daki maçları renkli görüntülere sahne oldu, binlerce taraftarı takımına hiç ‘deplasman’ havası yaşatmadı. Ancak son olaylar rüzgarın tersine dönmesine yol açtı. Trabzonspor cephesindeki bu tavır değişikliğinin birkaç sebebi var. Bunlardan biri, Benfica maçındaki gişe olayları. Maç için 21 bin kadar bilet satılmasına rağmen statta yaklaşık 40 bin taraftarın bulunması Trabzonspor’un kurmaylarını şaşkına çevirdi. Biletsiz kaçak girişlerin bir türlü önlenememesi maddi açıdan ciddi kayıp demek. Diğer yandan Olimpiyat’taki ambians. Ulaşım imkanlarının rezalet olduğu statta 35-40 bin dolayında bir seyirci toplandığında bile stat neredeyse ‘boş’ izlenimi veriyor.
52 bin kapasiteli ve ambiansı müthiş
Bu da ilk maçı İspanya’da, Avrupa’nın en zor deplasmanlarından biri olan Bask ortamında oynayacak Trabzonspor’u endişelendiriyor. Zira benzer bir deplasman şartı yaratmak en büyük arzu. O nedenle de Bordo-Mavililer gözünü şimdiden Galatasaray’ın yeni yuvası TT Arena’ya çevirdi, resmi girişimler gelecek hafta başlayacak.
Yunus Akgül: Önce Galatasaray
FANATİK olarak Trabzonspor Yönetimi’nin resmen dillendirdiği, “Aslına bakılırsa Olimpiyat Stadı yerine Galatasaray’ın yeni stadı TT Arena’da oynamak isteriz” fikrini, konunun muhataplarına sorduk. Bu isimlerden biri de Gençlik Spor Genel Müdürü Yunus Akgül oldu. Akgül özetle şunları söyledi: Talebin muhatabı ilk olarak Galatasaray. Yani Trabzon başvuruda bulunacaksa önce Galatasaray ile görüşmeli. Çünkü bizim Galatasaray ile sözleşmemiz var, stat kullanımı onların onayına bağlı. Ancak ben onların da bu işe olumsuz bakacağını sanmıyorum. Süreçte bizden bir istek ve talep olursa da elimizden geleni yaparız tabi ki.
Aslan ‘okey’ veriyor
Trabzonspor’un TT Arena arzusu Galatasaray cephesinde ise hayli olumlu karşılanıyor. TT Arena ile ilgili konulardan sorumlu olan yönetici Adnan Öztürk, her ne kadar resmi bir durum olmasa da ortada Bordo-Mavililer’i sevindirecek mesajlar verdi FANATİK aracılığıyla: Daha önce stadımızda çeşitli konserler falan verilmişti. Biz buna karşıydık, hâlâ da karşıyız. Üç kuruş paralar için böyle etkinlikleri yapacağımıza ilişkilerimizin iyi olduğu rakiplerimize Arena’yı vermek daha akla yatkın. Trabzonspor’un da Athletic maçını İstanbul’da oynaması gerekiyor. Arena için isteklerini biliyoruz. Aramızın iyi olduğu bir kulüp ve sıcak yaklaşıyoruz.

Yasin Altuntas
07.08.2011, 05:59
Peki söyle bana o maçın en iyisinin 90+3'te oyundan alınmasının anlamı ne biri bana anlatsın.Hocamızda sütten çıkmış akkaşık değil.

Cok net hatirliyorum. Engin oynadigi Pozisyon itibari aslinda daha geride kalip Kontrataklarda Defansi siki tutmasi lazimdi ve arkadan Paslarla oyunu kurmasi lazimdi (ES-ES Macinda gol ararken)

Engin Senol Hocayi dinlemeyip her Pozisyonda önde kalmisti. Buna kizan Senol Hoca ise Engin´i disari almisti. Yani yine Engin´in kabahatidir.

fanatikdevri
07.08.2011, 07:10
İlk avrupa kupası maçını biz oynayacağız o stadta,bunamı sinir oldular,parasını verip oynayacağız,gerginlik yok çocuklar,bizim sayemizde avrupa kupası maçı görecek stadınız,siz yine kümede kalmaya oyanayacaksınız,kabaayınız sizi borca sokup kaçacak,gerilmeniz boşuna.

mehmet83
07.08.2011, 07:30
Bazi arkadaslar o kadar abartiyorlarki inanmakta zorluk cekiyorum. Gaziantep gitti kici kirik bi takima elendi. Bursa desen ite kaka gecti turu ve rakip 10 kisi kalmasa onlar da buyuk ihtimal turu gecemeyeceklerdi. Bu 2 takim da ligin disli takimlari. Turkiye'de hangi takim bu 2 deplasmana giderken kesin galibiyet aliriz diyebilir? Bursa'nin oynadigi takimi hatirlayan bile yoktur su an ? Belarus'un bilmem ne takimi. Biz ise Benfica gibi bir takima hakem hatalari yuzunden kaybettik. Allah askina Adrian'in attigi gol verilse idi elenirmiydik? Tabi futbolda her sey olur ama cok hem de cok buyuk bir avantaj yakalayacaktik. O yuzden Trabzonsporumuzu bu kadar kucuk gormeyi birakin artik. Biz de biliyoruz Avrupa'da uzun suredir bir seyler yapamadigimizi ama %20 ne demek ya? Biraz inancli olalim. Dik duralim, dik oynayalim. Yeneriz yeniliriz ama herseyden once kendimize saygi duyalim. Biz kendimize saygi gostermedikten, inanmadiktan sonra bizi kucuk goren Istanbul medyasina, susuna busuna ne demeye hakkimiz var ki? Biz Trabzonsporuz. Rakibimiz kim olursa olsun kazanmak icin cikariz. Yarin Barcelona'ya karsi macimiz olsun benim gozumde favori Trabzonspordur. Saygilar.

orkun kır
07.08.2011, 07:49
yönetime stadtan çok en kızdığım nokta bnfica maçında içeriye su sokmak yasaktı ve bardak su 2tl ydi... ve durumun böyle olmasını klüp istemiş..oruçlu bir sürü insandı wardı adam bi bardak su içmek için 2tl vermek zorunda kaldı..yazık günah dye bişey var..2tl si sorun değil ama taraftarını bu kadar sömürmek isteyen bir klüp daha görmedim.. o maçta en ufak bi hakkım geçtiyse klübe helal etmiyorum. büyük ayıp ettiler.. stad konusuna gelince tt arena daha iyi orayı full doldururuz hem ulaşıımı daha kolay..

