PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA A.Ligi Athletic Bilbao 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Berat Akçay
06.08.2011, 13:47
İşte bu ya ...

Selçuk Aydın61
o stad merakdan bile dolar :V maç marsda olsa uzay mekigi yapar oarayada giderim NEDEMİŞDİK bize heryer trabzon....

Emirhan Yazıcı
enfica karşısında iki maçta da galibiyet yüzü göremeden Şampiyonlar Ligine veda eden Trabzonspor’da teknik direktör Şenol Güneş, forvet hattına yaratıcı bir oyuncu transfer edilmesini istedi.
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284160_254878354540969_126332284062244_975926_2570 349_n.jpg

Yönetim bunun üzerine daha önce Galatasaray’da forma giyen Abdel Kader Keita için bir kez daha devreye girdi. Jaja ve Yattara’nın ayrılmasıyla yaratıcı oyuncu konusunda sadece Alanzinho’ya kalan Güneş’in isteğiyle yönetim Mayıs ayında görüşmelerde bulunduğu Keita için yeniden görüşmelere başladı.

KEITA’NIN DÖNMEK İSTEMESİ BÜYÜK AVANTAJ

Al Sadd takımıyla Keita için yapılan ilk görüşmede Katar takımı kapıyı 5 milyon euro’dan açmıştı. Fakat Al Sadd bu kez görüşmeye 3.8 milyon euro’dan başladı. Bunun üzerine Trabzonspor teklif ettiği 2.6 milyon euro’dan 3 milyon euro’ya çıkabileceğini Katar takımı yetkililerine bildirdi.

Trabzonspor ile Al Sadd’ın Keita konusunda anlaşmaya yakın olduğu transferin 15 gün içinde bitirileceği de yine gelen haberler arasında. Keita’nın da Türkiye’ye dönmek istemesi Trabzonspor için en büyük avantaj olarak gösteriliyor.

sportaktik.com

Bu takıma stoper Lazım Ama keitaya Hayır Demem..

macka61
06.08.2011, 13:49
olursa güzel olur benim için olimpiyatta farketmez

Berat Akçay
06.08.2011, 13:49
Yaratıcı biri lazım .Keita iyidir ama öncelik stoper

Ogün YAZICI
06.08.2011, 13:54
engin sırf sözleşme uzatmadı diye kadro dışı bırakıldı,sözde gözdağı verildi. ama sonuç ne olan trabzonspora oldu,elendik. şu anda ünal hocanın basına yaptığı açıklamalara ve son günlerde çıkan haberlere göre engin hemen takıma dahil edilecek . insanın sorası geliyor bu adamı anlamsız şekilde kadro dışı bırakmasaydınız da en azından istanbuldaki maçta kadroya alsaydınız ya en azından kopuk hücum hattıyla oynamak zorunda kalmazdık. ah şu inat meselesi var ya hep bundan canı yandı trbzonsporun.

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 13:56
Rövans maci 25. aug. da mi??
Evet 25 Agustosda mac TT Arenada Büyük Bir ihtimal

Berat Akçay
06.08.2011, 13:58
Bağırmamız boşuna olmayacak şimdi

Cagdas Topal
06.08.2011, 13:59
TT Arena bana sıkıntı çıkarabilir :/

Numan Yerlikaya
06.08.2011, 14:03
_______________Tolga__________________

Serkan_____Hubocan_______Glo______Celustka

____________Colman_____Zokora__________

Keita__________Adrian_________Henrique

______________El Hamdoui__________________
Şöyle Bi Kadromuz Olsa Benfica Felan Kurtulamazdı Elimizden

Zafer Fidan
Evet 25 Agustosda mac TT Arenada Büyük Bir ihtimal

Tesekkürler. Biletler nezaman ve nerde cikar acaba?!

Deniz Tosunoğlu
GS'den sonra biz dolduralim stadi :D

atigol
Mac olimpiyatta olursa benfica macindaki Taraftarin yarisi gelmez ben soyliyim... Ramazan da ve hafta ici olan maca hic bir otobus organizasyonu yapilmamis... Anadolu yakasina gecenler 2.5 da evlerine vardi... Ayni eziyeti cogu taraftarin cekecegini sanmiyorum, sonucta bu sosyal bir etkinlik, millet eziyet cekmeye gitmiyor. Klubunde taraftari dusunmesi lazim

juliant
06.08.2011, 14:04
guınessı cagıralım desıbel testı yapalım galatasarayı gecerız))

Berat Akçay
06.08.2011, 14:05
engin sırf sözleşme uzatmadı diye kadro dışı bırakıldı,sözde gözdağı verildi. ama sonuç ne olan trabzonspora oldu,elendik. şu anda ünal hocanın basına yaptığı açıklamalara ve son günlerde çıkan haberlere göre engin hemen takıma dahil edilecek . insanın sorası geliyor bu adamı anlamsız şekilde kadro dışı bırakmasaydınız da en azından istanbuldaki maçta kadroya alsaydınız ya en azından kopuk hücum hattıyla oynamak zorunda kalmazdık. ah şu inat meselesi var ya hep bundan canı yandı trbzonsporun.
Aynen sırf sözleşme imzalamadığı için kadro dışı kalıyor.Yönetimin ağzı yandı bir kere ..

Cagdas Topal
06.08.2011, 14:06
Mac olimpiyatta olursa benfica macindaki Taraftarin yarisi gelmez ben soyliyim... Ramazan da ve hafta ici olan maca hic bir otobus organizasyonu yapilmamis... Anadolu yakasina gecenler 2.5 da evlerine vardi... Ayni eziyeti cogu taraftarin cekecegini sanmiyorum, sonucta bu sosyal bir etkinlik, millet eziyet cekmeye gitmiyor. Klubunde taraftari dusunmesi lazim

TT Arenada oynanırsa maç benim gelmem sıkıntı olur tek başıma :(

Orhan Kahraman
06.08.2011, 14:07
Keita stoperde de oynayabiliyorsa ne ala :)

TT arena işi de güzel olmuş

tslionur
06.08.2011, 14:07
ya ne keita sı yabancı oyuncu almamalıyız avrupadan elenrsek türkiye de kim oynayacak türk futbolcumuz kalmadı stopere sağlam bir türk lazım

atigol
06.08.2011, 14:14
Sebep oraya ulasmak cok daha kolay

Ogün YAZICI
06.08.2011, 14:15
Aynen sırf sözleşme imzalamadığı için kadro dışı kalıyor.Yönetimin ağzı yandı bir kere ..
ben bu konuda engini suçlamıyorum. adama bu sene ne yapacağı belli bile olmayan burakın aldığı paranın yarısını teklif edersen imzalamaması gayet normal. insana kendisini değerli hissettirmelisin . işin ilginç yanı da enginin adı çıkmış bir kere ya hangi sebebpten dışlanırsa dışlansın hemen disiplinsizlik yaptı deniliyor ayıptır ya.

Zafer Keskin
06.08.2011, 14:16
TT arena şahane olur :D ama ben yine gelemiyecem sesinize kuvvet...

Sibel
06.08.2011, 14:20
Resmi sitede Henri'nin durumunun pazartesi netleşeceği yazıyor.
Şu an haberlere inanmamak lazım.

Mellih
06.08.2011, 14:24
"Trabzonspor en çekindiğim takımdı"
2004-2005 sezonudaki eşleşmeyi hatırlatan Athletic Bilbao’nun tecrübeli futbolcularından Carlos Gurpegui, “3-2’lik o ilk maçı çok iyi hatırlıyorum. 3-0 kaybediyorduk yanlış hatırlamıyorsam daha sonra duran toptan iki gol bulduk” dedi. Öyle sanıyorum ki, bu kez bizden rövanşı almak isteyecekler.

sporx.com

bunlar rakiple nasıl psikolojik savaş yapılır biliyorlar.. :mad:

yakın
06.08.2011, 14:29
Engin'le yönetim arasındaki soğuk savaşın durumu nedir bilmem ama biliyorum ki Engin Bilbao'ya karşı oynayacak.

Bunun alt yapısı hazırlanıyor.

Bu arada Keita gerçekten süper olur. Taraftarı şahlandırır.

augustus
06.08.2011, 14:33
İnşallah diyorum başka bir şey demiyorum :)

bordo(61)mavi
06.08.2011, 14:33
Trabzonspor (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Trabzonspor) Genel Sekreteri Hasan Yener (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Hasan+Yener), UEFA Avrupa Ligi (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=UEFA+Avrupa+Ligi) Play-off 1. Turu ikinci karşılaşmasında Athletic Bilbao (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Athletic+Bilbao) ile oynayacakları maçı Türk Telekom Arena'da oynamak için Galatasaray yönetimi ile görüşmeleri sürdürdüklerini belirterek, Sarı-kırmızılı yönetimin bu isteğe olumlu yaklaştığını ancak kesinleşmiş bir şeyin olmadığını söyledi.Trabzon 2011 Avrupa Gençlik Oyunları'nın açılış ve kapanış seremonilerinin Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda yapılması üzerine zarar gören çimlerin bakıma alınması nedeniyle UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme rövanş maçını Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynayan Trabzonspor (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Trabzonspor), sahasındaki çim bakım çalışmalarının sürmesi nedeniyle UEFA Avrupa Ligi (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=UEFA+Avrupa+Ligi) Play-off 1. Turu rövanş maçını Türk Telekom Arena'da oynamak için Galatasaray yönetimi ile görüşmelerine başladı.
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Trabzonspor (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Trabzonspor) Genel Sekreter Hasan Yener (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Hasan+Yener), Athletic Bilbao (http://www.gazeteport.com.tr/index.php?p=arama&searchText=Athletic+Bilbao) ile oynanacak olan rövanş maçının Türk Telekom Arena'da oynamak için Galatasaray ile görüşmelere başladıklarını belirterek, "Galatasaray kulübü yönetimi ile rövanş maçını Türk Telekom Arena'da oynamak için görüşme yaptık. Bize bu yaklaşımımıza olumlu baktılar. Henüz netleşen bir şey yok. Sarı-kırmızılı yönetim bu düşüncemize olumlu bir cevap verirse maçımızı Türk Telekom Arena'da oynayabiliriz" dedi.

http://www.gazeteport.com.tr/haber/45984/

Berat Akçay
06.08.2011, 14:38
ben bu konuda engini suçlamıyorum. adama bu sene ne yapacağı belli bile olmayan burakın aldığı paranın yarısını teklif edersen imzalamaması gayet normal. insana kendisini değerli hissettirmelisin . işin ilginç yanı da enginin adı çıkmış bir kere ya hangi sebebpten dışlanırsa dışlansın hemen disiplinsizlik yaptı deniliyor ayıptır ya.
Ben Engin'in düzeldiğine inanıyorum.Ancak sözleşme yenilenmediği için yapılıyor.Ne kadar verdiler bilmiyorum ama Engin'i kaybetmemeliyiz.

Berat Akçay
06.08.2011, 14:39
TT Arenada oynanırsa maç benim gelmem sıkıntı olur tek başıma :(
Nerde oturuyorsun çağdaş ?

Oğuzhan
06.08.2011, 14:42
Ben Engin'in düzeldiğine inanıyorum.Ancak sözleşme yenilenmediği için yapılıyor.Ne kadar verdiler bilmiyorum ama Engin'i kaybetmemeliyiz.

Galatasaray çakalı pusuda bekliyor, onu da alacak hemen.

Adamlar bedava futbolcu görmesinler.

Berat Akçay
06.08.2011, 14:47
Galatasaray çakalı pusuda bekliyor, onu da alacak hemen.

Adamlar bedava futbolcu görmesinler.
Bizim en düşman takımımız gs .Artık bunu görelim.

Armağan Dere
06.08.2011, 14:53
Bu kadro ile çok zor...Kaleci,defans,santrafor eksiği var takımın..

Meydan 08
06.08.2011, 14:58
2. maç TRABZONDA olduğu söylendi

Barış Burak
06.08.2011, 15:01
Tolga
Serkan
Giray
Glowacki
Celustka
Colman
Aykut
Burak
Alanzinho
Halil
Henrique

Bu 11 ile oynariz herhalde...

------------Tolga----------
Serkan.--Giray.-.Glo.---.Celo
------.Colman.--Aykut
Burak.-------Alan.------Halil
-----------Henrique---------

Henrinin oynayabilme ihtimali çok güzel, bu kadroyla fark falan yemeyiz, iyi bir savunma anlayışıyla oradan mağlup ayrılmayacağımıza inanıyorum ki arkaya atılan topları benfica kadarda iyi durduramazlar.

Şenol Hoca yine ilk 20 dakika rakibi tanıyacaktır.

Ben yukarıdaki kadroda Halil ile Henrinin yerini değiştirirdim şahsen.

Aykut işin püf noktası, zokora gibi oynamasını beklemiyorum ama sırıtmazsa orada yenilmeyiz diye düşünüyorum.

Armağan Dere
06.08.2011, 15:05
Bu kaleci ve bu stoperlerle içerde dışarda vururlar bizi..Pek ümit bağlamayın,çok üzülürsünüz..

Serkan'a da slmlarımı yolluyorum..Burak'ı da unutmuş değilim..

KÖKSAL AYDIN
06.08.2011, 15:07
İlç maçın oraya alınması genelde avantajdır ama bizim için değil.

Şimdi orada 2-3 yeriz. Zaten deplasmanda gol atmamız da mucize.

2. maça seyirci de bizi satmış olur.

Böylece bir macera daha başlamadan bitmiş olur.

Berk
06.08.2011, 15:10
Bu kaleci ve bu stoperlerle içerde dışarda vururlar bizi..Pek ümit bağlamayın,çok üzülürsünüz..

Serkan'a da slmlarımı yolluyorum..Burak'ı da unutmuş değilim..

Tavsiyeleriniz için teşekkürler, dağılabiliriz artık başlıktan..

Barış Burak
06.08.2011, 15:11
lig tv Trabzonspor doktorlarının ilk durum tespiti olarak çapraz bağlarda yırtıktan şüphelenildiği söyledi,böyle olursa en az 3 hafta yokmuş, ödemin geçmesinden sonra mr'a bakılcakmış?

yazıldıysa kusura bakmayın

Numan Yerlikaya
"Trabzonspor en çekindiğim takımdı"
2004-2005 sezonudaki eşleşmeyi hatırlatan Athletic Bilbao’nun tecrübeli futbolcularından Carlos Gurpegui, “3-2’lik o ilk maçı çok iyi hatırlıyorum. 3-0 kaybediyorduk yanlış hatırlamıyorsam daha sonra duran toptan iki gol bulduk” dedi. Öyle sanıyorum ki, bu kez bizden rövanşı almak isteyecekler.

sporx.com

bunlar rakiple nasıl psikolojik savaş yapılır biliyorlar.. :mad:

Tecrübe....

Armağan Dere
Tavsiyeleriniz için teşekkürler, dağılabiliriz artık başlıktan..

Bişey değil..
Ama dağıl demedim...

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 15:12
Baya Bir Umutsuz Forumi

macuka
06.08.2011, 15:13
Atletico Bilbao yu herseye ragmen gececegimizi dusunuyorum,
Benfica ile bir tutmayin bu takimi, ileride yuksek toplar ile oynuyorlar, bizim disimize gore takim diye dusunuyorum.
Benfica topu hic havalandirmamisti, bizi pir pir cevirdiler.
hayirlisi bakalim, gene zor bir kura..

KÖKSAL AYDIN
06.08.2011, 15:16
Baya Bir Umutsuz Forumi

Şenol Hocanın Avrupa'da yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

metinbay61
06.08.2011, 15:17
bu benficanın nasıl bir takım olduğunu yakın zamanda şampiyonlar ligi gruplarında daha iyi göreceğiz...benfica hep iyi takımdı ama bu kadar mücadele ile oynadıklarını hiç görmemiştim böyle devam ederseler bu sene çok konuşulurlar...

iki maçtada ilk golü atmamıza rağmen verilmedi bunlarıda düşünelim...

Mehdi
06.08.2011, 15:18
Anlamıyorum sizi zaten beyler.
Şampiyonlar ligine direkt gitmek hakkımız diye ortalığı velveleye verdik ama Uefa elemesinde Bilbao'yu görünce elimiz ayağımız birbirine girdi.
Tek amacımız Trabzonspor'u gruplarda görmekse iddia ediyorum dünyada bizden daha mazoşist bir grup yoktur.Her hafta bu işkenceyi çekemeyiz biz.Kapatalım dükkanı,haddimizi bilelim.

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 15:22
Şenol Hocanın Avrupa'da yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

Bunlar Senol Hocanun 4 cü kez Geldiginde de Söylendi 3 defa Gelmi Basarili Olamamis Olmazda Gelmesin
Bekleyin Bi Bekleyin

Armağan Dere
06.08.2011, 15:22
Şampiyonlar ligine direkt gitmek hakkımız diye ortalığı velveleye verdik ama Uefa elemesinde Bilbao'yu görünce elimiz ayağımız birbirine girdi.
.

O kadro ile bu kadro arasında uçurum var..
Egemen ve Jaja'yı tutmalıydık..
Santrafor,stoper,sağ bek,sol bek eksiği mevcut...

meseco
06.08.2011, 15:23
Şenol hoca ne yapıp edip serkanla,giraya çare bulması lazım. Benfica maçında çok sırıttılar ( zaten golü serkan yüzünden yedik). Bu macta eksikliğini hissedeceğimiz oyuncu henrique olur onun yeri dolar inşallah. Defansta bariz hatalar yapmaz, ileride yakaladıklarımızı atar ve hakem aktörü ortadan kalkarsa turu geçeceğimize inanıyorum.

Emirhan Çorumlu
06.08.2011, 15:23
Javi Martinez (Ön Libero), Llorente (Forvet), Iraola (Defans), Amorebieta (Defans), Muniain (Forvet), Herrera (Orta Saha) ve Susaeta (Orta Saha)

En iyi Oyunculari bunlar Bilbao nun...

4 Kilit Isim

Eger Orta yaptirmaz ve Duran Top vermezsek fazla, kolay kolay Gol yemeyiz...

Geri kalani bizim Forvete kaliyor... Brozek oynarsa isimiz yas... Bana göre halen 100 de 100 bir Golcümüz yok bir Fatih Sultan Tekke gibi... Gol Pozisyonlarina girdigimizde icim rahat degil tamam atar diyemiyorum... :o

Yasin T.
06.08.2011, 15:27
Papağan gibi tekrarlıyoruz ama geçen seneki kadroyu elimizde tutup birde üstüne takviye yapsaydık bugün gerçekten çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık.

DeAgLeMaNyAq
Kabul etsek de etmesek de ilk maç deplasmanda olduğu için, yine seyirci sayısını oradaki maçın skoru belirleyecektir. Orada bir galibiyet alırsak full çekmemesi için bir sebep yok...

Helvacı61
Tek amacımız Trabzonspor'u gruplarda görmekse iddia ediyorum dünyada bizden daha mazoşist bir grup yoktur.Her hafta bu işkenceyi çekemeyiz biz.Kapatalım dükkanı,haddimizi bilelim.
evet tek amacımız gruplarda olmak çünkü gruplardan çıkma ihtimalimiz yüksek biz benficayı eleyemezdik ama kendi sahamızda yenerdik. bu tip takımları yenmek elemekten daha kolay. idda ediyorumki gruplara kalırsak gruptanda çıkarız ve bu avrupada seri başı olamama kabusu biter

Bülent AKBULUT61
06.08.2011, 15:28
iyi sevindim Avni Aker yetişmezse rövanş macına TTArenade oynancakmış başkanlar anlaşmış spor61'de yazıyor

Mehdi
06.08.2011, 15:29
Bu arada ilk maçı deplasmana almışlar şimdi öğrendim.Bu harika bir haber.

Bu takımı eleyeceğiz aha buraya yazıyorum:)

Bülent AKBULUT61
06.08.2011, 15:29
rövanş macı AvniAker yetişmezse TTArenada oynancakmış başkanlar anlaşmış spor61 yazıyor

Barış Burak
06.08.2011, 15:32
O kadro ile bu kadro arasında uçurum var..
Egemen ve Jaja'yı tutmalıydık..
Santrafor,stoper,sağ bek,sol bek eksiği mevcut...

Armağan, biri sorumsuz ve sorunlu,diğeri ise gitmek isteyen bir adam, bu adamlardan bir sistem takımında nasıl uzun vadede fayda alınabilir?

Evet dediğin mevkiide eksikler var, ama bu takımı yetersiz kılmaz bu aşamada.

Sence bu kadro mu daha iyi, geçen seneki kadro mu? merak ettiğimden soruyorum.

Ogün YAZICI
06.08.2011, 15:33
bilbaoda nolito gibi adam varsa ona dikkat edilmeli lorentenin başımıza iş açacağını sanmıyorum cardozo tipinde forvet.

Barış Burak
06.08.2011, 15:33

Henri yetişecek diyor fotomaç,eğer öyleyse,gol de bulabiliriz.

Bende inanıyorum,inşaallah yanılmayız.