orkun kır
07.08.2011, 08:07
renktaş katılıyorum sana...bende aynı fikirdeyim sürekli bi haber burak kayıpları oynuyo diye..arkadaş adama top oynatmadıki luisano.. ilerde zaten pawelin yüzünden tek kaldı yapacak bişeyi yoktu..verilmeyen golleri hiç konuşmak istemiyorum yorulduk artık...yok giray glovaci çok kötüymüş... ulan saviola cordozo vitsel aimara karşı oynuyo giray glovacki bırakta arada hata yapsın top geçirsin...zaten biz o adamlarla kafa kafaya top oynıcak kadroya sahip olsak en kötü 2 3 senede bir şampiyon olur avrupada herhangi bi kupada en az çeyrek final oynarız...öyle bi takıma karşı yeni oluşan bi takımla böyle sonuç almak utanç değil gurur verici..biraz takıma sahip çıkmak lazım...ispanyada zokora olmıcak ama aykut var.....arian olmıcak ama alanzinho var....henriquede iyileşecek umarım...pawelide çıkarıp halili alırsak oyuna biz yine fırtına gibi eseriz...orda bulacağımız bir gol ile turuda geçeriz...tt arenayı o zaman görsün dünya....

Markaj61
07.08.2011, 09:22
İlk avrupa kupası maçını biz oynayacağız o stadta,bunamı sinir oldular,parasını verip oynayacağız,gerginlik yok çocuklar,bizim sayemizde avrupa kupası maçı görecek stadınız,siz yine kümede kalmaya oyanayacaksınız,kabaayınız sizi borca sokup kaçacak,gerilmeniz boşuna.

gs para istememis bizim kulupten.sadece mac sonu bakim masrafi cikarsa onu istemis.zaten koltuk kirilmaz o stadta her yerde kamera varmis kirilan koltuklari kim kirdi diye tesbit edip kiran kisiye odetiyomus polisle.

Mustafa Yılmaz.20
07.08.2011, 09:39

Arkadaş sen ne içipte geliyorsun foruma? Neden birşey bilmediğin konular hakkında bile saçma sapan mesajlar yazma isteği duyuyorsun. O 10 bin küsür mesajın hep bu şekilde mesajlarla dolu.. Ne özentisinden bahsediyorsun? İstanbul'daki taraftarın altından çıkan neymiş? Normal bir insan ne düşünüpte sürekli böyle mesajlar yazar diye düşünüyorum düşünüyorum ama bulamıyorum. Sadece mesaj sayını yükseltecek boş mesajlar atmanın amacı ne acaba?

Travelair
07.08.2011, 10:49
gs para istememis bizim kulupten.sadece mac sonu bakim masrafi cikarsa onu istemis.zaten koltuk kirilmaz o stadta her yerde kamera varmis kirilan koltuklari kim kirdi diye tesbit edip kiran kisiye odetiyomus polisle.

Şişe fırlatma kafa yarma hadisesinde kameraların zoom yapamamasından dolayı failin yakalanamamasından bahsediliyordu. Bu kadar modern stadda tuhaf. Umarım düzeltmişlerdir

evrents
07.08.2011, 11:17
Athletic Bilbao hep hazırlık maçı yapıyor biz neden yapmıyoruz?

murat
07.08.2011, 11:28
Athletic Bilbao hep hazırlık maçı yapıyor biz neden yapmıyoruz?

Onlar lige hazirlaniyorlar. Biz haziranin sonunda toplandik maclarimizi yaptik onlarin ligleri agustosun sonunda basliyacagi icin onlar suan hazirlik doneminde.

Cengiz
07.08.2011, 11:28
Bibao'nun henüz ilk hazırlık maçı zaten, ligleri geç başlıyo
bizim yeni organizasyon yapmamız gerek ama sakatlıktan korkuyorum ben

.....
07.08.2011, 11:49
Colman-Burak ikilisine çok iş düşecek. İlk maçta mutlaka gol atmamız lazım.

Hasan YAYLI
07.08.2011, 12:03
İlk maçta gol atmak küçük te olsa avantaj sağlamamız lazım,A.Bilbao kendi evinde çok zor puan kaybetti geçen sezon...işi orada karşı kıyıya geçirmeliyiz,yoksa moral bozukluğu ile hiçbirşey yapamıyoruz....

KÖKSAL AYDIN
07.08.2011, 12:04
Çok çok zor bir maç.Umutlu olmak istiyorum ama karşıma gerçekler çıkıyor.

Ne yapıyor TS şu an.Ne hazırlık maçı, ne sistem...

İşimiz Allah'a kalmış.

KÖKSAL AYDIN
07.08.2011, 12:05
İlk maçta gol atmak küçük te olsa avantaj sağlamamız lazım,A.Bilbao kendi evinde çok zor puan kaybetti geçen sezon...işi orada karşı kıyıya geçirmeliyiz,yoksa moral bozukluğu ile hiçbirşey yapamıyoruz....

İşte ilk maçın oraya alınması büyük hata.

Burada belki 1-0 veya 2-1 alırdık da bir umutla oraya giderdik.

yaranozlu
07.08.2011, 12:05
e tt arena geçen sene delikanlı taraftar görememişti, şanslı bir stat vallahi. maçlarda bazı arkadaşlar yanlarında gs formalı vs. taraftar getiriyor deli oluyorum, bizim bizden başka dostumuz yok, adamlar bizim tribünleri merak ediyorlar siz de sokuyorsunuz. vallahi zor tutuyorum kendimi. illa gelmek istiyorsa üzerinde başka tkaımlı olduğunu anlatacak bir şey olmasın. yakışmıyor bizim tribünlere. hele bir de gs forma üzerine ts atkısı takıyor, sonra da fbliler alıyor bu fotoları ts gsye maç satar vs. şeklinde kullanıyor. ben bu hareketlerin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. düşünün ki gs formalı biri neden ts maçına formayı giyip gider, amacı ne olabilir?

.....
07.08.2011, 12:10
Önemli olan zoru başarmak. Biz bu zoru başarıp önümüze bakacağız.

Kolay lokma yok.