Fatih Öztürk
06.08.2011, 15:34
TT net arena olağan üstü stad.

Armağan Dere
06.08.2011, 15:37
Evet dediğin mevkiide eksikler var, ama bu takımı yetersiz kılmaz bu aşamada.

Sence bu kadro mu daha iyi, geçen seneki kadro mu? merak ettiğimden soruyorum.

Zokora ve Henrıque harici takıma yarayan adam yok..Egemen gitti yeri dolmadı..ki hoca 4-3-3 oynatıyor ama 4-3-3 yapısına takım uymuyor ki...zaten önemli olan onları kadroda tutacaksın..Keza Egemen'in toplantı odasından ağlayarak çıktığı söleniyor..

bkandil
06.08.2011, 15:39

Bütün planlarımı alt üst etti bu program değişikliği,

Umarım tur atlarız da maçı kaçırdığıma değer...

Barış Burak
06.08.2011, 15:43
Zokora ve Henrıque harici takıma yarayan adam yok..Egemen gitti yeri dolmadı..ki hoca 4-3-3 oynatıyor ama 4-3-3 yapısına takım uymuyor ki...zaten önemli olan onları kadroda tutacaksın..Keza Egemen'in toplantı odasından ağlayarak çıktığı söleniyor..

Bir söylentide takımdaki ilk ücret ödenmeme durumunda çıngar çıkartan oyuncu olduğu...Bilemeyiz ki hangisi doğru.

Kadro geçen seneden çok daha yaratıcı bence.Selçuk yerine Zokora zaten iyiydi,

bizim kadromuz dahada iyi olurdu, şu şampiyonluğumuz çalınmayıp hakkmız yenmeseydi,bunun yüzünden kadroyu iyileştireceğimize gidenlerin kalitesinde isimler bulmaya çalıştık, dediğin doğru Egemen mevkiisi sıkıntı.

ama diğer tüm mevkiilerde geçen seneden daha iyiyiz, orta saha alternatifimiz bile daha iyi.

Halil keza,kulübeden gelen iyi bir alternatif olabiliyor, daha iyi olabilirmiydi? evet tabii ki.Hakkmız yenmeseydi,muhteşem bir takım olurduk.

Bu takım 3 eksikle bile bilbaodan yenilmeden dönebilir,bence buna inanın.İnşaallah beraberlik veya galibiyet alıp geleceğiz.Galibiywet için Zokora,Adrian Henrinin yokluğunda tek ümidimiz Colman-Burak ve belki Alan...

Aama beraberlik için iyi savunma yapabilecek bir takımız bence.Orada alınacak bir barebaerlik ve ya avantajlı skor,burada turu getirir.

Helvacı61
06.08.2011, 15:43
Papağan gibi tekrarlıyoruz ama geçen seneki kadroyu elimizde tutup birde üstüne takviye yapsaydık bugün gerçekten çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık.
tabiki bunu tekrarlayacağız nerde görülmüş as takımından 5 oyuncu gönderip başarılı olmak. giden adamlar takımın omurgasıydı. bazıları hala durumun vahametini anlamamış şu anki takım geçen seneki takımın yarısı bile değil. ortada yapılan büyük bir yönetim hatası var bunu görmezliktenmi gelelim benfica maçında saha da gördüğüm en yaratıcı oyuncu alanzınho idi bu adam geçen sene engin varken kadroya bile giremedi ona göre kıyaslama yapın mesela ben jajanın papucunu oynatırım adrianı oynatmam hiçkimse halilin umuttan daha iyi olduğunu söyleyemez egemenin yeri zaten boş

Armağan Dere
06.08.2011, 15:48
Bakalım hoca Adrian'ın ve Henrıque'nin yokluğunda ne yapacak çok merak ediyorum..Kovduğu Engin'i mumla arayacak mı aramayacak mı..Keza Barış Özbek de var dimi hocanın istediği(!)..

Barış Burak
06.08.2011, 15:51
Bizi en zor durumda Engin bıraktı, inşaallah bize daha fazla zarar vermeden Ozan İpekle takas edilir.

Uğur Tüysüzoğlu
06.08.2011, 15:52
Haydi bakalım kendimi hazırlıyorum inşallah Arena'ya gelebilirim :)

Sibel
06.08.2011, 15:53
Kim ne derse desin,şu koşullarda,bu maçta Engin oynamalı.İhtiyacımız var ona.
İyi bir Engin,bize çok artı sağlar.

Samet Türkmen
Bursa'dan gelişime inanılmaz kolaylık olur Arena :)

Helvacı61
şurda jaja ya sorumsuz diyenler var ya hayret alınan oyuncular iki resmi maçta biri sarı diğeri kırmızı kart gördü takımı 10 kişi bıraktı. jaja maç boyu dayak yiyodu bir kere kırmızı görmedi sizin sorumluluk anlayışınız nedir. jaja sezonu 14 gol ve en kırıtık maçlarda yaptığı asistlerle bitirdi. ben futbolcuya sahada bakarım ne vermiş futbol takımına iyi aile babası lazım değil ona bakarsan dünyanın en iyi oyuncularından sayılan birezilyalı socrates günde iki paket sigara içer içkide kullanırmış ben bunları onaylamam ama sahada işini yapan adama da akşam ne yaptın sormam

UğuR
06.08.2011, 15:55
Engin konusunda bile Şenol Hocayı eleştirenlere hayret ediyorum...

Barış Burak
06.08.2011, 15:59

al benden de o kadar...o kadar saygısızlık yapacak,birde ona bel bağlayacak Şenol Hoca...yok ya...

varsa hortum,getirin ıslatalıp dövelim. nefret ediyorum onodan, onun kaprisleri yüzünden bu sıkıntıyı çekiyoruz,koyacaktık sola veya ortaya takır takır oynayacaktı, kendi geleceğini önemsemeyebilir, o kadar umursamaz ki Trabzonsporun ona ihtiyaç duyduğu dönemde vurdumduymazlık yapıyor.

nefret ediyorum ondan,Şenol Güneşe saygısızlığına hiç değinmiyorum,değinirsem ceza alırım.

Fatih Öztürk
06.08.2011, 16:00
1-2 önemlı takımla hazırlık maçı oynamalıyız.

İlker Akçay
06.08.2011, 16:02
Engin mümkünse bir daha o şanlı formayı giymesin,mümkünse...

Armağan Dere
06.08.2011, 16:03

Arda'yı adam eden Terim kadar bile olamadı hoca maalesef..Oynatarak kazanırsın..Hocayı bu konuda eksik görüyorum..

Sibel
al benden de o kadar...o kadar saygısızlık yapacak,birde ona bel bağlayacak Şenol Hoca...yok ya...

varsa hortum,getirin ıslatalıp dövelim. nefret ediyorum onodan, onun kaprisleri yüzünden bu sıkıntıyı çekiyoruz,koyacaktık sola veya ortaya takır takır oynayacaktı, kendi geleceğini önemsemeyebilir, o kadar umursamaz ki Trabzonsporun ona ihtiyaç duyduğu dönemde vurdumduymazlık yapıyor.

nefret ediyorum ondan,Şenol Güneşe saygısızlığına hiç değinmiyorum,değinirsem ceza alırım.
Engin'in davranışlarını tebrik etmiyor kimse Barış.Ama en azından hakkında karar verilene kadar ondan faydalanmalıyız.Ben öyle düşünüyorum.

Fatih Özkan

Ne alaka Sibel ?
Engin zibidisi, Trabzonspor'dan, Şenol Hoca'dan daha mı büyük ?
1 Engin'e mi muhtaç kaldık yani ?
Bize sağladığını artıları gün geliyor fazlası ile geri alıyor.
İstemez kalsın!

Helvacı61
06.08.2011, 16:04
şenol hoca asla oynatmaz oynatırsa gutimle gülerim ona. sen adamı 8 ay hiçbir resmi maçta oynatma aradan transfer sezonu geçsin takımda tut sonra idmandan kov bu maçta da hadi gel senin eline kaldık de. olacak iş değil engin iyi oyuncu ise her maç oynatacaksın oynatamıyorsan demek iyi oyuncu değil göndereceksin. mecburmuyum verdiğim parayla enginin kaprisini çekmeye yada şenol güneşin inadını. nedir kardeşim bu oynatılmayan adamların paralarını şenol hocaa cebindenmi veriyor. trabzonspor besleme kampımı

Oğuzhan
06.08.2011, 16:05
Aynen bence de hazırlık maçı oynamalıyız güçlü ekiplerle.

Berk
06.08.2011, 16:06
Umut bağlanan adama bakın hey gidi..

Sibel
06.08.2011, 16:06
Ne alaka Sibel ?
Engin zibidisi, Trabzonspor'dan, Şenol Hoca'dan daha mı büyük ?
1 Engin'e mi muhtaç kaldık yani ?
Bize sağladığını artıları gün geliyor fazlası ile geri alıyor.
İstemez kalsın!
Asla öyle bir kıyasa girmedim,girmem de.
O zaman bul yerine adam oynat Fatih.Elimizde varda biz mi istemiyoruz?

buserkan61
06.08.2011, 16:07
bırakın engını abıcım ondan bır cacık olmaz trabzonlu adam kalkmıs para muhabetı yapıyor sne yuregını koysana ortaya.arkadaslar gecen sene takım sampıyonluga oynuyor engın 2.yarı kac mac oynadı.engını bırakın bu takıma takvıye sart ozellıkle defansın gobegıne.sola ve serkanın yerıne bırde sag bek sart. hazırlık macı da sart tabıı. ne bılem ofspor araklıspor felan oynasın yani.

Helvacı61
06.08.2011, 16:11
madem şenol hoca engini kazanamadı bedava gitmesini beklemeden satmalıyız. büyük takımlar mecburum diye adam oynatmaz şenol hocada asla oynatmayacaktır.

Sibel
06.08.2011, 16:12
Tamam ben bir şey demedim.
Banane Engin'den.Sanki kişiliğini savunuyorum.

Armağan Dere
06.08.2011, 16:12
madem şenol hoca engini kazanamadı bedava gitmesini beklemeden satmalıyız. büyük takımlar mecburum diye adam oynatmaz şenol hocada asla oynatmayacaktır.