BENDARLI
07.08.2011, 12:17
Bazi arkadaslar o kadar abartiyorlarki inanmakta zorluk cekiyorum. Gaziantep gitti kici kirik bi takima elendi. Bursa desen ite kaka gecti turu ve rakip 10 kisi kalmasa onlar da buyuk ihtimal turu gecemeyeceklerdi. Bu 2 takim da ligin disli takimlari. Turkiye'de hangi takim bu 2 deplasmana giderken kesin galibiyet aliriz diyebilir? Bursa'nin oynadigi takimi hatirlayan bile yoktur su an ? Belarus'un bilmem ne takimi. Biz ise Benfica gibi bir takima hakem hatalari yuzunden kaybettik. Allah askina Adrian'in attigi gol verilse idi elenirmiydik? Tabi futbolda her sey olur ama cok hem de cok buyuk bir avantaj yakalayacaktik. O yuzden Trabzonsporumuzu bu kadar kucuk gormeyi birakin artik. Biz de biliyoruz Avrupa'da uzun suredir bir seyler yapamadigimizi ama %20 ne demek ya? Biraz inancli olalim. Dik duralim, dik oynayalim. Yeneriz yeniliriz ama herseyden once kendimize saygi duyalim. Biz kendimize saygi gostermedikten, inanmadiktan sonra bizi kucuk goren Istanbul medyasina, susuna busuna ne demeye hakkimiz var ki? Biz Trabzonsporuz. Rakibimiz kim olursa olsun kazanmak icin cikariz. Yarin Barcelona'ya karsi macimiz olsun benim gozumde favori Trabzonspordur. Saygilar.

ağzına sağlık dostum...

barisb
07.08.2011, 12:18
0-0 fena olmayabilir. en kötü sonuç 1-0 mağlubiyet olmalı.

Birtan Karaman
07.08.2011, 12:19
2 eksik oyuncumuz takım için önemli isimler. Henüz tam katkılarını göremesekte sistemde yerleri olan oyuncular.
Umarım Henrique oynayacağımız 2 maça'da yetişir aksi taktirde hücum anlamında sıkıntı çekeceğimizi düşünüyorum.

.....
07.08.2011, 12:22
O değil de Adrian , Zokora ve Henrique olmazsa çok zor kadro kuruluyor. Büyük ihtimalle orta alanda Sezer ya da Barış Ataş oynar.

KÖKSAL AYDIN
07.08.2011, 12:23
Her şey Şenol hocaya bağlı.

Topçuları konsantre etmeli bu sefer. hem de çok iyi konsantre etmeli.

Onlarla bire bir konuşmalı ya.

Adem Hotaman
07.08.2011, 12:28
<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=Rzw4A1lQgplNl5ou" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><embed width="640" height="390" src="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=Rzw4A1lQgplNl5ou" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" /></object><br /><a href="http://videa.hu/videok/sport/tot-2-1-ath-Rzw4A1lQgplNl5ou" title="Tot 2-1 Ath">szólj hozzá: Tot 2-1 Ath</a>

Kader KORELİ
07.08.2011, 12:30
Almanya'dan Bibao'ya giderim diye düşünüyordum, ama ilk maça aldılar deplasman maçını, bilet fiyatları böyle kısa vadede ne kadardır araştırmam lazım.. Trabzon'dan Bilbao'ya giden taraftar olurmu? Tribünlerde yer ayırılırmı bizler için?

Kader KORELİ
07.08.2011, 12:32

:alkış::alkış::alkış:

Adem Hotaman
07.08.2011, 12:32
Tot 2-1 Ath
http://videa.hu/videok/sport/tot-2-1-ath-Rzw4A1lQgplNl5ou#b

Ben 2-1 Ars
http://videa.hu/videok/sport/ben-2-1-ars-VmJjJ07A8s08RHuZ#b

Gurpas
07.08.2011, 13:16
Maç kesin olarak TT arenadamı

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 13:46

+1967. birde fener Trabzon'da maç yapmak ister mi diyenlere birşey sorayım. Yahu farzedin ki istedi?

cenfal
07.08.2011, 13:51
Gs Avni Akerde oynamak istese
hayatta evet demezdiniz.
gelicez dedilerde gelme mi dedik

devilkid
07.08.2011, 13:51
olimpiyata gitmiş gelmiş eziyeti görmüş biri tt arena varken olimpiyatı istiyorsa hemde yok gs taraftarı bilmem ne diyorsa garip..

son maçta olimpiyat stadından ayrılmamız saat 1 i bulmuştu..tabi tek akıllı taraftar biziz ya...

ikisi de devletin parasıyla yapılmadı mı...giderim paşalar gibi yaparım gerçek bir futbol stadında maçımı...sonuna kadar doğru bir karar..

worldmaster
07.08.2011, 13:54
Bence risk almalıyız; öyle ya da böyle deplasmanda 1 gol atmalıyız. İstersek 3 tane yiyelim sonra. 1-0 ya da 2-0 yenilmekten daha iyidir...

.....
07.08.2011, 13:56
Bence risk almalıyız; öyle ya da böyle deplasmanda 1 gol atmalıyız. İstersek 3 tane yiyelim sonra. 1-0 ya da 2-0 yenilmekten daha iyidir...

Bence de.

2-0 mı 3-1 mi deseler heralde hepimiz 3-1 deriz. O yüzden mutlaka 1 gol atmamız lazım.

cenfal
07.08.2011, 14:01
e tt arena geçen sene delikanlı taraftar görememişti, şanslı bir stat vallahi. maçlarda bazı arkadaşlar yanlarında gs formalı vs. taraftar getiriyor deli oluyorum, bizim bizden başka dostumuz yok, adamlar bizim tribünleri merak ediyorlar siz de sokuyorsunuz. vallahi zor tutuyorum kendimi. illa gelmek istiyorsa üzerinde başka tkaımlı olduğunu anlatacak bir şey olmasın. yakışmıyor bizim tribünlere. hele bir de gs forma üzerine ts atkısı takıyor, sonra da fbliler alıyor bu fotoları ts gsye maç satar vs. şeklinde kullanıyor. ben bu hareketlerin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. düşünün ki gs formalı biri neden ts maçına formayı giyip gider, amacı ne olabilir?
ayynen tamamen katiliyorum benfica macinda 4-5 tane gordum piskin piskin oturuyorlar bi de sonra arkadasin dedigi gibi baska takimlar kullaniyor yaninizda baska takim taraftari arkadasiniz varsada formasiz gelsin eskiden yaklasamazlardi simdi beraber mac izliyoruz ne halleere dustu taraftar. bizim bizden baska dostumuz yoktur

Fatih Özkan
07.08.2011, 14:06
GS'lilerle beraber oturup Trabzon maçını izlemek mi ?
Hem de tribünde...
Hem de GS forması ile...
Allah'ım sen sakla sen koru Rabbim...