Ama Arda'yı Fatih Terim kazanır dimi ama!...ey gidi..

legurhan
06.08.2011, 16:13
Tamam ben bir şey demedim.
Banane Engin'den.Sanki kişiliğini savunuyorum.
kaçmaaa diren savaş..:D:D:D

hamucera
06.08.2011, 16:13
malesef ben gelemiyorum öyle görünüyor çünkü ayın 20 sinde izne çıkıyorum

buserkan61
06.08.2011, 16:14
arena olur dıye dua edıyorum ınanın :) yeter ya zulimpiyat sıktı canımızı artık. bu stad zaten galatasarayın stadı degıl devletın stadı:) adamlar bedavadan stad sahıbı oldular bıde verırız vermeyız dıyolar.şikeci takım ya dumencıler :)
orada desibel yapmamız lazım full doldurmalıyız.kaldı kı dolar o stad :)

Berat Akçay
06.08.2011, 16:18
ççççççDiren Sibel

Sibel
06.08.2011, 16:20
Direnebilirdim abi ama karşımda bayan olduğumu unutup farklı kelimeler yazanlar var.Ayrıca mesajları kendi istediği gibi algılamaya niyetli olan da çok.Çıkıp da Engin'i pohpohlayalım demedim.Kendisi halâ bizim takımımızdaysa faydalanalım diyorum.Şenol hocaya yaptıklarını ben de biliyorum.Tebrik plaketi mi verdim Engin'e?

Fatih Öztürk
06.08.2011, 16:26
Armağan.arda ıle engını karşılaştırma.arda tam bır galatasaraylı.camıasını zora düşürmez.o camıası icın sembol ısım.ılerde hoca,başkan olacak.terımle pek ılgısı yok ardanın.ama engın öyle değıl.tam bır serserı.bugun bıraksak sürünür gıder.

Fatih ÇOLAK
06.08.2011, 16:27
ççççççDiren Sibel

Engin'i hep savunan biri olan ben bile bıktım ama haklı renktaş, kim oynayacak? colmanın yanına zaten tecrübesiz aykutu koyacağız, peki 3. adam kim olacak...barış ataş(!) mı? sezer(!) mi? ikisi de olmaz tecrübe ve yetenek olarak engin bunları ikiye katlar ama o da ne durumda bilmiyoruz...allah şenol hocaya sabır versin...ama o sahaya hem aykut hem de yanına sezer, barış ikilisinden biri çıkarsa sonuç çok kötü olabilir...

crazyman_61
06.08.2011, 16:27
umarım sonradan sorun çıkmaz stadda ve 52 bin kişiyle o gün orda turu geçeriz

Armağan Dere
06.08.2011, 16:31
Biraz da Engin ile uzaktan akraba olduğum için böleyim sanırım:)...
Engin disiplinsiz vs. olabilir ama hoca olarak onu disipline edecek olan yine Hocadır..
Fatih abi katılmıyorum..Arda Terimin hatrına kaldı..
Bunu da oynatarak yaparsın oynatmayarak değil..

Fatih Öztürk
06.08.2011, 16:31
Berat kardes,bırakalım senede 3 maç oynasın artık psıkopatımız..bır anlık sınırını içıne atacaksın.burak egemen selcuk onur senol hocayla kendını gelıstırdı.bırı kalkıp şenol hocaya kufrettımı.

Tolga Kurt
06.08.2011, 16:33
Milan 2 İnter 1 Kupa milanın dk 74 :D

Berat Akçay
06.08.2011, 16:33
Berat kardes,bırakalım senede 3 maç oynasın artık psıkopatımız..bır anlık sınırını içıne atacaksın.burak egemen selcuk onur senol hocayla kendını gelıstırdı.bırı kalkıp şenol hocaya kufrettımı.
Gittiklerinde küfür etmiş gibi olmadı mı zaten ?

Ogün YAZICI
06.08.2011, 16:35
engin konusunda hale daha geçen sneelerde yaptığı 1-2 hataya bakıp adama sallayanlar var. engin son olarak ne yaptığı için çok önemli benfica kadrosundan çıkarıldı bize bunun cevabı lazım ?? cevap açık sözleşme uzatmaması.hale daha durumu adamın kişiliğine bağlayanlar var yapmayın ne olur ya. sözleşme uzatmamasında da engini suçlamıyorum suç yönetimindir ...

TiEmAr
06.08.2011, 16:37
llorente ve munuain çok yetenekli oyuncular skora doğrudan etki edebilirler şenol hoca tabi benden daha iyi biliyordur ve önlemini alır bu oyuncuları pasif hale getirebilirsek turu geçmemiz zor olmaz

Barış Burak
06.08.2011, 16:40
Armağan gözuğa kurban olayım etma ya, Terimin bırak ardayı ne zaman oyuncu kazandığını gördün?

üstelik ardayı kazandığını nerden biliyorsun? daha dur bakalım bir sene bile olmadı...Fatih Terim her zaman önce kendi karizmasını düşünür,önce kendisini düşünen insanlar,İNSAN KAZANAMAZ.

Şenol Güneş Burak'ı kazanacak,Selçuğu kazanacak,Onuru kazanacak hi bir şey yok;

ama dengesiz ruh hastası bir sığırın kendini bilmez hareketleri yüzünden bir Terim kadar bile olamadın hocam demek, ne kadar doğru?

eğer bir insanın içinde ADAMLIK varsa, fakat çıkaramamışsa ortaya, o adamı akıllı biri çıkarır o bedenin içinden.

ama bir insanın içinde adamlık yoksa(engin) neyini çıkaracaksın?

Terim kadar olamadın kısmına çok içerlendim Armağan.Çok.Yani ayıptır yahu.

aşk_bordomavi
06.08.2011, 16:43
bizim meselemiz engin değil arkadaşlar bizim meselemiz Trabzonspor,bırakın engini gitsin nere giderse,bir engin gidr bir engin gelir.bunun bir önemi yok,önemli olan trabzonsporun başarısıdır

mit_o
06.08.2011, 16:44
İnşallah Türk Telekom Arena'da olur maç hadi yönetim bastır :)

İlker Akçay
06.08.2011, 16:52
Arda'yı adam eden Terim kadar bile olamadı hoca maalesef..Oynatarak kazanırsın..Hocayı bu konuda eksik görüyorum..

Armağan oruç çarptı galiba Şenol Hoca daha kazanmak için ne yapsın,etmediği küfür kalmadı ahlaksızın sahadan çıkarken ona rağmen affetti,o küfürleri bana etse bırak affedip oynatmayı,sahadan çıkmasını beklemeden girer onu çime gömerdim..

metinbay61
06.08.2011, 16:58
Arda-Engin---Elma-Armut...

legurhan
06.08.2011, 17:00
Bir futbolcu;

Takımına yaptığı katkı kadar değerlidir...

Traftarın vereceği değer bununla paralellik arz etmeli....

Kaç maç kazandırmış, kaç gol atmış kaç maçı çevirmiş.....

Hadi kazandırdığı maçları geçtik....

İyi bir birey olarak arkadaşlık paylaşım dostluk arkadaşlarının yanında yer alarak moral verme vs gibi özellikleri olan bazı yeteneği kıt oyunculara bile ihtiyaç duyar takım....

Neresinden bakarsam bakayım neresinden tutmaya çalışırsam çalışayım bu ENGİN elimde kalıyor...
Çok iyi oyuncu olmak çok yetenekli olmak başka birşeydir...Bunu realiteye dönüştürmek başka birşey....
Benim yeğenim var yemin ederim Sergen'den yetenekli hem az bulunur sol ayak ama o kadar ilgilenmemiz yardımcı olmaya çalışmamıza rağmen hiç birşey olmayacağına karar verdik...

Nerede oynadıysa hep kendisi haklı doğru, herkes haksız...

Klasik Özal jenerasyonu...Al birini vur ötekine....

Taraftar kendini sorgulasın derim...

Bizim için değerli olan kim, kimin arkasında durmalı, kimi sahiplenmeli ,kime alkış tutmalı, aldığımız formalarımızın arkasına kimin adını yazdırmalıyız diye.....

Şimdiye kadar bize yapmış olduğu katkıya bakarak yeni aldığım formanın arkasına Engin diye yazdırmak aklımın ucundan geçmedi geçmez de...

Benfica maçı öncesi o kadar ihtiyaç var iken sahada olup elinden geleni yapması gerekirken,gerekçesi ister sözleşme ister başka birşey, haklı-haksız, kadro dışı kalan bir oyuncunun savunulacak bir yanının olmadığı kanısındayım...

Sayın Şenol Güneş'in yola getiremediği kişiliği sadece ama sadece ZAMAN yola getirir diye düşünüyorum, umarım geç kalmış olmaz Engin bey...

Mustafa Umut
06.08.2011, 17:05
O değilde gözüm Seedorf'da kaldı ya:))

-------Zokora---------Seedorf------
---------------Colman--------------

Hasan Cubukcu
06.08.2011, 17:09
simdi bizim kurtaricimiz enginse vay halimize bende engini begeniyordum ama son zamanlarda kendini zora soktu !!!

küfür ettiyse eger uzaklastirilsin !!!
Arminia Bielefeldten niye atildigini bilen varmi aramizda birisi !!!

alihan_61
06.08.2011, 17:11
arenada olursa gövde gosterısı olur mutıs bı atmosfer olur..ılk defa futbol stadında nası bı ses gelır ozamn herkes gorurr

Barış Burak
06.08.2011, 17:12
Armağan oruç çarptı galiba Şenol Hoca daha kazanmak için ne yapsın,etmediği küfür kalmadı ahlaksızın sahadan çıkarken ona rağmen affetti,o küfürleri bana etse bırak affedip oynatmayı,sahadan çıkmasını beklemeden girer onu çime gömerdim..

Yani zaten Terimin ne olduğunu Şenol Hocanın ne olduğunu herkes biliyor,onun kadar olamadı demek,sanırım gerçekten oruç vurdu Armağanı hafiften:)

Engin için ben artık affedici olunmaması gerekildiğini düşünüyorum.Olcan,Ozan ve ya Alper ile takas edilsin.

Bu arada ilker engin hakkındaki yorumlarından da ufak bir Yılmaz V ural ruhu taşıdığına kanaat getirdim:D

Fatih Özkan
06.08.2011, 17:15

Hı hı Armağan...
Peki...
Aynen öyle...
Haklısın...
+1967 :rolleyes:

pReN@_61
06.08.2011, 17:17
resmi bilgi ise, iyi bir haber bu
Doğrudur resmi bilgi.Uefa'dan bildirilmiş.

Fatih Öztürk
06.08.2011, 17:17
Gittiklerinde küfür etmiş gibi olmadı mı zaten ?

sözleşmen biter çekip gidersin orası ayrı bir şey.

sahada görevini yapman gereken yerde takım arkadaşlarına laf atarsan,hocana küfredersen olurmu?

enginin savunulacak bi tarafı yok dostum.ne kadar Trabzonlu olursa olsun.adam olacak.ahlaklı olacak ahlaklı.