Doğukan Uçan
07.08.2011, 14:06
birşey dikkatimi çekti benfica macını 2-0 kaybetmisiz ilk maçı ikinci maça iftar felan derken yine 40-45 bin kişi geldi , şimdi bilbao macına iyi sonuc alırız 2.maça daha az kişi gelir bu sefer çok ilginç taraftarımız var :D:D

Doğukan Uçan
07.08.2011, 14:07
beyler bi saçmalamayın o zaman derbi maçların ne anlamı kaldı gs forması ile bizim maça gelip maç izlicekmiş yok ya fenerbahçe maçında izlesin bizene kardeşim

Doğukan Uçan
07.08.2011, 14:09
birşey dikkatimi çekti benfica macını 2-0 kaybetmisiz ilk maçı ikinci maça iftar felan derken yine 40-45 bin kişi geldi , şimdi bilbao macına iyi sonuc alırız 2.maça daha az kişi gelir bu sefer çok ilginç taraftarımız var :D:D

okg_53
07.08.2011, 14:15
Atletico Bilbao da direk öne çıkabilecek oyuncu yok. Ama iyi bir takım oyunu ve uyumu var.

Deplasmanda işimiz çok zor.

2-1 Mağlubiyete, hatta 3-1 mağlubiyete razıyım.

Ama İstanbulda onları rahat yeneriz diye düşünüyorum.

Doğukan Uçan
07.08.2011, 14:16
şampiyonlar liginde bayern yada arsenal çıksa üzülmezdim ama benfica gerçekten çok güçlü bir takım adamlar yedek kadro ile arsenal"i yendiler 3 gün önce bizle maç yapmalarına rağmen :D

tufekcib
07.08.2011, 14:20
Abi müthişsin tek kelimeyle.. Herkesin düşüncesi böyle olmalı.. Saygılar..
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

falcon_61_
07.08.2011, 14:40

Arkadaşım tespitlerinin bir kısmı doğru ama genel olarak katılmıyorum.Bi kere şu alışkınlığı bırakamayacağız anlaşılan yahu kendimizi hep dev aynasında görüyoruz.tamam takımımız orijinal 11 ile çıksa yenebilir ona diyecek bişey yok ama eksiğiz bu bir.ikincisi biz hep yeneriz ederiz diyoruz sonuçta hep eleniyoruz.dikkat ederseniz bizim rakipler hep temkinli yaklaşıyorlar bize.bizden de kağıt üstünde çok çok iyi olmalarına rağmen(benfica için diyorum).aynı şeyi bilbao da yapııyor.sorum şu tamam biz iyiyiz de adamları resmen çöpe atıyoruz.her zaman aynı şeyi yapıyoruz.rakibi bu kadar hafife almak akıl işi değil.milli takımda kuralar çekilir,onu yeneriz bunu yeneriz deriz sonra gruplardan çıkamayız.yaptığımız bununla aynı emin olun.eksik kadroyuz bunu görün lütfen rakip boş değil.azıcık realite yeterli.inşallah ilk maçta telafisi olan bi sonuç alırız da mahçup olurum ne diyeyim

Tolunay Abdioğlu
07.08.2011, 14:47
Hem de tribünde...
Hem de GS forması ile...

Başka ? :D

Bakanay61
07.08.2011, 14:47
Bu maç için İspanya'ya gidecek olanlar var mı ? Ben gitmeyi planlıyorum.Dün ufak bir araştırma yaptım ve 3-4 gün içinde vizenin sonuçlandığını duydum.Yardımcı olabilecek bir renkdaş var mı ?
Dostum yaz aylarında Schengen vizesi almak o kadar kısa sürmez.En azından 15 gün sürer.Benim vize vardı maalesef bugün bitti yoksa gitmeyi düşünüyordum...

Koray
07.08.2011, 14:48
Ben şimdiye kadar öyle bi olaya canlı şahit olmadım ama şahit olursamda tepkinin ayarını kesinlikle kaçırırım.

Sizde kaçırın bu rahatlık nerden geliyor kendilerine.

Furkan S.
07.08.2011, 14:52
Benfica ile İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Benfica ile oynanan Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme rövanş maçının 57. dakikasında rakibine dirsek attığı gerekçesiyle kırmızı kart gören Polonyalı orta saha oyuncusu Adrian Mierzijewski için müjdeli haber geldi. Rakibine dirsek attığı gerekçesiyle direk kırmızı kart gören Adrian’ın bu koşullarda en az 2 maç, duruma göre 3 veya 4 maç da ceza alabileceği dile getirildi. Fakat karşılaşmanın orta hakemi Aleksander Stavrev verdiği kararın büyük bir hata olduğunu anladığı için ikinci raporunda buna yer verdiği kaydedildi. Maçın hemen ardından raporunu normal yazan Stavrev, karşılaşmanın kasetini izledikten sonra karar değiştirdi.

Raporunu Değiştirdi
UEFA Hakem Kurulu’na gönderdiği raporu revize eden Stavrev’in, “Trabzonspor’un 10 numaralı oyuncusunun oyun kurallarına uygun davranışına faul vermemiştim. Ama 4. hakemin uyarısıyla bu oyuncunun kural dışı hareket ettiğini düşünerek kırmızı kartla cezalandırdım ve oyun dışı bıraktım. Fakat maçın kasetini izleyince büyük hata yaptığımı anladım” görüşlerine yer verdiği kaydedildi. Bu raporun sonunda Adrian’ın cezasının tümüyle affedilebileceğine işaret edildi. Belki 1 maçla cezalandırılmasının söz konusu olduğuna işaret edildi. Makedon hakem Aleksander Stavrev’in revize edilmiş raporunun, Trabzonspor’a ulaşmasıyla birlikte kulüpte sevinç yaşandı.

Yönetimin Savunması
Öte yandan Trabzonspor yönetimi de önceki akşam toplanarak Adrian Mierzijevski’nin gördüğü kırmızı kartla ilgili olarak savunmasını hazırladı ve UEFA’ya gönderdi. Yapılan savunmada, Adrian’ın normal bir müdahale yaptığını, rakip oyuncunun yüzünün kanaması sonrasında 4. hakemin yanlış bir yargıya vararak orta hakemi uyardığı ve bunun sonucu olarak kırmızı kartın çıktığı görüşü savunuldu. Yapılan savunmada, Adrian’ın tamamen futbol oyun kuralları içinde hareket ettiğine dikkat çekildi, pozisyonu gösteren CD’de rapora eklendi. Adrian’ın cezasının kaldırılması ve Avrupa Ligi Play-Off A. Bilbao’ya karşı ilk maçta oynaması gerektiğinin altı çizildi.

Gurpas
07.08.2011, 14:54
Arkadaşım tespitlerinin bir kısmı doğru ama genel olarak katılmıyorum.Bi kere şu alışkınlığı bırakamayacağız anlaşılan yahu kendimizi hep dev aynasında görüyoruz.tamam takımımız orijinal 11 ile çıksa yenebilir ona diyecek bişey yok ama eksiğiz bu bir.ikincisi biz hep yeneriz ederiz diyoruz sonuçta hep eleniyoruz.dikkat ederseniz bizim rakipler hep temkinli yaklaşıyorlar bize.bizden de kağıt üstünde çok çok iyi olmalarına rağmen(benfica için diyorum).aynı şeyi bilbao da yapııyor.sorum şu tamam biz iyiyiz de adamları resmen çöpe atıyoruz.her zaman aynı şeyi yapıyoruz.rakibi bu kadar hafife almak akıl işi değil.milli takımda kuralar çekilir,onu yeneriz bunu yeneriz deriz sonra gruplardan çıkamayız.yaptığımız bununla aynı emin olun.eksik kadroyuz bunu görün lütfen rakip boş değil.azıcık realite yeterli.inşallah ilk maçta telafisi olan bi sonuç alırız da mahçup olurum ne diyeyim

realiteye baksaydık trabzonsporlu olmazdık

Helvacı61
07.08.2011, 14:54
evet bu konuya değindiğin iyi oldu trabzonsporu desdeklemeye gelen adam başka takım formasıyla gelemez gelmemeli trabzonsporun onların formalı tataftarlarına ihtiyacımı var yavşaklar hangi istanbul takımı olimpiyatta 40 bin taraftar ile oynamış trabzon maçına gelen a.k yavşağı başka takım forması giymeyecek onların reklamları yeterince yapılıyor birde bizim maçlarda yapılmayacak buna izin verilmemeli

okg_53
07.08.2011, 14:55
Hakan Şükür vari yapısıyla takımın hücumdaki tek etkili ismi Fernando Llorente. Giray bu sırığı iyi marke edecektir diye düşünüyorum.

Bunun dışında ofansif orta saha oyuncusu Ander Herrera teknik bir oyuncu. Ama güçlü ortasahamız bu adamı etkisiz hale getirir diye düşünüyorum.

Savunmamızın zaafı olan, hızlı hücumcuları yok. Ama 18 yaşında bir velet var (Iker Muniain). Hızlı, teknik ve çevik. Ama yaşının küçüklüğü nedeniyle çok sorun olacağını sanmıyorum.

Etliki sağ kanat oyuncuları Markel Susaeta'yı durdurma konusunda Celutska'ya güveniyorum.

Geldik takımın bana göre en iyi oyuncusu olan, takımın maestrosu Javi Martinez'e. Mevki olarak bizim Colman'ın mevkisinde oynuyor. Ama Colman'dan bir-iki gömlek üstün. Ama tam bir ofans oyuncusu olmadığı için çok tehlike yaratamaz.

Rakibimizin kalite olarak Benfica ile uzaktan yakından alakası yok. E diyeceksiniz bu takım nasıl ispanyada 6. bitirmiş ? . 2 yıldır takımı hiç bozmayan birbiri ile uyum içerisinde olan bir ekip, tamamı aynı yörenin çocukları ve Şenol Güneş vari bir hocaya sahipler.

Turu atlama konusuna gelince. İlk maç bir gol bulabilirsek, mağlup olsak bile. İkinci maçta turun bizim olacağını düşünüyorum.

İHSAN
07.08.2011, 14:57
bu adamlar için "evinde aslan dışarıda kedi" diyorlardı. bence de öyle.

Emre GÜRDAL
07.08.2011, 14:58
benfica macında biz kale arkasındaydık valla 5 yada 6 tane gs formalı tarfatra gordum...

kayseriliyiz
:alkış::alkış::alkış:

Fatih ÇOLAK
Adrian geliyor mu? hadi be uefa sen tff gibi olma, paulo da iyileşti mi tamamdır, tek eksik zoko kalır, hadi hayırlısı :):)

Helvacı61
07.08.2011, 14:59
aslında kendi takımının formasını giymese yaptığını taktir ederim rahatsız da olmam ama adam kendi takımının formasıyla kendi takımının reklamını yapıyor bir nevi hemde bizim maçta

pReN@_61
07.08.2011, 14:59
Tot 2-1 Ath
http://videa.hu/videok/sport/tot-2-1-ath-Rzw4A1lQgplNl5ou#b

Ben 2-1 Ars
http://videa.hu/videok/sport/ben-2-1-ars-VmJjJ07A8s08RHuZ#b
Teşekkürler.
Benfica paket etmiş Arsenali

slmn
07.08.2011, 15:01
Bu nasıl ilişki dondurma gs'yle ? çok yazık...

tturan
07.08.2011, 15:03
Hakan Şükür vari yapısıyla takımın hücumdaki tek etkili ismi Fernando Llorente. Giray bu sırığı iyi marke edecektir diye düşünüyorum.

Bunun dışında ofansif orta saha oyuncusu Ander Herrera teknik bir oyuncu. Ama güçlü ortasahamız bu adamı etkisiz hale getirir diye düşünüyorum.

Savunmamızın zaafı olan, hızlı hücumcuları yok. Ama 18 yaşında bir velet var (Iker Muniain). Hızlı, teknik ve çevik. Ama yaşının küçüklüğü nedeniyle çok sorun olacağını sanmıyorum.

Etliki sağ kanat oyuncuları Markel Susaeta'yı durdurma konusunda Celutska'ya güveniyorum.

Geldik takımın bana göre en iyi oyuncusu olan, takımın maestrosu Javi Martinez'e. Mevki olarak bizim Colman'ın mevkisinde oynuyor. Ama Colman'dan bir-iki gömlek üstün. Ama tam bir ofans oyuncusu olmadığı için çok tehlike yaratamaz.

Rakibimizin kalite olarak Benfica ile uzaktan yakından alakası yok. E diyeceksiniz bu takım nasıl ispanyada 6. bitirmiş ? . 2 yıldır takımı hiç bozmayan birbiri ile uyum içerisinde olan bir ekip, tamamı aynı yörenin çocukları ve Şenol Güneş vari bir hocaya sahipler.

Turu atlama konusuna gelince. İlk maç bir gol bulabilirsek, mağlup olsak bile. İkinci maçta turun bizim olacağını düşünüyorum.

Burda söylediklerine "güçlü ortasahamız" ve Giray'ın Fernando Llorente yi marke edebileceği kısımları haric katılıyorum.

worldmaster
07.08.2011, 15:05
Adrian haberinin kaynağı nedir? Sürekli aynı soruyu soruyoruz ama lütfen artık yazdığınız haberin kaynağını da koyun altına.