Adulyan7
06.08.2011, 17:18
arkadaşlar athletic bilbao maça çok hızlı başlayan bi takım geçen sezon maçlarına bir bakın evindeki maçların yüzde 90 ında ilk yarıları önde kapatmış ama ikinci yarı kolay gol yiyen bir görüntüsü var hatta 30. dkdan sonra düşüyo tempoları birçok maçını izledim.. ama o ilk 30 dkda taraftarlarını da arkalarına alıp yaptıkları baskıya gol yemeden dayanan çok az takım var ispanyada.. o ilk dk.ları istediğimiz şekilde atlatabilirsek turun çok zor olmadığını düşünüyorum.. deplasmanda da çok iyi değiller ayrıca...

prensgold
06.08.2011, 17:19
beyler abdel kader keita bilgisi ortada dolanıyor haberi yada bir bilgisi olan varmı??

Ali Can
06.08.2011, 17:24
ulasım açısından iyi bir yerde ama stadın boşaltılması sırasında zorluklar yaşandı geçen sene. çok iyi olur.

Adulyan7
06.08.2011, 17:25
arenada olursa desibel rekoru denensin 61. dkda :D

pReN@_61
06.08.2011, 17:26
"Rövanş maçı büyük ihtimalle TT Arenada oynanacak"

TrtSpor

Fatih Özkan
06.08.2011, 17:29

TrtSpor

İnşallah.
Taraftarlarımız için büyük kolaylık olur...

Deniz Tosunoğlu
06.08.2011, 17:32
Adamlar Trabzonspor icin tezahürat yapiyor :D (Dinamo Tiflis taraftari)

eSuL2IwDNs4

Ömür Karadeniz
06.08.2011, 17:33
Arkadaşlar.Engın oyundan alınırken şenol hocaya küfretmıştı.s.carım onun Trabzonluluğuna Trabzonsporluluğunada yeteneğınede.çoğumuzun babası gıbı gördüğü şenol hocaya kımse küfredemez hakaret edemez.yaptıkları bını aştı kovsunlar şunu Allah içın.
Peki söyle bana o maçın en iyisinin 90+3'te oyundan alınmasının anlamı ne biri bana anlatsın.Hocamızda sütten çıkmış akkaşık değil.

Murat SİSMAN
06.08.2011, 17:33

TrtSpor

Evet Zulimpiyat stadından iyidir

pReN@_61
06.08.2011, 17:34
Arkadaşlar UEFA'ya yedek stadyum olarak Olimpiyat'ı bildirdik. Bunun dışına çıkma şansımız yok.
Bugün öğle saatlerinde Trtsporda bizim rövanş maçının büyük ihtimalle TT Arenada olacağını söylediler.Gs yöneticileriyle yapılan görüşmelerde bir olumsuzluk çıkmamış.

Murat SİSMAN
06.08.2011, 17:36
beyler abdel kader keita bilgisi ortada dolanıyor haberi yada bir bilgisi olan varmı??

Nerede bu haber.

Fatih Öztürk
06.08.2011, 17:39
Peki söyle bana o maçın en iyisinin 90+3'te oyundan alınmasının anlamı ne biri bana anlatsın.Hocamızda sütten çıkmış akkaşık değil.

takımın başındaki isim şenol güneştir.gerisi tırı vırı.enginmiş menginmiş hikaye bunlar.bizim en büyük değerimiz şenol güneştir.oda yanlış yapabilir.90+3 değil 90+9 dakikada oyundan alsa seni, sana verilen görevi yaparsın hoca takdir eder seni oyundan alır geçersin kulübüne.sen ne bok adamsında hocana küfredeceksin.

Barış Burak
06.08.2011, 17:43
yahu oyuncularımızı önceden ayartan bir kulübe neden muhtaciyet durumu yaratıyoruz; yemişin atmosferini,Olimpiyatın onuru yeter...

yektakurtulus
06.08.2011, 17:48
gs ile iliskiler dondurulmustu???
bu yönetimden nefret ediyorum

TiEmAr
06.08.2011, 17:49
bizim uefaya bildirdiğimiz ikinci stad olimpiyat stadı tt arenada oynamamız çok zor.Olimpiyat stadında biz kimleri dize getirmedik ki gerekirse klubünde yardımlarıyla olimpiyattada baskıya alırız bilbao yu ve evine boş göndeririz her türlü.

Dawsofield
06.08.2011, 17:49
Allah'ın izniyle geçecez turu beyler ümitsizliğe kapılmayın, uefa bizi şaşırtıp adiran oynayabilecek konuma getirtilirse önümüzde hiçbir engel yok hakem hataları yüzünden ŞL nin kapısından döndük bunları mı eleyemeyeceğiz ?

Fatih Öztürk
06.08.2011, 17:51
Allah'ın izniyle geçecez turu beyler ümitsizliğe kapılmayın, uefa bizi şaşırtıp adiran oynayabilecek konuma getirtilirse önümüzde hiçbir engel yok hakem hataları yüzünden ŞL nin kapısından döndük bunları mı eleyemeyeceğiz ?

aynen öyle.

+1967

yorumsuz6117
06.08.2011, 17:53

TrtSpor

Harika olur...

.....
06.08.2011, 18:04
Şenol Hocamızı terimle kıyaslayanlar bile var galiba.

Ula böyle bir şey nasıl yapılır hayret ediyorum.

Şenol Güneş'in üstüne bir yerli hoca tanımıyorum millet sinyorita leydiyle kıyaslıyorlar. Yuh be

yorumsuz6117
06.08.2011, 18:17
Olimpiyata 2-0'ın rövanşında 40.000 kişi gitti. Bilbaodan tek farklı mağlubiyetle bile dönsek TT Arena full dolar herhalde.

Şenol Altunsoy
06.08.2011, 18:22
Son dk.Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak.Maç sonrası bakım masrafları dışında istenen ücret yok.

Maddox yazmış twitter da.

Cengiz
06.08.2011, 18:23
hoca ister 90+65588'da oyuna alır, ister maçtan sonra idman yaptırır
pardon ya, engin ronaldo'nun yerli versiyonu ya triplere girmekte haklı

Mustafa Umut
06.08.2011, 18:25
2002 de Şenol Güneş Türkiye'yi dünya 3.lüğüne taşırken, yok o kadar para alıyor, yok şu kadar para alıyor diye Türkiye'yi ayağa kaldırmışlardı. Aldığı parayı fazla görüyorlardı.
Fatih Terim senede 3 hazırlık maçı yaptığı zamanlarda 260 bin lira para alıyordu kimsenin sesi çıkmıyordu.
Yani medyanın Fatih Terim'i pohpohlaması çok normal. Gülün geçin derim..

yorumsuz6117
06.08.2011, 18:28
Adrian 2 maç ceza alsa şimdiye kadar açıklanırdı. Rövanş maçında oynar.

Cağaloğlu
06.08.2011, 18:30
Son dk.Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak.Maç sonrası bakım masrafları dışında istenen ücret yok.

Maddox yazmış twitter da.

süper haber şenol abi inşallah kesinleşir bu bilgi

sessizkral_1
06.08.2011, 18:30
adrian konusunda emsal teşkil edebilecek karar varmı ?

angraf
06.08.2011, 18:33
TTnet arenada oynanacakmış 2. maç gerekli izinler alınmış orayı full doldururuz büyük ihtimal

Cağaloğlu
06.08.2011, 18:35
TTnet arenada oynanacakmış 2. maç gerekli izinler alınmış orayı full doldururuz büyük ihtimal

bilgi kesinmi ?

Ogün YAZICI
06.08.2011, 18:36
http://www.dailymotion.com/video/xiq25d_athletic-bilbao-1-malaga-1_sport burada bibaonun ligde oynadığı diğer maçlara da ulaşabilirisniz. öyle sahasında oynuyor diye her takımı hapsebilen bir takım değil.mesela bir benfica değil.onun ayarında birçok takım oradan galibiyet ve beraberlik almış.

.....
06.08.2011, 18:37
Adrian için itiraz edilecek. Bakalım UEFA ne cevap verecek. Eğer 2 maç verirse büyük ayıp eder. 1 maç bile vermemesi lazım.

blacksilva

ilk macta alinacak skora bagli bence. 3 eksigimiz var. mutlaka ordan berabere ayrilmamiz lazim. 1-1 süper olur. zokonun yerine aykut, paulo nun yerine engin, adrianin yerine de alanzinho oynamali

prensgold
Nerede bu haber.

http://www.sportaktik.com/haber.php?haber_id=5227

angraf
06.08.2011, 18:41
bilbaoyu çok abartıyorsunuz Llronte dışında gole yakın çok adamları yok.
Tamam belli bir oyun ekolü var takım oyununuda iyi oynuyor ama bir benfica değil bundan emin olun.
İlk maçta deplasmana alınmış eğer ilk maçı kazanırsak süper olur gollü beraberlik bile bizim için avantaj olur arkadaşlar.
Tamam önemli eksiklerimiz var ama bu diğer futbolcuların kendilerini göstermeleri için büyük bir şans.

vatandas61
06.08.2011, 18:42
tt arenanin kapasitesi nekadar

Murat SİSMAN
06.08.2011, 18:43
Çok mükemmel bir haber ulaşım daha doğrusu herşey için mükemmel bir haber.

Barış Bağcıoğlu
06.08.2011, 18:43
56.000 olması gerekiyor

~UniCef~
06.08.2011, 18:44
http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/bilbao-maci-tt-arenada-olabilirSXHBQ242949SXQ

Bunu bile Yönetimin vizyonsuzlugu olarak nitelendirilmeye calisildi burada. Ben onun icin ahlaksiz bir elestiriden bahsediyorum herzaman.

Emirhan Yazıcı
06.08.2011, 18:45
SON DAKİKA: Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Athletic Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak..!!!!!

Facede gördüm..

Emirhan Uludüz
06.08.2011, 18:47
SON DAKİKA: Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Athletic Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak. Maç sonrası bakım masrafları dışında istenen ücret yok..

yalniz adam
06.08.2011, 18:48
haber doğru mu ?

Ahmet Öztürk
06.08.2011, 18:50
Galatasay yönetimi ile ilişkiler dondurulmuştu hani ne oldu o iş ? Bakın face'de twitter'da kısaca her yerde nasıl duyuruldu bu haber.

"SON DAKİKA: Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Athletic Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak..!!!!!"

Bilsem ki iki sene evvel ki Orduspor kupa maçında ki zeminden daha kötü bir zemin olacak Avni Aker'de yine de o maçı Trabzon'da oynatırdım ben.

Ayrıca olası bir elenme durumunda Trabzon insanına takımını Avrupa arenasında izleyemeden Avrupa'ya veda ettirenleri de alkışlamak gerekir.

Kombine satarken Türkiye ligi, Türkiye kupası ve Avrupa maçları dahil diye satıyorlar ama Avrupa Kupası maçı izleyemiyoruz. Bir nevi kul hakkı değil midir bu ?

Neresinden bakarsanız bakın Avni Aker 25 Ağustos'a yetiştirilmeliydi. Bu maç öyle veya böyle Trabzon'da oynanmalıydı!

tslionur
06.08.2011, 18:50
şu anda tek gerekli olan şey ispanyadan gelecek güzel bir skor

Mustafa Çolak
06.08.2011, 18:51
TT arenada oynanacak olması süper bi haber, inşallah ilk maçtan iyi bir skorla döneriz.

Muhammet Gündoğan
06.08.2011, 18:53
arkdaşlar keita ismi dolanıyor ortalıkta doğruluğu nedir??

Cağaloğlu
06.08.2011, 18:54
tt arenanin kapasitesi nekadar

52 bin 650 seyirci kapasitesi var

Fatih
06.08.2011, 18:56
Süper olmuş yahu tıklım tıklım doldururuz orayı.:)

Ahmet Öztürk
06.08.2011, 18:56
SON DAKİKA: Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Athletic Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak. Maç sonrası bakım masrafları dışında istenen ücret yok..

Hay Allah razı olsun Ünal Başkandan. Onun ONAYI ile süper oldu bu iş (!?)

Adamlar tam bir büyüklük örneği gösterdi helal olsun. Biz ilişkilerimizi dondurduk onlar stadyumlarını veriyolar. Sağ olsunlar..

Cağaloğlu
06.08.2011, 18:57
Galatasay yönetimi ile ilişkiler dondurulmuştu hani ne oldu o iş ? Bakın face'de twitter'da kısaca her yerde nasıl duyuruldu bu haber.

"SON DAKİKA: Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Athletic Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak..!!!!!"

Bilsem ki iki sene evvel ki Orduspor kupa maçında ki zeminden daha kötü bir zemin olacak Avni Aker'de yine de o maçı Trabzon'da oynatırdım ben.

Ayrıca olası bir elenme durumunda Trabzon insanına takımını Avrupa arenasında izleyemeden Avrupa'ya veda ettirenleri de alkışlamak gerekir.

Kombine satarken Türkiye ligi, Türkiye kupası ve Avrupa maçları dahil diye satıyorlar ama Avrupa Kupası maçı izleyemiyoruz. Bir nevi kul hakkı değil midir bu ?

Neresinden bakarsanız bakın Avni Aker 25 Ağustos'a yetiştirilmeliydi. Bu maç öyle veya böyle Trabzon'da oynanmalıydı!

avni aker yetişse ne olacaktı kardeş, ?

şampiyonlar ligi veya uefa avrupa ligindeki rakiplerimiz çekirdek nasıl yenir diye mi öğreneceklerdi ?"

Emirhan Yazıcı
Rakibimizn Önemli 4 ismi

lS1HBZmarBE
AIFRX8yf4qs
yH4N91596pI
yvWOW4FDTkU

angraf
Başkanlar anlaşmış Trabzondada oynanabilir AvniAker yetişirse ama yetişmez :D

52bin küsür stadın kapasitesi 2-0 lık yenilginin rövanşında 40bin taraftarımız geldi bu stadı fulleriz %90 hele ilk başta avantajlı bir skor elde edersek süper olur.

Mustafa Çolak
06.08.2011, 18:58
Biri desibel mi dedi ? :D:D

Ogün YAZICI
sonrada neden bütün oyuncular istanbul takımlarını tercih ediyor derler. o gün o stadda maça çıkacak oyuncularımız stadın büyüsüne kapılacaktır. gs nin imkanlarını daha ii görecektir. bize şu stadı bir türlü kazandıramayanlar utansın...

Erdem Keser
Çok iyi oldu bu haber.

angraf
06.08.2011, 18:59

Kırarız rekoru :D

Cağaloğlu
06.08.2011, 19:00

aynen Fatih katılıyorum sana süper olacak.

Olimpiyatta nasıl bir futbol müsabakasında deplasmanda yer alan en çok seyirci rekorunu kırdıysak, tt arenadada desibel rekorunu kıracağımıza inanıyorum.

Berat Akçay
06.08.2011, 19:04
Llorente beğendiğim forvetlerdendi .İnşallah zorluk cıkarmaz

Efendioglu
06.08.2011, 19:05
Vay be Galatasaray'la ilişkileri dondurmuştuk gene yönetim yaptı yapacağını yapacak bişey yok artık , ancak Olimpiyat'a gitmek resmen eziyet-işkence-zulüm TT Arena'da olması iyi oldu 61.Dakika'da desibel rekoru kıralım...

Berat Akçay
06.08.2011, 19:08
En azından boşuna bağırmış olmayacağız Olimpiyattaki gibi.Bir amacı olacak.

Berat Akçay
06.08.2011, 19:09
Bu maçta herkesi tezahürat yapmaya davet etmeliyiz.:) Susmak yok rekor bizi bekler

altinkaya08
06.08.2011, 19:09
Arkadaşlar A.Bilbao ile ilk maçı içerde oynıcaz diye biliyorum.yanlışmı ??

Oğuzhan
06.08.2011, 19:11

Deplasmanda abi ilk maç değişti.

Faruk BERBER
06.08.2011, 19:11

Değişmiş, ilk maç San Mames'te.

Gökçebey
06.08.2011, 19:13
TT Arena kesin mi?

Faruk BERBER
06.08.2011, 19:14
sonrada neden bütün oyuncular istanbul takımlarını tercih ediyor derler. o gün o stadda maça çıkacak oyuncularımız stadın büyüsüne kapılacaktır. gs nin imkanlarını daha ii görecektir. bize şu stadı bir türlü kazandıramayanlar utansın...

Biz bile hangi takımın ne kadar imkanı olduğunu az çok bilirken, bu işten yıllardır para kazanan futbolcular bilmiyor mu, sadece stadın ambiansına bakarak bizden İstanbul'a adam mı gider. Tabii stadın yapılmasını herkes istiyor. Kayserinin stadı da yeni ve güzel oraya da gitmek ister mi bizim oyuncular ?

Ömer Faruk61
06.08.2011, 19:15
TT Arena kesin mi?

Abi BMN Facebook Sayfası da yazmış.Siz yazmıyor musunuz onları :D:D

Tyler Durden
06.08.2011, 19:15
cincona o kadar salladik hatta yonetim bile agzina geleni soyledi simdi
adamlarin stadinda mac yapmak icin kapisina gidiyosun..
iftara yakin adami gunaha sokmazsaniz olmaz sanki..
ttarenada oynayacagina mac seyircisiz olsun..

Mustafa Ayazoğlu
06.08.2011, 19:17
Olimpiyat olmasın..

İzmir olur, İnönü olur, Arena olur. Fark etmez.

Bana kalsa Avni Aker de olsun. Tarlada oynayamaz rakip :)

Mustafa Ayazoğlu
06.08.2011, 19:18
cincona o kadar salladik hatta yonetim bile agzina geleni soyledi simdi
adamlarin stadinda mac yapmak icin kapisina gidiyosun..
iftara yakin adami gunaha sokmazsaniz olmaz sanki..
ttarenada oynayacagina mac seyircisiz olsun..

devletin malı , herkesin vergisi ile yapıldı o stad..

Fanatik34
06.08.2011, 19:19
Insallah haber dogrudur, orda oynanir. Yoksa ayin 25´de Olimpiyata 20bin seyirci bile gelmez, rezil oluruz.

Haaa, insallah o seyircinin gümbürtüsünden bizim futbolcular kötü etkilenmez:D

maydin
hadi bakalım...

Gökçebey
Abi BMN Facebook Sayfası da yazmış.Siz yazmıyor musunuz onları :D:D

O mesajlar buradaki 2 yönetici arkadaştan çıkıyor, ben değilim. :)

Oğuzhan
06.08.2011, 19:20
Arena'da şölen olur ilk maç iyi skor almalıyız mutlaka.

Cem Zırıh
06.08.2011, 19:21
Hadi Beyler TT Arena 'ya ;) 25 inde ordayim !

Mustafa Umut
İlk maçta alınacak avantajlı skor ile İstanbul'u ağlatırız..

Ilelioglu
Ben pek olumlu bakmiyordum ama en azindan Istanbul'daki arkadaslar icin en iyi cözüm buydu sanirim.

Hayirlisi olsun...

Mustafa Umut
06.08.2011, 19:22
Avantajlı bir skor aldık mı müthiş şeyler olacak.

Ilelioglu
06.08.2011, 19:23
LLorente o kadar iyi bir forvet degil ama dikkat edilmesi gereken bir isim.

Bilbao'nun göze carpan oyuncusu Martinez, onu kilitlersek sansimiz artar.

Ogün YAZICI
Biz bile hangi takımın ne kadar imkanı olduğunu az çok bilirken, bu işten yıllardır para kazanan futbolcular bilmiyor mu, sadece stadın ambiansına bakarak bizden İstanbul'a adam mı gider. Tabii stadın yapılmasını herkes istiyor. Kayserinin stadı da yeni ve güzel oraya da gitmek ister mi bizim oyuncular ?
ne alakası var ya kayserinin taraftarıyla gs nin taraftarı bir mi? bu da bir etken ... her neyse benim bashsettiğim o değil forma tanıtımı, avrupa maçları vs. derken takım istanbula tamamen bağlanmış durumda bu periyotta özellikle gelen yabancı oyuncular düşünmezler mi "trabzonda sadece antreman yapıyoruz ne iş her türlü sportif hadise istanbulda gerçekleşiyor"

MehmeTS_ADANA
san mames avrupanın en zor deplasmanlarından....

Adem Erdoğan
06.08.2011, 19:24
Kaynak ne arkadaşlar kesinmi?

Doğruysa çok güzel olur bu.

Ilelioglu
06.08.2011, 19:25
Yönetimin su aciklamasini anlayan varmi?

...
Tecrübeli teknik adamın özellikle savunma ve orta sahada yaşanan sıkıntılar sonrası bu mevkilere takviye yapılmasını isteyeceği ifade edildi. Şenol Güneş'in bu çağrısına olumlu bakan yönetimin ise, Futbol Federasyonu'nun şike operasyonu kapsamında vereceği kararı beklediği belirtildi.
...

Kaynak: http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=96367

Ilelioglu
06.08.2011, 19:27
Istanbul'daki arkadaslarin artik bahaneleri kalmadi...

En cok buna seviniyorum...