Ben sıkıldım sormaktan...

Deniz Tosunoğlu
07.08.2011, 15:06
Benfica Arsenal'i 2-1 maglup etmis :) Bunu bilmiyordum..

worldmaster
07.08.2011, 15:07
Ayrıca Fernando Llorente sırık falan değildir klasik tabiriyle... Bence müthiş bi fiziği ve buna fazla gelen bi tekniği ve hızı var...

Giray falan zor tutar artık. Adam dün Tottenham savunmasını tek başına karıştırıp durdu. Dawson'lara karşı hem de...

pReN@_61
07.08.2011, 15:16
Bu nasıl ilişki dondurma gs'yle ? çok yazık...
Dondurma süresi dolmuş demekki :)

Tyler Durden
07.08.2011, 15:23
kesinlestimi bu haber?
kesin olarak arenadami oynuyoruz..
sayet oyleyse bu mubarek gunde tum sevgilerimi gonderiyorum yonetime..
bu cincon serefsizlerinin stadinda oynamak o kadar zoruma gidiyor ki..bu serefsizlere minnet edenlerin...
bakmayin febenin en buyuk dusmanimiz gorundugune, bu kedilerin febeden bir farki yok.isteyen forumlarinda yaptiklari yorumlara baksin..
hep fb ile yarisa girdigimiz icin bunlarin gercek yuzunu bir turlu goremeyenler var..
turkiyenin en pislik,en kendini begenmis takimi fenerbahcedir, en serefsizi en icten pazarliklisi ise gs'dir..

Fatih
07.08.2011, 15:36
olimpiyata gitmiş gelmiş eziyeti görmüş biri tt arena varken olimpiyatı istiyorsa hemde yok gs taraftarı bilmem ne diyorsa garip..

son maçta olimpiyat stadından ayrılmamız saat 1 i bulmuştu..tabi tek akıllı taraftar biziz ya...

ikisi de devletin parasıyla yapılmadı mı...giderim paşalar gibi yaparım gerçek bir futbol stadında maçımı...sonuna kadar doğru bir karar..
Tek yaptıkları şey oturdukları yerden klavyenin tuşlarına basmak...

Şu Olimpiyat'a gidip de nefret etmeyen Trabzonsporlu tanımıyorum hal böyleyken burnumuzun dibindeki stad olan TT Arena'yı Gs kullanıyor diye istemeyen aklı evveler var.İBB'nin kullandığı stada evet Gs'ninkine hayır sanki aralarında fark var Gs neyse İBB de o.Hayır Olimpiyat stadının bir olumlu yönünü söylesinler dişimi kıracağım yahu...

Tolunay Abdioğlu
07.08.2011, 15:40

Şu Olimpiyat'a gidip de nefret etmeyen Trabzonsporlu tanımıyorum hal böyleyken burnumuzun dibindeki stad olan TT Arena'yı Gs kullanıyor diye istemeyen aklı evveler var.İBB'nin kullandığı stada evet Gs'ninkine hayır sanki aralarında fark var Gs neyse İBB de o.Hayır Olimpiyat stadının bir olumlu yönünü söylesinler dişimi kıracağım yahu...

Bende anlam veremiyorum o tür yorumlara.Ulaşımı kolay,akustik bakımından iyi bir stad varken Allah'ın dağında ki bir mağarayı neden isteriz.

İskender Çakmak
iki macimizda zor olacak. Yalniz Burak 'i gecen seneki gibi kullanamiyoruz. Defansin arkasina cok top atamiyoruz. Colman bu isi iki macta da yapamadi. Zokora Colman Adrian orta sahasi olmayacak gibi. Atletic macinda Senol hocanin isi cok zor. Taraftar baskisi ve ilk mactaki hakemi dusunuyorum da deplasmanda rakip 11 kisi olmayacak gibi. HAKEMLERE DIKKAT

REMEDY_61
adamlar avrupa maçında bizi desteklemeye gelmişler bunun neresi kötü anlayabilmiş değilim..olimpiyatta en az 10-15 gs li 2-3 tane bjkli gördüm adamlar tezaurat zamanı TRABZON için bağırdılar destek verdiler.bu kadar kötümser olmamak lazım..başka yerde pislik yapan gs yada bjk lileri bu adamlaramı mal etcez?

Remzi
07.08.2011, 15:43
Olimpiyattan çıkıp eve varmamız sabah 6yı bulmuştu sahuru yolda yaptık. biraz bunları da düşünün yorum yaparken, itiraz ederken.

Sufyu_41
07.08.2011, 15:44
Hem de tribünde...
Hem de GS forması ile...

bu zaten olimpiyat stadın'da oldu kardeş.Merak etme sen ;)

evrents
07.08.2011, 15:46
yönetime stadtan çok en kızdığım nokta bnfica maçında içeriye su sokmak yasaktı ve bardak su 2tl ydi... ve durumun böyle olmasını klüp istemiş..oruçlu bir sürü insandı wardı adam bi bardak su içmek için 2tl vermek zorunda kaldı..yazık günah dye bişey var..2tl si sorun değil ama taraftarını bu kadar sömürmek isteyen bir klüp daha görmedim.. o maçta en ufak bi hakkım geçtiyse klübe helal etmiyorum. büyük ayıp ettiler.. stad konusuna gelince tt arena daha iyi orayı full doldururuz hem ulaşıımı daha kolay..
Kulüp istediğine göre acaba orada ne satıldı trabzonspor su mu?Suları kulüp mü sattı?

KÖKSAL AYDIN
07.08.2011, 15:49
Turu geçmek sadece tribün değiştirmeye kaldıysa vay halimize.

Görelim bakalım TT arena ne verecek bizimkilere.