Yasin Altuntas
Valla nedense Llorenteden hic korkmuyorum. Bizim Defans pek iyi degil ama Llorente tarzi Oyunculari iyi kapatiyor (Örnek: Cardozo) Hizli cevik Forvet bize Sorun yasatir ama Fizik gücüyle oynayan bir Forvet´i durdurabiliriz.

Beni daha cok adamlarin teknik orta sahasi korkutuyor. Benfica Maclarinda adamlar bizim orta sahayi resmen ele gecirdi. Bu Macta Zokorada yok isimiz cok zor.

Ogün YAZICI

...
Tecrübeli teknik adamın özellikle savunma ve orta sahada yaşanan sıkıntılar sonrası bu mevkilere takviye yapılmasını isteyeceği ifade edildi. Şenol Güneş'in bu çağrısına olumlu bakan yönetimin ise, Futbol Federasyonu'nun şike operasyonu kapsamında vereceği kararı beklediği belirtildi.
...

:alkış: güzel tespit buna ben de takıldım ...

Ilelioglu
06.08.2011, 19:28
Valla nedense Llorenteden hic korkmuyorum. Bizim Defans pek iyi degil ama Llorente tarzi Oyunculari iyi kapatiyor (Örnek: Cardozo) Hizli cevik Forvet bize Sorun yasatir ama Fizik gücüyle oynayan bir Forvet´i durdurabiliriz.

Beni daha cok adamlarin teknik orta sahasi korkutuyor. Benfica Maclarinda adamlar bizim orta sahayi resmen ele gecirdi. Bu Macta Zokorada yok isimiz cok zor.

Senol Hoca orta sahaya takviye istiyor, insallah Yönetim elini cabuk tutar.

Yasin Altuntas

...
...

Bu Karad Maddi anlamda önem tasiyor. Eger Sampiyonluk bize verilirse yüksek miktarda bir Para elimize gecebilir ve bununla transfer yapabiliriz.

fanatikdevri
Devletin stadını avrupa kupalarında oynamayan takım yerine biz kullanalım,reklamı olsun stadın.

Sefa
06.08.2011, 19:31
İlk maçtan elenmezsek maça gelmeyi düşünüyorum.. :)

murat köse
06.08.2011, 19:31
her türlü maçtayız olimpiyatta olsa farketmezdi zaten. tt arena olması tadından yenmez kıvamda olmuş....

mustafaction
06.08.2011, 19:32
2005 yılında trabzon'daki athletic bilbao maçında 3-0 öne geçmiştik,, daha sonra saçma sapan hatalar yaparak maç 3-2'ye gelmişti yanlış mı hatırlıyorum??

Sefa

...
...

Şampiyonlar Ligine direk katılma hakkımız gitti sanırım eğer hala katılabilirsek bununla ilgilidir..

Ilelioglu
Bu Karad Maddi anlamda önem tasiyor. Eger Sampiyonluk bize verilirse yüksek miktarda bir Para elimize gecebilir ve bununla transfer yapabiliriz.

Ne alakasi var, maddi anlamda zorlansak bile bu Transferler yapilmali, cünkü ligi bile bu orta saha ve defans ile götüremeyiz.

Hem simdi transfer yap, sonrada gelsin paralar, ayni hesap yani.

Ilelioglu
06.08.2011, 19:33
2005 yılında trabzon'daki athletic bilbao maçında 3-0 öne geçmiştik,, daha sonra saçma sapan hatalar yaparak maç 3-2'ye gelmişti yanlış mı hatırlıyorum??

Dogru hatirliyorsun..

Sacma sapan iki tane gol yedik ve turu verdik...

Helvacı61
06.08.2011, 19:35
Istanbul'daki arkadaslarin artik bahaneleri kalmadi...

En cok buna seviniyorum...
isstanbulda kimse bahane üretmiyor imkanı olan herkes maça gidiyor benfica maçında tur ümidi hiç olmamasına ramen oruç ayında 40 bin taraftar vardı türkiyenin hiçbir yerinde bu şartlarda o kadar taraftar olmazdı trabzon dahil olimpiyatta da olsa gidecektim areneyada gideceğim. trabzonspor istanbulda hiçbir maçını hiçbir statda 30-40 binden aşağı oynamaz.

Yasin Altuntas
06.08.2011, 19:36
Ne alakasi var, maddi anlamda zorlansak bile bu Transferler yapilmali, cünkü ligi bile bu orta saha ve defans ile götüremeyiz.

Hem simdi transfer yap, sonrada gelsin paralar, ayni hesap yani.

Peki ya gelmezse ??? Bu Borcun altindan kim gelecek ?

Ilelioglu
06.08.2011, 19:36
isstanbulda kimse bahane üretmiyor imkanı olan herkes maça gidiyor benfica maçında tur ümidi hiç olmamasına ramen oruç ayında 40 bin taraftar vardı türkiyenin hiçbir yerinde bu şartlarda o kadar taraftar olmazdı trabzon dahil olimpiyatta da olsa gidecektim areneyada gideceğim. trabzonspor istanbulda hiçbir maçını hiçbir statda 30-40 binden aşağı oynamaz.

Oysa 60 binin üzerinde olmaliydik...

IBB macinda bile kameranin cektigi yer tamamen dolu idi...

Ilelioglu
06.08.2011, 19:38
Peki ya gelmezse ??? Bu Borcun altindan kim gelecek ?

Taraftar tabiki...

Yönetim cikar aciklama yapar, gereken transferler yapildi ama Avrupa Liginden maalesef elendik, Taraftarlardan hem manevi hemde maddi anlamda destek bekliyoruz...

Tüm Taraftarlarimizi maclara ve TSClub'lara davet ediyoruz...

Bu arada sunuda belirtmek lazim biz ligi 2. tamamladik, kasaya güzel bir miktar girdi...

Transfere ise 6-7 Milyon Euro harcadik...Yani bu kadar oyuncunun bedava gitti bir yerde hicbirsey harcamadik...

Helvacı61
06.08.2011, 19:38
sayemizde stadın avrupada ismi duyulacak artık bundan sonra arena cehennemi diye anılacak arena da ilk avrupa maçına biz çıkacağız.

61_Hasan_69
06.08.2011, 19:39

sanki 40 bin kişide İstanbuldan geldi maça..

.....
06.08.2011, 19:39
161. sayafada yerimizi alalım :)

Turu geçeceğimize canı gönülden inanıyorum. Elimizden geldiğince TT Arenadaki maç için kendimizi hazırlayalım.

Helvacı61
06.08.2011, 19:40

bi seferde sen gel:Ddavulun sesi uzaktan hoş gelir.

Ömer Faruk61
06.08.2011, 19:41

İbb Maçında 1 biletle 5-6 kişi girdi o stada.Uefanın maçında yap sıkıyorsa...

Yasin Altuntas
06.08.2011, 19:41
Taraftar tabiki...

Yönetim cikar aciklama yapar, gereken transferler yapildi ama Avrupa Liginden maalesef elendik, Taraftarlardan hem manevi hemde maddi anlamda destek bekliyoruz...

Tüm Taraftarlarimizi maclara ve TSClub'lara davet ediyoruz...

Bu arada sunuda belirtmek lazim biz ligi 2. tamamladik, kasaya güzel bir miktar girdi...

Transfere ise 6-7 Milyon Euro harcadik...

Maddi acidan hic bir Bilgiye sahip olmadan böyle atip tutmak ne kadar mantikli bilmiyorum ?

Biz bir kac sene önce transfere 25 Mio. harcamisiz ve yeni bir kadro kurmusuz. Ondan sonra ise her sene kac milyon harcamisiz. Bunlarda var transfer paralari manager oyunlarindaki gibi aninda ödenmiyor. Bunlarin hepsine karsin ne kadar gelir elde ettik bir bakalim.

Helvacı61
06.08.2011, 19:42
sanki 40 bin kişide İstanbuldan geldi maça..
haklısın istanbuldaki maçlara çevre illerden çok gelen oluyor.

61_Hasan_69

bu maçtata biletsiz girişler oldu.. Hemde çok fazla oldu.. Özellikle kale arkasında..

Emirhan Yazıcı
http://futbol.superstadyum.net/36979/tottenham-hotspur-athletic-bilbao-macini-canli-izle

Bilbao önde rakibimizin maçıı

Ilelioglu
bi seferde sen gel:Ddavulun sesi uzaktan hoş gelir.

Aileye bagimli olmasam gelirdim ama okul henüz yeni bitti...

Yavas yavas olacak, en fazla iki sene sonra Istanbul'da görüsecegiz zaten...

Yani macimiz olursa...

;)

Ömer Faruk61
06.08.2011, 19:43
Benfica biletleri için suç duyurusu..

İstanbul'da yaşayan avukat Kemal Bayrak, Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda, Trabzonspor ile Benfica arasında oynanan maç için gişeden satın aldığı biletlerin üzerinde, ''Davetiyedir Satılmaz'' ibaresinin yer aldığı iddia ederek, dolandırıcılık yapıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu..

Edinilen bilgiye göre, İstanbul'da yaşayan Avukat Kemal Bayrak, 3 Ağustos'ta Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanan Şampiyonlar Ligi 3'üncü Ön Eleme Turu Trabzonspor-Benfica maçı için stadyum önündeki Biletix gişelerden tanesi 50 liradan 5 adet bilet satın aldı.

Arkadaşlarıyla birlikte maçı izleyen Bayrak, satın aldığı biletlerin üzerinde, ''Davetiyedir satılamaz'' ibaresinin yer aldığı ve fiyat yazmadığını görünce, dolandırıcılık yapıldığı gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Bayrak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendisinin Trabzonspor taraftarı olduğunu ve takımın hiçbir maçını kaçırmadığını söyledi.

Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda 3 Ağustos'ta oynanan maçı arkadaşlarıyla birlikte izlemek için stadyum önündeki Biletix gişelerinden 5 adet bilet aldığını ifade eden Bayrak şunları söyledi:
''Tanesi 50 TL'den 5 adet bilet alarak stada girdik. Aldığım biletlerin üzerinde davetiyedir, satılamaz ve hizmet bedeli kısmında da ücret yazmadığını görünce çok şaşırdım. Bu biletler kulüplerce belirli sayıda basılarak bazen taraftar gruplarına yada kulüp tarafından davet edilen kişilere verilir. Ama ben Biletix gişelerinden parayla satın aldım. Burada Trabzonspor Kulübü'ne karşı bir dolandırıcılık fiili vardır. Görevi kötüye kullananlar var. Ücretsiz davetiye biletler parayla satılamaz. Bunun için Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundum.''