Helvacı61
07.08.2011, 15:49
adamlar avrupa maçında bizi desteklemeye gelmişler bunun neresi kötü anlayabilmiş değilim..olimpiyatta en az 10-15 gs li 2-3 tane bjkli gördüm adamlar tezaurat zamanı TRABZON için bağırdılar destek verdiler.bu kadar kötümser olmamak lazım..başka yerde pislik yapan gs yada bjk lileri bu adamlaramı mal etcez?
kardeşim trabzonspor trübinlerinde geyse yada bjk forması görmek rahatsız edici bunların amacı kendi takımlarının reklamını yapmak yoksa niye formasıyla gelsin. trabzonsporun 15 tane sarı kırmızı 2-3 tane tane siyah beyaz formalı adamın tezahuratına ihtiyacımı var. dikkat edersen 40 bin bordo mavi arasında sarı kırmızı çingene renleri hemen fark edilyor. kamerada zaten bunları arıyor.direkt onları veriyor. bence bunun önlenmesi lazım.

kayseriliyiz
07.08.2011, 15:51
iki macimizda zor olacak. Yalniz Burak 'i gecen seneki gibi kullanamiyoruz. Defansin arkasina cok top atamiyoruz. Colman bu isi iki macta da yapamadi. Zokora Colman Adrian orta sahasi olmayacak gibi. Atletic macinda Senol hocanin isi cok zor. Taraftar baskisi ve ilk mactaki hakemi dusunuyorum da deplasmanda rakip 11 kisi olmayacak gibi. HAKEMLERE DIKKAT
burak selçuksuz yarim kaldi elimizdeki oyunculari tutabilseydik bugün belki SL play off'undan konusuyor olucaktik malesef olmadi iste

Cengiz
07.08.2011, 15:55
burak selçuksuz yarim kaldi elimizdeki oyunculari tutabilseydik bugün belki SL play off'undan konusuyor olucaktik malesef olmadi iste

benfica'yı elemek için selçuk'tan egemen'den fazlası gerekli,
Hala ŞL diyorsunuz ya

Sarifirtina61
07.08.2011, 15:55
arkadaslar..bilbaodaki mac icin mac bileti nerden bulabilirim..? ben hollandadan maca gitmek istiyorum...

futbolcuo61
07.08.2011, 15:58
http://kralspor.ensonhaber.com/burak-yilmaz-ve-selcuk-inanin-capkinlik-macerasi-2011-08-07.html
bizim gece uykularımız kaçsın elendik diye adam istanbul gecelerinde eğlensin...

Barış Burak
07.08.2011, 16:02
http://kralspor.ensonhaber.com/burak-yilmaz-ve-selcuk-inanin-capkinlik-macerasi-2011-08-07.html
bizim gece uykularımız kaçsın elendik diye adam istanbul gecelerinde eğlensin...

yasmı bağlasın adam?

tabii eğlencek ya...

Fatih Öztürk
07.08.2011, 16:03
napsın?hazır boğazdayken köprüye çıkıp ıntıhar şovmu yapsın.

kayseriliyiz
07.08.2011, 16:04
benfica'yı elemek için selçuk'tan egemen'den fazlası gerekli,
Hala ŞL diyorsunuz ya
oyle demek istemedim arkadas buraktan bahsetti o yüzden.
elimizdekiler kalsaydi yerlerini doldurmak yerine takviye yapardik yani o bakimdan elimiz kolumuz baglandi

futbolcuo61
07.08.2011, 16:06
Yas bağlayacak tabi şımarmayacak gecelerde eğlenmeyecek kötü bi performans sergilediği maçın ardından.Geçen sene yapmış olduğu katkılardan dolayı tabi ki kredisi vardır ama tüketmemelidir...

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 16:06

Olimpiyat stadının eziyetini bende iki kere yaşadım. Son olarak benfica maçında. Ama ne olursa olsun galatasarayin stadında Trabzonspor'un maç yapmasını kabul etmiyorum.

Hadi siz olimpiyat stadı eziyet diye arena olsun diyorsunuz ya niye kimse olimpiyatta olacağına rize'de olsun demiyor. Yada 3 hafta da bir zemin hazırlanır maç Trabzon'da olsun demiyor?

Sanırım herkes önce kendi menfaatlerine göre konuşuyor burada. Buna bende dahil..

Helvacı61
07.08.2011, 16:07
şu cincona bak bu adam trabzonsporu desteklese ne olur desteklemese ne olur sanki stat babalarının malı ulan yavşak o stadı trabzonlu toki başkanı erdoğan albayrak yaptı. açılıştada rezil etti sizi tabiki orda oynayacağız

fanatikdevri

Gelmesin arkadaş,gelmesin,gelen sivil gelsin,40 bin kişi gidiyor maça 3-5 şovmen yüzünden aleme konu oluyoruz.Trabzonspor maçına anadolu takımı forması ile gelen olsa eyvallah derim ama diğerlerine pislik çıkartırım gördüğümde.

bahadır2561
Olimpiyat stadının eziyetini bende iki kere yaşadım. Son olarak benfica maçında. Ama ne olursa olsun galatasarayin stadında Trabzonspor'un maç yapmasını kabul etmiyorum.

Hadi siz olimpiyat stadı eziyet diye arena olsun diyorsunuz ya niye kimse olimpiyatta olacağına rize'de olsun demiyor. Yada 3 hafta da bir zemin hazırlanır maç Trabzon'da olsun demiyor?

Sanırım herkes önce kendi menfaatlerine göre konuşuyor burada. Buna bende dahil..

Olimpiyat stadı bizim mi?

Helvacı61
07.08.2011, 16:12
bu cinconlara bak trabzonlulara demediğini bırakmıyor ama trabzonlu yöneticilerinin bilmem nerelerini yalıyorlar haluk ulusoy sayesinde başarı yüzü gördüler erdoğan albayrak sayesinde stat yüzü gördüler. bu kadarda saygısızlık olmazkı yıyosa stadınızda oynatmayın

Fatih
07.08.2011, 16:12

Rize'de olabilir iyi fikir...

Sarifirtina61
07.08.2011, 16:14
arkadaslar..bilbaodaki mac icin mac bileti nerden bulabilirim..? ben hollandadan maca gitmek istiyorum...

Sarifirtina61
07.08.2011, 16:16

Barış Burak
07.08.2011, 16:17
Yas bağlasın 3 gün dışarı çıkmasın...

yahu böyle birşey olurmu? Adam futbolcu, oyununu oynasın yeter. sahada elinden geleni yapsın,dışarıda isterse eğlensin...

Ahmet Öztürk
07.08.2011, 16:17
Olimpiyat stadı bizim mi?

Değil. Ama fark şu. Olimpiyat stadının şu anki sahibinin taraftarı gelip buraya biz size stadımızı açtık, size stadımızı verdik gibi kelimeler kullanmaz. Ikincisi olimpiyat stadının şu anki sahibinin taraftarı bu sene ki maçta oraya giden Trabzonsporluları sakin ol şampiyon pankartı ile karşılarken arenanın taraftarının yaptıklarını anlatmama gerek yoktur sanırım. son olarak bizim rakibimiz galatasaray. Istanbul belediye değil.