Bayrak, Trabzonspor Kulübü yetkilileri ile görüştüğünü belirterek, böyle bir olaydan haberleri olmadığını ve söz konusu maç içinde ücretsiz davetiye bilet bastırmadıklarını kendisine söylediklerini ifade etti.

Maç için aldığı biletlerin kendisinde olduğunu ve yasal olarak hem Trabzonspor'un hem de kendi hakkını arayacağını kaydeden Bayrak, ''Maçın başlamasına 5 saat kala Biletix'in sahilde bulunan bilet satış gişeleri kapatıldı. İnsanlar stat girişindeki gişelere yönlendirilerek buradan bilet almaları sağlandı. Burada bilinçli yapılan bir usulsüzlük var. Hakkımızı arayacağız''dedi.

Biletix yetkilileri ise yaptıkları açıklamada, Biletix satış noktalarından kesinlikle ''davetiye biletler'' satılmadığını ve satılmasının da mümkün olmadığını açıkladı.

Trabzonspor Kulübü'nün de, olaya ilişkin inceleme başlattığı öğrenildi.

61_Hasan_69
haklısın istanbuldaki maçlara çevre illerden çok gelen oluyor.

benfica maçında 40 bin kişi geldiyse bunların en fazla 25 bini istanbuldandı..herkezi kastetmiyorm ama istanbuldaki taraftarımız duyarsız kalıyo biraz..

Emirhan Yazıcı
http://futbol.superstadyum.net/36979/tottenham-hotspur-athletic-bilbao-macini-canli-izle

Rakibimizin maçı

Totthenma-Bilbao 0-1 bilbao önde

Ilelioglu

Bilbao önde rakibimizin maçıı

Simdi mi oynaniyor ?

Helvacı61
benfica maçında kaç tane biletli seyirci vardı acaba trübin bayağı dolu idi. polisler biletsizleri dağıtıyordu sonra aldılarmı acaba

Ömer Faruk61
06.08.2011, 19:46
benfica maçında kaç tane biletli seyirci vardı acaba trübin bayağı dolu idi. polisler biletsizleri dağıtıyordu sonra aldılarmı acaba

Benfica maçında 1 biletle en fazla 2 kişi girebildi :D:D 5-6 değil yani :D

Helvacı61
06.08.2011, 19:49
benfica maçında 40 bin kişi geldiyse bunların en fazla 25 bini istanbuldandı..herkezi kastetmiyorm ama istanbuldaki taraftarımız duyarsız kalıyo biraz..
yok o kadar az değildir 30 bin vardır. ama bu şartlarda normal ramazan olması, statın uzak olması, ilk maçın skoru arena stadı tamamen dolar ama ilk maçta tur umudu gitmez se

Hürgün Aygün
06.08.2011, 19:50
Çok çok iyi oldu maçın TT Arena'da olması bence stadın büyük bölümü dolacaktır ve çok güzel bi ambians olacağına eminim.

Emre ÖZTÜRK
06.08.2011, 19:51

Benfica maçında bizzat şahit oldum. Giriş turnikesinde bir bilet ile iki kişi giriyorlardı içeriye.İtiraz eden görevliyide bağırıp çağırarak sindirdiler.Satılan bilet ne ifade ederki böyle bir ortamda..

Cağaloğlu

şuna trabzon dışında oynayacağı maçları 30-40 binden aşağa oynamaz desek daha doğru olur.

Mehmet Yusuf
arkadaşlar başlıkta oynanacak..! yazıyor. kesin bilgimi bu? böyle bir açıklamamı yapıldı?
birisi beni bilgilendirebilirse çok mutlu olurum.

Helvacı61
06.08.2011, 19:52
Benfica maçında 1 biletle en fazla 2 kişi girebildi :D:D 5-6 değil yani :D
ben yanımdaki 4 kişiye ayrı ayrı bilet aldım:D bende bi sorun var ama çözemedim ibb maçındada kapıda polisi tanıyordum kolumdan tuttu girelim dedi yok ben bilet alacağım dedim. devlet memuru kafası işte:D

Mehmet Fatih Silik
06.08.2011, 19:52
SON DAKİKA: Ünal Aysal'ın da onayıyla Trabzonspor'un Athletic Bilbao maçı TT Arena'da oynanacak. Maç sonrası bakım masrafları dışında istenen ücret yok.

http://www.facebook.com/pages/Hami-Mand%C4%B1ral%C4%B1/139079569446910

Ne kadar dogru ne kadar yanli$ bilemem...bakalim ba$ka yerlerde verecek mi bu haberi...

Tolunay Abdioğlu
06.08.2011, 19:53
Muhteşem oldu muhteşem.Olimpiyat'ta resmen havaya bağırıyorduk.

TT Arena bu bakımdan çok iyi oldu.

Helvacı61
06.08.2011, 19:54
arkadaşlar başlıkta oynanacak..! yazıyor. kesin bilgimi bu? böyle bir açıklamamı yapıldı?
birisi beni bilgilendirebilirse çok mutlu olurum.
resmi bir açıklama yok ama bu tip olaylar basına yansıdımı genellikle olur. maç arenada olacak

Ömer Faruk61
06.08.2011, 19:55
ben yanımdaki 4 kişiye ayrı ayrı bilet aldım:D bende bi sorun var ama çözemedim ibb maçındada kapıda polisi tanıyordum kolumdan tuttu girelim dedi yok ben bilet alacağım dedim. devlet memuru kafası işte:D

Bende Bilet aldım kardeşimle :D Bizi sokmazlar dedim ters adamız :D Sonra bir Uşak geldi abi beni de al yanına girdi benle.Güvenlikde Kardeş polisler bakıyor yeter artık dedi benle giren elemana :D Ben tedirgin olurum böyle işlerde ama ne kadar taraftar o kadar destek o çoçuğa diyemedim benle giremezsin diye :D

Hürgün Aygün
06.08.2011, 20:01
Hazır bilet konusu açılmışken 1 biletle stada 10 kişi girmek isteyen taraftar görünümlü insanlar vardı midem bulandı Benfica maçında gerçekten...

Sefa
06.08.2011, 20:03
Tüm ilişkileri dondurduk diyen Yönetim'in başı sıkışınca koşup görüşme yapmaları samimiyetlerinin bir göstergesi..

inadina61_08
06.08.2011, 20:04

Rakibimizin maçı

Totthenma-Bilbao 0-1 bilbao önde
iyi pres yapıyorlar özellikle oyunun geriden kurulmasına izin vermiyorlar rakiba, totthenman yedek ağırlıklımı pek anlayamadım ama şu görüntüde oyunu geriden kurabilen veya iyi pas yapmak gerekir...dzilişte ilk aklıma gelen alanzinho oldu, orta alan tam ona göre bodoslama dalar oralara da tek parça çıkabilirmi :D onu pek anlayamadım izlediklerimden şimdilik sert oynamıyorlar hazırlık maçı olduğundan olabilir..

Emirhan Yazıcı
06.08.2011, 20:04
Evet Maç şimdi oynanıyor İlk yarı

Bilbaonun üstünlüü ile sona erdi

Ilelioglu
06.08.2011, 20:05
Tüm ilişkileri dondurduk diyen Yönetim'in başı sıkışınca koşup görüşme yapmaları samimiyetlerinin bir göstergesi..

Samimi olmadiklarini basindan beri biliyoruz...

Emirhan Yazıcı
06.08.2011, 20:06
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mikel-san-jose/profil/spieler_52469.html

Golü bu adam attı

Ilelioglu
06.08.2011, 20:07
Tottenham 0 - 1 Athletic Bilbao

Ilk yari sonucu.

--------------------------

20 dakikasini izledim, vallah Bilbao oyunu domine ediyor, rakibe top yapma sansi tanimadi desem yeridir, üstelik bunu pres yapmadan yapiyorlar.

Orta sahada ayaga iyi pas yapiyorlar, Tottenham kaleye gitmekte zorlaniyor.

Belli ki yine cok zor bir kura cektik...

Bizde zaten sans olsaydi...

:rolleyes:

Ilelioglu
06.08.2011, 20:10
Orta sahaya acilen takviye lazim, daha dinamik bir orta sahaya ihtiyac var...

Canberk
06.08.2011, 20:11
Hazır bilet konusu açılmışken 1 biletle stada 10 kişi girmek isteyen taraftar görünümlü insanlar vardı midem bulandı Benfica maçında gerçekten...

Allah onları bildiği gibi yapsın ağzıma çok kötü laflar geliyor bunları yazarken ama ben onlar gibi olmayacağım.

Mehmet Yusuf
06.08.2011, 20:11
resmi bir açıklama yok ama bu tip olaylar basına yansıdımı genellikle olur. maç arenada olacak

çok teşekkür ederim renktaş.
inşallah orda oynanır millet atmosfer görür.

Helvacı61
06.08.2011, 20:13
abartmayın böyle şeyleri deplasmanda normal bir skor ile arenada taraftar baskısı ile turu geçebiliriz bizim taraftarımız orada inanılmaz bir atmosfer oluşturur. bütün takımlar arasında bu tür ilişkiler yaşanır kaldıkı biz geysenin babası sayılırız zamanında az kıyağımız olmadı. trabzonlu yöneticiler sayesinde başarı yüzü gördüler

Helvacı61
06.08.2011, 20:17
Allah onları bildiği gibi yapsın ağzıma çok kötü laflar geliyor bunları yazarken ama ben onlar gibi olmayacağım.
içlerinde gerçekten fanatik olup imkanı olmayan gençler var öğreciler var biz de öğrenci iken bu şekilde girdik ben trabzon lisesinde okurken bilet aldığımı hatırlamam:D ama bak şimdi bilet almadan girmiyorum çünkü imkanım var alınan her bilet :Dtrabzonsporun geleceğine bir tuğla koymak gibi onlarda zamanla iş güç sahibi olur acısını çıkarır. ama bunu alışkanlık haline getirmek çok çirkin

Ilelioglu
06.08.2011, 20:24
Tottenham 1 - 1 Athletic Bilbao

Dk. 50 Crouch

Ogün YAZICI
06.08.2011, 20:26
totenham ilk yarıda da bu kadroyla mı oynuyordu. şu anda ideal kadroları oynuyor.

Ilelioglu
06.08.2011, 20:27
Bu arada hakem ceza sahasi disinda olan bir faulü yedi...Tottenham'in...

Furkan S.
06.08.2011, 20:28
2-1 defoe...

Ilelioglu
06.08.2011, 20:28
totenham ilk yarıda da bu kadroyla mı oynuyordu. şu anda ideal kadroları oynuyor.

Oyuna Crouch ve Defoe girdi sanirim, simdi daha etkililer..

Tottenham 2 - 1 Athetic Bilbao

Dk. 53 Defoe