Yukarıda ki yazımdan maçın olimpiyat stadında olmasını istediğimi sanmayın. Ben bu maçın ne pahasına olursa olsun Trabzonda oynanmasını istiyorum. Olmazsa rize. Cunku trabzondakilerde en az istanbuldakiler kadar bu takımın macını izleme hakkına sahiptir. yönetim maddi cıkarları için istanbulu istiyor. Orada olacaksa rakip gördüğün adamınn stadına gitme. Ben bunu istayorum. Saygılar.

Burçak
07.08.2011, 16:23
Baklavasına mahalle
Maci yapılmayacak orada . Eşek gibi oynatmak zorundalar okadar. Türkiyeyi temsil edeceğiz . İlk Avrupa macınıza o sayfa Trabzonspor oynayacak . Fenerin sözde düşmanı ama yalakası gayse adisiii. Azizle adnanin konuşmalarını unutmadık . Anadolu fazla oluyor ha. Üçünüzden biri şampiyon olsun ha .

futbolcuo61
07.08.2011, 16:24
Trabzon şampiyon olacaksa bu şekilde olur.Habercilere para verdikleri yazmış bi düşün yaptığı yanlış değilse bu haberin neden yayınlanmamasını istemiş olabilir...

falcon_61_
07.08.2011, 16:24

felsefik laflara gerek yok.ne demek istediğimi sende anlıyorsun.işimize gelmeyen şeylerde kıvırmaya hiç gerek yok.kim ne derse desin gerçekler değişmez.taraftar olmak kör olmak değildir.bu açıdan bakmak gerekmez mi.gerçekleri inkar ile bi yere varılmaz(işimize gelse de gelmese de)

bahadır2561
07.08.2011, 16:28
Değil. Ama fark şu. Olimpiyat stadının şu anki sahibinin taraftarı gelip buraya biz size stadımızı açtık, size stadımızı verdik gibi kelimeler kullanmaz. Ikincisi olimpiyat stadının şu anki sahibinin taraftarı bu sene ki maçta oraya giden Trabzonsporluları sakin ol şampiyon pankartı ile karşılarken arenanın taraftarının yaptıklarını anlatmama gerek yoktur sanırım. son olarak bizim rakibimiz galatasaray. Istanbul belediye değil.

Yukarıda ki yazımdan maçın olimpiyat stadında olmasını istediğimi sanmayın. Ben bu maçın ne pahasına olursa olsun Trabzonda oynanmasını istiyorum. Olmazsa rize. Cunku trabzondakilerde en az istanbuldakiler kadar bu takımın macını izleme hakkına sahiptir. yönetim maddi cıkarları için istanbulu istiyor. Orada olacaksa rakip gördüğün adamınn stadına gitme. Ben bunu istayorum. Saygılar.

Üstte ki mesajda da Rize olsun demişsin okurken görmedim-malum orucuz- buna saygı duyarım. Ama yok Seyrantepe olmasın Olimpiyat olsun diyorlar pek mantıklı bulmuyorum. Dünyanın en modern stadlarından birisi olarak lanse edilen yerde cok önemli bir maca cıkacagız.Avrupa'da ''ya tamam ya devam'' diyecegiz.Herşeyimizle hazır olmalıyız buna stadda dahil. Rakibi baskı altına alıp,aynı zamanda da para kazanmak istiyorsan baska bir secenek yok malesef.

Gelelim stad kimin meselesine. .
Stad Gs spor kulübünündür 49 yıllıgına kiralamıştır.Yani 49 yıl babasının malı gibi kullanır,bomba koyar patlatır o derece, kimse karısamaz.

Mecbur zaten verecekti,kim oluyo da vermiyo gibi sözcükler ''boş''

Bi de Erdogan Bayraktar filan demiş arkadas babasının parasıyla yapmadı heralde,emir geldi yap diye o da yaptı .O olmasaydı sanki stad yapılamaycaktı.

SZYMEK55
07.08.2011, 16:31
yalnız şuradan anlaşılıyor ki benfica arsenalle hazırlık maçı yapıyor, bizim takım izinli.
Biz neden hazırlık maçı yapmıyoruz??????????????*

B.AKDEMİR
07.08.2011, 16:35
Seyrantepe halkalıdan daha merkezi bir yerde ve ramazan ayında ulaşımın çok önemli olduğunu olimpiyattaki maçta anladık.İftarımızı stadda yaptık ama maç sonu evime dönene kadar saat 02.00 olmuştu.

TT arena stadı galatasaraya kiralanmış olsada başka takımlarda yararlanabilmeli.Olimpiyatta batı tribününde idim ama sahayla aramızda 40 metre vardı.

Nerede olacağı beni çok etkilemez her durumda maça giderim ama şahsi arabası olmayanlar için olimpiyat gerçekten eziyet olur.

Orhan Kahraman
07.08.2011, 16:41
http://www.upload.gen.tr/uploads5/ryw2jf3f/thumb_IMG_5197.JPG (http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/ryw2jf3f/IMG_5197.JPG.html)

Gittim Avni Akerin zemini çektim geldim. Bu zemindemi oynamayı istiyorsunuz?

Bahattin Aydın
07.08.2011, 16:42
Turu geçmek sadece tribün değiştirmeye kaldıysa vay halimize.

Görelim bakalım TT arena ne verecek bizimkilere.

TT Arena Stadı daha fazla seyirci gelmesini ve haliyle tribündeki tezahüratların daha etkli olmasını sağlayacak.Bence yeterli bir etken.

asil suskun
07.08.2011, 16:44
kusura bakmayin ama ben ezeli rakiplerimizden gs sahasinda ev sahibi olarak oynamaya siddetle karsiyim baska saha yokmuydu

Helvacı61
07.08.2011, 16:49
statın adı yeri beni etkilemez trabzonsporun marmara bölgesindeki bütün maçlarına gidecem. arenada olması birçok bakımdan avantaj ama devletin bütün imkanlarını seferber ettiği bir stadı 2 saat kullanacağım diyede çingene kılıklı insanların ağız kokusunu çekemem niye bu stat mevzusu patlayınca foruma doluştular anlamadım. adam olan geyseli stadında bir avrupa kupası maçı izlemek istiyorsa gider trabzonspor maçını bizimle izler. ama çingenelik edip kendi takımının formasıyla değil ben geysenin 2000 yılında maçlarını erzurumun dağından 80km araba tutarak izlemeye giderdim. ama bordo mavi formam olmadan gene aynı durum olsa gene giderim çünkü bende kompleks yok. bunların ki çingenelikten başka bişey değil

Mustafa Umut
07.08.2011, 16:57
Bu arkadaşların acısı da biraz Avrupa kupalarında olmayışlarından olabilir.
Hani ne bileyim bu sahadaki ilk Avrupa maçını Trabzon yapacak gibisinden:D